לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3729637,296 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'תיקון פלאפון - מה בדיוק צריך לעשות ומה צריך לדעת מראש?'
תיקון פלאפון - מה בדיוק צריך לעשות ומה צריך לדעת מראש?
13/06/2020 | 13:49
11
51
צהריים טובים,
יש לי בעיית שמע עם הפלאפון וכנראה שיהיה צורך בתיקון.
הפלאפון יחסית חדש אך בגלל הקורונה לא הייתה אפשרות ללכת לחנות ולברר.
הפלאפון נקנה מרשת מוכרת ועם אחריות, אין לי ניסיון בדברים האלה, לכן ברצוני לדעת האם צריך לגשת לחנות לאחד מסניפי הרשת או להתקשר לשירות לקוחות או בכלל לפנות למעבדת שירות כלשהי?
האם הם אמורים להפנות אותי למעבדת שירות?
לפלאפון יש אחריות, האם התיקון אמור לעלות כסף? כאמור, זו בעיה שהייתה בפלאפון מרגע ההפעלה אך בגלל הקורונה לא הייתה אפשרות לגשת לחנות...
אם יש עוד משהו שצריך לדעת בנושא, כל מידע יתקבל בברכה.

לצפיה ב-'אתה אמור'
אתה אמור
13/06/2020 | 14:02
8
55
לגשת במקום שבו קנית
אם זו חנות פרטית, אז לאותה חנות
אם זה רשת פלאפון, אז כל נק שירות שיש בה מעבדה

אל תצפה להחלפה בחדש. יקחו לבדיקה שתקח זמן.
וגם אז יתכן שיתקנו ויתכן שימצאו תירוץ של "נזקי לקוח, קורוזיה וכו“ כדי לבקש כסף על התיקון
אני לא אופטימי
תעדכן בבקשה איך נגמר
לצפיה ב-'אני לא מוצא אינפורמציה לגבי'
אני לא מוצא אינפורמציה לגבי
13/06/2020 | 15:10
7
44
נקודת שירות עם מעבדה, הפלאפון נקנה מרשת ksp, אני רואה רק כתובות סניפים ללא מידע לגבי האם בסניף יש מעבדה.
אני לא רואה איזה נזק לקוח הם יכולים להמציא מכיוון שאפילו לא יכולתי לצאת מהבית, אז לא קרה כלום לפלאפון.
גם לא נכנס איתו לאמבטיה אז אין קורוזיה, זה היה כך מרגע ההפעלה.
מאוד שלא יהיה צורך במכשיר חדש אלא שיתאפשר לתקן.
אני אעדכן בנושא.

אם יבקשו להשאיר את הפלאפון, צריך לחתום על מסמך כלשהו? או לבקש התחייבות כלשהי על משך הזמן שבו יחזרו אליי?
האם צריך לשאול לגבי עלות תיקון במסגרת האחריות, לפני שמשאירים את הפלאפון, כדי שלא יעשו הפתעות אח"כ?

ומה עושים לגבי הודעות שיש לי עם קודי אימות לוואטסאפ וגוגל?
או אפליקציית ג'ימייל ותמונות?
חייבים למחוק הודעות של קודי אימות וכו'? ראיתי שיש אופציה לנעול יישומים עם סיסמה, אני לא יודע אם זה עובד על הכל..
ואני לא יודע אם לנעול, מה להשאיר פתוח כדי שתתאפשר בדיקה תקינה ע"י המעבדה.
רב תודות על המענה.

לצפיה ב-'באתר KSP יש רשימה של נותני השירות'
באתר KSP יש רשימה של נותני השירות
13/06/2020 | 18:38
4
39
הרי זה שונה מדגם לדגם ,בכל אופן לא ב KSP
כנס לדף זה  ובחר טלפונים סלולרים
לצפיה ב-'הדף שבקישור מוביל'
הדף שבקישור מוביל
13/06/2020 | 19:46
3
30
לאתר ksp, כבר בדקתי שם ורשמתי שאיני מוצא פרטים לגבי סניפים עם מעבדת שירות, יש רק כתובות של סניפים, אין פרטים לגבי מעבדות שירות.
יש לי אחריות של יבואן רשמי.

לצפיה ב-'מצטער ש KSP עשו זאת מסובך'
מצטער ש KSP עשו זאת מסובך
14/06/2020 | 09:05
2
37
הנה תמונות מסך
לצפיה ב-'תודה רבה, אני כבר בודק גם בחשבונית'
תודה רבה, אני כבר בודק גם בחשבונית
16/06/2020 | 19:20
1
22
אז בעצם אין צורך להתקשר או להגיע ל- ksp?
צריך ליצור קשר עם המילטון בלבד?

לצפיה ב-'אני לא מומחה להבנת נמיקרא'
אני לא מומחה להבנת נמיקרא
17/06/2020 | 08:40
8
אבל זה אכן המצב

לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
13/06/2020 | 21:44
1
37
להשאיר פתוח ולא לנעול
לגבות מידע חשוב, להניח שיאפסו לך את המכשיר, זה כתוב בכל מסירה למעבדה, בכל מקום
לרגע לא אמרתי שנכנסת איתו לאמבטיה. אמרתי שהם יאחזו בכל דבר כדי לומר "זה לא מכוסה באחריות יצרן".
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'האם אפשר לנעול רק מספר יישומים וכך למסור את הפלאפון?'
האם אפשר לנעול רק מספר יישומים וכך למסור את הפלאפון?
16/06/2020 | 19:17
11
להשאיר את הפלאפון פתוח אך לנעול עם סיסמה את הג'ימייל, וואטסאפ, אפליקציות נוספות, גלריית תמונות ואת ההודעות (sms)?
צריך למסור את הנייד עם כרטיס הסים או להוציא את הסים?

אפשר לשאול איך כדאי לגבות דברים, חוץ מלהעביר חומרים למחשב?
תודה רבה.
לצפיה ב-'אם הפגם במכשיר בגלל בעיית ייצור של היצרן'
אם הפגם במכשיר בגלל בעיית ייצור של היצרן
16/06/2020 | 16:21
1
8
והטלפון עוד באחריות אמורים לתקן לך אותו בחינם.
אם התקלה בגלל שימוש לא נכון שלך - אתה צריך לשלם.
יבואנים שרלטנים עלולים לנסות ולהתחמק ולהאשים אותך בבעיות ייצור, יש גם כאלה.

את הטלפון אתה צריך למסור לתיקון פתוח וללא סיסמה, אם יש לך חומר שאתה לא מעוניין שתהיה לאחרים גישה אליו - תוריד אותו מהטלפון.
אם יש בטלפון חומר שחשוב לך - תגבה
לצפיה ב-'תודה רבה יחיאל. כן, זה כך מרגע ההפעלה'
תודה רבה יחיאל. כן, זה כך מרגע ההפעלה
16/06/2020 | 19:29
6
ובגלל הקורונה לא הייתה אפשרות לגשת לחנות (אני באוכלוסיית סיכון, גם עכשיו לא יוצא..).
אשמח אם תוכל לענות על השאלות ששאלתי כרגע את z1george על מנת שלא אכתוב את אותה הודעה פעמיים.
מה לעשות לגבי הודעות sms עם קודי אימות? להעתיק אותם?
או שאפשר רק לנעול את יישום ההודעות (להשאיר את הטלפון פתוח אך לנעול מספר יישומים)?

לצפיה ב-'הפסקת שווק מכשירי Huawei בישראל'
הפסקת שווק מכשירי Huawei בישראל
11/06/2020 | 13:30
9
97
בגלל שבדגמים החדשים שיצאו אחרי קיץ 2019 אין תמיכה בשירותי גוגל , בארץ מקיימים מבצעי חיסול למלאי שנשאר
ברשת גו מובייל משווקים ארבעה דגמים אחרונים (בשיא היו 21 דגמים אצלם)
ברשת באג יש חיסול יחידות אחרונות

דוגמאות למחירים
גו מובייל :
Nova 5T ב1269 שח
P30 פרו (8/128) ב2269 שח
רשת באג מחשבים
Y7 פריים ב300 שח
P30 פרו (6/128) ב2000 שח
לצפיה ב-'חיפשתי באתר של באג ולא ראיתי שיש להם את הY7 ..'
חיפשתי באתר של באג ולא ראיתי שיש להם את הY7 ..
11/06/2020 | 15:42
5
15
לצפיה ב-'זה לא באתר, זה מבצע סודי'
זה לא באתר, זה מבצע סודי
11/06/2020 | 17:45
4
77
צריך לפנות לבחור בשם שרון שם שמנהל את זה
המכשיר די חלש אגב, הייתי קונה אותו לילד. לא לך...
מנסה להעלות תמונה של הדגמים
היום שאלתי אותם על מייט 20 פרו, נשארו שישה בכל הארץ. זה יגמר מהר יחסית
לצפיה ב-'שאלתי בשביל חבר , אבל הוא כבר הסתדר לבד .. תודה'
שאלתי בשביל חבר , אבל הוא כבר הסתדר לבד .. תודה
12/06/2020 | 15:02
1
41
ואגב שאלה קטנה ..
קייסו היום את אחד מקרובי המשפחה שלי והרימו לו את הארנק ואת הפלאפון
אני רוצה לתת לו מכשיר מהמגירה לכמה ימים עד שיתארגן על מכשיר חדש אבל יש לי רק מכשירים ללא תדר 850 בדור 3 והוא עם קו באחת הנגזרות של פלאפון
עד כמה זה קריטי כי אצלו בעבודה אין קליטה ממש טובה (עובד בקומת מרתף)
לצפיה ב-'פלאפון ונגזורתיה'
פלאפון ונגזורתיה
12/06/2020 | 15:12
40
אין ברירה הוא צריך מכשיר 4G במינימום
הנוקיות של פעם לא יספיקו
לצפיה ב-'עדכון ל"מבצע" של באג - הסחורה פח'
עדכון ל"מבצע" של באג - הסחורה פח
18/06/2020 | 11:02
1
13
בקשתי להזמין מייט 20 פרו במחיר מבצע של 1600 שח.
כעבור שני ימי עבודה הוזמנתי לאסוף.
המכשיר הגיע באריזת פצפצים (ללא שום מטען, כבל, סיכה, קופסא)
ועם סוללה ריקה.
כמובן  שביקשתי שיטעינו אותו כמה דק. חזרתי אחרי 10 דק. הדליקו...חשכו עיניי... המסך צרוב בצורה קשה.
המוכר: ככה זה מכשיר מתצוגה, היה דלוק הרבה זמן- יש לך שנה אחריות
אני: אולי אתם אמורים לתקן אותו לפני שמציעים אותו למכירה ?
המוכר: ככה זה, רוצה שנזמין עוד אחד או לבטל? מה אתה רוצה?
אני: לבטל. אל תזמין עוד אחד. אין צורך. הבנתי.

לצפיה ב-'ועוד מקרה'
ועוד מקרה
19/06/2020 | 07:36
16
הזמנתי P20 מתצוגה. במקרה שלי הגיע דווקא מכדיר עם ערכה מלאה, כולל מגן מסך וקייס. כמעט בלי שריטות. נראה שהכל טוב ויפה.
אבל כשהגעתי הביתה גיליתי שהוא נעול במצב תצוגה - מריץ סרטון תדמית כל כמה דקות, ואין אפשרות לעשות אתחול להגדרות יצרן.
טלפון לחנות - > דבר עם התמיכה הטכנית.
טלפון לתמיכה הטכנית - > דבר עם היבואן.
טלפון ליבואן - > רק לחנות יש את הקוד שנועל את המכשיר במצב תצוגה. ובעצם אסור להם למכור מכשירים מתצוגה.
טלפון, שוב, לתמיכה בטכנית - > אני ראשון בתור במשך עדרים דקות. "עקב המצב העומס גבוה". כן, ללא ספק מתקשר אחד שלם זה המון עומס. אולי אם השארת את כל מחלקת התמיגה שלך בחל"ת... שלחתי הודעה בוואטסאפ, כמו שהמליצו. לא חזרו אלי. אז אחרי שעתיים צלצלתי שוב. הפעם ענו. ניסו להחסיר אותי שוב ליבואן. התעקשתי. הלכו לברר מה עושים -" טוב, אתה צריך להביא את זה לחנות שישלחו אלינו. רק אצלנו אפשר לפתוח. יקח עד עשרה ימים. אולי פחות".

וכדי להשלים את חווית הקניה, החנות לא פתוחה בשעות המוצהרות. כנראה מנסים לחסוך בעלויות העובדים. אז אני צריך לנסוע לשם שוב כדי לתת את המכשיר, וכמובן עוד פעם כדי לאסוף.
כי הרי זו בעיה ממש לא צפויה שמכדיר שהיה בתצוגה, עם התקנה ייעודית, ידרוש איפוס לפני המכירה שלו לציבור. אף אחד לא היה יכול לצפות את זה...
לצפיה ב-''
11/06/2020 | 18:06
2
12
לצפיה ב-'אל תדאג xfwind'
אל תדאג xfwind
11/06/2020 | 18:15
1
73
המכשיר שלך ימשיך לקבל עדכונים כרגיל, הוא טרום תקופת החרם
ואני חושב שגם החרם יפתר בסוף
לצפיה ב-'לא דואג למכשיר שלי. דואג לזה של אשתי ושל הילד (HONOR 9)'
לא דואג למכשיר שלי. דואג לזה של אשתי ושל הילד (HONOR 9)
11/06/2020 | 18:39
59
אם המכשירים שלהם יסיימו את עבודתם נצטרך לחפש מותג אחר...

לצפיה ב-'NOVA 5T - חיבור כבל HDMI למסך - אפשרי?'
NOVA 5T - חיבור כבל HDMI למסך - אפשרי?
11/06/2020 | 16:47
5
32
הודעה שלא נענתה בפורום "אנדרואיד" - אולי מישהו פה ידע:

יש לי Huawei nova t5
רוצה לחבר למסך/TV עם כבל HDMI.
לא נראה שיש במכשיר אפשרות MHL.

יש אפליקציה ראויה?
ידוע שבסמסונגים אפשרי.

לצפיה ב-'זאת לא טלוויזיה חכמה? הכי קל זה להתחבר ישירות'
זאת לא טלוויזיה חכמה? הכי קל זה להתחבר ישירות
11/06/2020 | 17:26
2
25
דרך וויפיי, חיבור בין המכשיר למסך וזהו.
ככה אני מעביר מצגות עם המכשיר בחיבור
למסך חכם.
לצפיה ב-'במירור?'
במירור?
11/06/2020 | 17:31
4
לצפיה ב-'לא קאסט אצלי זה מגיע מובנה במכשיר צריך רק ששני המכשירים'
לא קאסט אצלי זה מגיע מובנה במכשיר צריך רק ששני המכשירים
11/06/2020 | 17:52
32
יהיו מחוברים על אותו וואיי פיי
לצפיה ב-'A70אפשרי?'
A70אפשרי?
11/06/2020 | 17:31
4
לצפיה ב-'שיקוף/MIROR בסדר ובקלות אבל מגמגם בקבצי מוסיקה'
שיקוף/MIROR בסדר ובקלות אבל מגמגם בקבצי מוסיקה
11/06/2020 | 18:05
7
לצפיה ב-'בעיה עם המקלדת של גוגל '
בעיה עם המקלדת של גוגל
11/06/2020 | 12:55
3
46
קניתי גלקסי s10e והתקנתי את מקלדת G-BOARD הידועה, אבל משום-מה אני לא מוצא איך משנים למצב של כשלוחצים על אותיות איזה שנייה אז יוצא לך תוו כמו ? או ! או % כפי שהיה בנייד הקודם שלי עם מקלדת ה--G-BOARD הזאת. -- הרבה תודה מראש -- שאול  

לצפיה ב-'מאוד קל יש לך גלגל שיניים בחלק העליון של המקלדת אתה לוחץ '
מאוד קל יש לך גלגל שיניים בחלק העליון של המקלדת אתה לוחץ
11/06/2020 | 16:09
2
34
ונפתחות לך אפשרויות, לוחץ על העדפות ושם יש לך רובריקות להפעלה לבחירחתך
תבחר את הרובריקה לחיצה ארוכה לסמלים תזיז את המתג שמאלה שיהפוך לכחול
וזהו, זה עובד.
לצפיה ב-'וואלה אנטי-1 פיספסתי את השורה הזאת מתוך'
וואלה אנטי-1 פיספסתי את השורה הזאת מתוך
11/06/2020 | 16:35
1
28
30 השורות שיש שם ואני צריך להצליף לעצמי עם החגורה בטוסיק איזה עשר הצלפות לפחות.....אבל אני לא מגיע לשם.....מתנצל...
כשמתרגלים למשהו טוב קשה מאוד לחזור בחזרה לטיולים המטופשים בין המחלקות של האותיות והספרות והתווים.
אני גם נורא מודה לך !!!! בהזדמנות הזאת...

לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
11/06/2020 | 16:57
2
לצפיה ב-'מתלבט בין 019 ל-we4g'
מתלבט בין 019 ל-we4g
08/06/2020 | 17:41
23
66
עכשיו שגולן טלקום בבעלות של סלקום אני לא רואה שום סיבה להישאר שם.

אני מתלבט בין 019 לבין we4g הטלפון שלי תומך בתדרים של שתיהן והמחיר מאוד דומה.

מבחינת ממשק משתמש ב-web אצל מי יותר מוצלח, מי נותן יותר שליטה בהגדרות החשבון בלי שיהיה צורך להרים טלפון לשירות לקוחות?

הייתי רוצה לדעת מה חווית השימוש שלכם בחברה האם לאחת מהן יצא שם רע.

האם יש סיבה להעדיף אחת על פני השניה?

תודה.

לצפיה ב-'===============>>>>>'
===============>>>>>
08/06/2020 | 18:01
3
72
לשתיהן יש ממשק משתמש אישי באתר.
מתקשה להשוות את הממשקים.
אבל לגבי: "מי נותן יותר שליטה בהגדרות החשבון בלי שיהיה צורך להרים טלפון לשירות לקוחות?"
אני יכול לומר שב we אתה לא צריך להרים טלפון כדי לבצע את הניוד.
אתה עושה אותו עצמאית דרך האתר.
בטלזר (לפחות לקו הראשון ולפחות זה היה כך עד לפני חצי שנה) אתה כן צריך להתקשר אליהם כדי שהם יניידו אותך.
אתה אמור לעשות איזושהי פעולה אבל אתה לא יכול לנייד לבד אז כן צריך לדבר עם מישהו.
זה פחות אהבתי כשעברתי אליהם (אל טלזר) אבל מלבד זאת, אין לי שום בעיה איתם.
בנוסף, לwe יש שירות דרך סמס (ואולי גם בוואטסאפ) והם עונים מאוד מהר ותמיד!
לטלזר אין כזה שירות ואם אתה צריך משהו (אני מעולם לא הייתי צריך, אבל אני זה לא אתה) שאי אפשר לעשות דרך האתר (אין לי רעיון מה זה יכול להיות) או שבא לך לשאול אותם שאלה, או סתם כי משעמם לך ואתה רוצה להתכתב עם מישהו, אין לך כזו אפשרות. רק ב we זה אפשרי וזה נהדר מבחינתי.
(לא שאני צריך את we (כשעוד הייתי אצלם) אבל מדי פעם פניתי אליהם בסמס לשאול משהו).
הייתי בשתיהן והייתי מרוצה (ועדיין מרוצה בטלזר) משתיהן.
עברתי סתם כי רציתי לנסות.
יש סיבה להעדיף כרגע את טלזר על פני we, כי הם נותנים יותר בפחות כסף.
בהנחה כמובן ש30 גיגה מספיקים לך ובא לך לחסוך בכסף (אמנם כסף קטן אבל עדיין).
בטלזר כרגע יש תוכנית ב21.90 ₪ לחודש עם 30 גיגה וזה לכל החיים (יש קצת אותיות קטנות של אפשרות לעליית מחיר אם וכאשר יהיה להם דור חמישי או עליית מע"מ אבל זה לא כזה חשוב).
אין כזו חבילה ב we.
מצד שני, ב we יש חבילה לשנתיים ב28.90 ₪ לחודש עם 150 גיגה כך שעם עוד כמה שקלים אתה מקבל הרבה יותר גיגות.
שורה תחתונה, לדעתי אין סיבה משמעותית להעדיף אחת על פני השניה.
שתיהן תהיינה בסדר.

לצפיה ב-'מעריך מאוד את התשובה המפורטת, מה לגבי קליטה?'
מעריך מאוד את התשובה המפורטת, מה לגבי קליטה?
08/06/2020 | 18:09
2
63
ביחוד כי היית בשתיהן, למי יש פריסה טובה יותר של אנטנות?
לצפיה ב-'אין לי מושג.'
אין לי מושג.
08/06/2020 | 18:22
53
טלזר משתמשת ברשת של הוטמובייל/פרטנר.
זה לא באמת מפעיל עם אנטנות.
לwe יש כביכול תשתית פיזית, אבל ניראה לי שלא באמת למרות שהם נחשבים לחברה "אמיתית" לא כמו טלזר.
ת'כלס הם (we) שותפים עם גולן ועם סלקום באנטנות שלהם כלומר ת'כלס זו תשתית של סלקום בסופו של דבר.
אז אם אין בעיה בסלקום ואין בעיה באורנג' באופן כללי ברחבי הארץ, גם בwe וגם בטלזר לא תהיינה לך בעיות.
או לפחות לא אמורות להיות.

לצפיה ב-'פריסת אנטנות וקליטה זה הנושא החשוב ביותר...'
פריסת אנטנות וקליטה זה הנושא החשוב ביותר...
09/06/2020 | 11:01
40
קודם לבדוק טוב טוב את הפרמטר הזה באזור שלך...
זה הנושא הכי חשוב בטרם מבררים לאיזה מפעיל לעבור...

1) אם יש קליטה טובה של רשת סלקום
אז אפשר לברר על מעבר לגולן/סלקום/WE4G...

2) אם יש קליטה טובה של רשת פרטנר
אז אפשר לברר על מעבר לטלזר-019/פרטנר/012-MOBILE...

3ׂ) אם יש קליטה טובה של רשת פלאפון
אז אפשר לברר על מעבר לרמי לוי/פלאפון/PMOBILE/GINI/פלאפון-בעיר...

לצפיה ב-'היתה לך בעיה עם גולן ? לעניות דעתי כל החברות החדשות הן אותו '
היתה לך בעיה עם גולן ? לעניות דעתי כל החברות החדשות הן אותו
08/06/2020 | 19:06
4
51
הדבר.
לגבי הקליטה, אין חברה שהיא יותר טובה מאחרת, לא תעזור לך קליטה מצויינת ברח' הרצל בהרצליה אם אתה נמצא ברחוב הרצל בצפת.
לכן ברר באזור שלך (בבית, עבודה) עם הסובבים אותך למי יש בעיות קליטה או אפילו בדוק מי שם אנטנה על הגג שלך (אחלה קליטה, אחלה קרינה).

לצפיה ב-'האמת שאם יש לך אנטנה על הגג, לפעמים דווקא אין לך קליטה'
האמת שאם יש לך אנטנה על הגג, לפעמים דווקא אין לך קליטה
08/06/2020 | 20:43
37
בעבודה הקודמת שלי היתה אנטנה של פלאפון על הגג - ודווקא ברשת הזו לא היתה קליטה. יש לזה הסבר, משהו עם אונות ושטח מת של האנטנה.
לגבי הקרינה - קודם שיוכיחו שזה באמת מזיק, ואחרי זה אני אתחיל להתרגש מזה.
לצפיה ב-'בגולן לא אהבתי את דמי המעבר שהם כפו בעת חידוש החבילות'
בגולן לא אהבתי את דמי המעבר שהם כפו בעת חידוש החבילות
08/06/2020 | 21:20
2
37
ואת העובדה שאם לא שמת לב ותקופת והחבילה נגמרה אז אוטומטית החיוב עבר לחבילה הכי יקרה שהייתה להם. זו פרקטיקה פסולה בעיני.

לגבי סלקום, פרטנר והחברות הגדולות אז מעבר לחגיגת המחירים עד שגולן לא נכנסו  תמיד היו קורות לי טעויות בחשבונית א, תמיד לרעתי ותמיד היה צריך לשרוף זמן להוכיח שאין לי אחות או שמדי פעם הייתי מוצא איזה שירות שלא ביקשתי מצטרף על דעת עצמו למנוי שלי אז כמדיניות אני מעדיף לא לממן חברות שמתנהלות ככה.
לצפיה ב-'גולן מוותרים על דמי המעבר אם תתעקש'
גולן מוותרים על דמי המעבר אם תתעקש
08/06/2020 | 21:35
1
41
תסביר להם יפה מה עדיף להם להפסיד: דמי מעבר חד פעמיים או דמי מנוי חודשיים.
חוץ מזה נסה לעבור לתוכניות ללא מגבלת זמן.

אני מעדיף את הממשק של גולן על המחיר היותר נמוך של .... נניח רמי לוי
לצפיה ב-'אני מעדיף מראש להימנע מחברות שזו השיטה שלהם'
אני מעדיף מראש להימנע מחברות שזו השיטה שלהם
09/06/2020 | 16:59
20
בטח כאשר יש אלטרנטיבות.
לצפיה ב-'שאלת המשך, האם יש "דמי מעבר" כאשר תקופת החבילה נגמרת?'
שאלת המשך, האם יש "דמי מעבר" כאשר תקופת החבילה נגמרת?
08/06/2020 | 21:22
5
36
כמו שכבר כתבתי באחת התגובות שלי אחד הדברים שמאוד לא אהבתי בגולן זה את דמי המעבר שהם כפו ברגע שהייתה נגמרת החבילה. האם זה קיים ב-019 או ב-we4g?
לצפיה ב-'ניסיתי לברר לך לגבי we בסמס:'
ניסיתי לברר לך לגבי we בסמס:
08/06/2020 | 21:51
54
מסתבר שהם כבר לא עובדים 24 שעות ביממה לכל מה שאני רוצה אלא זה נכון רק אם אני בחו"ל כלומר בטח הם קוראים את הטקסט ואם זה לא קשור לחו"ל הם לא עונים לי עד הבוקר או משהו :

חשוב לנו ליידע אותך שפניות הנוגעות להצטרפות ל we ושירות לקוחות, יטופלו בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-18:00 ובימי ו' , ערבי חג בין השעות: 08:00-13:00, נשמח אם תפנה אלינו בטווח השעות האלה ואנו נדאג לטפל בפנייתך לשביעות רצונך, באם פנייתך עוסקת בתמיכה טכנית או שירות בעת שהייה בחו"ל, אנו זמינים עבורך, גם כאן, 24 שעות ביממה ובמוקד הטלפוני שלנו 5166*
לצפיה ב-'טוב אז פניתי ל we שוב היום.'
טוב אז פניתי ל we שוב היום.
09/06/2020 | 15:33
3
41
זה די משונה הקטע הזה.
אחרי שנתיים מחיר החבילה נהיה 49 שקלים לחודש, אבל ניתן לעבור מחבילה אחת לאחרת, ללא דמי מעבר.
כלומר לפי ההגיון הזה, תוכל לעבור בתום השנתיים לחבילה אחרת ללא דמי מעבר ואז שוב לחזור לחבילה שאתה רוצה לעוד שנתיים, ללא דמי מעבר.

(אני לא רובוט בהן צדקי).

לצפיה ב-':) תודה'
:) תודה
09/06/2020 | 17:00
2
8
לצפיה ב-'קח בחשבון שלאור נסיון העבר הקרוב'
קח בחשבון שלאור נסיון העבר הקרוב
09/06/2020 | 19:06
1
44
הם  משנים תדיר את החבילות שלהם** (במיוחד כשהחברות האחרות גם מתחילות להגזים עם הרצון שלהן לשאוב לקוחות) כך שלא בטוח שעוד שנתיים תהיינה לך אותן החבילות.
כלומר אם בעוד שנתיים תנייד ללא דמי מנוי לחבילה אחרת, אולי כבר לא תוכל לחזור לחבילה בה היית (שוב ללא דמי מנוי) כי היא כבר לא קיימת באתר (אבל כן קיימת לכל אלו שבחרו בה כשהיא עוד הייתה קיימת והם בתוך השנתיים של החבילה).

בנוסף חשוב לי להעיר שאני שם לב שwe כל הזמן מושכים מעלה את המחיר.
עכשיו זה כבר כמעט 40 שקלים לחבילה המוגזמת שלהם לכל החיים.
הם התחילו עם 29 לכל החיים ו40 גיגה ואז עם הזמן העלו והגדילו, גם את המחיר וגם את הגיגות.
אמנם זה לא הבדל ענק בין 29 ל39 אבל עדיין רואים את המגמה.

** מלבד החבילה הקטנה שנשארת באתר בקביעות.
לצפיה ב-'אקח לתשומת ליבי, תודה.'
אקח לתשומת ליבי, תודה.
10/06/2020 | 09:30
8
לצפיה ב-'מה אכפת לך מבנה הבעלות של חברות?'
מה אכפת לך מבנה הבעלות של חברות?
09/06/2020 | 09:34
4
27
אם החבילה מתאימה לך תשאר, אם יש טובה יותר אצל מפעיל אחר תעבור.
לצפיה ב-'המחיר רחוק מלהיות מהות הכל.'
המחיר רחוק מלהיות מהות הכל.
09/06/2020 | 17:06
3
30
השקט הנפשי בהחלט שווה לי עוד כמה שקלים.
לצפיה ב-'מה פוגע לך בשקט הנפשי?'
מה פוגע לך בשקט הנפשי?
11/06/2020 | 12:55
2
25
אתה לא רוכש מניות/אגרות חוב של החברה, אתה בסך הכל לקוח.
אם המחיר/שירות לא יתאים לך - תעבור.
לצפיה ב-'כבר כתבתי אבל אין לי בעיה לעשות copy paste'
כבר כתבתי אבל אין לי בעיה לעשות copy paste
11/06/2020 | 14:25
1
22
לגבי סלקום, פרטנר והחברות הגדולות תמיד היו קורות לי טעויות בחשבונית ותמיד לרעתי ותמיד היה צריך לשרוף זמן להוכיח שאין לי אחות או שמדי פעם הייתי מוצא איזה שירות שלא ביקשתי מצטרף על דעת עצמו למנוי שלי. אז כמדיניות אני מעדיף לא לממן חברות שמתנהלות ככה.

לצפיה ב-'הבנתי, תודה'
הבנתי, תודה
16/06/2020 | 16:22
1
לצפיה ב-' האוצר אישר את המיזוג סלקום/גולן-טלקום'
האוצר אישר את המיזוג סלקום/גולן-טלקום
09/06/2020 | 10:11
46
עכשיו ממתינים לאישורים של רשות התחרות ומשרד התקשורת
לצפיה ב-'יש את שניהם בבית. אצלי נקודתית יש בעיה כנראה עם פרטנר'
יש את שניהם בבית. אצלי נקודתית יש בעיה כנראה עם פרטנר
09/06/2020 | 17:03
1
41
וכתוצאה מכך יש בעיית קליטה עם 019 אבל בחוץ שניהם מתפקדים בצורה טובה.
אני עם WE4G עוד מהפיילוט , מרוצה מהקליטה.
לצפיה ב-'גם הילדים שלי בWE מהפיילוט'
גם הילדים שלי בWE מהפיילוט
11/06/2020 | 13:47
45
עשיתי מולם מעבר חבילות דרך שירות הוואטסאפ
והופתעתי לטובה. גם טופל מהר תוך כמה דקות- בלי לחכות לאף אחד על הקוו.
גם המעבר היה בחינם.
למעשה שנמכתי את הקווים מ29 שח ל15 שח
היה זמן קצר שהיתה חבילה 8GB ב15 שח. והילדים לא צריכים יותר מזה מחוץ לבית. 
לצפיה ב-'Android xiaomi אפליקציית Whatsapp נמחקת'
Android xiaomi אפליקציית Whatsapp נמחקת
11/06/2020 | 13:46
4
42
ללא הודעה מוקדמת ועימה נעלמות הודעות, תמונות וסרטונים חשובים.
שלום,
אחת למספר שבועות אני מקבל הודעה ש ל whatsapp תוכנה מעודכנת, זו שאצלי מיושנת ויש לעדכן.

כשאני מעדכן, מגוגל פליי יורד העדכון ואז אני נכנס ללופ של Backup שלא מסתיים לעולם !
לא נותר לי אלא למחוק את Whatsapp ולהתקין מחדש תוך שאני מאבד הודעות מאוד חשובות.
בדרך כל אינני מבצע את העדכון מרצוני ואז whatsapp ביוזמתה מוחקת לי את האפליקציה ומכניסה אותי למערבולת של backup לנצח. כאמור, אני מוחק, מעדכן ומאבד את עולמי.
מדובר בפגישות חשובות, הנחיות ביצוע, ושאר דברים מאוד חשבים שאני מאבד ביחד עם השולח ! נזקים כבדים וממשיים גורמת לי האפליקציה !
איך ניתן להמנע מה "עדכונים" הקטלניים של Whatsapp?
אם אין דרך לעקוף, איך עוברים "עידכון" כזה בשלום ?
לצפיה ב-'מה הדגם המדויק של הסמארטפון?'
מה הדגם המדויק של הסמארטפון?
12/06/2020 | 10:09
3
5
לצפיה ב-'הבעיה נפתרה'
הבעיה נפתרה
15/06/2020 | 16:36
2
13
ניקיתי את זיכרון המטמון ב google play ואז ה backup רץ אחר שהיה תקוע 5 שעות. התקנתי מחדש את ה whatsapp מ google play ובזכות ה backup הפעם, לא איבדתי הודעות חשובות.
בכלל, מה זה זכרון מטמון של google play ? 
תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/06/2020 | 16:57
1
12
המטמון הוא "שאריות" של מידע שהסמארטפון משתמש בו לעתים קרובות. למשל, במקרה של דפדפן, נוצר עותק של הדפים שאתה גולש בהם בתדירות גבוהה. במקרה של גוגל פליי מדובר בכל מיני הגדרות ונתונים (כגון, חיפושים שנעשו לאחרונה) שהאפליקציה צריכה. מחיקת המטמון מאפסת את האפליקציה, פחות או יותר.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/06/2020 | 15:09
1
לצפיה ב-'גלקסי 71A התחברות לרמקול חיצוני.'
גלקסי 71A התחברות לרמקול חיצוני.
11/06/2020 | 09:13
1
27
הסלולרי חדש, אני מנסה לסנכרן עם רמקול JBL הסלולרי לא מזהה את הרמקול, הרמקול פתוח. מה עוד צריך לעשות שלא עשיתי?

לצפיה ב-'האם הרמקול במצב צימוד? '
האם הרמקול במצב צימוד?
11/06/2020 | 10:04
19
ברמקול של jbl שהיה לי לא היה מספיק להדליק אותו. היה צריך לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה, עד שהוא נכנס למצב pairing. אם אני זוכר נכון הוא היה מתחיל להבהב במצב הזה. יש רמקולים שגם מודיעים בדיבור על הכניסה למצב צימוד.
לצפיה ב-'איך לעשות בדיקת מהירות גלישה לטלפון?'
איך לעשות בדיקת מהירות גלישה לטלפון?
09/06/2020 | 14:22
8
46
ניסיתי ב-speedtest.net ושם הוא מראה לי שאני ב-HOTnet.
ספק האינטרנט הביתי שלי הוא HOTnet. המפעילה הסלולרית שלי היא הוט מובייל.
אני לא רוצה שהוא יבדוק את האינטרנט הביתי, אלא את האינטרנט בטלפון. איך עושים את זה?
לצפיה ב-'תנתק את הוויי פיי'
תנתק את הוויי פיי
09/06/2020 | 14:26
3
11
לצפיה ב-'הוויי פיי כבוי'
הוויי פיי כבוי
09/06/2020 | 14:30
2
12
לצפיה ב-'עשיתי בדיקת מהירות באתר של בזק'
עשיתי בדיקת מהירות באתר של בזק
09/06/2020 | 19:17
1
42
ואלה התוצאות.
מהירות הורדה: 2.08 MB/s
מהירות העלאה: 18609 KB/s
הייתי בהוט מובייל, הם החליפו את הסים וזה לא עזר.
הם אמרו שאולי יש בעיה בטלפון. הטלפון שלי הוא גלקסי S9.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'שיטת האלימנציה היא הכי בדוקה ובסיסית '
שיטת האלימנציה היא הכי בדוקה ובסיסית
10/06/2020 | 09:03
34
מחליפים סים: עזר - יופי, לא עזר - בודקים את המכשיר. כלומר, מכניסים את הסים למכשיר של מישהו אחר ובודקים מהירות.
לצפיה ב-'אפליקציה מצויינת לבדיקת מהירות גלישה מהסמארטפון'
אפליקציה מצויינת לבדיקת מהירות גלישה מהסמארטפון
10/06/2020 | 09:58
3
54
לצפיה ב-'אין טעם להוריד אפליקציה, אם אפשר לגלוש לאתר של היצרן'
אין טעם להוריד אפליקציה, אם אפשר לגלוש לאתר של היצרן
10/06/2020 | 14:37
2
26
ולבדוק.
לצפיה ב-'בדקתי את המהירות באמצעות האפליקציה speed test'
בדקתי את המהירות באמצעות האפליקציה speed test
11/06/2020 | 09:58
1
33
הורדה: 21.58 Mbps
העלאה: 17.17 Mbps
פינג: 44.24
לצפיה ב-'נשמע סביר'
נשמע סביר
11/06/2020 | 10:40
7
לצפיה ב-'מיזוג סלקום גולן'
מיזוג סלקום גולן
10/06/2020 | 18:30
2
40
אם אתם לקוחות גולן בחבילה שזמנה קצוב ,אני ממליץ לעבור לתוכנית אחרת של גולן,בלי כמעט שינוי בתשלום עם מחיר קבוע לכל החיים.
ואז לאחר המיזוג לא יוכלו להעלות לכם את התעריף.
זו הנטיה בעת מיזוג חברות.
התשלום המשמעותי הוא רק 25 שקל דמי מעבר

לצפיה ב-'"רשות-התחרות" אישרה את מיזוג סלקום וגולן-טלקום'
"רשות-התחרות" אישרה את מיזוג סלקום וגולן-טלקום
11/06/2020 | 08:54
1
36
לצפיה ב-'זה כבר אמרתי'
זה כבר אמרתי
11/06/2020 | 08:58
22
חסר עדיין אישור משרד התיקשורת
לצפיה ב-'שאלה על קבצים'
שאלה על קבצים
10/06/2020 | 17:32
3
50
היי חברים אני צריך המלצה על אפליקציה שכל מסמך שאני מצלם ,ושולח זה שמקבל יוכל להדפיס ולקבל כPDFתודה לכם
לצפיה ב-'נעשה את זה פשוט'
נעשה את זה פשוט
10/06/2020 | 18:21
41
שלח כ PDF

לצפיה ב-'אם...'
אם...
11/06/2020 | 01:02
1
32
אם אתה רוצה שמי שיקבל מה המסמכים שאתה שולח לו כPDF אתה צריך לשלוח לו אותם כPDF!
לצפיה ב-'היי'
היי
15/06/2020 | 03:50
5
תודה ואיזה אפליקציה הכי נוחה אני צריך שכל מסמך אני מעלה אליה היא הופכת ושולחת? תודה
לצפיה ב-'איזה טלפון ממומלץ'
איזה טלפון ממומלץ
08/06/2020 | 00:15
11
82
שלום רב אני מעוניין לקנות טלפון חדש עד כה הייתי עם גלאקסי s8 הרגיל ומאוד התאכזבתי יש המון בעיות טעינה, המס המעוגל בקצוות לא הכי נוח והחזקה ביד אחת גם כן לא נוחה

אני מעוניין לרכוש גלאקסי s20/ s20+/ s20 oltra או טלפון מסוג וואן פלוס 7T/ 7T pro או הדגם החדיש יותר פלוס 8/ 8T pro

אשמח לחוות דעת מבחינת מחיר, חוזק המכשיר, כמות אחסון, מצלמה, נפח סוללה, איכות הטלפון, נוחות משתמש ועוד...
לצפיה ב-'דבר ראשון תקרא את המידע הזה'
דבר ראשון תקרא את המידע הזה
08/06/2020 | 09:12
68
לצפיה ב-'לדעתי, ואין לי אף אחד מהטלפונים שהזכרת, אתה תהיה מרוצה עם מה'
לדעתי, ואין לי אף אחד מהטלפונים שהזכרת, אתה תהיה מרוצה עם מה
08/06/2020 | 16:36
9
56
שתקנה ולא משנה מה תקנה.
אם חשובה לך המצלמה, אולי עדיף ללכת עם הגלקסי (או לכל הפחות עם oneplus 8 pro ששם המצלמה כבר נהייתה טובה אבל אני לא יודע אם כמו בגלקסי 20 אולטרא).
אם לא חשובה לך המצלמה בטירוף, הייתי הולך דווקא על oneplus כי ניראה לי שהם דואגים קצת יותר לעדכונים מאשר סמסונג ולטווח רחוק יותר.
(אני חובב עדכונים).
אם לא חשובים לך עדכונים, אז אני חוזר לתחילת הפוסט שלי (תהיה מרוצה ממה שתקנה, בין אם זה 8 pro ובין אם זה 20 ultra או plus).
שים לב שאתה קונה סמסונג עם snapdragon ולא עם המעבד של סמסונג (אקסינוס - כי הוא לכאורה פחות טוב. זה לא snapdragon בקיצור).

בנוסף, שים לב שהטלפונים האלו ultra + או oneplus 8 pro ענקיים!
אתה מגיע מטלפון "קטן" בגודל 5.8 אינץ'.
אמנם יש לו ברזלים מעל ומתחת ולכל האחרים יש הרבה פחות ברזלים כך שבסה"כ זה כמעט אותו גודל פיזי (רק מסך גדול יותר) אבל עדיין, יכול להיות שזה יראה לך מוזר ואולי פחות נוח.
אבל זו כבר "בעיה" כללית בהרבה טלפונים כיום שנמשכים משום מה לכיוון ה7 אינץ'.

לצפיה ב-'אם בא לך עוד אפשרות: '
אם בא לך עוד אפשרות:
08/06/2020 | 16:40
43
נדמה לי שיש לו את ההטענה הכי מהירה הקיימת כיום בגלקסיה.
גם הוא כמובן עם מסך עצום ועם המעבד האחרון של קוואלקום.

לצפיה ב-'בכל אופן גם את הטלפון הזה אין לי'
בכל אופן גם את הטלפון הזה אין לי
08/06/2020 | 16:43
26
נתתי אותו כדוגמא כי הוא מרשים.
ומבחינת מחיר, נמצא קרוב, נדמה לי, לאולטרא.
לא יודע איך מה מצב העדכונים בoppo (נדמה לי שלא כמו oneplus).
סתם רעיון נוסף שחשבתי עליו.
וכמובן הממשק משתמש שונה מזה של סמסונג (ומן הסתם גם מזה של oneplus).
לצפיה ב-'המצלמה של ה-S20 כבר לא בטופ, של ה-OP8 דווקא כן'
המצלמה של ה-S20 כבר לא בטופ, של ה-OP8 דווקא כן
08/06/2020 | 19:11
6
19
לצפיה ב-'אתה בטוח?'
אתה בטוח?
09/06/2020 | 09:38
4
38
לצפיה ב-'ה-OP8 ב-TOP10, ה-S20+ במקום ה-11, ה-S20 הרגיל לא דורג'
ה-OP8 ב-TOP10, ה-S20+ במקום ה-11, ה-S20 הרגיל לא דורג
09/06/2020 | 14:50
3
29
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לטכנוקרטיות של DXO, הציון שלהם לא תמיד קשור '
עם כל הכבוד לטכנוקרטיות של DXO, הציון שלהם לא תמיד קשור
09/06/2020 | 17:26
1
29
למציאות כפי שהיא נתפסת על ידי העין האנושית. פשוט כי המדדים שלפיהם הם מדרגים הם לאו דווקא אלו שחשובים לנו כצופה אנושי.
מעבר לזה, אני בספק אם הפער בין 118 (מקום 11) ל-121 (מקום 8-9) זה משהו שיש לו איזושהי משמעות מעשית בעולם האמיתי. כמו ההבדל בין רכב שמאיץ למאה ב-10.1 ש' לרכב שמאיץ ב-10.2 ש'... (וגם שם, יכול להיות שדווקא הרכב השני הוא דווקא זה שנותן תחושת ביצועים עדיפה).
לצפיה ב-''
13/06/2020 | 14:04
2
לצפיה ב-'ULTRA מול PRO'
ULTRA מול PRO
10/06/2020 | 09:15
39
ULTRA במקום השביעי
PRO במקום העשירי
לצפיה ב-'אפרופו'
אפרופו
09/06/2020 | 10:03
47
לצפיה ב-'הטפט שהורס סמארטפונים...'
הטפט שהורס סמארטפונים...
09/06/2020 | 10:43
2
88
לצפיה ב-'במקור זה פורסם באתר של הבי-בי-סי'
במקור זה פורסם באתר של הבי-בי-סי
09/06/2020 | 14:15
53
כלומר, רוב הסיכויים שזה נכון
לצפיה ב-'אמיתי לגמרי'
אמיתי לגמרי
09/06/2020 | 20:27
49
ו-DPreview אפילו הסבירו את העניין לפני כמה ימים.

תודה,
אלי
לצפיה ב-'הסים החדש-והמהיר והמשוכלל?? של פלאפון'
הסים החדש-והמהיר והמשוכלל?? של פלאפון
09/06/2020 | 09:26
2
55
שלום
האם אתם מכירים את זה? זה אמיתי או קישקוש?
נציג מכירות של רשת פלאפון התקשר לעובדת משרד החינוך עם סלולארי חשכ"ל עם הצעה משפחתית לניוד וקבלת סים 4X4-ככה קרא לזה...128BLUE TRIPEL
תומך טכנולוגיה חדשהשל רשת דור 4 200 ג' נפח גלישה, מהירות של 400 מגה...
ועוד משהו- "שירות הדגל של פלאפון-מסדר בכל הארץ בעיית קליטה דרך אינטרנט ביתי-בעצם WIIFII"
מה הסיפור?
תודה
ערן

לצפיה ב-'מכונית היית קונה ככה? מבטיחים לך 4X4 אז מוציא ארנק?'
מכונית היית קונה ככה? מבטיחים לך 4X4 אז מוציא ארנק?
09/06/2020 | 09:38
38
או שהיית בודק אם אתה בכלל צריך משאית ספארי 4X4 או בכלל טוסטוס?

במקום שיבלבלו אותך עם מונחים טכניים לא רלוונטים, חלקם גם לא ממש נכונים, תבדוק מה הצרכים שלך ואז תחליט מה אתה קונה.
למשל אם נפח הגלישה שאתה מנצל בחודש הוא 5GB מה התועלת שלך מחבילה של 200GB? סתם כסף זרוק
לצפיה ב-'אין סים 4X4, יש רשת 4G שתומכת ב4X4 אבל בישראל מדובר בקשקוש'
אין סים 4X4, יש רשת 4G שתומכת ב4X4 אבל בישראל מדובר בקשקוש
09/06/2020 | 09:46
61
לצפיה ב-' אני לא מבין את הרעיון ההזוי?'
אני לא מבין את הרעיון ההזוי?
05/06/2020 | 17:52
11
172
שלום לכם: אני מתאר מצב מרגיז בווטסאפ בסמארטפון גלקסי נוט -9  ואשמח לדעת אם יש לכם שיטה שאני לא מכיר בעניין הבא:
1. בווטסאפ החלטתי לפתוח קבוצה חדשה רק עבורי וזה עבור עריכת ניסיונות שונים לפני משלוח לקבוצה של אנשים בה אני משתתף, בדומה להודעות בתפוז שיש בו תצוגה מקדימה.
2. עבור פתיחת קבוצה חדשה ווטסאפ דורש להכניס כחבר בקבוצה לפחות שם אחד מאנשי הקשר שלי בטלפון אחרת לא ניתן להמשיך בתהליך פתיחת הקבוצה החדשה ולא עוזר שבאנשי הקשר בטלפון הכנסתי גם את שמי. המערכת לא מקבלת זאת כשם חבר בקבוצה החדשה!
3. הכנסתי כחבר את שם איש הקשר שלי בטלפון חיים כהן (שם בדוי) והמערכת איפשרה לי להשלים את הגדרת הקבוצה החדשה בהצלחה.
4. לאחר מכן בגלל שרציתי שהקבוצה תהיה רק עבורי מחקתי מהקבוצה את חיים כהן ואני במצב הרצוי לי בו רק אני בקבוצה.
 אבל,,,, תוך לא הרבה זמן קיבלתי הודעה מחיים כהן איש הקשר שלי בשאלה ממה מחקתי אותו.  הוא קיבל הודעה ממערכת ווטסאפ שמחקתי אותו.
 האם לא ניראה לכם הזוי שאי אפשר לפתוח קבוצה חדשה בווטסאפ לעצמי בלי להכניס שם של לפחות איש קשר אחד מהטלפון? .

> אם יש לכם רעיון איך לפתוח קבוצה חדשה בה לא אצטרך להוסיף שם של לפחות איש קשר אחד בטלפון, אשמח להסבר שלכם איך לעשות זאת.
** תודה **

לצפיה ב-'רעיון'
רעיון
05/06/2020 | 21:38
7
93
תשים שם מישהו מהמשפחה ותגיד לו להתעלם מההודעות טסט שלך
אולי אפילו קרוב משפחה (אולי מבוגר) נטול וואטסאפ.
תצטרך אותו לידך רק פעם אחת לאמת את הsms
את בוואטסאפ שלו תפתח אצלך עם אפליקציה שמאפשרת שני חשבונות וואטסאפ במכשיר אחד
ואז תכתוב לעצמך ותענה לעצמך. בעל הקוו הנוסף לא יראה כלום
לצפיה ב-'אני עשיתי משהו מאד פשוט כבר לפני הרבה זמן'
אני עשיתי משהו מאד פשוט כבר לפני הרבה זמן
06/06/2020 | 12:03
5
67
הוספתי את עצמי לאנשי הקשר (אפשרי רק מספר הטלפון לא השם) ואני מופיעה עם המספר ועם התמונה שלי גם בווצאפ.
שולחת לשם כל דבר שאני רוצה לזכור, למשל כתבות מהעיתון, מתכונים וכד', בדיקה, וגם כשאני רוצה להעביר הלאה משהו שיראה כשליחה אורגינלית בלי התוספת הועבר. ואת זה אני עושה דרך WEBWHATSAPP.
לצפיה ב-' אויקה, לצערי לא הצלחתי להבין אותך:'
אויקה, לצערי לא הצלחתי להבין אותך:
06/06/2020 | 14:59
4
46
1. באנשי הקשר בטלפון שמתי מזמן את שמי כרגיל עם מספר הטלפון ואין לי מספר סלולרי נוסף.
2. בחיפוש רגיל בווטסאפ בהקלדת שמי, אני לא מקבל כלל תוצאות ורק בחיפוש שמי בטלפון אני מקבל תוצאות.
3. ניסיתי עכשיו בשיטה באם לזו התכוונת, כך: מחקתי את שמי עם מספר הטלפון מאנשי הקשר והכנסתי אותו מחדש רק עם מספר הטלפון שלי.  התוצאות כמו שהיו לפני זה והן שווטסאפ לא זיהה אותי.
 4.  אין לי פירור מושג מה זה  WEBWHATSAPP 
לצפיה ב-'בווצאפ לא חיפשתי את שמי, אלא את מספר הפון שלי'
בווצאפ לא חיפשתי את שמי, אלא את מספר הפון שלי
06/06/2020 | 16:57
3
44
כמובן שמצאתי. אני מופיעה בווצ רק עם המספר, לא עם השם.
לצפיה ב-' לא הלך לי'
לא הלך לי
13/06/2020 | 14:18
2
7
בעקבות דברייך עשיתי ניסיון של מחיקת שמי ומספר הטלפון שלי מהווטסאפ ואחר כך הכנסתי לאנשי הקשר את מספר הטלפון שלי ומערכת ווטסאפ לא זיהתה את קיומי.
> לי יש סמטארטפון גלקסי נוט 9  ואולי אצלך יש דגם בו זה אפשרי או שאני מכניס לאנשי הקשר את מספר הטלפון שלי לא בצורה הנכונה ואשמח לדעת  איך את עשית.
לצפיה ב-'באנשי הקשר הכנסתי אותי כ "אני" (כמובן ללא המרכאות)'
באנשי הקשר הכנסתי אותי כ "אני" (כמובן ללא המרכאות)
13/06/2020 | 16:10
1
7
ואת המספר שלי. בחיפוש בווצאפ רשמתי את השם שלי בו אני מזוהה במערכת.
לא זוכרת את הפעולות המדוייקות שעשיתי בזמנו.
עכשיו בדקתי. עשיתי חיפוש באנשי הקשר ואני מופיעה כ"אני".
בווצאפ חיפוש כ"אני" לא נתן תוצאות. חיפוש לפי המספר שלי גם לא נתן תוצאות. חיפוש לפי השם שלי נתן בווצ את המספר שלי עם תמונת הנושא שלי. (אם לא הכנסת תמונה, תהיה עם סתם עיגול)
לצפיה ב-' אויקה תודה וכך:'
אויקה תודה וכך:
13/06/2020 | 19:12
7
אולי יש לי באג בהבנה אבל אני לא מסוגל להבין אותך
>עשיתי כך והנה התוצאות:
1. באנשי הקשר מחקתי פרטים על עצמי וכתבתי מחדש בהוספת אנשי קשר בטלפון את המילים - ארגמון נייד, כולל מספר הנייד שלי .
2. בחיפוש באנשי קשר בטלפון  במילים ארגמון נייד, אני מקבל את שמי ומספר הטלפון כראוי
3. בחיפוש בווטסאפ במילים ארגמון נייד אין תוצאות.
4.בחיפוש בווטסאפ רק בהקלדת מספר הטלפון שלי אין תוצאות.
 את כותבת לי "בווטסאפ חיפוש כ"אני" לא נתן תוצאות" 
אחר כך את כותבת " חיפוש לפי השם שלי נתן בווצ את המספר שלי עם תמונת הנושא שלי"
 אני לא מבין את ההבדל בהסבר שלך בין "אני" בו את באנשי הקשר ובין "השם שלי"
>> שוב אציין שכאשר הקמתי את הקבוצה והמערכת דרשה איש קשר אחד, היא הציעה לי את כל מי שרשום כאיש קשר שלי אבל אותי שאני רשום כ- "ארגמון נייד" באנשי הקשר המערכת סרבה להציע לי.
לצפיה ב-' רעיון נחמד z1george'
רעיון נחמד z1george
06/06/2020 | 14:29
52
אולי איישם אותו.
 תודה לך
לצפיה ב-'יש לי גלובל סים של פלאפון לנסיעות לחו"ל'
יש לי גלובל סים של פלאפון לנסיעות לחו"ל
07/06/2020 | 17:59
38
יש לו מספר טלפון משלו, במקרה אפילו 050 ישראלי.
נראה שזה פותר את הבעיה. תשקול אם מתאים לך.
לצפיה ב-'מה הזוי? שקבוצה דורשת 2 משתתפים? זה הרעיון של קבוצה'
מה הזוי? שקבוצה דורשת 2 משתתפים? זה הרעיון של קבוצה
08/06/2020 | 13:12
1
52
אתה רוצה פיצר אחר לגמרי של שמירת הודעות עצמייות בווטסאפ ומקטר על זה שפיצר של קבוצה דורש 2 משתמשים?
ויש פיתרון כל כך פשוט וקל שאתה מכיר אבל עדיין לא בסדר?
מה הבעיה לומר לחבר שאתה מצרף אותו לשניה לקבוצה כדי ליצור לעצמך קבוצה פרטית וישר להוציא אותו?

לצפיה ב-' YosMan לדעתי אתה לא צודק:'
YosMan לדעתי אתה לא צודק:
13/06/2020 | 14:07
18
אני נותן דוגמא לא משהו אבל לדעתי באותו עיקרון:  כדי להגדיר בפעם הראשונה דף פייסבוק שיהיה דף הבית שלך, אתה לא צריך ברישום להכניס שם של חבר ואחר כך אתה מאשר חברות למי שאתה מעוניין.
> אני לא מבין מה הבעיה לווטסאפ להגדיר מצב שייאפשר לי להקים קבוצה ואחר כך להכניס לקבוצה את מי שארצה?
> לדבריך " מה הזוי? שקבוצה דורשת 2 משתתפים? זה הרעיון של קבוצה"
אני רוצה להגיד שלפיכך במקרה ואתה צודק אז אם הכנסתי עבור הקמת הקבוצה משתתף אחד ואחר כך מוחק אותו אז לפי מה שאני מבין אותך, ווטסאפ היה מבטל את הקבוצה או מתריע שלא ניתן המשך קיום לקבוצה בלי משתמש אחד לפחות.
> ואגב לגבי הפתרון הפשוט של מחיקת המשתמש לאחר הקמת הקבוצה, גם לפטנט הזה לא מצאתי הצעה בווטסאפ , אלא בא לי רעיון לנסות את זה ולשמחתי הקבוצה שהקמתי המשיכה להתקיים לאחר מחיקת המשתמש הבודד.
> לדעתי הגדרת ווטסאפ להקמת קבוצה, לא חכמה שהיא מכריחה אותך להיות תלוי באיש קשר כלשהו להקמת קבוצה והיה צריך להיות מצב אפשרי להקמת קבוצה שאליה אוסיף אחר כך את מי שאני רוצה.
 אגב, אני לא בטוח שהיית מקבל בשמחה הודעה שלי שאני מצרף אותך לקבוצה ומוחק אותך אחר כך ואולי היית שואל אותי בצחוק "מה לא בסדר איתי שאתה לא רוצה אותי בקבוצה שהקמת? "   
>> לסיכום למה אני צריך להיות תלוי במישהו כדי להקים לי קבוצה?
לצפיה ב-'זכרון וסוללה'
זכרון וסוללה
07/06/2020 | 14:21
9
71
שלום.יש לי טלפון LGסטאלוס.הזכרון עומד להיגמר.גם הסוללה מתחממת.אני בגיל השלישי ורגילה לטלפון הזה.האם כדאי להרחיב את הזכרון סך הכל יעלה 60 ש"ח.גם סוללה ניתן להחליף.מישהו יכול לייעץ לי ?
לצפיה ב-'זה הדגם שיש לך?'
זה הדגם שיש לך?
08/06/2020 | 08:51
45
לצפיה ב-'הטלפון שלך מיושן'
הטלפון שלך מיושן
08/06/2020 | 09:19
2
32
והשקעה של 400 שקל לא מוצדקת.
הזכרון שאת מוסיפה לא מיועד ליישומים ,רק לאיחסון.
תתחדשי בטלפון חדש.

לצפיה ב-'צודק '
צודק
08/06/2020 | 09:52
1
37
הרחבת זכרון לא תעזור. תקני מכשיר חדש עם 32 גיגה פנימי לפחות
אם את רגילה לLG לממשק תבחרי במכשיר שלהם
לא הכי לטעמי אבל אם ההרגל חשוב אז זה הבחירה
ההשקעה המינימלית זה LG G5 יד שניה שמור סביב 300 350 שח. לא מציע להשקיע פי 3-5 מהסכום הזה כי לדעתי לא תנצלי את התכונות הנוספות במפרט
לצפיה ב-'להמליץ על LG G5 זו טעות !'
להמליץ על LG G5 זו טעות !
08/06/2020 | 12:56
32
זה היה דגם לא מוצלח, ואני מדבר מנסיון של 4 מכשירים במשפחה.
גם G4 היה לא מוצלח.
G6 זו כבר אופרה אחרת, יש אחד כזה לאישתי כבר כמה שנים והמכשיר ממש מוצלח.
לצפיה ב-'אם את רגילה לLG יש דגם שנמכר בארץ שיכול להתאים לך - LG K41S'
אם את רגילה לLG יש דגם שנמכר בארץ שיכול להתאים לך - LG K41S
08/06/2020 | 12:32
3
52

מסך 6.55 ברזולוצית +HD
זיכרון 32/3 + הרחבה
מגבר פנימי DTS עם 7 ערוצים לשמיעה עוצמתית באוזניות
חיישן טביעת אצבעות בגב המכשיר
סוללה 4,000 MA
NFC
4 מצלמות אחוריות 13ּּ+5+2+2 MP
מצלמת סלפי 8 MP
דואל סים
מחבר USB-C

המחיר בסביבות 650 שקל עם שנתים אחריות יבואן רישמי

מחסני חשמל

אייבורי

KSP
לצפיה ב-'מגבר 7 ערוצים זה ממש קריטי כשמקשיבים בשתי אוזניות... '
מגבר 7 ערוצים זה ממש קריטי כשמקשיבים בשתי אוזניות...
09/06/2020 | 17:29
2
18
לצפיה ב-'לאנשים מבוגרים זה פתרון מצוין '
לאנשים מבוגרים זה פתרון מצוין
10/06/2020 | 09:21
1
13
לצפיה ב-'תגיד, אתה מבין בכלל מה זה אומר "מגבר שבעה ערוצים"? '
תגיד, אתה מבין בכלל מה זה אומר "מגבר שבעה ערוצים"?
10/06/2020 | 23:52
16
נראה שלא, כי אז היית מבין שאין לזה שום קשר לגיל.
לצפיה ב-'NFC'
NFC
08/06/2020 | 12:41
33
לצפיה ב-'עכשיו זה סופי '
עכשיו זה סופי
08/06/2020 | 09:45
68
בוטל המכס על טלפונים סלולרים לצמיתות

לצפיה ב-'טלזר, 21.90 ₪ לחודש, עבור 30 גיגה - לכל החיים.'
טלזר, 21.90 ₪ לחודש, עבור 30 גיגה - לכל החיים.
07/06/2020 | 22:46
1
42
(5000 שיחות/מסרונים).
האותיות הקטנות:

לצפיה ב-'שיחות במובן של דקות כמובן.'
שיחות במובן של דקות כמובן.
07/06/2020 | 22:48
9
לצפיה ב-'אשמח להמלצות על אפליקציות'
אשמח להמלצות על אפליקציות
07/06/2020 | 18:21
1
37
הכי טוב לשיפור תמונות סלפי ונופים בנוט 10 פלוס תודה לכם
לצפיה ב-'חפש בחנות האפליקציות Google Pixel 4XL'
חפש בחנות האפליקציות Google Pixel 4XL
07/06/2020 | 18:38
10
לצפיה ב-'הכי קטן והכי מעודכן'
הכי קטן והכי מעודכן
05/06/2020 | 10:55
14
106
לאחר שהבנתי פה ששעון חכם עם סים זה לא משהוא שבאמת אפשר להעביר איתו יום שלם של עבודה, הינו שהוא לא באמת במקום הטלפון.
השאלה שלי:
יש היום מבחר עצום של טלפונים מעולים אבל בכולם המסך גדול יותר מ6" .

יש מצב לטלפון עם אנדרואיד מעודכן. ram לפחות 4gb. זכרון פנימי של 64gb. בגודל של 4"  ומטה יש מצב?

לצפיה ב-'זה לא נכון'
זה לא נכון
05/06/2020 | 11:06
5
62
שוב, השעונים של סמסונג ואפל יכולים בקלות לעבוד יום מלא עם שיחות , הודעות ושלל שימושים, וסמסונג גם יומיים, אבל יש להם מחיר,
כנס ליוטיוב, ותראה הרבה סקירות של אנשים שמשתמשים בשעון של סמסונג במקום טלפון,
ולא, אין טלפון אנדרואיד מעודכן בגודל 4 או פחות
לצפיה ב-'anz1 על העזרה!'
anz1 על העזרה!
05/06/2020 | 14:52
4
39
ממה שהבנתי בקישורים שנתת לפרטנר ואורנג הם אכן תומכים במספר שעונים של אפל אבל זה רק עם eSIM בלבד.
אם אני טועה אשמח לתיקון.
מקווה שבקרוב יצאו דגמים נוספים של שעונים חכמים איכותיים עם sim רגיל ללא צורך של הצמדות לתוכנית של חברת סלולר בכל אופן שוב תודה על העזרה
לצפיה ב-'הפוך'
הפוך
05/06/2020 | 15:11
3
37
אין שום סיבה ושום היגיון לשים סים פיזי בשעון חכם, כל מקום או משקל שיש לך אתה רוצה לשים בה בטריה ולא דבר מיותר כמו סים,
גם בטלפונים סים הוא דבר מיותר, כמו פקס ועידן אימיילים, סביר שעוד שנתיים גם לא יהיו יותר סימים פיזים בטלפונים והכל יהיה ESIM
לצפיה ב-'או שיקטינו את הsim'
או שיקטינו את הsim
05/06/2020 | 15:54
1
10
לצפיה ב-'כבר הקטינו... לכמה שורות קוד'
כבר הקטינו... לכמה שורות קוד
05/06/2020 | 16:10
10
לצפיה ב-'הפוך שמחתי לקרוא את מה שכתבת'
הפוך שמחתי לקרוא את מה שכתבת
05/06/2020 | 19:45
26
כי אז מי שלא מעוניין להחליף סים (כמוני) לא יהיה "כבול" לחברה ספציפית
השאלה היא האם זה יהיה תקף גם לטלפונים הנוכחיים או שזה ידרוש גם פונקציות חדשניות במפרט הטלפון

אימייל - מדוע מיותר? לדעתך ווטסאפ וכו' זה תחליף ראוי? אשמח להחכים (גילוי נאות: אין לי ווטסאפ/טלגרם וכו'...)
לצפיה ב-'ולגבי הטלפון אנדרואיד הכי קטן היום'
ולגבי הטלפון אנדרואיד הכי קטן היום
05/06/2020 | 11:17
51
הוא.... פאלם... עם מסך 3.3 אינץ
אבל הוא לא מעודכן, הוא יצא לפני שנתיים עם 3 גיגה, אולי הם יוציאו גירסא חדשה
הוא כמובן לא נמכר בישראל, רק דרך חברות הסלולר האמריקאיות.
לצפיה ב-'האנדרואיד הכי קטן ןמעודכן ולא במחיר מוגזם הוא.....עייפון SE2'
האנדרואיד הכי קטן ןמעודכן ולא במחיר מוגזם הוא.....עייפון SE2
05/06/2020 | 14:55
20
לצפיה ב-'הכי קטן שעדיין מודרני'
הכי קטן שעדיין מודרני
05/06/2020 | 21:33
2
66
שאני מכיר שאפשר לקנות כחדש
זה Sharp S2
מסך 5.5 אבל גודל ביד של 4.6-4.זכרון64. מצלמה סבירה פלוס. אדרואיד 8. נמכר עדיין במחיר של בערך 350 שח. 100$
יש פה כמה חברי פורום שקנו אותו בהמלצתי
noa_f וגם שרון515
התגובות עליו היו חיוביות
נ.ב. ההמלצה שלי היתה על סעיף תמורה למחיר. לא בגלל הגודל הפיזי

לצפיה ב-'חמוד מאוד השארפ, אבל שביר כמו חרסינה עדינה. '
חמוד מאוד השארפ, אבל שביר כמו חרסינה עדינה.
06/06/2020 | 21:14
24
המסך הלך אחרי שבוע. ונסיון לתיקון במעבדה הוביל למכשיר חצי מפורק.

לצפיה ב-'לפי המפרט שנתת ובמחיר הזה שווה לקנות.'
לפי המפרט שנתת ובמחיר הזה שווה לקנות.
06/06/2020 | 21:26
26
גם אם יתברר כלא כל כך מוצלח, מקסימום ישמש "כגלגל רזרבה" משהוא שישכב במגירה לשעת חרום.
לצפיה ב-'ברור שזה לא תחליף'
ברור שזה לא תחליף
05/06/2020 | 21:40
52
השעון חכם שלי מחזיק שבוע עד 10 ימים. ואני יכול לענות איתו לשיחות אם הטלפום בתיק או בחדר השני.
בתאוריה. לדעתי שיחות קול זה כבר לא in. הדור הצעיר כמעט לא משתמש בטלפון בתור טלפון
לצפיה ב-'אין אנדרואידים כאלו כבר שנים...'
אין אנדרואידים כאלו כבר שנים...
06/06/2020 | 21:16
6
לצפיה ב-'אני אישית משתמש בשעון אפל'
אני אישית משתמש בשעון אפל
06/06/2020 | 21:40
32
ואני מטעין אותו בד״כ כל לילה שני .
יש לו esim והוא משמש אותי כטלפון לכל דבר , אפשר לשמוע דרכו מוזיקה בסטרימינג גם ללא הטלפון ( היחיד שעושה את זה ) ולקבל איתו שיחות והודעות גם שהטלפון כבוי , השעון לא באמת יכול להחליף טלפון כי אין אפשרות לענות לאימיילים וחוץ מהכתבה לוואטצאפ אין היום באמת מקלדת ( יש כל מיני קומבינות אבל זה לא כזה חשוב )

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ