לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קווין

ברוכים הבאים לפורום קוין ב אנשיםעל התופים - רוג'ר טיילורעל הבס ג'ון דיקוןעל הגיטרה - בריאן מייועל השירה - הגדול מכולם - פרדי מרקוריבואו לדבר בפורום על הלהקה,להביע את דעתכם בסקרים בשבועיים על האלבומיםשתפו חוויות אישיות ושתפו את האוספים שלכם

אודות הפורום קווין

ברוכים הבאים לפורום קוין ב אנשיםעל התופים - רוג'ר טיילורעל הבס ג'ון דיקוןעל הגיטרה - בריאן מייועל השירה - הגדול מכולם - פרדי מרקוריבואו לדבר בפורום על הלהקה,להביע את דעתכם בסקרים בשבועיים על האלבומיםשתפו חוויות אישיות ושתפו את האוספים שלכם
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
23/01/2011 | 19:38
89
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לkhammel שניהלה את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
23/01/2011 | 17:01
19

רוני הוא נער שאחרי מות אמו מגיע לפנימיה עם סוד משפחתי, עליו הוא שומר באדיקות.
רוני, כמו שאר הגיבורים, יחווה אהבות, כעסים וקונפליקטים בסדרה החדשה המבוססת על הרומן הקלאסי אליפים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

פורומים שמחפשים מנהל/ת:

עזרה בלימודים ושיעורי בית:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פסוריאזיס - תמיכה:

תמיכה למבוגרים - ADD ו-ADHD:

יופי וטיפוח אישי:

שירה ופרוזה:

פוטושופ:

פלאש:

רוצים לנהל את אחד הפורומים הנ"ל וחושבים שאתם מתאימים?
מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה
לצפיה ב-' סגירת הפורום'
סגירת הפורום
21/01/2011 | 00:08
11
129
היום קיבלתי את ההודעה שבתפוז הוחלט לסגור את הפורום עקב פעילות דלילה מדי. אני חושבת שכולנו כאן ידענו שזה אוטוטו מגיע והנה, זה הגיע.
Abandoned places, I guess you know the score

The Show Must Go On
הקמתי לנו קומונה שבה אנחנו יכולים להמשיך לכתוב על הלהקה וחברי הלהקה וכל מה שבא לנו. אני מקווה שתצטרפו ונמשיך שם את הדיונים שלנו.
הכתובת היא: http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?com...
כתובת מקוצרת: http://communa.tapuz.co.il/queeners

ובנימה קצת יותר רצינית...
לקחתי על עצמי את ניהול הפורום כאשר הוא גסס והקדשתי לו מזמני ומרצי ככל שיכולתי כי היה לי חבל לראות את המקום קורס בדיוק כאשר QPR יוצאים לסיבוב וההתרגשות היתה מרובה. מאז, עברו כמה שנים אבל בגזרה הקווינית...לא קרה הרבה. קיוויתי שכחלק מחגיגות ה-40 ללהקה יהיו לנו הודעות מרגשות על סיבוב הופעות וכו', אבל נראה שחוץ מכמה הופעות של בריאן עם קרי אליס, לא הולך להיות משהו מרגש באמת. קיוויתי שיהיה לי הזמן לנסות להחיות את הפורום מעט יותר, אבל כנראה שבין חיי המשפחה והעבודה...זה קצת מעבר ליכולתי כרגע ועל כך אני מצרה ומתנצלת.

אני אתגעגע לפורום, אבל יותר מכך, אני אתגעגע אליכם. תודה לכל מי שכתב ולכל מי שהשקיע מזמנו בפינות השונות ובחידונים ובכלל.

כולי תקווה שתבואו לקומונה (ושתכתבו בה ) כי יש על מה לדבר השנה ואני בטוחה שאתם מעדיפים לדבר על זה בעברית ועם מעריצים מקומיים. נכון?
All you people, keep yourselves alive

שיהיה לכולנו רק טוב,
קרן

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'Yes it was a worthwhile experience'
Yes it was a worthwhile experience
21/01/2011 | 09:12
51

המשחק הראשון לקומונה - למצוא כמה שיותר ציטוטים משירים הופעות וכו' הקשורות לסיום ולהתחלה חדשה.

יש כל כך הרבה......

ולרגל סגירת הפורום - הזדמנות של כולנו להגיד לקרן תודה על ההשקעה והרצון לקדם את הפורום.

נתראה בקומונה.
לצפיה ב-'תודה רבה קרן '
תודה רבה קרן
21/01/2011 | 12:54
22
נתראה בקומונה...
לצפיה ב-'חבל '
חבל
21/01/2011 | 20:34
10
גם אני הייתי עסוק ולא פעיל בזמן האחרון..
תודה רבה על הניהול וההשקעה במשך הזמן הזה!

לצפיה ב-'אויי :('
אויי :(
21/01/2011 | 22:30
8
אין דרך שהם לא יסגרו את הפרום? :(
לצפיה ב-''
21/01/2011 | 23:42
11
מאוד עצוב לעזוב מקום שבו אפשר היה לדבר על כל פן אפשרי של קווין, היה כיף כאן :)

תודה רבה, קרן, על ההשקעה והנכונות לנהל את הפורום בצורה הכי טובה שאפשר!
לצפיה ב-'ההודעה הכי מצער שקיבלתי השנה'
ההודעה הכי מצער שקיבלתי השנה
22/01/2011 | 14:08
1
33
עובר לקומונה,
תודה קרן על כל השקעתך ופועלך.
God save the Queen
לצפיה ב-'קצת אופטימיות'
קצת אופטימיות
22/01/2011 | 15:38
27
השנה רק התחילה
לצפיה ב-'מי בא להפגנה?'
מי בא להפגנה?
22/01/2011 | 21:01
22
לא מבין מה האינטרס שלהם לסגור. לא נראה לי שזה עולה להם יותר מידי לשמור אותו פתוח. אפילו אם יש חמישה פעילים, זה לא ששנים לא כתבו פה.
נתראה בקומונה בכל מקרה.
לצפיה ב-'תודה לקרן ולכולם כאן'
תודה לקרן ולכולם כאן
22/01/2011 | 23:19
8
הייתי כאן בעיקר קורא,  כמעט שלא כתבתי כאן. הרגשתי שיש לי רק ללמוד ולא להעשיר.

תודה לכל מי שהחכים אותי, תודה לקרן על הניהול המוצלח והאדיב.
ותודה לתפוז שלא מיהרו לסגור את הפורום הזה.

אל תשכחו - אף אחד לא רוצה וגם לא יצליח לכבות לנו את המוזיקה בפנים.

לצפיה ב-''
23/01/2011 | 10:49
13
תודה לכולכם על המילים החמות. באמת שאין צורך לצאת להפגנות. המציאות היא כזו שאנחנו לא כותבים מספיק בשביל להצדיק פורום עפ"י התקנים של תפוז וזה בסדר. אישית, אני מעדיפה שיהיו מעט שרשורים איכותיים על פני שרשורים שהם בגדר צ'אט או שרשורים חסרי תוכן אמיתי שכל עניינם מי יותר חתיך ומה עשה מי מחברי הלהקה בחדר המיטות. (למרות שגם זה יכול אולי להיות דיון איכותי אם יעשה בפורמט הנכון ).

אם אני לא טועה, היום הינו יומו האחרון של הפורום. אני מקווה שהתכנים יישמרו ויהיו נגישים. בכל מקרה, אם למישהו יש תוכן חשוב שהוא העלה לכאן, אני ממליצה לשמור עותק אישי על המחשב שלכם.

נתראה בקומונה.

So sad, it ends, as it began
לצפיה ב-'עצוב...'
עצוב...
23/01/2011 | 14:56
14
לאחרונה לא מצאתי את הזמן להיות פעילה בפורום אבל זה עצוב לשמוע, היה כיף כאן מאד.
ותודה קרן על כל ההשקעה

QUEEN
לצפיה ב-'דמואים נדירים של קווין'
דמואים נדירים של קווין
18/01/2011 | 09:47
63
אני לא יודעת מה איתכם, אבל יש לי שריטה כשזה מגיע לקטעים גנוזים של קווין ובמיוחד אם שומעים את חברי הלהקה מדברים תוך כדי. חלקכם בטח זוכר את ההתלהבות שלי מהמולטי-טרקים שדלפו בזמנו. הנה דמו (לא מולטי-טרק) של השיר Face It Alone עם קצת קשקושי סטודיו של פרדי. תגידו מה אתם חושבים. לדעתי, היה יכול להיות אחלה שיר.

http://www.youtube.com/watch?v=3NVhlb5ISHM

(מוזמנים לשרשר עוד דמואים בסגנון)
לצפיה ב-'מהדורות רימאסטר חדשות לאלבומי הלהקה'
מהדורות רימאסטר חדשות לאלבומי הלהקה
15/01/2011 | 03:10
18
44

קווין סיימו את חוזה ההתקשרות שלהם עם EMI, ומכיוון שבריאן, רוג'ר וג'ון הם בעלי הזכויות הבלעדיים על החומרים של הלהקה, היה אך טבעי שיעברו לעבוד עם חברה שתציע להם יותר כסף בעבור חוזה חדש.

החל מינואר השנה, מהדורות חדשות של אלבומי הלהקה מתוכננות להופיע בחברת Island/Universal.
בינתיים יש כבר להשיג בשוק את "מיטב הלהיטים 1" ו "מיטב הלהיטים 2", ואם לשפוט לפי ביקורות באינטרנט, הרי שאיכות הסאונד טובה בהרבה ממה ששמענו במהדורות הקודמות על CD, שכולן הופיעו על EMI (באירופה) או HOLLYWOOD (ארה"ב).

בחודש מרץ 2011 מתוכננות לצאת לאור מהדורות ה CD החדשות של חמשת האלבומים הראשונים, וכנראה שיהיו בהם גם בונוסים.
לצפיה ב-'ידוע מה יכולים להיות הבונוסים?'
ידוע מה יכולים להיות הבונוסים?
15/01/2011 | 16:05
10
19
ביום חמישי קניתי לי מצבור נאה של אלבומים, ועכשיו נשארו לי רק The Works ו-A Kind of Magic
כל זה היה לאחר התלבטות רבה האם לחכות לאלבומים במהדורה החדשה. האם יש מידע לגבי הבונוסים שיכולים להיות בהם? האם יהיה שווה לקנות אותם? האם שווה לקנות אותם רק בשל האיכות המשופרת?
לצפיה ב-'האיכות המשופרת שווה הרבה יותר'
האיכות המשופרת שווה הרבה יותר
15/01/2011 | 17:48
9
20
אמת, אלבומי הלהקה כבר הופיעו לפחות פעמיים ב"רימאסטר", אבל הצליל עדיין הזכיר יותר את המהדורה הראשונה על CD מאשר מה שזה צריך היה להיות.

בסוף שנות ה 90 היה גם רימסטרנג יפני, וביפן הכל יותר טוב (מבחינת סאונד של דיסקים) מאשר בשאר העולם... אבל מחירי אותם דיסקים היו, איך לומר, לא מוצדקים.

בהתחשב ברימאסטרים האחרונים של הרולינג סטונז ושל הביטלס, נראה לי שה"הייפ" עליו קראתי בנט בקשר לקווין הוא מוצדק.

בגלל שבאופן כללי, איכות ה CD של קווין -עד כה- לא לגמרי הניחה את דעתי, הרי שאפילו העובדה שבהוצאות האמריקאיות היו בונוסים שלא קיימים בהוצאות בשאר העולם, לא הביאה לכך שאשלוף את הארנק כה מהר... והעדפתי לחכות בסבלנות.
הפעם אני בטוח שאנו הולכים לקבל את הדבר האמיתי מבחינה דיגיטלית.

בקשר לבונוסים אפשריים לגבי ההוצאות החדשות... החבר'ה עדיין שומרים על עמימות בעניין.
לצפיה ב-'תודה על המידע ועל הדעה העניינית :)'
תודה על המידע ועל הדעה העניינית :)
15/01/2011 | 18:18
9
לצפיה ב-'אתה יכול לפרט קצת יותר בהקשר של הסטונס/ביטלס?'
אתה יכול לפרט קצת יותר בהקשר של הסטונס/ביטלס?
15/01/2011 | 21:12
7
9
מה יוצא דופן ברימאסטרים האלה שבגללו כדאי יהיה לקנות את הרימאסטרים של קווין? אני כל הזמן שואלת את עצמי אם לקנות מחדש את הקטלוג...וקצת קשה לי להצדיק את זה, למען האמת. מדובר, אחרי הכל, בהרבה מאד כסף על מוצר שכבר קניתי, לכאורה. ויש גם עוד נקודה...מספרים שקווין רבו באולפן די הרבה על המיקס הסופי שישוחרר. באיזה שהוא מקום, מציק לי שמגיע אדם שלא ממש קשור ללהקה, ממקסס הכל מחדש וזה הופך להיות הסטנדרט החדש של השירים. במיוחד לאור זה שהיום יש נטייה לקמפרס שירים ולעבות באסים. :-\

אם זה ישמע הרבה יותר טוב ממה ששוחרר עד כה, אז...בעצם, למה לא?

בקשר לבונוסים -- אני מאד מקווה שהם יהיו יותר מוצלחים מאשר בגרסת ה-20 שנה ללהקה
אני לא אתפלא אם הם יקליטו מחדש חלק מהשירים (או ישחררו שירים כאלו מההופעות האחרונות, למשל מההופעה בסקאלה) בכל אלבום בשביל להוסיף כבונוסים. זה דווקא יכול להיות לא רע. בטח יהיה את Save Me בגרסה האקוסטית, את Long Away בגרסה מהסקאלה.

לצפיה ב-'מה זה בעצם רימאסטר? הסבר בפנים'
מה זה בעצם רימאסטר? הסבר בפנים
15/01/2011 | 23:44
6
49
בהעברה הדיגיטלית, איכות הדגימה היא שקובעת.

בקומפקט-דיסקים הראשונים בעולם, שזה בשנות ה 80, המטרה העיקרית היתה להראות שניתן לשמוע מוסיקה בלי "היס" (רעש הרקע שנשמע ככה סססססססס).
אנשים רבים נגנבו על הרעיון, אבל "על הדרך", התברר שתחום התדרים בקומפקט דיסק הוא מוגבל בהשוואה לזה של ויניל.
נכון, בקומפקט דיסקים הראשונים נפטרו מה "היס" אבל גם אורך חיי המכה על המצילה של התוף היה קצר יותר... והפסנתר נשמע פחות טוב.... ועוד אי-אילו דברים.
כמו כן, באלבומים שלא נמצאו סרטי מאסטר שלהם, רצו להעביר מויניל ואז באה שאלת מיליון הדולר: "האם להפעיל פילטר נוסף, כדי לשכך מעט את רעש הרקע של המחט על הויניל, כשידוע שאותו פילטר גם יהרוס חלק מהמוסיקה"?

מי שבאמת לא שם לב להבדל, הם בדיוק אותם האנשים שנהגו גם להקליט מקלטת לקלטת, דור שני או שלישי, ולטעון שהאיכות מספקת אותם. האיכות לא סיפקה אותם ולא בטיח, זה פשוט העיקרון של "לקבל בחינם" שקנה אותם. לפי אותו עיקרון, מי שמאזין למוסיקה דרך קבצים בלבד ובאזניות מעפנות, גם הוא יטען כי אינו שומע כל הבדל.

באשר למיקס: המיקס המקורי פשוט לא נשמע טוב דרך CD, וזה קשור באופן ישיר לאיכות הדגימה. אין מה לעשות, בכדי שה CD יישמע כמו הויניל, יש הכרח לשחק מעט בתדרים. באלבומים הראשונים כפי שיצאו בשנת המקור, המילה האחרונה בעניין לא היתה של חברי הלהקה.
מדוע רבו חברי הלהקה על המיקסים הסופיים? ארהיב עוז בנפשי לומר שהפעם זה קשור באופן ישיר לפרפקציוניזם של כאלה ששומעים ה-כל דרך מוניטורים של אולפן. את ואני וגם מיליוני אחרים, היינו מסוגלים לשמוע את כל המיקסים דרך מערכת ביתית אמיתית, הכי טובה שיש, ובכל זאת לא היינו מסוגלים להבין על מה הריב... כי ההבדלים עליהם מדובר כאן הם כל כך קטנים, שרק אנשים עם אגו כמו זה של מיי וטיילור מסוגלים לריב עליהם.
אם כן, הויכוחים של חברי הלהקה זה משהו שאני ואת לא היינו מסוגלים לפסוק בו, גם לו היו נותנים לנו את האפשרות.

הרימאסטר: עם השנים, חברות האלקטרוניקה פיתחו שיטות לדגימה דיגיטלית טובה יותר...
לשם השוואה: ברימסטרים האחרונים של הביטלס ושל הסטונז, אם משווים ל CD הראשונים, משנות ה 80, שומעים בבירור את ההבדל. הכוונה למי ששומע במערכת של ממש, ולא לכאלה שיש להם רק נגן דיסקים נייד.
אין שום רמיקס, לא כאן ולא כאן... פשוט איכות הדגימה השתפרה פלאים, תודות לטכנולוגיה.

ואני מדבר בתור אחד שבמשך שנים האזין לוינילים... עד שההכרה בכך שהויניל נשחק, ולא משנה כמה נשמור עליו, הביאה לכך שאעבור ל CD.
זה קצת מצחיק, הקטע הזה, שדווקא עכשיו בעשור השני של שנות האלפיים, כשהקבצים הורגים את ה CD, דווקא עכשיו מגיע הפינוק האמיתי... אבל הוא יגיע רק לכאלה שבאמת מעריכים סאונד ו/או את הלהקה.

בשורה התחתונה: ברימסטרים של הביטלס ושל הסטונז, וגם של עוד כמה (למשל, ההוצאה הישראלית של אלבום השני של הצ'רצ'ילים, משנת 2003, לעומת ההוצאה הגרמנית של אותו אלבום, משנת 1996), ההבדל מוכח למדי... אצל כאלה ששומעים מוסיקה כפי שצריך לשמוע אותה, כלומר דרך מערכת של ממש.
וזו בדיוק הסיבה שאין לי כמעט CD של קווין... כי חיכיתי לדבר האמיתי.

לצפיה ב-'תודה, הסבר מעמיק וחשוב '
תודה, הסבר מעמיק וחשוב
16/01/2011 | 02:50
16
גם להדיוטות (כמוני ) וגם למביני עניין (או לפחות כך נראה לי).
לצפיה ב-' תודה על ההסבר המפורט'
תודה על ההסבר המפורט
16/01/2011 | 09:54
4
7
אני מניחה שבסוף אשבר ואקנה את הדיסקים כי (א)היום באמת יש לי מערכת סאונד ראוייה ובנוסף (ב), הדיסקים שלי הם ממהדורת ה-20 שנה לקווין שידועה בתור אחת ההדפסות הגרועות שהיו. אולי מכאן החשש לקנות את מהדורת ה-40 שנים לקווין.

עכשיו יש לי עוד שאלה -- אם הכל עניין של תיאוריה, טכניקה וטכנולוגיה, מה החשיבות הגדולה לכך שאדם כזה או אחר אחראי לרימאסטרינג?
לצפיה ב-'לכל טכנאי יש שמיעה אחרת'
לכל טכנאי יש שמיעה אחרת
16/01/2011 | 12:51
3
13
ולכן יש מצב שאפילו שהמדובר בטכנאי "ידוע" או "יוקרתי", עדיין התוצאה לא תהיה טובה לדעת מאזין זה או אחר.

מצד שני... אי אפשר תמיד לספק את כולם.
לצפיה ב-'נראה לי שלא תהיה לי ברירה אלא לנסות במו אזני'
נראה לי שלא תהיה לי ברירה אלא לנסות במו אזני
16/01/2011 | 13:24
1
4
האזנתי לדגימות באמזון, שזה כמובן לא מייצג בגרוש, אבל איכשהו כן שומעים שהסאונד יותר נקי. לא באופן יוצא דופן לטעמי, אבל בכל זאת, יש שם משהו. אולי.

מכיוון שהאוספים שלי כבר מזמן הלכו לעולמם (קרי, השיר IWTBF מסתיים אצלי כמו TSMGO בקיפוץ משעשע למדי), נראה לי שאני אקנה את אחד מהם ואחזור לדווח.

יש לך מושג האם הדיסקים כבר בארץ?
לצפיה ב-'לא ראיתי את אלה בארץ'
לא ראיתי את אלה בארץ
16/01/2011 | 13:44
10
אבל הם נמכרים באמזון מה3.1.11 בכ60 שקל לדיסק
באמת מעניין לשמוע את הקלאסיקות במאסטרינג עדכני.
לצפיה ב-'יש כמה דיונים רלוונטיים באתר קווינזון'
יש כמה דיונים רלוונטיים באתר קווינזון
16/01/2011 | 15:37
6
הנה: http://www.queenzone.com/forums/1255519/soundquali...

וישן יותר:
http://www.queenzone.com/forums/1208427/absolute-h...

ועכשיו נזכרתי שבעצם יש לי בבית את ה"אבסולוט גרייטסט" ומעולם לא האזנתי לו. יטופל בהקדם.
לצפיה ב-'בדיוק נכנסתי לשאול שאלה דומה וראיתי את השרשור'
בדיוק נכנסתי לשאול שאלה דומה וראיתי את השרשור
16/01/2011 | 13:35
6
7
אני רוצה לקנות את MADE IN HEAVEN כי הדיסק הראשון משנת 95 קצת התבלה.

וראיתי שיש כמה REISSUE באמזון ולפני שאני בודק בEBAY רציתי לדעת אם יש שינויים כל שהם בREISSUE הקיימים של 2005/2008
חוץ מהLIMITED EDITION עם הזריחה ולא עם שקיעה הבנתי שאין תוספות ו/או גרסאות נוספות.

לצפיה ב-'הרימאסטר המדובר של MIH עוד לא יצא!'
הרימאסטר המדובר של MIH עוד לא יצא!
16/01/2011 | 14:29
5
8
במסגרת המעבר מ-EMI ליוניברסל, האלבומים היחידים שיצאו למכירה הם הגרייטסט היטס הראשונים של הלהקה. שאר האלבומים יצאו החל ממרץ 2011. לדעתי, שווה להתאפק ולא לקנות גרסאות אחרות.
לצפיה ב-'האם לדעתך דיסק משנת 95 ישמע יותר טוב?'
האם לדעתך דיסק משנת 95 ישמע יותר טוב?
17/01/2011 | 20:30
4
10
אני יודע שרוב הרמסטרינג נועד לשפר הקלטות משנות ה70-80 ולדעתי דיסק משנת 95 לא צריך יותר מדי שיפורי איכות וכו'.
למרות שכמובן הטכנולוגיה מתפתחת ותמיד יש מה לשפר.
לצפיה ב-'תתפלא!'
תתפלא!
18/01/2011 | 00:18
1
7
כבר יצאו רימסטרים לדברים שיצאו לראשונה בשנת 95.
אולי לא של קווין, אבל יצאו.
לצפיה ב-'התפלאתי '
התפלאתי
18/01/2011 | 11:36
10
לצפיה ב-'השאלה היא מה יעשו עם החומרים הישנים באלבום'
השאלה היא מה יעשו עם החומרים הישנים באלבום
19/01/2011 | 11:45
1
7
יש באלבום לא מעט חומרים ישנים מאד שעובדו מחדש ע"י בריאן ורוג'ר אחרי מותו של פרדי. אם ברימאסטרינג יטפלו בחומרי המקור לעומק, יכול להיות שיפור. בהחלט. אני חושבת שיש מקום לשיפור בסאונד של האלבום הזה גם בלי קשר. אולי לא משהו שיהיה בגדר שמיים וארץ, אבל אם כבר לקנות חדש, אז כבר שיהיה חדש באמת. לא?

תראה, אני לא מחובבי הרימאסטרינג כי אני מעדיפה שאם כבר נוגעים בחומרים שוב, שיעשו עבודה מעמיקה וישחררו מולטי-טרקים או לפחות DTS 96/24 שזו חווית סראונד מדהימה עם המוזיקה של קווין. אבל, לצערי, זה כנראה לא יקרה בזמן הקרוב. וחבל. חבל מאד.
לצפיה ב-'המולטי טראק זה משהו אחר'
המולטי טראק זה משהו אחר
20/01/2011 | 00:06
10
כבר בשנת 2000 קראתי בירחון הבריטי הנחשב RECORD COLLECTOR, שמתבצע חיפוש נרחב אחר אחוז מסויים של המולטי טראקס, שלא נמצא אצל חברת התקליטים וגם לא אצל אף אחד מהאנשים שהשתתפו בהפקה המקורית.
בריאן מיי יצא בקריאה נרגשת לציבור, מעל דפי העתון, ובה נאמר שיש מצב שהמולטי טראקס נמצאים בידיהם של אספנים, ושחברי הלהקה מוכנים לשלם סכום נכבד כדי לקנות אותם.

גם ברימסטרים של הרולינג סטונז, או לפחות בראיון שג'ודי קליין (בנו של אלן קליין, שניהל את הלהקה עד שנת 1971) נתן לאותו ירחון בריטי, התברר שהתבצע חיפוש נרחב אחר הסרטים המקוריים, ושחלק מהם התגלה בשוק השחור ושוחרר משם תמורת סכומים נכבדים. ומה זה אומר? שהמהדורה הראשונה על CD, משנות ה 80, לפחות בחלק מהפעמים ה CD לא נעשה מהמאסטר המקורי.

ובחזרה לקווין: אני מעריך שהכסף עשה את שלו... וככל שהרימסטרים החדשים ישמעו טוב יותר, כך נדע שהסיפור הגיע לסוף הטוב.
לצפיה ב-'להקת מחווה לweezer'
להקת מחווה לweezer
09/01/2011 | 19:59
1
17
מוקמת להקת מחווה לענקית הpower-pop משנות ה90, למטרת הופעות בת"א. כרגע ההרכב מונה בסיסט, גיטריסט מוביל ומתופף. דרושים גיטריסט מלווה וזמר ברמה מקצועית. עדיפות אם זה יהיה אותו בנאדם, לא חובה.

דרישות
1. אוהב את וויזר מאוד, בעיקר חומרים ישנים- blue, pinkerton, green. maladroit, make believe
2. מנגן ברמה מקצועית, מי שלא בטוח זה אומר שהוא לא ברמה הדרושה.
3. באזור המרכז, ת"א.

אנא צרו קשר- 0546801943

(מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחיות)
לצפיה ב-'קדחת-ליל ענקיות רוק כבד-ארמנס אבן יהודה24.1'
קדחת-ליל ענקיות רוק כבד-ארמנס אבן יהודה24.1
19/01/2011 | 16:49
8
ארמנס אבן יהודה - שני 24.1.11 - פתיחת דלתות: 21.30 - להקה ראשונה עולה ב-22.15!

ערב מטאל פגז בהשתתפות:

להקת קדחת
במחווה לקלאסיקות הגדולות של ענקיות הרוק הכבד:
METALLICA - IRON MAIDEN - BLACK SABBATH
AC/DC - JUDAS PRIEST - MEGADETH - SCORPIONS
בביצועים מחשמלים ונאמנים למקור!
http://www.myspace.com/kadachat
יהונתן גרוסברג - סולן
איתן רוזנברג - גיטרות
ליטל גרסטנר - בס
בר חושן - תופים

Merkava
הבי מטאל מלודי הישר מחדרה בהופעה נותנת בראש!
דניאל נהרי - סולן
עידן ווילי וילקיס - גיטרות
רון גולדברג - גיטרות
יובל דון - בס
עוז כהן - תופים

Separation Anxiety
להקת הדת' מטאל המצויינת בהופעה אכזרית ביותר!
http://www.myspace.com/separationanxietyofficial

כניסה: 35 ש"ח. להזמנות: 098919784.

ניהול והפקה: יהונתן גרוסברג - "מועדון הרוק הישראלי"
http://www.corky.net/rock
לצפיה ב-' מפגש רד ספיישל ישראל 2010 ב-'
מפגש רד ספיישל ישראל 2010 ב-
06/01/2011 | 15:01
5
45
שלום חברים,

סוף כל סוף התפניתי לערוך את הוידיאו מהאירוע ואתם מוזמנים לצפות. תזכרו שמדובר בנגינה ללא חזרות ותכנון מוקדם, אלא אלתורים על המקום ולפי החשק באותו הרגע.

אם מישהו מהחבר'ה שהיה באירוע ומופיע בקליפ מבקש שאחתוך קטעים שלו החוצה, נא ליצור איתי קשר בהקדם.

Spread Your Wings: http://www.youtube.com/watch?v=5pslLA_xJQs
Long "GVH" clip: http://www.youtube.com/watch?v=7-ycHE8HJII

Not bad for four aging...queeners

האזנה נעימה!
קרן
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' הודעה מרוג'ר ובריאן '
הודעה מרוג'ר ובריאן
09/01/2011 | 10:57
3
39
למי שפספס ו/או לא קורא חדשות בקווין אונליין, נראה שהולך להיות מעניין:

Queen-related activity in 2011

“QOL is entering a new phase in an important year for Queen, in our 40th Anniversary year. To launch our new record deal with Island Records, there will be a lot of activity. A huge amount of work has already been put in behind the scenes, to unleash a completely newly mastered set of the original Queen LP’s and CD’s. I know our fans will appreciate the attention to detail, bringing the early albums closer than ever to the magic of the Vinyl originals, but with the benefit of up-to-the-minute quality technology. Preparations are also well under way for the “Stormtroopers in Stilettoes” exhibition in London in the Spring, which will highlight in some innovative ways the growth of the ‘Early Queen’. Work is now fully under way for the much-vaunted feature film on the life of Freddie. Peter Morgan has delivered a first draft of the movie, which everyone is very excited about, and Sacha Baron Cohen is chomping at the bit to get into the role, in a way which certainly would delight Freddie ! The whole team now working on preparing for a shoot later this year, and a release in the late Autumn of 2012. We are also laying the foundations for WWRY THE MOVIE, and again, we already have a great script for it from Ben.”

“Roger and I will be working together on new WWRY theatre projects, too, beginning with the imminent launch of the show in Norway next month. And we have a couple of interesting new buns in the studio oven, about which more soon. I will be doing some selected UK dates bringing ‘Anthems’ to life with Kerry Ellis in concert halls, including the Albert Hall in May. But Roger and I keep an ever-open door for ideas for Queen, the band, which, somehow, refuses to lie down! “

Cheers and a Happy New Year!

Brian

“WOW!!! 40 years of Queen. Who’d have thought it? As Brian’s given you all the info on our 40th year, i’ll keep it short. I can’t believe it’s been that long and that we are still around in such a big way. Amazed and grateful !!!”

Roger Taylor

http://www.queenonline.com/news/1948/

אם מישהו לא קורא אנגלית וצריך עזרה, שיגיד.
לצפיה ב-'דווקא לא כזה מעניין'
דווקא לא כזה מעניין
10/01/2011 | 00:00
2
12
עם כל הכבוד לסרט ע"פ WWRY.
בטח גם יוציאו עוד איזשהי הופעה וזהו.
את האמת, אני לא מצפה ליותר מזה. את שלהם הם עשו.
לצפיה ב-'לצערי חייב להסכים'
לצערי חייב להסכים
10/01/2011 | 08:25
1
11
העיקר בהודעה הזו הוא מה שלא מופיע שם.
שום רמז לסיבוב הופעות.

סרט ע"פ WWRY יהיה נפילה לדעתי כי כל העניין הוא ההופעה החיה. בסרט יש חשיבות גבוהה יותר לתסריט, שאיך נגיד לא בדיוק מחזה מאת  סופוקלס.
הסרט על פרדי יכול להיות מעניין, אבל זה בסתיו 2012 אז יש הרבה זמן להמתין.

מה לעשות, הלהקה די סיימה את מה שהיה לה ועכשיו זה מחזור.
כל עוד אין הקלטות חדשות ומושקעות או הופעות חיות - לא מרגש.
הייתי שמח אם היו מופיעים במכתב הזה שני דברים, סיבוב הופעות חדש ושבריאן עוד על אלבום אישי חדש.

אבל זה לא קורה.
לצפיה ב-'אבל, אבל...'
אבל, אבל...
10/01/2011 | 10:29
7
בריאן כתב:
And we have a couple of interesting new buns in the studio oven, about which more soon.

אולי אני משלה את עצמי, אבל זה נשמע לי כמו הבטחה לחומר חדש...? שזה משהו שהם כבר הבטיחו בעבר. אפשר לקוות, לא?

חוץ מזה, אני דווקא חושבת שסרט מבוסס על WWRY כאשר התסריט נכתב במיוחד ע"י בן אלטון יכול להיות מוצלח. שונה מההופעה ועדיין, מהנה ומוצלח לסוגו. אחרי הכל, מאמאמיה (הסרט) לא היה כזה נורא.
לצפיה ב-'We're not bad for four aging'
We're not bad for four aging
10/01/2011 | 08:28
11
Queens

היה מפגש של כיף גדול ובתקווה אם יהיהו עוד כאלה, יבואו חברי פורום נוספים, מיש יודע לנגן בעיקר (בס, תופים, קלידים, מיתירי קול...)

Thank you good night.
לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
02/01/2011 | 17:40
3

העונה החדשה של ארץ נהדרת הגיעה - ואיתה הפורום הרשמי נפתח מחדש!
בואו לדבר על התכניות, השחקנים, המערכונים וכל מה שקשור לסאטירה הכי מצחיקה על המסך
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
רוצים לנהל את הפורום? הקליקו כאן

לגלות ביום בהיר אחד שילדיכם הוא אוטיסט - למשפחה הזו זה קרה.
בפורום הרשמי לסדרה החדשה פלפלים צהובים תוכלו לדבר על הנושא, לחלוק מעולמכם הפרטי - ולהתאהב
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

אוהדים את קבוצת הכדורגל מנצ'סטר יונייטד? לא מפספסים אף משחק שלה? רוצים לעקוב אחרי כל עדכוני הקבוצה?
הצטרפו כבר עכשיו לפורום:

פורומים המחפשים מנהל/ת:

עזרה בלימודים ובשיעורי בית:
פילוסופיה לכל:
שירה ופרוזה:    
ביסקסואלים/ות:
אינטרנט-דפדפנים ומסרים מיידיים:
פוליטיקה עולמית:
כלכלה וכלכלנים:
פלאש:
אנדרויד-Android:
דיני תעבורה:
באר שבע והסביבה:

בא לכם לנהל את אחד הפורומים הנ"ל ואתם חושבים שאתם מתאימים?
מלאו את הטופס בקישור ואולי אתם תהיו המנהלים הבאים שלו:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
שימו : גיל הניהול מוגבל ל-16 ומעלה.

לצפיה ב-' הקוויז חוזר! הנה Queez מאתגר לשנה החדשה'
הקוויז חוזר! הנה Queez מאתגר לשנה החדשה
30/12/2010 | 15:33
5
46
כפי שהבטחתי, הנה חידון תלבושות והופעות של הלהקה. חלק קלים מאד וחלק, אני מקווה, קצת יותר מאתגרים.

נסו לזהות כמה שיותר פרטים על כל אחת מהתמונות...מתי צולמה, במסגרת איזה מופע או סיבוב הופעות, מה מיוחד בתמונה, מאיזה שיר היא לקוחה וכו'.

לא כל הפרטים הנ"ל רלבנטיים לכל אחת מהתמונות.

לצפיה ב-'עונה'
עונה
30/12/2010 | 22:42
3
28

השאלון היה לי קצת קשה,הצלחתי לזהות בקושי חצי מהתמונות.

חלק מהתמונות קלות לזיהוי וחלקן קשה,למרות שלא קשה לנחש באיזה שנים מדובר..
תשובותיי -
8- לייב אייד 85 Is This The World We Created
5 – ההופעה במונטריאול 1981 .
4- LIVE AT THE BOWL 1982
9 – וומבלי 1986 .
11 – מופע לזכרו של פרדי 1992 .
7 – הופעה בריו דה ז'נירו 1985
2 – הופעה בהייד פארק  1976

לצפיה ב-''
31/12/2010 | 21:20
2
8
8 - נכון מאד
5 - תשובה חלקית
4 - תשובה חלקית
9 - תשובה חלקית
11 - תשובה חלקית
7 - תשובה חלקית
2 - תשובה חלקית

למעט מספר 6 ניתן לזהות את השיר בכל התמונות (ואני מניחה שאתה יודע לזהות בנ"ל אבל אחרים אולי לא)
לצפיה ב-'המורה זה לא פייר!!!'
המורה זה לא פייר!!!
31/12/2010 | 23:04
1
16
פשוט התעצלתי לרשום את שמות השירים...
לצפיה ב-'אכלו לי, שתו לי... '
אכלו לי, שתו לי...
02/01/2011 | 11:41
12
ומה עם התמונות האחרות...הממ...?
לצפיה ב-'תשובה קצת יותר מלאה'
תשובה קצת יותר מלאה
04/01/2011 | 10:15
13
Bring Back Leroy Brown, Earls Court 1977
2. '39, Hyde Park 1976
3. Killer Queen, 1977
4. Stayin' Power, Live at the bowl, 1982.
5. Drum Solo, Montreal, 1981.
6. Flash Tour, 1980
7. Hammer to fall, Rio, 1985.
8. Is This The World We Created?, live aid, 1985
9. Hammer to Fall, 1986
10. Montreux, 1986
11. Too Much Love Will Kill You, Wembley (AKA: Freddie Mercury Tribute), 1992
12. These Are the Days Of Our Lives, 2005

אגב תזהרי ש queenconcerts.com לא יגלה שהשאלת כ"כ הרבה תמונות :)
לצפיה ב-' סיכום שנה ועוד...'
סיכום שנה ועוד...
28/12/2010 | 23:10
5
19
שלום חברים,

מתנצלת שקצת נעלמתי אבל כמו שאומר השיר: Now I'm Here אז ולא לכעוס, אוקיי?

שנת 2010 היתה שנה מעניינת מבחינת קווין, גם בארץ וגם בעולם. חלקכם בוודאי זוכר את מפגשון הפורום בהופעת ה"סילבסטר" של אובלינס. אז, לידיעתכם, גם השנה אובלינס מופיעים בערב השנה האזרחית החדשה ומי שמעוניין -- מומלץ בחום! לפרטים המלאים לחצו כאן.

אז מה היה לנו השנה בזירה הקווינית?
- הכרזה סופית על סרט בכיכובו של סשה ברון כהן
- בריאן הפך למגן של החיות בבריטניה והקים את ארגון save-me
- בריאן המשיך לעסוק בצילום סטריאוסקופי, כולל מסע קידום של הספר שלו והאתר המוקדש לנושא
- בריאן הוציא אלבום סולו חדש...טוב, נו, קרי אליס הוציאה, אבל כולנו יודעים שבעצם זה אלבום שלו
- בריאן וקרי אליס הופיעו בטלוויזיה ובהייד פארק ובעוד כמה מקומות -- חלק היה אחלה וחלק קצת...אהמ...פחות
- בריאן ורוג'ר נתנו הופעה מ-ד-ה-י-מ-ה עם טיילור הוקינס בסקאלה, ואני פספסתי
- בריאן ורוג'ר נתנו הופעה מרשימה למדי במופע ההתרמה של הנסיך (Prince's Trust) בשת"פ עם מספר זמרים אורחים
- בריאן ורוג'ר נתנו סטליסט משובח למדי במופע התרמה לאגודת חיות ו...אין אפילו קליפ אחד לרפואה ביוטיוב, מה ששימח את בריאן עד כדי כך שכתב על זה בבלוג שלו
- רוג'ר התחיל את השנה עם סינגל חדש ואז...לא הוציא אלבום סולו, לא יצא לסיבוב הופעות עם טיילור הוקינס ולא פרסם את הבלוג החדש שהבטיח להתחיל
- מועדון המעריצים הרשמי של קווין שוב בסכנת סגירה וחברי קווין לא עושים כלום בנידון
- קווין אונליין עבר כל מיני שינויים לרגל המעבר של קווין מחברת EMI ליוניברסל, מהלך שהוא חלק ממהלך שיווקי של מיתוג מחדש לקראת חגיגות ה-40 ללהקה
- במסגרת מרצ'נדייזינג וכו' שוחררו מחדש סינגלים ותקליטים של הלהקה ונראה שהמגמה הזו תמשיך גם ב-2011 עם המעבר לתקליטי איילנד
- מופע WWRY לונדון עודכן עם בדיחות פייסבוק
- החבובות ביצעו את רפסודיה בוהמית וגנבו את פרס הוובי לקליפ ויראלי

ומה עוד היה לנו...?
- הרצנו כאן בפורום פינה על האלבומים של הלהקה ותודה מיוחדת על כך ל-MichalEe ול- 7INBAR7
- היינו בהופעות של אובלינס, נהננו וסיפרנו לחברים
- קיבלתי חתימה של בריאן עם הקדשה וגם ביקרתי באנגליה במפגש פורום רד ספיישל וניגנתי על הדיקי אמפ האמיתי
- היה לנו מפגשון רד ספיישל מקומי בו לקחו חלק כמה מחברי הפורום
- מומחה הפורום TeoToriatt התחדש ברד ספיישל לבנה מבית BMG
- חלק מחברי הפורום התחדשו בדיסקים ותקליטים של הלהקה
- ציינו את יום השנה ה-19 למותו של פרדי וחלקנו הלך לערב מחווה ללהקה בסינמטק
- כתבנו, התווכחנו, נעלבנו, צחקנו, שמענו הרבה קווין ו...בעיקר, אני מקווה, נהננו

ואחרי כל הסיכום הזה, תרגישו חופשי להוסיף את סיכום השנה שלכם ואת כל מה ששכחתי להכניס כאן ברשימה (ובטוח שכחתי, עמכם הסליחה!).

שתהיה לכולנו שנה אזרחית מצויינת, מלאה בהפתעות קוויניות משמחות ואולי, עם קצת מזל, הופעה של קווין+ בישראל.

קרן
לצפיה ב-'סילבסטר'
סילבסטר
29/12/2010 | 14:58
5
ואו, איזה סיכום!!

1. ההופעה שלנו בסילבסטר בתמונע תכלול את כל המחוות שלנו ואם יש מישהו פה שרוצה לבוא ועדיין לא רכש כרטיס, כתבו לי.
2. כמעט לא האמנתי למשמע אוזני כשנכנסתי לזאפה תל אביב לפגישה והשמיעו ברמקולים את IN THE LAP OF THE GODS
3. אתם בטוח מכירים את זה אבל אשים לינק למי שלא וסתם כי מתחשק http://www.youtube.com/watch?v=HjJF5hUzcnw
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם :) '
שנה טובה לכולם :)
31/12/2010 | 18:12
5
וואו, זו הייתה שנה מטורפת! תודה על הסיקור, קרן
לצפיה ב-' סחתין על ההשקעה'
סחתין על ההשקעה
01/01/2011 | 21:56
2
6
לצפיה ב-' לכולם. איך אתם מסכמים את השנה?'
לכולם. איך אתם מסכמים את השנה?
02/01/2011 | 11:42
1
2
מה הציפיות הקוויניות שלכם לשנה החדשה?
לצפיה ב-'אלבום של רוג'ר'
אלבום של רוג'ר
03/01/2011 | 11:41
7
הגיע הזמן שישנס מותניים, ויתחיל לעבוד קצת באולפן
לצפיה ב-'Barcelona - קאבר'
Barcelona - קאבר
19/12/2010 | 19:37
15
34
נכנסתי עם אורית אריאל, זמרת אופרה לאולפן עם פלייבק של ברצלונה וזה מה שיצא.
אשמח לשמוע את דעתכם
http://www.youtube.com/watch?v=LTfLOpBgmfY
לצפיה ב-' וואו'
וואו
19/12/2010 | 22:20
1
17
ביצוע מצויין!
ברור שמעכשיו אתה מצרף את זה להופעות...

שאפו גם לזמרת האופרה כמובן, איך היא מגיעה לטונים האלה? נשברו לי המשקפיים
לצפיה ב-'לצרף את זה להופעות...'
לצרף את זה להופעות...
21/12/2010 | 16:59
15
לא יתאפשר (תזכור שזה פלייבק של תזמורת וקולות מוכפלים), אבל היה כיף לעשות את זה!
לצפיה ב-'או מג"ד! זה מדהים!'
או מג"ד! זה מדהים!
21/12/2010 | 00:55
7
16
יש לך קול ממש קרוב לשל פרדי:)
ולה יש קול צלול ואיכותי=]
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/12/2010 | 16:53
6
14
אני חושב שהקול שלי שונה מהותית משל פרדי, אבל הפתעתי את עצמי בזה שעמדתי באתגר הזה.
מג"ד זה לא מפקד גדוד??
לצפיה ב-'חה..כן=]'
חה..כן=]
21/12/2010 | 23:08
5
11
כאילו OMaGoD!!!
אז..או-מה-גד. אז או מג"ד. P:

קיצור ברור שאין לך את הקול של פרדי-אבל עמדת באופן מרשים באתגר הזה. =]
לצפיה ב-'אנחנו מופיעים עם זה בשישי ב 19:40 בערוץ 9'
אנחנו מופיעים עם זה בשישי ב 19:40 בערוץ 9
23/12/2010 | 00:19
4
11
אם מעניין אתכם לראות את זה.
לצפיה ב-'זה לא הערוץ של הרוסים? חח'
זה לא הערוץ של הרוסים? חח
23/12/2010 | 18:57
3
11
לצפיה ב-'זה כן'
זה כן
23/12/2010 | 19:19
2
9
התוכנית היא ברוסית, הראיון בעברית והשיר באנגלית וספרדית.
תכינו דרכונים!
לצפיה ב-''
24/12/2010 | 00:24
1
5
הזדמנות טובה ללמוד כמה שפות, כמו עברית ואנגלית...
לצפיה ב-'קה?'
קה?
24/12/2010 | 03:02
12
לצפיה ב-'יפה מאוד!'
יפה מאוד!
23/12/2010 | 01:04
8
קאבר מאוד יפה לשיר המקורי.
אורית מצוינת.
וברצלונה בכלל מדהימה...אני מת לחזור לשם.
לצפיה ב-'כיף לשמוע אותכם (:'
כיף לשמוע אותכם (:
24/12/2010 | 15:19
1
8
נהדר!!

ואני לא אשכח לצפות היום בערוץ הרוסים D:
לצפיה ב-'הפורום הזה מלא בפרגון, זה נדיר ויפה! תודה לכם'
הפורום הזה מלא בפרגון, זה נדיר ויפה! תודה לכם
24/12/2010 | 16:02
9
לצפיה ב-'מ-ע-ו-ל-ה-!'
מ-ע-ו-ל-ה-!
29/12/2010 | 09:29
9
תשמע, אוליב, אתה כל פעם מרשים אותי מחדש. זה נשמע ממש טוב ולרגעים אתה ממש נשמע כמו פרדי. שאפו. את הביצוע של אורית קצת פחות אהבתי. לא שהיא לא טובה, אלא שפשוט היא לא מספיק טובה ביחס למקור -- ואחרי הכל, היא צריכה להיכנס לנעליים גדולות באמת.

לא שלהיכנס לנעליים של פרדי זה קל, אבל נדמה לי שקצת יותר קל לעשות פרדי מאשר לעשות מונסרט קבלייה.

בכל אופן, מאד נהנתי להאזין ואני מקווה שתקליט עוד פנינים שכאלה.
לצפיה ב-''
29/12/2010 | 16:30
5
נכנסתי להודעה כל-כך הרבה פעמים ושכחתי להכנס לקישור עד עכשיו...

אבל עכשיו שמעתי וזה ביצוע ממש ממש ממש אבל ממש מצוין! :)
שומעים באופן ממש ברור שאתה נשמע כמו פרדי - וכשלא נשמעת כמו פרדי הצלחת להכניס קצת רוקנרול, וזמרת האופרה נשמעת גם ממש טוב, כפי שאמרו כבר לפניי.
לצפיה ב-'אוספים'
אוספים
16/12/2010 | 01:10
10
24
היי (:

זוכרים את ההודעות האלו של קרן?
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

אני לא לוקחת את הקרדיט - היה לך רעיון מצוין (;

ראיתי שהפינה של הדעות על האלבומים השונים מייסודה של ענבר עבדה טוב (: חשבתי שנעשה בערך אותו דבר עם האוספים. כל שבוע-שבוע וחצי יעלה לפורום אלבום (לפי הסדר) וכל אחד צריך לומר אילו שירים צריכים להכנס (בעיניו) לאלבום האוסף האולטימטיבי של קווין - מכל השירים באלבום, לא רק סינגלים, ויפרט מדוע (גם שיקולים כלכליים וכל מה שעולה על ראשכם ). בסופו של דבר נבחר 1-3 שירים מכל אלבום, אלה שייבחרו ע"י הכי הרבה אנשים. כמובן, בסופו של דבר ייתכן שנצטרך "לקצץ" בשירים כדי שיעמוד בתנאים שקרן הציבה - 74 דקות לאוסף.
אפשר גם בתור פתיחה שכל אחד יכתוב באיזו "רוח" הוא רוצה שהאוסף יהיה (נגיד, ברוח השנים המוקדמות או ברוח שנות השמונים של קווין וכו'). ורק אז נתחיל. אז מה אתם אומרים? מה אתם רוצים לעשות? את הרעיון המקורי או את התוספת? אולי נעשה את שניהם (: זה נתון להחלטתכם
לצפיה ב-'*לראשכם, כמובן'
*לראשכם, כמובן
16/12/2010 | 01:11
2
17
לצפיה ב-'על הרעיון !'
על הרעיון !
18/12/2010 | 20:14
1
10
מבחינתי Bohemian Rapsody (השיר הגדול בהיסטוריה) כפול 20 הוא האוסף המושלם וברצינות - אני הייתי מבצע את החלוקה לא לפי 70 - 80 אלא לפי בלדות מול שירי רוק.
לצפיה ב-''
24/12/2010 | 00:29
6
סתם נתתי איזושהי הצעה, הכוונה שלי הייתה שכל אחד ייתן רעיון משלו לקונספט, ואז בסוף אפשר יהיה להחליט אם יש בכלל קונספט ואם כן - איזה :) ואז להחליט על השירים, שזה השלב הבא לפי אלבומים. אם יש לכם רעיונות אחרים איך לבנות את זה - אתם הרבה הרבה יותר ממוזמנים לכתוב
אני פשוט מנסה להחיות את הפורום וגם נראה לי מעניין לדעת מהם השירים שכל אחד היה בוחר לאוסף מתוך האלבומים ואיך זה ייראה בסוף.
לצפיה ב-'אם אני לא טועה'
אם אני לא טועה
18/12/2010 | 23:35
5
כבר דירגנו פעם את השירים לפי אלבומים. אבל אין לי שום התנגדות לעשות את זה שוב.
לצפיה ב-' הצעה קצת שונה'
הצעה קצת שונה
29/12/2010 | 10:08
5
6
מה דעתכם שנפשט את העניין ובתור התחלה (להיכנס לגרוב ואח"כ נמשיך לאוספים יותר מסובכים), כל אחד יציע שלושה שירים שאותם הוא חייב באלבום. אחרי שכולם יציעו, ננפה שירים כפולים וזו תהיה הרשימה שממנה נקצץ במידת הצורך. מתאים? אם תשימו קישורים ליוטיוב, אז אני אאסוף את הכל לפלייליסט בעמוד היוטיוב שלי וזה יהיה זמין לכולם. תוכלו להפיץ לחברים וכו'.

מצרפת את הנבחרים שלי.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נשמע קשה, אבל רעיון מעולה!'
נשמע קשה, אבל רעיון מעולה!
29/12/2010 | 16:33
8
יהיה כל כך קשה להחליט איזה שירים להוציא מהבחירה. אבל האמת היא שאם כל אחד צריך לבחור בין כמה שירים, וחלקם כבר נכתבו כאן, אז יהיה יותר קל להוציא. דרך אגב, אהבתי את השירים שבחרת
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
01/01/2011 | 21:54
3
4
אלה השלושה שירים של קווין (אחד מתוכם קאבר) שאת חייבת באוסף? טוב, אם ככה אז אלה השלושה שלי:
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הבנת נכון'
הבנת נכון
02/01/2011 | 11:45
2
4
כאילו, מה ציפית, שאני אשים ברשימה שירים מה-GVH או משהו כזה?

לגבי הקאבר...אני אוהבת את הביצוע של הלהקה לשיר הזה ואני מוצאת לאורך השנים שזו דרך טובה לגרום לאנשים להאזין לקווין.

אהבתי את הבחירות שלך.
לצפיה ב-'אוקי'
אוקי
02/01/2011 | 23:14
1
2
אז אפשר לקרוא לזה "Greatest Non-Hits".

חבל לי שקווין לא הקליטו יותר קאברים, זה היה יכול להיות מעניין.
לצפיה ב-'באמת חבל'
באמת חבל
03/01/2011 | 13:58
2
אפילו השיר הכי מוצלח ב"Cosmos Rocks" היה קאבר שבסוף לא נכנס לאלבום.
לצפיה ב-'כמה תמונות מ Q+PR'
כמה תמונות מ Q+PR
11/12/2010 | 12:20
13
36
לצפיה ב-'עוד אחת...'
עוד אחת...
11/12/2010 | 12:21
9
21
לצפיה ב-'הן לא מעכשיו...?'
הן לא מעכשיו...?
11/12/2010 | 21:29
8
7
או שכן?
הם הפסיקו להופיע, לא?
לצפיה ב-'נראה לי שזה מהסיבוב הופעות בארה"ב'
נראה לי שזה מהסיבוב הופעות בארה"ב
11/12/2010 | 22:26
8
לצפיה ב-'לא, הן מהסיבוב הראשון של 2005'
לא, הן מהסיבוב הראשון של 2005
12/12/2010 | 11:14
6
15
אפשר להבחין לפי הגיטרות ה"חלולות" שבתמונה השניה. הן שימשו ל Crazy Little Thing Called Love.
.
.
.
.
.
.
אלוהים, אני מבדיל בין הסיבובים לפי הגיטרה ומזהה את השיר בשניה..
I Need to get a life

לצפיה ב-'אא"לט בסיבוב הראשון לא היה לבריאן הבגד הזה'
אא"לט בסיבוב הראשון לא היה לבריאן הבגד הזה
12/12/2010 | 11:41
2
9
הוא גם לא היה כזה רזה ושרירי.
לכן אמרתי שנראה לי שזה מהסיבוב האמריקאי שבא מיד אח"כ.
לצפיה ב-'YOU need to get a life'
YOU need to get a life
12/12/2010 | 17:23
1
7
לצפיה ב-'נראה לי שאני הולכת להכין חידון תלבושות '
נראה לי שאני הולכת להכין חידון תלבושות
12/12/2010 | 20:11
10
ולגבי הזיהוי של הביגוד וכו'...אני רק אגיד להגנתי שלהבדיל מאחרים באיזשהו פורום שלא אזכיר את שמו, אני לא יודעת להבחין בין ג'ון, פול והאולד ליידי. לפחות, עדיין לא.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

חוץ מזה, זה שאני יודעת לזהות את סיבוב ההופעות לפי הביגוד לא אומר שאין לי חיים.
לצפיה ב-'תודה לשניכם על המידע המדויק '
תודה לשניכם על המידע המדויק
13/12/2010 | 13:24
2
7
לצפיה ב-'זה לא היה ממש מידע מדוייק'
זה לא היה ממש מידע מדוייק
13/12/2010 | 14:11
1
5
הנה מידע מדוייק:
http://www.queenconcerts.com/instruments/2006-qpr....
תגללי שם למטה ל-acoustic guitars ואת כבר תזהי את התמונות.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
הממ...אם טרחתי לבדוק את זה, כנראה שבאמת יש לי שריטה קלה בנוגע לקווין.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
13/12/2010 | 15:46
6
ו...כנראה שאת צודקת. אבל מישהו אמר שזה רע?
לצפיה ב-'אני לא בטוחה מה רצית להגיד אבל הנה עוד כמה'
אני לא בטוחה מה רצית להגיד אבל הנה עוד כמה
11/12/2010 | 20:08
2
18
לצפיה ב-'ועוד אחת מה-O2'
ועוד אחת מה-O2
11/12/2010 | 20:10
1
9
מי מזהה את השיר?
לצפיה ב-'?A Kind Of Magic'
?A Kind Of Magic
13/12/2010 | 14:31
9
כתוב מעל התמונה AKOM...
לצפיה ב-'LOML אובלינס - ככה נשמע הקהל :)'
LOML אובלינס - ככה נשמע הקהל :)
12/12/2010 | 22:15
2
19
הנה וידאו שצולם בהופעה שלנו בתיאטרון תמונע מה-5.11 כמו שנצפה במקצה האולם.

http://www.youtube.com/watch?v=gBxt41f-380
לצפיה ב-'אותו שיר אם אתם שוכבים על הקלידים...'
אותו שיר אם אתם שוכבים על הקלידים...
12/12/2010 | 22:16
15
לצפיה ב-'ככה אתה? לא יפה... P:'
ככה אתה? לא יפה... P:
23/12/2010 | 18:58
9
לצפיה ב-'שירים של אחרים'
שירים של אחרים
08/12/2010 | 17:57
3
22
היי לכם :)

בזמן האחרון יוצ לי לשוטט בפורום מתחילתו (כרגע אני בעמוד 148 בארכיון), ואני מוצאת שם כמה אוצרות
אני רוצה לעשות איזשהו "סיור מודרך" ברחבי הארכיון, אבל עד שאשלים את הכנתו ואציג אותו כאן, אני מביאה לכם "מטעמים" שונים, כמו המשחק(?) הזה שמצאתי.

אילו שירים של אמנים אחרים (שאינם קווין) אתם חושבים שהיה מתאים שחבריקווין היו כותבים ושרים?

האמת היא שכל שיר שחשבתי עליו עד עכשיו נראה מתאים בהתחלה - ואז חשבתי איך זה יישמע וחשבתי לעצמי "מממ... אוקיי, אולי לא..."
אבל כרגע משהו אומר לי שאולי Leaving on a Jet Plane של ג'ון דנבר
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
08/12/2010 | 18:38
1
10
לדעתי, קווין היו צריכים לכתוב ולהקליט את Dream On של אירוסמית' ואת November Rain של GNR
לצפיה ב-''
10/12/2010 | 19:24
6
אולי גם את Black Eyed Boy של Texas
לצפיה ב-'thounder in my heart- leo sayer'
thounder in my heart- leo sayer
20/12/2010 | 22:43
7

http://www.youtube.com/watch?v=hGVuqOzG-TM&feature...

תמיד חשבתי שפרדי היה שר את זה בצורה הרבה יותר מוצלחת... :)
לצפיה ב-'ראיתם את הכתבה על פלאש גורדון ב-YNET שלשום?'
ראיתם את הכתבה על פלאש גורדון ב-YNET שלשום?
08/12/2010 | 08:05
3
10
שווה הצצה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'איך שהזמן עובר..'
איך שהזמן עובר..
09/12/2010 | 00:03
1
4
נעים להיזכר בסרט המופרך הזה, עם פעלולים שאבד עליהם הכלח.
אבל השירים אחח.. השירים מלכאת מחשבת של קווין.

אני יודע שחלק מכם מגחך...אבל אני אוהב.
לצפיה ב-'אני דווקא מסכימה איתך'
אני דווקא מסכימה איתך
09/12/2010 | 06:49
4
השירים מתוך פלאש גורדון -- אלו שאפשר לקרוא להם שירים ולא נעימות -- מהנים מאד ו"קוויניים" ביותר.
לצפיה ב-'לא ידעתי שזה כזה קאלט'
לא ידעתי שזה כזה קאלט
09/12/2010 | 23:52
7
מה שבטוח זה שטוב שעפרה חזה לא עשתה את הפסקול.
לצפיה ב-'היי '
היי
02/12/2010 | 20:25
8
12
שאלה לי אליכם מעריצי קווין!
איזה אלבומים ואיזה הופעות של קווין הייתם ממליצים לי לראות/לשמוע בתור "מתחיל"?
בזמן האחרון אני שומע הרבה את האוסף של קווין, ואני חושב שהיתה להם מוזיקה ממש מיוחדת! לפרדי היה קול ממש אלוהי... ונורא מעניין אותי לשמוע מעבר, רק שהדיסקוגרפיה שלהם ענקית ואין לי מושג מאיפה להתחיל
לצפיה ב-'איזה שירים של הלהקה שאתה מכיר אתה הכי אוהב?'
איזה שירים של הלהקה שאתה מכיר אתה הכי אוהב?
02/12/2010 | 21:09
7
11
ברוך הבא לפורום והשתלבות נעימה!

כמו שאמרת, לקווין יש דיסקוגרפיה גדולה והיא מתאפיינת בגיוון מאד גדול. נהוג לחלק את השירים של הלהקה -- בצורה גסה כמובן -- לפי עשורים. שנות השבעים, שנות השמונים, שנות התשעים והתקופה שאחרי פרדי (קווין+). האלבום הכי מפורסם של הלהקה הוא כנראה A Night at the Opera שמתוכו אתה מכיר, מן הסתם, את Bohemian Rhapsody ואת Love of My Life. אם אתה לא מכיר את האלבום, זו אופציה לא רעה להתחלה.
לצפיה ב-'יש להם אוסף להיטים של 3 דיסקים'
יש להם אוסף להיטים של 3 דיסקים
02/12/2010 | 22:05
6
12
שרק אותו בינתיים שמעתי, ואני הרבה יותר אוהב את החלק הראשון של האוסף שכולו משנות ה-70. אז אני חושב שאת החלק הזה בקריירה שלהם אני יותר אוהב.
הדיסק השני הוא של שנות ה-80 ולמרות שלא התעמקתי בו כ"כ, הוא נשמע לי די שונה ופחות טוב מהסאונד המיוחד שהיה להם בשנות ה-70.. והמוזיקה שלהם אחרי המוות של פרדי לא מעניינת אותי

כן, נראה לי שאני אתחיל ב-A Night at the Opera. הוא נחשב הכי טוב שלהם?
לצפיה ב-'טוב זה כבר עניין של טעם'
טוב זה כבר עניין של טעם
02/12/2010 | 23:40
9
אתה יכול לנסות להתחיל באלבום קווין 2 או Sheer Heart Attack, אם בא לך להתעמק בסאונד של שנות ה-70. שניהם אלבומים מצויינים. A Night at the Opera נחשב ליצירת מופת של הלהקה אבל אישית אני מעדיפה את קווין 2. עניין של טעם.
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
03/12/2010 | 05:54
4
10
קודם כל - ברוך הבא!
תמיד נחמד לראות חברים חדשים בפורום :)

אילו שירים אהבת?
בעקרון אני מסכימה עם קרן, אבל אם אהבת שירים מסויימים אולי כדאי שתחשף קודם לאלבומים מסויימים ואז תתקדם (למרות שתמיד טוב להחשף לשירים חדשים של קווין, לא משנה אילו) :)
לצפיה ב-' שכחתי לשאול - מה השם?'
שכחתי לשאול - מה השם?
03/12/2010 | 05:56
3
4
לצפיה ב-'מותר לגולשים לכתוב בעילום שם'
מותר לגולשים לכתוב בעילום שם
03/12/2010 | 11:47
2
2
לצפיה ב-' מזל, כבר חששתי שיחשפו אותי'
מזל, כבר חששתי שיחשפו אותי
04/12/2010 | 13:16
4
לצפיה ב-'ברור, אבל חשבתי '
ברור, אבל חשבתי
06/12/2010 | 12:44
9
שאולי הוא שכח לציין את שמו והתעניינתי :)
לצפיה ב-'crazy little thing called love'
crazy little thing called love
02/12/2010 | 11:16
1
10
לאחרונה שמעתי את השיר הזה בגרסה של הופעה חייה אבל אני לא מצליחה למצוא את גרסת האולפן. למישהו יש אותה???
לצפיה ב-'יש בערוץ הרשמי של הלהקה ביוטיוב'
יש בערוץ הרשמי של הלהקה ביוטיוב
02/12/2010 | 13:15
3
לצפיה ב-'ברצלונה'
ברצלונה
28/11/2010 | 23:17
7
12
הקלטתי באולפן גרסה עם זמרת אופרה בהסתמך על טרק קריוקי של השיר.
זה רחוק מלהיות מושלם ושומעים את הקולות של פרדי ומונסרט ברקע.
מעוניינים לשמוע?
לצפיה ב-'בוודאי!'
בוודאי!
28/11/2010 | 23:55
6
5
אגב, אם כבר אנחנו מדברים...ראיתי שיש לכם הרבה הופעות מחווה ל-U2 בזמן הקרוב. ממבט של זמר, איך זה לשיר פרדי לעומת בונו? האם המנעד שירה של בונו יותר קל/נוח? יש הבדלי טכניקה? מה לגבי תלבושות ואישיות בימתית?
האם אתה לוקח דברים מפרדי להופעה בתור בונו או להיפך?
לצפיה ב-'ואו, שאלה מעמיקה'
ואו, שאלה מעמיקה
29/11/2010 | 00:13
3
5
בונו הרבה יותר קל לי לשיר.
אני חושב שבאופן טיבעי הקול שלי יותר מזכיר את של בונו.
אני לא טכנאי גדול כך שקשה לי להסביר את ההבדלים אבל שני הזמרים משתמשים בקול חזה ובפלצט.
השירים של יוטו פשוטים מוזיקלית משל קווין והעבודה של הבס והתופים יותר מונוטונית.
אישיותית על הבמה בונו פחות אקספרסיבי והוא יותר נשען על איך שהוא מרגיש לדעתי. בעוד שפרדי מסתובב עם חצי סטנד מיקרופון ביד, בונו הרבה פעמים נשען על סטנד המיקרופון ומתכופף.
דבר שאני מאוד אוהב שיש ביוטו ואין בקווין אלו קטעי דיבור אופייניים של בונו כחלק מהשיר שבו הוא מטיף על נושאים חברתיים שנוגעים לליבו.
אני נהנה מהפאתוס שהוא מביע בשירים האלה ומשתדל להגיש אותם בצורה נאמנה למקור...
יש בפורום חובבי מוזיקה אירית?
לצפיה ב-'בענייני הטפות, עדיף לבונו ללמוד מקווין '
בענייני הטפות, עדיף לבונו ללמוד מקווין
29/11/2010 | 11:26
1
6
לא שאני לא מעריכה את פועלו בנושאים שונים, אבל אני חושבת שבאמצע הופעה זה לא ממש לעניין. לפחות לא בבוטות שבה הוא עושה את זה. לא מתחברת לזה. אני זוכרת בהופעה בארץ, כשהוא התחיל לדבר על וענונו ודומייה עצבנית השתררה בקהל. הוא הבין מהר מאד שעדיף לו להתחיל לשיר ומהר.

אם כבר נושאים חברתיים, למה שלא תבצעו את Is This the World We Created שעדיין מאד חברתי ואקטואלי? או את Put Out the Fire שלא לומר Action This Day? (אז מה אם רק שני אנשים בקהל מכירים אותם? )

מתי יש לכם הופעות מחווה ל-U2? סיקרנת אותי.
לצפיה ב-'יום חמישי 2.12 בסאבליים'
יום חמישי 2.12 בסאבליים
29/11/2010 | 13:40
4
זה לא התוכן של הדרשות של בונו שאני אוהב אלא האינטונציה בקולו.
אני מקפיד לא להכניס שום דבר מקומי או רלוונטי כי פוליטיקה היא לא הסיבה שבגללה אנשים באים להופעות לדעתי.
ITWWC שיר מצויין, האמת שכבר הצעתי שנעשה אותו ואולי זה יקרה מתישהו.
לצפיה ב-'אני חובב מוסיקה אירית! D:'
אני חובב מוסיקה אירית! D:
03/12/2010 | 12:38
5
לצפיה ב-'פותר איזו בעיה בפיקסה ומעלה את ההקלטה המובטחת'
פותר איזו בעיה בפיקסה ומעלה את ההקלטה המובטחת
01/12/2010 | 22:39
1
2
לצפיה ב-'סוף סוף - ברצלונה'
סוף סוף - ברצלונה
19/12/2010 | 11:28
4
http://www.youtube.com/watch?v=M9wMUyNVzlU

נכנסנו לאולפן עם הפלייבק של ברצלונה כדי לנסות את כוחנו בלשיר את היצירה המטורפת הזו.
אשמח לשמוע את דעתכם.

למי שמתעניין אנחנו מופיעים את השיר הזה(אומנם עם פלייבק) באולפן תוכנית אירוח רוסית בערוץ 9 ביום שישי 24.12 ב 19:40.
לצפיה ב-'בנוגע לפרדי'
בנוגע לפרדי
27/11/2010 | 19:50
3
15
רציתי להוסיף את זה לדיון ש'לגמריפסימי' פתח לפני כמה זמן על תקופותיו השונות של פרדי, אבל לא ידעתי אם השרשור ההוא יקפוץ.
אני מקווה שאני לא טוחנת את הנושא ושאתם לא הולכים לשנוא אותי
אבל למען האמת, הפורום צריך איזו "השכמה"

אתמול ראיתי בפעם הראשונה את הראיון (את כולו, עד עכשיו ראיתי חלק קטן ממנו) שבו פרדי מצהיר שהוא Musical Prostitute. צירפתי כאן את החלק השני של הראיון, שבו אני רוצה לדון.
פרדי אומר בשלב מסוין שהוא מסתכל על העבר באיזשהו גיחוך, על התספורת ועל המראה (הלק והכל), אבל זה "משהו שהוא היה חייב לעבור" כדי להגיע לאן שהגיע. הוא אומר שאם היה מופיע ככה היום זה היה נראה מוזר.
אני חושבת שאם היה מופיע ככה בשנות השמונים זה באמת היה מוזר, אבל הוא עשה מעבר (אטי אמנם, אבל עדיין) מהדמות הצעירה ההיא, ה"אידיאליסטית" והעדינה לסוג של "מאצ'ו" עם שפם. למען האמת - קרן, אני די מסכימה איתך, בימים האחרונים ראיתי קליפים מסוף שנות השבעים, וזו דווקא הייתה תקופה יפה, שהצליחה להכניס קצת מההתחלה, והם בכ"ז הצליחו יותר מאשר בהתחלה. איזשהו מתכון שאפשר להם להגיע לכולם. הרי הרבה אנשים מכירים את התקופה מ-A Night at the Opera והלאה.
כל כך חבל שהוא "מתכחש" למי שהיה פעם. הוא הרי היה בחור צעיר שרצה לעשות מוזיקה, והתבסס מאוד על המוזיקה של סוף שנות השישים-תחילת שנות השבעים, ופתאום הוא מצהיר שזו הייתה תקופה שהוא "רק היה צריך לעבור כדי להגיע למקום בו הוא נמצא", וזאת יחד עם ההתמסחרות המ ט ו ר פ ת בשנות השמונים והמעבר למוזיקה ש"תמכור" (דבר שהוא מזכיר כל כך הרבה בראיון).
חבל לי שהוא לא המשיך עם מראה סוף שנות השבעים, ועם גישת ה"אמצע". הרי הוא כתב שירים כל כך יפים, והיה לו דמיון (מאוד) מפותח, ופתאום הכל התפוצץ בפרצוף. היום שמעתי איזה שיר ברדיו, שנשמע כמו פתיח לאחד משירי שנות השמונים של קווין. זה הגיע לרמה שחשבתי לעצמי "אה, זה בטח עוד אחד מהשירים ההזויים של קווין או של פרדי" וצדקתי! זה היה Love Kills. (שמחתי שהשמיעו ברדיו שיר של פרדי, אבל מה קרה לו? איך הוא הגיע בכלל לשיר כזה? זה מה שהטריף לי את השכל).
הסתכלתי על Breakthru, ונראה לי שזה היה אחד הדברים היותר "מרעננים" שקווין יכלו להוציא אחרי תקופה שכזו. לצערי, רק המוות הקרב של פרדי הביא לשינוי במגמה (אולי לא? מי יודע מה היה קורה...). מצד שני, מה שפרדי אומר על עצמו על שנות השבעים, זה מה שאני אומרת על שנות השמונים - ש"הוא היה חייב לעבור את זה".

מקווה שהבנתם את הנקודה.
בטח חלקכם לא יסכימו איתי, וחלק כן. כל התגובות יתקבלו בברכה
לצפיה ב-'העלית כאן הרבה נושאים שונים'
העלית כאן הרבה נושאים שונים
29/11/2010 | 11:57
1
10
אני אתחיל ממה שהכי קרוב לי. ביום השנה למותו של פרדי, צפיתי בקליפ של Love Kills ונזכרתי כמה...צבעוני פרדי היה. אני מעולם לא חיבבתי את הצד הזה של פרדי. זה היה יותר מדי צעקני ומוחצן בשבילי, אבל פתאום כשצפיתי בזה חשבתי כמה הצבע הזה חסר לי היום. חסרה לקווין החיות הזאת והפסיכיות הזאת ו...למען האמת...הרבה מזה פרדי עשה מחוץ לקווין כי עם כל כמה שחברי הלהקה פרגנו לו (ע"ע It's a Hard Life ותחפושת הלובסטר), קווין עדיין היתה להקה עם אופי שמרני משהו.
שימי לב שבראיון פרדי אומר שהתלבושות וכו' של פעם היו מטורפות אבל "עבדו" באותה תקופה והיום (שנות ה-80) לא מתאימות. כמי שגדלה בשנות ה-80, אני מאד מסכימה עם הקביעה הזאת. הלבוש של שנות ה-70 חזר לאופנה רק בשנות ה-90 המאוחרות, אולי אפילו אחרי.
כמובן שזה מצחיק לשמוע ביקורת על התלבושות של שנות ה-70 בהתחשב באופנה הנוראית באמת של שנות ה-80...

אני נוטה לחשוב שהמחלה של פרדי זירזה את החזרה של קווין למוזיקה מורכבת אבל שזה מהלך שהיה קורה להם באופן טבעי יחד עם גל הרטרו הכללי שפקד את עולם המוזיקה בהמשך. כמו שקרה להם עם הוט ספייס, הם פשוט הקדימו את זמנם.
לצפיה ב-'היה לי כרגע'
היה לי כרגע
02/12/2010 | 02:30
10
אחד מאותם רגעים של "רגע, על מי אנחנו מדברים? מי אלה קווין? מה? מי זה פרדי?". ככה זה כשנדפק לך השכל
אמממ... כתבת פה הרבה דברים נכונים. מצד אחד, פרדי היה "הרוח החיה" (אוי, זה נשמע רע עכשיו) של הלהקה, והוא הכניס לתוכה הרבה אקשן, מה שהוא ידע לעשות גם מחוצה לה. ההבדל בין השנים הוא גם ההבדל בין האקשן. קשה לי להגדיר את תשומת הלב שהוא תפס בהופעות המוקדמות, אבל בהופעות המאוחרות הוא פשוט היה בכל מקום על הבמה והוא נתן חתיכת שואו, בהחלט מעבר למצופה. העניין הוא שבתחילת הדרך ועד סוף שנות השבעים הוא נתן שואו אחר (גם מעבר למצופה), ולמרות שלא עשה eh-ro למיניהם, הקול שלו וההופעה שלו היו יותר בולטים, המיניות שלו יותר מוחצנת, הכל היה בלי מעצורים (נראה יותר אמיתי, לפחות בעיני).
אני רואה את ה"אמיתיות" הזאת גם בקליפים המאוחרים יותר, כמו ב-Breakthru שהזכרתי כבר. לגבי הבגדים - לא נותר לי אלא להסכים
אם כבר דיברנו על הצבע שפרדי הכניס ללהקה (וכפי שאמרתי, אני מסכימה), האמת היא שגם האחרים עשו את שלהם - החיוכים הקטנים האלה שבריאן זורק מדי פעם עושים לי את היום. גם לרוג'ר לא חסרה "חיות" - אמנם הוא מאחורי התופים, אבל הוא היה מטורף וקשה לא לתת לו את תשומת הלב הראויה לג'ון היו הקטעים שלו, בין אם זה מכנסיים קצרים או אפרו אימתני... אני חושבת שכולם היו משוגעים, השאלה היא עד כמה הם הראו את זה. נראה לי שב-I'm Going Slightly Mad (מוטב מאוחר מלעולם לא) כולם פשוט הלכו עד הסוף עם השגעון (אפשר גם להכנס למשמעות של השיר, אבל קשה לי להאמין שמישהו יישאר ער אחרי הסוגריים האלה...).
לצפיה ב-'שכחתי לכתוב בהודעה המקורית'
שכחתי לכתוב בהודעה המקורית
02/12/2010 | 02:38
9
רציתי לשאול האם לפרדי היו ראיונות מהתקופה המוקדמת, מתחילת-אמצע שנות השבעים? משום מה לא הצלחתי למצוא. אני יודעת שהוא היה אדם פרטי ולא הרבה להתראיין, אבל אולי אני טועה וכל התדמית שלו בשנים אלו שבניתי לעצמי בכלל לא נכונה... אם יש לכם ציטוטים או אפילו קטעי וידאו, זה יהיה ממש טוב :)
ובכלל, מה אתם חושבים? show yourselves :)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ