לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2302923,029 עוקבים אודות עסקים

פורום מחשבים ניידים

ברוכם הבאים לפורום מחשבים ניידים.
בפורום נתמקד בפתרון ומניעת בעיות חומרה ותוכנה של מחשבים ניידים, טאבלטים ומחשבי ALL IN ONE.
כבעל מעבדה איני מתמצא בהמלצה על רכישת מחשבים חדשים, עם זאת אשתדל להכווין, ככל האפשר, ברכישת מחשב נייד או טאבלט חדשים.
אבי צאן, מנהל הפורום, בעליה של מעבדת אלקטרוניקה מומחית בתיקון מחשבים ניידים וטאבלטים ובעל נסיון של 20 שנה בתחום השירות והתיקון של מחשבים ניידים וטאבלטים עם מומחיות בחומרה ברמת הרכיב על גבי לוח האם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מחשבים ניידים

ברוכם הבאים לפורום מחשבים ניידים.
בפורום נתמקד בפתרון ומניעת בעיות חומרה ותוכנה של מחשבים ניידים, טאבלטים ומחשבי ALL IN ONE.
כבעל מעבדה איני מתמצא בהמלצה על רכישת מחשבים חדשים, עם זאת אשתדל להכווין, ככל האפשר, ברכישת מחשב נייד או טאבלט חדשים.
אבי צאן, מנהל הפורום, בעליה של מעבדת אלקטרוניקה מומחית בתיקון מחשבים ניידים וטאבלטים ובעל נסיון של 20 שנה בתחום השירות והתיקון של מחשבים ניידים וטאבלטים עם מומחיות בחומרה ברמת הרכיב על גבי לוח האם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אל תתביישו לשאול ולהתייעץ.
אנא השתתפו ותרמו מניסיונכם.
נשמח לעדכונים טכנולוגיים מעולם המחשבים הניידים ולעצות שמושיות ומועילות.
המשך >>

לצפיה ב-'תקלה במחשב לנובו G50'
תקלה במחשב לנובו G50
20/03/2019 | 13:34
3
27
שלום רב, אני סטודנטית בעלת מחשב לנובו דגם G50 , באופן פתאומי המחשב השמיע קולות מעין טיקטוקים ואז נכבה המסך והופיע מסך שחור עם הכיתוב: a disk read error occurred press ctrl + alt +del to restart  אני עושה את הפעולה והמסך השחור עם הכיתוב חוזר שוב ושוב ולא באמת מפעיל לי את המחשב מחדש, אשמח לדעת אם מישהו נתקל בזה ויתרה מכך אם יש למישהו פתרון ללופ הזה ?? 

תודה רבה לעונים, ענבל

לצפיה ב-'הדיסק הקשיח שלך מת'
הדיסק הקשיח שלך מת
20/03/2019 | 20:27
2
13
זמן לקנות חדש
לצפיה ב-'אכן הדיסק הקשיח שלך קרס'
אכן הדיסק הקשיח שלך קרס
20/03/2019 | 22:32
1
16
אם את מאיזור תל אביב
אשמח לעזור לך בנסיון לשחזר את האינפורמציה ולהחליף את הדיסק בחדש
לצפיה ב-'לא צריך למהר עם אבחנות בלי לראות את המחשב'
לא צריך למהר עם אבחנות בלי לראות את המחשב
21/03/2019 | 01:42
16
יכול להיות שהדיסק הקשיח יצא ממקומו נתקלתי בזה בהמון לפטופים תבדקי שהקשיח מחובר טוב למקום שלו בתחתית המחשב יש מכסה תסירי אותו ותבדקי
בהצלחה

לצפיה ב-'המלצה לרכישת מחשב נייד '
המלצה לרכישת מחשב נייד
14/03/2019 | 11:35
32
היי, אני מחפשת לרכוש מחשב נייד חדש, המסך במחשב הנייד הנוכחי שלי נדפק אופן שימוש במחשב: לצורכי לימודים, אופיס, אינטרנט, סרטים\סדרות. במחשב עכשיו מותקנת לי תוכנת SPSS. הדרישות שלי: גודל מסך 14', מסך מגע ומסתובב, מעבד i5, כונן SSD עם נפח 512GB. חברות דל או לנובו. יש לי היום דל ולא הייתי לי איתו שום בעיה ב4+ השנים האחרונות. רק שבחודשים האחרונים הוא עוד ממש לאט, והמסך שלו נדפק. התקציב שלי הוא 3500 בערך. אשמח להמצלמה חמה על דגם טוב. תודה רבה :)

לצפיה ב-'קניית מחשב נייד'
קניית מחשב נייד
10/03/2019 | 02:05
31
שלום
אני מחפש מחשב נייד לאבא שלי, שהוא אדם מבוגר שמשתמש רק לאינטרנט ולפעמים קצת וורד. הוא לא צריך עוצמה של מעבד או גרפיקה או דברים כאלה. משהו ממש פשוט.
מה שחשוב לו זה מסך גדול ומחשב אמין - שמחזיק הרבה בלי להתקלקל (לדעתי לנובו הם כאלה). ומחיר טוב.

על מה אתם ממליצים?

תודה
ארי
לצפיה ב-'התייעצות לגבי נייד'
התייעצות לגבי נייד
08/03/2019 | 10:36
1
29
שלום רב,
יש לי מחשב של טושיבה. המטען המקורי העלה גיצים ונראה שנשרף. רכשתי מטען אוניברסלי אך לאחר השימוש כאשר הוצאתי מהחשמל ראיתי שהחלק שנכנס לשקע השחיר כאילו נשרף מעט. החלפתי למטען אוניברסלי אחר וגם בו קרה אותו הדבר וגם כאשר ניסיתי בשקע אחר. האם יכול להיות שמקור הבעיה במחשב ולא במטען? אשמח לעזרה 
לצפיה ב-'ברוב המקרים מדובר...'
ברוב המקרים מדובר...
15/03/2019 | 19:19
26
בתופעה מוכרת בכל המטענים כשמחשברים אותם לחשמל נוצר גיץ קטן שמשאיר סימן על התקע אין צורך לייחס לזה חשיבות
בהצלחה

לצפיה ב-'לגבי דור מעבד של איטל'
לגבי דור מעבד של איטל
15/02/2019 | 07:02
2
45
אני רק שאלה: האם מעבד I5-6300u   intel core יכול להיות דור שביעי? (ככה הוצג)...
תודה!
לצפיה ב-'ממש לא , זה דור 6 , אם זה היה דור 7 אז הספרור של'
ממש לא , זה דור 6 , אם זה היה דור 7 אז הספרור של
15/02/2019 | 09:38
35
המעבד היה צריך להתחיל בספרה 7 ולא בספרה 6

כנראה טעות של החנות או חוסר הבנה של המוכר.
יש מצב שזה גם ניסיון הטעית לקוחות.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
15/02/2019 | 12:41
9
לצפיה ב-'מדוע נמחקה לי ההודעה?'
מדוע נמחקה לי ההודעה?
13/02/2019 | 15:53
21
לצפיה ב-'החלפת סיסמא ללפטופ | עזרה!!!'
החלפת סיסמא ללפטופ | עזרה!!!
12/02/2019 | 21:16
1
30
שלום, קצת הקדמה סליחה על החפירה:
קניתי לפטופ חדש ונרשמתי לחשבון מיקרוספט (היוזר של המחשב, הם מבקשים את זה בהפעלה הראשונית של המחשב) דרך האימייל שלי, לאחר שגם בלפטופ הישן זה היה על אותו האימייל שלי.

הכל עבד חלק ובסדר. ועכשיו אני רוצה להחליף סיסמא בלפטופ הישן כדי לתת אותו למישהו אחר. נכנסתי לsettings ואז ל-accounts, ואז ל- sign in options, ואז החלף סיסמא.
בחלון שנפתח לי הוא רוצה שאני יתחבר לחשבון מיקרוסופט שלי קודם, אבל זה על האימייל שרץ על הלפטופ החדש (אני מפחד שזה יעשה בלאגן).
ובנוסף אני חושב שזה רק מחליף לי את הסיסמת חשבון מיקרוסופט, ולא את הסיסמא של הלפטופ. 

אני ממש מבולבל אם מישהו יכול לעזור!! איך מחליפים סיסמא ללפטופ??
לצפיה ב-'עדכון: זה רק עשה יותר נזק'
עדכון: זה רק עשה יותר נזק
12/02/2019 | 21:25
20
ניסיתי להחליף שם את הסיסמא וזה רק החליף לחשבון המיקרוסופט שלי את הסיסמה. לא ללפטופ... מה עושים?
לצפיה ב-'HP Pavilion x360 - מתאים לעריכת וידאו בסיסית?'
HP Pavilion x360 - מתאים לעריכת וידאו בסיסית?
12/02/2019 | 01:28
2
27
HP Pavilion x360 convertible 14ba-2xx

שלום,

יש לי אפשרות לקנות את המחשב הנ"ל במחיר של בערך 2500 שח. למישהו יש היכרות עם הדגם הזה? אני צריך מחשב שיכול לסחוב תוכנות עריכת מוסיקה כמו קיובייס (יש לי כרטיס קול חיצוני), וגם עריכה של סרטוני וידאו בסיסיים בפרימייר. האם המחשב יעשה את העבודה באופן סביר?

לצפיה ב-'בדיוק קניתי אותו'
בדיוק קניתי אותו
12/02/2019 | 21:07
1
30
לפני שבועיים. את גרסת ה14 אינץ.
אני לא מתעסק בתוכנות מוזיקה אבל כן בתוכנות כבדות. והוא בסדר גמור - זכרון SSD ו8 ראם.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/02/2019 | 18:21
5
לצפיה ב-'שאלת מטען'
שאלת מטען
10/02/2019 | 12:38
15
המטענים בעבר היו די דפוקים וההמלצה הייתה לנתק את המטען אחרי שהסוללה הגיע ל- 100% כי אחרת קיבול הסוללה נדפק.

אבל כיום המטענים אמורים להיות טיפה יותר אינטליגנטיים ולהפסיק את ההטענה בעצמם.

לאחרונה רכשתי את הלנובו יוגה החדש - אחלה מחשב אגב.
אבל השאלה שלי היא אם את המחשב הזה אני יכול קבוע למטען ולא לדאוג שהסוללה תידפק? המטענים החדשים של לנובו כבר יודעים להפסיק את ההטענה בעצמם?
לצפיה ב-'נייד מרעיש'
נייד מרעיש
05/02/2019 | 21:28
1
34
שלום
הנייד התחיל פתאום להרעיש .איך אני יכול לאבחן אם הבעיה במאוורר או בדיסק.
אגב,ניתן להשיך לעבוד איתו אך עם רעש מוזר
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
07/02/2019 | 20:14
27
ברוב המקרים מקור הרעש הוא המאורר של הנייד ניתן לוודא ע"י פירוק הדיסק הקשיח , ברוב הניידים מדובר בפעולת פירוק פשוטה
בהצלחה
לצפיה ב-'יוגה 730 מדעי המחשב'
יוגה 730 מדעי המחשב
03/02/2019 | 19:57
1
45
היי חברים!
אני עוד מעט מתחיל תואר ראשון כנראה שבמדעי המחשב ואני רוצה לקנות מחשב נייד. את האמת שאני לא מבין גדול במחשבים ועל כן זקוק לעזרתכם. 
אני ממש אוהב את הדגמים של יוגה של לנובו. התקציב שלי הוא עד 5,000. אני רוצה שהמחשב יהיה מחשב חזק עם מעבד שיתאים ללימודים שלי מבחינת כל התוכנות שאני אתקין וגם המשקל שלו, חשוב לי מאד שלא יהיה כבד מדי. 
מצאתי מחשב של לנובו, יוגה 730 עם מעבד i7 במחיר של 4900, במשקל די נמוך (1.1) אבל הגודל שלו הוא 13.3 אינץ וזה קצת מרתיע... אני לא רוצה שיהיה לי קטן מדי ואז אצטרך להוציא את העיניים על מה שאני מבצע בו. 
אשמח לשמוע את עצתכם, טיפים ומחשבים נוספים שאתם ממליצים עליהם. 
תודה לעוזרים!!

לצפיה ב-'יש לי לנובו יוגה c930 '
יש לי לנובו יוגה c930
10/02/2019 | 14:35
22
13.9" והוא אחלה. קודם היה לי נייד עם מסך 11.5" שבאמת עצבן לי את העיניים.
הפעם קניתי את הגרסה עם מסך 4K למרות שאני לא צריך רזולוציה כזאתמתוך הנחה שמסך כזה נראה יותר ברור.
לצפיה ב-'2 שאלות'
2 שאלות
31/01/2019 | 16:13
5
28
1. לפטופ במצב טוב של דל; תמיד היה מתחבר לי אוט' לרשת הביתית. לאחרונה לא מתחבר אוט' וגם לא ידנית וב"פתור בעיות" עולה ההודעה "בדוק שהמחשב נמצא בטוח הרשת הביתית או שההגדרות תואמות לרשת". מאחר שהוא נמצא בטווח ולא שיניתי דבר בהגדרות, מה זה יכול להיות? לפעמים הוא מתחבר פתאום אחרי כמה דקות אבל מה יכולה להיות מקור הבעיה? ניסיתי לבטל עדכון אחרון של מייקרוסופט אך ללא הועיל. גם לא נראה לי שיש בעיה בכרטיס רשת, זה מחשב יחסית חדש (אך ללא אחריות). מה עלי לבדוק בהגדרות פרט לכתובת  DNS ו"התחבר אוט' כשהרשת נמצאת בטווח"?

2. תשתית הוט, ספק בזק בינל שאותו מקבלת חינם. המהירות של הספק נמוכה יותר  מזו של התשתית ולכן תיאורטית גולשת במהירות של הספק. אך בפועל מהירות הגלישה הרבה יותר איטית, ולא בגלל חוסר הסינכרון ביניהם שכן בעבר גלשתי במהירות שהספק מביא. משיחה עם בזק עלה שכנראה צריך לעשות שיוך מחדש מול הוט ולא ידעו להסביר למה זה לכאורה התאפס. הוט עשו לי שיוך מחדש שעזר בדיוק לכמה שעות. ממה יכולה לנבוע הבעיה?

לצפיה ב-'אני הייתי מוריד את האפליקציה WiFi Analyzer'
אני הייתי מוריד את האפליקציה WiFi Analyzer
10/02/2019 | 16:48
4
10
שאיתה אפשר לראות את עוצמת הקליטה של הרשת שלך ואת רשתות השכנים, עוצמתם ובאילו ערוצים הם יושבים ביחד לערוץ שלך.
יכול להיות שכתוצאה ממה שתראי פשוט תזיזי את הרשת שלך לערוץ אחר, יותר פנוי.
לצפיה ב-'מה זה אומר "ערוץ אחר"?'
מה זה אומר "ערוץ אחר"?
11/02/2019 | 13:26
3
9
איך עושים זאת? ומה תעשה מי שאין לה סמארטפון, זה משהו שאפשר להוריד גם למחשב רגיל? (סליחה על הבורות). למרות שאני חושבת שהבעיה יותר בראוטר, משום מה.
לצפיה ב-'יש גם לווינדווז'
יש גם לווינדווז
13/02/2019 | 16:11
2
14
ויש תוכנה אחרת כמו Net Spot לווינדווז.
בעיקרון תחום התדרים שמוקמצה ל- WiFi מחולק ל- 14 ערוצים (מקטעי תדר). כשעושים RESET לראוטר הוא מנסה למצוא את הערוץ הכי "נקי" באותו רגע וקובע את התדר שלו לערוץ הזה. אבל בבנייני מגורים פופים קורה שרגעית הוא ראה ערוץ "נקי" אבל רוב הזמן הוא עמוס ולכן כדאי לקבוע ערוצים באופן ידני באמצעות כלי הניהול של הראוטר.
למשל בתמונה הזאת הייתי מזיז את WLAN-MP 2 ערוצים ימינה (מעלה בתדר) ומקבל קצבי העברה טובים יותר.
לצפיה ב-'ניסייתי להוריד את Net Spot'
ניסייתי להוריד את Net Spot
15/03/2019 | 13:37
1
4
והוא מציג הודעת שגיאה כשמנסה להפעיל אותו "היישום לא חוקי בwin32" או משהו כזה.
התוכנה של מייקרוסופט מבקשת להכנס דרך המייל עם סיסמא אבל מציג לי שהסיסמא לא נכונה למרות שהיא כן. בקיצור לא מסתדר לי עם 2 התוכנות הנ"ל. יש עוד משהו שניתן לעשות? תודה.
לצפיה ב-'תוכנה דומה אחרת...'
תוכנה דומה אחרת...
17/03/2019 | 12:53
1
אבל אני לא ניסיתי אותן
לצפיה ב-'שדרוג זכרון במחשב Lenovo 330 14IKB'
שדרוג זכרון במחשב Lenovo 330 14IKB
17/01/2019 | 22:47
2
32
שלום,

הבנתי שהמחשב מגיע עם כרטיס זכרון אחד מולחם, שאינו ניתן להחלפה, ושיש slot אחד נוסף, בו אפשר לשים כרטיס נוסף.
איפה בדיוק נמצא הסלוט הזה?

תודה,
Rock
לצפיה ב-'לפי הדגם אם אני לא טועה...'
לפי הדגם אם אני לא טועה...
25/01/2019 | 18:57
1
20
יש לפרק את המכסה התחתון של המחשב כדי להגיע אל הסלוט של הזיכרון

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/01/2019 | 22:31
4
לצפיה ב-'מחשב נייד זול בחו"ל'
מחשב נייד זול בחו"ל
16/01/2019 | 19:12
1
46
שלום. אני רוצה לקנות מחשב חדש בחו"ל.
בארץ עברתי באינטרנט רשתות ולא מצאתי מחשב נייד טוב זול, כי כולם עולים הרבה כסף (בסביבות 10,000-20,000 ש"ח).
בבקשה תעזרו למצוא אתר מצוין ומחיר  כמובן.
יגאל.
לצפיה ב-'אם אתה מסתכל באזור של 10-20K ש"ח אתה מחפש "הכי טוב"'
אם אתה מסתכל באזור של 10-20K ש"ח אתה מחפש "הכי טוב"
21/02/2019 | 21:58
10
או הכי פלצני שאפשר.
אני קניתי Lenovo Yoga C930 עם פרוססור i7 דור 8 לניידים, זכרון 16G DDR4, מסך 4K "14 ועט - מחשב מעולה בפחות מ- 7K ש"ח.
לצפיה ב-'מחשב נייד במחיר סביר עד 3000 ש"ח'
מחשב נייד במחיר סביר עד 3000 ש"ח
15/01/2019 | 01:50
1
56
שלום מחפש מחשב נייד במחיר סביר
עד 3000 ש"ח,

חשוב לי שיהיה i5
8gb RAM
SSD
יכולות של מסך גרפי פחות חשוב - אני מקסימום משחק FM..וגם לזה אין לי זמן.

בעיקרון זה לבית, אינטרנט, סרטים, גוגל, עבודות.. לא לדברים ייעודים כמו שרטוט וכדומה.

תודה

לצפיה ב-'מחשב נייד'
מחשב נייד
18/02/2019 | 20:24
25
מחשב נייד מבית Asus בעל מסך 15.6 אינטש, מעבד IntelCore i5-8250U 1.6GHz - 3.4GHz, זיכרון פנימי בנפח 8GB, כונן קשיח בנפח 1TB, כונן SSD בנפח 128GB, מקלדת מלאה כולל מערכת הפעלה וללא צורב.
האם זה בסדר ?
לצפיה ב-'מחשב לילדה לבת מצווה'
מחשב לילדה לבת מצווה
12/01/2019 | 18:05
36
שלום מחפש המלצה למחשב לילדה לכבוד הבת מצווה.

תקציב 4000 . גודל 14 אינטצ

תודה מראש
לצפיה ב-'בעיה עם מסך מתהפך'
בעיה עם מסך מתהפך
10/01/2019 | 22:45
1
34
יש לי מחשב נייד - 
Deel inspiron 15 7000 2in1
אני קניתי אותו כי אני אוהב לשרטט, וכל פעם שאני הופך לו את המסך לצד שני ,להשתמש בו כמו בטאבלט , המסך כבה ואז כבר אין אפשרות אפילו לחזור למצב רגיל , צריך לחכות שיגמר הסוללה ולהדליק מחדש, זה מתסכל ואני לא מבין בתחום, אשמח מאוד לעזרה, תודה❣
לצפיה ב-'נסה לבצע שחזור....'
נסה לבצע שחזור....
25/01/2019 | 18:58
10
שחזור מערכת לזמן שקדם לתקלה יכול לעזור ברוב המקרים אם בכל זאת לא עזר הורד את הדרייבר של כרטיס המסך מאתר היצרין לפי דגם המחשב
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:07
9

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'תקלה חוזרת במחשב נייד DELL LATITUDE E7240'
תקלה חוזרת במחשב נייד DELL LATITUDE E7240
02/01/2019 | 08:07
1
41
היי חברים יקרים, בבקשה עזרתכם,

מחשב נייד DELL LATITUDE E7240
לעיתים בעת הדלקתו המחשב "לא סוחב"
כלומר, אני לא יכול לפתוח דפדפן או תיקייה או אפילו לעלות/להוריד VOLUME
הסרתי את כל ההגנות, הסרתי דפדפנים, בדקתי CPU באמצעות TASK MANAGER אך לא זיהיתי פעילות שלוקחת משאבים
מע' הפעלה 10 פרו, יש במחשב דיסק SSD, ו-16 ג'יגה זכרון, המחשב מעודכן עם הדרייברים האחרונים
מה שהכי מעצבן זה שאם אני "מניח לו" למשך כמה דקות/שעה ומדליק שוב, המחשב עובד כרגיל...
כל רעיון/המלצה יתקבלו בברכה!

לצפיה ב-'נסה לבצע שחזור....'
נסה לבצע שחזור....
12/01/2019 | 17:16
14
מערכת לכמה ימים אחורה לזמן בו לא היתה התקלה
אם זה לא עוזר בצע פרמוט מלא למחשב...
לצפיה ב-'מחשב נייד לסטודנט בטווח 1500-2000'
מחשב נייד לסטודנט בטווח 1500-2000
29/12/2018 | 15:50
40
היי
זקוק להמלצה למחשב נייד עבור תלמיד תיכון/סטודנט
טווח המחירים 1500-2000
הבנתי שיש מבצעי סוף שנה בקיאספי
הבנתי שיש בחנויות אחרות גם מחשבים מחודשים בקטגורית המחיר הזאת
האם כדאי להתעסק עם מחשב מחודש? או ללכת על חדש?
אשמח אם מישהו יוכל לתת מספר המלצות למחשבים ניידים בקטגורית המחיר הזאת ומה ההבדל ביניהם מהחנות קיאספי?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ