לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

אודות הפורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
  ארגוני להט"ב דתיים:   
 הו"ד

אוזן קשבת : יש עם מי לדבר 

שעות פעילות:  ימים א'-הבשעות 19:30 - 22:30
טלפון:03-6205591
מייל: yesh@glbt.org.il
ניתן לבוא ולדבר, אנחנו כאן בשבילכם
ממתינים לכם במשרדי האגודה, קומה ב'
במרכז העירוני לקהילה הגאה
גן מאיר- תל אביב

המשך >>

לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2015 | 15:43
28
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
לצפיה ב-'תמיד אותה השוואה אומללה לפדופיליה'
תמיד אותה השוואה אומללה לפדופיליה
10/06/2015 | 22:34
124
מתוך הפייסבוק של חיים זיסוביץ, דובר אוניברסיטת בר אילן
לצפיה ב-'פורום אקס פקטור נפתח מחדש'
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
09/06/2015 | 17:54
23
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מענה על שאלון במסגרת מחקר לתואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטה '
מענה על שאלון במסגרת מחקר לתואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטה
07/06/2015 | 15:29
40
שלום!!
ממש אשמח לעזרתכם ואבקש שתקדישו מספר דקות למענה על 2 השאלונים הקצרים המצורפים בהמשך .
מדובר בשאלונים ממש קצרים והם עוסקים בתגובות אפשריות באינטרנט למצבים.  
המון תודה על שיתוף הפעולה!!
רועי
לצפיה ב-'תחקיר בנושא קשרים וירטואלים'
תחקיר בנושא קשרים וירטואלים
04/06/2015 | 12:09
46

שלום לכולם, 
שמי רחלי ואני עושה תחקיר בנושא קשרים וירטואלים.
אם למישהו/מישהי יש כאן איזה סיפור מעניין על קשר שהוא מקיים באינטרנט או באופן טלפוני בלבד (שמעולם לא נפגשתם), אשמח אם תצור/תצרי עימי קשר. 
הכל אנונימי וחשאי. 
זה המייל שלי rachelitouitou@gmail.com 
תודה ויומקסים לכולם! :) 

לצפיה ב-'ניסוי חברתי רחב היקף'
ניסוי חברתי רחב היקף
03/06/2015 | 12:35
71

שלום לחברי הפורום,

שמי ערנ, סטודנט למדעי המוח באונ' ת"א.
אנו מריצים מחקר מקיף וקרובים לדד ליין שלנו לאיסוף התוצאות.
מאוד מאוד נשמח ונודה על הירתמותכם ועזרתכם בהשתתפות בניסוי,
מדובר על שני שאלונים - בהפרש של שבוע זה מזה.
השאלון הראשון מופיע בקישור מטה והשאלון השני ישלח בכתובת הדוא"ל שתזינו.
כתובת המייל משמשת הן לשליחת השאלון השני והן לצימוד והתאמת המענה על שני השאלונים השונים (כמובן שהיא נמחקת מרגע הצימוד, ולא נעשה בה עוד שימוש).

http://goo.gl/forms/6AGWUXBBDy

המון תודה על העזרה!
לצפיה ב-'מוסר של גייז'
מוסר של גייז
31/05/2015 | 11:22
18
317
כמה שאלות שעלו לי במחשבה על מה זה גם הומו וגם דתי. כי אני מצד אחד במודע מתיר לעצמי איסורים מסוימים במקרה החמור משכב זכור או במקרה הפחות זרע לבטלה. ולהבחירה להשאר דתי מגיעה ממקום של טוב אני כזה, יש פה סוג של "אונס" שמתיר לי, אבל מכאןה שאלה חדשה עד כמה אני כבול או משוחרר מהדרך ההלכתית. למשל השאלות הראשונות שעלו לי בראש כשחיפשתי להתנסות תחילה, האם היית מקיים יחסי מין עם גבר נשוי או שמא יש פה ניאוף? או למשל להצטרף לזוג גברים לשלישיה...גם פה יש סוג של ניאוף...ואז התחלתי לחשוב האם יותר ראוי שבדייטים נשמור נגיעה עד שנדע שאנחנו רוצים להיות ביחד, האם פגישה בשביל מין מזדמן היא ראויה בכלל. או שעלינו לשמש דוגמא לכך שאפשר לחיות חיים הומוסקסואליים מתוך אמת פנימית בלי שיחשבו עלינו שאנו סוטים שמחפשים רק מין כל היום ולכן אנו מתפתים להומוסקסואליות כי זה קל יותר..(טענה רצינית ששמעתי כי באמת כל מה שחיפשתי בעבר היה מין) לכן רציתי לשאול מה אתם חושבים על השאלות הללו-
האם הייתם מקיימים יחסי מין עם גבר נשוי שנמצא בארון?
האם הייתם מקיימים יחסי מין בשלישיה? או עם גבר שנמצא כרגע בקשר עם גבר אחר?
האם פגישה רק בשביל מין היא ראויה לדעתכם? (ודאי שהמציאות היא שזה קורה וגם אני יוצא לכאלה רק אם זה ראוי)
האם ראוי לשמור נגיעה?
נ.ב שאלה נוספת שחשובה לי- האם הייתם מקיימים יחסים/ מקימים בית עם גוי במיוחד לא מהול? אולי זה אפילו עדיף מאשר עם יהודי?
במידה ואתם ליברלים בכל השאלות הללו אז איך הזהות הדתית\יהודית באה לידי ביטוי יחד עם ההומוסקסואליות?

לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
31/05/2015 | 19:21
167
התחברתי מאד לחיפוש הבלעדי אחר מין, שמאפיין תקופות מוקדמות של הבשלת(?) הנטייה המינית. אין ספק שיש לכך השלכות על כל התפישה שלנו את הנטייה שלנו לאורך השנים, גם אחרי שכבר יוצאים מהארון (אם יוצאים). סתם הערה..

לדעתי, יש בעיה הלכתית של "לפני עיוור" להיות עם גבר נשוי (יש שיאמרו גם בעיה מוסרית).
אני אומנם לא שומר מצוות כיום, אבל לדעתי גם אדם ששומר מצוות יכול להרשות לעצמו מתירנות (אורגיות, יחסים עם גוי, כדוגמאות) בתחום המיני כהומוסקסואל. פשוט כי אין מספיק התייחסות הלכתית לנושא. אני מסכים שרוח ההלכה כן דורשת דברים מסוימים, אבל רבים הם התחומים שגם הדתי הממוצע לא מקפיד לגביהם על כל המתבקש מרוח ההלכה... יש איזו התחסדות של הציבור הדתי שדווקא בנושא המין שכולם נכשלים בו (הוצאת זרע לבטלה) דורש הקפדות לעילא ולעילא. יש הרבה מקומות אחרים ויפים בדת שאפשר להשקיע בהם משאבים להדרם.
לצפיה ב-'בעיני דתיים רבים, משכב זכר חמור כמו רצח (יהרג ובל יעבור)'
בעיני דתיים רבים, משכב זכר חמור כמו רצח (יהרג ובל יעבור)
01/06/2015 | 06:34
4
183
בעיני אותם אנשים, השאלות שלך משולות לשאלות הבאות:
האם הייתם רוצחים בשבת, ועוברים גם על איסור חיתוך בשבת (איסור טוחן)
האם הייתם זוממים, או מבצעים את ההרג רק על פי דחף רגעי?
האם מותר להשתמש לשם כך בסכין חלבית?
אנחנו יכולים להעמיד פנים שהדת תרשה לנו משכב זכר, איכשהו. אבל זאת אשלייה שלנו בלבד. הדתיים הלא-ליברלים ימשיכו להזדעזע מעצם הרעיון של משכב זכר וגם מאקט מיני כלשהו בין גברים.  דתיים ליברליים כאלה אינם נחשבים דתיים כלל בעיני המחמירים.
בקיצור, אם אתה רוצה להיות דתי והומוסקסואל בו-זמנית, עשה זאת, ואל תשאל את הממסד הדתי.

לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
02/06/2015 | 15:59
3
104
לא בהכרח, אני קודם כל שואל מתוך מוסר פנימי ולאו דווקא מחוייבות הלכתית, כי אני מאפיין אנשים דתיים כבעלי מחויבות מוסרית גבוהה יותר ובאה לידי ביטוי גם בצניעות מסוימת. אז זה שאלה קודם כל מתוך אמונה עצמית אם אני כבר הומו ואני נשאר דתי מה זה אומר עלי. להשוות לרצח זה ממש לא נכון, כי דבר ראשון אף אחד! גם אם הוא אומר את זה בפיו לא מתייחס להומו כאל רוצח, זה כמו שבועל נידה הוא לא רוצח! זה מדבר על כפייה וזה על הסכמה הדדית. אבל גם בתוך זה אותי למשל השתתפות באורגיה מצד אחד זה מאוד מלהיב ומרגש אבל אני יודע שפה זה משהו מעבר לנורמה-משהו לא ראוי, פריצות מוסרית ואני נגד זה! כאשר אדם לא דתי יאמר מי שרוצה שיבושם לו ואולי הוא ינסה פעם אחת ללא מחויבות 
לצפיה ב-'OK הבנתי. אתה מדבר על מוסר ולא על דת'
OK הבנתי. אתה מדבר על מוסר ולא על דת
03/06/2015 | 00:19
90
זה כבר משהו אחר.
אכן, יש מקום לבחינה עצמית, כשאדם מקיים קשר מיני או רומנטי עם אדם שהוא כבר "תפוס" בנישואין או קשר חד-מיני. ייתכן שאדם תפוס כזה קבע עם בן/בת זוגו שהקשר פתוח ולכן אין ניזוקים. במקרים אחרים, האדם התפוס יוצר קשר מיני/רומנטי מחוץ לזוגיות שלו בלי ידיעת בן הזוג, ואז ניתן לקרוא לזה "בגידה" שהיא וודאי לא מוסרית. הבט נוסף של נושא הבגידה הוא  השאלה: האם יש לסיים קשר זוגי בגלל בגידה? האם אקט מיני הוא משמעותי עד כדי כך, שהוא מצדיק סיום קשר זוגי קיים וארוך,  שמבוסס על אהבה, שיתוף חיים, דאגה ועזרה הדדית, גם אם היתה בגידה באמון.
האם השתתפות באורגיה היא לא-מוסרית? מי קובע כללים כאלה?
האם יש לקיים איסור נגיעה? השאלה היא מתי מותר לגעת. הלא אצלינו אין טקס נישואין ש"מכשיר" את הנגיעה.
הנסיון שלך ליישם את הדת היהודית כמכשיר מדידה מוסרי לבחינת קשר בין גברים עלול להישמע מגוחך. עדיף שתשמש במכשיר אחר. נניח, מוסריות אוניברסלית, לא דתית.

לצפיה ב-'"אני מאפיין אנשים דתיים כבעלי מחויבות מוסרית גבוהה יותר"'
"אני מאפיין אנשים דתיים כבעלי מחויבות מוסרית גבוהה יותר"
03/06/2015 | 17:36
1
79
ברצינות?
האם אתה מאד תמים או שאתה מעלים עין מכל העבירות והחטאים שמתגלים בוקר וערב בקרב הציבור הדתי?
לצפיה ב-'גם אני הרמתי גבה כשקראתי את המשפט הזה '
גם אני הרמתי גבה כשקראתי את המשפט הזה
04/06/2015 | 12:59
67
אני אתאיסט מוחלט, והרבה יותר מוסרי מהרבה אנשים דתיים שאני מכיר
לצפיה ב-'הרבה שאלות מורכבות'
הרבה שאלות מורכבות
03/06/2015 | 02:51
111
לדעתי אצל הרבה דתיים ישנה התפיסה שצריך ללמוד מוסר רק מהתורה, ואם זה לא בתורה או בהלכה זה לא מוסר. פיתוח של המחשבה הזאת ראיתי אצל חלק מההומואים הדתיים שאימצו את הגישה שאומרת - אני שומר הלכה, על קודי צניעות ומוסר בכל מה שנוגע לחיים ה"דתיים" שלי (ישנם כאלה שממשיכים להקפיד למשל על איסור נגיעה), אבל ההומוסקסואליות שלי היא לא חלק מהזהות הדתית שלי ולכן ניתן לפרוק כל עול. לדעתי הדיסוננס הזה הוא פרי של מערכת חינוך בעייתית, והתעלמות רבנית כמעט מוחלטת מהסוגיה של להט"ב דתיים.

במקרה דנן, כמו כל מקרה שאינו מפורש בתורה ובהשתלשלות ההלכה, כאשר אדם בא לפסוק לעצמו, הוא צריך להסתכל ולנסות להבין מהם רוח הדברים העולים מהתורה, אך בנוסף, ובמיוחד בתחומים האפורים, אל לו להתעלם מהמוסר האנושי הפשוט (או במילים אחרות - אם היה מדובר בזוג סטרייטי מה הייתי עושה). לצערנו או שמחתנו הממסד הרבני מתעלם משאלות הלכתיות הללו, ונמנע מהתייחסות מפורשת ומפורטת, דבר המשאיר בידנו את האפשרות להתמודד עם הסוגיות האלה בעצמנו, מעין אוטונומיה הלכתית נדירה שכמעט ואינה קיימת כבר.

בנוגע לשאלותיך  - 
ראשית כלל אצבע הכי חשוב מבחינתי - כאשר יש צד אחר שנפגע - בן זוג, אישה או כל אדם אחר - הדבר פסול, ותמיד חשוב שנזכור שעברות שבין אדם לחברו חמורות הרבה יותר מעבירות שבין אדם למקום.
- יחסי מין עם גבר נשוי - לדעתי מבחינה הלכתית יש כאן איסור ממשי של 'לא תנאף' - אמנם נחלקו הפרשנים האם האיסור חל רק כאשר שני המנאפים נשואים, אבל ישנם רבים אחרים שחושבים שמדובר בניאוף גם כשאחד הצדדים לא נשוי. וגם אם לא מבחינה הלכתית, מבחינה אנושית בסיסית ברור שמדובר בבגידה, ויש צד שלישי שנפגע בגלל המעשים.
- שלישיה או גבר בקשר אחר - תחום אפור - אם הגבר במערכת יחסים מונוגמית עם גבר אחר או שהם נשואים - נראה לי שפשוט שיש כאן בגידה. במידה ומערכת היחסים פתוחה - ראשית צריך לחשוב אם מערכת יחסים פתוחה היא דבר מוסרי, בעיקר כשבחלק מהפעמים יש צד אחד שמעוניין הרבה יותר מהצד האחר, במידה ואתה עונה כן על השאלה הזאת אז לא נראה לי שיש בעיה (לי אישית נראה שמערכת יחסים פתוחה היא דבר לא טוב, ואפשר אולי לקחת אסמכתא הלכתית מחרם דרבנו גרשם וקידוש מערכת היחסים המונוגמית ביהדות האורטודוקסית).
- פגישה בשביל מין - הדבר יותר בינך ובין הקב"ה, ולכן אני רואה בו פחות חשיבות מבחינה עקרונית, אבל בתור מי שחונך על צניעות ומין שמשמש כחלק מזוגיות, קשה לי מאד עם סצנת הסטוצים.
- נגיעה - נראית לי חומרא מיותרת, זהו גדר הלכתי שנועד להרחיק מאישה נידה.
- גוי - לא רואה בעיה בין אם נימול או לא.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
03/06/2015 | 21:29
76
אתה מעלה הרבה שאלות שגם היו לי לא מעט.
לתפיסתי (בלבד!!) האסור המפורש הוא "ואת זכר לא תשכב משכבי אשה ,תועבה היא".  בעולם שלי תועבה זה מין פרוע, סטוצים,סאונות, הליכה לגנים. ובאמת אחרי דברים כאלה היו לי רגשות אשם.

לעומת זאת ,אחרי ששכבתי עם מישהו שאהבתי (או לפחות ששכבנו בנסיון ליצור זוגיות) לא הרגשתי חטא או "תועבה".  בתפיסה שלי המהות של יחסי מין משנה יותר מכל שאלה אחרת.

למקרה שקשה לי עם סוגיה מוסרית אני שואל את עצמי- איך סטרייט/ית היתה מתנהגת במצב דומה ?
אם זה בסדר שאשה תשכב עם גבר נשוי? מה זה יגיד לי אם אשמע על מישהי שעשתה שלישיה?  כל מה שנראה לי "לא ראוי" אצלה, גם לא ראוי אצלי.

אסור נגיעה זה משהו אחר. בעיני זה אסור מדרבנן שצבר תאוצה מטורפת בימינו ונהיה יותר מידי עקרוני.  אם הייתי סטרייט/ית לא הייתי מקיים אותו.

לגבי גוי זה קצת שונה. הבעיה  במערכת יחסים עם גויים היא שלא נוצר "בית בישראל" .  עכשיו...אם אנחנו שני גברים, והסכויים לילדים משותפים נמוכים מאד- ויש אהבה, ויש משיכה מינית, ויש כבוד הדדי לדת של האחר , מה זה משנה?
אבל הכבוד חיב להיות הדדי. כלומר- שאנחנו לא נלגלג על הנצרות/הינדואיזם/אסלאם.  ואם הוא אינו רואה קשר לדת...אלא אתאיסט, בעיני אין שום אישיו אפילו לדון בו.  כי אז הדת לא משחקת תפקיד אלא רק העם שלו. ומה זה משנה מאיזה עם הוא. העיקר שיהיה חתיך  

אין כאן "עדיף" על היהודי,  יש יהודים שאני מכיר ולא הייתי נכנס איתם למערכת יחסים, ויש גויים עם לב זהב שהייתי רוצה להכיר.

לצפיה ב-'הומואים דתיים'
הומואים דתיים
05/06/2015 | 15:33
137
סליחה, נראה לי שבאמת המשפט על המוסר היה לא נכון, אבל זה שאלות שאני חשוב לי להתייחס עליהם, כי בכל זאת זה פורום הומואים דתיים ומדבר לאנשים שרוצים לשמור וחשוב להם לשמור על הזהות הדתית שלהם ועל הזהות היהודית שלהם. אני גדלתי על זה שיהודות היא לא רק דת היא גם לאום ובתור אדם שחשובה לו הזהות היהודית שלו והזהות המינית שלו מחפש לא רק להתמודד באופן פרטי אלא לחפש דרך בה להדריך אחרים שגם אם הם הומאים אפשר להשאר במסגרת. אולי זה קצת נאיבי אבל הלנצח נאכל חרב? לכן השאלה של הגוי היא כל כך חשובה! גם מבחינת סטרייטים. ואשמח לדעת אם גם לכם יש שאלות בסגנון שעולות לכם?
לצפיה ב-'אלו שאלות מאוד מעוררות מחשבה'
אלו שאלות מאוד מעוררות מחשבה
05/06/2015 | 17:41
55
התשובות שנתנו פה מרתקות ומשכנעות. רוצה להוסיף כמה דברים. הייתי אומר קודם כל לא לעשות רע לאף אחד. מי שעוזר למישהו לבגוד עושה רע לבן אדם אחר וזו עבירה מוסרית. ודאי פסול. לא היית רוצה שיעשו זאת לך.

בנושא הגוי, מבחינתי נראה לי שהציווי המוסר הוא שאל תבחר במבנה משפחתי שירחיק אותך או את ילדיך, אם יהיו לך, מעם ישראל. כל דבר אחר לא ממש משנה. אבל אם בגלל הגוי תלך לגור בנכר ותקים משפחה מנותקת מעם ישראל, זו בעיה.

לגבי שלישיות וסטוצים, בתורה יש מגמה כללית שמעבר למוסר בן אדם וחברו, אומרת שאל תתנהג כמו בהמה שכל מה שיש לה זה אוכל והזדווגות עד המוות. אני חושב שלחוש בעצמך ובחייך בהמתיות זו חוויה מאוד קשה לאדם שגדל בחינוך דתי, גם אם קשה להסביר מה בעצם כל כך רע בזה.  אם יש לך איזו פנטזיה ותגשימה בהסכמה הדדית, קשה לי לומר בהחלטיות שזה רע. אבל לשקוע בתוך חיים של מיניות מאוד גסה - נראה לי צורם ואורח חיים שעדיף להימנע ממנו, בוודאי כשיש תודעה דתית.

לצפיה ב-'לדעתי אתה מחפש תשובות במקום הלא הנכון'
לדעתי אתה מחפש תשובות במקום הלא הנכון
05/06/2015 | 23:23
4
111
וכשאני אומר ל"מקום" אני מתכוון באמת ל"מקום".
אתה מעלה כאן שאלות רבות. התשובה להן לא תמצא במסגרות דתיות.

ניכר שאתה מנסה לכפות אורח חיים דתי וסטרייטי על נטיה מינית ששונה לחלוטין מכל מה שאורח החיים הדתי מייצג ומנסה להנחיל.
מה זאת אומרת?
יש פה שאלות של מוסר בסיסי אל מול ערכים ליברליים שנתפסים כלא מוסריים בחברה דתית - אז איך באמת אפשר להשוות בין השניים?
לצורך העניין, לא תהיה לי בעיה לשכב עם גבר שנמצא בזוגיות פתוחה. הזוגיות שלו היא שלו והיא לא רלוונטית לי. לא הייתי שוכב עם גבר נשוי או בזוגיות סגורה כי בעיני זה לא מוסרי ומהווה פגיעה בצד שלישי. אבל כאשר יש בחור שבזוגיות פתוחה ושניהם מסכימים כי זה מה שנכון להם - מי אני שאלמד אותם מה טוב בשבילם?
היכן אפשר למצוא מה ראוי ומה לא אם מדובר באנשים בוגרים שהחליטו החלטה שנכונה להם?

אתה מנסה לקחת את הנטיה המינית שלך ולהכניס אותה בכוח לתבנית שהיא פשוט לא מתאימה לה.
אתה מדבר על שמירת נגיעה, או זרע לבטלה וכל מיני דברים כאלה שפשוט לא שייכים ולא קשורים בכלל לחיים שאתה חי.

אתה לעולם תשפוך זרע לבטלה כי אתה לא תכניס אישה להריון מתוקף היותך הומו.
אתה לא צריך לשמור נגיעה כי ממילא לא תכנס לחופה דתית עם אותו בחור. בנוסף, לא יהיה לך צורך לשמור נידה או כל "מצווה" אחרת שעושים עם אישה.
פגישה למין מזדמן מצטיירת מאוד רע בהיבטים דתיים כי מין כשלעצמו הוא דבר שעושים עם אישה אחת - אבל, אתה שוכח שבחברה סטרייטית דתית הבעיה עם מין מזדמן היא האישה, שמוכתמת כלא בתולה.
גם בתנ"ך היה מין מזדמן (ואישה ממילא היתה רכוש שיש עליו פחת), אבל אישה טובה היתה חייבת להיות בתולה. איש לא יכול להוכיח שגבר הוא לא בתול ובתכלס, על זה אפשר לסלוח אם הוא לא.
לגבי גוי - מה זה משנה, בעצם? הבעיה עם התבוללות עם גויים היא זהותם הדתית של הדור החדש והתרחקות מהדת.
אם אתה שוכב עם גוי, זה באמת משנה משהו?

חשוב לך לחיות אורח חיים דתי סטרייטי, אז אתה מנסה לשלב את זה בחייך כשאתה בזוגיות עם גבר.. אבל זה באמת לא חופף.
בשורה התחתונה, ידידי, מתוקף היותך הומו אתה "משתחרר" מכבלים של פרימיטיביות ומנהגים שנועדו מלכתחילה לשלוט על אנשים.
נצל את זה, ותעשה מה שטוב לך.  
אתה יכול לשמור שבת, לשים כיפה או כל מה שטוב לך.. אבל כל המנהגים שקשורים בהעדפות שלך במיטה צריכים להשאר מחוץ לדלת.
בכל מה שקשור סקס - הדת ואתה במקום אחר לגמרי, וכדאי שתעשה מה שעושה לך טוב ולא מה שמצפים ממך בחברה הדתית והסטרייטית.
לצפיה ב-'חצוף!!!איך אתה מייעז לחלל קודשיי יישראל???????????'
חצוף!!!איך אתה מייעז לחלל קודשיי יישראל???????????
07/06/2015 | 17:36
3
120
זרע לבטלה לא קשור לחיים????????????? 
זה מהות הקדושה!!! זרע קודש מיימיי אברהם אביינו !!!! עליינו לשמור עלייו מכל משמר !!! 
שלא להרבות בניי לילית וסמאל בעולם!!! שיבוא לקטרג וליירוק על הקבר שלנו בעוד 120 שנה!!! 

אם אתה רוצה לחייות כבהמת השדה זה עייניין שלך !!! אבל אל תחטייא את הרבים גולשי הפורום הצדייקיים. 
לצפיה ב-'קח נשיקה ולך להביא ביד'
קח נשיקה ולך להביא ביד
07/06/2015 | 17:50
135
צדיק טיפש שכמוך.
לצפיה ב-'איסור זרע לבטלה לא מוזכר בתורה'
איסור זרע לבטלה לא מוזכר בתורה
08/06/2015 | 07:21
138
ואינו נמנה על תרי"ג מצוות. זה נכון שחז"ל התנגדו לכך.
לצפיה ב-'בוא תלמד משהו, ככתוב "מכל מלמדיי השכלתי"'
בוא תלמד משהו, ככתוב "מכל מלמדיי השכלתי"
08/06/2015 | 19:19
101
אם תכתוב בצורה רגועה יותר, יקשיבו לך יותר.
כנ"ל גם לדיבור בעל פה.
לצפיה ב-'כשאדם שוכב עם אחיו או קרוב משפחתו..'
כשאדם שוכב עם אחיו או קרוב משפחתו..
25/06/2015 | 18:52
2
95
ע"פ ההלכה הוא חייב במשכב זכר בלבד
ולא בגילוי עריות
מכאן ההלכה לא רואה במשכב זכר כיחסי אישות כמו בין זכר לנקבה
ולכן לדבר על ניאוף עם גבר נשוי בשורה עם ההלכה ..לא מתקשר
זה כבר עניין מצפוני
לצפיה ב-'מה שאתה כותב לא מדויק'
מה שאתה כותב לא מדויק
26/06/2015 | 10:07
1
46
לצפיה ב-'חשבתי ששמתי את המקרה של האבא בסוגריים.. אבל שכחתי'
חשבתי ששמתי את המקרה של האבא בסוגריים.. אבל שכחתי
26/06/2015 | 17:11
17
לצפיה ב-'שלום לכולם חברי הפורום'
שלום לכולם חברי הפורום
02/06/2015 | 20:26
122
 שמי אבישי, אני סטודנט לתקשורת במכללה למנהל בראשון לציון. במסגרת קורס מדיה מעניין אני צריך למצוא סיפורים שבמרכזם יחסים וירטואליים לא ממומשים. הכוונה היא, קשר בין שני אנשים, ולא משנה מאיזה מין, גזע או דת, שלעולם לא נפגשו. הקשר ביניהם, בין אם חזק או חלש, ארוך או קצר, חייב להיות כזה שנשאר בגבולות המציאות הוירטואלית והלא ממשית.

כאמור העבודה עוסקת באנשים. הרקע לקשר יכול להיות רומנטי, מיני, קשר עבודה, ובעצם כל קשר אחר שיש בו אינטרס לאחד הצדדים או שניהם. היחסים יכולים להיות גם כאלו שהתבססו על התחזות או שקר.

נדמה לי שכמעט כל אדם שמשתמש במדיה וירטואלית (פייסבוק, פורומים, צ'אטים, סקייפ וכדומה) נחשף לסוג כזה של קשר. המטרה שלי היא לבצע תחקיר על אותו קשר. איך הוא נוצר? איך הוא נשמר לאורך זמן? האם יש מידה של אמון בין האנשים שחולקים אותו? השמות של האנשים שישתפו איתי פעולה יכולים להישאר חסויים גם בפני, והחשיפה של התחקיר היא במעגל מצומצם מאוד, במסגרת כיתתית קטנה.

תודתי הנצחית לעוזרים/ות, נסו להיזכר בתקופה שהייתם סטודנטים והייתם צריכים/ות עזרה על פרויקטים הזויים ומשונים. תודה רבה :)
לצפיה ב-'טוב, שבת שלום'
טוב, שבת שלום
29/05/2015 | 17:05
1
147
אז לעצמי אני אומר אם הגיע זמן קשה אל תתייאש. תחזיק מעמד!
חבל לי לנו על דייכת הפורים
באיזה מקום הפורום מבטא אותי
לצפיה ב-'אכן, חבל על הפורום '
אכן, חבל על הפורום
01/06/2015 | 06:36
70
צעיר שמחפש באינטרנט שיחה והתייעצות עם הומואים דתיים, לא יוכל למצוא קבוצת פייסבוק מתאימה, משום שהיא סודית. אבל כן ימצא פורום פתוח כמו זה.
לצפיה ב-'בקשת למענה על שאלון מעניין '
בקשת למענה על שאלון מעניין
23/05/2015 | 23:37
1
73
שלום חברי פורום יקרים!
 אני מאמינה שאתם מקבלים הרבה בקשות מהסוג הזה, אבל חשוב לי להסביר מדוע אני שולחת לכם את הבקשה למלא את השאלון, ולמה כל כך חשוב לי שיענו עליו. קודם כל, כמה מילים על עצמי - בת 26, גרה בירושלים ולומדת עבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. במסגרת הלימודים אני מבצעת, יחד עם חברה, מחקר על תמיכת סבים וסבתות בנכד ההומוסקסואל. היה לי חשוב לחקור נושא הקשור לקהילה הגאה כיוון שהיא קרובה לליבי (למרות שאינני חלק ממנה). כמו שחלקכם בטח יודעים, עד כה נעשו מחקרים רבים על התמיכה שמקבלים נערים/בחורים הומוסקסואליים, אבל המעניין הוא שאף אחד לא חקר האם גם לתמיכת הסבים והסבתות ישנה השפעה. לאור כך שתוחלת החיים עולה, ולבחורים בני 20-30 לרוב יש סבא וסבתא ("מצרך" נדיר עד לא מזמן), היה לי חשוב לחקור את הנושא. 

ניתן לענות על השאלון בקישור הבא:
https://qtrial2015az1.az1.qualtrics.com/jfe/form/S...;

תודה רבה מראש,
יעל
054-7237244
לצפיה ב-'יש בשאלון הנחה של יציאה מהארון לפני הסבא\סבתא'
יש בשאלון הנחה של יציאה מהארון לפני הסבא\סבתא
27/05/2015 | 21:37
59
וזה לא בהכרח הנחה נכונה.
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
17/05/2015 | 16:12
30
|בית|מתעניינים בביצוע פרויקט תמ"א 38? נתקלים בשכנים סרבנים?
בואו להתייעץ על זה בפורום תמ"א 38:

|*|אתם או בני משפחתכם סובלים מפסוריאזיס? אל תעברו את זה לבד.
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום פסוריאזיס

|כלנית|יש לך שאלות לגבי אמצעי מניעה או הפסקת הריון?
היכנסי עכשיו לפורום הפסקת הריון ותקבלי מענה לכל השאלות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות בתחום חוות הדעת הרפואיות עבור תביעות נזיקין כנגד, ביטוח לאומי וחברות הביטוח?
היכנסו עכשיו לפורום חוות דעת רפואיות ותקבלו מענה:

|@|עברתם ניתוח בקע או שאתם עומדים לעבור?
בואו לדבר על זה בפורום ניתוחי בקע:

|כסף|חושבים שמגיע לכם החזר מס?
בואו לברר על כך בפורום מיסים והחזרי מס:

|סביון|בואו לקבל עצת מומחה על הנושא הכואב מכל.
היכנסו עכשיו לפורום כירורגיה אונקולוגית ותקבלו מענה לשאלותיכם:
לצפיה ב-'פרישתי מניהול הפורום'
פרישתי מניהול הפורום
13/05/2015 | 09:55
8
200
לאור מיעוט הפעילות בפורום וחוסר הצלחתי לשקמו, החלטתי לפרוש מניהול.
גם אם הקהל של הפורום הלך לקבוצה בפייסבוק ולאתרי הו"ד, כמוך וחברותא, אני מאמין שיש מקום גם לפורום ומקווה שהוא לא ייסגר ושמנהל אחר יצליח יותר בלהפיח בו רוח חיים.
לצפיה ב-'איך נקראות הקבוצות בפייסבוק?'
איך נקראות הקבוצות בפייסבוק?
13/05/2015 | 20:27
1
121
לצפיה ב-'דתיים למרות הכול'
דתיים למרות הכול
13/05/2015 | 22:27
128
לצפיה ב-'הייה שלום ותודה על הכל'
הייה שלום ותודה על הכל
14/05/2015 | 07:27
1
135
אני זוכר את התחושה שלוותה אותי לפני הפרישה.  קשה מאד לעבור את.זה.... צר לי שאתה חש ככה, אולי זה הקדמה של הפייסבוק, אולי כי אנחנו קהילה קטנה מאד שמתקשה להתפרש על פני כמה  סוגי מדייה.   

לפורום הזה ולקודמו שמורה אצלי בלב פינה חמה ואני מאד מעריך את כך שבחרת לקחת את המושכות ולנהל אותו. כל הכבוד , ותודה על שנה של מאמצים והשתדלות!!!
לצפיה ב-'תודה גנימדס'
תודה גנימדס
14/05/2015 | 08:27
70
כמו שאמר פעם מישהו אי אפשר להיות שליח ציבור ללא ציבור..
לצפיה ב-'מצער!'
מצער!
15/05/2015 | 08:02
1
84
תודה לך אויר חדש על מאמציך הברוכים. עשית עבודה מצויינת, אבל אי אפשר להוציא מים מאבן... בלי ניסים.
חבל מאד שהפורום לא ממריא, משום שצעיר שאינו יודע לאן לפנות יחפש בגוגל "הומואים דתיים" ולא קבוצות סודיות כלשהן.
כל טוב לך איש חביב, איכפתי ורגיש!

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
17/05/2015 | 14:04
43
מקווה שאיכשהו הפורום ישרוד ושתפוז בכלל תשרוד בעידן הפייסבוק. מאוד אוהב את הפלטפורמה הזו.
לצפיה ב-'עצוב לי לראות שהפורום דועך- מצטרף לפורטי'
עצוב לי לראות שהפורום דועך- מצטרף לפורטי
31/05/2015 | 19:24
40
בהצלחה בהמשך הדרך !
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
23/06/2015 | 10:44
16
אנו מודים ל אוויר חדש על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'פוסט יפה על הומואים דתיים'
פוסט יפה על הומואים דתיים
11/05/2015 | 23:31
178
ישן, אבל כתוב בצורה מצחיקה ורבת כישרון.
לצפיה ב-'מחפש כלה. רעיונות?'
מחפש כלה. רעיונות?
10/05/2015 | 04:15
6
174
בוודאי יצא לכם לשמוע עלי, ואם לא עלי ספציפית, אז על הקונספט.
הומו דתי, מחפש לסבית דתיה.
אם יש לכם רעיונות איפה אפשר לפרסם את הבקשה,
או איך ניתן לקדם אותה, אודה לכן מאוד.

ערן.
לצפיה ב-'לא אוכל להגיד שיש לי רעיונות'
לא אוכל להגיד שיש לי רעיונות
11/05/2015 | 22:53
1
116
אני רק יכול להפנותך להודעה מאוד ישנה של בחור שהסביר למה נואש מהרעיון
לצפיה ב-'זו ההודעה הישנה'
זו ההודעה הישנה
11/05/2015 | 23:12
151
אני תוהה מה קורה עם הבחור היום

מאת: יצחק 25
09/09/07 03:53
שלום וברוך הנמצא...
דבריך נגעו לי במקום עמוק מאוד, שכן תמיד פחדתי שיבוא יום שאחוש כמוך, אך ב"ה אני היום נמצא במקום אחר לגמרי.
אני צעיר ממך בשנה. לפני שנה, כשהשתחררתי מהצבא, והגדרתי את השנה הקרובה (זו שעתה מסתיימת) כשנה שבה אכריע על כיוון ברור לחיי. כשהייתי בצבא- היה לי קל לדחות הצעות לדייטים, וכאלו היו בלי סוף, בתואנה כי התפקיד והאחריות לא מאפשרים לי להיכנס לקשר. גם לא היה לי רע אז, שכן עצם העיסוק היום יומי- האחריות, הגיזרה, החיילים, האדרנלין המבצעי- ממלאים אותך: את זמנך ואת נפשך.
לא אלאה אותך בכל התהליך הארוך שעברתי במשך השנה שעברה, אך אקדים ואומר שמצאתי כיוון ברור.
הנחות היסוד שלי היו אלו:
1.לעולם לא אעזוב תורה ומצוות. אמונתי חזקה ואיתנה. כל סיפור חיי הינו שטיח אדום אותו פורש הקב"ה לרגליי. לא חסר לי בחיי כלום- חברים רבים, משפחה אוהבת, כלכלה ב"ה, קריירה- הכל דבש!! חוץ מדבר אחד ומהותי- אני הומו. סיעתא דישמיא העצומה לה זכיתי (במיוחד במהלך שירותי הצבאי) לא מותירים בי קצה קצהו של ספק אמוני.

2. ברצוני העמוק ביותר להיות איש משפחה ולהקים בית לתפארת בישראל. לא אוותר על כך. אין מצב שאשלים עם חיי בדידות  וערירות וכך אזדקן.
שאלתי את עצמי שאלה פשוטה- איפה אני בעוד 10 שנים, 20 שנה. בשנה זו הייתי חייב להגיע לתשובה.

בתחילה חשבתי לתומי כי דרך המלך לדתי גאה וירא שמים היא להינשא לדתייה גאה ויראת שמים כמוני. ככה היא תדע עליי ואני עליה, נתמודד יחדיו ובא לציון גואל. כמה נאיבי הייתי...
מסתבר שאין חיה כזו. פשוט לא יכולה להיות קיימת זוגיות כזו. משיטוטים וצ'יטוטים בפורום אחיותינו בנענע עולה כך- הדתייה הגאה ויראת השמים פונה לאחת מהאופציות הבאות:
1.משפחה חד הורית (הפריות וכדו')
2.זוגיות נשית- בתואנה כי נשים המסוללות- לא אסור מדאורייתא ועל כן יש להתיר את השרץ
3. נישואין רגילים, ללא ידיעת הבעל. מסתבר לי מדיבור עם הבנות כי דווקא לאישה כזו קשה הרבה יותר לקיים יחסי אישות עם גבר, מאשר להומו המנסה לזייף... כשאשה לא נהנית- יש לקיום היחסים מימד של אונס, ועל כן נשים שבוחרות באופציה זו הינן אומללות ביותר.

הן לעולם לא יתחתנו עם הומו. אין להן כל אינטרס לעשות כן.

דעתי האישית, וברור לי שרבים החולקים עליי בפורום ( וודאי dk  ושות'), אליה הגעתי לאחר שנה מייסרת ורבת גישושים לכל מיני כיוונים, ובהכוונת ת"ח רציני אליו פניתי (דווקא ממש לא מהמגזר...ת"ח ברסלבר שמבין את העניין לעומקו - וממש לא סטייל  'עצת הרפש')- היא שאתחתן כרגיל- עם סטרייטית, ובלבד שאוכל לשמחה (במלוא מובן המילה). זהו כרגע הספק היחיד שיש לי- האם אוכל לתפקד כנדרש במיטה.
אני חייב לציין כי הייתי חסיד של הגישה שסולדת מכך מכל וכול. חשבתי שלא יכול להיות יותר לא מוסרי מזה- לחסוך ממנה פרט כה מהותי על זהותי וחיי. אך אספר לך מה קרה כאשר סיפרתי למישהי:
לפני כ-3 שנים אמרה לי בחורה מדהימה מבית הכנסת שהיא אוהבת אותי. אני, שחשתי גם אליה משהו ריגשי מאוד, אמרתי לה שאיני נמשך לנשים, אלא לגברים. שאני מסוגל לאהוב אישה אך לא נמשך אליה מינית (בחיי שזה נכון. מעולם לא התאהבתי באף גבר. אצלי הכל מיני. מצידי שיהיה הבנאדם הכי חרא/שקרן/גנב/רמאי/אגואיסט וכו' העיקר שייראה פגז!)
הבחורה פשוט החלה לבכות ולא הצלחתי לנחם אותה. לפני שנה ניגשתי אליה, ומסתבר שכל הזמן שעבר- היא עדיין אהבה אותי. היא שאלה אותי אם יש מצב שמשהו השתנה...כמה תמימה. תאמין או לא- היא נתנה לזה צ'אנס למרות שאני הומו!
לאחר חודש היא הבינה שאין מצב. בחורה לא יכולה להשלים עם גבר שלא נמשך אליה, או גרוע מכך- שנמשך לגברים. ודרך אגב היא עדיין אוהבת אותי, אבל אין מצב מבחינתה שנתחתן. קיצור- אין דבר כזה לספר.
מסקנה- אם אתה מסוגל להינשא, להקים משפחה ולהיות מאושר - הרי שאינך פטור מפרו ורבו.
מבחינתי נשארת פתוחה שאלת היצר. אני נמשך לגברים, ואין אפוטרופוס...
עד היום לא היה לי שום נסיון מיני עם גבר (זה מדהים גם אותי איך הצלחתי להישאר בתול 25 שנה) אבל היו אין ספור פעמים שבהם אם רק היו הנסיבות מאפשרות- הייתי הולך על זה.
אני מצוי בקשר רציני כבר כמה חודשים עם בחורה מקסימה שאוהבת אותי ואני אותה. בעיה אחת- היא לא בדיוק מזיזה לי ת'ז, אבל האושר חזר לחיי והכיוון הוא לבנות בית נאמן בישראל. ובכוונתי להיות בעל נאמן ב-200%!!
נכון, אני מאוד מתוסכל מינית. אפילו לא זכיתי לטעום מהפרי האסור, וכבר גזרתי על עצמי חיי נישואין נטולי מין כרצוני. אבל החיים הם כל כך הרבה יותר מפורקן מיני זמני.
מה גם שזו דעת תורה ועל בן תורה ללכת עפ"י תורה. לא יעזור כלום- הנאמר בויקרא אינו משתמע לשתי פנים.
בכל אופן- רק חזק ואמץ    אין ייאוש בעולם כלל!!! נגזרו עלינו חיי התמודדות לא פשוטים. איך שורדים? תורה ומצוות. קשה? נכון. יש ברירה? רק אם אתה רואה כאופציה  לחיות חיי ערירות של הומוסקסואל מזדקן ובודד.

לצפיה ב-'פעם הייתי פה , לזמן מסויים '
פעם הייתי פה , לזמן מסויים
26/05/2015 | 18:06
3
94
עקב העובדה ,שחברי  הוא "כזה", כלומר הומו-דתי , ובתקופה שצפיתי , ראיתי שהיו שניים שהתחתנו ואפילו באושר . אחד מהם ניהל את הפורום לתקופה . זה היה בסביבות 2009. כלומר , זה אפשרי להתחתן , בלי שקרים וגם להיות מאושר .
לצפיה ב-'מהיכן אתה יודע כמה מאושרים הנשואים?'
מהיכן אתה יודע כמה מאושרים הנשואים?
27/05/2015 | 21:38
1
67
בדרך כלל הומואים נשואים מאושרים רק אם ניתן להם אפיק מיני או רומנטי לבטא את הומואיותם.
לצפיה ב-'*מהיכן את יודעת'
*מהיכן את יודעת
27/05/2015 | 21:39
28
לצפיה ב-'מבחן האושר נמשך שנים רבות. ברוב המקרים ההומו הנשוי לאישה '
מבחן האושר נמשך שנים רבות. ברוב המקרים ההומו הנשוי לאישה
29/05/2015 | 07:25
86
ממשיך להימשך לגברים, ולרוב הוא גם מממש את המשיכה.
לצפיה ב-'האם יש אתר היכרויות גיי דתיים ?'
האם יש אתר היכרויות גיי דתיים ?
11/05/2015 | 18:48
2
212
לצפיה ב-'לא'
לא
11/05/2015 | 22:52
1
126
אבל יש קבוצת פייסבוק של חיים שגב
לצפיה ב-'אין לי בעיה גם עם פרסום מודעות פה'
אין לי בעיה גם עם פרסום מודעות פה
11/05/2015 | 23:16
71
לצפיה ב-'המשפיענים של אנשים'
|רמקול|המשפיענים של |תפוז| אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
10/05/2015 | 12:39
24
יש לכם דעה? בואו להשפיע!

קבוצת המשפיענים של תפוז אנשים, מחפשת אתכם.
הצטרפו אלינו ותהנו מחוויית צרכנות שונה ומעניינת עם מגוון הטבות וצ'ופרים.. וזאת, הרבה לפני כולם!

לחצו על הלינק הבא וצרפו עצמכם לקבוצה.
אנחנו כבר נדאג לאשר אתכם ;)
https://www.facebook.com/groups/613058758781259/

לצפיה ב-'המלצה לבכנ"ס ביום שישי עם נוסח/מבנה מיוחדים?'
המלצה לבכנ"ס ביום שישי עם נוסח/מבנה מיוחדים?
06/05/2015 | 20:46
3
80
מחפש תפילה מיוחדת ביום שישי (נוסח יווני? לדינו? משהו מיוחד אחר?)  או בית כנסת עם מבנה מיוחד...
מצטער עם זה קצת רדוד. אבל באמת בא לי חוויה קצת שונה ולא שום פעם בית הכנסת נוסח האחיד בני-עקיבא...

תודה :)
לצפיה ב-'במרכז ת"א הכוונה'
במרכז ת"א הכוונה
07/05/2015 | 13:06
2
50
אני מתנייד באופניים .אז מחפש משהו במרחק סביר מאיזור דיזנגוף סנטר (ת"א)

תודה
לצפיה ב-'איני מכיר'
איני מכיר
11/05/2015 | 22:54
1
40
אולי יש מנייני קרליבך איפשהו?
לצפיה ב-'יש קרליבך ב'יקר' בבזל... אבל חוץ ממנו אני לא מכיר'
יש קרליבך ב'יקר' בבזל... אבל חוץ ממנו אני לא מכיר
13/05/2015 | 02:03
39
קרליבך זה אחלה.. אבל חיפשתי משהו קצת יותר אותנטי (בפנטזיה בא לי מנגינות לא ידועות חדשות.. לדינו, איטלקי.. )
לצפיה ב-'סיוע במילוי שאלון לצורך מחקר'
סיוע במילוי שאלון לצורך מחקר
06/05/2015 | 14:54
4
62
שלום רב,
אנו סטודנטיות לתואר שני בעבודה סוציאלית.
נשמח באם תוכל/י להקדיש מספר דקות ולענות על שאלון קצר המצורף בלינק הבא:
http://www.tfasim.org.il/tofes/7e9x3
לציין כי השאלון אנונימי לחלוטין ולא ניתן לדעת מהיכן נשלח!
תודה רבה על שיתוף הפעולה,
מירב ושקד
לצפיה ב-'מילאתי! והפעם באמת היה קצר...בהצלחה! '
מילאתי! והפעם באמת היה קצר...בהצלחה!
06/05/2015 | 15:39
3
21
לצפיה ב-'תודה רבה !!!'
תודה רבה !!!
06/05/2015 | 15:41
4
לצפיה ב-'gamani '
gamani
06/05/2015 | 16:27
1
13
לצפיה ב-''
06/05/2015 | 22:40
4
לצפיה ב-'בא לשכונה בחור חדש'
בא לשכונה בחור חדש
03/05/2015 | 17:57
10
299
אני רוצה להתייעץ בעניין בעיה שצצה אצלי... אני חושש שאני מאוהב 
לפני כ-3 חודשים עבר לגור בדירה ממול שכן חדש (זו דירה מפוצלת אז הוא התחיל לשכור שם).
הבן אדם הצליח לסובב לי את הראש ומצאתי את עצמי לא אחת מתעכב ליד תיבות הדואר או המעלית רק בשביל ליצור אינטראקציה איתו.
בבית הכנסת עטו עליו כל הגברים המבוגרים והציעו לו את הבנות שלהם (ממש יש עליו תחרות), אבל הוא הסביר לכולם שכרגע הוא לא מחפש כי הוא צריך כרגע תקופה להיות לבד כדי להתחבר לקב"ה (כך לפחות ממה שהצלחתי לשמוע בחצי אוזן)...
אני לא יודע איך להתמודד עם זה עכשיו, הרי אני יודע שהוא סטרייט, אז איך אני עכשיו מצליח לנטרל את הרגשות שלי? ועוד במיוחד שהוא גר ממש ממול... כל פעם שאני שומע בסלון את הדלת של השכנים נטרקת הלב שלי מתחיל לדפוק חזק מחשש שמא הוא ידפוק אצלי...
לצפיה ב-'ברוך הבא שלומי'
ברוך הבא שלומי
03/05/2015 | 18:41
3
187
נשמע סיפור מוכר - הסטרייט שמתאהבים בו. לפי מה שאמרת אולי לא כל כך בטוח שהוא סטרייט.. נסה ליצור קשרים. תמיד טוב לשמור קשר טוב עם השכן. אבל יותר נכון בשבילך לחפש באפיקי ההיכרות הרגילים לגייס באינטרנט ובקבוצות מפגש למיניהן. אולי תמצא בחור נחמד שישכיח ממך שכנים לא מושגים.
לצפיה ב-'מה שאוויר חדש כתב'
מה שאוויר חדש כתב
03/05/2015 | 21:33
112
לצפיה ב-'*לגייז'
*לגייז
03/05/2015 | 22:22
98
לצפיה ב-'תודה אוויר חדש'
תודה אוויר חדש
05/05/2015 | 10:48
52
לצפיה ב-'אתה לא מאוהב, אתה מוקסם. יש הבדל'
אתה לא מאוהב, אתה מוקסם. יש הבדל
05/05/2015 | 01:14
3
127
זה קורה בד"כ  לצעירים מאד, אבל גם לפעמים גם למבוגרים.
כשתהיה בטוח שאכן הוא סטרייט,אז תדע שחבל על הזמן (במובן המקורי של בטוי זה...  ) ורצוי שתקדיש מאמצים לחיזור אחרי מישהו אחר, שאתה בטוח שהוא גיי.
לצפיה ב-'אני מניח שאתה צודק'
אני מניח שאתה צודק
05/05/2015 | 10:47
2
68
אבל עדיין קשה לי להתנתק מהמחשבה עליו... גם בגלל שאני בארון אז קשה לי ללכת עכשיו ולהתחיל לצאת/לחזר אחרי אחרים (ועוד בכלל כשאני דתי שגר בבית דתי)... יכול להיות שזה כמו שיר שמתלהבים ממנו בהתחלה ובסוף הוא הופך להיות לעוס ואי אפשר לשמוע אותו יותר, רק שבשירים שלב המיאוס מגיע יחסית מהר...

דרך אגב, אני לא כזה צעיר.. עוד מעט אני בן 24!

לצפיה ב-'כדאי לבדוק מה אפשר לעשות כדי לצאת מהבית'
כדאי לבדוק מה אפשר לעשות כדי לצאת מהבית
05/05/2015 | 18:01
68
ולהתחיל לחיות לפי דרכך. ואז גם לא תיתקל הרבה בשכן..
לצפיה ב-'מה, הומואים דתיים צעירים לא מחזרים? יש אינטרט יש גריינדר יש '
מה, הומואים דתיים צעירים לא מחזרים? יש אינטרט יש גריינדר יש
06/05/2015 | 00:15
113
גראולר יש אטרף יש מייBF .
לצפיה ב-'ברוך הבא!!! '
ברוך הבא!!!
06/05/2015 | 15:33
36
לצפיה ב-'שלומי, זה סיפור מהפורום השכן על מי שכן סיפר לשכן על אהבתו..'
שלומי, זה סיפור מהפורום השכן על מי שכן סיפר לשכן על אהבתו..
11/05/2015 | 23:27
54

מעניין. ההתנהגות של השכן יפה.
לצפיה ב-'נפתח פורום לימודי תקשורת'
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2015 | 11:48
9
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו