לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום היאבקות WWE
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 14- קייג' בקייג'
29/04/2016 | 12:11
3
17
דיווח
29/04/2016 | 12:12
2
36
קרב כלוב על מדליון: קייג' ניצח את ג'וני מונדו: קרב אלים במיוחד, טאיה הביאה קנדו סטיק וכיסא, ג'וני עשה כמה מהלכים מהגג (כולל פין דל מונדו וספניש פליי) וטאיה עצמה התערבה ונכנסה לכלוב עם אזיקים. לצערה, קייג' אזק אותה לחבלים וסיים את העניינים עם פיילדרייבר למונדו על הכיסא, כשהוא זוכה במדליון אחרי שלוש-עשרה דקות. קייג' הצטרף לטחאנו ולאירוסטאר כמחזיק מדליון.

דאריו קוואטו יוצא כדי לעצור את מליסה סנטוז לפני גמר הטורניר. דאריו מכריז שיש לו חדשות. מסתבר שאנחליקו עבר תאונה מצערת, ונאלץ להגיע לבית החולים. אבל הקרב הזה ימשיך, כי איבליס וסאן אוף האבוק עדיין יהיו פה. הוא מאחל להם בהצלחה, הם ממש יצטרכו את זה.

גמר טורניר השלשות, אליפות השלשות, קרב הדחות: ריי מיסטריו ג'וניור, פרינס פומה ואל דראגון אצטקה ג'וניור ניצחו את אנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס, ג'ואי ראיין והקרו (קורטז קסטרו ומיסטר סיסקו) ופיניקס, ג'ק אוונס ו-PJ בלאק: הקרב הזה בלאגן אחד רציני ומלא ספוטים. אחרי שמונה דקות, שכללו גם ויכוח בין ג'ואי ראיין ואיבליס (כי היא ממש לא אהבה את הניסיונות שלו להתחיל איתה), קסטרו סירב לתת לראיין טאג, ואיבליס הצמידה אותו עם אינסייד קריידל. הקרו וראיין מודחים.

אחרי עוד שלוש וחצי דקות, איבליס ניסתה להצמיד את ג'ק אוונס עם הקוד רד, אבל PJ בלאק נתן לה סופרקיק והפך את זה להצמדה של אוונס. סאן אוף האבוק ואיבליס מודחים.

אחרי חמש וחצי דקות, כלומר, שבע עשרה דקות של קרב, ריי נתן 619 לאוונס, דראגון אצטקה הוסיף DDT, ואז אצטקה ופומה קפצו אל פיניקס ובלאק. ריי קינח בספליט לאגד מונסולט וסיים את הקרב. האולסטאר טים הם האלופים!

סגמנט מצולם: במקום אפל, דמות בברדס נמצאת מול סמל שמצויר על בד. הדמות מדברת בקול של ואמפירו, וקוראת לפנטגון. פנטגון נוסע בכיסא גלגלים ממונע. ואמפירו אומר לו לקום אבל פנטגון לא מצליח. ואמפירו מוריד את הברדס ושופך על פנטגון שעווה מנר. פנטגון מתאמץ לקום ונופל. ואמפירו אומר לפנטגון שהוא חלש ועוזב אותו.
דעות
29/04/2016 | 12:16
28
אחלה של פרק השבוע.

קצת לא הבנתי את הסיום עם ואמפירו ופנטגון. מתי פנטגון יחזור?

ולמה אנחליקו לא היה?

בכל מקרה, קרב הכלוב היה בדיוק מה שחשבתי: עוד קרב נהדר בפיוד של קייג', מונדו וטאיה. חולה על זה. אבל קצת הופתעתי שקייג' ניצח. האם זה סוף הפיוד בין קייג' ומונדו?

וקרב השלשות... היה קצת מבולגן אבל אין לי שום בעיה עם זה, לפעמים כיף לי לראות ספוטפסטים. והאולסטאר טים הצליחו להיות האלופים החדשים! מעניין מה יצא מזה.
היה פרק נהדר
29/04/2016 | 15:59
24
פשוט כיף לראות את הפרק
ליגת האבקות+פורום
29/04/2016 | 01:03
1
83
שלום לכולם, נפתח בימים האחרונים אתר האבקות שכולל איתו ליגת האבקות שנקראת אליט רסלינג, האתר הוא כמובן חינמי וכל מטרתו היא למען קהילת אוהבי האבקות, יש פורום האבקות כללי ויש כמובן גם את הליגה, נשמח לראות את כולם.
למה לפתוח ולהשקיע באחד חדש שיש את זה?
29/04/2016 | 11:56
53
אני בטוח שאם כל האמצעים שיש לך תוכל קצת יותר ״להעיר״ את הפורום.

שאלה
29/04/2016 | 03:45
81
באיזה שעה מתחיל payback בישראל?
תודה לעונים.
ליגת האבקות+פורום
29/04/2016 | 01:01
33
שלום לכולם, נפתח בימים האחרונים אתר האבקות שכולל איתו ליגת האבקות שנקראת אליט רסלינג, האתר הוא כמובן חינמי וכל מטרתו היא למען קהילת אוהבי האבקות, יש פורום האבקות כללי ויש כמובן גם את הליגה, נשמח לראות את כולם.
ליגת האבקות+פורום
29/04/2016 | 01:00
24
מי לדעתכם יזכה השנה בMITB?
( לעמוד שלי בתפוז )
25/04/2016 | 22:37
3
207
שלום לכולם!
ב19.6 יתקיים האירוע השנתי של הMITB, הפעם מלאס וגאס, נבאדה.
אז אחרי הזכייה של שיימוס בשנה שעברה ושל רולינס לפני שנתיים, אני חושב שהגיע הזמן לזכיה של פייס.

ואיזה פייס זה יכול להיות?

סמי זיין - האנדרדוג האולטימטבי! זיין הוא לא מתאבק זר לקרבות סולם והוא הראה ניצוצות ברסלמניה השנה. הסיפור יכול לכתוב את עצמו מצוין וזה אפילו יכול לתרום לפיוד שלו עם אוונס. אבל לדעתי הוא לא יזכה.

ביג אי/קופי קינגסטון - קופי תמיד נותן מעצמו בקרבות סולם וזה נראה שאם למישהו מהניו דיי יש סיכוי להיות אלוף עולם אז זה ביג אי. אבל זה אומר שהם כנראה יהיו חייבים להפסיד את אליפות הזוגות. או לחילופין, שאקסייבייר וודס ייגן על התואר עם מי שלא יתמודד בקרב (בדומה לשנה שעברה). אבל זה עדיין לא היום של הניו דיי.

שינסקה נאקאמורה - שיעשו אותו בתור נציג של NXT. אולי אפילו יעשו טורניר העפלה בNXT לקרב הזה. איזה מטורף זה יהיה אם נאקאמורה יזכה במזוודה בקרב הראשון שלו ברוסטר הראשי??? זה יהיה ממש יאאאאאאא-וווווווווו! אבל גם לא.

סת רולינס - כן, אני יודע שהוא פצוע. כן, אני יודע שהוא היה ההיל הראשי לפני הפציעה. אבל השמועות אומרות שהוא יחזור בתור פייס ולפי הלו"ז המתוכנן שלו יש סיכוי סביר שהוא יחזור לקראת MITB. אבל לא מאמין שזה מה שיהיה.

לכן, הבחירה שלי לזוכה השנה (שהוא לא קווין אוונס, כי אם היל יזכה לדעתי זה חייב להיות רק אוונס) הוווווווווווווא.........
דין אמברוז!!!
הגיע הזמן שהוא יזכה כבר באליפות הראשית והדרך לשם מתחילה במזוודה!
הוא יכריז מבעוד מועד שהוא מתכוון להתמודד על התואר ברסלמניה. רולינס זוכה בראמבל. ריינס נשאר אלוף עד רסלמניה. המיין איבנט של מניה 33 יהיה ריינס (א) נגד רולינס (זוכה הראמבל) נגד אמברוז (מחזיק מזוודת הMITB), כשבסופו של דבר אמברוז סוף סוף זוכה בתואר על הבמה הגדולה ביותר עם הקרב הגדול ביותר - הטריפל ת'רט של השילד לשעבר!!!

לפי איך שדברים זזים היום בWWE
26/04/2016 | 10:19
243
זה יהיה HHH...
כמה אפשרויות
28/04/2016 | 09:35
1
150
בד"כ זה מידקארד היל שמסומן כמישהו שהולך להיות בעתיד בצמרת (רולינס,מיז,פאנק,אדג), אז האפשרויות הן אואנס,שיימוס,רוסב אולי וויאט...לא עולה לי בראש עוד כרגע
מסעים עם הניתוח שלך
29/04/2016 | 07:58
62
אני הייתיהולך על אוונס.

בגזרת הפייסים, אולי היתי מהמר על AJ
שרשור RAW
26/04/2016 | 10:59
7
189
אירועים מרכזיים
26/04/2016 | 11:19
2
279
שישה ימים לפייבאק.

יש שקופית לזכרה של צ'יינה. במהלך התכנית גם היה סרטון לזכרה.

שיין מקמהן *עדיין* מנהל את RAW. המשכיות סטוריליינית? מה פתאום! סטפני יוצאת להתעמת עם שיין ואומרת לו שהוא לא יכול לשקר לאנשים פה כי כאן היא נולדה. סטפני אומרת שביום ראשון, וינס יחליט באופן רשמי מי ינהל את RAW. שיין מזמין אבטחה שתעיף את סטפני מהבניין.

AJ סטיילס ניצח את שיימוס. קארל אנדרסון ולוק גאלוס באו למחוא לו כפיים אחרי הקרב. ריינס והאוסוז צפו ממאחורי הקלעים.

הניו דיי מדברים על גמר טורניר הזוגות בחסות בוטי אוז. הוודווילנז מגיעים ואומרים שהם ינצחו ויחזירו את ה-WWE לעידן הישן. אנזו וקאס מגיעים ועושים את הקטע שלהם. הניו דיי אומרים שהם אלו שינצחו ביום ראשון.

ג'ון סינה יחזור ב-30 במאי.

קארל אנדרסון ולוק גאלוס (שהיו בחדר של AJ סטיילס) ניצחו את האוסוז. לאחר הקרב הם תוקפים אותם, אבל ריינס בא כדי להבריח אותם. לאחר מכן סטיילס מתראיין, ואז אנדרסון וגאלוס מגיעים כדי להגיד לו שהם רוצים לשמור עליו.

לאחר סרטון שמראה את ההיסטוריה בין אוונס וזאיין, סמי זאיין ניצח את רוסב. לאחר הקרב אוונס תקף אותו ברמפה.

אפולו קרוז התעמת עם סטארדאסט והזכיר שדאסטי רודס היה זה שעזר לו להתחיל ב-WWE. לאחר מכן אפולו ניצח את סטארדאסט.

דין אמברוז יוצא ומשווה בין עצמו לבין ג'ריקו. הוא קורא לג'ריקו, שמסרב להילחם בו ב"עיר מזבלה כזאת". ג'ריקו דורש התנצלות על הגניבה של הטוק שואו שלו, אבל אמברוז פשוט תוקף אותו. ג'ריקו מצליח לקחת שליטה ונועל וולס אוף ג'ריקו על שולחן השדרים.

נטליה ניצחה את אמה כששארלוט ופלייר צפו.

ברון קורבין (שילחם מול זיגלר ביום ראשון) יצא להילחם מול דמיאן סנדאו. זיגלר יצא לתקוף אותו לפני שהקרב התחיל.

ממשיכים להראות סרטונים של הקולונס.

המיז ומאריס לעגו למעריצים של סזארו, ואמרו שהם חנונים, בעוד שמעריצי מיז הם אנשים כמו מאריס. סזארו יוצא ולועג למיז. מיז מנסה לתקוף את סזארו מאחור, אבל סזארו תוקף אותו. מאריס מונעת מסזארו לבצע את הסווינג.

בפרישואו של פייבאק, קאליסטו יגן על תואר ארצות הברית מול רייבאק.

רומן ריינס ניצח את אלברטו דל ריו. לקראת סוף הקרב, גאלוס ואנדרסון ניסו להסיח את דעתו של ריינס, אבל הוא ניצח בכל זאת. לאחר הקרב הם תקפו אותו עד ש-AJ בא לעצור אותם. ריינס תקף את AJ ואז הבולט קלאב חזרו לזירה. ריינס תקף אותם, ו-AJ נתן לריינס את הפנומנאל פורארם.
תודה על הדיווחים!
26/04/2016 | 20:43
160
חוסך צפיה בחרא הזה :)
זה רק אני או ש..
26/04/2016 | 22:21
196
הקהל היה ממש אבל ממש שקט הפעם, ז"א הראו עצמו לא היה מדהים אבל בקושי היו צ'אנטס , לא היה שום היט מהקהל 
אפילו כשסמי זיין עשה את הכניסה שלו לא היה פופ (אפילו לא זימזמו את השיר שלו)
פאקינג לוק גאלוס וקארל אנדרסון עשו את הקרב דביוט שלהם ואף אחד לא שם עליהם..
 whatsupwithdat??
מה שאני מאחל לרומן ריינס
26/04/2016 | 20:39
219
תגידו, רק אני...
27/04/2016 | 10:56
2
234
חושב שפייבאק יכול להיות אירוע ממש נחמד?

אני לא רואה פוטנציאל גדול ברומן ריינס נגד איי ג'יי סטיילס, אבל זה עדיין קרב מסקרן ומעניין לראות אם איי ג'יי יצליח להביא את רומן ריינס לרמה גבוהה ומה תהיה ההתפתחות בגזרת גאלוס ואנדרסון (למרות שיש לי תזה)

אמנם יש ירידה חדה בחשיבות הקרבות האחרים, אבל עדיין לרובם יש פוטנציאל להיות מפגשים נחמדים - זיין נגד אואנס לדעתי יקבל יחס טוב, שארלוט ונטליה כבר הוכיחו את עצמן בעבר, קרב על מועמדות מס' 1 לאליפות הזוגות נשמע מסקרן ודברים כמו מיז נגד סזארו, אמברוז נגד ג'ריקו וזיגלר נגד קורבין יכולים רק להפתיע לטובה.

לא יודע, לי נראה שהולך להיות אירוע שאהנה ממנו.
גם לדעתי
29/04/2016 | 03:14
24
גם לדעתי
29/04/2016 | 03:14
19
IWL10
25/04/2016 | 23:58
2
142
הערב התקיים המופע העשירי של ליגת IWL בהנחייתם של דני לי ודרור חכימי.

להלן הקרבות שהיו באירוע:
דה שאנל ניצח את אודי פיטנס
עמוד האש הפסיד לסייקו די
שרון פלטי ניצח את הנמר הלבן
קרונוס ניצח את יוסי השור
גיא שקד הפסיד לסיני
הקנדי קראשרס ניצחו את טל בראון וריקסון רואס
הדר הורביץ ניצח את אייסמן
מקס האבוק הפסיד לנמר השחור

*** יש אלוף חדש - הנמר השחור ***

לדף של ללא אגו בפייסבוק:

לדף של IWL בפייסבוק:

AWO - הדיבר ה11!
27/04/2016 | 01:15
98
הערב התקיים המופע של ליגת AWO והוקדש למתאבקת צ׳יינה.

להלן הקרבות שהיו באירוע:
ג׳סי רוי ניצח את ״הנסיך הערבי״ עלי.
מהראן הפסיד למיסטר M.
הזאב ניצח את מהראן.
בלאק ממבה ניצח את ג׳ואי טיילק.
הלבוי הפסיד לגולדמן.

*** גולדמן שמר על האליפות ***

לדף של ללא אגו בפייסבוק:

לדף של AWO בפייסבוק:
28/04/2016 | 07:54
12
שרשור זבנג וגמרנו
23/04/2016 | 09:02
10
104
כי צריך לשרשר את שירשור רסלמניה איפשהו |סוףסרקסטיות|
דעות עונה ראשונה של לוצ'ה אנדרגראונד
23/04/2016 | 09:31
152
חוות הדעת המטורפות שהתכנית הזו מקבלת, גרם לי לנסות לצפות בעונה הראשונה.
זה לקח לי כמה שבועות לראות את כל הפרקים וכמובן שחלק מהדברים שם הרצתי מהר - אבל בגדול מדובר באחלה מוצר.
היו כמה קרבות מעולים (רק הפרק האחרון היה בעיני יצירת מופת, אבל היו כמה קרבות נוספים נהדרים, כמו פיניקס-מיל מוארטס, פומה-מונדו).

החויה הכוללת שלי מהצפיה היתה מהנה. הבניה של הדמויות וההסטוריליינז היו פשוטים, הגיוניים, כתובים כהלכה ועם פיי אוףים ראויים. הסטוריליין של פנטגון ג'וניור הוא דוגמא נהדרת לזה. הוא לא היה חייב להיות סביב מאבקי האליפות בשביל להשאר מעניין. זה נבנה עד לאולטימה לוצ'ה לקרב מול עגלה, אההה... סליחה... אגדה - והוא גם באמת קיבל באופן מוצדק את הניצחון. ב WWE זה בחיים לא היה קורה כי האגדות הן תמיד מעל הרוסטר הקיים. ובסוף הטוויסט היה מפתיע מאוד.

מלקרוא מדי פעם את השרשורים של העונה השניה, אני רואה שחלק מהדברי שנשארו פתוחים אכן מקבלים מענה (אני חושב שאם הייתי רואה את הפרקים במועד השידור שלהם, הייתי מתבאס שלא היה פייאוף לכל הסיפור הזה עם דריו-מטאנזה-לוטוס-דרגון אצטקה).

קטעי הוידאו להייפ לפני קרבות מופקים ברמה גבוהה כמעט כמו בWWE. מאט סטרייקר הוא אחלה שדר.

בקיצור, כשתגמר העונה השניה, אוריד גם אותה.
מומלץ
בלי לעשות גוגל!
24/04/2016 | 00:12
8
220
מי זוכר איך קוראים לו?

שום מושג
24/04/2016 | 11:33
66
ולו?
24/04/2016 | 13:16
1
151
זה
25/04/2016 | 11:31
81
פרסי ווטסון
גם עם לעשות גולגל לא נראה לי אני אדע
24/04/2016 | 15:12
63
הייתי צריך גוגל
24/04/2016 | 18:40
2
151
אבל מתאבקים מNXT הגלגול הראשון?

אפילו הם לא זוכרים שהיו שם

למרות שרימית
24/04/2016 | 21:21
1
139
הראשון זה לאקי קאנון.
השני זה פרסי ווטסון.

נזכרתי בהם אחרי שיטוט-שעמום בארכיון של הפורום. סביר להניח שאחרת גם אני לא הייתי זוכר מי הם בכלל.
לפחות השני היה מוכר
24/04/2016 | 22:21
105
הראשון אפילו לא צלצל הפעמון קלות
זה
25/04/2016 | 11:31
90
לאקי קאנון
המיין איבנט באירוע לייב בפאריז של 22.4 היה...
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2016 | 20:45
210
טריפל אייץ' וקווין אוונס נגד דין אמברוז וסמי זיין!!!!!

לאשתי היה יום הולדת ביום חמישי (21.4). רציתי לצאת איתה לסופ"ש בפאריז. פתאום גיליתי שWWE יופיעו שם ב22.4 (יום שישי) ואמרתי "יאללה, על הדרך אני אלך למופע גם".

אבל בסוף זה לא באמת קרה, וב22.4 הייתי באמצע ליל הסדר עם המשפחה כשזה קרה בלייב.

הקרב מצורף פה, בתקווה שלא יורידו אותו מהיוטיוב כזה מהר.

קרב ששווה את הצפייה. אגב, הסיום היה הלובה קיק של זיין על אוונס, פדיגרי של טריפס על זיין ובסופו של דבר דירטי דידס של אמברוז על טריפס וניצחון נקי של צמד הפייסים!
משהו חשוב קרה בהאוס שואו האחרון של NXT....
( לעמוד שלי בתפוז )
22/04/2016 | 09:05
5
325
משהו שקשור לאליפות הNXT.
לא רוצים לדעת?
יש לכם 5 סימני ספוילר כדי להתחרט.

סמואה ג'ו ניצח את פין באלור וזכה באליפות הNXT!!!!

זה אומר כמה דברים:
  1. כנראה שרצו לתת לבאלור להיות אלוף הNXT הכי ארוך בהיסטוריה כדי שישחקו על זה ברוסטר הראשי.
  2. יש מצב שנראה את באלור בפייבאק או בRAW הקרוב, מתאחד עם בולט קלאב.
  3. סמואה ג'ו מחזיק באליפות בWWE, אחרי שהחזיק גם בTNA וגם בROH!!

מה דעתכם על השינוי?
האם באלור יחבור לבולט קלאב בקרוב?
ומה יקרה עכשיו בסצינת האליפות של NXT?
22/04/2016 | 12:17
2
215
אני לא מבין למה עושים דברים כאלה בהאוס שואו..
אולי זה באמת מסמן את עלייתו לליגה הגדולה, במילא הWWE בפאניקה שהרייטינג יורד.
תגובה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/04/2016 | 13:14
256
למה שלא יעשו?
זה עכשיו גורם לעוד אנשים לרצות לקנות כרטיסים כי "הכל יכול לקרות בהאוס שואו!"
כבר היו תארים שהחליפו ידיים בהאוס שואו בעבר, לא בטוח שהיה תואר מרכזי שכזה.

ואני חושב שהוא יבוא בסוף פייבאק, אחרי שהבולט קלאב יראו כאילו הם עוזרים לAJ לנצח את רומן, אבל בסוף ידפקו אותו ויתגלה שפין באלור היה המנהיג שלהם כל הזמן הזה וככה יעשו לו דביוט ברוסטר הראשי.
אני חושב
24/04/2016 | 10:07
119
שהתכנית המקורית הייתה שבריי וויאט אכשהו יישתלב בתמונת המיינאיבנט בשבועות הקרובים (אני לא מאמין שמה שראינו בraw לפני שבועיים היה התחלה של פייס טרן) וכשזה קצת התבלבל בגלל הפציעה שלו החליטו להתקדם בהקמה של הBullet club.

אין לי ספק שנראה את פין באלור בשבועות הקרובים אכשהו משתלב בכל הסטוריליין של איי ג'יי, גאלוס וכו'.
..........
24/04/2016 | 02:23
135
מפתיע, לא חשבתי שג'ו יקבל את התואר. הייתי מעדיף שיגיע כבר לרוסטר הראשי.
מניח שזה אומר שייקח עוד זמן, כבר נמתח כמו מסטיק.
זה
24/04/2016 | 15:10
142
ממש מגניב. דרך נחמדה לגרום לתחושה שלכל אירוע ואירוע של NXT יש חשיבות וזה נותן תחושה יותר "ריאלית" למוצר. לא הייתי עושה דבר כזה על בסיס קבוע, אבל אחת לכמה זמן זה מפתיע ונחמד.
וכמובן שזה מעלה עכשיו הרבה ציפיות לגבי מה יקרה בעתיד הקרוב עם באלור
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 13- כשמפלצת פוגשת מפלצת
21/04/2016 | 16:42
3
46
דיווח
21/04/2016 | 16:42
2
78
סגמנט מצולם: דאריו במשרד שלו, ואומר לפיניקס שהוא בר מזל שהוא שרד את הקרב מול מטנזה. מתברר שיחד עם פיניקס, נמצאים גם דראגו ואירוסטאר. דאריו אומר שהוא צריך עוד צוות לטורניר השלשות, ושזה צוות חלומי. אבל בשנה שעברה, הם גם היו צוות והפסידו בסיבוב הראשון לאנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס, וכל זה כי דראגו ואירוסטאר לא הסתדרו. כיוון שהוא לא רוצה לחזור על זה, פיניקס יקבל שותפים אחרים. הדיסייפלס אוף דת' ילחמו מול פיניקס... PJ בלאק וג'ק אוונס. ואמנם דראגו ואירוסטאר מסתדרים יותר טוב עכשיו, אבל דאריו תוהה מה יקרה אם אחד מהמדליונים יהיה על הכף.

קרב על מדליון: אירוסטאר ניצח את דראגו: הקהל היה חצוי כל הזמן בין שני המתאבקים, אבל בסוף אירוסטאר היה זה שנתן ספרינגבורד ספלאש וניצח אחרי שש וחצי דקות. אירוסטאר מצטרף לטחאנו ומשיג מדליון.

סגמנט מצולם: ג'וני מונדו מתאמן וטאיה מגיעה. טאיה אומרת שהיא דרשה מדאריו לתת לג'וני מדליון. אבל דאריו קבע לו קרב בשבוע הבא על המדליון, מול קייג'. ג'וני אומר שאין לו בעיה, הוא יכסח את קייג' וטאיה תעזור... עד שטאיה אומרת שזה קרב כלוב. כן, קייג' בקייג'. טאיה אומרת שג'וני יכבה את המכונה.

פיניקס, ג'ק אוונס ו-PJ בלאק ניצחו את דיסייפלס אוף דת' (ע' קתרינה): הקרב היה מלא בבעיות תקשורת אצל פיניקס, אוונס ובלאק, בעיקר מצד אוונס שרצה להראות לכולם איך צריך להתאבק. כל אחד גם הכניס את עצמו בניגוד לרצונם של שאר חברי הצוות. בסוף, אחרי תשע דקות, פיניקס הצליח לתת ספרינגבורד 450 ספלאש לבאריו נאגרו. קתרינה נטשה את הדיסייפלס בזעם.

סגמנט מצולם: דאריו מדבר עם אנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס. הוא אומר שאי אפשר להאמין שלפני שנה הם שנאו אחד את השני. הוא מזכיר שהם חשבו שאנחליקו הוא סתם רודף שמלות ושאיבליס זרקה את סאן אוף האבוק (למרות שהאבוק מתעקש שהוא זה שזרק). איבליס אומרת שלא אכפת לה מי יזכה בטורניר השנה, כי הם ימשיכו להחזיק בתארים. דאריו מסביר שהם בטורניר. המנצחים יהיו האלופים. הם ישתתפו ישר בגמר. בשבוע הבא, יהיה קרב צוותים מרובע עם הדחות: אנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס, הקרו וג'ואי ראיין, פרינס פומה, ריי מיסטריו ואל דראגון אצטקה ג'וניור, ופיניקס, PJ בלאק וג'ק אוונס. דאריו קורא להם "טים האבוק" אבל זה גורם לעוד ויכוחים.

סגמנט מצולם: קתרינה נוזפת בדיסייפלס, היא אומרת שמיל נתן להם סיכוי אחד אחרון להוכיח את עצמם והם נכשלו. הכי גרוע זה שפיניקס ניצח. היא מבקשת סיבה אחת טובה לא להשמיד את כולם עכשיו. לפתע סיניסטרו דה לה מווארטה מרביץ לטראסה ולוקח ממנו את הלב השחור שלו. קתרינה שואלת אם זהו זה, אז סיניסטרו מרביץ גם לבאריו נאגרו ולוקח גם לו את הלב. סיניסטרו סופג את הלבבות.

אליפות לוצ'ה אנדרגראונד: מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) נלחם מול מיל מווארטס (ע' קתרינה) בלי תוצאה: כבר בהתחלה, מיל מצליח לגרום למטנזה ליפול. דאריו ניסה לתקוף את מיל, שלא התרשם. רק מטנזה הציל את אחיו מלחטוף ממיל. גם קתרינה ניסתה לתקוף את מטנזה. מטנזה ניסה לתקוף אותה אבל חטף כיסא ממיל. לאחר מכן המפלצות עלו במדרגות והגיעו אל גג המשרד של דאריו. מיל ניסה לזרוק משם את מטנזה, שלמזלו החזיק במעקה. לאחר מכן מיל נתן למטנזה פלאטליינר, ושניהם נפלו דרך הגג של המשרד! אחרי שבע דקות, השופט עוצר את הקרב.

דאריו מציץ בחור בגג המשרד שלו, ואז מרים את המפתח וצועק על קתרינה, שמצידה מרימה את האבן. דאריו מכריז על מלחמה.

סגמנט מצולם: חוזרים למשרד של קפטן ואסקז, וניתן לראות שם את התמונה של באל תחת כותרת "מת", ואנשים כמו הרננדז, בלו דימון ג'וניור, אלברטו אל פטרון, דאבורי וביג ריק תחת הכותרת "נעדרים". מגיע איש ממועצת העיר של בויל הייטס, שאומר ששמע שהיא מרחרחת באזור. הוא טוען שהמעסיק שלו מעדיף שהיא תפסיק עם החקירה של דאריו. הקפטן אומרת שלא אכפת לה מראש העיר, אבל חבר המועצה אומר שהוא מדבר על מישהו חזק יותר. הוא מציע לה בידידות להפסיק בחקירה.
דעות
21/04/2016 | 16:46
61
אוי, איזה פרק מגניב.

אירוסטאר ודראגו לא נתנו קרב ממש מדהים, אבל זה היה מספיק טוב. אירוסטאר קיבל מדליון.

בשבוע הבא נקבל את קייג' בקייג'! בטח יהיה מדהים. למרות זאת, צפו להתערבות מטאיה.

קרב השלשות היה מצחיק לגמרי. אוונס קרע אותי עם כל השטיקים שלו, והאמת שהיה גם קרב די טוב.

גמר הטריוז בשבוע הבא! עוד קרב שיהיה ממש פרוע. נחמד.

לא אתגעגע לשאר הג'וברים של מיל.

סופסוף מישהו יכול לעמוד מול מטנזה קוואטו. מיין איבנט של שבע דקות שהיה פי אלף יותר טוב מכל מיין איבנט ארוך בתכניות של WWE בשנים האחרונות. והם אפילו לא עשו שום דבר מיוחד, רק סופסוף מישהו הצליח לפגוע במטנזה. והסיום היה מגניב, ואני אפילו חייב להודות שדי נבהלתי כשמיל עמד לזרוק את מטנזה.

הקטע בסוף קצת לא מובן, פשוט כי לא היו מעורבים בו אפילו מתאבקים... למרות שההתייחסות לכל העוזבים הייתה מצחיקה. אני כמעט בטוח שראיתי את אלברטו אל פטרון הולך ברחובות בחברת אירי חיוור ובולגרי מזוקן...
דעות
( לעמוד שלי בתפוז )
22/04/2016 | 13:12
62
קודם כל - המון תודה על הדיווחים ועל ההשקעה!

בקשר לפרק.
קרב סבבה בין אירוסטאר לדראגו. לא מזכיר את סדרת הטוב מ5 שלהם מהעונה שעברה, אבל אחלה ספוטים.

קרב שלשות מעולה. מאוד אוהב את הגלגול הזה של ג'ק אוונס. פניקס מרשים ויאללה ביי DOD.

אפרופו DOD, איזה קטע חולני ומעולה אחרי זה עם עקירת הלבבות וכל זה. תכנית גאונית!
שלא לדבר על קייג' אין א קייג' של מונדו. וזה שהוא the guy נורא הזכיר את רומן. מעניין אם זה גם צולם מראש כמו כל הפרקים או שזה צולם לאחרונה ואז זה עקיצה על הWWE.

מיין איבנט שהבטיח קרב בין שני כוחות לא אנושיים וזה מה שהיה. הפלאטליינר בסוף היה מטורף ולראות את מטנזה ממשיך בקרב עם הפציעה ברגל (שקראתי שהייתה אמיתית ולא מכירה של המכה) היו פשוט מרשימים.

מחכה לגמר השלשות בשבוע הבא. הולך להיות מטורף!!!
צ'יינה מתה
21/04/2016 | 08:06
7
294
צ'יינה נמצאה מתה בביתה, בת 45 הייתה במותה.

המשתתפת הראשונה בראמבל, האישה הראשונה שהייתה טוענת לאליפות העולם, ושלוש פעמים האלופה הבין יבשתית.

http://www.tmz.com/2016/04/20/chyna-dead-wwe-legen...
צ'יינה מתה
21/04/2016 | 08:09
307
לא בטוח אם זה מגדיל או מקטין את הסיכויים שלה להכנס ל HOF בעתיד...
http://www.tmz.com/2016/04/20/chyna-dead-wwe-legen...
21/04/2016 | 10:16
171
באסה, עצוב.
לפי YNET היא נפטרה ממנת יתר
21/04/2016 | 11:49
256
חבל מאוד
21/04/2016 | 12:07
190
יש פרק איתה ב"של מי השורה הזו בכלל", זה הדבר הכי מצחיק בעולם.

ויכול להיות שפתחתי פה לשטן?
עצוב לשמוע
21/04/2016 | 20:19
162
היא דווקא בזמן האחרון מאוד נאבקה בהתמכרות שלה ומאוד רצתה להיכנס ל-HOF וחבל שהיא לא תיכנס לשם כשהיא בחיים.
22/04/2016 | 00:23
120
עצוב מאוד, בגיל מאוד צעיר וממש חבל

יהי זכרה ברוך
( לעמוד שלי בתפוז )
22/04/2016 | 13:08
166
אחת מהגדולות ומהחלוצות.
האהבה שלה בטוויטר אחרי המוות רק מוכיחה כמה היא הייתה חשובה.

מי יודע? אולי עכשיו יכניסו אותה להיכל התהילה.
שרשור RAW
19/04/2016 | 08:28
11
94
אירועים מרכזיים
19/04/2016 | 08:29
1
371
RAW היה השבוע בלונדון.

אמברוז פותח עם האמברוז אסיילום, עם שיין מקמהן כאורח. כן, שיין עדיין המנהל (למרות שלא ניצח את טייקר. הזוי). שיין אומר שמטרתו לתת סיכוי למתאבקים הטובים. קווין אוונס מתערב ויורד על סמי זאיין. סמי מגיע ויורד על אוונס. ג'ריקו יוצא ומעוצבן על זה שבשבוע שעבר לקחו ממנו את הטוק שואו. שיין קובע קרבות לפייבאק: דין אמברוז מול כריס ג'ריקו וקווין אוונס מול סמי זאיין. אמברוז תוקף את אוונס וזאיין תוקף את ג'ריקו, והפייסים מנצחים כאן.

כריס ג'ריקו ניצח את סמי זאיין

במהלך ריאיון מאחורי הקלעים עם AJ סטיילס, אנדרסון וגאלוס הגיעו. הם התחבקו ודיברו על החברות שלהם.

טורניר הזוגות בחסות בוטי אוז המשיך. אנזו וקאס ניצחו את הדאדלי בויז. מאוחר יותר, הוודווילנז ניצחו את האוסוז. הוודווילנז יילחמו מול אנזו וקאס בפייבאק

רומן ריינס נתן פרומו בזירה לקולות הבוז של הקהל. סטיילס יוצא ומוציא אובר את ריינס, אבל אומר שהוא ינצח אותו. ריינס אומר שהוא ינצח. לאחר כמה מילים ביניהם, AJ עוזב, אבל הבולט קלאב תוקפים את ריינס מאחור. לאחר מכן, AJ נשבע מאחורי הקלעים שלא ידע על זה, וריינס אומר שזה קצת מוזר שבשבוע שעבר האוסוז, בני הדודים שלו, היו אלו שהותקפו. סטיילס מכחיש ואומר שהוא בכלל לא צריך את החברים שלו כדי לנצח את ריינס. ריינס אומר שכל החברים בעולם לא יעזרו לו.

ברון קורבין ניצח את פאנדאנגו כשזיגלר פירשן. לאחר הקרב זיגלר ניסה לתקוף אבל קורבין כיסח אותו.

ממשיכים עם סרטונים שמקדמים את הקולונז.

היה מיז TV, כשסזארו בא לקטוע את מיז ומאריס. מיז נותן את המונולוג של ליאם ניסן מ"חטופה". סזארו יורד על מיז ואומר שיזכה בתואר הבין יבשתי. הוא מצטט את רודי פייפר ואומר שנגמר לו המסטיק. מיז מביא את רוסב להילחם מול סזארו, אבל סזארו אומר שהוא דיבר עם שיין והפך את זה לקרב רביעיות. כל הליג אוף ניישנס ומיז מול סזארו וניו דיי. סזארו מוריד את הז'קט וחושף חולצת ניו דיי. סזארו מצמיד את שיימוס ומנצח בקרב.

נטליה קיבלה קרב חוזר מול שארלוט בפייבאק, אבל הפעם נטליה מבטיחה שהכל יהיה שונה: כי ברט הארט ילווה אותה! לאחר מכן הצוות של נטליה, בקי, פייג' וסשה ניצחו את הצוות של שארלוט, סאמר ריי, נעמי וטאמינה לאחר שנטליה הפכה פיג'ר אייט לשארפשוטר.

אפולו קרוז ניצח את הית' סלייטר. קרוז אמר שיהיה מוכן להצטרף לסושיאל אאוטקאסטס אם מישהו מהם ינצח אותו. לאחר מכן קווין אוונס עבר ליד קרוז בדרך לקרב שלו.

AJ סטיילס יתארח במיז TV בסמאקדאון.

דין אמברוז ניצח את קווין אוונס. לאחר הקרב ג'ריקו נתן לו קודברייקר.
תודה על הדיווח
19/04/2016 | 09:00
248
בעצם מה שwwe מנסים להגיד לנו זה שלא איכפת להם בגרוש מהאנגלים והסטוריליינים שלהם . שיין עדיין אחראי על ראו למרות שהפסיד בראסלמניה?? (אני מעדיף את שיין בכל מקרה על האוטורתי) , אבל זה גם אומר שכל הפיוד עם טייקר והקפיצה מהכלוב היו חסרי טעם.
נראה לי שמתאבק עבר חזר ל WWE
19/04/2016 | 16:57
8
403
בובי לאשלי ניצח איזה ג'ובר בתוכנית
תודה על התגובה החשוכה
19/04/2016 | 17:17
7
334
אבל מדובר באפולו קרוז, מתאבק אחר לגמרי, שמה לעשות- חטא בלהיות גם שחור, קירח ושרירי כמו לאשלי.

אני תוהה אם יש איזושהי סיבה שמנגד לא ציינת שאיי טריין חזר להתאבק בWWE יחד עם קארל אנדרסון
דווקא אין פה שום דבר חשוך
20/04/2016 | 00:57
6
258
(אלא אם עושים משחק מילים על זה שהוא דווקא כן חשוך, אבל זה יהיה משחק מילים חשוך )

הוא באמת מאוד דומה ללאשלי וכבר פעמיים מתוך שלוש שראיתי אותו, חשבתי לרגע שזה לאשלי, במראה הכללי, גוף, פנים, הבעות וגם צבע עור.
ההבדל היחיד (טוב אולי לא היחיד אבל עדיין) הוא שיש לו מוזיקה ממש מגניבה
האמת שספציפית עם ערן, הגיוני שזה חשוך
20/04/2016 | 10:32
5
213
ומבחינתי זו הפתעה נעימה שהוא לא שאל "אז הכושי הזה חזר?"
עד היום לא הצלחתי להבין מה יש לכם נגד המילה הזאת
20/04/2016 | 17:36
4
197
בעברית יש עוגה כושית
יש שיר מאוד מפורסם - כושי כלב קט

ומאיפה זה בא? לפני כחודש קראנו את מגילת אסתר ושם נכתב שאחשוורוש שלט של שבע עשרים ומאה מדינות, מהודו ועד כוש.

אבל זה באמת לא מהמקום הזה, הרי רייבאק הוא גולדברג, השני מטומטמים שמחקים את LOD הם שני מטומטמים והכושי הזה באמת דומה ללאשלי
לא רלוונטי מה שהיה פעם
21/04/2016 | 10:32
1
144
פעם גם היו עבדים וזה היה לגיטימי.

חוץ מזה ש"כושי" זה לא PG, ואתה מסתכן בכך שיסגרו לך את המיקרופון ויתנו לך די-פוש.
הלו הלו, עד הדי-פוש
21/04/2016 | 10:54
136
יש דברים שלא אומרים גם בצחוק
בדיוק
21/04/2016 | 11:44
1
144
ולכן כושי לי רבאק זה בכלל לא קללה אלא משהו לגיטימי לחלוטין.
כושי לי רייבאק
21/04/2016 | 11:47
62
שינוי הגימיק הכי פתאומי
18/04/2016 | 10:45
3
336
יום אחד, מתאבק שרק שבוע לפני כן היה קאובוי טקסני ששותה בירה בא לזירה. הוא הגיע בלימוזינה, לבוש בחליפה ובכובע בוקרים, ואמר שהוא עבר לניו יורק סיטי. קראו לו בראדשו, ומאז הוא נודע כ-JBL. עם הגימיק בא מגה פוש.

יום אחד, אחרי שבועות של קידום, מתאבק שהיה סתם ביג מן שהשמיד אנשים קטנים, הגיע והתחיל לרקוד. קראו לו ברודוס קליי.

איזה עוד מתאבקים אתם זוכרים שפשוט באו יום אחד ושינו את הגימיק שלהם כאילו כלום? ב-180 מעלות?

אוסטין, לדוגמה, לא נחשב, כי השינוי של הגימיק שלו היה מאוד הדרגתי. אני מדבר על מתאבקים שעשו את השינוי בבת אחת, בבום.
לקס לוגר
18/04/2016 | 14:08
310
יום אחד הוא היה הנרקסיסט יום אחרי זה הוא היה ההאלק הוגן החדש
כמה
18/04/2016 | 15:27
1
312
קודי רודס שינה כמה גימיקים בבום (דאשינג, סטארדאסט).

צ'אבו גאררו קורבין ווייט.

סקיפ שפילד שהפך לרייבאק

אמנם לא צפיתי בWWE באותה תקופה, אבל מה לגבי הגימיק של טייקר? (לא הגימיק המשולב :))
לגבי טייקר
19/04/2016 | 21:30
229
הוא התחיל להסתובב בבגדים של באד אס ולדבר פחות או יותר בטבעיות מחוץ לזירה עוד לפני הגימיק של האמריקן באד אס אבל עדיין כשהתאבק לבש את הבגדים המיניסטרי. כשחזר לאחר הפציעה המעבר לגימיק היה סופי.
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 2 פרק 12- שלושה הם חבורה
15/04/2016 | 16:04
3
71
דיווח
15/04/2016 | 16:04
2
120
סגמנט מצולם: דאריו נמצא במשרד שלו עם קייג', טאיה וג'וני מונדו, אבל הוא אומר להם להתנהג יפה כי הוא רק תיקן את החלון. דאריו אומר שהוא רוצה שטורניר השלשות של השנה יתעלה על זה מלפני שנה, וזה קשה. הוא רוצה את הצוותים הכי גדולים והכי ייחודיים בטורניר. מונדו אומר שדאריו בטח רוצה שהם יהיו צוות. קייג' אומר שהוא מעדיף קרב עם מונדו, אבל דאריו אומר שהרעיון שלו עדיף. דאריו אומר שהוא יודע שהם שונאים אחד את השני ומציג את עצמו בפני טאיה (שמסרבת ללחוץ לו את היד). דאריו אומר שבשנה שעברה, אנחליקו, סאן אוף האבוק ואיבליס גם שנאו אחד את השנייה והפכו לצוות. דאריו אומר שקייג' וג'וני אמנם שונאים אחד את השני, אבל שניהם רוצים זהב. קייג' אומר שהוא רוצה להיכנס לטורניר עם או בלי ג'וני, ועוזב. דאריו אומר לג'וני לזכות בטורניר, וג'וני אומר שזה מה שהוא תכנן לעשות.

קילשוט ניצח את ארחניס: קילשוט מגיע לזירה בלבוש צבאי. אחרי ארבע וחצי דקות, קילשוט נתן לארחניס אלקטריק צ'ייר דרייבר וניצח.

סגמנט מצולם: בלאק לוטוס שומרת לדאריו על המשרד. אל דראגון אצטקה ג'וניור מגיע ושואל אותה איך היא יכולה לעבוד עבורו. לוטוס אומרת שאין לה ברירה, הוא נעל אותה בתא. אלמלא היא הייתה מעמידה פנים שהיא עוזרת לו, הוא היה הורג אותה. אצטקה שואל אותה מה קרה למאסטר שלהם, ולוטוס משקרת ואומרת שמטנזה הרג אותו. היא אומרת שהנקמה תבוא, אבל עדיין לא. הוא חזק מדי. אצטקה אומר לה להישאר קרובה לדאריו.

סגמנט מצולם: בתוך המשרד, דאריו מוזג וויסקי ואומר שהוא שמח לפגוש את מי שנמצא אצלו במשרד, שלאחרונה ממש מצליח במקסיקו. נחשף שהאורח הוא דאגה, לוצ'אדור מ-AAA. הוא מראה לו את המדליונים. דאריו מסביר על הגיפט אוף דה גודס, ואומר שהוא רוצה לראות אם דאגה באמת כזה טוב. לכן בקרב הבכורה שלו הוא ילחם על אחד מהמדליונים. דאריו אומר שהוא ילחם מול האיש הכי אכזרי שהוא מכיר ולא שייך למשפחה שלו... טחאנו. דאגה אומר שדאריו לא מכיר אותו.

קרב על מדליון: טחאנו ניצח את דאגה: אחרי שבע דקות, שבהן דאגה די הרשים עם כמה מהלכים, טחאנו הצליח לתת לו את הפאוורבומב ולנצח.

סגמנט מצולם: קתרינה מודיעה למיל שהדיסייפלס הצליחו להיכנס אל טורניר השלשות בעוד שבוע. הם מבקשים מחילה. היא מרימה את האבן שלה ו"מזמנת" את הדיסייפלס עם אפקטים. מיל מקים אותם וקתרינה אומרת להם לעזוב. קתרינה אומרת שהם לא יכשלו שוב, ויתקרבו אל תארי השלשות. מיל יהיה אלוף הלוצ'ה אנדרגראונד החדש. אבל מטנזה הוא לא כמו שאר היריבים של מיל. הוא אפילו יכול להיות הרסני יותר מרעידת האדמה שיצרה את מיל. מיל שואג.

סיבוב ראשון בטורניר השלשות: ריי מיסטריו ג'וניור, פרינס פומה ואל דראגון אצטקה ג'וניור ניצחו את ג'וני מונדו, טאיה וקייג': לקראת סוף הקרב, מונדו פספס את הברכייה מהחבלים ופגע בקייג' בטעות. קייג' הגיב בדיסקוס קלוזליין על מונדו. ריי נתן למונדו 619, אל דראגון אצטקה המשיך בטילט-א-ווירל DDT, ופומה קינח בסנטון 630, שסיים את הקרב אחרי שלוש-עשרה דקות.

סגמנט מצולם: דאריו הולך לתא של מטנזה ואומר שבשבוע הבא יהיה לו הקרב הכי גדול שלו. לא יהיה קל לשבור את איש אלף המיתות. לקח שנים לאמן את מטנזה, אבל עכשיו כשהעולם ראה אותו, כלום לא יעמוד בדרכו. אפילו לא מיל מווארטס. דאריו אומר שמטנזה יקר לו, ודברים יקרים נועלים בכספת. בשבוע הבא, מטנזה יהרוג את המת. מטנזה משתגע בתא שלו.
דעות
15/04/2016 | 16:10
1
99
דאריו היה קורע הפרק הזה... איך שהוא ירד על קייג' עם ה"לא, הרעיון שלי יותר טוב" וה"אתה מכונה, אנחנו יודעים".

קילשוט ממשיך לעניין יותר בפוש של שבוע מאשר שנה של רומן ריינס.

אז המסע למדליונים. יפה. דאגה מרשים, אבל למה כל מתאבק חדש אוטומטית מפסיד? ועוד לטחאנו...

אוי, הדיסייפלס חוזרים בשבוע הבא? למה מיל לא הורג אותם וזהו?

אל דראגון אצטקה ובלאק לוטוס. אני לא יודע לאן זה מתפתח והאמת שזה פחות מעניין מאשר העונה הקודמת.

המיין איבנט היה מדהים. באמת. הצוות אולסטאר של הלוצ'אדורים יפה מאוד. אל דראגון אצטקה מהיר וזריז, ריי בכושר טוב, ג'וני ענק, פומה מעולה, טאיה מטורפת וקייג' מכונה. הפיוד של קייג'-מונדו ממשיך להתקדם ואני חושב שיש לנו פייבוריטים ענקיים בטורניר.

שבוע הבא קרב מפלצות. האם מצאנו את התרופה למטנזה קוואטו?

בלטו בהיעדרם: אלופי השלשות, מרטי, סקסי סטאר, מריפוסה, דראגו, אוונס, אירוסטאר, PJ בלאק וכמובן... פיניקס. בחייכם, עזבו את הארחניסים והטחאנוס, תנו לי את המגניבים.

סה"כ פרק די טוב, קידום יפה של העלילה ומיין איבנט מומלץ.
מסכים עם הסיכום :)
18/04/2016 | 11:19
56
מקווה ששבוע הבא מטנזה לא ינצח בסקווש ויוריד מהאמינות של מיל
מפגש NJPW INVASION+RAW LONDON LIVE-היום 18.4.16 ת"א!
18/04/2016 | 02:19
1
189
פרטים בתמונה המצורפת, ועוד פרטים מלאים באיבנט הפייסבוק:(אחד בפרופיל שלי ציבורי ואחד בלעדי לקבוצת 'אוהדי ההיאבקות בישראל' בפייסבוק)-נשמח לראותכם!
המקום כשר רבנות תל אביב+בשר חלק מהדרין על עוף ואנטריקוט.
שם קוים גם מפגש רסלמניה 32 שלנו שהיה להצלחה גדולה!
https://www.facebook.com/events/1694341587491245/
בקבוצה:
https://www.facebook.com/events/1761543424076545/?...
מי שלא בקבוצה ולא רואה הלינק לקבוצה:(בלי קשר הלינק הראשון ציבורי כי הוא בפרופיל שלי)
https://www.facebook.com/groups/ISRAELIWRESTLINGFA...
נשמח לראותכם!
מגיע. מביא חברים
18/04/2016 | 20:24
25
שאלה על זאק ריידר
17/04/2016 | 13:14
1
334
מישהו שמע משהו באתרי החדשות על כל ההתנהלות סביב אליפות הIC?

נתנו לו לזכות ברסלמנייה בקרב סולם, יום למחרת הוא הפסיד את האליפות למיז (לא ברור למה לעזאזל) וכמעט שבועיים אחרי זה הוא יתמודד מול סזארו.

לא מצאתי שום דבר באתרי חדשות על כל זה, ובכלל כל ההתנהלות הזו היא מאוד מוזרה
לא חושב שתמצא הסבר
17/04/2016 | 14:22
245
נתנו לו לזכות בIC, כנראה כי וינס עדיין חי ב2012 וחושב שהוא נותן לאחד מהפאן-פייבוריטס לזכות.
סביר להניח שמעולם לא היו ולא יהיו תכניות אמיתיות לפוש עבורו, לכן הוא הפסיד את החגורה מאוד מהר וחזר למקומו "הטבעי".

הזכיה שלו ברסלמניה הייתה נטו בשביל איזה שוק-פקטור וכדי לתת למעריצים התחלה משמחת לרסלמניה (למרות שזכייה של כמעט כל משתתף אחר בקרב - הייתה משמחת את המעריצים אפילו יותר). לא היו שום תכנונים לתת לו לרוץ באמת עם החגורה.
רשמית: פין באלור הוא אלוף NXT בעל הכהונה הארוכה ביותר
17/04/2016 | 07:37
1
238
אחרי שהשווה את השיא לנוויל אתמול ב287 יום, החל מהיום פין באלור מחזיק באליפות NXT כ288 ימים ורשמית בעל הכהונה הארוכה ביותר עם התואר הזה. זאת גם הכהונה הארוכה ביותר של איזשהו אלוף ראשי באחת מטריטוריות הפיתוח של WWE, כולל FCW, DSW, OVW וHWA. 

הלוואי וישאר אלוף לנצח
17/04/2016 | 13:02
84
בריי וייאט נפתע בהאוס שואו במילאן
16/04/2016 | 09:40
2
274
לא ידוע לכמה זמן יעדר, נראה כאילו סיבב את הברך במהלך קרב נגד רומן ריינס. וזה בדיוק שהתחילו להזיז איתו את העניינים :(
נפצע*
16/04/2016 | 09:40
67
יש גם וידאו
16/04/2016 | 09:45
187
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
חברת
חברת "קראפן"
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום