לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1018210,182 עוקבים אודות עסקים

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מתלבטת לגבי פרויקט'
מתלבטת לגבי פרויקט
15/01/2017 | 09:54
6
23
היי רחל,

נקרתה בדרכי הזדמנות להתחיל פרויקט, שכרוך בהרבה שינויים ודורש השקעה. התחלתי לעבוד על להגיש הצעה, אבל יש הרבה חסמים בדרך גם מצד הממונה עליי (שדי מתעלם ממני).
תהיתי האם כדאי לי להילחם על ההזדמנות? ייתכן שמאוחר מדיי, אבל אם אצליח זה עשוי לקדם אותי מאוד.

אשמח להמלצה לפריסה ושאלה מתאימה.
יום טוב
לצפיה ב-'פרסתי...'
פרסתי...
15/01/2017 | 12:04
1
18
התקשתי לחכות (:
שאלתי האם נכון לי ללכת על הפרויקט הזה?
תוצאות פריסת הווה-עיצה-תוצאה:
הווה - מלכת המטות
עיצה - מוות
תוצאה - שלוש המטבעות

להבנתי, כן וזה הזמן שלא לפחד לעשות שינויים. נכון?
לצפיה ב-'רומי, מתוקה,'
רומי, מתוקה,
15/01/2017 | 12:44
21
אני מבינה את הלהט. אכן, התשובה מעודדת אותך לפעול בכיוון.
אילו "אזהרות מסע" הפרישה טומנת בחובה?

יום טוב,
רחל

לצפיה ב-'רומי יקרה,'
רומי יקרה,
15/01/2017 | 12:13
3
19
אני מבקשת שתבחרי מספר מ 1 עד 250 וכן שתפרשי פרישת ייעוץ בגרסה המצומצמת (רזה) בשאלה:
מה ליי לעשות כדי להתקדם (בתפקיד/שכר/דרוג- מה שתרצי) במקום העבודה בחודשיים הקרובים?

זהו פורום לימודי. עפ"י חוקי הפורום הזה את מתבקשת להביא פרשנות משלך. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך.

שבוע טוב,

רחל
לצפיה ב-'תודה, אני בוחרת...'
תודה, אני בוחרת...
15/01/2017 | 12:50
2
18
במספר 18.
השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי להתקדם בדרוג במקום העבודה בחודשיים הקרובים? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מלך המטות
עיצה - ארבע החרבות
ממה להמנע - המגדל בוער
תוצאה - הכוכב

וואו, נראה קצת לא טוב... ממה שאני מבינה אני מצטיירת כאימפולסיבית מדיי, אולי דוחפת מדיי לדברים שיקרו. לכן, ממולץ לי להירגע קצת ולקחת פסק זמן, אולי לתת לדברים לקרות מעצמם. אם אני לא אעשה את זה, כנראה שתהיינה בעיות, אולי כי אני לא מוכנה מספיק. אם אני אמתין בסבלנות, דברים יהיו אפוטימיים יותר.. נדמה לי שיש רמז לעבודה עצמית.

לצפיה ב-' תודה על האמון: '
תודה על האמון:
15/01/2017 | 13:42
1
29

במספר 18.

השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי להתקדם בדרוג במקום העבודה בחודשיים הקרובים? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מלך המטות
עיצה - ארבע החרבות
ממה להמנע - המגדל בוער
תוצאה - הכוכב

הקלפים והפרישה למיטב ידיעתי והבנתי אותם ולאור המסר שנבחר:

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת (רזה) היא פרישה המורכבה מארבעה קלפים בארבע עמדות שונות ומטרתה להאיר לשקף ולמקד תשובה עפ"י פרמטרים קבועים לתחום ספציפי מוגדר. 
העמדה האחרונה היא עמדה הקרויה "תוצאה" אם תהיה פעילות לאור המלצות הקלפים הקודמות. אולם, אני בוחרת להתייחס לקלף בעמדה זו כקלף מסכם הפרישה. ככזה- הוא מאיר, מחדד, מוסיף ומדגיש מידע מהקלפים הקודמים ומוסיף עלייהם.

המידע למיטב ידיעתי והבנתי  את הקלפים שעלו, הפרישה שהוצגה והמסר:
בפרישה שהובאה הנה עלו ארבעה קלפים.
שני קלפים מהארקנה הבכירה: המגדל, הכוכה
ושני קלפים מהארקנה הזוטרה: מלך המטות, ארבע החרבות.

יסודות הקלפים הם:
אש: מלך המטות
אוויר: ארבע החרבות, המגדל, הכוכב.
מים - נעדר
אדמה- נעדר.

שני יסודות אלו, האש והאוויר מתאימים זה לזה ויש כאן המון אוויר!
נראה כי החיבור וההצאמה של האש והאוויר הדינאמיים והתזזיתים אומרים לך: 
"אם אין אני לי - מי לי
וכשאני לעצמי - מה אני
ואם לא עכשיו - אימתי"

את חשה שעלייך להכות בברזל בעודו חם.
לפיכך, ההתלבטות שלך היא סביב היציאה מאזור הנוחות וגובה המחירים הפוטנציאלי בעקבות זאת. כלומר: הסתכנות!

התמונה שעולה היא:
החיים נפרשים לפנייך כסדרת משימות שיש לבצע! ללא פעילות יוצרת כוח בחייך- את עלולה לשקוע  בדיכאון. ללא סיכון לא תוכלי לצמוח.
הלן קלר אמרה: "ביטחון הוא בעיקר אמונה טפלה. הוא אינו קיים בטבע, ובני האדם אינם חווים אותו. המנעות מסכנה אינה בטוחה בטווח הארוך יותר מהחשפות מוחלטת. החיים הם הרפתקה נועזת או כלום".

בנוגע לסיכון שאת שוקלת, עלייך להציג בפני עצמך שאלות חשובות. למשל:
האם את מסוגלת להגדיר את מטרת הסיכון?
מה הדבר הטוב ביותר העשוי לקרות לך, אם הסתכנות תוכתר בהצלחה?
מה הוא ההפסד המרבי?
האם יש בליבך פחד מפני אובדן אהבה, שליטה או הערכה עצמית?
האם את נוטלת את הסיכון כדי לרַצות אדם אחר?
האם תוכלי להשיג את מטרתך בדרך אחרת?
האם את זקוקה למידע נוסף בטרם תפעלי?
האם עשוי הסיכון להעניק לך חיים כנים וחופשיים יותר?
האם זה צעד הוא צעד לצמיחה, העשוי להיטיב את איכות החיים שלך?
האם צעד זה הפיך ויכול להשיב אותך לנקודה הנוכחית במידה ולא תתקדמי חלילה באופן המיטיב עימך?
האם השתהות ביישום הצעד הראשון עלולה לגרום לך לפספס את ההזדמנות?
האם החלטת לחקות אחרים וליצור דרך ביצוע ייחודית משלך?
האם את משתעממת בקלות?
האם את מצליחה לדמיין עצמך כמוקד הצלחה בתמונת חיים רחבה?
האם את נוטה להתבונן על המכלול ובהמשך להכנס לפרטים?
האם את בעלת אינטליגנציה אינטואיטיבית וקולטת בקלות הלוך רוחות אצל האחרים? 

פירוט המידע
הקלפים שעלו הם:
בעמדת מצב נוכחי - מלך המטות

כשקלף מלך המטות מופיע בקריאת קלפים עבורך בעמדת המצב הנוכחי (ההווה) הוא מצביע על כך שכל מיזם המצוי כרגע תחת ידייך מעורר בך השראה ועשוי להצעיד אותך קדימה במהירות. ההווה הוא הזמן הטוב ביותר להתוודע ליכולותייך לפתור בעיות מורכבות. ביכולתך להמריץ אנשים לסייע לך תוך שאת ממקדת אותם במשימה ובמקביל מראה להם מהם היתרונות של המיזם גם עבורם. היכולת שלך להאציל סמכויות היא גם מדד לבגרות שאת מפגינה. היותך מודל לחיקוי הוא עוצמה שבמסגרתה את מבטאת שאת יכולה לסמוך גם על הזולת ולא רק על עצמך. זה טוב גם בגלל העבודה שאינך כופה על עצמך לבצע את כל המשימות הנדרשות בכוחות עצמך בלבד. זהו חותם מובהק בהתפתחותך העצמית ובסלילת הנתיב להצלחה.

בעמדת עיצה - ארבע החרבות
קלף זה נקרא גם "מוות נפשי" זהו קלף ,שקורא לנו להניח הכל בצד ולחשוב כיצד לעשות סדר בחיינו. הקלף ממליץ שלא נשהה במצב זה יותר מדי על מנת שלא ניכנס לפסיביות ואדישות. העיצה היא לפעול ולבנות קשרים חברתיים מעצימים - אף אם שבריריים/ זמניים.
בדקי:
מי במקום עבודתך עשוי לסייע לך בהתקדמותך? מי ינסה להאיר עינייך ולהעיניק לך מניסיונו כדי שתצליחי? מי עלול לתקוע לך סכין בגב? מי אוחז בידו את חרב דמוקלס?

בעמדת ממה להמנע - המגדל בוער
הקלף מייעץ שכדאי להמנע מגאווה והתבלטות יתרהשכן הללו יחד עם חוסר-גמישות, מביאות אסון.
כדאי להמנע מהמחשבה שאת אוליב או פופאי או סופרוומן - להמנע מלסמוך רק על כוחותייך ולא הביא בחשבון אפשרות להתערבות גורמים לא-צפויים.

בקיצור: מומלץ להמנע מביטחון מופרז בחומר ובמסגרות מוצקות-כביכול. 
(מתוך דברי יואב בן דה ע"ה  )

בעמדת תוצאה - הכוכב
עמדה זו היא עבורי עמדה של סיכום ולא של ניבוי ניחוש העתיד.

על פי מה שנאמר בקלפים הקודמים:
קלף הכוכב מצביע על ההזדמנות להגשים חלום.
הוא חשוף ופגיע ולכן מבטא גם סוג של תמימות.

ציטוט דברי יואב בן דב ע"ה:
"הדמות העירומה שעל הקלף מתארת  יושר, כנות ופתיחות: "אין מה להסתיר". הפעולה הפנימית והחיצונית מתמזגות באופן הרמוני, והאינטואיציות הטבעיות מוליכות בכיוונים שהם חיוביים גם לשואל וגם לסביבתו, משום שהיא מותאמת באופן ספונטני למהלך העולם. קלף חיובי בעניינים הקשורים בטבע, אולם פחות נוח לשאלות הדורשות פעולה בעולם מלאכותי ובמצבים הדורשים תיחכום.
חיובי: אפשר לתת אמון במצב הנוכחי, וכדאי להיות ראוי לאמון הזולת. נדיבות ונכונות לתת, גם ללא תמורה מיידית, מיטיבה עם כל הצדדים. אופטימיות ותקווה לעתיד טוב יותר. אפשרות לפתיחת אופקים חדשים בכיוונים שעוד אינם נראים. דרכו של השואל ומטרת חיפושיו כבר מוגדרות, והוא חש זאת גם בלי לראותן עדיין בבירור. זרימה חופשית ופוריה בתחום המיני והיצירתי. השראה רוחנית ממקור עליון.
שלילי: נאיביות, תמימות ואופטימיות מופרזת מביאות למצב פגיע ומסוכן. הסרת המחסומים בשלב זה עדיין לא מוצדקת. מתן אמון במישהו שעלול להתכחש להתחייבויותיו. בזבוז של משאבים שיחסרו אחר-כך. התנהגות גופנית או מינית לא-זהירה עשויה לגרום בעיות או מחלה. שאיפה תמימה להשיג הכל מייד גורמת לשואל להתעלם מקשיים ממשיים ותביא לאכזבה."

סוף ציטוט.

לסיכום:
כתשובה לשאלה:מה עליי לעשות כדי להתקדם בדרוג במקום העבודה בחודשיים הקרובים? 
הקלפים, הפרישה והמסר מבטאים הזדמנות עבורך ליטול סיכון .
כדי להצליח הם מעודדים אותך לענות על שאלות שצצו בהם ונשזרו במהלך ניתוח המידע.
לציין כי הסיכוי להצלחה לא נקבע מראש ותלוי רבות בגישתך ובהתנהלותך.
מומלץ לך לבנות גשרים וקשרים , להאציל סמכויות ולהיות מעורבת בנעשה.
כדאי גם להמנע מיוהרה ולהיות עירנית למתרחש.

לסיום:
עלו בי שאלות שונות במהלך ניתוח המידע:
מי חווה ארוע מוחי?
מי איבד את עצמו בסבך הביורוקרטיה וביתו או עסקו קרסו?(גירושין, פשיטת רגל)
מי חווה אתגר ענק ונמצא בתהליך שיקום?- זה השקט שאחרי הסערה.

הארה:
ריבוי פרישות איננו יעיל ועלול להטעות. זו הסיבה שחווית דבר והיפוכו היום על רקע שתי הפרישות שנפרשו.
כדאי להמתין עד חלוף פרק הזמן שהוגדר בפרישה כדי לפרוש שוב בעניין זה.

בהצלחה,
רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.
לצפיה ב-'רחל, תודה רבה '
רחל, תודה רבה
15/01/2017 | 20:25
15
השאלות שהצגת הן בהחלט במקום, ואני אנסה לענות בכנות עליהן לפני שאני מקבלת החלטה. זו לגמרי הזדמנות להגשים חלום, וטיבן של סיטואציות אלה הוא להיות מפחידות - מה אם זה לא יקרה? או שאולי זה יקרה ולא יהיה כמו שחשבתי? מה יהיה החלום הבא? כמו שאמרת, אני נוטה להשתעמם בקלות ואכן אוהבת לקחת על עצמי אתגרים, אחרת אני מרגישה קופאת על שמריי ודי בדאון. 
נראה לי שאני אתייעץ בנימוס עם הממונה עליי ואראה לאן זה ממשיך.

תודה על הפרשנות המדויקת!
לצפיה ב-'פריסה בנושא זוגיות'
פריסה בנושא זוגיות
13/01/2017 | 11:47
4
25
שלום,
אני נמצאת בצומת דרכים עם בעלי בהקשר של המשך קשר או גירושים. הוא לא יודע מה הוא רוצה ולא מקבל שום החלטות גם לאחר שהחלטתי בשבילו שיעזוב.

שאלתי שאלה: מה הפוטנציאל שלי לזוגיות טובה עם בעלי בחודש הקרוב?

התוצאה:
תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - מלכת המטבעות
לב - מלך החרבות
יד ימין - עשר המטבעות
רגל ימין - ארבע הגביעים
יד שמאל - ארבע החרבות
רגל שמאל - שלוש הגביעים

הדרך שבה אני קראתי את הקלפים:
אני מאוד מחפשת יציבות בכל התחומים. יש לי נטייה לפייס כל הזמן את הצד השני ולוותר על עצמי. אני צריכה זמן רוגע ושלווה על מנת לקבל החלטות. וצריכה לחזור להיות אופטימית ולהאמין שהכל יסתדר כמו שקורה לי בדרך כלל כי יש פוטנציאל ממש טוב של הצלחה.

אין לי הרבה ידע בקלפים אז כתבתי מה שנראה לי ואני אשמח לשמוע את הפירוש שלך. תודה :)

לצפיה ב-'tushtushit , יקרה, יישר כח !!! הנה דעתי:'
tushtushit , יקרה, יישר כח !!! הנה דעתי:
13/01/2017 | 14:32
3
32
שלום,
צר לי לקרוא בנוגע למערכת היחסים עם בעלך .

השאלה שנשאלה: 
שאלתי שאלה: מה הפוטנציאל שלי לזוגיות טובה עם בעלי בחודש הקרוב?

הניסוח מעולה. לא הבנתי מה הסיבה לכך שהגדרת רק חודש.
בנוסף, בחרת בפרישת הכוכב וגם זו בחירה טובה בעיניי.

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - מלכת המטבעות
לב - מלך החרבות
יד ימין - עשר המטבעות
רגל ימין - ארבע הגביעים
יד שמאל - ארבע החרבות
רגל שמאל - שלוש הגביעים

על פי הקלפים והפרישה למיטב הבנתי וידיעתי אותם:

פרישת הכוכב היא פרישה בעל שישה קלפים בשש עמדות שונות.
בפרישה שהוצגה שישה קלפים וכולם מהארקנה הזוטרה. 
היסודות של הקלפים הם:
אש - נעדר
אוויר: ארבע החרבות, מלך החרבות
מים: שלוש הגביעים, ארבע הגביעים
אדמה: עשר המטבעות, מלכת המטבעות

יסוד האש נעדר ולמרות נסיונותיי למצוא ולו מעט התלהבות ותשוקה בקלפים האחרים - לא מצאתי כרגע בפרישה זו.

אתחיל מלב הסוגיה העומדת כרגע בפניכם בשלב הזה הבאה לידי ביטוי בקלפי הראש והלב שבפרישה: שני קלפי חצר - מלכת המטבעות, מלך החרבות.

שני אלו יחד מדברים על מאבקים סביב עניין של שליטה ומוקדי כח גם אם הללו מוצגים כלפי חוץ  כמוקדים מסוגים שונים/אחרים מזה.

שימי לב שיש כאן מלכת מטבעות = צורך ביציבות כלכלית
ומלך חרבות = צורך בקביעת הסטאטוס קוו המשפחתי/זוגי.
וזה קיים אצל כל אחד מכם.

הבוקיו דנדו קיוקאי מספר על מריבה שפרצה בין ראש הנחש לזנבו: מי צריך להיות מלפנים.
אמר הזנב לראש: "תמיד אתה ראשון; זה לא הוגן, אתה צריך לתת לי להוביל לפעמים".        
השיב הראש: "חוקי הטבע הם שקבעו שעליי להיות הראש; לא אוכל להחליף איתך מקומות.".   
כך נמשך הוויכוח, עד שיום אחד נכרך הזנב סביב עץ ומנע מן הראש להתקדם. הראש התעייף מן המאבק והניח לזנב לעשות כרצונו. בלא עיניים שידריכו אותו בדרכו, נפל הנחש לבור אש ומת.
בטבע קיים תמיד סדר הולם, ולכל דבר תפקיד משלו. אם יופרע סדר זה, ישתבש התהליך והכל צפוי לאבדון.

לפיכך, מהות הפרישה בכללותה כלפי כל אחד מכם ובמקרה זה כלפייך:

התרכזי בדרך שבה דברים אלה קשורים לשאלתך:
במי את מנסה לשלוט?
את מי את מנסה לתמרן?
מי מתמרן אותך?
אילו צרכים שלך אינם מסופקים?
באילו דרכים את מפרה את ההרמוניה?
אילו פעולות מידיות תוכלי לבצע להגברת ההרמוניה?

אני מוכרחה לציין כאן כי בשביל טנגו צריך שניים - אולם די שתתחילי ביישום צעד קטן כדי לחולל שינוי!

ניתוח הקלפים:
את מביאה לקשר צורך בשיתוף פעולה, צורך ביצירת רשת ביטחון ויכולת להתאים עצמך גם למסגרת מחייבת - נוקשה . את גם מוכנה לשלם את המחירים .צירוף הקלפים מלמד כי בדרך כלל דרושים לך מרחב וזמן לעצמך. ייתכן שהסובבים אותך דוחקים בך לתת  למלא את רצונם ומרוקנים אותך מאנרגיות- ובכלל זה בעלך. את חשה שהוא דוחה כל ניסיון לשיתוף פעולה ומתייחסבחוסר הבנה/אמפטיה/אהבה-
 כלפייך. 
הצבת גבולות ולמדת לסרב. אולם נאחזת פחד.

הוא מצידו מאמין בערכי משפחה ומסורת, מאמין שהוא אמור לנהל מולך משא ומתן ויש בו צורך אדיר לספק משאבים מגוונים למשפחה. הוא מצידו חש שאת מושפעת מנשים אחרות ומבטאת כלפיו קנאה/רכושנות.
הוא נוטה להיות שמרן בגישתו ושואף להיות בעל ריבונות, סמכות, רַשוּת, מסורת, הצלחה וניהול כלכלי נבון בבית ושעל פיו יישק דבר. הוא  מעודד שמרנות והליכה בתלם. 

מאבקי הכח סביב תפישות עולמכם השונות היא פרי פרשנות שלכם את עולם המושגים שלכם מבחינות רבות ובכללן:
זוגיות
משפחה
כבוד
אחריות
מוביליות
שליטה מול שתלטנות
חובות וזכויות

נראה כי המושג נאמנות מתפרש ע"י כל אחד מכם אחרת וזה מעורר בליבך חשד לבגידה מצידו ובליבו חשד כלפי בגידה מצידך בו - אף אם מדובר בהתייעצות עם אחרים בהקשר למערכת יחסייך עימו. סוג של "כביסה מלוכלכת לא מכבסים בחוץ"...

עפ"י הפרישה והקלפים החרדה האופפת אתכם נובעת משיקולי עלות מול תועלת כאשר כל אחד מכם מאמין בצדקתו וכל אחד מכם מאמין שהאחר לא מעריך אותו כראוי. בנוסף, הפחד הכי גדול שלנו כבני אדם הוא ששומטים את מושכות השליטה מידינו...בכל תחום שהוא!

אך מה התוצאה האפשרית כשמנסים לאחוז בשליטה בכל מחיר?
אנסח את דבריי בגוף שני אך זה מתאים לכולנו בכלל ולשניכם בפרט:

כאשר את מנסה לשלוט באחרים ולתמרן אותם ,את מביעה פחד ויוצרת מגע שלילי והרסני ביותר.
יש שמונה דרכים בסיסיות לתמרן אחרים:
•    אשמה, המשמשת כדי לפגוע או כדי לשלוט.
•    כעס הוא אמצעי יעיל במיוחד כלפי אנשים, שתוקפנות גלויה מרפה את ידיהם. 
•    ביקורת וחוסר ביטחון מערערים  את איזונו של אדם ,בתוקפם את התנהגותו ודרך חשיבתו.    
•    מחויבות מופיעה לעיתים בצורת הסכם שבשתיקה. במילים אחרות?:"אם אעשה זאת למענך, יהיה עליך לעשות משהו למעני."     
•    הרחקה היא אמצעי עיקרי המשמש ביחסים קרובים.      
•    חוסר אונים מאפשר למתמרן לטעון שאין ביכולתו לעשות את אשר הוא חייב לעשות, אלא אם כן תעשה אתה כרצונו.   
•    קנטור נראה ביטוי של אהבה ושל חיבה, אך למעשה הוא הבעת מסר לא ישיר. 
•    שאלות יכולות להיות אמצעי תמרון , כאשר מציג השאלה כבר יודע את התשובה.

כדי להתקדם מומלץ לך על פי הקלפים והפרישה למיטב הבנתי וידיעתי אותם:
 לחדול משפיטת עצמך ואחרים. לכולנו יש אגו – עצמי, שתמיד חושב ושופט, וכן עצמי – טבעי. הרמוניה בין היבטים אלה של אישיותך אפשרית רק כאשר השכל שלך שלֵוו. ביצועייך הטובים ביותר  מושגים כאשר שכלך רגוע  ואינך מתאמצת להצטיין. תוצאות אלה מושגות על – ידי עשיית מה שאת יודעת לעשות בטבעיות. 
בזֵן נקראת גישה זאת "מוּגָה", מודעות לפעולה ללא תחושה של "אני עושה זאת". את חדלה לחשב או להרהר בניצחון או בהפסד. את פשוט עושה את המיטב בהגיבך על כיוון פנימי, המוליך אותך ללא מאמץ דרך החוויה.
אי – שפיטה אין פירושה התעלמות מחסרונות או מטעויות. אינך צריכה לכבות את מוחך ולהפסיק להחליט מה יכול להצליח ומה לא. אי – שפיטה, משמעותה להתבונן בדברים כפי שהם, בלא להדביק תוויות של טוב ורע. במקום זאת יש לקבל שגיאות כחלק מן הלימוד , ואז אפשר לתקנן במהירות רבה.

לסיכום:
אם כך, הפוטנציאל האפשרי כרגע בין שניכם לחודש הקרוב הוא פסק זמן התאוששות והתארגנות מחדש.
כדאי להשאיר את העבר מאחור.
כדאי להמנע מלשתף נשים קנאיות במה שקורה לך.
כדאי להבין שאיננו רכוש של איש ולכבד את עצמנו!
יש אפשרות לאחות את השברים.

מליבי:
הפחד לאבד חזק מכל דבר , אולם האובדן הגדול ביותר הוא לאבד את עצמנו...

שבת מבורכת ובהצלחה,
רחל

לצפיה ב-'וואו'
וואו
13/01/2017 | 18:34
2
10
אמרת כל כך הרבה דברים נכונים! 
מצאתי את עצמי בלופ. התחלתי להתנהל בשונה לגמרי ממה שהתנהלתי בכל שנות הנישואיים ופתאום נתקעתי. זה קשה במיוחד כשיש בסיפור גם ילדים. אני יכולה לייצור הרמוניה רק מפחדת שזה יחזיר אותנו אחורה כי תמיד אני זאת שנלחמתי עלינו ורציתי שלשם שינוי גם הוא ילחם. בגלל זה הגענו לסוג של מאבק כוחות.
מקווה שאצליח להפסיק להתנהל מתוך פחד. אמנם הפחד השתנה אבל אני המשכתי להתנהל לפיו.
תודה ענקית על שהקדשת לי מזמנך!!

לצפיה ב-'תודה על המשוב - ו...איך מגרשים מפלצת מפחידה?'
תודה על המשוב - ו...איך מגרשים מפלצת מפחידה?
14/01/2017 | 12:12
1
16
ציטוט:
"אני יכולה לייצור הרמוניה רק מפחדת שזה יחזיר אותנו אחורה כי תמיד אני זאת שנלחמתי עלינו ורציתי שלשם שינוי גם הוא ילחם. בגלל זה הגענו לסוג של מאבק כוחות."
סוף ציטוט

למה להלחם על הזוגיות? האם אהבה/ זוגיות הם שדה קרב?

האם הציפייה שלך שהוא יילחם כמותך ריאלית?

האם ניתן לשנות אחרים מבלי שהם יהיו משתתפים פעילים בתהליך?

אילו מחירים גבתה ממך המלחמה הזו וכמה את מוכנה לשלם כדי להשאר בזוגיות?

מנסיוני, הדרך היעילה ביותר למיגור פחד ולתחילת שינוי היא באמצעות קבלת החלטות - גם אם כואבות- ויישומן!!!.

לפעמים התמונה בראש מפחידה יותר מהמציאות האובייקטיבית!!!
למשל:  ילדים קטנים פוחדים לפעמים ממפלצות דמיוניות. 

הצעה:
כיתבי על דף מה הציפיות שלך, מהם פחדייך וקראי לעצך בקול רם. זה בהחלט תרגיל משחרר. 

בנוסף, כדי להתקדם במשעול הרוחני והארצי שנני לעצמך:
הוריי הביאו אותי לעולם כדי שאהיה מאושרת ואסב אושר לילדיי - נכדיהם!
מה עליי לעשות כדי להגשים זאת?

חיזוקים ואנרגיות גם ממני,

רחל

לצפיה ב-'התשובות לכל השאלות הן כמובן שלא'
התשובות לכל השאלות הן כמובן שלא
14/01/2017 | 21:11
9
הגעתי למצב שבו הצלחתי להתמודד עם הפחד שהוא יעזוב ולקבל החלטה שאני במצב הזה לא מוכנה להמשיך. ביקשתי שיעזוב אבל הוא פתאום קפא וכל פעם נותן תירוצים אחרים ללמה זה לא קורה. אני יודעת שהוא פוחד לעזוב אבל כמובן שהוא לא מודה.
אצלי הפחד מפרידה פשוט הפך לפחד מסחבת שתיגרר כל כך הרבה, שתשחוק אותי נפשית.
אני מוכנה לקבל כל שינוי רק שיקרה כבר. זה שואב ממני המון אנרגיה. אני מאמינה שמה שיקרה, כך זה כנראה צריך להיות.
תודה לך על העצות החמות אשתדל ליישם אותם :) את מקסימה!
לצפיה ב-'עבודה '
עבודה
10/01/2017 | 13:10
10
25
היי 
הייתי תקופה קצרה באבטלה ואז מצאתי עבודה שעל פנין נראתה טובה מבחינה מקצועית עבורי ותגמול שכר
התחלתי לפני שלושה ימים ומאז דבריםצ חורקים
אין נכונות לעזור מצד כל מיני בעלי תפקידים שאמורה לקחת מהם משימות אין חפיםה הבוס חדש ועסוק בעצמו ובמשימותיו ,מרגיש לי רע בבטן
אנשים "לא נחמדים" בלשון המעטה
רוצה להתייעץ האם זה צעד נכון עבורי להנתפטר ולחזור לחפש ( זכאית עדין לאבטלה )
תודה אשמח להלצה לפריסה 
לצפיה ב-'איילת אחרת , בוקר אור,'
איילת אחרת , בוקר אור,
11/01/2017 | 12:00
9
14
השאלה: מה הפוטנציאל האפשרי עבורי איילת בת (שם אימא) למצוא עבודה מתגמלת בחודש הקרוב?

פרישת הכוכב:

זהו פורום לימודי . עפ"י כללי הפורום  עלייך  לכתוב מעט מליבך על הקלפים. אינך חייבת להכיר אותם.

רחל

לצפיה ב-'הפריסה'
הפריסה
11/01/2017 | 14:58
8
9
תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - חמש המטבעות
לב - שלוש המטות
יד ימין - הכוכב
רגל ימין - מרכבה
יד שמאל - מלך המטבעות
רגל שמאל - תשע המטות
לצפיה ב-'ניסיון שלי '
ניסיון שלי
11/01/2017 | 15:00
7
9
לא מבינה את הפריסה בכלל
בכל מקרה לב- שלוש מטות נראה לי אופטימי תקווה לצאת לדרך חדשה ולהצליח
ראש-חמש מטבעות חשש אולי מהקיים וקושי להיות אופטימית עם המצב כרגע
יד ימין-כוכב לא יודעת מה אומר אולי תקוות לטוב וגם משדר פתיחות תמימות
כל השאר בכלל לא ברורים לי
וממש לא מצליחה להבין כיצד לפרש הפריסה ושילוב הקלפים

תודה אשמח לעזרתך ..
לצפיה ב-'איילת אחרת, יקרה, תודה - והנה דעתי:'
איילת אחרת, יקרה, תודה - והנה דעתי:
11/01/2017 | 16:46
6
25
לא מצאתי את השאלה והנחתי שהיא כפי שהצעתי:
השאלה: מה הפוטנציאל האפשרי עבורי איילת למצוא עבודה מתגמלת בחודש הקרוב?
תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - חמש המטבעות
לב - שלוש המטות
יד ימין - הכוכב
רגל ימין - מרכבה
יד שמאל - מלך המטבעות
רגל שמאל - תשע המטות

הקלפים והפרישה למיטב ידיעתי והבנתי אותם:

פרישת הכוכב היא פרישה בעלת שישה קלפים בשש עמדות שונות.
היא נקראת גם פרישת גוף האדם או פרישת חותם שלמה.
הפרישה טובה לשאלות מגוונות.
בפרישה שהובאה הנה יש שישה קלפים.
שני קלפים מהארקנה הבכירה (הכוכב, המרכבה) וארבעה מהארקנה הזוטרה.
יסודות הקלפים בפרישה זו כפי שהוצגה הם:
אש –שלוש המטות, תשע המטות
אוויר -  הכוכב
מים - המרכבה
אדמה- חמש המטבעות, מלך המטבעות

עד כה:
בצד זה עלו שני קלפים מהארקנה הבכירה עם מסר עוצמתי...

קלף הכוכב: במרכז הקלף  כוכב גדול זוהר עם 8 קרניים , מוקף בשבע כוכבי-משנה –אף הם בעלי 8 קרניים. הכוכבים הם חלק מהמאורות ומגרמי השמיים : שמש, ירח וכוכבים, המופיעים גם בקלפי הטארוט. הם משמשים לתאורה ולהכוונה. כוכב דורך הוא הצלחה ואילו כוכב נופל הוא הזדמנות לבקש משאלה. 
קלף הכוכב הוא קלף של התחדשות ואופטימיות. הקלף מצביע על רצון להיטיב עם כל העולם ולחלוק בשפע באופן מלא.
הופעת קלף הכוכב בקריאת הקלפים עבורך מלמדת על השראה אלוהית, אופטימיות,  תקווה ואמונה שאפפו אותך עד כה ועוררו בליבך אמון מחדש בעצמי ובסביבה.
בתחום המקצועי מסתמנת נטייה להגדיל ראש וליזום פרויקטים רחבי היקף.
אולם כל הטוב הזה הגיע לסוג של תקיעות, המתחזקת ע"י הקלף הבא בפרישה, קלף המרכבה.

הופעת קלף המרכבה  במיקום הנוכחי מלמדת כי את מודעת היטב למטרותיך, מאווייך וחלומותיך הכמוסים וכיצד להגשים אותם. הקלף מצביע באופן כללי על שאפתנות ונחישות, על יכולת ביצועית ובחינה תדירה של ההישגים שהושגו. כדאי להמשיך הלאה לעבר המטרות ולנסות להגשים אותן בצורה מיטבית ובכל דרך. ההצלחה כאן היא פרי התבונה.
בנוסף הקלף מרמז על בעיות רגשיות בלתי פתורות מהעבר – בפרט בכל הקשור לדמות – אם וכן על סגירות רבה על רקע טראומה אישית.

שני קלפים אלו מהארקנה הבכירה מלמדים על נאיביות שמובילה לחוסר ביטחון עצמי ולתחושת חוסר אונים. חלום מתוק שהיה לך נגוז ואת מוצאת עצמך מטרה לחיצי קנאה ולבידוד חברתי. לא בפעם הראשונה...

המסר עבורך משניהם:
אבדן תקווה ותחושת חוסר אונים הם הדרך לשקוע מטה. נסי להרים ראש ולבחון מחדש את כל מה שיש לך בחייך. הכרת תודה היא צעד ראשון למציאת משמעות. השיבי את אמונתך ופעלי בדרכים רוחניות – דתיות אף אם באופן טכני. מתוך שלא לשמה בא לשמה. זה מביא למודעות עצמית מתגברת, גם אם בעקבות ביקורים במקומות קדושים וספיגת האווירה בהם.

כיום:
קלף חמש המטבעות : הקלף הוא מיסוד האדמה ונושא את  הספרה 5 העוסק על פי הנומרולוגיה בתקשורת, חופש ושיווק כך שניתן לומר שכישורי תקשורת יעילים אף הם יחלצו אותך ממצב קודר מהבחינות החומריות- פיזיות. עזרה תמיד זמינה. קלף עגום זה למראה נתפס ע"י רבים מן הקוראים בדרך כלל כקלף של מחסור. אולם כדאי לשמור על הידיעה כי הרגע החשוך ביותר ביום הוא הרגע הקרוב ביותר לרגע של עלות השחר. לא כדאי לעכב בקשת עזרה אף אם המבנה, הארגון או האדם עושים רושם נוקשה. בקשי את העזרה הדרושה לך. כח האהבה הוא כח עצום המסייע בחציית משברים שונים ומחשל אותה. תמיכה מהסביבה איננה דבר המובן מאליו. כדאי  למצוא את היופי בדברים הקטנים, השגרתיים והמהנים. למרות הקשיים, ההשגחה העליונה נמצאת לצדך ומלאכים שומרים עליך ומובילים אותך בדרך הנכונה.
במקום העבודה מסתמנים לחץ יתר וצורך בקבלת סיוע. עם זאת, האווירה הכוללת מלמדת על הידיעה שהמצב הזה זמני. כדאי להמשיך להאמין. עוד מאמץ קטן והלחץ יורד.

קלף שלוש המטות: קלף שלוש המטות מייצג את רגשותייך. הוא מיסוד האש ונושא את הספרה 3. כאן הוא מתאר מצב של סגירת מעגל אחד והכנה למעגל חדש. ייתכן שההתלבטות היא האם להתקדם למרות קשיי ההסתגלות או לחזור על עקבותייך.
בכל מקרה ניכרת אכזבה שלך על רקע ציפיותייך שלא מומשו.

הפוטנציאל האפשרי:
מלך המטבעות:
ארבע קלפי המלכים הם קלפי חצר ומייצגים אנרגיה גברית – אבהית. לפעמים הם מצביעים על אדם בסביבתו של הפונה המשפיע עליו. מלך המטבעות הוא אדם מעשי החי חיי נוחות ורווחה. בדרך כלל השפע מגיע אליו מעבודה קשה. הוא שבע רצון מהישגיו ומסוגל להעניק ייעוץ מיטבי לפונים אליו במיוחד בכל הקשור לעסקים.
חריצות ושאפתנות מלווים אותך ואת שואפת ליציבות כלכלית, לשפע ולרווחה תמידיים. חיי נוחות, פאר והדר חשובים לך ,אם כי לא בהכרח תהפכי אותם לנושא ראוותני בחייך. מבחינת יחסי עבודה את אדם סמכותי, אחראי וחרוץ. אחרים מחכים למוצא פיך כדי ללמוד.
אולם אינך מאמינה בעצמך ואף חשדנית בנוגע למניעי הזולת. נושא זה מודגש בקלף הבא בפרישה זו – קלף תשע המטות.

תשע המטות: קלף תשע המטות הוא קלף מיסוד האש ונושא את הספרה 9. סיפרה זו בנומרולוגיה קשורה למנהיגות, הצלחה, נדיבות וחלוציות. הקלף במיקומו הנוכחי מצביע על דריכות יתר וציפייה למכה מתחת לחגורה. את שבעת מאבקים וחבולה . הקלף מצביע על תת הישגיות וניסיונות כושלים, שמעמידים אותך כרגע על המשמר. החרדה בעיצומה ואת דרוכה להגן על עצמך בכל עת. כתוצאה את מפגינה עקשנות ונטייה לסמוך על עצמך גם ללא בסיס ויוצרת סיכון ממשי לעתידך המקצועי. כדאי להרפות מדריכות היתר השוחקת אותך כעת. את חווה בלבול. 
הקושי הזה מתחבר לשינוי בנסיבות. הפסדים/ אובדנים, שיכולים להמנע. 
הפוגה בקשיי החיים מאפשרת מנוחה/פסק זמן. יש לך הזדמנות ועלייך לתכנן את הצעד הבא בקפידה.

התעלמות מאזהרות גלויות עלולה להוביל  לקשיים/מצוקות ומריבות. הזהרי מלשקוע בייאוש. בעוד המצב הנוכחי קשה וייתכן שאף מבלבל אל תרימי ידיים. לא כדאי לברוח מהחיים. 

לסיכום:
הפרישה והקלפים בה למיטב הבנתי וידיעתי אותם אומרים שהכל זמני וגם זה יעבור.
כדאי לפתח סובלנות ולצאת מהשריון כדי להצליח.
יש לך הזדמנות להצלחה ומוטב להמתין להתפתחויות בתחום העבודה ולקבלת עבודה מתגמלת יותר עבורך.
רק זכרי שלכל מקום אליו את מגיעה את מביאה את עצמך...

בשולי הדברים:
תוך כדי ניתוח המידע צפה בי תחושת חרדה ואף בחילה.- יש לך מושג למה???

עלו גם שאלות שונות - למשל:
מי תלוי בך כלכלית?
מי עבר ניתוח בקע?
מי למד הנהלת חשבונות?
מי הגבר שבו את תלויה רגשית? הוא כמו עריץ...
מי למד נהיגה ולמי האוטו הושבת עקב תאונה?
מי חווה כרגע צורך להתלות עלייך? את מי את מצעידה קדימה בקור העז?

עוד עלה בי שיש בך עוצמה גדולה משאת רואה או מזהה.

זה הזכיר לי את השיר של ויטני יוסטון:

I Didn't Know My Own Strength - Whitney Houston
https://www.youtube.com/watch?v=4CbEotFOnP0

בהצלחה

רחל

לצפיה ב-'ראשית תודה ועכשיו..'
ראשית תודה ועכשיו..
11/01/2017 | 17:31
5
8
לגבי שאלותייך אני באה מרקע של הנה"ח וחשבות שכר
התקבלתי למקום הנוכחי והתחלתי בו לפני 4 ימים כחשבת שכר
הבוס הישיר שלי גם חדש והותק שלו משהו כמו חודש לפני בחברה.
מהרגע שהגעתי אני זוכה מהסביבה שאמורה להעביר אלי חלק התפקיד בקשיים לא רק שאין שת"פ אלא ממש הרגשה שאני מאיימת עליהם ורוצים שאלך וזה עוד לפני ש בכלל היתה תקשורת  זה תפקיד שעובר מבחורה במרכז אליי לחברה והיא דווקא שמחה , משאר הגורמים בחברה אמורה לקחת משימות שקשורות אליהם ולהקל.
כל פנייה שלי לאנשים מקצועית למידע ועזרה לשם לימוד התפקיד זוכה לא רק לאי שיתןף פעולה אלא עוינו
באתי עם מלוא המוטיבציה לתפקיד ואני מקבלת כל הזמן ברקסים .
שלא לדבר על כך שמבודדת בגדול כי בחברה אין כמעט בנות והן לא נכונות כרגע להכניס אותי אליהן אז יושבת לאכול לבד
הבעיה שמבחינה מקצועית התפקיד מענין מפרה מלמד אשמח להרחיב את יכולותיי בו ולבצע אותו וללמוד נישות חדשות מבחינה מקצועית יש לי הרבה ענין בתפקיד ורצון להיכנס ללמוד ולבצע על הצד הטוב ביותר
אבל אני דורכת בשל כך במקום מקצועית ולא יכולה להתקדם ללמוד אותו ולצלול אליו כמו שצריך
האם לפי הפריסה כדאי לי לחכות לפני שעוזבת ומקבלת החלטה או לתת עוד תקופה מה של הזדמנות למקום ?
תודה
לצפיה ב-'תוספת והתייחסות לדברייך '
תוספת והתייחסות לדברייך
11/01/2017 | 17:40
4
6
הפירוש של קלף הכוכב מתחברת מאוד
הופעת קלף המרכבה  במיקום הנוכחי מלמדת כי את מודעת היטב למטרותיך, מאווייך וחלומותיך הכמוסים וכיצד להגשים אותם. הקלף מצביע באופן כללי על שאפתנות ונחישות, על יכולת ביצועית ובחינה תדירה של ההישגים שהושגו. כדאי להמשיך הלאה לעבר המטרות ולנסות להגשים אותן בצורה מיטבית ובכל דרך.-אכן באתי מלאת נחישות מוטיבציה ורצון ללמוד ולעשות את הטוב ביותר . ההצלחה כאן היא פרי התבונה.
בנוסף הקלף מרמז על בעיות רגשיות בלתי פתורות מהעבר – בפרט בכל הקשור לדמות – אם וכן על סגירות רבה על רקע טראומה אישית.-אשמח להבהרה לא ככ מבינה ?

המטות: קלף תשע המטות הוא קלף מיסוד האש ונושא את הספרה 9. סיפרה זו בנומרולוגיה קשורה למנהיגות, הצלחה, נדיבות וחלוציות. הקלף במיקומו הנוכחי מצביע על דריכות יתר וציפייה למכה מתחת לחגורה. את שבעת מאבקים וחבולה . הקלף מצביע על תת הישגיות וניסיונות כושלים, שמעמידים אותך כרגע על המשמר. החרדה בעיצומה ואת דרוכה להגן על עצמך בכל עת. כתוצאה את מפגינה עקשנות ונטייה לסמוך על עצמך גם ללא בסיס ויוצרת סיכון ממשי לעתידך המקצועי. כדאי להרפות מדריכות היתר השוחקת אותך כעת. את חווה בלבול. 
הקושי הזה מתחבר לשינוי בנסיבות. הפסדים/ אובדנים, שיכולים להמנע. 
הפוגה בקשיי החיים מאפשרת מנוחה/פסק זמן. יש לך הזדמנות ועלייך לתכנן את הצעד הבא בקפידה.

התעלמות מאזהרות גלויות עלולה להוביל  לקשיים/מצוקות ומריבות. הזהרי מלשקוע בייאוש. בעוד המצב הנוכחי קשה וייתכן שאף מבלבל אל תרימי ידיים. לא כדאי לברוח מהחיים
-אשמח להבין לא ככ מבינה
  תוך כדי ניתוח המידע צפה בי תחושת חרדה ואף בחילה.- יש לך מושג למה???

אולי  כי אחרי הפריסה מנה"ח שעובדת איתי תקפה אותי ונכנסה איתי לעימות וניסתה ליצור דרמה מכלום ועלתה האנרגיה של המופע שעשתה ..גם לי יש בחילה מההתנהלות הזאת

עלו גם שאלות שונות - למשל:
מי תלוי בך כלכלית? אף אחד ילדינו תלויים בי ובבעלי
מי עבר ניתוח בקע? אף אחד
מי למד הנהלת חשבונות?אני!!!!
מי הגבר שבו את תלויה רגשית? הוא כמו עריץ...לא יכול להיות שבעלי ..
מי למד נהיגה ולמי האוטו הושבת עקב תאונה?
מי חווה כרגע צורך להתלות עלייך? את מי את מצעידה קדימה בקור העז?-אף אחד שידוע לי

עוד עלה בי שיש בך עוצמה גדולה משאת רואה או מזהה.

בסופו של עניין מבחינה מקצועית הייתי מאוד רוצה את ה התפקיד אבל יש פה את הקושי מסביב שאני מתלבטת האם שווה לי אני חזקה לא אחת שרגישה לכל דבר אבל פה ממש יוצאת עם דמעות
ושואלת את עצמי האם יעבור ?
או לוותר ולחפש מקום אחר

וזוהי אולי השאלה המרכזית שאשמח לתשובה עליה

לצפיה ב-'תודה על המשוב, כדי'
תודה על המשוב, כדי
11/01/2017 | 18:06
3
9

לחדד מעט את תשובתי אשמח אם תסכימי לבחור מספר מ 1 עד 250.

לצפיה ב-'תודה 32'
תודה 32
11/01/2017 | 18:59
2
6
לצפיה ב-'תשובות עפ"י המסר:'
תשובות עפ"י המסר:
11/01/2017 | 19:27
1
15
תודה על האמון.

נראה כי אינך מוצאת את המשאבים הדרושים לטפח את עצמך - בעיקר מבחינה רוחנית - וזה די חסר לך.
המסר מבקש ממך לשאול את עצמך - 
האם את רואה את המחצית הריקה של הכוס או את המחצית המלאה?
האם את מוצאת במצבים את הטוב ובעל הערך , או שמא מתרכזת בשלילה?
האם תוכלי לשקף את האל בנקודת ההשקפה שלך על ידי הבעת אהבה ללא תנאי?

ציטטת את דבריי בהקשר לקלף המרכבה: "בנוסף הקלף מרמז על בעיות רגשיות בלתי פתורות מהעבר – בפרט בכל הקשור לדמות – אם וכן על סגירות רבה על רקע טראומה אישית."
ושאלת: "אשמח להבהרה לא ככ מבינה ?"

תשובתי: 
תחושת חסך מגיעה לעיתים קרובות מהבית. קלף המרכבה נקשר אצלי ליוסף ואחיו.
כל אחד צריך לאהוב ולהיות נאהב.  כולנו זקוקים למוסיקה, לבידור ולתחביבים. אך צרכים רוחניים אינם פחות חשובים מצרכים אחרים. צמח לא מטופח אינו פורח, ורוחניות מעניקה טיפוח מן המקור – אנרגיה שופעת שבעזרתה תלבלבי ותמלא את ייעודך. אולם, תקליט נושן מתנגן לו ברקע מבלי שתהיי מודעת אליו ומגביר בך תחושת דחייה ותחושת חוסר ערך. לכן את מושכת אלייך ללא ידיעה ובוודאי שללא כוונה סוג של לחץ חברתי הכולל כאב. המטרה העליונה היא לשחרר אותך מכל כאב. הדרך לכך או אחתץ הדרכים לכך היא בהפוך על הפוך - הבעת אהבה ללא תנאי לכל מי שסביבך ולכל חוויותייך.

ציטטת את דבריי בהקשר לקלף תשע המטות:
"התעלמות מאזהרות גלויות עלולה להוביל  לקשיים/מצוקות ומריבות. הזהרי מלשקוע בייאוש. בעוד המצב הנוכחי קשה וייתכן שאף מבלבל אל תרימי ידיים. לא כדאי לברוח מהחיים"
ושאלת: "-אשמח להבין לא ככ מבינה"

תשובתי:
 קלף תשע המטות במיקומו בפרישתך מצביע על דריכות רבה ותחושה שעלייך להיות מוכנה למכה נוספפת.
כדי לצמצם חרדה זו מומלץ לך להתרכז בכל מי שזקוק לך. טפחי את יחסייך בהערכה לכל מה שתומך ומספק. טפחי את עצמך בבדיקת צרכייך ובבקשה ממדריכייך ומן המאסטרים שלך לסייע לך בהפגנת מה שישרת את הטוב הגדול יותר. בדקי את דפוסי המחשבה שלך . בררי עם עצמך את מי את שופטת ואיך.
את מבינה? לפעמים 'ראש גדול' מוביל אותך לשולי החברה- כל חברה.

העלית עוד עניין:
"בסופו של עניין מבחינה מקצועית הייתי מאוד רוצה את ה התפקיד אבל יש פה את הקושי מסביב שאני מתלבטת האם שווה לי אני חזקה לא אחת שרגישה לכל דבר אבל פה ממש יוצאת עם דמעות
ושואלת את עצמי האם יעבור ?
או לוותר ולחפש מקום אחר

כן, זה יעבור אם תפגיני חמלה כלפי עצמך!!!
זה כבר לא משנה היכן תהיי או מה תעשי כי לכל מקום אליו את מגיעה את לוקחת את עצמך.

מראה (ראי) זו גם מופיעה בשיר שצירפתי קודם .

כתבת:
וזוהי אולי השאלה המרכזית שאשמח לתשובה עליה-

תגובתי -הנה עוד כלי:

כלים להפוך למומחית ומוערכת בתחומך!

בהצלחה מכל הלב,

רחל
לצפיה ב-'רחליקה תודה רבה רבה :) צריכה לתת לדברייך לחלחל ולבחור את '
רחליקה תודה רבה רבה :) צריכה לתת לדברייך לחלחל ולבחור את
11/01/2017 | 23:01
7
ההארות ולהחליט כיצד לפעול לאורן

רב תודות
לצפיה ב-'ייעוץ לגבי עבודה'
ייעוץ לגבי עבודה
09/01/2017 | 14:26
3
17
שלום,

אני מתמיינת לעבודה שיכולה לקדם את הקריירה שלי, אבל יש לה לא מעט חסרונות כמו מיקום (ממש רחוקה ממקום מגוריי), שכר, מחויבויות נוספות שיש לי וכדומה. אני מתלבטת אם נכון לי לקבל את הצעתם (נראה שהם מאוד מעוניינים, אני לא כל כך בטוחה).
פרסתי - האם נכון לי לעבוד בב'?
תוצאות פריסת ייעוץ:
מצב נוכחי:
- אס החרבות
- נער הגביעים
הכיוון הטוב ביותר - אס הגביעים
מה להמנע - מלך המטות
התוצאה האופטימלית:
- שמונה המטות
- ארבע החרבות
תוצאה לחילופין - שלוש הגביעים

ממה שאני מבינה מהפריסה גם אם אקח את העבודה וגם אם לא יהיה מוצלח מבחינת המשך הקריירה...האם אני מבינה נכון?
ממש אשמח לעזרה! אני מאוד מתלבטת וצריכה להחזיר תשובה.
לצפיה ב-'איילת יקרה ערב טוב,'
איילת יקרה ערב טוב,
09/01/2017 | 19:00
2
25
תודה על הפניה אלינו וגם על הנכונות להביא מעט מליבך סביב המידע מהקלפים והפרישה. כל הכבוד.
זהו פורום לימודי ולכן אפרט את דבריי עם רצון לכוון אותך.
אעשה זאת למיטב ידיעתי והבנתי את הפרישה והקלפים שהוצגו כאן.

השאלה שנשאלה: האם נכון לי לעבוד בב'?
אציין כי כל שאלה לקלפים הפותחת במילה "האם" כוללת בתוכה מרכיב המגלגל לקלפים את האחריות לקבלת ההחלטה, שכן היא מהווה שלד לתשובת כן או לא.
התשובה מן הסתם גם עלולה לשקף סיכויים מול סיכונים.
השאלה גם נעדרת מרכיב של זמנים.

כדי לקבל תשובה פרשת והצגת כאן את פרישת הייעוץ בגרסה המורחבת, שמחזירה את האחריות לכתפייך.
לכן, אתייחס לפרישה כפרישת ייעוץ ואחבר לה שאלה:
מה על איילת לעשות כדי לקדם עבודה אליה היא מתמיינת בחודש הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המורחבת כוללת שבעה קלפים בחמש קטגוריות שונות. אחת הקטגוריות מציעה תשובה לחלופין לתשובה קודמת. 

כאן אתייחס לקלף זה כאל קלף סיכום המידע.

בפרישה שהועלתה עלו שבעה קלפים מהארקנה הזוטרה.
היסודות בה הם:
אוויר - 2 קלפים: אס החרבות, ארבע החרבות.
אש -  2 קלפים: שמונה המטות, מלך המטות
מים - 3 קלפים: נער הגביעים, אס הגביעים, שלוש הגביעים. 
אדמה - נעדר!!! זה מרמז לכך שדברים עדיין תלויים ועומדים, טרם ניתנו להם בסיס ו/או צורה.

תוצאות פריסת ייעוץ:
מצב נוכחי:
- אס החרבות
- נער הגביעים

את עמדת המצב הנוכחי מתארים שני קלפים שהאחד מהם מיסוד האוויר (אס החרבות) והאחר מיסוד המים (נער הגביעים).

קלף אס החרבות מציין התחלות חדשות מכל סוג שהוא בחייך וייתכן שבכמה מישורים. לעיתים, התחלות כאלה נובעות כתוצאה מניתוק או מפרידה כלשהי - פרידה ממערכת יחסים ו/או מעבודה ו/או ממצב כלשהו. דעי כי התחלות חדשות עלולות לעורר חרדה ועם זאת טומנות בחובן  אנרגיה חיובית מלהיבה של התקדמות לעבר היעדים הרצויים. כדאי להעז. תעוזה הכרחית להתקדמות. הדרך למגר פחד או חרדה היא באמצעות עשיה. יש לך מושג ברור ותכנית מגובשת בנוגע לדרך הביצוע המיטבית. השלב הבא הוא היישום של התכנית. 

קלף נער הגביעים משלים את התמונה שהציג אס החרבות - 
קלף נער הגביעים כשהוא מופיע בקריאת קלפים מאותת לך להרשות לעצמך להתנהג בילדיוּת כדי להתקדם. יש בו רוח נעורים והתלהבות מהולים בנאיביות רבה...
 כמו רוב הקלפים שבסדרת הגביעים גם קלף זה כשהוא מופיע בקריאת קלפים  הוא קלף מעצים וסימן מעודד. הקלף רומז כי שליח - סביר להניח שהוא אדם צעיר ממך - מתקדם לעברך עם בשורות באמתחתו.בנוסף,
קלף נער הגביעים מצביע על צורך להנות, לשחק, לחלום ולהשתעשע. ברוב המקרים הוא מגיע כשאת מתייחסת לעצמך ולהתנהגותך בכובד ראש וברצינות - יתר ומזכיר לך שהכבדות הזו יכולה להצטמצם עם רוח מעט שובבה. 

רקדנית הבלט האגדית מרגוט פונטיין אמרה פעם: " במהלך שנותיי למדתי את ההבדל בין לבקר בחומרה ביצוע משימה לבין למתוח ביקורת נוקבת על עצמי. בעוד הראשון חיוני; השני - הרסני ביותר".
מאחר ששני היסודות (אוויר ומים) אינם מתאימים זה לזה אך בעלי מכנים משותפים, עצת הצמד הזה בפרישתך הנוכחית עשויה להיות : כדאי לעמוד על ההבדל שבין ביקורת שנוגעת ל- מה לבין ביקורת שנוגעת ל- מי.

בהמשך לרוח הדברים הנ"ל מגיע הקלף הבא - אס הגביעים - בעמדת הכיוון האופטימאלי.

הכיוון הטוב ביותר - אס הגביעים
קלף אס הגביעים הוא קלף עוצמתי, מבשר טובות , מצביע על אושר והתחלות רגשיות חדשות.
דברים מתקדמים.
באופן כללי, אנשים סביבך מגיבים כלפייך ומגלים אושר, אהבה, רצון טוב מעבר לרגיל וימשיכו כך גם בעתיד הקרוב. סביר להניח שהרגשתך טובה.
זו גם עת להתיידד ולהרחיב את חוג חברייך. 

עם זאת הקלף מציע לבדוק באיזה תחום את חשה תקיעות מרובה ולנסות למצוא דרך מעשית להסרת המחסום כדי לחדש זרימת אנרגיה בתחום זה. 

את הצעת הקלף הזה מרחיב הקלף הבא - מלך המטות - הבעמדת "ממה להמנע".

מה להמנע - מלך המטות
קלף מלך המטות בעמדה זו מצביע על הכרח להיות גלויית לב ולהמנע מלדחוף עניינים קדימה במהירות רבה. להט שאת מפגינה יתר על המידה  עלול להרתיע.  כמו כן, כדאי לשלוט ברוחך. אימפולסיביות עלולה להיות בעוכרייך ולגדוע כל רעיון לעבודה מולך/איתך.

את המידע מסכמים שלוש הקלפים הבאים בשתי העמדות האחרונות. אינני מנבאת / מנחשת עתידות ולכן אני מתייחסת אליהם כקלפים סיכום.

התוצאה האופטימלית:
- שמונה המטות
- ארבע החרבות

קלף שמונת המטות מצביע על עניינים רבים שעלייך לטפל בהם הנמצאים על הפרק. זו יכולה להיות סיבה לתסכול ולעייפות רבה שאופפים אותך. הקלף מעודד אותך להמשיך להמתין בסובלנות להתפתחויות. המנעי מלהפעיל לחץ על הסובבים. עשית ככל יכולתך עד כה וכעת החלטות סופיות/ הכרעה נמצאות בידי האחרים.
נראה כי דברים שונים הגיעו לנקודת קפאון. המנעי מלנסות לקדם דברים בצורה מאולצת או בכוח, הדבר עלול להוביל לתוצאות בלתי רצויות. את עושה כמיטב יכולתך בכל רגע נתון, בכל פעולה ובכל מחשבה. הנחמי בכך.

קלף ארבע החרבות משלים את המידע:
משמעות קלף ארבעת החרבות כשמופיע בקריאת קלפים עבורך היא בדרך כלל שדרושים לך מרחב וזמן לעצמך. לכן את עלולה לקחת פסק זמן ולהתרחק מכולם או מהכל.  ייתכן שהסובבים אותך דוחקים בך לתת  למלא את רצונם ומרוקנים אותך מאנרגיות. הציבי גבולות ולימדי לסרב. עם זאת, כשמסרבים לך - כבדי זאת. הפעלת לחץ בנסיבות שכאלה מעוררת בעיות.

את המידע שעלה משני הקלפים הקודמים מבסס ומחדד הקלף בעמדה "תוצאה לחילופין" . מבחינתי זהו קלף שמסכם את הפרישה כולה וכך אני מתייחסת אליו כאן:

תוצאה לחילופין - שלוש הגביעים
קלף שלושת הגביעים מבשר שתוכלי לצפות למפגש מרנין בקרוב שכן הוא מבשר על חגיגה.
הקלף מזהיר מפני אפשרות להכשלה מנשים קנאיות.
הקלף מזהיר מפני יוהרה - כדאי לשמור דברים לעצמך.
הברכה שרויה במה שסמוי מן העין.
קלף שלושת הגביעים הוא בדרך כלל קלף עליז המרמז בדרך כלל על בניית כישורים חברתיים ותחושת קהילתיות. כדאי להמנע מהתבודדות וריחוק.
הופעת קלף שלושת הגביעים מרמזת גם על כך שתוכלי לצפות למפגש כלשהו עם אדם או חוויה מהם התנזרת זמן רב. יש לך תחושה שאת מגובה ע"י בני משפחה וחברים. השארי בקשר עם אנשים והמנעי מלנתק עימם מגע. בנוסף, כדאי להמנע מאנרגיה סופגת ומתפרצת / כעסים/ אימפולסיביות. נאיביות עלולה לגרום לך לתת אמון באנשים נחמדים - לכאורה!

לסיום:
תשובת הקלפים בהקשר לשאלה שהוצגה: מה על איילת לעשות כדי לקדם עבודה אליה היא מתמיינת בחודש הקרוב?
שהפוטנציאל האפשרי עבורך לקבל תשובה חיובית - גבוה. עם זאת כדאי להתייחס ברצינות להמלצות שניתנו כאן.
כדי לקדם את עניינייך הראי את כישורייך החברתיים וכושר המנהיגות שבך, שמרי על ענווה ודיסקרטיות בעניינייך והמנעי מהתפרצויות זעם ו/או תככים.

בין הדברים הללו עלו בי השאלות:
מי מאושפז ולמה?
מי בעל בעיה לבבית?
מי בעל קושי בראיה?
מי בעל ידיים מזהב היכול לצייר/ לייצר יצירות מעוררות השתאות?
מי עומדת ללדת?

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'רחל, תודה לך על התשובה המפורטת '
רחל, תודה לך על התשובה המפורטת
10/01/2017 | 12:48
1
24
התחברתי מאוד לכמה דברים שציינת כעולים מהפריסה -
אני באמת בתקופה של התחלות חדשות, דברים התחילו להתנער עכשיו ולהתקדם אחרי תקופה של קיפאון יחסי. אני אכן מרגישה יותר אנרגטית ופתוחה לחברה ולקשרים.
צדקת גם כשאמרת כי אני מתייחסת לעצמי בכובד ראש וברצינות, אולי זו באמת הזדמנות להכניס קצת יותר זרימה לחיים (:
אני שמחה לשמוע שדברים הולכים לכיוון הנכון, ואני אשתדל להיות פחות לוחצת כלפי אחרים (ביקורת לגמרי במקום).

אם אני מבינה נכון, עצת הקלפים היא לשחרר מעט מהרצון לתוצאות ולחכות לעתיד לבוא? 

לגבי שאלותייך - אף אחד לא מאושפז חס וחלילה, ומקווה גם מאוד שלא יהיו חדשות כאלה. אני סבלתי מבעיה לבבית בילדותי, שהלכה ונעלמה עם השנים. יש לי מגוון אנשים יצירתיים במשפחה, אז כנראה אחד מהם. אחותי ילדה לא מזמן (:

שוב תודה והמשך יום טוב 
לצפיה ב-'איילת יקרה,'
איילת יקרה,
10/01/2017 | 13:51
19
שאלת: "אם אני מבינה נכון, עצת הקלפים היא לשחרר מעט מהרצון לתוצאות ולחכות לעתיד לבוא? "

תשובתי: כן.

תודה על משוב מחמם לב ובהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
09/01/2017 | 17:38
3
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'תודה רבה לך רחלי על כל המאמץ��'
תודה רבה לך רחלי על כל המאמץ��
06/01/2017 | 16:12
1
14
לצפיה ב-'שבת שלום לך ולכולם '
שבת שלום לך ולכולם
06/01/2017 | 16:38
4
לצפיה ב-'שאלת התיעצות'
שאלת התיעצות
04/01/2017 | 21:06
5
27
השאלה שנשאלה:

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מוות
תשובה - הצדק
תומך/חוסם - חמש הגביעים
האם נכון לי וכדאי לי להגיש בקשה לנכות כללית?
הפירוש שלי שאם יש משהו שאני רוצה לעשות,אז ללכת על זה,כי זאת התחלה חדשה,אשמח לעזרה.
לצפיה ב-'סופר נובה יקרה,'
סופר נובה יקרה,
05/01/2017 | 13:34
4
31
צר לי לקרוא בנוגע למצבך הרפואי. מאחלת לך החלמה מהירה , רפואה שלמה ושלעולם לא תצטרכי לבריות.

ציטוט:
"השאלה שנשאלה:

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מוות
תשובה - הצדק
תומך/חוסם - חמש הגביעים
האם נכון לי וכדאי לי להגיש בקשה לנכות כללית?
הפירוש שלי שאם יש משהו שאני רוצה לעשות,אז ללכת על זה,כי זאת התחלה חדשה,אשמח לעזרה."

סוף ציטוט.

בפרישה זו שלושה קלפים.
קלף תשובה ולצדדיו שני קלפים נוספים התומכים או חוסמים את התשובה.

בפרישה שהובאה הנה עלו שלושה קלפים. שניים מהם מהארקנה הבכירה ואחד מהארקנה הזוטרה. בנוסף שני קלפים (המוות, חמש הגביעים) מיסוד המים וקלף אחד (הצדק) מיסוד האוויר.

יסודות אלו, מים ואוויר אינם משתלבים זה בזה, הם נעים, מהירים, גמישים ומתאימים עצמם לכל כלי/ חלל. אולם שילוב בינהם עלול לחולל סערה.

קלף התשובה במקרה זה הוא קלף צדק.
קלף זה מייעץ לך לבחון את הסוגיה המשפטית הקשורה בפניה לבקשת נכות באופן אובייקטיבי ואף עם ייעוץ משפטי. עפ"י הקלף -  הצדק ייראה וייעשה.

עפ"י אריק איל, ע"ה, ציטוט:
הקלף מסמל שבתחום השאלה ייצא הצדק לאור- המאזניים מסמלים שיפוט שקול ומאוזן של הדברים, לכן הצדק יהיה הוגן. קלף זה מדגיש את השיקול ההגיוני ולא הרגשי. יכול לסמל בית משפט או סמכות מוסרית, משפטית או הליך משפטי אשר בעקבותיו ייצא הצדק לאור...
הקלף מסמל מעשים מהעבר שמשפיעים על תוצאות ההווה- לטוב או לרע, לכן מסמל הקלף את עיקרון הגמול.

הדרכה מעשית: לפעול  ביושר ובהגינות
הקלף מזמין אותך לפעול בהגינות וביושר כלפי הצד השני, כיוון שלפי חוק הגמול, מעשייך ישפיעו על עתידך, לטוב או לרע. קחי בחשבון את הצדק הרוחני והקוסמי, הבא לידי ביטוי בכל מעשה שאת עושה.

סוף ציטוט.

הקלף הבא הוא קלף תומך, קלף מוות.

קלף מוות חושף שינוי והתמרה. סגנון החיים הקודם נמוג  ומפנה מקום לסגנון חיים חדש. פרק זה בחיים מסתיים ופרק חדש מתחיל. 

עפ"י אריק איל , ע"ה, ציטוט:
הקלף מתאר את סיומם של דברים שעבר זמנם, אולם גם את לידתם של אלה שהגיעה שעתם. הקלף אינו מסמל סוף, אלא שינוי והתחדשות. 
...הקלף יכול לתאר סיומה של תקופה ותחילתה של תקופה חדשה או שינוי חד ופתאומי שאחריו תבוא התחלה בכיוון חדש.  ברוב המקרים השינוי לטובה.

הדרכה מעשית: לשחרר את הישן 
הקלף מזמין אותך לשחרר ולהוציא את הדברים שסיימו את תפקידם בחייך, על מנת לאפשר לדברים חדשים להיכנס לחייך. אתה מוזמן להיפרד מדפוסים, אנשים או עיסוקים שאינם מאפשרים לך להמשיך לגדול ולצמוח. השינוי והדברים החדשים שיגיעו , יאפשרו לך להמשיך לגדול ולצמוח מבחינה רוחנית ואישית.

סוף ציטוט.

הקלף השלישי בפרישה זו הוא קלף חמש הגביעים. הוא משמש כאן קלף תומך וכולל תמרור חשוב בדרכך.

עפ"י אריק איל , ע"ה, ציטוט:
הקלף מתאר אדם שחש דכדוך וייאוש כיוון שבוחר להתמקד בחצי הכוס הריקה- מצטער על דברים שקרו בעבר, בוכה על חלב שנשפך, מתמקד במה שאיבד ובוחר לראות את השלילי.  השואל מתמקד דווקא בשלושת הגביעים השפוכים ומפנה את גבו לשני הגביעים המלאים. יש להזמין את השואל להסתובב לשני הגביעים המלאים הנמצאים בקלף  ולהתמקד בחצי המלא של הכוס, מה שיאפשר לו מיידית להרגיש טוב יותר. תחושת הייאוש והדכדוך בקלף זה אינם תואמים את כל המצב במציאות. יש להסביר לשואל כי מה שמתמקדים בו הולך וגדל
(WHAT YOU FUCOS ON  = EXPANDS ).      

הדרכה מעשית: להתמקד בחצי המלא של הכוס
הקלף מזמין אותך לשנות את גישתך. את בוחרת להתמקד בחצי הכוס הריקה ולכן את חשה דכדוך , עצבות ודחייה. אם תרשי לעצמך להסתובב ולהתמקד בכל האהבה שכן קיימת בחייך, הרגשתך תשתפר מייד. 

גיבוש המידע מהקלפים לכדי תשובה ברורה לשאלה שנשאלה:

אנרגיה הולכת אחרי המחשבה ומתאימה עצמה אליה!

הקלפים והפרישה למיטב הבנתי וידיעתי אותם ממליצים לך להתייעץ עם גוף משפטי בכדאיות שלך להגיש תביעה לקבלת נכות וזכויות סביב עניין זה.

הפרישה ממליצה לך להתמקד בחצי הכוס המלאה ולהמנע מחרטה על העבר.

על פי הפרישה הצדק ייראה , ייעשה ויאפשר לך לפתוח דף חדש בחייך.

לדעתי האישית, כדאי התייעץ עם עו"ד מטעם עמותת ידיד או ש.י.ל. יש גם כאלה בבתי משפט המעניקים ייעוץ חינם. נדמה לי שזה נקרא  פרובונו .

מעט מליבי:
עניין ההכרה בנכות וקבלת זכויות הנגזרות ממנה הוא עניין לא פשוט ואף מתיש, בין שמדובר במוסד לביטוח לאומי ובין שבחברת ביטוח פרטית.
התהליך עלול להיות ארוך ומייגע.

כדי לקצר תהליכים ולהתגלח על זקנם של אחרים אני ממליצה לך לעיין בפורום זכויות ומגבלות נכים כאן בתפוז ואולי להתייעץ גם שם.

לסיום:
בעניין השאלה:
רצוי להגדיר לו"ז לשאלה.
למשל: מה הפוטנציאל האפשרי עבורי בעניין הכרה בנכות וקבלת זכויות על רקע זה בחצי השנה הקרובה? (או כל זמן אחר שנראה לך.)

בעניין הפרישה: 
אינני אוהבת את פרישת ה SOS כי היא מצמצמת את היכולת שלי להעניק  מענה מיטבי עם המלצות ישימות.
הייתי ממליצה על פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת או פרישת הכוכב.

בהצלחה מכל הלב,

רחל

לצפיה ב-'פרסתי'
פרסתי
05/01/2017 | 20:34
3
16

השאלה שנשאלה:

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - חמש המטות
לב - נער החרבות
יד ימין - כוהן גדול
רגל ימין - אביר המטבעות
יד שמאל - שני החרבות
רגל שמאל - אס החרבות
ושאלתי לגבי הפוטנציאל לקבל הכרה בתביעה,עלי לציין שחליתי בסרטן השד נותחתי,חזרתי לעבודה כטלפנית אך הענין שקשה לי לשבת הרבה שעות,אני עייפה יותר,וחשבתי שדרך קבלת קיצבה הוריד שעות כדי להקל עלי.
לצפיה ב-'סופר נובה יקרה, בוקר אור,'
סופר נובה יקרה, בוקר אור,
06/01/2017 | 10:49
12

מאחלת לך החלמה מהירה ורפואה שלמה !

בפורום זה יש להוסיף פרשנות משלך לקלפים.

אשמח להגיב לאחר מכן,

רחל
לצפיה ב-'אתן פרשנות'
אתן פרשנות
06/01/2017 | 12:03
1
11
הראש אומר שאצליח כי באמת מגיע לי,הלב אומר שהעשה זאת די שאוכל לנוח,יד ימין מראהשזה יהיה טוב עבוריורגל ימין שזאת התוצאה הטובה,בקיצור הכל מראה שהתוצאה טובה עבורי.
לצפיה ב-'תודה, סופר נובה,'
תודה, סופר נובה,
06/01/2017 | 15:36
7
אמנם, שוב נבצר ממני למצוא שאלה עם לו"ז כפי שהמלצתי, לכן אתייחס לפרישה זו כאילו היא מתייחסת לרבעון השנתי הקרוב (ינואר עד אפריל).

תוצאות פריסת הכוכב:

חמשת המטות
כהן גדול                         נער החרבות            שתי החרבות
אביר המטבעות                                             אס החרבות

בפרישת הכוכב - הנקראת גם חותם שלמה או גוף האדם -  שישה קלפים בשש עמדות.

בפרישה שהועלתה והובאה הנה יש קלף אחד מהארקנה הבכירה (הכהן הגדול) וחמישה קלפים מהארקנה הזוטרה.
היסודות בפרישה זו הם: 2 קלפים מיסוד האדמה, שלושה קלפים מיסוד האוויר וקלף אחד מיסוד האש.
היסוד הנעדר הוא מים.

גם כאן ההמלצה עבורך היא להתנהל  מהראש ללא רחמים עצמיים. יש להעזר באנשים שונים כדי ליצור רשת חברתית נאותה, ללמוד מטעויות העבר כדי להמנע מפספוס וכמובן להתנהל בצורה מאוזנת.
עפ"י פרישה זו כדאי למצוא כל מסמך ארכיוני תואם, לפעול ולא לשקוט על שמרייך.
האם להגשת הבקשה יש תוקף ממועד הניתוח.?

כדאי לזכור שבמסגרת הביטוחית ייעשה ניסיון להכשיל או להתיש אותך. היי ערוכה בהתאם.

האם פנית לפורום זכויות ומגבלות נכים או למי מחבריו באמצעות מסר פרטי?

לסיום:

כפי שציינתי בתגובתי לפרישה הקודמת - מומלץ לשאול שאלה ולתחום בזמן.

כעת אני מציינת כי חשוב להמנע מפרישות חוזרות בזמן קצר סביב עניין כלשהו.

כדאי להמתין עד חלוף הזמן שהוגדר אלא אם יש סיבה/ התרחש שינוי.

שבת שלום

רחל

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ