לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שימוש בסמארטפון ישן כמצלמת דרך או '
שימוש בסמארטפון ישן כמצלמת דרך או
02/12/2016 | 15:55
18
74
לכולנו יש סמארטפונים שעבר זמנם, אם בגלל מסך מנופץ, אם בגלל סוללה שמתעייפת מהר ואם בגלל שהמשכנו הלאה.
לסמארטפונים גם הישנים (ולא חשוב מאיזו עדה) יש מצלמות שהן כמה רמות מעל מצלמות הדרך הנמכרות בכמה מאות שקלים.
בערך האפס עלות, כי הכל זאת צריך לדאוג לאמצעי קיבוע לשמשה/מראה, אפשר לקבל מצלמת דרך משוכללת.
צריך חשבון (יעודי ?) להורדת האפליקציה, לא חייבים סים, לא חייבים להפעיל GPS/BT,
המכשיר יכול להיות ערום מפייסבוק, וואטסאפ, יו-טיוב ושאר מיני מזיקין.

ראיתי מספר אפליקציות שמתיימרות לעשות את העבודה.

מכירים ? ניסיתם ? חסרונות ?

** פורסם גם בפורום מכוניות בתפוז
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
02/12/2016 | 16:41
2
55
ניסיתי בעבר ( עם ה SGS הקשיש )  שתי בעיות עקריות צפו :
- זוית הצילום . הזוית בסלולר משמעותית פחות רחבה מזאת של מצלמה יעודית
- התחממות . לא ניסיתי מכשירים חוץ מה SGS אבל בקיץ הוא סבל מהחום ומידי פעם השבית את עצמו עד להתקררות , מה שלא קרה לי עד היום עם מצלמה יעודית .

לצפיה ב-'הזוית אכן צרה, אבל ההתחממות ....'
הזוית אכן צרה, אבל ההתחממות ....
02/12/2016 | 19:15
1
43
לדעתך זה נגרם מהחשיפה לשמש או מהמכשיר עצמו ?
אני שוקל למנות את ה-N4 קשישא לנושא, הוא היה מגיע לחימום יתר כשה-GPS פעל.
חשבתי לנטרל את ה-GPS אם וכאשר אשבץ אותו למשמרת.

באיזו אפליקציה השתמשת ?
לצפיה ב-'אתה זוכר שהזכרון זה הצד בעייתי שלי ..'
אתה זוכר שהזכרון זה הצד בעייתי שלי ..
02/12/2016 | 20:07
33
לדעתי זה מהחשיפה לשמש כי שהמכשיר היה זרוק על הכסא ליד או במקום אחר לא צמוד לשמשה הקדמית זה לא קרה .
לגבי ה GPS - במצלמה היעודית שלי יש רכיב GPS . בהקשר של תיעוד נסיעות ו\או חו"ח תאונות חשוב לי התיעוד המדויק של מקום +זמן .

לצפיה ב-'למה צריך מצלמת דרך?'
למה צריך מצלמת דרך?
02/12/2016 | 17:30
7
48
על רכבי משטרה או אמבולנס אני מבינה...למה על רכב פרטי?
לצפיה ב-'בעיקר נגד המשטרע '
בעיקר נגד המשטרע
02/12/2016 | 17:37
6
58
לא פעם עצר אותי שוטר עם הנפצה של עבירה .
בפעם האחרונה מכיוון שהחליט להלחם ולהמשיך לבזבז את זמני למרות שניתנה לו הזדמנות לכפר ,  זה נגמר בהתנצלות רשמית של אגף התנועה ובתלונה למח"ש נגד השוטה .  מה שלא היה קורה ללא התיעוד .

לצפיה ב-'האמת שאני רציתי לקנות מצלמה. יש לך המלצה לדגם ספציפי?'
האמת שאני רציתי לקנות מצלמה. יש לך המלצה לדגם ספציפי?
02/12/2016 | 21:15
5
43
ראיתי לפני כמה זמן ביקורת די חיובית על חברה סינית כלשהי, אבל מכיוון שאפילו השם שלה הוא חיקוי של חברה אחרת (XiaoYi ), בשילוב עם הפרנויה/חששות (מחק את המיותר) המוכרים שלי, זה קצת גרם לי לחשוש .
לצפיה ב-'האמת שאין לי משהוא נקודתי '
האמת שאין לי משהוא נקודתי
02/12/2016 | 21:25
46
גם לי יש משהוא סיני בשם QUE .
האיכות של זה לגמרי סבירה וכמו שציינתי קודם היה חשוב לי רכיבי ה GPS וחיישן התנועה .
לצפיה ב-'זו'
זו
02/12/2016 | 21:54
3
57
קניה ב gear best וזה מנסיון אישי

לצפיה ב-'תודה. רק שאלה - למה חשוב נתוני GPS במצלמת רכב?'
תודה. רק שאלה - למה חשוב נתוני GPS במצלמת רכב?
03/12/2016 | 10:19
2
16
לצפיה ב-'על כל מקרה של שנ"מ * '
על כל מקרה של שנ"מ *
03/12/2016 | 10:45
35
* שלא נדע מצרות .
יש לך תיעוד עם מקום מדויק וזמן .
לצפיה ב-'כי אם נתפשת בכביש 6 שלא יגיד השוטר במשפט'
כי אם נתפשת בכביש 6 שלא יגיד השוטר במשפט
03/12/2016 | 10:59
47
שזה היה כביש 5 או לחליפין אתה מעורב בתאונה,יש תיעוד מדויק של המיקום והמהירות
יותר מכך אם אתה משתמש בתוכנה שהמצלמה מספקת אתה רואה סימולטנית את הסרטון ואת המפה (google maps)
א
לצפיה ב-'נסיעת מבחן עם הנקסוס כמצלמת דרך'
נסיעת מבחן עם הנקסוס כמצלמת דרך
03/12/2016 | 13:38
6
51
אז כן, צריך לבצע כמה שיפצורים, אבל מסקנות ראשוניות:

- צריך למקם את המכשיר מאחרי המראה המרכזית, על הדאשבורד זה מושך יותר מדי תשומת לב מהנהג ובולט מדי.
- הזוית צרה, אבל זה פחות נורא מאיך שזה נשמע - ראו בסרטון המצורף.
- האיכות טובה מאד ביום, במעונן ובמנהרה - הרבה יותר טובה מאשר במצלמת דרך סינית יעודית.
- צריך עוד לבדוק את איכות הצילום בלילה, בכל זאת זה נקסוס 4.
- המכשיר אכן מתחמם (והיום לא חם) אבל זה היה עם מסך דלוק, לא צילום ברקע ו-GPS מופעל.
- ללא טעינה (ועם מסך דלוק רצוף) נסיעה של 15 דקות הורידה 20% מהסוללה.
- כשאתה מצלם נסיעה, אל תעבור באור אדום !!
- האפליקציה AutoBoy BlackBox לא אינטואיטיבית ולא ממולצת, יש למישהו המלצה לאפליקציה אחרת.

הסרטון בשלבי העלאה, לעניות דעתי האיכות מספקת.
לצפיה ב-'בעד ונגד המצלמות הסיניות'
בעד ונגד המצלמות הסיניות
03/12/2016 | 17:00
2
35
הבעד זה שהן זולות , מצלמות טוב יחסית , יש להן מצב לילה וניתן להשאיר אותן ברכב.
הנגד זה שהן מחזיקות בדרך כלל פחות משנה ( כל שנה אני קונה ב-50 ש"ח ) מצלמה חדשה ( יש לי תמיד אחת חדשה מוכנה בבית ).

ד"א : ביום רביעי המצלמה ב-50 ש"ח זיכתה את אחד מהחברים שלי ב-2000 שבזכותה הוא ניצח בתביעה  ( דווקא שם לקול היה תפקיד מרכזי ).
לצפיה ב-'יש מצלמות לא סיניות?'
יש מצלמות לא סיניות?
03/12/2016 | 18:59
1
31
אטני לא חושב להתקין GoPro ברכב.

לצפיה ב-'בוודאי שיש.'
בוודאי שיש.
03/12/2016 | 21:07
5
לצפיה ב-'זה בלי קול או שאני מפספסת משהו?'
זה בלי קול או שאני מפספסת משהו?
03/12/2016 | 21:39
1
7
לצפיה ב-'ניטרלתי בכוונה את המיקרופון..... '
ניטרלתי בכוונה את המיקרופון.....
03/12/2016 | 23:07
1
לצפיה ב-'LG G3 - תקלה מוכרת?'
LG G3 - תקלה מוכרת?
03/12/2016 | 04:45
5
96
יש לי מכשיר LG G3.
לאחרונה המסך שלי מתחיל לעשות בעיות: כל כמה שניות המסך מחשיך את עצמו עד שלא ניתן לראות ולעבוד בכלל עם הפלאפון. יש כמה רגעים של חסד בהם המסך עובד כמו שצריך. 
בהתחלה חשבתי שמדובר בסדק ושהמכשיר נפל, אך הלכתי למעבדה קניונית והורידו ממנו את הכיסוי - וגילו שהסדק היה בכיסוי.
החליפו שם מסך למסך חדש וזה לא עזר.
מאותה מעבדה מסרו לי שזוהי בעיה מוכרת בלוח של LG G3, ואם אעשה על זה חיפוש בגוגל אמצא המון תלונות זהות. האמת היא שלא מצאתי (מצאתי תקלה אחרת על G4 שהפלאפון נכבה לחלוטין אך זה לא המצב. הפלאפון עובד אצלי, רק המסך מחשיך את עצמו).
באותה מעבדה אמרו לי שהם יכולים להחליף לוח אבל זה לא כדאי כי התקלה תוכל לחזור על עצמה.

מוכר? יש פתרון? לא בא לי להוציא כמה אלפים על מכשיר חדש.. אבל אם זה באמת לא משהו שאפשר לתקן כנראה שאין לי ברירה?

לצפיה ב-'קרה לי בדיוק אותו דבר'
קרה לי בדיוק אותו דבר
03/12/2016 | 09:47
1
56
המסך של ה-LG 3 שלי התחיל לרצד, נדלק ל 2 שניות ואז כבה בפתאומיות, או לפעמים כבה בצורה איטית כמו בפייד-אאוט, לאט לאט "משחיר". 
לקחתי למעבדה (של רונלייט) ואמרו לי שם שלוח האם התקלקל, והחלפה תעלה כ 950 שקלים, אלא אם אני אעשה ביטוח, ובמקרה כזה התיקון יעלה 500 שקלים בלבד.
ויתרתי על התיקון וביקשתי שיחזירו לי את המכשיר בחזרה.
בנתיים זה לא קרה, המכשיר עדיין לא חזר אלי, או לפחות לא הודיעו לי שהוא חזר...
(בנתיים קיבלתי G3 אחר, ואפילו דגם מתקדם יותר מאחר ושלי היה גרסת ה-16 ג'יגה וקיבלתי את גרסת ה- 32).

לצפיה ב-'איזה תסכול, התקלה שלך ממש זהה לשלי'
איזה תסכול, התקלה שלך ממש זהה לשלי
03/12/2016 | 10:22
38
אני ממש לא רוצה להוציא סכום מופרך על תיקון, מצד שני, לא רוצה להוציא סכום עוד יותר מופרך על פלאפון חדש..

לצפיה ב-'זאת בעיה ידועה , רצלנו בעבודה עשינו את הטריק עם הנייר'
זאת בעיה ידועה , רצלנו בעבודה עשינו את הטריק עם הנייר
03/12/2016 | 17:04
2
49
לצפיה ב-'אנסה, תודה'
אנסה, תודה
03/12/2016 | 17:14
12
לצפיה ב-'על פניו בעיה ידועה ב G3,G4 ,V10,N5X ...'
על פניו בעיה ידועה ב G3,G4 ,V10,N5X ...
03/12/2016 | 17:54
17
לצפיה ב-'יבואן רשמי '
יבואן רשמי
30/11/2016 | 22:14
7
104
שאלה .... אם אני רוכש פלאפון סיני בארץ ביבוא מקביל, האם אפשרי שיהיו לי בעיות באפליקציות של הגוגל פלי ?
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
01/12/2016 | 09:03
6
76
ראיתי מצבים שיבואן רשמי מוכר עם רום שעושה בעיות ויבואן מקביל מוכר עם רום מצויין שהסירו ממנו רוגלות וכדומה
וראיתי גם הפוך . זה ממש לא גורף .
ההמלצה שלי היא תמיד לקנות מאנשים פרטיים  שנושמים את התחום וקונים מחול , מסדרים את הרום הטוב ביותר ואז מוכרים אותם (מכשירים חדשים שלא הכניסו בהם סים אפילו). אמנם לא תקבל אחריות אבל האחריות בישראל לא שווה את הנייר עליה נכתבה. לצערי.
רוב הבעיות במכשירים הממותגים הם שבר מסך באשמת המשתמש - וזה ממילא לא מכוסה בשום אחריות. לכן (לדעתי הפרטית) תמיד חושב בכיוון של לקנות זול ף לחסוך ברגע הקניה כמה שיותר. ואם צריך וכדאי - ישאר עודף לתיקון או למכשיר הבא. אנשים משלמים 200 שח על הארכת האחריות משנה לשנתיים - לדעתי זה מיותר לחלוטין. זה אחריות - זה לא ביטוח. הסיכוי שיופיע משהו שהוא באמת תחת אחריות יצרן , קטן מאד. וגם אז בארף זה רק נקודת פתיחה לקרבות מול החנות שתכבד את האחריות . והחנות תנסה כל סעיף קטן וכל תירוץ כדי לחמוק מחובתו החוקית.
לצפיה ב-'הבעיה האמיתית'
הבעיה האמיתית
01/12/2016 | 09:45
5
71
יש לי מכשיר שכנראה בגלל מגבלות על היצרן (שיומי) יוצר עבורי ים בעיות.
קבלתי עצה להתקין רום בעצמי, אבל להבנתי הדבר דורש ראשית לפתוח את הנעילה על הבוטלאוודר - וזה כשלעצמו דורש פתיחת חשבון ואישור מול שיומי (רק האישור לוקח בערך שבועיים)

כיוון שלמכשיר הקיים גם כך יש לגים ועוד בעיות החלטתי כבר לרכוש מכשיר חדש.
הפחד הוא שאתקל באותה הבעיה.

מעוניין לרכוש xiaomi redmi note 3 pro - כאשר מחיר רגיל הוא 820 ואם ארצה יבואן רשמי הוא מגיע לאזור ה 1050-1100.
אני לא מעוניין ביבואן הרשמי בשביל האחריון אלא מתוך חשש שהיבואן המקביל מכיל מערכת הפעלה שתעשה לי בעיות 

מה דעתך ?

לצפיה ב-'דעתי היא'
דעתי היא
01/12/2016 | 10:08
4
62
במקום לקנות עוד מכשיר - קודם כל תסדר את הקיים
יש המון נערים שישבו שעה ויעשו לך את כל התהליך של פתיחת בוטלודר , בלי לחכות שבעיים לאישור. יש להם כבר אישור תקף
אם קיבלת אישור - אתה יכול לפתוח פעם ב30 יום עם האישור הזה.
מי שמתעסק עם הרומים - דואג שיהיו לו כמה אישורים ,מראש עם כמה כתובות מייל
מישהו כזה - יסדר לך את המכשיר הקיים הבעייתי תמורת 50-100 שח.
אתה אפילו לא חייב לקנות ממנו עוד מכשיר

לצפיה ב-'פשוט אין '
פשוט אין
01/12/2016 | 13:18
3
56
אחרי שיחה עם 15 חנויות שונות, הסברים ועצב מצידי לא מצאתי אף בית עסק שעובד עם שיומי.
הופנתי לבסוף להמילטון, הספק הרשמי שהודיע לי שהוא לא מתעסק עם פלאפונים ביבוא אישי
הצעות ?
לצפיה ב-'יש לי הצעה! (*בוצעה עריכה בתגובה הזאת, מי שקרא מוזמן שוב...)'
יש לי הצעה! (*בוצעה עריכה בתגובה הזאת, מי שקרא מוזמן שוב...)
01/12/2016 | 15:43
54
רד משיומי.
תחפש משהו אחר טוב יותר ובלי בעיות.
למה אתה מתחיל מראש עם מכשיר שידוע כבעייתי?
מילא אם היה מדובר במשהו שידוע כמשובח ושהצלחת להשיג מכשיר במחיר טוב ורק צריך לסדר אותו.
אבל אתה דורך מראש על ביצים מקולקלות.
קח את המילים שלי כחומר למחשבה עבורך.

***הוספה בעריכה: לא שמתי לב שכבר יש לך שיומי.  אז קבל את ההצעה של ג'ורג' המנהל וחפש מישהו שיסדר לך את המכשיר, כי האחריות שלו באמת לא שווה לך אגורה, ועדיף לך מכשיר עובד ללא אחריות ממכשיר עם אחריות שלא עובד...

*****עריכה שניה. אתה כבר בלבלת אותי לגמרי ! יש לך מכשיר או אין לך מכשיר???
אתה לא מתנסח טוב לצערי וקצת איבדתי אותך...
לצפיה ב-'שלח לי הודעה בואטסאפ- אעזור לך'
שלח לי הודעה בואטסאפ- אעזור לך
02/12/2016 | 11:00
1
47
שלח לי הודעה - אמצא לך מישהו שיצרוב את המכשיר הקיים (סביב 80-100 שח גג)
ו
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
03/12/2016 | 15:52
24
כרגע הסתדרתי, מקווה שהבעיה תפתר.
תודה על כל העזרה !
לצפיה ב-'וואווי נקסוס 6P'
וואווי נקסוס 6P
03/12/2016 | 14:01
24
רכשתי, טלפון מעולה, עובד חלק, מהיר, טביעת אצבע מדויק, מסך יפה, מצלמה טובה.
לצפיה ב-'למישהו יצא פעם לקבל מגני מסך שבורים מאיביי'
למישהו יצא פעם לקבל מגני מסך שבורים מאיביי
01/12/2016 | 20:27
6
47
באלי אקספרס זה יותר קל , השאלה מה באיביי .. מי אחראי על נזק כזה ?
לצפיה ב-'פונים למוכר. אם הוא הגון - הוא מחזיר את הכסף או שולח חדשים'
פונים למוכר. אם הוא הגון - הוא מחזיר את הכסף או שולח חדשים
01/12/2016 | 20:44
4
22
לצפיה ב-'הגנת פייפאל או הגנת איביי (לא ניתן לפנות לשניהם)'
הגנת פייפאל או הגנת איביי (לא ניתן לפנות לשניהם)
02/12/2016 | 10:56
3
50
עד סכום של 5$ לא הייתי שורף את הרקורד שלי בפייפאל. אף אחד לא רוצה ליצור שם רקורד בעייתי של דיספיוטים - בדיוק לפני מחלורקת על סכום גדול.
כלומר
לפתוח מחלוקת באיביי עצמה ובמקביל מו"מ עם המוכר

גם אני חושב שמצד הקונה - דווקא ההגנה של איל אקספרס טובה יותר
מעל 300 הזמנות - ארבע פעמים פתחתי מחלוקת וקיבלתי שירות טוב (מאלי אקספרס)
לצפיה ב-' אתה! אולי תגיב להודעות ששולחים לך? '
אתה! אולי תגיב להודעות ששולחים לך?
02/12/2016 | 12:00
18
לצפיה ב-'אני לא רוצה לפתוח בפייפאל כי הם דורשים לשלוח את המוצר'
אני לא רוצה לפתוח בפייפאל כי הם דורשים לשלוח את המוצר
02/12/2016 | 15:53
1
48
ומצד שני עבר הזמן באיביי , לקח איזה שבועיים עד שגילחתי את זה ועוד המשלוחי צב של דואר ישראל.

בדרך כלל אני מזמין מעלי כי ההגנה שלהם הרבה יותר טובה.
לצפיה ב-'המוכר רשם שהוא יישלח שוב את המגינים , עכשיו'
המוכר רשם שהוא יישלח שוב את המגינים , עכשיו
03/12/2016 | 12:31
21
נחכה שוב :)
לצפיה ב-'אחראי האורז שהוא המוכר.'
אחראי האורז שהוא המוכר.
03/12/2016 | 20:45
6
לצפיה ב-'מי היבואן הרישמי של סמסונג סלולר - סאני או סקיילקס?'
מי היבואן הרישמי של סמסונג סלולר - סאני או סקיילקס?
02/12/2016 | 10:56
4
26
באתר של KSP רשום שסקיילקס... באתרים אחרים רשום שסאני.
מישהו יכול לומר מי הוא הרישמי? והאם יש בעיה לקנות עם אחריות סקיילקס אם הם לא הרישמיים?
לצפיה ב-'זאת אותה החברה.'
זאת אותה החברה.
02/12/2016 | 11:33
39
כמו שאומרים אותה הגברת באותה האדרת.
לצפיה ב-'המשך לתגובה'
המשך לתגובה
02/12/2016 | 11:37
2
44
אני בהחלט ממליץ לך לרכוש עם אחריות של סקיילקס.
יהיו אנשים שיגידו שחבל על הכסף ושכולם רמאים, אבל אם בא לך להאמין לי אז היה לי איתם ניסיון טוב.
נכון שפעם אחת הם ניסו "לנפנף" אותי ואמרו שזאת תקלה לא באחריות, אך הבהרתי להם בנימוס רב שזאת כן תקלה שנמצאת באחריות ושאם לא יטפלו בי כמו שצריך אפנה להנהלת סמסונג העולמית והם תיקנו את המכשיר ללא כל בעייה.

לצפיה ב-'איזו תקלה אם מותר לשאול'
איזו תקלה אם מותר לשאול
02/12/2016 | 14:41
1
19
לצפיה ב-'האמת שכבר אינני זוכר בדיוק כי היו כמה תקלות בכמה מכשירים'
האמת שכבר אינני זוכר בדיוק כי היו כמה תקלות בכמה מכשירים
02/12/2016 | 14:52
28
במשך השנים, וחוץ מהמקרה הזה הייתי אצלם כמה פעמים בכל מיני עניינים טכניים שתמיד זכו למענה חיובי.
נדמה לי שהמקרה הספציפי היה עם מכשיר שלא נדלק, אך אני לא יכול לחתום על כך ב100%. ולמען האמת זה גם לא משנה.  העיקרון הוא החשוב.
לצפיה ב-'כיסוי ומקלדת בעברית לסמארטפון- איזה דגשים ומה מומלץ?'
כיסוי ומקלדת בעברית לסמארטפון- איזה דגשים ומה מומלץ?
29/11/2016 | 16:13
12
51
אני מחפש מקלדת ע'א, שאני אוכל לכתוב בעזרתה בסמרטפון

אופציה גם עם כיסוי וגם בלי.

ועדיף בחיבור בלוטוס .

מעדיף להזמין מהאתרים הסיניים.

תודה
לצפיה ב-'יהיה נחמד אם תספר לנו באיזה מכשיר מדובר .'
יהיה נחמד אם תספר לנו באיזה מכשיר מדובר .
29/11/2016 | 21:16
1
14
לצפיה ב-'שיומי מי מקס XAIOMI MIMAX'
שיומי מי מקס XAIOMI MIMAX
29/11/2016 | 23:39
46
קישור 

(הדגם של 3G זיכרון  )
לצפיה ב-'אין קייס משולב מקלדת (זה לא אייפד)'
אין קייס משולב מקלדת (זה לא אייפד)
30/11/2016 | 08:07
9
81
לא מכיר מוצר משולב
קייס צריך לקנות בנפרד , צריך לבדוק מה זמין למכשיר הזה
אני ממליץ בדרך כלל על FROSTED SHIELD של NILLKIN אבל יש כאלה שאוהבים כיסוי "ספר" פליפ
מניסיון שלי הפליפ מתנפנף לך מול הפרצוף באמצע שיחה קולית והוא לא באמת מגן יותר במצב של נפילה

לגבי מקלדת
צריך מקלדת בלוטות ואותה לצמד למכשיר - יש מקלדות צד ג שתומכות בהתקן חיצוני כמו SWIFTKEY או SWYPE
לגבי עברית על הכפתורים במקלדת - אין פתרון קל
לדעתי מי שמשקיע סכום של 30-40$ על מקלדת חיצונית= צריך להיות משתמש כל כך כבד (שעות כל יום) שהוא זוכר מיקום של כל אות במקלדת ממילא
ואני מקווה (לטובתו) שלקח קורס הקלדה עיוורת והוא לא צריך לחפש בעין כל אות
כי אם אתה כותב פה ושם - אין שום הצדקה להשקיע במקלדת חיצונית

לצפיה ב-'האם זה לינק ממומן - תשובה מהמומחים לאינטרנט'
האם זה לינק ממומן - תשובה מהמומחים לאינטרנט
30/11/2016 | 08:18
3
52
גילוי נאות לפני שמתנפלים
לא העליתי במודע לינק ממומן
העתקתי את הכתובת משורת הכתובת ואני בכלל LOGGED OUT באתר
אבל עכשיו אני רואה את הID בסוף
האם זה לינק ממומן או לא?

לצפיה ב-'לא הצלחתי לראות שמופיע ID בלינק (אין לי בכלל חשבון אצלם)'
לא הצלחתי לראות שמופיע ID בלינק (אין לי בכלל חשבון אצלם)
30/11/2016 | 08:30
1
19
לצפיה ב-'אז יצאתי בסדר ... נושם לרווחה'
אז יצאתי בסדר ... נושם לרווחה
30/11/2016 | 08:34
16
לצפיה ב-'אינני יודע אם זה לינק ממומן, אבל שים לב:'
אינני יודע אם זה לינק ממומן, אבל שים לב:
30/11/2016 | 08:56
42
עזוב את ה-ID, כי לא כל לינק עם ID הוא ממומן.
מה שכן, זה לינק יזום ולא לינק ישיר לדף הזה בעלי אקספרס.
שים לב למילה initiative שמופיעה בלינק.
כלומר באיזשהו מקום הלינק הזה נרשם כמופנה ע''י מישהו, בין אם אותו מישהו מקבל תמורה או שאינו מקבל.
לצפיה ב-'הערה לגבי מקלדת חיצונית - אפשר לקנות גם מדבקות של עברית '
הערה לגבי מקלדת חיצונית - אפשר לקנות גם מדבקות של עברית
30/11/2016 | 11:51
14
לצפיה ב-'תודה. אבדוק זאת, לצערי בשל חוסר זמן, ייתכן ואתעמק'
תודה. אבדוק זאת, לצערי בשל חוסר זמן, ייתכן ואתעמק
30/11/2016 | 23:17
2
35
בכך בהזדמנות

(יש לי טיסה וכו' וצריך להתארגן גם על אמצעי התקשורת וכ'ו)
לצפיה ב-'אבל אנא התייחס לנקודות שהעליתי'
אבל אנא התייחס לנקודות שהעליתי
01/12/2016 | 08:36
1
37
אני מאד סקרן מה אתה חושב על מה שכתבתי . במיוחד , אם אינך מסכים לטיעונים שהעליתי
לצפיה ב-'ערב טוב, הגעתי הבייתה, (מחילה, אני מדוד בזמן..) , מה שאני '
ערב טוב, הגעתי הבייתה, (מחילה, אני מדוד בזמן..) , מה שאני
01/12/2016 | 18:34
31
יעשה זה (סידור אישי + אימון וקניות אחרונות) ואחרי זה 

מחילה אענה לך, זה ייקח זמן 

היה לי מורה לפיזיקה שאמר :"אלדמע , לא נשאר חיייב" 

למדתי ממנו, העמלץ לא נשאר חייב
לצפיה ב-'לגבי מגינים - קניתי של נילקין שקוף. המאפשר '
לגבי מגינים - קניתי של נילקין שקוף. המאפשר
02/12/2016 | 12:41
25
כתיבה רגילה, ללא מגן ספר.

הוא מגן נגד שריטות , והכי חזק שלהם.

מגן אחורי , קשיח מפלסטיק עוד לא קניתי

לצפיה ב-'היכן מומלץ לקנות מכשיר שיאומי MI5'
היכן מומלץ לקנות מכשיר שיאומי MI5
30/11/2016 | 23:17
6
68
האם יש אתר מסויים שממנו מומלץ להזמין? 
הכוונה ל- Xiaomi Mi5 32GB
תודה מראש
לצפיה ב-'חסר עוד מידע כדי לענות'
חסר עוד מידע כדי לענות
01/12/2016 | 08:34
5
69
א. האם אתה יכול לחכות 35-60 יום כי אנחנו
בתקופה הכי עמוסה של השנה בדואר (בעולם בכלל)
ב. האם אתה יכול להחליף ROM למכשיר בעצמך לרום הגלובלי

אם התשובה לשניהם חיובית - אז המחיר ל3/32 הכי טוב שאני מכיר מחנות טובה הוא סביב 240$  (שזה סביב 1280 שח כולל מכס בארץ)

אם התשובה היא שלילית - הייתי מחפש בארץ ואפילו יד2 בן שבועיים עד חודש - העיקר שיש רום גלובלי. אני יכול לקשר למישהו באשדוד/אשקלון שמוכר ב1300, כולל אביזרים וכולל רום גולבלי עם עברית תקינה ובלי BLOATWARE

לצפיה ב-'מעולה! תודה רבה! ושאלה- '
מעולה! תודה רבה! ושאלה-
02/12/2016 | 08:18
37
הקישור מוביל למכשיר בצבע לבן ואני מעוניין בצבע שחור. דבר נוסף- אני מעדיף מכשיר עם 64 GB. מצאתי הצעה ב-290$ אבל לא רשום אם הרום גלובלי? איך יודעים אם הרום גלובלי? 

לצפיה ב-'מידע נוסף'
מידע נוסף
02/12/2016 | 11:34
1
33
1. אני יכול לחכות חודשיים
2. לא יודע להתקין בעצמי רום גלובלי 
האם ההצעה בהמשך של 216$ נראית לך טובה? 

לצפיה ב-'216$ זה מחיר טוב לדעתי'
216$ זה מחיר טוב לדעתי
02/12/2016 | 12:02
33
עדיין תצטרך להתרין רום גלובלי - אם ישלחו לך בלי או כזה שמתחזה לכזה
אחרת תסבול מפרסומות ורוגלות

לצפיה ב-'עצה דחופה לרכישת מכשיר סלולארי'
עצה דחופה לרכישת מכשיר סלולארי
01/12/2016 | 09:56
20
111
שלום לכולם,

חייב לקנות דחוף מכשיר היום היות ושלי הלך...

המכשיר הקודם שהלך לי עכשיו הוא SONY XPERIA Z2 שמצא חן בעיני מאוד, היה אצלי כשנתיים, לפני זה היה לי נדמה לי גלקסי 2 גם כמה שנים.

חשוב לי מאוד מערכת הפעלה אנדרואיד, מכשיר מהיר, מצלמה איכותית, סוללה שמחזיקה מעמד(כל היום בטלפון, עובד עם וייז וגם עם ווסאפ מלא), רמקול חזק.

יש מלא מבחר החל מSAMSUNG, LG ו-SONY ברמת המחירים הגבוהה ועד חברות סיניות וחברות פחות MAINSTREAM כמו
Xiaomi, onePLUS, HTC; Meizu, נקסוס וכד' שמקבלים המלצות בכל מני מקומות.

אני מכוון את התקציב שלי לאזור ה-2,500 ש"ח בממוצע, למרות שאם יהיה מכשיר שכדאי להשקיע עליו עוד תוספת נשקיע עוד.

איזה מכשיר אתם ממליצים לי לפי מה שתיארתי לכם?

ממש תודה!
לצפיה ב-'יש משהו שיכול להתאים...'
יש משהו שיכול להתאים...
01/12/2016 | 10:29
4
88
מוטורולה X PLAY...

מעבד סנאפדראגון 615, 1.7 גיגה + 4 ליבות & 1.0 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים זריזים...
זיכרון 16 גיגה + הרחבה...
RAM 2048...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה מאוד...
GORLLA GLASS 3...
מצלמה 21 מגה פיקסל + לד כפול באיכות טובה מאוד...
רדיו...
NFC...
LTE...
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו שישודרג בקרוב לאנדרואיד 7 נוגט...
סוללה חזקה 3630 מילי אמפר שעה...
משקל 170 גרם...
תומך בהטענה מהירה...
ממשק המכשיר לוקח רק 5 גיגה מזכרון המכשיר...
הממשק נקי מאפליקציות מיותרות...
רמקול וספיקר בעוצמה טובה...
עמיד נגד נתזי מים...

המחיר 1290 שקל...
מכשיר יבואן-רישמי של יורוקום...

לצפיה ב-'היה לו מרצדס , הוא מבקש משהו דומה'
היה לו מרצדס , הוא מבקש משהו דומה
01/12/2016 | 11:59
1
71
ואתה מציע לו עכשיו יונדאי.
לצפיה ב-'לא סיכמנו שהמוטו זה כמו דאצ'יה? '
לא סיכמנו שהמוטו זה כמו דאצ'יה?
01/12/2016 | 12:07
20
לצפיה ב-'היי אחי...'
היי אחי...
01/12/2016 | 12:08
1
59
פחות התחברתי תאמת... :) אבל תודה!
לצפיה ב-'חבל מאוד...'
חבל מאוד...
01/12/2016 | 15:29
42
שאתה לא מתחבר אליו...

יש לו סוללה חזקה...
רמקול חזק...
מערכת הפעלה הכי מעודכנת...
הטענה מהירה...
מחיר ריצפה...
עמיד נגד נתזי מים...
רדיו...
מדובר במכשיר סופר איכותי...

תחשוב גם על המחיר של המכשירים החדישים יותר...
מדובר בים של כסף...

2200 שקל ONE PLUS 3...
2700 שקל סמסונג S7 מכשיר יבואן רישמי...
2900 שקל סמסונג NOTE 5 מכשיר יבואן רישמי...
2400 שקל LG G5 מכשיר יבואן רישמי...
3050 שקל סמסונג S7 EDGE מכשיר יבואן רישמי...
לצפיה ב-'חברים המליצו לי'
חברים המליצו לי
01/12/2016 | 12:09
6
61
על LG V20..שנראה דווקא ממש נחמד, ולא ראיתי עליו ביקורות שליליות..

וחלק על Huawei ...שאני לא בטוח איזה דגם מומלץ..

ואני בכלל חשבתי על SONY...שהיה לי בשנתיים האחרונות...

מה דעתכם?

תעזרו לי קצת לעשות סדר בבלאגן...
לצפיה ב-'אלא שלושת המתחרים כרגע, אלא אם תמליצו על משהו נוסף ברמה הזאת'
אלא שלושת המתחרים כרגע, אלא אם תמליצו על משהו נוסף ברמה הזאת
01/12/2016 | 12:29
1
44
Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C 32GB
LG G5 H850
LG V20 64GB H990

מה דעתכם?
לצפיה ב-'מבין אלה שכתבת כאן'
מבין אלה שכתבת כאן
01/12/2016 | 12:31
52
אז Samsung Galaxy Note 5 כמעט ללא עוררין.
לצפיה ב-'החברים שלך המליצו המלצה לא טובה'
החברים שלך המליצו המלצה לא טובה
01/12/2016 | 12:30
3
53
ופה בפורום יש התנגדות לא קטנה למכשיר הזה.
אישית אני דווקא אצטרף להמלצה על המוטו X PLAY אבל הבנתי שלא התחברת, וחבל שכך.
אני מחובר אליו כמעט 20 שעות ביממה.
לצפיה ב-'היי,'
היי,
01/12/2016 | 12:50
2
48
אשמח אם תפרט קצת מדוע V20 לא מומלץ...אני עוד לא סגור על דגם וזה יכול לסייע לי להחליט..
לצפיה ב-'אינני מכיר את המכשיר, רק קראתי תגובות לא טובות בפורום.'
אינני מכיר את המכשיר, רק קראתי תגובות לא טובות בפורום.
01/12/2016 | 15:32
29
אולי אחרים יפרטו.
לצפיה ב-'היי , התגובות השליליות בפורום נוגעות לבעיות חומרה שנתגלו '
היי , התגובות השליליות בפורום נוגעות לבעיות חומרה שנתגלו
01/12/2016 | 15:50
32
במכשירים האחרונים והיקרים שלהם g4 , v10 .. לא בטוח לגבי g5.

האם היית רוצה לקנות מכשיר ולהכניס אותו לתיקון תוך חודש כי הלך הלוח אם .. כנראה שלא.
לצפיה ב-'הצעות למכשירים , בראש ובראשונה מתייחס לנושא של חייב היום'
הצעות למכשירים , בראש ובראשונה מתייחס לנושא של חייב היום
01/12/2016 | 12:31
46
המכשיר שלדעתי הכי מוצלח נכון להיום זה ה-s7 edge , גם המחיר שלו הוא קצת יותר ממה שהצבת .
מתחתיו יש את ה-s7 שלדעתי תוכל למצוא בסביבת המחיר שרצית ויש עוד כמה מכשירים טובים כמו oneplus 3 שנכנס בתקציב.
אם התחברת ואהבת את הסוני תוכל גם למצוא את ה-z5 שאמור להיכנס בתקציב.
אם תרצה בפחות כסף , יש מגוון רחב של מכשירים כמו s6 של סמסונג ועוד כמה .

לדעתי החסם הגדול הוא הסוללה ולכן הייתי ממליץ על הסמסונגים ברמת מכשירי הדגל .
לצפיה ב-'לטעמי הגלקסי S7 הוא המכשיר הנבחר היום לגודל מסך 5.1'
לטעמי הגלקסי S7 הוא המכשיר הנבחר היום לגודל מסך 5.1
01/12/2016 | 12:40
1
45
מהיר מאד
בטריה טובה - 3000
מצלמה מצוינת
מסך מצויין
פשוט מכשיר מוצלח.

לצפיה ב-'הרשימה המתגבשת אצלי'
הרשימה המתגבשת אצלי
01/12/2016 | 13:11
4
71
תגידו מה דעתכם :
1. Samsung Galaxy S7 SM-G930F 32GB
2. LG G5 H850
3. Samsung Galaxy S6 SM-G920F 32GB
4. OnePlus 3 64GB
5. LG V20 64GB H990
6. Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C 32GB
7. LG Nexus 5X 32GB
8. Sony Xperia Z5
9. Sony Xperia Z5 Premium
10. Huawei Nexus 6P 64GB

אשמח אם כל תוכלו לרשום תכונה אחת מעולה(למשל אורך חיי סוללה ארוך במיוחד או איכות רמקול טובה וכד...) ותכונה אחת רעה(למשל אין אפשרות להרחיב זיכרון, או להחליף סוללה וכד'..) שיש בכל מכשיר...מי שמכיר...ובכלל מה אתם חושבים מתוך הרשימה הזאת בלבד!
לצפיה ב-'גיסנו ..הורדת עלינו מטלות לכל החופש הגדול '
גיסנו ..הורדת עלינו מטלות לכל החופש הגדול
01/12/2016 | 13:22
3
53
צמצם לעצמך את הרשימה ע"י הגדרת צרכים ודרישות .
חוץ מהתקציב , מה עוד חשוב לך ? אתה הרבה באינטרנט ?
רואה סרטים במכשיר ? המון מוסיקה ? מעדיף מסך גדול או לא ?
אחרי שתעשה לעצמך קצת סדר יהיה גם לנו הרבה יותר נח למקד אותך  .
בשביל ההתחלה הייתי מוחק מהרשימה את מכשירי LG . הנסיון איתם בשנה האחרונה מבחינת אמינות - רע מאד .
קניה בארץ ? בחו"ל ? אביזרים ( קייסים , מגיני מסך ) בארץ או ברשת ?
קיצור - עשה קצת שיעורי בית ואז החיים יהיו הרבה יותר טובים לכולם
לצפיה ב-'אהלן אחי'
אהלן אחי
01/12/2016 | 13:37
2
57
רשמתי כבר בשאלה המקורית אבל אענה מחדש כולל דברים חדשים ששאלת:

1. אני הרבה באינטרנט, פייסבוק, לימודים, סרטונים ביוטיוב לפעמים.
2. הרבה בווסאפ ובוייז.
3. סרטים אני פחות רואה בפלאפון, גם מוסיקה לא הרבה, אולי רק רדיו לפעמים דרך תוכנה.
4. מסך גדול נראה לי סבבה. עד כה היה לי XPERIA Z2 שהיה 5.2 אינץ' והיה טוב.
5. הקניה תעשה בארץ, במזומן, באופן בהול כבר היום גג מחר בצהריים(עובד עם הפלאפון - הרבה שיחות וגם ווסאפ).
6. מגן מסך וגם קייס חשובים, לפעמים המכשיר היה נופל לי מהיד, ל Z2 קניתי כמה פעמים קייסים בחו"ל אבל באופן כללי הייתי מעדיף משהו זמין יותר.
7. מצלמה טובה חשוב! מטיילים הרבה...
8. סוללה שמספיקה חשוב, מדבר ועובד הרבה עם הפל' וגם מנווט איתו הרבה.
9. רמקול חזק חשוב.

אשמח לדעת מה הסיפור שאתם מכירים לגבי מכשירי LG...
וגם הרשימה שנתתי של ה-10 מכשירים דיי עונים על כל הדרישות שלי, לא כך?
לצפיה ב-'נתחיל מהסוף ?'
נתחיל מהסוף ?
01/12/2016 | 14:02
68
לגבי ה LG .. ה G4 + ה V10 + הנקסוס 5X - שלושתם בתזמון שנח להם ובלי הודעה מראש - מתים . יכול להיות שהדגמים החדשים יהיו בסדר אבל חובת ההוכחה היא על LG ואישית - לא הייתי נוגע ב LG בשנה הקרובה . זה הוריד לך מהרשימה את 2 ,5 ו7 .
אם אתה מחפש זמינות של קייסים ומגיני מסך - הייתי מוריד מהרשימה את 8 ו9 . מכשירי סוני פחות נפוצים בארץ ובהתאם לזה תהייה זמינות האקססוריז עבורם .
לגבי 10 - לטעמי האישי מדובר במכשיר ענק שמתומחר גבוה מידי ביחס לתמורה שנותן .
מה נשאר ? שלושה מכשירי סמסונג ומכשיר 1+3 .
אני אישית הבעלים של 1+1 והזמנתי 1+3 שאמור להגיע עד סוף השנה .
מה הייתי ממליץ לך ? לשמוע ל YosMan1 ולבחור בגלקסי 7 . מכשיר בגודל נח מאד  עם זמינות של מכשירים ואקססוריז כאן בארץ .
לצפיה ב-'בחלק ממכשירי ה-G4 וה-V10 היו בעיות שנכנסו ל-Bootloop'
בחלק ממכשירי ה-G4 וה-V10 היו בעיות שנכנסו ל-Bootloop
01/12/2016 | 14:08
43
כתוצאה מתקלה כלשהי ברכיבים, בדומה למוות הפתאומי שהיה לגלקסי S3 ונוט 2. גם חלק ממכשירי הנקסוס 5X מתוצרת LG הגיע לאותו מצב לאחר עידכון גירסא לאנדרואיד 7. בקיצור, כרגע הם צריכים שוב להוכיח שהם יודעים לעשות מכשירים שיחזיקו מעמד ליותר משנה לפני שהם יכולים להוות תחרות אמיתית ליצרניות הגדולות.
לצפיה ב-'איזה אפליקציות באמת חוסכות סוללה? קורא הרבה דברים סותרים'
איזה אפליקציות באמת חוסכות סוללה? קורא הרבה דברים סותרים
30/11/2016 | 22:04
13
46
לצפיה ב-'אף אחת'
אף אחת
30/11/2016 | 23:50
1
17
לצפיה ב-' '
01/12/2016 | 07:55
12
לצפיה ב-'זאת אפליקציה שבאמת זוללת כוח רב מהסוללה...'
זאת אפליקציה שבאמת זוללת כוח רב מהסוללה...
01/12/2016 | 09:42
10
60
פייסבוק...
יש גם פתרון לנושא...
לצפיה ב-'הסרתי כבר את פייסבוק ומסנג'ר לפני זמן מה'
הסרתי כבר את פייסבוק ומסנג'ר לפני זמן מה
01/12/2016 | 10:46
9
48
השאלה היא -האם האפליקציות האמורות להגל על חיי הסוללה באמת עושות כך
בכתבה הטלוויזיונית-מלחיצה יש לומר (הפחד והלחץ מהתרוקנות הסוללה אמיתיים ויש לזנ מילה) לא מוזכר נושא האפליקציות
לצפיה ב-'האפליקציות הנ"ל '
האפליקציות הנ"ל
01/12/2016 | 11:01
4
43
פוגעות בביצועי הסוללה במקרה הטוב ורוגלות במקרה האחר ..
כבה כל מה שלא צריך ( BT , WIFI , GPS וכ"ו ) , מעבר לפייסבוק זרוק את כל האפליקציות שמתעדכנות כל הזמן ( טוויטר , YNET ושאר מיני אתרי חדשות )
בגדר את אפליקציית המייל לבדיקה פעם ב.. ולא כל דקה

לצפיה ב-'בגדר = הגדר'
בגדר = הגדר
01/12/2016 | 11:31
6
לצפיה ב-'GPS wifi לא פועלים וחדשות אין לי ולא בודק מיילים '
GPS wifi לא פועלים וחדשות אין לי ולא בודק מיילים
01/12/2016 | 11:51
2
15
לצפיה ב-'אם כלום לא עובד ובכל זאת סוללה מתרוקנת במהירות '
אם כלום לא עובד ובכל זאת סוללה מתרוקנת במהירות
01/12/2016 | 11:59
1
33
יכול להיות שמדובר בתקלה במכשיר עצמו או פשוט בסוללה ישנה ועייפה .
אם כל הנ"ל לא רלוונטי ואתה פשוט מנסה בשביל "היתר בטחון " ..קנה סוללה חיצונית שתהייה בתיק וגמרנו .

לצפיה ב-'אז זהו שהיא די חדשה...יש לי מטען נייד בכל מקרה'
אז זהו שהיא די חדשה...יש לי מטען נייד בכל מקרה
01/12/2016 | 12:42
25
או שאסיר אפליקציות
לצפיה ב-'אין צורך לראות את הוידיאו...'
אין צורך לראות את הוידיאו...
01/12/2016 | 15:33
3
30
תקרא את הכתבה עצמה שבאותו עמוד אינטרנט...
לצפיה ב-'בכל זאת היה מעניין'
בכל זאת היה מעניין
01/12/2016 | 16:18
2
9
לצפיה ב-'אולי יש לך מכשיר שמלא בתוכנות ריגול שמשדרות מידע .'
אולי יש לך מכשיר שמלא בתוכנות ריגול שמשדרות מידע .
03/12/2016 | 22:03
1
3
לצפיה ב-'אני מקווה שלא הודות לאנטי וירוס '
אני מקווה שלא הודות לאנטי וירוס
03/12/2016 | 22:22
1
לצפיה ב-'שאלה לגבי צריכה'
שאלה לגבי צריכה
30/11/2016 | 16:19
5
63
יש לי אנדרואיד והתקנתי אפליקציית Gsam battery nonitor
שמראה צריכת סוללה ע"י מה
אחוז גבוה במיוחד (כרגע למשל 85% ובדרך כלל לפחות 40%
)הוא "אנטנה סלולרית".ה WIFI שלי בנייד מכובה תמיד.אני כמעט לא מתחבר לאינטרנט אלא לקריאת וואסטאפים בעיקר
למה הכוונה ומה אני יכול לעשות אם בכלל?
לצפיה ב-'זה יכול להשתנות מהר מאד,בעשרות אחוזים-הצריכה הזו'
זה יכול להשתנות מהר מאד,בעשרות אחוזים-הצריכה הזו
30/11/2016 | 16:45
13
לצפיה ב-'אנטנה סלולרית זה מה שהופך את המכשיר לטלפון ולא טאבלט '
אנטנה סלולרית זה מה שהופך את המכשיר לטלפון ולא טאבלט
30/11/2016 | 18:47
3
36
אנטנה סלולרית = קליטה סלולרית. אם אתה תכניס את המכשיר למצב טיסה, אז זה ירד פלאים. מצד שני, גם לא תוכל לקבל שיחות, סמסים, או לגלוש באינטרנט כשאתה לא מחובר לרשת אלחוטית.

מה שצריך לבדוק זה את איכות הקליטה. אם אתה נמצא במקומות תת קרקעיים, או מקומות מבודדים (קירות עבים, למשל) אז אין מה לעשות. אם אתה נמצא באיזורים פתוחים יחסית אז יכול להיות שאיכות הקליטה של המפעילה שלך לא טובה באיזורים האלה, וכדאי לנייד למפעילה אחרת עם קליטה טובה יותר. אפשרות נוספת היא שאתה מנוי של מפעילה עם נדידה פנים ארצית (גולן או הוט) והמכשיר עובר בין האנטנות השונות. במקרה הזה כדאי לקבע את המכשיר על הרשת של המפעילה עם הפריסה הארצית המלאה (סלקום ופרטנר, בהתאמה) ולראות אם זה משפר את המצב.
לצפיה ב-'מהות האנטנה עצמה ברורה,לא הייתי בטוח בהגדרה באפליקציה'
מהות האנטנה עצמה ברורה,לא הייתי בטוח בהגדרה באפליקציה
30/11/2016 | 21:59
2
24
תודה על ההסבר
במקרים מסוימים אני במצב טיסה אבל כמו שאמרת-אין שיחות,אין כלום
אני מנוי בגולן,איך בדיוק אני מקבע את המכשיר? שינוי בהגדרות הנדידה?

לצפיה ב-'בהגדרות רשת, יש אפשרות לבחור מפעילה'
בהגדרות רשת, יש אפשרות לבחור מפעילה
01/12/2016 | 07:54
1
23
או לתת למכשיר למצוא באופן אוטומטי את המפעילה. צריך לעשות חיפוש של רשתות ולבחור באופן מכוון את הרשת של סלקום, עדיף כמובן דור 4 (אם המכשיר תומך).
לצפיה ב-'תודה-כרגע בבית ואין לי אפשרות בחירת סלקום'
תודה-כרגע בבית ואין לי אפשרות בחירת סלקום
01/12/2016 | 10:50
26
2 של גולן ,פלאפון ואונרג' שרשום אסור ןעןד אחד לא ברור-42528
לצפיה ב-'שאלה בקשר לזיכרון RAM'
שאלה בקשר לזיכרון RAM
01/12/2016 | 08:45
12
91
במפרט של המכשיר שלי רשום שזיכרון הRAM שלו הוא 2,048 גיגה

בפועל בשימוש יום יומי רשום במכשיר עצמו שזיכרון הRAM הוא 1,752 גיגה

שאלתי היא, מהי הסיבה שבמפרט רשום שיש לו 2,048 גיגה כאשר בפועל יש לו רק 1,752 גיגה ?!?!?!
לצפיה ב-'שחכת כמה "?!?!?!?!?!?!"'
שחכת כמה "?!?!?!?!?!?!"
01/12/2016 | 08:51
1
52
מהר, יש לך עוד זמן לערוך את ההודעה.
לצפיה ב-'.'
.
01/12/2016 | 08:59
11
לצפיה ב-'יש מערכת הפעלה שתופסת זיכרון'
יש מערכת הפעלה שתופסת זיכרון
01/12/2016 | 08:58
5
17
לצפיה ב-'רק מקווה שלא יתקין את CLEAN MASTER הזוועתית'
רק מקווה שלא יתקין את CLEAN MASTER הזוועתית
01/12/2016 | 09:10
38
וילחץ כל 5 דקות לנקות את הRAM
ואחרי שניה מע אנדרואיד תטען אותם אותם בחזרה
והוא , לוחץ ולוחץ (יש אנשים כאלה)
התוכנות האלה זוללות זכרון וזוללות משאבים והם BLOAT מושלם
ואז יתלונן על זמן הסוללה ועל אפליקציות חדשות שהותקנו בלי ידיעתו

לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/12/2016 | 09:10
3
37
במכשיר רשום בכמה אחוז מהזיכרון עושה המכשיר עושה שימוש בפועל
אבל רשום במפורש שהזיכרון המקסימלי של הRAM הוא 1,752 גיגה
לצפיה ב-'ה2048 זה ברוטו . '
ה2048 זה ברוטו .
01/12/2016 | 09:12
2
34
חשוב שישאר 300-500MB פנוי
אין שום בעיה ש1200MB מנוצל ובשימוש מתוך ה1752!
חוזר שוב - כך זה צריך להיות . לא צריך "לפנות מקום" בכוח. המערכת יודעת לנהל יותר טוב מכל תוסף

לצפיה ב-'את זה הבנתי'
את זה הבנתי
01/12/2016 | 09:20
1
34
לא חשבתי לרגע להתקין אפליקציית ניקוי
ואני מבין שצריך בין 200 ל500 MB פנויים

רק ענין אותי לדעת להיכן נעלמו 296 MB מזכרון הRAM שבמכשיר
לצפיה ב-'את זה תפסה מערכת ההפעלה עצמה. החלקים הבסיסיים ביותר שלה'
את זה תפסה מערכת ההפעלה עצמה. החלקים הבסיסיים ביותר שלה
01/12/2016 | 09:35
22
כל כך בסיסיים, שהם תופסים את הזיכרון לפני שהיא מסיימת לעלות, ולכן אי אפשר להציג מה תופס כמה.
לצפיה ב-'אני בטוח שאין לך 2048 , 1752 ואפילו לא 155 ג״גה'
אני בטוח שאין לך 2048 , 1752 ואפילו לא 155 ג״גה
01/12/2016 | 09:47
3
17
לצפיה ב-'אפילו לא שמתי לב לטעות ביחידת מידה '
אפילו לא שמתי לב לטעות ביחידת מידה
01/12/2016 | 09:58
11
לצפיה ב-'לא הבנתי מה הבעיה'
לא הבנתי מה הבעיה
01/12/2016 | 10:35
1
37
זיכרון RAM לא נמדד לפי גיגה????
לצפיה ב-'יכול להימדד לפי ג'יגה. אבל אז זה אומר שיש לך 2 ג'יגה'
יכול להימדד לפי ג'יגה. אבל אז זה אומר שיש לך 2 ג'יגה
01/12/2016 | 10:45
32
המספר שכתבת הוא אם מודד במגה בייט. זה כמו להגיד שקופסת גלידה שוקלת 1250 ק"ג במקום 1250 גרם .
לצפיה ב-'סלקום גולן - המשך הסאגה.'
סלקום גולן - המשך הסאגה.
29/11/2016 | 10:31
3
119
סלקום הגישה בקשת פירוק לגולן טלקום.

סלקום מאיימת על גולן טלקום.

גולן טלקום מבקשים למחוק את החוב נגד סלקום.

הטבה למי שירכוש את גולן טלקום.
לצפיה ב-'Wow , אנחנו פה ממש בהתרגשות ...'
Wow , אנחנו פה ממש בהתרגשות ...
29/11/2016 | 14:48
29
לצפיה ב-'האם לקוחות גולן טלקום צריכים לדאוג בעקבות בקשת הפירוק.'
האם לקוחות גולן טלקום צריכים לדאוג בעקבות בקשת הפירוק.
01/12/2016 | 08:49
1
57

למרות בקשת הפירוק עדיין מתקיים משא ומתן על רכישת גולן טלקום.
לצפיה ב-'אמ;לק - לא.'
אמ;לק - לא.
01/12/2016 | 13:03
12
לצפיה ב-'33% מאפליקציות חדשות שמתקינים באנדרואיד מוסרים תוך זמן קצר.'
33% מאפליקציות חדשות שמתקינים באנדרואיד מוסרים תוך זמן קצר.
30/11/2016 | 10:52
15
95
לצפיה ב-'אם עומדים עם רגל אחת על מסך של סמארטפון (לא משנה היצרן)'
אם עומדים עם רגל אחת על מסך של סמארטפון (לא משנה היצרן)
30/11/2016 | 10:59
13
81
הוא עלול להישבר..
לצפיה ב-'כלב נובח כן נושך . '
כלב נובח כן נושך .
30/11/2016 | 11:05
12
19
לצפיה ב-'הפסדת במשחק! צריך להשחיל איפשהו קשר עקיף לנושא סלולר '
הפסדת במשחק! צריך להשחיל איפשהו קשר עקיף לנושא סלולר
30/11/2016 | 11:09
11
45
אלא אם תיתן הסבר משכנע על הקשר בין כלב/נשיכה לסלולרי...
לצפיה ב-'משהו כמו'
משהו כמו
30/11/2016 | 11:19
1
48
כלב נובח כן נושך אם לוקחים לו את הסלולרי
לצפיה ב-'אמממ...הבנת את הכיוון '
אמממ...הבנת את הכיוון
30/11/2016 | 11:23
11
לצפיה ב-'בא קודם ניתן הסבר לפוסט הראשון ...'
בא קודם ניתן הסבר לפוסט הראשון ...
30/11/2016 | 11:26
3
15
לצפיה ב-'אתה ברצינות רוצה הסבר לפוסט של גק?'
אתה ברצינות רוצה הסבר לפוסט של גק?
30/11/2016 | 11:33
2
38
לצפיה ב-'אין צורך . אם לא טרחתי לקרוא אותו אין צורך להסביר .'
אין צורך . אם לא טרחתי לקרוא אותו אין צורך להסביר .
30/11/2016 | 11:35
1
32

לצפיה ב-'אותי יותר מעניין כמה אפליקציות מסירות תוך זמן ארוך '
אותי יותר מעניין כמה אפליקציות מסירות תוך זמן ארוך
30/11/2016 | 11:55
15
לצפיה ב-'כי יש את האפליקציה הזאת של הכלב שמדבר כמו טום החתול המדבר'
כי יש את האפליקציה הזאת של הכלב שמדבר כמו טום החתול המדבר
30/11/2016 | 13:01
3
18
לצפיה ב-'הו! מעולה.'
הו! מעולה.
30/11/2016 | 13:54
2
45
יאללה זרוק משפט חצי לא קשור לכלום ע"מ לייצר טראפיק לתפוז
לצפיה ב-'אם הוא לא קשור הוא עוד עלול לעוף ויפגע לבובו בעין '
אם הוא לא קשור הוא עוד עלול לעוף ויפגע לבובו בעין
30/11/2016 | 15:22
1
12
לצפיה ב-'זה בסדר, יש לי משקפי מגן '
זה בסדר, יש לי משקפי מגן
30/11/2016 | 15:30
29
לצפיה ב-'אמנם העובדה הבאה לא קשורה לסלולרי אבל רק שתדעו כי .....'
אמנם העובדה הבאה לא קשורה לסלולרי אבל רק שתדעו כי .....
01/12/2016 | 08:34
24
100% מהזוגות הגרושים היו פעם נשואים
לצפיה ב-'אם מתקשרים אליך לסלולרי - הוא יצלצל'
אם מתקשרים אליך לסלולרי - הוא יצלצל
30/11/2016 | 22:00
37

לצפיה ב-'יש פה מישהו מהפורום שמתגורר בארה״ב ויודע'
יש פה מישהו מהפורום שמתגורר בארה״ב ויודע
29/11/2016 | 08:44
9
88
האם המכשירים של וריזון עדיין נמכרים פתוחים לכל הספקים.

חבר ראה בבסט ביי מכשיר מוטורולה ב-120$ ומעוניין לקנות אותו , יש לו חשבון וריזון ככה שאין בעיה , אבל הוא מסתובב במקומות אחרים שביניהם גם ישראל ומוציא את הסים של וריזון.
לצפיה ב-'תלוי בדגם'
תלוי בדגם
29/11/2016 | 08:49
5
53
אכן יש דגמים שהם LOCKED לוריזון
אבל ניתן להשתמש בסים ישראלי (אבל רק בדור 2 GSM )

לגבי המוטורולה ספציפית אין לי מושג. גם לא הייתי סומך על הבטחות של מוכרנים לא של וריזון ולא של חנויות.
בתסריט הטוב יהיה אינטרנט זוחל בדור 2 (בארץ) - התשובה ברורה.

לצפיה ב-'בזמנו היה בורייזון cdma ודור 4 דווקא פתוח לכולם'
בזמנו היה בורייזון cdma ודור 4 דווקא פתוח לכולם
29/11/2016 | 09:23
4
27
ולכן בגלל שילוב התדרים המכשירים שתמכו בדור 4 נמכרו פתוחים , השאלה האם זה עדיין קיים.
לצפיה ב-'לפי מה שכתוב באתר שלהם אפשר לפתוח חינם כל מכשיר לשימוש'
לפי מה שכתוב באתר שלהם אפשר לפתוח חינם כל מכשיר לשימוש
29/11/2016 | 09:57
3
27
עם סימים מקומיים בחול.

לצפיה ב-'ראיתי את זה עכשיו'
ראיתי את זה עכשיו
29/11/2016 | 10:01
2
31
We do not lock our 4G LTE devices, and no code is needed to program them for use with another carrier.
We do not lock our 3G devices, other than our non-iPhone 3G World Devices. The simple code to program such 3G devices for use with another carrier is either “000000” or “123456.” If the user guide for your device does not provide instructions to access the programming menu, you can contact us at *611 from your Verizon Wireless phone, or (800)922-0204, for assistance.

פתר לי את התעלומה .
לצפיה ב-'תודה '
תודה
29/11/2016 | 10:01
10
לצפיה ב-'מכשירי דור 3 של וריזון'
מכשירי דור 3 של וריזון
29/11/2016 | 18:46
24
פועלים בשיטת CDMA, אין בהם SIM וממילא לא יעבדו בישראל. וריזון גם הודיעה שהיא מתכוונת לסדור את רשת הדור השלישי שלה ב-2020 ולהתבסס על LTE בלבד.
לצפיה ב-'כן, זה חלק מתנאי הרשיון שלהם ל-LTE'
כן, זה חלק מתנאי הרשיון שלהם ל-LTE
29/11/2016 | 18:41
34
כל מכשיר LTE שהם מוכרים נמכר פתוח. זה כמובן לא מבטיח שהמכשיר תומך בתדרים שאינם של וריזון.
לצפיה ב-'לא יודע על מוטורולה אבל...'
לא יודע על מוטורולה אבל...
30/11/2016 | 21:26
1
26
אני גר בארה"ב ומנוי של ורייזון וכול פעם שאני מגיע לארץ אני מוציא את הסים האמריקאי ושם סים ישראלי וזה עובד בלי בעיות
רק להסתייג שזה היה עם סמסונג גלקסי S5 (שהיה עם קונטרקט מסובסד בידי ורייזון)
ד"א אני לא מבין למה תמיד אנשים בפורום אומרים בשום פנים ואופן לא לקנות סמסונג בארה"ב כי לי אף פעם לא היו שום בעיות, מגיע לארץ שולף את הסים שם סים ישראלי ועובד מהר בלי שום תקלות

אבל לפני שהוא הולך לבסט ביי שיבדוק ב B AND H כי הם מוכרים הרבה סמארטפונים אונלוקד

וגם ברשת קוסטקו שצריך להיות חבר בה כרגע מוכרים טלפון אונלוקד בלי שום סרוויס
לצפיה ב-'אוקיי מצאתי משהו באתר של ורייזון'
אוקיי מצאתי משהו באתר של ורייזון
30/11/2016 | 21:43
24
שיבדוק אם הסמארטפון שהוא מתכוננן לקנות נמצא ברשימה הזאת
של world-device

ושיקרא את ה-FAQ הזה

לצפיה ב-'שאלה - Waze מעודכן עם הכבישים הסגורים בתל אביב?'
שאלה - Waze מעודכן עם הכבישים הסגורים בתל אביב?
29/11/2016 | 13:01
59
119
אני צריך להגיע מחר לאיזור של (אין) גשר מעריב, ואין לי חשק (וזמן) להתברבר בכל האיזור, אז אני אשמח אם לשם שינוי האפליקציה הזו תהיה שימושית .
המשך>>
אני צריך להגיע מחר לאיזור של (אין) גשר מעריב, ואין לי חשק (וזמן) להתברבר בכל האיזור, אז אני אשמח אם לשם שינוי האפליקציה הזו תהיה שימושית .
לצפיה ב-'מגן למיו מוביקס'
מגן למיו מוביקס
30/11/2016 | 18:35
2
21
יש לי מכשיר לא צאוד פופולרי מדגם mobix m6 שירד לו המגן מסך באף חנות לא מצאתי כזה . איפה אפשר להשיג אם בכלל חוץ מבאינטרנט מישהו יודע ?
לצפיה ב-'אצל היבואן רונלייט'
אצל היבואן רונלייט
30/11/2016 | 19:30
1
5
לצפיה ב-'מעולה תודה'
מעולה תודה
30/11/2016 | 22:33
3
לצפיה ב-' עכשיו שמעתי בחדשות ומצאתי גם בנט, גוליגן נוזקה '
עכשיו שמעתי בחדשות ומצאתי גם בנט, גוליגן נוזקה
30/11/2016 | 17:26
1
55
לחשבונות גוגל באנדרואיד.
לצפיה ב-'חוליגן'
חוליגן
02/12/2016 | 13:37
2
לצפיה ב-'מעמד מגנטי לסמארטפון'
מעמד מגנטי לסמארטפון
28/11/2016 | 20:36
19
72
ערב טוב
מעמד מגנטי בו שמים שכבת מגנט בגב הטלפון (בין הכיסוי למכסה אחורי) נתפס אל המעמד, האם זה יכול להזיק למזך של הסמארטפון אם אקנה?

תודה.
לצפיה ב-'המגנט לא צמוד לנייד אלא לרכב, ה-6P גדול וכבד ...'
המגנט לא צמוד לנייד אלא לרכב, ה-6P גדול וכבד ...
28/11/2016 | 20:46
6
68
זה מצריך מגנט חזק שעלול להיות בעייתי.
אני משתמש במגנט כבר שנים למכשירים שונים (כיום OP3) ולא נגרמה בעיה, הכל עניין של מינון.
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
29/11/2016 | 06:55
10
לצפיה ב-' הייתי מוותר על מגנט במקרה הזה '
הייתי מוותר על מגנט במקרה הזה
29/11/2016 | 08:12
4
51
כמו שכבר כתב EM מדובר בעמלק כבד מאד מה שעל פניו יצריך מגנט חזק . ותיקי הפורום יספרו לך שכבר היה כאן איזה שהשתמש ללומיה 820 שלו במגנט חזק מידי מה שגרם לפגיעה פטאלית במסך .
לצפיה ב-'אני לא בטוח שחייבים מגנט חזק במיוחד'
אני לא בטוח שחייבים מגנט חזק במיוחד
29/11/2016 | 08:35
3
51
לפני כמה חודשים ניסיתי להצמיד את הזנפון שלי (משקל 170 גרם) למעמד מגנטי, רק כי יש לו גב דמוי מתכתי, לראות אם זה יחזיק. להפתעתי זה החזיק במידה סבירה. לא הייתי נוסע ככה כי כל טלטלה קטנה הייתה מעיפה אותו קיבינימט, אבל אם שמים חתיכת מתכת, זה היה מחזיק. הנקסוס 6P הוא רק קצת יותר גדול מהזנפון 2 (בערך חצי סנטימטר יותר גבוה, וחצי מילימטר יותר רחב), ושוקל כמעט אותו דבר (178 גרם). נראה לי שזה יהיה בסדר גם עם מגנט רגיל, ולא מגנט שאיזשהו חוכמולוג פירק מכונן קשיח של שרת .
לצפיה ב-' הטלפון שלי שוקל 160 גרם, ויושב יופי על תושבת כזו. לא '
הטלפון שלי שוקל 160 גרם, ויושב יופי על תושבת כזו. לא
29/11/2016 | 08:40
33
נראה לי ש-18 גרם ייצרו כזה הבדל.
לצפיה ב-'לפחות חיכה עד שהכונן ימות בשביל לפרק אותו ..'
לפחות חיכה עד שהכונן ימות בשביל לפרק אותו ..
29/11/2016 | 08:40
1
12
לצפיה ב-''
29/11/2016 | 08:42
6
לצפיה ב-'חבל שעושים מעמדים אוניברסלים שלא מחזיקים זמן מה'
חבל שעושים מעמדים אוניברסלים שלא מחזיקים זמן מה
29/11/2016 | 20:13
5
37
ואין משהו שמתאים במיוחד לכל טלפון משלו (לא אוניברסלי ובלי זרוע ארוכה שנשברת או מתפרקת).

יש מעמד קצר יותר שמתאים בדשבורד, הבעיה: הדשבורד עקום ולא נתפס במעמד, חייבים משטח ישר (תחתית מפלסטיק עם מדבקה לדשבורד מתחת ולמעלה הגומי או איך שזה נקרא...) שקוף שתופס מהזרוע לפלסטיק.
לצפיה ב-'מעמד יחודי לכל מכשיר ? למה ? '
מעמד יחודי לכל מכשיר ? למה ?
29/11/2016 | 21:15
4
37
עושים דברים נהדרים . גגל cdgrip  .לדעתי זה הפתרון הכי טוב לרכב . 

לצפיה ב-'OK, תודה'
OK, תודה
30/11/2016 | 07:01
4
לצפיה ב-'cdgrip זה דורש פתח של CDP או DVD ברכב'
cdgrip זה דורש פתח של CDP או DVD ברכב
30/11/2016 | 07:05
2
27
ברכב החדש שיש לי כבר אין את זה, ועוד מעט גם לא יהיה יותר בכל המכוניות CDP ו DVD בגלל שמשתמשים ב Disk On Key גם ברכב וגם בבית.
לצפיה ב-'מכיר מישהו עם מכשיר כבד מאוד (מעל 200 גרם), משתמש ב-iOttie '
מכיר מישהו עם מכשיר כבד מאוד (מעל 200 גרם), משתמש ב-iOttie
30/11/2016 | 11:14
1
28
הוצמד לשימשת הרכב לפני כ-5 חודשים ומאז לא הוזז.
זרוע טלסקופית הפתוחה לכל אורכה ולמרות זאת, התושבת מבצעת את מלאכתה נאמנה.

ממליץ בחום.
המוצר בו הוא משתמש: iOttie Easy One Touch 2
ממליץ מאוד לקרוא משובים - כולל את השליליים - ב-amazon. קישור:

הדגם השלישי נמצא בשוק. עולה מעט יותר. יש סרטוני יוטיוב המשווים בין השניים.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/12/2016 | 14:02
1
לצפיה ב-'בעלי בנה מעמד...מעץ '
בעלי בנה מעמד...מעץ
30/11/2016 | 07:26
5
15
לצפיה ב-'אם אין תמונה זה לא קרה, זה משהו כזה ?'
אם אין תמונה זה לא קרה, זה משהו כזה ?
30/11/2016 | 09:30
4
42
לא יודע עד כמה זה מתאים לאוטו
לצפיה ב-'אני ראיתי סוג של L עם חתיכות מקדימה כדי שהמכשיר לא יפול.'
אני ראיתי סוג של L עם חתיכות מקדימה כדי שהמכשיר לא יפול.
30/11/2016 | 10:08
3
37
מאוד יעיל ונוח סה"כ.
לצפיה ב-'אוי הנסיעה הזאת שנדחקתי למושב האחורי בגללך! '
אוי הנסיעה הזאת שנדחקתי למושב האחורי בגללך!
30/11/2016 | 11:19
2
39
(em עוד מעט אצלם לך)
לצפיה ב-'אין לי מושג על מה את מדברת...'
אין לי מושג על מה את מדברת...
30/11/2016 | 11:24
1
30
לי היה מאוד נוח ומרווח מקדימה
לצפיה ב-'עלק "אני צריך לכוון את הנהג אני אשב מקדימה"'
עלק "אני צריך לכוון את הנהג אני אשב מקדימה"
30/11/2016 | 11:32
32
תגיד שרצית להיות קרוב לבעלי  
לצפיה ב-'הקמצנות של סמסונג...'
הקמצנות של סמסונג...
30/11/2016 | 09:42
4
82
סמסונג J7 & J5 שנת 2016...
מחירי מכשירים יבואן רישמי 926/1280 שקל...

אין חיישן אור במסך...
אין תמיכה בSMART LOCK...
אין GORILLA GLASS...

מוטורולה G2 שנת 2015...
מחיר מכשיר יבואן רישמי 680 שקל...

יש חיישן אור במסך...
יש תמיכה בSMART LOCK...
יש GORILLA GLASS...
לצפיה ב-'למה בדיוק השרשור הזה תורם? '
למה בדיוק השרשור הזה תורם?
30/11/2016 | 10:03
2
48
מה הקשר קמצנות? אנשים קונים את 'המותג'.לא מאוד מעניין אותם מה יש בפנים.

לא צריך על כל פלוץ לפתוח שרשור חדש. סתם מזבל את הפורום.
לצפיה ב-'לנסיונות השיווק הפתטיים של המוכרנים פה'
לנסיונות השיווק הפתטיים של המוכרנים פה
30/11/2016 | 11:23
16
לצפיה ב-'חוצמזה שסדרת J בהגדרה היא סדרה מוזלת ו"מצומצמת פיצ'רים"'
חוצמזה שסדרת J בהגדרה היא סדרה מוזלת ו"מצומצמת פיצ'רים"
30/11/2016 | 11:52
17
לצפיה ב-'J7 2016 תומך SMART LOCK.'
J7 2016 תומך SMART LOCK.
30/11/2016 | 10:31
50

J5 2016 אינו תומך SMART LOCK.

אני לא חושב שסמסונג ומחירים הם מדד למשהו.
סמסונג יכולים למכור זבל במחיר יקר.
ה"עדר" ממילא ירכוש את המכשירים שלהם בעיניים עצומות.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה