לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
64686,468 עוקבים אודות עסקים

פורום אוטיזם -גישה ביו רפואית

פורום זה עוסק בדרכים ובאמצעים להפחית את התסמינים השליליים הנלווים לאוטיזם תוך שימוש בעקרונות הרפואה המשלימה המתמקדת, באמצעות בדיקות מדעיות מקיפות כדוגמת בדיקת אי סבילות למזונות, סטטוס תזונתי, איתור רעלים, איתור מתכות כבדות, איתור קנדידה ובדיקת חומצות אורגניות בשתן באיתור תהליכים מטבולים לקויים ובתיקונם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם -גישה ביו רפואית

פורום זה עוסק בדרכים ובאמצעים להפחית את התסמינים השליליים הנלווים לאוטיזם תוך שימוש בעקרונות הרפואה המשלימה המתמקדת, באמצעות בדיקות מדעיות מקיפות כדוגמת בדיקת אי סבילות למזונות, סטטוס תזונתי, איתור רעלים, איתור מתכות כבדות, איתור קנדידה ובדיקת חומצות אורגניות בשתן באיתור תהליכים מטבולים לקויים ובתיקונם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 התכנים המופיעים בפורום מיועדים להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. אין לראות בתוכן המופיע, בכל דרך או אופן, המלצה לצורך טיפול פרטני ו/או תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי.
המשך >>

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:21

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'התפרצויות זעם וחוסר שקט'
התפרצויות זעם וחוסר שקט
16/09/2017 | 17:38
5
ילד בן 7 שסובל מחוסר שקט קבוע, מפריע המון בבית ספר וסובל מהתפרצויות זעם בבית ובבית הספר. מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'אפקטיביות טיפול ביו רפואי'
אפקטיביות טיפול ביו רפואי
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2017 | 22:54
51
ערה מקסימה בת 17 על הספקטרום שסבלה לאורך שנים מהכאה עצמית, חוסר שקט תמידי, התכנסות מוחלטת, שינה שטחית עם יקיצות מרובות, חוסר קשר עין ועיכוב התפתחותי משמעותי מטופלת על ידי במהלך החודש וחצי האחרונים.
אודות השיפורים הדרמטיים שהתרחשו כהפסקת ההכאה העצמית, שיפור ניכר בקשר העין, רציפות השינה, שיפור ביכולות החברתיות וביכולת הקוגניטיבית בעדותה של האם.
בדיקות כדוגמת אי סבילות למזונות לאיתור רגישות למזון ובדיקת שתן לחומצות אורגניות לאיתור תהליכים מטבוליים לקויים כדוגמת תהליכי מתיליציה, סולפציה, נזקים למיטוכונדריה, דיסביוזיס, קנדידה, ייצור נמוך של נוירוטרנסמיטורים הם רק חלק מהמפתח לטיפול ביו רפואי מושכל המאפשר למפות את הבעיות המטבוליות ולמגרן.
לצפיה ב-'מתי כדי ליטול ויטמין D?'
מתי כדי ליטול ויטמין D?
10/09/2017 | 19:21
1
18
מתי צריך ליטול ויטמין D, באיזה שעה?
לצפיה ב-'מתי כדי ליטול ויטמין D?'
מתי כדי ליטול ויטמין D?
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 19:24
14
ויטמין D יש ליטול רק במידה וקיים מחסור. נטילתו מומלצת בשעות היום בכדי ליצור סינכרוניזציה עם השעון הביולוגי הטבעי של הגוף. 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:01
4

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'אומגה 3 לילד בן 6'
אומגה 3 לילד בן 6
06/09/2017 | 19:18
1
20
האם אומגה 3 באמת יכולה להואיל לילדים על הספקטרום?
לצפיה ב-'אומגה 3 לילד בן 6'
אומגה 3 לילד בן 6
( לעמוד שלי בתפוז )
07/09/2017 | 22:37
16

נטילת אומגה 3 עשויה בהחלט להפחית את תסמיני האוטיזם לרבות: שיפור דפוסי השינה, התפקודים הקוגניטיביים, יכולת הריכוז והזיכרון, הפחתת תנועות חזרתיות, התפקוד החברתי, פעולות המוטוריות וקשר העין.

מומלץ ליטול אומגה 3 ממקור שאינו צמחי, נטול מתכות כבדות ועל בסיס יומי, כמו כן קיימת חשיבות להתאים את היחס הנכון בין מרכיבי האומגה 3 EPA/DHA. 

הבהרה משפטית - האמור מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. אין לראות במופיע לעיל תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי ו/או לטיפול המבוצע על ידי רופא ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.

לצפיה ב-'קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER'
קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER
04/09/2017 | 16:25
1
21
האם יש רופאים בארץ שיכולים לתמוך בתהליך קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER?

לצפיה ב-'קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER'
קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2017 | 11:22
11
אלכסי שלום, קילציה הינה תהליך מסובך ומסוכן שחייב להתבצע על ידי איש מקצוע בלבד.
ניתן לפנות מתכות רעילות מהגוף בטיפולים המתבססים על ספיגה טובה יותר של המינרליים תוך כדי תחרות על קישור באותם אתרי ספיגה. לדוגמא אבץ מתחרה עם נחושת על אותם אתרי קישור במעי ועל כן גורם להפרשת נחושת ביתר מהגוף. גם תהליכים אילו כמובן שיש לבצע בסיוע איש מקצוע מתאים בלבד.
לצפיה ב-'ספקטרומיסט עם אנמיה'
ספקטרומיסט עם אנמיה
29/08/2017 | 13:00
5
34
הבן שלי בן 5 סובל מאנמיה - כמה ברזל אפשר לתת לו?
ספקטרומיסט עם אנמיה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/08/2017 | 23:07
4
26
שלום אורית, האם בנך נמצאו בעיות במערכת העיכול כקנדידה או דלקת כרונית במעיים?
לצפיה ב-'ספקטרומיסט עם אנמיה '
ספקטרומיסט עם אנמיה
30/08/2017 | 16:30
3
18
לא יודעת - באיזה אופן יש לכך קשר לחוסר בברזל?
ספקטרומיסט עם אנמיה
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2017 | 20:53
2
14
כאשר קיים שגשוג יתר של פטריית שמר במעיים - כלומר קנדידה. תיסוף ברזל יהווה מצע מזון לפטרייה ועל כן יחמיר את הקנדידה.
לצפיה ב-'ספקטרומיסט עם אנמיה '
ספקטרומיסט עם אנמיה
01/09/2017 | 18:16
1
13
איך יודעים אם יש דלקת או אם יש קנדידה?
ספקטרומיסט עם אנמיה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2017 | 11:27
13
דלקת כרונית ניתן לאתר באמצעות בדיקת דם לערכי CRP מוגברים. קנדידה ניתן לבדוק באמצעות בדיקת צואה מקיפה לפטריית שמר. 
לצפיה ב-'המלצה לטיפול בשילשולים ועצירויות'
המלצה לטיפול בשילשולים ועצירויות
27/08/2017 | 21:20
1
43
אודה להמלצה על ויטמין שעשוי לסייע בטיפול במצב של שלשולים ועצירות לסירוגין.

לצפיה ב-'המלצה לטיפול בשילשולים ועצירויות'
המלצה לטיפול בשילשולים ועצירויות
( לעמוד שלי בתפוז )
28/08/2017 | 09:52
49
בקרב חלק ניכר מהילדים המאובחנים על הספקטרום מופיעות בעיות במערכת העיכול כגון שלשולים, עצירויות ובעיקר בטן גדולה ונפוחה.
חלק ניכר מבעיות העיכול מקבל אופי דלקתי הנובע מאלרגיות או רגישויות הנגרמות מצריכת מזונות מסוימים כגון גלוטן (חיטה, שעורה, שיבולת שועל וכוסמין) וקזאין (מוצרי חלב).
בנוסף, בטן נפוחה וכואבת, עצירות או לחילופין שלשולים עלולים להיווצר כתוצאה מגורמים שונים כגון מעי דליף, פריסטלטיקה (תנועתיות מעי) מופחתת וקנדידיטיס (צמיחת יתר של פטריית שמר במערכת העיכול).
ניתן לסייע במניעת בעיות עיכול באמצעות שימוש מושכל בפרוביוטיקה במינון ובהרכב נכון (יחס) של חיידקים מזנים שונים ובעיקר לקטובצילוס, אצידופולוס וביפידובקטריום.
חיידקים אילו מעלים את רמת האימונוגלובולין A ומווסתים את התגובה החיסונית. בדרך זו תוספי הפרוביוטיקה מחזקים באופן משמעותי את יכולתו של הגוף להילחם בחיידקים, מפחיתים "חומרים דלקתיים" ומשפרים את מבנה השכבה הפנימית של המעי (המסייע במניעת אלרגיות למזון ומונע מגורמים פתוגנים לזהם את מערכת העיכול).
בנוסף פרוביוטיקה חיונית לטיפול בעצירות וזאת ומעת ואוכלוסיית החיידקים הטובים חשובה למניעת צמיחתם של גורמים פתוגניים ממקור פטרייתי, ויראלי או חיידקי. החיידקים הטובים המצויים בפרוביוטיקה חיוניים למניעת חדירת רעלים דרך דופן המעי לגוף.
חשיבותם של חיידקים אלו באה לידי ביטוי בטיוב המערכת החיסונית, הפחתת חומרים כימים דלקתיים בגוף, סיוע לגוף בייצור ויטמינים כגון: ביוטין, חומצה פולית, ויטמין B12 וניאצין, הגברת זמינות מינרליים כברזל, מגנזיום, נחושת ומנגן החשובים לשיפור מצב הרוח, חיזוק המערכת החיסונית ולהעלאת רמת אנרגיה.

האמור מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. אין לראות במופיע לעיל תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
לצפיה ב-'בעיות שינה בקרב ילדים על הספקטרום'
בעיות שינה בקרב ילדים על הספקטרום
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2017 | 18:53
53
טלי אנגור - וידאו - בקרב ילדים על הספקטרום קיימת שכיחות גבוהה של בעיות שינה כדוגמת קשיי הירדמות, יקיצות תכופות, יקיצות מוקדמות ושינה שטחית. חוסר שינה או שינה שטחית עלולים להחמיר סימפטומים אשר ממילא קיימים אצל ילדים על הספקטרום. על כך ועוד בסרטון הבא.
לצפיה ב-' פתיחת הפורום מחדש וכניסת מנהלת חדשה '
פתיחת הפורום מחדש וכניסת מנהלת חדשה
27/08/2017 | 17:12
28

אנו מברכים את טלי אנגור על כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'רספרדל'
רספרדל
27/05/2012 | 19:44
613
האם יש רספרדל בטעמים
לצפיה ב-'ANACRODYNE(B6)'
ANACRODYNE(B6)
13/05/2012 | 20:49
288
אפשר לקבל הסבר על הטיפול בחולי אפילפסיה בעזרת ANACRODYNE(B6)
לצפיה ב-'בעיות שינה'
בעיות שינה
28/10/2010 | 13:18
1
268
הבן שלנו בן 3 ומתעורר מספר פעמים בלילה (בין3-5 ) למרות שמקבל לפני השינה 3 מ"ג מלטונין, 5HTP, מגנזיום, ולפעמים תוספת של 10 מ"ג בנדריל (אנטיהיסטמין) כל זה בתוך תה קמומיל...האם אתם חושבים שזה הרבה מידי? ואולי יש לכם רעיונות טובים יותר כי עדיין מתעורר באותן שעות קבועות (אך לא ערני כמו שהיה פעם אלא בדכ' חוזר לישון).
תודה ,
מהורים עייפים.
לצפיה ב-'כדאי לעשות בדיקת צואה וחומצות אורגניות בחו"ל '
כדאי לעשות בדיקת צואה וחומצות אורגניות בחו"ל
29/10/2010 | 08:03
247
שלום לך,
מי מטפל בבן שלך? האם עשיתם בדיקת שתן לחומצות אורגניות בחו"ל?
מחסור ב-B12 בתאים, יעלה חומצה אורגנית בשם מתיל מלונאט בשתן וידגים את המחסור. אם חסר B12 בתאים יש הפרעות שינה. לרוב חסר גם פוליניק. בדיקות דם בקופח, בודקות רמת הויטמין שמטייל בדם ולא מגיע אל התאים ולכן הן אינן יעילות להדגמת מחסור.
הפרעות שינה יכולות להיות גם בגלל בעיות במערכת העיכול, רפלוקס, פראזיטים ועוד. מי שעושה מעקב ביו רפואי איתכם אמור לבדוק זאת. את יכולה גם ליצור קשר איתי.
כעיקרון הפרעות שינה הן סימפטום, בדיוק כמו כאב ראש וצריך לבדוק את הסיבות לכך.
לצפיה ב-'שאלה דחופה!!!'
שאלה דחופה!!!
28/10/2010 | 14:21
1
399
שלום רב! אני אמא לילד בן 3.5 שאובחן לאחרונה ב ASD. מצאתי המון חומר שקשור לדיאטת GFCF וזה נשמע לי מאוד מעניין. השאלה שלי היא - האם אפשר לאתר את החומרים (קסומורפין וגלוטומורפין) בבדיקת מעבדה? מצאתי שישנה אפשרות לשלוח את דגימת שטן לארה"ב ל Great Plains Lab , האם הם אמינים? והכי חשוב, האם ישנה מעבדה שמבצעת את הבדיקה בארץ ואם זה ממומן ע"י קופות החולים?

תודה רבה מראש לכל מי שיענה!!!
לצפיה ב-'אין בדיקה'
אין בדיקה
28/10/2010 | 15:55
185
נא קראי את המאמר בנושא לפרטים נוספים.
סליחה על הקיצור.
לצפיה ב-'דייטאה לילד בן 4 PDD'
דייטאה לילד בן 4 PDD
26/10/2010 | 00:44
3
552
שלום! לאחר איסוף מידע והמלצות התחלנו את הדייטא בלי גלוטן ובלי קזאין, כלומר אנחנו בשלב התחלתי, בבית הוא כבר לגמרי גמול ולעט לעט מעבירים לגן. כדי שהילד יוכל בגן אני משתדלת לתת לו מוצרים דומים (זאת גם היתה דרישה של הצוות הגן). נתקלתי בבעיה, בארוחת ארבע הם אוכלים, קרקרים, פתי בר, ופלים וממרכי שוקולד... מצאתי תחליפים לכל הדברים האלו אבל בכל דבר יש סויה, גם למשל אם אני אכין פתי בר בעצמי אז במרגרינה גם יש סויה. מה עושים, האם אפשר להתפשר פה.
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
28/10/2010 | 03:48
1
281
הגן בהחלט צריך להתפשר פה...
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
28/10/2010 | 13:43
192
בהחלט זה משאני אדרוש מהם אם לא אמצע את הדברים, כבר הפעלתי אנשים בקנדה, רוסיה ואוקראינה:) אולי יש בארץ חנות כזאת שאני לא מכירה, את האמת נראה לי חרשתי בכל החנויות האורגניות בנתיים ללא הצלחה גדולה
לצפיה ב-'חלופות לדיאטה ללא גלוטן- מאפים+ לחנך את הגן '
חלופות לדיאטה ללא גלוטן- מאפים+ לחנך את הגן
29/10/2010 | 07:55
295
שלום לך,
בהצלחה לילדך ולכם  בתהליך השינוי.
הגן כמובן דבוק להרגלים ישנים ובטוח לא בריאים לילדים עם PDD, אז בהחלט רצוי לעזור להם לתת חלופות לממרחי השוקולד והופלים האלה. אני בזמנו דיברתי עם הצוות החינוכי שגם הוא קיבל מהקייטרינג וההזנה עוגיות וופלים, שזה ממש הרגל לא בריא במסגרת חינוכית של ילדים עם בעיות קשב ונטייה להיפראקטיביות.
אז הם התחילו לשלוח פירות במקום הופלים וכך הבן שלי לא בלט בשונות שלו. אני אגב, ממליצה בחום על פירות אורגניים, היות ופרי מרוסס בטירוף בארץ הזו..

לגבי חלופות לעוגיות פתי בר ללא גלוטן וסויה, את בהחלט יכולה ליצור קשר עם אורית שטרית, המוכרת מאפים ופתי בר כאלה, תחת השם "אור וקינמון" .  ככל הידוע לי היא מוכרת אותם בחנויות טבע כמו "אניס" ויש רבות כאלו בארץ אז את לא צריכה להזמין מחו"ל. אפשר לדבר איתה ולבקש ממנה להכין לך מתכון מתאים ולשלוח אלייך, או שתבואי אליה, לקחת הזמנה. היא גרה ליד מודיעין והיא צליאקית בעצמה ומקסימה ומוכנה גם להכין מתכונים ייחודיים. יש לה המון עוגיות וגם קרמבו ללא גלוטן, אם בא לך לתת לו ממתקים. יש כמובן הרבה סוכר במאפים, אז אם את רוצה לתת לה חלופות, דברי איתה.
"אור וקינמון" מופיע גם ברשימת היצרנים והחנויות שמוכרות ללא גלוטן. אפשר גם לדבר עם יניב צמח, שגם הוא שף למוצרים ללא גלוטן ועושה קוסקוס, מלאווח, וג'חנון ועוד מאפים משמינים ללא גלוטן. הוא יודע בדיוק מה יש בתוכם ותוכלי לבקש ללא מרגרינה וסויה. גם יניב צמח מופיע ברשימה המצורפת ואפשר להשיג את מוצריו בגלוטן פרי.
צירפתי לך גם קובץ מתכונים. בהצלחה !!

אז הנה חלופות סבירות להתפשרות ודאגי שגם הגננת תתפשר קצת .. חינוך למזון בריא הוא חלק מהחינוך של ילדינו וחבל שירגילו ילדים עם לקות תקשורת לצרוך זבל למוח..
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שאלה חשובה מאוד!!!'
שאלה חשובה מאוד!!!
25/10/2010 | 11:46
1
339
שלום רב! אני אמא לילד בן 3.5 שאובחן לאחרונה ב ASD. מצאתי המון חומר שקשור לדיאטת GFCF וזה נשמע לי מאוד מעניין. השאלה שלי היא - האם אפשר לאתר את החומרים (קסומורפין וגלוטומורפין) בבדיקת מעבדה? מצאתי שישנה אפשרות לשלוח את דגימת שטן לארה"ב ל Great Plains Lab , האם הם אמינים? והכי חשוב, האם ישנה מעבדה שמבצעת את הבדיקה בארץ ואם זה ממומן ע"י קופות החולים?

תודה רבה מראש לכל מי שיענה!!!
לצפיה ב-'כן בהחלט את יכולה לשלוח לגרייט פליינס'
כן בהחלט את יכולה לשלוח לגרייט פליינס
29/10/2010 | 08:14
181
שלום לך,
אכן המעבדה עושה את הבדיקות האלו
http://www.greatplainslaboratory.com/home/eng/pept...
את בהחלט יכולה לשלוח אליהם בדיקה, דרך המעבדה בראשל"צ. כדאי לך להתייעץ עם מי שמדריכה בתחום הביו רפואי כדי לשלוח עוד כמה בדיקות רלווטיות.
כמובן שהבדיקה רלוונטית כאשר הוא אוכל הרבה מוצרי חלב וגלוטן. בהצלחה !
לצפיה ב-'רהיט חדש'
רהיט חדש
20/10/2010 | 18:21
1
191
הי שכנים
רוצה לשאול לגבי האפשרות של פליטת אדים רעילים.
עומר בן 6.5, מאז שנולד יצא שלא ישן בחדר עם רהיטים חדשים. גם בן שני, קיבל הכל מאחיו, וגם ישן שנים איתי, ככה שאת תקופת החלפת הריהוט הוא לא עבר בחדר. לפני שלושה שבועות קנינו לו שולחן כתיבה גדול, עם הרבה מדפים - הרבה חיקוי עץ... לא הצלחתי למצוא ממה זה עשוי בדיוק, מניחה שסיבית או אחד הסוגים האחרים, עץ מלא זה בטוח לא.
היום נכנסתי לחדר לאחר שהיה סגור ביום חמסיני, והרגשתי ריח של רהיט חדש. מאז שהשולחן הגיע לא הרגשתי ריח כזה, אבל זה התחבר לי לכך שעומר כבר כמה שבועות עצבני במיוחד.
להוציא את התפלץ מהחדר זה בלתי אפשרי. אני מתלבטת בין להעביר את עומר לישון בסלון, לבין... להעביר אותו לישון בסלון, או עם אחיו (צופה בעיות).
כמה זמן אחרי קניית רהיט חדש בטוח לישון איתו?
יש משהו לנטרול?
תודה
לצפיה ב-'כן בהחלט יכול להיות שהוא פולט כימיקלים לחדר '
כן בהחלט יכול להיות שהוא פולט כימיקלים לחדר
29/10/2010 | 08:32
110
היי לילך,
כן, בהחלט, רהיטים דמויי עץ פולטים הרבה כימיקלים נדיפים, לאורך די הרבה זמן. כתבתי על כך בזמנו, אחרי שקניתי לו ארון לחדר שינה באיקאה שהיה ממש עמוס כימיקלים.
לכימיקלים האלה יש שם כללי VOC's  והנה ההגדרה בויקיפדיה
Volatile organic compounds (VOCs) refers to organic chemical compounds which have significant vapor pressures and which can affect the environment and human health. VOCs are numerous, varied, and ubiquitous. Although VOCs include both man-made and naturally occurring chemical compounds, it is the anthropogenic VOCs that are regulated, especially for indoors where concentrations can be highest. VOCs are typically not acutely toxic but have chronic effects. Because the concentrations are usually low and the symptoms slow to develop, analysis of VOCs and their effects is a demanding area.
הכימיקלים נפוצים ברהיטים חדשים, בצבעי קירות ובמוצרים מתועשים.

הטיפול בילד הוא עם מגנזיום סולפט קרם וקרם גלוטטיון. את שניהם את יכולה להשיג אצל מייק העובד בעירך.
הטיפול בחדר הוא עם סנן אויר מיקרוני, עם מסנן כימי ומסנן HEPA.  דברי איתי ואתן לך פרטים נוספים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קבוצות יוגה וכדורסל לילדי PDD'
קבוצות יוגה וכדורסל לילדי PDD
20/10/2010 | 12:48
199
בבית אחד - מרכז טיפולי רב-תחומי נפתחות קבוצות יוגה וכדורסל לילדים ומתבגרים בספקטרום האוטיסטי

קבוצת יוגה
בהנחיתה של ענת ורזגר, BA במדעי ההתנהגות. MA בתרפיה בתנועה. בעלת ניסיון של שנים בהדרכת קבוצות יוגה לילדים ובני נוער על הספקטרום האוטיסטי.
בנוסף לסגולות השיטה באיזון גוף-נפש, תרגילי היוגה תורמים מאוד ליצירת דימוי גוף ופיתוחו אצל אוכלוסיות בעלות קושי בתחום זה, כמו למשל ילדים ובוגרים בעלי PDD. העבודה התנועתית בקבוצה מאפשרת למתרגלים לחוות שיתוף והבנה מצד האחרים, מה שיוצר סביבה בטוחה ליצירת קשר פיזי (אחת הבעיות המרכזיות אצל ילדים הלוקים ב – PDD). מלבד תרגילי היוגה, המשתתפים מתרגלים מיומנויות שונות כמו חיקוי, מילוי הוראות והבנתן, יצירתיות ועוד.
השיעורים יתקיימו בקבוצות קטנות של עד 8 משתתפים

קבוצת כדורסל
המאמן - ניב כהן, מאמן כדורסל מוסמך בבתי ספר לכדורסל ילדים ונוער, מאמן ספורט טיפולי בשיטת "אימון גופני ככלי טיפולי" ומאמן ספורט לאוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים.
באימון הילדים לומדים לכדרר בשתי ידיים, למסור, לקלוע לסל ולשלב מספר מיומנויות ברצף ותוך כדי תנועה, עובדים על כישורי קורדינציה, כושר גופני וכישורים חברתיים.
האימונים נערכים בקבוצות קטנות של עד 6 ילדים פעם בשבוע.

להרשמה ופרטים נוספים
מרכז "בית אחד", אשרמן 18 בתל-אביב 03-7339300
לצפיה ב-'מחסור בחומצה פולית'
מחסור בחומצה פולית
19/10/2010 | 13:10
1
257
שלום, בתי מאובחנת עם PDD. בבדיקות דם נמצא שחסרה לה חומצה פולית, מישהו יודע איזה מינון כדאי לתת, והאם יש מוצר ספציפי שמומלץ?
תודה!
לצפיה ב-'מינון קשור למשקל ולגיל הילדה.'
מינון קשור למשקל ולגיל הילדה.
29/10/2010 | 09:06
161
שלום שושי,
אם חסר לילדה חומצה פולית, אז קרוב לודאי שחסר לה גם ויטמין B12 כי הם מגיעים מאותם מזונות. ילדי PDD לא סופגים B12 רגיל לתאים ולכן צריך לתת להם מתיל-B12 או מתיל קובאלמין MB12, כדי לאפשר ספיגה בתאי הגוף והמוח. חומצה פולית צריכה להפוך לחומצה פולינית כדי להיכנס לתאים והיא חיונית להזנת תאי המוח.
לכן את צריכה לרכוש לה חומצה פולינית וגם מתיל קובאלמין, או מתיל B12 . אפשר לרכוש מחו"ל או לרכוש מיעקב סקיר דרך האתר שלו.
הכניסה עם רישום שם  client והסיסמא למטה היא 1423
המוצרים הם
MB12 ספריי לאף - חודר מהר לדם  http://autmedic.com/shop/index.php?productID=303

MB12 -  http://autmedic.com/shop/index.php?productID=226 באבקה ממותקת ולא מאד מומלץ, כי זה מאכיל חיידקי מעי. עדיף קפסולות ללא המתקה. מינון בהתאם למשקל.

פוליניק אסיד -  http://autmedic.com/shop/index.php?productID=239

מנהל/ת הפורום

אודות:
טלי אנגור - רוקחת, מומחית לכימיה תרופתית, נטורופתית, מתמחה בהפחתת תסמיני האוטיזם על פי עקרונות הרפואה המשלימה. בעלת ניסיון טיפולי במאות ילדים המאובחני
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טלי אנגור- מנהלת פורום אוטיזם-גישה ביו רפואית
מנהלת הפורום טלי אנגור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו