לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1071810,718 עוקבים אודות עסקים

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא פורום לימודי.

זו במה  ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

לשאלות בלבד כדאי לפנות לפורום שואלים את הקלפים בקישור:

כדאי להמנע משאילת שאלות ו/או מבחירת פרישות שתשובתם היא כן/לא.

בפורום לא יידונו

פרישות בענייני בריאות ו/או הריון

וגם לא פרישות הנוגעות לצד שלישי

וגם לא פרישות העוסקות בניבוי/ניחוש עתידות.

עפ"י כללי הפורום עליכם להוסיף פרשנות משלכם לקלפים שעלו ולהעזר בחברי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם. אינכם חייבים להכיר את הקלפים. התרשמות ראשונית תספיק.

הייעוץ בפורומים נעשה בהתנדבות . נא התאזרו בסבלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי הכללים של תפוז אנשים וחוקי המדינה.

בהצלחה,

רחל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא פורום לימודי.

זו במה  ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

לשאלות בלבד כדאי לפנות לפורום שואלים את הקלפים בקישור:

כדאי להמנע משאילת שאלות ו/או מבחירת פרישות שתשובתם היא כן/לא.

בפורום לא יידונו

פרישות בענייני בריאות ו/או הריון

וגם לא פרישות הנוגעות לצד שלישי

וגם לא פרישות העוסקות בניבוי/ניחוש עתידות.

עפ"י כללי הפורום עליכם להוסיף פרשנות משלכם לקלפים שעלו ולהעזר בחברי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם. אינכם חייבים להכיר את הקלפים. התרשמות ראשונית תספיק.

הייעוץ בפורומים נעשה בהתנדבות . נא התאזרו בסבלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי הכללים של תפוז אנשים וחוקי המדינה.

בהצלחה,

רחל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'עזרה בשאילת שאלה '
עזרה בשאילת שאלה
03/01/2018 | 00:23
7
26
שלום לכם
אני חדשה כאן, ובנסיון לקרוא בקלפים.
הכרתי לא מזמן בחור מקסים. הוא הרגיש לחלוטין כמו משהו נכון לי. נעים לי איתו  מכל הבחינות.
ומשהו קרה בשבוע שעבר והוא נעלם. הוא הסביר את זה בכך שהוא לא יודע  מה הוא רוצה והוא צריך לשמור מרחק כי לפעמים הוא לא רטצה קשר עם אנשים.
קשה לי ליישב בין הגבר הנעים, המתחשב, האכפתי שפגשתי וזה שמסנן אותי עכשיו.
ואין לי מושג אם אני עשיתי משהו שגרם לו להתרחק.
אני לא יודעת אם אני צריכה לשאול, איך אפשר להביא את הקשר לזוגיות
או האם הוא בן הזוג הנכון עבורי או איך לנסות להבין מה תקע אצלו את הקשר ולנסות  לשחרר מכאן.

תודה רבה ����
לצפיה ב-'אני א מ א, יקרה'
אני א מ א, יקרה
03/01/2018 | 10:26
6
16

זה בהחלט עצוב, כואב ומתסכל ש"דר' ג'קיל" הופך באחת ל"מיסטר הייד" ...

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250.

אני ממליצה לך לשאול:
מה השיעור הרוחני שלי במערכת יחסים זוגית ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת השיעור הרוחני:

זהו פורום לימודי ועל פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך.
אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך,

רחל

לצפיה ב-'תודה רחל ��'
תודה רחל ��
03/01/2018 | 11:01
5
24
המספר שבחרתי הוא 79.

הנה הפריסה:
השאלה שנשאלה:
מה השיעור הרוחני שלי במערכת יחסים זוגית ברבעון השנתי הקרוב? 

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - מוות
מכאן ואילך - שלוש החרבות
שיעור רוחני - העולם
פוטנציאל - שמונה הגביעים

מאיך שאני מבינה את הפריסה, עד כה חייתי עם אמונה מסויימת שלא הצלחתי לשנות, בכדי להתקדם הלאה  בזוגיות, לזוגיות שאינה כמו הקודמות אני צריכה להיות מוכנה לשינוי, גם אם הזוגיות לא תהיה עם האחרון.
ככל שאצליח להכנס פנימה אל תוכי ויציבות נפשית שלי שאינה תלויה באדם ממול כך אאפשר לעצמי זוגיות טובה יותר.

קצת מבולבל לי.
קראתי כל קלף. אני מבינה בכללי כל קלף, אבל החוט המקשר לא לחלוטין ברור לי.

תודה רבה לך ��
אני א מ א, יקרה
07/01/2018 | 14:52
4
13

מחילה על העיכוב במתן תשובה.

רחל

לצפיה ב-'תודה עבור הנכונות'
תודה עבור הנכונות
09/01/2018 | 12:45
3
7
כשתוכלי אשמח לשמוע ��
אני א מ א, יקרה
09/01/2018 | 22:08
2
15

המספר שבחרת הוא 79: סדר
 בטבע קיים תמיד סדר , ולכל דבר תפקיד משלו. אם יופרע סדר זה, ישתבש התהליך והכל צפוי לאבדון. עפ"י הסדר הטבעי יש לכל צד בזוגיות תפקיד. הנסיון לגרום לשוויון או להיפוך תפקידים הוא נסיון המפר את הסדר. על פי הקלפים והמסר עולה שהמאבק היה על שליטה ועל היכולת לשמור על עצמאות גם בתוך המסגרת. 

השיעור הרוחני שלך נסב סביב חופש, קרקע מוצקה מתחת לרגליים וגבולות.
אין זו הפעם הראשונה ו/או היחידה שחווית כאב כזה.
גם אין זו הפעם הראשונה ו/או היחידה שנאלצת ללקק את פצעייך, לאחר שבחרת או העמדת את עצמך במבחן הניסיון להחיל לוגיקה על תקשור ובכך הסתרת מפני עצמך את האמת... 
גם הפעם את מנסה לשאול למה זה קורה לך.
מהקלפים משתקף שאינך זקוקה לי כי חווית חוויה חוץ גופית שהבהירה לך את התמונה ודרוש לך רק חיזוק מאדם שאיננו מכיר אותך = אני 

אני בטוחה שהדרך לצמיחה רוויה עבור  הנבט הזעיר חשיכה מוחלטת. רק עוצמה ונחישות הנובעות מאמונה שהוא עוד יגיע לאור מדרבנות אותו לפעול. היי כמותו.

חיבוק,

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה רחל ��'
תודה רבה רחל ��
09/01/2018 | 22:17
1
10
כמעט הכל מובן לי.
למעט המשפט שהסתרתי מעצמי את האמת.
אני אצטרך לחפור בזה עוד קצת.
להבין עוד.
השאר מובן לי.
אני מודה לך על הזמן וההשקעה. ועל החיבוק.
חיבוק בחזרה ��
לצפיה ב-'תודה על המשוב ואני שוב מבקשת'
תודה על המשוב ואני שוב מבקשת
09/01/2018 | 22:26
10
להודות לך על סבלנותך.

ליל מנוחה,

רחל

לצפיה ב-'חשוב לדעת:'
חשוב לדעת:
01/01/2018 | 23:24
47

ברוכים הבאים לעולם המופלא של קלפי הטארוט 

פורום טארוט הוא פורום ב"תפוז" המנוהל בהתנדבות.
פורום זה הוא במה לשיח, לדיון וללימוד קלפי הטארוט , המידע
הטמון בהם, הפרישות וכל נושא רלוונטי אחר המעניין אותנו הגולשים.

אתם מוזמנים להעשיר את הפורום במידע, להציע הצעות לדיון, להשתתף השתתפות פעילה בדיונים השוטפים, להגיב לגולשים ולהביע את עמדותיכם באופן תרבותי ועל פי כללי תפוז.

לפונים להתייעצות:
יש לבקש הכוונה לפני שמוגדרת שאלה ונבחרת פרישה.

המידע שנמסר  בפורום נמסר לכם הגולשים באהבה גדולה   . 
השימוש במידע הוא כראות עיניכם ועל אחריותכם.

שנה אזרחית טובה לכולם,

רחל

לצפיה ב-'עזרה בהבנת פריסה'
עזרה בהבנת פריסה
30/12/2017 | 20:12
8
50
היי,
אני בתקופה לחוצה בעבודה עם הרבה פרויקטים שאני עובדת עליהם במקביל. אני בדרך כלל נעזרת במישהו שיתן לי ביקורת ועצות ועכשיו יש לי משהו שאני עובדת עליו שאני רוצה לקדם מהר...
השאלה שנשאלה:
איך עליי להתנהל מול ב' בשבועיים הקרובים כדי לקדם את העבודה שלי? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שבע הגביעים
עיצה - תשע הגביעים
ממה להמנע - הצדק
תוצאה - תשע החרבות
שאלתי כי המצב קצת שונה הפעם, ואני אצטרך לבקש ממנו באופן אישי ולא כחלק מהעבודה שלו. 
נראה לי שהמצב הנוכחי שלי מראה על עומס ברעיונות ודברים שגורמים לי לבלבול ונסיון להשקיע ביותר מדבר אחד בו זמנית. העיצה לדעתי אומרת להמשיך מהלב, להתפתח להזדמנויות ואולי בכלל לא כדאי להתייעץ עם מישהו. להמנע מפעולה שהיא לא פיירית וכנה - אולי בגלל שזה לא חלק מהעבודה שלו כרגע זו תהיה קצת חוצפה לפנות. לדעתי התוצאה יותר אומרת עליי שאם אני אשאל זה יכניס אותי לדאגות מיותרות.
האמת ציפיתי למשהו יותר חיובי כי הוא באמת עוזר לי בהכל ואחלה בן אדם ואני אוהבת שיש מישהו שנותן לי ביקורת.

תודה ושבוע טוב!
לצפיה ב-'שירי יקרה,'
שירי יקרה,
31/12/2017 | 22:32
7
28

ניתחת היטב את הקלפים - חוץ מקלף התוצאה...

כל הכבוד!

מצ"ב קובץ לעיונך.

רחל
לצפיה ב-'תודה על הפרשנות המרגשת והנכונה'
תודה על הפרשנות המרגשת והנכונה
01/01/2018 | 16:46
6
18
כן, אני באמת מתמודדת עם הרבה עניינים בו זמנית וזה רעיון טוב לנסות להתמקד בדבר דבר.
אני שמחה על זה שיש את הקלף שמראה על התגשמות חלומות כי אני עובדת ממש קשה עכשיו עם לא הרבה תמורה, אז אני די מקווה שהתמורה תגיע בעתיד.

אפשר לשאול איך אפשר לדעת מה בחיי לא מתנהל כשורה? רשמת משהו על זה ושסביר שאני צודקת.
נדודי שינה זה מה שקורה איתי. אני עובדת על מלא דברים, בלחץ, בסביבה מאוד גברית (כמו שאמרת על הגנה גברית).
האם אני פועלת מתוך אגו כרגע? 

לוקחת את ההמלצות לנסות מדיטציה והרפיה של הגוף, וגם להיות כנה עם הבחור. תודה מכל הלב 
לצפיה ב-'שירי, יקרה, תודה על המשוב, שאלת:'
שירי, יקרה, תודה על המשוב, שאלת:
01/01/2018 | 16:48
5
13

אפשר לשאול איך אפשר לדעת מה בחיי לא מתנהל כשורה?

תבחרי מספר מ 1 עד 250.

רחל

לצפיה ב-'תודה לך על העזרה'
תודה לך על העזרה
01/01/2018 | 18:46
4
20
אני בוחרת ב-74

התחברתי להרבה דברים שעלו מהניתוח וגם שאלת בסוף מי נמצא בחוזה מגביל, אז אני במידה מסוימת וזה מצר את צעדיי למרות שבו בזמן אני גם רוצה את זה.
לצפיה ב-'שירי, מה את בעצם'
שירי, מה את בעצם
01/01/2018 | 19:45
3
22
הכי רוצה?

מה היית מוכנה לעשות אפילו בחינם?

מה הניע ומניע את האדם הזה?

תשוקה היא עיקר היצירתיות!

התרכזי בתשוקותייך קצרות הטווח וארוכות הטווח בהקשר למערכות -יחסייך, למשפחתך, לידידייך, לקריירה שלך, למידת הצלחתך, לרוחניותך, לצמיחתך, למודעותך ולשאר היבטי חייך.
האם תשוקותייך השולטות מובילות אותך לעבר מטרותייך?

בהצלחה,

רחל

לצפיה ב-'רק כדי להבין את מה שהצעת...'
רק כדי להבין את מה שהצעת...
01/01/2018 | 22:05
2
20
לפעול פשוט לפי הרצונות שלי? (כמובן בלי לפגוע חלילה במישהו) אם אני רוצה משהו פשוט ללכת על זה בלי לפחד שיגידו לי לא או ידחו אותי, וגם אם זה יקרה לקבל את זה בברכה...? (:
לצפיה ב-'שירי יקרה, הבהרות:'
שירי יקרה, הבהרות:
01/01/2018 | 22:48
1
18
שאלת שאלה כללית :
אפשר לשאול איך אפשר לדעת מה בחיי לא מתנהל כשורה?

כתגובה הצעתי לך לבחור מסר שיאיר את דרכך/ יעניק לך כיוון.

המסר שבחרת הוא מסר מספר 74: 

"תשוקה היא עיקר היצירתיות!

התרכזי בתשוקותייך קצרות הטווח וארוכות הטווח בהקשר למערכות -יחסייך, למשפחתך, לידידייך, לקריירה שלך, למידת הצלחתך, לרוחניותך, לצמיחתך, למודעותך ולשאר היבטי חייך.
האם תשוקותייך השולטות מובילות אותך לעבר מטרותייך?"

אני מציעה שתבחני את המידע שהוצג לאורך שרשור זה, כולל המסר, תפעלי כראות עינייך ועל אחריותך.

שנה אזרחית טובה,

רחל

לצפיה ב-'תודה..שנה אזרחית טובה! '
תודה..שנה אזרחית טובה!
02/01/2018 | 18:01
3
לצפיה ב-'היי רוחליקה ושנת 2018 מושלמת'
היי רוחליקה ושנת 2018 מושלמת
31/12/2017 | 15:14
12
19
האם ניתן לשאול שאלה אחרת?
ואם כן..התחום הזוגי עדין מת נמאס לי עם הלבד והאמת שאחת הסיבות שרציתי לנסוע זה בתקווה אולי אפילו להכיר בדרך שם...כי כאן כל מאמצי (אינטרנט פייסבוק לא מכירה
איך עלי לנסח אם בינואר 2018 צפויה לי הכרות לא רוצה לפרוס לעוד חודשיים שלוש חיה מחודש לחודש
המון תודה
לצפיה ב-'monik21, תודה על המשוב בנוגע'
monik21, תודה על המשוב בנוגע
31/12/2017 | 17:09
11
16
לפרישה הקודמת. הכל לטובה, מותק.

כדאי שתשאלי:

מה עליי לעשות כדי להביא זוגיות מאושרת לחיי בחודש הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.

שבוע טוב

רחל
לצפיה ב-'רוחליקה יקרה ..תודה רבה על הענות לשאלה השניה'
רוחליקה יקרה ..תודה רבה על הענות לשאלה השניה
31/12/2017 | 17:28
10
10
אבל ברשותך...רוצה לדעת מה הפוטנציאל ולא מה עלי לעשות..
יש מצה לשאול את השאלה בנוסח כזה?אולי בפריסה אחרת כמו פריסת שאלה?
המון המון תודה
לצפיה ב-'monik21 , יקירה, '
monik21 , יקירה,
31/12/2017 | 17:46
9
13
הצטערתי לקרוא על תחושת הבדידות הכרוכה בתחושת הלבד שלך בהעדר בן זוג בחייך כרגע.

כמותך אני מייחלת שתהיה לך זוגיות מאושרת.

אפשר לשאול על פוטנציאל כלשהו בהקשר לכל שאלה.
זה כולל כמובן ניבוי/ניחוש עתידות.
אני משתדלת ככל יכולתי להמנע מכך.

כאשר יש בסיס - במקרים מסוימים - ניתן לשאול שאלה כזו= עם צמצום ההשלכה לקלפים/לקורא בקלפים במסגרת ניבוי / ניחוש.

עפ"י אמונתי האישית, כאשר אדם מתנהל ממקום של עשיה הוא נוטל שליטה מסוימת על גורלו. 

אני עדיין בדעה שההמלצה שלי תקפה 

רחל
לצפיה ב-'רחל יקרה הולכת עם הפריסה שביקשת ולהלן התוצאה'
רחל יקרה הולכת עם הפריסה שביקשת ולהלן התוצאה
01/01/2018 | 11:28
8
16
מה עלי לעשות כדאי להביא זוגיות מאושרת לחיי בחודש הקרוב?
מצב נוכחי --נער המטות
להיות קלילה יותר פחות בררנית ?לנסוע לחול
עיצה -מרכבה 
להאמין שלמרות הכל למרות העצבות הדכדוך שאני נמצאת בו 
ב7 שנים האחרונות מאז חזרתי מארהב יגיע ה1
ממה להמנע- 3 חרבות
לא להכניס ראש בריא למיטה חולה
תוצאה -9 מטבעות
ואם אני התחייס לקלך העיצה ולקלף המניע אני יגיע לנחת ולנחלה
תודה אהובה שלי

לצפיה ב-'monik21, יקרה'
monik21, יקרה
01/01/2018 | 16:34
7
19
ניתחת יפה את הקלפים.

כל הכבוד.

מצ"ב קובץ עם קישור בסופו - לעיונך.

שנה אזרחית טובה גם לך,

רחל
לצפיה ב-'רחלי יקרה לא מצליחה לפתוח משום מה ..תוכלי להעתיק לי לכאן?'
רחלי יקרה לא מצליחה לפתוח משום מה ..תוכלי להעתיק לי לכאן?
01/01/2018 | 16:47
6
5
לצפיה ב-'ברור... :) - נער המטות'
ברור... :) - נער המטות
01/01/2018 | 16:50
5
6

monik21 , יקרה,
יישר כח על ניתוח הקלפים וההענות לכללי הפורום. ��

השאלה שנשאלה:
מה עלי לעשות כדאי להביא זוגיות מאושרת לחיי בחודש הקרוב?

הפרישה שנבחרה: פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת. פרישה זו מורכבת מארבעה קלפים בארבע
עמדות שונות.
בפרישה שהוצגה מופיעים ארבעה קלפים. אחד מהם מהארקנה הבכירה (המרכבה) והשאר
מהארקנה הזוטרה; ויסודותיהם:

אש: נער המטות
אוויר: שלוש החרבות
מים: המרכבה
אדמה: תשע המטבעות

בפרישה קיימים ארבע היסודות ולכן היא נחשבת לפרישה מאוזנת.

ניתוח המידע:

מצב נוכחי --נער המטות
בעמדת המצב הנוכחי נמצא נער המטות. קלף נער -משרת המטות הוא קלף חצר מהארקנה הזוטרה, סדרת המטות ויסוד האש. הנער  יכול להצביע על ילדותיות וקשר עם ילדים או על תהליכים בראשית דרכם. לציין כי האנרגיה כאן היא אנרגיה ראשונית שיש לטפח. בכל מקרה, מאחר שמדובר ביסוד האש בולטים לעין המוחצנות והצורך בפעולה. חשיבה עשירה בדמיון פורה ויצירתי והרגשות מלאים כמיהה וגעגוע.
בקלף נער צעיר אוחז מטה  מלבלב שבסיסו על אדמה והוא גבוה מעט ממנו. מבטו של הנער מופנה לראש המטה. הנער לבוש בגדים צהובים מאירים ומגבעת עגולה מיוחדת מקושטת בנוצה. על כותנתו הדפס המופיע גם אצל אביר המטות, מלכת המטות ומלך המטות. בקלפי החצר בסדרת המטות הדמויות עוטות בגדים בצבעי צהוב או זהב ועליהן בצבע כהה הדפס של אריות או לטאות.  זה מצביע על שיתוף פעולה יעיל עם כוחות הטבע.  הנער המתואר בקלף נער המטות בהחלט מעורר תחושה שעליו עוד להתבגר. עם זאת הוא מאושר עם האלגנטיות המוזרה שלו. הקלף מצביע על יוהרה מסוימת העלולה לגרום לך עיוורון בנוגע למציאות בתחומים שונים בחייך.  לעיתים, חוסר מודעות לחומרת המצב מסייעת להתמודד עימו.  באופן כללי, קלף נער המטות מצביע על יצירתיות בעלת מודעות גבוהה והתקדמות המצויה בחייך.
ארכיטיפ נער - משרת הוא ארכיטיפ  של אדם ייחודי, יוצא דופן, נון קונפורמיסט, בוהמיין ובעל ייחודיות עצמית בלתי תלויה. אדם זה איננו זקוק לאישור חיצוני להווייתו ואף מסתפק בהכרה מועטת מצד הסביבה לייחודיות שבו.  האנרגיה שלו חדורה רוח יצירה ושובבות חיננית. לעיתים קרובות הוא מתגלה כחדשן, ממציא או נותן שירות מבריק שחש תחושת שליחות קיומית לפעול למען העולם. לעיתים רחוקות, תחושת שליחות זו שלו מתחלפת כשהוא חושף דרך בה יוכל להניע אחרים לשרת אותו ואת טובתו האישית.
נער זה הוא ציפור דרור בנשמתו. החופש והעצמאות הם ערכים עליונים עבורו ; עד כדי כך שהוא יעדיף להסתובב בבלויי- סחבות נטול מחויבות, מאשר לרשת תפקיד יוקרתי זוהר רווי אחריות, ציפיות ומגבלות עם חופש פעולה מועט .
מוניק יקרה, את מפגינה נעורים, אופטימיות, שמחת חיים, חוש הומור, כנות, מסירות, התלהבות, נדיבות, הרפתקנות, עצמאות, פתיחות, כושר שיפוט יעיל וקלילות. את  אוהבת עצמאות, מחפשת להגיע למקומות מעניינים, נהנית מטיולים, מלימודים וממסעות. התנהגותך מעודנת, מקסימה וחברותית. יש בך ילדיות מלאת אופטימיות ואמון.  יצירתית מאוד, אידיאליסטית ומחפשת הסבר הגיוני לכל דבר. אוהבת להפליג לעולמות רחוקים בדמיון ובקריאה.
הקלף רומז על בואן של חדשות טובות עבורך בהקשר לשאלה.

לצפיה ב-'המרכבה - עיצה'
המרכבה - עיצה
01/01/2018 | 16:51
4
7

עיצה -מרכבה
קלף  המרכבה הוא קלף מהארקנה הבכירה, מיסוד המים .מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי סרטן והכוכבים ירח, צדק(יופיטר) מאדים(מרס); המספר 7 והאות ח' בא-ב העברי.
מלך עומד במרכבת הניצחון שלו. יש לה חופה כחולה מעוטרת בכוכבים לבנים, אך הוא עומד בקדמת המרכבה  ניצב לעין כל. הוא עוטה חליפה צבאית מהודרת , מגן הכולל  אצדעות ממתכת לזרועות, חגורה מזהב מקושטת בסימני המזלות ותואמת את חצאיתו. בידו שרביט ועל שפעת תלתלי הבלונד שלו מונח  כתר זהב שבקצהו כוכב ענק. על כל כותפת סהרון בפרופיל. קדמת המרכבה מקושטת בכנפי מגן. אל המרכבה מחוברים שני ספינקסים במנוחה שחור מצד שמאל ולבן מימין.  בגרסאות אחרות של קלף זה בחפיסות אחרות מחוברים אליה שני סוסים בתנועה. מאחוריו במרחק מבצבצים צריחי הטירה המלכותית תחת שמיים זהובים.
המלך נראה כאן ברגע הניצחון. זה עתה הגיע מקרב עטור תהילה והוא נעצר כדי לאמוד ולסקור את ממלכתו המתרחבת. הספינקסים בקדמת המרכבה מרמזים  לניצחון על ממלכה זרה כמו קיסר שכבש את האימפריה המצרית על יתרונותיה. ולמרות זאת הספינקסים עדיין מייצגים את החידה הבלתי פתורה של מסע זה. הספינקסים בשחור ולבן מזכירים את העמודים בקלף הכהנת הגדולה, המייצגים ידע כמפתח לניצחון וכיבוש צפויים בתנאי שתחילה יפוענח צופן המסע. הכוכב בכתר הוא הכוכב המופיע בקלף הכוכב שמספרו 17. הדבר מעיד כי למנצח היו השראה ותקווה גדולים שליוו אותו במסעו לעבר כיבוש היעד.
קלף המרכבה מייצג צורך בשליטה וגם חירות משחררת המושגת בעקבות ניצחון. גם אם בקלף אין איור של מצעד ניצחון ברחובות העיר לתשואות קהל. הקלף מרמז על הישגים כבירים, ברכה והצלחה תוך התעצמות וההעצמה. 
כח הרצון של הרָכָּּב הצעיר לאחוז במושכות ולהאיץ את הקצב ניכרים על רקע גלגלי הענק שבאיור. טעינת אנרגיה מסוג זה מעוררת בלב אדם שאפתן להט לכבוש את העולם ולהגדיל את ההישגים.  אולם, בהעדר מושכות בידי הרָכָּּב - המרכבה נבלמה ונעצרה.
הסכנה בתחושת החופש והאמונה שהרָכָּּב כל יכול היא שקצב מהיר מדי של שינויים איננו מאפשר הסתגלות נאותה , עלול להוביל לטעויות בשיקול הדעת ולהחלטות חפוזות שעלולות להיות הרסניות. על הרָכָּּב להיות דרוך וערני בדרכו קדימה שכן, הוא עדיין רָכָּּב צעיר בלתי מנוסה דיו ו/או עם ניסיון מועט. מומלץ לרָכָּּב להיות קשוב לסביבה ולבחון את הדרך בטרם ימשיך לצעוד עליה.

עצת הקלף:
היי פתוחה ולבבית כלפי אנשים שייקרו בדרכך. בפרט לאלה שיצטרפו למסעך וייכנסו לחייך. מומלץ לך ללמוד מכישלונות העבר. להפיק וליישם לקחים לעתיד. להיות ממוקדת בעשייה ולא לפזר אנרגיה מיותרת במגוון תחומים. ללמוד לבטא רגשות ברגישות. בנוסף, מומלץ להבדק בגלל נטייה לשומנים בדם ולחץ דם גבוה. מתח עלול להיות גורם מהותי למחלות.

לצפיה ב-'ממה להמנע - 3 החרבות'
ממה להמנע - 3 החרבות
01/01/2018 | 16:52
3
10

ממה להמנע- 3 חרבות
קלף  שלוש החרבות הוא קלף מהארקנה הזוטרה,  מסדרת החרבות מיסוד האוויר .מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי מאזניים  והכוכבים שבתאי וירח; המספר 3  .
ציור של לב אדום צף באוויר לנגד עינינו. שלוש חרבות חדרו דרכו. שתיים מכל צד מוצלבות זו בזו חודרות דרכו מלמעלה ובינהן חרב שלישית העוברת דרך מרכז הלב, כשלהביהן יוצאות מטה ממנו. כל זה מתרחש על רקע שמיים אפורים מעוננים; גשם מעורב בשלג יורד מהעננים ונותר באוויר ללא שום מקום לנחות עליו.  זהו בוודאות קלף קודר נטול התאוששות נראית לעין, מעבר לעובדה שהוא משקף את מציאות חייך העגומה. הלב הנקוב ניצב לבדו, כסמל לאהבה נטולת קרקע יציב, - הרבה מעבר לנזק מוחשי- זהו מצב בלתי הפיך.
חרבות מייצגות מילים, רעיונות וגישות אותן אנו מבטאים. חשוב לציין שהקלף אינו ייצוג של שריר הלב האמיתי אלא הוא סמל בלבד. בגלל כוחן של  מילים לחדור ללב ולהכאיב הוא יכול לסמל דחיית נקודת מבט של אדם כלשהו בעניין האהבה. ליבו של האחד יצא אל האחר; והאחר פצע אותו. רקע השמיים מבטיח לקורא בקלפים שישועה חייבת להגיע ממקור כלשהו ולהיות מיוצגת בקלף אחר  בקריאה זו או להופיע בקריאת קלפים שונה.
האם את חשה לבד? נטושה? נבגדת? האם הבדלים בלתי ניתנים לגישור מערכת יחסים יצרו קרע בלתי ניתן לאיחוי? קלף שלוש החרבות מייצג את כאבך אולם הוא גם מתריע שייתכן שאת הצד הפוגע ולא רק הנפגע...
קלף שלושת החרבות מסמל פירוק שותפות או פרידה משמעותית, עם תחושת אבלות בעקבותיה.
ההיבט החיובי של הקלף יזרח כאשר ינוקזו מחשבות מתישות, מייאשות או מתסכלות למקום אחד
ויתפוגגו. זה קורה לאחר שוך הסערה שהיא תוצר של התפכחות. לב שבור – הוא לב פתוח.
מסר אחד שהקלף מבטא הוא שלעיתים חובה לחתוך בבשר החי כדי להשתחרר. למרות זכרונות וחיבורים מבוססי רגשות, מגיע הרגע שחובה להרפות ולהשתחרר ממערכת יחסים קודמת שהכילה בעבר הבטחה לעתיד ורוד והעניקה תמיכה ועונג- פרצה את הגבולות וחרגה מהמסגרת. כעת היא הבטחה ריקה מתוכן ושברי רגעים של קסם. זו הסיבה שיש להשתחרר מאחיזתה, להחלים ולהמשיך הלאה. 

עצת הקלף:
ההתפכחות כואבת. קלף שלושת החרבות בעמדה זו מייעץ לך למחוק את עברך ולהתחיל מחדש בעצמך. התרחקי מאנשים ומאנרגיות, המזיקים לך. גדלי עור של פיל.
בפרט המנעי מ: הססנות, עצלנות, פסיביות, דחיית מטלות, בטול אישיות, מניפולטיביות, נהנתנות.
השתמשי בדמיון וביצירתיות שלך, מצאי אנשים שהשקפת עולמם דומה לשלך. התחברי לאלה המסוגלים להעריך את מהותך ואת דרכך המיוחדת לתרום לעולם. כמו כן המנעי מלראות בשותף פוטנציאלי – פסיכולוג או רופא לנפשך. את השיתוף בכאבך שמרי למועד אחר או לעולם לא. אדם עצוב, שבור וכאוב מרחיק מעליו חברים/שותפים, מעורר שאט נפש והצד השני בדרך כלל ירצה לנצל ולהמשיך הלאה.

לצפיה ב-'סיכום- 9 המטבעות'
סיכום- 9 המטבעות
01/01/2018 | 16:52
2
8

תוצאה -9 מטבעות
קלף תשע המטבעות הוא קלף מהארקנה הזוטרה,  מסדרת המטבעות מיסוד האדמה .מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי בתולה והכוכבים  נוגה, מרקורי ; המספר 9.
האם את סוף - סוף חוזרת לעצמך? האם לאחרונה הקפת עצמך בחפצים יפים? האם האהבה ליופי התגנבה לתודעתך?  כאשר הנאות חומריות משתלטות על חייך עשוי לעלות בקריאת קלפים עבורך קלף תשע המטבעות.
אישה לבושה בגדים מפוארים מתבוננת בציפור היושבת על ידה השמאלית עטוית הכפפה. מאחוריה משתרעת גדר חיה שופעת אשכולות ענבים עסיסיים. מאחוריהן נראה נוף פשוט ונאה הכולל בית נחמד, עצים ומרחבים פתוחים. כל אלו נמצאים תחת שמים תכולים בהירים. ידה הימנית נטולת כפפה מונחת על מטבע אחד מתוך תשעה, המשובצים בגדר החיה משני צדדיה. על האדמה נראה שבלול קטן.   האישה עוטה על גופה בגדים אופנתיים יוקרתיים והיא מתרגעת בחלקת האלוהים הקטנה שלה. ניכר כי עיתותיה בידה והיא יכולה להקדיש חלק מזמנה לבזיירות. זוהי הצהרת עושר. האם האישה לכודה במלכודת העושר? האם היא מתקשה להשתחרר מסבך העולם החומרי? האם הציפור היא סמל לכמיהה לברוח מכלוב הזהב הזה? האם הציפור מביאה לחייה קרן של תקווה או חיבור לצד הרוחני שבה שהתעמעם נוכח רדיפת העושר והמותרות?  השאלה המתעוררת בנוגע לקלף תשע המטבעות היא: האם עושרה של האישה הוא ברכה או קללה?.
קלף תשע המטבעות מצביע על אדם הנהנה מחופש כלכלי וחי ברווחה. הוא נהנה מפירות עמלו ו/או מירושה נכבדת, מרווחים מעסק שבנה ו/או מהכנסה פאסיבית. אדם בר מזל זה הפך כישלון להזדמנות וחולל מהפך בחייו. כדאי לא ללכת שולל אחר החזות הנינוחה של האישה המאוירת בקלף. מצבה הוא תוצאה של עבודה ארוכת טווח עם לחצים אינטנסיביים. מצבה הנוכחי הוא פועל יוצא של מאמצים מרובים שרווחים בצדם.
יש לך חזון והרכב פנימי נדיר להשתמש בתבונה בכישורייך ולהגדיל את רווחייך מכל עסקה שהיא- אף אם כנגד כל הסיכויים.
הרווחה הכלכלית היא גמול הולם למאמץ מתמשך והתגברות על אתגרים בדרך.
ביכולתך לבנות חיי רווחה וביטחון כלכלי לטווח הארוך. זכור לחלוק את השפע עם אלו שתמכו בך בדרכך  להשגת מטרה זו.
היא נמצאת לבד ונהנית משפע חומרי. אך האם היא מאושרת?

לצפיה ב-'המשך'
המשך
01/01/2018 | 16:53
1
8

מוניק יקרה,
על פי הקלפים ולמיטב הבנתי וידיעתי אותם ואת הפרישה שהוצגה:
את בחורה דינאמית עם חוש הומור ואהבה לאסתטיקה.
את מעוניינת בגבר שיעניק לך אהבה.
מסוגלת להרוויח כסף ולממן את עצמך בכוחות עצמך.
זקוקה לאוזן קשבת ולב מבין- במיוחד אחרי משבר גדול שחווית.
ניחנת בכישרון  הבנת מבנה השפה והיכולת להבין את הדקדוק שלה ולכן את חלק מאנשי המילה, תרגום, שיודעים להפוך את השפה ואת המושגים למעשיים המשמשים כלי עבודה. החל מתחומי הספרות, עיתונות, עריכה, תרגום, הוראה, וכל מה שקשור בהתפלספות עם מושגים ושפה כמו עורכי דין ובלשנים. ניחנת ביכולת לוגית ובחוש היגיון, בנייה ותכנון. הגישה למצבים חדשים, זהירה ובוחנת. כמו גם, יכולת להגיע למסקנה אחרי איסוף פרטים מקסימלי. כשכולם בסביבה שקועים ברגשות- את מוצפת היגיון בריא ולא נותנת לעצמך לאבד את קור רוחך והתגובה שלך תהיה מתונה.
יש בך נטייה/צורך לבטא עובדות כפי שהן ולדייק בפרטים. המחשבה תושפע בעיקר מהצורך להבין את כל התמונה וזה יהיה מותנה, בידיעת כל הפרטים. יחד עם זאת חולשתך היא שהעיסוק הרב בפרטים היא כמו "מרוב עצים לא רואים יער...".  לפעמים בחשיבה שלך עולים סך הפרטים על השלם ואז יהיה קושי להחליט ויגיע שלב של היסוס ארוך אם כדאי לנקוט עמדה או מעשה. ואכן התבוננות מוגזמת בפרטים עלולה לגרום לאיבוד הממד הכללי של הבעיה.
את מוקירה אנשים חכמים ומלאי ידע, אך מקפידה לבדוק כמה הם מדייקים. לעתים, פרט שגוי אחד עלול למוטט את כל התאוריה. לכן בגישתך נוטה כל יום מחדש, לבחון את הדברים ברמה הפרקטית וזאת למורת רוחה של הסביבה.
יש לך כושר ארגון תכנון ומעשיות. משלמת חשבונות בזמן ושמחה להושיט יד לזקוקים לעזרתך. אנליטית ודייקנית ועם זאת קשובה מאוד לבעיות של האחרים עם נטייה טיפולית מעשית. החל מתחומי הרפואה ומתן שירותים בכל תחום. עושה את המוטל עלייך ומעניקה שירות מצוין ויעיל. את חברה טובה גם  מבחינת שיתוף פעולה ומתן עזרה. יש בך סקרנות וחקרנות בריאות. בעלת יכולת טכנית גבוהה ומסוגלת לתקן דברים בכוחות עצמך.
קל לסמוך עלייך.
שואפת לשלמות וזה עלול להיות בעוכרייך במיוחד כשאת דורשת יחס זהה מסביבתך.
יש בך יכולת להתנתק רגשית מבעיה כלשהי ולכן ייעוץ מיטבי.
את  מחפשת אהבה אמיתית וטהורה, לכן נוטה לחיות בגפך, ביקורתית, ולא ניתן לרמותך; מחפשת גבר שיבין אותך, שיהיה מושלם בסדר ובאינטלקט.
מייצגת את הטעם והגישה לאסתטיקה, יחס לכסף וגישה חברתית ותרבותית. יוצרת מצב של הנאה מפירות העמל, כספים שמגיעים גם ממקורות לא צפויים וחיי רווחה.
בחודש הקרוב מסתמנת על פי הקלפים לבדות.
כדי להגדיל את סיכוייך להכיר בן זוג ראוי מומלץ לך עפ"י הקלפים :
הפגיני תכונות חיוביות כגון:  נתינה לזולת, צניעות, קפדנות, אחריות, מעשיות, התמדה, יעילות, חריצות, יושר, פשטות, מסירות, התייחסות לפרטים.
המנעי מהפגנת תכונות שליליות כגון: לא מעורבת מבחינה רגשית, מתוסכלת, בעלת ציפיות גבוהות מידי,  דאגנית, מדוכאת, ספקנית, טרחנות, דאגנות, ביקורתיות, שמרנות, צרות אופקים, קטנוניות, קמצנות, בררנות.

לצפיה ב-'לסיום- משהו ממני באהבה'
לסיום- משהו ממני באהבה
01/01/2018 | 16:54
12

ומשהו ממני  באהבה,

למרות איכויותייך הרבות  חסרים לך כישורי תקשורת נאותים עם סביבתך ולכן את מרגישה בודדה בצמרת. האנרגיה שלך סופגת ומתפרצת, לאחר ההתפרצות את מתכנסת לתוך שריונך ומלקקת את הפצעים...
עפ"י הקלפים את מעוניינת בבן זוג אולם לא באדם שיגביל את החופש שלך ויצר את צעדייך. איש מלבדך לא ייתן לך דבר, עצה או מענק חומרי, שיביאו לך שלווה וסיפוק לאורך זמן. שלוות נפש נובעת מנקודת המבט שלך -  כיצד את רואה את מעשייך ואת מה שקורה בחייך. את ורק את תחליטי אם לראות את חייך כפיצול עוין או כאחדות נוסכת רוגע.
מטפיזיקאים מאמינים כי השלווה היא הדלת לממלכתו הפנימית של האל.
מרגע זה לאורך כל היום עצרי מדי פעם וזכרי לחוות שלווה.                                                 
נשמי עמוק והקדישי כמה רגעים להתרגעות ולשקט.                                                             
שאלי את עצמך: "מה חסר ברגע זה?". \
ככל שתרבי לעשות זאת, כן תגבר שלוותך.
הביטי בדברים בחייך הגורמים סערת רגשות ובדקי כיצד תוכלי להפסיק לשפוט ולהאשים.        
ותרי על ציפיות להערכה או לשליטה. קבלי את מה שיש, התנתקי מן השלילה והניחי לה לזרום דרכך בלא להשפיע עלייך.
כדי שתהיה לך שליטה בחייך, עלייך להיות בעלת יעדים מוגדרים או לפחות כיוון כללי חזק. כאשר אינך מתכננת כיוון לחייך, את מבצעת בחירה. אך חוסר פעולה אינו בחירה! השכל התת – מודע שלך מחולל אירועים בחייך. אם חשיבתך היתה שלילית, סביר להניח שתחווי אירועים בעלי אופי שלילי. מחשבות הן דברים – הן יוצרות נסיבות באמצעות תכנות השכל התת – מודע שלך.
אם אין לך יעדים, או שכוונותייך אינן ברורות דיין, התחילי לבדוק מה באמת תאהבי לעשות – משהו שיסב לך הנאה כה רבה, עד כי יהיה משחק יותר מעבודה. אל תנסי להיות הגיונית בחיפוש. כאשר יתבהר לך רצונך, ימצא הכל את מקומו. ברגע שתתחייבי לכיוון זה, יחלו הדברים להתרחש באורח פלא. כאילו היית מגנט השואב לניסיונך את כל מה שחשוב למימוש רצונך.
המפתח להצלחה הוא תשוקה רגשית כבירה והחלטיות. ככל שתגבר תשוקתך, כן תגדל האנרגיה שתשקיעי בהשגת יעדך.
ממליצה  לך לפני הכל לבדוק את בהירות כוונותיך בנוגע ליעדיך האישיים והמקצועיים.

אמנות התקשורת:
https://www.youtube.com/watch?v=uG7uCtnXQyg

בהצלחה,
רחל 

לצפיה ב-'היי רחליקה מה שלומך?'
היי רחליקה מה שלומך?
28/12/2017 | 12:11
12
25
אני מנסה פעם אחרי פעם לנסוע לחול וכל פעם קורה משהו וזה מפקשש
הפעם אני תלויה בחברה שתתן לי תשובה חיובית הפעם הכי נוח לי לנסוע בפברואר הקרוב?
איזו פריסה עלי לעשות ואיך לסגנן את השאלה על מנת שאני ידע אם הנסיעה הזאת תצא לפועל 
המון המון תודה
לצפיה ב-'monik21 יקרה, היום '
monik21 יקרה, היום
28/12/2017 | 12:25
11
9
יום עצוב לי כי היום עשרה בטבת...
מתוך שבמותם ציוו לנו את החיים אני כאן.

תודה על התעניינותך 

האם את שואלת אם לנסוע בפברואר?

לצפיה ב-'מצטערת רוחליקה יקרה'
מצטערת רוחליקה יקרה
28/12/2017 | 13:23
10
6
ואנחנו עוסקים בדברים כאלה..אבל לצערי אלו החיים..והכל גלגל 1 שלם וצריך לחיות את הרגע כי אין לדעת מה יקרה מחר..אחי שהיה גר בארהב  דחה כל פעם מחדש את ההגעתו לישראל ובסוף הוא  נפטר בגיל 57 ולא בא לבקר
לגבי...אני מאוד רוצה לנסוע בפברואר כי מסתדר לי עם העבודה אבל תלויה בחברתי שגרה שם שאצלה אני אומרה להתארח..
לצפיה ב-'monik21 יקרה,'
monik21 יקרה,
28/12/2017 | 13:27
9
9
צר לי לקרוא בנוגע לאחיך 

זה אכן לקח חשוב: להנות מכל רגע ככל שניתן.

בנוגע לנסיעה לחו"ל ולשהייה אצל חברתך:

מה הפוטנציאל האפשרי עבורי לנסוע לחו"ל במהלך פברואר 2018?

פרישת הכוכב:

תודה על שאת מוסיפה מראות עינייך בהתאם לכללי הפורום 

רחל

לצפיה ב-'וואי למה פריסה כזאת פרסתי ואני מתקשה לנסות לענות..'
וואי למה פריסה כזאת פרסתי ואני מתקשה לנסות לענות..
28/12/2017 | 13:40
8
11
תכף אני יעלה וינסה למרות שהקלפים לא משהו..בפעם הראשונה שפרסתי יצאו קלפים חיובים..ואז כשניסיתי להעתיק יצא שלילי..עדין לפענח או לחכות למחר בגלל שזאת לא הפריסה הראשונית?
תודהרבה
לצפיה ב-'רצוי להמנע מפרישות חוזרות, נשמה '
רצוי להמנע מפרישות חוזרות, נשמה
28/12/2017 | 14:33
5
לצפיה ב-'היי רוחליקה הנה הפריסה והפירוש שלי'
היי רוחליקה הנה הפריסה והפירוש שלי
28/12/2017 | 15:27
6
14
השאלה שנשאלה מה הפוטנציאל האפשרי עבורי לנסוע לחול במהלך פברואר 2018
ראש -7 מטות
צריכה לחשוב מה סדר העדיפיות שלי
לב- נער המטבעות- לקחת את עצמי ולנסוע ואם חברתי לא פנויה להזמין פשוט מלון
יד ימין -נער המטבעות
לנסוע ואולי על הדרך להכיר מישהו
רגל ימין-4 גביעים
לקבל החלטה לפה או לפה
יד שמאל 5 גביעים
אם אני יחשוב יותר מידי בסוף אני לא יסע
רגל שמאל -5 מטבעות
אולי לא כדאי לנסוע כי מצבי הכלכלי לא הכי בשמים
שורה תחתונה צריכה לקחת החלטה למרות שאין לי תשובה מחברתי ולמרות מצבי הכלכלי אני צריכה את הטיול הזה לנפש שלי

זהו נעזרתי בפירוש הקלפים

לצפיה ב-'מוניק, מתוקה,איזה'
מוניק, מתוקה,איזה
28/12/2017 | 15:33
5
13
קלף עלה בלב ואיזה קלף ביד ימין?

תודה על ההענות.
רחל

לצפיה ב-'אה כתבתי את הקלפים'
אה כתבתי את הקלפים
28/12/2017 | 15:47
4
13
בלב---נער המטבעות
 יד ימין-אביר הגביעים
אחר כך קראתי את מה שכתבת אז אולי לא תעני לי עכשו ואני יפרוס מחר בבוקר?
לצפיה ב-'יקירה, תודה על ההבהרה. לא ! ממש לא ובהחלט'
יקירה, תודה על ההבהרה. לא ! ממש לא ובהחלט
28/12/2017 | 16:10
3
14

לא רצוי לפרוש פרישות חוזרות סביב שאלה א חת בפרק זמן קצר. 

אשתדל להגיב בהקדם,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה אהובה'
תודה רבה אהובה
28/12/2017 | 16:17
2
4
לצפיה ב-'monik21, יקרה,'
monik21, יקרה,
29/12/2017 | 16:46
1
15
מצ"ב קובץ לעיונך,

שבת שלום,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה רחל יקרה ..באסה לא יכולה '
תודה רבה רחל יקרה ..באסה לא יכולה
31/12/2017 | 09:53
6
להמנע מלחשוב שאם לא היתה נמחקת לי הפריסה הראשונית התשובה לפריסה היה שונה
לצפיה ב-'ניתוח פריסה'
ניתוח פריסה
28/12/2017 | 14:40
11
34
שלום
פרסתי כיצד עלי להתנהל על מנת לשים את הדברים עם X מאחוריי אחת ולתמיד יצא לי :

תוצאות פריסת הווה-עיצה-תוצאה:
הווה - תשע המטבעות
עיצה - מלכת החרבות
תוצאה - אס המטבעות

בניתוח שלי את הפריסה
מצב נוכחי שיש לי הרבה ואי צריכה להסתפק במצב הקיים גם אם הוא לא מושלם 
אולי האישה אבל קצת בודדת כי מה שבאמת רוצה לא בר השגה
עיצה-מלכת החרבות עליי להיות שכלתנית וקורקטית ללכת בדרכי ולביות חדורת מטרה 
תוצאה-סוג של התחלה מעשית חדשה בשל המטבעות.

תכלס לא מצליחה לחבר את המסר ולהבין כיצד עלי להתנהלומה התהליך שעלי לעבור כדי אחת ולתמיד לשים את הדברים מאחוריי וללכת הלאה ?

אשמח לעזרתך\
תודה 
לצפיה ב-'שבת מבורכת, יקרה,'
שבת מבורכת, יקרה,
28/12/2017 | 15:02
10
20
תודה על הענותך לכללי הפורום.

פרשת בשאלה: 
כיצד עלי להתנהל על מנת לשים את הדברים עם X מאחוריי אחת ולתמיד

תגובתי:
חסר בשאלה לוח זמנים.

בהקשר לפרישה:
באופן אישי אני מעדיפה את פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.
גם הפרישה שבחרת יכולה להועיל...

נסי לנתח את הקלפים מנקודת מבט מעשית בהתאם לרוח השאלה.

רחל
לצפיה ב-'לא יודעת ..ניסיתי לנתח למעלה לא ככ מצליחה מעבר להבין איך ליי'
לא יודעת ..ניסיתי לנתח למעלה לא ככ מצליחה מעבר להבין איך ליי
28/12/2017 | 15:15
9
19
ניסיתי למעלה רק מבינה שאולי עליי לנהוג בצורה יותר חד שוברורה אבל לא מבינה איך ליישם ?
לצפיה ב-'זו אני שבת מבורכת :)'
זו אני שבת מבורכת :)
28/12/2017 | 15:17
8
10
לצפיה ב-'אשמח לעזרה בפירוש '
אשמח לעזרה בפירוש
28/12/2017 | 16:19
7
8
לצפיה ב-'שבת מבורכת יקרה, אשמח'
שבת מבורכת יקרה, אשמח
28/12/2017 | 17:07
6
26
לנסות להועיל בהקדם.

רחל
לצפיה ב-'שכחו אותי בבית ? '
שכחו אותי בבית ?
29/12/2017 | 08:23
5
8
לצפיה ב-'שבת מבורכת יקרה,'
שבת מבורכת יקרה,
29/12/2017 | 16:49
4
22
הבהרות:
פורום זה ככל הפורומים בתפוז  מנוהל בהתנדבות.

הודעתי שאנתח את המידע עבורך מוקדם ככל האפשר.

מומלץ להתאזר בסובלנות בפנייה לפורום זה 

מצ"ב קובץ לעיונך,

שבת שלום,

רחל

לצפיה ב-'*סבלנות" (סובלנות יכולת לקבל דעות של אחרים)'
*סבלנות" (סובלנות יכולת לקבל דעות של אחרים)
29/12/2017 | 19:49
3
18
לצפיה ב-'תודה '
תודה
31/12/2017 | 17:47
2
5
לצפיה ב-'רחליקה רוב תודות ושנה אזרחית חדשה נפלאה '
רחליקה רוב תודות ושנה אזרחית חדשה נפלאה
01/01/2018 | 11:28
3
לצפיה ב-''
06/01/2018 | 12:45
4
לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/12/2017 | 19:03
5
29

אני עובדת בתחום מסוים מזה שנים, מאז צעירותי. לאחרונה אני לא מוצאת את עצמי ומרגישה שחיקה וקצת דכאון. חשבתי שאני אוהבת את התחום אבל אולי הגעתי למיצוי.
השאלה שנשאלה:
האם נכון לי להמשיך בתחום x? 

עד כה - נער הגביעים
מכאן ואילך - אס הגביעים
שיעור רוחני - אס החרבות
פוטנציאל - העולם
בחרתי בשיעור רוחני כי זה נראה לי מתאים לשאלה שהיא יותר כללית. אני מבינה שיש הרבה רגש בפריסה, ואני צריכה לחתוך יותר בהגיון אבל אני לא בטוחה איך עושים את זה. הפוטנציאל נראה חיובי אז אולי זה עניין של לשנות את איך שאני רואה את הדברים?
אודה לעזרתך

לצפיה ב-'רוית יקרה,'
רוית יקרה,
27/12/2017 | 19:37
4
13
פורום זה הוא פורום לימודי ותודה על הענותך לכללי הפורום.

אתחיל מכך שריבוי פרישות סביב שאלה אחת בזמן קצר  איננו יעיל ולכן אני נמנעת מלנתח את הפרישה שהוצגה.

בעניין ניסוח  השאלות: 
שאלות שמתחילות במילה "האם" =  אינן מומלצות ולא תענינה כאן.
יש לתחום את השאלה בטווח זמנים. 

בעניין הפרישות:
כדאי להתייעץ כאן על פרישה מומלצת.

בשלב זה - באפשרותי להעניק לך מסר . לשם כך יש לבחור מספר מ 1 עד 250.

רחל 

לצפיה ב-'סליחה... אני בוחרת ב-64'
סליחה... אני בוחרת ב-64
27/12/2017 | 20:16
3
7
לצפיה ב-'רוית יקרה,'
רוית יקרה,
27/12/2017 | 21:35
2
20

תודה על האמון.

המסר שבחרת עוסק בבלימה הנובעת מפחד.

עפ"י הפרישה והמסר שהוצגו: 
הביני שככל שתרבי להתנגד לרעיון שעלייך לנקוט יוזמה ולדחות אותו  תאריכי את הדילמה ותחזקי את הבלימה הנובעת מעשיית מעשה מיטבי עבורך.  כל זמן שאת נאבקת במשהו, את למעשה כבולה אליו, והוא מגביר את השפעתו על חייך.   מה את רוצה שיקרה  (לא מה את אומרת שברצונך שיקרה, אלא מה שאת משתוקקת אליו במעמקי ליבך)?
עפ"י הנתונים רק פעולה תמגר פחד זה- ופעולה זו חייבת לנבוע מתבונה.
תבונה זהו הגיון הלב.
או אז תזכי בהתחלה חדשה בה כל העולם יהא פרוש לרגלייך!

ממליצה לך להאזין לזה כדי לקבל החלטה מיטיבה עבורך:

בהצלחה,
רחל

לצפיה ב-'רחל תודה'
רחל תודה
27/12/2017 | 21:45
1
32
הסרטון ששמת ממש ריגש אותי! וזה מאוד נכון שהרבה פעמים אדם הורס לעצמו את היומיום בחיים מלאים פחד למרות שזה החלטה שלו לעשות את הצעד.
אבל אני לא בטוחה שהבנתי את המסר - לדחות את מה? איזו פעולה אני צריכה לעשות?

ערב טוב
לצפיה ב-'רוית יקרה, דוגמאות בתגובה זו:'
רוית יקרה, דוגמאות בתגובה זו:
28/12/2017 | 12:21
18
כתבתי:
"הביני שככל שתרבי להתנגד לרעיון שעלייך לנקוט יוזמה ולדחות אותו"

שאלת:
 לדחות את מה? 

תגובתי:
לדחות  את הרעיון.

שאלת:
איזו פעולה אני צריכה לעשות?

תגובתי:
בשלב ראשון לזהות את שורשי הפחד ולאיר מכן למגר אותם בעזרת פעולה.

מתי, איך ואיזו פעולה? את זה תוכלי לגבש כשתגלי מה הפחד המניע אותך.

אנו חיים בחברה בה המסחר מתנהל באמצעות כסף!
כסף משמש אותנו להשרדות פיזית וגם נפשית.
כסף נועד לתשלום עבור קורת גג,חשמל, מים, גז, ארנונה, ועד בית,  מזון, לבוש, תחבורה, תקשורת ועוד. 

נניח שהפחד שלך קשור למצב הכלכלי:
 בפעולה סביב עניינים כלכליים יש להתחשב במגוון גורמים:
מהו המצב הכלכלי הנוכחי?
מהן ההכנסות בפועל?
מהם ההתחייבויות? מה היקפם? כמה זמן נותר עד סיומם?
אם התכנית היא לעזוב עבודה בטוחה נוכחית-
מהם האופציות למציאת עבודה במקומה?
האם יש לך אפשרות למצוא עבודה אחרת תוך כדי עבודה במקום הזה?
אם תבחרי לעזוב לפני/לאחר שמצאת עבודה- מהם דמי הפיצויים שיועברו לידייך? מתי? איך תתקיימי עד שהכסף יועבר לחשדבונך?
שימי לב שהפנסיה לא תיפדה עם נטילת הפיצויים.
אם תבחרי לעזוב אחרי שמצאת עבודה חלופית - מתי תקבלי שכר ומה היקפו?

בקיצור- תכנון תקציב למניעת קריסה כלכלית מחד וליצירת צמיחה מאידך.

השאלות שהצגתי יכולות לקבל מענה מסודר בעזרת קורס מטעם "פעמונים". קורס חינמי לניהול תקציב הבית והמשפחה.

גילוי נאות: מעולם לא השתמשתי בשירותיהם.

נניח שהפחד קשור להערכתך העצמית:
מתי הפנמת שאת אדם חסר ערך והתחלת לפעול בצורהכזו?
איך תוכלי לזהוחת את המסר השגוי הזה וליצור תחושת ערך עצמי שתביא אותך לשגשוג פנימי וחיצוני?

הערכה עצמית נמוכה מובילה לחוסר ביטחון עצמי ולתחושת אזלת יד מתמשכת.
לפיכך נוצרת דחיינות סביב ההחלטה.

וזה חוזר לפסקה הראשונה בתגובתי זו...

בהצלחה,
רחל

לצפיה ב-' ביום חמישי חל'
ביום חמישי חל
25/12/2017 | 12:47
12

צום עשרה בטבת 

עשרה בטבת הוא אחד מארבעת ימי תענית יהודיים לזכר חורבן בית המקדש. יום זה הוא התאריך שבו בשנת 586 לפנה"ס, החל המצור של נבוכדנצר מלך בבל על ירושלים. המצור הסתיים כעבור שנה וחצי בחורבן ממלכת יהודה, חורבן העיר ירושלים וחורבן בית המקדש הראשון.
מאז שנת 1950, יום זה מצוין במדינת ישראל גם כיום הקדיש הכללי לזכר חללי השואה שיום מותם לא נודע.

מתוך:

תהא נשמת נרצחי השואה וחללי מערכות ישראל לדורותיהם צרורה בצרור החיים.

אילו קלפים משקפים יום זה לדעתכם ולמה?

לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:07
2

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'סופ"ש נעים '
סופ"ש נעים
21/12/2017 | 20:32
13
לצפיה ב-'קבלה ללימודים'
קבלה ללימודים
18/12/2017 | 19:17
7
32
היי,
אני מגישה לכמה תוכניות לימודים כדי לפזר סיכונים ולהעלות את סיכויי הקבלה. בסך הכל, המועמדות שלי חזקה (יש לי ציונים גבוהים, המלצות טובות, ניסיון תעסוקתי ועוד). יש רק אזור אחד חלש - ציון במבחן שלא הצלחתי להעלות למרות כל הניסיונות שלי (שאלתי עליו בעבר). הדעות האם זה ממש משמעותי נחלקות ויש שאומרים שזה קריטי שיהיה ציון גבוה, ואחרים אומרים שאם היתר חזק זה לא כזה משמעותי.

הייתי רוצה לשאול מה הפוטנציאל שלי להצליח בתהליך הזה למרות הציון הלא מחמיא? 
אפשר הכוונה לפריסה?
תודה רבה לך!
לצפיה ב-'הילה יקרה'
הילה יקרה
18/12/2017 | 19:49
6
20

ראשית, איחוליי להצלחתך בחיים בכלל ובלימודים בפרט.

האם שאלתך עוסקת בתהליך הקבלה ללימודים או בתהליך העלאה בתחום הדורש מבחינתכם חיזוק?

על הדרך, בחרי מספר מ 1 עד 90 

חנוכה שמייח,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה רחל!'
תודה רבה רחל!
18/12/2017 | 20:07
5
19
לא כל כך הבנתי את השאלה - "תהליך העלאה בתחום הדורש מבחינתכם חיזוק" - מה זה אומר?
אני בוחרת ב-86

חג שמח!
לצפיה ב-'הילה יקרה, תודה על האמון:'
הילה יקרה, תודה על האמון:
18/12/2017 | 20:31
4
18
התייחסתי לזה:
"יש רק אזור אחד חלש - ציון במבחן שלא הצלחתי להעלות למרות כל הניסיונות שלי (שאלתי עליו בעבר)."
הבנתי שזה תחום שדורש חיזוק מבחינתך.

המסר:
הגשמה עצמית היא תהליך של ביטול תכנות ישן.  כל חייך התמלאת בתפישות מוטעות, בהשקפות חסרות תוקף, בדעות קדומות, בהנחות ובלקחי מוסר ששמו מגבלות לחייך. עפ"י המסר דרכך סלולה ופנויה עבורך לצעוד עליה.  כדאי שתתחילי להטיל ספק במלכודות פנימיות אלה כי הן תחסומנה את דרכך וזה יהיה חבל.

זהו פורום לימודי ועל פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות משלך לקלפים.

כדאי שתשאלי:
מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להתקבל ללימודים בחודשיים הקרובים?

פרישת הכוכב:

רחל

לצפיה ב-'תודה רחל יקרה, '
תודה רחל יקרה,
18/12/2017 | 21:15
3
21
אין לי הרבה מה לומר על המסר - פשוט (ובאופן מוחלט) נכון! מלאה במלכודות פנימיות כמו שהגדרת את זה.
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להתקבל ללימודים בחודשיים הקרובים? 

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - קיסרית
לב - הגמוֹן
יד ימין - תשע המטות
רגל ימין - תשע המטבעות
יד שמאל - אביר המטות
רגל שמאל - מלך המטות
בפורום ראיתי שאת הכוכב קוראים מימין לשמאל, העליונים מחזקים והתחתונים מאתגרים (אני לא אגיד מחלישים, כי זה סתם שלילי). 
בעבר הייתי צריכה לעמוד במבחן על כוח הרצון שלי, להראות נחישות בלהגשים מטרות, גם כשהכל היה נראה קשה - גם במטרה לעבוד על הפנימיות. חלק מזה קשור בלצאת מאזור הנוחות כדי להגשים יותר ואולי אפילו לוותר על תגמול מיידי כדי ללכת לקראת משהו גדול יותר.
בהווה, הקיסרית היא כוח יצרני שצריך לתת מעצמו לחברה, אבל גם מעוררת חרדה עם המעמד שלה. יש כאן איזשהי מרידה במסכמות ואי הליכה בתלם כאשר גם שניתנה עיצה מגבוה בחרתי בדרך שלי. אני צריכה ללמוד להקשיב למנוסים ממני ולהבין שלפעמים יש תפקיד למסגרות ולמי שנמצא בתוכן.
בעתיד יש לאמץ אתגרים בחיוניות, הרפתקאה ושינוי. צריך אבל לנהוג באמונה עצמית, להשתחרר ממגבלות פנימיות כובלות (כמו במסר). 

עפ"י המסר דרכך סלולה ופנויה עבורך לצעוד עליה - תודה על זה 
לצפיה ב-'לא הבנתי מהו קלף הלב... '
לא הבנתי מהו קלף הלב...
18/12/2017 | 21:28
2
15
לצפיה ב-'עכשיו שמתי לב ששינו את השם באתר! זה היה הכהן הגדול'
עכשיו שמתי לב ששינו את השם באתר! זה היה הכהן הגדול
18/12/2017 | 21:44
1
11
לצפיה ב-'הילה יקרה,'
הילה יקרה,
19/12/2017 | 14:13
19

מצ"ב קובץ לעיונך,

חנוכה שמח,

רחל
לצפיה ב-'דיון על קלף הצדק '
דיון על קלף הצדק
15/12/2017 | 16:50
5
35
היי רחל, מה שלומך?
מעניין אותי לדעת איך את חווה את קלף הצדק בפריסות?
העתקתי מהפורום שלך רק את הפתיחה מהיבטים חיובים ושלילים - 
קלף הצדק
קארמה-חוק הסיבה והתוצאה. התדיינות ויכולת ניהול משא ומתן.
חוסר צדק. חוסר כנות. עדות שקר או עד עוין.
לכאורה זה קלף נטרלי, שמעין אומר 'מה שהשקעת זה מה שתקבל', אבל ממה ששמתי לב ברוב המקרים הוא מקבל היבטים שלילים וקשים. אולי זה בגלל שנוטים לא להשקיע או בעקבות מחשבה שלילית, אבל כמעט לא מצאתי דוגמאות שבהן הוא יצא ויצא מזה טוב לפחות בחוויה שלי.
מה דעתך?

**סורי שלא יצא לי בסוף להגיב על הפריסה השבועית, היה לי שבוע עמוס.
לצפיה ב-'הנושא לדיון, ninaagdal יקרה, מרתק'
הנושא לדיון, ninaagdal יקרה, מרתק
15/12/2017 | 18:29
4
27

בעיקרון:
שפת הקלפים היא שפת הסמלים.
הקלפים הם גם כלי לתקשור .
היבטי הקלפים הם מגוונים וכוללים: ישר/הפוך, מיקום בפרישה, היבטים לקלפים סמוכים ועוד.
קלף צדק הוא קלף מהארקנה הבכירה.
ציינת מילות מפתח משני היבטי הקלף כציטוט דבריי. אולם זה רק כיוון כללי ולא פרשנות אחידה, נוקשה ונחרצת.

כתבת :
" אבל ממה ששמתי לב ברוב המקרים הוא מקבל היבטים שלילים וקשים. אולי זה בגלל שנוטים לא להשקיע או בעקבות מחשבה שלילית, אבל כמעט לא מצאתי דוגמאות שבהן הוא יצא ויצא מזה טוב לפחות בחוויה שלי."

תגובתי:
דברייך כוללים שיפוט של טוב/רע לכשעצמם. 
עם זאת, מה כוונתך? 

מעט על המושג צדק - מ ויקיפדיה:

שבת שלום

רחל
לצפיה ב-'היי רחל'
היי רחל
16/12/2017 | 20:16
3
29
נכון, לא שמתי לב שבאמת מה שאני אומרת הוא שיפוטי 
אני אנסה להסביר - אם הוא יוצא כקלף תשובה או תומך/חוסם הוא לרוב מסמן לי שהאירוע/הבקשה/הקשר לא הולכים להתממש. יש משהו בקלף, אולי אפשר לומר חמור סבר, שאומר שכנראה לא לקחת בחשבון את כל הגורמים ולמרות שיש היבטים חיוביים,פחות סביר שזה יתממש.

מה דעתך? 
לצפיה ב-'ninaagdal יקרה, שבוע טוב,'
ninaagdal יקרה, שבוע טוב,
16/12/2017 | 23:37
2
22

אני חייבת לציין בטרם אמשיך לכתוב שהקלפים הם כלי לתקשור וכל קריאה מתוך תקשור עולה על כל קריאה טכנית של הקלפים בנפרד, יחד ו/או לחוד!

את דבריי אפתח  בכך שיש לבצע הפרדה בין פרשנות הקלף כפרשנות מסגרת כפי שמוצעת ע"י הוגי הקלפים (כגון: וייט, קראולי ו/או אחרים) לבין פרשנות אינטואיטיבית של קורא בקלפים כלשהו.

מסגרת הפרשנות היא בסיס ליריעה מתרחבת של ראייה אישית ופרשנות סובייקטיבית.

שפת הקלפים היא שפת הסמלים. בהעדר מידע מדויק ומעמיק של האופן בו הוטמע בקלפים מידע מיסטי נותרנו עם ההזדמנות לפענח את הסמלים כל אחד בדרכו בתוך מסגרת מובנית. עם זאת, גבולות המסגרת גמישים ומאפשרים תנועה בתוכם. לכן אין נכון או לא נכון בקריאה בקלפים.

זו גם סיבה/אחת הסיבות  למגוון כה עצום של קלפי טארוט ולשימושים המגוונים בהם

נקודת מבטך כקוראת בקלפים בנוגע לקלף תהא אם כך מכרעת כשאת קוראת בקלפים.

כאשר קלף מהארקנה הבכירה ו/או הזוטרה מופיע כקלף יחיד, למשל, כקלף מסר יומי, הפרשנות בנוגע אליו מתייחסת רק אליו. יש לו זהות אינדיבידואלית - גם מנקודת מבטו של קורא בקלפים.

בקריאות קלפים בעלות שני קלפים או יותר פרשנותו נקבעת ביחס לקלפים הנוספים וכמובן היא גם נגזרת של היותו ישר/ הפוך, מיקומו הספציפי וכדומה.

זה מזכיר לי כמה דברים מתחומים אחרים.

מתחום התקשורת המילולית- 
למשל:
העיצורים ב, ח, ט.
ניתן לבנות מהם מילים כמו:

בטח
חבט
טבח
טחב

סדר האותיות קובע את משמעות המילה (ובואי לרגע נדלג על הניקוד )

מתחום המתמטיקה- 
גם במספרים יש רצפים שמשמעותם משתנה בסדר כלשהו.
למשל:
123
213
231
321
312

כלומר, הסדר של הקלפים משפיע על משמעות הקריאה בקלפים.

מתחום הצבעים-

אדום הוא אדום
כחול הוא כחול
צהוב הוא צהוב

כשהם זה לצד זה - הם בעלי זהות אינדיבידואלי. , אך, אם נערבב בחלקים שווים כחול עם צהוב נקבל צבע בעל זהות חדשה וייחודית, שמטשטשת את זהותם המקורית. לצבע זה אנו קוראים- ירוק.

אדום וצהוב מעורבבים בחלקים שווים יתנו צבע כתום.

באופן דומה, זהותו האינדיבידואלית של כל קלף בקריאת קלפים עשויה להיות מודגשת, מתחדדת, מתעמעמת, משתנה בהרכבים עם קלפים סמוכים.

קלף צדק הוא קלף מהארקנה הבכירה ולכן מתאר הוויה. ככזה הוא שייך לתחום הרוח יותר מאשר לתחום המעשה ועוסק בהדגשה בעניינים שברומו של עולם.

לפרשנים שונים נקודות מבט שונות בנוגע לקלפים.

אם את מוצאת שהקלף חמור סבר- זה בסדר גמור!

אם תרצי נקודות מבט נוספות - אשמח להעניק לך כאלה.

העיקר  שאת בונה תקשורת אינטואיטיבית ייחודית לך והמידע הנוסף יעזור לך להרחיב אותה.

גמישות מחשבתית היא שם המשחק- משחק החיים וקריאה בקלפים.

בחיי שהשתדלתי לקצר 

רחל
לצפיה ב-'רחל, תודה לך על שהעמקת!'
רחל, תודה לך על שהעמקת!
18/12/2017 | 17:53
1
14
אני מבינה את הטענה שלך על הסיפור שמשתנה בהתאם למיקום, הקלפים הסמוכים, והעובדה שזו פרשנות סמלית. 
תוכלי לחדד את "קלף צדק הוא קלף מהארקנה הבכירה ולכן מתאר הוויה. ככזה הוא שייך לתחום הרוח יותר מאשר לתחום המעשה" - כלומר, הוא מצביע על קארמה אבל לא על כיוון פעולה או תוצאה ברורה?
אשמח אם תחלקי את נקודת מבטך. 
לצפיה ב-' ninaagdal, יקרה, המלצות בסוף :)'
ninaagdal, יקרה, המלצות בסוף :)
18/12/2017 | 19:39
18
ראשית הרשי לי לציין שדברייך כוללים תת שאלות כגון:
מהם קלפי הטארוט?
מה תפקידיהם?
איך ניתן לפרש אותם כהלכה?
מהי קריאה אינטואיטיבית? מהי קריאה טכנית? מה ההבדל בינהן?
ועוד.

הגישה שלי  היא גישה ייעוצית!
הסודות של איווט- למענכם.

גילוי נאות: הסודות של  איווט הוא בלוג בניהולי.

כתבת:
אני מבינה את הטענה שלך על הסיפור שמשתנה בהתאם למיקום, הקלפים הסמוכים, והעובדה שזו פרשנות סמלית. 

תגובתי:
נפלא!

כתבת:
תוכלי לחדד את "קלף צדק הוא קלף מהארקנה הבכירה ולכן מתאר הוויה. ככזה הוא שייך לתחום הרוח יותר מאשר לתחום המעשה" - כלומר, הוא מצביע על קארמה אבל לא על כיוון פעולה או תוצאה ברורה?
אשמח אם תחלקי את נקודת מבטך. 

תגובתי:
בכיף...

שאלתך עוסקת במבנה החפיסה, בהבדל בין הארקנה הבכירה לארקנה הזוטרה,  לתפקידי הקלפים ולשימושים בהם.

החלק העוסק בהסטוריה של הקלפים לוט בערפל. לא ידוע כיצד לאשורו נבנה המודל של חפיסת הקלפים ואיזו דוקטורינה שלטה בכיפה.
ישנה דעה כי חפיסת הקלפים המוכרת לנו כיום הורכבה משתי חפיסות!

האחת- אותה אנו מכנים הארקנה הבכירה - כוללת 22 קלפים.
השניה - אותה אנו מכנים הארקנה הזוטרה מורכבת מ 56 קלפים.

כדי לענות לך על קלף צדק כהוויה הרשי לי להפנות אותך לעובדה שקלפי הטארוט בכלל וקלפי הארקנה הבכירה בפרט משופעים בסמלים.
בקלפים מוטמע מידע רוחני מגוון מפילוסופיות, דתות, אמונות ותורות שונים כולל: תורת שפת הגוף, תורת הצבעים, תורת האותיות העבריות,  תורת המספרים (נומרולוגיה), תורת האסטרולוגיה ועוד.

עיקר המידע המוטמע בקלפי הארקנה הבכירה עוסק בהיבטי הנשמה ומן המפורסמות היא שהוגדר אפילו "מסע השוטה בקלפי הטארוט" המתייחס לארקנה הבכירה בלבד.

ההבדלים בין הארקנה הבכירה לארקנה הזוטרה מודגש בכמה רבדים ואציין כמה מהם:
בהבדל מקלפי הארקנה הזוטרה - לכל קלפי הארקנה הבכירה יש:
שם ומספר.
בחפיסות שונות יש גם אות מהא-ב העברי ו/או שיוך למזל אסטרולוגי.
בחלק מהחפיסות מופיע עץ החיים הקבלי (עץ הספירות).

מכאן שהמידע שניתן להפיק מכל קלף בארקנה הבכירה מגוון, מעמיק ורב תחומי.

השימושים בקלפים רבים ומגוונים. יש בהמשתמשים בהם להכוונה ולהעצמה אישית, יש הבוחרים להשתמש בהם כדי לנסות לנחש/להגיד עתידות, יש המנסים להבין באמצעותם את מהות החיים ועוד.

שאלת: הוא מצביע על קארמה אבל לא על כיוון פעולה או תוצאה ברורה?

תגובתי:
אינני מנסה להגדיר לשואל תוצאה ברורה אלא כיוון מיטבי עבורו. כיוון אותו אני מכנה "פוטנציאל אפשרי".
כלומר, זה כמו גרעין בעל ד.נ.א= "מידע פנימי" שיאפשר לו בתנאים נכונים להתפתח ולצמוח בהתאם לנתונים הטמונים בו. בהעדר תנאי הבשלה שכאלה הוא ייוותר כהזדמנות בלבד ולא יתממש.

מבחינתי, זכות הבחירה אם ליצור תנאי חממה לצמיחה נותרת בידי השואלים.

לגבי קלף צדק. מידע רב נמצא בין אתרי האינטרנט השונים. ממליצה לך לעמוד על הבדלים אלו באופן הבא:
ראשית מיצאי בגוגל תמונות של הקלף.
הבחיני בהבדלים בין הגישות השונות אליו.
לאחר מכן מיצאי מידע כתוב ועייני בו.

מה שכתבת זה צמצום מהות הקלף לקארמה.

לדעתי,
צדק- צדקה- צדקנות = מה זה אומר לך?

האם קלף צדק משקף בסיס לתורת הגמול על הדטרמיניזם המיוצג בעטייה?.

שאלת הרצון וחופש הבחירה?.

דת ומוסר?.

תורשה רוחנית?

קולקטיב מוסרי אוניברסלי הבא לידי ביטוי בשבע מצוות בני נח?

תקצר היריעה.

תקשור הוא מעל לכל פרשנות כתובה כזו ו/או אחרת.

קלף צדק לתפישתי האישית:
בעבר שייכתי לקלפי הארקנה הבכירה דמויות מן המקרא. בקובץ המצורף אחת מנקודות המבט שלי . תהני. מובן שזו רק נקודת מבט אחת.

קלף צדק - מאתרים שונים בעברית- ובוודאי תמצאי בשפות רבות נוספות:

לסיום,
אני ממליצה לך להמשיך להתחבר לקלפים מהאינטואיציה שלך לפני שתיכנסי לעובי הקורה בהקשר לפרשנויותיהם.

הניסיון לדעת הרבה מידע כדי לבסס את האינטואיציה עלול להפוך את ניסיונך לחרב פיפיות.

לכל קורא בקלפים נקודת מבטו האישית. אין צודק/טועה, נכון/לא נכון.

הקלפים הם אמצעי לתקשור ומידע מתקשור עולה על כל מידע טכני מהקלפים.

חנוכה שמייח,

רחל

זו נקודת מבטי האישית. עשו במידע כטוב בעיניכם ועל אחריותכם בלבד!!!
לצפיה ב-'פותחת הודעה חדשה לבקשתך'
פותחת הודעה חדשה לבקשתך
13/12/2017 | 16:43
2
23
תוכן ההודעה הקודמת - 
רציתי לשאול משהו אחר אם אפשר כי באמת שנתת לי עיצה טובה. אני עובדת על פרויקט חברתי-כלכלי בעבודה, והייתי רוצה לדעת איך להתקדם עם זה. האם ההצעה שלי בגרסה הנוכחית תתקבל או איך עליי לקדם את כל הסיפור. יש לי משהו כמו חודש לקדם את זה ואני מאוד רוצה שזה יצליח.
 אשמח אם תכווני אותי (:

אני בוחרת במספר 112

תודה מראש על העזרה 
לצפיה ב-'כך סטיב ג'ובס הציל את אפל מפשיטת רגל'
כך סטיב ג'ובס הציל את אפל מפשיטת רגל
13/12/2017 | 18:15
1
22
דפנה יקרה,

החלטתי לא לחכות למחר...

מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה וחג שמח

רחל
לצפיה ב-'היי רחל, תודה על המסר והקישורים המועילים'
היי רחל, תודה על המסר והקישורים המועילים
15/12/2017 | 16:41
19
זה נכון שהעשייה שלי מלווה בחששות, בעיקר כי זה מה שלמדתי בבית (אני מניחה שפחדים זה משהו נרכש ולא אינהרנטי).
אבל לאחרונה אני באמת עושה מאמצים להתגבר עליהם כמו שאמרת עם התינוק שחוזר וקם גם אם דברים לא תמיד הולכים בדיוק כמו שציפיתי. 
אני גם עובדת על להעביר את המסר בצורה מזמינה כי חשוב לי שהפרויקט יצליח גם לטובת החברה והבחור הזה שדיברתי עליו עוזר לי עם זה (הוא מאוד מוכשר ומאמין בפרויקט).

תודה וחג חנוכה שמח 
לצפיה ב-'סופ"ש מרנין מלא אור ומתיקות'
סופ"ש מרנין מלא אור ומתיקות
15/12/2017 | 14:47
2
לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
12/12/2017 | 23:09
7
27
ערב טוב
הרבה אגו מאבקי כוח ובעיקר שליטה זו האווירה במקום העבודה שלי
אחד מהעובדים אצלנו קודם מאז שהגיע ממונה חדשה הוא הכוכב העולה והוא מנצל את זה האמת שהיא זורמת איתו כך שממש לא נוח להתהל בתוך זה.
ניסיתי לדבר איתה מס' פעמים ונראה שהיא אומרת משהו אחד ועושה משהוא אחר קצת קשה להתנהל בתוך זה אבל והכי חשוב אין שום דבר שיש להם שאני רוצה עבורי בעיקר כי אני לא מעריכה התנהלת של כוח אגו וחוסר יושר
רציתי לדעת איך נכון להתנהל בתוך הסיטואציה הזו בעיקר כדי למצוא את עצמי עושה את העבודה מהמקום הכי שקט וטוב בלי שהכוכבים חושבים שהאור שלהם משמעותי עבורי והם יכולים להעלים את הנוכחות שלי

ולכן שאלתי
השאלה שנשאלה:
איך עלי להתנהל נכון מול X וY

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - אס המטבעות
מיקום 2 - תשע המטבעות
מיקום 3 - ארבע המטות
מיקום 4 - קוסם
מיקום 5 - שני המטות
סיכום - נזיר
אני אנסה להסביר מה אומרים לי הקלפים הקלפים מדברים בעיקר על הזדמניות מקום יציב שקט ומוערך הסיכום דווקא
הקלף הראשון  יש ההצעות או פרוייקטים חדשים
הקלף השני אני יודעת להתנהל בתוכם
קלף שלישי  ורביעי- המקום הזה הוא כמו בית עבורי אני מרגישה בו נוח בעיקר אם אני עובדת מתוך מקום שקט
מיקום 5 - שזה קלף הסיכום מדבר על כך שאני עובדת בצורה עצמאית ללא עובדים מתחתי אני יודעת למצוא את הדרך הנכונה והפנס מאיר לי את הדרך
נראה כאילו קלף הנזיר בא להגיד ל שאני צריכה לפעול בזהירות כאילו אני מגששת באפלה ממקום צנוע בלי אגו כדי להגיע לכל הקלפים האחרים שהם מוארים ויש בהם בשורות טובות.
זה נראה מעולה אבל מההכרות שלי את הנפשות הפועלות האחד יודע שהממונה שלנו תעשה כל מה שהוא יבקש והשני הממונה שלנו ככ פאסיבית שנוח לה שהוא עושה הכל עבורה
אשמח לדעת מה דעתך

לצפיה ב-'ענבל יקרה,'
ענבל יקרה,
13/12/2017 | 13:34
6
9
אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250,

חג שמח

רחל
לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
13/12/2017 | 14:22
5
10
בחרתי  198

תודה
לצפיה ב-'ענבל יקרה,'
ענבל יקרה,
13/12/2017 | 16:31
4
13
מצ"ב קובץ לעיונך,

חג שמח

רחל
לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
17/12/2017 | 21:24
3
4
ערב טוב
תודה רבה פשוט מדהים
נכון אני אדם מאוד חרדתי אבל המצב בעבודה מגביר את זה אני לא יודעת מתי החרדה היא אמיתית או תחושה בלבד שלי
אני מנסה לעשות כל הזמן צעדים אבל מרגישה שלא מאפשרים לי לבצע אותם
לא ככ ברור לי מה הסיבה שבחיים אני מרגישה כל הזמן שמנסים לעצור אותי
לא לאפשר לרעיונות שלי לקרות אבל אם יגיעו דרך אחרים יתקבלו בברכה
אני לא בטוחה שמרירה זו המילה הנכונה אבל קשה לי עם חוסר נאמנות.
תודה על המחמאה - לגבי האינטואיציות לעיתי לא ברור לי אם זו האמת או הפחד שיש בי....
אני מרגשה שמול שניהם אני צריכה להתנהל כמו - שפוטה, שאומרת נעשה ולא חשוב שאשמח מה הסיבה - קצת קשה לי להתנהל במקום כזה בעיקר אם אני לא מאמינה בדברים שמבקשים ממני, או שמנסים לרמוס אותי / להקטין אותי

נכון אני אימפולסיבית זו אכן בעיה קשה שלי אני חייבת לטפל בזה ולא תמיד יודעת איך
אני מתחברת מאוד לקלף הסיכום אני באמת בתקופה של התרחקות בעיקר עם עצמי
בודקת את הסביבה
מקווה שלא הרסתי לעצמי התחלתי שיחה לא פשוטה עם ממונה עלי בעיקר לאור ויכוח שהיה לי עם הכוכב שלה הם דברו עלי לפני הפגישה איתם ושמעתי את קולו מתוך גרונה.
ברור לי שקשה לי איתי בעיקר כי אני לא סוגדת לה
השיחה לא הסתיימה  אשתדל להיות רכה יותר
תוכלי בבקשה להגיד לי אם יש  חשש למקום העבודה שלי בחצי שנה הקרובה
השאלה שנשאלה:
האם עלי לחשוש למקום העבודה שלי בחצי שנה הקרובה

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - תשע החרבות
מיקום 2 - האיש התלוי
מיקום 3 - שני המטות
מיקום 4 - אס החרבות
מיקום 5 - המאהבים
סיכום - אביר המטבעות

נראה שהפריסה מתאימה לכל מה שכתבת בעיקר לצאת מאזור הפחד לשנות גישה לקחת פסק זמן ולהתבונן על הכל
רק חשוב לי לדעת מה את מרגישה בסוף האם הכל יסדר לי

תודה רבה

תודה
לצפיה ב-'ענבל יקרה,'
ענבל יקרה,
17/12/2017 | 23:30
2
8
תודה על המשוב.

מצטערת לקרוא את תיאורך את עצמך כאדם חרדתי ואימפולסיבי.

שוב מציינת שזהו פורום לימודי ולכן אאיר מעט מעיניי:

בקשר לשאלתך הנוכחית:
אני נמנעת משאלות הכוללות מרכיב של ניבוי/ניחוש עתידות.

ניסוח השאלה כולל חשש אולם לא למקום העבודה אלא להמשך העסקתך בו, כך שהשאלה הכללית מדיי ממש לא רלוונטית- אלא אם את עובדת בחברת "טבע" 
צר לי שאת במצב רגשי סוער שכזה.

בקשר לסוג הפרישה:
רצוי להמנע מפרישת שאלה. כדאי לדעת מה לעשות וממה להמנע.זה מופיע בפרישת ייעוץ - רצוי בגרסה המצומצמת.
כידוע, עשייה ממתנת חרדות וידיעה מפזרת חוסר ודאות מתיש...

המלצות:
אני מבקשת שתעייני בקובץ הקודם ותמצאי רוגע בין השורות. השאלה בו מתייחסת לחודש- כפי שהגדרתי .

אני מבקשת שתבחרי מספר בין 1 ל 90.

ליל מנוחה,
רחל

לצפיה ב-'בקר טוב'
בקר טוב
19/12/2017 | 08:46
1
10
בקר טוב

תודה על העזרה את אישה עם הרבה נתינה

המספר שבחרתי 89

תודה רבה
לצפיה ב-'ענבל יקרה,'
ענבל יקרה,
19/12/2017 | 14:22
2
המסר שנבחר: 89

כאשר חייך אינם מלאי סיפוק כפי שהיית רוצה שיהיו ,בידקי את מידת החַיוּת שבך. חַיוּת היא התרגשות, הנאה מעשיית מה שאתה עושה. זו התרוממות רוח המעוררת את הדם בעורקייך, היא אתגר, חדווה ותענוג שבזכותם כדאי לחיות.
האם ויתרת על חירות ועל חַיוּת למען ביטחון? האם חייך מתנהלים מכוח ההרגל? אם כן, השעמום והשגרה  ודאי שולטים בחייך, ואת תרה אחר מקומות מסתור. יש אנשים ההופכים לשקי תפוחי אדמה הסרוחים על כורסה ומכורים לטלוויזיה, ואילו אחרים מרכלים בטלפון .יש המבלים את זמנם במסיבות או מחפשים דרכים ריקניות אחרות להסחת הדעת.

בחרת במחויבות.
את בחרת להבטיח הבטחה לאל/ ליקום. הבטחה שכזו קרויה - נדר.
שלמי את הנדר שהבטחת והמנעי מלנדור שוב.
תשלום הנדר יחזיר את הרוגע לחיעיך ויוביל אותך למחוזות עלומים מרנינים!

בנוסף, זיכרי שמחויבות היא הבסיס לאושר. לפיחכך, מחויבות חלקית מאפשרת אושר חלקי.

חנוכה שמח,

רחל

לצפיה ב-'חיפוש משמעות...'
חיפוש משמעות...
10/12/2017 | 13:41
8
28
שלום לכל, אשמח לקבל מסר/הכוונה
אני מחפשת משמעות לחיים שלי, יש לי הרבה יכולות, אבל אני עובדת כרגע במקום שלא מספק אותי.
​ותמיד אהבתי ואוהבת עדיין כלבים, כל החיים נמשכתי להיות בחברתם לסייע ולטפל. מכיוון שאני רגישה מאוד בנוגע אליהם, אני לא מעוניינת/לא אוכל להתנדב במקום שאליו קולטים כלבים שעברו התעללויות.(מרפאה וכלבייה)
כן אשמח לטייל ולטפל ואפילו לסייע בכלבים עבור אנשים או לנקות.
אני לא יודעת אם זה אכן מדויק עבורי ואם כן, מה אני צריכה לעשות בשביל שאוכל להתפתח במישור הזה? אני לא אדם קונבנציונלי לגבי לימודים. האם יש סיבה לכך שכל החיים רק התעניינתי ולא באמת עבדתי/פעלתי בנושא? כלומר שזה משהו שאיני אמורה לעסוק בו מבחינה מקצועית/פרנסה ?
אשמח לעזרה

תודה!
גרגר
לצפיה ב-'גרגר יהלום יקרה,'
גרגר יהלום יקרה,
10/12/2017 | 15:33
7
16
תבחרי בבקשה מספר מ 1 עד 250 לקבלת מסר כללי.

כתבת:
אני מחפשת משמעות לחיים שלי, יש לי הרבה יכולות, אבל אני עובדת כרגע במקום שלא מספק אותי.

תגובתי:
מה הסיבה?

כתבת:
​ותמיד אהבתי ואוהבת עדיין כלבים, כל החיים נמשכתי להיות בחברתם לסייע ולטפל. מכיוון שאני רגישה מאוד בנוגע אליהם, אני לא מעוניינת/לא אוכל להתנדב במקום שאליו קולטים כלבים שעברו התעללויות.(מרפאה וכלבייה)

תגובתי:
מבינה לליבך.

כתבת:
כן אשמח לטייל ולטפל ואפילו לסייע בכלבים עבור אנשים 

תגובתי:

כתבת:
או לנקות.

תגובתי:
האם לנקות בתים/משרדים? מה בעצם הכוונה?

כתבת:
אני לא יודעת אם זה אכן מדויק עבורי ואם כן, מה אני צריכה לעשות בשביל שאוכל להתפתח במישור הזה?

תגובתי:
באיזה מישור?

כתבת:
אני לא אדם קונבנציונלי לגבי לימודים. האם יש סיבה לכך שכל החיים רק התעניינתי ולא באמת עבדתי/פעלתי בנושא? כלומר שזה משהו שאיני אמורה לעסוק בו מבחינה מקצועית/פרנסה ?

תגובתי:
מה כוונתך?

יום טוב,

רחל

לצפיה ב-'היי רחליקה היקרה'
היי רחליקה היקרה
10/12/2017 | 15:46
6
23
ראשית תודה רבה על התייחסותך! לגבי שאלותייך/בקשותייך :
המספר בו בחרתי הינו 3.
לגבי שאלותייך:
-סיבה שאיני עובדת במקום שמספק אותי=אין תשובה אחת. אבל התשובה בגדול כי זרמתי עם החיים ולא יצרתי/ניתבתי אותם.
-לנקות=שאין לי בעיה לנקות ציוד השייך לכלבים/בע"ח (איני נגעלת)
-באיזה מישור?=עבודה עם כלבים
-יש לי קושי ללמוד בצורה של אוניברסיטה/מכללה (הגשת עבודות וכו'), בנוסף תהיתי האם יש סיבה ספציפית/מיוחדת שתמיד התעניינתי לעבוד/לטפל בכלבים אבל בפועל לא עבדתי או נותבתי בחיים המקצועיים בעבודה עם כלבים? כלומר, האם אני אמורה לעסוק למחייתי בכך? או לא....

תודה!
גרגר

גרגר יהלום יקרה,
10/12/2017 | 17:24
5
22
שאלותייך עוסקות בקשר שבין דטרמיניזם לחופש הבחירה.

בשרשור הבא יש מידע בעניין:

המסר שבחרת מדבר  על קארמה.

האם את חיה את חייך מתוך תפיסה של אמונה במציאות רוחנית? קארמתית?
האם את מודעת לכך שהמקום בו את נמצאת היום הוא תוצאה של בחירותייך ולכן יש לך אפשרות לשנות באמצעות בחירות חדשות?
בחירות אלו יכולות להוביל אותך למקום חדש בחייך בו יבואו לידי ביטוי מלוא כישורייך וחוזקותייך.

השאלה: מה הייעוד המקצועי? והשאלה: איך להגשים אותו? הן שאלות רחבות מאוד.

תוכלי לנסות למצוא רמז בפרישה זו:

זהו פורום לימודי ועל פי כללי הפורום עלייך להציג  פרשנות ראשונית לפרישה. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות ראשונית תספיק בהחלט.

ערב טוב,

רחל

לצפיה ב-'ואווו מדהים'
ואווו מדהים
11/12/2017 | 10:45
4
16
היי רחליקה! בוקר טוב!
איני מבינה בקלפי טארוט אבל קראתי כל קלף וקלף לעומקו והייתי מופתעת מהדיוק הרב, הכל כל כך התאים! הקלפים שיקפו בצורה רבה את חיי עד כה, ועלו תהיות רבות וכבדות, כיצד אוכל לשנות את דפוסי חשיבתי/תפסתי ופעולותיי. מרגישה שיש יותר מידי מה לעשות/לשנות ומאיפה מתחילים? ואיך? הייתי כבר בכמה וכמה טיפולים שונים ותחושתי בשנים האחרונות, מעבר לכך שאני יודעת מהן חולשותיי שאני תקועה ולא משנה כמה כאבתי או דיברתי על כאב איני מצליחה לשחררו/להתעלות מעליו. יש קלף אחד שדיבר על תיבת פנדורה שאמורה להיפתח ויש לנקות את כל הכאב הרגשי, כבר חשבתי שניקיתי וזה מאחורי,מתי דברים באמת משתחררים? קצת מבולבלת (שוב), כמו כן, הקלפים לא ענו על הייעוד עצמו, או כיוון כלשהו, אני יודעת במה אני טובה אבל תמיד מרגישה שזה לא מדוייק או שאין לי כוחות מספיק,כלומר שאין לי באמת כוחות לשנות או לפעול לשינוי שאני כה מייחלת לו. זה מביא אותי לתהות האם אני פשוט מאוד עצלנית, או שמא אלו הפחדים שגורמים לי לחשוב כך?

מה שיצא לי זה:

השאלה שנשאלה:
מה הייעוד המקצועי שלי? 

עד כה - שוטה
מכאן ואילך - שבע החרבות
שיעור רוחני - עשר המטות
פוטנציאל - עשר הגביעים

השאלה שנשאלה:
איך להגשים את הייעוד המקצועי שלי? 

עד כה - ירח
מכאן ואילך - נזיר
שיעור רוחני - שש המטבעות
פוטנציאל - הכוכב

אני מודה לך מאוד מאוד, על הזמן וההשקעה שבמסר שלך. 
גרגר יהלום יקרה,
11/12/2017 | 14:04
3
18

מצ"ב קובץ לעיונך.

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'רחליקה היקרה מפז!'
רחליקה היקרה מפז!
11/12/2017 | 15:47
14
אני קוראת לאט ובשקיקה את דברייך, בהמשך אכתוב את תגובתי!
בנתיים חייבת לכתוב לך שאפו!!!

לצפיה ב-'רחליקה האחת !!'
רחליקה האחת !!
13/12/2017 | 10:39
1
17
מצטערת שלקח לי זמן להגיב,רציתי להתעמק וקראתי פעמיים את דברייך, לא פספסתי אף נקודה!
מעבר לכך שזה היה מעמיק, מרתק ומעניין זה היה מדוייק לעילא! זה ממש ריגש אותי , ותיאר אותי בצורה מדוייקת מאוד!
אין בפי מספיק מילים להודות לך על ההשקעה והיכולת המופלאה שלך לקלוע, לסייע ולכוון. זה היה ממש משב רוח מרעננת שהגיחה מתוך האפילה...
שומרת לי את מילותייך ברשותך (הדפסתי!) ועוד אשוב לעלעל ולדלות פתרונים לשאלותיי וחיפושיי בשבועות הקרובים.

תודה רבה לך, מעומק ליבי.
היכן למדת על קלפי הטארוט?

גרגר

גרגר יהלום יקרה,
13/12/2017 | 12:58
15
תודה על המשוב מחמם הלב.

שבי עימנו כאן ותוכלי ללמוד על העולם המופלא של הקלפים ועל אמנות הקריאה

בהם שהיא אמנות נרכשת 

חג שמח,

רחל
לצפיה ב-' הערב נר ראשון של חנוכה, הקלפים'
הערב נר ראשון של חנוכה, הקלפים
12/12/2017 | 10:54
10

שבעיני מסמלים חג זה הם קלפים המתייחסים להיבטי החג השונים.

אמונה דתית: קלף הכהן הגדול

אחדות: קלף עשר המטבעות וקלף עשרת הגביעים

מלחמה: קלף חמשת החרבות

ניצחון: קלף שש המטות

מעטים מול רבים: קלף שבעת המטות

אלו קלפים מייצגים עבורכם את החג?

חג חנוכה שמח

רחל

לצפיה ב-'אשמח לעזרה לגבי לימודים . :)'
אשמח לעזרה לגבי לימודים . :)
09/12/2017 | 11:16
1
17
שלום יש לי בחן מועד ב. בהנדסאים 
שאלתי היא : 
השאלה שנשאלה:
האם יעבור את הבחן בהנדסאים ביום שני ? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - אביר החרבות
עיצה - אס המטות
ממה להמנע - אביר המטות
תוצאה - ארבע החרבות

לצפיה ב-'בני 87 יקר,'
בני 87 יקר,
09/12/2017 | 13:56
19
מצ"ב קובץ לעיונך,

שבת שלום

רחל
לצפיה ב-' איך מפרשים מסר בשלוש? מה אומר קלף הפוך? וגם- '
איך מפרשים מסר בשלוש? מה אומר קלף הפוך? וגם-
07/12/2017 | 18:06
19

כיף מתחת לשמיכה החמה

עם ו- וזמן ללמוד

דרכים לשימוש בקלפי הטארוט תשובות לשאלות ופרשנות בסיסית לכל קלף  ישר
והפוך - כאן:

.http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/121/161716073/%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA/%D7%98%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%98

סופ"ש מהנה רווי גשמי ברכה בכל המובנים,

רחל

לצפיה ב-'היי'
היי
08/12/2017 | 00:49
2
28
אני נמצאת בקשר עם מישהו כבר חודש. מצד אחד, הוא מוצא חן בעיניי ואני חושבת עליו הרבה, אבל מצד שני הוא איטי כזה ולא ממש מתקשר רגשית.
מתחיל להימאס לי ואני שוקלת לעבור הלאה.
שאלתי מה הפוטנציאל של המערכת היחסים הזו בחודש הקרוב?
צד השואל - שבע המטות
הצד השני - שמונה המטות
מה עוזר - עשר המטבעות
מפריע - תשע המטות
פוטנציאל הקשר - נער החרבות
התחושה שלי שהקשר שלנו הוא בעיקר דרך השכל ולא דרך הרגש כזה של הערכה הדדית. למרות שלפי מה שקראתי על שמונה המטות זה אומר על התאהבות, אבל נער החרבות נראה לא רציני ולא רגשי.
אשמח לעזרה, תודה!
לצפיה ב-'דנה יקרה,'
דנה יקרה,
08/12/2017 | 10:38
1
26

מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'וואו, ממש דייקת והאיורים מהממים (:'
וואו, ממש דייקת והאיורים מהממים (:
08/12/2017 | 15:56
27
שאלת אותי אם דיברתי איתו על הציפיות שלי...אז לא, אמרתי ניתן לזה לזרום לראות חיבור כי זו רק ההתחלה אבל אולי באמת הגיע הזמן.
רשמת להיזהר לא ליצור כוויות זה לזה - יש בזה משהו כי ההכרות הראשונית הייתה סוחפת כזו, ראינו אחד את השני וזה הרגיש כאילו שנינו אומרים 'וואו' חחח.
אמרת שאני מנהלת מאבק ועומדת בנחישות וזה ממש נכון! אני בזמן כזה בחיים ובקריירה שאני רוצה לכבוש פסגות ועובדת קשה בשביל זה. ממש עודד אותי שרשמת שאני בכיוון הנכון להישג ולוקחת את ההמלצה לשמור על צניעות וזהירות בדרך. אה ואני מאוד מאוד תחרותית (;
רשמת עליו שהוא אידיאליסט, אמיץ, מחייך ובעל בטחון עצמי וזה נכון. אני מרגישה שהוא חושב יותר מדיי על חשבון לזרום.
מה הכוונה שאני הופכת עצלה ומפונקת? האם בהקשר של הקשר? כי בעבודה אני סופר חרוצה (מצחיק עשיתי פריסה על מערכת יחסים ואני כל הזמן רושמת על העבודה...נראה לי שזה סמן למשהו). 
שנינו נאבקים במובן מסוים כי שנינו קרייריסטים ורוצים להגשים את מה שבאנו לעשות ואנחנו נורא דומים במובן הזה.
אם אני מבינה את הדברים שלך נכון מקשר הזה יכולה לצמוח בעיקר חברות אמיצה (על אף המשיכה) כי יש ביננו דמיון באישיות ובמטרות.
רשמת על זמן - האם זה בהקשר הכללי יותר של לדעת לנצל את הזמן בצורה הכי טובה שיש או בהקשר של היחסים שלי איתו?

נכון - אין לי רגשות וזו בעיקר הדלקות, אבל נראה לי שגם לו אין. אני לוקחת את עצתך לשיחה ואני בהחלט אשים לב למה שרשמת בסוף (:

שבת שלום! ותודה מכל הלב

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ