לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'תוצאות סמאקדאון לייב 27.9 '
תוצאות סמאקדאון לייב 27.9
28/09/2016 | 06:07
2
93
האוסוז והאסנשיין ניצחו את אמריקן אלפא וסלייטריינו
כרמלה ונטליה ניצחו את נעמי וניקי בלה
אליפות העולם: איי ג'יי סטיילס (א) ניצח את דין אמברוז ושמר על התואר.

עוד בתכנית:
לאורך כל הפרק, רנדי אורטון חיפש את מקום המסתור המסתורי של בריי ווייאט, בעוד בריי התגרה בו. בסוף הוא מצא.

מיז עשה פרומו של חזרה הביתה. דולף בא לקטוע ואמר שהוא רוצה עוד קרב בנו מרסי. הפעם, הוא שם את הקריירה שלו על הכף. מיז מסכים.

ג'ון סינה היה הפרשן האורח במיין איבנט.בסוף הקרב, סינה הסיח את דעתו של אמברוז מה שאפשר לסטיילס לנצח ברול אפ. סינה נתן AA לשניהם והחזיק את התואר לסיים את התכנית
לצפיה ב-'דעות מקריאה '
דעות מקריאה
28/09/2016 | 15:24
52
זה נשמע כמו ראו ג'נרי רק ללא ההתערבות הבלתי פוסקת של הGM או קומישינר או השד יודע מה.

אורטון מול וייאט נשמע דבילי. מדוע בכלל השטויות האלה? אני מבין שצריך לבנות את הקרב בין השניים, אבל אולי תעשו משהו יצירתי יותר ממחבואים? נניח אורטון חושב שברוק לסנר מסתובב בסמאקדאון לאחר שרואים את מישהו דומה לפול היימן מאחורי הקלעים ואורטון רוצה לנקום, ואחר כך הוא רואה פסל מרחוק של ברוק לסנר ולבסוף מסתבר שבריי וייאט אחראי לכל המשחקים האלה.

ברגע שסינה יושב בקומנטרי, אז די ברור שהוא יהיה פקטור בקרב. אז אם ככה, מדוע להפוך את הקרב לקרב אליפות כשיש עוד מעט קרב אליפות משולש? תעשו חתימת חוזה משולשת, זה יכול להיות סגמנט מעניין יותר מקרב שיודעים מראש איך ייגמר.

מה שכן, הבנתי שהקרב עצמו בין סטיילס לאמברוז היה מצויין.
לצפיה ב-'דעות אחרי צפייה'
דעות אחרי צפייה
28/09/2016 | 21:09
5
בהתחלה, כשכתבתי את התוצאות חשבתי שזאת תהיה תכנית בינונית של סמאקדאון. טעיתי.

עוד פרק נפלא של סמאקדאון לייב!

סגמנט הערב: הפרומו של מיז ודולף! אלוהים, לא חשבתי שארצה עוד קרב ביניהם בזמן הקרוב, אבל אחרי הפרומו לא רק שאני במתח מהקרב ומצפה לראות אותו - אני גם מקווה שהוא יהיה המיין איבנט במקום הקרב המשולש על תואר העולם!

ואם כבר הקרב המשולש - סינה קנה אותי סופית. אני רוצה אותו אלוף בפעם ה16! וכמובן שאיי ג'יי סטיילס ממשיך לנפק קרב מעולה אחרי קרב מעולה. לדעתי, הקרב בין סטיילס לאמברוז היה טיפה יותר טוב מהקרב שלהם בבאקלאש. אולי כי הם כבר מכירים אחד את השני יותר, הפעם הייתה כימיה טובה יותר.

דיויזיית הנשים מצוינת. אמנם יש רק 6 נשים, אבל לכל אחת יש סיפור, יש פיוד, יש התקדמות עלילתית. שאפו לכותבים. האמת שבה לי לראות יותר קרב אחת על אחת בין כרמלה לניקי מאשר בקי ואלכסה, אבל אולי זה רק אני. כרמלה היא המרוויחה הגדולה כרגע במחלקת הנשים של סמאקדאון.

האוסוז, מה אני אגיד? מסתבר שלהפוך אותם להילים ולשנות להם מראה יכול לרענן ולגרום לי ממש להתעניין בקרבות שלהם ולא להעביר קדימה. עכשיו אחרי שעשו להם היל טרן מוצלח, הגיע הזמן שיעשו אחד לבן דוד שלהם שנמצא בRAW.

בקיצור - תענוג של פרק, שוב.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
27/09/2016 | 06:24
2
43
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
27/09/2016 | 06:25
1
162
אליפות ארצות הברית: רומן ריינס ורוסב נלחמו עד שהם נספרו בחוץ כשהם נלחמו בקהל. לאחר הקרב ריינס ניצח בברול.

מיק פולי מזמין את שיימוס וסזארו לזירה. שיימוס אומר שהוא היה הדומיננטי בסדרת הקרבות וסזארו חולק עליו. פולי עוצר את הויכוח ומכריז ששניהם יקבלו קרב אליפות... על אליפות הזוגות, אם הם רוצים.

אליפות הזוגות: הניו דיי ניצחו את הקלאב אחרי טראבל אין פרדייז לאנדרסון.

ביילי ניצחה ג'וברית עם הביילי טו בלי. לאחר הקרב, ביילי התראיינה ואמרה שהיא לא תעצור עד שתחבק את התואר.

מיק פולי מאשים את סטפני בשיתוף פעולה עם טריפל אייץ'. סטפני אומרת שטריפל אייץ' סתם בא לאסוף אותה אתמול. היא מאשימה אותו שהוא נטש סמכויות אתמול כי הוא הלך לבדוק מה שלומו של סזארו. היא אומרת לו להגן על אוונס מפני רולינס.

ריץ' סוואן וסדריק אלכסנדר ניצחו את לינס דוראדו ודרו גולאק אחרי סופרקיק של סוואן לגולאק.

סזארו ושיימוס כיסחו שני ג'וברים אחרי ברוג קיק.

TJ פרקינס מתראיין על החלום שלו, שהוא מופיע ב-RAW לראשונה. בריאן קנדריק בא לרדת עליו ואומר שהתואר חזר בשבילו.

שארלוט ודיינה חגגו את הניצחון שלהן אתמול. שארלוט אומרת שהיא זאת שעושה את המחלקה. סשה יוצאת ומזכירה שהיא לא הוצמדה אתמול. שארלוט מבטיחה לה קרב על התואר בעוד שבוע. סשה נותנת לה סטירה ונועלת את דיינה בבנק סטייטמנט.

מיק פולי ניסה להרגיע את סת' רולינס, שהאשים אותו בזה שהוא מקשיב לסטפני.

TJ פרקינס ניצח את אנתוני ניס אחרי ני באר. בעוד שבוע הוא יגן על התואר מול קנדריק.

כריס ג'ריקו אירח היילייט ריל. הוא אמר שאשטון קוצ'ר ודני מאסטרסון חברים פחות טובים ממנו ומאוונס, והם יבואו ל-RAW בעוד שבוע כדי להוכיח את זה. ג'ריקו מזמין את אוונס. ג'ריקו משבח את אוונס. אוונס מלגלג על רולינס. סת' יוצא והאבטחה ופולי עוצרים אותו. אנזו וקאס יוצאים ומלגלגים על ג'ריקו. ג'ריKO ניצחו את אנזו וקאס אחרי פאוורבומב לאנזו.
לצפיה ב-'דעות מקריאה'
דעות מקריאה
28/09/2016 | 21:02
5
זהו, אפילו לראות תקצירים ביוטיוב הפסקתי.
מדהים שזאת אותה החברה שעושהאת סמאקדאון. כמה טאלנט וכישרון יש בRAW וכמה הבוקינג והכתיבה נוראים והורסים הכל.

הדבר היחיד שאולי מעניין זה הדינימיקה של סזארו ושיימוס.

כל השאר - משעמם. אפילו המתנה של ג'ריקו לא יכולה לגרום לי לראות את זה.
יאללה, שיגיע HIAC ואולי יהיה מעניין
לצפיה ב-'I Did It My Way: The Pat Patterson Story'
I Did It My Way: The Pat Patterson Story
28/09/2016 | 13:21
54
למי שרוצה הסרט התעודי הנהדר על חייו של פאט פטרסון
אגב הסרט הופק על ידי הWWE אבל לא היה שום איזכור אליו בשום דבר שלהם
והוא פורסם בחינם ביוטיוב
לצפיה ב-'סאני שוב נעצרה'
סאני שוב נעצרה
27/09/2016 | 13:15
1
161
תמי סטיץ' ("סאני") נעצרה בסופ"ש האחרון, לאחר שלא התייצבה בזמן לבדיקת סמים-אלכוהול שגרתית בהוראת שופט.

ברט הארט בתגובה: 4.20 מתוך 6
לצפיה ב-'Sunny days no more'
Sunny days no more
27/09/2016 | 22:35
38
לצפיה ב-'תוצאות קלאש אוף צ'מפיונס '
תוצאות קלאש אוף צ'מפיונס
26/09/2016 | 06:41
3
201
פרה שואו: ניה ג'קס ניצחה את אלישיה פוקס
אליפות הזוגות: ניו דיי (א) ניצחו את הקלאב
אליפות משקל קל: טי ג'יי פרקינס (א) ניצח את בריאן קנדריק
הטוב מ7: נגמר ללא הכרעה, אחרי הפסקת שופט בין שיימוס לסזארו
כריס ג'ריקו ניצח את סמי זיין
אליפות הנשים: שארלוט (א) ניצחה את ביילי וסשה באנקס. היא הצמידה את ביילי אחרי ביג בוט
אליפות ארה"ב: רומן ריינס ניצח את רוסב (א) וזכה בתואר
אליפות אוניברסלית: קווין אוונס (א) ניצח את סת רולינס אחרי התערבות של..... כריס ג'ריקו!
לצפיה ב-'דעות לאחר צפייה '
דעות לאחר צפייה
26/09/2016 | 12:49
203
באופן כללי היה אירוע לא רע בכלל, הקרבות היו מעולים, כל המתאבקים נתנו את הכל. מה שכן היה פחות טוב זה החלטות הבוקינג והסיום של כל קרב..

ניה ג'קס ניצחה את אלישה פוקס - האמת שהיה קרב קצר ולא רע, אלישה פוקס נפלאה בזירה. ניה ג'קס ממשיכה לצבור מומנטום ולהתפס כמפלצת. הם צריכים להמשיך ככה ולהכניס אותה לפיודים יותר רציניים כי בנתיים יש רק הילית דומיננתית אחת והיא שרלוט.

ממש ממש הופתעתי מהנצחון של הניו דיי, הייתי בטוח שהם מפסידים פה. קרב לא רע, לגבי הסיום - לא משהו שלא ראינו בעבר..

קרב הקרוזרוויט - הכניסה של TJ פרקינס - ואו! שווה!
היה קרב מעולה בין השניים, בריאן קנדריק תמיד היה טוב בזירה.

שיימוס נגד סזארו - היה סיום מאוד מאוד מוזר ואפילו החלוה קצת פחדנית. מה שכן, קרב מעולה!!! קרב הערב מבחינתי! שניהם נתנו את הכל!

אני לגמרי בעד לגבי הנצחון של ג'ריקו, הוא אחד המתאבקים הכי מעניינים כרגע בראו והופך את הצוות של ג'ריKO הרבה יותר חזקים.

קרב נשים טוב מאוד, הן עשו את מה שמצופה מהן. המונסולט של שרלוט - מדהים!

רוסב נגד ריינס - היה קרב טוב, לא מבין את ההחלטה לתת לריינס את התואר.. מרגיש כמו פרס ניחומים.

|קידמה| לא אהבתי את הסיום של קרב האליפות אבל כריס ג'ריקו גאון!

לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
26/09/2016 | 16:29
169
ניו דיי הפכו למפלצת  קצ'פרייזים ומכירת מרצ'נדייז, וחבל. אם פעם הייתי מחכה לפרומואים שלהם כי ידעתי שיהיה מעניין (לעזאזל, הם לקחו את רוקי בסיבוב בסגמנט שלהם בראו מלפני כמה חודשים), היום אני מתעצבן מלשמוע אותם.

קרב הקרוזרים איכזב. היה סביר לצפייה אבל הרגיש כאילו כל מהלך שלישי התפקשש.
בנוסף, כנראה שאני בדעת מיעוט אבל לא אהבתי את הכניסה החדשה של TJ. הבנתי שאתה גיימר, מה קשור HP באמצע המסך?

הטוב מ7 היה קרב הערב לטעמי. הDIVE של סזארו היה הולי שיט רציני והייתי בטוח שהוא נפצע. 619? SWISS ONE NINE!

למה להרוס קרב בין שני מתאבקים מעולים? אם כבר ג'ריקו התערב, איפה סמי? למה להשאיר חורים בעלילה?

ריינס מוכיח שהזיקפה של וינס עליו עדיין חזקה ואיתנה. עניין של חודשים ספורים עד שהוא חוזר למיין איבנט והורס אותו.

לצפיה ב-'טוב ורע מהppv'
טוב ורע מהppv
26/09/2016 | 19:54
167
טוב:
1.ג'ריקו - הכי טוב כרגע מכל הרוסטר (אולי חוץ מסטיילס). הציוות שלו עם אוואנס פשוט אדיר ואני בעד שימשיכו אותו כמה שיותר. החלטה נכונה לתת לו לנצח וגם הראיון שלו אחרי הניצחון היה מעולה. הוא גאון מיק והדבר הראשון שאני מחכה לו כשאני רואה את ראו. הקטע שהוא ניסה להתערב במיין איבנט וצעק על השופט שהוא החבר הכי טוב של אוואנס...פרייסלס.
רע:
1.ריינס - למה לתת לו שוב אליפות? הקהל שונא אותו (הוא דווקא היה יכול להיות אחלה היל לדעתי),ורוסב נמצא במומנטום טוב...לא מבין את ההחלטה הזאת. ריינס הוא המיין איבנטר הגרוע אי פעם ביחס לגודל הפוש שהוא קיבל. הוא לא מעניין,לא טוב בזירה,גרוע על המיק...פשוטבלתי ניתן לצפייה יותר. ולכן הוא ff על אוטומט.
2. שיימוס - סזארו - אם עושים כבר הטוב מ7...אז למה לגרור את זה לעוד קרב? גם אנשים ציפו שהסדרה הזאת תיגמר,והסיום הזה היה מאוד מאכזב. כנראה שרצו שזה ייגמר בhell in a cell. אולי כי גם אוואנס תפוס כרגע עם רולינס,ואחרי שהפיוד הזה ייגמר,הוא יעבור לסזארו לפיוד על החגורה.
3.טריפס - איפה הוא היה??? למה הוא לא התערב במיין איבנט? לא שמפריע לי ההתערבות של ג'ריקו...אבל האנטר היה חייב להתערב באיזושהי צורה. בסוף הראו שהוא חיכה לסטפני בלימוזינה...גם זה היה מאכזב. ציפיתי שיקדמו את הסטוריליין של הפיוד שלו ושל רולינס.

בסך בכל ppv חלש שהנקודת אור היחידה שלו היא ג'ריקו.

לצפיה ב-'TNA איבדו את זה '
TNA איבדו את זה
23/09/2016 | 21:17
6
291
ראיתי באגו טוטאל פרק שהסתיים עם אביס, ההארדיז ומישהו צבועת פנים באיזה קרב עם סגמנט מוזר בחולות ובחצר של ההארדיז. לא בדיוק הבנתי מה קרה שם, אבל נראה שהנסיון להפתיע גרם להם לצאת בסטוריליין הזוי מאוד.

מישהו יכול להסביר לי מה קורה שם?
לצפיה ב-'אתה פשוט לא מכיר את בראדר נירו...'
אתה פשוט לא מכיר את בראדר נירו...
24/09/2016 | 10:29
231
הסטוריליין ההזוי הזה הוא של ההארדי בויז. מאט הפך לפסיכי, ובסופו של דבר גם ג'ף הארדי.

רוב הסטוריליין הזה כולל סרטונים כאלה, שהם כאלה מטומטמים ומגניבים.

באמת, זה אחד מהסטוריליינים הכי מפגרים ומגניבים שקרו השנה. לפחות יותר מהסטוריליינים של WWE...

לצפיה ב-'DELETE! DELETE! DELETE!'
DELETE! DELETE! DELETE!
25/09/2016 | 19:28
1
196
זה אחד הסטוריליינים הכי טובים, חדשניים, מרתקים, הזויים, מטופשים ומבריקים שהיו ב2016 או בכלל!!!

מאט הארדי איבד שת שפיותו אחרי שהוא הפסיד את התואר ובקרב לג'ף הארדי. אז הוא נהיה Broken ומדבר עם מבטא וכל המטרה שלו הייתה למחוק את ברות'ר נירו (ג'ף הארדי, שהשם האמצעי שלו במציאות זה נירו).

חפש ביוטיוב The Final Deletion. זה הקרב האחרון בסדרה בין מאט לג'ף והוא נחשב כמשהו פורץ דרך בתעשייה, דבר שנוי במחלוקת אבל עם פוטנציאל לזכות בסטוריליין השנה.

חוץ מזה, הם בתקופה לא רעה מחוץ לכל הסיפור של ההארדיז. שווה לעקוב קצת יותר אחריהם.
לצפיה ב-'ראיתי את הקרב ההוא'
ראיתי את הקרב ההוא
25/09/2016 | 20:29
179
אבל עכשיו הם לוקחים את זה למחוזות עוד יותר הזויים של ביזאר עם אביס ועם עוד מישהו שלא זיהיתי מיהו ועם אח של אביס ועם מישהי שפעם הפנים שלה צבועות בלבן ופעם לא ועם הילד ו....בלי היאבקות, רק כמה ספוטים.
לצפיה ב-'לא רואה TNA'
לא רואה TNA
26/09/2016 | 13:09
2
151
אבל דיווחים אומרים שהאנגל הזה של בראדר נירו והקרבות ב-Hardy Compound, הצילו את TNA מקריסה.
הרייטינג והעניין בTNA גדלו בזכות מאט הארדי... שנת 2016 בהחלט שנה הזויה.
לצפיה ב-'כרגע זה לא ממש משנה'
כרגע זה לא ממש משנה
27/09/2016 | 14:19
1
57
אם קורגן לא יגיע להסכם עם דיקסי וארולקס על המניות שלהם, סביר מאוד להניח שהחברה תגיע לחדלות פירעון. אין להם כרגע כסף לממן את ההקלטות הבאות.
לצפיה ב-'עצוב'
עצוב
28/09/2016 | 11:15
24
מקווה שהם יגיעו לסידור... עצוב שזה המצב שהגיעו אליו.
שמועות אומרות שגם וינס רוצה לקנות אותם, ואז הוא ישתמש בארכיב הקלטות שלהם אבל יסגור אותם.
אני מתבאס עכשיו שלא יצא לי לראות TNA בתקופה שאתם מתארים שהיא היתה ממש טובה. אז מדי פעם הייתי קורא תוצאות, אבל מודה שבתור חובב WWE לא אהבתי את זה שהם מעזים לקרוא תיגר. היום אני כבר בוגר יותר ומבין כמה טוב היה יכול להיות אם הם באמת היו אלטרנטיבה.
מקווה שהם יצליחו לצאת מזה, כי בשלוש השנים האחרונות בהן אני עוקב אחריהם (רואה כמעט כל אימפקט ואירועים) הם באמת נחמדים. יש קטעים פחות טובים, אך תוכנית של שעתיים זורמת הרבה יותר טוב מתוכנית של 3...).
לצפיה ב-'Clash of Champions 2016: שרשור ההימורים הרשמי'
Clash of Champions 2016: שרשור ההימורים הרשמי
24/09/2016 | 14:35
10
98
תוצאות הימורי סאמרסלאם יעלו במהלך סופ"ש
לאחר הפוגה של בקלאש חוזרים להמר עם ה-PPV הראשון של רו כבראנד עצמאי

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 8 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שאוונס מנצח, שמתם על זה 3 נק' ואוונס יישאר אלוף העולם האוניברסלי, קיבלתם 3 נק'. אם רולינס יקבל את הפוש שלו בחזרה, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב על אליפות העולם האוניברסלית: קווין אוונס (א') נגד סת' רולינס
קרב על אליפות העולם לזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב
קרב משולש על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד סשה בנקס נגד ביילי
סמי זיין נגד כריס ג'ריקו
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד רומן ריינס
קרב מכריע בסדרת הטוב מ-7: סזארו נגד שיימוס
קרב על אליפות הקרוזיירוויט: בריאן קנדריק נגד TJ פרקינס
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (תואר הקרוזיירוויט לא נספר כהחלפה)

בהצלחה לכולם!
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/09/2016 | 15:30
57
קרב על אליפות העולם האוניברסלית: קווין אוונס (א') נגד סת' רולינס- אוונס 6

קרב על אליפות העולם לזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב- קלאב 5

קרב משולש על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד סשה בנקס נגד ביילי- שארלוט 2

סמי זיין נגד כריס ג'ריקו- זיין 3

קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד רומן ריינס- ריינס 4

קרב מכריע בסדרת הטוב מ-7: סזארו נגד שיימוס- סזארו 8

קרב על אליפות הקרוזיירוויט: בריאן קנדריק נגד TJ פרקינס- פרקינס 7

מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (תואר הקרוזיירוויט לא נספר כהחלפה)- שתיים 1
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/09/2016 | 17:33
35
אואנס-8
קלאב-2
סשה-3
זיין-4
רוסב-1
סזארו-7
טי ג'יי-6
שני תארים-5
לצפיה ב-'תוצאות הימורי סאמרסלאם'
תוצאות הימורי סאמרסלאם
24/09/2016 | 19:55
46
במקום הראשון בהימורי סאמרסלאם עם 50 נקודות - AMEOBI. במקום השני עם 45 נקודות - Yonipac. במקום השלישי עם 37 נקודות ariel1608

בטבלה המצטברת - AMEOBI עולה למקום הראשון עם 146 נקודות. במקום השני עם 136 נקודות ziv86, ובמקום השלישי עם 135 נקודות נמצא ציון ש
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/09/2016 | 19:57
29
8 - סזארו
7 - אוונס
6 - TJ פרקינס
5 - רומן ריינס
4 - קלאב
3 - שארלוט
2 - סמי זיין
1 - שתי חגורות יחליפו ידיים

לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
25/09/2016 | 14:59
17

קרב על אליפות העולם האוניברסלית: קווין אוונס (א') 4
 קרב על אליפות העולם לזוגות: ניו דיי (א') 3
 קרב משולש על אליפות הנשים: שארלוט (א') 6
 סמי זיין 5
 קרב על אליפות ארה"ב:  רומן ריינס 2
 קרב מכריע בסדרת הטוב מ-7: סזארו 8
 קרב על אליפות הקרוזיירוויט:  TJ פרקינס 7
 מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (תואר הקרוזיירוויט לא נספר כהחלפה) 1 - נקודה 1

לצפיה ב-'קלאש אוף הימורים'
קלאש אוף הימורים
25/09/2016 | 19:24
27
קרב על אליפות העולם האוניברסלית: קווין אוונס (א') נגד סת' רולינס - אוונס 7 נק
קרב על אליפות העולם לזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב - הקלאב 4 נק
קרב משולש על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד סשה בנקס נגד ביילי - שארלוט 6 נק
סמי זיין נגד כריס ג'ריקו - ג'ריקו 2 נק
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד רומן ריינס - ריינס 3 נק
קרב מכריע בסדרת הטוב מ-7: סזארו נגד שיימוס - שיימוס 1 נק
קרב על אליפות הקרוזיירוויט: בריאן קנדריק נגד TJ פרקינס - פרקינס 8 נק
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (תואר הקרוזיירוויט לא נספר כהחלפה) - שני תארים 5 נקודות
לצפיה ב-'הימוריישן'
הימוריישן
25/09/2016 | 19:25
17
קרב על אליפות העולם האוניברסלית: קווין אוונס (א') נגד סת' רולינס - אוונס 8
קרב על אליפות העולם לזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב - הקלאב 7
קרב משולש על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד סשה בנקס נגד ביילי - סשה 1
סמי זיין נגד כריס ג'ריקו - ג'ריקו 2
קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד רומן ריינס - רוסב 3
קרב מכריע בסדרת הטוב מ-7: סזארו נגד שיימוס - סזארו 4
קרב על אליפות הקרוזיירוויט: בריאן קנדריק נגד TJ פרקינס -  TJ פרקינס 5
מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (תואר הקרוזיירוויט לא נספר כהחלפה) - 1
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
25/09/2016 | 19:50
15

קרב על אליפות העולם האוניברסלית: קווין אוונס (א') נגד סת' רולינס  - אוואנס 8 נק
 קרב על אליפות העולם לזוגות: ניו דיי (א') נגד הקלאב - הקלאב 6 נק
 קרב משולש על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד סשה בנקס נגד ביילי - שארלוט 2 נק
 סמי זיין נגד כריס ג'ריקו - ג'ריקו 5 נק
 קרב על אליפות ארה"ב: רוסב (א') נגד רומן ריינס - רוסב 4 נק
 קרב מכריע בסדרת הטוב מ-7: סזארו נגד שיימוס - סזארו 7 נק
 קרב על אליפות הקרוזיירוויט: בריאן קנדריק נגד TJ פרקינס - פרקינס 3 נק
 מספר התארים שיחליפו ידיים באירוע (תואר הקרוזיירוויט לא נספר כהחלפה) - תואר אחד נקודה אחת
לצפיה ב-'הימוריי'
הימוריי
25/09/2016 | 20:32
18
פרקינס - 8
רוסב - 7
זיין - 6
סזארו - 5
ביילי - 4
אוונס - 3
ניו דיי - 2
תואר אחד - 1
לצפיה ב-'התגעגתי'
התגעגתי
25/09/2016 | 22:24
19
אוונס -8 נק'
קלאב-  4 נק'
שארלוט 7 נק'
סאמי זיין 2נק'
רומן ריינס 3נק'
סזארו 5 נק'
פרקינס 6 נק'
תואר אחד נקודה אחת
לצפיה ב-'תוצאות Impact Wrestling 22.09.2016 '
תוצאות Impact Wrestling 22.09.2016
25/09/2016 | 07:12
113
קרב חצי גמר בטורניר לאליפות הגראנד דרו גאלוואי ניצח את אדי אדוורדס
דרו גאלוואי ניצח בסיבוב הראשון
אדי אדוורדס ניצח בסיבוב השני
דרו גאלוואי ניצח בסיבוב השלישי והאחרון על ידי החלטת השופטים.

אחרי הקרב בוראש מראיין את דרו גאלוואי, הוא טוען שהוא מבין איך החברה מתנהלת עכשיו. EC3 מגיע לזירה. לאחר זריקת הערות בין השנים, מגיע אלוף העולם בובי לאשלי. מייק בנט מתגנב מאחורה, וביחד עם בובי לאשלי הם מתחילים לתקוף את EC3. מוס מגיע לעזרתו של EC3, אך בובי לאשלי מצליח להשתלט עליו בעזרת ספיר.

קרב חצי גמר בטורניר לאליפות הגראנד ארון רקס ניצח את עילאי דרייק
ארון רקס ניצח בסיבוב הראשון.
עילאי דרייק ניצחק בסיבוב השני
ארון רקס ניצח בסיבוב השלישי והאחרון על ידי הצמדה.

פרומו להגעתו של קודי רודס. הוא מגיע בבאונד פור גלורי.

דיקיי בזירה. הם מדברים על ההארדיז ועל המלחמה ביניהם. ההארדיז אשר נמצאים בקהל מתחילים להתעמת מול דיקיי. רוזמרי מזכירה להם שהם רק שניים בעוד שדיקיי הם שלושה. האורות כבים. לאחר שהאורות חזרו לדלוק, אביס וקרייזי סטיב קשורים לרינגפוסט. רבי סקיי בזירה ומתחילה לתקוף את רוזמרי. לאחר ברול קצר בין השלושה, ההארדיז הצליחו להבריח את דיקיי. ההארדיז מרימים את חגורות אליפות הזוגות באוויר.

אליפות X דוויז'ן  DJZ (א') ניצח את טרוור לי (עם אנדרו אברט).

אלופת הנקואאטס מריה (ביחד עם אלי וסיאנה) ניצחה מתאבקת בקרב סקווש.
לאחר הקרב מגיעה מתמודדת נוספת בדמות נינג'ה. לאחר מכן מתגלה שהנינג'ה היא גייל קים. סיאנה באה לתקוף את גייל קים, אך ללא הצלחה בעוד שגייל קים מבצעת את הפינישר שלה עליה.

EC3 ומוס ניצחו את בובי לאשלי ומייק בנט
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 3: הזדמנויות אולטימטיביות'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 3: הזדמנויות אולטימטיביות
22/09/2016 | 18:03
3
25
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
22/09/2016 | 18:04
1
62
סגמנט מצולם: ריי מיסטריו ואל דראגון אצטקה מתאמנים. ריי אומר לו לא לאבד ריכוז בגלל פנטגון, אבל אל דראגון אצטקה אומר שהוא ניסה לשבור לשניהם את היד. ריי מציע שהאויבים האחרים של פנטגון ישמידו אותו. להם יש קרב אחר, יותר מסוכן. לפתע צ'אבו מגיע כדי להסתכל. אל דראגון אצטקה מנסה לתקוף אותו וצ'אבו כמעט שובר לו את הרגל. צ'אבו אומר שריי לא לימד את דראגון על הגאררוז, אז אולי הוא ילמד אותו.

סגמנט: דאריו מציג שוב את גלגל האבדון. הוא יורד על סאן אוף האבוק ומסובב את הגלגל כדי לקבוע מי ילחם מול מטנזה. הגלגל נוחת על דה מאק.

אליפות לוצ'ה אנדרגראונד: מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) (א') ניצח את דה מאק: למרות שמאק הראה שליטה בהתחלה, לאחר שש דקות, מטנזה הצליח לעצור פרוג ספלאש והשתמש בזעם האלים כדי לנצח.

סגמנט מצולם: ב"דרך הפתוחה", סאן אוף האבוק מקשיב לפרסומת של פיימוס בי. הוא מתלונן עליו עם מאסקאריטה סאגראדה. אימא של סאן אוף האבוק מציעה להם ארוחת ערב.

סגמנט מצולם: דאריו מתעסק במשהו ומכניס אותו מהר כשג'וני מונדו וטאיה נכנסים. ג'וני דורש עוד סיבוב של הגלגל. דאריו אומר שג'וני יקבל קרב על התואר, קרב חוזר על תארי השלשות. ג'וני אומר שכולם בוורלדווייד אנדרגראונד רוצים שהוא יהיה אלוף. דאריו אומר שזה או אליפות השלשות, או כלום, וג'וני מציע לו לחשוב איך הוא מתייחס לכוכב הגדול שלו. הוא לא ישתתף הלילה. טאיה נשארת ומציעה את עצמה כמחליפה. לפי איך שזה נראה, דאריו הסתיר שימוש בקוקאין.

דאריו יוצא לפני הקרב בין קייג' וטחאנו, ואומר שיש ביניהם הרבה מהמשותף. הם חזקים, גדולים, קשוחים, והפסידו בסיבוב הראשון של הטורניר שלו. הוא רצה לראות אותם נלחמים ולכן קבע את הקרב. הקרב הלילה יהיה על ההזדמנות האולטימטיבית, שתתגלה למנצח.

קייג' ניצח את טחאנו ג'וניור: לאחר שש דקות, קייג' נתן דיסקוס לאריאט וניצח. דאריו יוצא ואומר שאם קייג' רוצה את ההזדמנות האולטימטיבית, הוא צריך לנצח עוד פעמיים. כי זה היה קרב ראשון מתוך סדרת הטוב מחמש.

סגמנט מצולם: דאריו מקבל חבילה. יש בה כובע של פיימוס בי. לאחר מכן הוא פותח מעטפה ומסתכל על תמונות. אל דראגון אצטקה ג'וניור נכנס. הוא שואל אותו אם לשם הוא מתכנן לקחת את מטנזה בחופשה הבאה. דאריו זורק את התמונות. אצטקה דורש קרב מול פנטגון, אבל דאריו מעדיף קרב נוסף מול בלאק לוטוס, אבל היא בחופשה בהונג קונג. דאריו אומר שישקול את זה. לאחר מכן ריקי מנדל (היה ג'ובר בעונה הראשונה והתאבק כטרסה, אחד מהג'וברים של מיל) ודאריו מתעצבן עליו. הוא מסתכל על התמונות (שבאופן מוזר חזרו לשולחן). דאריו נותן לו את התמונות. צ'אבו נכנס, ואומר שהם צריכים לדבר.

אליפות השלשות: אירוסטאר, דראגו ופיניקס (א') ניצחו את הוורלדווייד אנדרגראונד (טאיה, PJ בלאק וג'ק אוונס): במהלך הקרב, ג'ק אוונס גילה חוסר שיתוף פעולה עם הצוות שלו. אחרי תשע וחצי דקות, אירוסטאר מצמיד את PJ עם קודברייקר מהחבלים. לאחר מכן מונדו בא לעזור לטאיה לתקוף אותם, וגם PJ עזר כשג'ק צפה. סקסי סטאר רצה לעזור ולהבריח אותם.

סגמנט מצולם: דאריו מדבר עם ריי על השבוע הבא. הוא מסביר שאל דראגון אצטקה ג'וניור רוצה את פנטגון דארק. ריי אומר לו למחוק את הקרב. דאריו אומר שהוא מחק, והחליט לקבוע צ'אבו מול אל דראגון אצטקה ג'וניור, והמנצח יקבל את פנטגון. דאריו אומר שהוא יודע שריי לא רוצה שהשוליה שלו יהיה בזירה עם גאררו או עם פסיכופת שובר עצמות. כיוון שהוא יודע שהוא חשוב לו, דאריו קובע שריי הוא השופט המיוחד. את זה דאריו לא רושם בעיפרון אלא בעט.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
22/09/2016 | 18:08
51
עוד פרק טוב.

הגלגל רעיון נהדר, רק מטנזה קצת מתעייף. כמה אפשר לראות אותו משמיד מישהו? עדיין, מאק הפתיע בקרב מעולה מול מטנזה ונתן פייט.

מה היה הקטע עם סאן אוף האבוק?

אוי לא, דווקא טחאנו מול קייג' חמש פעמים? שונא את טחאנו. היה אפשר לתת למישהו אחר. אבל לפחות תשוו בין זה לבין שיימוס-סזארו. לפחות כאן יש בנייה. הם גורמים לך לחכות, לא זורקים "תהיה הזדמנות על תואר".

מיין איבנט נחמד. בנוגע למונדו, הגיע הזמן שיקבל פוש. מעניין לאיפה ג'ק הולך.

ריי שופט משדרג את הקרב בין צ'אבו לפנטגון. מהמר שצ'אבו ינצח כאן...
לצפיה ב-'דעות'
דעות
25/09/2016 | 19:20
22
ווילי מאק ממש טוב. אהבתי את זה שזה לא היה הסקוואש הרגיל של מטנזה.

קייג' תמיד מרשים אותי, טחאנו קצת פחות. לא יודע אם בא לי הטוב מ5 ביניהם, אבל אולי זה ישתפר.

קרב אליפות השלשות היה סבבה ואני ממש אוהב את הכיוון של טאיה וגם של ג'וני מונדו העונה. מחכה לקרב 4 על 4 הבלתי נמנע.

ריי מיסטיריו בתור שופט אורח? נראה לי שיהיה מעניין.

ואין על דריו קואטו!
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
20/09/2016 | 06:21
12
68
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
20/09/2016 | 06:22
1
290
רומן ריינס יוצא החוצה ומנסה לדבר, אבל סטפני יוצאת. היא אומרת שיש לה תכנית לנהל. מיק פולי יוצא וקובע קרב בין רולינס ורוסב. רומן ריינס מתעצבן ואומר שטריפל אייץ' דפק אותו ואז רוסב. פולי אומר שבקלאש אוף דה צ'מפיונס, ריינס יקבל את רוסב. מיק פולי אומר שאם הם יפסידו לסמאקדאון לייב הוא יפוטר. הוא קובע קרב של ריינס מול אוונס. אוונס יוצא ומתנגד. הוא אומר שיש לו קרב מול רולינס, אבל פולי קובע שהקרב מול ריינס יתרחש בתוך כלוב.

סת' רולינס נלחם מול רוסב, ושניהם נספרים בחוץ. לאחר מכן רולינס נתן לרוסב קרוסבאדי משולחן השדרנים.

מיק פולי מסביר שכיוון שביילי וסשה הצמידו אחת את השנייה, צריך לעשות קרב משולש. דיינה ברוק הביאה לו את הרעיון.

ברון סטרומן ניצח את סין קארה אחרי פאוורסלאם.

שארלוט ודיינה ברוק ניצחו את סשה בנקס וביילי אחרי ביג בוט משארלוט לביילי.

רולינס מתעמת עם סטפני במשרד שלה בנוגע לבגידה של טריפל אייץ'. סטפני אומרת שאולי זה בגלל שרולינס גרם לאליפות ללכת לסמאקדאון. רולינס אומר שהוא יראה להם שהם הימרו על הסוס הלא נכון.

בו דאלאס ניצח ג'ובר עם רול אוף דה דייס.

קרב שישי בסדרת הטוב משבע: סזארו ניצח את שיימוס אחרי ניוטרלייזר. הקרב האחרון יהיה בראשון.

כריס ג'ריקו התעצבן על מיק פולי והקריא רשימה של סיבות בגללן פולי הוא מנכ"ל גרוע. הוא פוגע בקווין אוונס, יש לו חרא חוש אופנה, הוא חבר של סמי זיין... אנזו וקאס יוצאים. הם יורדים עליו, ואז השיינינג סטארס יוצאים. הם מקדמים את הקריביים. הניו דיי יוצאים גם, ואז הקלאב וסמי, שיוצא לתקוף את ג'ריקו. בקרב חמישיות, הפייסים ניצחו (אקסבייר וודס היה המנג'ר) אחרי הפינישר של אנזו וקאס לאפיקו.

מיק פולי מציג את הקרוזרווייטים ואומר שיהיה קרב מרובע שיכריע מי יפגוש את פרקינס על התואר. בריאן קנדריק ניצח את ריץ' סוואן, גראן מטאליק וסדריק אלכסנדר.

נייה ג'קס ואלישיה פוקס ילחמו בקיקאוף שואו.

קרב כלוב: רומן ריינס ניצח את קווין אוונס אחרי שהוא ברח מלמעלה בזמן שאוונס ניסה לברוח דרך הדלת. רוסב ניסה לתקוף את ריינס עם שרשרת, ואוונס השתמש בדלת הכלוב כדי לפגוע בריינס. הם סוגרים את ריינס בכלוב ורוסב נועל אקולייד. רולינס רץ ופוגע בשניהם עם קרוסבאדי.
לצפיה ב-'דעות '
דעות
20/09/2016 | 09:14
246
ראיתי חלקים נבחרים ביוטיוב והשאר מקריאה.

למה לעזאזל לתת לאלוף הראשי שלך להפסיד שבוע לפני האירוע??? תנו לאוונס לנצח ואז תעשו את כל שאר הדברים שעשיתם!
וגם - למה לתת לרולינס ספוט כזה משוגע בסוף התכנית כשיש לו עוד שבוע קרב על התואר? ואם הוא היה נפצע? בוקינג לא טוב!

אהבתי ששארלוט ניצחה עם ביג בוט. זה תמיד נחמד לראות קרבות מסתיימים במהלכים שהם לא פינישרים מובהקים של אותו/ה מתאבק/ת.

ג'ריקו מדהים. הריצה הנוכחית שלו היא אולי הכי טובה שלו.

שמח שקנדריק זכה, כי הוא הכי מוכר מכולם וזה יעזור לציבור הרחב להתחבר לקרב. רק שהיה לי מוזר ממש שטי ג'יי פרקינס, פאקינג אלוף הקרוזרווייט!!! לא הופיע בכלל בתכנית! מה נסגר איתכם שם?!?!?

כל השאר לא כזה מעניין. קלאש אוף צ'מפיונס נראה אירוע סביר עם בניה לא טובה.
לצפיה ב-'דעה'
דעה
21/09/2016 | 14:25
180
אני מאוד נהנה מג'ריקו. הקטע שלו עם מיק פולי היה גאוני! ראיתי יותר מפעם אחת כדי להסתכל גם על ה reaction

הסוף היה מאכזב כי ראו איך שאוואנס מחכה לנפילה של ריינס

סך הכל הייתה תוכנית טובה כשהיא בהרצה ברוב הזמן.

אה, לא מובן למה נבחרו הרביעייה הזאת של הקרוזרווייט להיות בקרב על  ה #1 לחגורה...
לצפיה ב-'מה אומר החוק לגבי הזמן שצריך לעבור עד שאפשר למחזר סטוריליין?'
מה אומר החוק לגבי הזמן שצריך לעבור עד שאפשר למחזר סטוריליין?
21/09/2016 | 22:00
8
231
כי זה כיף להיזכר ב 1-2-3 קיד עכשיו כשמשחזרים שוב את הניצחונות שלו בפוקסים עם הג'ובר עם השלט.
לצפיה ב-'7 שנים'
7 שנים
22/09/2016 | 07:32
5
178
אבל זה כבר שוחזר מאז יותר מפעם אחת
לצפיה ב-'אז עברו כבר 23 שנה, זה לגיטימי'
אז עברו כבר 23 שנה, זה לגיטימי
22/09/2016 | 10:43
4
143
באיזה עוד מקרים זה שוחזר? אני כרגע לא מצליח להיזכר
לצפיה ב-'קולין דלייני ב ECW'
קולין דלייני ב ECW
22/09/2016 | 11:30
3
63
לצפיה ב-'אה, אני התכוונתי רק WWE (ואולי גם WCW)'
אה, אני התכוונתי רק WWE (ואולי גם WCW)
22/09/2016 | 11:49
2
125
בכל מקרה תודה
לצפיה ב-'הוא התכוון WWECW'
הוא התכוון WWECW
22/09/2016 | 12:02
120
אבל האמת שאת הסטוריליין הזה שחזרו די מהר.

מייקי וויפרק ב-ECW.

וברי הורוביץ ב-WWF.

אבל זה ממש לא המקרה עם בו, הוא מנצח את הג'וברים והוא כבר שנים בארגון, זה לא כמו הג'וברים ההם.
לצפיה ב-'ECW של ה WWE ב 2006'
ECW של ה WWE ב 2006
22/09/2016 | 15:20
45
לצפיה ב-'לא הבנתי למה אתה מתכוון'
לא הבנתי למה אתה מתכוון
22/09/2016 | 07:39
1
188
ג'ובר עם שלט? יעני בו דאלאס? פשוט כי הוא מנצח בסקוושים...
לצפיה ב-'אבל הוא עדיין ג'ובר......הוא נראה כמו ג'ובר ומתנהג כמו ג'ובר'
אבל הוא עדיין ג'ובר......הוא נראה כמו ג'ובר ומתנהג כמו ג'ובר
22/09/2016 | 10:42
158
ולכן אני לא מבין למה נותנים לו לנצח, אלא אם רוצים לשחזר שוב את 1-2-3 קיד
לצפיה ב-'התקציר של BOLA לילה 2! הטירוף ממשיך! '
התקציר של BOLA לילה 2! הטירוף ממשיך!
20/09/2016 | 21:19
5
206
אז אחרי התקציר של הלילה הראשון (שאפשר לראות פה), הגיע הזמן לתקציר הלילה השני!

שימו לב - יש פה קרב 5 כוכבים הראשון על אדמת ארה"ב לשנת 2016 לפי דייב מלצר! ובכלל, קרב ה5 כוכבים הראשון על אדמת ארה"ב מאז 2012 (אז דייבי ריצ'ארדס ומייקל אלגין קיבלו את הכבוד על הקרב שלהם בROH)

קשה לבחור את ספוט הערב מהוידאו.
אני מתלבט בין המהלך הזה שפניקס ופנטגון ג'וניור עשו (שקשה אפילו לתאר במילים) לבין כמעט כל ספוט שהראו מקרב ה3 על 3, בעיקר הספרינגבורד קאטר של אוספריי!
ומדהים שבלילה הראשון ספוט הערב הלך לפניקס ואוספריי ובלילה השני ההתלבטות שלי היא בין פניקס לאוספריי!!!

תוצאות הערב, כולל הדירוג של דייב מלצר לקרבות (ספוילר, מן הסתם):
דלטון קאסל ניצח את טומאסו צ'יאמפה (3.5)
מארק אנדרוס ניצח את פיט דאן (4.25)
קודי רודס ניצח את סאמי קאליהן (3.75)
פניקס ופנטגון ג'וניור ניצחו את כריס הירו וטומי אנד (4.5)
טרבור לי ניצח את קאמאטאצ'י (3.5)
מארק האסקינס ניצח את סדריק אלכסנדר (4)
קייל אוריילי ניצח את מאט רידל (4)
מאט סיידל, ריקושט ו-וויל אוספריי ניצחו את מאונט ראשמור 2.0 (אדם קול והיאנג באקס) (5 כוכבים ממלצר!)
לצפיה ב-'מה זה בדיוק? חיקוי של הWWE?'
מה זה בדיוק? חיקוי של הWWE?
20/09/2016 | 22:17
2
133
נראה ממש מעניין
לצפיה ב-'לא חיקוי, הרבה יותר טוב!'
לא חיקוי, הרבה יותר טוב!
21/09/2016 | 07:16
1
142
זה ארגון עצמאי מקליפורניה שקיים כבר 13 שנה.
הוא עושה מופעים בערך פעם בחודש, חודשיים.
כל המופעים יוצאים רק בDVD או בלוריי. אין שידור חי ואין PPV.

אז זה או שאתה בקהל שם (והכרטיסים נמכרים תוך 5 דקות גג לכל אירוע, אז זה כמעט בלתי אפשרי להשיג כרטיס) או שאתה מזמין את הDVD מהאתר שלהם.

זה נחשב לארגון העצמאי הטוב ביותר בעולם כיום על ידי הרבה אוהדי האבקות והוא מביא את כל השמות החמים מכל העולם.
לפני שהם היו בWWE, אז קווין אוונס, סמי זיין, דניאל בריאן, איי ג'יי סטיילס, סת רולינס, נוויל ועוד רבים וטובים התאבקו בPWG ואפילו החזיקו תואר אליפות כזה או אחר שם.
לצפיה ב-'ואפשר למצוא שיורים חוזרים של זה?'
ואפשר למצוא שיורים חוזרים של זה?
22/09/2016 | 00:15
79
או סרטונים לצפיה בטורונט וכאלה?
לצפיה ב-'הזוי שאנשים עדיין תופסים מהדירוג של מלצר'
הזוי שאנשים עדיין תופסים מהדירוג של מלצר
24/09/2016 | 00:51
1
26
לצפיה ב-''
27/09/2016 | 14:20
2
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון לייב 20.9 '
שרשור סמאקדאון לייב 20.9
21/09/2016 | 07:28
2
170
התכנית נפתחת בחתימת החוזה בין אלכסה בליס לבקי לינץ', אותה מוביל דניאל בריאן. אלכסה תוקפת במהלך החתימה, אחרי פרומו מעולה של לינץ'. בקי מצליחה להתעשת ומבריחה את בליס מהזירה.

קרב N1C לאליפות הזוגות: האוסוז ניצחו את אמריקן אלפא. במהלך הקרב, האוסוז תקפו את הרגל הפצועה של גייבל. במהלך הקרב, ג'ורדן סירב לתת טאג לגייבל שהיה בחוץ, כי הוא ראה שהוא פצוע מדי ולכן נשאר בקרב.

סלייטריינו מדברים על הקרב שלהם בנו מרסי נגד האוסוז. הם אמרו שהם כבר ניצחו אותם בבאקלאש, אז ינצחו שוב. האוסוז מופיעים ואומרים שבנו מרסי התוצאה תהיה שונה ממה שהייתה בבאקלאש.

בארון קורבין ניצח את אפולו קרוז. ג'ק סוואגר היה בעמדת הפרשן. אחרי הקרב, סוואגר וקורבין החליפו מבטים.

ראיון עם ניקי בלה ונעמי, לקראת הקרב שלהן הערב נגד נטליה וכרמלה.

ראיון עם דולף זיגלר לקראת הקרב שלו על התואר הביניבשתי נגד המיז הערב.

אליפות ביניבשתית: המיז (א) ניצח את דולף זיגלר אחרי שימוש בספריי של מאריס. במהלך הקרב, מיז המשיך לחקות את בריאן, כשפגע עם הבעיטות לחזה של דניאל בריאן ומאריס הורחקה מהזירה לאחר שניסתה להשתמש בספריי.

רנדי אורטון ניצח את אריק רואן. אחרי הקרב, בריי ווייאט נתן פרומו על המסך נגד רנדי.

ניקי בלה ונעמי ניצחו בפסילה את נטליה וכרמלה בעקבות זה שכרמלה תקפה ללא הפסקה את ניקי מחוץ לזירה.

דין אמברוז ניצח את ג'ון סינה נקי. איי ג'יי סטיילס שימש כפרשן ותקף את שני היריבים שלו אחרי הקרב. דניאל בריאן יצא והכריז ששבוע הבא בסמאקדאון, דין אמברוז מקבל את הקרב החוזר שלו 1 על 1 נגד סטיילס! אמברוז אז נתן לסטיילס דירטי דידס והתכנית נגמרה.
לצפיה ב-'דעות '
דעות
21/09/2016 | 11:14
1
183
בעוד שאת RAW אני משלים דרך היוטיוב וגם אז לא את כל הקטעים, את סמאקדאון אני רואה במלואה.
איזה תכנית האבקות טובה!!! מקום 2 רק אחרי לוצ'ה אנדרגראונד! וכן, NXT ירד אצלי למקום השלישי ואת הCWC כבר אי אפשר להחשיב.

הפתיחה הייתה מעולה, לינץ' עם פרומו לוהט ובליס פשוט מדהימה על המיק. יופי של חתימת חוזה!
ובכלל, כל דיויזיית הנשים של סמאקדאון פשוט מפציצה. אפילו שלא היה קרב זוגות, קידום הפיוד של ניקי נגד כרמלה מבוצע מעולה. גם הכניסו ניצוצות לפיוד בין נעמי לנטליה, שאין לי בעיה לראות.

האוסוז מוכיחים שהם הילים טובים. אני מחכה ליום שבו אמריקן אלפא יזכו בתואר הזוגות מהאוסוז. אולי בראמבל. זה יהיה אדיר.

קרב הערב היה מיז נגד זיגלר וזה כשבאותו ערב היה גם סינה נגד אמברוז. מיז ממשיך בפיתוח הדמות שלו וכל המהלכים של בריאן שהוא עושה מוסיפים לו רובד נוסף. גם זה שהוא ניצח במרמה למרות שמאריס גורשה הוסיף לדמות שלו. חבל לי על זיגלר, אבל אם זה בשביל להמשיך ולפתח את המיז אז אני בעד.

בארון קורבין יהיה אלוף עולם ביום מן הימים. מקווה שהוא ינצח את הפיוד המתפתח עם סוואגר, כדי לתת לו עוד קצת לגיטמציה. מת על הדמות ועל הבנאדם (לפחות ממה שראיתי בברייקינג גראונד).

אורטון הוא אורטון. הפרשנות של JBL קרעה אותי במשפט "המהלך הזה היה וינטאג' אורטון, כמו ששדרן אחר היה אומר. רק שאין לי מושג מי זה השדרן האחר."

אוקיי, בואו נדבר רגע על המיין איבנט. ג'ון סינה הפסיד נקי. ממה שקראתי ברשת, זה ההפסד הנקי הראשון של סינה בתכנית שבועית מזה כמעט שבע שנים!!! הפעם האחרונה שסינה הפסיד נקי בתכנית שבועית היה נגד HHH בפרק של RAW ב19.10.09!!!
ועדיין, סינה הצליח לצאת מהדירטי דידס, דבר שמזמן לא קרה. ואל תגידו לי שטריפל אייץ' יצא, הוא נשאר למטה לספירת ה3 ברודבלוק ורק כי הרגל של דין הייתה מתחת לחבל (לפחות בקייפייב), דין לא ניצח אז.

בקיצור - תכנית מעולה נוספת מבית סמאקדאון. מומלץ בחום!
לצפיה ב-'בקשר לסינה'
בקשר לסינה
26/09/2016 | 20:02
6
הפעמים שהוא מפסיד נקי הן נדירות...יש איזה סרטון ביוטיוב של כל הפעמים האלה.
זה קרה בעיקר להאנטר ואורטון. ועוד פעם אחת למייקלס,אנגל,רוק וכו'.
היום הוא כבר לא המיין איבנט באופן קבוע כמו בעשור האחרון ולכן הוא פתאום מפסיד נקי גם לסטיילס וגם לאמברוז. לא נראה לי שהוא ייקח את החגורה בקרוב ואל תתפלא אם הוא גם יוצמד בקרב המשולש בנו מרסי.
סמאקדאון בכללי הרבה יותר מעניינת מראו. וגם הppv שלהם היה יותר טוב משל ראו. אני גם רואה כמעט את כל התוכנית,ואצל ראו אני מריץ ff בלי הפסקה.
לצפיה ב-'תכנון עתידי: היריב הבא של ברוק לסנר יהיה... קווין אוונס!!!'
תכנון עתידי: היריב הבא של ברוק לסנר יהיה... קווין אוונס!!!
18/09/2016 | 08:59
3
291
לא סימנתי ספוילר, כי זה לא הוכרז רשמית.
אתרי חדשות האבקות שונים מדווחים בסוף שבוע כי התכנון הנוכחי לברוק לסנר, לקראת הרויאל ראמבל, זה להתמודד נגד קווין אוונס בקרב על האליפות האוניברסלית.

התכנון המקורי היה שלסנר יתמודד נגד באלור על התואר, אבל באלור נפצע והWWE הלכו על האלוף הנוכחי - קווין אוונס.
זה אומר שהWWE רואים באוונס אלוף מספיק טוב כדי לשמור על התואר עד הראמבל או לחילופין, להפסיד את התואר ולזכות בו מחדש לקראת הראמבל.

אוונס אמר בראיונות בעבר שברוק הוא יריב חלומות שלו ושהיה רוצה יום אחד להתאבק מולו. הוא גם השתמש בF5 כמחווה בעבר בקרבות שלו באינדיז, למשל פה נגד איי ג'יי סטיילס או פה נגד ג'ימי ג'ייקובס על 2 כסאות.

השניים כבר החליפו מבטים ומכות השנה בRAW, אבל זה היה לשבריר שניה.
מה דעתכם?
תרצו לראות לסנר נגד אוונס? או שזה קרב שלא יעניין אתכם בכלל?
לצפיה ב-'אני בעד'
אני בעד
18/09/2016 | 20:46
178
במיוחד אם אוונס ינצח את הפיוד, או לפחות ייצא ממנו אובר, ולא יהיה סתם עוד בשר תותחים ללסנר.
לצפיה ב-'מרגיש לי כמו '
מרגיש לי כמו
20/09/2016 | 14:33
152
מיס מאצ', לא נראה לי שהשניים יחמיאו אחד לשני בזירה.
אוונס צריך להיות זה שזורק אנשים לכל עבר, לא זה שנזרק. מה "התקפית" יש לו להציע מו לסנר.
לסנר צריך יריבים "קטנים ומהירים" שתהיה להם אלטרנטיבה התקפית מולו. לפחות לדעתי קשה לי לראות איך יוצא מזה קרב טוב לצפייה
לצפיה ב-'מאז שלסנר חזר'
מאז שלסנר חזר
20/09/2016 | 19:02
168
הוא מקבל בוקינג חלומי. נותנים לו הכל על מגש של כסף - נצחונות על כל מי שזז, שבירת הסטריק, ריצה ארוכה עם התואר כמעט בלי להופיע בטלוויזיה או בPPV).... מה לא?

המעמד שלו היום הוא של מפלצת בלתי ניתנת לעצירה. ברסלמניה הקודמת היתה לו הזדמנות לתרום ממעמדו לצעירים, אבל גם שם נתנו לו לצאת מזה בכבוד ורולינס הצמיד דווקא את ריינס ולא אותו.

לא ברור מה המטרה של בניית המעמד שלו בצורה כזו מפלצתית. לא ברור איך זה תורם לדמות שלו או לWWE. האפשרות היחידה היא לגרום לאיזשהו upset שבו צעיר יצליח לנצח אותו. 

אוונס הוא דוגמא טובה לזה. מישהו שבנה את עצמו מלמטה וצריך ניצחון על מתאבק בכיר כדי שמעמדו כאלוף יהיה יצוק בבטון.

לכן בעיני בוקינג כזה הוא רעיון טוב - ובלבד שאוונס יוצא מנצח
לצפיה ב-'משהו שמעניין אותי לדון בו'
משהו שמעניין אותי לדון בו
18/09/2016 | 13:19
3
374
ביום שישי, אני וחברי ל"קהילת ההיאבקות של ישראל" בפייסבוק, פרסמנו ראיון שערכנו עם נועם דר.

מי שרוצה לקרוא את הראיון.
http://kick.ynet.co.il/article/11104

אחד השאלות ששאלנו, שהיה מעניין אותי לשמוע את הדעה של נועם דר, זה על הנושא שאם פעם, מתאבק CW. היה יותר מכוון ללוצ'אדורים למינהם, לכל "הסין קארות" או "הקאליסטויים". היום המתאבקים בקטגורייה הזאת יותר טכנים, אם ניקח את נועם דר לדוגמה  כזאת, או זאק סייבר, אפילו בראיין קנדריק, נראה ששינה משהו בארסנל שלו בעיקבות. רוב המתאבקים בטורניר היו טכנים.

התשובה שלו במקרה הזה היה שפשוט הWWE, הגיעו למסקנה כזאת שהיאבקות טכנית צריכה להיראות חזק בתמונה. זה מחשבה שקשורה לפופלאריות של UFC מאחר שההיאבקות טכנית זה "הכי קרוב למציאות" כביכול.

מה דעתכם?

האם אתם גם שמתם לב לגל המשונה הזה בקטגוריה הזאת?
איך אתם עוד חושבים שWWE לומדים משהו מUFC? והאם זה טוב ?
האם אתם חושבים שזה קורה ההיפך? שUFC מנסים לקבל השראה מWWE?

ואני מאוד אשמח לשמוע את דעתכם בקשר לראיון
לצפיה ב-'הוא צודק לגמרי'
הוא צודק לגמרי
18/09/2016 | 13:37
174
הסגנון הזה הוא אכן הכי קרוב למציאות, ומכאן שכשעושים אותו טוב הוא גם עם הכי פחות פוטנציאל להיות מביך לצפייה, והכי דורש מהמתאבקים להיות מוכשרים באמת. מקווה שההתגלגלות מכאן באבולוציה של ה-WWE היא שלאט לאט יזלוג יותר ויותר סגנון טכני וריאליסטי יותר לקרבות המרכזיים, עם מינון נכון של ספוטים גרנדיוזיים יותר או מבוססי ברולינג/סטרייקינג.

UFC שואבים בבירור רעיונות מ-WWE בגזרת ההפקה (כניסות, פרומואים וכו') אבל לא בזירה.

לצפיה ב-'בהתחלה חשבתי שזה בזבוז'
בהתחלה חשבתי שזה בזבוז
19/09/2016 | 19:20
107
מתאבקים כמו צ'אבו גאררו (או, נגיד, בו דאלאס כיום), נראו לי כאילו הם "מפספסים את המטרה". זה כנראה כי במשך עשורים הWWE האכילו אותנו בביגמנים או במתאבקים טכניים במימדים "אנושיים", והדרך היחידה שבה קרוזרווייט יצליח להשיג משהו (מיסטריו הדוגמה הכי בולטת), זה רק אם הוא יתעופף ויתרוצץ עד שהיריב שלו יהיה מותש.

מי שהמאיס עליי את הסגנון הזה במיוחד היה סין קארה על שלל גלגוליו (pun intended). הסגנון שלו היה לגמרי ספוטפסט overkill ולולייני בצורה מוגזמת. כל הסגנון הזה של ההיי-פלייר הוא מראש בעייתי, כי הוא מצריך המון שיתוף פעולה ועזרה ניכרת מצד היריב, כך שאוטומטית קרבות כאלה מאבדים קצת מהאמינות שלהם.

אני חושב שהWWE נמצאים באיזון נכון כרגע מהבחינה הזו. לא בטוח שהסיבה שלהם היא
נכונה, אבל פחות חשובה הדרך, אלא התוצאה.
לצפיה ב-'זאת תשובה יפה'
זאת תשובה יפה
20/09/2016 | 14:31
90
ואולי זה הלך הרוח בטורניר עצמו תחת שליטתו של HHH כשוינס מקמהן לא רואה, אבל לא נראה לי שהלך הרוח הזה ימשך (ואם כן, אז זה אולי יותר בשביל למנוע פציעות מאשר לדמות את זה לספורט, כי וינס לא רואה בהאבקות ספורט)
לצפיה ב-'ג'ון סינה - האם מגיעה לו אליפות 16? קטן מSD'
ג'ון סינה - האם מגיעה לו אליפות 16? קטן מSD
18/09/2016 | 08:47
9
347
ג׳ון סינה.
הכוכב הכי גדול של 10 השנים האחרונות.
אלוף עולם 15 פעמים.
המתאבק שכולם אוהבים לשנוא, למרות שהוא אמור להיות הבחור הטוב.
הספורטאי שהעניק הכי הרבה משאלות לילדים גוססים דרך ארגון make a wish.
אפילו ניסה את מזלו בקולנוע.

בעיניי, הוא יהיה אחד הגדולים של כל הזמנים. בנאדם מדהים (מכל מה שקראתי עליו) גם אם לא המתאבק הכי מוכשר. יכול לסחוף את הקהל אחריו, גם כששורקים לו בוז.

ועכשיו עומד להיות ספוילר מסמאקדאון שהיה השבוע.
סינה הכריז שהוא רוצה לזכות באליפות ה16 שלו ולהשוות את שיא כל הזמנים של ריק פלייר. הוא גם הצליח לגרום לקהל בפילדלפיה (עיר שדי שונאת אותו) לעודד אותו ולשרוק בוז לדין אמברוז, שנחשב לאהוב הקהל.

אני אומר - אם מגיע למישהו להשתוות, אפילו לשבור את השיא של פלייר, זה לג׳ון סינה! מה דעתכם?
ונקנח ב:
The champ is here! John Cena SUUUUUUCKS!
לצפיה ב-'טכנית, סינה כבר עבר את השיא של פלייר. גם ריינס.'
טכנית, סינה כבר עבר את השיא של פלייר. גם ריינס.
18/09/2016 | 18:14
4
133
לצפיה ב-'ריינס??'
ריינס??
19/09/2016 | 12:27
3
62
לצפיה ב-'וגם ג'ק סוואגר!'
וגם ג'ק סוואגר!
19/09/2016 | 17:44
54
לצפיה ב-'כן, פלייר היה אלוף עולם בWWE פעמיים בלבד.'
כן, פלייר היה אלוף עולם בWWE פעמיים בלבד.
19/09/2016 | 23:51
1
156
ריינס כבר עבר אותו עם 3 אליפויות.
לצפיה ב-'כן, אבל זה לא משנה, פלייר הוא 16 פעם אלוף'
כן, אבל זה לא משנה, פלייר הוא 16 פעם אלוף
20/09/2016 | 06:22
57
לצפיה ב-'לא. לא. די. לא.'
לא. לא. די. לא.
19/09/2016 | 18:16
1
204
אני מודה, בריצה האחרונה של סינה עם אליפות ארה"ב הוא עשה דברים יפים מאוד וקידם הרבה חבר'ה צעירים. אבל קשה לי לראות את זה קורה אם הוא יזכה באליפות הראשית. גם לא הבנתי באיזו חוצפה הוא בא ודורש קרב אליפות אחרי שהוא הפסיד כמה פעמים לסטיילס... אני מניח שזה רק כי הוא סינה ומותר לו.

בלי קשר לסינה, אני חושב שצריך כבר להפסיק להסתכל על "השיא של X" או "האם Y ישבור את שיא האליפויות של Z", כי זה פשוט כבר לא אומר שום דבר. הזמנים של סינה הם זמנים אחרים לגמרי מהזמנים של פלייר ואין מקום להשוואה כמעט משום בחינה.
אני לא רואה היגיון בכל ההשוואות האלה ובשליפת נתונים היסטוריים סטטיסטיים סטייל נדב יעקבי בכל פעם שמתאבק עושה משהו מעניין.
לצפיה ב-'סטטיסטיים? זה השיא של פלייר שמדברים עליו פה'
סטטיסטיים? זה השיא של פלייר שמדברים עליו פה
20/09/2016 | 06:21
55
לצפיה ב-'כשיש שתי אליפויות? כן בטח'
כשיש שתי אליפויות? כן בטח
20/09/2016 | 14:26
1
150
גם ככה כרגע אף אליפות לא באמת מרגישה חשובה, הם יכולים לשחק איתם כמה שהם רוצים.
אני בהחלט הייתי רוצה ויכול לדמיין אותו בפיודים מובילים על החגורה עם סטיילס/אמברוס/רולינס ושות'...

אם הייתי ה WWE אגב, הייתי פשוט עושה מן מעמד של מתאבקים שהם כבר מעבר לחגורה אבל עדיין פעילים. נניח אקטיב אול אוף פיימרס, מכניס לשם את לסנר, סינה, טייקר, אורטון ושות' (נניח עם איזה קריטריון פיקטיבי שכל אחד שהיה לפחות 7 פעמים אלוף עולם נכנס להיכל התהילה) ואז הם מקבלים פרס "משכורת כל החיים מה WWE" גם בלי שהם מתאבקים על בסיס קבוע, ושהם לא רשאים יותר להתאבק על אליפות העולם (כי מבחינה ספורטיבית - מה כבר יש להם להוכיח) אבל מכיוון שהאבקות זורמת להם בדם הם רשאים מתי שהם רוצים לבוא ולהתאבק ולבחור את היריבים שלהם.
ואז לחלק את כל הכוכבים הגדולים האלה על פני השנה והפיי פר ויוס, וכל אירוע מלבד קרב אליפות לתת דאבל מיין איבנט עם הקרב של הוטרנס. אם במקום 10 פעמים בשנה נראה רק פעמיים בשנה קרב בפרופיל גבוה של סינה/לסנר/אורטון/טייקר (ולא אחד נגד השני) הם יהיו הרבה יותר מעניינים ואטרקטייביים כאטרקציה מיוחדת. מן מנטורים כאלה שכל פעם בוחרים לעצמם יריב כדי לשמור על כושר ולאתגר את עצמם ולהוכיח שעדיין יש להם את זה (או מדי פעם מישהו שירצה לעשות לעצמו שם יבוא ויאתגר אותם וכו').

גם ככה הם שמות שהם הרבה מעבר לחגורה, ככה שאין טעם באמת שימשיכו להיאבק על החגורה, אבל מצד שני צריך לתת איזושהי סיבה למה הם לא נאבקים תמיד על החגורה.
לצפיה ב-'וזה אגב גם יכול'
וזה אגב גם יכול
20/09/2016 | 14:28
131
לתת עוד מיני סטורליינס קטנים לשאר המתאבקים הפעילים, שינסו להשיג כמה שיותר מהר את הסטטוס של "אקטיב אול אוף פיימרס" ולרדוף אחרי זה במהלך הקריירה.
נניח מישהו כמו שיימוס שיכול במשך שנים לעשות סטורליין שהוא רודף אחרי האליפות השביעית כדי להכנס לרשימה או משהו כזה...
לצפיה ב-'מבזק חדשות 19.9 - מלא מלא מלא חדשות! עלול להכיל '
מבזק חדשות 19.9 - מלא מלא מלא חדשות! עלול להכיל
19/09/2016 | 12:33
3
325
החוזה של דולף זיגלר עתיד להסתיים באוקטובר. השמועה כרגע אומרת שהוא לא מתכוון לחדש אותו והוא רוצה לנסות דברים חדשים, כמו קריירת הסטנדאפ שלו או אפילו להתאבק בארגונים אחרים, בעיקר הוא רוצה ללכת לROH.

מתי סמואה ג'ו יגיע לרוסטר הראשי? לפי מקורות מאחורי הקלעים, הוא צפוי להגיע עוד בשנת 2016, ככל הנראה אחרי שיסיים את הפיוד עם נאקאמורה בNXT. אותם מקורות טוענים כי הבכורה שלו תהיה אירוע גדול והוא צפוי להכנס לפיוד עם ג'ון סינה או ברוק לסנר. חתיכת פיוד ראשון!

דין אמברוז עומד לצאת לחופש. טוב, לא בדיוק חופש. הוא עומד לצלם עוד סרט בהפקת הWWE. הפעם האחרונה שדין נעלם מהזירה הייתה ב2015, גם אז הוא צילם סרט. הצילומים צפויים להתחיל בנובמבר, שזה הזמן שבו דין אמור להעלם מהזירה הפעם, בתום הפיוד הנוכחי שלו.

טריפל אייץ' צפוי לחזור לטלויזיה בקרוב. הדיבור הוא שהוא יחזור או היום בלילה לRAW או באירוע קלאש אוף צ'מפיונס, להתערב שוב פעם בפיוד בין רולינס לאוונס.

אם כבר אוונס, הפיוד הבא שלו צפוי להיות מול סזארו. סזארו צפוי לנצח את סדרת הטוב מ7 שלו מול שיימוס. הפרס לזוכה בסדרה הוא קרב על האליפות האוניברסלית ולכן מצפים שסזארו יהיה היריב הבא של אוונס.

אמה חזרה לסבב המופעים! כאמור, היא הושבתה עקב בעיות גב שדרשו ניתוח. אמה חזרה במופע האוס שואו ביום שישי האחרון, בתור שופטת מיוחדת בקרב 3 על 3. הקרב היה בין סשה באנקס, ביילי ואלישיה פוקס נגד שארלוט, דנה ברוק וניה ג'קס. חשוב לציין כי זה היה האוס שואו רק של RAW, מה שאמור להגיד שאמה צפויה להיות חלק מהרוסטר של RAW. עדיין יש סיכוי שהיא תמצא את עצמה בסמאקדאון בגלל שבן זוגה, זאק ריידר, נמצא שם.

ההשעיה של פייג' הסתיימה ב17.9 ולפי מקורות - היא עלולה לחזור כבר בRAW הקרוב. הרוחות עדיין סוערות עקב הפיטורים של בן זוגה אלברטו דל ריו, אבל פייג' פירסמה הודעה למעריצים שהיא נשארת בWWE ותחזור לפעילות בקרוב.

אם כבר RAW הקרוב, דיוויזיית הקרוזרוויט צפויה לערוך את הופעת הבכורה (כולל נועם דר). ניתן לצפות שהיום יוכרז קרב האליפות הראשון על התואר של טי ג'יי פרקינס, קרב שצפוי להערך בקלאש אוף צ'מפיונס.

אהבתם את הזכיה של סלייטריינו באליפות הזוגות של סמאקדאון? התכנון הוא שהם יפסידו את התואר בקרוב לאוסוז, שיתחילו פיוד על החגורות מול אמריקן אלפא.
לצפיה ב-'בעיקר חדשות מבאסות'
בעיקר חדשות מבאסות
19/09/2016 | 18:07
1
187
זיגלר, אמברוז, HHH, סלייטר... הכל נשמע פשוט מאכזב.
הדבר היחיד שאני עוד די מצפה לו זה אוונס-סזארו.

ודמיינתי או שכתבת "קריירת הסטנדאפ של דולף זיגלר" ??
לצפיה ב-'לא דמיינת'
לא דמיינת
20/09/2016 | 09:31
157
זיגלר מדי פעם מופיע עם מופע סטנדאפ.
הוא גם היה כתב של חדשות מהכנס של המפלגה הרפובליקנית והדמוקרטית!
דולף כבר דואג לימים שאחרי ההאבקות
לצפיה ב-'תודה על החדשות'
תודה על החדשות
20/09/2016 | 14:20
160
אם כלכלית זיגלר מסודר ויכול להרשות לעצמו, אין לו מה לחפש יותר ב WWE. הוא יכול להיות האדליינר גדול באינדיז ולרענן את הקריירה שלו.
כדמות- הוא כבר מת ב WWE ולדעתי עבר את נקודת האל חזור שבו באמת הקהל יקבל אותו כמיין איבנטר אמיתי ולגיטימי.
לצפיה ב-'תוצאות גמר הCWC, פרק 10 '
תוצאות גמר הCWC, פרק 10
15/09/2016 | 10:40
13
194
חצי גמר: גראן מטאליק ניצח את זאק סייבר ג'וניור
חצי גמר: טי ג'יי פרקינס ניצח את קוטה איבושי
צ'אימפה וגארגנו ניצחו את סדריק אלכסנדר ונועם דר
גמר: טי ג'יי פרקינס ניצח את גראן מטאליק וזכה בטורניר!
הוא קיבל גביע וגם חגורת אליפות הקרוזרוויט איתה הוא יבוא לRAW ביום שני הקרוב!

לצפיה ב-'תמונה של הזוכה '
תמונה של הזוכה
15/09/2016 | 10:42
1
223
שימו לב שהוא לא רק זכה בגביע, הוא זכה גם בחגורת אליפות הקרוזרוויט!!!

לצפיה ב-'תגובת האלוף לשעבר'
תגובת האלוף לשעבר
15/09/2016 | 19:21
167
לצפיה ב-'ומה זה אומר?'
ומה זה אומר?
15/09/2016 | 15:16
2
175
שתהיה גם דיוויזיית קרוזרוייט בראו, או שסתם הוא בא עם החגורה להשוויץ, כאילו זה גביע? ולחגורה אין כבר שום משמעות ברגע שהCWC נגמר?
לצפיה ב-'הוכרז כבר לפני כמה שבועות'
הוכרז כבר לפני כמה שבועות
15/09/2016 | 15:46
1
162
שעם סיום הטורניר תיפתח דיביזיית קרוזרווייט חדשה בראו. אני מניח שהוא יהיה האלוף שלה בינתיים.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/09/2016 | 21:17
32
לצפיה ב-'לסיכום, מי שאוהב רסלינג מצד אחד'
לסיכום, מי שאוהב רסלינג מצד אחד
16/09/2016 | 11:26
154
והפקות של WWE מצד שני,
ולא עקב אחרי הטורניר הזה, פשוט הפסיד.
לתת רסלינג טוב בתכניות הרגילות לא ממש מעניין אותם, אבל הם יודעים שזה קיים ומצאו לנכון לתת לזה את הבמה הנישתית ב-CWC.  הצילום והבימוי WWE, הרסלינג והפרשנות - רמה עולמית. זה בהחלט היה הדבר הכי מעניין בעולם הרסלינג בחודשיים וחצי האחרונים.
מקווה שזה יהיה כמו מונידיאל שיחזור פעם בשנתיים או ארבע

לצפיה ב-'אני מאוד נהניתי מהטורניר הזה'
אני מאוד נהניתי מהטורניר הזה
16/09/2016 | 12:59
145
עד כדי כך מרו וסמאקדאון.
נקווה שתהיה עונה שניה לטורניר. יש כאן בהחלט פונטציאל למתאבקים קטני ממדים.
הטורניר הזה ממחיש עד כמה שהם רוצים להראות שיש להם היאבקות וכתיבת תסריטים טובה.

וכמובן ברכות לאלוף ולנועם דר.

לצפיה ב-'אני חייב להגיד'
אני חייב להגיד
16/09/2016 | 13:09
149
קרב הזוגות, היה קרב מעולה. גרם לי לחשוב, אולי אם נועם דר עדיין ירוק כמתאבק סולו. שילך לזוגות, נראה לי ששמה הוא מתאים
לצפיה ב-'אפשר להבין שהם הולכים חזק על השוק '
אפשר להבין שהם הולכים חזק על השוק
17/09/2016 | 18:48
2
131
האסייאתי.
בכל מצב, מגניב לראות את פרקינס זוכה למעמד הזה אחרי כמעט 2 עשורים של קריעת תחת. מאוד מקווה שגם מתלווה לזה שכר ראוי ושה-WWE לא עושים פה ניצול ציני ממתאבקים שמחפשים את הבמה הזאת באופן נואש.
לצפיה ב-'פששש, זה מטורף'
פששש, זה מטורף
20/09/2016 | 14:35
1
47
שיש לו באמת כמעט שני עשורים והוא רק יחסית בתחילת שנות ה - 30. זה מטריף אותי לקרוא שאשכרה נתנו לו להתאבק בגיל שאני עוד הייתי מסתובב עם שפם בר מצווה.
זה בטח מרגש עבורו אחרי כל כך הרבה זמן פתאום לזכות בכזאת הכרה.
לצפיה ב-'הייתי אומר שאפילו יותר מטורף זה העובדה'
הייתי אומר שאפילו יותר מטורף זה העובדה
21/09/2016 | 03:19
32
שהבחור כבר בגיל מאוד צעיר (18-20) החל להופיע בצמד הארגונים הגדולים בעולם אחרי WWE (ניו ג'פאן ו-CMLL) וסומן כפוטנציאל גדול ואז פשוט סוג של נעלם במשך כמעט עשור שלם מהרדאר. פתאום צץ ב-TNA (למרות שזה עדיין להיות פחות או יותר מתחת לרדאר) ואז שוב נעלם. מה שקרה כאן עבור פרקינס זה לא פחות מנס בענף הזה, אני לגמרי הימרתי שהוא הולך להיות פספוס ענקי שלעולם לא יקבל את הבמה הזאת.
לצפיה ב-'מחלקת הקרוזרווייט החדשה תכלול בינתיים את: '
מחלקת הקרוזרווייט החדשה תכלול בינתיים את:
17/09/2016 | 19:35
127
האלוף טי.ג'יי פרקינס
הבריאן קנדריק
ריץ' סוואן
גראן מטאליק
סדריק אלכסנדר
לינס דוראדו
ונועם דר

לצפיה ב-'היה טורניר נפלא'
היה טורניר נפלא
20/09/2016 | 14:36
53
באמת הכי קרוב לתת "הרגשה של ספורט" אבל עם ערך השידור וההפקה של ה WWE.
הקרב חצי גמר של איבושי-ופארקינס אולי הקרב הכי טוב שראיתי השנה (ואומנם לא ראיתי הרבה, אבל אני עדיין יודע לזהות MOTYC כשאני רואה אחד!)
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 2: הקמע'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 2: הקמע
15/09/2016 | 20:01
2
43
כולל קרב נשק להשמדה המונית בין קילשוט ומרטי על הדיסקית.
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
15/09/2016 | 20:04
1
57
קטע מצולם לאחר אולטימה לוצ'ה 2: קפטן ואסקז, ריקי רייז וג'ואי ראיין מאזינים לשיחה של דאריו עם מיסטר סיסקו. רייז רוצה לעצור את דאריו אבל ואסקז מתנגדת כי התיק גדול יותר. רייז מתעצבן מהרצח ורב עם ראיין. ואסקז אומרת שהמלחמה שבדרך חשובה יותר מהחיים של סיסקו. רייז מתקן אותה: מיסטר סיסקו.

דוקטור ואגנר ג'וניור (ע' פיימוס בי וביוטיפול ברנדה) ניצח את מאסקאריטה סאגראדה: קרב קצר, פחות מדקה והדוקטור מנצח עם דוקטור דרייבר.

קטע מצולם לפני אלף שנים: רואים צ'יף אצטקי גוסס, והוא מבקש מהבת שלו להוביל את הקרב מול האלים. היא מסרבת, והוא אומר לה שהמלחמה שבדרך יותר חשובה מכולם. הוא נותן לה קמע אלמוות, שעובד רק על נשים.

קטע מצולם לאחר אולטימה לוצ'ה 2: לקפטן ואסקז יש חצי מהקמע. היא מסתירה אותו כשרייז נכנס. רייז אומר שקוואטו עומד ליפול, אבל ואסקז אומרת שאיכשהו הנציב מהמועצה השיג את הקלטת והם שלחו כוח משימה לעצור את דאריו לאחר שהאירוע יגמר. רייז אומר שיהיה קל לעצור את הדברים המוזרים אם דאריו יהיה בכלא. ואסקז אומרת שדאריו הוא החץ שמוביל אותם לאויבים האמיתיים, ומשעה את רייז עד שיחליט באיזה צד הוא.

מיל מווארטס (ע' קתרינה) ניצח את ארחניס: דקה וחצי של שליטה מצד מיל, ריפר'ס טריידנט ופלאטליינר מסיימים את העבודה. לאחר הקרב, פרינס פומה בא לתקוף את מיל. קתרינה מנעה ממיל להגיב ולקחה אותו משם.

סגמנט מצולם מלפני שבוע: דאריו חוזר אל המשרד שלו במקדש. ג'ואי ראיין נכנס ואומר שהוא יודע על הרצח של סיסקו, אבל הוא חבר. והוא גם שוטר. ג'ואי אומר שהוא רוצה להיות בצד הנכון במלחמה, כסוכן כפול. ג'ואי מסביר שהוא הצליח למנוע מעצר של דאריו בניגוד לרייז. ג'ואי מציע לו עסקה, בתמורה לתשלום דמי המזונות שלו... דאריו מביא לו כסף וג'ואי הולך.

סגמנט מצולם מהלילה: רייז חוזר למשרד של קפטן ואסקז. הוא החליט באיזה צד הוא רוצה להיות, שלה. היא מחזירה אותו למקדש.

קרב נשק להשמדה המונית: קילשוט ניצח את מרטי "דה מות'" מרטינז: הקרב התחיל עוד לפני הכניסות. לקראת סוף הקרב, מריפוסה באה להתערב, אבל קילשוט בעט בה מהסולם אל השולחן מתחת. קילשוט קרע את הדסקית מהצוואר של מרטי ונתן לו דאבל לג סטומפ מהסולם אל השולחן, כדי לנצח אחרי  עשרים ושתיים וחצי דקות שלמות.

סגמנט מצולם: מיל מרביץ לארון עד שהוא נופל. קתרינה אומרת לו שזה מספיק, והוא רוצה את פומה. קתרינה אומרת שהוא יקבל, אבל שיזכור שסבלנות היא מעלה. אחרי הכל, היא עצמה חיכתה מאות שנים כדי להשיג את מה שהיא רוצה... היא מראה את החצי השני של הקמע.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
15/09/2016 | 20:10
53
וואו, פרק ענק.

העלילה הבלשית-משהו והמיין איבנט הפכו אותו למדהים... באמת, מי חשב שנקבל סוורב שמתאים לתכניות איכותיות?

דוקטור ואגנר לא מרשים בינתיים, עם כל הכבוד לפיימוס בי. מתי נראה אותו בקרב רציני?

מיל עשה סקוואש על תלמיד לשעבר (ארחניס זה באריו נאגרו) אבל לפחות הסקוואש הזה היה מובן כי אחר כך פומה תקף אותו.

המיין איבנט... אח, המיין איבנט... קרב ענק. חשבתי לעצמי שלא הגיוני שיתנו להם כל כך הרבה זמן, שבטח יהיה איזה עוד קרב לפני, אבל הם נתנו להם ומצוין. בהתחלה חשבתי לעצמי שאולי אני אחבב את זה יותר מקרב הנו מאס בגלל שהם גברים, ואולי אני משוחד... איך משווים בכלל? זה היה קרב פשוט ענק! מדהים! ספוטים חולניים לגמרי ומרטי בחור חולני. ההתערבות של מריפוסה הייתה הכרחית, קצת מוזר שסקסי סטאר לא הגיעה, נגיד, אבל נחליק. דיברו פה על בריי ווייאט, שמפסיד כל הזמן ולכן לא איום. מרטי די ג'ובר ועדיין נתפס מאיים יותר מבריי. זב לא שאתה מפסיד, זה איך אתה מפסיד. הפסדים לכל מיני אנשים בלי קשר לא מעלים, הפסד אחרי פיוד ארוך בקרב אלים מעלה אותך. בקיצור, קרב מומלץ.

העלילה הבלשית הייתה נחמדה מאוד. הפלאשבקים מעניינים. היה ברור בהתחלה שקפטן ואסקז היה הילדה, אבל אז חשבתי אצל מי החצי השני של הקמע... דאריו? לא, זה עובד רק על נשים. קתרינה בכלל לא עלתה לי בראש, רק כשהיא חשפה את זה. עכשיו הכל ברור, קתרינה הרבה יותר מסתורית ועוצמתית ממה שחשבנו. ואולי לואסקז יש חצי בדיוק קמע, אבל לקתרינה יש גם אבן שעוזרת לה...
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון לייב 13.9 '
שרשור סמאקדאון לייב 13.9
14/09/2016 | 08:20
1
272
התכנית נפתחת עם הפנים שמנהלים את המקום - אלוף העולם החדש איי ג'יי סטיילס! ג'ון סינה בא לקטוע אותו ואמר שיש לו משהו ששייך לו. איי ג'יי נותן לו את מגן הזיעה שלו וסינה אמר שיש לו משהו אחר ששייך לו - אליפות העולם!
דין אמברוז יוצא וכמובן שאומר שמגיע לו קרב חוזר, אחרי הסיום של הקרב שלהם.
שיין יוצא ומכריז שהמיין איבנט של נו מרסי יהיה איי ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד ג'ון סינה על אליפות העולם!!!
אבל הערב סינה ואמברוז יהיו נגד סטיילס ומתאבק שסטיילס ירצה. אם סטיילס לא יצליח למצוא שותף, דניאל בריאן יבחר לו שותף.

האוסוז ניצחו את ההייפ ברוז.

פרומו של המיז. זיגלר בא ודורש קרב חוזר. דניאל בריאן בא ומודיע שיהיה קרב חוזר. מיז אומר שלא מגיע לו קרב חוזר כי לא הגיע לו קרב על התואר מלכתחילה. הוא אומר שהוא לא ייגן על התואר עד שלא ידונו בחוזה שלו מחדש ומיז ומאריס עוזבים את הזירה.

בארון קורבין נגד אפולו קרוז לא התחיל עקב תקיפה של קורבין לפני הקרב. מכל האנשים בעולם - ג'ק סוואגר (שמסתבר שהועבר לסמאקדאון) בא לעזרה ומציל את קרוז.

פרומו של בקי לינץ', שהיא שמחה להיות אלופה. הקהל מחזיר לה בקריאות You deserve it. נקבע קרב מתמודדת מספר 1 לתואר בין שאר חמשת הבנות.

קרב N1C לאליפות הנשים: אלכסה בליס ניצחה את ניקי בלה, כרמלה, נעמי ונטליה, כשהיא מצמידה את ניקי בלה. כרמלה נתנה לניקי סופר קיק, אבל בליס העיפה אותה מהזירה וגנבה את הניצחון. בנו מרסי יהיה לנו בקי לינץ' נגד אלכסה בליס על אליפות הנשים של סמאקדאון.

הית סלייטר חתם רשמית על חוזה בסמאקדאון. במהלך החגיגות, האסנשיין באו להפריע מה שהוביל ל....

אליפות הזוגות: ריינו וסלייטר ניצחו את האסנשיין.

במהלך הערב איי ג'יי סטיילס ניסה למצוא לו שותף, אבל ללא הצלחה. דניאל בריאן החליט שהשותף שלו יהיה... ג'יימס אלסוורת', הג'ובר הראשון שהפסיד לבראון סטרומן.

פרומו של רנדי אורטון נגד בריי ווייאט. במהלך הפרומו אריק רואן בא וניסה להפתיע את רנדי אבל חטף RKO.

לפי המיין איבנט, מיז תקף את ג'יימס אלסוורת' ותפס את מקומו במיין איבנט.

ג'ון סינה ודין אמברוז ניצחו את איי ג'יי סטיילס והמיז, כשסינה מצמיד את מיז. אחרי הקרב אמברוז נתן לסינה דירטי דידס.
לצפיה ב-'סמאקדאון סמאקדאון'
סמאקדאון סמאקדאון
14/09/2016 | 21:51
250
גם השבוע היא לוקחת את ראו בלי הליכה!
לצפיה ב-'תוצאות באקלאש 2016 '
תוצאות באקלאש 2016
12/09/2016 | 05:43
8
293
פרה שואו: בארון קורבין ניצח את אפולו קרוז

אליפות הנשים של סמאקדאון: בקי לינץ' ניצחה והפכה לאלופת הנשים הראשונה אי פעם של סמאקדאון!
זה היה קרב הדחות ולהלן הסדר:
נעמי הדיחה את אלכסה בליס (שנראתה קצת כמו הארלי קווין).
נטליה הדיחה את נעמי.
ניקי בלה הדיחה את נטליה.
כרמלה הדיחה את ניקי בלה.
בקי לינץ' הכניעה את כרמלה.

בריי ווייאט תקף את רנדי אורטון מאחורי הקלעים. היו דיווחים שאורטון פצוע ולא יוכל להשתתף, אז ככה הם הכניסו את זה לאירוע.

חצי גמר אליפות הזוגות: האוסוז ניצחו את ההייפ ברוז.

אליפות בינישתית: המיז (א) ניצח את דולף זיגלר אחרי שמאריס התיזה על דולף ספריי כלשהו.

רנדי אורטון נגד בריי ווייאט מעולם לא התקיים.
קרב ללא פסילות: קיין ניצח את בריי ווייאט, אחרי התערבות של אורטון, שנתן לבריי RKO

אליפות הזוגות: הית סלייטר וריינו ניצחו את האוסוז, אחרי ספיר של ריינו. סלייטר היה זה שהצמיד לניצחון

אליפות העולם: איי ג'יי סטיילס ניצח את דין אמברוז (א) אחרי בעיטה מתחת לחגורה שהשופט לא ראה ואז סטיילס קלאש. AJ סטיילס אלוף בWWE ולא סתם - האלוף הראשי! הולי שיט!
לצפיה ב-'זמנים ללא תוצאות'
זמנים ללא תוצאות
12/09/2016 | 08:20
1
184
פרה שואו: קרוז נגד קורבין - 9:55 דקות

קרב אליפות הנשים (לינץ' נגד ניקי נגד נעמי נגד בליס נגד כרמלה נגד נטליה)  - 14:21 דקות

חצי גמר אליפות הזוגות (אוסוז נגד הייפ ברוז) - 10:11 דקות

אליפות ביניבשתית (מיז נגד זיגלר) - 18:22 דקות

רנדי נגד בריי לא התקיים, עקב פציעה של רנדי.
במקום זה היה....
קרב ללא פסילות (בריי ווייאאט נגד קיין) - 10:56 דקות

גמר אליפות הזוגות (המנצחים מהחצי גמר נגד סלייטר וריינו) - 10:00 דקות

אליפות העולם (אמברוז נגד סטיילס) - 24:57 דקות
לצפיה ב-'תודה !!'
תודה !!
14/09/2016 | 21:54
25
לצפיה ב-'ואפילו לא היה שרשור הימורים '
ואפילו לא היה שרשור הימורים
12/09/2016 | 18:53
222
אירוע מעולה של סמאקדאון.
הקרב של מיז נגד זיגלר היה קרב הערב מבחינתי.

כל הכבוד שנתנו לבקי את החגורה, היה קרב נשים טוב!

הית'סלייטר וריינו זכו בזוגות - מגניב, הם הדבר הכי חם בסמאקדאון עכשיו.

נצחון מוצדק של איגיי סטיילס
לצפיה ב-'דעות BACKLASH'
דעות BACKLASH
12/09/2016 | 22:49
1
279
קודם כל שמתי לב שב - PPV הזה ה - WWE החליטו סופסוף ללכת על Theme Song בסגנון רוק כבד/מטאל/ניו מטאל וטוב שכך. וזה לא שאני מי יודע מה מעריץ גדול של הז'אנר אבל הוא הרבה יותר מתאים ל - WWE. המוזיקה השחורה (ובאמת אני מתנצל בפני מי שאוהב את הז'אנר זו דעתי בלבד) יצאה מכל החורים וזה היה זוועה לשמוע את זה גם באירועים של ה - WWE. מקווה שישימו עוד כאלה.

לגבי האירוע עצמו הוא היה מאוד כיפי לצפייה. לא קרבות MOTYC (כי לדעתי היו קרבות טובים יותר השנה), אבל בהחלט קרבות ראויים לצפייה.

אליפות הנשים היה קרב מצוין לפתיחה. כל הבנות עבדו מצוין (אלכסה בליס שיחקה אותה עם התלבושת הדומה להארלי קווין רק חבל שלא צבעו לה קצה של קוקיה אחת בכחול). אני מאוד שמח בשביל בקי למרות שלא הימרתי עליה (ואני נורא שמח על כך). הזכייה שלה הייתה מאוד מרגשת וראויה אבל באמת כל הבנות היו מצוינות בקרב הזה (כולל ניקי בלה). אני הייתי מאוד מבואס בשביל בקי כשראיתי ששארלוט וסשה הלכו לרו עם האליפות והיא בסמאקדאון ללא שום דבר להתחרות עליו ודווקא טוב עשו שנתנו לבנות משהו להתחרות עליו כי זה מוסיף עניין.

חצי גמר אליפות הזוגות - אני חושב שההחלטה לעשות טרן לאחים אוסו מוכיחה את עצמה ועוד תוכיח את עצמה בעתיד. הם עובדים יפה בתור צמד הילים וחבל שה - WWE מתעקשים להשאיר את קרוב המשפחה שלהם כפייס בבראנד השני. למען האמת אני לא מבין למה מוז'ו ראולי נמצא בכלל ברוסטר הראשי כי אני לגמרי לא מתחבר אליו. אבל אם כבר אמריקן אלפא לא בגמר אז האוסוז הם תחליף סביר. הקרב היה בסדר ואהבתי את השימוש בפינישר של קונאן, אבל התוצאה שלו הייתה  די ברורה.

אליפות הביניבשתית - זה הקרב הכי טוב של הערב וזה הישג מכובד מאוד למיז. הוא נתן אחלה הופעה אבל היה לו גם שותף טוב. אהבתי את ה"מחווה" שלו לדניאל בריאן. אני שמח שהוא שמר על החגורה כי זה מקדם את הסטוריליין המאוד מעניין הזה.

קרב ללא פסילות: טוב אחרי שב - WWE החליטו שהם מעסיקים מתאבקות ולא דוגמניות, צריך מישהו שייתן  את הפסקת השירותים... רק חבל לי שבריי ויאט מתבזבז ככה. הוא בהחלט מסוגל לתת קרבות טובים אבל איך הם רוצים שאקח אותו ברצינות אם הוא כמעט כל הזמן מפסיד? אני ממש נעלבתי בשבילו.

אליפות הזוגות: ברגע שהית' סלייטר נכנס לטורניר הזה זה היה די ברור לאן זה הולך (ועוד יותר אחרי שאמריקן אלפא יצאו מהתמונה) אבל אני לגמרי בסדר עם זה. הבחור אכל הרבה חרא בכל השנים שלו בחברה ומגיע לו קצת להנות.

אליפות העולם: טוב בזמן האחרון כל דבר ש -AJ נוגע בו הופך לזהב וכך גם לגבי הקרב הזה. יפה שגם ההנהלה ראתה את זה ונתנה לו את התואר. בהחלט אלוף ראוי ואני שמח בשבילו.

סה"כ אני מאוד נהנה מסמאקדאון ו - BACKLASH בהחלט ממשיך את המגמה. סטורי ליינס מעניינים, ללא קרבות ג'וברים והרבה היאבקות טובה זה תמיד מתכון להצלחה וכל הכבוד להם על כך.

לצפיה ב-' קלעת בול לדעתי!'
קלעת בול לדעתי!
12/09/2016 | 22:56
87
לצפיה ב-'דעות באקלש'
דעות באקלש
14/09/2016 | 09:24
162
אירוע מאוד נחמד.
את האמת, הקרב שהכי עניין אותי לפני האירוע והכי חיכיתי לו הוא קרב הנשים. שמו את זה על ההתחלה אז חסכו לי להמשך. היה קרב נחמד מאוד, אני בעד אלכסה בליס ולא מכיר את מי שאמרתם שהיא דמתה לה, אז ככה שאני התבאסתי על הקוקיות שעשו לה... כמו שאמרתי, קרב טוב- אבל נמאס לי מהנוסחה הזו של ה-WWE בקרבות הדחה. במשך 10 דקות אף אחת לא מודחת, ואז פתאום בשתי דקות כולן מודחות, ואחרי מכות פשוטות מאוד (מה זו ההדחה של ניקי בלה? לא יכלו לחשוב על משהו יצירתי ואמין יותר)?
מעניין עד כמה ינסו להמשיך לגרום לנו "לפחד" מבריי וויאט. הבחור מפסיד כל קרב שהוא משתתף בו, ולמען האמת גם ממש לא מעניין...
שמח שאיי ג'יי אלוף, מקווה שזה לתקופה ארוכה ולא רק בשביל להעביר את האליפות לסינה. דין אמברוז דיי אכזב בתור אלוף, אולי עכשיו כשהוא בלי הוא יוכל לחזור להיות כמו שאהבנו.
אירוע נחמד מאוד, אבל הגעתי למסקנה שאחרי 8 חודשים אבטל את הנטוורק, כי לא יוצא לי לראות כלום- אחזור להיילייט של ה-PPVים ביו טיוב.
לצפיה ב-'באקלאש אוף נייט אוף צ'מפיונס'
באקלאש אוף נייט אוף צ'מפיונס
14/09/2016 | 11:29
1
214
האירוע זרם נכון מבחינת סדר הקרבות והפרומואים, אבל לא הכי התחברתי.

לא היו קרבות טובים באמת, אולי חוץ מהמיינאיבנט, שאמנם היה לא רע, אבל ציפיתי ליותר.

מעניין מה שעושים עם המיז. אני לא הכי מת עליו וחבל לי שמישהו כמו זיגלר לא מקבל את הפוש במקומו, אבל כל עוד זה מעניין אני אשתוק. ואגב זיגלר, אם הוא לא עובר היל טרן בקרוב - לא יודע כמה הוא כבר יישאר בחברה... פשוט חבל...

הית' סלייטר הוא ג'ובר שלא בצדק במשך 6-7 השנים האחרונות, שמח שמקדמים אותו סוף סוף כי הוא מאוד מוכשר ומבדר.

אני לא מבין איך הWWE מצפים שנמשיך לקבל את בריי ווייאט כאיזה כוח מפחיד והרסני אם הוא כל הזמן מפסיד? אז סבבה, הוא מצליח לצאת חצי אובר עם ההפחדות הטיפשיות וההתקפות מאחורי הקלעים, אבל בסופו של דבר הוא מפסיד, אז כל זה לא משנה. האמת הצחיק אותי שהוא הפסיד לקיין, כי הם די מזכירים לי אחד את השני; שני "מפחידנים" לוזרים.

אוכל את הכובע, סטיילס זכה באליפות הראשית. הייתי בטוח שזה לעולם לא יקרה, ואם כן, אז ייקח לפחות עוד איזה שנה-שנתיים. חבל לי על אמברוז, אבל הכהונה שלו לא הייתה מעניינת במיוחד ולא היו לו הגנות משמעותיות על התואר או פיוד ממש אישי וקשה. מעניין כמה זמן סטיילס יחזיק בתואר.

חבל ששני הקרבות על האליפויות הראשיות נגמרו ברמאות.
חבל שעדיין יש 3 שדרים, והראשי הוא חקיין של מייקל קול.
חבל על זיגלר.
עדיין חבל לי על הפיצול הזה, לא רואה בו שום יתרון או ייחוד.
לצפיה ב-'לגבי מה שאמרת'
לגבי מה שאמרת
14/09/2016 | 19:35
143
על השדרים. זה בהחלט מיותר שיש שלושה שדרים. מספיק שדר שיצדד בפייסים ופרשן שהוא מתאבק עבר שיצדד בהילים. הבעיה העיקרית של השדרים היא מי שצועק באוזניים שלהם שבמקרה הוא גם היו"ר והבעלים של החברה. גם הוא וגם מייקל קול הוכיחו שכשלא צועקים להם הוראות באוזניות להגיד כל מיני דברים מטומטמים, אז הם יודעים לשדר לא רע בכלל. מעניין שב - CWC השדרים דווקא תורמים לתוכנית (וזו תוכנית מבית ה - WWE בדיוק כמו רו, סמאקדאון וכל PPV אחר)...    

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סלקטד - לטייל קצת אחרת באיטליה
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
חברת
חברת "קראפן"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום