לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1028610,286 עוקבים אודות עסקים

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'היי רחל'
היי רחל
17/01/2018 | 21:30
7
24
התייעצתי כאן בעבר, מצרפת קישור - http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/121/18270909...

עד כה, הבחור באמת עזר לי, והכל היה טוב. בזמן האחרון היחסים נהיו קצת מוזרים, ואני אמורה לפגוש אותו בסופ"ש.
שאלתי - מה עליי לעשות לגבי ב' בשבוע הקרוב?
פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מלכת החרבות
עיצה - 6 המטות
ממה להמנע - 9 המטות
תוצאה - המגדל
האם כדאי לבטל?
תודה 
לצפיה ב-'ליבי, יקרה'
ליבי, יקרה
18/01/2018 | 13:42
6
17

זהו פורום לימודי. על פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך.

יום טוב

רחל
לצפיה ב-'פרשנות משלי'
פרשנות משלי
18/01/2018 | 16:45
5
21
מצב נוכחי - האידיאליזציה הקפדנית שלי של שלמות עלולה לגרום לי מתח או כאב. בניסיון לקיים את האידיאל הזה, אני עושה לאחרים ולעצמי עוול.
עיצה - לקחת אחריות על המצב, לצאת לעצמאות, יש לי את הכוחות להצליח בעצמי (אז אולי הגיעה השעה להתנתק?)
ממה להימנע - מלעמוד כל הזמן על המשמר, אולי מפעולה מתוך פחד והתגוננות, לזרום יותר עם החיים ולדעת שיש בי את הכוח להתאושש מכל סיטואציה. 
תוצאה - אירועים בלתי צפויים ושינויים המתעוררים בחיים.
אני לא יודעת אם לקרוא את הקלף הזה כחיובי או כשלילי בהקשר של השאלה, כי לפעמים הוא מראה על שינוי לטובה וצמיחה מתוך הקושי ולפעמים הוא אומר על סכנה קרבה שלא צפית.
באופן כללי, אני חשה שהפרישה אומרת לי לצאת לעצמאות, ב' עזר לי ואולי הגיעה העת לשחרר קצת.
לצפיה ב-'ליבי יקרה,'
ליבי יקרה,
18/01/2018 | 20:36
4
20

נפלא מה שכתבת.

אכן, הפרישה בכללותה מעידה על רצון להמנע מיצירת תלות בבחור.

קלף המגדל כמסכם הפרישה  מצביע על הארה ועל יכולת לנתח מצבים באופן שכלתני, להנתק מתלות וליצור מערך יצירה אישי וכמובן להתחיל מחדש תוך הפקת לקחים.

ערב נעים

רחל
לצפיה ב-'שאלות ברשותך'
שאלות ברשותך
18/01/2018 | 21:04
3
21
האם יש בעיה עם פגישה אפשרית? אנחנו אמורים להיפגש מחר.
האם הקלפים אומרים או רומזים מה הבעיה?
עד כה שיתוף הפעולה היה מבורך וסייע לי רבות.
תודה וערב נעים גם לך!
לצפיה ב-'ליבי יקרה,'
ליבי יקרה,
20/01/2018 | 17:56
2
5

איך היה המפגש?

שבוע טוב,

רחל
לצפיה ב-'שבוע טוב רחל'
שבוע טוב רחל
20/01/2018 | 19:10
1
6
המפגש היה בסדר, אבל הרגשתי הפעם שהוא קצת מתנשא עליי.
ייתכן שזה סתם במחשבות שלי. הוא מצידו, הראה נכונות להמשך עבודה משותפת והציע שאבוא להתייעץ עוד, וגם אמר שמאוד התקדמתי מבחינת רמת כתיבה וכישורים. 

מה דעתך?
ערב מצוין 
לצפיה ב-' תודה על השיתוף, ליבי '
תודה על השיתוף, ליבי
20/01/2018 | 19:42
1
לצפיה ב-'חודש טוב ומבורך לכולם, חודש שבט'
חודש טוב ומבורך לכולם, חודש שבט
18/01/2018 | 14:12
6

מקושר אצלי לטו' בשבט.

איך לדעתכם משתקף חודש זה בקלפי הטארוט?

איך משתקף בהם טו בשבט?

רחל
לצפיה ב-'ייעוץ'
ייעוץ
15/01/2018 | 21:53
3
16
שלום,
אני אשמח לעזרה. עבדתי על תצהיר בחודש האחרון ואני רוצה להגיש לממונים שלי מחר, אחרי שאני נפגשת עם מישהו מקצועי לקבל ביקורת עליו. בדרך כלל אני משתפת פעולה עם מישהו אחר, אבל הבחור חולה ולא יוכל להיפגש עד סוף השבוע.
השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות לגבי התצהיר בשבוע הקרוב? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - קיסרית
עיצה - שלוש החרבות
ממה להמנע - תשע החרבות
תוצאה - שוטה
נראה לי שלא כדאי להגיש את זה כי המצב הנוכחי נראה סבבה ובעיצה יש לב עם שלוש חרבות.
אשמח לעזרה, זה משהו ממש חשוב וקשה לי להחליט 

לצפיה ב-'עורכת דין יקרה,'
עורכת דין יקרה,
16/01/2018 | 10:13
2
19

תודה על הענותך לכללי הפורום.

הקלפים מספרים לי שהגשת התצהיר מלווה בחרדות מבחינתך ובתחושה של העדר קיר תומך.
האם זה במסגרת התמחותך?

בנוסף, טראומה או כאב מלווים את הגשת התצהיר ו/או אותך.

השיעור כאן הוא שיעור באומץ לקפוץ למים ולפעול גם ובעיקר בתנאי חוסר ודאות.

על פי הקלפים למיטב הבנתי וידיעתי אותם ואת הפרישה - הכל פתוח וכדי להגיע לתוצאה מיטבית מומלץ לך לפעול מהשכל ולהמנע מתוקפנות מילולית.

זיכרי: אחרי החושך הגדול מפציעות קרני השחר המרנינות 

בהצלחה,
רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

לצפיה ב-'כן, מדויק '
כן, מדויק
16/01/2018 | 15:52
1
18
אני אכן חרדה. זה בתחום ההתמחות שלי, אבל מכיוון אחר אז זה מרגיש חדש.
אני חושבת שאני אקפוץ למים, כמו שאמרת (:
מה זה אומר להימנע מתוקפנות מילולית? האם לקבל ביקורת בצורה טובה?

תודה ויום קסום!
לצפיה ב-'עורכת דין יקרה,'
עורכת דין יקרה,
17/01/2018 | 10:36
12

הארות יכולות להתפרש כביקורת.
לכן, זה אומר לקבל הארות כך שיעוררו בך חשיבה ויסייעו לך לשפר את

מיומנויותייך.

המנעי מפרשנות שעלולה לגרום לך להגיב באופן בלתי הולם.

בהצלחה,

רחל

לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
14/01/2018 | 15:08
4
10
שלום.
לאחרונה חווה משיכה לאדם במקום עבודתי. אך אני בקונפליקט.
אשמח לדעת האם אני יכולה לדעת מה הוא חושב על הנושא על מנת לדעת כיצד לפעול בהתאם. 

תודה.
לצפיה ב-'U n i v e r s e, יקרה,'
U n i v e r s e, יקרה,
14/01/2018 | 16:07
3
12
זהו פורום לימודי.

אשמח אם תסכימי לבחור מספר מ 1 עד 250 ואעביר לך מסר עבורך.

אינני נוהגת לנתח מידע בנוגע לאדם אחר ללא ידיעתו וללא אישורו.

רחל
לצפיה ב-'מספר לפי בקשתך'
מספר לפי בקשתך
15/01/2018 | 09:46
2
12
הי רחליקה
בחרתי במספר 77.

לצפיה ב-'U n i v e r s e יקרה,'
U n i v e r s e יקרה,
16/01/2018 | 10:36
1
11

תודה על האמון.

מסר: 77

את שואלת: תעוזה ושחרור
הניחי למה שאינו מועיל לך עוד, ועשי זאת ללא חרטה או טינה. בהגדרה זו נכללים עבר לא מאושר, ספרים, פילוסופיה, בגדים, אמונות, סגנון חיים או חברות במועדון . חווי את תענוגות הרגע . כשאת מוותרת על מה שאינו מועיל לך עוד, את משחררת את עצמך להתנסויות לימוד חדשות בלא להיות כבולה לקודמות.
כשאת משחררת את מה שאינו משרת אותך עוד, את פותחת הדלת להרפתקאות חדשות.
אבל לעיתים קרובות מדי אנו מוצאים ביטחון במוכר, והפחד בולם את התקדמותנו. ניטשה מִסגֵר את המילים: "חַיֵה בסכנה" על קיר חדרו. הוא הסביר כי עשה זאת כתזכורת לכל שפחדיו היו כבירים.
התרכזי בהיבטי חייך שבהם את ממשיכה להאבק, בלא שיועילו לך עוד. נסי לשקול ויתור וזרימה בכיוונך הטבעי כדי להיות חופשיה להתנסות בחוויות לימוד עתידיות, שלהן את מצפה בחדווה.

אימון הדרגתי יעניק לך את החופש הפנימי לו את כה כמהה!

בהצלחה,

רחל

לצפיה ב-'��'
��
16/01/2018 | 11:01
9
תודה רבה יקירה ��
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
13/01/2018 | 10:16
16
32
שלום ושבוע טוב רחליקה,
אני כבר 7 שנים לבד, מבחירה או שלא.
באמצע שנות ה-50 לחיי, אחרי 3, 4 מערכות יחסים משמעותיות,
וביניהן שנים לבד.
המערכות האחרונות היו קורבניות ומלאות אשם מצידי, בראשונה (בה הייתי גם נשואה - ע"מ לקבל דרכון זר) היו גם קרבנות ואשם - משני הצדדים, והרגשה של חנק מצידי.
הרבה "התאהבויות בגבר הלא מושג" בעצם מילדות ובשנים שלא הייתי במערכת יחסים.
היו לי ב-7 שנים האחרונות שלוש "מערכונות" חשובות, האחרונה הסתיימה זה עתה, עם גברים ששינו, בנו והוסיפו לחיי. כל מערכונת כזו נמשכה 3-6 פגישות, שהיו משמעותיות עבורי, אבל לא התפתחו למערכות יחסים. ובדיעבד - טוב שלא, מאחר ואני ממשיכה וגדלה.

עכשיו אני מרגישה שאולי אני מוכנה,שאולי אני מבינה מי אני ואיך.

הפרישה שפרשתי לעומת זאת - מעלה תובנות אחרות:
השאלה שנשאלה:
מה עלי לעשות כדי להכנס למערכת יחסים נכונה לי ב-3 חודשים הקרובים?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - המאהבים
תשובה - הכהנת הגדולה
תומך/חוסם - שלוש המטות

אז לפי ההנחיות של שגיא, קודם הקלף המרכזי:
אני עדיין לא מוכנה למערכת יחסים משמעותית;
עלי לעשות עבודה עצמית עמוקה (עוד יותר), אולי אפילו ללכת למקומות נפשיים שמעולם לא רציתי ללכת אליהם, לתת לכוחות שלי שאני לא מכירה ומדחיקה לעלות לפני השטח; להסיר עוד ועוד מוסכמות; לסמוך על היקומה ועל האלוהימית ועל האלוהימית שבתוכי, וללכת לשם.

לפי זה אני מפרשת את שני הקלפים:
שלושה מטות: לכאורה קלף חיובי ותומך, שאומר שאני מוכנה,
אבל בהתאמה לכוהנת הגדולה אני רואה אותו כקלף המייעץ לא למהר - אני אולי מרגישה שאני מוכנה, ואני אולי רוצה למצוא זוגיות, אבל אני לא "באמת ובעמוק" מוכנה לכך, אז לא למהר ולפעול לפי הרגשות והמחשבות היותר שיטחיים, אלא ללכת לעומק.

גם קלף האוהבים - אומר לחשוב פעמיים:
האם אני באמת ובתמים רוצה מערכת יחסים?
האם אני מוכנה לויתורים שצריכים להעשות, לשקרים המשותפים שבונים יחד ? לחלק חיים, לוותר על הכוח והעוצמאות שלי עכשיו?

תוספת לכוהנת הגדולה:
בחודש האחרון גיליתי חלקים בנשיות שלי שהיכרתי במעומעם ותמיד דחיתי. חלקים שקשורים לכוחות ראשוניים ודמויות איקוניות: כמו דמות המכשפה המרפאה הלבנה, המחברת בין אור ומים עליונים לבין האדמה,
דמות הזאבה הטורפת הנודדת, לבד מול ירח מלא.
החלק ההורס - מתוך רצון לבנות מחדש.
אני מרגישה שאני צריכה ללכת לשם.

האם תוכלי להוסיף תובנות ?
תודה
הכסופה

לצפיה ב-'אינטרפרטציה אחרת שמצאתי ברשת'
אינטרפרטציה אחרת שמצאתי ברשת
13/01/2018 | 10:40
15
24

מקווה שאנגלית זה בסדר - אחרת אתרגם;
כאילו מתארים אותי, בדיוק!
וגם ההערה האחרונה כאן כל כך קולעת:
אכן, במערכונת האחרונה, שכנראה מסתיימת עכשיו, כי חשפתי את שיניי הזאביות,
יש קשר המרגיש שמישהו נכנס לי מתחת לעור, ואולי גם אני לו, למרות שהוא נשוי באושר. מין "בום". מערכת שקשה לסגור. אבל לי בעצם תמיד קשה לסגור.

אז אם אני מבינה את העצה של הכתוב למטה, עלי להתנהל דווקא הפוך:
לא לחפור ולחפש עוד עומק, אלא פשוט לקבל ולהנות ולדעת לתת יותר.

גם נכון :)

The High Priestess loves to be intellectually stimulated. This card represents a person who needs and craves stimulating conversations, books, documentaries, people, places, and situations. In a love reading, she represents the part of you that can not handle boredom. Love becomes a drug. A highly addictive drug, but like all drugs the side effects can take a real toll on reality. The High Priestess loves to day-dream away from reality, and if someone has ignited her with a stimulating idea or conversation than she soon wants more. She can represent the love that has become a love addiction. She often craves what she can not have. Deep down she has terrible commitment issues. It is impossible to know exactly what the High Priestess wants because she is a mystery, even to herself. She doesn’t quite know what makes her tick from one minute to the next.
In the search for peace, she is drawn to live an alternative lifestyle as a mystic. From time to time she isolates herself until her interest in the world is yet again ignited. Life is a mystery the High Priestess is constantly trying to solve. She will always be an outsider, never quite fitting in. She often ends up in relationships  where she is nurtured and where she becomes a princess who takes more than what she gives. She spends much time to herself. Even in a room full of people she knows how to block everyone out. You can be with the High Priestess and still be on your own. You will never know who she is. She is ruled by the moon, so she changes faces like the moon does, without ever revealing too much. The irony is that she will know everything about you, and you know nothing about her. The High Priestess has many abilities, and she often finds the easy tasks the hardest, and the hardest of tasks easy.
If you are the High Priestess you must watch yourself not to become dissatisfied with life and your relationships. Break free from the restraints that hold you down, they only exist in your head. You often become melancholic. The more you feel the more you escape into your head and into a life in theory. You often show people a misinterpreted version of yourself, creating diluted relationships. You have your own agenda and you are not always easy to be around. Start giving more of yourself in your precious relationships and avoid running away when things become serious. Allow your life to flow. Don’t be afraid of simplifying your life. Life was never meant to be hard, and you were not put on a planet full of people so that you could hide away from everyone. Let people in.
If you are dating or in a relationship with a High Priestess person you most likely feel like you don’t know this person very well. This is someone who comes and goes as they please and they don’t seem to look at life the same way you do. Some days you feel like the relationship is going in the right direction. You feel so close to the person who has just given you an experience in real intimacy. Then suddenly you are a stranger to each other again. The cycle repeats itself again and again.
If the High Priestess is the final card in a love reading you have a psychic connection. This is love that can feel like an addiction. It is hard to break free from .
It is hard to break free from the claws of this relationship that will manifest itself on the mental plane. The High Priestess often represents an emotional relationship that never make it to the physical, or it started as a physical relationship and became a purely emotional relationship. You feel the other person’s thoughts and feelings, and you ache for each other, yet the relationship does not turn into a commitment. People can live out these emotional affairs for years while they are committed to other people.

לצפיה ב-'זאבה כסופה מאהבה, יקרה'
זאבה כסופה מאהבה, יקרה
14/01/2018 | 14:18
14
18
כל הכבוד על הענותך לכללי הפורום.

אשמח לקבל תרגום לחלק באנגלית.

תבחרי בבקשה מספר מ 1עד 250.

רחל
לצפיה ב-'תרגום ומספר - תודה רחליקה'
תרגום ומספר - תודה רחליקה
15/01/2018 | 15:21
13
20
[זה מתאר *בדיוק* את מה שאני עוברת עכשיו, כולל חוסר היכולת להיפרד]

מספר: 250
(רציתי 300 - אבל לא היה :)

הקוסמת הגדולה אוהבת סטימולציה אינטלקטואלית. הקלף הזה מיצג אדם אשר צריך שיחות אינטלקטואליות וכמה אליהן, צריך ספרים, סרטים תעודיים, אנשים, מקומות ומצבים [מפרים מבחינה אינטלקטואלית]. בקריאת קלפים שעיניינה הוא יחסי אהבה, היא מיצגת את החלק בך שלא מסוגל להתמודד עם שעמום. האהבה הופכת לסם, סם ממכר מאד. אבל כמו כל הסמים - אחת התוצאות של השימוש בסם היא שהמשתמש יכול לשלם עבור ההתמכרות בניתוק מהמציאות. הכוהנת הגדולה אוהבת לחלום בהקיץ, ולהתרחק מהמציאות, ואם מישהו הצית אותה עם רעיונות מעניינים או בשיחה מאתגרת, אז היא מהר מאד רוצה עוד. היא מייצגת את האהבה שהופכת להתמכרות לאהבה. לעיתים קרובות היא כמהה למה שהיא לא יכולה להשיג. בתוך תוכה יש לה בעיות חמורות ביותר עם התקשרות ויצירת יחסים אמיתיים ויציבים. אי אפשר לדעת מה הכוהנת הגדולה רוצה, מאחר שהיא המסתורין, היא מסתורית ולא מוכרת גם לעצמה. היא לא בדיוק יודעת מה מניע אותה מהרגע הנוכחי לרגע הבא.
היא מחפשת שלווה ושלום, ולכם היא נמשכת לדרך חיים אלטרנטיבית, כמו מיסטיקנית. מדי פעם בפעם היא מתבודדת, עד אשר התעניינותה בעולם נצתת שוב. עבור הכוהנת - החיים הם מסתורין, שהיא מנסה לפתור, פעם אחר פעם. היא תמיד תהיה הלא שייכת, זאת שנמצאת מבחוץ. לעיתים קרובות היא מוצאת לעצמה מערכות יחסים בהן היא ניזונה מהאחר, בהן היא הופכת לנסיכה המקבלת יותר משהיא נותנת. היא מבלה הרבה זמן עם עצמה. גם בחדר מלא אנשים, היא יודעת איך לחסום ולסנן את כולם. אתה יכול להיות במחיצתה, ועדיין להימצא לבד. אתה לעולם לא תדע מי היא. הירח שולט בה, היא תמיד משנה את פניה, כמו הירח, והיא לא תגלה לעולם יותר מדי מסודותיה. האירוניה היא שהיא תדע הכל אודותיך, ואתה לא תדע שום דבר אודותיה.
לכוהנת הגדולה יש הרבה יכולות וכשרונות. לעיתים קרובות המטלות הקשות ביותר קלות עבורה, וקשה לה לבצע את המטלות הקלות ביותר.
אם את היא הכוהנת הגדולה, עלייך לשמור על עצמך - שלא תתאכזבי מחייך וממערכות היחסים שלך.
פרצי את הכבלים שמגבילים אותך - הם רק המצאה של מוחך. לעיתים קרובות את עצובה ומלנכולית. ככל שאת מרגישה יותר, ככה את בורחת מהרגש אל הראש ואל החיים כתאוריה, במקום הרגשות והחיים עצמם. לעיתים קרובות את מראה לאנשים אחרים גירסה מעוותת של עצמך, וכך את יוצרת יחסים מימיים, חלקיים. לעיתים קרובות יש לך את התוכניות הפרטיות שלך ואת לא אדם שקל להמצא במחיצתו.
את צריכה לתת יותר מעצמך במערכות היחסים עם היקרים לך ולהפסיק לברוח כשדברים הופכים להיות רציניים. הרשי לחייך לזרום. אל תפחדי לחיות חיים פשוטים. אין שום סיבה או כוונה שהחיים יהיו מסובכים, ולא נולדת לעולם זה, מלא אנשים, כך שתתחבאי מכולם. תני לאנשים להכיר אותך, להכנס אל נפשך.
אם את/ה נמצא במערכת יחסים עם הכוהנת הגדולה, סביר מאד שתרגיש שאתה לא מכיר אותה היטב. הכוהנת הגדולה הולכת ובאה כשמתחשק לה, ואינכם רואים את החיים באותו אופן. בימים מסוימים אתה מרגיש שהיחסים מתנהלים כשורה וזורמים למקום הנכון; אתה מרגיש כל כך קרוב אליה, האדם שנתן לך להרגיש קירבה ואינטימיות אמיתיות. ואחר כך, בפתאומיות, אתם שוב זרים אחד לשני. המעגל הזה חוזר על עצמו שוב ושוב.
אם הכוהנת הגדולה הוא הקלף המסכם בפרישה אודות אהבה, יש לכם קשר רוחני עמוק. קשה מאד להימלט מטפרי מערכת היחסים הזאת, שתתבטא בעיקר במישור המחשבתי-רוחני. הכוהנת הגדולה מיצגת לעיתים קרובות מערכת יחסים רגשית, שלעולם לא תהפך למערכת יחסים גופנית, או זאת מערכת יחסים שהתחילה במין והופכת להיות מערכת יחסים נפשית-רגשית בלבד. אתם מרגישים את המחשבות והרגשות אחד של השני, ואתם כמהים אחד לשני, אך מערכת היחסים הזאת לעולם לא תהפוך למערכת יחסים מחייבת. מערכות כאלה יכולות להמשך שנים על שנים, בעוד בני הזוג נמצאים במערכת יחסים מחייבת עם בני זוג אחרים.

לצפיה ב-'זאבה כסופה מאהבה, יקרה,'
זאבה כסופה מאהבה, יקרה,
16/01/2018 | 10:30
12
29

תודה מכל הלב על התרגום . מחכים ומעשיר!

בנוגע למסר:
תודה על האמון ... אכן הלוואי שהיה מספר 300 

חוויה מול אמונה
למה להאמין באלוהים, אם אפשר לחוות אותו? אמונה היא תחליף עלוב להתנסוּת. אם ברצונך לדעת, אין די באמונה. אפשר להאמין רק במה שלא יודעים.                   ייתכן שאת מאמינה שהזולת נאמן/ נאמנה לך. את מאמינה בכך בכל ליבך, אך אינך יכולה לדעת, שכן אינך נמצאת במחיצתם כל רגע ורגע.                                                  
אם את מאמינה בגלגול נשמות, אך אינך יודעת בוודאות שתיוולדי מחדש.                           
בעת מלחמה או ביחסים דיפלומטיים את יכולה להאמין  שארצך צודקת, אך אולי אין זה כך. 
במישור השכלי את משוכנעת, שכן אינך יכולה לקבל כל טיעון שיערער את אמונתך.  אך אמונות הן כמו תרופות, ואנשים בריאים אינם זקוקים לתרופות.                       

המאמין הוא האני השטחי שלך , המאמין שיש ממה לפחד. הוא יוצר את אמונות הדעות הקדומות שלך, הרכושנות, תאוות הבצע, השנאה וכל שאר האמונות שבסיסן בפחד.
אל תתכחשי לאמונות, שכן גם זו צורה של אמונה. חישבי על האמונה כעל כבלים שעלייך להשתחרר מהם ואיך.

כדי לאפשר לך להכנס לעובי הקורה בעניין הפרישה והמסר אני מצרפת לך הרצאה של דר' חיים שפירא "בין אהבה לאמונה - מסע להר המוריה". מי מהאבירים יכול לייצג אותך? מה הסיבה שאת אוהבת להיות כזאת?איך תוכלי ותצליחי להשתנות/ לשנות?

בהצלחה 

רחל

לצפיה ב-'תודה רבה על הקישור !'
תודה רבה על הקישור !
17/01/2018 | 15:07
11
16
מרומם ומלא השראה.
מאמינה ? אולי שאני רוצה מערכת שוויונית, לא מנצלת
אהבה : האהבה היחידה שאני מכירה זאת האהבה לילדים שלי, שבה אין גבולות
הם תמיד צודקים
ואיך אפשר לבנות מערכת יחסים מבוגרת ככה?
מצד שני - יש באמת קול בתוכי שקורא לי: וותרי, אל תבקשי לעצמך כלום, תני את כולך
אבל אז בא האני ההגיוני שלי , והאני הלא-מאמין, או המאמין-שלא:
ואומר שזאת לא הדרך, הדרך הנכונה היא של גבולות
לא יודעת
לצפיה ב-'ואם מדברים על "אמונה" או "ידיעה"'
ואם מדברים על "אמונה" או "ידיעה"
18/01/2018 | 05:17
10
9
חשבתי על זה:
אני לא רק שמאמינה שאני לא אצליח, אני יודעת שאני לא אצליח,
בכל דבר וצעד שהוא בחיי:
באהבה, בחברות, במקצוע, בקורת גג, בכסף
אני *יודעת* שלמרות העבודה הקשה וההקרבה - אני לא אגיע לשם,
שתהייה לי אהבה, שיהיה לי מספיק כסף להתקיים.
אני כמו אדם בסופת חול, ממשיך ומתקדם, ממשיך ומתקדם
למרות שהוא יודע שאין תקווה
לצפיה ב-'זאבה כסופה מאהבה יקרה,'
זאבה כסופה מאהבה יקרה,
18/01/2018 | 13:57
9
10

אני מבינה לליבך . 

תודה לך על השיתוף הכן.

עצוב לי לקרוא את דברייך. 

תחושת המחנק היא תחושה קשה ומייסרת. אני מבינה שהיא פועל יוצא של

תחושות אשמה המלוות בהענשה מתמשכת מעיקה.

בערך ככה   :

על מה בעצם מתרחשת לדעתך הענישה - קארמתית או מבחירה?

מה תוכלי לעשות כדי לשנות את מצבך?

לדעתי כדאי שתאזיני להרצאה הזו כצעד ראשון להצלחה המסחררת שלך:

אסתר היקס מתורגם:

כל שעלייך לעשות הוא להתחיל להתאמן בחשיבה מסוג אחר. אם קשה באימונים = קל בחיים!

במה אוכל  לנסות להועיל עוד?

בהערכה עצומה!!!

רחל
לצפיה ב-' מממ... אני לא יודעת אם תחושת מחנק, הייתה הרבה אשמה'
מממ... אני לא יודעת אם תחושת מחנק, הייתה הרבה אשמה
18/01/2018 | 14:04
8
9
ואני לא יודעת אם הענשה - אבל חיים במין סד .
כדי לשנות ולהתאים את עצמי
אולי לא תחושת מחנק - אבל חיים נטולי חיים, חיים בלעדי.

אולי אני לא רוצה לחשוב על הצלחה, או כסף או יחסים
פשוט לעשות את הנכון - אבל לך תדע מה זה ? :D
אני לא רוצה מטרה מסוימת (יחסים, כסף, מימוש עצמי)
אני רוצה זיכוך ולפעול נכון
נכון: בצדק ובבניה לכל הנפשות הפועלות
אבל אני לא יודעת לפעול בצדק ובבניה כלפי
לצפיה ב-'זאבה כסופה מאהבה מתוקה,'
זאבה כסופה מאהבה מתוקה,
18/01/2018 | 14:09
7
9

אני מבינה אותך מעומק ליבי.

מחבקת ומחזקת.

אשמח לחוות דעתך בנוגע לקישור לאסתר היקס .

חודש טוב ומבורך,

רחל
לצפיה ב-'מכירה - לא מתחברת '
מכירה - לא מתחברת
18/01/2018 | 15:10
6
4
לצפיה ב-'הבנתי. אם כך,'
הבנתי. אם כך,
18/01/2018 | 15:20
5
10

כתבת קודם "אמונה" או "ידיעה".

איך את מגדירה שתי מילים אלו?
לצפיה ב-'בואי נגיד ששתי המילים האלה לא מעסיקות אותי'
בואי נגיד ששתי המילים האלה לא מעסיקות אותי
18/01/2018 | 15:49
4
15
כל כך.
למעשה - למרות שאני חושבת אבסטרקטית, לא מצליחה לחשוב על החיים מעבר ליומיום - ראי השיר של ריטה.
מצד שני - היומיום - הוא הוא הקדושה האמיתית:
לדאוג לאלה שאנו אוהבים אותם ולהגדיל אותם; זה היה לי קל - עם גידול הילדים
בנוגע לעצמי - אני חיה כמו שתארתי : בסופת החול. ואני מבינה שככה אני חיה.

אני יודעת (לא מאמינה) שהחיים מקודשים, ושיש להם משמעות 
אני יודעת שאני מרגישה ויכולה לגעת במשמעות הזאת
אני יודעת שהתפקיד שלי זה להעביר החוצה את הנגיעה האישית שלי בקדושת החיים.
אני לא יודעת איך לתרגם את זה להתנהלות יומיומית 
אני לא יודעת איך לחיות את זה במערכות יחסים עם בני זוג
אני לא יודעת איך לחיות את זה עם עצמי

אמונות - אין לי. לא מאמינה בכלום ובאף אחד. גם לא במה שאני מרגישה וחושבת - הכל אלה בכלל השערות - ניסוי וטעיה ותהייה מחדש
לצפיה ב-'האמת- '
האמת-
18/01/2018 | 17:03
3
9

הוא עושה לי חשק להתלהב מהחיים :

והיא - לחשוב עליהם תוך ניתוח דבריה:

האמת היא שכשהספל מתרוקן כך גם הראש והחשק לדעת/לחוות/להבין...

כשהכיס ריק וערימת התשלומים מצטברת - המילים שלהם נראות ריקות ורחוקות...

אז - כשתרצי הם כאן עבורך 

חיבוק
לצפיה ב-'תודה על השיחה איתך, באמצעות השיחה נוצרות '
תודה על השיחה איתך, באמצעות השיחה נוצרות
18/01/2018 | 20:28
2
16
תובנות חדשות.
אין פתרון אחד, ואין דרך אחת - 
כל אחד מאיתנו עושה את דרכו כמיטב ידיעתו ויכולתו
ואין לחיים פיתרון - אלא לחוות אותם. 

הייתי שמחה אם היית מחדדת לי את הפרישה אודות נושא הזוגיות - מזה הרי התחלנו :)
לצפיה ב-'תודה, בהחלט מדויקים דברייך, אנסה'
תודה, בהחלט מדויקים דברייך, אנסה
18/01/2018 | 20:39
1
11

ואשתדל ב"נ להעביר תשובה בקובץ מוקדם ככל האפשר.

חודש טוב

רחל

לצפיה ב-'זאבה כסופה יקרה,'
זאבה כסופה יקרה,
20/01/2018 | 18:05
10

כתבת יפה את פרשנותך.

עוד בנוגע לקלף הכהנת הגדולה- החכמה בנשים:
https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/15/ART/94...

השאלה שנשאלה:
מה עלי לעשות כדי להכנס למערכת יחסים נכונה לי ב-3 חודשים הקרובים?

תגובתי:
העולם רווי מסתורין הכולל שאלות עלומות . כל אלה יחד מבקשים להחשף. זה מעודד אותך לחשוף אותם ולגבש תשובות בדרך מקורית וייחודית לך. כאשר תגבשי ותנסחי תשובות בתוכך תחווי את ידיעת עצמך ולא תצטרכי לשאול עוד מחוצה לך.

המידע העולה מהקלפים ומהמסר מציע לך ברבעון השנתי הקרוב  להאמין לתחושות הבטן שלך, לסמוך על האינסטינקטים שלך, להמתין בדממה להתפתחויות ולהתרחק מפורענויות - כיוזמת או כנגררת. המידע המגובש ממליץ לך גם להמנע מלהיות חלק ממשולש רומנטי.

מעט ממני:
לסיום אציין כי אנשים בעלי אינטיליגנציה גבוהה בדרך כלל מתקשים ביצירת קשרים חברתיים הולמים למרות כמיהתם העזה! 

שבוע טוב,

רחל

לצפיה ב-'עבודה-התלבטות'
עבודה-התלבטות
12/01/2018 | 08:14
10
16
שלום רחליקה
אשמח לעזרתך  לגבי התלבטות שלי
אני בשנה הראשונה שלי לאחר תואר בהוראה-חינוך מיוחד וכרגע עובדת בשתי עבודות . עבודה בבוקר כמתרגלת בבית ספר בחטיבת ביניים ובצהרון עם תלמידים בכיתה ג'. לאחרונה הציעו לי  לעבוד בהוראה מתקנת בבוקר וזה אומר שאני אצטרך לעזוב את העבודה שלי כמתרגלת בחטיבת הביניים.  אנני יודעת אם כדאי לי לעשות זאת או לשמור על העבודה הנוכחית כי רק התחלתי שם
מה כדאי לשאול את הקלפים על מנת להגיע להחלטה? אני רוצה לדעת האם ההוראה המתקנת תיתן לי יותר מבחינה מקצועית וגם מבחינת שכר.
תודה רחליקה
שבת שלום:)
לצפיה ב-'דורה222 יקרה'
דורה222 יקרה
14/01/2018 | 14:07
9
19

בחרי בבקשה מספר מ 1 עד 250.

כידוע זהו פורום לימודי ועל פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות לקלפים.

השאלה הרצויה:
מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להתקדם בהוראה מתקנת בחצי השנה הקרובה?

פרישת הכוכב:

רחל
לצפיה ב-'תוצאות הפריסה'
תוצאות הפריסה
14/01/2018 | 17:34
8
23
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להתקדם בהוראה מתקנת בחצי השנה הקרובה?

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - שמונה החרבות
לב - תשע המטות
יד ימין - אס החרבות
רגל ימין - שש המטות
יד שמאל - מוות
רגל שמאל - שוטה
לגבי מספר אני בוחרת 200
אני חושבת לפי הפריסה שאולי יש צורך בלחכות קצת ולא לקחת את העבודה אלא להשאר במה שיש. (אנני מכירה את פריסת הכוכב ולכן זהו ניחוש בלבד)
אודה לך על הפרשנות רחליקה
תודה מכל הלב
לצפיה ב-'דורה222 יקרה,'
דורה222 יקרה,
14/01/2018 | 23:07
7
28
הקלפים והמסר מספרים לי שאת שואלת הרבה אנשים ומרוב עצים אינך מבחינה ביער...

אסכם את המידע מהקלפים והמסר כתשובה המחזקת את דברייך:

אנשים טוענים שהם שואפים להצלחה, אך לאמיתו של דבר הם להוטים אחר תוצאות ההצלחה. אין הם רוצים בהכרח אחריות הכרוכה בהצלחה, ואין הם נכונים להקריב את הזמן ואת האנרגיה הדרושים להשגתה. הם נכשלים או מתירים לעצמם להגיע רק למידה מוגבלת של הצלחה, משום שזה רצונם התת – מודע.
ציפייה חיצונית להצלחה, שעה שבפנים לא חל בך כל שינוי, אינה אלא בדיחה; זו ציפייה שתוליך בהכרח לתסכול ולכישלון. עולמך משקף אותך -  את תפישתך . הוא החל כבד ציור ריק, אך מחשבותייך העניקו לו צורה, צבע, תבנית ומשמעות. את, ורק את, אחראית לו, ואם התמונה אינה מוצאת חן בעינייך , את יכולה לצייר אותה מחדש. הכח והיכולת מצויים בך תמיד.

שאלה:
באיזו אלימות קשה את נתקלת?

רחל

לצפיה ב-'המשך'
המשך
15/01/2018 | 17:03
6
12
תודה רחליקה על העזרה והפרשנות שלך
שאלת אותי לגבי אלימות קשה שאני נתקלת בה הכוונה אולי למקרים מסוימים של תלמידים בבית הספר, מעבר לכך לא מדובר משהו אחר.
אשמח שתבהירי לי מעט ממה שרשמת לי:
אני מבינה שקיימת ניגודיות אצלי שמצד אחד אני רוצה להנות מהצלחה ללא עבודה קשה או מאמץ ומצד שני אני לא מעוניינת בגלל תת המודע שלי. כיצד זה אפשרי?כלומר לרצות הצלחה ומצד שני להגיע להצלחה מוגבלת. האם בגלל שנדרשת אנרגיה ומאמץ אני מוותרת? האם אני לא בעשייה מספקת? אני מודה שלעתים אני מאבדת אנרגיה ועניין בגלל שיש לי קושי בהתמדה באופן כללי ומלבד זאת אין לי גם כלים בשטח כמו מיומנויות מסוימות כדי ליישם דברים שאני מאמינה בהם וכדי לקבל אותם אולי אני צריכה לצפות באנשי מקצוע טובים וללמוד מהם.
ולגבי העולם הפנימי שלי..מה בדיוק הכוונה? האם אני לא ממוקדת במטרה שמרוב עצים אני לא רואה את היער , במה שאני באמת רוצה? כי אני באמת מתייעצת עם חברים וקשה לי למצא את התשובות מבפנים. מהי בדיוק התפישה שלי שמפילה אותי, שמביאה אותי לתסכול או כישלון כפי שרשמת?
אני מתחברת למה שרשמת אך אני לא מבינה איך אני אמורה לפעול בשטח . מהו בדיוק אותו שינוי ? מה אני לא עושה? או כן עושה לא טוב? תוכלי לפרט לי קצת יותר כדי שאקבל עוד הארות
מודה לך על העזרה
נכון לעכשיו אמרתי למעסיקה שאני נשארת בעבודתי הנוכחית ואולי אעבוד בהוראה מתקנת בשנה הבאה
לצפיה ב-'דורה222 מדהימה!,'
דורה222 מדהימה!,
16/01/2018 | 10:43
5
19

שאלת הידיעה מול היישום והפער בינהן היא שאלה מורכבת המעסיקה מנטורים מרחבי העולם דורי דורות.

אם אני יודעת מה עליי לעשות כדי לחולל שינוי - מה עוצר בעדי מליישם זאת?!

אכן, לעיתים יש פער בין מה שאנו יודעים לבין מה שאנו מיישמים.

הנה קצה חוט עבורך: משינוי להתקדמות

הוראה מתקנת היא חוויה מעצימה לכל הצדדים. שאי ברכה.

בהצלחה מכל הלב,
רחל

לצפיה ב-'המשך'
המשך
18/01/2018 | 15:45
4
14
תודה רחליקה אצפה בסרטון ששלחת לי...
מכיוון שיש סימנים לאחרונה של התעקשות שאקח את העבודה בהוראה מתקנת ואני מאמינה בסימנים מהיקום.
האם יש אפשרות שוב לשאול את הקלפים אם כדאי לי לקחת את ההצעה ? וזאת לאחר שקיבלתי את המסר מהפריסה הקודמת ואני מודעת שאצטרך לעבוד קשה ולשנות גישה כלפיי סגנון העבודה

לצפיה ב-'דורה222, יקרה'
דורה222, יקרה
20/01/2018 | 18:08
3
9

רצוי להמנע מפרישות חוזרות בעניין אחד בטרם חלף המועד.

אני ממליצה לך לבחור מסרים משלושה טווחים שונים- מסר אחד לכל טווח:

מסר מ 1 עד 52

מסר  מ 1 עד 90

מסר מ 1 עד 250

תודה על האמון ושבוע טוב,

רחל

לצפיה ב-'מסרים'
מסרים
20/01/2018 | 20:17
2
8
היי רחליקה
המספר הראשון שבחרתי הוא  33 (מ1-52)
המספר השני שבחרתי הוא 45 (מ1-90)
המספר השלישי שבחרתי הוא 100 (מ1-250)
מעניין מהי מטרת המספרים נותנת בך אמון מלא
שבוע טוב ובשורות טובות
מחכה לתשובה:)

לצפיה ב-'לא כל הנוצץ זהב'
לא כל הנוצץ זהב
20/01/2018 | 20:48
1
9
זה ההסבר מהמסרים שנבחרו.

אשתדל להרחיב עוד מעט.

תודה על האמון 

לצפיה ב-'הרחבת המסר דורה222 יקרה,'
הרחבת המסר דורה222 יקרה,
20/01/2018 | 21:12
6

בקובץ המצורף.

שבוע טוב

רחל
לצפיה ב-' אירוח בנושא קריאת ה-אס-או-אס '
אירוח בנושא קריאת ה-אס-או-אס
04/01/2018 | 09:49
33
713

אין קריאות קטנות - יש קוראים קטנים: קריאת ה-אס-או-אס

ביום שלישי, 09/01, בשעה 18:00, יתארח בפורום שגיא מנדלבוים, מורה לטארוט ולחלומות ככלי לצמיחה אישית ומודעות עצמית

על האירוח
שלום לכולם, נושא האירוח הוא קריאת ה-sos, במהלכו תוכלו לשאול שאלות על הקריאה, לנסות אותה ולהציג קריאות כדי שאעזור לפענח.
קריאת ה-אס.או.אס עוסקת בשאלות של "כן" ו"לא" ובשל כך היא מאוד קלה וברורה. זו קריאה קטנה והיא מורכבת רק משלושה קלפים, אך אל תטעו, היא יכולה להכיל בתוכה מענה לכל שאלה שנרצה לשאול.
את מי שרוצה לקרוא על הקריאה לפני האירוח ולהבין כיצד לעשות אותה אני מזמין לקישור הבא: http://www.sagie.org/a-frstep.html#03
בקישור תמצאו הסבר על הקריאה, ועל הדרך בה עושים אותה.
שם מחכים לכם דוגמאות, גם של קריאות לדוגמה וגם של סוגי השאלות שניתן ומומלץ לשאול בקריאה זו. בנוסף מחכה שם קורס (וידאו) מתנה בו אני מלמד כיצד לעשות את הקריאה.

על המתארח
נעים מאד, אני שגיא מנדלבוים, מורה לטארוט ולחלומות, מנחה קורסים בנושאי טארוט וחלומות כבר 23 שנים.
כשאני מלמד קלפי טארוט אני שם דגש בעיקר על החלק הטיפולי. התשובה "כן, יהיה קידום בעוד חצי שנה", למשל, לא מקדמת את השואל, כיוון שכל עוד הוא אינו מזהה את הגורמים המעכבים אותו בחייו, כל עוד הוא לא יודע כיצד לפעול כדי לעזור לעצמו, התוצאה לא תגיע. מטרתו של הקורא בקלפים, היא לעזור לשואל לשאול את השאלות הנכונות ולהבין מהו המכשול האמיתי הקיים בחייו.
אני מאמין כי הגורל איננו קבוע מראש ושבחירת האדם היא חופשית ולכן תפקידם העיקרי של הקלפים הוא להעלות מידע מהלא מודע, אל המודע. כמו כן הטכניקה בעיני איננה העיקר.
בשיעורים אני משלב את הידע הקושר את חבילת הקלפים ככלי הנועד לעזור לנו להתפתח, לצד סיפורים מן המיתולוגיה היוונית אשר מצליחים להעביר באופן החזק ביותר, לדעתי, את משמעות הקלפים. בעזרת מסרים וסיפורים אלה ומשמעותם ניתן להרגיש מה באמת קורה בחייו של השואל הפונה לייעוץ בקלפי הטארוט ולקבל כמובן מימד נוסף לגביו.

כתבו לשגיא על גבי שרשור זה כבר מעכשיו!

לצפיה ב-'שגיא היקר, תודה '
שגיא היקר, תודה
04/01/2018 | 18:03
8
75
שאתה מסכים להתארח כאן ולחלוק עימנו מהבקיאות המקצועית שלך.

רחל
לצפיה ב-'שאלותיי:'
שאלותיי:
07/01/2018 | 23:54
7
56
שגיא יקר,

איך ניתן להגדיר קלף חוסם/תומך בפרישת SOS?

איך ניתן לגבש תשובה לשאלה מהפרישה בכללותה?

תודה

רחל
לצפיה ב-'התשובות יגיעו.. לא לדאוג...'
התשובות יגיעו.. לא לדאוג...
08/01/2018 | 19:29
38
היי רחלי,
תודה על השאלות. מחר בשעה 18:00 - אענה לך
לצפיה ב-'את התשובה אחלק לכמה חלקים כדי שהיא תהיה קלה לקריאה..'
את התשובה אחלק לכמה חלקים כדי שהיא תהיה קלה לקריאה..
09/01/2018 | 18:06
5
15
לצפיה ב-'חלק ראשון – הסבר על הקריאה:'
חלק ראשון – הסבר על הקריאה:
09/01/2018 | 18:11
2
20
קריאת ה-אס.או.אס היא הקריאה הראשונה שלמדתי. את הקריאה הזו לימדה אותי המורה שלי, לורן, כך שיש לה ערך סנטימנטאלי עבורי. הקריאה פשוטה ועוסקת בשאלות של "כן" ו"לא" ובשל כך היא מאוד קלה וברורה.
זו קריאה קטנה ופשוטה והיא מורכבת רק משלושה קלפים, אך אל תטעו, היא יכולה להכיל בתוכה מענה לכל שאלה שנרצה לשאול.
את השלב הראשון אנחנו כבר מכירים: צריך לבחור מקום שקט, בו לא יפריעו לנו ולהגדיר נכון את השאלה. עלינו לחשוב היטב מה אנו רוצים לשאול ולנסח את השאלה בצורה של "כן" או "לא" בלבד. זכרו את דברי איינשטיין: הגדרת הבעיה חשובה יותר מהפתרון.

"הוראות ההפעלה"
בשלב השני אנו נערבב את הקלפים כפי שלמדנו, ובמשך כל הערבוב נחשוב על השאלה. לאחר סיום ערבוב הקלפים אנו מוסרים את החפיסה לשואל ביד שמאל, וכשהוא מסיים לערבב אותם הוא מחזיר לנו אותה ביד שמאל שלו. כשהקלפים חוזרים לידינו, אנחנו רק מסדרים אותם כדי לסיים את הטקס ערבוב קלפים. עכשיו מתחילה הקריאה עצמה:

לאחר שסיימנו את תהליך הערבוב, אנו מעבירים את ערימת הקלפים הסדורה בחזרה לשואל ומבקשים ממנו לחצות אותה לשני חלקים ולהניח את החלק התחתון על העליון (כשגב הקלפים מופנה אלינו ופניהם אל השולחן). כעת יש להוציא שלושה קלפים מלמעלה ולפרוס אותם מימין לשמאל על משטח הקריאה שלנו, והנה הקריאה מוכנה.

איך מפרשים
הקלף האמצעי הוא קלף המייצג את התשובה או את הכיוון אליו הולך השואל. שני הקלפים האחרים מסמלים את הגורמים התומכים בשואל או לחילופין חוסמים אותו בדרכו אל הפתרון. ההחלטה האם מדובר בקלף תומך או חוסם תלויה באופי הקלף.

הקלף האמצעי
הקלף האמצעי הוא הקלף המרכזי של קריאה זו. הוא הקלף החשוב, "חורץ הגורלות", זה שקובע אם התשובה היא "כן" או "לא".
עם זאת, לרוב לא נקבל קלפים שמשמעותם חיובית או שלילית באופן מוחלט, אלא קלפים הנקראים קלפי מסר. לכן במקרים אלו לקלף האמצעי יש משמעות נוספת, רחבה ועמוקה יותר הדומה למשמעות הקלף הראשון בקריאה הקלטית: הוא מייצג את המסר שהשואל צריך להפנים כדי לקדם את נושא השאלה ואת הדרך בה עליו לפעול כדי שיוכל להשיג את המטרה שלו.

חשוב מאד!
אל תרוצו קדימה אל הקלפים שבצדי הקלף המרכזי לפני שהבנתם את משמעותו.
חשוב יותר להבין מהו המסר של הקלף המרכזי לפני שממשיכים.
ישנם שני ניסוחים שעליהם אני ממליץ לתלמידים שלי לגבי הקלף שהתקבל:

- אם הקלף ברור וחיובי אני ממליץ להתחיל את המשפט כך:
"בתקופה הזו (כפי שהוגדרה בשאלה) אתה אמור להגיע ל../ אתה אמור ללכת לכיוון ..."

- אם הקלף האמצעי הוא קלף של מסר (לא בעל תשובה ברורה "כן" או "לא") אני ממליץ על הניסוח הבא:"כדי לקדם את נושא השאלה, בתקופה (שהוגדרה) אתה צריך להבין ש.."

מדוע לא שמים את הקלף החשוב ראשון?
התשובה היא שכך אנו גם מדברים. כשיוסי אומר לדנה: "אני אוהב אותך", אמנם המילה הראשונה מייצגת את יוסי והמילה האחרונה מייצגת את דנה, אבל למי אכפת? המוח שלנו שולף קודם כל את המילה "אוהב". המילה החשובה נמצאת במרכז המשפט, כך גם בקריאה הזו.

שני הקלפים האחרים
לשני הקלפים האחרים יש שני תפקידים:
התפקיד הראשון הוא להראות לנו את רמת הקושי איתה השואל מתמודד.

רוני, למשל, שאלה האם הפעולות שהיא עושה בתחום הזוגיות יובילו למציאת בן זוג, וקיבלה את אס המטות כקלף מרכזי. הקלף מאשר שהיא מתקדמת בכיוון נפלא, ושהיא עתידה למצוא בן זוג.

אם הקלפים שלצד הקלף יהיו: עשרה מטבעות ושלושה גביעים למשל, משמעות הדבר היא שהדרך שלה למציאת בן הזוג נעימה וזורמת. סביר להניח שיש לה הרבה מחזרים והזדמנויות, והיא אמורה ליישם את התוכנית שלה בקלות. 

אבל אם הקלפים הצדדיים יהיו: חמישה מטבעות ושלוש חרבות למשל, משמעות הדבר היא שהדרך שלה למציאת בן זוג קשה מאוד. גם במקרה זה סביר להניח שיש לה הזדמנויות להיכרויות, אך היא מתקשה לראותן ולממשן.
התפקיד של הקלפים הצדדיים הוא לחשוף את הגורמים התומכים והחוסמים בדרכו של השואל. איך יודעים אם קלף הוא תומך או חוסם?
קלפים "חיוביים" במהותם יהיו תומכים, וקלפים "שליליים" יהיו החוסמים.

בקריאה יכולים להיות שני קלפים חוסמים ושני קלפים תומכים. הכול תלוי קלף ושאלה.
כמו כן, ישנם קלפים שיכולים להיות תומכים בשאלה אחת וחוסמים בשאלה אחרת.
קלף מלך המטבעות (מזל גדי) לדוגמא, עשוי להיות קלף תומך בשאלה בנושא קריירה, אבל לתפקד כקלף חוסם בשאלה העוסקת בזוגיות.

עכשיו נותר לנו רק לבדוק האם הקלף המרכזי חזק דיו ביחס לקלפים שלצידו, והאם הוא מסוגל להתממש ולצאת לפועל, או שמא יש עומס רב מדי של התנגדויות מתוקף הקלפים הנוספים. עלינו לבחון האם קיימת התנגדות; מאיזה סוג היא ומה עוצמתה, וכן האם קיימים גורמים מסייעים; מאיזה סוג ומה עוצמתם.
אני יודע שאין זה פשוט לבחון את מהות הקלפים באופן זה, ולכן אני מתארח כאן בפורום - כדי לבאר את הסוגיה

לצפיה ב-'שגיא יקר,'
שגיא יקר,
09/01/2018 | 18:35
1
15

תודה על תגובתך ועל המידע מאיר העיניים.

רחל

לצפיה ב-'ותודה לך - על האירוח '
ותודה לך - על האירוח
09/01/2018 | 20:12
9
לצפיה ב-'חלק שני - הקלף המרכזי (התשובה) והקלפים האחרים (תומך וחוסם)'
חלק שני - הקלף המרכזי (התשובה) והקלפים האחרים (תומך וחוסם)
09/01/2018 | 18:46
11
לפני שאנו ניגשים לפירוש הקריאה, עלינו לזהות תחילה איזה סוג של קריאה זו: קריאה של מסר או קריאה של כיוון.
בכל קריאת קלפים יש קלף מרכזי שעליו מתבססת התשובה ובקריאת ה-אס.או.אס, זהו הקלף הממוקם באמצע.

רבים קוראים לקלף זה קלף התשובה, אך יש לזכור שברוב המקרים לא נגלה תשובה של "כן" או "לא", כי אם מסר. חשוב להבין שהתפקיד הראשוני של קלף התשובה הוא לאפיין את סוג הקריאה העומדת מולנו, וישנם שני סוגים אפשריים של תשובה: תשובה מסוג של כיוון ותשובה מסוג של מסר. ההבדל בין הסוגים הללו עצום, והיכולת להבדיל ביניהם ולנתח אותם נכונה את הקריאות, תהפוך אותנו לקוראים מצוינים בקלפים.

ההבדל בין קריאת כיוון לקריאת מסר תלויה בסוג הקלף ובאופיו

קלפים מסוג "כיוון" הם קלפים חיוביים מוחלטים (10 מטבעות, אס מטות, וכדומה). הכלל הוא פשוט: אם התשובה אינה "כן", אז הקלף שייך לקבוצה השנייה – קבוצת המסר. גם קלפים שליליים שייכים לקבוצת המסר.
רשימת קלפי הכיוון (לפי סדר כרונולוגי):
אס המטות, אס המטבעות, אס הגביעים, אס החרבות, שלושה מטות, שלושה מטבעות, שלושה גביעים, ארבעה מטות, שישה מטות, שישה מטבעות, שבע חרבות, שמונה מטות, שמונה מטבעות, תשעה מטבעות, תשעה גביעים, עשרה מטבעות ועשרה גביעים.

קלפים מסוג "מסר" הם כל הקלפים האחרים. קבוצה זו מהווה את רוב חפיסת הקלפים.
כדי להגיע אל מחוז חפצנו ולקבל את התשובה "כן", עלינו לשנות גישה ולבחור שביל אחר לצעוד בו. קלפי המסר מעודדים אותנו לעשות מאמץ כדי לקבל את מבוקשנו.
כאן נכנס התפקיד שלנו ושל קריאת הקלפים: לאפשר לשואל להבין מה עליו להבין ומה עליו לעשות כדי שה"מסר" יהפוך ל"כן".

כשאני מלמד ומתרגל עיקרון זה בשיעורים שלי, תמיד עולה שאלה חשובה שאני רוצה לחלוק כאן: "מדוע גם הקלפים ה"שליליים" הם קלפי מסר"?
כדי להבין את התשובה אנו צריכים לזכור שהקלפים החוסמים מתחלקים לשתי קבוצות:
הקבוצה הראשונה מראה שהשואל עומד לטעות ולהיכשל: הגישה שלו שגויה, ההתנהלות שלו לא תואמת את צורכי המצב, ואם הוא ימשיך בדרכו הוא ייכשל. קלפים אלו הם קלפי מסר, מכיוון שהדברים ניתנים לשינוי. אם השואל יבין היכן הוא שוגה הוא עדיין יכול לשנות.

הקבוצה השנייה מראה כי השואל כבר עשה את הטעות, ואין דרך לתקן את המצב. במקרה זה המסר לשואל הוא לוותר, והקריאה למעשה מנסה לעזור לו לעבור הלאה.
כעת, ננסה להבין איזו תשובה עלינו לתת כאשר אנו מקבלים קלף של כיוון או של מסר בקריאה.

קלף מסוג "כיוון" (קלף מרכזי מסוג של "כן")

הקלף המרכזי
קריאה המאופיינת על-ידי קלף מרכזי מסוג קלף כיוון, היא קריאה פשוטה, שמטרתה לעודד את השואל. היא מראה לו שהוא בכיוון הנכון, שהוא מתנהל נכון כרגע, ושהוא אמור, ואני מדגיש שוב, רק אמור, להגיע למקום הנכון.
התפקיד שלנו הוא להראות לשואל מדוע צעדיו יעילים ולהבהיר לו שאם הוא ימשיך כך, הכול יהיה בסדר.

הקלפים התומכים והחוסמים
כל הקלפים במיקומים האחרים מייצגים את האלמנטים השונים שקיימים בשואל או בחייו, הן את אלו שעוזרים לו בדרך למטרה, והן את אלו שמכשילים אותו. כאן נראה מהן הנקודות החזקות שלו, אילו משאבים יש לו, מהן החולשות שלו ומיהם "השדים" המפריעים לו לנהל את חייו.
בשלב הבא אנו מבצעים שקלול על מנת לבדוק האם השואל אכן יגיע אל המטרה שלו:
ראשית, נראה האם המכשולים גוברים על הגורמים התומכים.
שנית, נתבונן על הקלפים החוסמים:
אם הקלפים החוסמים מאתגרים, סביר להניח שהשואל יתקשה להגיע למקום אליו הקלף הראשון מכוון אותו. אין זה אומר שהמצב אבוד, הרי העתיד לא נקבע מראש, אך כנראה שהגורמים החוסמים בחיי השואל חזקים כרגע מהגורמים התומכים, ועלינו לוודא שהשואל מודע לכל הקשיים, המחסומים והמכשולים הקיימים בדרכו. תפקידנו להזהיר את השואל שאם הוא לא ייקח אותם בחשבון, ויתגבר עליהם, הוא עתיד להיכשל.

קריאה מסוג "מסר" (קלף מרכזי מסוג "מסר")

הקלף המרכזי
כאשר יוצא קלף מסר, וזה קורה באופן תדיר, עלינו לבדוק מה שהשואל צריך לתקן.
נכון, השואל רוצה לדעת אם תהיה לו זוגיות, אך הקלפים לעתים "מסרבים לשתף פעולה" ו"מתעקשים" להסביר לו מה עליו לעשות כדי לקדם את נושא השאלה.
אם יופיע קלף שני גביעים בפרישה שביצענו עבור שואלת, לדוגמא, אנו יכולים להגיד לה, שהקלפים לא רוצים להגיד לה מה צפוי לה. הם מורים לה להתמקד במה שהיא צריכה לעשות כדי להגשים את החזון שלה. במקרה של שני גביעים, המסר הוא ליזום ולהראות ליקום באופן פעיל שהיא רוצה זוגיות.

הקלפים התומכים והחוסמים
שאר הקלפים מראים לנו מה עוזר לשואל להבין את המסר ולפעול ומה מפריע לו.
כשקלף חמישה גביעים נמצא ליד הקלף שני הגביעים, הוא יראה שהשואלת מיואשת ופסימית, ולכן היא איננה מראה ליקום ולעצמה שהיא רוצה זוגיות.
היא לא נרשמת לאתרי היכרויות ולא יוצאת מספיק למועדונים, מפני שהיא חושבת שזה לא יעזור. גם כשהיא עושה דבר מה, היא לא משדרת עניין. גם כאן, כמו במקרה של קלף הכיוון,.
קלפים שבצדדים מראים לנו את הקשיים ואת המשאבים העומדים לרשות השואלת. כשהיחס הוא לטובת הגורמים התומכים, משמעות הדבר היא שהשואלת בשלה, מבינה את המסר ויכולה לפעול ולקדם את נושא השאלה היטב ובמהירות.

לצפיה ב-'חלק שלישי - שלוש דוגמאות '
חלק שלישי - שלוש דוגמאות
09/01/2018 | 20:09
16
דוגמא ראשונה
האם יחסי העבודה ביני לבין אורלי ישתפרו?

רקע
קרן בת 30, טרודה לגבי הקשר שלה עם חברתה לעבודה: "מחוץ לעבודה אני מחבבת את אורלי, ואנו אפילו חברות שיוצאות ומבלות, אבל כעובדת היא בלתי נסבלת, והעבודה שלה היא ממש אסון. בפועל אני לא יכולה לסמוך עליה, ומכיוון ששתינו שותפות לאותה האחריות לרוב אני עושה את העבודה שלה". 

הקלפים שיצאו:                               
ארבעה מטבעות – שש חרבות – שני מטבעות

התשובה
המסר העיקרי נמצא בקלף האמצעי, שהוא הקלף שש חרבות. קלף זה מדבר על החופשה שקרן לקחה לעצמה מפתרון הבעיה, ומראה שיש לה נטייה לחכות שהמצב ייפתר מעצמו. אולם הקלף מראה שבסופו של דבר המצב בעבודה לא ישתפר. קרן חייבת לדעת כיצד לדרוש מחברתה את מה שמצופה ממנה – השינוי לא יקרה מעצמו.
באופן כללי, הקלפים שלצד הקלף המרכזי לא חייבים להתחלק ל"בעד ונגד" באופן מוצהר. ייתכן מצב שבו יהיו גם שני קלפי "בעד", קלפים תומכים, או לחילופין, שני קלפי "נגד" שחוסמים.

אני הייתי מתייחס לקלף ארבעה מטבעות כאל קלף חוסם. הקלף מייצג היצמדות לקיים מתוך תחושת איום. לדעתי הקלף רומז לקרן להפסיק להיצמד למה שהיא מכירה ולהתחיל להשתחרר ולחשוב על דרכי פעולה חדשות. נראה שהיא מרגישה מאוימת, והיא פשוט פוחדת להגיב כפי שהיא רוצה. אולי היא חוששת לפגוע באורלי או לצאת "הרעה" בסיפור הזה.
קלף שני מטבעות מייצג מצב של חזרה מיום עבודה מהנה. כאן יש לקרן הזדמנות לעשות את הדבר הנכון עבורה, אלא שהיא צריכה להיות קשובה לעצמה ולא להתחמק. בתוך תוכה היא יודעת מה עליה צריכה לעשות והיא פשוט נמנעת מכך. זהו קלף תומך בדרך כלל,
אבל אם קרן לא תאזור די אומץ, תישיר מבט פנימה ותפעל לפי צו לבה,
הוא יהיה קלף חוסם.
לסיכום, המסר הוא שאסור לקרן להשאיר את זה "באוויר". עליה לעבור לשלב הבא של התקשורת וליישב את הקושי.

דוגמא שנייה
האם הקשר הזוגי ביני ובין עוז יתקדם לחתונה.

רקע
לאיילת, בת 32 יש שאלה לגבי בן הזוג שלה: "עוז ואני יוצאים כבר שנתיים וטוב לנו, אך נראה שהקשר לא מתקדם ואני לא מבינה מדוע כל השיחות על מיסוד הקשר לא מניבות תוצאות. אני רוצה לדעת אם יש כאן פוטנציאל לחתונה או שאני מבזבזת את הזמן שלי." 

הקלפים שיצאו                                 
תשעה גביעים – הקיסר – המיזוג

התשובה
קלף התשובה הנו קלף הקיסר, המייצג את הכיוון אליו איילת הולכת וכן את המקום שבו היא נמצאת. הקלף מראה כי הזוגיות שלה אכן אמורה להתקדם למיסוד הקשר, כי הקיסר הרי קשור במיסוד ויציבות, אך כל זה יקרה בתנאי שהיא תלמד לשלוט בעולם החומר.
בתחום הזוגיות, קלף הקיסר מייצג צורך בשיפור ההבעה ובביטוי הרגשות. הקלף מראה כי יש לאיילת נטייה להיות בשליטה ולברוח למקום שמנהל את הצד השני; היא חייבת ללמוד להביע את עצמה וליצור איזון בין הרגשות שלה לבין היכולת שלה לבטא אותם.

קלף הקיסר יכול גם לייצג את ראש המשפחה (רעיון שמתחזק לנוכח הקלף 9 גביעים), לפיכך נראה שיש כאן צורך להבין את ההיררכיה במשפחה של עוז ולקבל את העובדה שהדעה של משפחתו ושל הוריו חשובה לו.
קלף תשעה גביעים הוא אמנם קלף חיובי הנוגע לאושר ולשגשוג, אך הוא גם קשור לארכיטיפ העוסק בקושי להשתחרר מהאם. לפי הארכיטיפ ייתכן שלעוז יש קושי לבחור בין אמו לבין איילת, והוא שרוי בקונפליקט עמוק. בסופו של דבר כדי שהקשר יתקדם, עליו לבחור באיילת, אך זה עלול לקחת זמן, מכיוון שהוא חווה את הדילמה כבחירה של "שחור או לבן".

קלף המיזוג מראה כי איילת צריכה לגייס אמונה, וכי עליה להבין שבסוף הכול יסתדר, מכיוון שהכוח בידיה. הקלף קורא לה שלא לאבד אמונה, מכיוון שהאמונה היא המשאב החשוב ביותר שיש לה, ובזכותה היא גם תצליח לגשר על הפערים הקיימים.
אמנם איילת הייתה שמחה אם עוז היה זה שפועל ומגשר בינה לבין הוריו, אך קלף המיזוג מראה שהיא זו שצריכה ללמד אותו לעשות זאת, ולפי הקלף, היא גם מסוגלת לכך.

דוגמא שלישית
האם נכון לי לעזוב את מקום העבודה בחצי השנה הקרובה?

רקע
דנה, בת 40 מגיעה אלינו עם שאלה בנוגע לקריירה שלה: "אני עובדת בשנתיים האחרונות כיועצת השקעות בבנק, אבל לא טוב לי שם. אין לי אפשרות לקידום, העבודה לא מאתגרת ואני צריכה משהו מעניין יותר. אני שוקלת לעזוב את העבודה לטובת תחום אחר שאותו למדתי – פרסום, ואני רוצה לדעת אם זהו העיתוי הנכון. 

הקלפים שיצאו                             
קלף הקוסם  - תשעה מטות - מלך המטות

התשובה
הקלף תשעה מטות הוא קלף חיובי המראה שעזיבת העבודה היא הצעד הנכון, עם זאת הקלף מעיד על מכשולים שיצוצו לקראת הגשמת המטרה שלה. נראה שהשואלת תתקשה לעזוב את העבודה מיד, ועליה להחזיק מעמד.
כאשר מתבוננים בקלפים שלצדי הקלף המרכזי, אפשר לראות גורמי השפעה נוספים:
לפי קלף הקוסם, השואלת יודעת מה היא רוצה לעשות וגם איך לעשות את זה. בנוסף, לקלף מלך המטות זיקה חזקה לנושאים כמו התחלות חדשות ויזמות, ולכן עולות פה שתי סוגיות עיקריות:
סוגיה ראשונה שמתחזקת לנוכח קלף הקוסם היא רצונה של השואלת להיות עצמאית.
הסוגיה השנייה היא רצונה לבטא את עצמה בעבודה, להיות אקטיבית ולהרגיש את האש שמאפיינת את הקלף מלך המטות.
לסיכום נראה לי שהשואלת רוצה להיות עצמאית, לפתוח עסק משלה, או לפחות להפגין יותר עצמאות בעבודה. הקלפים ברקע מראים שיש לה סיבות טובות לרצות לעזוב, ונראה שהיא גם בנויה לכך מבחינה אישיותית.
למרות זאת, קלף תשעה מטות מראה לנו גם את הטבע של השואלת, והנטייה הטבעית שלה היא לנסות להחזיק מעמד עוד חצי שנה (למה חצי שנה אתם שואלים? כיוון שכך הגדרנו את השאלה). אולי היא רוצה לנהוג כך כדי לשפר עמדות לקראת העזיבה, אבל גם עקב היסוס ופחד מהמהירות של כל ההתרחשויות.
לכן לדעתי, בחצי השנה הזו היא אכן צריכה לחכות, אך בד בבד אסור לה לתת לפחדים שלה לעכב את תהליך ההתפתחות שלה. במידה שיהיו לה הזדמנויות – אל לה לפסול אותן בגלל פחדיה.

הסבר מעמיק נוסף בקורס וידאו (מתנה)
קריאת ה-sos יקרה לליבי ולכן הכנתי קורס וידאו מתנה מאד מושקע בו אני מסביר על הקריאה, מלמד כיצד שואלים את הקלפים, מציג הרבה דוגמאות מהשיעורים וגם מחלק ספרון אלקטרוני עם כל הפירושים.
מי שרוצה ללמוד כיצד עובדים עם הקריאה הזו – מוזמנת להצטרף ולקבל את הקורס במתנה.
קורס וידאו מתנה – המדריך לקריאה בקלפי טארוט ...

לצפיה ב-'אנשים באמת מאמינים בזה?'
אנשים באמת מאמינים בזה?
07/01/2018 | 19:06
3
62
מצד שני, אם מאמינים בקיומו של אלוהים, אז אני לא מתפלא. 
איך נאמר? איפה שנגמר השכל, מתחילה האמונה. 
כל אלו שמנצלים מצוקות של אנשים לעשיית רווח, הם שרלטנים ונצלנים.
אבל, זו רק דעתי. 
לצפיה ב-'אתה צודק - איפה שנגמר השכל מתחילה האמונה (למשל בזוגיות)'
אתה צודק - איפה שנגמר השכל מתחילה האמונה (למשל בזוגיות)
09/01/2018 | 18:18
2
21
אתה צודק.
נתחיל בביטוי הראשון – "איפה שנגמר השכל מתחילה האמונה". בסך הכול זהו ביטוי נכון בתחומים רבים בחיים. למשל בזוגיות: בהחלט אין כאן עניין של שכל או לוגיקה: התאהבות מתחילה איפה שנגמר השכל.
וגם האמונה בבן הזוג היא לא עניין של שכל, אלא של אמונה. וגם כאן איפה שנגמר השכל מתחילה האמונה. סה"כ זה לא בדיוק נכון לבדוק בכל רגע נתון מה בן או בת הזוג עושים.
אז אתה צודק – זה אכן ביטוי מדוייק שקולע למצבים רבים בחיים בהם אין ל"שכל" חשיבות.

ואתה צודק לגבי העובדה שאלו המנצלים מצוקה של אנשים לעשיית רווח הם שרלטנים. ואכן לצערנו יש הרבה רופאים, מדענים, סוחרים, עורכי דין, פסיכולוגים, קבלנים, פוליטיקאים והרשימה של המקצועות בהם יש שרלטנים שמנצלים מצוקה של אנשים לא נגמרת.
ובמקרה יש כאלו גם בתחום הרוח שהם שרלטנים אבל בבקשה... זה שיש התנסות שלילית אחת עם איש מקצוע – זה לא אומר שכולם כאלו.
רוב המייעצים שאני מכיר מציעים שירותי ייעוץ והכוונה ומספקים עזרה אמיתית. מי שמגיע אליהם יודע שהם משתמשים בכלים מעולם הרוח, הם לא מציעים פתרונות קסומים ולא מספרים מה יקרה בעתיד. הם מציעים שיחה ומשתמשים בקלפים כדי לעזור לשואל להבין את המצב בו הוא נמצא.

לצפיה ב-'אהבתי את התשובה שלך!!חבל שפיספסתי מקווה שתבוא שוב להתארח'
אהבתי את התשובה שלך!!חבל שפיספסתי מקווה שתבוא שוב להתארח
11/01/2018 | 10:03
1
37
לצפיה ב-' סביר להניח שזה יקרה שוב...'
סביר להניח שזה יקרה שוב...
11/01/2018 | 17:44
4
לצפיה ב-'האם אני חייבת שיהיו לי בבית את הקלפים? '
האם אני חייבת שיהיו לי בבית את הקלפים?
09/01/2018 | 10:49
1
16
לצפיה ב-'לא חובה - את יכולה לעשות קריאה ממוחשבת - הנה הקישור:'
לא חובה - את יכולה לעשות קריאה ממוחשבת - הנה הקישור:
09/01/2018 | 17:22
10
לצפיה ב-'לשגיא-שאלה לגבי היריון'
לשגיא-שאלה לגבי היריון
09/01/2018 | 11:42
1
40
שלום שגיא היקר,
עשיתי פתיחה ממוחשבת ויצא לי:
האם אכנס להיריון מוצלח בשלושת חודשים הקרובים?
קלף תומך/חוסם-אביר מטבעות
התשובה- גלגל המזל
קלף תומך/חוסם- עשרה מטבעות
רקע לשאלה- אני ובעלי ביחד 4 וחצי שנים ונשואים כחודשיים.
מנסים להכנס להיריון, אני אישית מאוד רוצה להצליח וללדת כבר השנה הזאת..ואני מבינה שחודשיים ניסיון זה קצת זמן. אבל אני נורא מתבאסת שעוד לא הצליח.
לצערי לא כל כך הבנתי מההסבר של הקלפים, האם תוכל לעזור לי להבין מה התשובה שלהן?
לצפיה ב-'האתגר בקריאה - הקלף גלגל המזל.'
האתגר בקריאה - הקלף גלגל המזל.
09/01/2018 | 19:55
13
היי נועה,

ראשית אומר שאני מסתייג משאלות עתיד.
אולם כיוון שאנו מנסים ללמוד את קריאת ה-sos, אני אנתח את הקריאה.
רק קחי בחשבון שאני מציג כאן אפשרויות ולא תוצאה סופית.

את ניתוח הקריאה אתחיל הפעם מהקלפים הצדדיים:
עשרה מטבעות הוא קלף חיובי, מה שאומר שיש פוטנציאל טוב ושהרצון להריון מגיע ממקום נכון.
נכון שאביר המטבעות הוא אמנם קלף חוסם, המציג את החלק המהסס הקיים אצלכם, אבל ברגע שהוא פועל הספקות נמוגות והכול מסתדר.

האתגר האמיתי בקריאה הזו היא הקלף גלגל המזל.
והשאלה היא מה הוא רוצה להגיד – אציג שני אפשרויות

האפשרות הכי גרועה...
במקרה הכי גרוע הקלף רוצה להכניס אותך לפרופורציה ומראה שגם אם לא תכנסו להיריון בשלושת החודשים הקרובים – זה אכן מבאס, אבל לא סוף עולם.
סך הכול יש לך בעל אוהב ומה שאתם מנסים לעשות אמור להיות מהנה

התשובה הרוחנית..
רבים רואים בקלף גלגל המזל כקלף העוסק בגורל ומציאות מוכתבת מלמעלה. הקוראים באותה גישה יגידו שכשזה אמור לקרות זה יקרה ושאין לה מה לעשות בעניין.
אך אני לא רואה כך את הדברים. דעתי היא שאם יצא קלף גלגל המזל זה אומר שצריך לנסות להבין מדוע במציאות אנו לא רואים את  תוצאות שאנו מצפים להם.
התשובה היא לרוב שאנו לא מוכנים עדיין ושכדי שזה יקרה צריך להתבונן פנימה ולהבין איזה חלק קיים בך שעדיין לא מוכן להיריון הזה.
את התשובה לרוב נקבל בתהליך טיפול רגשי (למשל מאמן רגשי)

התשובה (לדעתי):
חכי שלושה חודשים ואם לא יגיעו התוצאות שאת רוצה – תחפסי עזרה. כמובן שהעזרה חייבת להתחיל אצל גניקולוג, אבל אני ממליץ גם לשקול לפנות למאמן רגשי כדי למצוא חסמים פנימיים שמפריעים לתהליך.

המון הצלחה ופריון 

לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
09/01/2018 | 12:32
1
36
שלום שגיא,
 בבקשה התייחסותך לקובץ המצורף
לצפיה ב-'שלום- רקע בבקשה'
שלום- רקע בבקשה
09/01/2018 | 18:23
19
כדאי מאוד לתת ראשית רקע על המצב הנוכחי
לצפיה ב-'האם לבת זוגי יש סרטן?'
האם לבת זוגי יש סרטן?
09/01/2018 | 13:03
3
14
לצפיה ב-'תעשה קריאה בקלפים ואז תשאל- יש גם על המחשב'
תעשה קריאה בקלפים ואז תשאל- יש גם על המחשב
09/01/2018 | 13:39
22
לצפיה ב-'זו התשובה - לא הבנתי כלום'
זו התשובה - לא הבנתי כלום
09/01/2018 | 13:49
28
לצפיה ב-'אני לא עונה לשאלות בנושא בריאות'
אני לא עונה לשאלות בנושא בריאות
09/01/2018 | 16:28
20
צר לי, אבל אני לא עונה לשאלות בנושא בריאות.
בנושאים כאלו אני ממליץ להתייעץ עם רופא 
לצפיה ב-'והנה השאלה שלי '
והנה השאלה שלי
09/01/2018 | 13:43
1
41
אני מוסיפה שאני אם ל-2
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
09/01/2018 | 18:11
23
אני מזכיר שהמטרה היא בעיקר ללמוד כיצד לבצע פריסה, אבל בגדול עשרה מטבעות מסמן רוח חיובית בנוגע לשאלה. והוא קלף הכיוון, הקלף העיקרי. הוא עוסק בשלמות כלכלית בקריירה בהגשמה אישית ובשמחה, ונראה שזה מה שאת רוצה לעצמך כרגע, ובצדק. הקלפים הצדדיים נותנים רקע: קושי ואכזבה מחד, כפי שניכר בשלוש חרבות, וקלף הכובן מאידך קלף מעניין מאוד, שמרמז לנו שזה הזמן ללכת לייעוץ, ללכת ליועץ קריירה או לכל איש מקצוע שיכול לכוון אותך נכונה לגבי שינוי קריירה או שינוי של מקום העבודה. המסר העיקרי הוא לכי למקום מתגמל כלכלית שיש בו גם אווירה של שפע ונועם. כאן את יכולה להתרשם מכלל הפירושים. http://www.sagie.org/tarotind

לצפיה ב-'שותפות עיסקית'
שותפות עיסקית
09/01/2018 | 14:38
2
30
האם נכון לי להיכנס לשותפות עיסקית עם X?
תשובה:קלף העוצמה
חוסם/תומך: קלף הכוכב+שמונה חרבות...

תודה ויום נפלא.
לצפיה ב-'שלום.'
שלום.
09/01/2018 | 18:18
1
21
שלום לך.הדגש כאן הוא על לימוד הפריסה, הקלף המרכזי העוצמה הוא הכיוון העיקרי והכיוון לפיכך עוסק בהקשבה לגוף ולמסרים האינטואיטיביים. "הגוף יודע" במקרה זה מה נכון לך, וכדאי ללכת עם התחושה, עם האינטואיציה ועם ההרגשה של "מה נכון לי". לקלף זה ולקלף הכוכב, קלף שמראה על הגורמים הקשורים בשאלה, יש מכנה משותף שקשור באמון אמונה ובעבודה פנימית. גם שמונה חרבות מעיד על אמון, אבל באופן הופכי - על קושי בנתינת אמון. אין כאן תשובה חד משמעית של כן או לא, אלא מסר שקשור במטענים שיש לך אולי משותפיות קודמות, ובחששות להיכנס אל שותפות חדשה. כדאי לבדוק את כל הגורמים ולהעניק לעצמך ביטחון רב יותר לפני ביצוע החלטה. באפשרותך להתרשם מהקלפים עצמם פה. http://www.sagie.org/tarotind
לצפיה ב-'תוספת קטנה'
תוספת קטנה
09/01/2018 | 18:28
13
אני רוצה להוסיף שבמקרה זה, אם ישנן חששות, ייתכן שהם מוצדקים, אולי יש מקום לנקוט משנה זהירות. זוהי לא תשובה שלילית, אבל יש כאן צורך ביותר בהירות ובהבהרות קונקרטיות שיימנעו תקלות עתידיות...
לצפיה ב-'היי שגיא'
היי שגיא
09/01/2018 | 18:35
3
18
שאלה לגבי האופן שבו הקלפים מופיעים -
נניח ששני הקלפים לצידי קלף התשובה הם חיוביים מאוד ושניהם אומרים "כן", אבל קלף התשובה הוא מאוד שלילי (כמו שלוש חרבות או המגדל). האם הפריסה מבליטה היבטים חיוביים ואז התשובה יכולה להשתנות? או שהפריסה אומרת שהתוצאה היא שלילית אבל יש לה השלכות חיוביות?

מקווה שהסברתי את עצמי טוב (: תודה
לצפיה ב-'מקרה של קלפים תומכים בקלף תשובה "שלילי"'
מקרה של קלפים תומכים בקלף תשובה "שלילי"
09/01/2018 | 18:58
2
17

היי נינה,
לפני הכול - אני ממליץ לך לקרוא את מה שכתבתי לרחלי (חלק שני - הקלף המרכזי (התשובה) והקלפים האחרים (תומך וחוסם).
ולתשובתך,
קלף תשובה מסוג "שלילי", נקרא קלף מסר והוא מראה לנו לרוב שאנו מתנהלים לא נכון. קלף מסוג זה מצביע על קושי לקדם את השאלה וסוג הקלף יספר לנו מה טיב הבעיה.
כאשר יש קלף מסר ולצידיו קלפים תומכים זה אומר שיש לשואלת פוטנציאל טוב לקדם את נושא השאלה, אולם סביר להניח שהיא פועלת לא נכון.
לרוב אם נבין שהדרך שלנו לא נכונה, נחפש דרכים חלופיות, ונתקן את הפעולות שלנו – נוכל להצליח.
במילים אחרות המטרה היא להבין מה אנו עושים לא נכון – ואם אנו יודעים מה לא עובד – נוכל לתקן את זה.

לצפיה ב-'תודה רבה, '
תודה רבה,
09/01/2018 | 19:09
1
19
קראתי גם את התשובה לרחל.
אז נאמר אם נשאל מה הפוטנציאל של x להתקבל לעבודה בחודשיים הקרובים, ויצא תומך/חוסם- הכוכב, תשובה- המגדל, תומך/חוסם- 4 חרבות. זה אומר שהשואל צריך לנקוט באמונה עצמית ואמונה בכלל ולהמתין בסבלנות שהאירועים יתפסו את הקצב שלהם כי אחרת צפויה לו נפילה?

לצפיה ב-'המגדל מספר שצריך להיזהר וגם שצריך לחזק את הבסיס'
המגדל מספר שצריך להיזהר וגם שצריך לחזק את הבסיס
09/01/2018 | 19:20
12
באופן עקרוני את צודקת.
ויש לי שתי תוספות:
ראשית המגדל מספר שצריך לחזק את הבסיס. זה יכול להיות קורות החיים שצריכים שיפוץ, לשפר את כישורי השיחה בראיון העבודה וכדומה.
ייתכן שגם אין מספיק רקע ושצריך לעשות קורס או השלמה כדי להיות מוכנים לראיונות.

הדבר השני הוא שצריך לא לרוץ קדימה: לקרוא היטב את החוזה, לבדוק את התנאים ובמיוחד להיזהר מהבטחות שבעל-פה. קלף הכוכב יכול להצביע על נטייה להיות במקום טיפה תמים ולכן צריך להדגיש נקודה זו.
לצפיה ב-'שאלותיי'
שאלותיי
09/01/2018 | 23:10
10
האם אהייה בזוגיות עם שכנתי דניאלה
וזוגיות בכללי 
רשיון רכב 
עבודה לימודים
מעבר דירה ודת
תודה
לצפיה ב-'איך מפרשים פריסת כוכב'
איך מפרשים פריסת כוכב
08/01/2018 | 17:48
5
30
היי רחל,
אני אשמח ללמוד איך מפרשים פריסת כוכב. אני מוסיפה כאן פריסה ואשמח להוראות, ואז אנסה לפרש.
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל שלי להתקבל ל-x בחודשיים הקרובים? 

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - מלך הגביעים
לב - שני המטבעות
יד ימין - עשר הגביעים
רגל ימין - נער המטבעות
יד שמאל - שלוש המטבעות
רגל שמאל - שלוש הגביעים
שאלות - ממה מתחילים? האם זה הווה-עבר-עתיד? איך אני יודעת אילו קלפים מקבלים את הפירוש "ההפוך" בגלל המקום? 

תודה רבה
לצפיה ב-'ninaagdal, יקרה'
ninaagdal, יקרה
09/01/2018 | 22:23
4
14

בפרישה שהוצגה יש שני יסודות. מה היסודות אומרים לך? 
מה אומרת לך כל עמדה?
איך היא משתקפת/ משפיעה/באה לידי ביטוי בקלף המייצג אותה?

לגבי הפרישה:
img2.tapuz.co.il/forums/76330061.doc

ליל מנוחה,

רחל

לצפיה ב-'היי רחל, תודה! מתחילה...'
היי רחל, תודה! מתחילה...
10/01/2018 | 17:50
3
15
מבחינת יסודות, יש את הגביעים מיסוד המים שמסמלים רגש. בהקשר הזה, יצא שבראש דווקא יש קלף מיסוד זה, שנראה לי היה מתאים יותר ללב. אני מניחה שזה אומר שההחלטות נעשות ממקום רגשי יותר ופחות מההגיון.
יסוד שני מגולם במטבעות שזה האדמה, חומר. הייתי אומרת שיסוד זה מתאים יותר למיקום של הרגליים, כמו להיות נטוע באדמה ואכן הוא מופיע ברגל ימין. 
אם אני זוכרת נכון, אמרת פעם שמים ואדמה כן הולכים יחד, אז יש פה איזושהי הרמוניה. עם זאת, חסרה כאן אש, כלומר משהו בהתלהבות דעך ונשארה גישה יותר תועלתנית אך מלווה בהרבה רגש. גם חסר אוויר, הרציונאל.
שאלת מה אומרת לי כל עמדה, אז אני חושבת שהייתי מסתכלת על הראש כמקום בו צריך להיות אוויר, לב - מים, רגליים - אדמה, וידיים - אש (עשייה). ופתחתי את הקובץ ואני רואה שזה אכן כך (:

מחכה להמשך דיון 
לצפיה ב-'ninaagdal, יקרה'
ninaagdal, יקרה
11/01/2018 | 19:29
2
13

מקסים מה שכתבת .

אולם, המציאות היא שכל אחד מ 78 הקלפים עלול להופיע בכל אחת מהעמדות בלי קשר ליסוד שלו ובטח בלי קשר לארקנה 

כלומר, יסוד האוויר אמנם מייצג שכלתנות אך קלף מיסוד זה יכול להופיע בעמדת הראש - המתאימה לו על פי השיטה שהוצגה, או בלב או ברגל או ביד - הפחות מתאימות לו לפי שיטה זו.

אז אני חוזרת ושואלת:
איך מתאימים הקלפים שעלו  לכל אחת מהעמדות בהן הופיעו בפרישה להלן?

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - מלך הגביעים
לב - שני המטבעות
יד ימין - עשר הגביעים
רגל ימין - נער המטבעות
יד שמאל - שלוש המטבעות
רגל שמאל - שלוש הגביעים

אחר כך נוכל לדון בקשר בין הפרישה לשאלה שנשאלה ולגבש תשובה מהקלפים.

ערב דבש,

רחל
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
15/01/2018 | 02:10
1
15
                                      ראש - מלך הגביעים
יד ימין - עשר גביעים          לב - שני המטבעות         יד שמאל - שלוש המטבעות 
רגל ימין - נער המטבעות                                        רגל שמאל - שלוש הגביעים

עשר הגביעים הוא פחות קלף של פעולה, הוא מראה יותר על השלמה מתוך הגעה למקום של הצלחה, מקום שליו.
נער המטבעות מראה משהו שיותר נטוע במסורת, נראה לי מתאים למיקום, ליציבה.
כמו שאמרתי בראש יש את מלך הגביעים, שמראה יותר על פעולה מתוך רגש, יש בו סמכות מרוחקת אז ייתכן שהמיקום דווקא לטובה.
שני המטבעות מראה על הרבה התלבטויות בלב, הייתי מצפה לקלף רגשי יותר ופחות תועלתני במיקום הזה.
שלוש המטבעות הוא קלף של הצלחה במלאכה, שיתוף פעולה פורה ומומחיות. הייתי אומרת שמתאים לפעולה, מראה על פוטנציאל אפשרי.
שלוש הגביעים יש פה איזה חשש להיסחפות רגשית, הייתי מצפה למשהו יציב יותר.

מקווה שזה הגיוני 

לצפיה ב-'ninaagdal המיוחדת,'
ninaagdal המיוחדת,
16/01/2018 | 11:06
17

יפה שהפרישה מסודרת כהלכה 

ראש - מלך הגביעים
יד ימין - עשר גביעים          לב - שני המטבעות         יד שמאל - שלוש המטבעות 
רגל ימין - נער המטבעות                                        רגל שמאל - שלוש הגביעים

כתבת:
עשר הגביעים הוא פחות קלף של פעולה, הוא מראה יותר על השלמה מתוך הגעה למקום של הצלחה, מקום שליו.

תגובתי:
מגיעים לעשר הגביעים עם שיתוף פעולה. בדרך כלל הפעולות נובעות מאהבה ומרצון להעניק. הצלחה בין לילה היא פועל יוצא של שנים רבות של אימונים 

כתבת:
נער המטבעות מראה משהו שיותר נטוע במסורת, נראה לי מתאים למיקום, ליציבה.

תגובתי:
במיקומו הנוכחי - מה שכתבת בנוגע לקלף - יפה  

כתבת:
כמו שאמרתי בראש יש את מלך הגביעים, שמראה יותר על פעולה מתוך רגש, יש בו סמכות מרוחקת אז ייתכן שהמיקום דווקא לטובה.

תגובתי:
בראש יש מחשבות. מהן מחשבותיו של המלך כאן?

כתבת:
שני המטבעות מראה על הרבה התלבטויות בלב, הייתי מצפה לקלף רגשי יותר ופחות תועלתני במיקום הזה.

תגובתי:
לקלף שני המטבעות המון פרשנויות. חבל לצמצם זאת רק לעניין התלבטויות. 
למשל - שימי לב לכך שהבחור מצליח ללהטט על שפת הים, נע בתוך לולאה אינסופיעת של משימות ועדיין ממשיך לפעול.

כתבת:
שלוש המטבעות הוא קלף של הצלחה במלאכה, שיתוף פעולה פורה ומומחיות. הייתי אומרת שמתאים לפעולה, מראה על פוטנציאל אפשרי.

תגובתי:
יפה. בריזה תנאי?

כתבת:
שלוש הגביעים יש פה איזה חשש להיסחפות רגשית, הייתי מצפה למשהו יציב יותר.

תגובתי:
הנשים המחוללות עושות זאת מתוך אהבה וקרבה.
הייתי במסיבות/כנסים בהן נכחו רק נשים והאווירה היתה מחשמלת!
הסחפות רגשית במקרים כאלה היא דווקא יעילה 

נמשיך את הדיון המרתק הזה לאחר שתגיבי.

בהערכה עצומה

רחל
לצפיה ב-'תודה לשגיא מנדלבוים על קורס וידאו מתנה'
תודה לשגיא מנדלבוים על קורס וידאו מתנה
09/01/2018 | 20:17
1
15

פרטים בקישור בשרשור אירוח עימו.

קראתי כל מילה והתפעמתי מהידע והנתינה,

כה לחי!

רחל
לצפיה ב-'תודה גם לך רחל '
תודה גם לך רחל
10/01/2018 | 16:41
13
ואני מקווה שעכשיו את קצת יותר מחבבת את קריאת ה-sos 
לצפיה ב-'זוגיות '
זוגיות
09/01/2018 | 16:47
1
27
רוצה לשאול לגבי קשר עם שמעון 22/9/72 גלית 19/4/75 רגשות???? האם נחזור להיות בקשר? ומתי? האם נכון להמשיך את הקשר? האם הוא יצור קשר בתקופה הקרובה? האם נהיה בסוף יחד? 
לצפיה ב-'גלית 19/4/75, יקרה'
גלית 19/4/75, יקרה
09/01/2018 | 22:40
11
פורום טארוט הוא במה ללימוד קלפי הטארוט ושיח סביבם.

אם את מעוניינת בתשובה לשאלותייך בלבד -
אני ממליצה לך לפנות לפורום נומרולוגיה ולהתייעץ שם. מקווה שתקבלי תשובות לשאלותייך במהרה:

בהצלחה בחיים בכלל ובזוגיות בפרט,
רחל
לצפיה ב-'איך טארוט עובד ועוד מרחוק ?'
איך טארוט עובד ועוד מרחוק ?
07/01/2018 | 10:17
3
18
שנים שאני מדי פעם מקיש בגוגל ; קלף יחיד, ואני שואל "איך אני מרגיש ?" (לדעתי זה לא משנה מה אשאל, בכל מקרה הקלף ישקף מה אני מרגיש ולא יותר מזה) ומקבל קלף שמגלה לי ומבאר לי מה אני חש, והקלף קולע ב 99% מהמקרים !
לעיתים נדירות אני חולק על ההדרכה המוצעת בקלף, אולי יש איזה פיספוס נדיר ביותר שהקלף ממש לא קולע, אולי,
ברוב המקרים הקלף פשוט יודע, לעיתים קורה וזה גם פרשנות שאני למד בקלף, ואז הקלף מדייק בחלקו, ואני מפרש את זה שהקלף רצה להגיד לי כך, זאת אומרת ; הקלף משקף את ההרגשה שלי,
אין ספק שמדובר בכלי מדהים ויעיל שעובד.
מישהו יודע, איך זה עובד ?
יש איזה חוק טבע שלא שמעתי עליו ?
איך הקלף טארוט עובד, ועוד מרחוק, ועוד דרך המחשב/פון ?
תודה רבה
לצפיה ב-'קליט יקר,'
קליט יקר,
07/01/2018 | 15:06
2
21
תודה על השיתוף.

שפת הקלפים היא שפת הסמלים.

העובדה שהקלף מש קף את הרגשתך ב 99 אחוז איננה מפתיעה אותי .

הסיבות לכך מגוונות ואציין רק שהתקשורת עם הקלפים נובעת מתיקשור גם אם על גבי האינטרנט.

שמחה שאתה מרוצה מהקריאה בדרך כלל,

רחל
לצפיה ב-'רחל, שלום וברכה'
רחל, שלום וברכה
09/01/2018 | 23:07
1
5
תוכלי לציין בבקשה
בקצרה מה הסיבות
לפלא הנ"ל ?
או להפנות אותנו לחומר
על הנושא ?
לצפיה ב-'קליט יקר, '
קליט יקר,
09/01/2018 | 23:31
8
תודה על דבריך.

מנקודת מבטי ומנסיוני-
בפרישת קלפי טארוט  כל פרישה היא חד פעמית וייחודית לשואל והיא כוללת שילוב של פיסות מידע המתאימות לשואל מסוים בנקודת זמן מסוימת. פרישת קלפים איננה סדרת קלפים יחידים הנקראים בנפרד אלא לכל קלף בה יחסי גומלין עם הקלפים הסמוכים לו. גם מיקומו בפרישה והגדרתו כישר או כהפוך משפיעים על משמעותו המקורית. כשהקלפים מונחים לעיניך הקורא  בקלפים הם מתחברים אלה לאלה. הם משנים את פניהם כשהם יוצרים בעדינות צירופים ייחודיים, שמתגבשים לתמונת מצב ממוקדת לשאלה והרמונית.

הנה רשומות מהעבר מהבלוג שלי:

תהנו,

רחל

עשה במידע כטוב בעיניך ועל אחריותך.
לצפיה ב-'מהי היומן דיזיין? (Human Design)'
מהי היומן דיזיין? (Human Design)
06/01/2018 | 15:44
5
17
ארחיב פה מעט שאנשים יבינו על מדובר.

מהי היומן דיזיין? (Human Design)
=========================
האירוניה בלהיוולד בגוף אדם ולחיות כאן היא שהוראות ההפעלה לא הגיעו לכאן איתנו, ולא משנה כמה אינטליגנטים אנחנו, הזמן הנדרש לגלות את הוראות ההפעלה ארוך יותר מתוחלת חיינו.
חיי היום יום עמוסים במתחים, ציפיות ולחצים להתאים את עצמנו לעולם הומוגני. איך אפשר לדעת מה נכון ומה לא נכון עבורנו?
המפה של היומן דזיין חושפת את העיצוב הייחודי של כל אחד מאיתנו שמראה איך להתחבר לחיים באמצעות ה אסטרטגיה המוּלדת שלנו. האסטרטגיה מחברת אותנו עם החיים שנכונים לנו ועם המקום המדוייק לנו להחליט החלטות ממנו- הסמכות שלנו, המצפן הפנימי.
זוהי מערכת הגיונית, אמפירית אשר נותנת לנו הזדמנות להתנסות במכניקה ולגלות בעצמנו אם זה עובד בשבילנו.
בתודעה הישנה, במשך אלפי שנים התנהלנו באמצעות התהליך המנטלי, ניווטנו בחיינו באמצעות המיינד שהחליט מה נכון ולא נכון עבורנו. המיינד דחף אותנו והחליט מתי לפעול או להפסיק לפעול. המיינד ניסה לתקן ולשפר את חיינו.
אנחנו עדיין מתנהלים באותה צורה ולא מודעים לכך שעברנו "שידרוג"  המצביע על התנהלות חדשה.
אנחנו מבינים עכשיו שלמיינד אין את היכולת "לנהוג" ברכב שלנו ואין לו מושג מה נכון לנו בגוף הזה.
למיינד יש תפקיד חשוב כאן אך הוא לא נועד לנהל את חיינו. החיים הם של הגוף, של העיצוב המוּלד שלנו.
מערכת העיצוב האנושי מצביעה על התהליך הייחודי והמדוייק לכל אחד מאיתנו.
התהליך מתאפשר כשאנחנו משחררים את ההתנהלות המנטלית, ונכנעים לאינטליגנציה הטבעית של הרכב הייחודי שלנו, באמצעות האסטרטגיה והסמכות. ההתמסרות להתנסות פותחת דלת לתודעה חדשה.
המיפוי המדוייק מעניק לנו הזדמנות להתעורר ולהיות מי שנועדנו להיות בחיים האלה. המיפוי המדויק נותן לנו
"אישור" להפסיק להאבק ולנסות להיות משהו שאנחנו לא, וזה מביא הקלה עצומה.
אנחנו יכולים להרגיש את הקסם בחיינו, לשבת בתוך הרכב שלנו, להנות מההצגה ולאהוב את עצמנו.
כמובן שזה על קצה המזלג.ורק ההתחלה.
אבל רקע קל לנושא המורכב והמפותח ביותר בהיסטוריה האנושית בעידן הזה.

באהבה.
תומס.
לצפיה ב-'תומס יקר,'
תומס יקר,
07/01/2018 | 15:04
4
18
תודה על דבריך.

מתאימים הדברים גם לקלף המר  כבה שבחפיסת הקלפים, לדעתי.

שבוע טוב

רחל
לצפיה ב-'מעניין דברייך.'
מעניין דברייך.
08/01/2018 | 01:39
3
7
תודה על השתתפותך בנושא,
ורצון לאינטגרציה בריאה.

ברכות (:
לצפיה ב-'ארחיב בנושא לעומק ,ממאמר של מלומדים ממני בתחום.'
ארחיב בנושא לעומק ,ממאמר של מלומדים ממני בתחום.
08/01/2018 | 01:42
2
9
מהי שיטת המפרט האנושי HUMAN DESIGN בעצם:
הסטוריה קצרה של מביא השיטה והצגתה לעולם:
שיטת המפרט האנושי HUMAN DESIGN הובאה לעולם על ידי רא אורו הוא Ra Uru Hu. נולד בשם אלן (רוברט) קרקובר Alan (Robert) Krakower  במונטריאול קנדה
ב9 לאפריל 1948, כבן של הורים עשירים, הוא קבל חינוך טוב ויצא לעבוד כיזם, כעורך עיתון ויצרן מדיה. הוא נעלם ב 1983 והופיע מחדש בכינוי "רא" באי איביזה בספרד.
לפי סיפורו של רא, הוא התגורר באיביזה, אי קטן בספרד. במשך כ 8 ימים, אחל מ 3 לינואר ועד ל 11 לינואר שנת 1987, הוא "הופצץ" במידע על טיב המין האנושי על ידי "הקול" . הקול נתן לו מידע מפורט על מבנה היקום ועל המבנה האנרגטי של האדם. מידע זה הוא הבסיס לשיטת המפרט האנושי Human Design System.
רא מתאר את עצמו כאדם סקפטי עם רקע בפיזיקה. לא היתה לו כל אמונה מסטית והוא אפילו לא ידע את המזל האסטרולוגי שלו. הוא אפילו התנגד נמרצות למידע הזה שקיבל מ"הקול". אבל המידע הזה גרם לו להלם והיה כה עמוק, שהוא כבר לא יכל להתעלם ממנו.
המערכת שהוא חיבר יחדיו מתוך המידע הזה שהוא קיבל מ"הקול"  ידועה כשיטת המפרט האנושי HUMAN DESIGN. טכניקה ייחודית של מפה אישית המורכבת מידע אסטרולוגי מערבי ומזרחי, מהקבלה, ממערכת הצאקרות ההודית מהאי-צינג הסיני מהפיזיקה של הנאוטרינוס ומהפיזיקה הקוונטית.
המפרט האנושי HUMAN DESIGN אינו דורש כל צורה של אמונה. זוהי שיטה הגיונית ורא עודד תמיד לקחת בזהירות ולאורך זמן את המידע ולבדוק אותו בצורה מעמיקה ויסודית. ניסוי והתנסות הם שני המילים שמשמשות אותנו לבדוק את יישום השיטה על עצמנו.
באפריל 2000, מחקר שהתבסס על 30000 מיקרים הוכיח שהמפרט האנושי HUMAN DESIGN נכון (מחקר שנעשה על ידי Eleanor Haspel-Portner, PhD  ומתפרסם ב  Unified Life Sciences)
מחקרים נעשים כל הזמן כדי לאשש היבטים יותר עמוקים של השיטה ואולי למנוע מחלות מסוימות.
במשך 15 שנה, רא הסתובב בעולם ולימד בעצמו אלפי אנשים. 
היום ישנם אלפים רבים של אנשים בעולם שלומדים ומתנסים בחיי היום יום שלהם בשיטת המפרט האנושי HUMAN DESIGN .כאנשים טרם שחרור, רובנו המכריע מנסים להשתמש במיינד (דעת, שכל, החלק המנטלי) שלנו כשליט של חיינו – כמקור הסמכות שלנו להתנהלות בחיים ולקבלת החלטות, קטנות כגדולות.ואולם, המיינד איננו מקור הסמכות האמיתי שלנו. עד כאן הדבר מוכר וידוע ברובן המכריע של התפיסות הרוחניות.
עם זאת, בשונה לשיטות רוחניות מקובלות, המפרט האנושי -  HUMAN DESIGN היא שיטה הפורשת מכניקה אנושית והיא אינה מנסה כלל לבטל את המיינד, אלא למקם אותו חזרה במקומו האמיתי – כלי התקשורת וההמשגה מדהים שלנו, ולא השליט המדומה של חיינו, כפי שרובנו משתמשים בו.

המפרט האנושי - HUMAN DESIGN היא שיטה, כלי , בעל תפקיד זמני, הנועד לשכנע את המיינד להיכנע למציאות עצמה. כך, בבחינת "קוץ מוציאים בעזרת קוץ" או "דומה בדומה יירפא" –שיטת המפרט האנושי - HUMAN DESIGN', משתמשת במיינד עצמו כדי לשחרר אותו מהאחריות המדומה שלו,  ואותנו – מסבל ומחיכוך מיותרים.
המיינד שופט את המציאות בהתאם להתניות שהצטברו בחיינו. חלק מההתניות הועילו לנו וחלקן לא. באמצעות תהליך מכני שמסיר את ההתניות על ידי ראיה בהירה של המציאות.
המפרט האנושי - HUMAN DESIGN מלמד את המיינד מה היא המציאות האמיתית ומה דמיון. הדמיון הוא דבר נפלא  כל עוד לא מנסים להחליט  בעזרתו. על ידי פירוט של חוקי החיים שלנו, המפרט האנושי - מסייע לנו להיכנע אל המציאות, לא מתוך הכרח או אמונה, אלא מתוך הבנה פנימית שלה.

לעיון מפורט בלינקים הבאים:
Healing By Human Design System - http://bit.do/HealingByHumanDesignSystem
Human Design for Success  - http://bit.do/HumanDesignForSuccess
Human Design for Success Part 2 - Video Series - http://bit.do/Human-Design-Video-Series
Designed To Blossom - http://bit.do/HumanDesignToBlossom
Healing By Human Design System Level One - http://bit.do/HealingHumanDesign-LevelONE
Understanding Human Design - http://bit.do/UnderstandingHumanDesign

לצפיה ב-'thomaspersy, תודה , מרתק '
thomaspersy, תודה , מרתק
09/01/2018 | 19:27
1
4
לצפיה ב-'אמת.'
אמת.
10/01/2018 | 16:11
5
(:
לצפיה ב-'הצעת עבודה'
הצעת עבודה
02/01/2018 | 22:44
4
27
שלום,
פרסתי לגבי הצעת עבודה שקבלתי.
שאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות לגבי הצעת העבודה בחודש הקרוב? 
תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שבע החרבות
עיצה - נער המטות
ממה להמנע - עשר החרבות
תוצאה - השמש
מצטערת שלא התייעצתי קודם אבל כבר שאלתי וראיתי בפורום שאת לא ממליצה על ריבוי פריסות כי זה מבלבל ולא מדויק. קצת רקע - זו הצעת עבודה בתחום שאני לומדת אבל לא מומחית בו אז זה טוב כדי לקבל ניסיון בשטח אבל בגלל שאני רק לומדת אני פוחדת שאני קופצת מעל הפופיק עם זה.
לדעתי הקלפים דווקא מעודדים ללכת על זה כאילו שבע חרבות מראה על תכנון ואסטרטגיה אז זה טוב שהגשתי מועמדות, העיצה אומרת שזה הזמן ללמוד דברים חדשים שאני לא ממוחית בהם ורק מתחילה, עשר חרבות אולי אומר שלא צריך להיות קורבניים לגבי זה והתוצאה נראית חיובית.
קבלתי מידע אחרי שהגשתי את המועמדות ויש לי ראיון בקרוב אז התלבטתי אם ללכת.
תודה מראש על העזרה!
לצפיה ב-'טליה יקרה,'
טליה יקרה,
03/01/2018 | 10:35
3
19

בהצלחה בחיים בכלל ובתחום המקצועי בפרט.

תודה על הענותך לכללי הפורום ולעצה להמנע מפרישות חוזרות סביב עניין אחד בפרק זמן קצר.

כתבת:
קבלתי מידע אחרי שהגשתי את המועמדות ויש לי ראיון בקרוב אז התלבטתי אם ללכת.

תגובתי:
מה כוונתך?

שאלה נוספת:
מהם המחירים שתידרשי לשלם?

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
03/01/2018 | 18:51
2
24
הכוונה הייתה שראיתי את המשרה ולא היו הרבה פרטים אז הגשתי. אחר כך המראיינת יצרה איתי קשר והסבירה יותר לעומק מה נדרש.
עקרונית אני יודעת לבצע את מה שדרוש אבל זה ברמה גבוהה יותר ממה שעשיתי עד כה ואני אצטרך להשקיע זמן ומאמץ להבין איך לגשת לכל משימה (אני בשלב של למידה עדיין לא מומחית).

מקווה שהסברתי טוב (:
לצפיה ב-'טלי יקרה, '
טלי יקרה,
07/01/2018 | 14:51
1
17
מחילה על העיכוב במתן תשובה.

רחל
לצפיה ב-'טליה יקרה,'
טליה יקרה,
09/01/2018 | 22:10
7
פירשת היטב את  הקלפים וכל הכבוד לך על כך.

מאחלת לך הצלחה

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך
לצפיה ב-'עזרה בשאילת שאלה '
עזרה בשאילת שאלה
03/01/2018 | 00:23
7
23
שלום לכם
אני חדשה כאן, ובנסיון לקרוא בקלפים.
הכרתי לא מזמן בחור מקסים. הוא הרגיש לחלוטין כמו משהו נכון לי. נעים לי איתו  מכל הבחינות.
ומשהו קרה בשבוע שעבר והוא נעלם. הוא הסביר את זה בכך שהוא לא יודע  מה הוא רוצה והוא צריך לשמור מרחק כי לפעמים הוא לא רטצה קשר עם אנשים.
קשה לי ליישב בין הגבר הנעים, המתחשב, האכפתי שפגשתי וזה שמסנן אותי עכשיו.
ואין לי מושג אם אני עשיתי משהו שגרם לו להתרחק.
אני לא יודעת אם אני צריכה לשאול, איך אפשר להביא את הקשר לזוגיות
או האם הוא בן הזוג הנכון עבורי או איך לנסות להבין מה תקע אצלו את הקשר ולנסות  לשחרר מכאן.

תודה רבה ����
לצפיה ב-'אני א מ א, יקרה'
אני א מ א, יקרה
03/01/2018 | 10:26
6
13

זה בהחלט עצוב, כואב ומתסכל ש"דר' ג'קיל" הופך באחת ל"מיסטר הייד" ...

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250.

אני ממליצה לך לשאול:
מה השיעור הרוחני שלי במערכת יחסים זוגית ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת השיעור הרוחני:

זהו פורום לימודי ועל פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך.
אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך,

רחל

לצפיה ב-'תודה רחל ��'
תודה רחל ��
03/01/2018 | 11:01
5
22
המספר שבחרתי הוא 79.

הנה הפריסה:
השאלה שנשאלה:
מה השיעור הרוחני שלי במערכת יחסים זוגית ברבעון השנתי הקרוב? 

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - מוות
מכאן ואילך - שלוש החרבות
שיעור רוחני - העולם
פוטנציאל - שמונה הגביעים

מאיך שאני מבינה את הפריסה, עד כה חייתי עם אמונה מסויימת שלא הצלחתי לשנות, בכדי להתקדם הלאה  בזוגיות, לזוגיות שאינה כמו הקודמות אני צריכה להיות מוכנה לשינוי, גם אם הזוגיות לא תהיה עם האחרון.
ככל שאצליח להכנס פנימה אל תוכי ויציבות נפשית שלי שאינה תלויה באדם ממול כך אאפשר לעצמי זוגיות טובה יותר.

קצת מבולבל לי.
קראתי כל קלף. אני מבינה בכללי כל קלף, אבל החוט המקשר לא לחלוטין ברור לי.

תודה רבה לך ��
אני א מ א, יקרה
07/01/2018 | 14:52
4
11

מחילה על העיכוב במתן תשובה.

רחל

לצפיה ב-'תודה עבור הנכונות'
תודה עבור הנכונות
09/01/2018 | 12:45
3
6
כשתוכלי אשמח לשמוע ��
אני א מ א, יקרה
09/01/2018 | 22:08
2
13

המספר שבחרת הוא 79: סדר
 בטבע קיים תמיד סדר , ולכל דבר תפקיד משלו. אם יופרע סדר זה, ישתבש התהליך והכל צפוי לאבדון. עפ"י הסדר הטבעי יש לכל צד בזוגיות תפקיד. הנסיון לגרום לשוויון או להיפוך תפקידים הוא נסיון המפר את הסדר. על פי הקלפים והמסר עולה שהמאבק היה על שליטה ועל היכולת לשמור על עצמאות גם בתוך המסגרת. 

השיעור הרוחני שלך נסב סביב חופש, קרקע מוצקה מתחת לרגליים וגבולות.
אין זו הפעם הראשונה ו/או היחידה שחווית כאב כזה.
גם אין זו הפעם הראשונה ו/או היחידה שנאלצת ללקק את פצעייך, לאחר שבחרת או העמדת את עצמך במבחן הניסיון להחיל לוגיקה על תקשור ובכך הסתרת מפני עצמך את האמת... 
גם הפעם את מנסה לשאול למה זה קורה לך.
מהקלפים משתקף שאינך זקוקה לי כי חווית חוויה חוץ גופית שהבהירה לך את התמונה ודרוש לך רק חיזוק מאדם שאיננו מכיר אותך = אני 

אני בטוחה שהדרך לצמיחה רוויה עבור  הנבט הזעיר חשיכה מוחלטת. רק עוצמה ונחישות הנובעות מאמונה שהוא עוד יגיע לאור מדרבנות אותו לפעול. היי כמותו.

חיבוק,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה רחל ��'
תודה רבה רחל ��
09/01/2018 | 22:17
1
9
כמעט הכל מובן לי.
למעט המשפט שהסתרתי מעצמי את האמת.
אני אצטרך לחפור בזה עוד קצת.
להבין עוד.
השאר מובן לי.
אני מודה לך על הזמן וההשקעה. ועל החיבוק.
חיבוק בחזרה ��
לצפיה ב-'תודה על המשוב ואני שוב מבקשת'
תודה על המשוב ואני שוב מבקשת
09/01/2018 | 22:26
9
להודות לך על סבלנותך.

ליל מנוחה,

רחל

לצפיה ב-'חשוב לדעת:'
חשוב לדעת:
01/01/2018 | 23:24
43

ברוכים הבאים לעולם המופלא של קלפי הטארוט 

פורום טארוט הוא פורום ב"תפוז" המנוהל בהתנדבות.
פורום זה הוא במה לשיח, לדיון וללימוד קלפי הטארוט , המידע
הטמון בהם, הפרישות וכל נושא רלוונטי אחר המעניין אותנו הגולשים.

אתם מוזמנים להעשיר את הפורום במידע, להציע הצעות לדיון, להשתתף השתתפות פעילה בדיונים השוטפים, להגיב לגולשים ולהביע את עמדותיכם באופן תרבותי ועל פי כללי תפוז.

לפונים להתייעצות:
יש לבקש הכוונה לפני שמוגדרת שאלה ונבחרת פרישה.

המידע שנמסר  בפורום נמסר לכם הגולשים באהבה גדולה   . 
השימוש במידע הוא כראות עיניכם ועל אחריותכם.

שנה אזרחית טובה לכולם,

רחל

לצפיה ב-'עזרה בהבנת פריסה'
עזרה בהבנת פריסה
30/12/2017 | 20:12
8
44
היי,
אני בתקופה לחוצה בעבודה עם הרבה פרויקטים שאני עובדת עליהם במקביל. אני בדרך כלל נעזרת במישהו שיתן לי ביקורת ועצות ועכשיו יש לי משהו שאני עובדת עליו שאני רוצה לקדם מהר...
השאלה שנשאלה:
איך עליי להתנהל מול ב' בשבועיים הקרובים כדי לקדם את העבודה שלי? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שבע הגביעים
עיצה - תשע הגביעים
ממה להמנע - הצדק
תוצאה - תשע החרבות
שאלתי כי המצב קצת שונה הפעם, ואני אצטרך לבקש ממנו באופן אישי ולא כחלק מהעבודה שלו. 
נראה לי שהמצב הנוכחי שלי מראה על עומס ברעיונות ודברים שגורמים לי לבלבול ונסיון להשקיע ביותר מדבר אחד בו זמנית. העיצה לדעתי אומרת להמשיך מהלב, להתפתח להזדמנויות ואולי בכלל לא כדאי להתייעץ עם מישהו. להמנע מפעולה שהיא לא פיירית וכנה - אולי בגלל שזה לא חלק מהעבודה שלו כרגע זו תהיה קצת חוצפה לפנות. לדעתי התוצאה יותר אומרת עליי שאם אני אשאל זה יכניס אותי לדאגות מיותרות.
האמת ציפיתי למשהו יותר חיובי כי הוא באמת עוזר לי בהכל ואחלה בן אדם ואני אוהבת שיש מישהו שנותן לי ביקורת.

תודה ושבוע טוב!
לצפיה ב-'שירי יקרה,'
שירי יקרה,
31/12/2017 | 22:32
7
27

ניתחת היטב את הקלפים - חוץ מקלף התוצאה...

כל הכבוד!

מצ"ב קובץ לעיונך.

רחל
לצפיה ב-'תודה על הפרשנות המרגשת והנכונה'
תודה על הפרשנות המרגשת והנכונה
01/01/2018 | 16:46
6
18
כן, אני באמת מתמודדת עם הרבה עניינים בו זמנית וזה רעיון טוב לנסות להתמקד בדבר דבר.
אני שמחה על זה שיש את הקלף שמראה על התגשמות חלומות כי אני עובדת ממש קשה עכשיו עם לא הרבה תמורה, אז אני די מקווה שהתמורה תגיע בעתיד.

אפשר לשאול איך אפשר לדעת מה בחיי לא מתנהל כשורה? רשמת משהו על זה ושסביר שאני צודקת.
נדודי שינה זה מה שקורה איתי. אני עובדת על מלא דברים, בלחץ, בסביבה מאוד גברית (כמו שאמרת על הגנה גברית).
האם אני פועלת מתוך אגו כרגע? 

לוקחת את ההמלצות לנסות מדיטציה והרפיה של הגוף, וגם להיות כנה עם הבחור. תודה מכל הלב 
לצפיה ב-'שירי, יקרה, תודה על המשוב, שאלת:'
שירי, יקרה, תודה על המשוב, שאלת:
01/01/2018 | 16:48
5
13

אפשר לשאול איך אפשר לדעת מה בחיי לא מתנהל כשורה?

תבחרי מספר מ 1 עד 250.

רחל

לצפיה ב-'תודה לך על העזרה'
תודה לך על העזרה
01/01/2018 | 18:46
4
18
אני בוחרת ב-74

התחברתי להרבה דברים שעלו מהניתוח וגם שאלת בסוף מי נמצא בחוזה מגביל, אז אני במידה מסוימת וזה מצר את צעדיי למרות שבו בזמן אני גם רוצה את זה.
לצפיה ב-'שירי, מה את בעצם'
שירי, מה את בעצם
01/01/2018 | 19:45
3
21
הכי רוצה?

מה היית מוכנה לעשות אפילו בחינם?

מה הניע ומניע את האדם הזה?

תשוקה היא עיקר היצירתיות!

התרכזי בתשוקותייך קצרות הטווח וארוכות הטווח בהקשר למערכות -יחסייך, למשפחתך, לידידייך, לקריירה שלך, למידת הצלחתך, לרוחניותך, לצמיחתך, למודעותך ולשאר היבטי חייך.
האם תשוקותייך השולטות מובילות אותך לעבר מטרותייך?

בהצלחה,

רחל

לצפיה ב-'רק כדי להבין את מה שהצעת...'
רק כדי להבין את מה שהצעת...
01/01/2018 | 22:05
2
20
לפעול פשוט לפי הרצונות שלי? (כמובן בלי לפגוע חלילה במישהו) אם אני רוצה משהו פשוט ללכת על זה בלי לפחד שיגידו לי לא או ידחו אותי, וגם אם זה יקרה לקבל את זה בברכה...? (:
לצפיה ב-'שירי יקרה, הבהרות:'
שירי יקרה, הבהרות:
01/01/2018 | 22:48
1
18
שאלת שאלה כללית :
אפשר לשאול איך אפשר לדעת מה בחיי לא מתנהל כשורה?

כתגובה הצעתי לך לבחור מסר שיאיר את דרכך/ יעניק לך כיוון.

המסר שבחרת הוא מסר מספר 74: 

"תשוקה היא עיקר היצירתיות!

התרכזי בתשוקותייך קצרות הטווח וארוכות הטווח בהקשר למערכות -יחסייך, למשפחתך, לידידייך, לקריירה שלך, למידת הצלחתך, לרוחניותך, לצמיחתך, למודעותך ולשאר היבטי חייך.
האם תשוקותייך השולטות מובילות אותך לעבר מטרותייך?"

אני מציעה שתבחני את המידע שהוצג לאורך שרשור זה, כולל המסר, תפעלי כראות עינייך ועל אחריותך.

שנה אזרחית טובה,

רחל

לצפיה ב-'תודה..שנה אזרחית טובה! '
תודה..שנה אזרחית טובה!
02/01/2018 | 18:01
3
לצפיה ב-'היי רוחליקה ושנת 2018 מושלמת'
היי רוחליקה ושנת 2018 מושלמת
31/12/2017 | 15:14
12
15
האם ניתן לשאול שאלה אחרת?
ואם כן..התחום הזוגי עדין מת נמאס לי עם הלבד והאמת שאחת הסיבות שרציתי לנסוע זה בתקווה אולי אפילו להכיר בדרך שם...כי כאן כל מאמצי (אינטרנט פייסבוק לא מכירה
איך עלי לנסח אם בינואר 2018 צפויה לי הכרות לא רוצה לפרוס לעוד חודשיים שלוש חיה מחודש לחודש
המון תודה
לצפיה ב-'monik21, תודה על המשוב בנוגע'
monik21, תודה על המשוב בנוגע
31/12/2017 | 17:09
11
14
לפרישה הקודמת. הכל לטובה, מותק.

כדאי שתשאלי:

מה עליי לעשות כדי להביא זוגיות מאושרת לחיי בחודש הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.

שבוע טוב

רחל
לצפיה ב-'רוחליקה יקרה ..תודה רבה על הענות לשאלה השניה'
רוחליקה יקרה ..תודה רבה על הענות לשאלה השניה
31/12/2017 | 17:28
10
8
אבל ברשותך...רוצה לדעת מה הפוטנציאל ולא מה עלי לעשות..
יש מצה לשאול את השאלה בנוסח כזה?אולי בפריסה אחרת כמו פריסת שאלה?
המון המון תודה
לצפיה ב-'monik21 , יקירה, '
monik21 , יקירה,
31/12/2017 | 17:46
9
11
הצטערתי לקרוא על תחושת הבדידות הכרוכה בתחושת הלבד שלך בהעדר בן זוג בחייך כרגע.

כמותך אני מייחלת שתהיה לך זוגיות מאושרת.

אפשר לשאול על פוטנציאל כלשהו בהקשר לכל שאלה.
זה כולל כמובן ניבוי/ניחוש עתידות.
אני משתדלת ככל יכולתי להמנע מכך.

כאשר יש בסיס - במקרים מסוימים - ניתן לשאול שאלה כזו= עם צמצום ההשלכה לקלפים/לקורא בקלפים במסגרת ניבוי / ניחוש.

עפ"י אמונתי האישית, כאשר אדם מתנהל ממקום של עשיה הוא נוטל שליטה מסוימת על גורלו. 

אני עדיין בדעה שההמלצה שלי תקפה 

רחל
לצפיה ב-'רחל יקרה הולכת עם הפריסה שביקשת ולהלן התוצאה'
רחל יקרה הולכת עם הפריסה שביקשת ולהלן התוצאה
01/01/2018 | 11:28
8
14
מה עלי לעשות כדאי להביא זוגיות מאושרת לחיי בחודש הקרוב?
מצב נוכחי --נער המטות
להיות קלילה יותר פחות בררנית ?לנסוע לחול
עיצה -מרכבה 
להאמין שלמרות הכל למרות העצבות הדכדוך שאני נמצאת בו 
ב7 שנים האחרונות מאז חזרתי מארהב יגיע ה1
ממה להמנע- 3 חרבות
לא להכניס ראש בריא למיטה חולה
תוצאה -9 מטבעות
ואם אני התחייס לקלך העיצה ולקלף המניע אני יגיע לנחת ולנחלה
תודה אהובה שלי

לצפיה ב-'monik21, יקרה'
monik21, יקרה
01/01/2018 | 16:34
7
16
ניתחת יפה את הקלפים.

כל הכבוד.

מצ"ב קובץ עם קישור בסופו - לעיונך.

שנה אזרחית טובה גם לך,

רחל
לצפיה ב-'רחלי יקרה לא מצליחה לפתוח משום מה ..תוכלי להעתיק לי לכאן?'
רחלי יקרה לא מצליחה לפתוח משום מה ..תוכלי להעתיק לי לכאן?
01/01/2018 | 16:47
6
5
לצפיה ב-'ברור... :) - נער המטות'
ברור... :) - נער המטות
01/01/2018 | 16:50
5
5

monik21 , יקרה,
יישר כח על ניתוח הקלפים וההענות לכללי הפורום. ��

השאלה שנשאלה:
מה עלי לעשות כדאי להביא זוגיות מאושרת לחיי בחודש הקרוב?

הפרישה שנבחרה: פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת. פרישה זו מורכבת מארבעה קלפים בארבע
עמדות שונות.
בפרישה שהוצגה מופיעים ארבעה קלפים. אחד מהם מהארקנה הבכירה (המרכבה) והשאר
מהארקנה הזוטרה; ויסודותיהם:

אש: נער המטות
אוויר: שלוש החרבות
מים: המרכבה
אדמה: תשע המטבעות

בפרישה קיימים ארבע היסודות ולכן היא נחשבת לפרישה מאוזנת.

ניתוח המידע:

מצב נוכחי --נער המטות
בעמדת המצב הנוכחי נמצא נער המטות. קלף נער -משרת המטות הוא קלף חצר מהארקנה הזוטרה, סדרת המטות ויסוד האש. הנער  יכול להצביע על ילדותיות וקשר עם ילדים או על תהליכים בראשית דרכם. לציין כי האנרגיה כאן היא אנרגיה ראשונית שיש לטפח. בכל מקרה, מאחר שמדובר ביסוד האש בולטים לעין המוחצנות והצורך בפעולה. חשיבה עשירה בדמיון פורה ויצירתי והרגשות מלאים כמיהה וגעגוע.
בקלף נער צעיר אוחז מטה  מלבלב שבסיסו על אדמה והוא גבוה מעט ממנו. מבטו של הנער מופנה לראש המטה. הנער לבוש בגדים צהובים מאירים ומגבעת עגולה מיוחדת מקושטת בנוצה. על כותנתו הדפס המופיע גם אצל אביר המטות, מלכת המטות ומלך המטות. בקלפי החצר בסדרת המטות הדמויות עוטות בגדים בצבעי צהוב או זהב ועליהן בצבע כהה הדפס של אריות או לטאות.  זה מצביע על שיתוף פעולה יעיל עם כוחות הטבע.  הנער המתואר בקלף נער המטות בהחלט מעורר תחושה שעליו עוד להתבגר. עם זאת הוא מאושר עם האלגנטיות המוזרה שלו. הקלף מצביע על יוהרה מסוימת העלולה לגרום לך עיוורון בנוגע למציאות בתחומים שונים בחייך.  לעיתים, חוסר מודעות לחומרת המצב מסייעת להתמודד עימו.  באופן כללי, קלף נער המטות מצביע על יצירתיות בעלת מודעות גבוהה והתקדמות המצויה בחייך.
ארכיטיפ נער - משרת הוא ארכיטיפ  של אדם ייחודי, יוצא דופן, נון קונפורמיסט, בוהמיין ובעל ייחודיות עצמית בלתי תלויה. אדם זה איננו זקוק לאישור חיצוני להווייתו ואף מסתפק בהכרה מועטת מצד הסביבה לייחודיות שבו.  האנרגיה שלו חדורה רוח יצירה ושובבות חיננית. לעיתים קרובות הוא מתגלה כחדשן, ממציא או נותן שירות מבריק שחש תחושת שליחות קיומית לפעול למען העולם. לעיתים רחוקות, תחושת שליחות זו שלו מתחלפת כשהוא חושף דרך בה יוכל להניע אחרים לשרת אותו ואת טובתו האישית.
נער זה הוא ציפור דרור בנשמתו. החופש והעצמאות הם ערכים עליונים עבורו ; עד כדי כך שהוא יעדיף להסתובב בבלויי- סחבות נטול מחויבות, מאשר לרשת תפקיד יוקרתי זוהר רווי אחריות, ציפיות ומגבלות עם חופש פעולה מועט .
מוניק יקרה, את מפגינה נעורים, אופטימיות, שמחת חיים, חוש הומור, כנות, מסירות, התלהבות, נדיבות, הרפתקנות, עצמאות, פתיחות, כושר שיפוט יעיל וקלילות. את  אוהבת עצמאות, מחפשת להגיע למקומות מעניינים, נהנית מטיולים, מלימודים וממסעות. התנהגותך מעודנת, מקסימה וחברותית. יש בך ילדיות מלאת אופטימיות ואמון.  יצירתית מאוד, אידיאליסטית ומחפשת הסבר הגיוני לכל דבר. אוהבת להפליג לעולמות רחוקים בדמיון ובקריאה.
הקלף רומז על בואן של חדשות טובות עבורך בהקשר לשאלה.

לצפיה ב-'המרכבה - עיצה'
המרכבה - עיצה
01/01/2018 | 16:51
4
7

עיצה -מרכבה
קלף  המרכבה הוא קלף מהארקנה הבכירה, מיסוד המים .מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי סרטן והכוכבים ירח, צדק(יופיטר) מאדים(מרס); המספר 7 והאות ח' בא-ב העברי.
מלך עומד במרכבת הניצחון שלו. יש לה חופה כחולה מעוטרת בכוכבים לבנים, אך הוא עומד בקדמת המרכבה  ניצב לעין כל. הוא עוטה חליפה צבאית מהודרת , מגן הכולל  אצדעות ממתכת לזרועות, חגורה מזהב מקושטת בסימני המזלות ותואמת את חצאיתו. בידו שרביט ועל שפעת תלתלי הבלונד שלו מונח  כתר זהב שבקצהו כוכב ענק. על כל כותפת סהרון בפרופיל. קדמת המרכבה מקושטת בכנפי מגן. אל המרכבה מחוברים שני ספינקסים במנוחה שחור מצד שמאל ולבן מימין.  בגרסאות אחרות של קלף זה בחפיסות אחרות מחוברים אליה שני סוסים בתנועה. מאחוריו במרחק מבצבצים צריחי הטירה המלכותית תחת שמיים זהובים.
המלך נראה כאן ברגע הניצחון. זה עתה הגיע מקרב עטור תהילה והוא נעצר כדי לאמוד ולסקור את ממלכתו המתרחבת. הספינקסים בקדמת המרכבה מרמזים  לניצחון על ממלכה זרה כמו קיסר שכבש את האימפריה המצרית על יתרונותיה. ולמרות זאת הספינקסים עדיין מייצגים את החידה הבלתי פתורה של מסע זה. הספינקסים בשחור ולבן מזכירים את העמודים בקלף הכהנת הגדולה, המייצגים ידע כמפתח לניצחון וכיבוש צפויים בתנאי שתחילה יפוענח צופן המסע. הכוכב בכתר הוא הכוכב המופיע בקלף הכוכב שמספרו 17. הדבר מעיד כי למנצח היו השראה ותקווה גדולים שליוו אותו במסעו לעבר כיבוש היעד.
קלף המרכבה מייצג צורך בשליטה וגם חירות משחררת המושגת בעקבות ניצחון. גם אם בקלף אין איור של מצעד ניצחון ברחובות העיר לתשואות קהל. הקלף מרמז על הישגים כבירים, ברכה והצלחה תוך התעצמות וההעצמה. 
כח הרצון של הרָכָּּב הצעיר לאחוז במושכות ולהאיץ את הקצב ניכרים על רקע גלגלי הענק שבאיור. טעינת אנרגיה מסוג זה מעוררת בלב אדם שאפתן להט לכבוש את העולם ולהגדיל את ההישגים.  אולם, בהעדר מושכות בידי הרָכָּּב - המרכבה נבלמה ונעצרה.
הסכנה בתחושת החופש והאמונה שהרָכָּּב כל יכול היא שקצב מהיר מדי של שינויים איננו מאפשר הסתגלות נאותה , עלול להוביל לטעויות בשיקול הדעת ולהחלטות חפוזות שעלולות להיות הרסניות. על הרָכָּּב להיות דרוך וערני בדרכו קדימה שכן, הוא עדיין רָכָּּב צעיר בלתי מנוסה דיו ו/או עם ניסיון מועט. מומלץ לרָכָּּב להיות קשוב לסביבה ולבחון את הדרך בטרם ימשיך לצעוד עליה.

עצת הקלף:
היי פתוחה ולבבית כלפי אנשים שייקרו בדרכך. בפרט לאלה שיצטרפו למסעך וייכנסו לחייך. מומלץ לך ללמוד מכישלונות העבר. להפיק וליישם לקחים לעתיד. להיות ממוקדת בעשייה ולא לפזר אנרגיה מיותרת במגוון תחומים. ללמוד לבטא רגשות ברגישות. בנוסף, מומלץ להבדק בגלל נטייה לשומנים בדם ולחץ דם גבוה. מתח עלול להיות גורם מהותי למחלות.

לצפיה ב-'ממה להמנע - 3 החרבות'
ממה להמנע - 3 החרבות
01/01/2018 | 16:52
3
6

ממה להמנע- 3 חרבות
קלף  שלוש החרבות הוא קלף מהארקנה הזוטרה,  מסדרת החרבות מיסוד האוויר .מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי מאזניים  והכוכבים שבתאי וירח; המספר 3  .
ציור של לב אדום צף באוויר לנגד עינינו. שלוש חרבות חדרו דרכו. שתיים מכל צד מוצלבות זו בזו חודרות דרכו מלמעלה ובינהן חרב שלישית העוברת דרך מרכז הלב, כשלהביהן יוצאות מטה ממנו. כל זה מתרחש על רקע שמיים אפורים מעוננים; גשם מעורב בשלג יורד מהעננים ונותר באוויר ללא שום מקום לנחות עליו.  זהו בוודאות קלף קודר נטול התאוששות נראית לעין, מעבר לעובדה שהוא משקף את מציאות חייך העגומה. הלב הנקוב ניצב לבדו, כסמל לאהבה נטולת קרקע יציב, - הרבה מעבר לנזק מוחשי- זהו מצב בלתי הפיך.
חרבות מייצגות מילים, רעיונות וגישות אותן אנו מבטאים. חשוב לציין שהקלף אינו ייצוג של שריר הלב האמיתי אלא הוא סמל בלבד. בגלל כוחן של  מילים לחדור ללב ולהכאיב הוא יכול לסמל דחיית נקודת מבט של אדם כלשהו בעניין האהבה. ליבו של האחד יצא אל האחר; והאחר פצע אותו. רקע השמיים מבטיח לקורא בקלפים שישועה חייבת להגיע ממקור כלשהו ולהיות מיוצגת בקלף אחר  בקריאה זו או להופיע בקריאת קלפים שונה.
האם את חשה לבד? נטושה? נבגדת? האם הבדלים בלתי ניתנים לגישור מערכת יחסים יצרו קרע בלתי ניתן לאיחוי? קלף שלוש החרבות מייצג את כאבך אולם הוא גם מתריע שייתכן שאת הצד הפוגע ולא רק הנפגע...
קלף שלושת החרבות מסמל פירוק שותפות או פרידה משמעותית, עם תחושת אבלות בעקבותיה.
ההיבט החיובי של הקלף יזרח כאשר ינוקזו מחשבות מתישות, מייאשות או מתסכלות למקום אחד
ויתפוגגו. זה קורה לאחר שוך הסערה שהיא תוצר של התפכחות. לב שבור – הוא לב פתוח.
מסר אחד שהקלף מבטא הוא שלעיתים חובה לחתוך בבשר החי כדי להשתחרר. למרות זכרונות וחיבורים מבוססי רגשות, מגיע הרגע שחובה להרפות ולהשתחרר ממערכת יחסים קודמת שהכילה בעבר הבטחה לעתיד ורוד והעניקה תמיכה ועונג- פרצה את הגבולות וחרגה מהמסגרת. כעת היא הבטחה ריקה מתוכן ושברי רגעים של קסם. זו הסיבה שיש להשתחרר מאחיזתה, להחלים ולהמשיך הלאה. 

עצת הקלף:
ההתפכחות כואבת. קלף שלושת החרבות בעמדה זו מייעץ לך למחוק את עברך ולהתחיל מחדש בעצמך. התרחקי מאנשים ומאנרגיות, המזיקים לך. גדלי עור של פיל.
בפרט המנעי מ: הססנות, עצלנות, פסיביות, דחיית מטלות, בטול אישיות, מניפולטיביות, נהנתנות.
השתמשי בדמיון וביצירתיות שלך, מצאי אנשים שהשקפת עולמם דומה לשלך. התחברי לאלה המסוגלים להעריך את מהותך ואת דרכך המיוחדת לתרום לעולם. כמו כן המנעי מלראות בשותף פוטנציאלי – פסיכולוג או רופא לנפשך. את השיתוף בכאבך שמרי למועד אחר או לעולם לא. אדם עצוב, שבור וכאוב מרחיק מעליו חברים/שותפים, מעורר שאט נפש והצד השני בדרך כלל ירצה לנצל ולהמשיך הלאה.

לצפיה ב-'סיכום- 9 המטבעות'
סיכום- 9 המטבעות
01/01/2018 | 16:52
2
6

תוצאה -9 מטבעות
קלף תשע המטבעות הוא קלף מהארקנה הזוטרה,  מסדרת המטבעות מיסוד האדמה .מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי בתולה והכוכבים  נוגה, מרקורי ; המספר 9.
האם את סוף - סוף חוזרת לעצמך? האם לאחרונה הקפת עצמך בחפצים יפים? האם האהבה ליופי התגנבה לתודעתך?  כאשר הנאות חומריות משתלטות על חייך עשוי לעלות בקריאת קלפים עבורך קלף תשע המטבעות.
אישה לבושה בגדים מפוארים מתבוננת בציפור היושבת על ידה השמאלית עטוית הכפפה. מאחוריה משתרעת גדר חיה שופעת אשכולות ענבים עסיסיים. מאחוריהן נראה נוף פשוט ונאה הכולל בית נחמד, עצים ומרחבים פתוחים. כל אלו נמצאים תחת שמים תכולים בהירים. ידה הימנית נטולת כפפה מונחת על מטבע אחד מתוך תשעה, המשובצים בגדר החיה משני צדדיה. על האדמה נראה שבלול קטן.   האישה עוטה על גופה בגדים אופנתיים יוקרתיים והיא מתרגעת בחלקת האלוהים הקטנה שלה. ניכר כי עיתותיה בידה והיא יכולה להקדיש חלק מזמנה לבזיירות. זוהי הצהרת עושר. האם האישה לכודה במלכודת העושר? האם היא מתקשה להשתחרר מסבך העולם החומרי? האם הציפור היא סמל לכמיהה לברוח מכלוב הזהב הזה? האם הציפור מביאה לחייה קרן של תקווה או חיבור לצד הרוחני שבה שהתעמעם נוכח רדיפת העושר והמותרות?  השאלה המתעוררת בנוגע לקלף תשע המטבעות היא: האם עושרה של האישה הוא ברכה או קללה?.
קלף תשע המטבעות מצביע על אדם הנהנה מחופש כלכלי וחי ברווחה. הוא נהנה מפירות עמלו ו/או מירושה נכבדת, מרווחים מעסק שבנה ו/או מהכנסה פאסיבית. אדם בר מזל זה הפך כישלון להזדמנות וחולל מהפך בחייו. כדאי לא ללכת שולל אחר החזות הנינוחה של האישה המאוירת בקלף. מצבה הוא תוצאה של עבודה ארוכת טווח עם לחצים אינטנסיביים. מצבה הנוכחי הוא פועל יוצא של מאמצים מרובים שרווחים בצדם.
יש לך חזון והרכב פנימי נדיר להשתמש בתבונה בכישורייך ולהגדיל את רווחייך מכל עסקה שהיא- אף אם כנגד כל הסיכויים.
הרווחה הכלכלית היא גמול הולם למאמץ מתמשך והתגברות על אתגרים בדרך.
ביכולתך לבנות חיי רווחה וביטחון כלכלי לטווח הארוך. זכור לחלוק את השפע עם אלו שתמכו בך בדרכך  להשגת מטרה זו.
היא נמצאת לבד ונהנית משפע חומרי. אך האם היא מאושרת?

לצפיה ב-'המשך'
המשך
01/01/2018 | 16:53
1
6

מוניק יקרה,
על פי הקלפים ולמיטב הבנתי וידיעתי אותם ואת הפרישה שהוצגה:
את בחורה דינאמית עם חוש הומור ואהבה לאסתטיקה.
את מעוניינת בגבר שיעניק לך אהבה.
מסוגלת להרוויח כסף ולממן את עצמך בכוחות עצמך.
זקוקה לאוזן קשבת ולב מבין- במיוחד אחרי משבר גדול שחווית.
ניחנת בכישרון  הבנת מבנה השפה והיכולת להבין את הדקדוק שלה ולכן את חלק מאנשי המילה, תרגום, שיודעים להפוך את השפה ואת המושגים למעשיים המשמשים כלי עבודה. החל מתחומי הספרות, עיתונות, עריכה, תרגום, הוראה, וכל מה שקשור בהתפלספות עם מושגים ושפה כמו עורכי דין ובלשנים. ניחנת ביכולת לוגית ובחוש היגיון, בנייה ותכנון. הגישה למצבים חדשים, זהירה ובוחנת. כמו גם, יכולת להגיע למסקנה אחרי איסוף פרטים מקסימלי. כשכולם בסביבה שקועים ברגשות- את מוצפת היגיון בריא ולא נותנת לעצמך לאבד את קור רוחך והתגובה שלך תהיה מתונה.
יש בך נטייה/צורך לבטא עובדות כפי שהן ולדייק בפרטים. המחשבה תושפע בעיקר מהצורך להבין את כל התמונה וזה יהיה מותנה, בידיעת כל הפרטים. יחד עם זאת חולשתך היא שהעיסוק הרב בפרטים היא כמו "מרוב עצים לא רואים יער...".  לפעמים בחשיבה שלך עולים סך הפרטים על השלם ואז יהיה קושי להחליט ויגיע שלב של היסוס ארוך אם כדאי לנקוט עמדה או מעשה. ואכן התבוננות מוגזמת בפרטים עלולה לגרום לאיבוד הממד הכללי של הבעיה.
את מוקירה אנשים חכמים ומלאי ידע, אך מקפידה לבדוק כמה הם מדייקים. לעתים, פרט שגוי אחד עלול למוטט את כל התאוריה. לכן בגישתך נוטה כל יום מחדש, לבחון את הדברים ברמה הפרקטית וזאת למורת רוחה של הסביבה.
יש לך כושר ארגון תכנון ומעשיות. משלמת חשבונות בזמן ושמחה להושיט יד לזקוקים לעזרתך. אנליטית ודייקנית ועם זאת קשובה מאוד לבעיות של האחרים עם נטייה טיפולית מעשית. החל מתחומי הרפואה ומתן שירותים בכל תחום. עושה את המוטל עלייך ומעניקה שירות מצוין ויעיל. את חברה טובה גם  מבחינת שיתוף פעולה ומתן עזרה. יש בך סקרנות וחקרנות בריאות. בעלת יכולת טכנית גבוהה ומסוגלת לתקן דברים בכוחות עצמך.
קל לסמוך עלייך.
שואפת לשלמות וזה עלול להיות בעוכרייך במיוחד כשאת דורשת יחס זהה מסביבתך.
יש בך יכולת להתנתק רגשית מבעיה כלשהי ולכן ייעוץ מיטבי.
את  מחפשת אהבה אמיתית וטהורה, לכן נוטה לחיות בגפך, ביקורתית, ולא ניתן לרמותך; מחפשת גבר שיבין אותך, שיהיה מושלם בסדר ובאינטלקט.
מייצגת את הטעם והגישה לאסתטיקה, יחס לכסף וגישה חברתית ותרבותית. יוצרת מצב של הנאה מפירות העמל, כספים שמגיעים גם ממקורות לא צפויים וחיי רווחה.
בחודש הקרוב מסתמנת על פי הקלפים לבדות.
כדי להגדיל את סיכוייך להכיר בן זוג ראוי מומלץ לך עפ"י הקלפים :
הפגיני תכונות חיוביות כגון:  נתינה לזולת, צניעות, קפדנות, אחריות, מעשיות, התמדה, יעילות, חריצות, יושר, פשטות, מסירות, התייחסות לפרטים.
המנעי מהפגנת תכונות שליליות כגון: לא מעורבת מבחינה רגשית, מתוסכלת, בעלת ציפיות גבוהות מידי,  דאגנית, מדוכאת, ספקנית, טרחנות, דאגנות, ביקורתיות, שמרנות, צרות אופקים, קטנוניות, קמצנות, בררנות.

לצפיה ב-'לסיום- משהו ממני באהבה'
לסיום- משהו ממני באהבה
01/01/2018 | 16:54
8

ומשהו ממני  באהבה,

למרות איכויותייך הרבות  חסרים לך כישורי תקשורת נאותים עם סביבתך ולכן את מרגישה בודדה בצמרת. האנרגיה שלך סופגת ומתפרצת, לאחר ההתפרצות את מתכנסת לתוך שריונך ומלקקת את הפצעים...
עפ"י הקלפים את מעוניינת בבן זוג אולם לא באדם שיגביל את החופש שלך ויצר את צעדייך. איש מלבדך לא ייתן לך דבר, עצה או מענק חומרי, שיביאו לך שלווה וסיפוק לאורך זמן. שלוות נפש נובעת מנקודת המבט שלך -  כיצד את רואה את מעשייך ואת מה שקורה בחייך. את ורק את תחליטי אם לראות את חייך כפיצול עוין או כאחדות נוסכת רוגע.
מטפיזיקאים מאמינים כי השלווה היא הדלת לממלכתו הפנימית של האל.
מרגע זה לאורך כל היום עצרי מדי פעם וזכרי לחוות שלווה.                                                 
נשמי עמוק והקדישי כמה רגעים להתרגעות ולשקט.                                                             
שאלי את עצמך: "מה חסר ברגע זה?". \
ככל שתרבי לעשות זאת, כן תגבר שלוותך.
הביטי בדברים בחייך הגורמים סערת רגשות ובדקי כיצד תוכלי להפסיק לשפוט ולהאשים.        
ותרי על ציפיות להערכה או לשליטה. קבלי את מה שיש, התנתקי מן השלילה והניחי לה לזרום דרכך בלא להשפיע עלייך.
כדי שתהיה לך שליטה בחייך, עלייך להיות בעלת יעדים מוגדרים או לפחות כיוון כללי חזק. כאשר אינך מתכננת כיוון לחייך, את מבצעת בחירה. אך חוסר פעולה אינו בחירה! השכל התת – מודע שלך מחולל אירועים בחייך. אם חשיבתך היתה שלילית, סביר להניח שתחווי אירועים בעלי אופי שלילי. מחשבות הן דברים – הן יוצרות נסיבות באמצעות תכנות השכל התת – מודע שלך.
אם אין לך יעדים, או שכוונותייך אינן ברורות דיין, התחילי לבדוק מה באמת תאהבי לעשות – משהו שיסב לך הנאה כה רבה, עד כי יהיה משחק יותר מעבודה. אל תנסי להיות הגיונית בחיפוש. כאשר יתבהר לך רצונך, ימצא הכל את מקומו. ברגע שתתחייבי לכיוון זה, יחלו הדברים להתרחש באורח פלא. כאילו היית מגנט השואב לניסיונך את כל מה שחשוב למימוש רצונך.
המפתח להצלחה הוא תשוקה רגשית כבירה והחלטיות. ככל שתגבר תשוקתך, כן תגדל האנרגיה שתשקיעי בהשגת יעדך.
ממליצה  לך לפני הכל לבדוק את בהירות כוונותיך בנוגע ליעדיך האישיים והמקצועיים.

אמנות התקשורת:
https://www.youtube.com/watch?v=uG7uCtnXQyg

בהצלחה,
רחל 

לצפיה ב-'היי רחליקה מה שלומך?'
היי רחליקה מה שלומך?
28/12/2017 | 12:11
12
25
אני מנסה פעם אחרי פעם לנסוע לחול וכל פעם קורה משהו וזה מפקשש
הפעם אני תלויה בחברה שתתן לי תשובה חיובית הפעם הכי נוח לי לנסוע בפברואר הקרוב?
איזו פריסה עלי לעשות ואיך לסגנן את השאלה על מנת שאני ידע אם הנסיעה הזאת תצא לפועל 
המון המון תודה
לצפיה ב-'monik21 יקרה, היום '
monik21 יקרה, היום
28/12/2017 | 12:25
11
9
יום עצוב לי כי היום עשרה בטבת...
מתוך שבמותם ציוו לנו את החיים אני כאן.

תודה על התעניינותך 

האם את שואלת אם לנסוע בפברואר?

לצפיה ב-'מצטערת רוחליקה יקרה'
מצטערת רוחליקה יקרה
28/12/2017 | 13:23
10
6
ואנחנו עוסקים בדברים כאלה..אבל לצערי אלו החיים..והכל גלגל 1 שלם וצריך לחיות את הרגע כי אין לדעת מה יקרה מחר..אחי שהיה גר בארהב  דחה כל פעם מחדש את ההגעתו לישראל ובסוף הוא  נפטר בגיל 57 ולא בא לבקר
לגבי...אני מאוד רוצה לנסוע בפברואר כי מסתדר לי עם העבודה אבל תלויה בחברתי שגרה שם שאצלה אני אומרה להתארח..
לצפיה ב-'monik21 יקרה,'
monik21 יקרה,
28/12/2017 | 13:27
9
9
צר לי לקרוא בנוגע לאחיך 

זה אכן לקח חשוב: להנות מכל רגע ככל שניתן.

בנוגע לנסיעה לחו"ל ולשהייה אצל חברתך:

מה הפוטנציאל האפשרי עבורי לנסוע לחו"ל במהלך פברואר 2018?

פרישת הכוכב:

תודה על שאת מוסיפה מראות עינייך בהתאם לכללי הפורום 

רחל

לצפיה ב-'וואי למה פריסה כזאת פרסתי ואני מתקשה לנסות לענות..'
וואי למה פריסה כזאת פרסתי ואני מתקשה לנסות לענות..
28/12/2017 | 13:40
8
11
תכף אני יעלה וינסה למרות שהקלפים לא משהו..בפעם הראשונה שפרסתי יצאו קלפים חיובים..ואז כשניסיתי להעתיק יצא שלילי..עדין לפענח או לחכות למחר בגלל שזאת לא הפריסה הראשונית?
תודהרבה
לצפיה ב-'רצוי להמנע מפרישות חוזרות, נשמה '
רצוי להמנע מפרישות חוזרות, נשמה
28/12/2017 | 14:33
5
לצפיה ב-'היי רוחליקה הנה הפריסה והפירוש שלי'
היי רוחליקה הנה הפריסה והפירוש שלי
28/12/2017 | 15:27
6
13
השאלה שנשאלה מה הפוטנציאל האפשרי עבורי לנסוע לחול במהלך פברואר 2018
ראש -7 מטות
צריכה לחשוב מה סדר העדיפיות שלי
לב- נער המטבעות- לקחת את עצמי ולנסוע ואם חברתי לא פנויה להזמין פשוט מלון
יד ימין -נער המטבעות
לנסוע ואולי על הדרך להכיר מישהו
רגל ימין-4 גביעים
לקבל החלטה לפה או לפה
יד שמאל 5 גביעים
אם אני יחשוב יותר מידי בסוף אני לא יסע
רגל שמאל -5 מטבעות
אולי לא כדאי לנסוע כי מצבי הכלכלי לא הכי בשמים
שורה תחתונה צריכה לקחת החלטה למרות שאין לי תשובה מחברתי ולמרות מצבי הכלכלי אני צריכה את הטיול הזה לנפש שלי

זהו נעזרתי בפירוש הקלפים

לצפיה ב-'מוניק, מתוקה,איזה'
מוניק, מתוקה,איזה
28/12/2017 | 15:33
5
13
קלף עלה בלב ואיזה קלף ביד ימין?

תודה על ההענות.
רחל

לצפיה ב-'אה כתבתי את הקלפים'
אה כתבתי את הקלפים
28/12/2017 | 15:47
4
13
בלב---נער המטבעות
 יד ימין-אביר הגביעים
אחר כך קראתי את מה שכתבת אז אולי לא תעני לי עכשו ואני יפרוס מחר בבוקר?
לצפיה ב-'יקירה, תודה על ההבהרה. לא ! ממש לא ובהחלט'
יקירה, תודה על ההבהרה. לא ! ממש לא ובהחלט
28/12/2017 | 16:10
3
14

לא רצוי לפרוש פרישות חוזרות סביב שאלה א חת בפרק זמן קצר. 

אשתדל להגיב בהקדם,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה אהובה'
תודה רבה אהובה
28/12/2017 | 16:17
2
4
לצפיה ב-'monik21, יקרה,'
monik21, יקרה,
29/12/2017 | 16:46
1
14
מצ"ב קובץ לעיונך,

שבת שלום,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה רחל יקרה ..באסה לא יכולה '
תודה רבה רחל יקרה ..באסה לא יכולה
31/12/2017 | 09:53
6
להמנע מלחשוב שאם לא היתה נמחקת לי הפריסה הראשונית התשובה לפריסה היה שונה
לצפיה ב-'ניתוח פריסה'
ניתוח פריסה
28/12/2017 | 14:40
11
30
שלום
פרסתי כיצד עלי להתנהל על מנת לשים את הדברים עם X מאחוריי אחת ולתמיד יצא לי :

תוצאות פריסת הווה-עיצה-תוצאה:
הווה - תשע המטבעות
עיצה - מלכת החרבות
תוצאה - אס המטבעות

בניתוח שלי את הפריסה
מצב נוכחי שיש לי הרבה ואי צריכה להסתפק במצב הקיים גם אם הוא לא מושלם 
אולי האישה אבל קצת בודדת כי מה שבאמת רוצה לא בר השגה
עיצה-מלכת החרבות עליי להיות שכלתנית וקורקטית ללכת בדרכי ולביות חדורת מטרה 
תוצאה-סוג של התחלה מעשית חדשה בשל המטבעות.

תכלס לא מצליחה לחבר את המסר ולהבין כיצד עלי להתנהלומה התהליך שעלי לעבור כדי אחת ולתמיד לשים את הדברים מאחוריי וללכת הלאה ?

אשמח לעזרתך\
תודה 
לצפיה ב-'שבת מבורכת, יקרה,'
שבת מבורכת, יקרה,
28/12/2017 | 15:02
10
19
תודה על הענותך לכללי הפורום.

פרשת בשאלה: 
כיצד עלי להתנהל על מנת לשים את הדברים עם X מאחוריי אחת ולתמיד

תגובתי:
חסר בשאלה לוח זמנים.

בהקשר לפרישה:
באופן אישי אני מעדיפה את פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.
גם הפרישה שבחרת יכולה להועיל...

נסי לנתח את הקלפים מנקודת מבט מעשית בהתאם לרוח השאלה.

רחל
לצפיה ב-'לא יודעת ..ניסיתי לנתח למעלה לא ככ מצליחה מעבר להבין איך ליי'
לא יודעת ..ניסיתי לנתח למעלה לא ככ מצליחה מעבר להבין איך ליי
28/12/2017 | 15:15
9
18
ניסיתי למעלה רק מבינה שאולי עליי לנהוג בצורה יותר חד שוברורה אבל לא מבינה איך ליישם ?
לצפיה ב-'זו אני שבת מבורכת :)'
זו אני שבת מבורכת :)
28/12/2017 | 15:17
8
9
לצפיה ב-'אשמח לעזרה בפירוש '
אשמח לעזרה בפירוש
28/12/2017 | 16:19
7
8
לצפיה ב-'שבת מבורכת יקרה, אשמח'
שבת מבורכת יקרה, אשמח
28/12/2017 | 17:07
6
23
לנסות להועיל בהקדם.

רחל
לצפיה ב-'שכחו אותי בבית ? '
שכחו אותי בבית ?
29/12/2017 | 08:23
5
7
לצפיה ב-'שבת מבורכת יקרה,'
שבת מבורכת יקרה,
29/12/2017 | 16:49
4
19
הבהרות:
פורום זה ככל הפורומים בתפוז  מנוהל בהתנדבות.

הודעתי שאנתח את המידע עבורך מוקדם ככל האפשר.

מומלץ להתאזר בסובלנות בפנייה לפורום זה 

מצ"ב קובץ לעיונך,

שבת שלום,

רחל

לצפיה ב-'*סבלנות" (סובלנות יכולת לקבל דעות של אחרים)'
*סבלנות" (סובלנות יכולת לקבל דעות של אחרים)
29/12/2017 | 19:49
3
8
לצפיה ב-'תודה '
תודה
31/12/2017 | 17:47
2
5
לצפיה ב-'רחליקה רוב תודות ושנה אזרחית חדשה נפלאה '
רחליקה רוב תודות ושנה אזרחית חדשה נפלאה
01/01/2018 | 11:28
3
לצפיה ב-''
06/01/2018 | 12:45
2
לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/12/2017 | 19:03
5
28

אני עובדת בתחום מסוים מזה שנים, מאז צעירותי. לאחרונה אני לא מוצאת את עצמי ומרגישה שחיקה וקצת דכאון. חשבתי שאני אוהבת את התחום אבל אולי הגעתי למיצוי.
השאלה שנשאלה:
האם נכון לי להמשיך בתחום x? 

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - נער הגביעים
מכאן ואילך - אס הגביעים
שיעור רוחני - אס החרבות
פוטנציאל - העולם
בחרתי בשיעור רוחני כי זה נראה לי מתאים לשאלה שהיא יותר כללית. אני מבינה שיש הרבה רגש בפריסה, ואני צריכה לחתוך יותר בהגיון אבל אני לא בטוחה איך עושים את זה. הפוטנציאל נראה חיובי אז אולי זה עניין של לשנות את איך שאני רואה את הדברים?
אודה לעזרתך

לצפיה ב-'רוית יקרה,'
רוית יקרה,
27/12/2017 | 19:37
4
13
פורום זה הוא פורום לימודי ותודה על הענותך לכללי הפורום.

אתחיל מכך שריבוי פרישות סביב שאלה אחת בזמן קצר  איננו יעיל ולכן אני נמנעת מלנתח את הפרישה שהוצגה.

בעניין ניסוח  השאלות: 
שאלות שמתחילות במילה "האם" =  אינן מומלצות ולא תענינה כאן.
יש לתחום את השאלה בטווח זמנים. 

בעניין הפרישות:
כדאי להתייעץ כאן על פרישה מומלצת.

בשלב זה - באפשרותי להעניק לך מסר . לשם כך יש לבחור מספר מ 1 עד 250.

רחל 

לצפיה ב-'סליחה... אני בוחרת ב-64'
סליחה... אני בוחרת ב-64
27/12/2017 | 20:16
3
7
לצפיה ב-'רוית יקרה,'
רוית יקרה,
27/12/2017 | 21:35
2
17

תודה על האמון.

המסר שבחרת עוסק בבלימה הנובעת מפחד.

עפ"י הפרישה והמסר שהוצגו: 
הביני שככל שתרבי להתנגד לרעיון שעלייך לנקוט יוזמה ולדחות אותו  תאריכי את הדילמה ותחזקי את הבלימה הנובעת מעשיית מעשה מיטבי עבורך.  כל זמן שאת נאבקת במשהו, את למעשה כבולה אליו, והוא מגביר את השפעתו על חייך.   מה את רוצה שיקרה  (לא מה את אומרת שברצונך שיקרה, אלא מה שאת משתוקקת אליו במעמקי ליבך)?
עפ"י הנתונים רק פעולה תמגר פחד זה- ופעולה זו חייבת לנבוע מתבונה.
תבונה זהו הגיון הלב.
או אז תזכי בהתחלה חדשה בה כל העולם יהא פרוש לרגלייך!

ממליצה לך להאזין לזה כדי לקבל החלטה מיטיבה עבורך:

בהצלחה,
רחל

לצפיה ב-'רחל תודה'
רחל תודה
27/12/2017 | 21:45
1
31
הסרטון ששמת ממש ריגש אותי! וזה מאוד נכון שהרבה פעמים אדם הורס לעצמו את היומיום בחיים מלאים פחד למרות שזה החלטה שלו לעשות את הצעד.
אבל אני לא בטוחה שהבנתי את המסר - לדחות את מה? איזו פעולה אני צריכה לעשות?

ערב טוב
לצפיה ב-'רוית יקרה, דוגמאות בתגובה זו:'
רוית יקרה, דוגמאות בתגובה זו:
28/12/2017 | 12:21
17
כתבתי:
"הביני שככל שתרבי להתנגד לרעיון שעלייך לנקוט יוזמה ולדחות אותו"

שאלת:
 לדחות את מה? 

תגובתי:
לדחות  את הרעיון.

שאלת:
איזו פעולה אני צריכה לעשות?

תגובתי:
בשלב ראשון לזהות את שורשי הפחד ולאיר מכן למגר אותם בעזרת פעולה.

מתי, איך ואיזו פעולה? את זה תוכלי לגבש כשתגלי מה הפחד המניע אותך.

אנו חיים בחברה בה המסחר מתנהל באמצעות כסף!
כסף משמש אותנו להשרדות פיזית וגם נפשית.
כסף נועד לתשלום עבור קורת גג,חשמל, מים, גז, ארנונה, ועד בית,  מזון, לבוש, תחבורה, תקשורת ועוד. 

נניח שהפחד שלך קשור למצב הכלכלי:
 בפעולה סביב עניינים כלכליים יש להתחשב במגוון גורמים:
מהו המצב הכלכלי הנוכחי?
מהן ההכנסות בפועל?
מהם ההתחייבויות? מה היקפם? כמה זמן נותר עד סיומם?
אם התכנית היא לעזוב עבודה בטוחה נוכחית-
מהם האופציות למציאת עבודה במקומה?
האם יש לך אפשרות למצוא עבודה אחרת תוך כדי עבודה במקום הזה?
אם תבחרי לעזוב לפני/לאחר שמצאת עבודה- מהם דמי הפיצויים שיועברו לידייך? מתי? איך תתקיימי עד שהכסף יועבר לחשדבונך?
שימי לב שהפנסיה לא תיפדה עם נטילת הפיצויים.
אם תבחרי לעזוב אחרי שמצאת עבודה חלופית - מתי תקבלי שכר ומה היקפו?

בקיצור- תכנון תקציב למניעת קריסה כלכלית מחד וליצירת צמיחה מאידך.

השאלות שהצגתי יכולות לקבל מענה מסודר בעזרת קורס מטעם "פעמונים". קורס חינמי לניהול תקציב הבית והמשפחה.

גילוי נאות: מעולם לא השתמשתי בשירותיהם.

נניח שהפחד קשור להערכתך העצמית:
מתי הפנמת שאת אדם חסר ערך והתחלת לפעול בצורהכזו?
איך תוכלי לזהוחת את המסר השגוי הזה וליצור תחושת ערך עצמי שתביא אותך לשגשוג פנימי וחיצוני?

הערכה עצמית נמוכה מובילה לחוסר ביטחון עצמי ולתחושת אזלת יד מתמשכת.
לפיכך נוצרת דחיינות סביב ההחלטה.

וזה חוזר לפסקה הראשונה בתגובתי זו...

בהצלחה,
רחל

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ