לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91129,112 עוקבים אודות עסקים

פורום פוליטיקה עולמית

ברוכים הבאים לפורום. יש שיאמרו שפורום "פוליטיקה עולמית" הוא ניסוי שנדון להיכשל מראש: ניסוי לרכז את המתרחש בעולם במקום אחד. אנחנו ננסה להראות שהניסוי הזה יכול להצליח. נדבר בפורום על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית. הפורום יהיה פתוח בפני כל אדם אשר רוצה ללמוד וללמד קצת יותר על הפוליטיקה העולמית ואשר לא מסתפק במהדורות החדשות הסטנדרטיות ובפרשניהן.

בפורום חדש/ישן זה ננסה שיטה חדשה לניהול דיונים, שיטה שעדיין לא נוסתה בפורומים העוסקים בפוליטיקה!
ההצעה כשלעצמה אינה חדשה. רבים הסכימו עם עיקריה, ואף הציעו אותם בעצמם, אבל... היו הראשונים להפר אותם
הפעם מדובר במחוייבות מוחלטת לכללים שאמנה להלן, בלי פשרות!
הכללים פשוטים ביותר:

בלי גידופים, בלי השתלחויות, בלי הדבקת תוויות, לא ביחס לגולשים אחרים, לא ביחס לאישי ציבור ולכל אדם אחר.
בלי סיסמאות סתמיות. כל הטענות חייבות להיות מנומקות.
נימת ההודעות חייבת להיות תרבותית, לא פוגענית.

מי מוכן "להסתכן"?

אודות הפורום פוליטיקה עולמית

ברוכים הבאים לפורום. יש שיאמרו שפורום "פוליטיקה עולמית" הוא ניסוי שנדון להיכשל מראש: ניסוי לרכז את המתרחש בעולם במקום אחד. אנחנו ננסה להראות שהניסוי הזה יכול להצליח. נדבר בפורום על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית. הפורום יהיה פתוח בפני כל אדם אשר רוצה ללמוד וללמד קצת יותר על הפוליטיקה העולמית ואשר לא מסתפק במהדורות החדשות הסטנדרטיות ובפרשניהן.

בפורום חדש/ישן זה ננסה שיטה חדשה לניהול דיונים, שיטה שעדיין לא נוסתה בפורומים העוסקים בפוליטיקה!
ההצעה כשלעצמה אינה חדשה. רבים הסכימו עם עיקריה, ואף הציעו אותם בעצמם, אבל... היו הראשונים להפר אותם
הכללים פשוטים ביותר:

בלי גידופים, בלי השתלחויות, בלי הדבקת תוויות, לא ביחס לגולשים אחרים, לא ביחס לאישי ציבור ולכל אדם אחר.

מי מוכן "להסתכן"?

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
חדש בתפוז: כללי התנהלות חדשים, שטרם נוסו בפורומים פוליטיים!
בפורום חדש/ישן זה ננסה שיטה חדשה לניהול דיונים, שיטה שעדיין לא נוסתה בפורומים ה"בלתי תרבותיים"!
הכללים פשוטים ביותר:

מי מוכן "להסתכן"?

המשך >>

לצפיה ב-'עכשיו השטירמר נכתב ע"י שמאלנים מברלין...'דרוש משבר ספונטני''
עכשיו השטירמר נכתב ע"י שמאלנים מברלין...'דרוש משבר ספונטני'
19/09/2016 | 23:50
10
דרוש משבר ספונטני
מאת נעמן הירשפלד
פורסם ב - 19/09/2016 20:00
"לפעמים מדינות מתאבדות", כתב רוגל אלפר ("הארץ" 11.9), וארי שביט, בתגובה, הסכים עם האמירה הזאת וקבע: "נותר לנו פחות מעשור. אם ישראל לא תעשה פניית פרסה — ב–2025 יחיו ביהודה ושומרון כ–750 אלף מתנחלים, לא יהיה אפשר לחלק את הארץ. ואם לא יהיה אפשר לחלק את הארץ, ישראל תחדל להיות מדינה יהודית דמוקרטית. או שתהיה למדינת אפרטהייד, או שתיהפך למדינה דו־לאומית, שכעבור זמן תהיה למדינה ערבית. כך או כך, יקיץ הקץ על המפעל הציוני".
לצערי הוא טועה. לפי המשוואה הזאת, מדינת ישראל כבר התאבדה. אפשר להניח כי אותם הכוחות שימנעו פינוי בעתיד שבו יחיו יותר מ–750 אלף מתנחלים בגדה, מונעים כל אפשרות של פינוי כבר כעת, כאשר הקו האדום של חצי מיליון מתנחלים נחצה. על פי ההיגיון של שביט, למעשה כבר עתה אי אפשר לחלק את הארץ. אין עוררין על כך שישראל איננה מדינה דו־לאומית בצורתה הנוכחית, אפילו לשיטתו של שביט. ישראל העכשווית היא מדינת אפרטהייד, וזאת עוד לפני בחינה של פרקטיקות הכיבוש, ההפרדה, ניהול האוכלוסייה והאפליה המבנית, שמהוות את תוכנו המעשי של האפרטהייד מעבר לקו הירוק ושל האתנוקרטיה בתוכו.
האם יש פתרון? כמובן. אך השאלה האמיתית היא, מה מהווה פתרון ובאיזה אופן. ממשלת ישראל מיישמת בימים אלו מה שחוגים מסוימים בימין הישראלי רואים כפתרון: השתלטות ישראלית על כל חלקה טובה בגדה המערבית, תוך שימוש באמצעים מרובי הפנים של הכיבוש הזוחל. שיאה ביישום החלקי של דו"ח השופט אדמונד לוי, קרי סיפוח שטחי סי ועוטף ירושלים, והכשרת חלק ניכר מהמאחזים הבלתי חוקיים והפיכתם להתנחלויות לכל דבר ועניין.
"גדולתו" של בנימין נתניהו כראש ממשלה היא בכך שהוא מיישם את המדיניות הזאת בכישרון של רב אמן: האמנות של יצירת "עובדות בשטח" — אותו צמד מלים נורא, המייצג את דרך הפעולה ותפישת העולם הייחודית לישראל, שבה יוצרים ומשמרים פער גדול ומכוון בין השיח הציבורי לבין ההתנהלות המעשית והמציאות הממשית. פער אשר מושג ונשמר באמצעות תרבות מפותחת של קריצה והעלמת עין ממוסדת. ההבדל הגדול בין נתניהו לאנשים מה"ימין העמוק" כנפתלי בנט, הוא שהראשון מבין כי הדרך הטובה ביותר ליצור מדינת אפרטהייד ישראלית היא יצירתה בפועל והכחשתה המתמשכת בשיח. האחרים, לעומת זאת, מפירים את המודוס אופרנדי הזה ומדברים גלויות על סיפוח, יצירת בנטוסטנים פלסטיניים בגדה, וחקיקת חוק לאום.
האם זוהי התאבדותה של מדינת ישראל? לא. הפעולות הללו הן השיא והמסקנה האולטימטיבית של הכרעה עקרונית לקיום הדומה לזה של ספרטה הקדומה, בה השליטה על חבל ארץ ודיכוי עם כבוש, היו לתכלית העליונה של הפוליס — מהות העם ומרכזה של התרבות. זוהי הכרעה רציונלית ומפלצתית כאחת, הקרויה "ניהול הסכסוך" ומשמעותה כיבוש, דיכוי, עושק ודה־הומניזציה של הפלסטינים, ובסופו של דבר, גם של הישראלים עצמם, ללא הגבלת זמן וללא אופק של שינוי.
האם למהלך הזה יש סיכוי? בהחלט. יותר מכך: התקווה ללחץ בינלאומי מסיבי על ישראל, שיוביל לשינוי מהותי, נתקלת בעובדה אחת, קריטית, אך מושתקת: ישראל מחזיקה בעמדת כוח אדירה ביחס למערב כולו, הזקוק לה. מיקומה הפיסי של ישראל בחיבור היבשתי בין אסיה לאפריקה, והיותה נטע זר במרחב, מבתרת את העולם הערבי־המוסלמי לשניים. לעובדה זו היו וישנן משמעויות הרות גורל ביחס לאזור שבו נמצא חלק גדול ממשאבי האנרגיה העולמיים, ודרכו מתנהלת עוד מימים פרה־היסטוריים, תנועת אוכלוסיות בין אפריקה, אסיה ואירופה.
העמדה הגיאו־פוליטית והגיאו־אסטרטגית של ישראל — מדינה בעלת צבא עוצמתי מערבי, וארסנל אטומי מהגדולים בעולם (על פי פרסומים זרים) המכסה למעשה את אסיה ואפריקה — חזקה ביותר. אי לכך, זוהי טעות קטגורית לחשוב שפתרון למשוואה הישראלית־הפלסטינית יוכתב מבחוץ בעתיד הנראה לעין.
האם ייתכן שינוי? כמובן, אך לא מתוך הפוליטיקה הממוסדת בישראל ולבטח לא באמצעות שינוי השיח באופנים שאותם מציע שביט. אפשר להעלות על הדעת תרחישים רבים שיובילו לכך. לאלו הנראים לי משכנעים ישנו מכנה משותף, והוא ששינוי דרסטי של המצב (שיתרחש בשל אירוע חיצוני, או עקב מחאה פנימית), יתאפשר רק מתוך משבר חריף, שיערער את הזדהותם של אזרחי ישראל עם הסדר הקיים. מצב כזה לא ניתן ליזום באופן מלאכותי, לפחות לא באמצעים לגיטימיים, והוא צריך להתרחש באופן ספונטני: מתוך ההמון או מכורח הנסיבות ומכוח תהליכים היסטוריים.
וכאן יש לשאול מהו תפקידה של הביקורת הפוליטית? האם הוא שרטוט מתווה או "חזון"? בעיני לא. תפקידה של הביקורת הוא פירוק משטר התעמולה השוטף את מוחם של הבריות, או לפחות התנגדות לו. זהו המשטר המנטרל את השמאל בישראל בכך שהוא עוטף אותו במיתולוגיה פוליטית שבה המלה שמאל היא משוקצת, והתווית "שמאלני" היא קללה.
הכותב הוא דוקטורנט להיסטוריה באוניברסיטת הומבולדט בברלין

לצפיה ב-'המתחזה לרב יאשיהו פינטו, הרב-מושחת, 'חוזר בתשובה' בחילול השם'
המתחזה לרב יאשיהו פינטו, הרב-מושחת, 'חוזר בתשובה' בחילול השם
19/09/2016 | 20:12
9
כי החא-רא-טה שלו היתה מיועדת רק לדבר אחד: לצאת מהכלא מה שיותר מהר.

אעפ"כ כדאי לשמוע את חרטוטיו:

"מרגיש עצמי פושע - איני רב יותר"
במסגרת ההחלטה להקדים את שחרורו של הרב פינטו, מתפרסמים ציטוטים המיוחסים לרב שנאמרו בפני ועדת השחרורים.
מיכל לוי , ט"ז באלול תשע"ו 19/09/16 18:07
שיתוף
[הרב יאשיהו פינטו]
הרב יאשיהו פינטו
מאיר סלע
מודה ועוזב? במסגרת ההחלטה להקדים את שחרורו של הרב פינטו, מתפרסמים ציטוטים המיוחסים לו, שהובאו בפני וועדת השחרורים - ומביעים את החטרתה על מעשיו.
"האסיר דיבר בהתרגשות רבה וניכר היה שהדברים יצאו מהלב, הוא הביע צער עמוק וחרטה מלאה על הצעת השוחד ועל התאבדותו של ניצב ברכה", סיפרו חברי הוועדה.
בדבריו אמר כי "אני מרגיש את עצמי פושע וכמה אנשים ירדו מהדת כי ראו רב נותן שוחד. אני לא רב יותר ואני אשלם על הטעות שלי. אני פרשתי מהחיים הציבוריים ואני לא רב ולא כלום עד שארגיש את עצמי ראוי וזה בטח לא יקרה בשנה-שנתיים הקרובות".
הרב פינטו אמר כי הוא מתבייש במעשיו. "עשיתי את התורה קרדום לחפור בה שזה יותר גרוע משוחד. השתמשתי במעמד שלי כרב בקשר לכל הדברים. אני מתחרט אני מצטער ואני מרגיש שאני מאבד את הבריאות שלי. אני מתבייש מעצמי ובכל מה שעשיתי. לא דיברתי עם אף אחד בבית הסוהר".
הוא הצהיר כי לא יכהן כרב לפי שעה. "אני פרשתי, אני לא בכלום, לא תשמעו ממני ולא תראו אותי. את הבושה והחרפה שלי שהם לא סתם אני לקחתי וריסקתי את כל חיי, פגמתי בכל דבר שהיה חשוב לי. אני אומר לועדה כמו שאמרתי לשופטת בראון. אני עומד בכל מילה שאני אומר ואני מתבייש במעשים שלי. התחרטתי מעומק הלב וישבתי עם העו"ס 50 פגישות. עברתי דבר דבר על הרמב"ם - מה זה תשובה ואני עובד על עצמי. אין הרב פינט.ו אני יותר לא נמצא בעולם. אני עשיתי חרטה מעומק הלב והחרטה שלי יותר עמוקה. אני רוצה לחזור בתשובה".
בעקבות ההחלטה ישוחרר הרב פינטו ביום ראשון הבא.

לצפיה ב-'מרקל שוב חטפה מבוחריה. המפה הפוליטית בגרמניה משתנה במהירות'
מרקל שוב חטפה מבוחריה. המפה הפוליטית בגרמניה משתנה במהירות
19/09/2016 | 12:27
4
המרכז-שמאל של מרקל והסוציאל-דמוקרטים קורס ומאבד את הרוב במדינה נוכח הצפת המדינה במיליוני 'בליטים' ערבו-איסלאמים שמרקל פתחה בפניהם את השערים.

בבחירות אתמול בברלין ירדה מפלגתה הנוצרית-דמוקרטית של מרקל לשפל היסטורי של 17.6%- וכמוה גם הסוציאל-דמוקרטים עם 21.6%.

לעומת זאת מפלגת הימין AFD זינקה בבת אחת ל-14.2% והיא מאיימת על המרכז-שמאל שאיבד את הרוב.
לצפיה ב-'דגנרל שמאלני תבוסתן שכיר הקרן החד"שה מחרטט את 'משנתו' ברדיו'
דגנרל שמאלני תבוסתן שכיר הקרן החד"שה מחרטט את 'משנתו' ברדיו
19/09/2016 | 06:41
1
11
ראש השב''כ לשעבר עמי איילון: חוסר התקווה הוא המניע המרכזי לפיגועים  

האלוף במילואים וראש השב"כ לשעבר עמי איילון התראיין לתכנית של אסתי פרז "בחצי היום" ברשת ב'. איילון אמר שחוסר התקווה לסוף הכיבוש של הפלסטינים הוא המניע המרכזי לפיגועים. הפלסטינים מאוכזבים גם מהמנהיגים שלהם וזו סיבה נוספת לטרור. מידת התמיכה של הציבור הפלסטיני באבו מאזן היא כ-25%. איילון הוסיף שבמציאות של היום אבו מאזן נראה כמשת"פ ישראלי - כ-75% הגיעו למסקנה שהדרך היחידה להביא לסוף הכיבוש היא באינתיפאדה חמושה.

http://rotter.net/forum/scoops1/347185.shtml?utm_s...

האמת הפוכה מקשקושי הדגנרל: הפיגועים נובעים מתקוות המחבלים לפגוע בישראל ולחסלה תוך ניצול הגייס ה-5 השמאלני וגיוסו למלחמה שלהם באמצעות פיגועי רצח נגד יהודים בכל רחבי א"י. התגייסות השמאלנים למלחמה 'נגד אקיבוש' ופירור החברה הישראלית ע"י הסתה שמאלנית ותעלולים כמו משפט אזריה משדרים חולשה ומעודדים את הרוצחים הערבו-איסלאמים להמשיך בטרור.

הדגנרלים הפטנים 'מזהי-התהליכים' מהסוג של איילון ואלון הפועלים נגד עמם ונגד חייליהם ומרפים את ידיהם במלחמה הם בושה לצה"ל. הם יחד עם התשקורת השמאלנית בעלי הברית של האוייב ושווים בשבילו הרבה דיוויזיות.
לצפיה ב-'אני תמיד שואל את עצמי מה עובר בראש של הגנרלים האלה'
אני תמיד שואל את עצמי מה עובר בראש של הגנרלים האלה
19/09/2016 | 11:42
2
הם לא יודעים מה הערבים רוצים?
הם באמת מאמינים שאם יקבלו מדינה ביו"ש יהיה כאן מזרח תיכון חדש?
הם כאלה מטומטמים?
התשובה אליה אני הגעתי היא כמאמר חז"ל 
אהבה מקלקלת את השורה ושנאה מקלקלת את השורה
רגשות של שינאה או אהבה יש בכוחם לעקר כל הגיון בריא ושכל ישר. האנשים הללו פשוט אכולי שינאה, הם אכולי שינאה לימין, לדתיים, למתנחלים, על שלקחו מהם את השלטון וההגמוניה על המדינה, הם מרגישים שלקחו מהם את מה ששיך להם ועל זה יש בתוכם שינאה יוקדת.
זו שינאה כל כך עמוקה שלו יכלו היו מחסלים פיזית את מתנגדיהם כמו שעשו בסזון או באלטלנה, היות וזה לא מעשי הם בינתיים עושים הכול כדי להכפיש את יריביהם אותם ואת האידיאולוגיה שלהם כאויבי השלום ואלו שיביאו ל"חיסול המדינה היהודית" כלשונם.
לצפיה ב-'עדכון לרבעון ה-2 של 2016: צמיחת המשק הואצה ל-4% בחישוב שנתי'
עדכון לרבעון ה-2 של 2016: צמיחת המשק הואצה ל-4% בחישוב שנתי
19/09/2016 | 11:28
2
וזאת אחרי 2.1% ברבעון הקודם ו-3.6% ברבעון האחרון של 2015.

וגם היצוא החל שוב לעלות אחרי הרבעונים השליליים האחרונים.

http://www.cbs.gov.il/reader/newhodaot/hodaa_templ...
לצפיה ב-'מחיר היהירות של ביבי'
מחיר היהירות של ביבי
19/09/2016 | 10:51
1
4
פוסט פוליטי ראשון שלי, אשמח לתגובות :)
לצפיה ב-'אתה קובע הנחות שאין להם ביסוס'
אתה קובע הנחות שאין להם ביסוס
19/09/2016 | 11:21
5
1. מי אמר שהנאום לא השפיע על ההסכם? אולי בעקבותיו הוכנסו שינויים כדי שחברי הקונגרס יהיו יותר מרוצים.
2. מי אמר שבגלל הנאום קיבלנו פחות ובלעדיו היינו מקבלים יותר?
3. מי אמר שסיוע יותר גדול הוא יותר טוב? אולי סיוע יותר גדול הופך אותנו ליותר תלותיים ויותר לחיצים?
לצפיה ב-'סומליה: אב-טיפוס של מדינת טרור איסלאמית. כך תיראה 'פילסטין''
סומליה: אב-טיפוס של מדינת טרור איסלאמית. כך תיראה 'פילסטין'
19/09/2016 | 07:17
8
אם חלילה הערבו-פאשיזם והשמאל יצליחו להביס את ישראל ולאלצה לסגת מ'השטחים'.

http://rotter.net/forum/scoops1/347238.shtml
לצפיה ב-'עמותה סמאלנית מוחה על קיום אתרים יהודיים ביו"ש'
עמותה סמאלנית מוחה על קיום אתרים יהודיים ביו"ש
18/09/2016 | 01:13
2
10
במוסף דיוקן של מקור ראשון השבת פורסם על עמותה סמאלנית המוחה על כך  שיהודים בישובים ביו"ש מתחזקים מקומות היסטוריים יהודיים כמו סוסיא ודומיהם. לדברים יש עם זה שתי בעיות:
1. היהודים מדגישים רק את הקיום היהודי שם ולא אם היו שם גם כנסיות או מסגדים.
2. אם יש קשר יהודי למקום אז אי אפשר יהיה לפנות אותו.
הם מאוד מוטרדים ונלחמים נגד זה.
ואני שואל: עד להיכן מדרדר הסמאל הסהרורי.
לצפיה ב-'השמאלנים הם אויבי הקיום היהודי בארץ ישראל'
השמאלנים הם אויבי הקיום היהודי בארץ ישראל
18/09/2016 | 07:24
1
11
לא רק בהווה ובעתיד, אלא גם בעבר.

הם שמחים על חורבן יהודה בימי הרומאים ועל כיבוש הארץ ע"י המוסלמים.

יש להם קצת בעייה עם הכיבוש הצלבני: מצד אחד מדובר באדוניהם היורופים, מצד שני הכיבוש הצלבני פגע באחיהם הערבו-איסלאמים.

יש להם גם קצת בעייה עם הכיבוש הבריטי. מצד אחד הם תוקפים את הבריטים על שלא נתנו את הארץ לערבים והצהירו את הצהרת בלפור, מאידך הם תומכים בדיכוי הבריטי נגד הג'וז ובעיקר נגד ה'ימין' בסוף המנדט.

גם יחסם ל'נכבה' אמביוולנטי: מחד, הם היו נורא רוצים לראות את הערבים מנצחים את הקולוניאליסטים הציונים ב-48, מאידך, הם רוצים - לעת עתה - לשמור בידיהם את הנדל"ן שהם גרפו לעצמם בנכבה ואחריה (ראה את התפתלויות המתנחל גדעון לוי בשייח' מוניס עליה השלום של אללה).
לצפיה ב-'הנאצים החדשים: קואליציה של איסלאמים ושמאלנים בקמפוסי ארה"ב'
הנאצים החדשים: קואליציה של איסלאמים ושמאלנים בקמפוסי ארה"ב
17/09/2016 | 16:49
11
לא סתם נאצים, אלא 'פרוגרסיביים', כמו אבותיהם היטלר ובן חסותו המופתי הפילסטינאווי.

רק הגנה עצמית יהודית פעילה תרסק לנאצים האלה את הפרצוף.

http://rotter.net/forum/scoops1/346877.shtml?utm_s...
לצפיה ב-'פיגוע דקירה בתל רומידה חברון המחבל חוסל.'
פיגוע דקירה בתל רומידה חברון המחבל חוסל.
17/09/2016 | 07:55
4
27
יום שבת, 17 בספטמבר 2016
פיגוע הדקירה בחברון: המחבל נורה למוות בידי צה"ל
07:32| אמיר בוחבוט
המחבל שפצע הבוקר (שבת) באורח קל חייל צה"ל בתל רומיידה שבחברון חוסל בידי הכוח שהיה במקום. מפרטי האירוע עולה כי המחבל הסתער על החייל, פצע אותו ולאחר מכן נורה למוות בידי כוח חטיבת הנחל שהיה במקום.
וואלה

ראשוני: חייל נפצע קל בפיגוע דקירה בחברון; המחבל נוטרל
07:19אמיר בוחבוט
חייל נפצע באורח קל הבוקר (שבת) בפיגוע דקירה בתל רומיידה שבחברון. המחבל הגיע לעבר כוח שהיה במקום, הסתער על החייל ולאחר מכן נורה ונוטרל.
וואלה

בדיוק במקום של דרייפוס

http://rotter.net/User_files/forum/57dccb4273e6ba0...

לצפיה ב-'סירטון:המחבל פונה לחייל, שולף סכין – ומנסה לדקור אותו ,אתמול'
סירטון:המחבל פונה לחייל, שולף סכין – ומנסה לדקור אותו ,אתמול
17/09/2016 | 14:40
9
תיעוד: המחבל פונה לחייל, שולף סכין – ומנסה לדקור אותו ואת חברו
 עודכן 14:25 17/09/2016
נענע 10
 אור הלר
בתיעוד שהגיע לידי חדשות 10, נראה כיצד המחבל חתאם עבד אלשלודי פונה אל חייל מגדוד 50 של הנח"ל שעמד במחסום תמר שבחברון, מציג בפניו דף כלשהו ואז שולף סכין ומנסה לדקור אותו. החייל הצליח להתחמק, ומשאלשלודי לא הצליח לדקור אותו, פנה לדקור חייל אחר שנפצע באורח קל

דרייפוס מחברון יצר הרתעה מסויימת והביא לירידה חדה בפיגועים,
משפט דרייפוס מתחיל להפוך את הקערה על פיה  ולהסיר את ההרתעה ,
דרייפוס מחברון הצליח בעזרת כדור 5.56  בעלות של חצי שקל להשיג הרתעה טובה יותר שבעתיים עשרת מונין מאשר הכור הגרעיני ,מטוסי חמקן אף 35 נעליים ,צוללות וכל הסיוע האמריקאי  ב40 מיליארד $$$

לצפיה ב-'המחבל הערבי מוסלמי שחוסל היום בתל רומידה בחברון מספר 232'
המחבל הערבי מוסלמי שחוסל היום בתל רומידה בחברון מספר 232
17/09/2016 | 14:56
7
‏(הצל) the shadow‏  :   (הוסיף/הוסיפה ‏‏2‏ תמונות חדשות‏)
(5 שעות ) 
"  גל הפיגועים ממשיך
לפני כשעה 
מחבל דקר חייל במהלך בידוק סמוך לתל רומיידה. המחבל חוסל
# 232   "
תמונה
תמונה
לצפיה ב-'מחבל ערבי מוסלמי זרק אבן על מכונית של ישראלים באר7-דימונה.'
מחבל ערבי מוסלמי זרק אבן על מכונית של ישראלים באר7-דימונה.
17/09/2016 | 15:07
5
צריך לקחת ממנו את התעודה הכחולה לשלול קצבאות ביטוח לאומי מכל המשפחה חמולה שלו ,ואותו להעביר לסוריה.
אבן על כלי רכב נוסע כבר הרגה יהודים.

אבן הושלכה לעבר מכונית בין באר שבע לדימונה, אין נפגעים
אבן הושלכה לעבר מכונית באזור צומת המחצבה בכביש 25 - בין דימונה לבאר שבע. לשמשת המכונית נגרם נזק קל אך למרבה המזל לא היו באירוע נפגעים. המשטרה פתחה בסריקות לאיתור חשודים.2016-09-17 14:00
מאקו חדשות ערוץ 2

לצפיה ב-'כיפת ברזל יירטה רקטה שנורתה מסוריה לרמת הגולן'
כיפת ברזל יירטה רקטה שנורתה מסוריה לרמת הגולן
17/09/2016 | 16:27
12
וא-0מול הדפוק דרשו עשרות שנים להחזיר את הגולן ל(אין) סוריה,
זה כבר יירוט ממשי לא "זליגה"

כיפת ברזל יירטה רקטה שנורתה מסוריה לרמת הגולן
רקטה שנורתה לכיוון רמת הגולן מסוריה יורטה על-ידי מערכת כיפת ברזל. אין נפגעים ולא דווח על נזק.
(יואב זיתון)
ynet
17/09/2016
16:17

לצפיה ב-'"אנחנו לא האחים החומים הקטנים של אמריקה-אל תתנו לנו הרצאות"'
"אנחנו לא האחים החומים הקטנים של אמריקה-אל תתנו לנו הרצאות"
17/09/2016 | 14:06
13
ביבי /לכוד-ק  וכל צמרת הסמרטוטים א-סמולנית של הצבא ,תלמדו איך מדברים עם האנטישמים מארה"ב והמוסלמי א-0מול בארכ חוסיין או-במבה.
בפיליפינים אין שוברים בצלם חלם צבועים מא-0מול ואין חברי כנסת ערבים צבועים וחצופים.

שר החוץ של הפיליפינים: 'אנחנו לא האחים החומים הקטנים של אמריקה - אל תתנו לנו הרצאות'  
שר החוץ של הפיליפינים הזהיר שמדינתו לא תמשיך לקבל את היחס הנוכחי מארה"ב, משום שהיא לא "האח החום הקטן" שלה והיא ממש לא צריכה לקבל הרצאות על זכויות אדם. מדובר על המשך ישיר להצהרות הלא סימפטיות שנאמרו על-ידי ראש הממשלה, רודריגו דוטרטה, כנגד נשיא ארה"ב ברק אובמה.
בשיחה עם כתבים בוושינגטון ביום חמישי האחרון, אמר שר החוץ פרפקטו יאסאי: "אני מבקש מחברינו האמריקאים והמנהיגים האמריקאים, להתבונן בשאיפות שלנו. אנו לא יכולים לנצח להיות האחים החומים הקטנים של אמריקה... אנחנו צריכים להתפתח, לגדול ולהפוך לאח הגדול של אנשינו שלנו".
יאסאי המשיך את נאומו ואמר ש"אתם צריכים להתנהל באופן נכון. אתם לא יכול ללכת לפיליפינים ולהגיד, 'אנחנו הולכים לתת לך משהו, אנחנו הולכים לעזור לך לגדול, אבל הנה המשימות שאתה חייב למלא - ואנחנו הולכים להרצות לכם על זכויות אדם', הוא אמר. יחד עם זאת, יאסאי הדגיש שהנשיא עדיין "מחויב לשמור ולכבד בריתות, כולל זו עם ארה"ב.
במשברים שבהם מעורבת ארצות הברית- אובמה תמיד יוצא אתרוג  

לצפיה ב-'המדינה צריכה לעשות חשבון נפש ולטפל בעוכרי ישראל מבפנים'
המדינה צריכה לעשות חשבון נפש ולטפל בעוכרי ישראל מבפנים
14/09/2016 | 14:52
2
21
לצפיה ב-'במדינה דמוקרטית נורמלית החפצה חיים ,היו כבר מזמן '
במדינה דמוקרטית נורמלית החפצה חיים ,היו כבר מזמן
14/09/2016 | 16:31
1
19
מוציאים אותם מחוץ לחוק .= חלק מהליך דמוקרטי תקין.
הפעילות המזיקה שלהם ואי הוצאתם מחוץ לחוק  זהו צעד והתנהגות אנטי דמוקרטית
לצפיה ב-'נשגב מבינתי, למה לא עוצרים אותם מנהלתית?'
נשגב מבינתי, למה לא עוצרים אותם מנהלתית?
17/09/2016 | 12:07
10
צריך לעצור אותם לחצי שנה מנהלתית מתחדש
לצפיה ב-'שמאלנים בי-ם רצו 'להפוך את המשוואה' וחטפו מכות מאחיהם הערבים'
שמאלנים בי-ם רצו 'להפוך את המשוואה' וחטפו מכות מאחיהם הערבים
17/09/2016 | 09:47
9
שנאמר: צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים.

http://rotter.net/forum/scoops1/346812.shtml
לצפיה ב-'אם לחייל שנפצע בדקירה: "מטרת הרופאים בוועדה היא לחסוך כסף"'
אם לחייל שנפצע בדקירה: "מטרת הרופאים בוועדה היא לחסוך כסף"
16/09/2016 | 20:56
7
זה מה שקורה כאשר בחלם שוברים 0מול  מנהלים את המדינה והצבא וכו.

החוק היבש
אם לחייל שנפצע בדקירה: "מטרת הרופאים בוועדה היא לחסוך כסף". מירב מזמר, אמו של גלעד אשר נפצע במהלך שירותו הצבאי, מתארת את התלאות שעוברת המשפחה, בנסיון לזכות לתמיכת צה"ל והמדינה. "לגלעד שלי הייתה מפרצת בעורק התרדמה. שנגרמה מידיו המגואלות בדם של מחבל שטוף שנאה ורוע. על כך מקבלים אחוז נכות אחד? זה נשמע הגיוני למישהו?", היא אומרת בכאב.
מאת מיכל רוטנברג עדכון אחרון: 14.09.2016, 14:38

הם יוציאו מליונים כדי לשלם לעו"ד נגד דרייפוס היורה מחברון .

לצפיה ב-'הנשיא לשעבר שמעון פרס לקה באירוע מוחי; מצבו קשה'
הנשיא לשעבר שמעון פרס לקה באירוע מוחי; מצבו קשה
13/09/2016 | 20:57
9
61
הנשיא לשעבר שמעון פרס לקה באירוע מוחי; מצבו קשה
פרס בן ה-93 פונה לבית החולים שיבא בתל השומר לאחר שחש ברע. לדברי מקורביו, הוא אושפז ומקבל טיפול תרופתי. בתחילת השנה לקה הנשיא לשעבר באירוע לב ולפני כשבוע עבר התקנת קוצב לב
יום שלישי, 13 בספטמבר 2016, 20:05

לצפיה ב-'לשכת פרס: "אין אינדיקציה המצדיקה ניתוח בשלב זה"'
לשכת פרס: "אין אינדיקציה המצדיקה ניתוח בשלב זה"
14/09/2016 | 02:44
17
יום רביעי, 14 בספטמבר 2016
לשכת פרס: "אין אינדיקציה המצדיקה ניתוח בשלב זה"
01:13 | רויטל בלומנפלד
לשכתו של שמעון פרס מסרה הלילה (רביעי) עדכון על מצבו של הנשיא לשעבר, לפיו בתום התייעצות רופאים הוחלט כי "אין אינדיקציה המצדיקה ניתוח בשלב זה". עוד נמסר כי מצבו של פרס מוגדר קשה אך יציב והוא מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ. במהלך הלילה תימשך הערכת מצבו של פרס ויצאו עדכונים נוספים על מצבו.
וואלה

לצפיה ב-'מנהל בית החולים שיבא: "פרס עבר את הלילה בשלום"'
מנהל בית החולים שיבא: "פרס עבר את הלילה בשלום"
14/09/2016 | 08:49
7
13
מנהל בית החולים שיבא: "פרס עבר את הלילה בשלום"

פרופ' יצחק קרייס, מנהל בית החולים שיבא תל השומר, אמר בהודעה לתקשורת כי מצבו של הנשיא לשעבר שמעון פרס קשה אך יציב והוא מועבר להמשך טיפול ומעקב. "מר פרס עבר את הלילה בשלום", אמר.

מאקו   חדשות ערוץ   2

לצפיה ב-'אני באמת מאחל להחלמתו'
אני באמת מאחל להחלמתו
14/09/2016 | 14:46
6
9
אומנם לא אהבתי את ריצת העמוק שלו כשהוא היה בכנסת, אבל התועלת שלו למדינה רבה הרבה יותר מהנזק שגרם.
בתור נשיא, בכלל עשה רק טוב למדינה עם האהדה העולמית שהייתה כלפיו ועדיין יש, גם שאינו נושא כל תפקיד ציבורי.
לדאבוננו, אין דבר כזה אלמוות וגם שמעון פרס בן תמותה ונותר לקוות שעדיין לא הגיע זמנו, למרות שהסיכוי קלוש עפ"י דברי בנו שאמר שצריך לעשות חושבים איך להמשיך.
לצפיה ב-'ברגעים כאלו שמים הכל בצד מתפללים ומקווים להחלמתו ,'
ברגעים כאלו שמים הכל בצד מתפללים ומקווים להחלמתו ,
14/09/2016 | 15:00
2
12
רפואה שלמה .החלמה מהירה .ישועת השם כהרף עין.

שיר המעלות; ממעמקים קראתיך השם:
השם  שמעה בקולי תהיינה אזניך קשבות; לקול, תחנוני:
אם-עונות תשמר-יה; השם, מי יעמד:
כי-עמך הסליחה; למען, תורא:
קויתי  השם קיותה נפשי; ולדברו הוחלתי
נפשי להשם; משמרים לבקר, שמרים לבקר:
יחל ישראל, אל-השם כי-עם-השם החסד; והרבה עמו פדות:
והוא יפדה את-ישראל; מכל, עונתיו:
נפשי להשם; משמרים לבקר, שמרים לבקר:
יחל ישראל, אל-השם  כי-עם-השם החסד; והרבה עמו פדות:
והוא יפדה את-ישראל; מכל, עונתיו:

לצפיה ב-'בינתיים, מי שמייחלים למותו הוא השמאל הקיצוני שלא מובן לי למה'
בינתיים, מי שמייחלים למותו הוא השמאל הקיצוני שלא מובן לי למה
14/09/2016 | 15:19
1
25
נותנים לו להיות בכנסת?
לצפיה ב-'אם פסלו לכנסת את '
אם פסלו לכנסת את
14/09/2016 | 15:34
17
ההוא גברא זצ"ל הי"ד  ,שרשמו עליו בצדק גראפיטי על הקירות שהוא צדק בענק,
קל וחומר בן בנו של קל וחומר,
שצריך להעיף את הבן דוד א-0מול קיצון הזה מהכנסת ,
היישר לפרלמנט של האין סוריה , או למדינה הפלסטינית בעזה.

לצפיה ב-'אתה אולי צעיר או ששכחת את תקופת אוסלו וקרבנות השלום'
אתה אולי צעיר או ששכחת את תקופת אוסלו וקרבנות השלום
15/09/2016 | 09:18
2
6
לצפיה ב-'תתפלא, אני לא כ"כ צעיר ואני זוכר את זה כאילו זה קרה אתמול '
תתפלא, אני לא כ"כ צעיר ואני זוכר את זה כאילו זה קרה אתמול
16/09/2016 | 19:52
1
17
ובכל זאת, התרומה שלו למדינה רבה הרבה יותר מהנזק שגרם.

חוץ מזה, על שרביט אוסלו כיכב רבין והוא רק היה סגנו.
בנוסף, אפילו הכלבלב יוסי ביילין נשמע יותר משמעון פרס בנושא למרות שהיה בתפקיד הרבה יותר זוטר משמעון פרס.
לצפיה ב-'הוא היה המנוע הראשי של אוסלו'
הוא היה המנוע הראשי של אוסלו
18/09/2016 | 01:23
5
הסכם הדמים שהכניס לארץ את כנופיות הרוצחים מטוניס עם נשק ומשם החל שפך הדם.
הנזק הזה שאת פירות הבאושים שלו אנו אוכלים עד היום הוא בעיקר על שמו של פרס
לצפיה ב-'אוראל עזורי נפצעה בפיגוע טרור באה לתמוך באביו של לאור אזרייה'
אוראל עזורי נפצעה בפיגוע טרור באה לתמוך באביו של לאור אזרייה
14/09/2016 | 16:44
1
20
דיווח ראשוני :
(2 שעות · )
הכי מרגש שיש!
אוראל עזורי נפצעה בפיגוע טרור בגן שמואל לפני עשרה חודשים והיא בבחינת נס רפואי.
אי אפשר שלא להשתאות נוכח תעצומות הנפש המופלאות שלה!
באה לתמוך ולחזק את אביו של הלוחם אלאור אזרייה ,צארלי.
גאה בך הבת של כול עם ישראל את

לצפיה ב-'דובר אבו מאזן על הפיגועים: המחבלים הוצאו להורג'
דובר אבו מאזן על הפיגועים: המחבלים הוצאו להורג
16/09/2016 | 17:56
8
יום שישי, 16 בספטמבר 2016
דובר אבו מאזן על הפיגועים: המחבלים הוצאו להורג
17:40| סוכנויות הידיעות
דוברו של יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן התייחס היום (שישי) לפיגועים ולניסיונות הפיגוע שאירעו במהלך היום והאשים את ישראל באחריות להסלמה וב"הוצאת להורג" של הפלסטינים שביצעו את הפיגועים. "המשך הפשעים וההרג הישראליים מוכיחים כי ממשלת ישראל ממשיכה במדיניותה להסלים את המצב, במטרה להתחמק מהמאמצים הבינלאומיים לסיום הקיפאון המדיני", אמר הדובר נביל אבו רודיינה לסוכנות הידיעות הפלסטינית "וואפא".
וואלה
=======================================
"  מה חשבנו, שהם לא יקראו על אלאור אזריה ויתקעו לנו את זה בעין  ,
מחבל צריך למות עד סוף האירוע. אם לא, המפקד בשטח צריך לעמוד לדין על סיכון חיי חיליו לשווא. "
" האינג'יניר   "  פרום סקופים של רוטר .
זה הדובר של האיש ההוא שהשמאל הישראלי קורא לו פרטנר ורוצה להגיע איתו להסכם שלום?  

לצפיה ב-'סרן מיל' שאדי חלול יוצא כנגד ח"כ גטאס והכובשים הערבים.'
סרן מיל' שאדי חלול יוצא כנגד ח"כ גטאס והכובשים הערבים.
14/09/2016 | 16:24
4
13
שאדי חלול  :
(שעה אחת ·) 
אנו כארמים נוצרים ומרונים ישראלים מרחמים על אלה המגדירים עצמם "הערבים הנוצרים פלשתינאים" שיש מתוכם חבר כנסת כמו גטאס, אחד האנשים הלא ראויים שידעה ההיסטוריה כאן. ממש מסכנים. אין אדם שהרס והזיק לבני עמו יותר ממך. אנו מודעים לשימושך הציני בבני עמך כדי לרצות אדוניך הכובשים מחצי האי ערב שהמציאו פלשתיניות שאין לה שום יסודות היסטוריים והכל כדי שתמשיך לחמם כסאך. בוא נזכיר לך מה עשו אדוניך וצאצאיהם שאתה מלקק להם: 
"בואו נזכור", "לפחות במותו של ערפאת, את מהותו האמיתית כעריץ וכאחראי ישיר על פשעים ופשעי מלחמה שבוצעו נגדנו כנוצרים ומרונים. הדם שלנו מכסה אותו מכף רגל ועד ראש". "אל לנוצרים לסייע לפלשתינאים כי יודעים איזה אסון יביא זה עלינו כנוצרים ויהודים כאחד" בארץ הקודש, מדינת ישראל. תצפו בסרטון YOUTUBE שבו מזהים טרוריסטים מחבלים פלשתינאים מכוסים בכופיה שאני מכנה אותה " שש בש" מבצעים פשעי מלחמה נגד הנוצרים. ממש אותו דאע"ש אז גם היום. 
החלמה מהירה לנשיא המדינה לשעבר אשר הסמיך אותי כשר ביטחון בקורס קצינים בשנת 1995. אסותא.
פורסם ב YNET: ח"כ גטאס על פרס: "הדם שלנו מכסה אותו מכף רגל ועד ראש"
ח"כ באסל גטאס (הרשימה הערבית המשותפת) כתב בפייסבוק פוסט נגד נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס שמאושפז בבית החולים במצב קשה.
"בואו נזכור", כתב חבר הכנסת, "לפחות במותו, את מהותו האמיתית כעריץ וכאחראי ישיר על פשעים ופשעי מלחמה שבוצעו נגדנו. הדם שלנו מכסה אותו מכף רגל ועד ראש". גטאס הוסיף וכתב: "אל לנו למהר בסיוע לפסטיבל העצב".
(רועי קייס)
http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297...

לצפיה ב-'קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל: ''אירופה נמצאת במצב קריטי'' '
קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל: ''אירופה נמצאת במצב קריטי''
16/09/2016 | 12:57
5
אירופה האנטישמית והפרו-ערבית שרצחה 6 מליון יהודים משכילים חכמים ובעלי תרבות ענפה ומפוארת, תקבל במקומם כעת  60 מליון ערבים מוסלמים פרימיטיבים ברברים עובדי אלילים  פאגנים שוכני מערות חופרי מנהרות וזורקי אבנים וטילים אנסים רוצחים.
רק במצרים עומדים בהיכון 90 מליון .

קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל: ''אירופה נמצאת במצב קריטי''  

לצפיה ב-'שער שכם מחבל ערבי מוסלמי נסיון פיגוע דקירה תמונות סירטונים '
שער שכם מחבל ערבי מוסלמי נסיון פיגוע דקירה תמונות סירטונים
16/09/2016 | 13:16
7
שער שכם ניסיון פיגוע דקירה מחבל נורה וחוסל, אין נפגעים נוספים.  
http://rotter.net/forum/scoops1/346684.shtml

לצפיה ב-'עוד אחד .דיווח ראשוני: פיגוע דריסה בצומת הכניסה לקריית ארבע,'
עוד אחד .דיווח ראשוני: פיגוע דריסה בצומת הכניסה לקריית ארבע,
16/09/2016 | 13:57
6
יום שישי, 16 בספטמבר 2016
דיווח ראשוני: פיגוע דריסה בצומת הכניסה לקריית ארבע
13:45| שבתי בנדט
חשד לפיגוע דריסה לפני זמן קצר (שישי) בצומת הכניסה להתנחלות קריית ארבע שבסמוך לחברון. על פי הדווח שני מחבלים נוטרלו, ללא נפגעים.
וואלה

החייל היורה מחברון הצליח להביא לירידה חדה  במספר הפיגועים,
אבל בגלל המשפט שעושים לו, הם חוזרים בנתיים רק טיפטופים 

לצפיה ב-'מחבל אחד חוסל, מחבלת שנייה פונתה במצב אנוש נסיון דריסה קרית4'
מחבל אחד חוסל, מחבלת שנייה פונתה במצב אנוש נסיון דריסה קרית4
16/09/2016 | 15:34
7
16/09/2016
14:38     ynet
פיגוע הדריסה בקריית ארבע: מחבל אחד חוסל, מחבלת שנייה פונתה במצב אנוש
שני מחבלים, גבר ואישה, שניסו לדרוס אזרחים וחיילים בכניסה לקריית ארבע נורו - המחבל חוסל והמחבלת הובהלה לבית החולים שערי צדק כשמצבה אנוש. שלושה נערים כבני 15 נפצעו קל ופונו לבית החולים שערי צדק.
ברכבם של המחבלים נמצאה סכין.
(אלישע בן קימון)

המחבל מפיגוע הדריסה בקריית ארבע הוא פיראס אל אלביראוי  
    الشهيد فراس البيراوي خضور والذي ارتقى برصاص الاحتلال قرب مستوطنة "كريات اربع" بمدينة الخليل بعد تنفيذه عملية دهس

המחבלת 
15:02 פורסם  מבזק ערוץ 7
  י"ג באלול תשע"ו , 16/09/16
שערי צדק: מחבלת בת 20 מטופלת עם ירי בבטנה
למרכז הטראומה של בית החולים שערי צדק פונתה מחבלת כבת 20 מניסיון הדריסה באזור חברון עם ירי בבטן. במצב קשה. נמסר כי היא עוברת בדיקות הדמיה.
מזירת האירוע פונו גם שני נערים יהודים בני 15 במצב קל ונער נוסף נפגע חרדה.

לפי אתר רוטר סקופים וחדשות, מדובר באחותה של מג'ד ח'צ'ור מפיגוע הדריסה ב 24/6
חיסולה של מג'ד ב 24/6 היה ההשראה לרצח המזעזע של הלל אריאל. כך כתב  
הרוצח טראירה בדף הפייסבוק שלו לאחר החיסול וכשבוע לפני הרצח
לצפיה ב-'פינת המוזיקה השבועית '
פינת המוזיקה השבועית
16/09/2016 | 10:38
3
29
לצפיה ב-''
16/09/2016 | 13:04
7

לצפיה ב-''
16/09/2016 | 13:07
7
לצפיה ב-'כל הכבוד לגדוד 50 של הנח"ל מחטיבת הצנחנים הסדירה '
כל הכבוד לגדוד 50 של הנח"ל מחטיבת הצנחנים הסדירה
16/09/2016 | 15:08
17
שסיכל לא מזמן את הפיגוע בחברון .

לצפיה ב-'רמת הגולן הופכת להיות עוטף עזה'
רמת הגולן הופכת להיות עוטף עזה
14/09/2016 | 18:50
11
37
בחסות שלטון 0מולני מבליג כרוני  רופס וחסר עמוד שידרה ,
אשר לא נותן לצה"ל  למגר ולחסר את האוייב הערבי מוסלמי ,
שכל מטרתו היא חיסול מדינת ישראל.

פצצת מרגמה התפוצצה בצפון רמת הגולן, אין נפגעים  

יום רביעי, 14 בספטמבר 2016
פצצת מרגמה נפלה ברמת הגולן; אין נפגעים
18:48| אמיר בוחבוט
פצצת מרגמה נפלה לפני זמן קצר (רביעי) ברמת הגולן. לא היו נפגעים. אתמול נפלו בשעות אחר הצהריים שלוש פצצות מרגמה בתוך שעה אחת באזור.
וואלה

מדוע לא מפעילים את האזעקות  לכל הרוחות ? 
לצפיה ב-'מתחילת השבוע שעבר התפוצצו בשטח ישראל לפחות 11 פצצות מרגמה '
מתחילת השבוע שעבר התפוצצו בשטח ישראל לפחות 11 פצצות מרגמה
14/09/2016 | 20:56
10
אז תפסיקו להבליג ולנפח לנו את המוח שמדובר בזליגה , חאלס כבר !!!

בצפון רמת הגולן התפוצצה פצצת מרגמה שנורתה מסוריה
ניצן גלוסמן
פרסום ראשון: 
20:39 ,14.09.16
 | עדכון אחרון: 
20:44 ,14.09.16
בצפון רמת הגולן התפוצצה פצצת מרגמה שנורתה מסוריה. לא היו נפגעים. בצה״ל מעריכים כי הירי לא כוון אל ישראל. 
מתחילת השבוע שעבר התפוצצו בשטח ישראל לפחות 11 פצצות מרגמה ופגזים.
רשת ב'

לצפיה ב-'פצצת מרגמה התפוצצה בשטח המועצה האזורית אשכול, איש לא נפגע'
פצצת מרגמה התפוצצה בשטח המועצה האזורית אשכול, איש לא נפגע
15/09/2016 | 00:18
8
מבזק
  י"א באלול תשע"ו , 14/09/16        
23:39
ערוץ 7
פצצת מרגמה התפוצצה בשטח המועצה האזורית אשכול, איש לא נפגע
פצצת מרגמה שנורתה מעזה התפוצצה סמוך לגדר המערכת בתוך שטח המועצה האזורית אשכול. לא הופעלה אזעקה. אין נפגעים ולא נגרם נזק.

זאת תוצאה של פשע הטרנספר פקודה בלתי חוקית בעליל  בגוש קטיף = טיהור אתני 

לצפיה ב-'עוד 2 פצצות מרגמה ששוגרו מהמדינה הפלסטינית בעזה לישראל,'
עוד 2 פצצות מרגמה ששוגרו מהמדינה הפלסטינית בעזה לישראל,
15/09/2016 | 00:54
3
11
נפלו ברצועת עזה = שיגור כושל

לצפיה ב-'צריך לפנות את גוש קטיף'
צריך לפנות את גוש קטיף
15/09/2016 | 15:24
2
40
רק פינוי גוש קטיף יביא לשלום.
לצפיה ב-'נכון ,וצריך לפנות גם את ימית ,חצי האי סיני ושדות קידוח הנפט'
נכון ,וצריך לפנות גם את ימית ,חצי האי סיני ושדות קידוח הנפט
16/09/2016 | 11:46
36
רק ככה יהיה וישרור שלום שקט ושלווה בגבול הדרומי של ישראל.

על החתום
עורפי הראשים 
של איסלם דאעש
סיני

לצפיה ב-'נכון וצריך גם לברוח מלבנון '
נכון וצריך גם לברוח מלבנון
16/09/2016 | 12:33
32
רק ככה לא יפלו טילים על חיפה,
ובאדן באדן חיפה

אהוד
ברח

לצפיה ב-'איך? לא יתכן... אובמה אמר שיש הפסקת אש... '
איך? לא יתכן... אובמה אמר שיש הפסקת אש...
15/09/2016 | 15:21
1
36
אז יש בסוריה הפסקת אש או לא?

לצפיה ב-'ואיך יתכן שהעולם שותק למתנחלים התורכים הכובשים ? '
ואיך יתכן שהעולם שותק למתנחלים התורכים הכובשים ?
16/09/2016 | 11:49
20
0404
50 דקות · 
עדכון: סוכלה התקפת טרור נגד שגרירויות זרות בטורקיה
https://www.0404.co.il/post/57db952aa36a441c588b457a.html

די לכיבוש בטורקיה

לצפיה ב-'תחשוב מה היה קורה אם רמת הגולן הייתה נמסרת לסורים'
תחשוב מה היה קורה אם רמת הגולן הייתה נמסרת לסורים
16/09/2016 | 14:02
2
20
לצפיה ב-'א-סמולנים כבר 50 שנה ...ניפחו לנו את המוח '
א-סמולנים כבר 50 שנה ...ניפחו לנו את המוח
16/09/2016 | 14:41
21
בדרישה להחזיר את רמת הגולן ל(אין) סוריה.

לצפיה ב-'תחשוב מה היה קורה אם לא היה מבוצע טרנספר הפשע '
תחשוב מה היה קורה אם לא היה מבוצע טרנספר הפשע
16/09/2016 | 14:51
29
פקודה בלתי חוקית בעליל  בנצרים רצועת עזה וגוש קטיף ,
לא היו נופלים טילים על  תל אביב  אשדוד אשקלון באר שבע שדרות ועוטף עזה.
לצפיה ב-'ילד חרדי ניצל מלינץ' בשכונה ערבית מוסלמית במזרח ירושלים'
ילד חרדי ניצל מלינץ' בשכונה ערבית מוסלמית במזרח ירושלים
15/09/2016 | 00:38
2
21
  אבל ילדי שועפט מסתובבים בכל ירושלים בלי פחד שמישהו יעשה להם משהו.  
עולם הפוך

הילד נחלץ בנס מהשכונה הפלסטינית המסוכנת
ילד חרדי נכנס בשוגג לשכונה המזרח ירושלמית המסוכנת שועפט, ונחלץ על ידי תושב מקומי: "ערבים רדפו אחריו"
איציק מן יום רביעי י"א אלול תשע"ו 23:34 14/09/2016

לצפיה ב-'למה בגליל ובעמק יישובים יהודים'
למה בגליל ובעמק יישובים יהודים
16/09/2016 | 10:48
1
30
מוקפים גדר ושער חשמלי, ואילו הכפרים הערבים בסמוך לא צרכים שום גדר מקיפה, שער חשמלי או שומר ?
לצפיה ב-' ולמה האו"ם אובססיבי ביחסו לישראל'
ולמה האו"ם אובססיבי ביחסו לישראל
16/09/2016 | 11:43
23
מחקר קובע: האו"ם אובססיבי ביחסו לישראל
מחקר שבדק את החלטות האו"ם מצא כי אף שהארגון מכיר בשבע מדינות נוספות שבהן מתקיים "כיבוש" לגרסתו, ישראל מוזכרת כ"כוח כובש" ב-537 החלטות, לעומת שאר המדינות - שלא מקבלות אפילו אזכור אחד
nrg חדשות | 14/9/2016 17:30

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ