לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98839,883 עוקבים אודות עסקים

פורום לידה פעילה וביתית

ברוכים הבאים לפורום לידה פעילה וביתית
בפורום נספק תמיכה ומידע לכל אישה שרוצה ללדת בבית או ללדת לידה פעילה וטבעית בבי"ח.
לידה פעילה, היא לידה שבה היולדת מחוברת לתהליך הלידה, קשובה לצורכי הגוף שלה ופועלת על פיהם. זו לידה טבעית, ללא משככי כאבים ועם מינימום הפרעות והתערבויות לא הכרחיות.
אישה המעוניינות ללדת בבית או בבית החולים בלידה כזאת, תמצא כאן נשים רבות שעשו זאת ותוכל ללמוד מהן ולהתייעץ איתן בכל נושא שעולה על רוחה בתחום. ישנם בפורום מאמרים (כולל מאגר סיפורי לידה מכל הסוגים), קישורים מעניינים, מענה לשאלות נפוצות, גלריות ועוד. דאגו להציץ בהם וללמוד מהם.
אנא הקפידו לשמור על שפה נאותה ומכבדת ולהמנע מפגיעה במשתתפי פורום אחרים.
הפירסום בפורום אסור, למעט מקרים מיוחדים; ניתן לקרוא על מקרים אלו כאן.
לידה מעצימה וטובה לכולנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לידה פעילה וביתית

ברוכים הבאים לפורום לידה פעילה וביתית
בפורום נספק תמיכה ומידע לכל אישה שרוצה ללדת בבית או ללדת לידה פעילה וטבעית בבי"ח.
לידה פעילה, היא לידה שבה היולדת מחוברת לתהליך הלידה, קשובה לצורכי הגוף שלה ופועלת על פיהם. זו לידה טבעית, ללא משככי כאבים ועם מינימום הפרעות והתערבויות לא הכרחיות.
אישה המעוניינות ללדת בבית או בבית החולים בלידה כזאת, תמצא כאן נשים רבות שעשו זאת ותוכל ללמוד מהן ולהתייעץ איתן בכל נושא שעולה על רוחה בתחום. ישנם בפורום מאמרים (כולל מאגר סיפורי לידה מכל הסוגים), קישורים מעניינים, מענה לשאלות נפוצות, גלריות ועוד. דאגו להציץ בהם וללמוד מהם.
אנא הקפידו לשמור על שפה נאותה ומכבדת ולהמנע מפגיעה במשתתפי פורום אחרים.
הפירסום בפורום אסור, למעט מקרים מיוחדים; ניתן לקרוא על מקרים אלו כאן.
לידה מעצימה וטובה לכולנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע.

נהלי פירסום בפורום
הפרסום בפורום הוא אסור.

אנו מעודדות את נשות המקצוע שמעוניינות בחשיפה פרסומית להצטרף ל"תפוז עסקים", שזו באמת אפשרות פשוטה וזולה לקידום עסק קטן. תוכלו למצוא מידע נוסף אודות "תפוז עסקים"בקישור.

עדיין ניתן לפרסם הודעות שאינן מסחריות במסגרת לוח המודעות. לוח המודעות יכול להיפתח ע"י כל גולשת שחפצה בכך, עד פעם ביום; אך אנו מבקשות להמעיט כמה שאפשר, ואם יש לוח מודעות פתוח מלפני יום-יומיים, לצרף את ההודעה לשרשור ההוא ולהקפיץ אותו. כמו כן, אנו מאפשרות לדולות מתלמדות לפרסם את עצמן בלוח המודעות, כל עוד הן מלוות בחינם או בתשלום סמלי--עליהן לציין זאת בהודעת הפרסום, אחרת היא תימחק.

למקרים חריגים אחרים, ניתן לפנות למנהלות ע"י לחיצה על "מסר למנהלים" בראש העמוד מתחת לכותרת הפורום, לקבלת אישור לפרסום.
המשך >>

לצפיה ב-'קורס הכנה ללידה ברוח הלידה הפעילה - אזור הצפון'
קורס הכנה ללידה ברוח הלידה הפעילה - אזור הצפון
20/08/2017 | 22:44
1
היי בנות,
אני חדשה כאן :)
זה הריון ראשון שלי, שבוע 16.
התחלתי לקרוא את הספר לידה פעילה והצלחתי להסתקרן :)
האם מישהי מכירה ויכולה להמליץ על קורס הכנה ללידה ברוח הלידה הפעילה, באזור הצפון (קרית טבעון והסביבה, חיפה, קריות)?
אשמח מאוד להמלצות.
תודה והמשך שבוע נעים לכולנו 
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 16:03

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:53
4

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 13:00

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:16
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:37
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:37
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:06
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:52
4

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'המלצות על מיילדת בית באיור המרכז'
המלצות על מיילדת בית באיור המרכז
07/06/2017 | 13:27
17
הי כולן,
ילדתי פעמיים עם אילנה שמש, אבל היא פרשה לי פתאום השנה. 
אנחנו ביהוד, מתוך האתר של אמה"י אני שוקלת אולי את:
ג'ויס בטלר
שרי קרוכמל
ענת תל-אורן
אשמח לכל המלצה למיילדת בית מוסמכת.
תודה
אוה

לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:32
11
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אפי נו למסירה, אזור המרכז, פרטים במסרים'
אפי נו למסירה, אזור המרכז, פרטים במסרים
29/04/2017 | 20:29
12
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:03
8
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'למישהי נשארו פדים'
למישהי נשארו פדים
02/04/2017 | 00:37
72
לאחרי לידה והיא מוסרת?
לצפיה ב-'סיפור הלידה שלי והמלצה חמה על תל-השומר'
סיפור הלידה שלי והמלצה חמה על תל-השומר
01/04/2017 | 22:32
1
207
הריון שלישי. לידה ראשונה נוראית עם אפידורל והתאוששות ארוכה....לידה שנייה בלי אפידורל באיכילוב, שם ממש מיררו את חיי והפריעו לי ללדת טבעי כמו שרציתי. בסוף ילדתי טבעי אבל החוויה לא נשארה טובה בכלל בכלל.

הפעם לא היה לי מושג איפה אלד...רציתי מקום שייתן לי ללדת כמו שאני רוצה ושלא אצטרך להתווכח על כל דבר, להתחנן כדי שיאפשרו לי כל מני דברים וכו'.
עד הרגע האחרון לא ידעתי איפה אלד ורק לפני שיצאנו לבית החולים ובעלי שאל "לאן"? אמרתי שלתל-השומר....

כל חודש תשיעי הייתי עם צירים מדומים, כמו בהריון הקודם. כל לילה מחדש חשבתי שהנה זה מגיע וכל בוקר התעוררתי בלי שום צירים...

שבוע 40+2, מוצ"ש, נר ראשון של חנוכה. שוב הצירים הגיעו לקראת הערב....אבל הפעם הם הלכו והתחזקו, כל פעם קצת וגרמו לי לחשוב שאולי הפעם זה באמת הדבר האמיתי.... הלכתי לישון ב12 בלילה ולהפתעתי התעוררתי כבר ב1 מציר דיי כואב. אני ובעלי התלבטנו אם להקפיץ מישהו שישמור על הילדים או שמוקדם מדי. אני מעדיפה להעביר כמה שיותר זמן בבית אבל מצד שני - לידה שלישית ואין לי מושג כמה מהר היא תתפתח.

בסופו של דבר יצאנו ב5 בבוקר לתל השומר. הגענו והחלטתי לא להיכנס. לא אוהבת את הזלזול של האחיות במיון יולדות כשמגיעים לשם עם צירים לא מספיק צפופים. החלטנו לישון שעה באוטו אחרי לילה ללא שינה. בעלי נרדם מיד אבל אני מתעוררת כמעט כל 5 דקות מצירים כואבים.....ב6 וחצי הערתי אותו והחלטנו להיכנס. בדרך למיון אני מוציאה את הפלאפון ומקבלת בשורה מדאיגה: העובדת שלי חולה ואין מי שיחליף אותה! מיד אני נכנסת ללחץ והצירים נעלמים כלא היו!
אני מנסה לארגן מחליפה ומחכה שהצירים יחזרו אבל הם לא מגיעים....לפני רגע הם היו במרחק של 5 דקות אחד מהשני וכבר כואבים! ופתאום הם נעלמו....פעם בחצי שעה מגיע ציר....
הצלחתי לארגן עובדת מחליפה אבל עכשיו מגיעה דאגה חדשה - הצירים התרחקו, האחיות יזלזלו...יחשבו שבאתי מוקדם מדי וישלחו אותי הביתה למרות שלי ברור מאוד שהלידה מתקרבת.....ובגלל שאני דואגת הצירים ממשיכים להתרחק ולהתרחק.
אני ובעלי מתלבטים אם לחזור הביתה ובסוף מחליטים לפחות לעשות מוניטור ומקסימום לחזור הביתה אחריו.

האחיות שואלות מה מטרת הביקור ואני עונה שהיו צירים צפופים שקצת התרחקו. מיד מעקמים לי פרצוף אבל מכניסים אותי למוניטור. המוניטור רושם ציר אחד בעשרים דקות ואני נשלחת החוצה להמתין לבדיקת רופא.

אחרי שעה וחצי אנחנו נכנסים לרופא, הוא שואל המון שאלות, מסתכל על המוניטור ושואל איך אני מרגישה. אני אומרת שבסדר....הוא בודק פתיחה והמבט שלו מופתע. אני שואלת אותו כמה? והוא חושב וחושב וחושב ובסוף קורא לאחות שתבדוק גם היא. פתיחה של 3.5 אבל את נראית לנו רגועה מדי אז הוא חשב שאולי הוא לא בדק טוב.....

אני נשלחת להסתובב שעתיים ולחזור לעוד בדיקה. עכשיו כבר ברור לי שלידה תהיה היום ומיד כשאני יוצאת מהרופא חסרת דאגות הצירים מתחילים להיות כואבים ולהגיע כל 7 דקות. 
אנחנו צועדים לארומה לאכול ארוחת בוקר וכל כמה דקות אני קמה להליכות עד שהציר יעבור.

אחרי שעתיים אנחנו חוזרים לרופא וזו כבר פתיחה של כמעט 5. אני מבקשת את חדר הלידה הטבעי ומאשרים לי אבל אני צריכה לחכות.
אנחנו מחכים כמעט שעה על הספסלי המתנה (לאף אחד לא אכפת שאני בלידה???) ולמרות שאנחנו חוזרים כל כמה דקות לבקש שיכניסו אותי לחדר לידה אנחנו מתבקשים להמתין עד שתגיע מיילדת מתאימה.....
בשלב הזה הצירים כבר ממש כואבים אבל אני מתמודדת איתם בקלות, מתהלכת הלוך חזור, נושמת וחושבת על דברים אחרים....

בסופו של דבר אני נכנסת לחדר הלידה הטבעי. וואו! איזה כיף! לא ייאמן שזה בחינם! פינת ישיבה למלווה עם ספות ועמדת קפה, מיטת יולדת גדולה באמצע החדר, אמבטיה ענקית, שירותים ומקלחת יפים ונקיים....והכי חשוב - מיילדת אישית מדהימה מדהימה מדהימה!

המיילדת שואלת אותי אם אני רוצה כותונת בי"ח או בגדים שלי. אפילו לא חשבתי על זה.. בסוף אני נשארת עם חזיה ותחתונים. היא מציעה למלא לי אמבטיה ואני מסכימה ומאותו רגע אני כמעט ולא יוצאת ממנה. לא תיארתי לעצמי כמה קל וכיף להעביר את הצירים במים! היא מחשיכה את החדר, בעלי יושב על הכורסא. המיילדת יושבת על שרפרף צמוד אליי. מדי פעם מצמידה אליי לבטן מוניטור ל3 דקות ואז מורידה אותו.
היא מציעה לי לשתות, מזכירה לי לנשום כשמגיע ציר, תופסת מרחק כשבעלי מתקרב להיות איתי, מכסה אותי במגבת כשאני יוצאת מהאמבטיה לשירותים, ממלאת עוד מים חמים כשהמים באמבטיה מתחילים להתקרר.......
לא האמנתי שככה זה יכול להיראות!
בלידה הקודמת עליתי לחדר הלידה באיכילוב עם פתיחה 5 והכריחו אותי להיות מחוברת למוניטור לא אלחוטי רק כי שכחתי להביא את כרטיס המעקב הריון. התחננתי שיאפשרו לי להתנתק ממנו מדי פעם. לא יכולתי לשבת או להתקלח...רק לעמוד ולעמוד ולעמוד. וברגע הלידה עצמה המיילדת ממש כפתה עליי ללדת על הגב למרות שהתחננתי שלא. זוועה....
והפעם אני כמו מלכה. לא כואב לי לרגע. הכל שקט ורגוע....אני באמבטיה חמה....הכל לרשותי....ככה צריך ללדת.
הצירים מתחילים להתחזק עוד ועוד והמיילדת בודקת פתיחה. 9! היא מופתעת ממני שאני כל כך שקטה. מפטפטת איתה, קמה למזוג לי מים, שואלת את בעלי שאלות.....ורק כשמגיע ציר אני נושמת וחוזרת חזרה לעצמי.
אבל מפתיחה 9 פתאום הצירים מתחזקים בצורה שכבר קשה לי לעמוד בה. משהו משתנה שם ואני ממש בקושי מצליחה להכיל את זה. אני מתחילה לפחד מהלידה. איך אני אעבור את זה? ולמה לא לקחתי אפידורל?! איך יהיה ומה יהיה וכמה זה יכאב??

הצירים חזקים חזקים אבל אין התקדמות. כמעט במשך שעה אני סובלת נורא אבל הפתיחה לא מתקדמת. ואז ברגע אחד המיילדת בודקת פתיחה ומאשרת שאפשר ללדת. היה כיף במים ורציתי ללדת שם אבל בשנייה האחרונה אני לא מסוגלת ויוצאת בבת אחת אל המיטה. באותו הרגע כל הכאבים מתעצמים והיא מבקשת ממני ללחוץ. אני על 6, לוחצת ונאנקת מכאבים. כל השקט והרוגע נעלמו בבת אחת ועכשיו זה רק כאב....אני לוחצת ונשכבת על הצד ולוחצת שוב ושמה על המיילדת את הרגל ושוב לוחצת. הייתי בטוחה שהכל לקח רק 3 דקות אבל בעלי אמר שכל שלב הלחיצות היה כמעט חצי שעה. אין לי מושג איך שרדתי את זה....
הכאבים נוראיים, אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי. מרגישה כמו חיה גוססת שנאבקת על החיים שלה. אני כמו מטורפת...רק רוצה לברוח מהכאב הזה, לא מסוגלת להכיל אותו. ואז אני מרגישה את הראש ויודעת שזהו, עוד שתי שניות וזה נגמר. היא מבקשת לעשות פו פו ואני עושה רק בכאילו כי אני לא מסוגלת! ואז בבת אחת הוא יוצא, התינוק המהמם שלי, דומה שתי טיפות מים לאחותו הגדולה. היא מיד שמה אותו עליי. אני נשכבת על המיטה ומחבקת אותו. הוא מדהים ומקסים ואני לא מאמינה שעשיתי את זה ושזה נגמר. נר שני של חנוכה והתינוק הזה הוא כולו אור.
בדרך כלל הסיפור מסתיים כאן אבל אני חייבת להמשיך עוד כמה שורות כדי להמחיש כמה היה טוב ללדת בתל השומר.

אחרי הלידה לא עלה בדעתם לקחת ממני את התינוק שלי. תפרו אותי ואז הגיעה אחות מהתינוקייה כדי לתת לתינוק טיפול ראשוני שכולל חיסונים (שסירבנו ולהפתעתנו כולם קיבלו את זה כל כך בהבנה ובחיוך), מקלחת (שגם לזה סירבנו וגם פה לא עלה שום קושי) והלבשה בבגדים וטיטול.

אחר כך המיילדת אמרה שהיא נותנת לנו קצת לנוח ואז היא תחזור כדי לעזור לי לרדת ולהתקלח. בשלב הזה כבר נרדמנו אחרי לילה ללא שינה וכשהתעוררתי עברו כבר שעתיים מאז שנרדמנו ו4.5 שעות מאז שילדתי....והשעה 00:30. החדר חשוך, בעלי ישן, התינוק ישן ואין זכר לאף אחד. כבר חשבתי ששכחו אותנו אבל אז נכנסה אחות וסיפרה שהמיילדת שלי ירדה ממשמרת, ראתה שאנחנו ישנים והחליטה שאנחנו זקוקים למנוחה....אז היא ביקשה מהמיילדת שהחליפה אותה לתת לנו לישון ואחר כך לעזור לי לרדת להתקלח. מקסימה!!! 
אז באמת נכנסתי להתקלח ואז צעדנו כולנו יחד אל המחלקה. לא ידעתי שאפשר להרגיש כל כך טוב אחרי לידה. נקייה ורעננה הגעתי אל המחלקה ולמזלי הטוב קיבלתי חדר לבד! בעלי הורשה לישון איתי בחדר ואפילו היתה שם כורסה נפתחת שמיועדת לכך.
בבוקר קמנו וביקשנו להשתחרר. לא היינו צריכים לצאת מהחדר. באו אלינו לעשות בדיקת שמיעה לתינוק, באו אלינו לבדיקת רופא, באו אלינו להדרכת הנקה ובאו אלינו עם כל הטפסים שדרושים לשחרור. הדבר היחיד שהיינו צריכים לצאת עבורו היה הרישום במשרד הפנים.
כל האחיות היו מקסימות, התנאים היו טובים, המיילדת מדהימה, החדר לידה הטבעי מדהים וסך הכל היה פשוט מושלם! ממליצה לכולן בחום ואני בטוחה שאחזור גם בלידה הבאה!
לצפיה ב-'איזה כיף לשמוע שהיתה לך חוויה כל כך טובה'
איזה כיף לשמוע שהיתה לך חוויה כל כך טובה
15/04/2017 | 09:28
68
אבל היה לך גם הרבה מאד מזל.
אני שומעת הרבה חוויות לידה משם. לא תמיד המיילדת בחדר הטבעי
באמת כל כך מאפשרת ותומכת, לא תמיד החדר פנוי, ולא תמיד זורמים עם האפס הפרדה.
אז אני ממש שמחה בשבילך אבל כשהולכים ללדת בבית חולים זאת רולטה, מקווה בשבילך שגם בפעם הבאה תזכי בכל הקופה ( :
תודה שחזרת לספר ולחלוק. ופסח שמח 
לצפיה ב-'דולה בסטאז' בצפון'
דולה בסטאז' בצפון
28/02/2017 | 21:01
2
84
היי :),
אשמח להעניק ליווי תומך, מסור ואוהב בהריון ובלידה, במחיר סמלי במסגרת לימודי הדולה שלי.
מלווה בכל בתי החולים בחיפה, נהריה, צפת ועפולה.
ליצירת קשר, אדווה- 0549997183
לצפיה ב-' בהצלחה'
בהצלחה
15/03/2017 | 11:48
1
12
לצפיה ב-'תודה רבה! :)'
תודה רבה! :)
15/03/2017 | 15:16
7
לצפיה ב-'שלחתי בטעות 3 פעמים. אופס'
שלחתי בטעות 3 פעמים. אופס
18/02/2017 | 21:19
32

לצפיה ב-'המלצות לבי"ח ללידה טבעית'
המלצות לבי"ח ללידה טבעית
18/02/2017 | 21:17
55
שלום לכולן, יצא ארוך אז סליחה
אני בסוף הריון שלישי, עוד 3 שבועות. חשבתי להתייעץ פה לגבי בי"ח שיזרום כמה שיותר עם לידה טבעית.
את בכורתי ילדתי בלי התערבויות (בסוף שבוע 42). 7 שעות בבי"ח, בלי תפרים ובלי כלום. עם אמא ובעל שעבדו קשה איתי (ועמידה בפרץ בפני איום במוניטור פנימי).
את בני ילדתי בלידת חלום מדהימה, את הרוב הגדול העברתי בבית ו45 דק' מההגעה הוא היה בחוץ. הייתי עדין בבגדים שלי. אמי והדולה לא הספיקו להגיע..
ועכשיו מתבשל לו עוד בן..
ילדתי בהדסה עין כרם בחדר לידה רגיל, מה שלא הפריע לי יותר מדי, אבל עברנו דירה ואנחנו באיזור פתח תקווה, אז אני לא ממש יודעת איפה יפריעו לי כמה שפחות.
אז אם יש למישהי חוויות והמלצות מאוד אשמח
(כמובן שמדובר גם על ביות מלא וכל זה).
תודה למי ששרדה עד פה..
עדי

לצפיה ב-'המלצות לבי"ח ללידה טבעית'
המלצות לבי"ח ללידה טבעית
18/02/2017 | 21:16
6
133
שלום לכולן, יצא ארוך אז סליחה
אני בסוף הריון שלישי, עוד 3 שבועות. חשבתי להתייעץ פה לגבי בי"ח שיזרום כמה שיותר עם לידה טבעית.
את בכורתי ילדתי בלי התערבויות (בסוף שבוע 42). 7 שעות בבי"ח, בלי תפרים ובלי כלום. עם אמא ובעל שעבדו קשה איתי (ועמידה בפרץ בפני איום במוניטור פנימי).
את בני ילדתי בלידת חלום מדהימה, את הרוב הגדול העברתי בבית ו45 דק' מההגעה הוא היה בחוץ. הייתי עדין בבגדים שלי. אמי והדולה לא הספיקו להגיע..
ועכשיו מתבשל לו עוד בן..
ילדתי בהדסה עין כרם בחדר לידה רגיל, מה שלא הפריע לי יותר מדי, אבל עברנו דירה ואנחנו באיזור פתח תקווה, אז אני לא ממש יודעת איפה יפריעו לי כמה שפחות.
אז אם יש למישהי חוויות והמלצות מאוד אשמח
(כמובן שמדובר גם על ביות מלא וכל זה).
תודה למי ששרדה עד פה..
עדי

לצפיה ב-'אני ממליצה על תה"ש'
אני ממליצה על תה"ש
26/02/2017 | 13:47
4
127
חדר לידה טבעי אם אפשר, יש שם 0 הפרדה, תמיכה (יחסית) בלידה טבעית... אם הכל בסדר כמובן.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/03/2017 | 20:42
3
64
יש לך מידע לגבי מאיר? כי שמעתי שבסדר שם...
לצפיה ב-'אם הכל מתקדם בסדר אז מאיר סבבה'
אם הכל מתקדם בסדר אז מאיר סבבה
15/03/2017 | 11:54
2
100
אבל אם נגיד עברת את ה 41 הם ממליצים על זירוז, וגם החדרים הטבעיים שם סבבה לגמרי (חוץ מזה שאי אפשר ללדת במים) אבל החדרים הרגילים מבאסים כי בחלק מהם אפילו אין מקלחת.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/03/2017 | 15:41
1
20
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 20:44
10
לצפיה ב-'אז מה היה בסוף...'
אז מה היה בסוף...
06/04/2017 | 19:53
64
סיפור הלידה שלי -
בגלל שהייתי במעקב הריון עודף ניצלתי את זה לסקר על מחלקות. בחרתי במאיר (נדמה לי שמראש ננעלתי עליהם ונפלתי על יום עמוס במיוחד בתל השומר). 41+1 והצירים במהלך הלילה כבר תכופים וברורים. בשש וחצי אנחנו יוצאים למאיר. איך שמגיעים, כמובן, הם פוחתים מאוד וברור לי שהגענו מוקדם מדי. אכן פתיחה 2.5 ו60% מחיקה. אני לא מאוכזבת מדי, רק נבוכה. בעלי הולך להביא ארוחת בוקר מארומה ואני נשארת כי הם בכל זאת רוצים לעשות עוד מעט עוד מוניטור כי היו לו ירידות דופק בציר. אני מנסה לנוח על כיסאות ההמתנה ואז, בסביבות 8 וחצי מתחילים צירים יפים יותר. כשבעלי מגיע אני כבר כמובן לא רעבה ואנחנו נכנסים שוב לקבלה. המוניטור מחובר אבל זה לא מפריע לי. זה שבת בבוקר אז לא מגיעים לבדוק ולהציק (הם אומרים שרוצים לעשות לי אולטראסאונד וכלמני כאלה, לי לא אכפת, זה לא קורה ממילא, אני רק מחליפה שם לחלוק שלהם). לא דחוף להם להגיד לי אם אני בלידה או לא. כמעט שעה אחכ באה מיילדת ובלי לבדוק מבינה שאני בלידה, הם לא מרשים את החדר הטבעי בגלל ירידות הדופק ולי לא ממש אכפת. אני כבר מתנהלת רק עם עיניים עצומות בשלב הזה. נשענת בלי בושה על המילדת בדרך לחדר (בעלי הלך להסדיר את הקבלה) היא גם מעסה לי את הגב במהלך ציר, מאוד קשובה אלי. בחדר לידה רוצים לפתוח לי וריד אבל אני פשוט לא זזה, כי כל הזמן יש לי צירים חזקים ובעלי מעסה אותי חזק ויופי. ואז אני מרגישה את הלחץ ואומרים לי לשכב על המיטה, אני מודיעה שאני לא שוכבת ונעמדת על שש, נשענת על ראש המיטה שהוגבה עבורי. אני מרגישה שאני צריכה ללחוץ, אומרים לי ללחוץ ואני לא ממש מסוגלת, מרגיש לי תקוע שם. מי השפיר לא פקעו. כואב לי נורא. המילדת שואלת אם לפקוע ואני אומרת שלא ואז יש ציר ובמהלכו אני אומרת לה לפקוע, במהירות היא פוקעת (הכל כבר כואב כואב) ותוך 2 דקות הוא בחוץ.
ואז אני פותחת עיניים, מסתובבת, מקבלת אותו מיד אלי (מתישהו, כמובן, הורדתי את החלוק) ובעלי חותך את חבל הטבור. אני יולדת את השילייה ומסכימה לזריקת פיטוצין. הוא נולד ב10:08, לא מהיר כמו אחיו, אבל תכלס לא רע.. העבירו אותנו לא אחרי הרבה זמן לחדר התאוששות שם היינו כמה שעות עד שעלינו למחלקה.
ולגבי היתר- מחלקת 0 הפרדה מצויינת- ואכן לא נפרדנו ממנו לדקה. קיבלו את הבקשות שלנו בלי בעיות והיה ממש מוצלח.
זהו. אחרי הלידה אני הרגשתי כמו אלה, אבל זה נורא כואב (מזל ששוכחים).
לצפיה ב-'יש פה נשים בהריון עם תלמ אוקטובר 2017?'
יש פה נשים בהריון עם תלמ אוקטובר 2017?
13/02/2017 | 21:17
73
מוזמנות לקומונה - תלמ אוקטובר 2017

בהצלחה לכולן!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

--

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן