לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
07/12/2016 | 09:12
3
33
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
07/12/2016 | 09:13
2
175
AJ סטיילס יוצא החוצה ומדבר על TLC. הוא אומר שהוא קצת פצוע אז הוא לא יוכל להילחם הלילה מול אלסוורת'. אלסוורת' יוצא ומלגלג על כמה שניצח את AJ. הוא גם אומר שבגללו AJ אלוף. AJ אומר שכל מה שאלסוורת' השיג הוא בגלל אמברוז, אבל הוא שרף את הגשר הזה. עכשיו דין אמברוז יתעצבן על אלסוורת'. אמברוז יוצא לזירה ופשוט נותן לאלסוורת' דירטי דידז.

אליפות הזוגות: בריי ווייאט ורנדי אורטון ניצחו את הית' סלייטר וריינו אחרי RKO לסלייטר.

כרמלה יוצאת לזירה וממשיכה להאשים את נטליה בהתקפה על ניקי. היא יורדת על נטליה ואומרת שהיא תמיד תהיה מקום שני. לאחר מכן נטליה מגיעה אבל במקום קרב היא פשוט רודפת אחריה למאחורי הקלעים. ניקי בלה רואה שם את נטליה.

ההייפ ברוז ניצחו את האסנשן אחרי הייפ ריידר.

מיז מארח את מיז TV. המיז מדבר על הניצחון שלו והזכייה שלו בתואר הבין יבשתי, אבל מזמין את דין אמברוז. מיז אומר שאמברוז בטח כועס בגלל אלסוורת', אמברוז אומר שלא. אבל הוא לא חשב שאלסוורת' יבגוד בו אחרי הכל. מיז אומר שאמברוז ניצל את אלסוורת'.  המיז אומר שחבל שלא נראה קרב ביניהם. הוא יורד על ההפסד של אמברוז. בריאן יוצא, וקובע ביניהם קרב על התואר.

ברון קורבין ניצח את קאליסטו אחרי אנד אוף דייז.

צ'אד גייבל ניצח את טיילר בריז אחרי ג'רמן סופלקס.

אלכסה בליס יצאה לחגוג את הזכייה שלה בתואר. היא יורדת על בקי ואומרת שעכשיו היא השליטה. בקי יוצאת ואומרת שעכשיו היא צריכה להישאר אלופה. בליס אומרת שהיא לא צריכה את הקהל. בקי אומרת שהיא רוצה עכשיו את הקרב החוזר, אבל אלכסה עוזבת.

אליפות בין יבשתית: המיז ניצח את דין אמברוז אחרי שאלסוורת' יצא, הסיח את דעתו של אמברוז, ונתן למיז לבצע סקאל קראשינג פינאלה. אלסוורת' ברח לאחר מכן.
לצפיה ב-'דעות אחרי צפיה '
דעות אחרי צפיה
08/12/2016 | 15:32
1
115
סגמנט פתיחה מעולה. איי ג'יי טוב מאוד על המיק, אלסוורת מפתיע עם היכולות מיק שלו ואמברוז הזכיר ממש את סטון קולד! מוזיקה, מגיע, דירטי דידס (סטאנר) ועוזב. אפקטיבי לחלוטין.

ממש אוהב את הסיפור החדש של משפחת ווייאט.

כרמלה השתפרה פלאים על המיק ואהבתי את זה שהיא דוחה כל נסיון של הקהל להתחיל צ'אנטים של how you doin. פשוט יוצא לה טבעי. בקשר לסטוריליין עם נטליה... אהההה. פחות מעניין אותי. כל הקטע מאחורי הקלעים עם ניקי היה משוחק ממש גרוע מצד נטליה וגם ניקי. 

הייפ ברוז הבאים בתור לטייטל שוט? נו טוב, הווייאטס צריכים לנצח את רוב הזוגות עד שאמריקן אלפא ידיחו אותם.

מיזTV מעולה. המיז הוא פשוט ברמה אחרת על המיק, הכי טוב בסמאקדאון. רק ג'ריקו משתווה אליו מהרוסטר הנוכחי. פרס ההשתתפות והדרך שבה הוא שתל את זרעי הYou deserve it עוד בתחילת הפרומו היה גאוני! אני מאוד נהנה ממיז של 2016 בסמאקדאון! אמברוז היה אמברוז, לטוב ולרע.

קורבין עם ניצחון זריז ומרשים. יאללה, שיילך אחרי... אמממ... אחרי.... מיז? אמברוז? 

גייבל-בריז היה סביר, אבל סתם קרב.

בליס היא הילית מעולה, בקי כועסת ועצבנית הייתה טובה מאוד, סגמנט טוב בין שתיהן. מחכה לקרב החוזר כי בטוח הוא יהיה טוב יותר מקרב השולחנות.

מיין איבנט טוב, למיז ולאמברוז יש כימיה טובה. היה קרב מהנה, הפעם ההתערבות של אלסוורת פחות הרגיזה אותי מאשר בTLC ואני כבר לא יכול לחכות לרגע שבו אמברוז פשוט יכה את אלסוורת כל כך, שהוא יעלם לכמה חודשים טובים.

פרק מהנה של סמאקדאון, מיז היה הMVP ללא ספק.
לצפיה ב-'אם לא ג'ריקו'
אם לא ג'ריקו
09/12/2016 | 15:45
58
הייתי בוחר במיז למתאבק השנה. מאז יום אחרי מניה שהוא זכה בתואר מזאק ריידר (שערוריה בפני עצמה שהוא היה אלוף ליום אחד),המיז פשוט מעולה ובתקופה הכי טובה שלו בWWE. הפיוד שלו עם זיגלר זה פיוד השנה קל. הוא אומן על המיק ופעם בתוכנית של טאף אינאף הוא סיפר שהוא מתאמן באוטו על פרומואים. על כל דבר שהוא רואה בדרך. פשוט גאון מיק. 
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 14- שוורי בויל הייטס'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 14- שוורי בויל הייטס
08/12/2016 | 21:21
2
9
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
1
26
סגמנט מצולם: דאריו נמצא במשרד, אנחליקו נכנס ורוצה את מונדו הלילה, בלי קשר להאם זה קרב על התואר או לא. דאריו אומר שעורך הדין של ג'וני הוא כריש. אנחליקו מציע לתבוע את דאריו על ההתקפות. דאריו מתנצל, אבל זאת לא אשמתו. אנחליקו מציע לתת לו פול אוף דה אנג'לס דרך השולחן. דאריו מציע לו לנצח בטורניר החדש: "קרב השוורים". המנצח יפגוש את מונדו על התואר. לאנחליקו יהיה קרב בטורניר בעוד שבוע. אנחליקו מציע לג'וני להשיג קברן.

בטורניר יהיו ארבעה קרבות מרובעים, בהם המנצחים יעפילו לעוד קרב מרובע שבו המנצח יפגוש את ג'וני.

קרב בטורניר "קרב השוורים": קייג' ניצח את טחאנו ג'וניור, ג'ואי ראיין ודוקטור וואגנר ג'וניור (ע' פיימוס בי וביוטיפול ברנדה): אחרי שמונה וחצי דקות, טחאנו נתן לראיין פאוורבומב, אבל קייג' תקף אותו עם החבל שלו והצמיד את ג'ואי.

סגמנט מצולם: דאריו מדבר עם סקסי סטאר במשרד שלו ואומר שהוא תמיד חיבב אותה, בגלל העבר הבעייתי שלה. לפי דעתו, הוורלדווייד אנדרגראונד גנבו ממנה את התואר. לכן הוא נותן לה קרב מול PJ בלאק, היחיד מהקבוצה שהיא לא נלחמה. אם היא מנצחת, היא מקבלת קרב חוזר מול ג'וני, ובנוסף, אף אחד לא יוכל להתערב בקרב הזה- כי הוא יהיה בתוך כלוב. אבל אם לא... היא לא תקבל עוד קרב על התואר. סקסי אומרת שדאריו ברח מעבר בעייתי, אבל אם הוא לא יזהר, יהיה לו עתיד בעייתי.

סגמנט מצולם: ריקי רייס חוזר לקפטן ואסקז. הוא מספר לה שהוא נחשף (למה לקח לו כל כך הרבה זמן?). ואסקז אומרת שהיא לא סומכת יותר על ג'ואי. היא עדיין צריכה אותו במקדש. כשהזרוע שלו תחלים, הוא יחזור למקדש עם מסכה.

סקסי סטאר ניצחה את PJ בלאק: לקראת סוף הקרב, ג'ק אוונס רץ לזירה עם אלת בייסבול. הוא הסיח את דעתו של השופט והחזיק את סקסי סטאר, אבל PJ פגע בו בטעות עם סופרקיק, מה שאפשר לסקסי לתת רול אפ ולנצח אחרי שש וחצי דקות.

סגמנט מצולם: קוברה מון מדברת עם שבט הנחשים. לפני אלף שנים, השבט היה ביתם של הלוחמים הגדולים ביותר באימפריה האצטקית. הצבא שלהם הובל בידי מפקדים ארסיים, קרי דם ואכזריים. כשהמלחמה פרצה, אחד מהגנרלים נטש אותם. שני האחרים שרדו. והיא המלכה. כדי שהשבט יחזור לגדולתו, עליהם להחזיר את האיש שנטש אותם. האיש שפעם היה דרקון יכרע ברך לפניה.

סגמנט מצולם: דאריו שואל את מטנזה אם הוא לא רוצה להיות בטורניר. מטנזה רוצה את ריי. דאריו מבטיח לו את ריי אחרי שריי יחלים מהפציעות שגרם לו. אבל אל דראגון אצטקה ג'וניור פה, ודאריו אומר לו לא לטעות ולהתעוור מנקמה. מטנזה מטיח את דאריו בסורגים. הוא מושיט את היד למפתח...

קרב בטורניר "קרב השוורים": דה מאק ניצח את מיל מווארטס (ע' קתרינה) ניצח את אל דראגון אצטקה ג'וניור ומרטי "דה מות'" מרטינז: 35:44 לקראת סוף הקרב, מטנזה רץ ותקף את אצטקה. דאריו הגיע, עם מטפחת מכוסה בדם והמפתח, כדי להחזיר את מטנזה. מאק נתן למרטי סטאנר וניצח.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
09/12/2016 | 09:03
19
טורניר... מעניין. למרות שברור מי יזכה.

הקרב הראשון היה מגניב מאוד, מוזר שלא ממשיכים את הסדרה של קייג' וטחאנו המון זמן.

רייז חוזר.

PJ סחב את סקסי לקרב סביר, ואולי קרב הכלוב יהיה בסדר. למרות שהסטיפולציה שנתנו לקרב די הסגירה את התוצאה.

קוברה מון!!!!!!!!!!!! שבט הזוחלים מגיע!

ואחלה של מיין איבנט, אל דראגון אצטקה משוגע, ומטנזה השמיד אותו. רק מפתיע שדווקא מאק ניצח... הייתי בטוח שמיל ינצח ופומה יעלה לו בקרב.
לצפיה ב-'טוקינג סמאק השבוע היה מעולה ועצוב בו זמנית! '
טוקינג סמאק השבוע היה מעולה ועצוב בו זמנית!
08/12/2016 | 15:39
1
142
אני שוקל ברצינות לפתוח שרשור קבוע לטוקינג סמאק. 
פשוט כיף כל שבוע מחדש.

אז מה היה השבוע?
פרומו פתיחה של משפחת ווייאט, כשמי שכיכב היה דווקא לוק הארפר! 
כן, בריי נתן את הפרומו הרגיל, רנדי מנה את כל הגימיקים שלו ואמר שעכשיו, בתור בן למשפחת ווייאט הוא הכי מסוכן, אבל הארפר נתן את שורת המחץ, תוך כדי שהוא מהלך בצללים!!!!
"תשלחו עלינו את מי שאתם רוצים, אבל את תשלחו עלינו מי שאתם רוצים שיחזור!" 

כל ההקנטות של רנה על דניאל היו מעולות השבוע.

כרמלה באה והראתה עוד סימני שיפור על המיק, עם כל הקטע של נטליה-ניקי-הקנאה. 

ולסיום, הקטע העצוב... סלייטריינו התפרקו. או כמעט בטוח. ריינו האשים את סלייטר בהפסד ועזב באמצע הראיון, סלייטר נשאר שבור לב בכסא קצת ואז הלך אחרי ריינו. 
לצפיה ב-'בנוגע לזה'
בנוגע לזה
74
הארפר אמר את זה, אם אני לא טועה, עוד בפרומואים שהמשפחה עשתה לפני ההגעה לרוסטר.

וגם- הוא אלוף זוגות גם כן, בזכות פריבירד רול.
לצפיה ב-'תוצאות TLC 2016 '
תוצאות TLC 2016
05/12/2016 | 06:08
9
320
פרה שואו:
אפולו קרוז, אמריקן אלפא והייפ ברוז ניצחו את קורט הוקינס, אסנשיין ו-וודווילנס

אליפות הזוגות: רנזי אורטון ובריי ווייאט ניצחו את סלייטריינו (א)

ניקי בלה ניצחה את כרמלה

אליפות ביניבשתית: המיז (א) ניצח את דולף זיגלר

ברון קורבין ניצח את קאליסטו

אליפות הנשים: אלכסה בליס ניצחה את בקי לינץ' (א)

אליפות העולם: איי ג'יי סטיילס (א) ניצח את דין אמברוז

אנדרטייקר
לצפיה ב-''
05/12/2016 | 13:47
2
258
אנדרטייקר?
לצפיה ב-'לא. לא הגיע'
לא. לא הגיע
05/12/2016 | 13:52
109
לצפיה ב-''
05/12/2016 | 15:32
223
לא הגיע.
זה היה אמור להיות ההמשך, לחצתי פרסם מהר מדי ומאז שכחתי לערוך בזמן.

או בקיצור - מה שדיונים אמר
לצפיה ב-'שכחת כמה דברים'
שכחת כמה דברים
05/12/2016 | 13:54
1
305
1) כרמלה חשפה שנטליה תקפה את ניקי.

2) אולסוורת' עלה לדין בקרב כי הוא רוצה להילחם מול AJ על התואר.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
05/12/2016 | 15:34
266
1) נטליה הכחישה שהיא תקפה את ניקי, בפרומו לפני קרב אליפות הנשים.

2) צודק. ניסיתי להתעלם מהפרט הזה :)
לצפיה ב-'רק לי זה היה שקוף?'
רק לי זה היה שקוף?
06/12/2016 | 21:33
1
188
לא יודע למה, כשהיה את הפרומו בתחילת האירוע, אמרתי בהתחלה שאולי אמברוז יעשה טרן על אלסוורת', אבל מיד אמרתי לעצמי שאם הם רוצים לנסות להפתיע אז אלסוורת' יעשה טרן על אמברוז. בגלל זה בשנייה שהוא הגיע ציפיתי לראות את הטרן על אמברוז
לצפיה ב-'האמת שזה היה די ברור'
האמת שזה היה די ברור
07/12/2016 | 03:05
128
ודיברו על זה הרבה באתרי חדשות ופודקאסטים. היה ממש צפוי.
לצפיה ב-'דעות לאחר צפיה '
דעות לאחר צפיה
07/12/2016 | 15:16
1
153
אליפות הזוגות: משפחת ווייאט (בריי ורנדי) ניצחו את סלטייריינו (א) וזכו באליפות.
קרב פותח קצר וקולע. ככה צריכים לבנות את משפחת ווייאט. רנדי אורטון הוא פשוט מדהים כשיש לו מוטיבציה, איזה טבעי הוא עושה הכל. הRKO בסוף, עם הכניסה החלקה לזירה – מעולה. אהבתי את כל הטיזינג והמבטים בין אורטון להארפר ואת כל עניין ההצלות בין בני המשפחה. שאפו לWWE ומזל טוב לבריי ווייאט על התואר הראשון שלו! 3 מתוך 5.

קרב ללא פסילות: ניקי בלה ניצחה את כרמלה.
האמת? הקרב היה קצת איטי ומלא רגעים מתים בין ספוט לספוט, אבל כשכבר היו ספוטים, הם התאימו יפה מאוד לסטיפולציה. כרמלה עדיין חדשה, אבל היא הרגישה די בנוח (אולי חוץ מהכאב האמיתי שהיא חוותה ממקל הקנדו ששיבש קצת את הקרב). ניצחון צפוי של ניקי ואז כרמלה מפילה את הפצצה ומאשימה את נטליה בתקיפה. מעניין... 2.5 מתוך 5.

אליפות ביניבשתית, קרב סולם: המיז (א) ניצח את דולף זיגלר.
אין ספק שיש להם כימיה מעולה ביחד. האם זה היה ברמת הקרב שלהם בנו מרסי? לא. אבל זה עדיין היה קרב מעולה כמצופה עם תוצאה מעולה. אהבתי את הפיגר 4 של מיז עם השימוש בסולם. בסופו של דבר, מיז הוא היל והוא מצא פירצה בחוקים וניצל אותה לטובתו עם הבעיטה מתחת לחגורה. זיגלר היה כרגיל זיגלר וטוב לראות אותו פורח מחדש בסמאקדאון. הפרומו בסוף הקרב של המיז היה פשוט הדובדבן שבקצפת. מיז פשוט כל כך טוב על המיק! 4 מתוך 5.

קרב כסאות: ברון קורבין ניצח את קאליסטו.
מה אתם יודעים? הקרב הזה היה הרבה יותר טוב מהמצופה! אני מעריץ של קורבין עוד מNXT ומ"ברייקינג גראונד" אבל קאליסטו הרשים אותי ממש פה. השניהם עבדו טוב ביחד והשתמשו בצורה נכונה וחכמה בכסאות, כולל כמה ספוטים מקוריים וחדשניים עם הכסאות. שמח על התוצאה ובהחלט הופתעתי לטובה מהקרב. 3.5 מתוך 5.

אליפות הנשים, קרב שולחנות: אלכסה בליס ניצחה את בקי לינץ' (א) וזכתה בתואר.
קרב טיפה מאכזב, אבל אני מניח שככה זה קרבות שולחן. שתי הנשים התאמצו המון, היו כמה דברים שאהבתי בקרב הזה והוא ללא ספק היה יותר טוב מקרב הנשים הקודם. אין לי בעיה שבליס ניצחה בתואר, היא הייתה בתנופה בזמן האחרון וזה בהחלט מרענן לתת לה את הצ'אנס לרוץ עם התואר, אפילו אם זה עד הקרב החוזר בין השתיים. בסופו של דבר, לינץ' לא הוצמדה ולא נכנעה. פשוט היא הייתה במקום הלא נכון, בזמן הלא נכון וחטפה פאוורבומב אחרי שריטת עין. 3 מתוך 5.

אליפות העולם, קרב TLC: איי ג'יי סטיילס (א) ניצח את דין אמברוז.
מה אגיד ומה אומר? השניים הגיעו לנקודת כימיה מעולה. אם הקרב הראשון ביניהם היה קרב לא רע, אבל היה רחוק מלהיות קרב מדהים, השניים רק השתפרו מאז וכל קרב הפך להיות טוב יותר מהשני. זה היה ברור שזה יהיה קרב הערב בעקבות הסטיפולציה והוא אכן קיים! ה450 ספרינגבורד ספלאש של סטיילס דרך השולחן בחוץ היה מטורף! גם המרפק של אמברוז על סטיילס דרך שולחן השדרים בחוץ היה מרשים. ואז... הגיע הסוף. פאקינג ג'יימס אלסוורת'. זהו, הוא מיצה את עצמו עבורי. בהתחלה היה מצחיק וסבבה, אחרי זה המשיך מעניין אבל עכשיו כבר הגיע למיצוי, מה שאומר שוינס ימשיך להשתמש בו עוד 3 חודשים בערך ואז יעיף אותו לקיבינימאט. אני מבין את הסיפור שניסו לספר פה וגם אלסוורת' הסביר יפה את המניע שלו בטוקינג סמאק אחרי זה (הוא ניצח את סטיילס 3 פעמים מבלי להפסיד והוא ולא חשב שינצח את אמברוז), אבל באמת היינו צריכים את זה? באמת היינו צריכים שסטיילס ינצח ככה? עד שאלסוורת' הגיע זה היה קרב קרוב לשלמות ואז זה נהרס. 4.25 מתוך 5.

לסיכום: היה אירוע טוב פלוס, עם 2 קרבות מעולים (מיז-זיגלר, סטיילס-אמברוז), זכיה ראשונה של ווייאט בתואר כלשהו, בליס האלופה החדשה, קורבין וקאליסטו בקרב טוב יותר ממה שהיה צריך להיות. אני נהנתי.
לצפיה ב-'דווקא פה'
דווקא פה
07/12/2016 | 20:13
105
אין לי בעיה עם הניצחון של סטיילס.
קודם כל,הוא כבר היה בדרך לנצח כשאלסוורת' הגיע בהתחלה...ככה שבכל מקרה הציגו את זה שהוא היה מנצח נקי אם אלסוורת' לא היה מתערב בכלל.

דבר שני,שניהם מיין איבנטרים וככה ההיל אמור לנצח,בדיוק כמו שאמרת בדוגמה של המיז. מתאבקים נמוכים ממנו כמו מידקארדים או אפרמידקארדרים (זיגלר,קליסטו, אפולו קרוז,קיין) הוא צריך לנצח נקי.
מישהו כמו אמברוז,ריינס או רולינס שהוא גם מיין איבנטר כמוהו...הוא צריך לנצח בעזרת רמאות כלשהי.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
06/12/2016 | 06:16
2
35
אירועים חשובים
06/12/2016 | 06:17
1
213
סת' רולינס מכריז שהוא רוצה את טריפל אייץ'. הוא החליט שהדרך הכי טובה לעשות את זה היא לזכות בתואר האוניברסלי מקווין אוונס, אבל בשביל זה הוא צריך לנצח את ג'ריקו. אוונס יוצא ואומר שלפעמים חברים רבים. אוונס אומר שבגלל ההתקפה של רולינס על ג'ריקו ריינס ניצח אותו. הוא הצליח להשיג קרב של ג'ריקו מול ריינס על תואר ארה"ב, ומצד שני, ג'ריקו מול רולינס ברודבלוק. אבל גם קרב שלישי של רולינס- מול ביג שואו. סת' רולינס ניצח את ביג שואו בספירת חוץ אחרי- כמה מפתיע- ששואו עשה פייס טרן ונתן לאוונס צ'וקסלאם, ועזב. לאחר מכן רולינס נתן לאוונס פדיגרי.

ג'ק גאלגר ניצח את ארייה דאבורי אחרי דרופקיק פינתי. לאחר הקרב דאבורי תקף אותו.

ג'ריקו עדיין לא סולח לאוונס.

אנזו וקאס רואים את רוסב ולאנה מתווכחים. אנזו מנסה לעזור ללאנה, ורוסב צועק עליה שהיא פתטית. לאנה זורקת את הטבעת ואנזו מנסה להתחיל עם לאנה. היא מזמינה אותו לחדר שלה במלון.

קווין אוונס ניצח את סמי זיין אחרי פופ-אפ פאוורבומב.

ריינס מזהיר את ג'ריקו לא לעשות את העבודה השחורה של אוונס.

סשה בנקס מתראיינת ויורדת על שארלוט שבכתה אחרי הקרב. היא מאתגרת אותה לקרב איירון וומן ברודבלוק.

ריץ' סוואן ניצח את TJ פרקינס אחרי דרופקיק.

ביילי ניצחה את אלישה פוקס אחרי ביילי טו בלי.

רוסב מתווכח עם קאס על אנזו וקובע להם קרב.

מארק הנרי ניצח את טייטוס או'ניל תוך כמה שניות עם הוורלד סטרונגסט סלאם.

אליפות ארה"ב: רומן ריינס ניצח את כריס ג'ריקו אחרי ספיר, ואחרי שאוונס בא וג'ריקו גירש אותו.

רוסב לא הגיע לקרב מול קאס. במקום, רואים את לאנה מפתה את אנזו במלון, ואז רוסב תוקף אותו ומסלק אותו מהחדר. לאנה ורוסב עבדו עליהם.

המנצחים מקבלים קרב על תארי הזוגות: שיימוס וסזארו נלחמו מול הקלאב עד שהניו דיי (ששידרו בפייסבוק) תקפו אותם. שיימוס וסזארו השתלטו על הניו דיי. בשבוע הבא יהיה קרב זוגות משולש.

שארלוט יוצאת להתנצל בפני ריק פלייר. היא אומרת שהיה לה קשה לראות את ריק מברך את סשה לפני שבוע. היא הזמינה אותו ל-RAW כדי להתנצל. היא מתנצלת, מחבקת אותו ואז נותנת לו סטירה. היא אומרת שהוא בגד בה. סשה יוצאת החוצה ושארלוט תוקפת אותה. היא תוקפת את סשה כשריק פלייר בוכה.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
06/12/2016 | 14:17
175
תוכנית נוראית של ראו. בלי סגמנטים של אוואנס וג'ריקו אין סיבה לראות את ראו בכלל.
קראתי דיווחים,ואני שמח על כך,שחלק לא קטן מהצופים יצא מהאולם כששארלוט נכנסה לזירה וגם תוך כדי שהיא דיברה...ובצדק! כל "מהפכת הנשים" הזאת לא מעניינת אותי בשיט והן FF אחד גדול. שמח שחלק מהקהל חשב כמוני.
ועוד קרב של חצי שעה ביניהן? לא היו כבר 900753 קרבות? 

ריינס היה מביך כרגיל והקהל פשוט לא סובל אותו...ושוב בצדק. אם יתנו לו את שתי האליפויות באמת שאני אפסיק לראות את ראו לחלוטין. אולי רק את הקטעים של ג'ריקו.

האמת שהדבר היחיד שהיה מעניין וניתן לצפייה היה בין לאנה,רוסב ואנזו...אבל שוב,מה הWWE עושים? מקריבים את אנזו (שהרבה הרבה יותר מוכשר) על ידי זה שרוסב רומס אותו....רק כדי שקאס יצא אובר על רוסב. בטח וינס כבר רואה בקאס ריינס\סינה חדש...לא ברור למה כי אין בו כלום. הוא נשמע מדקלם את השורות שלו על המיק.

בקיצור....דרעק אחד גדול.

לצפיה ב-' הקרנה רשמית של אירוע WWE WrestleMania 33 בסינמה סיטי'
הקרנה רשמית של אירוע WWE WrestleMania 33 בסינמה סיטי
05/12/2016 | 20:33
214
שלום חברים,

בעקבות התוכניות שיצרתי (פאנץ' ליינרס, שיגעון של היאבקות), אני נמצא בקשר ישיר מול אלה תקשורת, הבעלים הבלעדיים של זכויות השידור של WWE בארץ.
בשיחות האחרונות שלנו, עלה רעיון שבו אנחנו מעוניינים לקיים הקרנה רשמית של רסלמניה בסינמה סיטי, יחד עם יריד רסלינג ענק, שיכלול עמדות משחק של WWE (הד רצי גם בפנים), עם חסויות וכו'.

הדבר הפשוט שביקשו באלה תקשורת, הוא לדעת מהו הביקוש לדבר כזה.
לכן החלטנו להשתמש באתר "עצומה" כאשר אנו זקוקים למינימום של 300 (אולם קולנוע אחד) בכדי שהמגעים לקיום האירוע יחלו באופן רשמי עם הגורמים הרלוונטים.
כרגע אנחנו מתקרבים ל300, ונשמח מאוד אם גם אתם תחתמו על העצומה.

כמובן שאם נעבור את המספר המינימלי, זה רק אומר שיפתחו אולמות נוספים לצפייה.
עדיין לא נכנסנו לסוגייה של לייב או לא, אבל נשמח לשמוע את דעתכם.

שיהיה לכולנו בהצלחה.

לצפיה ב-'תחזית שלי לקראת TLC2016 (בהנחה ולא יהיה שרשור הימורים)'
תחזית שלי לקראת TLC2016 (בהנחה ולא יהיה שרשור הימורים)
04/12/2016 | 16:47
1
171
אליפות העולם: איי ג'יי סטיילס (א) נגד דין אמברוז בקרב TLC.
הייתי בטוח שהשניים יסיימו את הפיוד שלהם מוקדם יותר, אבל טעיתי. מאמין שזה יהיה הקרב האחרון בסאגה שלהם. אמברוז מצטיין בקרבות אלימים וסטיילס כבר הוכיח בעבר בTNA שאין לו שום בעיה עם קרבות סולם. אני מאמין שסטיילס ינצח במה שיכול להיות לא רק קרב הערב, אלה גם מועמד חזק לקרב השנה.

אליפות הנשים: בקי לינץ' (א) נגד אלכסה בליס בקרב שולחנות.
הדרך היחידה לנצח בקרב היא לגרום ליריב שלך לעבור דרך ולשבור שולחן. בסמאקדאון האחרון בליס העיפה את לינץ' מהחבל דרך שולחן, מה שאומר לפי ההגיון שלינץ' תנצח ותשמור על התואר שלה. מצד שני, יש שמועות חזקות מאוד על ניצחון של בליס ולתת לה את התואר, אפילו אם זה לתקופה קצרה כתקופת נסיון. היא הוכיחה שהיא מאוד טובה בדמות שלה, אפילו שבזירה יש לה עוד מה ללמוד. למרות כל זאת, אני מאמין ומקווה שלינץ' תשמור על התואר שלה.

אליפות בין יבשתית: המיז (א) נגד דולף זיגלר בקרב סולם.
מיז וזיגלר הוכיחו שהם יכולים לתת קרבות מעולים ושיש ביניהם כימיה טובה. זה בטח עוזר כשהשניים חברים טובים במציאות, אז הם דואגים שהקרבות שלהם יהיו מעולים. אני מאותם אנשים שחושבים שהמיז מעולה ורוצה לראות אותו מחזיק בתואר עוד הרבה זמן ולכן מבחינתי, שמיז ינצח. מצד שני, מה יהיה עם דולף זיגלר אחרי ההפסד? לסמאקדאון אין רוסטר גדול במיוחד ולא יודע מי יהיה יריב ראוי. אבל יאללה, מיז לניצחון ועדיף ברמאות שתתאים לדמות שלו.

אליפות הזוגות: הית סלייטר וריינו (א) נגד בריי ווייאט ורנדי אורטון.
סלייטר וריינו היו חיבור מוזר מההתחלה ודרך לתת עלילה לסלייטר. זהו, הם מיצו את עצמם. מצד שני, אשתו של רנדי אורטון ילדה לא מזמן והיו דיווחים שאורטון ייצא לחופש. עכשיו הדיווחים אומרים שאורטון יופיע רק בתכנית השבועית ובאירועים גדולים ובשאר הזמן יהיה עם אשתו בבית. אז מה יהיה? מאמין שמשפחת ווייאט החדשה יזכו בתואר ויעשו אותם סטייל ניו דיי, שכל השלושה (ווייאט, אורטון והארפר) יכולים להגן על התואר. ככה אפשר לבצע את החלפת התארים בקלות וגם לתת לאורטון זמן עם אשתו והתינוקת החדשה.

ניקי בלה נגד כרמלה בקרב ללא פסילות.
אני אהבתי את כרמלה עוד מתקופתה בNXT ודעתי עליה רק הלכה והשתפרה עם צפיה בסדרה Breaking Ground. אני גם מאלה שחושבים שניקי בלה לא גרועה בזירה ודווקא משתפרת עם הזמן. ממש אהבתי את הבניה ואת הפיוד הזה, כשהשיא לדעתי הגיע בשבוע האחרון והפרומו של כרמלה בסמאקדאון, כולל ההתקפה של ניקי מיד אחרי זה. מי תזכה? מאמין שניקי סוף סוף תתגבר על כרמלה ואם אלכסה בליס תזכה בתואר, זה הגיוני שניקי תלך על האליפות נגד אלכסה.

קאליסטו נגד בארון קורבין בקרב כסאות.
אם כבר Breaking Ground, הסדרה הפכה אותי לאוהד שרוף של קורבין. אני מקווה ששנת 2017 תהיה שנת הפריצה שלו ושהוא יחזיק אליפות כלשהי (לא אכפת לי שיהיה גם אלוף בין יבשתי). לכן, כל תוצאה בקרב הזה חוץ מניצחון של קורבין תאכזב אותי. מצד שני, קאליסטו צריך גם את הניצחון הזה כי הוא לא ממש הרבה לנצח בזמן האחרון. עדיין, מצפה שקורבין ינצח ויעבור הלאה לפיודים משמעותיים יותר.

ומה התחזית שלכם?
לצפיה ב-'מסכים עם הכל חוץ מאחד'
מסכים עם הכל חוץ מאחד
04/12/2016 | 18:15
108
אני חושב שכרמלה תנצח את ניקי ותכנס לפיוד על התואר נגד בקי.
מי שתקפה את ניקי (כנראה נטליה),תתערב ותתן לכרמלה את הניצחון.

כל השאר אני חושב בדיוק כמוך.
לצפיה ב-'שבוע אחרי: האם ראינו את קרב הזוגות של השנה בטייקאובר?'
שבוע אחרי: האם ראינו את קרב הזוגות של השנה בטייקאובר?
01/12/2016 | 18:57
2
168
הנושא השני בסדרת "שבוע אחרי" שרציתי לדבר עליו הוא הקרב בין הרבייבל לDIY.
כבר רצים ברשת מספיק קולות שטוענים כי זה קרב שיוזכר ברשימת קרבות השנה וכי מדובר בקרב הזוגות הכי טוב אי פעם בWWE.

אבל האם כעת, במבט של שבוע פלוס אחרי, הקרב עדיין עומד בשבחים?
האם באמת ראינו קרב זוגות מושלם או קרוב לשלמות, עד כדי כך שהוא יהיה קרב הזוגות של השנה?

דיון נעים!
לצפיה ב-'דעתי בנושא'
דעתי בנושא
01/12/2016 | 19:03
129
זה מה שכתבתי בביקורת שלי פה בפורום על הקרב:
אוקיי – הקרב שחיכיתי לו הכי הרבה היה הבא בתור. לרבייביל ולDYI יש כימיה מדהימה ביניהם ובכלל לרבייבל יש כימיה מעולה עם כל צמד. לפני הקרב חשבתי על זה שאם DIY לא מנצחים, אז צ'יאמפה עושה היל טרן על גרגאנו בטוח.
ברגע שרבייבל ניצחו את המערכה הראשונה, ידעתי שDIY ינצחו בסוף, אבל בחיי – הייתי במתח לאורך כל הקרב! ועוד איזה קרב זה היה! היה בו הכל – מתח, ספוטים נהדרים, פסיכולוגיה, אקשן בלתי פוסק, הפיכות נפלאות וסיפור מופלא! באמת, הקרב הזה הוא כל מה שאפשר לבקש מקרב.
לדעתי, קרב הזוגות הכי טוב השנה בWWE ואולי אי פעם. לא זוכר קרב זוגות בעבר שהחזיק אותי ככה במתח ובעניין לאורך כל הקרב. מועמד חזק לקרב השנה.
מי שעוד לא ראה – תעשו טובה, תפנו לעצמכם זמן ותראו את הקרב הזה.
5 מתוך 5!!!

וזה בדיוק מה שאני חושב עליו גם היום!
היה בו את אחד הדברים הכי אהובים עליי ברסלינג: שימוש בפינישרים של היריבים עליהם! אמנם רבייבל לא ממש הצליחו בתכנית שלהם, אבל כשDIY נתנו לרבייבל את השאטר מאשין, הייתי בטוח שהם מנצחים!

הייתי באמת במתח ואפילו קפצתי כמה פעמים מהספה במהלך הקרב.
ראיתי אותו עוד פעמיים מאז (כלומר ראיתי אותו 3 פעמים עד כה) ואני באמת חושב שזה קרב הזוגות הכי טוב של השנה.
קרב הזוגות הקודם שאהבתי היה או הרבייבל נגד DIY בברוקלין, או הרבייבל נגד אמריקן אלפא בדאלאס. לצערי, הניו דיי כבר מזמן לא מספקים קרבות טובים, את הקלאב די קברו, אנזו וקאס אף פעם לא היו מתאבקים מעולים, סלייטריינו זה סיפור טוב ושמח אבל זהו, האוסוז חזרו לחיים אבל אין להם ממש מול מי להלחם....
כן, הקרב של היאנג באקס נגד אדיקשן ונגד MCMG בקרב לאדר וור מROH היה קרב מדהים, אבל זה לא קרב זוגות "נקי" של 2 על 2. זה היה 2 על 2 על 2 ולכן זה סיפור אחר.

בקיצור - רוצו לראות אם עוד לא ראיתם. ואם ראיתם - אז תראו שוב!
לצפיה ב-'טוב, אין לי יותר מדי למה להשוות'
טוב, אין לי יותר מדי למה להשוות
04/12/2016 | 14:48
108
כי לא ראיתי יותר מדי קרבות באופן כללי השנה. אבל גם בפני עצמו הקרב הזה עומד בכבוד כקרב מצויין. קרב זוגות טוב מלא באקשן, עם סיפור ופיוד טוב מאחורה, והזוג הנכון והחתיכי יותר ניצח. מה צריך יותר מזה?

לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
30/11/2016 | 09:41
2
61
אירועים חשובים
30/11/2016 | 09:42
1
271
רנה יאנג מארחת חתימת חוזה בין אלכסה בליס ובקי לינץ'. אלכסה יורדת על רנה, ובקי יורדת על האובססיה של אלכסה להארלי קווין. אלכסה אומרת שהיא הייתה אמורה לנצח בקרב בגלסגו. בקי לינץ' אומרת שהיא תאבד את הזרוע שלה ב-TLC. אלכסה אומרת שהיא פשוט יותר טובה מבקי. הן מתקוטטות, ובסוף אלכסה דוחפת את בקי דרך השולחן.

דולף זיגלר וקאליסטו ניצחו את המיז וברון קורבין בפסילה, אחרי שקורבין תקף את קאליסטו עם כיסא.

אמריקן אלפא מתראיינים ואומרים שהם יכסחו את רנדי ובריי, אבל הוידיאו של הווייאטס מופיע על המסך ובריי אומר שאמריקן אלפא הוזים. רנדי אורטון אומר שהם ינצחו הלילה, והוא אומר להארפר לכסח את קיין.

כרמלה יוצאת החוצה ורוצה להודיע הודעה לג'ון סינה שהיא מתנצלת על מה שהיא הולכת לעשות לניקי ב-TLC. היא אומרת שהיא תכה את ניקי כל כך חזק, עד שה"תאומות" שלה יצאו לה מהגב... היא תעשה לסינה טובה ותוריד את ניקי מהרעיון של החתונה. ניקי רצה לתקוף אותה ומבריחה אותה.

דין אמברוז מארח את ג'יימס אולסוורת' באמברוז אסיילום. הוא מביא שולחן, סולם וכיסא. אולסוורת' מודה לאמברוז על ההזדמנות שהוא העניק לו. מתברר שאולסוורת' יקבל קרב על התואר בעתיד, והוא אומר שהוא אמנם ישמח שאמברוז יזכה בתואר, אבל שהוא כבר ניצח את סטיילס שלוש פעמים. AJ יוצא ויורד על אולסוורת'. הוא מאשים את אמברוז בהתערבות בקרבות שלו ויכסח אותו ביום ראשון. ואז גם את אולסוורת'. אמברוז מזהיר אותו שאם הוא יתנהג ככה, הוא ינצח אותו ויזכה בתואר. AJ דוחף את אולסוורת' לאמברוז, שנופל על סולם. AJ תוקף אותם, ונותן לאולסוורת' סטיילס קלאש מהמדרגות אל הרצפה.

קיין ניצח את לוק הארפר אחרי צ'וקסלאם.

בקי לינץ' מסכימה להילחם מול אלכסה בליס בקרב שולחנות.

קרב שבו המנצחים מקבלים את סלייטר וריינו ב-TLC: בריי ווייאט ורנדי אורטון ניצחו את אמריקן אלפא אחרי שהארפר התערב ובריי נתן לג'ורדן סיסטר אביגייל. לאחר מכן AJ מתערב בריאיון של סלייטר וריינו, אבל דין אמברוז תוקף אותו.
לצפיה ב-'תודה על הדיווח. דעות אחרי צפיה '
תודה על הדיווח. דעות אחרי צפיה
02/12/2016 | 18:40
176
הנשים היו אש הפרק הזה!
למרות שלא היה שום קרב, הפרומואים והסגמנטים היו מעולים.

בקי ואלכסה נתנו לנו יופי של חתימת חוזה, עם ספוט הסיום דרך השולחן, כרמלה נתנה את הפרומו הכי טוב שלה בקריירה על ניקי בלה, ההתקפה של ניקי אחרי זה, הפרומו של בקי עם הBitch.... נהנתי מכל רגע.

אהבתי גם את האמברוז אסיילום. סוף סוף רואים את סטיילס בתור היל קר, נבזי שצמא לדם. איזה יופי של דמות ואיזה יופי של ביצוע.

הופתעתי שרנדי ובריי ניצחו, לאור החדשות שאורטון יוצא לחופש בעקבות הולדת הבת שלו. אבל אין ספק שהם צמד יותר חזק מאמריקן אלפא. היה קרב מעולה עם ספוטים טובים ועם סוף מפתיע לטובה.

הברול בסוף היה מעולה והזכיר את תקופת האטיטיוד, בדיוק כמו התקיפה של רולינס על ג'ריקו בRAW. כן יירבו.
למה קיין מנצח את הארפר? כאילו, אם זה בשביל כל הסיפור עם אורטון ובריי, אז נניח שאני מקבל את זה. אחרת, זה בזבוז של הארפר.
לצפיה ב-'שבוע אחרי: המצטיין של SVS הוא רנדי אורטון'
שבוע אחרי: המצטיין של SVS הוא רנדי אורטון
02/12/2016 | 18:35
1
171
קרב ה5 על 5 של הגברים היה קרב הערב, לדעתי.
לא רק לדעתי, מכיר עוד כמה שחושבים כמוני.

זה היה קרב של 50+ דקות שסיפר הרבה סיפורים בהצלחה רבה ונתן לכולם את הרגעים לזרוח.

אבל אם יש מישהו שהצטיין, זה ללא ספק רנדי אורטון.

הRKO על שולחן השדרים על בראון סטרומן, הסופרפלקס על רולינס, הRKO תוך כדי הפרוג ספלאש של רולינס, ההקרבה שלו כדי לחסוף מבריי את הספיר של ריינס ואולי יותר מהכל, הרגע שהוא הלך לילד של שיין מקמהון להרגיע אותו שאבא בסדר.

תגידו מה שתגידו על אורטון, כשהוא רוצה הוא בקלות בטופ של הטופ.
ואם שון מייקלס הוא מיסטר רסלמניה וג'ון סינה הוא מיסטר סאמרסלאם, אז אין ספק שרנדי אורטון הוא מיסטר רסלמניה.

לצפיה ב-'מיסטר סרבייבר סיריס*'
מיסטר סרבייבר סיריס*
03/12/2016 | 19:59
44
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 13: שובר העצמות'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 13: שובר העצמות
01/12/2016 | 19:23
2
25
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
01/12/2016 | 19:25
1
41
סגמנט מצולם: פנטגון דארק צועד במקדש הנטוש. הוא נתקל בואמפירו שאומר לו שהוא חייב לשלם על החטאים, ואפילו אם הוא יצא מהקרב שלו בחיים, הוא עדיין יצטרך לשלם. ורק בגלל שואמפירו הוא כבר לא המאסטר, זה לא אומר שהוא שכח. פנטגון, כמובן, לא מפחד. בפתיחת התכנית, ואמפירו היה שתקן ולא אמר מילה.

קרב גאנטלט עד המוות:

שלב ראשון: פנטגון דארק ניצח את דוקו ("עכבישה"): אחרי שש דקות של סקוואש, פנטגון הצליח להפוך אלבו דרופ לארמברייקר, ושבר לדוקו את הזרוע, מה שסיים את הקרב.

סגמנט מצולם: ג'רמייה קריין מתאמן, וקתרינה באה ואומרת שחבל שאיבליס שברה את היד. קריין אומר שהוא מקווה שהיא תחזור בזמן כדי להילחם מול קתרינה באולטימה לוצ'ה. קתרינה אומרת שהיא לא חשבה שקריין יחזור, אחרי הכל הוא זה שהביא אותה לפה. היא אומרת שהוא לא מאוהב באיבליס אלא בה. למה עוד הוא לובש חתיכה מהאבן שלה? אבל היא מאוהבת במישהו אחר. היא מלקקת אותו ואומרת להתראות.

סגמנט בזירה: פנטגון אומר שלא משנה מול כמה, הוא ישבור את כל הזרועות של שלישיית הבלאק לוטוס. הוא נשבע שהוא ישבור את הזרוע של בלאק לוטוס וגם אותה.

שלב שני: פנטגון דארק ניצח את יוריי ("רוח רפאים"): אחרי שבע דקות של קרב תחרותי יותר, פנטגון הצליח לתת פאקג' פיילדרייבר ולשבור גם ליוריי את הזרוע.

סגמנט מצולם: מטנזה עצבני ומכה בתא שלו. דאריו אוהב את זה. הוא אומר שבשבוע הבא הוא יזכה בתואר. מטנזה מסרב. דאריו אומר שאחרי איך שהוא כיסח את ג'וני, הוא יוכל לזכות בקלות. מטנזה מסרב, ודאריו שואל מה הוא רוצה. מטנזה עונה "מיסטריו", ומתברר שהדם שיצא מהידיים שלו כשהרביץ נראה כמו סימן שאלה על קיר התא. דאריו הולך בלחץ.

שלב שלישי: היטוקירי ("מתנקשת") ניצחה את פנטגון דארק: היטוקירי תוקפת את פנטגון מאחור כדי להתחיל את הקרב. אחרי שלוש עשרה דקות בהן הם התקוטטו מחוץ לזירה, והיטוקירי אפילו קפצה על פנטגון מגג המשרד של דאריו, היטוקירי הפכה פאקג' פיילדרייבר לקנדיין דיסטרוייר וניצחה.

לאחר מכן, בלאק לוטוס יצאה עם דוקו ויוריי. היא החליטה לא לחכות עד שפנטגון יקום, תקפה את השופט ואת פנטגון. לבסוף, דווקא לוטוס הייתה זאת ששברה לפנטגון את הזרוע. לאחר מכן, אל דראגון אצטקה ג'וניור הגיע. הוא נכנס לזירה אבל בלאק לוטוס הלכה משם. אצטקה הכריז שזאת הנקמה שלו, והוא שבר לפנטגון את הזרוע השנייה.

סגמנט מצולם: בטקס מוזר, פרינס פומה התעורר בארון הקבורה. לאחר מכן התברר שזה ואמפירו שמחייה אותו. הוא אומר לו לבוא איתו.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
01/12/2016 | 19:28
48
וואו, פרק מגניב.

חשבתי שלא יהיה טוב אבל עשו את הגאנטלט כמו שצריך.

הקרב הראשון היה די גרוע וסקוואש.

הקרב השני השתפר מעט והיה טוב.

הקרב השלישי בכלל היה מדהים, ובסוף דווקא פנטגון גומר עם ידיים שבורות.

בנוסף:

קתרינה מאוהבת במישהו? ועוד יש לה קשר לג'רמייה?!

מטנזה-ריי בשבוע הבא!

וכמובן, פרינס פומה חוזר. מיל מווארטס צריך לפחד.
לצפיה ב-'שבוע אחרי: מה באמת דעתכם על לסנר נגד גולדברג 2?'
שבוע אחרי: מה באמת דעתכם על לסנר נגד גולדברג 2?
30/11/2016 | 14:00
5
185
עבר לו שבוע פלוס מאז סורבייבור סירייס.
במהלך הימים הקרובים,יעלו פה כמה נושאים תחת הכותרת "שבוע אחרי".

שימו לב - חשוב לציין שהנושאים ידונו אך ורק במה שקרה שבוע שעבר. כל מה שקרה השבוע בRAW או בסמאקדאון הוא עדיין ספוילר ולכן אין להזכיר או לדבר על זה בלי לשים סימון ספוילר בכותרת!!!

אז, קיבלנו "קרב" של דקה וחצי. גולדברג בן ה49, אחרי 12 שנות העדרות מהזירה, ניצח בסקוואש כמו בימים הטובים את ברוק לסנר - מכונת הלחימה המשוכללת.
אני ראיתי שהרבה הגיבו רק על הקרב הזה בשרשור הרשמי, כשהרוב שנא את ההחלטה הזאת.

האם שבוע וקצת אחרי זאת עדיין הדעה? וכל מי שטרם התייחס לקרב, מוזמנים עכשיו להביע את דעתכם!
לצפיה ב-'דעתי מיד אחרי האירוע, נשארה דעתי גם כיום.'
דעתי מיד אחרי האירוע, נשארה דעתי גם כיום.
30/11/2016 | 14:02
222
טוב, תראו. ראיתי את זה לא בלייב. החסרון? ראיתי כמה זמן נשאר עד סוף האירוע. זה לא סוד שהWWE לפעמים מושכים אירועים אחרי הזמן המוקצב. אם הייתי רואה בלייב, לא היה לי מושג מתי זה ייגמר. אבל ברגע שראיתי שיש בערך 4, 5 דקות לסוף הבנתי שמצפה לי קרב קצר.

הנה לסנר הולך להרוג את גולדברג מהר תוך כמה דקות ולהשלים את הנקמה שלו.
רגע, ספיר של גולדברג? ועוד אחד? לסנר על הרצפה. רגע... ג'קהאמר!!!! לא יכול להיות!

ביל גולדברג ניצח את ברוק לסנר תוך פחות מדקה וחצי!!!!!!!!!!!!! הולי שייייייייייייייייט!!!!

שאפו לWWE על האומץ לסיים ככה את האירוע. זה מה שגולברג היה תמיד – אס קיקר שמסיים קרבות מהר עם כמה שפחות תרגילים. איך ברוק הסכים לזה, אין לי מושג, אבל שאפו. מה שכן – ברוק מכר כל תרגיל של גולדברג כאילו מישהו ירה בו עם שוטגאן.

כבר הספקתי לקרוא תגובות לכאן ולכאן. כאלה שאומרים שזה בזבוז של הבנייה של לסנר כמפלצת שהוא מפסיד נקי למתאבק עבר בין 49 שלא ברור כמה עוד יופיע בWWE. מהצד השני יש את אלה שאומרים שזה היה מושלם וככה גולדברג צריך להראות, אפילו מול לסנר.

דעתי? זה לא יפגע בלסנר לטווח הרחוק. הסיפור שלו, מבחינת הקייפייב, יהיה שהוא זלזל ביריב שלו, חטף כשהוא לא היה מוכן וזה יגרום לו להיות כועס יותר וצמא לדם. על הדרך הוא יהרוג איזה 2, 3 מתאבקים ויזכה לנקמה שלו ברסמלניה 33. ככה אני הייתי כותב את זה.

עדיין עומד מאחורי זה.
זה היה מהנה וזה היה נוסטלגי. לא רואה את זה פוגע בברוק ובטוח שהנקמה שלו תהיה מתוקה מתמיד. זה היה רגע feel good שהשיג את המטרה שלו וסיים את האירוע ברגע חיובי. עדיף ככה מאשר לראות את גולדברג יוצא מדמם על אלונקה כמו הסוף של סאמרסלאם ורנדי אורטון, למשל.
לצפיה ב-'אותה דעה בדיוק'
אותה דעה בדיוק
30/11/2016 | 15:44
150
החלטה מטומטמת. במקום שמתאבק צעיר שבונים עליו להיות מיין איבנטר ל5-10 שנים הבאות,יקבל את הניצחון...מתאבק בן 49 שלא התאבק 12 שנים ובא לכמה הופעות בודדות,מקבל את זה. טמטום מוחלט.
לצפיה ב-'.'
.
30/11/2016 | 19:28
90
ההחלטה הכי טובה מאז שבירת הסטריק.
לצפיה ב-'לא אוהב, אבל לא נורא'
לא אוהב, אבל לא נורא
30/11/2016 | 20:30
161
אני חושב שבין אם בונים את גולדברג לעוד הופעות ובין אם סתם בשביל אפקט ההלם, גולדברג לא היה צריך לנצח בסקוואש. מצד שני, אני חושב שגם ניצחון סקוואש של לסנר לא היה מתאים כאן, אבל מצד שלישי, אני לא חושב שזה היה יכול להיות קרב טוב אם הוא היה קרב "אמיתי", במיוחד לא אחרי הקרב שבא לפניו. אז כנראה שסקוואש היה ההחלטה הנכונה עבור הקרב הזה.

אני לא חושב שההפסד הזה הרס את לסנר או באמת יפגע בו בטווח הרחוק. הוא כיסח לסינה את הצורה והפסיד, הפסיד לHHH ברסלמניה, ההפסדים האלה לא השפיעו עליו לטווח הרחוק.
זה היתרון בבוקינג העצל של הWWE: כשלא חושבים קדימה, לא דואגים לגבי מה יהיה אח"כ, ואז כל הזמן "מכבים שריפות" ומחזירים כוכבים מסוימים להיות אובר. אז יוצא מצב שגם אם מישהו הפסיד בצורה מביכה, הוא יכול לחזור לטופ מאוד מהר, בלי שההפסד הזה השפיע עליו באמת.

מה שכן, אני מסכים שהניצחון הזה היה יכול לתרום המון למתאבק צעיר (ויכול להיות גם שלא, גם קאלי וולדימיר קוזלוב ניצחו נקי את טייקר בזמנו...), אבל אני לא חושב שזה רלוונטי כאן, כי לסנר-נגד-מתאבק-פעיל לא ימכור את אותה כמות מנויים לנטוורק.
לצפיה ב-'עדיין שונא את זה'
עדיין שונא את זה
04/12/2016 | 14:51
58
אני גם שונא שגם עברנו למדיניות של "אף אחד לא באמת נפגע" שמצדיקה את כל ההחלטות בוקינג התמוהות האלה. זאת לא צריכה להיות הגישה של מי נפגע או לא נפגע, אלא האם מישהו בכלל הרוויח משהו מההחלטה הזאת.
לדעתי, היחיד שהרוויח כאן זה גולדברג, וזה בערך המתאבק האחרון שאכפת לי אם הוא ירוויח משהו.
זה לא בוקינג שמעניין אותי. זה לא גורם לי לרצות לראות שום קרב נוסף בינהם, בטח לא ברסלמניה.

אני מניח שיהיה כאן כמו ראמבל 2004 רק הפוך (הפעם לסנר יגרום להדחה של גולדברג).

תכלס, גולדברג נגד סינה נשמע כמו אטרקציה הרבה יותר גדולה לרסלמניה.
לצפיה ב-'שרשור הבכורה ל"wwe 205 live" '
שרשור הבכורה ל"wwe 205 live"
30/11/2016 | 18:17
1
179
היום נערך תוכנית הבכורה של "205", התוכנית רק של הקרוזוויטס.
לצפיה ב-'תוצאות '
תוצאות
30/11/2016 | 18:30
185
הבוליווד בויז מנצחים את טוני ניס ודרו גאלוק לאחר דאבל סופר קיק על גאלוק

ג'ק גאלגר מנצח את אריה דווארי אחרי דרופ קיק פינתי(בקרב שהיה מאוד מבדר מהצד של גאלגר)

קרב על אליפות הקרוזוויט: ריץ' סוואן מנצח את הבראיין קנדריק והוא אלוף הקרוזוויט החדש

לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
29/11/2016 | 06:14
7
97
אירועים חשובים
29/11/2016 | 06:14
6
272
כריס ג'ריקו מארח את קווין אוונס בהיילייט ריל. הם יורדים על הקהל האמריקני ועל חג ההודיה. הם יורדים על סת' רולינס (שהם טוענים שלא נמצא בבניין) וג'ריקו אומר שבשבוע שעבר, סין קארה התערב בקרב של אוונס-רולינס, ולבש מסכה של ג'ריקו... ריינס יוצא להתערב. הוא יורד על איך שג'ריקו כל הזמן מציל את קווין אוונס. ריינס מציע קרב לא על התואר, שבו אם הוא ינצח הוא ילחם מול אוונס ברודבלוק. אוונס מסכים. במהלך הסגמנט אוונס אמר שהוא לא צריך את ג'ריקו וגם אמר לו לשתוק. ג'ריקו אמר שהוא לא מתכוון להתערב בקרב.

ברון סטרומן כיסח את R טרות'. לאחר הקרב סטרומן תקף גם את גולדאסט עד שסמי זיין בא לעזור. סטרומן תוקף גם אותו. לאחר מכן סמי דורש ממיק פולי להילחם מול ברון.

טוני ניס ניצח את סדריק אלכסנדר אחרי פומפהאנדל סלאם.

כריס ג'ריקו רוצה לעזוב במכונית, אבל הנהג מפיל לו את הרשימה... ומתברר שזה סת' רולינס. רולינס תוקף אותו ונותן לו פדיגרי על גג מכונית.

אליפות הנשים: שארלוט וסשה בנקס נלחמו עד שנספרו בחוץ. לאחר מכן מיק פולי קבע שהקרב ימשיך מאוחר יותר בלי חוקים.

מארק הנרי וטייטוס או'ניל מתווכחים על הסרט החדש של מארק.

אנזו אמורה ניצח את רוסב בפסילה אחרי שרוסב תקף אותו בגלל מה שהוא אמר על לאנה.

ריץ' סוואן ניצח את נועם דר. בריאן קנדריק פרשן, ומחר סוואן יקבל מולו קרב על התואר ב-205 לייב. לאחר הקרב סוואן אמר שהוא ינצח את קנדריק פעם שלישית.

סזארו ושיימוס התקוטטו בבר עם שני אנשים שירדו על ההפסד שלהם.

רומן ריינס ניצח את קווין אוונס עם ספיר. הוא יקבל קרב על התואר ברודבלוק.

מייקל קול מראיין את פול היימן, שאומר שהם פישלו בסרבייבור סירייס. הוא טוען שלסנר נפצע בצלעות, אבל שלסנר לא גמר עם גולדברג וגם הוא יהיה בראמבל.

אליפות הזוגות: הניו דיי ניצחו את הקלאב אחרי שוודס הצמיד את אנדרסון עם רול אפ ואחיזה בטייטס. ב-RAW לפני רודבלוק הם ישברו את השיא של דמולישן.

קרב ללא פסילות, אליפות הנשים: סשה בנקס ניצחה את שארלוט אחרי בנק סטייטמנט. סשה אלופה כבר בפעם השלישית.
לצפיה ב-'דעות אחרי צפיה '
דעות אחרי צפיה
29/11/2016 | 13:34
2
220
נו באמת!!!!!
אתם רציניים?!?!?!?
For fuck's sake!

סשה הייתה המתאבקת האהובה עליי בNXT, אבל זה כבר מוגזם.
למה להמשיך לגרום למתאבק/ת המקומי להפסיד בעיר שלו??? (גם סדריק אלכסנדר  הפרק)
מה עכשיו? קרב חוזר ברודבלוק כדי להחזיר את התואר לשארלוט שלא מפסידה בPPV???
או לגרום לשארלוט להפסיד סוף סוף קרב 1 על 1 בPPV, להפוך את סשה להיל ולהתחיל כבר את הפיוד מול ביילי???

ומה פתאום ריק פלייר נזכר עכשיו ששארלוט העיפה אותו קיבינימאט ובא להרים את היד לסשה?????

וזה בלי לדבר על השטות עם אנזו ורוסב, החלטת הבוקינג לתת לרומן ריינס קרב נגד אוונס (למרות שלא היו ממש אופציות. רולינס כבר מיצה את עצמו וג'ריקו היה האופציה היחידה הנורמלית חוץ מריינס), כל מה שהלך עם זיין ומיק פולי והפרידה (כנראה) של ג'ריקו ואוונס.

אם כבר ג'ריקו - הוא עדיין זהב. זה היה סין קארה עם מסיכה של ג'ריקו - נשפכתי מצחוק.

לפחות נתנו לסוואן לנצח לפני קרב התואר שלו מחר. אני ממש נהנה מקנדריק בתור פרשן ומהדמות שלו. עוד משהו שנהנתי, למרות שהיה משוחק גרוע ומתוסרט די מביך היה קרב הפאב של שיימוס וסזארו. זה מה שנקרא guilty pleasure. סגמנט כזה מטופש אבל כל כך מהנה.

ורק הבהרה לסיום: אני חושב שזה הייה קרב מעולה של סשה נגד שארלוט, אולי הקרב הכי טוב שלהן ברוסטר הראשי והן עבדו יפה ונכון עם הסטיפולציה... היו ספוטים מטורפים (מקל הקנדו, המונסולט של שארלוט, הבנק סטייטמנט על המעקה) אבל כל הבוקינג פגע לי בהנאה. בכיף קרב של 4 כוכבים לדעתי אבל הסיפור של החגורה שמחליפה ידיים, ששארלוט מנצחת רק בPPV וסשה מנצחת רק בRAW נהיה מאוס.
לצפיה ב-'אמרתי את זה בעבר'
אמרתי את זה בעבר
29/11/2016 | 14:01
183
ואומר את זה שוב - לנשים אין קריירה של 30 שנה, והStupid Idiots בWWE רוצים שלשארלוט פלייר יהיו 16 אליפויות כמו לאבא שלה. עצוב, אבל זו התחזית שלי.
לצפיה ב-'וינס מת על זה'
וינס מת על זה
29/11/2016 | 14:24
194
אני זוכר קרב על אליפות הWWE בבוסטון שסינה (שהוא מבוסטון),הפסיד את התואר לאדג', חודש הבא,קרב TLC בטורונטו (שאדג' משם)....וכמובן שהוא הפסיד את התואר חזרה לסינה.
גם אנזו וקאס הפסידו לג'ריקו ואוואנס בסאמרסלאם,והדגישו הרבה פעמים שהם מלאס וגאס.
אני גם לא מצליח להבין את ההיגיון הזה.אבל זה משהו שחוזר על עצמו הרבה פעמים שם. ברגע שאמרו איפה הקרב יהיה,ידעתי שסאשה תנצח.
מה באמת היה הקשר של פלייר? סתם כי הוא הגיבור המקומי? דווקא היה מצחיק אם הוא היה מנסה לואו בלואו,כמו שהוא אוהב,אבל זה לא היה עובד על סשה...
לצפיה ב-'הסיבה היחידה לצפות בראו'
הסיבה היחידה לצפות בראו
29/11/2016 | 14:29
233
זה השילוב של ג'ריקו ואוואנס. ג'ריקו הגיע לדעתי לרמה של מייקלס. שני המתאבקים הכי טובים אי פעם. הוא פשוט גאון על המיק. וגם מאלתר תוך כדי הפרומו. מלך.

ניו דיי כבר היו צריכים להתפרק לפני כמה חודשים. נמאסו לגמרי. מקווה שאחרי שישברו את השיא,זה מה שיקרה להם. יש רגע כזה,שדבר שהוא מעולה (כמו ג'ריקו ואוואנס לדוגמה),הופך להיות מעיק. הניו דיי כבר מזמן שם. את ג'ריקו ואוואנס בטח גם יפרקו בזמן הקרוב,כי הם באמת הגיעו לשיא מבחינת השילוב שלהם.ואני בטוח שפיוד ביניהם יהיה פשוט זהב טהור.

לצפיה ב-'ושום מילה על השיניים התותבות של מיק פולי??'
ושום מילה על השיניים התותבות של מיק פולי??
29/11/2016 | 15:26
1
105
לצפיה ב-'מה זה היה לעזאזל??'
מה זה היה לעזאזל??
29/11/2016 | 23:04
80
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 12: כל אישה סקסית, כל אישה כוכבת'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 12: כל אישה סקסית, כל אישה כוכבת
24/11/2016 | 17:58
3
70
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
24/11/2016 | 17:58
2
154
סגמנט מצולם: פול לונדון מדבר על הארנב הלבן שהוא עקב אחריו. הוא הראה לו את הגורל והוא קיבל אותו. הוא עזב את מי שהיה והפך למי שהוא באמת. עכשיו הוא והחברים שלו יסעו למקומות שהם לא חלמו עליהם. הם כאן.

אליפות השלשות: אירוסטאר, דראגו ופיניקס (א') ניצחו את שבט הארנב (פול לונדון, סאלטאדור ומאלה סווארטה): במהלך הקרב, קוברה מון יצאה לצפות בדראגו. אחרי שש דקות, פיניקס הצליח להצמיד את סאלטאדור עם ויקטורי רול. לאחר הקרב קוברה קראה לדראגו, ואמרה שבמוקדם או במאוחר הוא ישתחווה בפני מלכתו.

סגמנט מצולם: סקסי סטאר מסתכלת על החגורה שלה, דה מאק בא לחגוג איתה. דה מאק אומר שאסור לתת לג'וני שוב פעם לנצח אותם, ולכן הוא יהיה איתה הלילה. סקסי מסרבת ואומרת שהיא חייבת לעשות את זה לבד. היא אומרת שאחרי הלילה, כולם ידעו שמגיע לה התואר.

דאנטה פוקס ניצח את קילשוט: אחרי שמונה דקות, דאנטה השתמש בפוקס קאצ'ר וניצח.

סגמנט מצולם: דאריו נמצא במשרד שלו. ג'וני נכנס וכועס על זה שאנחליקו עלה לו בקרב לפני שבוע. דאריו אומר שהוא לא ידע שאנחליקו נמצא בכלל. אולי אם הוא היה יודע הוא היה מכניס את אנחליקו לקרב במקום את ג'וני... ג'וני מזכיר שדאריו קיבל פקס מהסוכן/עורך דין שלו, ושהוא הוציא צו הרחקה לאנחליקו. דאריו אומר שאנחליקו לא נמצא הלילה, אבל יום אחד אנחליקו יגיע אל ג'וני לא משנה מה עורכי הדין יגידו. ג'וני אומר שכשהיום יגיע, הוא יכסח את אנחליקו, אבל עכשיו יש לו פגישה עם הגורל. הוא מקווה שדאריו יתייחס אליו ביותר כבוד כשהוא יזכה בתואר. השניים מסננים קללות אחד לשני.

סגמנט מצולם: דאריו חוזר למשרד שלו, ומוצא שם את בלאק לוטוס. היא אומרת שהיא וכל היחידה שלה רוצות את פנטגון דארק. דאריו אומר שהוא התרשם מהן לפני שבוע. דאריו קובע לה קרב גאנטלט עם פנטגון בעוד שבוע, אבל אחד מיוחד. פנטגון יצטרך להילחם מול כולן, לא משנה אם הוא מנצח או מפסיד.

אליפות לוצ'ה אנדרגראונד: ג'וני מונדו ניצח את סקסי סטאר (א'): במהלך הקרב, ג'וני גנב קב ממעריצה וניסה להשתמש בו. סקסי התחמקה וניסתה להשתמש אבל השופט עצר אותה. סקסי ניסתה לעזור למעריצה לקום... והמעריצה עילפה אותה עם אגרופן! ג'וני ניצל את זה, השתמש בפין דל מונדו וניצח אחרי אחת-עשרה דקות. וכמובן, כמובן, שהמעריצה הייתה לא אחרת מוורה לוקה, טאיה. הוורלדווייד אנדרגראונד באו לחגוג.
לצפיה ב-'כל אישה סקסית וכוכבת'
כל אישה סקסית וכוכבת
24/11/2016 | 18:01
166
חוץ מהאלופה, כמובן.

החבר'ה של פול לונדון מלחיצים בטירוף. מה זה היה הריקוד הזה? היה קרב שלשות נחמד מאוד, אבל הם הזויים... חבורת מסוממים, אני חושב.

דאנטה וקילשוט גנבו את ההצגה בקרב מדהים.

לוטוס ופנטגון? אוף. עוד פעם חבורת ג'וברים של מישהו.

ג'וני סופסוף האלוף, והכל בסדר. ואני מצפה לקרב שלו מול אנחליקו.

סה"כ יצא פרק טוב.
לצפיה ב-'דעות בקצרה, אחרי צפיה '
דעות בקצרה, אחרי צפיה
29/11/2016 | 13:39
57
אני אוהב את פול לונדון עוד מהזמן שלו בROH וכמובן כל הריצה שלו בWWE.
אהבתי שהשלישיה שלו הביאה משהו שונה לטמפל. לא ציפיתי שהם ינצחו, אבל היה כיף לראות.

ואם כבר כיף לראות - איזה קרב מעולהה וכיפי בין דנטה פוקס לקילשוט. נהנתי ממש.

והמיין איבנט: שמח בשביל מונדו. היה אחד האהובים עליי בזמנו בWWE וממש התבאסתי שהוא לא היה אלוף העולם שם. זוכר קרב  שלו נגד דל ריו על האליפות שהייתי בטוח שג'וני יזכה. אז הנה, מונדו הוא אלוף הטריפל קראון השני של LU אחרי פניקס ואני שמח שסקסי סטאר לא החזיקה הרבה בתואר.

סה"כ עוד פרק מעולה של LU.
לצפיה ב-'שרשור Survivor Series '
שרשור Survivor Series
21/11/2016 | 06:10
35
442
תוצאות מהירות:
פרישואו:
פרקינס, סוואן ונועם דר ניצחו את את טוני נס, דרו גולק ואריה דיווארי.
קיין ניצח את לוק הארפר.

צוות הנשים של רו ניצח את צוות הנשים של סמאקדאון.
מיז ניצח את סמי זיין.
שיימוס וסזארו ניצחו בקרב הזוגות.
בריאן קנדריק ניצח את קליסטו
צוות הגברים של סמאקדאון ניצח את צוות הגברים של ראו
ביל גולדברג ניצח את ברוק לסנר אחרי סקוואש!!!!
לצפיה ב-'דעות'
דעות
21/11/2016 | 06:15
511
האמת שראיתי רק את שני הקרבות האחרונים (אם אפשר לקרוא למיין איבנט קרב). הקרב 5 על 5 של הגברים היה פשוט כייפי לצפייה ואני שמח שלא נתנו לרומן ריינס לצאת אובר פה.

מהמיין איבנט אני פשוט בשוק... האמת שכל הכבוד להם על כך שהם לפחות העיזו גם אם ההחלטה היא פשוט .........
לצפיה ב-'דעות'
דעות
21/11/2016 | 11:01
2
428
האמת שאני כבר לא זוכר ppv שראיתי את כולו בלי כמעט FF (חוץ מהמיז-זיין וקרב הקרוזרוייט). ראיתי 3 שעות...וחוץ מה5 דקות האחרונות...מאוד נהניתי.

הקרבות הישרדות היו מאוד מעניינים (במיוחד הגברים), והיה שימוש יפה גם בג'יימס אלסוורפ וגם בlist of jericho. בראון נראה מעולה ולא אכפת לי בכלל שבונים אותו כמפלצת,שאפילו מהקפיצה של שיין על השולחן,הוא הצליח לקום. מעניין לאיזה פיוד הוא יילך. משער שזה יהיה עם ריינס על אליפות ארה"ב.

הייתי מעדיף שישאירו את ג'ריקו ואוואנס אחרונים, אבל משום מה אורטון עדיין מקבל פוש בלתי נתפס. הוא היה המיין איבנט עם לסנר בסאמרסלאם,מיין איבנט נגד וייאט בגלל הדיבייט ושוב נשאר שורד אחרון עם וייאט. לא ברור לי למה זה מגיע לו. אני מבין ורואה שהוא מאוד אובר,אבל עדיין זה מוגזם. מעניין אם ימשכו את הפייס טרן שלו על וייאט עד למניה,לקרב ביניהם. עדיין היה קרב מעולה.
קצת חששתי ששיין איבד את ההכרה אחרי הספיר מריינס. מקווה שהוא בסדר.

והמיין איבנט...מה זה החרא הזה????????

למה לתת לגולדברג,שלא התאבק 12 שנים וגם לא מתוכנן לחזור לפעילות מלאה, לנצח את ברוק לסנר?? ועוד נקי...ותוך דקה וחצי!!!

זה פשוט מחרבן על כל מי שלסנר שחט בשלוש שנים האחרונות.
במקום שיבנו מתאבק צעיר שיוכל למנף את הניצחון עליו,כדי לבסס את עצמו, נותנים את זה לגולדברג...??WHAT THE FUCK

קראתי שיש שמועות שגולדברג ישתתף גם בראמבל. וזאת הסיבה שנתנו לו לנצח,כדי להמשיך את זה למניה. אז יהיה קרב שלישי ביניהם? 
זה היה סיום כזה הזוי. ראיתי שנשאר איזה 10 דקות עד הסוף ואמרתי לעצמי שבטח ברוק ישחט אותו וככה זה ייגמר. מי חשב על סיום כזה? אני מאוד מקווה שיש לWWE תוכנית כדי שמישהו שבאמת צריך את זה,ירוויח מניצחון על גולדברג.
אבל כמו שאני מכיר אותם...בסוף ריינס יהיה זה שינצח אותו עם ספיר משלו 

אפרופו ריינס,איזה יופי היה לראות אותו מקבל היטים עצומים בכניסה,למרות שהוא פייס כמובן...ומיד אחריו את ג'ריקו מקבל פופים עצומים למרות שהוא היל.
הוא פשוט בלתי נסבל. ועוד שמעתי שהוא מרוויח יותר מ2 מיליון דולר לשנה...
על מה בדיוק? איפה יוקר המחיה אצלך ריינס?? 

והדבר הכי טוב בppv...הריאיון של ג'ריקו ואוואנס שעונים לשאלות טוויטר.
פשוט זהב טהור. מאוד מקווה שהם יעשו סרט ביחד. אני הראשון שאראה אותו.
לא זוכר כימיה כזאת של זוג...אולי האנטר ושון בdx,או סקוט הול וקווין נאש. הם ממש ברמה הזאת.

סך הכל היה ppv מעולה...עד ל5 דקות האחרונות.

לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
21/11/2016 | 13:44
1
404
האמת בניגוד לכל התחזיות לא היה לי ספק שגולדברג ינצח ,רק שאם אתם שואלים אותי ? אתם עושים רייטינג בונים קרב של מפלצות ומסיימים אותו תוך 2 דקות סלחו לי ,שיא הטיפשות יש אנשים שחיכו לקרב הזה למינימום 20 דקות ושמתם עליהם פס ענקיי...בקיצור ממש לא התאכזבתי מהתוצאה אלה מהדרך העלובה.
לצפיה ב-'אולי'
אולי
21/11/2016 | 19:35
210
זה בגלל שהיו שמועות על פציעה של גולדברג. 
והאמת...קרב של 20 דקות בין לסנר לגולדברג נשמע לי מתיש לצפייה.
לצפיה ב-''
21/11/2016 | 11:09
1
479
4.5 שנים..
4.5 שנים, מאז הרו שאחרי מאניה 28, בו הוא חזר לחיינו.. 
2.5 שנים בערך מאז אותו ניצחון על אנדרטייקר במאניה 30 שלאחריו הוא נבנה כמו מפלצת בלתי ניתנת לעצירה.
ב-4.5 שנים הללו הוא הספיק (לאו דווקא לפי הסדר) לשבור את הסטרייק, לחסל את סינה, לשבור את היד לטריפל אייץ' ולנצח אותו פעמיים, לנצח את פאנק, לפרק את רולינס (למרות שלא זכה בתואר באותו קרב), לקבור את אמברוז במאניה, לנצח שוב את אנדרטייקר, לפרק את אורטון, ובין לבין לחסל כל אחד שעמד בדרכו (new day, ביג שואו, מארק הנרי, 3mb, מייקל קול (: ).
כל שם גדול הוקרב על המזבח הזה. במהלך הזמן הזה היו אינספור הזדמנויות לתת למתאבקים ראויים וראויים פחות להיות אלו שעושים את זה סוף סוף.. הכל בשביל הרגע בו מישהו, ראוי, אובר, אחד שאמור להיות העתיד של החברה, יבוא וינצח סוף סוף את המפלצת הבלתי מנוצחת ויזכה לתהילת עולם.  

היום קיבלנו את המישהו הזה. מתאבק בן 50 שלא התאבק 12 שנים ולא יתאבק יותר לעולם, פירק את לסנר בסקווש של שתי דקות.
לצפיה ב-''
21/11/2016 | 19:37
80
לצפיה ב-'דעות (כדי להימנע מספויילר בכותרת)'
דעות (כדי להימנע מספויילר בכותרת)
21/11/2016 | 16:51
6
425
אני לא מאלה שאוהבים להגיד אמרתי לכם, אבל אמרתי לכם..........
אני אתן דוגמא - כשבט חזר לקרב אחד, זקן ונכה, מישהוא מכם היה מעז לשים בהימור שלו 9 נקודות על זה שהוא יפסיד?
לצפיה ב-'בט?'
בט?
21/11/2016 | 19:38
3
100
לצפיה ב-'...'
...
21/11/2016 | 20:35
2
251
ברט הארט
לצפיה ב-'תודה, אכן ברט'
תודה, אכן ברט
21/11/2016 | 23:45
1
75
לצפיה ב-'אהההההה'
אהההההה
22/11/2016 | 14:42
116
התחלתי כבר לחפש גימיקים של עטלף מהעבר 
לצפיה ב-'זה שונה לגמרי'
זה שונה לגמרי
24/11/2016 | 00:14
88
קודם כל, ברט השתתף בעוד כמה קרבות אחרי מניה, אבל הדבר הכי חשוב הוא הסטוריליין של החזרה שלו. זה קאמבק שכל מטרתו הייתה לתת קלוז'ר לסיפור הכי מכוער בתולדות ההיאבקות. היה ברור שברט ינצח כי ככה צריך לסיים סיפור כזה. לא היה יכול להיות שום סנאריו שבסופו ברט הארט לא מנצח ווינס מקמהן לא צורח מכאבים. ובמקרה של ברט היה מדובר ביריב ממש זקן, שהוא בכלל לא מתאבק. גם אם וינס מקמהן היה ברוק לסנר, הקאמבק של ברט היה מסתיים בניצחון זהה.

במקרה של גולדברג לא היה שום סיפור מיוחד מאחורי הקאמבק ולא היה שום עניין של נקמה, להיפך, כל הזמן דיברו על זה שגולדברג ניצח בקרב הקודם ביניהם.

גם דיברנו פה לא מזמן על סטינג ועל ה"מורשת" שלו בWWE. במקרה הזה, לדעתי בצדק, סטינג הפסיד, כי בתכנית הגדולה וב"דברי הימים" היה נכון שהוא יפסיד. כמובן שיש עוד דוגמאות שסותרות את מה שאתה טוען.

הניצחון של גולדברג, במיוחד בדרך שבה הושג, הוא החלטה מאוד תמוהה. אני לפחות מקווה שזה באמת כדי לתת לגולדברג מומנטום לעוד כמה קרבות, אבל גם במקרה הזה אני חושב שזו החלטה גרועה.
לצפיה ב-'פייר'
פייר
25/11/2016 | 19:22
68
מסיר את הכובע של סמי זיין בפניך, לא ציפיתי ולא חשבתי לרגע שככה זה ייראה.
שאפו
ובלי קשר, מודה ומתוודה שאהבתי לאללה. זאת הדרך הכי מוצלחת מבחינתי שיכלו לבצע את זה. אני לא אוהב את זה שלסנר משמיד כל העומד בדרכו, כשגולדברג רצח אותו זה גרם לי אפילו לקצת מארק אאוט מומנט, אין מה לעשות אני תמיד הייתי מארק שלו ונשארתי גם ב-2016.
לצפיה ב-'ועוד דבר, בנושא אחר לגמרי'
ועוד דבר, בנושא אחר לגמרי
21/11/2016 | 16:53
2
420
ראינו יופי בדיוק כמה זמן לקחה ואיך נגמרה ה WOMAN REVOLUTION
קרב פותח.
לצפיה ב-'שטויות'
שטויות
21/11/2016 | 21:29
271
גם אם המשפט הוא נכון בכלליות (ואני לא מסכים איתו. לא חושב שיש משמעות מיוחדת למהפכה הנשית, אבל הן כן מקבלות יותר פוקוס מבעבר) - אין לזה שום קשר לכך שהם היו קרב פותח באירוע הזה.

לדעתי קרב פותח באירוע ברוב המקרים זה מקום הרבה יותר טוב להיות מאשר באמצע הקארד או אפילו הקרב השני בו
לצפיה ב-'איך אתה יכול לכתוב את זה בכלל'
איך אתה יכול לכתוב את זה בכלל
21/11/2016 | 21:39
251
קרב ראשון בתוכנית זה אחלה. לקרב ראשון גרוע יש פוטנציאל להחריב אירועים. זאת דווקא הבעת אמון מצד ההנהלה. אני מזכיר לך שבמשך שנים קרבות הנשים היו אתנחתא בין שני הקרבות הגדולים של האירוע.. פוזיציה הרבה, הרבה יותר מעליבה.
אה ואתה יודע מי עוד היה בקרב ראשון - זוכה הראמבל ברסלמניה 29 אדג' בקרב האחרון שלו על האליפות.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
21/11/2016 | 22:47
1
322
קרב אחרון - wtf?? מה נראה לכם?! הזקן הזה מנצח את לסנר אחרי 12 שנה שהוא לא התאבק?!
ראו נגד סמאקדאון קרב גברים - זה היה קרב מעניין, אבל התבאסתי שלא השאירו את סטיילס נגד אוואנס לסוף, השתמשו ביכולות שלהם מעט מדי וזה לא הרגיש כמו PPV. כל הקטע של השילד כבר משומש ויצא מכל החורים,אמברוס מתאבק בינוני מאוד. אני גם לא מבין למה ממשיכים לקדם את ריינס ולדחוף אותו עמוק לגרון למרות שאף אחד לא סובל אותו. שיין מקמהן נותן פייט, אבל הוא בהחלט צריך ללמוד להבא לא לצרוח Small Package..
הקרב נשים גם היה נחמד. אני מבין שהקטע של ביילי הוא לנצח בביילי טו ביילי סופלקס, אבל זה כ"כ לא אמין כמהלך מסיים ועוד נגד אלופת סמאקדאון..

לצפיה ב-'השופט אמר ולא שיין. הוא תיזכר אותם במהלך'
השופט אמר ולא שיין. הוא תיזכר אותם במהלך
22/11/2016 | 07:28
103
לצפיה ב-'דעות'
דעות
21/11/2016 | 23:09
265
לדעתי אירוע יוצא מן הכלל.
לא יודע למה, אבל אני ממש אהבתי מה שעשו עם גולדברג. הם אשכרה גרמו לי להיות בשוק, בערך באותה רמה אחרי שלסנר הצמיד את טייקר ברסלמניה.
ללא ספק העדפתי זה על פני קרב ארוך ומשעמם בין שני המתאבקים האלה.

לגבי קרב ההישרדות של ראו נגד סמאקדאון - האווירה הייתה מחשמלת, הקהל היה נהדר(בעיקר עם הבוז לריינס). שימו לב איך אורטון הולך לבן של שיין אחרי הספיר של ריינס עליו ואומר לו שאבא שלו בסדר..אהבתי.

אז לסיכום - אירוע מעולה.
לצפיה ב-'ספויילר.'
ספויילר.
22/11/2016 | 00:00
291
אני לא זוכר מתי הפעם האחרונה שראיתי קרב שלם, תוכנית או PPV, אבל קרב ההדחות המרכזי והקרב של גולדברג שינו לי את זה! איזה קרבות מטורפים!
לצפיה ב-'התלבטתי אם '
התלבטתי אם
22/11/2016 | 15:24
4
335
לראות טייק אובר או סרבייבר סיריס, ואני כל כך שמח שבחרתי בטייק אובר. אחרי טייק אובר לראות פיי פר ויו רגיל של ה WWE זה כמו לראות בוב הבנאי אחרי שצפית בווקינג דד.

יפה שב-12 שנה איחור ה WWE למדו מה הבוקינג היחידי ההגיוני שאפשר לעשות לגולדברג, אבל ראבק, לבנות את לסנר כל כך הרבה שנים בשביל בסוף לתת לו להיות מובס בסקוואש למתאבק עבר שלא צריך בשיט את ההפסד הזה? דבר כזה יכול להפוך כל מתאבק אחר לכוכב ענק.

בכל מקרה, הכסף לרסלמניה נמצא בגולדברג נגד סינה ולא בגולדברג נגד לסנר, אז אני מקווה שמתישהו הם יחשבו מסלול מחדש בכל הקטע הזה.
לצפיה ב-'תשמע. כל פעם שאתה שואל את עצמך'
תשמע. כל פעם שאתה שואל את עצמך
22/11/2016 | 16:18
263
אם לראות טייקאובר או אירוע WWE, תחסוך התלבטות: טייקאובר.

בחייאת, כל פעם כשיש אירוע של WWE ויום לפני כן אירוע של NXT, אני דופק בראש ויודע שזה רק מוציא אותם גרוע.

כל פעם שהיו אירועים של NXT לפני אירועי WWE, הרוסטר הראשי פשוט יוצא רע. רע. היה פעם טייקאובר כל כך מדהים ואחריו אירוע כל כך גרוע- עד שהבדיחה אמרה שהמתאבקים ב-WWE מחכים שהם יעלו ל-NXT...
לצפיה ב-'אותו דבר אמרו'
אותו דבר אמרו
22/11/2016 | 17:35
2
231
כשלסנר סיים את הסטריק של אנדרטייקר
לצפיה ב-'זה באמת היה מטופש'
זה באמת היה מטופש
22/11/2016 | 19:41
1
233
ובזבוז שלא הוכיח את עצמו בכלום
לצפיה ב-'זה רק מראה '
זה רק מראה
23/11/2016 | 19:53
107
על חוסר החשיבה לטווח ארוך שיש בWWE.
לסנר מנצח את טייקר וגם אז חשבתי שאולי זה בשביל שכוכב צעיר אחר ינצח אותו וירוויח מזה.
ומי ניצח אותו בסוף? מישהו שלא התאבק 12 שנים והוא בן 49...

לפי ההיגיון הזה,מי שינצח את גולדברג זה האלק הוגאן
לצפיה ב-'דעות סורבייבור סירייס מורחבות - חלק א '
דעות סורבייבור סירייס מורחבות - חלק א
23/11/2016 | 12:30
2
254
התיישבתי לראות את האירוע ביום שני בבוקר (יום חופש) מבלי לקרוא תוצאות בכלל לפני הצפיה.
צפיתי אפילו בפרה-שואו ואתייחס אליו זריז.

ג'ריקו פשוט מעולה בדמות שלו והראיון איתו ועם אוונס היה צחוק בלתי פוסק. מת עליהם ביחד ועל האינטראקציה שלהם עם פיל, הידוע בתור טופ פיליפס.
קרב הקרוזרוויט היה בסדר, שמח לראות את נועם דר כבר לוקח חלק פעיל.
קיין נגד הארפר היה קרב ביגמנים טוב, רק לא מבין למה קיין ניצח ולא הארפר.

ועכשיו, לאירוע עצמו!
קרב הדחות קלאסי, 5 על 5, נשים.
להיות קרב פותח יכול לעשות או לשבור אירוע. לא פעם גם וינס וגם האנטר אמרו שקרב פותח זה קרב חשוב, אז לתת לנשים לפתוח את האירוע מראה על האמון שיש בהן.
לגבי כל הקטע של מי תקף את ניקי – מיותר קצת לדעתי. יכלו להוציא אותה בתכנית של סמאקדאון לפני האירוע. אבל נו טוב, יש כמה חשודות (כרמלה, נטליה, שארלוט, דנה ברוק).
ועכשיו לקרב! היה בוקינג קצת מוזר בסדר ההדחות וגם היו גם פספוסי מהלכים פה ושם שקצת פגעו בקרב. הדחה מוקדמת של סשה באנקס הייתה מפתיעה, וגם ההדחה של כרמלה אפילו הפתיעה אותי. היא היריבה של ניקי בלה ולהדיח אותה ראשונה נראה לי מוזר. היו מדיחים את נעמי ראשונה, אם רצו מודחת מסאקדאון. ניה ג'קס אולי לא טובה עדיין מספיק בזירה, אבל היא יצאה טוב מהקרב והספוט של הסופלקס הכפול היה מרשים לגמרי.
זה שביילי הדיחה את אלופת סמאקדאון גם היה לי תמוה, כנראה שבונים שהיא תיקח משארלוט את התואר אז צריכים לבנות אותה חזק מעכשיו. רציתי שסמאקדאון ינצחו בנשים, אבל מבין למה RAW ניצחו ולמה דווקא ביילי ושארלוט שרדו. הביטדאון של שארלוט על ביילי בסוף היה מעולה. שארלוט פורחת בתפקיד שלה והיא הייתה ההורסוומן שהכי פחות אהבתי בתקופה שלהן בNXT, אבל הרוסטר הראשי עשה לה טוב.
3 מתוך 5. מצטיינת הקרב: בקי לינץ'.

האליפות הביניבשתית.
בהתחלה כולם ציפו שדולף ינצח את מיז בסמאקדאון. אחרי שמיז ניצח, כולם אמרו שזה ברור שסמי זיין ינצח בסורבייבור סירייס. נו טוב, מיז הוא בוחר ששובר ציפיות של אנשים.
אני אישית מאוד אוהב את הגלגול הזה של המיז וחושב שהוא ההיל הכי טוב כרגע בWWE. ומה הילים עושים? הם מנצחים בכל דרך אפשרית, כולל לרמות ולהשתמש באישה שלהם בכל דרך אפשרית.
הקרב עצמו היה לא רע. מיז יכול לתת קרבות טובים מול כמעט כל אחד וסמי זיין מתעלה באירועים והוא בכלל מתאבק טוב ממש.
לא הפריע לי שניסו לעשות מחווה לסקרוג'וב של מונטריאול בסיום. שוב, מיז הוא היל שיעשה הכל כדי לנצח. מה שכן הפריע לי שסמי זיין יצא קצת טמבל. קצת הרבה, למעשה. למה לשחרר אחיזה לפני שהשופט אומר? למה לא לשים לב אם מיז אכן נכנע או לא?
שמח שהתואר נשאר אצל מיז ובסמאקדאון. מחכה להמשך היריבות של מיז ודניאל בריאן.
3 מתוך 5.

קרב הדחות קלאסי, 10 על 10, זוגות.
והנה שוב פעם הבוקינג המעצבן וההזוי!
אחרי שטים RAW קיבלו 2 פרומואים בפתיחה, גם של אנזו וקאס וגם של ניו דיי ולעומתם טים סמאקדאון קיבלו אפס... קיבלנו 2 הדחות מהירות על ההתחלה.
מילא להדיח את ברייזאנגו ראשונים (חבל לי עליהם, שניהם מתאבקים ממש טובים), אבל להדיח מיד לאחר מכן את הניו דיי??? האלופים של RAW??? הצמד (או השלישיה ליתר דיוק) שעומדת לשבור את השיא של החזקת התואר??? לא חייבים לשמור את האלופים עד לסוף הקרב, אבל ככה להדיח? לפחות האוסוז הדיחו אותם ולא הייפ ברוז.
שאר הקרב היה סביר, אבל קצת מבולגן. כולם קיבלו הזדמנות לבלוט אבל שני הצמדים שבאמת ניצלו את זה כדי לזרוח היו 2 הצמדים האחרונים – האוסוז מסמאקדאון לשיימס את סזארו מRAW.
הייתי שמח אם הקלאב היו מדיחים את סלייטריינו, אבל גם אנזו וקאס זה בסדר.
הדקות האחרונות של הקרב, בין האוסוז לשיימוס וסזארו, היו עליית מדרגה באיכות ובמתח. ממש נהנתי לראות את ארבעתם, יש להם אחלה כימיה והם נתנו לנו יופי של מיני קרב. האם זאת הייתה החלטה טובה לתת ללא צמד של שיימוס וסזארו את הניצחון הזה ולגרום לRAW להוביל 2-0 בקרבות הדחה? כנראה שלא. אבל זה מה שעשו והמשיכו את החלטות הבוקינג התמוהות של הערב.
2.75 מתוך 5 ולו רק בגלל השיפור בסוף. מצטייני הקרב: שיימוס וסזארו.

אליפות משקל קל
כל דיוייזית המשקל קל לא הצליחה להרשים מאז המעבר לRAW. זאת בהשוואה לטורניר הCWC שהיה מעולה ומלא בקרבות של 4.5 כוכבים. לפחות הדמות של בריאן קנדריק מעניינת ואני שמח שהוא האלוף.
הקרב עצמו התנהל בעוד שלקהל זה לה ממש הזיז ואי אפשר להאשים את הקהל בזה, כי הקהל היה סבבה לגמרי בשאר האירוע. אבל ככה זה כשלא ממש נותנים לקהל סיבה להתעניין.
הסוף היה שוב החלטה תמוהה, אבל לפחות הגיונית הפעם. בארון קורבין שונא אנשים קטנים בכלל ואת קאליסטו בפרט. מה שכן אהבתי, זה שהוא תקף קודם את קנדריק כדי שהוא ינצח בפסילה. הדבר מנע ממעבר של כל המחלקה לסמאקדאון כי בארון קורבין שונא את כל מתאבקי המשקל קל! לפחות זה היה סבבה והגיוני, בהתאם לדמות. אבל חבל שזה נגמר בפסילה וחבל שהקהל היה מת לאורך רוב הקרב. הקטע עם דניאל בריאן ובארון קורבין אחרי הקרב היה מעולה לדעתי.
2 מתוך 5.
לצפיה ב-'למה בכלל'
למה בכלל
23/11/2016 | 13:49
1
197
הפסד בפסילה היה מעביר את הדיוויזיה? לא רק אם האליפות הייתה עוברת זה היה גורם לכך שהדיוויזיה תעבור?
לצפיה ב-'יש מצב שדמיינתי'
יש מצב שדמיינתי
25/11/2016 | 10:05
100
חשבתי שהסטיפולציה הייתה שאם קאליסטו מנצח הדיויזיה תעבור.
לא חייב באליפות, מספיק בקרב עצמו.

אבל זה יותר הגיוני שהוא חייב לזכות באליפות עצמה כדי שהדיויזיה תעבור
לצפיה ב-'דעות סורבייבור סירייס מורחבות - חלק ב '
דעות סורבייבור סירייס מורחבות - חלק ב
23/11/2016 | 12:38
3
303
קרב הדחות קלאסי, 5 על 5, גברים..
וואו! זה היה קרב מעולה! זה היה תאונת רכבת מרהיבה של הרס! הקרב היה מעל 50 דקות ולא הרגשתי את זה אפילו לרגע. נכון, היו קטעים של הכנה לקראת הספוט הבא והיו כמה רגעים של בלבול ובלאגן, אבל זה רק הוסיף לקרב לדעתי.

אז מה היה לנו? אמברוז מודח ראשון כי הוא לא מסתדר עם איי ג'יי סטיילס. האמת, שלא היה לי מושג מי יודח ראשון מכל מי שהיה שם. הנחתי ששיין מקמהון יהיה המודח הראשון כי הוא היחיד שלא מתאבק, אבל שכחתי ששיין מקמהון הוא פסיכופת מדופלם יותר מאמברוז.
ואז סטרומן הודח ברצף מדהים של RKO על שולחן השדרים , מרפק של שיין הפסיכופת מהחבל על שולחן השדרים השני והתפייסה של אלסוורת ברגל שלו. סטרומן לפני ההדחה היה פשוט מפלצת בלתי ניתנת לעצירה והקרב הזה עשה לו רק טוב, לדעתי. בואו נדבר גם רגע על הRKO המדהים ויזואלית. נראה שרנדי פשוט ריחף באוויר וזה בהחלט בא משום מקום. אבל נגיע עוד לרנדי ולRKO מדהימים בהמשך. אה גן, אלסוורת הושמד אחרי זה. נפלא.

אחרי זה קיבלנו את כל הקטע בין אוונס, ג'ריקו והרשימה. שוב, האלוף לא חייב להשאר עד הסוף ופה דווקא חשבתי שההדחה המוקדמת יחסית של אוונס נעשתה בסדר גמור. הוא הודח בעקבות פסילה ולא בגלל מישהו אחר. נכון שזה דבילי ששימוש ברשימה יוביל לפסילה, אבל נגיד RKO על שולחן השדרים לא מהווה פסילה, אבל שיהיה. כמובן שג'ריקו הודח מיד אחרי זה כדי להשאיר את RAW בפיגור של 4-2.
הייתי בטוח שאחרי 2 הנצחונות של RAW, זה יהיה ניצחון של סמאקדאון עם איי ג'יי בתור שורד אחרון אחרי שהוא מתגבר על רולינס במיני קרב מדהים. אבל כמובן שטעיתי. חוזרים לשיין הפסיכופת. תראו, שיין מעולם לא היה מתאבק טוב. האגרופים שלהם נראים יותר מזויפים מאורית פוקס, אבל בחיי שהוא משוגע עם קבלות. הוא תמיד ישים את הגוף שלו למען הצופים והאוהדים. תיארתי לעצמי שריינס ייתן לו ספיר באוויר באמצע הקוסט 2 קוסט אבל לא תיארתי שזה יהיה כזה מטורף! אין ספק ששיין חטף זעזוע מוח בעקבות זה וגם ריינס נפל על הראש. הרעיון היה מעולה, הביצוע קצת פחות. ביי ביי שיין.
לפני שנמשיך, משהו שכבר כולם דיברו עליו ברשת וזה רנדי אורטון הולך לבן של שיין מקמהון ואומר לו שאבא שלו בסדר. ראו את זה לשניה אבל בתור אבא, חשבתי שזה היה מחווה מדהימה מצידו של רנדי, להרגיע את הבן של שיין. ואז הוא הלך שוב לוודא עם שיין שהכל בסדר לפני שהוא נעלם אל מאחורי הקלעים.

איפה היינו? אה כן, 3 על 2. כלומר, זה היה 3 על 2 עד שדין אמברוז החליט לחזור כי הוא ממש שונא את AJ סטיילס ונזכר שיש להם קרב עוד שבועיים על התואר. הנה – קיבלנו את האיחוד של השילד שכולם רצו ועוד עם איזה השפעה על הקרב! טריפל שילד פאוור בומב על AJ סטיילס. אני חייב להודות שכולם ביצעו את התפקיד שלהם מושלם, כולל השדרים. איך שהאבטחה ניסתה להפריד, איך שרולינס וריינס תקפו את האבטחה כדי לשחרר את אחיהם לשעבר, איך שJBL (שהיה מעולה באירוע, אגב) צרח על דין, איך שקורי גרייבס התלהב וכמובן הביצוע המושלם של הפאוורבומב.
והנה, ככה מדיחים את האלוף מבלי לפגוע בו. סטיילס הודח אחרי פאוורבומב של 3 אנשים על שולחן השדרים, אחרי קרב מתיש וארוך. אנחנו כבר 2 על 2 והנה נדמה שרולינס וריינס ישרדו ונקבל סוויפ של RAW על סמאקדאון. בעיקר כשמי שנשאר מסמאקדאון זה בריי ווייאט שתמיד מפסיד באירועים. אבל לא! הנה מגיע לוק הארפר! יאללה טים סמאקדאון!
והנה, מגיעים לRKO המדהים של הערב. תקשיבו, רנדי אורטון הוא בטופ 3 של כל הזמנים בזירה כשאכפת לו ויש לו מוטיבציה. לא דיברתי אפילו על הסופרפלקס המדהים שלו על רולינס שהוא כמעט ועשה ביד אחת ופאוורסלאם המושלם שלו. כשסת עלה לחבל, ראו את אורטון ליד החבלים וחשבתי שהוא ייתן RKO איכשהו. אבל לא דמיינתי שזה יהיה RKO כזה מושלם אחרי פרוג ספלאש. אין ספק, אורטון ורולינס יודעים לתת RKO לא צפויים משום מקום מדהימים. יש מצב שזה יותר טוב מרסמלניה 31.

טוב, אז רולינס הודח והנה ריינס מוצא את עצמו מול 2. אין משהו שוינס אוהב יותר מאשר את הגיבור שלו מתגבר על הסיכויים. אז יאללה, ריינס ידיח את שניהם ויהיה השורד האחרון. היי רגע, מה זה? אורטון מקריב את עצמו וחוטף את הספיר במקום בריי? סיסטר אביגייל (שנראה רצחני לגמרי, חשבתי לרגע שריינס שבר את הצוואר בגלל הזווית שבא נפל)? בריי מצמיד את ריינס?!?!
ייייייייייישששששששששש\! טים סמאקדאון ניצחו, רנדי ובריי השורדים האחרונים. מדהים.
קרב שהכיל כל כך הרבה אקשן, כל כך הרבה סיפורים (לא דיברתי אפילו על סטרומן מול ווייאט), כל כך הרבה ספוטים מעולים וסיום מעולה ולא כזה צפוי.
4.5 מתוך 5. מצטיין הקרב: רנדי אורטון, שמוכיח שוב שסורבייבור סירייס זה האירוע שלו.

מיין איבנט: ברוק לסנר נגד ביל גולדברג.
טוב, תראו. ראיתי את זה לא בלייב. החסרון? ראיתי כמה זמן נשאר עד סוף האירוע. זה לא סוד שהWWE לפעמים מושכים אירועים אחרי הזמן המוקצב. אם הייתי רואה בלייב, לא היה לי מושג מתי זה ייגמר. אבל ברגע שראיתי שיש בערך 4, 5 דקות לסוף הבנתי שמצפה לי קרב קצר.
הנה לסנר הולך להרוג את גולדברג מהר תוך כמה דקות ולהשלים את הנקמה שלו.
רגע, ספיר של גולדברג? ועוד אחד? לסנר על הרצפה. רגע... ג'קהאמר!!!! לא יכול להיות!

ביל גולדברג ניצח את ברוק לסנר תוך פחות מדקה וחצי!!!!!!!!!!!!! הולי שייייייייייייייייט!!!!
שאפו לWWE על האומץ לסיים ככה את האירוע. זה מה שגולברג היה תמיד – אס קיקר שמסיים קרבות מהר עם כמה שפחות תרגילים. איך ברוק הסכים לזה, אין לי מושג, אבל שאפו. מה שכן – ברוק מכר כל תרגיל של גולדברג כאילו מישהו ירה בו עם שוטגאן.
כבר הספקתי לקרוא תגובות לכאן ולכאן. כאלה שאומרים שזה בזבוז של הבנייה של לסנר כמפלצת שהוא מפסיד נקי למתאבק עבר בין 49 שלא ברור כמה עוד יופיע בWWE. מהצד השני יש את אלה שאומרים שזה היה מושלם וככה גולדברג צריך להראות, אפילו מול לסנר.

דעתי? זה לא יפגע בלסנר לטווח הרחוק. הסיפור שלו, מבחינת הקייפייב, יהיה שהוא זלזל ביריב שלו, חטף כשהוא לא היה מוכן וזה יגרום לו להיות כועס יותר וצמא לדם. על הדרך הוא יהרוג איזה 2, 3 מתאבקים ויזכה לנקמה שלו ברסמלניה 33. ככה אני הייתי כותב את זה.
נהנתי להיות מופתע שני אירועים ברצף מהמיין איבנט ולדעתי זה בוצע מצוין פה.
לא יכול לדרג קרב של דקה וחצי עם 3 מהלכים, אבל מבסוט על התוצאה וגם על הדרך.

לסיכום: אירוע שהתחיל בינוני, כלל כמה החלטות בוקינג לא ברורות וסיומים קצת מאכזבים לקרבות אבל קרב הגברים והמיין איבנט פיצו על זה בגדול.
טייקאובר היה האירוע היותר טוב מבין השניים, אבל עדיין נהנתי מאוד גם מסורבייבור סירייס.
לצפיה ב-'גרמת לי להתחבר אחרי תקופה ארוכה'
גרמת לי להתחבר אחרי תקופה ארוכה
24/11/2016 | 17:18
1
152
רק בשביל להגיד לך - כל הכבוד!
ממש נהנתי לקרוא, מסכים עם כל מילה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/11/2016 | 10:08
99
כיף לקרוא את זה!
לצפיה ב-'לגבי השאלה'
לגבי השאלה
25/11/2016 | 19:11
114
"איך ברוק הסכים לזה"
הוא לא בעל מניות בחברה, הוא עובד שכיר, וככזה הוא יעשה מה שיגידו לו לעשות.
למען האמת, אף פעם לא הבנתי את השאלה הזו.
לצפיה ב-'בגדול אני אוהב first evers'
בגדול אני אוהב first evers
23/11/2016 | 23:50
224
בגלל זה מאוד מאוד אהבתי את סאמרסלאם 2014 כשלראשונה היה מיין אבנט סקווש, ובו לסנר שחט את סינה בצורה מדהימה ואמינה שנתנה באמת תחושה שיש פה מישהו מיוחד שאף אחד לא ברמה שלו.
גם הפעם היה די נחמד לדעת שראית משהו ראשון אי פעם - המיין אבנט סקווש-דקה וחצי הראשון אי פעם, אבל ההבדל הוא שהפעם זה מרתיח את העצבים. ממש הייתי שמח לראות אותו תרחיש אבל הפוך, כך שהיו חוסכים לנו את הקרב הזה ונותנים ללסנר עוד קורבן איכותי לרשימה.

ולא, אני לא כזה מסכים עם כל דיבור ה"ככה קוברים את לסנר אחרי שסיים את הסטריק וכו'..." בקלות יכולים להסביר או סתם להניח שלסנר הגיע מסיבה כלשהי לא במיטבו/לא מרוכז/זלזל יותר מדי בגולדברג, לחזור להיות קילר ובקרב החוזר שבטח יהיה במניה לנצח אותו, בתקווה שגם בקרב חד צדדי. אבל מרגיז מאוד שזה בשביל בן אדם שבאמת נראה שעשה את כל זה כדי להשוויץ בפני הבן שלו ואשתו, וכמובן בשביל בוחטה רצינית, ועל ה*** שלו עכשיו קריירה ולתת קרבות טובים.

לסנר אולי ידוע כאחד שמונע מכסף בלבד והעבודה לא הכי מעניינת אותו, אבל הוא עדיין פאקין נותן עבודה מעולה שאין לה תחליף. גולדברג זה הכי סתם שיש.
לצפיה ב-'אידיוט טיפש קלאפ קלאפ קלאפ קלאפ קלאפ'
אידיוט טיפש קלאפ קלאפ קלאפ קלאפ קלאפ
24/11/2016 | 00:25
251
בסה"כ היה אחלה אירוע. אהבתי את הבוקינג של הקרבות, היה קצב טוב, היו באמפים, הפתעות, באמת היה סבבה.

מקובל עליי לגמרי שהחליטו לסיים את המיינאיבנט בסקוואש של דקה, כי קשה לי להאמין שקרב ארוך בין שני אלה היה מצליח להיות מעניין, במיוחד אחרי הקרב הארוך והמתיש של ראו-סמקדאון. אבל הסקוואש היה לגמרי לצד הלא נכון. גם אם יש תכנונים לקרבות נוספים לגולדברג, הוא לא היה צריך לנצח - ובטח שלא ככה.
אין לי שום בעיה עם "שוק וואליו" וכל הבולשיט הזה, אבל במקרה הזה זו הייתה טעות. הבעיה היא שהWWE לא מודים בטעויות ולא לומדים מטעויות.
לצפיה ב-'דעות SS16 וWTF אחד גדול - (חפירה)'
דעות SS16 וWTF אחד גדול - (חפירה)
29/11/2016 | 23:23
76
טוב אני חייב להודות שזה היה PPV חזק מאוד.. ישבתי לראות בלי הרבה ציפיות יותר בשביל הכיף לראות כמה קרבות טובים ולהדליק ת'נוסטלגיה שוב בלי קשר לתוצאות אבל באמת סיפקו פה אחלה אירוע! יש שני דברים שאי אפשר לסמוך עליהם אחד זה זאב בטבע והשני זה מקמהן בעולם הרסלינג ובטוח הם ימצאו דרכים "יצירתיות" כמו תמיד כדי לכפר על כל הטוב הזה שנשפך פה אבל היה מעניין

בקרב הישרדות במיינאבנט אמרתי פאק באסה למה אין ווינר לרסלינג? היה לי ברור מהרגע שאמברוז הודח ולפני זה שהשילד התאחדו פה ויתפוצצו על סטיילס אבל חשבתי שגם יתנו להם ת'ניצחון..

לפי דעתי פיספסו פה בגדול יכלו ללכת על סוף הרבה יותר יפה פחות ג'נרי שגם היה מכניס עניין להמשך ולא ככה סתם נגמר יכלו לעשות את זה שרולינס נשאר אחרון עם וויאט ואורטון וריינס מודח,אחרי זה חוזרים אמברוז וריינס ואז מופיע לוק הארפר,שהוא מגיע יש מלחמה בחוץ בין כולם ושלושתם מתאחדים ומבצעים עליו את הפוורבומב על שולחן,ריינס חוזר לקרב כמה דקות אחרי ובמלחמת פינישרים אורטון עושה עליו את הRKO אבל הם מתערבים ורולינס מנצח אחרי רולאפ מהיר,ריינס נגד וויאט נמשך כמה דקות עד שהשופט מקבל מכה באחד הקטעים ועף החוצה,וויאט מצמיד אבל אין שופט.. בזמן הזה מתערבים כל מי שהודחו משני הקבוצות גם שיין גם הכלבה גם סטיילס גם אוונס,הארפר קם ותוקף את אמברוז וריינס ופוגע ברולינס (אחרי ששוב מנסה להצמיד ברול אפ ונכשל) ומקבל ת'כיסא בראש... וויאט מצמיד ל1 2 3 ושניות לפני הניצחון נכבה האור... שהוא נדלק השופט בחוץ סטרומן בחוץ מעולף ומופיעה בצד הזירה דמות אישה בלבוש ואיפור מוזר (שמתבררת מאוחר יותר כסיסטר אביגיל) שמטריפה את ריינס בצרחות ובחיוך פסיכוטי שלאחר מכן מבצע את הספיר על וויאט ורולינס מצמיד לניצחון... מה גרם לסיסטר אביגיל לבחור בשילד ולא באחיה? בהמשך בסמאקדאון הם ריינס ורולינס עוזרים לאמברוז בקרב לקחת ת'אליפות מסטיילס ולוקחים אותה לרו... שמתפתח בהמשך לקרב בין הקבוצות בשתי התוכניות על קרב של "double or nothing" על שני התארים מתקופת הראמבל עד מניה. שנים בלי בוקינג נוסטלגי משו

מאז שהתחיל כל עניין גולדברג-לסנר לא היה לי ברור מה הקטע למה שגולדברג יחזור כדי להפסיד ולמה שלסנר יסכים לפיוד כזה אם הוא מפסיד ויוצא סופר ביץ' אחרי שכבר הפסיד? אחרי זה הבנתי שזה קרב שכנראה הבטיחו ללסנר שינצח אחרי שאיים לעזוב וגם יקבל ת'תואר שוב או שהבטיחו לגולדברג שינצח וככה יסכים לדיל שנתי ולא לקרב אחד..... היום קיבלתי ת'תשובה,אפילו אחרי כל השנים ברסלינג הייתי בשוק מהסוף של הקרב דפקתי וואחד WTFFFFF רציני כמו שלא דפקתי מאז ימי מארקותי בגיל 12 בסוונטון בומב של הארדי על באבא ריי במניה 17 זה היה נראה הזוי למה לעזאזל שיעשו סוף כזה?! זה היה נראה כמו עונש למישהו על משהו לא כמו סוף של קרב...אבל שמח שגולדברג ניצח בכל זאת,בקיצור יצאתי עם הרגשה טובה וWTF אחד גדול בסיום.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
23/11/2016 | 09:40
6
79
אירועים חשובים
23/11/2016 | 09:41
5
242
שיין יוצא החוצה ומברך את הצוות שלו על הניצחון. הוא מודה לרנדי ולבריי, אבל לא שמח ממה ש-AJ ואמברוז עשו. אמברוז יוצא החוצה ושיין אומר שזה לא בסדר שהוא שיתף פעולה עם ריינס ורולינס. אמברוז מברך את ג'יימס אולסוורת' שעזר להם לנצח את ברון סטרומן. אולסוורת' יוצא עם מגן צוואר, ואמברוז חושף ששיין עומד להציע לו חוזה. שיין נותן לאמברוז לילה חופשי ואומר לו לעזוב את הבניין. AJ יוצא, ואומר שלאולסוורת' לא מגיע חוזה ושלאמברוז לא מגיע קרב מולו. AJ מציע להילחם מול אולסוורת' בקרב סולם על החוזה. אולסוורת' מסכים בתנאי שהוא יקבל קרב על התואר אם ינצח. כל הלילה אמברוז ניסה לחזור לבניין ושיין נאלץ לסלק אותו.

אליפות בין יבשתית: המיז ניצח את קאליסטו אחרי עזרה מברון קורבין. לאחר הקרב קורבין תקף את קאליסטו, אבל זיגלר יצא לתת סופרקיק למיז.

אלכסה בליס מתווכחת עם בקי ומקבלת קרב מולה ב-TLC. נטליה מאשימה את בקי בהפסד של הצוות, ושיין קובע ביניהן קרב.

קרב טאג טים טורמויל, המנצחים מקבלים קרב על תארי הזוגות: ההייפ ברוז ניצחו את האסנשן. בריזאנגו ניצחו את ההייפ ברוז. אמריקן אלפא ניצחו את בריזאנגו. אמריקן אלפא ניצחו את הוודווילנז. אמריקן אלפא ניצחו את האוסוז. למרות שנראה כאילו אמריקן אלפא ניצחו, בריי ווייאט מופיע על המסך ואומר שבשבוע הבא, הם יפגשו את בריי ורנדי.

בקי לינץ' ניצחה את נטליה, אבל אלכסה בליס תקפה אותה אחר כך.

בריאן קובע קרב אחד אחרון בין זיגלר ומיז: קרב סולם.

ניקי בלה מאשימה את כרמלה בהתקפה עליה בסרבייבור סירייס, כרמלה מכחישה. ניקי חושפת שהן ילחמו בקרב ללא פסילות ב-TLC.

ברון קורבין ניצח את קיין בפסילה אחרי שקאליסטו בא לתקוף אותו.

קרב סולם על חוזה סמאקדאון: ג'יימס אולסוורת' ניצח את AJ סטיילס אחרי התערבות מאמברוז.
לצפיה ב-'דעות בקצרה'
דעות בקצרה
23/11/2016 | 20:12
4
197
אמברוז היה מעולה עם כל הקטע שהוא מסרב ללכת. בעיקר אהבתי שהוא הגיע כמו 
the mountie...ראו שהוא ובריאן כמעט התחילו לצחוק בעצמם. כוכב הערב ללא ספק.

מצד שני,הבוקינג של סטיילס ממשיך להיות משפיל ומביך. 3 הפסדים לג'יימס אלסוורת'??? הWWE יצאו מדעתם? גם להאנטר היו מסדרים כזה בוקינג אם הוא היה האלוף? פשוט מביך וגורם לAJ להיראות כמו בדיחה בתור האלוף הראשי.

ועוד נגיד שאחרי ההתערבות של אמברוז,ישר הוא היה מפסיד....
אבל לא. סטיילס התגבר על אמברוז,ואז אלסוורת' העיף אותו מהסולם! 
אני כבר לא אתפלא אם יתנו לאלסוורת' את התואר לאיזה שבועיים או חודש...
בוקינג פשוט מזעזע.
אבל מה אני מתפלא כשנותנים לגולדברג לעשות סקוואש על לסנר.
לצפיה ב-'אממ לקחת את זה קשה'
אממ לקחת את זה קשה
28/11/2016 | 18:08
3
49
קודם כל, לא שזה משנה אבל הוא לא העיף את סטיילס מהסולם אלא בעט לו בראש כשאיג'יי עמד להיכנס לזירה.

בלי קשר, ברור שאלה תוצאות חסרות משמעות, שמדובר בהן על בידור נטו. גם אותי זה מעצבן שזה קורה דווקא לאלוף, אבל אני לא רואה פה פגיעה בדמות של סטיילס.

שאלת על טריפל אייץ', אז טריפל אייץ' הפסיד בזמנו לג'ים רוס ונראה לי שגם לברוקלין ברולר. אלה לא דברים שמישהו לוקח ברצינות.
היה הרבה יותר נזק למשל, אם הוא היה מפסיד 3 פעמים לברון קורבין/בריי וואייט/ כל אחד שהוא מתאבק רציני
לצפיה ב-'אני רואה את זה הפוך'
אני רואה את זה הפוך
28/11/2016 | 20:52
2
40
קודם כל,הוא כן העיף את סטיילס מהסולם,הרגל של סטיילס נתקעה בחבלים וככה נגמר הקרב.
ודווקא אם הוא היה מפסיד לבריי לא הייתי לוקח את זה כל כך קשה. אגב, הוא הפסיד נקי לאוואנס,לפני שהוא עבר לסמאקדאון,וזה לגמרי מקובל בעיני.

האנטר לא הפסיד בתור אלוף העולם לג'ים רוס. אתה באמת משווה את הבוקינג שהאנטר היה מקבל בתור אלוף? הוא היה קובר מתאבקים גם סתם בשביל הכיף.
זה ממש פוגע בדמות של סטיילס,והוא מצטייר כאלוף מגוחך שמפסיד 3 פעמים לאלסוורת'. הבוקינג שהוא מקבל פשוט נוראי ולסנר,האנטר,סינה או מישהו בקליבר הזה בחיים לא היה מקבל כזה בוקינג מביך. אחר כך הם לא מבינים בWWE למה הם לא מצליחים ליצור כוכבים גדולים שיהיו DRAW למניה,וצריכים להביא מתאבקים מהעבר.

כשהאלוף הראשי שלך מפסיד לטרול 3 פעמים ברציפות...זה בדיוק מה שקורה.
לצפיה ב-'לא יודע, זה די ברור שזו בדיחה לא מוצלחת'
לא יודע, זה די ברור שזו בדיחה לא מוצלחת
28/11/2016 | 21:02
1
48
ובדיחה לא מוצלחת היא עדיין בדיחה.
זה שהוא הפסיד לאוונס זה לא טוב, אבל נגיד ניחא כי גם אוונס אלוף.
כבר תקופה ארוכה מאוד שברגע שמישהו זוכה ב-WWE בתואר כלשהו, הוא מיד מתחיל להפסיד בקרבות לא על התואר לאנשים מהקליבר שלו, וזה גורם לאליפות להיראות חיוורת ולא מוצדקת.

אם עכשיו הוא מפסיד לאורטון או בריי וויאט נגיד, אז אתה תוהה למה אורטון או בריי לא אלופים. הרי הם ניצחו אותו. כאן אף אחד לא ברצינות חושב שאלסוורת' אמור להיות אלוף.

ולצורך העניין אם דיברת על ברוק, אז הוא בתקופתו הפסיד כאלוף לבראיין קנדריק - הילד החדש והאנדרדוג, שזה כמו הטייפקאסט של אלסוורת' רק בלי הלוק של ילד כאפות. לסנר פיצץ אותו במכות עד שנפסל - בדיוק כמו שהיה בקרב אליפות של איג'יי וג'יימס.
לא נראה לי שזה הזיז למישהו את הדימוי של לסנר או של האליפות.

לצפיה ב-'אוקי...נסכים שלא להסכים '
אוקי...נסכים שלא להסכים
28/11/2016 | 21:55
12
לצפיה ב-'תוצאות NXT טייקאובר טורונטו '
תוצאות NXT טייקאובר טורונטו
21/11/2016 | 06:31
6
169
בובי רוד ניצח את טיי דילינג'ר. רוד נכנס לזירה כשמקהלה שלמה מבצעת את השיר שלו.

גמר טורניר דאסטי רודס: אות'ורס אוף פיין ניצחו את TM61.

אליפות הזוגות, הטוב מ-3: גארגאנו וצ'יאמפה ניצחו את דה רבייבל (א) 2-1 וזכו בתואר. דה רבייבל ניצחו את הראשון אחרי שאטר מאשין. DIY ניצחו את השני אחרי הקומבו של הסופרקיק/ברך לראש. DIY ניצחו את השלישי אחרי הכנעה כפולה וזכו בתואר!

אליפות הנשים: אסקה (א) ניצחה את מיקי ג'יימס. אחרי הקרב מיקי רצתה לחיצת יד, אסקה פשוט הרימה את התואר ויצאה מהזירה.

אליפות הNXT: סמואה ג'ו ניצח את שינסקה נאקאמורה (א) אחרי בעיטה מתחת לחגורה שהשופט לא ראה, אורנגי על המדרגות ומאסל באסטר וזכה בתואר. ג'ו הפך למתאבק הראשון שזוכה פעמיים באליפות הNXT.
לצפיה ב-'רק למי שלא התכוון לראות'
רק למי שלא התכוון לראות
21/11/2016 | 10:43
240
תראו את קרב אליפות הזוגות. בעיקרון כל האירוע טוב (מלבד קרב הזוגות על הדאסטי קלאסיקס) אבל קרב אליפות הזוגות היה פשוט מדהים. ללא ספק מועמד חזק לקרב השנה מבחינתי.
לצפיה ב-''
21/11/2016 | 11:26
193
כרגיל, NXT מספקים את הסחורה.
אירוע נהדר ומאוזן מתחילתו עד סופו עם דגש כמובן על קרב אליפות הזוגות. קצת חבל שהקהל לא היה יותר מושקע בקרב הנשים, בגלל חוסר העניין לקראת סיום זה קצת הרגיש שהקרב נגמר מוקדם מדי. כנראה קשור לכך שהתוצאה היתה דיי ברורה מלכתחילה.

מעניין מה יקרה עכשיו עם נקאמורה. כל ההימורים היו על כך שג'ו מפסיד והולך לסמאקדאון. הוא פחות או יותר השתלט בשנה האחרונה על משבצת המיין איבנט ב-NXT ויש הרגשה שמיצה ושהגיע הזמן שיעלה לליגה של הגדולים. נאקמורה לעומת זאת נמצא שבעה חודשים בחברה והיה יותר טבעי שישאר אלוף, כאשר בובי רוד, אוסטין אריס, והידאו איטמי כשיחזור נראים כמו המועמדים הטבעיים להתמודד מולו. 
לצפיה ב-'דעה על קרב אחד'
דעה על קרב אחד
22/11/2016 | 09:21
133
קרב הזוגות היה ההגדרה המושלמת של היאבקות בידורית - המהלכים, הפסיכולוגיה, הכימיה הייתה מושלמת, והדמויות עצמן - השחקנים - היו מבדרים. זה היה מהקרבות היותר טובים של השנה האחרונה ואולי אפילו קרב השנה, אם לא זיין-נקאמורה. מהקרבות האלה שמראים לאנשים שרוצים לדעת למה לעזאזל לראות את ה"קרקס המתוסרט והמזוייף הזה".

לצפיה ב-'NXT'
NXT
22/11/2016 | 15:21
137
כרגיל הטייקאובר מספק את הסחורה.
חוץ אולי מגמר הטורניר, כל הקרבות היו טובים ומעלה.
קרב הזוגות היה אחד מהקרבות הכי טובים שראיתי השנה ב NXT (וכנראה בכלל ב WWE, פשוט אני לא יכול להעיד על זה כי לא צפיתי כמעט בכלום השנה ב WWE).

מיקי ג'יימס נראתה טוב מאד, ואני מאד מקווה שהיא תשאר ברוסטר של NXT. בהחלט יש לה מקום.

ג'ו נגד נאקמורה היה מיין איבנט מצויין עם תוצאה מפתיעה.
הכניסה של נאקמורה הייתה מעולה.

האירוע טס, הקרבות היו טובים, הפיודים טובים ומעניינים. למרות כל השינויים ש NXT עוברת מבחינת כח אדם, היא נשארת אי של שפיות ב WWE.
לצפיה ב-'דעות NXT טייקאובר טורונטו '
דעות NXT טייקאובר טורונטו
23/11/2016 | 11:13
123
אין מה להגיד על הכניסה של בובי רוד. פשוט גלוריוס! אחלה בחירה לפתוח את האירוע, הכניס את הקהל לאווירה הנכונה. טיי דילינג'ר ממש אובר וכיף לראות את זה.
הקרב עצמו היה סבבה לגמרי, אחלה קרב פותח. היה ברור שרוד ינצח, אבל לרגע חשבתי שיתנו לטיי לנצח עם השארפשוטר, כי קנדה וזה.
3.5 מתוך 5.

גמר טורניר דאסטי היה צפוי גם כן, אבל הקרב היה טוב יותר ממה שחחשבתי שיהיה. את TM61 לא ראיתי בגלגול הקודם שלהם ביפן ועד כה הם לא ממש הרשימו אותי בNXT, אבל בקרב הזה הם הרשימו לחלוטין. בקשר לAOP הם עדיין ירוקים, אבל בתפקיד שלהם הם טובים.
הקרב החלש של הערב בעיניי, אבל עדיין קרב של 3 מתוך 5.

אוקיי – הקרב שחיכיתי לו הכי הרבה היה הבא בתור. לרבייביל ולDYI יש כימיה מדהימה ביניהם ובכלל לרבייבל יש כימיה מעולה עם כל צמד. לפני הקרב חשבתי על זה שאם DIY לא מנצחים, אז צ'יאמפה עושה היל טרן על גרגאנו בטוח.
ברגע שרבייבל ניצחו את המערכה הראשונה, ידעתי שDIY ינצחו בסוף, אבל בחיי – הייתי במתח לאורך כל הקרב! ועוד איזה קרב זה היה! היה בו הכל – מתח, ספוטים נהדרים, פסיכולוגיה, אקשן בלתי פוסק, הפיכות נפלאות וסיפור מופלא! באמת, הקרב הזה הוא כל מה שאפשר לבקש מקרב.
לדעתי, קרב הזוגות הכי טוב השנה בWWE ואולי אי פעם. לא זוכר קרב זוגות בעבר שהחזיק אותי ככה במתח ובעניין לאורך כל הקרב. מועמד חזק לקרב השנה.
מי שעוד לא ראה – תעשו טובה, תפנו לעצמכם זמן ותראו את הקרב הזה.
5 מתוך 5!!!

ושוב הנשים מקבלות את המשימה של לעלות אחרי קרב הערב, בדיוק כמו בדאלאס (אז אחרי זיין נגד נאקאמורה) וכמו בברוקלין (גם אז אחרי רבייבל נגד DIY). ותשמעו, הן לא מפשלות.
מיקי ג'יימס הייתה המתאבקת השלישית האהובה עליי, אחרי ליטה וטריש. כן, קרב נגד טריש היה הולך יותר טוב בקנדה, אבל אני שמח שמיקי הייתה בקרב הזה. היא נראתה טוב בזירה, בכושר טוב והיה לה מענה כמעט לכל דבר של אסקה. ומעל הכל – הייתה פסיכולוגיה מעולה בקרב הזה בין השתיים!
מה שכן, הסוף המהיר מדי קצת הרס מהקרב. ממש נההנתי מהקרב ואני אשמח לראות את מיקי ג'יימס חוזרת קבוע לWWE.
4 מתוך 5.

והנה המיין איבנט. הכניסה של שינסקה הייתה מדהימה, אבל עדיין רוד זוכה בתואר הכניסה המרשימה. סמואה ג'ו פשוט בתחיית קריירה מאז שהוא בNXT וכיף לראות את אחד המתאבקים האהובים עליי מTNA זורחים ככה.
הקרב עצמו היה יותר טוב מהקרב בברוקלין לדעתי. שניהם נתנו הכל, שינסקה מכר יפה מאוד את הברך ברוב הזמן, ג'ו נראה מסוכן ותוצאת הקרב הייתה הפתעה מוחלטת אבל בטעם טוב. זה דרש בעיטה מתחת לחגורה, שימוש במדרגות ואז מאסל באסטר כדי לחסל את נאקאמורה.
כולם דיברו שזה יהיה קרב הפרידה של ג'ו מNXT ושהוא יעלה לרוסטר הראשי אחרי שיפסיד. אז לא הפסיד ולא נעליים. ג'ו הוא זה שגרם להפסיד הראשון של נאקאמורה בNXT וגם היה זה שניצח לראשונה את הדימון קינג של פין באלור. אם זה לא בוקינג של מנצח, לא יודע מה כן.
4 מתוך 5.

לסיכום: עוד טייקאובר מוצלח כשכל קרב הוא קרב טוב, מעל הממוצע. זה גם כלל מועמד רציני לקרב השנה (אליפות הזוגות), קרב נשים מעולה ומיין איבנט טוב מאוד. יופי של אירוע.
לצפיה ב-'אני אומר את זה שוב'
אני אומר את זה שוב
25/11/2016 | 19:28
70
בובי רוד זה בעיניי הדבר הכי טוב שקרה ב-WWE ו-NXT בשנים האחרונות.
אני מת שיעבור לרוסטר הראשי, הוא ענק והכניסה שלו זה משהו נדיר.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
22/11/2016 | 06:24
2
86
אירועים חשובים
22/11/2016 | 06:24
1
315
גולדברג יוצא החוצה ומודה לקהל ולמשפחה שלו. גולדברג אומר שסטפני שאלה אותו האם הוא יכול לזכות שוב בתואר, והכניסה אותו לראמבל. הוא מזהיר את כולם.

הניו דיי יוצאים החוצה ומסבירים שהצוות שלהם ניצח, ושבעוד 23 ימים הם יהפכו לאלופים שכיהנו לזמן הכי ארוך. לאחר מכן הם הגנו על התארים מול סזארו ושיימוס אחרי שקינגסטון הצמיד את סזארו.

כריס ג'ריקו אומר שבהיילייט ריל, הוא יגיד בדיוק מי אשם בכך שהרשימה התפזרה אתמול.

כנראה שקאס מתח את אנזו וגנב לו את הבגדים, אבל אנזו נתקל בלאנה, מה שעצבן את רוסב.

סטפני מכריחה את פולי לקבוע לזיין קרב מול סטרומן כעונש על ההפסד.

סדריק אלכסנדר ניצח את אריה דאבורי אחרי לאמבר צ'ק.

ג'ריקו יוצא לארח את ההיילייט ריל ולהסביר למה הצוות של RAW הפסיד. אוונס יוצא החוצה וג'ריקו מראה על הג'ריטרון 6,500 (לא 5,000, הוא שדרג) איך אוונס השתמש ברשימה כדי לעצור את AJ סטיילס מלתת לו סטיילס קלאש. אוונס אומר שהוא הקריב את עצמו בשביל ג'ריקו, וג'ריקו בכל זאת הודח. בזבוז של חברות. ג'ריקו מעוצבן כי אוונס תמיד נוטש אותו לחטוף פינישרים. ומה שקרה אתמול הוא באשמת... רומן ריינס. הם מתחבקים. אוונס מסביר שגם רולינס לא עזר. רולינס יוצא ואומר שהוא רוצה קרב מול אוונס. אוונס מסרב. רולינס רץ לתקוף אותם וחוטף עד שריינס בא לעזור. פולי יוצא וקובע קרב ללא פסילות בין רולינס לאוונס, שבו ריינס וג'ריקו לא יוכלו להתערב.

רוסב ניצח את אנזו אמורה עם האקולייד.

הקלאב ניצחו את גולדן טרות' ויקבלו בשבוע הבא קרב על תארי הזוגות.

ברון סטרומן ניצח את סמי זיין אחרי שמיק פולי עצר את הקרב כשסטרומן חנק את זיין.

אמלינה תערוך בקרוב את הבכורה.

שארלוט יוצאת עם דיינה ואומרת שלאף אחד לא אכפת כמה ביילי חמודה, היא המלכה. סשה יוצאת ואומרת שעכשיו, כשהן לא צריכות להילחם ביחד, היא רוצה קרב חוזר. שארלוט אומרת שבסדר, אבל לא הלילה, אלא בשבוע הבא, בשארלוט. נייה ג'קס יוצאת וטוענת שסשה אוברייטד. סשה אומרת שהיא תטפל בה אחרי שתנצח את שארלוט. דיינה יורדת על סשה וחוטפת, נייה ושארלוט תוקפות אותה עד שביילי באה להציל אותה. זה מוביל לקרב זוגות, שבו סשה וביילי מנצחות את שארלוט ונייה אחרי ששארלוט נכנעה לבנק סטייטמנט.

ריץ' סוואן ניצח את נועם דר ואת ריץ' פרקינס, ויקבל קרב על התואר ב-205 לייב, תכנית הקרוזרווייטים.

קרב ללא פסילות על האליפות האוניברסלית: קווין אוונס ניצח את סת' רולינס אחרי שמעריץ במסכה (ג'ריקו) תקף את רולינס. רולינס נתן לו פדיגרי אבל חטף מאוונס פאוורבומב.
לצפיה ב-'ספוילר ופנטזי קארד למניה.'
ספוילר ופנטזי קארד למניה.
22/11/2016 | 18:49
246
שימו את ריינס נגד גולדברג
לסנר נגד אוונס
טייקר נגד בריי
סינה נגד סטיילס
HHH נגד רולינס
ותנו לכל הצעירים לנצח נקי ובצורה מרשימה

לצפיה ב-'שרשור הימורים לסרבייבור סיריס'
שרשור הימורים לסרבייבור סיריס
19/11/2016 | 11:21
23
168
אני מבין שאין כל כך הימורים בתקופה האחרונה, אבל מבחינתי זה יהיה נחמד אם כן נהמר (גם אם התוצאות הללו לא תיחשבנה).
אז איך זה הולך? בכל קרב או שאלה מהמרים בין נקודה אחת ל-9 נקודות. אין לחזור על אותו גובה הימור בשני הימורים שונים. אם צדקתם בהימור, אתם זוכים במספר הנקודות עליו הימרתם. הפסדתם? אין ניקוד שלילי.

אז הנה הקארד עליו נהמר:

אליפות ביניבשתית: המיז (א' של סמאקדאון) מול סמי זיין (ראו)
אליפות הקוזרווייט: בריאן קנדריק (א' של ראו) מול קאליסטו (סמאקדאון)
ביל גולדברג מול ברוק לסנר
קרב הישרדות זוגות: סזארו + שיימוס, ניו דיי, הקלאב, אנזו וקאס, שיינינג סטארס  (ראו) מול סלייטריינו, אמריקן אלפא, הייפ ברוז, בריזנגו והאוסוז (סמאקדאון)
קרב הישרדות נשים: שארלוט, סשה בנקס, ניה ג'קס, ביילי ואלישיה פוקס (ראו) מול בקי לינץ', בליס, ניקי בלה, כרמלה ונעמי (סמאקדאון)
קרב הישרדות גברים: קווין אוונס, רומן ריינס, הית' סלייטר, ברון סטרומן וכריס ג'ריקו (ראו) מול איי ג'יי סטיילס, בריי וייאט, רנדי אורטון, דין אמברוז ושיין מקמהון
מספר הזוגות שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הזוגות
מספר הנשים שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הנשים
מספר הגברים שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הגברים
לצפיה ב-'הימוריי'
הימוריי
19/11/2016 | 11:38
1
153
ברוק לסנר - 9
נשים ראו - 8
קאליסטו - 7
זוגות ראו - 6
גברים סמאקדאון - 5
סמי זיין - 4
שתי נשים נשארות - 3
זוג אחד נשאר - 2
מתאבק אחד נשאר - 1
לצפיה ב-'משנה את ההימורים'
משנה את ההימורים
20/11/2016 | 23:19
52
ברוק לסנר - 9
נשים ראו - 8
מיז - 7
זוגות ראו - 6
גברים סמאקדאון - 5
מיז - 4
שתי נשים נשארות - 3
זוג אחד נשאר - 2
מתאבק אחד נשאר - 1
לצפיה ב-'בשביל הספורט'
בשביל הספורט
19/11/2016 | 15:00
1
113
לסנר 9
הישרדות גברים 8 ראו
זוגות סמאקדון 7
נשים ראו 6
קנדריק 5
מיז 4
זוגות 3 שורדים 1 נקודות
נשים 2 שורדות 3 נקודות
ראו/סמאקדון 2 שורדים 2

לצפיה ב-'משנה זוגות'
משנה זוגות
20/11/2016 | 15:47
29
2 זוגות שורדים
לצפיה ב-'סתם מתוך סקרנות - למה שניכם נותנים 9 ללסנר?'
סתם מתוך סקרנות - למה שניכם נותנים 9 ללסנר?
19/11/2016 | 17:37
10
150
גולדברג יחזור אחרי 12 שנה מפרישה בשביל להפסיד? בשביל מה הוא צריך את זה? חסר לו כסף?
לצפיה ב-'לפי הדיווחים'
לפי הדיווחים
19/11/2016 | 17:42
1
197
לסנר אמור לנצח כדי לתת הצדקה לקרב שלישי ביניהם
כנראה ברסלמניה ובו גולדברג ינצח
מצד שני אלו רק שמועות כך שהכל יכול להיות
לצפיה ב-'הבנתי, תודה שי'
הבנתי, תודה שי
19/11/2016 | 17:48
56
לצפיה ב-'מאותה סיבה שב-WCW'
מאותה סיבה שב-WCW
19/11/2016 | 22:16
178
אולטימייט ווריור לא ניצח את האלק הוגאן בפעם השניה
לצפיה ב-'דעתי בנושא'
דעתי בנושא
20/11/2016 | 09:49
113
לסנר נבנה כמפלצת, לא הפסיד שנים,
ניצחון עליו יהיה שווה המון למתאבק שיצמיד אותו.
סביר להניח שלא יתנו לגולדברג לחזור מ-12 שנים פרישה,
ולנצח את הקלף הכי גדול שלהם.
בנוסף לסנר יכול להוות מתאבק פעיל\פארט טיימר,
במיוחד בלו"ז הנוכחי, להרבה שנים.
גולדברג גג קרב אחד או שניים.
הלוואי ויפתיעו
לצפיה ב-'מה הבעיה עם התרחיש הזה?'
מה הבעיה עם התרחיש הזה?
20/11/2016 | 17:09
5
160
סטינג הגיע לWWE אחרי ש20 שנה כולם התחננו, הפסיד כמה פעמים ואז פרש.
מה הבעיה עם זה שגולדברג יחזור כדי להפסיד? הרי מה זה משנה מבחינתו אם הוא יפסיד או ינצח? הוא לא הולך להישאר כמתאבק פעיל.
לצפיה ב-'גם את זה מעולם לא הבנתי'
גם את זה מעולם לא הבנתי
20/11/2016 | 18:47
4
36
לצפיה ב-'את מה?'
את מה?
20/11/2016 | 20:04
3
27
לצפיה ב-'את הסיבה שבגללה סטינג היה צריך להגיע למקום היחיד שכף דרכו '
את הסיבה שבגללה סטינג היה צריך להגיע למקום היחיד שכף דרכו
20/11/2016 | 23:03
2
78
מעולם לא דרכה בו, רק בשביל להפסיד כל הזמן. בשביל מה הוא היה צריך את זה? במה זה תרם לו לקריירה?

שוב אלא אם - באמת היה חסר לו כסף, ואז הכל לגיטימי.
לצפיה ב-'מה זה "חסר"?'
מה זה "חסר"?
21/11/2016 | 01:13
61
אני לא יודע כלום על המצב הכלכלי של סטינג או של גולדברג, אבל בכל מקרה אני בטוח שהם הרוויחו וירוויחו סכומים מאוד יפים על ההופעות שלהם. זה לא שסטינג נשכב על מיטה באיזה קניון והציע לזרים להצטלם איתו תמורת כסף, כמו סאני. הוא בסך הכל חזר לכמה הופעות, כדי לעשות את מה שהפך אותו למפורסם במשך כמה עשורים. (וכן, גם סאני..)

חוץ מעניין הכסף, יש את נושא הביקוש, והביקוש הוא לפעמים דו צדדי. הנוסטלגיה והגעגועים הן לא רק נחלת המעריצים. הרבה מתאבקים מתקמבקים פה ושם כי הם התגעגעו לזה, וזה כל מה שהם אי פעם ידעו לעשות. אם לא ראית "המתאבק" עם מיקי רורק, אז תניח עכשיו את הקלטת של מיכל הקטנה ושב לראות את הסרט הזה.
לצפיה ב-'אני די בטוח ששאלת הניצחון או הפסד'
אני די בטוח ששאלת הניצחון או הפסד
27/11/2016 | 00:15
16
מעניין אנשים כמו סטינג הרבה פחות ממה שאתה חושב, בטח פחות ממה שזה מעניין אותך..

זה כבר לא שנות ה-70-80-90 שהניצחון נתפס כמשהו משמעותי בחייו של המתאבק. אנשים באים א' בשביל כסף, ב' בשביל לתת מופע גדול מהחיים כמו שהם אוהבים. אם הם גם מנצחים בסוף זה בונוס מתוק אבל זה בטח לא תנאי מקדים בשבילם.

נ.ב לא יודע מה עם גולדברג, יש מצב שהוא מספיק פוץ כדי שיעצבן אותו להפסיד למישהו
לצפיה ב-'הקדמת אותי'
הקדמת אותי
19/11/2016 | 17:41
172
אכן לא היו הימורים לאחרונה, התכוונתי להחזיר אותם ב-PPV הזה
אשמח אם זיו ימשיך לחשב את ההימורים לשרשור הזה
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
20/11/2016 | 00:36
92
זיין-1
קאליסטו-4
לסנר-9
זוגות-סמאק-8
נשים-רו-7
גברים-סמאק-2
שורדים זוגות-2 (מהמר אוסוז וסלייטריינו)-5
שורדות נשים-3(מהמר שארלוט ביילי וסשה)-6
שורדים גברים-2 (מהמר איי ג'יי ואמברוז)-3
סמאק לייב ינצחו 3-2 בסיכום הכללי
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
20/11/2016 | 13:32
74
אליפות ביניבשתית: המיז (א' של סמאקדאון) מול סמי זיין (ראו) - המיז 8 נק
 אליפות הקוזרווייט: בריאן קנדריק (א' של ראו) מול קאליסטו (סמאקדאון) - קאליסטו נקודה אחת
 ביל גולדברג מול ברוק לסנר - לסנר 9 נק
 קרב הישרדות זוגות: סזארו + שיימוס, ניו דיי, הקלאב, אנזו וקאס, שיינינג סטארס  (ראו) מול סלייטריינו, אמריקן אלפא, הייפ ברוז, בריזנגו והאוסוז (סמאקדאון) -
ראו זוגות 2 נקודות
 קרב הישרדות נשים: שארלוט, סשה בנקס, ניה ג'קס, ביילי ואלישיה פוקס (ראו) מול בקי לינץ', בליס, ניקי בלה, כרמלה ונעמי (סמאקדאון) - ראו נשים 7 נק
 קרב הישרדות גברים: קווין אוונס, רומן ריינס, הית' סלייטר, ברון סטרומן וכריס ג'ריקו (ראו) מול איי ג'יי סטיילס, בריי וייאט, רנדי אורטון, דין אמברוז ושיין מקמהון - סמאקדאון גברים 6 נקודות
 מספר הזוגות שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הזוגות - זוג אחד 3 נק
 מספר הנשים שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הנשים - שתי שורדות 4 נק
 מספר הגברים שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הגברים - 
שורד אחד 5 נקודות
לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
20/11/2016 | 15:56
51
אליפות ביניבשתית: המיז (א' של סמאקדאון) מול סמי זיין (ראו)- מיז 7

אליפות הקוזרווייט: בריאן קנדריק (א' של ראו) מול קאליסטו (סמאקדאון)- קנדריק 8

ביל גולדברג מול ברוק לסנר- לסנר 9

קרב הישרדות זוגות: סזארו + שיימוס, ניו דיי, הקלאב, אנזו וקאס, שיינינג סטארס  (ראו) מול סלייטריינו, אמריקן אלפא, הייפ ברוז, בריזנגו והאוסוז (סמאקדאון)- סמאקדאון 6

קרב הישרדות נשים: שארלוט, סשה בנקס, ניה ג'קס, ביילי ואלישיה פוקס (ראו) מול בקי לינץ', בליס, ניקי בלה, כרמלה ונעמי (סמאקדאון)- RAW 5

קרב הישרדות גברים: קווין אוונס, רומן ריינס, הית' סלייטר, ברון סטרומן וכריס ג'ריקו (ראו) מול איי ג'יי סטיילס, בריי וייאט, רנדי אורטון, דין אמברוז ושיין מקמהון- RAW 4

מספר הזוגות שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הזוגות- שניים 1

מספר הנשים שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הנשים- אחת 2

מספר הגברים שנותרו מהקבוצה המנצחת בסיום קרב הישרדות הגברים- שניים 3
לצפיה ב-'הימור'
הימור
20/11/2016 | 18:52
39
אליפות ביניבשתית - המיז 8 נקודות
אליפות הקוזרוויט - בריאן רנדריק 6 נקודות
גולדברג מול לסנר - לסנר 9 נקודות
הישרדות זוגות - סמאקדאון  - 3 נקודות
הישרדות נשים - סמאקדאון - 5 נקודות
הישרדות גברים - ראו  - 7 נקודות
מספר הזוגות שנותרו - 2 זוגות - 1 נקודות
מספר הנשים שנותרו - אחת - 4 נקודות
מספר הגברים שנותרו - אחד - 2 נקודות
לצפיה ב-'תוצאות הימורי הPPV האחרון שבו היו הימורים '
תוצאות הימורי הPPV האחרון שבו היו הימורים
20/11/2016 | 21:08
73
אז זה היה NOC.. וכבר כמעט והיה חוק התיישנות אבל סלים וארזה הרים את הכפפה (ולא בפעם הראשונה אם זכרוני אינו מטעני) 
מצורפת הטבלה עם התוצאות של הPPV הנ"ל - שם שניים שהימרו לראשונה - king of the mountain ו- Rami V תפסו את המקום הראשון עם 26 נק' והשלישי עם 23 נק' (בהתאמה). במקום השני של אותו הימור יצא ariel1608, דבר שהעלה אותו גם למקום ה-2 בטבלה הכוללת, עם 159 נקודות. 
לא הרבה מעליו עם 165 נקודות נמצא AMEOBI, במקום השלישי עם 157 נמצא ziv86 

הכל עוד פתוח! יש המון נקודות היום!

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
20/11/2016 | 22:50
1
59
9 - לסנר
8 - קנדריק
7 - מיז
6 - נשים ראו
5 - זוגות ראו
4 - גברים ראו
3 - שתי נשים נשארות
2 - זוג אחד נשאר
1 - שני גברים נשארים

אחד ההימורים הקשים מאז שאני זוכר את עצמי!
לפי התרחיש שלי ראו כותשים את סמקדאון חוץ ממיז, ואז אולי הפיוד שלו עם בריאן ימשיך איכשהו

לצפיה ב-'החלטתי שאני לא עושה חיים קלים בהימורים'
החלטתי שאני לא עושה חיים קלים בהימורים
20/11/2016 | 23:09
66
כמו איזה קרב יפתח או כמה תארים יעברו (שזה פחות רלוונטי הפעם).

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
חברת
חברת "קראפן"
סלקטד - לטייל קצת אחרת באיטליה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום