לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99909,990 עוקבים אודות עסקים

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אני כל כך כועסת.'
אני כל כך כועסת.
12/11/2016 | 11:37
1
42
נמאס לי מאנשים שמבקשים ממני קריאה, ואחריה אומרים שהם סתם שיקרו
ומסתכלים עלי כאילו שאני שרלטנית, ב"אהא! ידעתי! וואוו זה כל כך עצוב.." שכזה.
קריאה בקלפים היא פרשנות.
זה לא כמו לקרוא ספר, לא כתוב לי באותיות ברורות "היא מנסה לעבוד עליך",
אין לי דרך לדעת שהשואל משקר.
למה?
כי קריאה בקלפים היא 50% הקלפים ו50% האינטואיציה של הקורא, ואני לא מדיומית וספק מאמינה במדיומים... אם תשאלו שאלה שקרית, הפרשנות שלי תהיה שקרית כי אני אצא מנקודת הנחה שאתם דוברים אמת.
פשוט זורקים לי חול בעיניים ושמחים כשאני לא רואה.

הייתם במצבים כאלה?
איך התמודדתם איתם?
תודה 
לצפיה ב-'SilverMoon11 יקרה,'
SilverMoon11 יקרה,
12/11/2016 | 14:52
25
אני מבינה לליבך, מזדהה עם אכזבתך ובעיקר מבינה את הכאב/ עלבון שמצטרף לעניין. את עושה דברים מכל הלב וחשה שלועגים לך. זה בהחלט מקומם!

אצטט ואגיב לדברייך:

כתבת: "נמאס לי מאנשים שמבקשים ממני קריאה, ואחריה אומרים שהם סתם שיקרו
ומסתכלים עלי כאילו שאני שרלטנית, ב"אהא! ידעתי! וואוו זה כל כך עצוב.." שכזה."

תגובתי: מי הם האנשים האלה שאת עורכת עבורם קריאות קלפים?
מה הסיבה שדעתם לגבייך כל כך חשובה לך?
האם את מבצעת קריאות בחינם?
המבט שלהם המופנה אלייך מעורר בי תהייה אם את כל פעם מחדש מרגישה כאילו את חייבת לעבור אצלם טסט... מה הסיבה שאת מרגישה שאת חייבת לרצות אותם/ להוכיח להם את ערכך/ להזים דעות קדומות בהן הם אוחזים?

כתבת: "קריאה בקלפים היא פרשנות."
תגובתי: נכון, אלא שפרשנות סובייקטיבית זו נשענת על מסגרת ברורה. עם זאת, כאשר קריאה בקלפים נעשית מתוך האינטואיציה - המידע שבהם לא בהכרח רלוונטי.

כתבת: זה לא כמו לקרוא ספר, לא כתוב לי באותיות ברורות "היא מנסה לעבוד עליך",
אין לי דרך לדעת שהשואל משקר.

תגובתי: יש טכניקות שונות לגלות אם העומד מולך משקר. אינני נוהגת לבחון את כוונות דברי הזולת או לאמת את דבריו - אולם, אם זה כל כך מטריד אותך אני מזמינה אותך להכנס לTED וללמוד משם .

כתבת: "למה?
כי קריאה בקלפים היא 50% הקלפים ו50% האינטואיציה של הקורא"

תגובתי: מניסיוני - לא תמיד.

כתבת:  ואני לא מדיומית וספק מאמינה במדיומים... אם תשאלו שאלה שקרית, הפרשנות שלי תהיה שקרית כי אני אצא מנקודת הנחה שאתם דוברים אמת."

תגובתי: דברים ברוח זו אמרה גם המתקשרת עדי אשכנזי בסדרת הכתבות "מבחן מציאות":

ציטוט: "מעדי אשכנזי נמסר: כל תהליך התקשור מבוסס על האמון בין הלקוח למתקשר. רק על סמך הנתונים שמציג כל לקוח מגיעה הידיעה האינטואטיבית המכילה את הפרטים האינטימיים לכל מקרה. איפה נשמע ואיך יתכן שהחיפוש אחר האמת ישתמש החוקר תוך שימוש בעזות מצח ובזדון מכוון ושימוש בשקרים  כאמצעי לגיטימי לחשיפה המגמתית של דעתו. שכן גם אם תלך לרופא מומחה מדופלם ברפואה ותציג בפניו מצג שוא של מצבך, תקבל ללא שום ספק איבחון שגוי ומוטעה לגבי בריאותך. ואז הייתה הכתבת הנכבדת גם חשופה לתביעת דיבה גדולה וחמורה על מעשייה. בעברית המילה תקשור מכילה בתוכה את המילים קשר ושקר ולא בכדי, מאחר וכשמתנהל התהליך מתוך אמת יש קשר = תקשור. כשהמצג שיקרי מזוייף ומגמתי התוצאה תהייה שקר. ועל כך יוכלו להעיד אלפי הלקוחות המתדפקים על דלתי ב 20 שנות קריירה משגשגות ואשר ישמחו לספר לכל המעוניין וגם לכתבת הנכבדת על החוויה המדהימה והמסייעת שבהתקשרות עם העולם שמעבר." סוף ציטוט

כתבת: "פשוט זורקים לי חול בעיניים ושמחים כשאני לא רואה."

תגובתי: נראה שאנשים מסוימים משתעשעים מהרעיון שביכולתם להתל באדם בו הם מקנאים...

יש לך כמה אפשרויות:
1. להפסיק לתת לאנשים שירות עד שתתגבשי ויעלה ביטחונך העצמי.
2. לפתח שריון כדי שחיציהם (המילים הנוקבות שלהם כלפייך) לא יחדרו לליבך.
3. ללמוד לבוז להם כשיבטלו אותך.
4. להמנע מלספר לסביבה מה את רואה חשה. נראה כי יש להם ציפיות מוגזמות ממך. יתירה מזאת, בסרטים שונים מראים יכולות על של מתקשרים ויש ציפייה (טבעית אולי) שכל המתקשרים יהיו באותה רמה ועם תדר פתוח נון סטופ.
כמו בסרטים : החוש השישי, תחושה מוקדמת, הרואה בקלפים ועוד.

בעיקרון: אין לי יכולת לשלוט על ציפיות האחרים ממני וכדאי לי ללמוד  לא לעורר בהם ציפיות ממני בכלל...

כתבת: הייתם במצבים כאלה?
איך התמודדתם איתם?

תגובתי: כן. אני מבינה את כאבך/ אכזבתך. מעבר להצעות שהצעתי לעיל - אשמח ללמוד עוד!

שבת שלום,

רחל
לצפיה ב-'תחושה שהכל תקוע(!)'
תחושה שהכל תקוע(!)
10/11/2016 | 08:50
1
25
אני נמצאת בעל כורחי כבר למעלה משנה מחוץ למעגל העבודה.(פוטרתי לאחר שנים רבות בפיטורים שאינם כדין).
אני עושה שמיניות באוויר כדי למצוא עבודה אך לשווא!(הנני בת 60 וכידוע שוק העבודה בעייתי ביותר לגיל הבוגר).
האם אמצא סוף סוף עבודה בקרוב?
כ"כ הגשתי תביעה נגד המעסיק בבית הדין לעבודה.האם אצליח בה?!
לצפיה ב-'אור יקרה בוקר אור,'
אור יקרה בוקר אור,
10/11/2016 | 11:19
23
צר לי לקרוא את דברייך . מחזקת מכאן ככל יכולתי.

מדברייך משתמע שאת מעוניינת בתשובות לשאלותייך ולא בהכרח בהכרת הקלפים והפרישות השונות.
 בתפוז קיימים שני פורומים העוסקים בקלפים, פורום "טארוט"  ופורום "שואלים את הקלפים".
 פורום זה הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

כדי להתייעץ כאן הפונים מתבקשים לפרש את הקלפים והפרישות בעצמם ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיהם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום שואלים את הקלפים בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים אלה נעשה באופן התנדבותי . כדאי להתאזר בסובלנות.

מאחלת לך הצלחה רבה,
רחל
לצפיה ב-'שאלה לגבי עבודה חדשה.. SOS'
שאלה לגבי עבודה חדשה.. SOS
09/11/2016 | 09:51
1
30
זו השאלה והפריסה שהתקבלה
השאלה שנשאלה:
האם יש פוטנציאל למצוא עבודה חדשה בדצמבר?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מוות
תשובה - שלוש החרבות
תומך/חוסם - שני המטות

והפרשנות שלי (הן מהקלפים והן מהמציאות)
אז קודם כל בגדול מהפריסה אני מבינה שהפוטנציאל למציאת עבודה עד סוף דצמבר, הוא שלילי.

(קלף המוות) אני צריכה קודם כל להבין שהמקום הנוכחי שבו אני עובדת מיצה את עצמו, כשאבין זאת ואשחרר מעצמי סופית את המקום הזה, יגיעו שינויים חדשים (מקום עבודה חדש?). - שאלה שעולה מזה, האם רק כשאסיים את התקופה שלי במקום הנוכחי (סוף דצמבר, אולי עוד קודם) אז יבוא מקום חדש?

(קלף שני מטות) - אני נמצאת כרגע במסע של לימודים (לימודי גרפיקה) ועל זה גם מדבר הקלף - אין לי מושג כרגע אם זה מימוש הפוטנציאל שלי, זה משהו שאוכל לדעת כנראה רק בעתיד. בכל אופן הלימודים האלה הם תהליך ארוך וכרגע לא יכול לאפשר הכנסה מיידית. - השאלה שלי מהפריסה היא לגבי עבודה מיידית!

שלוש חרבות -הקלף מדבר על מקום העבודה הנוכחי, נכון יש מצב שסיום ההעסקה יהיה עוד קודם לתאריך הנקוב בחוזה (סוף דצמבר) והפיטורין יהיו צפויים.

אשמח להרחבה.
לצפיה ב-'חולמת שאיפות יקרה , ערב טוב,'
חולמת שאיפות יקרה , ערב טוב,
09/11/2016 | 20:56
26

בהצלחה בלימודים ובמציאת עבודה בפרט ובחיים בכלל.
ניסוח השאלה שנשאלה כולל מומנטום נבואי.
גם הפרישה שנבחרה, פרישת האס. או. אס. היא פרישת כן/לא.
שני נתונים אלו מצמצמים את יכולתי להגיב על שאלתך, שכן אין זו דרכי בפורום ובכלל...

אני עושה כאן כמיטב יכולתי.

בפרישת אס או אס הקלפים הם:
הקלף האמצעי – קלף תשובה
הקלפים הנוספים הם קלפים שמבטאים תמיכה/ חסימה.

למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים ואת הפרישה שהוצגה:
בפרישתך 3 קלפים.
הקלף האמצעי (קלף התשובה) הוא קלף שלוש החרבות.
מצד אחד שלו מופיע קלף המוות ומהצד השני קלף 2 המטות.
היסודות בפרישה הם:
אוויר, מים ואש.
נעדר מהפרישה יסוד האדמה, המצביע על כסף ועניינים גשמיים- חומריים.

קלף 3 החרבות
באופן כללי: קלף שלוש החרבות הוא מיסוד האוויר ונושא את הספרה שלוש. הקלף מבטא התבגרות, התפכחות מאשליות ורצון לנקוט יוזמה. מסתמנת פריצת דרך בעקבות המאמצים , שהושקעו ליצור איזון ולשתף פעולה בכל התחומים. אף אם המאמצים הללו העלו תוצאות באופן הדרגתי או איטי. זו העת להתבונן מחדש בחייך מנקודת מבט טובה יותר/בהירה יותר. כמו נהר שנתיבו משתנה על ידי הצפה/מבול כך תהיה אדם שונה לאחר חוויה זו. נכונות לרדת לעומקו של הסבל מתמירה אותנו.
כמו כן, הקלף מצביע על אתגר לקראת התאוששות ממשבר , אומץ וקבלת החלטה ששוברת את הקיפאון. 
בענייני עבודה: הפקת לקחים מהעבר יוצרת הזדמנות לבנות מערכות יחסים פוריות ולהשיב אמון שאבד. 

קלף המוות
באופן כללי קלף המוות אינו מצביע בהכרח על מוות פיזי אלא הוא יותר מטאפורה למותו של מצב אחד כדי להתקדם למצב חדש. הסיבה לכך שאסור לנבא מוות בקלפים היא שכל אדם יכול לשנות את גורלו בכל רגע נתון לבחירתו, בבחינת "תשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה". בנוסף לכך גם יכולת הניבוי אינה מצויה בידי בני אדם ולכן גם בשל השלכות של נבואה מסוג זה - אסור לנבא מוות.
קלף המוות מצביע על שינוי והתבגרות. מספרו הוא מספר 13- וביהדות זהו הגיל בו בנים חוגגים את המעבר מילדות לבגרות באמצעות טקס בר המצווה.
הופעת קלף המוות מרמזת גם על מצבים של צמיחה מתוך מצב הרסני – כעוף החול. הקלף מודיע שיש לך אומץ להתעלות מעל למכשולים ולהפוך לימון ללימונדה.
בענייני עבודה: אם אינך שבעת רצון ממצבך התעסוקתי הנוכחי הרי שמגמת היקום היא לסייע לך להתקדם בנושא הכלכלי ולשם כך מופיעות בחייך הזדמנויות שונות. לפעמים רצוי 'לחתוך' מצב לא נוח כדי לאפשר כניסתו של עידן חדש ומיטיב.
השינוי המיוחל קרוב מתמיד.

כמו כן הקלף מצביע על שאת זוכה להארה וגם להבנה חדשה . 
רעיון ההתחלה או היוזמה ההתחלתית 
נובע בחלקו מאישיות חדשה -
שעולה וצומחת לאחר תקופת הקרבה ומאבקים. 
את עשויה להצטרף לקבוצה בה אחרים התנסו באותה דרך כמותך.
ההצטרפות לזולת תסייע לך ללמוד ולהתפתח אישית . 
באשר למישור היומיומי מסתמנת תקופת המתנה.

קלף שני המטות 
באופן כללי: קלף שני המטות הוא קלף מסדרת האש ונושא את הספרה שתיים. הוא רומז לשיתוף פעולה, רגשות חמים ועודף נתינה. כעת ניתן לומר כי העבודה הקשה ביישום רעיונות יצירתיים עומדת למבחן. את ממתינה לבשורות בנוגע לעשייה זו.
עבודה: בתחום המקצועי ניכרת התרגשות ושיתופי פעולה קורמים עור וגידים. שמרי על אופטימיות ועל יצירתיות. האינטואיציות שלך מבורכות וכדאי להשאר ממוקדת. מידע חשוב צפוי להגיע בנוגע למיזם בו נטלת חלק.

הוא גם מדבר על כך שיישום תכניות ורעיונות מסתיים וכעת מסתמנת תקופת המתנה לפירות.
חדשות נעימות מסתמנות בדרך אלייך.

לסיכום:
הפרישה בכללותה מצביעה על בשורות טובות לאחר תקופה רצופה משברים ומאבקים.
לציין כי יש ברקע גם בשורה לא כל כך טובה.
עם זאת, יש בך אומץ ויכולת התגברות/ התאוששות מהירה וגבוהה!
כמו כן, השינוי המהותי המסתמן בחייך יכול להוביל ליציאה לדרך חדשה ונכונה יותר עבורך.

אסור לחרוץ גורלות ולכן לא ארחיב בעניין.

רק בשורת טובות- אמן!
בהצלחה
רחל

לצפיה ב-'רחליקה בוקר טוב הוספתי עידכון לפריסה הקודמ אשמח להתייחסות '
רחליקה בוקר טוב הוספתי עידכון לפריסה הקודמ אשמח להתייחסות
07/11/2016 | 05:40
1
5
לצפיה ב-' הגבתי שם '
הגבתי שם
07/11/2016 | 10:07
לצפיה ב-'הוספתי שאלה לשירשור הקודם אשמח לעזרה תודה'
הוספתי שאלה לשירשור הקודם אשמח לעזרה תודה
02/11/2016 | 11:25
2
6
לצפיה ב-' הגבתי שם , יום טוב'
הגבתי שם , יום טוב
03/11/2016 | 09:47
1
3
לצפיה ב-'רשמתי שם את הפריסה גם תודה'
רשמתי שם את הפריסה גם תודה
03/11/2016 | 10:00
1
לצפיה ב-'נושא לדיון: איך לתקשר כהלכה עם הקלפים?'
נושא לדיון: איך לתקשר כהלכה עם הקלפים?
28/10/2016 | 08:01
9
57

רבות נכתב ופורסם כי כדי להיות קורא יעיל בקלפים, יש לדעת כיצד

"לתקשר" עם הקלפים, להבין באופן אינטואיטיבי את התמונה

המתגבשת מתוכם, את המשמעות הנסתרת בהם- את הקשר

לשאלה שנשאלה.

איך אתם מצליחים לעשות זאת?

שבת נהדרת,

רחל

לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
28/10/2016 | 09:06
8
23
לדעתי, כאשר הקורא רואה את הדברים בצורה ברורה, זו הדרך הטובה ביותר.
בצורה זו האינטואיציה הופכת לכלי משני ואולי אפילו דבר מה מפריע...
דבר נוסף, אם הקורא חווה בצורה מודעת והתנסה במצבים אותם מתארים הקלפים, הרי שהוא מבין היטב על מה מדובר...

אם מדובר במתלמד, הרי שאחת השיטות שאני יכול להמליץ -  ליצור סיפור מהקלפים שנשלפו ומהשאלה שנשאלה. פשוט להתאמן בכך שוב ושוב.
לצפיה ב-'Mist2 יקר, '
Mist2 יקר,
28/10/2016 | 11:41
7
11

תודה על דבריך.

ציטוט:

"לדעתי, כאשר הקורא רואה את הדברים בצורה ברורה, זו הדרך הטובה ביותר.
בצורה זו האינטואיציה הופכת לכלי משני ואולי אפילו דבר מה מפריע.."

איך ומתי הקורא יכול לראות דברים בצורה ברורה?

איך ומתי האינטואיציה הופכת לכלי משני ואולי אפילו מפריע?

הדרך שהצעת היא אחת הדרכים בהן אני משתמשת בעצמי.

שבת מעולה,

רחל
לצפיה ב-'הכל תלוי לדעתי'
הכל תלוי לדעתי
28/10/2016 | 12:04
6
11
ברמת המודעות של הקורא.
אם הקורא הגיע לרמת מודעות גבוהה, הרי שאינטואיציה הופכת לכלי יחסית מסורבל ולא יעיל. כעת לקורא ישנם כלים הרבה יותר טובים.
לצפיה ב-'מעניין תודה '
מעניין תודה
28/10/2016 | 12:09
5
9
לצפיה ב-'אם זה היה מעניין, היית אולי שואלת על אותה מודעות לא? '
אם זה היה מעניין, היית אולי שואלת על אותה מודעות לא?
28/10/2016 | 12:19
4
6
לצפיה ב-'נכון, וכעת אני שואלת - ככה'
נכון, וכעת אני שואלת - ככה
28/10/2016 | 12:59
3
13
זה כשאני מתפרשת על כמה משימות בו זמנית 
לצפיה ב-'בגדול כל החפיסה שלי והפירושים של הקלפים עוסקים'
בגדול כל החפיסה שלי והפירושים של הקלפים עוסקים
30/10/2016 | 09:20
2
12
באפשרות של האדם להתפתח ולרכוש מודעות עצמית ועוד...
להתחיל להסביר את זה כאן, לא בטוח שזה המקום.
מי שירצה להציץ אני אשמח לתת קישורים לאתר ולדף פייסבוק...
לצפיה ב-'תודה איש יקר, אשמח לקבל'
תודה איש יקר, אשמח לקבל
30/10/2016 | 20:00
1
7
לקבל קישורים במסר פרטי.

ערב נעים

רחל
לצפיה ב-'אני חושב שלך כבר שלחתי בזמנו...'
אני חושב שלך כבר שלחתי בזמנו...
31/10/2016 | 00:03
4
לצפיה ב-'רחליקה שלחתי לך מסר '
רחליקה שלחתי לך מסר
26/10/2016 | 11:51
31
23
אשמח להמלצה ךפריסה "?
לצפיה ב-'הגבתי '
הגבתי
26/10/2016 | 20:39
30
17
לצפיה ב-'הפריסה'
הפריסה
26/10/2016 | 21:28
29
56
מה עליי לעשות כדי להתקדם באימונים לטריאלתון בחצי השנה הקרובה?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מלך הגביעים
עיצה - הכוכב
ממה להמנע - ירח
תוצאה - נזיר
לצפיה ב-'ניתוח שלי'
ניתוח שלי
26/10/2016 | 21:31
23
23
מצב נוכחי צורך בביטחון
עיצה-לא להיות חשופה ופגיעה מדי אך כן להיות אופטימית
להימנע מפחד בילבול וחרדה
תוצאה חשבון נפשש
לא מצליחה לחבר בכלל דברים אשמח להסבר מורחב ממך
תודה
לצפיה ב-'בוקר אור, '
בוקר אור,
27/10/2016 | 09:17
22
34
יפה כתבת בנוגע לכל קלף .

הנה דעתי:

השאלה שנשאלה: מה עליי לעשות כדי להתקדם באימונים לטריאלתון בחצי השנה הקרובה?

הפרישה שנפרשה היא פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.

פרישת הייעוץ הרזה כוללת ארבעה קלפים בארבע עמדות.
על פי נתנאל, ציטוט:" ריסת הייעוץ באה לכוון את השואל לכיוון הטוב ביותר עבורו בנקודת הזמן הנוכחית. גרסה מצומצמת זו של הפריסה מציגה קלף אחד המשקף את המצב הנוכחי, קלף עיצה אחד המשקף את הכיוון הטוב ביותר עבור השואל, קלף המשקף ממה יש להמנע, וקלף אחד המשקף את התוצאה האולטימטיבית, באם תלקח עיצת הקלפים." סוף ציטוט מתוך: http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=c...

הפרישה הנוכחית כוללת ארבעה קלפים . מתוכם, שלושה קלפים מהארקנה הבכירה (כוכב, ירח והנזיר) וקלף אחד מהארקנה הזוטרה, קלף חצר, מלך הגביעים.
היות הפרישה כוללת מס' גדול של קלפי ארקנה בכירה מעידה על שיעור חשוב עבורך!
הפרישה מכילה שני קלפים מיסוד המים (מלך הגביעים, הירח) , קלף מיסוד האוויר (הכוכב) וקלף מיסוד האדמה (הנזיר).
אנתח את הקלפים אחד – אחד מנקודת מבטי ואז אערוך גיבוש של המידע.
שימי לב: זו הצעת פרשנות מצידי בלבד. יש המון דרכים לנתח את המידע.

תוצאות פרישת ייעוץ רזה:

מצב נוכחי - מלך הגביעים
מלך הגביעים עוסק באיזון האנרגיות זו הזכרית וזו הנקבית; הוא בעל כל האיכויות החיוביות של שתי אנרגיות אלה.
הופעת קלף זה בקריאת קלפים עבורך מבשרת לך: דעי שאת נתמכת ע"י היקום בדרכים גלויות ונסתרות. על פי הקלף הזה מסתמנות חדשות טובות. המוטו של הקלף הוא הרמוניה ואיזון.

עיצה – הכוכב
כשקלף הכוכב מופיע הוא מבטא השראה האופפת אותך. תקוה בנוגע לעתיד מפעמת בליבך ואת אופטימית בנוגע לעתיד. קלף זה מבשר טובות. עדיף לתת לאופטימיות ולחשיבה חיובית מקום במיוחד בעת זו. הקלף מבטא גם חשש מחשיפת יתר ומצביע על פגיעות אפשרית. מכל מקום, זו העת לבקש משאלות. היקום פתוח להאזין לבקשותייך/ תפילותייך / משאלות ליבך – ולהגשימם. המוטו של הקלף הוא אמונה , תשוקה וחברות.

ממה להמנע – ירח
כשקלף הירח מופיע בעמדה זו כדאי שתזכרי שהרושם הכללי שאת מקבלת עלול להיות מוטעה או לא בהיר ולכן עלולות לצוץ אי הבנות.
שימי לב מהם המסרים אותם את מקבלת באופן אינטואיטיבי. נסי לרדת לעומקם ולהבין אותם לאשורם. עיכובים בנושאים שונים מסתמנים ומאלצים אותך לנהוג בסובלנות.
זכרי כי הסובלנות מרה אך פירותיה מתוקים.
במערכות יחסים עלולות להתגלע מחלוקות שעלולות להדרדר במהירות לפסים בלתי רצויים. כדאי להמנע מלחמם את האווירה או להלהיט את הרוחות. כדי להמנע מהסלמת המצב מוטב שתשקלי המשך הפוגה ביחסים לפרק זמן קצר נוסף.
 בכל מקרה, כדאי להמנע מהנחות וכן להתעמת בהגינות. מומלץ האזין לאינטואיציה שלך. כדאי להמנע מחיפזון בניתוק מערכת היחסים. זו לא העת לקבל החלטות בעניין מערכת יחסים חדשה עם מאמן אחר -  וכדאי להשהות כל החלטה שהיא. ההילה שלך רגישה לאנרגיות חיצוניות ואת מושפעת בקלות מכל דבר.
המוטו של הקלף הוא אמת, התפכחות, איזון והתרחקות מעצב.

מעניין ששני הקלפים הרצופים כאן: הכוכב והירח הם שני קלפים מתוך שלושה המבטאים את גרמי השמיים! השלישי ברצף הוא קלף השמש.
כאן הצירוף של שני הקלפים מבטא את היכולת לחלום אך לא לשקוע בפנטזיות או בתעתועים!!!

תוצאה – נזיר
את קלף התוצאה אני מגדירה כקלף מסכם הפרישה. במסגרת זו הקלף מחדד, מאיר, מדגיש ומוסיף מידע למידע שהופיע בקלפים הקודמים.

כאן עלה קלף הנזיר.
קלף הנזיר הוא קלף רוחני ביותר והמוטו שלו הוא – צניעות!. הוא גם מדבר על התבגרות מתוך כאב.
ייתכן שאת מנסה לגבש עמדה בהקשר למושג "אמת" ו/או  מנסה לרדת לשורש בנוגע לאמיתות אדם או דבר מה.  אין הכרח שתעשי זאת בכוחות עצמך בלבד; בקשי עזרה אם דרושות לך נקודות מבט נוספות ו/או מידע נוסף וכו'. 
ייתכן שתחושי שחיוני עבורך לבלות בגפך זמן מה כדי להרהר בסוגיות אלו שברומו של עולם. אפשרי לעצמך זמן זה ביחידות  גם אם מדובר רק ב"ניקוי ראש" והכנסת בהירות למחשבותייך. לפעמים הארה מתרחשת תוך כדי הליכה בחוץ או תוך כדי עריכת סדר ונקיון בבית.
קלף זה גם עוסק רבות בעניין עשיית "הדבר הנכון". זכרי כי עשיית "הדבר הנכון" פירושו עשיית הדבר הנכון גם לך ותואם את מערכת אמונותייך האישית. המנעי מלרַצות רק את האחרים ולהיות עסוקה במילוי צרכיהם , רצונותיהם ורגשותיהם בעודך מתכלה.
ייתכן שאדם מהעבר שב לחייך ומחדש יחסיו  עימך. שאלי את עצמך: האם זה באמת מה שאת רוצה?. ייתכן שבראשך המחשבות מספרות לך שכדאי לך לנהל מערכת יחסים ואתה משכנע את עצמך שכך הוא. אם כך, בחן את התנהגותך. האם היא עולה בקנה אחד עם שכנוע עצמי פנימי זה?
קלף הנזיר גם אומר שאת ממקדת את כל האנרגיה שלך סביב נושא זה עד שאין לך חיים כלל, לכן, הקלף מייעץ לך להניח לעניין כרגע ולהמשיך בחייך.
נראה כי דרוש לך זמן ביחידות אולם במקום להתבודד את מוצאת עצמך בודדה. בעיה עלולה לצוץ כי מתגבש בתוכך פחד ממשי לשהות במחיצת אחרים. בפרט נכון הדבר בהקשר לפגיעות/לרגישות כלשהי שעלולה להחשף בפני הזולת. דעי כי חלק מהחיים הם רגישויות ופגיעות כחלק משיעור גדול יותר.
סביר להניח שמערכות יחסים אינן עומדות כרגע בראש סדרי העדיפויות שלך ובכלל זה מערכת יחסים רומנטית.
אם אדם  מהעבר שב אל חייך שאלי את עצמך: האם זה באמת מה שאת רוצה? האם אתה בשלה להתגבר על הכאב/ הפגיעה  ולהשקיע בבניית מערכת יחסים מאמן -מתאמנת באמת כרגע? אם במחשבותייך מקננת המחשבה שזו כמיהתך ולכך את משתוקקת - בחני את התנהגותך בפועל. האם היא עולה בקנה אחד עם המחשבות? האם את מוצאת טעם במפגש עם אחרים? האם יש בך אנרגיה מספקת ו/או פנאי ו/או משאבים  להשקיע בזה כרגע? האם מדובר בכמיהה מהלב  או שמא מדובר בשכנוע עצמי או בכניעה ללחץ חיצוני?

גיבוש המידע:
הכוחות החיוביים של היקום יטו לך חסד בנוגע לשאלתך, ובלבד שמה שברצונך אינו עומד בסתירה למאוויי האחר. עלייך להקפיד שיעדייך יהיו הרמוניים עם היקום, ולשמור על צניעות בניצחונותייך. אם יתערער איזונך הפנימי - יתערער הכל, וכל מה שהרווחת יאבד. עלייך לבדוק את הכוונה מאחורי תשוקתך.
כרגע את נהנית מתמיכה בלתי נראית בטיפולך בענייני העולם והחברה. את יכולה להכנס בקלות למעגלים חדשים, אך השמרי מחברתך. את מושפעת מכל מי שחודר לתחום הילתך, ולפיכך מוטב שתתרועעי רק אם אנשים חיוביים, המעניקים לך השראה והנעה. יחסייך האישיים  הקרובים יפיקו תועלת רבה מעת זו של מזל טוב. גם מיזמיך היצירתיים ייהנו מכך.
יש לך משאבים כבירים, והעיתוי שלך מושלם. היי רגישה כלפי ברכה זו ושמרי על האיזון ועל ההרמוניה בחייך, העריכי את אלה -התומכים בך.
זו לא העת לבצע שינויים במסגרת החברתית.

תשובה לשאלתך:
על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם ואת הפרישה שהוצגה:
בחצי השנה הקרובה כדאי שתימנעי מבניית מערכת יחסים חדשה עם מאמן חדש.
יש לציין כי את מתחשלת בעקבות הכאב/ הפגיעה הקודמים.
ראוי לזכור שהכל פתוח בפנייך מבחינת היקום וכדאי לבטא משאלות לב.
המזל לצידך וכדאי שתנצלי את ההזדמנות כדי להתקדם!
המנעי מתעתועים הנובעים מפרשנות ומכאב.
האמת העירומה היא שזו הזדמנות עבורך להתבגר.

אגב, במי את מטפלת כרגע – אדם מבוגר וחולה? או אפוטרופוסית של מי את?
שימי לב שאת מחלקת כראוי את המשאבים שלך!

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.
בהצלחה,
רחל

לצפיה ב-'וואוו קודם כל על ההשקעה'
וואוו קודם כל על ההשקעה
27/10/2016 | 09:38
21
16
רחליקה
בוקר טוב
כמה כתבת איזו השקעה אני מודה לך ממש על כך שהקדשת מזמנך והידע שלך למעני .תודה
ועכשיו לפריסה
הדבר שאני מבינה בלי לרדת לעומק הדברים ולתת להם לחלחל הוא שלא מומלץ לי כרגע ליצור קשר עם מאמן חדש.
המקצה הבא שאני מעוניינת להתאמן אליו  הוא קשה ןמאתגר ןמהווה קפיצה רצינית
אני לא מרגישה שיכולה לבד להתמודד עימו ללא ליווי מקצועי
כן יכולה לרכוב בלי דבוקה ושהאימון יהיה ךבד אך לא להתאמן בלי תוכנית מקצועית ופיקוח \
חוששת מפציעה העמסה לא נכונה.
ממה שרשמת לי עכשיו אני מבינה שעדיך לחכות ולא ליצור יחסי מאמן חדשים עם מאמן חדש אך אני לא רואה דרך אחרת
אחרת אאלץ לעצור את ההתקדמות שלי למטרה בה אני מעוניינת.
אין לי בעיה כרגע שהאימונים ברובם יהיו לבד אבל עם דרך
האם ניתן לשאול האם נכון עבורי לחזור לקבוצה הקודמת לרכיבות ולאימון תחת המאמן הקודם .
אדם מהעבר ..כרגע אין אולי יגיע ואז אחליט בעניין
אששמח לתגובתך
לצפיה ב-'למיטב הבנתי'
למיטב הבנתי
27/10/2016 | 10:04
20
25
וידיעתי את הקלפים והפרישה שימי לב מה כתבתי בניתוח המידע בקלף הירח:
ציטוט:
"במערכות יחסים עלולות להתגלע מחלוקות שעלולות להדרדר במהירות לפסים בלתי רצויים. כדאי להמנע מלחמם את האווירה או להלהיט את הרוחות. כדי להמנע מהסלמת המצב מוטב שתשקלי המשך הפוגה ביחסים לפרק זמן קצר נוסף.
 בכל מקרה, כדאי להמנע מהנחות וכן להתעמת בהגינות. מומלץ האזין לאינטואיציה שלך. כדאי להמנע מחיפזון בניתוק מערכת היחסים. זו לא העת לקבל החלטות בעניין מערכת יחסים חדשה עם מאמן אחר -  וכדאי להשהות כל החלטה שהיא. "

סוףציטוט

למיטב הבנתי הפרישה מעודדת ראותך לשוב ולהתאמן עם המאמן הקודם אחרי שתתגברי על העלבון .

יום טוב

רחל
לצפיה ב-'רחליקה'
רחליקה
27/10/2016 | 10:14
19
17
וואוו
 מופתעת מהתשובה
בהחלט בשביל זה ידרש עוד קצת הבשלה של התגברות על העלבון
וגם הבנה איך להתמודד עם חרדת הנטישה שהוצפה עכב הניתוק שיזם
חזרה לקשר המקצועי עימו תדרוש שינוי העמדת גבולות ברורים בינינו ומתוקנים
והתמודדות שלי עם אמון מחודש בו בעצמי בעיקר ומול חרדת הנטישה שלי כדי שהיחסים יהיו תקינים ומאוזנים הרבה עבודה
לא קלה והשאלה אם יהי  אפשר להצליח ..הזמן יתןתשובה לזה
תודה לך אתן לדברים לחלחל ולזמן לעשות אשת שלו הארת את עיניי ותודה רבה על כך
תבורכי

לצפיה ב-'ככה הופכים מחצי ברזל לפלדה - ברזל מושלם ומגולוון :)'
ככה הופכים מחצי ברזל לפלדה - ברזל מושלם ומגולוון :)
27/10/2016 | 10:23
18
17
בהצלחה, מותק

לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
02/11/2016 | 11:25
17
15
מאז הפריסה פגשתי את המאמן הישן במקרה
בכלל מאז הנתק יוצא להיפגש  כל שבוע בנסיבות שונות ללא תיאום 
עם הזמן יש יותר תקשורת
בפעם האחרונה השבוע היה חילופי ברכה 
מעוניינת לדעת מה עלי להבין מההתרחשויות האחרונות לגבי האפשרות לחזור לרכוב עם הקבוצה הישנה 
כיום אין לי צורך בו לריצה או שחייה לשם כך יש לי מאמן אחר שבינתיים אני מרוצה ממנן
אשמח לדעת האם לאור המפגשים הבלתי צפויים ה לאחרונה מה עלי להבין מההתרחשות הנ"ל ולגבי האפשרות לרכיבה ? או בכלל מהות המפגשים המקריים  הללו ?
אשמח להמלצה לפריסה ....
לצפיה ב-'בוקר אור, '
בוקר אור,
03/11/2016 | 09:46
16
7
הפרישה המומלצת היא פרישת השיעור הרוחני.

יום טוב,

רחל
לצפיה ב-'הפריסה'
הפריסה
03/11/2016 | 09:52
15
8
וצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - מלך המטות
מכאן ואילך - השמש-קביעת גבולות בינינו ברורים של שיתוף פעולה .
שיעור רוחני - אס המטבעות-התחלה חדשה יציבה יותר 
פוטנציאל - שש המטבעות-נדיבות ? התחשבנות?

לצפיה ב-'ניתוח הפרישה, יקירה, '
ניתוח הפרישה, יקירה,
03/11/2016 | 10:03
14
10

ציטוט:
"תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - מלך המטות
פוטנציאל - שש המטבעות-נדיבות ? התחשבנות?"

סוף ציטוט

רמזים:
פרישת השיעור הרוחני כוללת ארבעה קלפים. קלף בכל עמדה.

בפרישה שהועלתה קלף אחד מהארקנה הבכירה ושלושה קלפים מהארקנה הזוטרה.

היסודות כאן הם: אדמה, אוויר ואש. נעדר מפרישה זו יסוד המים.

נתחי  את הקלפים אחד - אחד ולאחר מכן  גבשי תשובה ואז אמשיך לפרט 

לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
03/11/2016 | 11:10
13
28
מכאן ואילך-השמש
אולי אופטימיות חזרה לילדות שמש מאירה ומחממת אז אולי יכולה להיות אופטימית
מצד שני גם שורפת אז להיזהר לא להסתנוור ?
שיעור רוחני-מטבע שווה משהו מוחשי קשור לאדמה .יש בקלף צמחייה וכאילו סוג של התחלה חדשה
פוטנציאל-איזון? חלוקה מאוזנת בין רגש לשכל, לימוד , נדיבות
לא מצליחה להבין מתנצלת אשמח להבהרות ממך וכיוון
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
03/11/2016 | 12:04
12
21

נגעת בעיקר וזה מה שחשוב לי. כאן אני מדגישה את דברייך לצד כל קלף ומוסיפה מידע ממני...

כעת אוסיף מעט מראות עיניי 

עד כה - מלך המטות
מלך המטות הוא קלף מהארקנה הזוטרה מיסוד האש.
מלך יושב על כס רם בעל משענת גבוהה. המלך מופיע כשפרופיל פניו אלינו. הוא לבוש בגד כתום ארוך דמוי שמלה היורדת על כפות רגליו ועליו שכמיה. הכס עצמו מוסתר באמצעות שכמיה ארוכה ורחבה זו המהודקת בשולי הכס ומכסה אותו כליל. כתר המלכות מעוצב עם עיטור להבות - אש. ידו השמאלית מונחת על מתניו ואילו הימנית אוחזת מטה מלבלב. המשענת של הכס צבועה בכתום עז, מעוטרת בהדפס אריות  ומעגל הנוצר מהדפס של לטאה הבולעת את זנבה. למרגלות המלך מצויה לטאה.
הלטאה היא סמל, סלמנדרה.
סלמנדרה - סמל לאש, יצירתיות, התחדשות[עפ"י אגדה-סלמנדרה חיה בתוך אש]
הסלמנדות מסמלות  הצלחה במצב של התנגדות  ופעולה נמרצת שמביאה לטרנספורמציה.

כשקלף מלך המטות מופיע בקריאת קלפים עבורך בעמדת המצב הנוכחי הוא מצביע על כך שכל מיזם המצוי כרגע תחת ידך מעורר בך השראה ועשוי להצעיד אותך קדימה במהירות. ההווה הוא הזמן הטוב ביותר להתוודע ליכולותייך לפתור בעיות מורכבות. ביכולתך להמריץ אנשים לסייע לך תוך שאת ממקדת אותם במשימה ובמקביל מראה להם מהם היתרונות של המיזם גם עבורם. היכולת שלך להאציל סמכויות היא גם מדד לבגרות שאת מפגינה. היותך מודל לחיקוי הוא עוצמה שבמסגרתה את מבטאת שאת יכולה לסמוך גם על הזולת ולא רק על עצמך. זה טוב גם בגלל העבודה שאינך כופה על עצמך לבצע את כל המשימות הנדרשות בכוחות עצמך בלבד. זהו חותם מובהק בהתפתחותך העצמית ובסלילת הנתיב להצלחה.
מלך המטות יכול להצביע על כישורי מנהיגות בהם ניחנת או על גבר בסביבתך התומך בך.
לציין כי דרך פעולתו היא שמירה על דיסקרטיות מרובה.
כלומר, כרגע הרובד הגחוי הוא טפח והנסתר - לא פחות.

סוס לבן נמצא בחזית הקלף. למרות העדר רסן או אוכף - על הסוס רוכב תינוק עירום עטור זר חמניות לראשו, מקושט בנוצה גבוהה ואוחז בידו דגל מתנוסס באוויר. זה מעורר השתאות. מאחורי הסוס נראית חומה  אפורה המשמשת כאדנית. ממנה מתנשאות חמניות. ממעל-  שמיים תכולים בהירים במרכזם זורחת השמש במלוא הדרה. גלגל  השמש כולו שולח קרניים לכל הכיוונים. חלקן ישרות וחלקן מפותלות מעט. עם זאת פני השמש מקרינים שלווה. 

דברים רבים מתרחשים ברגע גלוי זה. קלף השמש מסמן כי היקום כולו נע בעקבותייך. הסוס מייצג תנועה קלילה ונטולת מאמץ מצידך במסע זה. התינוק מייצג  לידה לחיים חדשים ולשלב גבוה בחייך. את בקיאה  בניהול  ענייניך לכן לא מדובר בהישג פשוט.  הקלף מדגיש כי התינוק העירום כביום הוולדו מייצג את לידתך מחדש - ברכות על ה'אני' החדש שלך. ייתכן שאת מתחילה מחדש. הקלף מצביע כי בחירות נכונות שעשית מתגבשות לידי חיים מופלאים. החמניות מייצגות את השפעתך על הסובבים אותך.
החמנית היא קלף השמש. את משמשת מודל לחיקוי לאחרים. אנשים רואים בך כליל שלמות ומצליחנית. זה כולל גם את המאמן הקודם!
השמש ממחישה את השליטה. פני השמש השלווים מייצגים תודעה מפותחת שלך ושלווה פנימית המשתקפת כשהדרך בהירה ונוחה לך כשאת מודעת. זהו ייצוג של השילוב בין האינטואיציה הטהורה לידיעה פנימית בנוגע לייעודך בעולם ואיך ליישם אותו כהלכה. 

כאן כדאי להמנע מיוהרה שגורמת לשריפת קשרים/גשרים...

אם דרושה לך מודעות וריענון תפיסה בנוגע לניהול ענייניך הרי שקלף אס המטבעות בקריאת קלפים עבורך יקדם בברכה בוננות חדשה. זהו קלף של שפע כלכלי- חומרי המגיע לפתחך. כדאי להיות ערנית ומעשית.

יד חוצה שמיים כסופים יד בוקעת מתוך ענן אוחזת מטבע זהב שבמרכזו טבוע הפנטגרם. תחתיו נמצא גן פורח מוקף גדר חיה עם כניסה פתוחה המובילה להרים קסומים מרוחקים. היד האוחזת במטבע היא יד לבנה כמו עשויה אור לבן. האם זו ידו של מלאך או של ידו האל? בכל מקרה, זוהי מתנה עצומה ועוצמתית  שהיקום מגיש לך.  אולם, עלייך להיות נכונה לקבל מתנה מופלאה זו. זה ממש מוצע לך ולא סתם נפל לחיקך. 

השיעור הרוחני הוא שיעור באמונה עצמית וביכולת למחול. שהרי "טעות היא אנושית - סליחה היא אלוהית".

גם הצלחה וגם הזדמנות לצמיחה נמצאים כאן.

פוטנציאל - שש המטבעות-נדיבות ? התחשבנות?

תחת כיפת השמיים עומד גבר לבוש בהידור רב ולראשו טורבן מפואר כשלמרגלותיו כורעים ברך שני קבצנים. שש מטבעות מעטרים את הקלף וצפים מעל ראשיהם. מבטו של הגבר העומד מופנה לעבר אחד מהם ומעניק לו מטבעות מידו הימנית. ידו השמאלית אוחזת במאזניים. הגבר האחר לוטש עיניו לגבר העומד וממתין לקבל תשורה אף הוא.

המטבעות הצפים באוויר אינם חלק מהמתרחש; בין שמדובר בנדיבות - אמת או בנדיבות לכאורה.                                                              

המאזניים השקולים שבידו השמאלית של הגבר העומד הם סמל להגינות ולצדק אולם מושג הצדק בהם הוא אוחז עלולים להיות שגויים ולהפר את  האיזון.  

המטבעות הצפים באוויר הם סמל לכך שבחיים אין ודאות וגם לא ערובות לשום דבר.

קלף שש המטבעות חושף בפניך את העובדה שהצלחה או כישלון הם נושאים שרירותיים והפכפכים , התלויים במידת הענווה או היוהרה.  

קלף שש המטבעות הוא המשכו של קלף חמש המטבעות. בקלף חמש המטבעות שני קבצנים צועדים בשלג הקר חולפים על פני חלון מואר , שסביר להניח שהוא חלון של כנסייה, ואילו בקלף שש המטבעות שני קבצנים מקבלים את רצונם כמעט ללא מאמץ. כלומר, כשהם חיפשו מוצא למצבם הם התאמצו להתקדם בכוחות עצמם אולם כעת הם כורעים ברך.

האיש העומד בקלף שש המטבעות מנדב מכספו לצדקה והוא בעל ערכים וחלומות לשיפור פני האנושות אולם, במעשהו זה אין זוהר, איש אינו עד לכך ואינו מריע לו. הוא לוקח על עצמו לשנות את פני החברה וזאת על פי עולם המושגים הסובייקטיבי שלו. מהתבוננות על פניו קשה להחליט אם הוא עושה זאת מתוך התנשאות או מתוך רצון למתן בסתר. מכל מקום הקלף מרמז על עזרה ממקור בלתי צפוי , כולל משמיים, הנמצאים לעזרתך.
פעלי מתוך איזון וממקום שלוו.
המנעי מיוהרה שתרחיק אותך ממטרתך.

גיבוש המידע:
למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים והפרישה שצורפה:
ראשית,
האם את מצליחה לדמיין עצמך כמוקד הצלחה בתמונת חיים רחבה? האם את נוטה להתבונן על המכלול ובהמשך להכנס לפרטים? האם את בעלת אינטליגנציה אינטואיטיבית וקולטת בקלות הלוך רוחות אצל האחרים?

הפרישה  מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית  קפדנית. התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק  רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
הצלחה מסתמנת מתוך יכולת למחול על העבר ולפתוח דף חדש.
אנשים בסביבתך רוצים בטובתך וזה כולל גם את המאמן הקודם.

בהצלחה
רחל

לצפיה ב-'רחליקה תודה תודה ושאלה'
רחליקה תודה תודה ושאלה
03/11/2016 | 14:14
11
9

ראשית,
האם את מצליחה לדמיין עצמך כמוקד הצלחה בתמונת חיים רחבה? -לא ניסיתי האם את נוטה להתבונן על המכלול ובהמשך להכנס לפרטים? -לפעמים בדר"כ דווקא שמה לב לפרטים ומתקשה לחבר למכלול .
האם את בעלת אינטליגנציה אינטואיטיבית וקולטת בקלות הלוך רוחות אצל האחרים?-בעיקר מסתמכת על אנטואיציה כי מתקשה לקרוא מציאות 

הפרישה  מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית  קפדנית. -
למה הכוונה?
התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק  רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
הצלחה מסתמנת מתוך יכולת למחול על העבר ולפתוח דף חדש.-מה הכוונה סלחתי ומחלתי 
אנשים בסביבתך רוצים בטובתך וזה כולל גם את המאמן הקודם.-שמחה לקרוא

עדיין לא מבינה איך כל זה מתקשר לאופניים ולרכיבה שלי ולפתרון שצריכה..

לצפיה ב-'הכוונה היא:'
הכוונה היא:
03/11/2016 | 14:30
10
15
תשובה לשאלה.

השאלה המקורית שלך לפרישה זו היתה:
ציטוט
"אשמח לדעת האם לאור המפגשים הבלתי צפויים ה לאחרונה מה עלי להבין מההתרחשות הנ"ל ולגבי האפשרות לרכיבה ? או בכלל מהות המפגשים המקריים  הללו ?"
סוף ציטוט

התשובה:
"הפרישה  מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית  קפדנית"

כלומר, התשובה לשאלתך -" מה מטרת המפגשים עם המאמן הקודם..." היא להסב את תשומת ליבך שכשאת מפגינה יוהרה או ריחוק את מתייסרת. מבחינתך מדובר במחירים גבוהים.

לציין כי השיעור הרוחני שלך כרגע קשור בענווה כבסיס לצמיחה/הצלחה... כפי שפורט בהמשך הדברים .

יום טוב ובהצלחה

רחל

לצפיה ב-'תודה על הסבלנות וההסבר וההשקעה הענקית ..'
תודה על הסבלנות וההסבר וההשקעה הענקית ..
03/11/2016 | 14:51
10

חליקה תודה על ההבהרה ואכן צודקת בעניין של :
 מפגינה יוהרה או ריחוק את מתייסרת. מבחינתך מדובר במחירים גבוהים.

אבל גם רשמתי ולגבי האפשרות לרכיבה? לא מבינה איך זה משתלב 
האם ימצא פתרון עבורי ?
וחייבת לשאול איך העניין שהמאמן העיף אותי משתלב אם המשפט שרשמת 
נשים רואים בך כליל שלמות ומצליחנית. זה כולל גם את המאמן הקודם!???
אז למה הועפתי ?

לצפיה ב-'הנה לפי הסדר וזהו:'
הנה לפי הסדר וזהו:
03/11/2016 | 18:01
8
17

אחד התפקידים של הקריאה בקלפים הוא הכוונה למודעות עצמית כדרך לשינוי בחיים.

כאן ניסיתי כמיטב יכולתי והבנתי להאיר מעט על הסוגיה והדרכים לפתרונה.

ראוי לזכור שזהו פורום לימודי בעיקר ולכן הפירוט של המידע בנוגע לקלפים ולפרישות.

שאלת: מה עליי לעשות כדי להתקדם באימונים לטריאלתון בחצי השנה הקרובה?

תשובת הקלפים: על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם ואת הפרישה שהוצגה:
בחצי השנה הקרובה כדאי שתימנעי מבניית מערכת יחסים חדשה עם מאמן חדש.
יש לציין כי את מתחשלת בעקבות הכאב/ הפגיעה הקודמים.
כדאי לשמור על צניעות בניצחונותייך.

שאלת: אם ניתן לשאול האם נכון עבורי לחזור לקבוצה הקודמת לרכיבות ולאימון תחת המאמן הקודם .

תשובת הקלפים:
למיטב הבנתי הפרישה מעודדת ראותך לשוב ולהתאמן עם המאמן הקודם אחרי שתתגברי על העלבון .

שאלת:אשמח לדעת האם לאור המפגשים הבלתי צפויים ה לאחרונה מה עלי להבין מההתרחשות הנ"ל ולגבי האפשרות לרכיבה ? או בכלל מהות המפגשים המקריים  הללו ?

תשובת הקלפים: הפרישה  מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית  קפדנית. התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק  רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.

שאלת: עדיין לא מבינה איך כל זה מתקשר לאופניים ולרכיבה שלי ולפתרון שצריכה.

תשובת הקלפים: "הפרישה  מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית  קפדנית"

כלומר, התשובה לשאלתך -" מה מטרת המפגשים עם המאמן הקודם..." היא להסב את תשומת ליבך שכשאת מפגינה יוהרה או ריחוק את מתייסרת. מבחינתך מדובר במחירים גבוהים.

לציין כי השיעור הרוחני שלך כרגע קשור בענווה כבסיס לצמיחה/הצלחה... כפי שפורט בהמשך הדברים .

שאלת: רשמתי ולגבי האפשרות לרכיבה? לא מבינה איך זה משתלב 
האם ימצא פתרון עבורי ?
וחייבת לשאול איך העניין שהמאמן העיף אותי משתלב אם המשפט שרשמת 
נשים רואים בך כליל שלמות ומצליחנית. זה כולל גם את המאמן הקודם!???
אז למה הועפתי ?

תשובת הקלפים: השיעור שלך הוא ענווה. בידקי את התנהלותך מול עצמך ומולו. מה היה שם? האם תוכלי לקחת אחריות על חלקך במערכת היחסים בינכם?

כתבת: מפגינה יוהרה או ריחוק את מתייסרת. מבחינתך מדובר במחירים גבוהים.

מסקנה ממני:

המידע שקבלת עיקבי מאוד!
כל התשובות שקיבלת עד כה הן שיש לך הזדמנות להתחיל מחדש  להתאמן עם המאמן הקודם. זו בחירה  ש ל ך  אם ליישם את המלצת הקלפים, איך ומתי ואם בכלל.

תוכלי לנהל מולו דיאלוג ולברר מה הסיבה שהעיף אותך.

זכותך לפעול כראות עינייך, ואין לי זכות  לענות במקום המאמן על שאלות שקשורות אליו.

בכל אופן, זיכרי, שחלון ההזדמנויות לא יישאר פתוח לנצח.

ערב נעים,

רחל
לצפיה ב-'בוקר טוב '
בוקר טוב
06/11/2016 | 07:55
7
11
רחליקה קראתי הבוקר בעיון
תודה על ההסבר הממוקד
ממש  מרגישה שעוברת תהליך עם הפריסות של מודעות לזויות חדשות שלא הבנתי קודם ועוזר לי להבין את עצמי תודה על כך .
מאז שבוע שעבר
פגשתי בו  במאמן הישן עוד פעמיים היו חילופי היי אך ללא שיחה
הסיטואציה גם לא איפשרה ממש.
בשבת רכבתי עם הדבוקה של המאמן החדש שממנו אני מאוד מרוצה
אבל שוב אינו יכול לתת לי פתרון לאופניים כיום
לדבוקה של המאמן החדש הצטרפה בחורה עימה רכבתי בעבר אצל המאמן הקודם ורכבנו יחד
זה ממש עשה לי חשק וגעגוע לקבוצה הישנה ולאפשרות לרכוב נפח עם עוד אנשים
מעוניינת לעצתך
האם כדאי לי לנסות לבקש מהמאמן החדש לדבר עם המאמן הישן בניסיון למצוא לי פתרון לעניין
או שכדאי שאני אפנה ישירות למאמן הישן לבקש אם מוכן לתת פתרון
בעיקרון יש ביניהם שותפות כלשהי כיום לא ברור מהותה  אם רק למרעית עין או בפועל
לפי מה שהבנתי שסגרו ביניהם היו אמורות להיות 3 דבוקות
1-חלשה מתחילים מה שיש אצל המאמן הנוכחי החדש
2-בינוניים מנוסים
3-הכי חזקים
כרגע הדבוקה האמצעית לא קיימת
תכלס אני מתאימה אליה
זו דבוקה שלכאורה המאמן הישן אמור לספק פיתרון אבל כיום לא קיימת בפועל .
אם אני פונה ישירו למאמן הישן לאופציה כזו אז בעצם אומרת לו שרוצה לחזור ואז מוותרת לו על כך שיתן הסבר למה העיף אותי ( בינינו הסיבה כיום למה העיף אותי כבר לא ממש משנה לי באמת אבל גם לא חושבת שחכם להוציא אותו חינם כי כך ירשה לעצמו לנהוג שוב כך בעתיד איתי או עם אחרים ) ולכן ישנה האופציה השנייה
ששני המאמנים ידברו בניהם
ואז זה לא שאני ביקשתי ישירות ולכן הקשר שלי הוא רק דרך המאמן החדש שצירף אותי ולכן לא מבקשת הסבר וחוזרת וזה בסדר כי "כאילו" לא אמורה במצב כזזה לבקש הסבר
מעוניינת בהמלצתך לפריסה כיצד כדאי לי לפעול
בפנייה באמצעות המאמן החדש או שאני אפנה ישירו למאמן הישן
לצפיה ב-'עידכון התפתחות ושאלה מדם ליבי '
עידכון התפתחות ושאלה מדם ליבי
07/11/2016 | 05:40
1
8
בוקר טוב
לפני אימון..חחח
לאור הפריסה הקודמת הבנתי שאפשר לנסותלחזור להתאמן ברכיבה אצל המאמן הקודם עם הקבוצה הקודמת
אבל או שהבנתי לא נכון או שהתת מודע של מטעה אותי
אתמול המאמן שלי החדש פנה למאמן הישן ושאל אותו האם ניתן לתת לי פתרון רכיבה בדבוקה אמצעית (כזו שאמורה להתקיים כשיהיו רוכבים מתאימים)
התשובה שקיבל שכיום אין אפשרות כזו כל הקבוצה שאמורה להיות שנייה ושלישית רוכבת יחד ואין דבוקה שנייה נפרדת ושהוא חושב שכיום אני מעט חלשה מדי להצטרף אליהם.
מה שבטוח שאני יודעת שלדבוקה של המאמן החדש אני חזקה מדי ולכן בבעיה מכל הכיוונים ולכן חיפשתי פתרון
רשמת לי בניתוח הפריסה מצטטת :

הפרישה  מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית  קפדנית. התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק  רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
הבנתי שעדיף לי לסלוח להימנע מלהיות בריחוק ולנסות לתת הזדמנות לפיתרון \התשובה השלילית שלו למאמן שלי מראה ההיפך

כתבת לי בניתוח הפריסה

שאלת: אם ניתן לשאול האם נכון עבורי לחזור לקבוצה הקודמת לרכיבות ולאימון תחת המאמן הקודם .

תשובת הקלפים:

שאלת:אשמח לדעת האם לאור המפגשים הבלתי צפויים ה לאחרונה מה עלי להבין מההתרחשות הנ"ל ולגבי האפשרות לרכיבה ? או בכלל מהות המפגשים המקריים  הללו ?

תשובת הקלפים: הפרישה  מעמתת אותך עם מציאות חייך ועם מחירים אותם את נאלצת לשלם - גם במונחים של קרבה - על רקע תכנית  קפדנית. התעלמות מהמצב עלולה להסב לך נזק  רגשי וחומרי. מומלץ לך להמנע מיוהרה ולפתח ענווה.
לא מבינה איך זה מתיישב עם התשובה שלו .
האמת שאני כיום בכלל לא מצליחה להבין מה יש לו נגדי?
עזבי שלא מבינה למה זרק אותי מלכתחילה אבל עכשיו אחרי שהיה נראה שהעניינים נרגעו שיש על מה לדבר
ואפשר לתת הזדמנות ממקום בוגר ונכון יותר
אז מתברר שבעצם לא !

אשמח לעזרתך לפריסה נרחבת שתאפשר לי לשפוך אור על המצב הלא ברור ולהבין מה אני מפספסת ולמה ההתנהלות הזו כלפי לא אגיד פוגעת אבל מה לעשות שבאמת מרגישה שנפגעתי שוב  ונוצרה הטעייה ממנו
אני היום ממש מרגישה מבולבלת ופגועה כבר לא מצליחה להבין כלום מהתנהגותו ומהתשובה שנתן למאמן החדשש
והאם ניסיון לשיחה ישירה איתו להבין יתן תשובה או רק יזיק יותר.
אשמח להמלצה לפריסה שתשפוך אור על פני הדברים וכיצד עלי להתנהל מעתה ואילך במצב הנוכחי
יום טוב

לצפיה ב-'מצטערת לקרוא, עם זאת,'
מצטערת לקרוא, עם זאת,
07/11/2016 | 10:10
3
מתוך רצון כן להעניק לך ייעוץ מיטבי - אני מציעה כאן לבחור מספר מ 1 עד 250. רק פעם אחת - כפי שציינתי קודם - ואגיב בהמשך :)

יום טוב

רחל
לצפיה ב-'בוקר אור,'
בוקר אור,
07/11/2016 | 10:06
4
3

אני ממליצה להמנע מפרישות חוזרות באותו עניין בפרק זמן קצר.

ממליצה לך לבבחור מספר מ 1 עד 250 ואעביר לך מסר בנושא בהמשך היום.

יום נעים

רחל
לצפיה ב-'בוחרת במספר 3'
בוחרת במספר 3
07/11/2016 | 12:28
3
17
לצפיה ב-'3. איזון וקארמה'
3. איזון וקארמה
07/11/2016 | 13:38
2
8
האם את מקבלת את הקארמה כבסיס פילוסופי למציאות?

דתות בעולם מתייחסות לאלוהים כאל בורא - יוצר או בוראים - יוצרים. יצירתיות היא מתת אל והבסיס של כל בריאה .  היא גם לב ליבה של  גישה פנימית ליצירת שלמות.
מצוקה היא אם כל יצירתיות!
יש אמונה באל כיוצר ויש אמונה שהוא ברא הכל ולבני אדם נתן ניצוץ ממנו, המכונה – נשמה.
בתורת המיסטיקה יש אמונה בגלגול נשמות המבוססת על קארמה.
קארמה היא בסיס פילוסופי שמהותו איזון והוא מושתת על חוק הסיבה והמסובב.
לאורך החיים נבראות אנרגיות השבות לעולמנו בגלגולים קראמטיים ומבקשות איזון.                    
איזון הוא אחת מתוצאותיה של השקפת עולם יצירתית.

ציטוט:
"...התשובה שקיבל שכיום אין אפשרות כזו כל הקבוצה שאמורה להיות שנייה ושלישית רוכבת יחד ואין דבוקה שנייה נפרדת ושהוא חושב שכיום אני מעט חלשה מדי להצטרף אליהם.
מה שבטוח שאני יודעת שלדבוקה של המאמן החדש אני חזקה מדי ולכן בבעיה מכל הכיוונים"
סוף ציטוט

הדיאלוג בין שני המאמנים מבהיר סיבה אחת לכך  שהמאמן הקודם בחר להוציא אותך מהקבוצה.

המסר עבורך:
הדבר החשוב הוא להיות פתוחה למה שרוצה לקבל ביטוי דרכך.
מלאכי מרום מצעידים אותך ליעדייך על פי כוונות ליבך .
עלייך להודות לה' על הכל. גם על הכאב.
יצירתיות כרגע היא המפתח לאיזון המצב.

לדעתי, לא בכדי מעודדים אדם שנפל מגב סוס לעלות מיד ולרכוב מחדש על הסוס.

האם כדאי לך לשוחח עם המאמן הקודם?
לפי מה שאני מבינה מתוספת הפרטים הרי שהוא רואה בך חלשה מעט בהשוואה לאחרים.
כדי ליצור בסיס לדיאלוג מולו - נראה שעלייך להחליט אם בדעתך לעמול ביתר שאת כדי לצמצם את הפער או לא.

אם כך – בררי בינך לבין עצמך: האם זה באמת מה שאת רוצה?  מהם המחירים אותם תידרשי לשלם? האם תוכלי לעמוד בהם? כמה זמן? איך תוכלי ליצור איזון?
אז תוכלי לגבש החלטה כיצד לפעול.

כל טוב

רחל

לצפיה ב-'תודה ותגובתי'
תודה ותגובתי
08/11/2016 | 13:12
1
4

הדיאלוג בין שני המאמנים מבהיר סיבה אחת לכך  שהמאמן הקודם בחר להוציא אותך מהקבוצה.-לא יכולה להיות הסיבה
כי א. אין מה לא להגיד אותה היא מקצועית ותקינה ובכל זאת לא נאמרה לי כשהוציא אותי .
ודבר שני זה פרט שנכון לכל השנה וחצי אימונים לא שונה ממה שהיה מלכתחילה ולכן לא מסתדר לי שפתאום אחרי שנה וחצי שם לב לזה
אבל לא באמת קריטי לי .

המסר עבורך:
הדבר החשוב הוא להיות פתוחה למה שרוצה לקבל ביטוי דרכך.
מלאכי מרום מצעידים אותך ליעדייך על פי כוונות ליבך .
עלייך להודות לה' על הכל. גם על הכאב.
יצירתיות כרגע היא המפתח לאיזון המצב.-תודה על הטיפ אקח לתשומת ליבי !

לדעתי, לא בכדי מעודדים אדם שנפל מגב סוס לעלות מיד ולרכוב מחדש על הסוס.

האם כדאי לך לשוחח עם המאמן הקודם?
לפי מה שאני מבינה מתוספת הפרטים הרי שהוא רואה בך חלשה מעט בהשוואה לאחרים.
כדי ליצור בסיס לדיאלוג מולו - נראה שעלייך להחליט אם בדעתך לעמול ביתר שאת כדי לצמצם את הפער או לא.
אם כך – בררי בינך לבין עצמך: האם זה באמת מה שאת רוצה?  מהם המחירים אותם תידרשי לשלם? האם תוכלי לעמוד בהם? כמה זמן? איך תוכלי ליצור איזון?
אז תוכלי לגבש החלטה כיצד לפעול.-שוב מתחבר למה שכתבתי לציטוט הראשון שלך
הייתי חלשה יחסית לאנשי ברזל כל התקופה ואף פעם לא הפריע לאף אחד לא לקבוצה עימם היו וחלקם עדין יש קשר מעולה ולא לו כמאמן

תודה בכל מקרה על המסר ההשקעה הנכונות העזרה ההכוונה
בהחלט מעורר השראה והרגשה טובה
תודה לך Q

כל טוב

לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
09/11/2016 | 08:19
1
לצפיה ב-'הי חצי ברזל'
הי חצי ברזל
27/10/2016 | 09:44
4
22
אני מרשה לעצמי להוסיף קצת...

לפי הבנתי, את אדם שעובד בצורה טובה עם רגש, ואת שואבת הרבה כוחות מהצד הרגשי שלך. את עקבית ויש לך הרבה סבלנות.
כל זה מתאים מאוד למה שאת עוסקת, כלומר אימונים לטריאלתון.
לכן את צריכה לחזק צדדים אלה, ולנסות ללמוד כיצד להתמיר רגש שלילי לטובתך, ולא לתת לו להזיק לך.

עוד דבר שיכול להפריע לך, הוא נטישה או חוסר אמון בעצמך או בתהליך ממש לפני הסוף.
יש לקחת בחשבון, שהפרעות מסוגים שונים מתרחשים בצורה קיצונית יותר, בסוף כל תהליך. צריך לתת פוש אחרון ולהגיע לסיום, ולא לנטוש או לחפש שינויים שיובילו לסטייה מהמטרה.

יש לך את היכולת להתבונן ולראות את מה שמתרחש בעולמך הפנימי והחיצוני, כך שנדמה לי שתדעי לקבוע בעצמך מה יכול להועיל לך ומה יכול להזיק.

לצפיה ב-'Mist2 יקר, כל הכבוד! תודה '
Mist2 יקר, כל הכבוד! תודה
27/10/2016 | 10:05
3
8
לצפיה ב-'כל הכבוד על מה? :)'
כל הכבוד על מה? :)
27/10/2016 | 13:31
2
8
לצפיה ב-'כל הכבוד על'
כל הכבוד על
27/10/2016 | 16:21
1
12
דבריך והנכונות לשתף בנקודת מבטך.

כל הכבוד גם על החיזוקים שבגוף הפוסט שכתבת.

ערב נעים

רחל
לצפיה ב-' כל הכבוד גם לך !'
כל הכבוד גם לך !
27/10/2016 | 17:37
6
לצפיה ב-'צירופי זוגות'
צירופי זוגות
26/10/2016 | 11:11
2
27
בוקר טוב:)
מעניין אותי לדעת : במידה ויוצא בקריאה על שאלה שקשורה לזוגיות, איזשהו זוג (כוהנת גדולה וכהן גדול או קיסר וקיסרית או מלך ומלכה) האם יש איזשהו מסר נוסף עקב הצירוף ואם כן מהו?
תודה רבה ויום טוב!
לצפיה ב-'צירופי קלפים'
צירופי קלפים
26/10/2016 | 20:22
1
35
ערב טוב,
מטרת הקריאה בקלפים היא להתחבר לתדר של הפונה ולקרוא מתוך חוויית תיקשור. 
בדברייך  מובעת הגישה של קריאה טכנית. קריאה שכזו מאפיינת בדרך כלל קוראים מתחילים בקלפים.

למתחילים אני ממליצה להתחבר לקלפים מהאינטואיציה שלהם ואחר כך ללמוד קריאה בקלפים.

בכל קריאה בקלפים  יש מספר פרמטרים המשפיעים על הקריאה וזה כולל גם התייחסות  למשמעות צירופי קלפים בכלל ולצירופי זוגות בפרט - לא רק בהקשר לשאלות בענייני זוגיות.

כל צירוף שהוא יכול להגזר מנקודת מבטו של הקורא בקלפים .
יש המתייחסים לסמלים, לסוג הארקנה, לסוג היסוד ויש המתייחסים לפרשנות של כל קלף.

גם סדר הופעת הקלפים יכול להשפיע על טיב הצירוף.

למשל, מנקודת מבטי:

הכהנת הגדולה+  הכהן הגדול  = פשרה היא לעיתים הפתרון הראוי.                                                         
הקיסרית + הקיסר = לא כל הנוצץ- זהב.

הקיסר + הקיסרית = שושלת מפוארת ומסורת עניפה מאפיינים את נתיב חייך.

הכהן הגדול+ הכהנת הגדולה = מעיין הנצח של החוכמה וגורם לכך שהאנושות תתקדם צעד נוסף .  

רחל                    
לצפיה ב-'תודה על המענה וערב מצוין:)'
תודה על המענה וערב מצוין:)
26/10/2016 | 20:33
8
לצפיה ב-'אני בצומת דרכים, ולא יודעת מה לעשות...'
אני בצומת דרכים, ולא יודעת מה לעשות...
22/10/2016 | 12:32
6
47
היי,
תהיתי אם הטארוט יכולו לספק לי הכוונה בשאלה אם להגיש מועמדות או לא. 
אני נמצאת לפני הגשת מועמדות לאוניברסיטאות בארה"ב. אני בעלת רקורד אקדמי די מרשים, אבל הציונים שלי במבחן קריטי לקבלה יצאו די בינוניים ואף פחות מכך (ממש פישלתי, כנראה מלחץ ואי הבנה של איך להתכונן נכון). כדי להשלים את התהליך עליי לעשות עוד מבחן אחר ולעבוד על הבקשות, כשברשותי חודש לכל העניין. ואני פשוט לא יודעת מה לעשות 

אני תוהה אם לנסות ולהתאמץ עכשיו ולהגיש בתקווה שאצליח, או לנסות ולשפר את המבחן בטרם אגש להמשך התהליך ואשלים את הבקשות יותר ברוגע וביסודיות... עם זאת, אני מפחדת שאם אדחה, זה עלול להתמוסס כי מדובר על דחייה של שנתיים (כשמגישים את הבקשה, מתקבלים בשנה אחרי), ובכל זאת יש לי התחייבויות לבית ולמשפחה.

אשמח להכוונה לפריסה והשאלה שעליי לשאול (אפרש גם מנקודת מבטי)
לצפיה ב-'אורי בוקר אור,'
אורי בוקר אור,
23/10/2016 | 09:12
5
28

מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להצליח במבחן להשלמת התהליך למעבר לארה"ב בחודש הקרוב?

פרישת הכוכב.

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'תוצאות הפריסה ופרשנות ... '
תוצאות הפריסה ופרשנות ...
23/10/2016 | 11:05
4
35
מה הפוטנציאל עבורי להצליח במבחן להשלמת התהליך למעבר לארה"ב בחודש הקרוב 

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - אס החרבות
לב - מלך החרבות
יד ימין - הכוח
רגל ימין - יום הדין
יד שמאל - כוהן גדול
רגל שמאל - מלכת הגביעים

אני אתחיל מהתחושה הכללית שלי מהפריסה - נראה שדרושה עוד עבודה כדי להצליח בתחום הנשאל, היות ורק אס החרבות הוא קלף של מימוש. לטעמי, הפריסה מראה על פוטנציאל חיובי, אבל נדרשת עוד השקעה והכנת משאבים על-מנת להצליח להוציא את התוכנית לפועל. בנוסף, יצאו לא מעט קלפים מהארקנה הגדולה וקלפי חצר, שהם פחות קלפי מימוש לטעמי ויותר קלפי פוטנציאל.
בדקתי קצת על פריסת הכוכב משום שלא הכרתי אותה קודם, ונראה שצריכה להיות התאמה בין עמדות הקלפים בפריסה לבין היסודות המופיעים בעמדות. 
נראה שיש התאמה בין אס החרבות למיקום, מה שאומר שכתוכנית לעתיד ודרך חשיבה הפוטנציאל חיובי להתממשות ואולי גם זו הדרך הנכונה.
קלף הכוח בעיני הוא קלף של התמדה ורצון, ויכולת לשנות את הדין (קרש קפיצה לעתיד טוב יותר). ובהתאמה לכך, יום הדין שמבקש סבלנות והתמדה בתהליכים שדורשים בשלות.
קלף הכוהן הגדול בעמדה בה הוא נמצא לדעתי רומז על הכוונה וייעוץ, שבשילוב עם הכוח, יצליח לממש את הייעוד שלו. נראה לי שגם מלכת הגביעים רומז על שיתופי פעולה, ושילוב מוצלח יותר בין רוח לחומר. כרגע, דברים באוויר וצריך להוריד אותם לקרקע מעשית..
לא כל כך יודעת איך לפרש את מלך החרבות, אבל אני בת מזל מאזניים אז יכול להיות שזה קשור
לסיכום, לטעמי הפריסה רומזת שיש עוד עבודה וחודש כנראה שלא יספיק. עם זאת, ישנו פוטנציאל חיובי למימוש תוך כדי שיתוף פעולה וסיוע.
מקווה שאני בכיוון... 
לצפיה ב-'אורי, יקרה, יפה ניתחת. הנה דבריי: '
אורי, יקרה, יפה ניתחת. הנה דבריי:
23/10/2016 | 16:29
3
26
מה הפוטנציאל עבורי להצליח במבחן להשלמת התהליך למעבר לארה"ב בחודש הקרוב ?
תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - אס החרבות
לב - מלך החרבות
יד ימין - הכוח
רגל ימין - יום הדין
יד שמאל - כוהן גדול
רגל שמאל - מלכת הגביעים

כידוע, פרישת הכוכב מורכבת משישה קלפים בשלושה טורים כשלכל מיקום - כמו בכל הפרישות-  יש משמעות. יש גם משמעות רבה להיבטים בין הקלפים.
הפרישה הנוכחית כפי שהוצגה היא:

אס החרבות
הכח               מלך החרבות             הכהן הגדול
יום הדין                                          מלכת הגביעים

הפרישה כוללת שישה קלפים; שני קלפים מהארקנה הבכירה וארבעה מהארקנה הזוטרה.   מתוכם: שני קלפים הם מיסוד האוויר, שני קלפים מיסוד המים, קלף מיסוד האדמה וקלף מיסוד האש.

על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם ואת הפרישה שהוצגה – הפוטנציאל להצליח חיובי.
מה שמעכב את הצלחתך  כרגע  היא עשייה בלי חשק מתוך מחשבה שאת יכולה להשיג יותר.
האם את חיה מחשבה שאחרים בסביבתך מפריעים לך ליישם את ההחלטה שאת מנסה לקבל?. הכושר האנאליטי המעולה שלך מאפשר לך לפתח רעיונות חדשים ומקוריים, ולחלום על שינויים וחידושים. מאותו היבט נובע גם הצורך החזק בחופש ובעצמאות. על פי הקלפים יש כאן חשיבה והתנהגות מניפולטיביים. זה מוביל לחוסר רגישות לסביבה והקפדת-יתר על עבודה  לפי הספר. הללו מהווים גורם מכשיל להתקדמותך. עוינות נולדת כלפייך וכדאי לשנות גישה.
באמצעות ההצהרה הזו לעבור לארה"ב - את גם משחזרת אירוע/ים מן העבר ומתמלאת טינה/זעם. זיכרונות העבר שבים ומטרידים אותך , מעלים על פני השטח שלדים ו/או שדים מן העבר. ניכרת כאן בוסריות מצידך, חוסר רצון להקשיב לעצות טובות והעדר יכולת להתגבר על עצב/ מלנכוליות. הרצון שלך כולל גם צורך להרשים אחרים ולהוכיח את ערכך. היכולת האינטלקטואלית הגבוהה עלולה לסמא את עינייך ולמנוע ממך לראות את התמונה הרחבה ו/או את מצוקות הזולת.
עצת הקלפים היא  ללמוד ולהתבגר. במקום העבודה נמצא אדם המוכן ללמד אותך כל שדרוש לך ליישום תפקידך במלואו. ייתכן גם שאת מעוניינת להדריך אחרים ולסייע להם לפעול בצורה אופטימאלית. גם אם את מחשיבה את עצמך ל"זאב בודד" , המצאות בחברת אחרים תגרום לך ליישם את "מכל מלמדי – השכלתי". היותך אדם הנצמד לנורמות מקלה עלייך ביישום תפקידך המקצועי.
כדאי להמנע משקיעה בחלומות ומשקיעה באשליות שווא.
הפרישה מבקשת ממך בחודש הקרוב להקשיב לסביבתך, להצמד לנורמות החברתיות, ללמוד מקולגות ולהשכיל. זה יסייע לך להתבגר ולהבשיל לקראת הניסיון הבא. כדאי להמנע משקיעה באשליות או במחשבה שאחרים מכשילים אותך. הפוטנציאל חיובי.

שאלות שצצו בי תוך כדי ניתוח המידע:
מי עוסק בטיפול בבעלי חיים ו/או בעזרת בעלי חיים?
מי עוסק במשפטים במשפחתך?
מי נעקר מביתו?
האם אתם מנהלים אורח חיים מסורתי?
חג שמח
רחל
עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך
לצפיה ב-'רחל, תודה רבה לך '
רחל, תודה רבה לך
23/10/2016 | 18:57
2
27
אני חושבת שהמבחן הזה היה שיעור בענווה.
צדקת כשאמרת כי העשייה היא כרגע בלי חשק, כי התוצאות היו מאכזבות וציפיתי מעצמי להרבה יותר. דייקת גם כשאפיינת אותי כבעלת צורך חזק בחופש ובעצמאות, וברצון לפתח רעיונות חדשים ומקוריים - אני מנסה לרכוש כלים לשם כך בהווה. 

אשמח אם תוכלי לחדד לי כמה דברים שציינת:
מה פירוש חשיבה והתנהגות מניפולטיביים? האם זה מצידי כלפי אחרים שמנסים לסייע לי בתהליך?
כשציינת אירועים מהעבר שמכשילים אותי, הכוונה היא לכישלון קודם שצילק אותי?
רשמת שאני לא רואה את מצוקת הזולת - האם הכוונה למשפחתי או למקום המקצועי?
אפשר לומר שההמלצה היא להמתין לסבב הבא של ההרשמה, היות ונדרשת עבודה?

לגבי שאלותייך:
אחותי עוסקת בטיפול בבעלי חיים.
לגבי משפטים, זה חלק מהנושאים בהם אני עוסקת, אבל לא באופן ישיר.
אף אחד לא נעקר מביתו, או שמא זה במשמעות אחרת?
אני מסורתית. המשפחה ממנה באתי דתית, אבל אני לא מנהלת אורח חיים דתי.

שוב תודה וחג שמח 
לצפיה ב-'להתרחק מעצמנו כדי להתקרב אל עצמנו:'
להתרחק מעצמנו כדי להתקרב אל עצמנו:
24/10/2016 | 12:11
1
22
תודה על המשוב,  הנה תשובות לשאלותייך:
ציטוט דברייך:
אשמח אם תוכלי לחדד לי כמה דברים שציינת:
מה פירוש חשיבה והתנהגות מניפולטיביים? האם זה מצידי כלפי אחרים שמנסים לסייע לי בתהליך?
כשציינת אירועים מהעבר שמכשילים אותי, הכוונה היא לכישלון קודם שצילק אותי?
רשמת שאני לא רואה את מצוקת הזולת - האם הכוונה למשפחתי או למקום המקצועי?
אפשר לומר שההמלצה היא להמתין לסבב הבא של ההרשמה, היות ונדרשת עבודה?
סוף ציטוט

השאלה שנשאלה עסקה בפוטנציאל האפשרי עבורך להצליח במבחן להשלמת התהליך למעבר לארה"ב בחודש הקרוב.
קריאת קלפים עוסקת בתהליכים מודעים ולא מודעים שחווה השואל.
מתוך הבנה שמודעות עצמית מסייעת לכל אדם להעצים ולהתעצם – אני בוחרת להאיר מנקודת מבטי עניינים שיכולים גם בעקיפין להשפיע על מהלך החיים.
לפיכך מצאתי לנכון להסב את תשומת ליבך לנתונים שעלו – גם בלי קשר ישיר לתחום השאלה.

כעת לתשובות לשאלותייך:
כתבת: "מה פירוש חשיבה והתנהגות מניפולטיביים? האם זה מצידי כלפי אחרים שמנסים לסייע לי בתהליך?"
תשובתי: כולנו חיים בתוך חברה כלשהי. כולנו מנהלים מערכות יחסים, משפיעים עליהן ומושפעים מהן. הנטייה להוביל אחרים להתנהל בדרך הרצויה לך – ואולי גם להם – היא תהליך המושתת על יחסי גומלין. בכל מקום אליו את הולכת את מנסה לנתח את הנתונים לוגית ולתכנן מהלכים עתידיים שלך. כמו אותו שחקן שחמט הרואה את הכלים על לוח השחמט ומנסה להביא את התוצאה הרצויה לו. כך גם את. פועלת מתוך הבנה של התמונה המלאה ומנסה להשפיע על הסובבים אותך להתנהל כפי שרצוי לך. אנשים אלו גם הם מנסים להשפיע עלייך באותה צורה. בין שמדובר באלה המנסים להועיל לך ולקדם את מטרותייך ובין שלא.
העניין הוא שחלק הארי מהתנהלותנו בעולם הזה מורכבת מפרמטרים מגוונים. בינהם ניסיון העבר. בנוסף לכך גם התנהגות על פי נורמות מחייבות – משפיעה עלינו וכולנו עוטים מסיכות בכל רגע נתון.
אלא שהווייתנו האמתית רוחשת וגועשת מתחת לפני השטח ומניעה אותנו לעבר עצמנו בכל מחיר.
עצמנו האמיתי משתקף בקריאת הקלפים במסגרתה אנו נטולי מסיכות , ומתגלה פן אחד מתוך פנינו המרובים.
כאן עלה שאת למודת כאב בעניין היכולת שלך להיות אותנטית ולקדם את מטרותייך.(הכח)
לפיכך, ניכר כי רצונך לעבור לארה"ב כולל בתוכו חוסר ביטחון עצמי וחרדה מפני כישלון.(יום הדין)
החרדה הזו מציפה את ראשך מחשבות והיסוסים.
כל כך קשה להתבונן בכאב עד שבוחרים לנסות לבדוק את הנתונים לוגית! (אס החרבות)
בזה – את אלופה!!!
אולם, מלך החרבות בלב הפרישה מצביע על קונפליקט אדיר המחולל בליבך סערה.(מלך החרבות)
בתוך התהליך מסתמנות מגמות.
כאן ניכר צורך בהדרכה, סיוע והשלמת מידע שחסר לך לקבלת התמונה המלאה (הכהן הגדול) והקלף גם רומז לכך שסיוע מסוג זה נמצא בקרבתך.
מה שעלול לגרום לך להתמהמה הוא הצורך בחשיפה. כאן מלכת הגביעים רומזת לתהליך של חשיפה הדרגתית שתסייע לך להמנע מהתפרצויות זעם.
לפיכך, תשובת הקלפים היא שבחודש הקרוב הפוטנציאל חיובי עבורך להצליח במבחן ובלבד שתשימי לב למסיכות שעלולות להכשיל אותך.

כתבת: " כשציינת אירועים מהעבר שמכשילים אותי, הכוונה היא לכישלון קודם שצילק אותי?"
תשובתי: במיקומו הנוכחי קלף יום הדין גם - בין יתר פרשנויותיו- רומז לאדם שחש שעקרו אותו / ממנו משהו מהותי. לפיכך זה מרמז על טראומה ועל דברים שהודחקו. דברים אלו 'מרימים ראש'. לכן, כפי שציינת, מדובר בכאב ישן שיש לך הזדמנות לפתור כרגע.
האם המעבר לארה"ב נראה כהזדמנות עבורך לתקן משגה מעברך?
האם יש לך פצע שטרם הגליד לחלוטין ואותו את מתכוונת לרפא באמצעות המעבר?
יש גם עניין נוסף, המעבר לארה"ב הוא כאילו את נקרעת ממולדתך/ נעקרת לרגע משורשייך -  – וזה מעורר כאב/ חרדה.

כתבת: " רשמת שאני לא רואה את מצוקת הזולת - האם הכוונה למשפחתי או למקום המקצועי?"
תשובתי: עודף שכלתנות מצמצם רגישות! אציין שוב כ-אם בכל מקום אליו אנו מגיעים אנו נוהגים ב'הפוך על הפוך' כזה ולכן הכוונה היא גם לבני המשפחה וגם במקום המקצועי. 
מטרת הדברים היא להסב את תשומת ליבך להתנהגות שהיא לא תמיד מודעת מצידך.
יש לציין כי לא מדובר ברשעות אלא בנטייה להיות חכמה וצודקת. לפעמים, צדק הוא רק שם של 
כוכב...ולפעמים הוא רק מנקודת המבט של כל צד.

כתבת: "אפשר לומר שההמלצה היא להמתין לסבב הבא של ההרשמה, היות ונדרשת עבודה?"
תשובתי: כן. עשי צעדים לרכך את החומרה בה את שופטת את עצמך ואת האחרים סביבך.
כולנו רוצים שליטה על חיינו וכולנו אומללים אם היא נשמטת מתחת ידינו. אולם, עודף שליטה מעיד 
לכשעצמו על הרבה נושאים פנימיים כואבים שעדיין מפעפעים בלב.
הצורך להיות צדיק וצודק לא סותר את העובדה שמותר לנו להיות רכים. כן, גם עם עצמנו.
עצמת הרכות היא סוד הענווה! היא סוד ההצלחה!!! שומר פתאים ה'.
הדרך לשם עוברת דרך הלב ולא דרך השכל, גם אם לצורך העניין מדובר בלמ"ך ולא במל"ך...
ומכאן, החוויות שכל אחד מאיתנו חווה. חוויות שכמו מים רכים – שוחקות את הסלע הנוקשה.
שגיאות מי יבין ומנסתרות נקני,

בהצלחה מכל הלב,
רחל
לצפיה ב-'תודה רבה על המענה המפורט '
תודה רבה על המענה המפורט
24/10/2016 | 12:56
16
כתבת כל כך מקסים, מעמיק ומדויק...
רשמתי לעצמי את כל הדברים שאמרת, ואני אנסה לראות איך אני משנה, פחות שופטת בחומרה.
ההדרכה דרך הקלפים מדהימה כל פעם מחדש.

חג שמח והמשך שבוע טוב 
לצפיה ב-'שבת שלום לכולם '
שבת שלום לכולם
21/10/2016 | 11:44
1
8
לצפיה ב-' שבת שלום'
שבת שלום
21/10/2016 | 13:58
4
לצפיה ב-'הנושא לדיון היום:'
הנושא לדיון היום:
16/10/2016 | 15:42
11
32

סוף הוא תמיד התחלה.

כידוע בחג הסוכות מסיימים את קריאת התורה ומתחילים מבראשית.

איך לדעתכם מעגל שכזה בא  לידי ביטוי בקלפי הטארוט?

אילו קלפים מבטאים סוף שהוא התחלה?

ושמחת בחגך והיית אך שמח

רחל
לצפיה ב-'סוף שהוא התחלה'
סוף שהוא התחלה
18/10/2016 | 18:04
1
23
היי, פרשנות שלי:
2 מטבעות ,7 גביעים,אביר מטבעות - אם  יוצא כתשובה לשאלה של "מה עליי לעשות כדי" אז בעצם בחירה\סוף היסוס תגרום לסוף של מצב סטטי ותביא להתחלה חדשה.
3 מטות-סיום שלב בהצלחה ותכנון שלב בא
3 מטבעות-סיום תקופה של פחד וכניסה לתקופה של גמול והערכה
6 מטבעות ו6 חרבות- עזרה מביאה לסוף שלב אחד ולהתחלת דבר אחר
8 מטבעות- נטישה למען משהו אחר
ארקנה גדולה:
התעוררות- תחושה של לידה מחדש (סוף והתחלה)
התלוי-ויתור על משהו יוביל להתחלת משהו חדש בעתיד
מוות-שינוי והתחדשות
מיזוג-יכול לסמל סוף ריב וגישור בין שני אנשים(תחילת פיוס). 

לצפיה ב-'natali , יקרה, מעניין ותודה '
natali , יקרה, מעניין ותודה
18/10/2016 | 19:44
10
לצפיה ב-'העלתי את הנושא הזה '
העלתי את הנושא הזה
18/10/2016 | 19:58
4
19
בראש השנה:

אני עדיין חושבת שמדובר בקלפים העולם והשוטה.
הבעיה היא שהקלפים הם משהו קבוע, ולפי הקלפים השוטה תמיד ניראה אותו הדבר. בעצם בכל פעם שאנחנו סוגרים מעגל ופותחים חדש הציפיה שלנו או יותר נכון מה שצריך לקרות בפועל הוא שהשוטה יראה קצת אחרת, שיראו עליו את הלמידה...

אני חושבת שהציור שציירתי יכול להדגים את זה... הוא עדיין קלף השוטה אבל הוא קצת שונה מהמקורי (טוב הרבה שונה, יותר מידי טעויות שניסיתי לתקן בו...)
מי שיש לו ילדים, אתם יכולים לחפש את הקלף המקורי ולהדפיס לילד את שלי ואת המקורי ולבקש ממנו למצוא את ההבדלים... יש שם מעל 20 לדעתי...
לצפיה ב-'kikona126 יקרה, מתנצלת!'
kikona126 יקרה, מתנצלת!
18/10/2016 | 21:30
3
8

אכן, העלית את הנושא ואפילו הגבתי לך שם.

ציורים מקסימים!!! בן פורת יוסף.

מועדים לשמחה,

רחל
לצפיה ב-'מה זה'
מה זה
19/10/2016 | 09:03
2
8
בן פורת יוסף, ולמה כולם אומרים את זה?

סליחה על הבורות, אבל בחיים לא שמעתי את זה בקרב חברים או משפחה...
לצפיה ב-'kikona126 נשמה טהורה,'
kikona126 נשמה טהורה,
19/10/2016 | 10:00
1
9
  בן פורת יוסף = בלי עין הרע

והנה גם ציטוט מגוגל:
הביטוי בן פורת יוסף לקוח מתוך ברכתו של יעקב אבינו לבניו.
לפני מותו, מברך יעקב את יוסף ואומר: "בֵּן פֹּרָת יוֹסֵף, בֵּן פֹּרָת עֲלֵי-עָיִן; בָּנוֹת, צָעֲדָה עֲלֵי-שׁוּר" (בראשית מט כב). 
לשון הברכה היא לשון תנ"כית עתיקה והיא אינה פשוטה להבנה.
הנה ההסבר המשוער:
פורת - מהשורש פר"י (פריון, פרו ורבו). 
לפי הפרשנות המקובלת, בן פורת פירושו בן לעץ פורה. כלומר כנראה ענף פורה.
עין - מעיין. הדימוי מזכיר את הפסוק: כְּעֵץ, שָׁתוּל עַל-פַּלְגֵי-מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ, יִתֵּן בְּעִתּוֹ (תהילים א ג)
שור - חומה, קיר.
בנות צעדה עלי שור - הכוונה כנראה לענפי העץ הצומחים ומשתרגים על החומה.
כלומר, ככל הנראה זו היא מין ברכת פריון עתיקה.
הביטוי "בן פורת יוסף" משמש היום בחוגים מסויימים כסגולה נגד עין רעה, והוא נאמר לעיתים במקום להזכיר את שמו של אדם שרוצים לשבח, כדי להגן עליו מפני "עין הרע".
במסורת ישראל, יוסף הצדיק נחשב מוגן מפני עינם הרעה (קנאתם) של הבריות. לכן נהוג להזכיר את הברכה שקיבל מאביו כמגן מפני העין הרעה.
מקור השימוש הזה בברכה העתיקה כביטוי נגד עין הרע הוא בתלמוד. כזכור, יוסף נחשב כצדיק משום שעמד בפיתויה של אשת פוטיפר. התלמוד מתייחס לצדיקותו של יוסף בכמה מקומות ומקשר בין המילים "בן פורת עלי עין" לבין "עין רעה" שיוסף מוגן ממנה. הקישור הזה הוא כמובן משמעות דרשנית של המילה עין, ולא המשמעות המקורית. 

ה' משמח אותך מעתה ועד עולם,

רחל
לצפיה ב-'עדיין לא טהורה, רק נשמה '
עדיין לא טהורה, רק נשמה
19/10/2016 | 10:20
10
תודה על הקישור. מעניין, פתאום אני שומעת הרבה אנשים משתמשים בזה...
אני פחות מתחברת לכל מיני דברים הקשורים בעין הרע.

אבל אהבתי את הרעיון שזוהי ככל הניראה ברכת פוריות עתיקה.

ואם כבר דיברנו על זה, איזה קלף היית משייכת לזה?
לצפיה ב-'לא כל מי שמתחיל את המסע, מסיים אותו'
לא כל מי שמתחיל את המסע, מסיים אותו
18/10/2016 | 23:05
3
14
כך גם השוטה, יש לו את הפוטנצייל להשלים את המסע, אבל בדרך ישנן תחנות רבות היכולות להפוך לסוף המסע.
לכן להבנתי, ישנם קלפים רבים המדברים על הסוף.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
18/10/2016 | 23:13
7
ובגלל זה אני אומרת שבכל שנה בו אנחנו מתחילים שנה מבחינה מנטלית ורוחנית אנחנו בעצם מגיעים כל פעם עם קלף שוטה שצריך להראות קצת אחרת.
לצפיה ב-'אם אני הייתי מציירת חבילת קלפים'
אם אני הייתי מציירת חבילת קלפים
18/10/2016 | 23:16
1
10
הייתי מציירת יותר משוטה אחד, בדיוק כמו שיש יותר מג'וקר אחד בחבילת קלפים. כל אחד מהם יהיה קצת שונה וידגיש פן אחר... איזה פנים? לא יודעת צריכה עוד לחשוב על זה.
לצפיה ב-'אין לי בעיה עם שוטה אחד'
אין לי בעיה עם שוטה אחד
18/10/2016 | 23:27
8
לצפיה ב-'המלצה על קורא/ת בקלפים'
המלצה על קורא/ת בקלפים
18/10/2016 | 18:48
3
21
דלום לכולם, 
אשמח להמלצה על קורא/ת בקלפים באיזור המרכז (אמינים וטובים)  אם אפשר פרטי התקשרות גם. 
תודה רבה;) 
לצפיה ב-'סקרנית 50 יקרה, הפניות אלייך רק במסר פרטי'
סקרנית 50 יקרה, הפניות אלייך רק במסר פרטי
18/10/2016 | 19:46
2
15
הפרסום בפורום מותר רק באישור הנהלת תפוז.

בהצלחה ומועדים לשמחה

רחל
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/10/2016 | 20:05
1
13
איך אני משנה את זה? 
לצפיה ב-'סקרנית 50 יקרה, '
סקרנית 50 יקרה,
18/10/2016 | 21:26
14
אני משאירה את בקשתך ורק הזכרתי זאת כדי שהודעות עבורך לא תימחקנה ע"י הנהלת תפוז

אם למישהו יש המלצה הוא/היא רשאים להמליץ לך במסר פרטי. 

אין צורך לתקן/לשנות את הודעתך.

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'מעבר דירה '
מעבר דירה
17/10/2016 | 11:40
1
19

שאלתי - האם כדאי לי לעבור דירה ?
קלף תומך/חוסם-  קלף השטן
תשובה- חמישה מטות 
קלף תומך/חוסם- שלושה מטבעות 
אשמח לפרוש ...

לצפיה ב-'03 noga ערב טוב,'
03 noga ערב טוב,
17/10/2016 | 21:25
37
על פי כללי פורום זה עלייך להציג פרשנות שלך לקריאת הקלפים שצירפת.

אינך חייבת להכיר את הקלפים; התרשמות שלך מהם תספיק בהחלט.

בנוסף, אני ממליצה להמנע מפרישות שהתשובה עליהן היא כן/לא.

מועדים לשמחה,

רחל
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
14/10/2016 | 19:48
2
18
היי,
רכשתי קלפי טארוט. רציתי לדעת האם מותר לשאול את הקלפים אותם שאלות ששאלתי בפריסות באינטרנט, לקבלת תשובה יותר מדויקת- או שלא מומלץ? תודה
לצפיה ב-'קראתי את דיון פריסות חוזרות - ענה על השאלה. תודה:)'
קראתי את דיון פריסות חוזרות - ענה על השאלה. תודה:)
14/10/2016 | 20:13
14
לצפיה ב-'תתחדשי :)'
תתחדשי :)
14/10/2016 | 20:16
14
לדעתי אין בעיה לשאול את אותה השאלה, כל עוד לא מגזימים עם זה.
לפעמים אנשים מוכנים לקבל רק את מה שהם רוצים לשמוע...
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
12/10/2016 | 23:19
13
47
שלום,
אני חדשה בתחום הטארוט. לומדת באופן עצמאי מהאינטרנט ומספר שרכשתי. ביצעתי באינטרנט פריסת ייעוץ רזה.
שאלה: "מה עליי לעשות כדי לקדם זוגיות לחיי ברבעון הקרוב?"
מצב נוכחי-9 מטבעות
עצה-נסיך חרבות
ממה להימנע-אביר מטבעות
תוצאה-7 מטבעות

פרשנות שלי- קודם כל שמתי לב שיצאו לי 3 קלפי מטבעות , ומטבעות קשורים לקריירה ועבודה -אז כנראה שזה המסר העיקרי להגעה לזוגיות.

מצב נוכחי -9 מייצג לבד ומאחר וזה קלף מטבעות, זה מייצג שכרגע אני מנסה להגיע לביסוס כלכלי בידי עצמי.
עצה-נסיכים הם קלפי התחלה.. חרבות- התחלה של לימודים או עבודה בתחום התקשורת. באמת אני מתחילה ללמוד החודש לימודי הוראה (שקשור לתקשורת) נסיך חרבות גם קשור למזל תאומים שזה המזל שלי.
ממה להימנע- רקע צהוב:קלף חיובי. להימנע מחוסר בטחון עצמי או מחוסר יוזמה, אלא לתת גז ולהתקדם בנושא השאלה. מיצג אותי שאני לא צעירה(לא נסיך) אך עדיין לא התבססתי (לא מלכה\מלך).
תוצאה- להוריד ציפיות כדי לא להתאכזב? להיות מרוצה ממה שיש גם אם זה לא תאם את כל הציפיות המקוריות.

הבנתי שהמסר הוא פשוט להתבסס לפני שאני נכנסת לזוגיות, אם זה גם על ידי ההחלטה להתחיל לימודים כדי לעבוד בהוראה. יכול להיות פוטנציאל למציאת זיווג במכללה? או בעבודה החדשה?
אשמח לפרשנות שלכם, מקווה שפירשתי כראוי.

תודה רבה!!
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
12/10/2016 | 23:57
10
24
האם את בדרך כלל פסיבית לנושא השאלה שלך?
כלומר לא ברצון בזוגיות אלה במעשים לקידם זוגיות?
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
13/10/2016 | 09:31
9
20
היי,
אני רשומה באתרי הכרויות ואף יצאתי לשידוכים שבני המשפחה ניסו לשדך , אך  אני לא "אתחיל" עם מישהו שמוצא חן בעיניי אלא אחכה שיתחילו אתי (מקסימום רומזת לו בעדינות). לדעתך הקלף רומז להיות היוזמת כדי להיכנס למערכת יחסים?
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
13/10/2016 | 09:48
13
אני מאוד רוצה זוגיות, אבל אני באמת שופטת את ה"דייטים" במושג של האם הוא מתאים להיות בעלי? ולרוב אני מתאכזבת כמו 7 מטבעות כי ציפיתי ליותר. ואז לרוב אני "חותכת" את הקשר. 
לצפיה ב-'להירשם לאתרים ולצאת לדייטים'
להירשם לאתרים ולצאת לדייטים
13/10/2016 | 11:26
7
19
זה שלב אחד, אבל מה קורה בדייט עצמו?
האם קשה לך ליצור תקשורת טובה, האם את מרגישה קצת אוט-סיידרית, כלומר צופה מהצד, ולא ממש משתתפת פעילה?
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
13/10/2016 | 11:34
6
13
בדייטים אני מרגישה שאני זאת שצריכה כל הזמן להעלות נושאים לשיחה ומנסה שהדייט יצליח ושתהיה תקשורת בינינו...יותר מהגבר שמרבה לשתוק כמו דג:(
לא ממש מרגישה צופה מהצד, אלא צופה מהצד על איך החיים שלי ייראו אם אחיה איתו עד יום מותי 
לצפיה ב-'ממה שאני מצליח להבין'
ממה שאני מצליח להבין
13/10/2016 | 11:49
5
20
ולדעתי הקלפים מזהירים אותך, שאת די מפספסת עם הגישה שלך.
את באמת יכולה לומר מבלי להכיר את האדם כיצד יתפתח ביניכם הקשר?
במיוחד 7 המטבעות, המדבר על כך שאת יכולה להידלק ואז לאבד עניין.

את בוחנת את כל העניין ממקום מאוד מסוים, את זה ניתן לראות מריבוי המטבעות בפריסה שלך, זה מקום רלוונטי, אבל את לא נותנת לחלקים אחרים להיכנס, כמו למשל הרגש.

לצפיה ב-'natali'
natali
13/10/2016 | 11:52
11
כן, גם אני שמתי לב שלא יצאו קלפי גביעים , בעיקר בשאלה על זוגיות שאמור לצאת רגש. תודה על נקודת מבטך
לצפיה ב-'לדעתי חשוב יותר'
לדעתי חשוב יותר
13/10/2016 | 12:16
3
21
להתייחס ל - 7 המטבעות, המדבר לא על אכזבה (לדעתי) אלה על נטייה להתלהב מדבר מה ואז לאבד עניין, גם אם כבר השקענו ועבדנו על משהו, אולי אם היינו ממתינים עוד קצת היינו יכולים לקטוף את הפרות, הבעיה שאיבדנו עניין.
אכזבה זו מילה המראה שהבעה במישהו אחר שהתנהג או עשה משהו שאכזב אותנו, כאן מדובר בבעיה הקיימת אצלך, יכול להיות שאת מאשימה אחרים ומכנה זאת אכזבה כיוון שאת לא רואה את הבעיה שלך.

עוד דבר אחד הקשור ל - 9 המטבעות, הוא הצורך שלך לשלוט באחרים, ולתת גישה אליך רק לאנשים מאוד ספציפיים.

לצפיה ב-'Mist2, יקר, תכתובת מרגשת '
Mist2, יקר, תכתובת מרגשת
13/10/2016 | 14:31
14
התרחשה כאן. כל הכבוד!

חתימה טובה,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה , מסכימה מאוד עם הפירוש'
תודה רבה , מסכימה מאוד עם הפירוש
13/10/2016 | 16:42
1
11
:)
לצפיה ב-'על לא דבר'
על לא דבר
13/10/2016 | 19:27
12
המלצה קטנה בקשר לפריסות (לכל מי שמשתמש בפריסה ממוחשבת).
אני ממליץ לפרוס עם קלפים אמתיים ולהימנע מפריסות ממוחשבות,
כך ניתן להוסיף ולפתוח קלפים נוספים לבירור מעמיק יותר.
לצפיה ב-'natali יקרה ברוכה הבאה,'
natali יקרה ברוכה הבאה,
13/10/2016 | 14:23
1
32

הן לעולמם הקסום של קלפי הטארוט והן לבית החם הזה

בהצלחה ברכישת המיומנות הנדרשת לקריאה בקלפים.

ציטוט מדברייך:
"אני חדשה בתחום הטארוט. לומדת באופן עצמאי מהאינטרנט ומספר שרכשתי. ביצעתי באינטרנט פריסת ייעוץ רזה.
שאלה: "מה עליי לעשות כדי לקדם זוגיות לחיי ברבעון הקרוב?"
מצב נוכחי-9 מטבעות
עצה-נסיך חרבות
ממה להימנע-אביר מטבעות
תוצאה-7 מטבעות"

סוף ציטוט

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת מאפשרת לקבל תמונת מצב בתחום מסוים, ממליצה על דרך פעולה מיטבית אפשרית וממה הכי כדאי להמנע.
פרישה זו מורכבת מארבעה קלפים בעמדות שונות.

הפרישה כוללת - ארבעה קלפים וכולם מהארקנה הזוטרה. מתוכם- כפי שציינת- שלושה קלפים מיסוד האדמה ואחד מיסוד האוויר.
אדמה ואוויר אינם יסודות מתאימים.
יסוד האדמה - בין היתר - הוא גם היסוד הכי כבד, איטי, צפוף  ומקובע, מתקשה להסתגל לשינויים ומלתקשה 'לצאת מהקופסה'. 
יסוד האוויר (נער החרבות) נמצא כאן בעמדת העיצה.

כעת אעבור לנתח עבורך כל קלף בנפרד ואחבר את המידע לתשובה מגובשת עם תמונת מצב, מה כדאי לעשות, ממה כדאי להמנע וסיכום-למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים והפרישה הזו.

בעמדת המצב הנוכחי נמצא קלף תשע המטבעות.
קלף תשע המטבעות הוא קלף מיסוד האדמה ונושא את הספרה 9. הוא  מצביע על שגשוג כלכלי וחיי רווחה. הדמות עומדת ביקב פורח, ציפור מונחת כפפת היד השמאלית של הדמות רמז לבזיירות (אילוף בז) . הקלף רומז כי כעת את מצויה בשפע כלכלי ומעיד על חיי רווחה נוחים. הקלף מבשר על אלגנטיות, הצלחה, דירה נאה(כגון:קישוטים נאים, גינה מטופחת פריחה טבעית מרוממת נפש),  אופי מעשי ויכולת להנות מהטבע על פריחתו. הקלף מרמז גם על שיתוף בסודות מהעולם שמעבר ומהמעברים הקסומים. לחישת רבדים עליונים מתעוררת מתוך האינטואיציה וסודות הקיום נישאים על כנפי הציפורים. בקלף קריאה להתחבר לכוחותיה של אמא אדמה ולאנרגיה שלה וללמוד כל מה שקשור בריפוי. זה יכול להיות ריפוי העולם באמצעות מיחזור /שמירה על איכות הסביבה או ריפוי באמצעות צמחי מרפא.
ניכרת בקלף שביעות רצון מתחושת ה'לחוד' - הלבד עם עצמך.

בעמדת העיצה נמצא קלף נער החרבות (נסיך החרבות, אם תרצי )
קלף נער החרבות הוא קלף מיסוד האוויר ויש בו נימה של קלילות, המודגשת נוכח הכבדות של הקלפים סביבו.
הופעת קלף נער– החרבות בקריאת קלפים זו מצביעה על תגובה מהירה ועל  יכולת הסוואת מניעים. קור רוח מסייע בביצוע תכניות באופן אופטימלי. ערנות מונעת אסון וכאן הערנות באה לידי ביטוי במלוא עצמתה. מריבות וחיכוכים נגדעים באיבם באמצעות חשיבה מהירה, מענה לשון קצר וחד והפגנת אומץ.
הקלף גם יכול לבשר על תקופת לימודים פורייה ומוצלחת.  

עצת הקלף היא לנקוט משנה זהירות, לשמור על דיסקרטיות, ליישם קור רוח לזהות מראש ולטפל בעיכובים, מכשולים או עימותים ביעילות ובמהירות.  

בעמדת ממה להמנע נמצא קלף אביר המטבעות:

באופן כללי, ארבעת האבירים הם חלק מקלפי החצר והם מייצגים כוונות ותכניות. עם זאת, הסוס עליו רוכב כל אביר הוא מפתח להבנת הקלף. סוסו של אביר המטבעות הוא בצבע שחור, המסמל חרדות; כמו כן הוא נמצא בתנוחת עצירה/עמידה במקום סמל לשאיפה ליציבות ודרך לצפות על הסביבה ממקום של בידוד שכפה על עצמו. ניכר כי פרשנותך את החיים היא כי אין הם מאירים לך פנים. תחושת דכדוך, עייפות ותחושה שהנך מנוצלת מדירה את שנתך ומעוררת כאב וחרדה, צובעת את עולמך הפנימי בצבעים קודרים. צבעים שבכל פעם מחדש 'מוכיחים' את עצמם כנבואה המגשימה את עצמה.. כדאי לשים לב שמחשבות כאלה עלולות לגרום לייאוש ולשקיעה. 
גם  חיי האהבה הם 'שגרה' המעוררת בך תסכול. מעין מצב סטאטי שאינו מתקדם לשום מקום. גם כאן, את חוששת מפריצה קדימה, אינך נוטלת יוזמה ואינך "מסתכנת" לכן התסכול גובר, השעמום מכרסם ויש מחשבות מחלישות. חבל. חלק מהמצב הוא באחריותך וביכולתך להתחיל מחדש ממקום מוקיר תודה ומתלהב.
גם הנטייה שלך לבדוק את המועמדים 'תחת זכוכית מגדלת' מובילה לפסילת מועמדים אפשריים וכן מייצרת בתוכך פנקסנות.
הפנקסנות שלך מיותרת ומזיקה לך...

בעמדת התוצאה נמצא קלף שבעת המטבעות:
את קלף התוצאה אני מנתחת כקלף סיכום המידע. כאן הוא מאיר, מחדד, מדגיש ומוסיף על המידע שעלה מקודמיו בפרישה.

קלף שבע המטבעות הוא קלף מיסוד האדמה ובעל הפרה הנומרולוגית 7. ספרה זו היא 'מספר טיפולוגי'. בעיקרון: מספר זה הוא המורכב ביותר  מבין כל המספרים. 
הגעת אל העולם  להביא לעולם חכמה ורוחניות. את בעלת עולם רגשי ופנימי אדיר, אוקיינוס של רגשות, עמוקה ומלאת רבדים. 
על אף העושר הפנימי יש פחד להיכנס פנימה ולהרגיש. ממה בדיוק את פוחדת?
לרוב סוגרת את הרגשות ומפתחת במקומם יכולות אינטלקטואליות ורוחניות גבוהות ביותר.
זה מבטא קושי בחשיפה רגשית, קרבה ויצירת אינטימיות
את אינדיבידואליסטית ובעלת צורך עצום בפרטיות. פרפקציוניסטית. דורשת מושלמות מעצמך וגם מאחרים - אולם מתאכזבת כל פעם מחדש לגלות שהאביר על הסוס הלבן המושלםםם הוא -עד כה- רק בגדר פנטזיה ותו לא.... 
קצרים בתקשורת שלך עם הסביבה נגרמים כתוצאה מהתמודדות תמידית עם חרדה מאיבוד שליטה. מכאן הביקורתיות, נוקשות, כבדות וחוסר יכולת להתחבר לזולת מלב אל לב.

לסיכום:
בידוד ובדידות מובילים לשינוי גישה על רקע פיתוח נקודת מבט יעילה יותר. המחשבה ש"אם הם לא רוצים אותי – אני לא צריך אותם" איננה במקומה. כדאי לבדוק עם עצמך מהי אחריותך למצב הנוכחי ולפעול לשיפור. גם אם בתחילה ישנה תחושה של אילוץ וצביעות הרי שבהמשך אמונה חדשה תיוולד ותוליך אותך קדימה. אכזבה ממערכת יחסים בינאישית בבית ואולי גם בעבודה מעוררת פעולה מתוך גישה חדשה.
זיכרי שגם זה יעבור.

כדי לשנות מוטב לעמוד על ההבדל בין שלם למושלם, להפנים שכל אדם עושה כמיטב יכולתו בכל רגע נתון ושהדרך למעלה רצופה בהתקדמות צעד אחר צעד כנמלה...

בהצלחה,

חתימה טובה,

רחל

ובנימה מקלילה מעט - הזכרת לי את זה: 

לצפיה ב-'תודה רבה, תשובה מאירת עיניים!'
תודה רבה, תשובה מאירת עיניים!
13/10/2016 | 16:40
18
נ.ב אחלה סרטון:))
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה!!! '
גמר חתימה טובה!!!
11/10/2016 | 11:45
6
16
אני נעזר כאן בקלפים שיצרתי, ומציג את שלישיית הקלפים הקשורים זה לזה, המתאימים ליום כיפור... לדעתי :)...

לצפיה ב-'צום מועיל וגמר חתימה טובה , קלפים מקסימים'
צום מועיל וגמר חתימה טובה , קלפים מקסימים
11/10/2016 | 14:32
6
לצפיה ב-'צום מועיל וחתימה טובה'
צום מועיל וחתימה טובה
11/10/2016 | 16:30
4
11
ומי שלא צם, חד אופניים וסרטים מעולה

וקצת חומר למחשבה, הרמבם (אם אני לא טועה זה היה הוא) אומר שהאלוהים הוא כלדבר שהוא לא. זאת אומרת שהוא לא מושלם והוא לא לא מושלם. אז למה בכיפור אנחנו מבקשים סליחה ממנו ומהסביבה שלנו, והוא לא מבקש מאיתנו?
לצפיה ב-'עכשיו זה הזמן לאחל'
עכשיו זה הזמן לאחל
12/10/2016 | 19:38
5
גמר חתימה טובה ומועדים לשמחה

ויאללה שבועיים של חופש לחדש מצבורים ואנרגיות כמה חיכיתי לזה! ככה מתחילים שנה חדשה!
לצפיה ב-'חתימה טובה ומועדים לשמחה, kikona126'
חתימה טובה ומועדים לשמחה, kikona126
12/10/2016 | 20:15
2
4
תהני מהחופשה 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
12/10/2016 | 23:03
1
4
זאת הולכת להיות חופשה מאוד מיוחדת אני פשוט הולכת לא לעשות כלום! (או יותר נכון לצייר... ולכתוב...)
מחפשת נקודות תצפית טובות של טבע (בארץ). אם את מכירה את מוזמנת לשתף...  
לצפיה ב-'תהני תוכלי לבדוק'
תהני תוכלי לבדוק
13/10/2016 | 11:48
3
עם עופר דואק מפורום ארבעים פלוס...

חתימה טובה
לצפיה ב-'אשמח להכוונה לפריסה'
אשמח להכוונה לפריסה
09/10/2016 | 09:05
4
31
היי רחליקה,
אני מצויה בתקופה די בעייתית מבחינת קריירה, ואף קיפאון. אני מנסה לעשות דברים שיקדמו אותי, אבל הכל מרגיש כל כך תקוע, איטי ולא מבטיח...
תהיתי האם ישנה פריסה שיכולה לשקף לי מה לא בסדר או איך עליי לפעול על-מנת לשפר את המצב...?

אשמח אם תכווני אותי לשאלה ולפריסה המתאימה, וכמובן שאחזור לפורום עם התוצאות והפירוש מנקודת מבטי.

חגי תשרי שמחים 
לצפיה ב-'נינה יקרה,'
נינה יקרה,
10/10/2016 | 14:10
3
18
צר לי לקרוא את דברייך. 
ממליצה לך על פרישת הייעוץ בגרסה מצומצמת(רזה) בשאלה:

מה עליי לעשות כדי לקדם את העניין המקצטעי בחודשיים הקרוב ים?

רחל
לצפיה ב-'תודה על המענה התוצאות והפירוש שלי...'
תודה על המענה התוצאות והפירוש שלי...
10/10/2016 | 14:52
2
28
השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי לקדם את העניין המקצועי בחודשיים הקרובים? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - כוהן גדול
עיצה - שבע המטבעות
ממה להמנע - נער המטות
תוצאה - שלוש המטות

הכוהן הגדול - מסמל את מצבי הנוכחי כפועלת בתוך מקום ממוסד של ידע. אומנם יש בו מן החוזקה והשאיפה לפרוץ ולהתפתח אינלקטואלית, אבל יש בו גם מן ההסתייגות. משהו מוגבל בביטוי הרוחני והרגשי.
שבע המטבעות - מאוד מתחברת לקלף כרגע, היות והדמות בו נראית מאוכזבת מהקיים. יש שם מטבעות, אבל זה לא מספיק (לא חוסר מוחלט, אבל גם לא ההגשמה הרצויה). מבחינת עצה, אני לא בטוחה אם זה לשינוי כיוון או שמא לא לראות במצב הנוכחי כה מאכזב...?
נער המטות - אני מניחה שמזהיר מפני התפזרות.
3 מטות - התחלה של מימוש פוטנציאל, אבל מכיוון שזה קלף של 3 זו רק ההתחלה.

מרגישה לי פריסה של עבודה קשה ולנסות להחזיק מעמד למרות המכשולים.
לצפיה ב-'פרשנות מקסימה, נינה,'
פרשנות מקסימה, נינה,
10/10/2016 | 15:30
1
35

היתה חסרה לי בסוף ההכוונה המגובשת.

השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי לקדם את העניין המקצועי בחודשיים הקרובים? 
תוצאות פריסת ייעוץ רזה:

על פי הקלפים ולמיטב הבנתי וידיעתי אותם הפרישה כוללת ארבעה קלפים מתוכם שלושה קלפים מהארקנה הזוטרה ואחד מהארקנה הבכירה. הקלפים נחלקים לשתי קבוצות- שני קלפים מיסוד האדמה ושניים מיסוד האש. בדרך כלל אש ואדמה אינם יסודות מתאימים.

שני קלפים מיסוד האדמה מלמדים על עניינים ארציים ובפרט כאשר בעמדת המצב הנוכחי מופיע קלף הכהן הגדול מהארקנה הבכירה. כאן, איטיות התזוזה של האדמה בולטת על פני יסוד האש הנמרץ ומעוררת אי שקט. שהרי, שני קלפים מיסוד האש מצביעים על צורך בהתקדמות מהירה.

פרשנות מנקודת מבטי:

מצב נוכחי - כוהן גדול
המוטו של קלף הכהן הגדול הוא שמרנות, חוזים ארוכי טווח והדרכה.
מהות קלף זה היא רוחניות. הכהן הגדול מהווה ביטוי ל"לעשות את הדבר הנכון". לפעמים מתגלעים על רקע הדבר הנכון קונפליקטים פנימיים. מתיחות סביב הדרך הראויה תיפתר באמצעות הליכה בעקבות הלב- גם אם באורח מוצנע. העיקר שתהיי שלמה עם עצמך. אם נדרש – התעקשי על דרכך . בנוסף, במקום העבודה נמצא אדם המוכן ללמד אותך כל שדרוש לך ליישום תפקידך במלואו. ייתכן גם שאת מעוניינת להדריך אחרים ולסייע להם לפעול בצורה אופטימאלית. גם אם את מחשיבה את עצמך כ"זאב בודד" זו העת להצטרף לפעילות חברתית במקום העבודה , להרחיב את החוג החברתי שלך ולהדק יחסים עם קולגות. המצאות בחברת אחרים תגרום לך ליישם את "מכל מלמדי – השכלתי". הקלף גם רומז על כך שהיותך אדם הנצמד לנורמות מקלה עלייך ביישום תפקידך המקצועי וטומן בתוכו רמיזה לתפקיד מקצועי גבוה/ נחשק. 

עיצה - שבע המטבעות
הקלף הוא מיסוד האדמה ונושא את הספרה 7. הספרה 7 היא מספר טיפולוגי והוא בעל משמעות מיוחדת: שבעה ימים בשבוע, מנורה בעלת שבעה קנים, שבע שבועות לספירת העומר , שנת השמיטה ועוד. הספרה 7 בנומרולוגיה מקושרת למסתורין, רוחניות גבוהה ומיסטיקה. בהיותו מספר טיפולוגי מקנה ה- 7 משמעות מיוחדת גם לקלף זה. כספים מגיעים אליך ממקורות לא ידועים. השקעות נעשו וכעת נותר להמתין לקטיף הפירות. מסתמן כושר הסתגלות למסגרת ויכולת להפיק את המרב מכל תחום, תפקיד ו/או משימה. אולם, מגמה  של חוסר שביעות רצון מתרחבת ומעוררת מחשבות על עזיבת מקום העבודה או הסבה מקצועית. מערכת היחסים עם עמיתים אינה משתפרת והתחושה הכללית היא של בידוד והרחקה. כדאי לשים לב לתגובות ולקחת אחריות רק על חלקך בהצלחה/כישלון. בסך הכל מצבך טוב ואינך מצליחה לראות זאת כרגע.

ממה להמנע - נער המטות
כדאי לך המנע מלקפוץ לבריכה בטרם בדקת אם יש בה מים. אינך בשלה עדיין להתמודד עם ותיקים ממך. כדאי ללמוד מניסיונך ומניסיונם של אחרים בטרם תציעי מועמדות לתפקיד הדורש ידע וקשרים ו/או תבקשי להתפטר; אם כהתפטרות מיוזמתך ואם באמצעות מכתב פיטורין שתבקשי מהמעסיק. רכישת ניסיון לפעמים נעשית מתוך כאב הכישלון. לציין כי במהותך את אדם קליל ואנרגטי - אולם כרגע חשה מרוקנת מכל התלהבות/ שמחת חיים. זאת, על רקע אכזבה מכך שציפיות גבוהות שהיו לך לא התממשו.

תוצאה - שלוש המטות
את קלף התוצאה אני מגדירה כקלף מסכם הפרישה.
קלף שלוש המטות הוא מיסוד האש ונושא את הספרה 3. כאן הוא מתאר מצב של סגירת מעגל אחד והכנה למעגל חדש. בתחום המקצועי ניכרת השקעה גדולה וכרגע יש בחינה של פירותיה. הנטייה הטבעית היא להערך לחוזים ארוכי טווח וליצור קרקע מקצועית נאותה .ניכרת חיוניות.                              
 גם השקעות כלכליות מהעבר נותנות פירות ויש רצון לחלק את השפע בצורה זהירה ומושכלת. 

לסיכום:
על פי הקלפים , למיטב הבנתי וידיעתי אותם ולמיטב הבנתי את הפרישה – כדאי לתת לדברים לקרות בהתאם למסלולם/קצבם.  אל תאמיני שאת בלתי נחוצה ואל תהפכי עצמך לאחת כזו. בחרת בחירה וכעת עלייך להמתין לתוצאות. זה כלל לא משנה אם את סובלנית או קצרת רוח – זה לא ישפיע על העתיד לבוא. למרות זאת, זוהי הזדמנות מצוינת ללמוד סובלנות ושליטה עצמית.  את אדם דינאמי ומלאת חיוניות. אולם האכזבה נותנת בך אותותיה ואת חשה מרוקנת ועייפה. בעקבות האכזבה – גם התעוררו ספקות. את חשה שחותרים תחתייך ומאלצים אותך לשתף פעולה. הסובלנות משתלמת לטווח הארוך יותר.

המלצה: בהתאם להגדרת טווח הפרישה ולו"ז המזלות האסטרולוגיים - מוטב להמתין עד מזל קשת (נובמבר/דצמבר) ואז לשאול שוב או לקבל החלטה בעניין. כדאי להמתין חודשיים ולראות מה יילד יום- 'קטן עלייך'.

גמר חתימה טובה,
רחל

לצפיה ב-'תודה רבה אני ממש מעריכה את ההשקעה...'
תודה רבה אני ממש מעריכה את ההשקעה...
10/10/2016 | 15:53
24
קראתי פעמיים על-מנת להבין את הדברים לעומקם, ולבטח אקרא שוב (:
מאוד התחברתי לניגוד בין היסודות האדמה, הארציים ליסודות האש, המעוררים אי שקט ורצון להתקדמות מהירה...אני אכן אדם מאוד דינמי, קליל ואנרגטי, וכל הקושי הארצי הזה גורר אותי למטה...לפעמים, פשוט מתחשק לי לוותר!
גם מאוד דייקת בעניין הקולגות והתחושה הכללית של מכריחים אותי לשתף פעולה ובמקביל חותרים תחתיי...
אני אפעל על-פי המלצות קריאתך, אנסה ליצור יותר קשרים ואמתין לראות כיצד כל העניין מתפתח.. אשתדל להיות סבלנית בניגוד לאופיי 

חתימה טובה  והמון תודה
לצפיה ב-'שבת שלום '
שבת שלום
07/10/2016 | 09:43
16
לצפיה ב-'פריסת הכוכב בנושא קריירה'
פריסת הכוכב בנושא קריירה
04/10/2016 | 15:26
5
30
היי לכולם.
מה שלומכם?

אני רוצה לשתף קריאה שעשיתי על עצמי.
אתן קצת פרטים ורקע:

עידן, בן 22, מסיים שירות סדיר בצהל ונכנס לקבע בתפקיד אחר ובבסיס אחר, תפקיד פיקודי.
מחר אני מגיע למקום החדש כדי להתלמד בו, וכבר בסוף החודש, אחרי החגים, אני נכנס לתפקיד באופן רשמי.

פרסתי לעצמי את פריסת הכוכב (גוף האדם) בנושא.
הפריסה היא על התפקיד החדש שלי.

הקלפים שיצאו:
ראש - 2 חרבות
יד ימין - הנאהבים
רגל ימין - אס מטות
לב - מלך מטות
יד שמאל - אס חרבות
רגל שמאל - 7 חרבות

מה שיצא מעניין בפריסה: שני אסים, אש ואוויר, ובכללי הפריסה כולה מובנית מיסודות האש והאוויר, שמאוד דומיננטיים ובולטים בפריסה. חסר יסוד המים.

אני צריך להיעזר ביכולת שלי לחשוב, להיות חד וברור, מתוכנן. לראות את המצב כפי שהוא, ולא להתחמק מעשיה מרובה ושיגרתית, לא לחשוש להשתעמם.
עלי ללמוד להתחבר למקצוע ולאהוב אותו, ולא להתעלם מהעובדה של מה שעלי לבצוע בתפקיד שלי.
עלי ללמור להסתכל יותר קדימה על העתיד, לתכנן את העבודה קדימה ולא להיות שאנן.
יש לי את האנרגיה ואת המרץ להיות חרוץ בעבודה, אך עלי לשים לב שזה לא דועך עם הזמן. לדעת להמשיך עם זה, גם כשהעבודה הופכת לשיגרה.
דרכי הפעולה שלי: עלי ללמוד לפעול מממקום נקי. לא להכביד על עצמי יותר מדי בעבודה, להיות ספציפי ונקודתי. להוריד מעלי עומס מיותר, לא לקחת על עצמי יותר ממה שאני צריך, להיות ממוקד בעיקר. תהליך שעשוי לקחת זמן, אבל הכיוון הוא חיובי.
אני נוטה להתלהב מהתפקיד. פולסים של אנרגיה והתלהבות, שעלולים לדעך מפעם לפעם. פרצי אנרגיות, בעיקר תחת השפעת לחץ סביבתי.
אני ארגיש ביטחון, שליטה, וסוג של סייכות לתפקיד, התמסרות לו.
נטיית הלב שלי תהיה לפעול למען מטרת שינויים, עשיה רבה, חריצות, ולכן תהיה לי הנטיה לקחת על עצמי יותר מדי.
בתחילת התפקיד, עניין המרץ ופרצי האנריה יהיה בולט יותר, כיוון שארצה להוכיח את עצמי. המסר הוא ללמוד להמשיך ולתפקד ביציבות גם בעת שיגרה, לאחר שהרוחות נרגעות, ולאחר ההתאקלמות שלי.
אני אוכל להגיע להישגים של אסטרטגיה ותכנון נכונים. אוכל ללמוד לנהל נכון את העבודה שלי, להיות מדויק ושקול בחשיבה שלי, אך שוב, אלה דברים שאצטרך לעבוד עליהם.
המסר הוא לפעול מתוך היגיון, בשילוב עם האש, אך לא לתת לאש לשרוף ולהשתלט, אלא להניע אותי בצורה נכונה. לא לבזבז את האנרגיות שלי לשווא.

אשמח לשמוע חוות דעת נוספות על הפריסה
לצפיה ב-'idanmeri יקר, שנה טובה'
idanmeri יקר, שנה טובה
04/10/2016 | 16:10
4
14
כיף לראותך כאן.

שמחתי לקרוא בנוגע לשינויים המסתמנים ובהצלחה!

מה היתה השאלה שעליה התבצעה הפרישה?

לצפיה ב-'היי רחליקה '
היי רחליקה
04/10/2016 | 19:41
3
25
תודה! וגם אני שמח להתייחסותך.

לא שאלתי שאלה ספציפית, אלא לקבל תמונת מצב על ההתחלה שלי בתפקיד החדש, מבחינה אישית ומקצועית.
לצפיה ב-'עידן יקר, באופן כללי:'
עידן יקר, באופן כללי:
05/10/2016 | 09:11
2
36
מנקודת מבטי ולמיטב הבנתי אותם ואת פרישת הכוכב להלן תגובתי:

הקלפים שעלו בפרישתך:
ראש - 2 חרבות
יד ימין - הנאהבים
רגל ימין - אס מטות
לב - מלך מטות
יד שמאל - אס חרבות
רגל שמאל - 7 חרבות
קלף שתי  החרבות הוא לרוב קלף המציין שותפות ואיזון. בדרך כלל הוא מתייחס לשותפות בינך לבין אדם אחד נוסף בניגוד לשותפות קבוצתית. הקלף מעיד על צורך בניהול משא ומתן במסגרתו יש יחסים של קח ותן. לכל אדם תמיד יחסר משהו כדי להשלים את אמתחתו למאה אחוזים ותמיד יש אדם המוכן לספק לו חוסר זה.

עליך לברר באיזו מידה אתה חש מחויבות עמוקה לכל מערכת יחסים/שותפות שהיא בחייך בנפרד ובצורה שוויונית ובאיזו מידה היחס שאתה נותן זהה לזה שאתה מקבל חזרה. אם האיזון הופר - עליך להשיבו על כנו. 
קלף מלך המטות במיקומו הנוכחי יכול לייצג אדם  בחייך שהוא  עתיר ניסיון בחייו שעבר קשיים מרובים וצמח מהם. אדם זה נדיב, חם, חומל ומבין את הזולת. אדם זה הוא בעל אנרגיה רבה, בגרות, הבנה שלא כולם יכולים לעמוד בקצב שלו ונכונות להיות מדריך / מורה דרך / מנהיג.  
ייתכן גם שזה מה שאתה הופך להיות עבור אחרים סביבך!

לכן, המסקנה היא כי בסביבתך תומכים בך ויש להם דעה חיובית בנוגע אליך. יש בהם נדיבות והבנה. סיוע זה מספיק כדי שתצליח לסיים כל משימה / מטלה שמוטלים עליך ולהפוך למודל לחיקוי.

קלף הנאהבים מצביע על הגנה משמיים ויכולת להתגבר על כל המכשולים באמצעות אמונה- גם אם לא בהכרח אמונה דתית.

קלף אס המטות במיקומו הנוכחי מצביע על שקשיי קשב וריכוז ו/או קשיי מיקוד מחבלים ביעילותך. ייתכן שאתה מתקשה להבחין בכך. מומלץ לך להתמקד בעניין אחד בכל פעם.
אם קשיי הריכוז נובעים מחרדה כלשהי טפל בגורם לחרדה ועמוד על מה הכי מטריד אותך. תצא נשׂכר גם אם תלמד מאחרים שעברו חוויות דומות דרכים חדשות להתגבר על המועקה - ולהתקדם בחייך.
קלף אס החרבות במיקומו הנוכחי מציין התחלות חדשות מכל סוג שהוא בחייך וייתכן שבכמה מישורים. לעיתים, התחלות כאלה נובעות כתוצאה מניתוק או מפרידה כלשהי - פרידה ממערכת יחסים ו/או מעבודה ו/או ממצב כלשהו. דע כי התחלות חדשות שעלולות לעורר חרדה ועם זאת טומנות בחובן  אנרגיה חיובית מלהיבה של התקדמות לעבר היעדים הרצויים. כדאי להעז. תעוזה הכרחית להתקדמות. הדרך למגר פחד או חרדה היא באמצעות עשיה. יש לך מושג ברור ותכנית מגובשת בנוגע לדרך הביצוע המיטבית. השלב הבא הוא היישום של התכנית. התחל מיד במלאכה. אתה בשל לכך.

שים לב שמכשול אפשרי נוסף  עפ"י הקלפים – מעבר לקשיי קשב וריכוז/ קשיי מיקוד - עלול להיות חשדנות יתר.
הופעת קלף שבעת החרבות במיקומו הנוכחי בקריאת הקלפים עבורך מצביעה שאתה עלול להתפתות לבצע מעשים לא כשרים ו/או להפעיל קיצורי דרך מסוכנים/ לעגל פינות בעניין כלשהו - במיוחד בטיחותי. הקלף מתריע בצורה חד משמעית שהסיכויים גדולים שתיתפס ותשלם ביוקר על התנהגותך! 
חשוב על העניין שנית.

יחד עם זאת, אסור לך להניח שאדם כלשהו מרמה אותך. אולם אם חשדת באדם וגילית שהוא בוגד באמונך אסור לך לעבור על כך לסדר היום בשתיקה. עליך לשוחח על כך אם ברצונך לשמור על מערכת היחסים עימו. לאחר מכן, בנה תכנית ברורה לפיה תגדיר איך פני הדברים אמורים להתנהל מבחינתך: מהן הדרישות, מהם התנאים, מהם הפעולות הנדרשות ומהם גבולותיך. זו העת לקבוע את כללי המשחק. בצע את הצעדים הדרושים צעד אחר צעד בהדרגה. בליבך אתה יודע היטב באילו תחומים דרוש שינוי ואיך לחולל אותו כראוי.

לסיכום:
התפקיד החדש המסתמן עבורך מעורר התרגשות מהולה בחרדה.
כדאי להתגבר על קשיי קשב וריכוז ע"י התמקדות בעניין אחד בכל פעם.
כדי להצליח מאוד כדאי להמנע מחשדנות שעלולה להוביל לעשיית מעשים לא כשרים חלילה.

מעט מליבי:
בין השיטין עלו גם ענייני הפסדים מסוגים שונים שמלווים אותך ומערפלים את שיקול דעתך. הנח לעבר מאחוריך. 
בהצלחה,
רחל
לצפיה ב-'היי רחליקה '
היי רחליקה
15/10/2016 | 16:58
1
7
סליחה על תגובתי המאוחרת. הייתי צריך כמה ימים לעכל את מה שרשמת,
וגם לנסות להבין מה הולך שם בתפקיד (מכיוון שכבר התחלתי אותו שבוע שעבר).

לגבי השותפות - יכול להיות שיש אדם מסוים שאצטרך לעבוד איתו הרבה, לפי הבנתי. הוא נחמד במחינה אישית ומקצועי בעבודתו, מקווה שיועיל לי
קח ותן - מאמין שיהיו דברים שבהם אצטרך לתת עזרה, וכמובן גם לקבל עזרה. בסופו של דבר העבודה שם היא די משותפת, למרות היותו של כל אחד בתפקידו.

מלך המטות - לדעתי מייצג אותי. אכן עברתי קשיים ותקופה ארוכה של התלמדות מקצועית וניהולית, וכעת אני מרגיש מוכן להשתמש בכישורים כדי להנהיג את הפקודים ולהגיע לתוצאות טובות, בדרך שאני מכיר.
אגב, לא ידעתי שמלך המטות - זה מה שהוא מייצג.
שמח לקרוא שסביבתי תומכת בי ודעתה חיובית אלי!

אס המטות כקושי בנושא קשב וריכוז - האם בעמדתו הוא הפוך?
קורה לי לפעמים בישיבות שאני מאבד ריכוז. אני משתדל להתגבר על זה.

אס החרבות - אני אכן חווה פרידה מהמקום הישן בו שירתתי כשלוש שנים, ומצד שני אני יודע שכעת אתחיל התחלות חדשות, אני עצוב מחד ושמח ונרגש מאידך.

יש לי כבר תכניות לשיפור העבודה במקום. אתחיל במשימות מיד לאחר שאכנס לתפקיד באופן רשמי.

בקשר ל-7 החרבות - אנסה לשים לב לכך.

תודה רבה על הפירוש המעניין!

נ.ב - אשמח אם סתבירי לי קצת על עמדות הקלפים בפריסה. נראה שאני לא מכיר אותה מספיק טוב.
לצפיה ב-'idanmeri, יקר, '
idanmeri, יקר,
16/10/2016 | 15:38
4
תודה על המשוב ובהצלחה בתפקידך החדש.

חג שמח

רחל
לצפיה ב-'שנה טובה,חייבת להתייעץ בבקשה '
שנה טובה,חייבת להתייעץ בבקשה
03/10/2016 | 20:44
7
31
כבר חודש יש מתח בנינו. אנו שנתיים יחד,יש לי כעס עליו והוא באדישותו. רבנו אמש ואח"כ צלצל לא עניתי.שלחתי sms שלא רוצה לדבר ולא אסלח,רוצה לזעזע שיבין אם לא ישקיע ונתקדם למסד זוגיות אפרד ממנו.אנו בני 40 רווקים,כמדברים על מיסוד חשה פחד מצידו ולי זה מתפרש שלא אוהב.רוצה לדעת שפעלתי נכון וגם אם נתחיל מחדש חשוב שיבין שצריך להשקיע,חשוב שיצור קשר ראשון ואסביר מה חשה והגיע עת להחליט לסיים או להתקדם. יש אהבה בנינו אך שפוגעים צריכים להבין,זו תקופה קשה לשנינו ההורים קצת חולים וכל מיני דברים,חשוב להיות יחד כעת לא לבד אך גם הלבד ערך של חשבון נפש ולשנה החדשה חושבת שצריכה את זה,מתה לדבר איתו ומתאפקת כי הפעם לכאן או לכאן רק צריכה חיזוקים כי לא קל אבל ניכר שעלינו לקבל החלטות,הוא יודע שאוהבת אותו ולכן לדעתי הוא פועל באדישות,חשה אהבה ממנו והוא בחור מדהים אך יש לו פחד ממיסוד ונמאס לי באמת. מקווה ששאלתי נכון לא הכי מבינה בזה אם צריך פריסה אחרת תגידו ואעשה בבקשה חשוב לי לדעת אם ההודעה הקשה ששלחתי לו תגרום לפרידה או להתחלה חדשה? תודה ושנה טובה

האם פועלת נכון מולו בתקופה הזאת?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער הגביעים
תשובה - נזיר
תומך/חוסם - חמש הגביעים

האם ל' ואני נשלים ונתקדם בקשר בתקופה הקרובה?

תומך/חוסם - התלוי
תשובה - הכוח/עוצמה
תומך/חוסם-  נסיך הגביעים

לצפיה ב-'odelilove1, שנה טובה,'
odelilove1, שנה טובה,
03/10/2016 | 22:13
6
24

צר לי לקרוא על מצבך הזוגי ועל מצב ההורים.

מאחלת מכאן החלמה וריפוי של הגוף ושל מערכת היחסים של כל אחד מכם.

כתבת:
"האם פועלת נכון מולו בתקופה הזאת?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער הגביעים
תשובה - נזיר
תומך/חוסם - חמש הגביעים

תומך/חוסם - התלוי
תשובה - הכוח/עוצמה
תומך/חוסם-  נסיך הגביעים"

תראי, כדאי לשאול שאלות בניסוח אחר אבל הנה דעתי על הקלפים שעלו בשאלה הראשונה בלבד.

הקלפים שעלו:
אחד מהארקנה הבכירה (הנזיר) ושניים מהארקנה הזוטרה (נער הגביעים, חמישה גביעים).
היסודות הם מים ואדמה.

מכאן שיש תקנה למצב.

קלף הנזיר מצביע על בגרות ועל יכולת לפעול ממקום של הגות. הוא חכם, בוגר ואחראי. העניין הוא שהוא כולל אלמנט של דכדוך/דיכאון.

יש בפרישה הזו גם כאב, גם דיכאון וגם מחשבות מטרידות. 
האם את פועלת נכון מולו?

אינני יכולה לקבוע האם דרך זו היא הדרך הנכונה. אולם, אני - על סמך הקלפים שעלו - יכולה לומר לך שזה בהחלט מעורר בך כאב ומחשבות מדכאות.

ממליצה לך לשאול:
מה עליי לעשות כדי לקדם את מערכת יחסיי עם ל' בשבועיים הקרובים?
פרישת ייעוץ בגרסה המצומצמת:

לגבי השאלה הזו:
תומך/חוסם - התלוי
תשובה - הכוח/עוצמה
תומך/חוסם-  נסיך הגביעים"

זוהי שאלה נבואית ואני מנועה מלענות עליה.

לסיום: שימי לב שבשתי הפרישות עלה נער הגביעים.

פורום זה הוא פורום לימודי . יש לנתח את פרישת הקלפים ואז נוכל להתייחס לפרישה.

שנה מבורכת
רחל
לצפיה ב-' תודה רחלי והנה שאלתי '
תודה רחלי והנה שאלתי
03/10/2016 | 22:25
5
21
הדיכדוך שיוצא פה רק חשוב לי לציין לפני,זה ממצבה של אימי ומכל התקופה הקשה .

מצב נוכחי - אביר המטבעות
עיצה - כוהן גדול
ממה להמנע - שש המטות
תוצאה - מלך המטות
לצפיה ב-'מצטערת לקרוא, וגם כדאי להוסיף '
מצטערת לקרוא, וגם כדאי להוסיף
03/10/2016 | 22:26
18
ניתוח הפרישה מצידך. אלו הם כללי פורום זה.

אשמח לנסות להועיל.

רחל
לצפיה ב-'בוקר טוב הנה הניתוח שלי'
בוקר טוב הנה הניתוח שלי
04/10/2016 | 06:18
3
18

מצב נוכחי - אביר המטבעות
עיצה - כוהן גדול
ממה להמנע - שש המטות
תוצאה - מלך המטות
אביר המטבעות מדבר על שכאליו הכל נראה רגיל על פני השטח אך פתאם יש תחושה של משהו מפריע וזה מתייחס אולי למצב הקיים ולאדישותו שמפריעה לי פתאם,ועל תקיעות מסויימת
עיצה - הכהן מדבר על להקשיב לעצמי בתוכי התשובה ולהוציא אותי לפועל,כלומר אם נישאר יחד או לא תלוי בי,במסר שאעביר אליו בכל מקרה אם ההחלטה מתוכי תצא החוצה היא תהיה הנכונה
ממה להימנע - למרות שהקלף טוב נראה לי שעליי להימנע מלנוח על זרי דפנה ולהבין שזוגיות זה לא תמיד שחור לבן ויש דברים לעשות אבל סבלנות והתמדה יביאו לניצחון שלי כלומר למיסוד שכ"כ מייחלת לו השנה.
תוצאה - מלך המטות וואו מדהים מדבר על זה שלא אלך עם הראש בקיר ואתן גם לרגשותיו מקום ומתוך אהבה ורצון לשינוי אבל שינו יחד דברים יסתדרו לטובה לכאן או לכאן.
לדעתי יש סיכוי להתחלה חדשה אך עליי להרגע מכעסי ולדבר איתו מתוך ליבי לשקף הכל ואם איני טועה אמרת משהו לגבי מטות שזה אולי ניתן לתיקון  המצב מחכה לראות מה תגידי ותודה 

לצפיה ב-'בוקר אור, ניתוח מעניין של'
בוקר אור, ניתוח מעניין של
04/10/2016 | 10:58
2
38
הפרישה. .

למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים הנה המידע המגובש:

השאלה שנשאלה:

ניתוח הפרישה למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים:
הפרישה כוללת ארבעה קלפים. קלף התוצאה הוא בעיניי הקלף מסכם הפרישה לפיכך מדובר בשלושה קלפים + סיכום. כאן עלו שלושה קלפים מהארקנה הזוטרה ואחד מהארקנה הבכירה. הכהן הגדול מהארקנה הבכירה גם נמצא בעמדת העיצה, מה שמדגיש את מהותו.
הפרישה כוללת שני קלפים מיסוד האדמה ושניים מיסוד האש. שני יסודות אלה בדרך כלל אינם מתאימים זה לזה ולכן התהליך המוצג כאן הוא תהליך המוביל לטיהור האוויר והאווירה כדי להגיע ליציבות.

מצב נוכחי - אביר המטבעות - פאסיבות
קלף אביר המטבעות נראה אביר על סוס שחור עומד מבלי נוע וצופה לעבר הבית המרוחק. זו עת להפוגה ולבחינת המצב. אביר המטבעות נעדר תשוקה להלחם וגם אין לו מניע לכך- קלף  אביר המטבעות מצביע על שאת חוככת בדעתו האם בן הזוג מעוניין להמשיך את מערכת היחסים. לפיכך עלייך לבחור האם 'לקבור את רגשותייך' או לבטא אותם בקול רם. בינתיים את  יושבת על הגדר.

עיצה - כוהן גדול - נוןקונפורמיות בתוך קונפורמיות
בדקי את דפוסי המחשבה שלך . האם את רואה את המחצית הריקה של הכוס או את המחצית המלאה? האם את מוצאת במצבים את הטוב ובעל הערך , או שמא מתרכזת בשלילה? האם תוכלי להביע אהבה ללא תנאי? עוד מציע הקלף שכדי לפתור את הבעיה עלייך להיות כנה וישירה בנוגע למה שאת רוצה או אינך רוצה . בטאי את צרכייך בקור רוח , בלא טינה או עוינות. אל תחששי שמא תפגעי ברגשותיו של אחר . אם מישהו אינו יכול לקבל אותך כפי שאת , בלא לנסות לתמרן אותך- האם אתה באמת זקוקה לאדם זה בחייך?

הקלף גם מרמז שאם את מתפללת לנס – יש מצב שתחווי זאת.

ממה להמנע - שש המטות
אם את רוצה לשמר את יחסייך, הדרך היחידה לפתור את המצב היא לשנות את נקודת ההשקפה שלך . בשלב זה את ממלאת את תפקיד הקורבן, ועדיין יש לך ציפיות לשינוי. אך אנשים אינם משתנים אלא אם הם באמת רוצים בכך.
קלף שש המטות מייעץ לך להמנע מהפגנת יוהרה שמחפה על רגשי נחיתות/ כאב/ חוסר אונים.

מלך המטות – תוצאה = קלף מסכם
את קלף התוצאה אני מנתחת כקלף סיכום הפרישה. במסגרתו זו הוא מאיר/מחדד/מוסיף ומדגיש על המידע שבפרישה.

אילו שינויים עלייך לבצע כדי להשיג את מה שאתה רוצה?
ייתכן שתרצי להציג לעצמך שלוש שאלות חשובות בנוגע לבן הזוג:
1. האם אדם זה מוכן לקבל אחריות למצבו?
2. האם הוא מוכן לעשות דבר מה כדי לשנות את המצב?
3. האם הוא יודע מה לעשות?
אם התשובה לשתי השאלות הראשונות היא לא , אין כמעט דבר שתוכל לעשות.
אך אם התשובה לשתי השאלות הראשונות היא כן , ייתכן שתוכל לסייע לאיש ליצור סביבה שבה יתעלה מעל קשייו.

קלף מלך המטות מייצג בגרות, חכמה, מנהיגות ויכולת להיות דיסקרטי.

במערכות יחסים את אדם רהוט, מלהיב, סוחף ונעים הליכות. עם זאת את מעדיפה מערכות יחסים קצרות כדי לטעום ולחוות את הריגוש שבהתאהבות ואת הקסם שברומנטיקה. הסיבה לכך נעוצה בעברך - אבל לא רק שם.
בזוגיות את מגלה טפח ומכסה שניים. ניכר שאת אטרקטיבית (גם בגיל מבוגר) ומודעת להבלי העולם הזה. את עלולה לעשות רושם של אדם רכרוכי המשתדל לרצות את הסביבה בשל חוסר אונים. אולם מראה זה הוא מראה מתעתע.

קלף מלך המטות מייעץ לך לברר עם עצמך:
אילו שינויים עלייך לבצע כדי להשיג את מה שאת רוצה?

ייתכן שתרצי להציג לעצמך שלוש שאלות חשובות בנוגע לפרטנר:
1. האם אדם זה מוכן לקבל אחריות למצבו?
2. האם הוא מוכן לעשות דבר מה כדי לשנות את המצב?
3. האם הוא יודע מה לעשות?
אם התשובה לשתי השאלות הראשונות היא לא , אין כמעט דבר שתוכלי לעשות.
אך אם התשובה לשתי השאלות הראשונות היא כן , ייתכן שתוכלי לסייע לאיש ליצור סביבה שבה יתעלה מעל קשייו.סביבה שתהפוך אתכם לבני זוג ולא לשני אנשים המנהלים שיח חרשים...

עד כאן בעניין ניתוח הקלפים והקשר לשאלתך.

מעט מליבי:
איננו חיים בואקום.
כולנו מנהלים אינטראקציות עם הסביבה - משפיעים ומושפעים ממנה וחוזר חלילה.
יחסי הגומלין שלנו עם החוץ מושפעים ממה שקורה בפנים...

מובן שבפני כל אדם ניצבים אתגרים מסוגים שונים המשפיעים עליו ובאים לידי ביטוי בכל הרבדים.
כאשר אדם טרוד בעניין אחד ומרכז את משאביו לטובת אותו עניין – יתר הנושאים בחייו מושפעים מכך.
כך גם אצלך: האתגר החשוב של טיפול באימך  מסיט את מבטך אליה ומונע ממך לראות איך זה משפיע על הזוגיות שלך.
בנוסף, את מצפה מבן הזוג לאהדה/ חמה/ תמיכה רגשית/ הכלה. אולם את חשה (בצדק או שלא בצדק) שהוא עסוק בעצמו ואיננו פנוי לספק לך את צרכייך כרגע. ייתכן שאת חשה שהדרישות שלו ממך מוגזמות.
לצד אלה את תוהה: האם הוא אוהב אותך? מוכן להתחייב לך? מוכן להפוך אותך לשותפה לחייו? ואם כן – מה הוא מוכן לעשות למענך  ומה לא?

כל אישה רוצה לחוש נאהבת ונחשקת בכל רגע נתון ע"י בן הזוג ומוכנה להקריב המון. אך הקו בין ויתור (הקרבה) לקורבנות הוא קו דק. ממליצה לך על הרצאה מעולה בעניין - קישור בסוף דבריי.

לעניות דעתי, גם השעון הביולוגי עושה את שלו ומעורר בך כמיהה לזוגיות מחד וצורך לשמור על עצמאותך מאידך.

האם זה נובע ממה שקרה לך בגיל ההתבגרות?

לסיום, על פי הקלפים ולמיטב הבנתי אותם כדאי שתגלי בגרות ותבררי עם עצמך את האמור לעיל.

בהצלחה,

החלמה מהירה ורפואה שלמה לאימך!

רחל

מסע להר המוריה: בין אהבה לאמונה - דר' חיים שפירא:

https://www.youtube.com/watch?v=xOzCT-wAOjc

לצפיה ב-'וואוווווווווווווו הדהמת אותי רחלי '
וואוווווווווווווו הדהמת אותי רחלי
04/10/2016 | 15:46
1
16
הדהמת אותי וואו אין עליך השקעת כ"כ הרבה בפריסה והוספת זוויות אישיות שלך אהבתי ותודה רבה,עליי לעשות עבודה עם עצמי ומחשבה ומבטיחה לעדכן אותך שנה נפלאה תודה ריגשת אותי בסבלנות שלך ובהשקעה 
לצפיה ב-''
05/10/2016 | 09:14
8

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ