לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

אודות הפורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
  ארגוני להט"ב דתיים:   
 הו"ד

אוזן קשבת : יש עם מי לדבר 

שעות פעילות:  ימים א'-הבשעות 19:30 - 22:30
טלפון:03-6205591
מייל: yesh@glbt.org.il
ניתן לבוא ולדבר, אנחנו כאן בשבילכם
ממתינים לכם במשרדי האגודה, קומה ב'
במרכז העירוני לקהילה הגאה
גן מאיר- תל אביב

המשך >>

לצפיה ב-'התבאסתי שתרמתי לרב של הו"ד'
התבאסתי שתרמתי לרב של הו"ד
15/03/2016 | 14:58
3
205
כמעט בחיים אני לא תורם. אין לי ממש כסף. התבאסתי שהפעם היחידה שתרמתי התבררה כרמאות :(
לצפיה ב-'האם הוכְחה אשמתו?'
האם הוכְחה אשמתו?
21/03/2016 | 14:48
2
70
לצפיה ב-'הוא הודה'
הוא הודה
22/03/2016 | 17:37
1
120
שהוא לקח כספים לא בגלל שהוא היה חולה.  אלא כדי להחזיר חובות.
נורא ואיום בעיני... אני ממש חששתי לשלומו .. ובסוף התאכזבתי שרימו אותי
לצפיה ב-'חבל, ממש חבל, אני מעריץ שלו'
חבל, ממש חבל, אני מעריץ שלו
23/03/2016 | 03:01
39
לצפיה ב-'עזרה במילוי שאלון לעבודת סמינריון'
עזרה במילוי שאלון לעבודת סמינריון
09/03/2016 | 21:46
73
לצורך עבודת סמנריון לתואר ראשון דרושים בדחיפות לצורך מילוי שאלון אנשים שמהקהילה הגאה שהם עדיין לא יצאו רשמית מהארון-כלומר שמשפחתם לא יודעת שהם יצאו מהארון אני יודעת שהנושא רגיש ולכן מי שרואה את עצמו מתאים שיענה בבקשה על השאלון הבא-  https://docs.google.com/forms/u/0/d/1VfjWHFhORw8HZ...
חשוב לומר שהכול מנוהל בצורה אנונימית וזה רק לצורך מחקר! עזרו לי לחקור!!!
תודה רבה וערב טוב:)
לצפיה ב-'יש כאן דתיים/דתיות דו מינים/יות ?'
יש כאן דתיים/דתיות דו מינים/יות ?
04/03/2016 | 09:36
1
268
שלום לכל החברים,
פעם ראשונה שאני כותב כאן.
אני דתי מבית, שומר שבת כשרות, היום אני מגדיר את עצמי כדו מיני.
לא יצא לי לראות פורומים או אתר הכרויות לאוכלוסיה דו מיניים דתיים וגם דתיות.
אשמח לדעת אם יש כאן בקבוצה, דתיים שהם גם דו מיניים כמובן גם דתיות

לצפיה ב-'כן'
כן
14/03/2016 | 20:14
109
אשמח אם תיצור קשר בפרטי relaxed91@gmail.com
לצפיה ב-'הכרות'
הכרות
01/03/2016 | 12:07
227
רוצה להכיר בבני ברק מי מעוניין

לצפיה ב-'מחפש להכיר דתי חמוד'
מחפש להכיר דתי חמוד
11/02/2016 | 12:42
424
שלום לכולם

ברור שזו סיטואציה מוזרה ולא חשבתי שאעשה את זה אבל אין שום דבר רע בלנסות. אני בחור דתי בן 26 מאזור המרכז מחפש להכיר בחור מסורתי/דתי עד גיל 28-29.. מי שמעוניין מוזמן לשלוח לי מייל ונתקדם:)

לצפיה ב-'מחפש מישהו רציני מאיזור חיפה'
מחפש מישהו רציני מאיזור חיפה
07/02/2016 | 13:29
175
היי, אני בן 38, 1.70 מטר, רזה, מסורתי מאיזור חיפה, מחפש בחור טוב לקשר אמתי ולא רק מיני, לשיחות מהלב ולחום, אחד שיודע להעניק, בטווח גלאים 33-41.
צרו קשר danor852@gmail.com
לצפיה ב-'אולי הפעם יהיה לי אומץ להכיר מישהו בפעם הראשונה :)'
אולי הפעם יהיה לי אומץ להכיר מישהו בפעם הראשונה :)
23/01/2016 | 19:31
1
325
היי  אני תלמיד ישיבה, חוזר בתשובה, פעמים הרבה מתעוררת בי נטיה חזק לבנים ואפעם לא העזתי, תמיד עצרתי בעצמי, ואני מפחד אני מרגיש שיש לי כל כך הרבה מה להפסיד אבל מצד שני אני ממש רוצה!!!
אני מקווה אולי הפעם, פתחתי לעצמי עוד מייל nbhgynbhgy@WallA.com 
אני אשמח לפגוש מישהו, אמנם לא לקשר, אני לא מוכן לזה כרע אבל אולי לדייט- זה עושה לי טוב לדבר על כך, אולי מעבר- זה עושה לי טוב לדמיין על כך.
חשוב לי שיהיה אדם חמוד ונעים  שיהיה הראשון שאוכל לסמוך עליו, אמנם אני מעדיף מישהו צעיר ונבוך כמוני אבל אני לא פוסל איש [למרות שיש לי רטייה מאנשים בעלי עודף משקל או אנשים רזים ממש] בכל מקרה אשמח אם תפנו ץספרו לי קצת על עצמכם ותשלחו לי תמונה וגם אני אשלח. גם אם לא מיד אל תוותרו עליי אם ירצה ה' יהיה לי אומץ ובאמת ניפגש 
לצפיה ב-'שחכתי לומר שאני מירושלים ואני מחפש כמובן מישהו דתי'
שחכתי לומר שאני מירושלים ואני מחפש כמובן מישהו דתי
23/01/2016 | 19:33
117
לצפיה ב-'היי, אני מירושלים, מחפש להכיר בן זוג, אני מסורתי'
היי, אני מירושלים, מחפש להכיר בן זוג, אני מסורתי
03/01/2016 | 12:54
257
אם תרצו לפנות אלי, אפשר בפרטי ומשם נמשיך.
לצפיה ב-' חוזר בשאלה, גאיי עברתי לחו"ל '
חוזר בשאלה, גאיי עברתי לחו"ל
28/12/2015 | 18:48
1
214
שלום כולם,

חשבתי שיעניין אתכם הבלוג שלי.
אנו זוג גברים נשואים, אנו גרים עכשיו באנגליה.
אני הייתי דתי לאומי, למדתי בישיבה גבוהה והייתי מדריך בישיבה לצעירים בירושלים.

אני כותב על עצמי ועל החיים שלנו.
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

תודה.

לצפיה ב-'הקישור מוביל לעמוד הראשי של הבלוגיה, לא לשלך '
הקישור מוביל לעמוד הראשי של הבלוגיה, לא לשלך
30/12/2015 | 06:44
32
לצפיה ב-'הקבוצה הדתית של "איגי" נפתחת השבוע בירושלים!'
הקבוצה הדתית של "איגי" נפתחת השבוע בירושלים!
21/12/2015 | 08:54
137
בשעה טובה ומוצלחת, הקבוצה הדתית של "איגי" תפתח השבוע ביום רביעי בירושלים. הקבוצה מיועדת לגילאי 16- 22, ומטרתה להוות בית חם ובטוח לכל מי שחובק דת ונטייה יחדיו :)

נשמח לראותכם!!

כל המעוניין מוזמן לפנות לטוהר- 054-652-5359
לצפיה ב-'גיי יהודי בן 31 רוצה להתקרב מהדת'
גיי יהודי בן 31 רוצה להתקרב מהדת
19/12/2015 | 21:57
221

שלום,
אני דוד אני בן 31 , אני גר בתל אביב (עברתי לישראל מצרפת לפני 10 שנים, אני מדבר עברית ויכול לקרוא קצת אבל לא כל כך טוב, אבל אני לא יודע בכלל איך לכתוב זו הסיבה שאני משתמש במתורגמן כדי לכתוב)
בכל מקרה, אני הומו ויהודי שגדלתי במשפחת לא כל כך דתי, אבל מאוד פתוח לגבי המיניות שלי (שנישאתי לבעלה שלי לפני 2 שנים בפריז, הוא מוסלמי ישראלי ואנחנו כבר כמעט 4 שנים ביחד).
אז כדי להגיע לנקודה שלי, אני אף פעם לא באמת למדתי איך להתפלל גם אם היה לי כיתה של תלמוד תורה, כאשר הייתי בן 15 (אני אפילו לא עשיתי בר המצווה שלי) והיום מצב זה מטריד אותי, כי אני רוצה להתקרב מהדת ... אני רוצה לפחות לדעת יותר ולעשות יותר ולהתחיל ללמוד איך להתפלל מדי יום בצורה נכונה (יש לי ספר בהפונטי כך רגע אני עושה מה שאני יכול ומה אני יודע עם הספר הזה), אבל הייתי רוצה לעשות יותר ולעשות דברים בצורה נכונה, כי כאשר אפילו אני הולך לבית כנסת אני מרגיש אבוד לגמרי ...
אז אני רוצה לדעת אם מישהו יכול לעזור לי על זה, ואם תוכל לתת לי עצות?
האם יש בית כנסת להומואים בתל אביב?
אני מחכה לתשובות והשאלות שלך, כל דבר שיכול לעזור עם המצב הדתי שלי
דוד
לצפיה ב-'Jewish Gay 31 years old wants to get closer to the religion'
Jewish Gay 31 years old wants to get closer to the religion
16/12/2015 | 20:53
84

Hello,
I'm David 31 years old,I live in Tel Aviv ( I moved to Israel from France 10 years ago,I talk Hebrew and can read a little but not so good that why also that I'm writing to you in English because I don't know at all how to write in Hebrew, I learned how to speak when I was in the army...)
Anyway,i'm gay and Jew raised by a family not so religious but very open mind about my sexuality ( I married my husband last year in Paris,he is Israeli Muslim and we have been almost 4 years together ).

So to get to the point,I have almost never learn how to pray even if I did some class of talmud Torah when I was 15 ( I even didn't make my bar mitzvah ) and today this situation is bothering me because I would to get closer from the religion without going to far as well...but I would like to know more and do more by starting to learn how to pray daily ( I have a book in phonetic so for the moment I'm doing what I can and what I know with this book ) but I would like to do more and do things correctly because when even I go to a synagogue I feel completely lost...
So I would like to know if anyone can help me about it,can give me advices ?
Is there any synagogue for gays in Tel Aviv?
I look forward for your answers and questions,anything that can help me with my religious situation
David
לצפיה ב-'פרויקט "מחוץ לארון, בתוך המשפחה"'
פרויקט "מחוץ לארון, בתוך המשפחה"
15/12/2015 | 19:34
141
במסגרת מחקר במעבדה לפסיכותרפיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, בראשות פרופסור גארי דיימונד אנו מציעים 20 פגישות של טיפול פסיכולוגי אישי ומשפחתי ללא תשלום.

מה מטרת המפגשים?

לפעמים גם אחרי שנים רבות מחוץ לארון, עדיין ישנו מתח משפחתי סביב האוריינטציה המינית ו\או הזהות המגדרית. מטרת הטיפול הינה לשפר את הקשר בין ההורים לבנם/בתם.

.

למי מיועד הפרוייקט?

א/נשים מעל גיל 21 אשר יצאו מהארון בפני ההורים, ושואפות/ים לקשר טוב יותר עמם.

הטיפולים מתקיימים בתל-אביב, ירושלים, באר-שבע ובאזורים נוספים

לפרטים והשתתפות:

052-579-3090

לצפיה ב-'מה דעתכם על הקמפיין החדש של חברותא?'
מה דעתכם על הקמפיין החדש של חברותא?
13/12/2015 | 19:39
2
167
אני קצת מתבאס מעצמי שלא היה לי אומץ להופיע בכזה דבר.
לצפיה ב-'פרוייקט של חילונים ורפורמים!'
פרוייקט של חילונים ורפורמים!
15/12/2015 | 11:25
121
אין לך במה להתביייש אתה יהודי דתי ורק בזה צריך להיות גאה בלבד!
כל הפרויקט של האירגון הרפורמי הוא של רפורמים וחילונים  תשים לב שהם אומרים שהם גדלו בבית דתי....חחחח....רק גדלו שם...אחרי שהם גדלו הם נהיו רפורמים וחילונים ומה עכשיו? עכשיו הם גם דתיים?זה פרויקט של חילונים או דתלשים או רפורמים איך שהם קוראים לעצמם זה לא פרוייקט של יהודים דתיים!
רק אצלינו בכמוך  יש ייצוג נכון וראוי ליהודים דתיים אורתודקוסים אצלינו לא תמצא פרוייקטים מקושקשים יש רק היתקרבות להשם יתברך! אצלינו הפרויקטים הם מאמרי פרשת השבוע הנפלאים! איזה כייף לי בכמוך! איזה כייף להיות יהודי דתי אורתדוקסי ולא חילוני שמעמיד פנים שהוא דתי!
לצפיה ב-'איפה אפשר לראות?'
איפה אפשר לראות?
15/12/2015 | 15:22
57
לצפיה ב-'מעוניין להכיר דתי / דתל"ש מגוש דן'
מעוניין להכיר דתי / דתל"ש מגוש דן
13/12/2015 | 19:29
293
שלום לכולם
אחרי שצפיתי בקמפיין המבריק של חברותא, הרגשתי פתאם שבא לי לכתוב כאן.
אני לא דתי ולא מקיים אורח חיים שכזה, אבל מאד מוצא עניין ברוחניות, ביופי של הדת ובעיקר בנימוסין.
אני מאמין שאדם בעל רקע דתי מגיע עם מטען נפשי רב-רבדים ולכן, אשמח להכיר מישהו מתאים בסביבות גיל 40, שלא תר אחר הרפתקאות רשת מזדמנות.
שמור, מטופח (לא צריך דוגמן ולא חדרי כושר), חייכן ומבין עניין לקשר רציני ואמיתי

אנא השאר הודעה פרטית אם בא לך.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
02/12/2015 | 07:35
200
מישהו כאן מכיר טרנסית או גבר שלובש בבית בגדי אישה ומתנהג הכי נשי שיש מהמגזר הדתי?
תודה לכם
לצפיה ב-'אני חושב שאני בבעייה רצינית...אשמח לעצות...'
אני חושב שאני בבעייה רצינית...אשמח לעצות...
22/11/2015 | 17:13
6
524
אאהלן..אני בחור בן 35 מסורתי... (שבת תפילין וכו..) בארון.. לפני 4 שנים הכרתי בחור והיינו בזוגיות 3שנים..איתו היה הנסיון המיני הראשון שלי עם גבר (כן בגיל 31 המופלג) ובמשך כל השלוש שנים שהיינו בזוגיות שכבתי רק איתו...נפרדנו לפני שנה...ומאז הפכתי לחיית סקס ומאוד מאוד מאווווווד פעיל מבחינה מינית...כמובן  שרק סקס מוגן ונבדק כל כמה חודשים והכל טוב ברוך ה'...אבל אני מרגיש שאני מקבל כל מיני סימנים לא ברורים ..שאחר כך אני מנסה לתרץ את הסימנים האלה כ"סתם רק בראש שלי "וכו....אבל לפני שבוע קרה לי את אחד הדברים הכי מפחידים שקרו לי בחיים..אולי המפחיד מכולם...ישבתי עם איזה בחור אצלי בדירה...ישבנו דיברנו לפני סקס...ועישנו משהו (לא ממש חוקי) ופתאום הרגשתי שאני נחנק...ודפיקות לב מהירות שהרגשתי שעוד שנייה הלב שלי מתפוצץץץץ...התחלתי להזיע ורצתי לנשום בחלון....הכל מסתובב לי ואני מרגיש שעוד שנייה אני עוזב את העולם....מסתכל על הרחוב והכל מסתובב ונראה לי כמו משהו שעומד להסתיים ממש בקרוב! לא יודע להסביררר....פחד אלוהיםםם!!!והלבב עוד שנייה מתפוצץץץץ....אני תופס אותו חזק ונושם בכבדות וצועק בלב לבורא עולם שירחם עליי ושלא ייקח אותיייץץץממש ירדו לי דמעות כי באמת ראיתי את המוות ! א י   א פ ש ר  ל ה ס ב י ר ! ! ! נחנקתי והחלפתי צבעים והכל מסתובבב ונראה לי סופי ואחרון כאילו אלה בצבעים והדברים האחרונים שאני רואה....פחד אימים! ובתוך כל הפחד והלחץ והחצי רגל בעולם אחר....אני מבקש מאלוהים שיסלח לי ואני נודר נדר שלא אעשה יותר שום יחסי מין עם גברים ואחזור בתשובה שלימה ואעזוב לגמריי את הבלי העולם הזה!!ואני מתחנן שירחם עליי וייתן לי עוד צ'אנס....פתאום הנשימה מתחילה לחזור אליי והדופק של הלב הופך להיות סדיר....ישבתי על הכיסא כולי רועד מרגיש כאילו חזרתי מעולם אחר לגנרייי...מנסה לעכל מה קרה ומה אמרתי ונדרתי...ומתחיל לפחד....נכנס למיטה...שוכב על הגב ...מסדיר נשימה...ופתאום חושב "טוב אולי זה סתם קרה לי בגלל העישונים והנדר הזה לא באמת תופס" פתאום הרגשתי שוב את הלבב מתחיל לרוץ בכל הכוחחח ...וכל מיני סרטי אימה רצו לי בראש והפחד הזה שוב בא!! הסיוט שקרה לפני 10 דקות!! ואז תפסתי חזק את הכרית והסמיכה והצטערתי על המחשבה והבטחתי שהנדר הוא נדר!!! ואחרי כמה דק שוב נרגעתי....אני יודע שהסיפור נשמע הזוי אבל נשבע בכל היקר לי שכל מילה אמת ואי אפשר אפילו לתאר את הסיוט  שזה באמת היה! בגלל המצב הרגיש  חשבתי וראיתי לנכון שזה בעצם המקום היחידי שבו אני יכול לשתף דבר כזה....
הנדר הזה באמת תופס?

אם כן מה אני עושה?!

איך אני משתחרר מזה?!

לא יכול להיות כבול כל חיי..

מצד שני מאוד פוחד כי באמת חוויתי משהו שקשור לעולם אחר...

לא יודע אולי זה באמת קשור לעישונים ולהזיות...

אבל זה בהחלט היה מוחשי ומפחיד ברמה הכי גבוהה שיש...

יש למישהו פיתרון?

מישהו אולי חווה משהו דומה?

תודה :(
לצפיה ב-'פנה לעזרה מקצועית, או...'
פנה לעזרה מקצועית, או...
23/11/2015 | 15:21
170

פנה לפסיכולוג, או... תתגבר בעצמך על תופעה ידועה של רגשות אשם
 אתה לא אשם בשום דבר ולכן אין לך סיבה להיכנס לפאניקה או להסטריה.  תתעשת והכל יהיה בסדר. אתה לא עושה שום דבר רע
תימָנע מאלכוהול ומסמים משכרים, אל תימנע מאהבה אל גבר. ותראה שהכל יהיה בסדר..

לצפיה ב-'תפסיק לעשן ותרגע'
תפסיק לעשן ותרגע
29/11/2015 | 00:46
100
לא מעשנים חומר לא מזוהה..
לצפיה ב-'תפסיק לעשן ותרגע'
תפסיק לעשן ותרגע
29/11/2015 | 00:47
41
לצפיה ב-'בוא נדבר בפרטי'
בוא נדבר בפרטי
29/11/2015 | 00:50
126
לצפיה ב-'בוא נדבר בפרטי'
בוא נדבר בפרטי
29/11/2015 | 00:50
67
לצפיה ב-'בהצלחה במסע '
בהצלחה במסע
30/11/2015 | 21:44
112
איש יקר,

אתה קורא לעצמך בחור בצרה, אבל לדעתי אתה בחור במסע. היה צריך הרבה אומץ לעשות את מה שעשית ולעבור את מה שעברת. מהזוגיות הארוכה אני משער  שיש לך יכולת להיות בקשר , ואתה יודע משהו על אהבה. אתה גם נהנה מהמיניות שלך, מתנסה, חווה, בודק את הגבולות. גם זה לגיטימי, אבל ייתכן שאתה מרגיש אשמה, שמועצמת אולי בגלל הרקע המסורתי. גם אשמה היא חלק מהחיים 
בסופו של דבר, רק אתה תוכל לדעת מה נכון עבורך. מה גורם לך להרגיש טוב, ונוח, ומה מרגיש כבר כמו ללכת רחוק מדי, או לאבד שליטה. כמובן שהכי חשוב לשמור על מין מוגן.
לא ברור בדיוק מה עברת. האם זה סימן של חרדה או פניקה, או אולי תוצאה של העישון. כדאי אולי להפסיק את העישון ולראות אם זה חוזר על עצמו. אולי הפחד הזה הוא דבר טוב שמסמן לך שאתה רוצה לעשות בירור לגבי דברים, כמו למשל מערכות היחסים עם גברים או הזהות היהודית או הגאה. אולי תצא מהשלב הזה מחוזק יותר. האם יש מי שאתה משתף אותו/ה במה שעובר עלייך? חשוב לא לעבור את זה לבד. ואולי תרצה לקבל עזרה. ב"יש עם מי לדבר" נשמח להקשיב, ואולי לחשוב איתך. אנחנו פועלים בכל יום א-ה בשעות 19:30-22:30 בטלפון 03-6205591 .

עם הפחדים, מאחל לך שמחה וגילוי בהמשך המסע,
עמיר
יש עם מי לדבר
קו הקשב והמידע של הקהילה הגאה

לצפיה ב-'PlayBuzz הגיע לתפוז '
PlayBuzz הגיע לתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2015 | 12:16
43
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!

לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!
לצפיה ב-'מעוניין להכיר מירושלים'
מעוניין להכיר מירושלים
17/11/2015 | 17:45
1
271
שלום, אני בן 28 מירושלים, דתי כיפה סרוגה.
אני נמשך לגברים , עד עכשיו לא עשיתי עם זה כלום גם ממניעים דתיים. אבל איפשהו גם עצרתי בגלל זה את החיים שלי מבחינה זוגית. כלומר אני לא נמשך לבנות ואין לי סיבה כרגע לצאת עם מישהי רק בגלל שהחברה תראה שאני עם מישהי ( למרות שזה תמיד מציק ששואלים למה אין לי מישהי ולמה אני לא מתחתן...)
אבל זה מאוד מתסכל, וכבר נראה לי שדי.  כלומר הגעתי לגיל 28 ואני נמשך לגברים ואיכשהו מנעתי מעצמי אפילו להכיר מישהו כמוני, ובטח שמעבר לזה.

אשמח אם יש פה מישהו בערך בגילי פלוס מינוס שרוצה להכיר, אפשר סתם לידידות ואפשר מעבר, אם יש פה מישהו שגם לו, לא הייתה התנסות עם גברים או בכלל היכרות עם מישהו כמוהו, כלומר מישהו בעל סיפור דומה לשלי ( לא חייב כמובן באותו גיל ) אז גם אשמח להכיר.
כרגע אני ארשום מייל שפתחתי לצורך כך: .onlyme5005@gmail.com (כן שם לא הכי מקורי )
לצפיה ב-'שלחתי לך מייל המידה וזה עוד רלוונטי'
שלחתי לך מייל המידה וזה עוד רלוונטי
23/01/2016 | 19:13
38
לצפיה ב-'האם רק לי השירים והקליפים האלו מעוררים חרדה?'
האם רק לי השירים והקליפים האלו מעוררים חרדה?
20/10/2015 | 11:35
3
244
למה שמים אותם בכל מיני אירועים הומואיים (מסיבות ועוד)
המוסיקה מעוררת פחד. והשפה הגרמנית מוסיפה לזה.. + הקליפ - התמונות שחור-לבן (שנות ה -50- 30-40 ?)  החייל שעומד בבגדי עור...

מה הקטע של הערצת הגרמנים בקרב ההומואים ?!

למען הסר ספק - ההודעה הזו סובייקטיבית. ואני מעוניין לדעת האם יש עוד שותפים לתחושתיי?
לצפיה ב-'לא חרדה, אלא תמיהה'
לא חרדה, אלא תמיהה
21/10/2015 | 08:34
88
אכן אני שואל מדוע הסגנון הזה מעורר עניין.
יתכן שהאלימות שבו מדברת אל חובבי ה BDSM, אבל אני לא חושב ששאר ההומאים אוהבים את הסגנון.
לצפיה ב-'באמת קצת מוזר'
באמת קצת מוזר
29/11/2015 | 00:32
36
הייתי מצפה לשירי אהבה רומנטיקה וכו 
לצפיה ב-'מתח וחרדה בשירים !!!!'
מתח וחרדה בשירים !!!!
29/11/2015 | 00:36
41
האזנתי לשירים ביוטיוב  התופעה הזו לא חדשה זה לא עושה לי טוב 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו