לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1264412,644 עוקבים אודות עסקים

פורום גאווה

*** סקרים ומחקרים אין לפרסם ללא אישור המנהלים מראש ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה וזוגיות גאה אז אנחנו לא "בנים בלבד", ולא "לסביות-גאווה נשית", לא מחפשים להכיר, ולא מחפשים להגדיר. אנחנו קהילה הומו-לסבית בי וטרנסית אחת שנאבקת על זכותה לחיות בכבוד ובשוויון בחברה הישראלית, לבחור בעצמנו את בן/בת הזוג שלנו, ולקיים את התא המשפחתי שאנחנו מוצאים לנכון. כאן יש לכן/ם מקום, בית, לדבר בו על מה שמדאיג, על מה שמעניין. יציאה מהארון, יחסי מין, סטוצים, קשרים, הורות. אף נושא הוא לא טאבו, כולן/ם כאן בשביל לשתף וגם בשביל להגיב, ואפילו סתם בשביל לקרוא. כמה מילים על תרבות הדיון בפורום: 1. אאוטינג - אסור ויימחק על הסף (כמו גם דיון על נטיותיו של אדם מסויים). 2. מודעות היכרות/פרסומות שייכות רק ללוחות, אליהם יש לינק בראש העמוד. 3. מה שלא צריך להיות הודעה ראשית (ע"ע ""בוקר טוב לכולם") לרוב משורשר לשרשור אוף, שהוא שרשור כללי של דברים שלא ממש שייכים לפורום שנפתח מדי כמה ימים. 4. השמצות וירידות אישיות ימחקו גם הן על הסף. ברוכים הבאים.
ItsikH , J u n k y

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גאווה

*** סקרים ומחקרים אין לפרסם ללא אישור המנהלים מראש ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה וזוגיות גאה אז אנחנו לא "בנים בלבד", ולא "לסביות-גאווה נשית", לא מחפשים להכיר, ולא מחפשים להגדיר. אנחנו קהילה הומו-לסבית בי וטרנסית אחת שנאבקת על זכותה לחיות בכבוד ובשוויון בחברה הישראלית, לבחור בעצמנו את בן/בת הזוג שלנו, ולקיים את התא המשפחתי שאנחנו מוצאים לנכון. כאן יש לכן/ם מקום, בית, לדבר בו על מה שמדאיג, על מה שמעניין. יציאה מהארון, יחסי מין, סטוצים, קשרים, הורות. אף נושא הוא לא טאבו, כולן/ם כאן בשביל לשתף וגם בשביל להגיב, ואפילו סתם בשביל לקרוא. כמה מילים על תרבות הדיון בפורום: 1. אאוטינג - אסור ויימחק על הסף (כמו גם דיון על נטיותיו של אדם מסויים). 2. מודעות היכרות/פרסומות שייכות רק ללוחות, אליהם יש לינק בראש העמוד. 3. מה שלא צריך להיות הודעה ראשית (ע"ע ""בוקר טוב לכולם") לרוב משורשר לשרשור אוף, שהוא שרשור כללי של דברים שלא ממש שייכים לפורום שנפתח מדי כמה ימים. 4. השמצות וירידות אישיות ימחקו גם הן על הסף. ברוכים הבאים.
ItsikH , J u n k y
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
*** אין לפרסם סקרים ומחקרים בפורום ללא אישור המנהלים ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה. הפורום הוא מקום שבו תוכלו לדון באופן פתוח בלבטים, מחשבות, תהיות וכל מה שבא לכם.
בכדי לשמור על אוירה נינוחה ותומכת נבקשכם לשמור על הכללים הבאים:
- אין לקלל, לגדף, או להשמיץ אף אחד בפורום או מחוצה לו
- אין להעכיר את האוירה בפורום
- אין לעשות אאוטינג (פרסום פרטים אישיים של אדם שלא מעוניין בכך)
- יש להעלות תכנים בהתאם לחוקי מדינת ישראל
- מודעות היכרויות יש לפרסם בשירשור המיועד לכך. אין לפרסם מספרי טלפון במודעות היכרויות! מודעות שיכילו מספרי טלפון ימחקו.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק הודעות ו/או לחסום גולשים אשר חורגים מהכללים הנ"ל.
שתהיה שהות מהנה בפורום!

המנהלים
המשך >>

לצפיה ב-'אירוחים חמים ב'
אירוחים חמים ב
( לעמוד שלי בתפוז )
30/03/2017 | 12:37
1
 ביום ג' נארח בפורום דם טבורי את נעמי קדוש, אמה של עמית קדוש שחלתה בלוקמיה וניצלה בזכות השתלת דם טבורי בארצות הברית. נעמי תשיב על כל שאלותיכם בנושא איסוף ושימור דם טבורי בלידה.

אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2529/182058217

ביום ד' נארח בפורום אמהות ייחידניות מבחירה את ד"ר יגאל מדג'ר, אורולוג מומחה ומנהל בנק הזרע אסותא סופרם, שישיב על שאלותיכן בנושא תרומת זרע.

מוזמנות כבר עכשיו להעלות את שאלותיכן:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/34/182065372

לצפיה ב-'אירוחים חמים ב'
אירוחים חמים ב
( לעמוד שלי בתפוז )
30/03/2017 | 12:35
 ביום ג' נארח בפורום דם טבורי את נעמי קדוש, אמה של עמית קדוש שחלתה בלוקמיה וניצלה בזכות השתלת דם טבורי בארצות הברית. נעמי תשיב על כל שאלותיכם בנושא איסוף ושימור דם טבורי בלידה.

אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2529/182058217

ביום ד' נארח בפורום אמהות ייחידניות מבחירה את ד"ר יגאל מדג'ר, אורולוג מומחה ומנהל בנק הזרע אסותא סופרם, שישיב על שאלותיכן בנושא תרומת זרע.

מוזמנות כבר עכשיו להעלות את שאלותיכן:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/34/182065372

לצפיה ב-'אמנות עם רפרור לסרטי "שליחות קטלנית"'
אמנות עם רפרור לסרטי "שליחות קטלנית"
24/03/2017 | 09:17
3
15
לצפיה ב-'עירום'
עירום
25/03/2017 | 09:17
7
לצפיה ב-'עשו לו זין ממש טוב...מזכיר לי סיפור על סילבסטר'
עשו לו זין ממש טוב...מזכיר לי סיפור על סילבסטר
25/03/2017 | 15:49
20
סילבסטר סטלון, שהיה רמבו השתקן, ובדמותו זו הרשים מאוד איזו אוניברסיטה בארה"ב והם החליטו להזמין פסל עירום ענק של רמבו מהסרט....
לפני החשיפה לציבור כמובן הזמינו את סילבסטר שיתן ברכתו ליצירת המופת, והוא נורא התבאס והתעצבן מגודל הזין שעשו לו אז הסיר הסכמתו לשתוף פעולה.
הם כבר השקיעו, והוא החוק לצידו, אז קיימו מו"מ על כל ס"מ נוסף לזין.
בסוף, הוסכם שיהיה לו זין 28 ס"מ...וכולם מרוצים
לצפיה ב-'מייקל פלפס, ללא "הפרונט" אבל עדיין עירום'
מייקל פלפס, ללא "הפרונט" אבל עדיין עירום
26/03/2017 | 12:02
10
לצפיה ב-'האם זו תמונה של מוחמד עלי/ קסיוס קליי?'
האם זו תמונה של מוחמד עלי/ קסיוס קליי?
20/03/2017 | 08:30
5
36
מפאת צנעת המקום אני מביא קישור.
לכו תסתכלו.
לצפיה ב-'לא הבנתי את הענין עם צנעת המקום, זה הומור בריטי משובח ?'
לא הבנתי את הענין עם צנעת המקום, זה הומור בריטי משובח ?
21/03/2017 | 03:26
1
16
וממש מחרפנות אותי תמונות כאלה; של זרגים חסרי מודעות בשיט למתחולל בלבבות בשר...
לצפיה ב-'כידוע אני אנגלופיל עד שורשי שערותיי'
כידוע אני אנגלופיל עד שורשי שערותיי
21/03/2017 | 07:11
18
אבל עירום פרונטלי אסור כאן, ולי אין ממש בעיה עם זה.
כן, הוא "סתם" עירום, כלומר "לא הומו" לגמרי.
לצפיה ב-'הווי טיפוסי לבעלי בולבול'
הווי טיפוסי לבעלי בולבול
23/03/2017 | 07:48
16
לצפיה ב-'רק אם אפשר בבקשה לציין במפורש "עירום" או משהו דומה'
רק אם אפשר בבקשה לציין במפורש "עירום" או משהו דומה
24/03/2017 | 10:58
1
19
שלא יתבעו אותנו חלילה
לצפיה ב-'ייעשה כנדרש '
ייעשה כנדרש
25/03/2017 | 09:16
1
לצפיה ב-'ישראל זה הבית שלי'
ישראל זה הבית שלי
19/03/2017 | 18:20
3
24

ישראל זה הבית שלי. באיראן מחכה לי חבל התלייה
הוא נמלט מאיראן, שם נרדף כהומו וספריו הוחרמו בידי המשטר. לישראל הגיע בעזרת מירי רגב, עם אשרת אמן, והיה בטוח שמדינת היהודים תעניק לו מקלט מדיני. אבל כמעט שנה וחצי אחר כך, המשורר והסופר פיאם פיילי חי בבדידות קשה, זקוק לטיפול רפואי דחוף ושורד בקושי. לעבוד אינו יכול, בבנק סירבו לפתוח לו חשבון, למקרה שהוא טרוריסט, במשרד הפנים לא טרחו לדון עד כה בבקשתו וכל פניותיו לעזרה לא נענו. ובכל זאת, גם עכשיו, כשהוא עזוב וחלש, הוא עדיין מקווה למצוא מקום במדינה שבה הוא כל כך מאמין
מקור - ידיעות
לצפיה ב-''
19/03/2017 | 21:52
3
לצפיה ב-'עשו הרבה רעש כשהוא הגיע, אבל, הקהילה הפרסית בארץ '
עשו הרבה רעש כשהוא הגיע, אבל, הקהילה הפרסית בארץ
21/03/2017 | 03:21
15
מעדיפה גיבורים בנוסח קצב להזדיין נכון, אויי על הבושה.
לצפיה ב-'תודה על שיתוף הכתבה'
תודה על שיתוף הכתבה
22/03/2017 | 04:47
1
לצפיה ב-'איך אני יודע שאני טרנס?'
איך אני יודע שאני טרנס?
19/03/2017 | 07:37
24
למי שלחא מכיר ולא יודע, לטוויטר יש אח קטן שמתמחה דווקא במאמרים ארוכים, מורכבים שנכתבים על ידי בני אדם, שלא מסתפקים ב- 140 תווים.
כך הוא פותח:
How do I know if I’m trans?
Thoughts on gender identity and transition informed by my own experience.
By Mattie Lents
Recently a few strangers have reached out to me on social media to disclose that they are or might be transgender. They’ve asked for advice. Awash in my own struggles with identity, these requests for guidance have challenged me. How can I help? How can I disentangle my own struggles from theirs in order to be objective? I haven’t even read any Judith Butler yet. And I’m not a licensed therapist.
But I have dug hard into my own psyche, made mistakes, faced down scary realities, and ultimately made some choices that fundamentally shifted my experience of life for the better.

השאר בקישור.
לצפיה ב-'קצת ממתקים לא שגרתיים'
קצת ממתקים לא שגרתיים
18/03/2017 | 09:22
29
לצפיה ב-'קצת ממתקים לא שגרתיים'
קצת ממתקים לא שגרתיים
18/03/2017 | 09:21
8
לצפיה ב-'גאווה כחול-לבן'
גאווה כחול-לבן
14/03/2017 | 23:07
2
41
תנועת "גאווה כחול-לבן" היא תנועה חדשה, שמקימה פרויקט שנקרא "פי 2 גאווה לישראל".
ציטוט נבחר:
"אנחנו, שמכירים את ההשפעה הרבה שיש למפגש הבלתי אמצעי והייחודי שמתרחש בצה״ל על עמדות הציבור, מבקשים לשמור על הצבא כצבא העם, כזה המאפשר לכל אחת ואחד לשרת בכבוד ותוך הגשמה עצמית מירבית. אנו יודעים כי כאשר לוחם משרת כתף אל כתף עם לוחמת וכאשר חייל גאה מתאמן לצידו של סטרייט נשברות חומות ומתאפשר מפגש ייחודי המשנה את הנחות היסוד כלפי אוכלוסיות אלה בחברה. אנחנו, ב"גאווה כחול-לבן", מבקשות ומבקשים להעצים את המפגש המתרחש בצה״ל, זאת מתוך ההבנה שהשותפות שנוצרת בתנאי הצבא מלווה את המשרתים גם לחייהם האזרחיים. חייל ששירת לצד לוחמת וראה את ערכה האמיתי של אישה יכבדה ולא יעז לפגוע בה מינית, ולוחם שהתאמן לצד לוחם גאה יראה את הקהילה הלהט"בית כשווה ונורמטיבית.

״גאווה כחול-לבן״ מאמינה כי רק שילוב ושותפות של כלל החלקים בחברה הישראלית תיצור חברה בטוחה, סבלנית ומכילה, המאפשרת לכלל הפרטים בה לממש את עצמם בלי קשר לדת, גזע או מגדר."

מי שמעוניין להשפיע ולגרום לשינוי אמיתי בחברה הישראלית, יכול לעשות זאת כאן (נותרו רק עוד 18 ימים):

לצפיה ב-'פחחחחחחח'
פחחחחחחח
17/03/2017 | 07:54
4
לצפיה ב-'*המבצע לא כולל את כל מי שלא מגויס לצה"ל'
*המבצע לא כולל את כל מי שלא מגויס לצה"ל
18/03/2017 | 10:05
19
וגם - יש העדפה בתנאי המבצע לחיילי יחידות קרביות, ויש מדרג מפורט לפי טיב היחידה
לצפיה ב-'מחפש להכיר'
מחפש להכיר
10/03/2017 | 17:44
6
68
מחפש מישהו מתל אביב לסקס 10.3-11.3 רק רציני יש לי כלי רציני 21 עבה מחפש פסיבי בלבד רצוי בהיר וחלק מלא או רזה לא משנה לי 
מגיל 18 עד 30 וכזה שלא כל הקהילה טחנה אותו  הקיק שלי yosi27999 צרו קשר רצוי ממוקם או נייד או אף אחד מהם 
לצפיה ב-'לא לבעלי קיבה רגישה '
לא לבעלי קיבה רגישה
11/03/2017 | 07:55
5
47
ראיפיקציה מושלמת, אובייקטיביזציה, פורנוגרפיזציה וגלוריפיקציה של חור התחת.
אבל מעניין שהיוסי הזה, חשוב לו הגיל, צבע שיער, מרוט כמו תרנגולת.
חחחחחחחח
מזמן מזמן לא קראתי מודעה אלימה ומדכאה כזו.
לצפיה ב-'למען ה"הגינות", יש פה גם החפצה עצמית'
למען ה"הגינות", יש פה גם החפצה עצמית
11/03/2017 | 19:38
16
לצפיה ב-'ונא לא לשכוח, ענין "חוסר הנסיון" שמעולם לא הבנתי'
ונא לא לשכוח, ענין "חוסר הנסיון" שמעולם לא הבנתי
11/03/2017 | 19:40
1
10
לצפיה ב-'אלמנט ההפתעה זה קטע חזק...'
אלמנט ההפתעה זה קטע חזק...
21/03/2017 | 18:52
102
זה קצת מביך ה"נפילה" הזאת עלינו, כאילו שהומואים הם כמו ג'וקים מסוממים, שבכל אתר ומקום שלהם, מותר לנחות כאילו שכולם חברים שלנו, זרגים וישבנים, מה שבמח פחות מענין את הבחור.
זאת עוד אחת מהבעיות מהעדר בתי זונות מסודרים.
גם השפורא-דה-שופרא צריכים לספוג....
(דעתי הצנועה בהחלט)
לצפיה ב-'מחדד בענין חוסר הנסיון המבוקש'
מחדד בענין חוסר הנסיון המבוקש
25/03/2017 | 23:17
1
12
קרה לי שבחור חביב התלונן על תגובה שקיבל באחת מאפליקציות ההיכרויות ש"חצי אשדוד עברה עליך", ועל כך חיזקתי אותו "אם באמת חצי אשדוד עברה עליך - אתה שווה ביותר"
[עד כמה ששיח ה"שווה" לא מקובל עליי]
לצפיה ב-'שתעבור גם עליי'
שתעבור גם עליי
26/03/2017 | 10:42
4
חצי אשדוד, החיבור הגנטי המושלם ליופי, סקסיות ומה לא?!
לצפיה ב-'ולכבוד חג פורים'
ולכבוד חג פורים
10/03/2017 | 17:23
1
31
לצפיה ב-'פורים מגניב (התחפשתי לסיבירי שחור )'
פורים מגניב (התחפשתי לסיבירי שחור )
11/03/2017 | 15:07
20
לצפיה ב-'אין שמחה כשמחה לאיד'
אין שמחה כשמחה לאיד
06/03/2017 | 13:37
9
42
אשמח אם לא תמחק, איציק
אבל מנהל הפורום השכן, הודיע רשמית על פרישתו הממשית מניהול הפורום, או כלשונו:
"
לפני כמה חודשים עוד היתה לי אנרגיה להביא לכאן נושאים לשיחה, ולעניין את הגולשים בשיח, אבל עם הזמן כשהענות כאן פחתה ופחתה, כבר נמאס לי, ונכנעתי, והפסקתי להשקיע.

היום אני מוצא את עצמי נכנס לכאן (פעמיים ביום) רק על מנת לראות שהכל כשורה, בלי להשקיע מאמץ מיוחד ליצירת דיונים. כשיש אנשים שמפרסמים הודעות אני עונה להם ומנסה לעזור, אבל כמה אני כבר יכול לעשות, אני לא מבין בכל נושא.

אני מקווה שתמצא עזרה בכל מקום אחר שתפנה אליו." 
אבל, אותי ואת מר עצמון הוא האשים ללא הרף בחבלה בפורום, עד כדי יצירת קמפיין מתואם עם החבר שלו מהדרום, זה עם מזג האוויר בשמו, עד כדי קללות ונאצות נגד שנינו.
שמח אני מאוד על גסיסת הפורום, על כך שמנהל הפורום הבין שאין לו מושג בנהיול פורום ובקידומו [ בניגוד לפורומים אחרים משגשגים מאוד בתפוז].
חחחחחחחחחחחח
טוב לי מאוד. אני בחZקת זכאי וחף מפשע.
לצפיה ב-'הוא בהחלט היה מרושע, אבל גם אכפתי צריך לומר'
הוא בהחלט היה מרושע, אבל גם אכפתי צריך לומר
06/03/2017 | 19:24
30
לא אהבתי שהוא לא אהב אותנו, וניאץ, והתחפר בילדותיות.
מקוה שיצא את מקומו במקום אחר, עם קצת יותר נסיון שרכש כאן.
(אני נשמע כמו פקיד הסתדרות).
וכן...גם אני שמח
לצפיה ב-'קודם כל לא ממש. סיפר על עייפות, לא על פרישה'
קודם כל לא ממש. סיפר על עייפות, לא על פרישה
06/03/2017 | 19:45
7
28
שנית, ה"מיומנות" החשובה בניהול פורום היא להיות "האיש בלא תכונות", או בשפה עממית יותר "לזרום". מי שמביא איתו דיעות, השקפות, רעיונות משלו... זה טוב להתחלה, לא להמשך.
אבל מרכיב עיקרי בניהול פורום הוא זיהוי כוחות חיוביים וקידומם, כמו גם זיהוי כוחות שליליים ועצירתם. את דעתי בענין כבר אמרתי ולא אוסיף. אומר גם שאיני רואה עצמי כמנהל מוכשר יותר, אלא רק שאין זה באופיי להתייאש, פסיכולוגים היו אומרים שיש לי "קושי להפרד", ועל זה אומר, שאיני סובל מהפרעה זו כי אם נהנה ממנה וגאה בה

לצפיה ב-'שינוי זה לא יזיק לבחור '
שינוי זה לא יזיק לבחור
07/03/2017 | 04:19
1
27
אני האחרון שהוא ירצה לשמע ממנו דיעה, אבל הכל בגלל פיקציה עויינת שתחזק בראשו. אין ספק שאריק וגם אני יכולנו להוביל אותו לפסגות, אילולי היה נטול יכולת להבין הומור משובח (להבדיל ממך איציק).
גיליתי שאתה ואני ניחנו בתכונה משותפת "הקושי להפרד"....המניע שלי זה האמונה שכל אדם הוא אוצר, שמאות שנים צריך כדי להכיר. יש תקופות שאני כל כך רגיש שאני מעדיף להמנע מאשר לחוות פרידה....פסיכולוג הביא לי ווריאציה על האגו הגברי החזק מידי שלי, אחותי טוענת שזה בגלל שחונכתי על תקן שיח סעודי, וחברה שלי אומרת שזה היותר-מידי-גבר שיש בי.
הבחור הפורש היה מקרה נדיר אצלי בהמלטות היבבנית שלו, ונחווה אצלי כמיני-טראומה, אני עדין לא מעכל איך לא שרדנו.
לצפיה ב-'יחי ההבדל הקטן בין'
יחי ההבדל הקטן בין
08/03/2017 | 22:09
14
"קושי להפרד" לבין חרדה מקרבה, הקושי להפרד מעולם לא מנע ממני להתקרב
לצפיה ב-'אחוות מנהלי הפורום לא תמנע ממני לגעגע באושר'
אחוות מנהלי הפורום לא תמנע ממני לגעגע באושר
07/03/2017 | 07:12
4
20
ובשמחה על עלייתו ונפילתו המצחיקה של קיסר הכלום.
בניגוד אליך, ניהול מחייב "חזון" או תפיסת עתיד כלשהי, ולא ריצה אחרי התשוקה שבחלציך, שמהפורום עלתה והתבררה היטב.
הכוחות הבולמים וההרסניים שם דווקא היו "יקירי המנהל", שרצו בעיקר להתעסק בגילוח אשכים ומריטת שערות בתחת.
לצפיה ב-'אנחנו בעידן "האח הגדול"'
אנחנו בעידן "האח הגדול"
08/03/2017 | 22:17
3
16
שום חזון שהוא לא יקדם אף פורום אינטרנטי, ודווקא רדיפה אחרי התשוקה, גילוח אשכים ומריטת שערות בתחת נשמע לי ממש מתאים לפורמט. לא שלי אין ענין בכל אלו, אלא רק שהחזון שלי אחר, ובדיוק לכן, בדיוק בגלל עצם קיומו של חזון כלשהו בדעתי, איני המנהל האידאלי, שרודף אחרי כל מה שיביא לו רווח.
לצפיה ב-'לא 'דע איציק'
לא 'דע איציק
09/03/2017 | 07:37
2
11
אני משתתף בעוד כמה פורומים, די מוצלחים, בהם למנהל-ת יש אג'נדה ברורה.
לגבי גילוח אשכים, מש"ל. 
ולאמיתו של דבר - אילולא עצמון ועבדך, גם כאן היינו עדים לתהליך גסיסה ארוך ומתמשך.
לצפיה ב-'בכדי שזה יעבוד צריך'
בכדי שזה יעבוד צריך
10/03/2017 | 21:53
1
14
קודם כל קהל יעד ששותף לחזון, ואחר כך - מנהל שיידע לזהות ולהעיף כל מי שלא שותף לחזון למקום המתאים לו.
לצפיה ב-'חחח - אחוות מנהלי פורומים'
חחח - אחוות מנהלי פורומים
11/03/2017 | 07:51
15
לא! העפת אנשים מתקיימת אם מתקיימת בכלל במצב קיצוני, ולא פועלת כפי שההוא, בל ננקוב בשמו, מהפורום השני פעל.
ה"זרימה" שלך בשל היעדר אג'נדה, בגללה עצמון ואני כאן, אם לכך אתה רומז בשני הסטטוסים האחרונים אף היא אג'נדה. אג'נדת ה"בלית ברירה" , שהרי באמת לו תעיף את עצמון ואותי מכאן לכל הרוחות, תשאר אתה בודד לגמרי כאן, כמו ההוא מהפורום השכן.
רוצה להרים את הכפפה?
לצפיה ב-'מה דעתכם על המהלך של טראמפ נגד טרנס שביטל להם ת'בית שימוש ?'
מה דעתכם על המהלך של טראמפ נגד טרנס שביטל להם ת'בית שימוש ?
06/03/2017 | 19:26
3
28
לצפיה ב-'אין לי דיעה'
אין לי דיעה
07/03/2017 | 22:47
14
מצבות של יהודים נשברות בבתי קברות
אובמהקר בסכנת חיים
בתי שימוש
בהחלט הסגת זכויות מיעוטים לימים חשוכים
לצפיה ב-'הליברליזם הצבוע אומר אי התערבות'
הליברליזם הצבוע אומר אי התערבות
10/03/2017 | 21:17
1
13
כלומר לתת לכל עסק את הסמכות להתנהל כרצונו, ויקבע אלוהי היד הנעלמה מה יקרה בפועל - אם מספיק אנשים ידרשו זאת, זה יקרה, ואם לא אז לא, וזה רצון האל הקדוש ולכן זה מוסרי וטוב.
ולמה צבוע? כי אין שום בעיה לליברלים האלו להתערב בחדווה כשהאינטרס שלהם מצדיק את זה...
לצפיה ב-'ליברליזם זה עוד שיטה לנסיון לשלוט בכאוס'
ליברליזם זה עוד שיטה לנסיון לשלוט בכאוס
14/03/2017 | 04:56
8
ההנחה שהחיים הם כאוס. ומכיוון שקבלת טרנס היא נלמדת ולא נולדים איתה, יש נחוות כדוגמת-מופת לכאוס.
לכן הליברלזם צריך לסוכך עליה, כיעד כבוש המעיד על הצלחת הגישה...
השאלה היא כמה טרנסים + כמה זמן ימותו, בתקופת טראמפ עד שיחזרו למקומם - יעד כבוש להצלחת גישה (והפעם כלשהי....).
משתמע שהטרנס עצמו - מענין בשיט, אבל זה פחות חשוב בצוק העיתים.
לצפיה ב-'9.3 הקרנה לזכרה של גילה גולדשטיין '
9.3 הקרנה לזכרה של גילה גולדשטיין
06/03/2017 | 14:58
2
11

בתחילת אירוע ישאו דברים מס' חברים של גילה.

הסרט "זה גילה, זה אני"
יום חמישי , 9 במרץ, 21:00 אולם 3, סינמטק ת"א
בימוי: אלון ויינשטוק. ישראל, 2010 , 70 דקות, עברית תרגום לאנגלית

תיעודי. סיפורה המרגש של גילה גולדשטיין, אחת הטרנסג'נדריות הראשונות בתולדות ישראל ואייקון תל אביב שהפכה לאגדה עוד בחייה.

לצפיה ב-'וואו, 9, אני גומר לעבוד ב-5, קלוש ביותר שאספיק אבל אנסה'
וואו, 9, אני גומר לעבוד ב-5, קלוש ביותר שאספיק אבל אנסה
06/03/2017 | 19:28
2
לצפיה ב-'מחר! '
מחר!
08/03/2017 | 21:23
2
לצפיה ב-'שיהיה לנו שבוע מוגן למשעי'
שיהיה לנו שבוע מוגן למשעי
04/03/2017 | 18:53
1
30
לצפיה ב-'עם חליפה כזאת תהיה אהבת צלופחים '
עם חליפה כזאת תהיה אהבת צלופחים
05/03/2017 | 18:29
14
לצפיה ב-'אמצע שבוע - ממתקון'
אמצע שבוע - ממתקון
01/03/2017 | 06:41
3
31
לצפיה ב-'לי יש שיר (אחרי הפצצה שזכיתי לה אתמול ממונע בלויטרה) '
לי יש שיר (אחרי הפצצה שזכיתי לה אתמול ממונע בלויטרה)
03/03/2017 | 13:22
2
22
יש בהחלט זקנים-צעירים שוים. זה רק מבנה הגוף שלנו הגברים, אכזרי.
אח"כ גם סעדתי שעות את אהובי המזדמן בגלל הכאב ראש הנוראי.
חבל שזקנים-צעירים מוותרים מהר על סקס למען המרה לענינים אחרים כמו כסף, קריירה, סמים, או אגרופים לתחת... כי, ככה לא משקיעים יותר בלהתגבר על כאב הראש הנלווה להעמדת הזין מלאכותית...
​אז לגבי השיר, הנה הוא, מפי זמר שאני לא סובל רוב הזמן
לצפיה ב-''
04/03/2017 | 08:23
1
14
נו בטח, כי הוא גם שתה אלכוהול.
מה באמת עשית לו FISTFACKING? בירושלים לפני 40 שנים ויותר, היה אחד דוקטור מכובד לספרות, מומחה עם שם עולמי, ככה טען, לספרות של האחיות ברונטה, לא פחות, שאהב יותר מכל אגרופים של מוסלמים עובדי כפיים באחוריו.
מת מאיידס בלונדון המעטירה.
אף פעם לא שכבתי אתו, כי הוא לא מצא חן בעיניי, תמיד מזיע, תמיד מתנשא. אומללות של בן "אצולה" [ והוא בהחלט צאצא לאחת המשפחות היותר נחשבות בהיסטוריה היהודית, לפחות לפי שם משפחתו ודבריו], שסובל מ"רגשי" עמוק וניכור, בגלל "סטיתו".
אריק לביא תמיד היה אחד מהזמרים האהובים ביותר עליי, מה גם שיש לנו אותו השם.
והנה אריק אחר -

לצפיה ב-'...זה לא "מקצועי" לפרוש באמצע משחק '
...זה לא "מקצועי" לפרוש באמצע משחק
04/03/2017 | 11:10
14
....שחקנו ג'יני וממשתי לו את המשאלה בתמורה (ובהחלט יש לו קיבולת)...

סיפורך הזכיר לי אחד שהיינו ביחד תקופה מעונה. הוא גם הגיע מלונדון. הוא גם עסק בספרות (בערך). והענקתי לו את התואר "ג'ימס-אגרופי-בית"ר" שניה לפני שזרקתי אותו. זה היה מזמן.
פעם נפרדנו לכמה ימים עקב מילואים שלי, וחזרתי הביתה לאהוב אותו. פיסקתי אותו, שמנתי אותו, ומיד דחפתי אגרוף ציוני נמרץ. שפריץ של דם הבהיל אותי ולקח אותנו למיון, הנחתי אותו שם וברחתי כדי להמנע מהמבוכה. היה ברור שהוא רעה בשדות זרים. אז דבר שני היה לרוץ למרפאה בעניני איידס לברר מה סיכויי ההדבקות. אמרו לי לא לדאוג. וצדקו.
חזר ג'ימס מטיפוליו מאושש ועשיתי לו תחקיר; מסתבר שמסגרת הדיעה הפוליטית שלו, הוא מנדב את ישבנו לאגרופי ילידי יפו ושב"חים. זאת ההתנצלות שלו על הכיבוש. הוא לא סיפר לי עד כה כי חשש שהפטריוט שבי ימחה.... אמיתי לגמרי. לונדונאים...לך תבין אותם
לצפיה ב-'ספר ילדים חדש המיועד לילדים במשפחות הקשת'
ספר ילדים חדש המיועד לילדים במשפחות הקשת
27/02/2017 | 09:37
2
22
שלום לכולכם,
שמי אסנת, כתבתי שני ספרי ילדים המתאים לכל הילדים הגדלים בכל הרכב משפחתי כולל חד הוריות וחד מיניות, שמם "אמא שלי" ו"אבא שלי", בכל אחד מהם הילד מספר על מערכת היחסים עם הורה אחד וכיצד הוא דואג לו מלידתו, האיורים בשחור לבן והילד צובע אותם וכך הספרים הופכים להיות אישיים והילד נותן אותם כמתנה להורה.
הספרים מיועדים לכם, חברי הקהילה הגאה, בין שאתם הורים כעת או מתכננים הורות בעתיד, תמכו בי בהדסטארט וביחד נצליח להוציא אותם לאור, לחצו על הלינק: https://goo.gl/EydV5H רכשו חבילה מתאימה ובכך תמכתם בילדי הקהילה שלכם.
תודה רבה
אסנת אלון
osiosa@gmail.com

לצפיה ב-'זה נחמד מאוד, ואפילו אין עיני צרה בפרסום חינם שאת נוטלת'
זה נחמד מאוד, ואפילו אין עיני צרה בפרסום חינם שאת נוטלת
27/02/2017 | 22:37
23
מהאתר המארח, רק כשנוטלים משהו חינם, נהוג לפחות לבקש רשות. בדרך כלל לפחות.
לצפיה ב-'צורת הציווי בפרסומת העצמית'
צורת הציווי בפרסומת העצמית
28/02/2017 | 06:13
14
והרצון ליצור מעין קשר בין היותי להט"ב לבין הספר מעוררת בי התנגדות ואת היצר המרדני.
לא אתמוך.
לצפיה ב-'הו כה תודה לבנצי בעל גופשטיין'
הו כה תודה לבנצי בעל גופשטיין
25/02/2017 | 22:51
1
25
על שקידם ופרסם את הספר
לצפיה ב-'והוא מאלה המחוברים לתנ"ך'
והוא מאלה המחוברים לתנ"ך
26/02/2017 | 08:22
14
וטרם למד שהבא לקלל בעצם מברך.
לצפיה ב-'מתנה לסופ"ש'
מתנה לסופ"ש
24/02/2017 | 02:53
2
35
לצפיה ב-'הדובשן שלי הוא...'
הדובשן שלי הוא...
25/02/2017 | 14:35
1
25
לצפיה ב-'רק ריח של נקיון ומקלחת'
רק ריח של נקיון ומקלחת
25/02/2017 | 18:48
10
כל הריחות האחרים, שאחרים יהנו מהם.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

Cherry Lady - תכשיטים ואקססוריז
להשלמת ההופעה שלך
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה