לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76767,676 עוקבים אודות עסקים

פורום אחיות ואחים שכולים

Sorry, I never told you, all I wanted to say"
Now it's too late to hold you
"Cause you've flown away, so far away
(מתוך שיר של מאריה קארי one sweet day)

שלום לאחיות ולאחים אשר קבלו את התפקיד הכפוי טובה הזה, של להיות אחות/ אח שכול מבלי שנשאלו על כך.
כאן בפורום נשתדל להקשיב, לחבק, לתת כתף תומכת לכל מי שזקוק לכך, נשתדל לשתף האחד את השני בחוויות שאנו עוברים - שמחות ואפשר גם עצובות, לא נשכח גם את הלבטים ובכלל בכל נושא שהוא.
אני מזמין כל חבר בפורום להעלות רעיונות לפעילויות במסגרת הפורום, אירוח של מומחים בנושאים שמעניינים את חברי הפורום ובכלל כל רעיון שיסייע לכלל החברים.
כיום, עם וותק של כמעט ארבע שנים  במקצוע ההזוי של להיות אח שכול, אני מבין כי אח/ אחות שכולים, נאלצים להתמודד עם בעיות נוספות, שלעתים אנשים המביטים מהצד אינם מבינים את הקושי. אני רואה חשיבות בקיומו של הפורום מאחר וכמעט ואין קבוצות תמיכה יחודיות לאחים שכולים ובד"כ מי שנחשב זה ההורים/ יתומים, ואילו האחים/ אחיות בד"כ נשכחים או שמטופלים במסגרת הרחבה של המשפחה ולא בטיפול פרטני.
וקצת על עצמי - שמי עמית, ואני שכלתי את אחותי, גילי, בתאונת דרכים לפני שלוש וחצי שנים. לאחר זמן מה התחלתי להרצות בבתי ספר ובפני חיילים על גילי, התאונה וכיצד המשפחה מתמודדת עם האבדן והשכול, מתוך ראיה שהרצאה שכזו שמה אל מול פני השומע מראה' שבה הוא יכול לראות מה עלול לקרות למשפחתו במידה וישתמש בכביש בצורה בלתי אחראית. בנוסף אני פעיל בעמותת "אנשים באדום" ומנהל את אתר העמותה אשר שמה לה למטרה את נושא המאבק בתאונות הדרכים דרך שינויי חקיקה, הרצאות בפני תלמידים וחיילים ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחיות ואחים שכולים

Sorry, I never told you, all I wanted to say"
Now it's too late to hold you
"Cause you've flown away, so far away
(מתוך שיר של מאריה קארי one sweet day)

שלום לאחיות ולאחים אשר קבלו את התפקיד הכפוי טובה הזה, של להיות אחות/ אח שכול מבלי שנשאלו על כך.
כאן בפורום נשתדל להקשיב, לחבק, לתת כתף תומכת לכל מי שזקוק לכך, נשתדל לשתף האחד את השני בחוויות שאנו עוברים - שמחות ואפשר גם עצובות, לא נשכח גם את הלבטים ובכלל בכל נושא שהוא.
אני מזמין כל חבר בפורום להעלות רעיונות לפעילויות במסגרת הפורום, אירוח של מומחים בנושאים שמעניינים את חברי הפורום ובכלל כל רעיון שיסייע לכלל החברים.
כיום, עם וותק של כמעט ארבע שנים  במקצוע ההזוי של להיות אח שכול, אני מבין כי אח/ אחות שכולים, נאלצים להתמודד עם בעיות נוספות, שלעתים אנשים המביטים מהצד אינם מבינים את הקושי. אני רואה חשיבות בקיומו של הפורום מאחר וכמעט ואין קבוצות תמיכה יחודיות לאחים שכולים ובד"כ מי שנחשב זה ההורים/ יתומים, ואילו האחים/ אחיות בד"כ נשכחים או שמטופלים במסגרת הרחבה של המשפחה ולא בטיפול פרטני.
וקצת על עצמי - שמי עמית, ואני שכלתי את אחותי, גילי, בתאונת דרכים לפני שלוש וחצי שנים. לאחר זמן מה התחלתי להרצות בבתי ספר ובפני חיילים על גילי, התאונה וכיצד המשפחה מתמודדת עם האבדן והשכול, מתוך ראיה שהרצאה שכזו שמה אל מול פני השומע מראה' שבה הוא יכול לראות מה עלול לקרות למשפחתו במידה וישתמש בכביש בצורה בלתי אחראית. בנוסף אני פעיל בעמותת "אנשים באדום" ומנהל את אתר העמותה אשר שמה לה למטרה את נושא המאבק בתאונות הדרכים דרך שינויי חקיקה, הרצאות בפני תלמידים וחיילים ועוד.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-''
06/01/2020 | 07:19
1
בחורה זו.. פסכופטית בת עוולה מתעללת בילדים קטנים פדופלית ומטרידה!!! מכפישה את הוריהם עושה שיימניג ברשתות וכו' זהרו ממנה מפלצת עם בעיה בראש גרה בבאר יעקב הדרור 6 מניסיון אישי תקפה אותי באיומים על חיי זהרו מהטורפת הזו איילת ששון איילת עברה הטרדה מינית קשה הרסה למשפחתי את החיים ועוד משפחות בארץ מכירים אותה איפה שצריך ילדיי ניסו להתאבד בגללה גרמה להם לנזק נפשי עצום גרמה להם לחרדות ולא יצאו מהבית שנים לאחר איומים שלה ובני משפחתה העסקים של המשפחה הפדופלית עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב אח ברק ששון הדרך הנכונה נדלן תחשבו אם אתם רוצים לעזור לעסקים של פדופלית
לצפיה ב-'כיצד אלוהים שולט בתבל כולה ומנהל אותה?'
כיצד אלוהים שולט בתבל כולה ומנהל אותה?
22/01/2019 | 02:37
22
חיים ומוות הם שאלה ששווה לשקול. יש כאן תשובה
https://he.light-of-truth.org/God-dominate-the-ent...
לצפיה ב-'אלוהים עצמו, הייחודי ג' סמכותו של אלוהים ב' חלק 5'
אלוהים עצמו, הייחודי ג' סמכותו של אלוהים ב' חלק 5
10/01/2019 | 22:42
58
10/01/2019 | 22:40
2
10/01/2019 | 22:38
1
לצפיה ב-''איפה ביתי?''
'איפה ביתי?'
25/11/2018 | 11:49
14

הוריה של וניה נפרדו כשהיא הייתה בת שנתיים, ולאחר מכן היא חיה עם אביה ואמה החורגת. אמה החורגת לא יכלה לסבול אותה ולא הפסיקה להתווכח עם אביה. לאביה לא הייתה ברירה – הוא נאלץ לשלוח את וניה לבית אמה. אך אמה התמקדה בניהול עסקה ולא היה לה זמן לטפל בווניה, ולכן לעתים קרובות נשלחה וניה לקרוביה וידידיה שטיפלו בה וגידלוה. לאחר שנים כה רבות שבהן זכתה לטיפול ממשפחות אומנות, וניה הצעירה חשה בודדה וחסרת אונים, וערגה לחומו של בית. רק כאשר אביה ואמה החורגת התגרשו, היא חזרה לחיות לצד אביה, ומאז והלאה היה לה בית, לטוב ולרע.
לצפיה ב-'אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי'
אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי
22/11/2018 | 17:19
2

ביום ב', 26.11, בשעה 9:30-12:30, נארח בפורום ביטוח לאומי את מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף הסיעוד של ביטוח לאומי.  

על האירוח

בעקבות הרפורמה בחוק סיעוד ושינויים בתנאי הזכאות הכוללים העסקת בן משפחה בסיעוד, נדון בשאלות –

מה השתנה עתה לאור הרפורמה בסיעוד
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
מה אפשרויות הערעור העומדות בפני, לפני פניה לבית הדין לעבודה

על המתארח

ביטוח לאומי עם הפנים לציבור גם בפורום – מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף סיעוד של המשרד הראשי במוסד לביטוח לאומי. תודה לדוברות ביטוח הלאומי על תיאום האירוח.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'בכיריו הפיקטיביים של צה"ל...'
בכיריו הפיקטיביים של צה"ל...
04/08/2018 | 12:21
10
בספר הנופלים תש"ח מצאתי פרטי נופל בשם "קין מרדכי-יחיאל"  ללא-תמונה.   לאחר 11 שנות מאבק משפטי בשליחות אבי - ז"ל = אח שכול מתש"ח...אני כבר יודעת מה המשמעות של "אין-תמונת נופל"   = שיכפול הנופל  לצורך גניבת זהותו ונתינתה לטמפלרים ולנאצים
לצפיה ב-' מה דעתכם בבקשה'
מה דעתכם בבקשה
22/07/2018 | 00:24
20
האם עכשיו אחרי כל כך הרבה שנים ש-סוף סוף !!!
הסדירו את כל הנושא של :
" שירותי חירום ו-הצלה ( מגן דוד אדום + כיבוי אש ) "
האם לא הגיע הזמן להקים עבורם חלקות קבורה עבור אלה 
שהם נפלו במהלך שירותם בבתי קברות צבאיים.
למה הכוונה ? .................
בארצות הברית למשל -
אין בדיוק מושג כזה של " בתי קברות צבאיים " ,
אלא : " בתי קברות לאומיים " .
שבהם קבורים גם חיילים וגם שוטרים וגם עובדי מדינה 
שהם נפלו במהלך שירותם.

לפי דעתי מן הראוי להעניק את כל הכבוד 
עבור אלה פעלו כדי להציל אחרים ונספו במהלך השירות. 
לצפיה ב-'אזכרה לאחי שנהרג באסון המסוקים הראשון'
אזכרה לאחי שנהרג באסון המסוקים הראשון
06/05/2018 | 15:41
32
שלום רב,
שמי יוספה שפניר, אחי חיים סלומון, נהרג באסון המסוקים הראשון. ביום שלישי 8/5/18 בשעה 15:00 תתקיים אזכרה בבית העלמין בהרצליה בחלקה הצבאית, וכל מי שיבוא ישמח.
אם מישהו ממכריו מהשירות הצבאי רואה את ההודעה, אשמח אם תעזרו לי להפיץ את זה הלאה.
תודה
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה לאחים שכולים מבוגרים'
קבוצת תמיכה לאחים שכולים מבוגרים
17/04/2018 | 21:55
34
שלום,
במסגרת עבודת הדוקטורט שלי, אני פותחת קבוצת תמיכה לאחים שכולים, אשר תשלב בהנחייה התערבויות באמצעות אמנות לצד שיח מילולי.
הקבוצה מיועדת עבור אחים שכולים אשר איבדו את אחיהם מסיבות שונות, כגון: תאונת דרכים, מחלה, רקע פלילי, אירוע טרור, התאבדות וכדומה.
ההשתפפות היא ללא תשלום אך מספר המקומות מוגבל.
מצורף דף הסבר.
ניתן לפנות אלי לכל שאלה.
בברכה,
אורנה

לצפיה ב-'שאלון למחקר על אבל ממושך'
שאלון למחקר על אבל ממושך
16/04/2018 | 17:18
10
שלום רב, במסגרת לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל אני עורכת מחקר העוסק באבל ממושך בקרב שכולים מדרגה ראשונה. במחקרי אני מבקשת ללמוד על כך בקרב האוכלוסייה בת ה-18 ומעלה בישראל.
לשם כך חשוב לי שתמלא/י את השאלון הבא באופן כנה לרגשותייך ומחשבותייך. אני מאמינה כי דברייך יוכלו לתרום לעולם הידע ולאנשי טיפול בתחום זה. השאלון אנונימי לחלוטין, וישמש לצרכי מחקר בלבד.
אין חובה למלא את השאלון וניתן להפסיק בכל שלב. עצם מילוי השאלון מהווה הסכמה מדעת.
לשאלות ופרטים ניתן לפנות אליי בכתובת האימייל: danielle.antler@gmail.com
תודה רבה מקרב לב על עזרתך הרבה.
דניאל אנטלר איזק
השאלון:
לצפיה ב-'האם קיימות קבוצות תמיכה לאחים שכולים שאינם חללי צהל?'
האם קיימות קבוצות תמיכה לאחים שכולים שאינם חללי צהל?
23/03/2018 | 00:22
1
26
עושה רושם שרוב קבוצות תהמיכה מיועדות לאחים שכולים של חללי צהל.
האם קבוצות אלו פתוחות גם לאחים שכולים כתוצאה ממחלה/תאונדת דרכים וכו'?
לדעתי אין היגיון בחלוקה שכזו, אח שכול -  הוא אח שכול, על כל המשתמע על כך.

בכל מקרה אשמח אם תפנו אותי לקבוצת תמיכה מתאימה (אני אח שכול לאח שנפטר ממחלה). אודה גם לקבלת תשובה במסר פרטי
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי - לא'
למיטב ידיעתי - לא
08/05/2018 | 23:02
10
לצפיה ב-'היכן אני יכול למצוא קבוצות תמיכה לאחים שכולים (לא חללי צהל)'
היכן אני יכול למצוא קבוצות תמיכה לאחים שכולים (לא חללי צהל)
23/03/2018 | 00:00
27
אחי נפטר ממחלה.
מחיפוש באינטרנט אני רואה כי רוב קבוצות התמיכה מיועדות לאחים שכולים כתוצאה ממוות בשירות הצבאי (מה שממומן ע"י משרד הבטחון ואיני יודע אם ירשו לי להצטרף לקבוצה האלו, למרות שלדעתי, אח שכול - זה  אח שכול, ללא הבדל ממה נבע השכול).
היכן אני יכול למצוא קבוצת תמיכה מתאימה באזור המרכז?
לצפיה ב-'"על אחותי" '
"על אחותי"
28/09/2017 | 17:38
70
"על אחותי" – .ש. שבתייב, 19.9.2017

אחותי היקרה והקטנה ממני בשנה,
אחותי היקרה, הכי טובה מכל הבריאה,
הנה שלוש שנים חלפו מאז שהלכת,
שלוש שנים שלא חיבקתי אותך ולא נישקתי אותך,
לפעמים אנחנו לא מבינים למה דברים קורים,
אבל אני משתדל לחשוב שהכול קורה מסיבה מסוימת.

קצת קשה לי לבדי, בודד בתוך תוכי,
אני מבין למה, זה כי היית כל עולמי,
את היית פינת המפלט שלי, פינת הנחמה,
אחותי הקטנה, היקרה, האהובה,
היית הטובה באדם, בשבילי מרכז העולם,
לא הבנתי את זה, הייתי אחד שמקנא,

הגעגוע, כן הגעגוע זה מה שהורג,
הגעגוע הזה שכל יום את הצוואר שלי חונק,
לפעמים אני מכחיש, לפעמים נגמרים הכוחות,
נשימות עמוקות, חיוכים, ויש גם דמעות.
אני אימא ואבא מצליחים לשאוב עוצמות שאין לי מושג מאיפה הן מגיעות,
מנסה להתגבר על כל הקשיים, אבל מה לעשות, לפעמים גם אני יורד אל הקרשים.
יכול להיות שזאת את, נותנת לנו קצת ממך?

סתם שתדעי לך, זאת פעם ראשונה שאני באמת מצליח לרשום שירה.
אולי כי אני יושב פה במכללה, או כי את שם את הדרך לי מאירה?
בקיצור, יש לי הרבה עוד מה לומר, אבל העיקר - אחותי הקטנה, את אצלי בלב ולנצח אוהב.

לצפיה ב-' פתיחת פורום אחיות ואחים שכולים '
פתיחת פורום אחיות ואחים שכולים
15/11/2017 | 15:12
32

אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום אחיות ואחים שכולים בשנית

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'מחקר בפסיכולוגיה על הנצחת קרובים באינטרנט'
מחקר בפסיכולוגיה על הנצחת קרובים באינטרנט
09/03/2010 | 19:55
113
שלום,
אנחנו סטודנטיות לתואר ראשון במכללת אריאל,
עורכות מחקר בפסיכולוגיה על ההנצחה באינטרנט,
אם למישהו מכם יש אתר הנצחה וירטואלי ליקירו
נשמח לקבל את עזרתו במילוי שאלון. (מילוי השאלון
יתבצע בצורה אנונימית והשימוש בשאלון הינו לצרכי מחקר בלבד.)
נשמח לפרט עוד על המחקר ומטרותיו וכן לשלוח שאלון למייל
למי מכם שמעוניין.
תודה רבה- עפרה פורייטר דקלה מצוינים וקוני ארבל
לצפיה ב-'1973 ......'
1973 ......
06/03/2010 | 11:34
101
שר התקשורת בתקופת מלחמת יום הכיפורים..... מכהן כיום כנשיא המדינה - למרות האחריות הברורה שלו לגבי "הפתעת המלחמה" בענין הפסקת שידורי הרדיו והטלויזיה ביום הכיפורים . יש בכך מסר של "הפשע משתלם" . קוראת לנשיא המדינה - אינך ראוי לתפקידך....חזור לרעייתך בנווה אביבים
לצפיה ב-'5 שנים מאז...'
5 שנים מאז...
04/03/2010 | 14:46
143
איבדנו אותך ,וככל שחולף הזמן ועוברים הימים אני מבין שיותר לא נשמע את צחוקך אלה רק מתוך צילומי הוידאו ,שיותר לא אוכל לשתף  להתייעץ אתך לגבי דילמות שאני עובר  אלה אוכל רק לתאר לעצמי מה היית אומרת .יותר לא אוכל לרקוד אתך באירועים של המשפחה אלה רק להיזכר בריקודים המשפחתיים שלנו .אודליה ,הגעגועים לא מרפים ובתקופה האחרונה כשיהונתן הילד הבכור שלי שר את השיר "אחותי הקטנה היא כמעט בת ..." וזאת למרות שעדיין אין לו אחות הוא מבקש שאשיר אתו אך לי מאוד היה קשה להצטרף אליו .את נשארת בת 26  באותה שנת 2005 הארורה ואנחנו כאן ממשיכים את החיים למרות הקושי הרב .
היום אנחנו עולים להר המנוחות ואני מאוד מקווה שהאזכרה תעבור הכי קל שאפשר וזאת למרות שהבנתי שהרבה אנשים הודיעו שלא יוכלו להגיע ,אמא נראה לי נפגעה מזה מאוד.זה דרכו של העולם אנשים ממשיכים לחיות ועם השנים פוחת מס' האנשים שמגיע לאזכרות .
אוהב אותך אלון
לצפיה ב-'קבוצה טיפולית למתמודדים עם אירוע טראומטי'
קבוצה טיפולית למתמודדים עם אירוע טראומטי
03/03/2010 | 14:29
83
שלום,
שמי רויטל גיל ואני עובדת במרכז הישראלי לטיפול בפסיכוטראומה.
רציתי לספר לכם שב-11 במרץ תיפתח במרכז קבוצה טיפולית באמנות המיועדת לאנשים המתמודדים עם ארוע טראומטי. זו תהיה קבוצה ממוקדת וקצרת מועד.
המתגוררים בירושלים והסביבה, מוזמנים להכנס לאתר המרכז לפרטים נוספים.
יום טוב,
רויטל
כתובות אינטרנט מצורפות:

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ