לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2291322,913 עוקבים אודות עסקים

פורום מחשבים ניידים

ברוכם הבאים לפורום מחשבים ניידים.
בפורום נתמקד בפתרון ומניעת בעיות חומרה ותוכנה של מחשבים ניידים, טאבלטים ומחשבי ALL IN ONE.
כבעל מעבדה איני מתמצא בהמלצה על רכישת מחשבים חדשים, עם זאת אשתדל להכווין, ככל האפשר, ברכישת מחשב נייד או טאבלט חדשים.
אבי צאן, מנהל הפורום, בעליה של מעבדת אלקטרוניקה מומחית בתיקון מחשבים ניידים וטאבלטים ובעל נסיון של 20 שנה בתחום השירות והתיקון של מחשבים ניידים וטאבלטים עם מומחיות בחומרה ברמת הרכיב על גבי לוח האם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מחשבים ניידים

ברוכם הבאים לפורום מחשבים ניידים.
בפורום נתמקד בפתרון ומניעת בעיות חומרה ותוכנה של מחשבים ניידים, טאבלטים ומחשבי ALL IN ONE.
כבעל מעבדה איני מתמצא בהמלצה על רכישת מחשבים חדשים, עם זאת אשתדל להכווין, ככל האפשר, ברכישת מחשב נייד או טאבלט חדשים.
אבי צאן, מנהל הפורום, בעליה של מעבדת אלקטרוניקה מומחית בתיקון מחשבים ניידים וטאבלטים ובעל נסיון של 20 שנה בתחום השירות והתיקון של מחשבים ניידים וטאבלטים עם מומחיות בחומרה ברמת הרכיב על גבי לוח האם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אל תתביישו לשאול ולהתייעץ.
אנא השתתפו ותרמו מניסיונכם.
נשמח לעדכונים טכנולוגיים מעולם המחשבים הניידים ולעצות שמושיות ומועילות.
המשך >>

לצפיה ב-'שדרוג זכרון במחשב Lenovo 330 14IKB'
שדרוג זכרון במחשב Lenovo 330 14IKB
17/01/2019 | 22:47
11
שלום,

הבנתי שהמחשב מגיע עם כרטיס זכרון אחד מולחם, שאינו ניתן להחלפה, ושיש slot אחד נוסף, בו אפשר לשים כרטיס נוסף.
איפה בדיוק נמצא הסלוט הזה?

תודה,
Rock
לצפיה ב-'מחשב נייד זול בחו"ל'
מחשב נייד זול בחו"ל
16/01/2019 | 19:12
14
שלום. אני רוצה לקנות מחשב חדש בחו"ל.
בארץ עברתי באינטרנט רשתות ולא מצאתי מחשב נייד טוב זול, כי כולם עולים הרבה כסף (בסביבות 10,000-20,000 ש"ח).
בבקשה תעזרו למצוא אתר מצוין ומחיר  כמובן.
יגאל.
לצפיה ב-'מחשב נייד במחיר סביר עד 3000 ש"ח'
מחשב נייד במחיר סביר עד 3000 ש"ח
15/01/2019 | 01:50
8
שלום מחפש מחשב נייד במחיר סביר
עד 3000 ש"ח,

חשוב לי שיהיה i5
8gb RAM
SSD
יכולות של מסך גרפי פחות חשוב - אני מקסימום משחק FM..וגם לזה אין לי זמן.

בעיקרון זה לבית, אינטרנט, סרטים, גוגל, עבודות.. לא לדברים ייעודים כמו שרטוט וכדומה.

תודה

לצפיה ב-'מחשב לילדה לבת מצווה'
מחשב לילדה לבת מצווה
12/01/2019 | 18:05
13
שלום מחפש המלצה למחשב לילדה לכבוד הבת מצווה.

תקציב 4000 . גודל 14 אינטצ

תודה מראש
לצפיה ב-'בעיה עם מסך מתהפך'
בעיה עם מסך מתהפך
10/01/2019 | 22:45
16
יש לי מחשב נייד - 
Deel inspiron 15 7000 2in1
אני קניתי אותו כי אני אוהב לשרטט, וכל פעם שאני הופך לו את המסך לצד שני ,להשתמש בו כמו בטאבלט , המסך כבה ואז כבר אין אפשרות אפילו לחזור למצב רגיל , צריך לחכות שיגמר הסוללה ולהדליק מחדש, זה מתסכל ואני לא מבין בתחום, אשמח מאוד לעזרה, תודה❣
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:07
5

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'תקלה חוזרת במחשב נייד DELL LATITUDE E7240'
תקלה חוזרת במחשב נייד DELL LATITUDE E7240
02/01/2019 | 08:07
1
25
היי חברים יקרים, בבקשה עזרתכם,

מחשב נייד DELL LATITUDE E7240
לעיתים בעת הדלקתו המחשב "לא סוחב"
כלומר, אני לא יכול לפתוח דפדפן או תיקייה או אפילו לעלות/להוריד VOLUME
הסרתי את כל ההגנות, הסרתי דפדפנים, בדקתי CPU באמצעות TASK MANAGER אך לא זיהיתי פעילות שלוקחת משאבים
מע' הפעלה 10 פרו, יש במחשב דיסק SSD, ו-16 ג'יגה זכרון, המחשב מעודכן עם הדרייברים האחרונים
מה שהכי מעצבן זה שאם אני "מניח לו" למשך כמה דקות/שעה ומדליק שוב, המחשב עובד כרגיל...
כל רעיון/המלצה יתקבלו בברכה!

לצפיה ב-'נסה לבצע שחזור....'
נסה לבצע שחזור....
12/01/2019 | 17:16
7
מערכת לכמה ימים אחורה לזמן בו לא היתה התקלה
אם זה לא עוזר בצע פרמוט מלא למחשב...
לצפיה ב-'מחשב נייד לסטודנט בטווח 1500-2000'
מחשב נייד לסטודנט בטווח 1500-2000
29/12/2018 | 15:50
28
היי
זקוק להמלצה למחשב נייד עבור תלמיד תיכון/סטודנט
טווח המחירים 1500-2000
הבנתי שיש מבצעי סוף שנה בקיאספי
הבנתי שיש בחנויות אחרות גם מחשבים מחודשים בקטגורית המחיר הזאת
האם כדאי להתעסק עם מחשב מחודש? או ללכת על חדש?
אשמח אם מישהו יוכל לתת מספר המלצות למחשבים ניידים בקטגורית המחיר הזאת ומה ההבדל ביניהם מהחנות קיאספי?

לצפיה ב-'לשחזר מסמך חשוב'
לשחזר מסמך חשוב
26/12/2018 | 16:35
18
האם תוכלו לייעץ לי איך אני יכולה לשחזר מסמך notepad שלא נשמר
תודה מראש

לצפיה ב-'סוללת לנובו YOGA 530 נגמרת מהר'
סוללת לנובו YOGA 530 נגמרת מהר
26/12/2018 | 14:10
19
שלום,
קניתי מחשב חדש מהדגם הנ"ל. בהתחלה הסוללה החזיקה יפה אבל המחשב ממש נתקע, נגעתי במשהו שנקרא Storage Sense וחשבתי לרגע שיש לזה קשר אבל מסתבר שזה בכלל משהו שקשור לניקיון המחשב אבל באורח פלא המחשב הפסיק להיתקע. עכשיו הסוללה נגמרה לי ממש תוך כלום זמן באמצע שיעור (סטודנטית) וקניתי את המחשב הזה רק בגלל שהוא ידוע בחיי סוללה ארוכים ומתאים לסטודנטים. יש למישהו תובנה לעניין ומה אני יכולה לעשות?
וינדוס 10
ועוד משהו- חדש לי וינדוס 10- איך עושים חיפוש בתפריט (נגיד רוצה להקליד CMS ושיפתח את התוכנית) או נכנסת לתפריט התחל המלא.
לצפיה ב-'עדכוני ווינדוז'
עדכוני ווינדוז
22/12/2018 | 11:29
34
איך מבטלים את הדבר המעצבן הזה??
רכשתי נייד HP לפני כחודשיים מאז, 3 4 פעמים בשבוע הוא עושה לי עדכונים!
איך אני מבטל את העדכונים??
לצפיה ב-'מחשב נייד'
מחשב נייד
20/12/2018 | 10:21
2
43
מעוניין לרכוש מחשב נייד
מהם הדברים החשובים שאי אפשר לוותר עליהם על מנת לקבל מחשב מהיר ואיכותי השימוש הוא בעיקר עבודה אופיס אינטרנט להעלות סרטונים.

לצפיה ב-'ממליץ לך לבחור מחשב...'
ממליץ לך לבחור מחשב...
21/12/2018 | 22:12
39
שכולל כונן קשיח ssd אם אתה רוצה שהמחשב ירוץ מהר
בהצלחה

לצפיה ב-'כונן SSD, מעבד חזק, וזכרון RAM של לפחות 4 ג'יגה בייט'
כונן SSD, מעבד חזק, וזכרון RAM של לפחות 4 ג'יגה בייט
23/12/2018 | 11:12
28
כונן SSD נחשב מהיר יותר- אבל יותר יקר לכל GB .

זכרון ראם של לפחות 4GB עבור העלאה של סרטונים ליו טיוב פה ושם, אבל לא עריכת וידאו מקצועית או באיכות גבוה (יש מפלצות גם של 16 גיגה, וגם 8שזה ביניים). 

מעבדים בחלוקה גסה של אינטל (היום הכי נפוצים) יש i3, i5, i7 ולא מזמן הכריזו על i9 אבל אין לי מושג אם מחשבים עם המעבדים האלו זמינים בארץ. ככל שעולים בביצועים ככה המספר יותר גבוה. למשתמש רגיל ה- 3 מספיק, ה- 5 אולי יהיה רלוונטי לך וה- 7 מיועד לגיימרים או עורכי סרטים בשוטף. זה הכסף שלך לבחור מה לקחת. רק שים לב לאיזה דור המעבד - ליד ה 3,5,7 יש עוד מספר של דגם ספציפי ולפיו אפשר לדעת את השנה שהמעבר יצא ("דור" מסויים של אותה סדרה). 
לצפיה ב-'מחשב נייד two-in-one להחליף מחברת'
מחשב נייד two-in-one להחליף מחברת
21/12/2018 | 14:39
21
שלום.

בישיבות וכשסתם בודק רעיון כלשהוא אני נוהג לרשום ולשרבט דברים על נייר ואז מוצא את עצמי עם המון ניירת שאני כבר לא בטוח מה שייך לאן ובכלל לא בא לי ניירת.

פתרון חלקי לעניין הזה היה כשרכשתי את ה- NOTE של SAMSUNG אבל הוא מדמה דף נייר קטנטן, יותר כמו פנקס קטן ולא כמחברת פוליו כמו שאני אוהב.

כיום, מסכי המגע והתים התפתחו כל כך שבמחשב קליל ודקיק אפשר להפוך את המסך ולהשתמש בו לשירבוט עם עט ייעודי.
הבעיה שבכל המסכים שבדקתי, כל עוד אתה משרבט בלי להניח את ידך על המסך, העסק עובד. אבל הרגע שהיד נשענה על המסך העת השתתק.

אבל כשמשרבטים באופן טבעי במחברת או על דף נייר, היד כן מונחת על הדף. לשרבט עם היד באוויר זה לא טבעי, לא מאפשר לכתוב כרגיל ובקיצור - BIG NO.

מישהו מכיר אם מחשב מהניידים הדקיקים שמאפשר לשרבט על המסך כשהיד מונחת עליו?
לצפיה ב-'מסך מהבהב'
מסך מהבהב
17/12/2018 | 18:24
1
22
שלום חברים.
יש לי מחשב נייד לנובו מסדרת יוגה, מסך מגע 730-131KB.
קניתי אותו לפני חודש עבד מצוין.

הבעיה שארצה את עזרתכם:
המסך החל להבהב לי וזה קורה כל כמה דקות. נראה כמו מגעים או או משהו בחומרה לא יודע.
יש לציין שהמחשב לא נפל ולא קיבל שום מכה.
מה זה יכול להיות לפני שאני פונה לשרות לקוחות, זה נשמע מוזר למחשב חדש
תודה למשיבים.

לצפיה ב-'ממליץ לך לפנות לאחריות'
ממליץ לך לפנות לאחריות
21/12/2018 | 22:14
10
לא מומלץ לנסות לבד בזמן שיש לך אחריות זה ממש לא אמור לעבוד ככה ....
לצפיה ב-'חוסר זיכרון'
חוסר זיכרון
17/12/2018 | 10:57
1
32
שלום רב,
יש לי מחשב מחבר ASUS עם 27G דיסק.
מערכת ההפעלה תופסת לבד 22G כך שלא נשאר מקום לכלום.
ניסיתי למחוק בעזרת CCLEANER אבל כמעט כלום לא נמחק.
מה אפשר לעשות כדי להקטין את נפח מערכת ההפעלה?
לצפיה ב-'לא הרבה- '
לא הרבה-
17/12/2018 | 16:47
24
מערכות הפעלה חלונות של מייקרוסופט או אובונטו של לינוקס תופסות בערך 20 ג'יגה בהתקנה בסיסית. 
אני ממליצה לך לעבור ידנית על הקבצים השמורים במערכת - אולי יש איזה סרט-שניים באורך מלא שאפשר למחוק או לגבות בכונן חיצוני. כנ"ל לגבי תמונות וקבצי מוזיקה. 

אז או לשכפל את הכונן על כונן גדול יותר שיכנס למחשב במקומו, או לעבור למערכת הפעלה לינוקסאית רזה (שזה בעצם רובן חוץ מאובונטו או קאלי).כמעט כולן לוקחות בין 5-10 ג'יגה בהתקנה בסיסית. אם המחשב גם ישן- מערכות הפעלה של לינוקס טובות יותר ותומכות לאורך זמן במחשבים ישנים. 
לצפיה ב-'כמה שאלות קטנות לגבי קניית מחשב נייד'
כמה שאלות קטנות לגבי קניית מחשב נייד
07/12/2018 | 21:14
11
72
1. יש חברות מומלצות וחברות לא מומלצות?
2. המטרה בשימוש היא בכיקר גלישה באינטרנט וצפייה בסרטים.  
יש הבדל גדול בין מסך "15.6 לבין מסך "17.3?
3. חשוב איפה קונים? מחסני חשמל? KSP?
כי ממילא האחריות זה של היבואן, לא?
לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
08/12/2018 | 15:39
7
61
1) בגדול לא. אני אישית פחות מעדיפה אסוס כי יש להם מוניטין רע מבחינת איכות בנייה (יכול להיות שאני לא מעודכנת ויחלקו עלי בנושא). אני אעדיף DELL או HP (HP יקרה יותר מבחינת מה שמקבלים "מתחת למכסה המנוע").

2) חשוב יותר איכות המסך. בעבר ה 17.3 היו נפוצים ויקרים יותרמשמעותית, היום לא. אם מציעים לך 17.3 במחיר דומה מאוד יכול להיות שמדובר במחשב ישן. 15.6 זה מספיק מאוד לצפייה מבחינת גודל.

3) אישית הייתי נמנעת מ KSP בקניית מחשבים ניידים (לא אותו הדבר כמו לקנות ציוד נלווה). קצת פחות יכולה לייעץ מבחינת שיקול אחריות, אבל אם השימוש הוא קליל (קצת יוטיוב, קצת מעבד תמלילים) לדעתי מחשב מוחדש באיזור ה- 1500-2000 שווה את הכסף מאשר ההתרוצצות בעתיד במקרה של בעיה.
לצפיה ב-'תודה רבה על כל התשובות והעזרה!'
תודה רבה על כל התשובות והעזרה!
08/12/2018 | 16:59
27
לצפיה ב-'את לא מבינה כלום'
את לא מבינה כלום
08/12/2018 | 17:08
5
56
כמה שטויות אפשר לכתוב בהודעה אחת ?
אסוס היא מייצרניות המחשבים הכי איכותיים.
היום רוב המחשבים הניידים של אסוס מגיעים עם תקן צבאי שאומר שהמחשבים שלהם לא רק לא מתפרקים הם עמידים כמעט בכל דבר.
וזה ממש לא משנה איפה קונים את המחשב.
ויש הבדל גדול בצפיה בן 15 ל17 במסך.
למה לכתוב על משהו שאין לך שום מושג בו ?
לצפיה ב-'כמו שההודעה שלך הוכיחה- מסתבר שהרבה שטויות אפשר לכתוב'
כמו שההודעה שלך הוכיחה- מסתבר שהרבה שטויות אפשר לכתוב
08/12/2018 | 17:26
4
60
יש סיבה טובה למה לא רואים מחשבים תוצרת אסוס במשרדים אלא DELL או Think Pad של לנובו. ולאסוס הייתה תקופה שהוצאו דגמים שהיה להם אחוז תקולות גבוה. אם הם תיקנו את המוניטין מאז? - כמו שכתבתי את זה אני לא יודעת.
אין חוכמות, מסך גדול טיפה יותר- רואים גדול יותר, אבל 2 האינצים האלו לא כ"כ חשובים- חשוב יותר איכות המסך. העדפה אישית שלך ל-17? סבבה. לאו דווקא רלוונטי לאנשים אחרים. 15.3 זה גדול. ניידים עם 17 לא נמכרים הרבה היום, אז צריך לבדוק אם לא מציעים לה (לו?) מחשב ישן יותר- עם חומרה ישנה יותר ותצוגת מסך פחות טובה.
לצפיה ב-'ממליץ לכולם להתעלם מההודעות שלך'
ממליץ לכולם להתעלם מההודעות שלך
08/12/2018 | 17:39
3
51
אין לך שום מושג בתחום
ואני מאד מקווה ש KSP יתבעו אותך על הוצאת דיבה על סכום גדול במיוחד.
לצפיה ב-'ולך אין מושג על מה זה "הוצאת דיבה" . דעות זה '
ולך אין מושג על מה זה "הוצאת דיבה" . דעות זה
09/12/2018 | 11:53
2
50
לא עובדות - אתה מעדיף 17 על פני 15.3 וחושב שזה הבדל משמעותי- לי זה לא, ויותר חשובה לי איכות המסך. 
דעתי האישית היא שפחות עדיף לקנות מחשבים ניידים מKSP - בגלל שקראתי הרבה תלונות של אחרים עליהם (חלקם כאן בתפוז). יש לי מחשב נייח שדווקא כן קניתי אצלם. רכיבים בודדים (אוזניות, כרטיסי זיכרון) אני ממליצה בחום כי הם נותנים פייט טוב לחנויות אחרות בתחום, אבל מכשירים יקרים כמו מחשבים ניידים- אני לא הייתי ממליצה לבנות על שירות במקרה של תקלה לאחר קנייה (וזה לא מניסיון אישי אלא מה שאחרים כתבו עליהם). 
לצפיה ב-'זה שאין לך מושג בשום דבר, את זה כולם יודעים'
זה שאין לך מושג בשום דבר, את זה כולם יודעים
09/12/2018 | 12:13
1
22
לצפיה ב-'"כולם" זה לא רק הראש שלך (שלב שאמור לעבור בהתפתחות תינוקות) '
"כולם" זה לא רק הראש שלך (שלב שאמור לעבור בהתפתחות תינוקות)
09/12/2018 | 12:18
34
לפחות כתבת הודעה אח"כ שהיא יעילה לשואל/ת המקורית. 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
08/12/2018 | 17:49
2
43
1. כל החברות הגדולות והידועות משתמשות באותם רכיבים בדיוק,
פה ושם יש דגמים יותר איכותים ספציפים, אבל בגדול אין מותג איכותי ומותג לא איכותי.
בכל שם שתביא, כמו שכתבה זאת שלא מבינה כלום, אפשר להביא דוגמאות הפוכות,
אסוס לדוגמא זכתה בשנתיים האחרונות כמעט בכל פרס אפשרי באיכות המחשבים שלה, היא נוגסת יותר ויותר במלכת התחום לנובו.
תגדיר מה המפרט שלך ותקנה את המוצר הכי זול שאתה מוצא של מותג ידוע.
2. מחשב 17 אינץ הוא הרבה יותר נח לצפיה ממחשב 15, החסרון שלו זה הניידות,
מחשב 15 אפשר לשים בתיק וללכת איתו, הוא עדיין כבד, אבל אפשרי,
מחשב 17 לא נועד לנשיאה, אלא לשמש כתחליף למחשב נייח.
3. אם אתה קונה במקום ומקבל את המחשב ,זה ממש לא משנה איפה אתה קונה, תקנה איפה שהכי זול.
לצפיה ב-'לא צריך להשמיץ חברות שמוכרות מחשבים'
לא צריך להשמיץ חברות שמוכרות מחשבים
16/12/2018 | 23:24
1
31
אם דעתך לא טובה עליהם פשוט אל תקני אצלם!
אין לך מושג ולו הכי קטן במחשבים ניידים אז עשי לעצמך טובה ותחסכי את היעוץ הכושל שלך מגולשים תמימים!
לצפיה ב-'ואני אכן נמנעת לקנות מחשבים שלהם. אני משתפת את דעתי '
ואני אכן נמנעת לקנות מחשבים שלהם. אני משתפת את דעתי
17/12/2018 | 09:55
26
אם לא נעים לך אל תקרא- אבל היתה להם תקופה לא טובה, כשיש עוד חברות בשוק אין סיבה ללכת דווקא עליהם. לא מסכים? סבבה זאת דעתך בלבד. 

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:54
8

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:20
2
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'האם הכרומבוקים של דל ושל אסוס (מסך 11.6) טובים מספיק'
האם הכרומבוקים של דל ושל אסוס (מסך 11.6) טובים מספיק
02/12/2018 | 09:08
1
26
לשימוש בסיסי של גלישה, צפיה בוידאו ואולי שימושי אופיס קלים....?

האם יש המלצות אחרות בתקציב דומה לעלות של אלה (150$ +/-).
האם כדאי לקנות אותם בארץ או בחו"ל (אמאזון וכו'...) ? יתרונות/חסרונות

תודה
לצפיה ב-'הפורום הזה מת?! (כמו רבים מהפורומים בתפוז......)'
הפורום הזה מת?! (כמו רבים מהפורומים בתפוז......)
06/12/2018 | 09:48
9
לצפיה ב-'אודה לעזרתכם: איזה מחשב עדיף? פרטים בפנים... תודה!!!��'
אודה לעזרתכם: איזה מחשב עדיף? פרטים בפנים... תודה!!!��
28/11/2018 | 02:04
10
50
זה, חדש "אחר" (מחשבים ששכבו במחסני החברה, ללא אריזה וכו׳)  ב275$
https://rover.ebay.com/rover/0/e11060.m43.l3160/7?...

או זה ב219$ ("יצרן שיפץ")
https://www.ebay.com/itm/DELL-LATITUDE-Laptop-Comp...

הדגשות: המחשב מיטעד לשימוש ביתי שכולל: וורד, ואינטרנט בלבד (סרטים פה ושם. בעיקר גלישה באתרים).

השאלה: האם יצרן שיפץ אמין כמו חדש "אחר" (ששכב כנראה כמה שנים במחסנים..)? או שהחדש הזה עדיף (למרות שהוא "אחר") ושווה להוסיף עליו עוד 55$?

תודה!
לצפיה ב-'הלינקים שנתת לרשומות הספציפיות לא תואמות את מה שתיארת'
הלינקים שנתת לרשומות הספציפיות לא תואמות את מה שתיארת
01/12/2018 | 10:14
9
22
המחירים שונים (גם בלי\ עם משלוח- כשאחד מוהם מוגדר כלא שולח לישראל).
שניהם מוגדרים כ"משופץ ע"י היצרן".

ב E7450 כתוב בפירוש על איזה מעבד מדובר (גם בכותרת וגם בפירוט) לא רק I5 אלא דגם 5300u כלומר משנת 2015. על הרשומה השנייה לא כתוב מה דגם המעבר חוץ משהוא I5 ודור שלישי (כלומר משנת 2012, כמו דגם המחשב בפירוט).
אם לבחור מבין השניים- החומרה החדשה יותר (הפרש של 3 שנים).

ועוד הערה קטנה- בשניהם כתוב מערכת הפעלה חלונות רשומה (מקווה שישלח עם המפתח/רישיון אם בעתיד תצטרך), אבל לא הזכירו וורד למשל-שזה רישיון בנפרד למערכת ההפעלה (אם אני לא טועה אפשר להתקין גרסת ניסיון זמנית). אחת מהרשומות כללה תמונה עם כל מיני לוגואים של תוכנות מבית מייקרוסופט (וורד 2016, פאוורפוינט ועוד כל מיני לוגואים צבעוניים), אבל לא מוזכר במלל.

לצפיה ב-'רגע.. מה לגבי '
רגע.. מה לגבי
11/12/2018 | 12:35
8
23
זה -
https://www.ebay.com/itm/Dell-Latitude-5470-Intel-...
ואגב, אני מבין שזה חדש ללא אריזה.. יש לי טעות?
לצפיה ב-'גם לא חדש, גם ללא כונן קשיח, וגם ללא מערכת הפעלה '
גם לא חדש, גם ללא כונן קשיח, וגם ללא מערכת הפעלה
11/12/2018 | 12:53
7
29
כתוב ללא מערכת הפעלה בכותרת ובתיאור .
כתוב בכותרת ובתיאור ללא כונן SSD (כונן מהיר וחדש יותר) + בתיאור כתוב "אחסון- לא כולל" (אם היה כונן קשיח IDE היה צריך להיות מצויין) . 
במלל של תיאור המוצר כתוב שהוא משומש אך נבדק ע"י המוכר .

לא שווה לך לקנות מוחדש מהארץ בשביל להישאר בטווח של מתחת ל 1,500 ש"ח?

לצפיה ב-'יכול להיות שאני עד כדי כך לא מבין? או שכל אחד מאיתנו מדבר על'
יכול להיות שאני עד כדי כך לא מבין? או שכל אחד מאיתנו מדבר על
11/12/2018 | 15:29
6
24
דף אחר? מצ"ב צילומי מסך של הדף... אשמח שוב לחוות דעתך..
לצפיה ב-'אגב, המחיר, אחרי משלוח ומע"מ: 342$ (הצעתי 250, והסכים)'
אגב, המחיר, אחרי משלוח ומע"מ: 342$ (הצעתי 250, והסכים)
11/12/2018 | 15:47
1
לצפיה ב-'תמונות של מה שאני רואה :-\ '
תמונות של מה שאני רואה :-\
11/12/2018 | 18:59
8
כנראה שנתת לינק לרשומה שכבר נסגרה- אז הוא נותן אוטומטית מוצר דומה (של אותו מוכר או מישהו אחר).
לצפיה ב-'אני רואה משהו אחר לגמרי (מופיע שהרשומה נסגרה). בכל מקרה-'
אני רואה משהו אחר לגמרי (מופיע שהרשומה נסגרה). בכל מקרה-
11/12/2018 | 19:17
3
8
תוודא מה אתה מקבל - בכותרת רשום 8 ג"ב ראם ובפירוט 16 ג"ב ראם (שזה מפלצת).
ממש למטה בפירוט רשום שרכיבים שביחידה (קורא כרטיסים ומצלמת רשת) יוצרו ב 2017 - זה נראה מטעה כאילו המחשב עצמו יוצר ב 2017. המעבד הספציפי של I5 יוצר ב 2015 (אני לא סגורה מאיזה שנה הדגם של המחשב, אבל המעבד יצא ב 2015).
המחשב הוא "גרייד B"- אני לא יודעת להגדיר לך מה זה אומר חוץ מזה שזה נחות יותר. הם מציינים שיש איזה עוקם ליד הציר שלא פוגע בתפקוד שלו (בינתיים...). לא הייתי שוללת על סמך גרייד B, במיוחד אם זה מחשב שישאר פתוח על השולחן רוב הזמן. הדל שלי הוא גם B, נקנה מוחדש, והצירים שרדו כמה שנים טובות (עכשיו הוא יושב על כן מאולתר מפלסטיק שמחזיק את הגב כי לתקן במעבדה לא שווה את הכסף).
בא עם חלונות 7 ולא 10 (כבר לא נתמךבשוטף ורק בעידכוני אבטחה עד ינואר 2023 לעומת אוקטובר 2025).
לצפיה ב-'הכוונה של גרייד b היא:'
הכוונה של גרייד b היא:
11/12/2018 | 23:24
2
16
שיש לו מחשבים עם 16 גב, ו512 ssd - ולהם הוא קורא גרייד A... ואילו למחשבים האלו - שהם רק עם 8 ג"ב זיכרון ו256 ssd הוא קורא גרייד b...
לצפיה ב-'והמון תודה על כל העצות!!����'
והמון תודה על כל העצות!!����
11/12/2018 | 23:26
2
לצפיה ב-'לא, זה הגדרת ייצור מסויימת של אותה סדרה- ולא משהו סובייקטיבי'
לא, זה הגדרת ייצור מסויימת של אותה סדרה- ולא משהו סובייקטיבי
12/12/2018 | 08:29
7
על הדל שלי למטה רשום Grade B ומדובר על מחשב מ 2007 שבא עם 1 ג"ב זיכרון במקור. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ