לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אודיו וקולנוע ביתי

ברוכים הבאים לקהילת אודיו וקולנוע ביתי.

הקהילה הזו נוסדה בתחילת שנת 2000 ב IOL כמקום מפגש, יעוץ והחלפת דעות לכל חובבי ציוד האודיו באשר הם, כמו גם למי שמעוניין לשאול שאלה, ולקבל תשובה מאנשים שגם יודעים על מה הם מדברים - ולצערנו, מוכרים בחנויות אלקטרוניקה הם בדרך כלל לא כאלה ...
מאז הספקנו לארגן חמישה מפגשים לחברי הקהילה, לשמוע הרצאות, להאזין לציוד ולהתפעל מאוד מאופי האנשים שאנו פוגשים כאן. החל מיולי 2001, ביתה החדש של הקהילה הוא כאן ב``תפוז``. אם את/ה מבקר/. חדש/ה הנה כמה דברים חשובים:
* אנחנו שמחים לענות על שאלות ולסייע כמיטב יכולתנו. מכיוון שיש שאלות ששואלים אותנו מדי יום, כדאי לנסות ולהשתמש בתיבת ``חיפוש הודעות`` בפורום כדי לראות אם שאלו את השאלה כבר לפניכם.
* כל האנשים שעונים כאן על שאלות, עושים זאת בהתנדבות. אם לא קיבלתם תשובה, אל תכעסו, ונסו לשאול שוב. טונים גבוהים וחוסר שביעות רצון אינם במקומם.
* אין ציוד שהוא ``פשוט מדיי`` בשבילנו. אל תתביישו לשאול שאלה. זה שאנחנו אוהבים בעיקר ציוד יקר, לא אומר שלא נשמח לסייע גם בשאלות על ה DVD של הדיוטי-פרי. גם בפורום ``מכוניות`` אוהבים לדבר על ``פורשה`` אבל שואלים המון על ``לאנטיס``.
* במידת האפשר, הציגו את עצמכם. ממילא כולנו ניפגש בסמינר הבא. אל תתחבאו מאחורי כינויים נטולי אימייל. * בפורום כותבים כאן יבואנים, משווקים, מוכרים ועוד בעלי מקצוע. ככה זה בפורום מקצועי כמו שלנו, תמיד יש אנשים שמוכנים לעזור.
* הודעות מכירה של ציוד פרטי - לשם כך קיימים לוחות הפורום, בהם תוכלו למצוא מגוון מודעות קניה ומכירה בתחומים שונים. הקליקו על "לוחות" בראש הדף.
* שדה ``נושא ההודעה`` נועד בדיוק לכך. השתדלו ככל האפשר לבחור שורת נושא שתתאר היטב את תוכן ההודעה, ותוכל לחסוך ממי שהנושא אינו מעניין אותם, את קריאתה.

משהו קטן על הממשק. כשאתם משיבים על הודעה, היא מטפסת אל ראש הדף הראשון כדי שכולם יראו את התגובה. לכן, חשוב להקפיד להשיב על הודעה, ולא לפתוח נושא חדש. זהו.

בברכה,
יבגני גלפרין מנהל הפורום אודיו וקולנוע ביתי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אודיו וקולנוע ביתי

ברוכים הבאים לקהילת אודיו וקולנוע ביתי.

הקהילה הזו נוסדה בתחילת שנת 2000 ב IOL כמקום מפגש, יעוץ והחלפת דעות לכל חובבי ציוד האודיו באשר הם, כמו גם למי שמעוניין לשאול שאלה, ולקבל תשובה מאנשים שגם יודעים על מה הם מדברים - ולצערנו, מוכרים בחנויות אלקטרוניקה הם בדרך כלל לא כאלה ...
מאז הספקנו לארגן חמישה מפגשים לחברי הקהילה, לשמוע הרצאות, להאזין לציוד ולהתפעל מאוד מאופי האנשים שאנו פוגשים כאן. החל מיולי 2001, ביתה החדש של הקהילה הוא כאן ב``תפוז``. אם את/ה מבקר/. חדש/ה הנה כמה דברים חשובים:
* אנחנו שמחים לענות על שאלות ולסייע כמיטב יכולתנו. מכיוון שיש שאלות ששואלים אותנו מדי יום, כדאי לנסות ולהשתמש בתיבת ``חיפוש הודעות`` בפורום כדי לראות אם שאלו את השאלה כבר לפניכם.
* כל האנשים שעונים כאן על שאלות, עושים זאת בהתנדבות. אם לא קיבלתם תשובה, אל תכעסו, ונסו לשאול שוב. טונים גבוהים וחוסר שביעות רצון אינם במקומם.
* אין ציוד שהוא ``פשוט מדיי`` בשבילנו. אל תתביישו לשאול שאלה. זה שאנחנו אוהבים בעיקר ציוד יקר, לא אומר שלא נשמח לסייע גם בשאלות על ה DVD של הדיוטי-פרי. גם בפורום ``מכוניות`` אוהבים לדבר על ``פורשה`` אבל שואלים המון על ``לאנטיס``.
* במידת האפשר, הציגו את עצמכם. ממילא כולנו ניפגש בסמינר הבא. אל תתחבאו מאחורי כינויים נטולי אימייל. * בפורום כותבים כאן יבואנים, משווקים, מוכרים ועוד בעלי מקצוע. ככה זה בפורום מקצועי כמו שלנו, תמיד יש אנשים שמוכנים לעזור.
* הודעות מכירה של ציוד פרטי - לשם כך קיימים לוחות הפורום, בהם תוכלו למצוא מגוון מודעות קניה ומכירה בתחומים שונים. הקליקו על "לוחות" בראש הדף.
* שדה ``נושא ההודעה`` נועד בדיוק לכך. השתדלו ככל האפשר לבחור שורת נושא שתתאר היטב את תוכן ההודעה, ותוכל לחסוך ממי שהנושא אינו מעניין אותם, את קריאתה.

משהו קטן על הממשק. כשאתם משיבים על הודעה, היא מטפסת אל ראש הדף הראשון כדי שכולם יראו את התגובה. לכן, חשוב להקפיד להשיב על הודעה, ולא לפתוח נושא חדש. זהו.

בברכה,
יבגני גלפרין מנהל הפורום אודיו וקולנוע ביתי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'התאמת טלוויזיה למקרן קול'
התאמת טלוויזיה למקרן קול
18/02/2017 | 22:36
14
18
יש לי טלוויזיה סמסונג(smart tv), ממיר של YES ומקרן קול Bose Cinemate 130.
חיברתי לפי המדריך: הממיר מחובר לכניסת CBL-SAT, הטלוויזיה מחוברת לכניסת TV, הכל בכבלי HDMI.
כל מה שקשור לממיר - עובד, לא נראה לי שיש שם בעיה. אני רואה ושומע את שידורי YES באופן תקין.
אם אני מפעיל בטלוויזיה אינטרנט (יוטיוב למשל) האודיו לא יוצא דרך ה BOSE אלא רק דרך הרמקולים המובנים של הטלוויזיה.
מי יכול לעזור לאתר את הבעיה?

לצפיה ב-'כי חיברתה את המקרן '
כי חיברתה את המקרן
18/02/2017 | 23:17
1
19
לממיר . חבר את המקרן ליציאת הקול של הטלויזיה . אז ישמהו הכול בסדר 
לצפיה ב-'לא הבנתי....'
לא הבנתי....
19/02/2017 | 00:09
9
אם אני מחבר את המקרן ליציאה של הטלוויזיה, איך בדיוק האודיו של הממיר יגיע??
ואיך לחבר את הממיר, בכלל? ממיר - TV - מקרן: מה אמור להתחבר לאן?
בקיצור - לא הבנתי למה אתה מתכוון.
לצפיה ב-'בTV '
בTV
18/02/2017 | 23:26
6
11
יש יציאה אופטית/דגיטלית . חבר לכניסה הדגיטלית/אופטית במקרן עם כבל מתאים .  והכול יהייה 10 
לצפיה ב-'...'
...
19/02/2017 | 00:14
5
15
אני אומר שיש חיבורי HDMI ואתה שולח אותי לחיבורים אחרים?
בשילוב הקודם שהיה לי, טלוויזיה ומקרן אחרים, ישנים יותר, הכל היה מחובר ועובד עם HDMI. אז בדגמים החדשים יותר זה לא ?
לצפיה ב-'בדגם הישן של הTV '
בדגם הישן של הTV
19/02/2017 | 09:02
4
10
לא הייה לך אינטרנט בTV . כך שהכול הייה בסדר . פו נוצר האינטרנט בTV . וצריך להוציא את הצליל מהTV בכבל. למגבר /רמקול . מבין?
לצפיה ב-'אתה ממש טועה...'
אתה ממש טועה...
19/02/2017 | 10:54
3
11
ב TV הקודמת היה אינטרנט, זה גם היה סמארט. המקרן קול היה הרבה יותר בסיסי ופשוט, הממיר נכנס לשקע אחד, ה TV לשקע שני. הייתי בוחר source את הממיר כדי לראות ולשמוע YES, הייתי בוחר source את הטלוויזיה כדי לראות ולשמוע אינטרנט. כרגע ה TV יהמקרן ההם נמצאים אצל הבן שלי והם עובדים נפלא.
לצפיה ב-'תגיד אתה דפוק ??'
תגיד אתה דפוק ??
19/02/2017 | 13:27
2
11
שאלתה שאלה . קיבלתה מ2 אנשים תשובה זהה .
אם אתה מחיפה בוא אלי הבייתה תיראה איך זה פועל . גם לי יש בסלון TV עם אניטרנט . נענה לך יותר פשוט

בTV שלך יש אניטרנט . ברמקולים של הTV שומעים יוטיוב . צריך להוצי את הצליל

מהTV איך מוצאים את הצליל לרמקול החיצוני ???????????
כבל הHDMI  הוא מחבר את הממיר לTV . היום בכול TV יש יציאה אופטית/דגיטלית . לחיבור מגבר חיצוני . אם אתה לא מבין את זה תביא איש מיקצוע יחבר לך . סתם קשקשת ברשת אתה מחרבש

לצפיה ב-'דפוק תקרא לחברים שלך...'
דפוק תקרא לחברים שלך...
19/02/2017 | 13:39
1
9
...ועם צורת דיבור כזאת, אתה לא ראוי בכלל להיות ולענות בפורום כלשהו.

לצפיה ב-'אני באמת קורא להם כך '
אני באמת קורא להם כך
19/02/2017 | 14:43
8
כאשר מסבירים . ומסבירים . והצד השני לא מבין . וחושב שהוא חכם
לצפיה ב-' האודיו לא יוצא דרך ה BOSE בגלל ש הוא נוצר'
האודיו לא יוצא דרך ה BOSE בגלל ש הוא נוצר
19/02/2017 | 07:03
1
15
ב-SMART ואין לו שום קשר לממיר אלא מהאינטרנת
אתה תוכל לצפות בסרט מאינטרנת גם אם הממיר OFF

אתה צריך לחבר כבל אופטי מהטלוויזיה ל  inputs on rear panel of speaker
יוסי
ה
לצפיה ב-'כמו שכתבתי לו '
כמו שכתבתי לו
19/02/2017 | 08:55
8
הצליל של הממיר . והצליל של האינטרנט . יצא באותו כבל . למגבר . תשאיר את הכבל HDMI מחובר . גם כאשר הממיר כבוי . האינטרנט מראה ומשמעי צליל . אז חבר את יציאת הTV למגבר . נתק את יציאות הממיר למגבר

לצפיה ב-'מה זה smart tv?'
מה זה smart tv?
19/02/2017 | 09:31
2
12
זה מכשיר טלוויזיה ובו מובנה יחידה Android TV Box בו הייצרן שולט על
היכולת -תיפקוד

במילים אחרות כול Android TV Box חיצוני הרבה יותר טוב מאשא היחידה המובנת בטלוויזיה 
לצפיה ב-'צודק . אבל על מנת להאזין '
צודק . אבל על מנת להאזין
19/02/2017 | 09:50
10
מהאנטרנט של הטלויזיה . צריך לחבר את יציאת הצליל למגבר בקו החיצוני
לצפיה ב-'לא בהכרח אנדרואיד, יש מגוון טלוויזיות'
לא בהכרח אנדרואיד, יש מגוון טלוויזיות
20/02/2017 | 08:30
4
עם מגוון מערכות הפעלה לסמארט, אבל נכון שקופסה חיצונית יעילה בהרבה.
גם קרמר צודק בכך שבהרבה מקרים חיבור ה HDMI לא נותן את התוצאה הרצויה
וכבל אופטי הוא אפשרות טובה יותר.
המונח HDMI הפך למוביל אבל לא תמיד הוא מספק את התוצאה הרצויה.
אצלי בבית עברתי להעברת הקול בכבל אופטי, את התמונה ב HDMI והכל עובד בסדר,
לפחות כל זמן שאני שם לב איזה שלט-רחוק שייך לקופסת הקודי, איזה לטלוויזיה
ואיזה למערכת הקולנוע.
יש עוד כמה אבל יש לי הרגשה שהם נשארו מהמערכות הקודמות.
לצפיה ב-'מהי הרזולוציה המקורית של שידורי עידן פלוס?'
מהי הרזולוציה המקורית של שידורי עידן פלוס?
19/02/2017 | 23:04
4
שלום

משהו יודע מהיא הרזולוציה המלאה של שידורי עידן פלוס? (יחס פיקסלים רוחב ואורך והאם זה i או p).

אני צריך לדעת כדי להשוות איכות עיבוד תמונה בין הטלויזיה, הרסיבר, והממיר עצמו (היכן עדיף לבצע את ה USCALING ל 4k)

דבר נוסף, אני שם לב שבשידורי עידן יש תופעה מרגיזה של jaggies (פיקסליזציה בקצוות עצמים חדים, כמו אישונים וקווים לא מאוזנים). משהו של לב לכך בשידורי עידן? (זה פחות מורגש בשידורי אותם ערוצים בקליטה לווינית).

תודה

לצפיה ב-'אנטנה לעידן פלוס'
אנטנה לעידן פלוס
16/02/2017 | 20:43
2
13
שלום,
הזמנתי את האנטנה הזאת מ ebay :
http://www.ebay.com/itm/201658073479
הופתעתי לגלות שהמחבר שלהם לא מתאים לטלויזיה אלא מתאם דומה לכניסה לממיר של yes.
חשבתי שחיבור האנטנה לטלויזיה הוא סטנדרטי, יש חיבור שונה לאזורים שונים בעולם ?
האם מתאם זה מתאים - https://www.tal-hetz.co.il/shop/he/189-%D7%9E%D7%A...
לצפיה ב-'לא צריך מתאם '
לא צריך מתאם
16/02/2017 | 22:05
9
תימשוך את התוספת מהתקע הרגיל . הוסיפו מתאם . תוריד אותו
לצפיה ב-'גם המתאם מתאים '
גם המתאם מתאים
16/02/2017 | 22:08
4
לצפיה ב-'המלצה לטלוויזיה + זרוע'
המלצה לטלוויזיה + זרוע
15/02/2017 | 23:59
3
22
שלום!

אני מחפש לחדר שינה (לא גדול) מסך טלויזיה בגודל 40''.  הטלויזיה תשמש בעיקר להקרנת סרטים וסדרות (מהמחשב או מממיר YesHD) ומידי פעם למשחקי עלילה, לא ספורט (מ-PS3 או מהמחשב).  לטלוויזיה אחבר מחשב, PS3 וממיר YesHD, כך שיש צורך בכניסות מתאימות בסוג/כמות.
כמו כן, ארצה לתלות את המסך עם זרוע שתאפשר לי גם לסובב אותו לזוית של 90 מעלות עם הקיר שעליו יהיה תלוי וגם להתאים את זוית המסך כלפי מעלה/מטה.
התקציב למסך ולזרוע הינו 2,000 שקלים, מעדיף לא לחרוג ממנו.

תודה מראש!
לצפיה ב-'דבר נוסף ששכחתי לציין'
דבר נוסף ששכחתי לציין
16/02/2017 | 00:11
15
הטלוויזיה תתחבר ישירות (לא דרך רסיבר) למערכת סראונד של Logitech מדגם Z906, כך שיש צורך בחיבור יציאת קול שיאפשר לי לנצל את כל 6 הערוצים.

תודה
לצפיה ב-'מסך SAMSUNG מסדרה ישנה ללא SMART + זרוע N400'
מסך SAMSUNG מסדרה ישנה ללא SMART + זרוע N400
16/02/2017 | 07:22
1
23
נכנס בדיוק לתקציב שלך.

מוזמן לפנות אלי לקבלת הצעת מחיר וביצוע התקנה

0525634010
לצפיה ב-'באיזה דגם מדובר?'
באיזה דגם מדובר?
16/02/2017 | 13:59
13
הייתי רוצה לראות נתונים ולקרוא ביקורות.
לגבי הזרוע - תוכל לרשום לי את שם החברה?  לא הצלחתי למצוא עליה מידע בגוגל.

תודה!
לצפיה ב-'ניגון H265 באנדרואיד'
ניגון H265 באנדרואיד
14/02/2017 | 08:14
3
21
יש לי קופסת אנדרואיד זולה אך מעולה.
אמורה חנגן כל מיני קודקים ורזולוציות מתקדמים.
יציאת HDMI (לא יודע איזו גירסה) מחוברת לפלסמה פנסוניק 42 בת כמה שנים טובות עם HDR.
אז ככה:
א. לגבי הטלביזיה, כל פעם שאני מתפתה להחליף אני חוזר הבייתה ורואה את התמונה הנהדרת והצבעים הנפלאים - ומוותר.
ב. אמש קיבלתי קובץ ב H265. אף מכשיר לא רצה לנגן אותו (חוץ מהמחשב לנובו i7 וינדוס 10).  הקודי באנדרואיד גמגם. נגני תוכנה אחרים לא ידעו מה נפל עליהם.
אחרי חיפוש קצר ברשת מצאת את הנגן MXplayer. הורדתי כדי לנסות - מנגן נהדר. הקובץ בגודל 180MB ברזולוציה 1280X720
יוצר תמונה נהדרת, עם צבעים חיים, לא פחות מדיסק בלו ריי!
עכשיו אני מחפש תוכנה להסבת H264 ל 265, יהיה הרבה יותר זול מאשר לקנות HDD חדשים לאוסף ההקלטות הגדול שלי.

לצפיה ב-'מחפש תוכנה להסבת H264 ל 265,?'
מחפש תוכנה להסבת H264 ל 265,?
14/02/2017 | 10:19
1
14
לצפיה ב-'תודה, קראתי עליה אבל במאמר אי אפשר היה להבין'
תודה, קראתי עליה אבל במאמר אי אפשר היה להבין
14/02/2017 | 13:24
14
שמדובר בתוכנה.
אני הולך לנסות אותה.
בינתיים התברר לי כי תוכנה שבה אני משתמש להמרת DVD (אין בה עריכה)
גם מסבה ל 265 והיא Handbreak, תוכנת חינם.
לצפיה ב-'תוצאות ראשונות'
תוצאות ראשונות
14/02/2017 | 16:35
16
1. קובץ של 1280X720 בקצב של 50 פרימים לשניה (למה? ככה זה הגיע)
ירד לפחות משליש הגודל ועכשיו שוקל 2200MB באותו קצב פריימים
2. קובץ HD בקצב 25 ירד בכ 30%
על מסך המחשב לא ראיתי שום ירידה באיכות התמונה.
זה עם Handbreak במהירות המרה בינונית (לאט יותר מברירת המחדל) ואיכות 19 (המחדל 20 שזה מעט פחות טוב). הסאונד ב passthru
לצפיה ב-'מערכת של פיוניר - הסבר על שימוש במערכת'
מערכת של פיוניר - הסבר על שימוש במערכת
14/02/2017 | 12:35
17
שלום,
יש לי מערכת קולנוע ביתי יחסית לא רעה. (אם זה מדד כלשהו  אז היא עלתה לי לפני כשלוש שנים כ 6000 ש"ח כולל רמקולים)

בכל מקרה אני מרגיש שאני ממש לא יודע לנצל אותה כפי שצריך.
אני לא בטוח שהיא מכוילת כמו שצריך- למרות שהתקינו לי אותה מתקינים מקצועיים.
אני ממש לא יודע מתי להשתמש ובאלו מצבים לסרטים, למוזיקה וכיוצ"ב..

ברור לי שבסוף הבדיקה הינה מה נשמע לי הכי טוב - אבל אני לא מפסיק לשחק עם המצבים לנסות להבין מה נכון לי..
גם לא ברור לי מתי צריך להשתמש בסטריאו וכו'.
בהדגמה בחנות שמו לי את הסרט מהיר ועצבני ויכולתי לשמוע את המכוניות "מקיפות" אותי בסיטואציות מסוימות.
נראה לי שהנקודה הובהרה..
אני גם צריך תיקון קטן לראש כבל שיצא מהמקום (הראש שמחובר  לסאב)

שאלתי היא האם יש מי שמגיע הביתה ויכול לעשות כיול איכותי למערכת + הסבר איכותי על השימוש בה. ( כאמור בנוסף תיקון הכבל) וכמה דבר שכזה אמור לעלות?

תודה ואחלה יום
לצפיה ב-'פעם 1 ולתמיד.. האם עידן+ משדר ב HD את ערוץ 1 ?'
פעם 1 ולתמיד.. האם עידן+ משדר ב HD את ערוץ 1 ?
12/02/2017 | 18:44
1
10
לצפיה ב-'לא'
לא
12/02/2017 | 19:04
5
לצפיה ב-'מקרן קול Pure Acoustics SBW175'
מקרן קול Pure Acoustics SBW175
12/02/2017 | 09:54
17
היי,

האם מישהו מכיר את מקרן הקול הזה:

האם מתאים לשימוש ביתי סולידי (צפיה בטלויזיה בעיקר, ומוזיקה מידי פעם).

תודה.
לצפיה ב-'לא מצליח לקבל 4k בחלונות 10 עם כרטיס תומך'
לא מצליח לקבל 4k בחלונות 10 עם כרטיס תומך
09/02/2017 | 00:51
8
35
שלום

יש לי את כרטיס המסך הבא:

http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=...

הוא בפירוש תומך ב 4k מלא עד 60 הרץ

עד עכשיו הוא היה מחובר לטלביזיה FHD. אני שוקל לרכוש מסך 4k אז הלכתי לחנות מתמכה עם המחשב כדי לחבר ולבדוק איך כל מסך נראה ומתנהג בניגון תכני וידאו, מהירות תגובה למשחקי מחשב, והצגת טקסט מאינטרנט. המחשב מרית חלונות 10 גרסה 64 ביט עדכנית ביותר עם הדרייברים הכי עדכניים של הכרטיס.

כאשר חיברתי את יציאת ה HDMI הראשית לכל מסך 4k שהיה בחנות הרזולוציה השתנתנה ל 1440 על 2560. בהגדרות האפלקציה של AMD וכמו בהגדרות מסך של חלונות, יש אינספור אפשרויות רזולוציה אבל הגבוהה ביותר היא 2560 על 1440 ושם הטקסט לא מוצג באופן ברור כי זו לא הרזולוציה הטבעית של מסך 4k.

אני לא מוצא מקרה דומה ברשת. יש סרטון יוטיוב שבו אותו הכרטיס נבדק במשחקים ב 4k ב 60 הרץ ועובד מצויין עם 38 FPS. האם יש מהשהו שניתן לנסות? להסיר ולהתקים דריברים מחדש? לפרמט ולהתקין חלונות מחדש? משהו נתקל בבעיה כזאת פעם?

תודה

לצפיה ב-'לפי מאמר ב CNET'
לפי מאמר ב CNET
09/02/2017 | 20:40
5
22
TVs use HDMI, though a handful have DisplayPort. Feel free to use either. If you've just got HDMI, you'll need HDMI 2.0 on both ends (TV and video card) to do 2160/60p. Previous versions of HDMI connections, like 1.4, are limited to 2160/30p. DisplayPort is capable of both.

יוסי
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
10/02/2017 | 08:32
4
20
שלום
סביר שבכרטיס שתומך ב-4K הממשק יציאה יתמוך גם (HDMI 2.0 או DisplayPort).
כנ"ל במסך 4K.
נותר הכבל או הגדרות הכרטיס.
לגבי הגדרות, ברזולוציות יותר נמוכות כמו HD ו-FHD הממשק הספיק כדי לקנפג את הכרטיס לרזולוציה הטבעית של המסך. בכל מקרה בהגדרות (תצוגה) לא היה
ניתן לעלות מעל.
לצפיה ב-'לדעתי,הבעיה לא בכרטיס אלא בטלוויזיות שנבדקו'
לדעתי,הבעיה לא בכרטיס אלא בטלוויזיות שנבדקו
10/02/2017 | 11:18
3
14
האם אתה בטוח שהם היו מצוידים ב  (HDMI 2.0 או DisplayPort).
לצפיה ב-'כיצד יתכן?'
כיצד יתכן?
10/02/2017 | 11:52
2
16
שלום
איך ניתן להזין למסך 4K מידע ב-4K אם הממשק שלו (I/O) לא תומך ב-4K?
או שהמסך עצמו לא 4K! (UHD) אלה רק QHD ואז הרזולוציה הטבעית מתאימה למה שפותח השרשור כתב.
לצפיה ב-'Some TVs are already capable of streaming 4K HDR content '
Some TVs are already capable of streaming 4K HDR content
10/02/2017 | 16:56
1
14
 from Amazon Prime Video but if you want to connect an external player such as one of the new Ultra HD Blu-ray players you need to connect it through an HDMI 2.0a port. The “a” in HDMI was announced in April 2015 and is required for HDR support.

“Samsung will issue a firmware update that will enable its 2015 SUHD and UHD TVs to display a broader library of High Dynamic Range (HDR) content now from external devices. HDR delivers a much higher level of contrast between light and dark to produce an image that is more realistic and closer to what the content creator imagined. The firmware update is available now at no additional cost to owners of 2015 Samsung SUHD and UHD TV’s.” wrote Samsung 

לדעתי רצוי לבדוק עם היבואן אם זה קיים בפועל בדגמים שבארץ
לצפיה ב-'בסרטון המצורף נבחרה טלוויזיה LG UB8000'
בסרטון המצורף נבחרה טלוויזיה LG UB8000
13/02/2017 | 09:25
5
במפרט שלה מציינים:

<table> <tbody> <tr> <td>
3 HDMI (1 Side, 2 Rear) *1 HDMI input supports HDCP 2.2

לדעתי שווה צפיה

</td> </tr> </tbody> </table>
לצפיה ב-'טוב ככל הנראה בעיית תוכנה מוזרה.'
טוב ככל הנראה בעיית תוכנה מוזרה.
11/02/2017 | 02:58
1
13
תודה של התגובות.

אבל ביצעתי ניסוי מעניין. ראשית ביצעתי גיבוי GHOST מלא למחשב. לאחר מכן פרמטתי את המחשב והתקנתי את חלונות 10 מחדש בהתקנה נקיה. לא התקנתי דריברים לכרטיס המסך, אלא אפשרתי לווידוס לעדכן דריברים תואמים לכרטיס משרתי מקרוסופט. חזרתי לחנות ושוב בדקנו (מסך PUS6501 של פיליפס כמו במעם הקודמת) והפעם ווינדוס מייד זהה את המסך וקבע את הרזולוציה ל 4k כרזולציית ברירת המחדל המומלצת.

השאלה מה עושים עכשיו? אני אנסה לשחזר את הבילט המקורי ואז להסיר את מנהל ההתקן. יש לציין כי כרטיס המסך עבר OC אז אולי זאת הבעיה אם כי קשה לי להאמין. במקרה הגרוע ביותר, אני אפרמט ואתקין הכל מחדש...

לצפיה ב-'הכרטיס אגב תומך ב 3D סטריאוסקופי גם ב 4k ואודיו רב ערוצי'
הכרטיס אגב תומך ב 3D סטריאוסקופי גם ב 4k ואודיו רב ערוצי
11/02/2017 | 03:24
13
לרבות דולבי אטמוס. כל זה ב 550 שח שזה לא רע. הנה סקירה:

לצפיה ב-'חיבור רמקולים BOSE למערכת YAMAHA'
חיבור רמקולים BOSE למערכת YAMAHA
04/02/2017 | 09:16
5
43
בוקר טוב, 
ברשותי לייף סטייל 12 של בוס. הרסיבר לא טוב, ואני רוצה לחבר את הרמקולים לרסיבר חיצוני. השאלה איך אני עושה זאת כי הרמקולים מחוברים לסאב וממנו בכבל אחד לרסיבר המקורי. איך אני מחבר אותם ?
תודה
לצפיה ב-'אתה לא יכול!'
אתה לא יכול!
04/02/2017 | 10:21
33
שלום
ה-bose lifestyle 12 היא מערכת מוכללת, שבה ההגברה (לכל הערוצים מצויה ב-SUB.
מכאן, שאתה גם לא יכול לדעת בשלב הזה מי גורם לתקלה:
היח' שליטה / מקור
ה-SUB עם ההגברה
הכבילה בין ה-2
את הרמקולים האילו ניתן לחבר "רק" ל-bose lifestyle 12!
ממליץ לחפש דרך להשמיש את הציוד או להחליף את כולו.
לצפיה ב-'לא ההיתי מחבר bose גם למכונת כביסה'
לא ההיתי מחבר bose גם למכונת כביסה
04/02/2017 | 12:19
3
38
בוז היא ללא ספק אחת התרמיות הגדולות ביותר בתחום האודיו. רמקולי קרטון בעלי תחום היענות בין 200 הרץ ל 13 קילו הרץ שמתומחרים במחיר מופקע כדי לתת הרגשה מוטעית לצרכן כאילו שהוא רכש מוצר איכות.

שום דבר לא סטנדרטי אצליהם. משתמשים במחבר RCA לרמקולים עם חוטים דקים וזולים. יש פער של כמאה הרץ בין הסאב לסטילייטים ולכן תחום האודיו המלא לא מכוסה. הם לא מפרסמים נתונים טכניים כדי שהצרכן לא ירתע מהם.

בתוך הסאב יש קרוסאוברים עם חיתוך מאד גבוהה. רסיבר ימהה לא יוכל לחתוך בגובה כזה וסביר להניח שאתה תשרוף את הסטליטים הללו בחיבור ישיר. בכלל, למה לך לחבר רמקול שהוא רק מיד? אין לו וופר ולא טוויטר. כמו שהאמירה הנפוצה אומרת:

No highs, no lows, it must be Bose

תזרוק לפח ותקנה רמקולים אמיתיים אפילו יד שנייה.

לצפיה ב-'ראשית תודה שאלת המשך'
ראשית תודה שאלת המשך
04/02/2017 | 16:06
2
38
אם אני קונה AM10 סדרה 4 גם הם מתחברים דרך הסאב אבל מיועדים לצערכת. אני יכול להשיג חדש ב3500 שח...זה גם לא שווה?
לצפיה ב-'הבנת הנקרא'
הבנת הנקרא
06/02/2017 | 07:42
43
שלום
EB10000 כתב לך בתשובתו עד כמה הוא לא מחבב את המוצרים של BOSE.
למיטב הבנתי, מקריאת דבריו, הוא אפילו מתעב אותם!
אז אתה חוזר ושואל אותו לגבי דגם אחר של החברה?

בעיקרון לשילוב הזה של BOSE (או כל מותג) יש חיסרון בקשירת ידיים ורגליים ל-SET UP יחודי ויעודי.
פתרונות:
אם אתה חפץ במימוש הרמקולים כרמקולי לווין וסאב, יש עוד מותגים שמציעים חבילות כאילו. מציע שתקשיב ל-MOREL וגם קבאסה. האחרון לא זול אך יכול לשמש לך כייחוס לעד כמה אתה יכול להתקרב...
לגבי הגברה, אתה יכול להשיג רסיבר ביד 2 (כמו פה: http://www.hifimusic.co.il/viewforum.php?f=18)
שיתמוך בפינוח והגברה של 5 ערוצים.

לטעמי BOSE מיצרים כמה מוצרים מעניינים אך מתומחרים גבוהה מדי לאיכותם.
הם חדשניים במידה מסוימת, ויש להם מערכות מצוינות לרכב. בתחום השילוב של
לוונים וסאב, הם היו די בחזית, (למרות שזה לא המצאה שלהם), אך לצליל שלהם יש בעיה (כמו לחלק מהיצרנים גם) שאין טיפול הולם לכל הצלילים. הדבר ניכר כאשר מנגנים קטע פסנתר סולו על ה-BOSE ואח"כ על רמקול רצפתי. רובד צלילים שנמצא בחיבור בין הנמוכים (סאב) והמיד (לווינים) פשוט חסר.
BOSE - הרבה שיווק ופרסום מעט מוצר.
לצפיה ב-'המלצה לרמקולים'
המלצה לרמקולים
31/01/2017 | 16:23
1
40
אתחיל בזה שאני לא חזק בתחום..

אני רוצה לשים בבית שלי שתי רמקולים בסלון ושתיים בחדר אחר.
חשוב לי שמערכת השליטה על המוזיקה תהיה אלחוטית (מחשב, פלאפון וכו'). מה אני צריך לקנות בשביל להקים דבר כזה?
אם יש, אשמח לשמוע גם המלצות ספציפיות
תודה רבה
לצפיה ב-'או מערכת של SONOS או מערכת של YAMAHA'
או מערכת של SONOS או מערכת של YAMAHA
06/02/2017 | 07:35
27
למערכת של YAMAHA יש MUSIC CAST
לצפיה ב-'רמקול נייד'
רמקול נייד
31/01/2017 | 13:03
20
שלום רב

מחפש רמקול נייד טוב לקנות מתנה לילד .
מה מומלץ?
לצפיה ב-'למסירה תקליטים קלסיים מהירות 78'
למסירה תקליטים קלסיים מהירות 78
31/01/2017 | 10:42
23
מכר שלי בחיפה רוצה לזרוק כמות
תקליטים קלסיים 78 שלדבריו מגיעים למטר שךם.
המעוניין לפנות אליי, אפשר גם בדואל
awolloch@yahoo.com
לצפיה ב-'מחפש טלוויזיה 50-55 אינצ' דקה '
מחפש טלוויזיה 50-55 אינצ' דקה
30/01/2017 | 13:19
27
שלום,

יש לי מערכת קולנוע ביתי וסטרימר. הרמקולים הקדמיים והזרוע של הטלוויזיה שקועים בגבס, אבל הטלוויזיה שלי היום שמנה ובולטת 10 ס"מ מהגבס.

אני מחפש דגם חדש בגודל 50-55 שיהיה 4K אבל דק. לא משנה לי לגבי קעורה \ ממיר מובנה \ איכות רמקולים \ חיבורים(פרט לHDMI). רק שהחיבורים יהיו במרכז הטלוויזיה קרובים לזרוע.

ניסיתי לחפש עם הקריטריונים האלה אבל לא מצאתי משהו מומלץ וגם מתאים. אשמח לעזרה (-:
לצפיה ב-'חיבור סטרימר אודיו למגבר משולב.'
חיבור סטרימר אודיו למגבר משולב.
27/01/2017 | 19:12
3
25
האם ניתן לחבר סטרימר של סונוס עם יציאה אנאלוגית כפולה ודיגיטלית בודדת למגבר משולב לצורך שיפור הצליל ואם כן מאיפה לאיפה. תודה.
לצפיה ב-'מיציאת ANALOG AUDIO OUT של הסונוס לכניסת'
מיציאת ANALOG AUDIO OUT של הסונוס לכניסת
28/01/2017 | 14:37
2
19
ANALOG AUDIO IN של המגבר
לצפיה ב-'ואם אין כזו ?'
ואם אין כזו ?
29/01/2017 | 08:30
1
20
הכניסות הן סטנדרטיות, CD, tape in, phono in, processor in.
לצפיה ב-'חוץ מ-phono כולם מתאימים'
חוץ מ-phono כולם מתאימים
29/01/2017 | 08:49
9
לצפיה ב-'כיצד בוחרים גודל טלוויזיה לפי גודל החלל ? '
כיצד בוחרים גודל טלוויזיה לפי גודל החלל ?
27/01/2017 | 21:24
2
25

יש נוסחא לחישוב?

לצפיה ב-'האמת היום בגלל איכות השידור HD במרבית הערוצים'
האמת היום בגלל איכות השידור HD במרבית הערוצים
28/01/2017 | 14:38
39
ובנוסף תוכן HD שזמין ברשת ועל דיסקים בלו ריי אין נוסחה ממשית...

מה שכן מומלץ למרחק 3 מטר מ50 אינץ' ומעלה.
לצפיה ב-'גודל מסך'
גודל מסך
29/01/2017 | 08:11
30
שלום
הגודל נקבע ע"י המרחק צפיה ולא גודל החלל.
מרחק הצפיה, ב-FHD או ב-1920X1080 הוא 1.67 פעמים אלכסון המסך.
2.54 1.67
50    127     212.09
55 139.7   233.299
60 152.4   254.508
65 165.1   275.717
הסבר: האלכסון נתון באינצ'ים, לכן מכפילים ב-2.54.
ואח"כ הכפלה ב-1.67 ביחס מרחק לאלכסון.

הרעיון שהמרחק (המינימאלי) לא יחשוף את רמת הפיקסל בכושר האבחנה של העין. במסכי CRT ישנים היחס היה 1:5, אח"כ במקורות איכותיים יותר כמו ליזר דיסק, זה ירד ל-1:3. כאמור ב-FHD זה 1:1.67.
אפשר לשבת יותר רחוק.
ככל שנתרחק, ננצל פחות את האיכות. אז המרחק הופך לחסרון.

עכשיו המסכים שטוחים. בעבר הרחוק, כאשר רק נולדה ה-TV היו CRT מגושמים.
אז מרחק הצפיה בסלון אמריקאי היה 3 מ'. והמסך המירבי שנכנס דרך דלת תקנית לבית, היה של 19"! ולכן בחרו בתקן ה-NTSC את מספר הקווים האופקיים בשידור: 525.
מעבר למסכים שטוחים גם שינה באופן מהותי את עיצוב החדרים במלונות.
אני מניח שהרזולוציה של QHD או UHD עדין לא רלוונטית מפני שאין להם מקורות לתוכן עדין.

לצפיה ב-'המלצה לאוזניות, in ear עם מיקרופון'
המלצה לאוזניות, in ear עם מיקרופון
15/01/2017 | 20:06
2
33
שלום, מחפש המלצה לאוזניות עם תמורה טובה למחיר - סביבות 200-250 ש"ח.

אשמח מאוד להצעות!

תודה רבה
לצפיה ב-'אין כל כך מה להמליץ'
אין כל כך מה להמליץ
17/01/2017 | 23:39
34
תקנה מה שתמצא בחנות מחשבים הקרובה לביתך...
לצפיה ב-'Sennheiser או AKG'
Sennheiser או AKG
18/01/2017 | 12:57
30
שתי החברות הללו מתמחות באוזניות ולכן עדיפות על מוצרי מדבקה או מותגים כלליים כגון פיליפס או אפילו JBL שאוזניות זה לא הצד החזק שלהם...

לצפיה ב-'שאלה לגבי קרוסאוברים לרמקולים '
שאלה לגבי קרוסאוברים לרמקולים
15/01/2017 | 22:06
1
49
שלום

ש לי זוג רמקולים אינפיניטי kappa 7.2 שהמיד והטיוטר שלהם שרופים. בנוסף יש לי רמקולים KEF קטנים לתלייה(סראונד) שהם 2 WAY אבל מוגבלים טווח תדרים של 120Hz ומעלה. אני רוצה להשתמש בהם יחד עם יחידת הבאס של האינפיניטי בתור אחוריים.

השאלות:

האם אני יכול לחבר את יציאות המיד והטיוטר של האינפיניטי במקביל ולהזין אותם ל KEF הקטנים? האם חיבור יציאות קרוסאוברים של MID ו HIGH במקביל יספק את טחות התדרים של המיד ומעלה (החיתוך של המיד הוא מ 350Hz ושל הטיוטר הוא מ 4.5kHz).

אני לא רוצה לחבר את הקטנים ישירות למגבר במקביל לאינפיניטי כי הם לא יעמדו בהספק של 140W (הם נועדו ל 80W).

אם חיבור שכזה לא מומלץ אז אני שוקל לרכוש קרוסאוברים חיצוניים רק עבור ה KEF. האם ניתן למצוא קרוסאוברים עם חיתוך של 100Hz ומעלה (ללא חיתוך נוסף)? בחנות אלקטרוניקה המוכר אמר שאפשר לחבר את יציאות המיד והטיוטר במקביל, אבל אני לא בטוח שהגישה הזאת מקובלת. יש לו קרוסאוברים שהם 2-WAY אבל החיתוך גבוה מידי. אני צריך חיתוך של 100Hz ומעלה בלבד.

אני מניח שניתן לבנות כזה אבל אני לא יודע מהיכן אפשר לרכוש רכיבים איכותיים של סליל וקבל שיתאימו לשימוש כזה.

האם יש באר חנות ממחה לקרוסאוברים שניתן להזמין מהם לפי דרישה?

תודה

לצפיה ב-'לאחר ימי יובש בחרתי לענות'
לאחר ימי יובש בחרתי לענות
19/01/2017 | 07:36
45
שלום
בתכן ובניה של רמקול במיוחד בחברות מותג, יש תכן קפדני שבו הCross מותאם לאלמנטים הן מבחינת תדר החיתוך והן מבחינת תאום העכבות ע"מ לקבל תוצאה סופית מאוזנת של צליל (זה כולל את האלמנטים, התיבה של הרמקול, מיקום האלמנטים בתיבה ועוד, עד למיקום התיבה בחדר ביחס לקירות.
כמו שמר אברמוביץ נוהג לומר בערוץ 2, "אומר לך כך":
1. את המיוחל לא תשיג, אלה בהחלפת האלמנטים הפגומים במקוריים. נקודה!
2. אם לא ניתן להחזיר עטרה ליושנה, מה אכפת לך בעצם. הרי אתה רוצה לקבל תוצאה סבירה במידת האפשר, עם החומרי גלם שברשותך. אז תעשה.
לא חושב שתשרוף משהו, אלה אם אתה מביא את הרמקול או המגבר לקצה. אולי זה מה שהחריב את הקיים.
לגבי המותגים:
KEF, מלבד סדרת ה-REF היקרה והמיוחדת, לא אוהב את הצליל שלהם. הוא אנמי וחסר חיות.
Infinity במיוחד בסדרת ה-KAPA הוציאו רמקולים טובים. בסדרות הגבוהות גם יקרים (דאז, 100K$) ומיוחדים.
לגבי חיתוך של 100HZ, זה חיתוך לסאב ולא לוופר ברמקול.
כנ"ל חיבור אלמנטים במקביל - לא מקובל. העניין שכל אלמנט ישמיע את חלקו ופחות את מה שלא בתחומו, אבל מה הבעיה להשיג Cross 3WAY במרשתת?
לצפיה ב-'כבל HDMI עם 90 מעלות - שאלה לפני רכישה'
כבל HDMI עם 90 מעלות - שאלה לפני רכישה
15/01/2017 | 17:49
4
37
שלום לכולם,
בעקבות תליית טלוויזיה חדשה (LG 43UH617Y) על הקיר, נוצר מצב שהכבל HDMI "נמעך" בין הטלוויזיה לקיר.

כדי לפתור את המצב הנוכחי,ברצוני לרכוש כבל HDMI שבצד אחד שלו קיים חיבור בזווית 90 מעלות.

כמנהגי, הלכתי ל'אמאזון' על מנת לחפש כבלים ובעיקר בשביל לקרוא ביקורות, ומצאתי ביקורות מעולות על כבל של Ugreen.

לצערי, אמאזון אירופה אינם שולחים את לארץ, לכן הגעתי לאלי-אקספרס:

מה דעתכם? האם שווה להזמין מפה? יש למוצר הזה כמעט 800 תגובות של לקוחות מרוצים ואף חלקם העלו תמונות. 

האם יכול להיות שאקבל חיקוי? ונניח וכן...עד כמה זה בכלל נורא?

תודה רבה, וסליחה מראש על הבורות  :)
לצפיה ב-'HDMI Cable Angle 90 degree חפש ב EBUY'
HDMI Cable Angle 90 degree חפש ב EBUY
15/01/2017 | 18:20
1
36
משלוח חינם גם לישראל

יוסי
לצפיה ב-'היי יוסי, תודה רבה על תגובתך והרצון לסייע'
היי יוסי, תודה רבה על תגובתך והרצון לסייע
15/01/2017 | 18:36
38
דבר ראשון, רושמים eBay.

דבר שני, יש שם למעלה מ-1000 סוגים כבלים, לכן אני מעדיף להתמקד באחד ספציפי.

דבר שלישי, המשלוח חינם לישראל גם דרך "אליאקספרס", ככה שזה לא פקטור משמעותי.

במידה ויש לך ניסיון עם כבל ספציפי יותר מאודה לך אם תצרף לינק.

תודה רבה שנית!
לצפיה ב-'לא חייב כבל אפשר מתאם זוויתי של 90 מעלות'
לא חייב כבל אפשר מתאם זוויתי של 90 מעלות
23/01/2017 | 13:11
1
9
לצפיה ב-'וקישור לפריט באיביי'
וקישור לפריט באיביי
23/01/2017 | 19:44
16
.ebay.com/itm/131316299237?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
יש עוד כאלה תחפש hdmi ra adaptor
לצפיה ב-'מקובל להתקין בסלון רמקולים בתקרה? '
מקובל להתקין בסלון רמקולים בתקרה?
15/01/2017 | 12:22
2
30
אני שואל בשביל חבר.  
הוא קנה דירה חדשה בבניין חדש, והקבלן עשה הכנה לשני רמקולים בתקרה של הסלון, במרחק של מס' מטרים מהמיקום של הטלויזיה, היכן שאמורים לשבת לצפות בטלויזיה.  
אני מניח שזה בגלל שהקיר האחורי הוא רחוק.  
האם שווה לדאוג לחיווט והתקנה של רמקולים כאלה?
אם כן, האם הם צריכים להיות חלק ממערכת קולנוע ביתית? או שאפשר פשוט לחבר אותם לטלויזיה וזהו?
תודה מראש על העזרה.
לצפיה ב-'אין בעיה עם רמקולים בתקרה אך חשוב להדגיש'
אין בעיה עם רמקולים בתקרה אך חשוב להדגיש
15/01/2017 | 13:17
1
62
שאם החבר שלך רוצה רמקולים שקועים צריך כבר עכשיו במהלך הבנייה לבצע רכישה של רמקולים כולל קופסאות בכדי שהקבלן יכניס את הקופסאות אל תוך התקרה.

אם חבר שלך מעוניין ברמקולים תלוים, אין בעיה להתקין אחרי הכניסה לדירה.

בכל נושא ניתן לפנות אלי

יבגני גלפרין
G-Media
0525634010
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה! '
תודה רבה על העזרה!
15/01/2017 | 16:06
7

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה