לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1306713,067 עוקבים אודות עסקים

פורום גאווה

*** סקרים ומחקרים אין לפרסם ללא אישור המנהלים מראש ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה וזוגיות גאה אז אנחנו לא "בנים בלבד", ולא "לסביות-גאווה נשית", לא מחפשים להכיר, ולא מחפשים להגדיר. אנחנו קהילה הומו-לסבית בי וטרנסית אחת שנאבקת על זכותה לחיות בכבוד ובשוויון בחברה הישראלית, לבחור בעצמנו את בן/בת הזוג שלנו, ולקיים את התא המשפחתי שאנחנו מוצאים לנכון. כאן יש לכן/ם מקום, בית, לדבר בו על מה שמדאיג, על מה שמעניין. יציאה מהארון, יחסי מין, סטוצים, קשרים, הורות. אף נושא הוא לא טאבו, כולן/ם כאן בשביל לשתף וגם בשביל להגיב, ואפילו סתם בשביל לקרוא. כמה מילים על תרבות הדיון בפורום: 1. אאוטינג - אסור ויימחק על הסף (כמו גם דיון על נטיותיו של אדם מסויים). 2. מודעות היכרות/פרסומות שייכות רק ללוחות, אליהם יש לינק בראש העמוד. 3. מה שלא צריך להיות הודעה ראשית (ע"ע ""בוקר טוב לכולם") לרוב משורשר לשרשור אוף, שהוא שרשור כללי של דברים שלא ממש שייכים לפורום שנפתח מדי כמה ימים. 4. השמצות וירידות אישיות ימחקו גם הן על הסף. ברוכים הבאים.
ItsikH , J u n k y

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גאווה

*** סקרים ומחקרים אין לפרסם ללא אישור המנהלים מראש ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה וזוגיות גאה אז אנחנו לא "בנים בלבד", ולא "לסביות-גאווה נשית", לא מחפשים להכיר, ולא מחפשים להגדיר. אנחנו קהילה הומו-לסבית בי וטרנסית אחת שנאבקת על זכותה לחיות בכבוד ובשוויון בחברה הישראלית, לבחור בעצמנו את בן/בת הזוג שלנו, ולקיים את התא המשפחתי שאנחנו מוצאים לנכון. כאן יש לכן/ם מקום, בית, לדבר בו על מה שמדאיג, על מה שמעניין. יציאה מהארון, יחסי מין, סטוצים, קשרים, הורות. אף נושא הוא לא טאבו, כולן/ם כאן בשביל לשתף וגם בשביל להגיב, ואפילו סתם בשביל לקרוא. כמה מילים על תרבות הדיון בפורום: 1. אאוטינג - אסור ויימחק על הסף (כמו גם דיון על נטיותיו של אדם מסויים). 2. מודעות היכרות/פרסומות שייכות רק ללוחות, אליהם יש לינק בראש העמוד. 3. מה שלא צריך להיות הודעה ראשית (ע"ע ""בוקר טוב לכולם") לרוב משורשר לשרשור אוף, שהוא שרשור כללי של דברים שלא ממש שייכים לפורום שנפתח מדי כמה ימים. 4. השמצות וירידות אישיות ימחקו גם הן על הסף. ברוכים הבאים.
ItsikH , J u n k y
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
*** אין לפרסם סקרים ומחקרים בפורום ללא אישור המנהלים ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה. הפורום הוא מקום שבו תוכלו לדון באופן פתוח בלבטים, מחשבות, תהיות וכל מה שבא לכם.
בכדי לשמור על אוירה נינוחה ותומכת נבקשכם לשמור על הכללים הבאים:
- אין לקלל, לגדף, או להשמיץ אף אחד בפורום או מחוצה לו
- אין להעכיר את האוירה בפורום
- אין לעשות אאוטינג (פרסום פרטים אישיים של אדם שלא מעוניין בכך)
- יש להעלות תכנים בהתאם לחוקי מדינת ישראל
- מודעות היכרויות יש לפרסם בשירשור המיועד לכך. אין לפרסם מספרי טלפון במודעות היכרויות! מודעות שיכילו מספרי טלפון ימחקו.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק הודעות ו/או לחסום גולשים אשר חורגים מהכללים הנ"ל.
שתהיה שהות מהנה בפורום!

המנהלים
המשך >>

לצפיה ב-'משיכה לדוגמנים אחרי הפנטזיה הכי גדולה שלי'
משיכה לדוגמנים אחרי הפנטזיה הכי גדולה שלי
22/06/2017 | 23:46
2
6

מצטער אם אני מעלה נושא שהוא ״צרות של עשירים״
אבל אני באמת תוהה אם קרה למישהו ואיך הוא חזר לעצמו
יצא לי לאחרונה לצאת ממערכת יחסים עם אדם שמאוד נמשכתי אליו פיסית. גם רגשית. אבל הפיסית היה לי מאוד חשוב. 
אחכ יצאתי עם בחור מחול שהיה אחד לאחד הפנטזיה הפיסית שלי( הוא דוגמן במקצועו). ואחרי זהפסקנו - אני לא מסוגל להמשך לאנשים מן השורה. כאלה שלא נראים כאילו יצאו ממגזין.
אם בתור צעיר הייתי יכול להמשך ולצאת לדייט עם כל מיני אנשים וסוגים. היום הטעם שלי הרבה יותר ממוקד. ואפילו צר וממוקד מדי. 
זה בעיה. אני תוהה אם זה תהליך בלתי הפיך. כמוש רובנו היום לא נעבוד בתור מלצרים במקדולנדס. אולי גם ברמה של טעם בגברים - אני נעשה בררן ואין דרך חזור?
קרה למישהו? מזדהים?
מרגיש אבוד. אולי הסיכוי יבוא רק עם תייר מחול. זה עצוב ועלוב להגיד ככה. אבל לפעמים חושב
לצפיה ב-'גם אני די ממוקד בטיפוס מסויים מאוד'
גם אני די ממוקד בטיפוס מסויים מאוד
23/06/2017 | 08:48
1
4
לא הולך עם אף אחד אחר שאינו עונה על "הדרישות".
בצעירותי שכבתי עם כמעט כל דבר שזז [ בתנאי שהיה נקי ].
לצפיה ב-'ואתה לא חושש? שהסינון קשה מדי?'
ואתה לא חושש? שהסינון קשה מדי?
23/06/2017 | 08:59
1
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:31
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'היכרות למטרת חברות / ידידות '
היכרות למטרת חברות / ידידות
17/06/2017 | 22:34
6
20

היי, 
אני הומו בן 32, מאזור חיפה. 
בחור ביתי למדי, אקדמאי ואוהב בילויים סולידיים כמו בתי קפה, קולנוע, ישיבה בחוף הים או סתם לשבת לשיחה טובה בבית עם מוזיקה ונשנושים.
מחפש להכיר לחברות טובה / ידידות. 
moryor@gmail.com

לצפיה ב-'איזה יופי, טוב שיש היכרות רק לידידות ולא למטרות מין :)'
איזה יופי, טוב שיש היכרות רק לידידות ולא למטרות מין :)
17/06/2017 | 23:36
1
10
לצפיה ב-''
18/06/2017 | 00:34
3
לצפיה ב-'ומה עם סקס?'
ומה עם סקס?
18/06/2017 | 08:50
2
11
לצפיה ב-'לא חסר, הקושי בקהילה הוא למצוא ידידות/חברות נטו ללא סקס.'
לא חסר, הקושי בקהילה הוא למצוא ידידות/חברות נטו ללא סקס.
18/06/2017 | 21:48
1
4
לצפיה ב-'חולק עליך'
חולק עליך
18/06/2017 | 22:03
17
חברים דווקא קל למצוא, והרבה. לברור ביניהם את המתאימים ביותר אולי קצת מסובך, אבל לפחות מנסיוני [ ואני עברתי את גיל הדינוזאורים בקהילה הגרנטופובית הזו ] גם עכשיו, חברים מהסוג הזה, לי קל למצוא. סקס הרבה יותר קשה.
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה ואם יותר לי לציין שחברות זה דבר דיי מעייף'
שיהיה בהצלחה ואם יותר לי לציין שחברות זה דבר דיי מעייף
19/06/2017 | 19:04
18
אני לא יודע אם הבאת את כל הצדדים בחשבון.
כשיש חבר אתה מחוייב למישהו. זה לעשות בשבילו והוא יעשה בשבילך. תחשוב עליו ואיתו והוא כנ"ל.
אבל,
מהר מאוד כהומו, לא תצליח לשלוט בטהור הכוונות שלך.
אולי טקטית לא תאמר כלום לחבר, אבל תרצה יותר ורק אתה תדע את זה.
תתרחק. אח"כ תזהה שהתרחקת אז תתקרב שוב.
הוא ירגיש שאתה מתעקם בכל מיני כיוונים ולא יאמר כלום כי גם הוא רוצה רק חבר.
אם תהיה כנה עם עצמך לא תוכל להתעלם מהעמדת הפנים שלך.
ואז,
או שתביא בפניו את המקרה והוא יזרוק אותך.
או שתביא בפניו את המקרה ויודה לך על שאתה קורא מחשבות.
או שתחכה מספיק זמן עם הרבה ספקולציות בראש ואז תבוא אליו בקריזה ותאמר לו "לך תזדיין ! דפקת לי את החיים".
לדעתי יש משהו במה שאני אומר
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:31
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'פרוקטולוג גיי פרנדלי'
פרוקטולוג גיי פרנדלי
14/06/2017 | 14:25
2
45
שלום לכם
מישהו יכול להמליץ לי על פרוקטולוג גיי פרנדלי בת״א?
גם שמקבל פרטי.
ובכלל....למה אין רשימות מסודרות של רופאים לקהילה?
לצפיה ב-'באמת, בובי, איזו חוצפה של הקהילה'
באמת, בובי, איזו חוצפה של הקהילה
14/06/2017 | 19:21
37
תכין רשימות, תיזום. אף אחד לא חייב לך כלום, זו נקודת המוצא. יאק
לצפיה ב-'אתה לא חייב לפרוקטולוג שלך שום דין וחשבון'
אתה לא חייב לפרוקטולוג שלך שום דין וחשבון
16/06/2017 | 22:06
28
וגם אם עדיף שתשתף אותו בפרקטיקה המינית שלך, זה ממש לא הכרחי.
הכי פשוט לברר במרכז הגאה בגן מאיר שם יש גם רופאים של קופ"ח כללית.
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 12:59
2
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'חדשה כאן שלום לכולם:)'
חדשה כאן שלום לכולם:)
13/06/2017 | 19:25
9
72
נעים להכיר, שמי כהנא ואני ביסקסואלית. זה המון זמן שחיפשתי פורום שלא מתעסק רק בהכרויות וביחוד לא רק במין.
אשמח להיות חלק מהקהילה שלכם:)
וסתם שאלה לאוהבי הגברים, האם אני הנורמלית היחידה שחושבת שהוא מושלם?
לצפיה ב-'את מתכוונת לציור? את רצינית, אמיתית?'
את מתכוונת לציור? את רצינית, אמיתית?
13/06/2017 | 22:46
5
20
לצפיה ב-'???'
???
14/06/2017 | 08:15
4
26
מה רע בציור? חייבים תמונות של גברים ערומים תמיד?
לצפיה ב-'??'
??
14/06/2017 | 19:19
3
23
מה הקשר בין שאלתי לבין תגובתך?
את מצפה שנתייחס לציור כאל "דבר אמיתי"? את אמיתית?
לצפיה ב-'???'
???
14/06/2017 | 19:40
2
25
אני שאלתי ביקורת נחמדה על בחור חתיך מציור, מה לא אמיתי בזה?
לצפיה ב-'תמימות קדושה'
תמימות קדושה
14/06/2017 | 23:03
1
12
לצפיה ב-'שיהיה'
שיהיה
15/06/2017 | 14:48
4
לצפיה ב-'ברוכה תהיי'
ברוכה תהיי
16/06/2017 | 22:09
1
20
מושלם הוא לא כי לא רואים את השפתיים שהן בעיני חשובות יותר מכל דבר אחר בפנים...
אבל ממה שרואים נחמד מאוד
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/06/2017 | 22:25
6
לצפיה ב-'לא רואים את החבילה אז אי אפשר להתיחס...'
לא רואים את החבילה אז אי אפשר להתיחס...
19/06/2017 | 18:54
5
לצפיה ב-'אזהרת טריגר: חשד לפגיעה מינית בילדות'
אזהרת טריגר: חשד לפגיעה מינית בילדות
14/06/2017 | 19:12
30
שלום,
שמי כנרת טל, אני דוקטורנטית במחלקה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון, אני עורכת מחקר בנושא התמודדות עם חשד לפגיעה מינית, בו אני רוצה לבדוק את חוויית ההתמודדות עם חשד לפגיעה מינית של נשים וגברים שיש או היה להן/ם בעבר חשד שהן/ם עצמן/ם נפגעו מינית בילדותן/ם או נערותן/ם. ההשתתפות במחקר מיועדת לנשים וגברים בנות/בני 21 ומעלה שיש או היה להן/ם בעבר חשד שנפגעו מינית בילדות או בנערות, והיא כוללת פגישת ריאיון בת כשעתיים במהלכה אנו משוחחות/ים על החשד וההתמודדות עימו. למשתתפות/ים מובטחת אנונימיות מלאה. נשים/גברים המסכימות/ים להתראיין למחקר או לקבל פרטים נוספים מוזמנות/ים לפנות אלי בטלפון 054-6969919, או בדוא"ל tki@post.bgu.ac.il

לצפיה ב-'שבוע הגאווה'
שבוע הגאווה
12/06/2017 | 09:40
44
שבוע הגאווה אומנם עבר אבל פתאום צץ לי השיר הזה אז קצת באיחור אבל קבלו שיר לכבוד שבוע הגאווה שממש הסתיים לו לא מזמן.

תהנו 
לצפיה ב-'ולנושא המצעד השנה - ביסקסואליות '
ולנושא המצעד השנה - ביסקסואליות
09/06/2017 | 12:23
8
65
יש גירסה קיומית שאומרת שהומוסקסואליות תחומה בזמן בגלל המוחצנות והצעקנות שלה. אחרי הפריים טיים ההומו נובל.
בעידן הניתוחים הפלסטיים נצפים אנשים מכמירי לב בחיצוניות שלהם, המסרבים לשחרר. זה לא יפה להזדקן הומו.
אחרי ההומואיות יש מקום להכניס אשה לחיים. עזר כנגדו. לזה קוראים ביסקסואליות.
יש כמובן את ה"בזבזניים" שבמקום להנות מחדוות הזרגים נטו בפריים, נמרחים לכל הכיוונים בטענה שהם ביסקסואלים.
מסקנה: ביסקסואליות היא מצב זמני כמו שהומואיות היא מצב זמני, עבור האדם הרציונלי.
לצפיה ב-'בקיצור - הכל שאלה של עיתוי !'
בקיצור - הכל שאלה של עיתוי !
10/06/2017 | 07:48
13
לצפיה ב-'אבל קראת מה שדרור רפאל כתב'
אבל קראת מה שדרור רפאל כתב
10/06/2017 | 08:54
2
45
ועדיין אתה חושב כך על ביסקסואליות?
אני חושב שברגע שביסקסואליות הופכת לאידיאולוגיה, כאן אולי מתפתחת בעיה. עאלק, שונאים אותם הומואים ושונאים אותם סטרייטים, ממש ה-קורבנות של הנטייה המינית בעידן של זליגה מגדרית, ודי לנו הקטע מהפוליאקובים פרק 11, כשיעל באה לחלץ את הבן ההומו שלה מאיזו קומונה בה בעלת הדירה הטבעונית, הקהילתית מזיינת ילד שגר אצלה, לפעמים הוא גם הבן שלה.. הכל הולך.
יעל חטפה הלם, אני אחריה ... זו אידיאולוגיה המכסה על צרכים מיניים שנחשבים "נחותים" או "לא - מוסריים". כך היות "ביסקסואל" נחשב כ"היברידיות" בלתי נסבלת, האמנם?
האם אני או כל אחד אחר צריך לתרץ בפניך או בפני אחרים את הלילה הסוער שעבר עליי עם גברת מבוגרת יחסית באיזה כינוס, ולמחרת בערב עם המלצר באותו כינוס? לדעתי לא.
אני נמשך לגברים בעיקר ולסוג מסויים של נשים [ שמנמנות, חכמות, חריפות, דעתניות, אוהבות את גופן, אוהבות סקס ולא עסוקות בשטויות כמו-פילוסופיות מגוחכות].
לצפיה ב-'גם אתה שמת לב שדרור רפאל קצת המלטי בהתיחסות לחייו'
גם אתה שמת לב שדרור רפאל קצת המלטי בהתיחסות לחייו
10/06/2017 | 16:26
1
33
ואני מתיחס בהתאם, כי כמוהו, בעצם כל מי שיבוא ויצהיר שהוא ביסקסואל (כלומר לשיפוטי, ומי אני בכלל ?).
מיניות זה ענין אישי של כל אחד עם כל מי שהוא פוגש וחווה.
אני לא אוהב הגדרות, אבל התחלתי סטרייט והייתי גם בי, גם גיי, שוב בי, א-מיני, ושוב גיי. זה פשוט לפי רמת האנרגיה שאני מסוגל להפיק כלפי משהו שחיצוני ממני. כל אחד שאני במגע איתו לוקח ממני משהו, אני לא מהאדישים. הכי הרבה לוקחים מי שהכי שונים ממני אם באופי ואם במין.
לכן,
אני מגדיר ביסקסואליות כמו שאני מגדיר - מצב זמני. נראה לי שזה ענין של נסיון חיים. (אגב, אף פעם אף אחד לא בא אלי ואמר אני בי או אני הומו - גילינו ביחד).
לצפיה ב-'כרגיל - אנחנו מסכימים במלים שונות '
כרגיל - אנחנו מסכימים במלים שונות
11/06/2017 | 00:44
9
לצפיה ב-'מותר להצטרף?'
מותר להצטרף?
18/06/2017 | 18:24
3
8
מתישהו, כנראה אתמול, מצאתי עוד עמוד פייסבוק היתולי של אחד שקורא לעצמו ישו. הוא אמר שם את המשפט המעצבן בנוסח: "ביסקסואל הוא הומו שמדחיק את זה" או משהו דומה.
אני לא מוכן לקבל את הגישה הזאת כי אני לא מוכן שזה שיש לי מחשבות על גברים מדי פעם יכניס אותי למשבצת שתמנע ממני קשר עתידי עם נשים.
אני מאוד רוצה בת זוג, ובעתיד גם חתונה וילדים שיגיעו, בעזרת השם, בדרך טבעית. אבל שיהיה לי מותר גם לחשוב אחרת.
לצפיה ב-'נו, אז אתה מסכים שביסקס זה ענין זמני'
נו, אז אתה מסכים שביסקס זה ענין זמני
19/06/2017 | 18:48
2
8
קח את עצמך כדוגמא: אתה בן אדם חושב, שמבין שהדרך הקלה, הטבעית והזולה להביא ילדים זה להיות מחובר לאשה. אתה כל הזמן שומר את זה בראש, וזה משמש לך עמוד-אש בלילות "הקשים" עם גברים.
ואז
יום אחד,
תתרסק על ההומואיות, כמו כל הומו אחר (גם הקיצוניים). תעשה הנהלת חשבונות בחיים, ואז תזכר ב"חסד נעורים" שלך עם אשה. תחזור לאהוב אחרת. תשנה פאזה.
עם הזמן תוכל לדבר איתה מספיק פתוח שהיא תקבל גם את הצד ההומואי שלך. תוכל ללכת בלב שלם למסע אהבה אצל גברים מידי פעם, העיקר שהיא תדע תמיד שתמיד תחזור אליה, גם אם לא לזרועותיה.
אלה החיים מאמי,
זה לא אומר שאתה בי או הומו, זה אומר שאתה פשוט לא קיצוני.

לצפיה ב-'סטרייט בי ו הומו זה תוית חברתית או נטיה פנימית ?'
סטרייט בי ו הומו זה תוית חברתית או נטיה פנימית ?
20/06/2017 | 00:58
1
6
ראיתי אנשים משתמשים באותם מילים לתאר דברים שונים לגמרי , אז תהיתי מה דעתכם המילים שמשתמשים כמה הן עוזרות לתקשורת.
לצפיה ב-'תווית חברתית מעודכנת טובה לתקשורת'
תווית חברתית מעודכנת טובה לתקשורת
21/06/2017 | 03:56
4
למה רוב ההומואים בת"א ? כי בת"א זאת תווית חברתית מעודכנת, שמעידה על ראש פתוח ואדם אוהב כל.
תלך למקום אחר בארץ, אולי לא תמצא בכלל הומואים, תתהה אם יתכן שביישוב עם כמה אלפי אנשים אין בכלל הומואים....ובכן, יש שם הומואים, זאת הנטיה שלהם, אבל זאת לא תווית חברתית מקובלת שם....הם גרים שם בעיקר בגלל אילוץ כלכלי.
מסקנה, החצנת הנטיה המינית והפיכתה לתווית חברתית זה תלוי מקום וזמן. 
לצפיה ב-'מר פרג' שעשה אבוקה מאחות '
מר פרג' שעשה אבוקה מאחות
09/06/2017 | 08:44
2
55
בא זקן למרפאה (מר פרג') לעשות צעקות. לא שמע תשובות מתחנפות. יצא משם וחזר עם בקבוק דלק. שפך אותו על מלאך (אחות), הדליק וברח. המלאך מת. נחשף זקן רע.

כשמדובר בזקנים רוב המלאכים שהם פוגשים נועדו ללוות אותם מחוץ לעולם. אף זקן לא חושב שחי מספיק, אז אלוהים המציא את המלאכים ובימינו אלוהים זה המדינה.

אם הזקן היה חי בשבט אפריקאי הוא היה פוגש רק את בני המשפחה שלו. לא מלאכים ולא בטיך. הם היו סועדים אותו בלי תרופות ובלי בטיך עד שהיה מחזיר את נשמתו לבורא כדרך כל בשר.
זיקנה זה דבר נורא. זה יקר והעור כבר לא מתוח והשרירים רפויים, והריח גוף...אלוהים ישמור.

החולי אופף את הזיקנה, וחולי מחייב תשומת לב. זאת אחת הסיבות שאנשים מביאים ילדים לעולם. הם פשוט לא סומכים שיוכלו לנהל את כל המחלות שלהם מול נותני השירותים השונים. אלה שירותים של סוף, אז נותני השירותים האלה הם מלאכים. הם מכשירים את הזקן לעזוב את העולם. ריק כמה שיותר. הזקן לא רואה את זה ככה, כי הוא לא חושב שחי מספיק.

רוב הזקנים מקבלים את המצב בהכנעה, מטושטשים מעשרות תרופות. יש להם כסף. אבל, יש כאלה שהמלאכים שפגשו דיי חיפפו את הטיפול בהם. אז הזקן נשאר עירני, מבואס, עושה מעקבים על הדרכים והשיטות לחסל אותו, לדעתו. אלה הזקנים הרעים. הם מסרבים לקבל את הגורל. מביכים. הם מפילים את אימתם בכל פעם שמגיעים למרפאות. צועקים באוטובוסים. לשמוע מהם זה רק על כמה העולם רע ומר. זה לא שהם לא צודקים, אבל מה יש לעשות עם זה ?

לצפיה ב-'אין זה סוד, שאחת מחרדותיך העמוקות היא '
אין זה סוד, שאחת מחרדותיך העמוקות היא
10/06/2017 | 08:47
1
27
 הזקנה.
אתה רואה אותה במופעהּ החולה, העלוב, הנטוש, ואינך מצליח לשמור פינה של חסד עבורך, כשתגיע לשם, ותגיע.
מתי מתחיל אדם להיות זקן?
אני פוגש את הזקנה ברחובות גבעתיים והיא ההיפך המוחלט של תיאוריך המדכאים. אני פוגש את הזקנה בבית האבות שחמותי בו, עולם מלא ועשיר, ללא ריחות רעים, ללא לבוש מוזנח או שאר הציורים שאתה מתאר.
אתמול הייתי בהצגה ב"קאמרי" ה"רביעייה"  . ארבע שחקנים-יות. כולם בגילאי העשור התשיעי. חגיגה על הבימה, חגיגה. לא היא לא מנחמת, לא מעודדת אבל מציגה בקצרה את החיים הרגילים, השגרתיים של זוגות נשואים עשרות שנים. אצל אחד המוות בא לו כמלאך, אצל האחרת אלצהיימר נורא, אצל השלישי סרטן והאחרונה עוברת לדיור מוגן.
הזקן השורף את האחות, עכשיו הבנתי, שיקף את התערערות החברה שלנו וגלישה מהירה מאוד לכיוון האלימות כפתרון ראשון או אחרון לכל מצוקה. הנפגעים הראשונים, תמיד, יהיו סוכני הממסד השנוא, שהכי קל לפגוע בהם.נכון - עו"ס, רופא-אחות, מורים. 
אני מברך את הזקנה שבאה אליי.
אני נקי, אני לבוש היטב, אני מתקשט בטבעות, עגילים, מחרוזות, בגדים "צעירים" יחסית. יש לי חיי מין סבירים [ אחח, הקווקזי המתוק שלי ]. צאצאיי אוהבים אותי, יטפלו או נשלח עצמנו לבית אבות, יש הוראות מוות - היא לפניי או אני לפניה. המוות אותי לא מפחיד, אני רק מצטער שלא אראה את ההלוויה ומי הגיע.
לצפיה ב-'אתה נוסך בטחון. תודה '
אתה נוסך בטחון. תודה
10/06/2017 | 13:55
23
אבל, צר לי להודיע לך שאתה רק בן 62 וזה בכלל לא זקן. יש לך עוד כ-40 שנים לחיות. עכשיו אתה בדואט עם עולם הרפואה, ואתה חיית לפחות 30 שנים ראשונות בחיים הרבה יותר בריאים מעכשיו לבני 0-30 בימינו; בלי ממתקים ואוכל תעשייתי, שומני, ומשקאות רעילים. אז תחשוב שבימינו כבר בין 30-40 מתחיל את הדואט עם עולם הרפואה. זה אנשים שיש להם לחיות עוד 60-70 שנים. תוחלת החיים רק עולה. איכות החיים זה כבר משהו אחר...לך ובני דורך יש פרופורציה אחרת על החיים. הצעירים חשופים. רק בשבוע שעבר לקחתי את עצמי לשיחה, על שאני צריך לשנות פאזה בחיים, ולהתחבר לבן אדם נוסף שיהיה איתי. בלי קשר לאהבה, זה פשוט יותר שפוי ואנושי. סייבורגים כנראה גם לא יהיו בדור שלי, אז אין לי ברירה. ואז....ורק אז, אגיע למה שאתה מדבר עליו - חיים בנחמה וסיפוק.
לצפיה ב-'תמונה נהדרת ליום הגאווה'
תמונה נהדרת ליום הגאווה
09/06/2017 | 08:02
3
121
תמיר להב רדלמסר , פייסבוק -

לצפיה ב-'והנה עוד ממתק הכי פופולרי כיום'
והנה עוד ממתק הכי פופולרי כיום
09/06/2017 | 08:32
2
54
לצפיה ב-'...נראה לי שהוא קצת כבד ראיה...אבל זה לא מה שחשוב אצלו '
...נראה לי שהוא קצת כבד ראיה...אבל זה לא מה שחשוב אצלו
09/06/2017 | 10:34
1
59
לכבוד הקינוח של המצעד (הים)...
לצפיה ב-'לא משלנו, מצטער'
לא משלנו, מצטער
10/06/2017 | 08:36
37
חסרי מודעות לגמרי למיניות שלהם. צנונים.
לצפיה ב-'מה המסלול של המצעד מחר בתל אביב?'
מה המסלול של המצעד מחר בתל אביב?
08/06/2017 | 22:49
1
20
לצפיה ב-'LMGTFY הנה, והערה'
LMGTFY הנה, והערה
09/06/2017 | 09:07
25
כמו בשנה שעברה, גן  מאיר - טשרניחובסקי - בוגרשוב - בן יהודה - פרישמן - רחוב הירקון עד צ'רלס קלור.
והערה - ב-11 בלילה ערב המצעד הסיכוי למצוא מענה מיידי די נמוך עדיף היה לברר מעט קודם.
תבלו
ולא לשכוח

לצפיה ב-'תהליך יציאה מהארון'
תהליך יציאה מהארון
08/06/2017 | 17:36
2
52
אנו במכון תל אביב לפסיכותרפיה מזמינים אתכם להיכנס ולקרוא את המאמר בנושא 'תהליך יציאה מהארון' ונמצאים כאן בשבילכם במידת הצורך.
אנו מאחלים שבוע הגאווה שמח לכולם.

לצפיה ב-'נזכרו בנו איציק, ראית?! איזה כיף'
נזכרו בנו איציק, ראית?! איזה כיף
09/06/2017 | 06:26
1
15
לצפיה ב-'דווקא נוטה לחיובי בעיני. בהפוכה'
דווקא נוטה לחיובי בעיני. בהפוכה
09/06/2017 | 08:06
22
[וזה די דומה למצעד שגם הפך לאבן שואבת לחמדנים]
אז מוצא מישהו ענין לתת לנו שירות וכבר לגיטימי להציע אותו.
כשהשירות הזה לא יהיה רלוונטי, אז נוכל לשמוח באמת.
לצפיה ב-'אני ביו-סקסואל, ואני חושש לצאת מול כולם'
אני ביו-סקסואל, ואני חושש לצאת מול כולם
08/06/2017 | 01:20
5
57
שלום,
אני בן 18, זה 3 שנים, הבנתי שאני ביו-סקסואל. התחלתי להרגיש משיכה מינית שווה גם למין שלי. לאחרונה בשיחה שנגררה, ספרתי לידידה טובה על כך. ואני עכשיו חושש לצאת מול המשפחה, החברים והסביבה. בעיקר בפני החבר והחברה הטובים ביותר שלי ( כי היו לי רגעים שפנטזתי עליהם וקצת יהיה לי קשה לצאת מולם).
אני פשוט מרגיש בחששות ואני לא יודע מה הצד הבאה, זה כבר אוכל אותי מבפנים שלא ספרתי לאיש שלוש שנים.

אני אשמח לכל עצה שיש
לצפיה ב-'בקר טוב, ושיהיה לך סופ"ש מלא אהבה'
בקר טוב, ושיהיה לך סופ"ש מלא אהבה
08/06/2017 | 10:15
30
לשאלתך - ראשית הרשה לי לתקן אותך. אינך ביו-סקסואל אלא בי-סקסואל. כל בני האדם, כולל אלה המגדירים עצמם כא-מיניים הם "ביו" סקסואלים, שזו תכונה ביולוגית מובהקת, המיניות של האדם.
קח את הזמן. האם חשוב מאוד מאוד לצאת מול המשפחה? החבר והחברה ש/לך, אם הם הכי טובים שלך, הם אמורים , לדעתי, להכיל אותך או לפחות לומר את דעתם, ואולי, כן ינתקו מגע. 
אני רוצה שתדע דבר חשוב מאוד - ברגע שיצאת פעם, יצאת באופן עקרוני. קשה לשלוט בתנועת מעבר האינפורמציה בין אנשים שמתחייבים, הפה שלי "כספת", מלים ללא ממשות מאחוריהן. קח בחשבון שיתכן והחברה שבפניה נחשפת אולי כבר סיפרה הלאה את החדשות.
אז -
היה חזק, אמיץ. אתה יוצא בתקופה די טובה ללהט"בקים בארץ. צעירים בני גילך נוטים להיות הרבה יותר ידידותיים, פחות שיפוטיים. אמא שלי, אללה ירחמה, אמרה - כל דבר בעיתו. היית צריך ל"התבשל" בתוך הידיעה הזו, לקבל אותה, להפנים אותה. זה ממש לא קל, כשל המערכות החברתיות בנות ימינו עדיין מעודדות באופן מובהק לגמרי הטרוסקסואליות.
לצפיה ב-'קודם כל חשוב שתדע למה חשוב לך לספר את זה'
קודם כל חשוב שתדע למה חשוב לך לספר את זה
08/06/2017 | 13:58
20
עם כל זה שהנושא הפך לכ"כ פופולרי, עדיין חשוב שכל אחד יבין מאיזו סיבה הוא רוצה לספר את זה לאחרים.
בסופו של דבר אתה יודע את זה - וזה מה שחשוב.
לצפיה ב-'תפתח כבר מעכשיו עור פיל בכל הנוגע למיניות שלך'
תפתח כבר מעכשיו עור פיל בכל הנוגע למיניות שלך
08/06/2017 | 17:50
22
את התובנה הזאת תבין אולי עוד 10 שנים.
[עכשיו נניח שהייתי רושם לך עוד פרק שניים על החיים ואנשים].
לבנתיים, אצל המשפחה לפחות, כנראה שתהיה חשוד בתמימות. יקבלו אותך והכל, אבל גם ינסו לשנות אותך בהתאם לחלום שלהם.
לבנתיים רוב המשפחות לא מחנכות מלכתחילה לליברליות מינית, אלא חושבים שמרני. זה גם הרבה לחץ סביבתי ולא בהכרח ההורים שלך עצמם.
תגלה אורך רוח, אל תתעצבן או תריב איתם. לאט לאט תבין שזה החיים שלך ואלה האהבות שלך, ואז תשדר שלמות ושלווה שתקרין על הסובבים אותך. יסתכלו עליך ויאמרו "הוא כזה כי הוא כזה" או פשוט לא ייחסו לזה בכלל חשיבות...
לאנשים תמיד יש מה לומר, אתה עוד בגיל שאתה דופק חשבון. זה מיטשטש עם הזמן.
לצפיה ב-'היי אנונימי'
היי אנונימי
08/06/2017 | 20:03
15
אם אתה שואל אותי אין טעם לצאת מהארון אם יש לך זוגיות עם בחורה כשיגיע הרגע ותהיה לך זוגיות עם גבר (במידה ואכן תהיה) זוגיות יציבה ורצינית לא כזאת של שבוע תתחיל לצאת ולחשוב איך לעשות את זה. כל עוד אתה לא עושה עם זה כלום ויש לך גם אופציה של בנות שייתכן שתהיה רק איתן בזוגיות אין סיבה להכניס לעצמך סתם לחץ ובלאגן.
לצפיה ב-'היציאה מהארון היא קודם כל בשבילך'
היציאה מהארון היא קודם כל בשבילך
09/06/2017 | 07:55
18
ולכן אתה תחליט מתי למה ואיך.
לדעתי זה חשוב ותורם לשתף, אבל במידה ובתזמון הנכונים לך. הנה למשל העלית נקודה חשובה, כיצד יגיבו חברים למחשבה שאולי הם מושכים בעיניך, ועל כך יש לי תשובה חדה לכל השואל אותי שאלות אינטימיות כאלו:
לא שואלים שאלות כאלו אם לא באמת רוצים לדעת.
כלומר [וחבל אם צריך להסביר] - אם אין לך ענין מיני בי, אל תשאל.
לא לתת לשיחה לגלוש לכיוון כזה.
לצפיה ב-'דרור רפאל - בטורו במעריב סופש'
דרור רפאל - בטורו במעריב סופש
09/06/2017 | 06:49
1
26

שבוע הגאווה השנה עומד בסימן ביסקסואליות, שהיא משיכה לשני המינים. נטייה שסיפרתי עליה בצניעות ובדיסקרטיות תוך שאני אוחז במצלמה, וחושף אותה לעיני כל בתוכנית הטלוויזיה "מחוברים". גם זו סוג של התערטלות, התפשטות. הסרת מסיכות והליכה עירום לצורך אמירה, כזו שעדיין מותרת לפי חוקי מירי רגב לתרבות. כששואלים אותי על התוכנית, זו בדרך כלל השאלה המפרגנת והפרודוקטיבית ביותר: "נו, אתה מצטער שעשית את זה?". תמיד אני עונה שזה מורכב, שזה קשה, אבל שווה, וזה אולי אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחיים שלי, ובוודאי נכנס לחמשת הגדולים, לצד מות אמי ועוד שלושה אירועים שאני לא זוכר כרגע. 

שווה לקרוא את הטור הזה, ולו מפאת העובדה שהאיש כותב מחונן, רהוט ולא מחרטט כדי למלא עמוד. 
כבי-סקסואל גאה, אני לא מזדהה עם אף מילה שלו. מעולם לא סבלתי יסורים המלטיים, תמיד ידעתי מי אני ובמי אני חושק.
לצפיה ב-''
09/06/2017 | 21:12
לצפיה ב-'הממתק השבועי יתייחס למצעד הגאווה, אלא מה?!'
הממתק השבועי יתייחס למצעד הגאווה, אלא מה?!
08/06/2017 | 10:24
33
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:46
6

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'חברים נתקלתי בזה השבוע נוגע ללב! ראיתם?'
חברים נתקלתי בזה השבוע נוגע ללב! ראיתם?
07/06/2017 | 08:49
42

תרומה קטנה לחלום גדול
לצפיה ב-'איך לומר לגבר שאני לא מעוניין בלי לפגוע בו?'
איך לומר לגבר שאני לא מעוניין בלי לפגוע בו?
02/06/2017 | 07:40
7
66
ניגש אליי גבר שגדול ממני בשני עשורים בבר והתחיל איתי.
הוא רצה שאבוא אליו הבייתה וניסתי להתחמק והמצאתי שאני מחכה למישהו שיבוא. הוא ביקש מספר וניסתי להתחמק, הוא מעט לחץ כי אני אחד שלא יודע להגיד זה לא מתאים והחלפנו מספרים. הוא רוצה סקס ואמרתי לו בהזדמנות והאמת אני לא רוצה אף פעם סקס איתו כי הוא ממש לא הטעם שלי. איך לומדים להגיד למישהו שזה לא מתאים?
אני מכיר את עצמי - אני לא ניגש לבחורים שאני בעניין שלהם מהפחד מדחיה אלא רק משחקי עיניים. אם אני ניגש זה בדרך כלל בעזרת המון אלכוהול. כמו שאני לא רוצה שיפגעו בי אני לא רוצה לפגוע באחרים (החיים זה קארמה), רק מחוסר ביטחון, חוסר ניסיון ואולי עוד חוסרים שלא יודע להצביע עליהם אני לא יודע איך להגיד שזה לא מתאים. אני כן אשמח לשוחח איתו ומחמיא לי שמחזרים אחריי אבל אני אשמח לקשר ידידותי ולא מיני עם אנשים שהם לא הטעם שלי.

באפליקציית הכרויות זה שונה יותר קל לסנן כי זה לא פנים מול פנים.
הבעיה הזאת מוכרת לי עוד מהעבר הרחוק: למשל הייתי מקיים יחסי מין למרות שלא רציתי - פשוט לא ידעתי לעמוד על שלי.
לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
02/06/2017 | 11:19
1
36
זאת בעיה שאתה לא יודעת לעמוד על שלך..
במיוחד כשפתחת שם משתמש אנשים מסוימים ינסו לנצל את זה לטובתם..

אני חושבת שאולי הכי טוב שפשוט תתייבש את האנשים שאתה לא מעוניין, תענה בקצרה תסנן וכל מיני דברים כאלו אולי ככה הם יביאו שאתה לא מעוניין
נניח תענה בקצרה ותחזור להתעק במשהו אחר ולא תתרכז בשיחה.
במילים אחרות תייבש..
לצפיה ב-'*לא יודע'
*לא יודע
02/06/2017 | 11:22
22
בטעות יצא לי בנקבה..
לצפיה ב-'מה מפחיד אותך בלהגיד שלא מתאים?'
מה מפחיד אותך בלהגיד שלא מתאים?
02/06/2017 | 11:29
38
איך ללמוד להגיד שלא מתאים?
קודם כל שמה שעובד זה כשאתה מאתגר את עצמך להגיד "לא מתאים" כשבאמת לא מתאים.
אם אתה מרגיש שקשה לך להתפקס בזמן שסיטואציה כזו קורת בפועל, תמצא לך מקום שקט ותדמיין סיטואציה שאתה לא מרגיש בנוח איתה.
תכנס ממש לכל מה שקורה: המחשבות, הבלבול, הרגשות, הדופק המואץ אולי.
וכשאתה רואה את זה מול העיניים, תמצא מה בא לך להגיד לאותו בן אדם באותו רגע.
אם נניח המשפט הוא "לא מתאים" - אז לך עם המשפט הזה.
אם זה משפט אחר שאתה מרגיש יותר נוח איתו, אז תשתמש בו.

עכשיו בכל פעם שתזהה שמישהו מנסה לגרור אותך למקומות שאתה לא רוצה, תהיה בגישה שהבן אדם הזה עכשיו בתכלס רוצה שתגיד לו "לא".
הוא פה בשביל שתתאמן עליו להגיד שלא מתאים לך כשלא מתאים.
ושוט עם המשפט שלך.

זה יכול לקחת כמה וכמה פעמים או תקופה עד שתצליח, אבל ככל שתתרגל את זה, זה יקרה.
לצפיה ב-'שלך זה הפרטיות שלך, והשאלה היא האם אתה מכבד אותה ?'
שלך זה הפרטיות שלך, והשאלה היא האם אתה מכבד אותה ?
02/06/2017 | 22:00
27
בתקופה שלפני שהפכתי למיזנתרופ, נתקלתי בהיסוס הזה שאתה מדבר עליו. (אין לי את זה ביותר מתנשא קרוב לקרקע).
דייטים היו מתבזבזים על האי נעימות האילמת שלי. לילות וזיונים משעממים אכלתי בשקט כפייתי.
ואז, (האמת שזה קרה לי דיי מהר),
הסתכלתי על הדברים מנקודת מהמבט של "אני עצמי". לא הרגשתי צורך יותר להתנצל להיות מה שאני ולוותר על יחסי ציבור.
השתחררה סתימה.
כל הדייטים הפכו למדוייקים, כל זיון יצירת אמנות.
אבל, (וזה משהו שאל תלמד ממני),
הכל הפך ליותר קל ומהיר.
כאילו שרוח נשפה בי והעיפה את כל הנוצות.
אף אחד לא התאים לי יותר.
נשארתי כולי לבדי,
והאמת ?
שזה מדהים
לצפיה ב-'לפגוע ולהפגע זה בלתי נמנע ביחסי אנוש'
לפגוע ולהפגע זה בלתי נמנע ביחסי אנוש
03/06/2017 | 07:19
31
אחד הדברים שלומדים בקשר זוגי זה להשלים עם זה - ולפגוע באהוב ליבך או להפגע ממנו זה הכי קשה, עדיין לא ניתן להמנע מזה ולא צריך. אפשר רק להגביל את הפגיעה ולפצות עליה.
כשמדובר באדם זר, אינך אחראי לרגשות שלו. אתה יכול רק לעשות כמיטב יכולתך - סרוב הוא חלק בלתי נמנע מתקשורת בין אישית, היכולת לקבל סרוב היא באחריות הצד השני.
חשוב מאוד שתלמד לסרב. נימוס לא סותר החלטיות - אתה יכול לומר שלא מתאים לך בחיוך. אל תסייג את הסרוב בשום צורה, לכל היותר תוסיף "סליחה". אם המחזר מתעקש - זה יכול להסלים להטרדה - וותר אפילו על החיוך.

אתה מדבר על האפשרות לרכוש חברים בסיטואציות כאלו של חיזור - אפשרי בהחלט אבל אם אין לך ענין מיני או רומנטי בצד השני חשוב מאוד שתציין זאת מראש, במשפט הראשון ממש, וכאמור אין סיבה לחשוש מפגיעה. מה שסביר הוא שהצד השני ייאבד ענין, אבל זה עדיף ממש על האפשרות שתארת.

לצפיה ב-'הבעיה אצלך, למה אתה זורק אותה על "סבא"'
הבעיה אצלך, למה אתה זורק אותה על "סבא"
06/06/2017 | 07:46
25
ומצייר אותו באור רע?
דווקא אנשים מבוגרים ובעלי ניסיון יודעים להתמודד נהדר עם סירוב. [ למשל אני, אך לא רק. ] קשה להתעסק עם מסרים כפולים, מסוג המסרים שלא הפסקת לשדר לאיש הזה.
אני דווקא רואה בעין רעה מאוד את ההתנהגות שלך. תגיד לא וזהו, מה כלכך קשה?!
לצפיה ב-'אתה לא מגן על מי שמקבל את הסירוב'
אתה לא מגן על מי שמקבל את הסירוב
07/06/2017 | 20:50
25
אתה מגן על עצמך. אתה מנסה לברוח מתחושת חוסר הנעימות שתעלה בך כשתגיד לו "לא". זה גם ההסבר לכל תופעת הנעלמים. זה לא שאכפת להם כמה רע ירגיש מי שנעלמו לו. אכפת להם כמה רע הם ירגישו אם יגידו "לא" ישר בפנים.
אז אל תהיה אנוכי, ותגיד "לא" מנומס ופשוט.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום