לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1120111,201 עוקבים אודות עסקים

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא פורום לימודי.

זו במה  ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

לשאלות בלבד כדאי לפנות לפורום שואלים את הקלפים בקישור:

כדאי להמנע משאילת שאלות ו/או מבחירת פרישות שתשובתם היא כן/לא.

בפורום לא יידונו

פרישות בענייני בריאות ו/או הריון

וגם לא פרישות הנוגעות לצד שלישי

וגם לא פרישות העוסקות בניבוי/ניחוש עתידות.

עפ"י כללי הפורום עליכם להוסיף פרשנות משלכם לקלפים שעלו ולהעזר בחברי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם. אינכם חייבים להכיר את הקלפים. התרשמות ראשונית תספיק.

הייעוץ בפורומים נעשה בהתנדבות . נא התאזרו בסבלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי הכללים של תפוז אנשים וחוקי המדינה.

בהצלחה,

רחל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא פורום לימודי.

זו במה  ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

לשאלות בלבד כדאי לפנות לפורום שואלים את הקלפים בקישור:

כדאי להמנע משאילת שאלות ו/או מבחירת פרישות שתשובתם היא כן/לא.

בפורום לא יידונו

פרישות בענייני בריאות ו/או הריון

וגם לא פרישות הנוגעות לצד שלישי

וגם לא פרישות העוסקות בניבוי/ניחוש עתידות.

עפ"י כללי הפורום עליכם להוסיף פרשנות משלכם לקלפים שעלו ולהעזר בחברי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם. אינכם חייבים להכיר את הקלפים. התרשמות ראשונית תספיק.

הייעוץ בפורומים נעשה בהתנדבות . נא התאזרו בסבלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי הכללים של תפוז אנשים וחוקי המדינה.

בהצלחה,

רחל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
12/02/2019 | 15:53
9
11
צהרים טובים
רציתי לדעת :
מה עלי לעשות כדי להתקדם במקום עבודתי בשלושה חודשים הקרובים

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - אביר המטות
עיצה - מלכת הגביעים
ממה להמנע - תשע המטבעות
תוצאה - עשר המטות

אנסה לתת תשובה
הקלפים שיצאו כולם מהארכנה הזוטרה.
היסודות שעלו הם אש (מטות) מים (גביעים) אדמה (מטבעות)  חסר יסוד האוויר
נראה שאני בסערת רגשות ואני לא עובדת מתוך מחשבה.
אביר המטות - אני מחכה למשהוא שילהיב אותי, ירגש אותי, או לחילופין אני לוקחת על עצמי
מלכת הגביעים - אני צריכה לא לצפות להפתקאות רגשיות, לדעת שמקום העבודה שלי הוא לא מקום הבילוי ולכן לא לצפות להתרחשויות ריגשיות שימלאו אותי
תשע מטבעות - למרות שהגעתי להצלחה מסויימת לא לנוח על זרי הדפנה
תוצאה - עשר מטות
עבודה קשה, חוסר ציפיה לריגושים/מחמאות עבודה מתוך מחשבה
האמת שלא ממש הבנתי את הקשר בין הקלפים
אשמח עם תוכלי לעזור לי

לצפיה ב-'Talya757575'
Talya757575
12/02/2019 | 18:24
8
11
מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה

רחל
לצפיה ב-'בקר טוב'
בקר טוב
13/02/2019 | 13:26
7
4
בקר טוב
תודה על התשובה
אני לא יודעת איך כותבים כאן ישיר במסר פרטי
אני אכן חשה בודדה וריקנית - לא נמצאת ממש בזוגיות.
אני באמת חושבת שהכל חסר משמעות והחיים לא כאלו מהנים ושמחים

תודה על העזרה
לצפיה ב-'Talya757575 , יקרה'
Talya757575 , יקרה
13/02/2019 | 16:10
6
3
כתבתי לך מסר

לצפיה ב-'רחל'
רחל
13/02/2019 | 17:35
5
15
מה קשור בדידות לשאלה על עבודה?
אשמח ללמוד ממך

אני פירשתי שבכלל לא כדאי לה להתקדם כי זה סתם יעמיס עליה ועדיף שתישאר איפה שהיא בינתיים

תודה
לצפיה ב-'קטר3'
קטר3
13/02/2019 | 19:05
4
8
תודה על שאלותייך.

ראשית, אני כותבת את תגובותיי באופן טבעי ולא "מסננת" מידע לפי הגיון שכלתני נטו. לעיתים עולה מידע שאיננו קשור באופן ישיר לשאלה א ך אני מוצאת לנכון לציין אותו.

בהקשר לבדידות:

לכל מקום אליו אני הולכת אני לוקחת את עצמי עם האנרגיות שלי.

אם אני חשה בדידות זה ישפיע על התנהלותי מתוכי החוצה והתגובה של הסביבה מבחוץ פנימה.

זה חלק ממה שנקרא "מגנט".  וכאן אעצור במקלדתי להרחיב בעניין דומה מושך דומה  מול  שונה מושך שונה כמו במגנט... .

נעים לי יותר לשבת בהופעה של סטאנדאפיסט במקום להיות בהרצאה על החמאס ומטרותיו.

כשהבחורה נעה ממקום של ריקנות ובדידות האנרגיה הזו משודרת החוצה והיא מושכת אליה את תגובות הסביבה - שלא תמיד יובילו אותה למקום רצוי לה.

לפיכך, מודעות לאנרגיה זו והחלטה לשנות גישה עשויים להיטיב את מצבה באופן ניכר.

תודה

רחל

לצפיה ב-'רחליקה '
רחליקה
13/02/2019 | 19:10
3
11
ומה דעתך על הפירוש שלי?
הבנתי נכון?
לצפיה ב-'בקלפים אין נכון/לא נכון כי '
בקלפים אין נכון/לא נכון כי
13/02/2019 | 19:16
2
11
הכל נמצא בעיני המתבונן.

גם הפרשנות שלך נכונה! 

למדנו ששפת הקלפים היא שפת הסמלים!

מאחר שלא מצוי בידינו ככל הידוע לי מידע איך שובצו הסמלים בטארוט ואילו התאמות שויכו להם ע"י אגודות סתרים כאלה ו/או אחרות ובכללן אדודת השחר המוזהב - כל אדם רואה בסמלים מידע אחר.

הכי חשוב להתחבר לקלפים לטעמי מהאינטואיציות ובהדרגה להרחיב את הידע המיומנות והעומק.

העיקר לפרש מתוך אהבה ובאהבה.

רחל

לצפיה ב-'בקר טוב'
בקר טוב
14/02/2019 | 07:51
1
6
תודה על התובנות
אני מתחברת לדברי רחל - יכול להיות שאם אשנה את האנרגיה שלי בעיקר כלפי עצמי התחושות שלי ישתנו.
האנרגיה בה אני נמצאת היא ממקום שאני רוצה לראות את עצמי מתקדמת ולא נעצרת במקום.
ולכן אם אשר במקום האנרגיה לא תעלם אלא להפך תתעצם, והעומס הרגשי יגדל
תודה על העזרה

לצפיה ב-'איך להנות מהחיים? - בזמנך החופשי, מתוקה'
איך להנות מהחיים? - בזמנך החופשי, מתוקה
14/02/2019 | 13:23
3

ממליצה לך להאזין לדבריו:

רחל
לצפיה ב-'רחל מה דעתך על המשפט'
רחל מה דעתך על המשפט
11/02/2019 | 20:15
13
14
"יגעת ומצאת תאמין" ?

מיוחס לחז"ל כנראה. נלמד בבתי ספר וכולנו חונכנו עליו
מסביר שרק עם עבודה קשה תיתכן תוצאה ראויה ואמיתית!

1 .  בתחלס הוא מנוגד לאינטואיציה שיכולה לכוון אותנו כדי שלא נתייגע ונשיג את מבוקשנו דיי בקלות
2 .  הוא מנוגד לניו אייג', ל"סוד", לתורות ההודיות - כל אלא אומרים שאיזון פנימי יוביל להגשמה קלה מאוד של כל רצונותינו
לצפיה ב-'איזון פנימי'
איזון פנימי
11/02/2019 | 22:16
3
18
כדי להגיע לאיזון פנימי, על האדם להשקיעה עבודה רבה ומאמצים רבים.
ניתן לראות זאת גם בקלפי טארוט, בארקנה הגדולה, השוטה עובר אין סוף תהליכים, ועושה אין סוף מאמצים, עד שהוא מגיע לאיזון פנימי. וזו לא סוף הדרך עבורו...
לצפיה ב-'Mist2, תודה על דבריך המחכימים '
Mist2, תודה על דבריך המחכימים
11/02/2019 | 22:40
4
לצפיה ב-'מיסט - מדיטציה לדעתך נחשבת'
מיסט - מדיטציה לדעתך נחשבת
13/02/2019 | 17:28
4
ל"יגיעה"?
שואלת ברצינות
תודה
לצפיה ב-' קלף השוטה והקיסרית'
קלף השוטה והקיסרית
16/02/2019 | 01:23
2
הי רחליקה היקרה
אשמח אם תוכלי לשלוח לי את את צרופי קלף הקיסרית וצרופי קלף השוטה..בעבר זה הופיע באתר.ועכשיו לא.תודה רבה אווה

לצפיה ב-'בת'אכלס קטר 3 - האם זה עובד עבורך? כי'
בת'אכלס קטר 3 - האם זה עובד עבורך? כי
11/02/2019 | 22:39
8
15

מנהל הבנק שלי רוצה ממני כסף עבור החבויות שלי בבנק - גם אם מדובר רק בעמלות   

הכל נמצא בעיני המתבונן וגם עניין זה.

בנוגע ל"תורת הסוד" ולתורות דומות לה - הדרך אל האושר רצופה בהבנה עמוקה של המידע. הן מציעות את ה"מה" ולא את ה"איך".

תורת ה"סוד" מדברת על מגוון נושאים. לאיזה מהם מיוחסים דברייך? האם להיותנו מגנט?

מסתייגת מהרמיזה לכך שנכה/עני/קורבן אשם במצבו - ולרוב לכך הן מכוונות.

אגב, האם את מכירה אישית אדם שיישם תיאוריה כזו ו/או אחרת ובין לילה התפרסם, נתעשר וכל חייו רק שמחה? - אשמח להכיר!!!

נמנעת מלחוות דיעה בנוגע להוגי ומפיצי התיאוריות הללו.

חלק מהמידע המופיע בהן מופיע גם בכתבים ביהדות. בניגוד למישמש המוביל טרנדים כאלה ו/או אחרים באופן חיצוני מלאכותי בלבד- אני מוצאת ברעיונות היהודיים עומק וגם כלים ליישום.

כולנו רוצים הצלחה בין לילה מבלי לשלם על הצלחה כל מחיר שהוא.
האם הבלרינה/ האצן האולימפי/ מומחה באמנויות לחימה - הגיעו לצמרת בלי לעבור מסלול? בלי לעבור גם מסלול מכשולים? בלי מאמץ וללא כאב?

הטעם של ההצלחה המושגת לאחר המאמץ כל כך מתוקה ומשחררת. אגב, האימונים המפרכים הופכים להיות עם הזמן פחות מפרכים כעל שהמיומנות מתפתח וגדלה.

"אדם - לעמל יולד". יש לנו ייעוד/תפקיד/מטרה לשמה הגיע הנשמה של כל אחד מאיתנו ארצה. לפעמים, הבחירה שלנו היא האם ליישם היום או האחד הגלגולים הבאים.
לפעמים - לא.

ממליצה  לעיין בספר קהלת ולמצוא שם תשובה טובה הרבה הרבה הרבה יותר משלי.

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

לצפיה ב-'רחל יקרה, שאלה'
רחל יקרה, שאלה
13/02/2019 | 17:27
7
10
כתבת :
"חלק מהמידע המופיע בהן מופיע גם בכתבים ביהדות. בניגוד למישמש המוביל טרנדים כאלה ו/או אחרים באופן חיצוני מלאכותי בלבד- אני מוצאת ברעיונות היהודיים עומק וגם כלים ליישום"

איפה אני יכולה למצוא את הרעיונות היהודיים, ובעיקר את הכלים ליישום?
לצפיה ב-'קטר יקרה, הידעת?!'
קטר יקרה, הידעת?!
13/02/2019 | 18:55
1
9

שכר מצוות שילוח הקן כשכר מצוות כיבוד הורים 

אינני רבנית - ודברי רב ודאי עולים על שלי! נסי להתייעץ עם רבנית או להאזין להרצאות:

ימימה מזרחי, למשל

קלפי הטארוט מכילים עושר עצום של מידע והנחיות לחיי מוסר, שלמות עצמית וצמיחה.

לתשובה על שאלתך:

האושר  מתחיל משלמות עצמית ומעשיית טוב.

עשרת הדיברות כהנחיות ראשיות לשלל הדרכות משנה.

נכתבו לא מעט כתבים בנושאים הקשורים לנושאים המדוברים בצורה ישירה ו/או בצורה מרומזת לאורח חיים המוביל לשלמות עצמית ובראשם המקרא:

ספרי מוסר למינהם

הנחיות לשמירת העיניים

הנחיות לשמירת הלשון

הנחיות כלליות והנחיות משנה:

לא תרצח מוביל ל "המלבין פני חברו ברבים כאילו שופך דמים"

לא תגנוב מוביל להנחיות לשלם לשכיר את משכורתו בזמן ולמנוע הלנת שכר על השלכותיה, לא לגנוב דעת = לא לרמות ועוד.

הנחיות למניעת בגידות/נורמות סותרות מוסר בדרכים רבות: לא תחמוד = שמירת העיניים, למשל.

הנחיות למחיקת חובות של לווים בשנת שמיטה

לקט פאה ושיכחה 

הנחיות לחברה מתוקנת בה החזק מסייע לחלש  כגון: מצוות המעשר, פורים ומתנות לאביונים, כיבוד אב ואם, והדרת פני זקן , גר ויתום ואלמנה זוכים למגוון הנחיות לתמיכה  בהם , איסור על אלימות "המרים יד על חברו נקרא רשע", הנחיות לקבל לתוכנו ראת השונה אנו מוצאים במצוות ארבעת המינים בסוככות. ואנוכי- מה אני אם לא ערבה?!

הנחיות לסיוע לבעלי חיים ומניעת פגיעה בהם

הנחיות ליצירת אווירת מחילה כדי להשיב את הסדר שהופר על כנו, למשל, יום הכיפורים

משלי וקהלת כוללים הנחיות והדרכות לכל אדם כיצד להיות שלם ובעל ביטחון באל ובעצמי

שישה סדרי משנה:

אינני יודעת לאשורו אך שמעתי מחברה שיש קבוצה הלומדת קבלה מעשית. משהו כמו "קבלה לעם" או משהו כזה, ושם ניתנים הסברים בנושאים שונים.

נסי לעיין בכתבסי הרב קוק זצ"ל

בכתבי רבי נחמן מברסלב

כל עניין תורת החסד שהוא אחד מהעמודים עליהם נברא עולמנו ( עולם - חסד ייבנה)

ביטחון עצמי ויהדות בנט:

AISH

הנחיות ליצירת תקווה 

יש בהם עצות מעשיות מועילות לעניות דעתי.

וסתם כדי לספק סקרנות - אני אישה מאמינה אך לא מגדירה את אורח חיי כאורח חיים דתי 

טוב, זו על קצה המזלג רשימה התחלתית לעומדת על חוף הים, ככל שתיכנסי לתוכו תגלי עולם מופלא יפה טהור ומרגש רווי אהבה ועוד אהבה בקצב טבעי מרנין!!! באחריות.

אגב, יש גם בנט המון מידע באתרים רבים בשלל נושאים אלו. תודה לה' על גוגל וגם על גוגל טרנסלייט .

תצליחי בובה!

החיים יפים, בחיי 

רחל

לצפיה ב-''
13/02/2019 | 19:07
2
לצפיה ב-'מוסיפה קישור ששכחתי להוסיף קודם: '
מוסיפה קישור ששכחתי להוסיף קודם:
13/02/2019 | 19:07
4
6
לצפיה ב-'תודה '
תודה
13/02/2019 | 19:34
3
4
לצפיה ב-'רחליקה לדעתך'
רחליקה לדעתך
13/02/2019 | 19:36
2
6
מדיטציה נחשבת ליגיעה (במסגרת "יגעת ומצאת...")
לצפיה ב-'זו היתה שאלה ...שכחתי לשים סימן שאלה'
זו היתה שאלה ...שכחתי לשים סימן שאלה
13/02/2019 | 19:38
4
תודה מראש על התשובה
לצפיה ב-'אחלק את שאלתך ואענה סעיף סעיף ברשותך:'
אחלק את שאלתך ואענה סעיף סעיף ברשותך:
13/02/2019 | 23:59
12

דברייך נוגעים בשאלות מהותיות אחרות כגון:
דטרמיניזם
זכות הבחירה
בחירה חופשית
שכר ועונש
האם יש גורל?
האם ניתן לשנות אותו ? אם כן - איך ובאיזו מידה?

אל מושגים אלו אף קשור בהכרח המושג "נשמה".

לציין כי האמונה בקיום נשמה ובגלגול נשמות היא אמונה עתיקת יומין אם כי לא הכל אוחזים בה כמובן.

אני מאמינה בתיאוריית הנשמה ובתאוריית גלגולי הנשמה אז דבריי יוצאים מנקודת מבט זו בתגובתי הנוכחית.

שאלותיי אלייך:
.
מהי מבחינתך מדיטציה?
מה המטרה שלך כשאת עורכת מדיטציה?

מבחינתי כיום מדיטציה היא כל  פעולה שאני עושה שמובילה אותי להיות מרוכזת רק בה באופן מוחלט עד שאינני חשה איך הזמן חולף. אינני מודעת לדבר מלבד פעולה זו. כאשר אני מנותקת מהעולם וחווה את הפעולה. בדרך כלל זה קורה לי כשאני קוראת ספר או מאזינה למוסיקה או מתחברת לקלפים.  אף שכוונתי מלכתחילה איננה לערוך מדיטציה תחת כותרת זו ובאופן אקטיבי.
בתוך התהליך מערכות שונות בגופי נרגעות.

האם מבחינתי, רחל,  מדיטציה היא יגיעה?

נשמע לי שהמילה יגיעה היא בעינייך מילה ענקית המתארת וכרוכה בו זמנית במאמץ עילאי סיזיפי ודורשת תעצומות נפש עילאיות.
אני מגדירה את המילה יגיעה:
יגיעה היא פעולה הנעשית מתוך התכוונות ויש בה חזרתיות בפרקי זמן קבועים. מידת המאמץ הנדרשת מהאדם היגע סביב תחום מסוים משתנה מאדם לאדם בהתאם למיומנויותם ואף האדם עצמו חווה שינוי בתוך תהליך החניכה/רכישת המיומנות. מידת המאמץ משתנה וככל שהמיומנות מתפתחת נדרש פחות מאמץ - לכן גם אפשר לעבור לשלב הבא ולהגדיל את המשא.

מדיטציה יכולה לעניות דעתי להיות כרוכה ביגיעה או להיות עצמה נטל כאשר היא נעשית כפעולת התנתקות אקטיבית בתנוחת גוף לא נוחה שעות ארוכות ובדממה. בטח זה קשה אף יותר אם זה קורה באשראם בהודו ומלווה בגעגועים עזים למשפחה...

אז יש להפריד בין פעולה אקטיבית כדי להתנתק במודע מן המודע - ומאחר שיש בליבנו ובמוחנו פטפוט אינסופי היא דורשת מאמץ;
לבין
התנתקות ספונטאנית כשנשאבים למוסיקה/סרט/ספר/פעולה כלשהי ומרוכזים רק בפעולה עצמה כליל אף מבלי לכוון לכך.

אני מגדירה את הדברים כך , גם כשאני מודעת ומבינה שהגדרה קלאסית ליגיעה שונה מהגדרתי.

שאלתך נובעת מהרצון לברר לעומק את כוונת התורות השונות שהצגת המטיפות להשגת הישגים כמעט באפס מאמץ.
אין ספק שיש אפשרות להשיג הישגים במעט מאמץ כגון: לזכות בסכום גדול בהגרלת לוטו. אך האם האדם שזכה פטור מלמידה איך לנהל את הכסף כדי שלא יחמוק מבין אצבעותיו?! האם לימוד שכזה הוא יגיעה או לא?

אדם שיימנע מלרכוש כלים לניהול נכון של כספו לאחר זכייה עלול לאבד הכל ואף לשקוע בחובות, תחת הכותרת : מה שבא בקלות - באותה הקלות הוא הולך...

שוב אזכיר כי נשמה - החלק הרוחני האינסופי והבלתי מוגבל -  יורדת לעולם ויש לה תפקיד בתוך גוף עם מגבלות וגבולות. 

אני בטוחה שאת מקשה מעט בשאלותייך כי נראה שאת מתעניינת בייעודך/תפקידך בעולם ואת תוהה האם ארת מיישמת אותו; מחד. מאידך את תוהה מה הסיבה לכאב ולסבל שעל הבריות לעבור בעולם הזמני הזה עבורנו.

על כך ניסו לענות רבים וחכמים ממני לאורך ההסטוריה האנושית.
מפורסמים בינהם הם - שלמה המלך, בודהא, ויקטור פרנקל (בספרו האדם מחפש משמעות , למשל ובתורת הלוגותרפיה שלו). עוד ניכרות עבודות שונות כמו של לואיז היי, ביירון קייטי ואחרים.

אינני מתיימרת להציג בפנייך משנה סדורה בנוגע לתפקידך בעולם הזה, אם את מיישמת אותו ומה הסיבה למחירים - הכואבים יותר או פחות - להיותך בעולמנו.

אין בדעתי אפילו לשכנע אותך שנקודת מבטי היא נקודת המבט הכי נכונה. שהרי הכל נמצא בעיני המתבונן וגם את אמונותיו - אני מכבדת.

שאלת ואני עונה לך בכנות רבה מהי עמדתי - ותו לא.

תוכלי להתחיל לראות את מציאות  חייך מתוך התבוננות עלייך ועל הסובבים אותך כשחקנים בטלנובלה כזו ו/או אחרת. זה יכול לתת לך רמזים למשמעות קיומך עלי אדמות בגלגול זה.

לסיום:
אני מציעה שנפסיק בנקודה זו את הדיון התיאורטי- פילוסופי - כאילו מעמיק הזה, שעלול ליצור חלילה וכחנות סרק,  סביב השאלות שהעלית.
בהפוגה שתיווצר תוכלי לעיין במידע ממקורות שונים ולגבש לעצמך ולו לפחות קצה חוט לתשובה.
זה ימנע שאלות שעלולות להראות קנטרניות וייתן לנו בסיס נוח יותר לשיח.

אני ממליצה לך גם להאזין להרצאות קצרצרות של הרב יגאל כהן:

את מוזמנת כמובן גם להאזין להרצאות ארוכות שלו.

את גם יותר ממוזמנת לקרוא את הספרים:
מסען של נשמות
גורלן של נשמות

בהצלחה,
רחל

לצפיה ב-'חמה ממני: '
חמה ממני:
11/02/2019 | 12:02
1
13

הכנסו  ותהנו ממידע מגוון על הקלפים כמו גם ממבחר איורים בצבע

ובשחור לבן פרי עטו של חבר פורום יקר :

https://www.wstarot.com/

בפנייה אליו התעניינו במוצרים הנוספים שלו למכירה.

שווה ביותר!!!

גאה בך, איש!!!

לצפיה ב-'תודה רבה רחליקה, איזו הפתעה נעימה :)'
תודה רבה רחליקה, איזו הפתעה נעימה :)
11/02/2019 | 12:18
4
לצפיה ב-'המשכיות של מערכת יחסים'
המשכיות של מערכת יחסים
10/02/2019 | 13:03
9
21
שלום רחליקה יקרה, שבוע טוב לך.
בעבר הצגתי בפורום (לפני כמה חודשים טובים) את המערכת יחסים שלי.
בקצרה, מדובר על מערכת יחסים שבפועל כלפי חוץ אנו לא מוגדרים כזוג.  בחור גדול ממני בהרבה הרבה ונמצא בפרק ב בעוד אני מתחילה את חיי.
כן - אף אחד מאיתנו לא הולך עם בחורות או גברים אחרים ואחד החוקים החשובים שלנו זה פתיחות וכנות. אנחנו חשובים מאוד אחד לשני ואני לא חושבת שמישהו מאיתנו אי פעם ירצה לפגוע אחד בשני.
לפי ראייתי עד כה - נפלתי ביידים טובות. 

לאחרונה עבר חתול שחור בקשר.
לא מעט פעמים שאני מרגישה שהוא מתרחק ממני בדיבור - לטענתו שומר על ספייס רגשי כדי שאני לא אפגע ממנו בגלל דאגה שלו לנוכח הניסיון שלי.
כל יומיים בערך יש לנו שיחה שדברים הולכים טוב ואחרי יומיים - שוב מתרחקים.
לדעתי הסיבות הן או שהוא באמת מפחד לפגוע, או האישה מהעבר או בחורה שכנראה יש לו מהצד, או אנשים המכירים את הסיפור בנינו ומבקרים את פער הגילאים ומנסים לגרום לנו להפרד.

מאוד מותשת לאחרונה מחוסר הוודאות והרגשה שהוא מסתיר משהו ואין ספור שיחות שנעשו וסבלנות שאבדה לי.
ביצעתי פריסת sos האם כדאי לי לחתוך את הקשר בשבוע הקרוב.
אמנם לקטוע את הקשר זה לא באמת מה שאני רוצה אבל בחרתי באפשרות זו בשאלה ולא להמשיך בקשר מפני שאולי אפשרות זו פשוט תסב לי את השקט שלו אני זקוקה.

תשובה:
נסיך המטות - 10 חרבות - מלך הגביעים.
נעדר אצלי יסוד האדמה. אולי מימוש של מערכת היחסים והביסוס שלה במובן הארצי.

אתחיל מ10 חרבות, על פי בן דב מדובר על התשה. מילה מדוייקת למצב הנוכחי שבו אני נמצאת  אולי גם בן זוגי על אור הנסיונות והשיחות הארוכות שאני מעלה בניסיון להבין.
על פי שגיא- השקט שלאחר הסערה.
התחלה חדשה לאחר משבר, תקווה בזמן קשה.
אני מרגישה שאני אחרי שיעור קשה שעברתי עם גבר אחר לפני בערך שנה. אבל אם זו הסיטואציה שלנו אני מרגישה שאני בתוך המשבר ולא אחריו עם זאת, אני מבינה למה הופיע הקלף הזה - אולי בא להזהיר על המצב הנוכחי או העתיד לבוא.
 - שאלה, שגיא בפריסה הקלטות מגדיר קלפי כיוון ולפי מסר. האם זה כך בכל פריסה? לדוגמא האם באס.או.אס הזה הקלף הוא קלף מסר?
קלף ימני - נסיך המטות במיקומו השלילי בזוגיות: צורך בשינוי ורצון לסיים קשר מתוך שעמום.
מלך הגביעים - במקומו השלילי נטייה להעלב ולשמור טינה. נעלבים בקלות ומפחדים לאבד את הצד השני. 

השאלות:
איך נסיך המטות מתקשר ל10 חרבות.
איך מלך הגביעים מתקשר ל10 חרבות.
ממה שכן הצלחתי להבין, שלושת הקלפים מייצגים סיטואציה לא נעימה. איך זה עונה בצורה שלילית או חיובית לשאלה שלי אם לחתוך את הקשר?
האם בגלל שהתשובה שלילית אז לא לחתוך?
או דווקא כי היא שלילית זה מצייג את תחושותיי ואומר לסיים את הקשר?
מתוך השני הקלפים התומכים חוסמים אני יכולה להבין שאולי הקושי שלי הוא בי בתפיסה שלי בדברים בקשר ולוודא דווקא בסיס מוצק ומשהו לא בסדר שהוא עושה שגורם לי להפגע.

אשמח מאוד שנפתח דיון על הדברים.
בתודה גדולה.
דניאל�� 

לצפיה ב-'דניאל יקרה, '
דניאל יקרה,
10/02/2019 | 17:38
8
20

עצוב לקרוא שחוסר הוודאות בחייך מתיש אותך ושחלק ממנו הוא כאב העבר. מחזקת מכאן.

בפורום זה אני נמנעת משאלות המתחילות במילה "האם" וגם מפרישות שהתשובה עליהן היא כן/לא, כדוגמת פרישת ה SOS. 

הצגת מס' שאלות:
אענה איך זה בא לידי ביטוי בפרישה הנוכחית מנקודת מבטי:
מה אומר קלף 10 החרבות? תהליך של תקומה מההריסות והפגת מתיחות/חרדה
מה הפרשנות האפשרית לו בהיבט לקלף נער המטות? לימודים רוחניים
מה הפרשנות האפשרית לו בהיבט לקלף מלך הגביעים? האצלת סנכויות

שאלות אלו טומנות בחובן גם צורך להבין מתי הקלף נקרא כתומך ומתי כחוסם. 

מתוך ידיעה שריבוי פרישות איננו יעיל ומתוך שזהו פורום לימודי אענה לך מנקודת מבט של מודעות עצמית בקלפי הטארוט.

יקירה,
ככל אדם אחר בעולם את מורכבת מסתירות רבות. חלק אחד ממך רוצה לעשות כך, וחלק אחר רוצה לעשות אחרת. את נדחפת ונמשכת על ידי תשוקותייך הפנימיות - אישיותך מתפצלת  והתוצאה היא מתח.
אך יש דרך להתמודד עם הווייתך המפוצלת. ככל שתתפתחי רוחנית, תעמיקי לחדור למרכזך ותגיעי אל האני העליון שלך ואל תת המודע הקיבוצי. זה המפלס האלוהי. האושר בוקע ממעמקי מרכזך; כאשר את חווה אושר, אינך מפוצלת.  
(10 החרבות)

כדי לאחד את עצמך עלייך לעשות רק את מה שמהנה אותך. (נער המטות)

על השאלה : מה יקרה אם תחדלי לעשות דברים שאינך נהנית מהם?  עונה הקלף הבא:
אל תהיי חסרת אחריות -  לימדי להאציל סמכויות . התרכזי בעשיית  רק מה שתפיקי ממנו הנאה, ובשינויים שיהיה עלייך לבצע אם תחליטי לחיות כך.

הפרישה בכללותה  מבקשת ממך:
עלייך לבדוק את רגשות הערך העצמי שלך. חוק הטבע קובע שתוכלי למשוך רק מה שאת חשה שאת ראויה לקבל.  הערכה עצמית גבוהה מכרעת לאושרך ולהצלחתך, משום שאת ביטוי חי למערכת האמונות שלך. 
אמונותייך יוצרות את המחשבות ואת הרגשות, היוצרים את כל חוויותייך. חלק גדול מחייך הנוכחיים הוא פרי אירועי העבר. חרדתך תיפתר רק באמצעות מחילה עצמית. מחילה שכזו יכולה להווצר רק על ידי מחשבותייך על עצמך. לפיכך, אם ברצונך לשנות את חייך עלייך לשנות את אמונותייך. זה יסייע בשינוי דימוייך העצמי. כדאי לך לעשות זאת  משום שתמיד תחיי על – פי דימוייך העצמי .

התרכזי באמונותייך הכלליות ובאמונות הקשורות לערכך העצמי בנוגע לשאלתך.

בהצלחה,
רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך

לצפיה ב-'רחל מה דעתך על זה'
רחל מה דעתך על זה
10/02/2019 | 18:12
3
12
נסיך המטות - 10 חרבות - מלך הגביעים
נסיך המטות מחפש קשר לא רציני - נראה שזה הוא - כי הוא מערים קשיים
מלך הגביעים מחפש הקמת משפחה - נראה שהקלף מייצג אותה  כי היא מתאמצת לשמור על הקשר

כמו כן יש לי שאלה נוספת
היא שואלת אם כדאי לה לפרק את הקשר, כלומר שאלה שלילית, והתשובה היא 10 חרבות.
אם היתה שואלת באופן חיובי האם כדאי להמשיך קשר והיה יוצא 10 חרבות יתכן שהתשובה היתה שלילית. אבל פה היא שאלה אם לפרק... האם זה משנה את המשמעות של הקלף לחיובית?
תודה
לצפיה ב-'קטר3 מקסימה, '
קטר3 מקסימה,
10/02/2019 | 18:47
2
14

בדבריי לאשת החתול 2 ציינתי שאני נמנעת ממתן מענה על שאלות "האם" ופרישות שהתשובה עליהן היא כן/לא, כדוגמת פרישת ה SOS.

מתוך הבנה וידיעה שריבוי פרישות סביב שאלה אחת בפרק זמן קצר איננו יעיל כיוונתי את דבריי למודעות עצמית - ומתוך הקלפים שהוצגו.

כתבת:

נסיך המטות - 10 חרבות - מלך הגביעים
נסיך המטות מחפש קשר לא רציני - נראה שזה הוא - כי הוא מערים קשיים

תגובתי:
ישנן שאלות ופרישות מגוונות למערכות יחסים.
הפרישה והשאלה שהוצגו אינן מכוונות למערכת יחסים זוגית אלא למתן עצה עבורה בלבד. לכן הצגת הבחור  בניתוח המידע העולה מן הפרישה/ הצגתו כנסיך המטות= אינה רלוונטית מבחינתי.

כתבת:
מלך הגביעים מחפש הקמת משפחה - נראה שהקלף מייצג אותה  כי היא מתאמצת לשמור על הקשר

תגובתי:
הפרישה והשאלה שהוצגו אינן מכוונות למערכת יחסים זוגית אלא למתן עצה עבורה בלבד. לכן הצגת הבחורה  בניתוח המידע העולה מן הפרישה/ כמלך הגביעים = אינה רלוונטית מבחינתי

כתבת:
כמו כן יש לי שאלה נוספת
היא שואלת אם כדאי לה לפרק את הקשר, כלומר שאלה שלילית, והתשובה היא 10 חרבות.

תגובתי:
מבלי לשפוט את נוסח השאלה - הדרך בה היא הוצגה אכן מכוונת לתשובת כן/לא.
האם כדאי לי לפרק את מערכת היחסים? כן/לא

ניתוח המידע  ללא נימוק משמעותי והכוונה לדרך חדשה זה בעיניי זה חסר טעם.

כתבת:
אם היתה שואלת באופן חיובי האם כדאי להמשיך קשר והיה יוצא 10 חרבות יתכן שהתשובה היתה שלילית. אבל פה היא שאלה אם לפרק... האם זה משנה את המשמעות של הקלף לחיובית?

תגובתי:
השאלה והתשובה עליה מתייחסות לכן/לא .

למשל:
האם לא להשאר בקשר עם X? היה נוסח מבלבל לדעתי.

כתבת:
תודה

אז- ממני באהבה -  על דיון מרתק ועל ההזדמנות ל.

לכל קלף היבטים מגוונים וגם ל 10 החרבות.
הם נגזרים מפרמטרים שונים ומשפיעים על פרשנות הקלף.

בנוגע לקלף 10 החרבות - בהקדם אביא הנה מידע. 

רחל

לצפיה ב-'רחל'
רחל
10/02/2019 | 18:52
1
7
לצפיה ב-'פותחת נושא חדש לדיון . מוזמנת באהבה להשתתף '
פותחת נושא חדש לדיון . מוזמנת באהבה להשתתף
10/02/2019 | 20:29
1
לצפיה ב-'רחליקה יקרה!'
רחליקה יקרה!
11/02/2019 | 19:46
3
13
כל פעם שאני קוראת את התשובות שלך אני פשוט בשוק מרמת הדיוק שלך והכוונה הנפלאה.
תודה לך על המילים החמות וההתייחסות לפריסה❤

כמה דברים:
1. כמו כן, לגבי "האם" התשובה היא כן או לא אבל לא תמיד מוחלטת.
'כן אבל ..' 'לא כי נראה ש'.
אמנם השאלה מתחילה באם אבל התשובה יכולה להיות מעבר לכן ולא, לא כך?
2. מעבר לכך, השאלה לא נוסחה באופן מנבא עתידות או על צד שלילי השאלה נכתבה על מנת לקבל עצה.
איזו דרך היית מנסחת שאלה על מנת לקבל עצה מהקלפים?
3. השאלה נראתה 'כאילו' הפוך על הפוך - האם לחתוך. השאלה ששאלתי ונוסחה בצורתה השלילית זה מפני שקראתי בספר של שגיא שהשאלה צריכה להיות מנוסחת על פי משאלת הלב, בהתאמה - אם ברצוני לחתוך את הקשר לייצג את רצון ליבי ואם ברצוני להשאר .. אז..
מה שכן, מודה שהיה לי קצת קשה מכיוון שאני כן רוצה להיות בקשר הזה אבל הלב הכבד והאינטואיציה שהקשר הולך למקום לא טוב גרמו לי לרצות לחתוך על מהממת לקבל שקט.
האם יש לך עצות לייעול ניסוח השאלה? האם היא לא אכן צריכה לענות על משאלת הלב? ומה במקרים מורכבים כמו התלבטות בין אינטואיציה ללב ההיגיון, איך אז אמורים לנסח?

בנוגע לשאלה, ורק אם זה בסדר להמשיך לפתח את הדיון.
לפני כמה חודשים העלתי לכאן לדעתי שאלה שהייתה לי לגבי פריסה קלטית חצי שנתית שעשיתי על הקשר שלנו בנוכחתו ומתוך סקרנות שלי ושל בן זוגי.
תוצאות הפריסה הקלטית:
קלף 1 - אס חרבות
קלף 2 - אס גביעים
קלף 3 - 8 חרבות
קלף 4 - 7 מטבעות
קלף 5- 6 גביעים
קלף 6 - (משולש עתיד) 2 גביעים הפוך
קלף 7- גלגל המזל (הזמן העכשווי מאז הפריסה לפני חודשיים)
קלף 8 - מלך המטבעות הפוך (בן זוגי בפריסה)
קלף 9 - 10 מטות
קלף 10- 6 מטות

בהתייחסותך (לא לכל הקריאה כי המון זמן לשבת ולכתוב.
הייתי שמחה להבין את הקלף שמייצג את בן זוגי הפריסה - מה אומר ההיפוך של הקלף.
האם קלף 6 מהווה המשך ישיר שמתפתח בגלל בחירה בקלף 1 או קלף 2. האם הקלף גלגל המזל שהוא מייצג את הזמן העכשווי יכול להתקשר לפריסה שעשיתי?)

תודה רבה על הכל.
כמה שיותר מהשאלות שיענו זה יהיה בסדר והמון המון תודה❤
לצפיה ב-'דניאל1155, יקרה'
דניאל1155, יקרה
11/02/2019 | 22:17
2
20
כתבת:
כל פעם שאני קוראת את התשובות שלך אני פשוט בשוק מרמת הדיוק שלך והכוונה הנפלאה.
תודה לך על המילים החמות וההתייחסות לפריסה❤

תגובתי: בכיף 

כתבת:
כמה דברים:
1. כמו כן, לגבי "האם" התשובה היא כן או לא אבל לא תמיד מוחלטת.
'כן אבל ..' 'לא כי נראה ש'.
אמנם השאלה מתחילה באם אבל התשובה יכולה להיות מעבר לכן ולא, לא כך?
2. מעבר לכך, השאלה לא נוסחה באופן מנבא עתידות או על צד שלילי השאלה נכתבה על מנת לקבל עצה.
איזו דרך היית מנסחת שאלה על מנת לקבל עצה מהקלפים?

תגובתי:
מצ"ב קובץ עם תשובה 

כתבת:
3. השאלה נראתה 'כאילו' הפוך על הפוך - האם לחתוך. השאלה ששאלתי ונוסחה בצורתה השלילית זה מפני שקראתי בספר של שגיא שהשאלה צריכה להיות מנוסחת על פי משאלת הלב, בהתאמה - אם ברצוני לחתוך את הקשר לייצג את רצון ליבי ואם ברצוני להשאר .. אז..

תגובתי:
אני מכבדת את שגיא ואת דרכו. כל הכבוד לאיש היקר והנפלא הזה. דרכי שונה 

כתבת:
מה שכן, מודה שהיה לי קצת קשה מכיוון שאני כן רוצה להיות בקשר הזה אבל הלב הכבד והאינטואיציה שהקשר הולך למקום לא טוב גרמו לי לרצות לחתוך על מהממת לקבל שקט.

תגובתי:
מזדהה עם כל הברה. 

כתבת:
האם יש לך עצות לייעול ניסוח השאלה? האם היא לא אכן צריכה לענות על משאלת הלב? ומה במקרים מורכבים כמו התלבטות בין אינטואיציה ללב ההיגיון, איך אז אמורים לנסח?

תגובתי:
גם בלי קשר למאבק פנימי - מצ"ב קובץ עם תשובה 

כתבת:
בנוגע לשאלה, ורק אם זה בסדר להמשיך לפתח את הדיון.

תגובתי: 
זו מטרת הפורום ואת מוזמנת בהחלט  

כתבת:
לפני כמה חודשים העלתי לכאן לדעתי שאלה שהייתה לי לגבי פריסה קלטית חצי שנתית שעשיתי על הקשר שלנו בנוכחתו ומתוך סקרנות שלי ושל בן זוגי.
תוצאות הפריסה הקלטית:
קלף 1 - אס חרבות
קלף 2 - אס גביעים
קלף 3 - 8 חרבות
קלף 4 - 7 מטבעות
קלף 5- 6 גביעים
קלף 6 - (משולש עתיד) 2 גביעים הפוך
קלף 7- גלגל המזל (הזמן העכשווי מאז הפריסה לפני חודשיים)
קלף 8 - מלך המטבעות הפוך (בן זוגי בפריסה)
קלף 9 - 10 מטות
קלף 10- 6 מטות

בהתייחסותך (לא לכל הקריאה כי המון זמן לשבת ולכתוב.
הייתי שמחה להבין את הקלף שמייצג את בן זוגי הפריסה - מה אומר ההיפוך של הקלף.
האם קלף 6 מהווה המשך ישיר שמתפתח בגלל בחירה בקלף 1 או קלף 2. האם הקלף גלגל המזל שהוא מייצג את הזמן העכשווי יכול להתקשר לפריסה שעשיתי?)

תודה רבה על הכל.
כמה שיותר מהשאלות שיענו זה יהיה בסדר והמון המון תודה❤

תגובתי:
על פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך.

לכל קלף מגוון היבטים. מצ"ב קובץ בעניין 
כל קריאת קלפים היא דינאמית, ייחודית וגם חד פעמית!
קלף מלך המטבעות בקריאה שהוצגה מופיע הפוך. לפניו הופיע קלף גלגל המסל ואחריו קלף עשר המטות.
עניין זה בהיבט זוגי יכול להצביע על חיכוכים אך בני הזוג נשארים יחד.
האם את המבוגרת מביניכם?
בענייני כספים יכול לרמוז עומס התחייבויות ו/או הפסדים שמתאזנים עם הזמן.
כדאי לגשת לבדיקות כלליות רפואיות. לא צריך להבהל ממהמלצה 

לגבי קלף 6 - כל קלף שהוא בעמדת עתיד בכל פרישה שהיא אני נמנעת מלפרש
בפרישת הייעוץ = קלף בעמדת התוצאה אני מפרשת כקלף מסכם הפרישה.

כדאי לפנות גם לפורום שואלים את הקלפים ולהתייעץ עם מנהלת הפורום הנפלאה בעניין הפרישה הקלטית. אני בטוחה שהיא תשמח לפרש אותה עבורך.

רחל
עשו במידע כטוב בעיניכם ועל אחריותכם.

לצפיה ב-'לגבי הקבצים + הקריאה הקלטית'
לגבי הקבצים + הקריאה הקלטית
14/02/2019 | 19:20
1
8
סורי על ההיענות המאוחרת.
תודה רבה על הקבצים, קראתי הכל והיה מקסים.
אכן בנוגע לקלטית אשאל בפורום שואלים את הקלפים  - תודה על המלצתך.

היה מקסים לקרוא את הכל.
הוא המבוגר מבין שנינו, מצבו הכלכלי דיי בסדר אבל את יודעת איך זה - תמיד יכול להיות יותר טוב. מעודד לראות מה שכתבת.
הבריאות נוגעת אליי, בזמן האחרון הוצאתי אפילו תדפיסים לבדיקות כלליות שעדיין לא ביצעתי.

בנוגע לעניין הזוגיות - החיכוכים והחזקת המעמד בקשר.
חושבת שאקח הפסקה מהקשר או אחתוך לחלוטין.
אמנם מה ששבור צריך לתקן ולא לזרוק, לאחרונה כפי שכבר ציינתי ונראה בקלפים אני דיי מותשת מנסיונות התיקון וההקרבה האנרגטית שלי לצורך העניין. פעם הייתה הדדיות נפלאה שכיום אני מרגישה נלחמת על מנת שהקשר יהיה טוב.
אני לא רוצה להיות שורדת בקשר שלנו אני רוצה לחיות אותו .
לכן זה מה שהחלטתי.

נוסף לכך, ביצעתי באינטרנט (האם זה אמין? באתר של שגיא לדעתי) פריסת ייעוץ מצומצמת לגבי מה עליי לעשות כדי להחזיר שלווה ושלום לקשר שלנו.

המצב הנוכחי - אביר המטבעות.
עיצה עבורי - 5 חרבות
תוצאה - אס המטות   
לדעתי הקלף שממנו להמנע הוא 3 חרבות אבל לא חושבת שזוכרת טוב.

התמקדתי בעיקר בקלף העיצה ואם הבנתי נכון מתוך קלף 5 החרבות. בנוסף להתייחסות לספרה 5 שבמצב תקוע ומתיש זה עליי לבחור בין 2 אופציות שאינן בהכרח מועדפת עליי - לא זו ולא זו. (לחתוך או להשאר בקשר, כרגע אף אחת לא קורצת לי אולי מתוך בלבול ואולי מתוך ייאוש) יש לבחור בדרך מסויימת למרות שאני לא בטוחה בה (אביר המטבעות) גם במידה וההחלטה תתברר כלא נכונה אוכל לחזור על צעדיי ולשנות את החלטתי.

ערב טוב ����  
לצפיה ב-'דניאל1155, יקרה'
דניאל1155, יקרה
15/02/2019 | 02:52
3
מצ "ב קובץ לעיונך,

רחל
לצפיה ב-'10 החרבות - הטוב, הרע והמכוער? '
10 החרבות - הטוב, הרע והמכוער?
10/02/2019 | 20:35
4
14
בקובץ מידע מעניין וכדאי לעיין בו עד הסוף .

רחל
לצפיה ב-'ההסבר שלי ל-עשר החרבות (סליחה שזה באנגלית)'
ההסבר שלי ל-עשר החרבות (סליחה שזה באנגלית)
11/02/2019 | 00:44
3
16
The Ten of Swords is the intellectual part of the King of Swords.

In most cases, this part is inactive most of the time.

This is why in the Ten of Swords cards, in some of the familiar tarot decks, there is a figure stretched out on the ground with ten swords on it.

That is, this figure is dead or dysfunctional.

To activate this part the person needs to consume appropriate energy, or in other words a more gentle fuel, suitable for the activity of this part.

In addition, this part requires great effort and attention to function.
In case this part is active, it is in charge of creation, discovery, invention, the relation between ideas, formulation of ideas, Creating the whole of all its parts, as well as deliberate and independent thinking independent of stimuli.
The Ten of Swords is able to think and reach real conclusions.
He is the only one who knows that he does not know.
Ten of Swords does not rush to release statements on the subject he is being asked about.
He will not answer the question until he has thoroughly examined the subject.
The Ten of Swords is studies intellectual ideas and tries to understand them.

לצפיה ב-'Mist2 תהיתי מי ישים לכך'
Mist2 תהיתי מי ישים לכך
11/02/2019 | 10:31
2
17

שבניגוד לדרכי - לא התייחסתי ליסודות, לסמלים ולמיקום הקלף ברצף הקלפים בחפיסה.

האם האיורים שצורפו לדבריך הם פרי עטך?

תודה על דבריך ועל הקישור.

בוקר של  טרנסלייט עבר עליי בנעימים והצלחתי איכשהו לתרגם את המשפטים הראשונים 

יום טוב 
לצפיה ב-'הי רחליקה'
הי רחליקה
11/02/2019 | 11:44
1
11
כן הציורים שלי והפירושים שלי.
מצטער שוב שזה באנגלית, אני מפרסם את הפירושים בבלוג שלי המיועד לכל מי שרוכש את החפיסות שלי, כלומר בעיקר לחברה מחו״ל.
אשתדל בפעם הבאה לפרסם בעברית :).
לצפיה ב-'מעולה '
מעולה
11/02/2019 | 11:50
2
לצפיה ב-'היי רחל'
היי רחל
06/02/2019 | 00:22
11
24
אשמח לברר איתך משהו שקרה לי לאחרונה ולפרש את הקלפים כי אני קוראת מתחילה. 
מישהו שסמכתי עליו ואף אהבתי אותו אכזב אותי עמוקות ולא עזר לי כשהייתה לו את האפשרות. אני לא מבינה מה קרה ולמה וזה ממש שיבש לי את כל התוכניות.
באינטואציה אני מרגישה שאני לא יודעת את כל הפרטים ואולי הטארוט יעזרו לי להבין...
אפשר המלצה לפריסה והכוונה לשאלה?

תודה יקרה
לצפיה ב-'אשת החתול2, יקרה'
אשת החתול2, יקרה
06/02/2019 | 14:13
10
16
עצוב לקרוא שהתאכזבת שאת כאובה בגלל אהבתך כלפיו וגם מהתנהגותו של אותו אדם כלפייך . הציפיות שלך ממנו התבדו והמחירים שאת נאלצת לשלם בשל כך (בין היתר השיבוש בתכניותייך) מעוררים בך אי שקט/ חרדה.  

השאלה המתבקשת כעת היא : איך להמשיך הלאה?

אני ממליצה לך לפרוש בשאלה:
מה עליי לעשות כדי להתקדם בנושא ה (בחרי נושא) ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת:

אני בוחרת להזכיר שזהו פורום לימודי ועלייך להציג פרשנות ראשונית משלך.

חודש טוב ומבורך,

רחל

לצפיה ב-'תודה על מילות העידוד'
תודה על מילות העידוד
06/02/2019 | 15:00
9
20
מה עליי לעשות כדי להתקדם בנושא המקצועי ברבעון השנתי הקרוב?
בחרתי בנושא המקצועי כי אני מרגישה שזה הכי נפגע אצלי בעקבות ההתנהגות שלו.
מצב נוכחי - מיזוג ומיתון - לתרגל מתינות. אני חושבת שזה מעין סמן שהסדר ישוב לכנו אחרי שהסערה תשכח ואולי יצא מזה משהו לטובה. נראה לי שזה גם אומר לא להתנהג מתוך מקום של פגיעות.
עיצה - השוטה - התחלה חדשה, להיעז לצאת לדרך אחרת. הקלף הזה גורם לי לחשוב על דף נקי, התרגשות וגם חששות.
ממה להימנע - שני הגביעים - מערכת יחסים מזיקה? אולי הייתי צריכה להשתחרר ממנו.
תוצאה - שבע החרבות - אני רואה את הקלף גם כלהכין אסטרטגיה וגם אולי כסימן לזה שלא הייתי במקום שבו הייתי אמורה להיות. אולי שיקרתי לעצמי וסירבתי לראות שאני כבר לא מאושרת...

אשמח לנקודת מבטך. תודה רבה 
לצפיה ב-'אשת החתול2 יקרה, אשתדל היום או מחר'
אשת החתול2 יקרה, אשתדל היום או מחר
07/02/2019 | 17:41
6
ב"נ להגיב לך כראוי. תודה על סבלנותך 

רחל
לצפיה ב-'אשת החתול2 יקרה, '
אשת החתול2 יקרה,
07/02/2019 | 22:38
7
13
מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה

רחל
לצפיה ב-'תודה גדולה על התשובה המהממת'
תודה גדולה על התשובה המהממת
08/02/2019 | 15:44
6
18
לקרוא מרגיש כמו טיפול פסיכולוגי ושיעור באוניברסיטה - ממש אינפורמטיבי.
אני חושבת שהעצב העמוק עלה כי היה פה משהו לא הוגן והקלפים אומרים תשחקי גם את לא הוגן. רשמת שמומלץ להיעזר באחרים, אבל איך נעזרים כשהם כל הזמן מאכזבים? מאוד אהבתי את העצה של השוטה לחיות את הרגע תוך מודעות מלאה אליו - מקסים!
רשמת שבעמדה שלו קלף שני הגביעים מסמל בריחה מהייעוד וזה בדיוק השאלה שלי. אם אתה מנסה ומנסה והעולם כל הזמן שם לך מכשולים האם זה לא אומר שזה לא הייעוד? המילים שלך מהדהדות את מי ששאלתי עליו - שותף לקשר שמכשיל עסקה. העניין הוא שהרגשתי שהוא המורה הרוחני שלי, הוא מבוגר ממני וניסיתי ללמוד ממנו...איכשהו בסוף הוא רק פגע בי.
רשמת שההמלצה היא להתמקד במטרה ולהכין תוכנית. השאלה שעולה בי היא שהכנתי תוכניות ופעלתי לפי אסטרטגיה וזה נכשל לחלוטין. אולי מחכה לי משהו אחר? מרגישה שאני עוברת שיעורים קשים.

שתהיה לך שבת קסומה ומוארת, ורק טוב.

לצפיה ב-'שאלה טובה אשת החתול'
שאלה טובה אשת החתול
08/02/2019 | 18:23
2
13
"אם אתה מנסה ומנסה והעולם כל הזמן שם לך מכשולים האם זה לא אומר שזה לא הייעוד?"
גם אני שואלת את עצמי את אותה השאלה
אשמח לדעת מה רחל חושבת על זה
לצפיה ב-'קטר3 יקרה'
קטר3 יקרה
08/02/2019 | 23:23
1
9

מצ"ב קובץ לעיונך עם כיוון ראשוני לתשובה.

תהני

רחל
לצפיה ב-'שווה מחשבה רחליקה '
שווה מחשבה רחליקה
09/02/2019 | 19:40
2
לצפיה ב-'אשת החתול2 יקרה,'
אשת החתול2 יקרה,
08/02/2019 | 23:24
2
11

מצ"ב קובץ לעיונך עם כיוון ראשוני לתשובה.

תהני

רחל

לצפיה ב-'היי רחל'
היי רחל
10/02/2019 | 23:26
1
10
תודה על הקריאה המרתקת!
חזרתי לפרשנות שלך את הפריסה ורשמת שלא התחברת והאמת שגם אני לא התחברתי. ברשותך אם תוכלי לחדד:
1. אם התאהבת במישהו שאסור אבל לא פעלת, האם זה גורר עונש? 
לפעמים מתאהבים במישהו בגלל תכונות שיש בו שחסרות בך, אבל אם זה נשאר בגדר מחשבה האם זה פסול? 
2. שיתפתי פעולה שזה מחוץ לאזור הנוחות שלי והכנתי תוכנית ודברתי עם מלא אנשים כדי להיות הכי מדויקת, ועדיין לא עבד. איך זה מתקשר להמלצה בסוף? אפילו להפך, למרות האכזבה המשכתי לתפקד כרגיל והצעתי לתרום.
הטיפש הוא הקלף היחיד שאליו התחברתי בכל הפריסה הזו. אולי בכלל כדאי לחכות ולפרוס שוב בעוד חודש?
ממש תודה
לצפיה ב-'אשת החתול2 יקרה,'
אשת החתול2 יקרה,
11/02/2019 | 10:54
8
תגובתי בתמצות כרגע  כי תקצר היריעה:

כתבת:
1. אם התאהבת במישהו שאסור אבל לא פעלת, האם זה גורר עונש? 
לפעמים מתאהבים במישהו בגלל תכונות שיש בו שחסרות בך, אבל אם זה נשאר בגדר מחשבה האם זה פסול? 

תגובתי:
לא! התאהבות איננה בשליטתנו! 
התאהבות ואי מימוש האהבה מהווים בסיס לכאב עצום.
בפרט אם נמצאים יום יום באותו מקום שעות ארוכות לצד מושא האהבה.
עוד יותר כואב אם זו אהבה חד צדדית.

אז מבחינתי זה כבר בגדר עונש לכשעצמו למרות שאין חטא!

כתבת:
2. שיתפתי פעולה שזה מחוץ לאזור הנוחות שלי והכנתי תוכנית ודברתי עם מלא אנשים כדי להיות הכי מדויקת, ועדיין לא עבד. איך זה מתקשר להמלצה בסוף? אפילו להפך, למרות האכזבה המשכתי לתפקד כרגיל והצעתי לתרום.

תגובתי:
המלצה היא המלצה 
ביצוע הוא ביצוע 

כדי שביצוע יהלום המלצה יש ליישם אותה.

דברייך הזכירו לי את הסיפור הבא:
אושו מספר על גילוי זהב בקולורדו אנשים הגיעו מכל העולם כדי להתעשר. אדם עשיר כקורח מכר את כל רכושו כדי לקנות גבעה ולממן מבצע כרייה מקיף בטכנולוגיה החדשנית ביותר. הוא עבד בפרך זמן רב בלא למצוא זהב. לאחר מכן אחזה בו בהלה, פן הניח את כל הונו על קרן הצבי, ועתה יישאר בחוסר כל.
לפיכך הציע את הגבעה ואת המכרה למכירה, בתקוה להציל משהו משגיאתו. בני משפחתו תהו: "מי יקנה את הגבעה, לאחר שיראה את כישלונך?".
למרות זאת הופיע קונה, ורק לאחר שנחתמה העסקה והכסף החליף ידיים שאל       הבעלים המקורי: " למה קנית את הגבעה לאחר שלא מצאתי בה דבר והיא כמעט הרסה אותי?"
האיש השיב:" איש אינו יכול לנבא את החיים. אולי לא חפרת עמוק מספיק?".
שבועות מספר לאחר הפעלת המכרה מחדש נמצא זהב כ – 30 סנטימטרים מחת לתחתית החפירות הקודמות.                                                                         
הבעלים הקודם ביקר אצל החדש וברכו על מזלו הטוב, אך הבעלים השיב: " זה לא היה מזל; לא התמסרת כל כולך , הרמת ידיים שעה שהיה עליך להעמיק ולחפור".

לשיטתי, לאור דברייך ולאור הסיפור - 
אכן, טבעי שנרצה תוצאות מיידיות למאמצינו ולא תמיד יש לנו אורך הרוח הנדרש להתמיד כדי לראות תוצאות ראויות...

כתבת:
הטיפש הוא הקלף היחיד שאליו התחברתי בכל הפריסה הזו. אולי בכלל כדאי לחכות ולפרוס שוב בעוד חודש?

תגובתי:
הטיפש איננו טיפש!
אני בהחלט מבינה את התחברותך לעצתו!
איך את מתכוונת ליישם אותה?
האם די לך בחודש כדי להחליט אם היישום יעיל?

מכל מקום טווח הזמנים שהוגדר לפרישה הוא שלושה חודשים (רבעון שנתי) ולכן כדאי להמנע מפרישה חוזרת בעניין בתוך פרק הזמן הזה.
בנוסף, שלושה חודשים יהוו לדעתי אינדיקציה טובה יותר להתקדמותך מאשר חודש.

כתבת:
ממש תודה

תגובתי:
תודה לך על הדיון המפרה 

לסיום:
דברייך נוגעים לא נוגעים (משיקים) גם לתורת הגמול, כח המחשבה על תגמוליו (הקב"ה מצרף מחשבה טובה למעשה// סוף מעשה?- במחשבה תחילה! האם מחשבות חטא מהוות סיבה לענישה?!) 

המון חומר לממחשבה ולכתיבה וכרגע אינני פנויה לכך לצערי.
אז אסיים בתודות גם על החומר למחשבה 

רחל

עשו במידע כטוב בעיניכם  ועל אחריותכם.

לצפיה ב-'שאלה רחליקה'
שאלה רחליקה
04/02/2019 | 20:07
11
19
אני מרגישה ניצני שינוי פנימי אצלי. נמאס לי לחשוש ולרצות אחרים. בא לי לתת מקום לאמת שלי. אני לאחרונה עונה ומגיבה במצבים שבעבר שתקתי.  מביעה דיעה, מוחאת מתווכחת . הנקודה היא שאני לא רגילה לזה. אז יש לי יסורי מצפון. אולי פוגעת? אולי מגזימה? מאבדת שליטה עצמית?
איך בודקים בקלפים אם מתנהגת נכון עבורי ואם להמשיך בזה?
לצפיה ב-'קטר3 יקרה,'
קטר3 יקרה,
04/02/2019 | 21:15
10
21
תוגהמכל ה  על האמון. אין זה מובן מאליו כלל בעיניי.

חלק מההתבגרות ומהיכולת ללמוד לאהוב גם את עצמנו עוברת דרך מתן ביטוי לצרכינו ועמידה על זכויותינו.

כדי להגיע לשם עלינו לפעמים לעבור מקיצוניות אחת לאחרת.

העובדה שעולים בך ספקות מלמגת על היותך אדם טוב, רגיש ובעל חמלה.

אני מציעה שראשית תבחרי מספר מ 1 עד 250.

אשמח להמשיך לנהל עימך דיאלוג גם בהמשך.

רחל

לצפיה ב-' 197'
197
05/02/2019 | 17:38
9
9
לצפיה ב-'קטר 3 יקרה, המסר עבורך:'
קטר 3 יקרה, המסר עבורך:
05/02/2019 | 19:58
8
11
האם את חוסמת את עצמך בתחום כלשהו בחיים? האם את מעכבת היווצרות יחסים או מונעת מהם להיות מה שהם מסוגלים להיות? האם את מגבילה את מידת הצלחתך? האם את מתכחשת ליכולתך ליצור קשר, להשתתף, לאהוב או להעניק השראה? 
כל אלו ועוד מלמדים על מחסומים פנימיים שחלקם נגזרים מאופייך וחלקם נרכשו במהלך חייך. חלק הארי של המחסומים הם בלתי מודעים. נסי לעבוד על מחסום אחד בכל פעם.
לאחר שתזהי את קיום המחסום נסי לאתר אותו בגופך. כל המחסומים הנפשיים משתקפים בגוף, ואם תוכלי לאתר אותו במדויק, תוכל להתחיל בהריסת המחסום באורח נפשי וגופני.
את גוף/שכל/נפש, לא גוף, שכל ונפש. מה ששכלך אינו פותר עובר לטיפול גופך, והתהליך מרוקן אותך מכוחות הנפש. כדי להתעלות מעל השפעות אלה, עלייך לטפל בשכלך ובגופך בו – זמנית ובכך להשתחרר ולמצוא הרמוניה עם הנפש.

אם את עורכת מדיטציות:
במדיטציה שאבי ברוחך את אנרגיית האור של היקום, ודמייני אותה זורמת לתוך הילת הצ'קרה הרוחנית שלך, ומשם מטה אל חוט השדרה שלך, מטהרת ומטעינה באנרגיה את שבע הצ'קרות שלך – פותחת וטוענת את מעגלייך הגופניים.

אולי תרצי גם ללמוד כמה שיטות לאיזון אנרגיה, כמו רייקי, או שיטת ריפוי גופני שיסייעו לך להשיג את האיזון הדרוש למימוש עצמיותך האמתית. 

השאלה והפרישה המתבקשות:
איך עליי לפעול כדי לחזק את ביטחוני העצמי ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת הכוכב:

מזכירה שעפ"י כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך לקלפים שעולים בפרישה.

תודה על האמון.

רחל

לצפיה ב-'פריסה'
פריסה
06/02/2019 | 17:16
7
16
השאלה שנשאלה:
איך עליי לפעול כדי לחזק את ביטחוני העצמי ברבעון השנתי הקרוב?

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - נער החרבות
לב - שבע הגביעים
יד ימין - אביר הגביעים
רגל ימין - חמש המטבעות
יד שמאל - יום הדין
רגל שמאל - המרכבה

ניסיון לפרש
ראש - נער החרבות. קלף חרבות ב"ראש" זה טוב כי זה קלף חשיבה
לב - שבע הגביעים .  קלף גביע בלב זה טוב כי הוא מסמל רגש
אבל לא מובן לי מה הם אומרים ואיך הם מתחברים

יד ימין - אביר הגביעים . להושיט יד לחלומות שלי
רגל ימין - חמש המטבעות . אולי תמונת הקלף מציגה תחושה פנימית? כמו כן פעם קראתי פירוש שהקלף מייצג חוסר בביטחון עצמי. אבל לא מובן לי איך זה עונה לשאלה שלי

יד שמאל - יום הדין = אולי להבין שזה תהליך

רגל שמאל - המרכבה  =הלבן והשחור מושכים כל אחד לכיוונו. אז איך מתקדמים מפה?
לצפיה ב-'מסר'
מסר
06/02/2019 | 17:24
6
13
בקשר לפריסת כוכב. אולי קלף יום הדין אומר שזה גורל שקרה עקב מעשים מהעבר?
אם זה כך אז לא ניתן לשנות גורל,  נכון?

כמו כן אודה לך מאוד על מסר עבורי
ניגשתי בעבר לבחינת קבלה לתפקיד מסויים והייתי בטוחה שאני מעולה ושאתקבל
היום קיבלתי תשובה שלילית אני בהלם. לא מבינה איך יתכן שקיבלו אנשים שהרבה פחות טובים ממני לדעתי.  חשה פגועה ומבולבלת מאוד.
תודה יקירה
לצפיה ב-'רחל רחליקה זה בסדר ששמתי פה עוד שאלה?'
רחל רחליקה זה בסדר ששמתי פה עוד שאלה?
07/02/2019 | 15:50
5
8
במקום לפתוח עוד שרשור?

רוצה לתת רקע למה ביקשתי מסר
התפקיד נפתח והרגיש לי כמו דלת שנפתחה לי במיוחד מהיקום , כי זה החלום ילדות שלי וזה היעוד שלי שקיויתי לממש.
 כמו כן אני לא מתנשאת אלא אני פשוט יודעת שאני מאוד מוכשרת בזה !  כמו כן מכירה את כל ה 10 אנשים שנבחרו ואין שם אף אחד שמוכשר כמוני בזה.  אז כואב לי וגם מבלבל כי אם אני הכי מעולה אז איך התעלמו?

ממש תודה רחל רחליקה
לצפיה ב-'קטר יקרה,'
קטר יקרה,
07/02/2019 | 17:36
4
12
מצ"ב קובץ לעיונך ובו גם תשובה לשאלתך בעניין מסר 
לצפיה ב-'רחל יקרה, מקסים'
רחל יקרה, מקסים
07/02/2019 | 18:13
3
6
תודה

ובקשר למסר שביקשתי בגלל שסורבתי לתפקיד, בוחרת מס' 22
לצפיה ב-'קטר3, תודה על המשוב, המסר עבורך'
קטר3, תודה על המשוב, המסר עבורך
07/02/2019 | 18:56
2
9
בהקשר לכך שסורבת לתפקיד 

זה לא אישי = מוטו ומפתח לצמיחה

לעיתים קרובות מוטב לשנות את נקודת ההשקפה על מצבים. כאשר את מודעת לכך שזה איננו אישי - קל לך יותר לקבל את המצב או החוויה.  "הכל בידי שמיים חוץ מיראת שמיים , הכל צפוי - והרשות (גם לשנות )  התונה"נ

כשאינך מושפעת עוד מתגובות הסביבה- הבעיה אינה קיימת עוד, אף שלכאורה לא השתנה דבר.
אם את מתרגזת כאשר מישהו נוזף בך במילים, זה משום שאינך מסוגלת להפריד בין דברים בצורה מוארת. לא דבריו של אחר או מעשיו – למעט אלימות גופנית – משפיעים עלייך , אלא מה את חושבת על כך. למה לך להניח לחוסר האיזון של אדם אחר להשפיע עלייך? למה שתניחי לבעייתו של אחר ליצור לך בעיה? בקבלך את דבריו , את רק פוגעת בעצמך.
נניח שהאדם הקרוב אלייך ביותר הוא בדרך כלל חם ואוהב, ואת נהנית מכך, אך אדם זה עלול להיות גם אנוכי ומרוכז בעצמו. מוטב שתתנתקי במודע מבעיות אלה , ותניחי לשלילה לזרום בך בלא שתשפיע עלייך.  זכותו של אותו אדם להחמיץ פנים , וזכותך לא להיות מושפעת מכך. דבר לא השתנה בנסיבות , למעט הדרך שבה את רואה אותן.

כשאת שופטת את הדברים את עלולה להתמלא כעס ואז מתגבר הכאב, כמאמרו של שלמה המלך בקהלת:
קהלת א, יח: " כִּי בְּרֹב חָכְמָה - רָב כָּעַס, וְיוֹסִיף דַּעַת - יוֹסִיף מַכְאוֹב "

כשאינך שופטת את הדברים - את על דרך המלך!

הרב יגאל כהן - איך להפוך את הכעס שלכם לאנרגיות של הצלחה בחיים

בהצלחה,

רחל 

לצפיה ב-'רחל את מהממת ומיוחדת. תודה רבה '
רחל את מהממת ומיוחדת. תודה רבה
07/02/2019 | 19:58
1
4
לצפיה ב-'גם את! '
גם את!
07/02/2019 | 19:59
1
לצפיה ב-'טארוט בנייד, בעברית ובחינם'
טארוט בנייד, בעברית ובחינם
28/01/2019 | 11:20
1
17
היי,
בניתי אפליקציה לקלפי טארוט בעברית. באפליקציה ניתן לשלוף קלף אחד בכול פעם, לערבב את החבילה ולקבל הסברים ומסרים על הקלף שנבחר.
אני מאמין שהאפליקציה שימושית למטפלים מבניכם, ואנשים שנהנים לחקור את המודעות
לינק להורדה -> http://bit.ly/TarotHeb

לצפיה ב-'LeonHill, יקר'
LeonHill, יקר
29/01/2019 | 22:00
5
תודה על הקישור.

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
28/01/2019 | 21:46
5
25
השאלה שנשאלה:
איך ומה לעשות כדי לשפר את המצב הכספי בהקדם?
תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שני הגביעים
עיצה - שבע המטבעות
ממה להמנע - נער הגביעים
תוצאה - תשע המטבעות

מצב נוכחי 2 גביעים - אני מנסה לבדוק איך לשפר
עיצה 7 מטבעןת - כנראה שזה ישתפר ממש קצת ולא מספיק 
ממה להמנע - נסיך גביעים  -  להמנע מחלומות שווא
תוצאה - 9 מטבעות.  מוזר כי נראה קלף של כסף.  אשמח לראות פירושים שלכם
לצפיה ב-'קטר3 יקרה,'
קטר3 יקרה,
29/01/2019 | 21:57
4
18
תודה על ההענות לכללי הפורום.

השאלה שנשאלה:
איך ומה לעשות כדי לשפר את המצב הכספי בהקדם?

תגובתי:
המילה "בהקדם" יכולה להתפרש על פני זמן ארוך .
עדיף לציין זמן מוגדר (חודש/ חודשיים וכדומה).

הבחירה בפרישה זו היא בחירה מצויינת. כל הכבוד 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שני הגביעים
עיצה - שבע המטבעות
ממה להמנע - נער הגביעים
תוצאה - תשע המטבעות

ניתוח המידע למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים והפרישה שהוצגו:
בפרישה שהוצגה יש ארבעה קלפים בארבע עמדות שונות. כולם מהארקנה הזוטרה כשאחד מהם הוא קלף חצר המלכות ויסודותיהם:
אש: נעדר
אוויר: נעדר
מים: שני הגביעים, נער הגביעים
אדמה: שבע המטבעות, תשע המטבעות

יסודות המים והאדמה הם יסודות מתאימים. יסוד המים מצביע על רגישות ויסוד האדמה על מעשיות עם שתי רגליים על הקרקע.
העדר יסודות האוויר והאש מדבר על זרימה הדרגתית וקצב כזה מתאים לך כעת.

המצב הנוכחי: 2 הגביעים.
המצב הנוכחי מצביע על שותפות מאוזנת מבחינה כלכלית אם כי כרגע המצב הכלכלי סטאטי (קפוא) ומצביע על דואליות ו/או על קונפליקט סביב חלוקת המשאבים הקיימים.

בעמדת העצה: 7 המטבעות
כאן ניכרת בחינה מעמיקה של המצב ויש צורך לשנס מתניים כדי להתקדם. הדרך לשם עוברת דרך בניית תכנית כלכלית וניהול יעיל של התקציב. בסך הכל למרות תחושת החסרון המצב די נוח.

ממה להמנע: נער הגביעים
נער הגביעים הוא קלף חצר המלכות. הוא מצביע על חלומות/שאיפות ומציע להמנע מחיפזון/חוסר יציבות בהוצאת כספים. בעמדה זו הקלף יכול להצביע על אופטימיות מוגזמת או נטיה להאמין שהכל יסתדר מאליו . בהיותו נער מצביע הקלף גם על נטייה לתנודות קיצוניות במצב הרוח ועל יצירת חוסר יציבות. בשל כך את חלילה עלולה להיות קורבן לנוכלות/הונאה.  כדאי לשקול כל הוצאה לעומק ולהמנע מהתלהבות שתגרור חלילה הפסדים.

קלף התוצאה: 9 המטבעות
את קלף התוצאה אני קוראת כקלף מסכם הפרישה. ככזה הוא מאיר, מחדד ומוסיף על המידע שעלה בקלפים שלפניו בפרישה.
אישה, עם ציפור על פרק כף ידה, ניצבת במרכז כרם שופע בגינת בית פיאודאלי. זהו תחום נרחב , המציע שפע מכל הסוגים. ישנה אפשרות שמדובר בקניין שלה ומעיד על אדם חומרני.
הקלף מייעץ לנהוג בזהירות כדי להגיע לתחושת ביטחון/הגנה, הצלחה, הישג, ביטחון, ודאות.
הקלף מזהיר מפני:  הולכת שולל, מיזם כושל, אמונה שגויה.

הקלף מצביע על נוחות יחסית מבחינה כלכלית המהול בעצב עמוק ותחושת בדידות.

כתבת:
מצב נוכחי 2 גביעים - אני מנסה לבדוק איך לשפר

תגובתי:
יפה 

כתבת:
עיצה 7 מטבעןת - כנראה שזה ישתפר ממש קצת ולא מספיק 

תגובתי:
כדאי להמנע מלהעניק לקלפים סטיגמות או פרשנות חדגונית.

כתבת:
ממה להמנע - נסיך גביעים  -  להמנע מחלומות שווא

תגובתי:
מקסים.

כתבת:
תוצאה - 9 מטבעות.  מוזר כי נראה קלף של כסף.  אשמח לראות פירושים שלכם

תגובתי:
לא הבנתי מה הסיבה שהמידע נראה לך מוזר.
לקלפים מגוון היבטים ולכן הפרשנות הזו די מצומצמת.

מעט מליבי:
נראה כי יש לך מידע מדויק בנוגע לאופן ההתנהלות הרצוי מבחינה כלכלית.
המצב הנוכחי יכול לרמוז על שינוי סטאטוס זוגי/בינאישי שהוביל לשינוי ברמת ההכנסות ולכן מעורר בליבך חרדה וגם עצב.
בסך הכל  למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים והפרישה יש לשנס מתניים כדי להתקדם למרות שהמצב די נוח כרגע. מומלץ להמנע משאננות ו/או מפזרנות.

בהצלחה,
רחל

לצפיה ב-''
30/01/2019 | 18:05
3
10
לצפיה ב-'רחליקה יש לי שאלות לצורך לימוד'
רחליקה יש לי שאלות לצורך לימוד
01/02/2019 | 17:41
2
16
1   - מה  מסמלת הציפור בקלף 9 מטבעות בפריסה שפרסתי ספציפית וגם מה היא מסמלת באופן כללי בלי קשר לפריסה הזו ?

2  - איפה ואיך רואים בקלפים בפריסה או בשילובים שלהם את העצב העמוק ?

3  -  למה 9 מטבעות בפריסה הזאת לא אומר שהדברים ישתפרו? הוא קלף של כסף ועושר והצלחה ועצמאות ואת כל אלה הרי השואלת ביקשה לקבל

תודה
לצפיה ב-'קטר3 יקרה, '
קטר3 יקרה,
01/02/2019 | 18:34
1
23
תשובותיי:

1. הציפור בקלף 9 המטבעות היא בז או דורס יומי והיא מסמלת שפע ופנאי. מידע נוסף בקישור:

2. בחפיסת הריידר עצב עמוק ניכר בדמות בקלף 9 המטבעות וגם בדמות בקלף 7 המטבעות, שעלו בפרישה שהוצגה.

3. אינני מתייחסת אל הקלפים ככלי לניבוי/ניחוש עתידות. כפי שציינתי, את הקלף בעמדת התוצאה אני קוראת כמסכם הפרישה. כמו כן, אני משתדלת להמנע מלקבע את הקלפים בסטיגמות מקובעות.
מובן שזכות כל קורא בקלפים לנתח את המידע אחרת ממני 

למידע נוסף את מוזמנת  לעיין גם בהודעתי:
מתי יבוא האביר? מתי אתחתן? מתי יוולד בן בכור?
רחליקה האחת
29/12/2018 | 20:48
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/121/%D7%98%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%98

חשוב לי לציין שהשאלה שנשאלה עסקה בדרכים לשיפור המצב הכלכלי . לא מצאתי בשאלה שהוצגה בקשה/רמז לניבוי עתיד.

עשו בידע כטוב בעיניכם ועל אחריותכם .

שבת שלום

רחל

לצפיה ב-'תודה רחליקה, שבת שלום '
תודה רחליקה, שבת שלום
01/02/2019 | 19:34
7
לצפיה ב-'סופ"ש נעים עם קלף '
סופ"ש נעים עם קלף
24/01/2019 | 18:05
5
25

השמש.

מה אתם יודעים על הקלף?

קישור לדיון שנעשה בפורום בעבר:

לצפיה ב-'שמש - חיובי'
שמש - חיובי
28/01/2019 | 21:41
1
9
קלף טוב
לצפיה ב-'קטר3, יקרה, תודה על'
קטר3, יקרה, תודה על
29/01/2019 | 21:59
10

התייחסותך.

מומלץ להמנע מפרשנות חדגונית/ מסטיגמות לקלפים.

לקלפים מגוון היבטים ומגוון פרשנויות הנגזרים מהיותם ישרים/הפוכים, היבטיהם על פי מיקומיהם בפרישה, היבטיהם לקלפים סמוכים בה ועוד.

האם עיינת גם בקישור שצורף?

רחל
לצפיה ב-'קלף השמש'
קלף השמש
02/02/2019 | 23:54
2
12
השמש

אחרי קלף ׳המוות׳ המסיים את המישור השני, ממשיך השוטה להתקדם רק על המישור השלישי ומגיע לקלף ׳השמש׳. ניתן לומר שכל התהליכים שהשוטה עבר, כל העבודה העצמית אשר השוטה עשה, הכל היה כדי להגיע לקלף ׳השמש׳. המטרה של השוטה הייתה ליצור את ״האני האמתי״. או להוליד את ״הילד הפנימי״! אותו ילד שכבר הופיע ברמיזה בקלף ׳המוות׳, מתגלה כעת בקלף ׳השמש׳ ומסמל את הלידה של ״הילד הפנימי״ ו״האני האמתי״.

במהלך ההתקדמות על שלושת המישורים, השוטה התעורר, מת וכעת נולד מחדש.
כמובן שאנו לא מדברים עדיין על סוף תהליך ההתפתחות, ומדובר בעוד שלב. אותו ״ילד פנימי״ ניקרא גם במקורות שונים - ״הגוף האסטראלי״, וקלף ׳השמש׳ מציין את לידתו והגעתו לתפקוד מלא של ״הגוף האסטרלי״. ציינתי שמדובר רק בשלב בהתפתחות כיוון שגם על ״הגוף האסטרלי״ פועלים חוקים והגבלות שונות. השמש הגדולה, הנמצאת בקלף מעל הילד, במקביל לכל האופטימיות, החום והשמחה, מציינת גם את אותם חוקים והגבלות: תחום הקיום של ״הגוף האסטרלי״ מוגבל לממלכת השמש, כלומר לתחום מערכת השמש. הגבלה זו קיימת גם כאשר הגוף הפיזי חי ומתפקד, וגם אחרי מותו של הגוף הפיזי. כלומר, גם כאשר הגוף הפיזי מת, ״הגוף האסטרלי״ ממשיך להתקיים בתחום מערכת השמש. אבל הקיום של ״הגוף האסטרלי״ מוגבל אף הוא, ובסופו של דבר גם הוא נשחק, מת ונעלם. אם כך, מקבלים אנו כאן רמז על כך שיש צורך להוליד יותר מילד אחד, כדי שלא נוגבל לחוקים החלים על ״הגוף האסטרלי״. דוגמה אחת לכך - ״הגוף המנטלי״, אשר לא מוגבל לממלכת השמש, וקיומו נמשך גם אחרי מות ״הגוף האסטרלי״.

בעלילות ״גלגמש״ (האפוס המסופוטמי) מסופר על ״גלגמש״ המצליח לקבל רשות מהאלים  ולהחזיר את חברו ״אנכידו״ לחיים לזמן מוגבל מאוד. ״אנכידו״ שעלה מהמתים סיפר ״לגלגמש״ מה עליו לעשות כדי שהחיים הבאים (המוות) יהיו טובים יותר. חלק מדבריו התייחסו למספר הילדים/בנים שהבאת לעולם; ככל שהבאת יותר ילדים כך יוטב לך בחיים שלאחר המוות. מה הקשר אם כך לחיים שלנו שלאחר המוות ולמספר הילדים שלנו? אחד הפירושים של המילה 'ילד' מוכר לנו היטב - צאצא, אך האם האפוס ניסה לעודד ילודה ולא יותר? הפירוש המוכר פחות הוא הילד הפנימי - גוף אסטרלי. יצירת חיים חיצוניים - צאצאים, ויצירת חיים פנימיים - גוף אסטרלי, קשורים לאותה אנרגיה (אנרגיה מינית), בעזרתה יכול האדם להוליד ילדים או ליצור גוף אסטרלי. ככל שיצליח האדם ליצור גופים גבוהים יותר כך יוטב לו בעולם שלאחר המוות.

״וגר זאב עם-כבש, ונמר עם גדי ירבץ; ועגל וכפיר ומריא יחדו, ונער קטן נהג בם.״
ישעיהו פרק יא פסוק ו'

החיות מייצגות כאן את התפקודים. ליתר דיוק את ההרמוניה בין התפקודים; אף תפקוד לא טורף את האנרגיה של חברו, כך יכולים הם לעבוד בצורה הרמונית ויעילה. והנער הוא אותה דמות המופיעה בקלף השמש, אותו ילד פנימי, אשר שולט כעת בתפקודים.

כבר דיברתי על כך, שארבעת התפקודים פועלים בצורה לא מאוזנת, השוטה בתחילת דרכו נושא אותם בילקוטו ולא יודע עליהם מאומה. הקוסם הוא זה שמציג לשוטה את הידע הקשור בתפקודים, הוא מדגים ומסביר לו על כל תפקוד. על השוטה להתחיל לאזן את התפקודים, ולמנוע מהם לגנוב אנרגיה זה מזה, והחשוב ביותר להפסיק את גזלתה של האנרגיה המינית: ניתן לזהות אנרגיה זו לפי שלהוב מיוחד, להט שלא מתאים לסיטואציה.

התפקוד השכלי בהשתמשו באנרגיה מינית, לא מסתפק רק בתחומים המעניינים אותו, הוא יוצר תאוריות חדשניות וסובייקטיביות, כותב אנציקלופדיות שלמות, מבקר, נלחם ומתווכח.

התפקוד הרגשי מטיף לאמונה עיוורת, מזהיר מפני החטא או מחולל מהפכות, יוצא למלחמות קודש, הורג, משמיד ועוד…

התפקוד התנועתי מתאמץ להשיג שיאים הקשורים בתנועה. הוא מעסיק את עצמו בספורט, טיפוס על הרים, היום ניתן לראות זאת היטב בכל מה שקשור בספורט האקסטרים. 

התפקוד האינסטינקטיבי שוקע בצורה קיצונית בכל הקשור בבריאות ומחלות, או בממון ונוחות פיזית. לפעמים מדובר בכפייתיות למזון ולמין.

כלומר, אותה אנרגיה עדינה המיועדת ליצירת חיים; חיים חיצוניים - ילדים, חיים פנימיים גוף אסטרלי, נגזלת ומבוזבזת על ידי תפקודים אחרים על עבודה חסרת ערך.

אם מצליח השוטה לאזן את תפקודיו ולמנוע את השימוש הלא נכון באנרגיה מינית, רק אז יוכל הוא להיוולד מחדש, או להוליד את ״הילד הפנימי״.
לצפיה ב-'Mist2, תודה על דבריך המחכימים וברוך הנמצא '
Mist2, תודה על דבריך המחכימים וברוך הנמצא
03/02/2019 | 21:32
1
7
לצפיה ב-''
05/02/2019 | 23:25
לצפיה ב-'שבת שלום לטו בשבט שמח '
שבת שלום לטו בשבט שמח
18/01/2019 | 14:48
לצפיה ב-'פריסה לקראת השנה החדשה'
פריסה לקראת השנה החדשה
07/01/2019 | 15:40
4
21
צהרים טובים
אני רוצה לדעת מה הקלפים מוסרים לי לגבי השנה החדשה/לפתוח בקלפים ולקבל מהם מסר/ברכה/מידע לשנה החדשה
רציתי לפרוס בנושא פרנסה/זוגיות/משפחה וכ'
איזו פריסה אני צריכה לעשות

תודה
לצפיה ב-'Talya757575, יקרה'
Talya757575, יקרה
07/01/2019 | 17:27
3
30

זהו  פורום לימודי.

ממליצה  לך לפנות לפורום "שואלים את הקלפים":

ייתכן שהתייעצות שכזו אמורה להעשות מחוץ לפורום ואולי אף תהיה כרוכה בתשלום.

חודש טוב 

רחל
לצפיה ב-'בקר טוב'
בקר טוב
10/01/2019 | 09:14
2
8
תודה
 באיזה נושאים אפשר לפנות באתר זה

לצפיה ב-'באתר "תפוז" יש'
באתר "תפוז" יש
10/01/2019 | 14:31
1
13

שני פורומים לקלפי טארוט.

בפורום שואלים את הקלפים ניתן  לפי הנהלים שם לקבל הכוונה/ תשובות בלבד.

פורום טארוט הוא במה ללימוד ולשיח. כאן מתבצעים דיונים סביב קלפים, פרישות ונושאים שונים הקשורים לקריאה בקלפים.
 כאן מתבצע ניתוח מעמיק ונרחב של הקלפים שהוצגו בפרישות כדי להעשיר את הידע של הגולשים ולנהל עימם דיונים ערים.

כל טוב
רחל
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/01/2019 | 14:39
3
לצפיה ב-'קלפים מאג'ורים'
קלפים מאג'ורים
06/01/2019 | 10:45
2
104
שלום לכם, מה זה אומר כשבפריסה יוצאים רק קלפים מאג'ורים ובכלל לא יוצאים קלפים מהיסודות, הכוונה בפריסות עם הרבה קלפים כמו פריסה קלטית. תודה!
לצפיה ב-'ooopps יקרה, '
ooopps יקרה,
06/01/2019 | 13:59
1
27

מבוא  ורקע כללי:
כידוע, חפיסת קלפי טארוט ריידר מורכבת מ 78 קלפים המחולקת לשתי קבוצות מרכזיות , שאחת מהן מחולקת לארבע קבוצות משנה. לכל קבוצה מאפיינים ייחודיים לה ותפקידים מגוונים.
לקבוצה המרכזית הראשונה קוראים "ארקנה גדולה/בכירה" ולקלפיה קוראים ממיג'ורים/ קלפי ארקנה  בכירה. קבוצה זו מונה 22 קלפים.
לקבוצה השניה קוראים "ארקנה זוטרה/ארקנה קטנה". קבוצה זו מונה 56 קלפים . היא מחולקת לארבע קבוצות משנה. 

בעיקרון, 
קלפי הארקנה הבכירה בדרך כלל משקפים/מתארים הוויות רוחניות.
קלפי הארקנה הזוטרה משקפים/מתארים  בדרך כלל חוויות ארציות יום יומיות.

שפת הקלפים היא שפת הסמלים.
לקלפי המייג'ורים/ קלפי הארקנה הבכירה שוייכו במרוצת הדורות סמלים שונים שחלקם אינו מצוי בארקנה הזוטרה. למשל, לארקנה הבכירה שוייכו אותיות הא'-ב' העברי ואילו לארקנה הזוטרה לא.

באופן בסיסי לקלפי הארקנה הבכירה הוגדרו שיעורים נשמתיים מובהקים ואילו לקלפי הארקנה הזוטרה - לא. אלא אם משתמשים בהם על עץ הספירות הקבלי.

כתשובה לשאלתך:
יש כמה אפשרויות שייעלו רק קלפי מייג'ורים בכל פרישה שהיא.
אפשרות א': יש קוראים בקלפים שמשתמשים לפרישותיהם  רק בקלפי המייג'ורים.
אפשרות ב': שהחפיסה בה השתמשו היתה חדשה ולא עורבבה היטב.
אפשרות ג': בהנחה שהשתמשת בכל הקלפים בחפיסה ושערבבת אותם היטב היטב - כל פרישה שהיא שעלו בה רק קלפי מייג'ורים היא פרישה בעלת שיעור רוחני - נשמתי חשוב ביותר לשואל.

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך,

רחל

לצפיה ב-'קלפים מאג'ורים'
קלפים מאג'ורים
08/01/2019 | 15:59
14
רחל היקרה, תודה רבה על התשובה המפורטת!
זו אכן שאלה משמעותית וגורלית
לצפיה ב-'חודש טוב ומבורך לכולם '
חודש טוב ומבורך לכולם
07/01/2019 | 08:28
4
לצפיה ב-'האם חמותי שונאת אותי? האם גיסתי הרה? האם לבעלי יש מאהבת?'
האם חמותי שונאת אותי? האם גיסתי הרה? האם לבעלי יש מאהבת?
04/01/2019 | 03:18
16

האם מצבי הכלכלי ישתפר? האם הבחור איתו נפגשתי אמש חושב עליי? האם הממונה עליי בעבודה יתגרש מאישתו ויתחתן איתי? האם הבוס יקדם אותי בעבודה? האם הבוסית שוקלת לפטר אותי? ? האם גיסתי בהריון? האם אשתי בוגדת בי?

הצגתי לעיל ניסוח שאלות חסר לו"ז ו/או גם בזמן עתיד כפי שנתקלתי ברחבי הנט ומחוצה לו.
 בסוף ההודעה הבאתי דוגמה איך רצוי  לשאול בפורום זה.

הקלפים הם כלי לתקשור ובהחלט ניתן לקרוא בהם גם באופן טכני. שפת הקלפים היא שפת הסמלים. לפיכך, בקלפים אצור מידע רב, שקוראים בקלפים מסוגלים - גם אם באופן טכני - לפענח. זאת , כמובן, בהתאם לפרמטרים אינדיבידואליים של הקוראים בקלפים.

משנתי האישית בנוגע לשאלות הנפתחות במילה "האם": 
כמו הכוכבים באסטרולוגיה , המספרים בנומרולוגיה, משקעי הקפה וכו' - כך הקלפים = משקפים מציאות  ולא קובעים אותה!!!  כך שלגלגל אחריות אליהם זב לא ריאלי, בלשון המעטה. הרצון לגלגל את האחריות אל הקלפים ו/או אליי כקוראת בהם -  ברור לי בחלקו. 

הדרך שלי , רחליקה האחת, לייעוץ עבור הפונה היא להסתייע בקריאה בקלפים על סמליהם - ולעיתים גם בעזרת מסרים מחוץ להם - ככלי למודעות עצמית בשילוב הצגת הזדמנויות לפונים מנקודת מבטי כקוראת ותיקה בקלפים.

אם אחליט לשאול את הקלפים:
האם ארד עשר קג' לקראת החתונה של עמית לעבודה בתוך חודשיים?

השאלה לכשעצמה כוללת מומנטום נבואי במילים "ארד במשקל" , אולם לא בנושא זה הדיון הפעם.

ובכן, את הקלפים ממש לא מעניין שההוא מתחתן בעוד חודשיים וחשוב לי להראות טוב ביומו הגדול   הם גם לא יעשו במקומי את הצעדים הנדרשים לכך 

בקלפים על סמליהם יכולות להופיע המלצות לפעולה לירידה במשקל עבורי (כגון: התייעצות עם רופא/ דיאטן) , למשל.
כך גם בתחום הכלכלי: הקלפים משקפים מציאות כלכלית ויכולים לטמון בתוכם רמזים לפעילות רצויה כדי להתקדם בנושא זה ו/או אחר.

משנתי האישית בנוגע לשאלות הנוגעות לצד שלישי ברוח הדוגמאות שהובאו לעיל:
בקלפים בהחלט יכולים להיות רמזים לתשובה לשאלות "האם " שלעיל. 

מהו צד שלישי?
 כוונתי במילים "צד שלישי": 
השואל/ת/ הפונה = צד א'
הקוראת בקלפים ו/או המתקשר/ת בכל כלי שהוא = צד ב'
כל אדם אחר שצד א' (השואלים) מעוניינים במידע לגביו = צד ג'.

הרצון לפרטיות ולדיסקרטיות בענייני השואלים גם לאחר הקריאה בקלפים - הם ציפייה מובנת וראויה ממני הקוראת בקלפים כמו מכל איש מקצוע אחר , שעימו מתייעצים.   
בעיניי החדירה לפרטיות הזולת (הצד השלישי) היא בבחינת "גניבת דעת".

מובן לי שלשואל/ת נוח לדעת מידע כזה (האם כדי לייצר מראש "אשמים"? או כדי לתכנן את צעדיהם בהתאם?) - בכל אופן- ייעוץ שכזה איננו ראוי!!! במיוחד על גבי פורום ציבורי. גם בלי קשר לכך שאני לא מכירה את הנפשות המדוברות ומן הסתם גם לא רוב הגולשים...

האם גיסתי בהריון?
התשובות שלי יכולות להיות:
1. את/ה מוזמנ/ת לשאול אותה ישירות.
2.את/ה מוזמנ/ת לשאול את בן/בת הזוג שלה - אם יש לה - ישירות.
3. את/ה מוזמנ/ת לברר עם בני משפחתה/חבריה/שכניה ...
4. את/ה מוזמנ/ת לפנות למתקשרים אחרים שאולי יהיו מוכנים לעשות זאת.

ביכולתי גם לענות בציניות אך בעיניי עדיף להמנע מסגנון התבטאות שכזה.

אם אבחר לענות על השאלה "האם גיסתי בהריון?" ואצהיר שיוולד בן אז השאלות הבאות עלולות להיות:
מתי היא תלד?
האם בלידה רגילה או בקיסרי?
האם הילד יהיה בריא, חתיך ועשיר?
האם יהיה טייס קרב בחיל האוויר או לפחות טייס שמטוס הריסוס בבעלותו?
האם יהיה עו"ד פלילי או עו"ד לענייני משפחה?
האם יהיה רופא שיניים או מנתח מוח?
ואולי הוא יפתח מוצר שיסייע לאנושות בכלל ולכיסו בפרט? 

אם הגיסה בהריון ותיוולד לה בת - האם זה באשמתי? 
כשתגדל אם היא תבחר לממש את ציפיותיה ולא את ציפיות בני המשפחה- האם זה בגללי? 

כמו רבים  גם אני יכולה לנחש מה יהיה טיבו לכל הפחות ולקוות- יחד עם השואלים-שהבונבון שטרם נוצר/נולד ישביע את רצון סביבתו ויענה על ציפיותיהם. מבחינתי לשים את אמינותי על כפות המאזניים... אין זו דרכי!

אליכם הגולשים:
איזה משקל אתם מייחסים לתשובות לשאלות הניתנות לכם בתשלום ?
איזה משקל אתם מייחסים לתשובות הניתנות לכם חינם אין כסף?
איזה משקל אתם מייחסים למידע הנמסר לכם ע"י מנהלי הפורומים?ו/או ע"י גולשים שאינם מנהלים?

לסיכום משנתי האישית:
כל אדם זכאי לפרטיות בענייניו!
יש שאלות הפותחות ב"האם" מכוונות לתשובת כן/לא זה מצמצם עבורי,רחל, את מרחב הייעוץ.
יש שאלות שפותחות ב"האם" המגלגלות אחריות לקלפים ו/או לכתפיי הקורא בהם.
יש שאלות "האם" שעוסקות בצד שלישי, בעלות אופי של מציצנות, סיפוק סקרנות השואלים ושהתשובה עליהן היא בבחינת גניבת דעת, העלולה לסכן את שלום הצד השלישי.

מבחינתי - רחליקה האחת - אני לא אמורה להיות מעין בלש פרטי ולגנוב דעת של איש ועוד פחות מכך לחרוץ גורלות. בטח ובטח לא כי למאן דהוא זה נוח...

איך אני ממליצה לשאול ?
"מה עליי לעשות כדי לקדם נושא X ב (חודש/ שבועיים/רבעון השנתי )הקרוב"?

פרישות רצויות:
 פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.

ניתן גם להתייעץ עימי לפני ששואלים ו/או פורשים קלפים.

בפורום זה על הפונים ליישם כללים שמופיעים בדף הכניסה לפורום .

שבת שלום,

מידע העולה בתקשור עולה על כל מידע שהוא המופיע בקלפים  

עשו במידע כטוב בעיניכם ועל אחריותכם.

רחל

לצפיה ב-'היי שלחתי לך מסר אשמח למענה .תודה'
היי שלחתי לך מסר אשמח למענה .תודה
31/12/2018 | 13:49
3
15
לצפיה ב-'פלונטר פנימי יקרה,'
פלונטר פנימי יקרה,
31/12/2018 | 16:22
2
16
עצוב היה לי לקרוא את המסר שלך. 
ממליצה לך לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" , לבקש הכוונה ממנהלת הפורום המקסימה שם ולפעול על פי כללי הפורום.

בהצלחה
רחל

לצפיה ב-'היי'
היי
31/12/2018 | 17:04
1
17
היי
אשמח דווקא למענה ממך כי ממעקב אחרייך חושבת שבדיון איתך יכולים ליפול לי הבנות והארות ואשמח לחיבור מרחיב יותר עבורי םנימי
אשמח אם תוכלי את לתת המלצה לפריסה ולשתפ בינינו
לצפיה ב-'תודה על האמון,'
תודה על האמון,
02/01/2019 | 09:50
11

ממליצה לך שוב לפנות לפורום השכן 

לצפיה ב-'מתי יבוא האביר? מתי אתחתן? מתי יוולד בן בכור? '
מתי יבוא האביר? מתי אתחתן? מתי יוולד בן בכור?
29/12/2018 | 20:48
554
תודה לחברה קרובה שהאירה את עיניי והסבה את תשומת ליבי לנושא בשיחת טלפון שהתקיימה ביננו.

נושא לדיון:

האם ואיך לדעתכם על הקוראים בקלפים להתייחס לנושא הזמנים בעת הקריאה?

משנתי על קצה המזלג:
אני קוראת בקלפים די ותיקה ומשתדלת להשתמש בהם ככלי למודעות עצמית ולא בהכרח ככלי לחיזוי/ניחוש/ניבוי עתידות.

לפעמים אני מזהה בקלפים מידע שעולה בעיניי על המידע המבוקש ע"י הפונה. אני נוהגת לציין את המידע הזה בפני הפונה.

עם זאת, באופן אישי אני נוטה להאמין שחובה עליי להותיר בידי הפונים את חופש הבחירה ומתוך כך שאסור לי לחרוץ גורלות . בבחינת "כל הקריאות (החלומות) הולכים אחר הפה"...

אני מאמינה ביכולת שלנו כבני אדם לעצב את עתידנו ולשנות חלקים שונים בחיינו באמצעות בחירה. היהדות למשל, מביאה כבסיס את האמונה ש"תשובה, תפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה", עניין הצדקה/המעשר, עניין יום הכיפורים, עניין התשובה/חרטה/וידוי/ יישור הדורים. היהדות גם מתייחסת לעניין המידות (מודעות עצמית ושיפור תכונות/הרגלים מזיקים) ככלי לעיצוב גורל מחדש בבחינת "אופיו של האדם הוא גורלו". כבר הכרנו אנשים שהתחזקו דתית / אימצו אורח חיים דתי , למשל הרב אורי זוהר, שבמעשהו זה שינה את חייו . מובן גם שיש אנשים הנוטשים את הדת וחייהם אף הם משתנים.
יש כמובן, דרכים נוספות וכלים נוספים לבנות היום ולגבש מציאות רצויה/אחרת/שונה למחר.

אני מבינה שאם מסתמנת הזדמנות כלשהי בגורל אנשים עלולים להתרגש ולשמוח או חלילה להכנס לחרדה. אלה וגם אלה שואלים את אותי:

מתי?!
אינני הקב"ה ואף לא מלאך. אינני צדקת גמורה שכדרך צדיקים "צדיק גוזר והקב"ה מקיים".

אם אני רואה הזדמנות או סיכוי חלילה לחוויה מכאיבה (תאונת דרכים קשה למשל) אינני רשאית-מסוגלת-מעוניינת להבטיח לפונה שאם תיתן צדקה (לא לי) אף אם באופן מלאכותי - ה"גזירה" תתבטל באופן אוטומטי. שהרי אין לי ערובות לכך.  אנוכי בסך הכל עפר ואפר. בשר ודם. לא סוכנת פלאית של הגורל ולא האורקאל מדלפי 

מעבר לאמור לעיל, 
הפורום הזה הוא פורום ציבורי. כל אדם יכול להכנס הנה ולעיין במידע המצוי כאן מבלי להותיר עקבות.  בשל העובדה הזו - ולא רק בשלה - ובפרט כמנהלת הפורום אני ממש משתדלת להמנע מחשיפת מידע ייחודי, שעלול להיות חומר נפץ בידי מי שאינם מיומנים בקריאה בקלפים. 

לעניין הזמנים:
ישנן גישות שונות לעניין הזמנים ואני מכירה כמה מהן. אינני עושה בידע הזה שימוש- קל וחומר  על גבי הפורום.

הארה: הדברים נכתבו בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד אך מכוונים לגברים ולנשים כאחד.

תודה על היותכם ועל ההתייחסות לדבריי.

בהוקרה אדירה לכל אחד ואחת מכם,

רחל

לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
29/12/2018 | 08:18
6
21
שבת שלום
חשבתי הרבה על מה שכתב לי ואני מניחה שדברים קורים לנו בחיים כדי שנלמד
יכול להיות שהחיים יכריחו אותי לקחת פסק זמן מאחר ואני לא עושה זאת בצורה יזומה.
יכול להיות שזו הדרך לבטל את השיעורים הקשים - האם זו גישה נכונה לדעתך?

ולכן כדי להמנע מהרגע שאלתי את הקלפים

שאלתי את הקלפים בפריסת היעץ המצומצמת
השאלה שנשאלה:
מה השיעור שעלי ללמוד בשלות החודשים הקרובים כדי שהחיים שלי יהיו טובים ובר

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - נזיר
עיצה - הכהן
ממה להמנע - מלך המטות
תוצאה - המגדל הבו־ער
ההסבר שלי לפריסה,  בשלב זה בחיי אני פרפקציוניסית, מחפשת בעצמי ובאחרים פגמים דברים לא נראים לעיין - פגמים/יתרונות וכד'
אני לא נחה ולא מרפה - זה כשעצמו מצב לא בריא מאחר והוא לא נותן מנוחה לגוף ולנפש
מצד שני יכול להיות שמדובר בחיפש אחרי משהוא פנינימי, אחרי היעוד שלי, וכרגע אני עסוקה בלחפש לא מתקמדת בלימוד שיוביל אותי קדימה

העיצה של הקלפים - לישם, להתחיל להוציא את הרצון מהכוח לפועל, להפסיק לחלום, להתחיל ללמוד כל דבר שנכון לי ושהלב שלי מושך אותי אילו
לא לפחד לצעוד קדימה, לא לחסום את עצמי.
ממה להנמע - לא להיות אימפוליסיבית, להתקדם ממקום רגוע, לא מתוך מרדף , הידע הוא אן סופי והלימוד מקדם אותנו צעד צעד
התוצאה - קלף המגדל מראה על הרס אבל יתכן שמדובר בשינוי, ממקום של אי למידה למקום של למידה והתפתחות יכול להיות שמדובר בהרס הזה ולא בהרס אחר
תודה על העזרה
לצפיה ב-'שלומית יקרה,'
שלומית יקרה,
29/12/2018 | 19:42
5
12

תודה על האמון.

מעולה שהגדרת בגוף השאלה טווח זמנים.

כידוע , זהו פורום ליעמודי ואאיר מעט מראות עיניי בנוגע לדברייך.

שאלת:
מה השיעור שעלי ללמוד בשלושת החודשים הקרובים כדי שהחיים שלי יהיו טובים יותר?

תגובתי:
לאיזה תחום שייכת השאלה?

הפרישה: 
הפרישה שבחרת היא פרישת ייעוץ העוסקת ב"איך". פרישת השיעור הרוחני עוסקת ב"מה". לכן, היה מתאים יותר לפרוש פרישת השיעור הרוחני כדי לקבל מידע. מאחר שכבר הצגת פרישה אשתדל להתייחס אליה. נא המנעי מלפרוש שנית בנושא.

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 64.

שבוע טוב

רחל
לצפיה ב-'קובץ ראשוני עבורך'
קובץ ראשוני עבורך
30/12/2018 | 00:20
4
8

תהני,

רחל
לצפיה ב-'בקר טוב'
בקר טוב
30/12/2018 | 07:30
3
7
תודה רבה רבה על הדברים

קראתי אותם שוב ושוב- ובעקר לממדתי ממילותיך הרבה.
אני מתייחסת לדבריך כאל יעוץ והכוונה ומאמינה שיש דברים שאפשר ללמוד בדרך הקלה הקושי מגיע  כאשר לא למדנו את השיעור ולא הפנמנו אותו
ולכן בקשתי את עזרתך -  כדי שאוכל להבין להפנים וללמוד אותו בדרך הקלה
יכול להיות שלא אהיה מופתעת אבל אהיה מודעת וזה יעזור לי
אני אשמח לשמוע כל דבר - גם אם הדברים לה יהיו לי נעימים לשמוע
המספר שבחרתי הוא 50
תודה רבה על העזרה
לצפיה ב-'שלומית נהדרת'
שלומית נהדרת
30/12/2018 | 16:02
2
15

מצ"ב קובץ נוסף. נא קיראי את הקובץ עד הסוף.

רחל
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
30/12/2018 | 19:29
1
9
ערב טוב
תודה על הדברים
קראתי את כל מה שכתבת לאורך כל הדרך
תודה על העזרה, ההכוונה והתובנות.
הסיכום קולע בול לאיך שמתנהלים חיי....
אקח את דבריך לתשומת ליבי
ותודה לך שהראת לי את הדרך

לילה טוב

לצפיה ב-'תודה על המשוב ו '
תודה על המשוב ו
31/12/2018 | 12:35
2
לצפיה ב-'שבת שלום לכולם '
שבת שלום לכולם
28/12/2018 | 13:45
2
לצפיה ב-'עבודה '
עבודה
27/12/2018 | 07:24
8
26
בקר טוב
קראתי הבקר שוב את מה שכתבתי לפי לפני קצת יותר משבועיים
וואו כמה שאת צודק
תמיד ידעתי שיש בסביבתי אנשים לא ישרים -שימכרו אחרים תמורת כוס אוויר
הממונה שלי מעצימה אחדים ומחלישה אחרים .
אני מנסה להיות כמו חיטה אבל יש לי אינסנטיק של חיה - לא מוכנה שידרכו עלי מאחר ולצערי אני לא מאמינה כמעט לאף מילה של הממונה עלי - אני רוצה לדעת איך עלי לפעול מולה  - אין לי צפיה שתקדם אותי אבל שלא תנסה להעצים אחר על חשבוני -
איך זה שהיקום מאפשר לאנשים כאלו להתקיים....זו שאלה שלא מרפה ממני
שאלתי את הקלפים איך נכון לעבוד מול X כדי שלא תפגע בי מבחינה האחריות שלי ומבחינה  מקצועית 
שלוש  מטבעות
נזיר
הכוהנת הגדולה
אביר חרבות
המגדל הבוער
ארבע חרבות
טוב אז ככה....
הקלפים מספרים לי שיש הערכה מקצועית לעבודתי (שלוש מטבעות) אני מחפשת את האמת, את האור , מנסה לא להתערבב יותר מידי עם הסביבה (נזיר) התשובות נמצאות בתוכי, אין אפשר להסתיר ממני את האמת (הכוהנת הגדולה) אני מחכה לעזרה מבחוץ , משהוא שיעזור לי  שיחלץ אותי, שיכוון אותי, או שאולי הקלף מדבר על משהוא , שינוי מהיר שיקרה בקרוב (אביר חרבות)  הקלף הבא מדבר על כך שאולי אני ממהרת מידי להסיק מסקנות, אני גורמת לחורבן פנימי, אני מספרת לעצמי סיפורים שאולי לא קיימים קלף הסיכום מדבר על לשבת ולא לעשות כלום
כאשר כתבתי לך את הפרוש של הקלפים עלה לי משהוא אחר אולי שמדבר על תהליכים שקוראים במקום העבודה .
שלוש מטבעות - מקום העבודה, מקום שבו עובדים, ויש למקום הזה הכרה מקצועית הוא מוערך מקצועית יעבור תהליך של שינוי, ראיה אחרת פנימה (נזיר) הכהנת הגדולה מספרת שיש דברים נסתרים מהעיין שיגרמו לכאוס, שינוי, נפילה של משהוא קיים , כאילו נפילה של משטר מסויים, ישן הדבר יקרה בהנף יד, אביר חרבות ויקבעו כללים חדשים, יהיו ארגון מחדש של כל המערכת
לא יודעת מה זה אומר אולי זו בשורה לזמנים טובים יותר עבורי או שלא
אני אשמח לעזרה שלך
תודה

לצפיה ב-'שלומית יקרה,'
שלומית יקרה,
27/12/2018 | 09:09
7
7

מחזקת ומברכת אותך בשלווה וביכולת להשאר ממוקדת מבלי להגיע לתשישות כלשהי ...

כתבת
שאלתי את הקלפים:
איך נכון לעבוד מול X כדי שלא תפגע בי מבחינה האחריות שלי ומבחינה  מקצועית

תגובתי: 

כדאי לכלול בשאלה לוח זמנים ולהמנע ממילים / ביטויים מחלישים.

ניסוח לדעתי יכול להיות למשל: 
איך נכון לי לעבוד מול X כדי לשמור על מערכת יחסים מקצועית ומיטיבה במקום עבודתי  בחודש/חודשיים/רבעון / שבועיים הקרובים?

בנוגע לפרישה:
איזו פרישה זו?
או
מהם מיקומי הקלפים?

אני מבקשת שבנוסף לפרישה תבחרי גם מספר מ 1 עד 250.

רחל

לצפיה ב-'בקר טור'
בקר טור
27/12/2018 | 10:05
6
14
בקר טוב
תודה על החיזוק
הפריסה היא פריסת שאלה
כשחשבתי לפנות אליך חשבתי לתחום את השאלה לתקופה של 3 חודשים אבל בפריסת השאלה שכחתי לתחום
המקומות לפי הסדר של הפריסה
המספר הראשון שעלה בראשי הוא 243 ואז קפץ לי 99 לא יודעת מה זה אומר

מעריכה מאוד את העזרה
לצפיה ב-'שלומית יקרה,'
שלומית יקרה,
27/12/2018 | 10:21
5
18

תודה על האמון ועל שיתוף הפעולה.

מצ"ב קובץ לעיונך .

כתבתי הפעם מעט.

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'וואו קלעת בול איזו מושלמת'
וואו קלעת בול איזו מושלמת
27/12/2018 | 11:25
4
14
תודה על המשוב
וואו אני בשוק קלעת בול כמעט בכל הדברים פשוט מדהים
אני רק אשמח להבין את נושא הטלטלה וחופשה מהעבודה - זה נשמע כמו פיטורין, סיום העסקה או יציאה לפנסיה מוקדמת
זה קשור לזה או שמדובר במשהוא אחר
האם מצב זה יביא על קושי מבחינת פרנסה
תודה על העזרה
לצפיה ב-'שלומית יקרה,'
שלומית יקרה,
27/12/2018 | 11:51
3
13
תודה על המשוב 

ציטוט מתוך הקובץ :
" אין הכוונה בהכרח לרמז מהקלפים לפיטורין ממקום העבודה אלא לשבירת דפוסי פעולה/ נורמות ויצירת נורמות חדשות  ומיטיבות.  זה שינוי דרמטי שוודאי נכפה עלייך והוא לטובתך העליונה...על פי הקלפים מומלץ לשריין סכום כסף / מקור מימון נוסף לימים בהם תהיי בחופשה מהעבודה."

אסור לי לחרוץ גורלות אם כי מצאתי לנכון לצרף רמזים והכוונה בגוף הקובץ.

באמת מאחלת לך הצלחה מכל ה

סופ"ש מרנין
רחל
לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/12/2018 | 12:49
2
16
תודה על העזרה

לפי השיר בקובץ אני צריכה להזהר בדרכים...

אני אשרוד הכל כלעוד המשפחה שלי לא תפגע ולא אפגע באף אחד

תודה

לצפיה ב-'היי'
היי
27/12/2018 | 12:51
1
8
האם תוכלי להגיד לי איזה תאריכים מסוכנים עבורי שאוכל להזהר בהם יותר

תודה
לצפיה ב-'שלומית יקרה, '
שלומית יקרה,
27/12/2018 | 14:44
13

אני בטוחה שאת זהירה כהולכת רגל וכנהגת.

מאחר שאין בדעתי לחרוץ גורלות ולטעמי עדיף להמנע גם מניבוי עתידות 
אני מנועה מלענות לך על שאלת.

סופ"ש מלא גשמי ברכה בכל המובנים ומכל הסוגים לכולם 

רחל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ