לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' אירוח בנושא קצבת הבטחת הכנסה '
אירוח בנושא קצבת הבטחת הכנסה
25/07/2017 | 14:41
1

קצבת הבטחת/השלמת הכנסה משולמת ע"י ביטוח לאומי למי שאין להם הכנסות או שהכנסתם נמוכה. 

יש לכם שאלות בנושא
ביום שני, 31.7, נארח בפורום ביטוח לאומי את הגב' בתיה כהן, מנהלת בכירה בתחום הכנסה בביטוח לאומי.

מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו בשרשור האירוח

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
23/07/2017 | 20:12
4
12
ערב טוב
בתקופה האחרונה אני מרגישה שאני במתח נוראי לא ממש יודעת איך להרגיע את עצמי ומרגישה שזה משפיע עלי לרעה
המתח בגלל העבודה אני חוששת שיש שינויים שישפיעו עלי לרעה
שאלתי את הקלפים - פריסת שאלה
האם יש הצדקה למתח שבו אני נמצאת בגלל מקום העבודה
מיקום 1 הכוהנת הגדולה
מיקום 2 ירח
מיקום 3 המאהבים
מיקום 4 תשע מטות
מיקום 5 אס חרבות
סיכום  מלכת המטבעות
לפי הקלפים נראה לי שאכן אני נמצאת בתקופה של חוסר ודאות ומרגישה פחד (הירח) יש לי תחושה של בגידה  ויש בי צורך לעמוד על המישמר לשמור על הקיים
בעצם המצב הזה הוא הזדמנות עבורי  לשינוי (אס החרבות)
סיכום - יש בי פחד משינויים, אני צריכה לזרום

אני באמת פוחדת משינויים ומהלא נודע ומנסה לזרום עם מה שקורה כאן לא נלחמת או רבה עם אנשים להיפך מאוד משתדלת לעבוד עם כולם בשלווה
אבל אני מרגישה שהמצב מערער אותי

אני ממש צריכה עזרה ואשמח אם תוכלי לכוון אותי

תודה רבה
לצפיה ב-'שימרית יקרה,'
שימרית יקרה,
23/07/2017 | 21:27
3
7
צר לי לקרוא על המתח הרב בו את שרויה כרגע.
שאלת:
האם יש הצדקה למתח שבו אני נמצאת בגלל מקום העבודה

שאלה כזו מכוונת לתת תשובת כן/לא. זה בעיניי הרבה פחות מומלץ כי זה מצמצם עבורי את האפשרות לתת מענה נרחב ומעמיק לדרכים בהן תוכלי לפעול או לדעת ממה כדאי לך להמנע.

בנוסף, רצוי לתחום כל שאלה בלו"ז.

למשל:
מה עליי לעשות כדי להדק מערכות יחסים עם מנהלת/ חברת צוות בתחום העבודה בחודש הקרוב?

מאחר שכדאי להמנע מריבוי פרישות סביב עניין אחד בפרק זמן קצר - אענה לך על שאלתך הנוכחית.

לפני כן - 
אשמח  שתכתבי לי את חלוקת המילים בפרישת השאלה.

חודש טוב ומבורך,

רחל
לצפיה ב-'בקר טוב'
בקר טוב
24/07/2017 | 07:59
2
5
תודה רבה על העזרה

לא הבנתי למה הכוונה חלוקת המילים בפרישת השאלה

תודה על הכל וחודש מבורך גם לך
לצפיה ב-'שמרית יקרה, אופטימיות ב-8 צעדים'
שמרית יקרה, אופטימיות ב-8 צעדים
24/07/2017 | 11:13
1
9

מצ"ב קובץ לעיונך,

חודש טוב

רחל
לצפיה ב-'בקר טוב ותודה רבה'
בקר טוב ותודה רבה
25/07/2017 | 08:19
4
בקר טוב
תודה רבה על התשובה המפורטת והמסבירה - וצדקת ברוב הדברים
את צודקת אני רוצה לראות שמעריכים אותי ולא לוקחים אותי כברור מאילו
אני יודעת שלא אקבל עובד מצטיין ואני חיה עם זה בשלום בעיקר כי אני מכירה בסיבות הבחירה ולעיתים רבות הם אישיות וזה בסדר.
נכון, יש לי גישה פסימית ואני ממעטת לראות את חצי הכוס המלאה בעיקר כי אני פוחדת מחצי הכוס הריקה.
אני עובדת על עצמי ומנסה למצוא רגיעה.
אם הבנתי נכון את מציעה לי להרפות כי יכול להיות שאני רוצה בעבודה דברים שלא יקרו לי וזה רק יכאיב לי ויתסכל יותר.
תודה על הסיכום - הוא נכון מאוד
ויש לי אנרגיה למשימה החדשה רק נראה שלא מוכנים לרתום אותי אליה למרות שבקשתי מס' פעמים
אשמח לדעת למה הכוונה לבחור בכיוון רוחני
איך אדע מהו אורו של הבורא - לפעמים אני קוראת לו מבקשת סימן שהוא מקשיב לי ולא מצליחה לראות את האות - וזה מעציב אותי מאוד
תודה על הכל הדברים שכתבת נכונים ואני רואה בהאם את עצמי.
 השאלה ששאלתי הייתה האם יש הצדקה למתח שבו אני נמצאת בגלל מקום העבודה האם
האם להערכתך יש לי ממה לדאוג או שהכל בתוכי

תודה על הכל
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:48
7

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-' ברוכים הבאים וברוכים הנמצאים '
ברוכים הבאים וברוכים הנמצאים
06/07/2017 | 19:04
2
43

זהו פורום לימודי.

לאורחים המשתתפים הפעילים בדיונים בפורום  אני ממליצה לפתוח דף בתפוז.

אני מכינה לכם הפתעה שתישלח לכם במסר פרטי...

לגולשים החדשים יותר או פחות-

אם ברצונכם רק לקבל תשובה לשאלה -

אתם מוזמנים לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" ולפעול על פי ההנחיות הנהוגות

בו!

סופ"ש נעים לכולם,

רחל
לצפיה ב-'גם אשמח להשתתף'
גם אשמח להשתתף
14/07/2017 | 22:21
1
7
לצפיה ב-'בשמחה , נעמה :) את גם'
בשמחה , נעמה :) את גם
16/07/2017 | 22:59
13
מוזמנת להעלות נושאים לדיון

רחל
לצפיה ב-'פריסות ופירושים'
פריסות ופירושים
18/07/2017 | 19:27
6
32
שאלתי שתי שאלות- פריסת קלף אחד - ואלה התשובות שקיבלתי:
האם נכון לי להתקשר ל-  X  ?
תשע מטבעות

איך X ירגיש אם אתקשר אליו ?
שלושה גביעים

אז יש לי שני פירושים סותרים :
אני עכשיו במקום טוב ומבסוט  - אז למה לקלקל לעצמי ? אכן, לבד, אבל בגני שלי, שיצרתי ודאגתי לו במו ידי וכחותי.
אבל הוא כן ישמח לשמוע ממני.
כלומר - -אפשרי לצור קשר, ויכול להיות נחמד, אבל זה לא ישנה את המצב שלי, ואני אפילו צריכה לשמור על עצמי ולא לשנות את המצב שלי - פיזית או רגשית.

פירוש שני, שהוא אינטואיטיבי לחלוטין:
יש לו חברה והם מאד מאושרים יחד
(בעצם - לא ממש אינטואיטיבי, הקלף הזה יצא לי לפני הרבה שנים כשניפרדתי ממישהו אחר, ושאלתי על אותו אדם והחברה שבאה אחרי).

מה דעתך/כם ?
לצפיה ב-'הדרכה ממני- '
הדרכה ממני-
19/07/2017 | 09:22
1
16
נעמה יקרה, תודה על נושא לדיון. - כולם מוזמנים

להשתתף בדיון.

הדרכה ממני בהמשך!

טעימה:
ראוי לזכור כי לכל קלף שני היבטים מרכזיים: ישר או הפוך .
כל פרשנות נגזרת ממיקומו בפרישה, היבטיו לקלפים סמוכים, צירופי קלפים ועוד פרמטרים רבים שעשויים לחזק, להחליש ואף לשנות את פרשנותו.

רחל
לצפיה ב-'1. לכן אני מעדיפה פריסת קלף אחד - כי אני לא יודעת איך לפרש '
1. לכן אני מעדיפה פריסת קלף אחד - כי אני לא יודעת איך לפרש
19/07/2017 | 10:54
12
את היחסים בין הקלפים.
2. אני לא פורשת הפוכים (פריסה ממושבת ללא הפוכים) מאותה סיבה
לצפיה ב-'נ.ב. הפירוש השני - פירוש של שתי הפריסות:'
נ.ב. הפירוש השני - פירוש של שתי הפריסות:
19/07/2017 | 10:57
3
16
דמות האשה של 9 מטבעות *עם*  הדמויות החוגגות של 3 גביעים
אני חושבת שדמות האשה גרמה לי לחשוב שיש לו מערכת יחסים כרגע
לצפיה ב-'נעמה יקרה,'
נעמה יקרה,
19/07/2017 | 11:25
2
24

אכן, בקלף תשע המטבעות ובקלף שלוש הגביעים מופיעות בסדרת הקלפים של

ריידר - ווייט-סמית'  דמויות נשים.

הנה קצה חוט עבורך לנתח את הקלפים לעומק מתוך הסמלים שבהם, במקרה זה - אישה.

שימי לב שבשני הקלפים יש תחושה שהדמויות שבעות רצון - בניגוד למשל לקלף תשע החרבות.

שימי לב גם לכך ש 9 = 3 פעמים 3.

תוכלי להוסיף עוד ולבסוף תהגי מכנים משותפים והבדלים בין הקלפים.

ככה נוצרת גמישות מחשבתית.

זו גם דרך אחת ליצור צירופי קלפים אינטואיטיביים.

מעוניינת להמשיך?

תודה על כנותך,

לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
21/07/2017 | 01:31
1
10
תשעה מטבעות: דמות נשית, אבל אינה נשית מדי: אין חזה, שער ארוך, עדיים. יכול להיות גם גבר צעיר.
עומדת לפני משוכת גפן נושאת אשכולות ענבים רבי פרי.
תשעה מטבעות משני צדדיה,
שישה מימין, כאילו מוערמים אחד על גבי השני, כשיד ימינה של הדמות מונחת על המטבע העליון, ושלושה משמאלה.
המטבעות מימין נראה כאילו צמחו מהאדמה, או כאילו בנתה הדמות אותן כמין קיר, או כאילו הן יבול שנאסף. בכל מקרה, תנוחת היד הימנית על המטבע העליון היא תנוחה שלווה, המביעה בעלות רגועה, שליטה, הן על המטבעות והן על כל הסובב את הדמות.
גופה של הדמות פונה בזווית קלה מהמרכז ימינה, בעוד שצווארה ופניה מופנים לשמאלה, לעבר יד שמאל המורמת במקצת, עליה נח עוף טרף, נץ או בז. לכן היא לובשת כפפת ניצאים על יד שמאל.
הדמות עומדת זקופה, אך הראש אינו זקוף כי אם מוטה קצת באלכסון לשמאלה, היא מסתכלת במבט שלו ומשועשע בציפור.
עמידת הדמות וצווארה משדרים אלגנטיות, ומודעות עצמית, אך זאת תנוחה קצת מלאכותית.
כל הקלף משדר עושר, אבל עושר מאופק - אין בזבוז, אין שפע, הכל במידה המתאימה ובטוב טעם.
בגדיה המקושטים של הדמות, המטבעות, בחפיסות מסוימות הגלימה סגולה בחפיסות מסוימות היא צהובה,
עופות טרף לשעשוע ולצייד היו יקרות מאד והיו רכושם של העשירים ביותר, ובדרך כלל היו מוחזקות רק על ידי מלכים ובני אצולה.
הדמות משדרת ציפייה שקטה לעתיד וקבלת ההווה והעבר. היא משדרת ביטחון. היא יודעת איפה היא נמצאת ומה עשתה כדי להגיע לכאן.
היא יודעת לדאוג לעצמה, לסביבתה ולרכושה.
היא אוהבת להשתעשע - הציפור הדורסת - ויודעת לאהוב את בעל החיים הזה - אבל היא השולטת.
אין אנשים אחרים. זאת בדידות. האם היא רוצה בקשר עם אחרים?
לצפיה ב-'נעמה, יקרה,'
נעמה, יקרה,
23/07/2017 | 09:00
9

מקסים מה שכתבת. כל הכבוד.

אשמח אם תרחיבי גם לגבי קלף 3 הגביעים.

לאחר מכן  - תמצאי מכנים משותפים בין שני הקלפים ואז הבדלים.

זו אחת הדרככים למצוא תשובות לשאלות או לגבש מסרים,

חודש טוב ומבורך,

רחל
לצפיה ב-'המלצה לאיך להתנהל...'
המלצה לאיך להתנהל...
19/07/2017 | 11:48
8
17
שלום,
כתבתי כאן בעבר וקיבלתי עצות טובות, אז אשמח להתייעץ שוב וגם להשתתף בפירוש.
יש לי מחר מבחן חשוב, שלמדתי אליו לא מעט...אני מרגישה מוכנה, אבל גם חוששת (ככה זה במבחנים).
אז שאלתי מהי דרך ההתנהלות המיטבית עבורי במבחן מחר?
תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - הכוח
עיצה - תשע המטות
ממה להמנע - עשר המטבעות
תוצאה - שני הגביעים
בחרתי ייעוץ רזה כי ראיתי שזה לרוב מדריך לאיך לפעול, ואני רוצה לדעת איך לפעול כדי למקסם תוצאה. 
לפי מה שאני מבינה, מבחינת מצב נוכחי צריך לגייס תעצומות נפש ולהבין שהשליטה מתחילה מבפנים. בציור רואים דמות נשית שמלטפת אריה, שבעיניי, הוא סמל לעוצמה שעשויה גם להזיק. כלומר, כדאי לנתב את העוצמה הפנימית תוך הפגנת שליטה, חרדה לא תעזור כאן. 
מבחינת עיצה, 9 המטות אומר שזה המכשול האחרון (חחח נכון!), הצלחה שמלווה במאמץ. העיצה אולי אומרת להפנים שהשקעתי ועשיתי כל מה שיכולתי, ולבוא בביטחון. חוסר ביטחון עשוי להזיק ולגרום לתחושת חוסר אונים לא מוצדקת.
ממה להימנע, 10 מטבעות - להיזהר מחרדות העבר, מהבית. צריך לשים בצד כשלונות וללכת עם תחושה טובה. 
תוצאה, 2 גביעים הגיע הזמן להתפייס עם המבחן? (: לשים בצד חרדה, פניקה וניסיונות עבר קשים.
לסיכום, אני חושבת שהפריסה כולה אומרת שהשליטה מתחילה מבפנים.

אשמח לעוד דעות  

לצפיה ב-'ninaagdal, יקרה'
ninaagdal, יקרה
19/07/2017 | 14:11
7
16

הקלפים והפרישה מספרים לי שעלייך להרפות מהצורך בשליטה ומתחושה שעלייך כל הזמן להוכיח לעולם את ערכך הרב. ערכך לא יסולא בפז גם אם תפסיקי להוכיח את עצמך כל הזמן!

עפ"י הקלפים ולמיטב ידיעתי והבנתי אותם - יש לך נטייה לרצות להיות בשליטה מתמדת.
אילו השגת שליטה מוחלטת, ודאי היה העדר האתגר והחיות גורם לך להתעייף מן החיים. לפיכך, רגשות הפחד שלך אינם הגיוניים, משום שלא היית אוהבת את מה שאתה רוצ, אילו השגת אותו בקלות נטולת מאמץ.
התשוקה לשליטה מצביעה על העדר אמונה והעדר ביטחון עצמי!
יש בך הכוח והיכולת לשלוט בשכלך ולהתכחש למחשבות חסרות הגיון, בטרם יתפתחו לתכנות תת – הכרתי. (הכח)

את מהווה את ההגנה שלך עצמך מפני סערות החיים. השלווה תחזור - לא עקב שינוי נסיבות שאינן בשליטתך - אלא עקב שינוי תגובתך על נסיבות אלה. קבלי את הדברים שאינך יכול לשנות, ושני את מה שאפשר. לעיתים קשה להבחין בהבדל, אבל את מסוגלת לכך.התייחסי לאירועים בפרופורציות הנכונות על – ידי אתגור כל אמונה חסרת שחר. (9 המטות)

את חושבת, מן הסתם, שאת מכירה את עצמך מימים ימימה, אך אילו כך היה הדבר, היית יודעת שלווה, איזון והרמוניה. היית משלימה עם העובדה שמה שיש יש- השלמה עם מציאויות שאינן ניתנות לשינוי ללא התנגדות. היית חווה מחשבה מנותקת – נהנית מכל תענוגות החיים, בעודך מניחה לשלילה לזרום דרכך בלא פגע. היית מקבלת את הקארמה כבסיס הפילוסופי למציאות , והיית יודעת שהכל הוא בדיוק כפי שצריך להיות – אף שתוכלי לשפרו . היית מבינה כי המציאות היא מה שאת חווה, וכי הדרך שבה את חווה אותה תלויה בדרך ראייתך את העובר עלייך. 
נקודת ההשקפה שלך היא המפתח לחיים הרמוניים או חסרי הרמוניה.

הימנעי מהרהורי אסון, שבהם את מדמיינת את ההתרחשות הגרועה ביותר האפשרית.   (10 המטבעות)

לסיכום:
קלף שני הגביעים כמסכם הפרישה אומר:

אסור לך להתפשר עתה. עלייך לעמוד על שלך בדרך מגשימת עצמיות   בעודך מתנתקת מהיבטיו השליליים של המצב. 
שאבי מכוחך הפנימי ובדקי את מניעייך . כל מעשה מכוון יוצר קארמה, לכן ודאי שאתה בהרמוניה עם המניע ועם התשוקה שמאחורי מחשבותייך , דברייך ומעשייך. את יכול לצמוח מבחינה רוחנית  ע"י הרגעה עצמית במילים:
"אני עושה כמיטב יכולתי בכל רגע נתון וכך גם האחרים סביבי.
יש בי האמונה שאני מצליחה ושסביבתי רוצה בהצלחתי - לפחות כמותי!"

לסיום:

חכמה סינית עתיקה:

סאלי :

סאלי- 2:

לא מכירה ולא ניסיתי את השיטות אבל נראה לי שיכול לתת לך כיוון.

בהצלחה מכל ה

רחל

לצפיה ב-'תותחית!'
תותחית!
19/07/2017 | 14:26
14
משפטים מדויקים במיוחד:
אילו השגת שליטה מוחלטת, ודאי היה העדר האתגר והחיות גורם לך להתעייף מן החיים. לא היית אוהבת את מה שאתה רוצה, אילו השגת אותו בקלות נטולת מאמץ -ממש ככה!
תודה על ההמלצות והקישורים, אני גם מתרגלת יוגה ומדיטציה לאחרונה וזה ממש משפר את יכולת ההתמודדות שלי...אני מכורה לאתגרים 

אהבתי את המשפט - אשתמש לפני!
תודה רבה

לצפיה ב-'היי רחל,'
היי רחל,
20/07/2017 | 19:16
5
16
עשיתי היום את המבחן בפעם השנייה עם שברון לב של לשפר בנקודות ספורות ועדיין להישאר בציון בינוני 
עבדתי ממש קשה, למדתי המון, תרגלתי וגם עבדתי על המסביב (להירגע באמצעות כל מיני טכניקות) ולשווא 
אני תוהה האם זה קשור לאופן שבו אני נבחנת, אולי אני לא מסתדרת עם האופן שהמבחן בנוי? אולי אני צריכה לעבור ממיקוד על החומר למיקוד על המבחן?
אני תוהה האם לנסות בפעם השלישית?

אשמח לעיצה ולעזרה אם זה בסדר מצדך...
ערב טוב
ninaagdal, יקרה
23/07/2017 | 08:57
4
6

צר לי לקרוא את דברייך.

האם לדעתך יש לך חרדת מבחנים?

מיקוד במבחן  יכול  בהחלט להועיל כשאת מתאמנת על מתן מענה לשאלות.

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250 ואנסה להעביר לך מסר.

חודש טוב ומבורך
רחל

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/07/2017 | 09:59
3
11
קודם כל, בוודאות יש לי חרדת מבחנים, ואני עובדת על לשפר את המצב.
עם זאת, ברוב המבחנים אני מצליחה מאוד, ויש לי בעיה ספציפית עם מבחנים שמכונים "מבחנים סטנדרטיים" שנעשים בזמן קצר ודורשים חשיבה מהירה ללא יכולת לשוב ולבדוק. 
אני תלמידה מצטיינת אז אף פעם לא ראו סיבה לתת לי הקלות, אבל יש לי קושי עם זמנים.

אני בוחרת במספר 54
אשמח אם תאמרי לי אם כדאי לי להיבחן שוב, אני ממש מתלבטת בעניין.

שוב תודה ויום מקסים  
ninaagdal, יקרה
23/07/2017 | 13:08
2
8
  מצורף קובץ לעיונך,

חודש טוב ומבורך

רחל
לצפיה ב-'יה, רחל, המסר פשוט לעניין!'
יה, רחל, המסר פשוט לעניין!
23/07/2017 | 13:54
1
14
לגמרי התחמקות! אני מרגישה את זה כשאני לפני אתגרים גדולים, שדורשים ממני לצאת מאזור הנוחות שלי. זה גם מתבטא בעובדה שדחיתי את המבחן לא פעם ולא פעמיים 
אני הולכת לפעול לפי המלצותייך ולנסות שוב. 
תודה גדולה על המסר, אין כמוך! 
לצפיה ב-'נסי לברר גם בקישור :)'
נסי לברר גם בקישור :)
23/07/2017 | 19:27
7
 מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

בהצלחה

לצפיה ב-'אודה לסיוע בהתלבטות וניסוח השאלה'
אודה לסיוע בהתלבטות וניסוח השאלה
16/07/2017 | 23:19
9
14
שלום רחליקה
אני עובדת מזה מספר חודשים במקום עבודה שלדעתי מתאים לי (לפחות כרגע בשלב הנוכחי בחיי).
הצוות שבו אני עובדת עוסק בעבודה שפחות מתאימה לי ואף קשה לי רגשית. (טכנית אני כן מסתדרת).
קיבלתי הצעה להישאר במקום העבודה הנוכחי, אך לעבור לצוות אחר, בו אופי העבודה עשוי להיות הרבה יותר מתאים לי, לכאורה.

קשה לי מצד אחד לחשוב על האופציה של עזיבת הצוות הנוכחי (אני מאוד אוהבת את המנהלת שלי. מאוד! וגם צוות העובדים נכנס לי ללב). מצד שני אני מרגישה שהכישורים בהם ניחנתי לא מצליחים לבוא לידי ביטוי בעבודה בתחום העיסוק של הצוות הנוכחי. אני לפעמים ממש סובלת רגשית ומתוסכלת, ומרגישה שאני פשוט עובדת גרועה (למרות שאני עושה מאמצים אדירים להיות הכי הכי טובה שרק אפשר!). בסוף היום רואים עפ"י הנתונים היבשים שאני עובדת ממוצעת ומטה. וזה כ"כ לא אופייני לי. תמיד הצטיינתי בדברים שבחרתי לעשות.

מצד שני, אני כן שוקלת את האופציה לעבור לצוות שתחום העיסוק שלו יותר מתאים לי. אבל אני קצת נאנחת ותוהה לעצמי שעד שהתחלתי לקלוט את העבודה הנוכחי, אני אאלץ שוב להתחיל הכל מאפס! ללמוד הכל מהבסיס בצוות החדש שאליו אעבור. לא אכיר אף אחד מהעמיתים לצוות; ואני לא יודעת אם יהיה לי ראש צוות מדהים כמו שיש לי היום. (יצא לי להתנסות מעט באופי העבודה של הצוות החדש).

ההתלבטות שלי היא מה לעשות, האם להישאר בצוות הנוכחי ולסבול רגשית מאופי העבודה, אך כן להנות מהסביבה המוכרת ומהידע שכבר רכשתי, ומהמנהלת שלי שעושה בשבילי הרבה, ושמה לב, ודואגת לי לכל דבר (אין כמוה)!. או האם לעבור לצוות החדש, ואללה בב'ללה מה יהיה, אולי לא אסתדר וכו' וכו'.

המוניטין והשם שלי מאוד חשוב לי. אני פוחדת שאגיע לצוות החדש ולא אהיה מספיק טובה. וגם היום אני מאכזבת את עצמי. ויש לי מחשבות שהולכים לפטר אותי כבר חודשיים... אני אובדת עצות.

אני חושבת שמבחינת התנאים מקום העבודה מאוד משרת אותי ומאפשר לי לעסוק (מחוץ לשעות העבודה) בעוד תחומי עניין שמעניינים אותי, כי זו עבודה גמישה, ולכן אני מאוד מקווה להישאר בארגון, ושחס וחלילה לא יפטרו אותי. מקצב שני אני מרגישה שעם כל יום שעובר, הסוף שלי קרוב יותר ויותר, כי אני לא נותנת את התפוקות ששאר העובדים מצליחים לתת! וזה מתסכל כי בחיי שאני משקיעה.

השאלה שלי בגדול, מה כדאי לי לעשות *היום* בעבודה (איזו החלטה כדאי לי לקבל *היום*), כדי לשפר את המצב שלי ואת ההרגשה שלי בעבודה בשלושת החודשים הקרובים? (האם כדאי לי להישאר בצוות הנוכחי, או לעבור לצוות שהציעו לי? אגב, יש דרך לשלב חלק מהזמן בצוות הנוכחי וחלק מהזמן בצוות האחר, קיימת אופציה כזאת; לא בטוחה מה מתאים לי).

אודה לעזרה בניסוח השאלה, ואיזו פריסה כדאי לעשות? אודה למסר.. אגב, גם אופציה לעזוב את העבודה בשלב הזה, ולהפסיק לפגוע לעצמי בשם ובמוניטין, זו כנראה גם אופציה שכדאי לקחת בחשבון, אבל כרגע הכסף חשוב לי ואני פוחדת להישאר ללא עבודה.

אודה לכל עזרה
לצפיה ב-'קסומה אבודה, יקרה'
קסומה אבודה, יקרה
17/07/2017 | 22:13
8
11
דילמה לא פשוטה ניצבת בפנייך.

ממליצה לך לבחור מספר מ 1 עד 250.

לאחר מכן פירשי פרישת הכוכב בשאלה:

מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להתקדם בתפקידי הנוכחי במקום העבודה ברבעון השנתי הקרוב?

ערב נעים

רחל
לצפיה ב-''
18/07/2017 | 10:03
7
17
תודה רבה על תגובתך
אשמח למסר מספר 34

השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי עבורי להתקדם בתפקידי הנוכחי במקום העבודה ברבעון השנתי הקרוב?

תוצאות פריסת הכוכב:

ראש - כוהן גדול
לב - שלוש החרבות
יד ימין - מלכת המטות
רגל ימין - שבע הגביעים
יד שמאל - אס המטות
רגל שמאל - עשר הגביעים

אנסה לצרף גם את הפירוש שלי לפריסה ולקלפים בהתאם למדיניות הפורום בהקדם.
לצפיה ב-'פירוש'
פירוש
18/07/2017 | 14:11
6
11
ראש- הכהן הגדול: אני מוכנה ללמוד כדי להשתפר; מוכנה להוסיף שעות נוספות (במידת האפשר). אני מחפשת את האיזון בין טובת הארגון בו אני עובדת, לבין טובת הלקוח. אני פועלת מתוך האמת שלי, ממקום טוב כמה שאני יכולה.
אני בתהליך מחשבתי מה מתאים לי, ויש לי מחשבות על הסבה מקצועית (שזה מה שאני מנסה לקדם בשעות הפנאי ע''י קורסים שאני לוקחת ולומדת).

לב- שלושה חרבות. הרגשה קשה מאוד, כואבת, אולי תחושת בגידה בעצמי ובאמת שלי. (האם זה שווה את זה? הניתוח יצליח, והרופא עלול למות בדרך, אם הבנתי נכון. זה אולי אומר לבכות לפני ואחרי כל יום עבודה..)

יד ימין- הכישורים שלי טובים מאוד: ידע טכני, יכולת אנליטית, למידה מהירה, רגישות, דיוק. בגדול, היכולות שלי טובות.

רגל ימין- מומלץ לי להתבסס על הקורסים שאני עושה בשעות הפנאי, על אינטואיציה, רגישות, דמיון.

יד שמאל- לקחת יוזמה, לפעול באסרטיביות, בישירות.

רגל שמאל- אני יכולה להגיע למצב מושלם, לתוצאות גבוהות בעבודה, הישגים.

לצפיה ב-'קסומה אבודה, יקרה,'
קסומה אבודה, יקרה,
18/07/2017 | 14:58
5
13

אשמח אם תסבירי לי - איך פירשת את העמדות בפרישה זו.

מצ"ב קובץ,

בסוף הקובץ יש קישורים 

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'רחל יקרה'
רחל יקרה
18/07/2017 | 23:59
8
אני מוקירה אותך ואת הפורום הזה, את ממש מצילה אותי ברגעים קשים, ברגעי משבר.. לא הפסקתי לבכות כל השיר.... אני באמת מאוד מתוחה כל התקופה האחרונה..
כרגיל אני נשארת ללא מילים מרוב דיוק בפענוח הפרישה והמסר..
אני לוקחת בשתי ידיים את ההמלצות והטיפים... הכל ב-ו-ל !
אני מאוד מאוד מודה לך על תגובתך ועל העזרה הגדולה להוציא אותי מהקרשים, ומהאבדון... (ממש ככה, זו ההרגשה..).
מבטיחה לקום מחר עם חיוך לעבודה.. אני אוהבת את המקום ואת הצוות וההנהלה. אתחיל בהקדם לאהוב גם את עצמי יותר.
תודה ענקית.... אין כמוך, את מדהימה.
לצפיה ב-'תשובה..'
תשובה..
19/07/2017 | 00:04
3
9
את העמדות ניסיתי לפענח לפי : http://www.reshef-keshef.co.il/%D7%A4%D7%A8%D7%99%...

אני מודה שאני לא מכירה את הפרישות, ועם כל פרישה אני לומדת.  
לצפיה ב-', קסומה אבודה, יקרה'
, קסומה אבודה, יקרה
19/07/2017 | 09:26
2
9

הדרך שלי שונה .

תודה גם על המשוב המלבב,

יום טוב

רחל

לצפיה ב-''
19/07/2017 | 23:27
1
3
לצפיה ב-'לייק לכינוי החדש '
לייק לכינוי החדש
20/07/2017 | 10:37
1
לצפיה ב-'התיעצות ללמידה'
התיעצות ללמידה
17/07/2017 | 11:51
1
17

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מוות
עיצה - חמש החרבות
ממה להמנע - אביר החרבות
תוצאה - מלכת המטות
הקלפים ממליצים להתעקש על העבודה לא להתיאש.לקחת את העבודה ברצינות?
לצפיה ב-'sarita69, יקרה'
sarita69, יקרה
17/07/2017 | 22:15
12
לא הבנתי את הקשר בין השאלה שנשאלה  לתשובה שהתקבלה מהפרישה.

אשמח להבהרה.

ערב נעים,

רחל

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
15/07/2017 | 18:53
1
14
ברצוני להתייעץ עם כדאי לי להישאר במקום עבודתי.מכיון שרוב הבנות עזבו את המוקד ונשארו 3בנות עם האחמשית שלנו,עזבו כי החברה עברה מיזוג והבנות לא הסכימו עם הנהלים החדשים,נשארתי אומנם בלי חשק כי אין לי אומץ לעזוב,איזו פריסה ומה לשאול?
לצפיה ב-'sarita69 ערב טוב'
sarita69 ערב טוב
16/07/2017 | 23:08
15

זהו פורום לימודי. 

אם ברצונך בתשובה בלבד את מוזמנת לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" ולפעול על פי ההנחיות שמופיעות שם.

אם ברצונך ללמוד אטת הקלפים אז עפ"י נהלי פורום זה את מוזמנת לשאול:

מה עליי לעשות כדי  להתקדם במקום העבודה הנוכחי ברבעון השנתי הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת:

עלייך להוסיף מידע משלך על הקלפים. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות כללית תספיק לי.

ליל מנוחה

רחל

לצפיה ב-'שבת שלום, לכל מי ששלח אליי'
שבת שלום, לכל מי ששלח אליי
14/07/2017 | 19:58
16

מסר בהודעה פרטית - אשתדל להגיב בהקדם,

רחל
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
15/07/2017 | 18:55
12
ברצוני להתייעץ עם כדאי לי להישאר במקום עבודתי.מכיון שרוב הבנות עזבו את המוקד ונשארו 3בנות עם האחמשית שלנו,עזבו כי החברה עברה מיזוג והבנות לא הסכימו עם הנהלים החדשים,נשארתי אומנם בלי חשק כי אין לי אומץ לעזוב,איזו פריסה ומה לשאול?
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 12:54
3

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'לימודים'
לימודים
05/07/2017 | 22:08
2
21
שלום לכם,
אני חדשה כאן.

אני מתלבטת האם ללמוד תואר שני בתחום מסויים.
זה תחום שנראה לי שיהיה לי קל ללמוד אותו ויש לי זיקה אליו בעיסוק הנוכחי, אם כי לא זיקה חזקה. אפשר להסתדר גם בלעדי התואר הזה.
ההתלבטות נובעת מכך שאני לא יודעת בדיוק איך הוא יועיל לי בעתיד, חוץ מהטייטל "תואר שני", שיעזור לי להרגיש טוב עם עצמי, ואולי לשווק את עצמי טוב יותר לסובבים אותי.
רציתי לשאול ספציפית על התחום המדובר ופחות על שאלה כללית. אני לא בטוחה שבחרתי פריסה מתאימה.

בפריסת SOS שאלתי - האם נכון לי ללמוד לתואר שני? (אם יש לכם הצעה לפריסה אחרת אשמח לשמוע)

תוצאות הפריסה
תומך/חוסם - שבע המטות 
תשובה - שש המטות
תומך/חוסם - מרכבה

שבע המטות  >> אני חוששת שהבחירה שלי בין אם ללמוד או לא היא מבלבלת. ואני חוששת שמה שאבחר לעשות יתפרש אצלי אח"כ כטעות.
מרכבה >> יש לי קושי להחליט. אני לא סגורה על עצמי
אני מפרשת את 2 הקלפים האלה כחוסמים ופחות מסייעים בקבלת החלטה
שש המטות >> למרות האמור לעיל, אם אבחר ללמוד - זה יעזור לי בהמשך. ולכן כדאי לי ללמוד את התחום הזה המסויים

אשמח להתייחסות
תודה רבה!
דנה
לצפיה ב-'ea72 יקרה, ברוכה הבאה'
ea72 יקרה, ברוכה הבאה
06/07/2017 | 12:36
1
16
מצ"ב קובץ לעיונך,

רחל

לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה'
תודה רבה על התשובה
06/07/2017 | 14:57
8
אני מתחברת להרבה דברים שכתבת
אחזור לבקר

לצפיה ב-'מערכת יחסים'
מערכת יחסים
03/07/2017 | 06:07
2
24
בקר טוב

אני מרגישה שהממונה עלי לא ממש אוהבת אותי
פרסתי בפריסת שאלה
שאלתי השאלה שנשאלה:
מה עלי לעשות כדי לקדם את מערכת היחסים שלי עם X

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - יום הדין
מיקום 2 - שלוש הגביעים
מיקום 3 - האיש התלוי
מיקום 4 - גלגל המזל
מיקום 5 - אס הגביעים
סיכום - מלך המטבעות

ממה שאני מבינה הקלפים אומרים לי שכרגע אני קשה מאוד, ונוהגת במידת הדין
אני צריכה לראות איך אני הופכת קלילה יותר, זורמת ולא קטנונית
לשנות גישה - האיש התלוי
אם אשנה גישה אהיה זורמת וקלילה יש אפשרות שהמצב ישתנה תהיה לנו הזדמנות למערכת יחסים רגילה ואולי אף להזמדנות למקום עבודה נעים יותר

חשוב לי לדעת איך אני יכולה לשנות את המצב ביננו אני יודעת שלטנגו צריך שתיים ולא בטוח שהיא רואה או מרגישה את מה שאני מרגישה יש לי הרגשה שהיא אטומה ריגשית
אבל בכל מה שתלוי בי אני רוצה לנסות לראות איך אני יכולה  או מה אני יכולה לעשות כדי לשנות את המצב ביננו

תודה רבה

לצפיה ב-'דניאלה יקרה, '
דניאלה יקרה,
03/07/2017 | 13:21
1
28
מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה

רחל
לצפיה ב-'בקר טוב ותודה'
בקר טוב ותודה
04/07/2017 | 08:03
8
בקר טוב
תודה על התשובה
אני משתדלת ללמד זכות על כל אדם
אני מרגישה שכדי לקדם את היחסים ביננו  אני צריכה יותר מאשר רק להתעלם ממה שאיך שהיא מתייחסת אלי - זה משפיע על מערכת היחסים לטוב ולרע

דניאלה
לצפיה ב-'תפקיד חדש'
תפקיד חדש
30/06/2017 | 23:27
6
26
לילה טוב,
מה עליי להבין לגבי התפקיד החדש שלקחתי על עצמי ברבעון הקרוב? (לא בארץ)

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - עשר הגביעים
מכאן ואילך - שמונה המטות
שיעור רוחני - ארבע המטות
פוטנציאל - שני המטות
אם אני מבינה נכון, הפריסה אומרת שעד כה היה סיום תהליך משמח (עשר זה גם שלמות). מכאן ואילך אני צריכה לפעול במהרה ובנחישות כדי להשיג את מטרותיי. שיעור רוחני זה אולי לדעת לשמוח על הקיים או גם להקדיש יותר מקום לבית. מבחינת פוטנציאל, יש עוד מה ללמוד, אבל אני במסע לקראת זה.

פרשנויות? תודה
לצפיה ב-'אניה יקרה,'
אניה יקרה,
01/07/2017 | 14:35
5
15
בהצלחה בתפקיד החדש 

שאלת:
מה עליי להבין לגבי התפקיד החדש שלקחתי על עצמי ברבעון הקרוב? (לא בארץ)

תגובתי:
האם את שואלת בנוגע לתפקיד או בנוגע להתנהלותך האפשרית בתפקיד זה?

בנוסף,
הפרישה שנבחרה: פרישת השיעור הרוחני.

מה הסיבה שבחרת פרישה זו ?

שבת שלום
רחל

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
01/07/2017 | 16:29
4
13
האמת ששאלתי לגבי התפקיד. אומנם כבר קיבלתי אותו, אבל רציתי לראות האם זה אכן שווה את המאמץ, בכל זאת אני עוזבת את הארץ.
בעיניי, החיים הם רצף של שיעורים רוחניים, אז מכאן הבחירה בבפריסה. כלומר, אין טוב או רע, יש שיעור רוחני שממנו תצא מחוזק יותר, מצליח יותר, מבין יותר...

עכשיו כשאת שואלת אולי גם שווה לשאול לגבי ההתנהלות? אני מניחה שדרושה פרישה נפרדת?

לצפיה ב-'אניה, יקרה,'
אניה, יקרה,
02/07/2017 | 10:18
3
14
בהצלחה בתפקיד החדש בפרט ובחיים בכללח.

תודה על ההבהרה.

כדאי שתשאלי:

מה עליי לעשות כדי להצליח בתפקיד החדש בחצי השנה הקרובה?

אשתדל להגיב היום או מחר בלי נדר,

שבוע טוב

רחל
לצפיה ב-'צהריים טובים'
צהריים טובים
02/07/2017 | 16:50
2
17
תודה על הכיוון החדש.
השאלה שנשאלה: מה עליי לעשות כדי להצליח בתפקיד בחצי השנה הקרובה?
מצב נוכחי - שמונה חרבות זה מראה שאני חסומה, אולי בקונפליקט עם עצמי, אבל יש לי את הכוח להשתחרר מזה.
עיצה - קיסר להיות הגיונית, שקולה, מרוכזת וממקודת מטרה. כלומר ביחס לקלף הקודם, לא לתת לחסימות המחשבתיות להשתלט עליי.
ממה להימנע - האיש התלוי מתחושה קורבנית. צריך לשמור על תקווה למרות הקשיים והאילוצים.
תוצאה - אס הגביעים שפע ואושר אם אני אקשיב למסר, הרגשה טובה.

מה את אומרת?
המשך יום נעים

לצפיה ב-'אניה יקרה, '
אניה יקרה,
03/07/2017 | 12:53
1
19

מחזקת אותך מכאן.

מצ"ב קובץ,

רחל
לצפיה ב-'זה נכון...'
זה נכון...
03/07/2017 | 20:36
13
יש לי לא מעט מחשבות מגבילות, ולא משנה כמה המציאות מוכיחה לי אחרת אני ממשיכה להחזיק בהן (אולי זה מהבית?).
אגב, עשיתי מאמץ להיפטר מהן באמצעות פסיכולוג, מאמנת אישית, כושר וכו'... השתפר, אבל לא לגמרי. ממשיכה לנסות...ואני מצליחה על אף שהן קיימות.

הטארוט מראים אפשרות לשיפור?
ערב טוב 

לצפיה ב-'מחפשת מנטור חדש'
מחפשת מנטור חדש
03/07/2017 | 09:45
7
31
שלום לפורום,
אני בקרוב מתחילה התמחות, ופניתי למישהו שיהיה המנטור שלי במהלך ההתמחות.
עדיין מחכה לתשובה... שאלתי את הקלפים - מה הפוטנציאל למערכת יחסים מפרה מקצועית ביני לבין המנטור בשלושת החודשים הקרובים?
תוצאות הפריסה הבין-אישית:
צד השואל - שלוש המטות
הצד השני - שש החרבות
מה עוזר - אס הגביעים
מה מפריע - קיסר
פוטנציאל הקשר - גלגל המזל
הוא מסייע ואני במסע של לימודים, אז זה נראה לי כמו התחלה טובה. הקלף שעוזר נראה מאוד משמח, אז אולי תהיה מערכת יחסים פורה. במה מפריע אולי יהיה קשוח איתי? והפוטנציאל נראה כמו משהו לא סגור עדיין...
הבנתי נכון?

תודה
לצפיה ב-'נעמה יקרה,'
נעמה יקרה,
03/07/2017 | 13:24
6
16
בהצלחה בהתמחות בפרט ובחיים בכלל.
פורום טארוט הוא פורום לימודי.
אם את רק מעוניינת בתשובה לשאלתך את מוזמנת לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" ולנהוג עפ"י ההנחיות שם.
אינני יודעת מתי יזדמן לי להגיב כאן שוב השבוע ובחרתי להמנע מלעכב אותך.

יום טוב,

רחל

לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
06/07/2017 | 12:47
5
9
השאלה גם ככה כבר לא רלוונטית, משום שהוא אמר שזה לא אפשרי עבורו.
האם תוכלי לכוון אותי לשאלה לאיך למצוא לי מנטור להתמחות?

תודה והמשך יום טוב
לצפיה ב-'נעמה יקרה,'
נעמה יקרה,
06/07/2017 | 14:32
4
7

בהצלחה בהתמחות בפרט ובחיים בכלל.
פורום טארוט הוא פורום לימודי.
עפ"י כללי הפורום את מתבקשת להוסיף פרשנות משלך על הקלפים.
אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך.

בנוסף אני מבקשת שתבחרי מספר מ 1 עד 250 כדי שאוכל להתמקד.

השאלה המומלצת:
מה עליי לעשות כדי למצוא מנטור ל-(תחום ההתמחות) בחודש הקרוב?

הפרישה המומלצת - בקישור:

אם ברצונך רק בתשובה לשאלתך - את מוזמנת לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" ולנהוג עפ"י ההנחיות שם.

אשתדל לענות בהקדם

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
06/07/2017 | 16:38
3
8
אני בוחרת במספר 4
השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי למצוא מנטור להתמחות בבריאות בחודש הקרוב? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שני הגביעים
עיצה - המאהבים
ממה להמנע - שני המטות
תוצאה - הכוח
לפי מה שאני רואה 2 גביעים אומר על שיתוף פעולה, אולי אני באה בכוונה למצוא אחד. העיצה היא לא להתלבט יותר מדי אולי. ממה להימנע - מלאות, הרגשה שכבר הכל הוגשם. התוצאה אומרת שהכל מתחיל מבפנים. כלומר אם אני אשיג שליטה על החיים שלי ואסדר דברים שמפריעים ומכבידים, אז אמצע מישהו שיעזור לי בהתמחות נראה לי.
לצפיה ב-'נעמה יקרה,'
נעמה יקרה,
06/07/2017 | 18:50
2
14

מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'מדהים!'
מדהים!
07/07/2017 | 08:51
1
12
האם יש אפשרות להתייעץ איתך טלפונית מדי פעם בתשלום?

סוף שבוע נעים ושבת שלום
לצפיה ב-'נעמה יקרה,'
נעמה יקרה,
07/07/2017 | 18:42
9
תודה על המשוב 

אשמח לפניה מצידך במסר פרטי או במייל. הפרטים שלי יעלו אם תלחצי  על הכינוי שלי...

שבת של קסם

רחל
לצפיה ב-'מתנה '
מתנה
01/07/2017 | 16:31
9
27
היי רחל,
ראשית רציתי להודות לך על המסרים המחזקים בעבר - סיימתי את הפרויקט בהצלחה! 
עכשיו, משסיימתי, אני שוקלת לתת את המתנה למנחה. ההתלבטות היא רק איך הוא ייקח את זה, משום שאנחנו מתוכננים להמשך עבודה משותפת.

אפשר הכוונה לפריסה ושאלה?

שבת שלום 
לצפיה ב-'אורי, יקרה, כל הכבוד! יישר כוחך!!!'
אורי, יקרה, כל הכבוד! יישר כוחך!!!
02/07/2017 | 10:22
8
17

מה הפוטנציאל האפשרי למתן מתנה למנחה ב(הזמן המתאים לך לתת לו את המתנה) הקרוב?

פרישת הכוכב:

רחל
לצפיה ב-'תודה רבה רחל אני ממש נרגשת'
תודה רבה רחל אני ממש נרגשת
02/07/2017 | 15:25
7
19
פרסתי כפי שהמלצת ואפרש...
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל האפשרי למתן מתנה למנחה בשבוע הקרוב? 

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - שלוש הגביעים
לב - מוות
יד ימין - אביר המטבעות
רגל ימין - מלך הגביעים
יד שמאל - ארבע המטבעות
רגל שמאל - שמונה המטות

מצחיק התחלתי לפרש את זה כלפי עצמי, ואז קלטתי שאני אמורה להתרכז במתן המתנה... אז מה שאני חושבת הוא שהגיע הזמן לשינוי משמח. קודם היחסים נסבו סביב עבודה סיזיפית והרגשה שאני לא מתוגמלת. כיום, ישנה חגיגה, אבל גם איזושהי התנתקות. ובהמשך, נראה לי שזה מצביע על המתנה, משהו כלכלי.
לא בטוחה איך שמונה המטות נכנס לזה, אולי לדעת לתת בעיתוי הנכון?

שוב תודה על הסיוע כאן בפורום 
לצפיה ב-'אולי 4 מטבעות אומר: לא להתקמצן'
אולי 4 מטבעות אומר: לא להתקמצן
02/07/2017 | 17:22
2
12
ולהשקיע במתנה יפה
רחליקה מה דעתך?
לצפיה ב-'תודה אושר '
תודה אושר
02/07/2017 | 18:39
15
האמת שכבר קניתי, משהו ממש מושקע!
מקווה שזה יספיק... אז זה אומר לתת?
לצפיה ב-'100אושר, יקרה,'
100אושר, יקרה,
03/07/2017 | 11:52
7
כל הכבוד על השתתפותך הפעילה בפורום.

מניסיוני- כדי לקרוא היטב בקלפים מומלץ לפתח גמישות מחשבתית ולהמנע מסטיגמות על הקלפים.

באופן כללי:

קלף ארבע המטבעות הוא מיסוד האדמה ונושא את הספרה 4. ניכר כי המערכת הפיזית- חומרית יציבה וניתן להתקדם עוד. הרעיונות להרחבת ההון – גם האנושי – הם רעיונות מוצלחים. כדאי לבנות תכנית פעולה .למרות היציבות הרבה כדאי לפתח מעט גמישות ולרענן ידע ומידע בכל התחומים: מקצועי, בריאותי, בינאישי , חברתי  וכל תחום אחר. חדשנות וקדמה עלולים להיות מתחרים חזקים וכדאי לא לקפוא על השמרים.

בתחום המקצועי ניכרת התמדה רבה וביצוע כל המשימות, גם הפחות נעימות שבהן, במטרה לשמור על הסטאטוס-קוו הנוכחי. שמרנות וצייתנות מלווים אותך והחלום לקידום מדרבן ביצוע המטלות על הצד הטוב ביותר. הפגנת סמכות ויעילות עלולה לעורר הדים אצל הממונים וליצור עימותים על רקע מקצועי ו/או אחר עם קולגות. כדאי לשים לב שלא שופכים את מי האמבט עם התינוק.

מערכות יחסים (גם זוגיות) שומרות על מתכונתן הנוכחי על רקע שמרנות וקושי להתגמש. חוש אחריות, נאמנות ואמינות מאפיינים אותך בכל מערכת יחסים שהיא.

כשלב ראשון - ממליצה לך להכנס לגוגל ולכתוב : תמונות קלפי טארוט . תקבלי מגוון עצום של קלפים מחפיסות מגוונות. משם תוכלי לשאוב השראה ולפתח גמישות מחשבתית.
לאחר מכן בחרי שם של קלף ותיכנסי למגוון החפיסות. יש בהן עושר רעיוני בלתי נדלה 

יום נעים,

רחל
לצפיה ב-'אורי יקרה,'
אורי יקרה,
03/07/2017 | 11:14
3
12
"יגעת ומצאת - תאמין!"

מצ"ב קובץ לעיונך.

היום בחרתי לפרט את הקלפים מעט. כדי להבהיר את כוונתי צירפתי קישוריים.

מאחלת לך רוב טובה ונחת

רחל
לצפיה ב-'רחל, יקרה, תודה גדולה '
רחל, יקרה, תודה גדולה
03/07/2017 | 11:38
2
16
כדרכך, היית מאוד מדויקת ואינפורמטיבית! איזה כיף לקרוא (אני גם תמיד מעיינת בקישורים המעניינים שאת שולחת). 
צדקת שזו העת לטיהור האווירה ולפתוח דף חדש עם הקולגות, וגם ההמתנה הייתה כדי שחלילה היא תתפרש שלא כמו שהתכוונתי...כמו שרשמת "הכוונה במסירת מתנה היא להעניקה בחינם.." נטו לומר תודה.
תיארת גם במדויק את תחושתיי, רווח לי בפן הזה, ואכן המנחה עשה לא מעט כדי לדרבן אותי ולעודד אותי לעשות מעבר. האמת, בהתחלה חששתי שאולי הוא קשה איתי, היום אני מבינה שזה היה לטובתי.

התרגשתי לקרוא. שיהיה לך יום קסום   
לצפיה ב-'רחליקה תודה'
רחליקה תודה
05/07/2017 | 17:27
1
6
לצפיה ב-'הדרכה בשבילך ב '
הדרכה בשבילך ב
05/07/2017 | 17:53
15
קישורים בהמשך:

הדרכה
שפת הקלפים היא שפת הסמלים.

פרשנים שונים והוגי חפיסות קלפים ציירו את הקלפים באופנים שונים ושמרו על מסגרת מסוימת בדרך כלל של פרשנות או מכנים משותפים.
 זו גם דרך ליצור תשובה לשאלה בפרישה.
בפרישת קלפי טארוט  כל פרישה היא חד פעמית וייחודית לשואל והיא כוללת שילוב של פיסות מידע המתאימות לשואל מסוים בנקודת זמן מסוימת. פרישת קלפים איננה סדרת קלפים יחידים הנקראים בנפרד אלא לכל קלף בה יחסי גומלין עם הקלפים הסמוכים לו. גם מיקומו בפרישה והגדרתו כישר או כהפוך משפיעים על משמעותו המקורית. כשהקלפים מונחים לעיני הקורא  בקלפים הם מתחברים אלה לאלה. הם משנים את פניהם כשהם יוצרים בעדינות צירופים ייחודיים, שמתגבשים לתמונת מצב ממוקדת לשאלה והרמונית.

כדי להכיר את הקלפים היטב, לפתח גמישות מחשבתית ולעמוד על ההבדלים בינהם מצאתי בגוגל תמונות של חפיסות קלפים מגוונות.
תוך כדי כך ניסיתי לחבר לכל קלף מילות מפתח משלי.
לאחר מכן מצאתי (שוב בעזרתו האדיבה של פרופסור גוגל וגם באדיבות מורפיקס) פרשנויות מגוונות לקלפים.

באנגלית - ריידר ווייט סמית':
http://www.sacred-texts.com/tarot/pkt/index.htm

מילון מורפיקס:

חפיסות קלפים מגוונות - אורי רז:
http://www.tarot.org.il/Hebrew/

חפיסות קלפים מגוונות - אלטרנטיבלי:

בהצלחה

רחל
לצפיה ב-'פשוט מושלמת '
פשוט מושלמת
02/07/2017 | 08:35
1
15
בקר טוב

הייתי חייבת להגיב גם בפורום
אני קוראת את הדברים שאת כותבת ופשוט מרותקת
את אדם נדיר עם יכולת אבחון וניתוח יוצאות דופן
אין ספק שבורכת בשפע של ברכה אלוקית וקשר ישיר עם בורא עולם
שתזכי לכל הטוב שבעולם

אוהבת אותך מאוד
לצפיה ב-'ירושלמית יקרה,'
ירושלמית יקרה,
02/07/2017 | 10:19
13
תודה על דברייך.

זה מאיתו ית' !

ה' מברך ומשמח אותך,

רחל
לצפיה ב-'נושא לדיון'
נושא לדיון
29/06/2017 | 20:36
5
32
ערב טוב,
ראיתי בפורום הצעה להעלות נושאים ולערוך דיון, אז אני מרימה את הכפפה (:
האם לדעתכם הקלפים תמיד יראו את המציאות האובייקטיבית גם אם הקורא לא בהלך רוח לביצוע הפתיחה?
האם ישנם מצבים שבהם הקלפים כביכול ׳משקרים׳?
אשמח לדעתכם
לצפיה ב-'אשמח לשיתוף פעולה מצד כולכם, צדיקים! ותודה '
אשמח לשיתוף פעולה מצד כולכם, צדיקים! ותודה
29/06/2017 | 21:40
14
לקיטי על הבאת הנושא המרתק הזה לדיון.

לילה טוב

רחל
לצפיה ב-'ערב טוב - מוכנה לנסות '
ערב טוב - מוכנה לנסות
30/06/2017 | 15:33
1
19
ערב טוב

אני לא בטוחה שנכון להגיד שהקלפים משקרים, לא תמיד הקורא מבין את המסר.
לפעמים התשובה ככל ברורה מהקלפים שהיא נראת לנו נוגדת את ההגיון או מצב הרוח בו אנחנו נמצאים.
זה  קשור גם לשאלה הראשונה, לעיתים אין לנו מצב רוח ומהמקום הזה קשה לנו לקרוא את הקלפים.
למה הדבר דומה לאדם לאדם שנמצא במוזאון חשוך - לא רואה שום דבר אילו רק היה מדליק את האור היה מגלה תמונות מרהיבות.
לדעתי לפעמים החסימה היא בתוכנו וזה משפיע על היכולת שלנו לראות את המציאות, את הפריסה, כפי שהיא.
שבת שלום לכולם
לצפיה ב-'ירושלמית יקרה,'
ירושלמית יקרה,
30/06/2017 | 19:20
13

תודה על דברייך.

שבת שלום

רחל
לצפיה ב-'רמת מבצע הקריאה'
רמת מבצע הקריאה
01/07/2017 | 20:56
1
17
חשובה , אם הוא יכול להדוף השפעה על הקלפים ממישהוא מהצד של החשוך האפל שיכול להשפיע על הקלפים , או מהקודש או מהרוח מישהוא שהוא בעל ערך גבוה יותר ממבצע הקריאה , אם זה ברוח בחושך באור או בקודש .
אלא אפשרויות של השפעה על הקלפים ממיצג רוחני שהם מהווים , ללא השפעות אלא הקריאה היא נטרלית וכביכול אוביקטיבית , למרות שאין אוביקטיביות כלל ,
כי מישהוא חי הוא לא אובייקט , אזי מדובר על ראיה מאוזנת וזה תלוי באיזון הקורא והנקרא , וכן מצב רוח וכדומה יכול להשפיע ,
כדי להימנע ממקסימום השפעות , מערבבים וחותכים את החבילה לפני קריאה .
וקטורת ליד גם תמנע השפעות .
דוד 
לצפיה ב-'דוד שבוע נפלא ותודה מכל ה '
דוד שבוע נפלא ותודה מכל ה
02/07/2017 | 10:17
7
לצפיה ב-'בקר טוב'
בקר טוב
29/06/2017 | 09:09
9
20
בקר טוב
אני מבקשת יעוץ והכוונה
יש אצלנו שני מנהלים בכירים אני מרגישה שהם מנסים למדר אותי ולהקטין אותי
האם לא ממש ישרים איתי אומרים לי משהוא אחד מתנהלים בצורה אחרת.
זה ממש פוגע בי ואני מרגישה שהם מנסים "להעלים את הצורך בי"
שאלתי איך עלי להתנהל בעבודה בחצי שנה הקרובה כדי שאוכל להיות משמעותית
בה
תשובה
אס מטבעות
קיסר
מלכת המטבעות
מיזוג ומיתון

אס המטבעות - אדמה הזדמניות חדשות
קיסר - ניהול, קריירה,
מלכת המטבעות - אדמה ללמוד לזרום עם השינוי, פחד לאבד את מה שיש לי
קלף המיזוג  - אמונה
אס המטבעות מדבר על הזדמנות חדשה,
הייתה לי הצעה לתפקיד אחר  - התייעצתי עם מס' אנשים בעבודה שאמרו לי שאסור לי לקחת את התפקיד כי זה רק יכול לגרום לי צרות
האם זה אומר שההזדמנות הייתה או שמאחר והיא מאחור ההזדמנות לפני
אני צריכה לזרום ולתת לשינוי לקרות ולהאמין שהכל לטובתי

זו הפריסה - הבעיה שאני לא מאמינה שהדברים עובדים לטובתי. אני מרגישה שהם מנסים למדר אותי להקטין אותי וממש צוחקים לי בפנים

שאלתי האם עלי לחשוש למקום העבודה
אס מטבעות
ארבע חרבות
תשבע מטבעות
נער חרבות
דווקא קלפים נחמדים

מרגיש שבעקר להפסיק לפחד דווקא הקלפים נחמדים אלי.

תודה

לצפיה ב-'ענבל יקרה,'
ענבל יקרה,
29/06/2017 | 12:50
8
22

צר לי לקרוא אודות תחושותייך הקשות במקום העבודה.

ממש לא נעים להגיע לשם כשהאוירה עכורה ו/או עוינת.

ליבי איתך.

תודה שפעלת על פי כללי הפורום.

באילו פרישות מדובר?

רחל
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
29/06/2017 | 17:50
7
16
ערב טוב
פריסת יעוץ רזה

תודה
לצפיה ב-'הי ענבל'
הי ענבל
29/06/2017 | 19:59
3
18
‏דעתי לגבי הפריסה הראשונה
מצב נוכחי
אס מטבעות. קלף טוב לגבי עבודה. פוטנציאל טוב
 עיצה. קיסר. התנהגי כמו ומנהיג ומנהל סמכותי וחזק
ממה להימנע. מלכת המטבעות. רחליקה אשמח להסבר פה
תוצאה. מיזוג ומיתון. כלומר לאט לאט הכל יסתדר וגם תהיה הרמוניה

לצפיה ב-'מקסים 100אושר, תיכף אעביר גם תשובה לענבל בקובץ. '
מקסים 100אושר, תיכף אעביר גם תשובה לענבל בקובץ.
29/06/2017 | 21:13
8
לצפיה ב-'100אושר- עבורך'
100אושר- עבורך
29/06/2017 | 22:05
9
מעתיקה את החלק העוסק בקלף מלכת המטבעות מהקובץ לענבל 

ממה להמנע: מלכת המטבעות
סדרת המטבעות מייצגת ענייני חומר: עושר, נכסים, חפצים בעלי ערך ממוני, חפצים בעלי ערך רגשי, חפצים ונכסים מוחשיים. בקלף זה מלכת המטבעות אוחזת ברכּוּת מטבע זהב גדול כמו תינוק. כמו הקיסר – גם למלכת המטבעות יש יכולת לקבל החלטות בעלות חשיבות עליונה בשכל ובקור רוח. כמו ביתר הקלפים גם כאן - לקלף שבו דמות מבודדת יש רבדים עמוקים.
תחת שמיים זהובים בתוך צמחיה שופעת טובלת פרחים ססגוניים מלכת המטבעות יושבת על הכס. מעליה מעין פרגולה טבעית פורחת. לראשה כתר מלכות והיא אוחזת בידיה מטבע זהב גדול המונח על ברכיה וכלפיו היא רוכנת קלות. הכס עשוי אבן והוא בעל משענת לגב ולמשענות לידיים. על משענת גב וברגלי הכס חרותים סמלים שונים ובהם פני מלאך תינוקיים. את משענת היד מעטר ראש גדי מאבן. פני המלכה מקרינים שלווה מוחלטת.  הנוף סביב המלכה מייצג סביבה תוססת ונמרצת, עם השגחה וטיפוח נאותים , שמאפשרת פריחה אישית. העושר הרוחני והכלכלי מאפשר טיפול נאות ביתר העניינים כך שנותר לך פנאי להגביר את הנאתך מהשפע המצוי בחייך ולהעריך גם הנאות פשוטות. 
עצת הקלף ממה כדאי לך להמנע:
המנעי מלהיות אדם מבודד המזניח את חובותיו , מתנהג באנוכיות ומקפיד על הופעה חיצונית יוקרתית ללא התחשבות במצב הכלכלי או בנסיבות חיצוניות אחרות. כמו כן הקפידי להמנע משקיעה במרה שחורה, בחשדנות ובתחושות קיפוח.

לילהטוב

לצפיה ב-'אושר ערב טוב'
אושר ערב טוב
30/06/2017 | 15:03
3
תודה רבה על העזרה
אני מנסה להתנהל כך אבל בכל פעם שאני מנסה להרים את הראש מורידים לי אותו
לא נותנים לי אפשרות להיות במקום הזה.

הלוואי שזה היה ככ פשוט

תודה על העזרה

שבת שלום
לצפיה ב-'ענבל יקרה,'
ענבל יקרה,
29/06/2017 | 21:38
2
15
מצ"ב קובץ.

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'רחל ערב טוב'
רחל ערב טוב
30/06/2017 | 15:21
1
15
ערב טוב ושבת שלום
תודה על התשובה.
את צודקת יש פער בין הרצון למצוי זו הסיבה שאני מרגישת מתוסכלת
אני מודה לך על העידוד אבל אני לא מצליחה לראות את הדברים הטובים. אני מרגישה שמנסים "להעלים" את הנוכחות שלי וזו הסיבה לכאב הגדול שבי.
אני גם לא רואה שום הזדמנות כספית לפני לפחות עדין לא הוצעה לי אף אחת כזו.
ניסתי להפעיל את רגישותי דברתי עם שניהם בצורה גלויה וישירה- יצאת בהרגשה שהם לא ישרים איתי, משחקים איתי משחקים -  דבר שמאוד כואב כשלעצמו שלאנשים יש עזות להזיק לאנשים (אגב לא רק לי) אבל אין להם אומץ לעמוד מול האמת ולהגיד אותה כפי שהיא

את צודקת אני חייבת לצאת מהמקום שבו אני נמצאת, נכון אני מרגישה מקופחת, ומרגישה אוממלה
זו הסיבה שרציתי שהקלפים ידברו אלי וייעצו לי מה עלי לעשות והאם לחשוש למקום בו אני נמצאת

אני מנסה לשדר איזון גם אם הוא לא בתוכי, לא נלחמת במהלכים אלא רק מבקשת את מקומי.
אני לא נלחמת באנשים ולא רבה איתם גם שאני יודעת שיש בקרבי אנשים שכדי להעצים את עצמם מחפשים כל היום מה לא טוב באחר ורצים לספר לממונה עליהם -  האם מעצימים אחת את השניה במיעד זה.

אני אפעל בהתאם לעצתך

האם לשאלה השנייה לא רצית לענות כי זה משהוא שהוא רע עבורי

תודה רבה ושבת שלום

לצפיה ב-'ענבל יקרה, '
ענבל יקרה,
30/06/2017 | 19:18
10

תודה על המשוב.

מצ"ב קובץ עם תגובתי לדברייך.

שבת שלום

רחל

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ