לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1018410,184 עוקבים אודות עסקים

פורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טארוט

ברוכים הבאים,  פורום טארוט  הוא במה ללימוד ולשיח בעניין קלפי טארוט ופרישות.

עפ"י כללי פורום זה אתם מתבקשים להציג פרשנות משלכם לקלפים ולפרישות ולהעזר בגולשי הפורום כדי להעשיר את ידיעותיכם.

כדי להתייעץ בלבד – מומלץ לפנות לפורום "שואלים את הקלפים" בהתאם לכללים הנהוגים בו.

הייעוץ בפורומים נעשה באופן התנדבותי . נא התאזרו בסובלנות עד קבלת מענה לפנייתכם.

אתם מתבקשים לפעול על פי  הכללים של תפוז אנשים.

בואו נשמור כולנו על תרבות דיון ונעשיר אלה את אלה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'דיון על קלף הצדק '
דיון על קלף הצדק
15/12/2017 | 16:50
3
9
היי רחל, מה שלומך?
מעניין אותי לדעת איך את חווה את קלף הצדק בפריסות?
העתקתי מהפורום שלך רק את הפתיחה מהיבטים חיובים ושלילים - 
קלף הצדק
קארמה-חוק הסיבה והתוצאה. התדיינות ויכולת ניהול משא ומתן.
חוסר צדק. חוסר כנות. עדות שקר או עד עוין.
לכאורה זה קלף נטרלי, שמעין אומר 'מה שהשקעת זה מה שתקבל', אבל ממה ששמתי לב ברוב המקרים הוא מקבל היבטים שלילים וקשים. אולי זה בגלל שנוטים לא להשקיע או בעקבות מחשבה שלילית, אבל כמעט לא מצאתי דוגמאות שבהן הוא יצא ויצא מזה טוב לפחות בחוויה שלי.
מה דעתך?

**סורי שלא יצא לי בסוף להגיב על הפריסה השבועית, היה לי שבוע עמוס.
לצפיה ב-'הנושא לדיון, ninaagdal יקרה, מרתק'
הנושא לדיון, ninaagdal יקרה, מרתק
15/12/2017 | 18:29
2
14

בעיקרון:
שפת הקלפים היא שפת הסמלים.
הקלפים הם גם כלי לתקשור .
היבטי הקלפים הם מגוונים וכוללים: ישר/הפוך, מיקום בפרישה, היבטים לקלפים סמוכים ועוד.
קלף צדק הוא קלף מהארקנה הבכירה.
ציינת מילות מפתח משני היבטי הקלף כציטוט דבריי. אולם זה רק כיוון כללי ולא פרשנות אחידה, נוקשה ונחרצת.

כתבת :
" אבל ממה ששמתי לב ברוב המקרים הוא מקבל היבטים שלילים וקשים. אולי זה בגלל שנוטים לא להשקיע או בעקבות מחשבה שלילית, אבל כמעט לא מצאתי דוגמאות שבהן הוא יצא ויצא מזה טוב לפחות בחוויה שלי."

תגובתי:
דברייך כוללים שיפוט של טוב/רע לכשעצמם. 
עם זאת, מה כוונתך? 

מעט על המושג צדק - מ ויקיפדיה:

שבת שלום

רחל
לצפיה ב-'היי רחל'
היי רחל
16/12/2017 | 20:16
1
12
נכון, לא שמתי לב שבאמת מה שאני אומרת הוא שיפוטי 
אני אנסה להסביר - אם הוא יוצא כקלף תשובה או תומך/חוסם הוא לרוב מסמן לי שהאירוע/הבקשה/הקשר לא הולכים להתממש. יש משהו בקלף, אולי אפשר לומר חמור סבר, שאומר שכנראה לא לקחת בחשבון את כל הגורמים ולמרות שיש היבטים חיוביים,פחות סביר שזה יתממש.

מה דעתך? 
לצפיה ב-'ninaagdal יקרה, שבוע טוב,'
ninaagdal יקרה, שבוע טוב,
16/12/2017 | 23:37
7

אני חייבת לציין בטרם אמשיך לכתוב שהקלפים הם כלי לתקשור וכל קריאה מתוך תקשור עולה על כל קריאה טכנית של הקלפים בנפרד, יחד ו/או לחוד!

את דבריי אפתח  בכך שיש לבצע הפרדה בין פרשנות הקלף כפרשנות מסגרת כפי שמוצעת ע"י הוגי הקלפים (כגון: וייט, קראולי ו/או אחרים) לבין פרשנות אינטואיטיבית של קורא בקלפים כלשהו.

מסגרת הפרשנות היא בסיס ליריעה מתרחבת של ראייה אישית ופרשנות סובייקטיבית.

שפת הקלפים היא שפת הסמלים. בהעדר מידע מדויק ומעמיק של האופן בו הוטמע בקלפים מידע מיסטי נותרנו עם ההזדמנות לפענח את הסמלים כל אחד בדרכו בתוך מסגרת מובנית. עם זאת, גבולות המסגרת גמישים ומאפשרים תנועה בתוכם. לכן אין נכון או לא נכון בקריאה בקלפים.

זו גם סיבה/אחת הסיבות  למגוון כה עצום של קלפי טארוט ולשימושים המגוונים בהם

נקודת מבטך כקוראת בקלפים בנוגע לקלף תהא אם כך מכרעת כשאת קוראת בקלפים.

כאשר קלף מהארקנה הבכירה ו/או הזוטרה מופיע כקלף יחיד, למשל, כקלף מסר יומי, הפרשנות בנוגע אליו מתייחסת רק אליו. יש לו זהות אינדיבידואלית - גם מנקודת מבטו של קורא בקלפים.

בקריאות קלפים בעלות שני קלפים או יותר פרשנותו נקבעת ביחס לקלפים הנוספים וכמובן היא גם נגזרת של היותו ישר/ הפוך, מיקומו הספציפי וכדומה.

זה מזכיר לי כמה דברים מתחומים אחרים.

מתחום התקשורת המילולית- 
למשל:
העיצורים ב, ח, ט.
ניתן לבנות מהם מילים כמו:

בטח
חבט
טבח
טחב

סדר האותיות קובע את משמעות המילה (ובואי לרגע נדלג על הניקוד )

מתחום המתמטיקה- 
גם במספרים יש רצפים שמשמעותם משתנה בסדר כלשהו.
למשל:
123
213
231
321
312

כלומר, הסדר של הקלפים משפיע על משמעות הקריאה בקלפים.

מתחום הצבעים-

אדום הוא אדום
כחול הוא כחול
צהוב הוא צהוב

כשהם זה לצד זה - הם בעלי זהות אינדיבידואלי. , אך, אם נערבב בחלקים שווים כחול עם צהוב נקבל צבע בעל זהות חדשה וייחודית, שמטשטשת את זהותם המקורית. לצבע זה אנו קוראים- ירוק.

אדום וצהוב מעורבבים בחלקים שווים יתנו צבע כתום.

באופן דומה, זהותו האינדיבידואלית של כל קלף בקריאת קלפים עשויה להיות מודגשת, מתחדדת, מתעמעמת, משתנה בהרכבים עם קלפים סמוכים.

קלף צדק הוא קלף מהארקנה הבכירה ולכן מתאר הוויה. ככזה הוא שייך לתחום הרוח יותר מאשר לתחום המעשה ועוסק בהדגשה בעניינים שברומו של עולם.

לפרשנים שונים נקודות מבט שונות בנוגע לקלפים.

אם את מוצאת שהקלף חמור סבר- זה בסדר גמור!

אם תרצי נקודות מבט נוספות - אשמח להעניק לך כאלה.

העיקר  שאת בונה תקשורת אינטואיטיבית ייחודית לך והמידע הנוסף יעזור לך להרחיב אותה.

גמישות מחשבתית היא שם המשחק- משחק החיים וקריאה בקלפים.

בחיי שהשתדלתי לקצר 

רחל
לצפיה ב-'פותחת הודעה חדשה לבקשתך'
פותחת הודעה חדשה לבקשתך
13/12/2017 | 16:43
2
16
תוכן ההודעה הקודמת - 
רציתי לשאול משהו אחר אם אפשר כי באמת שנתת לי עיצה טובה. אני עובדת על פרויקט חברתי-כלכלי בעבודה, והייתי רוצה לדעת איך להתקדם עם זה. האם ההצעה שלי בגרסה הנוכחית תתקבל או איך עליי לקדם את כל הסיפור. יש לי משהו כמו חודש לקדם את זה ואני מאוד רוצה שזה יצליח.
 אשמח אם תכווני אותי (:

אני בוחרת במספר 112

תודה מראש על העזרה 
לצפיה ב-'כך סטיב ג'ובס הציל את אפל מפשיטת רגל'
כך סטיב ג'ובס הציל את אפל מפשיטת רגל
13/12/2017 | 18:15
1
10
דפנה יקרה,

החלטתי לא לחכות למחר...

מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה וחג שמח

רחל
לצפיה ב-'היי רחל, תודה על המסר והקישורים המועילים'
היי רחל, תודה על המסר והקישורים המועילים
15/12/2017 | 16:41
10
זה נכון שהעשייה שלי מלווה בחששות, בעיקר כי זה מה שלמדתי בבית (אני מניחה שפחדים זה משהו נרכש ולא אינהרנטי).
אבל לאחרונה אני באמת עושה מאמצים להתגבר עליהם כמו שאמרת עם התינוק שחוזר וקם גם אם דברים לא תמיד הולכים בדיוק כמו שציפיתי. 
אני גם עובדת על להעביר את המסר בצורה מזמינה כי חשוב לי שהפרויקט יצליח גם לטובת החברה והבחור הזה שדיברתי עליו עוזר לי עם זה (הוא מאוד מוכשר ומאמין בפרויקט).

תודה וחג חנוכה שמח 
לצפיה ב-'סופ"ש מרנין מלא אור ומתיקות'
סופ"ש מרנין מלא אור ומתיקות
15/12/2017 | 14:47
2
לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
12/12/2017 | 23:09
3
11
ערב טוב
הרבה אגו מאבקי כוח ובעיקר שליטה זו האווירה במקום העבודה שלי
אחד מהעובדים אצלנו קודם מאז שהגיע ממונה חדשה הוא הכוכב העולה והוא מנצל את זה האמת שהיא זורמת איתו כך שממש לא נוח להתהל בתוך זה.
ניסיתי לדבר איתה מס' פעמים ונראה שהיא אומרת משהו אחד ועושה משהוא אחר קצת קשה להתנהל בתוך זה אבל והכי חשוב אין שום דבר שיש להם שאני רוצה עבורי בעיקר כי אני לא מעריכה התנהלת של כוח אגו וחוסר יושר
רציתי לדעת איך נכון להתנהל בתוך הסיטואציה הזו בעיקר כדי למצוא את עצמי עושה את העבודה מהמקום הכי שקט וטוב בלי שהכוכבים חושבים שהאור שלהם משמעותי עבורי והם יכולים להעלים את הנוכחות שלי

ולכן שאלתי
השאלה שנשאלה:
איך עלי להתנהל נכון מול X וY

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - אס המטבעות
מיקום 2 - תשע המטבעות
מיקום 3 - ארבע המטות
מיקום 4 - קוסם
מיקום 5 - שני המטות
סיכום - נזיר
אני אנסה להסביר מה אומרים לי הקלפים הקלפים מדברים בעיקר על הזדמניות מקום יציב שקט ומוערך הסיכום דווקא
הקלף הראשון  יש ההצעות או פרוייקטים חדשים
הקלף השני אני יודעת להתנהל בתוכם
קלף שלישי  ורביעי- המקום הזה הוא כמו בית עבורי אני מרגישה בו נוח בעיקר אם אני עובדת מתוך מקום שקט
מיקום 5 - שזה קלף הסיכום מדבר על כך שאני עובדת בצורה עצמאית ללא עובדים מתחתי אני יודעת למצוא את הדרך הנכונה והפנס מאיר לי את הדרך
נראה כאילו קלף הנזיר בא להגיד ל שאני צריכה לפעול בזהירות כאילו אני מגששת באפלה ממקום צנוע בלי אגו כדי להגיע לכל הקלפים האחרים שהם מוארים ויש בהם בשורות טובות.
זה נראה מעולה אבל מההכרות שלי את הנפשות הפועלות האחד יודע שהממונה שלנו תעשה כל מה שהוא יבקש והשני הממונה שלנו ככ פאסיבית שנוח לה שהוא עושה הכל עבורה
אשמח לדעת מה דעתך

לצפיה ב-'ענבל יקרה,'
ענבל יקרה,
13/12/2017 | 13:34
2
7
אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250,

חג שמח

רחל
לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
13/12/2017 | 14:22
1
8
בחרתי  198

תודה
לצפיה ב-'ענבל יקרה,'
ענבל יקרה,
13/12/2017 | 16:31
6
מצ"ב קובץ לעיונך,

חג שמח

רחל
לצפיה ב-'חיפוש משמעות...'
חיפוש משמעות...
10/12/2017 | 13:41
8
16
שלום לכל, אשמח לקבל מסר/הכוונה
אני מחפשת משמעות לחיים שלי, יש לי הרבה יכולות, אבל אני עובדת כרגע במקום שלא מספק אותי.
​ותמיד אהבתי ואוהבת עדיין כלבים, כל החיים נמשכתי להיות בחברתם לסייע ולטפל. מכיוון שאני רגישה מאוד בנוגע אליהם, אני לא מעוניינת/לא אוכל להתנדב במקום שאליו קולטים כלבים שעברו התעללויות.(מרפאה וכלבייה)
כן אשמח לטייל ולטפל ואפילו לסייע בכלבים עבור אנשים או לנקות.
אני לא יודעת אם זה אכן מדויק עבורי ואם כן, מה אני צריכה לעשות בשביל שאוכל להתפתח במישור הזה? אני לא אדם קונבנציונלי לגבי לימודים. האם יש סיבה לכך שכל החיים רק התעניינתי ולא באמת עבדתי/פעלתי בנושא? כלומר שזה משהו שאיני אמורה לעסוק בו מבחינה מקצועית/פרנסה ?
אשמח לעזרה

תודה!
גרגר
לצפיה ב-'גרגר יהלום יקרה,'
גרגר יהלום יקרה,
10/12/2017 | 15:33
7
13
תבחרי בבקשה מספר מ 1 עד 250 לקבלת מסר כללי.

כתבת:
אני מחפשת משמעות לחיים שלי, יש לי הרבה יכולות, אבל אני עובדת כרגע במקום שלא מספק אותי.

תגובתי:
מה הסיבה?

כתבת:
​ותמיד אהבתי ואוהבת עדיין כלבים, כל החיים נמשכתי להיות בחברתם לסייע ולטפל. מכיוון שאני רגישה מאוד בנוגע אליהם, אני לא מעוניינת/לא אוכל להתנדב במקום שאליו קולטים כלבים שעברו התעללויות.(מרפאה וכלבייה)

תגובתי:
מבינה לליבך.

כתבת:
כן אשמח לטייל ולטפל ואפילו לסייע בכלבים עבור אנשים 

תגובתי:

כתבת:
או לנקות.

תגובתי:
האם לנקות בתים/משרדים? מה בעצם הכוונה?

כתבת:
אני לא יודעת אם זה אכן מדויק עבורי ואם כן, מה אני צריכה לעשות בשביל שאוכל להתפתח במישור הזה?

תגובתי:
באיזה מישור?

כתבת:
אני לא אדם קונבנציונלי לגבי לימודים. האם יש סיבה לכך שכל החיים רק התעניינתי ולא באמת עבדתי/פעלתי בנושא? כלומר שזה משהו שאיני אמורה לעסוק בו מבחינה מקצועית/פרנסה ?

תגובתי:
מה כוונתך?

יום טוב,

רחל

לצפיה ב-'היי רחליקה היקרה'
היי רחליקה היקרה
10/12/2017 | 15:46
6
20
ראשית תודה רבה על התייחסותך! לגבי שאלותייך/בקשותייך :
המספר בו בחרתי הינו 3.
לגבי שאלותייך:
-סיבה שאיני עובדת במקום שמספק אותי=אין תשובה אחת. אבל התשובה בגדול כי זרמתי עם החיים ולא יצרתי/ניתבתי אותם.
-לנקות=שאין לי בעיה לנקות ציוד השייך לכלבים/בע"ח (איני נגעלת)
-באיזה מישור?=עבודה עם כלבים
-יש לי קושי ללמוד בצורה של אוניברסיטה/מכללה (הגשת עבודות וכו'), בנוסף תהיתי האם יש סיבה ספציפית/מיוחדת שתמיד התעניינתי לעבוד/לטפל בכלבים אבל בפועל לא עבדתי או נותבתי בחיים המקצועיים בעבודה עם כלבים? כלומר, האם אני אמורה לעסוק למחייתי בכך? או לא....

תודה!
גרגר

גרגר יהלום יקרה,
10/12/2017 | 17:24
5
16
שאלותייך עוסקות בקשר שבין דטרמיניזם לחופש הבחירה.

בשרשור הבא יש מידע בעניין:

המסר שבחרת מדבר  על קארמה.

האם את חיה את חייך מתוך תפיסה של אמונה במציאות רוחנית? קארמתית?
האם את מודעת לכך שהמקום בו את נמצאת היום הוא תוצאה של בחירותייך ולכן יש לך אפשרות לשנות באמצעות בחירות חדשות?
בחירות אלו יכולות להוביל אותך למקום חדש בחייך בו יבואו לידי ביטוי מלוא כישורייך וחוזקותייך.

השאלה: מה הייעוד המקצועי? והשאלה: איך להגשים אותו? הן שאלות רחבות מאוד.

תוכלי לנסות למצוא רמז בפרישה זו:

זהו פורום לימודי ועל פי כללי הפורום עלייך להציג  פרשנות ראשונית לפרישה. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות ראשונית תספיק בהחלט.

ערב טוב,

רחל

לצפיה ב-'ואווו מדהים'
ואווו מדהים
11/12/2017 | 10:45
4
11
היי רחליקה! בוקר טוב!
איני מבינה בקלפי טארוט אבל קראתי כל קלף וקלף לעומקו והייתי מופתעת מהדיוק הרב, הכל כל כך התאים! הקלפים שיקפו בצורה רבה את חיי עד כה, ועלו תהיות רבות וכבדות, כיצד אוכל לשנות את דפוסי חשיבתי/תפסתי ופעולותיי. מרגישה שיש יותר מידי מה לעשות/לשנות ומאיפה מתחילים? ואיך? הייתי כבר בכמה וכמה טיפולים שונים ותחושתי בשנים האחרונות, מעבר לכך שאני יודעת מהן חולשותיי שאני תקועה ולא משנה כמה כאבתי או דיברתי על כאב איני מצליחה לשחררו/להתעלות מעליו. יש קלף אחד שדיבר על תיבת פנדורה שאמורה להיפתח ויש לנקות את כל הכאב הרגשי, כבר חשבתי שניקיתי וזה מאחורי,מתי דברים באמת משתחררים? קצת מבולבלת (שוב), כמו כן, הקלפים לא ענו על הייעוד עצמו, או כיוון כלשהו, אני יודעת במה אני טובה אבל תמיד מרגישה שזה לא מדוייק או שאין לי כוחות מספיק,כלומר שאין לי באמת כוחות לשנות או לפעול לשינוי שאני כה מייחלת לו. זה מביא אותי לתהות האם אני פשוט מאוד עצלנית, או שמא אלו הפחדים שגורמים לי לחשוב כך?

מה שיצא לי זה:

השאלה שנשאלה:
מה הייעוד המקצועי שלי? 

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - שוטה
מכאן ואילך - שבע החרבות
שיעור רוחני - עשר המטות
פוטנציאל - עשר הגביעים

השאלה שנשאלה:
איך להגשים את הייעוד המקצועי שלי? 

תוצאות פריסת השיעור הרוחני:
עד כה - ירח
מכאן ואילך - נזיר
שיעור רוחני - שש המטבעות
פוטנציאל - הכוכב

אני מודה לך מאוד מאוד, על הזמן וההשקעה שבמסר שלך. 
גרגר יהלום יקרה,
11/12/2017 | 14:04
3
13

מצ"ב קובץ לעיונך.

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'רחליקה היקרה מפז!'
רחליקה היקרה מפז!
11/12/2017 | 15:47
11
אני קוראת לאט ובשקיקה את דברייך, בהמשך אכתוב את תגובתי!
בנתיים חייבת לכתוב לך שאפו!!!

לצפיה ב-'רחליקה האחת !!'
רחליקה האחת !!
13/12/2017 | 10:39
1
12
מצטערת שלקח לי זמן להגיב,רציתי להתעמק וקראתי פעמיים את דברייך, לא פספסתי אף נקודה!
מעבר לכך שזה היה מעמיק, מרתק ומעניין זה היה מדוייק לעילא! זה ממש ריגש אותי , ותיאר אותי בצורה מדוייקת מאוד!
אין בפי מספיק מילים להודות לך על ההשקעה והיכולת המופלאה שלך לקלוע, לסייע ולכוון. זה היה ממש משב רוח מרעננת שהגיחה מתוך האפילה...
שומרת לי את מילותייך ברשותך (הדפסתי!) ועוד אשוב לעלעל ולדלות פתרונים לשאלותיי וחיפושיי בשבועות הקרובים.

תודה רבה לך, מעומק ליבי.
היכן למדת על קלפי הטארוט?

גרגר

גרגר יהלום יקרה,
13/12/2017 | 12:58
11
תודה על המשוב מחמם הלב.

שבי עימנו כאן ותוכלי ללמוד על העולם המופלא של הקלפים ועל אמנות הקריאה

בהם שהיא אמנות נרכשת 

חג שמח,

רחל
לצפיה ב-' הערב נר ראשון של חנוכה, הקלפים'
הערב נר ראשון של חנוכה, הקלפים
12/12/2017 | 10:54
8

שבעיני מסמלים חג זה הם קלפים המתייחסים להיבטי החג השונים.

אמונה דתית: קלף הכהן הגדול

אחדות: קלף עשר המטבעות וקלף עשרת הגביעים

מלחמה: קלף חמשת החרבות

ניצחון: קלף שש המטות

מעטים מול רבים: קלף שבעת המטות

אלו קלפים מייצגים עבורכם את החג?

חג חנוכה שמח

רחל

לצפיה ב-'אשמח לעזרה לגבי לימודים . :)'
אשמח לעזרה לגבי לימודים . :)
09/12/2017 | 11:16
1
13
שלום יש לי בחן מועד ב. בהנדסאים 
שאלתי היא : 
השאלה שנשאלה:
האם יעבור את הבחן בהנדסאים ביום שני ? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - אביר החרבות
עיצה - אס המטות
ממה להמנע - אביר המטות
תוצאה - ארבע החרבות

לצפיה ב-'בני 87 יקר,'
בני 87 יקר,
09/12/2017 | 13:56
17
מצ"ב קובץ לעיונך,

שבת שלום

רחל
לצפיה ב-' איך מפרשים מסר בשלוש? מה אומר קלף הפוך? וגם- '
איך מפרשים מסר בשלוש? מה אומר קלף הפוך? וגם-
07/12/2017 | 18:06
14

כיף מתחת לשמיכה החמה

עם ו- וזמן ללמוד

דרכים לשימוש בקלפי הטארוט תשובות לשאלות ופרשנות בסיסית לכל קלף  ישר
והפוך - כאן:

.http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/121/161716073/%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA/%D7%98%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%98

סופ"ש מהנה רווי גשמי ברכה בכל המובנים,

רחל

לצפיה ב-'היי'
היי
08/12/2017 | 00:49
2
26
אני נמצאת בקשר עם מישהו כבר חודש. מצד אחד, הוא מוצא חן בעיניי ואני חושבת עליו הרבה, אבל מצד שני הוא איטי כזה ולא ממש מתקשר רגשית.
מתחיל להימאס לי ואני שוקלת לעבור הלאה.
שאלתי מה הפוטנציאל של המערכת היחסים הזו בחודש הקרוב?
צד השואל - שבע המטות
הצד השני - שמונה המטות
מה עוזר - עשר המטבעות
מפריע - תשע המטות
פוטנציאל הקשר - נער החרבות
התחושה שלי שהקשר שלנו הוא בעיקר דרך השכל ולא דרך הרגש כזה של הערכה הדדית. למרות שלפי מה שקראתי על שמונה המטות זה אומר על התאהבות, אבל נער החרבות נראה לא רציני ולא רגשי.
אשמח לעזרה, תודה!
לצפיה ב-'דנה יקרה,'
דנה יקרה,
08/12/2017 | 10:38
1
19

מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'וואו, ממש דייקת והאיורים מהממים (:'
וואו, ממש דייקת והאיורים מהממים (:
08/12/2017 | 15:56
22
שאלת אותי אם דיברתי איתו על הציפיות שלי...אז לא, אמרתי ניתן לזה לזרום לראות חיבור כי זו רק ההתחלה אבל אולי באמת הגיע הזמן.
רשמת להיזהר לא ליצור כוויות זה לזה - יש בזה משהו כי ההכרות הראשונית הייתה סוחפת כזו, ראינו אחד את השני וזה הרגיש כאילו שנינו אומרים 'וואו' חחח.
אמרת שאני מנהלת מאבק ועומדת בנחישות וזה ממש נכון! אני בזמן כזה בחיים ובקריירה שאני רוצה לכבוש פסגות ועובדת קשה בשביל זה. ממש עודד אותי שרשמת שאני בכיוון הנכון להישג ולוקחת את ההמלצה לשמור על צניעות וזהירות בדרך. אה ואני מאוד מאוד תחרותית (;
רשמת עליו שהוא אידיאליסט, אמיץ, מחייך ובעל בטחון עצמי וזה נכון. אני מרגישה שהוא חושב יותר מדיי על חשבון לזרום.
מה הכוונה שאני הופכת עצלה ומפונקת? האם בהקשר של הקשר? כי בעבודה אני סופר חרוצה (מצחיק עשיתי פריסה על מערכת יחסים ואני כל הזמן רושמת על העבודה...נראה לי שזה סמן למשהו). 
שנינו נאבקים במובן מסוים כי שנינו קרייריסטים ורוצים להגשים את מה שבאנו לעשות ואנחנו נורא דומים במובן הזה.
אם אני מבינה את הדברים שלך נכון מקשר הזה יכולה לצמוח בעיקר חברות אמיצה (על אף המשיכה) כי יש ביננו דמיון באישיות ובמטרות.
רשמת על זמן - האם זה בהקשר הכללי יותר של לדעת לנצל את הזמן בצורה הכי טובה שיש או בהקשר של היחסים שלי איתו?

נכון - אין לי רגשות וזו בעיקר הדלקות, אבל נראה לי שגם לו אין. אני לוקחת את עצתך לשיחה ואני בהחלט אשים לב למה שרשמת בסוף (:

שבת שלום! ותודה מכל הלב

לצפיה ב-'קבלה'
קבלה
04/12/2017 | 18:57
2
46
היי,
הגשתי בקשה להתקבל ללימודים במקום שאני מאוד רוצה. רציתי לשאול מה הסיכויים שלי להתקבל? (אני יודע שאי אפשר לדעת את העתיד אבל אולי לראות פוטנציאל).
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל שלי להתקבל ל-Y ברבעון הקרוב? 

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - מיזוג ומיתון
לב - המאהבים
יד ימין - שמונה הגביעים
רגל ימין - שני הגביעים
יד שמאל - שלוש המטבעות
רגל שמאל - שלוש המטות
ראיתי בהוראות שצריך להציג פרשנות משל עצמי וחיפשתי בפורום דוגמאות. 
שמונה הגביעים + שני הגביעים - סיום תקופה ומעבר לדרך חדשה, מישהו שמשאיר מאחוריו רכוש ודברים שהוא השיג והולך בעקבות חלום, ניתוק מבחירה מסביבה. זה אולי על רקע מערכת יחסים שלא הצליחה מקצועית, הבנה שצריך להמשיך הלאה.
מיזוג ומיתון + המאהבים - תקופה שבה צריך סבלנות, ההשקעה הושקעה וצריך לחכות לראות מה יוצא מזה. הבעיה היא שיש הרבה התלבטויות מה לעשות ואיך שהורסות את השלווה וההמתנה.
שלוש מטבעות + שלוש המטות - הכרה בכישורים ומיומניות, אבל יש עוד דרך לעבור כדי להיות מומחה. זה אומר שאני טוב במה שאני עושה, אבל יש לי עוד הרבה מה ללמוד.
לא בטוח אם זה אומר פוטנציאל חיובי.
אודה לעזרתך 
לצפיה ב-'רועי יקר,'
רועי יקר,
04/12/2017 | 23:46
1
25

מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'תודה רחל'
תודה רחל
05/12/2017 | 17:03
16
מאוד דייקת באיך שאמרת את הדברים. אני גם שמח לשמוע שצפויה לי הצלחה, כמובן יחד עם לקחת בחשבון את הדברים שצריך לשפר.
זה נכון שיש לי דפוסים מהעבר שלא משרתים אותי, אני מודע ועובד על זה. וגם יש לי נטייה להשתעמם ולעבור הלאה כשמשהו כבר לא נראה לי מאתגר. 
בסופו של דבר כישרון בא לידי ביטוי עם עבודה קשה והתמדה ואת זה אני מנסה להפנים 
לצפיה ב-'פריסת מציאת אהבה'
פריסת מציאת אהבה
02/12/2017 | 17:32
4
18
שלום 
עשיתי פריסת מציאת אהבה אלו הקלפים שיצאו. אשמח להבהרה וקישור נכון כדי שאבין טוב יותר את התמונה הגדולה
פריסת מציאת אהבה:
מקום נכחי
שש החרבות
שלשה גביעים

פעילות מומלצת
אס החרבות

להמנע
מלכת הגביעים

השפעת המזל/נסיבות
מיזוג ומיתון

פוטנציאל
אס המטות
שתי חרבות

תודה��
לצפיה ב-'כרמנסיטה, יקרה'
כרמנסיטה, יקרה
04/12/2017 | 10:47
3
10
זהו פורום לימודי.

עפ"י כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך. 

אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות ראשונית תספיק לי.

רחל
לצפיה ב-'פרשנות שלי'
פרשנות שלי
04/12/2017 | 17:10
2
11
אופטימיות זהירה
לאחר שקצת קראתי על הקלפים,כרגיל, אני מרגישה ניגודיות וסתירה ביניהם. קצת צעד קדימה שניים אחורה
קסם לי ביותר פרשנות של אחד הקלפים לגבי חידוש אהבה ישנה או משהו בסגנון..
כבר קיבלתי בפריסות קודמות את שפע הגביעים ובריאת העולם- חלומות מתגשמים. אך טרם זכיתי לכך.
אשמח לפרשנות שלך מהידע הקיים
לצפיה ב-'כרמנסיטה יקרה'
כרמנסיטה יקרה
04/12/2017 | 22:26
1
16

מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה,

רחל
לצפיה ב-'פרשנות שנוגעת מאוד'
פרשנות שנוגעת מאוד
06/12/2017 | 06:35
8
מפורטת, ברורה, מתחברת אליי וממש מדוייקת

תודה לך

עזרת מאוד
לצפיה ב-'מתי תיהיה לי זוגיות'
מתי תיהיה לי זוגיות
02/12/2017 | 20:13
1
16
לצפיה ב-'בת אל יקרה,'
בת אל יקרה,
04/12/2017 | 10:51
10
זהו פורום לימודי.

בנוגע לניסוח השאלה:

השאלה שנשאלה טומנת בטוחה מרכיב של ניבוי / ניחוש עתידות ואין זו דרכי בפורום.

רצוי לנסח שאלה הכוללת הגדרת לוח זמנים.

ממליצה לך לשאול:

מה עליי לעשות כדי להביא זוגיות לחיי בחודש הקרוב?

הפרישה המומלצת:

על פי כללי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך. אינך חייבת להכיר את הקלפים לשם כך. התרשמות ראשונית תספיק לי.

רחל

לצפיה ב-'רגשות'
רגשות
30/11/2017 | 18:20
9
25
היי רחל,
יש לי רגשות למישהו מהעבודה שלי, והייתי רוצה לדעת מה הפוטנציאל בינינו.
הוא מאוד נחמד אליי אבל אני לא בטוחה שזה אומר משהו...הוא טיפוס חביב בכללי.
אפשר לשאול על פוטנציאל?
יום טוב ��
לצפיה ב-'דפנה, יקרה'
דפנה, יקרה
30/11/2017 | 23:27
8
19

פוטנציאל לזוגיות ניתן לשאול רק אם יצאתם לדייט.

מאחלת לך שזה קורה כבר השבוע ותוכלי להתייעץ בעניין הזה.

ליל מנוחה

רחל
לצפיה ב-'היי רחל,'
היי רחל,
01/12/2017 | 03:13
7
23
אנחנו נפגשים לשיחות מקצועיות, וגם בקטע ידידותי - יושבים לקפה.
אני חוששת ליזום משהו שיפגע בידידות שלנו, אם זה נאמר לא יתאים לצד השני. 
וגם אם לומר את האמת לא מתאים לי להיות זו שיוזמת... הוא נותן לי את התחושה שאולי הוא חושב שאני כאילו שווה ממנו אבל אני ממש לא רואה את זה ככה.

אז יש אפשרות לברר? אם לא, מכבדת את זה ושיהיה לך סוף שבוע נעים (:
לצפיה ב-'דפנה יקרה,'
דפנה יקרה,
01/12/2017 | 15:40
6
17
קפה בקטע מקצועי עם התעניינות כללית הוא לא דייט. בכל מקרה, אשמח אם 

תבחרי בבקשה מספר מ 1 עד 250.

שבת שלום

רחל

לצפיה ב-'את צודקת'
את צודקת
01/12/2017 | 16:07
5
18
ולכן אני שואלת אם יש בכלל מקום לנסות.
אני בוחרת ב-48

שבת שלום!
לצפיה ב-'ועוד משהו קטן'
ועוד משהו קטן
01/12/2017 | 19:41
19
מצד אחד, אנחנו עובדים טוב יחד, הוא עוזר לי בכל מיני דברים מקצועיים ומקדם אותי. אומנם אנחנו לא כל הזמן נפגשים, אבל אני לא רוצה לסכן את זה כי זה מקדם אותי.
מצד שני, אני מרגישה שאני רוצה לראות אותו יותר. יש משהו בנוכחות שלו שגורם לי להיות רגועה יותר, שלמה יותר עם עצמי ועם העולם...
לצפיה ב-'דפנה יקרה,'
דפנה יקרה,
01/12/2017 | 23:59
3
29

48 : "המתפכח מאהבתו נוחל אכזבה מרה: אבדתו נצחית היא, ואין לה תקנה".
( סרן קירקגור )

אֵלִי, תֵּן בִּי אֵת הַשַּלְוָוה - לְקָבֵּל אֵת הַדְּבָרִים שֶאֵין בִּיכוֹלתִּי לְשַנוֹתָם,
אֶת הָאוֹמֶץ - לְשַנוֹת אֵת אֲשֶר בִּיכוֹלתִּי,
וְאֵת הַתְּבוּנָה - לְהַבְדִיל בֵּינֵיהֶם.

זה הזמן לסיים פרויקטים ורעיונות שטרם השלמת. בינהם את עניין  הבחור.
את מנסה להיות צודקת ומתנגדת להתנגדות מצידו. .. את מנסה לשנות אותו . הבחירה אם לבזבז את מרצך על עניין זה היא לגמרי שלך. זיכרי שלהמשיך להתנגד למה שלא תוכלי בשלב זה או אם בכלל לשנות רק כדי להיות צודקת הוא מעשה של הרס עצמי.
כדי להתפתח ולהיות עצמאית דרוש לך אומץ.
אומץ הוא הניגוד של הפחד ולכן אומץ מבטא עשייה חדשה ובא לידי ביטוי באמצעותה.

שבת שלום

רחל
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
02/12/2017 | 01:15
21
אני לא בטוחה שאני מבינה את כל המסר, אבל הבנתי שהוא לא בעניין.
זה בסדר... תודה על תשובתך ❤️ אני אמשיך בשלי
לצפיה ב-'חג חנוכה שמח '
חג חנוכה שמח
13/12/2017 | 16:09
1
17
היי רחל,
רציתי לומר לך שמאוד צדקת ושהמסר שנתת לי התבהר עם הזמן. אנחנו עדיין עובדים יחד מדיי פעם והבנתי שהבחור ממש לא מתעניין במערכת יחסים, מעניין אותו הקידום האישי שלו והוא נחמד פשוט כי הוא נחמד...גם אם הייתי מנסה והוא היה נענה הייתי מתאכזבת כי זה לא מה שאני מחפשת. אז תודה!

רציתי לשאול משהו אחר אם אפשר כי באמת שנתת לי עיצה טובה. אני עובדת על פרויקט חברתי-כלכלי בעבודה, והייתי רוצה לדעת איך להתקדם עם זה. האם ההצעה שלי בגרסה הנוכחית תתקבל או איך עליי לקדם את כל הסיפור. יש לי משהו כמו חודש לקדם את זה ואני מאוד רוצה שזה יצליח.

אשמח אם תכווני אותי (:
לצפיה ב-'דפנה יקרה,'
דפנה יקרה,
13/12/2017 | 16:33
6
תודה על המשוב.

אשמח אם תסכימי לבחור מספר מ 1 עד 250, ולפתוח הודעה חדשה בעניין.
אשתדל ב"נ להגיב מחר.

חג שמח

רחל
לצפיה ב-'מועמדות'
מועמדות
29/11/2017 | 16:39
10
31
היי,
אני ממש אשמח לעזרתך אני בתקופה לחוצה ולא יודעת מה לעשות...
אני מגישה מועמדות להתמחות שנייה בעבודה וזקוקה לשלושה ממליצים. אחד הגיש בשמחה והשניים האחרים למרות שאישרו שיתנו המלצה טרם עשו זאת.
התאריך מתקרב ואני מאוד לחוצה, תזכרתי בנימוס כמה פעמים כי בכל זאת אני מבקשת עזרה...וכלום. 
אני כבר מתחילה לחשוש שאולי הם לא מעוניינים ועבדתי ממש קשה על להגיש את עצמי.  
מה אפשר לשאול?
תודה רבה
לצפיה ב-'הלן יקרה,'
הלן יקרה,
29/11/2017 | 17:20
9
16
אכן נקרא מלחיץ.

אני משוכנעת שעבדת קשה וכעת את מולהישורת האחרונה.

מה פירוש: התמחות שנייה ?

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 116 בשאלה:

מהו המסר עבורי בעניין שהוצג?

ערב נעים

רחל
לצפיה ב-'תודה רחל'
תודה רחל
29/11/2017 | 17:57
8
22
התמחות שנייה פרושה שעשיתי התמחות אחת, ואני עושה נוספת בתחום אחר.
אני בוחרת ב-93

תודה שענית מהר, אני קצת לא מוצאת את עצמי בתוך כל זה...
לצפיה ב-'תודה על האמון, '
תודה על האמון,
29/11/2017 | 19:14
7
15

זהו פורום לימודי ועל פי חוקי הפורום את מתבקשת להביא פרשנות משלך לפרישה.

השאלה המומלצת:
איך עליי לקדם את עניין מכתבי ההמלצה בשבוע הקרוב?

הפרישה המומלצת:

ערב נעים

רחל

לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
29/11/2017 | 19:48
6
27
השאלה שנשאלה:
איך עליי לקדם את עניין מכתבי ההמלצה בשבוע הקרוב? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שני המטבעות
עיצה - ארבע החרבות
ממה להמנע - ארבע הגביעים
תוצאה - תשע המטבעות
נראה לי ששני מטבעות מייצג בדיוק את המצב שלי, מטלטלת בין החלטות מצבי רוח ומנסה לטפל הכי טוב שאני יכולה במצב הזה. נראה שאני צריכה לקחת פסק זמן כי אני תשושה (ממש!), להימנע מלהרגיש אדישות שעמום ורפיון לנוכח המציאות המבאסת (לא ממש מבינה את זה כי זה כאילו נוגד את הקלף של העיצה...). אני כנראה אקבל את מה שביקשתי אבל מרוב דאגות וכאבי ראש אני לא באמת אהיה מרוצה...כאילו סבבה אבל לא באמת 

תודה
לצפיה ב-'הלן יקרה,'
הלן יקרה,
30/11/2017 | 11:40
5
16

מצ"ב קובץ לעיונך,

יום טוב

רחל
לצפיה ב-'קןדם כל, תודה רבה '
קןדם כל, תודה רבה
30/11/2017 | 20:44
1
18
אז את אומרת להרפות ולחשוב חיובי? סופר קשה לי להרפות, אבל יש צדק בדברייך אני את שלי עשיתי ולנדנד רק יגרום לראות אותי באור שלילי.
לוקחת את ההצעה שלך לצאת למסע למקומות קדושים, אולי זה יעזור לי לנקות את הראש קצת.
רשמת רגשנותך ההרסנית - את חושבת שבגלל חוסר סבלנות ומתח אני עשויה להרוס לעצמי?

הרפי מהצורך בוודאות. הניחי לתזכורת לממליצים הפוטנציאליים. כל דבר בעיתו ובהתאם לתכנית האלוהית! מה ששלך מגיע אלייך – בפרט לאחר השקעה כה אדירה - תודה על זה!
לצפיה ב-'הלן יקרה,'
הלן יקרה,
30/11/2017 | 23:12
10
תודה על המשוב הכן. התרגשתי.

כתבת:

אז את אומרת להרפות ולחשוב חיובי? סופר קשה לי להרפות, 

תגובתי:
האם קבלת פעם החלטה ובאורח פלא היא התגשמה? זה כי נתת אמון ולא הכנסת להחלטה ספקות. במילה אחת קוראים לזה " אמונה" ובעוד שתי מילים "כח המשיכה"...

זה כל מה שדרוש כדי להרפות. לעיתים זה דורש אימון- וזה ממש קל! מחשבה היא עניין קל. אנחנו לא ממש מתאמצים להביא למוחנו מחשבה. מחשבה מושכת אנרגיה והאנרגיה מתאימה עצמה אליה.

בדרך כלל קל יותר לחשוב מחשבות פחות נעימות כי על דף לבן בולטות נקודות שחורות.

שאלת:
רשמת רגשנותך ההרסנית - את חושבת שבגלל חוסר סבלנות ומתח אני עשויה להרוס לעצמי?

תגובתי:
מצינו מאדם וחוה ש" קוצר רוח מוביל להפסדים" - כך שלא אני אמרתי את זה 

וואלה, היו מחכים עוד שעה ...

סטפ"ש מרגש.

רחל

לצפיה ב-'משיבה על השאלה בסוף...'
משיבה על השאלה בסוף...
30/11/2017 | 20:49
2
13
לי יש קושי עם מסגרות - יש לי נטייה להתחיל במסגרת ואז לפתח כלפיה טינה...אני לא עוזבת במיידי אבל אני כן מחליפה לא מעט.
מגניב שראית את זה
לצפיה ב-'מנסחת מחדש עם סיפור:'
מנסחת מחדש עם סיפור:
30/11/2017 | 23:17
1
21
כתבת:
לי יש קושי עם מסגרות - יש לי נטייה להתחיל במסגרת ואז לפתח כלפיה טינה...אני לא עוזבת במיידי אבל אני כן מחליפה לא מעט.
מגניב שראית את זה

תגובתי:
היה לי קושי עם מסגרות כי אני נותנת 250 אחוז מעצמי מההתחלה, אחר כך אני מתעייפת, מתחילה להשוות את מצבי לזה של האחרים, מרגישה מנוצלת ומחליפה מסגרת.

כעת, אני בוחרת לתת 100 אחוז מעצמי, לאהוב את האנשים והעבודה, להפסיק לשפוט את עצמי ואת האחרים ומגדילה את ההכנסות (שהן תוצר של מעשיי ואהבתי) בהדרגה. כולם אוהבים אותי שם.

סיפור לשבת:

הכובע של מריה גוודלופה

תתאמני על שינוי ניסוח ותראי שתיכנסי למעגל מעצים! באחריות 
לצפיה ב-'חזרתי לומר שאת מדהימה! תודה על הדברים החכמים שרשמת '
חזרתי לומר שאת מדהימה! תודה על הדברים החכמים שרשמת
02/12/2017 | 16:51
3
לצפיה ב-'זקוקה לעצה'
זקוקה לעצה
28/11/2017 | 16:30
6
27
היי,
אני אחרי פרידה מאוד כואבת מבן זוגי. אנחנו עובדים יחד ולכן יש אינטראקציה תמידית. סוגיית הפרידה היא מאוד מורכבת - אנחנו מאוד אוהבים אחד השני, גרנו יחד, הסתדרנו הכול מושלם. הבעיה שהייתה על הפרק היא מבחינת תוכניות לעתיד. במהלך הקשר הוא שינה את דעתו בנוגע להקמת משפחה ועל סמך זה נבעה הפרידה. בחודש האחרון הוא לא הפסיק להחמיא לי, לספר כמה שהוא אוהב אותי ומתגעגע..ולשנייה אחת בשבוע האחרון הוא פתאום פלט ש"אולי אם היינו עוברים לבית גדול אז ילד זאת אופציה". בתקופה הזאת הייתי נחמדה אבל לא הגבתי למסרים שלו. לאחר שהוא אמר לי את המשפט הזה, די הפסקתי לשמור על פאסון והיה בינינו משהו. בדיעבד זאת הייתה טעות. מהרגע שזה קרה, הוא התרחק שוב ממש כמו אחרי הפרידה עצמה. פתאום חזר על המנטרה שלו שיש לנו תוכניות שונות לעתיד ואנחנו צריכים להתרחק קצת. אני שבורת לב פעם שנייה. לא יודעת אם לוותר לגמרי או מה לעשות עם זה.
אשמח לעצתך לגבי פריסה מתאימה.

תודה רבה
נטלי
לצפיה ב-'נטלי יקרה,'
נטלי יקרה,
28/11/2017 | 19:30
5
23
כואב לקרוא.

מחבקת ומחזקת מכאן.

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250.

השאלה והפרישה הרצויות:

מה עליי לעשות בקשר למערכת יחסים עם X בשבועיים הקרובים?

פרישת ייעוץ בגרסה מצומצמת.
http://www.tarotist.co.il/spread_info.php?spread=c...

פורום זה הוא פורום לימודי.
הפונים מתבקשים לכתוב את נקודת מבטם על הקלפים.

רחל

לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
29/11/2017 | 13:52
4
15
בחרתי את המספר 55.

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - תשע הגביעים
עיצה - הכוח
ממה להמנע - המגדל בוער
תוצאה - אביר החרבות

תודה שוב!
נטלי
לצפיה ב-'נטלי יקרה,'
נטלי יקרה,
29/11/2017 | 15:41
3
12
תודה על האמון.

כפי שציינתי, פורום זה הוא פורום לימודי.

אשמח אם תכתבי את התרשמותך מהקלפים. אינך חייבת להכיר אותם לשם כך.

רחל
לצפיה ב-'התרשמותי...'
התרשמותי...
29/11/2017 | 16:55
2
20
זה נראה לי שכרגע המצב טוב ויש דברים שעליי להתחזק בהם פנימית ולתת לזמן לעשות את שלו. עליי להיזהר מליפול איתו למשהו לא רציני, מיני מבלי שחיזקנו את יסודות הקשר והתחייבנו אחד כלפי השני.
מבחינת התוצאה זה קצת מבלבל, כי אם קודם בקלף הכוח, הייתי צריכה פשוט "לזרום" ולעשות שינוי פנימי בעצמי. בקלף הזה מדברים על עשייה אקטיבית. כלומר עליי לפעול באופן אקטיבי ולא סתם לשבת בצד. אז זה קצת מבלבל.
לצפיה ב-'רחל'
רחל
29/11/2017 | 19:43
10
אשמח לקבל את דעתך על פרשנותי.

תודה!
לצפיה ב-'נטלי יקרה,'
נטלי יקרה,
29/11/2017 | 23:11
10
מצ"ב קובץ לעיונך,

ליל מנוחה

רחל
לצפיה ב-'התייעצות המלצה לפריסה ואז עזרה בניתוח'
התייעצות המלצה לפריסה ואז עזרה בניתוח
29/11/2017 | 11:46
6
16
היי 
יש אדם שבעבר היה לי קשר מקצועי איתו שאחרי שנה וחצי נקטע בצורה לא נעימה ,בהפתעה ונפגעתי מהתנהלות המפתיעה כי היה לי בו אמון מקצועי.-אולי האגו נפגע 
מאז עברתי לעבוד עם אדם אחר באותו רובד מקצועי שנותן לי את השירות ,
לאחרונה אותו גורם מהעבר בסוג של שת"פ עם מי שהיום אני בקשר איתו ומרגיש לי באנרגיה ואולי אני טועה שאולי זו הזדמנות לטהר את האווירה בינינו לא ברמת שיחה אבל לא יודעת איך כסוג של לסגור את הדברים בצורה נעימה .
מעת לעת יצא לנו להיפגש במקרה היו תקופות שנאמר שלום תקופות שלא .
לאור העובדה שלאחרונה שובאותו אדם מהעבר  שייך לאותו פורום קבוצתי משותף רוצה לדעת כיצד להתנהל והאם יש פה הזדמנות ?או כיצד להתנהל מולו?
אשמח להמלצה לפריסה ואחרכ אנתח ואשמח לעזרה ..
לצפיה ב-'ליאור, יקרה'
ליאור, יקרה
29/11/2017 | 13:03
5
10
נהדר שאת מעוניינת לסגור מעגל באופן הולם.

בנוסף, 
זהו פורום לימודי ולכן על פי כללי הפורום על הגולשים להביא פרשנות ראשונית משלהם לקלפים .

שאלה מומלצת:

איך עליי להתנהל מול X בחודש הקרוב?

פרישת הכוכב:

יום טוב

רחל

לצפיה ב-'פריסה ומספר'
פריסה ומספר
29/11/2017 | 13:17
4
22

המספר שקפץ לי לראש הינו 77
תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - מרכבה
לב - עשר הגביעים
יד ימין - מלך המטות
רגל ימין - חמש המטבעות
יד שמאל - שמונה החרבות
רגל שמאל - שש המטבעות
האמת לא מכירה ככ את הפריסה הנל אבל אנסה..
ראש- מרכבה נראה כמו משהו תקוע לא יודע לאן ללכת רוצה לזוז אבל לא יודעת לאיזה כיוון .קשה לצאת מהקיבוע ומהמרובע .
לב-עשר גביעים --קלף אופטימי משדר לי אושר סיפוק בלב .
יד ימין-מלך המטות שוב מלך יושב בסוג של עמדת סיפוק וצופה במשהו 
רגל ימין -חמש מטבעות-נראה פסימי משהו כאילו מסכנה עצובה צריכה עזרה
יד שמאל-שמונה חרבות אישה כבולה עם עיניים עצומות אולי אני שלא רואה פתרון ממשי ואיך אפשר לצאת מהסיטואציה לטובה 
רגל שמאל שש המטבעות -לא יודעת לקשר משהו שקשור בנתינה ואדיבות פרקטית

לא יודעת איך להתייחס לפריסה הזו ולשלב בין הדברים אבל מעיון באתר רואה שיש בפריסה את כל היסודות 
יש גביעים, מטות, מטבעות וחרבות 
לא מבינה איזה קלף אומר לי האם אכן יש /תהיה הזדמנות?
אשמח לעזרה..
לצפיה ב-'ליאור יקרה,'
ליאור יקרה,
29/11/2017 | 15:39
3
11

מצ"ב קובץ לעיונך.

בהצלחה

רחל
לצפיה ב-'תגובה ותודה על ההשקעה'
תגובה ותודה על ההשקעה
29/11/2017 | 16:12
2
9
קראתי ואקרא אחרכ בריכוז שוב.
מהי מידת הענווה? כיצד ניתן להבין היכן אני חוטאת בגאווה וצריכה לשנות?
מבינה מהפריסה שכרגע עדיף להימנע מתקשורת ואלך כהמלצת הפריסה.
לא יודעת אם בעתיד ההזדמנות תמשך אולי כן ואולי לא..
מבינה שהשיעור הוא שלי ומעוניינת לעבוד על עצמי בהקשר זה כדי לחוות יותר אושר ושלמות מהמצב הקיים 
אשמח לתגובה

לצפיה ב-'על מידת הענווה'
על מידת הענווה
29/11/2017 | 16:39
1
16

יש המון חומרים בתורות רוחניות וגם בגוגל 
שאלת:
כיצד ניתן להבין היכן אני חוטאת בגאווה וצריכה לשנות?

תגובתי:
הכוונה לקבל כבוד בעקבות מעשייך - שם טמון חטא הגאווה.
חיצוניות והתנהגות חיצונית משתקפים בהתנהלות ולכן מזכים בהשפלה/בוז.

סיפור בכיוון:

יש המון מידע ברשת בנוגע לאופן בו תוכלי ליישם מטרה/שינוי באופייך. הנה כמה דוגמאות מגוגל (הגדרה: תיקון המידות):

יהדות:

הרב זמיר:

הרב יגאל כהן:

בודהיזם:

תיקון אדם ותיקון עולם:

אריסטו:

בהשפעת אריסטו:

שינוי הרגלים:

גילוי נאות: לא ניסיתי כלום ממה שצירפתי כאן 

תוכלי ודאי למצוא עוד המון מידע.

אושר הוא דרך ולא מטרה.

מאחלת לך לחוות זאת בכל נשימה

רחל
לצפיה ב-'תודה אקרא ואעמיק לעצמי '
תודה אקרא ואעמיק לעצמי
30/11/2017 | 10:14
5
לצפיה ב-'שאלה בנושא קריירה'
שאלה בנושא קריירה
27/11/2017 | 23:57
6
17
שלום,
אני עוסקת שנים בתחום מסוים שדורש ממני הרבה עבודה על חשבון זמן פנאי, תקשורת עם אנשים, כל הזמן לשאוף להתקדם, מאוד תחרותי.
אני עכשיו לפני הגשות לקידום נוסף ואני מרגישה שאני לא בטוחה שזה נכון לי, אבל לא יודעת לשים את האצבע על האם זה משום שאני עייפה וחוששת או שבאמת מיציתי את התחום. 
הלכתי להתייעץ עם אנשי מקצוע, אבל נשארתי עם אותן שאלות. 
האם אפשר עזרה עם פריסה? 
תודה 
לצפיה ב-'שרית יקרה,'
שרית יקרה,
28/11/2017 | 19:28
5
9

בנוסף, השאלה והפרישה הרצויות:

מה עליי לעשות בהקשר לקידום נוסף בעבודה בחודש הקרוב?

פרישת ייעוץ בגרסה מצומצמת.

רחל

לצפיה ב-'תודה רחל'
תודה רחל
28/11/2017 | 20:11
4
11
המספר שאני בוחרת הוא 17
הפרישה כפי שביקשת-
השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות בהקשר לקידום נוסף בעבודה בחודש הקרוב? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מלכת המטבעות
עיצה - שמונה החרבות
ממה להמנע - שטן
תוצאה - אס המטות
בהווה יש יציבות כלכלית וגם אישית, עמדת מנהיגות כי זו מלכה אני מניחה. בגלל כל הצמחייה מסביב נראה כי יש עושר במצב אבל בגלל שהיא מסתכלת על המטבע זה אולי מראה שזה מה שבעיקר מעניין אותה וקצת מגביל. אז אני מניחה שזה מסמל אותי.
קלף של כלא, אבל אם מסתכלים על זה בכיוון של עיצה יכול להיות שזה אומר שהכלא הוא רק בראש והגיע הזמן להשתחרר ממנו.
להימנע מרגשות שליליים כי אני הולכת לכבול את עצמי למשרה או שאולי זה מזהיר מפני זה?
התוצאה היא מימוש רצונות, עשייה, ויצירתיות.
אז נראה לי שההמלצה היא ללכת על זה בתנאי שאני מודעת לדרישות ומצליחה להשתחרר מהדאגות.
תודה

לצפיה ב-'שרית, יקרה'
שרית, יקרה
28/11/2017 | 21:46
3
18

מצ"ב קובץ לעיונך,

בהצלחה

רחל
לצפיה ב-'וואו רחל, תודה על ההשקעה...'
וואו רחל, תודה על ההשקעה...
28/11/2017 | 22:34
2
15
האמת שהמסר הגיע בול - פחד זה בדיוק מה שאני מרגישה בתקופה הרגישה הזו. אני מאוד משתדלת לפעול למרות הנסיבות, כמו שרשמת.
התיאור של מלכת המטבעות ממש קסם לי ואני באמת מתחברת, וזה נכון שאני לא מרוצה ומאוד קשורה לאמא (מעניין שזה עלה). 
כתבת - התחושה שמישהו מכשיל אותך או מנסה לפגוע בך היא תחושה אמתית שנמצאת בשלבים סופיים - מה זה אומר? מישהו מנסה להרוס לי או שניסה ולא הצליח? אני לא כל כך יודעת איך שומרים על עצמך מהתנכלות הרי אני לא באמת יודעת מי בעדי ומי לא (רק בורא עולם יודע).
זה נכון שהעבירו עליי ביקורת והטיחו האשמות, מי שעשה את זה אמר שזה לטובתי אבל כמו שאמרת הרגשתי שהוא מנסה ללמד אותי לקח לא לקחת לעצמי יותר מדיי שליטה.
היי בטוחה שברשותך כל הכלים והמשאבים הנדרשים כדי להתגבר על כל אתגר הניצב בפנייך - מעודד!
בעניין השטן, קודם כל תיאור ממש מעניין וכן אני מנסה להשתחרר ממונה עליי, בתקווה עם מעבר לשלב הבא. מה זה אומר, להיות יותר טבעית? משוחררת? לפעמים באמת יש לי פחדים להוציא החוצה את מי שאני באמת מחשש שזה יהרוס לי איכשהו...הדברים שאמרת באמת מתרכזים ברעיון הפחד.
אם הבנתי נכון יווצר לי קושי ומשם אני אצמח למקום יותר טוב...?

מדהים הדברים שאמת ואיך שהם מתחברים למה שאני מרגישה 
לצפיה ב-'שרית,'
שרית,
28/11/2017 | 22:50
1
14

מצ"ב קובץ נוסף לעיונך,

לילה טוב

רחל
לצפיה ב-'תודה גדולה אני איישם את המלצות!'
תודה גדולה אני איישם את המלצות!
28/11/2017 | 23:10
6
לצפיה ב-' נושא לדיון:'
נושא לדיון:
27/11/2017 | 13:36
14

האם יש בחפיסת הטארוט קלפים חיוביים וקלפים שליליים?

אם כן -מהם?

מה הופך קלף לחיובי או לשלילי, לדעתך?

רחל

לצפיה ב-'כתיבה, ידידות ומה שביניהם...'
כתיבה, ידידות ומה שביניהם...
21/11/2017 | 03:11
9
31
שלום,
בזמן האחרון התחלתי לעבוד עם מישהו על הכתיבה שלי. הוא מקצוען ומוכשר, ואני מעוניינת להמשיך ללמוד ממנו ואולי אפילו להתיידד וללמוד ממנו בתחומים אחרים.
הבעיה - אני חשה במשיכה בינינו, ואני חוששת שאם אפנה וארצה להעמיק את היחסים תהיה צפייה ליחסים רומנטיים.
אני לא מעוניינת ביחסים רומנטיים, אלא רק בידידות עמוקה ושיתוף פעולה מקצועי ויקר.
איך עליי לפעול? האם להמשיך לפנות אליו או לוותר?

תודה רבה ❤️
ליבי
לצפיה ב-'ליבי, יקרה, '
ליבי, יקרה,
23/11/2017 | 07:48
8
14
מה פירוש "שיתוף פעולה מקצועי ויקר?"

אשמח אם תבחרי מספר מ 1 עד 250

רחל
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/11/2017 | 15:17
7
20
הכוונה שלי הייתה ששיתוף הפעולה יקר ללבי.

אני בוחרת ב-202...
סוף שבוע נעים
לצפיה ב-'ליבי יקרה,'
ליבי יקרה,
23/11/2017 | 18:39
6
14
המסר עבורך הוא :

לעיתים את מוצאת את עצמך עושה ומתחרטת. 

הקושי שלך לבחור נעוץ בפער שבין הראוי להעשות חברתית לבין מה שנכון לך.

כמו לכל דבר בחיים גם לבחירה בפניה את נמצאת יש יתרונות וחסרונות.

לכל בחירה היבטים מוסריים ולכל בחירה מחירים.

היכן הרע במיעוטו מבחינתך?

ערב טוב

לצפיה ב-'תודה על המסר, אבל...'
תודה על המסר, אבל...
23/11/2017 | 19:09
5
17
אני לא כל כך מבינה איך זה עוזר לי להבין מה לעשות...
אני מבינה שיש פער בין מה שאני מרגישה שבא לי לעומת הכללים והחוקים של החברה ואני מניחה שכולנו מתמודדים עם זה בדרך כזו או אחרת (:

רציתי יותר להבין כיצד עליי לנהוג - האם להמשיך לקדם את הקשר המקצועי כשמאחורי הקלעים יכולים להיות דברים אחרים או לוותר ולמצוא לי עזרה אחרת.
אני מחבבת את הבחור ורואה הרבה יתרונות לעבודה משותפת

תודה בכל מקרה
לצפיה ב-'הפרישה המומלצת:'
הפרישה המומלצת:
23/11/2017 | 19:28
4
7

עפ"י חוקי הפורום עלייך להציג פרשנות ראשונית משלך לקלפים.
אינך חייבת להכיר אותם לשם כך. התרשמות כללית תספיק לי.

השאלה:
מה עליי לעשות כדי לפתור את הדילמה בעניין לימודי הכתיבה בחודש הקרוב?

פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת.

המסר לא התייחס בהכרח או רק לעניין החוקים החברתיים 

ערב נעים
רחל
לצפיה ב-'היי,'
היי,
23/11/2017 | 19:54
3
33
הוא התייחס לזה שצריך ללכת עם מה שאתה מרגיש...?

השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי לפתור את הדילמה בעניין לימודי הכתיבה בחודש הקרוב? 

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שמונה המטות - הזדמנות שצריך לנצל. הצבעים נראים משמחים, והמטות יורדים מהשמיים. נראה לי כמו משהו שהוא מלמעלה.
עיצה - ארבע המטות - להינות מהדרך של הלימודים, לא כל הזמן להתמקד במה זה ייתן לי (פרסום, קבלה וכו'). גם צבעים משמחים, אני אוהבת צהוב 
ממה להמנע - הצדק - צריך להתרכז בתהליך הלימודי ולא בדברים שמסביב. צריך להיות כנים והוגנים.
תוצאה - מרכבה - להילחם על החלום ולהיות אמיצים, אבל גם סבלנים ולא ללחוץ יותר מדיי.
אהבתי את כל הקלפים עם הצהוב זה נותן הרגשה חיובית.
אז מה עליי לעשות? לפעול בנחישות, להינות מהדרך ולא רק מהתוצאה, להיות כנה עם עצמי ועם הצד השני שעוזר ולנסות להגשים חלום בלי ללחוץ יותר מדיי.
נראה לי שזה אומר שזה חיבור חיובי
לצפיה ב-'ליבי יקרה,'
ליבי יקרה,
24/11/2017 | 09:48
2
16
ניתחת את המידע היטב. כל הכבוד. 

מצ"ב קובץ לעיונך.

סופ"ש נעים,

רחל
לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/11/2017 | 20:07
1
15
'להתחייב להחלטה במלואה ולהתמסר לכל החוויות הכרוכות בה' - אהבתי, מסר חזק!
אהבתי גם את מה שרשמת על הצבע הצהוב ורציתי לשאול איך עושים מדיטציה עם צבע צהוב?
רשמת 'מורה מנוסה יכול להציע הדרכה ועידוד' - זה בדיוק מה שאני חווה. אבל 'הקלף מרמז על התאהבות/ הדלקות ועל סיכוי להסחף' - האם הכוונה אליי? 
'שהאיחוד המרגש טומן בחובו הפתעה המסתמנת להציף אותך רגשית באופן פתאומי, לכדי רגע חד פעמי ומיוחד' - זו אזהרה נכון? אני צריכה לשמור על עצמי ולשמור על מיקוד פנימי.
לקחתי את כל ההמלצות לתשומת ליבי - לפעול מתוך אמת פנימית ואובייקטיביות, לנתב את הכישורים לטובת החברה ולא לנצל לרעה את כישוריי הנשיים - מאוד ברור... תודה על ההכוונה וההשקעה
סוף שבוע נעים וחמים 
לצפיה ב-'ליבי יקרה,'
ליבי יקרה,
24/11/2017 | 21:03
16
תודה על המשוב מחמם הלב 

הבנת את המידע היטב. 

מדיטציית קרן אור הזהב - בעברית (זה הכי קרוב לצהוב שמצאתי  )

מדיטציה בצבע צהוב- באנגלית:

https://www.youtube.com/watch?v=5kBVR1nxbYY

גילוי נאות: לא ניסיתי.

שבת שלום,

רחל

לצפיה ב-'סוף שבוע רווי גשמי ברכה לכולם , רענון:'
סוף שבוע רווי גשמי ברכה לכולם , רענון:
23/11/2017 | 07:47
12

בעניין השאלות:

שאלות שמתחילות במילה "האם" =  אינן מומלצות.

יש לתחום את השאלה בטווח זמנים. 

למשל: מה עליי לעשות כדי להתקדם בעבודה בחודשיים הקרובים?

בעניין הפרישות:

כדאי להתייעץ כאן על פרישה מומלצת.

מוטב להביא הנה פרישות שבנויות מארבעה עד שישה קלפים, למשל:
פרישת הייעוץ בגרסה המצומצמת (פרישת ייעוץ רזה)
או
פרישת הכוכב.

אני לא מתכוונת להתייחס לפרישות SOS ,  עבר- הווה - עתיד -ו/או דומותיהן = הן אינן מומלצות . 

אני לא מתכוונת להתייחס לפרישות עם מספר קלפים גדול יותר כגון: פרישה שנתית או הפרישה הקלטית.

בקשות אליי לניתוח לפרישות/ לקבלת מידע אישי במסרים פרטיים לא תענינה.

סופשבוע נעים,

רחל

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ