לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83218,321 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
צירוף הפורום כ- online support באתר אנדומטריוזיס עולמי
בחודש יוני 2011 הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il
בחודש מרץ 2011, צירפנו את הפורום לאתר של האנדו' העולמי endometriosis.org - כפורום תמיכה לאנדו' בישראל. 
האתר הינו פלטפורמה גלובאלית שמכילה מידע רב על אנדומטריוזיס- מחקרים בתחום, קבוצות תמיכה ברחבי העולם, מרכזים טיפוליים, וכיוב'. כל בעלי העניין המשותף לאנדומטריוזיס נכללים באתר.
בחודש יוני 2011, הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il

המשך >>

לצפיה ב-'אשמח להמלצות ��'
אשמח להמלצות ��
03/01/2019 | 14:49
20
הי בנות,
יש לי הפניה לניתוח לפרוסקופיה.
מתלבטת היכן לעבור אותו..
אפשר המלצות על בילינסון ועל תל השומר? 
והאם התורים קרובים בתל השומר? יחסית.

לצפיה ב-'האם יתכן שבתי סובלת מאנדומטריוזיס?'
האם יתכן שבתי סובלת מאנדומטריוזיס?
12/12/2018 | 08:09
1
32
שלום, בתי בת 14, יש לה צליאק והיא אוכלת ללא גלוטן כ 8 שנים. למרות זאת יש לה כאבי בטן חוזרים ונשנים, בתקופת המחזור מתגברים. הבדיקות לצליאק תקינות (משמע אין זיהום). בנוסף היא סובלת מדלקות ו/או כאבים במתן שתן לעתים קרובות, הכאבים חזקים עד כדי כך שהיא ממש בוכה (גם כשהתרבית יוצאת תקינה). האם יתכן שהיא סובלת מאדומטריוזיס?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/12/2018 | 10:28
23
בגלל הכאבי מחזור  ייתכן

ממליצה בחום להיבדק אצל רופא שמבין בנושא.

אני באופן אישי מטופלת אצל ד"ר סוריאנו במרכז לאנדומטריוזיס בתל השומר
בנוסף, הוא מקבל גם באופן פרטי ברמת החייל.

בהצלחה
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:20
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'אני גם סובלת מנמטריוזס זה כאבי בטן שאני לא מאחלת לאף אחד לעב'
אני גם סובלת מנמטריוזס זה כאבי בטן שאני לא מאחלת לאף אחד לעב
02/11/2018 | 14:03
79
רחלי
לצפיה ב-'תגובה לכל הבנות שכתבו בפורום אנדומטריוזיס'
תגובה לכל הבנות שכתבו בפורום אנדומטריוזיס
27/10/2018 | 17:56
120
היי לכולן, רציתי לכתוב לכל אחת ואחת מכן תגובה באופן פרטי ולכתוב לכם את מה שסיפרתי ב2 ההודעות הקודמות שלי (האחרונות שרשומות פה בפורום האנדומטריוזיס מהתאריך 23/10/18) ובסוף החלטתי לכתוב לכולכן ביחד תגובה אחת משותפת כי זה בעצם מה שרציתי לייעץ לכל אחת ואחת מכן, וזה  את מה שגיליתי לאחר שנים של בירורים בנושא הזה כי אני בעצמי חולה באנדטמטריוזיס, אני ממש מקווה שתיקחו את העצה שלי ברצינות כי זה משהו שעזר לי מאוד ואני מאוד רוצה שיעזור גם לכן,  (דרך אגב בהודעה האחרונה  יצא לי בתחתית המודעה סימני שאלה בטעות  אבל בתכלס אין לי שום סימני שאלה לגבי זה סתם שתדעו) , קיצר גם עוד משהו אם תכתבו בגוגל טלי לוי המאופתית חוץ מהאתר שלה יופיעו לכם שם גם סרטונים לגביה מיוטיוב ויש שם סרטון אחד שמישהי העלתה לגבי איך היא עזרה לה להתרפאות מאנדומטריוזי,ס , אני בעצמי עדיין בתהליך של הריפוי אבל שתדעו שזה עזר לי ממש משמעותית בתופעות במהירות וביעילות,  אז אני מאחלת לכולכן רפואה שלמה במהרה ורק טוב.
לצפיה ב-'המשך לפיתרון / תרופה לאמומטריוזיס'
המשך לפיתרון / תרופה לאמומטריוזיס
23/10/2018 | 15:52
120
היי בקיצור ההמאופתיה נמצאת כרפואה משלימה בסל התרופות, אז למי שיש לאומית זהב זה הנחה ממש משמעותית אז תבקרו באתר שלה ואפילו תתקשרו אליה להתייעצות ממליצה  ממש לכולן , לי זה עזר כל טוב ורפואה שלמה פלאפון 050-6793091  זה הפלאפון שלה של טלי לוי  תרשמו בגוגל טלי לוי המאופתית ותמצאו תאתר בהצלחה !!!! ����������✌️
לצפיה ב-'בנושא פיתרון/ תרופה לאנדומטריוזיס '
בנושא פיתרון/ תרופה לאנדומטריוזיס
23/10/2018 | 15:30
105
ממליץ מימישלום לכולם , לי יש אנדמטריטזיס מזה 22 שנים מגיל 16 , לא ידעתי בכלל מה זה אומר לאחר שהלכתי לרופאים ולא הבינו אותי בכלל ונתנו לי מלא מרשמים שלא לקחתי כי ההבחנה שלהם א הייתה נשמעת לי הגיונית , אמרו לי לפני שמונה שנים שיש לי אנדומטריטזיס חקרתי תנושא לא הסכמתי לקחת שום טיפול שלא נשמע הגיוני בקיצור ככה סבלתי מהבעיה שנים רבות עד לפני חצי שנה שגיליתי משהו במקרה, זה התחיל ככה אחותי סיפרה לי שלוקחת טיפות לאיזון הורמונים, בגללל שיש לה אקנה בפנים והיא כבר מעל גיל 30 בקיצור חשבתי קצת על הנושא ואמרתי אם טיפות מסוגלות לאזן הורמונים בגוף אולי זה יעזור גם לי בבעיה שלי כי יש לי גלי חום בגלל האנדו׳ בין יתר התופעות בקיצור התקשרתי לרופאה שלה להזמין את זה והרופאה שאלה אותי למה את רוצה את זה סיםרתי לה על האנדו והתופעות שלה אז אמרה לי אין לי בעיה למכור לך את זה אבל זה יעזור לך רק בנשהו נקודתי ולא במכלול התופעות והפנתה אותי להמאופתית שאחרי שיחה ריתה התאימה לי כדורים על אותו עיקרון של הטיפות שבעצם עשויות מצמחים טבעיות ללא חומרים כימיים כמו שיש בתרופות רגילות ובפעם הראשונה לאחר שנים היה מצאתי את מה שחיפשתי וזה היה נשמע לי ממש הגיוני ומתקבל על הדעת יכולה להמליץ לכם להכנס לאתר של טלי לוי המאופתית בגבעת שמואל שעובדת עם קופת חולים לאומית וזה מחיר ממש זול והיא גם מקבלת בופת חולים פ
לצפיה ב-'רופא לאבחון אנדומטריאוזיס בלאומית '
רופא לאבחון אנדומטריאוזיס בלאומית
21/10/2018 | 11:57
1
91
היי לכולם, אני חוששת שיש לי אנדו', הייתי אצל רופא אחד בלאומית והוא לא ממש התייחס לזה, אשמח לבנות שמכירות רופאים בלאומית שמטפלים בזה\טיפלו בכן
תודה :)

לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
31/10/2018 | 10:55
51
את מהמרכז? אני גם בלאומית ולצערי אני לא מכירה מישהו שמבין בזה בקופה כרגע. את כן יכולה לבקש מהרופא הפניה למרפאת אנדומטריוזיס בתל השומר ולקבל טופס 17. אם לא יאשרו לך, אז מקסימום תשלמי סכום לא מאד גבוה.
אופציה אחרת זה ללכת פרטי ולבקשה החזר מהקופה על ייעוץ (אם אני לא טועה מחזירים כ-80.%).

בהצלחה
לצפיה ב-'סרטן רירית הרחם'
סרטן רירית הרחם
02/10/2018 | 12:24
1
86
עקב סרטן ברירית הרחם עברתי לפני כחודש הרחקת הרחם וכל האברים הנשיים הסובבים. לאחר הניתוח- נתקלת בתופעות גיל המעבר- גלי חום וכד. האם אין סיכון לקבל הורמונים להרגעת הענין? האם זה לא יכול "לעורר" סרטן מחדש או סרטן אחר? אשמח לחוות דעת רפואית בענין וגם המלצות -ממשהי שעברה ניתוח שכזה- לחזרה לחיים נורמליים...

לצפיה ב-'שלום חנה'
שלום חנה
31/10/2018 | 10:57
28
הפורום הזה הוא בנושא אנדומטריוזיס, אין לי ידע בנושא ששאלת. ממליצה לך לנסות בפורומים אחרים.
בהצלחה ורפואה שלמה בעזרת השם
לצפיה ב-'חוות דעת - ד"ר יובל קאופמן '
חוות דעת - ד"ר יובל קאופמן
01/10/2018 | 15:09
2
162
שלום רב,
נקבע לי תור ללפרוסקופיה אצל ד"ר קאופמן יובל.
אשמח לשמוע חוות דעת אם מישהי ביצעה אצלו את הניתוח הנ"ל.

תודה מראש. 
לצפיה ב-'תור ללפרוסקופיה לד"ר יובל קאופמן'
תור ללפרוסקופיה לד"ר יובל קאופמן
13/10/2018 | 13:47
91
גם לי נקבע אליו תור, ואשמח לחוות דעת.
לצפיה ב-'לא מניסיון אישי, אבל נחשב לאחד המומחים בתחום'
לא מניסיון אישי, אבל נחשב לאחד המומחים בתחום
31/10/2018 | 10:58
65
בהצלחה
לצפיה ב-'קולפוסקופיה'
קולפוסקופיה
30/08/2018 | 09:16
3
107
הי,
אודה להמלצה לרופא השייך לכללית המבצע בדיקת קולפוסקופיה.
תודה
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
04/09/2018 | 08:36
2
102
אני עשיתי בכללית בקונקורד אצל ד"ר ראובן אדולפו וייל

בנוסף ראיתי המלצות בפורום על ד"ר באר-גבל מרק

בהצלחה :)
לצפיה ב-'את בטוחה שהוא עושה קולפוסקופיה (בדיקת צוואר הרחם)?'
את בטוחה שהוא עושה קולפוסקופיה (בדיקת צוואר הרחם)?
04/09/2018 | 17:32
1
46
לא מדובר בקולונוסקופיה
לצפיה ב-'צודקת טעות שלי'
צודקת טעות שלי
05/09/2018 | 08:20
31
חשבתי שהתכוונת לקולנוסקופיה.
לצפיה ב-'המלצה לרופא מומחה לאנדומטריוזיס'
המלצה לרופא מומחה לאנדומטריוזיס
23/08/2018 | 08:34
1
193
אני בגיל 19 ורוצה לבדוק מה מצב המחלה, מחפשת רופא שמומחה לאנדומטריוזיס, מקצועי וסבלני.
ממש זקוקה לעזרתכן! 
לצפיה ב-'המלצות'
המלצות
04/09/2018 | 08:38
156
ממליצה בחום על ד"ר סוריאנו וד"ר זולטי

ד"ר סוריאנו מקבל בפרטי ברמת החייל ת"א ובציבורי הוא מנהל את המרכז לאנדומטריוזיס בתה"ש

בהצלחה:)
לצפיה ב-'המלצה על רופא'
המלצה על רופא
22/08/2018 | 18:09
149
עברתי כריתת רחם מלאה וחצוררות אצל ד"ר בוריס צוקרמן בשעריי צדק.
רופא נעים, קשוב ומקצועי.
ההחלמה היתה קלה ומהירה והצלקת אחריי חודש כמעט בלתי נראית(פתיחת בטן).
מי שמעוננינת להתייעץ עימי ברצון רב.
חזרתי לעצמי במאה אחוז.
בריאות טובה לכולן

לצפיה ב-'כאבי מחזור'
כאבי מחזור
07/08/2018 | 17:10
1
113
אני בת 26 מאז ומתמיד היה לי כאבים קשים במחזור מלווה בבחילות ויציאות לאחר הקאה ויציאות הכאב פוחת עם מנוחה הכאבים בדרכ משתקים אותי וקשה לי ללכת לעבודה התנהלות כללית .בעבר הרופאה שלחה אותי לאולטראסאונד וראו ציסטה בשחלה ונתנה לי גלולות דיאנה השאלה האם זה הטיפול היחיד שניתן .במוגע לכדורים משככי כאבים הייתי לוקחת אבל ההשפעה לוקחת זמן ובזמןהזה אני ממש סובלת .מה  כדאי לעשות?והאם זה אנדומטריוזיס מה שיש לי ?
לצפיה ב-'חסר קצת מידע'
חסר קצת מידע
31/10/2018 | 11:03
30
איזה סוג ציסטה? מה גודלה?

ממליצה לפנות למרפאה המתמחה באנדומטריוזיס או לרופא מומחה בתחום.

תרגישי טוב
לצפיה ב-'מדקרת מומלצת לאנדומטריוזיס!!!'
מדקרת מומלצת לאנדומטריוזיס!!!
04/08/2018 | 23:51
137
אפשר לקבל שמות של מדקר/ת טובים לאנדומטריוזיס ? ( דיקור סיני )
לצפיה ב-'התקן מירנה ואנדומטריוזיס'
התקן מירנה ואנדומטריוזיס
04/08/2018 | 21:54
104
לפני חודשיים אובחנתי כחולת אנדומטריוזיס פירונטאלי. פרופסור סוריאנו המליץ לי על התקן מרינה ( יש לי קרישיות יתר ואני בת 42 ולכן לא יכולה לקחת גלולות ) או ניתוח.
החלטתי לנסות את ההתקן. למשהיא יש ניסיון עם התקן מירנה? הוא באמת עוזר? אפשר להסתדר איתו בלי ניתוח? האם תקופת ההסתגלות להתקן קשה? 

לצפיה ב-'ד"ר זיו צפריר - מישהי מכירה?'
ד"ר זיו צפריר - מישהי מכירה?
24/07/2018 | 10:53
104
היי לכולן!
האם מישהי שמעה על ד"ר צפריר או הייתה אצלו? הוא מומלץ?
אשמח לשמוע חוות דעת. מעוניינת בטיפול בהקשר של פריון.

תודה רבה
יעלה
לצפיה ב-'כמעט נואשת'
כמעט נואשת
23/07/2018 | 00:44
200
היי ערב טוב לכולן.
אני בת 31 ואמא לשניים.
אני סובלת מהמחלה כבר הרבה מאד שנים אך הגעתי לשם הזה ולטיפול רק בגיל 23 אצל ד"ר סוריאנו.
אז עברתי ניתוח להסרת הריריות ברחם ובגב וישר שמתי התקן מירנה שהחזקתי איתו שש שנים בפנים.
הוצאתי לאחר שש שנים וניסיתי להרות תקופה של שנה בערך ואז שוב שמתי התקן כי כבר לא יכולתי לסבול את הכאבים כל חודש.לפני כארבעה חודשים שמתי התקן ומאז אני מדממת ועם כאבים כ--ל החודש.
הלכתי לרופא לפני חודש והוא נתן לי לעשות זריקה בשם לוקרין שאולי זה יעזור להתקן "להתעורר" ולפעול.
היום אני חודש אחרי ואין שום שיפור . סובלת כמעט כל יום מכאבים (ושלא נדבר על הכתמים)
מישהי עברה זאת?? הלפפ

לצפיה ב-'אנדומטריוזיס '
אנדומטריוזיס
12/07/2018 | 22:33
1
270
שלום ...
רציתי לשתף אתכן במה שעברתי השנה אני בת 39 ויש לי 2 בנות .בשנים האחרונות (4 במספר) סבלתי מכאבים חזקים. כל ביקור אצל רופא נשים הסתכם בדלקת באגן וטיפול אנטיביוטי (שכמובן לא עזר).כל פעם הייתי מגיעה לרופא ומסבירה לו שאני עושה פיפי כואב לי עד כדי בכי ... הכל התחיל שהרופא ראה את מעקב הלחץ דם ואמר שזה בגלל הגלולות ושאני חייבת להפסיק ... אז עברתי לגלולות הנקה בחמישה החודשים הראשונים לא קיבלתי מחזור ואז קיבלתי.לאחר שנה הפסקתי אותן כדי להיכנס להריון ושם הכל התחיל ... הכאבים היו איומים (לפי הרופאה הפרטית הגלולות שמרו עלי מכאבים כי היא טוענת שאני סובלת מזה כבר 13 שנים מהפעם הראשונה שאמרו לי שיש לי דלקת באגן)
הגעתי לרופא שלי כל שבוע בבכי שיעזור לי ... עד שנמאס לו והוא אמר לי לעבור לרופא אחר בקופה "שמבין יותר טוב " .
הרופא אמר החצוצרות שלי "חולות" ב- 2016 עברתי כריתה של שתי החצוצרות והפרדת הידבקויות קשות (מהקיסרי)
הרופאה אמרה לי אחרי הניתוח "עכשיו כבר לא יהיו לך כאבים" אבל זה לא היה כך הכאבים התגברו אחרי חצי שנה בערך ..
שוב הלכתי לרופא כל שבוע אבל הוא לא ידע מה לעשות אז הוא הפנה אותי לרופא משפחה והוא הפנה אותי לאורולוג אחרי בדיקות שלא מצאו כלום שוב הפנו לגניקולוג וכך במשך תקופה של שנה שאני עוברת מרופא לרופא ...עד לפני שנה בדיוק שהגעתי לפרופסור לאורולוגיה שרק שמע שיש לי כאבים בשתן בזמן המחזור ישר הוא אמר יש לך אנדומטריוזיס ... הגעתי לרופא פרטי שאישש את ההבחנה ומשם התחילה מסכת בדיקות לא קלות בלשון המעטה ציסטקופיה, אמ אר אי , זריקת לוקרין , אולטראסאונדים כואבים למינהם בדיקות דם ושתן ... בכל זה התגלתה ציסטה בשחלה השמאלית שהייתה דבוקה למעיים נגעים מופשטים בכל הרחם ונגע מחוץ לרחם דבוק לשפוחית השתן והוא גם חדר לשלפוחית בקיצור לפי הרופא אנדומטריוזיס מופשט וקשה ושחייב ניתוח ..ניסיתי לדחות את הניתוח כמה שיכולתי הלוקרין החזיקה כמעט חמישה חודשים אבל כשזה התפוגג הכאבים החמירו התחלתי לקחת ויזבל ובהתחלה זה היה בסדר עד פסח השנה, קיבלתי התקף שהגיע לאישפוז ואחריו עוד התקף ששבוע לא יכולתי לקום מהמיטה ... באישפוז הם לא יכולים לעזור חוץ מלתת משכחי כאבים ,למזלי היה שם רופא שזירז את הניתוח כמה שיותר מהר ... בחודש מאי עברתי ניתוח שבו הוציאו את הציסטה שמסתבר הייתה באורך 10 סמ' כריתה חלקית של שלפוחית השתן ועוד דבר שהם לא ראו בבדיקות זה הגיע עד האוריטראים(שופכנים) של הכיליה השמאלית .הייתי מאושפזת 10 ימים, קתטר 20 ימים וסטנטים בשופכנים חודש עד שהוציאו לי אותם(סבל נוראי) בדיקות שעד היום אני עושה ויעשה עוד שנה בגלל הכליות ... ההחלמה הייתה מאוד קשה אני עדיין בחופש מחלה עד תחילת שנה ... כרגע אני בלי כאבים סוף סוף ומקווה להשאר ככה ...
אם אתן סובלות לכו להיבדק אל תחכו ואל תקשיבו לרופא שאומר אין כלום(כי הוא לא מבין בזה) תלכו לעוד רופא תלכו למומחים אל תשבו בשקט ...
לצפיה ב-'וואו, סיפור לא פשוט '
וואו, סיפור לא פשוט
31/10/2018 | 11:05
40
תודה על השיתוף, מאחלת לך חיים בריאים ונטולי כאבים בעזרת ה'

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

רעות מרכז רפואי שיקומי
רעות מרכז רפואי שיקומי
פורום כאב
פורום כאב כרוני
עו
מירב אשל משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה