לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84488,448 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדומטריוזיס

ברוכות הבאות בנות האנדו,
הפורום נוסד בספטמבר 2005, מתוך קומונת האנדו.
מטרת הפורום היא לפרוץ את מעגל הבורות הקיים סביב למחלה, המחלה "שלא מדברים עליה", מחלה שהרבה רופאים לא שמעו עליה ואלה ששמעו עליה המעיטו בחשיבות הנזקים אשר היא עלולה לגרום, ובעיקר - לשמש בית חם ומקור תמיכה לבנות האנדו.
זה המקום לשאול שאלות, לשתף, לספר מנסיונכן,  להציע הצעות, להעלות רעיונות, לתת ולקבל תמיכה וכל מה שעולה על רוחכן.
הפורום הוא פורום תמיכה וקבלת מידע ואינו פורום מקצועי או רפואי!!!
מייסדות הפורום הן בואינג 707 ורומיה. לאחר שנים לא מועטות בתפקיד כמנהלות הקומונה ואחר כך מנהלות הפורום, העבירו בואינג 707 ורומיה, את השרביט הלאה לז'ק המקורית וגלים29, והן בתורן העבירו את הניהול לידי liats80 ופז08, מנהלות הפורום הנוכחיות.
מצ"ב תקנון הפורום - אנו מבקשות מכל חברה חדשה, לקרוא אותו ולהקפיד לשמור על הנהלים כדי שהפורום ימשיך להיות חם ותומך תוך הקפדה על נימוס וכבוד הדדי בין חברות הפורום. 

liats80 ופז08.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
צירוף הפורום כ- online support באתר אנדומטריוזיס עולמי
בחודש יוני 2011 הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il
בחודש מרץ 2011, צירפנו את הפורום לאתר של האנדו' העולמי endometriosis.org - כפורום תמיכה לאנדו' בישראל. 
האתר הינו פלטפורמה גלובאלית שמכילה מידע רב על אנדומטריוזיס- מחקרים בתחום, קבוצות תמיכה ברחבי העולם, מרכזים טיפוליים, וכיוב'. כל בעלי העניין המשותף לאנדומטריוזיס נכללים באתר.
בחודש יוני 2011, הוקמה עמותת אנד"י- אנדומטריוזיס ישראל ע"ר. http:///endi.org.il

המשך >>

לצפיה ב-'סרזט'
סרזט
14/04/2019 | 00:14
12
איפה אפשר להשיג סרזט
לצפיה ב-'סיכום הניתוח שלי'
סיכום הניתוח שלי
02/04/2019 | 00:19
2
27
הי לכולם, היות והייתי קוראת ונעזרת כאן החלטתי לספר על המקרה שלי כולל מידע שלא ראיתי שסופר כאן
אני אובחנתי לפני כשלוש שנים ככה באמצע החיים עם אנדומטריוזיס, עקב מידע בפורום הייתי במעקב בתל השומר ומידי פעם הייתי הולכת לד"ר מתי זולטי שהוא רופא נשים בחסד עליון ומקבל רגיל דרך מכבי = מומלץ ביותר כל בדיקה ידנית שהיה מבצע היתהה בדיוק כמו האולטרא סאונד בתל השומר , קוסם ממש!
ד"ר זולטי המליץ לי על ניתוח, ניתוח פרטי לא יכולתי לעשות אצל סוריאנו כי הייתי במעקב בתל השומר (אמנם לא אצלו) אבל כל המרכז זה באחריותו אז אסור - וזה אני אומרת אחרי שהלכתי אליו באופן פרטי לייעוץ תמורת 200 ש"ח.
בכל מקרה החלטתי לבצע את הניתוח בתל השומר כי את המקרים ה"קשים יותר" מבצעים ד"ר סוריאנו וד"ר זולטי  ששינהם אלופים, אני הייתי מקרה ברמה 4 עם נגעים במעיים , מי שהמקרה שלה קשה מונתחת ראשונה בדרך כלל, ואכן נותחתי ראשונה, לאחר יומיים שוחררתי למרות שלדעתי זה היה מהר מידי, בכל מקרה לפני הניתוח יש צום והאחות עושה לך חוקן גם אם לא תרצי...., האחות דרשה להתקלח עם סבון נוזלי אדום למרות שהגעתי מקולחת - הם נותנים ספוג שנרא כמו נייר גודל a5 ורצו גם שאחפוף ראש - לזה סירבתי כי הגעתי עם פן להראות נורמלי אחר כך:), ביום הניתוח שאלו אם נתנו לי חומר הרגעה כל הזמן ובסוף אף אחד לא נתן לי... הניתוח שלי היה 3 שעות שזה נחשב להרבה זמן והרופא אומר שהיה מורכב, הניתוח בוצע בלפרסקופיה שזה אומר שנכנסים דרך הטבור וגם מתחת לטבור יש עוד 3 חורים קטנים במרחקים די שווים (צד ימין אמצע ושמאל), התפרים הינם תפרים נמסים וכוסו ע"י סלטופ לבן , נאמר לי אחרי 5 ימים להוציא לבד את הפלסטרים, יש להקפיד על תזונה רכה כי בימים הראשונים אין קיבה בכלל, אני הצלחתי להיכנס לשרותים  לעשות קיבה רק ביום ה 5 ואלו היו כאבי תופת, בנוסף הגזים הם איומים עד שהם יוצאים הם עושים סיבובים בבטן - כאן ממש הזדהתי עם התינוקות שצורחים מכאבי גזים, כל הזמן גם בבית  לקחתי משככבי כאבים רגילים, אין המלצה למשהו מסויים, גזים הם סיוט מתמשך...
קניתי מראש תחתוני רשת כמו שרוכשים ללידה שיהיה יותר נוח והתפרים לא יהיו מציקים מה שהתברר כהחלטה נכונה..., 
חופשת מחלה ניתנת 4 שבועות , אני כרגע עדיין בחופשת מחלה  ,
רק בערך ביום  ה /20 אחרי הניתוח מתחילה להרגיש יותר טוב,
יש לקבוע תור לרופא המטפל כחודש לאחר הניתוח, עדיף בימי ההתאוששות כבר לתאם כי לפחות בתל השומר זה המתנה ארוכה....
ההנחיות שאני קיבלתי הינם שאסור  להתכופף להרים דברים כבדים כמו דלי עם מים או קניות למשך שנה לפחות וחשוב לשמור על זה על מנת שלא תהיה צניחה של שלפוחית השתן
גם בחזרה הביתה ביקשו שאשב מאחור ולא אחגור חגורת בטיחות 
שבועיים ראשוניים ביקשו ממש לנוח ולא לעשות כלום
זמן ההמתנה לניתוח בתל השומר היה לי כ 7 חודשים
יש לי ביטוח בריאות פרטי ושם כריתת רחם מכוסה ולכן בגלל שלא תבעתי את הביטוח הפרטי ועשיתי בבית חולים ציבורי קיבלתי סכום מאוד מאוד נחמד כך שתבדקו את הנושא גם 
מקווה שעזרתי במידע חדש 
בהצלחה לכולן

לצפיה ב-'יש לי מקרה דומה לשלך'
יש לי מקרה דומה לשלך
15/04/2019 | 14:02
1
15
שולחת לך הודעה פרטית, אשמח להתייעץ.
לצפיה ב-'מענה'
מענה
18/04/2019 | 09:08
2
עניתי לך בפרטי
לצפיה ב-'אנדרומטריוזיס אחרי כריתת רחם'
אנדרומטריוזיס אחרי כריתת רחם
13/03/2019 | 17:23
30
שלום,
אני בת 47 ולפני שנתיים עברתי ניתוח לכריתת רחם בעקבות אנדרומטריוזיס הרחם שלי היה מוגדל מאוד, והיה לי שרירן גדול וסבלתי מדימומים קשים שגרמו אפילו לאשפוז ממושך ולכן הוחלט לכרות את הרחם.
השאלה שלי היא-האם המחלה ממשיכה גם לאחר כריתת הרחם?
פשוט בחודשים האחרונים אני סובלת מפצעים בפנים שלא היו לי מעולם גם כשהייתי נערה-ממש אלרגיה לא מוסברת, גלי חום, כאבי רגליים, מגרנות.
ואם כן האם יש לזה טיפול?
אשמח לקבל תשובה-תודה
לצפיה ב-'כמה עולה ניתוח אצל סוריאנו בפרטי?'
כמה עולה ניתוח אצל סוריאנו בפרטי?
07/03/2019 | 13:49
52
המזכירה שלו מסרבת להגיד לי. יש לי ציסטה גודל 9 ס״מ. אבל פחות אויותר מחיר. אין ליביטוח 
לצפיה ב-'אנדו'
אנדו
03/03/2019 | 00:36
55
שלום 
שאלת התייעצות לגבי אנדומטריוזיס אני טובחנתי מאז שנת 2014 עם המחלה עד היום ניתוח לפרוסקופיה להסרת סיצטה בשתי השחלות ושתי לידות אחרי האבחנה אני בת 31 היום ללא תסמינים חריגים או מה שמאפיין אנדומטריוזיס שטלתי היא האם כמישהי שמאובחנת עם המחלה הזאת חייבת לקחת גלולות לשם דיכוי המחלה ?אני לוקחת גלולות למניעת הריון אך עדיין מקבלת מחזור ושורלת להפסיק את הגלולה עקב פחד מפיצוץ הגוף בהרמונים וגם אני לא מעוניינת בכניסה להריון בשנים הקרובות אם בכלל ולא סובלת מתסמינים אך גם מפחדת שאפסיק עם הגלולה ושהמצב ידרדר ושהסיצטות יחזרו וכן יהיו לו תסמינים של כאב 
אשמח לדעתך המקצועית בעניין 
תודה רבה 
לצפיה ב-'חוויה לא נעימה וכואבת... '
חוויה לא נעימה וכואבת...
19/02/2019 | 03:12
78
היי לכולם, רושמת מתוך יאוש וכאב, צריכה לפרוק את הכעס שלי, אז אני רושמת כאן את החוויה הלא נעימה שעברתי לא מזמן. לפני שבוע הייתי במיון עם כאבי בטן, היה חשש לבעיה גינקולוגית ולכן הפנו אותי לעשות בדיקה במיון נשים. לאחר הסבר שלי לרופא תורן של מיון, שאני סובלת מאנדו כמה שנים טובות ושעברתי פעמיים לפרוסקופיה, הרופא התחיל את הבדיקה והכאיב לי נורא בזמן הבדיקה, וכשהתחלתי לצרוח מרוב הכאבים, השאלה שנשאלתי הייתה ממה אני צועקת מבדיקה או מכאבים. הזלזול שהרגשתי באותו רגע היה פשוט נוראי. רציתי לבכות מרוב הכאב. למה אין שום התחשבות לחולות אנדומטריוזיס? כל הבדיקות הללו מאוד כואבות ולא נעימות בשבילי. כל ביקור שאני הולכת לרופא נשים זה כמו לעינוי. אפילו הפעם שהסברתי לפני הבדיקה, שיש לי אנדו וכאבים, לא נפל לו אסימון לבצע את הבדיקה יותר בעדינות ובהתחשבות. נמאס לי מרוב הרופאים שחושבים שהמחלה הזאת לא רצינית, נמאס לי שכל פעם שאני חייבת לספר לרופא חדש על המחלה, אני כאילו עומדת מפני מבחן מהי אנדומטריוזיס ואיך ידוע לי שאני סובלת ממנה. נמאס לי להסביר למה אין לי ילדים. נמאס לי לתת דין וחשבון כמה טיפולי הפרייה עברתי בחיים, ולמה הפסקתי איתם. נמאס לי לשמוע באיזה מחלקה עדיף לי לעשות הפריות. נמאס לי לשמוע על כל הטיפולים המוצלחים. פשוט תתחשבו בי בפעם הבאה כשאצטרך לעשות בדיקה. זה כואב. גם בלי החדירה שלכם עם כל המכשירים לתוך הנרתיק. תודה. 
לצפיה ב-'לפני לפרוסקופיה'
לפני לפרוסקופיה
05/02/2019 | 17:23
193
שלום, אני סובלת ומאובחנת (לדעתם של שלושה רופאים) באנדומיטריוזיס. הייתה צריכה לעשות לפרוסקופיה לפני שנה ודחיתי פעמיים ואז ביטלתי לגמרי. כעבור שנה שאני סובלת כל כך הרבה כאבים מוטרפים (כמו שרק אתן יכולות להבין) בכל וסת ובטרום וסת, החלטתי שוב ללכת על הלפרוסקופיה (אך החשש עדיין מורגש), מפחדת לעבור התערבות כירורגית לבטן מבלי שבאמת חייב, אך מוכרחה להפסיק את הכאב הנוראי הזה. אני רציתי לברר איתכן אם מישהי חוותה מצב כזה שכל התסמינים מרמזים על אנדומיטריוזיס אך הבדיקות כולל mri הראו שהכל תקין, ובכל זאת הלכו על לפרוסקופיה אבחנתית (וטיפולית במקרה הצורך), ואכן מצאו אנדומיטריוזיס? אני מודעת לכך מרופאים ומחקרים שאכן זה קיים, ובהרבה מקרים כל הבדיקות כולל mri  לא מצליחים לזהות אנדומיטריוזיס ורק עם מלצמה(לפרוסקופיה) אפשר למצוא, אך הייתה שמחה לדבר עם מישהי שחוותה זאת. תודה רבה. 
לצפיה ב-'אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19'
אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19
29/01/2019 | 21:33
32

ביום ג', בתאריך 5.2.2019, בין השעות 19:00-21:00, תתארח בפורום פוריות ד"ר רעות ברטוב-שיפמן, המנהלת המקצועית של מרכז ברטוב לפוריות הגבר.  

על האירוח
במהלך האירוח תענה ד"ר רעות ברטוב-שיפמן על שאלות בנושא פוריות הגבר בכלל ועל שאלות בנושא השיטות הייחודיות שפיתח אביה, פרופ' בנימין ברטוב, בתחום אבחון ומיון זרע ויישומן בפרט. 
מרכז ברטוב הינו מרכז רפואי פרטי, המקצועי והמוביל בתחום פוריות הגבר בישראל. 
המרכז, הפועל למעלה מ-35 שנה, מציע שירותי אבחון, יעוץ וטיפול בתחום פוריות הגבר ברמה הגבוהה ביותר, זאת באמצעות פיתוח ויישום שיטות חדשות בתחום פוריות הגבר, ושיתוף פעולה הדוק בין המטופל, הרופא והמעבדה.  

על המתארח
ד"ר ברטוב-שיפמן, בעלת תואר שלישי בביולוגיה מולקולרית במכון ויצמן למדע. התמחתה במשך עשר שנים בתחום האבחון והטיפול בזרע אצל אביה, פרופ' בנימין ברטוב, ועוסקת יחד איתו במחקר ויישום שיטות חדשות בפוריות הגבר. מרצה בכנסים בארץ ובעולם בתחום פוריות הגבר. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'פרטי או ציבורי?'
פרטי או ציבורי?
20/01/2019 | 19:30
67
היי לכולן,
אני מאובחנת עם אנדומטריוזיס, לא מתכננת להרות בקרוב. אני רוצה להיות במעקב של רופאה אנדומטריוזיס- 
האם אתן ממליצות על מרפאת אנדומטריוזיס בתל השומר או ללכת לרופא אנדו׳ באופן פרטי?
מה שחשוב לי זה בעיקר אולטראסאונד (עד כמה שניתן לראות משהו)... אז אני לא יודעת אם בפרטי הם גם עושים בדיקות כאלה...

לצפיה ב-'אשמח להמלצות ��'
אשמח להמלצות ��
03/01/2019 | 14:49
86
הי בנות,
יש לי הפניה לניתוח לפרוסקופיה.
מתלבטת היכן לעבור אותו..
אפשר המלצות על בילינסון ועל תל השומר? 
והאם התורים קרובים בתל השומר? יחסית.

לצפיה ב-'האם יתכן שבתי סובלת מאנדומטריוזיס?'
האם יתכן שבתי סובלת מאנדומטריוזיס?
12/12/2018 | 08:09
1
124
שלום, בתי בת 14, יש לה צליאק והיא אוכלת ללא גלוטן כ 8 שנים. למרות זאת יש לה כאבי בטן חוזרים ונשנים, בתקופת המחזור מתגברים. הבדיקות לצליאק תקינות (משמע אין זיהום). בנוסף היא סובלת מדלקות ו/או כאבים במתן שתן לעתים קרובות, הכאבים חזקים עד כדי כך שהיא ממש בוכה (גם כשהתרבית יוצאת תקינה). האם יתכן שהיא סובלת מאדומטריוזיס?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/12/2018 | 10:28
81
בגלל הכאבי מחזור  ייתכן

ממליצה בחום להיבדק אצל רופא שמבין בנושא.

אני באופן אישי מטופלת אצל ד"ר סוריאנו במרכז לאנדומטריוזיס בתל השומר
בנוסף, הוא מקבל גם באופן פרטי ברמת החייל.

בהצלחה
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:20
12
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'אני גם סובלת מנמטריוזס זה כאבי בטן שאני לא מאחלת לאף אחד לעב'
אני גם סובלת מנמטריוזס זה כאבי בטן שאני לא מאחלת לאף אחד לעב
02/11/2018 | 14:03
127
רחלי
לצפיה ב-'תגובה לכל הבנות שכתבו בפורום אנדומטריוזיס'
תגובה לכל הבנות שכתבו בפורום אנדומטריוזיס
27/10/2018 | 17:56
193
היי לכולן, רציתי לכתוב לכל אחת ואחת מכן תגובה באופן פרטי ולכתוב לכם את מה שסיפרתי ב2 ההודעות הקודמות שלי (האחרונות שרשומות פה בפורום האנדומטריוזיס מהתאריך 23/10/18) ובסוף החלטתי לכתוב לכולכן ביחד תגובה אחת משותפת כי זה בעצם מה שרציתי לייעץ לכל אחת ואחת מכן, וזה  את מה שגיליתי לאחר שנים של בירורים בנושא הזה כי אני בעצמי חולה באנדטמטריוזיס, אני ממש מקווה שתיקחו את העצה שלי ברצינות כי זה משהו שעזר לי מאוד ואני מאוד רוצה שיעזור גם לכן,  (דרך אגב בהודעה האחרונה  יצא לי בתחתית המודעה סימני שאלה בטעות  אבל בתכלס אין לי שום סימני שאלה לגבי זה סתם שתדעו) , קיצר גם עוד משהו אם תכתבו בגוגל טלי לוי המאופתית חוץ מהאתר שלה יופיעו לכם שם גם סרטונים לגביה מיוטיוב ויש שם סרטון אחד שמישהי העלתה לגבי איך היא עזרה לה להתרפאות מאנדומטריוזי,ס , אני בעצמי עדיין בתהליך של הריפוי אבל שתדעו שזה עזר לי ממש משמעותית בתופעות במהירות וביעילות,  אז אני מאחלת לכולכן רפואה שלמה במהרה ורק טוב.
לצפיה ב-'המשך לפיתרון / תרופה לאמומטריוזיס'
המשך לפיתרון / תרופה לאמומטריוזיס
23/10/2018 | 15:52
174
היי בקיצור ההמאופתיה נמצאת כרפואה משלימה בסל התרופות, אז למי שיש לאומית זהב זה הנחה ממש משמעותית אז תבקרו באתר שלה ואפילו תתקשרו אליה להתייעצות ממליצה  ממש לכולן , לי זה עזר כל טוב ורפואה שלמה פלאפון 050-6793091  זה הפלאפון שלה של טלי לוי  תרשמו בגוגל טלי לוי המאופתית ותמצאו תאתר בהצלחה !!!! ����������✌️
לצפיה ב-'בנושא פיתרון/ תרופה לאנדומטריוזיס '
בנושא פיתרון/ תרופה לאנדומטריוזיס
23/10/2018 | 15:30
147
ממליץ מימישלום לכולם , לי יש אנדמטריטזיס מזה 22 שנים מגיל 16 , לא ידעתי בכלל מה זה אומר לאחר שהלכתי לרופאים ולא הבינו אותי בכלל ונתנו לי מלא מרשמים שלא לקחתי כי ההבחנה שלהם א הייתה נשמעת לי הגיונית , אמרו לי לפני שמונה שנים שיש לי אנדומטריטזיס חקרתי תנושא לא הסכמתי לקחת שום טיפול שלא נשמע הגיוני בקיצור ככה סבלתי מהבעיה שנים רבות עד לפני חצי שנה שגיליתי משהו במקרה, זה התחיל ככה אחותי סיפרה לי שלוקחת טיפות לאיזון הורמונים, בגללל שיש לה אקנה בפנים והיא כבר מעל גיל 30 בקיצור חשבתי קצת על הנושא ואמרתי אם טיפות מסוגלות לאזן הורמונים בגוף אולי זה יעזור גם לי בבעיה שלי כי יש לי גלי חום בגלל האנדו׳ בין יתר התופעות בקיצור התקשרתי לרופאה שלה להזמין את זה והרופאה שאלה אותי למה את רוצה את זה סיםרתי לה על האנדו והתופעות שלה אז אמרה לי אין לי בעיה למכור לך את זה אבל זה יעזור לך רק בנשהו נקודתי ולא במכלול התופעות והפנתה אותי להמאופתית שאחרי שיחה ריתה התאימה לי כדורים על אותו עיקרון של הטיפות שבעצם עשויות מצמחים טבעיות ללא חומרים כימיים כמו שיש בתרופות רגילות ובפעם הראשונה לאחר שנים היה מצאתי את מה שחיפשתי וזה היה נשמע לי ממש הגיוני ומתקבל על הדעת יכולה להמליץ לכם להכנס לאתר של טלי לוי המאופתית בגבעת שמואל שעובדת עם קופת חולים לאומית וזה מחיר ממש זול והיא גם מקבלת בופת חולים פ
לצפיה ב-'רופא לאבחון אנדומטריאוזיס בלאומית '
רופא לאבחון אנדומטריאוזיס בלאומית
21/10/2018 | 11:57
1
126
היי לכולם, אני חוששת שיש לי אנדו', הייתי אצל רופא אחד בלאומית והוא לא ממש התייחס לזה, אשמח לבנות שמכירות רופאים בלאומית שמטפלים בזה\טיפלו בכן
תודה :)

לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
31/10/2018 | 10:55
76
את מהמרכז? אני גם בלאומית ולצערי אני לא מכירה מישהו שמבין בזה בקופה כרגע. את כן יכולה לבקש מהרופא הפניה למרפאת אנדומטריוזיס בתל השומר ולקבל טופס 17. אם לא יאשרו לך, אז מקסימום תשלמי סכום לא מאד גבוה.
אופציה אחרת זה ללכת פרטי ולבקשה החזר מהקופה על ייעוץ (אם אני לא טועה מחזירים כ-80.%).

בהצלחה
לצפיה ב-'סרטן רירית הרחם'
סרטן רירית הרחם
02/10/2018 | 12:24
1
130
עקב סרטן ברירית הרחם עברתי לפני כחודש הרחקת הרחם וכל האברים הנשיים הסובבים. לאחר הניתוח- נתקלת בתופעות גיל המעבר- גלי חום וכד. האם אין סיכון לקבל הורמונים להרגעת הענין? האם זה לא יכול "לעורר" סרטן מחדש או סרטן אחר? אשמח לחוות דעת רפואית בענין וגם המלצות -ממשהי שעברה ניתוח שכזה- לחזרה לחיים נורמליים...

לצפיה ב-'שלום חנה'
שלום חנה
31/10/2018 | 10:57
50
הפורום הזה הוא בנושא אנדומטריוזיס, אין לי ידע בנושא ששאלת. ממליצה לך לנסות בפורומים אחרים.
בהצלחה ורפואה שלמה בעזרת השם
לצפיה ב-'חוות דעת - ד"ר יובל קאופמן '
חוות דעת - ד"ר יובל קאופמן
01/10/2018 | 15:09
2
252
שלום רב,
נקבע לי תור ללפרוסקופיה אצל ד"ר קאופמן יובל.
אשמח לשמוע חוות דעת אם מישהי ביצעה אצלו את הניתוח הנ"ל.

תודה מראש. 
לצפיה ב-'תור ללפרוסקופיה לד"ר יובל קאופמן'
תור ללפרוסקופיה לד"ר יובל קאופמן
13/10/2018 | 13:47
153
גם לי נקבע אליו תור, ואשמח לחוות דעת.
לצפיה ב-'לא מניסיון אישי, אבל נחשב לאחד המומחים בתחום'
לא מניסיון אישי, אבל נחשב לאחד המומחים בתחום
31/10/2018 | 10:58
119
בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום כאב
פורום כאב כרוני
עו
עו"ד דניאל ארנסט
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה