לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
89758,975 עוקבים אודות עסקים

פורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

אודות הפורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
  ארגוני להט"ב דתיים:   
 הו"ד

אוזן קשבת : יש עם מי לדבר 

שעות פעילות:  ימים א'-הבשעות 19:30 - 22:30
טלפון:03-6205591
מייל: yesh@glbt.org.il
ניתן לבוא ולדבר, אנחנו כאן בשבילכם
ממתינים לכם במשרדי האגודה, קומה ב'
במרכז העירוני לקהילה הגאה
גן מאיר- תל אביב

המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום גישור'
|*|נפתח פורום גישור|*|
22/03/2015 | 14:30
9
|שמאל|יש לכם סכסוך משפחתי על ירושה? קלקלתם את היחסים עם השכנים?
כנראה שהליך גישור הוא הפתרון בשבילכם!

היכנסו עכשיו לפורום גישור והעלו את שאלותיכם בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'דעתכם על אמיר אוחנה מהליכוד'
דעתכם על אמיר אוחנה מהליכוד
18/03/2015 | 21:56
11
94
לי קשה לראות אותו שם, נותן יד לממשלת ימין מובהקת
לצפיה ב-'לא כל הימנים הומופובים. עובדה שאין התנגדות בליכוד ל'
לא כל הימנים הומופובים. עובדה שאין התנגדות בליכוד ל
19/03/2015 | 07:42
59
ל"גאים בליכוד". ליכודניקים סטרייטים רבים, אולי רובם, אינם מתנגדים למתן זכויות להומואים.
הימנים הדתיים, ככלל, כן הומופובים. אין להם "שום טענות נגד"נו, כך הם אומרים, אבל ממשיכים להתנגד נמרצות לשוויון זכויות עבורינו.
לצפיה ב-'עושה עבודת קודש'
עושה עבודת קודש
19/03/2015 | 12:10
2
49
אני חושב שנוכחותו שם איננה רק עלה תאנה, אלא ביטוי לרוח הליכוד כמפלגת חילונית ליברלית. ליבנת, רגב, נתניהו ואחרים- כולם ביטאו את תמיכתם בקהילה.
אני תקווה שהם ימשיכו לקדם את הנושאים הקשורים אלינו ביתר שאת בבמשלה שתקום בע"ה.

הנה דוגמה לדברים שפורסמו רק אתמול על ידי "גאווה בליכוד":
חצי יממה לפני הבחירות, קצת סדר:
ממשלת הליכוד האחרונה היתה הפרו-להט"בית ביותר, אי פעם, בישראל, בימיה הקצרים.
הרבה ממה שהתחיל לא הסתיים, בשל העובדה שהממשלה נפלה.
לראשונה זה כ-20 שנה, עבר חוק פרו-להט"בי בקריאה שלישית (תיקון לחוק זכויות התלמיד - חוק חשוב המגן על אוכלוסייה שאין מי שיגן עליה, תלמידי בית ספר המופלים על רקע נטייה מינית). החוק עבר בזכות **תמיכה עם משמעת קואליציונית**, שהושגה בזכות תמיכה מוחלטת של שרי הליכוד חברי וועדת השרים לענייני חקיקה (יחד עם יש עתיד והתנועה).
באותו אופן עברו עוד 6 הצעות חוק פרו-להט"ביות משמעותיות בוועדת השרים לענייני חקיקה **וקודמו על ידי הקואליציה**, כולל בזכות עררים של שרי הליכוד, ולרבות לאחר ערר של אורי אריאל על חוק הפונדקאות.
נתניהו העלה את חוק הפונדקאות לדיון במליאת הממשלה, אשר נדרשה לראשונה זה שנים לדיון בנושא להט"בי בהרכב מלא (סדר יום הממשלה הוא בסמכותו הבלעדית של ראה"מ), למרות שכל השמאל טען ש"ביבי יקבור אותו" - החוק עבר בתמיכת כלל שרי הליכוד כולל נתניהו, לאחר מכן החוק עבר קריאה ראשונה ולכן **ימשיך להיות מקודם בממשלת הליכוד הבאה**, עם *התיקונים הנדרשים* שיוכנסו בנוסח שהוצע ע"י יעל גרמן, מכוח דין רציפות.
רוב יוזמות החקיקה לא הספיקו לעבור מכיוון שהממשלה נפלה בטרם עת. למרות זאת - כל יוזמות החקיקה שעברו בוועדת השרים ובקריאה ראשונה, כולל למשל התיקון לחוק הפרשנות, תמשכנה להיות מקודמות על ידי ממשלת הליכוד הבאה.
בנוסף, במהלך נדיר שהובילה גאווה בליכוד, תוקנה חוקת הליכוד כך שהיא קובעת כיום כי הליכוד תפעל למניעת אפליה על רקע נטייה מינית.
מהלך חשוב וצודק מאין כמוהו שבוצע על ידי גדעון סער | Gideon Saar כשר הפנים, היה תיקון נוהל חוק השבות, כך שחוק השבות יחול גם על בני זוג מאותו המין של זכאים לעלייה.
בזכות התמיכה העקבית והמאורגנת בוועדת השרים ובמליאה, הליכוד בראשות נתניהו תוכל להמשיך לקדם את כל זה בממשלה הבאה, **בלי להגיש שוב** את הצעות החוק.
רק תנו להם את הכוח.
ועוד דבר - כל האמור לא כולל את זה ששרים וח"כים מהליכוד, לרבות ראש הממשלה, הביעו תמיכה חוזרת ונשנית בקהילת הלהט"ב ובזכויותיה, כולל הגעת שרים וח"כים למצעד הגאווה, כולל כנגד אמירות להט"בופוביות קשות (למשל מצד ראש עיריית בית שמש), ללא כחל ושרק.
מחר - רק מחל!
רק הליכוד!
לצפיה ב-'ומאמר נוסף מהיום'
ומאמר נוסף מהיום
19/03/2015 | 12:33
34
לצפיה ב-'לא באתי בטענות לליכוד - אלא לשותפות הטבעיות שלה'
לא באתי בטענות לליכוד - אלא לשותפות הטבעיות שלה
20/03/2015 | 11:34
16
לצפיה ב-'כל הכבוד לו. הלוואי ששניים יפרשו והוא ייכנס'
כל הכבוד לו. הלוואי ששניים יפרשו והוא ייכנס
20/03/2015 | 11:11
3
44
במהלך כהונת הכנסת העשרים.
לצפיה ב-'איש איש בבועתו יחייה'
איש איש בבועתו יחייה
20/03/2015 | 11:51
2
46
אנחנו נחייה בבועת השמאל הליברלי התומך הטבעי בלהטבים
ואתם תחיו בבועה של ימין ליברלי יחד עם דיירים מאיימים כמו ליברמן ושס
ואם אתם חושבים שהם ילחצו לכם ידיים ויחייכו באמת אליכם, אז אתם לא שונים מאיתנו
רוצים להתערב איזו בועה תתפוצץ קודם ?
לצפיה ב-'שרון גל לא הומופוב..'
שרון גל לא הומופוב..
20/03/2015 | 13:49
1
47
לצפיה ב-'למי שזוכר את הפרשייה שנקשרה בשמו'
למי שזוכר את הפרשייה שנקשרה בשמו
20/03/2015 | 14:30
48
לצפיה ב-'כנראה שהקהילה התבגרה'
כנראה שהקהילה התבגרה
21/03/2015 | 23:12
2
49
השמאל די הצטמצם מאז 2001 רוב העם הולך ימינה,.
לדעתי זה קצת מוזר להניח מראש שכל הגייז חייבים להיות שמאלנים.

מאחר שיש הומוסקסואלים בכל מקום, הם יכולים למצא את מקומם הפוליטי בכל שיוך מפלגתי, אם  רק תנתן להם ההזדמנות.
בעבר רק למרצ היה את האומץ לקבל הומואים , היום לשמחתנו שאר המפלגות מבינות את הצורך לדבר אל כמה שיותר קהלי יעד, כולל גייז. כולל עולים. כולל דתיים.

את אותה התבגרות קשה להגיד שהצבור הדתי עבר, אם זה נראה הגיוני שגיי יכול להיות ימני, דוקא על הומו שמאלני  ירימו גבה ויגידו שזה לא מקומו ויביעו התנגדות בוטה הרבה יותר, וחבל.

לצפיה ב-'אתה מתכוון לכך שדתי שמאלני לא נשמע הגיוני'
אתה מתכוון לכך שדתי שמאלני לא נשמע הגיוני
22/03/2015 | 17:35
1
27
לצפיה ב-'טוב שתיקנת'
טוב שתיקנת
23/03/2015 | 21:05
12
לצפיה ב-'מתוך 118 גברים שהסתכלו על ההודעה שלי אין אחד '
מתוך 118 גברים שהסתכלו על ההודעה שלי אין אחד
19/03/2015 | 19:59
2
197
טוב אז עד שאני לא ימצא את האחד אני לא יפסיק לרשום כאן בקיצור אני מחפש גבר ועדיף מ25! וגבר לא נשי אני מחפש ומעדיף שיהיה בהיר (אשכנזי) חוץ מזה באמת כבר באלי להכיר אז יאלהה אל תהיו אלה שמסתכלים ומעבירים הלאה יאלה תפסיקו לפחד ושלחו הודעה אפשר ורצוי בפרטי שיהיה לכולם סופ״ש נעים!
לצפיה ב-'לגיטימי לחפש פה אבל יש עוד זירות'
לגיטימי לחפש פה אבל יש עוד זירות
20/03/2015 | 11:13
1
90
ניסית אטרף? קבוצות מפגש? לאב מי?
לצפיה ב-'לא יודע ולא הכי נראה לי'
לא יודע ולא הכי נראה לי
20/03/2015 | 14:01
85
וגם מגעיל אותי לראות הודעות של אחד לשני נגיד אחד רושם אני נוסע לתל אביב ומי שרוצה ... בקיצור זבלללל ובכלל לא מתאים לי האנשים חסרי תרבות!    לך תדע אולי אפשר למצוא כאן  משהו נורמלי משהו שונה מהשונים :) שיהיה לך שבת שלום גבר
לצפיה ב-'שבוע טוב חברים ... למי ישנה הכוונה להומו דתי מבוגר'
שבוע טוב חברים ... למי ישנה הכוונה להומו דתי מבוגר
14/03/2015 | 18:29
8
228
גם דברי חיזוק ועידוד אשמח לקבל. אבל בעיקר הכוונה איך לנהל את אורח חיי ובכל זאת להיות בשמחה בשקט ורגוע למרות הכמיהה שלי לאהבה אשר לא נראלי שתגיע למימוש... טוב כבר הוקל לי קטת 
לצפיה ב-'מבין את הקשיים שלך'
מבין את הקשיים שלך
15/03/2015 | 01:06
3
96
אני מכיר הומואים דתיים מבוגרים אחדים. 
למה אתה מתכוון כשאתה אומר "אהבה"? היית רוצה רק מוצא גופני לצורכך במגע גבר? או שמא היית רוצה ממש לאהוב רגשית ולהיות נאהב על ידי גבר? ליצור קשר ארוך טווח, עם איכפתיות וריצוי בן זוג?
לצפיה ב-'שלום פורטי האופטימי'
שלום פורטי האופטימי
16/03/2015 | 15:21
2
75
אני לא מחפש רק מגע אלא קשר שיכלול בתוכו חברות אהבה  . קשר גופני ורוחני כאחד... אני אוהב לקרוא אותך כאן פורטי. מעריך ומוקיר את אישיותך,  עכ"ז אני לא שואב ממך אופטמיות בנטייתי ומצבי. תודה לך איש טוב
לצפיה ב-'מבחינת הגיל, אין לך בעיה'
מבחינת הגיל, אין לך בעיה
17/03/2015 | 04:59
1
68
הומואים רבים בגילך מוצאים אהבה חדשה. , ישנם גברים רבים בגילך שיימשכו אליך , וישנם גם צעירים שנמשכים לבני גילך. כך שאת "מבוגר"  אתה יכול להוציא מהמשוואה.
מה שנותר כבעיה, הוא הקשר שלך לאשתך/גרושתך, שאינו מתיישב עם אהבתך לגבר, אם תהיה כזאת. היא לא תסכים (בדרך כלל. אבל ראיתי גם יוצאות מן הכלל). הקשר עם הילדים יכול להיות טוב, גם כשאתה מקיים קשר עם גבר.
בעיה אחרת היא הקשר עם הקהילה הדתית שלך בבית הכנסת או בשכונה, עם קרובי המשפחה הרחבה. את אלה אפשר לחנך לאט לאט שאתה שונה. יהיו כאלה שיירצו לנדות אותך, אבל תמיד יהיו גם כאלה שלא יוותרו על קירבה אליך.
שמחה ושקט מוחלטים - לא יהיו. תצטרך לעסוק כל הזמן ב"תחזוקת" הקשרים שלך עם העולם הסובב אותך.
לצפיה ב-'כרגיל תגובותיך קולעות'
כרגיל תגובותיך קולעות
20/03/2015 | 11:14
26
לצפיה ב-'אתה נשוי לאישה? רווק?'
אתה נשוי לאישה? רווק?
15/03/2015 | 14:20
1
54
לצפיה ב-'איזה חמוד וישיר אתה'
איזה חמוד וישיר אתה
16/03/2015 | 15:26
86
אז אני במצב אישי מעורבב ומורכב.  כך גם אורחות ליי צעורבבים ומורכבים. התחושה שלי שאתה איש טוב וצדיק ...
לצפיה ב-'תחזיק מעמד וגם - '
תחזיק מעמד וגם -
15/03/2015 | 18:51
1
83
כמה זה "מבוגר"?

כי במרכז הגאה בת"א (שממוקם בדיסקרטיות סבירה בתוך גן מאיר),
יש קבוצה חברתית של גברים 60+ בשם "קשת הזהב".
נפגשים לדבר וגם הרצאות וכל מיני.
מומלץ להתקשר למזכירות המרכז ולשאול באיזה יום \שעה נפגשים : 03-5252869
לצפיה ב-'גבי רב תודות לתגובתך'
גבי רב תודות לתגובתך
16/03/2015 | 15:32
60
האיכפתיות וההצעה שלך ממחזקים גם מעודדים ...
מתקרב לגיל 55...
55 בעולם ההומואי זה מבוגר...
שוב תודה לך
לצפיה ב-'עבודה באזרחות'
עבודה באזרחות
16/03/2015 | 10:48
80
שלום , אני וחברי לקבוצה עושים עבודה באזרחות
במסגרת העבודה ישנה בעיה שאנו צריכים לחקור אותה ולנסות לשנותה
למען כתיבת העבודה אנו עושים סקר של אימוץ לזוגות חד מיניים
אשמח אם תענו על הסקר, באופן אמיתי ולא שקרי
על מנת שנוכל להשיג את התוצאות הנכונות והטובות ביותר
הסקר הוא אנונימי לגמרי..
תודה מראש.

לצפיה ב-'למה כולם כאן יבשים?'
למה כולם כאן יבשים?
11/03/2015 | 22:26
7
209
אין משהו שבאלו קשר רציני? ;)
לצפיה ב-'אל תתייאש..'
אל תתייאש..
12/03/2015 | 08:59
3
85
הכרתי בחיר לבי בתפוז
לצפיה ב-'אני לא מתייאש בקלות!'
אני לא מתייאש בקלות!
13/03/2015 | 00:16
1
78
אבל עדיין זה דיי מפחיד אותי מה שרואים בחוץ את כל העולם של הגיי וזה לא הכי בשבילי העולם שלהם! אני מחפש בנאדם שפוי שגם לא מתחבר לעולם הזה! אגב תגיד לי אתם דתיים?
לצפיה ב-'העולם של הגיי גדול בהרבה ממה שאתה רואה'
העולם של הגיי גדול בהרבה ממה שאתה רואה
13/03/2015 | 05:55
68
העולם של הגיי מורכב ממני וממך מהאבא של 8 ילדים שמתגנב לפעמים לפגישה עם אלכס כלשהו. מה שרואים במועדונים ובמצעדים זה חלק נוסף בעולם של הגיי.
לצפיה ב-'אני לא מתייאש בקלות!'
אני לא מתייאש בקלות!
13/03/2015 | 00:16
45
אבל עדיין זה דיי מפחיד אותי מה שרואים בחוץ את כל העולם של הגיי וזה לא הכי בשבילי העולם שלהם! אני מחפש בנאדם שפוי שגם לא מתחבר לעולם הזה! אגב תגיד לי אתם דתיים?
לצפיה ב-'את האמת אני מחפש קשר רציני '
את האמת אני מחפש קשר רציני
13/03/2015 | 11:40
1
74
לצפיה ב-'שלום אלמוג'
שלום אלמוג
15/03/2015 | 07:44
63
אשמח להכיר אותך!
לצפיה ב-'היי'
היי
15/03/2015 | 16:43
65
אהלן, קראתי את הודעה שפירסמת בפורום.
אני בן 22 מחפש להכיר מישהו דתי לקשר רציני.
אשמח לעבור לאווטסאפ אני לא מתחבר הרבה באתר.

שבוע טוב
לצפיה ב-'סקר בחירות בקרב הומואים דתיים'
סקר בחירות בקרב הומואים דתיים
10/03/2015 | 18:41
7
123
כשברקע הביקורת על עמדות חלק מחברי "הבית היהודי" על אמירות הומופוביות והתנגדותם למתן זכויות בחוק לזוגות ומשפחות חד-מיניים, נערך סקר רחב, מקיף וראשון מסוגו בקרב הומואים דתיים, חרד"ליים וחרדים. מהסקר עולים נתונים מפתיעים: 40% מההומואים הדתיים יצביעו למפלגות הדתיות- רק חצי מאחוז המצביעים למפלגות הדתיות בבחירות הקודמות. הרב רון יוסף, ראש ארגון הו"ד שהזמין את הסקר: "נתוני הסקר חושפים כי ההומואים הדתיים אינם 'קהל שבוי' בידי המגזרים מהם הם באו, וכי על המפלגות לגלות אוזן כרויה לצרכיהם וזכויותיהם".
בסקר השתתפו בסך הכל כ-760 הומואים דתיים, מתוכם כ-316 מהמיינסטרים הדתי לאומי, 188 המגדירים עצמם חרד"לים ו-256 המגדירים עצמם חרדים.

אני חייב להודות שמשהו מוזר לי פה - מאיפה הביאו מאות הומואים חרדים וחרד"לים לסקר. אפילו באטרף קשה למצוא כאלו.
לצפיה ב-'ייתכן מאד שמאות הומואים פנו אל הו"ד במשך שנות קיום הארגון'
ייתכן מאד שמאות הומואים פנו אל הו"ד במשך שנות קיום הארגון
10/03/2015 | 21:46
4
77
ולכן הצליחו לסקר מאות חרד"לים וחרדים וכמובן, גם סתם דתיים... ואולי גם דלת"שים .

לצפיה ב-'יש מצב..'
יש מצב..
11/03/2015 | 08:08
3
56
אבל זה לא באמת סקר. אין פה מדגם מייצג. מן הסתם רוב ההומואים בחברה החרדית נשואים פלוס שמונה ומצביעים ליהדות התורה או לש"ס או ליחד. תמיד התפלאתי איך החרדים מצליחים להסתיר את ההומואים שלהם כל כך טוב. הפדופילים שלהם (להבדיל אלף הבדלות) כבר יותר בולטים.
לצפיה ב-'ההסתרה: ייתכן שזה "תודות" למבנה הפטריארכלי של המשפחה החרדית'
ההסתרה: ייתכן שזה "תודות" למבנה הפטריארכלי של המשפחה החרדית
11/03/2015 | 15:39
2
52
הגבר במשפחה החרדית הוא פסגת המשפחה, וכולה דואגת לשרת אותו: מזון, עזרה בקיום מצוות (למשל, מכינה לו ארוחת בוקר שיספיק לחזור מתפילת שחרית, לאכול, ואז ללכת לעסקיו),  הסעה לפגישה עם הרבי , דאגה לנקיון וכביסה עבורו, וכו'. "והוא ימשל בך" במלוא מובן המילה.

לא מערערים על החלטותיו ומעשיו, גם אם הוא מאחר לחזור הביתה (משום שהיתה לו פגישה סודית עם איזה אלכס ...)
לצפיה ב-'זה מצד אחד'
זה מצד אחד
12/03/2015 | 09:00
1
36
מצד שני לנשים יש כוח מסוים כי הן המפרנסות בהרבה מקרים.
לצפיה ב-'ומצד שני'
ומצד שני
12/03/2015 | 14:22
36
כך היא מספקת עוד שירות ל"מלך" המשפחה.
לצפיה ב-'לא נשמע לי אמיתי "76 הומואים דתיים" נשמע יותר סביר...'
לא נשמע לי אמיתי "76 הומואים דתיים" נשמע יותר סביר...
15/03/2015 | 18:55
1
22
לצפיה ב-'הכנס לאתר הו"ד וקרא על הנושא. שאל את הרב יוסף רון'
הכנס לאתר הו"ד וקרא על הנושא. שאל את הרב יוסף רון
16/03/2015 | 00:34
25
לצפיה ב-'מחפש קשר עם גבר אשכנזי'
מחפש קשר עם גבר אשכנזי
07/03/2015 | 00:10
1
224
אני מחפש קשר עם ״גבר״ רציני לא משנה עם הוא דתי או חרדי או אפילו חילוני אגב אני מחפש משהו שלא הכיר את העולם של הגיי! אגב אני גבר שבכלל לא רואים עלי שאני הומו וכל  החברים שלי לא... וכמובן אף אחד לא יודע אל זה זה שאני...  כי אני לא נראה או נשמע וזה גם מה שאני מחפש בקיצור עם עוד משהו מחפש משהו דומה למה שאני מחפש אז הוא מוזמן לשלוח לי הודעה אגב אני תמני שלא ממש נראה כמו תמני ואגב אני לא ערס וגם לא מחפש :) ובסוף אני שמנמן ולא היא לי חבר או משהו אחר  אז בקיצור אמרתי את הכל ולא הסתרתי כלום עם משהו מעונין אז בכיף  (אני מעדיף לדבר בפרטי)  :)
לצפיה ב-'רצוי שתדע: הרוב הגדול של ההומואים--- "לא רואים עליהם"'
רצוי שתדע: הרוב הגדול של ההומואים--- "לא רואים עליהם"
08/03/2015 | 08:11
95
לצפיה ב-'מטפל מעצת נפש חשוד בעבירות מין בהומואים דתיים'
מטפל מעצת נפש חשוד בעבירות מין בהומואים דתיים
05/03/2015 | 18:52
2
143
המשטרה פתחה בחקירה נגד ראובן ישראל מטפל בכיר מטעם עמותת 'עצת נפש' המנסה להפוך הומואים ל"סטרייטים" בחשד לעבירות מין בצעירים דתיים שביקשו את עזרתו. ב"עצת נפש" סירבו להגיב

לצפיה ב-'עם כל סלידתנו מעצת נפש'
עם כל סלידתנו מעצת נפש
05/03/2015 | 19:34
1
107
צריך לזכור שהבן אדם חף מפשע עד שיוכח אחרת. היו פרשיות רבות של חשד למעשים מגונים שהסתיימו בלא כלום או בצורה מאוד דו משמעית.
לצפיה ב-'כותרות עתונים אינן מחכות לפסק דין, מאז ומתמיד כך '
כותרות עתונים אינן מחכות לפסק דין, מאז ומתמיד כך
06/03/2015 | 15:04
32
לצפיה ב-'האדמו״ר החרדי על הומואים דתיים'
האדמו״ר החרדי על הומואים דתיים
04/03/2015 | 19:06
118
לא נושא ששומעים הרבה אדמו״רים מתייחסים אליו

מעניין שבוואלה מציגים את הדברים בצורה שלילית יותר
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
04/03/2015 | 11:17
27
|מטוס|היעדים הבאים שלכם:
|קדימה|טיולים ביפן ? ארץ השמש עולה בפורום חדש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|קדימה|תאילנד ? הייתם? עומדים להיות? חולמים להיות? בואו לדבר על זה:

|קדימה|טיולים בסין ? לבד, עם קבוצה, היסטוריה או תרבות. מתעניינים? מקומכם כאן:

|קדימה|טיולים בסקנדינביה ? לא משנה איזו מדינה תבחרו:

|קדימה|טיולים באיטליה ? לא רק בשביל האוכל והאופנה:

|@|פורומים טיפוליים חדשים:
|קדימה|תטא הילינג ? שיטת התקשור המסתורית עכשיו בפורום חדש:

|קדימה|פורום טיפול בפסוריאזיס ? אם אתם חולים או אם בני משפחתכם, בואו לדבר עם מטפל:
לצפיה ב-'אשמח לעזרה '
אשמח לעזרה
27/02/2015 | 15:53
1
130
אני דו בארון עמוק מאוד ,35 רווק מחפש אירוח לשבת בירושלים ,מיטה ומקלחת מספיקים ,את האוכל אני מביא,לצערנו ירושלים עיר מאוד יקרה גם באירוח לשבת ליחיד !
אני דתי כיפה סרוגה תודה לכם חברים
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
19/03/2015 | 15:38
20
אולי אני יכול לעזור ?
מה אתה מחפש ?
לצפיה ב-'הרב מלמד פרסם מאמר חדש בנושא הקהילה'
הרב מלמד פרסם מאמר חדש בנושא הקהילה
27/02/2015 | 13:03
78
rotter.net/forum/scoops1/186846.shtml#0
הנימה הכללית אמנם הומופובית וכוללת השערות משונות - כאילו המהפכה הפמיניסטית הביאה לריבוי הומואים. כדאי לרב לצפות בסרט משחק החיקוי ולהבין שתמיד היו כאלו גם כשנרדפו קשות. בכל אופן השורה התחתונה חיובית וקוראת ליחס נאות לבני הקהילה.
לצפיה ב-'כנס ירושלים האחרון- סיקור שלי '
כנס ירושלים האחרון- סיקור שלי
26/02/2015 | 09:35
1
148
לא הייתי בכנס , אך ראיתי את השעה ועשרים שהקלטו והושמו בקשור ביו-טיוב.
בניגוד ליו"ר כמוך שמסוגל להתעלם מהדיון עצמו ולראות רק התפרעויות -לא מצאתי התפרעות יוצאת דופן.
מה כן ראיתי?  ראיתי את זאביק ובת עמי מדברים ברהיטות וראיתי את הרבנים הדתיים מדברים מתוך בורות. כשהם מרגישים לחוצים הם שוכחים את הצד הפסיכולוגי ומציגים את הצד הרבני "הקדוש ברוך הוא מחליט!!!" זועק הרב אהרלה וסופק ידיו לשמים כאילו היה הפארודיה על רבי עקיבא ב"יהודים באים"   והרב אקרמן מספר על אחוזי הצלחה בלתי הגיונים ונושא דרשה "הקב"ה נמצא בכל מקום גם בחדר הטפולים!!"  ללא שם הגיון. ואם הוא נותן דרשה במקום טפול פסיכולוגי,יש ערבוב של תפקידים,  אחד הדברים שהופכים מטפל ללא- אוביקטיבי ואת הטפול ללא יעיל. שהפרופסור מעירה שאולי הם מטפלים מעולים  אך בהיסטוריה הפסיכולוגית אחוזי הכשלון מעידים על ההפך הגמור, הרב מיתמם "אני לא איש מחקר". (ואני תוהה: אז אם אתה לא יודע את החומר איך אתה יכול לטפל?)
הוא נותן תשובה עלובה במיוחד. כשזאביק מדבר על הטפולים שעשו לו רק רע  הרב אקרמן עונה "לא באת אלי".  (איזו יהירות!!)

אתם בטח תוהים היכן יו"ר כמוך הלא מהולל, ובכן מראים סרטון עם פנים מטושטשים, בו יו"ר כמוך מתבכיין " הטפולים לא עבדו אצלי, הם יכולים לעבוד אצל אחרים ואף אחד לא מכיל את הפלוראליזם . הקהילה הלהט"בית לא מקבלת את הרצון להשתנות".   מי שמכיר את האדם ובעיקר את החשיבה שלו מזהה מיד. וכשזיהיתי מיד הבנתי שלא יתכן שעמית יוותר על האפשרויות לחשוף את דעתו למרות היותו עמוק בתוך ארון.  הוא מיתמם בצביעות האופינית שלו   ועושה בדיוק את אותו דבר שמפריע לו כל כך  כשהוא מוחק כל רושם אחר מלבד מה שמתאים לאוטו-הומפוביה והלקאה העצמית החולנית שלו.
ואסכם בצטוט דברי המנחה (הנאה) :"היה פה יחסית שקט"   1:15:04
לי  אין קומבינות בתקשורת, רק ל"עמית" יש , לכן הפרט החשוב הזה לא יגיע לאותם קוראים שלו "וואלה יהדות".

אני תוהה היכן הרב רון יוסף שהיה אמור לנאום בכנס. היכן נציג "חברותא".  הרי יש להם מידע על טפולי המרה יותר מכל אחד אחד אחר.    וזה לא שהם מתחבאים מהתקשרת. ובכל זאת...הם לא נואמים. מישהו שם להם מקלות בגלגלים, סרב להזמין אותם כי הם מתחרים בו, מאיימים עליו. מישהו  שאסור לי לפרסם את שמו , היכן הוא מתחבר לכנס הוא או השערה שאולי הוא אפילו  עובד  ב"בשבע" כי אז אני הלא בסדר ,אך הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו. אחרי הכל- הוא בארון.
אבל על סתימת הפיות הזו- לא מדברים.  רק הרב אהרלה יכול לזעוק כנגדה.
אמנם זועקים נגד הרב הראל אך הוא מרעים בקולו ואומר "מה זה, איך סותמים לי את הפה" כאשר ברור שרק לו מותר לסתם את הפה לאנשים ולהגיד משהו כמו  " אני נתקל בהומפוביה בעיקר בציבור החילוני"    1:08:52 ומשם מתחילה חגיגת זעקות אמיתית של הרב הראל והרב אקרמן, על כל דבר שאמרו לפני חצי שעה הם נזעקים "לא אמרתי ,לא אמרתי" וסותרים את עצמם למרות שהכל מוקלט.
אתם מוזמנים לצפות:

www.youtube.com/watch?v=jn4xmMWZQpU

ארבעה סיקורים לכנס ירושלים האחרון
לצפיה ב-'אחלה סיקור'
אחלה סיקור
27/02/2015 | 06:20
33
כרגיל נישאר מעט חלוקים לגבי ״כמוך״. איני רואה את הסיקור שלהם באותם צבעים קודרים שבהם אתה רואה אותו.
הרב ארל׳ה משעשע עם היצמדותו למונח מת״מניק. מצאתי את מתנגדי ההמרה משכנעים הרבה יותר מתומכיה, אבל אולי זו לא חוכמה - באתי עם דעה מוקדמת. הדבר הכי משכנע זה אדם שמבטא כאבו האישי וטוב שזאביק דיבר כמטופל המרה שניזוק. כמו שכתבת אקרמן מייצג יהירות נבובה בעיניי.
לצפיה ב-'נפתח פורום כבדי שמיעה וחרשים'
|*|נפתח פורום כבדי שמיעה וחרשים|*|
26/02/2015 | 13:29
9
|שמאל|אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום כבדי שמיעה וחרשים.
אז איך מתמודדים עם ליקויי שמיעה? מהם הזכויות והשירותים שרלוונטיים לאוכלוסיית החרשים? ומהם מכשירי השמיעה שהכי מתאימים?

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות נושאים לדיון, לשאול ולשתף!
לצפיה ב-'נטוורק עסקי לעצמאים ובעלי/ותעסקים גאים! יום שני הקרוב!'
נטוורק עסקי לעצמאים ובעלי/ותעסקים גאים! יום שני הקרוב!
24/02/2015 | 22:14
6
נטוורק עסקי לעצמאיות ובעלות עסקים מהקהילה הגאה!
רשת עסקית לבעלי ובעלות עסקים מהקהילה הגאה!
המפגש הקרוב יערך ביום שני, 02/03/15, במכז הגאה בגן-מאיר, תל-אביב.

לאירוע בפייסבוק
לפרטים נוספים, הסברים והרשמה, כאן  
מוזמנות ומוזמנים להצטרף ולשתף!
מה זה ולמה זה טוב?
טוורקינג היא שיטת  שיווק שמעודדת ומאפשרת לשיווק “מפה-לאוזן”,לעבוד עבורך!
ברשת חברים בעלות ובעלי עסקים שונים, למטרת קשרים , הפניות והזדמנויות .
הרשת מאפשרת להגיע ללקוחות פוטנציאליים נוספים.
השיטה העיקרית היא הפניית לקוחות או קשרים פוטנציאליים עבורך, מתוך מעגלי ההכרויות של כל אחת ואחד.
חברות ברשת מאפשרת היכרות  ויצירת אמון, ע”מ שנוכל להפנות אליך מתוך ביטחון במקצועיות ובהוגנות שלך (“לתת את המילה שלנו”).
כדי שכולנו נוכל להרוויח, עיקרון מוביל להצלחת הרשת הוא ככל שניתן יותר- נקבל יותר!
 לאירוע בפייסבוק
לפרטים נוספים, הסברים והרשמה, כאן  (מומלץ להרשם לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים וטיפים למייל)
מוזמנות ומוזמנים להצטרף ולשתף!

לצפיה ב-'נפתח פורום טיפול באמנויות'
|*|נפתח פורום טיפול באמנויות|*|
22/02/2015 | 14:04
14
|צבע|רוצים לגשת לחיים בצורה קצת אחרת?
פורום טיפול באמנויות ? פורום חדש שקם על מנת לתת לכם את האפשרות לשאול הכל על לימודי טיפול באמצעות אמנויות.

לגעת בנפש של האדם הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר איתם האנושות מתמודדת.
לחקור ולבדוק הפעם, לא באמצעים הקונבנציונליים אלא באמצעות כלים קצת שונים, לא שגרתיים.
בואו להתייעץ ולשמוע עוד על הלימודים בתחום -  מה התואר כולל? מה דרישות הקבלה? למי זה מתאים?

מחכים לכם עכשיו בפורום:http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

לצפיה ב-'"אנחנו הומופובים גאים"'
"אנחנו הומופובים גאים"
19/02/2015 | 21:26
4
187
www.kipa.co.il/now/17/61286.html
מאמר נוראי. כאילו יצא ממכונת זמן מתקופה אחרת. פשוט כואב לקרוא וגם מאוד מכעיס.
לצפיה ב-'נראה אם יפרסמו את תגובתי'
נראה אם יפרסמו את תגובתי
20/02/2015 | 11:53
2
109
"זה כל הספור, אין כאן אפליה  ושנאת האחר"
באמת?
כי שאתה משוה הומוסקסואל לבחורה בולמית או לבן אדם נכה ומכריז שהאיש חולה- אתה באמת ובתמים לא רואה את שנאת האחר שלך??
בן אדם בלי רגל לא יכול לתפקד. בחורה המרעיבה את עצמה יכולה למות.  בעיניך זה אותו דבר??
בשביל מה?כדי להכריז על  הומוסקסואלים ולסביות כ"חולים שיש לרפא"?  
 מבחיל לראות איך הכותב מעוות הכל.  זכותו של כל אדם לאהוב.  הסבל האמיתי הוא בנישואין חסרי אהבה וחסרי משיכה מינית, בהתחמקות   מחיי  אישות  וברגשות אשם נצחיים.   
ההתחמקות הזו מלדון על מה שמבדיל באמת הומסוקסואלים ולסיות מסטרייטים- ברור מאליו.

יתרה מזו, אן מצהירים בבית הפתוח שלא באו לעורר פרובוקציות איך אתה שולל בכזו קלות ואומר "כן , כן מכירים אותכם" ומיד  בסוף הפסקה שלך אתה בוכה על סתימת פיות???
אם יש לך זכות לקרא לאחרים חולים, להכריח אות ם לעשות משהו שלא מתאים להם ורק יסבלו ממנו- יש להם את הזכות למחות.
אל תסתם להם את הפה ותבכה על סתימת פיות.
צבוע.

ודרך אגב, גם אשה היא אדם שחפץ להנשא.
אבל תרגיש חופשי להתעלם.  זה מפריע לתפיסת עולמך להתיחס לנשים כאל סוג של בני אדם.
לצפיה ב-'ההתייחסות לנשים במאמר שלו באמת מטורפת'
ההתייחסות לנשים במאמר שלו באמת מטורפת
21/02/2015 | 22:38
1
55
אליצור שוכח שצריך שניים לטנגו ועל כל הומו שאמור לחיות באופן שרוצה לכפות עליו צריך אישה שתרצה להינשא לו. אם היא תבין מה זה הומו ותרצה להינשא בכל אופן היא מעוררת תימהון. ואם לא תבין או שפשוט בעלה יוליך אותה שולל, אז זה ניצול אכזרי וציני. אבוי אם זה מה שערכיו התורניים מוליכים אליו. אולי הוא בונה על שידוכי הומואים ולסביות אבל מיזם הרב ארל'ה לא צלח ממה ששמעתי.
לצפיה ב-'אין התיחסות לנשים'
אין התיחסות לנשים
23/02/2015 | 21:15
28
בעולם שלו אין ניסיון להבין מה עובר על הומוסקסואל או על לסבית.
לא מענין אותו מנושאין פיקטיבים או מה שקורה בתוך הנפש פנימה.

אין התיחסות כל כך לפתרון. לא אכפת לו מה יקרה כל עוד הוא יכול להשמיץ ולהשוות הומוסקסואליות לבולמיה או נכות.
הכי קל זה להשמיץ.
לנסות להבין או ללכת צעד בנעלי האחר- זה כבר יותר קשה.
לצפיה ב-'והנה עוד הומופוב שגאה בנכותו'
והנה עוד הומופוב שגאה בנכותו
23/02/2015 | 03:47
52
הבן של חיים סמוטריץ' מבייש את את אביו
לצפיה ב-'מצעד הדתיים הסובלניים'
מצעד הדתיים הסובלניים
20/02/2015 | 11:56
3
119
לקראת ראש חודש אדר  כתבתי רשומה קצת יותר אופטימית,  זה התחיל מסטטוס מרגש של אלעזר שטרן והתגלגל לרשומה על עשרת הדתיים הסובלניים במגזר הדתי- כן ירבו..
אתם מוזמנים להציץ.
(רוצים לנחש מי במקום הראשון?)

לצפיה ב-'אהבתי מאוד את הרשימה'
אהבתי מאוד את הרשימה
21/02/2015 | 22:34
2
44
הופתעתי ממך לטובה לגבי בנט שהיית מוכן לפרגן לו. ולגבי המקום הראשון שלך, אני חולה עליו לחלוטין. אצל שי פירון המפנה נראה לי מוגזם עד אופורטוניזם. מצד שני אצל פייגלין נראה שבא ממקום ערכי ועמוק.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/02/2015 | 21:12
1
24
נפתלי בנט אינו האויב לדעתי. אורי אריאל ובצלאל סמוטריץ'- ממש כן.
נפתלי בנט מסמל תופעה- הדתיים ה"מתונים" שלא מפחדים מילדות בנות 12 רוקדות  הם אלו שיכולים לקבוע וגם לשנות.  אצלו יש פתיחות כלשהי, ניסיון של הידברות.
אצלו וגם אצל שי פירון אתה רואה שהם באמת מנסים להבין, להיות קשובים ,אבל המגבלות ההלכתיות מקשות עליהם מאד ויש איזה התחלה של תהליך.

ומה אתה רואה אצל אורי אריאל ובצלאל סמוטריץ'? די כלום. במקרה הטוב-קשיחות רובוטית.
לצפיה ב-'סמוטריץ אכזבה מבחינתי'
סמוטריץ אכזבה מבחינתי
24/02/2015 | 19:45
32
תמיד הופיע אצל "לונדון וקירשנבאום" וביטא עמדותיו באופן מכובד ולא מתלהם. לא חשבתי שהוא מהיצורים שיעשו משהו כמו מצעד הבהמות.
לצפיה ב-'רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר'
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר|?|
17/02/2015 | 13:33
7
|גיטרה| דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|אקשן| תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו? היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|מיקרופון| הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!

|מוצץ| פורום הורים לפעוטות שמח לארח את טובה קראוזה, דיאטנית קלינית לתזונה בהריון ואחרי לידה, מחברת הספר "המדריך השלם לתזונה בהריון" ומקימת אתר "תזונה טובה".
האירוח התחיל ביום ראשון ויסתיים מחר בשעה 10:00! מהרו להיכנס לפורום ולעלות את שאלותיכם על גבי השרשור:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו