לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1289012,890 עוקבים אודות עסקים

פורום גאווה

*** סקרים ומחקרים אין לפרסם ללא אישור המנהלים מראש ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה וזוגיות גאה אז אנחנו לא "בנים בלבד", ולא "לסביות-גאווה נשית", לא מחפשים להכיר, ולא מחפשים להגדיר. אנחנו קהילה הומו-לסבית בי וטרנסית אחת שנאבקת על זכותה לחיות בכבוד ובשוויון בחברה הישראלית, לבחור בעצמנו את בן/בת הזוג שלנו, ולקיים את התא המשפחתי שאנחנו מוצאים לנכון. כאן יש לכן/ם מקום, בית, לדבר בו על מה שמדאיג, על מה שמעניין. יציאה מהארון, יחסי מין, סטוצים, קשרים, הורות. אף נושא הוא לא טאבו, כולן/ם כאן בשביל לשתף וגם בשביל להגיב, ואפילו סתם בשביל לקרוא. כמה מילים על תרבות הדיון בפורום: 1. אאוטינג - אסור ויימחק על הסף (כמו גם דיון על נטיותיו של אדם מסויים). 2. מודעות היכרות/פרסומות שייכות רק ללוחות, אליהם יש לינק בראש העמוד. 3. מה שלא צריך להיות הודעה ראשית (ע"ע ""בוקר טוב לכולם") לרוב משורשר לשרשור אוף, שהוא שרשור כללי של דברים שלא ממש שייכים לפורום שנפתח מדי כמה ימים. 4. השמצות וירידות אישיות ימחקו גם הן על הסף. ברוכים הבאים.
ItsikH , J u n k y

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גאווה

*** סקרים ומחקרים אין לפרסם ללא אישור המנהלים מראש ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה וזוגיות גאה אז אנחנו לא "בנים בלבד", ולא "לסביות-גאווה נשית", לא מחפשים להכיר, ולא מחפשים להגדיר. אנחנו קהילה הומו-לסבית בי וטרנסית אחת שנאבקת על זכותה לחיות בכבוד ובשוויון בחברה הישראלית, לבחור בעצמנו את בן/בת הזוג שלנו, ולקיים את התא המשפחתי שאנחנו מוצאים לנכון. כאן יש לכן/ם מקום, בית, לדבר בו על מה שמדאיג, על מה שמעניין. יציאה מהארון, יחסי מין, סטוצים, קשרים, הורות. אף נושא הוא לא טאבו, כולן/ם כאן בשביל לשתף וגם בשביל להגיב, ואפילו סתם בשביל לקרוא. כמה מילים על תרבות הדיון בפורום: 1. אאוטינג - אסור ויימחק על הסף (כמו גם דיון על נטיותיו של אדם מסויים). 2. מודעות היכרות/פרסומות שייכות רק ללוחות, אליהם יש לינק בראש העמוד. 3. מה שלא צריך להיות הודעה ראשית (ע"ע ""בוקר טוב לכולם") לרוב משורשר לשרשור אוף, שהוא שרשור כללי של דברים שלא ממש שייכים לפורום שנפתח מדי כמה ימים. 4. השמצות וירידות אישיות ימחקו גם הן על הסף. ברוכים הבאים.
ItsikH , J u n k y
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
*** אין לפרסם סקרים ומחקרים בפורום ללא אישור המנהלים ***
ברוכים הבאים לפורום גאווה. הפורום הוא מקום שבו תוכלו לדון באופן פתוח בלבטים, מחשבות, תהיות וכל מה שבא לכם.
בכדי לשמור על אוירה נינוחה ותומכת נבקשכם לשמור על הכללים הבאים:
- אין לקלל, לגדף, או להשמיץ אף אחד בפורום או מחוצה לו
- אין להעכיר את האוירה בפורום
- אין לעשות אאוטינג (פרסום פרטים אישיים של אדם שלא מעוניין בכך)
- יש להעלות תכנים בהתאם לחוקי מדינת ישראל
- מודעות היכרויות יש לפרסם בשירשור המיועד לכך. אין לפרסם מספרי טלפון במודעות היכרויות! מודעות שיכילו מספרי טלפון ימחקו.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק הודעות ו/או לחסום גולשים אשר חורגים מהכללים הנ"ל.
שתהיה שהות מהנה בפורום!

המנהלים
המשך >>

לצפיה ב-'הכרתי בחור ששבר את ליבי'
הכרתי בחור ששבר את ליבי
22/05/2017 | 17:49
6
21
אני בן 28 בארון והניסיון שלי עם גברים התחיל לפני 3-4 שנים.
בחודש האחרון הכרתי בחור באתר אינטרנט, עברנו לטלפון ואחרי יומיים נפגשנו אצלו בבית. קצת זרמנו, התנשקנו והוא רצה שנמשיך ואזרום מעבר לזה ודי כיוון לזה שהוא יחדור אלי. אני לא רציתי ואמרתי לו שכל דבר בזמן שלו.
המשכנו לדבר ואז הסתיימה הפגישה והמשכנו לדבר במשך שבועיים בטלפון ובכל הזמן הזה הוא אמר שהוא מאוד נהנה ונמשך אלי ורואה בי משהו אחר ורוצה שנפתח קשר - מה שהתאים לי מאוד, גם אני הרגשתי כמוהו.
בקיצור נפגשנו, עשינו סקס לילה שלם, הוא זיין אותי, ירדתי לו, ממש הכל מהכל והוא אמר לי שהרבה זמן הוא לא הרגיש ככה ולא היה סקס כזה. ואז אחרי זה הוא פשוט נעלם... ביומיים הראשונים לא התקשר ולא כלום. ואחרי שהגשתי אותו בטלפון הוא אמר שהוא מאוד נהנה והיה לו כיף אבל זה לא זה מבחינתו וזה לא יכול ללכת לכיוון של קשר.
אני לא כל כך מצליח להבין מה קרה פתאום וזה אחרי לילה מטורף שהוא נהנה הוא פתאום לא רוצה שום קשר איתי.

לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
22/05/2017 | 18:12
12
אני לא הומו או מומחית בזה אבל מהצד זה היה נראה שבא לו להיות איתך פעם אחת וזהו וכל השאר היה סתם משחק אבל שוב לא מבינה בעניין הזה של הומואים..
בטח יבואו טובים ממני שיכולו להסביר לך או לתת לך עצות.
לצפיה ב-'התגובה הקודמת אפשרית אבל לטובת נפשך ולדעתי עדיף להניח'
התגובה הקודמת אפשרית אבל לטובת נפשך ולדעתי עדיף להניח
22/05/2017 | 23:58
11
שזה פשוט לא התאים לו ליותר מזה ולא חשוב ולא משנה למה.
אם זה פוגע בך - וזה הגיוני וסביר - הפתרון אינו אלא להמנע מסקס לפני שמדברים על קשר. דעתי האישית היא שעדיף ללכת לכיוון ההפוך וללמוד איך לא להפגע ממפגש לא מחייב כזה כי ממנו כן יכול להווצר קשר, רק לא תמיד.
לצפיה ב-' כמי שעבר כמה וכמה'
כמי שעבר כמה וכמה
23/05/2017 | 07:25
1
13
אירועים כאלה, האחרון, לא תאמין לפני שנה, למרות שאני רב ניסיון וכבר עברתי את גיל 60, קשה מאוד לקבל את העובדה, שרק הגוף שלך היווה מטרה למאמץ האדיר של הפרטנר לסקס.
זה משפיל, זה מעליב - אבל מצאתי לי מעין פתרון. ראשית אני נזכר בכל הצדדים הלא יפים שלו אותו בן זוג, למשל התחתונים, אולי הריח שלו או משהו מגוחך אחר. אחר כך אני נזכר שהנ"ל השקיע מאמצי על להשיג אותי, זה אומר שאני בהחלט שווה, ואחרון, נשבע לעצמי שלא אעשה כזאת לעולם.
וכן, כמו שאיציק אמר, ללמוד איך לא להישבר מהתנהגות כזו ואיך להתכונן למשהו דומה בעתיד. אגב, חייב לומר לך, חור התחת אינו, וחייב שלא יהיה, איזו "מטרה נשגבה". אם אינך אוהב חדירות או אינך מוכן לחדירה בפעם הראשונה או העשירית, תסרב תמיד. כך אני לפחות נוהג. חור התחת שלי אינו "מתנה" כמו בתולים של בחורה.
לצפיה ב-'אשמח לקבל עצות מבעל ניסיון'
אשמח לקבל עצות מבעל ניסיון
23/05/2017 | 09:46
7
בהמשך למה שכתבת זו הסיבה שלא זרמתי איתו לסקס בפעם הראשונה למרות שהייתי מאוד חרמן עליו והוא עשה לי את זה. רציתי למשוך אותו קצת, כמה ימים, לא בפגישה הראשונה. הוא הטעם שלי, אני מנסה להיזכר במשהו שיוריד לי ממנו אבל אני לא מצליח.
היה לו ריח טוב, גם בתחתונים... וגם במפשעות... בסקס הוא היה חייתי כזה בדיוק כמו שאני אוהב. הבעיה אצלי שאני נקשר ומרגיש רגש כלשהו די מהר... אולי זו בעיה להכיר בחורים בגילאיים שלי או טיפה יותר.
היה לי פעם ניסיון עם בחור בגילך בערך וזה משהו אחר לגמרי, במובן הטוב. אולי זה מה שאני צריך
לצפיה ב-'אי אפשר להיות חסין לעולם'
אי אפשר להיות חסין לעולם
23/05/2017 | 16:37
6
יש אנשים כאלה שגורמים לנו לפעימות לב מואצות, משהו בקול שלהם, במראה, במבט גורם לחולשה, אולי הקשב והמגע גורמים לנו להאמין שהנה נמצא בן הזוג המושלם.
אז התאהבת... לזרים זה יכול להשמע שאתה בר מזל גם אם אינך רואה זאת כרגע.
להתאכזב או לסבול מגעגוע הם רק חלק ממה שהחיים מביאים איתם. העיקר לא להסחף עם הרגשות האלו. זה יהיה חבל.
תמשיך הלאה, יש עוד הרבה אנשים בעולם ועוד הרבה לילות אהבה לחוות.
לצפיה ב-'אולי אתה כבד מידי בגישה ביחס לגיל שלך'
אולי אתה כבד מידי בגישה ביחס לגיל שלך
23/05/2017 | 17:58
2
יחסים הומואיים מתאפיינים בריבוי פרטנרים. זה מה שמנחה את הרוב, וגם את הרגישים כמוך. אני מניח שאם תפתח מודעות לעובדה הזאת, חוויה נוספת מהסוג הזה, גם תהיה זמינה עבורך וגם תהיה מקובלת עליך.
אני יודע שכשחסרים בנסיון יש תחושה שנותנים מעצמנו כל כך הרבה ומונחתים בחבטה מהתנהגות לא הוגנת. תשתחרר. נהנת לא פחות ממנו באותו ערב.
כאלה הם חיי ההומו עד שהוא מחליט (אופנה עכשווית) להיות אבא או להנשא בטקסיות וטבעות.
לי, כאחד שרואה הומואיות כצורת חיים של חופש אולטימטיבי, יש נטיה להודות לכל מאהב שהואיל להיות איתי X זמן במסע הארוך של החיים. אני שלם עם העובדה שאזדקן עם רובוט...

לצפיה ב-'הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בזמן הפגנה ומעצר'
הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בזמן הפגנה ומעצר
22/05/2017 | 19:37
1
6
הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בזמן הפגנה ומעצר
בהכשרה נלמד על הפגנות ורישיונות, פיזור הפגנות, סמכויות המשטרה, זכויות מפגינים/ות בזמן עיכוב ומעצר, הגשת תלונה למח"ש, איסוף ראיות להגשת תביעה נזיקית ועוד. 
הדיון יעסוק בסוגיות אלו מזווית יחודית לקהילה הגאה ויאפשר מרחב בטוח לשיתוף ושאלות. 

ההכשרה תיערך בשיתוף עורכות דין ופעילות חברתיות המומחיות לחופש המחאה: פרויקט Doco-Rights, האגודה לזכויות האזרח, הקרן למגיני זכויות אדם, תמורה- המרכז המשפטי למניעת אפליה, הועד הציבורי נגד עינויים ושתיל-הקרן החדשה לישראל. 

ההכשרה תתקיים בתאריך 4.6.2017 בשעה 17:30-21:00 בירושלים. 

המפגש אינו כרוך בתשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש. להרשמה לחץ/י כאן

יוגש כיבוד קל
ההכשרה מיועדת לפעילים/ות המקדמים/ות את זכויות הקהילה הגאה, זכויות אדם, חופש ביטוי, דמוקרטיה וצדק חברתי. 
לצפיה ב-'תודה וכל הכבוד'
תודה וכל הכבוד
23/05/2017 | 07:26
1
לצפיה ב-'תמונות לשבת'
תמונות לשבת
19/05/2017 | 11:14
10
26
לצפיה ב-'אתה קולט שכריס קורנל מת ?! משהו מסריח היה רק בן 52 '
אתה קולט שכריס קורנל מת ?! משהו מסריח היה רק בן 52
19/05/2017 | 18:31
9
12
לצפיה ב-'מי זה בכלל האיש הזה?'
מי זה בכלל האיש הזה?
20/05/2017 | 04:33
8
6
בעיתון כתבו שהתאבד.
לצפיה ב-'הוא הזמר הכי גדול EVER מזרם הגראנג' שחי יחסית הרבה זמן...'
הוא הזמר הכי גדול EVER מזרם הגראנג' שחי יחסית הרבה זמן...
20/05/2017 | 18:01
7
9
זה זרם במוסיקה שעיקרו סמים, סמים, סמים, אלכוהול, וגיטרות היסטריות. עיקר הטקסטים הם על סמים, אלכוהול, דכאונות, קיום עלוב....אתה שומע את המוסיקה הזאת והיא עושה לך חור בנשמה !
עתה נותר רק אדי ודר (זמר אחר מאותו סוג) אבל הוא ממש נזיר, לא שותה ולא עושה סמים, בטח יחיה לנצח. אבל, הנצח האמיתי הוא אצל המתים: ליין סטאלי, קורט קוביין, ועכשיו כריס
לצפיה ב-'מתנצל על הבורות המעיקה שלי'
מתנצל על הבורות המעיקה שלי
20/05/2017 | 19:42
4
4
לא שמעתי על זרם כזה במוזיקה, מעודי לא שמעתי על קורט קוביין.. צר לי.
לצפיה ב-'זאת שירה מהביצים תכיר...'
זאת שירה מהביצים תכיר...
21/05/2017 | 06:15
3
7
לצפיה ב-'מצטער, שיר מאורגן להפליא, כמה צעקות'
מצטער, שיר מאורגן להפליא, כמה צעקות
21/05/2017 | 08:43
2
3
פה ושם, מלוטש מאוד. איפה השיר ואיפה הביצים שהבטחת לי?
לצפיה ב-'נו טוב, אין לך "אוזן" לזה, אבל !! יש טריק שיכול לעזור להתחבר'
נו טוב, אין לך "אוזן" לזה, אבל !! יש טריק שיכול לעזור להתחבר
21/05/2017 | 17:21
1
5
שים את המוזיקה הזאת ותאחוז מחבט בייסבוק, תשמור על ראש פתוח ותן למוסיקה וזרום בך, תרגיש את החשמל ותרסק את החדר עם המחבט. זה מאוד משחרר. זה כמו לידה מחדש !!!
לצפיה ב-'חאראם על החדר, לא?'
חאראם על החדר, לא?
22/05/2017 | 01:14
1
לצפיה ב-'רק הוא יכול היה לשיר את מייקל ג'קסון כמו שצריך'
רק הוא יכול היה לשיר את מייקל ג'קסון כמו שצריך
20/05/2017 | 23:41
1
6
לצפיה ב-''
21/05/2017 | 06:13
לצפיה ב-'צהלולי שמחה, סוף סוף הבין ההוא'
צהלולי שמחה, סוף סוף הבין ההוא
20/05/2017 | 07:05
1
21
מפורום בנים שהוא חיסל את ה פורום לגמרי.
כרגיל הוא מאשים את כל העולם ואשתו בכשלונו לקיים את הפורום, וקמה נבואת העצמון ואריק לאחר גירושם המכפיש ממנו, ומת הפורום סופית.
אין,  אין שמחה כשמחה לאיד, יא שרון .
לצפיה ב-'אני לא אאכזב את שרון '
אני לא אאכזב את שרון
23/05/2017 | 18:02
3
לצפיה ב-'סטרייט מתנסה'
סטרייט מתנסה
16/05/2017 | 14:20
8
27
שלום לכם, אשמח לעזרתכם...
אני בן 30 סטרייט, עאם בת זוג כבר מס' שנים. תמיד הייתי רק עם בחורות ואף פעם לא חשבתי לנסות משהו אחר.
לפני מס' שנים במקום עבודה שבו עבדתי היה בחור שהיה מבוגר ממני בכ שני עשורים, בחור גיי והיינו חברים טובים לעבודה ולאחר שעזבתי הקשר התנתק. לפני מס' חודשים יצאתי לבר מסויים ונתקלתי בו ודיברנו וחזרנו להיות בקשר והשלמנו פערים.

מפה לשם יצא לנו להפגש ואז באחת מהפעמים הייתי אצלו בבית והרגשתי תחושה מוזרה של חרמנות וזרמנו... כמובן שהכל היה בהסכמה ובמודע והרגשתי פתאום תחושה מוזרה של הנאה כשהוא ירד לי ונגע בי...
מאותו הערב היה לנו נתק של שבועיים-שלושה ואז חזרנו לדבר שוב ונפגשנו מאז עוד מספר פעמים ובכל פעם למדתי דברים חדשים והגענו בכל פעם למקומות רחוקים נוספים.
הבעיה היא שאני לא מרגיש משיכה לגברים בכלל אלא משיכה מסוימת רק אליו. אני נמצא בזוגיות ובת הזוג שלי כמובן שלא יודעת ויש לי קושי רב להתנתק ממנו. כל פעם אני רוצה עוד ועוד...
מה עושים....

לצפיה ב-'אתה מסובך עם אבא שלך, זה כל הסיפור'
אתה מסובך עם אבא שלך, זה כל הסיפור
16/05/2017 | 17:43
20
אם החברה שלך לא מרגישה כלום, אז אין בעיה שתמשיך את הרומן עם הזקן. ואם משעמם לך ויש לך כסף מיותר אתה יכול ללכת לפסיכולוג לחטט בענין - קרוב לודאי שתמשיך את המצב רק קצת יותר "מבין"...
לצפיה ב-'הבעיה היחידה שעומדת על הפרק היא הקושי שזה יוצר בקשר עם זוגתך'
הבעיה היחידה שעומדת על הפרק היא הקושי שזה יוצר בקשר עם זוגתך
16/05/2017 | 19:39
24
כי בעצם אתה מסתיר ממנה משהו מאוד מהותי - זה לא חפוז נסתר [לא משנה בן או בת] אלא משהו עקבי. אתה הרי יודע שזה עלול לפגוע בה או לפחות להפריע לזוגיות שלכם, וזה משפיע גם על החלק שלך בקשר.
תאלץ לפתור את הענין הזה מתי שהוא ולהכריע. בינתים, מה שחובה הוא מין מוגן  כמובן.
לצפיה ב-'מצטרף אל שני ידידיי'
מצטרף אל שני ידידיי
17/05/2017 | 07:13
3
16
זרום עם עצמך. אתה נמשך רק אליו, אתה אומר. תחגוג את המיניות החדשה והמאתגרת ומחרמנת וגומלת לך בהנאות בלתי רגילות.
לגבי בת הזוג - מניסיון, סודות יוצרים לחץ, הורסים. איכסה. יותר כיף כשהכל ידוע, ולא צריך לשחק משחקים.
והכי חשוב - מין מוגן, חובה
לצפיה ב-'תגובה לכולם'
תגובה לכולם
17/05/2017 | 12:07
2
25
אין שום תסביך כזה או אחר,
אלא מאחר ואנחנו מכירים היה לי נוח יותר לדבר איתו ולפתח איתו שיחה ומשם זה פשוט זרם למשהו שונה ולא מוכר.
אני לא מרגיש משיכה לגברים בכלל אלא רק אליו ספציפית, לגוף שלו, לריח שללמטה שלו וכו'.
הוא מאוד דיסקרטי ומכבד אותי ולכן אולי זה גורם לי להמשיך ולזרום איתו אך מצד שני זה לא מכובד כלפי בת הזוג שלי שאני מאוד אוהב.
לצפיה ב-'תבחר בין שתי גישות שמוצעות כאן'
תבחר בין שתי גישות שמוצעות כאן
18/05/2017 | 18:51
13
אני מתכוון ליחס לבת הזוג. (כל היתר זה בינך לבינך, מה שתגיד - נכון).
אז...
יש את הגישת המניאק - זאת הגישה שאני הצגתי, שאומרת שאם החברה לא מרגישה כלום, אין צורך להטריד מנוחתה או לחילופין לקבל אישור.
ויש את הגישה של ידידי, הם יותר אנושיים ומנוסים, וגורסים שאתה חייב לשתף את זוגתך, והתמודד עם התוצאות.
לצפיה ב-'כמו שהזהרתי, זה לא רק לא מכובד ולא מכבד, זה עלול להרחיק אותך'
כמו שהזהרתי, זה לא רק לא מכובד ולא מכבד, זה עלול להרחיק אותך
18/05/2017 | 22:27
16
ממנה, להשפיע על יכולתך להיות קרוב איתה, עם מי שאתה אוהב. כלומר זו לא רק שאלה של הגינות כלפיה, אלא גם כלפי עצמך - שני דברים שהולכים טוב יחד.
לצפיה ב-'העניין הוא שרק אתה יכול לענות לעצמך על השאלה'
העניין הוא שרק אתה יכול לענות לעצמך על השאלה
18/05/2017 | 15:40
1
25
איפה הבעיה בסיפור?
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות'
תודה רבה על התגובות
21/05/2017 | 12:39
3
לצפיה ב-'ממתקון'
ממתקון
14/05/2017 | 15:00
7
35
קומיקס חביב לגמרי..
לצפיה ב-'ערב טוב אריק וכולם'
ערב טוב אריק וכולם
15/05/2017 | 21:03
6
20
התלבטתי אם לפנות אליכם בבקשת עזרה.
לאחרונה נפתחה קומונה של שני שרצים הומופובים ששמו להם למטרה להתנכל
לי ולפורום שלי ולכלל הגולשים בו.
אני לא מגיבה שם ולמעשה אף אחד לא מגיב שם מלבד איזו ילדה מפגרת שמוצאת את שני השרצים האלה כמצחיקים ומשעשעים.
יש להם הודעות הומופוביות וניסיתי לערב את מנהלת הקהילות ובינתיים ידיה קצרות והיא לא מצליחה לעשות דבר.
חשבתי אולי כאן יש כאלה בעלי לשון חדה ושנונה תרתי משמע, שיכולים להחזיר לשני השרצים האלו מנה אפיים.
(הם מתהדרים בכך שהם לא ימחקו ולא יחסמו אף אחד. אז אתם יכולים לכתוב להם מה שאתם רוצים)

והנה דוגמא אחת מני רבות, להודעות שהם כותבים בקומונה המטונפת שלהם:

האם אפשר להגיש על הודעה כזאת תלונה במשטרה?
"כיצד כל ההומואים, זה גם נפתח אצלם וגם נסתם בעת ובעונה אחת, שאלוהים יקח אותם.
לא בכדי אלוהים שפך טונות של אש וגופרית על סדום ועמורה ינעאל אבוהום אינשאללה." 

מה דעתכם?
לצפיה ב-'איזה צירוף מקרים'
איזה צירוף מקרים
15/05/2017 | 21:15
4
17
הזמנתי את מנהל הפורום להציץ בקומונה ההומופובית הזו. אני סומך עליו מאוד שיתן לי לנו תשובה שתעזור.
בענין כניסה למאורת החולים, בשלב הזה הם בכוונה זורקים פתיונות כדי לגרום לאנשים להכנס ולריב. משעמם להם, רק לשניהם.
התגובות מדי פעם אצלנו אליהם מעודדות אותם להמשיך. במקרה שלהם, רק אפס התיחסות ירסק אותם לגמרי.
לצפיה ב-'נכון, הדרך הטובה ביותר היא אפס התייחסות'
נכון, הדרך הטובה ביותר היא אפס התייחסות
15/05/2017 | 21:34
3
22
אבל נורא מתחשק לי שמישהו בעל לשון חדה ייתן להם באבי אביהם ויראה להם מאיפה משתין הדג. בוודאי שאף אחד לא צריך להישאר שם ולנהל איתם שיחות נפש, אבל אפשר שמנהל הפורום כאן יתלונן גם הוא בפני מנהלת הקהילות ואולי זה יעזור לסגור אותם. כי למעשה הנקמה הכי טובה היא לסגור להם את הקומונה. או אז הם באמת לא ידעו מה לעשות עם עצמם.
לצפיה ב-'היי'
היי
18/05/2017 | 08:21
1
10
את לסבית במקרה?
בת כמה?
לצפיה ב-'לא חמודה אני לא לסבית'
לא חמודה אני לא לסבית
20/05/2017 | 23:38
8
אני נשואה וסבתא ל-3 נכדים.
נכנסתי לכאן כי המליצו לי לפנות אליכם בנוגע לקומונה בעייתית.

לצפיה ב-'עדיף שיישארו שם'
עדיף שיישארו שם
18/05/2017 | 22:25
9
כל זמן שבכל מקום פתוח ממש הם מקבלים את היחס הראוי, מצדי שיישאר להם ארגז החול שלהם [האסוציאציה שלי היא ילדים בגן משחקים בארגז החול ב... נאמר רק שמשהו לא היגייני במיוחד, שבדיוק בגללו ארגז החול בגני ילדים נחשב למפגע בריאותי ].
לצפיה ב-'תלונה במשטרה אין מה להגיש אלא במקרה של הסתה ממש'
תלונה במשטרה אין מה להגיש אלא במקרה של הסתה ממש
16/05/2017 | 19:43
14
וגם לפנות להנהלת תפוז אין כל כך מה כי זו קומונה ולכן פרטית, ויש אזהרה לגבי התכנים שהם למבוגרים בלבד.
אמי היתה קונה את כל 3 העיתונים הגדולים של זמנה - הארץ, ידיעות ומעריב - בכדי לכעוס עליהם. אני הלכתי צעד קדימה ולא מסתכל בעיתון כלל. זה מה שאני ממליץ גם במקרה הקומונה הזו.
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:26
1
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'קצין בכיר יוצא מהארון, או שמא'
קצין בכיר יוצא מהארון, או שמא
10/05/2017 | 22:45
11
30
"לראשונה בצה"ל, קצין מפורום מטכ"ל יוצא מ הארון"
שני הגרושים שלי:
"גבר לבן פריבילגי"
הקצין הזה לא נרדף ממש בשום שלב, וגם לא היה ממש בארון בשום שלב [אולי בצעדיו הראשונים ממש בצה"ל לכל היותר]. אני מצטער, אבל כל הענין יותר מדי מסריח מאינטרסים נסתרים, רק "במקרה" סמוך למקרה אזריה, שהקצין היה הפרקליט [הצבאי הראשי] בעניינו.
מעכשיו, זכויות אדם ואזרח זה לא רק סמולני, זה גם עומואי, ודאי כשמדובר בזכויות של ערבושים.
סליחה.

לצפיה ב-'מקובל לחשוב שבשרשרת המזון אחרי ערבי יש הומו'
מקובל לחשוב שבשרשרת המזון אחרי ערבי יש הומו
11/05/2017 | 05:31
2
21
אפק לדעתי לא עשה קישור "אני הומו, מיעוט שבמיעוט, מגן על ערבי, כי אני אחריו בתור".
והוא לדעתי לא אומר "כרגיש לזכויות אדם, שאמנם לא אני חוויתי בעיה; אין לי ברירה אלא להציב את עצמי כמודל חיקוי; שילמדו דרך המשובחים שגם לנו ההומואים יש מקום בחברה".
אנחנו כמדינה יהודית... המוסר שלנו מגיע מאת האלוהים בעצמו (ושמרתם את משמרתי). המוסר הזה מגדיר התנהלות מול גר ועוולות בכלל. הימין לא יכול לטעון - לא להביא צדק לערבי כי הוא ערבי. לכל היותר יכול לטעון שמישהו ששיקול דעתו נתון בספק (הומו) עירבב ענינים.
אנחנו כמדינה חילונית.... המוסר שלנו מגיע מאת האדם. יש מקום להומו בחברה כמו לערבי ועוד מיני ברואים. אבל אם אלוהים בצד, והחוק קובע, זה בעיה; אי אפשר לקבוע "לא תרצח" - כי מקור סמכות החוק (דת) הוא יחסי (האדם) ולא מוחלט (האלוהים).
לכן, לדעתי, עדיפה הגירסה עם אלוהים, וזה לא תא"ל אפק...
לצפיה ב-'חחח, ענק, בגלל שהוא הומו הוא תקף'
חחח, ענק, בגלל שהוא הומו הוא תקף
11/05/2017 | 09:27
1
15
את הגבר אזריה, חחח. בגלל שהוא "מת" שגבר-גבר כמו אזריה יעשה לו משהו.. אז מהתסכול.. חחחחחחחחחחחחחחחחחח
<למי שלא מבין הומור או ציניות, שיהיה ברור שאני צוחק-לועג ולא מתכוון ברצינות>
לצפיה ב-' למה לא חח'
למה לא חח
11/05/2017 | 17:14
9
...ההמשך מהפאב (היום זה היום של הפאב)
לצפיה ב-'כשקראתי במעריב את הידיעה'
כשקראתי במעריב את הידיעה
11/05/2017 | 09:25
7
23
לא הרמתי גבה ולא מצמצתי לרגע. נראה לי עפ"י הכתבה שהיותו הומוסקסואל היא עובדה כלכך ברורה, וסתם בתוך כל סיפור אזריה נדחפה ה-הומואיות שלו, כמו הראיון היה ראיון אוטוביוגרפי המקובל במקומותינו לקראת הוצאת ספר שירים, רומאן או איזה סרט.
שהרי צהוב מוכר.
בינינו הייתי בהחלט "עושה אותו".
לגבי שני הגרושים שלך, תראה האוחובסקה לא אחצן אותו, לשם שינוי, זה כבר הישג, לא?! גבר לבן, פריבילגי שסולל דרכו האישית, או צהל סולל דרך דרכו?
לצפיה ב-'בהפוכה, אם "יציאה" מבוימת מהארון משרתת אינטרס יחצני ממסדי'
בהפוכה, אם "יציאה" מבוימת מהארון משרתת אינטרס יחצני ממסדי
11/05/2017 | 21:52
6
19
אפשר לומר שהתקדמנו.
אבל שוב אני מדגיש, זו יציאה שמשרתת אינטרס ממסדי על גבנו, כי מעתה התיוג הציבורי-ימני של "העומואים אסמולנים עוכרי ישראל אוהבי ערבים" רק יתחזק.
לצפיה ב-'אז מה שאתה טוען, שמה שכתבתי בצחוק = מציאות?'
אז מה שאתה טוען, שמה שכתבתי בצחוק = מציאות?
12/05/2017 | 06:57
5
7
לצפיה ב-'זה גם מה שאני הבנתי ממנו...'
זה גם מה שאני הבנתי ממנו...
12/05/2017 | 08:57
25
...כאילו שהימין צריך סיבות לשייך מישהו לסמול
(בכלל מאז הוידוי אני מדמיין אם אפקט החשיפה היה יותר עצום אם אפק היה ב leather )
לצפיה ב-'המציאות הולכת ומופרכת לנגד עינינו'
המציאות הולכת ומופרכת לנגד עינינו
13/05/2017 | 23:09
3
4
לצפיה ב-'לא מאמין שגם אתה מאמין ב"פייקניוז"'
לא מאמין שגם אתה מאמין ב"פייקניוז"
14/05/2017 | 07:34
2
11
וחי במצב תודעתי של "פוסט אמת".
לצפיה ב-'לא הבנתי את השאלה, אולי אנחנו קצת בקצר תקשורתי, אסביר'
לא הבנתי את השאלה, אולי אנחנו קצת בקצר תקשורתי, אסביר
14/05/2017 | 20:29
1
13
מה שאנחנו שומעים הוא "היי תראו כמה אנחנו ליברלים", כשבו זמנית אנחנו מקדמים הומואים בצבא וגם מגינים על זכויות האדם של הפלסטינים. קצת מרגיש כאילו ההסברה הצה"לית אימצה את הפינקוושינג, שלא בהכרח היה קודם כל כך בוטה וכל כך שקוף, כשיטה עקבית ומכוונת.
ואני אומר גם, שבעיני הציבור הרחב, הימני כלומר, זה רק מוציא את דיבתנו רעה עוד יותר, משהו כמו "העומואים האלו וזכויות האדם שלהם", הזיות קונספירציה הומואית-פלסטינית-סמולנית.
לצפיה ב-'עכשיו הבנתי אותך'
עכשיו הבנתי אותך
15/05/2017 | 08:31
8
כמו שהומופוב הוא הומו לטנטי, הומופיל הוא סטרייט לטנטי ומדכא.
לצפיה ב-'מצעד הגאווה בחודש הבא'
מצעד הגאווה בחודש הבא
11/05/2017 | 09:20
1
26
בראש ובראשונה בתמונה הנהדרת הזו.
קישור למאמר שמסביר את תהליך יצירת הלוגו הזה.
לצפיה ב-'ואם כבר מצעד הגאווה'
ואם כבר מצעד הגאווה
15/05/2017 | 21:30
12
אני מתגעגעת למצעד בברלין שהיה לי את הכיף והעונג להיות בו בשנה שעברה,
איזו אווירה מדהימה הייתה שם, פשוט תענוג!
לצפיה ב-'חמישה ימים עברו.. הנה ממתק חדש [עירום?]'
חמישה ימים עברו.. הנה ממתק חדש [עירום?]
10/05/2017 | 07:32
1
24
לצפיה ב-'Mr. Queen'
Mr. Queen
10/05/2017 | 07:41
24
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
03/05/2017 | 21:40
2
38
לצפיה ב-''
04/05/2017 | 20:35
1
39
לצפיה ב-'וואלה קטנצ'יק בהשוואה למימדים'
וואלה קטנצ'יק בהשוואה למימדים
05/05/2017 | 09:08
20
האופפים אותו.
לצפיה ב-'הפאב הקבוע שלי לא מאכזב - הוא ריק כלבבי'
הפאב הקבוע שלי לא מאכזב - הוא ריק כלבבי
02/05/2017 | 20:28
1
47
יש פה רק אוסטרלי אחד (בדקתי), ויש ברמן וולשי, מלצרית שמנה, מלצרית אחרת בהכחשה, והאוסטרלי והוולשי מזיינים את המוח.
עכשיו הגיע הקו-ברמן הגרוזיני. הוא מדבר המון. נמרח.
אולי לא תהיה לי ברירה חוץ מלהזדיין שוב עם האוסטרלי. יש לו זין מצחיק כי הגימור שלו דפוק...
זאת סיבה מרכזית שקשה להיות הומו עם השנים. מצד אחד האוסטרלי איש עשיר בידע, ומצד שני אין לי ענין בצד הזה שבו...כי מה אעשה איתו בהמשך ? איתי לא מתחתנים...
אולי זה פשוט אסור להיות לבד הרבה שנים.
תלמדו מזה משהו

לצפיה ב-'פעם, נורא מזמן הוזמנתי לזוג חברים'
פעם, נורא מזמן הוזמנתי לזוג חברים
03/05/2017 | 21:38
30
שהיה להם אורח.
לא ידעתי שאסיים את המפגש בחדר האורחים עם האורח במיטה.
לצפיה ב-'עבודה ואבטלה '
עבודה ואבטלה
01/05/2017 | 00:21
28
שלום חברים, 
אשמח אם תקדישו כמה דקות מזמנכם למלא שאלון בנושא עבודה, שמטרתו לבחון את ההעדפה בין קבלת שכר לבין קבלת קצבה
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSoVmLVA...
 תודה מראש
לצפיה ב-'אני יודע שכלום לא מעניין ת'הומואים כאן'
אני יודע שכלום לא מעניין ת'הומואים כאן
29/04/2017 | 17:38
2
47
אולי, אולי הקריאה הזו תעשה לכם, כאן , משהו:
clock
Friday, May 5 at 11 AM - 1 PM
Next Week · 16–26° Sunny
יום שישי, 5 במאי [ השבוע הקרוב ] בשעה 11 מול שגרירות רוסיה, הירקון 120.
לצפיה ב-'סיפור עצוב משלנו'
סיפור עצוב משלנו
30/04/2017 | 19:16
1
23
לצפיה ב-''
30/04/2017 | 20:23
4
לצפיה ב-'יום שישי, אתה יודע..[ עירום גבולי ]'
יום שישי, אתה יודע..[ עירום גבולי ]
28/04/2017 | 05:12
43
לצפיה ב-'דירת שותפים בגבעתיים'
דירת שותפים בגבעתיים
23/04/2017 | 01:00
42
היי

אני מחפש שותף לדירת 3.5 חדרים בגבעתיים,

אני גר בדירה (וכן בעל הדירה), בן 36.

אחי בא לישון בלילות לעיתים.

החדר שמתפנה הוא חדר גדול עם מרפסת קטנה,

יש מיטה וארון קיר גדול.  

יניב

0532523332
לצפיה ב-'החלטתי לצ'פר הפעם את "כלבת העבודה"'
החלטתי לצ'פר הפעם את "כלבת העבודה"
22/04/2017 | 09:41
46
לצפיה ב-'מתי מתקיים מצעד הגאווה בתל-אביב?'
מתי מתקיים מצעד הגאווה בתל-אביב?
18/04/2017 | 19:13
1
26
אתם יודעים באיזה תאריך?

אני סטרייט, אבל מעניין אותי להשתתף. מרגיש ששוויון בין הומואים/לסביות לסטרייטים זה החופש של כולנו. וגם, זה מרגיש כמו חוויה תרבותית מעניינת!
לצפיה ב-'בזאר יד-שניה! בגדים, כלי בית ועוד! ת"א & חיפה! '
בזאר יד-שניה! בגדים, כלי בית ועוד! ת"א & חיפה!
15/04/2017 | 21:51
6
21
בזאר "אדם לאדם הזדמנות לתת" חוזר אחרי החגים!
הגיע הזמן לנקות את הארון!
כל פריט מוצא בית חדש: בגדים, ביינדרים, מצעים, כלי בית, צעצועים ועוד. הבגד ההוא שכבר לא מתאים יחמם למישהו אחר את הלב

הפעם מקבלים גם מוצרי מזון קנויים ובאריזה מקורית (שלא פג תוקפם, כמובן).
נא לא להביא מוצרי חשמל!

אפשר למסור בגדים, אפשר לקחת בגדים, אפשר גם וגם!
מוזמנים לבוא ולהזמין חברים
קניית כל פריט, מבגדים ועד לצעצועים, ב-2 ש"ח לפריט
(או פחות, אם יש צורך. ואם תרצו, אפשר גם יותר), שהינם תרומה לפעילות של ארגון "מעברים" למען הקהילה הטרנסג'נדרית!

תל-אביב, ב"מרכז הגאה":
יום שישי - 21/04, בשעות 10:00-18:00
יום שבת - 22/04, בשעות 10:00-18:00
מי שרוצה לעזור בהפעלת האירוע: טופס מתנדבים.

חיפה, ב"בית הקהילות" החדש:
יום חמישי - 27/4, 17:00-21:00
יום שישי - 28/4, 11:00-15:00
מי שרוצה לעזור בהפעלת האירוע: טופס מתנדבים.

לצפיה ב-''
15/04/2017 | 22:14
1
לצפיה ב-'מה זה "ביינדרים"?'
מה זה "ביינדרים"?
16/04/2017 | 11:06
4
16
לצפיה ב-'בלי טובות, מצאתי לבד...'
בלי טובות, מצאתי לבד...
17/04/2017 | 00:22
3
27
לא פלא שדובר עברית, די רהוט, לא יעלה על דעתו מה פירוש מילה זו ומהו תפקיד החפץ עצמו. 
לצפיה ב-'מוזמן לפרש גם לי אם בא לך'
מוזמן לפרש גם לי אם בא לך
20/04/2017 | 14:10
2
4
לצפיה ב-'משטח חזה.'
משטח חזה.
20/04/2017 | 14:26
1
17
פריט לבוש שמשטח חזה של נשים.
בטח יש גם גברים בעלי ציצים שלובשים אותו.
לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
20/04/2017 | 23:08
2
לצפיה ב-'חוסר ביטחון'
חוסר ביטחון
16/04/2017 | 07:00
21
94
אני בן 28 והמון שנים אני עם חוסר ביטחון.
אני חושש להפגש מאתרי הכרויות כי אני חושש שאולי התמונה מחמיאה מידי למציאות ולכן משתדל להצטלם לרוב מחמיא אך קרוב למציאות. פילטרים כמעט ובכלל לא משתמש.
יש גברים לא מעטים שרוצים להפגש איתי ואני אומר שאפגש ולא נפגש איתם.
מפחד שאולי המציאות לא יפה כמו התמונות.
היה מקרה שסטוץ אחד שפגשתי במועדון הזמין אותי לבית שלו. מסתבר שהשותף שלו שראה תמונה שלי נדלק עליי וכששאלתי את השותף שלו מה יותר יפה התמונה או המציאות אז הוא אמר לי שאת האמת התמונה אבל עדיין הוא כל כך רצה לשכב איתי וזרמנו.
בדר"כ במועדונים אני חסר ביטחון ואם אני מצליח לעשות משהו זה רק אם אני שותה המון אלכוהול. לרוב הייתי חוזר מדוכא ממסיבות. הייתי באמת משקיע המון עם בגדים במאות שקלים, קרמים ומסיכות במאות שקלים, תזונה בריאה ועוד - נראתי ממש מצויין אבל הייתי עם ביטחון למטה. כמובן שכנראה זה משהו שהוא נובע מטרוואמות\התעללויות\ילדות לא קלה וכו'.

אני גם לא כל כך אוהב את הגוף שלי ומתקשה לשנות אותו. בגלל בעיה רפואית עושים לי בעיות לעבור הסרת שיער בלייזר ויש לי עוד בעיה אישית שבגללה אני לא פאסיבי (מה שאני מאוד רוצה...).

אני מתכוון לחזור לאכול תזונה בריאה כי בתקופה האחרונה אכלתי המון מאכלים לא בריאים וישנתי מאוחר ומה שקרה שעובדת אמרה לי שרזיתי בפנים. בדר"כ כשמתבגרים הנפח יורד בפנים ואותו משלימים או עם חומצה הילארונית או עם אימונים לשרירי הפנים (שזה בכלל לא קל להתמיד בזה).  העניין שהבנתי שההרזיה בפנים היא לא כתוצאה מהרזיה בגוף אלא כתוצאה מהזדקנות היא שבגוף השמנתי ואפילו עליתי מידה בג'ינס אבל הנפח בפנים ירד.

מגיל 20 אכלתי סרטים שהתבגרתי ואני לא נערי ויפה כמו גיל 19 שזה משהו דבילי לגמרי כי גם שנות העשרים אלו גילאים צעירים ויפים ובמשך המון שנים אמרו לי שאני נראה צעיר לגילי ועדיין שנאתי את עצמי.

מעבר לצעיר לגילי אני גם נולדתי עם נתוני פנים טובים אבל אני לא כל כך מעריך את עצמי.
השנים עוברות, אני נשאר לבד, אני מאוד קרוב לגיל 30 שזה כביכול גיל מוות אצל גייז ואני נמשך בעיקר לצעירים...

רע לי מאוד. אני פשוט סובל.
גם כשהתחיל איתי בחור חתיך במועדון אני התבלבלתי ולא ידעתי לזרום. אני דפוק. משהו דפוק אצלי.

אני ממש רוצה להצליח לצאת מכל הברוך שאני נמצא בו אבל זה פשוט לא קורה.
המון שנים הייתי בטיפולים והחלפתי לא מעט מטפלים ומשהו לא טוב אצלי.
לצפיה ב-'כיום'
כיום
16/04/2017 | 07:06
13
52
בשונה אולי מהעבר, בתמונות ממש טובות שלי רוצים להפגש איתי ובתמונות סטנדרטיות  פחות.
עניין נוסף שלא הבהרתי בהודעה הוא שבמידה ובחור יחשוב שאני לא יפה כמו בתמונה ויגיד לי שהוא לא מעוניין וידחה אותי - זה עלול לפגוע בי מאוד. אני מאוד רגיש ואני עלול גם לנסות להתאבד בגלל דבר כזה.
לצפיה ב-'השורה האחרונה מהבהבת באור אדום'
השורה האחרונה מהבהבת באור אדום
16/04/2017 | 11:05
10
42
לצערי, סכנה ברמה כזו גבוהה לפגיעה בך, לא מאפשרת לי להתיחס כלל.
הרבה אהבה ממני.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/04/2017 | 00:08
9
29
לפעמים כששואלים אותי בגריינדר מה אני מחפש
בא לי כל כך לכתוב 'מחפש את עצמי' אבל זה פשוט לא המקום
המקומות הם יותר פורומים של דיכאון, מפגשים בחדר מול כיסא מטפל\ת וכד'
אבל כבר עייפתי קצת מהמקומות האלו. באמת לא מוצא את עצמי..
לצפיה ב-'אבל, מכאן ועד התאבדות?'
אבל, מכאן ועד התאבדות?
17/04/2017 | 00:20
8
31
אין איזה שביל, דרך, תחנות?
ואם אתה סובל ברמות כאלה, מדוע אינך מבקש עזרה? כאן אף אחד לא יעז, כי איננו מכירים אותך, איננו רואים אותך, וכל דבר שנאמר הרי יכול להתפרש כך או אחרת, ומי יקח על עצמו אחריות קשה כְּזוֹ שאתה מטיל.
לצפיה ב-'חח.. '
חח..
17/04/2017 | 00:24
7
41
זה צחוק של ציניות על המצב המר. אתה יודע כמה עזרה ביקשתי? נעזרתי בהמון אנשים..
לגבי התאבדות כמובן שלא אעשה את זה ולכן גם נזהר לא להפגש. מאוד מפחד מדחיה.

בחרתי לכתוב בפורום גאווה מהסיבה שאתם מן הסתם מכירים את העולם הזה,
לפעמים מרגיש לי שאולי לכתוב בפורומים כלליים של דיכאון על פחדים וחששות בהקשר לנטיה מינית זה לא בהכרח המקום הנכון, ואני גם לא בגיל שמתאים לפורומים של איגי, אז...
לצפיה ב-'לא, אינני יודע כמה פעמים פנית לעזרה'
לא, אינני יודע כמה פעמים פנית לעזרה
17/04/2017 | 00:30
6
32
אין לי שמץ של מושג, מי עזר לך, מתי, איך באיזה הקשר. האם זו התנדבות? עזרה מקצועית? מהו סוג העזרה, פרמקולוגית או אחרת? 
אנחנו מכירים את העולם, אבל אדם גם עושה את "עולמו" באמצעות הדרך בה הוא מפרש את המציאות, ר"ל אפשר לראות X בצורה קשה אבל אפשר גם לראות אותה כאי בזבוז זמן, למשל.
פורומי דכאון וחרדות ופחדים יוכלו, אולי, לעזור לך. אולי הם יתנו שם לחרדה שלך, אולי יציעו מטפל שמתמחה בבעיה שאתה מתמודד אתה. אף אחד לא ידחה אותך משם בגלל שאתה הומו.
ודוק, אני בניק הזה שלי משתתף גם בפורומים "רגילים" ויודעים שם על המשיכה המינית שלי. למעט כמה חולי נפש, זה אשכרה לא מהווה בעיה, אהה, וגם הם בסוף מסולקים.
לצפיה ב-'אני חושב שציינתי מקודם'
אני חושב שציינתי מקודם
17/04/2017 | 00:32
5
32
שהייתי בטיפול (מקצועי).
למעשה, אני כבר המון שנים בפורומים של דיכאון ולא רואה תקווה גדולה, אני קצת מיואש.
יש עוד מקומות בפייסבוק של אנשים שמציעים קורסים לביטחון עצמי והגשמה בחיים, אולי זה הפתרון. קצת התעייפתי.. מודה.
לצפיה ב-'אז ל-מה אתה מצפה מהפורום, או מהאנשים שכאן?'
אז ל-מה אתה מצפה מהפורום, או מהאנשים שכאן?
17/04/2017 | 01:05
4
8
לצפיה ב-'לתגובות יותר שפויות משלך'
לתגובות יותר שפויות משלך
17/04/2017 | 03:00
3
37
כמו  למשל תגובתו של  GM1988

לצפיה ב-'מרתק - אז באת לשחק אתנו ב"קקה"'
מרתק - אז באת לשחק אתנו ב"קקה"
17/04/2017 | 09:56
25
ואתה מגדיר את תגובותיי כ"לא שפויות".
תמשיך להנות מ"האוננות" שלך, בהחלט.
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
20/04/2017 | 20:55
1
19
היי יקירי,
לא יכולתי להתעלם ממספר הפעמים שאמרת בפוסט הזה שניסית לקבל עזרה ושאתה מיואש...
קודם כל רציתי לחזק אותך שאתה ממשיך לנסות לפרוק את הפחדים והתסכולים שלך בפלטפורמות חברתיות מתאימות... למרות שציינת שכבר ניסית טיפול מספר פעמים, עדיין הייתי רוצה להזמין אותך לצ'אט שבאתר סה"ר (סיוע והקשבה ברשת). הצ'אט מופעל ע"י מתנדבים, שאינם מטפלים. תוכל לדבר איתם והם ישמשו לך כאוזן קשבת, באופן אנונימי, ואולי מעצם השיחה עם אדם דיי אובייקטיבי ולא מקצועי, תרגיש קצת יותר משוחרר ובסופו של דבר תחוש הקלה מסויימת...
שלך,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
22/04/2017 | 02:18
1
לצפיה ב-'"מותר" להתאבד אבל עדיף לשמור את זה למצב קיצוני ולא'
"מותר" להתאבד אבל עדיף לשמור את זה למצב קיצוני ולא
17/04/2017 | 12:53
1
33
לחוויית כאב לבדה.
דחיה היא חוויה לא נעימה, זה הכל. הפרופורציות משתנות עם הזמן, לומדים לשאת כאבים כאלו.
ההתמקדות שלך בתמונות דווקא לא לגמרי מובנת לי. ברור שתמונות לא מייצגות את המציאות, אפילו המראה לבדו משתנה בתלת מימד, שלא לדבר על התנועה והקול. אם מישהו דוחה אותך בגלל תמונה, הוא נופל באותו פח. אישית אני משתדל להתעלם מתמונות במידת האפשר.
לצפיה ב-'אני יודע, החשיבה שלי לא רגילה'
אני יודע, החשיבה שלי לא רגילה
22/04/2017 | 02:26
12
יש משהו נכון במה שאתה אומר שככל שהזמן עובר, כשגדלים, רואים את הדברים בפרופורציות אחרות, רואים את העולם אחרת, חווים אותו אחרת ומחסונים יותר.
מקווה שדברים יסתדרו..
לצפיה ב-'מה שאתה מתאר פה נשמע כמו פוסט טראומה'
מה שאתה מתאר פה נשמע כמו פוסט טראומה
17/04/2017 | 01:40
2
45
מצב שהמוח שלך זוכר אירוע שהיה כואב או מפחיד, וכל פעם שאתה פוגש טריגר דומה זה מפעיל בך תגובה אוטומטית ממש כמו זו שחווית בזמן שהטראומה נוצרה.

אני יכול להציע לך ספר מאד טוב שעזר לי בזמנו שנקרא "לאהוב את מה שיש" של ביירון קייטי
השיטה שלה בנויה על 4 שאלות פשוטות שמאפשרות לך לחקור ולחשוף מחשבות ומסקנות שאתה מאמין בהן ולא בהכרח נכונות לך ולכן אתה סובל מזה.
אם תרגיש שזה מתאים ויהיו לך שאלות אתה יכול לפנות אליי במסר ואשתדל לעזור.
לצפיה ב-'ייתכן שמדובר בפוסט טרוואמה'
ייתכן שמדובר בפוסט טרוואמה
22/04/2017 | 02:21
1
21
את הספר של ביירון קייטי קראתי רק את ההתחלה שלו בסטימצקי בערך בגיל 19
אז הוא היה קשה לי מידי
מאמין שכיום כבוגר יהיה לי קל להבין אותו.
קצת שונא תרגילים חח.
קראתי בגוגל על הספר - זה שהיא הייתה במשבר בשנות השלושים ועד לרעיון במוחה שעזר לה בחייה. דווקא זה שגיבורת הספר בסביבות הגיל שלי (מאותה תקופה של המשבר) עוד יותר נותן חשק לקרוא את הספר.
אני אחשוב על זה ואולי אכתוב לך. אגב, השם GM זה בעצם גימי מור? :)
נדמה לי שראיתי אותך פעם בפורום בריטני ספירס כשהיה קיים..
לצפיה ב-'זה ראשי תיבות של השם שלי : )'
זה ראשי תיבות של השם שלי : )
22/04/2017 | 12:23
18
ואכן כתבתי בפורום בריטני במשך כמה שנים.
לצפיה ב-'דכאון הוא חוויה של ייאוש. אחת הדרכים להתמודד איתה היא'
דכאון הוא חוויה של ייאוש. אחת הדרכים להתמודד איתה היא
17/04/2017 | 12:59
1
32
לנסות לחשוב על פתרונות, להתייחס לבעיות כאל שאלה שדורשת פתרון, פעולה אפשרית.
לצפיה ב-'נכון , ובגלל זה צעקתי על ההורים שלי שיעזרו'
נכון , ובגלל זה צעקתי על ההורים שלי שיעזרו
22/04/2017 | 02:24
11
להצליח להביא מכשירי אירובי לבית. זה חלק מהפתרון.
פתרון שני הוא חומצה הילארונית או התעמלות לשרירי הפנים.
פתרון שלישי הוא להשתדל (וזה לא קל!!!) לא לאכול ג'אנק וכן אוכל בריא.
פתרון רביעי.. בקיצור הבנת. במקרה שלי צריך הרבה פתרונות כך שזה לא קל ולעיתים כבר זונח את הרוב כי אני צריך המון פתרונות כי יש המון בעיות. תודה.
לצפיה ב-'העדפתי לא להגיב לך בגלל שציינת אפשרות להתאבדות, אבל !!!'
העדפתי לא להגיב לך בגלל שציינת אפשרות להתאבדות, אבל !!!
19/04/2017 | 17:45
1
40
אני מבין מהתגובות ש"לא כצעקתה".
בענין המרכזי, חוסר הבטחון העצמי שלך, ובכן, תודה לאלוהים שאתה לא כמו רוב ההומואים שמתנהגים הפוך מעצמם, רק כדי להתחמק מהתחושה הזאת...לדעתי בפסיכולוגיה-פילוסופית זה נובע ראשית - מהכחשה, שהומו לא מפליץ בושם. תחשוב על זה.
שמתי לב שהשקעת עבורינו בכתיבת פרק נכבד על עניני טיפוח ודגשים על מצבי העור וכו'. לדעתי, א-ב בהסתגלות לחיי הומו, זה להניח בדיוק לדברים הזמניים האלה. פשוט חבל שתמשיך להטען במיני-טרגדיות על כל קמט, שיוביל אותך בודאות לסכין המנתחים ואותם אל מעמקי הכיס שלך. תזכור שלהזדקן זה נורא יקר וחשוב לחסוך כל שקל כדי שלא תהיה זקן שנתון לחסדי מתעללים.
לסיום, אני מבין את המצוקה המינית שלך, שגוררת אותך למועדנים יקרים שאחריהם נפילה לדכאונות. אתה צריך לשים את הפרק הזה מאחוריך כי ההשוואות שלך לאחרים גומרות אותך. אין פסול בלפרנס יפיוף בשעה חלומית.
לצפיה ב-'חבר'ה, נסחפתם!'
חבר'ה, נסחפתם!
22/04/2017 | 02:22
25
הייתי צריך להשמיט את המילה התאבדות - זאת הייתה כוונה ליותר קריאה של עזרה. אני מתכוון לחיות.
תודה על הטיפים

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח
Cherry Lady - תכשיטים ואקססוריז
להשלמת ההופעה שלך
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה