לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1054210,542 עוקבים אודות עסקים

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא פורום לימודי.

זו במה  ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

לשאלות בלבד כדאי לפנות לפורום שואלים את הקלפים בקישור:

כדאי להמנע משאילת שאלות ו/או מבחירת פרישות שתשובתם היא כן/לא.

בפורום לא יידונו פרישות בענייני בריאות ו/או הריון וגם לא פרישות הנוגעות לצד שלישי וגם לא פרישות העוסקות בניבוי/ניחוש עתידות.

עפ"י כללי הפורום עליכם להוסיף פרשנות משלכם לקלפים שעלו ולהעזר בחברי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם. אינכם חייבים להכיר את הקלפים. התרשמות ראשונית תספיק.

הייעוץ בפורומים נעשה בהתנדבות . נא התאזרו בסבלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי הכללים של תפוז אנשים וחוקי המדינה.

בהצלחה,

רחל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא פורום לימודי.

בפורום לא יידונו פרישות בענייני בריאות ו/או הריון וגם לא פרישות הנוגעות לצד שלישי וגם לא פרישות העוסקות בניבוי/ניחוש עתידות.

עפ"י כללי הפורום עליכם להוסיף פרשנות משלכם לקלפים שעלו ולהעזר בחברי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם. אינכם חייבים להכיר את הקלפים. התרשמות ראשונית תספיק.

הייעוץ בפורומים נעשה בהתנדבות . נא התאזרו בסבלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

בהצלחה,

רחל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'סוף שבוע מרנין לכולם :)'
סוף שבוע מרנין לכולם :)
20/04/2018 | 16:25
2
לצפיה ב-'אופן התנהלות'
אופן התנהלות
17/04/2018 | 12:01
5
18
רחל שלום רב,
בעבר התייעצתי איתך בפורום
אני עוסקת בתחום ספורט תחרותי אך ברמת החובבני לא מקצועי.
וכיום החלפתי מאמן לאחר שב-3 שנים האחרונות עברתי דרך גם עם מאמנים קודמים שעם אחד מהם הסתיימה בצורה לא נעימה ועם השני אני לא הייתי מרוצה והחלפתי למאמן הנוכחי.
הנושא הזה חשוב עבורי ואני אצל המאמן החדש כיום 3 חודשים ובינתיים מתרשמת בצורה חיובית ממנו ומרוצה מאוד מבחינה מקצועית 
אשמח להמלצה לפריסה כיצד עלי להתנהל עימו על מנת שהקשר המקצועי יצליח לאורך זמן בתקשורת טובה למעני לאור ניסיון מר בעבר עם מאמן ישן חשוב לי להתנהל נכון ולא לחזור למצב בו אני שוב בלי מאמן .
אשמח להמלצה לפריסה ואז אנתח ואעזר בך
תודה
לצפיה ב-'אופטימיות זהירה 21, יקרה'
אופטימיות זהירה 21, יקרה
19/04/2018 | 18:58
4
14

תבחרי מספר מ 1 עד 250.

חג עצמאות שמח

רחל
לצפיה ב-'חג שמח ..בוחרת 7.תודה '
חג שמח ..בוחרת 7.תודה
19/04/2018 | 19:48
3
6
לצפיה ב-'אופטימיות זהירה 21, יקרה,'
אופטימיות זהירה 21, יקרה,
19/04/2018 | 20:19
2
14
מצ"ב קובץ לעיונך,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה האם יש אפשרות..? '
תודה רבה האם יש אפשרות..?
19/04/2018 | 20:28
1
13
תודה אך אשמח להמלצתך לפריסה שיכולה לבצע שתעזור לי לנתחבר להיבטים לא מודעים אצלי ואדע באופן קורקטי כיצד להתנהל ? כמובן שאנסה לפרש בעצמי
ואחרכ לאעזר בך להארת היבטים שונים .
האם את יכולה להמליץ לי על םריסה מתאימה זה עוזר לי להתחבר לעצמי ולהבין ..
לצפיה ב-' מנהלת פורום "שואלים את הקלפים"'
מנהלת פורום "שואלים את הקלפים"
19/04/2018 | 20:32
10

מדהימה.

אני ממליצה עליה בחום 

תודה על המשוב ,

רחל
לצפיה ב-'יחסיים מקצועיים'
יחסיים מקצועיים
17/04/2018 | 01:43
9
28
שלום רחל והפורום,
אני עובדת עם מישהו, שהוא די מעליי אבל גם מתייחס אליי בחברות ותומך בי. אנחנו משתפים פעולה כדי לקדם אותי בעבודה. הוא נחמד אליי ומאמין בי אבל אני מרגישה לפעמים שאולי אני טיפה לוחצת מדיי. הייתי רוצה לדעת מה הפוטנציאל של מערכת היחסים הזו.
שאלתי - מה הפוטנציאל להמשך מערכת יחסים מקצועית ביני לבין x ברבעון הקרוב?
צד שואל - אס הגביעים - אדם רוחני. זה מישהו שאוהב מאוד. הם הולכים בעקבות האינטואיציה שלהם והם אנשים יצירתיים מאוד. הם מקבלים החלטות טובות בגלל האינסטינקטים שלהם. הם תמיד מקשיבים לקולם הפנימי. הם מאמינים שהבית הוא איפה שנמצא הלב. אנשים עם עומק שנותן להם חומר וחוכמה מעבר לגילם. הם מאוד רומנטיים ושמחים. יש להם יכולת עצומה לאהוב אשר זורחת דרכם. לעתים קרובות יש להם אור מיוחד בעיניהם. די מתאר אותי (:
הצד השני - חמש המטבעות - מרגיש כמו אאוטסיידר ונמשך לעתים קרובות אל הקצה התחתון של החברה. הם לעתים קרובות אנשים מצערים למדי עם מעט כסף. הם גם חווים בעיות בריאות והם תקועים בדפוס של מחשבות ואמונות שליליות על עצמם. זה מישהו מרגיש שמשהו חיוני חסר בחיים שלו. הם זקוקים לעזרה מאחרים כדי לשמור על עצמם לצוף. לא ממש נשמע כמוהו /:
מה עוזר - צדק - מערכת מאוזנת של תן וקח, יחסי עבודה מוצלחים שקשורים בחוזים, יש הוגנות.
מפריע - אביר המטות - דברים קורים מהר מדיי או אני ממהרת לפעול. מתאר סיטואציה שבה פועלים לפני שחושבים על התוצאות, קלף עם הרבה להט ומעט מחשבה. 
תוצאה - שטן - מדבר על דחפים פיזיים (?) לא טובים. אולי מערכת יחסים של שליטה.
הייתי אומרת שלא ציפיתי לתוצאה הזו כי אני באמת מרגישה שהיחסים ביננו סבבה ומקצועיים לחלוטין ואני די סומכת עליו בכל מה שקשור לעבודה.
אשמח לדעתך ותודה מראש!
לילה טוב
לצפיה ב-'...'
...
18/04/2018 | 21:44
3
10
כשהשטן עולה בפריסה ובמיוחד בסוף זה מראה את מערכת היחסים אם מינית אז רק על בסיס מין בגידות  ואן אמון וכמות
ביחסים מקצועיים מזימות מאחורי השואל עליך לבדוק את מהלכייך בזהירות ולא לשתף אדם.
חמש מטבעות השואל אומלל יש לו תקווה אבל אין לו דרך להגיע אליה.
צדק = יש לבחון את הזוגיות באופן הגיוני בלבד!
אביר המטות= תפסיקי לרדוף תהיי זהירה כי מצטערת הוא לא בשבילך....
המשך ערב נעים 
לצפיה ב-'תודה, אבל'
תודה, אבל
18/04/2018 | 22:42
2
14
הפירוש שלך לא ממש תואם את מה ששאלתי או את המיקומים.
אין ביננו יחסים מיניים, רק מקצועיים. אני משתפת אותו כי הוא אמור לאשר לי דברים ובינתיים הוא לגמרי עזר לי.
רשמת שחמש מטבעות אומר שהשואל אומלל, אבל אני השואלת והצד השואל משתקף באס הגביעים (חמש מטבעות מתייחס אליו).
אין זוגיות לבחון, אנחנו עובדים ביחד - שום דבר רומנטי!
ואני גם ממש לא רודפת אחריו.

ערב נעים וחג שמח! 
לצפיה ב-'...'
...
19/04/2018 | 08:13
1
10
קודם כל לא רשמתי שיש  בינכם יחסים מיניים תקראי שוב...
רשמתי אופציה אם....
ב קלף השטן בתור סיכום לעבודה צריך להיזהר ... אם הוא עוזר לך אז הכל בסדר בעצם? סופש נעים
לצפיה ב-'..'
..
19/04/2018 | 08:51
11
אותו הדבר לקלף 5 מטבעות אין בו שום צד חיובי
לצפיה ב-'דנה יקרה,'
דנה יקרה,
19/04/2018 | 18:31
4
14

מצ"ב קובץ לעיונך.

חג עצמאות שמח

רחל
לצפיה ב-'יפה מאוד'
יפה מאוד
19/04/2018 | 19:04
1
10
כמו שאמרתי רק בצורה מורחבת ....
לצפיה ב-'יקירתי, הפורום בניהולך מדהים! כא'
יקירתי, הפורום בניהולך מדהים! כא
19/04/2018 | 19:08
12

פורום לימודי ולכן ההרחבה 

שמחה שאת כאן,

חג עצמאות שמח
לצפיה ב-'תודה רבה על הפירוט רחל'
תודה רבה על הפירוט רחל
20/04/2018 | 20:36
1
11
במעליי הכוונה שהוא בכיר יותר בעבודה, ובלוחצת מדיי הכוונה שאני מאוד רוצה להתקדם ולהצליח במה שאני עושה וזה עלול לצאת קצת מלחיץ לאחרים.
בהקשר של פרשנות קלף השטן אני מתחברת לזה שאני קושרת את עצמי להתחיבויות כובלות אבל אני עושה את זה מבחירה. להגדיל ביטחון עצמי זו אכן המלצה טובה אבל לא הבנתי את המשפט "המין מהווה את לב ליבן של הבעיות הטורדות אותך" - איך זה מתקשר למה ששאלתי? אין ביננו יחסי מין ואני גם לא דוחפת לכיוון.
תודה על ההבהרה על אס הגביעים וחמש המטבעות זה נשמע לי הרבה יותר קרוב למציאות ממה שאני רשמתי. רשמת שוב על הדלקות רגעית, אבל אין לי שום דבר רומנטי כלפיו... אולי מה שהקלפים מנסים לומר שהוא נמשך אליי ורוצה מערכת יחסים מינית? כי זה ממש לא במחשבות שלי!
אהבתי את מה שרשמת בסיכום אני באמת מחוללת שינוי עכשיו (: אני עובדת על מערכות יחסים מקצועיות כי אני מבינה ששיתוף פעולה הוא מפתח להצלחה אז אני באמת באה מתוך מקום חיובי ומתחבר ולכן גם שאלתי את השאלה לראות אם אני עושה דברים לטובה.

שבת שלום 
לצפיה ב-'תודה על המשוב, הפרישה'
תודה על המשוב, הפרישה
20/04/2018 | 22:33
3

מתייחסת לרבעון השנתי הקרוב . למיטב הבנתי אותה ואת הקלפים שהוצגו היא מציעה שכדאי שתשימי לב להתנהגות שעלולה להיות חלילה בעוכרייך. 

שבת שלום

רחל
לצפיה ב-' מרכינה ראש ומדליקה נר '
מרכינה ראש ומדליקה נר
17/04/2018 | 19:54
5

זכרון לזכר כל חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בארץ ובחו"ל

לדורותיהם.

ת.נ.צ.ב.ה

לצפיה ב-'ביטחון עצמי'
ביטחון עצמי
16/04/2018 | 17:18
2
20
רחליקה יקרה. למרות שאני כבר "ילדה גדולה" והצלחתי לעשות כמה דברים בחיים אני חשה חוסר ביטחון שרק הולך ומתגבר עם השנים וזה גורם לי לעשות פחות ופחות. איזה פריסה כדאי לי לפרוס, כי אני רוצה יותר אסרטיביות ויותר לדעת מה אני רוצה ולא אחרים. תודה.
לצפיה ב-'מה השאלה ותגדירי זמן'
מה השאלה ותגדירי זמן
18/04/2018 | 21:45
4
לצפיה ב-'לביבה יקרה,המדריך לשיפור העצמי עפ"י ספירת העומר'
לביבה יקרה,המדריך לשיפור העצמי עפ"י ספירת העומר
19/04/2018 | 19:02
11

כצעד ראשוני ממליצה לך לעיין בזה=

ארבעים ותשעה ימי הספירה- ארבעים ותשעה שלבים לשפור עצמי

סימון יעקבסון תרגום ועריכה: נעמי גבירץ

בהמשך ניתן ללמוד מהספרים:

חג עצמאות שמח

רחל
לצפיה ב-'אפשר פירוש? '
אפשר פירוש?
16/04/2018 | 12:44
1
9
שאלתי - מה לעשות לגבי זוגיות ?
וקיבלתי פריסה :
מצב נוכחי - קיסרית
עיצה - אביר המטבעות
ממה להמנע - אביר המטות
תוצאה - הקיסר

תודה מראש
לצפיה ב-'ymichala32,'
ymichala32,
16/04/2018 | 12:59
13
אודות הפורום טארוט
 ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא פורום לימודי.

http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/940//%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9D_%D7%90%D7%AA_%D7%94%D7%A7%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%9D_

בפורום לא יידונו פרישות בענייני בריאות ו/או הריון וגם לא פרישות הנוגעות לצד שלישי וגם לא פרישות העוסקות בניבוי/ניחוש עתידות.
עפ"י כללי הפורום עליכם להוסיף פרשנות משלכם לקלפים שעלו ולהעזר בחברי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם. אינכם חייבים להכיר את הקלפים. התרשמות ראשונית תספיק.
הייעוץ בפורומים נעשה בהתנדבות . נא התאזרו בסבלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

בהצלחה,
רחל

לצפיה ב-'היי רוחליקה מה שלומך?'
היי רוחליקה מה שלומך?
10/04/2018 | 13:33
4
13
הייתי עסוקה בחודשיים האחרונים אז לא היה לי אפילו זמן לחשוב על זה שאני עדין ללא בן זוג והשנים חולפות...
איך עלי להגדיר את השאלה על פוטנציאל להכרות בקרוב?
המון תודה
לצפיה ב-'monik21 יקרה'
monik21 יקרה
10/04/2018 | 20:18
3
18

מה שלומך?

תבחרי מספר מ 1 עד 250 

בנוסף:

פרישת ייעוץ בגרסה המצומצמת בשאלה:

מה עליי לעשות כדי לקדם זוגיות בחיי בחודשיים הקרובים?

מזכירה שיש להוסיף פרשנות משלך.

ליל מנוחה,

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה ולהלן התשובה'
תודה רבה ולהלן התשובה
11/04/2018 | 09:36
2
11
מה עלי לעשות כדי לקדם זוגיות בחיי בחודשיים הקרובים?
2 חרבות
ימין- 7 מטות
שמאל -מלכת המטבעות
תוצאה -התלוי
טוב הקלף מתאר את מצבי המדוכדךשלי כיום
העיצה אולי להפסיק להתגונן ולא לפחד להעיז?(אני כלל לא מפחדת)
ממה להמנע?לא מבינה כל כך
תוצאה..להקריב מה להקריב?הורדתי מזמן את רף הציפיות שלי
לא הבנתי כל כך את תוצאות הפריסה הזאת
והמספר הוא 50
המון המון תודה
לצפיה ב-'monik21, יקרה'
monik21, יקרה
13/04/2018 | 08:16
1
16
נושא הזוגיות הוא נושא מהותי בחיינו. קשה לחיות בתחושת בדידות מתמשכת.
עם זאת, הדרך לבניית זוגיות מתחילה מהיכרות עם עצמנו, עם חוזקותינו ועם חולשותינו. לצערי, למרות מגוון הדרכים הזמינות לנו כיום להכיר בן/בת זוג - נדמה שאין בנמצא אדם ראוי שנוכל לבנות איתו מערכת יחסים זוגית לטווח הארוך. הסיבה לכך נעוצה באמונותינו מחד ובאמונותיהם של בני הזוג הפוטנציאליים מאידך.

נראה כי מחשבותייך ורגשותייך נמצאים בסתירה מתמדת ומרחיקים אותך מהמטרה המוצהרת.
כדי לטשטש זאת - נראה כי מזדמנים לחייך אתגרים שונים ואת נענית להם בחפץ לב עד כדי חוסר אפשרות לפנות לעצמך זמן. גם כשאת לבד עם עצמך- מה ממלא את ראשך במחשבה?

עפ"י הקלפים, הפרישה והמסר למיטב ידיעתי והבנתי אותם :

את נמצאת כעת בעין הסערה. סביבתך הפכה למוקד התוהו ובוהו, מכיוון שאת מאפשרת ליותר ויותר להכנס לחייך, ועקב כך את זקוקה ליותר זמן, מרץ ומרחב כדי לשמור על סדר. הסערה עלולה להתחולל ביחסייך האישיים, או שהיא רק ההשפעה המצטברת על מניעייך ועל מעורבותך. אך עלייך להשלים עם הצורך לוותר על דברים כדי להשיג את רצונך.
כיוון שימייך מלאים עלייך להקריב בתחום אחד כדי לפנות מקום לאחר. תמיד יש מחיר למה שאת רוצה, ומכיוון שהמצב הנוכחי מדכא אותך, את משתוקקת לסדר ולשלוות נפש. התחילי בהערכה מדויקת של מצבך הנוכחי. בהירות הכוונות היא מפתח להצלחה. כשהמטרה  תתגבש ותהיה ברורה לך - התחילי להשליך את כל מה שאינו  מועיל לך. אל תסתמכי על אחרים שיעשו זאת – זה תפקידך. העניקי תשומת לב רבה לפרטים והתחילי ליצור את המציאות שאת מתאווה לחוות.
הזמן הנכון לכך הוא כעת. הפאסיביות שלך יוצרת עמדת קיפאון במצבך ואינה מאפשרת שינוי. התבונני על מציאות חייך מפרספקטיבה חדשה, צאי לבלות והתייחסי לכל יום בחייך כאילו זה יומך האחרון. תחגגי את החיים. כשתהיי במצב הרוח הזה - בני זוג פוטנציאליים ראויים יימשכו אלייך כבמטה קסם. אם את משמרת ומשדרת מצב לפיו היית קורבן - את מושכת לחייך אנשים שירצו לנצל אותך. כך נולד מעגל האכזבה והכאב ונשמר - גורר אחריו התנסויות מכאיבות נוספות...
בידקי אילו תפקידים מעיקים ומתישים לקחת על עצמך - ונסי להשתחרר מהם. פני לעצמך זמן וכסף כדי להיות במיטבך. התייחסי לכל דייט כמו אל דייט ולא כבסיס לזוגיות - ותראי איך הכל משתנה סביבך.

בהצלחה ושבת שלום,

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.
לצפיה ב-'מתחברת מאוד למה שכתבת לי המון תודה ושבת שלום'
מתחברת מאוד למה שכתבת לי המון תודה ושבת שלום
13/04/2018 | 10:20
3
לצפיה ב-''
11/04/2018 | 22:00
5

ביום קשה ועצוב זה מדליקה נר ומרכינה ראש לזכר קרבנות השואה הי"ד.

ת.נ.צ.ב.ה

לצפיה ב-'בחירה בין חלופות '
בחירה בין חלופות
07/04/2018 | 19:07
6
23
כמעט שבוע טוב, שבת שלום ומועדים לשמחה,

אני מתלבט במסגרת שאוכל להתמיד בה בפעילות גופנית כאשר אני תמיד נכנס בהתלהבות למסגרת מסויימת ומתייאש.. מהיכרותי עם עצמי השינוי צריך להיות הדרגתי ולא להיכנס בבת אחת להכל (ספורט, תזונה וכו'). המטרות שלי הן כייף ועירנות תוך כדי הכתיבה אני מבין גם את המלצת הקלפים כי עולה בתוכי הרצון בחברה  (חברים).

במה נכון לי לבחור : אימון כושר עצמאי(שנכתב מרחוק) או אישי או קבוצתי או חד"כ? 

תוצאות פריסת ההשוואה:
אפשרות 1
- ירח   -  הנושא מורכב רגשית ומה שעלה לי תוך כדי קריאת הפירוש שזה מצריך תמיכה אישית יותר. החיות מביטות לשמש שבתוכה הירח העצוב  רצון במורה דרך.. מורה נבוכים.
- צריח  לבדוק את היסודות לא לרוץ קדימה . לא להתחייב.  המגדל לא יציב ומתפרק. 
- עשר הגביעים  קשת בענן, זוג שמח, ילדים שמחים אופטימיות. סיפוק ואושר
יסודות: ארקנה גדולה +מים.
סיכום האפשרות הראשונה: יש בתוכי אתגרים אולי של מוטיבציה חמשמעת עצמית שיש לבדוק אותם ולבדוק אם זו הדרך המומלצת עבורי, אולי רק כשאפתור נושאים אלו אצליח להגשים את מטרותיי.
אפשרות 2
- נער המטבעות    אני רואה נער המחזיק מטבע שמאוחריו יש טבע הרים ועצים מרחוק הנראה קטן ממנו.  הקלף מדבר על רצון בשליטה ויציבות. והקלף מציע לשחרר שליטה ולזרום. חושש מליזום והאמת בפרטים הקטנים וחשש מכישלון- דברים הנכונים לי ומשאירים אותי במקום. מנתח את הדברים במקום לעשות אותם. צייתנות.
- שני הגביעים     זו היוצרים לולאת כמו נחש רפואה הקשורים לנשר עם פנים של אריה. הקשר יוצר את החוזק. בפירוש להפסיק פאסיביות ולהיות במעשה. לחזר אחר הרעיון.  לחקור אותו, להביע רצון   נטייה לפאסיביות - להיות אקטיבי ולחזר. 
- מלכת המטבעות    מלכה ישנה עם מטבע בידה. לא אוהב סיכונים ואוהב פשטות. התיקון :לזרום לקבל שינויים ולהקשיב לעצמנו. חשש חומרי עבודה קשה חסכנות. 

יסודות : מים ואדמה. האדמה חזקה מהרגש.
סיכום האפשרות השנייה:: הפתרון יהיה בשחרור שליטה ומצד שני לחזר אחר הרעיון או האדם. מנגד בתוצאה תהיה חסכנות או חשש חומרי או חשש מעבודה קשה לתוצאות. כשאני כותב זאת עולה אפשרות נוספת למצוא שותף...
אפשרות 3
- מלכת המטות      מלכה עם מוט וחתול שחור לרגליה מביטה החוצה.  רצון בשליטה לצד הנאות החיים. העצה לוותר על האגו ולפעול ברשת חברתית. קלף הקורא למנהיג הפנימי לפעול. ממקום קליל ומבלה. רמז שאני יודע מה נכון עבורי.
- הקיסר   איש קשיש חכם ואני רואה אותו כנחמד. למרות השוורים במסעד הכיסא.  לבנות בסיס חומרי יציב. ושאני מובר למניעים הנכונים ולא החברתיים. יציבות ובסיס כדי להתפתח בתנאי שזהו רצון שלי ולא של אחרים או הסביבה. הקלף מציע לבטא את הדברים מהלב, ביטוי עצמי. ולא לברוח לניהול הצד השני (או האשמה...תוספת שלי). סכנה בחוסר סבלנ. 
- אס המטבעות       מימוש הצרכים בעולם האדמה. מבינים את הצרכים ומוצאים את הקיים. הקלף אינו מייצג התחלות חדשות אלא תהליכים שיש לקדם ונוגע לצרכים בסיסים.  משלב האש לשלב האדמה מהתשוקות למעשים. דרושה סבלנות, ביטוי עצמיכנות וחיבור לאמת 
יסודות:  אש ארקנה אדמה
סיכום אפשרות השלישית :קיים רצון במימוש חברתי, אך יש לשים לב לבסיס החומרי ולאמת שלי ולא להיגרר אחרי נורמות חברתיות. לדאוג לעצמי ודרך כך להגשים את התשוקות במעשים.
אפשרות 4
- שלוש המטבעות   הקלף אינו ברור לי , בפירוש אנחנו בטוחים בעמדתנו. והסביבה מתגמלת כראוי. שפע שגשוג הצלחה מהתמדה (?) . רווח כספי. גמול מוכוונות לתוצאות ולא לכבוד/ פרס.
- עשר החרבות שיעור קשה להתקדם ולפרוש בקושי, ללמוד מטעויות. 
- נער החרבות    נער על גלים המניף חרב . כל הזמן מחפש אלטנטיבות במקום להתמקד. חוויית פספוס הפתרון- לגוון בקיים. עולה בי שעמום. 
יסודות : אדמה אויר אויר 
סיכום האפשרות הרביעית: מצד אחד יש ביטחון באפשרות זו אך גם חוסר גיוון שעמום ושיעור מכאיב או הנטייה לוותר בעת קושי. מצפייה באפשרות זו עלתה המטאפורה "מגדלים באויר"
מסר / עיצה - שמונה המטבעות   תהליך ארוך שיש בו תמורה מעטה חניכות. האדם מכין מטבעות. העצה להתרגל לשגרה גם אם היא משעממת למצוא את הטוב שבה לצורך הגעה לשלב הבא. אין לוותר או להתייאש - כעת אני שם לב שלא הגבלתי את השאלה בזמן. 

סיכום יסודות :
ארקנה 3
אדמה 5
מים  2
אש  1
אויר  2

סיכום הקריאה: הפריסה נוגעת במעשים ובביצוע באדמה ולא ברעיונות , רגשות או תשוקות.
להבנתי האופציה של קבוצה היא המתאימה ביותר

אשמח להערות והארות
לצפיה ב-'KFIRB, יקר '
KFIRB, יקר
08/04/2018 | 09:25
5
13

תודה על הענותך לכללי הפורום.  

דרוש לי הסבר בנוגע למיקומי הקלפים בפרישה.

שבוע טוב

רחל

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
08/04/2018 | 10:14
4
6
אפשרות 1
הראשון מימין השני באמצע והשלישי משמאל.

כך בכל 4 האפשרויות ובסוף קלף מסר/מסכם
לצפיה ב-' ניכרת היטב השקעתך בניתוח המידע,'
ניכרת היטב השקעתך בניתוח המידע,
08/04/2018 | 18:56
3
15
כל הכבוד!

האם  הקלף המסכם שייך לכל אחת מן הקטגוריות שהוצגו?

אם כך, איך הקלף מאיר את הקלפים הקודמים לו בכל קטגוריה?

ערב נעים,

רחל
לצפיה ב-'הקלף המסכן'
הקלף המסכן
08/04/2018 | 19:07
2
14
מדבר על חניכות עבודה קשה גמול נמוך השקעה סבלנות.
זה נכון לכל אחת מהאפשרויות.
למדבר על המחוייבות בדרך.

משמע שלא משנה מה הבחירה ללא המחוייבות הדברים לא יצלחו
לצפיה ב-' KFIRB יקר'
KFIRB יקר
10/04/2018 | 12:44
1
50

דבריך הם נקודת מבט אחת על הקלף.

באופן אישי- אני ממליצה להמנע מסטיגמות על הקלפים ולפתח חשיבה יצירתית - גמישה.

נקודות מבט נוספות על הקלף:

קלף שמונה המטבעות  הוא קלף מהארקנה הזוטרה,  מסדרת המטבעות מיסוד האדמה .מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי בתולה  והכוכבים שמש ומרקורי; המספר 8.

קלף שמונה המטבעות עוסק בעבודה ובאמנות. באיור הקלף נראה אמן , יושב על ספסל, משתמש בכלי עבודה כדי ליצור יצירה נוספת ומרהיבה. הביקוש לעבודה משלו מאלץ אותו לחזור ולעשות אותה באופן מדויק לקודמתה. נראה כי הוא פרש מחיי העיר ומקדיש עצמו לעבודה סיזיפית זו, בה הביקוש גבוה מההיצע. לפיכך, התמורה היא בהתאם. הוא רשאי לנקוב בכל מחיר שיראה לנכון ועדיין יהיה לו קהל לקוחות משלם. 
אחד מחסרונות הקלף יכול להיות תחושת בדידות מעיקה בגלל חוסר בקשת עזרה מחד והמנעות מחיי חברה מאידך. זה עלול ליצור תחושת עומס ולהוריד מתחושת הסיפוק.

עצת הקלף:
מצוינות מחוללת איכות - ואיכות מחוללת פלאים.
קלף שמונה המטבעות בעמדה זו מציע שזו תקופה מעולה עבורך להשגת יעדים.
הקלף מייעץ להתמקד במשימה העיקרית הניצבת בפניך ככל יכולתך תוך בניית לוח זמנים לעבודה ולמנוחה.
עשה כמיטב יכולתך מבלי להתיש את עצמך מחד ומבלי להתפשר על האיכות מאידך.
מאמציך הכנים יחוללו שינוי גדול. הערך לכך בהתאם.
סיום מעולה של העבודה יזכה אותך בגמולים שכוללים גם בתחושת חופש וגמישות.

קלף שמונה המטבעות מדבר גם על יכולת התמדה, שינוס מתניים לאחר אכזבה ברמה זו ו/או אחרת, יכולת ביצוע וכן כישרון אמנותי. הקלף מאותת לך להערך לתקופה בעלת עשייה מרובה ועבודה קשה. אם כי לא בהכרח מדובר במצב שלילי. הקדש זמן למחשבה מה המטרה של עבודה קשה זו. זו יכולה להיות עבודה בתחום האישי ו/או המקצועי. עמוד על יתרונות המטרה ואם דרוש לך סיוע - בקש זאת.
חתור לאיזון.
ייתכן ששלל משימות ניצבות בפניך ועליך לעמוד בכולן. מסירוּת למשימות הנמצאות בהישג ידך היא חשובה ונפלאה.
כדי להצליח מומלץ לך לבנות סדר יום וסדרי עדיפויות שיאפשרו זמן למנוחה.

כעת נסה להתבונן על הקלפים בפרישה בהקשר לדברים שנאמרו על הקלף מצידך ומצידי.

לסיום:
 אם רק חשוב לך כרגע לקבל תשובה ולא בהכרח להתעמק בפרישה - יש באפשרותך לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" ולהתייעץ גם עם המנהלת החדשה והנפלאה שם.

יום טוב ובהצלחה,

רחל

תמונה מרהיבה של הקלף מתוך:

לצפיה ב-'סליחהעל הזמן שעבר'
סליחהעל הזמן שעבר
20/04/2018 | 23:35
1
 היי רחל,
כשאני לוקח מצויינות, איכות, עבודה קשה. 
התבוננתי שוב בפריסה וראיתי עומס גם בחלל הפריסה.
השאלה באיזו אפשרות תהיה לי האפשרות להצליח בעבודה קשה איזון מצויינות איכות והתשובה עלתה שזו האפשרות 3.
אפשרות 1 מדברת בפריסה על בניית יסודות. ומופיע המגדל הלא יציב, הירח על מוצפות המורכבות רגשית.
באפשרות השנייה יש חשש גדול לצד קיבעון.  וחשש בדיוק מהמצויינות. חשש לזרום לצד נטייה פאסיבית.
באפשרות  הרביעית והשלישית יש אפשרויות למצוינות לאיכות עבודה קשה. 
באפשרות הרביעית אין מיקוד בעוד באפשרות השלישית יש לימוד לאגו. ולהתנהלות בחומר ובחברה.
לצפיה ב-'חג שמח ושבת שלום לכולם '
חג שמח ושבת שלום לכולם
05/04/2018 | 17:50
1
לצפיה ב-'רחל, מועדים לשמחה'
רחל, מועדים לשמחה
02/04/2018 | 20:36
4
17
כמו שאת יודעת, אני בחיפוש עצמי וקיבלתי הצעה לעזרה בניסיון לחזור לתחום שלי. הייתי רוצה לבדוק את הפוטנציאל של זה - מה הסיכוי שלי להצליח לשוב לתחום שלי בהינתן ההצעה הזו לעזרה.
אפשר הכוונה לפריסה ושאלה (אני כמובן אפרש).

תודה 
לצפיה ב-'ninaagdal, יקירה מקסימה'
ninaagdal, יקירה מקסימה
03/04/2018 | 09:29
3
12

תבחרי מספר מ 1 עד 250 

ובנוסף, 

את מוזמנת לפרוש פרישת ייעוץ בגרסה המצומצמת לשבועיים הקרובים.

בהצלחה,

מועדים לשמחה,

רחל
לצפיה ב-'תודה יקירה '
תודה יקירה
03/04/2018 | 15:57
2
18
השאלה שנשאלה:
מה הסיכוי שלי להצליח לשוב לתחום בהינתן ההצעה הזו לעזרה בשבועיים הקרובים? 
תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - חמש הגביעים
עיצה - תשע המטבעות
ממה להמנע - עשר המטבעות
תוצאה - השמש
אוקיי... חמש הגביעים די משקף את מצבי הנוכחי - אכזבה, מרוקנות, קושי לראות את מה שכן הפקתי והשגתי עד כה והתמקדות במה שאבד. אם אני חושבת על זה בתור אזהרה כי זו פריסת ייעוץ, הייתי אומרת להתמקד 'ביש' כדי לא לגרור אחרי 'האין' את כל מה שנשאר.
עיצה - תשע מטבעות - עבדתי קשה ועכשיו זה הזמן לקחת צעד אחורה וליהנות מפירות העבודה הקשה. להשתמש במשאבים שלי כדי ליצור יופי בחיים שלי, ולהקיף את עצמי בטוב ביותר שאני יכולה להרשות לעצמי. הכספים יסתדרו בסופו של דבר, וצריך לחשוב על דרכים לשים כסף בצד לעתיד. לספור את הברכות שלי. לא להסתפק בפחות ממה שאני שואפת לעצמי. בהקשר של ההצעה לעזרה, אולי באמת זה המקום לתת לאחר לסייע.
ממה להימנע - עשר המטבעות -מפזרנות? אולי יש לשים גבולות בין העבודה למשפחה? לא כל כך הבנתי את הקלף במיקום הזה.
תוצאה (פוטנציאל) - השמש - העבודה הקשה צפויה להישתלם בסופו של דבר, למרות שאני נשארת אופטימית בצורה זהירה (:
מספר - 55
חג אביב שמח 
לצפיה ב-''ninaagdal, יקירה מקסימה'
'ninaagdal, יקירה מקסימה
04/04/2018 | 00:27
1
15
מצ"ב קובץ לעיונך,

רחל
לצפיה ב-'רחל, תודה גדולה!'
רחל, תודה גדולה!
05/04/2018 | 15:36
11
שמחתי לקרוא על הפוטנציאל להצליח ושתהיה התחדשות (מתאים לתקופה בשנה...).
השכלתי מהתיאורים של הקלפים כמו תמיד - תודה על הפרוט וההשקעה!
מקווה להתבשר ולבשר בשורות טובות 

חג שמח וסוף שבוע נעים 
לצפיה ב-'צהריים טובים '
צהריים טובים
01/04/2018 | 15:47
2
18
השאלה שנשאלה:
האם x רוצה לדבר שוב איתי

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - שני המטות
מיקום 2 - אביר הגביעים
מיקום 3 - אביר המטבעות
מיקום 4 - הכוכב
מיקום 5 - קיסרית
סיכום - שש המטבעות

תודה מראש
לצפיה ב-'היי תנסה לפרש בעצמך זהו פורום לימודי'
היי תנסה לפרש בעצמך זהו פורום לימודי
01/04/2018 | 22:43
4
לצפיה ב-'מועדים לשמחה,'
מועדים לשמחה,
02/04/2018 | 10:30
18

ממליצה לעיין בפתיח לפורום זה ולךפעול על פי ההנחיות,

רחל
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
30/03/2018 | 09:58
1
21
שלום לכולם וחג שמח
אשמח להמלצה בנוגע למתקשרת טובה
מעוניינת להתייעץ בנוגע לזוגיות
לצפיה ב-'מועדים לשמחה, מצאת?'
מועדים לשמחה, מצאת?
02/04/2018 | 10:31
6

רחל
לצפיה ב-'הדמויות בהגדה- נושא לדיון'
הדמויות בהגדה- נושא לדיון
28/03/2018 | 12:45
1
10

הגדת הפסח משופעת דמויות.

חלקם  שעיצבו את העם (כגון: משה, אהרן, פרעה)

חלקם דמויות המשקפות חלקים בעם (כגון: ארבעת הבנים)

חלקם - נשים (כגון: בת פרעה, מרים)

ודמויות נוספות אחרות.

בחרו דמויות מההגדה והתאימו אותם לקלפים השונים.

נמקו את בחירתכם,

חג פסח כשר ושמח

רחל
לצפיה ב-'ואו איזה אתגר תני לי לשבת על זה '
ואו איזה אתגר תני לי לשבת על זה
28/03/2018 | 15:10
1
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
25/03/2018 | 22:17
4
22
ערב טוב

אני נמצאת כרגע במערכת יחסים מורכב
רציתי לדעת מה הקלפים מיעצים לי
שאלתי את הקלפים איך עלי לנהוג במערכת היחסים עם X
פריסת שאלה
הקלפים שיצאו לי
מיקום 1 תשע מטות
מיקום 2 הקיסר
מיקום 3 עשר מטבעות
מיקום 4 הכוח
מיקום 5 הכוכב
סיכום שבע גביעים
אנסה להסביר את תשובת הקלפים
תשע מטות - נראה שאני עומדת על שלי ללא יכולת להתגמש, עומד על המישמר ולא נותנת לצד השני להגיע אלי
הקיסר - אני עובדת לפי חוקים קבועים , ממקום שיכלי, ללא שום רגש
עשר מטבעות - אני נמצאת במקום נוח, לא רוצה לזוז לאף מקום
הכוח - מפעילה מניפולציות, משתמשת בכוח, לא ממקום של שיתוף
הכוכב - נראה שמערכת היחסים הזו אין בה אמון, אהבה ורגש
שבע גביעים - הקלפים אומרים לי להפסיק לחלום לרדת אל המציאות

הקלפים מתארים את מצבי או שני מפרשת אותם בהתאם למקום שלי היום בחיים
אין רגשות במערכת יחסים זו היא בעיקר מכוח המציאות.
יש בה הרבה מאבקי כוח וחוסר חיים
אני די פגועה במערכת היחסים הזו אני מניחה שאם הייתי צעירה לא הייתי נשארת בה אפילו יום אחד .
אבל יש ילדים במערכת היחסי הזו ויש לי אחריות כלפי העתיד שלהם
הזו ואשמח לדעת כיצד נכון לי להתקדם בתוכה או שאולי לסיים אותה
תודה רבה

לצפיה ב-'אורחת יקרה,'
אורחת יקרה,
26/03/2018 | 17:19
1
15
עצוב לקרוא את דברייך והתחושות המתוארות בהם.

בפרט נגעה לליבי תחושת המילכוד המתוארת בהם בין השיטין.

ממליצה לך לבחור מספר מ 1 עד 250 ואשתדל להעביר לך מסר בעניין בהקדם.

רחל
לצפיה ב-'בקר טוב ותודה'
בקר טוב ותודה
27/03/2018 | 08:12
9
בקר טוב

תודה המס' הראשון שעלה לי הוא 189

אכן מילכוד....

תודה על העזרה
לצפיה ב-'אורחת, יקרה'
אורחת, יקרה
27/03/2018 | 17:04
1
13

מצ"ב קובץ לעיונך,

חג כשר ושמח

רחל
לצפיה ב-'בקר טוב ותודה ענקית '
בקר טוב ותודה ענקית
04/04/2018 | 10:19
3
בקר טוב ותודה ענקית

מתנצלת על העיכוב בתגובה אבל לא יכולתי להשיב

אכן בגידה עלתה בראשי אבל אני יודעת שאין דרך חזרה ממנה ולכן אני לא בוגדת
המצב לא כזה פשוט אני מרגישה שהצד השני אטום מעליב ולא עושה שום מאמץ.
הוא במרכז וכל מה שלא מתאים לו  לא קורה
יש גבול לכמה אפשר להתפשר ולהתקופף
בחיים אחרים לא הייתי נשארת איתו אפילו לא לרגע
ולכן אני מתוסכלת הוא לא עושה שום מאמץ בשביל המשפחה
אבל למען בריאותם הנפשית של הילדים אני מוכנה עדין לסבול

חג שמח

לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
23/03/2018 | 21:07
2
25
אחרי עבודה ממושכת, מאומצת ומהנה  :). קלפי הטארוט W.S.Tarot - Graphic Version, מוכנים ומודפסים!
22 קלפים - הארקנה הגדולה בלבד, עם מילות מפתח על כל קלף, עזר ללימוד והדרכה. בגודל 9 * 18 ס״מ... מה דעתכם?​
לצפיה ב-'המון הצלחההההההה'
המון הצלחההההההה
25/03/2018 | 11:38
1
6
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
26/03/2018 | 13:36
1
לצפיה ב-'שבת הגדול'
שבת הגדול
23/03/2018 | 12:52
1
8

זוהי השבת שלפני הפסח.

שתהיה שבת מופלאה לכולם,

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%91%D7%AA_%...

רחל
לצפיה ב-''
23/03/2018 | 13:18
3
לצפיה ב-'האם כדאי לעזוב את העבודה?'
האם כדאי לעזוב את העבודה?
21/03/2018 | 06:39
3
42
היי
היה לי משהו עם מישהו מהעבודה ומאז קשה לי .
שאלתי האם כדאי לעזוב את העבודה בגלל הסיפור עם א
פרסתי פריסת שאלה יצא לי
המוות
8 חרבות
הכוהנת הגדולה
6 חרבות
מלך המטות
אביר החרבות

יש יותר מידי חרבות זה אומר שכן?די קשה לי עם המצב.
אשמח לתשובה מקצועית יותר ממני כי זאת בכל זאת עבודה....
לצפיה ב-'אורחת, יקרה,'
אורחת, יקרה,
21/03/2018 | 08:57
2
30

פורום טארוט הוא פורום לימודי.

כגון: שאלה המתחילה במילה "האם" או פרישת SOS.

עפ"י כללי הפורום יש להוסיף פרשנות משלך לקלפים שעלו ולהעזר בחברי הפורום כדי להעשיר את ידיעותייך. אינך חייבת להכיר את הקלפים. התרשמות ראשונית תספיק.

לקבלת תשובות בלבד אני ממליצה לפנות לפורום שואלים את הקלפים ולפעול על פי הנחיות הפורום שם 

רחל
לצפיה ב-'אבל כן צרפתי פירוש'
אבל כן צרפתי פירוש
21/03/2018 | 11:02
1
17
אני מתחילה.... כולנו התחלנו פעם, לא?
אני רואה את החרבות וזה בדיוק מה שאני מרגישה לכן אני חושבת שהפריסה מחזקת אותי שאני צריכה לעזוב
אשמח לשמוע אם אני טועה?
לצפיה ב-'אורחת, יקרה'
אורחת, יקרה
21/03/2018 | 20:58
20

על פי כללי הפורום עלייך להוסיף התרשמות על כל קלף בנפרד.

אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך.

ערב טוב

רחל
לצפיה ב-'שינוי מקצוע'
שינוי מקצוע
19/03/2018 | 20:26
11
30
שלום,
עד עכשיו עבדתי בתחום מסוים מדעי אבל תמיד רציתי לעסוק באומנות ועיצוב.
כיום אני מרגישה שהגעתי למיצוי מקצועי ואני רוצה לנסות את הכיוון הזה.
אפשר לשאול מה הפוטנציאל שלי להצליח בתחום? 
תודה
לצפיה ב-'היי'
היי
19/03/2018 | 20:29
10
19
תצטרך להגיש פריסה קלטית באתר ולרשום פה את הקלפים שיצאו 
יום טוב
אשמח לתאריך לידה 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/03/2018 | 20:53
9
33
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל שלי להצליח בתחום העיצוב? 
תוצאות פריסה קלטית קלאסית:
לטובה - ארבע הגביעים
מפריע - האיש התלוי
העבר - מלך המטות
מצב נוכחי - שבע החרבות
עתיד קרוב - ארבע החרבות
עתיד רחוק - חמש המטבעות
השואל - שמונה המטבעות
הזולת - קיסרית
חששות/פחדים - שבע הגביעים
סיכום/פוטנציאל - שש המטבעות
תאריך לידה: 19.10.87
לצפיה ב-'היי'
היי
20/03/2018 | 13:41
8
14
 תנסי לפענח את הקלפים ואחר כך אחזק את דברייך
לצפיה ב-'אוקיי, תודה'
אוקיי, תודה
20/03/2018 | 14:42
7
15
לטובה - נראה כמו מישהו שיושב משועמם אבל גם לא רואה שיש דברים טובים מסביב (הענן שמציע לו גביע)
מפריע - מישהו שנראה כמו קורבן כי הוא תלוי הפוך
העבר - שליטה, נראה כמו אדם חזק וחיוני
מצב נוכחי - פעולה ערמומית נראה כאילו הדמות מסתכלת מאחורי הגב שלה (בגידה?) 
עתיד קרוב - קלף מוזר אולי מנוחה
עתיד רחוק - לא נראה טוב, נראה כמו עוני
השואל - עובד ממש קשה ולא נראה שמח במיוחד
הזולת - מבחוץ נראית כמו מלכה, דמות יפה שיושבת בתוך מקום שופע (זה איך שאנשים רואים אותי?!)
חששות/פחדים - יותר מדיי חלומות ודימיונות שיש מצב שלא יתגשמו
סיכום/פוטנציאל - נראה כמו קיבוץ נדבות
בקיצור, לא כדאי לי לעבור תחום, לא יהיה לי בזה כסף ואני לא באמת רואה מה שיש לי. באסה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
20/03/2018 | 15:59
6
17
קודם כל את חייבת להבין שהקלפים לא מנבאים את העתיד אלא אתה יוצר לעצמך את הגורל הם מכוונים...
לטובה- האם את חשה תקועה במקום?תחושה פנימת שלך בלבד האפשרות לצאת מתחושה זאת הא שלך בלבד.
מפריע- האם  תצטרכי להקריב ולסבול בשביל הלימודים? אם כן זה לא הזמן ללמוד
העבר- את אדם חכם משום מה נראה כי היית יכולה להצליח בשיווק יחסי ציבור? היית פעם בתחום דומה?
מצב נוכחי-בשאלה הנוכחית לגבי לימודים יש לנקט בשיקולים מחושבים .
עתיד קרוב- פסק זמן לחשוב..
עתיד רחוק- יש לך תקווה אבל אין לך דרך להגיע אליה.
את- יש לך כישרון את אדם חרוץ ואינך נתרעת מעבודה קשה האם את מתעסקת בנושא העיצוב כתחביב?אם כן תמשיכי ליצור לצבור ניסיון.
הסביבה רואה אותך בתור אדם יצירתי ואומנותי
חששות- תתמקדי בנושא אחד  כי יש לך נטיה להתפזרשתוכלי להתחיל תהליך של
עשייה 
7  גביעים זה לימודים ל שיווק ופרסום ומיסטיקה
קלף שנתי- 13 מוות- קלף מעיד על סוף אשר מביא אחריו התחלה חדשה וטובה יותר
לסיכום כרגע לא ללכת ללמוד מכיוון שיצאו רצף שלילי שמראה על אבטלה וקבלת דמי אבטלה אבל תמשיכי להתעניין בנושא מקוה שעזרתי

לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
20/03/2018 | 17:50
5
15
גם שיווק ופירסום מעניינים אותי, אבל יותר בקטע של לפתוח עסק עצמאי בעיצוב ולשווק את עצמי. יחסי ציבור זה תחום שניסיתי לפנות אליו בעבר אבל מאוד קשה להיכנס אליו ואין ממש שכר בהתחלה. 

רשמת על קלף המוות - זה אומר שינוי בקריירה או הכוונה לשינוי פנימי?

לצפיה ב-'מעולה גיל לפעמים צריך להיכנס יותר עמוק...'
מעולה גיל לפעמים צריך להיכנס יותר עמוק...
20/03/2018 | 18:01
4
18
אפשר לעשות פריסה על פתחת עסק עצמאי אשמח לייעץ...
תפרוס שאלה מה הפוטנציאל של ... לפתיחת עסק עצמאי השנה
לגבי קלף המוות זה קלף שנתי שלך שינוי פנימי ושינוי בכל הבטי החיים אם תחליט...

לצפיה ב-'תודה על העזרה וההצעה לייעץ'
תודה על העזרה וההצעה לייעץ
20/03/2018 | 19:02
3
22
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל שלי לפתיחת עסק עצמאי בשנה הבאה? 
תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - מלכת החרבות
מיקום 2 - נער המטבעות
מיקום 3 - אביר הגביעים
מיקום 4 - מלכת המטבעות
מיקום 5 - עשר המטבעות
סיכום - העולם

תחמתי את זה לשנה הבאה כי אני עדיין רוצה לסיים דברים שיש לי השנה מחויבות אליהם. 
לצפיה ב-'היי'
היי
20/03/2018 | 19:20
2
9
הכל יכול להשתנות עד שנה הבאה מקסימום תשאל שוב את אותה שאלה בחצי שנה הקרובה וזה פורום לימודי אשמח אם תתן את דעתך קודם לפריסה
לצפיה ב-'לגיל בהצלחה ול pipoj כל הכבוד '
לגיל בהצלחה ול pipoj כל הכבוד
21/03/2018 | 08:59
4
לצפיה ב-'פרשנות שלי '
פרשנות שלי
21/03/2018 | 14:59
15
מלכת החרבות - נראית כמו מישהי שיש לה עניינים לא סגורים עם עצמה, לוחמנית.
נער המטבעות - חסר ניסיון אבל מסודר, מתעניין בכסף.
אביר הגביעים - נראה כמו נסיך על סוס לבן, משהו שקשור לרגשות.
מלכת המטבעות - מישהי עשירה וקצת עצובה.
עשר המטבעות - נראה כמו הצלחה חומרית במשפחה.
העולם - נראה חיובי לסיכום.
בקצרה, יש עניינים שצריך לסגור לפני שהולכים לכיוון הזה, צריך להיות באמת מחוייבים ויש פוטנציאל להצלחה גם כלכלית.
הבנתי נכון?
לצפיה ב-'פריסה'
פריסה
20/03/2018 | 15:16
1
27
שלום רחל
עשיתי פריסת ייעוץ לגבי בחור מסויים וכיצד לפעול מולו בשבועיים הקרובים.
זה מה שיצא:

תוצאות פריסת ייעוץ:
מצב נוכחי:
- שלוש הגביעים
- ארבע המטות
הכיוון הטוב ביותר - אס הגביעים
מה להמנע - הצדק
התוצאה האופטימלית:
- נער הגביעים
- שש המטבעות
תוצאה לחילופין - שבע החרבות

לפי הבנתי הקלפים מראים לפעול ולא לשבת על הגדר נכון?
שהמצב כרגע הוא טוב וחיובי ועליי להמשיך כך.
האם אני טועה?

תודה!

לצפיה ב-'היי'
היי
20/03/2018 | 18:39
19
תוצאה אופטימלית
האם יש לך אגו? האם את מוותרת על צרכייך האישיים בשבילו?
האם היחסים ביניכם אין בהם יחסי נתינה וקבלה הדדים?האחד נותן והשני לא?
7 חרבות- הקלף נושא עימו אזהרה ברורה כי יש מהלכים לא כשרים מאחורי גבך...

מצב נוכחי- רומן קצר פילרט סטוץ...
ארבע מטות - את מאוד רצה שהקשר ילך לכוון מבוסס,רציני
הכיוון הטוב ביותר-את מרגישה שיש התחלה רגשית חדשה .. האם התאהבת בו כבר?
ממה להימנע-יש לבחון את הקשר על כל הבטיו .. סיבה מול תוצאה
אם את משקיעה- האם את מקבלת תמורה רגשית חומרית ? האם יש מכשול במיניות(את זה אני יכולה להסביר בפרטי של תיבת המסרים)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ