לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91229,122 עוקבים אודות עסקים

פורום עקרות בית נואשות (טלוויזיה)

מיותר כבר להסביר על מה ומי מדברת הסדרה "עקרות בית נואשות" אחרי 5 עונות, ובעיצומה של העונה השישית, הסדרה הזו עדיין עושה היסטריה. עם רייטינג מטורף וערימות של פרסים אין פלא שהסדרה הזו עדיין באוויר.

ולמקרה שאתם לא מתמצים, "עקרות בית נואשות" מתרחשת אי שם בפרברי ארה"ב בעיירה קטנה שנקראת פריוויו על רחוב אחד קטן שנקרא "וויסטריה ליין". ברחוב הזה, איכשהו, התרכזו כל הנשים הכי נואשות שתפגשו.
גבי (גבריאל סוליס/מרקז/לאנג/סוליס- תלוי באיזו עונה אתם) דוגמנית המסלול לשעבר שעברה לפרברים. היא רודפת אחרי גברים ואחרי כסף אבל העתיד צופן לה המון. ולמרות שהיא קצת ביצ'ית, היא עקרת הבית שאנחנו פשוט אוהבים, למרות הכל.
סוזן (מאייר/דלפינו- שוב תלוי איזו עונה אתם) הקלאמזית הראשית של הסדרה הזו. היא הייתה נשואה ובעלה עזב אותה בשביל המזכירה שלו ועכשיו היא גרה לבד עם הבת המתבגרת שלה. אבל לא משעמם לה בחיים... בטח לא כשהשרברב שגר ממול נראה ככה מעבר למערכות היחסים הכושלות והמצליחות שלה סוזן מצליחה להרוס כמעט כל דבר שהיא נוגעת בו אבל זה משעשע אז למה לא?
ברי (ואן דה קאמפ/הודג'- כן גם היא התחתנה... שוב) הפרפקציוניסטית הכי גדולה שתפגשו בחיים שלכם. אי אפשר להתעלם ממנה גם אם תנסו. מרת'ה סטיוארט הבאה לפי מיליוני הכתבות על הסדרה הזו- ברי תספק לכם רגעים קומיים וטראגיים כאחד והכל עם חיוך מושלם על הפנים ושיער אדמוני שעומד בדיוק במקום. אי אפשר שלא לאהוב אותה.
לינט (סקאבו. כן יש לה רק שם משפחה אחד!!!!) האמא העמוסה עם כל הילדים המופרעים שלה והבעל שהוא קצת כמו ילד נוסף. היא וויתרה על הקריירה כדי לגדל את הילדים אבל כשזה מגיע לילדים כמו שלה, לא כל אחד מהם הוא ברכה מערכת היחסים שלה עם בעלה היא אחד הדברים הכי יציבים בסדרה הזו ומה שבטוח- את כל הרגעים של משפחת סקאבו אתם לא תרצו לפספס. במיוחד לא את הרגעים המותחים!
אז אלו הבנות הראשיות ומעבר לזה יש לנו 2 נוספות: אידי בריט וקת'רין מייפר.
קת'רין הצטרפה אלינו בעונה הרביעית ובתקווה תישאר עוד הרבה!
ואידי.. מאידי נאלצנו להיפרד בצער רב באמצע העונה החמישית. היא מאז ומתמיד הייתה הביצ'ית הכי גדולה ברחוב, זו שכולן תמיד אהבו לשנוא. היא הייתה למעשה עם כל גבר בסדרה חוץ מטום סקאבו והרגיזה את כל בנות השכונה. ועדיין, אידי הייתה דמות למופת ותמיד תישאר בליבנו.

התמכרתם? מחפשתי עוד אנשים מכורים כמוכם? זה לגמרי המקום.
לכל שאלה, בעיה או עצה, אני עדי והאימייל שלי הוא: adii_1201@hotmail.com וניתן לפנות אליי גם במסרים. מעבר לזה, אתם מוזמנים לחפור כרצונכם על גבי הפורום
שהות מהנה לכולם!!!

אודות הפורום עקרות בית נואשות (טלוויזיה)

מיותר כבר להסביר על מה ומי מדברת הסדרה "עקרות בית נואשות" אחרי 5 עונות, ובעיצומה של העונה השישית, הסדרה הזו עדיין עושה היסטריה. עם רייטינג מטורף וערימות של פרסים אין פלא שהסדרה הזו עדיין באוויר.

ולמקרה שאתם לא מתמצים, "עקרות בית נואשות" מתרחשת אי שם בפרברי ארה"ב בעיירה קטנה שנקראת פריוויו על רחוב אחד קטן שנקרא "וויסטריה ליין". ברחוב הזה, איכשהו, התרכזו כל הנשים הכי נואשות שתפגשו.
גבי (גבריאל סוליס/מרקז/לאנג/סוליס- תלוי באיזו עונה אתם) דוגמנית המסלול לשעבר שעברה לפרברים. היא רודפת אחרי גברים ואחרי כסף אבל העתיד צופן לה המון. ולמרות שהיא קצת ביצ'ית, היא עקרת הבית שאנחנו פשוט אוהבים, למרות הכל.
סוזן (מאייר/דלפינו- שוב תלוי איזו עונה אתם) הקלאמזית הראשית של הסדרה הזו. היא הייתה נשואה ובעלה עזב אותה בשביל המזכירה שלו ועכשיו היא גרה לבד עם הבת המתבגרת שלה. אבל לא משעמם לה בחיים... בטח לא כשהשרברב שגר ממול נראה ככה מעבר למערכות היחסים הכושלות והמצליחות שלה סוזן מצליחה להרוס כמעט כל דבר שהיא נוגעת בו אבל זה משעשע אז למה לא?
ברי (ואן דה קאמפ/הודג'- כן גם היא התחתנה... שוב) הפרפקציוניסטית הכי גדולה שתפגשו בחיים שלכם. אי אפשר להתעלם ממנה גם אם תנסו. מרת'ה סטיוארט הבאה לפי מיליוני הכתבות על הסדרה הזו- ברי תספק לכם רגעים קומיים וטראגיים כאחד והכל עם חיוך מושלם על הפנים ושיער אדמוני שעומד בדיוק במקום. אי אפשר שלא לאהוב אותה.
לינט (סקאבו. כן יש לה רק שם משפחה אחד!!!!) האמא העמוסה עם כל הילדים המופרעים שלה והבעל שהוא קצת כמו ילד נוסף. היא וויתרה על הקריירה כדי לגדל את הילדים אבל כשזה מגיע לילדים כמו שלה, לא כל אחד מהם הוא ברכה מערכת היחסים שלה עם בעלה היא אחד הדברים הכי יציבים בסדרה הזו ומה שבטוח- את כל הרגעים של משפחת סקאבו אתם לא תרצו לפספס. במיוחד לא את הרגעים המותחים!
אז אלו הבנות הראשיות ומעבר לזה יש לנו 2 נוספות: אידי בריט וקת'רין מייפר.
קת'רין הצטרפה אלינו בעונה הרביעית ובתקווה תישאר עוד הרבה!
ואידי.. מאידי נאלצנו להיפרד בצער רב באמצע העונה החמישית. היא מאז ומתמיד הייתה הביצ'ית הכי גדולה ברחוב, זו שכולן תמיד אהבו לשנוא. היא הייתה למעשה עם כל גבר בסדרה חוץ מטום סקאבו והרגיזה את כל בנות השכונה. ועדיין, אידי הייתה דמות למופת ותמיד תישאר בליבנו.

התמכרתם? מחפשתי עוד אנשים מכורים כמוכם? זה לגמרי המקום.
לכל שאלה, בעיה או עצה, אני עדי והאימייל שלי הוא: adii_1201@hotmail.com וניתן לפנות אליי גם במסרים. מעבר לזה, אתם מוזמנים לחפור כרצונכם על גבי הפורום
שהות מהנה לכולם!!!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום מדבר על סדרת הטלוויזיה "עקרות בית נואשות" 
חדשים? נא לקרוא לפני פתיחת הודעה!!!!!! הודעות שייפתחו לא לפי החוקים של הפורום יימחקו ללא אזהרה!

נא להתריע בכותרת ההודעה על ספוילרים לפרקים שעוד לא שודרו בארץ.
נא להתריע בכותרת על הודעות ליהוקים, עזיבות והצטרפויות של שחקנים לסדרה.
נא להודיע על מש"ש בכותרת לספוילרים לפרקים שעוד לא שודרו בכלל.
נא לקרוא את השאלות הנפוצות לפני פתיחת הודעה חדשה.
נא לנצל שרשורים קיימים אם ניתן, לפני פתיחת הודעה חדשה.
נא לבדוק אם השאלה לא נשאלה כבר בעמ' הראשי לפני פתיחת הודעה חדשה.
אין לדבר על הורדות בפורום! במקרה הצורך, העזרה תינתן באופן פרטי!
סימון הספוילרים בכל הודעה הוא על מנת א' לתת אפשרות לגולשים שלא רואים בקצב של ארה"ב להנות מהודעות בשרשור הפרק שלא נוגעות לפרק וב' לטובתם האישית של גולשים שלא מתמצים בנהלים מקומיים של הפורום, ושיודעים שכאשר יש את סימן הספוילר הם לא פותחים את ההודעה. אני מתבקשת להקפיד על זה, הודעות שיכילו ספוילרים (ובייחוד ספוילרים בכותרת) לא מסומנות יימחקו!
העונה החדשה (עונה 8) תתחיל ב- 25.9.11 בארה"ב. מועד עלייתה של העונה בארץ עדיין לא ידוע!

המשך >>

לצפיה ב-'I Guess This Is Goodbye'
I Guess This Is Goodbye
22/10/2012 | 23:31
13
298
חברי פורום יקרים

אין מה לעשות, הגיעה העת והגיעה השעה. אחרי כל כך הרבה עונות, שבחלקן הייתי גולשת פה בפורום ובחלקן מנהלת, הגיע הזמן להיפרד.

אני לא חושבת שאפשר לסכם בכמה מילים את השהות שלי כאן, בין אם בתור גולשת ובין אם בתור מנהלת. מעבר למקום שבו יכולתי לשבת ולחפור על אחת האהבות הגדולות שלי מבלי להרגיש מוזרה ומבלי שיסתכלו עליי בלי שיבינו על מה אני מדברת, מצאתי כאן חברים. היה לי כיף להיכנס לכאן יום יום ולקרוא את ההודעות שלכם, על הפרקים וגם סתם על החיים. היה לי כיף לפגוש אתכם ואני מקווה להמשיך לשמור עם כולכם על קשר.

אני רוצה להודות לכם. לכל אחד ואחת מכם באופן אישי ולכולכם ביחד כקבוצה וכחלק מהפורום הזה. היה לי כיף ונהנתי מכל רגע כאן! והכל זה בזכותכם. כי נכנסתם, וכתבתם ושיתפתם והייתם כאן, ביחד. אז תודה לכולם

אני רוצה גם לאחל בהצלחה לכולם בכל הדרכים החדשות שאתם הולכים בהן עכשיו. מי ייתן ותגיעו הכי רחוק שאפשר.

אוהבת אתכם המון המון
עדי
לצפיה ב-''
23/10/2012 | 10:39
1
79
וואו אני לא מאמין שהיום הזה הגיע
אחרי כל כך הרבה שנים שאנחנו כאן ולמרות שהרבה מחברי הפורום הותיקים יותר לא ממש נכנסו לפה כבר תקופה, זה ממש עצוב שנגמר

אז נכון שהסדרה נגמרה ושאפילו אני כבר הפסקתי לצפות בה לפני כמעט שלוש שנים, אבל הפורום הזה היה הרבה הרבה מעבר לפורום על הסדרה והיה פה כיף חיים לאורך כל התקופה שניהלת אותו (והיה פה מדבר לפני שנכנסת).
הפורום הזה בשבילי ואני מאמין שגם בשביל הרבה אחרים הפך באיזשהו שלב להרבה יותר מסתם פורום - למשל ראיתי כל כך הרבה סרטים וסדרות בזכות חברי פורום שונים (למשל את, וגם מתן, וכמובן כמובן טיי וג'יימס) ודיברתי עם כמה חברי פורום גם במסנג'ר ובמסרים על אלף ואחד דברים שונים ובאמת יש פה חבר'ה שלמרות שהם לא פעילים לאחרונה אני אתגעגע אליהם וחבל לי שהמסגרת הזו נסגרת ואם אי פעם נפטפט שוב זה כבר לא יהיה כאן...

המון תודה!!! על הניהול הנפלא וכל התקופה המדהימה הזאת ובאמת על כל מה שהשקעת בפורום
אני הולך להתגעגע

המון בהצלחה לכולם פה והמשך חיים מדהימים בכל מה שתבחרו לעשות

הומר
לצפיה ב-''
23/10/2012 | 12:51
24
לצפיה ב-'עדידוש'
עדידוש
23/10/2012 | 15:05
2
56
אני מאוהבת בפורום הזה,
כ"כ אהבתי לשבת ולקרוא אותכם (לפני שהיה לי אומץ לכתוב),
קבוצה של גולשים שנונים, מצחיקים בטירוף, אכפתיים ומדהימים
ואת יקירתי הצלחת להביא ולשמר
תמיד היית סבלנית ונעימה, גם שעיצבנו אותך על לינטום
אני מקווה מאוד מאוד להמשיך לראות בפרדס
את כל האנשים היפים שהכרתי כאן  
לצפיה ב-'שירליייי אני אקפוץ לבקר אותך בעד עצם'
שירליייי אני אקפוץ לבקר אותך בעד עצם
23/10/2012 | 19:22
48
היום הזה כשאמצא זמן לראות את הסדרה
לצפיה ב-'הייי שירלי כמה מרגש לראות אותך כאן שוב'
הייי שירלי כמה מרגש לראות אותך כאן שוב
23/10/2012 | 20:39
51
אני מתרגש. אולי תכנסי לקבוצה שלנו בפייס כדי שנוכל לשמור על קשר?
יהיה ממש חבל לפספס אותך.
תעשי סתם איזה משתמש פיקטיבי בפייסבוק רק בשבילנו, בלי תמונה ובלי כלום. אני גם לא מת על פייסבוק אבלל מה לעשות זה העתיד וצריך לזרום איתו.
געגועיי
לצפיה ב-'אוף איזה באסה '
אוף איזה באסה
23/10/2012 | 16:16
2
56
אני יודעת שלא נכנסתי לפה הרבה בתקופה האחרונה, פשוט היו עיניינים אחרים..
אבל ממש חבל!
אין ספק שזה אחד הפורומים עם הגולשים הכי מטורפים שאי פעם הכרתי
שירשורים קורעים מצחוק,
שירשורים מושקעים
הרבה מידע
מאוד מעודכן
והיה ממש ממש כיף להעביר פה את הזמן ולקרוא את התגובות של כולם על הסדרה והפרקים..

עדידוש
זה הפורום שבזכותו הכרתי אותך!! (מצחיק שאת אמא שלך הייתי מכירה בכל זאת ואותך לא חהחה בדיחה אחרונה בנושא הזה חח)
היה ממש כיף להכיר אותך ואת שאר הגולשים פה
ניהלת את הפורום הזה בצורה מושלמת, באמת באמת אחת המנהלות הכי טובות שקיימות בתפוז, וזה בלי הגזמה! (ואני מסתובבת בהרבה פורומים גם אם אני לא כותבת)
אני חושבת שתפוז מפסידים שהם מוותרים על הפורום הזה, כי באמת אפשר לעשות איתו עוד.. אבל לצערנו זה לא מספיק כנראה.

בכל אופן היה לי פה ממש כיף ואני אתגעגע לכולכם
לצפיה ב-'שירניייי אהובתי תודה על כל המחמאות'
שירניייי אהובתי תודה על כל המחמאות
23/10/2012 | 19:25
1
38
עוד לא נפרדות דרכנו
לצפיה ב-'ברור שלא!!'
ברור שלא!!
24/10/2012 | 00:23
32
מחכה למפגש פורום הבא! (:
לצפיה ב-''
23/10/2012 | 17:18
1
35
מבאס שנסגר למרות שנראה לי שנתנו לפורום יותר תקופת חסד מבדרך כלל

עדי  היה לי כיף להכיר אותך
ואני שמחה שאהבת את לינט

חבל שלא יוצא לנו היתקל בעוד פורומים
לצפיה ב-'תודה חמודה ואולי עוד ייצא!'
תודה חמודה ואולי עוד ייצא!
23/10/2012 | 19:27
31
לצפיה ב-'אוי זה מרגש ועצוב ושמח והמון רגשות....'
אוי זה מרגש ועצוב ושמח והמון רגשות....
23/10/2012 | 20:30
46
תודה רבה רבה על הניהול הנהדר!
ותודה על הדברים המרגשים שכתבת.
אי אפשר לסכם במילים אבל זו הייתה חוויה מרגשת מאוד ואני שמח שהיית חלק בה ואני שמח שכולכם הייתם חלק בה כי כולכם עשיתם את החוויה הזאת למיוחדת כל כך!

ושוב תודה רבה עדי
לצפיה ב-'עדיושקה'
עדיושקה
23/10/2012 | 23:44
1
41
גמני מתגעגע לפורום שהיה לנו.. כל הריוויואים על כל פרק, שרשורי הזיהוי תמונה, השלמות משפטים ומשחקים ושרשורי אוף מצחיקים שהיו לנו! היתה לנו תקופה מאושרת כאן! וזה היה הפורום שהייתי נכנס אליו אלף פעמים ביום

דספקט היתה ותשאר בשבילי אחת הסדרות שהכי אהבתי! ראיתי כל פרק עשרות פעמים ויש כאלה שבטח גם מאות
אבל עם הזמן הסדרה התחילה לדעוך ועם הדעיכה הזאת גם הגרעין המקורי של הפורום.. לצערנו הרב. בגלל האיבוד עניין בסדרה כל אחד מצא משהו אחר. אני מצאתי את ריבנג'

זה באמת הזמן להגיד לך תודה על הכל! וורי גוד ג'וב!!
היית מנהלת וחברת פורום הכי שאפשר לבקש פעילה, חברותית, מצחיקה, שנונה וגם סטריקטית כשצריך! (תשימו ספויילר!!!!!)
אני מאחל לך המון המון המון המוןןןן בהצלחההה!!!

ולכם פורום דספרט היקר: הומרצ'וק, טיי, שירי, דילן, מתן וצ'רמיון:
היה מצחיק והיה כיף!!! שמח שחלקנו ביחד את כל אותם השרשורים שויצא לנו להחליף דיעות ולחוות כל פרק ביחד! גם לכם גוד לאקקקקק
אנד גוד ביי!

שלכם
נילסי
לצפיה ב-''
23/10/2012 | 23:45
19
ידעתי שאני אשכח מישהו!! וגם תודה לך ג'יימסיי!!!
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
23/10/2012 | 12:04
4
171

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לadii1201 שניהלה את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה והפכה את הפורום לבית
ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'לגמרי בצורה מוצלחת ומסורה!'
לגמרי בצורה מוצלחת ומסורה!
23/10/2012 | 16:18
2
101
עדי לשליטע
המנהלת הכי טובה של תפוז!!
לצפיה ב-'כפרעלייך'
כפרעלייך
23/10/2012 | 19:30
1
47
תודה
לצפיה ב-''
24/10/2012 | 00:22
16
לצפיה ב-'תודה הנהלת הפורומים על הבמה המכובדת'
תודה הנהלת הפורומים על הבמה המכובדת
23/10/2012 | 20:25
63
וכמובן תודה על הבחירה בעדי שהייתה המנהלת המושלמת לפורום המקסים הזה!!!
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
21/10/2012 | 14:09
3
17
|אקשן| גאווה ישראלית שהפכה להצלחה עולמית|!|
העונות החדשות של שתי הסדרות עתורות השבחים והפרסים, חטופים והומלנד, יצאו לדרך וזה זמן מצויין להזמין אתכם לפורום החדש שלהן|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|טי-וי| לא חסרים אנשים שיטענו שזאת הקומדיה הכי טובה על המרקע כיום והם כנראה צודקים|!|
אם גם אתם נקרעים מצחוק אבל גם מתרגשים מהמשפחה המשוגעת של פיל, קלייר, גלוריה, ג'יי, מיטשל וקמרון, בטח תמצאו הרבה על מה לדבר בפורום משפחה מודרנית|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| ביי היא נערה שגדלה במשפחה אמידה עם שני הורים ואח.
דפני היא נערה חירשת שחיה עם אמה וסבתא בשכונת מצוקה כאשר אביה עזב אותם.
יום אחד השתיים מגלות שהן בעצם - הוחלפו בלידתן|!|
אתם מוזמנים לעקוב ולשוחח אחרי מעלליהן של הבנות בפורום החדש|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|נקבה||זכר| פורום ג'נדרקווירים מיועד לאנשים שאינם מרגישים שהם משוייכים לחלוטין לאחד המינים: גבר או אישה.
אם גם אתם חשים תחושות זהות או מעוניינים לדעת יותר על הנושא, אתם מוזמנים לפורום החדש|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'נפתח פורום להוחלפו בלידתן '
נפתח פורום להוחלפו בלידתן
22/10/2012 | 17:38
2
35
זאת אחלה סדרה ממש מרגשת והיא רק באמצע ביס וגם יש באינטרנט מן הסתם אז מי שלא הספיק
כדאי עכשיו להכנס לעיניינים ולהצטרף לפורום כי הולך להיות מעניין , מרגש מותח ומפתיע
אגב התוכנית מס 1 בארה"ב בABC FAMILY משודרת ביס
ומגלה לנו דברים חדשים שלא ידענו על עולם החרשים

לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
22/10/2012 | 20:46
1
15
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/10/2012 | 21:38
12
פורומים חדשים ב|תפוז|
14/10/2012 | 18:21
14
|תו| מחפשים מקום לחפור ולדון בכל מה שקשור במוזיקה|?| - בזמרים, בלהקות, בשירים, באלבומים וכו'
אז פורום מאחורי המוסיקה הוא בדיוק הפורום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|גאווה| "הנורמלי החדש" היא סידרה קומית חדשה על זוג הומואים שמחליטים להביא ילד לעולם באמצעות פונדקאית. אפשר לסכם את הסדרה במשפט אחד, אבל למעשה מדובר בסדרה צבעונית מלאה בדמויות ססגוניות,משעשעת ומלאה בעימותים של ליברליות מול שמרנות ולא תמיד נוקטת בעמדה שהייתם מצפים שהיא תנקוט. אתם מוזנים לפורום החדש של The New Normal כדי להבין על מה כל המהומה.

|לב| כשרובנו חושבים על בליינד דייט אנחנו חושבים על בית קפה נחמד, פאב או קולנוע. אבל מה קורה כשהבליינד דייט הופך באמת למפגש בחשיכה מוחלטת?
התוכנית החדשה בהנחיית ירון ברובינסקי מביאה את המשתתפים להרפתקה יוצאת דופן ואתם מוזמנים לדבר עליה בפורום החדש של דייט בחשיכה

|מיקרופון| כשסיימון קאוול ובריטני ספירס יושבים זה לצד זו בתוכנית אחת, יכולים לצאת מזה רק דברים טובים! ואם גם אתם מכורים לריאליטי המוצלח ביותר של מציאת הכישרון הבא בעולם המוסיקה, בטח יהיה לכם הרבה על מה לדבר בפורום אקס פקטור
לצפיה ב-'מתלבט אם לקנות מארזים.. למזכרת..'
מתלבט אם לקנות מארזים.. למזכרת..
08/10/2012 | 15:24
5
133
היי.. אני עכשיו רואה ביס  לפי קצב את עונה 8 פעם שניה והאמת שאני נהנה מהפרקים הרבה יותר, שם לב לפאנצ'ים
היתי כ"כ עסוק אז בלהיות ממורמר ולהתבאס מהרמה ששכחתי להנות ולהעריך שלפעמים מעט זה הרבה..
אז התלבטתי אם לקנות את המארזים כמזכרת..  ומה לקנות את הכל או העונות הראשונות החמות...
או שאולי למצוא פרקים בודדים נגיד 7 הטובים/ החשובים ביותר ולשמור אותם למזכרת.. נגיד הפרק ה 1, הפרק עם דניאל והעוגה, טורנדו, מכות של גבי וקרלוס, משהו עם ג'ון רונלד, הלוויה של אידי, הפרק האחרון, הלוויה של רקס, הפרק עם לינט וקרלוס והמקלחת שהיה הכי מצחיק
מה אומרים:)?
לצפיה ב-'אין מארזים של פרקים טובים'
אין מארזים של פרקים טובים
09/10/2012 | 20:20
4
125
זה הולך או מארז של כל העונה או כלום עכשיו לשאלתך: אני קניתי את כל המארזים (תחילה קניתי את עונות 1-4 ואז כל שנה קניתי את העונה שיצאה ועכשיו גם קיבלתי את ה-DVD של עונה 8). בתור מעריצה שרופה לא יכולתי שלא יהיה לי את כל המארזים, מה גם שהתוספות שם ממש נחמדות רוב הזמן. העניין הוא שאם זה נטו למזכרת, יש דרכים אחרות שיהיו לך את הפרקים ולא חובה לשלם כסף אם גם אתה כמוני חש נוסטלגיה ורוצה לאחוז במארזים המהממים (בעיקר אלה העבים, כי עכשיו הם מוציאים דקים והם לא משהו) של הסדרה הזו אז תקנה. ואם אתה קונה שלא תעיז לקנות בארץ. באמאזון יש הרבה פעמים דילים של עונות 1- משהו (כל פעם זה משתנה) במחיר מבצע ואז אתה קונה את השאר, עושה משלוח אחד בסכום לא זול אבל עדיין זה לא מגיע לך למחיר שתשלם על מארז כזה בישראל (250-300 ש"ח ליחידה. אני קניתי כל מארז בממוצע של 100-150 ש"ח ליחידה). ואם כבר אתה קונה!!! הם הוציאו עכשיו לרגל סיום הסדרה מארז מהודר של כל העונות. הוא עולה 100 דולר, הוא כולל את כל העונות בקופסא מדליקה כזו ויש שם גם עוד תוספות שלא נכללו ב-DVDים של העונות כשהם יצאו, כך שזה ממש נחמד ולדעתי 100$ ל-8 ענות זה מחיר בדיחה. אני מניחה שעל המשלוח תשלם עוד 20-30$ כך שיוצא לך נניח 130$ להכל שזה למעשה 65 ש"ח לעונה ואני חושבת שאחרי הנתונים שנתתי קודם אנחנו יכולים להסכים שזה כמעט בחינם רק משהו שחשוב לשים לב אליו: בארה"ב משדרים ומצלמים בטכנולוגיית NTFS בעוד שבישראל זה בטכנלוגיית FAT-32. כל מכשירי ה-DVD בישראל, חוץ מכאלה שהם Multi-Zone לא קוראים את הדיסקים שמיובאים מארה"ב. שלא תתבלבל, אם תלך לקנות עכשיו את העונות, רובן לא מתורגמות, כלומר נקנו בארה"ב, כלומר ב-NTFS. מה שאתה צריך לעשות זה פשוט מאוד: לפני שאתה קונה תוודא שיש לך DVD בבית שקורא או Multi-Zone או לפחות NTFS. במחשב, אגב, זה עובד ללא בעיה. ואפרופו מתורגם, כמובן שזה ללא כתוביות בעברית...

המארז המהודר: http://www.amazon.com/Desperate-Housewives-Complet...

כאן אתה יכול לקנות את עונות 1-3 ביחד: http://www.amazon.com/Desperate-Housewives-Seasons...

את שאר העונות פשוט תקיש חיפוש באמאזון

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה:) המארז המהודר נראה שווה'
תודה:) המארז המהודר נראה שווה
09/10/2012 | 23:53
3
57
יש לך מושג מה יש בדיסק בונוס??
לצפיה ב-'תקרא באמאזון'
תקרא באמאזון
10/10/2012 | 17:17
2
45
בפירוט של המוצר הם כותבים מה יש. בכל דיסק של כל עונה הם שמים פספוסים, סצנות שנמחקו ועוד איזה משהו אקסטרה. בזה של עונה 8 למשל הם שמו I guess this is goodbye שהיה נחמד כזה, מדבר על הסדרה ועל מה היה ומראיינים את הקאסט וכו'. בדיסק הנוסף במארז המהודר יש עוד תוספות שנעשו לאחרונה שאני מניחה שקשורות לסיום הסדרה אבל אין לי מושג. (אגב, יש לי אינטרס שתקנה את המארז המהודר, אני רוצה את התוספות המיוחדות האלה)
לצפיה ב-'נשמע שווה..'
נשמע שווה..
10/10/2012 | 19:00
1
29
לצפיה ב-'אני גם חושבת. אני הייתי קונה אותו'
אני גם חושבת. אני הייתי קונה אותו
11/10/2012 | 18:41
40
אם לא היה לי את כל העונות
לצפיה ב-'הדרך לקלפי עוברת ב'
|דגל|הדרך לקלפי עוברת ב|תפוז|
10/10/2012 | 15:01
10
|קפה| אם אתה לא יכול לשתות את הקפה של הבוקר בלי עיתון
|שמאל| אם ימין ושמאל  אצלך הם לא רק אייקונים בתפוז אלא אידאולוגיה
|הרצל| אם חצי מהחברים שלך בפייסבוק הם חברי כנסת
|מייל| אם כל פעם שאתה בא לשלשל מעטפה לתיבת הדואר אתה מתאכזב שאין סביבך פרגוד
|שתיל| אם החלפת את הרקע במחשב שלך לתמונה של מינה צמח

אז יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה|!|

לקראת הבחירות ההולכות וקרבות בצעדי ענק, אנו מחפשים מנהלי פורומים למפלגות השונות:
קדימה, עבודה, ישראל ביתנו, יש עתיד, מרץ, הבית היהודי, האיחוד הלאומי, ש"ס, יהדות התורה, עצמאות או כל מפלגה אחרת שבעיניך ראוי שיהיה לה פורום.

אם אתם חושבים שאתם מתאימים לקחת חלק בפתיחת וניהול פורום למפלגה מסויימת, אנא מלאו את פרטיכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

אל תתנו למפלגה שלכם להישאר בלי ייצוג בתפוז כי מי שמציע (לנהל פורום), משפיע
לצפיה ב-'גם שיפוצניק לסוכה תמצאו בתפוז עסקים'
גם שיפוצניק לסוכה תמצאו בתפוז עסקים
02/10/2012 | 14:40
8
החגים הגיעו ואיתם החופש הארוך, הארוחות המשפחתיות והטיולים. נשמע נהדר, לא? אבל...
|עוף| דווקא עכשיו, כל המשפחה מגיעה לארוחה והתנור שלכם התקלקל!
או ש...
|כלב| הזמנתם מקום בצימר, אבל אין לכם פנסיון לכלב!
או אולי...
|קר| אתם אלרגיים לפריחת החצבים והרופא שלכם בחופש עד אחרי החגים!
איפה תמצאו חשמלאי, פנסיון, רופא או כל איש מקצוע אחר? בשביל זה אנחנו כאן!

B-) תפוז עסקים הוא אינדקס העסקים של תפוז, בו מחכים לכם מאות אנשי מקצוע בכל תחום. בכל כרטיס עסק, תוכלו לראות איזה ציון נתנו גולשי תפוז לעסק ומה הם חושבים עליו. מדי שבוע מצטרפים לתפוז עסקים עשרות אנשי מקצוע ומתווספות ביקורות נוספות, על מנת לסייע לכם למצוא את אנשי המקצוע והעסקים המתאימים לכם ביותר.

הכניסה מכאן:
http://biz.tapuz.co.il/
אל תשכחו לדרג את אנשי המקצוע בהם תיעזרו ;-)

פורומים חדשים ב|תפוז|
30/09/2012 | 09:45
15
|טי-וי| עבר משפחתי אפל הוא תמיד בסיס מצויין לסדרות ממכרות.
לאמילי ת'ורן יש עבר כזה שכולל טרור, ילדות במוסד לעבריינים צעירים, בתי סוהר וזהויות בדויות. כל המרכיבים האלה מבטיחים שהסדרה הזאת היא כנראה ממכרת במיוחדת. אתם מוזמנים לדבר על הדרך של אמילי להתמודד עם כל מה שקרה לה בפורום החדשה לסדרה נקמה

|לב| כשרובנו חושבים על בליינד דייט אנחנו חושבים על בית קפה נחמד, פאב או קולנוע. אבל מה קורה כשהבליינד דייט הופך באמת למפגש בחשיכה מוחלטת?
התוכנית החדשה בהנחיית ירון ברובינסקי מביאה את המשתתפים להרפתקה יוצאת דופן ואתם מוזמנים לדבר עליה בפורום החדש של דייט בחשיכה

|מצלמה| הבלש הכי מפורסם בעולם מגיע לתפוז|!| בשנת 1887 פרסם סר ארתור קונאן דויל את הרומן "חקירה בשני", עם דמותו של הבלש "שרלוק הולמס".
מאז זכה שרלוק לעיבודים רבים לאורך השנים - ולאחרונה בסרטים וסדרת טלוויזיה אמריקאית ובריטית.
בפורום שרלוק- Elementary תוכלו לדבר על שרלוק ועל שלל גרסאותיו, על הדמויות, השחקנים וכל דבר אחר הקשור לבלש האהוב.

|תרופה| בשנים האחרונות התעורר דיון ציבורי סוער סביב סוגיית החיסונים.
פורום חיסונים במחשבה תחילה נותן במה ומזמין אתכם לקחת חלק בדיונים בסוגיה המקפלת בתוכה שאלות מדעיות, רפואיות, כלכליות, חברתיות, אתיות, פילוסופיות ועוד.
לצפיה ב-'מחר יומולדת לדוד'
מחר יומולדת לדוד
25/09/2012 | 10:19
8
60
לצפיה ב-'איזה פאקינג תאריך....'
איזה פאקינג תאריך....
25/09/2012 | 11:17
6
76
נברך אתכם בפרטי כי נראה ששניכם נעלמתם מכאן.
רק השנה זה יצא ערב יום כיפור. תשמחו על כך כי יש אנשים (אהמ אח שלי) שכל שנה צמים ביומולדת שלהם...

אוהב אתכם ומאחל לכם את כל האושר שבעולם
לצפיה ב-'בחיים לא חשבתי '
בחיים לא חשבתי
27/09/2012 | 22:34
5
56
על הקטע שאנשים צריכים כל שנה לצום ביומולדת שלהם איזה קטע!!!
לצפיה ב-'הם תמיד יכולים לחוגג לפי הלועזי '
הם תמיד יכולים לחוגג לפי הלועזי
27/09/2012 | 22:42
1
21
לצפיה ב-'דתיים כאילו'
דתיים כאילו
28/09/2012 | 09:11
22
לצפיה ב-'הם לא צמים כל שנה, הם לא נולדו בכיפור'
הם לא צמים כל שנה, הם לא נולדו בכיפור
28/09/2012 | 13:42
2
19
לצפיה ב-'דוד לא אבל אח של ג'יימס כן'
דוד לא אבל אח של ג'יימס כן
28/09/2012 | 15:42
1
21
לצפיה ב-'אה כן גם יש לי דודה שנולדה בערב כיפור'
אה כן גם יש לי דודה שנולדה בערב כיפור
28/09/2012 | 19:20
24
לצפיה ב-'מזלטוב קצת באיחור!'
מזלטוב קצת באיחור!
27/09/2012 | 22:34
28
בן ודוד תחזרו
לצפיה ב-'מישהו יודע מה עושה היום ניקולט שריידן אידי ?'
מישהו יודע מה עושה היום ניקולט שריידן אידי ?
25/09/2012 | 00:34
5
121
לצפיה ב-'תובעת את מארק צ'רי'
תובעת את מארק צ'רי
25/09/2012 | 10:14
4
77
לצפיה ב-'היא עשתה כמה סרטים מאז'
היא עשתה כמה סרטים מאז
25/09/2012 | 10:15
140
לצפיה ב-'LIKE '
LIKE
25/09/2012 | 11:19
43
לצפיה ב-'היא לא תקבל כלום..'
היא לא תקבל כלום..
25/09/2012 | 12:26
1
132
כמה חבל שלא הופיעה בפרק האחרון עם כל המתים..
יש לה סרט משנת 2011 שהיא מגלמת דמות בשם אווה פרקר.. משעשע
לצפיה ב-'בוודאי'
בוודאי
26/09/2012 | 20:03
62
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה'
גמר חתימה טובה
25/09/2012 | 08:51
5
30
וצום קל לצמים=)
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה וצום קל'
גמר חתימה טובה וצום קל
25/09/2012 | 10:12
15
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה'
גמר חתימה טובה
25/09/2012 | 11:15
1
23
שתהיה שנה דבש לכולכם
צום מועיל.
שיעבור בהתעלות ובחוויה רוחנית טובה.
שנה מתוקה במיוחד! ! !
לצפיה ב-'אמן!'
אמן!
27/09/2012 | 22:31
29
לצפיה ב-'חתימה טובה.. מי שלא צם מה רואה?'
חתימה טובה.. מי שלא צם מה רואה?
25/09/2012 | 12:28
23
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה'
גמר חתימה טובה
25/09/2012 | 16:17
17
לצפיה ב-'אור טרגן מגיע ל'
אור טרגן מגיע ל|תפוז|
24/09/2012 | 11:33
2
20
|מיקרופון| אור טרגן, הזוכה הגדול של עונת העשור, יגיע להתארח היום בשעה 16:00 בפורום כוכב נולד
אור  יענה על שאלותיכם, יספר על החוויות מכוכב נולד ומהגמר הגדול וישמח לשתף אתכם בתוכניותיו לעתיד.
אתם מוזמנים לשאול שאלות|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מחשב| מה כדאי ללמוד היום כדי להיות רלוונטי גם בעוד שנתיים? מה בין בדיקות לבין פיתוח תוכנה? מהם עולמות התוכן החדשים: WINDOWS 8 ,אנדרואיד ותכנות לענן?
רועי רחמני, דיקן בית הספר למקצועות התוכנה במכללת סלע יענה על שאלות אלו ואחרות בתחום פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה, הסמכות בינלאומית מטעם Microsoft ,MCPD  ו- ISTQB ועוד...
האירוח יחל בשעה 17:00 בפורום הכוונה מקצועית

|ספר| על NLP שמעתם? NLP הם ראשי תיבות של Neuro Linguistic Programming (שפת תכנות עצבית) המכילה כלים יישומיים בעזרתם יכול כל אדם לעשות שינוי בדרך המחשבה שלו. קארין אביבי, מאמנת אישית ומטפלת רב תחומית בוגרת מכון אדלר, מורה ומאסטר NLP וTLT תתארח היום בשעה 19:00 בפורום הורים למתבגרים ותשמח לענות על שאלותיכם בנושא.
לצפיה ב-'פספוסים של עונה 8|נכסו|'
פספוסים של עונה 8|נכסו|
25/09/2012 | 10:32
1
66
לצפיה ב-'*'
*
25/09/2012 | 10:33
13
לצפיה ב-'מחר יומולדת לדילן'
מחר יומולדת לדילן
25/09/2012 | 10:19
52
לצפיה ב-'ביום ראשון, 30.9.12, אמורה הייתה דספרט לעלות'
ביום ראשון, 30.9.12, אמורה הייתה דספרט לעלות
25/09/2012 | 10:18
3
135
עם עונה חדשה לאוויר. במקום זה נכנסת למשבצת נקמה (שאני חייבת לציין שאישית בשבילי זה Bitter-Sweet). אבל באופן כללי, כל הסדרות שאני רואה כבר שנים עולות לעונות חדשות חוץ מסדרה אחת: עקרות בית נואשות.

אז איך אתם מרגישים עם זה?
לצפיה ב-'הי, אין משהו מעבר לעונה 8 שיצא בארה"ב?'
הי, אין משהו מעבר לעונה 8 שיצא בארה"ב?
29/09/2012 | 15:19
1
81
אני השגתי את עונה 8 ב... תאילנד!!!

עם תרגום באנגלית (כתבויות).... למה לעזאזאל הרגו את מייק דופלינו.....
לצפיה ב-'לא, נגמרה הסדרה...'
לא, נגמרה הסדרה...
29/09/2012 | 19:08
60
לצפיה ב-'כמובן 8 משודר בארץ אבל לא ב"הוט" עדיין...'
כמובן 8 משודר בארץ אבל לא ב"הוט" עדיין...
29/09/2012 | 15:19
69
לצפיה ב-'לא מוצאת את העונה ה4'
לא מוצאת את העונה ה4
23/09/2012 | 18:56
1
95
גם כשאני מוצאת פרקים של העונה הרביעית הם לא נפתחים והקובץ לא טוב..עזרה?
לצפיה ב-'לא על גבי הפורום בבקשה'
לא על גבי הפורום בבקשה
24/09/2012 | 21:07
59
פורומים חדשים ב|תפוז|
23/09/2012 | 18:32
5
|גלובוס| הקומדיה הכי חכמה בטלווייזה מגיעה לתפוז|!|
אתם מוזמנים למצוא את המקום הכי טוב לשבת בו (בדיוק איפה שהתצפית הכי טובה והרוח הכי נעימה) ולהצטרף לשאר המעריצים של לנארד, ראג', הווארד ושלדון בפורום החדש של קומדיית הקאלט המפץ הגדול.
בזינגה|!| למה אתם מחכים?

|תו| דאבסטפ הוא ז'אנר מוסיקלי שכבש בסערה את העולם בשנים האחרונות והולך ונהיה יותר ויותר פופלרי. אם גם אתם ממעריצי הז'אנר או מעוניינים להחשף למוסיקה אלקטרונית חדשה ומשובחת, פורום דאבסטפ החדש הוא המקום בשבילכם|!|

|סביון| ל- 200,000 תושבים מגיע פורום|!|
אם גם אתם תושבי בירת השרון, בוודאי תוכלו למצוא הרבה נושאים לשיחה על על המתרחש ליד מקום מגוריכם בפורום החדש של העיר נתניה

לצפיה ב-'כל הפרקים בחינם'
כל הפרקים בחינם
18/09/2012 | 23:38
1
98
יום אחד של שיעמום בחופש הגדול לפני כמה חודשים גרם לי לשחק בVOD וראיתי שם את עקרות בית נואשות ואחרי כמה פרקים התאהבתי..סדרה מצחיקה מאוד, הומור גבוה וגם בכללי העלילה מעניינת.. אפילו היו ימים שהייתי רואה 4 פרקים (כשכל פרק זה 40 דקות). עכשיו אני בעונה ה-6 אחרי הטורנדו שהרג את קארל ושהחשפנית מהמועדון באה לגור עם סוזן...
בקיצור מה שאני בא להגיד זה שיש את כל העונות בחינם (אפילו יש באיכות HD) עם תרגום מובנה בחינם. תכנסו לVOD-סדרות-סדרות ABC- עקרות בית נואשות.
באסה שאידי מתה
לצפיה ב-''
20/09/2012 | 21:16
20
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם!!!'
שנה טובה לכולם!!!
16/09/2012 | 09:26
3
22
לצפיה ב-'חג שמח ושנה טובה'
חג שמח ושנה טובה
16/09/2012 | 22:21
11
לצפיה ב-'שנה טובה חברים אהובים'
שנה טובה חברים אהובים
18/09/2012 | 10:47
19
לצפיה ב-'שנה מעולה'
שנה מעולה
19/09/2012 | 09:53
19
לצפיה ב-'לא חוקי, בפרטי.'
לא חוקי, בפרטי.
16/09/2012 | 22:22
23
פורומים חדשים ב|תפוז|
09/09/2012 | 18:24
11
|*|הוא אולי רוצח סדרתי, אבל אי אפשר שלא לאהוב אותו. אם גם אתם חלק מהמעריצים של הסדרה עטורת השבחים דקסטר בטח תשמחו לדעת שעכשיו אפשר גם לדבר עליה בפורום משלה|!|

|טי-וי| דרמת הפשע הטלוויזיונית המשובחת, קאסל, עומדת לחזור למסכים ממש בקרוב. מכורים לעלילות סופר המסתורין ובלשית המשטרה|?| פורום קאסל הוא המקום בשבילכם|!|

|צבע| אחת הלהקות המצליחות, האהובות והבועטות בעולם המוסיקה מגיעה לתפוז! פורום גרין דיי, הוא המקום לפגוש את כל המעריצים ולדבר על כל מה שקורה עם הלהקה|!|

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ