לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
צירוף הפורום כ- online support באתר אנדומטריוזיס עולמי
בחודש יוני 2011 הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il
בחודש מרץ 2011, צירפנו את הפורום לאתר של האנדו' העולמי endometriosis.org - כפורום תמיכה לאנדו' בישראל. 
האתר הינו פלטפורמה גלובאלית שמכילה מידע רב על אנדומטריוזיס- מחקרים בתחום, קבוצות תמיכה ברחבי העולם, מרכזים טיפוליים, וכיוב'. כל בעלי העניין המשותף לאנדומטריוזיס נכללים באתר.
בחודש יוני 2011, הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il

המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא אבחון גנטי'
אירוח בנושא אבחון גנטי
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2017 | 12:29
 יש לכם שאלות בנוגע לאיבחון מחלות גנטיות של עוברים בטרם החזרתם לרחם?
מחר, ה-29.3, נארח בפורום פוריות את ד"ר ברוך פלדמן, מומחה בגנטיקה רפואית, יילוד וגניקולוגיה ומנהל את מרכז ה- PGD שישיב על שאלותיכם בנושא.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/180/182031366

לצפיה ב-'הפסקת ויזאבל- מודאגת!!'
הפסקת ויזאבל- מודאגת!!
21/03/2017 | 00:04
15
לפני חודש בדיוקהפסקתי ויזאבל בהמלצת הרופא כדי שאוכל להכנס להריון...
מאז סובלת כאבים נוראיים אבל לא מקבלת מחזור.. האם זה תקין? האם מישהי חוותה תופעות דומות? אני ממש בלחץ חייבת עזרה דחוף!!
לצפיה ב-'רופא בירושלים לאבחון אנדו''
רופא בירושלים לאבחון אנדו'
20/03/2017 | 11:23
12

עבור אישה שלא בריאה קוגנטיבית.
אנחנו מחפשים רופא מומלץ שמבין בזה, עדיפות שמקבל בכללית.

לצפיה ב-'מחפשת המלצה לרופא שמבין באנדומטריוזיס'
מחפשת המלצה לרופא שמבין באנדומטריוזיס
28/02/2017 | 08:14
3
66
שלום בנות, חדשה בפורום, שנים שאני סובלת, שנים של טיפולי פוריות, שנים שלא נתנו לי אבחנה. מקריאה באינטרנט נראה מעל לכל ספק שאני גם סובלת מאנדו.
התחלתי לקחת גלולות כדי להקל אבל גם הן לא לגמרי עוזרות והכאבים עדיין מטרידים משתקים (ניסיתי גלולות חזקות שגרמו לי לדיכאון מפחיייד, עברתי לגלולות חלשות שלא מצליחות לעזור מספיק טוב).
התאכזבתי משני הרופאים שהייתי אצלם עד כה, מהזלזול במצבי וקלות הראש שלהם.
האם יש לכן המלצה על רופא שכן מבין ויכול לעזור? 
עדיפות במרכז כמובן (פ"ת, בני ברק, ת"א והסביבה)

המון תודה מראש
טלי
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
28/02/2017 | 10:53
2
142
אני הייתי אצל ד"ר דוד סוריאנו ואני מאוד מרוצה - הוא הסביר לי את כל האופציות העומדות בפניי ואני בחרתי בניתוח. נעים, נחמד ומקצועי מאד לדעתי. צריך לחכות הרבה זמן בתור כשמגיעים לפגישה אבל זה שווה. הלכתי לעוד רופאים לפניו ביניהם גם שיינמן שממש לא היה נחמד והשאר לא היו מספיק מקצועיים לדעתי. מיותר לציין שאיכות החיים שלי השתפרה לאין שיעור ואני שוב בהיריון לאחר שנתיים ניסיונות (יש לי כבר ילד 1).
לצפיה ב-'דוד סוריאנו '
דוד סוריאנו
28/02/2017 | 11:15
1
60
תודה :)
קראיתי עליו, נשמע מרשים, איך מגיעים אליו? אפשר דרך קופה (אני במכבי)?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/02/2017 | 20:26
60
אפשר להגיע אליו בפרטי , אני גם במכבי - הוא לא עובד איתם. אבל אם יש לך ביטוח בריאות מהעבודה אז אולי זה יכסה לך מספר ייעוצים אצל מומחים ואולי יכסה ניתוח במידה ותחליטי שאת רוצה (אצלי הביטוח מהעבודה כיסה הוצאות חלקיות של הייעוצים אבל את כל עלות הניתוח ).
לצפיה ב-'כאבים מעבר לזמן הוסת'
כאבים מעבר לזמן הוסת
15/02/2017 | 12:11
2
80
כמאובחנת טרייה,האם הגיוני שכאבי אגן ממשיכים מעבר לוסת?
אני ממש מוגבלת בתנועות,סובלת מכאבי אגן ,גב תחתון וכאבים באזור הצלקת של ניתוח קיסרי. (8 חודשים אחרי ניתוח קיסרי)
מישהי חוותה זאת? אולי בכלל האבחנה שגויה...?
לצפיה ב-'היי'
היי
17/02/2017 | 12:26
48
היי
אני חדשה בפורום אך לא חדשה בתחום... ממה שאני שמעתי, קיסרי יכול לגרום להדבקויות, יש סיכוי שמזה הכאבים והאבחנה. אולי זה רק הדבקויות? אולי לא אנדו? אני אומרת מה שמעתי, כי לא עברתי קיסרי.

לגבי הכאבים- כן. בתקופות שפל הרגשתי כמוך (כבר כמעט 20 שנה מאובחנת...) 
אבל אני מאוד מאוד ממליצה לך לבדוק מול רופאים את הנושא של ספורט. פילאטיס עדין, יוגה.... עם כל הקושי אמור לעשות לך רק טוב
לצפיה ב-'גם אני באותה בעיה'
גם אני באותה בעיה
02/03/2017 | 06:49
18
היי הדסוש
גם אני 8 חודשים אחרי קיסרי ראשון ויש לי כאבים מאוד מאוד חזקים בצלקת ובכלל באגן וברחם..הייתי אצל סוריאנו ואצל שיינמן ..סוריאנו היה מדהים!!!! בהתחלה ניסיתי גלולות אחרות ברצף ללא הצלחה.ואז הוא אמר אין טעם שתסבלי גלולות לא עושות לך טוב זה ברור ולא עוזרות לי לכאבים ..צריך ניתוח יש נגע בצלקת הקיסרית שצריך להסיר ויש הידבקות של הרחם לשחלות ..בגלל שאני מטופלת אצלו פרטי ומכבי לא נותנים החזרים יותר..והביטוח הפרטי לא מכסה מה שקשור לקיסרי אני בבעיה מבחינת הניתוח אצלו פרטי ולכן הולכת אליו לצל השומר לקבוע תאריך לניתוח..

לצפיה ב-'הריון חדש עם אנדו וכאבי בטן- חייבת עצתכן'
הריון חדש עם אנדו וכאבי בטן- חייבת עצתכן
17/02/2017 | 12:23
1
90
היי יפות,
אף אחד לא ממש מצליח להבין איך, אבל אני בהריון שני טבעי ועדיין בשוק. 
כשנכנסתי להריון הראשון הייתי נקייה מאנדו' אבל ההריון הזה הגיע עם אנדו'.
אני באזור סוף שבוע 4 תחילת שבוע 5. 
יש לי כאבים שלא היו בעבר בבטן- כאילו משהו מותח לי משהו בבטן. אני חוששת שההידבקויות נמתחות לי ואני ממש מפחדת מנזק לאיברים פנימיים אצלי..
מישהי חוותה / שמעה על כאבים כאלה? דקירות כאלה? תקין? ידוע? חריג?
אם זה היה מרגיש כמו התרחבות הרחם שהיתה בהריון הראשון לא הייתי כותבת אבל זה מרגיש אחרת...
אשמח לכל עצה והרגעה
תודה
הדס
לצפיה ב-'קרה גם לי'
קרה גם לי
27/02/2017 | 23:07
32
הי, המתיחות והדקירות שאת מתארת קורות גם לי. אני בהיריון 3 שבוע 22 לאחר ניתוח אנדו' באוגוסט 16'.  בתחילת ההיריון אכן היו לי הרבה דקירות - באזור החצוצרות , שם צרבו לי 2 ציסטות. עכשיו זה פחת ומתרחש רק אם אני קמה מהר או משהו כזה. בהחלט מרגיש כמו מין דקירה/מתיחה , בינתיים לא ראיתי סיבה לדאגה אצלי (עשו לי חתך בלידה הראשונה ומדי פעם עדיין כואבת לי הצלקת במאמץ... אז נראה לי שזה דינן של צלקות בגיל מאוחר :)  ). שיהיה בהצלחה , חמסה חמסה:)
לצפיה ב-'לתת סיכוי להצעת החוק להשוואת קצבאות הנכות לשכר המינימום'
לתת סיכוי להצעת החוק להשוואת קצבאות הנכות לשכר המינימום
04/02/2017 | 00:25
34
בואו נתאחד כדי להפעיל מספיק לחץ על הממשלה כדי שלא יוכלו להתעלם מהנכים והחולים. 
ברור שכולנו רוצים לעבוד, אבל לא תמיד זה אפשרי, בוודאי שלא בסכום שיאפשר קיום, והצרכים הכלכליים של נכים גבוהים יותר. מי שיש לו כסף בוודאי יוכל לטפל בעצמו טוב יותר, ולא להגיע למצב או לצאת ממצב שייתכן ויהיה זמני של אי כושר עבודה.
אבל מי שמתקיים רק מקצבת נכות, אפילו מלאה, של 2,400 שקל בחודש יכול לשלם על כל התרופות, לרכוש אוכל בריא, לקחת מונית לבית חולים, או לאפשר לעצמו תנאים בסיסיים, שיתרמו לאיזון כלשהו במחלה.
 הצעת החוק של ח"כ אילן גילאון עברה בקריאה טרומית, בלי התאגדות של החולים הנכים והאנשים הקרובים להם שיפעילו לחץ אין סיכוי, אבל אם אנחנו ביחד, נוכל להפעיל הרבה לחץ.
יום ראשון יתקיים כנס בבאר שבע בנוגע להעלאת קצבאות הנכות לשכר המינימום, ולהתאגדות של נכים ואנשים שאכפת להם סביב הנושא, ביחד אנחנו כוח.
במיוחד כשיש 200,0000 נכים במדינה, ולרובם יש משפחה או חברים, אם כל אחד מאיתנו יגייס עוד 4 אנשים חוץ ממנו נגיע למיליון איש שיפעילו לחץ, ואז לא יהיה אפשרי להתעלם מאיתנו.
אז יום ראשון ה5.2 בשעה 19:00 בבית העיוור רחוב שאול המלך 1 בבאר שבע
https://he-il.facebook.com/events/1870366449907002...

לצפיה ב-'חשד לאנדומטריוזיס מחפשת כמוה'
חשד לאנדומטריוזיס מחפשת כמוה
30/01/2017 | 11:37
1
130
שלום בנות
הוחשדתי כאנדומטריוזיס בדופן האחורי של הנרתיק בעקבות כאבים קשים ביחסי מין. 

כמובן שמיד הומלץ ניתוח מה שמאוד לא מצא חן בעיני שזהו הדבר הראשון שהרופא מייעץ. אשמח לדבר עם עוד בנות שבמצבי כי אני מאוד מבולבלת... 
לצפיה ב-'עוד דעות'
עוד דעות
27/02/2017 | 23:23
26
הי תכלי לשמוע עוד מומחים אם כולם בסופו של דבר יגידו אותו הדבר כנראה שניתוח הוא אכן הפתרון.. מנסיוני בלבד אכן יש שיפור היחסי המין לאחר הניתוח ומשמעותי (מסכן בעלי שנים חשבתי שזה בגלל שהבולבול שלו בזוית ;)  ). ובכלל אני חווה שיפור משמעותי באיכות החיים לאחר הניתוח ..
לצפיה ב-'ד"ר אבישלום שרון או אחרים?'
ד"ר אבישלום שרון או אחרים?
23/01/2017 | 08:44
1
90
הי,
אני מטופלת IVF כבר שנה - אחרי שישה מחזורים ללא הצלחה כאשר רק באחרון היה היריון חוץ רחמי.
אמרו לי תמיד שיש לי קליניקה של אנדו אבל לא בדקו לעומק אף פעם.
הגעתי לד"ר אבישלום שרון להיסטרוסקופיה והוא ישר אמר שלדעתו כדאי לעשות לפרוסקופיה כדי לאבחן את האנדו.
האם מישהי עשתה אצלו? מומלץ? יש רופאים אחרים מומלצים באזור חיפה?
תודה!!
לצפיה ב-'היי'
היי
28/01/2017 | 20:22
42
לא מכירה, אבל בפורום הזה ובפורומים אחרים נכתבו עליו דברים טובים. גם ד"ר קאופמן מומחה לאנדו ומקבל בחיפה.
לצפיה ב-'שאלות לגבי מוקד ברקטום'
שאלות לגבי מוקד ברקטום
21/01/2017 | 23:40
1
90
הי בנות
האם יש פה מישהי עם מוקד ברקטום אשר עברה הריון, לידה..צירים..? האם יש מישהי שעברה ניתוח ויכולה להעיד על שיפור בכאב במהלך לידה? 
האם מישהי הייתה לאחרונה אצל ד"ר שיינמן? האם הוא נעים ועדין? כבר שנים לא הייתי אצלו בגלל שנהיה קצת אגרסיבי ויצאתי ממנו בוכה וכואבת. בעבר כן היה עדין ומקסים. 
בתודה מראש. 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/02/2017 | 23:14
25
היה לי היריון מחוץ לרחם שהתיישב על הרקטום אם לכך כוונתך, אבל עברתי ניתוח להסרתו והוסרו עוד מלא מוקדים נוספים של אנדו. בין כל המומחים דגמתי גם את דר שיינמן כפוטמציאל למנתח - לטעמי אדם גס רוח ומגעיל.. נתן לי הרגשה של פרה באטליז.. מצאתי את דר סוריאנו לבסוף רגיש ומקצועי. בגלל המטקד הרקטו וגינלי עבד בצמוד עם מומחה נוסף בחדר הניתוח - דר יהודה קריב. מורגש שיפור באיכות החיים באופן ניכר - כרגע בהיריון חודש 5 אז לגבי שיפורים במהלך הלידה אוכל להעיד רק בהמשך..
לצפיה ב-'מאובחנת טרייה '
מאובחנת טרייה
17/01/2017 | 21:24
1
142

היי. אני בת 21 ןלא מזמן אובחנתי באנדו. זה היה אחרי מקרה מוזר של "דלקת בחצוצרה" שהתברר כבכלל לא דלקת בחצוצרה אלא משהו מוזר שדרש אשפוז של שישה ימים במחלקת נשים. אחרי הטיפול נשארתי עם כאבים באגן והמשכתי לברר את זה אצל הרבה רופאים. בפני אחד הרופאים (מומחה לכאבי אגן) תיארתי את אופן המחזור שלי - שהוא מגיע ליומיים, מפסיק לגמרי לכמעט 10,12 שעות ואז חוזר כאילו קיבלתי מחדש עם כאבים והכול. בנוסף, גם אמרתי לו שיש לי כאבים מאוד מאוד חזקים בזמן מחזור, דימום גושי שגרם לי לאנמיה, דחף לשירותים (שניהם..), בחילות וציסטה דרמואידית בגיל 15. הוא אמר שכל התסמינים האלה מרמזים מאוד על אנדו והמליץ לי לקחת גלולות ברצף לחודשיים שלושה ולראות אם זה משפיע לי על הכאבים. 
מאז שאובחנתי לא קיבלתי מחזור (וכולי תקווה שהגלולות יעזרו לכאבי האגן שלא הפסיקו, ומן הסתם שאיכות החיים שלי תעלה אחר שלא אקבל מחזור..), אבל רציתי לשאול שאלה:
איזה גלולות הכי מומלצות לאנדו, כלומר לדילוג על מחזורים ולקיחה ברצף? 
אני מניחה שיהיו לי עוד שאלות אבל זהו לבינתיים :) 

לצפיה ב-'היי'
היי
24/01/2017 | 14:07
50
תוכלי בבקשה לרשום לי את המייל שלך. אני רוצה להגיב לך באופן פרטי לסיפור שלך.

תודה :)

סיגל
לצפיה ב-'אנדומטריומה ואי פריון'
אנדומטריומה ואי פריון
12/01/2017 | 22:25
3
128

היי 
כבר כשנתיים מנסים להרות ללא הצלחה. צילום הרחם מראה חצוצרה שמאלית סתומה לחלוטין וחצוצרה ימין לא בתפקוד, סיכויים להרות באופן טבעי קלושים. 
בנוסף ישנה אנדומטריומה בשחלה שמאל בגודל 6-7 סמ. 
הייתי אצל פרופסור שולמן ודר אמנון בוצ׳ן.
שולמן המליץ על ivf ובמידה ולא נקלט יהיה צורך בלפרסקופיה להוצאת החצוצרה. 

בוצ׳ן מנגד המליץ קודם על לפרוסקופיה להוצאת חצוצרה ואנדומטריומה. 
מישהי חוותה זאת ויכולה לספר לי מה עשתה קודם? 
המלצות על בוצ׳ן או שולמן? 
אבודה ומבולבלת 
ומקווה שתעזרו��
לצפיה ב-'תשובה מנסיוני האישי בלבד'
תשובה מנסיוני האישי בלבד
19/01/2017 | 15:04
90

הי
קודם כל אני רוצה להגיד שאני כ"כ מבינה את הכמיהה לילד ...גם לי היו בעיות להיכנס להיריון למרות שיש לי ילד 1 , עדיין עברתי שנה של ניסיונות בפעם ה2. לאחר סיפור לא פשוט של היריון מחוץ לרחם , הלכתי לכמה מומחים (תמיד טוב לשמוע עוד דעות ולעשות רק אצל הבנאדם שהסביר לך את כל מה ששאלת עד הסוף). השורה התחתונה שהבנתי היא : 1. לא באמת אפשר לדעת מה ההיקפים והעוצמות של האנדו' רק לאחר שנכנסים בלפרוסקופיה לבחון את המצב.
2. התקופה הכי טובה להיכנס להיריון היא לאחר הליך הלפרוסקופיה כי היא הגוף נקי ברובו . הלכתי לד"ר סוריאנו שהיה מאד מאד מקצועי , סבלני ונחמד ובכלל לא לחץ עליי לבצע את הניתוח אלא הציג את כל האלטרנטיבות שעומדות בפניי - גם אלה שאינן פולשניות (חשוב לדעת שמחכים המון זמן בתור). אני החלטתי בסוף לעבור ניתוח כי איכות החיים שלי הייתה מאד ירודה - תחושת חולשה רוב הזמן , המלווה בבעיות מעיים קשות. לאחר הניתוח כבר הרגשתי שיפור באיכות החיים - כל הבעיות נעלמו ונכנסתי להריון בניסיון הראשון .
כמו כן , הבנתי שאולי יהיה צורך בניתוחים נוספים בעתיד , כיוון שלעיתים קרובות המחלה חוזרת.
שיהיה בהצלחה :)

לצפיה ב-'גם לי יש חצוצרה שמאלית חסומה '
גם לי יש חצוצרה שמאלית חסומה
24/01/2017 | 16:52
52
ושחלה שמאלית מלאה באנדומטריומות, כאשר הגודל הכולל של כולן יחד הוא 6-7 ס"מ.
לפני כמה שנים הייתה לי אנדומטריומה אחת בגודל 6 ס"מ באותה שחלה, הסרתי אותה בלפרסקופיה והיא חזרה אחרי חודש וחצי, לכן אני לא ממליצה על ניתוח להסרת האנדומטריומה.
אני עומדת לבצע ניתוח להסרת חצוצרה ושחלה יחד, כי אצלי השחלה בכלל לא מבייצת (הפעם האחרונה שהיא ייצרה ביציות הייתה לפני 3 שנים), כך שהשחלה והחצוצרה חסרות שימוש לחלוטין ואני מעדיפה להוציא אותן בניתוח משולב.

לצפיה ב-'הי, קחי בחשבון'
הי, קחי בחשבון
30/01/2017 | 12:40
46
שאם יש לך חצוצרה סתומה, היא סתומה מן הסתם בנוזלים. וכאלה שעלולים לפגוע בהשתרשות. כך שלדעתי האישית - לעשות IVF עם חצוצרות לא תקינות שמהוות רק מכשול - זה לעבוד על ריק... כשבינתיים את מלבה את המצב עם הורמונים. לשווא..

עדיף לדעתי להסיר כל מכשול ואז עם בטן הכי אופטימלית ללכת לטיפולים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'איך לבחור?'
איך לבחור?
11/01/2017 | 07:12
77
בהמשך מסעותי המפרכים
להחליט על רופא פריון
אשמח לשמוע את דעתכן על כהנא?
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:48
13
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'קבוצת ייעוץ מומחים ומטפלים בפייסבוק'
קבוצת ייעוץ מומחים ומטפלים בפייסבוק
08/01/2017 | 11:28
56

Your wish is my command!!!
טוב. אז לאור בקשותיכן חביבותי וכממושמעת סדרתית עמלתי בשבועות האחרונים "מאחורי הקלעים" והרי לכן - קבוצת "ייעוץ מומחים & מטפלים - אנדומטריוזיס, אדנומיוזיס & כאב אגני" https://www.facebook.com/groups/1791900081080543/
(אל חשש. הקבוצה היא קבוצה סגורה).

השתדלתי לקבץ מבחר מובחר של מומחים ומטפלים שונים מתחומים שרלוונטיים לעניינינו, על מנת שתוכלנה לקבל מגוון נרחב של אפשרויות וגישות טיפול, למען תגיעו להחלטות מושכלות שעימן תהיו שלמות.

כלל המומחים והמטפלים נענו מיידית ובשמחה רבה ל"מיזם" ועושים זאת מתוך אהבה רבה, לב רחב, מרצון עז לסייע, להקל ולהפיג חששות ובמטרה לתרום מן הידע והניסיון שלהם ולהיתרם מאלו שלכן. שלנו.

עם הזמן אשתדל לצרף מומחים ומטפלים נוספים וכמובן שאתן מוזמנות לפנות אלי עם רעיונות ובקשות.

לא נעים לומר - את מרביתם של המומחים והמטפלים אני מכירה מתוך התנסות אישית כמטופלת ו/או כ"שפן נסיונות". כולם נהדרים, מופלאים ובורכו בלב זהב. קוסמים ממש!

שני פינטו Shani Pinto - אין בפי די מילים בכדי להודות לך. את מדהימה!

בקבוצה יקחו חלק גם מטפלים שביקשו להצטרף בכדי ללמוד על המחלה, השלכותיה וההתמודדות היומיומית עם אלו, למען המטופלות שלהם.

אתן מוזמנות לפרסם פוסטים באופן עצמאי (לא טעון אישור שלי) ולהשאירם פתוחים למענה המומחים והמטפלים השונים.

אתן מוזמנות להפנות את השאלה אל מומחה/מטפל ספציפי או להשאיר זאת לתיוג שלי.

וכמובן שמי שמעדיפה לא להיחשף, מוזמנת לפנות אלי באופן פרטי ואפרסם את שאלתה בעילום שם.

עם הזמן יפרסמו המומחים והמטפלים השונים גם מידע והמלצות הנוגעים לעניניינו.

חשוב לי להדגיש - מענה המומחים והמטפלים בקבוצה אינו בא להחליף התייעצות אישית עם מומחה/מטפל.

הבהרה נוספת - הקבוצות הקיימות ממשיכות לפעול כרגיל כפינות אינטימיות, מכילות, תומכות ומחבקות :

* פורום אנדומטריוזיס באתר תפוז
* אחיות אנדומטריוזיס בישראל
* פורום אנדומטריוזיס - את לא לבד
* האנדו שלי ואני - קבוצה לנשים עם אנדומטריוזיס
* קבוצת תמיכה לנשים עם אנדומטריוזיס - ירושלים
* אנדומטריוזיס - חיפה והצפון
*טיפולי פוריות, אנדומטריוזיס ורגשות
*אנדומטריוזיס - סיפורי ריפוי וטיפול טבעיים
* אנדומטריוזיס - לדבר מהבטן
* תזונה לאחיות אנדומטריוזיס בישראל
* יוגה לאנדומטריוזיס
* אנדומטריוזיס - פינה חמה לחולות ול"חושדות"

לא לשכוח גם את זה www.atzuma.co.il/endometriosis

וכמובן שאתן מוזמנות להמשיך לפנות אלי עם בקשות, שאלות, תהיות, התייעצויות, שחרור קיטור, בכי, חיזוק, חיבוק ו"שאר ירקות"...

בשלהי דבריי אני רוצה להודות מעומק ליבי באופן אישי ומיוחד ללהק המלאכים שלי - ד"ר רן קידר Ran Keidar, מרב גודוביץ, אביב מסינגר Aviv Messinger, ענבל גיא Inbal Guy, עדי עמית דויד Adi Amit David וקרן הלרשטיין-אביטן Keren Hellerstein-Abitan.

אתם מותירים אותי פעורת פה ונרגשת בכל פעם מחדש. בלעדיכם הייתי פשוט אבודה! תבורכו

אז יאללה יקירות. הפיצו את הבשורה לכל מאן דבעית ובכל פינה, הצטרפו אל הקבוצה והתחרעו לכן בחדווה!

שולחת אל כווולכן ערימות עצומות של אהבה.

שלומית

לצפיה ב-'ד"ר לוין וד"ר וייסמן ד"ר גולדברג-IVF אנדו'
ד"ר לוין וד"ר וייסמן ד"ר גולדברג-IVF אנדו
07/01/2017 | 10:02
88
מישהי יכולה לתת חוות דעת על הרופאים הללו
אני צריכה להתחיל IVF ורוצה לדעת איך כל אחד מהם מתייחס לאנדו והאם עושה משהו שונה בעת הטיפול בעקבות האנדו..תודה!

אשמח לקבל חוות דעת גם על רופאים אחרים שלא הזכרתי והתייחסותם לאנדו בעת IVF תודה
לצפיה ב-'חצי שנה לאחר ניתוח קיסרי'
חצי שנה לאחר ניתוח קיסרי
07/01/2017 | 07:56
1
82
שלום..אני בת 32 כחצי שנה לאחר לידה ראשונה בניתוח קיסרי
במשך שנה וחצי אני ובעלי ניסינו להיכנס להריון ללא הצלחה כבר חשבנו שיש לי בעיה ..חייבת לציין שהייתי אנורקסית במשך יותר מ 10 שנים גם לפני הכניסה להריון..וידעתי שהכניסה להריון לא תהיה פשוטה אם בכלל..כבר הלכתי לרופא נשים לבקש מרשם לכדורים לביוץ ובאותו היום גיליתי שאני בהריון אבל ההריון הזה לא החזיק ונפל בהתחלה.. חודש וחצי לאחר מכן נכנסתי להריון שוב פעם ספונטני ...עם הבת המדהימה שלי ..שהיה הריון מדהיםםם..לפני ההריון תמיד סבלתי מאוד מכאבי מחזור משתקים. ברמה של התעלפויות אנמיה בעיות עיכול ..לפני המחזור היה חשד לאנדומרטריוזיס אבל לאף פעם לא עשו לי בדיקות ממש לא צילום רחם ולא לפרוסקופיה..עכשיו אחרי הלידה חזרתי לקחת גלולות ואני סובלת כשבוע וחצי לפני המחזור עוד יותר מלפני ההריון ..ברמה שאני משותקת ובקושי יכולה לטפל בתינוקת צריכה תמיד עזרה בימים האלו..אני מאוד סובלת ברמה של דיכאון כבר..הבעיות עיכול גם החמירו מאוד..אני מתארת לעצמי שאולי הניתוח הקיסרי החמיר את זה..יש  למישהו עתה בשבילי למי ללכת ? לקבל יעוץ אני כבר ממש אובדת עצות לא יכולה יותר לסבול ככה ..אני גם רוצה להיכנס להריון שוב בקרוב...

לצפיה ב-'יוגה'
יוגה
12/01/2017 | 00:52
32
ממליצה בחום על דנה שוטלנד- יוגה איינגר
לצפיה ב-'לוקרין '
לוקרין
05/01/2017 | 13:14
54
היי, חדשה כאן ומדואגת .. קבלתי לפני כחודש וחצי זריקת לוקרין לדיכוי..לאחר קיום יחסים יש לי כתמים כמו לפני דימום, האם זה נורמלי?

לצפיה ב-'מישהי עשתה ivf באסותא ראשון?'
מישהי עשתה ivf באסותא ראשון?
03/01/2017 | 08:00
44
לצפיה ב-'אשמח לפרטי המדקר'
אשמח לפרטי המדקר
27/12/2016 | 20:26
60
תודה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
ליאת גורדון  -עורכת דין
ליאת גורדון - עורכת דין

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה