לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
94649,464 עוקבים אודות עסקים

פורום ספינינג

החיים... כמו ספינינג... שילוב של קצב והתנגדותאז...Take your day and… Just spin it higherבוקר... התחילו את היום בחיוך – בשביל החימוםהמשיכו בריצה קלה – אתם עדיין בחימוםהגבירו קצב – כדי להספיק... הרבה דברים טובים לפניכם עוד היוםהוסיפו התנגדות – כי עכשיו אתם כבר בדרך למעלההעלו עומס – כי אתם... מסוגלים... עוד טיפה ו... הופ אתם למעלהעכשיו, כשאתם למעלה...Forget the Spinning... הישארו שם...עכשיו... זו נקודת ההתחלה האמיתית שלכם... כולם כבר כאן? אפשר להתחיל את השיעור? **************************************************ספינינג... מזמן כבר לא רק "טרנד" או "תופעה", זה כושר גופני, זו שריפת קלוריות, זה עיסוק, זו תעסוקה, זה תחביב, זו אהבה וזה... בעבור רבבות מתאמנים גם התמכרות.התמכרות לאדרנלין, לאנדרופינים ולעוד "תופעות לוואי" חיוביות אחרות.הספינינג שייך בעצם לתחום הספורט האירובי, מדובר באימון אירובי תוך כדי רכיבה על אופניים נייחים, באולם המשרה אווירה מיוחדת ובליווי מוסיקה מותאמת לכל שלב ושלב באימון.שילוב של אימון אפקטיבי, הנאה צרופה ומקסימום בטיחות הופך את הספינינג לספורט שמרחיב מדי יום את קהל מתאמניו ואפשר להגיד גם "מאמיניו".

אודות הפורום ספינינג

החיים... כמו ספינינג... שילוב של קצב והתנגדותאז...Take your day and… Just spin it higherבוקר... התחילו את היום בחיוך – בשביל החימוםהמשיכו בריצה קלה – אתם עדיין בחימוםהגבירו קצב – כדי להספיק... הרבה דברים טובים לפניכם עוד היוםהוסיפו התנגדות – כי עכשיו אתם כבר בדרך למעלההעלו עומס – כי אתם... מסוגלים... עוד טיפה ו... הופ אתם למעלהעכשיו, כשאתם למעלה...Forget the Spinning... הישארו שם...עכשיו... זו נקודת ההתחלה האמיתית שלכם... כולם כבר כאן? אפשר להתחיל את השיעור? **************************************************ספינינג... מזמן כבר לא רק "טרנד" או "תופעה", זה כושר גופני, זו שריפת קלוריות, זה עיסוק, זו תעסוקה, זה תחביב, זו אהבה וזה... בעבור רבבות מתאמנים גם התמכרות.התמכרות לאדרנלין, לאנדרופינים ולעוד "תופעות לוואי" חיוביות אחרות.הספינינג שייך בעצם לתחום הספורט האירובי, מדובר באימון אירובי תוך כדי רכיבה על אופניים נייחים, באולם המשרה אווירה מיוחדת ובליווי מוסיקה מותאמת לכל שלב ושלב באימון.שילוב של אימון אפקטיבי, הנאה צרופה ומקסימום בטיחות הופך את הספינינג לספורט שמרחיב מדי יום את קהל מתאמניו ואפשר להגיד גם "מאמיניו".
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
15/06/2011 | 10:58
307
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לאסף האנארובי שניהל את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'סגירת הפורום '
סגירת הפורום
14/06/2011 | 14:12
12
470
שלום לכולם
קבלתי הבוקר טלפון ממנהל האשכול שלנו בתפוז. נאמר לי שלאור הפעילות הדלילה, הנוהל בתפוז הוא לסגור את הפורום.
בתקופה הארוכה שיצא לי לכתוב בפורום, והקצרה שיצא לי לנהל אותו ראיתי את הפורום עובר תקופות כאלו ואחרות.
באותה תקופה קצרה ניסיתי לעורר את הפורום אך לא נוצר מומנטום שיחזיק אותו.
אולי הייתי צריך לעשות יותר אבל לא לגמריי ברור לי מה.. אני לא אתחיל לשכור אנשים שינפיצו הודעות...

אני מאוד מודה לכל האנשים הכותבים בפורום ואשר כתבו בו לאורך השנים וכמובן למי שנהלה אותו ברוב ימיו - תמי האחת והיחידה.
והכי חשוב הוא שתמשיכו לעשות ספורט בכלל וספינינג בפרט.
אם למישהו יש שאלות או צורך בעזרה הוא תמיד מוזמן לפנות אלי במסר כאן או בפייסבוק (Assaf Feldmar)

ושהאחרון יכבה את ההואר בבקשה...
לצפיה ב-' עצוב... בדיוק כמו שעצוב לראות מה קרה'
עצוב... בדיוק כמו שעצוב לראות מה קרה
14/06/2011 | 14:18
1
281
בכלל לספינינג (כמה מוזר שהתגובה האחרונה שלי להדס כאילו ניבאה זאת)
חבל. ממש חבל. אבל... תמיד אפשר להתרפק על הזכרונות והתמונות, מה גם שאנחנו נשארים חברים בפייסבוק ובעולם האמיתי.
לצפיה ב-'דרכו של עולם'
דרכו של עולם
14/06/2011 | 14:59
129
לכל טרנד, וספינינג אין מה לעשות הוא סוג של טרנד, יש סוף
וכשמגיע סופו של הטרנד נותרים אלו שהם ההרד-קור של הטרנד, ובד"כ זו לא קבוצה גדולה.

וגם הפיצול מחליש, במיוחד כאשר יש כל כך הרבה פורומים בנושאי ספורט ורכיבה בפרט.

בד"כ מי שמתעניין בספנינג ושייך לקבוצת ההרד-קור סביר שיתעניין גם ברכיבה מסוג אחר כלשהו (תזכורת, ספינינג נולד כשיטת אימון מבוקרת לרכיבה תחרותית ).  יש גבול בכמה פורומים יכול אדם ממוצע להתנהל.

אולי זה הזמן להתאחד - ושרוב חובבי הרכיבה מכל הסוגים יכתבו בפורום אחד. יש מקום לשירשורים בכל אחד מהתחומים, לא חייבים פורום נפרד.

תעלולי
<שאישית נפרד מהספינינג כבר לפני שנתיים לאחר שלא הצליח למצא מדריך שישתכנע שיש גבול לעוצמת המוזיקה שהאדם מותר לו לספוג ולאחר שאכן הבחין בירידה בשמיעה>
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
14/06/2011 | 15:23
4
174
חבל מאוד חבל אך הכתובת היתה על הקיר.
יש קבוצה בפיסבוק של ספיננינג מאוד חמה ומפרגנת וזה בדיוק מה שלא היה לכם .
ההתנצחיות חוסר הפירגון והאגרסביות של כמה מכם גירשה את רוב הכותבים .

הספינניג לא מת הוא חי ונושם ומלא בשמחה לידיעתכם.
לצפיה ב-'אני אישית לא חושב שהספינינג מת'
אני אישית לא חושב שהספינינג מת
14/06/2011 | 16:49
224
או אפילו בדעיכה כלשהי.
אבל אין לי ראיה מספיק רחבה על התחום.

אני מסכים שחלק מהדעיכה של הפורום נובעת מכך שלעיתים הוא לא היה מקום נעים לכתוב בו.
לצפיה ב-'הספינינג בהחלט חי ונושם...וב ג ד ו...לללללל'
הספינינג בהחלט חי ונושם...וב ג ד ו...לללללל
14/06/2011 | 17:34
123
לצפיה ב-'כמה זמן הקבוצה בפייסבוק קיימת? חחח... אז תן'
כמה זמן הקבוצה בפייסבוק קיימת? חחח... אז תן
14/06/2011 | 23:30
138
לה במקרה הטוב שנה... ואז תחזור עם תובנות. אותי כבר לא מעניינת קבוצה כזו או אחרת, אבל את הדוקטורט שלי על האנשים בתחום כבר עשיתי וזה בדיוק העניין "התנצחויות, חוסר פירגון ואגרסיביות"
זה שהספינינג זומבי - זה גורם לכמה אנשים לחשוב שהוא חי... אבל הזומבה כבר תתקע לזומבי את המסמר האחרון בארון
והלוואי שאני טועה (רק שעד היום... זה לא ממש קרה )
בכל מקרה, כל זמן שאתה נהנה ומאמין שהוא חי ומלא בשמחה - זה מה שחשוב
לצפיה ב-'מה השם של הקבוצה ?'
מה השם של הקבוצה ?
15/06/2011 | 09:00
75
לצפיה ב-'בואו ננסה לבצע החיאה !'
בואו ננסה לבצע החיאה !
14/06/2011 | 17:54
96
אסף יקר
האם ההחלטה היא סופית?
אשמח מאוד אם נוכל להחיות את הפורום ,לפעמים יש ירידה לצורך עליה.
מאמין שבכוחות משותפים נוכל לצקת תכנים ולהמשיך להינות מנושאים משותפים שממלאים את כולנו.
אם יש משהו שאוכל לסייע עדכן אותי
תודה רון
לצפיה ב-' אני מקווה שבסוף הפורום לא יסגר'
אני מקווה שבסוף הפורום לא יסגר
14/06/2011 | 20:13
60
אני נהנת לקרוא את המאמרים ותמיד כשהייתי צריכה עזרה קיבלתי מענה  כמו במקרה האחרון שלי כשהשעון דופק שלי "חלה" והפנו אותי בפורום לאגנטק שבדקו את השעון ,את המשדר , ואת הרצועה שהתברר שלא הייתה תקינה ושלחו לי רצועה חדשה
גם אני חושבת שהספינינג לא גוסס ושהוא חי ובועט לפחות זה ככה במקום שבו אני מתאמנת .
שיהיה לכולם המשך שבוע מקיסם ונפלא ושנשמע רק בשורות טובות
לצפיה ב-'תוצאה ישירה כאשר הצורה חשובה יותר מהמהות'
תוצאה ישירה כאשר הצורה חשובה יותר מהמהות
14/06/2011 | 20:56
69
לצפיה ב-'אני פשוט בהלם...'
אני פשוט בהלם...
15/06/2011 | 00:20
80
ובהחלט חושבת שצריך להילחם על כך! ממש חבל (ואפרופו, הקבוצה בפייסבוק, אף עפ"י שהתכנים בה יותר "קלילים"- פורחת- זה רק מעיד על זה שאתם מספידים את התחום והפורום מוקדם מדי!)

וחכו...זומבה-כלומבה- אתם תראו שהאימונים ה"אמיתיים" עוד יעשו קאמבק- ובגדול! אני אופטימית ....

וחוץ מזה, כולכם מוזמנים למצוא בפורום אירובי השכן בית (שהיה הבית מלכתחילה....), ואסף- יותר מאשמח אם תצטרף אלי ואפילו נחבור במשותף או לפחות תיקח חלק בפורום....סה"כ, כולנו יצאנו מאותו הרחם, בסופו של דבר........

לצפיה ב-'עצוב מאוד.....'
עצוב מאוד.....
15/06/2011 | 09:42
38
לצפיה ב-'פסטיבל הבריאות בגלבוע'
פסטיבל הבריאות בגלבוע
14/06/2011 | 13:23
114
שלום לכולם
בתאריף23/6/11 יום חמישי
יתקיים במתחם הסקי שבגלבוע הפנינג של כושר ובריאות.
במקום יתקיימו שיעורי:זומבה,ספינינג וקיקבוקס.
ניתן לשלב ולהשתתף במספר שיעורים שונים.
בנוסף דוכנים של מכירת מוצרי ספורט-וכול זה מול הנוף המדהים של העמק.

לפרטים נוספים  בקובץ במצורף,וניתן להיכנס גם לאירוע בפיסבוק:

http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=2...
אותי תוכלו למצוא  מדריכה,במתחם הספינינג-נתראה שם.

לצפיה ב-'מצוקת שירים!!'
מצוקת שירים!!
11/06/2011 | 21:07
2
243
חייב קצת גיוון, מי שרוצה אני אשמח להחליף איתו כמה שירים
לצפיה ב-'אצרוב לך מוזיקה בכייף'
אצרוב לך מוזיקה בכייף
14/06/2011 | 07:44
1
136
מה הסגנון ומאיזה אזור אתה ?
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
14/06/2011 | 10:22
85
בסוף הסתדרתי:), אם תרצה בעצמך כמה חדשים,דבר איתי
לצפיה ב-'פשוט לצחוק...'
פשוט לצחוק...
13/06/2011 | 12:36
5
245
זה נורא אם לא אנעל את נעלי הספינינג שלו בזמן אימון??? ואם אניח אותם ליידי כך שיראו שיש לי נעליים אבל היום לא בא לי??
והאם זה נורא אם אחזור על אותו דיסק לאותו קבוצה ? ובהפרש של חודש?? ושל חודשיים??
ואם היום לא בא לי לעלות על האופניים? זה בסדר???
גם אם אני חולה מתה עם חום 40 ולא מצאתי החלפה???

בתור מאמנת בעבר, ומתאמנת כיום, אני שמחה לומר לכולכם מאמנים ומאמנות שגם אתם בני אדם.
וזה בסדר לא לעלות על האופניים מידי פעם אם לא בא לכם.
וזה גם בסדר לא לנעול את הנעלי רכיבה.
גם אם לא תחליפו דיסק כל שיעור לא יקרה כלום.

לא אלו הקריטריונים למדריך טוב.

לצפיה ב-'פשוט לצחוק II'
פשוט לצחוק II
13/06/2011 | 13:25
3
126
וזה בסדר גם אם... מדריכים יקרים ויקרות...

תפרשו מהמקצוע
אתם בני אדם ולהיות מדריך ספינינג [טוב?] זה לא קריטריון לכל הכישורים שלכם... או שכן?
לצפיה ב-'פשוט חושבת שהתעסקות מוגזמת'
פשוט חושבת שהתעסקות מוגזמת
13/06/2011 | 13:42
2
91
בכל הסוגיות הנ"ל ממש מגוחכת...

מדריך טוב ומוכשר נמדד במערך שיעור טוב
בתיקון ומתן דגשים במהלך האימון
בהשתלמויות, כנסים והעשרה
בלמידה והתלמדות מנסיונם של מאמנים אחרים

זה מה שניסיתי לומר.

לצפיה ב-''
13/06/2011 | 15:25
17
לצפיה ב-'ואני חושבת שמדריך טוב נמדד בכמות הלייקים'
ואני חושבת שמדריך טוב נמדד בכמות הלייקים
14/06/2011 | 09:47
85
שהוא צובר...
כאילו, מה זה משנה מה אנחנו חושבים - שורה תחתונה היא שיש היום מספר בודד של מדריכים טובים אבל כוווווווווולם חושבים שהם עילוי ואלו שמעסיקים אותם, חושבים רק דבר אחד: כ-ס-ף !!!
אפשר לחשוב איזה השתלמויות וכנסים שמעשירים יש היום, אולי אולי... הכנסים של רודריגז וגם שם התוכן שייך יותר לפעם. לגבי הוותיקים - כנס כזה הוא רענון בלבד, לגבי החדשים... שילמדו לדווש קודם, כדי שיהיה להם בכלל מה להעשיר.
הספינינג גוסס...
זה מה שאני מנסה לומר...

והכל בזכות מנהלי המועדונים וחולי האגו למיניהם
לצפיה ב-'אף אחד לא אמר שאלו הדברים העיקריים'
אף אחד לא אמר שאלו הדברים העיקריים
14/06/2011 | 07:38
58
לדעתי הדברים החשובים ביותר בהדרכה די ברורים (גם אם לא כולם מיישמים אותם) ולכן שואלים בדרך כלל זה זה על הדברים שהם יחסית באזור האפור.
לא נראה לי שמישהו ישאל "ראיתי מישהו שרוכב בלי עומס בכלל, המושב ברצפה והכידון בשמיים, האם עלי לתקן אותו ?"
לפעמים השאלות עשויות להיות באמת מוזרות מעט אבל לא נראה לי שהשואלים תולים בכך את כל הוויתם כמדריכים ...
לצפיה ב-'לאן להירשם?'
לאן להירשם?
12/06/2011 | 13:11
112
מחפשת מקום בתל אביב עם היצע רחב של שיעורים, גם בבוקר וגם בערב, וחשוב מזה -  שיעורים *טובים* עם מדריכים אנרגטיים,    ופחות דגש על עומס מאסיבי אלא יותר על מהירות ודינאמיות.

המלצות?
לצפיה ב-'מאוורר בחדר הספינינג'
מאוורר בחדר הספינינג
07/06/2011 | 23:33
11
280
שלום לכולם,

אני חיה בגרמניה כבר שנים, ושם אני תמיד נתקלת באותה בעיה שמציקה לי נורא. רציתי לבקש את עצתכם.
התאמנתי כבר במספר רב של חדרי כושר. לדעתי באף אחד מהם לא פעל מזגן. לא משנה כמה חם או כמה יקר המכון.
כיום אני מתאמנת במכון עם חדר ספינינג קטן בו נדחקים עשרים אנשים.
יש שם שני מאוררי תקרה, אבל המאמנים אוסרים להפעיל אותם בטענה שזה עושה אותך חולה להתאמן עם מזגן.
גם הדלת בדרך כלל סגורה, ואפילו שזה אירופה, ורב השנה לא חם כמו בארץ, עדיין זה סיוט בשבילי להתאמן בתנאים כאלה.
ניסיתי לפנות למאמנים, אבל הם בשלהם.

מה כדאי לעשות, בהנחה שאני לא אוהבת לשחות בשביל הכושר?
לצפיה ב-'חובה איוורור !'
חובה איוורור !
08/06/2011 | 07:33
2
119
כל הקלישאות על מזגן לא בריא ,מאוורר לא בריא -קשקושבלבוש.
חדר הספינינג חייב להיות מאוורר הייטב במהלך האימון וגם בתום האימון ולפני האימון הבא .  דברי עם הנהלת המועדון את רק עושה שירות טוב למתאמנים למאמנים ולך.
במידה ולא עוזר ניתן לפעול בצעד קיצוני יותר וזה לפנות לרשויות  כולל משרד הבריאות הגרמני.כל פתיחת עסק כולל חדר כושר מותנה באישורים של הרשויות האישור מותנה גם בבקרות טרום אישור של המשרדים הממשלתיים .לא סתם יש מאווררים בתקרה קרוב לוודאי זה נדרש ע"י מהנדס הקרור / איוורור .
אספקת החמצן בחדר חייבת להיות תקינה .
מה שאת מתארת נשמע כמו "אינקובטור" על כל המשתמע מכך.
בהצלחה
לצפיה ב-'רוןר9 מסכימה איתך ב-100% חייב מאוורר בספינינג'
רוןר9 מסכימה איתך ב-100% חייב מאוורר בספינינג
08/06/2011 | 09:09
1
60
אצלנו בחדר ספינינג יש מזגן שמופעל עוד לפניי תחילת השיעור ובזמן השיעור מוסיפים לנו גם מאווררים כדי שיהיה יותר נעים
לפי התאורים שלה נשמע שהיא מתאמנת בסאונה
לצפיה ב-'ביקראם ספינינג (-:'
ביקראם ספינינג (-:
08/06/2011 | 11:26
55
לצפיה ב-'נשמע הזוי, מה אומרים שאר המתאמנים?'
נשמע הזוי, מה אומרים שאר המתאמנים?
08/06/2011 | 12:22
56
קשה להאמין שהייתי יכולה להתאמן בספינינג ללא מערכת קרור,
שלא לדבר על הריחות והמחנק ללא מערכת אויר צח.

במקום בו אני מתאמנת, קורה והמיזוג מתקלקל - מבטלים את השעור.
בנוסף למיזוג אויר יש מאוורים ענקיים שמופעלים בו בזמן לאורך כל הספינינג.
יש מאמנים שסוגרים רק את המאווררים בסוף האימון - במתיחות, והמיזוג ממשיך לפעול,
הם טוענים שזה לא בריא... כי יש סיכויים להתקרר  ולחלות בגלל הבדלי החום והקור בסוף האימון.

מה אומרים שאר המתאמנים? האם ההנהלה יודעת?
לצפיה ב-'היי ---קבלי את דעתי'
היי ---קבלי את דעתי
08/06/2011 | 22:28
5
64
כולנו יודעים את ההוראות לגבי איוורור,ואני מאמין שאנחנו לא מחדשים לך את ההוראות בענין.לדעתי, לא המדריך ולא המועדון ישנו את הענין הזה בגלל מה שאנחנו פה בישראל חושבים על הענין.
אני מאמין שהרבה אין לך מה לעשות בענין......כנראה שבגרמניה זה סגנון העבודה שלהם בחדר הספינינג.

ת'אמת....נראה שאין לך ממש הרבה ברירות. זה אולי לבוא עם ביגוד קליל יותר. הרבה יותר מים  - ואם אין ברירה פשוט להתרגל לענין הזה במשך שעה וזה הכל. לפי מה שאני מבין ממך,אין מצב שהם ישנו את הענין בשבילך.
אז יש לך 2 ברירות. להתרגל או לעזוב. לדעתי להתרגל-כי ככה הם עובדים בכל המועדונים,ולא נראה לי שתעזבי את הספינינג

בהצלחה
צחי קראוס (פייסבוק )
מדריך ספינינג
לצפיה ב-'חומר קריאה בנושא'
חומר קריאה בנושא
09/06/2011 | 00:28
4
58
אולי מישהו יכול להפנות אותי לחומר קריאה בנושא, כדי שכשאני אפנה למנהל יהיה לי על מה להסתמך?
חיפשתי בגוגל ולא מצאתי משהו רלוונטי.
לצפיה ב-'בכלל לא הזוי'
בכלל לא הזוי
09/06/2011 | 12:18
42
לא צריך להרחיק עד גרמניה. בעיר מרכזית המכונה: אם המושבות יש מכון פרטי שבעל הבית חוסך בשימוש במזגן. בחורף בכלל לא הדליקו. בקיץ ..אמממ,מדליקים על 24 מעלות. נו...שיפתח כבר המועדון בגב"ש...
לצפיה ב-'באפשרותך לפנות ל...'
באפשרותך לפנות ל...
10/06/2011 | 10:02
2
53
לינק המצורף למטה.
זהו משרד עורכי דין המתמחה בתחום חוק ומשפט - של ענף הספורט.
הפני אליהם כל  שאלה בתחום הספורט.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 14:26
1
36
בית הדין לפשעי מלחמה קרוב יותר.
לצפיה ב-'חחחחחח'
חחחחחח
11/06/2011 | 22:02
22
לצפיה ב-'קצת מפתה להכנס פה להומור שחור בענין'
קצת מפתה להכנס פה להומור שחור בענין
10/06/2011 | 23:16
59
אבל אני אוותר :)
כמעט גורם לי להרגיש לא נעים עם זה שאני מתלונן על זה השמזגן אצלנו לא מקרר מספיק סקיץ וששני מאוררים לא מספיקים.
סיפור מוזר מאוד אצלכם שם ...
קשה לי להגיד שיש לי עצות טובות יותר מאלו שנתנו כאן. למתאמנים האחרים זה לא מפריע?
מיזוג ברמה סבירה ממש לא אמור לגרום לבעיה... אם כבר אז עלית טמפרטורת הגוף באימון בשילוב עם סביבה דלילת חמצן, יכולים ליצור בעיות .. שלא לדבר על התיבשות.
לצפיה ב-'לרגל פתיחת קבוצת הספינינג בחיפה '
לרגל פתיחת קבוצת הספינינג בחיפה
06/06/2011 | 15:09
1
120
קבוצת ריאקשן מעלה לכם סרטון מטריאתלון תל אביב..מהעניים שלנו...
שווה הצצה
http://www.youtube.com/watch?v=e1_qDTjMh3Y

לפרטים לגבי קבוצת הספינינג ניתן לפנות ל [email protected]  

יום מעולה לכולם!

לצפיה ב-'שיהיה לכם המון המון בהצלחה'
שיהיה לכם המון המון בהצלחה
08/06/2011 | 19:35
12
איין כמו שיעור ספינינג טוב כדי לחדש מצברים כשצריך להנות ממוזיקה כיפית ולהרגיש הכי בהיי כשהשיעור מסתיים
שיהיה לכם שבוע טוב ומהנה
לצפיה ב-'שיהיה לכולם חג שבועותשמח ומהנה'
שיהיה לכולם חג שבועותשמח ומהנה
06/06/2011 | 11:31
65
עם הרבה ספינינג בערב החג ,ואם אפשר לדווש גם בשבילי ,אני מאוד אשמח ,כי לצערי אני מושבתת מספינינג עקב נקע בקרסול (טרי מאתמול) ומקווה להתאושש ולחזור בשבוע הבא לפעילות מלאה בנתיים שיהיה לכולם המשך שבוע מהנה ומקסים
לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
05/06/2011 | 18:14
23

חולים על דמויות קומיקס בכלל ודמותו של סופרמן בפרט?
פורום סופרמן ועולם DC מזמין אתכם לעולם מהנה של פנטזיה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

התמכרתם לעלילות המשפחה הכי מתוקשרת במדינה?
פורום ילדי ראש הממשלה מזמין אתכם לדבר על הדרמה המרתקת החדשה

תושבי מבשרת ציון והסביבה, חדשות טובות:
בפורום החדש תוכלו להתוודע לתושבים נוספים, לייעץ, להתייעץ ולהתעדכן בחדשות המקומיות

קבלה - לא בהכרח מה שחשבתם...
בואו לגלות עולם חדש וללמוד על קבלה בראי היהדות בפורום חדש ומרתק

12 זמרי עבר מתחרים על התואר הנכסף של המתקמבק הגדול.
התגעגעתם לאבי טולדנו? מייקל הרפז? איגי וקסמן? בואו להזכר ולדבר עליהם בפורום היכל התהילה

לפורומים הבאים דרושים מנהלים:

לא יכולים לסגור את היום מבלי לצבור עוד אהבות וחברים בסימס? פורום משחקי סימס מחפש אתכם!

מכורים לשטויות של איצקו? ליציאות של חפר? רמזור חזרה ובגדול והפורום מחפש מנהל!

מה אתם: ווייפ אאוט או 101 דרכים לעוף משעשועון? בואו לנהל את פורום שעשועונים טלוויזיונים, לדבר על השעשעונים החדשים ולהזכר גם בישנים והנוסטלגיים!

גם פולישוק התקמבקה למסך והפורום מחפש מנהל. אולי אלו אתם?

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל?
מלאו את הטופס הבא ואולי תכתבו בו בכחול!
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

לצפיה ב-'סיכום אירוע סובב אופיר ה - 2'
סיכום אירוע סובב אופיר ה - 2
30/05/2011 | 15:48
3
99
אנשים,ערכים וחזון יוצרים מסורת,יצאנו לדרך בשנה שעברה עת קיימנו את אירוע האופניים הראשון לזכרו של אופיר ז"ל.
בבסיס הרעיון עמדה השאיפה ליצר אירוע עממי-אתגרי שמשלב ספורט,אתגר,טבע וחוויה,עם הרבה ביחד וערכים שעליהם גדל אופיר-אהבת האדמה,הטבע,הארץ,הרעות,העשייה,המשפחה והנתינה.
והנה עברה לה ביעף עוד שנה וביום שישי האחרון התכנסו ברחבת בית העם ברמת צבי אט אט רוכבים ורוכבות מכל קשת הגילאים,מכל קצוות הארץ חמושים באופניים וציוד רכיבה,הדקות נקפו ולקראת שעת ההזנקה כבר נצבע חלק זה של המושב בצבע כתום בולט,צבען של חולצות האירוע-סובב אופיר ה-2 יצא לדרך...
הרשמות,התארגנויות,קפה ומאפים מושקעים,תדרוכים וקדימה לעבודה...יוצאים לרכוב.
כ 200 רוכבים ורוכבות זינקו לרכיבה בשני מסלולים עממי-אתגרי-כ-15 ק"מ ואתגרי-אתגרי כ-30 ק"מ בשבילים הפתוחים הסובבים את רמת צבי בואכה רמות ונחל יששכר-כוכב הירדן.
הנוף של האיזור עוצר נשימה גם בתקופה הזו של השנה,חלקות השדות החקלאיים אשר גדלים בהם גידולים שונים מספקים צהוב וירוק לסירוגין,פריחת חמניות,שקדים,בצלים ומה לא...שבילים לבנים ושבילי אדמה בזלתית לסירוגין,הצהוב הפראי היבש ולצדו הירוק והזרימה של נחל יששכר,עדרי בקר,עופות,צבאים פשוט חגיגה של הטבע.
האיזור הממוקם על גבעות יצר מסלולי רכיבה עם טיפוסים מצטברים שהיוו אתגר לכל המשתתפים באשר הם,מזג האוויר הוסיף את שלו לאתגר ולמאמץ ולאחר כשעתיים וחצי חזרו כל המשתתפים מיוזעים ומחויכים למתחם האירוע ברמת צבי הישר לפינת פינוקים עמוסת פירות-אבטיחים,מלונים,תפוחים,שתיה קרה,שתיה חמה בסמוך לפינת הצל שהוכנה מראש ומתחם ההפנינג שכלל דוכני מזון ושתיה,דוכני ציוד רכיבה,תוספי מזון,ביגוד רכיבה,מתנפחים לילדים ועוד.
וכך עוברות הדקות ורחבת האירוע מתמלאת,רוכבים,אורחים,ילדי המושב וההורים,הגננות,חברים.
מתאוששים ועוברים לקיום טקס להנצחת זכרו של אופיר ז"ל,במהלך הטקס מדברת גם נציגת הורי הילדים בביה"ס "יובלים" ביה"ס לילדי שיתוק מוחין-C.P. שהכנסות האירוע כולן תרומה עבור ילדיו.הדוברת אמא לילדת C.P מתארת בפני המשתתפים את חשיבות התרומה שלהם לילדי ביה"ס הן בארגון פעילויות משותפות בחגים של רוכבי קבוצת 500 וואט עמקים וילדי ביה"ס והן בקיום האירוע הנ"ל והתמיכה הכספית מהכנסות האירוע לטובת צרכי ילדי ביה"ס.
האם קוראת לרוכבים בני הדור הצעיר "המשיכו להיות ילדים טובים וערכיים,ילדים טובים זה לזה ולאחרים והמשיכו לקבל את השונה",הדברים המרגשים חודרים לליבות כל המשתתפים וכמו תמיד יוצא שהמפגש עם ילדי ביה"ס,ההורים והצוות מחזק אותנו רוכבי הקבוצה ומעגל המשפחות והתורמים ונותן המון ערך מוסף לנו עצמנו והרבה העצמה.
הטקס תם ועוברים להפנינג הכולל הגרלת פרסים יקרי ערך,בזה אחר זה עולים הזוכים המאושרים לבמת האירוע לקבלת הפרסים,ממשיכים לתחרות על מסלול "סייקלוקרוס"-מסלול רכיבת אופניים המשלב אלמנטים טכניים(גשרון עץ,קונוסים וכד') ואלמנטים שמחייבים את הרוכבים לרדת מהאופניים ולרוץ עם האופניים על הידיים על מנת לצלוח אותם.
התחרות היא תחרות נגד שעון,תחרות טכנית ועצימה והצופים זוכים לאקשן לסיום היום.
הרוכבים נותנים את שארית כוחותיהם ובסיום 9 מנצחים ב-3 קטגוריות שונות וכל הכבוד לכל המשתתפים.
דברי סיום,מסכמים,תודות ונפרדים.
אז מה היה לנו???
כ-350 משתתפים שרכבו,התאמצו וחוו את הנוף והטבע המדהימים של האיזור,טקס מרגש,הפנינג מושקע עם פעילויות ואטרקציות,פרסים והגרלות ותחרות סייקלוקרוס מאתגרת וייחודית לסיום
כשבסיכום נאספה תרומה כספית יפה ומכובדת למטרה נעלה עוד היה לנו משפחה אחת עם לב גדול וגם קבוצת רכיבה-500 וואט עמקים שגדל בה דור עם הרבה אופי וערכים חיבור של 2 משפחות שהן המשפחות שלי וכמו שכתבתי בשנה שעברה והרבה יותר...משפחות שהן גאוותי ובנימה אישית-

במהלך הטקס מצאתי את עצמי עומדת מהצד וצופה על משתתפי האירוע יושבים ושומעים בקשב רב ובשקיקה את דבריה של נציגת הורי ביה"ס "יובלים"-רוכבים מכל הארץ,רבים מן העמק ובדגש על ילדים ובני נוער,דור העתיד הנפלא שלנו וחושבת ביני לביני שאין דרך יפה וטובה מזו לשקף את חייו והוויתו של אופיר ז"ל ולא,לא שהכרתי את אופיר בחייו,מעולם לא נפגשנו...אבל אני מרגישה שאני מכירה אותו,אני חיה בתבנית נוף ילדותו,נעוריו ובגרותו,אני חיה בין בני משפחתו משפחת רמות ודמותו משתקפת לי מהם-מהוריו יהודית ומשה אנשים בעלי שאר רוח ושיעור קומה,אנשי עשיה,אנשים של אנשים-של בני אדם עם המון טוב ונתינה,הוא משתקף לי באסף ואמיר אחיו חקלאים דור שלישי,אנשי עמל,אנשים של כאן ועכשיו,היא משתקפת לי מהדודים של אופיר-חקלאים קשוחים עם לב של זהב,מבנות ובני דודיו-אישי הוא אחד מהם,מאחייניו שלא הכיר ויש האומרים שאפילו מעיניו של בני שני ואני מבינה שלמרות שלא הכרתי אותו מעולם דרכינו נפגשו ושאני מכירה אותו היטב את שורשיו,מהותו ואת עמקי הוויתו  ויותר מכך-אני רואה את הערכים הללו מושרשים ונובטים ונושאים פירות ויבול בילדים ובבני הנוער שלנו הסובבים את חיינו יום יום,בני העמק בואכה מודיעין...הרוכבים של קבוצתנו,הדור הבא-דור ערכי,דור של עשייה,אתגר,ספורט,הישגיות לצד רעות ונתינה,הבסיס נבנה ונוצקים אליו כל העת תוכן ומשמעות,אני רואה את משפחותיהם,הוריהם את אב הטיפוס שלהם הם שתיחחו,הם זרעו,הם השקו(ומשקים...),עקרו עשבים שוטים שלא יפריעו,דישנו(ומדשנים...),חשפו לאור השמש החמימה ועל כך פירות עמלם,גאוותם-גאוותנו.
תודות לכל העוסקים במלאכה-לאסף,קרן,לירון,אמיר,יהודית ומשה,תמר,אורית בני המשפחה,לאוהד לשם ורני חברי המשפחה,לשלומי אייל מנהל מחלקת ספורט מ.א. גלבוע על הרוח הגבית כתמיד,למשפחת 500 וואט עמקים לצוות המדריכים שנתנו את הלב והנשמה-בועז,דורית,לירז,לילך וחובב שהנחה ותזמן הכל ביום האירוע,לרוכבי הקבוצה בני הנוער שלנו שצעדו מביה"ס ברגל יום לפני האירוע וביום האירוע כדי לעזור-שיזף,אסף,יהב,הרן ואיתמר-שאו ברכה,לשמרית שלנו על הסיוע מאחור בבניית האירוע,לוגיסטיקה,משרד והרשמות,לחברינו ממודיעין ובועז קליין על יום האירוע במסלול העממי....
ליוסי ותום רוכבי המאסטרס שלנו וצלמים בחסד על צילום האירוע בחן וכשרון רב,לכל נותני החסות-רשף ממרכז האופניים "רוכבי הגלבוע" שבאתר הסקי,רענן ברזק-מרענן מזון לדגים וליאת סלע,לאבי האחד והיחיד מהחומוסיה וגרפיקל,לחברת שעוני הדופק "סונטו",לרענן GU ג'ל אנרגיה,לגלעד מGMJERSY ביגוד רכיבה,ליוני רוכב בקבוצה ונציג "הרבלייף",לסמדר מפיצה סמדר שבגן נר ולכל המשתתפים באירוע שהגיעו,השקיעו ותרמו(ומקווה שלא שכחתי אף אחד...).
נפגש בשנה הבאה לסובב אופיר ה-3
מצורף קישור לתמונות באדיבות יוסי ותום כאמור-
https://picasaweb.google.com/tapuz.yosi/2#
שחף
לצפיה ב-'סיון מגיע לכם'
סיון מגיע לכם
31/05/2011 | 17:28
8
כול הכבוד -לארגן אירוע כזה ולהצליח זה ממש משימה לא קלה
כול הכבוד לשחף ולקבוצתכם ששמים את הערכים והתרומה לקהילה במקום חשוב-תמשיכו כך
:)
לצפיה ב-'נותן לי את ההרגשה, ש...'
נותן לי את ההרגשה, ש...
31/05/2011 | 18:38
6
מלח הארץ, ארץ ישראל היפה  - נמצאים פה והם לא קלישאות ריקות מתוכן,
ומילים שאיבדו מזמן את משמעותם.
נפלאאאאאאאא לקרוא את הדברים.
תודה רבה.
לצפיה ב-'איזה יופי!'
איזה יופי!
01/06/2011 | 11:28
11
לצפיה ב-'לא תאמינו מי הפך בשעה טובה ובמזל טוב לאבא...'
לא תאמינו מי הפך בשעה טובה ובמזל טוב לאבא...
29/05/2011 | 01:42
3
175
כן, כן... האקשן רק מתחיל
לא יודעת מה איתכם, אבל אני ממש מתרגשת ומאחלת לו (ולבת זוגו ולתכשיט החדש, ביחד ולחוד) אושר והצלחה בתפקיד החדש!
אז מי אמר שספינינג מזיק לכוח הגברא מי?
לצפיה ב-'זה בגלל שהוא הרבה במצב 3 :)'
זה בגלל שהוא הרבה במצב 3 :)
29/05/2011 | 08:37
1
64
דאג לנכס חחח
מזל טובבבב!!!
באמת הבאת אותה פה בסקופ
לצפיה ב-'אסף. מצב 4 מתכון לתאומים...'
אסף. מצב 4 מתכון לתאומים...
09/06/2011 | 12:19
78
לצפיה ב-'יאאא לפרGית יש גוזל?!'
יאאא לפרGית יש גוזל?!
29/05/2011 | 11:42
32
מזל"ט
לצפיה ב-'מסיבת זומבה ב"סטודיו נשים"!!'
מסיבת זומבה ב"סטודיו נשים"!!
26/05/2011 | 23:07
4
104
מסיבת זומבה סוחפת עם המדריכות המדהימות של ירושלים! במוצ"ש 28/05/11 החל מ21:30 בבית הכרם ,שד' הרצל 122(צמוד ליד שרה) ב"סטודיו נשים" (קומה 2).הטלפון לבירורים 077-7858100
לצפיה ב-'יאיר, נפגש שם ?'
יאיר, נפגש שם ?
27/05/2011 | 10:17
3
28
לצפיה ב-''
27/05/2011 | 11:40
14
לצפיה ב-'כן'
כן
27/05/2011 | 15:15
1
14
תביא איתך את החוטיני השחור...

מתי ההרקדה מתחילה?
לצפיה ב-'דווקא השחור ?'
דווקא השחור ?
27/05/2011 | 21:44
16
לזומבה אני אוהב את האדום עם התחרה.. שיהיה אשששששששש
ההרקדה מתחילה כשאנחנו באים
לצפיה ב-'זה באמת נורא שמדריך ספינינג.......'
זה באמת נורא שמדריך ספינינג.......
23/05/2011 | 22:41
21
426
לא תמיד נועל את נעלי הרכיבה שלו במהלך באימון....???  הופעה ייצוגית למדריך חשובה מאוד . אבל כמה זה נורא שלפעמים לא מתחשק לנעול את נעלי הרכיבה,אלא לנעול נעלי ספורט פשוטות במהלך האימון-כי זה פשוט יותר נוח לפעמים.

זה עושה אותנו כלפי המתאמנים פחות מקצועיים?

אגב,אני לא תמיד נועל אותם.
לצפיה ב-'אני לא חושבת שזה עושה אותנו'
אני לא חושבת שזה עושה אותנו
24/05/2011 | 08:17
2
107
פחות מקצועיים....!
בתכלס זה לא מה שבאמת קובע את המקצועיות של מדריך...
לי באופן אישי יותר נוח לרכב עם נעלי הרכיבה, אבל אני לא חושבת שיש לזה שום קשר שהוא למקצועיות. רק לנוחיות.
המקצועיות נמדדת באינספור דברים אחרים....
ואם מישהו מהמתאמנים מודד אותך על פי הנעליים.... הבעיה היא כנראה שלו ולא שלך!
לצפיה ב-'היי ליבית'
היי ליבית
24/05/2011 | 12:49
1
62
אף אחד מהמתאמנים לא מודד אותי לפי זה (אני חושב) כי הם יודעים שאני משלב בין 2 סוגי הנעליים. בשביל למנוע את האופציה הזו,אני מניח את נעלי הרכיבה שלי ליד האופניים==חחח
לצפיה ב-'אז אין בעיה בכלל...'
אז אין בעיה בכלל...
25/05/2011 | 07:52
38
לצפיה ב-'לא הייתי אומר "נורא"'
לא הייתי אומר "נורא"
24/05/2011 | 10:26
2
56
אבל מודה שאם הייתי בא לשיעור של מדריך שרוכב ללא נעלי רכיבה היו יורדות לו ישר כמה וכמה נקודות ברמת "הרצינות" שהייתי מייחס לו.
יש דברים נוראיים יותר משדריך יכול לעשות :)
לצפיה ב-'אז מצאתי פתרון גאוני לזה...חחחחח'
אז מצאתי פתרון גאוני לזה...חחחחח
24/05/2011 | 12:45
1
71
אם יש לי אימון שאני לא רוכב עם נעלי הרכיבה שלי,אלא עם נעלי ספורט-אז אני מניח ליד האופניים את נעלי הרכיבה. ככה לא מורידים נקודות.
לצפיה ב-'לא נורא... אבל לי היה מפריע. פתרון מצויין...'
לא נורא... אבל לי היה מפריע. פתרון מצויין...
24/05/2011 | 14:01
46
דווקא לפני שבוע החלפתי לי אופניים במהלך האימון כי ישבתי על זוג בלתי נסבל, ואז ראיתי שאין להן קליטים. החלפתי נעליים (לא, לא באמצע האימון) והיה לי כל כך לא נוח שמיד החלפתי שוב אופניים.... לא יכולה עם נעליים רגילות. התרגלתי.
לצפיה ב-'זה לא כ"כ נורא '
זה לא כ"כ נורא
25/05/2011 | 08:29
44
לא קורה כלום אם פעם ב... לא נועלים נעלי רכיבה זה ודאיי לא מוריד ממיקצועיותו של מדריך/ה.
גם רופא טוב שלא לובש חלוק מידיי פעם מיקצועיותו לא נימדדת וודאי איננה יורדת - על פי החלוק.
זה נכון שבדרך כלל הלבוש מחייב . אבל כבר ראיתי מדריכים עם מכנס ברמודה ,טישרט וסניקרס והשעור היה מיקצועי !
לא לשכוח אנחנו רק אנשים ועל כך ניתן לנו לסלוח (-:
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
25/05/2011 | 23:25
7
26
לדעתי חלק חשוב מקצוענות הוא לבוא לבוש כמו שצריך לשיעור,ולהגיע בזמן,ולהכין שיעור.
אותי לא תתפסו בלי טיץ,נעלי רכיבה ודיסק חדש לכול אימון
זאת דעתי
לצפיה ב-'היי בוקר טוב'
היי בוקר טוב
26/05/2011 | 05:45
6
32
אין ספק שכל הנתונים שהעלת הם חשובים מאוד ונכונים למדריך. אני מסכים עם כל מה שכתבת,ותאמין לי שגם אני מגיע תמיד מוכן לאימונים. אבל מה לעשות שלפעמים מתחשק להוריד את נעל הרכיבה ולנעול מידי פעם (לא בצורה קיצונית) את נעלי הספורט שכולנו מכירים. דעתי האישית לגבי הענין שזה באמת לא נורא כל כך---- אחלה יום

צחי קראוס (פייסבוק)
מדריך ספינינג
לצפיה ב-'צחי אני באמת '
צחי אני באמת
26/05/2011 | 08:13
5
29
לא מבינה מה העניין?אשמח אם תסביר לי,הבעיה היא קושי בהחלפת הנעליים?
לדעתי נשמע מוזר,יש לכולנו מספיק זמן ללבוש נעלי ספורט-אז למה דווקא בזמן השיעור?
לצפיה ב-'היי'
היי
26/05/2011 | 16:05
4
21
זה לא קשור לזמן בכלל ולא קשור לשום קושי. זה דומה מאוד לזה שהיום מתאים לי ללבוש את החליפה של נייקי ולא של אדידס-זה על אותו משקל. לא תמיד מתחשק לי לנעול את נעלי הרכיבה שלי. אין שום הבדל לדעתי האישית בין 2 סוגי הנעליים. זה יותר בשביל התדמית המקצועית. אני מדריך ספינינג כבר קרוב לחמש שש שנים-ולעבוד עם נעלי ספורט,לא עושות לי שום שינוי טוב יותר ברכיבה. חשוב להבין שאני כן נועל ברוב האימונים שלי את נעלי הרכיבה. מדובר על מקרים בודדים שלא.

צחי קראוס (פייסבוק)
מדריך ספינינג
לצפיה ב-'החלק החשוב ביותר בספינינג '
החלק החשוב ביותר בספינינג
26/05/2011 | 17:55
3
89
אצל מדריך זה הלוק.
לכן חובה להיות מדוגמים תמיד במיטב האופנה האחרונה.
להקפיד על נעלי רכיבה; ורצוי מקרבון.
וכמובן גם בקבוק שתייה כמו שצריך, לא סתם איזה בקבוק מים.

בחייכם, אתם התחרפנתם?
ממתי יכולת הדרכה תלויה בלבוש?!
אפשר לדווש יחפים ולקבל הדרכה מקצועית לעילא.
דרך אגב, קיימים סנדלים עם סוליה קשיחה וקליטים.
לצפיה ב-'נעלי ספינינג מזמן אינם בקטיגוריית הלבוש'
נעלי ספינינג מזמן אינם בקטיגוריית הלבוש
27/05/2011 | 21:54
2
79
אלא שייכים יותר לציוד/איבזור
וזה נכון שיכולת הדרכה לא תלויה בזה אבל המוטיבציה של חלק מהמתאמנים... בהחלט כן. כשאני מגיעה לאימון והמדריכה מפזזת בקלילות עם כפכפי פלטפורמה, אני מרגישה שאני דפוקה שהיא ככה כיף לה ואני צריכה להזיע - אז אני יורדת באלגנטיות מהאופניים ויוצאת מהאולם עם הבקבוק המדוגם שלי
אפשר לקבל הדרכה מקצועית גם בלי להתאמן, נכון?
דרך אגב, הסנדלים האלו... אלו סנדלי הדיווש שלי בקיץ (ייבוא אישי עוד מהימים הטובים שלי שהייתי מורעלת)
לצפיה ב-'תמיייי,דחוף לחזור לאנרגיות של "פעם" '
תמיייי,דחוף לחזור לאנרגיות של "פעם"
28/05/2011 | 09:26
1
36
אם את עדיין אוהבת ספינינג,והמקום שבו את מתאמנת מוריד לך את האנרגיות.....פשוט להחליף מקום. את מכירה עשרות מדריכים ואני בטוח שיש לך את כל הדרכים לבדוק מועדון חדש ואת המדריכים שבו,בשביל לדעת שאם את נרשמת למועדון החדש רוב הסיכויים שתתאכזבי מהמהדריכים הם קטנים.

משנה מקום.....משנה מזל

לצפיה ב-'יהיה בסדר... גם בתחום החדש אני לא סובלת'
יהיה בסדר... גם בתחום החדש אני לא סובלת
28/05/2011 | 11:03
32
לצפיה ב-'בתור מתאמנת'
בתור מתאמנת
27/05/2011 | 15:14
2
148
לי זה היה נראה תמוה לראות מדריך ספינינג בנעלי ספורט...

הייתי מקשרת את זה בין אם זה נכון או לא למידת המקצועיות של אותו מדריך.
במיוחד אצל מדריך שאנשים שואבים ממנו השראה לטעמי אין מקום ל"לא בא לי" כי אם לך לא בא...מה הם אמורים ללמוד ממך?
לצפיה ב-'היי בוקר טוב'
היי בוקר טוב
28/05/2011 | 09:23
46
מה הכוונה מה יש להם ללמוד ממני......? נעלי הספינינג הם המרכיב שבונה את האימון? אין ספק שזה חלק מהייצוג המחייב של מדריך-אבל אין קשר בכלל. לא כולם מגיעים עם נעלי רכיבה ושעון דופק לאימון . תקשיבי,אני לא נכנס לסוג של ויכוח. כתבתי בתחילת ההודעה שלי-שמדובר במקרים ממש מעטים שבהם אני לא נועל נעלי רכיבה. את רוצה לומר לי שאם את מגיעה לאימון והמדריך שאת כל כך מעריכה ואוהבת,מגיע בלי נעלי רכיבה
---פתאום הוא מדריך שאין ממה ללמוד ממנו? חחחח,נראה לי שאת קצתתתת מגזימה.

לבוש זה דבר שמחייב מדריך בזה אין רגע של וויכוח . אבל זה ממש לא אמור להשפיע אפילו במעט על המקצועיות של מדריך.

לצפיה ב-'קלעת בול..אהבתי! זה מרא של "זלזול"'
קלעת בול..אהבתי! זה מרא של "זלזול"
03/06/2011 | 22:19
48
לצפיה ב-'שרשור מעניין'
שרשור מעניין
28/05/2011 | 15:12
1
37
ובלי להכנס לסוג של ויכוח, אני רוצה להעלות נקודה חשובה:
עם נעלי ספורט רגילות אי אפשר לבצע תנועת דיווש עגולה יעילה (הדגש על יעילה) - כלומר משיכה משעה 6 עד 12 ודחיפה מ-12 עד 6. לעניות דעתי זה מפחית מיעילות האימון.
לא חושב שזה מפחית מהמקצועיות, אלא אם כן אתה מבקש מהמתאמנים לבצע תנועות משיכה כשאתה בנעלי ספורט...

לצפיה ב-'הכל טוב ..חוץ מזה ש...'
הכל טוב ..חוץ מזה ש...
03/06/2011 | 22:26
36
משיכה יעילה מתבצעת בין שעה 8-9 עד מקסימום שעה 11 ...ודחיפה יעילה משעה 1 עד שעה בין 5-6 היתר זה נקרא "איזור נאטראלי" ,...אבל לגבי הבדלים בין ביצוע של פידול מעוגל עם נעלי רכיבה ונעלי ספורט... אין ויקוח , זה נכון

לצפיה ב-'יותר נורא'
יותר נורא
08/06/2011 | 22:43
43
זה שמדריכי הספינינג באופן קבוע לא עולים אפילו על האופניים, שלא נדבר על איזה נעליים הם נועלים או איזה קפה הם שותים בזמן האימון...
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
23/05/2011 | 18:42
6
84
אני שמעתי שספינינג "מנפח" את הרגליים...אני חושבת שזאת תוצאה של העומס הכבד שמתמשים בטיפוס וכאשר רוכבים עם עומס קל במישור אין לארבע ראשי גירוי והוא אינו מתפתח ויש רק שריפת קלוריות כמו בכל פעילות אירובית
האם זה נכון?

האם רכיבה בחוץ ורכיבה בסטודיו זה אותו דבר? מה ההבדלים? מה יותר אפקטיבי לחיטוב הגוף? מה יותר מומלץ?

תודה.
לצפיה ב-'בתור רוכב בחוץ ועושה מידי פעם ספינינג'
בתור רוכב בחוץ ועושה מידי פעם ספינינג
23/05/2011 | 19:52
85
רק רכיבה מנפחת
ברכיבה את לא מפסיקה לרכוב
ברכיבה יש לך יותר מעמסים ארוכים ויותר אינטרוולים בלי קרואים

ברכיבה האויר הוא אורי נקי של הרים
ברכיבה יש טיפוסים ארוכים בעומס משתנה
ראי את הרוכבים ואת שריר הארבע ראשי שלנו- חזק כמו בטון

בנוסף לחזיוק הארבע ראשי וניפוח אני גם עולה המון מדרגות

יש בחיפה מסלול של מעל 1000 מדרגות

מניסיון אחרי פעם אחת של עליה את רוצה עוד ועוד

לחיטוב תעשי אימוני זומבה וחדר כושר
לצפיה ב-'האמת היא שהיו כמכה שרושרים בנושא הזה ממש'
האמת היא שהיו כמכה שרושרים בנושא הזה ממש
24/05/2011 | 10:23
4
68
אני אסכם לך את דעתי והדיעה הרווחת שלא, זה לא מנפח את הרגליים.
וודאי שלא במקרה של נשים. מדובר על הרבה מאוד חזרות (~4000 לרגל) במשך אימון ועומס יחסית לא גבוה על השריר (גם ב"עליות" לטובת הענין).
המושג חיטוב כולו הוא מושג לא ברור כך שקשה לי להתייחס.
בשילוב עם תזונה נכונה יש סבירות גבוההלשנות הרכב מסת גוף ולהוריד אחוזי שומן שזה כנראה משהו שעוזר למשהו הנקרא לפרקים "חיטוב".
לצפיה ב-'כמה שרשורים*'
כמה שרשורים*
24/05/2011 | 10:26
3
40
לצפיה ב-'קצת פרטים'
קצת פרטים
25/05/2011 | 08:26
2
39
הגדלת מסת שריר או במונח המקצועי היפרטרופיה מבוצעת ע"י מספר חזרות מועט על משקל שהוא קרוב ל RM1 ( המשקל המקסימלי אותו השריר יכול להזיז ) בספינינג או רכיבת אופניים בכלל זה לא קורא ! רוב הרכיבה באימוני ספינינג מבוצעת ברמה אירובית ואולי טיפה גולשים לכיוון האנארובי (מדובר על יחס בין מנגנוני האנרגיה כי בפועל הם כולם עובדים כל הזמן ) אז מזה אין לך מה לחשוש, לא תהפכי לשרירן, מקסימום תחזקי קצת את שרירי הרגליים ואולי את שרירי הישבן.

לגבי ההבדל בין רכיבה בחוץ לרכיבת באולם:
אני לא אכנס לכל הפרטים כי יש המון כאלו אבל בגדול, רכיבה באולם היא לרוב עצימה יותר (לרוכבים לא מיקצועיים ), רכיבה בחוץ תוואי השטח עליות ירידות מתונות יותר או פחות נקבע ע"י הטבע ובורא עולם ובאולם ע"י בורא השיעור וההחלטה שלך כמה עומס להוסיף או להוריד.
טמפרטורת הגוף ואחוזי חמצן באולם טמפ' הגוף גבוה יותר ואחוזי חמצן נמוכים יותר לעומת רכיבה בחוץ שבה הגוף מתקרר ע"י הרוח והתנועה.
מצבי עמידה ורכיבה, בחוץ ניתן לבצע הטיות של האופניים בכדי לזכות בעוד טיפה של אנרגיה ( בעמידה ) לעומת אופני אולם שלא ניתן לבצע הטיות של האופניים.

נראה לי שנסתפק בזה
אה שכחתתתתי כמובן שמוזיקה, באולם, האנשים הקצב והמוזיקה גורמים לרוכבים להוציא יותר מעצמם !!!

סיון
לצפיה ב-'קורא = קורה'
קורא = קורה
25/05/2011 | 08:27
22
לצפיה ב-'אצלנו דווקא ניתן להטות את האופניים..'
אצלנו דווקא ניתן להטות את האופניים..
25/05/2011 | 14:34
34
לצפיה ב-' נפתחה קבוצת אופניים למתחילים '
נפתחה קבוצת אופניים למתחילים
22/05/2011 | 11:17
14
בא לכם לצאת קצת מהסטודיו?
נפתחה קבוצת רכיבה על אופניים למתחילים בחיפה.
הצטרפו אלינו, בימי שבת בבוקר, לאימון מהנה בו תשפרו את השליטה והכושר על האופניים

לפרטים נוספים
[email protected]

www.facebook.com/reactionsport.co.il

שבוע טוב
צוות ריאקשן
לצפיה ב-'צעקות, שריקות, מחיאות כפיים בזמן השיעור.דילמה'
צעקות, שריקות, מחיאות כפיים בזמן השיעור.דילמה
18/05/2011 | 13:40
17
172
רציתי לשתף אתכם בדילמה:
נניח שיש אצלכם בשיעור מתאמן או מתאמנת החורגים מכל פרופרוציה בכמות ורמת השעקות שהם משחררים בזמן השיעור, וזאת גם שלא בהתאה ל"אטמוספרה" הרגילה במועדון.
זה מגיע עד לרמה שאני כמדריך מנסה למצוא שניות בודדות של הפוגה כדי להיות בטוח שאני יכול להסביר משהו ללא הפרעה (בדרך כלל זה לא מצליח לי, אגב).

מה הייתם עושים? כיצד הייתם מסבירים לה שכוונתה רצויה אך מעשיה אינם רצויים.
חשוב לציין שגם מתאמנים רבים התלוננו ואף מספר מתאמנים הודיעו כי לא יגיעו לשעורים שלי כיוון שזה פשוט מוציא להם את החשק.

ונלך שלב אחד קדימה - נניח שאתם מבקשים והיא ממשיכה..

תודה מראש על המענה :)

לצפיה ב-'בעייתי ...'
בעייתי ...
18/05/2011 | 15:59
80
ואני חושב שהייתי משאיר את הטיפול בבעיה להנהלת המכון ולא נכנס לזה באופן אישי, מן הסתם את אותן תלונות שאתה שומע ממתאמנים אחרים( וחווה ) , גם הנהלת המכון שומעת, תן להם או בקש מהם שיטפלו בנושא.

בצורה כזו אתה לא מייצר תקדימים לתלונות על ריחות לא נעימים מההיא מימול, נביחות של המתאמן מימין, החלון שפתוח רק בחציו משמאל וכו' וכו' וכו'

סיון
לצפיה ב-'ראשית פנייה אישית ידידותית למתאמן/ת'
ראשית פנייה אישית ידידותית למתאמן/ת
18/05/2011 | 18:00
61
במידה וזה לא עוזר אני בעד מכתב למתאמן/ת ע"י ההנהלה .תיאור הבעיה בקצרה תלונות של לקוחות ומדריכים על התנהגות לוקה בחסר ובמידה ולא יהיה שינוי בהתנהגות נאלץ לאסור הכניסה לספין או כל חוג אחר בו מתקיימת ההפרעה . לדעתי זה וודאי יעזור.
רון
לצפיה ב-'לפי דעתי, בכל בעייה'
לפי דעתי, בכל בעייה
18/05/2011 | 18:47
46
יש להפנות את הטפול הנושא למנהל שרות לקוחות  (ולא למנהל מכון הכושר)שודאי מצוי בסודות
כל המקרים החריגים והתלונות הקיימות עלי תבל, ודרך טיפולם. תפקידו, בין היתר, לשמר את הלקוח ויחד עם זאת בידיו
הכלים כיצד לפתור את הבעיה שהעלת. זאת ממש בעיהההה....
בהחלט זה אינו תפקידו של המאמן ולא  של המתאמנים, כי כל מה שיאמרו  לה/לו  - יתקבל ברוח שלילית, עלול לעורר
מהומה בסטודיו, יתפרש כעלבון, ועלול להשיג תוצאה הפוכה.
לצפיה ב-'המממ....'
המממ....
18/05/2011 | 23:46
47
בתור אחת שמכירה את הנפשות הפועלות מקרוב , לא הייתי פונה ישירות...
עצם הפנייה עשויה לפגוע... בכל זאת, הרעש - על כל גווניו, מגיע ממקום של פרגון ואהבה גדולה...

במידה והיו פונים אליי מתאמנים בהודעה מהסוג שלא יגיעו לאימון נוסף אם זה ימשך, הייתי מסבירה להם שאני כמדריכה לא מרגישה בנוח (בהנחה כמובן שאתה לא מרגיש בנוח) להעיר הערה מסוג שכזה, ומציעה להם לפנות לצוות ההנהלה - אני מניחה שהם ימצאו את הדרך להעיר בצורה הולמת מבלי לפגוע בתחושות המתאמנים "המרעישים"....

יכולה לספר לך על חוויה חד פעמית - של מתאמן שהיה אורח במועדון והגיע לאימון ביום שישי בבוקר... האמן לי, הוא עשה רעש ברמות שאין לי מילים לתאר.... כבר התחלתי לקלוט את המבטים של המתאמנים פוזלים אליי במבט תמוהה לנוכח "העוף המוזר"... בשלב מסויים באימון הוא גם זרק משהו אליי ברמה של איזה שקטים או משהו כזה.... אמרתי לו בחיוך ובהומור קל, שאנחנו במועדון ידועים בתור כאלה שקודם כל עובדים.... לרעש אנחנו דואגים אח"כ...

בכל דרך שבה תבחר להתמודד.... שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'רוצה לדעת מה רועי גרין עושה אצלנו?'
רוצה לדעת מה רועי גרין עושה אצלנו?
19/05/2011 | 06:56
652
אבל בשביל מה לך לדעת... אפילו לו זה לא עוזר. גם אצלנו יש כמה כאלו שהצעקות המגוחכות שלהם נשמעות יותר כמו יללות קינה (מאוד דומה לצפירת הקטר של רכבת במרוקו... כפש-גז'דר, כפש-גז'דר-וווההה-ווווההה ) ובהתחלה, כשעוד חשבתי שיש איזושהיא תקוה - הערתי שזה מוגזם (ואני, כידוע, מאוד בעד אנרגיות בשיעור... אז תאר לך כמה נמוך זה אם אני אומרת שזה מוגזם). לא זה לא עזר.
ייחסתי זאת למיקום הגאוגרפי של המכון שלי (פתח-תקוה = אנשי השוק...) וכעת אני מבינה שזה קורה גם במשפחות הכי טובות אבל עם שני הבדלים מהותיים:
1. אצלנו... זו לא מתאמנת אחת, מדובר בלפחות 4 מתאמנות כאלו
2. אצלכם... למדריך איכפת וחשוב שזה יפסק - אצלנו... המדריכים בעצמם חלק מהמקוננים ההיסטריים

מה הייתי עושה?
כמתאמנת... מדירה רגליי מהאימונים שבהם הבהמה נוכחת
כמאמנת - כל מה שאפשר וחוקי כדי לגרום לה שלא תגיע לשיעורים שלך
לצפיה ב-'בעייתי מאוד'
בעייתי מאוד
19/05/2011 | 09:04
1
43
כי מצד אחד חלומו של כל מדריך, שבשיעור שלו יהיו כאלו שמגיבים, ומתלהבים ומשמיעים קולות של "חיים". ומצד שני, באמת, כשזה עובר את גבול הטעם הטוב - בעייה!
אני באה ממקום שהמתאמנים בו מגיבים מעט מאוד, בוא נגיד, שאם יש מחיאות כפיים בסוף השיעור, הם כנראה יצאו מגדרם. זה לא אומר שהם לא מתלהבים בדרך כלל - הם פשוט כאלה אנשים.
בכל מקרה, מה שאני אומרת שהעניין בעייתי מאוד.
לסיכומו של עניין, אני חושבת שאתה באמת לא צריך לפנות באופן אישי, שאתה צריך לערב את ההנהלה של המקום, שהם יפנו.
אחרת, זה ייצור לך מצב לא נעים מולה.
שיהיה בהצלחה..!!
לצפיה ב-' היי ליבית אני מסכימה עם כל מילה ב-100%'
היי ליבית אני מסכימה עם כל מילה ב-100%
28/05/2011 | 20:33
26
גם אני חושבת שצריך לשמור על גבול הטעם הטוב , אני אישית נהנת מהאווירה הכיפית של הספינינג ואני נהנת לשיר כשיש שירים שאני יכולה לשיר אותם ,ומידי פעם אני בודקת מה קורה עם הדופק שלי כשאני עובדת עם שעון
שיהיה לך שבוע מהנה ונפלא
לצפיה ב-'האמת שנעשתה פניה להנהלה'
האמת שנעשתה פניה להנהלה
19/05/2011 | 12:04
2
51
לא שלי, אלא של מתאמנים. אני פניתי למנהלת האישית שלי והיא בגישה שאני נוטה להסכים איתה כן לנסות לדבר עם המתאמנת בעדינות.
היא באה ממקום של התלהבות והיא מאוד מפרגנת.
צריך פשוט למצוא את הדרך לגרום לה בצורה אפקטיבית להוריד מינונים וזאת מבלי לפגוע בה...
לצפיה ב-'רק עוד תוספת קטנה'
רק עוד תוספת קטנה
19/05/2011 | 14:04
35
אם יש לה כוח לצעוק תוך כדי שיעור כנראה שהיא לא עובדת מספיק קשה
אצלי רוב המתאמנים בקושי מצליחים לדבר אחרי השיעור, במהלך השיעור הם עסוקים בעיקר בלהצליח לנשום ולהזכר באיזה שלב הם  הפקידו את המוח בעמדת הקבלה.
גם אם הם רוצים הם פשוטא לא מסוגלים לצעוק.

כמובן שהכל בהומור חוץ מהקטע של "עסוקים בלהצליח לנשום".

סיון
לצפיה ב-'השאלה היא'
השאלה היא
22/05/2011 | 08:58
16
נניח וגם אם תעשה את זה בעדינות - היא תעלב. היא לא תבוא יותר לשיעורים וכו', אבל אם זה יבוא מההנהלה, כאילו זה בא מהרוכבים, לא ממך, ככה אתה כביכול לא מעורב...
נראה לי יותר הגיוני...
לצפיה ב-'חושבת ש...'
חושבת ש...
19/05/2011 | 20:46
2
21

אם הדברים נאמרים יפה וממקום טוב אפשר להעביר גם את המסר הזה
(מזכיר לי קצת דילמות של מנהלים בהעברת מסרים לא פופולריים )
באופן אישי ובמקרה הספציפי נראה לי אפילו שרצוי ישירות (יותר מכובד)
מה שכן ברגישות ובעדינות (מאמינה בכל מקרה שכך תנהג)

בהצלחה!!
לצפיה ב-'צעקות יללות ועוד...'
צעקות יללות ועוד...
21/05/2011 | 07:49
1
32
כשעוד היתי מתאמנת במכון נידח במרכז הארץ  היה לי מאד קשה עם השקט של הקבוצה. עבדתי קשה מאד אך היתי חייבת קצת שחרור אוירה וכו. היתי צועקת בקטנה ועלי לציין כי הקבוצה שטקה כמו דג אילם. המדריך ניגש אלי באמצע השיעור ובשקט לחש לי באוזן שהוא לא אוהב שצועקים ומעדי שאני אשתוק (לא במילים האלה) יש לציין כי מאד נפגעתי וחשבתי שהוא לא עם ראש פתוח ועוד כל מיני דברים. חייבת לציין שהצעקות לא היו צעקות שוק או קינות ממגילת איכה , בהחלט בגבול הטעם הטוב. כובן שמאז הפסקתי לצעוק, הפכתי למדריכה והיום אני צועקת להנאתי, כמובן שבצורה עדינה ולא צווחנית. המתאמנים שלי חולים על זה (וגילוי נאות אני עובדת אצל אותו מדריך שהעיר לי והקהל הוא אותו קהל ששתק אצלו)
לצפיה ב-'שתקה כמובן (:'
שתקה כמובן (:
21/05/2011 | 07:49
15
לצפיה ב-'גישה ישירה ומכובדת'
גישה ישירה ומכובדת
21/05/2011 | 16:11
20
יש כאלה שאין להם את מידת הגבולות הרצויים בצווחות המהלך האימון. אני חושב שקודם כל אתה צריך לגשת אליה,זה הדבר הכי נכון ומכובד שאפשר לעשות כלפי מתאמנת שמגיעה ומפרגנת (בדרך שלה) לאימונים שלך. אני חושב שאם תיגש אליה יהיה נכון יותר מאשר יגיע מכתב מההנהלה. תחשוב קדימה......אם אתה תיגש אליה בצורה נעימה אני בטוח שהיא תקבל אתזה ותישאר באימונים שלך. אם יגיע מכתב מההנהלה,רוב הסיכויים שהיא לא תישאר כי לא יהיה לה נעים. ואני דיי בטוח שגם לך לא יהיה נעים להתסכל לה בעיניים אחרי "נזיפה" מהמועדון.
למה לחשוב צעד אחד קדימה....? תיגש אליה ואני דיי בטוח שהיא תקבל את זה בחיוב . אם הבעיה לא תיפתר,תחשוב הלאה.

לא מקבל את רוב התגובות של המדריכים כאן, של לפנות קודם להנהל. גישה ישירה של מדריך כלפי המתאמנים שלו זו הדרך הראשונה הנכונה לעשות.

בהצלחה בנאדם.
לצפיה ב-'גמני עונה'
גמני עונה
21/05/2011 | 18:33
14
ובכן , עד לפני שנה בבונקר היה מתאמן אחד שהתחיל את דרכו בקריאות עידוד ומהר מאוד עבר להיות רעשן ובלתי נסבל .
המצב הגיע עד כדי כך שהי משתלט על הספירה שלנו ... ולעיתים , לפחות אני , העדפתי לא לספור למתאמנים- כי ידעתי שההד כבר מגיע ומפריע . המתאמנים סבלו . הערנו . אני בעדינות .. ומשיהו קצת יותר ברור ממני .
פנו להנהלה ... וכלום . הוא בשלו .
לטענתו , מאוד נהנה ...
נראה לי שהיה מתאמן כל השבוע על 8/8 ... רק מה - לצערילעולם לא היה בקצב .
בנוסף- היה מוצא לנכון להעיר ולעודד בקול רם ..ץ " יאללה רחל .." "יאללה מזל" .
מאוד הפריע . הגענו למצב - שאם לא היה מגיע , היינו נושמים לרווחה.
למזלנו- עזב.
יכולה להעיד על עצמי, שלא הייתי מתאמנת שקטה ... אבל .. לעולם לא העזתי לפגוע באווירה של האימון ...
גם היום כמאמנת - שמחה מידי פעם לפרץ כפיים , או לאיזו קריאת התלהבות ,אבל הכל בשמירה על תרבות , אווירה וכבוד כלפי כל המתאמנים
שבוע טוב
לצפיה ב-'מזדהה לגמריי'
מזדהה לגמריי
21/05/2011 | 19:58
15
גם אני התחלתי במקום חדש, והייתה מתאמנת שלא באה בשביל להתאמן אלא בשביל הכיף.......הייתה צועקת וכפיים וכו וכו... פשוט לאט לאט הייתי משתיק אותה בתגובה לכל דבר קטן שהיא עושה
אם היא הייתה צועקת או כפיים -------> הייתי אומר מול כולם שכנראה היא היחידה שלא עובדת עם העומס המתאים ושכנראה קל לה מדי וככה כמה פעמים בסופו של דבר היא התרגלה ועכשיו היא פחות קולנית (איך שכחתי לציין שבאחד הפעמים שציינתי שעושים אימון רציני, היא הגיבה בכך שהיא אמרה ש" לא באים לפה בשביל האימון אלא בשביל הכיף".........מתאמנת בעייתית בכלליות לא רק בקטע הזה..מן הסתם אני בעד כיף באימון אבל אימון זה הדבר הראשון)

אני בעד הקטע של פשוט כל פעם לנסות ולהשתיק אותם (בצורה נחמדה אבל תקיפה)
לצפיה ב-'תודה לכולם על מגוון התגובות'
תודה לכולם על מגוון התגובות
22/05/2011 | 14:04
27
אני חושב שאלך על דיבור אישי איתה בצד באופן הכי מכבד (בתכלס אני באמת מחבב אותה רק חושב שהיא לא ממש מבינה כמה היא מגזימה).
אם זה לא יעזור אעביר את זה הלאה.
אם זה לא יעזור נשתיל לה יבלת על מיתרי הקול :)
לצפיה ב-'מחלקים שם פרסים '
מחלקים שם פרסים
20/05/2011 | 22:44
5
מחלקים שם פרסים עד יום ראשון !
חפשו את הלייק בפייסבוק
http://www.bs-shop.co.il/pl_products~6~21.htm

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו