לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אודיו וקולנוע ביתי

ברוכים הבאים לקהילת אודיו וקולנוע ביתי.

הקהילה הזו נוסדה בתחילת שנת 2000 ב IOL כמקום מפגש, יעוץ והחלפת דעות לכל חובבי ציוד האודיו באשר הם, כמו גם למי שמעוניין לשאול שאלה, ולקבל תשובה מאנשים שגם יודעים על מה הם מדברים - ולצערנו, מוכרים בחנויות אלקטרוניקה הם בדרך כלל לא כאלה ...
מאז הספקנו לארגן חמישה מפגשים לחברי הקהילה, לשמוע הרצאות, להאזין לציוד ולהתפעל מאוד מאופי האנשים שאנו פוגשים כאן. החל מיולי 2001, ביתה החדש של הקהילה הוא כאן ב``תפוז``. אם את/ה מבקר/. חדש/ה הנה כמה דברים חשובים:
* אנחנו שמחים לענות על שאלות ולסייע כמיטב יכולתנו. מכיוון שיש שאלות ששואלים אותנו מדי יום, כדאי לנסות ולהשתמש בתיבת ``חיפוש הודעות`` בפורום כדי לראות אם שאלו את השאלה כבר לפניכם.
* כל האנשים שעונים כאן על שאלות, עושים זאת בהתנדבות. אם לא קיבלתם תשובה, אל תכעסו, ונסו לשאול שוב. טונים גבוהים וחוסר שביעות רצון אינם במקומם.
* אין ציוד שהוא ``פשוט מדיי`` בשבילנו. אל תתביישו לשאול שאלה. זה שאנחנו אוהבים בעיקר ציוד יקר, לא אומר שלא נשמח לסייע גם בשאלות על ה DVD של הדיוטי-פרי. גם בפורום ``מכוניות`` אוהבים לדבר על ``פורשה`` אבל שואלים המון על ``לאנטיס``.
* במידת האפשר, הציגו את עצמכם. ממילא כולנו ניפגש בסמינר הבא. אל תתחבאו מאחורי כינויים נטולי אימייל. * בפורום כותבים כאן יבואנים, משווקים, מוכרים ועוד בעלי מקצוע. ככה זה בפורום מקצועי כמו שלנו, תמיד יש אנשים שמוכנים לעזור.
* הודעות מכירה של ציוד פרטי - לשם כך קיימים לוחות הפורום, בהם תוכלו למצוא מגוון מודעות קניה ומכירה בתחומים שונים. הקליקו על "לוחות" בראש הדף.
* שדה ``נושא ההודעה`` נועד בדיוק לכך. השתדלו ככל האפשר לבחור שורת נושא שתתאר היטב את תוכן ההודעה, ותוכל לחסוך ממי שהנושא אינו מעניין אותם, את קריאתה.

משהו קטן על הממשק. כשאתם משיבים על הודעה, היא מטפסת אל ראש הדף הראשון כדי שכולם יראו את התגובה. לכן, חשוב להקפיד להשיב על הודעה, ולא לפתוח נושא חדש. זהו.

בברכה,
יבגני גלפרין מנהל הפורום אודיו וקולנוע ביתי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אודיו וקולנוע ביתי

ברוכים הבאים לקהילת אודיו וקולנוע ביתי.

הקהילה הזו נוסדה בתחילת שנת 2000 ב IOL כמקום מפגש, יעוץ והחלפת דעות לכל חובבי ציוד האודיו באשר הם, כמו גם למי שמעוניין לשאול שאלה, ולקבל תשובה מאנשים שגם יודעים על מה הם מדברים - ולצערנו, מוכרים בחנויות אלקטרוניקה הם בדרך כלל לא כאלה ...
מאז הספקנו לארגן חמישה מפגשים לחברי הקהילה, לשמוע הרצאות, להאזין לציוד ולהתפעל מאוד מאופי האנשים שאנו פוגשים כאן. החל מיולי 2001, ביתה החדש של הקהילה הוא כאן ב``תפוז``. אם את/ה מבקר/. חדש/ה הנה כמה דברים חשובים:
* אנחנו שמחים לענות על שאלות ולסייע כמיטב יכולתנו. מכיוון שיש שאלות ששואלים אותנו מדי יום, כדאי לנסות ולהשתמש בתיבת ``חיפוש הודעות`` בפורום כדי לראות אם שאלו את השאלה כבר לפניכם.
* כל האנשים שעונים כאן על שאלות, עושים זאת בהתנדבות. אם לא קיבלתם תשובה, אל תכעסו, ונסו לשאול שוב. טונים גבוהים וחוסר שביעות רצון אינם במקומם.
* אין ציוד שהוא ``פשוט מדיי`` בשבילנו. אל תתביישו לשאול שאלה. זה שאנחנו אוהבים בעיקר ציוד יקר, לא אומר שלא נשמח לסייע גם בשאלות על ה DVD של הדיוטי-פרי. גם בפורום ``מכוניות`` אוהבים לדבר על ``פורשה`` אבל שואלים המון על ``לאנטיס``.
* במידת האפשר, הציגו את עצמכם. ממילא כולנו ניפגש בסמינר הבא. אל תתחבאו מאחורי כינויים נטולי אימייל. * בפורום כותבים כאן יבואנים, משווקים, מוכרים ועוד בעלי מקצוע. ככה זה בפורום מקצועי כמו שלנו, תמיד יש אנשים שמוכנים לעזור.
* הודעות מכירה של ציוד פרטי - לשם כך קיימים לוחות הפורום, בהם תוכלו למצוא מגוון מודעות קניה ומכירה בתחומים שונים. הקליקו על "לוחות" בראש הדף.
* שדה ``נושא ההודעה`` נועד בדיוק לכך. השתדלו ככל האפשר לבחור שורת נושא שתתאר היטב את תוכן ההודעה, ותוכל לחסוך ממי שהנושא אינו מעניין אותם, את קריאתה.

משהו קטן על הממשק. כשאתם משיבים על הודעה, היא מטפסת אל ראש הדף הראשון כדי שכולם יראו את התגובה. לכן, חשוב להקפיד להשיב על הודעה, ולא לפתוח נושא חדש. זהו.

בברכה,
יבגני גלפרין מנהל הפורום אודיו וקולנוע ביתי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'LG 40LF630Y'
LG 40LF630Y
30/08/2016 | 16:38
2
14
שלום

על הנייר יש נתונים טובים מאוד

החשש שלי שזה דגם תפור לישראל בלבד מאחר ולא נמצא בחיפוש ברשת פרט לישראל

האם יש למישהו דעה אישית איך התמונה בפועל?

תודה למשיבים

יוסי
לצפיה ב-'אישית - לא כל כך מחבב את המסכים של LG'
אישית - לא כל כך מחבב את המסכים של LG
31/08/2016 | 01:07
1
15
קצת מגושמים והתפעול לא ידידותי. יותר מדי מתוחכם אך יחד עם זאת חומרה עייפה.
הדבר היחידי שעובד טוב זה חיבור אלחוטי סטרימינג מהטלפונים של LG... כל השאר מגמגם.

אם אתה מחפש סמארט עם ביצועים טובים רק סמסונג
אם אתה מחפש מסך נטו לאיכות תמונה זה פנסוניק
אם אתה מחפש סמארט סביר ואיכות תמונה זה סוני
לצפיה ב-'תודה על הטיפים'
תודה על הטיפים
31/08/2016 | 14:59
7
במגביל מצאתי אתר באנגלית עם הסברים מאוד מפוטים על טיב הטלויזיות

ךצערי זה גרם לי בילבול בגלל ריבוי הנתונים

Samsung J6200 קיבל ציון 6,9

Samsung J5500 קיבל ציון 6,6

Samsung JU6400 קיבל ציון 7,3 כאשר המחיר גבוה היותר מ 50%

יוסי
לצפיה ב-'איזה ציוד צריך בשביל מערכת קולנוע ביתית?'
איזה ציוד צריך בשביל מערכת קולנוע ביתית?
31/08/2016 | 12:44
12
שלום לכולם,
אני עם 0 הבנה בתחום. צירפתי כאן תמונה של מערכת קולנוע ביתית שאבא שלי קיבל מתנה מהעבודה לפני כמה שנים. 
איזה עוד ציוד אני צריך (DVD, רסיבר וכו') על מנת לחבר אותה ולשמוע דרכה כשאני רואה טלויזיה?
תודה מראש ויום טוב!
לצפיה ב-'|off| האם בפייסבוק לא ניתן להעלות קישורים מיוטיוב בפוסט?'
|off| האם בפייסבוק לא ניתן להעלות קישורים מיוטיוב בפוסט?
21/08/2016 | 15:46
2
14
לצפיה ב-'ניתן, רק שזה לא יפתח אוטומטי אלא כלינק בלבד'
ניתן, רק שזה לא יפתח אוטומטי אלא כלינק בלבד
22/08/2016 | 14:57
1
11
לצפיה ב-'thx'
thx
24/08/2016 | 06:46
18
נראה שצוקרברג עושה לחלק מהגולשים "כלא" (כי לחלק אחר אין בעיה בלינקים)
בתקווה שיעלו יותר תכנים מקוריים..
בכל מקרה מצאתי לקט מהסבנטיז ששווה לשים ברקע לשעות גנובות
לצפיה ב-'רמקולים וYES'
רמקולים וYES
21/08/2016 | 10:15
2
40
יש לי מערכת של מקרולאב- הבנתי שאפשר לשלוט דרך השלט של YES במערכת, איך עושים זאת, מי שיודע שיסביר בצורה ברורה - אני מעדיף שיהיה לי גיבוי של השלט גם בשלט של הממיר.

תודה רבה

לצפיה ב-'בערוץ 230 בממיר יש לך הסבר מדוייק'
בערוץ 230 בממיר יש לך הסבר מדוייק
22/08/2016 | 20:15
1
45
לצפיה ב-'עשיתי את מה שכתוב בערוץ 230,'
עשיתי את מה שכתוב בערוץ 230,
22/08/2016 | 20:33
26
זה לא עשה כלום
לצפיה ב-'היי. גונבה שמועה לאוזני שבקרוב יתחיל מעקב אחר'
היי. גונבה שמועה לאוזני שבקרוב יתחיל מעקב אחר
17/08/2016 | 13:54
3
94
משתמשי קודי ופופקורן, ע"מ לתבוע מהם את זכויות היוצרים שהפרו.
האם יתכן מצב שכזה?
לצפיה ב-'מי , זיר"ה?'
מי , זיר"ה?
17/08/2016 | 19:01
1
58
זיר''ה זה רק לתכנים ישראלים.
בקודי הרוב של התוכן הישראלי זה תוספים לאתרים חוקיים.  אולי התוסף הוא לא רישמי כי הוא עוקף את הצורך להכנס לאתר, אבל התוכן עצמו הוא חוקי וניתן לגשת אליו גם ישירות מהאתר.  פשוט דרך קודי זה יותר נוח.

יש אתרים שמפרים זכויות יוצרים כמו אתר סדרות (שיש לו גם תוסף לקודי)  ואתר עולם הסיקורים, שלא נראה שלזיר"ה יש אפשרות להפריע להם.

בקשר לתכנים מחול, יש תוספים שעובדים על בסיס טורנט ויש תוספים שעובדים לפי בסיס של קיבוץ כל מיני מקורות של אתרים ושרתי הורדות  ויש תוספים שהם ספציפי נותנים תוכן מאתר אחד בלבד (פחות מומלץ)

לצפיה ב-'רק דיברתי...'
רק דיברתי...
18/08/2016 | 18:42
54
לצפיה ב-'זה קורה עם טורנט ורק בארצות הברית'
זה קורה עם טורנט ורק בארצות הברית
18/08/2016 | 00:58
49
בארץ זה לא יכול לקרות כי ספקיות האינטרנט נלחמות על כל לקוח והן לעולם לא יסגירו פרטי לקוחות כי זה יהיה הסוף שלהן...
לצפיה ב-'תקלות בחיבור מחשב נייח לטלויזיה עם כבל HDMI - אשמח לעזרה'
תקלות בחיבור מחשב נייח לטלויזיה עם כבל HDMI - אשמח לעזרה
15/08/2016 | 23:50
4
26
נתונים:  
חלונות 7 עברית
סמארט טי וי סמסונג
נגן bs player
מטרה: לראות סרט שנמצא במחשב - בטלויזיה.
חיברתי את המחשב לטלויזיה ואז ראיתי בטלויזיה רק את התמונה שבשולחן עבודה של המחשב, וזהו.  
אז הגדרתי בשולחן עבודה של המחשב, את הטלויזיה כצג הראשי - אבל אז איבדתי את היכולת לעבוד עם העכבר במחשב (צריך הרי להכנס לתיקייה הנכונה במחשב ולהפעיל את הסרט).  
ניסיתי עם העכבר האלחוטי של הטלויזיה - אבל לא הצלחתי.
אז החזרתי את צג המחשב כצג ראשי.  
ואז פתחתי את קובץ הסרט במחשב, הורדתי דרך הנגן אוטומטית את הכתוביות בעברית, וכשהסרט רץ במחשב עם כתוביות ועם קול, חיברתי שוב את הטלויזיה למחשב.  
אז עכשיו אני רואה את הסרט בטלויזיה, עם שתי בעיות:
1. אין קול.  אני שומע את הקול רק דרך הרמקולים של המחשב.
2. אין כתוביות.
כמובן שמלבד הבעיות, זה נראה לי מוזר שזאת דרך הפעולה: כלומר, להפעיל את הסרט במחשב, ואחרי שהוא כבר "רץ" אז לחבר את הטלויזיה למחשב כדי לראות אותו.  
מה אני עושה לא נכון?
תודה רבה מראש על העזרה.  
לצפיה ב-'יכול להיות הרבה דברים אבל תתחיל בלהזמין איש מחשבים שמבין'
יכול להיות הרבה דברים אבל תתחיל בלהזמין איש מחשבים שמבין
16/08/2016 | 00:23
1
21
במולטימדיה, הוא יעזור לך בכיוון התוכנות ואולי גם בכיוון הטלויזיה
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
16/08/2016 | 12:39
6
לצפיה ב-'נסה להעביר את הסרט לDOK כולל הכתוביות '
נסה להעביר את הסרט לDOK כולל הכתוביות
16/08/2016 | 14:04
1
15
למחיצה אחת ולצפות מהusb בטלויזיה - שווה גם כגבוי
לצפיה ב-'מקור כל הבעיה זה שראיתי עד היום בדיק און קי שמחובר לטלויזיה '
מקור כל הבעיה זה שראיתי עד היום בדיק און קי שמחובר לטלויזיה
17/08/2016 | 00:02
18
אבל בסרטים בלי כתוביות, כשתוכנת bs player מוצאת לבד את הכתוביות, ברגע שאני מעתיק את הסרט לדיסק און קי ומחבר אותו לטלויזיה, הסרט מופיע בטלויזיה בלי הכתוביות. 
זאת הסיבה שאני חושב לחבר את המחשב לטלויזיה.  כדי לצפות עם כתוביות גם בטלויזיה. 
לצפיה ב-'סופר מיני, משפחתית חדשה או פרארי ישנה?'
סופר מיני, משפחתית חדשה או פרארי ישנה?
15/08/2016 | 14:00
4
50
הלך לי הדנון הישן שמחובר לטלוויזיה. בחנות הציעו לי אחת שלש אופציות:

"סופר מיני" - דנון 520 או RX-V379 Yamaha
"משפחתית חדשה" - Yamaha RX-A550 או Marantz NR1506
"פרארי ישנה" - Denon 4310 משנת 2010 שאחד העובדים בחנות מוכר את הפרטית שלו

האופציה הראשונה בכ-2000 שקל, השתיים האחרות בכ-4,000 שקל.

מה הייתם אתם בוחרים?

רקע:

הסטאפ שלי בסלון כולל DVD, Apple TV, טלוויזיית פלאזמה של פנסוניק ו-YES Quattro. יש חיבור קווי לרשת הביתית שעליה יש גם NAS, ודרך הטלוויזיה  אני רואה סרטים משפחתיים על ה-NAS. מבחינת האודיו יש אוזניות אלחוטיות של סנהאוזר וחמישה רמקולים טרנטה שקניתי פעם באיזה מכרז באולסייל.

אני כמעט לא שומע מוזיקה במערכת הזו. זה משמש בעיקר לסדרות וסרטים בטלוויזיה. בעיקר דרך האוזניות (כדי לא להפריע). השימוש העקרי ברמקולים הוא בסוף השבוע, כשאני רואה עם הילדים.

לצפיה ב-'הכל עניין של אחריות ופחות "פונקציונליות"'
הכל עניין של אחריות ופחות "פונקציונליות"
16/08/2016 | 00:18
1
30
מכוון שכפי שאני מבין את הכל ניתן לחבר עם אופטי למגבר ה"ישן" ועדיין להנות מסאונד מצויין גם בסטריאו.

שאר המגברים ה"חדשים" זה נייס טו האב וטוב שיש לך אחריות מכוון שכיום הרבה מאוד מכשירים מתקלקלים מהר מאוד.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/08/2016 | 08:16
7
לצפיה ב-'משפחתית חדשה במחיר של סופר מיני'
משפחתית חדשה במחיר של סופר מיני
16/08/2016 | 12:13
1
43
אם אתה קונה מאמזון זה יצא לך חצי מחיר
המרנץ שהציעו לך נמכר באמזון בריטניה בפחות מאלפיים שח.

הדגם החדש שמחליף את ה-379 נמכר בפחות מאלפיים שח

אני הייתי לוקח את המרנץ.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/08/2016 | 12:07
6
לצפיה ב-'סקירה בעברית - השלט הלומד של Mele'
סקירה בעברית - השלט הלומד של Mele
08/08/2016 | 00:01
36
סקירה מלאה בעברית - Mele F10 Deluxe
שלט משולב עם עכבר אוויר ומקלדת ובעל יכולות למידה של שלטים אחרים (הטלויזיה, הרסיבר וכד')

קישור:
http://www.myminipc.co.il/melef10deluxe
לצפיה ב-'חיבור ממיר עידן מיציאת HDMI למסך מחשב עם כניסת DP'
חיבור ממיר עידן מיציאת HDMI למסך מחשב עם כניסת DP
09/08/2016 | 22:24
8
35
שלום לכולם,
במסך המחשב החדש שקניתי יש רק כניסת DISPLAY PORT ואין כניסת HDMI. קניתי כבל שאמור היה להתאים (DISPLAY PORT מצד אחד ו-HDMI מהצד השני) אבל מקבל בנתיים רק רעשי רקע ללא אות וידאו. האם אני צריך לקנות מתאם מיוחד, או שהכבל שקניתי היה אמור להספיק.
בתודה מראש

לצפיה ב-'אין צורך במתאם, הכבל אמור להספיק'
אין צורך במתאם, הכבל אמור להספיק
10/08/2016 | 21:17
7
27
אבל הבעיה היא כנראה שרכשת מסך מחשב שלא תומך בשדורים מוצפנים (HDCP) שיוצאים ממירים דיגיטאליים למינהם.
לצפיה ב-'במקרה והמסך שקניתי לא תומך בשידורים מוצפנים - יש פתרון עוקף?'
במקרה והמסך שקניתי לא תומך בשידורים מוצפנים - יש פתרון עוקף?
10/08/2016 | 22:46
6
35
בחיפוש שעשיתי נתקלתי בממיר מ-HDMI ל-DISPLAY PORT. אולי בכל זאת האות צריך לעבור איזשהי המרה כשהמקור הוא HDMI?.

תודה רבה
לצפיה ב-'חבל על הכסף'
חבל על הכסף
10/08/2016 | 23:16
5
29
בתאור המוצר כתבוב במפורש מחשב HDMI למסך. אין לך מחשב שמוציא אות לא מוצפן, יש לך ממיר ולכן תקבל בדיוק את אותה התוצאה שקיבלת. אתה צריך מסך שתומך ב-HDCP.
לצפיה ב-'המסך תומך HDCP'
המסך תומך HDCP
11/08/2016 | 01:26
4
28
ראה טבלה שניה בקיצור לדף המוצר:

השאלה נשארת פתוחה, תודה בכל מקרה
לצפיה ב-'לפי גליון הנתונים'
לפי גליון הנתונים
11/08/2016 | 01:57
3
25
המסך תומך HDCP דרך כניסת DVI, אבל לא דרך כניסת DP.
לצפיה ב-'צודק, מה שכנראה משאיר אותי רק עם האפשרות לחבר את הממיר למחשב'
צודק, מה שכנראה משאיר אותי רק עם האפשרות לחבר את הממיר למחשב
11/08/2016 | 02:10
2
26
מכיר אולי כרטיס טלויזיה זול עם כניסת HDMI?
לצפיה ב-'מה עם כבל או מתאם HDMI→DVI?'
מה עם כבל או מתאם HDMI→DVI?
11/08/2016 | 17:15
1
19
זה אמור לעבוד.
לצפיה ב-'DVI מחובר למחשב'
DVI מחובר למחשב
11/08/2016 | 19:23
21
כנראה שאקנה כרטיס טלויזה זול עם חיבורים אנלוגיים לממיר
לצפיה ב-'דרושה המלצה למערכת סטריאו איכותית מסוג USB ללא דיסק'
דרושה המלצה למערכת סטריאו איכותית מסוג USB ללא דיסק
08/08/2016 | 09:18
5
43
שלום למומחים

אשמח להמלצה למערכת פשוטה אך צליל מאודדד איכותי לניגון USB (עדיף בלי דיסקים) לחדר טיפולים בגודל 20 מטר. חפשתי רמקולים JBL אך לא מצאתי משהו הכולל נגן USB מובנה המתחבר לחשמל. חשוב לי גם צג נוח והפעלה פשוטה. תקציב 500 ש"ח.

תודה!
לצפיה ב-'בתקציב הזה אין משהו שיכול להיות עצמאי, איכותי וUSB'
בתקציב הזה אין משהו שיכול להיות עצמאי, איכותי וUSB
08/08/2016 | 23:46
26
בסביבות ה2500 ש"ח אפשר לרכוש מערכת מיני טובה עם USB או BT לשידור מסמארטפון
לצפיה ב-'ובכל זאת? מישהו יכול להמליץ על מערכת פשוטה ואיכותית???'
ובכל זאת? מישהו יכול להמליץ על מערכת פשוטה ואיכותית???
09/08/2016 | 08:45
2
18
לצפיה ב-'אני יכול להמליץ לך'
אני יכול להמליץ לך
09/08/2016 | 20:16
1
48
לצפיה ב-'תודה רבה! יש שקע USB לדיסק און קי?'
תודה רבה! יש שקע USB לדיסק און קי?
10/08/2016 | 08:29
17
לצפיה ב-'מה שנתתי לך אני משתמש, זה עם USB'
מה שנתתי לך אני משתמש, זה עם USB
10/08/2016 | 08:51
21

514 לא מכיר
אבל תנסה
לצפיה ב-'שאלות טכניות'
שאלות טכניות
07/08/2016 | 11:01
10
48
1: אם אני מכוון ב-רמקולים שלי סאב הכי גבוה וטרבל- זה כפתור שיש לי על הרמקולים.
בעוצמה אמצעית האם זה יהרוס לי את המערכת, על אף שהעוצמת סאונד היא עוצמה נורמאלית 40%.

2: כמה פעמים עשיתי ניסוי להעביר את השלט שלי של הרמקולים ליס - ואחי שיחק עם זה והגיע לא פעם אחת לעוצמה מקסמילית בגלל הכיוון בלי שיש שיר רקע, 
האם שיר לא מתנגן - לעשות את הבדיקת שלטים עד כמה זה עלול לפגוע באיכות הרמקולים?
תודה לעונים!
לצפיה ב-'עוצמת ייתר '
עוצמת ייתר
07/08/2016 | 11:47
9
29
יכולה לישרוף את הרמקולים . את הסליל
ראה הוזהרתה
לצפיה ב-'קרמר, אני דיברתי על הגברה בלי להשמיע מוזיקה וכלום'
קרמר, אני דיברתי על הגברה בלי להשמיע מוזיקה וכלום
07/08/2016 | 12:50
8
23
בגלל ה-IR - ניסתי לסנכרן, גם במצב כזה המכשיר יכול לההרס או רק עם יש שיר מתנגן ברקע? 
הבנת את ההבדל?
לצפיה ב-'שתי שאלות: (וגם נסיונות לענות עליהן)'
שתי שאלות: (וגם נסיונות לענות עליהן)
08/08/2016 | 09:38
7
36
א. נניח שכיוונת את הווליום במגבר למכסימום, את הבס ואת הטרבל, גם הם למכסימום ולא הכנסת כל מקור מוסיקה למגבר. - מה, לדעתך, יוצא מהמגבר לרמקול?
ב. מה "שורף" רמקול?

וננסה לענות:
א. כאשר לא נכנס אות חשמלי (למשל, מוסיקה ממקור כלשהו), תאורטית, לא אמור לצאת מהמגבר כל אות (הספק) חשמלי (בהזנחת הרעש העצמי של המגבר).
האות החשמלי היוצא מהמגבר אל הרמקול - כאשר למגבר מחובר מקור מוסיקה, הוא, בעצם הספק חשמלי (נמדד בואטים).
בהנחה שמקור המוסיקה מוציא אות חשמלי המכיל ספקטרום (מנעד) רחב של תדירויות, כפתורי הבס והטרבל מאפשרים שינוי יחסי של עוצמת התדירויות הנמוכות והגבוהות ביחס לתדירויות הבינוניות. אם תסובב את כפתור בקרת הבאסים עד הסוף ימינה, עוצמת האות החשמלי בתדירויות נמוכות, שיוצאת אל הרמקול, תהיה גבוהה ביחס לתדירויות הבינוניות ואם תסובב שמאלה - ההיפך.
כנ"ל לגבי כפתור הטרבל.
בסופו של דבר, מהמגבר יוצא אל הרמקול הספק חשמלי בספקטרום מסויים של תדירויות, כאשר עוצמת התדירויות הגבוהות או הנמוכות, ביחס לתדירויות הבינוניות, תלויה במצב כפתורי הבס והטרבל.

ב. תפקיד הרמקול להפוך אנרגיה (הספק) חשמלית לאנרגיה אקוסטית (צליל).
הרמקול מבצע תפקידו ע"י הזזת ממברנה (קדימה ואחורה) עפ"י הזרם החשמלי הזורם בסליל הרמקול.
אם תספק לרמקול הספק גבוה מידי, יכולים לקרות שני דברים:
1. הסליל יישרף
2. הממברנה תזוז למרחק כזה, שיותר כבר לא תוכל לחזור למקומה ההתחלתי.
הסליל יישרף אם הוא יתחממם. זה יקרה אם תזרים בו זרם גבוהה מהמותר למשך זמן ארוך.
הממברנה תצא ממקומה אם תספק לרמקול הספק גבוה מהמותר, למשך זמן קצר.
מזה נובע כי לרמקול ישנן שתי הגבלות באשר להספק המכסימאלי שמותר לספק לו:
הספק רגעי (לזמן קצר) - מאחר ומדובר בזמן קצר הרי שהסליל לא יספיק להתחמם ולהשרף, אך הממברה עלולה לצאת ממקומה ולא לחזור. הספק זה נקרא "ההספק השיאי לזמן קצר" - והוא גדול בערך פי שלוש מההספק החשמלי המכסימאלי שמותר לספק לרמקול למשך זמן ארוך. הספק זה נקרא "ההספק המכסימאלי הממושך" המותר לרמקול, שאם תעבור אותו, הסליל יתחמם וישרף.
בדרך כלל, כאשר מדברים על הספקו של רמקול, מדברים על ההספק המכסימאלי הממושך שמותר לספק לרמקול מבלי לשרוף אותו. במספר זה, אין שום דבר לגבי עוצמת הקול היוצא מהרמקול!
לצפיה ב-'כלומר בניגוד לסנייתיזר,'
כלומר בניגוד לסנייתיזר,
08/08/2016 | 10:08
4
18
אם אני שם את העוצמה של הטרבל הכי גבוהה ומגדיר למערכת ושומע בו לתקופה ארוכה האם הצלילים האחרים עלולים להעוות כי זה עוצמת המקסימום של הטרבל?
וכנ''ל הבאס, לגבי תשובתך על זה לא הבנתי את הכל, אשמח שתגיד בלי הרבה הסברים תאורטיים שקראתי אותם ...
אני מניח שאם לרמקול עצמו ולא שום סניתייזר עוצמת טרבל מ1 עד 10 והיא כל הזמן תהיה על 10, למשל האם לטווח האורך יכול להיות שהצליל יתעוות בעוצמה נמוכה יותר של הטרבל, וכנ'ל הבאס?
לצפיה ב-'כל עוד לא עברת את ההספק המכסימאלי המותר '
כל עוד לא עברת את ההספק המכסימאלי המותר
08/08/2016 | 10:18
3
22
(ולא משנה באיזה תחום תדרים) - הרמקול לא יישרף.
למה התכוונת כשכתבת "סניתייזר" האם ל"סינטיסייזר"? ומה הקשר בכלל לשאלתך?
מצטער. החיים יותר מורכבים מאשר רק מילים פשוטות. אתה רוצה להבין דברים - צריך להבין את התאוריה העומדת מאחוריהם.
בפשטות, ההספק החשמלי הנמסר לרמקול הוא אינטגרל (סה"כ) של ההספקים בכל תדר ותדר מספקטרום התדרים (לדוגמא: נניח שלרמקול נמסרים שלושה הספקים בשלושה תדרים - 100 הרץ הספק של 1 וואט. 1000 הרץ 2.5 וואט ו- 10000 הרץ 0.75 וואט. סה"כ ההספק הנמסר לרמקול הוא 1+2.5+0.75 = 4.25 וואט.)
ברור שאם נמסר יותר הספק בתדרים הנמוכים, יהיה "פחות מקום" להספק של התדרים הגבוהים.
אריאל אריאלי
לצפיה ב-'אשאל שוב, שאלתי היא כזאת,'
אשאל שוב, שאלתי היא כזאת,
08/08/2016 | 10:25
2
22
 האם הגדרת עוצמה מסוימת לבס במגבר עצמו לא בשום תוכנה למשך זמן רב - יכולה לעוות צלילים אחרים כאשר ארצה לנגן שיר אחר?
בגלל שהוא "טוחן" את הבס עד הסוף או הטרבל בתוך התמסורת וכל התאוריה מסביב.
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
14/08/2016 | 08:42
1
16
שלום
שינוי טונאלי (באס או טראבל וגם EQ) הם שינוי בעקום ההיענות של המגבר.
במצב אידאלי כאשר המערכת מאוזנת ואין צורך בתוספי TONE, כל התדרים מוגברים באופן זהה.
במצב של סיבוב אחד הכפתורים (באס או טראבל), כלפי מעלה (הוספת צליל), אתה בעצם מוריד את העצמה המירבית של ייתר הצלילים, באותה מידה שהגברת את הבאס לדוגמא:
אם סובבת את הבאס לשעה 3, שזה בד"כ 6dB+ הרי שהקטנת את ההספק של המגבר שלך לכל ייתר הצלילים פי X4. אז אם המגבר שלך נקוב להספק של 50W,
נותרת עם 12.5W בלבד.
כל נגיעה ב-TONE ע"פ התפיסה הפילוסופית מהווה עיוות. הרי העיוות מוגדדר כשינוי בגל השמע בין יציאה לכניסה.
הצורך להוסיף TONE מהווה פתרון למצבים בהם הרמקול, האקוסטיקה או ההקלטה בחסר באותו תחום.
לגבי יום העצמאות ומיני PA, מי שעוסק בתחום אינו מקצועי ופשוט מגביר חזק מדי. התוצאה עיוותים וצליל לא נעים לאוזן.
עכשיו חזרתי מהודו, מרישיקש. היה שם פסטיבל ביולי של עליה לרגל למקורות הגנגס, והתהלוכות לווו במשאיות עם פנל רמקולים עצום, הגברה וגנרטור נגרר.
הצליל היה חזק מדי, במעבר הרכב שלנו ע"י, כל החלונות רעדו מהבאס.
הצליל היה מעוות ולאף הודי לא היה אכפת. כולם צהלו ונהנו ואף ישבו ממש סמוך, במקום בו עצמת הרעש הייתה מעבר לסכנה לאוזניים.
מחזה מדהים. מדובר ברכבים רבים ולא באחד. הייתי אומר מאות...

השאלות שלך לא ממש ברורות. אני מקווה שעניתי לך לפני שתתעצבן...
לצפיה ב-'מיכאל ברוך השב לפורום '
מיכאל ברוך השב לפורום
14/08/2016 | 09:39
5
לצפיה ב-'אני לא כועס על ההסבר התאורתי,'
אני לא כועס על ההסבר התאורתי,
08/08/2016 | 10:09
20
פשוט חלק מזה אני יודע בלי קשר לשאלה האת.

לצפיה ב-'אם ככה מדוע ביום העצמאות '
אם ככה מדוע ביום העצמאות
08/08/2016 | 10:31
20
הכל טוב ויפה אבל שומעים הרבה עיוותים לא נעימים לאוזן ואף אחד לא קם לסדר את העיוותים האלה שבעוצמות שהיא מושמעת כל עיוות הכי קטן נהיה גדול...
שם יש מערכות אדירות אין ספק, אבל ההרמוניה שלהם  הרבה מעותת את השיר , ומצפה מהפקה רצינית שתדע להתמודד עם זה בשטח.
לצפיה ב-'סקירת וידאו על אוזניות Blue Lola'
סקירת וידאו על אוזניות Blue Lola
06/08/2016 | 10:06
1
34
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
15/08/2016 | 18:51
21
שלום
אין בפתיחת הקופסא מידע בעל משמעות.
1. תאור הקופסא או לקרוא את הכתוב עליה לא מוסיף. כ"א יכול לעשות זאת בחנות.
2. אין מילה על הצליל או הנוחות. הדברים הבאמת חשובים.
3. בסופו של סיפור, אין במידע כדי לעזור בקבלת החלטה אם לרכוש או לא את המוצר. אז מה הטעם בסקירה?
4. אין מידע השוואתי למוצר דומה / מתחרה. אין טווח מחירים. אין מידע על יכולות:
BT, דיבורית, שליטה על צליל, NR וכו'. גם לא צויין לאיזה סוג של אוזניות הם שייכים:
DJ, לפעילות ספורט, משחקים, טיסה וכו.
בשורה התחתונה, לא אקרא יותר סקירות שלך. הן לא מועילות וחסרות תוכן.
לצפיה ב-'מחפש המלצה על חנויות לטלוויזיות'
מחפש המלצה על חנויות לטלוויזיות
04/08/2016 | 17:11
1
38
איפה כדאי ללכת לראות טלוויזיות באיזור המרכז (אני גר בגבעתיים) שאינן מוטות מכירה למותג מסויים בגלל שיוך החנות לבעלות נוספת ?
באיזה חנות יש צוות מקצועי שמנסה להתאים את הטלוויזיה לצרכים שלך ולא לכמה הוא ירוויח מן המכירה שלה ושיש בה מספקי דגמים לבדיקה ?
אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.
מחפש טלוויזה בגודל 50 פלוס, HD מלא, צבעים אמיתיים (שחור אמיתי), שטוחה, לא מעוניין ב-3D, רמת ניגודיות גבוהה, תקציב איפשהו בין אלפיים לעשר (תלוי בגודל ובאטרקטיביות של המסך ותכונותיו), חברה ידועה באיכותה ואמינה במוצריה לתלייה על הקיר.
לצפיה ב-'אין חיה כזאת!!!'
אין חיה כזאת!!!
05/08/2016 | 11:10
35
אתה צריך קודם להחליט על איזה 3 דגמים שיכולים להתאים לך.
יש המון שירשורים בנושא בכל הפורומים.
עם ה-3 דגמים האלו תלך לחנויות ותתרשם.

לצפיה ב-'עשיתי סקירת וידאו לאוזניות מיוחדות - Master & Dynamic MH40'
עשיתי סקירת וידאו לאוזניות מיוחדות - Master & Dynamic MH40
04/08/2016 | 21:15
27
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:06
4
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'האם ניתן לתקן מסך טלוויזית פלזמה ?'
האם ניתן לתקן מסך טלוויזית פלזמה ?
02/08/2016 | 22:36
12
45
יש לי טלוויזית פלזמה של פנסוניק "50 FHD כבר כשמונה שנים ואני מאוד מרוצה ממנה.
בשבוע שעבר הטלוויזיה אוחסנה בעמידה על הרצפה צמוד למיטה עקב שיפוץ שהתבצע בסלון/מטבח.
היום תליתי אותה שוב ולחרדתי גיליתי שיש פיצוץ במסך הפנימי של הפלזמה לפי התמונות מטה (אחת במסך כבוי והשנייה במסך דולק). הפיצוץ הוא פנימי ועל הזכוכית החיצונית אין שום סימן והכל חלק לגמרי.
שאלתי היא האם אפשר ויש טעם להעביר את הטלוויזיה לתיקון ? האם אפשר לתקן בעייה כזו ? האם להתחיל לבדוק טלויזיות חדשות ?
מה המלצתכם כאשר ברור שהכוונה אינה להוציא כמה שיותר כסף (השיפוץ כבר גבה די הרבה כסף).
לצפיה ב-'היום TV חדשה עולה '
היום TV חדשה עולה
03/08/2016 | 07:20
11
50
בין 1000 - 2500 ש,ח
איכות תמונה יותר טובה . ויותר קלה במישקל

התיקון יעלה יותר מחדש . אים ביכלל ניתן לתקן

קנה חדש ותיתחדש
לצפיה ב-'האם באמת כזה אידיאלי והאם יש המלצה'
האם באמת כזה אידיאלי והאם יש המלצה
03/08/2016 | 10:09
10
36
האם באמת טלוויזיה של חברה ידועה בגודל של מינימום 50 אינטש, HD מלא ואיכות צבעים ושחור עולה בסביבות 2000 שקל (אני מניח שהכוונה למסך LED).
אם כן אזי איזו חברה מומלצת מבחינת איכות תמונה וללא תקלות (הפנסוניק שלי לא נדרשה לאף תיקון כל השנים האלו ואם לא היה קורה לה כלום עכשיו הייתי ממשיך להחזיק אותה עוד הרבה זמן).
מחפש משהו לפחות ברמה שלה בתמונה, צבעים וכו' ולא פחות מזה ואם אפשר אז יותר.
על מה ממליצים ?
לצפיה ב-'אני קניתי TV 55 בוולא שופ '
אני קניתי TV 55 בוולא שופ
03/08/2016 | 12:20
9
47
ב2250 ש"ח . TV NONA . כבר 6 חודשים אצלי ב12 תשלומים
היא גם מיני מחשב . רואים מעולה מרוצה עד השמיים . מהאיכות
לא האמנתי לאיכות כזו
שתמשיך לעבוד גם מחר . הכול בדי שמיים
מרוצה מאוד . יש אחריות שנה .
לצפיה ב-' לא בטוח..'
לא בטוח..
06/08/2016 | 17:39
8
36
קשה לטלויזיות לד להתחרות באיכות התמונה שבפלסמה, ודאי כשהמדובר בצבע השחור ובניגודיות, מה שמעניק לתמונה גם עומק גם צבע טבעי יותר. בפלסמה גם לא קיימת ירידה באיכות התמונה עם שינוי זוית הצפיה. אלא שהיא כאמור כבדה יותר, יקרה יותר לייצור, ודאי לשינוע ואין שום בעיה ליצרנים לשכנע קהל צרכנים שמדובר בטכנולוגיה מיושנת נטולת יתרונות. אלא שבדבר אחד צודק קודמי, אין טעם רב בשיפוץ, אם בכלל אפשרי היום.
לצפיה ב-'טענו גם שקשה להתחרות ב crt '
טענו גם שקשה להתחרות ב crt
07/08/2016 | 18:16
7
30
ההבדל בברק לא משנה את חווית הצפיה
פלזמה נותנת ברק לא טבעיות, אין בה שום אלמנט טבעי
כפי ש crt  איננו אור טבעי ..
לגבי רמת השחור תלוי יותר בכוון (ובמקור-בצילום ובעריכה.)
לגבי כושר הscaling השוויתי לנגן חדיש של pioneer
וטלוויזית המדבקה נתנה בראש.
לצפיה ב-'שני קוים מקבילים..'
שני קוים מקבילים..
08/08/2016 | 19:01
6
27
לא התייחסתי לברק, זה כידוע מגיע מציפוי הזכוכית שקיים בפלסמה ואין לו דבר עם ההבדלים אליהם כן התייחסתי. גם לא טענתי שמדובר בתמונה טבעית, כן טענתי ועדיין אני טוען שמדובר בתמונה טבעית יותר מאשר בלד. כל מי שרואה טקסטורה ומעברי גוונים עדינים בעור אנושי למשל, או משחקי אור וצל והשילוב ביניהם בפלסמה ובלד יבחין בקלות להערכתי בהבדלים בין שתי הטכנולוגיות. גם שום כיול לא יעזור לצבע השחור שבלדים להיות משהו שהוא יותר מאפור מאוד כהה. בכל מקרה וכפי שציינתי הדיון כבר התייתר לצערי, אין כבר פלסמות, לא בשוק הביתי עכ"פ.
לצפיה ב-'אחרי שתיראה כמה ימים '
אחרי שתיראה כמה ימים
09/08/2016 | 11:01
5
24
תמונה בHD בלד . תיכתוב חבל שלא החלפתי את הTV ליפני שנים .
כול מה שאתה מתאר גוונים . זה עניין של מה בכך . ליצר בלד
הטכנולגיה צועדת רק קדימה . הפלסמה שקלה המון אולי 30 קילו
היום TV55'  יש בה גם מחשב מיני . שוקלת בקושי 10 קילו .
ותמונה מדהימה . בHD . את מה שאתה מתאר . באיזה פורמט ראיתי SD או HD
את מה שאתה מתאר

לצפיה ב-'מאכט מיר א טוייבה..'
מאכט מיר א טוייבה..
09/08/2016 | 19:20
4
25
אדוני מצוי לו אי שם בעבר הרחוק. כמובן שמדובר בהשוואת תמונת  HD, אחרת כל הדיון הזה מיותר. ולא ראוי להתייחס בביטול לדברים שאולי אינך מכיר. היכולת ליצור תמונה מורכבת ובעיקר מדויקת, אינה ענין של מה בכך, היא תלוית טכנולוגית מסך וכח עיבוד. מסכי הלד שמצליחים להתקרב באיכות התמונה, הדיוק בגוונים, רמת השחור, לפלסמות הזולות מצליחים להתגבר על נחיתותה הבסיסית של טכנולוגית הלד בעזרת כח עיבוד חזק ויקר. ועדיין, מסכי פלסמה זולים יחסית יתנו תמונה מדויקת וטבעית יותר מאשר מסכי לד יקרים. אשר למשקל, אתה צודק וזו, כפי שכבר ציינתי, אחת הסיבות המרכזיות לכך שאין יותר כדאיות מסחרית בייצור פלסמות, הרבה יותר זול לשנע לדים קלים מאשר פלסמות כבדות.
לצפיה ב-'הled החדשה מתקדמת בקצב גבוה ועברה את הפלזמה מזמן'
הled החדשה מתקדמת בקצב גבוה ועברה את הפלזמה מזמן
09/08/2016 | 19:36
3
26
במקרה דגמתי פלזמה בתצוגות והרזולוציה שלה מוגבלת יחסית
דהיינו אין full hd בפחות מ42" קל מאוד להבחין ברישות השחור כמו ב crt
הטענה לגבי השחור ב led אף היא לא רלוונטית למודלים העכשוויים
הצג עצמו שחור לגמרי והמשחקים הם בהגדרות התמונה המורכבות
האם ראית ביקוש לפלזמה יד2 - אני ממש לא...
לצפיה ב-'אני את שלי כתבתי ובכל זאת..'
אני את שלי כתבתי ובכל זאת..
10/08/2016 | 08:26
2
30
נקודה אחת נדרשת לתגובה בשולי הדברים, ביקוש אינו אינדיקציה לאיכות, ביקוש הוא תוצאה של השקעה במיתוג ושיווק, ודאי במוצרים ביתיים להמונים. אין סיבה שיהיה ביקוש למסכי פלסמה, ליצרנים שכאמור מרוויחים טוב יותר על לדים, אין באמת בעיה לשווק אותם באופן כזה שיהפוך את הראשונים למייצגי טכנולוגיה מיושנת ונחותה. 
לצפיה ב-'אתה לא צודק ביכלל '
אתה לא צודק ביכלל
10/08/2016 | 10:27
1
32
במערכות הסטראו . יש רסיסר שעולה 1000 ש"ח

ויש רסיבר שעולה 20 אלף ש"ח . ויש גם ב50 אלף. חציאי אותו

ויש מושגעים שקונים . כך גם עם רמקולים . יש ב1000 ש"ח ויש גם ב50 אלף ש"ח

גם הטלויזיות. אם הפלסמה הייתה מעולה, היו ממשיכים ליצר דבר טוב . וטוב מאוד . ומצויין . וכול אחד הייה בוחר ליקנות מה שטוב לו . זה שאתה אוהב פלסמה . אחרי צפייה של חודש בTV החדשה תרגיש שכתבתה שטויות . אבל אתה בדעה כזו . נו שויין שיהייה במזל . כול אחד והטעם שלו . כמו השכן שלי , עדיין צופה בTV זכוכית . הוא טוען רואים טוב למה להחליף . אני אחרי 3 דקות לא מסוגל ליצפות בתמונה כזו . על טעם ורייח, אין מה להיתוכח
לצפיה ב-'להנחת דעתך ולסיום..'
להנחת דעתך ולסיום..
10/08/2016 | 19:16
25
אני צופה כבר כמה שנים בלד של פנסוניק, מצוינת אגב, ובחדר אחר בפלסמה של סמסונג. את דעתי אני שואב גם מההשוואה בין השתיים, אבל גם מהתמצאות שולית בטכנולוגיות. ואשר ליצרנים ושיקוליהם, כבר הבעתי עמדה קודם, אין טעם לחזור על כך. בכל מקרה שמח שאפשר למצוא בכל זאת מכנה משותף בינינו, הלא הוא "על טעם וריח.." וגו'. תמשיך להנות.
לצפיה ב-'רמקולים ותוספת סאב'
רמקולים ותוספת סאב
01/08/2016 | 14:49
9
49
אם יש לי רמקולים לוויניים למחשב, האם יש אפשרות להוסיף להם אם אשיג סאב וופר - בהספק שיסייע לי, יש לי משו שצריך לסדר מבחינת החיוט שברמקול שמאל ישמעו.

לצפיה ב-'עניין מאוד מורכב '
עניין מאוד מורכב
02/08/2016 | 11:47
3
22
ולא תמיד יוצא מוצלח

קנה סאט מוכן יצא לך יותר זול
לצפיה ב-'אני מבין מכיר משו שעושה כמו סניתייזר לשירים'
אני מבין מכיר משו שעושה כמו סניתייזר לשירים
02/08/2016 | 14:58
2
16
לא התוכנה HEAR מאוד מסובכת ולא נותנת להחזיר "לסטטוס קו"  לאחר שעשיתי שינוי
מכיר משו - יש לי טרבל טוב ובס שאם הצליל לא שיא הנמוך הוא לא מלא "נפח" 
האם הסאבים הגדולים למשל בשיר i believe i can fly הבס לא מספיק עמוק  על אף שההוא מכוון לנמוכים.

לצפיה ב-'תפצל את החוט'
תפצל את החוט
02/08/2016 | 18:36
1
36
שהולך למגבר . עים מפצל שעולה 10 ש"ח . ותכניס את הכבל למגבר של הסאב
 צריך הלחמות . ותקעים ולהיזהר לא לעשות קצר . אז יעלם הצליל

לצפיה ב-'אין לי סאב יש לי 2.0 רמקולים עם הגברה,'
אין לי סאב יש לי 2.0 רמקולים עם הגברה,
02/08/2016 | 20:44
10
לא הבנתי למה אמרת לי לעשות את הקטע עם החוטים?
אני פשוט לא מבין לעיתים העומק של הבס לא מספיק אם השיר לא שיא הנמוך בטונים.
לצפיה ב-'אתה כותב '
אתה כותב
02/08/2016 | 22:42
4
47
שאתה משיג סאב נכון?

אז צריך כך כמו שכתבתי לחבר
לצפיה ב-'השאלה אם אפשר לחבר כל סאב או שסאב מחייב מגבר'
השאלה אם אפשר לחבר כל סאב או שסאב מחייב מגבר
02/08/2016 | 22:58
3
12
נגיד סאב ב-700 שקל וגם ב2000 שקל?
לצפיה ב-'לכול סאב יש מגבר '
לכול סאב יש מגבר
02/08/2016 | 23:02
2
21
בפנים לא משנה המחיר
לצפיה ב-'אם ככה אני יכול לחבר כל סאב למערכת שלי,'
אם ככה אני יכול לחבר כל סאב למערכת שלי,
02/08/2016 | 23:03
1
14
?
לצפיה ב-'אים יש לך כסף לשלם אז כן '
אים יש לך כסף לשלם אז כן
03/08/2016 | 07:17
13
לצפיה ב-'אוזניות אלחוטית- כמעט ללא הגבלת מחיר'
אוזניות אלחוטית- כמעט ללא הגבלת מחיר
31/07/2016 | 23:13
5
45
היי,
אני מעוניין באוזניות בלוטוס טובות, עם הגבלת מחיר לא רעה (עד 2000), כשהצרכים העיקריים הם:
1. איכות פיזית , ומראה אלגנטי (אחרי הכל לובשים אותם ואני אסטטי לנושא )
2. איכות סאונד באמת טובה . (לא ליצירת מוסיקה, אם כי אפשר לקרוא לי אודיופיל)
בדקתי עד עכשיו מספר אפשרויות :
1. jbl elite 700 - קראתי דברים טובים, הקשבתי (חוטית )בחנות והתאכזבתי מאוד.
2. beats studio - הבנתי שאיכות הסאונד בדגם האחרון לא רעה בכלל-לא ניסיתי
3. parrot zik 3  נראות מדהים, לא מצאתי מקום שאפשר להקשיב להן.
4. Bose comfort 3 נראות על הפנים, הביקורת אומרת ש-jbl טובות יותר ( jbl גרועות לטעמי- נשמע שהסאונד מחוץ לאוזן ולא עוטף אותך כמו האוזניות שברשותי)
7. b&o - h7  נראות טוב והחברה עם מוניטין, לא מצאתי איפה לנסות.

נראה שהשוק הזה מלא באוזניות של 20 שקל שעטופות נורא יפה, ואני לא מוצא משהו טוב בטווח של עד 2000 שח , שלא נראה כמו איזה אב טיפוס משנות ה80.

כדאי אולי לחפש in ear ? האם ניתן להפיק מהן איכות שמע טובה מספיק ? יש לי כרגע inear של shur se220 , והן לא רעות בכלל. אני רוצה משהו עם תדרים נמוכים מהודקים, קרוב ככל שניתן לסאב אמיתי.
(מהיכרות די עמוקה של פיתוח בלוטוס, אין באמת ירידה באיכות האודיו כמעט כשמשתמשים בצ'יפים הנכונים כך שהבעיה היא האוזניות עצמן)
תודה רבה.
לצפיה ב-'אם תהיה מוכן לוותר על אלחוטי'
אם תהיה מוכן לוותר על אלחוטי
01/08/2016 | 08:29
2
46
אזניות אלחוטיות, בדרך כלל, לא מיועדות לשמיעה באיכות גבוהה.
אם חשובה לך הניידות, אתה תצטרך להתפשר על איכות. אם חשובה לך האיכות - וותר על ניידות.
אך, בכל זאת, יש אזניות באיכות גבוהה מאד, המתאימות לתקציב שלך ולהן יש חוט באורך של שלושה מטר, שמקנה ניידות מסויימת.
אלו אוזניות של AKG דגם K550.
אזניות אחרות שבאות בחשבון הן אזניות מדגמים שונים של חברת סנהייזר. חפש ברשת ותוכל למצוא דגמים שיתאימו לתקציבך.
שתי החברות, AKG וסנהייזר הן חברות המתמחות בציוד שמע המיועד למוסיקה קלאסית ומזה נובעת הדרישה שלהן לאיכות סאונד נייטראלית ו"שקופה".
סנהייזר גם מייצרים אזניות קלות משקל.
אריאל אריאלי
לצפיה ב-'זו טעות.'
זו טעות.
01/08/2016 | 15:43
1
37
אני עוסק לא מעט בצ'יפים האלו, והאיכות זהה לחלוטין (מתמטית) לזו החוטית. 
קל לראות גם לפי הביקורות בהאזנה עם ובלי חוט שאין הבדל מורגש כלל.
זו סתם תפיסה מיושנת שנובעת מבורות,  אבל תודה רבה.
לצפיה ב-'אריאלי '
אריאלי
02/08/2016 | 11:46
29
מקובע בעבר הרחוק
פעם אוזניות אלחוטיות היו עם צליל גרוע
היום שיטות העברת הצליל השתנו
היום יש אוזניות שמחוברות לשלט של הTV . כך שלא צריך להיות חוט ארוך
קניתי TV ב2200 רק HD הוא צחק מימני . היא כבר 5 חודשים אצלי . תמונה מעולה . בשידורים מחו"ל . לא מיצטער לרגע על הקנייה.
אריאלי אוהב הרבה לקשקש בטכנולוגיה ישנה . שעברה מהעולם
לצפיה ב-'יש גם את ה-H6, H8 של B&O'
יש גם את ה-H6, H8 של B&O
01/08/2016 | 11:54
1
38
תפנה אליהם ותשאל איפה אפשר להאזין להם

אם אתה מזמין מאמזון אז יש לך כמה עשרות אחוזי הנחה עליהם.
לצפיה ב-'Denon AH-GC20'
Denon AH-GC20
04/08/2016 | 16:53
16
יש גם את הדנון האלה, הפרש פסיכי לעומת ישראל
לצפיה ב-'רסיבר קולנוע ביתי חדש'
רסיבר קולנוע ביתי חדש
30/07/2016 | 11:34
13
60
עתה לקראת יציאתי לפנסיה מחפש להשקיע ברסיבר שישרת אותי לפחות חמש עד עשר שנים קדימה. הצליל חיב להיות חם ונעים לאוזן אם כי מפורט מאד. המדובר פה בהשקעה רצינית... יש לכם נסיון עם התוצרת של מארנץ, ימהה, קיימברידג', פיוניר, סוני או כל רסיבר רציני אחר כשהדגש הוא על הצליל. אשמח לקבל כל חוות דעת בנושא
לצפיה ב-'רסיבר לא בוחרים בהתכתבות. יש מגוון רחב מאוד'
רסיבר לא בוחרים בהתכתבות. יש מגוון רחב מאוד
30/07/2016 | 12:48
1
44
אתה צריך קודם לסכם את מה שיש לך בבית, למה זה יהיה מחובר, מהן הדרישות ומה אתה חושב שיהיה לך בעתיד. אזורי האזנה, שליטה, נוחות תפעול וכו'...
לצפיה ב-'כמו שכתב המנהל . ובסוף '
כמו שכתב המנהל . ובסוף
30/07/2016 | 14:38
40
ללכת לחניות רצניות . עם תקציב .

כמה אתה מוען להשקיע ליקראת הפנסיה
לצפיה ב-'בתור השקעה זו בחירה רעה מאוד'
בתור השקעה זו בחירה רעה מאוד
31/07/2016 | 10:07
7
42
2 סיבות עקריות
1. השפעת ההגברה זניחה ביחס לאקוסטיקה והרמקולים במערכת
2. מחירי האלקטרוניקה (רסיבר הוא טכנולוגיה שדוהרת כמו אינפלציה במפלת)
    טכנלוגיות חדישות של מיתוג והגברה דיגיטלית התאמה לתקנים רשתות ונתונים

בהינתן הספק נדרש אין בעיה לספק אות מדויק במחיר צנוע וכל הסופרלטיבים:
חם נעים ומפורט לא שייכים.מה גם שקל מאוד להתרשם בחסות קטע מוזיקלי
נותר לך העיצוב הגימור והנדסת האנוש אין מנוס אלא להתרשם מקרוב (לא מתמונות)

מנצלש רכשתי טלויזיה 40" led מדבקה Grundig פחות מ 1400 ש"ח
איכות מעולה כל הכניסות והחיבורים והכיוונים (רק בלי הסמארט שניתן הרי
לרכוש מתאם אנדרואיד בנפרד בכסף קטן) יבואן מוכר עם אחריות.
לך בדוק כמה עלה  מוצר דומה לפני שנתיים או אפילו כעת ב זאפ
השקעה זה ממש ממש לא
לצפיה ב-'השקעה באיכות, למה לא?'
השקעה באיכות, למה לא?
31/07/2016 | 11:24
6
73
אם חם ונעים לא שייך, מה כן שייך
כל הטכנולוגיות החדשות של אינטרנט והורדות לא ממש מענינות אותי
אטמוס ושמטמוס... לא מעונין. 5.1 מספק אותי, אבל שיהיה חם ונעים!!
השוק הוא עצום, מספר הביקורות עוד יותר. אני פונה לפורום רק על מנת לשמוע ביקורת אישית שאולי תעזור לצמצם את מנת החיפוש אחרי המכשיר שבסופו של דבר אצטרך לחיות איתו. ואני מודע לכך שהבחירה הסופית תתבסס אך ורק על מה שאוזני יקבעו
לצפיה ב-'יותר מיתוס שחם ונעים נקבע ע"י המגבר'
יותר מיתוס שחם ונעים נקבע ע"י המגבר
31/07/2016 | 11:51
4
34
עולם ומלואו של איכויות אחרות יש ברסיבר למשל באמינות ובשרידות
טיב הרכיבים והתכנון המונע תקלות וחסין להפרעות ורעשים
יש את העיצוב הנצילות/התחממות  שלט רחוק ותאימות לשאר המערכת.
חם ונעים פשוט לא רלוונטי.
מגבר מיועד להגביר, כמו שברז מיועד להזרים מים,
בתלות ידיות החמים והקרים. כשברז ישפיע על טעם המים או נעימותם
זה או שהוא מוסיף חלודה או מזליף אותם במקום להזרים..
מאידך יש ברזים יפים יותר אמינים יותר מתוחכמים בהפעלה כמו מגברים.
האות החשמלי שיוצא לרמקול צ"ל נקי ושקוף למקור כמו המים מהברז.
לצפיה ב-'האות החשמלי שיוצא לרמקול צ"ל נקי ושקוף למקור כמו המים מהברז.'
האות החשמלי שיוצא לרמקול צ"ל נקי ושקוף למקור כמו המים מהברז.
31/07/2016 | 12:26
3
32

הו, צעד אחד קדימה
מסכים איתך!! איזה רסיברים/מותגים מספקים לי זאת ללא תוספות לא רצויות?
לצפיה ב-'אז לא חם ומפורט? הסאונד הוא המרכיב הפחות מאתגר לרסיבר'
אז לא חם ומפורט? הסאונד הוא המרכיב הפחות מאתגר לרסיבר
31/07/2016 | 12:37
2
29
אם תסנן חברות קיקיוניות..כל מגבר בתחום ההספק אליו הוא מיועד
יספק את הסחורה, בדיוק כמו ברז, די שההספק והעומס מתאים כמו באספקת  מים.
לפחות ירדת מההזיה שהמגבר "מייצר" סאונד חם ומפורט...
לא טוען שמיותר להאזין ולבחון את השפעת הווסתים הסראונד ו room control
אבל ההתאמה לצרכים ולטעם  העיצובי חשובה הרבה יותר מנסיון להטיל ספק
פלצני בשקיפות המגבר.
לצפיה ב-'מבחינת הצליל'
מבחינת הצליל
31/07/2016 | 12:46
1
24

אוקיי, אם כך עלי להכנס לחנות הקרובה, להציג תקציב ולצאת אם הרסיבר הראשון שיוצע לי שכן אין הבדל משמעותי ביניהם מבחינת הצליל. האם זה מה שאתה טוען??
לצפיה ב-'קבל לולאה לתחילת השרשור ההבדל בצליל לא רלוונטי יש הרבה מעבר'
קבל לולאה לתחילת השרשור ההבדל בצליל לא רלוונטי יש הרבה מעבר
31/07/2016 | 13:16
9
לצפיה ב-'כנראה שבכל זאת כדאי 7 ערוצים ולא 5'
כנראה שבכל זאת כדאי 7 ערוצים ולא 5
31/07/2016 | 14:54
22
לכל החברות יש רסיברים 5 ערוצים אבל הם לרוב דגמי הכניסה ולכן גם הרכיבים בהם פחות איכותיים.
כאשר עולים ל-7 ערוצים ולדגמים היותר בכירים אז גם הרכיבים הפנימיים בהתאם.

גם לי מספיקים בהחלט 5 ערוצים.
לצפיה ב-'כל המותגים שרשמת מצויינים'
כל המותגים שרשמת מצויינים
31/07/2016 | 11:35
2
24
ככל שאתה עולה בדגם (ובמחיר) האיכות כמובן משתפרת.
מה התקציב שלך?
איזה רמקולים יש לך?
לצפיה ב-'רק המחיר???'
רק המחיר???
31/07/2016 | 12:34
1
26
האם רק המחיר קובע? הרי ידוע שיש רסיברים שלא שוים את ההשקעה בעוד שיש רסיברים שבהשואה להשקעה נשמעים נהדר
לצפיה ב-'לא רק, אבל זה מקום מצוין להתחיל ממנו'
לא רק, אבל זה מקום מצוין להתחיל ממנו
31/07/2016 | 14:47
23
יחד עם הרמקולים שישודכו אליו.
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
30/07/2016 | 15:05
19

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה