לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום היאבקות WWE
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 18 - כניסתו של מונדו
26/05/2016 | 19:21
2
15
דיווח
26/05/2016 | 19:22
1
34
סגמנט מצולם: פנטגון נראה בריא בדוג'ו שלו, אבל כשהוא עומד ללכת ואמפירו עוצר אותו. פנטגון אומר שהוא מוכן, אבל ואמפירו אומר שלא ומעקם לו את הזרוע. פנטגון אומר שהוא לא מפחד, אבל ואמפירו מסביר שהוא עדיין לא יכול להילחם מול מטנזה, עדיין.

ג'ואי ראיין ניצח את מאסקאריטה סאגראדה (ע' פיימוס בי וביוטיפול ברנדה): ג'ואי תקף את סאגראדה עוד כשפיימוס בי הציג אותו. פיימוס בי מציע כרטיסי ביקור לג'ואי ולשופט. אחרי שלוש דקות, ג'ואי נותן טורנדו DDT ומנצח בקלות. פיימוס בי מעוצבן כי סאגראדה פשוט לא מנצח איתו.

סגמנט מצולם: קטע וידיאו שמקדם את טאיה כאישה חזקה ויפה.

סגמנט מצולם: קינג קווארנו נמצא בבקתת הציידים שלו, ואומר שמיל מווארטס ישב יותר מדי זמן על כס המלכות שלו כמלך הג'ונגל. אבל זה היה הג'ונגל שלו. מיל נמצא בארון הקבורה לידו. הוא הוסיף את הגופה של מיל לאוסף שלו.

תואר גיפט אוף דה גודס: קייג' ניצח את צ'אבו גאררו: אחרי שבע דקות של קרב, קייג' נתן את הדריל קלו וניצח. לאחר הקרב, קייג' לקח את המיקרופון ואמר שהוא מתכוון לקבל את הקרב מול מטנזה בעוד שבוע! קייג' אומר שהוא יצא אלוף, כי הוא לא מפלצת אלא מכונה.

סגמנט מצולם: טאיה מראה ל-PJ בלאק ולג'ק אוונס את ההפתעה שג'וני הכין להם. הוא תקף את פיניקס. אוונס אומר שפיניקס היה אמור לקבל איתם קרב על תארי השלשות. מונדו מגיע ואומר שהוא יהיה השותף המחליף. כולם שמים ידיים, ואז ג'וני בועט בפיניקס.

סגמנט מצולם: ג'ואי ראיין נמצא במשרד של דאריו ומחטט לו במגירות. כשרייז/קורטז קסטרו מגיע, הוא מסביר שדאריו ו"הנינג'ה הלוהטת שלו" לא נמצאים. הם מחפשים ראיות וג'ואי מוצא במגירה ערימת שטרות. זה לא מוכיח כלום, אבל ג'ואי לוקח את זה כבונוס. האור נדלק- וזה מיסטר סיסקו. רייז מסביר שג'ואי איבד את עדשות המגע שלו. סיסקו פגוע שהם שודדים את דאריו ולא הזמינו אותו, ומאיים להלשין. ג'ואי מכוון אליו אקדח ורייז שם את סיסקו במעצר.

תארי השלשות: ג'וני מונדו, PJ בלאק וג'ק אוונס (ע' טאיה) ניצחו את ריי מיסטריו ג'וניור, פרינס פומה ואל דראגון אצטקה ג'וניור: טאיה מתקנת את מליסה ומודיעה לה שפיניקס לא יגיע ושג'וני מחליף אותו. לקראת הסוף, טאיה מנסה להכניס כיסא ומסיחה את דעתו של השופט כשדרגון מצמיד את ג'וני עם סאנסט פליפ. אוונס נכנס ומכה את דרגון עם כיסא, והופך את ההצמדה, וככה הקרב מסתיים אחרי אחת עשרה וחצי דקות.
אז דעות
26/05/2016 | 19:27
39
מעניין אם פנטגון יחזור בעוד שבוע... חוץ מזה, איך הוא בריא?

עם ג'ואי אפשר לתקוע את סאגראדה כמה שרוצים. זה היה מצחיק.

מיל נמצא בארון הקבורה אצל קווארנו. וקתרינה? לא יודעים.

הקטע עם צ'אבו סתם ניסה למשוך זמן... חבל. קרב סביר עם קייג', אבל אני ממש מחכה למפלצת מול מכונה.

מעניין איך פיניקס ינקום במונדו.

סיסקו עצור, מה נעשה? מה שהצחיק אותי היה שהוא נפגע כי לא הזמינו אותו לשוד...

אז אלופים חדשים, אחרי ארבעה שבועות של הצוות הקודם. היה קרב ענק, הופתעתי בהתחלה כשפומה יצא, ועכשיו יש לנו שלושה אלופים שחצנים במיוחד. יפה.
פיצול הרוסטרים חוזר,וסמקדאון עוברת ללייב בימי שלישי!!!
25/05/2016 | 16:43
14
300
הWWE הודיעו שהחל מה19.7 סמקדאון תשודר בלייב קבוע, עם רוסטר נפרד ושדרים נפרדים.
בקרוב הולך להיערך הדראפט המסורתי שיקבע מי יהיה בראו ומי בסמקדאון
לא ברור עדיין מה זה אומר לגבי הPPV.
הללויה
25/05/2016 | 17:24
7
214
רעיון מצוין.
השאלה מה יעשו עכשיו עם ראו 3 שעות שחצי מהרוסטר יעבור לסמאקדאון...
אולי יתנו מקום לאנשים כמו קודי רודס, אדם בומב ורייבק
25/05/2016 | 17:55
6
95
אדם בומב!
25/05/2016 | 18:46
5
80
מה מצחיק? הוא לא פוטר / עזב?
26/05/2016 | 00:06
4
60
אדם בומב פרש לפני 15 שנה
26/05/2016 | 09:03
3
134
מי שפוטר הוא אדם רוז 
אה נכון
26/05/2016 | 10:37
2
46
חשבתי שבכוונה כתבת אדם בומב
26/05/2016 | 12:13
1
46
בגדול אתה צודק כי זה באמת מתאים לי,אבל הפעם הטעות היא אמיתית
26/05/2016 | 17:50
38
מעניין
25/05/2016 | 19:10
206
באופן כללי אני נגד, אני חושב שהפיצול לא עבד בעבר, לפחות לא רוב הזמן. כל הזמן יש קרוסאוברים, סטוריליינים משותפים, כל מתאבק שמצליח להוכיח את עצמו במסקדאון מגיע לראו תוך שנה.
גם את הפיצול בPPV ממש שנאתי.

קשה לי לראות איך זה יעבוד הפעם, אבל ניתן צ'אנס.
הדבר היחיד פה שממש חיובי זה המעבר ללייב
25/05/2016 | 19:56
205
לא עוד פופים מוקלטים שקופים עד כדי בחילה.
מי יודע? אולי סמאקדאון תהפוך לנסבלת לצפייה
פיצול = כשלון
26/05/2016 | 08:55
162
מוזיל את ערך האליפויות, מייבש את התוכניות ממתאבקים, הם לא יודעים לעשות בוקינג לפיצול. אין שום סיבה שיתקיים פיצול.
אני חושב שזה רעיון טוב
26/05/2016 | 09:55
159
אני לא זוכר שהיתה אי פעם כזו הצפה של כשרונות. הבעיה היום בWWE היא לא שמבזבזים זמן על אנגלים מפגרים עם הורנסוואגל וגרייט קאלי, אלא שאין זמן לכשרונות אדירים שעולים מ- NXT.אנחנו רואים המון כשרונות שהצליחו מאוד וצברו פופולאריות ב-NXT והכניסה ל-רו היתה קפיצה גבוהה מדי בשבילם - למשל בו דאלאס, נאוויל או האסנשיין. אני חושש שאנזו וקאס וגם הוודוילנס צפויים ללכל באותה דרך.

אני חושב שהם צריכים להגדיר את הפיצול אחרת ממה שהיה בפעם הקודמת - לא עוד שני בראנדים שמתחרים על הבכורה (כשלכולם ברור שרו היא ה-A show) אלא להגדיר מראש את סמאק דאון כבראנד טלוויזיוני שתפקידו להיות שלב ביניים בין NXT ל- רו. שם תהיה לטאלנטים הזדמנות לצבור קילומטראז', ניסיון ואהדת קהל מבלי שהם ישרפו את עצמם בבמה גדולה מדי.

לדוגמא האסנשיין, אחת הסיבות שהם צברו פופולאריות ב-NXT היתה שהם שווקו כזוג דומיננטי ובלתי מנוצח. היו ב-רו זוגות חזקים אחרים שלא ניתן היה לתת לאסנשיין "להשפיל" אותם ולתת להם לצאת עליהם אובר. אם היו דואגים לשים את הזוגות "דרג ב'" בסמאק דאון ולת להם לצבור מומנטום, אני מניח שהם היו היום במקום אחר. וכמובן אם הם היו נפטרים מהר מהדימיון לרואד ווריירס, זה לא היה מזיק
פשוט מדהים..
26/05/2016 | 13:43
157
אם הם ידעו שהם הולכים לברנד ספליט במילא אז למה לא לעשות את זה מההתחלה כבר חלק מהסטוריליין של שיין וסטף?? למה וינס לא פשוט יצא באקסטרים רולז ואמר להם שכל אחד יקבל ברנד ומי שינהל אותו יותר טוב יהיה היורש שלו?, ביזבוז של סטוריליין 
איך סם רוברטס רואה את זה?
26/05/2016 | 17:05
130
אקסטרים רולז 2016
23/05/2016 | 06:15
9
106
תוצאות
23/05/2016 | 06:17
310
בקיקאוף שואו, הדאדלי בויז יצאו לדבר על כמה שהם אקסטרים. הם יורדים על העידן החדש. ביג קאס יוצא ואומר שמה שהם עשו באולמות בינגו, הוא עושה לפני מיליונים.  הוא תוקף אותם.

קרב ללא פסילות: ברון קורבין ניצח את דולף זיגלר אחרי לו בלו ואנד אוף דייז.

האירוע מתחיל.

קרב טורנדו: הקלאב מנצחים את האוסוז אחרי מג'יק קילר לג'ימי שחטף את הפעמון.

אליפות ארצות הברית: רוסב ניצח את קאליסטו אחרי שהוא תקף לו את הגב ונעל אקולייד.

אליפות הזוגות: הניו דיי ניצחו את הוודווילנז אחרי שקופי נתן לגוטץ' טראבל אין פרדייז.

רנה יאנג מראיינת את AJ סטיילס. הוא אומר שהוא יזכה בתואר ונכנס לחדר של הקלאב.

אליפות בין יבשתית: המיז ניצח את סמי זיין, סזארו וקווין אוונס אחרי הלובה קיק מזיין לסזארו, כשאוונס תקף את סמי אחר כך.

קרב בית משוגעים: דין אמברוז ניצח את כריס ג'ריקו אחרי דירטי דידס על נעצים.

קרב הכנעות, אליפות הנשים: שארלוט ניצחה את נטליה אחרי שדיינה ברוק התערבה כשהתלבשה כמו פלייר.

אליפות ה-WWE, אקסטרים רולז: אחרי התערבויות של הקלאב והאוסוז, רומן ריינס ניצח את AJ סטיילס אחרי ספיר באמצע הפנומנאל פורארם.

לאחר הקרב, סת' רולינס חזר ונתן לריינס פדיגרי.
לא ספויילר
23/05/2016 | 12:24
3
335
אלא תלונה. JBL מגזים לגמרי עם השנאה שלו כלפי ביירון סקסטון. מעבר לירידות הבלתי-נגמרות וצעקות ה"סתום ת'פה" שהוא יורה עליו חופשי, אתמול הוא אמר:
"If you were on life support, I'd pull the plug to charge my iphone."

אני גם לא סובל את ביירון כשדרן אבל רבאק בנאדם, מה לעזאזל? שמישהו ירגיע אותו.
אני דווקא לא מסכים
24/05/2016 | 18:55
2
177
הWWE רצים כבר המון זמן בלי שדר היל. עכשיו כשהביאו את סקסטון במקום לולר משום מה לשדר את האירועים, המחסור בשדרים הילים בולט אפילו יותר.

הערה כמו זאת של JBL הזכירה לי את לולר והינן כשדרים ההילים של הניינטיז. ובסה"כ JBL אומר את מה שהקהל חושב, סקסטון הוא מיותר ובלתי נסבל בשולחן השדרים. אין לי מושג למה הוא שם, אבל אני מקווה שJBL יחזור לתפקד כשדר היל אמיתי ויעיפו את סקסטון בחזרה לאחורי הקלעים.
אין לי בעיה
24/05/2016 | 19:44
1
153
שיהיה שדר היל, מניאק, עם בדיחות קרש עלובות או מתוחכמות כמה שרק אפשר. אבל כבר כמה חודשים שיש הסלמה בדיבור שלו כלפי ביירון. סבבה, כולם שונאים אותו, זולא סיבה לשדר בלייב עלבונות כאלה נוראיים שאם היית שומע אותם ממישהו היית מחטיף לו אגרוף.

לא חושב שזה כזה נורא
25/05/2016 | 11:15
91
זו לא תכנית ילדים (למרות שקצת כן), אני כן חושב שזה מוסיף פלפל שמזמן אבד בשולחן השדרים. ושוב, לא רואה הבדל בין ירידה כזו לכל הירידות של לולר והינן בזמנו.

אולי בגלל שכיום אתה פחות רגיל לשמוע דיבורים כאלה בWWE זה צורם לך יותר.
דעה ללא תוצאות וספוילרים
24/05/2016 | 09:46
2
263
אני חייב לפרגן, לדעתי היה אירוע נהדר על אף הבנייה חצי כוח

בייחוד הקרב על הIC, היה נהדר ואני מפרגן בייחוד למיז. לא שהוא היה עילוי בקרב הזה אבל השלישייה שהוא התמודד מולה נתנה 200% ולדעתי הוא עשה מאמץ גדול לקחת חלק ולהשוות מבחינת יכולות.

לא שזה קשה, אבל האירוע הכי טוב לדעתי עד כה ל2016
לצערי
25/05/2016 | 17:33
1
129
האירוע היה טוב בעיקר הקרב על ה IC והקרב של רומן נגד סטיילס גם היה אחלה ,אבל היה לי ככ הרבה הייפ לקרב של דין נגד גריקו...איזה אכזבה...
בנוגע לקרב אסיילום
26/05/2016 | 16:41
70
מלכתחילה לא כל כך התלהבתי ממנו כי אני ממש לא אוהב את הקרבות של ג'ריקו לאחרונה ובנוסף הרגיש לי מאוד מטופש שכל הנשקים תלויים מעל הכלוב.

אם זאת, הסוף היה קצת מותח. אי אפשר להשאר אדיש כששמים נעצים באמצע הזירה
כשמגיע - מגיע
25/05/2016 | 11:18
195
ריינס נתן עוד קרב מצוין עם סטיילס. אמנם הקרב קצת גבל באובר-בוקינג, אבל היה בסה"כ עשוי טוב, הפכפך ומעניין. לדעתי, הקרבות של ריינס עם סטיילס הם הקרבות הכי טובים של ריינס בקריירת היחידים שלו.

בסה"כ היה אירוע טוב, לדעתי היו יותר מדיי near falls בכל הקרבות, אבל לא נורא. הקאמבק של רולינס היה ענק. מעניין אם ינסו בכוח להחזיר אותו להיות היל למרות שכל הקהל מת עליו.
שרשור RAW
24/05/2016 | 06:22
1
103
אירועים חשובים
24/05/2016 | 06:23
276
רולינס פתח את התכנית. הוא אומר שהוא חיכה שבעה חודשים כדי לחזור ולתקוף את ריינס. הקהל אמנם התגעגע אליו, אבל בתקופה שהוא היה אלוף ובגד בשילד לא. ואז הוא נפצע. הוא מסביר שהוא לא פתח שום מכתב מעריצים אלא שרף את כולם. הוא לא צריך אותם אלא החלים בעצמו. ריינס יוצא אל הזירה. שיין יוצא ומכריז על קרב למאני אין דה בנק.

העפלה למאני אין דה בנק: סמי זאיין ניצח את שיימוס

אפולו קרוז היה צריך להילחם מול כריס ג'ריקו, אבל שיימוס תקף אותו. הוא מזהיר את כל החדשים.

הניו דיי יוצאים לחגוג את הפרק ה-1,200 של RAW. הסושיאל אאוטקאסטס תוקפים אותם, ואז יש קרב שלשות. הניו דיי מנצחים ואז תוקעים את סלייטר בעוגה.

המיז יורד על הקהל. קרב העפלה למאני אין דה בנק: סזארו ניצח את מיז

סטפני פגשה את רולינס.

העפלה למאני אין דה בנק: כריס ג'ריקו ניצח את אפולו קרוז

דארן יאנג ממשיך להתאמן אצל בוב באקלנד.

ברון קורבין ודולף זיגלר מתעמתים, וזיגלר מאתגר אותו ל"קרב טכני" בעוד שבוע.

אנזו אמורה חוזר עם ביג קאס. הם יורדים על הדאדלי בויז. ביג קאס ניצח את באבה ריי דאדלי.

שארלוט יוצאת עם דיינה וריק. היא אומרת כמה היא מדהימה. היא מדברת על ריק ואז אומרת לו לצאת מהזירה שלה. היא מדברת על איך שהוא נטש אותה כילדה.

העפלה למאני אין דה בנק: דין אמברוז ניצח את דולף זיגלר

ג'ון סינה חוזר בעוד שבוע. סזארו יקבל קרב על התואר של מיז בסמאקדאון, וקאליסטו יקבל את הקרב החוזר שלו מול רוסב.

AJ סטיילס מדבר על אתמול והקלאב מגיעים. סטיילס אומר שזה לא יפן ומקצועית, הם צריכים להיפרד. קרב העפלה למאני אין דה בנק: קווין אוונס ניצח את AJ סטיילס וזה סוף התכנית.
מתאבק מעורך ב-WWE ביקשר שהחברה תשחרר אותו מהחוה שלו
21/05/2016 | 21:17
5
409
קודי רודס ביקש מ-WWE שישחררו אותו באופן מיידי מהחוזה שלו בחברה.

זו ההודעה שלו בעמוד הטוויטר הפרטי שלו.

The past ten years have been quite the trek, but as of earlier today I have asked for my release from WWE. I’ll speak further on the matter shortly. Thank you to all the pro-wrestling/sports entertainment fans worldwide. Thank you
צודק
22/05/2016 | 16:42
250
היה בגימיק מטומטם של סטארדאסט. גימיק שונה לגמרי מדאשינג קודי רודס או מה שהיה קודם. בקרבות האחרונים היה מיד לואו קארד ולרוב הפסיד. הוא פשוט לא הצליח להתקדם לשום מקום בגלל הסיטואציה.
חבל, יכול היה לעשות הרבה יותר, בייחוד עם הכשרון שלו. הבעיה היא ש-WWE מגבילים את המתאבקים שלהם למספר מצומצם של מהלכים כדי לשמור על ייחוד של כל מתאבק. זה גורם לכך שרוב הקרבות בינוניים כשהמתאבקים משתמשים באותו סט מהלכים בכל קרב שלהם. הגימיק של סטארדאסט העלים גם את מעט המהלכים שהיו לקודי רודס ועוד יותר את הכריזמה.
מאוד מאכזב
23/05/2016 | 11:43
204
לקודי יש המון פוטנציאל להתקדם והרבה כשרון. גם כשתקעו אותו בגימיקים שנועדו להיכשל - הוא הצליח לשחק את התפקיד בצורה הטובה ביותר. כולם היו בטוחים שהגימיק של סטארדאסט הוא סתם "גימיק מעבר" לקראת איזה היל טרן או פוש, אבל הוא תקוע עם הטמטום הזה כבר שנה ונראה שפשוט התכוונו להשאיר אותו שם.

מאוד חבל אם הוא יעזוב, אבל אני ממש לא יכול להאשים אותו.
קודי רודס שוחרר סופית, כמו כן גם אדם רוז
24/05/2016 | 00:17
1
175
גל הפיטורים ממשיך..
אין קשר
25/05/2016 | 07:14
79
בשני המקרים הייתה בקשה של המתאבקים לשחרור שנענתה.
זה רק מראה שגם ייחוס משפחתי לא עוזר בארגון הזה.
24/05/2016 | 00:27
176
כל מה שצריך לעשות כדי להצליח שם זה לסתום את הפה, להיראות טוב ומדי פעם ללקק לבוס.
קצת על התקופה האחרונה ב-WWE בטאג טים
21/05/2016 | 02:24
5
374
קודם כל אני שמח שאשכרה יש מחלקת זוגות ב-WWE. היתה תקופה שהמחלקה הזו היתה ריקה. הליג אוף ניישנס התפרקו ובעצם יש לנו כרגע רק סטייבל או טאג טים אחד בפרופיל גבוה - ניו דיי.

עוד כשהגיע בפעם הראשונה לרוסטר הראשי, ראיתי שלקסביאר וודס יש יכולת מיקרופון טובה, אבל לא ציפיתי שגם לביג אי (לנגסטון) ולקופי קינגסטון יש יכולת כזו. בייחוד האחרון תמיד היה בעיקר מתאבק של ספוטים ללא כריזמה יוצאת דופן מחוץ לזירה. שמח לראות שהשילוב של השלושה נותן אחלה סיגמנטים ויש כימיה מצויינת בין כולם. ניו דיי רוקס. אפשר לראות בשבועות האחרונים איך ניו דיי מצליחים להוציא אובר את ביג קאס.

אבל הבעיה היא שפרט לניו דיי, אין ממש זוגות אחרים כרגע שיודעים לאלתר ולבדר. הוודויליאנס נמצאים בגימיק מטומטם ממש כפי שמייק אוסום הפך ל-THAT 70 GUY ונקבר. הדאדלים לא נראים יותר מדי רציניים בקדנציה הנוכחית, הוייאטס התאדו להם ואין ממש זוג או סטייבל הילי רציני. אנזו וקאס הם זוג פייסי עם קאץ' פרייזס, אבל אני מקווה שיש להם יותר יכולת למשוך מאשר ה-SAWFT ואי אפשר ללמד את זה. באמת, כי כרגע העניין בהם הוא שהם חדשים ולא מעבר. הלוצ'ה דראגונס חייבים להישאר פייסים כי הם אנדרדוגים,

אנדרסון וגאלוס הם גם זוג ג'נרי שלא ממש מושך עניין כזוג. הציוות שלהם עם סטיילס נותן להם אופי מסויים, אך לא מעבר. טיילר בריז ופאנדנגו נמצאים בפיוד בלואו קארד מול גולדאסט וטרות'.

אז מה האופציות?
1. היל טרן של האוסוז נראה הגיוני כשגם ככה רומן ריינס מקבל שריקות בוז. לאוסוז יש רקורד וקרדיביליות להילחם מול הניו דיי או כל זוג פייס אחר.

2. לתת פוש לאאוטקאסטס. כרגע הם סוג של שק חבטות כמו שהיו 3MB ואין מה לעשות איתם. תנו להם לעזור זה לזה ויש לכם פוש.

3. פרימו ואפיקו שבינתיים אי אפשר לדעת מה קורה איתם.

4. ליצור טאג טים חדש. נניח ג'ריקו ודל ריו שלכל אחד רזומה מרשים בפני עצמו. או מיז וביג שואו שישחזרו ציוות מהעבר וירעננו את הדמויות שלהם.

5. פיוד מול זוג פייסי. כן, זה יעורר טיפה את הקהל שיחצה בין שני הצדדים.

מה דעתכם?
אופציה נוספת
21/05/2016 | 13:49
2
178
להמתין מעט ולחכות לרגע בו אמריקן אלפא והרבייבל יעלו מNXT. מדובר בשני טאג טימס ששמים כל אחת מהדוגמאות שציינת (ועוד רבות אחרות שלא) בכיס הקטן.
אני לא יודע
22/05/2016 | 16:51
1
88
דיברו על האסנשן שברוסטר הראשי יעשו ניסים ונפלאות. עוד מעט הם יאכלסו את הפינה "איפה הם היום".
נקודה נכונה, ועם זאת אני מאמין שמדובר במקרה שונה
23/05/2016 | 17:38
67
גייבל ספציפית עשוי להיות מגה סטאר לדעתי. כמובן שהם תמיד יכולים לתת להם גימיק טיפשי כמו WGTT2 (כאילו, ליטרלי WGTT2) שיקבור את זה, אבל במקרה שלו אני באמת חושב שיש להם מעט מאוד מקום לפשל.
תתחיל בזה שבכלל יש כ"כ הרבה זוגות, זה כבר טוב יותר
21/05/2016 | 22:29
156
מהמצב שהיה בערך מ-2004...
היה עכשיו טורניר של 8 זוגות, כמעט כולם לגיטימיים לגמרי, שאפילו לא היה על האליפות אלא להכריע מי יהיה נגד האלופים, ועל זה תוסיף את אפיקו ופרימו שהגיעו עכשיו (ואוטוטו כנראה יהפכו לג'וברים אבל זה סיפור אחר) ואנדרסון וגאלוס שלא היו חלק מהטורניר, זה מלא זוגות וזה מראה על אסטרטגיה של הכותבים הראשיים/מקמהן/טריפל/מי שזה לא יהיה, להשקיע ולצבוע יותר את מחלקת הזוגות, וזה הרבה יותר טוב מאשר זוגות אקראיים שלא מסתדרים ביניהם, זוגות אקראיים שזוכים בתואר בקרב הראשון שלהם יחד ומתפצלים מיד אחרי ההפסד וכו'.
כמו שהרימו את מחלקת הנשים ועכשיו היא משהו חשוב (מי היה מאמין לפני שנתיים-שלוש??), נקווה שזה הכיוון גם עם הזוגות

אני אעדיף ציוות של שני מתאבקים
22/05/2016 | 17:05
127
ש"תקועים" כרגע בלי פוש ובלי עניין, כמו שאמרת, מיז וביג שואו, גם ג'ריקו וביג שואו זכור לי כצמד משעשע.

טרות' וטיילר בריז נשמע לי מתאים, כי אף אחד מהם לא מעניין בנפרד. צריכים להחזיר את טרות' לגימיק הליטל ג'ימי.

בכל מקרה, אני עם קנדוג, נראה שיש השקעה ארוכת טווח במחלקת הטאג, גם אם לא כל הצמדים הם אורגניים או מעניינים, נראה שיש שם שינוי לטובה בשנים האחרונות.
מניח את זה והולך: בנואה אמור לחגוג היום יום הולדת 49!
21/05/2016 | 17:05
3
234
הערצתי אותו אז ואני מעריץ אותו גם היום
21/05/2016 | 21:20
81
כמה היו אמורים לחגוג היום אישתו המנוחה והבן שלו עליו השלום?
22/05/2016 | 17:46
69
היו דיבורים על סרט הוליוודי ביוגרפי עליו
22/05/2016 | 21:17
145
מישהו יודע מה נסגר עם זה?
Extreme Rules 2016: שרשור ההימורים הרשמי
21/05/2016 | 05:49
13
163
תוצאות הימורי פייבאק יעלו במהלך סופש
בינתיים ניגש לאקסטרים רולז

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 8 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שריינס מנצח, שמתם על זה 3 נק' וריינס יישאר אלוף WWE, קיבלתם 3 נק'. אם AJ יקבל את הפוש מהר מהצפוי, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב אקסטרים רולז על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד AJ סטיילס
קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד וודווילנס
קרב הכנעות על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד נטליה
קרב על אליפות ארה"ב: קליסטו (א') נגד רוסייב
קרב מרובע על התואר הביניבשתי: מיז (א') נגד קווין אוונס נגד סזארו נגד סמי זיין
קרב אסיילום: דין אמברוז נגד כריס ג'ריקו
קרב טורנדו לזוגות: האוסוז נגד הקלאב
מספר התארים שיתחלפו באירוע

בהצלחה לכולם!

מהמר
21/05/2016 | 11:05
82
קרב אקסטרים רולז על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס 8

קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי ניו דיי 4

קרב הכנעות על אליפות הנשים: שארלוט 5

קרב על אליפות ארה"ב: קליסטו 3

קרב מרובע על התואר הביניבשתי: מיז 7

קרב אסיילום: דין אמברוז נגד כריס ג'ריקו- ג'ריקו 2

קרב טורנדו לזוגות: האוסוז נגד הקלאב- קלאב 6

מספר התארים שיתחלפו באירוע- אפס 1
הימורים
21/05/2016 | 11:40
59
קרב אקסטרים רולז על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד AJ סטיילס - רומן ריינס 8
קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד וודווילנס - ניו דיי 2
קרב הכנעות על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד נטליה - שארלוט 6
קרב על אליפות ארה"ב: קליסטו (א') נגד רוסייב - קליסטו - 3
קרב מרובע על התואר הביניבשתי: מיז (א') נגד קווין אוונס נגד סזארו נגד סמי זיין - מיז 1
קרב אסיילום: דין אמברוז נגד כריס ג'ריקו - ג'ריקו 4
קרב טורנדו לזוגות: האוסוז נגד הקלאב - הקלאב 7
מספר התארים שיתחלפו באירוע - 0 תארים - 5
ההימור שלי
21/05/2016 | 12:03
54
36 נק' על סטיילס, הקרב היחיד שמעניין.
מהמר
21/05/2016 | 20:50
46

קרב אקסטרים רולז על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד AJ סטיילס   ריינס-8
קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד וודווילנס   ניו דיי-7
קרב הכנעות על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד נטליה   שארלוט-4
קרב על אליפות ארה"ב: קליסטו (א') נגד רוסייב   רוסב-3
קרב מרובע על התואר הביניבשתי: מיז (א') נגד קווין אוונס נגד סזארו נגד סמי זיין   מיז-2
קרב אסיילום: דין אמברוז נגד כריס ג'ריקו   אמברוז-6
קרב טורנדו לזוגות: האוסוז נגד הקלאב הקלאב-5
מספר התארים שיתחלפו באירוע   אחד-1

מצטרף להימורים
21/05/2016 | 23:45
38
קרב על אליפות הwwe ריינס- 7
קרב על אלפות הנשים נטליה-3
קרב על אליפות הזוגות ניו דיי-6
קרב אסיילום אמברוז-5
קרב על אליפות ארצות הברית רוסב-8
קרב טורנאדו טאג הקלאב-2
קרב מרובע על התואר הבניבשתי סזארו-4
מספר התארים שיוחלפו באירוע הוא 3 -1
תוצאות הימורי פייבאק!
22/05/2016 | 00:24
57
עונת הימורים חדשה יצאה לדרך.

ציון ש מוליך את הטבלה עם 30 נקודות. AMEOBI במקום השני עם 26 נקודות וhitman89 עם 25 נקודות. 
הכל עוד פתוח.. זוהי רק ההתחלה! 
מצורפת הטבלה המלאה
מהמר
22/05/2016 | 00:44
36
8 -שארלוט
7 - קלאב
6 - ריינס
5 - ניו דיי
4 - רוסב
3 - אמברוז
2 - סמי זיין
1 - תואר אחד יחליף ידיים
מהמר
22/05/2016 | 08:04
32

קרב אקסטרים רולז על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד AJ סטיילס -ריינס 8 נק
 קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד וודווילנס - ניו דיי 7 נק
 קרב הכנעות על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד נטליה - שארלוט 6 נק
 קרב על אליפות ארה"ב: קליסטו (א') נגד רוסייב - רוסב 3 נק
 קרב מרובע על התואר הביניבשתי: מיז (א') נגד קווין אוונס נגד סזארו נגד סמי זיין- אוואנס 2 נק
 קרב אסיילום: דין אמברוז נגד כריס ג'ריקו - ג'ריקו 5 נק
 קרב טורנדו לזוגות: האוסוז נגד הקלאב - הקלאב 4 נק
 מספר התארים שיתחלפו באירוע - שני תארים נקודה אחת

מהמר
22/05/2016 | 10:46
25

קרב אקסטרים רולז על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד AJ סטיילס- ריינס 8
 קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד וודווילנס- ניו די 5
 קרב הכנעות על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד נטליה- שארלוט 6
 קרב על אליפות ארה"ב: קליסטו (א') נגד רוסייב- 3 רוסוב
 קרב מרובע על התואר הביניבשתי: מיז (א') נגד קווין אוונס נגד סזארו נגד סמי זיין- מיז 2
 קרב אסיילום: דין אמברוז נגד כריס ג'ריקו- 4 דין
 קרב טורנדו לזוגות: האוסוז נגד הקלאב- קלאב 7
 מספר התארים שיתחלפו באירוע- 1 1

הימוריי
22/05/2016 | 16:46
27
 קרב אקסטרים רולז על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: רומן ריינס (א') נגד AJ סטיילס -ריינס 8
 קרב על אליפות הזוגות: ניו דיי (א') נגד וודווילנס - ניו דיי 6
 קרב הכנעות על אליפות הנשים: שארלוט (א') נגד נטליה - שארלוט 7
 קרב על אליפות ארה"ב: קליסטו (א') נגד רוסב - רוסב 4
 קרב מרובע על התואר הביניבשתי: מיז (א') נגד קווין אוונס נגד סזארו נגד סמי זיין- סזארו 3
 קרב אסיילום: דין אמברוז נגד כריס ג'ריקו - אמברוז 2
 קרב טורנדו לזוגות: האוסוז נגד הקלאב - קלאב 5
 מספר התארים שיתחלפו באירוע - שני תארים 1
מהמר
22/05/2016 | 17:30
25
ריינס-8
ניו דיי-5
שארלוט-6
רוסב-3
אואנס-2
אמברוז-4
קלאב-7
שני תארים-1
מהמר
22/05/2016 | 20:18
20
ריינס 8 נק'
ניו דיי 5נק'
שארלוט 2 נק'
רוסב 4 נק'
המיז 1 נק'
אמברוז 6נק'
קלאב 7 נק'
תואר אחד- 3 נק'
מהמר !!
22/05/2016 | 20:48
22
ריינס- 8 נק'
ניו דיי- 7 נק'
שארלוט- 6 נק'
רוסב- 4 נק'
מיז- 2 נק'
אמברוז- 5 נק'
הקלאב-3 נק'
אחד- 1נק'
שרשור RAW
17/05/2016 | 07:51
4
102
אירועים מרכזיים
17/05/2016 | 07:51
367
AJ סטיילס מגיע לזירה ואומר שהחברות שלו עם הקלאב לא קשורה לשום תכנית. ריינס יוצא ושניהם אומרים שיהיו בזירה במיין איבנט. AJ אומר שהוא ינצח ביום ראשון. ריינס אומר שזה לא יהיה קרב היאבקות אלא אקסטרים רולז, וסטיילס יגלה שהמשפחה שלו חזקה יותר מהקלאב. האוסוז והקלאב מגיעים, וריינס נותן מכה לסטיילס שמעיפה אותו מהזירה.

סמי זאיין וסזארו נלחמו, כשאוונס ומיז פירשנו. קטטה בין אוונס ומיז הגיעה גם לזירה ועצרה את הקרב, עד ששיין יוצא וקובע שילחמו עכשיו בקרב זוגות. סטפני יוצאת ואומרת שקרב הזוגות יהיה אוונס וזאיין מול מיז וסזארו. לאוונס אסור לעזוב אחרת הוא לא יהיה בקרב ביום ראשון. זאיין מנצח את מיז עם הלובה קיק, ולאחר מכן אוונס נותן לו סופרקיק.

השיינינג סטארס (פרימו ואפיקו) יוצאים ומדברים על פוארטו ריקו. הם מכסחים שני ג'וברים ומזמינים את כולם לבוא לפוארטו ריקו, הכוכב של הקריביים.

דין אמברוז קורא לכריס ג'ריקו לבוא. ג'ריקו מצפה שיפצה אותו על החלוק שהוא הרס. אמברוז מחליט לאתגר אותו לקרב בית משוגעים: כלוב עם אלת חוטי תיל, כותונת משוגעים, סחבה, עציץ ומקל קנדו.

דיינה ברוק ניצחה את בקי לינץ'. אמה פצועה בגב.

דארן יאנג ממשיך להתאמן אצל מר באקלנד.

בריזנגו (בריז ופנדאנגו) ניצחו את גולדן טרות' אחרי שטרות' פגע בטעות בגולדאסט. לאחר הקרב, בריזנגו ירדו על גולדאסט וטרות', שהסכימו שהם צריכים להמשיך להילחם.

הניו דיי יוצאים לזירה ורוצים לראות את התקופה שהוודווילנז רוצים להחזיר. הם מביאים "מכונת זמן" (מקרר ריק ומקלדת מהבית של ההורים של ביג אי). הם מפעילים אותה ואז קופי חוזר להיות ג'מייקני. הם מפעילים אותה שוב ויורדים על הוודווילנז. הוודווילנז תוקפים אותם אחר כך.

האוסוז ניצחו את הקלאב. לאחר הקרב, הייתה קטטה עם ריינס וסטיילס, וריינס תקף את סטיילס עם הכיסא. לאחר שריינס המשיך לתקוף את הקלאב, סטיילס פגע בו עם הכיסא ונתן סטיילס קלאש על הכיסא.

הדאדלי בויז דרשו לכסח מישהו מהעידן החדש, והמקמהנים נתנו להם את ביג קאס. ביג קאס ניצח את דיוון דאדלי.

אלברטו דל ריו ניצח את קאליסטו. במהלך הקרב רוסב תקף את סין קארה מאחורי הקלעים ואחר כך נעל אקולייד על קאליסטו.

דולף זיגלר וברון קורבין ילחמו בקרב ללא פסילות בקיקאוף שואו.

שיין וסטפני מנהלים את חתימת החוזה בין שארלוט (התכנית בצפון קרולינה) ונטליה. נטליה אומרת שחבל שזאת לא שארלוט שהיא העריכה, זאת שניצחה אותה בגמר הטורניר לאליפות הנשים של NXT. שארלוט אומרת שהיא אלה ולאט לאט המעריצים מתחילים לשנוא אותה. בחוזה כתוב שאם פלייר כן יתערב, שארלוט תוותר על התואר שלה. אם היא מסרבת לחתום, היא מוותרת על התואר שלה. לאחר החתימה, פלייר מתעצבן על המקמהנים ומאתגר את שיין. סטפני נותנת לו סטירה. שארלוט תוקפת אותה ונטליה נועלת שארפשוטר, כששארלוט נכנעת.
דעה עם
17/05/2016 | 18:32
312
על דבר 1 בלבד רק לי נמאס מפלייר בזירה הוא קיבל את ההכרה שלו פעם בהיכל התהילה. הוא רק מבזה את עצמו . פלייר הגיע הזמן לשבת בבית.
היה סבבה
19/05/2016 | 17:33
190
לדעתי היה אחלה של ראו , היו כמה סגמנטים פחות טובים אבל הרוב היה מעניין . 
מחכה לקוצר רוח לקרב של אמברוז וגריקו..נראה מעניין 
וכמובן גם לקרב המרובע והמיין איוונט , נראה שיש קארד לא רע לאקסטרים רולז .

הקרב דביוט של פרימו ואפיקו היה משעמם..מקווה שימצאו משהו לעשות איתם 
המלצה על סגמנט
21/05/2016 | 11:56
135
הסגמנט של ניו דיי עם המכונת זמן היה ענק!
אומנם הוא היה יחסית קצר והיה אפשר לקחת אותו יותר רחוק ויותר זמן אבל הוא לדעתי ממש מקורי ומצחיק.

בכלל.. כל מה שנותנים להם לעשות לאחרונה וכל היד חופשית הזו מבחינה יצירתית ממש מצליח ונהדר לדעתי.

אחד הדברים הטובים ביותר בקארד היום
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 17- החטא ועונשו
19/05/2016 | 16:50
2
31
דיווח
19/05/2016 | 16:51
1
40
סגמנט מצולם: דאריו סופר את הכסף שלו במשרד וקייג' נכנס. קייג' צועק שצ'אבו גנב ממנו את המדליון, ודאריו אומר שזאת הבעיה שלו. הוא עומד לעשות את טקס המדליונים, ואם קייג' לא ימצא את שלו, אז צ'אבו ישים את המדליון בחגורת גיפט אוף דה גודס ויכנס לקרב. קייג' אומר שיצטרך לעבור דרכו, ודאריו מזמין אותו לזירה.

סגמנט בזירה: דאריו יוצא עם קייג' לטקס המדליונים. דאריו מסביר על החגורה וקובע להלילה קרב של שבעה אנשים על החגורה. הוא קורא למתאבקים לשים את המדליונים בחגורה. לאחר שהשישה הראשונים יוצאים ושמים, דאריו קורא לצ'אבו. צ'אבו יוצא עם כיסא וקייג' תוקף אותו. קייג' לוקח את השק שבו צ'אבו שם את המדליון... אבל זאת סתם דיסקית. צ'אבו מכה אותו בכיסא, שבו הוחבא המדליון. צ'אבו שם את המדליון בחגורה ומסתובב כדי שקייג' יתקוף אותו. דאריו מצטער אבל צ'אבו יכנס לקרב. קייג' מצהיר שהוא מכונה ונותן לצ'אבו וואפון אקס.

קרב מרובע: דאגה ניצח את ארחניס, קוברה מון ומאסקאריטה סאגראדה (ע' פיימוס בי וביוטיפול ברנדה): לפני הקרב, פיימוס בי קוטע את מליסה. הוא מפרסם את הקו החם שלו, ומציג את סאגראדה. כמובן שהוא מכוסח בקרב. אחרי חמש דקות, קוברה אמנם נתנה לארחניס מיצ'ינוקו דרייבר, אבל נתנה לדאגה להצמיד. נראה שהיא נמשכת אליו.

סגמנט מצולם: קילשוט מתכונן מאחורי הקלעים, ואז מופיע מאחורי מרטי דה מות' מרטינז. מרטי מצדיע לו. מרטי אומר שיש להם קרב הלילה. הוא מנסה לתקוף את קילשוט שמכסח אותו. מרטי צוחק בטירוף על הרצפה.

קילשוט ניצח את מרטי דה מות' מרטינז: אחרי שבע דקות, קילשוט הצליח לתת למרטי פילדרייבר הפוך ולנצח. לאחר הקרב מרטי תוקף אותו ותוקע אותו במחסום. הוא גם תוקע אותו בעמוד. לאחר מכן מרטי גנב את הדיסקית של קילשוט.

אליפות גיפט אוף דה גודס: צ'אבו גאררו ניצח את סקסי סטאר, טחאנו, ג'ואי ראיין, דה מאק, סינסטרו דה לה מווארטה, ואירוסטאר: מתישהו במהלך הקרב, אחרי הרבה ספוטים, כולם תוקפים את צ'אבו. קייג' בא ומסתכל על הכל... ותוקף את השאר. ג'ואי ניסה להצמיד את צ'אבו בבלאגן אבל קייג' לוקח אותו ונותן לו בריינבאסטר. הוא שם את צ'אבו על ג'ואי, ואחרי שמונה וחצי דקות, צ'אבו מנצח. קייג' נותן לצ'אבו את החגורה והוא בורח. קייג' אומר שהוא דיבר עם דאריו, ודאריו קבע קרב על החגורה לעוד שבוע, מול קייג'.

סגמנט מצולם: ואמפירו אומר לפנטגון שהמפלצת שברה אותו, וכדי לחזק אותו, ואמפירו צריך לשבור אותו שוב. פנטגון קשור בחבלים ואז ואמפירו מכה אותו ונוזף בו. ואמפירו אומר שאיאן ניסה לשלוט בו עם כדורים, אבל הוא לא הצליח. והמכות שהוא נותן לפנטגון לא שוות למה שמטנזה עשה לו... או למה שהוא עומד לעשות, כי הוא מניף אלת חוטי תיל אל הראש של פנטגון כשהפרק נגמר.
דעות
19/05/2016 | 16:58
40
אחלה פרק. לא טוב כמו הקודם אבל נחמד.

דאריו העביר את הנקודה בעשר דקות. עשר דקות, בא, הלך, ירד קצת על המתמודדים וזהו. לא צריך ארוך כל כך. קצת מוזר שצ'אבו נכנס לקרב רק בגלל המדליון שהיה לו, אבל בלוצ'ה זה הגיוני כי זה אמור להיות "טקס אצטקי". אגב, צ'אבו היה טוב מאוד הלילה.

הקרב המרובע היה מצחיק, פיימוס בי קורע. קוברה ודאגה זה מעניין, לפחות הוא מנצח בניגוד ל-PJ בלאק...

קילשוט ומרטי יכולים לתת פיוד טוב, הקרב שלהם הפתיע אותי. הייתי בטוח שיהיה סקוואש חד צדדי, אבל הם נתנו הופעה טובה.

המיין איבנט היה נחמד מאוד, קצת ספוטפסטי יותר מדי אבל כיפי. אז צ'אבו אלוף... מי היה מאמין, נראה שעבר כמעט עשור מאז הפעם האחרונה שהיה אלוף, אבל בתכל'ס הוא היה אלוף רק לפני שלוש שנים ב-TNA. אין מצב שצ'אבו יוצא מהשבוע הבא כאלוף... למרות שזה קצת מייתר את הטוויסט.

הסיום היה מגניב ממש. מה הלאה? חשבתי שפנטגון יחזור או משהו הלילה כי הוא הופיע באירועי הפרק הקודם, אבל מעניין מה שקורה לו.
כרטיס קרבות לאקסטרים רולס
19/05/2016 | 00:44
192
קיק אוף: דולף זיגלר נגד ברון קורבין קרב ללא פסילות.
קליסטו נגד רוסב אליפות ארצות הברית.
שארלוט נגד נטליה קרב הכנעה לאליפות הנשים.(ריק פלייר מורחק מהזירה ואם מתעלם שארלוט מפסידה את התואר)
ניו דיי נגד דמויות הנבלים לאליפות הזוגות.
דין אמברוס נגד כריס ג׳ריקו קרב בית משוגעים בפעם הראשונה בwwe.
האוסוז נגד דה קלאב טקסס טורנאדו טאג.
דה מיז נגד קווין אוונס נגד סזארו נגד סמי זיין fatal-4 way לאליפות הבניבשתית.
רומן ריינס נגד איי ג׳יי סטיילס קרב אקסטרים רולס לאליפות העולם במשקל כבד.
איך לוצ'ה אנדרגראונד שינו את קרבות הנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2016 | 22:42
1
149
לפני שנתחיל, אני רק רוצה לנצל את הפוסט הזה ולהודות ליוזר diunim על עבודת הקודש המופלאה שלו בדיווחים של LU וגם של RAW ובכלל, על ההשקעה בפורום. אז המון תודה ותמשיך ככה!

תשמעו, זה לא סוד שאני חושב בLU זה הדבר הכי טוב בעולם ההאבקות כיום, נראה לי שאמרתי את זה בפורום הזה כבר יותר מפעם אחת. כן, אפילו טוב יותר מNXT.
היופי של לוצ'ה זה היכולת שלהם לבנות סיפורים ולגרום לכולם לצאת אובר בטירוף, כולל הג'וברים שלהם. זה מאוד עוזר שהמפיקים הם אנשי טלויזיה וקולנוע, עם חזון אומנותי וקו עלילתי ברור. זה גם מאוד עוזר שמצלמים את הפרקים כמה חודשים מראש ויש מספיק זמן לערוך אותם.

אז אני רוצה לדבר איתכם על פרק 15 של העונה השניה, הפרק שבו המיין איבנט היה קרב בין סקסי סטאר למאריפוסה, קרב "נו מאס" (לא עוד, או בקיצור קרב I quit) על אחד משבעת המדליונים האצטקיים. גילוי נאות: אני לא אוהד של סקסי סטאר. אני לא חושב שהיא מתאבקת מוכשרת ורוב הקרבות שלה בעונה הראשונה שעממו אותי. בקשר למאריפוסה – היא לא התאבקה הרבה העונה ואני מודה שאת הקרבות של צ'ירלידר מליסה (מי שמשחקת את מאריפוסה) לא ממש ראיתי אף פעם מכל הארגונים שהיא הופיעה בהם.

הקרב מתחיל כשיש עוד רבע שעה עד סוף התכנית – זה הפתיע אותי. גם נתנו לנשים את המיין איבנט וגם רבע שעה. אכן, divas revolution! אה, סליחה. הארגון הלא נכון.

ומה אני אגיד לכם? בהתחשב בזה שהקרב היה מבוסס על החטיפה של סקסי סטאר והעינויים שהיא עברה על ידי מאריפוסה ואח שלה (מרטי מרטינז) וגם בהתחשב בזה שדריו קואטו נתן לסקסי סטאר חתיכת נאום מוקדם יותר בפרק – הקרב התחיל חלש. כמו כל קרב רגיל ולא כמו קרב דמים ונקמה שזה היה אמור להיות.

אבל ההתחלה לחוד וההמשך לחוד ומה אני אגיד לכם? ההמשך רק הלך והשתפר ולא עצר. החל מהמכת כסא ל.... מאריפוסה של מאריפוסה, דרך הטיפוס בסולם לזרקורים, הדימום על הקהל, ההתערבות ההגיונית מאוד של מרטי ודה מאק, שלא פגעה ממש בקרב והרגישה טבעית ועד זעקת ה"פאק יו מאריפוסה!", הקרב הזה היה מעולה. עלה על כל הציפיות שלי ובינתיים מועמד לתואר קרב הנשים של 2016, בשנה שבה ראינו כבר את שארלוט נגד סשה ונגד בקי במניה32 ואת אסקה נגד ביילי. וזה עוד משתי מתאבקות בינוניות למדי!

אז מאיפה בא הקסם? מהסיפור! מהדמויות! מזה שהכל נבנה כל כך נכון וכל כך חכם בלוצ'ה אנדרגראונד! וכן, אני מודה שהדם והקללות הוסיפו קצת. זה אמור להיות קרב נקמה במישהי שחטפה, עינתה והתעללה במישהי אחרת. הקהל היה לגמרי בעד הנקמה והגאולה של סקסי סטאר והניצחון היה קתרזיס של המעריצים ושל סקסי סטאר בו זמנית. ככה בונים ומסיימים פיוד!

אז אם אין לכם בעיה עם דם וקללות בקרב בין 2 נשים, לכו לראות את הקרב כבר עכשיו! בעיניי, פשוט קרב מעולה שאמנם התחיל גרוע אבל הסתיים בקול תרועה! בקלות 4 כוכבים מתוך 5.
תוסיף לזה
17/05/2016 | 15:20
83
את הבנות שנלחמות בגברים שווה בשווה, לי לפחות זה מרגיש אמין,
בלי מראה פיזי גברי (סטיל ציינה ובת פינקיס).
הביצועים של נשים (חלקם לפחות) ברמה גבוהה מאוד.
אכן מהפכת נשים אמיתית.
בלי להוריד מהשיפור במחלקה של ה-WWE בתחום, פשוט
שתי מוצרים שונים לגמרי לדעתי.

לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 16- גרייבר קונסקוונסס
12/05/2016 | 17:58
3
61
דיווח
12/05/2016 | 17:59
1
108
סגמנט מצולם: דאריו נכנס לבר ונפגש עם חבר מועצת העיר לוס אנג'לס, דאלגאדו. הם מתווכחים מה קשה יותר לנהל: מועדון קרב תת קרקעי או עיר. דאריו נותן לו כסף ודאלגאדו אומר לו שהבוס שלו ישמח. דאריו עומד ללכת ודאלגאדו שואל אותו למה הוא ממהר. דאריו מתיישב לשתות ודאלגאדו מסביר לו שהמשטרה מנהלת חקירה. הוא לא מופתע אם יש חפרפרת ברוסטר. המקדש חשוב מאוד לבוס של דאלגאדו. הבוס חיכה הרבה מאוד זמן כדי לבוא למקדש. מטנזה לא יהיה היחיד שיהנה. הם שותים וויסקי.

קרב משולש, מדליון אצטקי: ג'ואי ראיין ניצח את קורטז קסטרו ומיסטר סיסקו: הקרב נמשך דקה וחצי בלבד. הקרו בהתחלה מטפלים בג'ואי, קסטרו וסיסקו נלחמים, ובסוף ג'ואי מצליח להצמיד את שותפו השוטר הסמוי עם רול אפ. את המדליון ג'ואי שם, כמובן, בתחתונים.

מחזיקי המדליונים: טחאנו, אירוסטאר, קייג' (שהמדליון שלו אצל צ'אבו), דה מאק, סיניסטרו דה לה מווארטה, סקסי סטאר, ג'ואי ראיין. שבוע הבא מחזיקי המדליונים יפגשו על תואר גיפט אוף דה גודס.

סגמנט מצולם: מיל מווארטס עושה מדיטציה מול נרות. קתרינה מגיעה ואומרת שהיא חיכתה לרגע הזה מאה תשעים ושבע שנים. מיל היה אסיר של האפלה רק כמה ימים אחרי רעידת האדמה. הוא היה שם רק כמה שבועות אחרי הקרב מול פיניקס. עד שהיא, קתרינה, שחררה אותו. הלילה אסור למיל להיכנס לארון הקבורה, אלא שהוא צריך לשבור למטנזה כל עצם בגוף לפני שיכניס אותו לארון קבורה. אבל לפני כן, היא תלקק למטנזה את הפנים. את פני האל. והם יהיו בני אלמוות. הם עוזבים, ואז קווארנו מגיע. הוא סופג קצת מהעשן.

אליפות השלשות: ריי מיסטריו ג'וניור, פרינס פומה ואל דראגון אצטקה ג'וניור ניצחו את ג'וני מונדו, סאן אוף האבוק ואיבליס (ע' טאיה): דאריו נתן את מונדו כשותף מחליף לאנחליקו. ג'וני וטאיה מתנהגים כהילים מובהקים כל הקרב כשכל השאר מתנהגים בכבוד אחד לשני. במהלך הקרב היה רגע בו מונדו פגע עם הבעיטה שלו בטעות באיבליס ולא בריי. דראגון נתן למונדו הוריקנראנה לגדר. ריי נתן להאבוק 619 ואז פומה קינח עם 630 ספלאש, אחרי שמונה דקות. לאחר הקרב טאיה תוקפת את איבליס.

קרב גרייבר קונסקוונסס, אליפות הלוצ'ה אנדרגראונד: מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) ניצח את מיל מווארטס (ע' קתרינה): השניים מתקוטטים בכל האזור ומשתמשים בכל דבר. לקראת הסוף, קתרינה נותנת לדאריו סטירה. מטנזה מכה אותה עם כיסא, לוקח את האבן וזורק את האבן לארון. לאחר מכן הוא מכניס גם את קתרינה לארון. לבסוף, מטנזה נתן למיל את זעם האלים לתוך ארון הקבורה האחרון וסגר אותו, אחרי רבע שעה של קרב.

דאריו הכריז על מטנזה כעל מנצח לאחר הקרב, ואז פתח את ארון הקבורה של קתרינה... רק שהיא לא הייתה שם. הארון של מיל נלקח בידי האנשים שמאופרים כמו שלדים. לפתע אחד מהאנשים שם מוריד את הברדס שלו... קינג קווארנו הוא אחד מהדרואידים!

סגמנט מצולם: דאלגאדו ממתין ומכונית מגיעה. הוא נכנס ומעביר לבוס שלו את 50,000 הדולר שדאריו נתן. המכונית ננעלת והאורות נכבים. דאלגאדו אומר שדאריו מאמין שמטנזה הוא היצור הכי חזק על פני כדור הארץ, אבל זה לא נכון. זה הבוס שלו. הבוס מדליק סיגריה.
דעות
12/05/2016 | 18:06
78
הרבה יותר טוב מלפני שבוע.

מחזיקי המדליונים הם החבורה הכי מסכנה שאני זוכר אי פעם. חוץ מקייג' ואירוסטאר אין שם אף כוכב אמיתי (דראגו? אוונס? PJ בלאק?). אני מאוד אוהב את מאק וסקסי סטאר בסדר, וגם ג'ואי ענק, אבל הם לא מספיק מעניינים כדי שאחד מהם יקבל קרב על התואר. במיוחד כשטחאנו, הג'ובר של מיל וצ'אבו מעורבים. סורי, צ'אבו, אתה סבבה והכל אבל אתה פחות מתאבק ויותר מפיק את התכנית.

ואם כבר מדברים, למה כל כך מעט זמן לקרב המשולש? זה היה מביך. ומה נסגר עם השוטרים הסמויים?

מה קרה לאנחליקו, בכל מקרה? למרות זאת, קרב השלשות היה טוב. טאיה ואיבליס טובות מול גברים, אבל האם מול נשים זה יצליח? קצת חבל שמונדו קצת מדשדש אחרי הפיוד הנהדר מול קייג'. פומה וריי בונים לקראת העברת הלפיד. אצטקה, לעומת זאת, צריך קצת להשתפשף. אבל הוא בסדר.

הכוח שמעל דאריו מוזר. נו, זה לוצ'ה, אז גם כאלה דברים קורים.

המיין איבנט היה ענק. לא טוב כמו מלא קרבות אחרים, אבל קרב מאוד טוב ללא ספק. נורא נהניתי. עכשיו איפה קתרינה? והאם העשן יכול להפוך את קווארנו בחזרה למתאבק ענק?
אחלה של פרק
13/05/2016 | 22:28
116
באמת זה היה אחלה של פרק
אני מחכה לראות את מה שיהיה בין איביליס וסן אוף הבוק למונדו וטאייה
קרב  הגרייבר קונסקוונסס היה פשוט אדיר וממש אהבתי את איך שמיל דחף את היד שלו דרך המכסה של הארון
ואני ממש רוצה לראות מה יהיה עם קוורנו מיל וקטרינה
לכל אוהדי פייג'
13/05/2016 | 19:24
315
היא התחילה לצאת עם אלברטו דל ריו.
אז הwwe הכריזו על 2 קרבות חלומיים... עבור האוס שואו!
( לעמוד שלי בתפוז )
10/05/2016 | 17:00
3
578
הולי שיט!
הוכרז לאירוע האוס שואו (שכנראה ישודר בנטוורק בלייב, אבל לא בטוח עדיין) ב29.6 בהוואי... 
שני קרבות פסיכיים!
הראשון זה ברוק לסנר נגד קווין אוונס!
השני זה ג׳ון סינה נגד שינסקה נקאמורה!
עוד יש שמועות על שארלוט נגד אסקה... 
אלוהים שיישמור על כולנו!
יש כרטיסים לזה?
10/05/2016 | 22:48
110
אגב השם של האירוע יהיה
11/05/2016 | 22:54
270
Bash At The Beach
דייב מלצר הבהיר שזה סתם שמועות חסרות בסיס
12/05/2016 | 21:33
258
זה התחיל כביכול מפרסומת בהוואי שהתבררה כלא נכונה..כמובן שגם הפרסומים שיקראו לזה BATB לא נכונים.
לסנר בכלל לא ישתתף באירוע,שאר המתאבקים יהיו אבל אין שום פרסום על קרבות ביניהם..בכל מקרה זה לא ישודר בנטוורק.
בובות הסברו
11/05/2016 | 12:35
1
252
אשמח לקנות בובות wwe

פעם שעברה עזרתי לך ואפילו לא אמרת תודה
11/05/2016 | 22:51
212
מתאבק פעיל ב-WWE נעצר
11/05/2016 | 21:40
2
399
אדם רוז נעצר על ידי המשטרה באשמת אלימות במשפחה.

כזכור ה-WWE השעו אותו לפני כמה שבועות בחשד שהוא עבר על מדיניות
 wellnes וזו ההשעייה השנייה של רוז.

פעיל זה מפרגן
12/05/2016 | 00:21
1
130
זה היה ברור שזה יקרה
23/05/2016 | 22:22
13
WWE הוציאו היום הודעה רשמית שאדם רוז שוחרר מחברה.
שרשור RAW
10/05/2016 | 08:17
4
193
אירועים מרכזיים
10/05/2016 | 08:19
2
366
ג'ריקו פתח את התכנית עם היילייט ריל, והאורח שלו היה מיץ', הצמח שהוא שבר לאמברוז. אחרי קצת ירידות על אמברוז ועל הקהל, ביג קאס יצא להתעמת מול ג'ריקו ונתן לו ביג בוט שהעיף אותו מהזירה. לאחר מכן סטפני קבעה קרב בין קאס לג'ריקו.

ברון קורבין (שטען שהוא לא מהעידן החדש אלא דואג רק לעצמו) ניצח את דולף זיגלר

R טרות' ניצח את פאנדאנגו כיוון שגולדאסט וטיילר בריז רבו בחוץ. ביום חמישי, גולדאנגו ילחמו מול גורג'ס טרות'.

פייג' ניצחה את שארלוט כשנטליה פרשנה. פלייר אמנם הורחק מהזירה, אבל הוא יצא, רק כדי ששיין יביא שופטים להרחיק אותו, מה שאפשר לפייג' לתת רול אפ.

אוונס, מיז וסזארו התעמתו במשרד של המקמהנים שקבעו ביניהם קרב משולש על התואר באקסטרים רולז. זאיין דרש להיכנס גם כן, ונדרש לנצח את מיז. הוא כן ניצח אותו ונכנס לקרב.

בקי לינץ' התראיינה על אמה והן התעמתו, עד שדיינה ברוק באה לתקוף את בקי.

דארן יאנג התאמן אצל בוב באקלנד, והטאגליין הוא "מייק דארן גרייט אגיין".

זאק ריידר טען שכאלוף בין יבשתי לשעבר, מגיע לו להיות בקרב על התואר במקום קווין אוונס (אותו הוא ניצח כדי לזכות בתואר). שיין קבע להם קרב, ואוונס ניצח את ריידר.

סין קארה ניצח את רוסב אחרי עזרה מקאליסטו.

פרימו ואפיקו (השיינינג סטארס) יערכו בכורה בעוד שבוע.

קרב הדחות: רומן ריינס והאוסוז ניצחו את הקלאב. אנדרסון הדיח את ג'יי אוסו, ג'ימי אוסו הדיח את אנדרסון, סטיילס הדיח את ג'ימי ורומן את גאלוס. במהלך הקרב בין ריינס לסטיילס, הקלאב תקפו את ריינס וגרמו לו לנצח בפסילה. לאחר הקרב סטיילס וריינס ניסו להשתמש בכיסא אבל לא השתמשו בו.

הניו דיי נתנו פרומו על הוודווילנז ואמרו שהם רוצים להחזיר את כולם לעידן שבו לא קיבלו את הניו דיי... עידן נגד משתמשי סמארטפונס. הדאדלי בויז ניצחו את הניו דיי אחרי עזרה מהוודווילנז. לאחר מכן הוודווילנז תקפו את הניו דיי.

בסמאקדאון, סזארו וזאיין ילחמו מול מיז ואוונס. ריינס ילחם מול קארל אנדרסון.

לפני המיין איבנט, אמברוז תקף את ג'ריקו ולקח לו את הז'קט. הוא קרע אותו. ביג קאס תוקף את ג'ריקו ואמברוז נותן לו דירטי דידס.

שיין וסטפני הסתדרו ממש טוב הלילה.
הדבר היחידי שיש לו המשכיות
10/05/2016 | 14:24
1
315
הוא חוסר ההמשכיות בתכניות.

זה התחיל בכך ששיין מפסיד לטייקר בקרב על השליטה בראו, אך בכל זאת מקבל את השליטה בראו.
אח"כ הוא וסטפני מלכלכים ומנסים לדפוק אחד את השני בלי סוף, וינס מכריח אותם לעבוד ביחד, ועכשיו מסתבר שהם דווקא מסתדרים סבבה...
הדבר היחידי המעניין בכל הסיפור הזה הוא לראות את הקונפליקטים בין שיין וסטפני ואיך זה מתפתח, ובינתיים לא נראה שזה מתפתח לאנשהו.

אני לא מבין כמה שנים אפשר להריץ תכניות ואירועים מהשבוע לשבוע הבא, בלי תכנונים לטווח הרחוק, בלי פייאופים אמיתיים לפיודים, בלי היגיון ובלי המשכיות.
תגובה
10/05/2016 | 17:37
252
לדעתי הם עושים בשכל שהם עוד לא מתניעים את הפיוד בין שיין לספטני. אם הם רוצים את הפייאוף בסמאר סלאם אז באמת אין עדיין צורך להתניע את הפיוד.
הבעיה היא שאם הם רוצים לדחות את הפיוד הזה אז הם צריכים להתניע עכשיו פיודים משמעותיים אחרים. למשל עכשיו זה זמן טוב לפתוח סטייבל חדש ולפתח אותו כדי שבהמשך אפשר יהיה לנצל אותו לפיוד של שיין וסטפני.
דעה
10/05/2016 | 09:58
381
דנה ברוק! דנה ברוק! דנה ברוק!!!
סוף סוף ברו

סיכום האירועים המטורפים מהסופ"ש באינדיז: איבולב+ROH
( לעמוד שלי בתפוז )
09/05/2016 | 23:01
1
206
למקרה שלא שמעתם, היו כמה דברים נורא מעניינים בשבת/ראשון בסצינת האינדיז בארה"ב.

נתחיל בשבת, באירוע EVOLVE61.
חברת איבולב חתמה לא מזמן על שיתוף פעולה עם הWWE ובעיקר עם NXT. הכוכב הגדול שלה הוא ג'וני גרגאנו (לא האלוף, פשוט ה"פנים" של החברה), טריפל אייץ' הופיע שם באירוע וגם סמי זיין ו-וויליאם ריגל הפציעו.
אבל זה לא מה שמעניין.
מה שמעניין הוא הסוף של המיין איבנט של האירוע.

המיין איבנט היה דרו גאלאווי (לשעבר דרו מקנטייר בWWE) מול גרגאנו. בסוף הגיע EC3 ותקף את גרגאנו. אחרי הקרב הוא שוט נתן פרומו שוט (או לפחות חצי שוט) נגד הWWE, נגד NXT שהיה פעם תכנית ריאליטי (והוא היה חלק מהעונה הרביעית בתור דריק בייטמן), ירד על טריפל אייץ' ועוד.

כל זה מדהים עוד יותר בהתחשב בזה שגם EC3 וגם גאלוואי החזיקו באליפות העולם של TNA, פולשים לארגון שהוא חלקית בחסות הWWE ויורדים על המוצר של הWWE תוך כדי תגובות מעורבות מהקהל!!! פשוט טירוף!

ומה היה לנו היום בלילה בROH???
היאנג באקס הבטיחו חבר חדש בבולט קלאב וגם שישברו את שיא הסופרקיקס לקרב. אז בקרב שלהם הם נתנו בדיוק.... אפס סופרקיקס!!!
אבל אז הגיע המיין איבנט של ג'יי לית'ל נגד קולט קבאנה (שחזר לROH) ובסופו, הבאקס באו לזירה יחד עם הגארילז אוף דסטיני ותקפו.
אבל מה מסתבר? אדם קול (BAYBAY!) הצטרף אליהם והפך לחבר רשמי של הבולט קלאב!!!
ואז הם שברו את שיא הסופרקיקס כשהם מחלקים לא פחות מ50 ומשהו בעיטות, כולל אחת לאבא של היאנג באקס!!!

קול הוא חלק מהבולט קלאב, EC3 יורד על הWWE במסגרת איבולב ולכו תדעו מה יקרה היום בלילה בRAW!!!

איזו תקופה מרגשת להיות אוהד האבקות ועוד לא דיברתי על מה שהיה בלוצ'ה אנדרגראונד בין מריפוסה לסקסי סטאר!
וואו, ROH כ"כ איבדו את זה
10/05/2016 | 15:35
150
כ"כ עצוב איפה שהארגון הזה היה בדיוק לפני עשור ואיפה שהוא כרגע- אולי מצליח יותר פיננסית ברמה מסויימת, אבל מגיש מוצר מזעזע. כנראה שגייב באמת היה המפתח להכל שם.
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 15- נו מאס
05/05/2016 | 21:33
4
56
דיווח
05/05/2016 | 21:34
1
98
סגמנט מצולם: דאריו בודק משהו בבוידעם של המשרד שלו כשקתרינה נכנסת (בצורה נורמלית לשם שינוי). הם מתווכחים על מי השמיד את מי לפני שבועיים. דאריו אומר שהתואר עדיין אצל מטנזה. קתרינה אומרת שאם מיל לא יקבל את הקרב החוזר, הוא ישמיד את דאריו. דאריו אומר שאחיו לא מפחד מכלום, וכוח האבן של קתרינה לא משתווה לכוח המפתח. מיל יקבל בשבוע הבא את הקרב החוזר שלו, וכדי להוכיח שדאריו לא מפחד, זה יהיה קרב גרייב קונסקוונסס. קתרינה אומרת שדאריו אמיץ יותר ממה שחשבה והיא מקבלת את האתגר. דאריו אומר שזה אולי קרב גדול, אבל אפשר לשפר אותו. ארבעה ארונות קבורה במקום אחד. גרייבר קונסקוונסס. קתרינה אומרת שהיא אוהבת את איך שהוא חושב, ושאחרי שבוע הבא לא יהיה ספק מי השמיד את מי. דאריו אומר שהוא סומך על זה.

הלילה כל הקרבות יהיו על המדליונים העתיקים!

קרב על מדליון: דה מאק ניצח את מרטי "דה מות'" מרטינז: לאחר קרב קצר של ארבע דקות, דה מאק הצליח לתת סטאנר למרטי, שלא נפל, אז הוא נתן לו TKO והצמיד.

סגמנט מצולם: קתרינה מופיעה בלוקר רום כדי לדבר עם קינג קווארנו. היא אומרת שבשבוע הבא מיל שוב יהיה האלוף, אבל לקווארנו לא תהיה אליפות גיפט אוף דה גודס, אלא סיניסטרו דה לה מווארטה. קווארנו אומר שהלילה הוא יטרוף אותו. הוא גם אומר שאם מיל כן יהיה האלוף, הוא לא יטעה כמו בפעם שעברה אלא ייקח ממנו את התואר, והגופה של מיל תהיה הפרס שלו. העיניים של קתרינה זוהרות באדום.

סגמנט מצולם: סקסי סטאר נכנסת למשרד של דאריו. דאריו אומר שהוא יודע שהם לא תמיד הסתדרו, אבל הוא מכבד אותה ושהוא יודע שמשהו קרה לה. הוא ראה את זה בעיניים שלה, את המבט שהוא פעם ראה במראה אחרי שאימא שלו פגעה בו ובאחיו. הדרך היחידה לעצור את זה הייתה להתנגד אליה ולהגיד "לא עוד". הוא קובע לה קרב על מדליון מול מריפוסה, כדי שהיא תוכל לגרום לה לשלם. ולכן הוא קובע קרב נו מאס, כלומר קרב איי קוויט בהתייחס לקרב של ריי לאונרד מול רוברטו דוראן. דאריו אומר שאחרי שהיא תצעק את זה, סקסי סטאר לא יכולה לעצור, כדי שהמבט המאוים יבוא למריפוסה.

קרב על מדליון: סיניסטרו דה לה מווארטה ניצח את קינג קווארנו: קרב קצר מאוד. לאחר בקושי שתי דקות, קתרינה פגעה בקווארנו בגב עם האבן וסיניסטרו נתן ספרינגבורד פיימאסר. לאחר הקרב, במקום ללקק, קתרינה הרביצה לקווארנו עם האבן.

סגמנט מצולם: מאסקאריטה סאגראדה מתאמן. פיימוס בי מגיע ואומר שהוא קבע לו את קרב המאה. הוא ילחם מול מישהו עם מדליון שהסכים לשים אותו על הכף.

סגמנט מצולם: צ'אבו נכנס למשרד של דאריו ושואל למה הוא לא קיבל קרב על מדליון. דאריו אומר שלא מגיע לו. הוא לא מנצל הזדמנויות כמו שצריך. צ'אבו אומר שהוא ינצל את ההזדמנות לגמרי.

קרב על מדליון: קייג' ניצח את מאסקאריטה סאגראדה (ע' פיימוס בי וביוטיפול ברנדה): פיימוס בי מציג את סאגראדה ומקדם את מספר הטלפון שלו. כמובן שקייג' מחסל את סאגראדה תוך דקה, עם F5. אבל לאחר הקרב, צ'אבו רץ וגונב את המדליון! פיימוס בי אומר לקייג' בנונשלנטיות שגנבו ממנו. קייג' רודף אחריו.

קרב נו מאס על מדליון אצטקי: סקסי סטאר ניצחה את מריפוסה: במהלך הקרב, סקסי ומריפוסה התקוטטו לא על המשרד, אלא עוד קומה למעלה, באזור התאורה. סקסי התחילה לדמם והדם ירד על המעריצים. מרטי הגיע להתערב. מאק הגיע לעזור. לקראת הסוף, כשהשופט שואל את סקסי אם היא פורשת, היא פולטת "לכי ת*דייני!" למריפוסה. סקסי נועלת סליפר אבל מרטי מגיע לתקוף אותה. הוא מלקק את הדם, אבל מאק פוגע בו בסטאנר. סקסי מצליחה לנעול קרוס ארמברייקר ומריפוסה צועקת לבסוף, אחרי רבע שעה. לאחר הקרב סקסי נועלת שוב את האחיזה וזורקת את מריפוסה החוצה.

מחזיקי המדליונים: טחאנו, אירוסטאר, קייג' (שהמדליון שלו אצל צ'אבו), דה מאק, סיניסטרו דה לה מווארטה, סקסי סטאר.
דעות
05/05/2016 | 21:47
75
איזה פרק... רע.

באמת, אחד מהגרועים שלהם.

אני ממש לא אוהב את מי שקיבל פוש הפרק. מווארטה הוא עדיין הלוזר של מיל ולא צריך לקבל פוש כזה עכשיו. צ'אבו הוא ירידה ברמה אחרי הפיוד הנהדר בין קייג' למונדו. וסקסי? אני אגיע אליה אחר כך.

קתרינה שווה. ושבוע הבא בטח יהיה נהדר, אחרי הכל הקרב בין פיניקס ומיל היה הקרב מספר אחת בכל לוצ'ה. מטנזה ומיל יצליחו לעשות את זה. למרות שחבל לי על זה שהיא לא הופיעה בצורה הייחודית לה.

אני די מחבב את מרטי וגם את דה מאק, אז לא הייתה לי בעיה שהם נלחמו ושמאק ניצח.

קווארנו גמור. מאז הקרבות המדהימים מול פיניקס, ובאמת, כמה קרבות אלו היו? הקרב הראשון בעונה, קרב הלוצ'אדור האחרון שעומד, קרב הסולם... קווארנו גמור. הוא נכנע לארמבר של ריי כאילו כלום באצטק וורפר, ועכשיו הביץ' של מיל מחסל אותו תוך שתי דקות? אני מקווה שלא יהיה ביניהם פיוד. אני אוהב את קווארנו מאוד, מגיע לו הרבה יותר מזה, ולא להיות ג'ובר.

הקטעים עם פיימוס בי היו קורעים, והקרב מול סאגראדה היה מצחיק. רק חבל שצ'אבו מתחיל פיוד עם קייג'. היה אפשר פשוט להכניס אותו לקרב בשבוע הבא על מדליון או משהו, היה אפשר שטחאנו יהיה זה שהמדליון ייגנב ממנו (אחרי הכל עדיף ששניהם יהיו ביחד), אבל קייג'? קייג' הוא מתאבק טוב, הוא אלוף עתידי, בחייאת. למה? אין מתאבקים אחרים?

בלטו בהיעדרם כוכבים גדולים כמו האולסטאר טים, דראגו, אירוסטאר, אוונס, בלאק, פיניקס, טים האבוק... זאת הבעיה הגדולה של לוצ'ה בעיניי. לא כולם מופיעים כל שבוע, ובעוד שזה די בסדר לכשעצמו, זה לא הגיוני ששבוע אחד יהיו כל התותחים הכבדים ושבוע אחרי זה רק המידקארדרס, עם כל כמה שהמידקארדרס דווקא אובר.

ועכשיו, המיין איבנט. אוי, המיין איבנט.

אני מבין, סבבה, הם רוצים להראות שהם שונים. אז הם נותנים לנשים את המיין איבנט וקרב גימיק. ורעיון נחמד עם הנו מאס, הבנתי.

אבל זה היה נורא.

וציפיתי מצ'ירלידר מליסה וסקסי סטאר לתת קרב טוב, אבל זה היה רע. הן לא מתאימות להארדקור. גם אם היו כמה רגעים נחמדים (הדימום של סקסי מהגג, ה"פאק יו" של סקסי והאנרגיות שלה), זה היה די רע. היה עדיף אם מאק ומרטי היו נלחמים בקרב הזה, הם היו יותר מתאימים. עם כל הכבוד לפמיניזם, זה לא היה קרב מגניב בכלל. ותאמינו לי, הדברים עם סקסי לא יהיו כאלה מזהירים בעתיד.

פרק רע, לסיכום, אבל לפחות שבוע הבא מקבלים את הגרייב קונסקוונסס.
הבעיה הגדולה של לוצה
08/05/2016 | 14:54
89
זה שהפרק הוא רק 45.
מספיק בקושי ל3-4 קרובות עם סגמנטים.
וכתוצאה מזה מתאבקים בכירים יכולים להופיע לפעמים
אחת לחודש ואפילו יותר. אני מקווה שבעונות הבאות יעלו לשעה
וחצי, אבל אני בספק בגלל העלות הכספית הגבוה.
לגבי הפרק:
אהבתי את פאמוס b והשילוב עם סאגראדה, לפעמים דברים שנראים לא קשורים הולכים טוב.
מהלך אמיץ למיין איבנט,קרב טוב או לא, אהבתי את חוסר הפחד לנסות דברים בצורה שונה. הסגמנט לפני עם דריו וסקסי, הראה צד אחר של דריו וזה רק הוסיף לדמות האדירה הזו.
מחכה לקרב בשבוע הבא, הקרב הראשון בין מיל למטנזה סיפק את הסחורה.

דעה באיחור
09/05/2016 | 21:32
56
שוב פרק נהדר
ממש אהבתי את קרב הנו מאס
אני לא יכול לחכות לפרק הבא ולקרב הקרב גרייב קונסקוונסס
מטנזה ומיל סיפקו את הסחורה בפעם הקודמת ואני ממש רוצה לראות מה יהיה הפעם
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום טיולים באיטליה
פורום טיולים באיטלה
אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
פורום טיולים בהודו נפאל
פורום טיולים בהודו נפאל
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום