לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום דיני חוזים

חוזה הוא כלי כלכלי מסחרי המלווה את כולנו בחיי היומיום.כל התקשרות שלנו, ולו הפשוטה ביותר, יוצרת חוזה - החל מרכישת כרטיס לאוטובוס, קניות בסופר, שירותי בנק, שימוש בכרטיס אשראי, הזמנת נופש, צריכת שירותים (בזק/חשמל/גז/עירייה) ועד לפעולות משמעותיות יותר, כגון: רכישת מכונית, רכישת /שכירת דירה , העסקת עובד וכדומה – כל אלה הם חוזים בעלי משמעות משפטית.לא תמיד נדרש כי חוזה יהיה בכתב, הוא יכול להכרת גם בהתנהגות (לדוגמא: הנהון כהסכמה), בשתיקה או בסיכום בעל-פה. שני חוקים כלליים שולטים בתחום זה: חוק החוזים (כללי) וחוק החוזים (תרופות), אך לצידם קיימים חוקים שעניינם התקשרויות ספציפיות כגון, חוק המקרקעין, חוק השכירות והשאילה, חוק המתנה ועוד. בפורום הזה ננסה לעזור לכם לפתור בעיות משפטיות ולהבהיר לכם סוגיות שתתעוררנה אצלכם בתחום דיני החוזים, החל משלב המשא ומתן, דרך כריתת החוזה, ביצועו, ופרשנותו וכלה בקיומו י או הפרתו של החוזה והסעדים שקמים עקב הפרתו.כללים להשתתפות בפורום:1. יש להמנע מפגיעה אישית בשואלים, במשיבים ובאנשים בכלל. הודעות פוגעות תמחקנה.2. בקשות לצרוף דוגמאות חוזה ו/או מסמכים אחרים לא תעננה. 3. פניות לעורכי דין לקבלת יעוץ מקצועי יש לבצע רק באמצעות המסר. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי לסוגיה מורכבת. הוא מעניק הסבר בסיסי על ההיבט המשפטי הקיים ומביא בפניכם את דרכי פעולה האפשריות והחוקיות. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מעמיק על-ידי עו``ד ואין בו משום המלצה לפעולה כלשהי. כל הפועל על פיו, פועל על דעת עצמו בלבד. בברכה מנהלת הפורם,פלורי ניסן, עו"ד

אודות הפורום דיני חוזים

חוזה הוא כלי כלכלי מסחרי המלווה את כולנו בחיי היומיום.כל התקשרות שלנו, ולו הפשוטה ביותר, יוצרת חוזה - החל מרכישת כרטיס לאוטובוס, קניות בסופר, שירותי בנק, שימוש בכרטיס אשראי, הזמנת נופש, צריכת שירותים (בזק/חשמל/גז/עירייה) ועד לפעולות משמעותיות יותר, כגון: רכישת מכונית, רכישת /שכירת דירה , העסקת עובד וכדומה – כל אלה הם חוזים בעלי משמעות משפטית.לא תמיד נדרש כי חוזה יהיה בכתב, הוא יכול להכרת גם בהתנהגות (לדוגמא: הנהון כהסכמה), בשתיקה או בסיכום בעל-פה. שני חוקים כלליים שולטים בתחום זה: חוק החוזים (כללי) וחוק החוזים (תרופות), אך לצידם קיימים חוקים שעניינם התקשרויות ספציפיות כגון, חוק המקרקעין, חוק השכירות והשאילה, חוק המתנה ועוד. בפורום הזה ננסה לעזור לכם לפתור בעיות משפטיות ולהבהיר לכם סוגיות שתתעוררנה אצלכם בתחום דיני החוזים, החל משלב המשא ומתן, דרך כריתת החוזה, ביצועו, ופרשנותו וכלה בקיומו י או הפרתו של החוזה והסעדים שקמים עקב הפרתו.כללים להשתתפות בפורום:1. יש להמנע מפגיעה אישית בשואלים, במשיבים ובאנשים בכלל. הודעות פוגעות תמחקנה.2. בקשות לצרוף דוגמאות חוזה ו/או מסמכים אחרים לא תעננה. 3. פניות לעורכי דין לקבלת יעוץ מקצועי יש לבצע רק באמצעות המסר. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי לסוגיה מורכבת. הוא מעניק הסבר בסיסי על ההיבט המשפטי הקיים ומביא בפניכם את דרכי פעולה האפשריות והחוקיות. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מעמיק על-ידי עו``ד ואין בו משום המלצה לפעולה כלשהי. כל הפועל על פיו, פועל על דעת עצמו בלבד. בברכה מנהלת הפורם,פלורי ניסן, עו"ד
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי ואין להסתמך עליו אפילו אם ניתן במענה לשאלה עניינית.
הנהלת תפוז ומנהלת הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:48
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:32
1
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:16
1
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'האם אני חייב להשאר בדירה?'
האם אני חייב להשאר בדירה?
27/07/2016 | 16:48
57
לא הודעתי לבעל הדירה מספיק זמן מראש והוא טוען שלפי החוזה אם לא הודעתי אני חייב לחדש לעוד שנה. אני שמעתי שבמקרה כזה אני יכול לחתום על הארכה לתקופה קצרה יותר והוא טוען שזאת המצאה שלי.
מי מאיתנו צודק?
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 12:00
3
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:59
4
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:16
4
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:51
1
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:20
6
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'עזיבת דירה שכורה ללא חוזה'
עזיבת דירה שכורה ללא חוזה
14/03/2016 | 11:13
1
124
היי,

כמה זמן מראש אני צריכה להודיע לבעל הבית על עזיבת הדירה? יש לציין שאנחנו גרים בה כבר 3 שנים ורק בשנה הראשונה היה חוזה שכירות שלא חידשנו...בחוזה רשום 90 יום מראש...אבל מאחר וכרגע אין חוזה, מה אומר החוק?

תודה לעונים ויום מקסים
לצפיה ב-'איך אתם משלמים?'
איך אתם משלמים?
16/03/2016 | 10:51
69
אין דבר כזה שאין חוזה, החוזה הראשוני ממשיך וההסכמה המשותפת (גם בעל פה) שתמשיכו היא למעשה הארכת חוזה.
האם נתתם מראש שייקים לשנה נוספת?  אם כן אז זה נחשב הארכת חוזה לשנה.
בכל מקרה אם החוזה הראשוני קבע הןדעה של 90 יום מראש אז זה תופס גם כעת.
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:27
3
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'שואב אבק קירבי '
שואב אבק קירבי
15/03/2016 | 02:29
249
מי שרכש בשנים האחרונות שואב אבק קירבי, בעיקר מסניף ירושלים, וחש שלא נהגו בו כשורה במהלך העסקה ולאחריה, מוזמן לפנות ל-eb.kamil01@gmail.com

תודה 
לצפיה ב-'מחפש עורך דין לתביעת עורך דין '
מחפש עורך דין לתביעת עורך דין
13/03/2016 | 21:14
62
נא בפרטי ....

תודה

לצפיה ב-'במקרה שלנו יש אפשרות להצמיד את חלקנו ברכוש המשותף לדירתנו?'
במקרה שלנו יש אפשרות להצמיד את חלקנו ברכוש המשותף לדירתנו?
05/03/2016 | 16:43
24
בשוגג בטאבו קומת הקרקע מוגדרת כ"רכוש משותף".
רישום קומת הקרקע "רכוש משותף" מקורו בשוגג.
בטאבו כתוב שלכל אחת מארבעת הדירות בבניין יש 1/4 ברכוש המשותף, אבל הבעיה היא שקומת הקרקע מוגדרת כרכוש משותף על אף שקומת הקרקע מחולקת כבר 50 שנה ל 4 חדרים.

בקומת הקרקע קיימים 4 חדרים, שאחד מהם הרוס לחלוטין.
3 מתוך 4 דיירים פלשו כל אחד מהם לחדר, אבל הם מתנהגים באלימות לדייר הרביעי והרסו את החדר הרביעי על מנת שהדייר הרביעי (הדייר הרביעי שומר החוק שלא פלש) לא יוכל לנהוג כמוהם ולקחת לו חדר.
הוא בנה בעצמו את החדר הרביעי (ההרוס), ואז שלושת הדיירים (הפולשים) חיכו שייסיים לבנות כדי להרוס לו את החדר. הדיירים הפעילו כוח ושברו את כל מה שבנה. 
אני בתו (של הדייר הרביעי שומר החוק) הזמנתי להם משטרה, והמשטרה באה ולא עשתה כלום, להיפך, היא דווקא איפשרה להם להמשיך לשבור.
ההורים שלי לא רצו לריב עם השכנים ואמרו למשטרה "הכל בסדר, אנחנו לא הזמנו משטרה", וכך המשטרה הלכה ולא עשתה כלום.
זה לא הוגן שמצד אחד 3 דיירים תופסים כל אחד חדר, אבל מצד שני לא מאפשרים להורים שלי לתפוס חדר בשבילם וטוענים שהכל משותף.
הם מכירים את החוק, ולא אומרים להורים שלי "אל תשימו חפצים" בחדר שהם הרסו אותו כי הם יודעים שקומת הקרקע מוגדרת כרכוש משותף ומותר להורים שלי להשתמש בחדר, אבל הם גם שמים דברים בחדר ההרוס והם לקחו כל אחד מהם חדר וכל אחד מהם סגר לו דלת.
אני גם יודעת את החוק היבש שאומר שמותר לנו לבקש צו לסילוק יד, אבל זה לא מתאים למקרה שלנו כי במקרה שלנו הרישום של קומת הקרקע כ"רכוש משותף" הוא טעות. 
הדיירים האלה, מצד אחד מסרבים לחתום על הסכם שמחלק את קומת הקרקע לארבעת הדירות ולהפוך את ההסכם לתקנון מוסכם, כאשר במקביל הם לא מאפשרים לנו לבנות ולתפוס את החדר הרביעי בו בזמן שכל אחד מהם תפס חדר בקומת הקרקע.
ההתנהלות של 3 הדיירים היא התנהלות חסרת תום לב, הם עושים עושר ולא במשפט על חשבוננו והוליכו אותנו שולל ונוכלים וגנבים.

1. האם קיימת אפשרות לכפות עליהם לחתום על הסכם שמצמיד 1/4 מסוים מקומת הקרקע לכל אחת מארבעת הדירות בבניין ?
2. האם קיימת לנו אפשרות לבקש סעד של צו עשה לחתום על הסכם שמצמיד 1/4 מסוים מקומת הקרקע לכל אחת מארבעת הדירות בבניין ?

3. האם קיימת לנו אפשרות לעתור בתובענה לפסק דין הצהרתי ולבקש מבית משפט שיצהיר כי  1/4 מסוים מקומת הקרקע מוצמדת לדירה שלנו ?

לצפיה ב-'בבניין שלי, שכנים שתלו רמקולים מוסתרים'
בבניין שלי, שכנים שתלו רמקולים מוסתרים
04/03/2016 | 23:25
44
בבניין שלי, שכנים שתלו רמקולים מוסתרים המכוונים על הדירה שלי בלבד,  ויותר משנה רמקול-שופר-אזעקה [קשה להגדיר את שם התופעה] זה משדר באופן רצוף 24 שעות...  אי אפשר לגלות את מקום וכיוון הרעשים  ... רעשים של קטעי מוזיקה וצלילים חדים שעברו אקולייזר אכזרי והלבישו על זה צלילי אזעקות וצעקות ושאר צלילים מלוכלכים שחוזרים בקביעות על עצמם כל 10-20 שניות ...  דסיבלים חזקים אבל קול נמוך,,,  יתכן רמקול הותקן בתוך קירות בטון ... הרעש מועבר לא באוויר אלה בקירות או תיקות וריצפות  אי אפשר לישון בליות ומצד שני מבקר שיבוא להתרשם לא מרגיש את הצלילים המוסתרים ... ולכן אין טעם להזמין שוטרים,   וכמה פעמים שבאו ודיברו עם שכן מעלי, הוא מכחיש ... אין ספק שרמקולים מופעלים עם שלט רחוק - יתכן יש שידור ברדיוס מסוים , יתכן טכניקות אחרות של אינוי שלא מוכרות לנו הציבור הרגיל, השאלה מה עושים, אי אפשר לפנות לחברה פרטית מפני שנושא מעורפל ואין ביטחון שהם יכולים לעשות משהו וגם ידרשו תשלום גבוה עבור שירות שלא יתנו, איזה גוף ציבורי יכול לגלות את זה? האם ניתן לבקש ממשטרה לבצע חיפוש בבית של שכנים חשודים? האם יש להם מכשיר מתאים לגלות את המקור הרעש?  והאם ניתן לתבוע את השכנים כולם ביחד בגלל חשד במעורבותם לחבלה ממושכת ללא סיבה שידועה לי?
לצפיה ב-'סוף חוזה שכירות - של מי הבעלות על רהיט בדירה?'
סוף חוזה שכירות - של מי הבעלות על רהיט בדירה?
03/03/2016 | 21:01
52
שלום,

אני עומד לצאת מדירה לאחר סוף חוזה שכירות. בדירה נמצאת שידה ואני מעוניין לקחת אותה, אך בעלת הדירה שלי מסרבת לתת לי אותה.

אני לא יודע מתי הגיעה השידה לדירה, אך אני כן יודע שהביא אותה שותף קודם, ולא בעלת הדירה, והיא התגלגלה עם הזמן בין השותפים. בחוזה אין שום התייחסות לשידה.

כדאי אולי לציין שבחוזה של השנה הקודמת הייתה התייחסות לרהיטי הדירה, והשידה לא הייתה כלולה ברשימה זו, ובחוזה של שנה זו אין התייחסות לאף רהיט.

בעלת הדירה שלי טוענת שכל ציוד שהושאר בדירה ע"י השותפים הקודמים שייך לה. אני טוען שלא כך הדבר, ושאני רשאי לקחת את השידה. מה החוק אומר בנידון?

תודה
לצפיה ב-'עזרה בהבנת סעיף בחוזה דירה'
עזרה בהבנת סעיף בחוזה דירה
29/02/2016 | 22:04
2
52
אודה לעזרתכם בהבנת משמעות שני סעיפים בחוזה הדירה שלי א. אם יפנה השוכר את הדירה לפני תום התקופה הקצובה יהא חייב לשלם את דמי השכירות עד סוף התקופה הקצובה ולא יהא זכאי לקבל מהמשכיר כל סכום מתוך דמי השכירות המוסמכים לעיל עד סוף התקופה הקצובה. ב. למרות האמור לעיל, כל אחד מהצדדים יהא רשאי להביא הסכם זה לכלל סיום ובלבד שימסור הודעה מוקדמת מראש ובכתב לצד השני 45 יום לפני.                        האם לפי הכתוב אני יכולה לסיים את החוזה ולקבל בחזרה את שכר הדירה הנותר אם הודעתי מראש 45 יום לפני, או שמא בכל מקרה עלי לשלם את שכד במלואו? תודה! 

לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
06/03/2016 | 15:03
1
38
לדעתי הפרשנות הסבירה היא שאת רשאית לסיים את החוזה בהתראה ולקבל בחזרה את שכר הדירה הנותר.
יהיה מי שיאמר שסעיף ב סותר את סעיף א, לדעתי אין זה כך היות וסעיף ב מסייג במפורש את סעיף א ("למרות האמור  לעיל") ובכך גובר עליו , ואילו  סעיף א יתקיים רק במקרה שפינית בלי להודיע 45 ימים מראש.
יתרה מזאת, גם אם היו הסעיפים סותרים זה את זה (למשל אם לא היה כתוב "למרות האמור לעיל")  כך שניתן היה לפרש את החוזה בשני האופנים אזי לרוב  יש עדיפות לבחירת הפרשנות המיטיבה עם הצד שלא ניסח את החוזה (דהיינו איתך).

אולי בעל הדירה מפרש את הסעיפים כך שסעיף ב מקנה לך את הזכות לסיים את החוזה אבל לא לקבל בחזרה את יתרת התשלומים , פרשנות כזאת אינה סבירה וקטנים סיכוייה לעמוד במבחן בית משפט.
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות!'
תודה על ההתייחסות!
06/03/2016 | 16:00
8
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
17/02/2016 | 14:09
7
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

לצפיה ב-'מיופה כוח מול בעל הדירה'
מיופה כוח מול בעל הדירה
14/02/2016 | 01:37
1
54
חתמתי חוזה שכירות מול מישהו שהיה לו ייפוי כוח מבעל הדירה (= אבא שלו)
לא דיברתי לעולם עם בעל הדירה בעצמו.
יום בהיר אחד בא אלי בעל הדירה (האבא) עם מסמכים שאכן מוכיחים שהוא בעל הנכס, ואומר לי שהוא רוצה למכור את הנכס ושאני אראה את הדירה לאנשים.

המיופה כוח (הבן) אמר לי לא להראות את הדירה לאף אחד ושאני מחוייב לו (כי חתמתי על חוזה מולו).

מן הסתם היה ביניהם איזה ריב או משהו כזה..

למי אני צריך "להקשיב"?

תודה

תודה
לצפיה ב-'לחוזה'
לחוזה
18/02/2016 | 14:28
30
ייפוי הכח היה לצורך חתימת החוזה. מי שנותן ייפוי כח יכול גם לבטל אותו (למעט ייפוי כוח בלתי חוזר אבל אני מניח שזה לא המקרה)
בחוזה סטנדרטי יש לך מחויבות להראות את הדירה לקונים פוטנציאלים ואם לא נכתב אחרת בחוזה שלך אתה צריך לאפשר זאת 
לצפיה ב-'חוסר שביעות רצון ממכללה'
חוסר שביעות רצון ממכללה
09/02/2016 | 19:33
25

שלום
יש לי שאלה אודות קורס שאני לומדת בו כרגע במכללה פרטית:
הקורס התחיל ב-27.12.15 ותאריך הסיום היה מיועד ל26.06.16.
הקורס נפתח עם כחמישה-עשר תלמידים. לפני כחודש הודיעו לנו שהקורס מתארך כיוון שלטענת המכללה חסרים תלמידים בקורס והודיעו לנו לא לעשות תוכניות עד לספטמבר. בזמן ההמתנה לתלמידים נוספים שאמורים להצטרף, "דחפו" לנו עוד כמה שיעורים סתם בשביל הכיף, כדי להשתיק אותנו. המטרה שלי הייתה לסיים את הקורס כמה שיותר מהר ולא להעביר את הזמן בשיעורי כיף. אינני מרוצה מהתנהלות זו כיוון שציפיתי שיעמדו בלוח הזמנים הנ"ל ובהסתמך על כך, נרשמתי לקורס הנ"ל, בעקבות הבטחות על קורס מהיר. הנני חתומה על חוזה עם המכללה האומר כי שידוע לי כי במידה ואפסיק את לימודי במהלך הקורס – טרם מועד סיומו הרשמי, אוכל לקבל זיכוי יחסי לצורך מעבר לקורס אחר במכללה זו בלבד, וזאת על בסיס מקום פנוי. נכון, רשום שפתיחת הקורס מותנית במספר משתתפים מינימלי שיקבע על ידי המכללה, אך השאלה שלי היא מדוע פתחו את הקורס אם לא היו מספיק נרשמים לטענתם, ואם ידעו שיש בעיה למה המשיכו את הקורס ועצרו באמצע? אני נפגעתי מכך כיוון שלא אוכל לעבוד במשרה מלאה וכרגע האריכו לנו את הקורס למועד לא ידוע. האם לאור החוזה הנ"ל אני יכולה לקבל החזר כספי עקב אי שביעות רצון מהמכללה ומההתנהלות ואיני מעוניינת להירשם לקורס אחר במכללה, הבעיה פה לא בקורס אלה בהתנהלות.
כמו כן, מצויין שהמכללה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת לפי שיקול דעתה שינויים בתוכנית הלימודים, בסגל המדריכים וכד', אך במקרה ואני לא מרוצה ולא מעוניינת להמשיך, האם יש משהו לעשות?

תודה מראש

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דיני משפחה
פורום דיני משפחה
צבי שני- משרד עורכי דין ונוטריון
צבי שני- משרד עורכי דין
עו
עורך דין עמוס האוזנר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה