לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78747,874 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנויות לחימה קלאסיות

שמות המנהלים: בודוקאן , samoyed, וזאב ארליך שמותיהם של מנהלי הפורום צבועים בכחול. כתובת הפורום: forum.tapuz.co.il/Classic_Martialברוכים הבאים! פורום אומנויות לחימה קלאסיות הוא מקום מפגש לתלמידים, מורים, מתחילים, ותיקים ומתענינים בתחום הרחב של אומנויות הלחימה הקלאסיות. הפורום מתמקד באמנויות לחימה אשר התפתחו וצמחו בתרבויות מזרח-אסיה ואשר שורשיהן נעוצים במסורת רבת השנים של אמנויות לחימה בחלק זה של העולם. הפורום נועד לדיון בכל ההיבטים של אמנויות הלחימה: היסטוריה, פילוסופיה, טכניקה ועוד.הפורום עוסק פחות באמנויות לחימה המתמקדות בהיבט תחרותי-ספורטיבי או קרבות זירה למיניהם ובאמנויות לחימה אשר נוצרו כשיטות הגנה-עצמית מודרניות.כמובן שמתאמנים מכל אמנויות ושיטות הלחימה מוזמנים להשתתף בפורום ולקחת חלק בדיונים!בכתיבה בפורום אנא הקפידו על הכללים הבאים: 1. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום:השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק שבוע קודם לכן, וכולם כבר עייפים ממנה. שימו לב שבעמוד המאמרים של הפורום מופיעים סיכומים חודשיים ובהם דיונים מרכזיים שנערכו בפורום בעבר.כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 2. שמירה על סדר: אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 3. הודעות עם תוכן: השתדלו להימנע מהודעות סתמיות כגון "איזה כיף היה באימון!" או "מישהו כאן לומד קראטה?" ולפרסם הודעות עם תוכן שיעוררו עניין.כדאי לתת להודעה כותרת אינפורמטיבית ולא כותרת כללית כגון "שאלה" או "בעיה".4. בלי צ´אט: שימו לב, כאן לא צ´אט! שמתם שאלה? המתינו בסבלנות לפחות יום אחד. אין טעם להציף את הפורום בהודעות "תענו לשאלה שלי! למה אף אחד לא אוהב אותי?". הודעות אישיות כגון "מושיקו יא גבר אתה בא מחר לפלאפל?" מקומן במסרים ולא בפורום. 5. שפה נקיה וגישה חיובית: אין לקלל או לנקוט בסגנון בוטה ושפה גסה. הערות גזעניות, התקפות אישיות או רמיזות מרושעות מקומן אינו בפורום, וכך גם הודעות שליליות ובלתי מנומקות על מורה זה או אחר. 6. פרסום בפורום: הפורום אינו לוח מודעות. אם אתם מעוניינים לפרסם את השיטה שלכם או מוצרים שונים, יש לעשות זאת בלוחות ולא בפורום. 7. אלימות: בשום אופן לא יורשה בפורום תוכן של אלימות!אנו מזמינים את החברים להעלות תמונות או סירטונים הקשורים ישירות לתחום אומנויות הלחימה, אך תוכן, סרטון או תמונות שיש בהם אלימות, ימחקו מיד.8. אאוטינג: אסור בתכלית איסור להביא לפורום מידע על גולש כלשהו או כל אדם אחר שמקורו מחוץ לפורום: פרטים אישיים, מקום אימונים, תוכן משיחות או תכתובות שהיו מחוץ לפורום. כל הודעה המכילה תוכן כזה תימחק מיד.9. זכויות יוצרים: מותר וכדאי להפנות את קוראי הפורום למאמרים וכתבות מעניינים ברשת ובכלל. אסור בהחלט לפרסם בפורום עצמו (בין בגוף ההודעה ובין כקובץ מצורף) מאמרים, כתבות וטקסטים בלא אישור מפורש מהמפרסם המקורי. הודעות המכילות פרסומים כאלה ימחקו מייד.10. ניהול הפורום: הפורום אינו דמוקרטי. למנהלים יש זכות למחוק כל הודעה שהיא, בהתאם לשיקול דעתם הבלעדי, והם אינם מחויבים להצדיק את החלטותיהם בפני הפורום. המנהלים עשויים להוועץ מידי פעם בחברים בפורום, על פי הצורך ולפי בחירתם.לא יהיו בפורום שום דיונים על ניהול הפורום. אלה ימחקו מיד. כך גם השגות או טענות בדבר עצם קיומו של הפורום. שאלות או הערות בדבר עבודת המנהלים יש להפנות אליהם במסרים. אם לא קיבלתם תשובה מספקת, יש לפנות לפורום משוב.

אודות הפורום אמנויות לחימה קלאסיות

שמות המנהלים: בודוקאן , samoyed, וזאב ארליך שמותיהם של מנהלי הפורום צבועים בכחול. כתובת הפורום: forum.tapuz.co.il/Classic_Martialברוכים הבאים! פורום אומנויות לחימה קלאסיות הוא מקום מפגש לתלמידים, מורים, מתחילים, ותיקים ומתענינים בתחום הרחב של אומנויות הלחימה הקלאסיות. הפורום מתמקד באמנויות לחימה אשר התפתחו וצמחו בתרבויות מזרח-אסיה ואשר שורשיהן נעוצים במסורת רבת השנים של אמנויות לחימה בחלק זה של העולם. הפורום נועד לדיון בכל ההיבטים של אמנויות הלחימה: היסטוריה, פילוסופיה, טכניקה ועוד.הפורום עוסק פחות באמנויות לחימה המתמקדות בהיבט תחרותי-ספורטיבי או קרבות זירה למיניהם ובאמנויות לחימה אשר נוצרו כשיטות הגנה-עצמית מודרניות.כמובן שמתאמנים מכל אמנויות ושיטות הלחימה מוזמנים להשתתף בפורום ולקחת חלק בדיונים!בכתיבה בפורום אנא הקפידו על הכללים הבאים: 1. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום:השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק שבוע קודם לכן, וכולם כבר עייפים ממנה. שימו לב שבעמוד המאמרים של הפורום מופיעים סיכומים חודשיים ובהם דיונים מרכזיים שנערכו בפורום בעבר.כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 2. שמירה על סדר: אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 3. הודעות עם תוכן: השתדלו להימנע מהודעות סתמיות כגון "איזה כיף היה באימון!" או "מישהו כאן לומד קראטה?" ולפרסם הודעות עם תוכן שיעוררו עניין.כדאי לתת להודעה כותרת אינפורמטיבית ולא כותרת כללית כגון "שאלה" או "בעיה".4. בלי צ´אט: שימו לב, כאן לא צ´אט! שמתם שאלה? המתינו בסבלנות לפחות יום אחד. אין טעם להציף את הפורום בהודעות "תענו לשאלה שלי! למה אף אחד לא אוהב אותי?". הודעות אישיות כגון "מושיקו יא גבר אתה בא מחר לפלאפל?" מקומן במסרים ולא בפורום. 5. שפה נקיה וגישה חיובית: אין לקלל או לנקוט בסגנון בוטה ושפה גסה. הערות גזעניות, התקפות אישיות או רמיזות מרושעות מקומן אינו בפורום, וכך גם הודעות שליליות ובלתי מנומקות על מורה זה או אחר. 6. פרסום בפורום: הפורום אינו לוח מודעות. אם אתם מעוניינים לפרסם את השיטה שלכם או מוצרים שונים, יש לעשות זאת בלוחות ולא בפורום. 7. אלימות: בשום אופן לא יורשה בפורום תוכן של אלימות!אנו מזמינים את החברים להעלות תמונות או סירטונים הקשורים ישירות לתחום אומנויות הלחימה, אך תוכן, סרטון או תמונות שיש בהם אלימות, ימחקו מיד.8. אאוטינג: אסור בתכלית איסור להביא לפורום מידע על גולש כלשהו או כל אדם אחר שמקורו מחוץ לפורום: פרטים אישיים, מקום אימונים, תוכן משיחות או תכתובות שהיו מחוץ לפורום. כל הודעה המכילה תוכן כזה תימחק מיד.9. זכויות יוצרים: מותר וכדאי להפנות את קוראי הפורום למאמרים וכתבות מעניינים ברשת ובכלל. אסור בהחלט לפרסם בפורום עצמו (בין בגוף ההודעה ובין כקובץ מצורף) מאמרים, כתבות וטקסטים בלא אישור מפורש מהמפרסם המקורי. הודעות המכילות פרסומים כאלה ימחקו מייד.10. ניהול הפורום: הפורום אינו דמוקרטי. למנהלים יש זכות למחוק כל הודעה שהיא, בהתאם לשיקול דעתם הבלעדי, והם אינם מחויבים להצדיק את החלטותיהם בפני הפורום. המנהלים עשויים להוועץ מידי פעם בחברים בפורום, על פי הצורך ולפי בחירתם.לא יהיו בפורום שום דיונים על ניהול הפורום. אלה ימחקו מיד. כך גם השגות או טענות בדבר עצם קיומו של הפורום. שאלות או הערות בדבר עבודת המנהלים יש להפנות אליהם במסרים. אם לא קיבלתם תשובה מספקת, יש לפנות לפורום משוב.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
קוראים - כותבים חדשים: לפני כתיבה בפורום, יש לקרוא את כללי הפורום. הפורום מתנהל על פי כללים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'תחרות נגינטה בירושלים, 2013'
תחרות נגינטה בירושלים, 2013
02/04/2013 | 15:03
4
384
שלום חברים,

מזה כשנה וחצי מתקיימת בירושלים פעילות קבועה של אטאראשי נגינטה: הלחימה בחנית-חרב היפנית.
האטאראשי נגינטה הינה אומנות לחימה קלאסית-ספורטיבית אשר פותחה ביפן לאחר מלחמת העולם השנייה ומיושמת מאז בבתי הספר ביפן בדומה לקנדו.  
עקב סיבות הסטוריות הנגינטה נחשבה לנשק הבחירה של נשות הסמוראים ועל כן עד היום מרבית המתרגלים ביפן הן נשים.

חוקי הקרב בנגינטה זהים מאוד לאלה של הקנדו. המתרגלים משתמשים בבוגו (שריון) דומה לזה של הקנדו אך עם תוספות של מגיני רגליים (סונא-אטה) וכפפות מפוצלות (נגינטה-נו-קוטה). נוסף על קרבות השיאיי קיימת בתחרויות התמודדות של קאטות מובנות (אנגי).

בישראל האטאראשי נגינטה לומדה לראשונה על ידי צ'אד גרצן, אשר הינו אזרח אמריקאי שלמד פה עד שנת 2008. כאשר הוא עזב אחד מתלמידיו המשיך לתרגל ובהמשך אף שהה ולמד בחו"ל. כיום הקבוצה בירושלים מנוהלת על ידו, תוך תמיכה ועזרה מעמותת העצמה אישית לנוער אריות יהודה.
כיום הקבוצה בירושלים מתאמנת באופן קבוע והרמה של התלמידים עולה לאט לאט. כמו כן אנו משתפים פעולה עם הIKBF ומבקרים לעיתים את קבוצת הקנדו הירושלמית על מנת להתנסות בקרבות של קנדו מול נגינטה.
לפני כשלושה שבועות נערכה בירושלים תחרות נגינטה, אשר בתקווה תהיה הצעד הראשון בהפיכתה של ישראל לחברה בארגון הנגינטה העולמי (INF).

לצפיה ב-'שיאיי'
שיאיי
02/04/2013 | 17:52
114
לצפיה ב-'עוד שיאיי'
עוד שיאיי
02/04/2013 | 17:53
86
לצפיה ב-'אנגי'
אנגי
02/04/2013 | 17:54
80
לצפיה ב-'צ'אד לימד בזמנו בדוג'ו שלנו ברחובות'
צ'אד לימד בזמנו בדוג'ו שלנו ברחובות
05/04/2013 | 10:01
122
וזכורים לי לטובה שיעורי נגינטה (מעטים) בהם השתתפתי ביפן. כולי תקווה שתצליחו בישראל.
האם יש לכם אתר אינטרנט או קבוצת פייסבוק?
לצפיה ב-'הגיע הזמן לשינוי '
הגיע הזמן לשינוי
02/04/2013 | 14:34
16
463
שלום לכל החברים/ות,

לאחר ועידת פסגה אינטנרטית, החלטנו (מנהלי פורום אמנויות לחימה ואני) לאחד כוחות ולשנס מותניים ביחד ולהחזיר את פורום אמנויות לחימה קלאסיות אל חיק אימו (פורום אמנויות לחימה).

זה יקרה בקרוב מאוד, ולאחר מכן, פורום זה אמנם יהיה זמין לקריאה אך לא יהיה ניתן לכתוב בו הודעות חדשות.

בתודה לכל מי שתרם/ה זמן, ידע ומידע.

אשמח לראותכם/ן איתנו בפורום אמנויות-לחימה אשר אליו אצטרף מחדש כמנהל בנוסף לשתי המנהלות המעולות שפועלות בו כיום.

בברכה,

זאב.

לצפיה ב-'כיף לשמוע, בשעה טובה'
כיף לשמוע, בשעה טובה
02/04/2013 | 15:34
64
לצפיה ב-'תודה רבה זאב'
תודה רבה זאב
02/04/2013 | 16:26
6
87
כפי שזאב ציין, לאחר ועידה, החלטנו לאחד את הפורומים.
אני בטוחה שהשינוי יעשה רק טוב, ויפרה את כולם.

לזאב ידידי, על הכניסה לצוות הניהול הקיים (מיתר ואנוכי).
לכל כותבי הפורום הנוכחי - נשמח לראות את כולכם כותבים וקוראים ב - החדש.

נועה
לצפיה ב-'תודה לך נועה'
תודה לך נועה
03/04/2013 | 10:27
5
104
תודה על ההיענות החיובית להצעה לאחד פורומים.
רוב האנשים לא יודעים על העבודה שלנו מדי פעם מאחורי הקלעים...
יהיה נהדר לשלב ידיים ולעבוד ביחד.
ולמרבה ההפתעה תפוז לא מקצצים בתנאים שלנו. רכב מנהלים מליסינג, קרמבואים חופשי, מסאג' אחרי כל שעה של עבודה בפורום, קופונים לארוחות במסעדות יוקרה ועוד. תענוג.
נתראה בשבועות בכנס המנהלים בשייט בקריביים.

לצפיה ב-'קרמבואים חופשי זה שווה '
קרמבואים חופשי זה שווה
03/04/2013 | 12:00
1
43
לצפיה ב-'אל תאמיני לו. הם נותנים רק וניל '
אל תאמיני לו. הם נותנים רק וניל
03/04/2013 | 20:55
34
לצפיה ב-'מה שכחת '
מה שכחת
04/04/2013 | 15:52
57
בקריביים היינו שנה שעברה...
השנה זה באיים המאלדיביים

ובלי מרצדס חדשה השנה אין להם עם מי לדבר !
לצפיה ב-'אני לא מאמין !'
אני לא מאמין !
06/04/2013 | 20:59
1
47
קיצצו לכם את הבמבה?  
לצפיה ב-'אחרי שביתה קשה חזרה הבמבה'
אחרי שביתה קשה חזרה הבמבה
06/04/2013 | 21:10
26
לצפיה ב-' בשורה משמחת'
בשורה משמחת
02/04/2013 | 17:06
40
לצפיה ב-'בשורה משמחת ותודה למנהלי הפורום הזה לדורותיהם'
בשורה משמחת ותודה למנהלי הפורום הזה לדורותיהם
03/04/2013 | 07:03
2
99
כעת, כשהפורום שב ומתאחד עם פורום אמנויות לחימה, זה הזמן לומר למנהלי הפורום הזה בעבר ובהווה.
תודה רבה לזאב ארליך שניהל את הפורום הזה לכל אורך הדרך ולשותפיו במהלך הדרך:
בודוקאן ו- samoyed (אני מקווה שלא שכחתי מישהו) שהשקיעו מזמנם ומרצם. ובלשון היפנית, שהיא הלשון השנייה כאן בפורום, דומו אריגטו גוזיימאשטה .
שיהיה הרבה לכולנו והאתגר כעת הוא שאיחוד הכוחות יעלה אפילו עוד את רמת הדיונים ובכלל את העניין בנושא אמנויות הלחימה בארץ.

לצפיה ב-' תודה'
תודה
04/04/2013 | 15:31
1
45
ניהלו כאן גם דוד ובודוקאן.
תודה על הפרגון ועל התגובות שלך העשירות והמעשירות. אתה תמיד מגיב באופן כל כך מעמיק. האכפתיות שלך מעניקה לי השראה רבה.
לצפיה ב-'אם אני לא טועה אז גם הבן של קנגה'
אם אני לא טועה אז גם הבן של קנגה
06/04/2013 | 18:02
39
בכל מקרה, אני מודה לו על תרומתו לפורום לאורך השנים.
לצפיה ב-'חדשות נהדרות'
חדשות נהדרות
03/04/2013 | 14:59
1
56
החלטה אמיצה. עם צוות כזה נהדר ומגוון אני בטוח שהפורום ישגשג. היה לי הכבוד לעזור (מקווה..) לך זאב בניהול הפורום הזה וזו הייתה חוויה נעימה ומלמדת כאחד.
בייבי ומיתר הן לא רק עוגיות קשוחות אלא גם בחורות שכיף להפגש  ולשוחח איתן ויחד אתם תהיו צוות מנצח.
חתיכת היסטוריה, נה?
מילות סיום ממאסטר ענק בתחומו.
http://www.youtube.com/watch?v=yf9lAP6-so0
לצפיה ב-'העונג לעבוד ביחד היה כולו שלי'
העונג לעבוד ביחד היה כולו שלי
04/04/2013 | 15:29
39
תודה על המילים החמות ידידי חובב שומרי עדרי האיילים וגוררי המזחלות..
לצפיה ב-'Thanks for everything you did for this Forum '
Thanks for everything you did for this Forum
04/04/2013 | 09:04
1
22
לצפיה ב-'תודה רבה גם לך על תרומתך הרבה כאן'
תודה רבה גם לך על תרומתך הרבה כאן
04/04/2013 | 15:30
49
בתקווה שתתרום מהידע הרבה שלך וחכמתך גם בפורום א"ל.
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
02/04/2013 | 17:23
19
|*| אם אתם מנהלים או שיש אנשים אחרים שמכנים אתכם "בוס", תוכלו בוודאי למצוא נושא טוב לשיחה בפורום מנהלים ובוסים בעבודה.זה המקום להעלות לדיון את כל הנושאים הקשורים לניהול כגון עובדים, התנהלות במקום העבודה, תרבות אירגונית ועוד...
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| קיבלתם דו"ח לא הוגן ואין לכם מושג מה עכשיו לעשות? חייבים לדחות את הצו הדחוף? צריכים עזרה ולא יודעים למי לפנות? פורום סיוע וייעוץ לפניות אזרחים הוקם במיוחד בשבילכם! בפורום תוכלו לקבל הפנייה והכוונה לגורמים הרלוונטים במשרדי הממשלה, עירייה, בריאות, צבא, דיור, צרכנות, רווחה, עבודה, תחבורה, כלכלה, חינוך ועוד...
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'קליפ קצר מתוך שיעור אצל שי חי'
קליפ קצר מתוך שיעור אצל שי חי
01/04/2013 | 20:59
1
289
קליפ קצר שערך שי חי של 3 מתלמידיו, נתן, דניאל ודני, כפי שצילם במכון אתמול בשיעור איתם.
תהנו.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יש לכם דוג'ו רציני ביותר ומורה מדהים'
יש לכם דוג'ו רציני ביותר ומורה מדהים
01/04/2013 | 22:02
148
תענוג לראות.
תודה.
לצפיה ב-'שיפוץ הערך "ברוס לי" בויקיפדיה'
שיפוץ הערך "ברוס לי" בויקיפדיה
30/03/2013 | 18:19
2
248
מדובר בעוד ערך שהיה במצב עלוב ביותר. מלא בקשקושים וטעויות ממגוון רחב של סוגים. תיקנתי כמיטב יכולתי.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%A8%D7%95%D7...
לצפיה ב-'קראתי בשקיקה. מרתק. נהדר'
קראתי בשקיקה. מרתק. נהדר
30/03/2013 | 18:48
171
שמחתי לקרוא תיאור צמוד-מציאות אודות ברוס לי.
המיתוס יצר ממנו משהו אחר. תודה רבה לך על הכתיבה הכשרונית.
לצפיה ב-'כל הכבוד על ההשקעה!'
כל הכבוד על ההשקעה!
01/04/2013 | 21:02
39
לצפיה ב-'חג חירות שמח,'
חג חירות שמח,
25/03/2013 | 16:59
1
115
חג חירות שמח,
וכמה מחשבות לחג:
http://www.good-hands.org/notes/?p=66648
לצפיה ב-'פייסח שמייח'
פייסח שמייח
25/03/2013 | 18:41
72
לצפיה ב-'שלום. הנה מאמר מעניין שקיבלתי לאחרונה'
שלום. הנה מאמר מעניין שקיבלתי לאחרונה
25/03/2013 | 10:37
223
המאמר מתייחס לנושא פציעות ושיקום באומנויות לחימה,תוך דגש על ג'ו ג'יטסו. אבל אפשר בקלות להשליך אותו גם על תחומים אחרים.
אני מביא אותו כלשונו באנגלית, מלאכת התרגום קצת מעיקה עלי, אז מי שימצא לנכון וירצה לתרגם,תבוא עליו הברכה.
קריאה מהנה.
לצפיה ב-'הזמנה לסמינר שלום עולמי באוגוסט'
הזמנה לסמינר שלום עולמי באוגוסט
24/03/2013 | 03:39
133
פתוח לאמני לחימה מכל השיטות ולמתחילים
לצפיה ב-'מיאמוטו סנסיי מגיע לישראל (סמינר אייקידו)'
מיאמוטו סנסיי מגיע לישראל (סמינר אייקידו)
24/03/2013 | 00:19
231
עמיר גרף סנסיי מארח שוב את מורו שמגיע מטוקיו זו הפעם ה11
הסמינר יתקיים מ – 29.3.13, יום שישי, עד- 1.4.13, יום שני.
פרטי הסדנה בקישור: http://www.ninomia.com/seminars.asp#

לצפיה ב-'מחשבות אודות המסך ההוא (וחג שמח)'
מחשבות אודות המסך ההוא (וחג שמח)
23/03/2013 | 23:09
179
בתקופה האחרונה אני מודע יותר ויותר להנאה מכך שבשעתיים (פלוס מינוס) שאנחנו שוהים בדוג'ו, אפשר להתאמן, לשוחח עם אנשים וכו', בתשומת לב "של פעם" ללא הצצות חוזרות ונשנות למסך הטלפון, ללא בדיקת מיילים, ללא עדכוני פייסבוק. עבורי ועבור אנשים רבים, נראה שהדוג'ו הוא מקום נהדר להתרחקות מהטכנולוגיות הללו שהן ללא ספק מרשימות ומהנות, אך בלעדיהן אנחנו חוזרים לדיאלוג חברתי ופנימי ללא הסחות דעת מיותרות.

סתם מחשבה שצצה בזמן נקיון מחשבות לקראת פסח

מאחל לכולם פסח שמח, משפחתי, חברי, עם ריחות פריחת הדרים ומנוחה טובה.
לצפיה ב-'יופי, יכולת, קצב, צליל, כשרון'
יופי, יכולת, קצב, צליל, כשרון
23/03/2013 | 17:14
2
188
אני חושב שתהנו לפחות כמוני מסרטון מיוחד זה:
http://youtu.be/Z8xxgFpK-NM

קפואירה יפה כזו מזמן לא ראיתי.

לצפיה ב-'וזה תוצרת מקומית'
וזה תוצרת מקומית
23/03/2013 | 17:30
1
88
אמנם קמפיין פרסומי, אבל בכל זאת
http://www.youtube.com/watch?v=3F3ZgHGVgjs
לצפיה ב-'חביב ביותר '
חביב ביותר
23/03/2013 | 17:45
38
לצפיה ב-'קורס הגנה עצמית לנערות בסיכון'
קורס הגנה עצמית לנערות בסיכון
21/03/2013 | 23:37
1
245
ב- 24.4.13 ייפתח במכון וינגייט קורס ייחודי העוסק בהגנה עצמית לנערות בסיכון.
הקורס הינו תוצאה של יוזמה משותפת של האגף לקידום נוער במשרד החינוך, אשלים- ג'וינט ישראל, מכון וינגייט ורשת עתיד.
הקורס מיועד לנשים/בחורות בעלות תעודת מדריך או מאמן בכל אמנות לחימה שהיא.

הלימודים כוללים פעילות עיונית ומעשית בהיקף של 70 שעות לימוד שיפרסו על 10 מפגשים
בימי רביעי ושישי בבוקר במכון וינגייט.
ימי רביעי 09:00-14:00
ימי שישי 08:00-14:00
עלות הקורס תעמוד על סך של 600 ₪ בלבד, מתוך שכר לימוד של 2,066 ₪ שיסובסדו על ידי רשת עתיד.

בוגרות הקורס שימצאו מתאימות ישולבו בהדרכת קורסים לנערות בסיכון ביחידות לקידום נוער באזור מוגריהן, בשכר !

זוהי הזדמנות נדירה לרכוש ידע מקצועי במחיר מסובסד, ולקחת חלק חשוב בתרומה לנערות שלא שפר עליהן גורלן.

למידע נוסף צרו קשר עם ד"ר גיא מור guy@gowingate.co.il
guym@wingate.org.il
Tel: + 972 8 9477 881
Mob: + 972 545 301 302
או עם ענת יצחקי ממשרד החינוך 057-5556145 , anaty66@gmail.com

בבקשה הזמינו והפיצו לכל מי שאולי יתאים לה.
לצפיה ב-'יוזמה ברוכה בהצלחה '
יוזמה ברוכה בהצלחה
22/03/2013 | 00:08
34
לצפיה ב-'סמינר שלום עולמי בישראל'
סמינר שלום עולמי בישראל
21/03/2013 | 21:02
105
סמינר "השלום העולמי" הבינלאומי 2013 יתקיים בישראל באמצע אוגוסט.
בסמינר ילמדו מאסטר שינג'ו קיוהידה, מאסטר קינג'ו איסאו
ומאסטר צ'יבנה קנזו אשר מגיעים אלינו במיוחד מאוקינאווה יפן.
ההרשמה לסמינר נפתחת בחודש הבא, פרטים נוספים אצל מאסטר שי חי ראש הווייצ'י ריו בישראל-
Me@Shai-Hai.com

טיזר
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שיפוץ הערך "קראטה" בויקיפדיה'
שיפוץ הערך "קראטה" בויקיפדיה
20/03/2013 | 04:03
2
178
כבר שנים שהערך הזה היה מוזנח וגלמוד. סגנון הכתיבה בו היה כשל ילד בן 13 - עד למצב בו הוצבה בערך תגית מטעם עורכי ויקיפדיה שהתחננה לעריכה בשל "משלב כתיבה נמוך". לקחתי על עצמי (יונתן בלושטיין) לשפץ ולשדרג את רובו. אני חושב שזו בושה עבור כל הקראטקות בישראל, ובמיוחד המורים מבינהם, שאדם שבכלל עוסק באמנויות לחימה סיניות היה צריך לעמוד על איכות התיאור של אמנותכם בויקיפדיה. הדיוט שהיה נכנס לערך טרם הסדרתי אותו היה מקבל בנקל תיאור חוטא לאמת באופן משמעותי בכל הנוגע לקראטה המסורתי. גם בפורמט הנוכחי יש עוד הרבה מקום לתיקונים ותוספות. לאחר שנים של צפיה במצבו הרעוע של הערך, פשוט לא הייתי יכול עוד לעמוד מנגד ולראות את הפצתה הבלתי מרוסנת של הבורות. כולי תקווה שכעת יקחו על עצמם הנוגעים לדבר אחריות ויתחילו לטפל בערך הזה. נכונה אותה אמירה גם לערכים פרטניים הנוגעים לסגנונות קראטה ספציפיים - אינני סבור שמי מאלה הוא ערך ראוי ומורחב כפי שהיה יכול להיות.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7...

זאב - אשמח אם תוכל גם אתה להיכנס ולערוך תיקוני שפה והגיה בכל הקשור לשפה היפנית. תודה.
לצפיה ב-'כל הכבוד לך'
כל הכבוד לך
20/03/2013 | 10:48
93
יישר בח.
אעבור על המונחים השונים ואם יהיה משהו שאני יכול להוסיף, אעשה זאת בשמחה.
כל הכבוד על ההשקעה.
זאב.
לצפיה ב-'מעולה לא שאני מבין משהו בקראטה או בא"ל'
מעולה לא שאני מבין משהו בקראטה או בא"ל
20/03/2013 | 14:03
116
אבל כל העלאת ידע איכותי לויקיפדיה היא פרוייקט מבורך. אנו בסוף עידן הדפוס ובשעריו של עידן חדש - הנגשת כל המידע היושב בתוך ספרים ובתוך ראשיהם של אנשים אל עולם האינטרנט.
לצפיה ב-'ענק אייקידו יוצא דופן הלך לעולמו'
ענק אייקידו יוצא דופן הלך לעולמו
16/03/2013 | 00:16
3
229
נוֹרוֹ מָאסָאמִיצִ'י סנסיי 21 בינואר 1935 עד 15 במרץ 2013.

נורו סנסיי היה תלמידו של מייסד האייקידו החל מאמצע שנות החמישים. לאחר כחמש שנים של אימונים כאוצ'י דשי (תלמיד שחי בדוג'ו) הוא נשלח לצרפת ללמד שם ולסייע בהדרכת אייקידו באירופה ובאפריקה.

בשנות השבעים הוא החל לפתח סגנון אימון משלו, ולאחר שקיבל את ברכתו של בנו של מייסד האייקידו, הוא הכריז על אמנותו אותה כינה קִי נוֹ מִיצִ'י (דרך הקי - בתרגום מאוד פשוט - דרך אנרגיית היקום). אני משאיר לכם לחפש הסברים מעמיקים אודות קי מפני שאין הסבר קצר או תרגום פשוט למושג זה.

למרות דרכו האישית והעצמאית, הוא תמיד שמר על קשר חם עם ארגון אייקיקאי ונהג להשתתף, להדגים ואף להדריך באירועים משותפים.

סגנון האימון בקי נו מיצ'י נראה שונה למדי מהאייקידו. התנועות נראות לי גדולות וריקודיות (במובן החיובי של המילה) ונראה שהוא יצר אמנות תנועה שמבוססת על אמנות לחימה שמושכת חסידים ומתאמנים רבים.

אפשר לצפות כאן בהדגמת אייקידו של נורו סנסיי מהימים בהם היה חלק רשמית חלק מאירגון האייקידו אייקיקאי.
הוא לובש מכנסי הקאמה בצבע לבן. כיום נהוג להתאמן עם הקאמה שחורה או בצבע כחול אינדיגו כהה, אך בימי האייקידו הראשונים, חלק מהמאסטרים נהגו ללבוש הקאמה לבנה בשונה משאר המתאמנים שלבשו הקאמה שחורה.
http://www.youtube.com/watch?v=D41nbaWCrUE
אני יכול לנחש שהסרטון צולם אי שם בשנות השבעים...

כעשרים שנה לאחר מכן, ב 1995, צולם סרטון זה שמציג את נורו סנסיי מלמד ומדגים את אמנותו החדשה: קי נו מיצ'י:
http://www.youtube.com/watch?v=HcX6Zsg1Pzs

לא קשה למצוא את ההבדלים.

עצוב להיפרד מעוד אחד מאוצרות האייקידו... נחמד לדמיין שאולי הוא עבר אל הדוג'ו של או-סנסיי אי שם בעולם שכולו טוב.
לצפיה ב-'תמונה יפה של נורו סנסיי'
תמונה יפה של נורו סנסיי
16/03/2013 | 13:01
117
מאתר אייקידו ג'ורנל
לצפיה ב-'עצוב מאוד אנחנו בסופה של תקופה '
עצוב מאוד אנחנו בסופה של תקופה
18/03/2013 | 10:09
1
87
בהדרגה נמוגים מחיינו אחרוני המורים שזכו ללמוד מהמייסד. מהסרטונים, הסיפורים עליו שמסופרים געת ברשת והתמונות עולה דמותו של אדם מיוחד וחקרן.
תלמיד מסור של המייסד אבל לוקח את הדברים לכוון אחר שאליו בחר להתפתח.
הדוג'ו הגדול שבשמיים מתמלא בטובי המתאמנים בעוד שעלינו כאן, הקטנים, מופקדת המשימה לשמר את המסורת ולהמשיך לצעוד בדרך.
נורו סנסאי הוא בן דורו של טאדה סנסאי. הוא אחד משני אנשי האיקידו שמצולמים ברקע של התמונה המפורסמת של או-סנסאי שמטיל את טאדה סנסאי. השני הוא טאמורה סנסאי ז"ל. על רקע זה מתחדדת תחושת הדחיפות ששמעתי בקולו של טאדה סנסאי שאמר שוב ושוב בסדנא בשוויץ: חשוב שתשימו לב למה שאני מראה כאן. לא ירחק היום וכבר לא אוכל לבוא וללמד כאן ולכן וחשוב שתזכרו ותטמיעו את מה שלימד המייסד.
יהי זכרו של נורו סנסאי ברוך .
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אמת עצובה. לכן אני בוחר לי את המורים הוותיקים'
אמת עצובה. לכן אני בוחר לי את המורים הוותיקים
18/03/2013 | 14:57
104
פוג'יטה סנסיי דאן 8(שהיה במשך כ 15 שנה תלמיד של המייסד ומזכירו האישי) - הוא לצערנו חולה והוא לא מלמד מזה 4 שנים.
פוקקוסה סנסיי ושיממוטו סנסיי (שניהם דאן 8 ושניהם היו תלמידים ישירים של המייסד).

בעוד לא הרבה שנים כבר לא נוכל יותר להרגיש במו גופנו את הטכניקות ואת התובנות של תלמידיהם הישירים של המייסד.
הצד החיובי של המטבע הוא שלפחות עכשיו יש לנו את המזל ואת הזכות להינות מקיומם ומהנגישות אליהם.

ברכת בריאות ואריכות ימים להם ולכולנו.
לצפיה ב-'סרטון קצר של טכניקות דינאמיות מהירות'
סרטון קצר של טכניקות דינאמיות מהירות
16/03/2013 | 18:59
1
178
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נחמד :) אוקה עמיד יש לך '
נחמד :) אוקה עמיד יש לך
18/03/2013 | 14:58
50
לצפיה ב-'וודאנג טאי צ'י חוזר לפארק!'
וודאנג טאי צ'י חוזר לפארק!
14/03/2013 | 17:07
1
172
חוג טאי צ'י - סגנון וודאנג - נפתח מחדש בפארק הירקון, למתחילים ומתקדמים.
המורה הוא ראש השיטה בארץ, דב ויסברגר.

השיעורים יחלו החל מה 2.4.2013 בשעה 18:00.
המיקום: פארק הירקון מול רח' קוסובסקי 50.

מומלץ

www.tai-chi.co.il
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
15/03/2013 | 10:52
58
פרסם תמונות אם יש, לרחוקים מת"א יהיה נחמד לראותכם מתאמנים.
לצפיה ב-'הרצאה: דרכו של הסמוראי'
הרצאה: דרכו של הסמוראי
13/03/2013 | 23:19
1
181
"אדם ישקול את שיקוליו במרווח שבין שבע נשימות. זה העניין בלהיות נחוש ולהיות בעל היכולת לחתוך דרך מכשולים אל הצד השני." ("הגאקורה")

דרך חייהם של הסמוראים היתה מיסתורית ופשוטה.
מהו סוד קסמם?
כיצד ניתן לחיות עם עוצמה ושקט פנימי, כיצד ניתן לחיות עם משמעות.

נראה מהי מהות ה"דרך" של הסמוראים וכיצד היא רלוונטית לסמוראי של שנות האלפיים, אנחנו.

מרצה: רונן חלבי

לפרטים: 1700-504-604

כניסה להרצאה: 30 ש"ח
ריב"ל 5,קומה שלישית, ת"א

http://www.newacropolis.org.il/site/activityDetail...

לצפיה ב-'הרצאה'
הרצאה
25/03/2013 | 19:37
33
נשמע מעניין רק היה יותר נוח לאנשים אם היו פרטים בפורום
לצפיה ב-'המלצה לקריאה מעניינת: פיגואה ז'אנג'
המלצה לקריאה מעניינת: פיגואה ז'אנג
12/03/2013 | 00:09
1
161
יונתן בלושטיין ערך וכתב את הערך הוויקידי אודות אמנות הלחימה המסורתית: פיגואה ז'אנג
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%99%D7%92%D7...

כל הכבוד על החריצות, על ההשקעה ועל התרומה לידע ולמידע הפתוח והציבורי.
לצפיה ב-'תודה רבה על הפרגון זאב'
תודה רבה על הפרגון זאב
12/03/2013 | 18:42
68
מומלץ גם לעיין בקישורים בתחתית העמוד.
לצפיה ב-'קלטות וידאו של א.ל - למסירה'
קלטות וידאו של א.ל - למסירה
12/03/2013 | 00:17
34
מתנצל על הכפילות. בפעם הקודמת כמעט לקחו אותן, אבל בסוף מי שיצר קשר, פשוט נעלם.

מצורף צילום של המקבץ האיכותי של הקלטות. רובן מסודרות עם מדבקות, זמני הקלטה וכו'.

אפשר לראות את המקבץ האיכותי בקובץ המצורף.

מי שרוצה לקבל אותן (חינם-חינם) - מוזמן ליצור קשר במסרים.

מי שגם יוכל להמיר אותן לקבצים דיגיטלים - תבוא עליו ברכה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קרב מגע הגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית
האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה