לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לחיילים

שלום לכולם כהורים לחיילים בהווה או בקרוב אנו זקוקים לפורום חם שייעץ, יעודד, וינחה אותנו בנבכי תהליך הגיוס והשירות. ניתן להעלות בפורום כל נושא הקשור לשירות בעתיד או בהווה, בכל מסגרת שירות שהיא, כולל עתודה, מכינות, הסדר ושירות לאומי.הפורום נועד לשמש ככלי שיתן להורים הרגשה טובה, ייעוץ, ועידוד. יש לכבד את כל המשתתפים באשר הם ולשמור על אוירה טובה ומכובדת. שנעבור את השירות בשלום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לחיילים

שלום לכולם כהורים לחיילים בהווה או בקרוב אנו זקוקים לפורום חם שייעץ, יעודד, וינחה אותנו בנבכי תהליך הגיוס והשירות. ניתן להעלות בפורום כל נושא הקשור לשירות בעתיד או בהווה, בכל מסגרת שירות שהיא, כולל עתודה, מכינות, הסדר ושירות לאומי.הפורום נועד לשמש ככלי שיתן להורים הרגשה טובה, ייעוץ, ועידוד. יש לכבד את כל המשתתפים באשר הם ולשמור על אוירה טובה ומכובדת. שנעבור את השירות בשלום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מי יצא שבת ?'
מי יצא שבת ?
24/02/2017 | 21:31
8
החיל שלנו בבסיס.
עוברים מחר בבוקר בהמבורגריה שווה שפתחו באזור שפתוחה בשבת (די נדיר בפרוורים)  ונוסעים להאכיל אותו.
זה יהיה ביקור די קצר כי הוא בשמירות אז תהיה לנו איתו כשעה נטו אבל זה יותר טוב מכלום.
מה אצלכם ?
לצפיה ב-'בן יחיד - חתימה לשירות קרבי ?'
בן יחיד - חתימה לשירות קרבי ?
22/02/2017 | 23:40
3
20
האם דרושות עדיין שתי חתימות הורים לצורך זה ? והאם יש לחתימת האם משקל יותר משל האב ?
לצפיה ב-'ראה קישור'
ראה קישור
23/02/2017 | 17:24
2
12
להנחיות מיט"ב בנושא כפי שנמסרות למועמדים לגיוס. את הסעיף  שקובע שאת החתימה של ההורים הם יכולים לבטל גם תוך כדי שירות , ביטלו לאחרונה. כלומר חתמתם הסכמה - זה תופס עד סוף השירות ואין חרטות.
למיטב הבנתי שני הורים צריכים לחתום כשיש לילד קשר עם שניהם ואין לחתימת אחד מהם משקל רב יותר מלחתימת השני.

לצפיה ב-'הכרתי הרבה משפחות להורים גרושים שבהם הילד '
הכרתי הרבה משפחות להורים גרושים שבהם הילד
23/02/2017 | 19:46
1
15
היה בן יחיד רק לאחד ההורים
לצפיה ב-'ומה באמת קורה בכזה מקרה ?'
ומה באמת קורה בכזה מקרה ?
23/02/2017 | 20:48
12
הילד נחשב לבן יחיד לצורך שירות בקרבי או לא ? לא מתייחסים למצב כזה באיגרת של מיטב
לצפיה ב-'יום שישי הגיע '
יום שישי הגיע
10/02/2017 | 14:07
1
34
יום יפה ואביבי, כיאה לט"ו בשבט

מה שלום כל החיילות והחיילים?
המתגייסים והמשתחררים?

אצלי, הבכור - זומן אחרי שנה וחצי ליום מילואים ואחרי ארבע שעות המתנה שאלו אותו אם הוא רוצה להמשיך להיות חובש, ענה שכן והלך הביתה... מקווה שיוכל לסיים את הלימודים בלי הפרעות מיותרות.
מס' 2 זומן פעם לאימון של יחידה שרצתה אותו כמדריך ליומיים, היה מבסוט ובנתיים שקט.
המתבגר נמצא כעת במיונים לקראת גיוס עתידי (עושה י"ג - י"ד) אז המיונים הם בממר"מ ובחיל התקשוב. מחכים לראות לאן יובילו הדברים.
את אחד המבחנים עשה בבסיס ששהיתי בו בעצמי שלושה חודשים בקורס אחרי הטירונות. פתאום היה לי פלאשבק מהמקום הזה. אני חושבת שכל מי שהיה שם פעם יסכים שזה אחד הבסיסים הכי עלובים שקיימים.

שיהיה סוף שבוע מקסים עם כמה שיותר חיילות וחיילים בבית
לצפיה ב-'והנה תכף מגיע עוד אחד :)'
והנה תכף מגיע עוד אחד :)
23/02/2017 | 17:26
11
מה הענינים ?  כבר כמה חודשים שלא נכנסתי פה לפורום.

לצפיה ב-'חדר כושר עיר הבהדים'
חדר כושר עיר הבהדים
10/02/2017 | 14:04
34
שלום לכולם,
אני כרגע בקורס בעיר הבהדים, רציתי לשאול אם מישהו יודע מה שעות הפעילות של חדר הכושר שם, או יותר ספציפית- האם ביום ראשון בתשע בבוקר הוא פתוח..
לצפיה ב-'אם אתם הורים וילדיכם מתגייס-אנא תיקראו:'
אם אתם הורים וילדיכם מתגייס-אנא תיקראו:
25/01/2017 | 14:10
71

בן/ או בת שלכם מתגייס/ת? אתם יכולים להרוויח שובר מתנה על סך 100 שייח בלי לצאת מהבית!
אתם מוזמנים למלא שאלון במחשב,ותקבלו שובר!
הירשמו:
https://www.r4you.co.il/?categories%5B%5D=10&s...
לצפיה ב-'ביקורופא'
ביקורופא
25/01/2017 | 09:43
66
אני חדש פה.מערכת רפואה קטסטרופלית באמצעות ביקורופא, מה ניתן לעשות להעיף את השירות ה""מעולה"" של ביקורופא.
מה דעתכם על עצומה?האם היא תעזור לצה"ל להבין הגוף הזה בכלל לא מסייע רפואית לחיילים ,אלא פשוט מאריך את הסבל שלהם?
לצפיה ב-'עוד שבועיים'
עוד שבועיים
21/01/2017 | 21:06
2
81
שלום,
חדשה בפורום, כותבת בפעם הראשונה בפורומים בכלל, ואוטוטו אמא לחיל בפעם הראשונה. הבכור מתגייס..
אשמח לשמוע עצות (כמו מה הדבר  שקניתם שסייע לחיל בטירונות),באיזו שעה  כדאי להגיע לבקו"ם ? האם נשארים שבת בשבוע הראשון לטירונות? וכל מה שנראה לכם חשוב..
תודה מראש
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
22/01/2017 | 11:42
1
41
יש קישור בפורום לדברים שצריך (או כדאי) לקנות לקראת הגיוס.
מומלץ לא להתפתות לרשימות שיש בחנויות המיועדות כי יש בהן המון דברים מיותרים.
האם הוא מתגייס לחייל קרבי? יעבור טירונות ארוכה/קצרה? קרוב לבית? 
בד"כ יוצאים בשבת הראשונה.
לבקו"ם כדאי להגיע בשעה שציינו בצו הגיוס.
חכמי וחכמות הפורום מוזמנים להצטרף ולהגיב מנסיונם וחוכמתם  ואת מוזמנת להשאר.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/01/2017 | 16:31
29
תודה רבה
לצפיה ב-'כמעט סוף שבוע '
כמעט סוף שבוע
19/01/2017 | 11:39
1
48
יום חמישי בצהריים.
מי ב"יוצאים חמשוש"? או "שו"ש"? מי ב"סוגרים"?

מתוכננת שבת חורפית וקצת גשומה.

שיהיה סוף שבוע שקט וחמים על כולם, עם הרבה חיילים בבית ואוכל טעים

אמהות ואבות, עדכנו קצת מה קורה עם החיילימ/ות: קורסים, מסלולים, שגרה....
לצפיה ב-'סוגרים'
סוגרים
19/01/2017 | 13:28
35
טירונות, אי שם בערבות דימונה... אין ביקורים
החייל לא ורבאלי במיוחד (כנראה לא סיים את גיל ההתבגרות או שיותר מדי דומה לאבא שלו...) אז אין תלונות...
לצפיה ב-'למי פונים לפני גיוס'
למי פונים לפני גיוס
11/01/2017 | 13:43
1
70
בתי גרושה עם ילד בן 17 ואביו חולה במחלה סופנית. נולד בקנדה ועלה לפני מספר שנים לארץ עם אימו. לפני פונים לפני הגיוס. הוא קיבל תאריך גיוס וקרבי. נסתה כל מיני טלפונים ואף אחד לא עונה. היא רוצה שיבואו לבדוק את מצבה הכלכלי ולשנות את הסטטוס כי היא מפרנסת יחידה ובן יחיד. אם מישהו יודע זה יעזור כי עד עכשיו כל הטלפונים לא עוזרים. תודה
לצפיה ב-'משהו לא ברור'
משהו לא ברור
12/01/2017 | 17:02
54
לא מגייסים בן יחיד לקרבי. זה נגד הפקודות. האם הוא החתים אותה על ויתור? האם יש לו אחיות?
בכל אופן, לדברים האחרים (מצב כלכלי, מחלות של הורים) מדברים עם המראין בצו הראשון, ואם כבר עבר, אז מדברים עם המש"קית ת"ש אחרי הגיוס ולא לפני. הנסיון מלמד שהם פועלים במהירות בדרך כלל.
לצפיה ב-'כמה קשה להיות אמא מגויסת לקרבי'
כמה קשה להיות אמא מגויסת לקרבי
12/01/2017 | 08:36
65
אני לא באה בטענות לאף אחד נהפוך הוא -אני בטוחה שילדי בידי טובי המפקדים. 
אני פשוט רוצה לשתף -זר לא יבין זאת באמת.
הם בני 18 נערים ש לאט לאט מקלפים מהם את קליפת התמימות,שוברים אותם ובונים אותם מחדש כלוחמים. זה קשה לראות איך הילד שלך נהפך לגבר שרירי עם כתפיים חסונות אך ליבו עדיין לב רך שזקוק לאמא ,לחיבוק חם ואוהב, למרק מנחם ביום גשם ובמקום זה הוא נמצ בשבוע שד"אות בגשם ובקור עם מנת קרב מצומצמת.
השכל אומר :זה מה ששיש הם חיילים הם לא ילדים-הם אמורים להגן עלינו ולהיות מוכנים לגרוע ביותר. אבל הרגש...הרגש מבולבל,רוצה שכל זה יגמר ושהוא יחזור אלי כאן ועכשיו .
במיוחד כשהם נשארים שבתות כפולות אחרי פעילות אינטנסיבית .  
אני אוספת את עצמי כדי להיות חזקה בשבילו-גם אני מגוייסת כשאני שומעת את הקול שלו שבור בטלפון -עייף,"מבועס"  אני חייבת להיות חזקה בשביל שנינו,הרי זה זמני,זה יעבור,זו תקופת הסתגלות לצבא והנה בעוד כמה חודשים זה יגמר (ואז יתחיל פרק ב' חדש בשטח,נקווה שלא תהיה מלחמה)
ידעתי שזה הולך להיות לא פשוט אבל לא ידעתי עד כמה. 
מחפשת את העוגנים שלי ועוזרת לו למצוא את העוגנים והכוחות שלו -כי יש לו ,יש לכולם.
זהו שחר של יום חדש -עדיין יש חושך בחוץ אבל יש גם תיקווה ואמונה שבקרוב תזרח השמש שוב וכך הלאה....
שוכחים אותנו האמהות -גם אנחנו טירוניות. אם אפשר היה לקבל מכתב ממפקד החטיבה,אולי קצת הסבר על מה שעובר על הטירונים ולתת לנו כלים להתמודדות טובה יותר, זה היה עוזר לכולם-לטירונים,למשפחות ולגם לצ"הל.
כל כך מזדהה עם השיר של נעמי שמר https://www.youtube.com/watch?v=ajXks-EcHFk
תודה על ההקשבה לפעמים פשוט צריך לשחרר ,לשתף ולחלוק כי כולנו שותפים לאותו גורל :דתיים,חילונים,אשכנזים,מזרחיים,עולים חדשים ,דרוזים,בדואים ועוד כולנו הורים לחיילים בצבא הגנה לישראל
לצפיה ב-'זקוקה לעזרתכם הורים יקרים לחיילים'
זקוקה לעזרתכם הורים יקרים לחיילים
10/01/2017 | 11:24
1
69
שלום לכל האמהות לחיילים בצה"ל
אני ושותפתי עורכות מחקר לקראת סוף התואר על הקשר בין עמדות לשירות צבאי ואיכות שינה
וממש נשמח אם תקדישו 2 דקות מזמנכן ותעזרו לנו כשתענו על כמה שאלוני קצרים בקישור הבא.תודה מראש!
לצפיה ב-'אמהות ואבות**'
אמהות ואבות**
10/01/2017 | 11:25
10
לצפיה ב-'רק התחלנו... לא לראשי!'
רק התחלנו... לא לראשי!
09/01/2017 | 15:47
1
96
טוב, אנחנו בטירונות חי"ר... ואתמול בערב טלפון מאחד החבר'ה שאומר, XXX נירצחה אתמול בפיגוע, תודיע לבן שלכם, הם היו מאוד קרובים.
פתאום, אני מבין שבכלל אין לנו שום אמצעי קשר לילד שאינו הטלפון שלו... מה לעשות? הוא בשטח והטלפונים סגורים ומוחזקים אצל הסגל. בסוף הצלחנו דרך 4 אנשי קשר להגיע למפקדים שלו והוא התקשר...
יש לי רק מילים טובות לומר על הסגל שלו ששיחרר אותו להלוויה, אפילו שזה היה בשעה שלא היה לו סיכוי להגיע במועד אליה... ככה זה כשאתה צפוני והוא נמצא אי שם בצד השני...
"אבא הסעות בע"מ" מייד התיישב בדום מתוח על ההגה והביא את החייל באיחור קל להלוויה. שעתיים מנוחה ויש לי עוד איזה 9 שעות נהיגה (הלוך ושוב)...
סתם פורק, התמודדות עם מוות מתסכל של חברה קרובה כבר מההתחלה... משיחה איתו עוד לא נראה שקלט מה קורה... נראה איך יחזור אחרי ההלוויה

מה נגיד, שלא נדע... עצוב
לצפיה ב-'בהחלט עצוב '
בהחלט עצוב
09/01/2017 | 19:34
48
ויקח זמן עד שיעכל את המשמעות האיומה של זה.
לגמרי לא ברור מאליו היחס של הסגל הפיקודי שלו, שמחה שהיו מספיק רגישים לעניין ושחררו אותו.

ולענין ההסעות.... זה ברור, לא?

שנשמע בשורות טובות
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:48
2
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'עזרה לסטודנטים'
עזרה לסטודנטים
29/12/2016 | 22:43
1
37

שלום לכולם/ן,
  כחלק מלימודי התואר השני בעבודה סוציאלית קלינית, אנו עורכים מחקר על תחושות וחוויות של הורים במסגרת הקהילה בה הם חיים. נשמח אם תקדישו כרבע שעה למילוי השאלון.
 תודה מראש וחג שמח!
http://www.tfasim.org.il/tofes/e5np8

לצפיה ב-'תודה'
תודה
31/12/2016 | 12:46
12
תודה על העזרה!
לצפיה ב-'יום שבת, סוף שבוע, סוף שנה... '
יום שבת, סוף שבוע, סוף שנה...
31/12/2016 | 09:50
29
שבת שלום לכולם,
שבת בבוקר, גשם בחוץ וקר
אני מקווה שהרבה ילדים נמצאים בבית או לפחות במקום חם ולבושים כמו שצריך.
שהשבוע הבא עלינו לטובה יביא איתו חמימות, שמחה, שגרה טוב ובלי הפתעות מיותרות.

שהשנה האזרחית שמתחילה תהיה טובה אלינו ואל כל העולם.

*ושיטפלו כבר במה שצריך לטפל (גם בתנאים בשיזפון!)

שתהיה שבת ברוכה עם אוכל טוב והרבה חיבוקים וחנוכה שמח (זה נגמר כל כך מהר...)

לצפיה ב-'לספק מים נקיים לשזפון '
לספק מים נקיים לשזפון
31/12/2016 | 09:39
45
במיידי
לצפיה ב-'לדאוג למים נקיים בשזפון!!!'
לדאוג למים נקיים בשזפון!!!
31/12/2016 | 09:32
21
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
25/12/2016 | 12:35
23
היום נר ראשון של חנוכה. 
יום ראשון בשבוע בחורף אמיתי (סוף סוף).
מקווה שלכולם חם ונעים היכן שהם נמצאים, מצויידים היטב לחורף.

שיהיה המשך שבוע חמים וחגיגי לכל החוגגים את חנוכה  או את חג המולד 
שיהיה רק בשמחה ועם אוכל טעים 
לצפיה ב-'בוקר טוב ליום שישי '
בוקר טוב ליום שישי
16/12/2016 | 08:25
27
החורף הגיע.
מקווה שאצל הילדימ/ות חמים ונעים.
לקרביים יש בגדים טרמיים וחימום בחדרים, לפחות קרביים - כנ"ל.
קררררררר

איך מתקדמים כולם בקורסים השונים? (מחשבות) במסלולים? (מירי).
בקיצור, מה חדש וישן?

שתהיה שבת חמימה ונהדרת עם הרבה חיילימ/ות בבית

לצפיה ב-'כשמונים מתגייסים לא התפנו מהבקו"ם'
כשמונים מתגייסים לא התפנו מהבקו"ם
30/11/2016 | 14:55
2
100
מתגייסים שביקשו לקבל שיבוץ אחר העדיפו להכלא ולא ללכת שריון.
ואימו של אחד מהם אומרת: "הוא רצה להגיע למג"ב, לא לשריון".

הצבא מעביר "מנילה" לחיילים עם רישומי העדפת שירות ומנסה להתחשב, זה לא תמיד קורה.
מה דעתכן/ם?
האם חייל שלא מקבל מה שרוצה צריך לנסות לכופף את הצבא כי"ככה הוא רוצה"?
אטימות של הצבא או פינוק יתר?
ברור שמי שרוצה מג"ב לא מפונק מבחינה פיזית אבל "הוא רוצה"?
האם המוטיבציה לשרת (מוטיבציה? למיטב ידיעתי זו בנתיים "חובה") תלויה אך ורק ברצון החייל ואם לא אז "שוברים את הכלים"?

לצפיה ב-'כואב לראות את זה קורה. אבל יש את צרכי צהל, והם המובילים'
כואב לראות את זה קורה. אבל יש את צרכי צהל, והם המובילים
30/11/2016 | 18:01
60
גם בצבא יש את התופעה מי שצועק צודק אבל ברמה נמוכה יותר...
לצפיה ב-'מתברר שזה כמעט 180..'
מתברר שזה כמעט 180..
01/12/2016 | 22:04
78
ההתארגנות שהייתה מאחור...זה מרד!
אין לי בעיה אם המלש"ב שלי יילחם על מה שהוא רוצה (הייתי שמחה אם הבכור היה עושה כשה"צבא" שיקר...) וידע שהוא עלול לשלם מחיר.

מכיוון שמתברר שהייתה כאן התארגנות, הם צריכים 'לחטוף' וחזק.

הצבא ומפקדי השריון חייבים לפעול לשנות את הדיעה על החייל, בשיחה עם החירניק שלי הוא אמר שרק עכשיו כשהוא משרת אתם הוא מבין שזה אחלה חייל ואחלה אנשים.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
עו
עו"ד גלעד רמתי
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה