לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3729637,296 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הדגמים הראשונים של מותג הסמארטפונים realme שישווקו בישראל'
הדגמים הראשונים של מותג הסמארטפונים realme שישווקו בישראל
04/06/2020 | 10:34
7
105
"באג" קיבלה את הזיכיון לשווק בישראל את מוצרי "realme"

REALME 6

REALME 6 PRO

REALME X50 PRO PLAYER

REALME X3 SUPERZOOM

נ.ב.
אם "באג" יתנו שירות ואחריות כמו שהם נתנו על מותגי "מייזו" ו"נוביה"
אז אנחנו בבעיה
לצפיה ב-'מי זה אנחנו? באג? הציבור?'
מי זה אנחנו? באג? הציבור?
04/06/2020 | 15:16
6
26
לצפיה ב-'אנחנו = הציבור הישראלי, בכללי יש לי סתם שאלה'
אנחנו = הציבור הישראלי, בכללי יש לי סתם שאלה
05/06/2020 | 09:36
5
64
חברת realme היא מותג של oppo שיחד עם vivo וoneplus
שייכים לתאגיד הסיני BBK

המותג oneplus כבר משווק בישראל ע"י חברת סל-נאו
https://one-plus.co.il

שאלתי היא, למה שאותו יבואן לא יהיה גם המשווק הרישמי
של realme בישראל?

לשם מה הם צריכים את באג?
שבסך הכל שיווקה כמה מותגים איזוטריים כמו מייזו/נוביה/רייזר
עם שירות די גרוע?
לצפיה ב-'תחרות'
תחרות
05/06/2020 | 11:08
4
51
2 יבואנים שונים ילחמו בינהם ויורידו מחירים , ויפרסמו במקביל, מה שלא יעשה יבואן אחד,
מה הם 2 מותגי הרכב הכי נמכרים בישראל ? יונדאי וקיה, 2 מותגים שהם חברה אחת, אבל עם 2 יבואנים שונים.
לצפיה ב-'יש גם צד שני למטבע'
יש גם צד שני למטבע
07/06/2020 | 11:46
3
27
קבוצת "לובינסקי" הם היבואנים של כל מותגי תאגיד הרכב הצרפתי "PS"
פיזו/סיטרואן/אופל/MG

התלונה העיקרית על "באג"
זה על השירות הגרוע שהם נתנו בהיותם יבואנים רשמיים של מייזו/נוביה/רייזר
לא מתאים לתאגיד ענק כמו "BBK" לבחור יבואן גרוע ורשלני כמו "באג"
לצפיה ב-'דוגמא לא טובה'
דוגמא לא טובה
07/06/2020 | 11:57
2
28
1. יונדאי וקיה מובילים את השוק, והם ב2 מתחרים שונים.
2. פיגו וסיטרואן מיובאים על ידי יבואן אחד, ואיך ההצלחה ? כשלון, הם לא נמצאים בכלל בתחרות מול מובילי השוק, כך שהדוגמא שלך מראה בדיוק מה שאמרתי, שתחרות טובה לכולם, ושעדיף לכולם שמותגים אחים ימכרו על ידי חברות שונות, זה גם יכריח אותם לשפר את השרות,
חוץ מזה תאגיד PSA הצרפתי שולט היום גם בFCA , פיאט, אלפא רומאו, גיפ , קרייזלר, ביחד הם יהיו 10 מותגי רכב, אתה בתור לקוח רוצה שכולם ימכרו על ידי אותו משווק ?
לצפיה ב-'אוקיי הבנתי אותך'
אוקיי הבנתי אותך
07/06/2020 | 12:17
19
אבל שירות ואיכות השירות זה פרמטר מאוד חשוב
לצפיה ב-'אתה נותן טיעונים מצד הלקוח כשהוא מדבר על צד היצרן'
אתה נותן טיעונים מצד הלקוח כשהוא מדבר על צד היצרן
07/06/2020 | 22:54
17
לא פלא שאתם נפגשים...
מצד היצרן, תחרות זה רע. לכן כשפיאט השתלטה על קרייזלר היא איחדה יבואנים בכל העולם - גם בישראל. לכן PSA לקחה את הנציגות של אופל משלמה סיקסט והעבירה אותה ליבואן הראשי שלה בישראל, לובינסקי.
אני גם לא בטוח שיונדאי היתה מוכרת פחות אם גם הזיכיון של קיה היה בידי כלמוביל (או להפך, זיכיון יונדאי בידי טלקאר), או שסיטרואן היתה מוכרת יותר אם היתה מיובאת על ידי יבואן אחר - ובמיוחד לא בטוח מה היתה שורת הרווח של היצרנים בכל אחד מהמקרים. אבל זה כבר דיון אחר.  
לצפיה ב-'מידע חשוב ללקוחות סלקום גולן-טלקום WE4G פלאפון ורמי-לוי...'
מידע חשוב ללקוחות סלקום גולן-טלקום WE4G פלאפון ורמי-לוי...
03/06/2020 | 11:08
13
128
שרשור קודם בנושא שהיה בפורום...

בשלושת החודשים הקרובים רשתות פלאפון וסלקום יבצעו מעבר מתדר 850 MH
לתדר 900 MH ברשת דור 3 (3G)
בעקבות זאת תחוו בעיות של קליטה ובעיות בתעבורת הנתונים באינטרנט הסלולרי...
תקופת המעבר תחל ב1 ליוני עד ל1 בספטמבר 2020...

לצפיה ב-'סערה בכוס מים'
סערה בכוס מים
03/06/2020 | 23:57
11
97
לפי התיאור זה מתיחס רק לדור 3...
לדעתי 99% מהציבור עם מכשירי דור4 ממילא
ה1% עם מכשירי מקשים,
או שהמערכת תוריד אותם לדור2 אם יש בעיה בדור 3.
זה לא שהיו באמצע הורדה קריטית של עשרות גיג'ות ויתחילן מחדש. זה מכשירי מקשים  עתיקים של נוקיה וzte שאתה מתאר פה איזה אפוקליפסה, לא תהיה...

אז תתנתק שיחה קולית. מדי פעם. יתקשרו שוב.

לצפיה ב-'ממש לא סערה בכוס מים...'
ממש לא סערה בכוס מים...
04/06/2020 | 12:24
6
84
1) אין ברשת פלאפון דור 2 GSM...
יש להערכתי לפחות 50,000 מכשירים (פלאפון/רמי-לוי) טיפשים תומכי 3G בתדר 850 MH שישארו רק עם תדר 2100 MH...

2) באזור ירושלים למשל, יש קליטה טובה של 4G רק באזורים מישוריים ובמרחבים הפתוחים...
באזורים של הרים ובאזורים עם בניינים צפופים אפשר לשכוח מקליטה של 4G...
לקוחות של פלאפון ורמי-לוי באזורים הנ"ל ישארו עם מכשיר ביד ללא שימוש...
לצפיה ב-'״מכשיר ביד ללא שימוש״. בהחלט, בוא נעשה דרמה מכלום'
״מכשיר ביד ללא שימוש״. בהחלט, בוא נעשה דרמה מכלום
04/06/2020 | 13:28
56
הולכים לחברה אחרת, קונים סים והפלא ופלא, המכשיר שוב בשימוש.

(אבל כשמשקבלים משכורת מקישורים באינטרנט, צריך לקשקש כמה שיותר).
לצפיה ב-'הרי לך מידע אמיתי מהשטח '
הרי לך מידע אמיתי מהשטח
05/06/2020 | 10:46
4
46
לאמא שלי יש מכשיר zte מתקפל (מדובר באישה מבוגרת)
שתומך רק בתדר 850 מ"ה והיא מנויה אצל חברת רמי לוי תקשורת
לע"ע אין בעיות של קליטה או בעיות באיכות השיחה
אבל אני מבין שתוך זמן לא ארוך המכשיר יהפך ללא שימושי!

כמו אצל אמא שלי, ישנם לדעתי הרבה יותר מ50 אלף לקוחות עם מכשירים כאלה (יש רבבות רק ב"קומות הכשרות" של הציבור החרדי והדתי) שמנויים אצל רמי לוי תקשורת וחברה פלאפון
וגם אצליהם המכשירים ילכו "פייפן" בשלב מסוים!
כולם יצטרכו לעבור למכשירים חדשים, יעני לרכוש מכשירים שתומכים בתדר 900 מ"ה, או מכשירים שהם גם וגם 3g ו4g יחד
(יש מכשירים כאלה שכבר מופצים בארץ של חברת שיאומי,
דגם אחד רק כשר, QF9 עם סוללה 1820 מ"א שעולה בסביבות 400 שקל, עוד דגם כשר ולא כשר, +QIN 1S עם סוללה 1480 מ"א שעולה בסביבות 500 שקל לדגם הכשר, ודגם לא כשר שעולה 600 שקל)
כמובן שיש פה פתח לתביעה ייצוגית נגד רמי לוי וחברת פלאפון

לאחי יש דגם כשר QF9 והוא מנוי בחברת סלקום
הוא מדווח על בעיות קשות ברשת 3g בימים אלו
המכשיר עובר כל הזמן מ2g ל4g ולהפך

אני אישית עברתי לא מזמן לחברת פלאפון ויש לי סמארטפון....
ב3g יש המון בעיות עכשיו, רגע קולט רגע לא קולט, רגע עובר ל4g וחוזר חלילה שוב ושוב
הבעיה שאין לי את האופציה של 2g בפלאפון
אבל לבנתיים איך שהוא אני מסתדר

אבל אני מבין שכל הבלגן יהיה חודשיים שלוש
כאשר לאחר מכן אני מקווה שהכל יחזור לעבוד באופן תקין

לצפיה ב-'ואתה שולח לנו קישורים על מכשירי קצה'
ואתה שולח לנו קישורים על מכשירי קצה
06/06/2020 | 21:45
2
35
שאתה קורא להם נחותים ובעצמך משתמש במכשיר כשר .
למי באמת איכפת מדור 2 , שיש 15 מליון מכשירים חברות מוכנות לוותר על 50000 משתמשים , זה זניח לחלוטין
לצפיה ב-'הכל בעיני המתבונן'
הכל בעיני המתבונן
07/06/2020 | 12:08
1
33
ראשית, לי יש סמארטפון ולאמא שלי יש מכשיר עם מקשים
שנינו עם קווים רגילים
רק לאחי יש מכשיר וקו כשרים 

ל"פלאפון" יש 2.6 מיליון מנויים
אי אפשר לומר על 50 אלף לקוחות עם מכשירים פשוטים כשרים/ולא, שתומכים רק בתדר 850 מ"ה שהם שום דבר 
תעשה חשבון כמה כסף הם השקיעו בפרסום בכדי לצרף אותם לרשת

כנ"ל "רמי לוי תקשורת" שיש להם כ400 אלף מנויים
ומתוכם ישנם רבבות עם מכשירים פשוטים כשרים/ולא שתומכים רק בתדר 850 מ"ה

לצפיה ב-'זה לא כזה משנה ,האחוזים הנמוכים '
זה לא כזה משנה ,האחוזים הנמוכים
07/06/2020 | 20:25
19
וגם בציבור החרדי אין ספור אנשים עם מכשיר חכם ככה שהאחוז זניח , אולי בבני ברק ובירושלים האחוז גבוה ... כל האנשים החרדים והדתיים שאני מכיר כבר מזמן בלי קוו כשר ( אפילו ההודעות מגני ילדים החרדים כבר מגיעות בוואטצאפ )
לצפיה ב-'יש פה פתח לתביעה ייצוגית נגד "ועדת הרבנים לענייני תקשורת"'
יש פה פתח לתביעה ייצוגית נגד "ועדת הרבנים לענייני תקשורת"
07/06/2020 | 18:09
15
ואולי אופציה להתנתק מלפיתת החנק שלהם
לצפיה ב-'האנטנות של דור 2 התדלדלו ולא ניתן לקלוט בכל מקום'
האנטנות של דור 2 התדלדלו ולא ניתן לקלוט בכל מקום
04/06/2020 | 15:18
3
49
לי יש מכשיר אחד שהוא דור 2.5 והיכן שאני גר, אני מצליח לקלוט רק כשאני נצמד לחלון.
לצפיה ב-'זה חלק מהקדמה'
זה חלק מהקדמה
04/06/2020 | 20:14
2
53
מכשירי דור4 חדשים נמכרים ב300-400 שח.
הבעיה שלא משקיעים ברשתות 4G מספיק
זו הבעיה היותר גדולה
עם כל הכבוד ל0.1% שמתעקש להשתמש במכשיר שקנו לפני 10-20 שנים.

לצפיה ב-'זה יותר מ-0.1%'
זה יותר מ-0.1%
04/06/2020 | 20:26
1
43
מדובר לרוב על זקנים שרגילים ללחצנים ומפחדים מסמארטפון.
לצפיה ב-'יש מכשירי 3G/4g עם לחצנים כדוגמאת'
יש מכשירי 3G/4g עם לחצנים כדוגמאת
06/06/2020 | 21:47
29
נוקיה
לצפיה ב-'כרגיל בישראל הכל לוקח זמן שלושה חודשים כנראה לא יספיקו...'
כרגיל בישראל הכל לוקח זמן שלושה חודשים כנראה לא יספיקו...
10/06/2020 | 10:42
22
לצפיה ב-'מוזיקה מעצבנת שמתחילה פתאום'
מוזיקה מעצבנת שמתחילה פתאום
05/06/2020 | 03:52
2
37
מזה כמה חודשים שמעת לעת מתחילה מוזיקה מעצבנת בפלאפון שלי לכמה שניות.

מוזיקה ממש מעצבנת.

מישהו יודע ממה זה נובע  ומה אפשר לעשות ?

לצפיה ב-'באנר כלשהו'
באנר כלשהו
05/06/2020 | 09:44
1
9
לצפיה ב-'איך מחסלים אותו ????'
איך מחסלים אותו ????
07/06/2020 | 01:51
6
לצפיה ב-'כבל C לטעינה מהירה של סמסונג A70 , יש דבר כזה?'
כבל C לטעינה מהירה של סמסונג A70 , יש דבר כזה?
05/06/2020 | 00:38
1
36
מעוניין לקנות כבל C ל C .

ארוך 2 מטר . (הקודם אינו תקין)

שאלות

1. האם יש דבר כזה לטעינה מהירה?

2. רצ"ב תמונות.

3. למה QC4. לא מופיע בפירוט התמונה , אלא רק בכותרת?

צירפתי תמונה שתואם ל 3 ולא 4
4. מה מומלץ?

לצפיה ב-'UGREEN,BASEUS מקובלים'
UGREEN,BASEUS מקובלים
08/06/2020 | 09:23
12
כבל זה כבל .
תוכל גם ANKER

לצפיה ב-'שעון עם סים'
שעון עם סים
04/06/2020 | 15:05
6
54
רוצה לרכוש שעון שאוכל להסתובב איתו בעבודה יום שלם לקבל ולהוציא שיחות וכן שאוכל לקרוא מסרים קצרים בעיברית בוואטאפ ובSMS.
כמובן שחייב קישור BT לאוזניות.
יש חיה כזאת? שעון שאיכות הדיבור בו טוב ושמתפקד בעיברית למשך יום עבודה שלם ללא הטענה?
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
04/06/2020 | 16:01
3
46
איזה טלפון יש לך ?
איזה חברת סלולר אתה מחובר ?
בגדול יש רק 2 שעונים חכמים עם סים שמסוגלים באמת להחליף טלפוניים ניידים, השעון של אפל והשעון של סמסונג,
כמה שאני יודע, הם שניהם שעונים טובים שמסוגלים לעשות מה שאתה רוצה,
אבל...
אתה צריך טלפון סלולרי מאותה חברה, ואתה צריך להיות מחובר לחברת סלולר שנותנת שרותים כאלו, ורק 2 חברות מאפשרות את השירות בישראל, פלאפון ופרטנר, דבר איתם כי לפי האתרים שלהם אולי רק אפל אפשרית
למרות שאולי הם יאפשרו גם שעון של סמסונג

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/06/2020 | 17:56
2
39
כרגע אני עם שיאומי. מחובר דרך פרטנר.
מצאתי ברשת את השעון הזה: https://www.deviceranks.com/he/smartwatch/14390/ki...
המחיר שלו הוא כשיש מהשעונים של אפל וסמסונג.
השאלה היא האם השעון הזה או סיני אחר שדומה לו או שטוב ממנו במפרט יכול לתת תפוקה אמיתית של יום עבודה בעברית, או שזה רק בהצהרות על הנייר אבל בפועל זה עוד פסולת אלקטרונית שתעלה אבק במגירה.
לצפיה ב-'אני לא הייתי זורק 100 דולר בשביל מוצר כזה'
אני לא הייתי זורק 100 דולר בשביל מוצר כזה
04/06/2020 | 18:05
15
לצפיה ב-'השני. פסולת כמו שכתבת... '
השני. פסולת כמו שכתבת...
04/06/2020 | 18:44
41
אם אתה רוצה להשאיר את הטלפון בבית ולענות ולעשות שיחות
אז כמו שANZ רשם רק אפל או סמסונג פלוס חבילה נוספת יקרה בחב הסלולר

עוד אופציה זה שעונים שמחוברים לטלפון בבלוטות, כאשר הטל בתיק, או במקום אחר בטווח של 10 מ'. ואז יש עוד אפשרויות
לצפיה ב-'למה אתה צריך אותו עם סים ? השעונים/צמידים הם לא תחליף לסלולר'
למה אתה צריך אותו עם סים ? השעונים/צמידים הם לא תחליף לסלולר
04/06/2020 | 18:30
1
35
הם לא מחליפים את הסלולרי, רק מזיזים אותו מהכיס ליד.
השכל לא נמצא בשעון/צמיד אלא בסלולרי.
בכולם תוכל לנתק שיחה, אבל לא לענות לשיחה.
בכולם תוכל לקבל התראת SMS/WA/טלגרם/פייסבוק/אינסטוש או פושים למיניהם, אבל לא לכתוב.
כולם ימדדו פעילות - מרחק, זמן, צעדים, קלוריות, חלקם גם דופק וניטור שינה
סוללת הצמידים מחזיקה מעמד שבוע שבועיים, של השעונים פחות, בתלות בגודל המסך.
הצמידים של שיאומי לא תומכים בעברית Out of the Box, אבל יש פתרונות עקיפים.

הצמידים זולים, פחות מ-100 ש"ח, השעונים יותר יקרים וחלקם גם מגיעים למחיר של סלולרי.

לצפיה ב-'חבל'
חבל
04/06/2020 | 22:17
27
חשבתי שאולי יש מצב להשאיר את הטלפון בבית/ באוטו. ולהסתדר היטב עם השעון בלבד. כנראה שהטכנולוגיה עדין לא בשלה לכך
לצפיה ב-'איזה אפליקציה אפשר להשים בטאבלט '
איזה אפליקציה אפשר להשים בטאבלט
03/06/2020 | 08:50
11
82
שהיא תהיה כמו טלפון שאפשר להוציא ממנו שיחות אבל טאבלט בלי סים יש דבר כזה או שלא חוץ מווטסאפ ווייבר
לצפיה ב-'מה הבעיה לרכוש סים'
מה הבעיה לרכוש סים
03/06/2020 | 10:04
7
72
ענין של 50 שקל (יש חברות שזה בחינם) מחיר סים במסלול פרי-פייד
בכל החברות
מטעינים פעם בחודש וזהו

לצפיה ב-'מנחם אתה יכול לתת לי דוגמאות לאתרים '
מנחם אתה יכול לתת לי דוגמאות לאתרים
03/06/2020 | 11:42
1
51
שלום מנחם 

אתה יכול לתת לי דוגמאות לאתרים שאמרת לגבי הסים שמשלמים פעם אחת או מה שאמרת ?
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
03/06/2020 | 12:54
44
גולן-טלקום
עלות סים 30 שקל

פלאפון
עלות סים 10 שקל

פרטנר
עלות סים 30 שקל
לצפיה ב-'השאלה עם המספר של הסים נשאר גם ללא '
השאלה עם המספר של הסים נשאר גם ללא
03/06/2020 | 12:18
4
41
הטענה 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
03/06/2020 | 12:56
2
49
המספר נשאר איתך שנה
לאחר שנה (ללא הטענת כסף) הקו נסגר

לצפיה ב-'ויש גם כרטיס טוקמן '
ויש גם כרטיס טוקמן
03/06/2020 | 16:05
1
36
ולא הדוגמאות שנתת אני זוכר בסלקום היה כרטיס כזה שאם לא היית מטעין יותר נכון המספר היה מובנה על הטלפון זה היה טוקמן ואם לא היית מטעין המספר היה נשאר יש את זה היום ?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/06/2020 | 09:45
28
אין היום את המסלול המקורי של טוקמן
שמכניסים כסף וזה נשמר תמיד בחשבון עד שנה
והיו משלמים על שיחות לפי דקות
ועל גלישה לפי MB

כיום משלמים סכום כסף על כרטיס הטענה
שכולל חבילת דקות/SMS/וחבילת גלישה של כמה עשרות גיגה
מטעינים והכסף תקף לחודש
לאחר חודש הכסף נמחק 

לצפיה ב-'תהיה רציני'
תהיה רציני
03/06/2020 | 23:04
40
אם אתה רוצה מספר פעיל אין ברירה אלא "לשים כל שנה 50 שקל"
אין קיצורי דרך.
אם זה יקר אז תנהל שיחות בviber, duo, skype ודומיהם. אין מה לעשות

נ.ב. אתה שאלת את אותה שאלה פה בשנה שעברה וענו לך אותו דבר
לצפיה ב-'אין אפליקציה שמאפשרת להוציא שיחות טלפון בחינם'
אין אפליקציה שמאפשרת להוציא שיחות טלפון בחינם
03/06/2020 | 11:15
42
או שמשתמשים ב-WhatsApp ודומיו, או שמשלמים ל-Skype ורוכשים חבילות שיחה:
לצפיה ב-'בגוגל וויס אפשר לקבל מספר אמריקאי בחינם ולחייג בחינם לארהב'
בגוגל וויס אפשר לקבל מספר אמריקאי בחינם ולחייג בחינם לארהב
03/06/2020 | 11:22
1
38
אבל צריך יוזר גוגל אמריקאי בשביל זה (אפשר לעשות עם VPN)
לצפיה ב-'אם יש סים אז יש שיחות חינם דרך BeBezeq'
אם יש סים אז יש שיחות חינם דרך BeBezeq
03/06/2020 | 19:14
31
זו אפליקציה שדרה אפשר לחייג מו"ל לבד למספר קווי בלבד בארץ
לא עובד בתוך ישראל
חינם אבל חייב רישום ורק למי שיש בזק קווי בבית אבל מחו"ל אפשר להתקשר לכל טלפון בזק
לצפיה ב-'מחפשת עבור חברה סלולר עם הדרישות הבאות:'
מחפשת עבור חברה סלולר עם הדרישות הבאות:
03/06/2020 | 19:10
3
67
1. שימוש יום יומי רגיל ביותר ללא בקשות מיוחדות
   אגרנית ולכן כנרא זקוקה להרבה זכרון
2.סים כפול (נוסעת הרבה לחו"ל)
3. הטענה מהירה
4. חייב מצלמה ממש איכותית לוידאו
5. חייב כניסת אודיו  (יש כאלה שאין להם כמו וואווי מייט 20)
6. חייב מייצב תמונה ואודיאו

אין לי מושג מה התקציב שלה ולא תקנה יד שניה

תודה   
לצפיה ב-'הדרישות מהמצלמה מכתיבות מכשיר דגל'
הדרישות מהמצלמה מכתיבות מכשיר דגל
03/06/2020 | 22:05
40
לסיניים בדרך כלל גם יש סים כפול, אז נשאר לבדוק הרם ל-OP8, הוואווי P30, שיאומי mi10 ושות' יש שקע אוזניות...
אגב, שווה לבדוק שלוואווי יש גישה לשירותי גוגל.

ל-s10 יש שקע אוזניות, ויש גם גרסה עם סים כפול, אז גם זו אופציה (וידאו מעולה, מנסיון. ויש מייצב). אפשר גם לבדוק אם ה-s20 שמר על כל התכונות הרצויות.
לצפיה ב-'יש כאן סתירה בין סעיפים'
יש כאן סתירה בין סעיפים
03/06/2020 | 22:53
1
55
סעיפים 2-3 = Huawei, OnePlus
סעיפים 4-5 = Samsung

הייתי הולך על סמסונג בגלל איכות הוידיאו שבו הם מס 1 ללא תחרות. בכלל. והיה לי לא קל לכתוב את זה בתור fan של הוואי כפי שאת יודעת

יש דגמי דואל סים של סמסונג S10, S20 אבל לא ממש משווקים בארץ.
אז אולי לקנות סמסונג חדש בארץ שהוא single sim ואם נמצאים 30-60 יום בשנה בחול, להחליף סים בחול. ואם חייבים סים ישראלי דלוק לשיחות או sms, את הסים הישראלי אפשר לשים באיזה טלפון משני. אפילו איזה מכשיר במאה שקל.

ב+S20 לדעתי כבר יש הטענה ב45w אבל צריך לקנות מטען בנפרד כי בערכה מקבלים רק מטען 25 או 15(שיטת אפל לעשות עוד כסף מהמכורים).

או להתפשר על ענין ההטענה. יקח שעה ורבע מאפס למאה. לא אסון, בימים חריגים, כשאין מטעו רכב/בית, אפשר לשים בתיק סוללה חיצונית. ב20$. שתהיה טובה לא רק לה אלא לכל המשפחה.
לצפיה ב-'תודה אעביר הלאה'
תודה אעביר הלאה
03/06/2020 | 23:03
3
לצפיה ב-'עזרה בבקשה סמסונג a51.אין Google play. לא מצליח להוריד'
עזרה בבקשה סמסונג a51.אין Google play. לא מצליח להוריד
02/06/2020 | 23:46
6
37
את הגוגל פלי.

ולכן לא יכול להוריד יישומים..

אשמח לעזרה.

זה טלפון של אמא שלי.

למשל . המקרה הזה.

כותב שהיישום מותקן...

אבל לא מצליח לפתוח. הוא לא  פותח
לצפיה ב-'תמחק. אחר כך תתקין מחדש מAPKMIRROR'
תמחק. אחר כך תתקין מחדש מAPKMIRROR
03/06/2020 | 08:24
1
29
ראה כותרת.
או לממש אחריות. קנתה בארץ בכסף רב, מגיע לה תמיכה מהחנות ומהיבואן. כותב בלי טיפת ציניות. 
לצפיה ב-'תודה. לא מכיר ממש את מה שכתבת. אכן מקורי. '
תודה. לא מכיר ממש את מה שכתבת. אכן מקורי.
03/06/2020 | 10:25
22
ועלה לא מעט.

אני אפנה לתמיכה טכנית של סמסונג.  אחפש המספר.

אני נזכרתי שלפני כמה ימים כן התקנתי לה מוביט והיה לי גוגל פליי.

לצפיה ב-'ייתכן שהוא נעלם ממגירת האפליקציות, אבל הוא קיים'
ייתכן שהוא נעלם ממגירת האפליקציות, אבל הוא קיים
03/06/2020 | 11:13
3
32
הגדרות - אפליקציות - מחפשים את גוגל פליי
לצפיה ב-'תודה יישר כוח. מצאתי שם. ביצעתי הפעלה. היה מנותק. איך מחלץ?'
תודה יישר כוח. מצאתי שם. ביצעתי הפעלה. היה מנותק. איך מחלץ?
03/06/2020 | 20:23
2
14
לתוך  המסך עצמו?
לצפיה ב-'הוא לא מופיע עכשיו במגירה ביחד עם כל האפליקציות?'
הוא לא מופיע עכשיו במגירה ביחד עם כל האפליקציות?
03/06/2020 | 20:29
1
4
לצפיה ב-'אוי מצאתי , על המסך. תודה. לגבי מגירת האפליקציות , או סידור'
אוי מצאתי , על המסך. תודה. לגבי מגירת האפליקציות , או סידור
03/06/2020 | 20:57
11
כללי

של האפליקציות זו שאלה שמתאימה לי  ... איך מסדרים אותם אחרי ההורדה?
לצפיה ב-'חברת אפל התחילה למכור דגמי XR מחודשים החל מ499 דולר'
חברת אפל התחילה למכור דגמי XR מחודשים החל מ499 דולר
31/05/2020 | 11:32
3
78

לפחות יש לו סוללה נורמלית
ביחס לSE 2020

לצפיה ב-''
02/06/2020 | 10:34
2
14
הקפצה
לצפיה ב-'פעם אחת , מילא. אבל פעמיים?'
פעם אחת , מילא. אבל פעמיים?
02/06/2020 | 12:14
1
49
לא הבנתי למה להקפיץ פעם שניה. אין פה שום מבצע מיוחד
א. 500 דולר זה לפני מעמ מקומי, משלוח מארהב, מעמ בארץ, עמלת שילוח, דמי מחשב, רשומון ---- זה יגמר ב2500 שקל.
על מכשיר בן שנה, משומש/מחודש. סוללה תישאר בת שנה גם אם ניגבו וניקו את המכשיר מבחוץ
מה המבצע פה בדיוק. ובכלל מקומו בפורום אייפון.

מבצע צריך להיות באמת מבצע. כמו 3 כבלים של TYPE C ב12 שקלים. כמו הנקסוס 6 (חדש) ב200$ באמזון בזמנו. זה מבצעים....
לצפיה ב-'אגב '
אגב
02/06/2020 | 12:42
46
זה המידע שמופיע באתר של אפל על מכשירים מחודשים

What goes into a refurbished iPhone.
All refurbished iPhone models come with a new battery, new outer shell, are backed by a one-year warranty, have free delivery and returns, and also include:
Full functional testing, genuine Apple part replacements (if necessary), and a thorough cleaning
The original Operating System or a more recent version1
All refurbished devices are repackaged in a brand new box with all accessories and cables2
If your device is shipped with the original Operating System, the most recent version can be downloaded for free from the App Store.
Supply is limited and availability is guaranteed once we receive your full payment.
לצפיה ב-'מעבד חדיש 2020 מול מעבד כמעט בן שלוש שנים'
מעבד חדיש 2020 מול מעבד כמעט בן שלוש שנים
02/06/2020 | 12:20
73
אפילו שמדובר במעבד לשוק הנמוך
התוצאות ממש עגומות (850 מאכזב אפילו ביחס לעצמו)

אקסינוס 850 (8NM)

סנאפדראגון 450 (14NM)
לצפיה ב-'ניודים חודש מאי 2020'
ניודים חודש מאי 2020
02/06/2020 | 10:14
1
74

השוק מתעורר לאט אבל בטוח 
לצפיה ב-'מחוסר ברירה בשל עניני קליטה'
מחוסר ברירה בשל עניני קליטה
02/06/2020 | 10:48
61
במהלך חודש מאי עשיתי ניוד מהוט-מובייל לפלאפון

לצפיה ב-'מכירות טלפונים סלולרים בעולם רבעון ראשון שנת 2020'
מכירות טלפונים סלולרים בעולם רבעון ראשון שנת 2020
02/06/2020 | 10:43
56
ירידה של 20% במכירות (מכון גרטנר)

לצפיה ב-'וואטסאפ'
וואטסאפ
01/06/2020 | 00:51
4
64
הוואטסאפ
בנייד סאמסונג גלאקסי לא פועל
לצפיה ב-'לא יתכן,יש סים בטלפון?'
לא יתכן,יש סים בטלפון?
01/06/2020 | 09:09
15
לצפיה ב-'דרושים מספר פרטים'
דרושים מספר פרטים
01/06/2020 | 09:13
41
מה הדגם המדויק של המכשיר?
מה זה "לא פועל"? מה קורה כשלוחצים על האייקון של וואטסאפ?
לצפיה ב-''
02/06/2020 | 10:35
17
הקפצה
לצפיה ב-'תסיר ותתקין מחדש, לי זה פתר את הבעיה בסלולרי אחר'
תסיר ותתקין מחדש, לי זה פתר את הבעיה בסלולרי אחר
04/06/2020 | 15:13
1
לצפיה ב-'הקלטת שיחות ב +s10'
הקלטת שיחות ב +s10
31/05/2020 | 23:31
5
37
היי לכולם,
האם יש פה מישהו שקנה +s10 ויש לו הקלטת שיחות מובנית?
או מישהו שיודע איפה קונים אחד כזה עם הקלטת שיחות מובנית..
מחפש לקנות אחד כזה רצוי מיבואן פרללי.
ורוצה לדעת איפה כדאי לקנות
תודה מראש זאב
לצפיה ב-'כל המכשירים של סמסונג לכאורה תומכים בהקלטת שיחות כולל S20'
כל המכשירים של סמסונג לכאורה תומכים בהקלטת שיחות כולל S20
01/06/2020 | 09:10
48
בעדכון גירסה לאנדרואיד 9 מקבלים את הממשק החדש של סמסונג ONE UI
בעדכון גירסה לאנדרואיד 10 מקבלים את את הממשק ONE UI 2.1
בממשק ONE UI ישנה אפליקציה מיוחדת של סמסונג להקלטת שיחות

1) נכנסים לחייגן
2) רושמים מספר כל שהוא 
3) לוחצים על המקש הירוק העגול ומחייגים
4) עכשיו מופיע על המסך אייקון של "קסטה" עם אופציה להקליט שיחות 
5) לוחצים עליו וזהו

לצפיה ב-'אין לו'
אין לו
01/06/2020 | 09:17
1
11
לצפיה ב-'ראה כאן'
ראה כאן
01/06/2020 | 09:27
45
לצפיה ב-'ב S10 DUAL SIM שלי אין את האופציה הזו.'
ב S10 DUAL SIM שלי אין את האופציה הזו.
01/06/2020 | 11:25
8
לצפיה ב-''
02/06/2020 | 10:20
4
הקפצה
לצפיה ב-'לחובבי הודעות פוש חדש באפליקציה של ynet'
לחובבי הודעות פוש חדש באפליקציה של ynet
01/06/2020 | 11:44
1
51
לצפיה ב-''
02/06/2020 | 10:19
8
הקפצה
לצפיה ב-'שיאומי נוט 10 פרו, בSMS שמקבל, לפתע לא יכול לפתוח לינקים.'
שיאומי נוט 10 פרו, בSMS שמקבל, לפתע לא יכול לפתוח לינקים.
01/06/2020 | 11:55
8
47
לדוגמא, לינק לאישור תור ביקור במרפאה.
תודה.
לצפיה ב-'העונג כולו שלנו.'
העונג כולו שלנו.
01/06/2020 | 12:47
23
לצפיה ב-'בהגדרות ברירת מחדל'
בהגדרות ברירת מחדל
01/06/2020 | 18:42
2
35
תנסה לבחור דפדפן אחר. נניח כרום
לצפיה ב-'בהגדרות אפליקציית הSMS אין סעיף ברירת מחדל. '
בהגדרות אפליקציית הSMS אין סעיף ברירת מחדל.
01/06/2020 | 19:48
1
7
לצפיה ב-'שיניתי לכרום בניהול אפליקציות, לא עזר.'
שיניתי לכרום בניהול אפליקציות, לא עזר.
01/06/2020 | 19:59
5
לצפיה ב-'ניסית כיבוי והדלקה?'
ניסית כיבוי והדלקה?
01/06/2020 | 22:05
1
5
לצפיה ב-'ניסיתי כיבוי והדלקה, גם הסרה והורדה, לא עזר.'
ניסיתי כיבוי והדלקה, גם הסרה והורדה, לא עזר.
01/06/2020 | 23:09
2
לצפיה ב-'תודה לכולם זה הסתדר לבד'
תודה לכולם זה הסתדר לבד
02/06/2020 | 01:11
5
לצפיה ב-''
02/06/2020 | 10:16
8
הקפצה
לצפיה ב-'איך למנוע שיתקשרו אלי בוואצאפ, וגם מענה אוטומטי בוואצאפ'
איך למנוע שיתקשרו אלי בוואצאפ, וגם מענה אוטומטי בוואצאפ
01/06/2020 | 18:00
2
36
שלום, אשמח לעזרה
1. איך עושים שיהיה מענה כתוב- אוטומטי בוואצאפ?
2. איך מונעים מאנשים להתקשר אלי שיחה קולית/וידיאו בוואצאפ?

תודה רבה
לצפיה ב-'לא ניתן לעשות אף אחד מהנ"ל.'
לא ניתן לעשות אף אחד מהנ"ל.
02/06/2020 | 01:21
22
מניעה משיחה קולית או וידאו, לא ניתן לבצע, משום מה הם בחרו שלא לאפשר למשתמשים להחליט את זה (להבדיל מטלגרם שמאפשר לבחור אם יוכלו לצלצל ואם כן, מי).
מענה אוטומטי לא אפשרי בחשבון וואצאפ רגיל, בחשבון וואצאפ ביזנס זה אפשרי.
לצפיה ב-''
02/06/2020 | 10:15
13
הקפצה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ