לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1353213,532 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
12/12/2017 | 06:19
1
4
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
12/12/2017 | 06:20
40
סמואה ג'ו נמצא בזירה וטוען שהוא לא מתרשם מהשילד. הוא שבר לסת' רולינס את הברך כשהוא הגיע ל-RAW, קורא לדין אמברוז ג'וק ואומר שרומן ריינס לא אתגר בשבילו. אמנם יש לו קרב מול אמברוז אבל הוא רוצה לגמור דברים עם ריינס. אמברולינס צופים בזה מאחורי הקלעים ורולינס אומר לאמברוז להביא את ריינס. ג'ו אומר שריינס הוא שום דבר בלי השילד. ריינס יוצא החוצה ומתחיל להתקוטט עם ג'ו עד ששיימוס וסזארו תוקפים אותו. אמברולינס יוצאים לעזור אבל ג'ו והבאר מצליחים להתגבר עליהם.
 
פייג' ומנדי רוז (ע' סוניה דוויל) ניצחו את ביילי ומיקי ג'יימס (ע' סשה בנקס) אחרי שפייג' בעטה למיקי בראש ורוז הצמידה.
 
בריי ווייאט יורד על מאט הארדי, שלפתע מופיע על המסך ואומר שהוא עומד לחנך את בריי. הוא אומר שהוא מוכן למחוק אותו.
 
אנזו אמורה מגלה לדרו גולאק שבגלל המעצר של ריץ' סוואן, יהיה קרב חדש שבו המנצח ילחם מול גולאק על הזכות להילחם מול אנזו.
 
פין באלור ניצח את קורטיס אקסל (ע' בו דאלאס) עם קו דה גרה.
 
קיין אומר שאולי יש לו הרבה במשותף עם ברון סטרומן, אבל רק הוא יצליח לצאת משם ולהילחם מול ברוק לסנר בראמבל.
 
סת' רולינס ניצח את שיימוס עם ברכיה.
 
דין אמברוז התראיין נגד סמואה ג'ו.
 
המנצח פוגש את דרו גולאק: סדריק אלכסנדר ניצח את מוסטפה עלי, טוני ניס ואריה דאבורי אחרי ברכיות לדאבורי.
 
דרו גולאק אמר לאנזו שהוא ינצח את סדריק בשבוע הבא ויהיה אלוף משקל קל, עד שאנזו מזכיר שהוא עובד בשבילו ויורד על המצגות שלו. נייה ג'קס מגיעה ואומרת לאנזו שהם צריכים לדבר מתישהו.
 
אליפות ביניבשתית: רומן ריינס ניצח את סזארו אחרי ספיר.
 
ברון סטרומן מזהיר את קיין.
 
אלישיה פוקס אמורה להילחם מול אסוקה, אבל לא יוצאת. אבסולושן יוצאות ואומרות שהן תקפו אותה. פייג' אומרת שאפילו אסוקה לא יכולה לעצור אותה וכדאי שתזוז לה מהדרך. הן מקיפות את הזירה ומצליחות לתקוף אותה. לבסוף סשה בנקס, ביילי, נייה ג'קס, מיקי ג'יימס, אלכסה בליס, דיינה ברוק ואלישה פוקס יוצאות לתקוף את אבסולושן.
 
ג'ייסון ג'ורדן מתנצל בפני קורט אנגל על השבוע שעבר. אנגל אומר שהוא לא חושב שג'ורדן מוכן לקרב מול ג'ו.
 
סמואה ג'ו ניצח את דין אמברוז אחרי קוקינה קלאץ'. לקראת הסוף, ג'ורדן הסיח את דעתו של השופט ועלה לאמברוז בקרב.
 
דיינה ברוק התקבלה לטייטוס וורלדווייד. הקלאב ירדו על טייטוס ואז ברון סטרומן הבריח את כולם.
 
ברוק לסנר חוזר בשבוע הבא.
 
המנצח נלחם מול ברוק לסנר בראמבל: ברון סטרומן וקיין נלחמו ללא תוצאה כי שניהם התקוטטו בחוץ ונספרו. לאחר מכן סטרומן וקיין תקפו אחד את השני עם מדרגות. לאחר מכן קיין תקף את סטרומן ברגל עם כיסא. לבסוף סטרומן הצליח להתגבר עם קיין ולתת לו פאוורסלאם דרך שולחן.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לחגורות אליפות'
שאלה בנוגע לחגורות אליפות
08/12/2017 | 22:28
2
163
הפסקתי לראות wwe ב2006. לאחרונה הצצתי בפורום ואני לא מבין משהו.
מה זה האליפות האוניברסלית? היא נחשבת יותר גבוהה בהיררכיה מאליפות הwwe? זו האליפות של רו?
 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
10/12/2017 | 09:39
1
118
האליפות האוניברסלית שוות ערך לאליפות ה WWE 
פשוט רצו שתהיה חגורת אליפות עולם גם ל RAW בגלל הפיצול
לצפיה ב-'הרחבה'
הרחבה
10/12/2017 | 17:10
97
עם הפיצול של הבראנדים מחדש היה קרב משולש על אליפות ה-WWE. זכה בקרב הזה (ושמר על תוארו) דין אמברוז שהיה שייך לסמאקדאון. כמובן שברו לא יכלו להישאר ללא אליפות ראשית, אז יצרו אליפות אוניברסלית ששייכת לרו עם רקע אדום. כדי ליצור הפרדה נוספת אז נוצרו אליפות נשים של סמאקדאון, אליפות זוגות של סמאקדאון, כנ"ל לגבי ראו (זנחו את אליפות הדיוות המעפנה שהיתה) וךרוב משאירים אליפות משנית בכל בראנד. זה החל עם ביניבשתית שהיתה בסמאקדאון ועברה לראו ואליפות ארה"ב שהיתה בראו ועברה לסמאקדאון.
 
בקיצור לאליפות WWE יש פרסטיז' של הסטוריה, לאליפות האוניברסלית יש פרסטיז' של ברוק לסנר.
לצפיה ב-'המיין איבנט 80- כריס ג'ריקו מול הרוק מהרויאל ראמבל'
המיין איבנט 80- כריס ג'ריקו מול הרוק מהרויאל ראמבל
06/12/2017 | 11:23
10
102
אלופים לא אמינים. כמה כאלה היו לנו כבר? אלופים על גבי אלופים שלא הבנת מה הקטע שנתנו להם את התואר. וחלקם היו דווקא מתאבקים טובים, פשוט לא יכולת להאמין שנתנו להם כזה בוקינג גרוע. בדרך כלל המתאבקים האלה נקברים די מהר אחרי ההפסד של התואר.
 
אז לפעמים יש נקודת אור קטנה שבה אתה חושב שהם קיבלו בוקינג טוב וזה ישנה את הכול. איזה ניצחון טוב על איזה מתאבק מבוסס, איזה קרב טוב כל כך ופיוד די סביר שאתה יכול לחשוב שמגיע להם ושזה בכל זאת עומד להיות משהו טוב.
 
ככה בדיוק קרה כשכריס ג'ריקו פגש את הרוק ברויאל ראמבל 2002, בהגנה הראשונה שלו על התואר הבלתי מעורער.

תיהנו.
לצפיה ב-'השחקנים הראשיים'
השחקנים הראשיים
06/12/2017 | 11:24
2
40
לצפיה ב-'כריס ג'ריקו'
כריס ג'ריקו
06/12/2017 | 11:25
94
כריס ג'ריקו
 
שם אמיתי: כריסטופר ארווין
גובה: 1.82 מטר
משקל: 102 ק"ג
תאריך לידה: 9 בנובמבר 1970
מקום לידה: מנהסט, ניו יורק
כינויים: ליונהארט, Y2J
אומן ע"י סטו הארט
פינישר: ליונסולט, וולס אוף ג`ריקו.
 
כריס ג'ריקו נולד במנהסט, ניו יורק, וגדל בווינאפג, מנטובה, קנדה.
ג'ריקו הוא בנו של כוכב ההוקי לשעבר מליגת ה-NHL , טד ארווין (קבוצות בהם שיחק: ריינג`רס, קינגס, בלוז).
 
לאחר שסיים את לימודיו במכללה, ג'ריקו היה אחראי על ציוד זירה של היזם בוב הולידיי. בגיל 19 הוא נכנס לבית הספר להיאבקות של האחים הארט והתאמן בצינוק של סטו הארט. חודשיים אחרי, הוא היה מוכן כבר להופיע בארגונים עצמאיים. הוא ערך את הבכורה שלו באוקטובר 1990. הוא לקח את השם "ג'ריקו" מהמושג התנ"כי – החומות של יריחו.
 
ג'ריקו עבד בשביל טוני קונדלו ופעל בצפון מנטובה, משם יצאו הכוכבים לעתיד אדג`, כריסטיאן וריינו. הוא גם התאבק בארגונים של CNWA ו-RMW.
 
בחורף 1992 ג'ריקו נסע למקסיקו, שם התאבק בארגונים קטנים כמו EMLL. ב-EMLL,  ג`ריקו התאבק נגד סילבר קינג, נגרו קאסאס ואולטימו דרגון בדרך לכהונה בת 11 חודשים כאלוף במשקל בינוני של ה-NWA, שהתחילה בדצמבר 1993. יכולות ההיאבקות שלו לקחו אותו ליפן ב-1994, שם התחרה בארגון WAR והתמודד מול דה גדו ומול אולטימו דרגון, לו הוא יפסיד את אליפות הג`וניור-משקל כבד הבינלאומית של WAR.
 
1994  גם סימלה את האיחוד של ג'`ריקו עם שותפו מה-RMW, לאנס סטורם, בארגונו של ג`ים קורנט, SMW. ב-1995, ג'ריקו התחיל להתחרות באזור פילדלפיה של ה-ECW וזכה באליפות הטלוויזיה של האירגון ביוני 1996.
 
ג'ריקו פגש במנהל WCW, אריק בישוף, בוורלד פיס פסטיבל של אנטוניו אינוקי. בישוף נתן לג'ריקו ולכריס בנואה (שגם היה שם) הצעות להצטרף לארגונו, ועודד את הצטרפותם. ג'ריקו הגיע ל-WCW באוגוסט 1996. בהופעת הבכורה שלו, ג'ריקו ניצח את ג`רי לין.

כשהוא מתחרה במחלקת הקרוזרווייט של ה-WCW, ג'ריקו זכה מספר פעמים באליפות המחלקה בין יוני 1997 לאוגוסט 1998, כשהוא מנצח מתאבקים כמו סיקס (שון וולטמן), אלכס רייט וריי מיסטריו ג`וניור.
 
למרות הכל, הקריירה שלו ב-WCW לא התקדמה עד שהוא הפך להיל. הדמות החדשה ויכולת המיקרופון שלו, בנוסף לזה שהיה ידוע עד כמה הוא טוב בזירה, הפכו את ג'ריקו לאחד הכוכבים הפופולריים ב-WCW, לפעמים לתדהמתו של בישוף.
 
ג'ריקו פתח בפיוד עם דין מלנקו, בוקר טי (על אליפות הטלוויזיה, בה זכה מאחיו של בוקר, סטיבי ריי), וגולדברג. בפועל מה שקרה היה שג'ריקו ניסה לפתוח בפיוד עם גולדברג, עם מספר פרומואים עליו, אבל קרב ביניהם מעולם לא יצא לפועל.
 
כשהוא מאוכזב מההזדמנויות המועטות שלו ב-WCW ג'ריקו עזב את הארגון לטובת ה-WWF בסוף יוני 1999, וערך הופעת בכורה באוגוסט 1999.
 
הבכורה של ג'ריקו הגיעה באמצע פרומו של דה רוק, שכבר "ייסדה" את הפה-הגדול של ג'ריקו.
 
בסוף 1999 ג'ריקו מצא את עצמו רודף אחרי התואר הביניבשתי, אבל גם נקלע למצב מוזר כשהוא נאלץ להיאבק באישה, צ`יינה, כדי להשיג את החגורה. מה שהיה יותר מוזר, זה מה שנגמר בינו לבין צ`יינה, כשהם מגנים על התואר ביחד בעקבות ויכוח של השניים על תוצאת קרב אליפות בדצמבר 1999. לבסוף, ג'ריקו וצ`יינה נכנסו שניהם כאלופים ביניבשתיים לרויאל ראמבל 2000, שם ג'ריקו ניצח אותה ואת הארדקור הולי בקרב משולש, והפך לאלוף הביניבשתי הבלתי-מעורער.
 
באפריל 2000, חודש אחרי שזכה באליפות אירופה מקורט אנגל ברסלמניה בקרב משולש בו היה מעורב גם כריס בנואה, נראה היה שג'ריקו ניצח את טריפל אייץ' כדי לזכות באליפות העולם, אבל ההחלטה של השופט נגד טריפל אייץ' במהרה נהפכה מכיוון שסטפני מקמהן איימה לפטר את אותו השופט.
 
ג'ריקו לאחר מכן התחיל להציק לסטפני בשל כך, עם הטרדות ולכלוכים. הפיוד הסתיים בקרב לאסט מן סטנדינג מול טריפל אייץ' ביולי 2000, בו הפסיד ג'ריקו ממש בקושי. ג'ריקו חזר לאחר מכן למידקארד ולתואר הביניבשתי.
 
עם תחילת האינבייז'ן, ג'ריקו חזר לפיוד עם סטפני מקמהן והחל לקבל קידום למיין איבנט. סטפני שלחה אליו בין היתר את ריינו, אותו ג'ריקו ניצח בסאמרסלאם 2001. במהלך היריבות ביניהם התחיל ג'ריקו לשתף פעולה עם הרוק, והשניים היו מעורבים בכמה מהפרומואים המצחיקים ביותר בתולדות הארגון. הזכור ביותר היה זה שבו ג'ריקו ורוק החלו לרדת על סטפני, ריינו ובוקר טי: www.dailymotion.com/video/x42kabn
 
אולם היריבות בין השניים החלה להתפוצץ לקראת הסתיו, כשג'ריקו זכה בתואר ה-WCW מהרוק. לאחר שהוא הפסיד לו את התואר שוב, הפך ג'ריקו להיל באופן רשמי.
 
ב-9 בדצמבר 2001, ב-PPV של ונג`נס, זכה ג'ריקו לראשונה באליפות העולם.  תחילה הוא ניצח את דה רוק כדי לזכות באליפות ה-WCW. ואז, במיין איבנט, ניצח את סטיב אוסטין כדי לזכות באליפות העולם של ה-WWF ולאחד את החגורות. כריס ג'ריקו הפך לאלוף הבלתי-מעורער הראשון.
לצפיה ב-'הרוק'
הרוק
06/12/2017 | 11:26
66
הרוק
 
שם אמיתי: דוויין ג'ונסון
תאריך לידה: 2.5.1972
מקום לידה: מיאמי, פלורידה
גובה: 1.95 מטרים
משקל: 124 ק"ג
מהלכים ידועים: פיפלז אלבו, רוק בוטום
 
הרוק הוא האדם המחשמל ביותר בהיסטוריה של הספורט הבידורי.
 
הראיונות שלו היו הטובים בביזנס עוד לפני שהקרבות שלו השלימו את הפער בכל מה שקשור לאיכות. הרסלינג נמצא בדמו של הרוק. סבו היה פיטר " High Chief" מאיביה ואביו הוא רוקי ג'ונסון. הרוק התחיל את הקריירה שלו בתור שחקן פוטבול עבור קבוצת מיאמי, אך הוא מעולם לא הצליח להפוך לכוכב אמיתי בספורט הזה. לאחר ששיחק בליגות פוטבול אחרות, הרוק החליט לתת צ'אנס לרסלינג המקצועני. הוא אומן ע"י אביו והצטרף ל-WWF  למרות שהיה עדיין פרפורמר מאד לא מלוטש ולא מנוסה.
 
הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בשנת 1996 בתור רוקי מאיביה. ה-WWF החליטו לתת לו פוש מיד כשהגיע. זו הייתה טעות די גדולה והקהל החל לשנוא את רוקי מאיביה משום שהיה פייס נחמד מדי שתמיד חייך בצורה מעצבנת. הקרבות שלו היו מלווים בקריאות "רוקי סאקס" בלתי פוסקות והופעת הבכורה שלו ברסלמניה מול הסולטן הייתה פשוט אסון. ה-WWF ניצלו את המצב והפכו את רוקי להיל.
 
הוא הצטרף לניישן אוף דומיניישן ונכנס לפיוד עם מתאבק חדש נוסף בשם סטיב אוסטין.
 
הדמות החדשה והשחצנית של הרוק קיבלה חיזוק ע"י הרמת הגבה המפורסמת שלו וע"י מספר משפטי מפתח שהוא אימץ לעצמו.
 
הרוק נכנס לפיוד עם די-אקס שהוביל לפיוד עם טריפל אייץ'. לאחר שהרוק הצליח להיפטר מהאנטר, הוא הפך לאחד מהשמות הגדולים ב-WWF. הוא חזר להיות שוב היל והצטרף ל-"corporation" של וינס מקמהן. הוא זכה בתואר אלוף ה-WWF ונכנס לפיוד עם מנקיינד שעזר לקבע את מעמדו בפסגה.
הוא המשיך להיות היל עד שהפסיד את התואר לאוסטין ברסלמניה 15. הפייס טרן של הרוק הפך אותו לשם הכי גדול בביזנס ולפייס המוביל של הארגון. הוא המשיך לזכות בתארי אליפות עולם ואף נכנס שוב לפיוד עם טריפל אייץ'. רוקי לקח מעט חופש כדי לככב בסרטים והשתתף בסרט "המומיה 2". כשהוא חזר לארגון הרייטינג עלה והוא נכנס לפיוד מחודש עם סטיב אוסטין שהפך למיין איבנט של רסלמניה 17.
 
לאחר רסלמניה 17 לקח הרוק חופשה על מנת לצלם את הסרט "מלך העקרבים". הוא חזר ישירות כדי להוביל את ה-WWF במהלך האינבייז'ן, במהלכה זכה גם בתואר WCW פעמיים. בוונג'נס 2001 הפסיד רוק את התואר לג'ריקו.
לצפיה ב-'האווירה'
האווירה
06/12/2017 | 11:27
60
העידן שאחרי WCW נחשב לתקופה דיי מוזרה. WWF חיסלו את היריב הכי גדול שלהם ואז הצליחו איכשהו להרוס את האנגל הכי גדול בכל הזמנים. האנגל של הפרישה בהחלט יכול להיחשב בתור הכישלון הגדול ביותר בכל הזמנים ולו רק בגלל מה שהיה ניתן להוציא ממנו.
 
וינס מקמהן שחרר מעט את האחיזה מהעסק ואיפשר לפול היימן וסטפני מקמהן לשלוט יותר בבוקינג של המופעים. עליית הרייטינג הצפויה בעקבות רכישת WCW מעולם לא הגיעה. WWF ניסו הכל כדי לחזור לימי התהילה שהיו בסה"כ שנה- שנתיים לפני כן. חזרתו של הרוק עזרה. גם חזרתו של טריפל אייץ' מפציעה לא קלה תרמה די הרבה. הצירוף של ריק פלייר היווה תוספת כוח זמנית, אבל אף אחד מהדברים הללו לא נתן מענה בתור פתרון ארוך טווח.
לצפיה ב-'הפיוד'
הפיוד
06/12/2017 | 11:28
59
הפיוד בין רוק וג'ריקו התחיל שלושה חודשים קודם לכן. במהלך קרב זוגות מול רוב ואן דאם ושיין מקמהן, ג'ריקו המדמם הכה את רוק בטעות עם כיסא ועלה להם בקרב. הדבר גרם לקטטה ביניהם. הרוק התחיל לרדת על ג'ריקו שמעולם לא זכה ב"תואר הגדול". ג'ריקו הוכיח אחרת כשהוא ניצח את רוק וזכה בתואר WCW, אליפות העולם הראשונה שלו. מכאן נראה שהשניים השלימו והם אף זכו בתארי הזוגות למחרת היום.
 
אבל לאחר ההפסד של התארים, הרוק ניצח את ג'ריקו שוב על תואר WCW, מה שהוביל להיל טרן של ג'ריקו ולהתקפה על רוק. השניים נאלצו לשתף פעולה זמנית כדי להציל את הארגון מפני WCW, אולם לאחר הדחתו של ג'ריקו בקרב האחרון בין WCW ל-WWF, הוא תקף את רוק וכמעט עלה לו בקרב.
 
בדצמבר, לאחר שריק פלייר כמעט קבע שאלוף WCW רוק יפגוש את אלוף WWF סטיב אוסטין בקרב שיאחד את התארים סופסוף, החליט וינס מקמהן להפוך את העניין לטורניר, בו אוסטין יגן על התואר מול אנגל ורוק מול ג'ריקו, כשהמנצחים נפגשים. ג'ריקו הדהים את העולם, ניצח את רוק ולאחר מכן גם את אוסטין, וזכה בתואר הבלתי מעורער. הכהונה של ג'ריקו לא הייתה טובה ממש עד לאותה עת. הוא היה צריך עזרה מבוקר טי כדי לנצח את אוסטין. רוב ואן דאם הצמיד אותו כמה פעמים, והוא היה זקוק לווינס כדי לנצח אותו. אפילו בסוף השנה, הוא ניצח רק בקושי את רוק ואנגל בקרב משולש. בקיצור, ג'ריקו יצא כאלוף שמנצח רק בפוקסים.
 
ב-3 בינואר, 2002, רוק הצליח להשיג קרב על התואר בראמבל לאחר שניצח את בוקר טי. הרוק גרם לג'ריקו להיכנע בקרב זוגות כעבור שבוע. שישה ימים לפני הראמבל, ג'ריקו בכלל לא שינה ונלחם בקרב שלשות במידקארד.
 
העניינים הגיעו לרתיחה בסמאקדאון האחרון לפני הראמבל. הרוק הסתובב ודיבר עם סטיב אוסטין, קורט אנגל, טריפל אייץ' ואנדרטייקר - ארבעת הפייבוריטים לזכייה בראמבל - והציע לכולם לנצח בראמבל כדי לקבל מולו קרב. הדבר הוביל למלחמת מיקרופונים מול ג'ריקו, בו טען רוק שהוא יותר טוב מג'ריקו וינצח אותו בבירור. ג'ריקו התעצבן וצעק שהוא לא בדיחה, ושעדיף לרוק לא לזלזל בו. רוק אמר שהוא לא מזלזל, אבל הספירה לאחור לכהונה של ג'ריקו התחילה.
לצפיה ב-'הקרב'
הקרב
06/12/2017 | 11:29
65
 
המוזיקה של הרוק מתנגנת והקהל שואג. הרוק יוצא החוצה לתשואות. הוא נעמד על הטורנבאקל ומרים את ידו. הוא נכנס לזירה ומרים את ידו על הטורנבאקל. JR מזכיר שבפעם האחרונה שמישהו זכה בתואר בראמבל, זה היה הרוק ממיק פולי.
 
הספירה לאחור מתחילה והקהל מגיב בבוזים. הזיקוקים מתפוצצים וג'ריקו מופיע על הרמפה. ג'ריקו מתגרה בקהל כשהוא הולך לזירה. JR אומר שג'ריקו הוא האנדרדוג בקרב. לולר אומר שג'ריקו לא מקבל כבוד ו-JR מזכיר שג'ריקו בלתי מנוצח בראמבל.
 
ארל האבנר מרים את החגורות. ג'ריקו ורוק מתעמתים כשהקהל מעודד את רוק. ג'ריקו מלגלג על רוק שנושם עמוק. הרוק מדבר, הפעמון מצלצל וג'ריקו עוצר אותו. הוא מסמן לרוק JUST BRING IT, ורוק מפיל אותו לרצפה במכה! הוא נותן לו עוד מכה ומבצע אייריש וויפ. רוק מוריד את ג'ריקו במרפק. הוא תופס את ג'ריקו ומבצע סמואן דרופ! 1... 2... ג'ריקו יוצא! הרוק מבצע אייריש וויפ וג'ריקו יוצא מהזירה. רוק יוצא אחריו ורודף אחריו! ג'ריקו נכנס לזירה ורץ, רוק רץ ונותן לו ספיר! הוא מרביץ לו! הקהל באטרף. רוק מרביץ לג'ריקו. הוא מבצע אייריש וויפ וג'ריקו בועט בו. ג'ריקו מתחמק מקלוזליין ומבצע פורארם שיבר! הוא מרביץ לרוק. ג'ריקו מרביץ לרוק בפינה. הוא מבצע אייריש וויפ ונותן לו קלוזליין! הוא נותן לו סטירה ומקלל אותו. ג'ריקו מרביץ לרוק. הוא מבצע אייריש וויפ ורץ, רוק זז וג'ריקו פוגע בעמוד! רוק מרביץ לו ומבצע אייריש וויפ. ג'ריקו הופך את זה ורוק מטיח את הפרצוף של ג'ריקו במזרן! רוק רץ וג'ריקו מבצע הוטשוט על החבל! ג'ריקו דורך על רוק. הוא בועט לו בבטן. לאחר מכן הוא שם את רוק בפינה ובועט בו. הוא מרביץ לו ונותן לו צ'ופ. ג'ריקו נותן עוד אחת ויורד על רוק. הקהל צועק "ג'ריקו סאקס!". רוק מתחמק מצ'ופ ומכה את ג'ריקו. ג'ריקו הופך אייריש וויפ ורץ, רוק נותן לו מרפק. רוק רץ וג'ריקו מבצע ספינינג היל קיק! 1... 2... רוק יוצא! ג'ריקו מרים את רוק ומבצע סופלקס! הוא שם את הרגל על רוק. 1... 2... רוק יוצא. ג'ריקו מוריד את כיסוי הטורנבאקל בפינה כשארל בודק את רוק. הוא זורק אותו ורוק מרביץ לו! הוא מבצע אייריש וויפ וג'ריקו מתחמק מקלוזליין. ג'ריקו מפיל אותו מהרגליים, וולס אוף ג'ריקו... רוק מפיל אותו! ג'ריקו רץ ומפיל את רוק עם מרפק!
 
ג'ריקו מבצע בייסבול סלייד על רוק. הוא מתחיל להרביץ לו על המזרן. הקהל מעודד את רוק. ג'ריקו עולה על הטורנבאקל. הוא מסמן לחגורה... מיסל דרופקיק! 1... 2... רוק יוצא! ג'ריקו נועל סליפר. הרוק נאבק. ג'ריקו לוחץ על רוק שמתחיל להיחלש. רוק מעולף וג'ריקו מבקש מארל לשאול אותו. ארל מרים לרוק את היד והיא נופלת פעם ראשונה. הוא מרים אותה פעם שנייה והיא שוב נופלת. הוא מרים אותה בפעם השלישית ורוק נלחם! רוק קם ומתחיל לשבור את האחיזה. הוא מרביץ לג'ריקו! הוא נותן לו מכה! רוק רץ וג'ריקו מוריד אותו במרפק. ג'ריקו מטפס על הטורנבאקל. רוק רץ לחבלים וג'ריקו נופל על הטורנבאקל! רוק מרביץ לג'ריקו על החבל כמה פעמים. הוא מבצע צ'ופים. הרוק מטפס על החבלים ואוחז בג'ריקו… סופרפלקס! ארל סופר כי שניהם מעולפים. 1... 2... ג'ריקו נאנק מכאבים. 3... 4... הם מתחילים לזוז. 5... 6... השניים מתחילים לקום. ג'ריקו הוא הראשון לקום בעזרת החבלים ורוק אחריו. רוק חוסם מכה ומרביץ לג'ריקו! ושוב! הוא מתחיל להרביץ לג'ריקו. הוא מבצע אייריש וויפ, ג'ריקו בועט לו בבטן ומבצע אייריש וויפ. רוק הופך את זה ומבצע בלי טו בלי סופלקס! 1... 2... ג'ריקו יוצא! רוק מרביץ לג'ריקו ומבצע אייריש וויפ. ג'ריקו הופך את זה ומבצע בולדוג! ג'ריקו רץ... ליונסולט! ג'ריקו יורד על רוק ומלגלג עליו. הוא רץ... עוד ליונסולט! הוא מצמיד. 1... 2... רוק יוצא! ג'ריקו בשוק. ג'ריקו צועק על ארל ודוחף אותו. ארל מזהיר אותו ודוחף בחזרה.
 
ג'ריקו עולה על החבל השני. רוק קם לאט... ג'ריקו קופץ ורוק מפיל אותו מהרגליים! שארפשוטר! ג'ריקו נאנק מכאבים ומנסה להגיע לחבלים. לאנס סטורם וכריסטיאן רצים החוצה! לאנס מסיח את דעתו של ארל. ג'ריקו נכנע. רוק רואה מה קורה ומוריד את סטורם במכה. הוא מסתובב, ומתכופף ממכת החגורה של כריסטיאן. רוק מרביץ לכריסטיאן ונותן לו קלוזליין החוצה! ג'ריקו רץ ומבצע רוק בוטום! ג'ריקו מצמיד. 1... 2... הרוק יוצא! כריסטיאן וסטורם מסולקים בידי ניק פטריק. ג'ריקו הופך את רוק ואז רץ. סנטון! ג'ריקו מסתכל על הקהל ולועג לרוק. הקהל מגיב בבוז כשג'ריקו מוריד מגן מרפק וזורק לקהל… שמחזיר לו. ג'ריקו רץ לחבלים ומבצע פיפלז אלבו... אבל רוק קופץ וזורק את ג'ריקו החוצה! הקהל משתגע. רוק יוצא החוצה. הוא מטיח את ג'ריקו במדרגות! רוק לפתע מוריד את הכיסוי משולחן השדרנים… האמריקנים. רוק מנסה להטיח את רוק בשולחן וג'ריקו חוסם את זה ומטיח את הראש שלו! סנייק אייז על השולחן הספרדי! ג'ריקו מוריד כיסוי גם הוא. ארל מזהיר את ג'ריקו. ג'ריקו מטיח את הראש של רוק בשולחן. הוא עולה עליו. ג'ריקו מנסה רוק בוטום... רוק נותן לו מרפק! הוא מחזיק בג'ריקו… רוק בוטום על השולחן השני! שני המתאבקים הרוסים על השולחן! הרוק קם לאט. הוא תופס את ג'ריקו וזורק אותו פנימה כשארל כבר סופר שש.
 
רוק מצמיד את ג'ריקו. 1... 2... ג'ריקו יוצא! הרוק קם לאט. הוא רואה את מגן המרפק של ג'ריקו וזורק אותו. הוא מחכה שג'ריקו יקום... רוק בוטום! ג'ריקו נותן לו מרפקים ויוצא מזה! ג'ריקו זורק את רוק ומוריד אותו מהרגליים! וולס אוף ג'ריקו! רוק שואג מכאבים ומנסה להגיע לחבלים. ג'ריקו ממשיך ללחוץ עליו. הרוק נעמד על הידיים שלו ונאנק מכאבים. הוא זוחל ושם יד על החבל! ארל מבקש מג'ריקו לשחרר את האחיזה. ג'ריקו גורר את רוק ומנסה עוד פעם... סמול פאקג'! 1... 2... ג'ריקו יוצא! ג'ריקו קם לאט ובועט לרוק בראש. הוא צועק על ארל. הוא מרים את  רוק ומרביץ לו. ג'ריקו מבצע אייריש וויפ... רוק מבצע פורארם שיבר, שג'ריקו מתכופף ממנו ופוגע בארל הבנר! ארל נפל. ג'ריקו לוקח את החגורה שכריסטיאן השאיר, הוא מרביץ איתה לרוק! ג'ריקו קורא לעוד שופט. הוא מנסה להצמיד, וניק פטריק רץ אל הזירה. 1... 2... רוק יוצא! ג'ריקו לא מאמין. הוא מתווכח עם פטריק. ג'ריקו לוקח את רוק... שבועט בו ומבצע DDT! רוק זוחל ומצמיד... אבל ניק פטריק מסרב לספור! רוק צועק על פטריק שיספור וניק מסרב. רוק קם... ומבצע עליו רוק בוטום! ג'ריקו רץ ורוק מבצע עליו ספיינבאסטר! הרוק מסתכל על הקהל ששואג. רוק מוריד מגן מרפק ומבצע את הפיפלז אלבו!  הוא מצמיד ואין מי שיספור! הרוק מבין את זה ומנסה להעיר את ארל. ג'ריקו זוחל אל רוק ומבצע לואו בלואו! רוק נאנק מכאבים, ג'ריקו מטיח אותו בטורנבאקל החשוף! רול אפ! הוא שם רגליים על החבלים וארל סופר! 1... 2... 3!
 
ג'ריקו מתגלגל החוצה ומרים את ידו. רוק נאנק מכאבים בזירה. ג'ריקו מרים את שתי החגורות וכמעט בוכה.
לצפיה ב-'מחשבות אישיות'
מחשבות אישיות
06/12/2017 | 11:31
70
קרב שמתחלק בעצם לשניים.
 
החצי הראשון של הקרב היה בסדר, אבל רק בסדר. שום דבר שלא ראינו מהשניים במלא קרבות קודמים שלהם.
 
מהרגע שג'ריקו מבצע ליונסולט, הקרב הופך למלחמה שבה השניים מנסים לעשות הכול כדי לנצח אחד את השני. ג'ריקו מנסה להעתיק את רוק ויוצא בול המתאבק השחצן שהוא, ורוק מנסה להילחם מולו ולפגוע בו כמה שצריך כדי להגשים את החלום בפעם השביעית.
 
אלא שהסיום עצמו קצת היה חמוץ. מילא שג'ריקו נזקק להתערבות כדי שלא יראו אותו נכנע, ניחא שהוא היה צריך את החגורה ואת ניק פטריק אחר כך. אבל עצם העובדה שהוא היה צריך גם לואו בלואו, גם טורנבאקל חשוף וגם רגליים על החבלים בשביל לנצח, הראו שהוא היה אלוף די חלש. הקרבות האחרים שלו הסתיימו באותה צורה, אבל לא היה להם את הקצב הטוב.

ציון הקרב: ¼
לצפיה ב-'לסיום'
לסיום
06/12/2017 | 11:32
68
הכהונה של ג'ריקו נמשכה עד לרסלמניה. היא נחשבה לכישלון יחסי, הקרבות של ג'ריקו מול אוסטין וטריפל אייץ', וגם הפיודים, לא התעלו לרמה גבוהה. ג'ריקו לא קיבל עוד כהונה עם תואר העולם עוד שבע שנים.
 
רוק כבר היה בדרך לפרוש, אבל עדיין זכה בתואר בפעם השביעית מאוחר יותר ואף היה מעורב בקרבות חשובים מול האלק הוגאן וברוק לסנר.
 
הפיוד של רוק וג'ריקו הוא אחד מהפיודים הכי טובים של ג'ריקו במיין איבנט. רוק יצא מגדרו כדי להוציא את ג'ריקו אובר, אבל כנראה שזה לא נועד להיות. למרות זאת, ג'ריקו יכול להגיד דבר אחד: אני האלוף הבלתי מעורער הראשון.
לצפיה ב-'רמז לשבוע הבא'
רמז לשבוע הבא
06/12/2017 | 11:33
84
תקפת את היריב הכי גדול שלי?! איזה מין כבוד זה?!
לצפיה ב-''
11/12/2017 | 08:28
19
האמת, אני יודע שהקרבות בין רוק לג'ריקו נחשבים קרבות טובים, אבל לא יודע, לי כצופה משהו לא התחבר שם בכימיה. כאילו על הנייר הכל הלך טוב, וכשרואים את הקרב ברור שזה קרב של 4 כוכבים פלוס, אבל אלו לא קרבות שמשאירים חותם או מרגשים יותר מדי בתכלס...
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
05/12/2017 | 06:27
3
31
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
05/12/2017 | 06:27
1
241
קורט אנגל יוצא החוצה ומקדם את הקרב על תארי הזוגות בין אמברולינס לשייזארו. הוא מדבר על הקרב על התואר הביניבשתי אבל ג'ייסון ג'ורדן יוצא ודורש קרב מול רומן. הוא אומר שהברך שלו בסדר. הוא אומר שהוא רק צריך הזדמנות מאבא. ריינס יוצא ואומר שהוא רוצה להילחם מול סמואה ג'ו, ושג'ורדן לא ירוץ לאבא. שינסה להשיג דברים. סמואה ג'ו יוצא ואומר שהוא מקבל את האתגר. הוא נותן לריינס חמש שניות להתחרט. ג'ורדן אומר שהוא לא תוקף מאחור. הוא מאתגר את ג'ו, ואז נותן לריינס בלי טו בלי סופלקס. ריינס קם ודורש קרב מול ג'ורדן עכשיו וקרב מול ג'ו אחר כך.
 
אליפות ביניבשתית: רומן ריינס ניצח את ג'ייסון ג'ורדן עם סופרמן פאנץ' וספיר. לאחר הקרב, ג'ו, שצפה מהבמה, אמר שריינס עשה החלטה גרועה. הוא ניסה לנעול עליו קוקינה קלאץ', אבל ג'ורדן נתן לו סופלקס. ג'ו עזב בכעס, וריינס זרק את ג'ורדן החוצה.
 
קורט אנגל מדבר עם סטפני מקמהן בטלפון. ג'ייסון ג'ורדן מגיע ודורש קרב חוזר שבוע הבא והלילה את ג'ו. אנגל אומר שהוא יחשוב על זה. ג'ו דוחף את ג'ורדן אל הקיר ומאיים על אנגל.
 
פייג' ניצחה את סשה בנקס עם ראם-פייג' לאחר שאבסולושן התקוטטו עם ביילי ומיקי ג'יימס. אלכסה בליס פרשנה. לאחר הקרב גם סשה חטפה.
 
אליאס בא אל קורט אנגל וביקש הזדמנות על התואר הביניבשתי, ושאנגל לא יפעל למען הבן הממזר שלו. אנגל אומר שהוא ימצא לאליאס יריב הולם.
 
יש וידיאו קידום לברון סטרומן ולקיין.
 
אנזו אמורה אומר לדרו גולאק, אריה דאבורי, טוני ניס ונועם דר לגמור את העבודה הלילה. נייה ג'קס עוברת ושואלת אותו "How you doin".
 
דרו גולאק ניצח את טוני ניס, מוסטפה עלי וסדריק אלכסנדר אחרי ברכיה לאלכסנדר. בשבוע הבא דרו יילחם מול ריץ' סוואן והמנצח יפגוש את אנזו אמורה על התואר. לאחר הקרב גולאק אמר שהדרך היחידה לדעת אם הוא יילחם מול אנזו תהיה בעזרת מצגת פאוורפוינט.
 
אליאס ניסה לתת קונצרט ללוס אנג'לס, אבל ברון סטרומן יצא ופשוט השמיד אותו. קיין הופיע על המסך ואמר שסטרומן הוא רק מפלצת בין האנשים. הוא צריך להיות מפלצת בין המפלצות. הוא מאתגר אותו לקרב בשבוע הבא שבו תצא רק מפלצת אחת.
 
השילד מדברים מאחורי הקלעים.
 
אסוקה ניצחה את אלישיה פוקס עם ארמבר. לאחר הקרב אבסולושן יצאו ותקפו את פוקס אחרי שאסוקה פשוט הלכה.
 
פין באלור ניצח את בו דאלאס (ע' קורטיס אקסל) אחרי קו דה גרה.
 
בריי ווייאט מופיע על המסך ושואל מי הוא מאט הארדי. מאט מופיע על המסך ואומר שהוא שוטט בחלל ובזמן. בריי אומר שמאט לא מכיר את המציאות. מאט אומר שהוא למד את גדולי הפילוסופים. ווייאט קורא לו משוגע, אבל מאט אומר שהוא התעורר. אין לו ברירה אלא למחוק את בריי ווייאט. הם מתחילים לצחוק צחוק מטורף והקהל התחיל לצעוק "Delete".
 
אליפות הזוגות: סת' רולינס ודין אמברוז ניצחו את שיימוס וסזארו בפסילה אחרי ששיימוס הרביץ לרולינס. קורט אנגל יצא והתחיל את הקרב מחדש ללא פסילות. זה לא שינה כי שיימוס הצליח לתת לאמברוז ברוג קיק ולהשתמש בסזארו להצמדה.
לצפיה ב-'דעות מפוזרות'
דעות מפוזרות
05/12/2017 | 11:10
216
דיליט!!!! היה כיף לשמוע את הפופים שווקן מאט קיבל מהקהל כל פעם שהופיע על המסך. פיוד טבעי נגד ווייאט ועצם זה שבפעם הראשונה ווייאט הוא השפוי יותר בפיוד כבר הופך את זה למעניין. הקרבות יהיו זוועה עד בינוני, אבל הפרומואים יהיו כיפים ומטורפים!
 
ג'ייסון ג'ורדן בתצוגה הכי טובה שלו, הן מבחינת המיק, הדמות וההאבקות. ריינס וג'ורדן עם כימיה טובה ביניהם. אחלה פרומו לפתוח את הפרק, אחלה קרב לפתוח את הפרק ואחלה אפטר-קרב. נהנתי מג'ייסון ג'ורדן הפרק – סוף סוף!
 
פייג' והאבסולושן לא מובנות לי. הן תוקפות את סשה, מיקי, ביילי ומנסות את מזלן נגד אסקה. למען השם – תתקפו את האלופה! אז תקפתן בבכורה מאחורי הקלעים ושבוע אחרי זה היא ברחה לכן, אז לכו שוב לתקוף מאחורי הקלעים! לפחות הריוטט סקוואד (עדיין מעצבן אותי הt השניה) הולכות ישר נגד האלופה. עם זאת – היה קרב טוב מאוד בין פייג' לסשה והוא קיבל מלא זמן. כל הכבוד להן.
 
דיוזיית המשקלקל קיבלה גם נתח יפה של זמן מסך, הפרומו לפני הקרב וקרב מרובע מעל 10 דקות שכולם זרחו בו (בעיקר עלי וסדריק) עם מנצח שרציתי שינצח (גאבאגולאק!). זה יהיה מעניין לראות מי ינצח שבוע הבא. סוואן זה הצפוי כדי שיהיה פייס נגד היל, אבל אני רואה מצב שבו אנזו עוזר לגולאק לנצח כדי שיהיה לו קל יותר בקרב האליפות. ואז הוא ידרוש מגולאק לשכב ויוצמד ללא קרב, אבל אז גולאק ידפוק פייס טרן וינצח את אנזו על התואר.
 
ואם כבר אנזו... אנזו וניה?!?! וואט דה פאק?!?!? אבל מודה – סיקרן אותי לראות מה יעשו.
 
אליאס/סטרומן/קיין היה סביר. יאללה, שיתנו לסטרומן לנצח את קיין כבר בצורה חד משמעית ונתקדם.
 
אסקה ניצחה את פוקס ביותר זמן ממה שהייתה אמורה. לא אומר לשחזר את הנצחון ב4 שניות כמו נגד דיינה, אבל כן לסיים את זה בפחות מדקה, נגיד. ושוב, אבסולושן באות והפעם אסקה בורחת. תקיפה הגיונית על פוקס, פרומו לא להיט של פייג'.
 
באלור חוזר לנצח, בקרב יחסית שקול לבו פאקינג דאלאס! עכשיו, אין לי בעיה שבאלור ינצח קרבות שקולים. אין לי בעיה שזה יהיה גם נגד דאלאס (מודה, מעדיף אותו מאשר אחיו). אבל הייתי שמח אם הפרשנים היו מזכירים שדאלאס גם היה אלוף NXT כמו באלור ואז לפחות הייתה סיבה לצופה הממוצע להאמין שדאלאס יכול להיות בקרב שקול מול באלור. ככה, באלור יצא מנצח נגד ג'ובר קומי.
 
מיין איבנט! לא חשבתי שיתנו לשילד את החגורות כבר עכשיו. ברגע שנגמר בפסילה, ידעתי שיתחילו מחדש את הקרב. לא ציפיתי להתערבות של ג'ו, למרות שזה הגיוני מבחינת הסיפור. אהבתי שהבר שוב ניצלו הסחת דעת של השילד כדי לגנוב נצחון, זה טוב לדמויות. כן, נקבל קרב 3 על 3 בין הבר-ג'ו לשילד ואין לי שום בעיה עם זה. מיין איבנט טוב, כמו שכבר התרגלנו לקבל מארבעת המשתתפים.
 
לסיכום – אחלה של פרק. ממש נהנתי. רק שימשיכו ככה. 
 
לצפיה ב-'דעות מראו '
דעות מראו
06/12/2017 | 08:54
179
סגמנט פתיחה - אהבתי את הסגמנת , ג'ורדן יוצא והוא כ"כ שנוא! ואוו .
משבוע לשבוע הוא הופך לדמות ההיל בכיין ובילתי נסבל וזה פשוט מצויין! היל טרן שלו יהיה מושלם בעיקר כשהוא יתחיל לסחוט מאבא'לה שלו קרבות אליפות ,למזלנו ג'ורדן וורקר לא רע אז זה יהיה בסדר. 
מצחיק שרומן קורא לג'ורדן "ילד" , ג'ורדן בן 29 ורומן בן 32, לפחות כשג'ו אומר את זה זה הגיוני.
 
קרב אליפות בין יבשתית- בס"כ קרב טוב מאוד בין שניהם , בהחלט יש כימיה שם. אהבתי שג'ורדן הציל אותו מג'ו ואז רומן זרק אותו מהזירה בגלל שג'ורדן תקף אותו מאחורי הגב לפני הקרב.
 
קרב 3 על 3 נשים- היה קרב בסדר , הבנות שעם פייג' חייבות להשתפר דחוף.
זה רק אני או שמאז שפייג' חזרה היא נראית יותר...אממ איך נגיד את זה..."פתוחה להצעות"? ...אוליי זה הליפסטיק האדום.
 
סגמנט קרוזרוויטס - אני לא יודע לאן הם חושבים ללכת עם ניה ג'קס ואנזו ..אני חשבתי שניה הילית מרשעת...אוקיי? נראה מה הם יעשו..
 
קרב מרובע קרוזרוויטס- עוד קרב מצויין של הקרוזרוויטס ,חשבתי שיתנו לאחד הפייסים לנצח אבל הם הולכים עם גולאק. אני דווקא מקווה שגולאק לא יקח מאנזו את האליפות , עם כל הכבוד לגולאק אני לא רואה בו שום דבר מיוחד כוורקר ,והגימיק שלו עובד טוב רק כשהוא ליד אנזו שהוא ההפך הגמור ממנו וזה מה שמצחיק. 
חוץ מזה שאם הם מתכננים להתחיל סטוריליין בין ניה לאנזו עדיף שהוא יהיה אלוף אחרת מה הטעם?.
 
סגמנט אליאס - אליאס פשוט אדיר , אני מחכה לסגמנטים שלו בכל ראו. הבנאדם עוד לא פותח את הפה וכבר מקבל היט של רומן ריינס! חחחחח, אני מחכה להיום שהגימיק שלו יהיה כ"כ מטופש ומצחיק שהקהל יהפוך אותו לפייס ויריעה לו כשהוא מנגן חחח (די כמו שהיה עם מיזדאו).
 
אסקה נגד פוקס - קרב סביר אבל ארוך מידי , אסקה הייתה צריכה לגמור אותה בדקה - דקה וחצי. 
אחרי הקרב אבסולושן יצאו ושוב לא תקפו את אסקה , אני לא יודע מה איתכם אבל זה מתחיל להיראות לי קצת חשוד....אולי בסוף יהיה סוורב ואסקה היא בעצם המאסטרמיינד מאחורי אבסולושן וריוט סקוואד?!.
 
באלור נגד דאלאס - FF לפחות פין לא הפסיד חחחח...
האמת שאני קצת מאוכזב שהמיזטראז' לא נשארו עם אליאס, כבר חשבתי שהם יהיו איתו עד שמיז יחזור ואז הם יעשו טרן על מיז כי הוא נטש אותם וימשיכו עם אליאס , מה שימשיך לקרב בין מיז לאלאיס על מי מקבל את המיזטראז' . חחח
 
סגמנט בריי וויאט - ווקן מאט הארדי!!! -סגמנט אדירר הקהל מת מצחוק כל פעם שמאט פתח את הפה . אני מניח שבחברה ממש כועסים על בריי כי הסגמנט הזה הוציא אותו לגמריי בדיחה. אני רק מקווה שיתחילו לקרוא לו ברוקן בקרוב...
 
מיין איבנט - עוד קרב מצויין , שתי קבוצות טובות מאוד , למרות שהפיוד הזה מתחיל להרגיש ארוך מידי . 
 
סיכום: ראו טוב מאוד סה"כ , שווה צפייה
 
 
 
 
 
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
06/12/2017 | 08:04
1
49
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
06/12/2017 | 08:04
161
קווין אוונס וסמי זיין פותחים את התכנית, והם אומרים שהם עוד שני מתאבקים עם בעיות מול משפחת מקמהן. אוונס אומר ששיין השתמש ברנדי אורטון כדי לעשות את העבודה המלוכלכת, אבל סמי הצליח לעזור לו. סמי מסביר שהוא מילא אחרי החוק. רנדי אורטון מגיע ומפיל את אוונס עם RKO. שיין מקמהן יוצא וקובע שבקלאש, סמי וקווין ילחמו מול אורטון ושותף. הלילה סמי ילחם מול אורטון. בניגוד לשבוע שעבר אוונס יוכל להיות בזירה, אבל יהיה אזוק לחבלים. לאחר מכן אוונס הלך לדבר עם בריאן.
 
רוסב ואידן אינגליש ניצחו את הניו דיי אחרי סופרקיק לקופי.
 
מוג'ו ראולי טוען שהוא זכה בבאטל רויאל על שם אנדרה רק כדי שריידר יוריד אותו, והוא החליט להיפטר ממנו.
 
בקלאש אוף דה צ'מפיונס, האוסוז יגנו על התארים מול הניו דיי, צ'אד גייבל ושלטון בנג'מין ורוסב ואידן אינגליש.
 
כרמלה, לאנה וטאמינה טוענות בפני בריאן שהן לא שמחות שנטליה מקבלת את הקרב מול שארלוט. בריאן מזכיר שלכרמלה יש מזוודה וכרמלה מסרבת לפדות אותה. רובי ריוט, ליב מורגן ושרה לוגן מגיעות. רובי מזכירה שהיא הצמידה את שארלוט. בריאן קובע שהקרב בין שארלוט ונטליה יהיה קרב לאמברג'קס.
 
ברון קורבין מתווכח עם בובי רוד מאחורי הקלעים. זיגלר מצטרף אליהם ויורד על איך שקורבין פדה את המזוודה שלו ונכשל.
 
אחי הבלודג'ון ניצחו שני ג'וברים עם דאבל צ'וקסלאם.
 
קווין אוונס אומר לזיין שבריאן יחשוב על הסטיפולציה.
 
בובי רוד ניצח את ברון קורבין בפסילה אחרי שזיגלר תקף את רוד ונתן לו זיג זג. לאחר מכן הוא נתן גם לקורבין.
 
נטליה שואלת את כרמלה, טאמינה ולאנה אם הן תומכות בה מול הריוט סקוואד. כשהריוט סקוואד באות, נטליה מודה להם על ההתקפה על בקי לינץ' ונעמי.
 
שארלוט פלייר ניצחה את טאמינה (ע' לאנה) עם פיג'ר אייט. לאחר הקרב נטליה מברכת אותה אבל אומרת שהיא תזכה בתואר בקלאש. כרמלה ולאנה מצטרפות ואז הריוט סקוואד מגיעות. יש ברול קטן בין הנשים.
 
דניאל בריאן מודיע לאוונס ולזיין שהוא מסכים עם סוג הקרב ששיין קבע. הוא מאיים על אוונס בהשעיה.
 
רנדי אורטון ניצח את סמי זיין אחרי רול אפ מהלובה קיק. במהלך הקרב אוונס השתחרר בעזרת קאטר, אבל חטף בעיטה מאורטון. לאחר הקרב אוונס וזיין תקפו את אורטון עד ששינסוקה נאקאמורה בא לעזור לו ולתת קינשאסה לאוונס. זיין חטף RKO. לאחר מכן גם אוונס חטף RKO וזיין חטף קינשאסה.
 
בריאן שואל את שיין אם הוא סיים להעניש את אוונס וזיין. שיין קובע שהוא יהיה השופט בקרב הזוגות, ואם אוונס וזיין יפסידו, הם יפוטרו.
לצפיה ב-'סקר: רויאל ראמבל נשים - או ?'
סקר: רויאל ראמבל נשים - או ?
03/12/2017 | 14:12
8
118
לאור העלאת חמשת הבנות מ-NXT, חזרתה של פייג' ובכלל נוכחות גבוהה של נשים עלו לאחרונה שמועות ותוכניות לקיים רויאל ראמבל של נשים.
מה דעתכם על הנושא - בעד או נגד?
לצפיה ב-''
03/12/2017 | 14:14
90
רוב קרבות הנשים הם בוטש פסט אחד גדול ואני לא רואה טעם לשרוף חצי שעה על משהו כל כך מיותר. שיחזירו קרבות חזיה ותחתונים , בזה הן מצוינות...
לצפיה ב-''
03/12/2017 | 15:07
88
לגמרי בעד.
זה יכול להוסיף עוד עניין במחלקת הנשים. 
 
אם היה HIAC וגם איירון וומן וגם MITB, הגיע הזמן לראמבל נשים וגם לTLC נשים, אבל זה נושא אחר. 
 
כן, יש רוסטר מספיק גדול להריץ ראמבל של 20 נשים (ולא 30 כמו של הגברים). אפשר להוסיף כמה אגדות מהעבר ואיזה 2,3 מNXT שיבואו חד פעמי לראמבל.
לצפיה ב-''
03/12/2017 | 15:47
89
הסיבה היחידה נגד היא שהראמבל מטיבעו הוא קרב ארוך, מה שאומר שנקבל שעתיים+ של קרבות ראמבל במופע אחד.
 
אבל זאת בעיה שולית, בנוסף להבדיל מהגברים, יש הרבה נשים שפשוט נעלמו אחרי שהן עזבו את הWWE, אז לא חסר "הפתעות" שהם יכולים להכניס לקרב, ובגלל שזה ראמבל אז הן לא חייבות להיות ברמה של הנשים  ברוסטר כרגע, כדי לתת איזה דקה או שניים של קרב.
לצפיה ב-''
04/12/2017 | 10:44
2
85
דווקא אין לי בעיה עם ראמבל נשים , יותר מזה אני אפילו בעד להכניס אליפות 
טאג טים לנשים בדיוק כמו של הגברים. 
WWE חייבים ללכת עם המהפכה הזאת עד הסוף כדי שאנשים יקחו את כל זה ברצינות , לא יכול להיות שבערך +20 נשים ברוסטר (ראו וסמאק) יתחרו על רק 2 אליפויות ראשיות וזהו , חייבים להכניס עוד עניין. 
הבעיה שה PPV's כבר כ"כ ארוכים , 4 שעות ל SVS זה מוגזם..
אם וינס באמת אמיץ הייתי מתחיל לתת PPV's נפרדים לנשים פה ושם.
לצפיה ב-'טכנית'
טכנית
04/12/2017 | 23:57
1
90
הנשים כבר הוכיחו את עצמן ואת השווי הרייטינגי שלהן, אם ערוץ E מחזיק אותן כבר כמה שנים טובות בשידור עם טוטאל דיווס וסדרות הבת שלה.
לצפיה ב-'לא יודע אם זאת השוואה נכונה '
לא יודע אם זאת השוואה נכונה
05/12/2017 | 09:18
77
שמע , טוטאל דיווס זאת תוכנית טראש "ריאליטי" . תוכניות כאלה תמיד מביאות רייטינג כלשהו , אבל יש אוליי קשר של 3% במקרה הטוב בין התוכנית הזאת להיאבקות נשים. 
הנשים או לפחות רובן הן כבר לא דיוות אלא מתאבקות רציניות ועל כן WWE חייבים לקחת את הרוסטר של הנשים הרבה יותר ברצינות.
שתי חגורות אליפות זה נחמד אבל חייבים לעשות יותר , במקרה הטוב 2-3 נשים נלחמות על אליפות אחת וכל השאר סתאם פילר .
WWE חייבים לתת להן עוד משהו לעשות . רויאל ראמבל זה התחלה טוב , והוספת עוד חגורות זה הפיתרון הכי טוב. 
 
לצפיה ב-'התשובה היא כן'
התשובה היא כן
10/12/2017 | 17:29
21
אבל צריך בקרב מספר אלמנטים:
1. חברות הריוט סקוור או חברות האבסולושן (או שתי הקבוצות ביחד) חייבות להיות מתישהו  ביחד בזירה.
2. חייבים קטע קומי באמצע ולא רק ברולינג בין הבנות שלא נגמר.
3. לא לנפח את הזירה עם יותר מדי משתתפות לאורך הרבה זמן, זה נמאס מהר מדי.
4. תביאו דמויות מהעבר הרחוק או הקרוב: הגלאמאזון, איי ג'יי לי, הבלות, קלי קלי או אפילו ויקי גררו לחצי דקה.
5. צריך היל טרן של מישהו על מישהו. נניח של סשה בנקס על ביילי.\ או  סתם בין שתי הבלות שאחר כך לא נראה אותן.
לצפיה ב-'אני חושב שגם ראמבל נשים וגם ראמבל גברים זה טו מאץ''
אני חושב שגם ראמבל נשים וגם ראמבל גברים זה טו מאץ'
11/12/2017 | 08:30
12
אבל לאור זה שהראמבל גברים כבר שנים הוא ממש ממש נוראי ולא שווה צפייה, אין לי בעיה שיבטלו שנה אחת את הראמבל גברים ויעשו רק ראמבל נשים מלא.
יותר גרוע מהראמבלים של הגברים של השנים האחרונות זה לא יכול להיות.
לצפיה ב-'סיכום ורשמים: E&C מארחים את דולף זיגלר בפודקסאט שלהם'
סיכום ורשמים: E&C מארחים את דולף זיגלר בפודקסאט שלהם
03/12/2017 | 15:05
123
לכל מי שרוצה לשמוע את הפודקאסט המלא:
 
היה לי ממש כיף לשמוע את כל הראיון איתו. אדג' וכריסטיאן מצחיקים אותי והם העלו סיפורים מצחיקים ובכלל היה ראיון כיפי ומלא צחוק. 
 
להלן הסיכום שלי לעיקרי הדברים שעלו שם:

הראיון מתחיל בדקה ה14:50.
 
מספרים סיפור על זאק ריידר ואיך הוא התחרפן פעם אחת בחדר במלון. היו בחדר אדג', כריסטיאן, זאק ריידר ודולף זיגלר, כולם שתו יין ואז כריסטיאן איים לקחת את הלפטופ של ריידר, אז ריידר קפץ והגן על הלפטופ באדיקות. שלושתם צחקו עליו.
 
דולף אמר שהוא גילה שיילחם ברוד בסטארקייד לפני 3 חודשים וקיווה שזה ישתנה, אבל זה לא השתנה. מה שכן, הוא ממש התלהב לחטוף ספיינבאסטר מארן אנדרסון וזה היה רגע ענק עבורו. הוא גם אמר שהקהל היה חם והוא ורוד היו הקרב הראשון והם הרביצו קצת יותר חזר מהרגיל מרוב האווירה הנפלאה שהייתה באולם.
 
אדג' שואל אם דולף וכריסטיאן התאבקו אחד בשני. דולף עונה שאולי בטלויזיה לא ממש, אבל הרבה בהאוס שואוס. כריסטיאן אמר שדולף היה חלק מהקרב האחרון שלו בקריירה, פאטל 4 ווי עם אלברטו ושיימוס. אחרי זה הם מדברים על הקרבות של דולף נגד אדג', דולף מתעכב על הקרב שלו נגד אדג' בראמבל על האליפות. הוא אמר שהוא שנא את הפרשנות של סטרייקר למרות שהוא מחבב את סטרייקר. הוא אמר שזה קרב שהוציא את שניהם אובר והוא בעיקר מפרגן לאדג' על זה שהוא הוציא את דולף אובר.
 
אדג' אמר שהוא ממש רצה לעבוד עם זיגלר וכששאלו אותו מול מי הוא רוצה להיות בראמבל הוא ענה לכולם שזיגלר. הם נזכרו שכולם מחאו להם כפיים אחרי הקרב מאחורי הקלעים וקווין נאש אמר "בהצלחה לכולם בלנסות להיות אחרי זה." אדג' הלך לוינס ואמר "דולף הוא הדבר האמיתי. הוא ממש טוב."
 
כריסטיאן מעלה את זה שבחורים כמוהו, כמו אדג' וכמו דולף נתפסים כבחורים שניתן לסמוך עליהם תמיד להיות טובים ולהוציא אחרים טוב. האם זה רק ברכה או גם קללה?
דולף אומר שהוא התחיל כמעודדת ממין זכר וכמלווה (של צ'אבו) והרבה חשבו שהוא ייעלם, אבל הוא כבר 12 שנים בארגון ומופיע די קבוע בטלויזיה. הוא אומר שלאחרונה זה נהיה יותר קללה ומעמסה וכל מי שראה את המוצר בחצי שנה, שנה האחרונה ראה שהוא משמש כ"gatekeeper" לכל מי שעלה מnxt והארגון רוצה שיהיו כוכבים גדולים. הוא אמר שאם הוא מפסיד 8 חודשים רצוף, אז קשה לו למנף מתאבק אחר שרק בא מnxt כי הוא כבר לא אמין.
 
דולף אמר שלא אכפת לו להפסיד כל הזמן, אבל בתפקיד הנוכחי שלו זה פוגע באמינות וקשה לו לגרום ליריבים שלו להצליח אם הוא כל הזמן מפסיד. כריסטיאן מזדהה לגמרי כי זה מה שהיה איתו לרוב הקריירה. דולף אמר שנצחונות והפסדים לא חשובים, אלה אם כן אתה מפסיד כל הזמן.
 
זיגלר אומר שהוא שונא את המקום שהוא נמצא בו כרגע, כי מבחינתו הוא רוצה להיות האלוף ושהתכנית תהיה סביבו. זה בסדר להיות המופע הפותח ולהפסיד, אבל לא לאורך תקופה כזאת.
 
דולף מדבר איך הוא מוכר הכל בצורה גדולה מהחיים. הוא אמר שמיסטר פרפקט ושון מייקלס היו ההשראות שלו והוא רצה למכור כמוהם ולגרום לכל פינישר שהוא מקבל שיראה כאילו הוא חטף נוקאאוט אמיתי ולא בצורה הרגילה והמשעממת שכל שאר הרוסטר עושה. הוא גם החליט לצבוע את השיער לבלונד כדי לבלוט יותר מאשר שאר הרוסטר כי הוא רצה שישימו לב אליו.
 
דולף אמר שהוא התאהב בWWF במופע שהוא נכח בו, שהמיין איבנט היה הארלי רייס נגד האלק הוגאן. הוא הלך להיות מתאבק חובבן ובנה קריירה של זה במכללות רק בשביל שידעו שהוא יכול להיות מתאבק מקצועי. הוא אמר שהשאיפה שלו הייתה שיחפשו אותו בגוגל ויראו שהוא יכול להתאבק, למרות שהוא לא שרירן וגדול. הוא היה השיאן נצחונות של המכללה ובזמנו אנגל היה להיט בwwe, אז הוא קיווה שזה יפתח לו דלתות.
 
דולף אומר שארן אנדרסון אמר לו להשתמש יותר ברקע של ההאבקות החובבנית שלו בקרבות, אבל בגלל שהוא מתאבק קרבות של 3 דקות, אין לו מספיק זמן להכניס את זה גם בקרבות. אדג' וכריסטיאן מנסים לעודד אותו להכניס בכל זאת מוטיבים כאלה, אפילו אם מקצצים לו את הזמן. כריסטיאן נזכר בקרב הדחות מרובע שקיצרו לו את הזמן (יחד עם דולף) ואז כריסטיאן אמר "לא, אני לא מוותר על שום ספוט" וכולם צחקו.
 
אדג' וכריסטיאן טוענים שזיגלר עשה הכל בwwe, החל מדמויות מפגרות, דרך זכיה באליפויות ובמזוודת המאני אין דה בנק ועד האליפות הראשית. מה נשאר לו לעשות שם? זיגלר אומר שלפני שנתיים וחצי הוא שקל לעזוב את הwwe, למרות שהוא נהנה מההאוס שואוס ולא מפריע לו להפסיד כל הזמן, אבל הוא רצה קצת מנוחה ורענון. בסופו של דבר הוא אומר שההנהלה ביקשה ממנו להשאר ולעזור לאחרים אז הוא נשאר. הוא אמר שבקרוב הוא יצטרך לקבל שוב את ההחלטה הזאת. אדג' שואל אם הוא לא יחדש חוזה, אז מה הוא יעשה. זיגלר אמר שהוא עשה כמה קטעים עם פוקס ניוז והם התלהבו ממנו, אז הוא חושב על קריירה בתחום הבידור.
 
כריסטיאן מזכיר את קריירת הסטאנדאפ/אלתורים של דולף. הוא אומר שהוא רציני והוא מנסה לכתוב כמה שיותר בדיחות למופעים ואף שימש כמופע פותח לקומיקאית מצליחה (לא איימי שומר).
 
הם איחלו לא בהצלחה בכל דרך שבה יבחר ללכת והוציאו אותו אובר אחרי שהוא ירד מהטלפון. 
 
רשמים:
דולף נשמע קצת שחצן, אבל צודק ברוב הדברים שלו. 
רואים שהוא אוהב האבקות אבל די מתוסכל ממה שקורה איתו. הוא צודק לגבי התפקיד הנוכחי שלו וזה שהוא פחות אפקטיבי בגלל כל ההפסדים שלו. 
כבר ראינו שהקהל יכול לגמרי להיות מאחורי דולף, גם בפדיית המזוודה וגם כשהיה השורד האחרון ופירק את האוטוריתי. 
 
היה כיף להקשיב, ממליץ.
לצפיה ב-'אוקיי, נניח ש...'
אוקיי, נניח ש...
01/12/2017 | 15:38
240
 
המממ... קצת שם באור אחר את הפיוד שלו עם לה פמיליה, לא?
לצפיה ב-'המיין איבנט 79- טריפל אייץ'-שון מייקלס מ-RAW'
המיין איבנט 79- טריפל אייץ'-שון מייקלס מ-RAW
29/11/2017 | 10:56
15
137
במשך שנים לברט הארט היה טיעון מוחלט בנוגע לסיבה שבגללה עליו היה לנצח את שון מייקלס בלילה ההוא במונטריאול: זאת הטריטוריה שלו, הוא אמר. קנדה. למה שהוא יפסיד לאויב הכי גדול שלו בקנדה?

שש שנים לאחר מכן, שון מגיע לטריטוריה שלו, לעיר שלו, לבית שלו. נקבע לו קרב מול החבר הכי טוב שלו לשעבר והיריב הכי גדול שלו בהווה: טריפל אייץ'.

הקרב מדהים, אבל עולה השאלה: האם בחור צריך לנצח בטריטוריה שלו? האם הפסד שלו סתם מוציא את הרוח מהמפרשים? זה מה שעולה בקרב של שון מייקלס מול טריפל אייץ' מה-RAW האחרון של שנת 2003.

תיהנו.
לצפיה ב-'השחקנים הראשיים'
השחקנים הראשיים
29/11/2017 | 10:56
2
52
לצפיה ב-'טריפל אייץ''
טריפל אייץ'
29/11/2017 | 10:57
89
טריפל אייץ'
 
שם אמיתי: פול לבק
ידוע גם בתור: טרה רייזינג, האנטר הרסט הלמסלי
תאריך לידה: 27 ביולי 1969
גובה: 1.92 מטר
משקל: 117 ק"ג
פינישר: הפדיגרי
 
פול לבק התחיל את הקריירה שלו בבית ספר להאבקות של קילר קוואלסקי, שם סיים בהצטיינות. לבסקי הופיע באינדיז בשם טרה רייזינג, והוא אף זכה בתואר האליפות של IWF, וב- 1994 עשה את ההתקדמות הראשונה המשמעותית שלו כשהצטרף ל- WCW, שהוא משתמש עדיין באותו שם. למרות שקיבל קרב אליפות על אליפות הטלוויזיה, לבק לא היה יותר מג'ובר, וב- 1995 החליט להתאבק בגימיק חדש של אציל צרפתי - ז'אן פול לבק. לאחר שגם הדמות הזאת נכשלה, החליט לבק לעזוב את ה- WCW ונחת ב- WWE בשם האנטר הרסט הלמסלי.
 
הדמות שלו בהתחלה ב- WWE, הייתה של אדם שנוא, כבן עשירים מפונק כמו שהיה ב-WCW רק אמריקאי, ותמיד היה לוקח איתו מלוות יפהפיות לזירה. לבסוף ב-1997 הוא התפשר על מלוןה קבועה, חברתו לחיים, צ'יינה.
 
ב- 1997, אחרי שכבר זכה באליפות האירופית והבין יבשתית, האנטר התאחד יחד עם חברו הטוב שון מייקלס וחברתו לחיים צ'יינה, כדי לייסד את Degeneration-X.
 
האופי שלהם נודע בעיקר כגסי רוח, חצופים, וסטייבל שעושה לא מעט בעיות לכל הסובבים אותו. לאחר רסלמניה 14, שון מייקלס, מנהיג החבורה, פרש זמנית מהיאבקות בשל פציעה טורדנית שהייתה לו, והמנהיג החדש של DX היה לא אחר מאשר האנטר, שהחליף את שמו באותה תקופה לטריפל אייץ'. לאחר שהפך למנהיג, הוסיף אייץ' לחבורה את אקס פאק, בילי גאן ורוד דוג. באותה תקופה, ה- DX הייתה הצלחה מסחררת, ואייץ' לאט לאט הפך לסופרסטאר ענקי ב- WWE. באמצע שנת 98, אייץ' פתח בפיוד עם דה רוק, מה שהוביל לקרב ביניהם בסאמרסלאם אותה שנה, בקרב סולם על הבין יבשתית. באחד מקרבות הסולם הטובים ביותר שהיו ב- WWE, ניצח אייץ' הרבה בזכות צ'יינה.
 
לאחר רסלמניה 15, אייץ' עזב את ה- DX, ופיתח לו דמות מרושעת, חסרת מעצורים, והצטרף לכת של אנדרטייקר, אבל לאחר תקופה קצרה עזב אותה.
 
ב- RAW שאחרי סאמרסלאם 99, אייץ' הפך בפעם הראשונה לאלוף עולם, לאחר שניצח את מנקיינד, שרק לילה לפני זה זכה בתואר בקרב משולש עם סטיב אוסטין וטריפל אייץ'.
 
בראשית 2000, נכנס אייץ' לפיוד עם מיק פולי על האליפות, במהלכו ניצח אותו ברויאל ראמבל בקרב רחוב, ובנו ווי אאוט בקרב הל אין א סל, מה שגרם לפולי כביכול לפרוש מה- WWE. פיוד זה ביסס את אייץ' כהיל מס' 1 ב- WWE, וברסלמניה 16 הגן בהצלחה על תוארו בקרב מרובע נגד רוקי, פולי וביג שואו.
 
במלך הזירה 2000 התקיים קרב בין רוקי, טייקר וקיין לאייץ', וינס ושיין מקמהן, שהחגורה של אייץ' מונחת על הכף. רוקי הצמיד את וינס לניצחון, ולפיכך זכה באליפות ה- WWE.
 
לקראת סוף 2000, אוסטין חזר מפציעה ורצה לגלות מי דרס אותו וגרם לו לפציעה, ולאחר שגילה שזה היה ריקישי שנשלח על ידי טריפל אייץ', נכנס אוסטין לפיוד אלים במיוחד עם אייץ'. בסורבייבור סיריס 2000, נערך הקרב הראשון בין אייץ' לאוסטין, אולם הקרב נגמר ללא הכרעה. בנו ווי אאוט 2001, אייץ' ואוסטין נפגשו שוב בזירה, הפעם בקרב 3 מערכות (קרב רגיל, קרב רחוב וקרב כלוב).
 
לאחר קרב ארוך ומתיש, טריפל אייץ' הצליח לנצח 2:1 וסיים את הפיוד הזה עם ידעו על העליונה.
 
לאחר מכן, נכנס אייץ' לפיוד קצר עם טייקר, לו הפסיד ברסלמניה 17.
 
בבאקלש אותה שנה, בהפתעה גמורה, התאחדו סטיב אוסטין וטריפל אייץ', וזכו באליפות הזוגות לאחר שניצחו את טייקר וקיין.
 
במהלך קרב זוגות במאי, קרע טריפל אייץ' את אחת הרצועות ברגלו, מה שהשבית אותו עד לינואר 2002. לאחר שחזר מתקופת ההחלמה, ניצח טריפל אייץ' את הרויאל ראמבל הראשון שלו, מה שהקנה לו קרב אליפות נגד כריס ג'ריקו ברסלמניה 18, שניצח בו והפך לאלוף עולם.
 
בבאקלאש, הפסיד אייץ' את התואר להוגאן, ונכנס לפיוד עם חברו הטוב משכבר הימים, שון מייקלס. הם נפגשו לקרב רחוב מצוין בסאמרסלאם אותה שנה, שבו ניצח מייקלס, אולם לאחר ההפסד תקף אייץ' את שון באכזריות והוציא אותו שוב מה- WWE.
 
בספטמבר 2002, אריק בישוף יצר אליפות עולם שתהיה שייכת אך ורק ל- RAW, ונתן אותה לטריפל אייץ'. בסורבייבור סירייס 2002, התקיים האלימיניישן צ'יימבר הראשון בתולדות ה- WWE על אליפות העולם, בו לקחו חלק: אייץ' (האלוף), מייקלס, קיין, RVD, בוקר טי וג'ריקו. שון מייקלס יצא המנצח והאלוף החדש, אולם לא להרבה זמן, כי בארמגדון ניצח אייץ' את מייקלס בקרב של 3 מערכות.
 
בראשית 2003, הקים אייץ' את הסטייבל השני שלו, בשם אבולושן ביחד עם ריק פלייר.
 
רנדי אורטון ובטיסטה הצטרפו לחבורה, מה שביסס את אבולושן כשולטת ב- RAW.
 
ברוב 2003 אייץ' שלט והיה אלוף העולם ב- RAW, אפילו מתאבקים כמו קווין נאש וגולברג לא עצרו אותו.
לצפיה ב-'שון מייקלס'
שון מייקלס
29/11/2017 | 10:58
81
שון מייקלס
 
שם אמיתי: מייקל היקנבוטום
ידוע גם בתור: The Heartbreak Kid, HBK
תאריך לידה: 22 ביולי 1965
מקום מגורים: סאן אנטניו, טקסס
גובה: 1.85 מטר
משקל: 102 ק"ג
פינישר: סויט צ'יין מיוזיק
 
שון מייקלס התחיל את קריירת ההאבקות שלו תחת הדרכתו של חוזה לות'אריו, כשהוא עוד לא בן 20. תוך זמן קצר הוא הפך להיות אחד מהכוכבים העולים של AWA, ושם גם פגש את מרטי ג'נטי ומהר  מאוד הפכו לזוג וקראו לעצמם המידנייט רוקרס.
 
היית להם הצלחה לא קטנה ביחד, והם אף הפכו לאלופי הזוגות של ה- AWA, כמו כן הם היו גם אהודים מאוד. לקראת סוף שנות השמונים, ה- AWA נקלעו לחובות כבדים, וב- 1988 הופיעו המידנייט רוקס ב- WWF, ששם כבר שינו את שמם לרוקרס.
 
הרוקרס צברו ניצחונות יפים וזכו להצלחה לא קטנה, אולם הם מעולם לא זכו באליפות הזוגות. אחרי שהם כבר מס' שנים לא מועט ביחד, שון מייקלס ביצע את אחד ההיל טרנים הכי זכורים בתולדות ה- WWF.
 
במהלך סגמנט במספרה אצל ברוטוס ביפקייק, מייקלס וג'נטי התעמתו אחד מול השני, ובאחת הפעולות הזכורות בקריירה שלו, שון שלח את ג'נטי לתוך חלון הזכוכית, וסיים סופית את הציוות של השניים וביסס את עצמו כהיל בכיר במחלקת היחידים.
 
ב- SNME בנובמבר 1992, ניצח שון מייקלס את בריטיש בולדוג ז"ל וזכה בפעם הראשונה שלו באליפות הבין יבשתית.
 
באמצע שנת 93, שון הציג את שומר הראש שלו ל- WWF, דיזל, שידוע כיום כקווין נאש.
 
בספטמבר 93, התואר הבין יבשתי של שון הוסר ממנו והוא אף הושעה מה- WWF עד להודעה חדשה. המקרה הזה השאיר את ה- WWF ללא אלוף, ונקבע קרב בין רייזור ראמון לריק מרטל, לאחר שהשניים נשארו אחרונים בבאטל רויאל על החגורה.
 
ראמון ניצח את מרטל, והפך לאלוף הבין יבשתי, אולם מייקלס חזר ואמר שהוא האלוף והתחיל להסתובב עם חגורה מזוייפת.
 
בעקבות המחלוקות בין שון לראמון, התקיים קרב הסולם הראשון של ה- WWF בצורה רשמית. הקרב נערך באירוע הגדול מכולם, רסלמניה 10.
 
בקרב הסולם הטוב ביותר בעיני רבים, ניצח ראמון את מייקלס כאשר רגלו של האחרון נתפסה בחבלים וזה אפשר לראמון לטפס על הסולם לזכות בתואר הנכסף.
 
מייקלס זכה בראמבל 95 והתחרה במניה 11 מול חברו לשעבר, דיזל, שבסורבייבור סיריס 94 התפרקו בגלל שמייקלס נתן לדיזל סוויט צ´יין מיוזיק בטעות.
 
מייקלס לא הצליח לנצח את דיזל במניה, ובכך שם לעצמו במטרה שוב את האליפות הבין יבשתית. מייקלס ניצח את ג'ף ג'ארט וזכה שוב באליפות, מה שהוביל לקרב חוזר בינו לבין ראמון בסאמרסלאם 95, ושוב בקרב סולם. הפעם, שון הצליח לנצח את ראמון.
 
אולם באוקטובר נאלץ שוב מייקלס לוותר על החגורה, ושוב מבלי להפסיד אותה, הפעם הוא נתן את החגורה לדין דאגלס. הסיבה שהוא ויתר על החגורה הייתה שהוא סבל מזעזוע מוח לאחר שהותקף בניו יורק על ידי 9 בריונים.
 
מייקלס חזר, וזכה בשנית בראמבל 96, והפעם נפגש עם ברט הארט ברסלמניה 12 בקרב איירומן של 60 דקות. הפעם אף אחד לא עצר אותו, ומייקלס זכה בפעם הראשונה שלו באליפות ה- WWF. שון היה אלוף מצויין, והגן בהצלחה על תוארו מול מתאבקים כמו בריטיש בולדוג, ויידר ודיזל.
 
בסורבייבור סיריס 96 הפסיד שון את האליפות לסיד, אבל מהר מאוד זכה בה שוב ברויאל ראמבל 97. ב-13 בפברואר, הגיע שון עם דמעות בעיניים ל- RAW, ונפרד בפעם השלישית מהאליפות בלי שיפסיד אותה, הפעם בגלל פציעה בברך.
 
מייקלס חזר ל- WWF, והקים ביחד עם האנטר וצ'יינה את הסטייבל השנוי במחלוקת, ה- Degeneration-X.
 
שון רצה להחזיר אליו את האליפות הראשית, ונקבע בינו לבין אנדרטייקר קרב שהמנצח בו יתמודד מול ברט הארט בסורבייבור סיריס על האליפות.
 
הקרב בין שון לטייקר התקיים באירוע באד בלאד, והקרב נקבע להיות הל אין א סל הראשון של ה- WWF. בקרב ששלט לכל אורכו אנדרטייקר, ניצח שון בעזרתו של אחיו של טייקר, קיין. ובכך נקבע ששון יפגוש את ברט בסורבייבור סיריס.
 
בסורבייבור סיריס 97, ניצח שון את ברט בקרב הדפיקה הידועה, והפך בפעם השלישית לאלוף עולם. ברויאל ראמבל 98, התקיים קרב חוזר בין טייקר לשון, הפעם על האליפות.
 
במהלך הקרב נפצע שון קשות בגב, אולם הצליח לנצח בסופו של דבר את טייקר, שוב בעזרתו של קיין. באותו אירוע אוסטין ניצח את הראבמל, והקרב ביניהם נקבע למניה 14.
 
למרות כאבי גב נוראיים, הצליח שוב לעמוד יפה בקרב מול אוסטין, אולם בסופו של דבר הפסיד לאוסטין את הקרב וכך גם את התואר.
 
מייקלס יצא לחופשה ארוכה מהרגיל, וחזר רק לקראת סאמרסלאם 2002, שם נפגש לקרב עם חברו לשעבר, טריפל אייץ'. בקרב מדהים עם מלא דם, הפסיד מייקלס את הקרב, ואחרי הקרב אייץ' תקף בצורה אכזרית את שון בגב, ורבים חשבו שזה הסוף מבחנת שון.
 
אולם שון נתן קאמבק ענק בסורבייבור סיריס 2002, וזכה באליפות העולם באלימיניישן צ´יימבר כנגד טריפל אייץ´, בוקר טי, כריס ג´ריקו, קיין ורוב ואן דאם.
 
מייקלס לא החזיק הרבה זמן את התואר, והפסיד את התואר לאייץ' בארמגדון אותה שנה, בקרב 3 מערכות. בשנת 2003, מייקלס היה מעורב בפיוד עם ג'ריקו, וברסלמניה 19 ניצח אותו, כמו כן השתתף שוב בקרב אלימיניישן צ'יימבר בסאמרסלאם על אליפות העולם, אולם הפעם הוא לא הצליח לנצח. מאז שון היה בפיוד עם אבולושן, הפסיד לרנדי אורטון באנפורגיבן ובקרב הישרדות בסרבייבור סירייס, וניצח את באטיסטה בארמגדון.
לצפיה ב-'האווירה'
האווירה
29/11/2017 | 10:59
74
ברוב 2003, טריפל אייץ' שלט ב- RAW. הוא היה אלוף עולם ברוב חלקי השנה, ואף הקים סטייבל בשם אבולושן שחבריו היו: אייץ' כמובן, ריק פלייר, רנדי אורטון ודייב בטיסטה.
 
2003 תיזכר בעיקר בשל העובדה שתכניות RAW היו גרועות ומשעממות. מתאבקים כמו סקוט סטיינר, קווין נאש וביל גולדברג היו חלק עיקרי מ- 2003, והשתתפו בלא מעט קרבות שלא זכורים כל כך לטובה, בלשון המעטה.
 
ובגלל שנאש, סטיינר, גולדברג, ואייץ' היו במיין איבנט של RAW ברוב חלקי השנה, מתאבקים כמו ג'ריקו, RVD ועוד נקברו עמוק בתחתית הקארד.
 
מנגד, סמאקדאון הציגה תוכניות יותר טובות ויותר מעניינות, בעיקר בגלל מחלקת הזוגות הנהדרת שלה והמיין איבנט הטוב והרחב שהיה לה.
 
למרות כל זה, רסלמניה 19, תיזכר כרסלמניה טובה מאוד עם קרבות נהדרים כמו: מיייקלס-ג'ריקו, רוקי-אוסטין ולסנר-אנגל.
 
בצל שליטתו של אייץ' ב- RAW, נכנס עימו מייקלס לפיוד נוסף לקראת סוף 2003, כדי לשים סוף לפיוד ביניהם שהתחיל עוד באמצע שנת 2002.
לצפיה ב-'הפיוד'
הפיוד
29/11/2017 | 11:00
71
הפיוד היה ארוך והורכב מקרבות רבים. הקרב הראשון היה בסאמרסלאם 2002 והאחרון בטאבו טיוזדיי 2004 (לא כולל קרבות בתכניות רגילות). לשני הכוכבים שלנו יש היסטוריה ארוכה ביחד. הכל התחיל באמצע שנות ה-90, כשהשניים היו חלק מהקליק. מדובר בחבורה שהורכבה ממייקלס, קווין נאש, סקוט הול, טריפל אייץ', שון וולטמן (אקס פאק) וג'סטין קרדיבל (שנקרא בזמנו אלדו מונטויה). כולם נחשבו לחברים מאד קרובים מאחורי הקלעים. כל זה הוביל לתקרית ה- Curtain Call. כידוע לכולם, קווין נאש וסקוט הול עזבו ל-WCW בשנת 1996. במופע ההאוס שואו האחרון שלהם (שנערך במדיסון סקוור גארדן), הול התמודד מול האנטר ונאש נלחם מול שון מייקלס בקרב כלוב. מייקלס ניצח את הקרב. לאחר מכן קרה דבר לא צפוי
.
טריפל אייץ´ ורייזור רמון יצאו אל הזירה. ארבעת המתאבקים שברו קייפייב. לא היה היל ולא פייס. כולם התחבקו ופשוט הצדיעו לקהל הצופים המריע. הפרשה גרמה מבוכה רבה לארגון. העונש נפל אך ורק על כתפיו של האנטר שהיה אמור לזכות בתואר מלך הזירה, אך התואר הלך לאוסטין.
 
לאחר מכן, השניים הקימו את אחד מהסטייבלים המוצלחים בכל הזמנים:  Degeneration-X. השם נלקח מטור דעות של פיל מושניק שהתפרסם במדריך טלוויזיה. מייקלס פרש זמנית לאחר רסלמניה 14 בעקבות פציעה בגב, וחזר (פרט להופעות אורח לא כמתאבק) בשנת 2002. כאן בעצם התחיל הפיוד.
 
שון חזר ב-3.6.2002. הוא צורף ל-NWO, אך הציע להאנטר (שבחר להצטרף לרו לאחר הפיצול בעקבות שכנועים של מייקלס) להקים מחדש את DX. טריפל נענה לבקשה וב-22.7.2002 נערך האיחוד המרגש. לשון ההמום לא היה מושג מה מצפה לו: טריפל אייץ' הפתיע את כולם כשביצע פדיגרי על מייקלס והשלים היל טרן. מאוחר יותר באותו לילה, מייקלס הושלך דרך חלון מכונית ע"י תוקף מסתורי שהתגלה כלא אחר מאשר... טריפל אייץ'. מייקלס הזועם והפצוע דרש קרב בסאמרסלאם. האנטר הסכים ובין השניים נקבע קרב רחוב.
 
כעת נותרו 2 שאלות חשובות: האם האנטר יחסל סופית את הקריירה של מייקלס? או שמא שון יפתיע וינצח למרות ארבע שנות היעדרותו מהזירה?
 
שון הפתיע וניצח בקרב מדהים, אולם אחריו טריפל אייץ' תקף אותו. שון לא אמר את המילה האחרונה, חזר וזכה בתואר העולמי באלימיניישן צ'יימבר. כעבור חודש, השניים נלחמו בקרב שניים משלושה בו ניצח טריפל אייץ' את שון.
 
במהלך שנת 2003, שון והאנטר לא יכלו לעזוב אחד את השני. גם בסתם פיודים מול ג'ריקו, למשל, טריפל אייץ' התערב. גם בפיוד של טריפל אייץ' מול נאש שון התערב. שון היה בפיוד מול אבולושן כל השנה ונלחם מולם.
 
יום לאחר שאבולושן זכו בכל התארים של RAW, נלחמו טריפל אייץ', באטיסטה וריק פלייר מול שון מייקלס ורוב ואן דאם (ללא גולדברג המושעה). הקרב הסתיים בסופרקיק של שון על האנטר ובהצמדה שלו עליו. לאחר מכן הוכרז שב-RAW האחרון של השנה, שיתרחש בביתו של שון, בסן אנטוניו, יתקיים קרב בין השניים על התואר.
לצפיה ב-'הקרב'
הקרב
29/11/2017 | 11:03
1
63
 
המוזיקה של שון מתנגנת, הקהל המקומי של סן אנטוניו רועש בצורה ענקית. שון יוצא וקופץ. שון כורע על הבמה ומוציא את הזיקוקים, הקהל מריע כשאומרים שהוא מסן אנטוניו. שון נכנס לזירה ו-JR מזכיר איך שון זכה בתואר ב-1997 בסן אנטוניו. שון עולה על החבלים והקהל ממשיך לשאוג כלפיו.
 
המוזיקה של טריפל אייץ' מתנגנת והקהל מגיב בבוזים אדירים. ריק פלייר יוצא מאחורי טריפל אייץ' שמתחיל ללכת לזירה. טריפל אייץ' משפריץ את המים על האייפרון כששון מסתכל עליו. הם יוצאים לפרסומות.
 
חוזרים מהפרסומות והפעמון מצלצל. טריפל אייץ' לוחץ יד עם פלייר. הוא ושון מקיפים אחד את השני. הם נועלים אחד את השני וטריפל אייץ' נועל האדלוק. הוא נועל האמרלוק. שון הופך את זה להאמרלוק משלו ואז להאדלוק. טריפל אייץ' דוחף אותו לחבלים ושון מוריד אותו לקרקע. הוא לוחץ לו על הראש. טריפל אייץ' דוחף אותו לחבלים ושון שוב מוריד אותו למזרן. טריפל אייץ' מצמיד! 1... 2... שון חוזר להאדלוק. טריפל אייץ' קם ודוחף את שון לחבלים, שון מתקל אותו. הוא רץ וקופץ מעל טריפל אייץ', שאז מוריד אותו במרפק! הקהל מגיב בבוזים אדירים. טריפל אייץ' לוקח את שון ומרביץ לו. שון מחזיר לו צ'ופ. טריפל אייץ' מחזיר עוד מכה, שון מתחיל לתת לו כמה צ'ופים. הוא מרביץ לו וזורק אותו לחבלים. טריפל אייץ' הופך את זה וזורק את שון שנתלה על החבלים, האנטר רץ ושון מבצע הוריקנראנה החוצה! הוא חוזר פנימה אל הזירה והולך כמו פלייר. פלייר משתגע ועולה על האייפרון רק כדי שפלייר יוריד אותו! טריפל אייץ' ופלייר מדברים ושון קופץ... טריפל אייץ' דוחף את פלייר ושון נוחת לו על האייפרון. שון קופץ על החבלים ומזנק על שניהם בקרוסבאדי! שון חוזר אל הזירה ועושה פוזה לקהל שמשתגע. פלייר מייעץ לטריפל אייץ'. האנטר עולה על המדרגות וחוזר לזירה. הם נועלים אחיזה וטריפל אייץ' מסובב לשון את הזרוע. שון הופך את זה ומתקל את הכתף של האנטר. שון מסובב לו את הזרוע ומוריד אותו לקרקע. הוא עושה זאת שוב. הוא נועל את הזרוע שלו וטריפל אייץ' קם. הוא זורק את שון לחבלים ומנסה היפטוס. שון הופך את זה וטריפל אייץ' חוסם. שון מבצע ארמדראג! הוא נועל את הזרוע והאנטר קם. הוא מצליח להגיע לחבלים וארל האבנר מכריח את שון לשבור אחיזה. שון מתווכח עם ארל ואז בועט בחבל, מה שפוגע להאנטר במפשעה! האנטר רץ ושון מוריד אותו במכה! הוא מבצע עוד ארמדראג ושוב נועל!
 
טריפל אייץ' קם ודוחף את שון לפינה. הוא נותן לו ברכיה ומתקל אותו. טריפל אייץ' מרביץ לשון. שון מחזיר צ'ופ! הם מחליפים מכות ושון לוקח שליטה. הוא שם את האנטר בפינה ונותן לו צ'ופים! הוא מבצע אייריש וויפ ומחזיר את האנטר, שנופל החוצה! שון יוצא החוצה ונותן להאנטר צ'ופ. הוא זורק אותו פנימה ואז האנטר נותן לו ברכיה. הוא מבצע אייריש וויפ ומרים אותו. שון נופל מאחוריו ומתכופף מקלוזליין. הוא נועל סליפר וטריפל אייץ' מבצע באק סופלקס... שון נוחת מאחוריו ומבצע רול אפ! 1... 2... טריפל אייץ' יוצא! הוא בועט לשון בבטן. טריפל אייץ' מוריד את שון בהאדלוק. שון תופס אותו ברגליו וטריפל אייץ' מבצע הצמדה. 1... 2... שון מתרומם ומבצע באקסלייד! 1... 2... האנטר יוצא! שון מרביץ לטריפל אייץ' ונותן לו צ'ופ בפינה. הוא נותן עוד אחד ומבצע אייריש וויפ. טריפל אייץ' הופך ורץ, שון בועט בו. שון מבצע צ'ופ ואייריש וויפ לפינה. הוא רץ והאנטר זורק אותו החוצה! טריפל אייץ' מתמוטט בזירה ושון נאנק מכאבים בחוץ. הקרב יוצא לפרסומות.
 
חוזרים מפרסומות, שון מנסה לחזור לזירה והאנטר מבצע ג'וברייקר על החבלים. טריפל אייץ' מטיח את שון בטורנבאקל. הוא מרביץ לו ובועט בו. הוא מתווכח עם ארל האבנר. לאחר מכן הוא חונק את שון עם הרגל ומשחרר. הוא מטיח את הראש של שון בטורנבאקל ושון מנסה להחזיר לו מכה. הם מחליפים מהלומות ושון משתלט. הוא מבצע אייריש וויפ וטריפל אייץ' הופך את זה... באקברייקר! 1... 2... שון יוצא מזה! טריפל אייץ' מתחיל להרביץ לשון בראש. טריפל אייץ' מסובב את שון ומבצע אלבו דרופ על הגב! הוא רץ ומבצע עוד אלבו דרופ! הקהל מעודד את שון. טריפל אייץ' מקים אותו ומרביץ לו. הוא מוריד אותו באגרוף ומצמיד. 1... 2... שון יוצא! שון מחזיק בטריפל אייץ' כדי לקום. האנטר מרביץ לו. שון חוסם ומרביץ בחזרה! הוא עושה זאת שוב! הוא מתחיל להרביץ לו! טריפל אייץ' בועט לו ברגל וזורק אותו החוצה! הוא יוצא החוצה ומבצע אייריש וויפ על המדרגות! האנטר חוזר אל הזירה. ארל סופר. 1... 2... שון לא זז. 3... 4... שון נאנק מכאבים. 5... 6... שון מנסה לקום. 7... 8... שון כבר נשען על האייפרון. טריפל אייץ' מחזיר אותו לזירה. הוא מבצע אייריש וויפ ושון מבצע סאנסט פליפ! הוא נאבק ומוריד את טריפל אייץ'! 1... 2... טריפל אייץ' יוצא ומבצע קלוזליין! 1... 2... שון יוצא! האנטר מצמיד שוב. 1... 2... שון יוצא! טריפל אייץ' מקים אותו ונועל אבדומינל סטרץ'.
לצפיה ב-'חלק ב''
חלק ב'
29/11/2017 | 11:04
74
שון נאנק מכאבים ומנסה להגיע לחבלים. טריפל אייץ' פשוט מותח לו את הגוף וגם מושך לו בשיער. שון שואב עידוד מהקהל. ריק פלייר מחזיק לטריפל אייץ' ביד ומחזק את האחיזה! הוא משחרר כשארל בודק. שון כבר כמעט מעולף מרוב כאב. הקהל מעודד אותו. שון שואב את זה ומתחיל להיאבק. שון מבצע היפטוס! האנטר קם ושון נותן לו צ'ופ! הוא נותן עוד אחת! הוא מרביץ לטריפל אייץ' ונותן לו צ'ופ. טריפל אייץ' נותן לו ברכיה. הוא מבצע אייריש וויפ ושון בועט לו בפנים! שון מבצע צ'ופ. הוא מבצע עוד אחד ומרביץ לטריפל אייץ'. הוא מבצע איייריש וויפ, האנטר הופך את זה. שון מתחמק מקלוזליין ולא מתחמק מההיי ני. האנטר מתרומם ומצמיד. 1... 2... שון יוצא! ריק פלייר בודק את טריפל אייץ' שאולי נפצע. האנטר מקים את שון ומרביץ לו. הוא מנער את הרגל. האנטר לוקח את שון ומנסה באקברייקר... שון יוצא מזה ומבצע אטומיק דרופ על הברך של האנטר! הוא נועל פיג'ר פור! פלייר משתגע בחוץ והאנטר נאנק מכאבים! ארל בודק אם טריפל אייץ' נכנע. הכתפיים שלו על המזרן. 1... 2... האנטר מרים כתף. הוא מנסה להגיע אל החבל. הכתפיים שוב על המזרן. 1… 2… האנטר מרים כתף. הוא נאבק ושוב נופל. 1… 2… הוא מרים כתף בחולשה. האנטר מנסה להגיע לחבלים ושון מושך אותו למרכז הזירה! האנטר נופל וארל סופר. 1… 2… האנטר מרים כתף. האנטר מתחנן בפני ארל, פלייר נכנס לזירה ופוגע לשון בעין! שון משחרר אחיזה והקהל מגיב בהתאם. פלייר חוזר למקומו. האנטר מנסה להתאושש. שן מתרומם וצולע קצת. הוא הולך להאנטר שזורק אותו מהמכנסיים החוצה! שון קם ועולה על האייפרון.
 
שון מייקלס מטפס על החבל העליון. האנטר מנסה לקום... שון מבצע דאבל אקס האנדל... טריפל אייץ' בועט בו! הוא מחזיק בידיים שלו, פדיגרי... שון מבצע באק באדי דרופ! שניהם על המזרן! פלייר משתגע. ארל סופר. 1... 2... שניהם לא זזים. 3... 4... עדיין לא זזים. 5... 6... הם מתחילים לזוז. 7… 8… שון קם על רגליו. האנטר קם ושון נותן לו צ'ופ! האנטר מחזיר מהלומה. הם מחליפים מכות. שון נועל האדלוק וטריפל אייץ' דוחף אותו לחבלים. שון מתקל את האנטר! הוא נופל בטעות על המפשעה של טריפל אייץ'! ארל סופר. 1... 2... הם לא זזים. 3... 4... עדיין לא זזים. 5... 6… 7... 8... שון מתחיל לקום וגם האנטר קם, הקהל מעודד את שון. שון מבצע צ'ופ ומרביץ להאנטר. הוא ממשיך כך עד שטריפל אייץ' נותן לו ברכיה ודוחף אותו לפינה. הוא מרביץ לו ושון מחזיר! שון זורק את האנטר לפינה ומבצע צ'ופים! הוא מבצע מנהטן דרופ! הוא נותן צ'ופ! לאחר מכן הוא מרים אותו... עוד מנהטן דרופ! הוא מבצע צ'ופ ורץ לחבלים. הוא מתחמק מקלוזליין ומבצע פורארם שיבר! לאחר מכן הוא עושה קיפ אפ! הקהל שואג. שון הולך לאייפרון ומטפס על החבלים. אלבו דרופ! הקהל שואג כי הוא יודע מה בא עכשיו. שון הולך לפינה ומסמן לקהל. הוא רוקע ברגלו וכל הקהל מהדהד! טריפל אייץ' קם לאט… הוא מסתובב ושון מוכן לסוויט צ'יין מיוזיק… פלייר עולה על האייפרון! שון מעיף אותו משם! טריפל אייץ' מבצע קלוזליין, שון מתכופף והאנטר פוגע בארל! שון מתכונן לסופרקיק. האנטר קם... וחוסם את הסופרקיק! הוא מסובב את שון ומבצע DDT! שני המתאבקים על המזרן. פלייר צועק להאנטר וזורק לו את החגורה. טריפל אייץ' מתחיל לקום והקהל מתחיל לתת קריאות בוז. השניים מתחילים לקום. טריפל אייץ' רץ אל שון עם החגורה... ומרביץ לו איתה! הוא זורק אותה החוצה ומצמיד. הקהל לא מאמין. ארל זוחל וסופר. 1... 2... שון יוצא!
 
הקהל משתגע והאנטר לא מאמין! הוא לוקח את שון ומכניס אותו בין רגליו. פדיגרי… שון מוריד את האנטר מהרגליים! האנטר בועט בשון אל ארל, שנופל החוצה! שון מנסה לקום, טריפל אייץ' מרביץ לו. הקהל מגיב בבוז אדיר כשאריק בישוף רץ החוצה ובודק את ארל. טריפל אייץ' מוריד את הטורנבאקל. האנטר מנסה להטיח את שון בפינה... שון חוסם את זה ומרביץ לו! הוא מבצע צ'ופ... ומטיח את האנטר בפינה! שון זוחל ומצמיד. הקהל סופר... בישוף נכנס פנימה וסופר! 1... 2... האנטר יוצא! שון מרביץ להאנטר. טריפל אייץ' דוחף אותו. שון מרביץ להאנטר בפינה. הוא עולה על החבל ומרביץ לו. האנטר מוריד אותו אל הקרקע ושון מרביץ לו! בישוף סופר. 1... 2... האנטר יוצא! שון לוקח את האנטר ומבצע אייריש וויפ. האנטר מבצע ני פייסבאסטר! בישוף סופר. 1... 2... שון יוצא! האנטר כבר מדמם. האנטר עולה על החבל השני ומבצע פיסט דרופ... שון בועט בו! האנטר נופל. שון מתחיל להרביץ להאנטר בפינה. הוא נותן לו צ'ופ. הוא מבצע אייריש וויפ והאנטר הופך את זה! שון מתהפך בטורנבאקל. האנטר רץ אליו... סוויט צ'יין מיוזיק! שון נופל עליו ובישוף סופר! 1... 2... 3!
 
הקהל משתגע וג'ים רוס משתגע גם כן! שון מתרומם לאט מאוד. אריק בישוף לוקח את החגורה ומכריז שהמנצח... ועדיין האלוף למשקל כבד, טריפל אייץ'! הוא מעניק לו את החגורה והקהל מגיב בהתאם. פלייר בודק את טריפל אייץ' ושון מתווכח עם בישוף. בישוף אומר שנכון, שון הצמיד את האנטר, אבל גם הכתפיים שלו היו על המזרן. במקרה כזה, התואר נשאר אצל האלוף. בישוף מראה את ההילוך החוזר שמראה ששון נפל על המזרן. בישוף אומר שהלילה זה לא הלילה שלו, ובכלל לאחרונה הוא לא במצב טוב. שון חונק אותו! פלייר רץ ונותן לו צ'ופ בפינה. שון תוקף אותו! הוא מבצע אייריש וויפ ובאק באדי דרופ! שון מבצע את הסופרקיק על פלייר! הוא מרביץ לבישוף ויורק עליו! שון יוצא החוצה, מעוצבן. טריפל אייץ' שוכב בחוץ.שון עומד לעזוב ובישוף צועק לעצור את המוזיקה. הוא אומר ששון מאבד את העבודה שלו כי הרביץ לו. הוא מפוטר ושנה טובה!
 
הזכוכית נשברת. בישוף בשוק והקהל מריע. סטיב אוסטין יוצא! אוסטין עולה על טריפל אייץ' ונכנס לזירה. הוא עולה על כל החבלים ולוקח מבישוף את המיקרופון. אוסטין אומר שהוא חזר, בתנאים שלו. שון מייקלס חוזר לארגון. ולמען האמת, מגיע לו קרב חוזר. יש שריף חדש בעיר, וקוראים לו סטון קולד סטיב אוסטין. הוא מבצע על בישוף סטאנר! אוסטין צועק שזאת השורה התחתונה. הוא חוגג עם בירות.
לצפיה ב-'מחשבות אישיות'
מחשבות אישיות
29/11/2017 | 11:05
78
קרב עם מוסר עבודה ממש גבוה.
 
השניים השתמשו בכימיה שלהם ונתנו לנו קרב אולד סקול פשוט מאוד, אבל ממש יפה, עם מכירה, פסיכולוגיה וגם רגעים מרגשים. והקהל עצמו הפך כל מהלך פשוט למדהים, כששון זוכה לאהדה ענקית מצד הקהל הביתי.
 
אבל האוברבוקינג בסוף - והידיעה שבסוף יהיה סיום זול במיוחד - מורידים לחלוטין את הדירוג. חבל, אם היה סיום נקי לקרב כזה, הוא היה יכול להיזכר כקלאסיקה אמיתית. לצערנו זה לא מה שקרה. זה נקרא "הקרב הטוב ביותר עם הסיום הגרוע ביותר". אולי היה אפילו כדאי ששון יזכה בתואר, ואז שהאנטר יהיה זה שישתחל אל המיין איבנט מול בנואה ברסלמניה. אבל זה לא קרה.
 
ציון הקרב: ¼  
לצפיה ב-'לסיום'
לסיום
29/11/2017 | 11:05
73
הפיוד בין שון והאנטר לא הפסיק אחר כך, הוא המשיך עוד שנה אחר כך, והמשיך לבעבע מתחת לפני השטח עד לפייס טרן של טריפל אייץ' ולאיחוד של DX. היא המשיכה לרתוח ב-RAW גם כשכריס בנואה נכנס (ויצא) אל הפיוד ביניהם.
 
שון והאנטר הם החברים הכי טובים בביזנס, הם נחשבים לטוב ולרע שני האנשים המשפיעים ביותר מאחורי הקלעים. החברות שלהם, והיריבות,  נחשבת לאחת מהיריבויות שהשפיעו רבות על התקופה ההיא.
 
והדעות חלוקות. יש כאלה שטוענים שמדובר באחת מהיריבויות הגדולות ביותר שסיפקה לנו קרבות מדהימים. אחרים טענו שהיא נמשכה יותר מדי, שרוב הקרבות לא היו טובים כל כך ורק מעטים באמת היו טובים.
 
אבל הקרבות הטובים באמת, יישארו לנצח.
לצפיה ב-'רמז לשבוע הבא'
רמז לשבוע הבא
29/11/2017 | 11:06
3
114
היינו הכי מצחיקים ביחד. אבל הפעם זה לא צחוק.
לצפיה ב-'רוק- מנקיינד i quit mach מהרויאל ראמבל?'
רוק- מנקיינד i quit mach מהרויאל ראמבל?
30/11/2017 | 08:28
2
39
לצפיה ב-'כמעט כמעט אבל לא'
כמעט כמעט אבל לא
30/11/2017 | 08:41
1
87
אני רק אגיד שצדקת... בשני שליש מהתשובה.
 
אלו שניים שקורעים לחוד, ביחד, ואפילו נתנו את מה שנחשב לפרומו המצחיק ביותר של כל הזמנים, אבל הקרב שלהם ביחד, בוא נאמר... לא בדיחה.
לצפיה ב-'וגם'
וגם
03/12/2017 | 00:36
30
לצפיה ב-''
30/11/2017 | 14:19
1
83
מלבד הקרב בסאמר סלאם 2002, זה הקרב הכי טוב של השניים (ואולי הקרב הנוסף היחידי הטוב של השניים) והקרב טלוויזיה הכי טוב של 2003 בצד של רו (שהייתה שנה נוראית עבור רו מבחינת איכות קרבות).
 
לצפיה ב-'אני חושב שאני בין המעטים'
אני חושב שאני בין המעטים
30/11/2017 | 18:10
108
שממש אהב את הקרבות שלהם. גם את הקרב מארמגדון שנחשב לאוברבוקינג גדול, וגם את ההאל אין א סאל שנחשב למשעמם וארוך...
 
מה שכן, הקרב מסאמרסלאם הוא הקרב הטוב בעולם מבחינתי.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
29/11/2017 | 08:39
2
21
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
29/11/2017 | 08:39
1
172
שיין מקמהן פותח את התכנית ואומר שיש שני אנשים שבגדו בצוות סמאקדאון. הוא עמד לפטר את קווין אוונס וסמי זיין אבל לא הצליח. הוא אומר לדניאל בריאן לצאת. בריאן יוצא ואומר ששיין יכול לכעוס לפעמים. שיין מזכיר שאוונס הרביץ לווינס וזיין התערב בהאל אין א סאל. בריאן אומר שהם עשו זאת בשם התחרות, ושאם יפטרו אנשים מוכשרים כמוהם הם פשוט יעברו ל-RAW. שיין אומר שבסדר מצידו שהם יהיו הבעיה של סטפני. בריאן אומר שהוא לא "YES" מן. הוא אמור לבחור בכישרונות הכי טובים, ושיין צריך לסמוך עליו. שיין אומר שבסדר, והוא מוסיף לקרב של אוונס מול רנדי אורטון הלילה תנאים: סמי זיין מורחק מהזירה וזה קרב ללא פסילות.
 
סמי זיין וקווין אוונס מדברים עם דניאל בריאן. בריאן מסרב לשנות את התנאים של שיין.
 
הניו דיי ניצחו את צ'אד גייבל ושלטון בנג'מין אחרי באקברייקר/ספלאש לבנג'מין.
 
נעמי שואלת את שארלוט פלייר אם היא רוצה נקמה. שארלוט אומרת שהיא מוכנה, נטליה גם רוצה להצטרף ושארלוט מסרבת.
 
אחי הבלודג'ון ניצחו את ההייפ ברוז אחרי דאבל צ'וקסלאם על ריידר. לאחר הקרב, ריידר אמר שהם חייבים להשתנות. מוג'ו תקף את ריידר מאחור וצעק שההייפ ברוז מתים. לאחר מכן הוא אמר שהכול השתנה.
 
בובי רוד אומר שברון קורבין צריך להתכונן לקח שיקחו ממנו את אליפות ארצות הברית. קורבין מגיע ורוד מציע שהם יילחמו הלילה. קורבין מסרב.
 
AJ סטיילס ניצח את האחים סינג' אחרי סטיילס קלאש. לאחר הקרב ג'ינדר תקף את האחים סינג'.
 
רובי ריוט, ליב מורגן ושרה לוגן מתראיינות ואומרות שהן הריוט סקוואד, והן כאן כדי לשנות את המחלקה.
 
הריוט סקוואד ניצחו את שארלוט פלייר, נעמי ונטליה אחרי בעיטה לשארלוט מצד רובי. נטליה נטשה את הקרב בהתחלה. נעמי פונתה לאחר מכן באלונקה כי זרקו אותה על המדרגות.
 
רנדי אורטון לא רוצה להתראיין.
 
הפאשיון פיילס עושים שחזור של המסור.
 
קרב ללא פסילות: קויון אוונס ניצח את רנדי אורטון אחרי שסמי זיין תקף את אורטון בקהל עם כיסא, ואוונס ביצע פרוג ספלאש.
לצפיה ב-'דעות סמאק בקצרה'
דעות סמאק בקצרה
29/11/2017 | 10:52
194
היה פרק הרבה יותר טוב מraw, אבל ככה זה שיש אירוע בקרוב וצריכים להיות ממוקדים.

רנדי אורטון בא עם מוטיבציה – היה אחלה קרב נגד אוונס. היה ברור שסמי יתערב "לא בזירה", אהבתי ממש שאוונס ניצח אחרי פרוג ספלאש. צריך סיומים שהם לא עם הפינישר המוכר.
 
סטיילס נגד הסינגים היה אחלה. סופר סטיילס קלאש על שניהם היה... פנומנלי! אהבתי את זה שג'ינדר התחרפן ונתן לשני הסינגים חלאס, למרות שהוא כמעט הרג את השני כשהוא החליק לו מהיד.
 
ומה נגיד על הריוט סקוואד? ביצוע הרבה יותר טוב מאשר בraw, שמחתי שהם לא עשו מיחזור של מה שהיה יום לפני. ריוט הצמידה נקי את שארלוט! יאי! הביטדאון על נעמי גם היה טוב. מה שכן, ראו שלוגאן ומורגן מתרגשות ובקושי מצליחות לתפקד בלייב מול קהל גדול יותר ממה שאי פעם התאבקו. מזל שיש את ריוט שהיא תותחית.
 
מה עוד היה?
האסנשיין מתו תוך כדי שהם מקריבים את עצמם עבור בריזנגו, הניו דיי חוזרים לתמונת האליפות עם הנצחון של בנג'גייבל, קורבין ורוד הולכים לפיוד על אליפות ארה"ב (התגובה של קורבין – NO! הייתה מעולה) ושיין ובריאן מעלים את חילוקי הדעות ביניהם. אה וגם מוג'ו סוף כל סוף התהפך על ריידר וסיים את ההיל טרן הכי לא הייפ שהיה.
 
אחלה של פרק. נהנתי.
 
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
28/11/2017 | 06:22
2
32
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
28/11/2017 | 06:23
1
219
רומן ריינס יוצא ואומר שבשבוע שעבר קרו הרבה דברים - השילד ניצחו בקרב האיחוד שלהם והוא זכה בתואר הביניבשתי. ריינס אומר שכנראה לא נראה את מיז אחרי ההפסד, ושהוא יהיה אלוף לוחם. הוא מאתגר כל אחד לבוא להילחם. המיזטוראז' יוצאים ללא מיז, והם מגנים על מיז. הם מציגים את אליאס שאומר שהוא ייקח את התואר. ריינס מסכים ומציע לו להשיג מאקסל מגן צוואר.
 
סת' רולינס ניצח את סזארו אחרי ברכייה. לאחר מכן הוא התראיין ואמר שהשילד עדיין ביחד. דין אמברוז פשוט בירח דבש ויחזור בשבוע הבא, והכהונה של ריינס רק תחזק אותם. הוא קובע שבשבוע הבא הוא ואמברוז יילחמו מול שיימוס וסזארו על התארים.
 
קורט אנגל מדבר על סדריק אלכסנדר, ריץ' סוואן, אקירה טוזאווה ומוסטפה עלי. הוא קובע קרב מרובע השבוע וגם לשבוע הבא, ושני המנצחים יילחמו בקרב בו המנצח יפגוש את אנזו אמורה על תואר המשקל הקל.
 
סמואה ג'ו ניצח את טייטוס או'ניל אחרי קוקינה קלאץ'. לאחר הקרב אפולו קרוז ניסה לתקוף את ג'ו ונחנק גם הוא.
 
אנדרסון וגאלוס צוחקים על המבצעים של סייבר מאנדיי.
 
היה אמור להיות קרב שלשות בין פייג', מנדי רוז וסוניה דוויל לסשה בנקס, מיקי ג'יימס וביילי. סשה באה אבל מיקי וביילי לא. פייג' שואלת מה קרה לחברות שלה ואז מראה איך מיקי פצועה בברך וביילי בצוואר מאחורי הקלעים. היא אומרת שהיא הייתה זאת שהתחילה את המהפכה לפני שנה, ועכשיו היא חזרה. לקבוצה שלה קוראים "Absolution". הן אומרות שפייג' הייתה לפני הפור הורסוומן. פייג' שואלת אם סשה רוצה את אותו הגורל כמו ביילי ומיקי או שהיא תישבע אמונים לפייג'. סשה תוקפת אותן וחוטפת במהירות.
 
בריי ווייאט מופיע בזירה ואומר שהוא לא חגג את חג ההודיה אף פעם. העולם של הקהל מוגבל, והם לא מקשיבים לו. הוא מבין שהם לא חיים. כולם מתים. בריי ווייאט ניצח את מאט הארדי אחרי סיסטר אביגייל. לאחר הקרב מאט התחיל לצעוק "DELETE" ונרמז שהוא מתחיל "להישבר".
 
ג'ייסון ג'ורדן אומר שחבל שלא יהיה לו קרב חוזר מול ברון סטרומן. הוא אומר שכולם טוענים שהוא זייף פציעת ברך ודורש קרב מול קיין כדי להשתיק אותם.
 
ריץ' סוואן ניצח את אקירה טוזאווה, נועם דר ואריה דאבורי אחרי פיניקס ספלאש לנועם.
 
אליאס יוצא החוצה ומקדיש שיר למיז. הוא אומר שהאליפות תלך איתו הלילה.
 
אליפות ביניבשתית: רומן ריינס ניצח את אליאס אחרי ספיר. לאחר הקרב סמואה ג'ו תקף אותו ברמפה ונעל קוקינה קלאץ'. ג'ו אמר שהוא בא אל ריינס.
 
אסוקה ניצחה את דיינה ברוק תוך שנייה עם האסוקה לוק. לאחר הקרב אבסולושן רצו לצאת אבל אז החליטו ללכת כשאסוקה עמדה להילחם.
 
ג'ייסון ג'ורדן אומר שפציעת הברך שלו היא לא תירוץ, ועכשיו הוא יכול לעשות את מה שסטרומן לא הצליח - להוריד את קיין. לצערו הקרב נגמר מהר כשקיין העיף אותו החוצה על הברך הפצועה והוא נספר בחוץ. קיין המשיך לתקוף אותו לאחר מכן ופין באלור יצא החוצה.
 
פין באלור ניצח את קיין בפסילה אחרי שקיין פגע בו עם כיסא. הוא המשיך לפגוע בו עם הכיסא ושם אותו מסביב לצוואר שלו. ברון סטרומן יצא החוצה ותקף את קיין, כולל פאוורסלאם בריצה על המדרגות. לאחר מכן הוא הטיח את הגרון של קיין בכיסא פעמיים.
לצפיה ב-'דעות בקצרה'
דעות בקצרה
28/11/2017 | 12:44
203

אליאס הפתיע לטובה, נתן אחלה קרב. מחמאות גם לריינס.
 
אבסולושן? באמת?! נו טוב.
 
אסקה סוף כל סוף מאיימת ברוסטר הראשי.
 
רולינס וסזארו יכולים לתת קרב טוב מתוך שינה, אבל זה כבר נהיה משעמם ומתיש הפיוד הזה.
 
שמח שבריי יהיה זה שישבור את מאט הארדי. פיוד של ברוקן מאט עם בריי יהיה זהב, לפחות על המיק. בזירה פחות.
 
למה להקריב את באלור לטובת קיין? לא יכלו להוציא את סטרומן מיד אחרי שקיין השמיד את ג'ורדן?
 
אחלה קרב מרובע של הקרוזרוויטים. 
 
לצפיה ב-'הפודקאסט של אדג' וכריסטיאן מארחים את סמי זיין!'
הפודקאסט של אדג' וכריסטיאן מארחים את סמי זיין!
27/11/2017 | 15:54
154
לא פרק חדש, פרק מחודש שעבר.
היום יצא לי לשמוע אותו או יותר נכון חלקים ממנו. זה פרק של שעתיים והראיון עם זיין מתחיל בדקה ה41 בערך.
 
 
הם עוברים על תחילת הקריירה שלו באינדיז, על זה שרק בPWG הוא למד פסיכולוגיה ובניית קרב מסופר דראגון, על איך זה להלחם עם מסיכה (לכאורה), על ההתחלה בNXT, על הקרב עם נאקאמורה שהיה מדהים בעיניו, על כל מה שקרה עם הפציעה בכתף נגד סינה ועל כל מה שקרה עם אוונס בזמן הזה, על ההיל טרן ועל איך זה לדבר עם וינס על כל מיני דברים. 
 
אדג' אמר שזיין הוא פייס אולטימטיבי ויריב חלומות שלו. 
 
שווה להקשיב.
 
 
לצפיה ב-'פלישת הנשים: מה הלאה? לראו וסמאק של השבוע'
פלישת הנשים: מה הלאה? לראו וסמאק של השבוע
26/11/2017 | 12:30
5
207
למי שלא ראה ובכל זאת נכנס - להלן  תקציר מאורעות השבוע האחרון.
ביום שני, בראו, פייג' (שיער שחור, חיוורת, גותית/פאנק) חזרה והפריעה לקרב הפאטל 4 ווי על הn1c לאליפות הנשים של ראו. היא הכריזה שהיא לא באה לבד ואז יצאו מהקהל מנדי רוז (בלונדינית eye candy) וסוניה דוויל (שחרחורת חזקה) ותקפו את כולן. זה הסתיים בפינשרים על ביילי, מיקי וסשה. (הערה מעניינת: פייג' הייתה השופטת בעונת טאף אינאף של מנדי וסוניה).
 
ואז, יום אחרי זה בסמאקדאון, הופיעו להן רובי רייט (שיער שחור, חיוורת, גותית/פאנק), ליב מורגן (בלונדינית eye candy) ושרה לוגאן (שחרחורת חזקה) ותקפו את נטליה ובקי מאחורי הקלעים, כולל אנגל פציעה לבקי (שיוצאת לצלם את marine 6 יחד עם מיז ושון מייקלס) ואז תקפו את שארלוט ונטליה באמצע קרב האליפות.
 
הרבה גבות הורמו לגבי העלייה לרוסטר הראשי של חמשת הבנות מNXT, כולל כמה שטענו שאף אחת מהן לא מוכנה עדיין לרוסטר הראשי ושיש הרבה יותר מוכנות מהן שהיו צריכות לעלות (פייטון רויס, בילי קיי, ניקי קרוס).
 
אני אומר – זה מעולה שה"מוכנות" יותר לא עלו, כי זה אומר שבונים עליהן בNXT ויש סיכוי שנראה את פייטון אלופה בקרוב (ונאמר אמן!)
 
בנוסף, חוץ מהדמיון החזותי, יש שמועות שטוענות שיעשו שפייג' היא זאת שיזמה את שתי התקיפות (מה שהגיוני) וששת הבנות יהיו משותפות לשתי הברנדים, לפחות בהתחלה. עכשיו, כשיש רוסטר נשים מעובה יותר, אפשר ליצור פיודים חדשים ולא למחזר ישנים, אפשר להקים גם חגורת זוגות לנשים (או משותפת לברנדים או לכל ברנד בנפרד כמו לגברים) וכמובן – רויאל ראמבל נשים קרוב מאי פעם!
 
אז מה דעתכם? לאיפה האנגל הזה יוביל? למשהו טוב? למשהו גרוע? ראמבל נשים? הפיכתן לג'ובריות תוך חודש?
 
שתפו את דעתכם!
 
לצפיה ב-'פצצה '
פצצה
26/11/2017 | 14:34
168
אין לי שום בעיה עם הפלישה הזאת , כל דבר חדש ומעניין שאפשר לעשות עם הנשים זה מבורך , אני לא אומר שהרוסטרים של סמאק וראו בהכרח לא טובים , יש הרבה בנות מוכשרות בשני הבראנדים אבל לפעמים חייבים לעשות קצת בלאגן כדי ליצור עניין. 
לגביי הבנות שלא מוכנות עדיין לראשי גם לא כ"כ מפריע לי כרגע כי לפעמים חייבים לזרוק אנשים למים ולתת להם ניסיון אמיתי ולא רק בנישה של NXT , מקסימום לא יצליחו הכל בסדר יש עוד הרבה נשים מצויניות ברוסטר , זה לא רוסטר של דיוות והן לדעתי לא יהיו גרועות כמו אלישיה פוקס או טאמינה...
די מצחיק שהם רוצים לתת לפייג' (כנראה) להנהיג את הסטייבל הזה , חשבתי ש WWE מתים להעיף אותה אחריי הסרט שלה.
לצפיה ב-'נקסוס דור 3?'
נקסוס דור 3?
27/11/2017 | 14:21
3
120
למי שזוכר אז הנקסוס היו קבוצת מתאבקים בראשות וייד בארט שעלו מ-NXT ועשו בלאגן ב-WWE כולל פיודים עם ג'ון סינה ורנדי אורטון והרבה מעבר לכך. רק מה? נגמרו לבוקרים הרעיונות מה לעשות איתם ואז סי אם פאנק הפך להיות מנהיג הנקסוס כשוייד בארט מקים סטייבל אחר בשם הקור וכל האנגל הזה דעך ונעלם. כבר לא היה נקסוס וגם הקור התאדו.
 
ב-WWE למדו את הלקח והגרסה החדשה של הנקסוס היתה השילד. שגם הם התחילו כהילים שהורסים כל חלקה טובה. זה כבר נבנה טוב יותר כי קודם כל היו פחות חברים ולכן אפשר היה לסדר פיודים בצורה טובה יותר. גם השילד התחרו מול מיינאיבנטים כשהם זורעים הרס וקוצרים סופה. בהמשך עשו פייס טרן, והצליחו כסטייבל לשמור עניין עד לפירוק בהשראת האוטוריטי. להבדיל מהנקסוס הסטייבל של השילד לא נשכח ולאחרונה אף התאחד מחדש.
 
עכשיו השאלה היא אם מה שקורה אצל הנשים יהפוך את לנקסוס או לשילד. האם באמת נקבל סטייבל של 6 נשים שאין אפשרות לדעת מי זו מי, או שנקבל חלוקה בין ראו לסמאקדאון ובכל מקום שלישיה? אני מעדיף את האפשרות השניה ומנסה לבדל מעט בין שתי השלישיות.
לצפיה ב-'משהו מצחיק'
משהו מצחיק
27/11/2017 | 14:25
1
122
מכל הנקסוס מי שפעילים היום ב-WWE הם האסקי האריס, מייקל מגיליקאטי, והית' סלייטר. לא מי שהיינו מנחשים בהתחלה.
לצפיה ב-'ואם לצמצם לנקסוס המקורי, רק סלייטר (ודניאל בראיין בערך)'
ואם לצמצם לנקסוס המקורי, רק סלייטר (ודניאל בראיין בערך)
27/11/2017 | 16:10
49
לצפיה ב-'לא חושב שיש שלב'
לא חושב שיש שלב
27/11/2017 | 15:36
133
שטענו שיש קשר בין 3 הנשים ברו ל-3 הנשים בסמקדאון...
לצפיה ב-'משחק: בניית רוסטר לארגון היאבקות'
משחק: בניית רוסטר לארגון היאבקות
25/11/2017 | 19:35
6
124
אז ככה, נניח שהיה לכם ארגון היאבקות, איזה רוסטר היה לכם?

אני עומד לחלק את בניית הרוסטר לכמה דברים.

קודם כל: אתם לא מוגבלים, אפשר להכניס כל אחד לרוסטר. אפשר להכניס מתאבקים מתחילת המאה הקודמת וגם מתאבקים חדשים. אתם לא מוגבלים מבחינה גיאוגרפית ברוסטר.

אתם יכולים לבחור מתאבק בכל תקופה שלו. למשל, אפשר לבחור בהאלק הוגאן של שנות השמונים, או בהוליווד הוגאן. או את סטאנינג סטיב אוסטין, או את סטיב אוסטין של האטיטיוד.

אז אנחנו מתחילים עם הדבר הפשוט ביותר, מתאבקי משקל כבד. הכוונה היא למתאבקים שיהיו המיין איבנט שלכם, רוב הקארד שלכם, שיילחמו על התואר הראשי.

בנוסף, אתם יכולים לתאר איזה מין סוג של ארגון יש לכם, מה הסגנון ומי קהל היעד.
לצפיה ב-'שלי:'
שלי:
25/11/2017 | 19:37
110
קודם כל, אני חושב שהייתי עושה ארגון בסגנון WWE של האטיטיוד, אבל לא סתם אטיטיוד, האטיטיוד של שנת 2000, כשהתכניות היו פחות מזעזעות ויותר קוליות.
 
וזה הרוסטר:
 
1) סטיב אוסטין 1998- אין מה לעשות, ברולר מדהים, דמות אדירה שיכולה להילחם, ימשוך קהל. מדובר באוסטין כשהוא בדיוק זכה בתואר, היה פרשי ומגניב. זה שכל שבוע נתנו לו אנגל אדיר עם וינס מקמהן, שהצליח להיות "סופרמן" אבל סופרמן הרבה יותר מגניב מכולם. וגם יכול היה להביא את זה בזירה.
 
2) שון מייקלס 2002- אני מדבר על זה שאחרי החזרה שלו, לפני ש-DX הגיעו שוב... מדובר לדעתי באחד מהמוכרים הכי טובים בביזנס. הוא הבחור שיכול לחטוף מכות יותר טוב מכולם, לגרום לקהל להיחרד כי הוא חוטף בגב המנותח שלו, ובנוסף לכך לתת את הקרבות הכי טובים בכל הערב.
 
3) כריס בנואה 2004- כן, הרוצח. כן, הורג הילדים. כן, המתאבק שאז היה הכי טוב בעולם. זה שנתן אז כל שבוע את הקרבות הכי טובים בעסק, זה שכל הקהל היה באטרף כלפיו כמו שהם היו אחרי עשר שנים לדניאל בריאן. אני חייב אותו.
 
4) אנדרטייקר 1997- יש לי פינה חמה בלב לדמות שלו מאז. אני מדבר על הדמות שהופיעה מיד אחרי שמנקיינד קבר אותו, היא כונתה "אדון האופל". היא נמשכה בערך עד ההיל טרן שלו ב-1998, השיא שלה היה בקרב המדהים מול אוסטין בסאמרסלאם. בעיניי זה היה הפיוד הכי טוב באותה השנה שלא היה מקמהן-אוסטין. טייקר היה אז אולי הדמות הכי טובה, והוא גם נתן קרבות ממש מעולים וכולם כיבדו אותו. הכישרון שלו התחיל להידלדל בתקופת ההיל טרן, הוא התחיל לעשות ברולינג כמו כולם. אבל לפני כן... וואו. וגם, הייתה לו המוזיקה הכי טובה מבחינתי אי פעם שהייתה לטייקר.
 
5) ויידר 1993- אולי אחד מהביגמנים הכי טובים שהיו. 1993 הייתה חרא שנה ל-WCW, אבל מי שהחזיק בתואר רוב השנה, והיה אלוף מעולה, הוא ויידר. הוא היה מפלצת. פשוט חיסל את כולם והרס אותם. כל הקרבות שלו היו הקרבות הכי טובים, מול סטינג, מול פולי, מול בולדוג אפילו, וכמובן מול פלייר. אני צריך מפלצת, ולפי דעתי ויידר הוא הכי טוב.
 
6) כריס ג'ריקו 2002- אני צריך היל פחדן. ורציתי את כריס ג'ריקו. אבל כאן נכנסתי לבעיה- את ג'ריקו 1998, שהיה היל פחדן מעולה ומצחיק וקומי ואולי הכי טוב בעולם? או את ג'ריקו של 2002, שבדיוק הגיע למיין איבנט והיה היל מצוין, גם רציני לפעמים אבל גם מאוד קומי, פרימדונה ואולי ההיל הכי טוב באותה השנה? החלטתי על 2002. ב-1998 הוא היה פחות רציני, ואני רוצה מישהו שיוכל להיות גם מאוד אלים כשצריך.
 
7) טריפל אייץ' 2000- האם יש איזה ספק שבשנת 2000, טריפל אייץ' היה בערך אלוהים? הקרבות הכי טובים בקריירה שלו מול אוסטין, רוק וג'ריקו. זאת הייתה התקופה הכי טובה שלו מבחינתי. כן, גם אז הוא וסטפני פתחו כל תכנית בפרומו של רבע שעה. וזה היה ענק. בכל פרומו הם קבעו לכל הפייסים קרבות הנדיקאפ וקרבות בסטיפולציה אכזרית מול ההילים שלהם. הוא עומד להיות ההיל החכם, זה שבורח כשצריך אבל יודע גם להיות אלים מאוד ואין שום ספק שהוא מגבה את עצמו בזירה.
 
8) בריאן פילמן 1996- אני מדבר על הלוס קאנון. על המתאבק שכולם תהו אם הוא באמת פסיכופת כזה או רק מעמיד פנים. ועל בריאן פילמן לפני התאונה שלו, כשהוא עוד היה מתאבק מעולה בזירה. אני רוצה היל מטורף לגמרי, היל שאנשים יפחדו להיות איתו באותו אזור ברדיוס של מייל.
 
9) ג'ון סינה 2004- לפני כל המארינס, לפני החזרה מפציעה, בתקופה שהוא עדיין היה היל שכרגע הפך לפייס. ראפר מגניב, אנטי סמכותי, שלא יהסס להשתמש בשרשרת ולתקוף יריבים, שלא יהסס גם להתעמת מול פייסים אחרים. וגם יכול היה לתת קרב טוב עם היריב הנכון.
 
10) רייבן 1997- רייבן כשהוא רק הגיע ל-ECW היה אחת מהדמויות הטובות ביותר אי פעם. מין היל מסתורי וחכם כזה שידע לתת פרומואים שגרמו לך לשאול שאלות. היו לו תובנות פילוסופיות ויכולת לגייס אחלה היט. בנוסף לכך מדובר באחד מהאנשים הכי חכמים בביזנס.
 
11) ברט הארט 1997- ברט ההיל. זה שכרגע הפך לפרו קנדי מובהק, שהוא פייס אדיר בקנדה אבל שנוא לחלוטין בארצות הברית. שיכול לדבר שעות על גבי שעות (כשהתכנית נגמרת בינתיים) ולעורר היט. האנגל של ארצות הברית מול קנדה הוא אחד מהאנגלים שאני הכי אוהב אי פעם.
 
12) קקטוס ג'ק 1993- קקטוס שכרגע הפך לבייביפייס. זה היה מאוד ייחודי שהוא, דמות די פסיכית, הפך לפייס. הוא היה אז לוקח הבאמפים הטוב ביותר, פייס שהיה מוכן לחטוף מכות ולעשות כל דבר מטורף ביותר רק כדי לצאת אובר. כולל, אגב, לחטוף זעזוע מוח מויידר.
לצפיה ב-'אה, שכחתי, אתם מוגבלים לשנים עשר מתאבקים הפעם'
אה, שכחתי, אתם מוגבלים לשנים עשר מתאבקים הפעם
25/11/2017 | 20:12
45
לצפיה ב-'שאלה סופר קלה'
שאלה סופר קלה
26/11/2017 | 09:38
1
98
קודם כל, אני יביא את מיק פולי, שהיה בהל אין הסל, ואפשר להגיד שהוא מומחה לגגות
 
אחר-כך אני מביא את טריפל-אייץ', שתמיד מתסובב עם פטיש גדול
 
נביא את טייקר, שיכול לסדר לנו טרקטורים עם כל הקרבות  buried alive שהוא היה בהם
 
טרי פאנק, בגימיק של צ'יינסו צ'ארלי
 
ג'ריקו, מומחה קירות
 
גי'ם דאגן
 
איזה מתאבק CZW עם אקדח מסמרים
 
טי אל הופר, שיהיה אחראי על הצנרת
 
וגם את...הא, רוסטר האבקות, לא חברת שיפוצים... לא חשוב.
לצפיה ב-'דאגן למסור או לקרשים?'
דאגן למסור או לקרשים?
26/11/2017 | 10:56
35
לצפיה ב-'רוסטר מנצח '
רוסטר מנצח
26/11/2017 | 12:31
1
107
1) ג'ון סינה- חולצה תכלת NEVER GIVE UP
 
2) ג'ון סינה- חולצה ירוקה NEVER GIVE UP
 
3) ג'ון סינה- חולצה צהובה NEVER GIVE UP
 
4) ג'ון סינה- חולצה אדומה  NEVER GIVE UP
 
5) ג'ון סינה- חולצה שחורה  U CAN'T SEE ME
 
6) ג'ון סינה- חולצה לבנה  HUSTLE LOYALTY RESPECT
 
7) ג'ון סינה- חולצה כחולה RESPECT EARN IT
 
8) ג'ון סינה- חולצה שחורה RISE ABOVE HATE
 
9) ג'ון סינה- חולצה וורודה RISE ABOVE CANCER
 
10) ג'ון סינה- חולצה סגולה NEVER GIVE UP GENERATION
 
11) ג'ון סינה- חולצת בוטלג אפורה NEVAR GIV OP 
 
12) רומן ריינס 
לצפיה ב-''
27/11/2017 | 08:11
17
לצפיה ב-'משחק: למי ברוסטר נוכחי יש את הגיר הכי גרוע'
משחק: למי ברוסטר נוכחי יש את הגיר הכי גרוע
23/11/2017 | 16:56
1
190
אני מייבא קצת דברים מפורומים אחרים בעולם. 
 
למי לדעתכם ברוסטר הנוכחי של ה WWE (כולל RAW ,SMACK ,NXT ,205) 
יש את הביגוד / הגיר הכי גרוע?
תבחרו לפחות בן אחד ובת אחת ,מומלץ להוסיף תמונות אם רוצים. 
 
אני אתחיל: 
גברים - דין אמברוז ,אני שונא את הגיר שלו כסינגל בא לי לקרב היאבקות עם ג'ינס וגופייה לבנה, הבנו אתה ברולר מ CZW די! 
 
נשים - טאמינה ,מה הקטע עם הג'קט עור את נראית כאילו את בדרך לפאב לא להתאבק..
 
לצפיה ב-'כבוד על היוזמה - הנה התרומה שלי'
כבוד על היוזמה - הנה התרומה שלי
23/11/2017 | 20:40
201
נשים - אסקה עם הביריות המוזרות והמיותרות. 
גברים - לא צירפתי תמונה כי אתם לא צריכים וכי יש כ"כ הרבה - אנזו אמורה...
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
22/11/2017 | 06:16
3
45
התכנית של סמי וקווין.
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
22/11/2017 | 06:17
1
226
שיין מקמהן יוצא החוצה ואומר שסמאקדאון בכל זאת הוכיחה שהיא ה-תכנית והייתה בשיאה בסרבייבור סירייס, חוץ מקווין אוונס וסמי זיין. אוונס וזיין יוצאים וקווין אומר ששיין שוב מתרץ במקום להודות שהוא טעה ולהגיד שהוא מצטער. בניגוד לניו דיי, הוא וסמי יכלו לנצח את השילד, את צוות RAW ואת ברוק לסנר. שיין אומר שאף אחד לא מכבד אותם. נראה שהוא עומד לפטר אותם, למרות שהם מוחים על כך. דניאל בריאן יוצא ואומר שיש לשיין זכות לפטר אותם. אבל יש לו פתרון טוב יותר. סמי וקווין מול הניו דיי בקרב לאמברג'קס.
 
שלטון בנג'מין ניצח את ג'יי אוסו אחרי שג'ימי אוסו וצ'אד גייבל התקוטטו ושלטון נתן לג'יי פיידירט.
 
סמי וקווין ניסו לשכנע את ברון קורבין ואת בובי רוד לתמוך בהם הלילה. שניהם מסרבים.
 
נעמי התאפרה, ורובי ריוט, ליב מורגן ושרה לוגן תקפו אותה ואת בקי לינץ'.
 
שיין מקמהן הולך למלון כדי לצפות בתכנית משם.
 
אחי הבלודג'ון ניצחו את ההייפ ברוז אחרי דאבל צ'וקסלאם למוג'ו ראולי.
 
נטליה אומרת שהלילה היא תנצח את שארלוט.
 
AJ סטיילס יוצא ואומר שהדברים בסרבייבור סירייס לא היו כמו שרצה, אבל שכולם התלהבו מהקרב. לאחר מכן הוא מבקש מג'ינדר מהאל לצאת ולקחת ממנו את התואר. ג'ינדר מופיע על המסך ואומר שהוא היה מנצח את ברוק לסנר. AJ אומר שזה נשמע טיפשי. ג'ינדר אומר שבקלאש אוף דה צ'מפיונס הם ילחמו בקרב חוזר. האחים סינג' תוקפים את AJ שמוריד אותם.
 
אידן אינגליש שר לרוסב, וסמי וקווין מנסים להעביר אותם לצד שלהם.
 
נטליה ניצחה את שארלוט פלייר בפסילה לאחר שליב מורגן, שרה לוגן ורובי ריוט תקפו אותה. לאחר מכן הן הורידו גם את שארלוט.
 
סמי וקווין אומרים לדניאל בריאן שכל הרוסטר מקנא בהם ובריאן מאחל להם בהצלחה.
 
קרב לאמברג'קס: סמי זיין וקווין אוונס ניצחו את הניו דיי אחרי רול אפ של סמי לקופי כשהיה ברול בין המתאבקים. קווין ברח לאחר מכן אבל הניו דיי תפסו את סמי ונתנו לו מידנייט האוור. לאחר מכן דניאל בריאן פגש את קווין וקבע לו קרב מול רנדי אורטון.
לצפיה ב-'סיכום בשש מילים'
סיכום בשש מילים
22/11/2017 | 19:10
159
ואני חשבתי שראו היה מסריח, דאמממ.....
לצפיה ב-'דעות סמאעק'
דעות סמאעק
23/11/2017 | 09:29
172
פרומו פתיחה - משעמם , שיין שכח את השורות שלו איזה 700 פעם תוך כדי דיבור (כנראה כל הבאמפים האלה סופסוף מתחילים להשפיע...) ,קווין וסמי יוצאים ומוצגים כמו שני פחדנים בלי עמוד שידרה , אני מבין שזה הקטע ההילי שלהם אבל עדיף שיבנו אותם כמו בדאסים כי במילא הרוסטר של סמאק חלש ומשעמם.
 
רובי ריוט ועוד שתי בנות קפצו על נעומי , יופי אז הן חלק מהסטייבל החדש בראו
או שאין קשר בניהן?.
 
בלודג'ון ברוס נגד הייפ ברוס - מישהו יכול להסביר לי בדיוק מה זה הגימיק החדש הזה? כאילו מה זה אמור להיות?...כי הם עדיין רואן והארפר...להרואן אפילו יש עדיין את המסיכת כבש! מה בדיוק הקטע שיש להם פטישים והם לא עושים איתם כלום...לפחות שיהיו כמו טריפל אייץ וישתמשו בהם. 
 
סטייל מאהל סגמנט - האמת שברגע שסטייל קרא לו וג'ינדר הופיע על הטרון חשבתי שזה הולך להיות נוראי , אבל בסוף דווקא היה בסדר. ג'ינדר כיסח את הסינגס שזה תמיד נחמד.
 
שיעשו את אינגליש ורוסב פייסים כבר , הם במילא מתנהגים כמו פייסים.
 
קרב לאמברג'קס - היה בסדר סה"כ , סמי וקווין ניצחו אחרי הקטטה , ואז אוונס נטש את זיין למות ..אחרי זה הם פשוט יהיו חברים כאילו כלום לא קרה? הוא נטש אותו והם חברים רק מאז HIAC ...
אוונס על הבירכיים מתחנן לבריאן שלא יפטר אותם ואו איזה "היל חזק"! 
 
יש דיבורים שדניאל בראיין יעשה היל טרן ,לדעתי זה רעיון נוראי למה לעשות את זה לבחור הכי אהוב ע"י הקהל ב 10 שנים האחרונות..יותר מסינה מאורטון מכולם!. תנו לאנשים להנות קצת מהמוצר ואשכרה לעודד מישהו שהם באמת אוהבים..כבר יש לנו שני פאקינג קומישינרס בראו שהם הילים וזה חרא! 
 
קיצר אל תראו את הסמאקדאון הזה 
 
 
לצפיה ב-'המיין איבנט 78: סטיב אוסטין מול דוד לאב'
המיין איבנט 78: סטיב אוסטין מול דוד לאב
22/11/2017 | 11:13
11
104
הלפיד עבר והוא עבר בהצלחה מדהימה. שון מייקלס יצא לחופשה מהזירה, סטיב אוסטין היה האלוף והבלתי אפשרי קרה: הרייטינג התהפך.

WCW הפסידו בפעם הראשונה מזה שנתיים ל-WWF, והכול בזכות הפיוד של אוסטין מול מקמהן. אוסטין חזר לנצח את WCW והמאבק צמוד מאי פעם, וגם מלוכלך יותר.

אבל בפיוד הראשון שלו כאלוף, אוסטין צריך להילחם מול מתאבק פחות צפוי, בפיוד שלראשונה הופך לסיפור של אוסטין מול הסמכות העליונה של וינס מקמהן.

תיהנו.
לצפיה ב-'השחקנים הראשיים'
השחקנים הראשיים
22/11/2017 | 11:13
2
46
לצפיה ב-'סטיב אוסטין'
סטיב אוסטין
22/11/2017 | 11:14
84
סטיב אוסטין
 
שם אמיתי: סטיב ויליאמס
ידוע גם בתור: "סטאנינג", הרינגמאסטר, "סטון קולד"
תאריך לידה: 18 בדצמבר 1965
מקום מגורים: ויקטוריה, טקסס
גובה: 1.88 מטרים
משקל: 144 קילוגרמים
מהלך מסיים: סטון קולד סטאנר
 
סטיב אוסטין הוא אחד מהמתאבקים הפופולרים ביותר בכל הזמנים. הוא התחיל את הקריירה האתלטית שלו בתור שחקן פוטבול באוניברסיטת צפון טקסס. הוא אומן בעיר הולדתו ע"י "ג'נטלמן" כריס אדאמס המנוח. אוסטין התאבק במקור תחת שמו האמיתי אך הוא שינה את השם כדי להימנע מבלבול עם סטיב ויליאמס השני (ד"ר מוות). לאחר הופעת הבכורה שלו ב-1989, אוסטין נהנה מהצלחה ממוצעת ב-USWA בתור שותפו ואויבו של אדאמס. בתקופה הזו אשתו לשעבר של אדאמס (ואשתו לעתיד של אוסטין) ג`יני קלארק הפכה למלווה של אוסטין. אוסטין וקלארק עברו ל-WCW יחדיו.
 
אוסטין קיבל את הכינוי "סטאנינג" (Stunning) כשהגיע ל-WCW וב-3 ביוני 1991 הוא זכה בתואר אלוף הטלוויזיה של הארגון. לאוסטין היה פיוד קצר אך זכור לטובה עם ריקי סטימבוט וגם סטינג עמד בדרכו מספר פעמים. בשנת 1993 אוסטין חבר לבריאן פילמן והשניים הפכו ל"בלונדינים מהוליווד" (Hollywood Blondes) שהיה הצמד המצליח ביותר של WCW באותה תקופה.  הבלונדינים הפכו לאלופי הזוגות לאחר ניצחון על ריקי סטימבוט ושיין דאגלס ב-2 למארס 1993. הצמד פורק לאחר תקופה מסוימת ואוסטין קודם למאבק על אליפות ארה"ב.
 
ב-1994 אוסטין סבל מפציעה בברך. הוא אולץ לחזור לזירה מוקדם מדי ופציעתו הוחמרה עקב כך. בזמן התקופה הזו אריק בישוף עשה מהלך שהתברר כאחד מהגרועים והמגוחכים בכל הזמנים כשפיטר את אוסטין באמצעות שיחת טלפון. אוסטין מצא בית חדש ב-ECW והוא החל להשתנות מ"סטאנינג" ל"סטון קולד" בהדרגה. ב-1995 אוסטין הצטרף ל-WWF בתור הרינגמאסטר (Ringmaster) תחת הדרכתו של טד דיביאסי. לאחד תקופה מסוימת (כשהגימיק התברר ככישלון) אוסטין נפטר מדיביאסי והפך ל"סטון קולד" סטיב אוסטין. הוא היה היל בתחילה, אבל הקהל החל להריע לדמות הרועשת, החוצפנית, הכועסת והגסה של הנחש מטקסס.
 
אוסטין נכנס בסוף 1996 לפיוד עם ברט הארט שנמשך עד הכניסה ל-1997. את ראמבל 97`, אוסטין ניצח למרות שהוא הודח, אך השופטים לא ראו את ההדחה בעקבות קטטה שהייתה בין מיק פולי וטרי פאנק במהלך אותו זמן, ואוסטין נכנס פנימה והדיח את שלושת הנותרים בראמבל: אנדרטייקר, ויידר והארט. בעקבות הניצחון השנוי במחלוקת, נקבע קרב מרובע על אליפות ה-WWF הפנויה בין אוסטין, ברט, ויידר וטייקר באירוע של אין יור האוס: פיינל פור. ברט יצא מנצח ואלוף מהקרב, אבל הוא הפסיד את התואר כעבור יום ב-RAW לסיד אחרי התערבות של לא אחר מאשר אוסטין שהחליט להמשיך את הפיוד ביניהם. ברסלמניה 13 השניים נאבקו בקרב שהיה שיא המלחמה שלהם. זה היה קרב הכנעות שקן שמרוק היה השופט המיוחד בו, אוסטין הפסיד בקרב, אבל זכה באהבת האוהדים, ולמרות שממש לא היה אחד כזה, האוהדים הפכו את אוסטין לפייס מבחינתם, ואת הארט להיל. זה התחיל את המסע של אוסטין כל הדרך אל הפסגה.
 
אוסטין זכה באליפות הבין יבשתית בסאמרסלאם של אותה שנה מאחיו של ברט, אואן ז"ל, אבל איבד הרבה בנוסף בקרב הזה- אואן ביצע פיילדרייבר בצורה לא נכונה על אוסטין ושבר את צווארו. עוד לפני הזכייה בתואר הבין יבשתי, אוסטין היה אלוף זוגות לצד שון מייקלס שנפצע בהמשך, והשותף המחליף של אוסטין לתואר היה דוד לאב. בעקבות פציעתו, אוסטין פינה את שני התארים והיה על המדף לזמן מה. אוסטין חזר כעבור זמן מה וניצח את הפיוד המתמשך שלו עם אוון כדי לזכות באליפות הבין יבשתית, ממנה נשלל ע"י וינס מקמהן בהמשך לאחר שסירב להגן עליה נגד לא אחר מאשר.. דה רוק, אותו אוסטין ניצח לפני כן. כל זה התחיל את הבנייה לקראת הפיוד העצום בין אוסטין ומקמהן. את הראמבל של שנת 1998 אוסטין ניצח, והוא ניצח את שון מייקלס ברסלמניה כדי להתחיל באופן רשמי את עידן האטיטיוד.
לצפיה ב-'דוד לאב'
דוד לאב
22/11/2017 | 11:16
74
דוד לאב
 
שם אמיתי: מיק פולי
ידוע גם בתור: קקטוס ג'ק, מנקיינד
תאריך לידה: 7.6.1965
מקום מגורים: לונג איילנד, ניו יורק
גובה: 1.88 מטרים
משקל: 130 קילוגרמים
פינישר: מנדיבל קלו, סוויט שין מיוזיק, דאבל ארם DDT
 
מיק פולי הוא מעריץ היאבקות מגיל צעיר, אבל אהבתו לענף גדלה בצורה משמעותית כאשר הוא ראה את ג`ימי סנוקה מבצע את הספלאש המעופף שלו מראש כלוב במופע במדיסון סקוור גארדן בו מיק היה נוכח.
 
הוא הצטרף לבית הספר של דומיניק דנוצ`י, עשה נסיעות ארוכות ברכב וישן במכוניתו במטרה ללמוד את העסק. אצל דומיניק הוא וחברו לכיתה שיין דאגלס למדו להתאבק, ובמהרה מיק קיבל את ההזדמנות שלו אצל ה-WWF. הוא התאבק כג`ובר ב-WWF ב-1986, אבל במהרה עזב כדי לנסות את מזלו באינדיז ומחוץ לארה"ב.
 
הוא הפך לאגדה ביפן בזכות קרבות ההארדקור המדהימים שלו, והתחיל להשתמש בשם של קקטוס ג`ק. WCW התעניינו במיק והחתימו אותו על חוזה. הוא נחל קצת הצלחה ב-WCW, בעיקר בזכות הפיוד האינטנסיבי שלו עם ביג ואן ויידר. במהלך קרב עם ויידר בגרמניה, פולי איבד את אוזנו כשהוא נתקע בין החבלים. בנוסף היה לו פיוד עם האיש מס` 1 של WCW, סטינג.
 
למרות כמה דחיפות קטנות, פולי לא היה מרוצה והוא עזב את הכסף הגדול כדי לנסות להציל את הקריירה שלו מנפילה בגלל ההחלטות המטופשות של WCW.
 
פולי עשה כמה קרבות טובים מעבר לים פעם נוספת, אבל חזר לארה"ב ברעש גדול בכך שהצטרף ל-ECW. זמנו ב-ECW משך את תשומת ליבם של ה-WWF, והוא חזר לשם עשור אחרי שעזב בפעם הראשונה את הארגון. הוא הפך להיות מנקיינד אצל ה-WWF ונכנס לפיוד אלים במיוחד עם אנדרטייקר. לאחר סיום הפיוד, הפך פולי לפייס לאחר שחשף את דמויותיו החדשות: קקטוס ג'ק האלים ודוד לאב, שהיה כל מה שפולי אי פעם רצה להיות כמתאבק. הוא צבר אהדה אדירה מהקהל.
לצפיה ב-'האווירה'
האווירה
22/11/2017 | 11:17
62
שנת 1998 הייתה שנה חשובה מאד עבור WWF ווינס מקמהן. ברט הארט עזב את הארגון לטובת WCW בסוף השנה הקודמת והשאיר מאחוריו חלל שצריך למלא. עידן האטיטוד היה בשיאו והארגון ניסה לייצר כוכבים חדשים. בינואר ה-WWF הכריזו שמייק טייסון יהיה חלק מרסלמניה 14 ויצרו סערה מיידית + קצת תשומת לב במיינסטרים. הפיוד בין אוסטין למקמהון החל להפוך את אוסטין לכוכב הראשי בחברה וסוף סוף הWWF פיתחו כישרונות מידקארד שהיו אובר עם הקהל.
 
בנוסף לכך, העידן של שון מייקלס הסתיים (זמנית) בחברה עקב פציעה טורדנית בגב. הארגון התחיל לטפח ולקדם מתאבקים כמו טריפל אייץ', רוקי ומנקיינד. אנדרטייקר המשיך להוות כוח דומיננטי בחברה עם פיודים מול קיין ומנקיינד. החברה התחילה לשנות את המאזן מול WCW ולהטות את הרייטינג לטובתה. מלחמת ימי שני נמשכה במלוא העוצמה.
 
מדובר בתקופה מאד מעניינת ומרעננת שעזרה לוינס להלחם מול טרנר ובישוף.
לצפיה ב-'הפיוד'
הפיוד
22/11/2017 | 11:19
58
האמת שאוסטין ודוד לאב התחילו את היריבות שלהם עוד כשהיו אלופי זוגות, למרות שאוסטין לא רצה שום קשר בינו לבין דוד לאב שהתנדב להיות שותפו. כשהם נאלצו להיפרד מתארי הזוגות, אוסטין נתן לו סטאנר. הפיוד התחיל מחדש במהדורת RAW ההיסטורית של ה-13 באפריל. אוסטין נלחם מול וינס מקמהן (הפעם הראשונה בה RAW ניצחה את נייטרו מזה שנתיים). דוד לאב יצא החוצה והתחנן בפני השניים לשמור על האהבה. לאחר מכן הוא תקף את אוסטין. פולי עצמו הרגיש רע לאחר רסלמניה: כש-DX לקחו ממנו ומטרי פאנק את תארי הזוגות ותקפו אותו, הקהל קרא לאוסטין להציל אותו. מיק פולי ירד על הקהל והאשים אותם בזה שהם רוצים את אוסטין, והבטיח להעלים את קקטוס ג'ק. וינס הודיע שדוד לאב הוא האלוף הנכון לארגון ושהוא יקבל את הקרב מול אוסטין באנפורגיבן. וינס גם הודיע שהוא יפקח על הקרב באופן אישי, מה שגרם לאוסטין להאשים שהוא מתכוון לדפוק אותו, טענה שרק התחזקה לאחר שדוד לאב ניצח את סטיב בלאקמן בשחזור של הדפיקה.
 
באנפורגיבן, לאחר שאוסטין הכה את וינס עם כיסא, הוא ספר לעצמו את ההצמדה. וינס זעם. הוא טען שהוא לא צריך את דוד לאב ורוצה מאתגר חדש. פולי דרש להיות הוא עצמו ולקבל קרב על התואר, והוא קיבל אותו לאחר שניצח את טרי פאנק בקרב אלים במיוחד. לאחר מכן פולי חזר להיות דוד לאב. בשבוע לאחר מכן הפך דוד לאב לדוגמה ומופת לאיך שאלוף צריך להיראות, כולל שיניים מזויפות. וינס החליט להוסיף עוד כמה תנאים לקרב: פאט פטרסון יהיה הכרוז, ג'ראלד בריסקו יהיה מודד הזמן, והוא עצמו יהיה השופט, שרק היד שלו תספור את ההצמדה. ואם איזה מתאבק יהיה אמיץ מספיק, הוא יוכל להישאר להיות האנפורסר. במהלך השבועות לקראת האירוע, אוסטין תקף את וינס, בריסקו ופטרסון, ודוד לאב ניסה לתקוף אותו בחזרה. גם וינס מקמהן תקף אותו, אבל הוא עצמו נעצר בגלל זה.
 
אגב, הפתיחה של האירוע היא אחת מהטובות בעיניי: http://www.dailymotion.com/video/x2dk04
לצפיה ב-'הקרב'
הקרב
22/11/2017 | 11:21
1
51
 
דוק הנדריקס מראיין את מר מקמהן, שנמצא עם פטרסון ובריסקו. הוא שואל אותו האם יהיה לנו אלוף חדש כשהפעמון יצלצל. וינס אומר שזה תלוי רק בסטון קולד כי הוא שופט לא משוחד, כמו פטרסון ובריסקו  שמהנהנים בהסכמה. פאט רוצה להכריז על אלוף חדש. וינס אומר שהוא ישפוט את זה באופן הוגן, אבל אם אוסטין יתקוף אותו איכשהו בכל מצב, הוא יעצור את הקרב ויעניק את האליפות לדוד לאב. הוא מזכיר: רק היד שלו מסיימת את הקרב. הוא יסמן מתי לצלצל בפעמון ויספור.
 
הווארד פינקל מכריז (מנאום מוכתב) על פאט פטרסון. הוא טוען שהוא שלט בזירה במשך ארבעים שנה ושהוא אגדה. ההכרזה ארוכה, והיא מגיעה עד להכרזה שמדובר באלוף הביניבשתי הראשון שניצח בטורניר קשה בריו דה ז'נרו (JR קצת לא מאמין). פאט פטרסון יוצא ומושווה לאגדות קנדיות כמו וויין גרצקי. הוא מודל לחיקוי לילדים וחבר של כולם. פאט פטרסון, הכרוז האורח.
 
פטרסון מוציא את הכרטיסיות שלו ומתחיל להכריז. הוא קורא לאדם הבא נציג של אמריקה. הוא אלוף חובבים לשעבר וייסד את התעשייה. מדובר באב אוהב, בעל מסור ואיש שנועד להיות האינדיאני היחידי בהיכל התהילה (בלי לרדת על סטרונגבו). ג'ראלד בריסקו יוצא ומתברר שריססו על מכונית בסט את המספר של המוסך שלו ושל אחיו. מעריץ מאשים את בריסקו שהוא ואחיו גנבו את הטאסות מהמכונית שלו… פטרסון מקדם את המוסך של האחים בריסקו. הוא קורא את מספר הטלפון! הוא מציג את בריסקו. הקהל פשוט שונא אותו. פטרסון אומר שהוא אוהב את בריסקו.
 
פאט ממשיך ואומר שהאורח הבא הוא אייקון אמריקני אמיתי. צחקנו איתו, בכינו איתו, אבל הוא גרם לכך שיהיה שווה לנו לחיות. הוא גרם לכולנו להאמין. הוא מחקה את ההכרזות של DX ומציג את מר מקמהן. וינס יוצא והקהל פשוט משתגע. הוא הרבה פחות שרירי מבדרך כלל. ג'רי לולר מוחא כפיים. בריסקו פותח למקמהן את החבלים ומקמהן כמעט נופל. הוא לוחץ ידיים לשניהם.
 
פטרסון מציג את הטוען לכתר. אין סיפור הצלחה גדול יותר בהיסטוריה האחרונה. הוא מראה לכולם מה אפשר לעשות כשאתה מקשיב למר מקמהן. מדובר בהשראה לכולנו, ובאחד מהמתאבקים הכי אהודים והכי מכובדים בדורו. המוזיקה של דוד לאב מתנגנת והקהל צועק בוז. דוד יוצא, אבל הפעם הוא מסורק בחליפה מעל החולצה שלו ויש לו שיניים תותבות. דוד לאב נכנס ולוחץ יד עם פאט ובריסקו. הוא מתחבק עם וינס והם מרימים ידיים. דוד עושה את הריקוד שלו. ג'ים רוס מזכיר שבבניין הזה לפני שנתיים, מנקיינד ניצח את אנדרטייקר.
 
פטרסון פונה להכריז על היריב, והקהל נכנס לטירוף. פטרסון מנסה להשתיק אותם. הוא קורא לאוסטין טיפש ששותה בירה. הוא פרחח גס רוח. הוא בושה לכל בן אדם שחי. והוא לא יציג אותו. הזכוכית נשברת והקהל פשוט משתגע. סטיב אוסטין יוצא עם החגורה שלו. הוא מסתכל על הקהל, רציני לגמרי. הוא צועד אל הזירה. אוסטין נכנס אל הזירה ועולה על החבלים עם החגורה. הקהל מרים ידיים איתו. אוסטין עושה את אותו הדבר בצד השני ומסלק את דוד לאב ווינס מהפינה כשהוא עולה על הפינה השלישית. לאחר מכן הוא עולה על הפינה הרביעית ו-JR מזכיר שבאותו הערב בקינג אוף דה רינג 1996, אוסטין ניצח בטורניר וטבע את המונח "אוסטין 3:16". וינס מסמן לאוסטין להביא לו את החגורה. אוסטין מסתכל על וינס ומביא לו את החגורה. וינס מרים אותה כאלוף. הוא מראה אותה לדוד לאב ומוסר אותה. הקהל קורא בשמו של אוסטין. אוסטין פושט את הז'קט שלו ועומדים לצלצל בפעמון…
 
גונג. הקהל משתגע. האורות נכבים ואז מתעמעמים. אנדרטייקר צועד החוצה. הוא מתנדב להיות האנפורסר.אנדרטייקר עולה על המדרגות ומדליק את האורות כשהערפל עולה עליו. הוא מדליק את האורות בבום. אוסטין מחייך כשהוא רואה את זה. וינס כועס אבל הפעמון מצלצל סופסוף.
לצפיה ב-'חלק ב''
חלק ב'
22/11/2017 | 11:22
49
וינס מצווה על השניים להילחם. אוסטין ודוד לאב נועלים אחיזה והוא דוחף את דוד לפינה. דוד לאב הופך את זה ואוסטין הופך את זה. וינס מפריד ביניהם. אוסטין מסמן לווינס אצבע משולשת. וינס נראה כועס. דוד לאב נועל את ראשו ואוסטין דוחף אותו לחבלים. דוד מתקל אותו. 1... 2... אוסטין יוצא. הוא אומר לווינס שזאת ספירה מהירה. וינס מכחיש. אנדרטייקר כמעט נכנס לזירה אבל מוותר. הקהל קורא בשמו של אוסטין, זה מטורף. הם שוב נועלים אחיזה ואוסטין נועל את דוד לאב בראש. דוד לאב דוחף אותו לחבלים ונותן לו ברכייה. 1... אוסטין יוצא. דוד לאב מוריד אותו בהאדלוק ואוסטין מנסה לצאת כשווינס סופר ספירת אחת, אפילו שהכתף לא הייתה על המזרן. אוסטין מתחיל לקום. אוסטין דוחף את דוד לאב לחבלים ונותן לו מרפק. הוא נותן האדלוק טייקדאון. 1... דוד לאב יוצא. אוסטין לוחץ על דוד לאב ומצמיד. 1... דוד מרים כתף. הקהל צועק "וינס איז גיי". דוד לאב מתחיל לעמוד ואוסטין לוחץ עליו. דוד לאב דוחף אותו לחבלים ומרביץ לו. הוא מבצע אייריש ויפ ואוסטין הופך את זה. הוא בועט לדוד לאב בבטן! הוא מפיל אותו למזרן. אוסטין לוקח את השיניים שנפלו לדוד לאב ודורך עליהן! אוסטין זורק אותן לקהל ודוד לאב מוריד אותו במכה. הוא בועט לו בראש. דוד נוגח באוסטין ומרביץ לו בפינה. דוד לאב מבצע אייריש וויפ ואוסטין מתחמק מקלוזליין. לו ת'אז פרס! הוא מרביץ לדוד לאב! הוא מחכה שיקום ונותן לו קלוזליין שמעיף אותו החוצה! אוסטין יוצא החוצה וזורק את דוד לאב על מחסום האבטחה. הוא מנסה אייריש וויפ אבל דוד לאב הופך את זה ואוסטין פוגע במדרגות! דוד לאב לוקח את אוסטין ומרביץ לו. אנדרטייקר צופה. דוד לאב מטיח את אוסטין במדרגות. וינס יורד על אוסטין. אוסטין קם וחוזר לזירה כשדוד לאב לוקח אותו. ראשן לג סוויפ! 1... 2... אוסטין יוצא! דוד לאב מרביץ לאוסטין ודורך עליו בפינה. הוא חונק אותו ונושך אותו בראש! לווינס לא אכפת.
 
דוד לאב מבצע אייריש וויפ ואוסטין פוגע עם הכתף בטורנבאקל. דוד לאב מפיל מרפק על אוסטין. הוא מטיח את ראשו בטורנבאקל. הוא מבצע אייריש וויפ וקלוזליין בפינה! 1... 2... אוסטין יוצא! דוד לאב מבצע אייריש וויפ ואוסטין מבצע נאקברייקר! אוסטין מחכה שיקום ונותן קלוזליין! ועוד אחד! ואחד שלישי! אוסטין מטיח את הראש של דוד לאב בטורנבאקל ובועט בו. וינס מזהיר אותו. אוסטין מבצע אייריש וויפ ודוד לאב הופך את זה. דוד מתחמק מקלוזליין ונועל מנדיבל קלו! אוסטין זורק את דוד לאב שנקשר בין החבלים! וינס מנסה לשחרר אותו ואוסטין מפיל אותו. ג'ים רוס מזכיר שככה פולי איבד אוזן. אנדרטייקר בוהה בווינס שבורח. אוסטין יוצא ודוד לאב קם עם שולחן השדרים. דוד נותן לו מכה בעין ומרביץ לו. הוא זורק אותו אל השדרנים הספרדים! פאט פטרסון מזכיר, אין פסילות! דוד לאב חונק את אוסטין וג'ים רוס מוחה על זה. דוד לאב לוקח כבל וחונק את אוסטין! אוסטין רץ ומטיח את דוד לאב בבריסקו! אוסטין מטיח את דוד לאב במחסום האבטחה. הוא מרביץ לו בראש! הוא הולך לשורה הראשונה ומטיח את דוד לאב במחסום האבטחה. הוא נותן לו קלוזליין ומפיל אותו אל הקהל! וינס מצווה עליהם לחזור. אוסטין מרביץ לדוד לאב ומעיף אותו חזרה לזירה. אוסטין עולה על בריסקו. הוא מבצע שורט ארם קלוזליין! אוסטין זורק את דוד לאב לזירה וחונק אותו על החבלים. הוא רץ ומבצע באדי גיליוטין... דוד לאב זז ואוסטין פוגע בחבלים! בריסקו קם ומניף בפטיש. הוא בסדר. וינס מעודד את דוד לאב שמבצע בייסבול סלייד, אוסטין עף החוצה. וינס יוצא ודוד לאב מחכה. הוא רץ ומחליק החוצה. הוא מבצע נאקברייקר על הבטון!
 
וינס מזכיר משהו לפטרסון, שמזכיר שמדובר בקרב שבו ההכרעות נספרות בכל מקום! וינס ממהר לספור הצמדה. 1… 2… אוסטין יוצא! ג'ים רוס ממשיך למחות. דוד מבצע באקסלייד. 1... 2... אוסטין יוצא! דוד לאב בועט בו. דוד לאב מסמן לקהל, ואוסטין רץ ונותן לו קלוזליין! הוא מרביץ לו! לאחר מכן הם הולכים למכוניות שעל הסט. אוסטין רץ ודוד לאב נותן לו באק באדי דרופ על המכונית! השניים נפלו. דוד לאב מצמיד. 1... 2... אוסטין יוצא! דוד לאב מטיח את אוסטין במכונית. הוא מצמיד אותו. 1... 2... אוסטין יוצא! דוד לאב מחכה שאוסטין יקום. אוסטין חוסם מכה ומרביץ לו! דוד לאב משפשף לו את העין. הוא רץ... אוסטין מבצע הוטשוט על המכונית! אוסטין מצמיד. 1... 2... דוד לאב יוצא! אנדרטייקר הלך אחריהם. אוסטין מטיח את דוד לאב על המכונית. 1... 2... דוד לאב יוצא! גם בריסקו (והפעמון) ופטרסון שם. אוסטין מטפס על המכונית עם דוד לאב. הוא זורק חלק מהמכונית ואז בועט בדוד לאב. סטאנר… דוד לאב דוחף אותו על מכונית אחרת! אוסטין על הרצפה. דוד לאב מתאושש, הולך למכונית השנייה ואז קופץ על אוסטין עם סאנסט פליפ! 1... 2... אוסטין יוצא! דוד לאב לוקח את אוסטין ומטיח אותו במחסום. הוא זורק אותו על המכונית. דוד לאב לוקח אגזוז. הוא מניף אותו ואז אנדרטייקר מסתכל עליהם. אוסטין מנסה לקום... דוד לאב מרביץ לו עם האגזוז! הוא מטיח אותו במכונית. הוא עושה זאת שוב. אוסטין מחזיר מלחמה! הוא מדמם. הוא נותן לדוד לאב ברכיה ומנסה פיילדרייבר... דוד לאב מבצע באק באדי דרופ על הרצפה! 1... 2... אוסטין יוצא! דוד לאב לוקח את אוסטין... ומבצע סופלקס על הרצפה! דוד לאב קם.
 
וינס מופתע כשדוד לאב הולך. הוא מטפס על המכונית. אוסטין מעולף על הרצפה. דוד לאב רץ, אלבו דרופ... אוסטין זז! אוסטין זוחל ומצמיד. 1... 2... דוד לאב יוצא! אוסטין בועט בדוד לאב אל הזירה. הוא מטיח אותו במדרגות. אוסטין זורק את דוד לאב אל הזירה ונכנס. וינס הולך אחריהם. אוסטין חונק את דוד לאב על החבלים. הוא מרביץ לדוד לאב ומבצע אייריש וויפ. דוד לאב הופך את זה. פאט פטרסון ממעיד את אוסטין! דוד לאב מבצע קלוזליין. וינס כמעט גורם לדוד להצמיד את אוסטין. דוד מכה את אוסטין בראש. אוסטין מדמם כהוגן. דוד לאב מוריד את הריפוד מהטורנבאקל. דוד מטיח את אוסטין בטורנבאקל החשוף! אוסטין מנסה לקום ודוד חונק אותו. הוא מרביץ לו. דוד לאב מרביץ לאוסטין בפינה. הוא הולך לפינה השנייה ורץ... ברכיה! דוד לאב מטיח את הראש של אוסטין בטורנבאקל שוב! דוד לאב חונק את אוסטין. אוסטין נאבק באחיזה ומתחיל לקום! אוסטין מתחיל לתת מרפק לדוד לאב! הוא מרביץ לו! הוא מנסה להטיח אותו בטורנבאקל ודוד לאב מטיח אותו. אוסטין נופל ודוד לאב מצמיד. 1... 2... אוסטין יוצא! דוד לאב מבקש כיסא מפטרסון, שנותן לו. אוסטין קם ודוד לאב מרביץ לו בבטן עם הכיסא. לאחר מכן הוא מרביץ לו בגב. דוד לאב לוקח את אוסטין ומבצע DDT על הכיסא! הוא מצמיד. 1... 2... אוסטין יוצא! הקהל משתגע! דוד לאב לוקח את הכיסא. הוא רץ לאוסטין... שבועט בו! אוסטין מבצע קלוזליין!
 
אוסטין לוקח את הכיסא. הוא מרביץ איתו לדוד לאב! וינס לא מאמין. אוסטין מצמיד. וינס מסרב לספור ואוסטין מתעצבן. הוא צועק על וינס. הם מתווכחים ודוד לאב לוקח את הכיסא. הוא רץ להרביץ לו... אוסטין מתכופף ודוד לאב פוגע בווינס! וינס נופל. אוסטין מבצע סטאנר! הוא מצמיד ואין מי שיספור! מייק קיודה יוצא וסופר. 1… 2… פאט פטרסון מושך אותו החוצה! הוא מרביץ לקיודה! דוד לאב נועל מנדיבל קלו! הוא צועק לספור. פאט פטרסון נכנס לזירה לספור! 1... 2... אנדרטייקר מושך אותו החוצה ואוחז לו בגרון! הוא מבצע צ'וקסלאם דרך שולחן השדרנים! הקהל משתגע! דוד לאב קורא לבריסקו שרץ לספור. 1... 2... אנדרטייקר לוקח גם אותו ומבצע צ'וקסלאם דרך השולחן של השדרנים הספרדים! דוד לאב לא מאמין ונועל עוד מנדיבל קלו על אוסטין... שבועט בו ומבצע סטאנר! אוסטין מבין שאין מי לספור, אז הוא גורר את וינס למקום. אוסטין מצמיד ומשתמש ביד של וינס! 1... 2... 3! אנדרטייקר מצווה לצלצל בפעמון!
 
הקהל משתגע כשאוסטין מוכרז כמנצח. אנדרטייקר מסתכל על אוסטין שעולה על החבלים. אוסטין בוהה באנדרטייקר שמחליט ללכת. אוסטין מקבל את החגורה וחוגג איתה. הוא עולה על וינס כדי לחגוג. אוסטין שם את החגורה ליד וינס ולועג לו. הוא יוצא מהזירה ואז חוזר כדי לחגוג שוב. ג'ים רוס מזכיר: וינס מקמהן אמר שהיד שלו תצטרך לספור. זה מה שקרה. אוסטין עולה על המכונית וחוגג עם החגורה.אוסטין, איכשהו, עשה את זה שוב.
לצפיה ב-'מחשבות אישיות'
מחשבות אישיות
22/11/2017 | 11:24
52
הקרב הזה היה מהקרבות הראשונים בנוסחה הזאת.
 
חמש דקות מתוכו היו ברול חסר אבחנה, והאטיטיוד לקח את הנוסחה הזאת (דמויות סמכות משנות חוקים, ברול חסר אבחנה עם מלא רגעים מגניבים) ושכפל אותה כמה פעמים. לפעמים זה הצליח. לפעמים לא.
 
כאן זה הצליח, למרות הברול הסלופי והמיעוט במהלכי היאבקות. השימוש בסט היה יצירתי, האוברבוקינג בסוף רק הוסיף, ואוסטין שוב הצליח להוכיח שהוא יכול לנצח את וינס במשחק שלו. מומלץ להסתכל על זה ולראות איך סטוריליין טוב ופרשנות מדהימה (JR וקינג ענקיים פה) יכולים לקחת סתם קרב ולהפוך אותו לאגדי.
 
ציון הקרב: ½
לצפיה ב-'לסיום'
לסיום
22/11/2017 | 11:25
54
הקרב הזה היה רק ההתחלה של האטיטיוד. אנדרטייקר וקיין הצטרפו לפיוד בין אוסטין למנקיינד, מה שהוביל לקינג אוף דה רינג האגדי, בו קיין זכה בתואר ואנדרטייקר זרק את מנקיינד מהסאל. השיא היה בסאמרסלאם, בקרב בין אוסטין וטייקר.
 
אוסטין המשיך לשבור שיאים גם לאחר הקרב, והפיוד שלו מול וינס המשיך עוד הרבה אחר כך. גם מיק פולי הצליח לאחר מכן ועד סוף השנה הוא כבר זכה בתואר לראשונה.
 
הקטעים פה שוחזרו רבות. הפיוד בין אוסטין ומקמהן, בין מתאבקים ודמויות סמכותיות בכלל, שינויי החוקים והדפיקות. אוסטין היה הראשון, בעצם, ואין שום דבר שישתווה ליריבות הראשונית שלו עם וינס מקמהן. יריבות שאפשר להגיד שהפכה למשפיעה ביותר אי פעם בתולדות ההיאבקות, יריבות שהיא חלק חשוב ביותר בסיבה שבגללה היום ה-WWE הם מונופול ברסלינג. שני אנשים אחראיים על כך: אוסטין האנטי-סמכותי, ומר מקמהן הבוס הרשע. היזהרו מחיקויים.
לצפיה ב-'רמז לשבוע הבא'
רמז לשבוע הבא
22/11/2017 | 11:38
77
"רואה, לי אין בעיה לא לזכות בתואר בעיר שלי!"
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 09:08
53
קרב די פורץ דרך מבחינת כל הבלאגן והשיגועים שאחר כך שוחזרו למוות הרבה יותר מדי בתקופת האטיטוד, אבל את זה אפשר לסמן כ"חלוץ" של הז'אנר לאותה תקופה.
 
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
21/11/2017 | 11:52
3
88
התכנית בה האלוף מופיע פעם ב...
לצפיה ב-'|ספוילר| אירועים חשובים |ספוילר|'
|ספוילר| אירועים חשובים |ספוילר|
21/11/2017 | 11:52
1
224
|*| סטפני מקמהן יוצאת להתרברב על הניצחון של RAW אתמול. היא מציגה את מי שניצח את הקרב, טריפל אייץ'. האנטר יוצא ואחריו יוצא קורט אנגל שמזהיר אותו לא לבגוד בו שוב. סטפני מזהירה אותו וג'ייסון ג'ורדן יוצא. הוא דורש קרב מול האנטר. ברון סטרומן יוצא והאנטר עוזב. סטפני קובעת קרב בין סטרומן לג'ורדן.

|*| סמואה ג'ו ניצח את פין באלור עם קוקינה קלאץ'.

|*| ג'ורדן מנסה לשכנע את אנגל לבטל את הקרב ולא מצליח.

|*| אסוקה ניצחה את דיינה ברוק עם בעיטה מסובבת.

|*| המיז אירח מיז TV וירד על קורבין. הוא אמר שעכשיו קורבין רלוונטי. הוא רצה לארח את רומן ריינס, שיצא עם השילד. השילד אמרו שהם הוכיחו לניו דיי מי השלישייה הדומיננטית. מיז אמר שהוא רוצה תודה כי הוא זה שגרם לאיחוד שלהם. כשהוא אמר שהוא אלוף, אמברולינס אמרו שהם בקרוב יזכו בתארי הזוגות. ריינס לא רוצה להישאר בלי תואר, אבל מיז אלוף. הם פירקו את המיזטוראז'.

|*| ברון סטרומן אמר שטריפל אייץ' מפחד ממנו.

|*| דין אמברוז ניצח את שיימוס אחרי דירטי דידז כשרולינס וסזארו התקוטטו.

|*| מאט הארדי אמר לג'ורדן שאין לו סיכוי מול סטרומן.

|*| אלכסה בליס יצאה לחגוג את הניצחון, רק שמיקי ג'יימס, ביילי, סשה בנקס וקפטן אלישיה פוקס יצאו לבקש קרב על התואר, מה שהוביל לקרב מרובע.

|*| הקרב המרובע הסתיים ללא תוצאה לאחר ש|הדגש|פייג'|סדגש| יצאה עם מנדי רוז וסוניה דוויל לתקוף אותן ואז גם את אלכסה.

|*| ברון סטרומן ניצח את ג'ייסון ג'ורדן בפסילה אחרי שקיין תקף אותו עם כיסא ופצע אותו בצוואר.

|*| אנזו אמורה ירד על הקרוזרווייטים שנלחמו כדי להשיג מולו קרב.

|*| מוסטפה עלי, ריץ' סוואן, אקירה טוזאווה וסדריק אלכסנדר ניצחו את דרו גולאק, טוני ניס, אריה דאבורי ונועם דר אחרי 054 של עלי לדר.

|*| אליאס ניסה לשיר שיר ומאט הארדי תקף אותו.

|*| |הדגש|אליפות ביניבשתית:|סדגש| רומן ריינס ניצח את המיז עם ספיר לאחר שאמברולינס מנעו משיימוס וסזארו להתערב. ריינס אלוף גראנד סלאם.
לצפיה ב-'סיכום בשש מילים'
סיכום בשש מילים
21/11/2017 | 17:03
188
חזרה לשגרה. מופע משעמם. לא שווה.
לצפיה ב-'דעות מראו'
דעות מראו
22/11/2017 | 08:28
158
סגמנט פתיחה - כאילו על הנייר קורט אנגל נגד טריפל אייץ נשמע כמו קרב לראסלמניה , אבל אחרי איך ששניהם נראו בסרבייבר סיריס אני כבר לא חושב שזה כזה רעיון טוב....הם איטיים מאוד ואנגל שבור לגמרי.
 
סמואה ג'ו נגד באלור - היה קרב טוב אבל עדיין חסר עניין ומתח כי זה סתם ראנדומלי בתחילת הקארד.
 
אנגל ג'ורדן - ג'ורדן לאט לאט מתחיל היל טרן להיל בכיין וזה סבבה מבחינתי.
 
סגמנט מיז TV - היה סבבה , הצ'נטים של הקהל בעד מיז היו קצת מעצבנים, השילד תקפו איש חסר ישע עם מגן צוואר. 
 
אמברוז נגד שיימוס - הכי לא מעניין כשיש לך טאג טים והם מתחרים כיחידים, אז שבוע הבא רולינס נגד סזארו? FF.
 
סגמנט נשים - העברתי את רובו עד שפייג' יצאה , היה מתח ממש מוזר בינה לבין הקהל ז"א הם נתנו לה פופים אבל היה שם איזה משהו לא נורמלי , כנראה בגלל
ש 95% מהקהל ראה אותה רוכבת על וודס לפני כמה חודשים, הוציאה עוד 2 בנות מ NXT שאני לא כ"כ מכיר...האמת כבר הייתי מעדיף שפייג' לא הייתה חוזרת בכלל , אחרי כל הבלאגן איתה לא בא לי לראות אותה בכלל. בטח אחרי שיצא הסרט הם יפטרו אותה.
 
סטרומן נגד ג'ורדן - האמת הייתי מעדיף לראות קרב של שני אלה
מאשר סטרומן נגד קיין.
 
קרוזרוויטס - FF
 
אליאס נגד הארדי - אליאס קורע אותי מצחוק אני מת עליו. אבל חבל שזה כל מה שיש להם לעשות עם מאט.
 
ריינס נגד מיז - קרב סבבה , כשהשילד יצאו לעזור לרומן היה ברור שרומן זוכה ,רומן זכה באליפות הבין יבשתית והקהל היה רוב הקרב איתו ואו זאת התקדמות!
חבל שנחזור לסטטוס קוו שהם יתנו לרומן שוב סופר פוש והקהל ישנא אותו.
 
קיצר פרק חלש מאוד , ממליץ לכם לראות רק את החזרה של פייג' ואת
הזכייה של ריינס
לצפיה ב-'תוצאות סורבייבור סירייס '
תוצאות סורבייבור סירייס
20/11/2017 | 08:32
5
230
פרה שואו
אליאס ניצח את מאט הארדי
אליפות משקל קל: אנזו (א) ניצח את קאליסטו
אוונס וזיין ניצחו בירזאנגו
 
האירוע עצמו
השילד ניצחו את הניו דיי.
5 על 5 נשים: טים ראו ניצחו. אסקה שורדת יחידה. (בקי הודחה ראשונה!!)
קורבין ניצח את המיז
אוסוז ניצחו את הבר
שארלוט ניצחה את אלכסה
לסנר ניצח את סטיילס (בקרב תחרותי של 15 דקות!!!)
5 על 5 גברים: טים ראו ניצחו. טריפל אייץ' וסטרומן שרדו. טריפס התהפך על אנגל וגרם להדחה שלו. אוונס וזיין תקפו את שיין במהלך הקרב.
לצפיה ב-'זמנים ללא תוצאות'
זמנים ללא תוצאות
20/11/2017 | 12:37
1
152
פרה שואו
אליאס-מאט הארדי: 9:10 דקות
אנזו-קאליסטו: 8:54 דקות
בריזאנגו-אוונס וזיין: 8:28 דקות
 
האירוע עצמו
שילד-ניו דיי: 21:35 דקות
5 על 5 נשים: 18:25 דקות
מיז-קורבין: 9:25 דקות
בר-אוסוז: 16:04 דקות
בליס-שארלוט: 15:40 דקות
לסנר-סטיילס: 15:25 דקות
5 על 5 גברים: 33:28 דקות
לצפיה ב-'אהבתי את הקונספט והאירוע בתור ילד...'
אהבתי את הקונספט והאירוע בתור ילד...
20/11/2017 | 13:58
241
והיום אכזבה.
רק שני קרבות הישרדות, שהקרב הראשי
למרות ההייפ, צפוי מאוד.
לא ראיתי את שאר הקרבות, התוצאות
היו צפויות, אבל יכול להיות שהיו קרבות טובים.
יאללה נעביר את הזמן עד לרויאל ראמבל :)
לצפיה ב-' דעות'
דעות
20/11/2017 | 14:35
264
אני חייב לומר שנהנתי מאוד מסטיילס-לסנר , קודם כל סטיילס היה ענק ולסנר מכר יפה בסיום הקרב את המכות שהוא קיבל בקרב, בקיצר אחלה מצאפ'.........
 
קרב ההדחות היה מעצבן הקלות הבלתי נסבלת שנקאמורה , סינה , רוד , ואורטון הודחו 3 מהם על ידי פוואר סלאם של סטרומן ...כאילו הם ג'וברים ,לא אהבתי את הקרב הזה..
 
דווקא ההדחות של הנשים היה מגניב לגעתי אוסקה הזאת די מרשימה למרות שאת בכלל מת על סאשה :)
 
שארלוט נגד בלייס : למען השם אני לא מוצא כלום באלכסה לעומת שארלוט שהיא אתלטית ברמות הגבוהות..
 
השילד נגד ניו דיי היה מיותר לטעמי
 
הזוגות : ממש שמחתי שהאוסוס ניצחו לדעתי הזוג הכי מרשים ומגובש בשנים האחרונות... והייתי רוצה אותם בראו...
 
מיז נגד קורבין : היה מעניין אותי לראות את קורביין בריצה על האליפות בתור פייס הוא מתאבק אובר לחלוטין עם נתונים משכנעים..
 
 
 
 
לצפיה ב-'הישרדות עונה 33'
הישרדות עונה 33
20/11/2017 | 15:04
251
אחרי אירוע של NXT , מגיעים עם הרבה חששות ל-PPV של WWE כי בד"כ יש נפילה רצינית בביצוע וברמה אבל לשם שינוי היה אירוע לא רע בכלל אם כי NXT עדיין טוב בהרבה לטעמי.
 
שילד - ניו דיי היה קרב טוב מהצפוי כשניו דיי נותנים פייט חזק אבל הייתי מתפלא אם היו נותנים להם לנצח. בכל מקרה יצאו מצויין. קשה לי לראות את רולינס בשנה האחרונה. לטעמי הוא בדעיכה. אחרי שהיה טופ היל ואלוף מעולה הוא בדרך לשום מקום וחבל. פשוט לא משתמשים בו כמו שצריך. הוא יכול וצריך להיות השון מייקלס הבא.
 
קרב הנשים: כשהדיחו את בקי ככה כבר סיננתי עוד פעם הם מתחילים עם השטויות שלהם אבל ההמשך היה הרבה יותר טוב והעימות של טמינה וניה היה קלאסי ובוצע מצוין (רק לא מבין למה טמינה מתאבקת עם ג'קט?!...) הסיום היה הכרחי כי כל הדחה של אסקה תפגע בה אבל כשהקרב עצמו טוב, אפשר להבין ולקבל סיום צפוי.
 
קורבין - מיז : האמת שדי עשיתי FF כי לא מתחבר לקורבין והניצחון היה יותר למסגרת של הניקוד של הבראנדים. קרב ללא כל מתח, בניה או עניין.
 
אוסוז - שייזארו: קרב טוב של שני זוגות פרפורמרים מצוינים. שוב, אין כאן בנייה או מתח אבל היה שואו מצוין. הזוג הנכון ניצח ושוב, רק לצורך המסגרת של ה-PPV.
 
שארלוט - אלכסה: בעולם מושלם, קרב כזה צריך להיגמר בסקוואש מהיר והחלטי של שארלוט אבל בגלל שאי אפשר להוציא את האלופה הקטנה של ראו חלשה מדי נתנו להן לעשות קרב שלא הצליח לשכנע אף אחד שאלכסה שווה לשארלוט. נו שוין.
 
לסנר - סטיילס: מה שכתבתי למעלה הראה איך עושים את זה נכון. מה שנראה כסקוואש של לסנר עם פתיחה מוחצת והשפלה של סטיילס התהפך והפך לקרב איכותי ומרתק כששני האלופים נותנים הופעה מעולה. השבירה של לסנר את האחיזה של סטיילס ע"י הטחת הראש שלו ברצפה ארבע פעמים כאילו לקוחה ממשחק וידאו אלים וברוטאלי ולגמרי היה מארק אאוט מומנט בשבילי. אם לסנר היה בנאדם , היה מוותר לסטיילס על הניצחון ובונה איתו פיוד למניה שהיה שובר כל שיא אפשרי. עדיין קרב פייאוף מעולה.
 
5 על 5 : קצת הפכו את זה לטלנובלה עם כל המריבות הפנימיות. HHH לא היה צריך בכלל להיות שם וההתערבות של אוונס וזיין הוציאה אותם הרבה יותר חלשים  וחבל. גם ההדחות היו די מזיקות ולא תרמו לאף אחד. כל הקרב הזה נבנה עקום, משתתפים לא נכונים והיגיון חסר וזה גם נראה כך על המסך. סיום לא ברור שרק הוציא את כולם מוחלשים.
 
לסיכום - PPV מוצלח עם עניין וביצוע טוב של רוב הקרבות.מתי נראה קצת פרצופים יותר מעניינים מסינה, HHH, שיין ואנגל במיינאיבנט? באותו יום ה-WWE יקפצו מדרגה ברמה.
לצפיה ב-'דעות סורבייבר סיריס בקצרה'
דעות סורבייבר סיריס בקצרה
21/11/2017 | 12:38
175
נתחיל בזה שאני לא קורא לPPV הזה סורבייבר סיריס אלא בוצ' ספוט גאלור
כי היו כ"כ הרבה בוצ'ים בתוכנית הזאת..כמעט בכל קרב. 
 
שילד נגד ניו דיי - קרב טוב בסה"כ לא משהו מיוחד , הספוט בסוף של הטריפל פאוורבומב מהחבל השני היה נחמד אבל ת'אכלס אין לי יותר מידי מה להגיד. הדבר הכי מוזר ששמתי לב אליו היה שהסופרקיקס של רולינס פשוט גרועות ,אני יודע שהוא לא רוצה לפגוע ביריב אבל הן כ"כ חלשות זה נראה נורא. 
 
קרב 5 על 5 נשים- קרב לא טוב , מאוד סלופי ואפילו בוצ' של פוקס שגרם להדחה שלה ע"י נעומי , כמה זמן את בחברה?? אם את שומעת שהשופט מכה 1...2...קיקאאוט!!! (למה לא שמו את מיקי קפטן??) . אחרי זה הקרב קצת התפרק.. אגב הרבה אנשים אהבו את הפייסאוף של טאמינה ונאיה אבל לדעתי הוא היה ממש גרוע,פשוט 2 מתאבקות לא טובות במיוחד אז מה אם הן משפחה? לא היה מרגש במיוחד. 
אבל לא נורא כי כל הבנייה של הקרב הובילה לניצחון של אסקה אז זה צפוי אבל בסדר.(עדיף משתפסיד)
 
קורבין נגד מיז - עוד קרב חלש במיוחד בגלל ששניהם הילים ולא וורקרס טובים במיוחד . הייתי קונה את מיז כפייס שמגן על הכבוד של אישתו וילדו בקרב הזה אבל המיזטראז' כל הזמן התערבו ורימו אז זה לא עבד. 
 
האוסוז נגד הבר- קרב טוב , בסה"כ 2 קובוצות עם וורקרים טובים ושיימוס. שמח שהאוסוז ניצחו לדעתי הם אנדרייטד , מה שכן הפיניש היה גדול עם הטאג באוויר שהאוסוז עשו . 
 
שארלוט נגד אלכסה - קרב בסדר , הרגיש לי יותר כמו קרב RAW או משהו לא התעלה במיוחד בשבילי. 
 
סטיילס נגד לסנר - איזה קרב איזה קרב!!! זה בדיוק מה שרציתי לראות! זה היה 100% השואו סטילר של ה PPV , סטיילס בעוד קרב נדיר , בהתחלה כשהם התחילו את הקרב וברוק רצח אותו עם סופלקסים פחדתי מוות אבל אז סטיילס עשה קאמבק אדיר וכיסח לברוק את הצורה כמו שמכסחים ביג מן . לרגע קט נתתי לעצמי להאמין שברוק ייכנע בקלף קראשר אבל זה עדיין WWE.. היה ספוט אדיר שברוק לקח את הראש של סטיילס ודפק אותו כמו מסמר בקנווס ואו!. 
אני לא דייב מלצר אבל אני נותן לזה ***** זה היה קרב ולא מופע!.
 
מיין איבנט 5 על 5 גברים - האמת שההתחלה של הקרב הייתה סבבה ,קצת מפגשים שעוד לא נראו ב WWE וקצת באלור נגד נקאמורה שהטריף את הקהל ,אבל בסוף כמו תמיד אובר בוקינג וטימטום הרסו את הקרב...שיין מקמה'ן הסורבייבר האחרון בקבוצה שכוללת את סינה אורטון רוד ונקמורה???. ראו שהבוקרים קלטו שהם במבוי סתום אז הם גרמו לג'ו וסטרומן לריב בלי שום סיבה.
שיין בריח את אוונס וזאין כמו שני אפסים למרות שהם ביתרון מספרי עליו...וה"בגידה" של טריפס בסוף שאף אחד לא קנה קיצר חרא טהור ,לפחות בראון יצא מכל הבלאגן הזה אובר...כי אף אחד אחר לא.
 
קיצר תראו את ה PPV בלי המיין איבנט ותהנו.
 
 
 
 
לצפיה ב-'תוצאות טייקאובר: וור גיימס!'
תוצאות טייקאובר: וור גיימס!
19/11/2017 | 08:29
7
185
לארס סאליבן ניצח את קאשיוס אונו.
 
אליסטר בלאק ניצח את וולווטין דרים. בסוף הקרב הוא אמר את שמו של דרים.
 
קרב נשים מרובע על אליפות הנשים: אמבר מון ניצחה את פייטון רויס, קאירי סיין וניקי קרוס. היא הצמידה את קרוס. אחרי הקרב, אסקה העניקה לאמבר את החגורה.
 
קרב אליפות NXT: אנדראדה סיאן אלמאס ניצח את דרו מקינטייר וזכה בתואר.
 
וור גיימס: האנדיספיוטד ארה ניצחו את AOP וסטרונג ואת סאניטי. קול הצמיד את יאנג כדי לנצח בקרב, שהיה מטורף, מלא נשקים ואפילו עם דם. לא היה היל טרן של סטרונג.
לצפיה ב-'מאמא מיה'
מאמא מיה
19/11/2017 | 10:21
186
תוכנית ההיאבקות היחידה שעדיין מספקת היאבקות אמיתית, אמינה, בידורית ובעיקר לא צפויה היא NXT.
דיווח התוצאות למעלה עושה עוול גדול לאירוע שבו כל הקרבות הבריקו. לכו לראות עכשיו, באמצע העבודה.
 
אני לא חסיד גדול של כריס הירו או בשמו החדש קסיוס אונו אבל הוא הצליח להוציא את לארס סאליבן ענק ואי אפשר שלו לחכות לפיוד או סטייבל בין סאליבן לבין בראון סטרומן. סאליבן הפתיע ושניהם נתנו הופעה מרתקת של סטיפיות שלא נראתה בזירה כבר הרבה זמן.
 
ואז מה שהיה אמור להיות סוג של קרב הפסקת שירותים, סקווש מהיר או סתם קידום של אליסטאיר בלאק, גנב את ההופעה. קרב אדיר, מהיותר טובים שראיתי בשנים האחרונות , כאשר דרים נותן חתיכת הופעה מרשימה עם סיום מעולה ופייאוף אורגזמי שבלאק מתוך כבוד אומר בסיום את שמו של דרים. קרב עצום ששווה כל שניה.
 
קרב הנשים היה אולי החלש של הערב אבל לעומת קרבות הנשים בראו וסמאק הוא עדיין נראה טוב. יש לי קראש אישי על פייטון, בטח יחד עם עוד כמה עשרות אלפי גברים אבל לצערי הלכו על בטוח וצפוי ונתנו למון המשעממת את החגורה. ההענקה של אסקה היתה מאד יפה ובמקום.
 
קרב האליפות: כמו שזה נראה מכאן, אלמאס לא היה מתוכנן לנצח אולם למי שלא עוקב אחר חדשות, מדווחים שדרו נפצע וקרע שריר במהלך הקרב וכנראה תוך כדי שינו את הסיום כדי לא ליצור שוב וואקום ונתנו לאלמאס את החגורה. הוא לא ממש טיפוס שמתאים לאליפות אבל נתן הופעה לא רעה ויש לו את המנהלת הכי שווה ב-WWE היום (יותר מלאנה ה- Cold Fish)...
 
War games  - בשלב מסויים אני כבר הגעתי לרוויה מכל המהלכים הקיצוניים שרצו שם. קיליאן דיין הוא חתיכת פרפורמר שחייב לקבל במה לבד ולא חלק מהסטייבל. של סאניטי. מילא היכולות המפתיעות לאדם במימדים שלו, השואו והתקשורת שלו עם הקהל היו פשוט יוצאות דופן. סיום קצת אנטי-קליימטי , עם כל המפלצות בזירה, תכל'ס קול והסטייבל לא הצליחו להרשים אבל מן הסתם צריך לבנות היל לטווח הרחוק אז מקבל את הסיום בהבנה.
 
אז האירוע, כמיטב המסורת של NXT היה אירוע חזק, מהטובים שהיו השנה ואם יש משהו אחד שמצליח לשדרג אותו עוד רמה מעל ל-WWE זה השילוב האולטימטיבי של מאורו רונאלו ונייג'ל מקגיניס שפשוט נותנים פסקול שמשתלב לכל שלבי הארוע. פרסי מיותר ולא צריך בכלל אדם שלישי. שני אלה עושים הכל בצורה מושלמת.
 
לסיכום: הפרחים ל-HHH על עוד אירוע בלתי נשכח ומהנה. 
 
לצפיה ב-'דעווווווווווות!'
דעווווווווווות!
19/11/2017 | 11:36
158

אונו-סאליבן: קרב סביר פלוס. אונו הצליח להוציא את סאליבן אובר ומפלצתי, כמו שצריך. השיג את המטרה שלו.
 
בלאק-דרים: פאקינג וואו! בהתחלה, כשהפיוד רק התחיל, חשבתי לעצמי "איזה פיוד מיותר ולא קשור". היום? הפיוד הכי טוב שיש בNXT, הקרב הכי טוב של הערב לדעתי ופייאוף מעולה! גם העובדה ששניהם כל כך בדמות שלהם תרם המון. המכנסיים של דרים, כמחווה לריק רוד, היו מעולים. קרב מושלם של פסיכולוגיה, פיתוח דמות ויכולות האבקות. ודרים בן 22 רק!!!
 
קרב הנשים היה סביר פלוס, אבל היה יכול בכיף לקבל עוד 5 דקות. מכל האופציות, רציתי את פייטון, אבל מבין למה מון קיבלה את זה. יאללה, שפייטון תיקח את זה ממון ותהיה לנו אלופה אייקונית אמיתית!
 
מקינטייר-אלמאס: טרנקילו! לא בטוח שאלמאס היה זוכה אם דרו לא היה נפצע במהלך הקרב, אבל אני חושב שהוא אלוף ראוי. הוא מתאבק מעולה שזורח מאז הציוות שלו לזלינה וגה, שגם הפעם שיחקה תפקיד מרכזי בניצחון. שמח בשבילו, מבואס בשביל דרו, בעיקר עם הפציעה רצינית.
 
וור גיימס: סטרונג בא לבוש עם AOP! גדול! בחירה טובה לשלושת המתאבקים הפותחים, אבל למען האמת עד שכל שלושת הסטייבלים היו בפנים, היה יחסית משעמם. אבל מרגע שסאניטי נכנסו – הולי שיט! איזה ספוטים פסיכים! קיליאן דיין        בלע את המפתח! ועשה קוסט טו קוסט! ועוד מלא דברים משוגעים! אלכסנדר וולף פתח את הראש אבל המשיך בקרב כמו גדול. הסופרפלקס מראש הגדול של סטרונג על קול היה מטורף!
אז סטרונג לא עשה היל טרן, קול הפחדן שנמנע כמעט לאורך כל הקרב מספוטים גדולים (חוץ מהסופרפלקס, כאמור) גנב את הניצחון ועכשיו אני מאמין שיהיה לנו פיוד של אנדיספיוטד ארה נגד סאניטי על אליפות הזוגות וAOP יעלו לרוסטר הראשי.
 
לסיכום – שני קרבות סבירים פלוס, שלושה קרבות משוגעים, שני אלופים חדשים ואחד טריפל אייץ'. ולמרות הקארד החלומי של סורבייבור סירייס – נראה את הרוסטר הראשי מתעלים על הטייקאובר הזה.
 
לצפיה ב-'אחד הטייקאוברס '
אחד הטייקאוברס
19/11/2017 | 13:18
154
הפחות מעניינים, אבל לשם שינוי בסוף האירוע הרגשתי אותו הדבר.
 
שני הקרבות הראשונים נהנתי, למרות שאונו נראה לגמרי אבוד שמה. הקרב של בלאק ודרים היה הקרב של הערב בשבילי
 
אמבר מון זוכה אחרי שאסקה עזבה רק גורם לתואר, ולאמבר מון, להראות הרבה יותר חלשים ממה שהם. אז זה שלילי מבחינתי
 
דרו נגד אלמס היה קרב מאוד טוב, אבל לא ממש איכפת לי משניהם, ולמרות הקרב הטוב, עדיין לא איכפת לי
 
וור גיימס היה מה שצפיתי, הרבה בלאגן, ספוטים מגניבים, אבל הבלאגן חסר המשמעות האפיל על הכל, אז קרב בינוני מבחינתי, עם הרבה שיעמום באמצע.
לצפיה ב-'אחד הטייקאוברס'
אחד הטייקאוברס
20/11/2017 | 10:02
81
הטובים והמפתיעים מבחינת איכות הקרבות
לארס נגד אונו עשה את העבודה אונו עשה את התפקיד שלו כמו שצריך - להאיר את סאליבן
קרב זוגות אפשר להגיד שהגיע לאמבר מון אחרי כל ההפסדים לאסקה וההזדמנויות שקיבלה
וולווטין דרים ענק והוא ילד אז הוא עוד יותר ישתפר בעתיד, הקהל אהב אותו ובצדק, אהבתי את המכנסים רפרנס לריק רוד
אנדראה אלמס ענק וישתפר עוד יותר מאז ששידכו לו את וגה הם עובדים מעולה ביחד
קצת חבל לי על מקנטייר שהפסיד ויצתרך ניתוח על פציעה בקרב
והוור גיימס היה מטורף כמו שצריך ככה היה פעם במקורי, הרבה אקשן ובאלאגן ומאז שסאניטי נכנסו לקרב היה עוד יותר משוגע - הMVP אלכסנדר וולף שגם פתח את הראש
 
 
 
לצפיה ב-'דעות וורגיימס '
דעות וורגיימס
20/11/2017 | 10:46
91
סליבן נגד אונו - טוב כמו שהשיר הישן הולך Chris is Awesome , הופעה מצויינת של אונו שסחב את לארס כל הקרב , אני לא צופה קבוע של NXT אבל סליבן הזה נראה לי דיי ירוק , בכל מקרה אונו הוציא ממנו קרב טוב אז כל הכבוד. 
 
בלאק נגד דרים - ואו איזה קרב! אם לא היה את כל הטירוף הזה של וורגיימס זה היה יכול בהחלט היה להיות השואו סטילר . היה קרב טוב מאוד והקהל היה ממש בעניין ואפילו עודד את ולווטין דרים (מה שהיה קצת מוזר לי כי זכרתי שבלאק היה סופר אובר בייבי פייס). 
היה את הספוט שהם חיכו את הישיבה/שכיבה אחד של השני שהיה די מגניב והDDT שדרים נתן לבלק היה חולני ביותר .
בסוף בלק אמר את השם שלו וזה היה נחמד, אני רק קצת מפחד שכוולוטין יגיע לרוסטר הראשי וינס יחשוב שהוא פנדנגו 2.0 כי שניהם עושים סיבובי עגן. 
 
קרב מרובע על אליפות הנשים- האמת שקצת העברתי אותו , אבל כנראה שלא פיספסתי יותר מידי כי הוא במילא היה קצר . משום מה חשבתי שישימו את האליפות על קאירי סיין , אבל מון גם סבבה. אסקה שברה את האמא של הקייפייב.
 
קרב אליפות ה NXT- עוד קרב מצויין , אנדרדה נולד לשחק מניאק ודרו היה טוב מאוד , חבל שהוא נפצע בסוף אחריי הבוצ' המיותר הזה, עוד לא קראתי את החדשות אבל הם החליטו לשים את האליפות על אנדרדה אחרי שדרו נפצע או שזאת תמיד הייתה התכונית? . 
היה גם די מצחיק שסלינה וגה ניסתה לתת לדרו הוריקנראנה למרות הוא בערך משולש ממנה במשקל. בכל מקרה מזל טוב ללה סומברה. 
 
קרב וורגיימס - מה אני יכול לומר? פשוט טירוף לשמו!  . 
האמת שהיה קצת משעמם בהתחלה שרק קול סטרונג ויאנג היו בפנים אבל כששאר הקבוצות התחילו להיכנס זה פשוט היה מטורף . 
לביג דמו היו כמה ספוטים משוגעים הם ממש עשו אותו אובר הוא ה MVP של הקרב זה בטוח. 
הרגע הכי מטורף היה כשסטרונג נתן לקול סופרפלקס מראש הכלוב (עכשיו אנחנו יודעים למה הוא היה פתוח ולא סגור) התפללתי שהם לא ימותו.
בכל מקרה קרב אדיר! לכו לראות אותו והרבה כבוד לכל הקבוצות. 
לצפיה ב-'דעות טייקאובר'
דעות טייקאובר
23/11/2017 | 09:00
52
הרבה זמן לא ראיתי אירוע שלם מהתחלה ועד הסוף, אז עצם זה שראיתי את האירוע הזה זאת כבר נקודה לחיוב מבחינתי על האירוע.
 
אני חושב שאליסטר בלאק נגד וולווטין דרים היה קרב הערב. אומנם לא ראיתי את הפיוד בינהם, אבל מהסרטון ששודר לפני זה נראה פיוד עם סיפור ממש טוב ומוצלח, שבא לידי ביטוי גם בקרב ובתוצאה שלו. זה לא היה הקרב הכי "מסעיר" של הערב אבל מבחינת שילוב של סיפור+קרב זה היה המצטיין.
 
קרב האליפות היה מעולה, ואני די לא סובל את דרו מקנטייר כמתאבק, אני חושב שהוא חור שחור של כריזמה, אבל הפעם הכל דפק ותקתק כמו שעון.
מקנטייר בטח יהיה בקרוב ברוסטר הראשי שוב (ואז שוב יבלע ויעלם).
 
דווקא את הוור גיימס לא אהבתי. יותר מדי רגעים "מאולצים" שהמתאבקים ממש מכינים את הספוט אחד לשני (בלט לרעה במיוחד הקטע עם הקוסט טו קוסט על הפח, שבו הוא ממש החזיק את הפח בצורה לא טבעית ולא אמינה רק בשביל שהתרגיל יצליח). גם הם חייבים להפסיק את הקטע של "המגדל הנופל". לא כל קרב מרובה משתתפים חייב את זה. הקרב הרגיש לי יותר כמו ספוטפסט מאשר מאבק אלים "עד המוות" כמו שוור גיימס צריך להיות.
אולי האכזבה שלי היא שאני דוחף להחזרת הוור גיימס כאן בפורום בערך משנת 2005
 
 
זה לא היה קרב רע בשום מידה, אבל זה גם לא הרגיש לי "זה". היה חסר שם משהו.
 
סך הכל אבל אירוע טוב שעבר בכיף.
כן חסרה לי בנקסט איזה כוכב ממש דומיננטי שיהיה המוקד של הארגון בצורה מוצדקת כמו שבאלור, נאקמורה ואחרים היו.
ממה שראיתי, לא הרגשתי שהיה שם אף אחד שהיה לו את ה"אקס פקטור" הזה כרגע. לא קיבלתי את הוויב הזה מאדם קול (ובטח שלא מאריק יאנג).

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום קרב מגע הגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ