לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום עיצוב המוצר

ברוכים הבאים לעולם הקסום של עיצוב המוצר.שמי יפעת שגב ,בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל.כיום, מנהלת את קונספט- האקדמיה לעיצוב, המהווה את המרכז הגדול בישראל ללימודי תעודה בתחומי העיצוב וכן מכינה לעיצוב למעוניינים להתקבל לשנקר,בצלאל, HIT, טכניון וכיו'.כמו כן, בעלת חברת "פפריקה" העוסקת בעיצוב ותכנון מסחרי.פורום עיצוב תעשייתי בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של עיצוב תעשייתי משלב הרעיון, קונספט, מציאת חומרי הגלם,הכנת דגמים, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה למוצר סופי . הפורום נפתח על מנת לתת מענה למעוניינים לעסוק בתחום העיצוב התעשייתי בארץ ורוצים להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה בתחום ולאלו הרוצים ללמוד בקורסי תעודה.הפורום ייתן מענה גם למתלבטים בין מקצועות העיצוב וכן למעצבים מקצועיים המעוניינים ליצור קשר עם מעצבים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תוכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.הפורום ייתן במה לרעיונות חדשים,שאלות ותשובות בנוגע ללימודי עיצוב תעשייתי,חומרים,ספקים,טכנולוגיות ופתרונות מעשיים נוספים להגשמת חלומותיכם בתחום.אתם מוזמנים לשלוח לינקים לאתרים מעניינים ותמונות של עבודותיכם ,נשמח להגיב ,כמובן נשמור כולנו על אסתטיקה וכבוד הדדי גם במילה הכתובה.אשמח לקבל המלצות ובקשות, הרגישו חופשי לשלוח לי אי מייל ,אני מבטיחה לחזור לכולם.להתראות בפורום,יפעת שגב

אודות הפורום עיצוב המוצר

ברוכים הבאים לעולם הקסום של עיצוב המוצר.שמי יפעת שגב ,בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל.כיום, מנהלת את קונספט- האקדמיה לעיצוב, המהווה את המרכז הגדול בישראל ללימודי תעודה בתחומי העיצוב וכן מכינה לעיצוב למעוניינים להתקבל לשנקר,בצלאל, HIT, טכניון וכיו'.כמו כן, בעלת חברת "פפריקה" העוסקת בעיצוב ותכנון מסחרי.פורום עיצוב תעשייתי בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של עיצוב תעשייתי משלב הרעיון, קונספט, מציאת חומרי הגלם,הכנת דגמים, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה למוצר סופי . הפורום נפתח על מנת לתת מענה למעוניינים לעסוק בתחום העיצוב התעשייתי בארץ ורוצים להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה בתחום ולאלו הרוצים ללמוד בקורסי תעודה.הפורום ייתן מענה גם למתלבטים בין מקצועות העיצוב וכן למעצבים מקצועיים המעוניינים ליצור קשר עם מעצבים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תוכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.הפורום ייתן במה לרעיונות חדשים,שאלות ותשובות בנוגע ללימודי עיצוב תעשייתי,חומרים,ספקים,טכנולוגיות ופתרונות מעשיים נוספים להגשמת חלומותיכם בתחום.אתם מוזמנים לשלוח לינקים לאתרים מעניינים ותמונות של עבודותיכם ,נשמח להגיב ,כמובן נשמור כולנו על אסתטיקה וכבוד הדדי גם במילה הכתובה.אשמח לקבל המלצות ובקשות, הרגישו חופשי לשלוח לי אי מייל ,אני מבטיחה לחזור לכולם.להתראות בפורום,יפעת שגב
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'מדבקות חתוכות לפי סקיצה איפה עושים ?'
מדבקות חתוכות לפי סקיצה איפה עושים ?
27/06/2012 | 12:07
114
שלום אני מחפש מדבקות חתוכות לפי סקיצה
איפה עושים את זה ? זה משהו קטן מאד בגודל אני מעוניין כמו במדבקות חלון ראווה שאוריד ישארו רק האותיות שבחרתי עליהם אני רוצה לצבוע ואח"כ להסירם
רעיונות ?
לצפיה ב-'עיצוב תעשייתי MID של הטכניון'
עיצוב תעשייתי MID של הטכניון
09/04/2012 | 10:47
194
אשנח לקבל אינפורמציה על התוכנית, כולל חוות דעת
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
02/06/2009 | 19:00
132
אנו מודיעים על סגירת פורום עיצוב המוצר ולהודות לק ו נ ס פ ט על ניהול הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'הזמנה לסדנה בנושא עיצוב וקיימות'
הזמנה לסדנה בנושא עיצוב וקיימות
02/06/2009 | 15:03
50
המרכז הישראלי לעיצוב מזמין אתכם להשתתף בסדנה: "עיצוב, תעשייה, קיימות - חשיבה מחדש" שתפתח ביום שלישי ה-9.6.09.

סדנת הכשרה מקצועית המקנה רקע תיאורטי וכלים מעשיים לקידום קיימות בעיצוב ובתעשייה. הסדנה מיועדת למעצבים, תעשיינים, אדריכלים, סטודנטים ולכל המעוניין להתוודע לעומק לתחום הקיימות.

הסדנה תעסוק בתחומים הבאים:
* תפישות ומגמות בעיצוב בר-קיימא.
* עיצוב מקיים בעסקים ותעשייה - אסטרטגיות ומקרי מבחן.
* כלים ומתודולוגיות לעיצוב מקיים - חומרים, טכנולוגיות וכלי עבודה.

את המפגשים ינחו המעצבת עדיטל אלה והמעצב יאיר אנגל המתמחים בנושא קיימות בעיצוב ותעשייה בישראל.

במפגשי הלימוד ישולבו הרצאות מקצועיות, סרטים, הרצאות אורח ומפגשים עם תעשיינים.

חמשת מפגשי הסדנה יתקיימו במדיטק חולון בימי שלישי בין השעות 18:30 - 21:30.
המפגש הראשון יתקיים ב-9 ביוני 2009.

מחיר: 420 ₪
מחיר למנויי ספריית החומרים, סטודנטים וקבוצות: 350 ₪
*פתיחת הסדנה מותנת במספר הנרשמים.

לפרטים והרשמה:
טל’: 03-5021555 שלוחה 276 / 03-5021540
דוא"ל: israelidesign@mediatheque.org.il
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?'
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
01/06/2009 | 18:32
27
עמותת סה"ר מחפשת תומכים לתמיכה נפשית באינטרנט -

מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?

עמותת סהר המעניקה תמיכה נפשית ראשונית דרך רשת האינטרנט לפונים במצוקה נפשית מחפשת מתנדבים.

המתנדבים הנבחרים יעברו הכשרה ארוכה ומקיפה ע"י אנשי המקצוע הטובים בתחומם, לצורך מתן סיוע נפשי ברשת.

ההתנדבות עצמה תיעשה מהבית בשעות הערב והלילה.

אז אם אתם מתאפיינים, באכפתיות, אהבת אדם, רגישות, רצון לעזור לזולת, ובנוסף אוהבים ומשתמשים באינטרנט,

אם אתם רוצים להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מלווי מקצועי בתחום בריאות הנפש, ולהצטרף לנבחרת מתנדבים מרחבי הארץ.

הכשרת המתנדבים הקרובה תתחיל בסוף יוני באוניברסיטת חיפה.

אתם מוזמנים להיכנס לטופס ההתנדבות שלנו וניצור עימכם קשר בהקדם.

ההתנדבות מיועדת לבני 21 ומעלה.

====================================================================

رابطة سهر تبحث عن متطوعين مستعدين لمنح الدعم النفسي عبر الانترنت-

هل تبحثون عن التطوع في عمل يضم تحديات وانقاذ حياة ؟

سهر- مساعده واصغاء عبر الانترنت : http://www.sahar.org.il/

رابطة سهر التي  تعرض مساعده ودعم نفسي أوّلي لأناس في توتر وضيق نفسي, والذين يتواصلون معنا عبر الانترنت, تبحث الان عن متطوعين.

المتطوعون سيحصلون على تدريب متواصل وشامل على يد المع الاخصائين في مجال الدعم النفسي عبر الانترنت.

العمل التطوعي يتم من البيت وفي ساعات المساء –الليل.

ان كنت ترى في نفسك انسانا يهتم بالغير, محب, يهدف الى مساعدة الاخرين, تملك الحس المرهف والصبر, وهذا بالاضافه الى كونك صاحب خبره ورغبه في التجوال في الانترنت ,

ان كنت تود الانضمام الى تدريب متطوعين مشوّق, للاستفاده من التواصل مع مختصين في علم النفس والانتماء الى مجموعه منتخبه من المتطوعين من كل انحاء البلاد,

اذا انتم مدعوون لتعبئة استمارة الانضمام الى سهر وسنعود اليكم في اقرب فرصه: http://www.sahar.org.il/volunteer_form.asp

التدريب القريب سيبدأ في 24 حزيران القريب في حيفا-

يجب على المتطوعين ان يكونوا ابناء 21 عاما وما فوق.

موقع سهر باللغه العربيه سيعلو في الايام القريبه! قيد الانشاء

هذه الخدمات النفسيه غير متوفره لوسطنا عبر الانترنت والحاجه ماسه!!

دعونا نرفع بعضنا ونعضد مجتمعنا- كن انت اول السائرين معنا قدما لانجاح هذا العمل الانس
לצפיה ב-'שלום למעצבים'
שלום למעצבים
31/05/2009 | 14:28
115
אני מחפשת מעצב שיכול לייצר בהזמנה אישית כובעים מיוחדים שישמשו לרחבת הריקודים בחתונה.
דוגמה לכובעים אלה אפשר לראות בתמונה שצירפתי.
אשמח אם תפנו אליי כאן, או במסר.
תודה!
לצפיה ב-'עיצוב עתידני אורגני מדליק'
עיצוב עתידני אורגני מדליק
30/05/2009 | 10:05
72
http://www.wowa.co.il/rec/298
לצפיה ב-'הדור השלישי של מכונות קפה לעסק שלך '
הדור השלישי של מכונות קפה לעסק שלך
25/05/2009 | 00:22
46
ההצעה שלי בירושלים בלבד.יש לך קיוסק\פיצוציה\משרדי עובדים??? חברת אספרסו קלאב מציעה מכונת קפה משרדית חדשה ומתקדמת שהגיעה לארץ לפני כשמונה חודשים,המכונה עובדת לא על אבקות אלא על קפסולות (קופסאות קטנות)שניכנסים שלמים כמו שהם למכונה,זה הרבה יותר טעים ואיכותי מאשר אבקות,המכונה מכינה אקפרסו וקפה הפוך כולל הקצפת חלב מקצועית וכול זה במיספר שניות,עושה עבודה מעולה במכונה לא הכי גדולה, ההצעה היא שמפקידים לעסק שלך מכונה ללא כול תשלום,ואתה רק מזמין סחורה,רווחי מאוד,וכול זה ללא שום היתחייבות,שווה לנסות שווה לראות,לפרטים והזמנות והדגמות 0548475144
לצפיה ב-'שלום לכולם, איפה אפשר ללמוד סוליד לא כחלק '
שלום לכולם, איפה אפשר ללמוד סוליד לא כחלק
24/05/2009 | 17:46
58
מלימודים נוספים? מחפשת משהו ברמה גבוהה הכיוון הוא של ההנדסה
אבל כל מה שבכיוון זה טוב.
תודה למשיבים!
לצפיה ב-'סדנת עיצוב וקיימות במרכז הישראלי לעיצוב'
סדנת עיצוב וקיימות במרכז הישראלי לעיצוב
24/05/2009 | 17:05
98
המרכז הישראלי לעיצוב מזמין אתכם להשתתף בסדנה: "עיצוב, תעשייה, קיימות - חשיבה מחדש"  

סדנת הכשרה מקצועית המקנה רקע תיאורטי וכלים מעשיים לקידום קיימות בעיצוב ובתעשייה. הסדנה מיועדת למעצבים, תעשיינים, אדריכלים, סטודנטים ולכל המעוניין להתוודע לעומק לתחום הקיימות.

הסדנה תעסוק בתחומים הבאים:
* תפישות ומגמות בעיצוב בר-קיימא.
* עיצוב מקיים בעסקים ותעשייה - אסטרטגיות ומקרי מבחן.
* כלים ומתודולוגיות לעיצוב מקיים - חומרים, טכנולוגיות וכלי עבודה.

את המפגשים ינחו המעצבת עדיטל אלה והמעצב יאיר אנגל המתמחים בנושא קיימות בעיצוב ותעשייה בישראל.

במפגשי הלימוד ישולבו הרצאות מקצועיות, סרטים, הרצאות אורח ומפגשים עם תעשיינים.

חמשת מפגשי הסדנה יתקיימו במדיטק חולון בימי שלישי בין השעות 18:30 - 21:30.
המפגש הראשון יתקיים ב-9 ביוני 2009.

מחיר: 420 ₪
מחיר למנויי ספריית החומרים, סטודנטים וקבוצות: 350 ₪
*פתיחת הסדנה מותנת במספר הנרשמים.

לפרטים והרשמה:
טל’: 03-5021555 שלוחה 276 / 03-5021540
דוא"ל: israelidesign@mediatheque.org.il
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בואו לסקר את פסטיבל קאן ב'
בואו לסקר את פסטיבל קאן ב
19/05/2009 | 17:56
11
לקראת תחרות הפרסום "אריה הזהב" שתתקיים בקאן ביוני הקרוב, תפוז יוצאת בפרויקט קריאייטיב ואלי – אתר המציג את העבודות השונות המשתתפות בפסטיבל.
http://www.creativalley.co.il/Cannes/

הגולשים באתר יוכלו לדרג את העבודות, ובין המשתתפים יוגרל פרסים.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לפרויקט ולכתוב בבלוג שלכם בתפוז על העבודות, על הפסטיבל והתחרות ועל קריאייטיב בעידן הווב 2.0. (וכמובן על פרסום בכלל). אם אין לכם בלוג עדיין, זה הזמן לפתוח אחד.

בלוגים נבחרים יוצגו באתר קרייטיב ואלי ויצוטטו בתקשורת.

כדי להשתתף בפרויקט יש לשלוח לבצלאל מנהל הבלוגיה את הפרטים וכתובת הבלוג שלכם במסר, או במייל: bezalelp@tapuz.co.il

בהצלחה!

בצלאל - מנהל הבלוגיה בתפוז.
לי - מנהלת אשכול כלכלה, עסקים וקריירה בתפוז.

לצפיה ב-'בניית מודלים לסטודנטים'
בניית מודלים לסטודנטים
17/05/2009 | 11:05
415

שלום לכולם

אני משה שלמה ואני הנדסאי אדריכלות
אני מתמחה בבניית מודלים, כך שאם מישהו מחפש לבנות מודל לפרויקט גמר או סתם לעבודת ביניים בתיכון.
הוא מוזמן להתקשר אליי או לפנות אליי במייל הבא : skymo@walla.co.il
טל' - 0547309757

אשמח לשלוח תמונות של העבודות שלי לכול מי שיבקש.

תודה.

לצפיה ב-'מחפש מעצב מוצר לתחום ריהוט גן'
מחפש מעצב מוצר לתחום ריהוט גן
13/05/2009 | 17:01
1
82
שלום,

למיזם חדש שעומד להיות מוקם בעוד מספר שבועות דרוש מעצב מוצר (פרילנאסר או כל מודל התקשרות אחר) לקו מוצרים של רהיטי גן.

תודה, אלון
לצפיה ב-'קישור לבלוג'
קישור לבלוג
13/05/2009 | 17:04
27
לצפיה ב-'תחרות עיצוב תעשייתי - שאלה טכנית'
תחרות עיצוב תעשייתי - שאלה טכנית
11/05/2009 | 16:00
81
שלום.
ראיתי באתר הזה הפנייה לחברה שמקיימת תחרויות פתוחות לרעיונות בכל מיני תחומים, אחד מהם הוא עיצוב תעשייתי
http://www.bootb.com/en/
אני לא מעצב, אבל כמה שהצלחתי להבין, התחרויות פתוחות לכולם. יש לי כמה רעיונות אז חשבתי לנסות להשתתף.
יש לי יכולת בסיסית ב-CAD, וחשבתי שאוכל פשוט ליצור תרשימים של הרעיונות.
יש באתר אפשרות להעלות קבצים של פתרונות, אבל אני לא יודע באיזה פורמט הפתרונות צריכים להיות (למשל,
מס תרשימים וטקסט שמסביר ?)
לא הצלחתי עד עכשיו ליצור איתם קשר בשביל לישאול ישירות.
אם מישהו יוכל להאיר את עיני, מאד אעריך את זה.
לצפיה ב-'שלום,עזרה דחופה בקשר להדפסה!'
שלום,עזרה דחופה בקשר להדפסה!
11/05/2009 | 11:01
35
אני הרבה זמן מחפש נייר מדבקה (A4) זוהר בצבע כתום! למדפסת לייזר.
אבל אני כבר מתחרפן בחיפושים תעזרו לי בבקשה..אני מחפש באזור ת"א חולון בת-ים..
תודה מראש לכל מי שעוזר!!!
לצפיה ב-'הדפסה תלת מימדית מ3DS MAX'
הדפסה תלת מימדית מ3DS MAX
09/05/2009 | 17:14
32
שלום לכולם, אני ממדל בובות במקס במטרה להדפיס אותם בהדפסת 3d, אני עובד לפי קנה מידה מסויים לכן רציתי לדעת האם הקובץ stl שמיוצא ממקס הוא מספיק מדוייק ... פשוט ניסתי לפתוח את הstl של המקס בסולידוורקס, סתם כדי לראות אם המידות נכונות ( קודם בדקתי שאני על ס"מ בשתי התוכנות) וזה לא הלך.... המידות השתנו... לא ברור לי למה..

מישהו כבר עשה משהו דומה? יש המלצות?
לצפיה ב-'יש המלצה לצלם סטילס לתכשיטים??'
יש המלצה לצלם סטילס לתכשיטים??
05/05/2009 | 14:06
8
באיזור י-ם/ בית שמש/ מודיעין.
אנא השיבו הנה ו/או במסר.
תודה!!
לצפיה ב-'הנדסאי עיצוב תעשייתי באורט סינגאלובסקי'
הנדסאי עיצוב תעשייתי באורט סינגאלובסקי
04/05/2009 | 21:15
42
חברים, אני בהתלבטות ממש קשה בימים האחרונים.
אני משרת בצבא קבע בקרייה ולכן מתעניין בלימודי ערב של עיצוב תעשייתי או אדריכלות ועיצוב פנים.
לבסוף הוביל אותי החיפוש שלי לאורט סינגאלובסקי שבת"א, עקב חוות דעת של אנשים שדיברו גבוהה על המוסד.
אבל ההתלבטות עדיין בעינה - האם ללכת ללמוד לתואר הנדסאי עיצוב תעשייתי, או הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים?
הבנתי שהנדסאי עיצוב תעשייתי בארץ די שווה לבוגר תואר ראשון בעיצוב, מבחינת התפקידים והיכולות.
השאיפה שלי היא להכנס לתחום העיצוב התעשייתי בהיי-טק - עד כמה יש ביקוש לכך בשוק, במיוחד לבעלי תואר הנדסאי בתחום? אני לא בטוח שאני רוצה כ"כ לעצב בקבוקי פלסטיק או כפיות - לא שאני מזלזל, אבל כיוון ההיי-טק יותר מעניין אותי באספקט הזה.
בקשר לאדריכלות - אמנם אסתטיקה ותחכום בוערים בי, אבל איני מוצא את עצמי נמשך יתר על המידה לבניינים (במיוחד בארץ, שרובם, איך לומר את זה - מכוערים). האם יש לי מה לחפש באדירכלות לאור זה?
לבסוף, אם מישהו יוכל אחת ולתמיד מה עושה מעצב תעשייתי? בפועל מה הוא עושה?
ומשהו קצת חומרי - איך המשכורות לבוגר טרי בתחום? ולבוגר קצת פחות טרי? (3-5 שנים בתחום).

תודה לכולם - אני ממש צריך עצות כי אני מעוניין לתת לכשרון הציור שלי לפרוח, אבל אני גם מאוד טכנולוגי.
לצפיה ב-'עזרה בעיצוב גוף תאורה'
עזרה בעיצוב גוף תאורה
02/05/2009 | 22:34
1
14
שלום, אני סטודנטית לעיצוב פנים.
במסגרת פרויקט שעלי להגיש (על הנייר) תכננתי גופי תאורה הנראים כמו צינורות המשתלשלים מהתקרה (הרעיון מצינור שרשוריי של מזגן), בתוך צינורות אלו יהיו נורות לדים לכל האורך (כ-3 מטר) ובקצה התחתון תצא אלומת אור ממוקדת כלפי מטה.
עלי להביא פיתרון טכני לייצור הגוף תאורה- ואינני רוצה להשתמש בזכוכית אלא בחומר אחר שיראה יוקרתי ואיכותי- תוך שמירה על שקיפות מסוימת ע"מ שהאור יראה

מודה מראש על עזרתכם במציאת חומר מתאים.
מקוה שהייתי ברורה בתיאור האלמנטים.

לצפיה ב-'חומרי גלם לתעשיית הפיברגלס העיצוב והאומנות'
חומרי גלם לתעשיית הפיברגלס העיצוב והאומנות
03/05/2009 | 12:49
9
שלום,

אנו חברת אלגד - משווקים חומרי גלם לתעשיית הפיברגלס העיצוב והאומנות

לדוג: פוליאסטר, אפוקסי שקוף , סיבי זכוכית ,פלסטיקים קשיחים ועוד מגוון רחב של חומרים..

ניתן לקבל אצלנו ייעוץ והדרכה בחינם לחומרים הנרכשים בחנות

כתובתינו: ריב''ל 5 תל אביב
טלפון: 03-6390286 , 03-5379440
אתר: www.elgad.co.il
מייל:  contact@elgad.co.il

אשמח לשרתך תמיד,
בכבוד רב
תהילה - נציגת מכירות
אלגד
לצפיה ב-'קול קורא למעצבים בעניין תחרות !!!!!'
קול קורא למעצבים בעניין תחרות !!!!!
03/05/2009 | 00:29
12
קול קורא למעצבים/אמנים

מכללת ביטוי מודיעה על תחרות למעצבים ולאמנים בכל תחומי העיצוב: אופנה, תכשיטים, פנים, תעשייתי, תקשורת חזותית, אדריכלות, אמנות, צילום ועוד...
התחרות היא על תיק עבודות מקורי ועכשווי

ועדה מקצועית ברשותה של ד"ר בלה נוביצקי
תבחן את התיקים ותבחר את המעצבים שמתאימים לכנס לתוכנית

המעצבים שיבחרו מבין המגישים יקבלו חלל עבודה ובנוסף אפשרות להשתמש באמצעים הטכניים של המכללה. המעצבים יקבלו עזרה בפירסום דרך פלטפורמות הפירסום של המכללה, ובעתיד תישקל האפשרות לשלבם בצוות ההוראה של המכללה.
כל זאת בסכום סימלי להשכרת המקום
להגשת מועמדות יש להגיש קורות חיים בצירוף תיק עבודות וצילומי עבודות למזכירות מכללת ביטוי, עד לתאריך ה-15 במאי

טלפון המכללה:1-700-700-892

הנכם מוזמנים לבקר באתר מכללת ביטוי www.bituy.org :
כתובות אינטרנט מצורפות:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ