לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3729537,295 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'קמצנים'
קמצנים
30/06/2020 | 09:31
3
57
הטריקים והשטיקים של אפל
לצפיה ב-'זה מה שתצטרכו לשלם על מטען מקורי 18W של אפל'
זה מה שתצטרכו לשלם על מטען מקורי 18W של אפל
30/06/2020 | 12:12
1
50
מטען ללא כבל: 189 שקל

כבל למטען: 129 שקל

189 + 129 = 318 שקל

יעני רכשתם SE 2020 או אייפון 11 
את הסכום הנ"ל תצטרכו להוסיף למטען מקורי מהיר של אפל
לצפיה ב-'לא חייבים מקורי של אפל...'
לא חייבים מקורי של אפל...
01/07/2020 | 09:16
27
מטען 18W ללא כבל 149 שקל...

כבל למטען 99 שקל...

אני בהחלט מסכים שגם 248 שקל למטען מהיר 18W עם כבל זה מחיר מוגזם...
לצפיה ב-'6 סיבות טובות למה אפל עשויה למכור אייפון בלי מטען ואוזניות'
6 סיבות טובות למה אפל עשויה למכור אייפון בלי מטען ואוזניות
02/07/2020 | 12:06
28
עולם הטכנולוגיה כמרקחה ביומיים האחרונים לאחר שהאנליסט מינג-צ'י קו הנחשב מקור אמין לענייני אפל
העריך כי החברה תשיק את האייפון 12 בסתיו 2020 ללא אוזניות וללא מטען באריזה (ייתכן שרק כבל טעינה יצורף אך ללא מתאם קיר)
כך או כך המשמעות היא שמי שיצטרך מטען ואוזניות לאייפון החדש שלו יצטרך לרכוש אותם בנפרד

אפל לא התייחסה לדיווח שפורסם באתר 9to5mac אבל הוא עורר זעם אדיר ותגובות קשות ברשת שטוענות שאפל פשוט רוצה לשפר את רווחיה תוך פגיעה קשה בצרכנים
למעשה זה נתפס כצעד כה קיצוני עד שרבים מטילים ספק שהוא בכלל יקרה

עם זאת יש כמה סיבות טובות מאוד שהופכות צעד כזה דווקא להגיוני לחלוטין (מבחינת אפל לפחות)

1) יש לכך תקדים
אפל ווטש נמכר כיום ללא מתאם קיר אלא עם כבל טעינה בלבד
אפל כבר עשתה צעדים שנתפסו בזמנו כדרמטיים לא פחות: השקת אייפון עם סוללה מובנית שלא ניתנת להחלפה, הסרת שקע האוזניות ממכשיריה הניידים, הסרת כונן התקליטורים ממחשביה (בעבר הרחוק יותר) ועוד
כל הצעדים גררו תגובת נגד קולנית בהתחלה אבל אז התרגלנו, כל החברות המתחרות יישרו קו והמכירות של אפל רק צמחו

2) הפגיעה בצרכנים לא בהכרח תהיה דרמטית
חלק ניכר מרוכשי אייפונים הם בעלי מכשירי אייפון ואייפד קודמים, כך שמונחים להם בבית ובמגירות לא מעט אוזניות ומטענים מהדגמים הקודמים, שיכולים להתאים גם לאייפון הבא
ואילו מי שירצה "להשתדרג" עם מטען מהיר 20W או אוזניות איירפודס אלחוטיות יוכל לרכוש אותם בנפרד

3) צעד כזה יתיישב היטב עם החזון האלחוטי של אפל, שמתכננת להפוך יום אחד את האייפון למכשיר נטול שקעים לחלוטין
לפיכך, הסרת המטען היא צעד הגיוני ש"יכין" את הקרקע לקראת אייפון ללא שקע טעינה בעתיד
החלופה תהיה משטחי הטענה אלחוטיים
אלה אמנם עדיין לא נפוצים מאוד, אבל יותר אנשים רוכשים כאלה והם לא יזדקקו כלל למטען או כבל הטענה רגיל

4) אפל תוכל להסביר את המהלך בכך שהוא מאפשר לה להשאיר את מחיר האייפון 12 דומה למחיר הדגמים הקודמים, למרות ההתייקרות המשמעותית שנלווית להכנסת רכיבים וטכנולוגיות חדשות לדגם החדש (למשל של חיישנים חדשים מודם דור 5 ועוד)
אולי לא תקבלו אוזניות ומטען היא תאמר לקהל שלה אבל תקבלו מכשיר עם יכולות משודרגות במחיר שאינו גבוה מהדגמים הקודמים

5) אפל תוכל להסביר שמדובר במהלך ירוק וידידותי לסביבה
כפי שהסבירו באתר The Verge לכולנו יש כמויות אדירות של מטענים שהופכים בסופו של דבר לפסולת אלקטרונית
מיליארדי מטענים כאלה מצורפים לאריזות של מכשירים אלקטרוניים שנמכרים בעולם בכל שנה
אם אפל תפסיק לצרף מטען לכל אייפון, וכך יעשו בעקבותיה גם חברות מתחרות (כפי שקורה בדרך כלל) כל אחד מאיתנו יוכל להסתפק בכמות קטנה יותר של מטענים והבזבוז יקטן

6) ואם אכן הצרכנים לא יתרגזו יותר מדי על אפל, אז באופן טבעי יש למהלך כזה תועלת כלכלית עצומה מבחינת ענקית הטכנולוגיה
כפי שהסביר פרשן הטכנולוגיה אמ.ג'י סיגלר: המהלך גם ישפר את שולי הרווח ויצמצם את עלויות המשלוח כי אריזות האייפונים יהיו צנומות יותר
בנוסף, אנשים ירכשו כעת יותר אוזניות ומטענים בחנויות אפל (וגם משטח הטענה אלחוטי שאפל אולי תשיק בעתיד)

לצפיה ב-'לפעמים גם הלקוחות נוקטים בשיטת מצליח ואחרי זה בוכים'
לפעמים גם הלקוחות נוקטים בשיטת מצליח ואחרי זה בוכים
02/07/2020 | 10:49
1
42
ע' רכשה אייפון XR לפני שנתיים בסלקום
והתחייבה לתשלום חודשי של 138 שקלים לאורך 36 חודשים !!!
שהם 4,968 שקלים בסך הכל !!!

מיי שדופק את עצמו פעם אחת 
שלא יתפלא שהוא ידפק פעם שניה

לצפיה ב-'איפה בדיוק אתה רואה כאן שיטת מצליח? '
איפה בדיוק אתה רואה כאן שיטת מצליח?
02/07/2020 | 13:04
3
לצפיה ב-'Xiaomi redmi 9 pro vs relame 6 pro vs samsung a71'
Xiaomi redmi 9 pro vs relame 6 pro vs samsung a71
28/06/2020 | 10:22
15
58
שלום רב, 

מתלבטת בין הדגמים הנ"ל. 
חשוב לי מהירות שלא יתקע, סוללה, הטענה מהירה, שיוכל להקליט שיחות מובנה או אפליקציה כמו acr. מצלמה שתהיה די טובה גם בלילה לא חייבת להיות מעולה

תודה! 
לצפיה ב-'אין שום שאלה - סמסונג'
אין שום שאלה - סמסונג
28/06/2020 | 10:33
8
62
קודם כל מדובר על מותג הרבה יותר טוב , ידוע ונחשב,
זה מדהים איך החברות הסיניות נהפכו להיות מיינסטרים בישראל, אבל עדיין הם לא מתחרות בחברת האלקטרוניקה הכי גדולה והכי חזקה בעולם, בכל טלפון סמסונג משקיעה הרבה יותר פיתוח וידע מאשר חברות סיניות קטנות שבעיקר קונות רכיבים מוכנים ורק מחברים אותם ביחד.
סמסונג ואפל הן חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם, וכל השאר הולכות אחריהן ומעתיקות אותן במקרה הטוב.
וכמו בכל תחום אחר, מותג הוא דבר חשוב, גם להרגשה, וגם לידיעה שהמוצר יותר טוב,
גם מבחינת המפרט זה טלפון יותר טוב, יש לו מעבד יותר חזק דגם 730 מול 720 של הסינים, יש לו מסך סופר אמולד מול LCD רגיל את הסינים, הוא שוקל פחות ויותר שטח מסך מה שהופך אותו ליותר קטן עם מסך יותר גדול.
אבל הוא כמובן יותר יקר באיזה 20 אחוז, אבל אם הוא נחשב מתחרה, זה טלפון יותר טוב בלי שום ספק.

לצפיה ב-'מה לעשות ועובדתית הרבה פעמים בסמסונג אתה מקבל תמורה פחות '
מה לעשות ועובדתית הרבה פעמים בסמסונג אתה מקבל תמורה פחות
28/06/2020 | 19:21
7
44
טובה לכסף?
כי תמורת ההרגשה שדיברת עליה, של "ידיעה שהמוצר יותר טוב" (שהרבה פעמים היא תחושה מוטעית) אתה משלם פרמיום. למה? כי המשווק יודע שיש אנשים שמוכנים לעשות זאת.
וזה לפני שדיברנו על העובדה שגם סמסונג הודתה שתוכנה (ממשק) היא לא הצד החזק שלה, והיו לה לא מעט דגמים שסבלו מממשק בעייתי וכבד שהעיק על החומרה.

ולהגדיר את שיאומי ואת חברת האם של realme כ"חברות סיניות קטנות שבעיקר קונות רכיבים מוכנים ורק מחברים אותם ביחד" זה כבר סתם שטות.
לצפיה ב-'מה שכתבת כבר לא נכון'
מה שכתבת כבר לא נכון
28/06/2020 | 19:50
6
41
בעבר מוצרי סמסונג היו יקרים (מדי ?) והמוצרים הסינים היו זולים (מאד ?), והפער בינהם במחיר היה פער גדול ולכן היה כדאי למי שרצה לחסוך לקנות שיאומי או דומיו, עדיין היה פער באיכות, אבל הפער במחיר היה כל כך גדול שהיה שווה.

מאז, המחירים של הסינים רק הולכים ועולים, 
ומצד שני סמסונג הבינה שהיא צריכה להתחרות והמחירים שלהם הולכים ויורדים,
בהרבה מוצרים, כמעט ואין פער במחיר בין שיאומי לבן סמסונג, או שיש פער קטן, ועדיין סמסונג כמותג וכחברה, זה מותג הרבה יותר ידוע, נחשב ולא סתם אלא בגלל סיבות אמיתיות.
לצפיה ב-'אילו סיבות אמיתיות? כי הניסיון שלי איתם, בטלפונים וטלוויזיות'
אילו סיבות אמיתיות? כי הניסיון שלי איתם, בטלפונים וטלוויזיות
28/06/2020 | 22:02
5
42
לא לגמרי מעודד אותי לשלם פרמיום על המוצרים שלהם.
הם לא הוכיחו אמינות או ביצועים מיוחדים במוצרים שהיו אצלי. יש לזה חריג אחד, וכבר כתבתי זאת כאן - במצלמות טלפון הם טובים יחסית. אבל גם בקטגוריה הזו, לפחות לפי חלק מהדירוגים, יש סינים שעוקפים אותם. כולל סינים שמגיעים מאותו בית כמו ה-realme.
אגב, נראה שגם ה-A71 הוא לא בדיוק מופת של תוכנה בשלה וחבילה מאוזנת... שים לב במיוחד לכותרת:

ולפי זאפ, הסמסונג יקר ב-35-40% מהשיאומי והרילמי, לא 20%
לצפיה ב-'מה היית מציע לי לדרישות שכתבתי? תודה'
מה היית מציע לי לדרישות שכתבתי? תודה
29/06/2020 | 06:46
4
8
לצפיה ב-'האתגר המשמעותי הוא הקלטת השיחות'
האתגר המשמעותי הוא הקלטת השיחות
29/06/2020 | 07:19
3
38
אם אין מובנה מהיצרן, אז לא תמיד אפשר להתקין. בשיאומי, למשל, יש כאלו שהצליחו להתקין עצמאית ויש כאלו שלא.
הציעו לך כאן את הנובה של וואווי, שבו יש (לפי מה שקראתי) אפליקצית הקלטה מהיצרן. אם אין באף אחד מהאחרים - הייתי בוחר בו.
לצפיה ב-'קראתי שמ 2020 אפשר להקליט שיחות'
קראתי שמ 2020 אפשר להקליט שיחות
29/06/2020 | 07:27
2
45
צריך לברר את העניין. ומלבד הנושא הזה מה ההמלצה? לוואווי יש בטריה קטנה מידי
לצפיה ב-'3750 זה לא בדיוק סוללה זעירה. '
3750 זה לא בדיוק סוללה זעירה.
29/06/2020 | 08:52
32
בכל מקרה, הנתון החשוב הוא זמן עבודה. השווית בין זמני העבודה (ממבחנים שנעשו) בין כל הדגמים הללו?
לגבי מה שיהיה אפשר בעתיד - אלוהים יודע. כרגע, ממה ששמעתי מאנשים עם השיאומי אי אפשר להקליט, לפחות לא בוודאות.
לצפיה ב-'לא קטן בכלל'
לא קטן בכלל
29/06/2020 | 14:42
31
ובכל מקרה הטעינה היא 22,5w
50% מהר יותר מגלקסי S10, S10+

הרבה יותר משמעותי מאשר הנפח הכולל 3750. שלא קטן, כאמור
לצפיה ב-'וואווי NOVA 5T'
וואווי NOVA 5T
28/06/2020 | 12:18
2
69
כדאי לקרוא את השרשור עד הסוף

לצפיה ב-'וואווי סוללה קטנה מידי'
וואווי סוללה קטנה מידי
28/06/2020 | 19:55
1
8
לצפיה ב-'הסוללה מספקת ויש הטענה מהירה'
הסוללה מספקת ויש הטענה מהירה
29/06/2020 | 09:30
46
1) יש הבדל של חצי שעה בלבד בין A71 עם מסך 6.7 וסוללה 4500
לבין NOVA 5T עם  מסך 6.26 וסוללה 3750

2) דבר חשוב מאוד
ב5T יש הטענה מהירה של 22.5W
לצפיה ב-' מכשיר REALME XT חדש נשרף לאחר טעינה של 24 שעות'
מכשיר REALME XT חדש נשרף לאחר טעינה של 24 שעות
30/06/2020 | 09:20
1
40
לצפיה ב-'קרה גם ב סמסונג לצערנו'
קרה גם ב סמסונג לצערנו
30/06/2020 | 09:28
5
לצפיה ב-'בREALME 6 עם אנדרואיד 10 יש הקלטת שיחות מובנית'
בREALME 6 עם אנדרואיד 10 יש הקלטת שיחות מובנית
01/07/2020 | 10:08
35
אם יש לו, אז כנראה יש גם ב6PRO ובX3 SZ שגם מגיעים עם אנדרואיד 10

לצפיה ב-'האם עדיין יש בעיה עם הproximity sensor של S10?'
האם עדיין יש בעיה עם הproximity sensor של S10?
29/06/2020 | 16:10
4
40
אני שוקל לקנות S10(כנראה את הרגיל, אולי את גרסת E).

ראיתי בביקורת מ2019, שהייתה בעיה עם הproximity sensor ה"מיוחד" שסמסונג עשו: לאנשים היה נלחץ המסך בטעות, כשהם דיברו בטלפון.

לא הצלחתי למצוא לגבי זה פוסטים עדכניים מ2020. האם הבעיה נפתרה על ידי עדכון תוכנה?
לצפיה ב-'עדין לא נמצא פתרון לנושא'
עדין לא נמצא פתרון לנושא
30/06/2020 | 09:05
30
גם עדכון גירסה של סמסונג לא פתר את הבעיה

למי שכבר יש סמסונ S10/S10+/S10E הלינק הזה יעזור לו
לצפיה ב-'פתרון זמני לכל מי שיש בעיה עם חיישן הקירבה במסך שלו'
פתרון זמני לכל מי שיש בעיה עם חיישן הקירבה במסך שלו
30/06/2020 | 09:12
30
לצפיה ב-'נכון לתאריך 23/4/2020 אין עדין פתרון לבעיה...'
נכון לתאריך 23/4/2020 אין עדין פתרון לבעיה...
01/07/2020 | 09:27
23
לצפיה ב-'אצלי אין בעיה כזו'
אצלי אין בעיה כזו
02/07/2020 | 16:19
2
לצפיה ב-'היי,מישהו יודע למה אני לא רואה את הסמארטפון בלפטופ'
היי,מישהו יודע למה אני לא רואה את הסמארטפון בלפטופ
30/06/2020 | 18:28
2
47
חברתי את הסמארטפון ללפטופ.ואין זכר ממנו.הדלקתי וכיביתי את הלפטופ וגם את הסמארטפון אבל לא עוזר.מישהו יודע מה הבעיה? 
בדרך כלל שאני מחבר את הכבל של הטלפון ללפטופ
אז מיד אני רואה אייקון של הסמארטפון בלפטופ,ואז אני מעביר בסמארטפון  מ טעינה להעברת קבצים.וזהו אני מעביר קבצים בלי בעיה.עכשיו שאני מחבר את הכבל של הסמראטפון ללפטופ,אז לא רואים את האייקון של הטלפון בלפטופ.קורה לפעמים שרואים לרגע את האייקון של הסמארטפון ואז הוא נעלם.מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה
תודה?

לצפיה ב-'כשאני מחברת את הסמרטפון למחשב, אני צריכה לאשר חיבור אליו.'
כשאני מחברת את הסמרטפון למחשב, אני צריכה לאשר חיבור אליו.
30/06/2020 | 20:53
1
31
"האם לאשר גישה אל נתוני המכשיר".
אם אני לא מספיקה לאשר, לא רואה את הטלפון במחשב.
היתה תקופה שההודעה הזו לא הופיעה, אתחלתי את הטלפון וזה חזר.
נסה להפעיל מחדש את הטלפון.
לצפיה ב-'הפעלתי מחדש אבל לא עזר'
הפעלתי מחדש אבל לא עזר
30/06/2020 | 22:16
2
לצפיה ב-'ככה זה במשרד התקשורת או שמחזירים תדרים או שמחליפים תדרים...'
ככה זה במשרד התקשורת או שמחזירים תדרים או שמחליפים תדרים...
29/06/2020 | 12:17
3
56
גולן בגלל האיחוד עם סלקום אמורה (בסופו של דבר) להחזיר רצועה של 5 הרץ בתדר 1800 MH ב4G מה שיפגע ברשת סלקום...
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...

סלקום ופלאפון מחזירים כל אחת רצועה של 10 הרץ בתדר 850 MH ב3G
ומקבלים בתמורה כל אחת רצועה של 10 הרץ בתדר 900 MH...
עד לסיום המעבר ל900 (מי יודע כמה זמן) הם עובדים כל אחת עם רצועה של 5 הרץ בלבד ב850 מה שפוגע בלקוחות פלאפון בסלקום...
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...

מה יהיה עם הרגולציה כשיגיע זמנו של 5G להיכנס לישראל...?

לצפיה ב-'סלקום ופלאפון התחייבו לסיים את כל ההליך בתוך 3 חודשים'
סלקום ופלאפון התחייבו לסיים את כל ההליך בתוך 3 חודשים
30/06/2020 | 09:39
2
30

גם אם זה יקח עוד חודש חודשיים זה לא כזה נורא
עדין יש רצועה של 5 הרץ לכל חברה עד להשלמת כל ההליך
לצפיה ב-'הענין פה זה הרגולציה של משרד התקשורת...'
הענין פה זה הרגולציה של משרד התקשורת...
30/06/2020 | 10:47
1
22
הנה עוד 2 החלטות חלמיות בהסטוריה של המשרד...

1) ההחלטה להתיר לסלקום ב1994 להקים רשת TDMA, במקום רשת GSM
מה שסלקום עשתה לבסוף... 

2) ההחלטה להתיר לפלאפון ב1997 להקים רשת CDMA, במקום רשת GSM
מה שפלאפון עשתה לבסוף עם הקמת רשת LTE...

לצפיה ב-'מגהרץ, לא הרץ'
מגהרץ, לא הרץ
30/06/2020 | 19:06
1
לצפיה ב-'שרשור מכירות'
שרשור מכירות
29/06/2020 | 14:47
41
מכשיר Billion Capture Plus מחיר 100$
אזניות tws מסוג Tronsmart Onyx Ace מחיר 30$
אזניות חוטיות Vsonic VSD2i איכות גבוהה 30$
כולם חדשים באריזה אטומה

לצפיה ב-'אזל האחסון בGMAIL? כך תפנו מקום בקלות ובמהירות.....'
אזל האחסון בGMAIL? כך תפנו מקום בקלות ובמהירות.....
29/06/2020 | 10:10
69
לצפיה ב-'סקר - באיזה יומן אתם משתמשים ולמה בחרתם אותו?'
סקר - באיזה יומן אתם משתמשים ולמה בחרתם אותו?
28/06/2020 | 18:50
1
38
היי,
יש לי פלאפון אדרואיד של שיאומי. נוט 8 אני חושבת.
הוא די חדש. קניתי אותו לפני קצת יותר מחצי שנה.
הפלאפון סבבה ועובד לי אחלה.
אבל אני קצת לא אוהבת את היומן. גם לא היומן המקורי של גוגל.
אז אני מקווה שהגולשים פה מכירים אפליקציות אחרות ליומן שיותר מוצלחות.
מעדיפה אפליקציה שלא צריך לשלם עליה גם אם יש בה קצת פחות אפשרויות.

תודה רבה!!!
לצפיה ב-'יומן מומלץ'
יומן מומלץ
29/06/2020 | 09:53
42

1) כמו לוח קיר עברי-לועזי 
שמשרבטים את הפגישה או כל נושא אחר במשבצת של אותו יום ותאריך

2) בצביטה על המסך אפשר להגדיל ולהקטין את הפונטים

3) הלוח מסונכרן אוטומטית עם היומן של גוגל מבחינת פגישות/הערות 
וקביעת סוג צלצולים
לצפיה ב-'איזה ים טוקמן ללא הגבלת זמן הכי משתלם?'
איזה ים טוקמן ללא הגבלת זמן הכי משתלם?
26/06/2020 | 08:56
21
57
לקצת שיחות וגלישה?
לצפיה ב-'האחד שייתן את התמורה הטובה ביותר לכסף'
האחד שייתן את התמורה הטובה ביותר לכסף
26/06/2020 | 12:36
26
לצפיה ב-'אין ללא הגבלת זמן '
אין ללא הגבלת זמן
26/06/2020 | 12:53
19
53
כולם בלי יוצא מן הכלל, יחסמו אחרי 12 15 חודשים. אלא אם תטעין בהם כסף לפחות פעם ב360 יום
לצפיה ב-'כדי לגלוש צריך להטעין בהם חבילת גלישה '
כדי לגלוש צריך להטעין בהם חבילת גלישה
26/06/2020 | 12:55
18
38
אתה לא יכול לשים אותו במגירה לחודשיים ואז פתאום להוציא ולצאת לרחוב ולגלוש. צריך להטעין חב גלישה. שתקפה 30 יום. ביום ה31, שוב לא תוכל לגלוש. לא משנה כמה השתמשת בחודש שקדם לו.

לצפיה ב-'אין שום כזה שאינו מוגבל בזמן?'
אין שום כזה שאינו מוגבל בזמן?
26/06/2020 | 18:42
17
36
כלומר אני מבין שאחת לשנה צריך לבצע הטענה, אפילו מינימלית, אחרת מאבדים את המספר, אבל הסכומים שהטענתי לא עומדים לרשותי בלי הגבלת זמן בכפוף לתאריפים של טוקמן?
לצפיה ב-'נכון '
נכון
26/06/2020 | 21:11
16
31
תטעין נגיד 50 ש"ח פלוס עמלה. היום ה365 היתרה שלא נוצלה מתאפסת...
זה לא שאלה של פייר או לא פייר
זה לא תשלום חובה כמו מס בריאות
זה המוצר. אתה יכול לקנות או לא לקנות אותו
לצפיה ב-'ואם הטענתי עוד 10 שקלים ביום ה- 364? בכל זאת מתאפסת?'
ואם הטענתי עוד 10 שקלים ביום ה- 364? בכל זאת מתאפסת?
26/06/2020 | 21:14
15
13
לצפיה ב-'לא. '
לא.
27/06/2020 | 07:53
14
27
אבל אתה לא יכול להטעין 10. יש מינימום של 50 פלוס עמלה. נדמה לי.. תבדוק בכל החברות..
התחרות במגזר הזה לא דומה לתחרות ב postpaid. כי מי שקונה כזה, אין לו ברירה (תייר, עובד זר, נטול חשבון בנק או שכזה שבוגד בבן/בת זוג)
לצפיה ב-'ואם טוענים 50 שקל - זה מאריך בשנה את כל התכולה?'
ואם טוענים 50 שקל - זה מאריך בשנה את כל התכולה?
27/06/2020 | 09:29
13
23
אתה יודע כמה גדול השוק של עובדים זרים וכאלה שבוגדים?
לצפיה ב-'למה אתה שואל כאן ?'
למה אתה שואל כאן ?
27/06/2020 | 10:24
12
30
כנס לכל לאתרים של החברות, כל המידע ברור, ומפורסם, במקום שתשאל אנשים שברור שלא מתעסקים עם זה ולא יודעים את המידע המעודכן, תברר עם מי שנותן את השירות הוא ידע לענות לך, מניסיון אישי במדינות אחרות, ככל שאתה לוקח חבילה יותר יקרה, ככה יש יותר אפשרויות, יותר משך זמן והחבילה ממשיכה להתגלגל כולל מה שלא השתמשו בו, אבל מדובר כבר על חבילות מאד יקרות, לא של 50 שח.
אם אני מסתכל על האתר של פלאפון רק החבילה של 658 שח היא לשנה שלמה, ורק היא מתגלגלת.
לצפיה ב-'החברות די מצניעות את המידע הזה'
החברות די מצניעות את המידע הזה
27/06/2020 | 11:11
11
25
הן לא כל כך אוהבות לפרסם את הפרטים על תוכניות הטוקמן שלהן.
פעם זה לא היה ככה, הטוקמן היה ללא הגבלת זמן...
לצפיה ב-'לא עדיף סים רגיל וזול ?'
לא עדיף סים רגיל וזול ?
27/06/2020 | 11:37
10
31
אני מסתכל ואני רואה שב 019 יש להם חבילה ל3 שנים ב10 שח לחודש,
100 דקות לחודש, 100 סמס, 100 מגה גלישה וכל זה ב10 שח לחודש,
זה 120 שח לשנה ובעצם מאפשר לדבר כמה שרוצים יחסית לטוקמן.
זה מאפשר גם להחליף טלפון אם קורה לו משהו.

לצפיה ב-'ברור שעדיף '
ברור שעדיף
27/06/2020 | 12:11
9
28
אבל אם הוא מתעקש על prepaid כנראה יש לו סיבה
שבחר לא לפרט
לצפיה ב-'פריפייד זה לדברים זמנים'
פריפייד זה לדברים זמנים
27/06/2020 | 12:30
8
40
סחיטה, איומים, פריצות לבנקים, רומנים לקיץ
צריכים טלפונים זמניים עם מספר זמני
אתה לא שואל על טלפון כזה לשנה אחר שנה

לצפיה ב-'יש לך דימיון מפותח מאוד'
יש לך דימיון מפותח מאוד
27/06/2020 | 13:18
7
42
המציאות בדרך כלל הרבה יותר פשוטה מזה.
אני מדבר על שמירת פרטיות באופן כללי כאשר למשל אתה צריך לעבוד עם מישהו ולתת לו את מס' הסלולרי שלך אבל הנ"ל הוא מה זה קרציה דביק ואתה לא רוצה לתת לו את המספר האמיתי שלך. או אם רוצים להירשם לאתר היכרויות ולהשאר מוגן מפני הטרדות אם משהו מסתבך, לפתוח עוד חשבון בפייסבוק שמרק צוקרברג לא יוכל לקשר לחשבון הראשי, להתקשר למישהו שמסנן אותך מבלי שיוכל לזהות אותך אבל בו בזמן שלא יופיע "מספר לא מזוהה".

יש המון סיבות למה מישהו ירצה שיהיה לו עוד מספר שלא מקושר אליו אבל עדיין שהמספר הזה יהיה שלו למשך שנים.
לצפיה ב-'צודק לגמרי'
צודק לגמרי
27/06/2020 | 19:16
26
רציתי פעם לקנות מכשיר טיפש וישן של סמסונג שמשמש כשעון מעורר
פירסמתי בפייסבוק, ובתגובות היו בטוחים שזה יהיה ל- סחיטה, איומים, פריצות לבנקים, רומנים לקיץ..
האמת לפעמים הרבה יותר פשוטה.
חחח..
לצפיה ב-'אין שום היגיון במה שאתה כותב'
אין שום היגיון במה שאתה כותב
27/06/2020 | 20:04
5
28
1. אתה כתבת בפירוש שאתה מחפש מספר טלפון שישמש אותך שנים,
הדבר העיקרי שמעניין אותך לפי השרשור הזה, זה שתוכל להמשיך להשתמש בטלפון הזה שנים, ואילו עכשיו אתה מדבר על מספר זמני שאפשר לנתק אחרי כל אחד שיתקשר אליך פעמיים.
2. גם מספר רגיל אפשר לנתק אחרי חודשיים, אין שום מניעה,
3 גם מספר רגיל אפשר לעשות אותו חסוי שאף אחד לא ידע מי אתה
4. גם הטלפון הפריפייד שלך אתה הולך ללכת איתו, אז מה ההבדל בן הטלפון הרגיל לפריפרייד ?
לא ברור מאיזה הטרדות אתה מפחד באתר הכרויות ? או שאתה מפחד שאתה הולך להטריד וידעו מי אתה, בקיצור, ככל שאתה כותב יותר, מראה שצדקתי,
בקיצור, הפתרון למה שאתה רוצה זה טלפון קוריאני או סיני עם 2 סימים, אחד הרגיל והשני סים נוסף שתוכל לבטל אם יציקו לך.

לצפיה ב-'ליקוי בהבנת הנקרא'
ליקוי בהבנת הנקרא
27/06/2020 | 22:22
4
24
אני לא כתבתי שאני מתכוון לנתק אחרי חודשיים, אני דווקא רוצה שהמספר הזה יהיה לי לשנים.
מה שאני אומר הוא שהמכשיר עם הסים הזה יהיה רוב הזמן כבוי כי רוב הזמן אני לא צריך אותו. אלא שלפעמים בחשבונות שונים באינטרנט רוצים לוודא שאתה זה אתה ולשלוח לך סמס למס' הפון שרשום אצלם למשל.
עוד מקרה למשל שפעם הייתי בקשר עם מישהו שמכר משהו ביד2, שלחתי לו מסר עם מס' הטלפון שלי ומייד אחרי זה במשך כמה חודשים הוצפתי בשיחות מ"קבר רחל" שהבטיחו להתפלל למעני בתמורה לתרומה. לקח לי זמן להיפטר מהם.
לצפיה ב-'ומה ההבדל אם זה פריפייד או מינוי רגיל ?'
ומה ההבדל אם זה פריפייד או מינוי רגיל ?
27/06/2020 | 22:37
3
23
מדובר על אותו מספר,
כל מה שאתה מתאר יהיה זהה אם מדובר על פריפייד או על מינוי רגיל
לצפיה ב-'מינוי רגיל עולה חודשי'
מינוי רגיל עולה חודשי
27/06/2020 | 23:24
2
27
רק לפי שימוש וכשהשימוש מינימלי גם התשלום מינימלי.
למשל.
לצפיה ב-'יש כאן 2 אפשרויות ושתיהן גרועות'
יש כאן 2 אפשרויות ושתיהן גרועות
27/06/2020 | 23:50
1
37
1. אתה לא יודע על מה אתה מדבר
2. אתה יודע על מה אתה מדבר ומשחק אותה טמבל

אני מציע לך להכנס ולבדוק כמה יעלה לך סים פריפייד ישראלי לשנה, לא נדבר על כמה תעלה דקת שיחה (פי 30) אלא כמה יעלה לך להחזיק את הסים לשנה או לחודש, אני בדקתי אצל החברות הישראליות למשל פלאפון שכרטיס עם תוקף לשנה עולה 658 שח, שכרטיס סים רגיל יעלה לך כמו שנאמר 120 שח לשנה.

כמו שאמרתי, יש רק 2 תחומים שבהם נכון להחזיק כרטיס פריפיייד או שמדובר על משהו זמני כמו תייר, עובד זמני , מאהב זמני, או שמדובר על משהו לא חוקי או לא מוסרי

לצפיה ב-'וב, עזוב, נראה לי אתה סתם חרטטן או שממש לא מבין כלום'
וב, עזוב, נראה לי אתה סתם חרטטן או שממש לא מבין כלום
28/06/2020 | 23:50
20
אבל תודה על זמנך.
לצפיה ב-'שבת שלום, שיאומי redmi note 6 pro הגדרת דפדפן chrome/'
שבת שלום, שיאומי redmi note 6 pro הגדרת דפדפן chrome/
27/06/2020 | 13:40
2
36
ברירת המחדל של המכשיר פותחת תמיד דפדן MI.
רוצים לשנות לדפדפן chrome.
ניסינו לעקוב אחר הוראות ברשת, אבל ההנחיות לא מספיק ברורות ולא מצאנו היכן מגדירים.
אפשר לקבל הנחיות ספיציפיות, היכן מגדירים את ה- chrome במכשיר הזה כדפדפן ברירת המחדל?
תודה.
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
28/06/2020 | 18:49
5
לצפיה ב-'כצפוי דגמי REALME הושקו בישראל במחיר יקר'
כצפוי דגמי REALME הושקו בישראל במחיר יקר
26/06/2020 | 12:27
7
57
REALME 6
https://www.bug.co.il/brand/realme/color/blue/6/4g...

מעבד HELIO G90T
128/4
מסך 6.5 +IPS FHD
ריענון מסך 90 הרץ
סוללה 4300 מ"א
הטענה מהירה 30W
NFC

REALME 6 PRO
https://www.bug.co.il/brand/realme/color/blue/6pro...

מעבד סנאפדראגון 720G
128/8
מסך 6.6 +IPS FHD
ריענון מסך 90 הרץ
סוללה 4300 מ"א
הטענה מהירה 30W
NFC

REALME X3 SUPERZUUM
https://www.bug.co.il/brand/realme/color/blue/x3/1...

מעבד סנאפדראגון +855
256/12
מסך 6.6 +IPS FHD
ריענון מסך 120 הרץ
סוללה 4200 מ"א
הטענה מהירה 30W
NFC

בערכת כל המכשירים יש קייס מסיליקון + מגן מסך + מטען 30W

לצפיה ב-'לא מלהיב, יהיה קשה לחדור במחירים האלה'
לא מלהיב, יהיה קשה לחדור במחירים האלה
26/06/2020 | 12:46
44
מעבד מדיאטק ב1000 ש"ח?
מפרט זה לא הכל.
המכשירים בסדר אבל יקרים לטעמי

מניח שבסוכות/חנוכה יהיה חיסול מלאי ב30-50% פחות
לצפיה ב-'זה לא מחיר יקר, אבל יהיה להם מאד קשה למכור'
זה לא מחיר יקר, אבל יהיה להם מאד קשה למכור
26/06/2020 | 13:36
5
42
אם תסתכל על המפרט ותשווה את המפרט לדגם מקביל של שיאומי, ואת המחיר הרישמי של באג מול המחיר של שיאומי ישראל, תראה שהמחירים יותר זולים, והמפרטים יותר טובים,
REALME6 מקביל לשיאומי נוט 8 פרו כשהמחיר של השיאומי באתר של החברה הוא 1200 שח, כן, אפשר לקנות אותו בהרבה פחות ביבוא מקביל, אבל מדובר על השוואה זהה של חנות רישמית של יבואן רישמי.

REALME6 PRO מקביל לשיאומי 9PRO שעולה 1300 שח,

וה X3 מקביל לשיאומי פוקפון 

בכל הדגמים הREALME עולה פחות עם מפרט יותר טוב, אבל שוב, זה מותג לא ידוע, כשהשיאומי מאד ידוע בישראל

לצפיה ב-'חייבים שיהיה גם יבוא פרללי'
חייבים שיהיה גם יבוא פרללי
28/06/2020 | 09:04
28
1) התחרות בין רשמי לפרללי מפרה אחד את השני
והצרכנים רק ירוויחו

2) המחירים גבוהים מדי ליצרן עלום שם לצרכן הישראלי
יש מושג כזה מחירי חדירה לשוק חדש
ה6 היה צריך להיות מתומחר ל800 שקל
ה6 PRO ל1100 שקל
הX3 SZ ל1700 שקל

3) יש להם בתפריט מלא דגמים זולים וחבל שהם לא השיקו אותם יחד עם היקרים יותר
והכי חבל שהם לא מפיצים את המכשירים בפעם אחת להרבה חנויות
ולא רק בבאג
לצפיה ב-'עוד דבר מעצבן'
עוד דבר מעצבן
28/06/2020 | 09:10
3
33
זה הקמצנות בגודל הסוללות
לצפיה ב-'4000MAH זה לא קמצני'
4000MAH זה לא קמצני
28/06/2020 | 09:17
2
34
יש אנשים שיגמרו את זה עד הצהריים (הוטספוט, גיימינג בחופש)
ויש כאלה , לא מעט , שזה מספיק להם מהבוקר עד הערב.

אם היו שמים סוללת 6000 במקום 4000... אז היו מגיעים לערב עם 30% ולא 10%
אבל המכשיר היה כבד מדי.ובכל מקרה בלילה היו שמים לטעינה.

הטענה מהירה - בעיניי- הרבה יותר חשוב מנפח הסוללה
כי אתה יכול לתת לו פוש של חצי שעה בהפסקת הצהריים שלך...

לצפיה ב-'לרוב האנשים בטריה של 4000 מספיקה ליומיים שלמים'
לרוב האנשים בטריה של 4000 מספיקה ליומיים שלמים
28/06/2020 | 10:10
1
38
וגם אם יפעילו את הטלפון מהבוקר רצוף, הבטריה לא תגמר עד הצהריים. 
שימוש אינטנסיבי כל היום, יספיק ליום שימוש מלא. אנשים שוכחים כמה בטריה היו למכשירים לפני שנתיים שלוש, או כמה בטריות יש היום לאייפונים.
לי יש מכשיר אחד עם בטריה של 4500 וברוב הימים, בלילה אחרי שימוש רגיל נשאר לי 70 אחוז בטריה, ופעם אחת החלטתי לא להטעין והוא עבד 3 ימים בלי הטענה, כשכל יום היה כמה שעות של גלישה ושעה שיחות.
לצפיה ב-'תראה איזה בושות עושה REDMI NOTE 8 PRO'
תראה איזה בושות עושה REDMI NOTE 8 PRO
28/06/2020 | 12:04
43
REALME 6/6 PRO
REDMI NOTE 9 PRO

לצפיה ב-'פלאפון HONOR 9 של וואווי- כל יום מצלצל להשכמה מיותרת'
פלאפון HONOR 9 של וואווי- כל יום מצלצל להשכמה מיותרת
27/06/2020 | 09:14
6
36
היכן אני יכולה למצא את הפיצ'ר הזה ולכבות.
חיפשתי אבל לא מצאתי.
האינטרפייס של הטלפון הוא באנגלית

תודה
לצפיה ב-'אולי הטלפון יודע שאת צריכה לקום מוקדם ?'
אולי הטלפון יודע שאת צריכה לקום מוקדם ?
27/06/2020 | 10:26
25
לפעמים מכשירים אלקטרונים יודעים יותר טוב מאיתנו מה טוב לנו,
לשאלתך, למרות שאין לי את המכשיר הזה, תחפשי אייקון של שעון ואם אין תלחצי על השעה שמופיעה בעמוד הבית הראשי, יפתח לך חלוניות של שעונים בן לאומיים, טיימר, סטופר ושעון מעורר, בשעון המעורר כנראה שיש השקמה קבועה, תבטלי אותה.
לצפיה ב-'אם כיבית בתוך Clock שזה הברור מאליו '
אם כיבית בתוך Clock שזה הברור מאליו
27/06/2020 | 12:10
4
31
תבדקי ביומן calendar ו notes
אולי יש שם תזכורת שסימנת אותו ב repeat daily
לצפיה ב-'תודה מצאתי'
תודה מצאתי
27/06/2020 | 12:47
3
35
שבת שלום
לצפיה ב-'תבקשי מהבן / נכד שלך או כל צעיר אחר והוא יפתור לך את הבעיה'
תבקשי מהבן / נכד שלך או כל צעיר אחר והוא יפתור לך את הבעיה
27/06/2020 | 12:51
2
9
לצפיה ב-'למה תמיד יוצאים מההנחה שמבוגרות לא מבינות בטכנולוגיה'
למה תמיד יוצאים מההנחה שמבוגרות לא מבינות בטכנולוגיה
27/06/2020 | 16:19
1
38

אני מכירה את ליידיבאג שנים, והיא יכולה ללמד אי אלו צעירים כמה דברים...
גם אני יכולה. לא פעם הנכדים שלי ולא רק, מבקשים ממני עצות בנושאים האלה, והם בהחלט מביני עיניין.
במקום העבודה שלי הייתי האישה היחידה, וגם בין המבוגרים במקום. ותמיד אלי באו כשהיתה איזו תקלה טכנית.
אני קופצת, כי זה די מרגיז.
לכולם יש בעיה פה ושם, שצריכים עזרה של אחרים, לא כולם יודעים הכל. בעצם, אף אחד לא יודע הכל.
לצפיה ב-'אבל תמיד יש את אלו שחושבים שהם יודעים הכל... '
אבל תמיד יש את אלו שחושבים שהם יודעים הכל...
28/06/2020 | 08:26
4
לצפיה ב-'לדעתי זה אחלה דיל, סמסונג S10 LITE'
לדעתי זה אחלה דיל, סמסונג S10 LITE
25/06/2020 | 09:34
11
94
עדיף בהרבה על איזה A71 דלוח!

S10 LITE
128/8
מעבד סנאפדראגון 855
מסך 6.7 +OLED FHD
+HDR10
מצלמה 48 MP עם מייצב תמונה אופטי (OIS)
צילום וידיאו [email protected]/60fps
צילום וידיאו [email protected]/60/240fps עם מייצב תמונה אלקטרוני (EIS)
NFC
אנדרואיד 10
ממשק ONE UI 2.1
סוללה 4500 MAH
הטענה מהירה 25W
בלוטות' 5.0
משקל 182 גרם
אין מחבר 3.5 מ"מ

מחיר 1699 שקל
אריזה סגורה + מטען 25W + קייס מסיליקון + אוזניות AKG עם מחבר USB-C

מרשים גם מול +S10

לצפיה ב-' אתה לא מנמק, אלא זורק רשימת מכולת'
אתה לא מנמק, אלא זורק רשימת מכולת
25/06/2020 | 10:16
6
72
אני יכול להסכים שעדיף על A71 אבל גם מושא הפוסט שלך
מדמם בצוואר ובכמה מקומות
במקום לדקלם מפרטים :

לחיוב
מעבד 855 יהיה עדיף על אקסינוס בכל מצב. מבחינת תמיכה, התחממות , זמן סוללה

לשלילה
אין גב זכוכית, אין זום מיוחד, אין רזולוציה 2K, אין שקע אזניות , אין הטענת QI.
תומך הטענה 45W אולם באריזה מתקמצנים ושמים מטען 25W 
אין מצב ידני במצלמה ! 

לסיכום
נושא את שם S10 לשווא. לטעמי לא שווה 1700 שקלים.
היה ראוי שתכיר את המוצר - טיפה. לא לכתוב טוב/גרוע על פי המפרט.
רק מי שהחזיק ושיחק בו יידע שאין manual mode למצלמה.
ברגע שאין שליטה למשתמש-- כל המספרים והקיצורים הם מרקטינג נטו

לצפיה ב-'למה גב זכוכית הוא פלוס מבחינתך?'
למה גב זכוכית הוא פלוס מבחינתך?
25/06/2020 | 10:29
2
54
וגם רזולוציית 2K היא לדעתי קצת אובר-רייטד. לא ממש רואה הבדל בחדות בין מסכי FHD ל-2K, אלא אם מחפשים בציציות, במצבים ספציפיים.
לגבי הזום - ב-S10 הרגיל יש זום, אבל המצלמה באיכות פחות טובה מהראשית, כך שלפחות בחלק מהמצבים אני אישית מעדיף לצלם ברגילה ואז לחתוך את התמונה.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
25/06/2020 | 10:35
1
59
גם לדעתי מסך 2K לא באמת נדרש (רק במשקפי VR זה משמעותי)
וגב זכוכית יותר יוקרתי מגב פלסטיק 
ובמחיר הזה 1700 ש"ח ציפיתי ליותר מגב פלסטיק כתר כזה.
אבל בעיקרון אתה צודק.
ב1700 שח אני מצפה לאופציות ידניות במצלמה. גם אם אזדקק להם רק פעם בשנה.
לצפיה ב-'במילא המכשיר יושב בקייס, מבחינתי שהגב'
במילא המכשיר יושב בקייס, מבחינתי שהגב
25/06/2020 | 11:37
39
יהיה עשוי מקורי עכביש בציפוי ריר חשופיות...
לגבי שליטה ידנית במצלמה - זה תוכנה. יש מספיק אפליקציות צד שלישי. אבל אם המצלמה הראשית שם היא ברמה של ה-s10 הרגיל, אז זו יופי של חומרה.
לצפיה ב-'כוונתי ביחס ישר למחיר שמתומחרים מכשירי סמסונג בישראל'
כוונתי ביחס ישר למחיר שמתומחרים מכשירי סמסונג בישראל
25/06/2020 | 10:46
2
62
ולאנשים שמתעקשים רק על סמסונג

סמסונג A71 
128/8
אריזה סגורה

סמסונג NOTE 10 LITE
128/8
אריזה סגורה

סמסונג S10 LITE
128/8
אריזה סגורה

ביחס למחיר של שלושתם
מה היית רוכש?
לצפיה ב-'אני עם Sanchez. אף אחד מהם '
אני עם Sanchez. אף אחד מהם
26/06/2020 | 13:03
1
37
אבל אם היית מצמיד לי לרקה אקדח
ודורש ממני לחיות עם סמסונג דווקא ולא אף מותג אחר
בכסף שרשמת.... הייתי קונה S10 או S10+ משומש
לא לייט. ולא נוט (כי 1% משתמשים בעט יותר מפעמיים בשנה). ובטח לא סדרה A

ואם מישהו היה מבקש המלצה למכשיר חדש, בארץ, עד 1500 שקל הייתי בוחר בNova 5T שעולה 1250 שקל
בעודף הייתי עושה דברים אחרים...
לצפיה ב-'ללייט יש יותר זיכרון ומעבד קצת יותר חזק'
ללייט יש יותר זיכרון ומעבד קצת יותר חזק
26/06/2020 | 14:33
25
מה שנותן לו, לפי השוואות שראיתי ברשת, יתרון ביצועים קל. בנוסף, הוא מציע מסך אמולד וסוללה גדולה משמעותית, כך שסמסונג יראה טוב יותר וכנראה יחזיק משמעותית יותר זמן על סוללה. מצד שני, הסמסונג מעט גבוה יותר.
בתחום המצלמות שתי החברות יודעות לעבד תמונה כמו שצריך, ובתחום החומרה יש חיישן דומה, עם עדשה מעט יותר פתוחה הוואווי לעומת מייצב תמונה בסמסונג. ההימור שלי הוא שהם די קרובים באיכות התמונה.
האם מסך טוב יותר, זמן פעולה ארוך יותר וביצועים קצת יותר טובים (פער די זניח לרב האנשים, יש להודות) שווים את הפרש המחיר? שכל אחד יחליט לעצמו.
לצפיה ב-'במחיר הזה אפשר לייבא POCO F2 PRO 6+128'
במחיר הזה אפשר לייבא POCO F2 PRO 6+128
25/06/2020 | 11:09
3
62
או K30 PRO 8+128 בקצת פחות אפילו עם רום גלובאלי.
לצפיה ב-'ובמה הם עדיפים? '
ובמה הם עדיפים?
25/06/2020 | 11:38
9
לצפיה ב-'אין אתר בסין שמוכר POCO F2 PRO דגם 256/8'
אין אתר בסין שמוכר POCO F2 PRO דגם 256/8
25/06/2020 | 11:46
1
67
יש רק דגם 128/6
לצפיה ב-'יש ב EBAY את כל הדגמים.'
יש ב EBAY את כל הדגמים.
25/06/2020 | 13:59
13
לצפיה ב-'איזה סלולארי של סאסונג מומלץ לשימוש פשוט'
איזה סלולארי של סאסונג מומלץ לשימוש פשוט
26/06/2020 | 12:18
2
41
1. כמובן שיחות

2. ווטאפ - שימוש לא מסיבי.

3. גלישה באינטרנט (לא הורדת מדיה) - ynet, walla  - יותר גלישה בשביל אינפורציה בסיסית - רכבות, שעות פתיחה טלפונים וכו..

לצפיה ב-'לצרכים שרשמת, כל אחד החל בזול ביותר '
לצרכים שרשמת, כל אחד החל בזול ביותר
26/06/2020 | 12:51
49
גם A10 הבסיסי (500  ש"ח לחדש, 250-300 ש"ח ליד שניה)
אפילו הוא יתאים לוואטסאפ וקריאה באתרים
אפילו Redmi Go (חדש נמכר ב279 ש"ח) יעשה את שני הפעולות שציינת
אז יקח לעמוד בynet חמש שניות. " לרדת" במקום שני שניות.

לצפיה ב-'סמסונג A11'
סמסונג A11
26/06/2020 | 12:57
36
A11
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a11-10132....

מעבד אקסינוס 7884
https://www.kimovil.com/en/samsung-galaxy-a11/antu...
מסך 6.4 +PLS HD
32/2
חיישן טביעת אצבעות בגב המכשיר
אנדרואיד 10
סוללה 4000 מ"א
הטענה מהירה 15W

מחיר 619 שקל
אחריות יבואן רישמי סמסונג-ישראל
https://www.dynamica.co.il/items/2974730-A11

לצפיה ב-'אוזניות בלוטות' שכל הזמן מתנתקות בשיחות מקסילפון של שיאומי'
אוזניות בלוטות' שכל הזמן מתנתקות בשיחות מקסילפון של שיאומי
24/06/2020 | 09:57
6
51
אוזניות בלוטות' מדגם Miracase True Wireless MTWS50

קסילפון שיאומי QF9

האוזניות תומכות בלוטות' 5.0
הטלפון תומך בלוטות' 4.2
הטלפון והאוזניות מזהים אחד את השני ומתממשקים

הבעיה היא שברגע שמתחילים שיחת טלפון
אחרי 4 דקות האוזניות מתנתקות באופן פתאומי
מה יכולה להיות הסיבה לזאת?
לצפיה ב-'אפליקציית FACEAPP אזהרת אבטחה של חברת ESET'
אפליקציית FACEAPP אזהרת אבטחה של חברת ESET
25/06/2020 | 10:06
26
לצפיה ב-'Miracase זה מוצר מדבקה ליגה ד' '
Miracase זה מוצר מדבקה ליגה ד'
25/06/2020 | 10:31
4
55
מוצר מדבקה של בנדא מגנטיק (יבואן גדול בעמק חפר)
נראה לי לא שפוי לשלם על זה 180 שח. מוצר סיני ממותג מאלי אקספרס ב70-80 שח יהיה קילומטרים טוב יותר בעמידות/אמינות.
מוצר לא ממותג כמו MIRACASE אמור לעלות לא יותר מ50 שח.
לצפיה ב-'נרכש אחרי קריאת הסיקור הזה'
נרכש אחרי קריאת הסיקור הזה
25/06/2020 | 10:52
41
לצפיה ב-'דווקא יש לי אוזניות קשת על האוזן שלהם'
דווקא יש לי אוזניות קשת על האוזן שלהם
25/06/2020 | 11:35
36
שהפתיעו לטובה.
נקנו במאה שקלים לטובת כנס שבו היינו צריכים להציג סרטון, ומספקות איגות שמע סבירה במפתיע, וזמן עבודה טוב.
הניסיון שלי עם מוצרי מדבקה - מכלי עבודה, דרך אופניים וכלה באלקטרוניקה - הוא שלפעמים יש מוצרים סבירים ולפעמים זבל. תלוי במזל ובאיכות הקניין של היבואן.
לצפיה ב-'בשלב מסויים גם AirPods של אפל לא שוות כלום'
בשלב מסויים גם AirPods של אפל לא שוות כלום
25/06/2020 | 12:18
1
39
לצפיה ב-'אם אני אצטרך לקנות אירפודס פעם '
אם אני אצטרך לקנות אירפודס פעם
25/06/2020 | 14:25
47
ב-3 שנים אני מוכן לספוג את זה , אני עם הזוג השני והראשון נקנה איך שהן יצאו
לצפיה ב-'האם לגלקסי A50 אין NFC?'
האם לגלקסי A50 אין NFC?
24/06/2020 | 18:51
5
26
אני רואה מידע סותר באתרים שונים.
לאמא שלי יש את המכשיר ואני לא מצליח להפעיל שם NFC
לצפיה ב-'לא מצליח כי יש לחצן ולא עובד או שאתה כלל לא מוצא בהגדרות NFC'
לא מצליח כי יש לחצן ולא עובד או שאתה כלל לא מוצא בהגדרות NFC
24/06/2020 | 20:14
2
38
NFC בטלפון זה הוא תלוי אזור גיאוגרפי,
זה אומר שאם קנית בישראל אז אין לך ואם קנית בסין אז יש לך

לצפיה ב-'עשיתי חיפוש של "NFC" בהגדרות ולא מצאתי'
עשיתי חיפוש של "NFC" בהגדרות ולא מצאתי
24/06/2020 | 21:31
1
6
לצפיה ב-'אז אין'
אז אין
24/06/2020 | 21:48
8
לצפיה ב-'אין, ראה כאן בתחתית העמוד'
אין, ראה כאן בתחתית העמוד
25/06/2020 | 08:42
105
לצפיה ב-'תלוי בגרסת המכשיר'
תלוי בגרסת המכשיר
25/06/2020 | 08:51
20
ככל הנראה, אין NFC בגרסה שמשווקת בארץ
לצפיה ב-'עם השנים השיאומי מתחיל לגמגם. האם היצרן עושה זאת בכוונה?'
עם השנים השיאומי מתחיל לגמגם. האם היצרן עושה זאת בכוונה?
23/06/2020 | 16:33
13
54
בחיפוש - planned obsolescence "xiaomi" - בגוגל , מתקבלות לא מעט תלונות על איטיות, קפיאה, טעינה איטית וכו' והנחה שהיצרן מעונין בכך כדי שנקנה טלפון חדש יותר.
המכשיר ישן. בשנתיים הראשונות עבד למופת. בשנה האחרונה העדכונים גרמו לו לגמגם. הכי מעצבן שמסך הנעילה קופא ולא רוצה להיעלם אלא לאחר זמן. בתגובה שיניתי כך שלא יכנס למצב שינה ובינתיים זה עוזר.
לא כדאי לקנות במקומו מכשיר חדש כי אז אאבד את האפשרות החשובה להקליט שיחות.
האם כדאי לתת לטכנאי כדי שיאפס ויתקין מחדש את המערכת? האם זה יעזור?

לצפיה ב-'איזה דגם של שיאומי יש לך?'
איזה דגם של שיאומי יש לך?
24/06/2020 | 08:37
12
9
לצפיה ב-'רדמי נוט 4X'
רדמי נוט 4X
24/06/2020 | 10:10
11
8
לצפיה ב-'תתקין רום מקוסטם'
תתקין רום מקוסטם
24/06/2020 | 11:29
10
30
לאימא שלי יש את המכשיר הזה, התקנתי עליו את Pixel Experience, עובד כמו חדש.
לצפיה ב-'תודה. האם תוכל להפנות אותי להסבר איך מתקינים רום כזה?'
תודה. האם תוכל להפנות אותי להסבר איך מתקינים רום כזה?
24/06/2020 | 12:48
9
26
או להמליץ על טכנאי שיעשה זאת?
אני גר בכפר סבא.

חשוב לי שעדיין תישמר האפשרות להקליט שיחות.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/06/2020 | 12:56
5
37
לא מכיר טכנאים, אבל תנסה לשאול כאן בפורום.

קישורים רלוונטיים:
התקנת רום עם מקליט שיחות מובנה - https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/xiao...
לצפיה ב-'עדיף רום שמישהו התנסה בו, כמו הרום הקודם שהמלצת'
עדיף רום שמישהו התנסה בו, כמו הרום הקודם שהמלצת
24/06/2020 | 15:48
4
22
מכר התקין פעם רומים מקוסטמים וסיפר שאח"כ היו אפשרויות שפעלו לא טוב. לכן עדיף רום שמישהו התנסה בו, כמו הרום הקודם שהמלצת.
האם הרום שהתנסית בו, Pixel Experience, מאפשר התקנה של אפליקצית הקלטה ?

ידוע שלפיקסל יש תוכנת צילום טובה. לפי האפליקציה Camera2 API Probe המכשיר שלי בקטגורית ה legacy, כלומר לא כולל את הAPI הנדרש כדי שתוכנת הצילום תשתפר. מה דעתך?

לצפיה ב-'כל רום בכל מכשיר הוא בפני עצמו'
כל רום בכל מכשיר הוא בפני עצמו
24/06/2020 | 16:01
3
22
קוראים את תגובות המשתמשים ב-XDA ובודקים. ב-Pixel Experience אפשר להתקין את BoldBeast, אפליקציית הקלטה שעובדת גם באנדרואיד 9 ו-10, עם root.

אפליקציית צילום לא קשורה לרום, מתקינים את GCam:
לצפיה ב-'מכיון שניסית, ומכיון שיש אפליק' הקלטה, עדיף Pixel Experience'
מכיון שניסית, ומכיון שיש אפליק' הקלטה, עדיף Pixel Experience
24/06/2020 | 19:15
2
14
איזה מ 4 האפשרויות התקנת ?

לצפיה ב-'Pie Plus Edition'
Pie Plus Edition
24/06/2020 | 20:08
1
14
אבל אני ממליץ על 10
לצפיה ב-''
25/06/2020 | 11:17
1
לצפיה ב-'זה מסוג השאלות, שאם שאלת, זה לא מתאים לך'
זה מסוג השאלות, שאם שאלת, זה לא מתאים לך
24/06/2020 | 13:12
2
12
לצפיה ב-'כל התתחלות קשות'
כל התתחלות קשות
24/06/2020 | 13:14
37
גם אני שאלתי את אותן השאלות לפני עשור
לצפיה ב-'למה לבעס בן אדם? זה לא אינפי1, זה רק להתקין רום.'
למה לבעס בן אדם? זה לא אינפי1, זה רק להתקין רום.
25/06/2020 | 02:40
5
לצפיה ב-'שיאומי REDMI 9 נכנס לשיווק רשמי בישראל'
שיאומי REDMI 9 נכנס לשיווק רשמי בישראל
21/06/2020 | 12:38
3
68
REDMI 9
64/4
32/3

מעבד הליו G80
NFC
מסך 6.53
סוללה 5020
הטענה מהירה 18W
שמע ברדיו ללא חיבור אוזניות כאנטנה
לצפיה ב-'היגיון שיווקי של המילטון r-n-9 ללא NFC וr-9 עם NFC...'
היגיון שיווקי של המילטון r-n-9 ללא NFC וr-9 עם NFC...
22/06/2020 | 09:42
1
76
redmi 9 עם NFC...

redmi note 9 ללא NFC...

redmi 9...
64/4...
מסך 6.53 +FHD...
GG3...
NFC...
סוללה 5020...
טעינה מהירה 18w (בערכת המכשיר מקבלים מטען מקורי 10w)
בלוטות' 5.0...
4 מצלמות 13+8+5+2...
מעבד helio g80
רדיו FM ללא צורך באוזניה בכדי לשמש כאנטנה...
מחיר 750 שקל עם אחריות של  המילטון...

redmi note 9...
128/4...
מסך 6.53 +FHD...
GG5...
ללא NFC...
סוללה 5020...
טעינה מהירה 18w (בערכת המכשיר מקבלים מטען מקורי 22.5w)
בלוטות' 5.0...
מצלמות 48+8+2+2...
מעבד helio g85...
מחיר 980 שקל עם אחריות של המילטון...
לצפיה ב-'גם דגם 64/4 מגיע עם nfc...'
גם דגם 64/4 מגיע עם nfc...
25/06/2020 | 12:37
13
לצפיה ב-'REDMI 9/REDMI NOTE 8'
REDMI 9/REDMI NOTE 8
24/06/2020 | 11:40
37
REDMI 9
RAM 4
הליו G80

REDMI NOTE 8
4 RAM
סנאפדראגון 665

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ