לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
93619,361 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לחיילים

שלום לכולם כהורים לחיילים בהווה או בקרוב אנו זקוקים לפורום חם שייעץ, יעודד, וינחה אותנו בנבכי תהליך הגיוס והשירות. ניתן להעלות בפורום כל נושא הקשור לשירות בעתיד או בהווה, בכל מסגרת שירות שהיא, כולל עתודה, מכינות, הסדר ושירות לאומי.הפורום נועד לשמש ככלי שיתן להורים הרגשה טובה, ייעוץ, ועידוד. יש לכבד את כל המשתתפים באשר הם ולשמור על אוירה טובה ומכובדת. שנעבור את השירות בשלום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לחיילים

שלום לכולם כהורים לחיילים בהווה או בקרוב אנו זקוקים לפורום חם שייעץ, יעודד, וינחה אותנו בנבכי תהליך הגיוס והשירות. ניתן להעלות בפורום כל נושא הקשור לשירות בעתיד או בהווה, בכל מסגרת שירות שהיא, כולל עתודה, מכינות, הסדר ושירות לאומי.הפורום נועד לשמש ככלי שיתן להורים הרגשה טובה, ייעוץ, ועידוד. יש לכבד את כל המשתתפים באשר הם ולשמור על אוירה טובה ומכובדת. שנעבור את השירות בשלום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' הזמר לירון עמרם מתארח בתפוז '
הזמר לירון עמרם מתארח בתפוז
12/12/2017 | 15:04

ביום שני, 18.12, יתארח בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה לירון עמרם, מוזיקאי ייחודי שזוכה לשבחי המבקרים ו"תגלית השנה" באמצעי התקשורת. שירו ״חלום ישן״ היה השיר המושמע ביותר בגלגל״צ בשנה החולפת.

במסגרת האירוח תוכלו להתכתב עם לירון על ההשפעות המוזיקליות שלו, ההצלחה ברדיו, הקשר המוזיקלי עם אביו ועוד

כיתבו ללירון עמרם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'פטור מרעש'
פטור מרעש
11/12/2017 | 21:51
3
איך לקבל פטור מרעש לחיילת עם עבר הסטורי של בעיות אוזניים כרוניות כולל ניתוחים בעבר כולל ניתוח בעתיד וסכנה לפגיעה בשמיעה ולאחר שהיא מסווגת לטכני ומתעלמים ממכתבים רפואיים?
לצפיה ב-'מיון לצה"ל'
מיון לצה"ל
07/12/2017 | 15:29
12
שלום רב.
הבן שלי קיבל מיון לקורס מתן במודיעין.
מה זה אומר? זה קורס מוצלח?
הוא בחור מאד מוכשר, ויכול לתרום רבות- השאלה אם זה קורס מוצלח, או שעלינו להפעיל קשרים לנסות להגיע למשהו טוב יותר?
תודה רבה

לצפיה ב-'פסיכולוג לחייל'
פסיכולוג לחייל
07/12/2017 | 11:45
1
13
האם חייל יכול לפנות לפסיכולוג פרטי לא דרך הצבא?

לצפיה ב-'כן'
כן
07/12/2017 | 12:48
לצפיה ב-' פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש '
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש
28/11/2017 | 11:41
1

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר

פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד
בפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר שנפתח מחדש
היכנסו לשאול אותו שאלות

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר '
מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
22/11/2017 | 16:26

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר
פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר המחודש

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מעורבות ההורים בהכנת הבן לגיוס'
מעורבות ההורים בהכנת הבן לגיוס
08/11/2017 | 15:30
1
59
שלום לכולם, 
אני די מתרגש לכתוב פה בפורום הזה. 
אני מאמן ב"מתגייס", אני עוסק בהכנת המועמדים למבחני המיון של היחידות המיוחדות למעלה מ 11 שנים. 
כבר מספר פעמים הזכירו לי הורים את הפורום הנהדר הזה אבל זאת הפעם הראשונה שנכנסתי. נכנסתי ונפגעתי.  
מדוע? 
כי אני במשך שנים טוען לקשר הדוק בין הצלחת המועמדים בשירותם הצבאי למעורבות ההורים שלהם. אני ממש רואה לנגד עיני, פעם אחר פעם, כיצד הורים ביקורתיים, דעתניים, מעורבים ואיכפתיים מלווים את הילדים שלהם בתהליך המיון והגיוס לצבא ובכל פעם אני מגלה שככל שהורה יותר מעורב, הבן / הבת מצליחים להתקבל ליחידות הכי טובות, לתפקידים הכי נחשקים. 

כידוע לכם, הקבלה לאותם מסלולים יוקרתיים עוברת דרך מבחני מיון משוכללים וכמי שעובד עם הנוער הנפלא הזה, אני מקפיד על מעורבות ההורים. הלכה למעשה. פוגש אותם, מראיין אותם, מתשאל ומתחקר. למעשה אוסף מידע. כי אני עוסק בפרופיל אישיותי של המועמד - תהליך ההכנה של המועמדים הנו סביב הפרופיל האישיותי שלהם. זה מה שהצבא מחפש בעצם. לא כושר קרבי. אלא פרופיל אישיותי. תכונות, כישורים, יכולות... את הכושר הצבא כבר לבד בונה בסרגל מאמצים לאחר הגיוס. אבל כשהם נבחנים... הם עוד לפני הגיוס, ושם, בוחני אותם על הפרופיל האישיותי שלהם. (כן, גם בגיבוש). 

למה אני אומר את זה? כי אני קורא כאן בפורום את המעורבות הנפלאה של ההורים. ואני חייב להגיד שלא כולם כאלה. ולא כולם פועלים באינטנסיביות למען הילדים שלהם ועד כמה אני רואה את זה בעבודתי יום יום. 

אז כל הכבוד להורים שכותבים פה ומעורבים. 
בהחלט שמח שמצאתי את הפורום הזה. אני מקווה לכתוב פה, לענות על שאלות אם צריך, לכתוב מאמרים ולהגיב. 

רן אדוני, מאמן במתגייס
לצפיה ב-'אני מאשר קבלת עלון הפרסומת המשוכפל שלך'
אני מאשר קבלת עלון הפרסומת המשוכפל שלך
09/11/2017 | 09:50
34
אחרת אני לא יכול להבין איפה בפורום הזה ראית "כי אני קורא כאן בפורום את המעורבות הנפלאה של ההורים".
לצפיה ב-'חייל בודד'
חייל בודד
05/11/2017 | 21:59
2
46
אני כבר באמת לא יודע מה לעשות, אני חייל בודד שכבר שנה ו8 חודשים בצבא, בזמן האחרון התחלתי לקבל יחס ממפקדים כמו לכלב! אני כבר לא יכול! אני חייב לדבר עם מישהו כי אף אחד לא רוצה לעזור, לדבר. סמים בבסיס, דיבור לחיילים כמו לכלבים! לא נותנים זמן להתפלל. למשפחה שלי יש בעיות ואני חייב לעזור להם, בקשתי לעבוד ולעבור ליומיות, אחרי שהיתי חייל מצטיין ועשיתי תתפקיד טוב ביותר אמרו לי לא, כי הם צריכים חיילים! ומשפחה שלי לא צריכה שאני אעזור? אבל זה לא סוף, בסוף לא קבלתי מסקורת כבר כמה חודשים, כתבתי למפקד שאין לי אוכל בבית, אבל בשבילו זה לא בעיה. כמה אני צריך לסבול?! בבקשה אני כבר לא יודע למי ועם מי לדבר… תעזרו! המון תודה!  
לצפיה ב-'מה זאת אומרת חודשים לא קיבלת משכורת? אם המפקד לא עזר '
מה זאת אומרת חודשים לא קיבלת משכורת? אם המפקד לא עזר
06/11/2017 | 09:43
1
29
תגיש מיידית קבילה לנציב קבילות חיילים.
אתה צריך תנאי ת"ש טובים יותר? תפנה למשקית ת"ש.
לצפיה ב-'טוב, המשכורת כנראה נכנסה והכל בסדר'
טוב, המשכורת כנראה נכנסה והכל בסדר
08/11/2017 | 20:06
10
לצפיה ב-'שאלה מ"ילדה" בת 18 (היום בת 46).'
שאלה מ"ילדה" בת 18 (היום בת 46).
01/11/2017 | 21:24
2
84
אם לא התבלבלתם ונבהלתם מהכותרת, ונכנסתם, אז אתם תראו שתבינו.
אני כאמור בת 46- מזמן לא מתבגרת- אבל פעם, כמו כולנו, הייתי.
אני עכשיו עושה קצת סדר בחיים שלי וחלק מהעניין זה לחשוב על כל מיני דברים שקרו לי אז ביחסיי עם ההורים שלי. בגלל שאין לי ילדים, הייתי רוצה לשמוע מה דעתם. כל דיעה.
1. בגיל 18 - מיד אחרי סיום התיכון- נכנסתי להריון מחבר שהיה מבוגר ממני בשש שנים. לא היה לנו כסף להפלה (הוא היה סטודנט תפרן) ולא ידענו מה לעשות אז נאלצתי לספר להוריי, שהיו בגילאי השישים. הם עשו מזה כזה סקנדל, אבי לא דיבר איתי כמה ימים, בקיצור האווירה בבית היתה של אסון כבד, כאילו שרצחתי מישהו. אני זוכרת אפילו שאמי עומדת במטבח ומסננת לעברי "בסוף תקבלי איידס"!   (ואני מזכירה לכם: כבר הייתי בת 18 וחצי, והיה לי חבר קבוע). הם ביררו מה שצריך ועזרו לי עם ההפלה,  ומה שנשאר מכל הסיפור הזה זה שלמדתי שאסור לי לספר להם כלום.  טוב, גם קודם לא שיתפתי אותם ולכן נכנסתי להריון. לא חושבת שהיה אפשר לדבר איתם על אמצעי מניעה או דברים כאלה, כי הם היו עושים מזה סוף העולם. והם אנשים חילוניים כן? זה לא בית דתי או משהו.
2.  קצת אחרי ההפלה נפרדתי מהחבר, ומיד התאהבתי בעוצמה שכמוה לא ידעתי מעולם, בגבר מבוגר ממני ב-11 שנים, שהייתי תמיד מקשקשת איתו בשכונה כשטיילנו עם הכלבים שלנו, ושחיכה לי שאתבגר כדי להתחיל בקשר רומנטי. אהבתי אותו מאד והוא אהב אותי, הייתי כל עולמו. הוא היה בחור טוב וישר, עבד קשה, גר לבדו. הדירה שלו בשכונה הפכה לקן האוהבים שלנו.    הוריי, כמובן, התנגדו לקשר הזה וסירבו לקבל אותו, בעיקר בגלל הפרש הגילאים, אבל זה לא הזיז לי.    כשהתגייסתי, בטירונות, נשארתי את השבת הראשונה והיו לנו שלוש שעות לביקורים. הוריי סירבו להיפגש עם החבר שלי, אז אמרתי להם שהם יכולים לבוא לבסיס לחצי שעה, כי אחרי זה אני רוצה להיות עם החבר שלי. הם נעלבו. אבל אני אומרת- אתם זוכרים מה זה להיות בת 18 בטירונות, שבוע שלם רחוקה מחבר שאת מאוהבת בו עד מעל לראש?  מה ההורים שלי ציפו בכלל? ילדה מאוהבת בת 18 רוצה את החבר שלה, לא את ההורים. כלומר אפשר ביחד, אם הם היו מתנהגים כמו בני אדם. אבל מכיוון שהם לא, אז בחרתי במה שכל בחורה צעירה במצב הזה היתה בוחרת, לא? לדעתי הם לא היו בסדר כשעשו לי מניפולציות רגשיות ונעלבו מזה.
אני רוצה לשמוע כל דעה, גם כזאת שלא תסכים איתי. אני לא מהנעלבות ואני חייבת עזרה מאנשים שיש להם מושג איך זה להיות הורים לבחורות צעירות.
תודה רבה!

לצפיה ב-'לא כל כך ברור לי לאיזו תגובה את מצפה.'
לא כל כך ברור לי לאיזו תגובה את מצפה.
02/11/2017 | 12:04
1
36
בדור ההורים שלנו ההתיחסות ליחסי מין והפלות בגיל ההתבגרות היתה בעלת שונות רבה, כמו שהיום יש שונות רבה בהתיחסות. ההורים שלך התיחסו אלייך בהתאם לערכיהם (אם כי למרות התנגדותם עזרו לך לעשות הפלה). לא נראה לי נכון להתחיל לתת להם ציונים עכשיו על מה שקרה לפני 30 שנה. 
אני מניחה שמה שמטריד אותך זה מה שקרה בעקבות (חוסר) הביקור בטירונות. אז אולי כדאי שתספרי מה קרה בעקבות ההנחיה שלך. כמו שהדברים מובאים, הם לא חורגים מיחסים עם חיכוכים בין הורים למתבגרת.
(אני אגב לא הייתי מתעדפת חבר על פני הורים לביקור בטירונות, כך שהאמירה "כל אחת היתה עושה את זה" לא נכונה בעיני. אבל שוב זה משהו שקרה לפני 30 שנה)
לצפיה ב-'אמרתי בבירור שלא צריך לעניין אתכם לאיזו תגובות אני "מצפה"'
אמרתי בבירור שלא צריך לעניין אתכם לאיזו תגובות אני "מצפה"
02/11/2017 | 12:18
34

סתם עניין אותי לשמוע דעה- כל דעה- מנקודת מבט של הורים. זה עלה וצף באיזו שיחה שלי עם אמי לא מזמן ובגלל זה נזכרתי בדברים האלו, זה ממש לא משהו שמפריע לי היום. אני חיה באושר גדול עם בן זוג מקסים . בדיוק איפה ואיך שתמיד רציתי לחיות (שזה, אגב, לא היה קורה לי אילו הייתי נשמעת לעצות הוריי שרצו בשבילי חיים אחרים שהיו מאמללים אותי).
אגב, פרט חשוב: למרות ענייני פער הדורות, אני חייבת לציין משהו:
הורי חברותיי  היו בגילאים דומים לאלו של הוריי (כולנו בנות זקונים).
לעומת זאת הם התנהלו באופן שונה לגמרי כשקרו לחברות שלי דברים דומים, כמו הריון לא רצוי או זוגיות שלא היתה מקובלת על ההורים.  ההורים שלהן הסכימו להכיר את בני הזוג ולא פסלו אותם מראש בלי להכיר אותם ובלי סיבה הגיונית, כמו שעשו הוריי. עם ההורים שלהן גם אפשר היה לדבר על עניינים כמו מין, בוודאי בגיל 18. אני עצמי התייעצתי עם אמא של חברה ולא עם אמא שלי. כי אצל הוריי, אם רק הייתי מנסה לדבר איתם על אמצעי מניעה לפני שנכנסתי להריון, הם היו ישר עושים מזה אסון לאומי וברוגז וטרגדיה.
אולי בגלל זה הסתכנתי אז, כי ידעתי שאין עם מי לדבר בבית.

סוף הסיפור היה שבאמת החבר הגיע לבקר, וההורים הגיעו שעה לפניו והלכו לפני שהוא בא.  אני ממש לא מצטערת על הבחירה שלי: אם הם היו מתנהגים כמו בני אדם, הם היו יורדים מהעץ, ומסכימים לבקשתי לבוא באותו זמן שהוא בא ולשבת כולם ביחד (וכך אולי הם היו מכירים אותו אישית ורואים שהוא אחלה גבר).  בסוף הם כמובן קיבלו את הזוגיות שלנו, שנמשכה עוד כמה שנים טובות.

תודה על התגובה.
לצפיה ב-'בוקר טוב! מוזר לי קצת לחזור לפורום הזה, זו הפעם השלישית'
בוקר טוב! מוזר לי קצת לחזור לפורום הזה, זו הפעם השלישית
01/11/2017 | 10:12
4
74
יש למישהו כאן קשר למיט"ב? הכוונה למישהו שיכול לעזור מבפנים? הבת לא מקבלת זימונים לבחינות ללהקה צבאית. אני חושדת, שבגלל שמייעדים אותה ליחידה אחרת. אבל היא רוצה מאד להבחן! זה חוסם לה יולת ללכת לבחינות למוסיקאים מצטיינים, להיות זמרת של תזמורת צה"ל הכל! וזה מה שהיא רוצה. יש למישהו קשרים?
לצפיה ב-'בטוחה שיש בבית הספר שלה.'
בטוחה שיש בבית הספר שלה.
15/11/2017 | 22:37
3
31
תבדקי במזכירות ובהנהלה.

אחח... מיט"ב היחידה שצריך לסגור בצה"ל.
לצפיה ב-'הצליחה לקבל זימון לבחינות, אבל רק ללהקה צבאית'
הצליחה לקבל זימון לבחינות, אבל רק ללהקה צבאית
16/11/2017 | 08:05
2
24
לא לתזמורת צה"ל. לא לגל"צ. למה? ככה! בתכלעס, המורה (הנערצת, יש להגיד) לפיתוחה, אומרת שמה שבאמת חשוב, זה תפקיד שיאפשר לה להגיע לשיעור פיתוחה פעם בשבוע, ואם אפשר, גם שיעורי נגינה. ואני נוטה להאמין לה. 
לצפיה ב-'אז ללכת על אומן מצטיין.'
אז ללכת על אומן מצטיין.
21/11/2017 | 19:46
1
90
לא מכירה את הקריטריונים אבל בטוחה שביה"ס לא רק מכיר אלא גם יכול לעזור- גם בבחינות האחרות (רק גל"צ לא הבנתי איך קשור).

לא מיטב, מציעה לבדוק מי בביה"ס הוא הקשרים.
על מיטב לא לסמוך! היחידה הכי נוראית בצה"ל.
לצפיה ב-'אין קשרים. וגם המסלול הזהנלקח בחשבון'
אין קשרים. וגם המסלול הזהנלקח בחשבון
21/11/2017 | 21:36
13
מיט"ב באמת נוראיים. 
לצפיה ב-'קורס בהד 20 אוטוטק'
קורס בהד 20 אוטוטק
30/10/2017 | 13:11
3
66
הבת שלי נמצאת בקורס הנ״ל מאיפה ניתן להשיג את הטלפון של המפקדים

לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
31/10/2017 | 09:15
2
29
אם זה ענין של חיים ומוות (מוות במשפחה, מקרה חירום) תתקשר לקצין העיר הם יכולים לקשר אותך. או נסה את זה: 9684890 - 03.
אם לא חירום, היא יכולה לכנראה לתת לך טלפון לקישור.
לצפיה ב-'כבר ממש מזמן אין קצין העיר. '
כבר ממש מזמן אין קצין העיר.
15/11/2017 | 22:37
1
8
לצפיה ב-'נכון (חלקית)'
נכון (חלקית)
16/11/2017 | 07:59
10
במקום זה יש קצינת פניות הציבור שניתן לפנות אליה.
לצפיה ב-'עזרה בבקשה'
עזרה בבקשה
18/10/2017 | 14:03
1
101
בתי בצבא וממש סובלת מהתעללות ורוצה מספר של כרמלה מנשה דחוף!!
לצפיה ב-'קודם כל אפשר לפנות לקפ"צ בטלפון 1111 (פשוט מחייגים 4 ספרות)'
קודם כל אפשר לפנות לקפ"צ בטלפון 1111 (פשוט מחייגים 4 ספרות)
19/10/2017 | 10:58
52
והנה קישור עם טלפונים שימושיים כולל זה שביקשת:

בהצלחה

נטלי
לצפיה ב-'בקשת עצה'
בקשת עצה
16/10/2017 | 18:18
2
116

האם למישהו יש עצה לגבי המצב של בן יחיד לאמא יחידנית שהתקבל למודיעין על בסיס מקום פנוי אבל ביולי הודיעו שאין מקום.  לאחר מכן שלח בקשות לתפקידים שונים ב"כלל צה"ל" (שאפשריים לפרופיל שלו ואינם מחייבים מיון כי המיונים הסתיימו)   אך שוב ושוב קיבל תשובה שכיון שהפרופיל שלו 72, הוא מיועד למערך הלחימה  "לתפקידי לחימה" שנחשבים תומך לחימה (כי הוא בן יחיד). כלומר מ"כ טירונים, הגנה אוירית או מאבחן בטחוני.    עכשיו הוא קיבל שיבוץ למאבחן ביטחוני שהוא למעשה שומר במעברים (במחסומים) השונים. גם בני וגם אני די בהלם מהתפקיד, בלשון המעטה. בעיני תפקיד בו מגע עם אוכלוסיה עויינת- הוא קרבי ומסכן חיים ולכן לא מתאים לבן יחיד. אשמח לכל עצה או רעיון מה אפשר לעשות כדי לשנות מצב זה. 
תודה
לצפיה ב-'אני מצטרפת. אשמח למענה '
אני מצטרפת. אשמח למענה
17/10/2017 | 16:10
31
לצפיה ב-'שיצהיר שחזר בתשובה'
שיצהיר שחזר בתשובה
23/10/2017 | 11:27
17
לצפיה ב-'אוכל ליום הורים בסיס ח"א'
אוכל ליום הורים בסיס ח"א
24/09/2017 | 16:52
87
מביאים? או מיותר?
אם כן כמה? לחיילת הפרטית? ליותר? איזה סוג אוכל?
לא רוצים לעשות פדיחות לשני הכיוונים.
יוצאים מאוד מוקדם בבוקר ומגיעים לפני שנפתחות כל מיני מזללות בדרך.כך שצריך להכין יום לפני ....דילמה .
לצפיה ב-'איזה קריזה עם הרפואה בצה"ל'
איזה קריזה עם הרפואה בצה"ל
13/09/2017 | 12:55
2
154
2 הילדים שלי חיילים, כרגע בסדיר, אבל שניהם חתומים ל-3 שנים נוספות
זה לא יאומן ולא יתכן, שכל פעם שאחד מהם חולה אין מענה נורמלי, עם כל הכבוד ביקור רופא זה לא מענה נורמלי....
זה מה שמגיע לחיילים שמשרתים את המדינה בנאמנות? , הילדים שלי ישרתו בצה"ל לפחות 6 שנים, אז כל התקופה הזאת הבריאות שלהם לא חשובה?
עכשיו הבן שלי עם חום גבוה מים שבת, כבר חמישה ימים ברצף, ואין שום טיפול רציני, לא בדיקות, לא משטח גרון, כלום.
אני מרגישה אובדת עצות....
לצפיה ב-'הודעה מתחת "בסיס שיפון עד מתי" הסברתי בדיוק מה לעשות'
הודעה מתחת "בסיס שיפון עד מתי" הסברתי בדיוק מה לעשות
17/09/2017 | 14:35
1
79
לחילופין אפשר כמו אותו טוביא במקום לעשות - לקטר.
לצפיה ב-'אני מבין שכבר עברה הקריזה'
אני מבין שכבר עברה הקריזה
20/09/2017 | 09:25
33
לצפיה ב-'בסיס שיפון עד מתי'
בסיס שיפון עד מתי
29/08/2017 | 05:13
2
120
הבן שלי הוא חייל בטירונות שריון בבסיס שיזפון כשיצא לבית לפני שבועיים  הוא לא הפסיק לגרד את כל הגוף הוא אמר שכל החיילים הטירונים מתגרדים. על גופו היו סימנים אדומים ונפוחים. השבת האחרונה הוא נשאר שבת והתקשרנו לשאול לשלומו והוא אמר שזה לא מפסיק אלה מחמיר כל חבריו מגרדים את עצמם לדעת.לדבריו המפקדים אמרו שהתופעה הזאת אמורה לעבור ולא לקחו אותם לראות רופא ולקבל טיפול לכך.לכן אני מבקש אם יש למישהו מספר טלפון של הבסיס כהורה אני מודאג מחוסר האכפתיות שמפגינים המפקדים כלפיי הטירונים.הודה לכל עזרה בנדון .ויותר מכל אני רוצה את מספר הטלפון של בסיס שיפון בהקדם. תודה
לצפיה ב-'פקודת מטכ"ל 61.0104 אומרת שחייבים להפנות חייל למרפאה'
פקודת מטכ"ל 61.0104 אומרת שחייבים להפנות חייל למרפאה
29/08/2017 | 14:46
1
93
במידה והמפקדים מסרבים להפנות חיילים למרפאה אזי החייל רשאי לקבול לנקח"ל
אתה רשאי לפנות לקצינת פניות הציבור
https://www.idf.il/צור-קשר/

אגב כאבא לחיילים אני מציע שתבדוק אם הבן לא הגזים טיפה בסיפור שלו לפני שאתה מפעיל את התותחים הכבדים.
לצפיה ב-'כנראה שכבר לא מגרד לו'
כנראה שכבר לא מגרד לו
31/08/2017 | 11:02
35
לצפיה ב-'מישהו יודע מה הפקודה אומרת לגבי שבת מטכלית?'
מישהו יודע מה הפקודה אומרת לגבי שבת מטכלית?
27/08/2017 | 08:58
78
חייל שיוצא רק בשבת הרביעית, מה מינימום אורך החופשה שאמורים לתת לו?
הבן הגיע אחרי שסגר 3 שבתות בבסיס לשבת מקוצרת, לא עונש או משהו כזהה(ביחידה מובמחרת) ככל שנאי יודע חייבים לתת לו לפחות משישי ועד ראשון, בשישי אמור לצאת עד שעה 12.
אם אפשר לתת הפניה לפקודה אני אשמח, אני לא רוצה להכרר לויכוח של כן נכון-לא נכון עם המפקדים שלו
לצפיה ב-'אבדה'
אבדה
20/08/2017 | 23:11
1
98
איך אני משיג את הטלפון של עיר הבהדים? הבן שלי איבד את התיק בהסעה לעיר הבהדים

לצפיה ב-'עיר הבהדים מקום גדול'
עיר הבהדים מקום גדול
22/08/2017 | 13:43
77
מי החברה שעשתה את ההסעה? את  הטלפון של החברה את צריך  לחפש.
לצפיה ב-'גיא חבר'
גיא חבר
20/08/2017 | 16:11
76
סתם מעניין אותי מה אתן/ם חושבים...?

לפני 20 שנה, ב-17 באוגוסט 1997, ב-09:30 בבוקר, גיא חבר היה חייל שירד מעמדת השמירה בבסיס הרעם ברמת הגולן ומאז נעלמו עקבותיו.

עברו 20 שנה ועדיין לדעתי אין אפילו קצה חוט לגביו  והוא נעדר מאז!
הוא היה לוחם בתותחנים ועזב לפי העדויות את הבסיס על מדים עם רובה הגליל שלו. זה היה אחרי שבת שבה היה מרותק לבסיס בה גם הוריו ביקרו אותו וחבריו אמרו שהוא היה היה נסער....

סיפור משונה לא?
אני לא חושבת שהיו אי פעם מקרים כאלו בארץ שחייל נעלם ככה.

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
ד
זקוקים להשתלת שיניים?
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה