לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1472714,727 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
21/05/2019 | 06:31
10
12
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
21/05/2019 | 06:32
9
129
ברוק לסנר יוצא החוצה עם פול היימן, והיימן אומר שמאשימים את לסנר במה שקרה לסאמי זיין אתמול. הוא אומר שסת' רולינס וקופי קינגסטון צריכים לפחד. רולינס יוצא ואומר שהוא מנסה לעורר השראה ולסנר מפריע. הוא מבקש מלסנר לפדות את החוזה הלילה. היימן אומר שאולי זה בכלל יהיה מול קופי. קינגסטון יוצא ואומר שהוא חייב לנצח את לסנר כדי להיחשב לאלוף טוב. היימן אומר שהם יחליטו אחר כך.

סאמי זיין מתחנן שבובי לאשלי יעזור לו מול ברון סטרומן ולאשלי אומר לו לרכך את סטרומן עבורו.

ברון סטרומן נלחם מול סאמי זיין ורדף אחריו לאחורי הקלעים. לאשלי בהה בסטרומן שאמר שיטפל בו אחר כך. לאחר מכן סטרומן ניצח את זיין עם פאוורסלאם בריצה.

לארס סאליבן מנסה להתראיין והלוצ'ה האוס פארטי באים לתקוף אותו ובורחים.

סזארו ניצח את ריקושט אחרי ניוטרלייזר.

AJ סטיילס מתראיין ואומר שאין בושה בלהפסיד. בארון קורבין יורד עליו ו-AJ נותן לו סטירה.

רומן ריינס יוצא ואז בא שיין מקמהן. שיין אומר שהוא הוכיח את עצמו מול מיז. ריינס יורד על שיין ומאתגר אותו לקרב. דרו מקינטייר יוצא לשמור עליו, ושיין מחליט להילחם מול רומן בסעודיה. ריינס אומר שהוא בכל זאת יכסח את שיין. לאחר מכן המיז אמר שהוא לא גמר עם שיין ורוצה קרב מול דרו הלילה.

הרבייבל ניצחו את האוסוז אחרי רול אפ עם אחיזה בטייטס של דוסון לג'ימי.

אלכסה בליס מברכת את ניקי קרוס אבל אומרת שהיא יודעת איך לעודד אותה אחרי ההפסד.

אלכסה בליס וניקי קרוס מארחות את מומנט אוף בליס עם בקי לינץ'. האייקוניקס קוטעות את בקי ולינץ' מאיימת עליהן. לייסי אוונס יוצאת ואומרת שעלתה לבקי בתואר. בקי מאתגרת את שלושתן וניקי קרוס מכניסה את עצמה ואת אלכסה לעניין.

בקי לינץ', ניקי קרוס ואלכסה בליס ניצחו את האייקוניקס ולייסי אוונס אחרי לג דרופ מהחבל של בקי על בילי קיי.

מיק פולי יוצא ואומר שצריך להחזיר את האווירה ל-RAW. האליפות החדשה שלו היא אליפות שצריך לחיות אותה כל הזמן. אליפות ה-24/7! ההכרעות יכולות להתרחש בכל מקום, וכל שעה שלישית של RAW יהיה קרב תואר פתוח לכולם. עכשיו יהיה קרב סקראמבל. טייטוס או'ניל הוא הראשון שלוקח את התואר, ואז רוברט רוד עושה עליו רול אפ ובורח.

דרו מקינטייר ניצח את המיז אחרי התערבות של שיין מקמהן וקליימור. לאחר מכן רומן ריינס מבריח אותם.

סמואה ג'ו אומר שהוא מבקש מריי מיסטריו להחזיר לו את התואר. ריי פצוע בכתף.

רוברט רוד בורח ופוגש את R טרות' שמחביא אותו משאר המתאבקים. לאחר מכן הוא מבצע עליו רול אפ וזוכה בתואר.

קופי קינגסטון וסת' רולינס ניצחו את בארון קורבין ובובי לאשלי אחרי טראבל אין פרדייז לקורבין. לאחר מכן לאשלי נתן ספיר לקינגסטון ורולינס, וברוק לסנר יצא. רולינס וקינגסטון הניפו כיסאות נגדו והיימן הודיע שבשבוע הבא הם יספרו על מי יפדו.
לצפיה ב-' דיעה'
דיעה
21/05/2019 | 18:25
6
103

ברוק לזנר - נמאס ומעצבן. במקום שרולינס יהיה בפיוד רציני נגד מישהו שמופיע באופן קבוע, שוב דוחפים לנו את זה שמופיע 4 פעמים בשנה בלחץ?

אליפות ה-24/7 - דיזיין גרוע שבעיניי, נראה כאילו יצר מישהו ששיחק ב-WWE 2K19 או משהו. ללא מבין את המטרה אם עדיין הכל ב-PG היות וכל הקטע של חוקי התואר הזה הוא  עניין ההארדקור.

לצפיה ב-'זהו שזה לא יהיה ממש הארדקור'
זהו שזה לא יהיה ממש הארדקור
22/05/2019 | 09:53
2
73
גם אליפות ההארדקור בשעתה לא הייתה באמת הארדקור ברגע שנכנס החוק של 24-7,
פשוט כי ברגע שיש חוק כזה, זה הופך להיות מאליפות של קרבות היאבקות לאליפות של סגמנטים וניסיונות להיות מצחיקים. אלוף כלשהו יילך בחנייה ומישהו יפתח עליו דלת של מכונית בהפתעה ויצמיד אותו, שטויות כאלה (מישהו זוכר את ג'רלד בריסקו מנצח את קראש הולי שנרדם על הספה כשביקש מהשופט לספור בשקט?) קיצר לא משהו שהולך להיות בעל ערך או להנפיק קרבות טובים. לא מבין מה דחוף להם להכניס את התואר הזה
לצפיה ב-'זה שוב ה-WWE'
זה שוב ה-WWE
22/05/2019 | 10:17
77
פשוט לא מבינים מה הלך פעם ואיך זה עבד פעם.

זאת הייתה אליפות מטומטמת, נכון, אבל היו בה דברים ממש מגניבים. הרעיון לקחת ולעשות תואר שלם אך ורק מהקטע המטומטם והמצחיק, הוא דבילי. גם בתקופה של החוק הזה עדיין היו לך קרבות טובים על התואר פה ושם. כאן אין לך כי מראש אתה קובע שזאת לא אליפות עם קרבות של ממש.

וגם, התואר הזה בדרך כלל היה תואר לג'וברים, ממש ממש לא לבובי רוד.
לצפיה ב-'אני יודע אבל...'
אני יודע אבל...
22/05/2019 | 18:40
51
בזמנו זה היה ה רעיון הבסיסי מאחורי החוק - שניתן להתמודד עליו בכל צורה ובכל מקום  ובלבד שיש שופט. 

ברור שבעידן ה-PG העלוב הזה, אין לזה משמעות ונקבל רק רול אפס למכביר.
לצפיה ב-'אני מאמין שהגלגול הנוכחי '
אני מאמין שהגלגול הנוכחי
22/05/2019 | 19:29
1
45
של האליפות הזאת קיים נטו כדי לתת למתאבקים שאין לארגון שמץ מה לעשות איתם זמן מסך.
לצפיה ב-'כנראה'
כנראה
22/05/2019 | 19:35
42
אני חושב שזה גם נובע בחלקו לפחות, מהסלידה הבלתי מוסברת של ה-WWE מסטייבלים רציניים - פשוט כי סטייבלים כאלה הם דרך מצויינת לתת זמן מסך למתאבקים וגם לבנות להם פיודים מעניינים ולקדם אותם דרך הסטייבל. 
לצפיה ב-'אם ישמרו איכשהו על הומור'
אם ישמרו איכשהו על הומור
24/05/2019 | 10:07
בתחרות הזו, שהמתאבקים לא יחשבו שהם בתחרות על תואר ממש רציני, זה יכול להיות באמת כיף ובידור. בטח אהבתי את הסיפור גזילת החגורה, בובי רוד, שהפך לרוברט מפסיד ל- Sטרות' שבורח לו במכונית. מזכיר לי את JBL ומכוניות הענק שלו
לצפיה ב-'הפיוד של ה-מיז ושיין כבר מוגזם ומשעמם'
הפיוד של ה-מיז ושיין כבר מוגזם ומשעמם
23/05/2019 | 09:03
1
49
זה שמקנטייר נצמד ל.ת.ח.ת של מנהלים לא חדש [ ראה מקרה קורבין "שוטר המקוף" של ספטני ] ודי פאתטי לראות אותו עם הרגל המונפת והפנים שמשדרים "פסיכו" עאלק...
לטעמי מחזירים את ה"ביסט" [ הבהמה] ברוווווקקק ללללללללזזזזזזז.זז.זז.זזננננננננררררררררררררררררר בשביל ורק בשביל "פול היימן" הנפלא. זו פשוט חגיגה לאוהבי השפה האנגלית, לחובבי עיתונות ספורט מתלהמת, לציניות ולמשחק משובח. [ נראה לי שברגע שימצא לו ה-היימן בחור חדש, לזנר ייעלם ], הוא מזכיר את המלווה של האנדרטייקר לפני שנים, עם הכד של האפר.

לצפיה ב-' תוכנת הצנזורה האלימה של תפוז'
תוכנת הצנזורה האלימה של תפוז
23/05/2019 | 09:05
37
נאלצתי לחזור ולכתוב את המילה ת.ח.ת כך, על מנת שלא אצונזר. בררררררר
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
22/05/2019 | 10:38
1
6
אירועים חשובים
22/05/2019 | 10:39
71
אליאס ושיין מקמהן מדברים ואליאס אומר שהשקיע מדי בקונצרט ולכן הפסיד. אליאס אומר שילווה את שיין בסעודיה. שיין אומר שהוא לא  צריך אותו אבל ילווה אותו מול ריינס.

הניו דיי יוצאים החוצה ומזמינים את ביג אי. בהתחלה הם מביאים מתחזה ואז מוציאים את ביג אי האמיתי. ביג אי אומר שהתגעגע לכולם. קופי אומר שברוק לסנר זכה במזוודה, והוא ניצח את אוונס, אבל הלילה זה על ביג אי. קווין אוונס יוצא ואחריו סאמי זיין. זיין מתעצבן שהוא לא קיבל חזרה כזאת והוא נעדר להרבה יותר זמן. זיין אומר שאוונס הפסיד לקינגסטון כי הוא דאג למצבו של זיין. זיין אומר שהם יראו להם מה זה. קינגסטון אומר שכשצריך הם רציניים.

כרמלה מחפשת את R טרות' שמחופש לאישה כדי שלא ימצאו אותו ויצמידו אותו. טרות' מראה לה שיש פוסטרים של מבוקש עם הפנים שלו.

עלי ניצח את אנדרדה (ע' סלינה וגה) אחרי רול אפ.

כרמלה מנסה להסתיר את R טרות' ולחפש אותו יותר לאישה.

מנדי רוז (ע' סוניה דוויל) נלחמה מול כרמלה (ע' R טרות') עד שמתאבקי סמאקדאון רצו לרדוף אחרי R טרות'.

ביילי מתראיינת ואומרת שהמון פקפקו בה ועכשיו הם לא יכולים.

ביג אי מחזיק בברך שלו בכאב ואומר משהו על קווין אוונס.

קופי קינגסטון ניצח את סאמי זיין אחרי טראבל אין פרדייז. לאחר מכן פול היימן יצא עם המזוודה, אבל דולף זיגלר יצא לתקוף את קינגסטון.

רומן ריינס מגיע ורואה את אליאס מנגן על משאית ההפקה.

בקי לינץ' אומרת שהיא לא שמחה שהפסידה את התואר של סמאקדאון אבל שמחה שביילי האלופה. ביילי באה ואומרת שלא יהיה אכפת לה לקבל עוד חגורה.

בקי לינץ' וביילי ניצחו את שארלוט פלייר ולייסי אוונס אחרי הצמדה של ביילי על שארלוט במהלך פיג'ר פור.

כרמלה ו-R טרות' מנסים לברוח מג'ינדר, ומה-B טים שמתווכחים מי יצמיד.

דולף זיגלר יוצא החוצה ואומר שהכול התחיל כשקינגסטון החליף את עלי בצ'יימבר, אבל זה היה צריך להיות זיגלר. אחרי 11 שנים, קינגסטון הצליח להשיג את ההצלחה שהייתה אמורה להיות שלו. כולם הפסיקו לבקר את קופי אבל זה היה צריך להיות זיגלר. בסעודיה, הוא יזכה בתואר.

רומן ריינס ניצח את אליאס אחרי ספיר. לאחר הקרב שיין תקף את ריינס אבל חטף. דרו מקינטייר בא לתת לו קליימור וחגג עם שיין.
לצפיה ב-'ככה זה נראה כשאין מליונים להשקעה'
ככה זה נראה כשאין מליונים להשקעה
18/05/2019 | 16:24
4
182
אין יותר מצלם אחד, תאורה גרועה... ובכל זאת זה מקסים, לטעמי לפחות.

לצפיה ב-'ומה אתם יודעים על AEW - All Elite Wrestlers?'
ומה אתם יודעים על AEW - All Elite Wrestlers?
18/05/2019 | 16:38
3
161
הנה כתבה שמתיימרת לגלות הכל. מככב בה לא אחר מאשר קובי רודס. [ אני עוקב אחריו בטוויטר כבר תקופה ארוכה].

והנה תוכנית שלמה של ג'ון אוליבר על WWE ועל ה"פאקים" הרבים שבה. הכתבה הזו היא יחלק מכתבה הגדולה שנמצאת בקישור קובי רודס.
תהנו לכם.
לצפיה ב-'קובי רודס? קודי נהיה יהודי? חחחח'
קובי רודס? קודי נהיה יהודי? חחחח
19/05/2019 | 19:47
2
86
לגבי AEW - נראה לי שיהיה מאאאאאאד מעניין, הם גם הכריזו על תכנית שבועית לאחרונה, שתשודר ברשת TNT(של טרנר, WCW נייטרו, למי שזוכר) , בפריים טיים, מה שאומר שוינס הולך לקבל תחרות רצינית. 

האם זה אומר שנראה את מלחמת מאנדיי נייט ה-2? לדעתי כן חזק.
לצפיה ב-'מלחמה של ראש בראש לא תיהיה'
מלחמה של ראש בראש לא תיהיה
20/05/2019 | 05:50
1
84
קראתי שהבעלים של הAEW, שהוא גם הבעלים של הג׳קסנוויל ג׳אגווארס מה NFL אמר שהוא לא יהיה ראש בראש עם הNFL, שזה גם ימי שני
לצפיה ב-'כשאמרתי מלחמת מאנדי נייט ה-2'
כשאמרתי מלחמת מאנדי נייט ה-2
20/05/2019 | 08:27
93
לא התכוונתי בהכרח ששתי התכניות תהיינה דיוק באותו סלוט זמנים, אבל אני בהחלט חושב שברגע שהתכנית של AEW תעלה, תהיה פה מלחמה חדשה על שוק ההיאבקות, מה שאומר שוינס יצטרך לךצאת מבועת ה-PG ולהעביר היולך כמו ב-1997. אני מקווה שזה מה שאכן יקרה, נחכה לסתיו ונראה.
לצפיה ב-'שרשור מאני אין דה בנק'
שרשור מאני אין דה בנק
20/05/2019 | 06:15
2
41
ה-19 במאי! האם קיין יגיע לנקום?
אירועים חשובים
20/05/2019 | 06:16
1
137
האירוע מוקדש לזכר אשלי מסארו.

קרב פרישואו: האוסוז ניצחו את דניאל בריאן ורוואן.

מאני אין דה בנק נשים: ביילי ניצחה את נעמי, כרמלה, ניקי קרוס, מנדי רוז (ע' סוניה דוויל), אמבר מון, דיינה ברוק ונטליה אחרי שביילי דחפה את סוניה ומנדי מהסולם ולקחה את המזוודה. לאחר הקרב ביילי אומרת שהיא מסוגלת להכול.

טריפל אייץ' אומר לסאמי זיין שלא ידאג, ברון סטרומן מורחק מהבניין הלילה.

אליפות ארצות הברית: ריי מיסטריו ניצח את סמואה ג'ו אחרי רול אפ מפאוורבומב, למרות שהכתף של ג'ו התרוממה. לאחר הקרב, ג'ו תקף את ריי כשדומיניק נאלץ לצפות.

ברון סטרומן הורס את אחורי הקלעים.

קרב כלוב: שיין מקמהן ניצח את המיז אחרי ששיין נפל מגג הכלוב לרצפה.

מחר ב-RAW, מיק פולי מגיע עם תואר חדש!

מתברר שמישהו תלה את סאמי זיין הפוך מהרגליים.

אליפות המשקל הקל: טוני ניס ניצח את ארייה דבורי אחרי ראנינג ניס.

טריפל אייץ' אומר לברון סטרומן שמה שהוא עשה לסאמי לא יכניס אותו לקרב. טריפל אייץ' מבקש ממנו לעזוב.

אליפות הנשים של RAW: בקי לינץ' ניצחה את לייסי אוונס אחרי דיסארמהר.

אליפות הנשים של סמאקדאון: שארלוט פלייר ניצחה את בקי לינץ' אחרי ביג בוט. במהלך הקרב לייסי אוונס התערבה, ולאחר הקרב, בקי ניסתה לתקוף אותה אבל חטפה ממנה ומשארלוט. ביילי רצה לעזור לבקי ותוקפת את שארלוט. לאחר מכן ביילי פודה את המזוודה!

אליפות הנשים של סמאקדאון: ביילי ניצחה את שארלוט פלייר אחרי מרפק מהחבל.

אליאס שובר גיטרה על הגב של רומן ריינס. לאחר מכן הוא יוצא לנגן לקהל כי הקרב מבוטל. אחרי ההופעה, אליאס עומד לעזוב אבל רומן ריינס מגיע עם סופרמן פאנץ'.

רומן ריינס ניצח את אליאס מיד אחרי הפעמון עם ספיר.

אליפות אוניברסלית: סת' רולינס ניצח את AJ סטיילס אחרי קורב סטומפ. לאחר הקרב השניים לחצו ידיים.

קופי קינגסטון ואקסבייר וודס מתראיינים. וודס אומר שהוא לא יתערב בקרב וקופי מבטיח לנקום.

הלוצ'ה האוס פארטי באים לחגוג בזירה ולארס סאליבן יוצא ומחסל אותם.

אליפות ה-WWE: קופי קינגסטון ניצח את קווין אוונס אחרי טראבל אין פרדייז.

קרב מאני אין דה בנק: ברוק לסנר ניצח את בארון קורבין, פין באלור, ריקושט, אנדרדה, עלי, דרו מקינטייר ורנדי אורטון אחרי שלסנר הגיע לזירה בסוף הקרב, דחף את עלי מהסולם והוריד את המזוודה.
לצפיה ב-' '
20/05/2019 | 08:24
122
נמאס כבר מהדחיפה של ברוק לגרון. לא מבין את ההצדקה לדחוף בכוח מישהו שמופיע 4 פעמים בשנה ולדרוך על כל כך הרבה כשרונות בדרך. ה-WWE מביישים.

גם את הסיפוקר עם חגורות הנשיםפ לא הבנתי - ברסלמניה דובר שרצו לאחד אותן ועכשיו שוב מפצלים..ולמה לעצור את בקי דווקא בשיאה? אם זה היה ברוק גם היו עושים את זה? לא ברור לי מה הסיפור.
לצפיה ב-'שתי ידיעות '
שתי ידיעות
17/05/2019 | 10:33
4
200
שלום לכולם,

ריק פלייר שוב בבית החולים - נייץ' הגיע למיון ובאתר TMZ פורסם שהמצב "רציני מאד" והוא אפילו בטיפול נמרץ. נכון לעכשיו , לפי מה שראיתי בת הזוג שלו אומרת שהוא עבר תהליך רפואי שנקבע מראש בליבו ואמור להיות בסדר.

אשלי מסארו נפטרה - מתאבקת ה-WWE לשעבר נפטרה אתמול והיא רק בת 39. עדיין לא פורסמה סיבת המוות.
לצפיה ב-'נורא, לאחרונה צפיתי בסרטון יוטיוב על 100'
נורא, לאחרונה צפיתי בסרטון יוטיוב על 100
17/05/2019 | 14:26
166
מתאבקים שהלכו לעולמם. רובם בגיל צעיר יחסית, מיעוטם בגיל מבוגר ממחלות טיפוסיות של זקנים מאריכי ימים.

לצפיה ב-'OMG'
OMG
17/05/2019 | 14:46
143
נייץ' יהיה בסדר בוודאי
אבל אשלי מסארו? זה הזוי לחלוטין
לצפיה ב-'עדכון לגבי הידיעה השנייה'
עדכון לגבי הידיעה השנייה
18/05/2019 | 09:10
1
156
נכון לעכשיו הדיווחים ברשת טוענים שאשלי מסארו התאבדה...חבל מאד
לצפיה ב-''
18/05/2019 | 09:18
29
לצפיה ב-'מישהו כאן אאל"ט כינה אותי סמארק'
מישהו כאן אאל"ט כינה אותי סמארק
15/05/2019 | 11:41
6
136
לא ממש התעצלתי וחיפשתי מילון מונחי התאבקות, יש כמובן אחד ישן מאוד כאן, שלא מופיעים בו למשל סוגי ה"פינישים", אבל יש סמארק, אחד שלא יודע כלום, אוהד חובבן שלא מכיר מושגים [ יש לזלזל בו כמובן ] ובמקום אחר, אחד שחושב שמצפייה הוא יודע הרבה
אז החלטתי לחפש וכל מושג שיעלה ואני לא מבין, אקרא בגוגל.. עכשיו קראתי על "קוסט טו קוסט", הבנתי מסרטון קצר ביו-טיוב שזה הפיניש של  שיין מקמהאן.
חח
לצפיה ב-'אולי כדאי שתעיף מבט על זה'
אולי כדאי שתעיף מבט על זה
15/05/2019 | 19:50
5
99
לצפיה ב-'אז אני "מארק" - חחח ועכשיו אני סמארק?'
אז אני "מארק" - חחח ועכשיו אני סמארק?
16/05/2019 | 08:42
4
68
לא נעלבתי בכלל, נהפוך הוא. זה דירבן אותי לרוץ ולחפש משמעות של מלים שמשתמשים כאן באופן שוטף מתוך הנחה שכל מי שקורא כותב מבין אותן.
סמארק בסלנג יהודי-אשכנזי זה המוקוס שיוצא מהאף או לפעמים יריקה מלאת ריר ירוק ודוחה.
לצפיה ב-'לא משנה אם אתה מארק או סמארק'
לא משנה אם אתה מארק או סמארק
16/05/2019 | 18:44
3
65
בכל מקרה כאן זה המקום לדבר על זה
רוב חברי הפורום נוטים להיחשב לסמארקים, אוהדים חכמים שמבינים איך הענף פועל
לצפיה ב-' הבן שלי ישתגע כשפתאום'
הבן שלי ישתגע כשפתאום
17/05/2019 | 07:24
2
59
אתחיל לדבר איתו בשפת ההיאבקות, ורק לחשוב שאני חיברתי אותו לתחביב הזה שלי
לצפיה ב-'תראה בגדול'
תראה בגדול
17/05/2019 | 14:45
1
55
WWE מחפשים קהל יעד של גילאי 18-34 לצד ילדים קטנים
אם הם תפסו אותך ואת הבן, סימן שהצליח להם.
לצפיה ב-'אני נתפסתי כבר לפני שנים רבות'
אני נתפסתי כבר לפני שנים רבות
17/05/2019 | 19:24
52
עם האחים הבלונדיניים. פעם בטלוויזיה היחידה שהיתה כאן הראו תוכניות היאבקות, ו"נתפסתי". נתפסתי גם ל- סומו, ואני מנוי על כמה ערוצים ביו-טיוב. אני גם מנוי ביו-טיוב על ליגת ההיאבקות ביפן.
הבעיה בארץ שמחירי המנוי על ערוצי הספורט מופקעים לגמרי בלשון המעטה אבל אני צופה ומשלם ומקטר.
לצפיה ב-'סופר שואו סעודיה'
סופר שואו סעודיה
14/05/2019 | 22:57
5
179
אז נקבע גולדברג-אנדרטייקר.
לא חשבתי שזה יקרה אי פעם..
ברור שרמת ההיאבקות לא תהיה גבוהה אבל זה עדיין קרב ״חלומות״ שקיוו לו עשרות שנים.
איך נראה לכם שזה ייגמר?
לצפיה ב-'מישהו יפריע באמצע כמובן'
מישהו יפריע באמצע כמובן
15/05/2019 | 11:21
137
או תהיה "פציעה" מחוץ לזירה שתמנע נצחון כלשהו
לצפיה ב-'זוועת אדושם'
זוועת אדושם
15/05/2019 | 12:24
133
זה ייראה כמו הקרב זוגות ה"חלומי" שהיה בפעם הקודמת בסעודיה, של טייקר וקיין נגד DX.
קרב איטי, לא נעים לצפייה, מלא ספוטים צפויים ומגושמים. מניח שטייקר ינצח, אבל למי באמת אכפת...
לצפיה ב-'על כל הקופות שהם טוחנים בסעודיה'
על כל הקופות שהם טוחנים בסעודיה
16/05/2019 | 08:12
105
הם הולכים ומאבדים משהו אחר (קהל בארה"ב)
לצפיה ב-'זה נשמע מדהים!'
זה נשמע מדהים!
16/05/2019 | 14:53
1
117
ב-2003
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 15:13
17
לצפיה ב-'Let the war begin again!'
Let the war begin again!
15/05/2019 | 15:41
7
137
זהו. ה-AEW חתמו על הסכם עם TNT, הערוץ הזה של Warner וטד טרנר.
מעבר לנוסטלגיה של מלחמת רייטינג בין 2 ארגונים גדולים, יש כאן קארד מבטיח ורצון להרים פה משהו חדש לאוהדי הרסלינג וזה אכן קורה בזמן: ה-WWE נוראיים כרגע לא פחות ממה שהם היו אי שם ב-95. אין להם מושג מה לעשות עם כל הדיגיטל הזה, וזה אפילו קצת יותר גרוע מאי פעם כי הרוסטר הנוכחי שלהם הוא כנראה הטוב ביותר שיכל להיות להם.
זהו. אולי זה אפילו יעיר את הפורום הזה.
ואם לא, אין איזו קבוצת דיונים איכותית אי שם ברשת?
לצפיה ב-'הולכת להיות להם תוכנית שבועית?'
הולכת להיות להם תוכנית שבועית?
15/05/2019 | 19:11
5
97
ואם כן, יש כבר מועד?

ומסכים בקשר ללהעיר את הפורום... או שאם מישהו יודע על איזה פורום איכותי אחר
לצפיה ב-'תהיה תוכנית שבועית בפריים טיים'
תהיה תוכנית שבועית בפריים טיים
16/05/2019 | 08:07
3
81
כרגע לא יודעים באיזה יום זה יהיה, אבל השת"פ מתחיל כבר מ-DON ב-25במאי

לצפיה ב-'קישור לא עובד'
קישור לא עובד
16/05/2019 | 08:44
2
25
לצפיה ב-''
16/05/2019 | 08:54
12
לצפיה ב-'לפי מה ששמעתי'
לפי מה ששמעתי
21/05/2019 | 20:00
8
בסתיו, בערך באותו הזמן שסמאקדאון אמורה לעבור לפוקס.

אגב, היום קראתי שרייטינג הטלוויזיה לתכנית יהיה TV-14 ולא PG מה שאומר לדעתי, שוינס יצטרך לעשות צעד דומה אם באמת ירצה להתחרות בהם.

העסקהולך לנהיה יותר מעניין..יש למה לצפות לדעתי.
לצפיה ב-' ולינק לתוכנית מעולה בעניין הזה '
ולינק לתוכנית מעולה בעניין הזה
16/05/2019 | 14:51
70
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
14/05/2019 | 06:25
5
22
אירועים חשובים
14/05/2019 | 06:26
4
149
המיז יוצא לזירה למיז TV. מיז אומר שהוא עצמו פדה את המאני אין דה בנק, אבל ביום ראשון הוא יטפל בשיין מקמהן. הוא מזמין את רומן ריינס שמדבר על אליאס. ריינס אומר שמיז עזר לו בשבוע שעבר. המיז אומר ששיין מקמהן שינה אותו. שיין יוצא עם אליאס ולאשלי וקובע קרב זוגות.

המיז ורומן ריינס ניצחו את בובי לאשלי ואליאס אחרי ששיין מקמהן תקף אותם. לאחר מכן מיז הבריח את שיין וריינס תקף את אליאס.

ברון סטרומן הולך לשיין מקמהן וסמי זיין דורש קרב ספירות בכל מקום מולו. שיין קובע את זה (במקום הקרב של סטרומן-מקינטייר) ואומר שהוא יהיה על המקום של סטרומן בקרב המאני אין דה בנק.

מוג'ו ראולי ניצח את אפולו קרוז עם אלבמה סלאם.

אלכסה בליס מדברת עם ניקי קרוס ואלכסה מתעצבנת ואומרת לה להחליף אותה בקרב המרובע.

מייקל קול מביא את לייסי אוונס ואת שארלוט פלייר, ואז את בקי לינץ' לחתימת חוזה. בקי אומרת שלא אכפת לה כמה היא תחטוף, היא תכסח את כולם. שארלוט יורדת עליה ועל הפה הגדול שלה. בקי אומרת שלייסי תפסיד בפעם הראשונה ושארלוט בפעם המיליון. שארלוט יורדת על בקי בחזרה ואומרת שהיא תשתחווה בפניה. אווס אומרת שהיא תחזיר את הנימוס לאליפות ומסרבת להרביץ לבקי. היא מנסה לתקוף מאחור ושארלוט עוזרת לה. לבסוף הן מבצעות על בקי פאוורבומב דרך השולחן.

בארון קורבין ניצח את ריקושט אחרי אנד אוף דייז. לאחר הקרב הוא מנסה לטפס אל חוזה המאני אין דה בנק אבל ריקושט מפיל את הסולם.

ריי מיסטריו אומר שסמואה ג'ו יכול לדבר איתו. סזארו מגיע ואומר שדומיניק לא צריך להיות פה. סזארו אומר שדומיניק יכול להיות הבן של ג'ו, וריי תוקף אותו.

בריאיון מאחורי הקלעים, AJ סטיילס אומר שהוא יזכה בתואר מסת' רולינס.

ניקי קרוס ניצחה את נעמי, דיינה ברוק ונטליה אחרי נאקברייקר לנטליה. לאחר הקרב אלכסה (שפרשנה) מטפסת על הסולם ומורידה את המזוודה.

סאמי זיין אומר שחושבים שאין לו סיכוי אבל הוא צודק.

ריי מיסטריו ניצח את סזארו אחרי 619 ופרוג ספלאש. במהלך הקרב ג'ו אמר שילמד את ריי לקח במאני אין דה בנק.

האוסוז ראו את הרבייבל מגלחים את הגב אחד של השני.

בריי ווייאט עשה את בית הכיף לגחליליות, ולבסוף הוא מופיע עם מסכת שד.

סת' רולינס אומר שהוא יוכיח לכולם שהוא האיש ב-RAW.

קרב הכרעות בכל מקום: סאמי זיין ניצח את ברון סטרומן אחרי שבארון קורבין ודרו מקינטייר התערבו וסטרומן חטף קליימור. סאמי זיין נכנס לקרב המאני אין דה בנק. לאחר הקרב, סטרומן ביצע צ'וקסלאם על סאמי.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
14/05/2019 | 19:43
31
לצפיה ב-'חשבתי שריקושט נשאר ב- RAW, חבל הוא ממש מצוין'
חשבתי שריקושט נשאר ב- RAW, חבל הוא ממש מצוין
15/05/2019 | 11:23
83
שמחתי שהעבירו את צמב ה-B לסמקדאון, הם הפכו לבדיחה שמיצתה את עצמה - הגיע הזמן שהתסריטאים יעשו, אם צריך, משהו בנדון. 
צמד הויקינגים מצויין, האוסו'ז מעולים לטעמי.
לצפיה ב-'לא מבין'
לא מבין
15/05/2019 | 12:38
1
93
חשבתי שהעבירו את מיז בדראפט כדי שיתחיל פיוד עם מישהו אחר, ובסוף הוא ממשיך עם שיין. היו צריכים לסיים את הפיוד אחרי הקרב המעאפן הקודם ביניהם והמעבר של מיז בדראפט. לא רואה שום קליימקס אמיתי אפשרי לפיוד הזה, בטח לא בצורה של עוד קרב ביניהם.
בכלל, צריך להפסיק לעשות למיז פייס טרנים כל הזמן. מבחינתי שיישאר היל כל הקריירה שלו, בזה הוא טוב.

ומה עכשיו תוקעים אותו עם רומן ריינס? בכלל מה זה קשור...

ועוד דבר שאני קורא לאחרונה וקצת מעצבן אותי:
אני מבין שבשבועות האחרונים וינס שוב לוקח חלק פעיל בתכניות. זה כאילו וינס = רייטינג, אבל ממה שאני קורא, לא נראה שיש באמת איזה ביסוס עלילתי להופעות שלו. גם לא נשמע שיש פה משהו מעניין במיוחד באופן כללי. מרגיש כמו סתם צעד נואש לנסות להציג עניין בתכניות המשעממות.
לצפיה ב-'לי זה יותר נשמע כך:'
לי זה יותר נשמע כך:
16/05/2019 | 08:46
55
נסיון של איש זקן, שמנופח מתרופות [ תסתכל על הפנים שלו ] לחזור לימיו הטובים יותר.. אז הוא יראה ל"ילדים שלו".
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
15/05/2019 | 10:48
1
10
אירועים חשובים
15/05/2019 | 10:49
67
רומן ריינס יוצא החוצה ואומר שהוא רוצה לגמור את אליאס, ולכן הוא מביא את מיז. המיז אומר שטוב לחזור. הוא אומר ששיין מקמהן לא יוכל לברוח ממנו ביום ראשון. שיין ואליאס יוצאים ושיין אומר שמיז מורחק כי הוא לא קיבל אישור להגיע. אליאס אומר שבמאני אין דה בנק הוא יראה לכולם למה הוא הרכש הכי גדול של סמאקדאון. שיין מביא את דניאל בריאן ורוואן, ומתחילה קטטה עד שהאוסוז באים לעזור לריינס ולמיז. לאחר מכן שיין קבע קרב ארבעה על שלושה ואמר שאסור למיז להתערב אחרת הקרב ביניהם יבוטל.

רנדי אורטון על סולם ואומר ששוב ייזכה במאני אין דה בנק. אנדרדה וסלינה וגה יוצאים ואנדרדה אומר שהוא יטפס על הסולם.

אנדרדה ניצח את רנדי אורטון, פין באלור ועלי אחרי האמרלוק DDT על באלור. לאחר הקרב ריקושט בא להילחם איתו על הסולם ודחף את אנדרדה, ואז הוריד את המזוודה.

כרמלה אומרת שכבר זכתה בקרב מאני אין דה בנק נשים ותעשה זאת שוב.

קופי קינגסטון מדבר עם אקסבייר וודס ואומר לו להישאר מאחורי הקלעים הלילה.

שארלוט פלייר יוצאת ואומרת שהיא תסיים את היריבות עם בקי לינץ'. לייסי אוונס מופיעה מאחורי הקלעים ואומרת שהיא תזכה קודם ותתן לבקי פנס.

אליסטר בלאק יושב בחדר חשוך ואומר שמי שינסה להתעסק איתו יגיע למקום רע.

שיין מקמהן, אליאס, דניאל בריאן ורוואן ניצחו את רומן ריינס והאוסוז אחרי קוסט טו קוסט של שיין על ג'יי. לאחר הקרב, המיז תקף את אליאס עם כיסא ושיין ברח.

פייג' בזירה עם אסוקה וקיירי סיין כשהאייקוניקס מפרשנות. פייג' מברכת את הקהל האנגלי ומציגה את הצמד כקאבוקי ווריורס. מנדי רוז וסוניה דוויל יורדות עליהן ועל משפחת המלוכה, ומנדי אומרת שהיא תזכה בקרב הסולם ואז הן יהיו אלופות זוגות.

הקאבוקי ווריורס ניצחו את סוניה דוויל ומנדי רוז אחרי הפיכה של קאבר למנדי.

מנסים לראיין את לארס סאליבן שלא משתף פעולה.

קווין אוונס אומר שעכשיו הוא ישאל שאלות את קופי קינגסטון.

קופי קינגסטון יצא להתארח ב-KO שואו, אבל אומר שקווין לא נמצא פה. אוונס מופיע על המסך ואומר שקופי לבד. עוד מעט החלום הזה מסתיים, והוא יגלה שהוא כלום בלי הניו דיי. הוא יחסל אותו במאני אין דה בנק. קופי זורק את הכיסאות מהזירה ואוונס יוצא. קופי הולך החוצה והם מתקוטטים, ואז סמי זיין בא לתקוף את קופי. זיין ואוונס תוקפים את קופי ואקסבייר וודס בא לעזור. קופי מצליח להתגבר לבסוף על ההתקפה, לבצע על זיין טראבל אין פרדייז ולעמוד לבד בזירה בסוף.
לצפיה ב-'הסטוריליין המתגלגל או: MY CAREER פורום סטייל'
הסטוריליין המתגלגל או: MY CAREER פורום סטייל
10/05/2019 | 16:58
13
125

שלום לכולם,

בהודעה הבאה יוצג בפניכם מתאבק חדש ב-WWE ואתם תעשו לו את הבוקינג שיוביל אותו מאלמוניות ל-HOF.

הקאצ'(ד"ש משנות ה-80) היחידי הוא - הבוקינג צריך להיות משורשר, כלומר ברגע שמישהו כותב חלק מהבוקינג - ההמשך חייב להיות משורשר להודעה שלו וכן הלאה. ניתן גם לבצע פיצול בבוקינג ע"י כתיבה של מספר אופציות  - הודעה ראשונית עם הסבר קצר ולאחר מכן - האופציות השונות בהרחבה בהודעות משורשרות בנפרד, כך שמאותה הודעה יווצר בעצך שירשור שמתפצל בהתאם לאופציות שעולות.

חוק נוסף - בכדי למנוע מצב שבו משתמש מסוים כותב בוקינג לזמן מאד ממושך - כל אחד יכול לכתוב בוקינג ששווה ערך לשתי תכניות שבועיות/תכנית שבועית אחת + PPV אחד ולא יותר בתורו(כמובן, לאחר שהשירשור המשיך ניתן לכתוב שוב וכן הלאה).

בהצלחה והנאה לכולם .
לצפיה ב-'הכירו את המתאבק'
הכירו את המתאבק
10/05/2019 | 17:08
6
113
שם: The Crow
גימיק: מתבודד מסתורי(למי ששואל - כן, קריצה לסטינגר).
גובה: 1.94 מטר.
משקל: 170 ק"ג.
מגיע מ: לא ידוע.
פרטים נוספים: נכנס בחושך, מהקהל, כאשר רק פנס לבן אחד מאיר אותו. מוזיקה גותית ואפילה מלווה אותו. 
פינישר: Call Of The Crow(שילוב בין פאוור בומב לפיילדרייבר(כי אצלנו מותר ).

בהצלחה!
לצפיה ב-'מקווה שהבנתיך נכון'
מקווה שהבנתיך נכון
12/05/2019 | 10:09
5
54
The Crow
לבוש - מכנסונים [ לא גזרת ביקיני] בצבע שחור מבריק, על הישבן ראש של עורב ומקור פעור.
בשלב הזה נמצא ב- Smackdown. בולט בעיקר ביכולת תנועתית גבוהה [ קפיצות וסלטות, דילוג על הרשת, מתחת לרשת ]. הוא מופיע אחת לשבועיים בתקציר של האירוע המופץ בעולם. אין לו חברים והוא לא לוחץ ידיים לאף אחת/ד מהקהל או על הזירה.
לצפיה ב-'לא...'
לא...
12/05/2019 | 10:28
4
45
ראה הסבר בתגובה שלי מתחת.
לצפיה ב-'זה מה שהבנתי מההסבר שלך'
זה מה שהבנתי מההסבר שלך
12/05/2019 | 17:04
3
41
ומכיוון שבינתיים אני היחיד שמרים כפפה, אולי תסביר שוב, ואוכל להשתתף?
לצפיה ב-'אנסה שוב בקצרה'
אנסה שוב בקצרה
14/05/2019 | 20:08
2
20
המטרה היא לשכתב את הקריירה של המתאבק בפרופיל שיצרתי.

השיכתוב צריך להיות בהודעות משורשרות, כך שכל הודעה תמשיך את הקודמת. בנוסף, כל משתתף/ת יכול/ה לשכתב עד שתי תכניות שבועיות / תכנית + PPV - כלומר שבועיים של תסריט.

לצפיה ב-'מתנצל על הניג'וס, באמת.. '
מתנצל על הניג'וס, באמת..
15/05/2019 | 11:18
1
19
תוכל לתת דוגמה ל-מה שאתה קורא לו "שכתוב" קריירה של מתאבק או פרופיל? [ בעברית שכתוב משמעו כתיבה מחדש שח מה שכבר נכתב ].
מה פירוש ל"שכתב שתי תוכניות"? האם הכוונה לכתץוב תסריט ל- 2 תוכניות [ או אחת, הבנתי את זה ]?
מאוד רוצה להשתתף, אבל לא מבין כנראה את השפה הזו.
לצפיה ב-'הכוונה'
הכוונה
17/05/2019 | 10:29
12
היא אכן לכתוב תסריט עבור המתאבק, תסריט שידמה את הקריירה שלו ב-WWE, כאשר כל אחד יכתוב תסריט לשתי תכניות / תכנית + PPV.
לצפיה ב-'תוכל קצת להסביר יותר את ענין ה"בוקינג"?'
תוכל קצת להסביר יותר את ענין ה"בוקינג"?
11/05/2019 | 11:01
3
56

לצפיה ב-'בהחלט, מה להסביר בדיוק?'
בהחלט, מה להסביר בדיוק?
11/05/2019 | 16:25
2
31
לצפיה ב-'לא הבנתי מה אתה מבקש מאתנו'
לא הבנתי מה אתה מבקש מאתנו
11/05/2019 | 20:03
1
58
אתה רוצה שאייצר פרופיל כמו שאתה כתבת, אתה רוצה שאתייחס לפרופיל שאתה כתבת? ואיך אני אמור להתייחס לפרופיל שאתה כתבת? מה להרחיב, מה לצמצם, למה לשרשר אליך?

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
12/05/2019 | 08:46
53
המטרה היא , בהתייחס לפרופיל שיצרתי(אפשר גם ליצור נוספים ולשרשר אלייהם
תסריטי בוקינג אחרים אבל זה אם יתפוס) ליצור לו בוקינג בסגנון ה-MY CAREER, דהיינו, לבנות את הקריירה שלו חלק חלק בדרך של הפורום. 

בנוסף, בכדי שיהיה מגוון ואפשרות כתיבה לכולם, החלטתי שכל כותב יוכל לכתוב חלק מהבוקינג באורך של שבועים בלבד(שתי תכניות שבועיות / תכנית שבועית + PPV בןדד) וכך הבא אחריו יוכל להמשיך.

כמובן שזה צריך להתחיל מהודעת הפרופיל וכל משתף או משתתפת, צריכים לשרשר את החלק שלהם להודעה שלפני כך שמי שירצה, יוכל לקרוא הכל לפי הסדר.

מקווה שעזרתי.
לצפיה ב-'זה יכל להיות פה להיט לפני איזה 13 שנה... אפילו קרה'
זה יכל להיות פה להיט לפני איזה 13 שנה... אפילו קרה
13/05/2019 | 23:26
1
56
עופר hirshfe אם אני לא טועה עשה בדיוק את המשחק הזה, שכחתי את השם שהוא המציא למתאבק...
לצפיה ב-'ועדיין'
ועדיין
14/05/2019 | 20:04
38
מנסה להעיר קצת את הפורום..חוצמזה, נוסטלגיה זה תמיד כיף
לצפיה ב-'הסמואנים בעולם ה- WWE'
הסמואנים בעולם ה- WWE
11/05/2019 | 20:09
2
115
בטח ה"רוק" לא היה המתאבק הסמואני הראשון, אבל ישנה כמות גדולה של מתאבקים .. האוסו'ז, סמואה ג'ו, ניה, רומן ריינס וכמה שכבר הלכו לעולמם. מישהו יודע משהו על החיבור הנפלא בין התרבות הילידית לבין ה- WWE?
לצפיה ב-'גיגלתי קצת, וגיליתי שלפני 15 שנים'
גיגלתי קצת, וגיליתי שלפני 15 שנים
12/05/2019 | 10:03
103
כבר עלתה כאן בפורום רשימה ארוכה מאוד על מתאבקים סמואנים. חלקם אני אני מכיר וחלקם לא. 
בויקיפדיה האנגלית קיבלתי את הרשימה של מתאבקים :
Pages in category "American professional wrestlers of Samoan descent"
The following 22 pages are in this category, out of 22 total. This list may not reflect recent changes (learn more).
A
Afa Anoaʻi
Afa Anoaʻi Jr.
Lloyd Anoaʻi
Sika Anoaʻi
B
Vanessa Borne
D
Deuce (wrestler)
Emily Dole
F
Sam Fatu
J
Nia Jax
Dwayne Johnson
M
Peter Maivia
Sean Maluta
R
Roman Reigns
Rikishi (wrestler)
Rosey (wrestler)
S
Samoa Joe
Cocoa Samoa
Samu (wrestler)
Sonny Siaki
Tamina Snuka
U
The Usos
Y
Yokozuna (wrestler)

לצפיה ב-'יודע מה למשל?'
יודע מה למשל?
12/05/2019 | 10:30
48
לצפיה ב-'אליסטר בלאק'
אליסטר בלאק
11/05/2019 | 15:47
3
134
דעתכם עליו?
פינישר
מוזיקת כניסה
עבודה בזירה
סיכוייו לקבל פוש?
צריך להיות פייס או היל?

וכמובן התייחסותכם לכניסה הזאת שמשום מה ראיתי לראשונה רק אתמול
https://www.youtube.com/watch?v=Go-aQxz1lJ4

אני אשלוף את הלינק לשרשור הזה עוד שנתיים לבדוק אם היינו בכיוון

לצפיה ב-'עדיין לא יודע מה דעתי לגביו'
עדיין לא יודע מה דעתי לגביו
11/05/2019 | 22:55
92
אבל הפינישר שלו קטלני... ואחד הדברים שהכי חשובים לי במתאבק שאני אוהב זה הפינישר שלו
לצפיה ב-'אז ככה -'
אז ככה -
12/05/2019 | 09:52
81
אני לא אוהב כמויות ענק כאלה של קעקועים על הגוף, כשהם על הצוואר זה עוד יותר לא מוצא חן בעיניי. הקעקוע של ריקושט, כשהפ.ט.מ.ה שלו היא המרכז לטעמי יפה במיוחד.
הכניסה שלו היתה בהתחלה מתוך ארון מתים, כמו דרקולה, עם החושך+המוזיקה [ קצת קצת רפרור ל- אנדרטייקר ] אבל היא השתנתה ליציאה מעשן.
אני אוהב את הכניסה וזה שהוא מתישב ישיבה מזרחית, לטעמי זה יפהפה. לא התרשמתי מה"פינישר" שלו במיוחד.
אני מקווה שלא יעשה את השטות של אחרים ויעטה על עצמו מסת בשר [ שרירים]. יש הרבה חן ברזון [ כמו אצל קופי מסמקדאון], בקפיציות, בקרקסיות ובפעללנות.
יש בהחלט לקדם אותו עם עוד מתאבקים כמוהו, רזים, פעלולנים, שכל הזירה ומחוץ לה היא פעילות אווירית, קרקעית בלתי פוסקת.
לצפיה ב-'עכשיו, משנהייתי חכם יותר'
עכשיו, משנהייתי חכם יותר
15/05/2019 | 12:06
26
אז הפיניש של אליסטיר בלאק די דומה לפיניש של קופי, "צרות בגן עדן", וכתבתי דומה
לצפיה ב-' שרשור RAW '
שרשור RAW
07/05/2019 | 08:38
14
27
אירועים חשובים
07/05/2019 | 08:39
8
162

וינס מקמהן צועד אל הזירה ואומר שאף אחד לא ישכח את הלילה. רומן ריינס יוצא החוצה ווינס מזהיר אותו שלא יתקוף אותו או שייעצר. ריינס אומר שהוא אמנם בסמאקדאון, אבל שהוא מקשיב רק למעריצים. דניאל בריאן יוצא וגם זה מעצבן את וינס. בריאן אומר שקופי קינגסטון שדד אותו ברסלמניה. קופי קינגסטון גם יוצא ואומר שבריאן יכול לדבר איתו. בריאן יורד על קינגסטון ואומר שהוא זכה בתואר במקרה. קינגסטון אומר שהוא עדיין אלוף. וינס מקמהן מכריז שאולי הוא ייתן גם לשלושה אנשים מ-RAW לבוא לסמאקדאון. בריאן דורש קרב חוזר מול קינגסטון. דרו מקינטייר יוצא ואומר שמתאבקי סמאקדאון לא יכולים להופיע פה. מקינטייר מתעמת מול ריינס שאומר שהוא יכסח אותו. ריינס יורד עליו ווינס קובע הלילה ריינס-מקינטייר וקינגסטון-בריאן על התואר.

לאחר מכן, AJ סטיילס בא להתעמת מול וינס מקמהן ואומר שזה לא בסדר שמתאבקי סמאקדאון יכולים לבוא. אולי גם הוא יבוא לסמאקדאון? סת' רולינס יוצא ויורד על AJ. הוא אומר שסטיילס לא בנה את סמאקדאון אבל הוא בנה את RAW. AJ אומר שיתייחס אליו בכבוד. AJ אומר שהוא יהיה האלוף החדש. וינס אומר שהלילה הם יילחמו בקרב זוגות.

בובי לאשלי ובארון קורבין ניצחו את סת' רולינס ו-AJ סטיילס אחרי אנד אוף דייז לרולינס כש-AJ עזב לאחר פנומנאל פורארם לרולינס.

סאמי זיין אומר שכנראה הקהל יהנה הלילה, אבל הם יהיו אומללים בסוף. ברון סטרומן יוצא ומבריח אותו. לאחר מכן מאחורי הקלעים, סטרומן תוקף אותו ושם אותו בזבל.

הלוצ'ה האוס פארטי ניצחו שלושה ג'וברים עם שוטינג סטאר פרס של לינס דוראדו.

מקום במאני אין דה בנק: ריקושט ניצח את רוברט רוד אחרי 630.

סמואה ג'ו תופס את דומיניק מאחורי הקלעים ומזכיר לו שהוא כאן הרבה זמן. ג'ו אומר לו למסור לריי מיסטריו שהם יילחמו במאני אין דה בנק.

לייסי אוונס ניצחה את עלי קתרינה אחרי וומנ'ס רייט. היא מודה לנשים שצופות לה בקרב, והיא אומרת שהיא תהיה אלופת הנשים. היא מברכת את משתתפות המאני אין דה בנק אבל מזהירה אותן לא לפדות עליה אחרי הקרב. בקי לינץ' יוצאת ולייסי בורחת ממנה.

דניאל בריאן יורד על קופי קינגסטון ואומר שייקח ממנו את התואר.

הווייקינג ריידרס ניצחו את קורט הוקינס וזאק ריידר אחרי וייקינג אקספריינס.

בריי ווייאט מנחה עוד פעם את בית הכיף של הגחליליות. מסתבר שיש ריב בין מרסי העיט לארנב המדבר. בריי אומר שזה בסדר להביע את עצמך ולקרוע דברים. בריי עושה פיקניק עם ילדים מאוד אומללים.

סת' רולינס אומר ש-AJ סטיילס הבהיר את עצמו, אבל בפעם הבאה הוא ישבור אותו.

רומן ריינס ניצח את דרו מקינטייר בפסילה אחרי ששיין מקמהן תקף אותו. שיין ואליאס תקפו את ריינס עד שמיז הציל אותו והבריח את שיין. לאחר מכן ריינס חטף קליימור. שיין ברח ללימוזינה אבל מיז תפס אותו עד ששיין בעט לו במפשעה וברח.

האוסוז... אני לא יודע, החליפו קרם לאיברים המוצנעים של הרבייבל או משהו?

קופי קינגסטון אומר שאמנם חשבו שזה בלתי אפשרי שיהיה האלוף, אבל הוא ינצח את דניאל בריאן.

לארס סאליבן מחסל את נו וויי חוזה בדרך שלו לזירה ומבצע עליו פאוורבומב.

וינס מקמהן אומר שכל שבוע יהיו שלושה מתאבקים שיתארחו בתכנית אחרת. אליאס לא נחשב כי הוא עם שיין. וינס רואה את לארס ומעלה את המספר לארבעה.

אליפות ה-WWE: קופי קינגסטון ניצח את דניאל בריאן אחרי טראבל אין פרדייז.
לצפיה ב-'האם אפשר להסיק שדומיניק, בנו של ריי מיסטריו'
האם אפשר להסיק שדומיניק, בנו של ריי מיסטריו
08/05/2019 | 11:06
7
143
מקודם ל- WWE, או זה במסגרת העלילות בהם בני המשפחה מצורפים לסיפור. [ לא אשכח את בת זוגו של אדי גררו , ויקי גררו, אללה ירחמהו, שאפילו הפכה לג'נרל מאנג'ר של RAW, אחרי שסיימה על סמאקדאון, עם הקול הצווחני שלה..]
לצפיה ב-'עולה השאלה... בן של מי הוא מבחינתם?'
עולה השאלה... בן של מי הוא מבחינתם?
08/05/2019 | 13:09
6
60
לצפיה ב-'לא הבינותי'
לא הבינותי
09/05/2019 | 11:28
5
102
הוא דומה למיסטריו בפנים, אמנם גבוה ממנו [ אבל ריי הרי נמוך קומה עד גבול ננסות , שזו אולי מחלה או תוצאה של ילדות של רעב ], אבל זה לא מסתיר דמיון.
לצפיה ב-'רק שהם אמרו שהוא אמור להיות של אדי ושל ויקי '
רק שהם אמרו שהוא אמור להיות של אדי ושל ויקי
10/05/2019 | 08:54
2
34
לצפיה ב-'חחחחח, אתה רואה, את זה לא שמעתי |4u|'
חחחחח, אתה רואה, את זה לא שמעתי |4u|
10/05/2019 | 09:50
1
66
יש קשר עמוק בין הגררו'ז לבין ריי מיסטריו. אז אולי הוא באמת הבן של אדי ו-ויקי והוא מתחיל צעדיו ב- WWE, כעסקן וכתככן קטן, מעין "סידקיק" [ sidekick] לסיפורים הגדולים.
לצפיה ב-'אתמול צפיתי בחלקו השני של RAW'
אתמול צפיתי בחלקו השני של RAW
11/05/2019 | 11:03
52
והתברר שדומיניק מציג עצמו כבנו של ריי, וכשהשמן עתיר הזיעה ורעידות השומנים סמואה ג'ו צווח עליו, הוא מתיחס אליו כבנו של מיסטריו ולא כצאצא של הגררו'ז
לצפיה ב-'מיסטריו הוא 168'
מיסטריו הוא 168
11/05/2019 | 10:00
1
57
ברור שזה נמוך ובטח שליד מתאבקים של 1.90 פלוס ההפרש ממש בולט, אבל זה ממש לא ננס. לפי ה"אינטרנט", האמריקאי הממוצע הוא 1.76, לא ממש רחוק. במכסיקו מיסטריו היה נחשב ממוצע ולא נמוך.
הגובה של דומיניק ביחס לאבא ממש מפתיע.
לצפיה ב-'ננסות איננה מילה שיפוטית'
ננסות איננה מילה שיפוטית
11/05/2019 | 11:41
44
168 הינו נמוך, אמנם לא גובה של מטר או פחות, אבל ועדיין, וכתבתי מפורשות "עד[על הכוונה ] גבול הננסות".
תודה על התיקון וההסבר.

לצפיה ב-'הגזימו אתמול - במקום שידור '
הגזימו אתמול - במקום שידור
09/05/2019 | 20:21
1
120
של RAW כפי שכתוב שידרו משחק כדורגל, שממש לא מעניין.
כך, הגעתי הביתה אחרי ביקור אצל הילדים, הפכלתי ת'ממיר - ומשחק כדורגל. ררררררררר
לצפיה ב-'לה מרמור מאת פרלש'
לה מרמור מאת פרלש
12/05/2019 | 17:33
12
לצפיה ב-'NO WAY JOSE והמפלץ הבלונדיני'
NO WAY JOSE והמפלץ הבלונדיני
11/05/2019 | 11:10
2
69
חחח
אלה קטעי הבידור האהובים עליי במיוחד. חוזה מזכיר קצת את שלישיית רקדני החבל עם המסכות עם הלהקה שלו, כמו פנדנגו הרקדן. קטע ה"בוי'ז" ב"לוקר" שמובא החוצה עם ה- רוויוול [ בחיאת אלה שחקנים ממש טובים, לא יפתיע אותי לגלות אותם בקרוב באיזה סרט בהשקעה של ה- WWE ] והאוסו'ז [ האחים רומזים בגדול לזוגיות של השניים מרוויול].
למה רומן ריינס שנוא הקהל? צפיתי בקטעים והקהל אוהב אותו מאוד. נכון שהוא מתאבק עם "מנעד" מצומצם של מהלכים, בטח בהשוואה לברון ול-לאשלי [שבעצמו די מוגבל]. אבל הוא יפה תואר, גברי מאוד, לא סתם יש לו שם של מלך, אמפרטור - רומן ריינס, רומן השולט.

לצפיה ב-'רומן ריינס'
רומן ריינס
11/05/2019 | 15:40
1
65
לפני שריינס יצא לשבתון כדי לטפל בלוקמיה, הוא היה מקבל המון שריקות בוז בגלל היותו דמות פייסית מאוסה בסגנון סינה (שגם מקבל הרבה שריקות בוז עד ליום זה)
מאז שריינס חזר לפני חודשיים בערך, הוא מאוד אהוב ואנשים לא יעזו לשרוק לו בוז לאור המסע שעבר.

הציניקנים שבינינו (ואני לא ביניהם) טענו שאולי עניין הלוקמיה היה וורק על מנת שיפסיקו לשרוק לו בוז, טענה מטופשת למדי אשר קל מאוד להפריך.
לצפיה ב-'לא יודע.. מבחינתי הוא, סת' ודין אמברוז'
לא יודע.. מבחינתי הוא, סת' ודין אמברוז
11/05/2019 | 20:06
53
היו שלישייה שאהבתי מאוד, מאז שהופיעו לראשונה.
רומן ריינס זכה לתת תיקייה אצלי בפינטרסט, סת' רולינס אפילו מצאתי סרט וידיאו שלו כשנבחן והיה בתחתונים, היה לסרטון אופי על גבול הפורנו הרך מאוד.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
08/05/2019 | 13:21
6
33
לצפיה ב-'האם יתכן שתוכנת הצנזורה של תפוז ראתה ב- ז.י.י.ן'
האם יתכן שתוכנת הצנזורה של תפוז ראתה ב- ז.י.י.ן
09/05/2019 | 11:25
2
87
מילה גסה?
לצפיה ב-'לא, היא ראתה ל... זיין'
לא, היא ראתה ל... זיין
10/05/2019 | 08:53
1
27
לצפיה ב-''
10/05/2019 | 09:51
11
לצפיה ב-'טעית'
טעית
12/05/2019 | 10:31
1
31
איירון קלו זה לא ציפורן ברזל, זה לפיתת ברזל עם כף היד. משפחת ואן אריק היתה ידועה באיירון קלו. אפילו היה פיוד לפני המון שנים של קרי ואן אריק מול טאראס בולבה כשכל צד התהדר באיירון קלו משל עצמו.
לצפיה ב-'אוי אני אשכרה זוכר את זה'
אוי אני אשכרה זוכר את זה
12/05/2019 | 17:43
10
לצפיה ב-'They hold the keys. They always have, they always will'
They hold the keys. They always have, they always will
06/05/2019 | 15:23
8
146
אלה המילים שג'ון סינה אמר לרומן ריינס על הקהל. מילים דומות אמר טריפל H לסי אם פאנק. כלומר הקהל הוא זה שמחליט פחות או יותר מה קורה.

דוגמאות שהקהל משפיע:

ההפסד ב-18 שנית של דניאל בריאן לשיימוס ברסלמניה החל את תנועת ה"יס". 
הקהל התחבר לדמות האנדרדוג של דניאל בריאן שנדפק על ידי האותוריטי עד אשר ברסלמניה ניצח את טריפל H ובקרב השני את באטיסטה ואורטון לזכיה באליפות כשהוא הפייס המוביל של הארגון.

רוסב התחבר לאיידן אינגליש וביחד הם התחילו עם הקריאה ההילית שכל יום הוא רוסב דיי ולכן לא מעניינים כל מיני חגים ומועדים. איכשהו הצ'אנט תפס אצל הקהל ורוסב דיי הפך להיות פופולרי גם בצעקות וגם בחולצות שנמכרו. בלית ברירה רוסב הפך לפייס עד שב-WWE הוחלט שמספיק וציוותו אותו עם נקאמורה והוא הפך להיל ג'נרי.

לפני שנים רנדי אורטון התנהג אותו דבר מאז שהיה עם הלגאסי, אבל הקהל הפך אותולהפייס המוביל של החברה והוא קיבל פופיס אפילו יותר מסינה למרות שלא שינה דבר בדמות שלו. הקהל מאוד התחבר ל-RKO וגם כשעבר לסמאקדאון הוא היה אובר כפייס.

בקי לינץ' הפייסית סיגלה לעצמה התנהגות הילית והתחילה בפיוד ארוך עם שארלוט כשלינץ' עושה את כל השטיקים ההיליים הרגילים כולל לומר כמה היא טובה יותר ותקפה את שארלוט בכל הזדמנות הן בזירה והן על המיקרופון. איכשהו הקהל נשאר נאמן לבקי וכל פעולה שלה זכתה להתלהבות ובעצם לא היתה ברירה אלא להשאיר את לינץ' כפייסית בד אס ואת שארלוט להפוך להילית.

באטיסטה חזר וזכה ברויאל ראמבל. הקהל הגיב בבוז ארוך, בטח כשדניאל בריאן לא נטל חלק ברויאל ראמבל. למרות שבאטיסטה היה אמור להיות פייס מוביל, הקהל פשוט מאס בכך שדוחפים לו בכוח את מי לאהוב. באטיסטה אמנם התחרה ברסלמניה במיין איבנט, אבל הפסיד לדניאל בריאן.

מוסטפה עלי נפצע וקופי קינגסטון החליף אותו בקרב האלימיניישן צ'יימבר. הוא נתן הופעה יפה והקהל נהנה מאוד. בפאסט ליין ניסו ב-WWE להסיט את תשומת הלב אל קווין אוונס שחזר והתחרה על התואר, אבל את הקהל זה ממש לא עניין. הם רצו את קופי קינגסטון ומכאן החל מסע האנדרדוגיות שבו וינס מקמהון מערים קושי אחר קושי עד למצב בו קופי קינגסטון מתחרה על התואר וזוכה בו ברסלמניה

מקרים בהם הקהל לא השפיע:

לקהל נמאס מאוד מרומן ריינס ושדוחפים אותו לגרון למרות שיש לו ארבעה מהלכים אמינים בלבד. זה לא מנע מרומן ריינס להיות פייס במיין איבנט ולחטוף היט אחר היט מהקהל.ב-WWE פשוט לא התייחסו למה שהקהל רצה. הקהל קיבל את רומן ריינס רק לאחר שהלה הודיע שיש לו סרטן.

המוזיקה של פאנדאנגו היתה דבר מדהים. המתאבק היה אובר בגלל המוזיקה שלו והקהל היה צמא לשמוע עוד ועוד מפאאנדאאאנגווו. ברסלמניה פאנדאנגו ניצח את כריס ג'ריקו והקהל ביציאה ניגן את המוזיקה של פאנדאנגו. ב-WWE השאירו אותו כהיל והרסן את כל מה שבנו. גם חיבור בהמשך עם טיילר בריז לא החזיר את פאנדאנגו לפופולריות ההתחלתית.

הקהל מאוד רוצה שאליאס יהיה פייס. הגיטריסט שהחל כהיל אכן ביצע פייס טרן על בארון קורבין שהתקבל בשמחה ממשית על ידי הקהל. היה לו גם פיוד חביב מול בובי לאשלי עד להיל טרן חדש לאחר הרויאל ראמבל. עד עכשיו לא ברור למה החזירו אותו להיות היל כשהקהל כל כך שמח ללכת עם אליאס.

ברוק לסנר מופיע לעיתים רחוקות מאוד למרות שהוא האלוף. כשיש לו פיודים בפרופיל גבוה (גולדברג), אז זה איכשהו עובר אצל הקהל, אבל כששוב רומן ריינס השנוא או מישהו אחר מהרוסטר מנסה ליצור עניין מול דמות נעדרת, הקהל הרגיש שמזלזלים בו. בטח כשהאליפות היתה על ברוק לסנר כל כך הרבה זמן.

קורט אנגל גילה שיש לו בן בשם ג'סטין ג'ורדן. אין לי מה להוסיף על הקהל שקיבל את האנגל הזה עם קריאות של בולשיט. למרות שניסו לתת פוש לג'ורדן, הקהל מאוד שמח כשג'ורדן לא הגיע יותר לרו עקב פציעה.

אז כמה באמת הקהל משפיע? האם אתם חושבים שבאמת לקהל יש הקפעה או ש-WWE הולכים עם הקהל כשזה נוח להם בלבד?

לצפיה ב-'Its all about the shirts...'
Its all about the shirts...
06/05/2019 | 20:17
83
נראה לי שזה הכל תלוי במי שמוכר חולצות ולא מעבר
לצפיה ב-'תסתכל על הפורום ותבין שממזמן לא מקשיבים לקהל.'
תסתכל על הפורום ותבין שממזמן לא מקשיבים לקהל.
06/05/2019 | 23:21
3
93
מציע לך לחזור 10 שנים אחורה בפורום ולראות כמה פעילות הייתה פה. ולראות כמה חוסר פעילות יש היום. ולהסיק את המסקנות שלך לבד.
לצפיה ב-'דווקא זה לא קשור'
דווקא זה לא קשור
09/05/2019 | 10:50
2
44
זה לא שייך לרמת הפופולאריות, אלא לפלטפורמה. תפוז היא פלטפורמה ישנה, מסורבלת וגוססת. הפעילות פשוט עברה לפייסבוק בעיקר.
לצפיה ב-'יכול להיות.'
יכול להיות.
09/05/2019 | 16:47
1
32
ועדיין, זה לא סותר את העובדה שיש עשרות אם לא מאות של מעריצים שעקבו באדיקות אחרי הענף לפני 10 ו20 שנה והיום אפילו לא קוראים תוצאות.
לצפיה ב-'מסכים איתך שכבר כמה שנים טובות אין הרבה עניין במוצר'
מסכים איתך שכבר כמה שנים טובות אין הרבה עניין במוצר
12/05/2019 | 19:28
8
לצפיה ב-'ברור לך אני מקווה שקורט אנגל אינו'
ברור לך אני מקווה שקורט אנגל אינו
07/05/2019 | 08:25
2
101
אבי גייסון ג'ורדן, אם לא, אתה מוזמן לקרוא את הדיון בקישור.
תראה, WWE איננו מוסד שילטוני, משפטי או חוקתי, אלא ארגון בידור, ומטרתו לבדר. מטרתו להענות לרצונות הקהל שלו ולא להיות "חתרני" או  "מחנך". אני ממש לא מבין את הסטטוס שלך ונימת התלונה שעולה ממנו.
לצפיה ב-'הטענה שלי היא'
הטענה שלי היא
12/05/2019 | 10:16
1
17
שהזגזוג הזה בין לנסות לרצות את הקהל עם פוש למתאבקים (קופי) לבין לקבור מתאבקים למרות רצון הקהל (באד ניוז בארט, זוכר?), לבין לתת פוש נגד רצון הקהל (רומן ריינס) זו התנהגות שמעליבה את האינטליגנציה שלי. בטח כשכל משפחת מקמהן יוצאת ומודיעה שמעכשיו ילכו על רצון הקהל ואז לפעמים כן עושים זאת ולפעמים ממשיכים לעשות מה שרוצים.
ברור שאי אפשר שכל הזמן הפייסים ינצחו כדי שהקהל ישמח, אבל אני באמת מרגיש שלעיתים כן מקשיבים לקהל ולעיתים שמים פס אחד ארוך עליו (שלא לומר אבר אחר) ואין ממש חוקיות.

לצפיה ב-'על כך אענה לך -'
על כך אענה לך -
16/05/2019 | 08:53
9
לא נדמה לי שב - WWE מנסים לרצות את האינטיליגנציה של מישהו, אלא לבדר בידור בסיסי של "טוב - רע" ועלילות פשטניות של ספורי ילדים ודבר לא יותר מזה.
כלומר, מי שמעלה את האינטיליגנציה ומעניק פרשנויות מורכבות יותר [ סוציולוגיות, תרבותיות, פוליטיות ואחרות ] הם האוהדים הייחודיים, שאינני בטוח שהם הקהל הבסיסי. [ ראה מקרה כדורגל, היכן יושבים המעריצים האמיתיים ומה הם עושים, לעומת הפרשנים שנמצאים מול המחשב או באולפנים קרירים וממוזגים ].
רצון הקהל גמיש מאוד [ ומי שנענה רק לרצון הקהל מודח, נזרק ונקבר למצהלות הקהל - בטח זוכר אתה את קליגולה ] , ולכן מדי פעם יש לעודדו להתנגדויות חריפות, לכעסים [ לצורך כך דמויות המנהלים/ המנהלות האהובות-השנואות ]. 
מה שמעלה את השאלה - למה ומדוע קורט אנגל הסכים שברון קורביין ינצח אותו בקרב הפרידה האחרון האחרון? הרי זה היה "אשכרה" בניגוד לכל תפיסת "סוף טוב" אמריקנית-הוליוודית-מתקתקה [ והרי קורט בחר בקורבין לקרב, וקורבין הוא אחד ה-היל הכי מבריקים שראיתי].
*אגב, אני חוזר ומדגיש שרומן ריינס הוא אחד המתאבקים האהובים עליי מאז שראיתי אותו בפעם הראשונה לפני כמה שנים.
לצפיה ב-'שאלה כללית '
שאלה כללית
03/05/2019 | 09:57
11
142
אני מתנצל מראש אם אני נשמע כמו ניג'ס רציני, אבל יש לי יותר שאלות מתשובות, הבן שלי לא תמיד יודע את התשובות.
- - - - 
שמתי לב ששיש נטייה ב- RAW להפוך מתאבק ל-מפסידן קבוע, כמו למשל דין מהאחוקים של רולינס ורומן, שאחרי שהפסיד את החגורה הפך למפסיד שיטתי עד שנעלם.
אותו תרגיל עבר בובי לאשלי, אם כי, כפי שבני אומר, לא הגזימו כי בעל הבית אוהב מתאבקים גדלי מידות.
עכשיו עושה רושם שה - MIZ נכנס לנישה הזו
שלא אזכיר את הצמד "ריוויול" אחרי שהפסיקו להיות האלופים, ולפני שהיו לאלפוים הפכו לבדיחה הקבועה בהיאבקויות מול המשפחה המקסיקנית שקרקסה אותם.
וכמובן ג'ינדר מאהול ההודי הענק יחד עם "אחיו"/מלוויו שהפסיד כל הזמן.
שאלותיי הן:
1. האם המעבר להפסד קבוע מצביע על סיום חוזה או "דם רע" עם ההנהלה?
2. האם אלה מתאבקים שמטרתם להכניס מתאבקים חדשים לרצף?
לצפיה ב-'ונוספת - בובי לאשליי והמתאבק הקטנצ'יק שליווה אותו והיה ה"פה"'
ונוספת - בובי לאשליי והמתאבק הקטנצ'יק שליווה אותו והיה ה"פה"
03/05/2019 | 10:03
4
128
שלו [ לא זוכר שמות ] השבוע בRAW הוא כבר לא הופיע. מדוע לאשלי הצטרך ב"מלווה", לאן קודם המתאבק הזה?
לצפיה ב-'בעיות עם המתאבק'
בעיות עם המתאבק
03/05/2019 | 17:06
3
134
הוא היה צריך מלווה כי הכישורים הוורבלים שלו מוגבלים. היה צריך מישהו שידבר בשמו.
המתאבק הזה עשה צרות מאחורי הקלעים ורכש לו הרבה "חברים" ולכן העבירו אותו לעת עתה ל-NXT.
לצפיה ב-'משפת הגוף של לאשלי וראש עלה שהם באמת'
משפת הגוף של לאשלי וראש עלה שהם באמת
03/05/2019 | 19:36
1
101
חברים טובים.
חבל, הוא היה תוספת מצוינת ל-לאשלי, שבינינו לא בדיוק "מבריק" או "משעשע" בפני עצמו.
לצפיה ב-'מסכים לגמרי.'
מסכים לגמרי.
03/05/2019 | 20:08
36
לצפיה ב-'המתאבק - ליאו ראש'
המתאבק - ליאו ראש
04/05/2019 | 18:52
33
לצפיה ב-'כל מקרה לגופו'
כל מקרה לגופו
03/05/2019 | 17:15
1
111
לפעמים מדובר על סוף חוזה או סירוב להתחייב לחוזה חדש, כפי שהיה עם דין אמברוז.
במקרים אחרים, כפי שקרה עם ג'ינדר, ניסו להפוך אותו לכוכב בצורה שאני באופן אישי לא אוהב - מכלומניק נתנו לו פוש מטורף מהיר מידי והפכו אותו לאלוף משום מקום. באופן אישי דוקא הרגשתי שזה כן עבד וכן אפשר היה לקנות אותו כמיין איבנטר רציני, אבל ככל הנראה ההנהלה לא חשבה ככה ולכן החזירה אותו למעמד שלו.
לפעמים הבעיה היא שמתאבק מרגיז מישהו מאחורי הקלעים ולכן מעלימים אותו (ליו ראש הדובר של בובי לאשלי).
לפעמים סתם הגישה של בן אדם מונעת ממנו להתקדם. למשל בשלב מסוים ברון סטרומן יועד להיות אלוף, אבל אומרים עליו שהוא מאחורי הקלעים פשוט נחמד מידי. הוא פשוט בן אדם טוב. ווינס אוהב את שהאנשים שלו מתנהגים יותר כמו כוכבים ולכן כרגע לא עושים איתו יותר מידי. זה יכול להשתנות.
וינס מקמאן בסוף הוא זה שנותן את המילה האחרונה והוא ידוע בכך שהוא משנה את דעתו המון.
לצפיה ב-' תודה רבה'
תודה רבה
03/05/2019 | 19:34
65
ברון סטרומן בהחלט נראה כאדם מקסים לגמרי, למרות ההצגה של הנחיריים המתרחבים..
מן הצד השני ברון קורבין דווקא בולט בהיותו "היל" מטבעו, וגם הוא זוכה לסדרת כשלונות בלתי פוסקת, לא נשכח כשסוף סוף הוחלט לשים סוף לניהול שלו את RAW .
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/05/2019 | 18:50
1
93

גם וגם וגם בכלל לא.

אסביר: המצב ששאלת לגביו יכול להתרחש מכל מיני סיבות, ביניהן השתיים שציינת -דם רע מול ההנהלה / סיום חוזה(ע"ע אמברוז) או כדי לקדם מישהו חדש(בדר"כ מתאבקים ותיקים ששמים את החדש "אובר", כלומר מקדמים אותו).

לצפיה ב-''
04/05/2019 | 19:55
16
לצפיה ב-'התשובה מסובכת'
התשובה מסובכת
06/05/2019 | 10:44
1
72
יש מקרים בהם רצף הפסדים דווקא נועדים לשפר אובריות של מתאבק פייסי שכל העולם נגדו עד לקתרזיס בו הוא מנצח.
קורט הוקינס היה עם רצף הפסדים מטורף וזכה ברסלמניה מומנט בחגורת הזוגות משום מקום. גם זאק ריידר היה פילר שהפסיד לא מעט עד הזכיה. מצד שני גם הית' סלייטר הפסיד המון ולא קודם לשום מקום. בו דאלאס וקורטיס אקסל היו הסיידקיק של המיז וכשהאחרון עבר לסמאקדאון הם נשארו כזוג, הפסידו המון ואז פתאום זכו באליפות, אבל לא עבר זמן והם הפסידו אותה מהר מאוד חזרו לרצף ההפסדים. אר טרות' נחשב כקומיק ריליף והוא מפסיד המון. זכה לא מזמן באליפות משנית, אבל הפסיד די מהר בהגנה השניה שלו. מאז ממשיך להפסיד.

יש מקרים בהם מתאבקים מפסידים בגלל התנהגות קלוקלת, חוסר שמירה על הכללים ובעצם מקבלים עונשים דרך הפסדים והורדה בקארד. אנחנו כקהל לא תמיד מודעים למה שקורה מאחורי הקלעים.

ישנם מתאבקים ותיקים שכבר ביססו את השם שלהם ואין להם בעיה להפסיד. רנדי אורטון, ג'ון סינה, קיין, ג'ריקו בביקורים שלו, ההארדיז, נטליה, ביג שואו ואפילו סמואה ג'ו שיש לו המון קילומטראז' מאחוריו בארגונים אחרים הפסידו לא מעט ועדיין נתפשים ככאלה שיכולים לנצח כל אחד בכל רגע נתון.

לפעמים מתאבק מקבל פוש אדיר והקהל פשוט לא מתחבר ואז הוא יורד בקארד ומפסיד. קוזלוב, שיימוס, ג'ינדר מהאל הם דוגמאות.

וכמובן שאי אפשר שכולם יישארו במיין איבנט או באפר מיד קארד כל הזמן ולכן יש תחלופה. פעם פין באלור מתחרה על חגורה ופעם הוא סתם בפיודים בינוניים. דווקא לדרו מקינטייר היו המון נצחונות כולל על רומן ריינס, דולף זיגלר והרבה אחרים.

ולא לשכוח שיש מקרים בהם לא יודעים מה לעשות עם מתאבקים רגילים ואז נצחונות או הפסדים לא ממש משנים דבר לא לקהל ולא לארגון. למי אכפת אם שלטון בנג'מין, שינסקה נקאמורה, נעמי, קאליסטו, מוג'ו רילי או דיינה ברוק מנצחים או מפסידים?
לצפיה ב-'תודה על התשובה הארוכה והמחכימה'
תודה על התשובה הארוכה והמחכימה
07/05/2019 | 08:31
39
ישנם "גיבורים" ודמוית אמיתיות של "כוכבים" [ כמו בכל ענף הבידור והסלבריטאות ].
דווקא אני מת על שלטון בנג'מין, במיוחד בשנים קודמות כשעוד לא למד להסתיר את החבילה שלו בין הרגליים והיה מתאבק - לולין רציני.  אגב,לאשלי, כשהיה ב- TNT נהג אף הוא לדחוף לתחתונים שלו משהו.. בRAW חיסלו את התופעה.  סיפרו על נוראייב [ רקדן בלט רוסי שערק למערב ] שלפני כל הופעה הוא שם בתחתונים זנב של חתול ליצור נראות מובהקת ומאסיבית.
נאקמורה לטעמי מתאבק מחונן.
לצפיה ב-' שירשור השאלה הקטנה '
שירשור השאלה הקטנה
28/04/2019 | 18:41
12
100
ותיקי הפורום ודאי זוכרים שהיינו פותחים שירשור שכזה מדי פעם. אז כדי להחזיר מעט עטרה ליושנה וגם כדי שיהיה מסודר - כל השאלות הקטנות שרציתם לשאול ולא העזתם בנושא רסלינג - לכאן :)
לצפיה ב-'מתי CM PUNK חוזר ?'
מתי CM PUNK חוזר ?
29/04/2019 | 00:57
1
156
משעמם ראו וסמאקדאון!
לצפיה ב-'שאלת מליון הדולר'
שאלת מליון הדולר
30/04/2019 | 06:53
138
לפי השמועות הוא חזר להיאבקות אבל בתור  אדם מסתורי במסיכה שעזר לאייס סטיל(האיששאימן אותו, אגב) בקרב בארגון קטן של יוצא ROH.
לצפיה ב-'מה קורה עם סאשה?'
מה קורה עם סאשה?
29/04/2019 | 12:15
3
145
האם ישנה תחזית לשובה של ניה ג'נקס הנהדרת?
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
01/05/2019 | 18:19
2
103

לגבי ניה - לא ידוע לי על זמן חזרה כרגע.

לגבי סאשה - להבנתי היא די בכסאח עם ה-WWE בעקבות הפסד האליפות במניה ואפילו רצתה להתפטר, אבל כרגע נמצאת בחופששה כדי לחשוב על הדברים. בינתיים, כפי שראינו בשייק-אפ, הצמד שלה עם ביילי פורק. היה גם פרסום מסוים על כך שהיא תופיע ב-MITB אבל , בראו התבשרנו שנכון לעכשיו היא לא.
לצפיה ב-'אוי לי שכחתי לכתוב ס.ק.ס.י. כך... בוז לתפוז'
אוי לי שכחתי לכתוב ס.ק.ס.י. כך... בוז לתפוז
03/05/2019 | 10:05
29
לצפיה ב-'אם כבר שירושור נוסטלגי - אוף טופיק'
אם כבר שירושור נוסטלגי - אוף טופיק
29/04/2019 | 23:40
1
159
אני רואה בדיוק את שנת 98 בנטוורק. פשוט לא יאמן שזה אותה חברה שייצרה את מה שקרה אז ומייצרת את מה שקורה היום.

ממליץ לכולם. כל ראו, כל PPV
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
01/05/2019 | 18:20
83
98-2001 בעיקר
לצפיה ב-'גולדברג חוזר?'
גולדברג חוזר?
03/05/2019 | 00:28
3
112
?
לצפיה ב-'הלוואי, אפילו "the rock" חוזר מדי פעם'
הלוואי, אפילו "the rock" חוזר מדי פעם
03/05/2019 | 10:04
2
91
שלא להזכיר את "החיה" באטיסטה, שעושה חיל בהוליווד.
לצפיה ב-'פשוט ראיתי ביוטיוב סרטון רשמי של wwe שטוען שהוא חוזר'
פשוט ראיתי ביוטיוב סרטון רשמי של wwe שטוען שהוא חוזר
03/05/2019 | 14:11
1
83
.
לצפיה ב-'הוא הולך להתאבק עוד חודש בסעודיה'
הוא הולך להתאבק עוד חודש בסעודיה
03/05/2019 | 16:04
95
זה ישודר בשידור חי בנטוורק ומאחר ושעון סעודיה כשעון ישראל, זה אפילו ישודר בשעות הגיוניות.
בטח נגד לסנר. מקווה שנגד טייקר.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
01/05/2019 | 12:03
1
13
אירועים חשובים
01/05/2019 | 12:04
111
קופי קינגסטון יוצא ומתראיין אצל מייקל קול. קול שואל אותו בנוגע לזכייה ברסלמניה ולקריירה שלו. לאחר מכן הוא שואל על קווין אוונס. קופי אומר שהמון אנשים אמרו שזה צפוי, אבל הם חשבו שאוונס ממש רצה להשתנות. הוא אומר שאוונס היה צריך לבקש את הקרב מולו והוא היה נותן לו. במאני אין דה בנק הם יילחמו. אוונס יוצא ואומר שרגעי רסלמניה מסתיימים. הוא יורד על קופי עד שאקסבייר וודס תוקף אותו מאחור. אוונס משתלט עליו וקינגסטון מבריח אותו. לאחר מכן קופי נוזף באקסבייר שסיכן את עצמו.

בקי לינץ' ניצחה את ביילי אחרי דיסארמהר. לאחר הקרב שארלוט פלייר תקפה את בקי וזרקה את ביילי לעמוד הזירה.

אליסטר בלאק מדבר בחדר חשוך על פחד מהלא נודע.

ההארדי בויז מתראיינים. ג'ף הארדי מדבר על ההתקפה של לארס סאליבן עליו וטוען שיצטרך ניתוח. מאט אומר שהם מוותרים על תארי הזוגות. ג'ף אומר שכשהוא יחזור הם יזכו בתארים שוב. לארס סאליבן יוצא ותוקף את מאט שמנסה לשמור על ג'ף. R טרות' מנסה להכות את לארס עם כיסא אבל לארס לא מוכר ומבצע עליו פאוורבומב.

משתתפי המאני אין דה בנק מטעם סמאקדאון: עלי, פין באלור, רנדי אורטון ואנדרדה.

אסוקה וקיירי סיין ניצחו שתי ג'ובריות אחרי אינסיין אלבו.

מנדי רוז וסוניה דוויל אומרות שאחת מהן תהיה במאני אין דה בנק. לבסוף הן מסכימות על מנדי.

רומן ריינס יוצא לזירה ואומר שהוא רק רצה להעביר נקודה כשתקף את וינס מקמהן- שזאת החצר שלו. שיין מקמהן יוצא ואומר שהם הבעלים של החצר. ריינס אומר שאבא שלו הבעלים. שיין אומר שבשבוע שעבר רומן חטף. ריינס שואל אם שיין יכול גם בלי אליאס. שיין אומר שהוא יכול אבל חייב ללכת להתאמן לקראת קרב הכלוב שלו מול המיז. הוא מביא לו במקום את ה-B טים. ריינס יורד עליו ושיין מוסיף את אליאס כאנפורסר.

רומן ריינס ניצח את ה-B טים אחרי שריינס נתן לאליאס סופרמן פאנץ' ונתן ספיר לאקסל.

פין באלור ועלי ניצחו את רנדי אורטון ואנדרדה (ע' סלינה וגה) אחרי 450 ספלאש לאנדרדה. לאחר הקרב באלור חטף RKO ועלי תקף את אורטון.

אמבר ון הוכרזה כמשתתפת בקרב המאני אין דה בנק. כרמלה באה ואומרת שהחוזה שלה, היא הרי זכתה בשני הקרבות הראשונים.

קווין אוונס מארח את ה-KO שואו ואומר שהוא יזכה בתואר. השבוע הוא מארח את אקסבייר וודס. כיוון שוודס לא יוצא, אוונס מראיין בובה שלו. הוא מוסיף גם בובה של ביג אי ויורד עליהם. קופי יוצא ותוקף את אוונס, שבורח ממנו.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
30/04/2019 | 06:27
2
14
אירועים חשובים
30/04/2019 | 06:28
1
112
אלכסה בליס יוצאת וואומרת שיהיו שני קרבות מאני אין דה בנק לגברים ולנשים משתי החברות. אלכסה מציגה את המשתתפים מ-RAW בקרב הגברים: ברון סטרומן, ריקושט, דרו מקינטייר ובארון קורבין. קורבין אמר שיזכה שוב בקרב, וריקושט ירד על הפדייה הלא מוצלחת שלו. דרו מקינטייר אומר שגם בשבוע שעבר קורבין פישל עם ההזדמנות. מקינטייר רוצה את העוצמה שבמאני אין דה בנק. הוא יורד על ריקושט ואומר שצריך שהמבוגרים ידברו. סטרומן אומר שלאף אחד מהם אין יכולת לעצור אותו ומציע קרב זוגות.

ברון סטרומן וריקושט ניצחו את דרו מקינטייר ובארון קורבין אחרי פאורסלאם בריצה ושוטינג סטאר פרס לקורבין אחרי שמקינטייר תקף אותו.

האוסוז ניצחו את לוק גאלוס וקארל אנדרסון אחרי ספלאש. לאחר מכן האוסוז הראו צילום של דאש וויילדר מסבן את הגב לסקוט דוסון. הרבייבל יוצאים ומגנים על כך, ואז אומרים שהם ינקמו באוסוז.

המיז מארח מיז TV עם בובי לאשלי. לאשלי יורד על מיז ואומר שהוא השיג יותר מדי בלי היכולת האתלטית של לאשלי. לאשלי גם יורד על ההפסד של מיז לשיין מקמהן. מיז תוקף את לאשלי ומעיף אותו מהזירה.

בובי לאשלי ניצח את המיז אחרי ספיר, כששיין מקמהן הראה תמונה של אבא של מיז על המסך. לאחר מכן שיין תקף את מיז ואמר שהוא הטוב בעולם.

הווייקינג ריידרס ניצחו את הלוצ'ה האוס פארטי אחרי וייקינג אקספריינס על קאליסטו. לאחר מכן הםגם פגעו בלינס דוראדו.

אלכסה בליס שוב יוצאת להכריז על המשתתפות במאני אין דה בנק של הנשים: נטליה, דיינה ברוק, נעמי, והיא עצמה. נעמי מבקשת ממנה קרב.

יש עוד קטע של בית הכיף לגחליליות עם בריי ווייאט. הוא מצייר ציור של הבית שלו נשרף עם סיסטר אביגייל בפנים. בריי אומר שהוא מצטער על כל מה שעשה, ומלמד אותנו את המילה של היום: סוציופת.

נעמי ניצחה את אלכסה בליס אחרי מונסולט בפישוק.

בקי לינץ' יוצאת לזירה ומדברת על שני הקרבות שלה במאני אין דה בנק. היא אומרת שהיא עשתה את הבלתי אפשרי ותנצח גם את שארלוט וגם את לייסי אוונס. לייסי אוונס יוצאת ואומרת שבקי לא מנומסת. הן מתחילות ברול ומפרידים ביניהן.

קורט הוקינס וזאק ריידר ניצחו את הרבייבל אחרי רול אפ של ריידר לוויילדר.

המיז מאתגר את שיין לקרב כלוב במאני אין דה בנק.

סאמי זיין יוצא החוצה ואומר שהקהל מאמין בשקרים שלו. הוא יורד על הטעם של הקהל ועל זה שהם חושבים שכולם חייבים להם. הוא יבקר את המבקרים ויחזיר את הכוח אליו.

ריי מיסטריו ניצחאת סמואה ג'ו אחרי רול אפ.

מייקל קול מציג את AJ סטיילס וסת' רולינס. AJ אומר שהוא בא ל-RAW כדי להיות האלוף האוניברסלי. סת' רולינס אומר שהוא מעולם לא רצה להיות AJ סטיילס, וכאן זה לא הבית של AJ סטיילס אלא מאנדיי נייט רולינס. סטיילס אומר שכל הקרבות שחקו את רולינס ועכשיו הוא בלי שני החברים שלו. AJ חותם על החוזה. רולינס אומר שבניגוד ל-AJ הוא ניצח את ברוק לסנר. הם חותמים על החוזה ואז AJ תוקף את רולינס. רולינס ביצע סואיסייד דייב אבל אחר כך חטף פנומנאל פורארם דרך השולחן.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
30/04/2019 | 07:08
78
אתה חוסך, לכולנו אני מאמין, המון זמן יקר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו