לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אמריקן איידול

יבשת שלמה, יותר מ-50 מדינות, למעלה מ100,000 מועמדים - ורק כוכב אחד!! בסוף נולד כוכב, ובדרך השופטים בכלל לא מתביישים לקטול. רוצים להחליף רשמים ודיעות על הפרקים האחרונים ששודרו, על עונות קודמות, על השופטים והמנחה, וכן הלאה? זה המקום בשבילכם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמריקן איידול

יבשת שלמה, יותר מ-50 מדינות, למעלה מ100,000 מועמדים - ורק כוכב אחד!! בסוף נולד כוכב, ובדרך השופטים בכלל לא מתביישים לקטול. רוצים להחליף רשמים ודיעות על הפרקים האחרונים ששודרו, על עונות קודמות, על השופטים והמנחה, וכן הלאה? זה המקום בשבילכם!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אמריקן איידול!

המשך >>

לצפיה ב-'מישהו רואה את דה וויס? זוכרים את סנדנס הד?'
מישהו רואה את דה וויס? זוכרים את סנדנס הד?
21/09/2016 | 10:08
8
לצפיה ב-'כניסה מאחורי הקלעים לפגוש את אדם למברט וקווין.'
כניסה מאחורי הקלעים לפגוש את אדם למברט וקווין.
04/09/2016 | 18:33
10
הי לכולם,

כמו שאתם יודעים אדם למברט מגיע לפה ביום שני הבא
ויש תחרות - מי שעושים לו הכי הרבה שיתופים בפייסבוק - מנצח, ויפגוש את אדם, ויש רק 4 מנצחים.
אתם יודעים כמה אני אוהבת את אדם,
ואני ממש אשמח אם תעזרו לי להגשים חלום ולפגוש את אדם שאני מעריצה שלו מאז ימי איידול, מהרגע שהוא התפרסם מהאודישן הראשון.

כל מה שאני מבקשת ממכם זה לעשות SHARE לפוסט הזה:
https://www.facebook.com/hadas.al/posts/1054212277...

תודה רבה לכולם!!!

לצפיה ב-'עוד שבוע ל-X פקטור בריטניה13. יש נפש חיה'
עוד שבוע ל-X פקטור בריטניה13. יש נפש חיה
15/08/2016 | 21:29
19
36
השמיעו קול!! מקווה שנשארו עוד אנשים לדון איתם על העונה כמו בעונה הקודמת

נראה לי שהולכת להיות עונה טובה! לא רק שדרמות' חוזר להנחות, גם ניקול שרזינגר מנטורית
ומה עוד? ריילן קלארק ינחה את האקסטרה פקטור! זאת בהחלט הברקה.

אגב, נראה שגם הגרסא האוסטרלית תהיה מעניינת העונה...איגי אזליה ואדם למברט יהיו מנטורים!! (ומשום מה יהיו רק 3 ולא 4 איזו קטגוריה ירדה?)
*עריכה*
ביררתי הרגע ויש מנטורית רביעית-מלB! משום מה היא לא הופיעה בפרומואים שראיתי. 
איזה כיף להם...אהבתי אותה בבריטית! בקיצור נראה שגם העונה שלהם הולכת להיות מעניינת
לצפיה ב-'ריילן מנחה את האקסטרה???'
ריילן מנחה את האקסטרה???
28/08/2016 | 19:40
3
15
טוב, כנראה שאני אחזור לראות גם אותה

וסביר להניח שאני לא אגיב על הפרקים כי אני עצלנית ולא אוהבת לכתוב הערות+לא זוכרת מה ראיתי אם אני לא כותבת הערות, אבל אציץ מדי פעם.

וניקול עשתה טיפולים קוסמטיים כלשהם? כי בפרק הראשון היא נראית... מוזר.
לצפיה ב-'לא משנה לגבי ניקול.'
לא משנה לגבי ניקול.
29/08/2016 | 21:30
1
15
אולי היא סתם הייתה עייפה בטירוף, בפרק השני היא נראית מעולה כרגיל
לצפיה ב-'אישית אני חושב שהיא הגזימה עם האודם.'
אישית אני חושב שהיא הגזימה עם האודם.
31/08/2016 | 23:14
3
לצפיה ב-'עשי מאמץ להגיב איתנו'
עשי מאמץ להגיב איתנו
01/09/2016 | 16:01
8
גם ככה מת פה
לצפיה ב-'כמה מילים. '
כמה מילים.
31/08/2016 | 23:21
1
17
קודם כל שמחתי לראות את אמילי מידלמס שוב. אני עוד זוכר אותה מלפני שנתיים וכמה לא אהבתי את ההחלטה של שריל לא לקחת אותה לתכניות החיות בגלל הגיל שלה.

אה והיה מפתיע שאף אחד מהשופטים לא אמר לבחורה הפינית שנבחנה עד כמה הסגנון שלה מזכיר שירים בסרטי דיסני. חשבתי שבכוונה דאגו להראות בקטע ההצגה שלה את כל עניין נסיכות דיסני.

אה והראפרית שסגרה את התכנית הראשונה...

חוץ מזה חבל לי שריטה אורה לא חזרה העונה. היה מעניין לראות אותה ואת ניקול יחד באותו הפאנל.
לצפיה ב-'כיף שאתה פה חשבתי שנעלמת'
כיף שאתה פה חשבתי שנעלמת
01/09/2016 | 16:06
11
לפחות שיהיה לי עם מי לדון על העונה
טרם צפיתי בפרקים...אבל דווקא על ריטה אורה שלא המשיכה אני לא מצר, כנ"ל לגבי ניק גרימשו...
מה שכן-אם מלB הייתה חוזרת-זה היה מצויין(במקום אוסבורן).

ומקווה שיהיו מתמודדים-חוזרים כמו סיימון לינץ' מהעונה הקודמת שהיה די מפתיע שלא המשיך, וגם מאוד אהבתי את הביצוע שלו לשיר הזה(עיבוד מעניין)
לצפיה ב-'על שני פרקי האודישנים'
על שני פרקי האודישנים
03/09/2016 | 21:14
15
וול, רעננו את הפתיח-אהבתי! כנ"ל לגבי הצגת השופטים עם הפלורסנטים וכו'.
פשוט כיף שדרמוט' חזר, אין עליו
אומנם אני מאוד אוהב את ניקול כמנטורית כמו שאמרתי כבר, אבל באודישנים היא די מעצבנת עם העובדה שהיא מתרגשת מכל דבר ומגזימה

יס-לאד: סתם התלהבו מהם, הם בוסר עדיין ולא יחזיקו מעמד.
ג'יימס וילסון שגר בקראוון: גם לא נראה לי שיעמוד בלחץ התחרות...הוא עצם עיניים בהופעה ולא העירו לו על זה.
קייטלין ששרה קלי קלרקסון: זה השיר שמרגש, לא היא...מזכירה לי מדי את לורן מורי מהעונה הקודמת, על אותה משבצת לדעתי.
כנ"ל לגבי הבחור "החתיך" ששר וואמפס, הוא עומד על התקן של ג'ק וולטון (שתי עונות אחורה), רק שג'ק הרבה יותר טוב ממנו- https://youtu.be/r-33Wm5tXVo
האני ג' הראפרית-קורעת טוב שהעבירו אותה בשלב הזה הגיע לה...לעומת כמה מתמודדים שלא ברור איך העבירו אותם (מליסה פדרו אאל"ט)
זה שדומה לסיימון קאוול וכל השיחה שהייתה ביניהם חח קאוול נעשתה קליל וכייפי מעונה לעונה
אמילי שחזרה- בטח הפעם תגיע לנבחרת...

מעניין איזה מנטור יקבל כל קטגוריה...אין מצב שסיימון שוב יקבל את המבוגרים הרי...מקווה שאת הלהקות תקבל ניקול ולא לואי וולש.

וכרגיל-צופה בסופ"שים שלאחר מכן בפרקים
לצפיה ב-'אודישנים - שבוע 2. '
אודישנים - שבוע 2.
06/09/2016 | 20:14
1
13
אני חייב לציין שבתכנית השנייה השבוע היו אקטים הרבה יותר...בלתי נשכחים. ולא אני לא מדבר רק על "הבובה האנושית".

חסר לי גם השנה משהו שכבר היה בשנה שעברה - היעדר להקות. בשבוע השני היו אומנם שני צמדים, אבל איפה כל הלהקות? זה לא שלא ראינו, בכל הקטעים בחוץ של הנבחנים שמגיעים לאודישנים, להקות. למיטב זיכרוני ראיתי לפחות 5-6 כאלה, אז איפה הן?

אפרופו צמדים - הצמד שהיה בפרק השני השבוע... אני מסכים לגמרי שהבחור בצמד זמר הרבה יותר טוב מהבחורה, אבל זה לא שהיא הייתה גרועה. היא הייתה סבירה פלוס. לטעמי יש להם יותר סיכוי להגיע רחוק כצמד מהסיכוי של הבחור להגיע רחוק לבד. יש לי הרבה כבוד לבחור שלא התפתה להצעה של סיימון לפרק אותם. אני גם מקווה שהבחורה תעמוד על שלה ולא תהפוך ל"כינור שני" בצמד.

עיקר הדברים שאני אזכור מהפרק הראשון השבוע זה את האודישנים הגרועים שפתחו אותו. היו כמה אקטים טובים, אבל אני כבר שכחתי את כולם...
בפרק השני לעומת זאת היו כמה דברים הרבה יותר בלתי נשכחים. קודם כל אני מודה לאל שארינה הייתה טובה כל כך. עם כל האינטרו שלה ממש חששתי שהיא תתגלה כפלופ רציני. אם היא לא תגיע לפחות לבית השופטים אני מאוד אופתע.

מריאנה שסגרה את הפרק השני, לטעמי, הייתה טובה - כל עוד היא לא עלתה לתווים הגבוהים. אני חייב להגיד שבתווים הגבוהים שלו הקול שלה לא נשמע טוב. היא תצטרך לעבוד על זה.
ולסיום..."הבובה האנושית". הייתי בטוח שהעורכים מכינים אותנו לאחד האודישנים הכי גרועים ומבדחים בתכנית, אבל היא הפתיעה ממש. יש לה קול ממש טוב.

בינתיים יש דבר אחד מאוד בולט העונה - יש המון אקטים שיהיו מועמדים להיות ה"JOKE ACT" של העונה. בטח המפיקים של אקס פקטור, ובעיקר לואי, השנה מרגישים שהם בגן עדן. אני מקווה רק לדבר אחד - שהאקט המבדח של העונה שיגיע לתכניות החיות יהיה אחד מאלה שגם יודעים לשיר. ויש כמה כאלה, בינתיים.
לצפיה ב-'הפרקים קצרים, לא?'
הפרקים קצרים, לא?
10/09/2016 | 20:13
10
השבוע שני הפרקים היו 45 דק'...בדרך כלל הפרקים הם שעה+ בשלבים המקדימים, מוזר...

בכל מקרה, גם לי מוזר עניין העדר הלהקות והצמדים...למה הם מחכים להראות אודישנים של הקבוצה הזאת?
לגבי הדאגה שלך בעניין הג'וק-אקטס אני חושב שמרביתם ינופו מן הסתם בשלבים המתקדמים...כנ"ל לגבי הצמד שרבו על העוף(יותר מדי זמן מסך עליהם ועל הריב המטופש הזה) שלגמריי לא ברור לי איך הם המשיכו הלאה, אבל נו טוב...

זאת ששרה את with you-סיימון אמר "לא יודע איך השיר הזה תמיד מרגש אותי", מסכים. כששמעתי אותו לראשונה גם כן באודישנים של אקס פקטור-ישר חיפשתי אותו https://youtu.be/C9M8PSV2ONM

הבובה החיה הייתה לגמריי הפתעה! וואו יש לה לגמריי "הרבה קולות" שיהיה מסקרן לשמוע...לא רק שהיא עצמה כדמות-מעניינת, אז גם היא יודעת לשיר ככה? ההפקה הרוויחה והיא חייבת להגיע ללייב שואוס.

והיי איזה כיף שג'נט חזרה, אני זוכר אותה! בטוח השנה היא תגיע ללייב-שואוס.
לצפיה ב-'שבוע 3. '
שבוע 3.
13/09/2016 | 23:04
6
15
נו הגיעו כמה להקות, סוף סוף. אומנם אף אחת לא ממש הרשימה, אבל לפחות לא שכחו אותם. חוץ מזה אני תוהה אם השנה באמת יש כל כך הרבה צמדים או שפשוט השנה טורחים להראות אותם. הצמד "היא יודעת, הוא יודע" היו בדיוק ההפך מהצמד היותר מוצלח משבוע שעבר - הבחורה ממש טובה והבחור לא היה משהו. ההבדל ביניהם הוא שנראה לי שהבחור מודע לזה ובגלל זה נותן לבחורה להיות במרכז - בשכל.
הפיליפינית, לדעתי, לא הייתה משהו ואין לי מושג למה התלהבו ממנה כל כך.  הבחורה שחזרה לסיבוב נוסף אחרי 9 שנים... היא יודעת לשיר, אבל היא מסוג הזמרות שאני לא ממש אוהב. איך דילן קראה לזמרות האלה פה בהקשר שלהן ל"אמריקן איידול... "הטנישיות"?
צמד התאומים, לדעתי, היו ממש לא משהו.
התאכזבתי שראינו כל כך מעט את מל בי. חשבתי שאולי יהיה לנו פרק שלם רק עם מל בי שמחליפה את ניקול באודישנים.
הקטע עם הבחור שרצה להיות חבר בפאנל השופטים וקיבל הזדמנות - זה היה ממש מצחיק. היי הוא יותר מוצלח מלואי!
אצל אוליביה גרסיה העצבים עפו לכל עבר בהופעה שלה. באמת קיוויתי שלפחות ניקול תגיד לה "לא".
חוץ מזה למה בדיוק העבירו את הדי'ג'יי לבוט קמפ, בדיוק? ואת זמרת האופרה?

וגיפטי... הרגשה שלי אומרת שאל התכניות החיות היא לא תגיע. לכל היותר לבית השופטים.
לצפיה ב-'כבר בשבוע הבא בוטקאמפ?!'
כבר בשבוע הבא בוטקאמפ?!
14/09/2016 | 13:24
4
9
טרם צפיתי בפרקים כמובן..(בסופ"ש)
אבל ראיתי בעמוד הפייסבוק שכבר השבוע יגיע שלב הבוטקאמפ...איך כ"כ מהר?! בקושי הראו משהו באודישנים
לצפיה ב-'לא בטוח.'
לא בטוח.
14/09/2016 | 23:17
3
12
מהתקציר של שבוע הבא בתכנית האחרונה השבוע אמרו שהשבוע הבא יהיה השבוע האחרון של האודישנים. מצד שני אולי הכוונה הייתה שהתכנית הראשונה תהיה אודישנים, אבל לאו דווקא גם השניה....
אין לי מושג באמת.
לצפיה ב-'לא היה לך מה להגיב השבוע? מקצצים העונה? אני לא מבין'
לא היה לך מה להגיב השבוע? מקצצים העונה? אני לא מבין
20/09/2016 | 21:31
2
3
ראיתי שהשבוע כבר שלב 6 הכיסאות הסיוטי! איך כבר? אם היה רק פרק אחד של בוט-קאמפ שזה השלב האהוב עליי...איך צמצמו הכל לפרק אחד? הרי יש כמה שלבים בבוט-קאמפ(טרם צפיתי בפרק)
לצפיה ב-'מתברר שהשנה הם אכן צימצמו את הבוטקאמפ. '
מתברר שהשנה הם אכן צימצמו את הבוטקאמפ.
20/09/2016 | 22:52
1
7
היה בדיוק פרק אחד בבוטקאמפ ושלב הופעות אחד(קבוצתי). אחריהם הם סיננו את כל השאר רק על סמך דיון בין 4 השופטים בינם לבין עצמם עם מי כן להמשיך לכיסאות.
אכזבה גדולה!
בכנות לא אהבתי השבוע את הפרקים. בעיקר את הבוטקאמפ. לטעמי זה היה ממש ממש מאכזב. לא רק שלא ראינו המון אקטים שהתבלטו באודישנים בפרק הבוטקמפ, גם מההעריכה בכלל לא הצלחתי להבין מי עבר ומי לא בסינון הקבוצתי.

בכנות, היחידים שאני יודע בוודאות שעברו הם רק אלה שהציגו ב"אתגר הקבוצה". הבעיה היא שכמעט בכל הופעה קבוצתית התמקדו רק באחד מהאקטים, ואין לי מושג מה קרה עם רוב היתר.
ממש מאכזב ובגלל זה אין לי הרבה מה להגיד.
מה שכן כמעט כל מי שציפיתי(והראו בפרק, כמובן) שיגיע לפחות לכיסאות המוזיקליים אכן הגיע לשם, ככה שלא היו הפתעות, לדעתי.
לצפיה ב-'ידעתי שזה מה שיקרה...'
ידעתי שזה מה שיקרה...
20/09/2016 | 23:28
2
לא מבחינת הצמצום המאוד מאכזב לפי מה שכתבת (מה נסגר איתם השנה?? לדעתי זה שוב סיימון המלחיץ...בטח גם יצמצמו את שלב הלייב-שואוס עם הדחות כפולות וכו' כמו שהיה באמריקאית ואז בכלל אתעצבן!!!)
אלא מבחינת המעט שהראו באודישנים-הם אלו שגם ככה יגיעו לשלב הכסאות/בתי השופטים...(גם לפי המעט להקות)
ממש מאכזב שככה ירדו בעריכה כ"כ הרבה חלקים מהבוט-קאמפ הזוי מבחינתי כל הסיפור הזה...הרי איך אחרי כל ההשקעה בצילומים וכו'-בסוף זה בכלל לא משודר וישר מזרזרים הכל?

באסה, שלב הבוט-קאמפ זה השלב המקדים שאני הכי אוהב לפני הלייב-שואוס

ובטעות גיליתי בפייסבוק איך חולקו הקבוצות למנטורים אוףףףףףף
לצפיה ב-'אכן מעט מאוד להקות'
אכן מעט מאוד להקות
17/09/2016 | 23:00
10
אם כי הכי התרשמתי מ5AM
לא יודע איך כבר השבוע הם יגיעו לשלב הבוטקאמפ שבקושי הראו להקות בשלב האודישנים אני מניח שניקול תקבל את הלהקות, סיימון את הבנות...
מגיפטי לא התלהבתי עוד בפעם שעברה כשלא עברה
ו...העבירו הפעם כמה וכמה שלא ברור בכלל איך העבירו אותם

אהבתי את אנליסה ומקווה שתגיע ללייב-שואוס!
ולא התרשמתי מהבלונדינית שפלרטטה עם סיימון כמו שהשופטים התלהבו...
לצפיה ב-'על החלוקה לקבוצות'
על החלוקה לקבוצות
20/09/2016 | 23:45
1
8
שוב לואי מקבל את הלהקות?! כמעט כל עונה הוא מקבל את הלהקות!
היה עדיף שניקול הייתה המנטורית של הקבוצה הזאת...
לצפיה ב-'לגמרי.'
לגמרי.
21/09/2016 | 13:25
5
לצפיה ב-'אחרי הבוטקאמפ ולפני 6 הכיסאות'
אחרי הבוטקאמפ ולפני 6 הכיסאות
25/09/2016 | 22:58
4
טוב, היה בוטקאמפ חלש בעיקר בשל העריכה, וההחלטה ההזוייה לקצר את השלב ולבסס את החלטת השופטים רק לפי ביצוע קבוצתי של כולם (החלוקה לחדרים-לגמריי אמריקן איידול)
העריכה הייתה מאוד מוזרה-נתנו פוקוס של 50 דק' על כמעט כל אחת מהקבוצות(אני בעד), אבל למה ב-10 דק' האחרונים לדחוס את החלטת השופטים, סינון החדרים וחלוקת המנטורים?
מה גם שהייתה הרגשה של "שכונה" בשיפוט...העבירו כ"כ הרבה אקטים נוראיים...לא הייתה סלקציה בכלל, העבירו ממש גרועים לשלב הבא ואח"כ מתפלאים איך נשארו כ"כ הרבה אקטים לבחור מתוכם ולעשות הדחה כזאת מסיבית גם לפי העריכה היה נראה שלואיס(!!) שולט ומשפיע על שאר השופטים, ניקול הייתה ממש פסיבית...מאכזב.

בכל אופן, לא מרוצה שלואיס אחראי על קטגוריית הלהקות...במצב הזה בטוח שאוטביו ובראדלי יגיעו לשלב הלייב-שואוס וזה מחדל! (איך אגב הם עברו את הסינון וhe knows-she knows לא?)
חסר לו ו-5AM לא יעברו ללייב-שואוס, ולא הצלחתי להבין עם יס-לאד עברו.

לשרון יש את הקבוצה הכי חזקה...רק מקווה שהיא תעשה החלטות נכונות בשלב 6 הכסאות המלחיץ, כי יש לה לא-מעט אקטים מוצלחים.
מקווה בין היתר לראות בלייב את-פייטון, אייבי-גרייס, סמנתה ואת הבובה החיה. (מי עוד שכחתי?)

אני מאוד מקווה שגיפטי תגיע השנה ללייב, יש תחושה שהיא תהיה אקטית כלבבי זמרת ורקדנית כמו פלור איסט..וצריך אחת כזאת!

טוב, יאללה שבוע הבא שלב 6 הכסאות המלחיץ והנוראי...מקווה שנעבור אותו בשלום. לאחריו כבר אגבש דעה לגבי האקטים האהובים
(is00 ושאר הצופים-היכן אתם? השמיעו קול)
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:15
2
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:59
2
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:58
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'X פקטור בריטניה...שמעתם'
X פקטור בריטניה...שמעתם
26/06/2016 | 00:45
5
29
היות והפורום מת(השמיעו קול!!!) החלטתי לברר מה קורה עם העונה החדשה של X פקטור, היות ועוד חודשיים היא כבר אמורה לעלות...
ומאוד התפלאתי לגלות שדרמוט חוזר להנחות את התוכנית! וניקול, שרון ואפילו לואי וולש חוזרים לפאנל השופטים...WTF?! הייתי לגמריי בטוח שמדובר בבדיחה של 1 באפריל או משהו...הרי מה הסיכוי שכל זה יקרה?! לא ברור.
מה שבטוח אני נורא שמח שניקול חזרה לפאנל השופטים אין עליה! וכמובן שהחליטו להחזיר את דרמוט להנחות
אולי הפיקו לקחים מהעונה הקודמת והבינו שכל השינויים רק גרעו מהתוכנית? הלוואי!

ממש מצפה כבר לתחילת העונה
לצפיה ב-'כן, זה נהדר! '
כן, זה נהדר!
26/06/2016 | 21:27
1
21
למרות שסיימון במקום גרי זה עדיין באסה
לצפיה ב-'בדיוק! סיימון מיותר שם'
בדיוק! סיימון מיותר שם
26/06/2016 | 21:52
17
אבל העיקר שניקול חזרה מי היה מאמין!

מחכה לזה
לצפיה ב-'סביר להניח שזה בגלל שזאת הולכת להיות עונה אחרונה בהחלט.'
סביר להניח שזה בגלל שזאת הולכת להיות עונה אחרונה בהחלט.
26/06/2016 | 23:14
2
6
לצפיה ב-'לאאאאא זה רשמי?!'
לאאאאא זה רשמי?!
27/06/2016 | 10:38
1
7
לצפיה ב-'לא יצאה הודעה, אבל ככה זה נראה.'
לא יצאה הודעה, אבל ככה זה נראה.
27/06/2016 | 12:28
20
בעונה הבאה the voice הבריטית עוברת ל-itv ובהתחשב ברייטינג של האקס פקטור שרק יורד מעונה לעונה, מאמינים שזה יהיה הסוף של האקס פקטור ב- itv. גם בהתחשב ברייטינג המדרדר קשה להאמין שערוץ אחר ייקח אותה.
לצפיה ב-'אם יש כאן עדיין מישהו...אדם וקווין בדרך לישראל!!!!!!!'
אם יש כאן עדיין מישהו...אדם וקווין בדרך לישראל!!!!!!!
05/06/2016 | 17:38
30
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4812085,00...
כל כךך מקווה שזה נכון
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:16
2
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:51
3
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:19
5
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'ביי ביי אמריקן איידול לזוכה '
ביי ביי אמריקן איידול לזוכה
08/04/2016 | 14:12
9
75
מזל טוב, טרנט. הזוכה הגיי הראשון והיחיד של אמריקן איידול אי פעם. העדפתי שלה-פורשה תזכה, אבל המצביעות הלבנות הקבועות החליטו שקללת ה-WGWG צריכה לקבור את התכנית יחד איתה, אז שיהיה בכיף.

הערב עצמו היה גדוש באיידולי עבר ובהופעות מפתיעות ובלתי נשכחות. היה נחמד לראות שוב את סיימון, פאולה ורנדי. קצת פחות את קארה דיוגווארדי (wtf) ואת וויליאם הואנג וההזוי הזה מ-Pants on the ground. 

אתגעגע
לצפיה ב-'גמר מדהים ומרגש! (+הודעת פרידה מאיידול)'
גמר מדהים ומרגש! (+הודעת פרידה מאיידול)
09/04/2016 | 21:16
55
אומנם איידול איבדה את הקסם שלה בעונות האחרונות ופחות כאב לי שביטלו אותה, אבל היה גמר מדהים ומאוד מרגש! זה בהחלט הזיז אצלי משהו בפנים לראות את כל מתמודדי העבר...בכ"ז אני צופה בתוכנית מאז עונה 6, כמעט עשור! היו נאמברים מדהימים ואיזו נוסטלגיה הייתה לראות כ"כ הרבה מתמודדים בולטים שהסכימו להשתתף בגמר(רק איפה אדם למברט? ולמה לא הביאו למשל את ג'ינה??)
חיכיתי לראות מה יהיה עם שופטי העבר-רנדי, פאולה וסיימון והיה טיפה מאכזב שהם עלו רק לשנייה לבמה, ולא עשו איתם משהו מעניין אחר...כנ"ל לגבי איזו מחווה רצינית לראיין שמנחה את התוכנית כבר 15 שנה!! ציפיתי ליותר

והזוכה הוא...טרנט. לגמריי מפתיע...השופטים בעצמם התקשו להסתיר את השוק מפניהם. זה מה שקורה כשמסמנים מתמודד לאורך העונה שהוא הזוכה-זה מביא מזל רע כך או כך לא אהבתי את שניהם ממש...למרות שלסינגל של טרנט הכי התחברתי מבין השלושה (אגב, הם כתבו בעצמם את הסינגלים? יפה!)

כמה חבל שהפורום שומם...היה מעניין לדעת מה קורה עם מתמודדי העבר שהופיעו(כמו קלארק בקהאם, ג'סיקה סנצ'ז, אליסון אירהיטה, אמבר וכו'...) ומה היה מאחורי הקלעים...
קצת עצוב שאין יותר למה לחכות...לכל המסע הזה מההתחלה-האודישנים, שבוע הוליווד וכו'...מתגעגע למתכונת הישנה של ה-2 תוכניות, כמה חבל שהרסו את איידול בכמה שנים האחרונות...

אז עכשיו נותר לי רק לחכות לX פקטור UK
לצפיה ב-'טרנט לא גיי'
טרנט לא גיי
13/04/2016 | 22:47
6
46
מאיפה הוצאת את המידע הזה? אבל לה פורשה  המתוקה הסתבכה עם פליטת פה מצערת על חור חדש שהועבר במיסיסיפי על זכויות הקהילה הגאה.. 
לגבי טקס הגמר היה לי חבל שהם לא טרחו לשתף כמעט את המתמודדים מהעונה האחרונה שהיו הרבה יותר טובים מ3 העונות שקדמו לה, במקום זה בחרו לשים אם קארה דיוגרדי   ו10 דקות של ג'ניפר לופז!? 
על התוצאות לא אדבר כי גם ככה שני הפינליסטים יעלמו מהר כמו כולם. 
לצפיה ב-'חור=חוק'
חור=חוק
13/04/2016 | 22:48
14
לצפיה ב-'בסדר. גם קליי ואדם לא...'
בסדר. גם קליי ואדם לא...
14/04/2016 | 21:13
4
22
לצפיה ב-'מאיפה הוצאת את המידע הזה? האם טרנט אמר משהו? '
מאיפה הוצאת את המידע הזה? האם טרנט אמר משהו?
14/04/2016 | 21:56
3
16
לצפיה ב-'גיידאר. בחירת שירים. לבוש. דיבור...'
גיידאר. בחירת שירים. לבוש. דיבור...
14/04/2016 | 22:23
2
36
אם זה נראה כמו ברווז ונשמע כמו ברווז, זה מאדרפאקינג גיי דאק. 

ואפשר לחשוב שזה משהו רע, בואי לא ניכנס ללחץ.
לצפיה ב-'היה לו משהו מברובק מאונטיין..'
היה לו משהו מברובק מאונטיין..
18/04/2016 | 21:51
1
12
לצפיה ב-'וד"א הם לא כתבו את הסינגלים. '
וד"א הם לא כתבו את הסינגלים.
18/04/2016 | 21:55
26
השמועות אומרות שדלתון רצה להוציא שיר שלו ולא נתנו לו. הכריחו אותו להקליט את השיר הגרוע שזרקו עליו. בניגוד למקנזי שדוקא כן נתנו לו להוציא את השיר שלו.
לצפיה ב-'קארה דיוגארדי היא בערך הדבר הכי טוב בגמר הזה'
קארה דיוגארדי היא בערך הדבר הכי טוב בגמר הזה
20/04/2016 | 07:03
12
לצפיה ב-'לא מאמינה שהפורום הזה עדיין שורד.. '
לא מאמינה שהפורום הזה עדיין שורד..
04/04/2016 | 22:49
8
62
שלום לכולם,
לקראת פרק סיום העונה של העונה האחרונה החלטתי לחזור לבקר בפורום המשעשע הזה..
אז מה אתם חושבים על שלישיית הגמר? מי ינצח?
מי היו הפייבוריטים שלכם העונה?
ולמי שאוהב ספוילרים הבלוג המפורסם של MJSBIGBLOG יש סרטונים ותמונות מהחזרות..
ומסתבר שיש כמה מתמודדי עבר שכלל לו הוזמנו או שהוחרמו מתכנית הסיום.

קדימה לשחיטה!!
לצפיה ב-'טוב אנחנו נהיה האחרונים שמכבים את האור '
טוב אנחנו נהיה האחרונים שמכבים את האור
05/04/2016 | 13:09
7
42
שלישיית הגמר - אני שמח שלה פורשה וטרנט הגיעו לשם. הם שניהם מוכשרים מאוד וסיפקו לנו מספר סולואים מרשימים. אישית קיוויתי שגם סוניקה תגיע לשם, אבל סקוט קבר אותה עם בחירת שירים מזעזעים שלא הוציאו אותה טוב בכל מצב שהוא.
דלטון עלוב לגמריי ואין לי מושג מה הוא עושה פה עדיין, כבר העדפתי את מקנזי החלש (ווקאלית) על פני דלטון שמריח לי כמו זיוף אחד גדול. 

אישית, אני מרגיש שהעונה הזאת לא הגיע לשיא הפוטנציאל שהיה יכול להיות לה אם היא היתה עונה באורך רגיל עם הדחות בסגנון של העונות הקלאסיות. ההדחות הכפולות, השירים הממוחזרים, השיפוט השטחי ונעדר הכנות - כל אלו הרסו עונה עם כמות מכובדת של כשרונות. אם נוסיף לכך את ההצבעות הקבועות של הנשים הלבנות שמתעדפות כצפוי את הגבר הלבן על פני כל אישה כלשהי (לא כל שכן אישה לא-לבנה), הרי לנו עוד זוכה מז'אנר ה-WGWG - אותה סיבה שבגללה התכנית איבדה מערכה והיא יורדת סופית מהאוויר.

מקווה אישית שאם כבר - אז זה יהיה טרנט ולא דלטון הנודניק.

לצפיה ב-'מסכימה ולא מסכימה..'
מסכימה ולא מסכימה..
05/04/2016 | 15:56
2
42
מסכימה על מה שכתבת שהעונה היתה די מבוזבזת עם כל הכשרון והפוטנציאל לא היה מספיק זמן להכיר את כל המתמודדים, ההפקה פשוט גרועה, השיפוט עוד יותר גרוע ולא כנה, ההדחות הכפולות גרמו לכמה בנות עם פוטנציאל להיות סיום אדיר לתכנית כמו אוליביה לעוף מוקדם מידי.. השירים והנושאים היו מעייפים, חוץ משבוע של סיה. החבורה של העונה היו הרבה יותר טובים מהרבה מהעונות האחרונות אבל קבלו בעיטה בתחת מההפקה.
דווקא על הפייבוריטים לא מסכימה. דלטון נראה לי דווקא הכי אמיתי מכולם והיחיד שיודע מי הוא ומה הוא רוצה לעשות. הוא גם היחיד שאפשר לדעת איזה אלבום הוא יוציא. הייתי אומרת שהעריכה הגרועה הוציאה אותו לא טוב בהרבה מקרים. לה פורשה היתה פייבוריטית שלי בהתחלה אבל OVERPIMPING תמיד הורס לי את ההנאה והעובדה שהם לא טרחו להעביר עליה ביקורת אף פעם גם אם פשלה כמו לשכוח את המילים של
(DEAD OR ALIVE)
על טרנט לא ארחיב. משהו באטיטיוד שלו די דוחה אותי. אולי הפרצופים שהוא עושה או זה שהוא לועס בפה פתוח בשיחות הפייסבוק שלו עם המעריצים..
על אוליביה עדיין לא התגברתי. היא היתה מועמדת אידאלית לזכיה. מגיעה לאמריקקים שהתכנית עפה. כ"כ הרבה פוטנציאל ובסוף נשארים עם גמר עייף וחיוור וצפוי כמו לפורשה וטרנט.
תזכיר מי זכה בשנה שעברה?

לצפיה ב-'אין בינינו יותר מדיי ויכוח'
אין בינינו יותר מדיי ויכוח
06/04/2016 | 01:16
25
למעט אולי דלטון, שאני באמת לא רואה בו שום דבר אמיתי. הכל אצלו נראה מחושב ומהונדס. אפילו כשהוא בוכה זה נראה שהוא מתאמץ לזייף רגשות בשביל לקושש עוד כמה קולות. ווקלית הוא חלש ביותר.. זה לא משאיר יותר מדיי נקודות זכות מעבר לכך שהוא נראה טוב. אבל רוקיסט הוא לא, כמו ש..אנא ערף, כמו שוואן דירקשיין בחיים לא יהיו רוקיסטים. הוא זמר פופ בינוני ותו לא. מתאים לו יותר לפתוח וולוג ביוטיוב ולדבר על החיים הצפונבוניים שלו. אני בטוח שהוא יגרוף לעצמו הרבה מנויים ומעריצים בגילאי 8-13.

לגבי טרנט - הוא חמוד, לדעתי. הפרצופים באמת קצת מוגזמים אבל הם לא מפריעים לי יותר מדיי. מה הכוונה בלועס בפה פתוח? לא צפיתי בסרטונים שלו. מה הוא לועס? מסטיק או אוכל? 

לה פורשה - נכון, עושים לה פימפאג' מטורף, אבל במקרה שלה - מגיע לה לחלוטין. כל ביצוע שלה (טוב, אולי חוץ מהשיר של בון ג'ובי שמשום מה כולם עצבניים עליה בגללו כאילו היא רצחה את האפיפיור) מקצועי ומדהים לדעתי. בנוסף - היא הוכיחה שהיא גם אדם אינטליגנטי שיש לה מה להגיד לאומה (ובעיקר לנשים) ולכן היא מקור השראה שצריך לזכות בתואר "אמריקן איידול" - כי יש לה את כל החבילה.
לצפיה ב-'מסכים לגבי דלתון'
מסכים לגבי דלתון
07/04/2016 | 08:45
13
לצפיה ב-'עזוב אותך שטויות'
עזוב אותך שטויות
07/04/2016 | 08:41
3
51
ממי שנותר בסוף , דלתון היחיד שיש לו פוטנציאל ורלוונטי למוזיקה היום.
הוא לא הווקאליסט הכי גדול ששמעתי (ואני חסיד של ווקאליסטים) אבל הוא
ייחודי, מביא פרשנויות משלו לשירים . 
טרנט ולה פורשה שמפורשה (קנדיס מי) יעלמו , מהר מאוד ישכחו מהם , הם לא מביאים שום דבר חדש.
מסכים רק שהעונה הזאת היה לה פוטנציאל אבל הרסו אותה 

לצפיה ב-'אתם הזויים. ממש, אבל'
אתם הזויים. ממש, אבל
07/04/2016 | 20:13
1
19
לצפיה ב-'לא אתה'
לא אתה
08/04/2016 | 09:44
19
לצפיה ב-'מסכימה '
מסכימה
13/04/2016 | 22:54
23
מספיק גם לראות את הראיונות עם שני הפינליסטים כדי להבין שאין להם בכלל ניצוץ כלשהוא או את הIT הפקטור. 
דרך למי שמעונין ניתן להשיג בחנות של ITUNES ישראל את כל השירים שהוקלטו וגם את האלבום שדלתון שחרר לפני איידול מהלהקה שלו FLY AWAY HERO שנקרא LOSTַַ AND FOUND ושיר בשם STOP. מומלץ בחום.  
לצפיה ב-'רק רציתי לשתף שאני הולכת לפגוש את אדם למברט!!!!!!!!!'
רק רציתי לשתף שאני הולכת לפגוש את אדם למברט!!!!!!!!!
29/03/2016 | 20:53
2
54
עוד חודש בדיוק אני הולכת להופעה שלו בברלין וקניתי עכשיו כרטיס למאחורי הקלעים להיפגש איתו!!!!! ויייייייייייייייייייייייי
לצפיה ב-'איזה יופי!! תהני המון!!! '
איזה יופי!! תהני המון!!!
10/04/2016 | 20:38
1
5
לצפיה ב-'תודהה '
תודהה
15/04/2016 | 15:36
3
לצפיה ב-'הייתי חייבת להגיב על התוכנית האחרונה'
הייתי חייבת להגיב על התוכנית האחרונה
18/03/2016 | 04:35
13
68
איזה כיף שאדם חזר!!!!!!!
הוא היה פשוט מדהים. אין לי מילים. אף אחד שם לא משתווה לקצה של האצבע שלו.
השיר החדש שלו פשוט מהמם ומושלם בשבילו ואיזה קול ישלו אמאלהההההה (הייתי חייבת להוציא את זה)

דרך אגב ההופעה של דלתון של Sound Of Silence הייתה מדהימה ומרגשת. אחת ההופעות הטובות
לצפיה ב-'את לא רצינית'
את לא רצינית
18/03/2016 | 17:58
6
49
לגבי דלטון, כלומר. אחת ההופעות החלשות בתולדות איידול מבחינתי. הכל היה נורא מזוייף, הקול חלש ולא יציב.. לא התחברתי בכלל.

לצפיה ב-'אני ממש התחברתי'
אני ממש התחברתי
18/03/2016 | 18:17
5
46
אני ממש אוהבת את השיר הזה, ומרגישים שהוא ממש התחבר למילים.
לצפיה ב-'הופעה מצוינת של דלתון'
הופעה מצוינת של דלתון
18/03/2016 | 18:34
4
34
אולי פורשה לה פורשה הולכת לנצח אבל לגמרי היא הולכת להיעלם כמו קנדיס גלובר ואחרים , אם יש סיכוי שנשמע ממישהו בעונה החלשה הזאת זה דלתון
מתגעגע לאוליביה
לצפיה ב-'אני מזה אתעצבן אם היא תנצח, היא סתם אובר דה טופ'
אני מזה אתעצבן אם היא תנצח, היא סתם אובר דה טופ
20/03/2016 | 21:00
3
30
והיא בטוח הולכת להיעלם אחרי התוכנית הזאת...
לצפיה ב-'למרות שכולנו יודעים שניצחון בתוכנית הזאת לא מבטיח לך'
למרות שכולנו יודעים שניצחון בתוכנית הזאת לא מבטיח לך
20/03/2016 | 21:07
2
33
שתצליח עם מוזיקה מקורית שלך. ולא נראלי שיש ללה פורשה אמירה או פוטנציאל להצליח..לדלתון יש לדעתי פוטנציאל להצליח, כי נראה שהוא יודיע מי הוא כאמן. כמובן אם הוא יעבוד עם האנשים הנכונים וידע להוציא שירים שיצליחו וימשכו לקהל רחב...כמו אדם למשל.
לצפיה ב-'הניצחון שלה לגמרי מובטח...'
הניצחון שלה לגמרי מובטח...
20/03/2016 | 21:12
1
20
לצפיה ב-'באסה'
באסה
20/03/2016 | 22:18
9
לצפיה ב-'למה הוא לא הצטרף לפאנל השופטים?'
למה הוא לא הצטרף לפאנל השופטים?
20/03/2016 | 15:06
5
40
כמו שקלי קלארקסון הייתה...לא ברור וחבל.
ואין ספק שאדם למברט הוא אחד האיידולים המיוחדים שיצאו מהתוכנית חבל שהוא לא מספיק מוערך...
ואחרי ההופעה שלו הגעתי למסקנה שטרנט מנסה להיות כמוהו ו/או מנסה לעשות גוון קול דומה לשלו...כמובן שהוא רחוק שנות אור מלמברט, ואני בכלל לא מחבב אותו...לא מבין ממה השופטים מתלהבים ומקווה שיעוף בשבוע הקרוב

ושהצופים יתחילו להצביע לסוניקה! מה קורה?! כבר שבועיים ברצף מועמדת

ו...לאור העובדה שזאת העונה האחרונה-אין דיבור שבגמר ישתתף הפאנל המקורי של התוכנית? סיימון קאול, פאולה עבדול, רנדי...
למרות שת'כלס פדיחה לארח את קאוול, העונה והמתמודדים העונה חלשים
לצפיה ב-'אני שמעתי שסיימון וכל אלה יחזרו לגמר, אבל לא יודעת'
אני שמעתי שסיימון וכל אלה יחזרו לגמר, אבל לא יודעת
20/03/2016 | 20:36
4
37
מה הם יעשו שם, כאילו אם הם ישפטו...
ובאמת היה מגניב אם הוא היה משתתף כשופט או שהיו מראים אותו קצת יותר! באסה שהוא כנראה לא יהיה בגמר, אז זו ההופעה האחרונה שלו באיידול :(
ואני מתה על סוניקה! חבל באמת שלא מצביעים לה...אבל נראלי שהיא לא סגורה על עצמה אז כנראה בגלל זה..
לצפיה ב-'אה זה וודאי?'
אה זה וודאי?
20/03/2016 | 21:14
3
22
גם אם יביאו אותם בטח סתם לאיזו מחווה/נוסטלגיה מהעבר, לא חושב שלשם שיפוט...
לצפיה ב-'כתוב בכתבה וגם קראתי בעוד כמה מקומות..זה יכול להיות מגניב'
כתוב בכתבה וגם קראתי בעוד כמה מקומות..זה יכול להיות מגניב
20/03/2016 | 22:16
2
25
לצפיה ב-'הכתבה ישנה...מנובמבר'
הכתבה ישנה...מנובמבר
20/03/2016 | 22:44
1
20
מעניין אם זה עדיין אקטואלי ורלוונטי
לצפיה ב-'כתוב באתר הרשמי שלהם עכשיו'
כתוב באתר הרשמי שלהם עכשיו
25/03/2016 | 19:03
19
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:27
9
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'על הTOP8 ושלטון הלה-פורשה'
על הTOP8 ושלטון הלה-פורשה
05/03/2016 | 20:12
3
36
וול, אז הצטמצמנו לתוכנית בשבוע...אני כ"כ לא אוהב את הפורמט הזה מהעונה-שתיים האחרונות, שמתחילים קודם בהדחה ורק אח"כ בביצועים. החלופה ה"מקורית" הזאת לריענון העניינים-לא תורמת בכלום...זה סתם מפגר בעיניי
מה גם שרק השבוע הרמה של המתמודדים טיפה(אבל רק טיפה) עלתה, מאז שסקוט פורשטה התחיל להיות המנטור שלהם(טוב שנזכר, רק בשלב של הTOP8!), מאז שהתחילו הלייב-שואוס קיבלנו רוב גדול של ביצועים ברמה נמוכה עד בינונית...מה הזלזול הזה? המתמודדים אבודים ולא יודעים אילו שירים לבחור(ע"ע טריסטן של שבוע שעבר לעומת השבוע, לאחר המנטורינג של פורשטה).
זאת אמורה להיות עונה אחרונה והכי טובה(בזה הם מתהדרים), אבל זה מרגיש כמו העונה הכי חלשה...גם מה הלחץ של ההפקה לסיים את העונה כ"כ מהר השנה?! תמיד היא נגמרת בתחילת/אמצע מאי, והשנה? כבר אומרים שנשארו עוד 5 שבועות לגמר, משמע-באפריל היא תסתיים

בשבוע שעבר המתמודדים נזכרו ברגעי האיידול הזכורים שלהם מעונות קודמות, עם כל מיני איזכורים ל-דיוויד קוק, ג'סיקה סנצ'ז, דוטרי, ועוד רבים וטובים...וזה גרם לי לתהות כמה העונות ההן היו כ"כ טובות! מאז שסקוט פורשטה הצטרף לתוכנית-הרמה נמוכה לדעתי, אני מניח שבעיקר מדובר על 3-4 העונות האחרונות. יצא לי דווקא בשבוע האחרון להיכנס לתיקיית איידול שלי במחשב ולשמוע ביצועי אולפן(יש העונה תגידו? או שנגמר התקציב?) ששמרתי מעונות קודמות, ויצא לי לשמוע בין היתר את what hurts the most בביצוע של דני גוקי(אני יודע שלא הרבה אוהבים אותו פה), אבל זה שיר שאני אוהב והביצוע שלו הוא הכי מרגש ויפה לשיר הזה

הגיע הזמן באמת להוריד את השאלטר של התוכנית הזאת עם כל העצב, אבל זהו...העונה הזאת מוכיחה שהרמה של המתמודדים נעשתה מאוד נמוכה. היא גם נעשתה נורא מכנית בשנים האחרונות...
לא מפליא שכבר בשלב הזה(ואף בשלבים מוקדמים יותר) השופטים משתחווים ללה-פורשה, כששאר המתמודדים סבירים.
שיהיה ברור, כן? אני לא אוהב את לה-פורשה, היא לגמריי אוברייטד, אבל לאור הרמה של שאר המתמודדים אני לא מתפלא שהשופטים מתלהבים ממנה. 
לא מבין גם מה ההתלהבות סביב טרנט...הוא מוזר.
המתמודדים היחידים שאני די מחבב(וצריכים עוד לעבור תהליך משמעותי) הם לי-ז'ן, מקנזי ודלטון...אה וגם סוניקה חביבה.

לצפיה ב-'אני גם לא אוהבת את לה פורשה'
אני גם לא אוהבת את לה פורשה
05/03/2016 | 23:33
2
35
וטרנט באמת מוזר, לפעמים הקול שלו טוב, אבל הוא לא משהו...
לסוניקה יש קול מהמם אבל אין לה נוכחות כשהיא מופיעה. ודלתון ממש איכזב אותי. בהתחלה חשבתי שהוא טוב, אבל הביצועים שלו ממש לא משהו, ויש לו קול ממש חלש :\
לצפיה ב-'בעונות האחרונות המתמודדים לא מחדשים'
בעונות האחרונות המתמודדים לא מחדשים
06/03/2016 | 11:11
1
28
ולא עושים שום דבר מיוחד למדיי עם הביצועים שלהם...איפה ימי דיוויד קוק עם בילי ג'ין למשל? אדם למברט וmad world?
חלפו הרגעים האלו מן העולם...

אמרתי-משהו נעשה מאוד מכני בתוכנית, ההדחות, התהליך שהמתמודדים אמורים לעבור במהלך השבועות והם לא עוברים(במיוחד העונה שכבר עוד 4-5 שבועות הגמר! אה?!)
לצפיה ב-'כן, הם ממש מאיצים את העונה הזאת'
כן, הם ממש מאיצים את העונה הזאת
07/03/2016 | 21:56
31
בכלל איידול די איבדה את הקסם שלה. טוב שהם מסיימים.
לצפיה ב-'הימור לשלישיית הגמר'
הימור לשלישיית הגמר
26/02/2016 | 11:49
53
הימור לפי מי שההפקה מכוונת לאיזה מתמודדים היא רוצה
: לה פורשה , סוניקה וטרנט/מקנזי

אני אשמח לגמר של דלתון מול אוליביה אבל סיכוי אפסי

לצפיה ב-' טופ 24 - קבוצה שניה '
טופ 24 - קבוצה שניה
19/02/2016 | 14:21
11
24
לצפיה ב-'פרק 13 (סולואים) בקצרצר'
פרק 13 (סולואים) בקצרצר
19/02/2016 | 14:24
2
39
הכי אהבתי את הילד האתיופי, את הבחורה ששרה אחרונה שיר של דמי לובאטו, ואת הקלוזאפים על קית' אורבן (זה נדמה לי או שהוא עם קצת אייליינר? )

בגדול כל ההופעות "בסדר אבל משעמם" לא מחדשים כלום. בחירות שירים גרועות.

לא מצליחה בינתיים להשיג את פרק 14

לצפיה ב-'הכי אהבתי את דלתון '
הכי אהבתי את דלתון
19/02/2016 | 17:40
1
38
הוא פשוט מהפנט למרות שהשיר שהוא בחר לא היה הכי טוב, וגם בהופעה עם דוטרי בקושי שמעו אותו..אבל ישלו כל כך הרבה נוכחות וכריזמה שלא אכפת לי בכלל חח
אוליבייה גם הייתה טובה, וג'ן עם השיער הלבן אני ממש אוהבת את המוזרות שלה חח כל השאר פשוט משעממים וחסרי ייחוד
לצפיה ב-'מסכים לגבי אוליביה ודלתון '
מסכים לגבי אוליביה ודלתון
19/02/2016 | 20:06
31
שניהם מעולים ומיוחדים ושניהם נתנו את הביצועים הכי טובים בפרק
אני אליהם מוסיף את ג'ן שנתנה ביצועים כבר יותר טובים , ואמיליה שמוסיפה
גוון אחר לתוכנית
הילדונים האלה , לי ותומאס היו צריכים לחכות עוד כמה שנים , הקול שלהם פשוט לא בשל
לצפיה ב-'בכללי על המתמודדים והשלב הזה'
בכללי על המתמודדים והשלב הזה
20/02/2016 | 19:59
7
31
אהבתי את הרעיון שלכבוד העונה האחרונה מביאים מתמודדים מעונות קודמות לשלב דואטים עם מתמודדי העונה...רק שאני אמביוולנטי אם השלב היה אמור לקרות כבר עכשיו, כ"כ מוקדם.
חרה לי שלא הייתה אהדה מספקת מהקהל ו/או מצד ההפקה/ריאן לדיוויד קוק, הוא אחד המתמודדים הגדולים שיצאו מהתוכנית! ובאופן סובייקטיבי יותר-אחד הזמרים האהובים עליי.

אז השופטים סותרים את עצמם...מצד אחד אומרים שזאת אחת העונות הקשות עם המתמודדים הכי טובים(ממש על כל עונה אומרים את זה), אבל מצד שני מודים/לא מסתירים את דעתם על הבינוניות של המתמודדים במיוחד השבוע, בשלב הסולואים...מה שנכון-נכון.

אין הרבה מתמודדים שאני מחבב העונה ועד שיש כאלה אז הם עפים...התבאסתי שCJ למשל עף, הוא ממש טוב! מה נסגר עם השופטים?!
גם את קורי אהבתי והוא עף...ג'יימס ה-8 כנ"ל 

מבין אלו שנותרו אני מחבב בעיקר את- דלטון, לי-ג'ין, מני, מקנזי וגם תומאס חביב. כן, מוזר שאין אף בת שאני מחבב העונה
ועוד אמרו שזאת עונת הבנות...נו בטח כי הם עפים על לה-פורשה הזאת אוליביה גם די מעצבנת אותי, אומנם נכון יש לה קול מיוחד אבל היא לא תואמת את האופי והאטיטוד שאמורים להיות לקול כזה...כך שלעיתים זה יוצא די מביך(כמו הביצוע שלה לדמי-לובאטו)
טריסטן הייתה חביבה עליי עד השבוע, היא עשתה רושם של זמרת פופ מרגשת עם בחירות השירים שלה, ואז הופ הגיע השבוע ופתאום היא זמרת קאנטרי אה?! לא מתאים לה למען האמת

אגב, איזה מגניב שביצעו את black&gold בתוכנית! לא הייתי מאמין שזה ייקרה ומרגיז אותי שג'ניפר אמרה למתמודדים שהם צריכים לבחור שירים שהקהל מכיר ויסחוף אותם יותר... לא תודה! טוב שיש את השלבים הראשוניים האלו שהמתמודדים מתפרעים עם בחירות השירים שלהם, גם אם לא מדובר בהכרח בשירים מוכרים וחרושים...בלייב זה כבר משתנה ושוב אותם שירים חרושים שוב ושוב

אז שבוע הבא TOP10 מה שאומר עוד 4 יעופו...
לצפיה ב-'דיוויד קוק הפך להיות ממש סנוב! '
דיוויד קוק הפך להיות ממש סנוב!
20/02/2016 | 22:56
6
38
למרות שאני באמת אהבתי אותו כזמר, אבל היה לו אטיטוד שלא אהבתי..
ומסכימה לגבי אוליביה, היא באמת מעצבנת
לצפיה ב-'כל הילדים האלה לי ז'אן ותומאס'
כל הילדים האלה לי ז'אן ותומאס
21/02/2016 | 06:28
5
25
לי ז'אן ותומאס על הפנים  , השופטים חייבים כל שנה להעביר את הילדים הלא בשלים האלה כמו דניאל סיבי וסם וולף ונצטרך לסבול אותם רוב העונה
אוליביה נהדרת ואני לא מבין מה מעצבן בה  , הביצוע האחרון שלה היה מעולה
הכי טוב בפרק
ודיוויד קוק ממש לא סנוב

לצפיה ב-'לפי דעתי '
לפי דעתי
21/02/2016 | 07:41
4
25
אני בד"כ מאוד נגד הילדים, אבל בעיני דווקא לי הוא מצוין ויש לו פוטנציאל להיות פייבוריט שלי.

לצפיה ב-'מצוין??'
מצוין??
21/02/2016 | 07:51
3
19
הקול שלו לא בשל בכלל , וההופעות האחרונות מראות את זה , חוץ מזה שהביצועים שלו נשכחים אחרי כמה ימים והוא אדיש על הבמה 
 עוד כמה שנים הוא יכל להיות טוב .

לצפיה ב-'לא יודעת למה אתה מתכוון בקול לא בשל'
לא יודעת למה אתה מתכוון בקול לא בשל
21/02/2016 | 08:01
2
24
יש לו קול טוב מאוד ולמעשה יש לא מעט זמרים בוגרים ומצליחים עם קול דומה מאוד לשלו.
(אם אתה מתכוון שהקול עוד לא התחלף לו זה יכול להיות אבל זה בעיה שהוא יצטרך לדאוג לה ולא מעניינת אותי כרגע.)
לי הוא דווקא נשמע בוגר יותר מבחינת צורת ההגשה של השירים ממתמודדים אחרים בגילו - לא משתפך לא מאולץ מידי לא מתיפיף למעריצות, שר טבעי וזורם ודי מאופק. בינתיים כמובן (ראיתי אותו רק בשני פרקים עד עכשיו אז כמובן שזה יכול להתשנות).
לגבי ביצועים נשכחים - מבחינתי כל הביצועים של כל המתמודדים ב-4 התוכניות האחרונות היו נשכחים לצערי.

לצפיה ב-'הוא כזמר'
הוא כזמר
21/02/2016 | 08:29
1
21
עדיין לא בשל , הקול שלו לא מפותח , בחלקו לא נעים לאוזן , ילדותי מאוד. 
אין מה לעשות עם זה כרגע אבל עוד כמה שנים הוא יכול להיות מצוין
אין שום דבר שונה בו לדניאל סיבי או סם וולף 
ולגבי ביצועים = מודה שגם אני התאכזבתי מאוד אבל בכל זאת דלתון ואוליביה היו מעל כולם
לצפיה ב-'טוב, על טעם ועל ריח... '
טוב, על טעם ועל ריח...
21/02/2016 | 08:36
5
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
17/02/2016 | 14:08
3
3
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

לצפיה ב-'שאלה לאוהבי קארי אנדרווד-'
שאלה לאוהבי קארי אנדרווד-
20/02/2016 | 21:16
2
22
צריך הכוונה/המלצה לשירים שלה שאתם אוהבים, מהאחרונים שלה אני ממש אוהב את heartbeat אז בסגנון הזה וגם נוספים
לצפיה ב-'הארטביט'
הארטביט
25/02/2016 | 02:28
1
25

תראה, אין לה כזה הרבה אלבומי, בסה"כ חמישה. לדעתי אתה יכול לעבור על כולם ברפרוף ולמצוא כאלה שיתפסו לך את האוזן.
מה שכן, האלבום האחרון שלה מבחינתי הוא הכי מיינסטרים, הכי קליט וזורם. אם הוא בהכרח הכי טוב שלה, אולי לא אבל נראה לי שלהתחיל איתו יהיה לך הכי קל.
אני לא חושבת שאני הבן אדם הכי טוב להמליץ על שירים שלה כי אני לא מצליחה לחשוב על עוד שירים בסגנון של הארטביט. אבל אם מה שאתה מחפש זה משהו פופי קליל
בוא נעבור על רשימת השירים מהאלבומים שלי ופשוט אסמן לך מה נראה לי שתאהב

מקרא:
שיר שאני אוהבת.
 שיר פופלארי בקרב המעריצים שלה. (לרוב מדובר בסינגל)
נראה לי שתאהב אבל לא בטוחה שאני יכולה לקלוע לטעם שלך אז קח בעירבון...

Some Hearts
Wasted 
Don't Forget To Remember Me
Some Hearts 
Jesus Take The Wheel 
The Night Before (Life Goes On) 
Lessons Learned 
Before He Cheats 
Starts With Goodbye 
I Just Can't Live A Lie
We're Young And Beautiful
That's Where It Is
Whenever You Remember
I Ain't In Checotah Anymore 
Inside Your Heaven

Carnival Ride
Flat On The Floor
All-American Girl
So Small 
Just A Dream
Get Out Of This Town 
Crazy Dreams
I Know You Won't 
Last Name
You Won't Find This 
I Told You So 
More Boys I Meet
Twisted 
Wheel Of The World 
Sometimes You Leave[Bonus Track] 

Play On
Cowboy Casanova 
Quitter
Mama's Song
Change 
Undo It 
Someday When I Stop Loving You 
Songs Like This 
Temporary Home
This Time
Look At Me 
Unapologize 
What Can I Say 
Play On 

Blown Away
Good Girl 
Blown Away 
Two Black Cadillacs 
See You Again 
Do You Think About Me 
Forever Changed
Nobody Ever Told You 
One Way Ticket 
Thank God For Hometowns
Good In Goodbye 
Leave Love Alone 
Cupid's Got A Shotgun 
Wine After Whiskey 
Who Are You

Storyteller
Renegade Runaway 
Dirty Laundry 
Church Bells
Heartbeat 
Smoke Break
Choctaw County Affair 
Like I'll Never Love You Again
Chaser 
Relapse 
Clock Don't Stop
The Girl You Think I Am
Mexico
What I Never Knew I Always Wanted 
Little Girl Don't Grow Up Too Fast[Target Bonus Track]
לצפיה ב-'תודה רבה על ההשקעה!!'
תודה רבה על ההשקעה!!
25/02/2016 | 23:38
12
איזה כיף, בהחלט אעבור על הרשימה!
וכן מאוד אהבתי את heartbeat וחיפשתי עוד שירים שלה בסגנון הזה נגיד.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ