לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'מנהרת הזמן 52 - מלך הזירה 1996'
מנהרת הזמן 52 - מלך הזירה 1996
19/01/2017 | 10:25
8
42
רקע – שון מייקלס אלוף, סטיב אוסטין מתחיל לפרוץ קדימה, קלוזאפים של המחשוף של סאני וסייבל החלו להיות יותר נפוצים ואין גרג ולנטיין.
כל אלו גורמים שנועדו לשטות בכם ולגרום לכם לחשוב שאתם נכנסים לחוויה חיובית. אנחנו פה במנהרת הזמן עוסקים בעיקר בשיווק ובמכירת חלומות זהב שמתנפצים. אגב זהב, גם גולדאסט יהיה פה והוא יותר גיי מאי פעם!

מנהרת הזמן 52#, נותנים כבוד לאירוע שכבר הלך לעולמו – מלך הזירה (ז"ל) 1996. יוצאים לדרך!

לצפיה ב-'קארד ללא תוצאות'
קארד ללא תוצאות
19/01/2017 | 10:27
51
חצי גמר מלך הזירה: מארק מרו נגד סטון קולד סטיב אוסטין
חצי גמר מלך הזירה: ג'ייק דה סנייק רוברטס נגד ויידר
אליפות הזוגות: הסמוקינג גאנס (א) נגד הגדווינס
ג'רי לולר נגד אולטימייט ווריור
אליפות בין יבשתית: גולדאסט (א) נגד אחמד ג'ונסון
אנדרטייקר נגד מנקיינד
גמר טורניר מלך הזירה
אליפות העולם: שון מייקלס (א) נגד הבריטיש בולדוג, מיסטר פרפקט שופט מיוחד
לצפיה ב-'האירוע - חלק א''
האירוע - חלק א'
19/01/2017 | 10:27
52
יש לנו קרב הכתרה על תואר מלך הזירה, תואר שבשנתיים האחרונות העניק לזוכה בו קרב אליפות חודשיים לאחר מכן בסאמר סלאם, יש לנו קרב אליפות – אז כמובן שרוב העניין הולך לפיוד בין אולטימייט ווריור לג'רי לולר. מה הקטע שכל פעם שמגיעים לאירוע הזה, רק בגלל שמוזכרת המילה "מלך" בשם שלו – חייבים להוציא את ג'רי לולר מהאוב ולתת לו קרב מול דמות מרכזית? האם הכותבים אז היו עד כדי כך טיפשים? עזבו, שאלה רטורית. לא צריך לענות.

מאחר וג'רי לולר יהיה היום בקרב, המחליף שלו בעמדת השידור הוא אואן הארט. התחלנו טוב.
מתחילים עם אוסטין נגד מארק מרו בחצי גמר מלך הזירה. ג'ים רוס מודיע שהתרגיל שניצח את סאביו וגה הוא "סטון קולד סטאנר" ושזה הפעם הראשונה שראינו אותו. משעשע שקודם בחרו תרגיל ורק אחר כך נתנו לו שם. ב-WWE של היום זה הפוך.
אהבתי כשאוסטין הוריד את המזרן מחוץ לזירה והנחית את מרו על הרצפה שג'ים רוס אמר "שהאנטומיה של בני האדם לא נועדה לפגוע בבטון", כאילו בני האדם תוכננו לקפץ על מזרוני זירות עוד מימי בראשית.
להפתעתי, קרב ממש סבבה בין השניים. הייתי בטוח שהסגנונות שלהם ממש לא יתחברו. גם אחרי הוריקאראנה מרו לא מנצח, מה שאומר שהוא לא מצליח להצמיד גם עם התרגיל שניצח לו את שמינית הגמר וגם את הרבע.
אוסטין לעומת זאת מצליח לנצח אחרי הסטאנר – אותו הוא עושה בעמידה ועם הכנה. מרו גם כל כך מוכר שכואב לו הצוואר שהוא מנפנף את הידיים שלו לכל מקום. מה שאתם רוצים אם הוא לא הרים כתף.

אוסטין מעפיל לגמר, הפסד ראשון למארק מרו ב-WWF. בכלליות משעשע אותי  תמיד שיש קטע בארגון הזה שיש פיוד, מישהו מנצח אותו – ואז דווקא המפסיד מתקדם לגדולות. וגה ניצח את אוסטין בפיוד, אז אוסטין בגמר מלך הזירה ווגה כרגע עושה דרופקיק לצלחת של טבעות בצל בבית.

רק שיהיה לכם ברור – הגימיק של ג'ייק דה סנייק רוברטס בשלב הזה של הקריירה זה בן אדם מבוגר, מכור לקוקאין ואלכוהול לשעבר, שאוהב נחשים וחומר נפץ די די טי.
הוכחה לזה שרוברטס לא יכול לדחות סיפוקים – אחרי כל תרגיל הוא מסמן על הדידיטי. סימנים ברורים של אדם מכור.
אחרי קרב קצר, רוברטס מצליח בסוף לבצע את הDDT, תוך כדי התרגיל ויידר דוחף את השופט ועוד לפני שהוא סופר אותו השופט פוסל את ויידר. בתגובה, ויידר מכסח את רוברטס.
אז הגימיק של האירוע הזה בשנים האלו זה מישהו מגיע לגמר נגד כל הסיכויים – ואז מפסיד. הגיוני.
ויידר עצבני, הוא כועס שהשופטים עוצרים אותו והוא אפילו דוחף את קורנט. בטח שהוא עצבני, הוא אמור להיות מפלצת והוא כמעט הפסיד תוך 5-6 דקות למתאבק בן 51. לא ממש סימנים שאתה הולך להגיע רחוק.

קולוסיאום וידאו אקסלוסיב – ויידר עצבני מאחורי הקלעים ואומר שאף אחד לא מנצח אותו ושהוא מלך הזירה. איזה כיף לאנשים שרכשו את הקלטת וקיבלו ספיישל מיוחד של ויידר צועק. עכשיו הכל ברור להם.

הגדווינס מגיעים ובגלל שקוראים להם HOG ו-PIG, הגיוני שהם מביאים... עז.
קטע מאחורי הקלעים שסאני מגיבה למנג'ר החדשה של הבודי דונאס – בחור שמן עם קעקועים ופאה. סאני מתעצבנת על זה אבל מתחייבת שהסמוקינג גאנס ינצחו היום בגלל שמה שהיא לובשת יסיח את הדעת של פינייס.
כשחוזרים, ג'ים רוס במילים עדינות קורא לסאני שרמוטה. כדי להפריך את הטענה הזו, יש לנו מצלמה שמלווה את התחת של סאני תוך כדי שהוא מתקדם לכיוון הזירה.
בילי גאן מעדכן את פינייס שהוא גרם לסאני להרגיש כמו שהוא מעולם לא הצליח, ובינתיים בארט גאן תוקף אותו מאחור.
רק כדי שתהיו מעודכנים, בשלב הזה: מגדלי חזירים = פייס. בוקרים = היל. להטריד אישה ולבהות בה = פייס. להיות איתה כי זה מה שהיא רוצה = היל. זהו, עכשיו אתם מעודכנים.
ראודי, המנג'ר של הבודי דונאס מעדכן את וינס מקמהן שהוא ממלא את הבגדים טוב יותר מסאני ומפריח אליו נשיקה. לקחו את זה לגרוטסק וזה די משעשע.
מהדברים הלא ברורים – כשההילים עושים כביכול חילוף בכך שהם עושים את הרעש של החילוף ואז הבן אדם שהיה בפנים מתגלגל החוצה לכיוון הפינה שלו. אם הוא התגלגל החוצה לכיוון הפינה – מה מנע ממנו בדיוק פשוט לעשות את החילוף?!
ברגע של הסחת דעת, בארט גאן תוקף את פינייס עם המגף שלו שהוא הוריד מהרגל והסמוקינג גאנס מנצחים. הרי למדנו כבר שמגף שלא על הרגל שלך כואב הרבה יותר ממגף שכן על הרגל שלך כבר במנהרת הזמן 22....

הבולדוג מודיע שהערב הוא יצטרף למועדון הטריפל קראון. קטע שפעם זה היה משהו נורא אקסלוסיבי. היום אני מופתע שזאק ריידר לא בפנים.
בכל מקרה, הם מעדכנים שמיסטר פרפקט ישפוט את הקרב בצורה הוגנת בדיוק באמצע ואז הוא פתאום מופיע ומסתבר שחדר ההלבשה שלו הוא יחד עם הבולדוג. טוב, מן הסתם מיסטר פרפקט יעזור לבולדוג – התיק שלו ליד שלו! לא יהיה נעים אחר כך לקחת את התיק!

ג'רי לולר מגיע ומאוד מתרשם מכל חפצי המלוכה, אבל אומר שהוא כבר היה שם (מלך הזירה 93), הוא יורד קצת על הקהל וכל משיכת הזמן הזו אומרת שהקרב בינו לבין ווריור הולך להיות סקוואש. לולר מציע לאנשים לנשק את הרגל המלכותית שלו (מלך הזירה 95). כמה רפרנסים, איזה טקסט אינטרטקסטואלי....
לולר לועג לווריור, מסיים לדבר – ואז נראה מאוד מופתע כשהמוזיקה של הווריור נשמעת. כאילו, מה ציפית שיקרה? ישודר פרק של "חברים"?
טוב חברים, סורי – נראה לי אני הולך לראות פרק של חברים....

טוב, אחרי שביססנו את זה שג'ואי לא חולק אוכל, נאלץ לצפות גם בזה. לולר תוקף מאחור את ווריור וחונק אותו במשך דקות ארוכות עד שהוא מת. תכלס היה יותר הגיוני מאשר  איך שזה קרה בפועל.
כשהוא מסיים לחנוק אותו, לולר עושה על ווריור פיילדרייבר – מה שמעיר אותו לגמרי. זה צריך להיות הסלוגן שלו "מתחיל לפעול אחרי מכה בראש".
שתי מכות, ספלאש והווריור מנצח. אנשים שאוהבים דברים כאלה, מגיע להם קרבות כמו אלה. אההם אההם גולדברג אההם אההם

גורילה מונסון מעדכן שרק ג'ייק יודע מה מצב הפציעות שלו. די משעשע בהתחשב בעובדה שג'ייק עומד מאחוריהם ואף אחד לא טורח לשאול אותו. מונסון מעדכן שקרב הגמר ייערך כסדרו ואם הוא יצטרך לעצור אותו, הוא יעשה זאת.

סיכום הפיוד של אנדרטייקר – מנקיינד: מנקיינד תקף אותו. אחר כך הוא עלה לו בקרב ארון. אחר כך הוא עלה לו בקרב עלייה למלך הזירה. אחר כך הוא תקף אותו. וואו, איזה אפס אנדרטייקר יוצא בפיוד הזה.
כניסות, כניסה של אנדרטייקר, חושך, נדלק האור – אנדרטייקר על החבל העליון קופץ על מנקיינד. כולם זועקים "איך הוא הגיע לשם, לא ראינו אותו!". ברור שלא ראיתם, חושך! ואיך הוא הגיע? הלך, היה חושך באולם איזה דקה וחצי....
אני יכול להבין את הקטעים בהם השופט מוסח כי המנג'ר על החבלים, קורה לו משהו, הוא נפצע וכו' וכו' – אבל להתעלם ממכת כיסא של אנדרטייקר כי "הוא משוחח עם פול ברר" פשוט מרגיש מופרך. טוב, בעיקרון אני שופט אבל הוא פנה אליי ושאל אותי לשלומי, אז אני מניח שאני חייב לו שיחת חולין עם הקשבה מלאה של כ-2-3 דקות...
אגב, רק כדי שתבינו את רוח התקופה, באמצע 96 מכת כיסא הייתה שוות ערך פלוס מינוס לכיסא חשמלי. לקום משבירת שולחן אגב, זה כבר מעלה שאלות של התערבות אלוהית.
מנקיינד מנסה לנעול את המנדיבל קלו, אנדרטייקר חוסם אותו. מנקיינד צווח בקריאות כאלה שאני מופתע שמעולם לא ציוותו אותו עם הגדווינס.
אחרי עוד כמה עימותים בין השניים, טייקר דופק לו כיסא והפעם בראש. מנקיינד קומל לרצפה. קצת מגעיל אבל זה לחלוטין מעלה בי געגועים לימים בהם אנשים היו מקבלים כיסא לראש....
אחרי שמנקיינד חוטף לברר את הכד וברר חוטף אותו בחזרה, מנקיינד נועל את המנדיבל קלו. ברר מנסה לחלץ את אנדרטייקר בעזרת תקיפה עם הכד, אבל פוגע בטייקר, מהמם אותו לגמרי ומנקיינד מצליח לנצח עם המנדיבל קלו.

לא ממש זכרתי את הקרב הזה, רוב הדיבור על הקרבות ביניהם לרוב מופנה (מן הסתם) לקרב במלך הזירה אחר, אבל אני דווקא ממליץ למי שלא יצא לו לראות את זה. קרב ברוטאלי לפני שעוד היה מינוח כזה ב-WWF. אתה רואה את זה ורואה שעבורם זה חדשני וניסיוני ומחוץ לקופסא. אני, באופן אישי, נהניתי.

לצפיה ב-'האירוע - חלק ב''
האירוע - חלק ב'
19/01/2017 | 10:28
47
מיסטר פרפקט מתעמת מאחורי הקלעים עם שון מייקלס ושוב חוזר על המנטרה שלו. מה בעצם הסיבה שכל זה לא התפתח לקרב בין מייקלס לפרפקט? למה הוא בעצם לא התאבק, הוא היה פצוע בתקופה הזו ב-WWF?

הגענו לקרב על האליפות הבין יבשתית ויש פה קטע נחמד, שאחמד ג'ונסון פשוט פורץ דרך הדלת מה שמעיף את "השומרים" לצדדים. כשעושים פיודים שהם נורא "אישיים", הדבר הכי הגיוני בעולם זה שהגורם הנפגע יפרוץ כרוח סערה ולא יחכה שנייה עד שהקרב יתחיל ולא יעמוד ויעשה כניסה של 4 דקות עם פוזות. במקרה של אחמד ג'ונסון זה גם אומר שהקרב יהיה קצר יותר אז זה בכלל תופס.
אגב, נחמד לחשוב על הימים התמימים של 1996, שדמות בשם אחמד יכולה להיות פייס.
אגב 2#, דברים שהיו פעם ואינם היום = פיילדרייבר. מה זה היו? זורקים את זה פה כמו סוכריות. אם היו משעים את זה ב-96, זה נשמע כמו להשעות קלוזליין.
הסיום מלא הגיון – גולדאסט עושה סליפר, ג'ונסון מנמומנם – אז גולדאסט מחליט שבמקום לספור עדיף שהוא יעשה לו הנשמה מפה לפה. ג'ונסון מונשם, מתעורר מלא כוח – מכסח את גולדאסט, מנצח וזוכה באליפות. גולדאסט נדפק בגלל שהוא כזה ספורטאי למופת. מה ילדים ילמדו מזה????

פרומו לאין יור האוס הבא, בו חייזרים חוטפים איזה אוהד שמבקש מהם לעשות לו בדיקות פולשניות אחר כך כי הוא רואה WWF, אז הם מצטרפים אליו. כן, ככה נראו פרומואים פעם.

אחמד ג'ונסון חוגג מאחורי הקלעים וכולם מחבקים אותו – כולל הבושווקרס! יש לנו אפשרות ליהנות מהבושווקרס ולא נותנים לנו את זה??? אשכרה יש להם עוד זוג בסטנדביי ובכל זאת החליטו שכל קרבות הזוגות בשנה הזאת יכללו רק את הבודי דונאס, הגדווינס והסמוקינג גאנס?

בריאן פילמן חתם לא מזמן ב-WWF וכבר הוא מגיע עם קביים. נשמע כמו גרסה מוקדמת של קווין נאש. פילמן מלכלך על הקהל ואז גם מוסיף son of a bitch שלא נשמע במחוזות ה-WWF מעולם. בזמן שאנחנו מכתירים מלך זירה, הוא הגיע לעשות מהפכה שלמה.
אוסטין עושה את דרכו לגמר מלך הזירה וחולף על פניו של פילמן, שזורק לו כמה מילים. כנראה משהו כמו "יום יבוא ואנחנו ניפגש בבית ואני אירה בך", אבל לא בטוח – אני לא קורא שפתיים.

מצחיק לחשוב בדיעבד שהדרך של סטיב אוסטין לגדולה ולאחד מהרגעים הזכורים ביותר בקריירה עברה דרך בוב הולי, סאביו וגה, הבעל של סייבל שהוא לא ברוק לסנר ובחור שלא מספיק שהוא בן 51 – גם היו צריכים להוסיף לכך סטוריליין של פציעה.
בכל מקרה קרב קצרצר וזה עוד כשבאמצע עצרו את הקרב כדי שגורילה מונסון יבדוק אם רוברטס יכול להמשיך. אוסטין הופך למלך הזירה במה שהיה כנראה הגמר הכי גרוע בתולדות הטורניר.

בתוך כל הנאום, סטון קולד גם מכריז שכל אנשי ה-WWF נכנסו לרשימה שלו והוא ימחק אותם אחד אחד. מה יש לכריס ג'ריקו להגיד להגנתו?
בכל מקרה, מדהים שבנאום אחד הוא הצליח להכניס לא מעט קאצ'פרייזים שבסופו של דבר רצו איתו במשך שנים. פרומו של 2 דקות – שהפך לאיקוני, לא פחות.

הגענו למיין איבנט – שון מייקלס נגד הבריטיש בולדוג, מיסטר פרפקט שופט מיוחד.
אגב, פרפקט שופט לפי בקשתו של בולדוג וקורנט בגלל אירועי הקרב הקודם שהשופט ספג מכה, נפל ונהיה כל הבלאגן של שני השופטים. "מיסטר פרפקט לא ייפול ככה". אבל בתכלס, דווקא השופט שנפל הוא השופט שאמר שמייקלס ניצח, לעומת השופט שהחליף אותו. אז אם בעצם השופט לא היה נופל, מייקלס היה מנצח. מה ההגיון בזה?
בכל מקרה, גורילה מונסון מגיע ומודיע שפרפקט ישפוט מחוץ לזירה וארל הבנר ישפוט בתוך הזירה. סוג של גזר דין פציעה על הבנר...
רגעים שבהם אתה לא מבין היאבקות = הבריטיש בולדוג זורק את מייקלס מחוץ לזירה ווינס מקמהן זועק שצריך לפסול אותו. למה? אסור להעיף מתאבק מעל החבלים?
רגעים שאתה לא מבין מה רוצים ממך 68# - מיסטר פרפקט סופר את מייקלס  בחוץ, אבל מבין שספירת עשר זה לא טוב אז עוצר כל כמה רגעים, בזמן שהבולדוג חוגג בתוך הזירה. למה הבולדוג לא פשוט מכניס אותו פנימה?!
אני לא יודע אם לרוב אני רושם את הסיום של הקרבות, אתם יודעים, בכל זאת מדובר פה בפרוייקט של 10 שנים ולמי יש מושג, אבל הפעם אני אחרוג ממנהגי (או שלא, כמו שאמרתי – לא יודע) ולא ארשום איך הקרב הסתיים. כלומר, אפשר להגיד שמייקלס ניצח, לכולם יש ספרי היסטוריה או ויקיפדיה – איזה מהשניים שזה מופיע – אבל אני פשוט יכול לומר: תראו את הקרב הזה. אחד מקרבות האליפות הטובים ביותר בתולדות מנהרת הזמן, קרב אליפות שמחזיק עד היום. באמת, ותרו על איזה רו או סמקדאון בדרך לראמבל, לא באמת קורה שם משהו – תשלימו את הקרב הזה או תצפו בו שוב כדי לראות כמה טוב הוא היה.

ואחרי הקרב – טים קורנט מתערב לטובתו של בולדוג, אחמד ג'ונסון מגיע אך מפסיד לקרב המספרים אז אולטימייט ווריור מגיע להפוך את זה לשלוש על שלוש ולהבריח את הרעים. טאק, יש לך מיין איבנט לאירוע הבא – וזה מבלי להפריע לתוצאה של הקרב הקיים, בלי איזה DQ או משהו עלוב שכזה. יופי של התפתחות עלילתית.

לסיכום – היה לנו קרב חצי גמר סבבה, היה אחלה קרב בין טייקר למנקיינד, מיין איבנט ללקק את האצבעות ופרומו איקוני שנחקק במשך שנים. הדברים הרעים ברובם היו קצרים (גמר הטורניר, קרב הזוגות או ווריור לולר) אז לסיכום אני באמת יכול להגיד שמדובר באירוע מצוין שלגמרי סיפק את הסחורה. רוצו לחנויות!

לצפיה ב-' keep it up!'
keep it up!
19/01/2017 | 11:38
35
אגב המנג'ר ההוא הוא לא ראודי אלא קלאודי (קונטרה/פארודיה על סאני).
ולבולדוג ומייקלס תמיד היו מפגשים אדירים, מהקרב על הביניבשתית ב-92 דרך קרב מעולה ברו אחרי ראמבל 95 (עם סיד כשומר ראש של מייקלס) ועד הקרב הזה
לצפיה ב-'החלטתי להשלים'
החלטתי להשלים
19/01/2017 | 16:10
3
43
אמרתי לך באירוע הקודם שתקבל פיצוי על הקרב המאכזב בקרב מעולה. ושגם תקבל אירוע לא רע בכלל.

וכן, לחלוטין.

כמה דברים חשובים:

ארל האבנר מבצע דפיקה ראשונה למשפחת הארט.

אואן והירידות שלו על חוזה... יש קטע שוינס צועק "מיסטר פרפקט מתווכח עם חוזה לות'ריו!" ואואן צועק "לא! חוזה לות'ריו מתווכח עם מיסטר פרפקט!"

דיאנה כוסית. אבל מהסיפורים שברט מספר עליה, היא תמיד הייתה זאת שלוחשת לדייבי באוזן ומנסה לשכנע אותו לדרוס את כולם בדרך למטרה.

בולדוג נראה על סטרואידים ברמה נוראית. זה נראה כאילו זה משפיע עליו ברמה השכלית.

שון ובולדוג כל הזמן מדברים במהלך הקרב. אני לא מבין מה הם אומרים אחד לשני בדיוק, אבל קצת פוגם לי בחוויה.

הקונפטי של גולדאסט נדבק לכולם לגב...

בולדוג במחווה לדיינמייט קיד עם דייבינג האדבאט.

הסיום הזה היה מטומטם- למה שאואן יעשה את זה?!

בנוגע לפרפקט- כן, הוא היה פצוע. היה תכנון שיחזור, אבל הייתה לו פוליסת ביטוח ענקית על הגב שלו (בלוידס של לונדון) והוא לא רצה לוותר עליה. אפילו רצו שהוא ילחם מול טריפל אייץ' בהמשך הערב. כשהוא חזר זה היה ל-WCW.

מעניין מה היה קורה אם ווריור היה נשאר. נראה לכם שהוא היה נלחם מול שון באיזה סרבייבור סירייס?

רציתי להגיד לך שאל תדאג, זה הסוף של לולר... אבל נראה לי שגם בשנתיים הבאות תצטרך לסבול פיודים שלו באירועי קינג אוף דה רינג. ואל תחכה ל-99: כי שם אמנם לולר לא מתאבק, אבל בילי גאן עובר משליטה באליפות הזוגות למיין איבנט...
לצפיה ב-'אגב, למרות שזה היה קרב מצוין, מה שאני זוכר ממנו'
אגב, למרות שזה היה קרב מצוין, מה שאני זוכר ממנו
19/01/2017 | 18:08
23
זה קודם כול את הסופרקיק פיניש הכי מפספס ועלוב שראיתי ממייקלס. הוא איזה 30 ס"מ מהראש של בולדוג
לצפיה ב-'אז לגמרי צדקת באירוע הקודם'
אז לגמרי צדקת באירוע הקודם
20/01/2017 | 00:29
1
11
לא כל כך הבנתי איפה הייתה בדיוק דפיקה של ארל הבנר.

ומה שאואן עשה זה הפריע בקרב לפרפקט לספור, שכביכול היה נורא נרעש מזה אבל סימן שהייתה רק ספירת שתיים. זו כנראה הייתה תכנית הפעולה שלהם למצב שבו מייקלס יוכל לנצח - והעניין שהבנר ספר גם קצת הרס להם.

לגבי הסוף - טיפה דילגתי. מצטער, אבל אני לא קורא ספוילרים
לצפיה ב-'ארל בא לשפוט במקום פרפקט?!'
ארל בא לשפוט במקום פרפקט?!
20/01/2017 | 09:24
נו, דפיקה! כרגיל הוא בא להרוס להארטים!

עדיין לא הבנתי את הסיום. למה שאואן יוציא דווקא את פרפקט ולא את ארל?
לצפיה ב-'מפגש הרויאל ראמבל הגדול השנתי!'
מפגש הרויאל ראמבל הגדול השנתי!
19/01/2017 | 20:54
17
כמו כל שנה, אין דרך להתחיל את השנה בלי האירוע הראשון שלו וזה הוא כמובן הרויאל ראמבל! וכמו בשנים האחרונות, קהילת ההיאבקות של ישראל תתכנס בשגו-בר ראשון לציון למפגש צפייה של הרויאל ראמבל בלייב! כל זה בין יום ראשון לשני (29/30 לינואר) מתחילים בחצות. הכניסה חופשית.

מה מתכונן? חוץ מהמפגש עם החברים, וחוץ מצפייה בלייב, יהיו כל מיני מתנות שאולי אתם יכולים לצאת איתם, וכמובן, כמו  כל שנה בה אנחנו מקיימים את מפגש הראמבל הגדול, הגרלת הראמבל תתקיים ועם ההגרלה, גם פרסים כמובן. כל זה בעזרת שיתוף פעולה שלנו עם הד ארצי.

כל הפרטים שאתם צריכים, כל עזרה שאתם צריכים, תמצאו כאן באיבנט בלינק הזה:
https://www.facebook.com/events/241698982940685/

נשמח לראותכם, נשמח לראות את המקום מלא אנשים, כי ככה זה הכי כיף!
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
18/01/2017 | 08:35
4
25
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
18/01/2017 | 08:36
3
165
שיין מקמהן יוצא החוצה ומדבר על הראמבל. הוא מכריז שאלוף ה-WWE יצטרך להגן על התואר שלו בתוך צ'יימבר באלימיניישן צ'יימבר. AJ סטיילס יוצא ואומר שהוא ינצח בשני הקרבות, ושיין אומר שאולי סינה יזכה בתואר ה-16. AJ מסרב. שיין מכריז שאין מה לעשות, ו-AJ מאיים לחזור ליפן. סינה יוצא ו-AJ קוטע אותו ומתמרמר. מיז יוצא ואומר שיהיה במיין איבנט של רסלמניה. סטיילס ומיז מתווכחים כשסינה מחמם אותם. שיין קובע  קרב בין סטיילס ומיז. הקרב מסתיים בלי תוצאה כשסינה תוקף את שניהם.

ניקי בלה קוראת לנטליה להילחם מולה. נטליה מופיעה בקהל ומסתכלת על מרצ'נדייז. לה אין. היא זורקת את המרצ'נדייז של ניקי לפני שניקי תוקפת אותה.

דין אמברוז ניצח את רנדי אורטון אחרי שלוק הארפר מנע מאורטון לבצע RKO, ודין השתמש בדירטי דידז. הארפר ואורטון מתקוטטים ובריי עוצר אותם.

ג'רי לולר עורך מהדורה של הקינג'ס קורט (התכנית בממפיס). הוא מארח את זיגלר. לולר שואל אותו מה קרה. הוא חושב ששינוי גישה יאפשר לו לנצח? זיגלר שותק. זיגלר עומד ללכת ולולר מתחנן בפניו לדבר. זיגלר אומר שהוא ידע שזה מה שיקרה, ומראה קטעים מהקרב שלו מול לולר- ביום שבו לולר חטף התקף לב. זיגלר אומר לו שהוא יכול לגמור את מה שהוא התחיל. לולר שואל אותו איך זה להיות לוזר. זיגלר נותן לו סופרקיק ועוזב.

בריי ווייאט מכריז שהמשפחה תהיה בראמבל.

קרב כלוב, אליפות הנשים: אלכסה בליס ניצחה את בקי לינץ' אחרי שלה לוצ'אדורה שברה את הדיסארם-הר, מה שאפשר לאלכסה להשתמש בסנאפ DDT. לאחר מכן בקי נלחמה מול שתיהן וחשפה שלה לוצ'אדורה היא מיקי ג'יימס! הן מכסחות אותה כשהתכנית נגמרת.
לצפיה ב-' קטע מפרומו הפתיחה. גאוני מיק בשטח!'
קטע מפרומו הפתיחה. גאוני מיק בשטח!
18/01/2017 | 12:09
2
171

אז מה קורה כשאיי ג'יי סטיילס, מיז וג'ון סינה מחזיקים מיקרופון?

פשוט תענוג של קטע! צפייה מהנה!

(דעות מלאות אחרי שאצפה בכל הפרק)
לצפיה ב-''
18/01/2017 | 19:21
28
לצפיה ב-'כמעט ולא מגיב פה'
כמעט ולא מגיב פה
19/01/2017 | 08:01
96
אבל זה היה זהב טהור!
הלוואי ומיז יצליח להיות טוב בזירה כמו שהוא טוב על המיק.. והוא מדהים על המיק.
לצפיה ב-'סיכום שנת 2016 בהיאבקות שלב התוצאות!'
סיכום שנת 2016 בהיאבקות שלב התוצאות!
12/01/2017 | 21:50
19
88
כיף לראות את הפורום פעיל גם ב2017, ואני רוצה להודות לכם על כך שפניתם זמן, הצבעתם והשתתפתם. זה לא מובן מאליו.

תודה 
לצפיה ב-'מתאבק השנה של 2016 הוא...'
מתאבק השנה של 2016 הוא...
12/01/2017 | 21:53
249
איי ג'יי סטיילס
לצפיה ב-'מתאבקת השנה של 2016 היא...'
מתאבקת השנה של 2016 היא...
12/01/2017 | 21:55
210
שארלוט פלייר
לצפיה ב-'פריצת השנה ל2016 הוא...'
פריצת השנה ל2016 הוא...
12/01/2017 | 21:58
2
228
המיז!
לצפיה ב-'איך אחרי'
איך אחרי
13/01/2017 | 18:05
1
164
עשור בארגון, אליפות עולם ועד שלל דברים, המיז הוא פריצת השנה?
לצפיה ב-'די פשוט'
די פשוט
13/01/2017 | 23:18
146
פריצת השנה פירושה המתאבק שיש הפרש הכי גדול בין מעמדו בסוף השנה למעמדו בתחילת השנה.
זה לא ממש משנה מה היה בשנים הקודמות. את 2016 מיז התחיל במעמד הרבה יותר נמוך מאשר היום. אפשר להגיד שסטרומן נושף בעורפו כי הוא גם מוביל בהגדרה הזאת, אבל אני מניח שזה יותר נראה כמו תסמונת הביגמן שמקודם לרגע כדי להפוך לג'ובר קומי קצת אח"כ. ימים יגידו.

לצפיה ב-'צוות השנה ל2016 הם...'
צוות השנה ל2016 הם...
12/01/2017 | 21:59
217
ניו דיי!
לצפיה ב-'קרב השנה ל2016 הוא...'
קרב השנה ל2016 הוא...
12/01/2017 | 22:02
228
סמי זיין נגד שינסקה נאקאמורה!
לצפיה ב-'פיוד השנה ל2016 הוא...'
פיוד השנה ל2016 הוא...
12/01/2017 | 22:05
210
המיז נגד דולף זיגלר! 
לצפיה ב-'אירוע השנה של 2016 הוא...'
אירוע השנה של 2016 הוא...
12/01/2017 | 22:07
219
סדרת ההישרדות!
לצפיה ב-'מארק אאוט מומנט של 2016 הוא...'
מארק אאוט מומנט של 2016 הוא...
12/01/2017 | 22:09
224
איי ג'יי סטיילס עושה הופעת בכורה ברויאל ראמבל!
לצפיה ב-'הרגע המאכזב של 2016 הוא...'
הרגע המאכזב של 2016 הוא...
12/01/2017 | 22:19
220
הפוש הבלתי נגמר של רומן ריינס!
לצפיה ב-'נסיגת השנה ל2016 הוא...'
נסיגת השנה ל2016 הוא...
12/01/2017 | 22:21
214
סת' רולינס!
לצפיה ב-'הקרב הרע של 2016 הוא...'
הקרב הרע של 2016 הוא...
12/01/2017 | 22:26
219
רומן ריינס נגד טריפל אייץ'!
לצפיה ב-'הפיוד הרע של 2016 הוא...'
הפיוד הרע של 2016 הוא...
12/01/2017 | 22:29
222
רוסב נגד רומן ריינס!
לצפיה ב-'הימורים לשנת 2017 '
הימורים לשנת 2017
12/01/2017 | 22:33
145
קחו את האופציות שהכי מדברות אליכם ושימו הימור מי יזכה בקטגוריות האלה בסוף 2017.

מתאבק השנה של 2017 הוא...
מתאבקת השנה של 2017 היא...
פריצת השנה ל2017 הוא...
צוות השנה ל2017 הם...
קרב השנה ל2017 הוא...
פיוד השנה ל2017 הוא...
אירוע השנה של 2017 הוא...
מארק אאוט מומנט של 2017 הוא...
הרגע המאכזב של 2017 הוא...
נסיגת השנה ל2017 הוא...
הקרב הרע של 2017 הוא...
הפיוד הרע של 2017 הוא...
לצפיה ב-'תודה לך על ההשקעה והזמן!'
תודה לך על ההשקעה והזמן!
13/01/2017 | 11:35
122
כיך לראות את ההשקעה שלך.
זוכים די צפויים, חוץ מזה שפריצת השנה זה המיז. המיז פרץ מזמן, השנה זאת הייתה שנת המיז. 
תודה לכל מי שהצביע והשפיע!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/01/2017 | 08:22
85
בהחלט נראה שהתוצאות משקפות בצורה די הולמת את 2016.
תודה על ההשקעה!
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
16/01/2017 | 07:03
1
54
אני שמח שיש שמירה על המסורת.

למרות שמבחינתי "נסיגת השנה" זה רמת העניין שלי מרסלינג 
לצפיה ב-''
17/01/2017 | 22:29
5
לצפיה ב-'ההדליין של ההול אוף פיים השנה - ספויילר מראו'
ההדליין של ההול אוף פיים השנה - ספויילר מראו
17/01/2017 | 05:42
1
193

נראה לי שזה שווה נושא בפני עצמו

קורט אנגל!

מרגש
לצפיה ב-'סםויילר'
סםויילר
17/01/2017 | 17:31
141
הציגו אותו עםן המוזיקה המקורית שלו, זאת שאיפשרה לצעוק YOU SUCK.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
17/01/2017 | 06:17
1
41
אירועים חשובים
17/01/2017 | 06:19
221
התכנית מוקדשת לזכרו של ג'ימי "סופרפליי" סנוקה.

רומן ריינס יוצא ואומר שכחבר שילד, הוא יודע מה זה להשיג יתרון מספרי. אבל בעוד שבועיים ג'ריקו יהיה נעול בכלוב והוא יזכה בתואר. פול היימן יוצא החוצה ואומר שלסנר יזכה בראמבל. ג'רי-KO יוצאים וג'ריקו אומר שהם יהיו המיין איבנט ברסלמניה. אוונס אומר שהוא יישאר אלוף. רולינס יוצא ואומר שהוא יהיה המיין איבנט. ברון סטרומן יוצא גם כן ואז ברוק לסנר מגיע. כשלסנר מגיע, סמי זיין רץ לתקוף את סטרומן ואז מתחיל ברול, שבסופו לסנר נותן לריינס F5.

אנזו וקאס ניצחו את רוסב וג'ינדר מהאל אחרי ספלאש של אנזו לג'ינדר.

אריה דאבורי ניצח את לינס דוראדו אחרי קוברה קלאץ'. ג'ק גאלאגר מפרשן.

אליפות הזוגות: הקלאב ניצחו את שיימוס וסזארו בפסילה אחרי ששיימוס בטעות פגע בשופט. היה דאסטי פיניש, ונראה היה שהקלאב ניצחו עם מג'יק קילר על סזארו, אבל השופט המקורי פסל את שיימוס וסזארו. לאחר הקרב גם שיימוס חטף מג'יק קילר.

פרומו לאמלינה, שמבטיחה ששווה לחכות.

סמי זיין מנסה להצטרף לריינס ולרולינס בתור חבר שילד.

הקרב של ריץ' סוואן מול טוני ניס הסתיים ללא תוצאה כשנוויל בא לתקוף את סוואן. נוויל מבטיח לנצח אותו בראמבל.

הניו דיי יוצאים לדבר על הראמבל. הם מבטיחים לנצח, וטייטוס או'ניל יוצא. הוא מנג'ס להם עד שביג אי מסכים לשים את המקום שלו בראמבל על הכף מולו, בתנאי שיעזוב אותם. ביג אי ניצח את טייטוס או'ניל עם הביג אנדינג.

שארלוט יוצאת, אומרת שביילי ממוצעת ואובססיבית. היא קוראת את החיבור של ביילי על איך שהיא רצתה להיות מתאבקת. ביילי יוצאת, ואומרת שהיא לא מתביישת שלאבא שלה לא היו קשרים. היא מבטיחה לנצח.

סדריק אלכסנדר ניצח את בריאן קנדריק אחרי עזרה מאלישיה פוקס. נועם דר צפה. לאחר מכן אלישיה לא רצתה לדבר על מערכת היחסים בינה לבין נועם דר.

קורט אנגל מצטרף להיכל התהילה.

גולדברג יבוא בעוד שבוע.

קווין אוונס, כריס ג'ריקו וברון סטרומן ניצחו את סת' רולינס, רומן ריינס וסמי זיין אחרי פאוורסלאם של סטרומן לסמי. לאחר הקרב היה ברול שבסופו אוונס נתן לריינס פופ אפ פאוורבומב דרך שולחן השדרנים.
לצפיה ב-'דעות חלקיות של WK11 מבית NJPW '
דעות חלקיות של WK11 מבית NJPW
06/01/2017 | 10:30
5
194
אני מודה – לא היה לי זמן עכשיו 4 שעות לראות את כל האירוע.
אפילו את הקרב של היאנג באקס לא ראיתי (והם הטאג האהוב עליי), אבל אני בטח אשלים מתישהו.

ראיתי 5 קרבות ולהלן הדעות שלי עליהם, מהקרב הכי פחות טוב לקרב הכי טוב.

אליפות הROH: אדם קול (בייבייייייייייייי~!) ניצח את קייל אוריילי (א) והפך לאלוף ROH בפעם השלישית והראשון אי פעם שזוכה בתואר 3 פעמים.
קייל אוריילי עבר מסע מפרך וארוך כדי לזכות בתואר. ומה קרה עם המסע הזה? נגמר מהר מאוד בהפסד לקול. השמועות אומרות שאוריילי לא חתם על חוזה חדש בROH ולכן היה צריך להפסיד את התואר. מה שמעניין הוא שהחוזה של קול אמור להסתיים באפריל. בכל מקרה, השניים האלה נותנים תמיד קרב טוב אבל הפעם היה קצר מדי. עוד 5 דקות וזה היה יכול להיות הרבה יותר טוב.
קול עדיין בלי הרבה הכרה ומעריצים ביפן, אז זה גם פגע קצת בקרב. מבחינתי 3.25 כוכבים.

אליפות NEVER במשקל פתוח: הירוקי גוטו ניצח את שיבאטה (א) וזכה בתואר.
יש מצב ששיבאטה הוא המתאבק היפני האהוב עליי. שנה שעברה ברסל קינגדום 10 הוא היה בקרב הערב שלי (נגד אישיי, גם על אותו תואר) ושנה שעברה קיבלנו את סטיילס נגד נאקאמורה גם. זה היה גם הקרב שהכי רציתי לראות מארבעת הקרבות הראשיים. אבל משום מה, הוא פחות עבד בשבילי.
שלא תבינו לא נכון – זה היה קרב קשוח, אכזרי, סטיפי מאוד כמו שרציתי שיהיה. אבל היה בו משהו שמנע ממנו להגיע לרמת 5 כוכבים. גוטו ניצח סוף סוף בחגורה על חברו הטוב לשעבר בסיום ברוטלי וכואב. 4 כוכבים מבחינתי וכן, זה נחשב גרוע בשבילי כשאני רואה קרב של שיבאטה חחחח.

אליפות הביניבשתית: נאיטו (א) ניצח את טאנאהאשי.
השנה הגדולה של נאיטו מ2016 ממשיכה אל תוך 2017. נאיטו הוא פשוט הגדרה של קול (cool) מהלך. טאנאהאשי בן 40 ונתן קרב מדהים. בכלל, שניהם נתנו כל מה שיש להם ומבחינת הקהל זה היה המיין איבנט האמיתי. העבודה על הרגליים של שניהם, הספוטים הפסיכים, המכירה – היה הכל מהכל. הקהל הגיב בהתאם והיה קרב טוב, אבל גם היה בו משהו טיפה חסר כדי להגיע ל5 כוכבים.
בקלות קרב של 4.5 כוכבים.

אליפות המשקל הכבד: אוקאדה (א) ניצח את קני אומגה בקרב של 47 (!) דקות.
כל הבניה הזאת של אומגה הייתה בשביל... להמשיך לבנות אותו. זה הקרב הראשון בהיסטוריה שמקבל 6 כוכבים ממלצר. זה קרב שרוב התגובות עליו באינטרנט הם "הקרב הכי טוב שראיתי בחיים שלי". אז זהו... שמבחינתי זה היה קרב מעולה, מדהים, מצוין... אבל לא הכי טוב אי פעם. אפילו לא הכי טוב בערב מבחינתי. הסיבה לכך, בשבילי, הייתה האורך שלו. פאקינג 47 דקות זה המוווווווווון זמן בשביל קרב אחד שהוא לא איירון מן או הטוב מ3 או סטיפולציה אחרת. כן, אומגה ואוקאדה שניהם כמעט מתו כמה פעמים בשביל ההנאה שלנו. הספוטים עם השולחנות היו מקוריים, אכזריים ומסוכנים בטירוף. אבל ההתחלה הייתה איטית מדי וכל הקרב היה ארוך לי באופן אישי.
אם הקרב היה 30 דקות במקום 47 דקות, אין לי ספק שזה היה יכול להיות אחד הקרבות הטובים בהיסטוריה. עדיין, זה היה קרב מעולה והרבע שעה האחרונה פלוס מינוס הייתה תענוג של האבקות. מקבל אצלי 4.75 כוכבים.

אליפות משקל קל: טאקאהשי (לשעבר קמיטצ'י) ניצח את קושידה (א) וזכה בתואר.
זה היה קרב הערב שלי ואני מופתע מזה, למען האמת. קושידה לא היה מטופ מתאבקי משקל קל שלי וקמיטצ'י הוא סבבה והכל, אבל גם לא מישהו שראיתי בקרבות מעולים. פה המצב היה שונה לגמרי. אם אוקאדה ואומגה מתו כמה פעמים כמעט, אז קושידה וטאקאהשי מתו בערך פי 4 יותר פעמים. היו לפחות 3 או 4 פעמים שהייתי בטוח שאחד מהם מעולף על אמת. הם נתנו קרב מלא אקשן, כמעט ללא הפסקה, עם ספוטים מקוריים, אכזריים וכואבים בטירוף. בסופו של דבר, טאקאהשי ניצח ורשם עוד ניצחון ואליפות לטובת LIJ, כשכל חברי הסטייבל סיימו את הערב עם אליפות. באמת שקרב מדהים ומעולה, שסיפר יופי של סיפור יחד עם ספוטים משוגעים וקצב מטורף. 5 כוכבים.
לצפיה ב-'כמה דעות'
כמה דעות
06/01/2017 | 17:20
147
טאקאהשי מול קושידה: קודם כל, שתדעו שאני לא מכיר אף אחד. אולי קצת מהשמות, ואת אומגה כמובן, אבל אף אחד. וישר- פצצת זמן מתקתקת, כניסה עם בלונים ענקיים. ואני מתעניין. ובכניסה של קושידה מסבירים- אם הוא לא היה מנצח את אומגה לפני שנה, אומגה לא היה הופך להאביווייט, משתלט על הבולט קלאב ונמצא במיין איבנט. מדהים! בסך הכל קרב מעולה, נורא חיבבתי את הפסיכולוגיה שבה קושידה עובד על הזרוע, וטאקאהשי מדהים. 4.5 כוכבים.

קאטסויורי שיבאטה מול הירוקי גוטו: אחלה קרב, שיבאטה מפחיד. איזו עוצמה. איזה קרב סטיפי וכואב. 4.25 כוכבים.

טאטסויה נאיטו מול הירושי טאנאהאשי: נאיטו הזה נראה לי חתיכת חרא לא קטן. הוא עשה דברים שהילים לא אמורים לעשות ביפן! ממתי יפנים יורקים?! ממתי הם משוויצים?! בכל מקרה, שבר לי את הלב שהוא ניצח את השני. ואני אפילו לא מכיר אותם! 4.5 כוכבים.

ועכשיו... המיין איבנט.

חשוב לדעת: לפי מה שהבנתי, פעם סטימבוט ופלייר קיבלו על קרב אחד שלהם 6 כוכבים ממלצר. אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל אם רק סטימבוט ופלייר הצליחו להגיע להישג הזה, אז זה עדיין כבוד לאומגה ולאוקאדה שהצליחו להגיע לשם. ואם לא- אז הם הראשונים. רציתי לצפות באירוע בעיקר בגלל הקרב הזה, כדי לראות אם הוא באמת היסטוריה.

קאזוצ'יקה אוקאדה מול קני אומגה: ליבי עם היפנים שלא נתנו לאומגה את הבגדים...

וזהו זה. היסטוריה. ענק. אני לא מאמין, לא חשבתי שזה אפשרי, אבל האתלטיות של אומגה, הקפיצה שלו מהזירה אל אוקאדה בקהל, הבאק באדי דרופ מהזירה אל השולחן, וכמובן כמובן- עשר הדקות האחרונות שהיו לא מהעולם הזה.

חברים, הקרב הזה שבר את כל הכללים.

6 כוכבים

תצפו עכשיו בקרב האליפות. עכשיו.
לצפיה ב-'טוב, ראיתי את המיין איבנט בלבד'
טוב, ראיתי את המיין איבנט בלבד
09/01/2017 | 08:44
144
וזה פשוט קרב לא נורמלי. מקבל לגמרי את מלצר שנתן לו 6 כוכבים
מתכוון להשלים בהמשך השבוע את שאר הקארד המרכזי.

לצפיה ב-'נכנעתי ללחץ'
נכנעתי ללחץ
09/01/2017 | 22:10
104
פעם ראשונה שראיתי קרב של NJPW בגלל כל הביקורות שהיללו את הקרב הזה -
אחד מהקרבות הטובים שראיתי אי פעם בחיים שלי..וואו!
לצפיה ב-'קצת דעות'
קצת דעות
11/01/2017 | 10:27
93
ראיתי את כל האירוע, בפעם הראשונה אי פעם שאני רואה את הארגון הזה.
הקרבות היו סבבה לגמרי, כמה מהם ממש אהבתי (הזוגות ובעיקר המיין איבנט).
לפני שאדבר על המיין איבנט כמה דברים שהיו מוזרים לי בגלל שפעם ראשונה שרואה:
1. לא אמרו שג'ים רוס הוא השדר באנגלית? אז למה היה מישהו אחר?
2. איך זה שאין נשים מתאבקות?
3. מה עם קטעים בין לבין- מאחורי הקלעים וכאלה?
אדבר על המיין איבנט- אהבתי אותו מאוד, ללא ספק קרב ענק. חבל לי שקני אומגה הפסיד, אבל מגיע גם הרבה לאוקדה שעשה עבודה גדולה גם כן (למרות שכולם מדברים רק על אומגה).
אני מקווה שהוא לא קיבל זעזוע מוח או שבר בצוואר מהמהלכים שהיו שם, כי ראו אותו דופק את הראש והצוואר כמה פעמים. מקווה שאומגה יגיע ל-WWE ושידעו להשתמש בו שם. ביאס אותי שאחרי הקרב הם דיברו ביפנית, מאוד הייתי רוצה לדעת מה נאמר.
אהבתי את האירוע, ראיתי הרבה יותר מאשר אני רואה אירועים של E. אולי זה סממן לאחלה שנה שהולכת להיות.
מישהו יכול להסביר לי על הארגון הזה- יש להם תוכניות שבועיות? כי לא שמעתי כלום על זה. 
לצפיה ב-'ספוילר.'
ספוילר.
11/01/2017 | 23:46
92
אז גם אני החלטתי לתת למיין אבנט הזדמנות למרות שאין לי שום היכרות מוקדמת עם הארגון.

למען האמת, המארקים בפייסבוק הוציאו לארגון שם רע אז בכלל שמרתי ממנו מרחק.

ובכל זאת צפיתי במיין אבנט, ואומנם הוא לא קיבל אצלי 6 מתוך 5 כמו שמלצר תיאר והגזים, אבל הוא קרב טוב.

אני דווקא חושב שהסיני (לא קני אומגה) יכול לעשות המון דברים יפים בWWE.
לצפיה ב-'עצוב'
עצוב
15/01/2017 | 23:57
119
בדיוק אתמול ראיתי את ראמבל 2008 אם אני לא טועה שהוא ופייפר השתתפו בו.
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 08:34
26
לצפיה ב-'סיכום השנה שלי, דעות אישיות בלבד!'
סיכום השנה שלי, דעות אישיות בלבד!
13/01/2017 | 11:52
3
126

אלה פרסים אישיים, לפי דעתי האישית בלבד. אני אשמח לשמוע את דעתכם בקטגוריות השונות והמשונות (הלכתי גם על קטגוריות לא שגרתיות).

מתאבק השנה בwwe:
מקום 3 – שינסקה נאקאמורה. התחיל באפריל בNXT, שלט שם ביד רמה וכיכב במיין איבנט.
מקום 2 – המיז. החזיר את היוקרה של התואר הביניבשתי, השתפר פלאים והוא כרגע ההיל הכי טוב שיש להם ברוסטר.
מקום 1 – איי ג'יי סטיילס!
אכן, פנומנלי! מתאבק השנה בכמה שנים האחרונות מחוץ לWWE הגיע ברויאל ראמבל ומאז השאיר את חותמו. הוא השתפר פלאים על המיק ובזירה אין שני לו. פשוט מדהים וכיף לראות אותו אלוף העולם בארגון הכי גדול בעולם.

מתאבק השנה שלא בwwe:
מקום 3 – קני אומגה. כיכב ביפן, היה הגייג'ין (לא יפני) הראשון אי פעם שזכה בטורניר הG1 היוקרתי של הארגון וזה עוד לפני הקרב נגד אוקאדה, שהיה בינואר 2017.
מקום 2 – כריס הירו. אם תראו אותו תגידו "מי זה השמן הזה?" אבל זה רק בעיה רפואית. בזירה הוא מדהים והוא נתן את שנת החלומות שלו בקרבות מעולים בכל ארגון שהיה בו.
מקום 1 – אדם קול בייבי!
הצטרף לבולט קלאב, זכה באליפות ROH השניה שלו בקריירה ונתן קרבות מרשימים בכל מקום שהלך אליו. לפי השמועות, החוזה שלו נגמר באפריל ואני לא אתנגד אם הוא ימצא את עצמו בWWE.

מתאבקת השנה בwwe:
מקום 3 – אסקה. בלתי מנוצחת, ריסקה את כל התחרות בNXT, לא נראה שיש מי שיעצור אותה. רק מה? הקרבות שלה נהיו קצת משעממים לאחרונה.
מקום 2 – שארלוט פלייר. המלכה הבלתי מעורערת של RAW. השתפרה פלאים השנה בזירה ועל המיק, עשתה היסטוריה פעם אחר פעם וטרם נוצחה בקרבות אחת על אחת בPPV.
מקום 1 – בקי לינץ'!
מודה, מבין ארבעת ההורסוומן, בסוף 2015 היא הייתה אצלי מקום 4. השנה היא עשתה מהפך, כבשה את סמאקדאון לייב, הפכה לאלופה הראשונה שם וגנבה את ההצגה.

מתאבקת השנה שלא בwwe:
מקום 3 – סקסי סטאר. אני לא אוהב את סגנון ההאבקות שלה, אבל מבחינת הדמות והסיפור שלה, זאת הייתה שנה מעולה, כולל זכיה באליפות הראשית של לוצ'ה אנדרגראונד.
מקום 2 – קנדיס לארי. אשתו של ג'וני גרגאנו ממשיכה להבריק ברחבי ארה"ב, גם נגד נשים וגם נגד גברים.
מקום 1 – יו שיראי.
אלופת סטארדום, הפציעה בלוצ'ה אהדרגראונד השנה ומסומנת על ידי הwwe כרכישה בטוחה. כל קרב שלה יותר מרשים מהקודם והיא עושה דברים מדהימים בזירה.

טאג השנה, בכל הארגונים:
מקום 3 – ניו דיי. נהיו קצת משעממים השנה וחוזרים על עצמם, אבל אי אפשר להתעלם משבירת השיא של כל הזמנים. שאפו להם.
מקום 2 – הרבייבל. החזירו את הכבוד לקרבות זוגות, הם מאוד אולד סקול וכל קרב שלהם השנה היה חווית צפיה.
מקום 1 – יאנג באקס.
אם כבר חוויות צפיה, הקרבות של הבאקס זה משהו אחר. קיבלו השנה סוף כל סוף קרב 5 כוכבים ממלצר, החזיקו 3 תארים בו זמנית ולא מפסיקים להמציא את עצמם. או שאוהבים אותם או ששונאים אותם ואני מבחינתי אוהב אותם ממש.

הקרב הכי טוב שכנראה ראיתם:
מקום 3 – רבייבל נגד DIY, טייקאובר טורונטו, הטוב מ3. קרב הזוגות הטוב של השנה בwwe, פשוט קרב מדהים שמשאיר אותך על קצה הכסא מרוב מתח. בוצע נפלא ועם תוצאה נפלאה.
מקום 2 – איי ג'יי סטיילס נגד ג'ון סינה, סאמרסלאם. הקרב הכי טוב של האירוע, אווירה מחשמלת ושניים מהגדולים של כל הזמנים נותנים הכל. בסוף סטיילס ניצח נקי את הפנים של הwwe ומשם הדרך לאליפות הייתה קצרה.
מקום 1 – סמי זיין נגד שינסקה נאקאמורה, טייקאובר דאלאס. זאת הייתה הפעם הראשונה ששמעתי קהל צועק "Fight Forever" ואני הסכמתי לחלוטין. שניים מהגדולים כרגע בwwe במפגן מרשים של האבקות. הסיבה שהקרב הזה נמצא אצלי ראשון זה כי ראיתי אותו בלייב וקרב שמשאיר אותי במתח ב4 בבוקר ומעיר אותי לחלוטין שווה מקום 1.

הקרב הכי טוב שכנראה לא ראיתם:
מקום 3 – פיינל דילישן, ברוקן מאט הארדי נגד בראדר נירו. זה לא היה ממש קרב קלאסי, זה היה בחצר של מאט וזה צולם כמו סרט אימה, אבל זה היה מדהים. זה היה חדשני ומבחינתי זה שווה מקום 3.
מקום 2 – איי ג'יי סטיילס נגד שינסקה נאקאמורה, רסל קינגדום 10. בצפיה ראשונה, קרב האירוע שלי היה בכלל שיבאטה נגד אישיי. בצפיה שניה, סטיילס נגד נאקאמורה לקח אותו. ולחשוב שכמה ימים אחרי זה סטיילס כבר היה בwwe ונאקאמורה גם היה בדרכו לשם. איזה קרב מופת לפרידה.
מקום 1 – מלחמת סולמות, אדיקשן (דניאלס וקאזאריין) נגד היאנג באקס נגד מוטור סיטי מאשין גאנס (סייבין ושלי), ROH אול סטאר אקסטרבגנזה. וואו, איזה קרב מדהים. הבאמפים שם היו מטורפים, האקשן נונסטופ, אפילו קיבלנו קצת דם כיאה למלחמת סולמות ובסוף, זוכים ראויים.
*הבהרה קטנה: לצערי, טרם יצא לי לראות את באקס וקול נגד אוספריי, ריקושט וסיידל שקיבל 5 כוכבים מpwg.  מצפה בקוצר רוח להשלים.

רגע ההולי שיט של השנה:
מקום 3 – גולדברג מנצח את לסנר תוך פחות מ2 דקות, סורבייבור סירייס.
מקום 2 – שיין מקמהון קופץ מגג ההל אין א סל ולא פוגע בטייקר ,רסלמניה 32.
מקום 1 – שיין מקמהון חוזר לraw משום מקום והקהל מתפוצץ!

אירוע השנה של הWWE:
מקום 3 – טייקאובר דאלאס
מקום 2 – רויאל ראמבל
מקום 1 – סורבייבור סירייס.

דמות השנה:
מקום 3 – המפלצת מטנזה קואטו. השנה סוף כל סוף ראינו את המפלצת לראשונה ואיזה דמות מעולה זאת הייתה. ברוטלית, משוגעת וללא מעצורים.
מקום 2 – המיז. האייליסטר מהוליווד שעשה את האליפות הביניבשתית לחשובה מאי פעם.
מקום 1 – ברוקן מאט הארדי. איזה הברקה, איזה דמות ואיזה שנה הייתה למאט הארדי. כל הכבוד לtna שהסכימו לזה וכל הכבוד למאט ששקע בדמות.

פייס השנה:
מקום 3 – בקי לינץ'. הקהל תמיד יעודד אותה.
מקום 2 – דין אמברוז. ממשיך לקבל תגובות אוהדות והוא הפייס הבכיר של סמאקדאון לייב.
מקום 1 – סמי זיין. הפייס האולטימטיבי שלא מוותר. אמנם השנה שלו הייתה ככה ככה, אבל אין פייס יותר טוב ממנו.

היל השנה:
מקום 3 – סמואה ג'ו. "רייייייייייייגל" כבר הפך אצלי לקריאת שנאה רשמית והוא בהחלט יודע איך להיות היל טוב.
מקום 2 – שארלוט פלייר. מצליחה להוציא היט אמיתי מהקהל ומבינה איך לשחק ברגשות שלהם.
מקום 1 – המיז. אין בכלל תחרות.

הדמות המאוסה של השנה:
מקום 3 – רומן ריינס. אחלה מתאבק, דמות פשוט שלא כתובה טוב.
מקום 2 – סשה באנקס. מתאבקת השנה שלי ב2015 פשוט הפכה לדמות מאוסה לגמרי השנה. כל הדיבורים שלה על אדי גאררו והבוקינג הנוראי שלה עם התואר... כמה חבל.
מקום 1 – ג'יימס אלסוורת. התחיל סבבה, אבל זהו. נמאס לחלוטין.

התוכנית השבועית הטובה של השנה:
מקום 3 – NXT. פעם הייתה התוכנית הכי טובה, אבל התדרדרה. עדיין יש שם כישרון, אבל לאחרונה אני פחות צופה בתכנית השבועית. את הטייקאוברים אני לא מפסיד, לעומת זאת.
מקום 2 – לוצ'ה אנדרגראונד. גם זה היה פעם אצלי מקום 1. בעונה 3 יש טיפה ירידה באיכות אבל עדיין אחלה תוכנית. לא מתאמץ כמו פעם לראות ישר ביום חמישי, לאחרונה יוצא לי לראות רק בשבת.
מקום 1 – סמאקדאון לייב. מתכנית שבתחילת השנה לא הייתי טורח אפילו לקרוא תוצאות, מיד אחרי הדראפט זה הפך לצפיית חובה. לרוב רואה כבר ביום רביעי בערב אחרי השידור. פשוט תענוג של תוכנית.

פרומו השנה:
פה בחרתי רק אחד, כי זה באמת בכמה רמות מעל השאר.
הפרומו של המיז נגד דניאל בריאן בטוקינג סמאק. אני מתכוון לפרומו הראשון, על הפחדנות. וואו, זה פוצץ לי את המוח. כמה אינטסיביות של המיז ואיך בריאן נשאר שם מושפל ושותק.

משתפר השנה:
מקום 3 – שארלוט פלייר. השתפרה פלאים, למרות שהייתה בנקודת התחלה טובה.\
מקום 2 – ברון סטרומן. מהנספח של משפחת ווייאט לכוכב יחידים ומפלצת בלתי ניתנת לעצירה. אחלה שיפור.
מקום 1 – בארון קורבין. זכה בבאטל רויאל לזכרו של אנדרה הענק ברסלמניה ומשום ממשיך בתנופה. לאחרונה מקבל מקום במיין איבנטים של סמאקדאון לייב ואין לי בעיה לראות אותו אלוף בהמשך.

הקטע ההזוי של השנה:
מקום 3 – פייג' ואלברטו דל ריו. מאיפה זה בא? ואיך זה ייגמר?
מקום 2 – טריפל אייץ' חוזר ועולה לרולינס באליפות, נותן אותה לאוונס ו... נעלם. מאז לא ראינו אותו.
מקום 1 – קרב הקריירה של דולף נגד האליפות הביניבשתית של המיז לא המיין איבנט. כאילו, וואט דה פאק?

ספוט השנה בwwe:
מקום 3 – הלובה קיק תוך 3 שניות מתחילת הקרב המרובע על האליפות הביניבשתית. זה ה
לצפיה ב-'נקטע לך באמצע'
נקטע לך באמצע
14/01/2017 | 10:04
2
27
לצפיה ב-'אופס...'
אופס...
15/01/2017 | 08:38
1
66
ספוט השנה בwwe:
מקום 3 – הלובה קיק תוך 33 שניות מתחילת הקרב המרובע על האליפות הביניבשתית. זה הגיע משום מקום, היה מפתיע והשאיר את סזארו ומיז המומים.
מקום 2 – הפאוורבומב מהכלוב של שארלוט על סשה דרך שולחן השדרים. לצערי, מהקטע הזה הקרב רק נהיה גרוע, אבל זה היה ספוט חזק ומפתיע. שאפו להם.
מקום 1 – הRKOO של רנדי אורטון על סת רולינס באמצע פרוג ספלאש, בסורבייבור סירייס. מתכון לספוט מוצלח: תנו לאורטון לתת RKO לרולינס. זה עבד ברסלמניה 31 וזה עבד גם השנה. איזה ספוט מבריק.
רגע ההרגשה הטובה של השנה:
מקום 3 – בשעה טובה DIY אלופי הזוגות של NXT, בסיום קרב מופתי.
מקום 2 – זאק ריידר זוכה בתואר הביניבשתי ברסלמניה. חבל שזה החזיק רק יום, אבל זה היה פשוט כיף.
מקום 1 – איי ג'יי סטיילס עורך את הופעת הבכורה שלו ברויאל ראמבל. בחיי, עדיין יש לי עור ברווז כשאני רואה את הקליפ. חבל שתקעו את הפנים המופתעות של ריינס, אבל זה לא הורס לי את הרגע.
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 07:06
8
לצפיה ב-'סיכום שנת 2016 בהיאבקות - שלב שני.'
סיכום שנת 2016 בהיאבקות - שלב שני.
05/01/2017 | 21:55
148
351
אני רוצה להודות לכל מי שהצביע, השפיע ולקח חלק בשלב הראשון של התחרות.

הפעם אנחנו מתקדמים לשלב השני וזה שלב ההצבעות.

בטופיק הזה אני אציג לכם את הקטגוריות השונות, ואת המתמודדים השונים, והתפקיד שלכם זה להצביע לאופציה המועדפת עליכם.

מותר...
המשך>>
אני רוצה להודות לכל מי שהצביע, השפיע ולקח חלק בשלב הראשון של התחרות.

הפעם אנחנו מתקדמים לשלב השני וזה שלב ההצבעות.

בטופיק הזה אני אציג לכם את הקטגוריות השונות, ואת המתמודדים השונים, והתפקיד שלכם זה להצביע לאופציה המועדפת עליכם.

מותר לכם להוסיף בגוף ההודעה הסברים למה אתם חושבים שהבחירה שלכם היא הראויה, כדי שגם אחרים יקראו, ישתכנעו וישנו את הצבעתם.

חוק: מותר להצביע בכל קטגוריה פעם אחת בלבד.

ההצבעה תערך בפורום לעיני כל. 
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
11/01/2017 | 09:10
2
32
אירועים חשובים
11/01/2017 | 09:10
1
219
דין אמברוז פותח את התכנית עם אמברוז אסיילום. הוא נכנס לראמבל ומזמין את מיז ומאריס. גם מיז נכנס לראמבל. הוא אומר שאמברוז גנב לו את התואר ומציע לו לתת לו את התואר. אמברוז החליט לתת לו בחזרה את הפרס שמיז נתן לו. מתחיל ברול, ובמהלכו מאריס בטעות נותנת סטירה למיז. אמברוז נותן למיז דירטי דידז.

נטליה תקפה את ניקי בלה מאחורי הקלעים. הקרב ביניהן לא ממש התחיל והיה ברול ביניהן, שבסופו נטליה נעלה את ניקי בשארפשוטר.

קאליסטו ניצח את דולף זיגלר אחרי שהוא הפך הצמדה של זיגלר להצמדה שלו. זיגלר תקף אותו לאחר הקרב. לאחר מכן אפולו קרוז בא וזיגלר תקף אותו עם כיסא.

אליפות הזוגות: אמריקן אלפא ניצחו את הווייאט פמילי אחרי שגייבל דחף את אורטון אל הארפר ונתן לו רול אפ. לאחר מכן בריי ניסה להרגיע את אורטון והארפר, ואחרי שהם ניסו להילחם בריי עזב לבד.

דניאל בריאן ובקי לינץ' מנסים להבין מי הייתה לה לוצ'אדורה. אלכסה בליס מגיעה, ובריאן קובע שבגלל שהיא נכנעה לבקי, בקי תקבל קרב על התואר בעוד שבוע... בכלוב!

כרמלה (ע' ג'יימס אלסוורת') ניצחה ג'וברית. לאחר מכן כרמלה מחליטה לקחת את אלסוורת' לקנות בגדים חדשים בשבוע הבא.

ג'ון סינה ניצח את ברון קורבין אחרי פייב מובס אוף דום.
לצפיה ב-'דעות אחרי צפיה'
דעות אחרי צפיה
13/01/2017 | 11:39
106
איך הזמן טס מהר. לא העברתי קדימה בכלל, אפילו לא את הקרב המזעזע של כרמלה נגד תאנדר קיטי.

אמברוז ומיז היו הסגמנט של הערב, וזה שאמברוז נתן לו את פרס ההשתתפות היה קורע.

אמריקן אלפא משתפרים, המתח אצל משפחת ווייאט עולה הילוך ובכלל הקרב היה מעולה. 

קורבין הראה יכולת להיות במיין איבנט ולא להיות גרוע לגמרי - אני צופה לו תואר אליפות כלשהו במהלך 2017. לא מפריע לי שסינה ניצח אותו נקי אחרי "רק" AA אחד, בכל זאת מדובר בג'ון סינה ובקרב הראשון שלו מול קורבין.

שתי הפיודים של הנשים עשויים מעולה. ניקי ונטליה בשנאה מתפרצת, בקי ואלכסה במשחקי החתול והעכבר ומי זאת לה לוצ'דורה??? פשוט מעולה.

ומה אתם יודעים? פתאום דולף זיגלר נהיה מעניין. אם זה ייתן משהו לאפולו קרוז וקאליסטו לעשות, אני לגמרי בעד.

אין על סמאקדאון!
לצפיה ב-'לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 19: אלים בין אנשים'
לוצ'ה אנדרגראונד עונה 3 פרק 19: אלים בין אנשים
12/01/2017 | 19:18
2
13
ספיישל אמצע העונה!
לצפיה ב-' דיווח '
דיווח
12/01/2017 | 19:19
1
44
סגמנט מצולם: דאריו נמצא במשרד שלו ומדבר עם דאלגאדו, נציג מועצת לוס אנג'לס. הוא אומר שהלילה קייג' יהיה בפעולה עם הכפפה. הוא לא מבין שהכוח אוכל אותו. דאלגאדו אומר שהם עומדים להיות אנשים בין אלים, ודאריו אומר שהאלים חייבים להם. אל דראגון אצטקה נכנס למשרד ודורש קרב מול מטנזה. דאריו מסכים, ודאלגאדו אומר שיש לו ביצים. אל דראגון אצטקה דורש קרב מוות.

פתיחה: במהלך הפתיחה, ואמפירו אומר למיל שאולי לא הלילה ואולי לא בשבוע הבא, אבל זמנו יבוא.

טחאנו ג'וניור ניצח את ג'ואי ראיין: לקראת סוף הקרב, פיימוס בי וביוטיפול ברנדה הגיעו לצפות בטחאנו, הפעם לבושים כבוקרים. בי מנע מג'ואי להשתמש בלאסו של טחאנו, וברנדה הביאה לטחאנו פרסה, בה הוא השתמש כדי לנצח אחרי שבע דקות. לאחר הקרב הוא דחף את פיימוס בי, אבל דווקא נראה מעוניין בברנדה.

סגמנט בזירה: ג'וני מונדו בזירה עם אוונס ו-PJ (טאיה בבית, מצלמת את הדוקומנטרי). הוא אומר שהוא חיכה הרבה מאוד זמן לרגע הזה. הוא אומר שהוא ראש העיר של סלאמטאון, הפנים של לוצ'ה אנדרגראונד, ושאפשר לקרוא לו איך שרוצים אבל הוא האלוף. הוא היה הכוכב היחיד בארגון והפך אותו למה שהוא היום תוך כדי שהוא מנצח את כולם. וה"מאמינים" לא האמינו בו. רק הוורלדווייד אנדרגראונד האמינו בו. הוא מודה להם ומבקש רגע לבד. הוא פונה למאק ויורד על הבטן שלו. מאק לא יכול לשרוד כל הלילה איתו בזירה, בעולם שלו. וכולם יאמינו בזה. דה מאק רץ החוצה לתקוף אותו אבל אוונס ו-PJ רצים לעזור. מאק מצליח להתגבר עליהם עם סטאנרים, והמאבטחים באים לעצור אותו. הוא נותן גם להם סטאנרים. מאק אומר שהתואר יהיה שלו, והוא יכסח לג'וני את הצורה כל הלילה.

קייג' ניצח את ואנאנו: אגב, ואנאנו הוא לא אחר מאשר קורטז "ריקי רייז" קסטרו מתחת למסכה. קייג' מכסח את ואנאנו תוך דקה וחצי עם הלוצ'ה דיסטרוייר. לאחר מכן קייג' איים על השופט עם הכפפה אבל החליט שלא לתקוף. לאחר מכן סקסי סטאר רצה החוצה ומאשימה את ואנאנו ששם לה עכביש בלוקר. היא תקפה אותו.

סגמנט מצולם: פרינס פומה מרביץ עם מקלות לשק אגרוף תוך כדי שהוא נזכר בפיוד שלו מול מיל מווארטס. קתרינה מגיעה ואומרת לו שזה אף פעם לא אותו הדבר אחרי שאתה מת. הקולות חוזרים איתו, וגם היא שומעת. פומה אומר שהוא רק חושב על להרוס את מיל. קתרינה אומרת שהיא חוזה בדם של פומה, ומשתגרת משם. פומה, כהרגלו, שובר את השק.

קרב מוות: "המפלצת" מטנזה קוואטו (ע' דאריו קוואטו) ניצח את אל דראגון אצטקה ג'וניור: אחרי שש וחצי דקות של ברול בכל רחבי הבניין, מטנזה נתן לדראגון צ'וקסלאם דרך היציע. הקרב נעצר בגלל זה. לאחר מכן ריי מיסטריו רץ כדי לבדוק את אל דראגון אצטקה. מטנזה רץ כדי לתקוף מעריצים ולפלס את הדרך לריי, שהתחיל לתקוף אותו. מטנזה ניסה לזרוק את ריי גם דרך היציעים, אבל ריי נאבק. מטנזה רץ אל ריי, שנתן לו באק באדי דרופ דרך גג המשרד של דאריו! דאריו משתגע ומכריז על פינוי המקדש.

סגמנט מצולם: מליסה סנטוז יוצאת מהמקדש ומישהו צופה בה. כמובן שזהו מרטי "דה מות'" מרטינז. לפתע מישהו מכסה לו את הראש בשק וחוטף אותו. מרטי מתעורר קשור, ומתברר שזאת מריפוסה. היא אומרת שהוא השיג את תשומת הלב שלה, ואולי הוא כבר לא ילד קטן. אולי העש ראה את האור. היא נותנת לו סטירה ועוזבת, והוא צוחק בטירוף.

לוצ'ה אנדרגראונד תחזור רק בקיץ. עד אז, תצפו רק בארגונים טובים.
לצפיה ב-'דעות'
דעות
12/01/2017 | 19:24
36
לא!!!!!!!!!!! לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אתם לא יכולים לצאת להפסקה עד הקיץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא אחרי פרק כזה מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אוף, איזה פרק מדהים. זרם מעולה.

הקרב בין טחאנו לג'ואי היה קצת ארוך בשביל קרב קומי... אבל נו טוב. פיימוס בי מצא משהו מצחיק נוסף לעשות. עד החזרה, תזכרו... FOUR TWO THREE-GET-FAME!

אז החצי השני של העונה ייפתח בקרב כל הלילה בין מאק ומונדו. מאק אחלה, מונדו מצוין, סגמנט נהדר, רק חבל שהקרב פשוט לא מתאים. מישהו קונה את מאק נלחם כל הלילה מול ג'וני? היה צריך איזה ברול מגניב. נו טוב, הם יכולים לעשות את זה...

אז לא החזרה הכי טובה לבלש רייז למקדש... גם קייג' מכסח אותו עם הכפפה וגם סקסי סטאר מאשימה אותו.

פומה ומיל... מה יהיה הסוף?!

אתם יודעים משהו, יש לי הצעה. מי שלא צופה בלוצ'ה, קחו חמש דקות, חמש דקות בלבד- לצפות במיין איבנט בין מטנזה לאל דראגון אצטקה. חמש דקות. נראה אתכם נשארים אדישים לספוטים.

המקדש נסגר עד הקיץ...

ומה קורה עם שבט העש? מריפוסה חטפה הפעם את אחיה?

אוף, מה נעשה עד הקיץ עכשיו?
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
10/01/2017 | 06:21
2
42
אירועים חשובים
10/01/2017 | 06:21
1
296
סטפני מקמהן מעריכה את עבודתו של פולי ב-2016. היא אומרת שאנדרטייקר יהיה כאן הלילה. סת' רולינס מגיע ומכריז שהוא נכנס לראמבל. ברון סטרומן רוצה את ריינס ואת גולדברג. אחרי ויכוח, רולינס וסטרומן מתחילים להתקוטט. לאחר מכן ריינס היה אמור להגן על התואר שלו מול ג'רי-KO, אבל סטרומן תקף אותו. רולינס בא לעזור לו. סטפני דוחה את הקרב למאוחר יותר הלילה וקובעת רולינס-סטרומן.

סת' רולינס וברון סטרומן נלחמו עד שנספרו בחוץ. לאחר הקרב סטרומן ניסה לתקוף את רולינס, שהתגבר עליו.

סשה וביילי מדברות על הראמבל. שארלוט מגיעה ואומרת שביילי לא תנצח. נייה ג'קס באה ותוקפת את סשה ברגל. שארלוט תוקפת את ביילי.

ג'ק גלאגר ניצח את דרו גולאק, אחרי דרופקיק בריצה. לאחר מכן גלאגר אתגר את אריה דאבורי להילחם נגדו ב-205 לייב.

סטפני נותנת למיק פולי שעה לשפר את דעתה עליו, ולהביא את אנדרטייקר.

שון מייקלס מופיע. הוא מדבר על כמה שהוא התגעגע ומנסה לדבר על הסרט החדש שלו, אבל הקהל לוחץ עליו לחזור. רוסב מגיע עם לאנה וג'ינדר ומנסה לצרף את לאנה לסרט. אנזו וקאס יוצאים ויורדים עליהם. רוסב קובע קאס-ג'ינדר, וקאס מכסח אותו. במהלך הקרב שון נתן לרוסב סוויט צ'יין מיוזיק.

אמה הופכת לאמלינה.

נוויל ניצח את לינס דוראדו אחרי רינגס אוף סאטורן. לאחר מכן ריץ' סוואן בא לתקוף אותו, ונוויל ברח.

סטפני קובעת סשה/ביילי-שארלוט/נייה.

שיימוס ניצח את לוק גאלוס אחרי שסזארו תקף את אנדרסון, ושיימוס נתן ברוג קיק.

מיק פולי מבקש מאנדרטייקר לבוא. סטפני יוצאת לרדת עליו. טייקר מופיע, ומכריז שהוא נכנס לראמבל. הוא אומר שהוא עושה מה שהוא רוצה. כאן לסנר ניצח אותו ושבר את הסטריק. אבל בראמבל הוא עומד לזכות ולהופיע במיין איבנט.

שארלוט ונייה ג'קס ניצחו את ביילי וסשה בנקס אחרי לגדרופ של נייה על ביילי.

אלישיה פוקס נישקה את נועם דר. היא מחליטה שסדריק צדק והוא לא יודע לטפל באישה אמיתית.

טייטוס או'ניל מנסה להצטרף לניו דיי. הניו דיי מכריחים אותו לסחוב מיכלי בירה כמו שהוא עשה ב-NXT. למרות שאלו מיכלי בוטי ג'וס. אחרי שטייטוס נכשל, הוא נלחם מול קופי שמנצח אותו.

אליפות ארצות הברית: כריס ג'ריקו הצמיד את ריינס בקרב ההאנדיקאפ של רומן ריינס מול ג'רי-KO אחרי קודברייקר, וזכה בתואר ארה"ב.
לצפיה ב-'דעות קצרות'
דעות קצרות
12/01/2017 | 08:27
153
תודה לך על ההשקעה. אם רק הכותבים של RAW היו משקיעים חצי ממך, המצב היה להיט.

שמח בשביל ג'ריקו שהשלים את התואר שברח ממנו כל הקריירה לאוסף שלו. מגיע לו.

מייקלס בקטע מפגר לגמרי, מקדם סרט נוצרי ומסיים עם Suck it. 

גם טייקר עם הקול המוזר בסוף הפרומו... הצחיק אותי יותר מאשר הפחיד אותי.

סה"כ תוכנית חלשה ממש. לא שווה אפילו את הצפיה בתקציר ביוטיוב.
לצפיה ב-'הדבר הכי כשר שאי פעם נראה בזירה'
הדבר הכי כשר שאי פעם נראה בזירה
09/01/2017 | 18:26
264
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:36
16
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'מנהרת הזמן 51 - אין יור האוס 8'
מנהרת הזמן 51 - אין יור האוס 8
08/01/2017 | 09:16
9
104
לא מאמין שאני כותב את זה, אבל המסע ממשיך. התחלנו ב-2007 בשנת 1984 והנה אנחנו 10 שנים אחר כך – 12 שנים אחר כך. וואו, זה לא ייגמר לעולם. אפילו בקבר לא תיתנו לי לנוח!

פותחים יובל חדש עם אירוע אנטי-חיות מחמד להפליא: אין יור האוס – תיזהרו מכלבים! אין יור האוס 8, פרק 51 של מנהרת הזמן, יוצאים לדרך!!

לצפיה ב-'אין יור האוס 8 - קארד ללא תוצאות'
אין יור האוס 8 - קארד ללא תוצאות
08/01/2017 | 09:18
108
מארק מרו נגד טריפל אייץ'
סטיב אוסטין נגד סאביו וגה בקרב רצועה קריבית - אם וגה מנצח, דיביאסי עוזב את החברה
יוקוזונה נגד ויידר
גולדאסט (א) נגד אנדרטייקר בקרב ארון על האליפות הבין יבשתית
שון מייקלס (א) נגד הבריטיש בולדוג בקרב על אליפות העולם

לצפיה ב-'אין יור האוס 8 - האירוע'
אין יור האוס 8 - האירוע
08/01/2017 | 09:19
4
128
פתיח שאסור לפספס בו הלוגו של אין יור האוס קשור בשרשרת ונובח על... כלום, ליד שלט שבו כותב "להיזהר מהכלב". מבריק.

החלק המרכזי של האירוע – להסביר למה בתקופה בה יש את סאני וסייבל, שון מייקלס אמור לחזר או להטריד מינית דווקא את דיאנה הארט. כלומר, דיאנה בולדוג.

יוצאים לדרך עם האנטר הרסט הלמסלי שיוצא לזירה עם בחורה אקראית ונזכרים שברסלמניה היה לו את סייבל. בסופרסטארס בוב בקלנד תקף את מארק מרו ואז הנטר עשה עליו פדיגרי. אבולושן – גרסת בוב בקלנד.
הנדריקס שואל את מרו איך הוא מתכוון להתחמק מהפדיגרי ומרו מבהיר שחוץ מלהרים ולהוריד את הקול אין לו שום כישרון מיקרופון.
רק כדי להבהיר שה-WWF כבר הבינו מי החלק המעניין בכל הדבר הזה, מרו יוצא קודם ואחריו יוצאת סייבל.
טריפל אייץ' עובד לאורך כל הקרב על היד של מרו, שזה מאוד חשוב כי אין לזה שום קשר לפדיגרי ולא אמור להפריע למרו לקפץ לו כמו שהוא אוהב. בתכלס, מרו עושה יותר לג סיזרס מריי מיסטריו.
הנטר כבר קרוב לנצח אבל הוא רוצה שסייבל תסתכל איך הוא עושה למרו פדיגרי. היא לא רוצה להסתכל, אז  הוא יוצא אליה, תופס אותה ומאיים עליה שתסתכל. העיקר באים למייקלס בטענות.
כמובן שבשלב הזה כשהוא חוזר מרו מעיף אותו לחבלים, הראש שלו פוגע בפינה העליונה ומסתבר שהוא מעולף מספיק לספירת שלוש.
וואו, איזה קרב נוראי. לאחר  הקרב אני קורא שבטורים של סקות קית הוא נותן לקרב 4 כוכבים, מה שגורם לי לאבד אמון באינטרנט ובעצמי.

וינס מקמהן מעדכן שבפרי פור אול לפני הקרב הסמוקינג גאנס זכו באליפות מהגדווינס, שזכו בחגורות איזה שבוע וחצי לפני. נראה שהדיוויזיה הייתה מורכבת אז משני הצמדים האלה והבאדי דונאס במשך איזה חצי שנה.

ג'ים קורנט מעדכן את מיסטר פרפקט שאואן הארט קיבל אישור רשמי להיות מנג'ר והוא יכול ללוות את בריטיש בולדוג לזירה לקרב שלו מול שון מייקלס.

מוזיקה מוכרת נשמעת ולפתע הבריטיש בולדוג יוצא לזירה מלווה באואן הארט. זה לא הקרב המרכזי? זה אשכרה הקרב השני באירוע? למה?
בשלב זה תחקיר קטן באינטרנט מבהיר לי שסופה שהייתה באזור הפילה את האורות ואת הלוויין והרסה את השידור. האירוע המשיך בחושך, אבל למחרת שחזרו את הקרבות ועשו אותם שוב, מלבד הקרב המרכזי שכנראה התרחש אחרי שכבר חזרו. על החושך אני אוותר כי אם אני ארצה לראות היאבקות חושך אני אראה רו מ-2003.

אז אנחנו פה עם הבריטיש בולדוג משום מה, שלהזכירכם כועס כי שון מייקלס שלח לדיאנה סמית סמיילי או משהו כזה. מייקלס כועס כי בכלל אין לו חשבון סנאפצ'אט פעיל.
לפני הקרב עורך הדין של בולדוג אומר שמייקלס  ניסה להרוס את בית משפחת בולדוג. הוא מעדכן אותו שהוא מקבל זימון לבית משפט. מייקלס קורע את הזימון, לקול תרועות הקהל ששונא את בית המשפט מאז ההיל טרן שלו ב-1993.
אגב, כחלק מהסטוריליין הוצא נגד מייקלס צו הרחקה מדיאנה, מה שלא מונע ממנה משום מה להיות לצד הזירה בקרב (מנע ממנה שבוע לפני כן ברו).
אגב, למה בעצם אואן הארט שם? כי קורנט יהיה עם ויידר בקרב נגד יוקוזונה? מה הייתה מלאכת המנג'ר ב-1996, שמנג'ר לא יכול היה ללוות שני מתאבקים, שכמה שנים קודם הם היו יוצאים איזה 85 פעמים בערב?
קרב פושר, עם יותר מדי הד-לוקים. שניהם מוכשרים מדי מכדי להזדקק לכך. הבולדוג נתקל בשופט בטעות, אואן מנסה להתערב ומקבל סוויט צ'ין מיוזיק. שופט אחר מגיע וממש נוזף בבולדוג, לא ברורה הסיבה. מייקלס עושה סופלקס עם ברידג' וסופר לשלוש, אבל השופט מכריז על בולדוג כאלוף החדש כי הכתפיים של מייקלס היו למטה (לא ממש).
צוות קורנט מאושר, דיאנה עם החגורה, השופטים רבים, אנרכיה ואז ארל הבנר מניף את היד של מייקלס, למרות שהוא בכלל לא היה באזור. ברור שזה ייגמר בהבנר נגד קיודה – הל אין א סל!
ווימפלמן מתחיל להכריז על מייקלס כאלוף, אבל דיאנה כבר לקחה את החגורה אז כנראה שהיא האלופה!
גורילה מונסון לוקח את החגורה, מכנס את השופטים ובסוף מכריז שהקרב מסתיים בתיקו. מאחר וזה גביע, הולכים לפנדלים.
סתם, מייקלס נשאר אלוף אבל רימאץ' מובטח לבולדוג. אני מניח שבמלך הזירה 96 אבל רק כי זה כבר קרה לפני 20 שנה.

קופצים קדימה לאין יור האוס תיזהרו מכלב 2, כי כנראה לא הקשבתם ולא נזהרתם מהכלב.
רואים את האירועים שהתרחשו יום קודם שכביכול סאביו וגה ניצח את הקרב, אבל לא ברור כל כך כי חשוך.
טד דיביאסי כל כך משוכנע שאוסטין הפעם ינצח, שהוא מוכן להמר על ויתור על מקומו בארגון גווע ולהסתכן בלעבור לארגון בעלייה תמורת יותר כסף. עד כדי כך.
מסתבר שסאביו וגה מעולם לא הפסיד בקרב רצועה קריבית, כן בפורטו ריקו נורא אוהבים כנראה רצועות. קינקי.
אגב, לא שמתי לב לזה עד עכשיו – אבל ג'ים רוס נוטל הפעם את המושכות בתפקיד השדר במקום וינס מקמהן. בכלליות אהבתי את רוס, אבל לא יודע – אין על השילוב של וינס עם התלהבות נטולת רסן וחוסר מושג במהלכי היאבקות נטולי רסן.
קרב די משעמם, כמו שרק קרב שבו שני אנשים מחוברים ברצועה ורק מנסים לגעת בפינות יכול להיות.
נדלג אתכם לסיום, לא שאתם הייתם צריכים להעביר את כל ה-15 דקות האלה, אבל בסוף קורה מה שקורה בערך בשלושת רבע מהקרבות הנ"ל – מישהו נוגע בפינה, השני נגרר אחריו ונוגע גם הוא בלי שהוא יידע – ואז בסוף הוא מגלה את זה אחרי הפינה השלישית – ולצערו וגה הוא מעיף את וגה בטעות היישר לפינה הרביעית.
וגה עדיין בלתי מנוצח בקרבות רצועה קריביים, מה שמעניק לו מיד, למיטב זכרוני, היעלמות לתהומות הנשייה עד איזה שנה קדימה. נחכה ונראה.
אוסטין יוצא לדרך בלי דיביאסי, מגלה את התנ"ך ואת הפסוקים הנלווים לו וההמשך – היסטוריה. באמת, היסטוריה, הוא פרש כבר לפני 13 שנה. וואו אני זקן.
אגב, שוב סקוט קית מחמיא לקרב ואומר שהוא קלאסיקה ונתן 4 כוכבים ורבע. מי גילה לי אותו, שלומי? אני דורש את הכסף חזרה.

רואים את שון מייקלס בצ'אט בלפ-טופ באתר אמריקה אונליין או משהו כזה. בכל מקרה זה נראה שמייקלס לא באמת יודע להקליד אז לא מאמין שהיה צ'אט מסעיר.

הקרב הבא – ויידר נגד יוקוזונה. וואו אנחנו הולכים ומידרדרים. המחשבה שהקרב אחריו, גולדאסט נגד טייקר, כנראה יהיה איטי יותר אפילו מקרב בין שני מתאבקים במשקל 200 קילו וצפונה. וואו איזה חלוקה נוראית.
ג'ים רוס פותח ואומר שהקרב הזה will not be pretty. כנראה היושרה העיתונאית שלו גברה על צרכי המקצוע.
מיד הוא מבין מה הוא עשה ומתקן עבור הצופים עם נחמה – I can tell you it won't last long.
ואכן, זה היה קצר. ויידר לא מצליח להרים את יוקו, יוקו דווקא כן וכבר מוכן לבונזאי, אבל מבזבז זמן על תקיפת קורנט. כשהוא מנסה לעשות בונזאי לקורנט, ויידר מזיז אותו, תוקף את הרגל הפגועה של יוקוזונה ומנצח אותו עם ויידר טיים.
אהבתי את זה שעם כל החיבה של וינס מקמהן לקרבות כאלה, אפילו הוא הבין שזה חייב להיות קצר כדי לא להתפתח לנוראי.

פרומו לקינג אוף דה רינג בו ג'רי לולר מתעמת עם מלכים אחרים – כמו אלביס פרסלי. איזה יצירתיות היה פעם.

הגענו למיין איבנט – קרב על האליפות הבין יבשתית, קרב ארון בין גולדאסט לאנדרטייקר. מיסטר פרפקט מודיע שגולדאסט יעשה היום היסטוריה ויהיה הראשון שינצח את טייקר בקרב ארון. פאק, עברו מאז 23 שנה ועדיין אני זוכר שיוקו ניצח אותו בראמבל 94. איך לעזאזל הם לא זוכרים את זה שנתיים וחצי אחר כך?
מתוך סוגי קרבות הגימיק הקיימים, מבחינתי קרב ארון זה אחד הגימיקים היותר נסבלים. זה לא קרב שמגביל אותך יותר מדי, מאפשר לקרב לזרום ולהתנהל כרגיל, מוריד רק את אספקט היציאה מספירת 2 ומוסיף נדבך של סגנון ניצחון שונה. זה לעומת קרבות שמשום מה דורשים ניצול האלמנט כל שנייה וחצי כמו קרבות כלוב, קרבות כיסא ואפילו לעתים קרובות – הל אין א סל.
זה היה השני סנט שלי על כל מיני סוגי קרבות שכלל לא קיימים בשלב זה ולא ברור מאיפה המצאתי אותם. אני וינס רוסו!
למרבה ההפתעה, גולדאסט שכבר חודשים רק בורח מהווריור, רודי פייפר וכו' – שולט לחלוטין בקרב מול טייקר. אגב, לאחר פיודים עם אנדרטייקר, פייפר ורייזר ראמון – מפתיע אותי שהפיוד הבא שלו לא היה על אליפות העולם.
בסוף אנדרטייקר משתלט במהירות ועושה את הטומבסטון. כשהוא בא להכניס את גולדאסט לארון, מסתבר שמנקיינד בפנים והוא מרדים את טייקר עם המנדיבל קלו וסוגר את הארון עליו.
כמובן שזה לא מספיק, אז הארון מתחיל להוציא עשן, כשפול ברר לא יודע מה לעשות. אולי תנסה לפתוח את הארון?!
כשהוא סוף סוף טורח לעשות את זה, כדי שזה יהיה ברור גם לאלו שלא הבינו שיש לארון יציאה מלמטה – אז עכשיו אנדרטייקר לא בארון. ברר לא מאמין, כנראה תוהה לאן נעלמו שעתיים מהחיים שלי.

לסיכו
לצפיה ב-'משלים את הסוף שברח'
משלים את הסוף שברח
08/01/2017 | 09:20
2
74
לסיכום – אני דווקא זכרתי את האירוע הזה כאירוע טוב, כאחד מאירועי האין יור האוס היותר זכורים לי, כנראה בגלל השם המזניב! בכל מקרה, אני לא ראיתי פה היאבקות טובה. יש פה התפתחויות בפיוד של אנדרטייקר מנקיינד, בסיום דרכו של אוסטין עם דיביאסי וקרב חביב בין מייקלס לבולדוג וכמובן גם הפסקות חשמל ופאדיחות איומות, אבל שום סיבה וצורך להשלים משהו אם אתם גם טיפשים כמוני.
נתראה בפעם הבאה – מנהרת הזמן 52, מלך הזירה 1996!

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
08/01/2017 | 11:18
43
מחזק את ידיך על זה שאתה נאלץ לראות את הכל, אבל כמו תמיד הכתיבה שלך גורמת לי להנות גם ממשהו שברור שהיה ברמה ירודה מאוד.
אני ניסיתי לעשות מה שאתה עושה עם האטיטוד (בלי לרשום, רק לראות) והתייאשתי אחרי 2 תוכניות של רו, אז אני באמת מעריך.
ד"א- מקווה שכל הדיווחים שמורים אצלך באיזה קובץ וורד או משהו, אולי בסוף תוציא איזה ספר :) 
לצפיה ב-'אני חושב שאתה מגזים'
אני חושב שאתה מגזים
08/01/2017 | 11:34
75
מרו-האנטר אחלה קרב, וסאביו-אוסטין קרב מעולה בעיניי. נורא נהניתי ממנו. מה מוזר- מרו וסאביו מנצחים, אבל האנטר ואוסטין הם אלה שממשיכים להיות כוכבים אדירים, בעוד שהם יתחילו לדשדש וייעלמו עם האטיטיוד...

גולדאסט קיבל פיוד על אליפות העולם מול שון. פשוט בגלל שהדמות שלו זכתה להרבה ביקורת, זה היה רק בהאוס שואוס. יש להם קרב סולם אחד שמסתובב ברשת.

בנוגע לבולדוג-מייקלס, אל תדאג, באירוע הבא תקבל פיצוי בקרב מעולה ביניהם. ובכלל יהיה אחלה אירוע (גם היסטורי).
לצפיה ב-' חזק ביותר'
חזק ביותר
09/01/2017 | 10:19
14
לצפיה ב-'חחח אחלה סיקור '
חחח אחלה סיקור
08/01/2017 | 15:13
21
לצפיה ב-''
09/01/2017 | 08:42
52
איזה תקופה של רוסטר דליל זה כאילו יש להם 10 מתאבקים ברוסטר באותו הזמן
לצפיה ב-'קראתי באיחור, אבל נהנתי מאוד!'
קראתי באיחור, אבל נהנתי מאוד!
11/01/2017 | 15:44
33
כתוב מעולה, מצחיק ומראה באיזה מצב עגום הWWE היום. אה, כלומר הWWF היו פעם...
לצפיה ב-'שרשור Impact Wrestling'
שרשור Impact Wrestling
08/01/2017 | 07:49
1
62
עדיף מאוחר מאשר אף פעם (חלק שני)
אירועים חשובים
08/01/2017 | 07:58
152
התכנית נפתחת עם אלוף TNA במשקל כבד אדי אדוורדס. לאשלי וEC3 יוצאים לזירה גם כן. כל אחד מהם דורש קרב על האליפות. אדוורדס מציע לשניהם קרב על האליפות ואמר כי גם יש לו הפתעה.

אליפות הגראנד: מוס (א') ניצח את מייק בנט (עם מריה) על-ידי החלטת השופטים.

סווגול ניצח את רוקסטאר ספאד. לאחר הקרב, ספאד מודיע בזעם כי הוא פורש

עובדות החיים בהנחייתו של עילאי דרייק. הוא מזמן את ההארדיז לזירה. לאחר חילופי מילים, ההארדיז תקפו את עילאי דרייק.

הלמס דיינסטי(טרבור לי ואנדרו אברט) ע' שיין הלמס ניצחו אתדיקיי(אביס וקרייזי סטיב) ע' רוזמארי

סיאנה ניצחה את אלי, לאחר שLVN הסיחה את דעתה של אלי בכך שכפתה את עצמה על ברקסטון סאטר.

קרב משולש על אליפות TNA במשקל כבד: אדי אדוורדס (א') ניצח את לאשלי וEC3. במהלך הקרב, לאשלי ניסה לתקוף את אדי אדוורדס עם החגורה, אך דייבי ריצ'רדס עשה את חזרתו ומנע מלאשלי לעשות זאת.
לצפיה ב-'שרשור NXT'
שרשור NXT
08/01/2017 | 07:39
1
37
עדיף מאוחר מאשר אף פעם (חלק ראשון)
אירועים חשובים
08/01/2017 | 07:46
100
הריבייבל ניצחו את טינו סבאטלי ורידיק מוס.

טיי דילינג'ר ובאדי מרפי ניצחו את בובי רוד ואליאס סמסון בספירת חוץ.

אמבר מון ניצחה את בילי קיי וליב מורגן

אליפות הזוגות של NXT
DIY ניצחו את TM61

אליפות NXT
שינסקה נקאמורה (א') ניצח את סמואה ג'ו בקרב כלוב.
לצפיה ב-'סיכום שנת 2016 בהיאבקות '
סיכום שנת 2016 בהיאבקות
29/12/2016 | 21:32
86
473
שלום וברוכים הבאים לסיכום שנת 2016 בהיאבקות 

אם יש לכם הצעות, טענות או שאלות, אתם מוזמנים לעשות את זה בסוף הטופיק. אני אפתח לזה תת הודעה מיוחדת, או שאתם יכולים לשלוח לי הודעה פרטית. בכל מקרה, חשוב לי להבהיר שאני עושה את זה...
המשך>>
שלום וברוכים הבאים לסיכום שנת 2016 בהיאבקות 

אם יש לכם הצעות, טענות או שאלות, אתם מוזמנים לעשות את זה בסוף הטופיק. אני אפתח לזה תת הודעה מיוחדת, או שאתם יכולים לשלוח לי הודעה פרטית. בכל מקרה, חשוב לי להבהיר שאני עושה את זה בפעם הראשונה פה בפורום, אז אני מקווה שזה יצא טוב ושרובכם תצאו מרוצים.

התכנון הוא לעשות את הסיכום ב3 שלבים.

- השלב הראשון - שלב ההצעות.
בשלב הזה אני אפרוש בפניכם 12 קטגוריות ואתם תוכלו להציע את האופציות שלכם בכל קטגוריה. החוק הוא שמותר לכל גולש להציע אופציה אחת בכל קטגוריה.  

לדוגמה: מתאבק השנה.
Aberforth: אני מציע את איי ג'יי סטיילס.

מתאבקת השנה.
Aberforth: אני מציע את שארלוט פלייר.

וכך הלאה.

- השלב השני - שלב ההצבעות.
לאחר שיעבור שבוע ימים, אנחנו ניגש לשלב ההצבעות. כל אופציה שעלתה בשלב הראשון תכנס באופן אוטומטי לשלב ההצבעה ויהיה עליכם לבחור את המועמד המועדף עליכם בכל קטגוריה. ההצבעה תערך בפורום לעיני כל. גם פה, החוק הוא שמותר להצביע בכל קטגוריה פעם אחת בלבד.

לדוגמה: המועמדים למתאבק השנה הם: ג'ון סינה, איי ג'יי סטיילס, ברוק לסנר.
Aberforth: אני בוחר את ג'ון סינה.
dumbledore: אני בוחר את איי ג'יי סטיילס.

- השלב השלישי - שלב ההכרזות. 
לאחר שבוע נוסף, אנחנו נכתיר את הזוכים המאושרים, אתם תוכלו להביע את דעתכם, ואנחנו נהמר מי יזכה בקטגוריות האלה בסוף 2017.

שיהיה לנו בהצלחה!
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
04/01/2017 | 09:17
5
44
אירועים חשובים
04/01/2017 | 09:18
4
238
המיז ומאריס יוצאים לזירה. מיז אומר שמישהי חייבת לו התנצלות. הוא מאשים את רנה יאנג בתכנון ההתקפה של אמברוז עליו. אמברוז מגיע ומאריס נותנת לו סטירה. אמברוז אומר שזה היה החלק הקשה של הלילה, מאריס מרביצה חזק יותר ממיז.

ברון קורבין ניצח את דולף זיגלר אחרי אנד אוף דייז. לאחר הקרב הוא ניסה לתקוף את זיגלר עם כיסא, אבל קאליסטו יצא לעזור לזיגלר. זיגלר התעצבן, נתן לקאליסטו סופרקיק וטען שהוא לא צריך את העזרה שלו.

כרמלה הציעה לג'יימס אלסוורת' ללוות אותה לזירה.

אפולו קרוז מדבר עם ריינו ומוג'ו ראולי מאחורי הקלעים. זיגלר נכנס וזורק חפצים. קרוז אומר שהוא מבין שהוא כועס, מה שמוביל להתקפה של זיגלר עליו.

בקי לינץ' ניצחה את לה לוצ'אדורה אחרי דיסארמהר. לאחר מכן התברר שבליס נמצאת מתחת למסכה. לה לוצ'אדורה אחרת הופיעה ותקפה את בקי. בליס נתנה לבקי DDT.

דניאל בריאן אירח את חתימת החוזה בין AJ סטיילס לג'ון סינה. AJ אומר שהוא ובריאן דומים, אבל סינה רק חזר וכבר רוצה את התואר. בריאן אומר שבשבוע שעבר סמאקדאון ניצחה את RAW ברייטינג בזכות שניהם. חוץ מזה, הוא אומר, AJ ניצח את סינה כבר שלוש פעמים. AJ יורד על סינה ואומר שהוא קיבל את הקרב הזה מ"הגיס שלו". הוא אומר שבשנה שעברה סינה היה האלוף ו-AJ היה צריך את הניצחון. עכשיו זה שונה. הוא החליף את סינה. הוא אומר שסינה היה גדול, אבל בהוליווד הוא יהיה שני לרוק, ובזירה הוא שני ל-AJ. הוא חותם על החוזה. סינה אומר ש-AJ הוא פרחח. הוא נשאר בארגון למרות הכל, כי הוא נאמן. כולם צריכים לראות את הקרב הזה, ובראמבל הוא ינצח כי הוא ג'ון סינה. הוא חותם על החוזה. קורבין יוצא החוצה ומכריז על הכניסה שלו לראמבל. הוא אומר שלא אכפת לו את מי הוא יפגוש ברסלמניה. סינה מתעצבן עליו ו-AJ תוקף את סינה.

מאריס נתנה סטירה לרנה יאנג, ואמרה לה לא לגעת יותר בבעלה.

כרמלה (ע' ג'יימס אלסוורת') ניצחה את אליה עם קוד אוף סיילנס.

אמריקן אלפא ניצחו את בריזאנגו. לאחר הקרב בריי ווייאט הופיע על המסך וטען ששום דבר לא נמשך לנצח. בשבוע הבא המשפחה תשיג את מה ששלה.

ניקי בלה נמצאת עם נטליה בזירה. היא אומרת שנטליה שונאת אותה, אבל היא רק מרחמת עליה. היא עבדה כדי להפוך את עצמה למשהו טוב, ונטליה חיה מזה שהיא ממשפחת הארט. היא שום דבר. נטליה אומרת שהיא ציפתה לזה. ניקי אנוכית. היא מראה ציוץ של ברט שאומר שהוא מעריץ של ניקי, והיא אומרת שהיא טובה יותר מברט. ניקי רק משתמשת ביופי שלה כדי להתקדם, וג'ון יעזוב אותה. ניקי תמות לבד. ניקי תוקפת אותה.

נקבע לשבוע הבא: ניקי בלה מול נטליה, אמריקן אלפא מול הווייאט פמילי, וברון קורבין מול ג'ון סינה.

אליפות בין יבשתית: דין אמברוז ניצח את המיז אחרי שהפך סקאל קראשינג פינאלה לדירטי דידז.
לצפיה ב-'דעות קצרות אחרי צפיה'
דעות קצרות אחרי צפיה
05/01/2017 | 09:24
3
193
עוד פרק מעולה של SDL.

הפרומו של איי ג'יי וסינה בחתימת החוזה היה מעולה. אני אוהב את סינה עם תשוקה בוערת בפרומואים.

לעומת זאת - נטליה וניקי היה גרוע לחלוטין.

הקטע עם לה לוצ'דורה מעניין ומסקרן.

בארון קורבין נכנס לראמבל ושבוע הבא מול סינה - אני מאושר! יאללה, שיזכה גם!
היה גם קרב טוב שלו מול דולף.

אם כבר דולף - אחלה היל טרן. רק חבל שאין כמעט פייסים ברוסטר שם. מי נשאר כבר ביחידים? קאליסטו, אמברוז, סינה ואפולו קרוז.... אולי סוואגר, נניח שקיין נחשב פייס... בעיה.

והמיין איבנט. שמח בשביל אמברוז, קיבל אחלה פופים, חגג סטייל רולינס עם החגורה. אבל כל זה היה שווה רק בשביל הפרומו של מיז בטוקינג סמאק אחרי זה. מועמד מוביל לפרומו השנה ועדיין לא עבר שבוע!!!
מיז פשוט זהב על המיק!
לצפיה ב-'מה היה בטוקינג סמאק?'
מה היה בטוקינג סמאק?
05/01/2017 | 19:05
2
148
אין לי מנוי ולא צפוי להיות לי. אשמח לפרטים.
לצפיה ב-'צפיה מהנה'
צפיה מהנה
06/01/2017 | 10:27
1
161
לצפיה ב-'אדג' התקשר'
אדג' התקשר
07/01/2017 | 16:12
115
הוא מבקש את המניירות שלו בחזרה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סלקטד - לטייל קצת אחרת באיטליה
האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום