לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
26/07/2016 | 09:59
8
69
תכנית ראשונה לאחר הדראפט.
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
26/07/2016 | 10:01
5
193
כמו בתקופת בישוף, הפרשנים (קול, סקסטון וגרייבס) נמצאים ליד רמפת הכניסה.

מיק פולי וסטפני מקמהן מציגים את הרוסטר. סטפני אומרת שריינס הפסיד את התואר לכל RAW, אבל שהיא תביא אלוף. הלילה יהיו שני קרבות מרובעים. המנצחים ילחמו אחד מול השני במיין איבנט, והמנצח יפגוש את רולינס בסאמרסלאם על... האליפות האוניברסלית, על שם היוניברס. פולי מכניס לקרבות את זיין, שיימוס, ג'ריקו, סזארו, ריינס, רוסב, אוונס ובאלור. הם גם מכריזים שסשה ושארלוט ילחמו על התואר הלילה.

פין באלור ניצח את רוסב, סזארו וקווין אוונס אחרי הדאבל סטומפ לרוסב.

נייה ג'קס ניצחה את בריט בייקר.

ברוק לסנר חוזר בעוד שבוע.

רומן ריינס ניצח את כריס ג'ריקו, שיימוס וסמי זיין אחרי ספיר לג'ריקו.

הניו דיי חגגו את היותם האלופים לזמן הארוך ביותר. הם מזמינים מעריץ לחגוג איתם. הקלאב יוצאים כדי לתקוף אותם ואז יורקים על המעריץ.

נוויל ניצח את קרטיס "מר אירלבנט" (בחירת הדראפט האחרונה) אקסל אחרי רד ארו.

אליפות הנשים: סשה בנקס ניצחה את שארלוט (ע' דיינה ברוק) אחרי בנק סטייטמנט. לאחר מכן סשה מתראיינת ומבטיחה לכולם שהם יראו למה היא הבוס.

ברון סטרומן ניצח את ג'יימס אולסוורת' עם צ'וקסלאם הפוך.

אנזו וקאס יוצאים ומדברים על המעבר שלהם ל-RAW. השיינינג סטארס קוטעים אותם ויורדים עליהם. במהלך הקרב, R טרות' (ששיחק עם גולדאסט פוקימון גו כל הערב) הגיע לזירה כדי לחפש פוקימונים. דעתו של פרימו הוסחה והוא חטף ביג בוט מקאס.

המנצח יפגוש את סת' רולינס בסאמרסלאם: פין באלור ניצח את רומן ריינס אחרי דאבל סטומפ. אחרי הקרב, בריאיון, ריינס אמר שהוא מקווה שבאלור ינצח כי הוא רוצה להילחם מולו על התואר.
לצפיה ב-'אויש זה היה אחד החששות העיקריים שלי מהדראפט'
אויש זה היה אחד החששות העיקריים שלי מהדראפט
26/07/2016 | 19:33
3
102
לא מזמן איחדו את החגורות הראשיות לאליפות אחת, אז אי אפשר שוב לפרק, אז במקום שיהיה אלוף ראשי אחד לכל התכניות, שבלאו הכי יתערבבו בPPV ומדי פעם גם בתכניות השבועיות, עכשיו הם מנפיצים איזו אליפות חדשה, כדי שגם לסטפני וגם לשיין יהיו את אותם הצעצועים בדיוק.
כל הדראפט הזה ומה שבא אחריו מרגיש כמו קשקוש גחמתי אחד גדול, בדיוק כמו כמעט כל סטוריליין ופיוד אחר בWWE בשנים האחרונות.

לא מכיר יותר מדיי את באלור, אבל יפה שנותנים לו כזה פוש. מאמין שיוסיפו עוד מישהו לקרב הזה, כי כרגע זה לא נשמע כמו מיינאיבנט של סאמר סלאם.

הקטע עם טרות' והפוקימונים נשמע קורע.
לצפיה ב-'זה לא המיינאיבנט'
זה לא המיינאיבנט
26/07/2016 | 20:33
73
המיינאיבנט הוא ברוק לסנר נגד רנדי אורטון
לצפיה ב-'לא מבין אותך למען האמת...'
לא מבין אותך למען האמת...
26/07/2016 | 20:58
69
רק תסתכל על השמות ברוסטר של ה-WWE: סת' רולינס, פין באלור, דין אמברוז, רומן ריינס, AJ סטיילס, ג'ון סינה, רנדי אורטון, בריי וויאט, הניו דיי, אמריקן אלפא, שארלוט, סשה בנקס, בקי לינץ', נטליה, סזארו, האוסוז, רוסב, המיז, אפולו קרוז, בארון קורבין, קווין אוונס, סמי זיין, נוויל והרשימה עוד ארוכה ותזכור שלכל אחד רוצים לתת לו את הזמן להראות מה הוא יודע וזה מבלי לדבר על השמות שנשארו ב - NXT כמו סמואה ג'ו, אוסטין אריס, בובי רוד, שינסקה נאקמורה, אסקה, ביילי וגם שם הרשימה ארוכה.
אני גם לא אהבתי את הרעיון של הפיצול  אבל כשמסתכלים על השמות האלה קשה לתת לכל אותם שמות הזדמנות שווה תחת רוסטר מאוחד עם אליפות אחת.
זה שמפצלים שוב את האליפות הראשית אחרי שנתיים וחצי זו בהחלט בעיה אבל העניין הוא שהם היו צריכים לאחד את החגורות הרבה לפני כי עד לפני 4-5 שנים לא היה כזה רוסטר רחב. היום הרוסטר רחב יותר וגם אם ההחלטה לא נראית להרבה אנשים, אז ההחלטה לפצל את הרוסטר היא הרבה יותר הגיונית לדעתי.
הפיצול יכול בהחלט לעבוד אם באמת ייתנו לכל השמות שרשמתי הזדמנות ראויה ולא ישאירו במיין איבנט של שתי התוכניות את אותם שמות. אם הם באמת יעשו את זה? הזמן יגיד.           
לצפיה ב-'זה אפילו יותר גרוע מ"אותם צעצועים"'
זה אפילו יותר גרוע מ"אותם צעצועים"
27/07/2016 | 01:19
23
כי לרו יש עכשיו אליפות, אליפות ארה"ב, אליפות נשים, אליפות זוגות ומחלקת קרוזווייטס,
כשלסמאק יש רק אלוף ואלוף IC.
בכיף הם יכלו להסתדר עם אליפות מאוחדת כדי שתהיה רוב הזמן בסמאק, ו/או להביא את אליפות ה-US באותו המקום שבו סינה שם אותה ומעלה, כדי שתהיה מספיק טובה להיות מיין אבנט

בנוגע לעטיפה החדשה של רו עם ראיונות, ג'וברים ומיקום חדש לשדרנים - מרענן מאוד, אהבתי
לצפיה ב-'דעות מקריאה בלבד'
דעות מקריאה בלבד
26/07/2016 | 19:44
91
מקריאה נראה שהיה דווקא אחלה ראו.
לא מרגיש לי פסול להשתמש בגוברים, זו דרך לגיטמית להעצים דמות,  כל עוד לא חורשים על הקונספט יותר מדי, ומשתמשים בשילוב הזה בצורה נכונה. 
בלאור מקבל אחלה ערב בכורה ומרענן את המיין אבנט.
ריינס צריך לבנות היל טרן לאט לאט. כנראה שמחפשים שם חדש שימכור מוצרים.
מקווה שימשיכו במגמה של הרענון קרבות, לא חכמה לתת ערב בוקינג אחד טוב. צריך המשכיות.
אני אראה את הסגמנטים של גולדאסט וטרות, שילוב חזק של צמד קומי.

לצפיה ב-'דעה'
דעה
26/07/2016 | 17:57
105
גם קיבלו 50% יותר מתאבקים ועדיין הביאו מלא ג'וברים? מה הקטע?
לצפיה ב-'ראו בעטיפה חדשה'
ראו בעטיפה חדשה
26/07/2016 | 23:46
49
ממש אהבתי את הלוגו החדש שמזכיר את הלוגו הישן.
גם אהבתי את הסט החדש ואת המיקום החדש-ישן של השדרנים.
גם יש את הקטע הזה שעכשיו אחד השדרנים (לא זוכר את השם), ניגש ישירות למתאבק לפני או אחרי קרב. שמתי לב שלא הציפו אותנו יותר מדי בקטעים מאחורי הקלעים ופרומואים. חוצמזה, היה ראו סבבה. לא מתלונן.
לצפיה ב-'תוצאות באטלגראונד '
תוצאות באטלגראונד
( לעמוד שלי בתפוז )
25/07/2016 | 06:26
5
219
פרה שואו: פאבריז ניצחו את האוסוז

סשה באנקס וביילי ניצחו את שארלוט ודיינה ברוק
משפחת ווייאט ניצחו את הניו דיי (הקרב לא היה על התואר)
אליפות ארה"ב: רוסב ניצח את זאק ריידר. אחרי הקרב רוסב המשיך להרביץ לריידר, מוג'ו ראולי בא להצלה.
סמי זיין ניצח את קווין אוונס
נטליה ניצחה את בקי לינץ'
אליפות ביניבשתית: נגמר בספירת חוץ כפולה, אחרי שיאנג החזיק את מיז בצ'יקן ווינג מחוץ לזירה
סינה, אנזו וקאס ניצחו את הקלאב. סינה הצמיד את סטיילס אחרי AA מהחבל השני.
אליפות העולם: דין אמברוז ניצח את רולינס וריינס, אחרי דירטי דידס על ריינס.
לצפיה ב-'דעות על שני קרבות'
דעות על שני קרבות
25/07/2016 | 12:06
233
1) אוונס וזיין נתנו קרב ענק לגמרי, ממליץ לכולם לצפות בו, רגש ומהלכים ודרמה ומה שלא תרצו.

2) הקרב המשולש של השילד היה טוב, ויכול היה להיות טוב מאוד אלמלא הבוקינג הכל כך מגן על רומן. הבחור יצא מפדיגרי. הבחור הפך את כל הספוטים של השאר והבחור לא מוכר פאוורבומב לטורנבאקל, הוא פשוט חוזר ונותן סופרמן פאנץ'. מזל שמהדירטי דידז הוא לא יצא, זה היה יכול להיות איום ונורא. תגידו מה שתגידו על סינה, הוא לא כזה נורא. ריינס פשוט סחב את הקרב למטה, או שהקרב היה אמברוז-ריינס, או רולינס-ריינס או אמברוז ורולינס מול ריינס ביחד. מזל שדין עוזב את הזבל הזה...
לצפיה ב-'דעות '
דעות
25/07/2016 | 19:22
192
אירוע מצוין לדעתי. אהבתי מאוד את הקרבות התוצאות וכל הסדר...

שמחתי לראות את ביילי, קראתי באתרים שונים שהיא תפתיע אבל עדיין זה ריגש מאוד.

וואייט ניצחו את ניו דיי - אני יכול להבין את הניצחון כיוון שזה כנראה הפעם האחרונה שנראה אותם יחד... ניו דיי ממשיכים בראו עם אליפות הזוגות.

קווין אוונס סמי זיין - קרב מצויין, הייתי שמח אם קווין אוונס היה מנצח אבל אני מניח שזה סגר את הסיפור ביניהם.

נטליה נגד בקי - לא ברור לי למה נטליה צריכה את הנצחון הזה.. בקי אמורה להיות המתאבקת המובילה בסמאקדאון..

היה מגניב אם היו מחליפים בתארים של הבין יבשתית ואליפות ארה"ב כך שכל תוכנית תקבל את האליפות האחרת..

רנדי אורטון

שמח מאוד שאמברוז ניצח! אפס עניין ברומן ריינס..

לצפיה ב-'בדיחה שלא הבנתי'
בדיחה שלא הבנתי
26/07/2016 | 16:09
2
103
כשאורטון אמר לג'ריקו שצריך רק RKO אחד כדי להיכנס ל"וייפר ויל", no enhancement needed, זה היה רפרנס לאין-אונות? לאיבר מין קטן? ולמי זה היה מכוון? אל ג'ריקו או אל לסנר?
לצפיה ב-'זה היה מכוון ללסנר'
זה היה מכוון ללסנר
26/07/2016 | 16:41
1
83
לסנר נכשל בשתי בדיקות סמים שנערכו לו לפני הקרב עם מארק האנט בUFC 200.
התוצאות הגיעו רק אחרי הקרב. יש סיכוי לא רע לפי מה שקראתי באתרי חדשות שהוא יושעה מהUFC וגם יכול לספוג קנס של מיליון דולר בערך.

מה שהפתיע אותי,שהWWE עדיין לא ממש התייחסו לנושא. הקרב עם אורטון יתקיים,אבל מעניין אם יהיו לזה השלכות נוספות. לפי אתרי חדשות לסנר היה אמור להיות הבחירה מספר אחת בדראפט שהיה...ורק בגלל שהוא נכשל  בבדיקות סמים שינו את זה.
לצפיה ב-'לא מאמין שיזכירו את זה'
לא מאמין שיזכירו את זה
26/07/2016 | 19:36
54
בכל זאת, זה קרה בארגון אחר ונפרד, לא מדובר בעבירה פלילית.
אם לסנר ייכשל בבדיקות גם בWWE, אז יש מקום להוציא איזו הצהרה, כמו שעשו עם ריינס ומתאבקים אחרים שנפלו בוולנס. אם לסנר יהיה כשיר מבחינת הWWE, אז מה שהיה לא באמת משנה מבחינתם.

נראה לי שהעקיצה ההיא של אורטון תהיה הרפרנס היחידי מצד הWWE לסיפור של לסנר.

תודה על ההסבר.
לצפיה ב-'WCPW הארגון המבטיח והמסקרן ביותר שיש היום?'
WCPW הארגון המבטיח והמסקרן ביותר שיש היום?
26/07/2016 | 19:09
41
אני חייב להודות, אני מחבב את הבוקינג של אדם בלומפיד, ואני מאד אוהב את זה שאיכות ההפקה הולכת ומשתפרת מפרק לפרק, אבל אני הכי אוהב את זה שהכל התחיל מסתם שני אנשים שמשחקים אחד נגד השני במשחקי היאבקות בפלייסטיישן, ואיכשהו זה התפוצץ לכדי הדבר הענק הזה
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:49
50
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'הימורי באטלגראונד'
הימורי באטלגראונד
24/07/2016 | 12:15
13
109
לא נפתח שרשור הימורים עדיין, אז החלטתי לפתוח כזה מתוך תקווה שהתוצאות ישוקללו לכלל הימורי השנה.

הנוהל הוא ידוע: יש לכל אחד ניקוד מ-1 עד 8 (לא חוזרים על אותו ניקוד פעמיים) ויש לחלק את המספרים הללו בהתאם למי שאתם חושבים שינצח. למשל אם היה קרב של יוקוזונה מול לקס לוגר ושמתם 5 על נצחון של לקס לוגר, אז נצחון שלו יתן לכם 5 נקודות, הפסד לא יתן כלום.

הנה הקרבות
קרב משולש על אליפות WWE: דין אמברוז (א) מול סת' רולינס מול רומן ריינס
ג'ון סינה + אנזו וקאס מול הקלאב (כולל איי ג'יי סטיילס)
סמי זיין מול קווין אוונס
אליפות ביניבשתית: מיז (א) מול דארן יאנג
אליפות ארה"ב: רוסב (א) מול זאק ריידר
ניו דיי מול משפחת וייאט
שארלוט + דיינה ברוק מול סשה בנקס + משתתפת מסתורית
בקי לינץ' מול נטליה
קרב קיקאוף: בריזנגו מול האוסוז
לצפיה ב-'תורידו את קרב הקיקאוף - שמתי 9 קרבות בטעות '
תורידו את קרב הקיקאוף - שמתי 9 קרבות בטעות
24/07/2016 | 13:30
45
לצפיה ב-'הימוריי'
הימוריי
24/07/2016 | 13:32
83
קרב משולש על אליפות WWE: דין אמברוז (א) מול סת' רולינס מול רומן ריינס - רולינס 1
ג'ון סינה + אנזו וקאס מול הקלאב (כולל איי ג'יי סטיילס) - סינה, אנזו וקאס 2
סמי זיין מול קווין אוונס - אוונס 4
אליפות ביניבשתית: מיז (א) מול דארן יאנג - מיז 3
אליפות ארה"ב: רוסב (א) מול זאק ריידר - רוסב 8
ניו דיי מול משפחת וייאט - וייאט 6
שארלוט + דיינה ברוק מול סשה בנקס + משתתפת מסתורית - סשה + ? 5
בקי לינץ' מול נטליה - בקי 7

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/07/2016 | 13:57
54
קרב משולש על אליפות WWE: דין אמברוז (א) מול סת' רולינס מול רומן ריינס- אמברוז 1

ג'ון סינה + אנזו וקאס מול הקלאב (כולל איי ג'יי סטיילס)- סינה אנזו וקאס 4

סמי זיין מול קווין אוונס- זיין 2

אליפות ביניבשתית: מיז (א) מול דארן יאנג- מיז 6

אליפות ארה"ב: רוסב (א) מול זאק ריידר- רוסב 7

ניו דיי מול משפחת וייאט- ווייאט 5

שארלוט + דיינה ברוק מול סשה בנקס + משתתפת מסתורית- סשה 8

בקי לינץ' מול נטליה- לינץ' 3
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/07/2016 | 14:35
41
דה מן רולינס-3
סינה והקרבולת והענק-6
זיין-2
מיז-4
רוסב-5
וואייט-1
סשה+?-8
בקי-7
לצפיה ב-'ההימורים שלי'
ההימורים שלי
24/07/2016 | 16:05
40
קרב משולש על אליפות הWWE:דין אמברוס (א) נגד סת' רולינס נגד רומן ריינס-רולינס 4
ג'ון סינה + אנזו וקאס מול הקלאב (כולל איי ג'יי סטיילס)-ג׳ון סינה ואנזו וקאס 7
סמי זיין מול קווין אוונס- אוונס 3
אליפות ביניבשתית: מיז (א) מול דארן יאנג- מיז 6
אליפות ארה"ב: רוסב (א) מול זאק ריידר-ריידר בפסילה 2
ניו דיי מול משפחת וייאט- ניו דיי 1
שארלוט + דיינה ברוק מול סשה בנקס + משתתפת מסתורית- סשה בנקס ושותפה מסתורית 8
בקי לינץ' מול נטליה-בקי לינץ׳ 5

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/07/2016 | 17:07
31
 קרב משולש על אליפות WWE: דין אמברוז (א) מול סת' רולינס מול רומן ריינס- דין אמברוז 1
 ג'ון סינה + אנזו וקאס מול הקלאב (כולל איי ג'יי סטיילס)- איי גי והקלאב5
 סמי זיין מול קווין אוונס- 2 אוונס
 אליפות ביניבשתית: מיז (א) מול דארן יאנג- יאנג 3
 אליפות ארה"ב: רוסב (א) מול זאק ריידר- 6 רוסב
 ניו דיי מול משפחת וייאט- 7 ויאט
 שארלוט + דיינה ברוק מול סשה בנקס + משתתפת מסתורית- סשה 8
 בקי לינץ' מול נטליה- בקי- 4בקי 

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/07/2016 | 18:23
41
קרב משולש על אליפות WWE: דין אמברוז (א) מול סת' רולינס מול רומן ריינס   רולינס-2
ג'ון סינה + אנזו וקאס מול הקלאב (כולל איי ג'יי סטיילס) סינה אנזו וקאס-1
סמי זיין מול קווין אוונס   אוונס-4
אליפות ביניבשתית: מיז (א) מול דארן יאנג   מיז-5
אליפות ארה"ב: רוסב (א) מול זאק ריידר   רוסב-6
ניו דיי מול משפחת וייאט   ניו דיי-8
שארלוט + דיינה ברוק מול סשה בנקס + משתתפת מסתורית   בנקס והמסתורית-7
בקי לינץ' מול נטליה   לינץ'-3

לצפיה ב-'תוצאות הימורי MITB'
תוצאות הימורי MITB
24/07/2016 | 19:36
52
האירוע האחרון היה קשה לניחוש.. מקום ראשון ציון ש עם 26 נקודות התעלה מעל כולם. מעט אחריו עם 22 נקודות It423, ובמקום השלישי עם 19 נק' נמצא AMEOBI.

בטבלה הכוללת ציון ש מוליך בהפרש גדול (אבל אנחנו רק בהתחלה!) עם 92 נקודות. אחריו hitman89 עם 76 נקודות וariel1608 עם 74 נקודות

בהצלחה לכולם ותודה לסלים וארזה על היוזמה :) 
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/07/2016 | 19:40
33
8 - סשה ו?
7 - רוסב
6 - מיז
5 - סינה אנזו וקאס
4 - קווין אוונס
3 - בקי לינץ'
2 - וויאטס
1 - אמברוז
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
24/07/2016 | 19:52
30
רולינס-2
סינה אנזו וקאס-1
אוונס-4
מיז-5
רוסב-7
ניו דיי-6
בנקס והמסתורית-8
לינץ'-3
לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
24/07/2016 | 20:17
28
קרב משולש על אליפות WWE: דין אמברוז (א) מול סת' רולינס מול רומן ריינס - אמברוז 5
ג'ון סינה + אנזו וקאס מול הקלאב (כולל איי ג'יי סטיילס) - ג'ון סינה אנזו וקאס 4
סמי זיין מול קווין אוונס - סמי זיין 3
אליפות ביניבשתית: מיז (א) מול דארן יאנג - מיז 2
אליפות ארה"ב: רוסב (א) מול זאק ריידר - ריידר 1
ניו דיי מול משפחת וייאט - ניו דיי 6
שארלוט + דיינה ברוק מול סשה בנקס + משתתפת מסתורית - סשה 8
בקי לינץ' מול נטליה - בקי 7
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
25/07/2016 | 00:37
29
קרב משולש על אליפות WWE: דין אמברוז (א) מול סת' רולינס מול רומן ריינס - אמברוז 2 נקודות
 ג'ון סינה + אנזו וקאס מול הקלאב (כולל איי ג'יי סטיילס) - הקלאב 5 נק
 סמי זיין מול קווין אוונס - אוואנס 4 נק
 אליפות ביניבשתית: מיז (א) מול דארן יאנג - המיז 7 נק
 אליפות ארה"ב: רוסב (א) מול זאק ריידר -  רוסב 6 נק
 ניו דיי מול משפחת וייאט - ניו דיי 3 נק
 שארלוט + דיינה ברוק מול סשה בנקס + משתתפת מסתורית - סשה בנקס ושותפה מסתורית 8 נק
 בקי לינץ' מול נטליה - בקי נקודה אחת
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
25/07/2016 | 01:27
21
רולינס 4 נק'
סינה +אנזו וקאס 6 נק'
קווין אוונס 5 נק'
דארן יאנג 1 נק
רוסב 7 נק'
משפחת וייאט 8 נק'
שארלוט+דיאנה 3נק'
נטליה- 2 נק'

לצפיה ב-'CWC - תוצאות סיבוב ראשון, פרק שני '
CWC - תוצאות סיבוב ראשון, פרק שני
( לעמוד שלי בתפוז )
22/07/2016 | 08:02
6
156
טאג'ירי ניצח את דמיין סלייטר (אין קשר להית)
טי ג'יי פרקינס ניצח את דה מאק (לא ווילי מאק של לוצ'ה אנדרגראונד)
לינס דוראדו ניצח את מוסטפה עלי
אקירה טוזוואה ניצח את קנת ג'ונסון
לצפיה ב-'התוצאות הפעם היו צפויות'
התוצאות הפעם היו צפויות
22/07/2016 | 09:48
129
בקרב של טאג'ירי לא היה ברור עדיין כמה הם רוצים לקדם את הותיקים בטורניר (הוא וקנדריק) ובאמת שדמיאן סלייטר היה מאוד מרשים בזירה. לכן פה באמת לא הייתי בטוח מי ינצח.
בשאר הקרבות אם שמעת את השדרנים היה ברור מאוד מי מגיע עם רקע ומוניטין ומי שם כדי לגרום לשני להיראות טוב. לכן לא היה מתח אמיתי בקרבות הללו.

פרקינס הגיע עם המון הייפ והוא לא איכזב. הוא היה מאוד חלק בזירה. דה מאק לעומתו היה ירוק בטירוף.
דורדו ועלי היה אולי הקרב של הערב. שניהם נראו טוב.

ג'ונסון רזה וגבוה, שרוך בלשון העם.
זה גרם למהלכים שלו להיות סלופים מידי והרגליים שלו עפו לכל מיני כיוונים בלי שליטה.

סה"כ עוד פרק חביב. עדיין סיבוב ראשון. נראה לי שהחל מהסיבוב הבא נתחיל לראות דברים מעניינים.
לצפיה ב-'קרבות יותר מוצלחים מהפרק הקודם.'
קרבות יותר מוצלחים מהפרק הקודם.
22/07/2016 | 23:57
89
כיף לראות שטאג'ירי לא ממש נראה חלוד אחרי כל השנים שלא ראיתי אותו מאז שהיה אחד האהובים עליי. מה שכן, הקשר שלו עם הקהל טעון שיפור דחוף, גם ככה הוא לא מדבר אנגלית, קצת יחס לא יזיק, וזה לא חייב להיות בהתלהבות יתרה, סתם אינטראקציה בסיסית כשהוא בדרך לזירה, כשהוא מנצח בקרב וכו'.

לעלי והדוראדו הזה לא ממש הייתה כימיה, הקרב החלש והפחות זורם של הערב, למרות שההוריקארנה ההפוך ממש יצא טוב עם השתילה של הראש של עלי במזרן, וסה"כ האיש הנכון ניצח כי עלי לא נראה מגובש עם עצמו בכלל (אולי לא עמד בלחץ המעמד, לא יודע).

לצפיה ב-'לא רע'
לא רע
23/07/2016 | 16:13
73
נחמד לראות שטאג'ירי עדיין חד בזירה.

TJP מוכרח לקבל חוזה אחרי הCWC- יש לבנאדם הזה הכל מהכל. הדבר היחיד שיכול לעכב אותו זה האופי.

לינסה דוראדו היה נהדר, אבל מוסטפה עלי היה מרשים אפילו יותר- אשמח לראות את שניהם מקבלים הזדמנות נוספת בעתיד.

הג'רמן של טוזאווה היה מלחיץ. ג'ונסון עשה כמה מהלכים בצורה נהדרת, אבל הפלואו הכללי שלו לוקה בחסר ואמנם נראה שזה לא משהו שהוא יכול לשלוט בו, אבל בעיית הבעות הפנים שלו פוגעת באיכות הקרב.

שבוע הבא סוף סוף מקבלים את ZSJ.
לצפיה ב-'אחלה תכנית נוספת'
אחלה תכנית נוספת
23/07/2016 | 20:41
81
הקרב של טאג'ירי מול סלייטר היה נחמד, קיוויתי את האמת שסלייטר יינצח. אין לי ספק שקידמו את טאג'ירי בקרב הזה כי הוא הווטרן שמוכר יותר אבל לדעתי סלייטר היה משמעותית טוב יותר בקרב הזה והגיע לו הנצחון. לדעתי זה היה יכול להיות Up set נהדר.

TJ פרקינס נראה נהדר אך מנגד דה מאק היה ירוק בטירוף. חייב להגיד שלא אהבתי את הקרב הזה כל כך ובעיקר כי הם לא הפסיקו לעשות פוזות לקהל. אני לא מכיר את TJ פרקינס אך אם זה משהו שגורף לשאר הקרבות שלו, זה נראה שהוא יותר מתעניין בקהל ולא בקרב עצמו וזה לדעתי משהו שהוא חייב להשתפר בו.

דוראדו מול עלי, אין לי יותר מדי מה להגיד על הקרב הזה את האמת. לא היה שם משהו מיוחד.

טוזוואה מול ג'ונסון - אני חייב להגיד שמבחינתי שזה היה קרב הערב. זה נכון שטוזוואה נראה משמעותית הרבה יותר טוב מג'ונסון מבחינת מהלכים ובאופן כללי (מן הסתם יש לו גם משמעותית הרבה יותר נסיון) אבל היה שם סיפור ממש טוב. בהתחלה הייתי בטוח שזה הולך להיות קרב מאוד חד צדדי לטובת טוזוואה אבל ג'ונסון הפציע וכפי שבראיין אמר, אני לא חושב שיש שם מישהו בקרב הזה שיכול להתבייש בהופעה שהוא נתן באותו ערב. אם ככה ג'ונסון נראה היום, אחרי שהוא התגבר על הרבה פאקים בחצי שנה האחרונה, אז אם אותו רעב בעוד כמה שנים הוא יכול להיות מתאבק מאוד מוצלח
לצפיה ב-'מתי יהיה נועם דר- השבוע או שבוע הבא?'
מתי יהיה נועם דר- השבוע או שבוע הבא?
26/07/2016 | 11:12
1
13
היי, היות ויש כבר יותר מדי תוכניות ופחות מדי זמן, צריך לבחור מה לראות...
לכן אני שואל, האם הודיעו שנועם דר יהיה השבוע (בסוף הפרק הראשון אמרו מי יהיה שבוע הבא, אז אולי גם אחרי השני), או שלא ואז בטוח שהוא יהיה בשבוע הבא?
תודה,
לצפיה ב-'שבוע הבא.'
שבוע הבא.
26/07/2016 | 16:58
3
לצפיה ב-'Impact Wrestling 21.07.16 - תוצאות '
Impact Wrestling 21.07.16 - תוצאות
23/07/2016 | 03:44
128
אלופים נוכחים
אלוף TNA במשקל כבד: בובי לאשלי
אלוף X דוויז'ן: אדי אדוורדס
אלוף King of the Mountain: עילאי דרייק
אלופי הזוגות: דיקיי (אביס וקרייזי סטיב)
אלופת הנוקאאוטס: סיאנה
 דייבי ריצ'רדס חזר לצדו של אדי אדוורדס בקרב שלו נגד בובי לאשלי
 קרב אליפות נגד אליפות בין בובי לאשלי לאדי אדוורדס הסתיים ללא תוצאה. מוס עשה את הדביוט שלו בחזרה ותקף את בובי לאשלי, אדי אדוורדס וריצ'רד אדוודרס. מוס ומייק בנט חגגו יחד בזירה.

התכנית מתחילה שג'ף הארדי עומד על גבעה, איפה שהוא עשה קפיצה עם האופנוע ושבר את רגלו, בתקופה שהוא ומאט היו אלופי הזוגות. מאט הארדי מגיע ומקניט אותו. הוא דוחק בו לעשות את אותו הפעלול שגרם לפציעתו של ג'ף. ג'ף עולה על האופנוע והתכנית עוברת לאימפקט זון.

אלוף TNA במשקל כבד בובי לאשלי יוצא לזירה. הוא אומר שהוא היה צריך להיות אלוף X דוויז'ן אך זה יקרה הפרק. הוא קורה למוס, מייק בנט מגיע, אומר שהוא הולך לזכות באליפות TNA במשקל כבד. הוא קורא למוס ושניהם באים לתקוף את בובי לאשלי. אדי אדוורדס בא מאחורה ותוקף את מוס. מתחיל ברול בין כולם.
רואים את דיקסי קרטר על המסך. היא אומרת לבובי לאשלי ולאדי אדוורדס להתרכז בקרב שלהם הערב. היא מבטיחה שיהיה מנצח הערב. היא אומרת שאם מוס או מייק בנט יתערבו בקרב, מייק בנט יפוטר מTNA. היא מכריזה שמתחילים קרבות לN1C לאליפות TNA במשקל כבד בבאונד פור גלורי. היא אומרת למייק שהקרב שלו מתחיל עכשיו, ושלמוס נאסר להיות לצידו של מייק בנט.

שומעים את המוזיקה של ג'ף הארדי, אך מאט הארדי יוצא, עם אשתו רבי סקיי. הוא מדבר על אחיו. ג'ף הארדי יוצא החוצה להקנות של רבי סקיי ומאט הארדי.

רבע גמר, קרב N1C לאליפות TNA במשקל כבד בבאונד פור גלורי: מייק בנט ניצח את ג'ף הארדי. לאחר הקרב מאט הארדי ורבי סקיי המשיכו להקניט את ג'ף הארדי.

רבע גמר, קרב N1C לאליפות TNA במשקל כבד בבאונד פור גלורי: מאט הארדי (עם רבי סקיי) ניצח את ג'יימס סטורם.

אדי אדוורדס בבאקסטייג' מבטיח לזכות באליפות TNA במשקל כבד.

מראים פרומו של EC3.

בבאקסטייג', מייק בנט מדבר עם מוס, הוא מתלונן על דיקסי קרטר. הוא אומר שאם בובי לאשלי רוצה קרב, הוא יקבל זאת.

EC3 בזירה. הוא אמר כי הוא היה אלוף פעמיים והוא הולך לזכות באליפות שוב בבאונד פור גלורי. דרו גאלוואי יוצא לזירה. אחרי החלפת מילים בין השניים, אלוף KOTM עילאי דרייק מגיע. הוא מקניט את שניהם.

רבע גמר, קרב N1C לאליפות TNA במשקל כבד בבאונד פור גלורי: EC3 ניצח את עילאי דרייק. 

בבאקסטייג', מאט הארדי ממשיך לצעוק על אחיו ג'ף הארדי. נודע למאט הארדי שהוא יתמודד נגד EC3 שבוע הבא בקרב N1C לאליפות TNA במשקל כבד בבאונד פור גלורי.

מריה בנט בזירה עם כל מחלקת הנוקאאוטס. ג'ייד שואלת מדוע היא לא קיבלה קרב חוזר על האליפות הנוקאנהאוטס. גייל קים אומרת לג'ייד שהיא לא תקבל קרב על האליפות בגלל שמריה אחראית. כמו שגייל קים לא תקבל קרב נגד מריה, כי היא מפחדת ממ. מריה אומרת שגייל קים הפסידה פעמיים לסיאנה, ושהגיע הזמן שהיא תתן למתאבקות אחרות הזדמנות ולהפסיק להיות אנוכית. היא אומרת שהיא מוכנה להתמודד מול כל מתאבקת בשביל לקבל קרב על האליפות. מריה מסכימה אך אומרת שאם גייל קים תפסיד לאחת מן הנוקאאוטס, היא לא תקבל קרב אליפות אי פעם.
מריה מבטיחה שמי "שתטפל" בגייל קים, תקבל תגמול. לבסוף, מדיסון ריין עושה טרן ותוקפת את גייל קים.

רוזמרי ובראם בבאקסטייג'. הם מדברים על הקרב של בראם ולבסוף מתנשקים.

רבע גמר, קרב N1C לאליפות TNA במשקל כבד בבאונד פור גלורי: דרו גאלוואי ניצח את בראם.

קרב כלוב, אליפות נגד אליפות: בובי לאשלי (אלוף TNA במשקל כבד) ניצח את אדי אדוורדס (אלוף X דוויז'ן). בובי לאשלי הוא אלוף X דוויז'ן החדש! עכשיו, הוא גם אלוף TNA במשקל כבד, וגם אלוף X דוויז'ן. לאחר הקרב. מתחיל ברול בין בובי לאשלי, דרו גלוואי, מאט הארדי, מוס, מייק בנט וEC 3.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון- הדראפט '
שרשור סמאקדאון- הדראפט
20/07/2016 | 08:24
6
193
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
20/07/2016 | 08:43
374
לא תאמינו, אבל ג'רי לולר חזר.

פולי וסטפני ושיין ובריאן נמצאים על הבמה. מיק מנסה להכריז על הבחירה הראשונה אבל סטפני קובעת ש-RAW בוחרת בסת' רולינס. שיין, לעומתה, בוחר בדין אמברוז. פולי טוען שצריך מחלקת נשים חזקה ובוחר בשארלוט. שיין מכריז על AJ סטיילס כבחירה השנייה שלו. פולי אומר שהם צריכים להשקיע בעתיד, ומודיע שהוא בוחר בפין באלור!

ג'ון סינה (ע' אנזו וקאס) ניצח את לוק גאלוס (ע' סטיילס ואנדרסון) אחרי שהשאר התקוטטו בחוץ וסינה נתן AA.

פולי מכריז שאמנם סטפני לא אוהבת את זה, אבל RAW בוחרת ברומן ריינס. שיין, לעומתו, מכריז שג'ון סינה יהיה בסמאקדאון. סטפני מכריזה ש-RAW לוקחת את ברוק לסנר. בריאן מכריז שסמאקדאון לוקחת את רנדי אורטון. לבסוף סטפני מכריזה שהניו דיי עוברים ל-RAW.

דארן יאנג וזאק ריידר (ע' בוב באקלנד) ניצחו את מיז ורוסב אחרי שמיז נכנע לקרוספייס צ'יקנווינג.

בריי ווייאט (ע' המשפחה) ניצח את אקסבייר וודס (ע' הניו דיי) אחרי סיסטר אביגייל.

קווין אוונס צועק על ההנהלה שעדיין לא בחרו בו. סמי זיין מגיע והם מתקוטטים. קיין נמצא בזירה, והוא נותן לשניהם צ'וקסלאם.

סטפני מכריזה ש-RAW לוקחת את סמי זיין. שיין מכריז על בריי ווייאט. מיק פולי מכריז שהוא צריך נשים, ולוקח את סשה בנקס. בריאן אומר שיש אישה יותר טובה, בקי לינץ'. לאחר מכן פולי מביא את כריס ג'ריקו ל-RAW.

שארלוט ודיינה ברוק ניצחו את סשה בנקס אחרי נאטורל סלקשן.

פולי מכריז ש-RAW לוקחת את רוסב ולאנה. בריאן אומר שהוא אמנם לא אוהב את זה, אבל בתגובה הוא בוחר במיז ומאריס. סטפני מכריזה שהיא מעבירה את קווין אוונס ל-RAW, כלומר שהוא וזיין עדיין ביחד. שיין מכריז על ברון קורבין. פולי אומר שהוא מאוד אוהב אנשים שמשתעשעים במילים, אז הוא בוחר באנזו וקאס.

כריס ג'ריקו ניצח את סזארו אחרי קודברייקר.

בקי לינץ' ונטליה התקוטטו.

סטפני מכריזה שהיא מפרקת את הקלאב כי היא לוקחת את אנדרסון וגאלוס. בריאן אומר שיש להם צוות יותר טוב, אמריקן אלפא. פולי מכריז שהוא בוחר בביג שואו. שיין, לעומתו, בוחר בדולף זיגלר. סטפני מכריזה שתחזק את מחלקת הנשים ותיקח את נייה ג'קס.

סטפני מכריזה ש-RAW בוחרת בנוויל. דניאל בריאן בוחר בנטליה. מיק פולי מכריז שהבחירה הבאה שלהם צריכה לקבל יותר קרדיט: סזארו. בריאן ושיין מכריזים על אלברטו דל ריו. פולי מכריז שהוא לוקח את מי שהוא תקף ברסלמניה, שיימוס.

דין אמברוז ניצח את סת' רולינס על התואר. הפעם אמברוז הפך סופרפלקס לדירטי דידז. לאחר מכן הוא חוגג עם בריאן ועם שיין.
לצפיה ב-''
20/07/2016 | 18:11
227
ללא ספק אחד מבזבוזי הזמן הגדולים שלי בהיסטוריה.
תוכנית של כלום, הקונספט של הדראפט הזה היה הכי גרוע אי פעם.
שום דבר פשוט לא הפתיע אותי, שום דבר לא גרם לי לשנות את הפרצוף האדיש שהיה לי במשך כל הצפייה בתוכנית.

נוראי WWE...נוראי.
לצפיה ב-'לדעתי דראפט נוראי'
לדעתי דראפט נוראי
20/07/2016 | 19:53
1
273
כל השמות הטובים הלכו לרו. לא הבנתי מה הקטע עם זה שעל כל 2 בחירות של סמאקדאון רו יקחו 3, זה יוצר מצב שלרו יש הרבה יותר מתאבקים ויותר שמות.
לצפיה ב-'אמרו שזה כי'
אמרו שזה כי
20/07/2016 | 21:00
264
ראו היא 3 שעות וסמקדאון שעתיים.
לצפיה ב-'דראפט'
דראפט
21/07/2016 | 01:59
250
טעות פאטלית לדחוף את סינה ואורטון ביחד לסמקדאון, כל הקטע היה לראות סמקדאון צעירה יותר וקלילה יותר מרו. שני השודדי מין-איבנטים האלה הולכים לחנוק את התוכנית ולתת לה וייב של 2009.
לצפיה ב-'דעות באיחור'
דעות באיחור
22/07/2016 | 17:10
191
היו כמה דברים ששמתי לב אליהם במהלך התוכנית הזאת:

- זה רק אני או שבמקום לבחור אנשים הם בעיקר בחרו פיודים... המשתתפים בפיודים הלכו בדרך כלל לאותה תוכנית (סטיילס וסינה, הקלאב ואנזו וקאס, זיין וקווין אוונס).
ואל תגידו לי שאורטון ולסנר לא באותה תוכנית כי זה לא באמת פיוד זה קרב חד פעמי

- זה רק אני או שהיו המון בחירות מבוזבזות כאן שהיו יכולות לחסוך בחירות כמו למשל שחברי הסושיאל אאוטקאסט נבחרו בנפרד (חוץ מסלייטר שלא נבחר בכל) או ריידר ומוג'ו רולי שנבחרו בנפרד  שזה 4  בחירות שהיו יכולות להיות 2 ולתת להם הזדמנות לבחור עוד אנשים.

- הבחירות שהוכיחה לי שאנחנו בעצם חוזרים לשנת 2009 ולא נראה שום דבר חדש ככול הנראה היא כשסמאקדאון בחרו את סינה ואורטון במקום לנצל את ההזדמנות לקחת את הרוסטר של סמאקדאון לדרך חדשה..

מסקנה סופית היא שכנראה אני הולך לוותר על חלק מהתוכניות כי זה הרבה יותר מידי שעות של היאבקות בשבוע: 3 של רו, 2 של סמאק, 1 של NXT, כרגע 1 של CWC, אם אתם צופים בTNA אז עוד 2, עד השבוע האחרון עוד שעה של LU וזה בלי לחשוב אפילו על NJPW שמתחילים את הG1 ואת הסופר ג'וניור אוטוטו וכמובן בלי UFC שהולכים על קצב של אירוע בשבוע וזה בשבועות שאין לWWE אירוע של PPV
נשאלת השאלה עכשיו על מה אני מוותר
לצפיה ב-'סזארו עם פרומו אחרי הבחירה שלו בדראפט '
סזארו עם פרומו אחרי הבחירה שלו בדראפט
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 20:32
2
264
לפי דייב מלצר, מדובר בשוט מוחלט.
זה לא היה מתוסרט.

האמת?
לא אכפת לי אם זה שוט או וורק.
סזארו פשוט אומר את האמת, מה שכולנו חושבים ועושה את זה בצורה משכנעת.
יש לו יכולות מיק מעולות פה.
אם זה מתוסרט, אז אין לי שום בעיה שזה יהיה הגימיק החדש שלו.
אם זה לא מתוסרט - מקווה שהוא לא יסתבך יותר מדי.

פשוט תענוג לראות!
לצפיה ב-'ברור שזה מה שהוא מרגיש אבל זה לא ממש שבירת דמות'
ברור שזה מה שהוא מרגיש אבל זה לא ממש שבירת דמות
22/07/2016 | 00:24
214
אין מצב בעולם שישבו לכתוב את הפרומואים של המתאבקים שנבחרו בדראפט, זה שודר תוך כדי השידור של סמאקדאון רק כדי שיהיה משהו לייב בנטרווק. זרקו אותם למים ולכו תשחו עם הדמות שלכם פריסטייל. גם האחרים דיברו על המיקומים של הבחירות שלהם וזרמו עם השאלות (או סתם זרמו עם הסיטואציות כמו אנזו וקאז עם קווין אוונס שראו שהם מאלתרים בהתאם לדמויות שלהם את החילוף ביניהם באולפן). זו הייתה הזדמנות טובה לראות מי פרפורמר אותנטי על המייק ומי נתקע כשאין לו תסריט כתוב (לא זוכר מישהו שנתקע במיוחד)
הוא לא אמר פה שום דבר שנשמע מרדני או לא תואם את הדמות. התאים את עצמו למה שאמרו  בתכנית ומה שהוא כאדם וכדמות רוצה להשיג.
אוהב פרומואים כאלה. זה יותר מעניין
לצפיה ב-'רמת זיוני השכל של מלצר הגיעה לאוברדרייב בחודשים האחרונים'
רמת זיוני השכל של מלצר הגיעה לאוברדרייב בחודשים האחרונים
22/07/2016 | 01:23
202
הבנאדם תמיד נהג להציג שמועות ודעות בתור חדשות, אבל זה כבר נהיה מגוחך לחלוטין בזמן האחרון. לא, זה לא שוט- זה בבירור משהו שתוכנן מראש.
לצפיה ב-'אולטימה לוצ'ה 2 חלק 3'
אולטימה לוצ'ה 2 חלק 3
21/07/2016 | 12:05
2
50
סיום העונה השנייה של לוצ'ה אנדרגראונד!

מי יהיו אלופי השלשות?

אל דראגון אצטקה ג'וניור ינקום את מות המורה שלו?

מי הכלבה הכי גדולה?

פנטגון יצליח לזכות בתואר?

ומי הפנים של לוצ'ה ליברה?
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
21/07/2016 | 12:07
1
64
סגמנט מצולם: ואמפירו נמצא עם פנטגון במקום מבודד. הוא אומר שפנטגון קיבל את הקרב, אבל האם הוא מוכן? הוא אומר שהלילה מלא בפחד, ושעליו להיכנס לתוך מערה כדי להשמיד את מי שהמפלצת שברה. פנטגון נכנס פנימה ונלחם מול עוד פנטגונים. אחד מהם הוא ואמפירו, שאומר שהוא מוכן.

תארי השלשות: פיניקס, אירוסטאר ודראגו ניצחו את הוורלדווייד אנדרגראונד (ג'וני מונדו, ג'ק אוונס ו-PJ בלאק): לקראת סוף הקרב, אנחליקו חזר, צולע על קביים. ג'וני ניסה לתת לפיניקס פין דל מונדו, רק כדי שאנחליקו יכה אותו עם קב! אנחליקו המשיך לתקוף את מונדו. פיניקס השתמש בפיניקס דרייבר, והצמיד את מונדו כדי לנצח אחרי שתים-עשרה דקות. פיניקס הוא הראשון בהיסטוריה שזכה בכל שלושת התארים.

אל דראגון אצטקה ג'וניור ניצח את בלאק לוטוס בפסילה: אחרי ארבע דקות בלבד, פנטגון ג'וניור רץ ומשך את אל דראגון אצטקה מהחבלים וגרם לפסילה. לאחר מכן פנטגון שבר לבלאק לוטוס את הזרוע, לשמחתו של ואמפירו. הוא גם נתן לאל דראגון אצטקה ג'וניור פאקאג' פיילדרייבר. ואמפירו סימן לפנטגון, ששבר גם לאל דראגון אצטקה את הזרוע.

לאחר מכן, פנטגון מזכיר איך הוא ניצח את ואמפירו לפני שנה. הוא אמר שהוא היה מוכן, אבל לא, כי מטנזה השפיל אותו, השמיד אותו, שבר אותו. הוא הלך עם ואמפירו למקומות האפלים ביותר ביקום. היום הוא חזק יותר מאי פעם. איאן האדג'קינסון מת, כי ואמפירו הרג אותו. גם פנטגון ג'וניור מת. הוא מכריז על עצמו כפנטגון דארק. הוא לא מפחד מכלום ולא סולח. הוא ישמיד את מטנזה.

אליפות לוצ'ה אנדרגראונד: מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) ניצח את פנטגון דארק: לקראת הסוף, ואמפירו הביא לפנטגון אלה עם חוטי תיל ודאריו מנע ממנו להשתמש בה. פנטגון עמד לשבור לדאריו את הזרוע, אבל מטנזה הכה אותו בגב עם האלה. לאחר מכן הוא השתמש בזעם האלים וניצח אחרי אחת-עשרה וחצי דקות. לאחר הקרב, ואמפירו ניסה לעזור לפנטגון לקום ופנטגון דחף אותו.

טאיה ניצחה את איבליס: כשאיבליס עמדה לתת סאנסט פליפ לטאיה, לפתע נכבו האורות. כשהן נדלקו, קתרינה הופיעה בזירה. היא תקפה את איבליס ואז נעלמה והופיעה בקהל. איבליס השתמשה בנורת'רן לייטס סופלקס ובדאבל בוט כדי לנצח אחרי שבע דקות. לאחר מכן קתרינה שוב השתגרה לזירה ואמרה שהמוות בא לכולם, אפילו לביץ' כמו איבליס. היא ליקקה אותה.

משדרים פרומו לקרב של פומה וריי.

ריי מיסטריו ניצח את פרינס פומה: אחרי שבע-עשרה דקות, ריי נתן לפומה 619 וקינח עם ווסט קוסט פופ. לאחר הקרב פומה וריי התחבקו, ואז ריי עזב כדי לתת לפומה להישאר לבד.

לאחר הקרב סטרייקר הודה למעריצים ולואמפירו. פנטגון דארק תקף את ואמפירו עם האלה וחוטי התיל, ואז נתן סופרקיק לסטרייקר. לאחר מכן הוא חתך לואמפירו את המצח ואפילו הכה אותו עם חלק משולחן השדרנים. הוא המשיך לתקוף את ואמפירו וליקק לו את הדם. פנטגון מכריז שהוא המאסטר החדש.הוא ממשיך לתקוף, והתכנית מסתיימת עם ואמפירו מדמם בזירה.

סגמנט מצולם: המשטרה עצרה את דאריו. הוא נלקח בניידת, וכמו בסיום העונה הקודמת, האור האדום על הפנים שלו. הוא מחייך למצלמה.

ההמשך יבוא...
לצפיה ב-'דעות אחרונות'
דעות אחרונות
21/07/2016 | 12:13
55
טוב, זה הסוף. האמת? היה טוב, אבל לא מצוין.

קודם כל, ההתערבויות. קרב נקי אחד כשארבעה אחרים עם התערבויות זה די בעייתי.

קרב השלשות היה אחלה. אנחליקו חזר ואני שמח מאוד. זה היה ספוטפסט, ואחד מצוין כדי לסיים את העונה. נורא אהבתי.

בלאק לוטוס הפתיעה אותי בכישרון שלה. זאת סוואנה, זוכרים? היא הייתה פעם כרוזה ב-WWE... הופתעתי, היה קרב די טוב, אבל למה פנטגון היה צריך לשבור לכולם את הידיים?

פנטגון דארק... אבל קצת אכזבה, לא? כאילו, הקרב היה די טוב, אבל הוא הפסיד בסוף, אז הוא קצת יוצא לוזר שבא עם רוח וצלצולים והפסיד. אבל הסיום עם האלה היה נחמד.

איבליס וטאיה קצת אכזבו, נתנו קרב נחמד אבל לא מצוין. קתרינה מדהימה, הטלפורטינג היה ענק.

ריי ופומה נתנו קרב ענק לסיום העונה, אהבתי לגמרי, קאונטרים מדהימים. אבל למה ריי ניצח? לא היה עדיף לתת לפומה את הניצחון? אפילו אחר כך ריי נתן לו כבוד, וזה היה יותר מתאים אם פומה היה מנצח. אבל בסך הכל, קרב החלומות הזה לא הכזיב.

ההתקפה של פנטגון על ואמפירו הייתה סאדיסטית.

והסיום... דאריו הולך לכלא. לעזאזל, עונה שלוש צריכה את דאריו... ואיך לעזאזל מטנזה יתפקד בלי שליטה של אחיו?

אז סה"כ, תצפו, אבל זה לא מצוין כמו האצטק וורפר, למשל. זה היה הפרק הכי טוב העונה.
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:49
17
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-' שרשוראו '
שרשוראו
19/07/2016 | 06:27
7
265
לצפיה ב-'תגובה שלי על הקרב בין אמברוס לרולינס עם ספויילר'
תגובה שלי על הקרב בין אמברוס לרולינס עם ספויילר
19/07/2016 | 06:32
1
385

שני מתאבקים אדירים, אחד הקרבות הטובים שנראו על המסך בשנתיים האחרונות, וככה לסיים אותו? שרולינס חוגג אליפות שהיה ברור מקילומטר שלא תקרה? אין יותר טיפה של יציריות במחלקת הבוקינג? למחזר עד מוות שוב ושוב ושוב את הספירה הכפולה? עדיף שהקרב היה ממשיך עד שנגמרת התוכנית ומכריזים על תיקו בגלל שלא הספיקו לגמור את הקרב בזמן מאשר כל הסיום המופרך הזה שגם נגמר אחרי סיום התוכנית, ומילה רעה אין לי על שני מתאבקים שנתנו קרב אדיר וסובלים מהאימפוטנציה של הבוקינג מפגר.... ומילה טובה על סטף שנראת פגז....
לצפיה ב-'מסכים איתך בכל מילה'
מסכים איתך בכל מילה
21/07/2016 | 09:27
107
שני המתאבקים בקרב הסופי היו ענקיים, ולראיה- קרב מלא ראשון שאני רואה ברו בלי להריץ מזה שנה לפחות...
הסיום היה ממש גרוע, ממוחזר ברמות וכל הקטע הזה עם השופטים כבר יצא לי מכל החורים. השופט בסך הכל נדחף טיפה ע"י רולינס, ושכב פצוע שעות. אחרי הקרב הוא אפילו לא היה מסוגל לקום ולומר מי ניצח... לא ברור איך נתנו לרולינס לסיים את התוכנית עם החגורה כשברור שהוא לא ניצח ושזה לא ישאר. גם אם פתאום סטפני כל כך רוצה את רולינס והכריזה עליו כמנצח, למה שיין לא הכריז על אמברוז והיו מסיים כאילו בריב ביניהם? סטפני באמת פצצת על, כל הכבוד לה. לדעתי היא תמיד היתה מהיפות שם (חוץ מתקופה שהיא היתה בסמאקדאון ואפילו היה לה קרב נגד וינס- גם נראתה לא טוב וגם כל ה-WWE היה בשפל גדול....).
עוד כמה נקודות על התוכנית:
למה לעשות בנשים את אותו קרב שיכול להיות בבאטל גראונד? לא יודע במי סשה תבחר בסוף, אבל עשו בדיוק את אותו הדבר. היו צריכים למצוא ספקולציה אחרת (אפילו ראיון איתן או משהו), אחרי שסחטו כבר את סשה נגד דיינה ברוק.
מישהו שם לב כמה ארוך היה הסגמנט של ג'ון סינה והקרב שלהם? כמובן הרצתי, אבל גם להריץ לקח הרבה זמן, כשכל הסגמנט היה מעל 40 דקות... ככה זה כשצריך למלא 3 שעות, מפחיד לחשוב מה יקרה אחרי הדראפט.
הדבר הכי מעניין ברוסב זו לאנה וגם אצלה הזמן הצטמצם, כבר בקושי מראים אותה. מקווה שזאק ריידר ינצח ויקח את החגורה, למרות שאני לא מאמין.
לגביי ה-GM של ראו, אני לא חושב שמיק פולי יוכל להסתדר. לא יכלו למצוא מישהו שפחות מתחבר עם סטפני? היה עדיף מישהו היל, התבאסתי שלא אריק בישוף. שמעתי שמועות על כך שאולי אוסטין יהיה, אבל אני לא חושב שאוסטין היה יכול להיות דמות שכפופה למישהו, רק אם הוא המחליט הבלעדי (מבחינת סטוריליין) וזה לא המצב כאן.
נקודה אחרונה- למה לא עשו את הדראפט אחרי באטל גראונד? ככה היה אפשר להתחיל פיודים וסיפורים חדשים. עכשיו יעשו את הפיצול ואז פתאום קרבות מעורבים על ההתחלה (כשכולם אומרים שצריך שיהיה פיצול מוחלט על מנת שזה יצליח).
נקווה לתקופה טובה יותר בהמשך.
אירועים חשובים
19/07/2016 | 08:42
321
סטפני ושיין, כמה מפתיע, פותחים את התכנית. הם אומרים כמה שהם שמחים שהם לא יצטרכו לראות אחד את השנייה יותר ושיין יורד על סטפני ואומר שיש לה מזל שהיא בת. אגב, סטפני מודיעה שהקרוזרווייטים יגיעו ל-RAW. ואז סטפני מציגה את הג'נרל מנג'ר של RAW: מיק פולי. לפי מה שהבנתי, סטפני הייתה צריכה ללחוש לפולי את השורות שלו. וזה דבילי, כי הוא נתן את הפרומו הרגיל, על איך ש-RAW תהיה מעולה ועם השורות הרגילות שלו. שיין אומר שגם לו יש ג'נרל מנג'ר לסמאקדאון: דניאל בריאן. בריאן אומר שהוא יראה לכולם שסמאקדאון היא האנדרדוג שתנצח. סמאקדאון תנצח את RAW כמו שהוא ניצח את האותוריטי. סטפני יורדת עליו ושיין אומר שבריאן יהפוך את סמאקדאון לענק.

סאמי זיין וסזארו ניצחו את קווין אוונס וכריס ג'ריקו אחרי שזיין הפך רול אפ של ג'ריקו.

דארן יאנג (ע' בוב באקלנד) ניצח את אלברטו דל ריו עם רול אפ אחרי שמיז (שפירשן) בטעות עלה לו בקרב.

ג'ון סינה יוצא החוצה, מקדם את הדראפט ואת באטלגראונד. אנזו וקאס יוצאים ויורדים על היריבים שלהם. סינה אומר שהם צריכים להפסיק לירות פאנצ'ים ולהיות רציניים. קאס אומר שהם יודעים להיות כשצריך. הקלאב יוצאים ואומרים שהם יכסחו אותם. הניו דיי יוצאים ומלהיבים את הקהל. לאחר מכן, בקרב שישיות, הקלאב והווייאטס ניצחו את סינה, אנזו וקאס והניו דיי, כשהניו דיי התקוטטו עם הווייאטס אל מאחורי הקלעים, אנזו בטעות נתן קלוזליין לסינה וחטף סטיילס קלאש.

סת' רולינס מדבר בפרומו מוקלט על איך שהוא נפצע ואומר שאמברוז גנב.

ברון קורבין ניצח את סין קארה (ע' קאליסטו). לאחר הקרב קאליסטו ניסה לעזור לסין קארה אבל חטף גם כן.

שארלוט ודיינה ברוק נלחמו מול סשה בנקס ובקי לינץ'. הקרב הסתיים כשנטליה באה לתקוף את בקי. שארלוט נתנה לסשה נאטורל סלקשן.

דין אמברוז צילם פרומו בסגנון השילד.

רוסב ושיימוס ניצחו את זאק ריידר ודולף זיגלר אחרי אקולייד לזיגלר.

דין אמברוז נלחם מול סת' רולינס על התואר. אחרי קרב ארוך, אמברוז נפל על רולינס במהלך סופרפלקס ושניהם הצמידו אחד את השני. סטפני אמנם חגגה עם רולינס והכריזה שהוא האלוף, אבל לאחר התכנית התברר שזה תיקו ואמברוז עדיין אלוף.
לצפיה ב-' אני יודע שכולכם שאלתם '
אני יודע שכולכם שאלתם
19/07/2016 | 13:51
2
331
על הדברים הכי מהירים בעולם, וכמה זמן כל אחד מהם לוקח... אז לכן! הכנתי את הטבלה המדעית הזאת...
לצפיה ב-''
19/07/2016 | 19:14
1
165
אגב, לקרן אור לוקח 8 דקות להגיע מהשמש לכדור הארץ
לצפיה ב-'My chart is ruined!'
My chart is ruined!
19/07/2016 | 23:47
159
חשבתי על כדור הארץ לירח, לא יודע למה רשמתי מה שרשמתי. I Suck
לצפיה ב-'שמח לראות'
שמח לראות
19/07/2016 | 19:33
252
שלקחו את בריאן לGM. מקווה שהוא לא יהיה סתם בובה כמו טדי לונג, שיתנו לו להיות GM תקופה ארוכה ואפילו שיעשה היל טרן במהלכה.

מיק פולי הוא מברירות המחדל הקבועות. לדעתי הוא כבר איבד את העוקץ די מזמן, אבל נקווה שתפקיד הGM יחזיר לו אותו.

כל השאר נשמע סטנדרטי לגמרי ולא מעניין. כמובן שזו לא ביקורת כלפי פותח השרשור תודה לך!
לצפיה ב-'רשימת הדראפט המלאה! '
רשימת הדראפט המלאה!
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2016 | 06:20
1
336
RAW DRAFT PICKS
* Seth Rollins
* Women’s Champion Charlotte
* Finn Balor
* Roman Reigns
* Brock Lesnar
* The New Day
* Sami Zayn
* Sasha Banks
* Chris Jericho
* US Champion Rusev w/Lana
* Kevin Owens
* Enzo and Cass
* The Club (Anderson and Gallows)
* The Big Show
* Nia Jax
* Neville
* Cesaro
* Sheamus
—-PICKED POST SMACKDOWN ON THE NETWORK—-
* The Golden Truth (Goldust & R-Truth)
* Titus O’Neil
* Paige
* Darren Young w/Bob Backlund
* Sin Cara
* Jack Swagger
* The Dudleyz (Bubba and Devon)
* Summer Rae
* Mark Henry
* Brawn Strowman
* Bo Dallas
* The Shining Stars (Epico and Primo)
* Alicia Fox
* Dana Brooke
* Curtis Axel

SMACKDOWN DRAFT PICKS
* WWE Champion Dean Ambrose
* AJ Styles
* John Cena
* Randy Orton
* Bray Wyatt
* Becky Lynch
* IC Champion Miz w/Maryse
* Baron Corbin
* American Alpha (Chad Gable and Jason Jordan)
* Dolph Ziggler
* Natalya
* Alberto Del Rio
—-PICKED POST SMACKDOWN ON THE NETWORK—-
* The Usos (Jimmy & Jey Uso)
* Kane
* Kalisto
* Naomi
* The Ascension (Konnor and Viktor)
* Zack Ryder
* Apollo Crews
* Alexa Bliss
* Tyler Breeze and Fandango
* Eva Marie
* The Vaudevillains (Aiden English and Simon Gotch)
* Erick Rowan
* Mojo Rawley
* Carmella
לצפיה ב-'הרגע הזה שבחירת דראפט אחת קובעת לך באיזו תוכנית לא לצפות.'
הרגע הזה שבחירת דראפט אחת קובעת לך באיזו תוכנית לא לצפות.
20/07/2016 | 17:26
210
ביג שואו לRAW. תודה שעשיתם לי את הבחירה לקלה יותר.
לצפיה ב-'כל מה שאתם צריכים לדעת על הדראפט הקרוב - החוקים '
כל מה שאתם צריכים לדעת על הדראפט הקרוב - החוקים
18/07/2016 | 13:23
5
305
אז לכל מי שלא ידע, שמע התעדכן.. ביום שלישי הקרוב סמאקדאון עוברת לימי שלישי ומעכשיו תיהיה משודרת בשידור חי! (ולא מוקלט כפי שהיה נהוג עד היום)

עם המעבר לשידור חי הוחלט לפצל את הרוסטרים ל-2 שלכל תוכנית (ראו וסמאקדאון) יהיו מתאבקים שונים, סטוריליינים, אלופים ומנהלים אחרים. בקיצור שובו של הדראפט.

אתר הWWE פרסם את החוקים הכלליים:
1. לראו יש את זכות הבחירה הראשונה
2. מכיוון שסמאקדאון משודרת במשך שעתיים וראו במשך שלוש שעות. על כל בחירה של 2 מתאבקים מסמאקדאון, ראו יבחרו 3 מתאבקים.
3. זוגות נחשבים לבחירה אחת ולא שתיים, אלא אם כן הקומישניר/מנהל של אותה תוכנית יחליט שהוא רוצה רק מישהו אחד מהצמד.
4. 6 מתוך כל הבחירות יהיו מNXT.

אלו רשימת הסופרסטארים שיהיו בדראפט ואותם יהיה אפשר לבחור:

Male Superstars
AJ Styles
Alberto Del Rio
Apollo Crews
Baron Corbin
Big Show
Braun Strowman
Bray Wyatt
Brock Lesnar
Cesaro
Chris Jericho
Darren Young (w/ Bob Backlund)
Dean Ambrose – WWE Champion
Demon Kane
Dolph Ziggler
Erick Rowan
Jack Swagger
John Cena
Kalisto
Kevin Owens
Mark Henry
Neville
Randy Orton
Roman Reigns
Rusev (w/ Lana) – United States Champion
Sami Zayn
Seth Rollins
Sheamus
Sin Cara
The Miz (w/ Maryse) – Intercontinental Champion
Titus O’Neil
Zack Ryder

Tag Teams
Breezango (Fandango and Tyler Breeze)
Enzo and Cass (Enzo Amore and Big Cass)
Gallows and Anderson (Luke Gallows and Karl Anderson)
Golden Truth (Goldust and R-Truth)
Shining Stars (Epico and Primo)
Social Outcasts (Bo Dallas, Curtis Axel and Heath Slater)
The Ascension (Konnor and Viktor)
The Dudley Boyz (Bubba Ray and D-Von Dudley)
The New Day (Big E, Kofi Kingston and Xavier Woods) – Tag Team Champions
The Usos (Jey and Jimmy Uso)
The Vaudevillains (Aiden English and Simon Gotch)

Female Superstars
Alicia Fox
Becky Lynch
Charlotte – WWE Women’s Champion
Dana Brooke
Eva Marie
Naomi
Natalya
Paige
Sasha Banks
Summer Rae

מקור: wwe.com
לצפיה ב-'זה נכון שהוסיפו...'
זה נכון שהוסיפו...
18/07/2016 | 17:41
244
את backlash וno mercy לסמאקדאון וroadblock לראו?
לצפיה ב-'משהו קטן'
משהו קטן
19/07/2016 | 13:24
3
197
"טאג טימס יבחרו ביחד" אבל סין קארה וקאליסטו בנפרד?
לצפיה ב-'הם כבר לא טאג טים'
הם כבר לא טאג טים
19/07/2016 | 22:28
2
62
לצפיה ב-'ממתי?'
ממתי?
20/07/2016 | 00:29
1
55
לצפיה ב-'https://www.facebook.com/wwe/videos/10153904325366443/'
https://www.facebook.com/wwe/videos/10153904325366443/
20/07/2016 | 17:21
43
לצפיה ב-'CWC - תוצאות סיבוב ראשון, פרק ראשון '
CWC - תוצאות סיבוב ראשון, פרק ראשון
( לעמוד שלי בתפוז )
15/07/2016 | 22:42
3
217
גראן מטאליק (שידוע גם כמסקארה דוראדה) ניצח את אחלנדרו סעאז.
הו הו לאן ניצח את אריה דאבארי (כן, זה אח של דאבארי).
סדריק אלכסנדר ניצח את קלמנט פטיוט.
קוטה איבושי ניצח את שון מאלוטה.
לצפיה ב-'דעות '
דעות
( לעמוד שלי בתפוז )
15/07/2016 | 22:51
185
קודם כל - שאפו עלההפקה.
זה מרגיש כמו טורניר אמיתי. ההצגה לפני כל קרב, הראיונות, הצגת המשקל והמדינה.
פשוט מרענן ומיוחד.
וגם כל הכבוד לדניאל בריאן ולמאורו רנאלו על השידור. צמד מעולה וכבר (בעיניי) יותר טוב מהשדרנים של RAW ושל סמאקדאון.

אלחנדרו הרשים אותי ממש. היה לו סיפור מעולה (שהרזה 30 פאונד בשביל הטורניר) ויש לו יכולות. אבל היה צפוי שגראן מטאליק יינצח. היה קרב טוב, מעל המצופה ואחלה פתיחה.

הו הו לאן היה ההפתעה (מבחינת תוצאת הקרב). דאבארי היה יותר בולט כי יש לו נסיון. הופתעתי מהתוצאה ובעיניי הקרב הפחות טוב של הערב.

סדריק אלכסנדר הוא אובר ממש! היה קרב מעולה בין שניהם, אהבתי את חילופי המכות ואת השוני היחסי בסגנון ואין ספק שהבחור הנכון ניצח. אבל, זה מוביל אותי לקרב הבא.

קוטה איבושי בWWE!!!! איזה הזוי זה! שנת 2016 ממשיכה להיות משוגעת מבחינת עולם ההאבקות! שון מאלוטה הרשים בקרב למרות הבוץ' המפחיד שלו עם החבלים שם בקפיצה החוצה. אבל איבושי זה איבושי ואני מצפה לראות אותו בגמר נגד ZSJ. אבל בסיבוב הבא הוא נגד סדריק אלכסנדר... פשוט זה לא יהיה ואני כבר מצפה לקרב ביניהם. קרב הערב לטעמי.

סה"כ היה משהו מקורי, מרענן וכיפי לצפיה. 3 מתוך 4 קרבות היו סבבה לגמרי, אחלה מיין איבנט וצמד שדרנים מעולה. ללא ספק מחכה לשבוע הבא ולהמשך הטורניר כולו!
לצפיה ב-'הרגיש מאוד נמהר'
הרגיש מאוד נמהר
16/07/2016 | 22:36
145
די ברור שהקציבו לכולם 10 דקות מקס' כדי להכניס 4 קרבות לתכנית,
אבל עדיין עבודה יפה של כמעט כולם. אלחנדרו מוכר מוגזם את ההבעות והתגובות שלו ברמה שהורידה לי מאמינות הקרב ומהסיפתח.
כמו שאמרת קונספט כיפי ומבורך של התייחסות לטורניר כתחרות ספורטיבית לכל דבר (כולל שהזכירו שכל הקרבות בסיבוב הראשון מוגבלים ל-20 דקות, למרות שברור ש-90 אחוז מהם יהיו פחות מ-10 :) )  מקווה שזה יישאר ככה כל הטורניר בלי סטוריליינים שהם לא תחרותיים.
ההנחה שלי לגבי פריסת הטורניר על פני 10 התכניות: סיבוב ראשון 4 תכניות, סיבוב שני 2 תכניות (עדיין 4 קרבות בתכנית), רבע גמר 2 תכניות (שני קרבות בתכנית), חצאי גמר תכנית אחת, גמר תכנית אחרונה.

מחכה בעיקר לקנדריק ולנועם דר
לצפיה ב-'ג'יזס '
ג'יזס
17/07/2016 | 18:29
142
שכחתי כמה איבושי מדהים. פשוט עבודה פנטסטית שלו, וצריך לתת קרדיט לשון מאלוטה שנתן לו פייט לא רע בכלל ומאוד אשמח לראות אותו שוב בהמשך הדרך.

אלכסנדר נגד פטיו היה נהדר גם, ורואים את הדקויות שלתלמידים של לאנס סטורם יש ולאחרים אין- לפטיו יש וורקרייט נהדר, אבל קשה שלא להתלהב מזה שסדריק אלכסנדר סוף סוף מקבל צ'אנס בWWE ופשוט כיף לראות אותו בזירה בכל פעם.

החלטה תמוהה קצת לתת להו הו לון להתקדם בטורניר- הוא ירוק בקטע מפגר, לא מבין את החשיבות של הבעות פנים והיריב שלו היה הרבה יותר מנוסה ואטרקטיבי.

כיף לראות קצת לוצ'ה בפול סייל- למעט סומברה וקליסטו זה לא משהו שראינו שם יותר מדי. אלחנדרו סאיז היה לא רע בכלל ואשמח לראות אותו מקבל הזדמנויות נוספות בהמשך.

מילה טובה על צוות השדרנים: אמנם קורי גרייבס יכל להוסיף כפרשן שלישי, אבל רנאלו ודניאלסון עושים עבודה נהדרת ביחד גם בלעדיו.

בגדול, נהניתי מאוד מהפרק הראשון בדיוק כמו שציפיתי שיקרה, ויהיה מעניין לראות את ההמשך.
לצפיה ב-'אולטימה לוצ'ה 2 חלק 2'
אולטימה לוצ'ה 2 חלק 2
14/07/2016 | 21:58
3
42
הפעם באולטימה לוצ'ה: שבעה לוצ'אדורים ילחמו על תואר גיפט אוף דה גודס וקינג קווארנו ומיל מווארטס יפתרו את הבעיות ביניהם בקרב מוות.
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
14/07/2016 | 21:59
1
59
אליפות גיפט אוף דה גודס, קרב הדחות: סקסי סטאר ניצחה את דאגה, סינסטרו דה לה מווארטה, מריפוסה, מרטי "דה מות'" מרטינז, קילשוט ונייטקלו: כרגיל, קוברה מון צופה על דאגה מגג המשרד של דאריו.

אחרי שלוש דקות, סיניסטרו מודח בגלל C-4 של נייטקלו

אחרי עוד ארבע דקות, דאגה הודח בגלל קורקסרו ספלאש של נייטקלו

אחרי עוד שלוש וחצי דקות, נייטקלו הודח אחרי סטאר קריידל דרייבר של קילשוט

אחרי שתי דקות שבהן סקסי וקילשוט עבדו ביחד נגד המרטינזים, קילשוט הודח אחרי קורב סטומפ ממרטי ובאטרפליי אפקט ממריפוסה

אחרי ארבע וחצי דקות, מריפוסה הודחה אחרי שסקסי התחמקה מאגרוף של מרטי שפגע בה בטעות

אחרי עוד שלוש דקות, וסה"כ אחרי תשע-עשרה דקות של קרב, מרטי נכנע לקרוס ארמברייקר וסקסי זוכה.

סגמנט מצולם: ג'ואי ראיין וריקי רייז מדריכים את מיסטר סיסקו במשימה הראשונה שלו כשוטר סמוי. הם מבטיחים לו שאם הוא יעשה את מה שהוא צריך לעשות, הוא יזוכה מכל האישומים.

קרב מוות: מיל מווארטס (ע' קתרינה) ניצח את קינג קווארנו: אחרי ארבע-עשרה דקות של ברול, מיל נתן טומבסטון לקווארנו וניצח.

מאט סטרייקר שאל את ואמפירו בנוגע לדעתו על הסיכויים של פנטגון. ואמפירו הגיב בשפיכת כל הכדורים שלו לפח. הוא הולך להכין את פנטגון לקרב.

סגמנט מצולם: מיסטר סיסקו נכנס למשרד של דאריו קוואטו. סיסקו מציע את שירותיו ודאריו לא צריך כלום. סיסקו אומר שפעם הם היו חברים הכי טובים. סיסקו אומר שהוא חייל נאמן ורוצה להיכנס לתכנית של דאריו. מתברר שיש עליו מכשירי האזנה. דאריו שם לב שהוא קצת לחוץ ואומר שהוא משקר. הוא מבין שסיסקו לובש מכשיר האזנה. דאריו מגלה את המכשיר, ואומר לשוטרים שאם הם רוצים שיבואו אליו. דאריו שואל אם הוא מבוקש בגלל רצח. סיסקו אומר שלא, ודאריו אומר שעכשיו כן, והוא שובר את פסל השור שלו על סיסקו! עוד חבר קרו מת. דאריו מחייג ואומר שהגיע הזמן.
לצפיה ב-'דעות לפני אחרונות'
דעות לפני אחרונות
14/07/2016 | 22:08
61
אוי, אני אתגעגע ללוצ'ה אנדרגראונד כל שבוע. היה פרק ענק.

קרב הגיפט אוף דה גודס היה מגניב. מלא אקשן, כיפי לגמרי והיה טוב. נייטקלו הרשים, סינסטרו לא עשה יותר מדי, דאגה וקוברה ממשיכים עם שלהם, והספוט שבו נייטקלו קפץ על כולם היה טוב (אם כי קצת מתוכנן). ארבעת האחרונים היו אחלה, הפיוד של קילשוט וסקסי מול המרטינזים היה טוב, והסיום (גם אם קצת חלש) סיים יותר טוב את הפיוד של סקסי-מרטינז מכל קרב נו מאס.

קרב המוות היה ענק! חולני, אלים, מצוין, נהדר. מומלץ. הקטטה על הבמה, הנפילה של קווארנו משם, הקפיצה על מיל, ההעברה דרך החלון זכוכית, פאוורבומב דרך ארבעה (!) שולחנות ברצף והקפיצה עם הלום.

והסיום... דאריו הרג עוד חבר קרו. אני מציע לקסטרו/רייז להיזהר בעונה הבאה. בכל מקרה, משהו יקרה בעוד שבוע, ודאריו, כמו אחיו, רצח עם פסל השור.

בשבוע הבא שעתיים. וחמישה קרבות אדירים. סוף העונה מגיע!
לצפיה ב-'תודה על הדיווח! דעות בקצרה '
תודה על הדיווח! דעות בקצרה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/07/2016 | 21:51
68
הגיפט אוף דה גודס היה אחלה קרב.
נייט קלו הרשים במיוחד.
ציפיתי שקוברה מון תהיה קשורה להדחה של דאגה או שלפחות תעזור לו להדיח מישהו - אבל לא.
שמח שסקסי סטאר זכתה, לא הייתי מתבאס אם מרטי היה זוכה גם.

קוארנו נגד מוארטס היה קרב חולני, אבל לא הכי חולני שהיה לLU אי פעם. שמח שמיל זכה, מעניין לאיפה זה יוביל את קוארנו עכשיו.
מיל השלים רשמית את הפיכתו לטייקר של LU עם הקרב הזה.

מסכם מיסטר סיסקו. אין להם מזל, לחבר'ה של הקרו...

מחכה לשעתיים של שבוע הבא!
לצפיה ב-'שרשור SMACKDOWN'
שרשור SMACKDOWN
14/07/2016 | 14:43
4
118
לצפיה ב-'אירועים חשובים'
אירועים חשובים
14/07/2016 | 14:46
2
303

התוכנית נפתחת עם קרב של סשה בנקס נגד דיינה ברוק. סשה מנצחת בהכנעה אחרי בנקס סטייטמנט. אחרי הקרב שארלוט תוקפת את סשה.

יש קרב של רוסב נגד דולף זיגלר. במהלך הקרב זאק ריידר נכנס. רוסב דחף את דולף זיגלר על זאק ריידר, זאק עזר לדולף לנצח את רוסב אחרי roll up.

מראים את הברול של הוואייט פמילי נגד ניו דיי מיום שני בRAW.

איי ג׳יי סטיילס וקארל אנדרסון עם לוק גאלווס מנצחים את אנזו וקאס אחרי הכנעה של איי ג׳יי על אנזו. במהלך הקרב כאשר השופט לא הסתכל, אנזו רצה לעשות טאג אבל לוק גאלוס הכה את את קאס.

קאליסטו מנצח את טיילר בריז אחרי סלידה דל סול.

במיז טי וי מיז מארח את דארן יאנג ובוב באקלנד. הוא מראה על המסך את ההיסטוריה של בוב באקלנד. שהוא רוצה להראות את ההיסטוריה של דארן,יש על המסך צונזר ולא מראים כלום. מיז אומר לדארן שהוא לא באמת ניצח את הבאטל רויאל כי הוא לא עשה כלום. מיז ומאריס יורדים על בוב באקלנד ודארן אומר שבבאטלגראונד הוא ילמד את מיז מה זה כבוד שהוא ינצח אותו.

שארלוט קובעת לבאטלגראונד קרב זוגות שלה ושל דנה נגד סשה ועוד מישהי שתיקבע.

יש קרב של דין אמברוס נגד קווין אוונס אותו סת' רולינס פירשן. הקרב התפוצץ אחרי דקה שסת' תקף את דין אמברוס. סמי זיין נכנס ותקף את קווין אוונס. נקבע קרב זוגות של דין אמברוס וסמי זיין נגד קווין אוונס וסת' רולינס.

סת' וקווין ניצחו אחרי פדיגרי של סת' על סמי.

לצפיה ב-'בוב באקלנד - לא ייאמן'
בוב באקלנד - לא ייאמן
14/07/2016 | 19:55
270
לא ייאמן שלפני 22 שנה הראו על המסך את ההסטוריה של בוב באקלנד. וכבר אז זה נראה ישן ומאובק.
והנה שוב בוב בארקלנד רלוונטי בשנת 2016 ושוב מראים את ההסטוריה שלו על המסך.

ממש לא ייאומן.
לצפיה ב-' תודה רבה על הדיווח!'
תודה רבה על הדיווח!
16/07/2016 | 13:14
63
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/07/2016 | 22:53
54
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
12/07/2016 | 06:25
15
80
אירועים חשובים
12/07/2016 | 06:26
3
333
באטל רויאל, המנצח מקבל קרב על התואר הבין יבשתי מול מיז בבאטלגראונד: דארן יאנג ניצח, כי אפולו קרוז וברון קורבין הדיחו אחד את השני. בוב באקלנד חוגג איתו. הם יתארחו במיז TV בסמאקדאון.

וינס מקמהן יחזור הלילה. סטפני ושיין מודאגים, וסת' רולינס מקבל מהם אישור להראות סרטון לא מכובד של ריינס.

רנדי אורטון יחזור בבאטלגראונד, ויתארח בהיילייט ריל.

שיימוס תקף את ריידר מאחורי הקלעים כשזה התעמת מול רוסב. שיימוס ניצח אותו בקלות עם ברוג קיק ואז רוסב תקף את ריידר.

בגלל עימות בפרישואו, בריזאנגו ניצחו את הלוצ'ה דראגונס.

סת' רולינס הגיש את הרולינס ריפורט. הוא מראה "ריאיון" שערך עם ריינס (כלומר, כמה קטעי וידאו ערוכים, כמו הריאיון של קורט אנגל עם הרוק) שבהם ריינס אומר שצריך להוציא אותו מהמיין איבנט. אמברוז יוצא והם מתעמתים אחד מול השני. הם קובעים קרב לשבוע הבא על התואר.

סמי זיין רוצה לפרשן את סזארו-אוונס, אבל אוונס מצליח להשיג אישור מסטפני לפנות את זיין. בדרך הם מתקוטטים. אוונס מנצח את סזארו ולועג לסמי שבא מהקהל ותוקף אותו. סזארו מקנח עם סווינג.

טייטוס או'ניל ניצח את הית' סלייטר

הניו דיי התקוטטו עם הווייאטס בחווה של הווייאטס. בריי חטף את וודס.

אנזו וקאס מתעמתים מול הקלאב. במהלך קרב שלהם מול גאלוס ואנדרסון, סטיילס מתערב ופוסל אותם. סינה בא להציל אותם.

סשה בנקס ניצחה את דיינה ברוק. לאחר הקרב שארלוט מציעה קרב חוזר בסמאקדאון כדי לראות אם מגיע לסשה קרב על התואר.

שיין וסטפני יוצאים כדי לשמוע מוינס מי יהיה הקומישינר של סמאקדאון. כל אחד מהם מנסה לשכנע אותו, ואז וינס קובע שסטפני תקבל את RAW ושיין את סמאקדאון. כל אחד מהם יקבע מנכ"ל לתכנית בשבוע הבא. אחרי עימות קטן, סטפני נתנה לשיין סטירה.
לצפיה ב-'תודה רבה על הדיווח!'
תודה רבה על הדיווח!
12/07/2016 | 06:45
88
לצפיה ב-''
12/07/2016 | 08:27
57
לצפיה ב-'תודה רבה על הדיווח. דעות בקטנה '
תודה רבה על הדיווח. דעות בקטנה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/07/2016 | 12:20
252
התבאסתי שאריק בישוף לא בא, כמו שאר הג'נרל מנג'רים האחרים שבאו (ויקי, טדי לונג, ג'וני אייס).

הפיוד של הוויאטס נגד הניו דיי מסקרן ממש.

רנדי הולך להגיד שהוא לא מפחד מברוק ולדעתי ברוק יראה נוכחות כבר בבאטל גראונד.

אגב, מה השעה? אה כמובן - Beat up John Cena!
לצפיה ב-''
12/07/2016 | 09:47
57
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/07/2016 | 16:27
6
205
ככל שעובר הזמן אחרי רסלמניה, הסטוריליין של שיין-סטפני-וינס והקרב של שיין-טייקר נראים פחות ופחות הגיוניים. כל הסטוריליין היה על ניהול ראו, אח"כ הוסיפו גם את סמקדאון, ועכשיו בכלל מדברים על שיין וסטפני כ"קומישינרז" שיבחרו מנכ"לים שינהלו את התכנית.

מה זאת התסבוכת הזו? למה צריך את כל הדמויות והתפקידים המיותרים? למה שיין וסטפני לא יכולים לנהל את התכניות בעצמם? למה צריך גם קומישינר וגם GM? בשביל מה לשים עכשיו פעמיים GM-בובה, במקום לתת למקמהנז לנהל בעצמם, כמו שבלאו הכי יקרה בסוף?
לצפיה ב-'כי הם'
כי הם
12/07/2016 | 17:52
5
216
ינהלו את הפן הפיננסי, יעשו טבלאות אקסלים, הנהלת חשבונות, משכורות, מכרזים, רכש, חוזים... זאת לא עבודה זוהרת כמו שזה נשמע לנהל תוכנית טלוויזיה!
לצפיה ב-'חח האמת שככה בערך וינס הסביר את זה'
חח האמת שככה בערך וינס הסביר את זה
13/07/2016 | 22:04
4
135
משהו בסגנון שיש להם תכנית להרים ברמת הקונספטים והמאקרו, ולא יהיה להם זמן להתעסק עם העניינים הקטנים של התכניות ומענה למתאבקים, אז הם יצטרכו לבחור GM'S

אגב אני מאוד אוהב את זה שסטפני כאילו מנסה לשמור על פאסון ולהיות חמודה ולא צורחת ומתלהמת כרגיל. זה עושה אותה חמודה ונסבלת. אחרי שנתנה לשיין סטירה (כי אמר לה גיים און, והיא אמרה שיש רק גיים אחד בחברה והיא נשואה לו), היא הגישה לו את הלחי כאילו שיחזיר לה, הוא נתן לה נשיקה, היא חייכה ואמרה "נייס" והלכה. קטע חמוד כזה בין אחים. (עכשיו בסאמרסלאם הם בטח יהיו בקרב כלוב ביניהם או משהו...)

לצפיה ב-'אגב צריך אולי לציין שהסיבה הזאת גם נכונה כנראה במציאות'
אגב צריך אולי לציין שהסיבה הזאת גם נכונה כנראה במציאות
13/07/2016 | 22:23
3
117
לפחות במקרה של סטפני, כי אין לי מושג אם שיין באמת חזר לחברה ברמה המנהלית.
יש לה ים עבודה על כל תכנית. אין ספק שלהשתתף קבוע כדמות מפתח בתכנית זה מכביד מאוד על העבודה האמיתית שלה, אז נראה שפשוט החליטו להעביר את הנימוק הזה להצגה, הם יהיו כאילו "בוסים גדולים" שרואים פחות, אבל הם הסמכות העליונה, וככה גם תחושת הכוח שלהם תהיה יותר משמעותית מאשר שהם יהיו איזה GM שמתערב בכל שטות ויוצא לוזר בכל מיני סגמנטים
לצפיה ב-'זה מאוד הגיוני'
זה מאוד הגיוני
14/07/2016 | 10:54
2
108
אבל לא משנה איזה GM ייבחר, הרי בסופו של דבר הוא יהיה באיזשהו תאקל עם סטפני / שיין / וינס. או שסטפני ושיין ייכנסו לפיוד בין עצמם שיתבטא בסרבייבר סירייס, בראגינג רייטס, רסלמניה וכל מיני אירועים אחרים של "סמקדאון נגד ראו".

המגלומניה של המקמהנז לא תתן להם להישאר מחוץ לרסלמניה או מחוץ לפיודים הגדולים.

לצפיה ב-'ברור. אגב עוד משהו שהתוודעתי אליו באותו יום'
ברור. אגב עוד משהו שהתוודעתי אליו באותו יום
16/07/2016 | 23:10
1
54
מסתבר שזה השבוע שבו טראמפ וקלינטון צריכים לבחור ולהציג לעולם את המועמד שלהם לסגן הנשיא, אז כנראה שיש פה איזה הומאז' לעולם האמיתי...
לצפיה ב-' זה נשמע לי מאוד הגיוני'
זה נשמע לי מאוד הגיוני
17/07/2016 | 00:06
59
הם אוהבים את כל הקריצות האקטואליות האלה. אני לא אתפלא אם בראו שלפני הבחירות שיין וסטפני יעשו איזה debate בסגנון.
לצפיה ב-'תודה רבה על התוצאות '
תודה רבה על התוצאות
12/07/2016 | 23:25
196
אני מאוד מרוצה שנתונים לזאק ריידר פוש לאליפות ארה"ב. הוא מאוד אנדרייטד, לפי דעתי.

סזארו ואואנס היה קרב מעולה, מאוד נהנתי.

לא אהבתי את הקטע של ניו דיי והוויאטס, היה לי קשה להבין מה הלך שם, בגלל הצילום.

תכנית בסדר לפי דעתי.
לצפיה ב-'אם חשבתם שהקטע של ההארדיז היה מטומטם'
אם חשבתם שהקטע של ההארדיז היה מטומטם
13/07/2016 | 22:08
1
197
כנראה שמישהו ב-WWE צפה בזה והחליט להעתיק את הקטע ולעשות משהו מטומטם באותה מידה בין ניו דיי לוואייטס. לא ברור לי לאיזה קהל הם פונים עם ההפקות הכאילו קולנועיות האלה, עם מוזיקת אימה ומתח ברקע וצילומים מזווית הראייה של המתאבקים...

מי אמור לחוות את זה כמשהו מפחיד או מעניין? גילאי 5-6? נראה לי מוגזם לנסות לפנות
אליהם עם קטע ארוך בתכנית... הרי הם נגנבים גם ככה מאשליית המכות בגיל הזה, למה לעבור לגישה אחרת לגמרי של הגשת סטוריליין שבירור פונה רק אליהם?
מוזר
לצפיה ב-'זה כנראה תוצאה ישירה'
זה כנראה תוצאה ישירה
14/07/2016 | 08:33
179
של הבאזז החיובי סביב לוצ'ה אנדרגראונד. הארגונים מנסים לעשות "ניסויים" בקטנה לראות איך יגיבו לזה.
לצפיה ב-'הנה הנה אני בא לעשות פה מסיבה'
הנה הנה אני בא לעשות פה מסיבה
11/07/2016 | 10:08
72
574
בואו נראה אם משחקי חברה נחמדים וקטנים עדיין יכולים לעבוד פה בפורום.

למשחק קוראים "המסיבה":
אני מחליט על נושא למסיבה ולא מגלה לכם.
כל מי שרוצה כותב בשרשור משהו אחד שיביא עימו למסיבה. במידה ואותו דבר שכתבתם קשור לנושא המסיבה-אתם נכנסים למסיבה.

ממשיכים עד...
המשך>>
בואו נראה אם משחקי חברה נחמדים וקטנים עדיין יכולים לעבוד פה בפורום.

למשחק קוראים "המסיבה":
אני מחליט על נושא למסיבה ולא מגלה לכם.
כל מי שרוצה כותב בשרשור משהו אחד שיביא עימו למסיבה. במידה ואותו דבר שכתבתם קשור לנושא המסיבה-אתם נכנסים למסיבה.

ממשיכים עד שאתם מבינים לפי כל אלה שנכנסים למסיבה ומה הביאו- מהו הנושא העיקרי של המסיבה.

כמובן שהמסיבה תהיה קשורה בדרך כלשהי לנושא הפורום.

אני מביאה את ברט הארט למסיבה.

מה אתם תביאו למסיבה?

לצפיה ב-'Impact wrestling Destination X 12.07.16 - תוצאות'
Impact wrestling Destination X 12.07.16 - תוצאות
13/07/2016 | 22:26
1
91
אלופים נוכחים
אלוף TNA במשקל כבד: בובי לאשלי
אלוף X דוויז'ן: אדי אדוורדס
אלוף King of the Mountain: עילאי דרייק
אלופי הזוגות: דיקיי (אביס וקרייזי סטיב)
אלופת הנוקאאוטס: סיאנה
 אדי אדוורדס ניצח את מייק בנט וזכה באליפות X דוויז'ן. אדי אדוורדס בחר באופציית C - פדיית אליפות X דוויז'ן לקרב על אליפות TNA במשקל כבד. במקום זאת, יתקיים קרב על שני האליפויות. אדי אדוורדס נגד בובי לאשלי.
 עילאי דרייק שמר על האליפות שלו נגד ג'יימס סטורה כתוצאה משהפסיד בפסילה, לאחר שתקף את סטורם עם החגורה.

התכנית נפתחת בסרטון של הקרב שנערך בין ג'ף ומאט הארדי. ג'ף מתעורר מסיוט, אשר חלם שפניו מכוסות בנייר דבק. לאחר מכן, רואים את מאט סוחב שקית עם חפצים של אחיו ג'ף שנשארו מהקרב שלהם, הוא מגיע לאגם איפה שהם התאבקו. הוא מודה לסירה שלו שהצילה אותו. לבסוף, הוא מטביע את השקית באגם.

קרב סולם, הזוכה הוא N1C לאליפות X דיוויז'ן: DJ Z אנדרו אוורט, ברקסטון סאטר, טרוור לי, מאנדרוז ורוקסטאר ספאד.
DJ Z הוא N1C לאליפות X דוויז'ן!
לאחר הקרב, ג'וש בוראש מראיין את DJ Z, אך מייק בנט בא ותוקף את DJ Z מאחורה. הוא מבטיח כי הוא הולך להרוס את האירוע דסטיניישן X.

פרומו בין אלוף TNA במשקל כבד בובי לאשלי לאלוף X דוויז'ן אדי אדוורדס. לאשלי טוען כי התמזל מזלו של אדוורס שבוע שעבר. ואף על פי שהוא מעריך את כך שאדוורדס עמד על שלו, הוא עדיין כועס. לאשלי אומר כי האנדרדוג אף פעם לא זוכה, שזה קורה רק בסרטים. לאשלי תוקף את אדוורדס. לאשלי לוקח כיסא, אך דייבי ריצ'רדס עשה את החזרה שלו. הוא ואדוורדס מעיפים יחדיו את לאשלי מהזירה.

אביס וקרייזי סטיב מתווכחים בבאקסטייג', הם לא יודעים איפה רוזמרי, והם עדיין כועסים על כך שהיא נישקה את בראם.

מאט הארדי מראה בביתו למספר אורחים את הקרב משבוע שעבר.

בראם ניצח את אביס (עם קרייזי סטיב), לאחר שדעתו של אביס הוסחה שרוזמרי יצאה לזירה.

אליפות הנוקאאוטס: סיאנה (א') ניצחה את ג'ייד, גייל קים ומרטי בל בקרב מרובע.

משודר ארוחה שנערכה בביתו של מאט הארדי עם אשתו רבי סקיי ובנם.

מאט הארדי בזירה. הוא אומר כי שבוע שעבר הוא ניצח בקרב הכי טוב בהיסטוריה. הוא אומר שעכשיו שג'ף הארדי "נמחק", כל מה ששייך לבראנד של הארדי, שייך לו. הוא קורא לאחיו ג'ף, בראדר נירו, פעם אחרונה. ג'ף יוצא החוצה. מאט אומר לו כי הוא לא רוצה שהוא יילך לשום מקום אחר, הוא דורש שהוא שהוא יישאר בTNA, שהוא יהיה "הפרד" שלו (Mule באנגלית זה פרד). 

מייק בנט, ביחד עם אשתו מריה, מחפשים את אדי אדוורדס, אך הם נתקלים בDJ Z, אשר מאתגר את מייק בנט לקרב. מייק בנט מסכים.

DJ Z ניצח את מייק בנט (עם מריה). במהלך הקרב, מייק בנט ניסה ללכת מהזירה, אך כל המתאבקים שהתאבקו בקרב סולם יצאו ומנעו ממנו ללכת, מייק חזר לזירה, DJ Z הצמיד אותו לניצחון.

מייק בנט עם המיקרופון לאחר הקרב. הוא אמר כי הוא הבטיח שהוא הולך להרוס את האירוע X דוויז'ן, ועכשיו שהוא הולך להרוס את כל החברה, והוא לא יעשה זאת לבד.

דרו גאלוואי בזירה, מדבר על EC3, מה שמוביל לכך שEC3 יצא לזירה גם כן, השניים מתכווחים ובין השניים מתקיים ברול, אשר הגיע עד אחורי הקלעים, עד שמספר מתאבקים הפרידו ביניהם.

קרב אליפות נגד אליפות הקרב בין בובי לאשלי נגד אדי אדוורדס (עם דייבי ריצ'רדס) הסתיים ללא תוצאה. לקראת סוף הקרב, מייק בנט הופיע ותקף את השופט. לאחר מכן מוס (מתאבק שסיים את החוזה שלו בROH לא מזמן) עשה את הדביוט שלו. הוא תקף את דייבי ריצ'רדס, אדי אדוורדס ובובי לאשלי. מוס ומייק בנט חוגגים בזירה.

התכנית מסתיימת עם ראיון של דיקסי קרטר בבאקסטייג'. היא כועסת על מה שקרה בקרב, היא מבטיחה קרב חוזר, אליפות נגד אליפות בין אדי אדוורדס ובובי לאשלי, אך שהפעם לא יהיו התערבויות בקרב, כי הקרב יתקיים בתוך כלוב. 
לצפיה ב-'תודה על התוצאות'
תודה על התוצאות
25/07/2016 | 09:25
1
עקב העומס הרבה בתוכניות היאבקות נאלצתי לוותר על התוכנית הזו. הסיקור שלך בהחלט גורם לי להרגיש שראיתי אותה, תודה רבה :)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה