לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1439514,395 עוקבים אודות עסקים

פורום גאווה

*** סקרים ומחקרים אין לפרסם ללא אישור המנהלים מראש ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה וזוגיות גאה אז אנחנו לא "בנים בלבד", ולא "לסביות-גאווה נשית", לא מחפשים להכיר, ולא מחפשים להגדיר. אנחנו קהילה הומו-לסבית בי וטרנסית אחת שנאבקת על זכותה לחיות בכבוד ובשוויון בחברה הישראלית, לבחור בעצמנו את בן/בת הזוג שלנו, ולקיים את התא המשפחתי שאנחנו מוצאים לנכון. כאן יש לכן/ם מקום, בית, לדבר בו על מה שמדאיג, על מה שמעניין. יציאה מהארון, יחסי מין, סטוצים, קשרים, הורות. אף נושא הוא לא טאבו, כולן/ם כאן בשביל לשתף וגם בשביל להגיב, ואפילו סתם בשביל לקרוא. כמה מילים על תרבות הדיון בפורום: 1. אאוטינג - אסור ויימחק על הסף (כמו גם דיון על נטיותיו של אדם מסויים). 2. מודעות היכרות/פרסומות שייכות רק ללוחות, אליהם יש לינק בראש העמוד. 3. מה שלא צריך להיות הודעה ראשית (ע"ע ""בוקר טוב לכולם") לרוב משורשר לשרשור אוף, שהוא שרשור כללי של דברים שלא ממש שייכים לפורום שנפתח מדי כמה ימים. 4. השמצות וירידות אישיות ימחקו גם הן על הסף. ברוכים הבאים.
ItsikH , J u n k y

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גאווה

*** סקרים ומחקרים אין לפרסם ללא אישור המנהלים מראש ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה וזוגיות גאה אז אנחנו לא "בנים בלבד", ולא "לסביות-גאווה נשית", לא מחפשים להכיר, ולא מחפשים להגדיר. אנחנו קהילה הומו-לסבית בי וטרנסית אחת שנאבקת על זכותה לחיות בכבוד ובשוויון בחברה הישראלית, לבחור בעצמנו את בן/בת הזוג שלנו, ולקיים את התא המשפחתי שאנחנו מוצאים לנכון. כאן יש לכן/ם מקום, בית, לדבר בו על מה שמדאיג, על מה שמעניין. יציאה מהארון, יחסי מין, סטוצים, קשרים, הורות. אף נושא הוא לא טאבו, כולן/ם כאן בשביל לשתף וגם בשביל להגיב, ואפילו סתם בשביל לקרוא. כמה מילים על תרבות הדיון בפורום: 1. אאוטינג - אסור ויימחק על הסף (כמו גם דיון על נטיותיו של אדם מסויים). 2. מודעות היכרות/פרסומות שייכות רק ללוחות, אליהם יש לינק בראש העמוד. 3. מה שלא צריך להיות הודעה ראשית (ע"ע ""בוקר טוב לכולם") לרוב משורשר לשרשור אוף, שהוא שרשור כללי של דברים שלא ממש שייכים לפורום שנפתח מדי כמה ימים. 4. השמצות וירידות אישיות ימחקו גם הן על הסף. ברוכים הבאים.
ItsikH , J u n k y
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
*** אין לפרסם סקרים ומחקרים בפורום ללא אישור המנהלים ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה. הפורום הוא מקום שבו תוכלו לדון באופן פתוח בלבטים, מחשבות, תהיות וכל מה שבא לכם.
בכדי לשמור על אוירה נינוחה ותומכת נבקשכם לשמור על הכללים הבאים:
- אין לקלל, לגדף, או להשמיץ אף אחד בפורום או מחוצה לו
- אין להעכיר את האוירה בפורום
- אין לעשות אאוטינג (פרסום פרטים אישיים של אדם שלא מעוניין בכך)
- יש להעלות תכנים בהתאם לחוקי מדינת ישראל
- מודעות היכרויות יש לפרסם בשירשור המיועד לכך. אין לפרסם מספרי טלפון במודעות היכרויות! מודעות שיכילו מספרי טלפון ימחקו.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק הודעות ו/או לחסום גולשים אשר חורגים מהכללים הנ"ל.
שתהיה שהות מהנה בפורום!

המנהלים
המשך >>

לצפיה ב-'אז משהו לשבת טובה!'
אז משהו לשבת טובה!
23/06/2018 | 11:23
2
לצפיה ב-'שאלה בענין האיש שלא אזכיר את שמו מעיריית חולון'
שאלה בענין האיש שלא אזכיר את שמו מעיריית חולון
20/06/2018 | 06:52
5
15
דעתי היא שהקריאה לסקילתו בכיכר העיר מחטיאה את המטרה. ונניח שיעיפו אותו מכל המדרגות, כל מה שנקבל הוא חיזוק תדמית ה'מאפיה הלהטבית'. מה שראוי לעשות הוא לפעול בכל דרך לשנות את דעתו ממד - הרבה יותר קשה אך הרבה יותר מועיל לנו.
לצפיה ב-'שמח שהעלית נושא זה כאן'
שמח שהעלית נושא זה כאן
20/06/2018 | 09:43
3
10
אפשר בהחלט לומר את שמו, כדי שיתחבר מיידית עם הדברים הנוראים שאמר עלינו.
חשוב שידעו, שחולון, עיר גדולה במרכז הארץ, חלק מאגד ערים גוש דן [ מטרופולין גוש דן ], עיר שהיסודות הליברטאניים, החופשיים חזקים בה , קרת שהיא במרחק יריקה מתל אביב וממצעד הגאווה הלאומני-פאשיסטי של מדינת ישראל, והנה , כמו שאנחנו כותבים ומתריעים, ב"צנטרום של הפיילה" אין אפלייה, צא כמה מטרים משם ותגלה את האמת המרה.
לא צריך הפגנות ומצעדים בתל אביב, צריך מצעדים בערי הלווין, בפריפריה היותר רחוקה [ שדרות, רהט, קרית שמונה, קרית אתא ].
לגבי הצעתך, אתה כמובן מרפרר עם דעת או ללא דעת לשירו הידוע של ביאליק "על השחיטה", בבית האחרון הוא כותב:

וְאָרוּר הָאוֹמֵר: נְקֹם!
נְקָמָה כָזֹאת, נִקְמַת דַּם יֶלֶד קָטָן
עוֹד לֹא-בָרָא הַשָּׂטָן –
וְיִקֹּב הַדָּם אֶת-הַתְּהוֹם!
יִקֹּב הַדָּם עַד תְּהֹמוֹת מַחֲשַׁכִּים,
וְאָכַל בַּחֹשֶׁךְ וְחָתַר שָׁם
כָּל-מוֹסְדוֹת הָאָרֶץ הַנְּמַקִּים.

למזלם של יהודים רבים בראשית המאה העשרים ברוסיה, קמו כבר קבוצות הגנה יהודיות, וכאלו שהראו את נחת הזרוע היהודית. אני לא בעד אלימות, אבל הדחתו , תביעה משפטית על הוצאת לשון הרע.. למה לא?!

לצפיה ב-'סקילה בכיכר ד'ר קוגל'
סקילה בכיכר ד'ר קוגל
20/06/2018 | 12:53
1
12
סקילתו הפומבית רק תחזק את המחזיקים בדיעותיו להתבצר בהן. אם נצליח להעמידו על טעותו ולהביא אותו להודות בכך בציבור, נשיג אפקט הרבה יותר מועיל
לצפיה ב-'אתה הקומץ שבקומץ'
אתה הקומץ שבקומץ
20/06/2018 | 15:42
12
הרב, לפי כל התגובות שאני קורא ורואה בהחלט מבקשים לסוקלו ברחוב חנקין.
לצפיה ב-'ואיך לא נמצא הצדיק בסדום שינופף בשלט'
ואיך לא נמצא הצדיק בסדום שינופף בשלט
23/06/2018 | 19:14
1
'וישמן ישורון ויבעט'?
לצפיה ב-'אני בעד הקמת כח ז'נדרמירים הומואי לטיפול בבעיות כאלה'
אני בעד הקמת כח ז'נדרמירים הומואי לטיפול בבעיות כאלה
21/06/2018 | 07:31
4
זה שיהיה ברור שלכל דבר יש מחיר כי למילים יש כח. שבוע, חודש אחרי "התבטאות אומללה" שהחליקו אותה, הותקפו כמה הומואים כי "הדברים הוצאו מהקשרם".
למה להמשיך להתחבא מאחורי השיח ?!
אם הומואים הם כאן כדי להשאר, הם לא שונים במצורעות שלהם מישראל בים ערבים...ובמילים אחרות - כן, תנו לנבוטים לדבר בשמכם, שיראו יראו.

לצפיה ב-'ממחר אני "נעלם" לשלושה שבועות'
ממחר אני "נעלם" לשלושה שבועות
20/06/2018 | 09:53
1
16
אז חיפשתי ומצאתי לכם שלל תמונות ובטח הדוקטורית תדאג לנו ולכם גם
לצפיה ב-'אמלא את התפקיד בגאווה! בון וויז'!'
אמלא את התפקיד בגאווה! בון וויז'!
20/06/2018 | 17:46
6
ומשהו בשביל שתהיה נסיעה טובה!
לצפיה ב-'יום שישי, אתה יודע...גם את.. '
יום שישי, אתה יודע...גם את..
15/06/2018 | 08:41
24
לצפיה ב-'אם כולם שם... אז למ'נחנו לא?!'
אם כולם שם... אז למ'נחנו לא?!
14/06/2018 | 14:18
17
מי יודע ומי מכיר שחקן כדורגל הומו?
'תם רוצים ל'גיד שבכל התחרות המעאפנה הזו, בה יש לפחות 1000 שחקנים אין 10 הומואים בועטים בכדור?
לא מ'מין
לדעתי רונאלדו הוא "מלכה" אמיתית וגם הומו, אבל זה לדעתי [ לא הייתי נכנס אתו למיטה, יש בו משהו שאותי דוחה ברמות - נכון, נכון, כאילו בכלל היה מסתכל עליך יא מניאק]
לצפיה ב-'יום שישי,מצעד הגאווה, יש פרונט עדין ומקסים'
יום שישי,מצעד הגאווה, יש פרונט עדין ומקסים
08/06/2018 | 11:51
13
46
לצפיה ב-'תמונה אחת מלאת הומור'
תמונה אחת מלאת הומור
08/06/2018 | 11:51
1
28
לצפיה ב-'ולדוקטורית חג שמח'
ולדוקטורית חג שמח
08/06/2018 | 11:52
24
לצפיה ב-'לה גאווה 8.6.18 - לא, לא הלכתי למצעד, כי חם ולח '
לה גאווה 8.6.18 - לא, לא הלכתי למצעד, כי חם ולח
08/06/2018 | 15:16
5
24
לצפיה ב-'לא אחזור פעם נוספת על הסיבות לאי הליכתי'
לא אחזור פעם נוספת על הסיבות לאי הליכתי
09/06/2018 | 10:24
3
17
באתר של מרצ, תחת עידוד ללכת למצעד בת"א הבהרתי בהרחבה שמרצ תורמת בעידוד הזה לשלטון הכמו דמוקרטי במדינת ישראל, בעידוד הלאומנות הימנית הדתית-הקיצוניות עם נטייה לפשיזם. 
לצפיה ב-'יש לך ביצי נחושת '
יש לך ביצי נחושת
09/06/2018 | 12:59
2
18
אני נמנע מהבעת דיעה באתרי הפוליטיקאים. לכל היותר אני מלמל משהו לחבר בדרינק, ושוכח מהר.
מעשה אמיץ אחר הוא בדיבור מהתל שלא ברור אם אני המטומטם או הנושא הנזכר...
הרוב, כמוך או כמוני ?
לצפיה ב-'יש לי ביצים שעירות'
יש לי ביצים שעירות
09/06/2018 | 19:57
18
שפעם בחודש אני מורט שערותיהן, ככה שיהיה נוח לבצע בי פלטציו כמו שצריך.
אני חבר מרצ, משלם מסים למרצ, ורואה עצמי חופשי לגמרי להביע קולי ברמה, שם באתרי המפלגה.
לצפיה ב-'מה קשור ביצים או נחושת'
מה קשור ביצים או נחושת
09/06/2018 | 21:01
14
מצחיקים אותי הדימויים האלו, בייחוד כשמייחסים אותם לנשים דווקא אבל גם בכלל
לצפיה ב-'לא הלכתי כי לא נתנו לי להכנס'
לא הלכתי כי לא נתנו לי להכנס
09/06/2018 | 20:31
14
כי אסור הכניסה עם אופניים. לטענת הבטיחות - אין שום בעיה להוליך אותם ואס אינם שונים מכל שלט או כרזה, ומנגד - את השניצל לא הצלחתם לעצור אז אל תדברו איתי על בטיחות.
אני הולך למצעד בכדי לתרום בנוכחותי ולא להיפך. אף אחד לא עושה לי טובה פה. אפשר לחשוב איזה תענוג זה להדחק עם רבבות באמצע היום בשיא החום, הגיוני כמעט כמו טיסה ומלון לאילת באוגוסט (אה רגע) . אז תקפצו לי ויאללה ביי.
לצפיה ב-'גוד שבס וגוד חג שמח!!!!!'
גוד שבס וגוד חג שמח!!!!!
08/06/2018 | 16:34
4
24
מקבץ תמנות גאה ועשיר ומצויר!!!!
חג שמח!
לצפיה ב-'אצל וולברין בחדר השינה....'
אצל וולברין בחדר השינה....
08/06/2018 | 16:35
3
22
לצפיה ב-'סנייפ עם חבר.....'
סנייפ עם חבר.....
08/06/2018 | 16:37
2
18
לצפיה ב-'משהו גם בשביל הנשים....'
משהו גם בשביל הנשים....
08/06/2018 | 16:38
1
14
לצפיה ב-'ומשהו בשביל סוף שבוע מאוד טוב!'
ומשהו בשביל סוף שבוע מאוד טוב!
08/06/2018 | 16:39
13
קאקאשי ושות'!

לצפיה ב-'רגב גרעפס מירי הצליחה לזיין אותנו שוב, ומסי לא יבוא '
רגב גרעפס מירי הצליחה לזיין אותנו שוב, ומסי לא יבוא
06/06/2018 | 17:19
3
27
1. הזדמנות טובה לגלות שיש כנראה יותר ערבים/מוסלמים גולים.
2. אם מסי גבר שיצא לתקשורת ויגיד _________
זה יהיה יותר מכובד מסתם לא לבוא.
יעני,
זה הוא לא רוצה לבוא, שלא יבוא, גם ככה אני לא אוהב את הלוק שלו,
אבל למה להשפיל אותנו בשתיקה ?!
3. אני מציע שמרים רגב תבחר לראשת העיר ירושוליים.
ראשית יש לה שמלה עם הקדשה של מוחמד ודוד המלך.
שנית, כל לה פאמיליה יבחרו בה.
הבעייה איך תשכנע את החרדים? עם מזוודה אחת או שניים?
4. איזה יום שמח לי היום שבוטל המשחק מול ארגנטינה. היינו חוטפים ביזיון של 9:0 אז עדיף שיש לנו תירוץ סמולני.

לצפיה ב-'עם רונאלדו הייתי חוגג'
עם רונאלדו הייתי חוגג
07/06/2018 | 08:44
2
15
גם עם רונלדיני ועוד כמה יפי תואר מהיבשת הדרומית, אמריקה. לגבי המירי רגב-סיבוני, כפיים, היא את שלה אכלה ובגדול. השתן כלכך עלה לראש, שהיא לא צפתה את העתיד לקרות, לו ארגנטינה תבטל, כי היא לא חשבה שזה בכלל אפשרי.
היא נרמזה בגסות שפוליטיזציה של האירווזיון תעלה בהעברת התחרות למקום אחר... נראה לי ביבי מתחיל לשנוא אותה, ושרה כנראה נגמר לה מההיא מהתפוצה ההיא.
ואגב, היא יפת תואר הרגב הזו.
לצפיה ב-'רציתי להביא תמונה של רונאלדו בתחתונים בה רואים שיש לו'
רציתי להביא תמונה של רונאלדו בתחתונים בה רואים שיש לו
07/06/2018 | 09:00
1
31
פיסטוקון
תהנו בשבוע הגאווה מאחד מגדולי מקרי הארון [לדעתי כמובן]
לצפיה ב-'והנה רונאלדיני באיזה ציור מגלריית סקאצ'י'
והנה רונאלדיני באיזה ציור מגלריית סקאצ'י
07/06/2018 | 09:00
16
לצפיה ב-'יש לפורום קבוצת תמיכה לאנשי הגאווה שנפגשים קבוע?'
יש לפורום קבוצת תמיכה לאנשי הגאווה שנפגשים קבוע?
05/06/2018 | 15:27
1
16
לצפיה ב-'לא ברורה השאלה'
לא ברורה השאלה
07/06/2018 | 08:40
5
לצפיה ב-'לחודש הגאווה - מבחר, גם דוק' מקבלת'
לחודש הגאווה - מבחר, גם דוק' מקבלת
04/06/2018 | 22:38
2
37
לצפיה ב-'כל התרנגולים מרוטים '
כל התרנגולים מרוטים
05/06/2018 | 17:56
1
14
לצפיה ב-'יש לי "בלא מרוט" '
יש לי "בלא מרוט"
07/06/2018 | 09:03
8
לצפיה ב-'קהילה גאה באוניברסיטה'
קהילה גאה באוניברסיטה
04/06/2018 | 01:40
5
36
היי :)
אני מתלבטת כרגע בין שתי אוניברסיטאות ללמוד בהן- בן גוריון (בבאר שבע) והעברית (בירושלים).
אני לסבית מוצהרת וכן מחפשת עיר שאהנה בה עם חברה שלי, עיר פתוחה ומקבלת עם חיי קהילה נחמדים גם בעיר וגם באוניברסיטה.
מה דעתכמן על הערים האלו?
תודה על התשובות, אשמח אם תציינו אם זה מניסיון.
לצפיה ב-'ירושלים היא עיר אלימה לכל הדיעות. זה שיקול מנחה.'
ירושלים היא עיר אלימה לכל הדיעות. זה שיקול מנחה.
04/06/2018 | 17:56
2
28
אבל, לפני 20 שנה היה לי מאהב משם. יצאנו תמיד לאותו מקום - מסעדה של חבריו ההומואים. שיעמום תחת אבל האוכל טוב. אחרי שנרגע פרק הזיונים בתשוקה - זרקתי אותו ואת העיר, וחזרתי לת"א.
בב"ש לעומת זאת, לא הכרתי בדואי אחד שלא הייתי משוכנע שאני יכול להדפק איתו גם המרוקאים שם אחלה...יש הרבה יותר מה לעשות בעיר הזאת.

עוד ענין קטן,
אני בן, ואת בת.
התנהגותכן נשים מוסוות מלכתחילה, כי קירבה פיזית מצטיירת לגיטימית בין נשים יותר מבין גברים. אז אני מניח שאם לא תתנהגו כמו נערות מתלהבות ובוטות בלי טעם, תסדרי בכל מקום.

ורק מתוך סקרנות, למה את לא באה ללמוד בת"א בראש שקט ?

לצפיה ב-'למה לא תל אביב'
למה לא תל אביב
04/06/2018 | 18:27
1
20
יש הרבה שיקולים ללמה לא תל אביב שמנחים אותי, אבל בראש ובראשונה היא שאני מחפשת אוניברסיטה יותר חברתית כזאת ועם הוואי בתואר והכל, תל אביב זו יותר אוניברסיטה שבאים ללמוד וללכת הביתה..
בכל מקרה, כמו שאמרתי, אני מחוץ לארון.
ברור לי שההתנהגות שלי היא מוסווית לחלוטין, ומבחינה חיצונית אין עלי שום דבר שגורם לי להרגיש מובדלת, אבל - אני ממש לא מתכוונת לחזור לארון בגלל זה.
בא לי עיר שיהיה לי כיף לצאת עם בת זוג שלי לברים ולהתנשק איתה בפומבי, בא לי עיר צעירה וכיפית בקיצור. מה דעתכם?
לצפיה ב-'בינף ואני בעד, כל הזמן'
בינף ואני בעד, כל הזמן
04/06/2018 | 20:56
14
פשוט לא מכירים את באר שבע.
עם זאת
יש שם מרצה שאני מכיר מילדותו, ויש שם ראש חוג שלמד אתי בתואר הראשון [ סנוב נפוח ודוחה ].
לצפיה ב-'אז ככה -'
אז ככה -
04/06/2018 | 18:20
17
לא יודע על באר שבע למעט העובדה שהיחס שלהם צלסטודנטים מכיל מאוד.
בירושלים למדתי לפני 40 שנים לערך. לא הטריד את אף אחד שהייתי הומו-אוחצ'ה מובהקת, מאופר, הולך ומדבר כמו "אישה". הזדיינתי עם ערבים על ימין ועל שמאל [ וואייי כמה חתיכים מהכפרים בגליל, אמא'לללהההההה ] וגם עם סטודנטים מחו"ל בקיצור חיים מלאים ופורחים.
האם זה בתוקף היום - לא יודע.
לצפיה ב-'הייתי מעדיף את העברית כי'
הייתי מעדיף את העברית כי
08/06/2018 | 13:55
16
יש לה מוניטין של שנים רבות של פעילות גאה, בדמות 'העשירון האחר', ובעיר עצמה ישנו 'הבית הפתוח'. בב'ג למיטב ידיעתי המצב פחות מזהיר.
אבל שניהם רק מפי השמועה (מחגי אלעד עצמו באותן שנים)
https://he.m.wikipedia.org/wiki/העשירון_האחר
לצפיה ב-'ושוב יום שישי, ושוב מקבץ'
ושוב יום שישי, ושוב מקבץ
01/06/2018 | 07:15
9
38
לצפיה ב-'ואחד גם לך, WHO'
ואחד גם לך, WHO
01/06/2018 | 07:16
16
לצפיה ב-'במצב רוח כלשהו '
במצב רוח כלשהו
01/06/2018 | 15:00
1
17
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 15:08
1
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
01/06/2018 | 16:38
5
17
מקווה שעם התמונות הללו תהיה לכם שבת טובה
לצפיה ב-'דיסני נהיו סוטים'
דיסני נהיו סוטים
01/06/2018 | 16:38
4
20
לצפיה ב-'סנייפ והתלמיד הארי....'
סנייפ והתלמיד הארי....
01/06/2018 | 16:39
3
13
עושה חשק ללמוד שיקויים לא? (ואי אני שנונה היום)
לצפיה ב-'קאקאשי וסוסקה'
קאקאשי וסוסקה
01/06/2018 | 16:40
2
12
שוב קאקאשי ותלמידו סוסקה (או יותר נכון הסנסי ותלמידו)
לצפיה ב-'והפעם מנהל-מורה!'
והפעם מנהל-מורה!
01/06/2018 | 16:41
1
20
נכון פאנארטים הם נהדרים? שבת שלום!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אין עלייך '
אין עלייך
02/06/2018 | 09:43
3
לצפיה ב-'הנושא של הגרנטופוביה והאנטיזקנים'
הנושא של הגרנטופוביה והאנטיזקנים
26/05/2018 | 21:52
8
46
בקהילה ההומואית בארץ מוזנח, לפחות במקומות בהם אני מסתובב, חומרים שאני קורא ואנשים שאני פוגש, בני גילי או מבוגרים החווים באופן שיטתי דחייה, לפעמים אפילו אלימה [ לא פיזית, אבל דיבור מעליב ומזלזל], התיחסות בוטה ומעליבה לסאונה בה הם מצטופפים ומשלמים מחיר כניסה מלא [ לחייל יתנו להכנס כמעט בחינם ]. גם כאן בפורום שנושא את השם "גאווה" אין התייחסות כמעט לנושא, רק כשאני מדי פעם מעלה אותו.
כולנו קראנו על פרוייקט להט"בזהב, שלא יודע מה הוא, אבל לפי כתבה ארוכה ב'הארץ' של סופ"ש מאת לי ירון, המצב קשה מאוד:
הכתבה הארוכה מופיעה ככתבת פרימיום, כך שמי שאינו מנוי אולי לא יצליח לקרוא אותה, אז הנה כמה חתיכות ממנה :
"להט"בים בגיל השלישי מגלים שהמסגרות לאנשים בגילם לא מביאות אותם בחשבון, ומאלצות אותם לא פעם לחזור לארון דווקא כשהם הכי חלשים. לפי מחקר חדש הם בודדים יותר מאחרים, וסובלים מדעות קדומות בבתי אבות ובדיור מוגן. אפילו בתוך קהילתם לא סופרים אותם" [הדגשה שלי, חביף]
הנה עוד קטע מפחיד -
"קשישים בכל העולם מתמודדים עם קשיים הנובעים מגילם ומהשינויים במצבם הבריאותי. עבור זקנים להט"בים התמונה מורכבת אף יותר. מחקר חדש של מכון מאיירס־ג'וינט־ברוקדייל, המתפרסם כאן לראשונה, בדק את צרכיהם וקשייהם. המשתתפים, כ–120 חברי קהילת הלהט"ב בני 55 ויותר מרחבי הארץ, תיארו קושי והדרה במספר מעגלים: הומופוביה, גילנות וגילנות פנים־קהילתית, כלומר הדרה על רקע גילם בתוך הקהילה הלהט"בית. אמנם יש מעט להט"בים בגיל מבוגר שמוכנים להיחשף במחקר, אבל גם כך עולים מהמחקר ממצאים קשים: להט"בים מבוגרים סובלים מהיעדר רשתות תמיכה משפחתיות — 55% מהלהט"בים המבוגרים גרים לבד, כמעט כפול מאשר בכלל האוכלוסייה. ל–63% מהם יש ילדים בהשוואה ל–90% מבני גילם בכלל האוכלוסייה." [כל ההדגשות שלי, חביף]

אני מדגיש דווקא את מוטיב ההדרה הפניםקהילתית, כי גם כאן בפורום זכיתי לתגובות קשות ביחס לזקנים ולזקנה, פשוט נורא. אני לא רוצה לספר לכם כמה אנשים "צעירים" חושבים שגבר בגילי הוא ארנק מהלך, או למצער אבא מחליף [הכולל תשלומים, מתנות ומניעת סקס אם אפשר ]

"
מהראיונות במחקר עלה כי במערכות הבריאות והרווחה חסרה מודעות לבעיות המיוחדות של הזקנים בקהילה. 30% ממשתתפי המחקר דיווחו על אי־נוחות בפנייה למערכות הבריאות או הרווחה, כשהם מתבקשים למסור פרטים אישיים. 27% חוששים שדעות קדומות ישפיעו על הטיפול או השירות שיקבלו, 35% דיווחו כי רופא המשפחה אינו יודע מהי הנטייה או הזהות המינית שלהם (43% בקרב בני 70 ויותר). 25% חשים קושי לחשוף את הזהות המינית בפני מומחים או יועצים של מערכת הבריאות שאינם רופא המשפחה (רופא מומחה, צוות בית חולים), ו–11% נמנעו מלפנות לשירותי הבריאות או הרווחה, כי חששו להיחשף או לקבל יחס רע (29% בקרב בני 70 ומעלה).
[סווירי. "יש עשרות מרכזי יום לקשיש ומאות בתי אבות - אבל אף אחד לא מותאם לקהילה"]
סווירי. "יש עשרות מרכזי יום לקשיש ומאות בתי אבות - אבל אף אחד לא מותאם לקהילה"תומר אפלבאום
אליעזר, בן 83, אמר לחוקרים כי כאשר אושפז בן זוגו לניתוח מעקפים, סירבו הרופאים להתייחס אליו כאל בן משפחה: "הם לא נתנו לי אינפורמציה. היה צריך להביא את הגיסה שלו מחוץ לירושלים כדי שתקבל את המידע, ורק אחרי שהיא אמרה שאפשר לתת לי, כי היא גרה רחוק, זה הסתדר"."
או
במקומות אחרים בעולם יש ניסיונות להקל על הלהט"בים בגיל השלישי. בלוס אנג'לס למשל, הוקמו עבורם קהילות דיור במחירים ברי השגה, ובקנדה פועל ארגון העוסק בסינגור וקידום זכויות הצאצאים ובני הזוג של להט"בים, וכולם מציעים הכשרה והדרכה לצוותים רפואיים וסיעודיים. עורכי המחקר ממליצים, בין היתר, על הדרכה והכשרה לאנשי בריאות ורווחה, ועל פיתוח והתאמת שירותים עבור מבוגרי הקהילה ועל התאמת מסגרות דיור לזקנים עבור הקהילה הלהט"בית — ומקווים שימצאו אוזן קשבת במשרדי הממשלה, ובעיקר תקציבים." [הדגשה שלי]

אני ממליץ לכל אחד כאן, שחושב כמו כל הומו צעיר [ לא מכיר לסביות ולא יכול לכתוב מה הן חושבות ] שהשמש זורחת לו מהתחת, וכמה הוא נאהב, וכמה רוצים ואוהבים אותו, לקרוא היטב היטב את הכתבה הזו, ישנן עוד, כל זקן היה פעם צעיר, והקהילה? כן הקהילה עסוקה בענייני אימוץ, פונדקאות, יצירת זהות שקרית לזוגיות הטרונורמטיבית, ילדים זרוקים אבל הזקנים, נו טוף, כולה זקן מסריח שמו33 בשירותים
לצפיה ב-'ואי! כל כך מסכימה.'
ואי! כל כך מסכימה.
27/05/2018 | 23:28
18
כן אנוכי רק אישה שהיא ביסקסואלית, ורק בת 33, אך אני טיפוס שדי נמשך לתמיכה דווקא באלו שלא רואים או מקבלים אותם.
אחת הסיבות שלי לפירסום לכול מי שרוצה (ולרוב שלא רוצה) לשמוע שאני ביסקסואלית וסובלת מאוסידי, היא הדרך שלי להראות שדווקא השונה הוא המיוחד.
ואני שונאת אבל שונאת אפליה בכל מגזר!
זה כזה עצוב מה שאתה מספר וכול כך נכון.
לצערי כל הצעירים (ולא רק הומואים אלא גם סטרייטים/סטריטיות) חושבים בדיוק כמו שתיארת "שהשמש זוהרת להם מהישבן", והם שוכחים שביום מין הימים הם בעצמם יתבגרו להם, ולא יהיה אינסטוש וטינדר וחרטא ברטה.
זה מעצבן, כי דווקא בדור שאמור להיות כל כך מתקדם טכנולוגית ובראיה שלו נגד אפליה: סטייל מחאת המי-טו ובעד המגזר הגאה, ובעד לאומים שונים, דווקא הוא שוכח מכל את הדברים הבסיסיים.
עצוב כי בארצות כמו יפן (אני חושבת שבחלקים מסוימים לפחות) דווקא מכבדים את "קשישים" כביכול ורואים בהם כנצר לחוכמה.
אני מודה, בעיני שיער לבן (לא רק של אנימה) או שיער אפור מאוד מושך הרבה יותר משיער שחור צבוע בפסים.
עצוב שהעולם הגיע למצב כזה.
נו שויין....ממש קפצתי על המציאה עם מה שאמרת וכתבתי הרצאה:P

לצפיה ב-'לא לשפוט אנשים שנמלטים מהגורל, שישיג אותם בכל מקרה...'
לא לשפוט אנשים שנמלטים מהגורל, שישיג אותם בכל מקרה...
28/05/2018 | 20:32
3
27
זה בענין שיפוט הצעירים שסוגדים לצעירים.
אבל, זאת בדיוק הבעיה היחידה שיש להומואים. כולם, גם הסיעודיים, סוגדים אך ורק וצעירים. ככה בנוי העולם ההומואי. בנו אותם הזקנים של היום. עדין הרפליקות של זמן שושי מייצגות את כולנו...
אז, למה אתה מצפה ?
הבדיחה הגדולה של החיים - כשהחברים הופכים למשפחה. זה ההומואים החדשים. זה לא ההומואים בני דורך, שדוקא המגבלות החברתיות שהיו עליהם, ייצרו עבורם אלטרנטיבה בדמות משפחה משלהם...
אז מפריע לך שאי אפשר להיות עם ה"אמת" שלך גם בערוב הימים ? כל אחד צריך לדעת מתי די עם המסכה. והמסכה בראייה שלי היא הזין באמצע החדר, גם שהוא כבר לא מתפקד מזמן ולא מענין !
אין להומואים את הבינה לחבר את כל מרכיבי החיים. זה קודם "אני ורק אני" ואח"כ הלכות ונימוסים, מגבלות המערכת, יכולת הכלה של אחרים ועוד ועוד.
להיות הומו תחום בזמן, אח"כ אתה בס"ה בן אדם. זה אולי דברים שהזקנים שבנו את העולם הנוכחי, רוצים לומר כדי לתקן עוד בחיהם. זה צריך להתחיל בסילוק הזבנים ההומואים להחריד שיש בכל חנות....אני מעדיף שם זקנים, אם סבלנות ונועם, ולא מטומטמת שמתעלפת עלי רק כדי שאקנה !
זה לא יקרה. בעידן הקרוב ?

זאת דעתי האמיצה. ועכשיו - תקרע אותי

לצפיה ב-'לא קורע אף אחד'
לא קורע אף אחד
30/05/2018 | 05:33
2
11
בבריטניה פתחו משרד ממשלתי מיוחד לבעיות הגיל השלישי, זו תשובתי לך. אצלנו זה הרבה יותר קשה.
לצפיה ב-'אצלינו זה קשה לא בעיות-גיל-שלישי מוזנחות אלא בגלל ההכחשה...'
אצלינו זה קשה לא בעיות-גיל-שלישי מוזנחות אלא בגלל ההכחשה...
30/05/2018 | 17:43
1
13
מעבר להכחשת החברה את קיום צורת החיים ההומואית.
ההומואים עצמם חיים הרבה יותר מידי שנים בהתכחשות לעובדה שהם בס"ה בני אדם. הרשעות באתרי הכרויות לא מקרית; סמל סטטוס, חיזוק אגו, ודריסה. זה תוחלת חיים קצרה של צורת חיים. אז מטבע הדברים אין בעיות בגיל השלישי להומואים, יש רק בעיות לגיל השלישי, שמוזנחות בארץ כי הרוב בחברה חושב שצריך יותר פצצות כדי לחיות פה...
הומו שלא נמזג לחיים עד גיל 50, בוחר בבדידות למעשה, גם אם הוא מכחיש אותה...וזאת תמצית הטרגדיה. לא מניחים את מקל הנדודים ולא מודים בכך. "הומו יסתדר כמו שתמיד הסתדר". ואם זה לא ככה אני לא רוצה לשמוע את זה מהצעירים שמרחמים, אלא מהזקנים עצמם ובקול גדול, כי בגילם הם לא צריכים לדפוק חשבון לאף אחד. 
ענין אחר בגיל השלישי הוא העדר הראיה הרציונלית, על איכות חיים מבחינה בריאותית...

לצפיה ב-'כותרת הסטטוס מדוייקת'
כותרת הסטטוס מדוייקת
31/05/2018 | 11:21
13
הכחשת הזקנה כמצב אפשרי, ולא רק אפשרי אלא דטרמיניסטי מבחינה ביולוגית.
זה אולי מסביר את הנטייה ל"נישואין" אצל הומואים בינם לבינם, ולנישואי הומואים עם נשים, אבל גם מסביר אולי את התנהגותו של עזרא נאווי [ אהוב נעוריי וגבר נעוריי - הייתי בן 18 כשפגשתי בו והתאהבתי בו מעל הראש ] ומאבקו למען תושבי המערות, זה גם פתרון להימנע מבדידות וחוסר חשיבות.
אני שמח שאיציק מנוע למזלו מתגובות תוקפניות כנגד חטיארים, זקנים. מקווה שבחיים לא ישמע את מה שאני שומע לפעמים, אפילו מכוון אליי, אלא בכללי.

לצפיה ב-'איני חווה זאת רק מפני שאני עדיין'
איני חווה זאת רק מפני שאני עדיין
30/05/2018 | 09:29
2
28
נראה צעיר בהרבה מגילי, ומתידד עם צעירים בקלות יחסית, עדיין ברור ומורגש לי - ביני לבין עצמי - הפער בינינו, אלא רק שבד'כ (גם לא תמיד) אין בו אי נעימות.
גם מה שתארת לגבי הסאונה באלנבי מוכר לי ותגובתי פשוטה - איני מבקר במקומות בהם איני מרגיש רצוי. בקרליבך ביקרתי רק פעם אחת - ליוויתי חבר צעיר שחשש לבוא לבד  -   לא הרגשתי כך.
הקושי העיקרי שאני חווה הוא בדידות חריפה שמתקשרת לבני גילי דווקא, חוויה שהתעצמה מאוד לאור פטירת בן זוגי האחרון לא מכבר.
לצפיה ב-'אני משמח בשבילך'
אני משמח בשבילך
31/05/2018 | 11:24
18
כידוע לכל כלל יש יוצא מהכלל. גם 'ני נחשב ונראה צעיר מגילי, ואולי אני רגיש ממך לדחיות, ויתכן שהצעירים אתם אני מתחבר בקלות אינם מעודנים כאלה שאתה מתחבר אתם. [ ענייני טעם, אתה יודע ]
מה שכן, בפעם האחרונה בסאונה פגשתי גבר בן 40+, היה לנו סקס מטורף לגמרי, ולידו הצעיר היחיד שנראה כ"אפשרות" היה כלכך מגוחך, כשהלך עם תחתונים צמודים כדי להבליט את מה שאין לו בין הרגליים. [ נו, אני גם"אשה" רעה ]
לצפיה ב-'היי חבר'
היי חבר
31/05/2018 | 13:57
18
מצטערת לשמוע על בן זוגך זה כל כל מעציב אותי ומפחיד אותי ברמות לאבד בן זוג ככה, מאחלת לך רק טוב ושתמצא את מה שליבך מחפש
לצפיה ב-'שבו אל יום שישי המתוק' אין פרונט ממש'
שבו אל יום שישי המתוק' אין פרונט ממש
25/05/2018 | 10:36
4
34
לצפיה ב-'דוקטורית'
דוקטורית
25/05/2018 | 10:41
1
32
התמונה של הבחור, אני חושב שזה סוג הבנים שאת אוהבת
לצפיה ב-'היי יקירי'
היי יקירי
27/05/2018 | 23:32
13
סורי הכינוי נחסם לי בגלל האקרים, ולקח זמן עד שפתחו לי אותו מחדש.
בכל מקרה מבטיחה יום שישי הזה לצ'פר בתמונות נחמדות:)
בקשר לבחור האמת הוא יפה והשיער נחמד מאוד,אבל.....הוא ניראה ילד מידי בשבילי:S
אולי בגיל 11 הייתי נמשכת אליו, לא שזה מוריד מהערך שלו חס וכרפס אבל אני מעדיפה גברים שניראים מבוגרים יותר ופחות נערים:) (שוב בלי כוונה לפגוע!)
אבל הבחורה המצוירת נחמדה בעיני:P
לצפיה ב-'חבל שהרכבות בשבת מתחילות רק ב-21:00 בלילה !!! '
חבל שהרכבות בשבת מתחילות רק ב-21:00 בלילה !!!
25/05/2018 | 16:56
1
21
לצפיה ב-''
25/05/2018 | 20:47
4
לצפיה ב-'כידוע לכל מי שנכנס לכאן'
כידוע לכל מי שנכנס לכאן
25/05/2018 | 10:43
2
57
שכבר מזמן עברתי את גיל 60.
הבקר פגשתי עמית לנסיעה באוטובוס מלפני 30 שנים. אז לא הבחנתי ברצונו לטרוף אותי, היום שמתי גם שמתי לב. התעלמתי.
מה לדעתכם?
לשחרר אהבה מכלאהּ, זרג מתחתוניו ותחת ממכנסיו?
לצפיה ב-'אני בעד'
אני בעד
25/05/2018 | 16:43
1
28
הקרמה שלכם חיכתה 30 שנים. זה לא יהיה שיח תרנגולים מעייף.
לצפיה ב-'חחח'
חחח
25/05/2018 | 21:19
22
נראה לי זה יהיה השיח הכי עייף של תרנגולים שאני מכיר
לצפיה ב-'אני מחפש גבר לצאת איתו לבילויים לבלות סיבוב בים'
אני מחפש גבר לצאת איתו לבילויים לבלות סיבוב בים
23/05/2018 | 22:04
48
וכל מיני דברים מהנים. רצוי שיהיה עד גיל 23
לצפיה ב-'ועדיין יום שישי הוא יום שישי [ ויש פרונט ]'
ועדיין יום שישי הוא יום שישי [ ויש פרונט ]
18/05/2018 | 08:27
11
51
לצפיה ב-'וגם לדוקטור החמודה'
וגם לדוקטור החמודה
18/05/2018 | 08:29
1
30
לצפיה ב-'בלוג יפהפה, מקווה שתאהבי'
בלוג יפהפה, מקווה שתאהבי
18/05/2018 | 08:41
14
לצפיה ב-'תודה רבה יקירי! וגוד שבס!'
תודה רבה יקירי! וגוד שבס!
18/05/2018 | 12:36
8
15
וכמובן לא שוכחת לפנק בעצמי!

נ.ב- איך ידעת שהיצור החמוד הזה שייך לצבע האהוב עלי, ורוד?

והינה משהו קצת כחול...(אחלה משחקי מילים)
לצפיה ב-'דראקו מהארי פוטר'
דראקו מהארי פוטר
18/05/2018 | 12:39
7
11
לצפיה ב-'הימן...לאלו שזוכרים....'
הימן...לאלו שזוכרים....
18/05/2018 | 13:26
6
17
לצפיה ב-'קאקאשי'
קאקאשי
18/05/2018 | 13:28
2
9
לצפיה ב-'ו...אראגון ולגולאס (חושפני....)'
ו...אראגון ולגולאס (חושפני....)
18/05/2018 | 13:30
1
19
חג שבועות שמח
לצפיה ב-'אז לבני לילית אין שיער'
אז לבני לילית אין שיער
18/05/2018 | 20:47
17
לבני אדם, יש
בני לילית נימולים באופן טבעי, בני אדם, ככל הנראה לא
תמונה יפה
לצפיה ב-'צוחקים על השם שלי '
צוחקים על השם שלי
18/05/2018 | 22:22
2
13
לצפיה ב-'באמת?:-O איך?'
באמת?:-O איך?
20/05/2018 | 18:53
1
5
לצפיה ב-'זה השם'
זה השם
23/05/2018 | 08:56
6
לצפיה ב-'טיפוח פנים לגבר - גם מי וחלב פנים?'
טיפוח פנים לגבר - גם מי וחלב פנים?
15/05/2018 | 01:03
21
23
פרסמתי בפורומים בתפוז, אבל לא נענתי. אולי יודעים לעזור לי פה:

האם לפנים גבר מומלץ להשתמש גם בסבון פנים, חלב פנים, מי פנים?

כלומר בהנחה שאין איפור להסיר.

ואם כן - האם השימוש של פד עם מי פנים אחרי פד עם חלב פנים לא פשוט מוריד את כל החלב פנים מהעור. כלומר אולי אני לא עושה את זה נכון- אבל מרגיש שטבעי היה להשתמש בפד עם חלב ללא מי פנים אחריו או הפוך.

תודה לעונים
לצפיה ב-'אני שוטף פנים עם סבון כביסה - זה הכי נקי '
אני שוטף פנים עם סבון כביסה - זה הכי נקי
15/05/2018 | 05:23
6
לצפיה ב-'מה שעושה לך טוב. לייעוץ מקצועי עדיף'
מה שעושה לך טוב. לייעוץ מקצועי עדיף
16/05/2018 | 13:11
13
20
להתייעץ עם איש מקצוע ולא בפורום, אבל לדעתי כל זמן שאין לך בעיה מיוחדת שאתה מבקש לטפל בה - ההרגשה קובעת
לצפיה ב-'לקבוע קוסמטיקאית רק כדי לשאול איך להתשמש בחלב ומי פנים?'
לקבוע קוסמטיקאית רק כדי לשאול איך להתשמש בחלב ומי פנים?
16/05/2018 | 14:24
12
11
זה מאות שקלים לשאלה קטנה לא?
לצפיה ב-'לא צריך להגזים'
לא צריך להגזים
16/05/2018 | 14:37
11
14
גם ייעוץ בסופר פארם או בחנות דומה יכול להספיק. פגישה עם קוסמטיקאי/ת נחוצה רק אם יש בעיה מיוחדת
לצפיה ב-'הכל התחיל מזה שדיילת בחנות ניסתה למכור לי את כל המוצרים'
הכל התחיל מזה שדיילת בחנות ניסתה למכור לי את כל המוצרים
16/05/2018 | 15:57
10
12
סבון, מי, חלב וקרם לחות.

הן די מוטות - גם בסופר פארם. אני מניח
לצפיה ב-'נכון, ולכן אני אומר - כל עוד אין בעיה מיוחדת'
נכון, ולכן אני אומר - כל עוד אין בעיה מיוחדת
16/05/2018 | 18:45
9
17
ההרגשה האישית שלך קובעת. כל עוד לא מדובר בתכשירים יקרים, הייתי פשוט מנסה. 
ד'א מפגש עם קוסמטיקאי/ת לטיפול פנים וייעוץ לדעתי מומלץ. אפילו רק
 פעם אחת לקבל מושג אם זה מתאים ומועיל לך, ואז תקבל גם ייעוץ. ודאי שגם שם יש הטיה, אבל לא בהכרח לרעתך - המוצרים שם לרוב זולים יותר מהחנות.
וגם שם, ההרגשה קובעת בסוף
לצפיה ב-'זה מטעטע'
זה מטעטע
16/05/2018 | 23:44
8
10
אם לקבוע לפי הרגשה אישית לא הייתי בכלל שותף פנים או קרם.

בכל אופן- מרגיש לי שמי הפנים אחרי חלב פנים בעצם מייתרים את החלב. 
אבל אנסה לשאול בחנות.
לצפיה ב-'לדעתי להתנסות בטיפול פנים מקצועי'
לדעתי להתנסות בטיפול פנים מקצועי
17/05/2018 | 09:57
3
11
אצל קוסמטיקאי/ת זה כדאי, ואז גם מקבלים המלצות ומתנסים בחומרים. ודאי שגם פה יש הטיה, אבל היא לטובה מפני שהחומרים לרוב דווקא זולים יותר כך
לצפיה ב-'יש המלצה בת״א?'
יש המלצה בת״א?
17/05/2018 | 10:22
2
5
לצפיה ב-'לצערי כבר לא'
לצערי כבר לא
17/05/2018 | 15:00
10
היה לי איש מקצוע מצוין אבל הוא כבר לא מקבל לקוחות. 
לצפיה ב-'כל קוסמטיקאית תטפל בך'
כל קוסמטיקאית תטפל בך
18/05/2018 | 08:03
11
אם זה לא מריטת שיער, חלקן מסרב ולדעתי בצדק, למרוט שיער מאיברים אינטימיים של גברים.
לצפיה ב-'תַּעְתֵעַ וְטַאֲטֵא '
תַּעְתֵעַ וְטַאֲטֵא
18/05/2018 | 08:02
3
15
כדאי שתצזכור שבחלק הפנים התחתון אותו אתה מגלח אין צורך בחלב פנים ובמי פנים, הסכין מוריד את כל שאריות העור המת, הלכלוך שסבון הפנים אולי לא הצליח. הבעיה היא בחלקם העליון של הפנים, אשר על כן אני "מגלח" גם אותם. בזהירות רבה כמובן.
לצפיה ב-'אני לא מתגלח. רק מקצץ עם מכונה'
אני לא מתגלח. רק מקצץ עם מכונה
18/05/2018 | 11:37
2
5
לצפיה ב-'אז תתחיל, רבש"ע'
אז תתחיל, רבש"ע
18/05/2018 | 13:00
3
לצפיה ב-'אם כבר קוסמטיקאי/ת'
אם כבר קוסמטיקאי/ת
18/05/2018 | 22:26
10
יש אפשרות לאפילציה בפנים לגבר, מעטים עושים זאת, 'העור יוצא רך וטעים' - שבוע של עור חלק ללא גילוח, וגם אח'כ פלומה בלבד לעוד שבוע
לצפיה ב-'להלן שגרת טיפוח בת עשרות שנים:'
להלן שגרת טיפוח בת עשרות שנים:
18/05/2018 | 07:58
5
15
כשהייתי צעיר, ועורי היה שומני, וסכנת ה"שחורים" היתה רצינית - סבון פנים, חלב פנים ומי פנים. אחר כך, ואת זה אינך כותב - מריחת קרם לחות, כזה שהתאים לפניי.[מדי יום ביומו, בלי הפסקות, בלי תירוצים- בצבא, במילואים ובכל חור.בעבר עוד הקפדתי למרוח קרם לעיניים, אבל חדלתי משגיליתי שזה סתם חארטא-בארטא] ולא התאפרתי מעולם, אבל התגלחתי, גם היום.
אחר כך, עברתי למסיכות פנים, פעם בשבוע. מסיכות שקניתי באחת הפרמות.
ותמיד קרם לחות
כיום, כלומר בעשור האחרון ויתרתי לגמרי על חלב פנים ומי פנים, רק סבון פנים, גילוח כל הפנים [ נכון - מצח, לחיים, אף ] לאחר סיבון הפנים ובטרם שטיפת הסבון. אחר כך, נכון - קרם לחות שמתאים לעור [ היום מעורב, אני גם קונה אנטי-אייג'ינג, של חטיארות, גם במחירי סוף לא יודע מה - אני מסרב לשלם מעל 50-100 לאיזה 30 גר' או קצת יותר קרם ].
כיום אני גם משתמש בקרם מרגיע גירוד של חברה , וגם התחלתי להשתמש בקרם לחות שהוא "כמו מייק-אפ" וגם לפעמים במייקאפ במינון נמוך במיוחד.
אני גם ממליץ לתלמידיי הצעירים להקפיד על שגרת שטיפת פנים וניקוי שחורים [ אלה היום גם מורטים גבות, אז ניקוי פנים, רואקוטן וטיפוח עור הפנים, כבר לא נחשב למשהו "חריג" ].
לצפיה ב-'זו השאלה: סבון פנים, חלב פנים ומי פנים'
זו השאלה: סבון פנים, חלב פנים ומי פנים
18/05/2018 | 11:40
4
6
יש יתרון לכל ה3 כל יום? או שו הייתה רק פניקה של בחור צעיר?

אחרי החלב אם אני שם מי פנים- כל הפנים שלי מלאים בקצף של חלב. מרגיש כאילו מי הפנים הם שטיפה או מריחה של חלב הפנים.

למרות שאני לא שם כמיות מטורפות של חלב.
לצפיה ב-'ויתרתי על חלב פנים הרבה לפני שויתרתי על מי פנים'
ויתרתי על חלב פנים הרבה לפני שויתרתי על מי פנים
18/05/2018 | 13:02
3
11
אתה לא צריך חלב פנם. סבון טוב עם חומציות [PH] שמתאימה לעור שלך, מי פנים אם ממש בא לך לבזבז כסף. ממליץ מדי פעם להשתמש בסבון גרגרים במיוחד בחלק העליון של הפנים, ופעם בחודש מסיכת פנים לניקוי עמוק.
ולא לשכוח אף פעם - קרם לחות!
לצפיה ב-'מה ההכשרה שלך? סתם מתעניין'
מה ההכשרה שלך? סתם מתעניין
18/05/2018 | 15:22
2
4
לצפיה ב-'גבר משכיל, עם תואר שלישי, שמעולם'
גבר משכיל, עם תואר שלישי, שמעולם
18/05/2018 | 20:45
18
לא התבייש, למד גם למד בכוחות עצמו.
מצב עורי הנוכחי מוכיח שלא טעיתי.
נסה ותיווכח בעוד 40 שנים
לצפיה ב-'לדעתי ומנסיוני, בסופו של דבר'
לדעתי ומנסיוני, בסופו של דבר
18/05/2018 | 22:31
18
קמטים והזדקנות העור, בעיקר מולד, המנעות מחשיפה לשמש חשובה מאוד למטרה הזו אבל אחרת - כל קרם הגנה ובלי חשבון. כל שנותר למי שממש חשוב לו... פלסטיקאי
לצפיה ב-'מצעדים'
מצעדים
16/05/2018 | 13:26
8
41
לצפיה ב-'תל אביב 8/6'
תל אביב 8/6
16/05/2018 | 13:29
19
https://timeout.co.il/עירוני/תל-אביב/תל-אביב-חדשות-עירוניות/מצעד-הגאווה-2018
לצפיה ב-'ורק ירושלים 02'
ורק ירושלים 02
18/05/2018 | 08:31
3
10
לצפיה ב-'ידוע, זה לשרשור נפרד, טרם נקבע מועד'
ידוע, זה לשרשור נפרד, טרם נקבע מועד
18/05/2018 | 10:44
1
6
לצפיה ב-''
19/05/2018 | 13:10
13
לצפיה ב-'בעזרת אשם יתברח יהיה לנו חומר בשפע לשרשור נפרד'
בעזרת אשם יתברח יהיה לנו חומר בשפע לשרשור נפרד
19/05/2018 | 18:57
12
בנושא [אי] קיום המצעד בירושלים. אם מישהו חשב שהתרפסות סגנון "להט"בים ודת" תועיל למשהו
לצפיה ב-'בי סקסואל'
בי סקסואל
13/05/2018 | 22:04
3
74
אין לי מושג מה אני בכלל ומה הנטייה המינית שלי מה עליי לעשות
לצפיה ב-'תגדיר לעצמך מה אתה רוצה לעשות עם המיניות שלך'
תגדיר לעצמך מה אתה רוצה לעשות עם המיניות שלך
14/05/2018 | 10:47
37
פחות חשובה הנטיה כמו טיב היחסים שאתה שואף אליהם - מזדמנים, קצרי טווח, ארוכי טווח, מידת המחויבות והקרבה...
לצפיה ב-'מה עשית עד עכשיו?'
מה עשית עד עכשיו?
18/05/2018 | 08:04
29
או בגסות יתר - עם מי שכבת עד עכשיו?
לצפיה ב-'בן כמה אתה'
בן כמה אתה
23/05/2018 | 22:06
21
?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אימון למציאת זוגיות
מתייעצים בפורום
פורום משפחות מורכבות
פורום משפחות מורכבות
איריס לרר רשף - מטפלת זוגית
איריס לרר רשף–מטפלת זוגית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה