לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1457414,574 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה על היכל התהילה (מכיל ספוילר)'
שאלה על היכל התהילה (מכיל ספוילר)
20/02/2019 | 02:08
4
114
DX נכנסים להיכל התהילה. מה המחשבות שלכם בנוגע לזה?

האם זה ראוי שמי שמנהל את העסק יכניס את עצמו להיכל התהילה?
האם מגיע לשון מייקלס פעמיים היכל תהילה?
למה מקטינים את צ'יינה עם הכנסתה להיכל התהילה בתוך סטייבל?
האם אין מתאבקים רבים שראויים להיכנס להיכל התהילה לפני שמישהו נכנס פעמיים?
האם זה מהלך פוליטי ובעתיד נראה גם את אבולושן ורוקרס נכנסים להיכל התהילה?
האם זה גורם להיכל התהילה לאבד מהערך שלו? או לא?

אשמח לקרוא את הדעות שלכם.
לצפיה ב-'לא מבין את הבעיה'
לא מבין את הבעיה
20/02/2019 | 10:05
1
87
האם יש בעיה שטריפל אייץ' ייכנס להיכל התהילה? לדעתי הוא ראוי מאוד. למה לחכות עד שימות?

האם לשון מייקלס מגיע? האם לריק פלייר מגיע שצירפו אותו פעמיים? אם כן אז כן.

צ'יינה עם כל הכבוד הייתה רוב תקופתה במסגרת הסטייבל הזה.

אני חושב שאולי את הרוקרס כן, אבל את באטיסטה ואורטון יכניסו בפני עצמם.

אבל הנקודה הכי חשובה היא הערך של היכל התהילה - לדבר הזה אין באמת ערך, זה לא באמת משהו חשוב מדי, אלא כלי פוליטי.
לצפיה ב-'יותר כלי כלכלי מפוליטי'
יותר כלי כלכלי מפוליטי
20/02/2019 | 13:22
71
הם צריכים למכור כרטיסים כל שנה וזה נהיה חלק לא מבוטל מההכנסה שלהם בסופש רסלמניה, אז הם ישימו מי שהם יחשבו שיהיה מעניין ויביא אנשים לקנות כרטיסים
לצפיה ב-'לא מבין את הבעיה'
לא מבין את הבעיה
20/02/2019 | 10:06
77
האם יש בעיה שטריפל אייץ' ייכנס להיכל התהילה? לדעתי הוא ראוי מאוד. למה לחכות עד שימות?

האם לשון מייקלס מגיע? האם לריק פלייר מגיע שצירפו אותו פעמיים? אם כן אז כן.

צ'יינה עם כל הכבוד הייתה רוב תקופתה במסגרת הסטייבל הזה.

אני חושב שאולי את הרוקרס כן, אבל את באטיסטה ואורטון יכניסו בפני עצמם.

אבל הנקודה הכי חשובה היא הערך של היכל התהילה - לדבר הזה אין באמת ערך, זה לא באמת משהו חשוב מדי, אלא כלי פוליטי.
לצפיה ב-'אין ראוי ולא ראוי'
אין ראוי ולא ראוי
21/02/2019 | 18:30
19
ישימו שם את מי שמוכר הכי טוב.
למה מייק טייסון וסנופ דוג ראויים להיכנס לשם?
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
19/02/2019 | 06:17
3
17
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
19/02/2019 | 06:18
2
125
התכנית מוקדשת לזכר פדרו מוראלס.

טריפל אייץ' פותח את התכנית ומקדם את מה שקרה אתמול בצ'יימבר. הוא מהלל את בקי לינץ'. בנוסף הוא מקדם את הכניסה של DX להיכל התהילה. אחר כך הוא מדבר על NXT ואומר שהלילה כמה חבר'ה יערכו בכורה. ריקושט, אליסטר בלאק, ג'וני גארגאנו, וטומאסו צ'יאמפה. מראים סרטונים של כל אחד מהם.

קרב שולחנות: ברון סטרומן ניצח את בארון קורבין אחרי פאוורסלאם בריצה דרך השולחן.

פול היימן יוצא החוצה ומברך את ברון סטרומן, שחונק אותו אבל עוזב לבסוף. לאחר מכן היימן מציג את סיפורו של לסנר בסרטון. הוא אומר שלא משנה כמה רולינס ירצה, הוא לא יוכל לשרוף את סופלקס סיטי.

פין באלור יוצא החוצה ומהלל את האליפות הבין יבשתית. ליו ראש יוצא ואומר שלאשלי הוא האלוף האמיתי, ולאשלי תוקף את באלור. לאחר מכן ריקושט בא לעזור לבאלור.

פין באלור וריקושט ניצחו את בובי לאשלי וליו ראש אחרי 630 ספלאש של ריקושט לראש.

דרו מקינטייר מדבר עם טריפל אייץ' ואומר שהוא רוצה להיות במיין איבנט של רסלמניה. דין אמברוז מגיע ונותן לדרו סטירה. דרו מקינטייר מתקן את עצמו ואומר לטריפל אייץ' לשנות את הקרב.

אם בקי לינץ' תפלוש שוב, היא תיעצר.

הלוצ'ה האוס פארטי ניצחו את קורט הוקינס וזאק ריידר אחרי הוריקנראנה של דוראדו להוקינס.

האבי מאשינרי נותנים פרומו שבו הם אומרים שהם אוהבים לאכול בשר, ולייסי אוונס מגיעה אז הם מנסים להרשים אותה.

טומאסו צ'יאמפה וג'וני גארגאנו מדברים על ההזדמנות שלהם, ואז בובי רוד וצ'אד גייבל מגיעים. הם אומרים שזה לא פייר שהם ישר נלחמים מול הרבייבל ולא מתחילים בתחתית. הרבייבל מגיעים ואומרים שעבר הרבה זמן.

טומאסו צ'יאמפה וג'וני גארגאנו ניצחו את הרבייבל אחרי ברכיה וסופרקיק לדוסון.

פין באלור וריקושט מתראיינים וריקושט אומר שהבכורה הייתה טובה.

סשה בנקס וביילי יוצאות ומשוויצות בתארי הזוגות שלהן. נייה ג'קס וטאמינה יוצאות ויורדות עליהן.

דרו מקינטייר ניצח את דין אמברוז אחרי קליימור.

בסרטון השני על ברוק לסנר, פול היימן אומר שלסנר ינצח את רולינס. רולינס מתראיין ואומר שאמנם לסנר חיה, אבל הוא לא יחסל אותו. רולינס יהיה האלוף. דין אמברוז מגיע ושואל איפה סת' היה בקרב שלו. ואז מבין.

אליאס רוצה לעשות קונצרט אבל אליסטר בלאק קוטע אותו ואומר שיכהה אותו אל השחור.

אליסטר בלאק ניצח את אליאס עם בלאק מאס.

בשבוע הבא: יום הולדתו השבעים של ריק פלייר.

אליפות הנשים: רונדה ראוזי ניצחה את רובי ריוט אחרי ארמבר. לאחר הקרב היא תקפה את הריוט סקוואד.
לצפיה ב-'פשוט'
פשוט
20/02/2019 | 11:55
1
78
בזבוז של הכניסות החדשות מ NXT.  גם הקפיצו כמה טובים במכה כך שלא היה ריכוז של התלהבות באחד ספציפי, גם בלי הפתעה מיוחדת/סיפור מיוחד, והכי חשוב, נכנסו באולם עם קהל עלוב שהתנהג כאילו הוא לא מכיר אותם.

התקווה היחידה שלי מהערב הזה היא שהם למדו את הלקח, ואדם קול יכנס (לבד או עם האנדיספיואד ארא) בראו שאחרי רסלמניה
לצפיה ב-'למה כאילו? גם אני לא מכיר אותם.'
למה כאילו? גם אני לא מכיר אותם.
20/02/2019 | 21:16
15
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
20/02/2019 | 10:14
1
6
אירועים חשובים
20/02/2019 | 10:17
63
שיין מקמהן פותח את התכנית ואומר שטומאסו צ'יאמפה, ג'וני גארגאנו, ריקושט ואליסטר בלאק יהיו גם בסמאקדאון. המיז יוצא ומתנצל על ההפסד שלו לאוסוז, ורוצה קרב חוזר. האוסוז יוצאים ואומרים שאין יותר קרבות חוזרים אוטומטיים, אבל הם מוכנים לתת להם קרב. הם מציעים לשיין למצוא שותף חדש כי מיז גרוע. שיין אומר שהקרב החוזר יהיה בפאסטליין, בקליבלנד.

אליסטר בלאק ניצח את אנדרדה (ע' סלינה וגה) אחרי בלאק מאס.

ג'וני גארגאנו וטומאסו צ'יאמפה מתראיינים ואומרים שהם כאן ביחד אחרי שהם נלחמו באותו הבניין. דה באר מגיעים להתעמת מולם וגארגאנו אומר שהם ישברו אותם.

ג'ף הארדי ו-AJ סטיילס מדברים. קופי קינגסטון והניו דיי מביאים להם פנקייק עם עלי זית לשלום.

טומאסו צ'יאמפה וג'וני גארגאנו ניצחו את דה באר אחרי רול אפ של צ'יאמפה לסזארו.

אסוקה מתראיינת ואומרת שהיא מוכנה לאתגר חדש. מנדי רוז יוצאת עם סוניה דוויל ויורדת על זה שכולם שמים לב ל-RAW.

מנדי רוז (ע' סוניה דוויל) ניצחה את אסוקה אחרי זריקה לחבל השני ורול אפ.

שארלוט פלייר מטפלת בחבלה על הזרוע שלה ואומרת שבקי לינץ' מושעית.

המיז חושף בפני שיין מקמהן שאבא שלו יהיה בקהל בקליבלנד.

ריקושט ניצח את אריק יאנג (ע' אלכסנדר וולף וקיליאן דיין) אחרי 630 ספלאש.

אקסבייר וודס וביג אי מדברים עם קופי ואומרים שהגיע הזמן שהוא יתקדם לרסלמניה.

קווין אוונס שוב מדבר.

קופי קינגסטון, AJ סטיילס וג'ף הארדי ניצחו את דניאל בריאן, רנדי אורטון וסמואה ג'ו אחרי טראבל אין פרדייז של קופי לבריאן. שיין מקמהן יוצא לאחר מכן ומכריז שקופי יהיה זה שיקבל את הקרב מול דניאל בריאן בפאסטליין. אגב, במהלך הקרב, כשקופי נתן בום דרופ לאורטון, הוא צעק עליו "STUPID". מזכיר משהו?
לצפיה ב-'שרשור אלימיניישן צ'יימבר 2019'
שרשור אלימיניישן צ'יימבר 2019
18/02/2019 | 06:13
2
23
אירועים חשובים
18/02/2019 | 06:15
1
145
אלימיניישן צ'יימבר על אליפות הנשים לזוגות: סדר הכניסות: סשה בנקס וביילי, סוניה דוויל ומנדי רוז, שרה לוגן וליב מורגן, האייקוניקס, נעמי וכרמלה, נייה ג'קס וטאמינה.

סדר ההדחות: נעמי וכרמלה הודחו בידי רול אפ של האייקוניקס. האייקוניקס הודחו אחרי סמואן דרופ משותף של נייה ג'קס וטאמינה. שרה לוגן וליב מורגן הודחו בידי סופרפליי ספלאש של טאמינה. נייה ג'קס וטאמינה הודחו אחרי שביילי, סשה בנקס, מנדי רוז וסוניה דוויל הצמידו אותה.

לבסוף סשה  הצליחה לנעול על סוניה את הבנק סטייטמנט, והיא וביילי זכו.

המיז ומאריס הכריזו שהיא שוב בהיריון.

אליפות הזוגות של סמאקדאון: האוסוז ניצחו את המיז ושיין מקמהן אחרי רול אפ מסקאל קראשינג פינאלה.

אליפות בין יבשתית: פין באלור ניצח את בובי לאשלי וליו ראש אחרי קו דה גרה על ראש. לאחר הקרב לאשלי תקף את ראש.

אתמול בהאוס שואו בקי לינץ' תקפה את שארלוט פלייר, ושארלוט תקפה לה את הברך. שארלוט יורדת על בקי.

אליפות הנשים של RAW: רונדה ראוזי ניצחה את רובי ריוט אחרי פייפר'ס פיט וארמבר. לאחר הקרב היא התעמתה עם שארלוט, ובקי יצאה דרך הקהל על קביים. לאחר מכן היא זרקה את הקב והתחילה לתקוף את שארלוט. לאחר מכן בקי הציעה לרונדה להצטרף, אבל אז תקפה אותה כשמאבטחים פינו אותה.

קרב ללא פסילות: בארון קורבין ניצח את ברון סטרומן אחרי שדרו מקינטייר ולאשלי באו והתערבו, והם ביצעו פאוורבומב משולש דרך שולחנות.

המיז ממש מעוצבן שהוא הפסיד ושיין מקמהן אומר לו להירגע.

לייסי אוונס עושה כניסה וחוזרת לאחורי הקלעים.

אלימיניישן צ'יימבר, אליפות ה-WWE: סדר הכניסות: דניאל בריאן, סמואה ג'ו, קופי קינגסטון, AJ סטיילס, ג'ף הארדי, רנדי אורטון.

סדר הדחות: סמואה ג'ו הודח אחרי פנומנאל פורארם מ-AJ סטיילס. ג'ף הארדי הודח אחרי בוסאייקו ני מדניאל בריאן. AJ סטיילס הודח אחרי שרנדי אורטון הפך פנומנאל פורארם ל-RKO. רנדי אורטון הודח אחרי שקופי קינגסטון הפך RKO לטראבל אין פרדייז.

בסוף, דניאל בריאן הצליח לתת לקופי קינגסטון בוסאיקו ני וניצח אותו. לאחר הקרב הקהל נתן לקופי סטנדינג אוביישן.
לצפיה ב-'סוף סוף'
סוף סוף
19/02/2019 | 23:34
65
לא זוכר מתי הצליחו לגרום לי להיות מושקע רגשית בקרב כמו הצ'יימבר פה, אולי רק ברסלמניה 30, וגם שם זה היה קצת פחות עוצמתי כי היה יותר צפוי שבראיין יפסיד מאשר ינצח. פה אם קופי היה מנצח זה היה הפתעת ההפתעות המוצדקות אבר.
ממש הייתי ממוגנט, במיוחד מרגע שאורטון הודח, וקיויתי שאולי הם התרשמו מהגאנטלנט עד כדי שהחליטו להפתיע ולשלוח את קופי אלוף לרסלמניה. גם ככה יש להם את לסנר רולינס שיהיה המיין אבנט. והם בהחלט הצליחו לגרום לזה להיראות כאילו זה קורה. 12 וחצי דקות הם המשיכו רק בראיין וקופי.

כבר שנים אני מחכה שהוא יקבל את הרספקט המגיע לו מצד אחד, אבל בלי להסתכסך עם ניו דיי כמו שתמיד קורה בצוותים בדרך הכי בנאלית.
פשוט שיתאבק כמו שהוא יודע, ופתאום הם נזכרו שהוא יודע להחזיק קרבות בצורה אדירה. גורם קצת להצטער על כל מה שלא עשו איתו בשנים האחרונות.
מקווה שלא ימהרו להפריד ביניהם כדי לתת פוש לקינגסטון ,אלא שפשוט זה יהיה סטייבל שאחד מהם הוא גם מיין אבנטר. לא רואה בעיה עם זה והם חבר'ה שהדמויות שלהם (וגם במציאות) הן של חברים שמפרגנים זה לזה על הצלחות

לצפיה ב-'מאמר המוקדש לאנדרה הענק'
מאמר המוקדש לאנדרה הענק
19/02/2019 | 20:02
54

פסקה מתוך המאמר -
"עשרות אלפי הצופים המרוגשים שהתקבצו לכל מופע ראווה שלו ברחבי ארצות הברית לא ידעו, שבעוד הוא מניף ומשליך יריב אחר יריב אל הרצפה (המרופדת) של הזירה, הוא מתייסר בכאבים שהלכו וגברו. הניתוחים לתיקון פציעות בזירה ועיוותי שלד לא הועילו. אבל אי אפשר היה, במסגרת האגדות שטוו בעלי ה־WWF סביב אורוות המתאבקים שלהם, להציג את הסיפור גם כטרגדיה. אפילו בסרט שנעשה 25 שנה לאחר מותו, הטרגדיה מופיעה בשוליים — ואין ולו קטע אחד שבו אנדרה עצמו משמיע קיטור כלשהו: תהילתו הגיעה לפני עידן הריאליטי ואופנת הוידויים האישיים, ואם כבר התראיין, זה היה תמיד תחת עינם הפקוחה של יחצנים מטעם הבוסים, ולהם חשוב היה לציירו לפעמים כענק זועם ולפעמים כענק חומל, אבל אף פעם לא עצוב."
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
13/02/2019 | 09:54
4
7
אירועים חשובים
13/02/2019 | 09:55
3
179
שארלוט פלייר יוצאת ואומרת שהגורל שלה הוא להגיע לרסלמניה. וינס מקמהן בחר בה כהחלטה עסקית חכמה. שארלוט אומרת שאסור להסתכן ולבחור בבקי לינץ', ומבטיחה קרב ענק. והיא מקדישה אותו לבקי. שארלוט אומרת שהיא תהיה בשורה הראשונה בקרב של רונדה מול רובי ריוט, והיא לא תתערב, אבל אולי תהיה אלופה חדשה.

הניו דיי מדברים על זה שאחד מהם צריך להחליף את מוסטפה עלי, שחטף זעזוע מוח בהאוס שואו, בקרב הצ'יימבר.

כרמלה ונעמי ניצחו את מנדי רוז וסוניה דוויל ואת האייקוניקס  אחרי ספליט לג מונסולט של נעמי על מנדי. כתוצאה מכך, מנדי וסוניה יפתחו את הצ'יימבר מול סשה וביילי. לאחר הקרב האיקוניקס תקפו את נעמי וכרמלה.

מיז ושיין מקמהן אירחו את מקמיז TV. הם ירדו על האוסוז והביאו אותם. האוסוז יורדים על שיין ומיז שמנסים להעתיק אותם. האוסוז אומרים שהם יודעים הכול אחד על השני, ומיז שואל את שיין שאלות ולוחש לו תשובות. המיז מזכיר את מנדי רוז והאוסוז מתעצבנים. שיין אומר שהם צמד אמיתי, ואז האוסוז נותנים להם סופרקיק.

דניאל בריאן ורוואן יוצאים. בריאן אומר שכולם רוצים שיפסיד אבל הם צריכים אותו כאלוף. זה נחוץ שישתתף בקרב.

קרב גאנטלט, המנצח נכנס אחרון לצ'יימבר: קופי קינגסטון ניצח את דניאל בריאן אחרי טראבל אין פרדייס.

קופי קינגסטון ניצח את ג'ף הארדי אחרי SOS.

קופי קינגסטון ניצח את סמואה ג'ו אחרי הצמדה במהלך הקוקינה קלאץ', מה שעצבן את ג'ו והביא את AJ סטיילס לעזור.

AJ סטיילס ניצח את קופי קינגסטון אחרי הפיכה של ה-SOS לקאלף קראשר.

רנדי אורטון ניצח את AJ סטיילס תוך כמה שניות עם RKO כשהתגנב מאחור.
לצפיה ב-' סוף סוף'
סוף סוף
14/02/2019 | 11:02
2
157
קופי מקבל קצת מהכבוד והשימוש שהיו צריכים לעשות בו לפני 8-9 שנים לפחות.
מקווה שימשיכו ביציבות עם ניו דיי בלי סכסוכים ביניהם, אבל כשיהיה בולט שקופי מיין אבנטר. זה יהיה אדיר אם הדמות שלו תתפתח עוד טיפה לכיוון שיהיה לגיטימי שהוא יהיה אלוף
לצפיה ב-'האמת היא שיש לי הרגשה'
האמת היא שיש לי הרגשה
15/02/2019 | 00:39
1
155
שהכניסו את קופי לצ'יימבר רק כדי שטמינה תוכל להרביץ לו לפני הקרב ולקחת את המקום שלו ברגע האחרון.
לצפיה ב-'חח סיפור חייו...'
חח סיפור חייו...
15/02/2019 | 10:53
135
אבל אם ראית את הקרב במלואו תבין איזה סוס עבודה הוא ושהם לגמרי הבינו את זה עכשיו.
גם ברשת אני רואה שיש הרבה באז שאנשים נזכרו פתאום מה הוא שווה ואמרו שלא היו מתנגדים לראות אותו מפתיע ויוצא עם האליפות. אולי זה משהו שווה ל-WWE לחשוב עליו במקום ללכת על האובייס
לצפיה ב-'150 ש"ח לאירוע כסאח בפסח'
150 ש"ח לאירוע כסאח בפסח
10/02/2019 | 16:05
11
181
עלתה לי בפייסבוק פרסומת לאירוע של כסאח בפסח מבית IWPA. אני מעולם לא הלכתי לשום אירוע היאבקות, אך הפעם חשבתי לבדוק אם לקחת את אחד הבנים שלי לאירוע הזה. אף אחד מהם לא כזה חובב היאבקות, אבל חשבתי שאולי אב ובן ביחד יהנו. קראתי שמאט סיידל יהיה שם וגם הולך ונבנה קארד (שאני לא ממש מכיר את המשתתפים בו), אז לחצתי על הלינק. התברר שמחיר כניסה הוא 150 ש"ח לכרטיס. החלטתי לוותר.
לצפיה ב-'תיקון: IPWA, כמובן'
תיקון: IPWA, כמובן
10/02/2019 | 17:07
57
לצפיה ב-'יש כאן מצב בעייתי בארץ'
יש כאן מצב בעייתי בארץ
10/02/2019 | 20:27
154
מצד אחד אין לזה הרבה שוק פה, ככה שגם עם קארד של מיטב האינדיז עדיין לא יגיעו יותר מ-200-300 אנשים במקס' של המקס'.
מצד שני אם המארגנים יקחו את זה בחשבון ויבנו קארדים שמתוקצבים לפי מעט קהל במחיר סביר, אז לא היה מגיע לפה אף שם רבע-מוכר כמו סיידל/נונזיו/קנדריק/קרליטו/טטאנקה וכו'.
אז האופציה השלישית היא כן להביא קארדים מרשימים, אבל לגבות מחיר ש(אולי) יעזור למארגנים לכסות את ההשקעה, במחיר של לאבד אנשים כמוך ולהישאר עם אנשים שכן יגיעו במחיר הזה מתוך צמאון לרסלינג ברמה טובה.

האם למכור בשליש מחיר פחות (100 שח), היה מביא 50% יותר אנשים ומעלה כדי להצדיק את ההוזלה? (כי על כל שני אנשים שמשלמים 300, היה צריך אחרי הוזלה להביא שלושה אנשים, כלומר להביא 50% יותר אנשים)
אין לי מושג, אבל כנראה זה השיקול שהנחה אותם.

לצפיה ב-'בכל פעם שנגמר לגארי רויף הדמי כיס,'
בכל פעם שנגמר לגארי רויף הדמי כיס,
11/02/2019 | 19:17
7
144
הוא מרים מופע או יום אימונים במחיר שאמור לממן אותו לכמה שנים טובות. 

מילא זה, מה עם הנסיעות, הדלק, האוכל, וכל המסביב. זה יוצא נזק רציני.

בכלל, הסצנה בארץ היא מורכבת, מפולגת, יקרה, ובהרבה מקרים מונעת מאגו.

ההמלצה שלי - תישאר בבית. בתוך כמה ימים יעלו סרטונים ליוטיוב אם זה כזה מעניין אותך.

לצפיה ב-'באיזה עולם הזוי אתה חושב שאפשר להרוויח כסף טוב על כזה אירוע'
באיזה עולם הזוי אתה חושב שאפשר להרוויח כסף טוב על כזה אירוע
11/02/2019 | 21:51
6
131
שלא לדבר על לפרנס לכמה שנים טובות?
במקרה האופטימי ביותר יוצאים על אירוע כזה עם רווח של 5 ספרות נמוכות לפני מס הכנסה.
(אלא אם המתאבקים מממנים לעצמם את השהות פה, אין לי מושג, וגם אז אם האירוע מצליח במונחים מקומיים, יוצאים עם רווח של כמה אלפי שקלים יותר)

מה שכן, באמת לא הייתי ממליץ לפרסם את המושג שהוא מריץ "מחנה אימונים" אם מדובר רק בצהריים אחד של אימון/ים. מחנה אימונים מקובל להגיד על משהו שהוא יותר מיום אחד, או לפחות מרתון בוקר עד ערב. יותר הוגן לקרוא לזה "אימון מיוחד" או "סשן אימונים" או משהו כזה
לצפיה ב-'זו התחושה שמתקבלת כשרואים הודעות כמו אלה.'
זו התחושה שמתקבלת כשרואים הודעות כמו אלה.
11/02/2019 | 22:31
5
117
המחנה יתקיים מ 10:00 בבוקר עד 12:00 בצהריים. המחנה יהיה פתוח לכל המשפחה וה-500 ש"ח יכול לכלול גם את כל האחים, את הסבים והסבתות, מכל הגילאים. להלן התוכנית למחנה האימונים: 10:00 - התכנסות והרשמה. 10:15 - חימום ומתיחות. 10:30 - גמישות וחיזוק צוואר. 10:45 - גלגולים ובלימות. 11:00 - תרגילים בסיסיים וחלוקה לזוגות 11:25 - כמה מילים על פסיכולוגיה בהיאבקות 11:30 - שיעור פרומואים, עבודה על דמויות והתנסות בדיבור מול קהל 11:45 - קרבות. כל אחד בהתאם לרמתו ותפקידו.

לקוח מפה: http://www.ipwa.co.il/training-camp-feb18.html
לצפיה ב-'טוב דיברתי על עניין הכרטיסים ב-150, את זה לא ראיתי'
טוב דיברתי על עניין הכרטיסים ב-150, את זה לא ראיתי
13/02/2019 | 00:48
4
87
אבל גם כאן, אם אתה חושב שמדובר באיזה אקזיט מטורף - אין מצב.
כמה יירשמו לזה בתסריט הכי מטורף לדעתך? 50 חבר'ה? יעני 25 אלף שקל?
תוריד מע"מ - 21 וקצת, תוריד תשלום למאמנים ועוד הוצאות כלליות שמלוות את קיום האירוע - מה נשאר? צריך גם סיכוי לרווח שיצדיק את כל הדבר הזה אתה יודע (ואני אומר סיכוי כי זה לא רווח בטוח ויותר סביר שהאירועים האלה הם סביב הברייק-איבן),
אחרת כאמור, אפשר להסתפק בכישרונות המקומיים ולא להביא אף אחד מחו"ל.

לצפיה ב-'השאלה שהכי חשוב לשאול היא: מה רע בלנסות להרוויח כסף?'
השאלה שהכי חשוב לשאול היא: מה רע בלנסות להרוויח כסף?
13/02/2019 | 01:43
3
92
אפשר לחשוב המדינה מפוצצת באוהדי היאבקות וגרי הוא מונופול גזלן שמנצל את זה. שיקח גם 1000 שקל. זה לא שהוא מתבכיין פה שאנשים לא באים שאפשר לבקר אותו על המחיר.
לצפיה ב-'הטיעון שלו הוא שהמחיר יקר'
הטיעון שלו הוא שהמחיר יקר
13/02/2019 | 08:32
92
ואם יש מצב היפותטי שהמחיר יקר + מארגן האירוע היה מרוויח ממנו ים כסף, הגיוני להשמיע קול שרוצה כרטיסים מוזלים יותר, כך שהמארגן היה עדיין מרוויח כסף וגם יותר אנשים יוכלו להגיע לאירוע.
אבל אם גם ככה לא מדובר פה באיזו מכה, מקסימום משכורת חודשית טובה (וגם אם קצת יותר מזה, עדיין הפוואנטה שלי נכונה), והמחיר הזה הוא כנראה האפשרות די היחידה לעשות את זה ולא להפסיד כסף, אז למה לא לפרגן למארגן על התושייה והמאמץ?
לצפיה ב-'לא כתבתי מילת ביקורת על גרי רויף עצמו'
לא כתבתי מילת ביקורת על גרי רויף עצמו
13/02/2019 | 11:53
1
96
כתבתי שלי אישית זה יקר ולכן אני מוותר.
לצפיה ב-''
13/02/2019 | 14:20
16
לצפיה ב-'דעתי לגבי המופע'
דעתי לגבי המופע
15/02/2019 | 15:02
82
ראיתי את הפרסומת
לא נראה לי יקר
הצעתי לחבר, גם לו זה לא נראה יקר
שאלנו חבר נוסף (מהפורום) וגם לו זה נשמע סביר
הנקודת מבט שלנו היא שאם זה אירוע בלי שמות, לא היינו משלמים סכום כזה.
מצד שני פספסנו את טטנקה וקווין ואן אריק ואישית התבאסתי בגלל שזה 90 אחוז אומר מזכרת נחמדה מאוד.
אני חושב שסיכוי גבוה מאוד שנלך

נ.ב: הבנתי שלא העלית טענות לגרי, מדבר רק על נקודת מבט שלי
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
12/02/2019 | 06:23
2
16
אירועים חשובים
12/02/2019 | 06:24
1
152
טריפל אייץ' וסטפני מקמהן פותחים את התכנית ומקדמים את האלימיניישן צ'יימבר. טריפל אייץ' אומר שהתכנית הייתה שרונדה ראוזי תילחם מול בקי לינץ' ברסלמניה עד מה שקרה. הם מזמינים את בקי לינץ'. בקי יוצאת עם מגן ברך ויורדת על סטפני והאנטר.. טריפל אייץ' אומר שאולי הוא קצת הגזים בתגובה ומתנצל. מסתבר שהרופאים אומרים שבקי תהיה כשירה תוך כמה שבועות וברגע שזה יקרה היא תחזור ואז תילחם גם ברסלמניה. סטפני אומרת שהקרב כן יתרחש, אבל היא חייבת להתנצל בפניהם. בקי אומרת שהיא עשתה מה שהם רוצים ושיסתמו. היא תילחם מול כולם והיא לא תתנצל, שידחפו. האנטר מנסה להרגיע את המצב ואומר שבקי לא יכולה לוותר ככה, אבל יש לה עד סוף הלילה.

נייה ג'קס וטאמינה ניצחו את סשה בנקס וביילי וליב מורגן ושרה לוגן אחרי סמואן דרופ של ג'קס לביילי. עכשיו ביילי וסשה ייכנסו ראשונות בצ'יימבר.

פין באלור מדבר עם בקי לינץ' ואומר לה לא לתת לגאווה שלה לעצור אותה.

אליאס מנסה לנגן, אבל בהתחלה יש את הסגמנט עם באלור ובקי, ואז סרטון על השנה שעברה על סת' רולינס, ואז הלוצ'ה האוס פארטי נכנסים והוא מתעצבן. הוא יורד על כולם ועל העיר. קאליסטו מנגן על הגיטרה ואז אליאס שובר עליו גיטרה אחרת.

פין באלור ניצח את דרו מקינטייר בפסילה אחרי שבובי לאשלי תקף אותו. לאחר מכן קורט אנגל יצא לעזור לבאלור, אבל בארון קורבין בא לתקוף אותו. ברון סטרומן יצא לעזור והפייסים ניצחו בסוף. מה שהוביל ל...

פין באלור, ברון סטרומן וקורט אנגל ניצחו את בובי לאשלי, בארון קורבין ודרו מקינטייר אחרי קו דה גרה ללאשלי.

קווין אוונס מופיע בסרטון ואומר שהוא מבלה עם המשפחה, אבל כואב לצפות בתכניות. הוא יודע מתי הוא יחזור, בעוד חודש.

בקי לינץ' מנפנפת מראיינת.

רובי ריוט ניצחה את ניקי קרוס אחרי ריוט קיק.

סת' רולינס יוצא ומדבר על השנה שעברה עליו, מהקרב שלו שנמשך שעה ב-RAW, עד לזכייה באליפות הבין יבשתית וההגנה עליה בשש יבשות, ועד לראמבל. ברוק לסנר הפיל אותו מגג העולם עם ה-F5 אבל הוא עדיין פה, והוא עדין יכול להילחם. פול היימן יוצא ואומר שרולינס ממש לא דומה לברוק לסנר, לחיה. היימן מזהיר אותו שלא יהרוס את עצמו. רולינס אומר שזה נכון, אבל לא אכפת לו, ברוק לסנר מכהן כאלוף יותר מדי זמן והוא יקריב את עצמו כדי שלסנר לא יהיה אלוף יותר. דין אמברוז יוצא החוצה ואומר לו לחסל את החיה.

דין אמברוז ניצח את EC3 אחרי אינסייד קריידל.

אלכסה בליס אומרת לבקי לינץ' לא להתנצל ולהראות חולשה. בקי שואלת אם אלכסה רוצה את המקום שלה ברסלמניה. אלכסה אומרת לה לא לוותר על העקרונות.

אליפות הזוגות של RAW: הרבייבל ניצחו את בובי רוד וצ'אד גייבל אחרי שאטר מאשין לגייבל.

בקי לינץ' עומדת בזירה וטריפל אייץ' וסטפני מקמהן יוצאים ושואלים אותה מה עומד לקרות. בקי אומרת שכל הלילה היא קיבלה עצות, אבל בסוף היא מצטערת. בקי אומרת שעכשיו, אם מישהו ינסה לעצור אותה, היא תחסל אותו. רונדה ראוזי יוצאת ומר מקמהן יוצא ואומר שלשתיהן יש גישה רעה. לכן הוא משעה את בקי לחודשיים, כי הוא לא מקבל את ההתנצלות. ההשעיה נגמרת חמישה ימים לאחר רסלמניה, ושארלוט פלייר תחליף את בקי.
לצפיה ב-'...'
...
12/02/2019 | 20:55
115
קווין אוונס אומר שכואב לצפות בתכניות.
you said it buddy...
לצפיה ב-'ערב טוב - חיטטתי וחיפשתי ולא מצאתי תשובה'
ערב טוב - חיטטתי וחיפשתי ולא מצאתי תשובה
03/02/2019 | 20:36
5
266
ג'ון סינה בצעירותו לבש מכנסונים, כיום מכנסי 3/4
פין באלור, ביקיני הדוק
ברון סטרומן - מכנסים ארוכים וגופיה
סת' רולינס מכנסים הדוקים בלי חולצה
מקאינטייר - ביקיני הדוק
יש איזה הגיון? באחד הראיונות רולינס אמר שנמאס לו למרוט שערות ברגליים [ באנגלית זה נשמע יותר טוב ].. האמנם?
לצפיה ב-'מה השאלה בדיוק?'
מה השאלה בדיוק?
06/02/2019 | 18:46
4
138
אתה שואל האם יש היגיון בזה שלכל מתאבק יש תלבושת אחרת? כן, ההיגיון הוא שלכל אחד תהיה ייחודיות ואישיות וגימיק משלו.
לגבי הסיבה של רולינס, אין לי מושג, אבל נשמע הגיוני.
לצפיה ב-'חן חן, אם כי הרבה הגיון אין בתשובתך'
חן חן, אם כי הרבה הגיון אין בתשובתך
07/02/2019 | 07:41
3
128
מדוע ג'ון סינה בעברו לבש צמוד ועכשיו מכנסי 3/4 מזעזעים - כך הוא מגדיר את ייחודו?
שני הענקים - דרו מקינטייר ו - רנדי אורטון לבושים בדיוק באותו בגד ים הדוק והאלבינו או סטרומן לבושים במכנסים ארוכים, לי נראה שישנו איזה "קוד" לבוש סמוי כזה או אחר, אתה אומר שלא. 
אז וואללה פסדר, אבל לא להיות מעוצבן סתם
לצפיה ב-'אתה מחפש חוקיות, ואין'
אתה מחפש חוקיות, ואין
07/02/2019 | 18:23
2
106
זה לא שאם מתאבק הוא ביגמן אז הוא לבוש X ואם הוא היי פלייר אז הוא יהיה לבוש Y. יש צוות קריאייטיב שמחליט על תלבושות לפי מה שנראה להם שמתאים לדמות. או לפחות ככה זה היה פעם, היום אין לי מושג אם זה הקריאייטיב או המתאבקים עצמם בוחרים את התלבושת.

ג'ון סינה לבש צמוד לפני שהוא הפך ל"ג'ון סינה", כלומר כשהיה לו גימיק אחר ראשוני.
דה רוק, כשרק הגיע ל-WWE, לבש בגד מוזר עם סרטים כחולים משתלשלים ממנו כאילו הוא מסיבת יום הולדת מהלכת, וכשהוא הפך ל"דה רוק" שאנחנו מכירים היום הוא גם החליף את הלוק שלו.
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
08/02/2019 | 07:16
1
92
אני סברתי לתומי שיש ענין גם בהתבגרות של המתאבק, מידת ה-סקסאפיל שלו, השיווק שלו לקהלים שונים ומגוונים כולל הסתרת חלקי גוף לא "נאים לכאורה, כמו ברון סטרומן, שבRAW האחרון דאגו שהגופיה תסתיר היטב את הפטמה הסוררת שלו
לצפיה ב-'אתה צודק, וזה חלק מהשיקולים של ההפקה שדני דיבר עליהם'
אתה צודק, וזה חלק מהשיקולים של ההפקה שדני דיבר עליהם
10/02/2019 | 15:29
24
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
05/02/2019 | 18:35
2
30
אירועים חשובים
05/02/2019 | 18:35
1
162
סטפני מקמהן פותחת את התכנית ואז בקי לינץ' יוצאת. סטפני אומרת שבקי ממש נלחמה מול רונדה ראוזי. בקי יורדת על רונדה וסטפני אומרת שזה נהדר, אבל למה בקי עם מגן ברך? הסיבה היא שנייה ג'קס תקפה אותה בראמבל. סטפני אומרת שבקי מסרבת לעזרה רפואית, ואסור לה להתאבק ככה. בקי אומרת שהיא לא צריכה, היא תמיד נלחמה ככה והיא תגיע לרסלמניה. סטפני אומרת לה ללכת לראות רופא, ואם לא, היא מושעית עד שהיא תראה אחד. בקי אומרת שהיא לא תהיה אחראית למעשיה. בקי תוקפת את סטפני אבל הברכיים שלה מונעות ממנה להמשיך. לאחר מכן היא פונתה מהבניין, ורונדה ראוזי אמרה שהיא הורסת את המיין איבנט ואמרה לה לקחת קרח ואדוויל, כלבה.

רונדה ראוזי ניצחה את ליב מורגן עם ארמבר, ולאחר מכן ביקשה קרב מול שרה לוגן, שגם לה היא גרמה להיכנע. רובי ריוט פשוט הלכה משם, ואמרה שהיא יכולה לנצח אותה, אבל היא צריכה לדאוג לליב ולשרה.

ביילי וסשה בנקס מתראיינות וביילי אומרת שהן חזקות וינסו לזכות בתארי הזוגות. אלישיה פוקס וניקי קרוס אומרות שהן יעצרו אותן.

קרב טעינה לכתר: הרבייבל ניצחו את האבי מאשינרי, לוצ'ה האוס פארטי וה-B טים אחרי שאטר מאשין לבו דאלאס.

זאק ריידר מנסה לעודד את קורט הוקינס ואומר שזה בסדר, אין לו מזל רע והוא לא מביא מזל רע. למרות שבשבוע שעבר טעו באיות השם של ריידר כשהם היו בקרב זוגות...

קורט אנגל יוצא החוצה ואומר שהוא חי לפי שלושת ה-I. הוא עשה הכול, אבל עכשיו ה-I הפכו ל-D: ספק, תבוסה ויאוש. הוא רוצה להוכיח שעדיין יש לו את זה. אבל איך מנצחים את הזמן? ברון קורבין יוצא ויורד עליו. הוא אומר שהוא היה אמור להיות המנכ"ל ולא להיכנס לקרבות. קורט אנגל מאיים לשבור לו את הקרסול. דרו מקינטייר יוצא ואומר שקורט מפחד. אבל קורט גם ימשיך להגיע עד שמישהו ישבור אותו. ברון סטרומן יוצא לעזור לאנגל מולם.

העפלה לאלימיניישן צ'יימבר: סשה בנקס וביילי ניצחו את אלישיה פוקס וניקי קרוס אחרי רול אפ של ביילי לאלישיה.

אפולו קרוז אומר שהוא שמח שקורט אנגל חוזר לזירה, והוא מתעמת עם רייזר ודרייק מאבריק.

רוד דוג מציג את ג'ף ג'ארט והם שרים שוב. אליאס בא לרדת עליהם, על זה שג'ארט בכלל לא מנגן ועל איך שרוד דוג לא יודע איך לטפל בסמאקדאון. הוא יורד על העיר ואומר שלא ישיר פה. ג'ף ג'ארט אומר שרייזור ראמון אמר לו פעם פשוט להילחם.

אליאס ניצח את ג'ף ג'ארט אחרי דריפט אוויי. לאחר מכן רוד דוג תקף אותו וג'ארט שבר עליו גיטרה.

דיינה ברוק מתנצלת בפני נטליה על ההפסד בשבוע שעבר. נטליה שותקת ודיינה אומרת שהיא תלך ותקבע להן קרב לשבוע הבא. נטליה הייתה עם אוזניות כל הזמן.

בעוד שלושה שבועות- חגיגות יום ההולדת של ריק פלייר.

פין באלור אומר שהוא אמנם פצוע, אבל הוא עדיין פה, והוא יילחם מול בובי לאשלי. בתגובה, לאשלי אומר שלבאלור אין קרב מולו על התואר הבין יבשתי, אלא הוא צריך להרשים אותו מול ליו ראש.

פין באלור ניצח את ליו ראש אחרי קו דה גרה.

פייג' מקדמת את הסרט שלה.

אלכסה בליס מציגה את הכוכב החדש של RAW- לא אחר מאשר EC3. נייה ג'קס וטאמינה יוצאות ונייה אומרת שהיא זאת שחשובה כי היא נכנסה לראמבל והעפילה לצ'יימבר של הנשים. כשניצחה את אלכסה (שמאשימה את מיקי). נייה אומרת שהיא צריכה להחליף את בקי. דין אמברוז יוצא ויורד עליהן, ואז מעיף את המיקרופון ל-EC3.

EC3 ניצח את דין אמברוז אחרי רול אפ.

קורט אנגל אומר שהוא לא חשב להילחם הלילה, אבל הוא לא לבד, אלא עם סטרומן.

מוג'ו ראולי מדבר מול מראה, ואמר שנמאס לו להיות בנבחרות כל הזמן, הוא רוצה להיות לבד.

דרו מקינטייר וברון קורבין ניצחו את קורט אנגל וברון סטרומן בפסילה אחרי שסטרומן, לא האיש החוקי, סירב לצאת. לאחר מכן סטרומן חטף קליימור ומקינטייר וקורבין תקפו את אנגל. סטרומן נתן למקינטייר ולקורבין צ'וקסלאם על המדרגות.
לצפיה ב-'עלילת סשה וביילי '
עלילת סשה וביילי
06/02/2019 | 13:08
144
האם אני טועה כשאני חושב שסשה וביילי יצאו מהארון כזוג?
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
06/02/2019 | 09:36
1
11
אירועים חשובים
06/02/2019 | 09:37
95
שארלוט יוצאת החוצה ואומרת שבקי לינץ' נכשלה בגלל הגאווה שלה. היא יורדת עליה ואומרת שהיא תהיה מוכנה להחליף אותה. בקי לינץ' יוצאת מהקהל ושארלוט יורדת עליה בטענה שלא רק שהיא גנבה את הכינוי של אבא שלה, אלא גם את הכניסה של רומן ריינס. בקי לינץ' אומרת שהיא לא תגנוב לה את המיין איבנט. טריפל אייץ' יוצא ומזכיר שבקי מושעה עד שתראה רופא. הוא שולח את שארלוט לאחורי הקלעים. בקי לינץ' אומרת שהיא סומכת עליו. טריפל אייץ' אומר לה ללכת לבדוק את עצמה, ובקי יורדת על סטפני. טריפל אייץ' מתעצבן ואומר שהיא מפחדת מכישלון, ושהיא מפחדת מרונדה ראוזי ולכן לא נבדקת. הרי זאת כבר הפעם השנייה שהיא נפצעת לפני הקרב הזה. הוא אומר שהיא מפחדת שהרופא דווקא כן יאשר לה להתאבק. בקי נותנת לו סטירה ועוזבת.

שינסוקה נאקאמורה ורוסב (ע' לאנה) ניצחו את לוק גאלוס וקארל אנדרסון אחרי מאצ'קה קיק לאנדרסון.

מוסטפה עלי אומר שלא מצפים שהוא ישרוד את רנדי אורטון ואת האלימיניישן צ'יימבר, אבל מה אם כן?

פייג' מקדמת את הסרט עליה ומודה למעריצים.

בשבוע הבא- מקמיז TV עם האוסוז. האוסוז מדברים על הקרב שלהם מול שיין ומיז על התארים באלימיניישן צ'יימבר. הם אומרים שהם יחסלו אותם.

רנדי אורטון ניצח את מוסטפה עלי אחרי RKO באוויר. לאחר הקרב סמואה ג'ו נעל על אורטון קוקינה קלאץ'. לאחר מכן גם דניאל בריאן יצא וג'ו התעלם ממנו.

דניאל בריאן יוצא לדבר מול הקהל הביתי שלו עם רוואן. הוא אומר שהקהל מבין שהם צריכים שינוי, אבל שאר הקהל לא מבין. רוואן משווה את בריאן לגליליאו שגם נרדף בגלל הרעיונות. בריאן אומר שמפחדים ממנו ולכן שמו אותו בצ'יימבר. כל השאר רוצים את אליפות ה-WWE על חגורת עור, אבל הוא ייקח אותם לעתיד.

ג'ף הארדי אומר מאחורי הקלעים שכאלוף לשעבר, זה מחליא אותו. הוא ישתיק את בריאן. AJ סטיילס בא ושואל האם ג'ף הוא האדם המתאים להיות אלוף. ג'ף מזכיר לו שהוא לא מנצח את בריאן, ו-AJ מזכיר לו את רוואן. ג'ף אומר שהם ימשיכו את השיחה בצ'יימבר.

מנדי רוז וסוניה דוויל ניצחו את האייקוניקס ואת כרמלה ונעמי (פביולוס גלואו) אחרי שרוז נתנה לנעמי באד אוף רוזס. לפני הקרב מנדי הזכירה שנעמי לא הצמידה אותה אף פעם.

אנדרדה מדבר על ריי מיסטריו וסלינה וגה אומרת שהוא מיתוס. הם סיימו את האגדה שלו והתחילו את האגדה של אנדרדה.

ג'ף הארדי ניצח את דניאל בריאן בפסילה אחרי שרוואן תקף אותו. לאחר מכן סמואה ג'ו תקף אותם ונעל קוקינה קלאץ' על בריאן. רנדי אורטון בא לתקוף את ג'ו ומוסטפה עלי גם תקף אותם. רוואן נתן לו איירון קלו צ'וקסלאם על שולחן השדרנים. AJ סטיילס בא ותקף את אורטון וג'ף, ואז הסתכל על בריאן. בריאן ברח והכחיש בפני המראיינת שרוואן עוזר לו בקרב, אלא שהוא עשה הכול בעצמו.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
30/01/2019 | 10:22
1
19
אירועים חשובים
30/01/2019 | 10:23
215
בקי לינץ' יוצאת החוצה ומדברת על מה שקרה השבוע. היא אומרת שהיא לא נכנעת כשהיא מפסידה אלא זכתה בראמבל. היא אומרת שבשנה שעברה היא הייתה בפרי שואו ועכשיו היא במיין איבנט. שארלוט יוצאת לזירה ויורדת עליה. בקי נותנת לה מכה ושארלוט מתחילה לרדוף אחריה.

R טרות' וכרמלה יוצאים לזירה, וטרות' אומר שדפקו אותו בראמבל. כפיצוי הוא קיבל קרב על אליפות ארצות הברית.

אליפות ארצות הברית: R טרות' ניצח את שינסוקה נאקאמורה אחרי שהצמיד אותו בהפתעה. לאחר מכן רוסב ולאנה יצאו ורוסב ירד על טרות', ודרש קרב על התואר.

אליפות ארצות הברית: R טרות' ניצח את רוסב תוך כמה שניות עם רול אפ. לאחר מכן נאקאמורה תקף את טרות' יחד עם רוסב.

בקי לינץ' נוסעת מהארינה ומסרבת לתת לרופאים לטפל בה.

ריי מיסטריו היה אמור להילחם מול סמואה ג'ו, אבל סלינה וגה יצאה והאשימה את ריי שהרחיק אותה מהזירה בקרב בשבוע שעבר. אנדרדה תוקף את ריי מאחור אבל ריי הופך לו את הטרי אמיגוס ומבצע 619, אותו אנדרדה הופך להאמרלוק DDT.

גאלוס ואנדרסון מתעמתים עם רוסב ומאתגרים אותו לקרב זוגות עם נאקאמורה.

שיין מקמהן והמיז יוצאים ומדברים על הזכייה בתארי הזוגות. אבא של מיז מגיע ואומר שהוא גאה בו. שיין אומר שהם יגנו על התארים מול המנצחים בקרב מרובע עם הדחות.

מנדי רוז מכריזה שהיא וסוניה דוויל נכנסות לצ'יימבר הנשים. מראים קטע מטאף אינף בו נעמי הייתה מאמנת וירדה על מנדי. מנדי אומרת שהכול נהרס בגלל זה ולכן היא נוקמת בה.

קרב טוענים לכתר: האוסוז ניצחו, אחרי שהניו דיי הודחו בידי האבי מאשינרי, האבי מאשינרי הודחו בידי דה באר, וג'יי הצמיד לבסוף את שיימוס.

דניאל בריאן יוצא החוצה ואומר שהוא ניצח עבור כולם בראמבל. הוא האלוף של הכוכב. אבל כולם לוזרים ולכן הם לא יודעים מה זה. בריאן מצא מישהו שמבין מה זה לנצח ועזר לו - רוואן. בריאן יורד על AJ סטיילס. הוא גם אומר שרמזו שזה שהוא מחזיק בתואר, שנעשה מעור פרה ועבדות, זאת צביעות. רוואן מביא פח ובריאן זורק לשם את התואר. בריאן מביא תואר חדש כסמל שישנה את העולם. AJ סטיילס יוצא החוצה ואומר שהוא לא יעמוד ויראה את בריאן זורק את התואר. רנדי אורטון יוצא ואז גם מוסטפה עלי שאורטון יורד עליו. סמואה ג'ו גם יוצא ואז גם ג'ף הארדי. ג'ו יורד על AJ מה שמוביל לקטטה שבמהלכה בריאן ורוואן צופים בחוץ. טריפל אייץ' מופיע על המסך ומכריז שבריאן יגן על התואר מול כל חמשת המשתתפים הללו בתוך הצ'יימבר.
לצפיה ב-'שרשור רויאל ראמבל 2019'
שרשור רויאל ראמבל 2019
28/01/2019 | 16:38
6
44
אירועים חשובים
28/01/2019 | 16:39
5
268
קרב קיקאוף, אליפות ארצות הברית: שינסוקה נאקאמורה ניצח את רוסב.

קרב קיקאוף, אליפות המשקל הקל: באדי מרפי ניצח את קאליסטו, אקירה טוזאווה והידאו איטאמי.

אליפות הנשים של סמאקדאון: אסוקה ניצחה את בקי לינץ' אחרי קאטל מוטיליישן.

אליפות הזוגות של סמאקדאון: המיז ושיין מקמהן ניצחו את דה באר אחרי שוטינג סטאר פרס של שיין לסזארו.

סשה בנקס אמרה בריאיון שרונדה ראוזי לא הייתה בזירה עם בוס כמוה.

אליפות הנשים של RAW: רונדה ראוזי ניצחה את סשה בנקס עם פייפר'ס פיט. לאחר הקרב הן לחצו ידיים.

בת' פיניקס מפרשנת את ראמבל הנשים.

רויאל ראמבל נשים:

משתתפות: לייסי אוונס, נטליה, מנדי רוז, ליב מורגן, מיקי ג'יימס, אמבר מון, בילי קיי, ניקי קרוס, פייטון רויס, טאמינה, שיה לי, שרה לוגן, שארלוט פלייר, קיירי סיין, מריה קנאליס, נעמי, קנדיס לארי, אלישיה פוקס, קייסי קטנזרו, סלינה וגה, רובי ריוט, דיינה ברוק, איו שיראי, ריאה ריפלי, סוניה דוויל, אלכסה בליס, ביילי, לאנה, נייה ג'קס, כרמלה.

הדחות: ליב מורגן, מיקי ג'יימס, ניקי קרוס, פייטון רויס, בילי קיי, שיה לי, טאמינה, שרה לוגן, מנדי רוז, נעמי, לייסי אוונס, מריה קנאליס, אלישה פוקס, קנדיס לארי, קיירי סיין, קייסי קטנזרו, דיינה ברוק, סלינה וגה, סוניה דוויל, רובי ריוט, ריאה ריפלי, איו שיראי, נטליה, אמבר מון, אלכסה בליס, כרמלה, ביילי, נייה ג'קס, נשמע שיש בסוף את לאנה ושארלוט?

אבל, כשלאנה נכנסה היא נפצעה בקרסול בקיקאוף, ובקושי נכנסה לזירה. נייה ג'קס תקפה אותה במהלך הכניסה, ובקי לינץ' יצאה ובאישור פינלי נכנסה אל הקרב. בקי הדיחה את שארלוט בסוף וניצחה בראמבל הנשים.

אליפות ה-WWE: דניאל בריאן ניצח את AJ סטיילס אחרי שרוואן נתן לו צ'וקסלאם. לאחר הקרב רוואן הרים את AJ ובריאן נתן לו את הברכיה.

אליפות אוניברסלית: ברוק לסנר ניצח את פין באלור אחרי קימורה. לאחר הקרב הוא נתן לבאלור סופלקסים.

רויאל ראמבל:

משתתפים: אליאס, ג'ף ג'ארט, שינסוקה נאקאמורה, קורט אנגל, ביג אי, ג'וני גארגאנו, ג'ינדר מהאל, סמואה ג'ו, קורט הוקינס, סת' רולינס, טייטוס או'ניל (שרץ בזהירות לזירה), קופי קינגסטון (שהפעם הציל את עצמו מאמברוז עם עמידת יד וגלגול למדרגות), מוסטפה עלי, דין אמברוז, נו וויי חוזה, דרו מקינטייר, אקסבייר וודס, פיט דאן, אנדרדה, אפולו קרוז, אליסטר בלאק, שלטון בנג'מין, בארון קורבין, ג'ף הארדי, ריי מיסטריו, בובי לאשלי, ברון סטרומן, דולף זיגלר, רנדי אורטון, נייה ג'קס (שתקפה את R טרות' ולקחה ממנו את המספר).

הדחות: ג'ף ג'ארט, קורט אנגל, ג'ינדר מהאל, ביג אי, אליאס, טייטוס או'ניל, קורט הוקינס, ג'וני גארגאנו, נו וויי חוזה, אקסבייר וודס, קופי קינגסטון, דין אמברוז, סמואה ג'ו, אפולו קרוז, אליסטר בלאק, פיט דאן, בובי לאשלי, בארון קורבין, שלטון בנג'מין, ג'ף הארדי, דרו מקינטייר, מוסטפה עלי, נייה ג'קס, ריי מיסטריו, רנדי אורטון, אנדרדה, דולף זיגלר...

ולבסוף, סת' רולינס הדיח את ברון סטרומן וזכה בראמבל!
לצפיה ב-'מתגעגע לאירועים'
מתגעגע לאירועים
28/01/2019 | 18:16
4
318
שבהם היה סטאר פאואר בראמבלים והיו כמה מתמודדים שיכלו לקחת אותו. היום זה 29 מתאבקי תפאורה ומנצח אחד.

עוד דבר, בריאן נגד סטיילס, קרב על חגורה, רויאל ראמבל, והקהל דומם. ממחיש את כל הסיפור של הארגון לפי דעתי.
לצפיה ב-'תשמע זה הדבר היחיד שרציתי לומר על האירוע'
תשמע זה הדבר היחיד שרציתי לומר על האירוע
29/01/2019 | 08:30
2
302
הקהל המת בקרב של סטיילס ובראיין. אבל לדעתי הבעיה היא בהם. לדעתי הלא מלומדת, הם פשוט לא התאימו את הקרב לקהל. היו חייבים לפתוח בברול מהיר שיצור אווירה. זה הרגיש כאילו הם מנסים לחנך את הקהל ולא לגרום לו להינות. קרב כזה מתאים לקהל בשיקאגו/פילדלפיה/קנדה.

ושאלה שאני כבר הרבה זמן רוצה לשאול. לעוד מישהו מפריע שבכל מהלך עם אימפקט רציני הבמאי מעביר את הצילום לאחד הצלמים שנמצאים על הריצפה ופשוט הורס את הצפייה?  עוד מישהו שם לב לזה?  למישהו יש מושג למה?
לצפיה ב-'אני מניח'
אני מניח
02/02/2019 | 16:51
1
109
שזה קשור לענייני עריכה.
קורה לפעמים שבזווית המקורית אפשר לראות בבירור שלא היה מגע בין המתאבקים, או שלא היה האימפקט שרצו למהלך הזה. אז בלייב המצלמה עוברת לזווית יותר "מעורפלת", כדי שחצי דקה אח"כ הבמאי יוכל לבחור את הזווית הכי טובה להראות את ההילוך החוזר.

אגיד שוב שאני לגמרי מניח ואין לי באמת מושג.
לצפיה ב-'אני בטוח שאתה צודק'
אני בטוח שאתה צודק
03/02/2019 | 21:44
71
ושזה כדי שלא יראו שלא קרה כלום... אני חושב שזה משהו שלא היה לפני 15-20 שנה
לצפיה ב-'סטיילס נגד בריאן'
סטיילס נגד בריאן
02/02/2019 | 16:57
125
אני התעפצתי... אני לא ממש מאשים את הקהל.
ואני חושב שזו לא הפעם הראשונה שאני מצפה לקרב השנה משניהם ובסוף מקבל meh.

אולי זה הבוקינג. אולי אין ביניהם כימיה כל כך טובה. אולי זה סתם צירוף מקרים. לדעתי הקרבות בין סטיילס לבריאן היו מתחת למצופה.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
29/01/2019 | 06:23
2
23
אירועים חשובים
29/01/2019 | 06:24
1
232
סת' רולינס יוצא החוצה ואומר שהוא הולך למיין איבנט של רסלמניה. רולינס אומר שהוא לא רצה להצביע על השלט, אבל עושה את זה בכל זאת. עכשיו הוא צריך לבחור - להילחם מול חבר טוב לשעבר, דניאל בריאן, או שוב את ברוק לסנר. טריפל אייץ' יוצא ואומר שרולינס הוציא את סת' רולינס האמיתי. הוא אומר שגילינו שסת' רולינס הוא האחד, ושהוא צריך להחליט. מחר בקי תחליט, אבל סת' רולינס צריך להחליט הלילה. בריאן ולסנר יהיו פה וישמעו את ההחלטה שלו. דין אמברוז יוצא ויורד על טריפל אייץ'. הוא אומר שרולינס לא יכול לנצח אותו ללא עזרה, ושאולי יקבעו ביניהם קרב הלילה. טריפל אייץ' רוצה ללכת, ואמברוז שואל אם הוא צריך אישור מהחותן שלו.

סת' רולינס ניצח את דין אמברוז אחרי קורב סטומפ. לאחר הקרב, דין אמברוז רצה להגיד משהו וטאמינה ונייה ג'קס יצאו, ונייה העיפה את דין מהזירה.

העפלה לאלימיניישן צ'יימבר: נייה ג'קס וטאמינה ניצחו את אלכסה בליס ומיקי ג'יימס אחרי דאבל סמואן דרופ, והעפילו לצ'יימבר שיכתיר את אלופות הזוגות.

קורט אנגל התראיין ואמר שהלילה הוא יתגבר על הקרב מול דרו מקינטייר.

בארון קורבין ניצח את קורט אנגל אחרי דיפ סיקס. לאחר הקרב הוא נתן לו אנד אוף דייז.

פין באלור יוצא החוצה ואומר שברוק לסנר ניצח אותו והוא לא מתרץ. בובי לאשלי וליו ראש יוצאים וראש יורד על באלור. הוא אומר שלבאלור אין סיכוי מול לאשלי, שהוא יותר טוב מלסנר. באלור מזכיר שלאשלי שרד כמה שניות בראמבל. לאשלי מתעצבן ותוקף את באלור.

הרבייבל ניצחו את קורט הוקינס וזאק ריידר (כן כן) אחרי שאטר מאשין להוקינס.

דניאל בריאן אומר שהוא נעלב מזה שסת' רולינס אומר "בורן איט דאון", כי זה מעודד זיהום אוויר.

אליאס מנגן לקהל ומקבל מהם תגובה גדולה. ג'ף ג'ארט יוצא, קורא לו סלאפנאטס ואומר שאליאס לא יכול לנגן אחרי מה שהוא עשה לו בראמבל. רוד דוג יוצא ואומר שאולי אליאס ישיר מאחורי הקלעים. בינתיים, ג'ארט ורוד דוג שרים את "With My Baby Tonight", ואליאס שובר גיטרה על הגב של רוד דוג. לאחר מכן הוא שובר גיטרה גם על ג'ארט.

דיינה ברוק מדברת על כך שהיא מחליפה את אמבר מון בצמד עם נטליה, ואומרת שהיא טובה יותר משתיהן.

מוג'ו ראולי אומר שבקרוב כולם יראו מי הוא.

העפלה לאלימיניישן צ'יימבר: ליב מורגן ושרה לוגן ניצחו את נטליה ודיינה ברוק אחרי רול אפ של נטליה מליב.

רונדה ראוזי מדברת על איך שעברה שנה מאז הבכורה שלה. היא מודה לסשה בנקס אבל הקהל רוצה את בקי. ביילי יוצאת ומבקשת ממנה קרב על התואר.

אליפות הנשים: רונדה ראוזי ניצחה את ביילי אחרי ארמבר. לאחר הקרב הן לחצו ידיים, ובקי לינץ' יוצאת. היא יורדת על רונדה ואומרת שהיא לא צריכה זמן לחשוב, היא רוצה אותה ברסלמניה. בקי תכסח אותה לפני כולם. רונדה אומרת שהיא רוצה שהרגל של בקי תחלים, אבל אז היא תשמיד אותה.

ברון סטרומן מברך את סת' רולינס ואומר לו לבצע החלטה נכונה.

ברון סטרומן ניצח את דרו מקינטייר בפסילה אחרי שקורבין תקף את סטרומן עם כיסא. לאחר הקרב סטרומן ניסה לתקוף את שניהם וחטף קליימור. הם נתנו לו צ'וקסלאם על המדרגות.

בשבוע הבא: סשה בנקס וביילי יילחמו מול אלישיה פוקס וניקי קרוס בקרב העפלה לצ'יימבר.

ברוק לסנר ופול היימן יוצאים לזירה והיימן אומר שההחלטה של רולינס קלה. שיילך לסמאקדאון. רולינס יוצא ומתחיל להתקוטט עם לסנר. לסנר מבצע עליו ארבע פעמים F5 ואחד חמישי על האליפות. רולינס קם וצועק אם זה כל מה שיש לו, אז לסנר נותן לו עוד F5.
לצפיה ב-'אין כמו פול היימן.. '
אין כמו פול היימן..
03/02/2019 | 20:38
22
לצפיה ב-'בשירות הוד מלכותה - פודקסט לקראת הרויאל ראמבל'
בשירות הוד מלכותה - פודקסט לקראת הרויאל ראמבל
24/01/2019 | 15:20
2
229
פרק ספיישל של בשירות הוד מלכותה:
פרק על ה-WWE לקראת הרויאל ראמבל ותחילת הדרך לרסלמניה!
בן פורגס, דוד פורגס ומתן בכור על השבוע האחרון, הקארד של האירוע, מי יזכה בראמבל, מנסים להחיות את הפורום בתפוז וגם כמובן איך אפשר בלי - ואן אריק אהוב!

להאזנה:
ספוטיפיי -
https://open.spotify.com/show/6qo14gRE6tQDp2zpbIKf...
סאונדקלאוד - https://soundcloud.com/user-953648341/24a
אפל - https://apple.co/2QT5X11
אנקור - https://anchor.fm/plpod
ויש כמובן גם בפודקסט אדיקט, גוגל פודקסט ועוד!

מקווים לתגובות שלכם, לשיתופים או להערות בפלטפורמות השונות (אפשר כאן ובטוויטר ואפשר גם תוך כדי ההאזנה לפרק באפל/סאונדקלאוד וכו')

למידע אל אירוע הצפייה לייב בראמבל של קהילת ההיאבקות הישראלית:
https://www.facebook.com/events/2323391437896431/?...

מקווים שתאהבו, מקווים שנעשה את זה יותר!
סופ"ש נעים!
לצפיה ב-'פירוט על מה בפרק'
פירוט על מה בפרק
24/01/2019 | 15:20
209
מה בפרק?
0:00 - הצגת המשתתפים
03:30 - מה אהבנו ולא אהבנו ברו וסמקדאון
22:00 - מעבר על הקארד של הראמבל
40:55 - קרבות הנשים וראמבל הנשים
59:00 - ברוק לסנר נגד פין באלור
01:06:30 - קרב הראמבל
01:17:40 - שאלות מהקהל
לצפיה ב-'הבנתי מידיד ש'
הבנתי מידיד ש
26/01/2019 | 03:14
209
הרויאל ראמבל מתקשה להיות "סולד אאוט". זה נכון?
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
23/01/2019 | 08:00
1
16
אירועים חשובים
23/01/2019 | 08:01
195
בקי לינץ' יוצאת החוצה ואומרת שאף אחד לא שם לב אליה לפני כמה זמן. היא אומרת שהיא צריכה להיות במיין איבנט של רסלמניה, והמסע מתחיל ברויאל ראמבל. אסוקה היא אחת מהטובות, אבל היא יותר טובה ואסוקה לא הצמידה אותה. אסוקה יוצאת להתגרות בבקי. שארלוט פלייר יוצאת ואומרת שהיא תנצח בראמבל הנשים. השאלה היא במי היא תבחר: אם סשה בנקס תהיה אלופה, היא כבר הביסה אותה. רונדה ראוזי בטח עדיין פצועה מכל המכות עם מקלות הקנדו. את אסוקה היא ניצחה ברסלמניה, וכמובן שאת בקי היא יכולה לנצח. אסוקה תוקפת את בקי ומפרידים ביניהן.

מנדי רוז (ע' סוניה דוויל) ניצחה את נעמי אחרי דחיפה לעמוד הזירה.

ריי מיסטריו מדבר על רויאל ראמבל 2006 ועל איך שביום ראשון הוא ישחזר אותו, אבל הלילה קשור לכבוד.

סזארו (ע' שיימוס) ניצח את המיז (ע' שיין מקמהן) אחרי התערבות של שיימוס וניוטרלייזר. לאחר הקרב, שיין תקף אותם וכמעט ביצע ליפ אוף פייט על סזארו, עד ששיימוס תקף אותו ונתן לו ברו קיק. לאחר מכן הם הפילו את שיין על מיז שהיה על שולחן השדרים.

וינס מקמהן הציג את AJ סטיילס ודניאל בריאן. בריאן קורא ל-AJ פסיכופת ואנוכי. סטיילס אומר שבריאן מדבר כמו חמור והוא האלוף של הקהל. אם לכדור הארץ היה קול, הוא היה צורח על בריאן לסתום. בריאן לא הגיע לכאן באופניים אלא במטוס כמו AJ. בריאן מפחד ממנו, כי כשהוא ייקח לו את התואר לא יישאר לו כלום. דניאל בריאן יורד גם על וינס. AJ יוצא מהזירה להתעמת עם בריאן והם נלחמים, ולבסוף בריאן מוריד את AJ עם ברכיה.

R טרות' וכרמלה מדברים על הראמבל. טרות' אומר שהוא רוצה להילחם מול בריאן או סטיילס, והוא לא רוצה את לסנר. מצד שני, הוא אולי יילחם על תואר המשקל הקל. כשכרמלה מסבירה לו שהוא לא יכול, הוא מסיק שהוא שמן. לאחר מכן שארלוט פוגשת את כרמלה וכרמלה אומרת לה שהיא תדיח אותה ממספר שלושים.

סמואה ג'ו ניצח את מוסטפה עלי אחרי קוקינה קלאץ'.

הניו דיי צופים ברויאל ראמבל מהעבר והם אומרים שהם לא ידיחו אחד את השני, כי ניצחון של אחד זה של כולם. קופי קצת עצוב כי אין לו רעיון מגניב לשרוד גם השנה, אבל לפתע הוא מקבל רעיון.

קרב שניים משלושה: בהכרעה הראשונה, אנדרדה "סיין" אלמאס (ע' סלינה וגה) ניצח את ריי מיסטריו אחרי פאוורבומב מהחבל.

בהכרעה השנייה, ריי מיסטריו נתן לאלמאס פיילדרייבר מהחבל.

ההכרעה השלישית הסתיימה ללא תוצאה כשסמואה ג'ו תקף את ריי. לאחר מכן הוא אמר שהוא ינצח ברויאל ראמבל, אבל חטף RKO מאורטון.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
16/01/2019 | 10:21
4
24
אירועים חשובים
16/01/2019 | 10:21
3
238
בקי לינץ' נכנסת לבניין ואחרי ששואלים אם היא מוכנה לאסוקה, היא אומרת שתענה בזירה. בינתיים היא עוברת את הניו דיי והאבי מאשינארי. בזירה, היא אומרת שחושבים שהיא צירוף מקרים. היא אומרת שהמון נשים מנסות להיות קשוחות כמוה אבל אסוקה מגלה כמה זה קשה. בניגוד אליה, אסוקה הפסידה ברסלמניה. היא לא ניצחה את שארלוט, בקי ניצחה. אסוקה יוצאת ויורדת עליה, היא אומרת שאין לה כוח ואחרי הרויאל ראמבל, בקי תהיה הצל של שארלוט. האייקוניקס יוצאות, ובילי קיי אומרת שאסוקה היא לא אלופה טובה. פייטון רויס אומרת שבקי יותר גרועה. הן יזכו בראמבל לנשים ויהיו גם אלופות הזוגות לנשים. בקי אומרת שהיא תראה לאסוקה ומבקשת קרב מול האייקוניקס.

בקי לינץ' ניצחה את פייטון רויס אחרי דיסארמהר. לאחר הקרב, אסוקה זרקה את בילי קיי לזירה.

אסוקה ניצחה את בילי קיי אחרי אסוקה לוק.

AJ סטיילס יוצא החוצה ועומד גם הוא בדוכן המרצ'נדייז. הוא אומר שלמעריצים יש כסף ויש להם זכות לקנות מוצרים. הוא זורק חולצות שלו לקהל, ודניאל בריאן תוקף אותו. AJ מפיל את בריאן דרך שולחן אוכל.

האוסוז מצטלמים ואז ג'ימי מקבל קופסה עם ורד, ומכתב אהבה ממנדי רוז עם כרטיס לחדרה במלון.

אנדרדה "סיין" אלמאס וסלינה וגה מדברים על ריי מיסטריו. אלמאס אומר שהוא העתיד, הוא הצמיד את ריי שהיה האל שלו, והלילה הוא גם ינצח אותו בדרך לניצחון בראמבל.

סמואה ג'ו היה אמור להילחם מול מוסטפה עלי אבל תקף אותו במהלך הכניסה.

מנדי רוז אומרת לסוניה דוויל שהיא לא סובלת את נעמי ושאם היא יכולה להרוס לה את הנישואין, היא תעשה זאת.

סמואה ג'ו אומר שהוא תקף את מוסטפה עלי כדי להראות לכולם בראמבל מה הוא יכול לעשות. הוא יחסל את כולם.

אנדרה "סיין" אלמאס ניצח את ריי מיסטריו אחרי האמרלוק DDT והסחת דעת מסלינה.

ג'ימי אוסו נכנס לחדר של מנדי רוז. הוא אומר לה שאסור להם, ואז צלם נכנס ומצלם אותם. מנדי אומרת שזה לא קשור אליו, היא פשוט שונאת את נעמי. נעמי חושבת שהיא יותר טובה ממנה והיא רוצה להרוס לה את החיים. אבל אז נעמי נכנסת לחדר ותוקפת את מנדי. מנדי מנצחת בקטטה.

המיז מארח מסיבת יום הולדת לשיין מקמהן. המיז מביא לשיין נעלי ג'ורדן לקרב ברויאל ראמבל. לאחר מכן הוא משדר סרטון של מיטב הקטעים של שיין. שיין אומר שהוא רצה להיות אלוף זוגות עם אנדרה הענק. עכשיו הוא יהיה אלוף עם מיז. דה באר יוצאים ויורדים על שיין. שיין קובע לשיימוס קרב מול מיז (שלא לבוש לקרב).

המיז ניצח את שיימוס אחרי ששיין תקף את סזארו והעביר אותו דרך שולחן יום ההולדת, ומיז ביצע רול אפ. לאחר מכן התרחשה קטטה, ושיימוס חטף סקאל קראשינג פינאלה וקוסט טו קוסט עם עוגה.
לצפיה ב-'כמה גרוע יכלו להיות סטוריליין'
כמה גרוע יכלו להיות סטוריליין
16/01/2019 | 13:59
1
255
אין יותר גרועים מסיפורים שהם כאילו שומרים סוד מאחד המתאבקים אבל בעצם קורים מול המצלמות
מנדי אומרת לסוניה דוויל מאחורי הקלעים ש"היא זוממת להרוס את הנישואים של ג'ימי ונעמי". ושניהם מבחינתה אמורים לא לצפות בתוכנית? לא לשמוע מאף אחד? WTF?

ואז ג'ימי מחליט משום מה ללכת למלון שלה. למה? ועם צלם שמלווה אותו, למה?!
ופחות מעשרים דקות אחרי שהיא בכלל הייתה באולם, היא יושבת עם חלוק בחדר שלה, איך זה הגיוני?!
והיא מציעה לו לבגוד באשתו מול צלם וידאו... מה אנחנו רואים פה לעזאזל?

ואז נכנס צלם סטילס והוא כביכול זה שאמור לדפוק את ג'ימי כי הוא יעביר את התמונות לנעמי... וזה שזה משודר בלייב בטלוויזיה לכל העולם זה לא מטריד אותו???? ועוד באותה התוכנית שאשתו היא חלק ממנה, לא נגיד היא תפספס או משהו
קיצר סטוריליין ארוך שמגיע לשיאו בקטע ארוך של זלזול באינטיליגנציה

לקינוח גם הברול של הבנות היה על הפנים ולא משכנע, אבל זה הרע במיעוטו
לצפיה ב-'גם אני לא מבין את הקטע הזה'
גם אני לא מבין את הקטע הזה
16/01/2019 | 19:26
89
לצפיה ב-'לא יודע מה אתכם אבל הקרב של אלמס ומיסטריו היה אדיר!'
לא יודע מה אתכם אבל הקרב של אלמס ומיסטריו היה אדיר!
16/01/2019 | 19:48
190
לא יאמן איזה דברים ריי מצליח לעשות בגילו... הלוואי והפיוד הזה יימשך. יופי של קרב
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
15/01/2019 | 06:21
3
26
אירועים חשובים
15/01/2019 | 06:22
2
245
מר מקמהן נמצא בארינה.

ברון סטרומן יוצא החוצה ואומר שברוק לסנר מפחד ממנו, ועכשיו אין מי שיציל אותו. בארון קורבין יוצא ואומר שאולי הוא לא מנהל את RAW, אבל הקהל צריך להקשיב. קורבין אומר שסטרומן לא יכול לנצח את לסנר ואילו הוא ינצח בראמבל. סטרומן רודף אחריו לאחורי הקלעים ובינתיים זורק את האחים סינג' דרך שולחן. אליאס שר לסטרומן איפה קורבין. סטרומן הולך ללימוזינה והורס אותה כשקורבין בורח. לאחר מכן מתברר שזאת הלימוזינה של וינס. לאחר ויכוח, וינס לוקח מסטרומן את ההזדמנות לקרב מול לסנר, וסטרומן הופך את הלימוזינה.

רונדה ראוזי וסשה בנקס ניצחו את נייה ג'קס וטאמינה אחרי בנק סטייטמנט לטאמינה. לאחר הקרב השתיים התראיינו וקצת התווכחו בנוגע למי יש הכנעה יותר טובה. הן מתווכחות קצת וסשה נפגעת.

ביילי ונטליה מונעות מסשה ורונדה להילחם מאחורי הקלעים, והן מתווכחות בעצמן עד שהריוט סקוואד באות לרדת עליהן.

כמה אנשים באים למשרד של וינס מקמהן לגבי הקרב על התואר ברויאל ראמבל.

הרבייבל ניצחו את לוצ'ה האוס פארטי אחרי DDT של דוסון למטאליק, כשוויילדר הוריד את הרגל של מטאליק מהחבל.

וינס מקמהן יוצא החוצה ואז גם ג'ון סינה יוצא. סינה אומר שהוא לא יאכזב את וינס מקמהן, כמו שהוא לא אכזב אותו בעבר. הוא תמיד היה שם, והוא רוצה להיות אלוף בפעם ה-17. יש לו את הרות'לס אגרשן. דרו מקינטייר יוצא ואומר שהוא רות'לס אגרשן. בארון קורבין אומר שהוא הכי מתאים לקרב. פין באלור יוצא ואומר שהוא אלוף אוניברסלי. וינס מקמהן אומר שבאלור קטן מדי. באלור אומר שהקהל מאמין בו, והוא יראה לווינס. הוא תוקף את קורבין ומקינטייר תוקף את סינה. מקינטייר מוריד גם את באלור ואת סינה עם הקליימור. וינס קובע קרב מרובע.

ג'ינדר מהאל שואל את וינס למה הוא לא הכניס אותו לקרב המרובע, ומקמהן אומר לו לבחור מתאבק מהקרב ואם הוא ינצח אותו, הוא יצטרף לקרב.

ביילי, נטליה וניקי קרוס (שעדיין לא קיבלה בראנד, אלא יכולה להיות בשתי התכניות) ניצחו את הריוט סקוואד אחרי נאקברייקר ואלבו דרופ של קרוס וביילי למורגן.

דין אמברוז אומר שהוא יגן על התואר הבין יבשתי מול לאשלי וסת' רולינס.

מקום בקרב המרובע: פין באלור ניצח את ג'ינדר מהאל (ע' סמיר סינג') אחרי קו דה גרה.

ליו ראש נותן פרומו על אמברוז ורולינס, ואומר שלאשלי יהפוך לאלוף.

סת' רולינס מתראיין ואומר שהוא ממש שמח לכסח את דין אמברוז. הוא אומר שהוא המתאבק הכי טוב.

אליפות בין יבשתית: בובי לאשלי (ע' ליו ראש) ניצח את דין אמברוז ואת סת' רולינס אחרי ספיר לאמברוז.

אלכסה בליס מארחת את מומנט אוף בליס. היא מדברת על ההכרזה של תארי הזוגות לנשים וחושפת שבאלימניישן צ'יימבר, שלושה צמדים מ-RAW ושלושה מסמאקדאון יילחמו על התארים (אותם היא חושפת). היא מארחת את פול היימן. היימן יורד על היריבים של לסנר ואז אוטיס דוזוביץ' (מ-NXT) מופיע על הבמה וגונח. טאקר נייט יוצא ומתנצל.

המנצח מקבל קרב מול ברוק לסנר ברויאל ראמבל: פין באלור ניצח את ג'ון סינה, בארון קורבין ודרו מקינטייר אחרי קו דה גרה לסינה. לאחר הקרב סינה אמר שהוא רוצה שבאלור יכסח את לסנר בראמבל והרים את ידו.
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
15/01/2019 | 18:51
1
194
זאת אומרת שלאשלי עכשיו אלוף ה-IC החדש?
כמה זמן אמברוז קיבל עם האליפות? אפילו לא חודש?? מעניין אם זה רמז לניצחון בראמבל או סתם די פוש. או סתם עוד גחמה מבין אלפי גחמות של הכותבים לאורך השנה.
לצפיה ב-'אני דווקא כן הבנתי'
אני דווקא כן הבנתי
15/01/2019 | 19:49
202
אמברוז לא צריך את החגורה. יש פיוד בפרופיל גבוה מול רולינס. פיוד שיכול להימשך לא מעט. לאשלי עד שלשום היה מיד קארד. החגורה נותנת לו גם פוש רציני וגם מוציאה אותו מתמונת האליפות הראשית. עכשיו אליאס או מישהו אחר יכול לקבל פיוד על החגורה מול לאשלי.

ועוד על ראו מקריאה:
אהבתי שמשתמשים בסינה כדי לקדם את באלור, סטרומן כנראה עדיין פצוע ולא יכול להתחרות, אבל היה עדיף לספר שהוא עדיין פצוע במקום לשמור על קיפייב.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
09/01/2019 | 10:57
2
21
לצפיה ב-'אירועים חשובים'
אירועים חשובים
09/01/2019 | 10:58
1
216
דניאל בריאן נמצא בדוכן המרצ'נדייז ואומר שהעידוד ל-AJ סטיילס ממלא ריק בחיים של אנשים. הוא יורד על המוצרים של AJ. הוא אומר שהוא משנה את העולם אבל בשביל זה הוא חייב לשנות את המעריצים ולמלא להם את הריק. R טרות' תוקף אותו מאחור.

דניאל בריאן ניצח את R טרות' אחרי ברכייה. לאחר מכן AJ סטיילס תקף אותו והאבטחה הפרידה ביניהם.

אנדרדה "סיין" אלמאס וסמואה ג'ו ניצחו את ריי מיסטריו ומוסטפה עלי אחרי האמרלוק DDT לריי.

האוסוז מדברים על הקרב שלהם נגד דה באר.

שיין מקמהן מדבר עם מיז והמיז מתעצבן שהם לא מקבלים קרב על התואר. שיין מסרב להשתמש בכוח שלו עבורם. המיז מתחיל לדבר על התלבושת התואמת שלהם.

רוסב אומר שלאנה נפצעה בגלל שינסוקה נאקאמורה, אבל הוא עדיין האלוף. רוסב מזהיר את נאקאמורה ואומר לו שהוא ישבור לו כל עצם בגוף. נאקאמורה מופיע על המסך ומראה איך הבעיטה של רוסב לנאקאמורה הפילה אותו על לאנה. רוסב אומר שהוא ימצא אותו ויכסח אותו. הוא רץ לאחורי הקלעים ונאקאמורה דוחף עליו ארגז.

דה באר ניצחו את האוסוז אחרי שמנדי רוז הגיעה והסיחה את דעתו של ג'ימי, ואז סזארו נתן לג'יי ניוטרלייזר. לאחר מכן המיז ביקש מדה באר קרב על תארי הזוגות ושיימוס נתן לו ברוג קיק. סזארו הסכים.

נעמי תקפה את סוניה דוויל מאחורי הקלעים.

המיז מעודד את שיין מקמהן ומודה לו על כך שהם צמד.

המנצחת תילחם מול אסוקה ברויאל ראמבל: בקי לינץ' ניצחה את שארלוט פלייר וכרמלה אחרי דיסארמהר לכרמלה. לאחר מכן אסוקה באה לראות אותה.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
10/01/2019 | 17:39
119
עצוב כמה זה נשמע משעמם... הקטע של לדחוף את המהפכת נשים בכוח כבר מיצה את עצמו
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
08/01/2019 | 06:23
1
17
אירועים חשובים
08/01/2019 | 06:24
194
התכנית מוקדשת לזכרו של ג'ין אוקרלנד.

סת' רולינס ובובי לאשלי מתקוטטים מאחורי הקלעים ובסוף רולינס זורק את לאשלי מהבמה וקופץ עליו.

ג'ון סינה יוצא לזירה ואומר שזאת הדרך לרסלמניה. הוא לא רוצה להחמיץ השנה. הוא מצטרף לרויאל ראמבל. דרו מקינטייר יוצא ואומר שג'ון סינה הוא 16 פעמים אלוף עולם ואחד מהגדולים. אבל הוא רוצה לחסל את הגדולים. הוא חיסל את השילד, את זיגלר ואת קורט אנגל. הוא האיש הכי מסוכן בארגון. סינה אומר שכולם אומרים אותו הדבר והוא לא שונה. מקינטייר אומר שהוא יראה לו. ליו ראש יוצא עם בובי לאשלי ואומר שהמצב עם רולינס מצדיק את ביטול התכנית. סת' רולינס בא לתקוף את לאשלי עד שדין אמברוז בא לתקוף. סינה מנסה לעזור ומקינטייר תוקף אותו. פין באלור בא לתקוף את מקינטייר ונותן לכולם סנטון.

ג'ון סינה, סת' רולינס ופין באלור ניצחו את בובי לאשלי, דין אמברוז ודרו מקינטייר אחרי קורב סטומפ לאמברוז.

טריפל אייץ' מדבר עם סשה בנקס וביילי. סת' רולינס מגיע וצועק עליו שהוא לא ראה את הקרב. הוא דורש את אמברוז, וטריפל אייץ' מביא לו אותו בקרב הכרעות בכל מקום.

אחרי סרטון והצדעה למין ג'ין, האלק הוגאן יוצא החוצה. הוא אומר שמין ג'ין אהב את הבידור ואת ה-WWE. הוא מציג את הקריירה של ג'ין ואומר שהוא אוהב אותו. הוגאן מדבר על כמה מתאבקים שנמצאים בגן עדן, ומזהיר אותם ממין ג'ין.

אליפות הזוגות, קרב חוטבי עצים: בובי רוד וצ'אד גייבל ניצחו את הרבייבל אחרי שרוד גלגל את דוסון למרות שהרגל שלו הייתה על החבל.

לארס סאליבן, לייסי אוונס, האבי מאשינרי, ניקי קרוס ו-EC3 מגיעים בקרוב.

אליאס מנגן לקהל ומתחיל לבכות כשהוא מבין כמה הוא הצליח ב-2018. הוא אומר שזה כלום לעומת 2019 ושהוא יזכה ברויאל ראמבל. הוא יורד על בארון קורבין, אבל קורבין יוצא ואומר שכולם היו צריכים לכבד אותו. הוא נכנס לראמבל.

בארון קורבין ניצח את אליאס אחרי אנד אוף דייז.

דין אמברוז רוטן על זה שהוא היה בקרב שלשות ושעכשיו הוא צריך לפגוע בסת' רולינס.

ברון סטרומן יוצא ומחכה לברוק לסנר. לסנר ופול היימן מופיעים על המסך. היימן אומר שכולם חושבים שסטרומן מפלצת, ומשקיעים כסף בלקדם את הקרב של סטרומן ולסנר, אבל האמת היא שהקארד יכול להשתנות. אם לסנר יבוא לחסל אותו, לא יהיה לו קורבן ברויאל ראמבל. סטרומן קורא ללסנר לבוא לזירה ומאשים אותו בפחדנות. לסנר אומר שהוא רוצה לראות אותו. לסנר יוצא אל הזירה ואז חוזר, וסטרומן אומר שהוא יהיה האלוף החדש.

אמבר מון ואפולו קרוז ניצחו את ג'ינדר מהאל ואלישיה פוקס (ע' האחים סינג') אחרי אקליפס.

אלכסה בליס מארחת את מומנט אוף בליס. היא מזמינה את רונדה ראוזי. ראוזי אומרת שהייתה לה שנה טובה והיא רוצה להיות אלופה שכולם גאים בה. היא רוצה להילחם מול סשה בנקס. נייה ג'קס יוצאת ואומרת שיש להן עסקים לא גמורים. סשה בנקס יוצאת ואומרת שתשמח להילחם מול ראוזי. הן מתווכחות.

המנצחת מקבלת קרב מול רונדה ראוזי ברויאל ראמבל: סשה בנקס (ע' ביילי) ניצחה את נייה ג'קס (ע' טאמינה) אחרי בנק סטייטמנט.

אליפות בין יבשתית, הכרעות בכל מקום: דין אמברוז ניצח את סת' רולינס אחרי שלאשלי התערב ונתן סלאם וספיר לרולינס. לאחר מכן לאשלי העביר את רולינס דרך שולחן עם ספיינבאסטר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו