לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1040010,400 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לחיילים

שלום לכולם כהורים לחיילים בהווה או בקרוב אנו זקוקים לפורום חם שייעץ, יעודד, וינחה אותנו בנבכי תהליך הגיוס והשירות. ניתן להעלות בפורום כל נושא הקשור לשירות בעתיד או בהווה, בכל מסגרת שירות שהיא, כולל עתודה, מכינות, הסדר ושירות לאומי.הפורום נועד לשמש ככלי שיתן להורים הרגשה טובה, ייעוץ, ועידוד. יש לכבד את כל המשתתפים באשר הם ולשמור על אוירה טובה ומכובדת. שנעבור את השירות בשלום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לחיילים

שלום לכולם כהורים לחיילים בהווה או בקרוב אנו זקוקים לפורום חם שייעץ, יעודד, וינחה אותנו בנבכי תהליך הגיוס והשירות. ניתן להעלות בפורום כל נושא הקשור לשירות בעתיד או בהווה, בכל מסגרת שירות שהיא, כולל עתודה, מכינות, הסדר ושירות לאומי.הפורום נועד לשמש ככלי שיתן להורים הרגשה טובה, ייעוץ, ועידוד. יש לכבד את כל המשתתפים באשר הם ולשמור על אוירה טובה ומכובדת. שנעבור את השירות בשלום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'גיוס כללי היום 18.2.19'
גיוס כללי היום 18.2.19
18/02/2019 | 16:22
12
שלום לכולם/ן
ידוע  היכן מתבצעת הטירונות של הגיוס הנ"ל ?
תודה מראש- בעל לאישה/אמא מודאגת...
לצפיה ב-'טוב'
טוב
10/02/2019 | 08:01
4
לצפיה ב-'טוב'
טוב
10/02/2019 | 08:00
15
 מטרידן כייפתי אובססיבי שמאיים ברצח על נשים מתקשר באמצע הלילה במשך שנים ומציק חיכה מתחת לביתי מספר פעמים וחשף תמונות של איבר מינו קליידר ירדן גר בקדימה בסימטת הפעמון 3 נמצא בטיפול משטרתי עם תיק על איום ברצח והטרדה

לצפיה ב-'איך לקבל מבחן חוזר לצו הראשון? מאמר שידריך אתכם צעד אחר צעד'
איך לקבל מבחן חוזר לצו הראשון? מאמר שידריך אתכם צעד אחר צעד
04/02/2019 | 11:50
21
מבחן חוזר לצו ראשון – יש חיה כזו?!
על חשיבות המבחנים בצו הראשון כבר דובר רבות. אך מה נעשה אם המבחנים שלנו לא היו כל כך טובים? אם לא הרגשנו טוב? נכנסנו לחרדה? כדאי לדעת שיש אפשרות לגשת למבחן חוזר. במאמר הבא תוכלו ללמוד כיצד אפשר לגשת למבחן חוזר לצו ראשון, למי בכלל יש סיכוי לגשת שוב למבחן, מתי כדאי לשלוח את מכתב הערעור ועוד הרבה מידע חשוב!
לקריאת המאמר:

לצפיה ב-'התנכלות לבני החייל מצד המפקדים'
התנכלות לבני החייל מצד המפקדים
03/02/2019 | 14:28
1
50
לאחר שירות של שנה ובעיות שבני סובל עם הנעליים הצבאיות, הוא ניגש לרופא וקיבל פטור מנעליים צבאיות.
ככל הנראה הדבר לא מצא חן בעיני המפקדים הם החלו (שלא על פי חוק) לנבור בתיקו הרפואי של בני, שלא בידיעתו, ולנסות לגרום לשינוי בפטור, מול רופאים שונים. במקביל המפקדים מתגרים בבני, וגורמים לשינויים תכופים במצב רוחו, ולהתפרצויות חוזרות בבית. עלי לציין כי בכל הזמן הזה ישנן התגרויות חוזרות על כל צעד שבני עושה בבסיס. כל זה בזמן שבני אחראי עדיין ויש לו גישה לנשקייה בבסיס, דבר שעלול לגרום לצרות ונזקים לבני ו / או למפקדים בסיס.
אשמח לכל עזרה
לצפיה ב-'העזרה הראשונה, תקרא את הפוסטים האחרונים בפורום לגבי בעיות'
העזרה הראשונה, תקרא את הפוסטים האחרונים בפורום לגבי בעיות
04/02/2019 | 10:37
18
עם מפקדים.
העזרה השניה, תקרא באותם פוסטים איך מזהים הורה שחושב שילדו באמת במצוקה ברמה שיגרום חו"ח נזק לעצמו או לאחרים לבין הורה שמאיים איומי סרק.

אחרי שקראת והבנת מה דרכי הפעולה הפתוחות בפני הבן שלך ובפניך תחזור עם שאלות ספציפיות ויהיה אפשר לעזור.
לצפיה ב-'בעיה רפואית למתגייס'
בעיה רפואית למתגייס
26/01/2019 | 16:49
3
38
לבני יש כתם בראיה והיה אצל רופאת עיניים יום לפני גיוסו שראתה רפלקסים לא שווים. היא הפנתה דחוף למיון ומכיון שהבדיקה אינה מבוצעת בערב, למחרת התגייס כרגיל. 
היום היינו בביקור רופא והם המליצו לחזור לרופא היחידה בטירונות. 
הבעיה היא שהעניין מחריף ונוסף לו לחץ בעין  ורגישות לאור. יש לי הרגשה שגם רופא היחידה ימסמס זאת ואפילו יפנה הלאה התורים אינם מהרגע להרגע, בעוד שהבעיה מחמירה.
יש עוד גורם רפואי שהצבא מכיר בו שניתן להתיעץ איתו?
מה עושים בנקאים רפואיים כאלו שלפי הפרוטוקול הצבאי אינם מוגדרים במקרים הקלאסיים הדחופים אבל מבחינה רפואית/קלינית - הם כן? 
לצפיה ב-'למה ללכת בדרכים עקיפות אם פתוחה לפניו הדרך הישרה?'
למה ללכת בדרכים עקיפות אם פתוחה לפניו הדרך הישרה?
27/01/2019 | 12:47
20
שילך לרופא היחידה, יחד עם ההמלצה של רופאת העיניים (למרות שהיא לא מחייבת את הצבא), יסביר לו את הבעיה.
נכון שרופאים לפעמים מפספסים, גם צבאיים וגם אזרחיים, אבל מרבית הסיכויים שהרופא לא יפספס.
אין כזה דבר מקרה שמבחינה רפואית קלינית דחוף שיש עליו פרוטוקול צבאי שאומר שהוא לא דחוף.
אם לאחר הפניה לרופא היחידה הבן להערכתכם לא מקבל טיפול סביר הוא תמיד יכול לפנות לנציב קבילות חיילים ואתם יכולים לפנות לקצינת פניות הציבור. לא פונים אליהם על סמך תחושה שהרופא לא יטפל.

קודם כל פונים בדרך הראשית ורק אם היא לא מצליחה ממשיכים לגורמים נוספים.
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שלא רופא היחידה הוא זה שממסמס'
יש לי הרגשה שלא רופא היחידה הוא זה שממסמס
29/01/2019 | 16:03
1
21
את הבעיה הבריאותית
לצפיה ב-'נראה שתחושתי היתה נכונה'
נראה שתחושתי היתה נכונה
13/02/2019 | 10:32
6
נראה שרופאי היחידה פתחו מיומנות בזיהוי מתחזים
לצפיה ב-'טקס סיום טירונות בנות במחנה שרון, ינואר 2019'
טקס סיום טירונות בנות במחנה שרון, ינואר 2019
13/01/2019 | 18:52
2
48
מישהו יודע באיזו שעה הטקס ואיפה בדיוק? אין לנו מושג מה לעשות, איך להגיע, מה להביא..... HELP
לצפיה ב-'זקוקים להכוונה'
זקוקים להכוונה
13/01/2019 | 19:36
32
באמת זקוקים למידע בסיסי. זה הטקס הראשון שלנו ואין לנו שום הכוונה
לצפיה ב-'היום אחה"צ כשתהיה שעת ת"ש תתקשרי ותשאלי אותה'
היום אחה"צ כשתהיה שעת ת"ש תתקשרי ותשאלי אותה
14/01/2019 | 12:24
7
לצפיה ב-'הבן רוצה לעבור יחידה'
הבן רוצה לעבור יחידה
12/12/2018 | 09:16
1
87
שלום הבן שלי משרת בחייל הים באשדוד הוא משרת בדבורים הוא הגיש טופס 55 לפני חודשים לעבור לשרת ביחידות חייר לגולני הוא קיבל תשובה שלילת .הוא קיבלת את זה קשה מאוד .מאחר ויש לא מוטיבציה גבוהה מאוד להיות לוחם ואף לצאת לקצונה לשרת בקבע כלוחם כפי שאבא שלא הייה .בעקבות הסירוב הוא שוקל לצאת משירות מצה"ל על סעיף נפשי וזה מתסכל אותו מאוד הוא טוען שהוא התגיס  לצה"ל להיות לוחם ולהגן על המדינה חבל מורד לפספס חייל כזה
לצפיה ב-'עם התנהגות כזו נראה לך שהוא מתאים להיות קצין?'
עם התנהגות כזו נראה לך שהוא מתאים להיות קצין?
12/12/2018 | 15:25
52
לא מקבל מה שהוא רוצה אז שובר את הכלים? קצין לא יכול להתנהג כמו ילד שהרגיזו אותו, קצין צריך להיות אדם שקול ואחראי.

לא כל אחד מקבל בצה"ל מה שבא לו, דבורן זה תפקיד חשוב מאוד שתורם הרבה למדינה ונחשב לוחם. אין מה להתבייש בתפקיד הזה.

אם הדבורן מאוד רוצה גם הוא יכול ללכת לקצונה,
אני מכיר אישית דבורן שהלך לקורס חובלים והיום הוא קצין בשייטת 7 ודבורן שהלך לבה"ד 1 ושירת לקצין על החוף (כבר השתחרר משירות).
אגב יכול להיות שהוא יכול להיות לוחם בשייטת 13, מכיר אנשים בחיל הים שהתנדבו (לא דבורנים).
לצפיה ב-'086351210'
086351210
12/12/2018 | 11:03
56
עונים בסוף לא להתיאש ותבקשי נייד של משקית ת"ש 
לצפיה ב-'חברים שלום , אני חדש כאן ואשמח להתייעץ איתכם'
חברים שלום , אני חדש כאן ואשמח להתייעץ איתכם
04/12/2018 | 11:21
9
100
בעניין שעלה עם הבן שלי

וזו ההתייעצות -
הבן שלי סיים לא מזמן תואר ראשון בפיזיקה במסגרת העתודה הצבאית.
עכשיו הוא התחיל תפקיד שהוא מאוד רצה בו.
לצורך התפקיד הוא עבר לבאר שבע ושוכר שם דירה עם שותפים.
במסגרת התפקיד הוא לומד ומתקדם וצריך לעשות איזשהו בידוק בטחוני שאחריו הוא יתקדם בתוך התפקיד ויקבל פרויקטים משמעותיים.
למעשה , למרות שהוא עכשיו "בסדיר" הוא כבר עבר למעשה לשלב הפרקטי של החיים והקריירה.
כאן צצה הדילמה , הבן שלי מאוד רצה ורוצה לצאת לקורס קצינים - הוא חשב שהוא יצליח לצאת בנוב' האחרון , 2018 , לקורס קצינים , אבל לא היו מספיק תקנים. משך הקורס הוא כחצי שנה ואחריו הוא היה מתחיל את התפקיד ושום נזק לא היה נגרם.
עכשיו הוא כבר בתפקיד ואם הוא ייצא , בפברואר הקרוב 2019 , לקצינים זה עשוי לגרום לו לעיכוב של שנה בקידום שלו בתפקיד ואז גם יכול להיות מצב שלא יהיו עמדות טובות כי הם יתפסו ע"י אחרים.
הוא יאלץ לעזוב את הדירה או לסבלט אותה לחצי שנה ומה יקרה אם אחרי חודש הוא ירצה לפרוש מהקורס ולחזור לתפקיד?
הקורס קצינים , מבחינה פרקטית ומבחינת התפקיד  לא יתן לו כלום!
זה מחד.
מאידך , הוא מאוד רוצה להרגיש שהוא עשה צבא , במהלך העתודה הוא עשה חודשיים טירונות וזהו...
הוא רוצה לחוות חוויה ולדעת שהוא עשה את הקורס - יש לציין שזה לא קורס קציני חי"ר  , זה קורס קצינים פשוט יחסית שהם עוברים בו כל מיני סוגי חיילות כולל ירי ועוד.

ההתלבטות היא , האם לצאת לקורס ולשבש את כל ההתקדמות שלו בתפקיד.

אני אציין שהתפקיד הוא תפקיד נחשק שמקדם אותו בחיים , הוא התקבל כמצטיין.

או להישאר בתפקיד ולשכוח מהקורס קצינים הזה.

אשמח לדעת מה אתה חושבים?

יש לציין שזו תהיה ההזדמנות האחרונה שלו לצאת לקורס קצינים , אם הוא ימשיך בתפקיד בשלבים מאוחרים כבר לא יתנו לו לצאת.
גם עכשיו הם לא ששים לזה שהוא יצא אבל יתנו לו.

אני מקווה שאני בפורום הנכון לשאלה.

לצפיה ב-'בקיצור הבן רוצה לצאת לקורס קצינים ואתה לא רוצה שיצא'
בקיצור הבן רוצה לצאת לקורס קצינים ואתה לא רוצה שיצא
05/12/2018 | 08:13
8
45
אני צודק?
כמעט לכל דבר יש בעד ונגד ואתה בגלל ההעדפות שלך ממעיט בבעד ומבליט את הנגד.

אני אומר משהו פשוט, אחרי שפרשתם את הבעד והנגד תן ל"ילד" שלך להחליט ולא משנה מה הוא מחליט, אחרי ההחלטה תתמוך בו כמה שאתה יכול.
לצפיה ב-'ברור שאני לא מחליט לו...הוא כבר בן 22 .... אבל'
ברור שאני לא מחליט לו...הוא כבר בן 22 .... אבל
05/12/2018 | 09:46
7
43
הוא מתייעץ איתי ולמרות שהחשיבה שלי היא פרקטית , רציתי
לשמוע דעה ממישהו שאולי היה במצב דומה ויכול לתת איזושהי
פרספקטיבה נוספת , בגלל זה פניתי לפורום הנ"ל.

לצפיה ב-'ציינת כל מיני אי ודאויות שיכולות לשנות את התמונה'
ציינת כל מיני אי ודאויות שיכולות לשנות את התמונה
05/12/2018 | 14:46
6
40
אולי הוא לא יקבל תפקיד שהוא אוהב, אולי הוא לא יקודם מספיק מהר, אולי הוא לא ירצה לסיים את הקורס....
אם הבן שלך יהיה קצין הוא ינהל קבוצה של אנשים כנראה אינטיליגנטים, מי באזרחות יתן לו צ'אנס בשנים הקרובות לנהל קבוצה של נניח 10 אנשים? אתה אומר שכל הקצונה היא לתחושה של הבן שהוא "עשה צבא", אתה לא יודע כמה אתה טועה.
אם הוא ירצה להמשיך את השירות בצה"ל - הרבה יותר משתלם כקצין ואז הוא גם יוכל לפרוש לפנסיה לפני גיל 50.
היום יוצאים לפנסיה בגיל 67, עד שהבן שלך יצא לפנסיה בטח יעלו את גיל הפנסיה ל 73 ויותר, מה הלחץ על המקסימום שנה ותק?
אם לא ימשיך עם קריירה צבאית, יש הבדל גדול בין שירות מילואים של חפ"ש ושל קצין.

החשיבה שלך לא פרקטית יותר משל הבן, נראה שהחשיבה שלך מוטה ואתה מחפש טיעונים כדי לתמוך אותה ומתעלם מטיעונים נגדה.
לצפיה ב-'כנראה לא הבנת...הוא לא עושה צבא רגיל...אני פשוט לא'
כנראה לא הבנת...הוא לא עושה צבא רגיל...אני פשוט לא
06/12/2018 | 18:26
5
45
יכול לפרט יותר מדי , אין משמעות להיותו קצין בתפקיד שהוא עושה...
המפקדים/מנהלים במקום הזה הם לא קצינים....והוא לא יעשה מילואים באופן
שאתה חושב שהוא יעשה מילואים....
בגלל זה ההתלבטות , אם היתה לקצונה חשיבות בוודאי שהוא היה  יוצא...
זה לא המצב... 
לצפיה ב-'גם אם כדבריך הקורס לא יתן לו כלום מבחינה פרקטית ומבחינת '
גם אם כדבריך הקורס לא יתן לו כלום מבחינה פרקטית ומבחינת
07/12/2018 | 19:02
1
31
תפקיד הוא יתן לו הרבה מבחינה אישית. לא הכל בחיים נמדד בפרקטיקה ותפקידים הוא עוד יקבל במהלך חייו אם הוא טוב. אין לך מושג כמה קורס קצינים יכול לתרום להעצמה אישית, בטחון, יכולת ניהול ופיקוד. קורס קצינים זה לא  "פשוט יחסית שהם עוברים בו כל מיני סוגי חיילות כולל ירי ועוד." מה זה פשוט יחסית בעיניך? כן, זה לא לימודים בטכניון או באוניברסיטה אבל אל תזלזל. לא תאמין איך הקורס הזה יכול לגרום ל"חנון" לעמוד על דעתו מול מפקדים/מנהלים/פקודים כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
תן לבן שלך לבחור ולעשות מה שליבו חפץ בו במקום לחפש את כל הסיבות בגללן בעיניך זה לא כדאי. יש גיל שבו עדיף שההורים יאפשרו לילדיהם לעשות את הבחירות שלהם וכן, אפילו את הטעויות שלהם ויפסיקו לנהל את חיי ילדיהם.
הבן שאל לדעתך, הבעת אותה ועכשיו הנח לו להחליט לפי ראות עיניו.

לצפיה ב-'"חנון" הוא לא.... בינתיים הוא לא יצא בפברואר , הוא יסיים את'
"חנון" הוא לא.... בינתיים הוא לא יצא בפברואר , הוא יסיים את
08/12/2018 | 21:16
32
ההכשרה שלו ואז אם ירצה הוא יצא אחרי ההכשרה וכשהוא יחזור לתפקיד
בלי הרבה נזק מבחינת התפקיד.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה אתה רוצה'
לא הבנתי מה אתה רוצה
10/12/2018 | 09:27
2
24
אתה מודיע לנו שאין חשיבות לקצונה
לא מקובל עליך שיגידו שיש חשיבות לקצונה.
ולכן צריך לתמוך בעמדתך.
בשורה התחתונה זה מה שאתה אומר?
לצפיה ב-'האמת , רציתי לשתף בלבטים שלי , האם להסתכל על העניין רק'
האמת , רציתי לשתף בלבטים שלי , האם להסתכל על העניין רק
11/12/2018 | 14:13
1
30
מנקודת מבט פרקטית , או שיש טעם להכניס גם אלמנטים נוספים ,
כמו עוד פרק בחיים , התמודדות חדשה ומאתגרת , אנשים חדשים...
וכל מה שציינתם.

והאמת , שנתתם עוד פרספקטיבות נוספות - תודה על ההתייחסות.

בינתיים , בהתייעצות עם המקום בו הוא נמצא הם החליטו , הוא והם ,
 החליטו שהוא לא ייצא בפברואר , הוא יסיים את ההכשרה ואז ייצא
במאי לקורס קצינים ויחזור לתפקיד.. המיועד.

עכשיו ההחלטה בידיים שלו.
לצפיה ב-'שיהיה לו שירות מעניין ומספק ושיחזור הביתה בשלום'
שיהיה לו שירות מעניין ומספק ושיחזור הביתה בשלום
12/12/2018 | 15:14
20
בהצלחה
לצפיה ב-'משוחררת חדשה בתור טכנאית מיתוג לאחר לימוד הנדסאות'
משוחררת חדשה בתור טכנאית מיתוג לאחר לימוד הנדסאות
04/12/2018 | 14:02
13
55
אלקטרוניקה. כשבאים לחפש עבודה מתברר שאין חיה כזו טכנאי מיתוג. כשמחפשים משהו כללי יותר, מקבלים ים שטויות.
איך מאחדים את מה שיש עם מה שחולמים או מה שקיים בשוק האזרחי?
פרט לחיפוש בכל אתרי העבודה, איך משתחלים פנימה להנדסאות אלקטרוניקה בלי מאות שנות ניסיון?
לצפיה ב-'היא שקלה להתקדם ולעשות תואר בהנדסת אלקטרוניקה?'
היא שקלה להתקדם ולעשות תואר בהנדסת אלקטרוניקה?
05/12/2018 | 08:16
2
30
בחורה צעירה, בטח כשרונית, לא חבל לסיים את כל ההכשרה המקצועית שלה לחיים בגיל 21?
כמובן שבסדר גמור אם היא מחליטה שמספיק לה מה שיש, אבל היא בכלל שקלה לימודים לפני השתלבות בשוק העבודה?
לצפיה ב-'שקלה, אבל היא חסרת רקע מתמטי ובינתיים רוצה להתנסות בעבודה.'
שקלה, אבל היא חסרת רקע מתמטי ובינתיים רוצה להתנסות בעבודה.
05/12/2018 | 09:29
1
12
לצפיה ב-'חיפוש ברמת כותרת לחלוטין לא מספק'
חיפוש ברמת כותרת לחלוטין לא מספק
05/12/2018 | 15:04
27
המושגים שלי במיתוג מאוד בסיסיים ובטח בשוק העבודה בתחום ההתמחות הזה, אבל הנסיון אומר שחיפוש עבודה זו עבודה במשרה כמעט מלאה.
היא צריכה להכנס בכל משרה להגדרות של מה הולכים לעשות במשגרת העבודה, מה תחומי האחריות, ואם נראה לה אז לבדוק מה הדרישות של המשרה וההתאמה שלה אליהן.
אם היא קרובה להתאמה היא צריכה לשלוח רזומה שנערך למשרה הספציפית הזו, שברזומה מוסבר בכותרת כמה חוזקות שלה שמתאימות בדיוק למשרה (כמובן אמיתיות) ובהמשך העבר המקצועי הרלוונטי
חיפוש עבודה עניין מאוד רציני וצריך להתייחס אליו כך, הסיכוי לקבלת משרה בחיפוש רמת כותרת נמוך משמעותית מחיפוש מושקע.
לצפיה ב-'האם היחידה להכוונת חיילים משוחררים לא יכולה לסייע במציאת'
האם היחידה להכוונת חיילים משוחררים לא יכולה לסייע במציאת
07/12/2018 | 19:15
7
20
מקום תעסוקה? ניסיתם?
שיהיה למשוחררת בהצלחה
לצפיה ב-'היתה בכלל אמורה להיות בקבע'
היתה בכלל אמורה להיות בקבע
07/12/2018 | 19:34
6
24
ואיש לא טרח ליישם את זה.
לצפיה ב-'ראה, בצבא, אלא אם אתה חתום קבע, כלום לא קורה אם אתה לא דואג'
ראה, בצבא, אלא אם אתה חתום קבע, כלום לא קורה אם אתה לא דואג
07/12/2018 | 22:20
5
21
שיקרה. לדעתי, אם היא רוצה לחזור לקבע היא יכולה לפנות ולבדוק את האפשרות.
אני כבר רחוקה מאוד מהשרות הצבאי ואת דרכי בצבא התחלתי בחיל התקשוב שאז בכלל היה חיל הקשר. גם הילדים שלי כבר משוחררים מזמן כך שאני לא ממש יודעת מה קורה בצבא בימים אלו.
בכל מקרה, אני מבינה שהבת היא הנדסאית אלקטרוניקה ואני לא בטוחה שאני יודעת בדיוק מה זה טכנאי מיתוג בצבא אני מניחה שזה עוסק בתקשורת.
מציעה לחפש את המפעלים שעוסקים בתחום התקשורת ובאלקטרוניקה ולשלוח קורות חיים, מה שנקרא, שלח לחמך...
במקביל אני חוזרת ומציעה להיעזר ביחידה להכוונת חיילים משוחררים.
כדי למצוא עבודה צריך להתאמץ כי למרבה הצער לא יבואו להציע לה עבודה אם לא תפעל לכך. תמיד אפשר להתחיל במקום אחד, גם אם זה לא מקום החלומות, ולהמשיך לחפש עד שמוצאים את מקום החלומות. לפעמים מגלים שהחלום הוא רק חלום ויש תחומים קרובים אך אחרים שדווקא טובים יותר.
מאחלת לה ולכם בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה. היא למדה בקורס שהיה'
תודה. היא למדה בקורס שהיה
07/12/2018 | 22:27
4
28
ממומן ע''י הצבא ולקראת סיום השרות לא נאמר לה דבר ופשוט השתחררה.
לצפיה ב-'אם היא תמשיך לחכות שיעשו לה ויסדרו לה'
אם היא תמשיך לחכות שיעשו לה ויסדרו לה
10/12/2018 | 09:29
3
23
רחוק היא לא תגיע
לצפיה ב-'היא לא מחכה. יש לך כבר מישרה מוצעת.'
היא לא מחכה. יש לך כבר מישרה מוצעת.
10/12/2018 | 10:30
2
11
לצפיה ב-'שיהיה לה בהצלחה'
שיהיה לה בהצלחה
12/12/2018 | 15:27
1
8
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
12/12/2018 | 15:37
4
לצפיה ב-'חבל על השנים המבוזבזות'
חבל על השנים המבוזבזות
11/12/2018 | 15:37
1
34
היא צריכה לתכנן את הקריירה שלה ולא להיסחף עם הזרם. אם היא רוצה להרוויח היטב לימודי ההנדסאות מיותרים.  ועוד להוסיף חטא על פשע ולבזבז עוד כמה שנים בעבודה בשכר נמוך? רעיון לא טוב. עדיף שתפנה ללימודים אקדמים שיסללו את דרכה לעבודה מכניסה וחבל שלא עשתה את זה כבר לפני שלוש שנים. אין לה רקע מתמטי? שתעשה מכינה.
לצפיה ב-'צודקת. ממש אין לה רקע מתמטי.'
צודקת. ממש אין לה רקע מתמטי.
11/12/2018 | 15:42
8
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:19
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'סכרת סוג 2 בצבא'
סכרת סוג 2 בצבא
02/12/2018 | 11:36
1
37
היי, 
לאחרונה התגלו אצלי חשדות לסוכרת סוג 2, אני כרגע חיילת. האם סוכרת סוג 2 מזכה בפרופיל 21/24? או האם יש הקלות כלשהן בשירות? 
לצפיה ב-'אם היא מאוזנת ואפילו ללא תרופות - פרופיל 64'
אם היא מאוזנת ואפילו ללא תרופות - פרופיל 64
02/12/2018 | 16:57
30
אני מניח שאם מדובר רק בחשדות כנראה שהיא מאוזנת.
לצפיה ב-'חילים = זבובים'
חילים = זבובים
26/11/2018 | 17:45
1
51
קצינה בדרגת רסן  במרכז הארץ  משתיקה את החילים שלה ולא נותנת להם להגיב על האשמות של קבוצות חיילם אחרת  בשיחה .
"אתם כמו זבובים על הקיר והתפקיד שלכם רק להקשיב!!!"

אבא ששולח את הבת לצבא   ש 70 אחוז מהם זבובים לטענתה .

לצפיה ב-'מישהו באיזושהי ישיבה אילץ את הילדה שלך לשתוק ולהקשיב'
מישהו באיזושהי ישיבה אילץ את הילדה שלך לשתוק ולהקשיב
29/11/2018 | 15:58
41
ואתה כבר הפכת 70% מהצבא לזבובים?
לצפיה ב-'יום סיירות נוסף! לאיזה גורם רישמי ניתן לפנות?'
יום סיירות נוסף! לאיזה גורם רישמי ניתן לפנות?
26/11/2018 | 21:28
52
הבן שלי כרגע במכינה , המסתיימת במרץ 2019. 
הוא רוצה הזדמנות נוספת ליום סיירות. פנה למיטב והנושא בדיון(הועברו המלצות)
האם מישהוא/מישהיא  יש רעיון כיצד ניתן לפנות לגורם משפיע במיטב?

תודה
לצפיה ב-'שיחרור בתוך טירונות מ"כים לטובת תפקיד משמעותי אחר '
שיחרור בתוך טירונות מ"כים לטובת תפקיד משמעותי אחר
25/11/2018 | 14:56
40
בתי גוייסה ושובצה למ"כית, לא מעוניינת בתפקיד הנ"ל למרות שזה תפקיד מעולה.
איך ניתן לעבור ללא זמני המתנה במילוי טפס 55.
האם תוכל להכנס לשיבוץ מ"שקית תש? או שיכוים לשבץ אותה לפקידה? מדגישה שהנתונים שלה גבוהים.
לצפיה ב-'אלרגיה למזונות בצבא'
אלרגיה למזונות בצבא
11/11/2018 | 16:10
5
69
אולי כאן מישהו יכול לעזור לי.בתי משרתת כבר חודשיים בחיל האויר בקריה בתל אביב. על מנת להגיע לשם היא לוקחת 3 כלי תחבורה שונים. אנו גרים בישוב קהלתי והתחבורה היוצאת מכאן היא אחת לשעה. היא יוצאת מהישוב ואחכ עוד שני רכבות עד שמגיעה לבסיס בסביבות רבע לתשע בבוקר. 
אחרי שלוש שעות נסיעה היא מתחילה יומית של שמונה שעות ומגיעה הביתה בסביבות שמונה בערב. הקריה היא בסיס פתוח אבל הוצע לה לישון שם כדי להקל עליה. אבל- היא אלרגית לשומשום בוטנים אגוזים צנוברים ועוד רשימה ארוכה . אלגרולוגית צבאית כתבה לה מכתב ובו היא מתריאה שהילדה איננה יכולה לאכול במטבח הצבאי והוא איננו בטוח עבורה ואף מסכן אותה. היא צמודה למזרק אפיפן ובאופן כללי חרדתית מאוד בנוגע לאוכל. אני בסל הכל מבקשת שהיא תשרת בבסיס פתוח קרוב לבית גם בגלל הנסיעות המרובות וגם כי הצבא לא נותן לה פתרון לאוכל. מה עושים? היא הגישה 55 ולא אושר למרות ששלחה מכתב מהאלרגולוגית. הרי אם תישן בבסיס לא יהיה לה מה לאכול. ביום יום אני קמה מוקדם ומכינה לה אוכל לכל היום. 
מישהו יכול לעזור? להציע עצה? משהו?

לצפיה ב-'חיילת עם אלרגיה אמורה לקבל חמגשיות כמו חולי צליאק'
חיילת עם אלרגיה אמורה לקבל חמגשיות כמו חולי צליאק
12/11/2018 | 16:40
42
בבסיס גדול כמו הקריה לא אמורה להיות שום בעיה לקבל חמגשיות כאלה.
לצפיה ב-'הנה, צה"ל מסביר איך מקבלים את החמגשיות המיועדות לאלרגיים'
הנה, צה"ל מסביר איך מקבלים את החמגשיות המיועדות לאלרגיים
12/11/2018 | 16:44
1
44
https://www.idf.il/אתרים/אגף-הטכנולוגיה-והלוגיסטיקה/ארוחות-חדשות-ומותאמות-לחיילים-הסובלים-מאלרגיות/
כולל אמצעים לחימום וקירור.
מה שצה"ל לא נותן זה שיבוץ בבסיסים לפי בחירת אמא.
לצפיה ב-'קישור תקין'
קישור תקין
12/11/2018 | 16:46
32
לצפיה ב-'עזרתי למנוע מילדתך פגיעה חמורה ואולי אפילו מוות ואין תגובה?'
עזרתי למנוע מילדתך פגיעה חמורה ואולי אפילו מוות ואין תגובה?
15/11/2018 | 10:54
24
לצפיה ב-'כמו שהראו לך התירוץ הזה לא מספיק טוב לפינוק של שירות קל"ב'
כמו שהראו לך התירוץ הזה לא מספיק טוב לפינוק של שירות קל"ב
21/11/2018 | 07:37
30
לצה"ל אין בעיה לספק מזון מתאים לילדה שלך בבסיס הקריה.
תחפשי תירוץ אחר.
לצפיה ב-'מנילה לפני גיוס'
מנילה לפני גיוס
06/11/2018 | 17:17
43
בימים אלהקבלה ביתי מנילה ובה תפקידים בתחומי הטעכנולוגיה הלוגיסטיקה המחשוב וגם תחומי בקרה שונים,לכל הללו אין לה זיקה וגם לא כישורים טכנולוגיים
(ידוע שבצה"ל מכשירים בקורסים שונים אך היא לומדת פסיכולוגיה סוציולוגיה ומאוד הייתה רוצה לעסוק בתחום ה"עזרה לאדם" כמו משק"ית ת"ש או חובשת במרפאה או תפקידים דומים.הנתונים שלה הם: פרופיל 97,דפ"ר 50,קב"א 50 ציוני יום המא"ה טובים.האם יש דרךלפנות לגורם צבאי כלשהו לקבל הרחבה ו/או אפשרויות לתפקידים נוספים,מה לעשות למי לפנות וכמה זמן ייקח לקבל תשובה כלשהיא.יש לה עוד כשבועיים עד לסיום הלו"ז לדרוג המנילה,האם אחרי הדרוג עדין קיים סכוי כלשהו לשינוי.תודה לכל מי שיכול להכווין ולהאיר את עיננו. 
לצפיה ב-'הילד תכף משתחרר ומחפש עתיד זוהר??'
הילד תכף משתחרר ומחפש עתיד זוהר??
24/10/2018 | 17:55
3
61
אנחנו עוזרים לילד שלכם למצוא את הקריירה שהכי מתאימה לו.
עזרה במציאת קורס פסיכומטרי/ תואר/ קורסים/השלמת בגרויות ועוד.
הרשמו בקישור וקבלו את כל הפרטים!

לצפיה ב-'אם כבר פרסומת, מה הערך המוסף שלכם'
אם כבר פרסומת, מה הערך המוסף שלכם
24/10/2018 | 19:15
2
28
מעבר לדברים שזמינים לכולם באינטרנט? 
לצפיה ב-'היי נומלה'
היי נומלה
24/10/2018 | 20:16
1
29
מעבר לייעוץ והכוונה בחינם, אנחנו נותנים את המחירים הכי משתלמים ומעניקים הטבות. ללא תשלום וללא התחייבות. שווה לנסות!
לצפיה ב-'יעוץ והכוונה?'
יעוץ והכוונה?
25/10/2018 | 09:53
22
האם אתם עושים מבחני כיוון ויכולת לבחירת מקצוע (משהו שמצריך פסיכולוגים ובערך יומיים לפחות של טסטים) בחינם?
מחירים של מה?
הטבות למה?
בקיצור ה"מוצר" והתכנית העסקית שלכם לא ברורים לי.
לצפיה ב-'שירשור הכרות לכבוד סוף השבוע הקרב ובא'
שירשור הכרות לכבוד סוף השבוע הקרב ובא
18/10/2018 | 15:23
1
51
אני - ריני
גרה בקריות, אמא לארבעה בנים:
הבכור - בן 28, התחתן בשבוע שעבר, מסיים שנה אחרונה בטכניון, שירת 3 שנים ב"נצח יהודה" כחובש, מ"כ, וסמל מחלקה.
מס' 2 - בן 26 כמעט - לומד שנה שניה באוניב' העברית, שירת 3 שנים ביחידה מאתגרת.
החייל - (שנים הוא כונה "המתבגר") בן 20, סיים לימודי הנדסאי תוכנה והתגייס לחיל התקשוב. לא משרת במה שלמד. סיים לא מכבר את הקורס הצבאי והתחיל בחפיפה לתפקיד הקבוע.
המתבגר - (ששנים כונה "הגוזל") בן 12, לומד בכיתה ז' ועד שיגיע לגיל 18 לא יהיה צורך בצבא....
לצפיה ב-'מזל טוב לנישואי הבכור!'
מזל טוב לנישואי הבכור!
22/10/2018 | 22:09
31
אני מירי.
גרה בנהריה.
הבכור - כמעט בן 22 מסיים עוד שניה קקצ
הצעיר עוד מעט בן 20 ג'ובניק למהדרין.
המתבגרת בת 15 ואני אפילו לא חולמת שעוד 3 שנים לא נדרש לצבא

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום כאב
פורום כאב כרוני
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
עו
עו"ד מיכל מוזס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה