לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2355023,550 עוקבים אודות עסקים

פורום דיאטות ואורח חיים בריא

"נפש בריאה בגוף בריא הוא תיאור קצר אך מלא של אושר בעולם הזה" 
ברוכים הבאים לבית החם, התומך והמחבק את כולם, כל הנמצאים בתהליך אישי של אהבה כבוד ודאגה לבריאות 
 למידע נוסף על הפורום וכלליו, לחצו~

הפורום פתוח באהבה גדולה לכל העוברים תהליך של ירידה/ עליה/ שמירה ועושים זאת בדרך הנכונה, האפקטיבית והבריאה לגוף ולנשמה-
באמצעות שמירה על אורח חיים בריא.
לפני הכל, אנא קראו את כללי הפורום כדי שיהיה לכולנו נעים וכיף לשהות כאן בבית.
נא לא להעלות תפריטים אישיים ולייעץ בנושא. יש לפנות ולהפנות לאיש מקצוע המוסמך לכך.

הסבר על השרשורים והפינות:
הישגים/ התקדמות אישית: מעין יומן אישי על ההצלחות הקטנות והקשיים שבדרך, התחושות והתובנות בקטגוריות שונות.
מנת השף שלי: שיתוף מנות טעימות מזינות ובריאות שחברי הפורום הכינו. עולה בכל יום שני.
ברכה בודקת: המלצות וחוות דעת אישיות על הקיים והחדש על המדף- מוצרי צריכה, ספרי בישול, מכשירי כושר. כל הקשור לנושא הפורום. 
הסיכום השבועי: סיכום הגאוות הקטנות, החוויות המשמחות ועוד. עולה בכל יום חמישי/ שישי.
מה יש בסירים לכבוד שבת: שיתוף בהכנות, במתכונים ורעיונות לבישולים. עולה ביום שישי. 
הצבת מטרות: מתחילים שבוע חדש עם מטרות קטנות הקשורות לתהליך ולכל תחומי החיים. עולה במוצ"ש/ יום ראשון.

יש לכם הצעות לפינות/ סקרים/ פעילויות מעניינות? בואו וספרו לי על כך במסר אישי!
מוזמנים לבקר במאגר פינות קודמות ובהודעות הנבחרות ולהתרשם ממגוון האירוחים עם אנשי מקצוע בתחומים שונים!  

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיאטות ואורח חיים בריא

"נפש בריאה בגוף בריא הוא תיאור קצר אך מלא של אושר בעולם הזה" 
ברוכים הבאים לבית החם, התומך והמחבק את כולם, כל הנמצאים בתהליך אישי של אהבה כבוד ודאגה לבריאות 
 למידע נוסף על הפורום וכלליו, לחצו~

הפורום פתוח באהבה גדולה לכל העוברים תהליך של ירידה/ עליה/ שמירה ועושים זאת בדרך הנכונה, האפקטיבית והבריאה לגוף ולנשמה-
באמצעות שמירה על אורח חיים בריא.
לפני הכל, אנא קראו את כללי הפורום כדי שיהיה לכולנו נעים וכיף לשהות כאן בבית.
נא לא להעלות תפריטים אישיים ולייעץ בנושא. יש לפנות ולהפנות לאיש מקצוע המוסמך לכך.

הסבר על השרשורים והפינות:
הישגים/ התקדמות אישית: מעין יומן אישי על ההצלחות הקטנות והקשיים שבדרך, התחושות והתובנות בקטגוריות שונות.
מנת השף שלי: שיתוף מנות טעימות מזינות ובריאות שחברי הפורום הכינו. עולה בכל יום שני.
ברכה בודקת: המלצות וחוות דעת אישיות על הקיים והחדש על המדף- מוצרי צריכה, ספרי בישול, מכשירי כושר. כל הקשור לנושא הפורום. 
הסיכום השבועי: סיכום הגאוות הקטנות, החוויות המשמחות ועוד. עולה בכל יום חמישי/ שישי.
מה יש בסירים לכבוד שבת: שיתוף בהכנות, במתכונים ורעיונות לבישולים. עולה ביום שישי. 
הצבת מטרות: מתחילים שבוע חדש עם מטרות קטנות הקשורות לתהליך ולכל תחומי החיים. עולה במוצ"ש/ יום ראשון.

יש לכם הצעות לפינות/ סקרים/ פעילויות מעניינות? בואו וספרו לי על כך במסר אישי!
מוזמנים לבקר במאגר פינות קודמות ובהודעות הנבחרות ולהתרשם ממגוון האירוחים עם אנשי מקצוע בתחומים שונים!  
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לא לפרסם תפריטים אישיים!  כללי הכתיבה בפורום
ברוכים הבאים לבית החם שלנו, אנחנו כאן כדי לתמוך ולעודד אחד את השני  לטפח כבוד אהבה ודאגה לבריאותנו. למידע נוסף:

אנא הקפידו להעלות את שאלותיכם בשרשור השאלות!
 אנא שמרו על כבוד הדדי והתנהגות נאותה. 
אין בפורום אנשי מקצוע, המידע והעצות אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי.

הסבר על השרשורים והפינות בפורום:
שרשורים קבועים
שרשור השגים- דיווח יומי על ההתקדמות האישית שלנו באורח החיים הבריא והמבורך 
שאלות ועידוד- נפתח ביום א'- ד' וביום ה' לסופ"ש. נועד לשאלות התיעצויות ועידוד בנוגע לתהליך האישי
שרשור בוקר טוב ו-OFF- חברי הפורום מברכים אחד את השני בברכת "יום טוב", משתפים על התוכניות לאותו היום ועל כל רחשי הלב, שלא בהכרח בנושא הפורום. 
הפינות: יום ראשון: מואדם שבועי- בכל שבוע נבחר גולש שהכינוי שלו יודגש בצבע אדום לאות הערכה ותודה על התרומה ושיתוף הפעולה
יום שני: מנת השף שלי- חברי הפורום משתפים במנות בריאות, מזינות וטעימות אשר הכינו  
יום רביעי: ברכה בודקת- פינת המלצות על מוצרים הקשורים לאורח החיים הבריא
יום חמישי:
 סיכום שבועי- מסכמים את השבוע שחלף- החוויות, הגאוות והתוכניות לסופ"ש 
יום שישי: בישולים לכבוד שבת- משתפים על ההכנות לקראת סופ"ש
מוצ"ש: הצבת מטרות- תוכניות לשבוע חדש
פינות העולות לפי ההענות: על המוקד: גולש אשר משתף את שאר חברי הפורום על התהליך האישי שלו, ההתמודדות, הקשיים שבדרך וההצלחות הקטנות והגדולות. מתכון מצולם: הדרכה מצולמת שלב אחר שלב
המשך >>

לצפיה ב-'בוקר טוב ליום שישי'
בוקר טוב ליום שישי
24/11/2017 | 10:14
1
4
בבוקר למדתי כרגיל שפות וראלי- מטמתיקה ופיזיקה

אחר כך הלכתי ברגל ועשיתי קניות

אחר הצהורים או בערב אלמד משנה ותנך  מתוך ביקורת מקרא וחוקי מדינת ישראל.

שבת שלום
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
24/11/2017 | 11:21
2
גם הפעם ללא טיול
הרבה סידורים
קניות לשבת
בערב נאכל פיצה ביתית
יש משחק נבחרת שאראה בלי נדר...
ונחים...
לצפיה ב-'מבשלים לסופ"ש?'
מבשלים לסופ"ש?
24/11/2017 | 08:28
2
2
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
24/11/2017 | 08:30
1
מרק קובה החורף הגיע
אורז צהוב
פרגיות במרינדה סילאן בצל ירוק שמן שומשום ג'ינגר
ערב שישי
פיצה
...

לצפיה ב-'אצלי בסיר'
אצלי בסיר
24/11/2017 | 10:11
2
עדשים שחורות
אורז עם כוסמת
לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
23/11/2017 | 21:27
2
3
טוב של השבוע:
הפחות טוב:

גאוות השבוע שלי:

שיר שאהבתי השבוע:

מאכל בריא שאהבתי במיוחד:

פעילות גופנית שנהנתי ממנה השבוע:

סרט או תוכנית שעשו לי את השבוע:

ספר שקראתי השבוע:

בילוי השבוע:

התחדשויות השבוע:

משהו שהצחיק אותי השבוע:

תוכניות לסוף השבוע האהוב:

סימנתי את ה- על המטרות שהצבתי בתחילת השבוע?

מה עזר לי להתקדם ולהצליח השבוע, בתהליך האישי ובכל תחום אחר?

תמונה/ משפט/ סיפור וכדומה שהעניק לי השראה ומוטיבציה בשבוע זה- לאורח חיים בריא ומאושר/ להצלחה בחיי

לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
23/11/2017 | 21:55
2
טוב: הלך לי שבוע טוב שמחה שאירוע חנוכה הצליח ,אדע בהמשך לפחות מתחיל להבנות ,שיחה מעולה מדריכת החוג .
גאווה הולך טוב בעבודה מקבלת המון סמכויות
פחות טוב:לא מיוחד התחיל חורף
עשה: פגישות, הייתה הרצאה ששמעתי במסגרת העבודה
מאכל:בולנז
בילוי: סרט עם חברה
סופ"ש יש קצת סידורים.
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
24/11/2017 | 00:53
3
עכשיו עם ימי הקור אני אוכל קצת יותר אבל לא יותר מדי
המשקל הוא קילו פחות.
לומד כרגיל מקצועי מתמטיקה מדעים והומני כדי לשמור על הראש
קורא ספר קריאה באנגלית קלה- עכשין ניקולס נחקולבי של דיקנס.
מבלה בחוגים לציור וכתיבה
רואה סרט בכל סוף שבוע  במחשב וופעם בחדש במועדון.
פעילות גופנית הליכה
לצפיה ב-'ערב טוב ליום חמישי'
ערב טוב ליום חמישי
23/11/2017 | 19:04
2
2
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
23/11/2017 | 19:08
2
היום היה חוג ציור במוזאון- ציירתי גמל סוס וילד בצבעי מים.
חוץ מזה לימודי שפות וראלי כרגיל.
וגם התאמנתי בציור קומיקס.

לילה טוב
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
23/11/2017 | 21:26
2
הולך טוב עבודה
היה כייף בסרט
אכלנו סושי
לילה טוב
לצפיה ב-'עבודה סמינריונית - ספורט'
עבודה סמינריונית - ספורט
22/11/2017 | 19:30
10

שלום לכולם
אשמח לעזרה במילוי שאלון לצורך עבודה סמינריונית בפסיכולוגיה. השאלון עוסק בספורט ושינה
תודה רבה מראש!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbfjuSSR...

לצפיה ב-'יום טוב ליום רביעי'
יום טוב ליום רביעי
22/11/2017 | 12:57
2
5
לצפיה ב-'צהרים טובים'
צהרים טובים
22/11/2017 | 13:00
5
היום ציירתי והעתקתי קומיקס
וגם הייתה פגישה
ןהלכתי ברגל
ולמדתי כרגיל שפות וראלי

יום טוב

לצפיה ב-'יום טוב'
יום טוב
22/11/2017 | 13:26
4
הולך טוב
פגישות גם מרוצים ממני ועל פרויקט חנוכה שמעלה
היום בעבודה היה משולב הרצאה שהייתה מענינית שמעתי ברקע של עובדים סוציאלים מאוד מענין...
הזמנתי לסרט למחר
מחזיקה אצבעות ששלחתי הודעה חשובה ואקבל תשובה...
קצת עייפים עדין קשה להסתגל.... ישנה טוב...
ויום טוב....
לצפיה ב-'יום שלישי יום טוב '
יום שלישי יום טוב
21/11/2017 | 08:53
2
4
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
21/11/2017 | 09:02
8
מזג אוויר חורפי
יום עמוס פגישות
פעם ראשונה עובדת ערב..
יום טוב

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
21/11/2017 | 18:07
4
היום היה חוג לציור צירתי ילד עם כלב חתול וסוס חופשי בצבעי מים
שבוע הבא אני מתכוון גם להתאמן בהצללה בעיפרון יצירת התלת מימד
חוץ מזה הליכה וקניות
וכמובן לימודי שפות וראלי כרגיל

לילה טוב
לצפיה ב-'כתבה בישראל היום היום בבוקר מעל 50% סובלים מהשמנה'
כתבה בישראל היום היום בבוקר מעל 50% סובלים מהשמנה
20/11/2017 | 12:55
3
10
זה מראה שמשהו מאד דפוק באוכל שאוכלים בארצנו.
וגם במערכת הבריאות לפחות עד עכשיו.
לצפיה ב-'מצב גרוע'
מצב גרוע
20/11/2017 | 17:41
2
4
לצפיה ב-'זה בגלל שישראלים לא אוכלים אוכל בריא'
זה בגלל שישראלים לא אוכלים אוכל בריא
21/11/2017 | 14:26
1
7
וגם מה שמחשיבים כאן בריא הוא לא תמיד נכון .
לשמחתי משרד הבריאות עומד להוציא תקנות חדשות לסימון מוצרי מזון לא בריאים.
אבל זה מעט מידי ומאוחר מידי, והייתי רוצה לראות עוד יותר פעילות בנושא הזה, כולל איסור גורף להכניס הרבה חומרים מזיקים למזון שהיום מכניסים.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
21/11/2017 | 18:03
6
יש גם את האמלגם וחומרים אחרים בטיפולי שיניים שפוגעים בפלורה של המעיים ומכאן השמנה.  סתימות אמלגם יפסיקו אותם ב 2020
לצפיה ב-'מתלבט איזה ספר הוא טוב להרזיה'
מתלבט איזה ספר הוא טוב להרזיה
21/11/2017 | 00:17
4
11
כשהייתי בן 17 קראתי את הספר 'הרזיה שפויה' של סמדר פרגר ובזכותו הצלחתי להשיל המון קילוגרמים במשקל והגעתי למשל חלומי שהוא 57 (אני נמוך אז זה בסדר). באותה תקופה שקראתי את הספר לא הייתי צמחוני ואם זוכר נכון היו שם דיבורים גם על בשר.

לפני כמה שנים פתחתי את הספר של ד"ר פיל להרזיה והוא אמר שבתקופה הראשונה (שבועיים או חודש) לא לאכול אגוזי מלך או שקדים (לא זוכר מה הם) ואני מפחד לא לאכול אותם למשך חודש כי זה אנטי איג'ינג... מפחד להזדקן - אני אוכל כל מה שכתוב במאמרים וספרים שהוא טוב לעור הפנים.

אז בעצם אני לא יודע איזה ספר מומלץ לי להרזיה, מה גם שאני לא רוצה את התפריטים של הספרים האלו כי אני אוהב לאכול המון מאכלים שאני יודע בוודאות שהם טובים לעור הפנים אבל לצערי מעבר לעור חלק אני בעודף משקל של 12.5 קילו.

אני חושב שמה שמונע ממני ללכת לדיאטנית הוא שנראה לי שצריך בקופ"ח לעבור בדיקות דם וקשה לי לצום לילה לפני ועוד סיבה היא שקשה לי להגיע לדיאטנית - מאוד קשה לי להגיע למקומות בזמן.

יש ספר מדהים שתוכלו להמליץ לי עליו בהתחשב במה שכתבתי פה?

אני מאמין בספרים. למשל בעבר קראתי ספרים שמסבירים איך להשיג עור פנים צעיר, ואפילו שהייתי צעיר בעצמי (למשל בין 24) נתנו לי באותה תקופה אפילו גיל 14! אני אוהב את המראה הנערי הזה. לכן מאמין בספרים..

עכשיו קורא ספר שמדבר על איך לצאת מדיכאון בהמלצת הפסיכולוגית - אבל חושב שהמראה ישפר לי את ההרגשה יותר ועל הדרך בהמשך ננסה ליישם גם את הטיפים של איך להרגיש טוב. פשוט כי הייתי רגיל להמון תשומת לב בעבר והמון חיזורים באתרי הכרויות וקשה לי שהיום אני לא נראה כמו פעם - מאוד רוצה להראות טוב יותר.
לצפיה ב-'ידע מספרים הוא טוב אבל אני מאמין בדיאטנית'
ידע מספרים הוא טוב אבל אני מאמין בדיאטנית
21/11/2017 | 00:53
2
8
בגלל הקשר האנטשי
לצפיה ב-'התכוונת האישי?'
התכוונת האישי?
21/11/2017 | 00:54
6
האם חובה בקופ"ח כללית לעשות בדיקות דם לפני הפניה לדיאטנית? כי אני לא רוצה לעבור בדיקות דם
לצפיה ב-'לי אין בעיה לקרוא ספר'
לי אין בעיה לקרוא ספר
21/11/2017 | 00:57
7
באמת שאין לי בעיה. הקשר שלי עם המחבר\ת של הספר שמעביר את המסרים והטקסט מחבר אותי אליו או אליה - אני מקבל את החום דרך הכתיבה שלהם ולא בכל ספר אבל ברוב ספרי העשרה אני מצליח לקרוא את הליכת הרוח של המחבר ולהתחבר לטקסט שלו שבדר"כ מגיע בצורה אמינה כי כולם שם אחרי מחקרים, לימודים, תעודות וחלק גם מרצים.
לצפיה ב-'רות סירקיס- הרזיה נעימה'
רות סירקיס- הרזיה נעימה
21/11/2017 | 11:39
9

ספר ישן וטוב , שממליץ על דיאטות מאוזנות וקלות לביצוע.
אני ממליץ בחום גם על אתר נטוגרין   http://www.netogreen.co.il/
יש שם את כל האינפורמציה שצריך, על כל הדיאטות .
יש גם יומן תזונה ומעקב עצמי שאתה יכול לנהל בעצמך ולוודא שאתה אוכל בצורה מאוזנת ונכונה.
בעזרת היומן אתה יכול להרכיב לעצמך דיאטה מאוזנת, מהמאכלים שאתה אוהב, ולרזות באיזה קצב שאתה רוצה.

לצפיה ב-'יום שני יום טוב:'
יום שני יום טוב:
20/11/2017 | 07:58
3
7
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
20/11/2017 | 08:03
9
אצלי הלך טוב:
קבלתי חמאות מהעבודה, הולך לי קל בעבודה
בחלק השני של החוג
מה שחיכתי לו קרה "נעשה פעילות חנוכה"של שיח חופשי עם דירים "בדיור מוגן קשישים"
שיחה יפה יפה עם המדריכה שהבנתי הרבה דברים.
היום בעיקר עבודה ...
יום טוב...

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
20/11/2017 | 17:40
7
היום היה חוג לכתיבה יוצרת
חוץ מזה פגישה
וגם הליכה
וכמובן לימודים לשמור על הראש

לילה טוב
לצפיה ב-'יום שני'
יום שני
21/11/2017 | 00:02
9
ניהלתי חצי משמרת לבד ועבדתי עם עובדת שיש לי איתה המון צחוקים.. המשמרת לרוב עברה כיפית. בסיום המשמרת קצת קנאתי במנהלת הצעירה שלי שעכשיו לומדת ובהמשך בטוח תצליח יותר בחיים. היא צעירה וכבר מנהלת ויש לה עוד עבודה מהצד + רכב. אני גם רוצה להצליח בחיים. אני חושב שאחד הדברים שעזרו לי להעביר את המשמרת בכיפיות זה בזכות העובדה שנראתי טוב היום - הלקוחות היו יותר חביביים אליי ופחות מגעילים כמו בשבועיים האחרונים.
בהפסקה לצערי אכלתי פלאפל וחטיף. זה לא טוב.. מקווה שאחזור לעצמי.
עובדת הביאה לי אייס קפה וזה היה טעים ועורר אותי.
כשהגעתי הבייתה הייתה ארוחה טעימה שאחותי הקטנה בישלה - בדרך כלל היא מבשלת טעים. כשרונית שכמוה כבר בגיל צעיר היא מצליחה בלא מעט דברים.
עכשיו הגעתי וכתבתי לאבי מהפורום כמה שכיף לי שהוא בפורום.
לא התעוררתי לטיפול עם המטפלת כי לא הצלחתי להרדם מוקדם ולכן לא התעוררתי בזמן.
יש לי עוד כמה דברים לעשות הלילה לפני השינה.
לצפיה ב-'אני מרגיש שקשה לי ופעם זה לא היה כך'
אני מרגיש שקשה לי ופעם זה לא היה כך
18/11/2017 | 08:26
9
24
פעם היה לי מוטיבציה והייתי מתאמן ואוכל בריא והיה לי גוף מדהים ונראתי מצויין
היום בגלל שינויים בחיים כמו עבודה במשרה מלאה אין זמן לחדר כושר
אז קניתי הליכון
חוץ מהשבועיים הראשונים אני לא עולה עליו, ומוצא את עצמי קונה אוכל מיוחד ובריא לבית ואין לי סבלנות להכין אותו...

המון פעמים אני מוצא את עצמי מתקשה להתאמן, מתקשה לאכול בריא ומתקשה לישון מוקדם בלילה.

אני סובל. אני ממש מתגעגע לגוף היפה שהיה לי ואני מאוד מאמין שבאמצעות ספורט ותזונה זה יכול להשתפר אבל מרגיש שקשה לי, מרגיש שאין לי את המוטיבציה הגדולה שהייתה לי פעם ואני רוצה לחזור למוטיבציה ולהשיג גוף. אני חושב שעכשיו אני צריך להקפיד יותר מרק אימוני אירובי, מרגיש לי שבסוף שנות העשרים הגוף שלי גם מתחיל להיות מדלדל כזה... נגיד פעם היה לי ישבן סקסי והיום הוא נראה לא טוב בעיניי וגם שאר הגוף. אז צריך גם אימוני ישבן, אימוני זרועות ומלא דברים. אני ממש רוצה להצליח לנהל אורח חיים בריא של ספורט, תזונה בריאה ושינה מוקדמת ומתקשה. אני בנוסף סובל מדיכאון בחיים וגם עובד מאוד קשה כל יום ויש לי המון לחצים וקשיים (נמצא בטיפול) ובכל זאת רוצה להתחיל לפתח מוטיבציה גם לדאוג לאורח חיים בריא יותר כי אני מאמין שזה יעזור לי ושוב אני מרגיש שקשה לי. פעם לא היה עצלות הייתי ישר הולך ומתאמן היום אין את זה. פעם לא היה לי הרבה עצלות הייתי חותך ירקות היום אין לי כוח. איך מחזירים עטרה ליושנה?

נקודת אור שאני גאה בעצמי הוא שבהפסקה מהעבודה במקום לאכול פיצה הלכתי 3 פעמים השבוע לקנות סלט. כל הכבוד לי!
וגם כל הכבוד לי שאני מצליח להקפיד על שתיית מים ולשתות כף שמן זין ביום.  רוצה גם להצליח לשתות תה ירוק, לאכול ירקות, יוגורט, שקדים, אגוזים, זרעים, פירות כמו תפוחים ואבוקדו ועוד..
לצפיה ב-'אני גם שמח '
אני גם שמח
18/11/2017 | 08:29
10
שעובדת שעבדה איתי התגייסה כי כל משמרת הייתה מפתה אותי בממתקים וכשמן לשעבר קשה לי לסרב לממתקים - עכשיו שהתגייסה זה הקלה גדולה. עכשיו אני בכוחות עצמי צריך להפסיק עם ההרגל שגרמה לי לצרוך ממתקים. מקווה שאצליח. יש לי מודעות. למשל במקום שוקולד רגיל אני אוכל שוקולד מריר שיותר בריא.
לצפיה ב-'לא לפרסם בעמוד ראשי של תפוז'
לא לפרסם בעמוד ראשי של תפוז
18/11/2017 | 08:30
9
כבר התפרסמו כמה פוסטים שלי בכינויים אחרים  ואת זה לא רוצה. ^^
לצפיה ב-'אני גאה בעצמי - התאמנתי קרוב ל-50 דקות '
אני גאה בעצמי - התאמנתי קרוב ל-50 דקות
19/11/2017 | 03:38
6
4
לצפיה ב-'הבעיה שלך שאתה חושב שאם לא תתאמן 50 דקות זה לא שווה'
הבעיה שלך שאתה חושב שאם לא תתאמן 50 דקות זה לא שווה
19/11/2017 | 12:03
5
11
אז אני רוצה לספר לך שאתה יכול בחמש דקות ביום להשיג גוף של דוגמן .
קודם כל תעשה דיטה ותוריד קלוריות ותגיע למשקל תקין זה יותר חשוב מכל הספורט והתרגילים .
במקביל תעשה כל יום חמש עד עשר דקות אימון על השטיח בבית על קבוצת שרירים אחרת , פעם ידיים פעם בטן פעם רגליים וכן הלאה .
החשוב זה להתמיד ולבצע כל יום את התרגילים לא להגזים ולא לסחף.
גם ריצה קלה כל יום בדרך ללימודים או לעבודה , (ריצה של רבע שעה עשר דקות מספיקה , אבל כל יום ).
הריצה תסדר לך את הישבן, ואם תעשה בבית פעם פעמיים בשבוע חמש דקות תרגילים לחיזוק שרירי הישבן למשל "סקוואט" שזה קליקלות (לרדת לכריעה ,כמו שמחרבנים בשדה,  ולהתרומם לעמידה), אפשר גם עם משקולות או עם תרמיל כבד על הגב. 
בהצלחה.
לצפיה ב-'כל יום תרגיל על איזור אחר?'
כל יום תרגיל על איזור אחר?
20/11/2017 | 00:15
4
6
הכוונה יום אחד בטן, יום שני תחת, יום שלישי שרירי בטן וכו'?
אתה חושב שזה אפקטיבי לעבוד על שרירי בטן כשבעצם הבטן עם שומן ואין מצב שאראה את השרירי בטן בזמן הקרוב? קראתי פעם באיזה ספר שגם אם עובדים על שרירי בטן במצב של שומן השרירים נשארים בפנים וכשנרזה נראה אותם - זה נכון?

ואיך באמת עושים דיאטה? אני לא יודע מה צריך לאכול.
אני משתדל כל יום לאכול אוכל בריא. רוב האוכל הוא בריא, אולי השאלה פה היא הכמות?

בגדול כל התזונה שלי מכוונת לאנטי איג'ינג - מאכלים שאני קורא שהם טובים לעור הפנים ומניעת הזדקנות העור.

אני גם צריך לשים דגש על הגוף - מעבר לחמאת גוף שמורח אחרי המקלחת, אני חושב שצריך גם תרגילים למיצוק והצערה. יש מישהי מפורסמת שהיא בערך בת 60 ויש לה גוף של צעירה. היא אומרת שהיא עושה תרגילים מיוחדים - אני אשלח לך כתבה עליה. היא לא נראית בגילה וגם אני רוצה להראות כמה שיותר צעיר.

זה קטע מהכתבה: "מה עם ספורט?
"אני כל יום עושה ספורט. אין ארוחות חינם. אני מתאמנת בחדר כושר עם מאמן אישי, עושה שיעורים בסטודיו סי ויוצאת להליכות. כל ערב לפני הצגה אני עושה מאחורי הקלעים סדרת תרגילי בטן, ישבן וידיים שעובדים על חיזוק ומיצוק. אני יכולה לזהות מקילומטרים אדם שמתאמן, או להפך – את אלה שנכנעו לחיים, הרימו ידיים ולא עושים כלום עם הגוף - מכניסים לפה מה שהם רוצים ולא מתאמנים. ספורט שומר אותך צעיר"."

וזה הכתבה:
בעצם תרגילים לחיטוב איברים מסוימים (כמו תחת) זה בעצם המיצוק שהיא מתכוונת נכון?
ושוב, לגבי דיאטה, אני לא יודע באמת מה צריך לאכול. לדיאטנית אין לי כל כך זמן ללכת בגלל לו"ז עמוס אולי תוכלו לסייע לי פה? אני אכתוב את המאכלים הבריאים שאוהב לאכול ותעשו לי סדר בבלאגן? מתי לאכול, כמה וכו'..
לצפיה ב-'ואני לא יודע מה התמונה שעולה לך בראש כשאתה כותב דוגמן'
ואני לא יודע מה התמונה שעולה לך בראש כשאתה כותב דוגמן
20/11/2017 | 01:06
9
אבל הרצון שלי כמה שיותר לגוף נערי בגלל זה כשהתאמנתי בחדרי כושר אהבתי יותר את אימוני האירובי מאימוני כוח כי אימוני כוח מנפחים את הגוף וזה פחות מראה נערי, מה שכן תרגילים למיצוק אני כן אוהב או אם משקולות אז במשקל נמוך.
לצפיה ב-'אני בגיל שישים וארבע הצלחתי'
אני בגיל שישים וארבע הצלחתי
20/11/2017 | 09:58
2
14
היתי שמן מעל 25 קילוגרם יותר מהיום עם לחץ דם וסוכר וכולסטרול .
לפני כארבע שנים החלטתי לקחת את עצמי בידיים עשיתי דייטה ושינוי תזונתי וכל מה שאני ממליץ כל הזמן ( אם תדפדף בפורום אחורה הכל כתוב בפירוט ) ירדתי 25 קילוגרם ואחרי כן המשכתי לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת .
היום אני שומר כבר ארבע שנים על משקל תקין , אני רזה ושרירי כמו שהיתי בטירונות של גולני בגיל 18,  אין לי כרס בכלל ,אפילו יש לי  "ריבועים בבטן" , יש לי כושר טוב, ואני מודד את המכנסיים שלי מהחתונה והם גדולות עלי.
והכי חשוב כל המדדים הרפואיים הסתדרו ואני לא צריך יותר תרופות בכלל.
איך עשיתי את זה הכל כתוב כאן בפורום וגם בפורום תזונה ודיטה בפירוט מלא אם תדפדף בהודעות שלי תמצא הכל.  
לצפיה ב-'אני אדפדף ורציתי לומר לך'
אני אדפדף ורציתי לומר לך
20/11/2017 | 23:57
1
7
שאני מנהל יומן תודות יומי ובאחד הימים כתבתי שאני שמח שאני כותב בפורום הזה ובעיקר שמח שגולש כמוך נמצא בפורום - באמת ממש אני נהנה להתכתב איתך.. אתה מקסים באיך שאתה כותב  ויש לך הרבה ידע לסייע. אני אוהב להיות בקשר איתך.
לצפיה ב-'תודה, ובהצלחה '
תודה, ובהצלחה
21/11/2017 | 10:21
לצפיה ב-'מנת השף לשבוע'
מנת השף לשבוע
20/11/2017 | 14:53
2
5
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
20/11/2017 | 16:38
6
קציצות אפונה תפוחי אדמה
רוטב פסטו ביתי
חזה עוף

לצפיה ב-'אצלי היום היה בסיר'
אצלי היום היה בסיר
20/11/2017 | 17:43
4
עדשים מנומרות
אורז עם כוסמת
לצפיה ב-'בוקר טוב ליום ראשון'
בוקר טוב ליום ראשון
19/11/2017 | 07:56
3
7
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
19/11/2017 | 07:59
8
שבת מצוינת צברתי אנרגיות
היום יום ארוך עבודה אחר כך פגישה לקראת חנוכה ואחר כך גם החוג
מאוד מתרגשת....
יום טוב
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
19/11/2017 | 18:23
4
אתמול ראיתי סרט על דולפין שרץ אחרי חלום.
היום למדתי כרגיל ראלי ושפות
וגם הלכתי ברגל

ליליה טוב
לצפיה ב-'היום'
היום
20/11/2017 | 00:22
6
עבודה. בעיקר עזרתי להם בדברים שלא הייתי עושה עד היום. המשמרת עברה בסבבה חוץ מלקוחות קצת מעצבנים. אכלתי סלט בהפסקה במקום ג'אנק פוד. צריך ללמוד להתנהל יותר טוב עם כספים. זה לבנתיים...
אה והתקלחתי וסדרתי את השיער - קיבלתי יחס יפה יותר ומבטים יותר כשהגעתי לסביבת העבודה. כנראה מקלחת (וגם מסיכת פילינג) עושה את ההבדל.
מישהו מחנות ליד אמר לי שאני לא מקבל כאן מספיק קרידט ושאני בן אדם מקסים. המקסים אמצתי, הבן אדם קצת נעלבתי כי פעם היו אומרים בחור ועכשיו אומרים בן אדם ולכן צריך להתאמץ יותר בכל מה שקשור לאנטי איג'ינג. בין היתר, בן אדם זה לא האישיו היחיד, היחס הוא אחר בעוד פרמטרים אבל יודע שצריך להשתדל יותר.
לצפיה ב-'מטרות לשבוע חדש:'
מטרות לשבוע חדש:
18/11/2017 | 16:05
4
6
לצפיה ב-'מטרות'
מטרות
18/11/2017 | 17:43
11
מחר חזרה לחוג
לפני פגישה עם המקום של השירה בציבור
שבוע מלא עבודה בלי נדר
סרט  עם חברה
להקפיד על שעות שינה

לצפיה ב-'מטרות'
מטרות
19/11/2017 | 03:56
8
- להקפיד על אכילת ירקות כל יום
- לקנות סלט עם לחם ורטבים במקום פיצה בהפסקה
- לקרוא ספר שחשוב לי לקרוא בחזור מהעבודה
- ללכת מינימום 4 פעמים בשבוע על ההליכון\בשכונה
- להשתדל לישון  מוקדם יותר כמה שאפשר
- להקפיד על צחצוח שיניים יותר
- לקנות מוצר שחשוב לי ולפני כן לברר באינטרנט איזה מוצר ספציפי מהסדרה מתאים לי
- לעשות פילינג 3 פעמים בשבוע (פילינג מותר עד 3 פעמים)
- לעשות מסיכת לחות פעם בשבוע
- לנסות שוב את המסיכת קילוף שקניתי
- להשתדל לתפקד טיפה יותר טוב בעבודה
- לנסות להוציא כסף מחסכון
- לכתוב תודות כל יום
ועוד
לצפיה ב-'מטרות'
מטרות
19/11/2017 | 18:26
7
להוריד במשקל
לשמור על דיאטה ולאכול פחות
ללכת ברגל
להיות רגוע
לצפיה ב-'גם אני:'
גם אני:
19/11/2017 | 23:09
5
1. אופטימיות.
2. ללמד את עצמי להפסיק ולהשאיר בצלחת כשאני מרגישה 80% שבעה.
3. לרדת קילו.
4. לחזור לשגרה
לצפיה ב-'מכורה ל 2 פלפלים ירוקים-אדומים חריפים כל יום'
מכורה ל 2 פלפלים ירוקים-אדומים חריפים כל יום
18/11/2017 | 11:56
1
11

לפני שנים היה לי ידיד תימני שההורים שלו עשו סחוג תימני ומאז התמכרתי לסחוג החריף.
אין לי כוח לעשות סחוג לפי מתכון, אבל כל יום אני מגרדת 2 פלפלים (ירוקים ולפעמים אדומים אם הפלפל בשל מספיק) חריפים ועגבניה אחת, ואוכלת את זה בכף כאילו אני אוכלת קורנפלקס עם חלב בקערה.
ההורים שלי היו מתווכחים איתי שזה לא בריא לי כי זה חריף מידי.
גילו לי כבד שומני ומהסיבה הזאת רופאה הפנתה אותי לדיאטנית שנתנה לי תפריט שכתוב בו כוס ירקות ביום (מחולק לחצי בצהריים עם חזה עוף והחצי השנה של הירקות בערב עם טונה).
אז אני מאמינה שלכוס ירקות נכנסים גם 2 פלפלים חריפים ואני מאמינה שבגלל שפלפל ירוק-אדום חריף נחשב לירקות, אז מותר לי לאכול 2 פלפלים חריפים.
האם לדעתכם מותר לי לאכול 2 פלפלים ירוקים כל יום (הנפש שלי מתה על זה) ?
אימא שלי אומרת שאפילו פלפל אחד ליום זה הרבה מידי בשבילי בגלל הרגישות של הכבד (כבד שומני).
כמה מקסימום של פלפל חריף לדעתכם מותר כל יום לאכול לאנשים כמוני עם רגישות לבעיות בכבד (בגלל הכבד השומני) ?

לצפיה ב-'מכל מה שקראתי על פלפלים וקראתי המון - פלפל חריף זה רק בריא '
מכל מה שקראתי על פלפלים וקראתי המון - פלפל חריף זה רק בריא
19/11/2017 | 11:53
8
פלפל הוא ירק מאד בריא יש בו ויטמינים ומינרלים ואנטיאוקסידנטים ...
בפלפל חריף יש בנוסף גם את החומר שנקרא קפסיצין שזה חומר שמגרה את בלוטות הטעם וקצות העצבים ומשרה את הרגשת החריפות.
במחקר אחרון שקראתי לא מזמן מצאו שהחומר הזה מגביר את שרפת הקלוריות בגוף בזמן מנוחה ולכן הוא גם עוזר להרזיה.
במחקר אחר שקראתי פעם מצאו שהחומר קפסיצין  מרגיע כאבים שמים אותו במשחות נגד כאבי פרקים ושרירים, והוא גם מונע צרבת  (הפוך ממה שחושבים).

בכל מקרה לא יכול להיות ואין שום קשר לשומן בכבד.
בקשר לשומן בכבד. 
אני לא רופא ולכן לא מסמכותי לתת לך עצות כאלה אבל כדאי לך לשאול רופאים ואולי יותר מרופא אחד כי רופאים בדרך כלל לא לומדים הרבה על תזונה נכונה ולא כולם מעודכנים בכל המחקרים...
מה שאני יודע זה ששומן בכבד נוצר מסוכרים שעוברים מטבוליזם בכבד לשומן, השומן הזה שנוצר בכבד לא אמור להצטבר בכבד אלא לעבור הלאה לדם וליתר תאי הגוף אבל אם יש בר הרבה שומן בדם הוא יצטבר בכבד (לכן רצוי להמעיט גם בשומן).
תוכלי להוריד את השומן בכבד אם  תפחיתי סוכר וגם שומן ושמן בתזונה שלך במיוחד עמילן סוכר לבן והסוכר שישי במשקאות קלים , יש רופאים שממליצים להפחית אכילת פירות מתוקים (בגלל הסוכר שיש בפרי)  אבל כייון שפירות זה מזון מאד חשוב לדעתי להמנע לגמרי מפירות זה יותר נזק מתועלת, ולכן אם רופא כזה היה אומר לי "אל תאכל פירות" היתי הולך לרופא אחר.
בכל מקרה בפלפל יש מעט מאד פחממות יחסית ולכן אין שום בעיה לאכול פלפל כמה שרוצים.
לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
16/11/2017 | 22:51
3
10
טוב של השבוע:
הפחות טוב:

גאוות השבוע שלי:

שיר שאהבתי השבוע:

מאכל בריא שאהבתי במיוחד:

ספר שקראתי השבוע:

בילוי השבוע:

התחדשויות השבוע:

משהו שהצחיק אותי השבוע:

תמונה/ משפט/ סיפור וכדומה שהעניק לי השראה ומוטיבציה בשבוע זה- לאורח חיים בריא ומאושר/ להצלחה בחיי

לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
16/11/2017 | 23:06
8
טוב היה כייף לצאת שגרה
עשה: חברים טובים להפגש טיול לא כאבה לי הרגל
מאכל: ביצה בלחם
בילוי: הטיול במיוחד "מוזיאון אבירים"
סופ"ש לא מיוחד

לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
17/11/2017 | 02:38
8
השבוע סוף כל סוף ירדתי במשקל ואוכל פחות.
אני למד כרגיל הומני בשבת וראלי ביום חול ושפות
קורא ספר קריאה באנגלית קלה
מבלב בחוגים לציור וכתיבה  במועדון וחוג חדש לציור במוזאון.
פעילות גופנית הליכה והתעמלות
רואה סרט אנימציה לילדים בסוף שבוע
ופעם בחודש סרט למבוגרים במועדון
בבית מנגן בחליל מתאמן בציור דיוקן וקומיקס
לצפיה ב-'אמנם תכף יום ראשון ..'
אמנם תכף יום ראשון ..
19/11/2017 | 03:48
9
גאוות השבוע שלי: הציעו לי קידום בעבודה. סרבתי (אין לי כוח לעבוד קשה וזה לא שווה את הכסף)

שיר שאהבתי השבוע:
אין שיר ספציפי, בעיקר מוזיקת פופ לועזית

מאכל בריא שאהבתי במיוחד:
אבוקדו, תה ירוק

עכשיו - 50 דקות על הליכון. לא הכי נהנתי אבל יותר יוצא בתחושת סיפוק.
סרט: רווקים לשבוע
ספר שקראתי השבוע:
בוחרים להרגיש טוב וספרון דתי קראתי מעט נקרא 'תחייך לעולם'
בילוי השבוע:
הבילויים התפקששו. ידידה מהעבודה הציעה לי לצאת איתה הערב וסרבתי כי הבר שהיא יוצאת אליו מדכא אותי. קבעתי להפגש עם מישהי אחרת בחמישי וזה בוטל כי לא יכלה.
התחדשויות השבוע:
תרחיץ פילינג עם חומצה הילארונית - ניוטרוג'ינה, קרם ידיים עם הגנה מהשמש - ניוטרוג'נה, חמאת גוף H&B, שפתון לחות לגבר לובלו, אוזניות LG ועוד..
משהו שהצחיק אותי השבוע:
ידידה מהעבודה צחקה על זה שהמנהל הכללי עושה קיצי קיצי בלילה למנהלת שלנו ... זה פשוט הצחיק אותי שצחקתי בצחוק החולני שלי ולקוחות גם צחקו מהצחוק החולני שלי.
כמו שכתבתי - בוטל. לסופ"ש הקרוב כנראה מפגש קבוצתי של פעילות חברתית שמישהי פרטית עושה כנראה בבית קפה.
קניתי תרד ופטרוזיליה. עשיתי 50 דקות הליכה. החלפתי 3 פעמים השבוע במקום ג'אנק פוד בסלט בהפסקה.
ידידה שלי שמשוחחת איתי מפיגה לי את הבדידות, מרגיעה אותי, משמחת אותי. לא יודע מה הייתי עושה בלעדיה.
אולי זה שלקוחות מתייחסים קצת פחות יפה אליי גרם לי קצת לרצות להראות יותר טוב בכל מיני דרכים כדי שהכבוד שנתנו לי יחזור. ברור לי שזה כמעט בטוח היחס השונה בגלל שינוי פיזי שלי.
לצפיה ב-'יום טוב לשבת'
יום טוב לשבת
18/11/2017 | 10:04
1
2
לצפיה ב-'יום טוב'
יום טוב
18/11/2017 | 10:07
7
לא השתוללתי ארוחת ערב גאה בעצמי
היום כרגיל מנוחה
טלוויזה
לראות את הסדרה שאהבתי
לראות כדורסל ....
המשך שבת שלום
לצפיה ב-'צהרים טובים ליום שישי'
צהרים טובים ליום שישי
17/11/2017 | 13:54
2
4
לצפיה ב-'צהרים טובים'
צהרים טובים
17/11/2017 | 13:57
11
הבוקר התחיל בלימוד שפות וראלי- מתמטיקה ופיזיקה
אחר כך כבר הומני- מישנה ותנך.
וגם ניגנתי בחליל
והלכתי ברגל

שבת שלום
לצפיה ב-'היום טוב'
היום טוב
17/11/2017 | 15:03
11
היום הרבה מחשבות לא יום טוב
השלמה לדבר חברים על טיול
עייפים...
כרגיל לא מיוחד בעיקר מאפיה וסידורים שונים.
מתחילים להרגיש עייפות טיול...
וסופ"ש הזה ברור שיהיה למנוחה אחרי טיול אין מה לחפש משהו מעבר ...
ובערב אוכלים רביולי
שבת שלום...

לצפיה ב-'מה נבשל לסופ"ש?'
מה נבשל לסופ"ש?
17/11/2017 | 09:18
2
5
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
17/11/2017 | 09:41
9
קציצות אפונה תפוחי אדמה
סלטים
ערב שישי:
רביולי פטריות

לצפיה ב-'אני בישלתי היום'
אני בישלתי היום
17/11/2017 | 13:54
8
עדשים שחורות ואורז עם כוסמת
אותם אני אוכל בארוחת צהורים עם שמן זית ופלפל וחלב סויה
לצפיה ב-'ציור לשבת'
ציור לשבת
17/11/2017 | 01:38
7

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה