לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום דיני חוזים

חוזה הוא כלי כלכלי מסחרי המלווה את כולנו בחיי היומיום.כל התקשרות שלנו, ולו הפשוטה ביותר, יוצרת חוזה - החל מרכישת כרטיס לאוטובוס, קניות בסופר, שירותי בנק, שימוש בכרטיס אשראי, הזמנת נופש, צריכת שירותים (בזק/חשמל/גז/עירייה) ועד לפעולות משמעותיות יותר, כגון: רכישת מכונית, רכישת /שכירת דירה , העסקת עובד וכדומה – כל אלה הם חוזים בעלי משמעות משפטית.לא תמיד נדרש כי חוזה יהיה בכתב, הוא יכול להכרת גם בהתנהגות (לדוגמא: הנהון כהסכמה), בשתיקה או בסיכום בעל-פה. שני חוקים כלליים שולטים בתחום זה: חוק החוזים (כללי) וחוק החוזים (תרופות), אך לצידם קיימים חוקים שעניינם התקשרויות ספציפיות כגון, חוק המקרקעין, חוק השכירות והשאילה, חוק המתנה ועוד. בפורום הזה ננסה לעזור לכם לפתור בעיות משפטיות ולהבהיר לכם סוגיות שתתעוררנה אצלכם בתחום דיני החוזים, החל משלב המשא ומתן, דרך כריתת החוזה, ביצועו, ופרשנותו וכלה בקיומו י או הפרתו של החוזה והסעדים שקמים עקב הפרתו.כללים להשתתפות בפורום:1. יש להמנע מפגיעה אישית בשואלים, במשיבים ובאנשים בכלל. הודעות פוגעות תמחקנה.2. בקשות לצרוף דוגמאות חוזה ו/או מסמכים אחרים לא תעננה. 3. פניות לעורכי דין לקבלת יעוץ מקצועי יש לבצע רק באמצעות המסר. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי לסוגיה מורכבת. הוא מעניק הסבר בסיסי על ההיבט המשפטי הקיים ומביא בפניכם את דרכי פעולה האפשריות והחוקיות. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מעמיק על-ידי עו``ד ואין בו משום המלצה לפעולה כלשהי. כל הפועל על פיו, פועל על דעת עצמו בלבד. בברכה מנהלת הפורם,פלורי ניסן, עו"ד

אודות הפורום דיני חוזים

חוזה הוא כלי כלכלי מסחרי המלווה את כולנו בחיי היומיום.כל התקשרות שלנו, ולו הפשוטה ביותר, יוצרת חוזה - החל מרכישת כרטיס לאוטובוס, קניות בסופר, שירותי בנק, שימוש בכרטיס אשראי, הזמנת נופש, צריכת שירותים (בזק/חשמל/גז/עירייה) ועד לפעולות משמעותיות יותר, כגון: רכישת מכונית, רכישת /שכירת דירה , העסקת עובד וכדומה – כל אלה הם חוזים בעלי משמעות משפטית.לא תמיד נדרש כי חוזה יהיה בכתב, הוא יכול להכרת גם בהתנהגות (לדוגמא: הנהון כהסכמה), בשתיקה או בסיכום בעל-פה. שני חוקים כלליים שולטים בתחום זה: חוק החוזים (כללי) וחוק החוזים (תרופות), אך לצידם קיימים חוקים שעניינם התקשרויות ספציפיות כגון, חוק המקרקעין, חוק השכירות והשאילה, חוק המתנה ועוד. בפורום הזה ננסה לעזור לכם לפתור בעיות משפטיות ולהבהיר לכם סוגיות שתתעוררנה אצלכם בתחום דיני החוזים, החל משלב המשא ומתן, דרך כריתת החוזה, ביצועו, ופרשנותו וכלה בקיומו י או הפרתו של החוזה והסעדים שקמים עקב הפרתו.כללים להשתתפות בפורום:1. יש להמנע מפגיעה אישית בשואלים, במשיבים ובאנשים בכלל. הודעות פוגעות תמחקנה.2. בקשות לצרוף דוגמאות חוזה ו/או מסמכים אחרים לא תעננה. 3. פניות לעורכי דין לקבלת יעוץ מקצועי יש לבצע רק באמצעות המסר. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי לסוגיה מורכבת. הוא מעניק הסבר בסיסי על ההיבט המשפטי הקיים ומביא בפניכם את דרכי פעולה האפשריות והחוקיות. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מעמיק על-ידי עו``ד ואין בו משום המלצה לפעולה כלשהי. כל הפועל על פיו, פועל על דעת עצמו בלבד. בברכה מנהלת הפורם,פלורי ניסן, עו"ד
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי ואין להסתמך עליו אפילו אם ניתן במענה לשאלה עניינית.
הנהלת תפוז ומנהלת הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
המשך >>

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:16
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:37
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:37
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:06
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:52

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:32
3
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:03
1
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:48
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:32
1
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:16
1
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'האם אני חייב להשאר בדירה?'
האם אני חייב להשאר בדירה?
27/07/2016 | 16:48
62
לא הודעתי לבעל הדירה מספיק זמן מראש והוא טוען שלפי החוזה אם לא הודעתי אני חייב לחדש לעוד שנה. אני שמעתי שבמקרה כזה אני יכול לחתום על הארכה לתקופה קצרה יותר והוא טוען שזאת המצאה שלי.
מי מאיתנו צודק?
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 12:00
3
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:59
4
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:16
4
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:51
1
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:20
6
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'עזיבת דירה שכורה ללא חוזה'
עזיבת דירה שכורה ללא חוזה
14/03/2016 | 11:13
1
135
היי,

כמה זמן מראש אני צריכה להודיע לבעל הבית על עזיבת הדירה? יש לציין שאנחנו גרים בה כבר 3 שנים ורק בשנה הראשונה היה חוזה שכירות שלא חידשנו...בחוזה רשום 90 יום מראש...אבל מאחר וכרגע אין חוזה, מה אומר החוק?

תודה לעונים ויום מקסים
לצפיה ב-'איך אתם משלמים?'
איך אתם משלמים?
16/03/2016 | 10:51
74
אין דבר כזה שאין חוזה, החוזה הראשוני ממשיך וההסכמה המשותפת (גם בעל פה) שתמשיכו היא למעשה הארכת חוזה.
האם נתתם מראש שייקים לשנה נוספת?  אם כן אז זה נחשב הארכת חוזה לשנה.
בכל מקרה אם החוזה הראשוני קבע הןדעה של 90 יום מראש אז זה תופס גם כעת.
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:27
4
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'שואב אבק קירבי '
שואב אבק קירבי
15/03/2016 | 02:29
250
מי שרכש בשנים האחרונות שואב אבק קירבי, בעיקר מסניף ירושלים, וחש שלא נהגו בו כשורה במהלך העסקה ולאחריה, מוזמן לפנות ל-eb.kamil01@gmail.com

תודה 
לצפיה ב-'מחפש עורך דין לתביעת עורך דין '
מחפש עורך דין לתביעת עורך דין
13/03/2016 | 21:14
63
נא בפרטי ....

תודה

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום קניין רוחני ופטנטים
פורום קניין רוחני ופטנטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה