לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שאלת פרובנציאליות'
שאלת פרובנציאליות
25/08/2016 | 09:12
12
210
כידוע לכם, למי שצפה בראו. הוכרז שנועם דר יהיה בין המתאבקים שנקבעו להיות חלק בקרוזווייט דוויז'ן. וחלפה במחשבה בראשי שכאשר יגיע הזמן המיועד ונראה את נועם דר בזירת הWWE. כחלק מתוכנית ראשית. קודם כל צריך להגיד שכזה יקרה, אני אהיה מאושר כשזה יקרה רשמית, מגיע לו הוא בחור מוכשר, יש לו יכולות. אבל חשבתי לעצמי, כשזה יקרה. איך נתייחס לזה? האם למרות שהוא ישראלי, האם למרות שכולנו או לפחות חלקינו רוצים בהצלחתו, כאוהדי רסלינג. האם תשמרו על פטריוטיות אמיתית וחסכו ביקורות על הישראלי? או שגם למרות היותו ישראלי. אם הוא יעשה בוצ'ים או סתם היכולות שלו לא ירשימו אתכם, או הופעות לא טובות, יהיו ביקורות? איך תתייחסו אם הקהל לא יתחבר אליו? הקהל יהיה שקט בקרבות ו/או בסגמנטים שלו. איך תגיבו למקרה כזה? איך תהיה התגובה שלכם בכיוון השני? כשהוא זוכה בפוש, בחגורות, מרשים בקנה מידה מאוד גדול?

שיהיה דיון נעים :)
לצפיה ב-'בתור ישראלי זה כיף לשמוע ולראות אותו'
בתור ישראלי זה כיף לשמוע ולראות אותו
25/08/2016 | 09:46
1
143
ואף מציגים אותו ולא שוכחים שהוא הישראלי הראשון באירגון.

בטורניר עד עכשיו CWC לא התרשמתי ממנו כלכך אבל יכול להיות שהוא עוד יפתיע.
אם באמת רוצים אותו הוא יצטרך לעשות סוויץ' בראש כי הוא לא נמצא בליגות קטנות אלא בפאקינג wwe.
גם יכולות המיק' שלו חלשות וגם על זה הוא יצטרך לעבוד. 
בכל מיקרה בהצלחה.
לצפיה ב-'הרב הראשון שלו היה חלש, אבל אני מציע לראות את השני'
הרב הראשון שלו היה חלש, אבל אני מציע לראות את השני
25/08/2016 | 21:41
83
למרות שהיה מולו יריב חלש, זה היה קרב ממש לא רע והוא נראה שייך שם.

ככל הנראה שהוא לא יזכה בקרב הבא, אבל אני מצפה לראות כימייה טובה בינו לבין זאק סייבר JR. אגב מחר מקליטים את הקרב והוא ישודר בשבוע הבא או עוד שבועיים.
לצפיה ב-'האם אני היחידי'
האם אני היחידי
25/08/2016 | 10:46
5
147
שמתייחס אליו כאל סקוטי יותר מאשר כאל ישראלי?

בכל מקרה, לא חושב שזה משנה. יהיה מאוד נחמד אם הוא יצליח. אם הוא יצליח בענק, יכול להיות שזה יהיה טוב לנו כמדינה (למרות ששוב, חוץ מהשם, אני לא רואה יותר מדיי קשר בין הבחור לבין ישראל). אבל אם יתברר שמדובר בפלופ, אז עם כל הפרובינציאליות, אני אעדיף לא לראות אותו.
לצפיה ב-'יש קשר ברור בינו לבין ישראל'
יש קשר ברור בינו לבין ישראל
25/08/2016 | 21:39
4
100
הוא מדבר בעברית עם ההורים, חי בארץ עד גיל 5, מבקר בארץ מידי שנה, בעל אזרחות ישראלית (אני יכול להעריך), בעבר נהג להגיע לזירה עם דגל ישראל, וישראל מוזכרת על ידי השדרנים בכל פעם שאנחנו רואים אותו ב-CWC.
עושה לי טוב לראות אותו שם.
לצפיה ב-'אם הוא מזוהה עם ישראל באופן פומבי'
אם הוא מזוהה עם ישראל באופן פומבי
26/08/2016 | 01:32
3
75
אז אני מסכים שזה שונה, אבל קשה לי להאמין שהוא יוצג כישראלי אם ווכאשר יעלה לרוסטר הראשי.

אתה אומר "גר בישראל עד גיל 5"
אני אומר "מגיל 5 הוא לא גר בישראל"

מבקר בארץ מדיי שנה - גם מדונה

ומה שהוא עושה עם ההורים שלו - זה לא באמת קשור או משפיע על הדמות שלו.
לצפיה ב-'לא משנה מה הדמות שלו '
לא משנה מה הדמות שלו
26/08/2016 | 10:07
2
67
גם אם הדמות שלו תהיה מחבל איראני, זה לא משנה את העובדה שנולד בישראל ויש לו זיקה לפה. בנוסף, כל מתאבק ישראלי אם יחתום בwwe ייאלץ לעבור לארה"ב ולכן ייחשב גם הוא ישראלי לשעבר.
לצפיה ב-'אבל זאת פרובינציאליות'
אבל זאת פרובינציאליות
26/08/2016 | 12:10
1
60
מצטער, בעיני הוא לא ממש נחשב ישראלי. אולי ישראלי עם כוכבית.

ברור שכל ישראלי שיהיה בWWE יצטרך לעבור לארה"ב, אבל הבנאדם לא גר בארץ מגיל 5. מבחינתי הוא הרבה יותר סקוטי מישראלי.

לפני כמה שנים דיברו על סער בוקשטיין, שהתאמן בFCW או איך שלא קראו לליגת הפיתוח שלהם. הבחור נולד פה, גדל פה, בילה פה יותר מ10 דקות בילדות ועוד 5 דק' מדיי שנה.

"זיקה" זה גם נגיף
לצפיה ב-'גם בעיניי הוא יותר סקוטי מישראלי'
גם בעיניי הוא יותר סקוטי מישראלי
26/08/2016 | 14:15
50
הוא לא ישראלי, אלא ישראלי לשעבר. וזהה נחמד בעיניי שהוא הצליח להגיע ל-WWE.
לצפיה ב-'אני חושב שנעם דר הוא אחד הגדולים אי פעם'
אני חושב שנעם דר הוא אחד הגדולים אי פעם
26/08/2016 | 12:07
1
118
והוא ממש נפלא ונהדר וחתיך.
ואני לא רושם את זה רק בגלל הסיכוי  הקטנטן שהוא יעשה גוגל על השם שלו בעברית ואיכשהו יגיע לפורום ובדיוק במקרה הוא יחפש מישהו שיכתוב לו איזה סטורליין חדש...
לצפיה ב-'הוא עוד עשוי להחליף את השם שלו ל"קודי רודס"'
הוא עוד עשוי להחליף את השם שלו ל"קודי רודס"
26/08/2016 | 12:26
37
לצפיה ב-'לא חושב שיש סיבה לתת לו הנחות'
לא חושב שיש סיבה לתת לו הנחות
27/08/2016 | 18:19
32
בעיקר מכיוון שהבחור פאקינג מרשים בגיל 23 ואני נהנה לראות אותו עובד ברבפרו וICW כבר שנים בכל מקרה בלי קשר לשורשים הישראלים. גם כשלפין באלור יש קרבות פחות טובים אין שום בעיה לבקר אותו על זה- ביקורת זה לא דבר רע.
לצפיה ב-'אני אהיה מאוד ביקורתי'
אני אהיה מאוד ביקורתי
27/08/2016 | 21:14
25
קודם כל, אני רוצה שיהיה לו גימיק ישראלי, אבל אמיתי, לא בולשיט מזויף.

לדוגמא, אני רוצה שיהיה לו תרגיל עם Fireman Carry, שיקרא "על האש".
איזה בעיטה כלשהי שיקראו לה "הסטנגה".
איזה תרגיל טג טים, "מחניים".
אולי הוא ישתמש בפינישר של Hugh Morrus, כ"וואלה, הצחקת אותי".
וכמובן הGTS, או - "מה אתה מדבר שטויות, יאללה לך לישון".

אם אף אחד מאלה לא יקרה, אני... אתלונן במזכירות בית ספר.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
24/08/2016 | 09:27
5
65
עם הפתעות...
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
24/08/2016 | 09:42
1
229
התכנית נפתחת כשזיגלר נמצא בלוקר רום, ו-AJ סטיילס מגיע ומתרברב על הניצחון שלו. הוא יורד על זיגלר שמתחיל לתקוף אותו ומבריח אותו.

שיין ובריאן יוצאים החוצה כשהזוגות והנשים נמצאים שם. שיין מדבר על הזדמנויות שוות. בריאן קובע קרב לבאקלאש: קרב משושה בין כל שש הנשים שהשתתפו בקרב בסאמרסלאם כדי להכריע מי תהיה אלופת הנשים של סמאקדאון. שיין מציג את אליפות הזוגות של סמאקדאון, ובריאן קובע טורניר זוגות שיסתיים בסמאקדאון. הית' סלייטר יוצא החוצה ואומר שהוא רוצה חוזה ואליפות. סלייטר מבטיח למצוא שותף ולהיכנס לטורניר. שיין אומר שאם סלייטר ינצח בטורניר, אז הוא יקבל חוזה. AJ סטיילס יוצא ויורד עליהם, אבל זיגלר תוקף אותו.

בקי לינץ' ניצחה את אלכסה בליס עם הדיס-ארם-הר. נטליה ונעמי פרשנו.

הית' סלייטר ניסה לשכנע את מיז להיות השותף שלו... אבל לצערו, גם אם נראה שמיז הסכים, הוא דיבר בבלותות' עם סטיבן שפילברג.

טורניר הזוגות: האוסוז ניצחו את האסנשן עם סמואן ספלאש של ג'ימי לויקטור.

AJ סטיילס יוצא החוצה עם מנגב הזיעה של סינה ויורד עליו. הוא אומר שהוא צריך לקבל קרב על התואר. זיגלר יוצא, השופטים עוצרים אותו ובריאן מגיע. בריאן מחליט לקבוע קרב בין שניהם- אם סטיילס מנצח, הוא יקבל את אמברוז, ואם זיגלר ינצח, זה יהיה קרב משולש.

כרמלה וניקי בלה היו אמורות להילחם, אבל כרמלה תקפה את ניקי לפני, וכנראה עשתה היל טרן. דאבל טרן?

רנדי אורטון יוצא ומדבר על הקרב שלו מול לסנר. לפתע הוידיאו של בריי ווייאט מבזיק והוא מגיע ללעוג לאורטון. אורטון אומר לו להיכנס לזירה, אבל בריי נעלם. שיין מקמהן, אגב, אמר שסטפני קנסה את ברוק ב-500 דולר בלבד, אבל שהעניינים בינו לבין לסנר רחוקים מלהסתיים.

הית' סלייטר מנסה לשתף פעולה עם ארן אנדרסון. אנדרסון לועג לו ועוזב. אבל ריינו מוכן לשתף עם סלייטר פעולה.

טורניר הזוגות: אמריקן אלפא ניצחו את בריזאנגו אחרי גרנד אמפליטוד לבריז.

המנצח יפגוש את דין אמברוז: AJ סטיילס ניצח את דולף זיגלר אחרי סטיילס קלאש.
לצפיה ב-'עושה רושם '
עושה רושם
24/08/2016 | 12:02
241
שסטיילס הוא און פייר כרגע וכל מה שהוא יגע בו ייצא בערך קרב 4 כוכבים.
הרבה זמן לא היה מתאבק כזה ב WWE

לצפיה ב-'כנסו כנסו (אין ספוילר)'
כנסו כנסו (אין ספוילר)
24/08/2016 | 12:31
1
250
1. סמאקדאון ללא ספק הופכת להיות התוכנית המועדפת עליי. תראו את התוכנית.
2. מי שלא יודע אחרי סמאקדאון יש תוכנית אולפון שנקראת talking smack לדעתי זו אחת התוכניות הכי טובות כרגע בנטוורק, שווה כל דקת צפייה, הרבה ראיונות שוט, פשוט מדהים.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
24/08/2016 | 15:00
204
לגבי talking smack. זו תוכנית ממש טובה והתוכנית הספציפית הזו הייתה הכי טובה עד עכשיו. ההתקפה של כרמלה על ניקי פשוט הגיעה משום מקום וזאת נראית יריבות עם הרבה היט ואני מאוד אוהב פיודים כאלה.

ואז הגיע הפרומו של מיז שהיה מדהים! עושה רושם שסמאקדאון הולכת לכיוון מאוד מאוד חיובי.
לצפיה ב-'אז חזרתי לראות סמאקדאון'
אז חזרתי לראות סמאקדאון
26/08/2016 | 15:40
133
וזה פשוט כיף.

אמריקן אלפא עושים את זה בגדול! פשוט צמד מוצלח שכיף לראות בזירה.
ועל איג'יי סטיילס אין מה לומר, זהב טהור והדבר הכי מעניין כרגע ב-WWE.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
23/08/2016 | 06:00
19
93
לא נראה לי שהרבה יאהבו את מה שהולך להיות פה...
אירועים חשובים
23/08/2016 | 06:14
13
316
פין באלור נפצע! הוא נפצע בכתף שלו בסאמרסלאם ויצטרך תקופת החלמה של חצי שנה. התכנית נפתחת כשסטפני ופולי מזמינים אותו לזירה. באלור מודה לכולם ומפנה את התואר. רולינס יוצא החוצה ואומר שעכשיו הוא צריך לחגוג. סמי זיין, כריס ג'ריקו וקווין אוונס יוצאים. לאחר מכן גם אנזו וקאס ורומן ריינס יוצאים. פולי מציע סדרת קרבות שתסתיים בשבוע הבא ותכתיר את האלוף.

סת' רולינס ניצח את סמי זיין אחרי פדיגרי. רולינס תפס מקום בקרב מרובע על התואר בעוד שבוע.

קווין אוונס ניצח את נוויל אחרי פופ אפ פאוורבומב. אוונס נכנס גם לקרב המרובע.

הניו דיי חוגגים שנה עם התארים. הקלאב מגיעים ולועגים להם. ביג אי ניצח את קארל אנדרסון אחרי ביג אנדינג.

טייטוס או'ניל אומר שאולי הניו דיי אלופים כבר שנה, אבל הוא כבר שנה בלי דארן יאנג. הוא יורד על באקלנד שבא לתקוף אותו. דארן יאנג בא לעזור לבאקלנד וחוטף קלאש אוף דה טייטוס.

ביג קאס ניצח את רוסב אחרי שרוסב עזב לאחר ביג בוט. קאס קיבל מקום בקרב המרובע.

שארלוט יוצאת לחגוג את הזכייה שלה בתואר הנשים. היא לועגת לסשה שנפצעה בגב. מיק פולי יוצא ואומר שיש לו פרי אייג'נט... ביילי! שארלוט לועגת לביילי שאומרת שתזכה בתואר. ביילי ניצחה את דיינה ברוק אחרי ביילי טו בלי.

הקרוזרווייטים מגיעים ב-19 בספטמבר.

ברון סטרומן כיסח עוד ג'ובר.

הדאדלי בויז עורכים טקס פרישה ומודים לקהל. השיינינג סטארס יוצאים ולועגים להם, וחוטפים 3D. לפני שהם מוציאים שולחן, הקלאב באים לתקוף אותם. הם נותנים לדיוון מג'יק קילר דרך השולחן.

רומן ריינס ניצח את כריס ג'ריקו אחרי ספיר. ריינס מתקדם לקרב המרובע מול קאס, אוונס ורולינס.
לצפיה ב-'וואו'
וואו
23/08/2016 | 11:52
12
274
מעניין אם באלור באמת נפצע, או שמראש לא היה תכנון לתת לו באמת לרוץ עם החגורה, אלא רק בשביל אפקט ההפתעה בסאמרסלאם.

אני שם לב שבשנים האחרונות נוצרת מעין מגמה קצת מדאיגה, של אלופים שנפצעים במהלך הכהונה שלהם ונאלצים לוותר על התואר ולצאת לחופשה או לפרוש:
זה קרה עם דניאל בריאן פעמיים, עם רולינס, עם אדג' ב2011, עכשיו עם באלור.
לא ברור לי אם זה צירוף מקרים, אבל לפחות במקרים של בריאן ורולינס, נראה שזה נבע מהעומס שהWWE הפילו עליהם במהלך תקופה.
לצפיה ב-'ברט הארט כבר הזהיר'
ברט הארט כבר הזהיר
23/08/2016 | 12:22
9
270
מפני רולינס שהוא גורם ליריב פציעות....... מעניין אם יש בזה משהו???
לצפיה ב-'בינתיים מדובר רק באדם אחד...'
בינתיים מדובר רק באדם אחד...
23/08/2016 | 16:01
8
235
שנפצע בקרב מול רולינס. וגם, בכלל לא בטוח שרולינס פצע אותו בחוסר זהירות, או שבאלור עצמו עשה משהו שלא היה אמור לעשות או נחת לא נכון... בקיצור, לא רואה טעם להאשים את רולינס ולא ברור לי על מה ברט מדבר.
לצפיה ב-'לפחות שניים'
לפחות שניים
23/08/2016 | 16:06
6
199
גם את סטינג הוא פצע
לצפיה ב-'אשמח לתזכורת'
אשמח לתזכורת
23/08/2016 | 16:09
5
204
והאם רולינס באמת פצע את סטינג באופן אקטיבי? כי פציעות קורות גם בלי קשר.
והאמת שתוך כדי כתיבה אני נזכר שהוא גם שבר לסינה את האף עם ברכייה מרושלת...
לצפיה ב-'תודה, אבל גם במאמר הזה כתוב'
תודה, אבל גם במאמר הזה כתוב
23/08/2016 | 16:30
3
198
שאמנם סטינג נפצע יחסית קשה, אבל זה היה ממהלך שגרתי של רולינס, מהלך שלא פצע אף מתאבק אחר חוץ מסטינג. אז גם כאן אני לא אוהב לקפוץ בהאשמות.

מסכים שהאף של סינה היה לגמרי סלופיות של רולינס, אבל בינתיים זה המקרה היחידי שאני יכול לומר בוודאות שרולינס גרם לפציעה. הפרטים של שני המקרים האחרים עדיין לא לגמרי ברורים, אז לא רואה טעם להפוך את רולינס לאיזה שמוק חסר אחריות... עדיין...
לצפיה ב-'בכתבה אחרת שקראתי'
בכתבה אחרת שקראתי
23/08/2016 | 18:53
1
168
כשחיפשתי תיעוד לפציעה של סטינג, היה כתוב ששומעים את רולינס אומר אחרי המהלך שפצע את סטינג "sorry, that's on me"

אני לא אומר שזה שלושה נפצעו בקרב איתו זה בהכרח אומר שהוא שמוק חסר אחריות. יכול להיות שיש לו סגנון סטיפי ומסוכן. אפילו ברט הארט לא אמר שהוא שמוק אלא שהוא סתם חסר אחריות
לצפיה ב-'ה"שמוק" זה סתם קישוט שלי '
ה"שמוק" זה סתם קישוט שלי
24/08/2016 | 01:03
135
בסה"כ אני מרוצה מרולינס וחושב שהוא מאוד מוכשר ומתאים למעמד שנותנים לו. חבל לי שכל כך מהר יוצא לו שם של מתאבק מרושל ומסוכן, אבל אם זה באמת המצב, אני מסכים שצריך להעיר לו ולעבוד איתו על זה, כמו שברט אמר שלא עשו עם גולדברג.
לצפיה ב-'סטינג לקח את זה לחלוטין על עצמו בראיון האחרון עם JBL'
סטינג לקח את זה לחלוטין על עצמו בראיון האחרון עם JBL
27/08/2016 | 18:24
16
מדובר בדיוק באותו סוג פציעה שנגרם מבאמפ שלוקחים לא טוב כשלא מכניסים את הצוואר פנימה. רולינס יכל לזרוק אותו לחבל השני, אחרי סופלקס, מפיירמנ'ס קרי או לסובב אותו ל450 באוויר- כל זה לא משנה את העובדה שסטינג לא לקח את הבאמפ נכון.

לברט יש איזשהו קבעון על רולינס- הוא מחפש אותו בכל פינה. לעומתו, אוסטין התראיין לאחרונה וטען שרולינס הוא אחד הוורקרים הכי טובים ומקצועיים בארגון ושאם זה לא היה המצב הוא לא היה מקודם כמו שהוא מקודם כי אף אחד לא היה רוצה לעבוד איתו. עם כל ההערכה לברט הארט, לא חושב שיש סיבה לקחת אותו יותר ברצינות מאוסטין.
לצפיה ב-'ממה שהם הראו (את הפציעה בהילוך איטי וכמה פעמים)'
ממה שהם הראו (את הפציעה בהילוך איטי וכמה פעמים)
27/08/2016 | 21:35
16
נראה שזה סתם חוסר מזל. עושים את התרגיל הזה הרבה פעמים בדיוק באותה צורה. יכול להיות שרולינס זרק אותו בצורה שסובבה לבאלור את הגוף בזווית שהוא לא היה מוכן אליה ולכן הכתף נפגעה, ויכול להיות שבאלור עצמו לקח את הכתף והיד יותר מדי אחורה מתוך פחד בנפילה.
וגם יכול להיות שסתם הכול בוצע בסדר והכתף נפרקה. קורה...
לצפיה ב-'אולי עכשיו יהיה טוב יותר'
אולי עכשיו יהיה טוב יותר
23/08/2016 | 16:13
1
225
אחרי הבראנד ספליט.
אין ספק שהWWE גומרים את הסופרסטארים המובילים שלהם. הם חולבים מהם כל טיפה של כסף

אני חושב שזה נובע דווקא מבניה עצלנית של דמויות. בלוצ'ה אנדרגראונד, בולט לי מאוד שלפעמים זה היה לגיטימי שמתאבקים במידקארד סוגרים תוכנית, אם באמת הגיע איזשהו "פיק" בסטוריליין שמצדיק את זה. אם הWWE יצליחו לגרום לזה שיש קאדר רחב של סופרסטארים שנבנה היטב ומעורר עניין, הם לא יצטרכו לשחוק את סינה כמו שעושים עושים כבר 15 שנה. 
לצפיה ב-'אני לא חושב שהפיצול יעזור במשהו'
אני לא חושב שהפיצול יעזור במשהו
23/08/2016 | 16:21
211
מדובר באותה כמות של זמן מסך לאותה כמות של מתאבקים, רק שעכשיו זמן המסך כאילו נפרד בין תכנית לתכנית. התכניות לא השתנו, הPPV לא השתנו, זמני השידור לא השתנו.

מעבר לזה, כבר תקופה ארוכה שהWWE אוהבים להיתקע מדי תקופה על איזה כוכב אחד-שניים ולדחוף אותם בלי סוף, במקום לתת מקום לעוד כוכבים לפרוח ולעוד מיינאיבנטרים לצוץ. כאילו החליטו ש2014-2015 הם ידחפו רק את ריינס, אח"כ רק את רולינס, לפני כן רק פאנק, רק סינה וכו'.

אני חושב שכבר עברו הימים שהקהל רוצה לראות שני כוכבים ענקיים ועוד כמה מידקארדרים. מי שהקהל אוהב, מי שיש לו כשרון ויכולת - צריך לקבל פוש ולהגיע למיינאיבנט. הרי בסוף בכל מקרה הקהל יבחר את מי שהוא מעדיף שיהיה אלוף.
לצפיה ב-'אני מתפלא שלא כתבתם כלום על'
אני מתפלא שלא כתבתם כלום על
25/08/2016 | 03:50
4
214
הפרידה מהדדליז.
אחד הזוגות הכי גדולים של כל הזמנים. הרבה הרבה כבוד.
היה ברור שתותחים אולד-סקול כמוהם לא יצאו בלי להוציא צעירים אובר. חבל שלא היה זוג הילים אחרים שיכל לקבל את הספוט הזה, לגאלוס ואנדרסון אין עתיד ארוך טווח בזוגות ובטח שהם לא ישיגו עשירית מהתהילה של הדאדליז.

לצפיה ב-'זה בעיקר כי הדאדליז'
זה בעיקר כי הדאדליז
25/08/2016 | 10:50
3
183
מגיעים מעידן אחר, שבו הייתה משמעות לצמדים אורגניים.
היום כמעט ואין לך דבר כזה (אולי חוץ מהאוסוז), אלא סתם שני מתאבקים שהצמידו אחד לשני באופן זמני, עד שיחליטו לפרק אותם ולנסות לתת פוש כיחידים.

זה מה שמעניין היום את המתאבקים ואת הכותבים, פוש ליחידים. אין אמונה בצמדים וסטייבלים לטוווח הרחוק. גם ניו דיי יאבדו את החגורות ויתפרקו בשניה שיהיו קצת פחות אובר מהיום, וגם הם מלכתחילה לא היו צמד אורגני, אלא סתם 2 מתאבקים לא קשורים שהצמידו ביחד.
לצפיה ב-'זה כל כך מפגר'
זה כל כך מפגר
26/08/2016 | 04:21
1
105
לפעמים הסכום גדול מסך חלקיו, למשל ביג קאס בחיים לא יפתח יכולות מיק גבוהות מספיק כדי להיות אלוף עולם איכותי, מה גם שהוא לא מספיק אתלטי כדי להחזיק קרב ארוך ואיכותי לבד. אנזו בחיים לא ייתפס כאלוף עולם לגיטימי עם הגוף הצנום הזה. ביחד הם הצמד הכי אובר היום ובצדק. לחוד הם "פיוצר אנדברס" תוך שנתיים. ראינו את זה קורה לצמדים טובים שוב ושוב ושוב (MNM ארט דיינסטי וכו..).
בסופו של דבר זה פוגע באיכות התוכנית ואיכות הקרבות - פחות צמדים אורגנים = פחות מהלכים זוגיים מרשימים, כאלו שדורשים אימון ואמון ממושכים. זה פוגע בגיוון של התוכנית וממאיס קרבות טאג-טים ככה שהערך של החגורה והמחלקה יורד.אם אני עובד בWWE אני עושה רבולושיין לטאג כמו שעשו למחלקת נשים, לפני הכל.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
26/08/2016 | 12:15
73
אני מאוד מתגעגע לתקופות הצמדים של האייטיז-ניינטיז. ממש חסר לי תרגילי טאג, למרות שכן מנסים להשתמש בכמה (במיוחד אנזו וקאס).

פעם טאג היה לכל הקריירה והיו מעיזים לפרק צמד רק כשאחד מהם היה הופך לאובר במיוחד. היום מפרקים צמד ברגע שהם כצמד פחות אובר מבעבר, ואז יש לך שני מתאבקים שהכותבים לא יודע מה לעשות איתם, כי פתאום הם לא צמד.
לצפיה ב-'אף אחד לא הצמיד אותם'
אף אחד לא הצמיד אותם
27/08/2016 | 18:25
27
הרעיון היה של וודס שרצה לעשות משהו יחד עם קופי וביג אי בגלל שהם התחברו מאוד בחודשים שקדמו לזה. זה דווקא הכי כן התפתח באופן אורגני.
לצפיה ב-'שרשור סאמרסלאם 2016 '
שרשור סאמרסלאם 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2016 | 05:48
25
92
לצפיה ב-'תוצאות Pre Show '
תוצאות Pre Show
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2016 | 05:51
224
אמריקן אלפא, הייפ ברוז והאוסוז ניצחו את הוודווילנס, בריזנגו והאסנשיין

סמי זיין ונוויל ניצחו את הדאדלי בויז

שיימוס ניצח את סזארו בקרב הראשון בסדרת הטוב מ7
לצפיה ב-'תוצאות '
תוצאות
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2016 | 06:09
1
281
ג'ריקו ואוונס ניצחו את אנזו וביג קאס.

אליפות הנשים: שארלוט ניצחה את סשה באנקס (א) וזכתה בפעם השנייה בתואר.

אליפות ביניבשתית: מיז (א) ניצח את אפולו קרוז.

איי ג'יי סטיילס ניצח את ג'ון סינה (נקי. אחרי שהוא יצא מהסופר AA!!!)

אליפות הזוגות: גאלוס ואנדרסון ניצחו בפסילה את הניו דיי (א), אחרי התערבות של ביג אי. התואר לא החליף ידיים עקב הפסילה.

אליפות העולם: דין אמברוז (א) ניצח את דולף זיגלר.

נטליה, אלכסה בליס וניקי פאקינג בלה ניצחו את בקי לינץ', כרמלה ונעמי. ניקי הצמידה את כרמלה.

אליפות היוניברס: פין באלור ניצח את סת רולינס והפך לאלוף היוניברס הראשון! התואר עצמו די מכוער. הוא כמו אליפות העולם, רק שכל הרקע אדום לחלוטין.

אליפות ארה"ב: לא ממש התחיל. הם רבו עוד לפני הצלצול לתחילת הקרב. רוסב נפצע והשופט הכריז שהקרב לא יתקיים עקב הפציעה של רוסב. ריינס נתן לרוסב הפצוע ספיר כל הדרך מהרמפה לסיים את האנגל.

מיין איבנט: ברוק לסנר ניצח את רנדי אורטון עקב עצירת שופט או נוקאאוט טכני (TKO) אחרי שברוק פתח לרנדי את הראש והיה פשוט בריכת דם מהראש של רנדי. שיין מקמהון בא וניסה להרגיע את ברוק וקיבל F5.

זה הכל חברים!
לא טייקר, לא גולדברג.
לצפיה ב-'דעות מצפייה חלקית בלייב '
דעות מצפייה חלקית בלייב
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2016 | 06:32
324
התעוררתי ב4 וחצי.
עד שמצאתי סטרים שעובד (ביטלתי את המנוי שלי לנטוורק מזמן כבר), הגעתי בזמן לאליפות היוניברס.
תשמעו - רולינס ובאלור יכולים לתת קרב טוב בכל יום. רולינס אפילו הוציא מהמחסן שלו את גודס לאסט גיפט וזה לא עזר. בסופו של דבר, בקרב הבכורה של השד, הוא היה חייב לנצח. ואכן, פין ניצח אחרי שהוא גם יצא מהפדיגרי. קרב טוב, חגורה מכוערת, אבל לא ברמה של להתמודד לתואר קרב השנה.

אחרי זה היה את כל החרטא של רוסב וריינס. לא ברור לי למה בRAW לפני האירוע הם קיבלו קרב של 20 דקות, לא על התואר והנה באירוע אפילו קרב לא היה להם. אני מניח שהם היו חייבים לקצץ במשהו כדי לא לחרוג ממסגרת הזמן, אבל עדיין.
הם הודיעו בעבר שאם זה PPV הם יכולים לחרוג מהזמן וזה משודר בנטוורק, למען השם! אז קרב לא היה, אבל ריינס יצא חזק מכל הסיפור. אני אומר שזה היה הרגע המושלם להיל טרן. הוא תקף אדם פצוע!!!

ואז המיין איבנט בין המאכזבים שראיתי. קיוויתי שזה לא יהיה עוד קרב לסנר טיפוסי של מיליון סופלקסים. אורטון לפחות הצליח לפגוע פעמיים עם RKO, כולל אחד על שולחן השדרים בחוץ, אבל זהו בערך. אה, והDDT מהחבל. ברוק החליט שנמאס לו מכל זה ופשוט התנפל על אורטון עם מרפקים ואגרופים ואורטון פשוט התחיל לאבד המון דם. יש מצב שזה היה בלייד ג'וב כדי לא לפגוע באורטון. הפסד בהחלט שופט נגד מכונת הלחימה הכי טובה שיש בWWE זה לא פוגע באורטון.
הקהל התחיל צ'אנטים של גולדברג בסוף אבל גולדברג לא הגיע. במקום זה בא שיין מקמהון להגן את המתאבק שלו וחטף F5 על זה.

סוף מאכזב.
הבנתי שסטיילס וסינה גנבו את ההצגה ושקרב ה3 על 3 של בנות סמאקדאון הפתיעה לטובה. ניקי בלה קיבלה פופים יותר גדולים מרוב הרוסטר, לפי הדיווח.

דעות שלמות - מתישהו במהלך השבוע.

לצפיה ב-' דעות מקריאה '
דעות מקריאה
22/08/2016 | 06:09
284
נשמע חרא...

אורטון-לסנר לא נשמע מעניין מדי.

רוסב וריינס לא התאבקו. יופי. לא אוהב שעושים את זה.

למה ג'ריקו ואוונס ניצחו את אנזו וקאס?

שארלוט זכתה בתואר. נו באמת. הרגע החליפו את התואר!

מיז-קרוז לא מעניין.

אמברוז וזיגלר בלי שום דבר חשוב.

ניקי חזרה. נחמד.

באלור וסטיילס ניצחו, לפחות זה. זה נשמע מעניין.

וכמובן, שיימוס וסזארו נמצאים בפרי שואו. אחלה.
לצפיה ב-'דעות סאמרסלאם 2016 '
דעות סאמרסלאם 2016
22/08/2016 | 15:47
435
על הנייר, הסאמרסלאם השנה היה אמור להפציץ ובאמת להיות הרסלמניה של הקיץ עם 13 קרבות בסה"כ, קידום טוב ומפגשים מרעננים..
התוצאה?
החצי הראשון מעולה, השני פחות טוב..

קיק אוף:
קרבות חימום מעולים, שהצליחו להכניס את לאווירה,
קרב הזוגות הזכיר את הקרב בסמאקדאון.. אהבתי את הסיום ואולי פיוד עתידי בין האוסוז לאמריקן אלפא.
סמי זיין נגד הדאדליז - התוצאה לא מפתיעה.
שיימוס נגד סזארו - הגיוני לתת לשיימוס לנצח כאן.. יש להם עוד 6 מפגשים משותפים.

סאמרסלאם:
אנזו וביג קאס נגד ג'ריקו וקווין אוונס
קרב פתיחה מעולה, אנזו וקאס ואוונס הם הכוכבים החמים כרגע שעדיין אין להם איזשהו פיוד משמעותי.
שמחתי שנתנו לג'ריו ואוונס לנצח, השילוב בינהם מעולה.

סשה בנקס נגד שארלוט
עכשיו?? האירוע רק התחיל... למה קרב שני של הערב?
הקרב ביניהם היה מצוין, אין ספק שמדובר בשתי מתאבקות מצוינות שיכולות בכיף להתאבק גם במיין איבנט של אחד האירועים של ראו.
היה נסיון ליצור הרבה ספוטים, לטעמי יותר מידי.. אפשר היה לשמור חלק
בסה"כ קרב מעולה, חבל מאוד שהחגורה החליפה ידיים שוב פעם (בטח סשה פצועה או משהו כזה) כל הכבוד למחלקת הנשים של ראו!

מיז נגד אפולו קרוז
קרוז יותר מידי מחייך ופחות רציני.. הוא חייב למצוא משהו שיחבר בינו לבין הקהל
בסה"כ קרב סולידי ונתן לקהל להירגע מקרב הנשים..
נצחון צפוי של מיז.

ג'ון סינה נגד איי ג'יי סטייל
ואו ואו ואו, קרב ההערב ומועמד מוביל לקרב השנה!
הבנייה לקרב הייתה מעולה, כל הקרב היה דרמה במיטבה
כל הצמדה הייתה מותחת והתרגילים היו מאוד מאוד מוצלחים!
נצחון ראוי של איי ג'יי סטייל!
(רק אני חשבתי שהאורות יכבו ויהיה פתאום גונג כשג'ון סינה היה לבד בזירה?)

קרב זוגות ניו דיי נגד הקלאב.
שמעו.. קרב לא טוב לדעתי.
נתחיל מזה שאני שונא שמעברים סלבס בקרבות, זה לא קשור ולא מעניין.
אני יכול להבין את הסיום כי לא רצו לתת לניו דיי להפסיד רגע לפני שבירת השיא של שנה עם האליפות ומצד שני רצו לשמור על החוזק של הקלאב להמשך פיוד.. (ואולי נצחון)
אני מקווה שבאירוע הבא ייקחו מניו דיי את החגורות, כי הם עכשיו בגבול של קצת יותר מידי.. וחבל אני אוהב אותם ומקווה שלא ייהרס המומנטום שלהם.. שיורידו להם פרופיל קצת והחגורות יעברו לקלאב שיעברו בסופו של דבר לאנזו וקאס.

דין אמברוז נגד זיגלר
היה קרב טוב, לצערי הקהל לא ממש היה בתוכו כי הוא עדיין התאושש מהקרב של סינה וסטיילס.
זיגלר חייב לעבור הילטרן מתישהו... הדמות שלו צריכה ריענון דחוף!

קרב נשים סמאקדאון: נעומי, כרמלה ובקי נגד נטליה, אלכסה בליס ונקי בלה
ואו ניקי בלה קיבלה פופים מפה ועד השמיים!
אז ככה.. לדעתי לסמאקדאון יש את המתאבקות המוכשרות ואפשר לעשות עם המחלקה הזו הרבה הרבה דברים מעניינים.
הקרב היה סבבה, לא טוב ולא רע.. הם קיבלו מספיק זמן כדי שכל מתאבקת תראה את היכולות שלה.
אני לא יכול להתעלם מהעבודה שקיבלתי וייבים יותר של דיוות מאשר מחלקת נשים, אולי עדיף היה לעשות מפגש של אחת על אחת ולא של כולן..
לצערי, כרמלה עדיין לא בשלה לרוסטר הראשי.. היא הייתה צריכה להתבסס יותר בNXT..

סת רולינס נגד פין ביילור
WTF?!? מה זו החגורה המכוערת הזו!!
היה קרב מעולה, אבל לא משתווה לסינה סטיילס ולא ממש קרב השנה.
הקהל עם בוזים על החגורה ובצדק.
שמחתי שביילור ניצח, זה יכול ליצור מפגשים מעניינים בראו, היה נצחון נקי וזה מעולה.

רוסב נגד ריינס
חרא!
ריינס רק הורס לרוסב, 
הקהל עדיין עם אפס עניין בריינס וגם במיד קארד הוא לא מעניין.
לא היה קרב אז אין מה ממש להתייחס.

אורטון נגד לסנר
מה לעזאזל ראיתי כאן עכשיו?
הכרזתם בהתרגשות גדולה שיהיה מפגש של אורטון ולסנר בסאמרסלאם
ושניהם מציינים 15 שנים בעסק. השקעתם בוידאו, הפגשתם ביניהם פעמיים
וזה הסיום שהקרב הזה קיבל?!? ולמה לתת F5 לשיין?
טוב, אין לי מושג לאן הולכים מכאן... שיין נגד לסנר בבאקלאש?
סיום רע.

באופן כללי האירוע מקבל 8 מתוך 10
שללא ספק החלק הראשון שלו הוא הרבה הרבה יותר טוב מהחלק השני.
אני חושב שכמות הקרבות בסופו של דבר (לטעמי) היו יותר מידי 
והסדר שלהם לא היה טוב בכלל. קצת הרגיש לי כמון מרתון קרבות..
חשבתי שיהיו קצת הפתעות או לפחות סתם מפגשים מעניינים מאחורי הקלעים (בכל זאת האירוע השני בגודלו)
האירועים הבאים: באקלש של סמאקדאון וקלאש או צ'מפיון של ראו.
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
22/08/2016 | 18:58
12
307
אז כמו שחשבתי, האירוע בכלל לא הרגיש כמו סאמרסלאם. היו כמה קרבות טובים, כמה רגעים מעניינים והתפתחויות בכמה עלילות, אבל בסופו של דבר זה הרגיש כמו PPV רגיל לגמרי. לא יודע אם היו חסרות לי הופעות או קאמבק של טייקר, אבל היה חסר לי משהו.

הפורמט של השדרים הוא אסון, לא פחות. בשביל מה צריך 3 שדרים בכל תכנית? והאם השדר של סמקדאון הוא בוגר בית הספר לשידור של מייקל קול? כי הוא משדר בדיוק בדיוק בדיוק כמו מייקל קול, הטון שלו, התיאורים שלו, כאילו לקחו מישהו מההפקה ואמרו לו "לך, תהיה מייקל קול".

שני סימנים לכך שטריפל אייץ' נעדר כבר תקופה:
1. זיגלר משתמש בקצ'פרייז שלו.
2. רוסב עושה את הקטע שלו עם המים ברמפה.

קרב מעולה בין סטיילס לסינה. סינה עושה בדיוק את מה שהוא צריך לעשות, אני מאוד מבסוט עליו מאז הריצה האחרונה עם אליפות ארה"ב.

לא הבנתי למה הקהל לא אוהב את ג'ון סטיוארט. זה כי הוא שמאלני?

אמברוז-זיגלר היה אכזבת הערב ואפילו יותר. כבר רצו פה תקוות (גם שלי) שהנה זיגלר באמת מקבל פוש ושיש תכניות בשבילו ואז הוא מפסיד אחרי איזה 5 דקות כמו הג'ובר שהWWE רוצים שהוא יהיה. ולא שאני חושב שזיגלר היה צריך לנצח, אמברוז בשיא שלו והקהל בעד, אבל אחרי כזה פיוד אישי וכזה הפסד מביך (גם אמברוז דאג לזלזל בו לאורך כל הקרב), ציפיתי לאיזה היל טרן או משהו.
אז התוצאה וההשלכות של הקרב הזה אולי היו צפויות, אבל עדיין הצליחו לאכזב.

טוב מאוד מה שעשו עם ריינס ורוסב. זה בדיוק מה שריינס צריך כדי להוריד ממנו את ה"בוזים". עוד לא בטוח אם הולכים פה על דאבל-טרן, אבל בכל מקרה בינתיים סבבה לי.

אליפות היוניברס נראית בדיוק כמו הבדיחה שהיא. זה נראה כאילו שני ילדים (שיין וסטפני) משחקים בהיאבקות, אחד לוקח חגורה ואומר "אני אלוף העולם!", אז השני אומר "אז אני אלוף היקום!" וצובע את החגורה שלו באדום.

קרב טוב בין רולינס לבאלור. הניצחון של באלור הפתיע אותי וזו פעם ראשונה שאני באמת רואה אותו בקרב. הבחור מאוד מוכשר ומאוד מרשים, אבל הגימיק של השד מגוחך ברמת הבוגימן. צריך לרדת מזה מהר, כי אם באלור לא היה מתאבק כזה טוב - זה היה נקרא רסלקראפ.

לא הבנתי את ההחלטה על סדר הקרבות. היה לי הרבה יותר הגיוני אם לסנר ומה-שנשאר-מאורטון היו לפני, והזכיה של באלור הייתה המיינאיבנט. החלטה מוזרה בעיניי.

בכל מקרה, על לסנר-אורטון אין לי שום טענה, כי קשה לי להאמין שהקרב הזה היה יותר טוב או מעניין אם הוא היה ארוך יותר.
מה שכן, קצת נמאס לומר שהיימן הוא גאון, אבל אין ברירה. מלכתחילה, הניסיון להפוך את זה ל"קרב שמחכה כבר 15 שנה" היה עלוב ולא קשור למציאות. התאכזבתי כשהפרומו לקרב התחיל ככה, למרות שהוא היה מאוד מעניין ועשוי מצוין. ואז הגיע היימן ופשוט אמר את מה שחשבתי. גם ההקבלה לגלשן ולכריש היו מצוינות וגם לסנר היה מעולה. מבחינתי, זה היה פרומו מושלם.

אז לסיכום חפראווי: בסה"כ די נהניתי מהאירוע, אבל הוא לא הרגיש לי סאמרסלאמי בכלל.
לצפיה ב-'הקטע של באלור הוא הכי לא '
הקטע של באלור הוא הכי לא
24/08/2016 | 10:14
11
181
רסלקראפ בעולם, זה אחד הקטעים הכי יפים ומורכבים ואנושיים שה WWE העמידו אולי בעשור האחרון. זה ממש לא "תראו אותי, אני שד עם כוחות על טבעיים" אלא יותר בסגנון של "נכון אני מתאבק חתיך ומסוקס וגיי אבל אני לא רק זה, אני בתוך תוכי ילד גיק בטירוף שמכור לקומיקס ואוהב אומנות, וסוג של אומן בפני עצמי ואני בוחר לנצל את הבמה שניתנה לי כדי לבטא את עצמי ואת האהבות וההשראה שלי, ולהביא לידי ביטוי עוד חלק מהאישיות שלו לתוך הזירה".

ב NXT טרחו ממש להסביר את זה באחד הפיודים הראשונים שלו עם סדרת סרטונים אישיים מעולה מעולה מעולה ולתת לנו להציץ למה עומד מאחורי זה (ואני מניח שמכיוון שהוא עלה לרוסטר הראשי וקפץ ישר למיין איבנט אז ה WWE מסתמכים על זה שכולם יודעים כבר מה הוא עשה ב NXT).

אבל בכל מקרה זה אולי הכי לא רסלקראפ שה WWE עשו בשנים האחרונות.

לצפיה ב-'לא מצליח לראות את זה'
לא מצליח לראות את זה
24/08/2016 | 10:49
10
154
לא עקבתי אחרי NXT, לא הכרתי את באלור ולא ראיתי אותו בקרב עד סאמרסלאם.

מבחינתי אני לא רואה הבדל בין "הדביקו לי גימיק של איפור ושטויות" או "אני רוצה גימיק של איפור ושטויות כי זה מגניב לי ועוזר לי להתבטא". מבחינתי, כל ההפקה הזו מגוחכת, מוגזמת, וקצת מזכירה לי ילד קטן שמשחק בהיאבקות, אז הוא סתם זורק על עצמו בגדים מוזרים, משתמש באיפור של אמא והולך בצורה "מפחידה" כמו שהוא ראה באיזה סרט.

הדבר היחידי שמאוד אהבתי זה את מנגינת הכניסה שלו, היא תקועה לי בראש כבר כמה ימים.
לצפיה ב-'זה בגלל שאתה כאילו רואה פרק מהאמצע'
זה בגלל שאתה כאילו רואה פרק מהאמצע
24/08/2016 | 12:00
5
163
והפסדת את כל הפתיח שמציג את הדמות.

אבל זה בעיקר גם כי אתה מקנא בפין באלור והיית רוצה להיות פין באלור בעצמך.
לצפיה ב-''
24/08/2016 | 12:42
2
114
אני מקנא אך ורק בתחתונים שלך.

יכול להיות שבאמת אם הייתי צופה בNXT ועוקב מדיי שבוע - הייתי מבין ואולי גם מזדהה.
אבל השאלה האמיתית היא: האם אני המיעוט או הרוב? האם רוב הקהל שצופה בWWE (באופן קבוע או מזדמן) צפה בNXT, יודע מי זה באלור ומה הסיפור שלו? או שהרוב כמוני, פשוט רואים מתאבק טוב, שהדביקו עליו את הגימיק של הבוגימן רק בלי התולעים?
לצפיה ב-'אתה הרוב לדעתי'
אתה הרוב לדעתי
24/08/2016 | 13:50
1
131
כלומר, אני חושב שהקהל כן יודע מי זה בדיוק כמו שידעו מי זה איי ג'יי סטיילס וכו' אבל לא ברמה של לעקוב אחרי הסיפור שלו ולהכיר אותו ולהתחבר לדמות.
והכי מבאס שיכלו לפתור את זה בשנייה עם איזה סרטון סיכום של 5 דקות ולא לקחת את זה כמובן מאליו שכולם מכירים אותו לעומק
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
24/08/2016 | 16:32
82
זה PPV ראשון שלו, כלומר הפעם הראשונה שמיליוני אנשים רואים אותו. הדבר הכי מתבקש זה לשים סרטון קצר עליו ועל "פועלו".
אני מאמין שעדיין הייתי חושב שזה רסלקראפ, אבל לפחות הייתי מבין את ההיגיון מאחורי הקראפ.
לצפיה ב-'קנאת פין?'
קנאת פין?
24/08/2016 | 21:51
1
27
לצפיה ב-' '
25/08/2016 | 10:52
9
לצפיה ב-'אני חושב שזה יותר קשור לפעם הספציפית הזאת.'
אני חושב שזה יותר קשור לפעם הספציפית הזאת.
25/08/2016 | 02:57
3
77
בפעם הראשונה שראיתי אותו ב-NXT, לא הכרתי את הדמות והסיפור שלה ובכל זאת הבימוי של הכניסה היה כל כך מושלם והקהל כל כך רועש ומשתף פעולה, שנשאבתי לתוך הדמות.

הפעם אתה צודק, מה שהוצג שם, למרות שזה סאמסלאם והפקה הרבה יותר גרנדיוזית, היה פשוט בן אדם מאופר שבא ועושה הרבה פוזות של וונאבי מסתורי. לא הצלחתי להצביע מה בבימוי או בזוויות הצילום גרם לזה (למשל שבד"כ רואים הכול מתמלא עשן ובין לבין הוא מבליח לשברירי שנייה בזחילה, והפעם פשוט לא ראו אותו עד שהוא עמד כשהתחילה המוזיקה, חוץ מפעמיים שהוא נכנס להם לפריים בטעות. לעומת זאת ברו עשו טעות לכיוון ההפוך ועקבו אחריו כל הזמן עם המצלמה, ככה שבמקום להבליח מתוך העשן ראו אותו פשוט נעמד על המכונת עשן ומזדקף, שזה גם היה גרוע) ואולי העובדה שהקהל לא ממש השתולל עליו לאורך כל הכניסה. בכל מקרה, זה הרגיש מנותק ולא סוחף.

בכל אופן הדבר הכי טוב בקרב היה העקביות של הקהל, שכל פעם שראו את החגורה החדשה על המסך צעק בוז. אם זה יימשך ככה סביר להניח שישנו את מראה החגורה בקרוב מאוד
לצפיה ב-'אם הם היו משנים'
אם הם היו משנים
25/08/2016 | 08:23
2
78
את המראה של משהו כל פעם שהקהל היה שורק לו בוז רומן ריינס היה צריך להראות כיום כמו אורנה דץ
לצפיה ב-'מצד אחד, לא נראה לי שמראה של חגורה חשוב להם באותה מידה'
מצד אחד, לא נראה לי שמראה של חגורה חשוב להם באותה מידה
25/08/2016 | 10:01
1
59
כמו מתאבק שהם מאמינים בו, והם יעדיפו קהל שלא שורק בוז כל פע שרואים את התואר הראשי...
מצד שני, גם החגורה המסתובבת השנואה נשארה הרבה זמן והקהל התרגל
לצפיה ב-'החגורה המסתובבת השנואה והמתאבק השנוא ש"המציא" אותה'
החגורה המסתובבת השנואה והמתאבק השנוא ש"המציא" אותה
25/08/2016 | 15:59
50
הWWE בונים על זה ש"הקהל יתרגל", אבל אני רוצה להאמין שבשנים האחרונות הדברים משתנים קצת, כי הקהל כבר הפסיק "להתרגל" לדברים שהוא לא רוצה לראות, והוא מביע את דעתו בצורה קולנית וברורה יותר מפעם לפעם, כמו עם בריאן, ריינס וכו'.

והאמת שזה יכול להיות דווקא ממש מצחיק אם איזה חביב קהל, כמו סטיילס לדוגמה, זוכה באליפות, הקהל משתולל, אבל בכל פעם שסטיילס מרים את החגורה - הקהל עובר לבוז. זה יכול ליצור רגעים ממש ממש מצחיקים עבור הקהל, אבל גם מאוד מביכים עבור הWWE.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
22/08/2016 | 23:28
289
סטיילס - סינה - קרב השנה והיה צריך להיות המיין איבנט, וואו! הקהל היה בטירוף! מצאתי את עצמי מוחא כפיים בסיום. סטיילס חייב להיות אלוף עולם מוביל. הקרבות איתו זה זהב טהור!
אמברוס - זיגלר - קרב ממש גרוע בעיניי. אני פחות מכיר את זיגלר בזירה אבל ראיתי את אמברוס בקרבות יותר טובים. לא הייתה כימיה, הסיפור גרוע. אני חושב שאמברוס לא מתאים להיות אלוף.
אורטון - לסנר - אני דווקא אהבתי את הסיום של הקרב, שלסנר התחיל לפוצץ אותו הרגשתי שהקרב הפך להיות מציאותי יותר. כי בתכלס אף אחד בלוקרום לא היה מחזיק יותר מדקה מול לסנר בקרב אמיתי. היימן גאון. שיין היה לא קשור לכלום.
רולינס נגד בלור - האמת שציפיתי ליותר מהקרב הזה. רולינס מתאבק בינוני בעיניי, לא יותר מזה. את בלור היה צריך לבנות יותר לפניי שהוא מקבל קרב על החגורה המרכזית הממש ממש מכוערת. 
לא הבנתי את הקטע עם Big E, אם הוא כשיר להתאבק למה הוא לא היה שם מלכתחילה?היה אפשר לוותר על ג'ון סטיוארט.

בסך הכל נהנתי מהקרבות ובעיקר מסינה סטיילס.
לצפיה ב-'לא יודע אם זה נכון'
לא יודע אם זה נכון
24/08/2016 | 19:01
4
157

אבל יש ספקולציה שהסיום של אורטון - לסנר לא היה מתוכנן ועקב כך היה מאבק מאחורי הקלעים.

לדעתי זה קשקוש. רואים שאורטון שוכב מת בזירה מאז שהתחיל הבלייד ג'וב ואז שניה לפני הF5 לשיין הוא זז ומפנה את מרכז הזירה. זה נראה לי מתואם.
אין לי מושג אם זה היה באמת סוף שיצא משליטה, אבל זה בכל מקרה היה מבוצע רע
לצפיה ב-'נשמע כמו שטויות'
נשמע כמו שטויות
24/08/2016 | 21:43
2
115
גם אם כל מה שכתוב שם קרה באמת, זה פשוט נשמע כאילו ג'ריקו חשב שהסיום לא היה וורק והתעצבן.
לצפיה ב-'אני מתקשה להאמין '
אני מתקשה להאמין
24/08/2016 | 22:37
1
119
שזה וורק עד הסוף. קרה שם משהו.
בחיאת, לרנדי אורטון גם ככה יש רצף לא נעים של זעזועי מוח. 
לצפיה ב-'אז מה? זה בסה"כ טריק'
אז מה? זה בסה"כ טריק
25/08/2016 | 10:57
90
במקום בלייד ג'וב, לסנר נותן מרפק או שניים לנקודה מסוימת בראש היריב, באופן שהשפיץ של המרפק חותך את הראש, אבל רואים שהמרפקים עצמם לא חזקים מדיי. זה בדיוק מה שלסנר עשה עם סינה בפיוד ובקרב שלהם.

לדעתי, המרפקים של לסנר הם תרגיל מרשים ואפילו מוצלח יותר מבלייד ג'וב. לא נראה לי שהם באמת מסוכנים ברמת הזעזוע מוח, אלא הם פשוט נראים ככה, זה מה שהופך את זה לתרגיל כל כך פשוט אבל כל כך יעיל.
לצפיה ב-'אם זה באמת'
אם זה באמת
25/08/2016 | 01:50
139
נכון (וזה לא), אז זו בוודאי הסיבה...
לצפיה ב-'אי אפשר להתכחש יותר לעובדה'
אי אפשר להתכחש יותר לעובדה
26/08/2016 | 15:39
61
שכל שנה הקרב של סינה בסאמרסלאם (בא בד"כ עם MITB כרצף קרבות) הופכות להיות השואו סטילר של הערב. קיבלנו את זה עם פאנק, בריאן, אוואנס (אם אני לא טועה), רולינס ועכשיו עם אייג'י סטיילס. אין מה לומר, לדעתי סינה יצא מהמשבצת של אלוף עולם ראוי (הוא כבר לא בליגה הזאת) והוא מצליח לחדש את עצמו כל פעם מחדש בלי האליפות.

חוץ מזה קיבלנו סאמר סלאם ארוך וקצת מבולגן בגלל הפיצול. אבל לדעתי אנחנו הולכים לתקופה חזקה של ה-WWE שמחזירה אותי עשור אחורה. הייתי בעד הפיצול, ואני חושב שאחרי שכל הבלאגן יסתדר (אליפויות, דוויזיות וכו') נקבל פה משהו טוב שהרבה זמן לא היה לנו.
לצפיה ב-'SummerSlam 2016: שרשור ההימורים הרשמי'
SummerSlam 2016: שרשור ההימורים הרשמי
20/08/2016 | 02:19
12
119
תוצאות הימורי בטלגראונד יעלו במהלך סופש
המון תודה לסלים וארזה על הגיבוי באירוע הקודם, ונעבור למסיבה הגדולה ביותר של הקיץ.

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 11 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שאמברוז מנצח, שמתם על זה 3 נק' ואמברוז יישאר אלוף WWE, קיבלתם 3 נק'. אם דולף יקבל את הפוש שלו, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל. הפעם יש יותר הימורים כך שמומלץ להמר בהמוניכם.

הקארד:

ברוק לסנר נגד רנדי אורטון
קרב על אליפות WWE האוניברסלית: סת' רולינס נגד פין באלור
קרב על אליפות WWE העולמית: דין אמברוז (א') נגד דולף זיגלר
ג'ון סינה נגד AJ סטיילס
קרב על אליפות ארה"ב: רוסייב (א') נגד רומן ריינס
קרב על אליפות הנשים: סשה בנקס (א') נגד שארלוט
קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב
אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס
קרב על תואר הביניבשתי: מיז (א') נגד אפולו קרוז
כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-?
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע

בהצלחה לכולם!

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
20/08/2016 | 11:00
81
ברוק לסנר נגד רנדי אורטון- לסנר 3

קרב על אליפות WWE האוניברסלית: סת' רולינס נגד פין באלור- רולינס 5

קרב על אליפות WWE העולמית: דין אמברוז (א') נגד דולף זיגלר- אמברוז 6

ג'ון סינה נגד AJ סטיילס- סינה 11

קרב על אליפות ארה"ב: רוסייב (א') נגד רומן ריינס- ריינס 7

קרב על אליפות הנשים: סשה בנקס (א') נגד שארלוט- סשה 10

קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב- קלאב 9

אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס- אנזו וקאס 8

קרב על תואר הביניבשתי: מיז (א') נגד אפולו קרוז- מיז 2

כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-? - כרמלה, לינץ' ונעמי 4

מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע- שלושה 1
לצפיה ב-'יאללה ננסה'
יאללה ננסה
20/08/2016 | 18:11
58

ברוק לסנר נגד רנדי אורטון - ברוק - 11
 קרב על אליפות WWE האוניברסלית: רולינס - 3
אמברוז- זיגלר: אמברוז - 8
 AJ סטיילס - 10
 רוסייב (א') נגד רומן ריינס - רוסייב - 7
סשה בנקס (א') נגד שארלוט - סשה - 9
ניו דיי (א') נגד הקלאב - ניו דיי - 2
 אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס - ג'ריקו ואוונס - 6
מיז (א') נגד אפולו קרוז - מיז - 5
 כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-? - קבוצת נטליה 4
 מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע - 1
לצפיה ב-'על לא דבר'
על לא דבר
20/08/2016 | 19:55
1
61
ברוק לסנר נגד רנדי אורטון - לסנר 10
קרב על אליפות WWE האוניברסלית: סת' רולינס נגד פין באלור - רולינס 9
קרב על אליפות WWE העולמית: דין אמברוז (א') נגד דולף זיגלר - אמברוז 4
ג'ון סינה נגד AJ סטיילס - סינה - סינה 6
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד רומן ריינס - רוסב 8
קרב על אליפות הנשים: סשה בנקס (א') נגד שארלוט - סשה 11
קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב - קלאב 3
אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס - אנזו וקאס 7
קרב על תואר הביניבשתי: מיז (א') נגד אפולו קרוז - מיז 5
כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-? - נטליה וחבורתה 2
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע - אחד 1
לצפיה ב-'נראה לי שאם לא הייתי מהמר'
נראה לי שאם לא הייתי מהמר
23/08/2016 | 13:09
10
הניקוד שלי היה גבוה יותר
לצפיה ב-'הימוריישן'
הימוריישן
20/08/2016 | 20:54
47
ברוק לסנר נגד רנדי אורטון - לסנר 5
קרב על אליפות WWE האוניברסלית: סת' רולינס נגד פין באלור - פין באלור 4
קרב על אליפות WWE העולמית: דין אמברוז (א') נגד דולף זיגלר - דין אמברוז 10
ג'ון סינה נגד AJ סטיילס - איי ג'יי סטייל - 3
קרב על אליפות ארה"ב: רוסייב (א') נגד רומן ריינס - רוסב 2
קרב על אליפות הנשים: סשה בנקס (א') נגד שארלוט - סשה בנקס 11
קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב - ניו דיי 9
אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס - אנזו וקאס 6
קרב על תואר הביניבשתי: מיז (א') נגד אפולו קרוז - מיז 7
כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-? - כרמלה, בקי לינץ' ונעמי - 8
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע - 1 -1
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/08/2016 | 09:16
35

ברוק לסנר נגד רנדי אורטון   לסנר-7
 קרב על אליפות WWE האוניברסלית: סת' רולינס נגד פין באלור   רולינס-10
 קרב על אליפות WWE העולמית: דין אמברוז (א') נגד דולף זיגלר   אמברוז-9
 ג'ון סינה נגד AJ סטיילס   סינה-5
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסייב (א') נגד רומן ריינס   ריינס-3
 קרב על אליפות הנשים: סשה בנקס (א') נגד שארלוט   בנקס-11
 קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב   ניו דיי-6
 אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס   אנזו וקאס-4
 קרב על תואר הביניבשתי: מיז (א') נגד אפולו קרוז   קרוז-2
 כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-?   נטליה, בליס ו-?-8
 מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע   שתיים-1

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/08/2016 | 11:43
26

ברוק לסנר נגד רנדי אורטון- 4 לסנר
 קרב על אליפות WWE האוניברסלית: סת' רולינס נגד פין באלור- 6 בלאור
 קרב על אליפות WWE העולמית: דין אמברוז (א') נגד דולף זיגלר- 9 אמברוז
 ג'ון סינה נגד AJ סטיילס- 8 סטיילס
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסייב (א') נגד רומן ריינס- 7 רוסוב
 קרב על אליפות הנשים: סשה בנקס (א') נגד שארלוט- 10 סשה
 קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב- 3 קלאב
 אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס- אנזו וקאס 11
 קרב על תואר הביניבשתי: מיז (א') נגד אפולו קרוז- 5 מיז
 כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-?- 2 בקי לינץ וחבורתה
 מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע- 2 תארים 1 נקודות

לצפיה ב-'מהמר '
מהמר
21/08/2016 | 21:20
20

ברוק לסנר נגד רנדי אורטון - לסנר 10 נק
 קרב על אליפות WWE האוניברסלית: סת' רולינס נגד פין באלור - באלור 6 נק
 קרב על אליפות WWE העולמית: דין אמברוז (א') נגד דולף זיגלר - אמברוז 11 נק
 ג'ון סינה נגד AJ סטיילס - סטיילס 9 נק
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסייב (א') נגד רומן ריינס - רוסב 5 נק
 קרב על אליפות הנשים: סשה בנקס (א') נגד שארלוט - סשה בנקס 8 נק
 קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב - הקלאב 4 נק
 אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס - אנזו וקאס 3 נק
 קרב על תואר הביניבשתי: מיז (א') נגד אפולו קרוז - המיז 7 נק
 כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-? - נטליה,אלקסה ו...2 נק
 מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע - תואר אחד, נקודה אחת

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/08/2016 | 21:21
22
לסנר 11 ק' 
רולינס 8 נק'
אמברוז 9 נק'
AJ סטיילס 4 נק'
רומן ריינס 6 נק'
סשה בנקס 10 נק'
הקלאב 5 נק'
אנזו וקאס 3 נק'
מיז 7 נק'
בקי לינץ' והחבורה 2 נק'
תואר אחד נקודה אחת

לצפיה ב-'תוצאות הימורי באטלגראונד!'
תוצאות הימורי באטלגראונד!
21/08/2016 | 22:27
35
בהימורי באטלגראונד - למקום הראשון עם 33 הגיע RPingu. במקום השני עם 29 נקודות ziv86. ו-R3B במקום השלישי עם 26 נקודות.

בטבלה הכוללת במקום הראשון נמצא ציון ש עם 111 נקודות. במקום השני RPIngu עם 103 ובמקום השלישי ziv86 עם 102 נקודות.

הכל פתוח.. יש עוד מלא נקודות היום, ובכלל!
מצורף הקובץ עם התוצאות המלאות
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/08/2016 | 22:38
23
ברוק לסנר 11
סשה בנקס 10
דין אמברוז 9
הנשים הפייסיות 8
מיז 7
רומן ריינס 6
סינה 5
ג'ריקו ואוונס 4
קלאב 3
רולינס 2
שני תארים יחליפו ידיים 1

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
21/08/2016 | 23:44
22
ברוק לסנר נגד רנדי אורטון- לסנר 6
קרב על אליפות WWE האוניברסלית: סת' רולינס נגד פין באלור- רולינס 8
קרב על אליפות WWE העולמית: דין אמברוז (א') נגד דולף זיגלר- אמברוז 9
ג'ון סינה נגד AJ סטיילס- סינה 11
קרב על אליפות ארה"ב: רוסייב (א') נגד רומן ריינס- ריינס 7
קרב על אליפות הנשים: סשה בנקס (א') נגד שארלוט- סשה 10
קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב- קלאב 3
אנזו וקאס נגד ג'ריקו ואוונס- אנזו וקאס 5
קרב על תואר הביניבשתי: מיז (א') נגד אפולו קרוז- מיז 2
כרמלה, בקי לינץ' ונעמי נגד נטליה, אלקסה בליס ו-? - כרמלה, לינץ' ונעמי 4
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע- אחד 1
לצפיה ב-'WWE NXT:Takeover 2 '
WWE NXT:Takeover 2
21/08/2016 | 12:26
1
125
אוסטין אריס ניצח את נו וואי חוזה
אמבר מון ניצחה את בילי קיי
בובי רוד ניצח את אנדרה אלמה
הרבייבל שמרו על התואר הזוגות וניצחו את גארגאנו וצ'יאמפה
אסקה ניצח את ביילי ושמרה על האליפות הנשיפ
נאקומרה ניצח את סמואה ג'ו וזכה באליפות של NXT!

לצפיה ב-'דעות אחרי צפיה '
דעות אחרי צפיה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/08/2016 | 20:27
177
לא קמתי לראות בלייב.
אבל ניצלתי את זה שאשתי והבת נסעו לאירוע והבן נרדם מוקדם וצפיתי. הרצתי קדימה את כל הוידאו לפני הקרב וגם את רוב הכניסות לזירה, חוץ מבובי רוד ושינסקה נאקאמורה שראיתי הכל.

אז ככה...

ארייס סחב את NWJ לקרב הכי טוב שלו שראיתי. תוצאה צפויה לקרב פתיחה טוב. הצחיק אותי ממש שהבחור הראשון ברכבת של חוזה לבש חולצה של ארייס.
אחרי הקרב הופתעתי לראות את הידאו. עוד יותר הופתעתי שנתנו לו סוף סוף לבצע GTS באירוע לייב. מצפה לקרבות בין השניים (שכבר נלחמו עוד ב2006 בROH).

אמבר מון מעולה. כולל העדשות האדומות. הפינישר שלו (שנקרא O-face באינדיז ועדיין אין לו ממש שם בNXT) פשוט נראה מדהים. קצת היה לי מוזר שנתנו לבילי קיי לתקוף הרבה יחסית. הייתי בטוח שיהיה סקוואש. קרב סבבה ואחלה בכורה לאמבר מון.

בובי רוד. פאקינג גלוריוס! איזה כניסה מדהימה לזירה ואיזה צמרמורת הייתה לי!!! שמח בשביל הבחור שהוא מתקבל במעמד שכזה בNXT. אני מרחם על לה סומברה. בא עם רעש וצלצולים ולאט לאט נעלם. קרב טוב ולמרות הפינישר החלש יחסית של רןד (שנקרא גלוריוס בומב שזה מצחיק ומעולה, רק חבל שהפינישר לא כזה) נהנתי. הופעת בכורה יותר טובה משל אמבר מון ולמעשה אולי קרב הבכורה הכי טוב בNXT. מחכה לריצה שלו עם התואר.

קרב הערב היה קרב הזוגות. פשוט קרב שהיה בו הכל, חוץ מהיל טרן בסוף. ויודעים מה? זה לא היה המקום לזה. דה רבייבל הם טאג מדהים, אולי הכי טוב כרגע בעולם. גארגאנו וצ'יאמפה (שקראו לעצמם DIY שזה ראשי טובות של Do It Yourself) פשוט מעולים. הקהל היה לגמרי בתוך הקרב, אכלו כל ניר פול (כמוני) ופשוט עשו הכל כדי לתת את הכבוד לארבעת החבר'ה האלה. בסופו של דבר התוצאה הייתה צפויה ושמחתי (כאמור) שלא היה היל טרן של צ'יאמפה על גארגאנו. קרב הערב ללא ספק ואולי קרב הזוגות הטוב של השנה (וזה בתחרות עם הקרב נגד AA בדאלאס).

אליפות הנשים הייתה קרב הפרידה של ביילי מNXT? ככה זה נראה. שוב הבנות קיבלו את המשימה הבלתי אפשרית לעלות אחרי קרב הערב (וזה אחרי שהן עלו אחרי זיין ונאקאמורה בדאלאס) ושוב פעם עמדו בזה בכבוד. ביילי הראתה צד לוחמני ממש ואסקה הייתה אסקה: מכונת הרג נשית. בסופו של דבר, אסקה ניצחה וביילי עומדת לעלות לרוסטר הראשי. החיבוקים בסוף לסשה, בקי, שארלוט, אמא שלה ואיזי היה ככל הנראה הסימן של סוף התקופה של ביילי בNXT ואיזה דרך מעולה לסיים את הפרק הזה בקריירה.

המיין איבנט התחיל בצורה מצמררת עם סולו הכינור ואז הכניסה של שינסקה. התשובה של ג'ו? המגבת שלו. כמה פשוט, ככה יעיל. ההתחלה הייתה איטית וכללה גישושים שזה מובן בסוג כזה של קרב. כמובן שהקצב רק התגבר עם התקדמות הקרב והסוף היה פשוט נפלא. לא ברור עדיין עם ג'ו שבר את הלסת מהקינשסה הראשון. השופט סימן את סימן הX הידוע לשמצה בסוף הקרב, אבל ג'ו הלך בכוחות עצמו ככה שזה סימן לא רע. נאקאמורה זוכה בזהב ראשון תחת הWWE ואין לו שום בעיה שיתחיל פיוד עם בובי רוד (אחרי הקרב החוזר שמגיע לג'ו, כמובן).

סה"כ היה אירוע מעולה, בלי אף קרב חלש. בהצלחה לסאמרסלאם היום, למרות שיש תחושה שנראה אירוע מעולה לילה שני ברציפות.
לצפיה ב-'איזו מדליה נראה לכם שקורט אנגל יביא היום בריו?'
איזו מדליה נראה לכם שקורט אנגל יביא היום בריו?
21/08/2016 | 16:32
146
לצפיה ב-'ניחושים לטייקאובר בק 2 ברוקלין אפשרי'
ניחושים לטייקאובר בק 2 ברוקלין אפשרי
( לעמוד שלי בתפוז )
20/08/2016 | 21:51
114
היום בלילה, בשעה 3, צפוי להתקיים NXT טייקאובר: בק 2 ברוקלין.

להלן הניחושים שלי ואשמח לשמוע את שלכם גם!

הקארד
אליפות NXT: סמואה ג'ו (א) נגד שינסקה נאקאמורה
אליפות הנשים: אסקה (א) נגד ביילי
אליפות הזוגות: דה רבייבל (א) נגד גארגאנו וצ'יאמפה
בובי רוד נגד אנדרדה אלמאס
אוסטין ארייס נגד נו וויי חוזה
אמבר מון נגד בילי קיי

הניחושים שלי, עם הסברים:
ג'ו נגד נקאמורה: מאמין שנראה את התואר מחליף ידיים. לדעתי ג'ו צריך כבר לעלות לרוסטר הראשי וזה כבר מסורת שמי שעולה לרוסטר הראשי מפסיד. אמנם אוונס ופייג' עלו כשהם עדיין אלופים, אבל לרוב האלוף מפסיד לפני שהעלייה לרוסטר הראשי (באלור, סשה באנקס, אמריקן אלפא וכו').
מאמין שזה יהיה התואר הראשון של הקינג אוף סטרונג סטייל תחת מעטפת הWWE וזה יקרה מול הקהל המחשמל של ברוקלין.

אסקה נגד ביילי: ביילי חייבת לעלות לרוסטר הראשי כבר, אסקה חייבת להמשיך לשלוט ביד רמה במחלקת הנשים. לכן, אסקה מנצחת ומונעת מביילי להיות המתאבקת הראשונה להיות אלופה פעמיים, מסיימת את הפיוד הזה ושולחת את ביילי לרוסטר הראשי.

דה רבייבל נגד גארגאנו וצ'יאמפה: אני חושב שהטוענים לכתר הם אחד הדברים הטובים שקרו לNXT בזמן האחרון. אני גם חושב שהרבייבל הם טאג מדהים. מאמין שנראה רק תואר אחד שיחליף ידיים הלילה וכבר אמרתי שנאקאמורה יזכה, לכן דה רבייבל ישמרו פה על התואר בקרב שיכול להיות קרב הערב.

רוד נגד אלמה: בובי רוד עושה הופעת בכורה והוא פשוט גלוריוס!!!! חבל לי על אלמה כי הוא מתאבק אדיר, אבל הוא כבר ניצח בקרב הבכורה שלו וזה הזמן של רוד לנצח ולהכריז על עצמו כמתאבק שיכול לזכות בתואר.

ארייס נגד חוזה: תשמעו, הגימיק של נו וויי חוזה יותר מבדר ממה שחשבתי והוא גם לא רע בזירה. אבל זה אוסטין ארייס מולו. ארייס צריך לבסס את עצמו קצת יותר בNXT. אמנם יש לו רק הפסד אחד ששודר (מול נאקאמורה), אבל רשימת המתאבקים שניצח לא כאלה מרשימה (חוץ מקורבין, נגיד). נו וויי חוזה עומד לספוג את ההפסד הראשון שלו בNXT (שמשודר, כי הוא הפסיד כמה קרבות בהאוס שואוז).

אמבר מון נגד בילי קיי: בילי קיי אחלה מתאבקת. אבבבבבבבבבל!!!! אמבר מון (אתנה לשעבר) עושה את הופעת הבכורה שלו. היא קיבלה פרומואים משלה שמבשרים זאת. לכן, אמבר מון הולכת לנצח ולבסס את עצמה בטופ של מחלקת הנשים ואולי אפילו תהיה הטוענת הבאה לאליפות. אגב, הן נפגשו כבר 5 פעמים בהאוס שואוז והמאזן הוא 3-2 לטובת מון. מחכה כבר לראות את הפינישר שלה! סלטה מהחבל העליון שהופך לסטאנר. קשה להסביר - פשוט תחפשו ביוטיוב)
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
17/08/2016 | 07:41
11
84
אחרון לפני סאמרסלאם.
אירועים חשובים
17/08/2016 | 07:42
4
296
אחרי שאורטון חתם על החוזה לקרב מול לסנר, סלייטר נכנס למשרד של בריאן ושיין עם סלסלת פירות כפיצוי על השבוע שעבר. הוא רוצה עוד הזדמנות. אורטון מציע קרב מולו על החוזה.

המיז פותח את המיז TV לפני שאמברוז קוטע אותו. אמברוז מנסה לדבר אבל דולף זיגלר יוצא החוצה. הם מתעמתים, ומיז מזכיר שהזמין אותם לדבר ולא להילחם. מיז שואל את זיגלר מה אם הוא יפסיד ביום ראשון, וזיגלר אומר שהוא דואג רק לניצחון. אמברוז יורד עליו ודולף אומר שהוא משתמש במבקרים כדי להצליח. אמברוז אומר שזיגלר לא יכול להתמודד עם הלחץ בלהיות האלוף. זיגלר אומר שהוא ינצח ואז נותן לאמברוז סופרקיק.

במהלך הפסקת הפרסומות, מיז דיבר על "אפולו קריד" (כן, זאת בדיחה), שיוצא ונותן לו ספינאאוט פאוורבומב.

קרב שישיות: האוסוז, אמריקן אלפא והייפ ברוז ניצחו את הוודווילנז, האסנשן ובריזאנגו אחרי שאמריקן אלפא הצמידו את אידן אינגליש.

איווה מארי הייתה אמורה להילחם מול נעמי, אבל היא לא יכלה להגיע בגלל פקקים.

הידעתם שקורט הוקינס לא מוריד את המים באסלות אלא פשוט מפחיד אותן? טוב, הוא עומד לחזור.

הית' סלייטר ניצח את רנדי אורטון בפסילה בגלל שאורטון כיסח אותו. הוא גם נתן לו ג'רמן סופלקס כמו ברוק.

דין אמברוז ניצח את אריק רוואן עם הדירטי דידז. לאחר הקרב בריי נטש את רוואן.

כרמלה ובקי לינץ' ניצחו את נטליה ואלכסה בליס. אווה מארי יצאה ונעמי יצאה כדי לאתגר אותה. למרות זאת, בקי הצליחה לנעול דיסארם הר על נטליה. נקבע לסאמרסלאם קרב שלשות.

ברון קורבין שוב תקף את קאליסטו.

ג'ון סינה ניצח את אלברטו דל ריו. לאחר הקרב, AJ תקף אותו. הוא ניסה לתת סטיילס קלאש, אבל סינה נתן AA. לאחר מכן הוא העביר את AJ דרך שולחן השדרנים עם AA.
לצפיה ב-'סליחה אם פספסתי משהו'
סליחה אם פספסתי משהו
17/08/2016 | 16:02
1
203
אבל למה זיגלר משתמש בקאצ'פרייז של טריפל אייץ'?

לפי הודעות החזרה של הוקינס, מנסים להשוות אותו לזלאטן איברהומביץ'? ׁ(למי שלא הבין יש גגים על זלאטן, שכאילו מגדילים אותו בדברים שטותיים כמו "השעון לא מעורר את זלאטן, זה זלאטן שמעורר את השעון")
לצפיה ב-'אתה מתכוון לצ'אק נוריס'
אתה מתכוון לצ'אק נוריס
17/08/2016 | 19:32
166
אבל כן, גם אני הופתעתי שזיגלר השתמש בקאצ'פרייז של טריפל אייץ'. אולי הוא יעבור לאותוריטי או משהו?
לצפיה ב-'שכחתי להגיד'
שכחתי להגיד
17/08/2016 | 19:33
1
182
אמנם סלייטר ניצח, אבל אחרי הקרב הוא היה כל כך מטושטש וחשב ששיין ובריאן הם סטפני ופולי, אז שוב הוא לא קיבל חוזה.
לצפיה ב-'נשמע שסלייטר הוא הסנטינו החדש'
נשמע שסלייטר הוא הסנטינו החדש
17/08/2016 | 21:49
155
צריך גם כאלה
לצפיה ב-' למי שלא ראה סמאקדאון'
למי שלא ראה סמאקדאון
17/08/2016 | 23:29
3
241
מאחר וסתם לחשוב על פיוד בין זיגלר לאמברוס נשמע די משעמם,
ממליץ לראות את הפרומו של שניהם שפתח את התכנית. זיגלר היה ממש חזק. בשילוב עם הפרומו משבוע שעבר שגם היה מעניין וטוב, זה אחלה פיוד.
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה'
מצטרף להמלצה
18/08/2016 | 10:25
164
זה מהחלקים היחידים בתכנית שלא עשיתי עליו FF
לצפיה ב-'פיוד מעולה'
פיוד מעולה
19/08/2016 | 00:28
134
ראוי לחלוטין לדעתי,להיות הקרב על אליפות הWWE.

וגם מראה אולי על שינוי מגמה בכלל. קצת פחות ריינס...ויותר מתאבקים שמגיע להם הזדמנות במיין איבנט כמו זיגלר.

לצפיה ב-'ראיתי בעקבות ההמלצות פה, אחלה של פרומו'
ראיתי בעקבות ההמלצות פה, אחלה של פרומו
19/08/2016 | 17:13
158
אחד הפרומואים היותר אמיתיים וכנים שזכורים לי מהשנים האחרונות, סיום מעולה. עשה לי פלאשבקים לפרומואים של שון מייקלס.

מקווה שזה באמת ניצוץ של פוש אמיתי לשניים האלה.
לצפיה ב-' '
18/08/2016 | 10:21
253
עזבו את הכל... זה הדבר הכי שווה בתקופה האחרונה:
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
19/08/2016 | 22:38
142
סמאק סבבה. אכן פרומו מדהים, גורם לי להצטער בשביל זיגלר שהנה הוא מביא את היכולות שלו לטופ, ואני בטוח שגם בקרב הוא יביא את היכולות שלו למשהו שעדיין לא ראינו אצלו, אבל אני לא רוצה לראות את אמברוז מפסיד את התואר בשלב כזה מוקדם וזה מציק לי בקטע "למה זיגלר? למה אתה עושה לי את זה עכשיו?"

זו לא פעם ראשונה שהנוסחה של למחוק את ההבדל בין היל לפייס ולתת לקהל להחליט עם מי הוא יותר מזדהה - היא המצליחה ביותר. וכל פעם זה עובד מחדש. ועדיין, כל הארגונים חוזרים למקום הנוח של לחלק את הרוסטר להילים ופייסים ושלום על ישראל

עדיין לא הבנתי למה לא הביאו לבראיין פונפונים, הוא גם ככה על תקן הצ'ירלידר או מה שהוא לא עושה שם
לצפיה ב-'הצעה פשוטה'
הצעה פשוטה
17/08/2016 | 15:39
5
319
המשותף לג'ון סינה, מארק הנרי, טייטוס אוניל, ברוק לסנר, פול היימן, קורט אנגל, רנדי אורטון ואפילו ברט הארט וג'רי לולר הוא השימוש בשמות האמיתיים שלהם בזירה. היום כשלכל אחד יש גישה לאינטרנט, מדוע שמתאבקים חדשים לא פשוט יופיעו עם השמות האמיתיים שלהם ולא עם שמות מומצאים (סטייל מייקל מגילקטי או בו דאלאס או ג'ק סוואגר)?

נכון שיש מקרים בהם מתאבקים נודעים בארגונים אחרים תחת שמות אחרים או שמתאבק כבר התבסס בכינוי מסויים כמו קודי רודס שהוא בעצם קודי ראנלס, אך מי שעדיין לא ידוע ואין זכויות יוצרים על הכינוי שלו, שיישאר עם השם האמיתי שלו. זה לא מזיק. במקום להביא אלברטו דל ריו או אנזו אמורה, אפשר היה להביא את סרחיו רודריגז ואת אריק ארנדט. ואם השם קשה לביטוי, אפשר להצמיד לו כינוי כך שאטורה אוון יכול עדיין להיות ביג אי (בלי הלנגסטון).

למה זה טוב? קודם כל מתאבק מבוסס מארגונים אחרים כמו בריאן דניאלסון יישאר עם השם המקורי שלו ואפשר יהיה לעקוב אחרי הקריירה שלו. דבר שני, מרוב שמות ג'נריים כבר אי אפשר לדעת מי זה מי. לי הרבה יותר קל לאהוב את קולבי לופז מאשר סת' רולינס ובטח יש יותר משמעות לשם ג'ונת'ן גוד מאשר לדין אמברוז, הלא כן?
לצפיה ב-'אני לא בטוח מה אני באמת מעדיף'
אני לא בטוח מה אני באמת מעדיף
17/08/2016 | 21:54
189
אבל בסופו של דבר האינטרס של הWWE הוא לתבוע בעלות על הכוכבים שלהם, בין אם הם בנו אותם או בין אם הם הגיעו אל הWWE כבר "שמות". אמנם הם עושים פשרות עם כוכבים גדולים במיוחד (סטינג, סטיילס, דניאל בריאן זה סוג של פשרה), אבל בסופו של דבר הWWE רוצים להיות אלה שממציאים את הכוכבים הללו מאפס.
לצפיה ב-'זה בכוונה ככה'
זה בכוונה ככה
18/08/2016 | 17:41
3
125
כדי שב TNA יוכל להתאבק אלברטו אל פטרון ולא "אלברטו דל ריו מה WWE"
הם בכוונה נותנים (כמעט) לכל אחד שם אחר משלו כדי שיהיו להם זכויות יוצרים עליו.
לצפיה ב-'אבל היום כשאוסטין ווטסון מעלה משהו לאינטרנט'
אבל היום כשאוסטין ווטסון מעלה משהו לאינטרנט
18/08/2016 | 20:22
2
130
תחת השם שלו, איך אפשר להתייחס לאקסביוור וודס? ואם קורטיס אקסל הוא הבן של קורט הניג, אז מדוע לא להשתמש בשם האמיתי שלו: ג'וזף הניג? ג'ון לייפילד קיבל פוש רציני כשהשתמש בשם האמיתי שלו ולא סתם בכינוי בראדשו.
זה כבר פאסה לחשוב שכל מתאבק דורש כינוי חדש כדי שלא יזהו אותו בארגון אחר. די, התבגרנו. ממש כפי שכבר לא נראה מתאבקים פייסים מספרים לילדים שכדאי להם לקחת את הויטמינים שלהם.
לצפיה ב-'לכל מתאבק היום יש פייסבוק / אינסטגרם עם שם הדמות שלו ב WWE'
לכל מתאבק היום יש פייסבוק / אינסטגרם עם שם הדמות שלו ב WWE
18/08/2016 | 23:09
1
123
אני לא מכיר את השמות האמיתיים של כל מי שאמרת, ולמען האמת אני חייב להודות בפניך שגם לא באמת ממש איכפת לי מה השם האמיתי שלו. אני מבין שאתה חושב שזה טיפשי, אבל גם מבין באותה הזדמנות שוינס חושב שככה הוא מגן על שם של כוכבים שהוא בונה אצלו. לראיה - גם כשמגיע מישהוא שעשה קריירה והגיע עם שם מבחוץ, הם לפעמים מעדיף לשנות לו את השם רק כדי שהוא יוכל להוציא זכויות יוצרים על זה. אנשים גם משנים גימיק מידי פעם, ואז ממילא מחליפים להם את השם. זה מה שגרם בין היתר להול, נאש, ועוד להגיע ל WCW תחת השם האמיתי שלהם כי הם הבינו שעל זה אף אחד לא יכול לקחת בעלות.
לצפיה ב-'רייזר ראמון ודיזל זה ממזמן'
רייזר ראמון ודיזל זה ממזמן
20/08/2016 | 20:08
65
לפני התקופה בה לכל אחד היה גוגל ואינטרנט זמין בכל טלפון ובכל מחשב. התקדמנו מאז, לא?
לצפיה ב-'שלושה מתאבקים הושעו ביממה האחרונה '
שלושה מתאבקים הושעו ביממה האחרונה
18/08/2016 | 22:50
2
249
אלברטו דל ריו, פייג' ואווה מארי הושעו מהWWE ל30 ימים.

לצפיה ב-''
19/08/2016 | 08:26
53
לצפיה ב-'נו מילא'
נו מילא
19/08/2016 | 18:12
58
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
16/08/2016 | 06:15
5
79
שישה ימים לסאמרסלאם.
אירועים חשובים
16/08/2016 | 06:16
3
250
רוסב ולאנה פותחים את התכנית ודורשים התנצלות מריינס. מיק פולי יוצא כדי לעצור אותו ורוסב יורד עליו. סטפני יוצאת וגם רוצה שיפסיק, ורוסב מאיים לעבור לסמאקדאון. ריינס יוצא ומתנצל... על זה שרוסב הזמין את לאנה באינטרנט. נקבע ביניהם קרב הלילה.

סמי זיין ניצח את שיימוס אחרי הלובה קיק, כשסזארו (שפרשן) הסיח את דעתו של שיימוס. לאחר הקרב, מיק פולי קבע להם קרב בסאמרסלאם, שיהיה הקרב הראשון בסדרת הטוב משבע.

הניו דיי ניצחו את הדאדלי בויז אחרי טראבל אין פרדייס לדיוון. גאלוס ואנדרסון יורדים עליהם אחר כך, והניו דיי מזכירים שהם אלופים כבר שנה.

נייה ג'קס ניצחה את רייצ'ל לוי

לסנר והיימן יוצאים... ואז הית' סלייטר יוצא. סלייטר מציג את עצמו כפרי אייג'נט הכי חם בביזנס, ושיש לו סיכוי להשיג חוזה ב-RAW אם ינצח את לסנר. היימן מתעלם מזה אבל סלייטר ממשיך ללחוץ. לסנר אומר שממש לא אכפת לו מהילדים של סלייטר. הוא מאיים עליו, סלייטר מנסה לתקוף ואז חוטף F5. היימן מזהיר את אורטון.

ביג קאס (ע' אנזו אמורה) ניצח בפסילה את קווין אוונס (ע' כריס ג'ריקו) אחרי התקפה של ג'ריקו על קאס. לאחר מכן ג'ריKO תקפו את אנזו וקאס.

רוסב תקף את ריינס במהלך ריאיון.

השיינינג סטארס ניצחו את הפריים טיים פליירס (שהתאחדו ללילה אחד לבקשת טייטוס) אחרי שטייטוס תקף את דארן.

נוויל ניצח את ג'ינדר מהאל אחרי 450 ספלאש.

ג'ון סטיוארט יתארח בסאמרסלאם.

סת' רולינס חיפש את פין באלור כל הלילה. הוא יצא לזירה ולעג לפין. הוא אמר שיהיה האלוף ושפין מפחד ממנו. לאחר מכן פין יצא כדימון קינג, והם התקוטטו. באלור ניצח.

הקלאב ניצחו את גולדן טרות' אחרי מג'יק קילר לטרות'. אחרי הקרב, הניו דיי תקפו את הקלאב ואקסבייר ניסה להכות את אנדרסון במפשעה עם הטרומבון.

שארלוט אמרה שדיינה ברוק אכזבה אותה ושאולי היא תבקש מסטפני מקמהן מישהי יותר טובה. לאחר מכן היא כיסחה את אלישה פוקס עם נאטורל סלקשן. לאחר מכן סשה יוצאת, דיינה ושארלוט תוקפות אותה ושארלוט נועלת פיג'ר אייט כשסשה נכנעת.

רומן ריינס ניצח את רוסב עם ספיר.
לצפיה ב-'אהבתי מאוד את'
אהבתי מאוד את
16/08/2016 | 19:22
2
191
"הטוב משבע". רק לא הבנתי מי בדיוק ישתתפו בקרב?
בכל מקרה, אהבתי. מאוד אולד סקול. האחרון שאני זוכר היה בין אורלנדו ג'ורדן ל
לצפיה ב-'אתה בטח מתבלבל'
אתה בטח מתבלבל
16/08/2016 | 20:13
1
167
עם הטוב מ-7 של בוקר טי ובנואה שהיה ב-WWE (לאור הסדרה המוצלחת שכבר הייתה ביניהם ב-WCW). בוקר נפצע באמצע הסדרה וג'ורדן רצה להחליף אותו כדי להתחשבן עם בנואה שניצח אותו בסאמרסלאם על ה-US בחצי דקה (בסוף בוקר בחר באורטון).

ומי שישתתף הפעם זה שיימוס וסזארו
לצפיה ב-' תודה'
תודה
16/08/2016 | 22:31
108
אני חושב שהתבלבלתי עם סדרת הקרבות של בנואה וג'ורדן, כשבכל קרב בנואה הכניע אותו יותר מהר.
לצפיה ב-'אחד הקטעים האידיוטיים של מייקל קול'
אחד הקטעים האידיוטיים של מייקל קול
17/08/2016 | 23:33
162
במהלך הפרומו של רולינס שבו הוא דיבר על פין באלור, אוהד כלשהו נכנס לזירה והאבטחה מיד הוציאו אותו. הבמאי ניסה להתמקד ברולינס בלי שיראו את האוהד אבל לשנייה קצרה האירוע נכנס חלקית לפריים. רולינס הפסיק לדבר כדי לראות מה נסגר עם זה, וקול שכנראה הסתכל בלייב ולא דרך המסך, חשב שהצופים לא ראו מה קרה, אז הוא הסביר את השתיקה של רולינס ב"רולינס נכנס לטראנס, הוא בטראנס מהדימן-קינג (פירוש השם באלור)"

ובכל מקרה רגע אחרי זה רולינס ניסה  למצוא איזה קישור למה שקרה (לא ידע שהצופים לא ראו) ופלט "זה הוא? זה הדימן קינג? לא, הוא לא בשום מקום"... אז בכלל היה עדיף לקול לשתוק
לצפיה ב-' TNA invasion?'
TNA invasion?
15/08/2016 | 18:39
4
202
בשקט שקט, בלי ששמנו לב, אנחנו מקבלים TNA invasion בחודשים האחרונים.
אייג'יי סטיילס, סמואה ג'ו, אריק יאנג, בובי רוד, אוסטין אייריס (אולי דילגתי על מישהו).
היה גם את סטורם שבא לזמן קצר והלך.
כל אלה מצטרפים אחרי שסטינג הספיק להגיע וללכת.
כדאי להתייחס גם לדאדליז שהיו דומיננטיים מאוד בTNA וחזרו לWWE.

נראה לכם שיש טעם שבעתיד יהיה סוג של אנגל עם הTNA אוריג'ינאלז? או שTNA פשוט לא מספיק חשובים?....

לצפיה ב-'יהיה רק אחרי שוינס יקנה אותם'
יהיה רק אחרי שוינס יקנה אותם
16/08/2016 | 00:16
78
לצפיה ב-'לא, הם לא מספיק חשובים'
לא, הם לא מספיק חשובים
17/08/2016 | 06:55
121
אם בעבר ראינו רתיעה מסויימת של WWE מאפילו להזכיר את השם שלהם, כיום גם זה כבר קורה- מה שמוכיח שוינס מקטלג אותם בתודעה יחד עם ROH, אבולב ופרוגרס (וכנראה נמוך משלושתם כי איתם דווקא יש לו סוג של working relationship). כל עוד TNA ממשיכה לקרטע על סף פשיטת רגל ולהתעקש לנסות להכנס בWWE בכל הזדמנות אפשרית למרות שהאסטרטגיה הזאת רק מביכה אותם כבר למעלה מעשור אין שום סיבה שזה יקרה.
לצפיה ב-'בשביל זה יהיה צריך להכיר בקיום שלהם'
בשביל זה יהיה צריך להכיר בקיום שלהם
17/08/2016 | 08:50
1
129
ולא נראה לי שזה משהו שהולך לקרות בקרוב. גם שמזכירים את הרקע וההצלחה שלהם בעולם, לא מזכירים ספציפית את TNA בעוד ליגות יפניות אחרות כן מזכירים.
והאמת, באמת ליגה בסדר גודל של TNA אין טעם להזכיר.
לצפיה ב-'כפי שנאמר מעליך, עכשיו כבר נעשה שינוי כאן'
כפי שנאמר מעליך, עכשיו כבר נעשה שינוי כאן
17/08/2016 | 12:14
132
כלומר כבר לא מפחדים להגיד TNA. נתקלתי בזה בעיקר בפודקאסט של אוסטין (אפילו בתכנית עם מקמהן עצמו מקמהן מזכיר את TNA. ראיון מומלץ מאוד אגב, הוא מדבר על ההערכה שלו לסזארו שמבחינתו רק צריך לחזק את הקשר עם הקהל והוא יוכל להיות מיין אבנטר קבוע ועוד דברים מעניינים).
אבל כאמור זה רק מחליש את TNA עוד יותר. WWE לא סופרים אותם ובצדק, ומבחינת תודעה של TNA בקרב הקהל ש-WWE מכוונים אליו, אין שום סיבה או כדאיות להתעסק בסטוריליין ברקע של יוצאי TNA כיוצאי TNA.

לצפיה ב-'TO MAKE WWE GREAT AGAIN'
TO MAKE WWE GREAT AGAIN
16/08/2016 | 12:22
4
283
בעצם מסוף עידן האטיטוד ה WWE מנסים לשחזר את ההצלחה של אותו עידן קסום ונכשלים באופן לא מפתיע כל פעם מחדש.
כי בסופו של דבר, מה שהם מנסים לעשות, זה את אותו דבר בדיוק רק עם עטיפה אחרת.
לא ראינו באמת שינויים קונספט, לא ראינו באמת מהפיכה בצורת החשיבה של הארגון ושינוי של 180 מעלות במוצר.

תקופת האטיטוד הייתה שינוי כזה. עולפ ההאבקות של לפני האיטיטוד הוא לא אותו עולם שהיה לפניו. הסטורליינס השתנו. החוקים השתנו. אורך הקרבות השתנה, סגנון הקרבות השתנה, מבנה התוכנית השתנה, הגבולות בין טובים לרעים הטשטשו. 
ומאז ראינו עשרות מתאבקים מצליחים יותר ומצליחים פחות, פיודים טובים, פיודים רעים, ובעיקר אינסוף ניסיונות מיתוג מחדש של ה WWE שכולם כשלו, כי לוגו או סיסמה חדשה או תפאורה חדשה, מוצלחים ככל שיהיו, לא באמת מספיקים בשביל לחולל את השינוי.

גם אם תיאורטית, ה WWE יפטרו עכשיו את כל הקופים שכותבים את התוכניות השבועיות, יעסיקו את הבוקרים הכי יצירתיים בעולם וכל תוכנית של רו וסמאקדאון יהיו יצירות מופת של קרבות חמישה כוכבים וסטורליינס שכאילו נלקחו מתוך העלילה של אוז, זה לא יעשה את העבודה. אולי מי שיראה את התוכנית יהנה, אבל זה לא יוביל לעוד בום פיריוד.

השינוי צריך להיות עמוק יותר, ולא רק במעטפת או בפיודים או בפושים או בסטורליינס. כל זה לעולם לא ישנה. בטח בתקופה ש WWE בכוונה מיתגה את עצמה כמותג יותר גדול מכל כוכב שיוצא ממנה. הם כבר בכוונה לא מנסים ליצור את האוסטין הבא או את הרוק הבא. 
הכוכבים הבאים של ה WWE תמיד יהיו כוכבים מודל ג'ון סינה, הם יכולים להיות מותגים וכוכבים מאד גדולים, אבל ה WWE תמיד ידאגו שהשם שלהם לא יהפוך לשם יותר גדול מהמותג עצמו.

אז מה השינוי צריך להיות? השינוי צריך להתחבר לתקופה ולזמנים שאנו חיים. השינוי צריך להתאים את עצמו לצופים של היום, למדיה של היום, לטכנולוגיה של היום.
זה מצחיק שה WWE מצד אחד הם באמת מובילים טכנולוגית וחדשנית בתפיסת השידור של המוצר שלהם עם ה WWE נטוורק, כיוון שכנראה פחות או יותר כל עולם הטלוויזיה ילך אליו בעוד כמה שנים, אבל מלבד הפלטפורמה עצמה של הנטוורק, התוכן של המוצר שלהם מנותק לחלוטין מהחדשנות של הפלטפורמה.

אז מאיפה ה WWE יכולים להתחיל ללמוד מה הכיוון החדש שהם צריכים לפנות אליו ולהתחיל את השינוי הגדול? הם יכולים ללמוד מתוכניות הלילה של ארה"ב. (זה גם בערך אותו פלח השוק שהם לא מצליחים להחזיר אליהם מאז האטיטוד) הם יכולים וצריכים ללמוד את מה שג'ימי פאלון וג'ימי קימל וצ'לסי הנדלר וקונאן אובראיין למדו, הפנימו ומביאים לדור הבא של תוכניות האירוח. 
הם כבר לא לנו ולטרמן שעושים תוכניות שמיועדות למי שער בלילה ורוצה להרדם במיטה מול הטלוויזיה בכיף. הסדר והכרונולוגיה של התוכנית בכלל לא חשוב. הוא שם, אבל הוא לא העיקר.

התוכניות והמערכונים שלהם מכוונים בכלל לקהל הויראלי, ולא רק בארה"ב אלא בעולם. כמעט בכל יום יש איזה קטע מאחת התוכניות האלה שמופץ ומשותף והופך לויראלי והופך לתופעה. ליפסינק באטל, סלבריטיז קוראים טוויטים מרושעים על עצמם, ההיסטוריה של ריקוד מסויים, קריוקי במכונית, האיחוד של צער גידול בנות, האיחוד של סייב ביי דה בל, הילדה שעושה טוורקינג ונופלה... ויש עוד עשרות.
.
הכוכבים הגדולים הבאים של הארגון לא יוולדו מפרומו גדול, או מסטורליין גדול או מתסריטים מבריקים. הם יוולדו ממתאבקים מצלמים את עצמם במצלמות בחדר ההלבשה ומוציאים את המיטב מעצמם. הם יהיו הזאק ריידרים והגרנגאוים והניו דיי הבאים.
בלי תסריטים, בלי אפקטים ופרומואים ולדים וסופר HD.

תוכנית שבועית של ה WWE צריכה לאט לאט בהדרגה לשדר פחות ופחות סגמנטים, פרומואים וראיונות. זה "הפוליטיקה הישנה". זה הפורמט השחוק של איך לעשות תוכנית רסלינג. וכמו שהפורמט הזה השתנה בעידן האטיטוד, הפורמט הזה עשה את שלו והגיע הזמן להפרד ממנו כיום.

ומה צריך להחליף אותו?
יותר ויותר קטעים קצרים, של כמה דקות שהמתאבקים יוצרים בעצמם (וגם מופצים באינטרנט).  ה WWE צריכים לתת למתאבקים את המצלמה, והמתאבקים כבר ידאגו לתת ל WWE את האישיות.
הקהל ידאג לשתף ולהפוך לתופעה ולויראלי את מה שבאמת תופס ומצליח.
ו ה WWE יצטרכו להשכיל ולתת את הפושים באותו הרגע לאותם הדברים שבאמת תופסים. (זה אפילו הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע, כי זה אשכרה מדד שהוא מדיד).

המתאבקים יהיו צריכים כל הזמן לחדש, להיות יצירתיים, להתחרות אחד בשני על תשומת הלב, על הקהל, על מה יתפוס ומה לא - אבל הקריירה שלהם תהיה בידיים שלהם! החיבור שלהם עם הקהל יהיה בידיים שלהם.

זה זול יותר, זה מאתגר יותר, זה מעניין יותר.

אם ה WWE רוצים עוד פעם לשחזר את הבום פיריוד, הם צריכים להבין שהעולם משתנה, הפלטפורמות משתנות. ויראליות זה שם המשחק, ומי שרוצה להיות משותף, צריך לכל הפחות לנסות ולהשתתף.
אף אחד לא ישתף סרטון של פרומו של 18 דקות של טריפל אייץ' מדבר כמה אלילי בזירה. אבל סרטון של 2 דקות של שני מתאבקים שחוגגים את מוסיקת הכניסה של מתאבק שלישי בסיטואציות שונות בחיי היום-יום- זה יתפוס. 

האבקות תמיד הייתה על החיבור עם הקהל. פעם היה צריך לעמוד על הפינה של העמוד ולתת ליריב 10 אגרופים כשהקהל סופר ברקע כדי שהוא ירגיש מחובר. בהמשך הקהל נהנה לקנות חולצות ולעשות עם היד תנועות מגונות ולצעוק WHAT למתאבקים. 
כיום הקהל אוהב לקחת את המצלמה, לערוך, ליצור ולהיות בעצמו חלק מאותה תופעה. לא מאמינים? חפשו בגוגל #GLORIOUSBOMB או rko outta nowhere 

ולא, תגיות בטוויטר זה לא מספיק ויראלי. מצטער וינס.

בונוס לסיום, אקסייבאר וודס אוכל פלפל חריף. שתפו!
hAttps://www.youtube.com/watch?v=JtRbdOfr8ak
לצפיה ב-'מעניין מאוד'
מעניין מאוד
16/08/2016 | 14:48
1
134
היי, נהניתי מאוד לקרוא, כתבת הרבה רעיונות שבהחלט יכולים לעזור. אני רק בספק כמה באמת יעשו את זה, פשוט כי לא מרגישים צורך. גם עידן האטיטוד התחיל רק כשה-WWE היו על הקרשים ואמרו סוג של 'תמות נפשי עם פלישתים'- נזרוק כל מה שרק אפשר. עכשיו אין להם תחרות, אין סכנה קיומית, אז אפשר להמשיך לזרום עם המצב איך שהוא (מבחינת רווחים הם מציגים מספרים לא רעים).
אתה מציע כיוון בו לכולם יהיה חופש פעולה מאוד גדול, אני רואה הרבה בעיות עם זה, ולכן בספק כמה יאושר כזה דבר. 
בכל מקרה- שלא ישתמע שאני מבקר אותך, זה אחלה רעיון, מאוד חדשני והייתי שמח אם ה-WWE לפחות היו מנסים אותו, כי יותר משעמם ממה שעכשיו אני לא חושב שיכול להיות...
באמת שהייתי רוצה להיות נוכח באחת הישיבות שדנים באיך לשפר את המוצר. מה מציעים שם שבסוף מחליטים על הכיוונים שאנחנו רואים (כלומר- אם זה מה שנבחר, מה כבר יכל להיפסל?).
לצפיה ב-'לדעתי הכל בסופו של דבר נקבע'
לדעתי הכל בסופו של דבר נקבע
17/08/2016 | 08:53
83
ואולי קצת סטפני וטריפל בדברים הפחות מהותיים. ושהרוב נקבע ברגע האחרון כמעט בזמן אמת שנייה לפני ההקלטות ולא באופן מסודר.
לא נראה לי שבאמת יש ישיבה עם סיעור מוחות שמעלים רעיונות וכו' כמו שהיית מצפה מארגון כזה.
מה שבטוח זה שאין איזו תוכנית לטווח ארוך של "לאן אנחנו רוצים להגיע" ואז בנייה מסודרת וחשיבה על איך מגיעים לשם. פשוט עושים בוקינג מתגלגל תוך כדי עבודה
לצפיה ב-'שמישהו יתייג פה את וינס'
שמישהו יתייג פה את וינס
16/08/2016 | 19:13
1
125
אתה גאון, חד וחלק במקומות הנכונים.

הרעיון שלך בהחלט יעשה את המהפכה הדרושה בעולם ההיאבקות ותהפוך אותו להרבה יותר אטרקטיבי בהתאם לתקופה. לא רואה שום סיבה למה אי אפשר אפילו עכשיו לבקש מהמתאבקים לצלם את עצמם בסמארטפון, לשלוח לעורכים, והכותבים כבר יחליטו מה מספיק טוב ומי ייכנס לאן.

אפשר אפילו לנצל את הדראפט ולתת לסמקדאון להיות מנוהלת כמו שהצעת, כאילו זו תהיה התכנית של הדור הצעיר יותר, שעדיין רוצה לראות מתאבקים מוכרים.

אבל בלי תחרות ואיום קיומי ממשי, וינס כנראה שלא יזיז אצבע לכיוון הזה, כי הוא פחות או יותר יאבד את השליטה האבסולוטית שיש לו בתוכן מאז ומתמיד. יהיה אפשר לפנטז על זה ברגע שוינס יפרוש לגמרי מהWWE (וכנראה שגם מהחיים...), אבל עד אז יכול להיות שזה כבר לא יהיה רלוונטי כי תתחיל כבר תקופה חדשה באנושות.
לצפיה ב-'כן, ברור שזה לא יקרה בעידן של וינס'
כן, ברור שזה לא יקרה בעידן של וינס
17/08/2016 | 08:54
90
ווינס הוא אכן בעיה גדולה, כי הוא כבר קשיש ומנותק.
הוא בטח כמו ביבי נתניהו, אפילו לא מסתובב עם סמארט פון כי זה מסובך מדי בשבילו, אז לך תסביר לו שכל הקהל שלו בסנאפ צ'אט ומה זה עושה בדיוק.

לצפיה ב-'והמנצח בG1CLIMAX הוווווווווא..... '
והמנצח בG1CLIMAX הוווווווווא.....
( לעמוד שלי בתפוז )
15/08/2016 | 21:33
1
176
קני.
פאקינג.
אומגה!!!!!!

הבחור שעזב את DSW ובחר שלא לחזור לWWE בגלל הזמן הקשה שהיה לו שם, הבחור שהתאבק עם בובה מתנפחת ועם ילדה בת 9, הבחור שמעולם לא ניצח את קוטה איבושי באחד על אחד...

הוא המנצח הגדול של G1!
ולא סתם, הוא הזוכה המערבי הראשון אי פעם!!!
שמות מערביים אחרים שהתחרו במהלך השנים: ויידר, בם בם ביגלו, ריק רוד (שהגיע לגמר ולא זכה), ריק פלייר(ב1995), סקוט נורטון, וויליאם ריגל, ג'יאנט ברנרד (פרינס אלברט הידוע גם כמאט בלום), פרינס דהוויט (פין באלור, בשנת 2010), MVP, קארל אנדרסון (שהגיע לגמר ולא זכה), שלטון בנג'מין ואיי ג'יי סטיילס.

שימו לב שגם האלק הוגאן ואנדרה הענק השתתפו, אבל לא כשזה היה תחת השם G1.

מזל טוב ל"מנקה" של הבולט קלאב, שזכה בצדק!
Too sweeeeeeeeeeeet!!!
לצפיה ב-'לא כזה מפתיע '
לא כזה מפתיע
17/08/2016 | 06:50
97
אומגה הוא אחד האנשים שהם סימנו כסופרסטאר אחרי הרייד שבו הם איבדו את הבולט קלאב ונקאמורה. עם החוזים המטורפים שהם הציעו שם תחת פאניקה, יש סיכוי שזה סעיף שהוא דרש.
לצפיה ב-'ענק'
ענק
14/08/2016 | 01:03
74
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
14/08/2016 | 11:12
4
90
לצפיה ב-'זה פשוט'
זה פשוט
14/08/2016 | 14:37
3
195
GLORIOUS!
לצפיה ב-'ועדיין אפשר הסבר לזקן כמוני?'
ועדיין אפשר הסבר לזקן כמוני?
15/08/2016 | 14:29
2
136
מה ההתלהבות משני מתאבקים שמהנהנים ועל מה בכלל מדובר?
נ.ב. אני לא צופה ב-NXT, כך שרוב הסיכויים שאני מפספס את הפואנטה.
לצפיה ב-'האמת היא..'
האמת היא..
15/08/2016 | 21:35
1
150
שאין פה ממש פואנטה מוגדרת. זה נונסנס.
GLORIOUS זה המוזיקת כניסה של בובי רוד (אגדת TNA).
רואים 2 מתאבקים נוספים (ומאוד מוכשרים ופופולריים שכנראה הולכים להיות אלופים) מפתיעים את בובי רוד בכל מיני סיטואציות עם השיר כניסה שלו ומחכים לאישור שלו, שתמיד מאשר את הסיטואציה לא משנה מתי הם מפתיעים אותו. הסצינה הזו הפכה לתופעה ויראלית (תעשה #gloriousbomb בטוויטר ותבין כמה זה התפשט)
חוצמזה, בואנה, המוזיקת כניסה של בובי רוד הוא ללא כל ספק  הטובה ביותר בכל הזמנים, ודבר כזה ראוי לחגיגה
לצפיה ב-'אכן מוזיקת הכניסה הטובה ביותר'
אכן מוזיקת הכניסה הטובה ביותר
16/08/2016 | 00:42
83
אתמול שמעתי את זה לראשונה עשרות פעמים וזה כבר הצלצול שלי והשעון מעורר
לצפיה ב-'זה מזכיר את ההתחלה של השיר של דוראן דוראן - notorious'
זה מזכיר את ההתחלה של השיר של דוראן דוראן - notorious
15/08/2016 | 12:38
1
141
Yonipac קבל טיפ בחינם: אם יש לך קישור מיוטיוב שים את הקישור ב"וידאו".
זה ייתן לך הטמעה ישירה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/08/2016 | 21:22
27
לצפיה ב-'החלק השני'
החלק השני
16/08/2016 | 00:51
1
44
לצפיה ב-'זה קורע'
זה קורע
16/08/2016 | 11:29
2
102
ובובי רוד הולך לעשות רנדי אורטון על ידי כך שהוא הולך להיות מתאבק שזוכה באליפויות עולם רק בזכות שיר כניסה מושלם
לצפיה ב-'שיר כניסה מושלם לרנדי אורטון?'
שיר כניסה מושלם לרנדי אורטון?
16/08/2016 | 20:36
1
73
חביב, לא יותר...
לעומת זאת, השיר של בובי רוד לקוח מהעולמות של פלייר ופרפקט ואפילו לוקח את זה צעד אחד קדימה.
חוצמזה, אני חושב שלבובי רוד יש הרבה יותר מה להציע מאשר לרנדי אורטון מבחינת דמות, וכן, גם בזירה והסיפור שהדמות מסוגלת להעביר במהלך קרב.
לצפיה ב-'שיר כניסה שהיה מושלם לדמות שלו'
שיר כניסה שהיה מושלם לדמות שלו
17/08/2016 | 08:55
23
לצפיה ב-'שמתם לב לדיביוט של סנדאו בTNA? ירד ממש על WWE'
שמתם לב לדיביוט של סנדאו בTNA? ירד ממש על WWE
16/08/2016 | 03:32
2
198
מחזק את דעתי שWWE בזבזו אותו לגמרי.. כאילו בחיאת לקחת דברן מעולה ולתת לו לסתום את הפה ולחקות את המיז אחרי שנה וחצי שהוא מפסיד בלי סוף. בשביל מה? היה צריך להצמיד אותו למיז ולתת להם להשתולל עם הכריזמה שלהם כטווינרים כמו אדג' וכריסטיאן כמו רודי פייפר. במקום זה עשו אותו ליצן.

לצפיה ב-'מתי זה היה?'
מתי זה היה?
16/08/2016 | 09:15
113
עם כל עומס התוכניות, קשה לי כבר לעקוב אחרי TNA, אז שאדע לא לפספס את הפרק הזה.
זה מהפרק האחרון של אימפקט? כלומר, ישודר אצלנו ביום רביעי הקרוב?
תודה,
לצפיה ב-'מתי זה היה?'
מתי זה היה?
16/08/2016 | 09:15
62
עם כל עומס התוכניות, קשה לי כבר לעקוב אחרי TNA.
מתי זה היה? באימפקט האחרון (חמישי בארה"ב ורביעי הקרוב אצלנו)?
תודה,
לצפיה ב-' חמה - CWC של השבוע'
חמה - CWC של השבוע
12/08/2016 | 11:13
5
227
הסיבוב השני התחיל עם שני קרבות פשוט מעולים - טאג'ירי בקרב טכני פנטסטי עם גראן מטאליק המקסיקני,
ובמה שלדעתי יכול להיות MOTYC, איבושי נגד סדריק אלכסנדר,
בלי ספוילרים אבל לראות עד הסוף...
לצפיה ב-' בלי לפרט מדי, תראו את איבושי-אלכסנדר.'
בלי לפרט מדי, תראו את איבושי-אלכסנדר.
12/08/2016 | 16:29
1
132
ומה שקרה ב3 הדקות האחרונות של התוכנית נראה ספונטני לחלוטין- ומוצדק
לצפיה ב-'לינק'
לינק
14/08/2016 | 11:08
57
לצפיה ב-'בהחלט מומלץ. הסיבוב השני נפתח באמת טוב '
בהחלט מומלץ. הסיבוב השני נפתח באמת טוב
12/08/2016 | 19:50
46
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
14/08/2016 | 10:52
1
95
נועם דר התחרה מתישהו? כי אני לא רואה בדיווחים אף קרב שלו.
לצפיה ב-'הוא היה בתוכנית הרביעית'
הוא היה בתוכנית הרביעית
14/08/2016 | 13:57
86
והקרב הבא שלו יהיה השבוע בתוכנית השישית.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
09/08/2016 | 10:15
3
65
אירועים חשובים
09/08/2016 | 10:19
1
325
אנזו וקאס פותחים את התכנית. הם מדברים על שבוע שעבר ואנזו מדבר על מה שג'ריקו עשה לו. ג'ריקו יוצא, יורד עליהם ומביא את קווין אוונס. אוונס אומר שהוא מגבה את ג'ריקו ושהוא שונא את אנזו וקאס. הם קובעים קרב בין אנזו וג'ריקו, ובסוף קאס נותן לג'ריקו ביג בוט באמצע ליונסולט. אוונס אומר שהם "ניצחו" ושהוא שמר על ג'ריקו... קאס מתעצבן וקובע קרב זוגות ביניהם בסאמרסלאם.

מיק פולי הזמין את דניאל בריאן ל-RAW כדי לפתור את עניין אורטון-לסנר.

גם השבוע, ברון סטרומן נלחם מול ג'ובר. וגם השבוע הוא חיסל אותו.

הניו דיי (בלי ביג אי הפצוע) פגשו את פאף דדי מאחורי הקלעים.

דארן יאנג (ע' מר באקלנד) ניצח את טייטוס או'ניל אחרי רול אפ עם אחיזה בטייטס.

סת' רולינס יוצא ואומר שפין באלור הוא העתק חיוור שלו. הוא יורד על השם של פין (מלך השדים). הוא לא כיבד את רולינס, והוא חדש כאן, אז רולינס ינצח אותו. הוא לא צריך אגדות של שדים כי הוא אגדה. הוא ניצח את לסנר, מחץ לג'ון סינה את הפרצוף, כבש את האימפריה הרומית. והוא גם יהיה האלוף האוניברסלי הראשון.

סזארו ניצח את שיימוס עם רול אפ.

שידרו וידאו על לסנר-אורטון. בשבוע הבא לסנר יהיה ב-RAW.

נוויל וסין קארה ניצחו את הדאדלי בויז אחרי רד ארו לדיוון.

רוסב ולאנה יוצאים כדי לחגוג את החתונה שלהם. הם מראים תמונות מהחתונה. רומן ריינס יוצא ואומר שהוא רוצה להיות השושבין. הוא מאתגר את רוסב לקרב על תואר ארה"ב בסאמרסלאם, ורוסב מסרב. ריינס מרים כוסית ואומר שהוא מעולם לא ראה חתונה בין ביגפוט בולגרי לכלה בהזמנה. הוא מעליב את רוסב שתוקף אותו. אז ריינס דוחף את רוסב אל לאנה, שנופלת אל עוגת החתונה. לאחר מכן, מאחורי הקלעים, פולי קובע את הקרב לסאמרסלאם.

אם סשה מנצחת, דיינה ברוק לא תוכל להתקרב לזירה בסאמרסלאם. אם דיינה מנצחת, זה יהיה קרב האנדיקאפ: סשה בנקס ניצחה את דיינה ברוק בגלל טעות של שארלוט.

היו סרטונים לקדם את נייה ג'קס ואת פין באלור.

לוק גאלוס (שצחק על איך שפצע לביג אי את הביצים) ניצח את קופי קינגסטון. לקראת סוף הקרב אנדרסון דחף את וודס לעמוד הזירה וגאלוס ניצח. לאחר הקרב וודס מנע מהקלאב לתקוף את קינגסטון כמו שעשו לביג אי.

מיק פולי מוציא את דניאל בריאן. הם מחמיאים אחד לשני ומתנצלים על הפלישות של לסנר ואורטון. לאחר מכן פולי אומר שבריאן ירד על השם של האליפות האוניברסלית. רוסב יוצא ואומר שהוא האלוף של RAW, ואומר שהוא ירסק את כל מי שיפלוש לכאן. בריאן אומר שהוא מתחנף כדי שיבטלו לו את הקרב מול רומן. סזארו יוצא החוצה ואומר שהוא הרוויח קרב על אליפות. פולי מנסה להתחמק מזה ובריאן אומר שלא מנצלים את סזארו מספיק. פולי מחליט לתת לסזארו את הקרב על תואר ארה"ב עכשיו. סזארו אמנם השתמש בניוטרלייזר, אבל השופט היה מעולף, ושיימוס בא לתת לו ברוג קיק כדי לעזור לרוסב לנצח. לאחר הקרב ריינס בא לתת לו ספיר.
לצפיה ב-'אירועים פחות חשובים'
אירועים פחות חשובים
09/08/2016 | 14:38
252
במקום להשתמש באיזה הית' סלייטר או אקסל, הפעם ה WWE השקיעו והביאו בתור ג'ובר את אבא של סופרמן, לא פחות.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
10/08/2016 | 23:43
201
וואו כמה פרומואים וסגמנטים. וכל אחד יותר גרוע מהשני. ממש פראומו
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
10/08/2016 | 09:37
3
43
אירועים חשובים
10/08/2016 | 09:37
2
200
בריי ווייאט ואריק רוואן פותחים את התכנית. בריי מבהיר שהוא לא נפל בשבוע שעבר ושהוא עדיין מתכוון לשלוט בתכנית. אמברוז יוצא ויורד על בריי. בריי אומר לו לבוא ולהרביץ לו ואמברוז מסרב. דולף יוצא כדי לתקוף את הווייאטס ואמברוז בא לעזור לו, אבל כשבריי עומד לתת סיסטר אביגייל לאמברוז, זיגלר בטעות פגע בו עם סופרקיק. בריי נתן לזיגלר סיסטר אביגייל. לאחר מכן אמברוז אמר שהוא לא צריך את העזרה מזיגלר. בריאן ושיין מגיעים לעצור את זה, ובריאן קובע קרב זוגות במיין איבנט.

אמריקן אלפא ניצחו שני ג'וברים. האסנשן צפו בקרב וגם ההייפ ברוז והוודווילנז. לאחר מכן יש ברול המוני ואמריקן אלפא מנצחים.

רנה יאנג מראיינת את מיז ומאריס ומראה סרטון על אפולו קרוז. מיז יורד עליו.

בקי לינץ' ניסתה שוב להילחם מול אווה מארי, אבל הפעם נקרעה לאווה החזייה והיא עזבה לפני שהקרב התחיל. בקי מתעצבנת ומציבה אתגר למי שתרצה, ואלכסה בליס יוצאת. במהלך הקרב אווה יוצאת, מוכנה להילחם, ואלכסה מנצלת את זה כדי לנצח את בקי עם הטוויסטד בליס ספלאש. אווה התראיינה ואמרה שהיא רוצה לערוך את הבכורה שלה בעוד שבוע.

רנדי אורטון ניצח את אלברטו דל ריו בפסילה אחרי שדל ריו הכה אותו עם כיסא. דל ריו ניסה לתקוף את אורטון אבל חטף RKO.

ריינו ניצח את הית' סלייטר עם הגור. בריאן רצה בכל זאת להעניק חוזה לסלייטר, אבל סלייטר לא הבין את זה וצעק שסמאקדאון לא ראויה לו.

כרמלה ניסתה לתת שוב פרומו. נטליה ניסתה לתקוף אותה אבל הפעם כרמלה הבינה את זה ותקפה אותה. הן נלחמו, וכרמלה גרמה לה להיכנע עם האדסיזורס.

היה סרטון שקידם את סטיילס-סינה.

ברון קורבין תקף את קאליסטו מאחורי הקלעים.

דין אמברוז ודולף זיגלר ניצחו את בריי ווייאט ואריק רוואן אחרי סופרקיק לרוואן. לאחר הקרב, אמברוז נתן לזיגלר דירטי דידז.
לצפיה ב-'את האמת'
את האמת
10/08/2016 | 14:58
179
בסוף התוכנית ציפיתי לדירטי דידס הזה כי מאחורי בקלעים אמברוס אמר לזיגלר שהוא חייב לו אחד על הסופר קיק
לצפיה ב-'אירועים פחות חשובים'
אירועים פחות חשובים
10/08/2016 | 15:11
175
אלה שנראים כמו האחים סטיינר ניצחו שניים שנראים כמו קינג קונג באנדי והברוקלין ברולר. המון ג'וברים נוספים באו לעמוד מסביב לזירה, לא יודע למה.

הית' סלייטר הפסיד לאחד שנראה כמו ריינו (מישהוא מהתקופה של קינג קונג באנדי הברוקלין ברולר והאחים סטיינר)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה