לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69516,951 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
צירוף הפורום כ- online support באתר אנדומטריוזיס עולמי
בחודש יוני 2011 הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il
בחודש מרץ 2011, צירפנו את הפורום לאתר של האנדו' העולמי endometriosis.org - כפורום תמיכה לאנדו' בישראל. 
האתר הינו פלטפורמה גלובאלית שמכילה מידע רב על אנדומטריוזיס- מחקרים בתחום, קבוצות תמיכה ברחבי העולם, מרכזים טיפוליים, וכיוב'. כל בעלי העניין המשותף לאנדומטריוזיס נכללים באתר.
בחודש יוני 2011, הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il

המשך >>

לצפיה ב-'חשד לאונדומיוזיס'
חשד לאונדומיוזיס
20/09/2017 | 14:33
אני סובלת מכאבים חזקים בזמן הווסת ואחריה 
כרגע זה התחיל להתבטא בכאבים חזקים מאוד בשוקיים ובצד הישבן השמאלי 
לאחר שפניתי לבית החולים פעמיים עלה החשד .
חשוב לציין שפניתי למספר רופאים במשך תקופה של חצי שנה ועלה הדבר לדיון אך לא הבנתי אןתו עד עכשיו . 
אני מטופלת בגלולות דזוסטרל והייתה הטבה למשך שבועיים וכרגע חזרתי לסבול מהכאבים . 
מה אני יכולה לעשות כדאי להקל על מצב הכאב?  
זה פשוט נורא נורא כואב ומעייף 
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:21

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:02
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'רופא מומחה אנדו בירושלים'
רופא מומחה אנדו בירושלים
03/09/2017 | 21:35
1
19
היי. אני צריכה שוב לפרוסקופיה.. עברתי אחת לפני 5 שנים אצל חמני זל המדהים. מכירות אחד טוב, מקצועי, אדיב וסבלני בירושלים? (יש בכלל כזה..?) 
תודה!!
לצפיה ב-'הממ, לא ידוע לי על מישהו לצערי'
הממ, לא ידוע לי על מישהו לצערי
06/09/2017 | 14:12
7
לפעמים שווה לסוע את המרחק בשביל להיות בידיים מומחיות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אבחנה אנדומטריוזיס'
אבחנה אנדומטריוזיס
27/08/2017 | 13:36
1
103
שלום לכולם,
לאחר אולטראסאונד פנימי שעברתי נמצא "מרקם מחשיד לאנדומטריוזיס", אך הרופא קבע שהכל תקין, האם יש טעם לחוות דעת נוספת? הבנתי שהבדיקה הזאת היא לא מדוייקת..(כאבים משתקים בזמן מחזור כבר שנים + תסמיני אנדומטריוזיס)
תודה
לצפיה ב-'בהחלט!'
בהחלט!
06/09/2017 | 14:10
13
כדאי לפנות לחוות דעת נוספת אצל רופא מומחה לאנדו'. רופאים רבים לצערנו לא מבינים בזה ומזלזלים. יש מספר מרפאות שמתמחות בתחום ויש גם אפשרות ללכת פרטי.
לצפיה ב-'חשד לאנדומטריוזיס '
חשד לאנדומטריוזיס
20/08/2017 | 17:06
1
63
מבקשת המלצה למומחה בתחום באיזור  המרכז- תל אביב ,ראשון, חולון,רחובות. תודה רבה 
לצפיה ב-'המרפאה בתל השומר'
המרפאה בתל השומר
21/08/2017 | 14:55
38
אלא אם כן את רוצה ללכת פרטי
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:03
4

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'טיפול אנדומיטריוזיס עם קנאביס רפואי'
טיפול אנדומיטריוזיס עם קנאביס רפואי
28/07/2017 | 05:08
110
בספטמבר בסידני אוסטרליה יתקיים סימפוזיון בנושא טיפול בקנאביס רפואי. אנו מחפשים נשים שמוכנות להתראיין על ניסיונן האישי בטיפול אנדומיטריוזיס עם קנאביס רפואי.
בבקשה התקשרו ל ofra.shabtay@gmail.com אם אתן מוכנות לעזור לסובלות מאנדומיטריוזיס באוסטרליה כי פה השימוש בקנאביס עדיין לא חוקי
בתודה מראש
עפרה
לצפיה ב-'היי אשמח לעזרה '
היי אשמח לעזרה
28/07/2017 | 01:14
3
108
אז עברתי לפרוסקופיה באפריל אחרי שאובחנתי באנדו ולאחר הניתוח רשם לי המנתח גלולות סיזוניק של טבע לשלושה חודשים רצוף.
התחלתי לקחת אותם רק השבוע מכיוון שבין לבין עברתי עוד ניתוח.
ועכשיו לשאלה עצמה - אני בת 32 ובחיים לא השתמשתי בגלולות :/ אני לוקחת את הסיזוניק הזה מיום ראשון (כלומר בסה״כ 5 ימים) וכבר שלושה ימים אני בוכה כמו איזה יצורה!!!! הכל גורם לי לבכות! זה נורמלי? אני אמורה להחליף גלולה? זו תקופת הסתגלות? מה קורה כאן בעצם?
אני ממש אשמח אם מישהי יכולה להאיר את עייני לגבי זה. 

לצפיה ב-'יש כאן מישהו...?'
יש כאן מישהו...?
31/07/2017 | 12:12
30
לצפיה ב-'לגלולות עשויות להיות תופעות לוואי'
לגלולות עשויות להיות תופעות לוואי
15/08/2017 | 17:34
1
31
לא רק פיזיות אלא גם נפשיות כמו מצבי רוח. לרוב, תופעות הלוואי עוברות אחרי תקופה של הסתגלות (שעשויה לקחת זמן). חשוב לשים לב שהתופעה לא מחמירה ואם כן אז להתייעץ עם הרופא. חשוב שתקראי את העלון המצורף.
בהצלחה ותרגישי טוב
לצפיה ב-'תודה לואי'
תודה לואי
15/08/2017 | 22:09
6
לצפיה ב-'היריון אחרי שנתיים לאחר אנדו'
היריון אחרי שנתיים לאחר אנדו
27/07/2017 | 11:04
1
105
שלום, לפני כמעט 6 שנים עברתי ניתוח קיסרי לא קל שיליית פתח נעוצה. לאחר 4 שנים גילו בדופן הבטן גידול שהתברר כאנדומטריוזיס הסירו והכל בסדר. היום אני בהריון שני לאחר שהראשון הסתיים ללא דופק, הבטא לא גבוהה היום בהיריון הנוכחי האם יש קשר ? אני בשבוע 7 אם לא תהיה התפתחות משמעותית אצטרך לעבור שוב הפלה קראתי שעם המחלה הזו אין היריונות אבל האם התרפאתי בעקבות שנקלטתי? האם המחלה משפיעה על הריונות? אשמח אם מישהו יוכל לחלוק את המידע הזה איתי
לצפיה ב-'אנדומטריוזיס '
אנדומטריוזיס
15/08/2017 | 17:42
30
עשויה להשפיע על כניסה ולקליטה של הריון. אני לא יודעת איפה קראת שאי אפשר להכנס להריון אבל זה ממש לא נכון. במקרה שלך ב"ה אני רואה שנקלטת לפחות פעמיים כך שאת יכולה להיות יותר רגועה. יש הרבה שנקלטות באופן טבעי אך גם יש כאלו שצריכות טיפולי פוריות. אגב, גם אם הסירו לך נגע של אנדומטריוזיס, מדובר בתופעה כרונית שעלולה להחמיר אם לא מטופלת. ממליצה לך להיות במעקב אצל רופא שהוא מומחה לאנדומטריוזיס כמו ד"ר סוריאנו, ד"ר שינמן, ד"ר קאופמן או במרפאה לאנדומטריוזיס בתל השומר/כפר סבא/בי"ח כרמל.
מקווה שהכל בסדר ומתפתח כמו שצריך. הרבה בהצלחה ואם יש לך עוד שאלות, את מוזמנת לשאול.
לצפיה ב-'לקיחת גלולות שנים ללא הפסקה'
לקיחת גלולות שנים ללא הפסקה
25/07/2017 | 01:09
2
96

היי, פעם ראשונה פה...
אניסובלת מאנדומטריוזיס קשה כבר שנים, כל כך קשה שהפסיקו לי את המחזור. כבר למעלה משלוש שנים לוקחת גלולות ללא שום הפסקה. רציתי לדעת אם יש עוד מישהי במצב כמו שלי?
תודה
לצפיה ב-'בערך...'
בערך...
03/08/2017 | 22:25
57
אני גם חדשה פה (ועדיין לא עזרתי אומץ לספר על זה...),
אני לוקחת גלולות (סרזט) כבר כמעט שנה ושאלתי את הגיניקולוג שלי לגבי הפסקה זמנית איתן (הבנתי, מד"ר גוגל שכדאי לעשות את זה) אבל הוא אמר לי להמשיך איתן רצוף עד שארצה להיכנס להריון (בת 29 +0)... 
למיטב ידיעתי, גלולות זה הכי בסיסי בטיפול באנדומטריוזיס וזה גם די הגיוני לקחת אותן רצוף, כי הנזק מהדימום הווסתי יכול לפגוע אפילו יותר בפוריות (זו השערה שלי כמובן). 
את לא לבד!
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
15/08/2017 | 17:45
32
כמו שדפנה ענתה, הטיפול הבסיסי לאנדומטריוזיס מניעה של הוסת שהיא זו שגורמת להחמרת המחלה. גם לי נאמר לקחת עד שאני רוצה להכנס להריון ולקחתי כשלוש וחצי שנים.
בהצלחה
לצפיה ב-'מאובחנת אנדו טריה'
מאובחנת אנדו טריה
24/07/2017 | 20:07
1
141
הי,
לפני שנה התגלתה אצלי ציסטה באחת השחלות. בגלל גודלה, וזה שלא היו בטוחים ב- 100% מה היא, עברתי ניתוח לפרוסקופי אצל ד"ר לודמילה אוסטרובסקי, שבו גם מצאו התחלה של הידבקות באחת החצוצרות, ותוצאות הפתולוגיה אישרו שמדובר באנדו. 
מאז אני נוטלת גלולות (יאז) ברצף, ואמורה כמובן להיות מעקב.
ד"ר אוסטרובסקי המליצה על מעקב של מומחה אנדו ולא של הגניקולוג הרגיל, והמליצה בכללי על מרפאת האנדו באיכילוב או תל השומר.
אז עברה חצי שנה מאז הניתוח, ואני צריכה רופא למעקב.
אני ברת מזל ולא סובלת מכאבים (תכלס אובחנתי לגמרי במקרה), ואין לי תוכניות כניסה להריון בזמן הקרוב. 
אני תוהה האם במצב כזה באמת יש צורך למומחה אנדו, או שכרגע אפשר להסתפק בגניקולוג הרגיל ובדיקות אולטראסאונד תקופתיות, או שבכל זאת יש הבדל מהותי ועדיף רופא מומחה?
ואם כן, אשמח להמלצות לרופאים למעקב :)

תודה,
טל

לצפיה ב-'כן, מומלץ רופא מומחה'
כן, מומלץ רופא מומחה
15/08/2017 | 17:48
30
במיוחד אם הייתה לך ציסטה. לצערנו יש בורות רבה גם בקרב גינקולוגים לגבי אנדו'. מומחה לאנדו' יכול לפעמים לזהות נגעים של אנדו' אפילו במישוש. ממליצה שתנסי להשיג טופס 17 מקופת החולים עבור מרפאה לאנדו'.
בהצלחה
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:53
36

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'ממליצה בחום ובאהבה על ד"ר פז'
ממליצה בחום ובאהבה על ד"ר פז
08/07/2017 | 10:42
83
ממליצה באהבה עליו, רגיש, אמפטי, מקצועי, יסודי, ניתח אותי בחיפה.

לצפיה ב-'עזרה בסמינריון'
עזרה בסמינריון
16/05/2017 | 23:28
67

היי בנות, אני לא יודעת אם זה המקום המתאים לכך אך אשמח אם תוכלו לעזור..   שמי דניאלה, סטודנטית שנה ג' לעבודה סוציאלית במכללת תל חי ואני מטופלת אצל דוקטור סוריאנו בתל השומר. במסגרת לימודי האקדמאיים וסיום התואר חברה ואני בחרנו בנושא האנדומטריוזיס לעבודת הסמינריון. מטרת המחקר היא ללמוד אודות זוגיות מהזווית בה היא נחווית על ידי בני זוגם הגברים של נשים שאובחנו באנדומטריוזיס. אנחנו מחפשות גברים שנמצאים בזוגיות עם נשים שאובחנו באנדומטריוזיס מעל חצי שנה ומוכנים להתראיין בשיחת וידיאו של עד כשעה וחצי.   
כמובן שהריאיון אנונימי והפרטים יישארו אצלנו בלבד.   נשמח לשיתוף הפעולה שלכן ושל בני זוגכן.  אפשר לפנות בפרטי או במייל: 
לצפיה ב-'היי בנות צריכה עזרע...'
היי בנות צריכה עזרע...
11/05/2017 | 23:38
1
201
אז ככה אני אירן נעים מאוד... אני אמא ל2 בכור בן 9 והקטן בן שנה ... הבדל הגיליים הוא בגלל סרטן שהיה באמצא הילד השני הוא מהפריה חוץ גופית ,אנדו התגלה ב 2012 ולא עשיתי כלום עד היום שנכנעתי ... ממש כואב לי לשבת אז קבעתי לדויד סוריאנו שראה אצלי ציסתה בגודל של 9 ס"מ שלח אותי למלא בדיקות זריקה להפסקת הווסת והאמת שאני ממש בלחץ ,וכמובן שהמליץ על ניתוח - אני רוצה להתייעץ גם עם דויד שניידר האם מישהי מכירה? והאם אתן יודעות אולי אם יש מאנדו נכות בביטוח לאומי או איזו שהיא הכרת עזרע אני מושבטת שבוע מכאב לא זזה מהמיטה
לצפיה ב-'תשובה מניסיוני האישי בלבד'
תשובה מניסיוני האישי בלבד
12/05/2017 | 23:38
126
הי אירן, מנסיוני האישי בלבד, הלכתי לכמה מומחים לפני שהחלטתי על דר סוריאנו - החוויה שלי ממנו דווקא היתה חיובית מאד - עברתי אצלו ניתוח והוא היה קשוב ומקצועי. ההחלמה מהניתוח הייתה קשה וארוכה 3 שבועות, אבל אחכ כל הכאבים והבעיות שהיו לי נעלמו. מצב קישור למידע על זכויות חולות אנדו בביטוח לאומי - מקווה שיעזור ומעל הכל החלמה מהירה

לצפיה ב-'האם מישהי סובלת מכאבי פרקים באופן מתמשך? שואלת עבור גיסתי'
האם מישהי סובלת מכאבי פרקים באופן מתמשך? שואלת עבור גיסתי
10/05/2017 | 17:14
64
לצפיה ב-'יתר לחץ דם'
יתר לחץ דם
08/05/2017 | 19:08
47
אובחנתי עם יתר לחץ דם בגיל 32 ומסתבר שזה בגלל הגלולות אך אין לי ברירה אלא לקחת גלולות בגלל האנדו אז עכשיו כנראה אתחיל לקחת תרופה לאזן את לחץ הדם. האם מישהי עוד שמעה על הקשר בין הדברים?

לצפיה ב-'אנדו קל ואיקקלומין'
אנדו קל ואיקקלומין
26/04/2017 | 15:02
2
137
היי, 
רציתי לשאול אתכם מניסיונכן - לפני בערך חצי שנה גילו לי 2 נגעי אנדו יחסים קלים  בשחלה השמאלית בבדיקה שגרתית שלפני ניסיונות כניסה להריון(פחות מ-3 מ"מ) - הייתי במחלקת אנדו באיכילוב באולטראסאונד ואחכ אצל ד"ר זיו- הוא אמר לי שכרגע הוא לא מוצא סיבה להתערב כירורגית כי הממצאים מאוד קטנים ושאני אמשיך לנסות לפחות עוד 3 חודשים.
עכשיו אני בחודש הרביעי לניסיונות והגניקולוג הרגיל שלי כבר אמר  שנכין את כל הבדיקות שצריך כדי לזרז תהליכים אם להכנס טבעי לא יעבוד- עשיתי פרופיל הורמונלי שיצא תקין לחלוטין ובעלי עשה בדיקת זרע שיצאה בסדר חוץ מהמורפולגיה שיצאה גבולית.
היום הייתי אצלו שוב והוחלט שהולכים להזרעות. הוא רשם לי איקקלומין (100 מ"ג ליום) זה לא מינון גבוה מידי בשביל הזרעה ראשונה? ובכלל יש פה מישהי שהזרעות הצליחו לה?
אין לי גם מושג אם יש לי חסימה של בחצוצרות כי הוא אמר לי שרק אם ההזרעות לא יעבדו אז יעשו לי צילום רחם...הגיוני?
מאוד אשמח לשמוע אם מישהי חוותה תהליך דומה... תודה :)
לצפיה ב-'צילום רחם'
צילום רחם
27/04/2017 | 16:22
83
הובחנתי באנדו' לאחר לידתה הקיסרית של בתי הבכורה בעקבות קושי להיכנס להיריון בשנית.
התחלתי בירור בשיבא.
הבדיקה הראשונה שנשלחתי לבצע היא צילום רחם
שבועיים אחרי הבדיקה נכנסתי להיריון.. (יש יאמרו שקשור ויש שיאמרו במקרה)
בקרוב אצלך! בשורות טובות
לצפיה ב-'ממליצה לך ללכת לחוות דעת נוספת'
ממליצה לך ללכת לחוות דעת נוספת
16/05/2017 | 22:30
55
אצל רופא פריון שיש לו ניסיון עם אנדומטריוזיס ויכול לעשות לך התאמות בטיפול. יש טענה שאיקקלומין לא מומלץ באנדומטריוזיס וגם לפעמים מדלגים על שלב ההזרעות וישר הולכים ל-IVF ׁ(משערת שתלוי במקרה). יכול להיות שהוא כן ימליץ לעשות צילום רחם כי באנדו' מעדיפים לא לבזבז יותר מדי זמן על נסיונות ואז לראות מה קורה. בקיצור, חשוב ללכת למישהו שמבין באנדו' כדי שהטיפול לא יחמיר אותו.

בין הרופאים הממולצים יש את ד"ר אליצור, פרופ' זיידמן, פרופ' שולמן.
שיהיה בהצלחה! בע"ה תבשרי לנו בשורות טובות במהרה
לצפיה ב-'ניתוח לאנדרו בגיל 45'
ניתוח לאנדרו בגיל 45
24/04/2017 | 12:17
1
140
הגניקולוג המליץ ניתוח לאדרו בגודל 67,אבל באיכלוב מסרבים לנתח בגלל הגיל.מה אני יכולה לעשות?יש לי כאבים שקשה לי לתפקד
לצפיה ב-'מה עם רופא פרטי?'
מה עם רופא פרטי?
02/05/2017 | 20:28
74
את יכולה לפנות לרופא פרטי ולברר (בסופו של יום הרפואה הציבורית בארץ על הפנים)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום