לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
73657,365 עוקבים אודות עסקים

פורום ארגון התלמידים

ברוכים הבאים לפורום הרשמי של "ארגון התלמידים".הפורום עוסק בבעיות במערכת החינוך,שאלות בנושאי זכויות התלמיד.ובנושאים של ארגון התלמידים.

אודות הפורום ארגון התלמידים

ברוכים הבאים לפורום הרשמי של "ארגון התלמידים".הפורום עוסק בבעיות במערכת החינוך,שאלות בנושאי זכויות התלמיד.ובנושאים של ארגון התלמידים.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
01/03/2007 | 15:06
2

תושבי נס ציונה ורוצים לדבר על הדברים החשובים לכם באמת? הצטרפו גם אתם לפורום העיר המחודש
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

אהבתם את ערוץ Yes Stars? אז בטח שתאהבו שלושה כמוהו. מתמכרים לסדרות חדשות ושומרים אמונים לוותיקות בפורום ערוצי Yes Stars

כשאביב גפן פגש את סטיבן ווילסון- נולדה הלהקה, ועכשיו הפורום - בלאקפילד

לצפיה ב-' סגירת הפורום'
סגירת הפורום
27/02/2007 | 22:58
1
9
בשנה האחרונה, או אפילו יותר, הפורום איבד את כיוונו, וקטן בסדר גודל הגולשים.
בעיות ושאלות שעלו בפורום, כבר לא עסקו בארגון, אלא יותר בבעיות בחינוך מנקודת התלמיד.
ולכן הוחלט לסגור את הפורום הזה, ולהקים פורום בשם "הורים ותלמידים במערכת החינוך", שם תוכלו לעלות נושאים ובעיות שונות
שבהם אתם בתור תלמידים, נתקלים במערכת החינוך.

תודה לכל מי שתרם, השקיע, עזר והשתתף בפורום.

מי יודע אולי בעתיד, יעלה שוב הרעיון של ארגון תלמידים [היי O: זה כבר קרה 3 פעמים, אין שום סיבה שזה לא יקרה שוב].

שיהיה לכולם המשך שבוע נעים (:
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
28/02/2007 | 11:54
4
עקב מיעוט פעילות בפורום ואיחודו עם פורום מקביל, הוא ייסגר בימים הקרובים.

אנו מודים מקרב לב לJeeChan על ניהול מסור ואחראי, ומאחלים לו בהצלחה רבה בהמשך דרכו בתפוז.

אתכם הגולשים אנו מקווים לראות בפורום במתכונתו החדשה שייפתח בקרוב.
לצפיה ב-'שלום שאלה קטנה'
שלום שאלה קטנה
27/02/2007 | 10:35
2
13
מתי מתחיל חופש פסח בבתי הספר..
תודה לכל העונים
לצפיה ב-'25/3'
25/3
27/02/2007 | 13:47
1
5
לצפיה ב-'ועד מתי?'
ועד מתי?
27/02/2007 | 13:50
2
ותודה על התשובה
לצפיה ב-'הנוער יכול והנוער עושה'
הנוער יכול והנוער עושה
25/02/2007 | 18:52
7
שלום כולם, אני ספיר בת 14 בתנועת הנוער העובד והלומד. בנוער העובד והלומד, אני מרגישה תורמת ומשפיעהודעותי נשמעות כי רוצים להקשיב לי, כי דעותי חשובות גם לשאר.
כולנו משפיעים בין אם על הדברים הקטנים כמו איזו פעילות שמשמחת ילדים ותושבים ובין אם דברים שאני עושה למען שמירה על עקרונותי.
אני מזמינה את כולכם להרגיש כמוני ולתרום מזמנכם לתרבות הפנאי שלכם לתרבות שלכם בכלל.
לצפיה ב-'דרוש\ה תיכוניסט\ית'
דרוש\ה תיכוניסט\ית
24/02/2007 | 21:17
3
לבית ספר לקורסי אמנות ברעננה לעבודה אחר הצהריים, העבודה כוללת הקלדות ועבודה עם מחשב.
לפרטים והגשת מועמדות : karins_s@walla.com

קארין.
לצפיה ב-'חבר'ה כנסו'
חבר'ה כנסו
24/02/2007 | 17:07
2
אתם יושבים בשיעור משעמם בבצפר וחבל לכם על הזמן שעובר סתם...
תהפכו אותו למועיל:
קבלו עדכונים על המבצעים הכי חמים בעיר ועוד קבלו כסף על זה.
(השירות אינו כרוך בתשלום מלבד הודעת ההרשמה בעלות 1 ש"ח ונתרמת לילדי וראייטי)
אם תצרפו גם את החברים שלכם - הצ'אק ילך וישמין.
גם אני בשירות וכבר מרוויחה
(ניתן להירשם מגיל 14 ומעלה)

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לא להפריט את חברת החשמל!!!!!'
לא להפריט את חברת החשמל!!!!!
22/02/2007 | 23:54
4
העובדים היחידים שמחזירים מלחמה נגד מגמת ההפרטות ומכירת החיסול של נכסי המדינה למרבה במחיר, הם עובדי חברת החשמל. נניח את הביקורת שיש לנו, האזרחים, נגד בכירי חברת החשמל ומשכורתיהם המנופחות וכל הסיפור של חשמל חינם, ונזכור ונתמוך בעובדים הפשוטים שעומלים יום ולילה, במקרים רבים תוך סכנת חיים בכדי לאפשר לכולנו חיים של נוחות ואספקת חשמל סדירה.

נערי האוצר (בשירות קרן המטבע והבנק העולמי) זוממים כבר שנים למכור את הנכס הכמעט הכי חשוב ויקר במדינה, חברת החשמל. הם כבר מכרו בזיל הזול בפריסת הלוואות ל-30 שנה לפחות כמעט את כל שאר הנכסים והחברות של כולנו, ולפני זמן קצר אף את בתי הזיקוק מכרו לאחים בני האלים, יולי וסמי עופר כדי שייקנו עוד כמה יאכטות ויוכלו לתדלק אותם חופשי.  

ועכשיו בבואם לסיים את העבודה עבור בעלי ההון ולהעביר את חברת החשמל לידיים פרטיות, הם נתקלים בפעם הראשונה בהתנגדות אמיתית ונחרצת של העובדים! חובה עלינו, כעובדים וכאזרחים לחזק את ידיי העובדים ולתמוך בהם היום. אפילו לומר להם: ‘חברים אנו מוכנים לקצת חושך היום בכדי לעצור את הטירוף הזה’.

נציגנו בבית המחוקקים ובממשלה כבר מזמן הפכו למשרתיהם הנאמנים של בעלי ההון הישראלים והזרים, לכן לא הופתע איש כשאושרה מזימת ה"רפורמה". וועד העובדים של חברת החשמל נקט בשורה של צעדים מאוד חכמים בכדי לא לפגוע בנו האזרחים. במכתב שנשלח לעובדים הינחו חברי הוועד את העובדים:

1. לא להעביר כל מידע לדירקטוריון החברה.
2. לא להעביר מידע למשרדי הממשלה השונים.
3. להפסיק את ניתוק החייבים מרשת החשמל (הידד לכל החייבים, זה הזמן לשמוח).
4. עבודת הזנת הפחם בתחנת הכוח מ.ד תתבצע רק בשעות העבודה הרגילות.
5. לא יערכו שימועים לפיטורים לעובדים שטרם סיימו את עשר שנות העבודה בחברה (וממילא לא ניתן יהיה לפטרם).
6. עצירת קורסי המוקדנים.  

צעדים אלו מטרתם לפגוע בהנהלה ובאוצר ולא לפגוע בנו האזרחים. הרפורמה המתוכננת, מטרתה לפרק את החברה למספר רב של חברות בנות, העסקה דרך חברות כ"א ומכירת 50% מנכסי החברה לידיים פרטיות. מספר בעלי הון כבר חוככים ידיהם ומתכננים על השלל. בכדי להשיג את מטרתם הם מסכסכים ביננו העובדים כל הזמן ומשסים אותנו זה בזה ובינתיים חוגגים על חשבוננו בעוד אנו רבים.

מטרת הרפורמה בגדול, היא לשבור את איגוד העובדים שבחברה ולהכין את החברה למכירה לידיים פרטיות, בעלי עסקים לא אוהבים חברות עם ועדים, זה פוגע להם ברווחים כמובן. העובדים טוענים כי ראשי החברה והדירקטוריון עושים יד אחת עם ההנהלה והאוצר במטרה לפרק את החברה לגורמים ולפגוע בעובדים.

אין ספק, יש לבצע רפורמה בחברת החשמל ולשים קץ למשכורות המנופחות של הבכירים ולייעל את המערכת, אך אם הבית מלוכלך לא הולכים ופשוט מוכרים אותו למישהו אחר, מה ההגיון בכך? חבורת בעלי ההון שרוצה לקטוף את כל מה שעשו כאן ב-60 שנה האחרונות כפרי בשל, מנסה לשכנע אותנו שהפרטה זה טוב. אולי זה טוב אבל השאלה היא למי זה טוב בדיוק?? זה טוב לבעלי ההון, זה ממש, אבל ממש לא טוב לנו. בואו נחשוב לרגע, אז נניח שהחברה תימכר ותפורק לגורמים וכל העובדים יועסקו דרך קבלנים ולא יהיו ועדי עובדים, אז ייחסך הרבה כסף, זה נכון. אבל למי יילך כל הכסף שייחסך?? האם לקופת המדינה? לא! הכסף יילך לכיסו של איש העסקים המחוייך שקנה את השליטה בחברה ולשאר בעלי המניות.

רפורמה אמיתית בחברת החשמל היא רפורמה שמגבילה את שכר הבכירים, ששמה קץ לביזיון של חשמל חינם לכל עובד, שמחמירה עם התנאים לקביעות ומציבה תנאים נוקשים בכדי להבטיח שהעובדים יתפקדו ויעבדו כמו שצריך (בעיקר המנהלים). אבל לא לשבור את וועד העובדים ולמכור את החברה לכל המרבה במחיר - מה ייצא לנו מזה?

בואו נחשוב מה המשמעות של מכירת חברה כמו חברת החשמל לידיים זרות? אם בעל ההון יחליט פתאום שהחברה לא רווחית ולאחר שיסיים למשוך את כל הדיבידנדים הוא יחליט להכריז על פשיטת רגל, מה יקרה אז? נישאר בלי חשמל? נממן שוב מכספנו את הקנייה חזרה של החברה? ואם הוא יחליט פתאום להעלות מחירים בכדי להגדיל את רווחיו כמו שקרה במקומות אחרים בעולם שם הופרטה חברת החשמל הלאומית, מה נעשה אז?

ואם הוא יחליט לחסוך בעלויות ולחסוך בהוצאות אחזקה ויהיו הרבה תאונות והפסקות חשמל כמו שקרה בקליפורניה שם הופרטה חברת החשמל, מה נעשה אז? ואיזה בדיוק תחרות נקבל? איפה בכלל יש תחרות? כל החברות כל הזמן מתמזגות למגה-תאגידים ומחלקים בינהם את השוק כך שאין באמת תחרות אמיתית, האם תקום פתאום חברת חשמל מתחרה? זה נשמע לכם מציאותי? מצטערת, לי זה נשמע כמו קנוניית-על של בעלי הון שחוברים לפוליטיקאים ולתקשורת בכדי לקבל לידיהם בזיל הזול נכסים רבי-ערך תוך כדי שבירת העבודה המאורגנת (צעד בלתי נפרד מהחבילה) כמו במקומות רבים אחרים בעולם, בעיקר בעולם השלישי (באירופה זה פשוט לא קורה כי האזרחים לא נותנים לזה לקרות). שלום למדינת ישראל המפוארת של פעם, ברוכים הבאים לעולם השלישי!!!
22/02/2007 | 10:19

עולם התקשורת מרתק אתכם? מחוסרי פרוטקציה אך מעוניינים להשתלב בתחום? בואו להתחיל להעזר בפורום לימודי תקשורת

אמא משגעת אתכם? גיסכם קורע אתכם מצחוק? בואו לשתף, להשוויץ ולהתלונן על הדבר היקר מכל בפורום המשפחה שלי

לא חייבים אירוע מיוחד בשביל להכין זר – בפורום סידורי פרחים תוכלו ללמוד, לשתף ולחזות בפריחה ועיצוב
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forum.asp?forum=...

היא תופיע בארץ במרץ, ובינתיים מתכוננים להגעתה בפורום לזמרת רג'ינה ספקטור
http://www.tapuz.co.il/forums/main/forumpage.asp?f...

עשרה מתמודדים ינסו לבצע משימות שונות בעזרת כוחות על טבעיים, כביכול. מתעצמים בפורום התכנית הכוח

אם אתם נמצאים בנקודת מפנה בחיים ומרגישים שאינכם ממצים את יכולותיכם, אתם מוזמנים לקבל תמיכה ויעוץ בפורום אימון אישי

פורום בו דתיים לפני/אחרי גירושין יכולים לפטפט, לשתף ולהתייעץ ברגעים קשים, בלבטים, בצרות ובשמחות - פורום דתיים גרושים

כי איכות היא לא מילה גסה - סופגים תרבות והנאה בפורום הרשמי של טלוויזיה חינוכית 23
לצפיה ב-'יש שביתה מחר?'
יש שביתה מחר?
19/02/2007 | 00:26
4
הפיצו שמועה שיש שביתה מחר 19-02-2007זה נכון ?
לצפיה ב-'לתלמידים: מחשב ללימודים מתקדמים'
לתלמידים: מחשב ללימודים מתקדמים
18/02/2007 | 20:53
2
למכירה מחשב ללימודים מתקדמים

למכירה - המחשב היפה שלי - אני אתגעגע אליו
עם כל תוכנה שחשבתם עליה - חוקית

3.4 GHz Dual-Core
1.5GB DDR2 RAM
רק המחשב לא כולל מסך ועזרים חיצוניים

בחנות 2500 לא כולל תוכנות או אפילו Windows חוקי

אצלי 3500 כולל כל התוכנות החוקיות הבאות שברישיון

כולל
Windows חוקי
וכולל
כל התוכנות החשובות שיש באוניברסיטה - שיהיה גם בבית, למי שצריך  
מארז MINI ATX איכותי ביותר  
אמצעי קירור AIR GUIDE + מאוורר +חריצי קירור ל- PCI EXPRESS
2 יציאות USB קידמיות
מעבד Intel PENTIUM D 945 DUAL CORE 3.4GHZ 2X2MB Cache 64Bit
לוח אם Intel® Chipset Intel 945
תומך Dual Core  
זכרון 1GB/533MHZ DDR2 DUAL CHANNEL
כרטיס מסך ATI Pci Express x16 x550 256MB SHARED
דיסק קשיח SAMSUNG 160GB 7200RPM  8MB Buffer Serial ATA 2 (SATA2)
כונן תקליטורים צורב DVD שכבה כפולה SUPER X18  כולל מנגנון מיוחד נגד רעידות
כרטיס קול Intel® High Definition Audio with jack sensing
כרטיס רשת כרטיס רשת 10/100 LAN

15/02/2007 | 13:39

עומדים לחגוג בר/בת מצווה? בפורום בר/בת מצווה תמצאו רעיונות, טיפים והמלצות, מאמרים מקצועיים, כלים לניהול הפרוייקט והתקציב ועוד
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumPage.a...

מה קורה כשארבעה בעלי חברת סטארט אפ מוכרים אותה עבור סכום כסף מטורף? גלו בפורום לסדרה החדשה מסודרים

דרקונים. יצורים מהאגדות, סיפורי ילדים. או שמא...? פורום דרקונים מזמין אתכם לגלות עולם חדש
לצפיה ב-'יומולדתתתתתתתתתתת(:'
יומולדתתתתתתתתתתת(:
04/02/2007 | 14:43
3
5
כן כן קראתם טוב..
יש יומולדת..לא לי..
למישהו אחר..
מישהו מכאן..
בקיצור יש לJeeChan יומולדת(:
אז..

מזל טובב(:
עד 1950985938750975975 שנה(:
המון אושר עושר יושר כושר ובריאות(:
בהצלחה בחיים הייתי אומרת בלימוידם אבל לא נראה לי שאתה לומד..
הייתי אומרת בצבא אבל אני לא יודעת אם אתה בצבא..
הייתי אומרת בהצלחה עם בנות אבל אין לי מושג אם יש לך חברה או לא..
אבל בכל זאת בהצלחה בהכל(:
שתמיד תיהיה מאושר ומשח(:
ושהשמש תמיד מאיר ותזרח עליך(:

אז מה עוד נותר לי לאחל?!
אממ..שתישאר כמו שאתה וכל מה שאתה מאחל לעצמך יתגשם(:

מקווה שלא טעיתי בתאריך..
לצפיה ב-'אהה ועוד משהו..'
אהה ועוד משהו..
04/02/2007 | 14:43
איך זה לשנות קידומת..?!

לצפיה ב-'תודה <:'
תודה <:
04/02/2007 | 19:59
1
אבל היומולדת ב10.2

אממ זקן XDDD

תודה בכל זאת O:

3>
לצפיה ב-'אופסית'
אופסית
06/02/2007 | 14:11
1
הייתי בטוחה שזה ב4.2
כי רשמת לי שאתה עוד חודש בן 20 אז חשבתי בדיוק חודש

סוריי(:

בכל מקרה מזל טוב(:

אז איך אתה הולך לחגוג?!

לצפיה ב-'האם ארגון תלמידים צריך לתמוך במאבק?'
האם ארגון תלמידים צריך לתמוך במאבק?
04/02/2007 | 14:13
1
7
מאבק המורים המתנהל תחת הסיסמא
חינוך זול עולה לנו ביוקר

האם עלינו לתמוך במאבק ?
האם אנחנו צריכים באופן גורף לחתום על העצומה ?
למי שרוצה לדעת עוד אפשר להכנס לאתר
www.tmura.net
לצפיה ב-'חבל'
חבל
21/02/2007 | 11:46
3
צר לי מאוד אך נראה לי שאפילו את התלמידים עצמם שמדובר במאבק למענם, הנושא לא מספיק מעניין. מה דעתכם להיכנס רגע לאתר לדקה או שתיים, לא יותר מזה, המאבק הזה הוא למענכם, לא כדאי שתדעו במה מדובר? זה כבר נכתב פה על ידי אחרים מספר פעמים ובכל זאת: www.tmura.net
לצפיה ב-'הקשר בין מורים לתלמידים.'
הקשר בין מורים לתלמידים.
03/02/2007 | 18:02
2
4
שלום.
אני עושה סקר על יחסי מורים תלמידים ועל מה  שמקרב ומאפשר דיאלוג ביניהם.

שאלה ראשונה: האם יש לכם סיפור מעניין על קשר טוב במיוחד עם מורה ?אם כן אנא כיתבו וספרו לי .
שאלה שנייה : במידה ויש לכם מורה מוערך או אהוב  אנא ספרו על הדיאלוג איתו .
שאלה שלישית: אם היה לכם מורה שאתם סומכים עליו על מה הייתם מוכנים לדבר איתו
שאלה רביעית: הציעו  שאלות לדיבוב ,   שיעזרו לפתח שיחה ולא יעצבנו

תודה.
התגובות שלכם יעזרו לי מאוד מאוד.
לצפיה ב-'www.tmura.net'
www.tmura.net
04/02/2007 | 14:12
1
נראה לי ששם תמצאי את כל התשובות לשאלות שלך
לצפיה ב-''
21/02/2007 | 11:37
או כמו שאומרים שלטי החוצות: אולמרט תעשה משהו אחד טוב - חינוך!
לצפיה ב-' דיון בנושא הצורך בחטיבה/תיכון'
דיון בנושא הצורך בחטיבה/תיכון
22/01/2007 | 16:14
20
4
הייתי מעוניין להתחיל קצת דיונים בפורום, ובשביל דיון ראשון, ברצוני לעלות נושא שמציק לי בתור מישהו שסיים תיכון.
למערכת החינוך שלנו היום לא חסרות בעיות, כולנו יודעים איפה ישראל נמצאת ביחס לשאר העולם, בתחום החינוך.
אבל מה שבאמת מפריע לי אישית, זה למה אנחנו צריכים חטיבה/תיכון ?
ואני אסביר את עצמי.
עד כיתה ו', כולנו לומדים דברים בסיסיים לחיים, כמו חשבון והנדסה, עברית, לשון, ספרות, היסטוריה ועוד, כך שאת היסודי
אני לא פוסל. וכך מגיעים לכיתה ז' בחטיבה.
עכשיו אני בוחר שלא לעסוק במקצועות שלומדים בחטיבה/תיכון, אלא בנושא הצורך בהם.
תלמידים חורשים בכיתה ז',ח',ט' בשביל להיכנס לתיכון, אך במציאות, ממוצע 70 וקצת מספיק כדי להיכנס לתיכון בלי צורך
אפילו בכיתת מב"ר [אבל אולי זה השתנה, אז תקנו אותי אם אני טועה].
ומשם כל ההשגים שלך בחטיבה נעלמים, רק בשביל הצורך של כניסה לתיכון.
ועכשיו מתחיל החלק האמיתי, התיכון.
אני לא אכחיש שהרבה מהחומר הלימודי הנלמד בתיכון, חשוב להשכלה, למרות שמקצועות חשובים כמו
כלכלת בית [לימוד על איך לאזן את התקציב שלכם ולא להגיע למינוס בחשבון וכו'] לא מלמדים.
במציאות רובנו אם לא כולנו, שוכחים את רוב החומר אחרי תיכון
[אולי בגלל צורת הלמידה, אולי בגלל הנושאים, אבל זה כבר לדיון אחר], וכמו כן, בשביל מקום עבודה,
או אוניברסיטה, היידע שלכם בנושאים השונים לא נדרש, רק הציונים קובעים.
אז מה באמת חשוב בתיכון ?
הבגרויות.
כל מקצוע שאנחנו לומדים בתיכון, הוא בשביל לעשות עליו בגרות.
אך אז נשאלת השאלה, אם הבגרויות הם מה שחשוב, למה אני בתיכון ?
אני יכול לגשת בצורה אקסטרנית [לגשת לבגרות לא מטעם בית ספר], לכל בגרות שאני ארצה, ואז גם
המגן מטעם בית ספר, שבדרך כלל פוגם בציון הבגרות של התלמיד, לא קיים.

אם כך נשאלת השאלה, כאשר חוק החינוך כבר לא תקף [לפי ויקפדיה ואתרים אחרים, מיא' חוק חינוך חובה לא תקף],
למה תלמידים לא נשארים בבית, וניגשים לבגרויות בזמן שלהם, בלמידה עצמית.

כמו כן עוד שאלה שעולה היא, בשביל מה בגרויות ?
כשמגיעים לאוניברסיטה, מגלים שלמעשה כל הבגרויות ביחד כמכלול, נחשבים רק 50 אחוז מסך הדרישות כניסה,
וה50 אחוז הנוספים הנדרשים הם הפסיכומטרי.

לאלו מכם שלא יודעים, הפסיכומטרי זה מבחן שמכיל כמות חומר בערך של כל הבגרויות ביחד, על נושאים כמו
עברית, מתמטיקה ואנגלית, והציונים שלו נעים בין ציון 200, שהוא הציון הנמוך ביותר, לבין ציון 800,
שהוא הציון הגבוה ביותר.

כמובן שהפסיכומטרי כמו כל דבר אחר במערכת החינוך, גם פגום, כי לא משנה כמה תוציאו במבחן,
הציונים נקבעים בהדרגה כיתתית.
מה זה אומר ?
נגיד והציון הכי גבוה בכיתה שבא עשיתם את המבחן, הוא 650.
אז הציונים מדורגים בגרף, כך שהציון של ה650 למעשה הופך להיות 800, וכך מסודרים הציונים כלפיי מטה.
כך שלמעשה אם נפלתם על כיתה שמורכבת כולה מאנשים גאוניים [או עתודאים - אנשים שלומדים באוניברסיטה כחלק
מצבא, ולכן צריכים להשקיע לציון טוב בפסיכומטרי], יש סיכוי טוב שהציון שלכם יהיה נמוך בכמה רמות ממה
שהיה אמור להיות לכם.

כמובן שיש תמיד אופציות חלופיות, כמו אוניברסיטה פתוחה או מכללות שלא דורשות פסיכומטרי.

ישנם תלמידים שכבר הבינו שאין צורך בחטיבה/תיכון, והולכים לשם רק בשביל הרשמיות, ואפשר
כבר לראות היום מגמה של תלמידי כיתות ח' ומעלה, שהולכים לעשות תואר באוניברסיטה הפתוחה,
כך שעד סוף תיכון הם כבר יהיו עם תואר ביד.

מה למעשה אני בא להגיד ?
שלא צריך חטיבה/תיכון ?
בזמנים אלה, האמת שלא צריך כמו שרשמתי, כי בסופו של יום, זה לא משהו שיעזור לכם לקבוע את העתיד
[אולי בצבא, אבל לא יותר מזה], אך המטרה האמיתית של מה שבאתי לרשום, זה שצריך לפקוח את העיניים
ולשים לב שיש צורך בשיפור במערכת החינוך. לא הגיוני שתלמידים ילמדו במערכת, שלמעשה אין לה שום
שימוש לעתיד הבן אדם, צריך להיות משהו שיגרום לתלמיד להאחז במערכת [ולא חוך החינוך חובה זה לא אחד
מהדברים שצריכים להחזיק את התלמיד, כוח זה לא פיתרון].
בסופו של דבר, תלמידים בכל זאת צריכים מסגרת כלשהי של למידה, אבל אם כבר מסגרת חינוכית, אז לפחות
שתציע לתלמידים כלים ודברים שיעלו את הצורך בלהישאר בחטיבה/תיכון.

ולמי ששואל למה אני שלא תלמיד כותב את זה, כי בסופו של דבר, אחרי שאתה מסיים את תיכון, אז
אתה שם לב, עם אילו כלים ויידע, יצאת מהמערכת, אל עתידך.

הייתי שמח לשמוע דיעות/הארות/הערות/טענות בקשר למה שרשמתי :]
לצפיה ב-'אני ממש לא מסכים איתך'
אני ממש לא מסכים איתך
22/01/2007 | 18:26
10
לבית הספר כלים שלעולם לא היית מקבל באקסטרני.
כמו היחסים עם החברה והקהילה, כמו יחסים בין אישיים.
באקסטרני ובאו"פ לעולם אדם לא יוכל לרכוש חברים כפי שיוכל בבית הספר.

בתת מודע מדובר בהשכלה בסיסית אותה מרחיבים מן הסתם באוניברסיטה.
הלימוד בבית הספר אמור להכשיר את הלימוד באוניברסיטה.
(שיטות עבודה, ניהול זמן וכד')
לצפיה ב-'בסדר, וזה נכנס בעניין של מסגרת'
בסדר, וזה נכנס בעניין של מסגרת
22/01/2007 | 18:42
2
1
לכן בכל זאת אני חושב שזה חלק חשוב ללכת לחטיבה ותיכון, אבל עצם העובדה שיש חור בתוך זה,
שנותן לתלמיד אפשרות לשקול לעזוב את המסגרת, זה כבר בעיה שלא צריכה לעבור על סדר היום.
לצפיה ב-'לא מסכים.'
לא מסכים.
23/01/2007 | 13:16
1
1
לא לכל אחד מתאימה אותה מסגרת, ולכבול מישהו למסגרת שהוא לא מתאים אליה זה רק פוגע בו.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/01/2007 | 11:43
1
נכון צורת הניסוח שלי לא הייתה טובה, ולכן הגבתי אחרי כן בתגובה מתחתייך, בכותרת "בקשר ליחסים בין אישיים ועם החברה".
מסגרת היא דבר כללי שלרוב צריכים, אם תלמיד לא נמצא במסגרת הוא לא בהכרח יצליח לשאוב את המוטיבציה
הדרושה לו ללמידה עצמאית לבגרויות ולהוצאת ציונים טובים, לפעמים רק כוח עובד, ולכן כשתלמיד נמצא
במסגרת של למידה, הוא נאלץ בסופו של דבר ללמוד את החומר, גם אם הוא לא רוצה.

אבל אכן יש הרבה בעיות אחרות במסגרת, חוסר השתלבות, הרגשת דחיה מצד אנשים אחרים בגלל היותך קצת שונה,
ועוד הרבה בעיות.
לצפיה ב-'בקשר ליחסים בין אישיים ועם החברה'
בקשר ליחסים בין אישיים ועם החברה
22/01/2007 | 18:44
1
הרבה תלמידים מופנמים, או שונים במקצת, דווקא באותה מסגרת הם חווים קושי להשתלב, הם נפגעים,
סובלים, נלעגים על ידי אחרים, בלי שמישהו יבוא לקראתם [חוץ מפסיכולוגים או הורים, אבל זה משו אחר],
לא כל אחד שואב מהמערכת החינוך את החברה, הביטחון והתקשורת החברתית שאותה הוא צריך.
לצפיה ב-''
30/01/2007 | 20:06
5
לצפיה ב-'נו, באמת'
נו, באמת
23/01/2007 | 18:10
4
1
אתה אשכרה מאמין במה שכתבת או שזה סוג של תירוץ ושכנוע עצמי ללמה אתה בבי"ס למרות שיוכל להיות לך תואר לפני הצבא (אם אני לא מתבלבלת) כשם שהורים משתמשים כלפי עצמם בתירוץ של קושי חברתי על מנת לעשות ברית מילה לילדים שלהם?
במסגרת הבית ספרית לא נעשה דבר אשר חיוני לכל אדם באשר הוא. יש אנשים שנוח להם במסגרת הזאת, יש אנשים שבכלל לא, ויש אנשים (הרוב) ששוהים במסגרת הזאת פשוט כי זה מה שכולם עושים ללא כל סיבה שהיא.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/01/2007 | 11:40
3
ראשית אני כבר לא בית ספר, אני שנתיים אחרי תיכון.
עכשיו אני כן מאמין במה שכתבתי, רק שצורת ההתנסחות שלי גרועה ולכן איפשהו בטקסט הלכתי לאיבוד.
מה שניסיתי להעלות כאן בדיון, זה להראות שיש כרגע בעיה עם תיכון שיש בו נקודות חולשה, שיכולות לגרום
לתלמידים בכיתה יא' (כשחוק חינוך חובה כבר לא תקף) לפרוש מהמערכת, ואולי אפילו לעקוף את אלו שכן
נשארים במערכת.

הנקודה היחידה שלא ניסחתי טוב, היא שלתיכון יש משהו חשוב אחד שאי אפשר להתעלם ממנו, לא משנה
מה העובדות, וזה שחייבים מסגרת, בין אם זה ליצור קשרים חברתיים או לפתח מיומנויות לימודיות (למרות
שגם כאן אפשר לטעון שחטיבה היא שלב מספיק לכל הדברים האלו).

וכן הבנת נכון, אפשר לצאת עם תואר לפני צבא, לאחרונה אפילו הציע פרופסור אחד, שיהיה רפורמה בחינוך,
והגיל של כיתה א' יעבור לגיל 4, ובסוף גיל 19 לאנשים כבר יהיה תואר].

וסוף התגובה שלך לא מובן לי, את לא סותרת את מה שאני אומר, אלא אומרת שהסיבה היחידה שאנשים בתיכון,
זה כי זה מה שכולם עושים ?
לצפיה ב-'תורת השרשורים...'
תורת השרשורים...
24/01/2007 | 14:11
2
1
ההודעה שלי לא שורשרה אליך.
לצפיה ב-'אופס סליחה XD'
אופס סליחה XD
25/01/2007 | 01:06
1
3
זה מה שקורה כשמגיבים 2 דקות אחרי שקמים בבוקר @_@
לצפיה ב-''
25/01/2007 | 15:37
לצפיה ב-'ומה דעתכם על בית ספר כזה?'
ומה דעתכם על בית ספר כזה?
23/01/2007 | 14:05
3
אפשר להקים גם בארץ.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אתה לגמרי צודק'
אתה לגמרי צודק
23/01/2007 | 18:12
התיכון במתכונתו (בחטיבה זה עדיין לא ממש ככה) פשוט מיותר לחלוטין מבחינה לימודית. במקום אשכרה ללמד כל שעושים זה התעסקות בלתי פוסקת בבגרויות שבאמת שלא צריך עבורן 3 שנים (וכמובן שגם הפורמט של תעודת בגרות הוא די דבילי). כדאי ללמוד מהאמריקאים.
לצפיה ב-'אמממ..'
אמממ..
24/01/2007 | 14:07
4
1
אני מסכימה איתך ממש בחלק..
נכון חוק חינוך חובה עד כיתה י'..י' חובה י"א לא..
בססדר..ושהתלמידים צריכים מסגרת לימודית..
יותר קל ללמוד ביחד בכיתה{לי לפחות..}חומר שאני עדיין לא יודעת עליו מאשר ללמוד אותו לבד בבית...אין לי בעיה עם זה..
אבל אם אני ארצה ללמוד לבגרות לבד ואני אנשור מהלימודים בסוף שנה אז יהיה לי קשה..
וגם לאחרים והכל..צריך מסגרת..
הרי מה אתה תעשה שנתיים בלי מסגרת?!
תעבוד..?!לא כל עבודה תקבל אותך..
ואח"כ אם לא הולך בלמידה לבד אז הציון הלך ואתה צריך לעשות בגרות חוזרת כי אין לך ציון מגן..
רוב המקרים ציון המגן עוזר לך ברוב המקרים..

כל הקטע שללמוד במסגרת לימודית וזה וללמוד בביה"ס אחרי חוק חינוך חובה זה הידע שלך..
הידע שתקבל בביה"ס עצמו..
למרות שאתה יכול לקחת אותו גם לבד..ולדעת אותו לבד ברגע שאתה לומד לבד על עצמך..

נכון מתחילים ביסודי וזה לומדים את הבסיס ואז בחטיבה חוזרים על זה עושים עוד חזרות וגם בתיכון וקצת לפני הבגרות עושים חזרות בכלליות..
בשביל זה יש לך מגמות בתיכון כדי לבחוק ת'מסלול שיותר טוב לך..שיותר מעניין ומרתק אותך..
נכון יש גם ילדים שמעכשיו לומדים באוניבסיטה וישר שהם יסימו לימודים יהיה להם תואר ביד ויהיה להם יותר טוב..
אבל הקטע זה שהם הורגים אתת עצמם עכשיו ולא אח"כ..בסופו של דבר גם אני אהרוג את עצמי באוניברסיטה/מכללה/וואטבר..רק לא כרגע..

הבגרות והפסיכומטרי לא עוזרים לך בגרוש!בגרוש!
חוץ מידע כללי{שאותו אתה יכול לגדעת לבד..}זה לא עוזר לך..
אחרי שאתה הולך לצבא ואחרי שאתה עובד זה לא עוזר לך..
נכון זה עוזר לקלב עבודה טובה ולעבוד בצבא במשהו טוב והכל..אבל זה אל עוזר בגרוש..
זה סתם תעודה על דף..
אבל אני רוצה להצליח בזה..

גם מבחנים ארציים הולכים על פי המדד של הכיתה ולפי כל הציונים שם..
ככה זה הולך גם בפסיכומרי וגם במבחנים ארציים...

לא צריך תיכון/חטיבה?!
נכון..לא צריך גם ללמוד..
אתה יכול ללמוד לבד..רק שאם אתה לומד עם כולם אתה רואה דרך שונה של למידה ושל דעות אחרות והכל שונה..
לא איך שאתה לומד לבד..
לי דווקא נראה שצריך תיכון חטיבה זה מסדר את הדברים אבל זה רק לפי דעתי בלבד...

וכן..בחטיבה אתה הורג את עצמך ללמוד כדי להגיע לתיכון..
אבל היום לפי מה שאני יודעת מהבתי ספר שרציתי להירשם אליהם הם לא מקבלים ממצוע שפחות מ75..
היה לי ממצוע 70 ולא קבלו אותי..וזה אל אכפת לי..
עכשיו אני בביה"ס וטוב לי שם!

ברור שאתה רואה הכל אחרי שאתה מסיים..
אני עברתי ביה"ס ולא הבנתי איך למדתי בביה"ס הזה בכלל..ביה"ס שלא מקשיב לך לא מתייחס אליך לא כלום..
רק תלמד תוציא 80 ומעלה ואם אתה יורד ובתעודה יש לך 60 70 זה לא טוב..
ממליצים לך לעבור יהיה לך קשה מדיי..
אבל כל ביה"ס והחוקיות שלו..והדרכים שלו..
אני דווקא שמחה שעברתי(:

טוב..אני אפסיק לזבל בשכל..
סליחה על החפירה..

לצפיה ב-'תגובה יפה ^^'
תגובה יפה ^^
25/01/2007 | 01:10
3
3
אהבתי את התגובה שלך ^^

אני מסכים, אני מאמין שהדיון שפתחתי היה יותר ראנט XD מאשר דיון.
רציתי יותר להעיר, שהמערכת היום לא יוצרת תלות לתלמיד שנמצא בה, ואולי לנסות לגרום לדיון,
על מה יש לשפר במערכת על מנת שהיא תיצור תלות, אבל התנסחתי בצורה גרועה [זה מה שקורה
כשמתחילים עם מחשבה אחת בראש בהתחלת הכתיבה ומסיימים עם רעיון אחר בראש בסוף הכתיבה].

אכן אי אפשר בלי מערכת לימודית כלשהי, ואם רוצים להסתכל על החטיבה/תיכון לעומת למידה עצמאית,
אז חטיבה/תיכון מאפשרים לתלמיד, לשמור על רמת חיים פרטית, ולהנות מגיל הנעורים, לעומת
למידה עצמאית שדורשת הקרבה מסויימת [כמו ההקרבה של אנשים שלומדים כבר לתואר בזמן חטיבה/תיכון].

אני חושב שאני אנסה בקרוב לפתוח דיון אחר שמנוסח יותר טוב, כי כרגע הדיון שפתחתי נוטה לכל הכיוונים
האפשריים P:
לצפיה ב-''
25/01/2007 | 15:40
2
3
אממ..מזה ראנט?

ברור..צודק..אם לומדים לבד אתה מקריב את החברים שלך משפחה ובילויים..
אם אתה לומד במסגרת אז יש לך יורת זמן לעצמך ולא רק ללימודים..

לאט לאט..איזי איזי..
לבנתיים הדיון הזה פתח לנו עוד דברים לדון עליהם..{אם ראיתי נכון..}
אז זה בסדר...חפיף(:
פעם הבאה יהיה גם טוב(:

ותודה
פעם ראשונה שאוהבים תגובה שלי

לצפיה ב-'ראנט זה'
ראנט זה
25/01/2007 | 21:29
1
2
תלונה ארוכה על משהו שלא מוצא חן בעיניך ^^ ובבקשה <:
לצפיה ב-'תודע(:'
תודע(:
25/01/2007 | 22:10
1
לצפיה ב-'קראתי את כל ההודעות שלך בשרשור ו...'
קראתי את כל ההודעות שלך בשרשור ו...
30/01/2007 | 20:05
1
1
ואני מסכימה איתך על כל מילה, מנסיון (למרות שאני רק בי"א)
אני לא למדתי שום דבר ואני מרגישה הפסד, אכזבה ושאני מאוד מבוזבזת,
את הזמן אי אפשר להשיב...
יכלתי להצליח יותר..
לצפיה ב-'בהחלט :] לכן חשבתי לרשום את זה'
בהחלט :] לכן חשבתי לרשום את זה
01/02/2007 | 16:15
מה שכן זה מעלה שאלות שמעוררות צורך שתלמידים יחשבו שוב על המערכת ואולי ינסו למחות כדי לשנות אותה.
לצפיה ב-'ארגון לא חוקי'
ארגון לא חוקי
22/01/2007 | 15:52
2
1
השתייכות היא זכות ולא חובה. ולכן, הקמת ארגון תלמידים שמתיימר לדעת ולייצג את התלמידים, כאילו כולם עשויים מקשה אחת, וכאילו לכולם יש דיעה אחת, הרעיון הזה הוא לא דמוקרטי בכלל.  אומנם חברת הכנסת פינקלשטיין זממה (והצליחה) לחוקק חוקים בנושא התאגדות בני נוער... אבל אני מניחה שהצביעו בעד החוק הזה רק כמה משועממים בכנסת. בכל אופן אפשר לבדוק את זה. יש לשאוף שלכל ילד תהיה דיעה משלו. על מנת שלכל ילד תהיה דיעה משלו צריך  להרבות בארגונים. אם יש ארגון אחד לתלמידים... זה בסך הכל סימן שההתארגנות היא "לא  מייצגת", כלומר - עבודה בעיניים
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/01/2007 | 16:34
1
הרעיונות שהוצגו באתר, כבר לא רלוונטים עד להודעה חדשה.
אין עדיין הגדרה לארגון הזה, כך שאתה לא יכול לבוא בטענה שהוא לא חוקי אם הוא עדיין לא קיים.
מישהו כאן אמר שהוא מייצג את כל התלמידים ?
זה ארגון שמורכב מתלמידים [לא כולל אני P:] למען תלמידים, והוא יכול לנסות כמו כל ארגון לקדם נושאים שלדעתו חשובים,
אבל אין פה שום אמירה, שייכפו עלייך משהו.
מה אנחנו כבר גוף פוליטי XD ? טוב לדעת ^^
כבר אני אלך עכשיו לכנסת ואחוקק חוק נגד אכילת בשר בשיעור XD

אבל לדוגמה דברים בסיסיים כמו מקצוע כלכלת בית, שקיים בכל מערכת חינוך ששואפת להיות טובה,
לא קיים אצלנו. והעובדה הבסיסית הזאת, מתבטאת בחברה עצמה, שם אנשים נכנסים לאוברדראפט
כמו כלום, אין להם שום יידע בסיסי איתו הם נכנסים לעולם האמיתי, באיך לנהל את חשבונותיהם,
ואת התקציב של הבית.
ולצערנו בשביל זה יש את התוכניות המגוכחות, כמו בערוץ 2, שבאים ומסבירים להם איך לסדר את התקציב,
ולא להיכנס למינוס, למרות שאם היה להם יידע מוקדם, הם לא בהכרח היו מגיעים למצב הזה מלכתחילה.

מקצוע כזה, אתה יכול להגיד שלא מייצג את דעת התלמידים כולה ?
אומנם כן, רוב התלמידים יגידו, איכססססססס עוד מקצוע שאני צריך ללמוד ~_~
אבל בסופו של דבר לדוגמה דבר כזה, הוא מן ההכרח.

אני אשמח לדון איתך בנושא הצורך בארגון כזה, לפני שתבוא ותקבע לי מוסכמות מראש.
לצפיה ב-'דמגוגיה מצחיקה'
דמגוגיה מצחיקה
22/01/2007 | 18:27
1
"כמה משועממים בכנסת."
משעשעת.
נשמעת כמו עוד אחת מהמועצה הארצית.

חיים טובים שיהיו לך
לצפיה ב-' שרשור הכרויות'
שרשור הכרויות
03/01/2007 | 22:28
6
למען החייאת הפורום והארגון, כל מי שמצטרף מוזמן להציג את עצמו ^^
לצפיה ב-'אהלן(:'
אהלן(:
04/01/2007 | 09:48
4
מותר להצטרף נכון..?!

טוב אני שלומית מר"ג בת 15.9 וזהו..

רק שאלה קטנה..
ארגום התלמידים מזה אומר..?
כאילו ראיתי בהודעת המנהל/ת שם וזה...
אבל אפשר ]פירוט יותר גדול..?

תודה רבה(:

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/01/2007 | 13:04
3
כרגע אני עדיין מנסה לגבש אנשים, לפני שאני אתחיל לשחזר את הרעיון ואת כל הנושא.
אז בינתיים חכי :] ובקרוב אני אספר יותר מידע ^^.
לצפיה ב-'סבבי(:'
סבבי(:
04/01/2007 | 15:10
2
אבל אני שונאת לחכות..
טוב אני אחכה(:
אבל שיהיה מהרר(:

ועוד משו קטן..
אולי תכיר גם את עצמך..?!אני עצמי לא מכירה אותך..
יש אחרים שכן ויש אחרים שלא..
וסליחה שאני קרציה..

לצפיה ב-'אין הרבה מה להכיר בי ^^'
אין הרבה מה להכיר בי ^^
04/01/2007 | 20:42
1
שמי אור, עוד חודש בן 20, מרחובות.
אני מנהל את פורום בליץ' (1371) וקלאמפ (972), מה שדיי מספר מה התחביב העיקרי שלי, שהוא אנימציה יפנית.
הייתי פעם שותף לארגון לתקופת זמן מסויימת ואז פרשתי, בינתיים הרעיון וביחד איתו הפורום מת.
הציעו לי לנהל את הפורום והסכמתי, בנסיון להחיות את המיזם.
לצפיה ב-'בהצלחה(:'
בהצלחה(:
06/01/2007 | 20:41
אם אתה צריך עזרה בלהחיות אותו אני פה(:

ומזל טוב לעוד חודש(:

לצפיה ב-'פה '
פה
06/01/2007 | 01:04
2
04/01/2007 | 16:20

כל מה שרציתם לדעת על ההווי המיוחד של אוניברסיטת בר אילן – עכשיו בפורום המאוחד

ממקלדת רחיצה ומחמם קפה USB ועד לבית החכם – כל מה שאפילו לא ידעתם שאתם צריכים בפורום גאדג'טס ומכשירים

לעיתונים וניירות יש גם שימושים יצירתיים! גלו הכל בפורום אמנות בעיסת נייר
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forum.asp?forum=...

מתלבטים האם תפקוד ילדכם הנו בטווח הנורמה? פורום אבחון וטיפול לילדים כאן כדי לייעץ ולכוון לאבחון המתאים
לצפיה ב-' שאלות בנושאי לימודים/בית ספר'
שאלות בנושאי לימודים/בית ספר
03/01/2007 | 18:22
9
1
לצפיה ב-'מחפשת עזרה ויעוץ בקשר למקרה שקרה.'
מחפשת עזרה ויעוץ בקשר למקרה שקרה.
13/11/2006 | 18:41
שלום,
היום המורה שלנו חלקה אותנו לקבוצות, ואמרה לכל קבוצה שהיא צריכה להפגש אחר הלימודים מתישהו ולהכין כתבה לגבי איזהשהו נושא שהיא תתן לנו. בכל שבוע היא תגיד לקבוצה אחרת להיות מוכנה להציג את הכתבה מול הכיתה, וצריך גם לתת הסבר קצר מול כל הכיתה.
עכשיו יש לי שאלה... אני ממש לא אוהבת או רוצה להפגש אחרי הלימודים עם התלמידים, ואני גם ממש לא רוצה להתחיל לנאום מול כל הכיתה. אין לי בעיה להכין כתבה לבד, אבל אני לא מעוניינת להפגש עם מישהו או להסביר את זה מול כל הכיתה.

יש לי זכויות בעניין הזה? אני יכולה לעשות משהו? מה אתם ממליצים לי לעשות?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
26/10/2006 | 11:58
שאלה אם יש חוק שאוסר על מורה להוציא אותי מהשיעור כעונש ?
לצפיה ב-'ילדים מציקנים'
ילדים מציקנים
20/10/2006 | 08:24
4
איך מתמודדים כאשר יש בכיתה ילדים שמציקים כל העת  ואשר לא מפסיקים לגדף לעצבן ולרדת לחיי האחר ?

רציתי לשמוע לדעתכם-
מה הדרך הטובה הן כהורה והן כתלמיד להתמודד עם ילדים שכאלו ????

עצות מועילות יתקבלו בברכה ...

חוץ מ -  לשתף את המורה כי אז הילד נחשב "שטינקר" או מלשן...
או "חנון" שלא מסתדר בלי הוריו

המון תודות

לצפיה ב-'ילדים מציקים'
ילדים מציקים
27/10/2006 | 08:14
1
הם ילדים שההורים שלנו נכשלו בחינוך שלהם. הם ילדים שרוצים להאדיר את עצמם בכך שהן מראים לח'ברה שהן מצליחים להטריד את החלש מהם, מראה על חוסר בגרות. ואולי אף קינאה במישהו שחכם יותר מהם, או מצליח יותר מהם.
השיטה הכי טובה היא פשוט להתעלם.בדרך כלל ילדים מציקים לחבריהם לא מתוך רוע, אלא כמעשה קונדס, אבל אם ההצקות הופכות להיות על בסיס יום יומי, כדאי לדבר עם המחנכת, מאשר לבלוע את העלבון וההצקות.

מצד שני, לפעמים מותר לנו להתגבר על העלבון, ולדעת להתמודד גם עם המכשולים הללו. לא יזיק אם נאסוף את כל הכוחות שיש לנו ונגיד להם להפסיק, במקום להתחבא בפינה: )

זה עובר, הכל עובר.

לצפיה ב-'כל מילה בסלע'
כל מילה בסלע
14/01/2007 | 17:55
לשתף את היועצת
לצפיה ב-'אפשר לנסות..'
אפשר לנסות..
04/01/2007 | 09:52
לא להתייחס אליהם ואז הם מפסיקים מעצמם כי הם רואים שלא הולך להם...
או פשוט לענות להם ואז הם ישתקו/שיראו שזה מעצבן אותך וימשיכו יותר..

אם זה כבר מגיע לרמת שיא וזה עובר את גבול הטעם הטוב כדאי שתפנה למורה/להורים{במקרה שהם מאיימים עליך שהם יתקפו באלימות..}
אז עדיף שתתחיל לדבר על זה עם מישהו מבוגר והם כבר ימשיכו לטפל בזה..

בכל מקרה שיהיה בהצלחה(:

אני מכירה ת'מקרה הזה כי הוא גם אצלי וגם אצלי זה ככה אליי אישית..
אני מאד נפגעת מהר מזה אבל התחלתי לא להתייחס אז הם הפסיקו ועניתי להם מדיי פעם ועכשיו מי שאותו ילד פגע בי מלא כבר מתחיל לדבר איתי יותר ויותר ואנחנו מדברים מלאאא בחיים שלי לא הייתי מאמינה עליו שהוא ידבר איתי..
אבל הכל עכשיו בסדר(:

אז שוב בהצלחה(:

לצפיה ב-'לשתף את ההורים ואת המורה'
לשתף את ההורים ואת המורה
23/01/2007 | 18:13
אז תיחשב שטינקר או חנון, אז מה? עדיף לספוג הצקות?
לצפיה ב-'לכל חברי הפורום שלום!'
לכל חברי הפורום שלום!
17/10/2006 | 18:47
1
אני לומדת באחד התיכונים בפ"ת והחליטו לבטל לנו את שעת האפס. אתם בטח חושבים שזה טוב, אבל זה ממש לא!כמעט כל יום נסיים ברבע לשלוש, ואני לא יודעת מה לעשות כי כל יום אני אגיע הבייתה בשלוש וחצי כי אני גרה רחוק ועד אז אני אגווע ברעב כי לשעות כאלה אפילו סנדוויץ לא מספיק שלא נדבר על העייפות בשעות האלה.
רציתי לשאול אתכם:
1) אם גם אתם מתחילים בשמונה ומסיימים השלוש וחצי כמעט כל יום, ואם כן איך הסתדרתם?
2) האם אתם חושבים שמשרד החינוך יתייחס אלי אם אני אשלח להם מכתב כדי להחזיר את שעת באפס?

נ.ב.
אני לא מפונקת או משהו, פשוט עד עכשיו הסתדרתי מצוין עם שעת האפס ועכשיו הכל השתבש לי, אתם מבינים?
(אם תרצו אני אפרט)

תודה מראש
|
לצפיה ב-'אממ...'
אממ...
04/01/2007 | 09:47
1.כן אני מתחילה בשמונה וחצי כל יום ומסיימת כמעט כל יום בשלוש ואני מסתדרת מצויין..
2.לי דווקא נראה שעדיף שתפני קודם כל למועצת התלמידים בכיתה שלך ואז הם יעלו את זה ומי שבמועצה העירונית יעלה את זה שם ולאט לאט זה יגיע גם למשרד החינוך..
כאילו עדיף שתתחילי עם המועצה לדבר ואז...אם הם לא עושים כלום אז תנסי לדבר עם המורים ואז לשלוח מכתב..

שיהיה בהצלחה(:

לצפיה ב-'פרישת מנהלי הפורום'
פרישת מנהלי הפורום
03/01/2007 | 13:52
2
אנו מודים ל-wizibusy ו-Reution על ניהול הפורום וההשקעה הרבה בו עד היום, ומאחלים להם בהצלחה בהמשך דרכם בתפוז ובכלל.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ