לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'סמסונג גלאקסי A5 2016 - בעיית איחסון'
סמסונג גלאקסי A5 2016 - בעיית איחסון
25/09/2016 | 22:03
15
41
יש לי סמסונג גלאקסי A5 2016.
יש לו זיכרון פנימי 16 גיגה.
המכשיר צועק על בעיית מקום.
הפעלתי ccleaner וההשפעה מעטה.
נתוני איחסון
שטח פנוי 482 מגה.
זיכרון מערכת 4.97 גיגה
שטח בשימוש 3.12 גיגה
נתונים מאוחסנים במטמון 2.84 מגה.
קבצים שונים 7.44 גיגה.
מה שמוזר שבאיחסון - קבצים שונים אני נכנס פנימה וסך כל הקבצים הוא נמוך בערך 120 מגה בייט.
מה ההסבר לזה ואיך אני פותר את בעיית המקום?
לצפיה ב-'שיטה כללית בסמסונג למחיקת קאש'
שיטה כללית בסמסונג למחיקת קאש
25/09/2016 | 22:16
14
50
שווה לנסות ,לא רק ל  s2
כאן
https://www.theinternetpatrol.com/how-to-fix-out-o...
לצפיה ב-'ccleaner לא אמור לעשות את זה ?'
ccleaner לא אמור לעשות את זה ?
25/09/2016 | 23:00
10
11
לצפיה ב-'ראה תגובתי בפורום השני.'
ראה תגובתי בפורום השני.
26/09/2016 | 05:42
9
16
לצפיה ב-'שמעתי על זה, אך אין לי ניסיון בזה, ואינני בטוח שזה לא יבטל '
שמעתי על זה, אך אין לי ניסיון בזה, ואינני בטוח שזה לא יבטל
26/09/2016 | 07:42
21
את האחריות שיש לך, אם היא חשובה לך.

לצפיה ב-'תנסה לראות אם זה עובד. נזק זה לא יעשה'
תנסה לראות אם זה עובד. נזק זה לא יעשה
26/09/2016 | 07:55
25
אבל יכול להיות שזה גם לא יעבוד או שלא תהיה בכלל האפשרות הזו.
לצפיה ב-'זה בדיוק המאמר שאני צרפתי'
זה בדיוק המאמר שאני צרפתי
26/09/2016 | 08:02
5
19
אחד מעתיק מהשני
לצפיה ב-'blzvi כל הזכויות הם שלך....'
blzvi כל הזכויות הם שלך....
26/09/2016 | 08:53
3
23
התפריט עובד.
אבל אני חושש להפעיל את הניקוי כדי לא לעשות נזק/מחיקת דברים חשובים וכדומה.
מה אתה אומר?
אין אפליקציה שתעשה את העבודה?

לצפיה ב-'אתה במקרה השוטר שרק כותב? כי כתבתי כבר שזה לא יעשה נזק'
אתה במקרה השוטר שרק כותב? כי כתבתי כבר שזה לא יעשה נזק
26/09/2016 | 09:40
2
32
אבל כנראה שלא קראת (או התעלמת) מזה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/09/2016 | 13:59
4
לצפיה ב-'תמונה שווה אלף מילים...'
תמונה שווה אלף מילים...
26/09/2016 | 21:38
15
אם אני אחבר מחשב לסמארטפון זה יכול לעזור?
אם כן איפה לחפש את "הקבצים השונים" ?

לצפיה ב-'האם אני יכול למחוק את תיקייה xiaoying/Templates ?'
האם אני יכול למחוק את תיקייה xiaoying/Templates ?
26/09/2016 | 22:57
3
לצפיה ב-'ביצעתי, אבל זה לא עזר !!!! יש למישהו עוד רעיון ?'
ביצעתי, אבל זה לא עזר !!!! יש למישהו עוד רעיון ?
26/09/2016 | 14:20
5
לצפיה ב-'ביצעתי, אבל זה לא עזר. יש למישהו עוד רעיון ?'
ביצעתי, אבל זה לא עזר. יש למישהו עוד רעיון ?
26/09/2016 | 14:21
1
8
לצפיה ב-'לא בדיוק הקשבת אז מדוע שאחזור שוב?'
לא בדיוק הקשבת אז מדוע שאחזור שוב?
26/09/2016 | 23:34
4
זה יאפשר לך לראות איזה קבצים שונים תופסים את זכרון המכשיר
לצפיה ב-'מעוניין לרכוש אייפון באיביי....יש לי כמה שאלות'
מעוניין לרכוש אייפון באיביי....יש לי כמה שאלות
26/09/2016 | 21:47
9
האם FACTORY UNLOCKED  בעצם אומר שזה SIM FREE  ? או שזה שני דברים שונים ?  
מבחינת האחריות  של המכשיר....אם יש למכשיר את האחריות הרשמית של אפל , לא תהיה בעיה לתקן אותו פה בארץ ?
חוץ מזה אשמח לעוד טיפים למי שרוצה לקנות מכשיר באינטרנט

לצפיה ב-'לאחר איפוס הטלפון לא מצליחה להוסיף'
לאחר איפוס הטלפון לא מצליחה להוסיף
26/09/2016 | 18:25
4
25
צלצול אחר לטלפון. מקבלת רק את האפשרות בתמונה
לצפיה ב-'כשאני מקישה על המסך כשהמגן סגור אני רואה שעון'
כשאני מקישה על המסך כשהמגן סגור אני רואה שעון
26/09/2016 | 19:10
3
18
איך מגדירה שאראה את מזג האוויר עם השעון?
לצפיה ב-'מנסה לסדר את המקלדת ולא מצליחה'
מנסה לסדר את המקלדת ולא מצליחה
26/09/2016 | 19:17
2
17
רוצה לקצר את מקש הרווח ולהכניס סימן שאלה וסימן קריאה מצד ימין למקש הרווח

איך עושים את זה?
לצפיה ב-'שאלות בסיסיות'
שאלות בסיסיות
26/09/2016 | 20:13
1
15
רינגטון לא נמצא ב Facebook נמצא בהגדרות ,צלילים ואתרעות
סידור המקלדת היא קבועה לפי מילדות ברירת המחדל,ואם זה לא טוב צריך להתקין מייקל דת אחרת
לגבי השעון ומזג אויר,אני חושב שלאחר איפוס לא מקבלים שעון ,צריך להוסיף ווידג׳ט של שעון ומזג אויר .
זה לחיצה ארוכה במקום ריק במסך הבית והוספת ווידג׳ט .אם אין כזה אז שוב צריך להוריד מהחנות.
בכל אופן אם זה קשה  לך בקשי עזרה של חבר
לצפיה ב-'מנסה להסביר עצמי יותר טוב'
מנסה להסביר עצמי יותר טוב
26/09/2016 | 20:42
12
צלילים - נכנסת להגדרות, צלילים, רינגטונים ורטט - צלצול, לוחצת על הפלוס להוסיף - ומוביל אותי לתמונה שהעלתי

יש אפשרות לסדר מקלדת, בעבר סידרתי אבל אחרי האיפוס לא מצליחה להזכר איפה ואיך. יש אפשרות לקצר את אורך מקש הרווח ולהוסיף על ידו סימנים ולהחליף את מה שכן יש

לגבי השעון/מזג אויר בתצוגה - יש לי מזג אויר. במסך החכם של ה-G2 יש אפשרות לבחור מה לראות כשמקישים על המסך החכם כשהמגן סגור. לא זוכרת איך אני בוחרת את מזג האויר, שכולל שעון. כל הזמן מופיע לי השעון בלבד.
לצפיה ב-'היי - צריך המלצה על מכשיר שיחליף את הגלקסי S3 שלי'
היי - צריך המלצה על מכשיר שיחליף את הגלקסי S3 שלי
26/09/2016 | 20:42
1
14
המכשיר הנוכחי התחיל לעצבן עם ריסטוטים כמה פעמים ביום, וזה שג'יפיאס לא מתחבר בצורה טובה ועוד כל מיני (לפעמים בקושי זז, למרות שכמעט אין אפליקציות עליו).
חשבתי להשתרג באחת משלושת האוצפיות:

1. OnePlus3 - בעד: מסך גדול, המכשיר נראה טוב יחסית, אין עליו את הטאצ'וויז של סמסונג שיש לי כעת, יש מספיק RAM לכל המבקש. נגד: רזולוציה לא הכי גבוהה שבעולם, ראיתי ביו טיוב שבמצלמה של הטלפון יש פיקסלזציה בזמן צילום וידאו, הסוללה לא נשלפת (אם נתקע, איך מרסטטים?), אין כרטיס זיכרון להרחבה (לא בטוח שצריך את זה, אבל אי אפשר לדעת אם אצטרך בעתיד.
2. LG G5 SE - בעד: מחיר הזול משלושת האופציות, סוללה מתחלפת, כרטיס הרחבת זיכרון קיים, רזולוציית מסך טובה. נגד: לא מכיר את LG בכלל, סורק אצבע נמצע מאחורה (?זה חיסרון? נוח לא נוח?).
3. סמסונג הישן והטוב שאני כבר 4 שנים איתו - אז חשבתי אולי ללכת על גלקסי S7 אדג' - בעד: נראה מגניב עם המסך המעוגל הזה, כרטיס זיכרון, מסך טוב (אני מניח מסקירות ביו טיוב שראיתי). נגד: סוללה שלא ניתן להוציא, בלואטוור של סמסונג (קיים, לא?), מחיר יקר יחסית.

שימושים שלי עיקריים: יומן, קצת אינטרנט, וויז, כמעט כל הזמן מוזיקה דרך רדיו אינטרנטי (ברכב, בעבודה, בטיולים) שמחוברת דרך בלוטות' לרכב\אוזניות. משחקים מעט מאוד, חשוב שסוללה תחזיק כמה שיותר, ראיתי שבחלק מהמכשירים יש אפשרות הטענה מהירה, מצלמה - חשוב שתהיה איכותית. ושהטלפון יחזיק כמה שנים - מעדיף לא להחליף טלפון זול כל שנה, אלא להשקיע קצת יותר ושיספיק ליותר זמן. סוללה רצוי שתהיה חזקה. בונוס נחמד = שלא יתחמם (לא קריטי)
תודה מראש על ההמלצות, אייפון בבקשה לא להמליץ, :)
לצפיה ב-'אני בעד LG'
אני בעד LG
26/09/2016 | 23:44
לצפיה ב-'עשיתי שיחזור הגדרות יצרן ל-G2'
עשיתי שיחזור הגדרות יצרן ל-G2
26/09/2016 | 16:49
3
17
עשיתי גיבוי פנימי לפתקים (QUICK MEMO)

לא משחזר לי
איפה ניתן למצוא אותם ואיך ניתן לשחזר אותם, זה הכי חשוב לי מהכל
לצפיה ב-'תבדקי בגוגל דרייב'
תבדקי בגוגל דרייב
26/09/2016 | 17:03
2
13
הם אמורים להיות מגובים לתיקייה בשם הזה.

לצפיה ב-'אחרי שהאפליקציה תרד'
אחרי שהאפליקציה תרד
26/09/2016 | 17:18
14
אני נכנסת לגוגל דרייב - ואז איך מחזירה את זה לאפליקציה של הפתקים?
לצפיה ב-'תודה רבה, הצליח לי'
תודה רבה, הצליח לי
26/09/2016 | 18:03
16
לצערי, הגיבוי שעשיתי לפני הפירמוט לא נקלט ויש לי רק עד אפריל והרבה חומר חשוב נעלם
לצפיה ב-'אפשר להתייעץ לגבי טאבלט?'
אפשר להתייעץ לגבי טאבלט?
25/09/2016 | 23:45
6
44
הי,
מחפש טאבלט די בסיסי.
שימושים: קריאת מסמכים וקצת גלישה.

דרישות: מסך 10 אינץ' עם רזולוציה סבירה וחדות טובה
סוללה שתחזיק זמן סביר
מחיר טוב...

לא צריך:
מהירות מעבד
חדות מסך בתנועה - בעיקר קורא, אז הכל סטטי
פיצ'רים מיוחדים

מעדיף טאבלט ולא קורא ייעודי, כי זה מאפשר לי לקרוא מסמכים בשלל פורמטים, כמו גם גלישה בסיסית.

מצאתי משהו שנראה לי מתאים:
Lenovo tab 2 a 10
מחירו כ200 דולר.

מה דעתכם?
סביר?
המלצות למשהו אחר?

תודה!
לצפיה ב-'בוודאי שאפשר. העניין הוא רק שכל אחד יענה מתוך נסיונו האישי'
בוודאי שאפשר. העניין הוא רק שכל אחד יענה מתוך נסיונו האישי
26/09/2016 | 05:52
33
לכן אתה נכנס פה ליער מלא עצים, ומרוב העצים לא תראה את היער...

שתבין: השוק כיום מוצף בטאבלטים מסוגים שונים, בעיקר לאור ירידת קרנם של הלפטופים למיניהם.  רבים עברו לטאלבטים במקום המכשירים הגדולים והמסורבלים יותר.
גילוי נאות: אני ביניהם.

לי אישית יש מכשיר מעולה שנקרא נקסוס 7 אך הוא בגושל של 7' בלבד ולכן לא אציע לך אותו.
לפניו היה לי מכשיר 10' של סמסונג, אך המכשיר היה עייף כבר ברגע שהוצא מהקופסה וזאת כי סמסונג מטעינה הרבה זבל מיותר על המכשירים שלהם.  אינני פוסל אותם ועדיין אני חושב, למרות ההערה הקודמת שיש ביניהם מכשירים מעולים.

מה שאעשה כעת בשלב ראשון זה שאביא לך כאן קישור כללי למכשירי ה-10' באתר זאפ.
הבה נתחיל עם זה:
ראית מה זה? 92 מכשירים שונים !  נכון שהיער גדול?
מה שאני מציע לך זה קודם כל לפסול את הממש זולים, כי איכות שווה כסף.
לשם כך סיננתי החוצה את כל המכשירים שעולים פחות מ-500 ש''ח ומצד שני גם את היקרים שעולים מעל 1500 ש''ח.
אם תרצה תוכל לחזור אליהם.
לטעמי כאן מצוי המכשיר שלך:

מתנצל אם חפרתי מידי, אבל זאת השיטה הנכונה לדעתי לסינון ולבחירה.
ואם תרצה יעוץ יותר ספציפי, אשמח לנסות לעזור, ובטוחני שעמיתי לפורום ישמחו גם הם לעזור.

לצפיה ב-'המשך התגובה'
המשך התגובה
26/09/2016 | 05:55
4
31
התכוונתי לעשות זאת בתגובה הקודמת אך שכחתי ולכן מוסיף תגובה.

לאחר הסינון השני שעשיתי, ושהביא לך 46 מכשירים שונים על פי מחיריהם מהזול ליקר, בטווח שבין 500-1500 ש''ח, ביצעתי שינוי קל וסידרתי את המכשירים על פי מידת הפופולאריות שלהם ולא על פי המחיר:
סביר להניח שכאן תקבל אינדיקציה טובה יותר.

לצפיה ב-'מסכים עם ההגיון הבסיסי של אבי'
מסכים עם ההגיון הבסיסי של אבי
26/09/2016 | 13:37
1
29
מתוך הרשימה ה Lenovo Yoga נראה טוב. העיצוב שלו מאוד נח לאחיזה והביקורות עליו בחו"ל מצוינות
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
26/09/2016 | 17:31
6
לצפיה ב-'תודה לך!'
תודה לך!
26/09/2016 | 17:30
1
16
מעניין שהמכשיר שציינתי, שהגעתי אליו כמעט במקרה, הוא בראש הרשימה השניה. וכמו כן, מתוך 5 המובילים 4 הם לנובו.
בהחלט נראה לי שזה נתן כיוון למחשבה.
תודה!
לצפיה ב-'בהצלחה.'
בהצלחה.
26/09/2016 | 17:31
5
לצפיה ב-'לקראת ה-BlackFriday הסיני הבא עלינו לטובה מחפש המלצה לטלפון '
לקראת ה-BlackFriday הסיני הבא עלינו לטובה מחפש המלצה לטלפון
26/09/2016 | 16:00
35
לטלפון סיני עם התכונות הבאות:
מסך 5.7-6 אינצ , רזולוציה סבירה
GPS טוב
3G RAM מינימום
מחיר 150-170$
בטריה שתספיק ליום
איכות סבירה
דברים שפחות חשובים : שמע\מצלמה

אני יודע שיש עוד זמן אבל אני רוצה לחפש את הטלפון בנינוחות
לצפיה ב-'האם כדאי לקנות את המכשיר החדש של Xiaomi?'
האם כדאי לקנות את המכשיר החדש של Xiaomi?
25/09/2016 | 15:26
19
78
היי, בדיוק אני מתלבט איזה פלאפון לקנות
קראתי עוד ביקורת על המכשיר Mi Max
וגם כתבה בוואלה על המכשיר הזה
אני רק מתלבט כי מצד אחד המחיר באמת נשמע סבבה, אבל מצד שני זה סיני בסופו של דבר
וגם כל הביקורות תמיד מהללות...
לצפיה ב-'כשאתה אומר שזה סיני בסופו של דבר, למה אתה מתכוון?'
כשאתה אומר שזה סיני בסופו של דבר, למה אתה מתכוון?
25/09/2016 | 17:27
12
לצפיה ב-'למכשירים הסיניים יש בד"כ 3 בעיות'
למכשירים הסיניים יש בד"כ 3 בעיות
25/09/2016 | 18:51
3
75
1. איכות המצלמה
2. קליטת GPS
3. התחממות

שוב, לא בכל מכשיר שלוש הבעיות הללו באות לידי ביטוי בזו אחר זו. ב-Mi Max, למשל, מציינים את האיכות הבינונית של המצלמה:

2. Second Xiaomi Mi Max cons is that the camera is not good in terms of image clarity and performance. The images are grainy with wavy like effects on them. Apart from that in terms of performance the autofocus feature is too slow for a smartphone at price tag.

3. Third cons is with the quality of the video that the primary camera records. I mean the video becomes very shaky when hand-handled because of the absence of optical image stabilization (OIS).

לצפיה ב-'קצת מכליל-מכשירים מבוססי Snapdrgon אין בעיות. MTK תלוי מכשיר'
קצת מכליל-מכשירים מבוססי Snapdrgon אין בעיות. MTK תלוי מכשיר
26/09/2016 | 13:40
2
10
לצפיה ב-'המצלמה של Xiaomi Redmi 3 Pro היא בינונית ומטה'
המצלמה של Xiaomi Redmi 3 Pro היא בינונית ומטה
26/09/2016 | 13:52
1
10
כזכור, מדובר במכשיר מבוסס Snapdragon.
לצפיה ב-'התכוונתי ל-GPS. מצטער אם לא הייתי מובן'
התכוונתי ל-GPS. מצטער אם לא הייתי מובן
26/09/2016 | 14:22
6
לצפיה ב-'המכשיר הזה כמו שהוא די נטול מתחרים'
המכשיר הזה כמו שהוא די נטול מתחרים
26/09/2016 | 07:25
44
יש אולי 3 מכשירים בעלי מסך יותר גדול מ-6 אינץ ( כולם סינים ) ועוד כמה אחרים בעלי 6 אינץ ( מהשנים האחרונות) ,
אז השאלה הראשונה היא למה לקנות סלולארי בגודל כזה , האם יש סיבה אמיתית והאם הגודל שלו לא ייפגע בפעולות היום יום שלך .
בכללי אני לא הייתי קונה שיאומי , למרות כל הדיבורים על החברה מספר x בעולם , צריך לזכור שאת הרוב היא מוכרת לתושבי סין שלא ממש רוצים להשקיע בסלולארי , במקור המכשיר מגיע מסורס ומצריך שמישהו יקמבן וייכתוב גירסאת תוכנה מחוץ לסין למכשיר ( ככה זה בכל המכשירים הסינים ) , היה לי נסיון רע עם מכשיר שלהם .
הסיני היחיד שאני ממליץ עליו זה ה1+1 הוותיק ועל ה-1+3 החדש ( על ה-2 לדעתי היה אפשר לוותר )

לצפיה ב-'אחרי שהחזקתי כבר שני מכשירים של שיאומי בידיים שלי'
אחרי שהחזקתי כבר שני מכשירים של שיאומי בידיים שלי
26/09/2016 | 08:27
12
48
אינני יכול לצערי להמליץ עליהם.
המכשירים עצמם כמכשירים (מבחינת איכות בלבד) הם נהדרים.
הבעייה היא עם מה שבא עליהם: זבל סיני בכמויות, ויתכן שבין הזבל יש גם תוכנות ריגול.  כך לפחות קראתי בכמה מקומות טענות של מומחים ומבינים.

אז יבואו פה כמה מאושיות הפורום ויגידו לך:
אם המכשיר נהדר ורק התוכנה דרעק, תקנה את המכשיר ותחליף מיד מערכת הפעלה.
זאת תשובה שנכונה ומתאימה רק למי שבאמת בקיא בחומר.
זאת בכל אופן דעתי.
לצפיה ב-'יש הבדל בין המכשירים שהחזקת עד היום לבין הMI MAX...'
יש הבדל בין המכשירים שהחזקת עד היום לבין הMI MAX...
26/09/2016 | 09:17
11
62
המכשיר נמכר בארץ במחיר של 1890 שקל ומגיע עם רום ואחריות של היבואן הרשמי של שיאומי בישראל 'המילטון'...

אתה לא סומך על הרום שהמילטון צרבו על המכשיר...???

לצפיה ב-'אני לא סומך על שום מוצר שהמילטון מייבאים'
אני לא סומך על שום מוצר שהמילטון מייבאים
26/09/2016 | 09:35
34
קניתי טלויזיה שהם ייבאו והתקלקלה אחרי פחות משנה
קניתי די וי די שלהם והלך אחרי 3 חודשים לפח
מאז המוצרים שהם מייבאים לא נכנסים אלי הביתה.

לצפיה ב-'ועל סמך מה בדיוק אתה מבסס את האמירה הזאת ? '
ועל סמך מה בדיוק אתה מבסס את האמירה הזאת ?
26/09/2016 | 09:38
2
38

לצפיה ב-'כנראה שימות המשיח הגיעו... '
כנראה שימות המשיח הגיעו...
26/09/2016 | 09:42
37
מישהו כותב משהו השולל את דעתי, ומישהו אחר שולל את דעת השולל.

נו, טוב, ראש השנה ויום כיפור בפתח...

רק אל תקלקלו ותגידו שאתם שוללים גם את דעתי.  תנו לחייך קצת...
לצפיה ב-'כי כל שאר היבואנים הרשמיים עושים רומים מותאמים לישראל '
כי כל שאר היבואנים הרשמיים עושים רומים מותאמים לישראל
26/09/2016 | 09:44
16
לצפיה ב-'ברור שיש הבדל.'
ברור שיש הבדל.
26/09/2016 | 09:39
6
36
בדיוק כפי שאם תסתכל על כף ידך (לא משנה אם זו הימינית או זו השמאלית) תראה חמש אצבעות שאינן זהות.. נכון?
כך שברור שיש הבדל בין המכשירים.
אבל העיקרון נשאר אותו העיקרון.
מכשירים נהדרים, כמו שהסמסונגים נהדרים, אך עם מערכות הפעלה לא ידידותיות, בלשון המעטה.
ודרך אגב, אינני מכיר את הרום של המילטון. רק קראתי שאנשים כתבו שיש שם בעיות.
אבל כמו תמיד אסיים ב: שכל אחד יעשה אך ורק את מה שהוא מוצא לנכון לעשות.

אתה, אני, כל האחרים בפורומים, וגם החברים ובני המשפחה של השואלים יכולים להשיא עצות, אך מי שצריך לקבל את ההחלטות הם אלה שמוציאים את כרטיס האשראי/הצ'ק/המזומן.  

אני מביע את דעתי וכולם יכולים לחלוק עליה.  

לצפיה ב-'הנה תימוכין לדבריך...'
הנה תימוכין לדבריך...
26/09/2016 | 10:36
5
43
הרי לך סיקור על השיאומי MI5 עם ביקורת קטלנית על הרום של היבואן הרשמי 'המילטון'...

אני שואל רק שאלה אחת...

במכשירי מייזו שבאג מוכרים ומייבאים הרומים של המכשירים מצוינים וללא שום בעיה בעיברות וגם ללא באגים...

למה דווקא במכשירי שיאומי אפילו הרום של היבואן הרשמי המילטון מגיע עם בעיות בעיברות ועם לא מעט באגים...???
לצפיה ב-'למה אתה חושב ש"יבואן רשמי" אומר משהו בהקשר הזה?'
למה אתה חושב ש"יבואן רשמי" אומר משהו בהקשר הזה?
26/09/2016 | 10:58
3
37
מה אתה חושב גודל צוות הפיתוח של הרום הישראלי? האם אתה חושב על עשרות אנשים - מעצבים, מתכנתים, בודקים? כי בהנחה שיש בכלל איזשהו "צוות" יכול להיות שמדובר באדם וחצי ש-"עשה 5 יחידות במחשבים וכתב משחק קטן ב-C++".
לצפיה ב-'צוות הפיתוח הישראלי של המילטון? LOL'
צוות הפיתוח הישראלי של המילטון? LOL
26/09/2016 | 11:41
2
51
הצוות המדובר מונה שני אנשים שאני מכיר מקרוב
שנאבקים לעשות עבודה טובה , למרות גחמות של המילטון שבאמת אין להם מושג
הבחור ביצע עבודה תמורת תשלום נאה. אבל בשיחה פרטית יודה שישנם רומים הרבה יותר מוצלחים- אבל בעל המאה מחליט מה יהיה ברום.
הם רצו בשלב מסוים לחסום את הסלוט השני מלקבל סים נוסף ורצו שישמש רק כסלוט לכרטיס זכרון. הם רצו לחסום אפשרות לעדכון OTA משיקוליהם (לא רצו שהעברית תלך לאיבוד) .
כרגע הוא ממליץ להתקין לבד את הרום הגלובלי שכולל עברית ועדכוני OTA
כמובן שהלקוח מבין שאם יתקין זאת - המילטון יאחזו בזה כדי לבטל את האחריות (גם אם זה מסך מרצד שאין לו קשר לרום)
כלומר - אני ממליץ לא לקנות בארץ אלא לקנות בדואר ולשלם למישהו להתקין רום טוב יותר.
לצפיה ב-'אז פספסתי בחצי אדם '
אז פספסתי בחצי אדם
26/09/2016 | 11:52
11
לצפיה ב-'וכל זה בmax מחיר. המכשיר נמכר בהודו ב 840 ש"ח'
וכל זה בmax מחיר. המכשיר נמכר בהודו ב 840 ש"ח
26/09/2016 | 15:48
28
וזה בלי חיטוט במקומות זולים. אמזון.
אגב, הרבה תלונות באתר שהמכשיר גרוע. לא מתחבר ל wifi

לצפיה ב-'נו, שוין... לפחות לפעמים יש לי הצלחות פה וקצת גילוי נאות'
נו, שוין... לפחות לפעמים יש לי הצלחות פה וקצת גילוי נאות
26/09/2016 | 11:24
35
ומי שטרם הכיר אותי כדאי שיכיר:

נעים מאוד, שמי אבי לב, ואני כותב אך ורק דברים שאני בטוח בהם, שיש לי על מה להתבסס, או דברים שאני כותב כתהיה/שאלה/ניסיון לברר, אבל אז זה מצויין בצורה ברורה כדי שיהיה ברור שלא מדובר בדבר שאני בטוח בו.

והעיקר שתהיה לכולנו שנה טובה.
לצפיה ב-'חברת פלאפון'
חברת פלאפון
23/09/2016 | 16:33
16
128
לצפיה ב-'אין לי פייסבוק. תוכל להעלות לכאן את מה שבקישור?'
אין לי פייסבוק. תוכל להעלות לכאן את מה שבקישור?
23/09/2016 | 16:38
16
לצפיה ב-'בעצם לחצתי על הקישור וזה עלה לי אבל אינני יכול כמובן להגיב '
בעצם לחצתי על הקישור וזה עלה לי אבל אינני יכול כמובן להגיב
23/09/2016 | 16:43
3
70
שם על זה.
באיזה מכשיר מדובר בכלל? אני לא מצליח לזהות.
וחבל שאני לא יכול להגיב שם, כי הייתי שואל אותה כמה שאלות.
למשל הייתי מבקש שתראה הוכחה למחיר הזה שהיא כתבה.
קצת קשה לי להאמין לסיפור הזה.
מעניין מה הקאץ' שם.
לצפיה ב-'תודה על הקישור'
תודה על הקישור
23/09/2016 | 18:17
42
זה אמנם לא 1500 ש''ח כפי שהיא כתבה, אבל אין ספק שזה מחיר מוגזם ברמות.

לצפיה ב-'אבל מצד שני...'
אבל מצד שני...
23/09/2016 | 18:21
50
אני בעצם לא בטוח כל כך שהם הגזימו בהתחשב בעובדה שהמכשיר נמכר על פי זאפ רק בחנות אחת בארץ, בבני ברק ושם המחיר לא הרבה יותר זול.

אז פלאפון לא לכלכו ואני חוזר בי.
לצפיה ב-'מכשירים למבוגרים...'
מכשירים למבוגרים...
25/09/2016 | 09:34
10
72
לצפיה ב-'אתה רוצה להגיד שאתה לא מפרסם בתשלום??? '
אתה רוצה להגיד שאתה לא מפרסם בתשלום???
25/09/2016 | 11:01
9
50
מה קשורה ההודעה הזו שלך???
לצפיה ב-'זה כמעט כמו בוט של פרסומות '
זה כמעט כמו בוט של פרסומות
25/09/2016 | 11:09
4
13
לצפיה ב-'ממש ככה.. מזהה מילים ומדביק מודעות שאולי קשורות'
ממש ככה.. מזהה מילים ומדביק מודעות שאולי קשורות
25/09/2016 | 11:10
12
לצפיה ב-'כמעט כמו? זה הבוט הכי טוב שיצא לי לפגוש בימי..'
כמעט כמו? זה הבוט הכי טוב שיצא לי לפגוש בימי..
25/09/2016 | 11:55
2
36
כל שאר מקרטעים.
לצפיה ב-'זהו, שאם היה בוט אחד כזה, אז היו אינספור בוטים כאלה '
זהו, שאם היה בוט אחד כזה, אז היו אינספור בוטים כאלה
25/09/2016 | 12:13
1
34
ובדומה להוכחה לשאלה "איך יודעים שלא המציאו מכונת זמן?"*, העובדה שהוא כותב רק כאן אומרת שיש אדם מאחורי הפוסטים ולא איזו תבונה מלאכותית כלשהי.

* התשובה, אגב, היא "כי אף אחד לא ביקר אותנו" .
לצפיה ב-'איך אתה יכול להיות בטוח שלא ביקרו אותנו ? אולי הם זהירים ...'
איך אתה יכול להיות בטוח שלא ביקרו אותנו ? אולי הם זהירים ...
25/09/2016 | 13:18
12
לצפיה ב-'איני מבין...'
איני מבין...
26/09/2016 | 09:08
3
33
בהודעה הראשית של השרשור התבקשה חוות דעת על מחיר DORO 625...

מכיוון שהמחיר המבוקש על המכשיר הוא מעל 1000 שקל שזה מחיר יקר מאוד...

הצעתי רשימה של 3 מכשירים אחרים למבוגרים במחירים יותר שפויים...
לצפיה ב-'לא נדרשה חוות דעת למכשירים אלה דעתנו על הסיפור עצמו ...'
לא נדרשה חוות דעת למכשירים אלה דעתנו על הסיפור עצמו ...
26/09/2016 | 09:11
21
בסה"כ היית צריך לכתוב אם אתה חושב שזה מוצדק שפלאפון עשו את מה שעשו עם התמחור של המוצר ...
לצפיה ב-'באמת לא הבנת כי כנראה לא קראת טוב את הכתוב בהודעה.'
באמת לא הבנת כי כנראה לא קראת טוב את הכתוב בהודעה.
26/09/2016 | 09:43
10
לצפיה ב-'שיהיה.. אתה עדיין נוהג כמו מפרסם בתשלום'
שיהיה.. אתה עדיין נוהג כמו מפרסם בתשלום
26/09/2016 | 12:07
20
ואגב, הדורו שקישרת אליו, הוא כשר. כך שהוא לא רלוונטי. הגרסה הלא כשרה עולה לא רחוק מהמחיר בפלאפון. כנראה שזה בערך המחיר של היבואן.
לצפיה ב-'הוקפאה רפורמת החשבוניות בענף הסלולר'
הוקפאה רפורמת החשבוניות בענף הסלולר
26/09/2016 | 10:16
1
47
בעקבות פניית יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני) הקפיא שלמה פילבר, מנכ״ל משרד התקשורת, את ההמלצה לרפורמת החשבוניות בענף הסלולר.

בחודש החולף פרסם משרד התקשורת כי במסגרת הרפורמות המתוכננות בענף יכנס סעיף אשר יחליף את דרך שליחת החשבונית החודשית ללקוח מחברות הסלולר.

כזכור כיום לקוח צריך להסכים אקטיבית לקבלת חשבונית באימייל, אחרת הדיוור נעשה במכתב מודפס ובדואר רגיל. אילו הרפורמה הייתה מתקבלת אזי חברות התקשורת יכלו לבחור לשלוח ללקוח חשבונית באמצעי אלקטרוני, אלא אם נמסרה התנגדות אקטיבית של הלקוח.
בעקבות הפרסומים פנה יו"ר ועדת הכלכלה למנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר כדי לעצור את ההמלצה.

לאחר הדיווח על הקפאת הרפורמה כתב כבל כי "אחרי שכבר חשבנו שהגענו ליחסים הוגנים מול חברות הסלולר הגיע הניסיון הזה שהיה מהווה פגיעה בלקוחות חלשים, לקוחות עם נגישות מוגבלת לאינטרנט, קשישים, חרדים ועוד. אני רוצה לברך את מנכ"ל משרד התקשורת שנענה לקריאתי ואני סמוך ובטוח שהקפאת הטיפול תיטיב עם מאות אלפי לקוחות בישראל שאינם מורגלים באורח החיים הדיגיטלי".

לפני כשבועיים פנה גם ח"כ אורי מקלב (יהדות התורה) למנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר והתריע בפניו, "מדובר בשינוי משמעותי לרעת הצרכנים המגלם פוטנציאל לפגיעה ממשית בציבור הצרכנים".

"לו יתקבל השינוי המוצע, מנויים רבים לא יבינו את משמעות אי התגובה לפניית ספקיות התקשורת, או יוטעו לחשוב שאם הם אינם משיבים לפנייה יישאר המצב הקיים על כנו וימנעו מלהשיב לפנייה, מה שיאפשר לחברות לפעול כרצונם ולבחור את דרך המשלוח העדיפה עליהם", הוסיף מקלב.
בדבריו רמז מקלב כי ישנן אוכלוסיות, למשל האוכלוסיה החרדית שחלקה אינו מחבר לרשת האינטרנט ואינה מחזיקה בדואר אלטרוני, שעלולות להיפגע מהמהלך.

"לא יכול להיות כי משרד התקשורת יוביל מהלך כה אנטי-צרכני, אשר עלול לגרום שמידע כספי, מהותי וחיוני לא יגיע בפועל לידיהם של צרכנים רבים ויקפח את זכותם הבסיסית לדעת בגין אילו שירותים הם מחויבים, מה נעשה בכספם, ואת האפשרות לפקח באופן אפקטיבי על המתרחש בחשבונותיהם", הוא טוען.
כאמור, מנכ"ל משרד התקשורת הורה על הקפאת רפורמה.

לצפיה ב-'טוב מאוד. '
טוב מאוד.
26/09/2016 | 15:04
5
לצפיה ב-'שני מכשירים חדשים נכנסו לשיווק בארץ, השיאומי 3S והLG G POWER'
שני מכשירים חדשים נכנסו לשיווק בארץ, השיאומי 3S והLG G POWER
25/09/2016 | 10:01
2
53
שיאומי 3S...

המחיר 1000 שקל עם רום ואחריות של היבואן הרשמי של שיאומי בישראל 'המילטון'

LG G POWER...

המחיר 1075 שקל עם רום ואחריות של היבואן הרישמי של LG בישראל 'רונלייט'
לצפיה ב-'המכשירים מאוד דומים בתכונות שלהם.'
המכשירים מאוד דומים בתכונות שלהם.
26/09/2016 | 08:53
26
לשניהם ישנה סוללה של 4100 מ"א.
לשניהם יש תמיכה בהטענה מהירה.

בשיאומי המעבד סנפדראגון 430 - 1.4 ג'יגה + 4 ליבות.
בLG המעבד מדייהטק - 1.3 ג'יגה + 4 ליבות.

אצל השיאומי המסך 5 אינצ' ברזולוצית HD.
אצל הLG המסך 5.3 אינצ' ברזולוצית HD.
בLG המסך 3 GORILLA GLASS.

אצל שניהם מערכת ההפעלה מרשמלו.

אצל שניהם הRAM 2048.
אצל שניהם הזיכרון 16 ג'יגה עם הרחבה.

אצל שניהם משקל המכשיר נע בסביבות 140 גרם למרות הסוללה הגדולה.
אצל שניהם יש רדיו.

מחיר של 800 שקל משקף יותר את הערך האמיתי שלהם.
לצפיה ב-'עוד שניים חדשים לאוסף - LEECO LE PRO 3 & BLU LIFE ONE X2'
עוד שניים חדשים לאוסף - LEECO LE PRO 3 & BLU LIFE ONE X2
26/09/2016 | 10:08
16
לצפיה ב-'כתבה מהתוכנית "ברקוד" בערוץ 10 על סוללות של סמארטפונים.'
כתבה מהתוכנית "ברקוד" בערוץ 10 על סוללות של סמארטפונים.
26/09/2016 | 08:32
31
לצפיה ב-'מה הייתי עושה בלעדיכם? באמת לא יודעת. '
מה הייתי עושה בלעדיכם? באמת לא יודעת.
24/09/2016 | 21:49
10
109
שבוע טוב,

שתי שאלות:

1. בימים האחרונים מופיע לי בכל פעם סימן קטנטן בסרגל העליון של הטלפון הסלולרי (נקסוס 5 גרסת אנדרואיד 6.0.1). זה נראה כמו ריבוע מעוגל פינות, ובתוכו קשת, כמו חיוך.
על המסך, מקבל הריבוע צבע אדום, ובצד כתוב:
AliExpress
Take a quick peek at these amazing...

אני מניחה שזאת פרסומת כלשהי, וכשאני מתעלמת, זה מופיע שוב. כלומר, כרגע יש לי כבר שניים כאלה על המסך. 

איך אפשר להיפטר מזה בלי להרשם בטעות לשום דבר?

בקיצור, אני רוצה שהטלפון שלי יהיה שלי, בלי שיציעו לי דרכו שום הצעות - שוות או מגונות - לא רוצה כלום, רק שקט תעשייתי.

2. עוד משהו שמופיע לעתים קרובות, ובכל פעם אני מתלבטת אם לאשר, אבל חושבת שצריך:
למעלה מופיע מלבן קטנטן, ובתוכו חץ כלפי מטה. כשפותחים, כתוב:
Android System Update
הקש כדי לקבל מידע נוסף ולהתקין.

את זה אני כן חייבת לאשר. נכון?

בתודה,
מיכל.

לצפיה ב-'אני לא מאמינה: כרגע עלתה לי על מסך ה**מחשב**'
אני לא מאמינה: כרגע עלתה לי על מסך ה**מחשב**
24/09/2016 | 21:55
9
68
הודעה גדולה של AliExpress. זה הפתיע והרגיז אותי, אז בלי לחשוב אפילו שנייה, מיד מחקתי אותה. לא קראתי בכלל מה כתוב שם.

לצפיה ב-'במחשב, תורידי ותריצי תוכנה בשם '
במחשב, תורידי ותריצי תוכנה בשם
24/09/2016 | 22:18
8
56
ADWCLEANER
בסמרטפון חכי למומחים
לצפיה ב-'תודה, דודי. (:'
תודה, דודי. (:
24/09/2016 | 22:37
7
12
לצפיה ב-'נשמע כמו פרסומות שהותקנה עקב אפליקציה שהורדת לאחרונה'
נשמע כמו פרסומות שהותקנה עקב אפליקציה שהורדת לאחרונה
25/09/2016 | 09:48
6
41
משחק או משהו בסיגנון (או האפליקציה של אליאקספרס...).
תנסי להסיר את האפליקציות האחרונות שהתקנת וזה אמור להיעלם.

לצפיה ב-'תודה רבה, YosMan1'
תודה רבה, YosMan1
25/09/2016 | 10:27
2
31
ביוזמתי לא התקנתי כלום לאחרונה, אלא אם מישהו ממשפחתי שיחק לי בפלאפון.
היום אבדוק, ואם יש, אשמח מאד למחוק!
תודה שכיוונת אותי למקום הנכון לחפש בו. 
לצפיה ב-'נשמע שמותקנת לך במכשיר אפליקציה של אלי אקספרס'
נשמע שמותקנת לך במכשיר אפליקציה של אלי אקספרס
25/09/2016 | 10:37
1
46
לפי התיאור שלך, זה נראה ככה (האייקון שלהם הוא שקית קניות עם ידית בקשת כמו חיוך..)
לצפיה ב-'תודה, LZ88, עזרת לי להתמצא מהר יותר בין האפליקציות. '
תודה, LZ88, עזרת לי להתמצא מהר יותר בין האפליקציות.
25/09/2016 | 14:21
13
לצפיה ב-'תודה יוסמן , הסרתי את האפליקציה בצ'יק צ'ק.'
תודה יוסמן , הסרתי את האפליקציה בצ'יק צ'ק.
25/09/2016 | 14:23
2
36
טוב שהיא לא שייכת לגוגל, כי את אלה אי אפשר להסיר, אלא לכל היותר להשבית.
לצפיה ב-'לא צריך למהר'
לא צריך למהר
25/09/2016 | 21:59
1
24
אם משתמשים בשרותי אתר הקניות אליאקספרס,חשוב לדעת שלעיתים הקניה דרך הסלולרי האפליקציה מניבה מחיר נמוך יותר.
אז למה לא? בשביל פרסומת אחת ליום?
לצפיה ב-'תודה לך, blzvi, אבל אני לא קונה דרך המחשב ולא דרך הפלאפון,'
תודה לך, blzvi, אבל אני לא קונה דרך המחשב ולא דרך הפלאפון,
25/09/2016 | 23:22
26
בכלל.
בכל אופן תודה, על האינפורמציה: יש מישהו במשפחתי שקונה דרך האינטרנט. אשאל אותו אם הוא יודע על האפליקציה הזאת, ואם הוא מעוניין לנסות אותה.
לצפיה ב-'"גיל שרון ואלקו על סף רכישת גולן טלקום"'
"גיל שרון ואלקו על סף רכישת גולן טלקום"
23/09/2016 | 16:41
9
114

"אלקו ושרון צפויים לקחת על עצמם חוב של גולן טלקום בסך 600 מיליון שקל לסלקום; סלקום דיווחה כי היא נמצאת בשלבי מו"מ מתקדמים עם אחד מהצדדים תמורת שימוש בתשתית הסלולר שלה - מקורבים למו"מ אמרו לכלכליסט כי התרשמו מהרצינות של שרון ואלקו לגבי העסקה"

האמת כבר לא מזיז לי אם גולן תיסגר תימכר - אנא עראף

אתה הולכים לאכול חרא - אני דיי בטוח בזה

אני בגולן עד הסוף
לצפיה ב-'דבר ראשון תרגיע שרון.'
דבר ראשון תרגיע שרון.
23/09/2016 | 16:44
5
133
כי אף אחד לא הולך לאכול חרא יותר ממה שהוא כבר אוכל כיום...
אל תהיה כל כך בטוח בזה.

לצפיה ב-'עוד פעם שכחת לקחת את הכדורים הכחולים'
עוד פעם שכחת לקחת את הכדורים הכחולים
23/09/2016 | 17:00
4
108
אתה חי בהזיות אח שלי

אתה כותב שטויות שאתה לא שווה התייחסות

לצפיה ב-'אותם דווקא כן לקחתי'
אותם דווקא כן לקחתי
23/09/2016 | 17:04
3
120
ושמא תתחרט על התגובה המגוחכת שלך אני משאיר כאן מזכרת, למען יראו עיני המתבוננים מי זה הכותב בתבונה ובצורה מכובדת, ומי זה הכותב בצורה מגוחכת ולא מכובדת.

לצפיה ב-''
23/09/2016 | 17:08
2
102
לצפיה ב-'מעניין...'
מעניין...
23/09/2016 | 17:19
89
תאמין לי שרון, אתה חושב את עצמך לחכם, אבל אתה כל כך טיפש שזה לא יאמן.

הנה בבקשה מה שכתוב בקישור שהבאת:

טרול ("טרוליזם") הוא מונח בסלנג האינטרנט המתאר גולש אשר מפיק הנאה מפעולות שלהוב וכן התחזות לגולשים אחרים ברשת. לעתים חלק מעיסוקם של הטרולים הוא בהפצת ספאם, שליחת הודעות המפרסמות אתרים שונים. יש הטוענים כי במקרים מסוימים, פעילות טרולים עלולה לסכן את עצם קיומה של קהילת האינטרנט. כמו כן, חלק מהטרולים משתמשים בשיטות של האקרים, כגון גניבת זהויות.

1. בינתיים מי שמשלהב כאן את היצרים זה אתה.
הנה, עובדה שנעדרת מפה פרק זמן מסויים והיה שקט. רק חזרת והתחיל הבלאגן.
אז מי הוא זה המשלהב את היצרים?  אם תסתכל במראה תראה אותו.

2. אני מתחזה לגולש אחר ?
נו באמת...

נמשיך הלאה:
3. אני מפיץ ספאם? אני משתמש בשיטות של האקרים?

בקיצור שרון: כדאי שתצטנף בפינה בבושה גדולה, כי אתה לא רק טיפש, אתה גם חוצפן חסר נימוס.
רק תראה איך אתה כותב לי בחוסר נימוס ואיך אני מגיב לך.
וכל ההוכחות הרי הן כתובות כאן שחור על גבי לבן, ועיני כולם רואות הכל.

*הערה: ביצעתי פה עריכה אחת בלבד: הדגשת הקטע באדום.

לצפיה ב-'נראה לי שהלכת לפינה בבושה גדולה מפאת עליבותך...'
נראה לי שהלכת לפינה בבושה גדולה מפאת עליבותך...
24/09/2016 | 04:19
37
לצפיה ב-'"גיל שרון ואלקו פרשו מההליך לרכישת גולן טלקום״'
"גיל שרון ואלקו פרשו מההליך לרכישת גולן טלקום״
24/09/2016 | 19:10
2
69

עד שזה לא נגמר זה לא נגמר.
לצפיה ב-'מעניין אם גולן תבטל את ההתמחרות'
מעניין אם גולן תבטל את ההתמחרות
25/09/2016 | 10:23
1
44
בניסיון להכניס עוד מתמודדים בסיבוב הבא, שיגיע עוד מתמודד מאיפושהוא, או שאקספון תיקח את כל הקופה.

מבחינה צרכנית עדיפה האופצייה השלישית כי ככל שאקספון תשקיע פחות בסיפור (בהנחה שתזכה) יהיה עליה פחות לחץ להעלות מחירים בצורה חדה.

לצפיה ב-'זה לא מכרז'
זה לא מכרז
25/09/2016 | 22:06
29
נראה לי שכל המתחרים הם אנשי קש של סלקום.
באם לא ימצא קונה אני מאמין שסלקום תמשיך לספק לגולן שרותי  נדידה

לצפיה ב-'האם יש פתרון יצירתי שעובד .. לעקוב אחרי בגולן טלקום בחו״ל ?!'
האם יש פתרון יצירתי שעובד .. לעקוב אחרי בגולן טלקום בחו״ל ?!
25/09/2016 | 14:32
6
34
נמצא בארה״ב תחת החבילה של 99
בגלל הפרשי השעות חייב הפניית שיחות ...
ניסיתי כמעט הכל ולא הצלחתי למצוא פתרון להעברת השיחות לטלפון נייח בארץ ?...
אולי מישהו מצא פתרון צד שלישי או משהו אחר שיפנה את השיחות ?!
לצפיה ב-'באתר מגדירים "עקוב אחרי"'
באתר מגדירים "עקוב אחרי"
25/09/2016 | 15:01
5
29
לוקח כמה שניות וזה נקלט.
לצפיה ב-'לא תופס בחו״ל ...'
לא תופס בחו״ל ...
25/09/2016 | 15:47
4
24
ככה הם גם מציינים באתר שלהם ...
לא מבין למה
הרי יש לי חבילת 99 ועקוב אחרי אמור להיות לטלפון נייח בישראל ??!!
האם יש דרך לעקוף את זה ?
לצפיה ב-'מה זה "לא תופס בחו"ל"? אני עשיתי את זה לפני שיצאתי לחו"ל'
מה זה "לא תופס בחו"ל"? אני עשיתי את זה לפני שיצאתי לחו"ל
25/09/2016 | 15:54
26
לפני שנה וחצי בערך.
לצפיה ב-'אתה מנסה לעשות עקוב אחרי מלא או רק בהיעדר תשובה?'
אתה מנסה לעשות עקוב אחרי מלא או רק בהיעדר תשובה?
25/09/2016 | 16:36
2
26
כי עקוב אחרי מלא אין בעיה לעשות גם שאתה  בחול.
לצפיה ב-'לפני שיצאתי לחו״ל...'
לפני שיצאתי לחו״ל...
25/09/2016 | 17:36
1
27
הפעלתי את האופציה באתר לעקוב אחרי ״הפניית שיחות שהקו אינו זמין״
בארץ עבד... כאן בחו״ל כאמור לא עובד ...
יש למישהו רעיון ?

לצפיה ב-'אסור להפעיל עקוב אחרי מותנה בחול או שזה לא יעבוד או חמור מזה'
אסור להפעיל עקוב אחרי מותנה בחול או שזה לא יעבוד או חמור מזה
25/09/2016 | 20:53
27
שיחייבו אותך עבור שיחות כפולות. (באורנג וסלקום היו מחייבים כך)
כאילו קיבלת שיחה בחול וחייגת חזרה לארץ.
זה לא עובד בשום חברה.

לצפיה ב-'גולן מול הוט מובייל'
גולן מול הוט מובייל
24/09/2016 | 18:39
16
74
הייתי בגולן ועברתי להוט מובייל, למרות ששילמתי פחות בגולן, כי הגלישה והקליטה לא היו כל כך טובים

בהוט מובייל זה אותו דבר או אפילו פחות, בעיקר לקו השני שיש לי, הוא לא קולט דור 4 של הוט ולכן רוב הזמן על דור 2.

האם שווה לחזור לגולן?
שוב אשלם פחות מהוט מובייל, לא בזול כמו קודם, אבל עדיין יותר זול

בטח תגידו לי שהתשובה בגוף השאלה אבל שואלת בכל זאת, בגלל מצב החברה של גולן
לצפיה ב-'למה שלא תנסי את וואלה מובייל או פי מובייל או 012 ?'
למה שלא תנסי את וואלה מובייל או פי מובייל או 012 ?
24/09/2016 | 19:32
13
53
זה משהו עקרוני נגד החברות האלה?

לצפיה ב-'אין לי נגד אף אחד משהו עקרוני'
אין לי נגד אף אחד משהו עקרוני
24/09/2016 | 19:37
10
63
אבל בכולן אין MMS חינם ואין 15 ג'יגה
לצפיה ב-'אם זה מה שחשוב לך אז תעשי רק מה שחשוב וטוב לך'
אם זה מה שחשוב לך אז תעשי רק מה שחשוב וטוב לך
24/09/2016 | 20:02
6
57
גם אם זה כולל ניתוקים וחרא של שרות.
על שרות משלמים.
מה שבחינם גם שווה את המחיר.
לצפיה ב-'לא היו לי בעיות שירות'
לא היו לי בעיות שירות
24/09/2016 | 23:26
5
19
לצפיה ב-'באמת?'
באמת?
25/09/2016 | 00:17
4
42
אז מי זאת שכתבה את הדברים הבאים?

הייתי בגולן ועברתי להוט מובייל, למרות ששילמתי פחות בגולן, כי הגלישה והקליטה לא היו כל כך טובים

בהוט מובייל זה אותו דבר או אפילו פחות, בעיקר לקו השני שיש לי, הוא לא קולט דור 4 של הוט ולכן רוב הזמן על דור 2.

את כתבת זאת, לא מישהו אחר. ומה אלה קשיי קליטה וגלישה אם לא בעיות שירות???
שירות זה כל המכלול, לא רק דיבור עם נציג/ה !

אבל כפי שכבר כתבתי, רק אשנה מעט מהנוסח:
עשי רק מה שטוב לך, גם אם זה כולל ניתוקים וקשיים...
לצפיה ב-'שירות זה לא קליטה - קליטה זה תשתית'
שירות זה לא קליטה - קליטה זה תשתית
25/09/2016 | 07:48
3
32
זה טלפון.

שירות זה מול אנשים שעוזרים, ככה אני רואה את זה

לצפיה ב-'זאת הטעות שלך לדעתי.'
זאת הטעות שלך לדעתי.
25/09/2016 | 08:02
2
30
מבחינתי, וציינתי זאת עשרות פעמים, שרות זה כל המכלול שאני מקבל תמורת הכסף שאני משלם.

האנשים שעוזרים הם רק חלק מהמכלול שנקרא שרות.

ואגיד לך זאת כך:
לי כבן אדם אכפתי עצוב מאוד שאנשים מוכנים לסבול, כביכול בשמה של איזו מטרה נעלה, שהתבררה כלא נעלה בכלל.

אבל תעשי אך ורק מה שטוב לך כי זה הכסף שלך.
לצפיה ב-'אין פה מטרה נעלה אבל, אני צריכה הרבה גלישה'
אין פה מטרה נעלה אבל, אני צריכה הרבה גלישה
25/09/2016 | 08:53
1
28
והודעות מולטימדיה בחינם
לצפיה ב-'תעשי רק מה שטוב לך.'
תעשי רק מה שטוב לך.
25/09/2016 | 09:32
8
לצפיה ב-'רק שתדעי, 012 (פרטנר) והוט מובייל משתמשות באותה רשת'
רק שתדעי, 012 (פרטנר) והוט מובייל משתמשות באותה רשת
25/09/2016 | 08:18
2
36
אז אם היו לך בעיות קליטה בהוט מובייל יכול להיות שגם יהיו לך בעיות קליטה ב-012.

כל שאר החברות והמותגים (למעט סלקום, כמובן) הם בעצם פלאפון בשמות שונים ומשונים, אז אם יש לך בעיה עם פלאפון (של קליטה או שאת "סתם" לא אוהבת לשלם יותר ממה שאת אמורה) אז לא כדאי גם שם.

באופן כללי אני חושב שבשוק הסלולר הישראלי של היום יש יותר סיבות למה לא להיות לקוח של חברה כלשהי מאשר כן להיות .
לצפיה ב-'אז מה כן? לחזור לסלקום?'
אז מה כן? לחזור לסלקום?
25/09/2016 | 08:55
1
23
הבעיה עם הוט מובייל זה שאין להם דור 3, כנראה. לילדה יש אקספיריה Z3 והיא אומרת שאין לה קליטה בדור 4 וזה עובר ל-2. אין 3. לי יש קליטה בדור 4 ויש לי G2.

אצלי זה כנראה גם הטלפון עם הבעיות השונות. אבל בימים האחרונים יש המון נפילת רשת, זה משהו חדש.

לצפיה ב-'הרשת "של גולן" היא למעשה הרשת של סלקום'
הרשת "של גולן" היא למעשה הרשת של סלקום
25/09/2016 | 08:58
27
חוץ מאשר כמה קילומטרים רבועים במרכז תל אביב, אז אם היו בעיות בגולן, הן יחזרו אם תניידו לסלקום.

כמו שכתבתי - בעיקר אפשר למצוא סיבות למה לא להתחבר למפעילה כלשהי.

בגדול, צריך לבחור בפשרה שהיא פחות מפריעה - או בעיות קליטה, או בלי MMS בחינם, או לנייד כל קו למפעילה אחרת בהתאם לבעיות הייחודיות של כל מכשיר, ולצרכים הפרטניים של כל משתמש, אפילו אם זה אומר שצריך לעקוב אחרי יותר חשבוניות כל חודש.
לצפיה ב-'לכולם יש דור 3?'
לכולם יש דור 3?
25/09/2016 | 07:51
1
10
לצפיה ב-'3+4'
3+4
25/09/2016 | 08:03
7
לצפיה ב-'שווה לחזור ל'גולן'...'
שווה לחזור ל'גולן'...
25/09/2016 | 09:08
1
53
יש להם כרגע מבצע...

תוכנית הכל כלול: 5000 דקות + 5000 SMS + חיוג לחו"ל ללא הגבלה + גלישה 15 גיגה...
מחיר התוכנית 39 שקל ל24 חודש...
החל מהחודש ה25 המחיר עולה ל99 שקל...
מחיר הסים 50 שקל...

הנה לינק לגולן, התוכנית מופיעה בצד שמאל של העמוד...

גם ל'טלזר' יש כרגע מבצע...
תוכנית הכל כלול: 3000 דקות + 3000 SMS + כ100 דקות שיחה לחו"ל + 10 גיגה לגלישה...
מחיר התוכנית 39 שקל לחודש ל24 חודש...
החל מהחודש ה25 המחיר יעלה ל99 שקל...
(טלזר לא תומכים בתא-קולי ולא בMMS)
מחיר הסים 10 שקל...

הנה לינק לטלזר...

גולן מתארחים על רשת 'סלקום'...
טלזר מתארחים על רשת 'פרטנר'...

לצפיה ב-'נדמה לי שמישהו מסר כאן לא מזמן שMMS'
נדמה לי שמישהו מסר כאן לא מזמן שMMS
25/09/2016 | 15:37
37
כן עובד בטלזר.
לצפיה ב-'Xiaomi Redmi Note 3'
Xiaomi Redmi Note 3
25/09/2016 | 12:56
29
שלום,
חלק מאנשי הקשר שלי שמורים על המכשיר ולא על הדרייב:
1. איך אני משנה את ה-default כך שבשמירת איש קשר חדש הוא יישמר לחשבון דרייב ולא למכשיר?
2. יש דרך קלה ונוחה לשנות רטרואקטיבית את כל האנשים שנשמרו למכשיר בלבד, כך שיסונכרנו לדרייב?
תודה מראש לעוזרים,

לצפיה ב-'תיקיית CACHE'
תיקיית CACHE
25/09/2016 | 12:09
4
14
היום כשפתחתי את הגלריה תמונות בטלפון שלי הופיעה לי תיקייה בשם CACHE ובו היו מס' תמונות שנפתחו וחלק שלא. לאחר מכן הטלפון נתקע לכמה שניות והתיקייה נעלמה. רציתי לדעת איך ניתן לשחזר אותה ולצפות בתמונות שהיו בה?
ניסיתי בכל התיקיות שנמצאות בקבצים אצלי ואני לא מוצאת אותה..
לצפיה ב-'CACHE זו תיקיה של זיכרון זמני שמנוהלת עי המערכת הפעלה '
CACHE זו תיקיה של זיכרון זמני שמנוהלת עי המערכת הפעלה
25/09/2016 | 12:18
3
15
או האפליקציה.
התקייה נמחקת באופן שוטף ומפנה מקום לזיכרון אחר.

לצפיה ב-'האם הקבצים שנמצאים בה'
האם הקבצים שנמצאים בה
25/09/2016 | 12:20
2
16
הם תמונות מגלישה באינטרנט או אלה תמונות מהמצלמה? (או גם וגם?)
ואיך ניתן לשחזר אותה ולפתוח שוב את התמונות? האם יש אפליקציה כזו שממירה את הקבצים לתמונות?
לצפיה ב-'יש הרבה תיקיות קאש. חלקן של המערכת וחלקן של האפליקציות.'
יש הרבה תיקיות קאש. חלקן של המערכת וחלקן של האפליקציות.
25/09/2016 | 12:29
1
24
לנסות ולמצוא קובץ שהיה באחת התיקיות האלו זה כמו למצוא מחט בערימת שחת.
אבל אם רוצים מאד הכל אפשרי
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/09/2016 | 12:57
5
לצפיה ב-'מייזו משיקים בישראל סמארטפון חדש מייזו MX6'
מייזו משיקים בישראל סמארטפון חדש מייזו MX6
22/09/2016 | 10:34
16
70
מייזו MX6
המחיר 1500 שקל

במסיבת עיתונאים שנערכה היום (ד', 21.9) בת"א השיקה רשת חנויות המחשבים ויבואנית מוצרי מייזו בישראל, באג מולטיסיסטם, את מכשיר ה-Meizu MX6. הסמארטפון מגיע לישראל כחודשיים לאחר שהוצג לראשונה על-ידי מייזו באירוע הכרזה שנערך בחודש יולי האחרון, אז הוצג עם מבנה מתכת מלא בעובי של 7.25 מ"מ ומפרט הפונה לשוק הבינוני-גבוה.
מלבד עיצוב המתכת הדקיק כולל המכשיר מסך LCD בגודל 5.5 אינץ' בעל רזולוציית תצוגה Full HD, מעבד בעל 10 ליבות המשולב במערכת-על-שבב Helio X20 מבית MediaTek ומציע 2 ליבות Cortex-A72 בתדר 2.5GHz ו-8 ליבות Cortex-A53, ארבע מהן בתדר 2GHz והארבע הנותרות פועלות בתדר 1.4GHz.
לצד המעבד תמצאו זיכרון עבודה (RAM) בנפח 4GB, מאיץ גרפי מסוג Mali-T880, שטח אחסון של 32 גיגה-בייט ללא אפשרות להרחבה, סוללה בקיבולת 3,060mAh התומכת בטכנולוגיית טעינה מהירה המאפשרת לטעון עד 65% תוך חצי שעה וחיישן ביומטרי לסריקת טביעות אצבע מסוג mTouch 2.1 הממוקם מתחת לכפתור הבית של המכשיר.
מערך הצילום ב-Meizu MX6 כולל מצלמת 12 מגה-פיקסל ראשית הממוקמת בגבו של ה-MX6 ומציעה מנגנון זיהוי פאזה עבור פוקוס אוטומטי (PDAF), פלאש LED כפול בשתי טמפרטורות צבע, מפתח צמצם f/2.0 ואפשרות לצילום וידאו באיכות Full HD 1080P. בצידו השני של המכשיר תמצאו מצלמת סלפי בעלת חיישן 5 מגה-פיקסל.
בישראל יימכר ה-MX6 בצבעים אפור-שחור, כסוף וזהב במחיר של 1,499 שקלים ויגיע לחנויות החל מתחילת חודש אוקטובר באופן מובנה עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 6.0 Marshmallow, עליה הולבש ממשק המשתמש המותאם של החברה Flyme 5.2.

לצפיה ב-'אבל .. אבל .. אבל .. למה לא לשרשר להודעה הקודמת שלך ?!? '
אבל .. אבל .. אבל .. למה לא לשרשר להודעה הקודמת שלך ?!?
22/09/2016 | 10:40
3
19
לצפיה ב-'כי הקודמת הייתה על HTC, וזו על מייזו. באמת, אני מתפלא עליך'
כי הקודמת הייתה על HTC, וזו על מייזו. באמת, אני מתפלא עליך
22/09/2016 | 10:47
1
45
לצפיה ב-'יודעמה .. ניתן לו להנות מהספק של חוסר השייכות '
יודעמה .. ניתן לו להנות מהספק של חוסר השייכות
22/09/2016 | 10:53
12
לצפיה ב-'אולי כי הוא מקבל תשלום פר פוסט ולא פר שרשור? סתם מחשבה הזויה'
אולי כי הוא מקבל תשלום פר פוסט ולא פר שרשור? סתם מחשבה הזויה
23/09/2016 | 20:39
6
לצפיה ב-'אם למייזו הזה גוני מסך כמו לנוט 3 שלהם, אז לא תודה.'
אם למייזו הזה גוני מסך כמו לנוט 3 שלהם, אז לא תודה.
22/09/2016 | 12:39
15
לצפיה ב-'המפרט של המכשיר פחות או יותר בסדר, אבל חסר במכשיר 2 דברים.'
המפרט של המכשיר פחות או יותר בסדר, אבל חסר במכשיר 2 דברים.
23/09/2016 | 14:55
7
63
1) GORILLA GLASS.

2) רדיו.

לגבי המחיר, הוא ירד עם הזמן.
לצפיה ב-'תגידו, יש שם לתופעה שאנשים עונים לעצמם בשרשורים?'
תגידו, יש שם לתופעה שאנשים עונים לעצמם בשרשורים?
23/09/2016 | 20:41
15
לצפיה ב-'בכמה אחוזים מהמכשירים אין רדיו ?? אז כנראה זה לא ממש חסר'
בכמה אחוזים מהמכשירים אין רדיו ?? אז כנראה זה לא ממש חסר
23/09/2016 | 21:22
33
ל-xxxxx אחוזים .
לצפיה ב-'גם חסרה תמיכה בפקס '
גם חסרה תמיכה בפקס
24/09/2016 | 15:29
4
35
הפעם האחרונה שקניתי מכשיר עם רדיו FM היתה בשנת 2010, כשקניתי נוקיה N900. גם אז, לא זכור לי שבכלל השתמשתי באפשרות הזו.
לצפיה ב-'בישראל המשדרים מכסים חלקים גדולים מהמדינה'
בישראל המשדרים מכסים חלקים גדולים מהמדינה
24/09/2016 | 21:59
3
30
ו"בארץ הרעב" --> ארה"ב אין כיסוי כזה. ונכון טכנולוגיה ישנה משנות השישים. אבל אם שמים אוזניה לא צריך חבילת גלישה רק להגיע ל103 לשמוע את וורדה ז'קונט.
לצפיה ב-'בארץ הרעב יש משהו שנקרא רדיו לוויני , הרבה יותר איכותי '
בארץ הרעב יש משהו שנקרא רדיו לוויני , הרבה יותר איכותי
24/09/2016 | 22:30
26
מהאנלוגי שיש פה .
אין תחנה על תחנה ואים שיבושים בעקבות המיקום והאיכות של האנטנה .
לצפיה ב-'אם הסיבה לרדיו היא כדי לשמוע את ורדה, אז בכלל לא צריך '
אם הסיבה לרדיו היא כדי לשמוע את ורדה, אז בכלל לא צריך
25/09/2016 | 08:14
11
לצפיה ב-'103FM זו תחנת רדיו איזורי'
103FM זו תחנת רדיו איזורי
26/09/2016 | 04:54
7
והיא נקלטת באיזור גוש דן והסביבה בלבד. גיאוגרפית, זה ממש לא חלק גדול מהמדינה.
לצפיה ב-'לא הציגו אותו, כולל מחיר, כבר לפני איזה חודשיים? '
לא הציגו אותו, כולל מחיר, כבר לפני איזה חודשיים?
24/09/2016 | 23:46
2
24
זוכר שראיתי פרסומות בעיתונים כבר מזמן.
לצפיה ב-'זה מה שהציגו לפני חודשיים...'
זה מה שהציגו לפני חודשיים...
25/09/2016 | 09:42
1
25
מייזו PRO 5...
32 גיגה...

וזה המכשיר החדש...
מייזו MX6... 
32 גיגה...
לצפיה ב-'די בטוח שראיתי פרסומות ל-6. בדיוק באותה תקופה חבר ניפץ '
די בטוח שראיתי פרסומות ל-6. בדיוק באותה תקופה חבר ניפץ
25/09/2016 | 11:50
16
את ה-5 פרו שלו, וקיבל הצעת מחיר של 950 שקל לתיקון, ואמרתי לו שיקנה כבר את ה-6 ב-1500 שקלים. זו הסיבה שאני זוכר את זה.
לצפיה ב-'התלבטות: גלאקסי נוט 5 או גלאקסי S7 ?'
התלבטות: גלאקסי נוט 5 או גלאקסי S7 ?
24/09/2016 | 20:23
7
25
לצפיה ב-'s7'
s7
24/09/2016 | 20:59
31
שלום עדיף את השני הוא דגם יותר מתקדם !
זאת דעתי

לצפיה ב-'עדיף הנוט 7, שמעתי שהוא מכשיר פיצוץ!'
עדיף הנוט 7, שמעתי שהוא מכשיר פיצוץ!
24/09/2016 | 23:48
1
7
לצפיה ב-''
25/09/2016 | 08:12
5
לצפיה ב-'ההתלבטות לא נכונה...'
ההתלבטות לא נכונה...
25/09/2016 | 08:50
3
30
הבחירה צריכה להיות בין הנוט 5 לבין הנוט 7....

החסרונות של הנוט 5...

אין הרחבת זיכרון...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה בלבד לא נשלפת...
לא עמיד נגד מים...
העט הדיגיטלי שביר, ולאחר השבירה קשה מאוד לשלוף את החלק השבור...

היתרונות של הנוט 7...

יש הרחבת זיכרון...
סוללה 3500 מילי אמפר שעה...
עמיד נגד מים...
אין את הבעיה של העט הנשבר...
המכשיר יקבל בקרוב אנדרואיד 7 נוגט...
חיישן טביעת אצבעות...
זיהוי משתמש על פי הקרנית של העין...

מחיר המכשיר יהיה זהה לסמסונג S7 EDGE...

אם מחפשים פאבלט + עט קליגרפי, אז הנוט 7 מומלץ...
אם לא מחפשים פאבלט אז הסמסונג S7 EDGE מומלץ...
לצפיה ב-'ל-S7 Edge יש מסך של 5.5 אינצ'. איך זה *לא* פאבלט?'
ל-S7 Edge יש מסך של 5.5 אינצ'. איך זה *לא* פאבלט?
25/09/2016 | 08:55
2
12
לצפיה ב-'פאבלט זה לא מכשיר עם מסך 5.7 ומעלה...???'
פאבלט זה לא מכשיר עם מסך 5.7 ומעלה...???
25/09/2016 | 09:11
1
8
לצפיה ב-'לא. לnote הראשון מסך "5.3 ולnote 2 מסך "5.5'
לא. לnote הראשון מסך "5.3 ולnote 2 מסך "5.5
25/09/2016 | 09:23
8

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ידין חקירות
ידין חקירות
פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית
יפעת כלכלה וחשבונאות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה