לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

האם הפלאפון הזה יעבוד בארץ?
25/05/2016 | 17:46
5
40
להלן קישור לרכישת meizu m3 note באתר aliexpress
איך אוכל לדעת אם הפלאפון יעבוד בארץ עם כרטיס הסים והרשת שלי?
תודה!

http://he.aliexpress.com/item/2016-Pre-sale-Origin...
אין לו 850 בדור השלישי אז אולי הוא יהיה בעייתי בפלאפון
25/05/2016 | 22:45
19
(על שלל המותגים שמשתמשים ברשת פלאפון)
ואולי לא. באמת שאין לי מושג.
פעם אני רואה ככה ופעם אחרת.
מניח שזה תלוי באזור שאתה גר בו והכיסוי של פלאפון בתדר האחר שלה בדור השלישי(2100) שאותו כן יש לפאלפון הזה.
דור 4 להבנתי בסדר.
ט.ל.ח.

תשובה.
26/05/2016 | 09:16
2
11
בדור 4 LTE הוא יעבוד בכל הרשתות בארץ.
בדור 3 GSM הוא לא יעבוד בשום רשת בארץ.
בדור 2 GSM הוא יעבוד רק ברשת פרטנר - 012 - הוט מובייל.
אדון לוי
26/05/2016 | 09:37
1
6
כתוב 2100 ב WCDMA - זה דור 3 ברשתות שהן לא פלאפון והגרורות שלה .
אתה אכן צודק.
26/05/2016 | 09:44
1
יעבוד - יש LTE B3
26/05/2016 | 09:48
4
אני חושב שאולי עם סים של רמי לוי (שאין לו LTE) יכולים להיות בעיות נקודתיות
אבל לאור 80-95% תפיסה במכס (מנסיון שלי עם מדגם לא קטן)
169$ כפול שער המרת עסקת חול = 660 שקלים
מיסים בארץ (34.6%) עוד 228 שקלים
ביחד 888 שח (בהנחה שהדולר יציב)
לחכות לו 3-5 שבועות.
אני בהחלט הייתי שוקל את רשת באג (999, 846 באילת) המחיר שלהם תחרותי למדי ואפשר לחלק לתשלומים.
האחריות שלהם לא שווה כלום (לדעתי הפרטית) בעיני זה לא שיקול
גם קייס ומגן זכוכית = לקנות בכל מקרה באלי אקספרס (מותגים - לא אלה של ה80 סנט)

סלולר בספרד
26/05/2016 | 07:37
4
17
שלום,
ההורים טסים לספרד עוד יומיים.
החבילה לחו"ל בסלקום עולה בין 150 ל- 199 (לא זוכר כרגע במדויק) ונותנת 150 דקות, קצת SMS וחצי ג'יגה גלישה.

יש פתרון יותר פשוט (זול) לנסיעה אם הם בעיקר צריכים שיהיה להם שם אינטרנט (לשמור על קשר בווטסאפ, מיילים, סקייפ וכו')?

אני חושש שחצי ג'יגה זה מעט ועל חריגה מהחבילה הם יפשטו רגל :(
תבדוק כאן
26/05/2016 | 09:06
6
יש להם חבילות עם נפח מכובד בפחות מ10 אירו (כ43 שקלים)
נקודות מכירה ברשת ארצית בשם TELECOR שאפשר למצוא בגוגל כתובות של סניפים שלהם

מה שנדרש הוא בעת הקנייה
שהנציג יוודא הגדרת נקודת גישה
שהוא מבצע במחשב "רכישה" ו"הפעלה" של חבילת הגלישה.
לגבי אלפיקצית גלישה, אפליקציות ישראליות, מייל, פייסבוק, אינסטגרם = הכל יעבוד כמו בארץ
לגבי וואטסאפ - יש לדלג על שלב הכנסת המספר הספרידי ואז הוא עולה עם המספר הישראלי הרגיל= כלומר כל מאות האנשים רואים אותו אונליין כרגיל ויכולים לכתוב להם לשלוח תמונות וסרטונים - וגם בכוון ההפוך מספרד לארץ
 העיקרון כאן הוא
לקבל יותר דאטה ברבע מחיר
לא להיות חשוף לטעויות BILLING של המפעילה בארץ שמחזיקה בפרטי האשראי (את המקומי קונים במזומן וטכנית לא יכול להיות חיוב נוסף)
מתאים מאד למי שלא צריך לקבל שיחות מהארץ. כמובן שלבני משפחה אפשר לתת את המספר הספרדי - אם חייבים שיחה קולית ולא מספיק וואטסאפ)

תשובה.
26/05/2016 | 09:06
2
11
הנה החבילות של סלקום:

והנה החבילה של גולן טלקום:
מר לוי - הוא ביקש "זול"
26/05/2016 | 09:41
1
5
זול היה לדעתי מילת מפתח ...
אני נתתי לו פתרון להרבה גיגה ב43 שקל
אם הוא היה מוכן לשלם 150 פלוס עבור חצי גיגה למפעילה שלו - הוא לא היה מבקש עזרה לדעתי.
חצי גיגה , 1 גיגה נגמרים ביום אחד (במיוחד אם משעמם לילדים, באוטוסטרדה האינסופית,  במושב האחורי)
היתה בינינו תאונה.
26/05/2016 | 09:46
2
התגובות של שנינו נכנסו לפורום בדיוק באותה דקה.
הושק סמארטפון חדש - ASUS ZENFONE MAX 2016.
25/05/2016 | 08:48
9
39

המכשיר יחל להימכר קודם כל בהודו, ולאחר מכן בשאר המדינות בעולם.
כקודמו הסוללה 5000 מ"א.
מידע חדש על האייפון 7 ו7 פלוס החדשים.
25/05/2016 | 09:04
16
מערכת החינוך איבדה את תפקידה לטובת הסמארטפון.
25/05/2016 | 09:34
1
22
מערכת החינוך עוד לא התחילה לעשות שימוש מושכל בסמארטפון.
25/05/2016 | 19:20
11
תלמידים יעשו שימוש במכשיר לצ'אטים, אבל לא לחיפוש מידע, המצוי ממש ומיד בידיהם.
לומר שמע' החינוך איבדה את תפקידה לסמארטפון זו גישה מוטעית לגמרי.
סיקור טרי וחדש על OPX - (וואן פלוס X)
25/05/2016 | 10:27
4
27
הגיע הזמן באמת ל״סיקור ״ , השאלה האם המכשיר עדיין רלוונטי
25/05/2016 | 19:21
2
22
שכל אלה עם אותו המעבד ואותו המסך עולים כמוהו ונמצאים כבר בשוק כמה שנים.
יש הבדל קטן.
26/05/2016 | 08:32
1
11
הסיקורים שנעשו עליו עד היום היו בזמן שהוא הושק רשמית בארץ.

ואילו הסיקור הזה נעשה עם מכשיר שעבר מאז השקתו עידכונים בOTA לבאגים שהיו לו.

מסתבר שלמרות העדכונים עדיין יש במכשיר קצת בעיות.

הנה קטע מהסיקור החדש:

חשוב לציין כי הממשק לא מושלם וחווינו כמה באגים מעצבנים, כמו איבוד רשת לכמה שניות שנתפסו על חם מספר פעמים במהלך היום. גם להקשה הכפולה על המסך שמדליקה את המכשיר לוקח יותר משניה לפעול, שלא לדבר על כך שהפיצ'ר לא כבוי אוטומטית בזמן שיחה, באג שגרם לנו להפעיל את המכשיר עם הלחי, עוד כשל טכני שהחברה הבטיחה לפתור בעדכונים הקרובים. למרות שעדכון 2.2.1 שיצא לאחרונה מטפל במרבית הבאגים, ל- Oxygenיש עוד כברת דרך בדרכה להפוך למערכת הפעלה אידיאלית וקשה שלא להתייחס לחבלי הלידה האלה 
לא מעניין הסיקור , המכשיר עצמו כבר לא רלוונטי
26/05/2016 | 09:17
6
מראש לא היה ברור למה לקנות אותו ולא להעדיף 1+1 .
אוקסיגן 2.2.1 יצאה לפני חודשיים בתקופה שהם נפרדו מ-cm , הצפי לעידכונים או שינויים מאוד קטן כי עכשיו הכל פיתוח עצמאי ואין להם מי שיעשה את העבודה בשבילם  , עובדה שמכשירי 1+1 עם cm כבר קיבלו 6.0.1 בעוד המכשירים היותר חדשים ואלו שמריצים אוקסיגן בינתיים תקועים .
היתכן מכשיר עם מצבר 2525 מ"א שמגיע לסוף היום עם 40% סוללה...
26/05/2016 | 09:36
5
תראו מה כתוב בסיקור עליו בנושא:

המכשיר צויד בסוללת Li-Po בקיבולת mAh 2525 שאינה ניתנת לשליפה ובכך מחייבת ביקור במעבדה בכל תקלה הנוגעת לרכיב. חיי הסוללה שעל הנייר אמנם אינם מעידים על מכשיר שיצא השנה, אך צלחו די בקלות יום עבודה עמוס בווטסאפ, פייסבוק ושאר התראות שפעלו ברקע, עם 40% סוללה שנותרה לנו בשעות הערב, תוצאה מעולה לאור השימוש האינטנסיבי. ביום אחר, כשבוטלו ההתראות של האפליקציות התובעניות יותר (לא כולל ווטסאפ), צלחנו את היום עם 68% סוללה, עוד תוצאה שהשאירה אותי מרוצים 

אין שום סיכוי שבעולם שמכשיר שעובד יום שלם תחת עומס עם סוללה של 2525 מ"א יגיע לסוף היום עם 40% סוללה...

משהו פה לא ברור בכלל...
בוקר טוב התחדשתי הבוקר באוקיטל k4000
25/05/2016 | 15:34
8
86
האחיין החדש של הפלאפון שיש לי אוקיטלk6000
תתחדש בני, ועכשיו צהריים
25/05/2016 | 15:40
1
15
תודה
25/05/2016 | 15:45
11
אני רואה בתמונה אזניות
25/05/2016 | 17:14
2
44
צירפו לך בונוס נאה - אזניות בשווי 24 סנט לערך
לדעתי הם פיצו את עצמם בדולר שלם - במקומות שאינך רואה
הפינים שמחזיקים את המסך במקום יהיו מפלסטיק ולא ממתכת - כי זה זול יותר
אז תדאג להניח אותם בעדינות אחרי השימוש
חבטה קלילה והמסך "ייצא" מתוך הפריים. 
אבל תוכל לעשות שימוש באזניות
חחח דווקא איכות שמע מעולה הפון הגיע
25/05/2016 | 20:53
32
גם עם מגן פלסטיק סיליקון.תודה למברכים..האמת שמתרגלים למסך 5.5האוקיטל k6000 קצת קשה להתרגל למסך 5 הפון נרכש לבן משפחה 91$קש מני 
ה-4000 הוא לא הדגם העמיד במיוחד שלהם?
26/05/2016 | 00:14
15
דווקא ממה שאני זוכר מביקורות שקראתי, דווקא די התרשמו מהבניה המוצקה שלו.
תתחדש ותהנה!
25/05/2016 | 17:41
14
איזה כיף טלפון חדש! תהנה
25/05/2016 | 17:53
13
תתחדש.
26/05/2016 | 09:09
4
כמה שוקל המכשיר ???
נוט 5
26/05/2016 | 08:21
2
18

המכשיר מדהים ומיוחד  נשארו עוד כמה דברים שצריך להגדיר!נוט 6 יוצא ביולי כבר לא רוצה לחשוב לא יאמן הסדרה הזאת  כל הכבוד לסמסונג!
אישית לדעתי החברה הטובה ביותר כיום ועולה על אייפון  לדעתי!

שאלותיי הן אשמח לחוות דעתכם!

יצא לי לבקר פעם בשנה בסמסונג שירות תיקונים ,.הם לוחצים על ביטוח  ואני לא רוצה  משתלם או משתלם ביטוח בסאני?
ב.איזה אפלקציה הכי מומלצת שתמנע מכל גורם חיצוני להכנס אלי למכשיר ושתזהיר אותי 
ג.בדגמים קודמים יכולתי להגדיר קבצי מוזיקה כצילצול  וכצילצולי התראה ,משום מה בנוט בגרסה העדכנית אני לא מצליח אך עושים זאת?
ד.נגן המוזיקה ואוקלייזר הכי מומלצים שיש כיום ?
ה.יש אפלקציה שמאשרת לשמוע מיו טיוב ולגלוש תוך כדי?
ו. איזה תוספות אני צריך להוריד  בכדי לעבו דעם המכשיר ברשתות החברתיות ? אני משתמש לא מעט
ז.האפלקציה הכי טובה כיום לעריכת  ושיפורי צילומים?
תודה לכם

תשובה בקשר לשאלה א - ג.
26/05/2016 | 08:48
1
36
ג) ברגע שאתה רואה את הקובץ הספציפי שאתה רוצה שישמש כצלצול או התראה על מסך המכשיר, צריך פשוט ללחוץ עם האצבע על הקובץ כ2 שניות ברצף, ואז אמור להיות מוצג על המסך תפריט קטן שמאפשר לעשות שימוש בקובץ ולהגדיר אותו כצלצול או כהתראה.

א) לא שווה לעשות ביטוח על שום מכשיר סלולארי.
בדרך כלל הטכנאים בארץ וגם של סקיילקס הם סנדלרים.
כל בעייה שתיהיה ישמש להם כתירוץ שיש למכשיר קורוזיה.
יש גם את הבעיה של השתתפות עצמית (יקרה) באם המכשיר מוגדר כטוטל-לוס או שהמכשיר אבד.
גם אם יש ביטוח זה לא מכסה מקרה שברים ונפילות של המכשיר.
למעשה יש לך כבר אחריות יצרן אם רכשת את המכשיר אצל משווק רישמי, או אחריות של החנות שבו רכשת את המכשיר.

תודה רבה
26/05/2016 | 09:08
Huawei P9
25/05/2016 | 13:34
3
35
שלום.
ראיתי שHuawei הוציאו פלאפון חדש- P9, קראתי את המפרט שלו ואני חייב לציין שזהו מכשיר שניראה משש טוב מבחינת ביצועים וגם יופי.
שמעתי ממכר שהוא ממש מרוצה מהמכשיר הזה, וראיתי באתר של וואווי שגם המחיר הוא זול .
אשמח לקבל ממכם חוות דעת.
תודה.
2600 שקלים זה זול?
25/05/2016 | 17:16
1
10
כשמכשיר "מערבי" יוצא לשוק הוא עולה 3500, אז - כן, זה זול
25/05/2016 | 18:15
9
תשובה.
26/05/2016 | 08:38
17
הנה סיקור על המכשיר.
זה לב להתיחסות בסקירה על הממשק של המכשיר.

מה אתם אומרים על האופציה החדשה-Pmobile ?
24/05/2016 | 13:40
21
108
אני לקוחה של גולן ואני שוקלת לעזוב רק בגלל הלחץ שאשאר לפתע ללא קווים (3)
(זה הגיוני?)
ולכן שמחתי לשמוע על האופציה הזו של Pmobile שנותנת את אותם מחירים שיש לי היום.
אני לא ששה לעבור כי יש לי עדיין חוסר חשק עז לחזור לשלם לאלו שעשקו אותי בחזירות גדולה.
אז מה אתם אומרים? זה שווה מה שהם מציעים שם ? שווה המשך התלבטות?
את לא תישארי בלי קו..תמשיכי עם גולן
24/05/2016 | 14:21
30
זה לא אותו דבר. אין להם תוכניות קו שני ב 10/19 ש"חץ החבילות
24/05/2016 | 21:10
2
63
אבל לא זהות.
וחבל על ההיסטריה על גולן
יש להם- קו ראשון 29, עוד 5 קווים ב- 19
24/05/2016 | 21:19
1
44
6 ג'יגה גלישה, דקות וסמסים ללא הגבלה.

בינתיים לא עוזבת את גולן, מקווה שאתם צודקים.
לי יש 6 קווים בגולן ב 110 לחודש
25/05/2016 | 06:59
36
(+ 2 קווים להורים בגולן ב 10 ש"ח לחודש)
האותיות הקטנות עושה אותו לא אטרקטיבי
25/05/2016 | 02:26
6
21
מה הן אומרות ?
25/05/2016 | 05:43
5
15
האותיות הקטנות: פ, ל, א, פ, ו, ן
25/05/2016 | 07:33
4
15
אתה מקבל שני פ' במחיר של אחת ועוד מתלונן ??
25/05/2016 | 12:36
3
12
הבעיה זה לא ה-פ', אלא השירותים הנלווים בתשלום חודשי
25/05/2016 | 12:43
16
שכחת עוד אות שביעית
25/05/2016 | 13:34
1
37
היא מופיעה באותיות הקטנות אבל היא גדולה.
לא שכחתי כי את האות הזאת (ז') כל המפעילות מחלקות בחינם
25/05/2016 | 13:44
12
את הסים מקבלים בחינם.
25/05/2016 | 09:56
9
63
"PMOBILE" הינה מפעילה סלולארית וירטואלית חדשה של רשת חנויות "באג".

"PMOBILE" מתארחים על רשת "פלאפון".
---------------------------------------------------------------------------------------------------

יש להם 2 תוכניות מצויינות.

1) 5000 דקות + 5000 SMS + גלישה 6 ג'יגה = 29 שקל לחודש.
קו נוסף במסלול הנ"ל המחיר כ19 שקל לחודש (המסלול ל12 חודשים).

2) 5000 דקות + 5000 SMS + גלישה 10 ג'יגה = 39 שקל לחודש.
קו נוסף במסלול הנ"ל המחיר כ29 שקל לחודש (המסלול ל12 חודשים).

Pmobile זו פלאפון. לא מפעילה וירטואלית של 'באג'
25/05/2016 | 10:15
8
49
וכאמור, זו פלאפון, כך שהם לא מתארחים בשום מקום.
לפי זה גם "וואלה-מובייל" הם לא. PMOBILE זה בלעדי של "באג".
25/05/2016 | 10:31
6
14
לפי מה?
25/05/2016 | 11:08
5
45
זה שמוכרים סימים דרך באג לא הופך אותה למפעילה וירטואלית של באג (בדיוק כמו ש012Moblie לא מפעילה וירטואלית של פז).
אפשר להצטרף גם דרך האתר אגב (אתר פלאפון...). לא חובה בכלל להתקרב לבאג.

תכנס לאתר פלאפון > חנות. תראה את כל "המותגים" של פלאפון (יופון, וואלה, היי מובייל ועכשיו גם פי מובייל. אלו רק המותגים הפרטיים של פלאפון, לא המשווקים (רמי לוי וsawa)

אני לא הייתי קורא לרמי לוי וסאווא "משווקים"
25/05/2016 | 11:21
4
34
(אולי סאווא, אבל אני לא בטוח) אלא מפעילות וירטואליות שמשתמשות בתשתית של פלאפון. כמו שהום סלולר (שנראה שעדיין קיימת באופן נפרד מסלקום, לפחות בינתיים) היא מפעילה וירטואלית ולא משווקת.
למה? מה ההבדל בין sawa לרמי לוי? הם אותו הדבר..
25/05/2016 | 11:28
3
38
השאלה רק אם הם נחשבים מפעילים וירטואלים.
אני לא יודע לקבוע. את כל השירותים שלהם הם מקבלים מפלאפון. כלום פיזי אין להם. לא כמו יופון בזמנו שהיה להם HLR משלהם, מערכת בילינג משלהם. הם באמת היו מפעיל וירטואלי.
רמי לוי וsawa, מוכרים הלאה את מה שהם קונים מפלאפון.
בכל מקרה, משווקים או וירטואלים, בניגוד לארבעה האחרים, הם לא מותג פרטי של פלאפון.
אני אומר שאני לא יודע לגבי סאווא כי אני לא יודע מה יש או אין
25/05/2016 | 12:37
37
להם. כבר שנים שאני משתדל שלא לצאת בהצהרות נחרצות כשאני לא בטוח, אבל זה הרי ידוע שאני "דפוק" בכל מיני היבטים .

לגבי רמי לוי, אני חושב שיש איזה משהו אחד שכן נעשה אצלם, ולכן הם נחשבים מפעיל וירטואלי ולא סתם משווק, אבל אני לא זוכר מה זה בדיוק. קצת חיפוש אצל ויקי מצא לי את המונח MVNE שנשמע לי מוכר מכתבות/מאמרים לגבי הרשת הסלולרית של רמי לוי - https://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_virtual_netwo... . בגדול, פלאפון משמשת כאן בתור MVNE, אבל מי שמשתמש בשירות שלהם הוא עדיין מפעיל וירטואלי, כלומר יישות נפרדת שמספקת את כל השירותים. באג, לעומת זאת, היא רק משווק בלעדי של מותג מסוים, ולצורך העניין ההבדל היחיד בין צירוף לקוח על ידי נציג של באג ונציג של פלאפון זה האם העמלה עוברת בתלוש משכורת או בתשלום לחברה אחרת.
ה"מבחן" שלי אחר לחלוטין
25/05/2016 | 14:19
32
מה הח"פ המופיע על החשבונית.
ע"מ לספק שירותי רט"ן בארץ, יש צורך ברישיון מתאים.
בודקים אם הרישיון של החברה שמספקת את הרישיון הוא רשיון MVNO או MNO ומסיקים את המסקנה...
אני חושב שאתה טועה לגבי הבילינג ברמי לוי, והוא כן נעשה
26/05/2016 | 00:18
15
אצל רמי לוי. אני יכול לנסות לברר בוודאות, אם זה קריטי לך.
אתה צודק, עכשיו נזכרתי במשהו.
26/05/2016 | 08:24
11
בפרסומות של PMOBILE בעיתונות, היה רשום למטה באותיות הקטנות, שאם לקוח פלאפון רוצה לעבור לאחד מהמסלולים החדשים של PMOBILE, עליו לשלם 75 שקל דמי מעבר.
לחבר רמקולים לסלולרי
24/05/2016 | 22:02
8
61
אני רוצה להתחדש בסלולרי חדש ( עד 1800 שח).
אני רוצה  לחבר לו רמקולים ושאפשר יהיה לשמוע בצורה חזקה ואיכות גבוהה...
איזה פרמטר עלי להסתכל בפלפון בשביל למצוא מידע זה? האם יש סלולרי אנדרואיד מומלץ?  (האם יש רמקולים מומלצים)?

תודה רבה
לא צריך שום פרמטר מיוחד
25/05/2016 | 06:17
48
לכל מכשיר יש שקע אוזניות . אפשר להתחבר לרמקולים עם כבל AUX פשוט ב 15 ש"ח .
אם אתה לא רוצה כבל , יש המון רמקולים שמתחברים למכשיר דרך BT .
תשובה.
25/05/2016 | 10:47
3
54
הנה מכשיר מומלץ.
מייזו M3 NOTE.

מכשיר עם מפרט מצויין ובמחיר של 1000 שקל בלבד.

סוללה ענקית 4100 מ"א.
סנסור טביעת אצבעות על כפתור הפעלת המכשיר.
מעבד של מדייהטק - HELIO P10 עם 8 ליבות.
משקל המכשיר 160 גרם.
16 ג'יגה זיכרון + הרחבה.
RAM 2048.
OTA רצוף וסדיר.
מצלמה 13 מ"פ.
יקבל בקרוב מרשמלו.
מסך 5.5 אינצ' FUL HD.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
מומלץ לרכוש את המכשיר רק אצל היבואן הרישמי של "מייזו" בישראל "באג".
אחרת בOTA העברית של תפריט המכשיר תימחק.
מה? מה הקשר לעזאזל??
25/05/2016 | 11:11
1
17
שום דבר מיוחד.
26/05/2016 | 08:20
8
הסבירו לו שלא בהכרח יש קשר בין סמארטפון ספציפי לרמקולים, בכדי לשמוע מוזיקה דרך הסמארטפון.

עניתי על שאלתו השניה שבה הוא ביקש המלצה על מכשיר.
כמו שנאמר , לא יקבל מרשמלו ואין לו בעיה של עידכונים ועברית מ
25/05/2016 | 15:37
30
הסיבה הפשוטה שאין לו עידכונים כי צורבים לו רום מיוחד .
כמו שכתב המאזין, כל מכשיר יתאים..
25/05/2016 | 11:20
2
39
יש את הרמקולים UE BOOM 2. מתחברים בBT. יש להם שמע מעולה.
תודה לכולכם
26/05/2016 | 02:00
1
12
השאלה מה יותר קובע ממה, הרמקולים או הסלולרי?
ולא אכפת לי גם רמקולים עם כבל.... ממש לא חשוב לי עיניין ה BT והאלחוטיות...

תודה על ההמלצה לרמקולים.. אבל  450 ש"ח קצת יקר עבורי לרמקולים :)
מנסיוני האישי - שילוב ..
26/05/2016 | 06:49
11
יש מכשירים עם אודיו באיכות גבוהה מאד ( האייפון רק לצורך הדוגמה )יש מכשירים עם אודיו פח( האסוס זנפון 5 לדוגמה ) יש רמקולים טובים , והלאה והלאה..
אם אתה אודיופיל - הפתרון של סלולרי עם רמקול חיצוני לא יעזור לך .
אם אתה מחפש משהוא סביר , היה לי שילוב של אייפון עם רמקול של JBL שנשמע טוב מאד
החליפו לי סוללה באייפון 4, ועכשיו לאחר שבוע המסך לא פועל...
26/05/2016 | 00:31
1
13
מה נראה לכם, זה בעקבות ההחלפה ולבקש שיתקנו לי בחינם?
ראיתי ברשת שזו בעיה מוכרת, אבל האם זה עליי או על המקום שהחליף לי את הסוללה.?
יש בחנויות אחריות לתיקון , לך אליהם שייבדקו.
26/05/2016 | 01:23
7
טעינת מכשיר Samsung Galaxy S5 Mini ברכב, דרך ה- USB או מטען
23/05/2016 | 23:22
6
42
שלום

1. כמה זמן אמור לקחת טעינה מלאה של הסוללה במכשיר באמצעות המטען הביתי (1Aׂ) ? וכמה זמן באמצעות חיבור כבל הנתונים לחיבור USB של המחשב?
2. בטעינה ברכב, מה ההבדל מבחינת זמנים בין הטענה באמצעות חיבור כבל הנתונים לשקע USB, לבין הטענה באמצעות מטען לרכב לשקע המצת?

אין לי מטען לרכב, ואני משתמש ברכב בכבל נתונים ומחבר ליציאת USB ברכב, וזה מטעין מאוד לאט.

תודה
שקע usb תמיד מטעין לאט אם בכלל
24/05/2016 | 06:16
39
הוא מוגבל נדמה לי ל 500ma במקרה הטוב בעוד שלטעינה תוך כדי שימוש
נדרש מטען 2A.
אין קיצורי דרך. נדרש מטען לרכב. איכותי וחזק.
בשביל מהירות הטענה נורמלית צריך
24/05/2016 | 18:54
4
35
מטען של מינימום 2A. 
תקנה אחד כזה שיש לו שתי יציאות USB, תקע ברכב וסע לשלום. 
השאלה אם מטען A2 מתאים למכשיר הספציפי שלי
24/05/2016 | 22:16
3
32
כי המטען הביתי שקיבלתי עם המכשיר הוא של 1A
והבנתי ש-2A לא מתאים למכשיר.

המטענים עולים גרושים, תקנה ותנסה.
25/05/2016 | 19:24
1
21
אם המטען או הטלפון לא נמסים מהחום - סביר להניח שלא תהיה בעיה.
עד היום לי אישית לא הייתה שום בעיה להטעין מכשירים עם 2A גם אחרי שנים של שימוש במטען של אמפר בודד. 
רוב הסיכויים שזרם הטעינה בפועל יהיה 0.8-0.9 אמפר בלבד במקרה
25/05/2016 | 20:39
20
הטוב למרות שהמטען אמור להיות מסוגל לספק 2A 

המטען לא יכול לספק יותר ממה שהטלפון דורש ממנו
26/05/2016 | 00:15
5
כך שעקרונית, גם אם תחבר ספק של 40A לטלפון שמותאם לטעינה בזרם של 1A, לא יקרה כלום.
אני רוצה להזמין דרך אי ביי
25/05/2016 | 22:06
2
20
Lg g3 D855. מאיזה מחיר אאלץ לשלם מיסים וכו? ראיתי שמחירו פחות מ800 שח והמשלוח חינם. תודה
מעל 75 דולרים יש תוספת מס של 34.7 אחוזים (מס קניה ומע"מ)
25/05/2016 | 22:43
1
8
נכון - אבל רק אם החבילה שלך עולה בבדיקה המדגמית
26/05/2016 | 00:11
10
ההנחה המקובלת היא שהסיכוי לכך הוא בערך 10%.
בעיה חוזרת בנקסוס 6 חדש
25/05/2016 | 21:46
1
22
קיבלתי כאן אבחנה מדוייקת לבעיה בטלפון שלי. כל פעם שמתקשרים אלי, או שאני מתקשרת- המסך כבה. לא ניתן אפילו לנתק את השיחה!. הבעיה היא במגן המסך. כשמסירים אותו- הטלפון פועל בסדר גמור. אז קניתי מגן מסך חדש, ניקיתי את הטלפון בקפידה עצומה. הנחתי את מגן המסך החדש, בצורה מושלמת! הבעיה חזרה שנית. מה עושים? זה ככה בכל הטלפונים מסוג זה? יש משהו דפוק בטלפון שלי? הוא חדש לגמרי.
המשהו הדפוק הוא לא בטלפון, הוא במגן המסך!
25/05/2016 | 22:40
22
מגן המסך צריך להשאיר את חיישן הקרבה חשוף, כאשר זה מכוסה הוא יכבה את המסך כי משהו מספיק קרוב אליו.
בתמונה המצורפת יש צילום של מגן מסך שאינו מכסה את החיישן, שימי לב ברכישה שכך הוא נראה...
ראיון עם מנכ"ל 'טלזר 019' בקשר לסאגת גולן סלקום
24/05/2016 | 09:54
7
89
האם חבילות הסלולאריות יתייקרו בקרוב? למשרד התקשורת יש תשובה
24/05/2016 | 09:59
59
בקיצור, "גולן טלקום" שקועה בחובות עד מעל הראש.
25/05/2016 | 08:40
54
עכשיו מתברר שיש להם חוב לא קטן גם ל"019 טלזר".
גולן עשו שימוש בטלזר כמפעילה לשיחות בינלאומיות, וטלזר לא ראו שקל מגולן על השירות שנתנו להם עד היום.

לע"ע יש 3 נושים לגולן טלקום.

1) סלקום.
2) משרד התקשורת.
3) 019 טלזר.

עכשיו נותר רק לגלות למי עוד גולן טלקום חייבים כסף (כנושה מספר 4).
סלקום וגולן קרובים להסדר ולפריסת החוב של גולן לסלקום...
25/05/2016 | 09:42
45
פרשת גולן טלקום מגיע לבג"ץ...
25/05/2016 | 09:44
45
הוא רוצה להיות מפעיל מלא? אולי כדאי שיחליף קודם את
25/05/2016 | 11:00
53
שתי האחייניות שלו בנות ה-15 והחברות המצחקקות שלהן בשניים שלושה אנשי שירות מקצועיים ו/או לפחות ישפר מעט את האתר...
כשניסינו להתחבר אליהם לפני חצי שנה - זה היה ממש מביך: לא יודעים, לא מבינים, אין אפשרות לחסום שירותי תוכן (WTF!!!), לא רק שאין אפשרות, ה״מוקדנית״ בכלל לא ידעה על מה אני מדברת... טוב, זה נשמע כאילו הפרעתי לה להתכונן לבוחן בספרות...

גם הסים שהזמנו ובוטל כי לא הגיע אחרי שבועיים, דוקא הגיע אחרי שלושה חודשים. ולא, אצלנו אין בעיה עם דואר ישראל. הכל מגיע.
ככל הזכור לי הענין הוא זה:
25/05/2016 | 16:40
1
41
עובדים זרים, לקוחות גולן טלקום, העדיפו לבצע שיחות בינלאומיות לארצות מולדתם, באמצעות טלזר, כלקוחות מזדמנים, ולא באמצעות פעילות השיחות הבינלאומיות של גולן טלקום עצמה.
העדפה זו לא היתה כל כך מחמת "רגישות למחיר", שכן תעריפי גולן טלקום לשיחות בינלאומיות למנוי נמוכים באופן ניכר מתעריפי טלזר ללקוח מזדמן.
ההעדפה הזו היתה פרי פיתוח טריק שפרטיו נפוצו כאש בשדה קוצים בקרב אוכלוסיה זו.
כאשר, בתום חודש, היתה טלזר מגישה חשבון לגולן טלקום, בדרישה לתשלום, היתה גולן טלקום נוכחת לדעת כי הלקוח "ירד למחתרת" ואינו זמין עוד.
לגולן עצמה לא היתה בעיה, שכן היא גובה מראש את התשלום בעבור שירותיה.
הבעיה היתה הגביה בדיעבד בגין השיחות הבינלאומיות, והעברת התמורה אל טלזר.
צריך לציין כי לא כל העובדים הזרים פעלו כך.
אלא שגולן טלקום לא יכלה לשאת בנזק ו"התמרדה".
הבעיה לא היתה מתעוררת אילו הכריחה טלזר את העובדים הזרים להיות מנויים לשירותי השיחות הבינלאומיות שלה, שכן אז היו צריכים לספק פרטי אמצעי תשלום.

שורה תחתונה: מנכ"ל טלזר מזיל דמעות תנין...
חוקית אפשר בכלל ״להכריח״?
25/05/2016 | 21:13
27
משרד התקשורת לא דורש שספק יאפשר גם שיחות באופן מזדמן, ז״א גם שלא במסגרת מנוי?
מחיקת הודעה בוואטצאפ
25/05/2016 | 14:22
5
34
האם ניתן למחוק הודעה שנכתבה בוואטצ אפ?
האם ניתן לעשות זאת אולי בוואטצ אפ שבמחשב?
מה הכוונה למחוק?
25/05/2016 | 14:41
28
אחרי ששלחת בטרם יקראו אותה? או מה?
כן.. לחיצה ארוכה ומחיקה
25/05/2016 | 14:43
3
39
במחשב לחיצה על החץ למטה שבתוך ההודעה ומחיקה.
כמובן, זו מחיקה במכשיר שלך בלבד. ההודעה עדיין קיימת במכשיר של הצד השני.
רציתי שאף אחד לא יראה אותה
25/05/2016 | 18:24
2
24
שתעלם כאילו לא נכתבה

אבוד. ברגע שנשלחה, היא כבר מחוץ לשליטתך
25/05/2016 | 18:35
1
13
תודה. היתה לי תקווה
26/05/2016 | 00:14
1
אפליקציה נחמדה שמתאימה לסמארטפונים של מוטורולה...
24/05/2016 | 08:56
1
50
כידוע בסמארטפונים של מוטורולה בקבלת SMS MMS או נוטפיקציות, הרטט של המכשיר בקבלת ההודעות עושה שתי פעימות של רטט וזהו...
ולא משנה מה אורך הצלצול...

יש אפליקציה שגורמת לרטט לרטוט לפי כל אורך זמן הצליל שקבעתם בהגדרות של המכשיר בקבלת הודעות SMS MMS ונוטפיקציות...

שם האפליקציה:  GOOD VIBRATIONS 

ניתן להוריד את האפליקיה מGOOGLE PLAY, ללא תשלום...

האפליקציה מקבלת מדי פעם בפעם עדכוני גירסא בOTA...
אפליקיה נחמדה, אבל.
25/05/2016 | 08:28
31
1) לא מצאתי באפליקציה אפשרות לקבוע את אורך זמן הרטט כאורך זמן הצלצול המוגדר.

2) האפליקציה נותנת אפשרות לקבוע את סוג הרטט ומהירותו.

3) ישנה אפשרות לעשות פרופיל נפרד לSMS, פרופיל נפרד לMMS, ופרופיל נפרד לנוטפיקציות.

4) האפליקציה יעילה במיוחד בפרופיל הנוטפיקציות, ישנם סוגי נוטפיקציות שנכנסות למכשיר ללא צלצול, בהפעלת הפרופיל נפתרת הבעיה, פשוט מגדירים שכל הנוטפיקציות יכנסו למכשיר עם צלצול + רטט.

בקיצור, מדובר באפליקציה נחמדה ולדעתי הטובה מסוגה, ביחס לשאר אפליקציות הרטט למיניהם.

האפליקציה מתאימה לא רק למכשירי מוטורולה, אלא גם לכל מכשירי הנקסוסים למיניהם של גוגל.
שמירת ספר הטלפונים בגוגל כיצד?
24/05/2016 | 22:24
2
32
משום מה הסמארט הפסיק לשמור בגוגל ושומר את המספרים במכשיר

חיפשתי אפשרות לעשות זאת ולא מצאתי ולא זוכר כיצד עושים זאת

נראה שהיה עדכון רום אוטמטי ומאז [כנרה] החלה הבעיה

רעיונות?
באיזה מכשיר מדובר?
24/05/2016 | 23:33
1
9
רידמי נוט2 של קסיומי
25/05/2016 | 02:23
18
.רידמי נוט2 של קסיומי
עברית בגלקסי 6 מחו"ל
24/05/2016 | 16:53
6
47
קניתי גלקסי 6 מארהב, הוא עובד מצויין. רק התפריטים באנגלית, איך אני מעברת אותם?
וגם ה sms מגיעים כגיבריש, האם ייפתר כשיהיה בעברית.

תודה מראש לעוזרים
לא קונים סמסונג בארה''ב
24/05/2016 | 19:00
2
42
וחבל שגם אתה כמו כמעט כולם באים לשאול רק אחרי הקניה כשמגלים את הבעייה.
אם תחפור בפורום תוכל לקרוא על הבעיות שסמסונג עושה עם החבאת העברית במכשירים שנמכרים בחו''ל, על הנעילה האזורית ועוד כל מיני טריקים ושטיקים.
יש אנשים שבגלל זה אומרים שלא יקנו מוצרי סמסונג, אני לא חריף כמוהם, אבל כשמדובר במכשירים יוקרתיים אני מעדיף לרכוש אותם בארץ ולשלם קצת יותר תמורת אחריות יבואן רשמי.

תוספת בעריכה: דרך אגב לצערי אינני יכול לעזור לך כיצד להוסיף את העברית, אינני מומחה לכך, בטוחני שיהיו אחרים שיעזרו.
מאוחד מידי כבר קניתי
24/05/2016 | 19:54
1
38
אני כבר קניתי, המכשיר עובד לי מצויין מבחינת שיחות ווטסאפ ועוד, רק העברית לא קיימת בחלק מהתפריט, את הטלפון הבא אקנה בארץ
אבל בינתיים אשמח לעזרה כאן
זה ברור לי כמובן.
24/05/2016 | 22:01
29
כעת נקווה שיצליחו לעזור לך.

מה המספר דגם שלו ?
24/05/2016 | 21:44
2
28
בדרך כלל רשום באודות .

לפי הגירסא ניתן לדעת האם יש אפשרות להתקין גירסא עם עברית על המכשיר.
בבקשה מספר הדגם
24/05/2016 | 23:03
1
35
SAMSUNG-SM-G920A
בדקתי קצת והורדתי את  more local 2 וגם לא הולך
עכשיו נזכרתי שמדובר במכשיר עם מעבד מיוחד של סמסונג
24/05/2016 | 23:16
37
זכור לי שאין רומים למכשירים האלו , שמישהו יתקן אותי אם אני טועה.
מצטער , אני לא יודע איך לעזור , בהצלחה.
הפתרון של ספיישל פון לנסיעה לארה"ב
24/05/2016 | 05:12
11
67
שלום.

מה דעתכם על הפתרון של ספיישל סים?
http://www.specialphone.co.il/
נותנים אותו ב 65$ לחודש והוא כולל
1. שיחות ללא הגבלה לטלפונים נייחים וניידים בארה"ב,
2. שיחות ללא הגבלה לטלפונים נייחים וניידים בישראל,
מס' אמריקאי,
מס' ישראלי,
3. שליחת SMS ללא הגבלה לכל העולם כולל לישראל,
4. גלישה מהירה עד 4 GB* (אחרי זה המהירות יורדת),

לי זה נשמע יקר מדי, גם לאחר שקיבלנו הנחה לקבוצה שהמחיר יהיה של 60$ לסים לחודש.

הסבר מדוע זה נשמע יקר מדי - היום גולן טלקום נותנת סים 99 ב 49 ש"ח לסים ו 99 ש"ח לחודש (מוגבל ב 45 יום בשנה).
התכנית כוללת
1. שיחות בחול (גם ארה"ב)
2. שיחות נכנסות בארה"ב - כלולות
3. גלישה של 6G בחול
4. על חודשיים משלמים בגולן בלי טריקים שכנראה יבוטלו ב 1.7  49 + 2 * 99 = 247 ש"ח.

אז נכון שזה לא סים פריפייד ואתה עלול להיות מחויב על שרותים נוספים.
מצד שני לשלם 257 ש"ח לעומת 494 ללא שרות לקוחות זה חצי מחיר
זה קצת זול לעומת
אני נוסעת בחודש הבא לארה"ב וכרגע בגולן
24/05/2016 | 07:01
5
51
אילל עובד ה-99 ש"ח שלהם יש צורך בהחלפת סים? או שאפשר פשוט דרך האתר
להרשם ולזמן מוגבל הסים הזה הופך לבין לאומי?
אנא הבהירי את שאלתך
24/05/2016 | 07:26
15
אין שום צורך בהחלפת סים לנסיעה לאירופה
24/05/2016 | 13:33
3
33
וגולן עבד שם מעולה בתוכנית הזו (שהוחלפה במיוחד עבור הנסיעה).
אז לא נראה לי שיש צורך בסים חדש בנסיעה לארהב לשימוש דרך גולן.
ומה קורה בסיום התקופה? צריך לשלם 49 ש"ח דמי טיפול עד 149 ש"ח
24/05/2016 | 20:24
2
12
אצלי במקרה בדיוק נגמרה השנה של המבצע
24/05/2016 | 21:21
1
18
כשהחזרתי לחבילה המקורית, אז שילמתי עבור חידוש לשנה נוספת.
לא יודעת להגיד לך מה קורה במקרה שלא.
כמה שילמת על המעבר חזרה? 49 ש"ח כי זה לא קו שני
25/05/2016 | 18:06
5
השאלה מה הצרכים של חברי הקבוצה
24/05/2016 | 12:39
2
44
1. זה לא יקר במיוחד לאור נפח חבילת הגלישה (sms לישראל בעיני אינו רלוונטי. אתה תצפה שמישהו מישראל ישלח מסרון למספר אמריקאי? חוס על כספו...)
2. הנחה: המחיר שכתבת הוא המחיר הסופי.
3. על נוחות משלמים. אם יש חשש שה-sim של גולן טלקום לא יעבוד, זה שווה את הסיכון והחסכון המזערי הזה? (יש לי הרגשה שהוצאות הנסיעה יוכלו לספוג $60 נוספים).
4. אפשר למצוא הצעות זולות יותר. כולל שיחות ומסרונים לישראל (רק ב-UltraMobile יש מספר ישראלי. לא מספר ישיר, אלא מספר גישה. יש הרחב בהודעה שכתבתי כאן. כיום, יש שיחות ללא הגבלה לישראל).
אם רוצים להתקשר למספר האמריקאי, המחירים אינם יקרים. בין אם זה כלול בתכניות התעריפים של הצרכן הישראלי ובין אם צורכים שירות SIP (אפשר גם 015/019, ללא עלות חודשית. דיברת-שילמת. חובה להרשם אצל החברה לפני ולחייג עם קידומת הספק).
בדוק את הצעות החברות: h2owireles, LycaMobile.us, UltraMobile. ההצעות הזולות יותר, הן עם פחות גלישה. המחירים אינם כוללים מס מקומי.
שים לב, חלקן על תשתית at&t, חלקן על t-mobile.
יש לי סימים של החברות האלה, אם אתה מעוניין, צור קשר בפרטי.
5. אם הנסיעה למשך זמן רב יותר מ-45 ימים, בגולן, יש צורך ב-2 סימים.
6. וודא שהחבילה בגולן כוללות שיחות מקומיות בארה"ב (למספרים אמריקאים), אינני בטוח שזה כלול.
7. לא נכנסתי לקישור שפרסמת.
תשובות
24/05/2016 | 20:48
1
15
1. זה לא יקר במיוחד
2. המחיר שכתבתי הוא המחיר הסופי שהציעו להם.
3. מהאפשרות לחסוך 60$ אפשר גם לבזבז עוד 60$ בשביל סים גיבוי.
5. הוא אכן יחזיק 2 סימים או פתרון של pmobile (באג על רשת פלאפון)
6. החבילה בגולן אינה כוללות שיחות מקומיות בארה"ב (למספרים אמריקאים), המחיר הו 0.99 ש"ח אבל מי משתמש היום בשיחות רגילות? משתמשים ב VOIP בפתרונות כמו
, facetime + imessage (apple) , viber, skype, tango whatsapp
7. אני נכנסתי לקישור רק לצורך קבלת פרטי הדיל.

תודה
הנתונים בידך. בגלישה מועטה, סים מקומי יכול להיות זול מהותית.
25/05/2016 | 14:21
7
הסים הזה תקף ל10 ימים. זה מספיק?
24/05/2016 | 13:02
1
46
אחותי היתה בספט' האחרון, הם קנו דרך http://www.phone4usa.co.il/  את החבילה של ה3GB ב49$ (תקפה ל30 יום) - עבד להם יפה ובלי בעיות.

הם קיבלו ב 60$ לחודש למשך חודשיים
24/05/2016 | 20:31
12
הסמארטפון המודולרי הראשון של גוגל יוצא לדרך
23/05/2016 | 09:41
10
65
GINI S4 החדש החל להימכר ברשת פלאפון
23/05/2016 | 09:53
1
50

המחיר 600 שקל

המכשיר לא תומך LTE
חבל על הכסף של הGINI S4.
24/05/2016 | 08:31
33
יחסית למפרט שלו המכשיר צריך לעלות 450 שקל.

מה שווה המכשיר אם הסוללה שלו רק 2000 מ"א.
ומה שווה המכשיר אם הוא לא תומך בדור 4 LTE.

יש מכשיר שנמכר ב"בסטמובייל" ששמו בישראל LG AKA.
המפרט שלו מביס בקלות את המפרט של הGINI S4.
מחיר המכשיר כ568 שקל בלבד.

לאור זאת לא מובן התמחור של פלאפון לGINI S4.
דווקא הסיבות שאנשים מחליפים מכשיר זה בגלל
23/05/2016 | 09:55
1
63
מעבד חלש (הם אולי לא אומרים את זה ככה, אלא מציגים בעיות שקשורות בזה) או חוסר מקום...אז קצת לא ברור למה גוגל קובעים שזה לא מעניין את רוב הלקוחות. אבל בסדר, נראה מגניב
תקראו לי כשיצא הדור השלישי של זה, אם יצא בכלל
23/05/2016 | 10:10
55
לא הייתי קונה קונספט חדשני מדי, שלא ברור כמה זמן גוגל ו/או חברות אחרות ימשיכו לתמוך בו.
זה הולך לשחזר
23/05/2016 | 15:28
5
50
את ההצלחה הכבירה של המודו.
קואזי מודו
23/05/2016 | 16:27
15
ושל הגוגל גלאס. לדעתי זה פרויקט מת
23/05/2016 | 17:27
3
42
בסוף השנה הזו הם רק יוציאו גרסת מפתחים מוגבלת? אז על מה הם עושים רעש בכלל? אין מוצר פה בכלל.
אז לשם מה גוגל הוציאה הודעה לעיתונות...
24/05/2016 | 09:06
2
32
גוגל הוציאה הודעה לעיתונות שהמכשיר יושק ב1.1.2017...

איזה אינטרס יש לגוגל להוציא הודעות לעיתונות ללא כיסוי אמיתי מאחורי הדברים...
אלף ואחת סיבות אפשריות
24/05/2016 | 11:42
25
רוצים לחסום פרויקט דומה של מישהו אחר, או לפחות לגנוב לו חלק מתשומת הלב.
רוצים להסיט את תשומת הלב ממשהו אחר (נגיד כשלון הגוגל גלס).
רוצים להפעיל לחץ במשא ומתן שאנחנו בכלל לא יודעים עליו.
ואלו רק הדברים שקופצים לי לראש כרגע.
זה גם יכול להיות אחלה של פרוייקט למפתחים
24/05/2016 | 21:10
16
כמוצר מסחרי קשה לי לראות אותו מחזיר את ההשקעה.

הקול הנמוך ביותר בשיחת טלפון, אינו נמוך מספיק.
23/05/2016 | 13:30
12
83
אני לא יודע אם זה גם בסלולארים אחרים.
ב-moto g שלי הקול הנמוך ביותר, לא נמוך מספיק(לטעמי) וגם אין אפשרות להנמיך את הקול לגמרי כך שיהיה שקט מוחלט.
אם אני מקשיב לרדיו בטלפון לדוגמא, אפשר לגרום לו להיות שקט מאוד ואפילו להשתיק אותו לחלוטין.
רק עם הטלפון זה בלתי אפשרי.
מעבר לגבול מסויים אי אפשר להנמיך יותר.
וחבל.
מישהו מכיר דרך לעקוף את זה?

לא הבנתי. אתה רוצה להשתיק את הצד שמתקשר?
23/05/2016 | 15:03
5
51
תוך כדי שיחה? ז"א לא לשמוע אותו מדבר? אני לא עושה את זה אפילו לאמא שלי
תסריט אחר:
23/05/2016 | 15:12
4
61
אני מתקשר לשירות לקוחות כלשהו וצריך לחכות 10 דקות(היה מקרה של כמעט שעה בעבר) עד למענה אנושי.
אני עובד עם אוזניות כדי שהידיים יהיו חופשיות לדברים אחרים.
בזמן הזה שיר הרקע של אותה חברה מתנגן לי באוזן והצליל שלו חזק מדי ואני לא יכול להנמיך אותו עוד.
את זה אני רוצה לפתור.
ואני יודע שאפשר להנמיך עוד ולא להשתיק לגמרי כפי שאמרתי מקודם לגבי הרדיו, אותו אני יכול להנמיך לצליל נמוך יותר שלא מפריע לאוזניים(ואף להשתיק אותו לחלוטין).
אבל שורה תחתונה: כן.
אני רוצה להיות מסוגל להשתיק לגמרי את הצד השני אם אני רוצה, כפי שאני מסוגל להשתיק לגמרי את האפליקצייה של רדיו תל אביב או של הרדיו FM שיש לי בטלפון וכפי שיכולתי לעשות בnokia c2-01 שהיה לי בעבר.
אני יכול להבין למה הם מנעו את זה: כדי שאנשים שלא כל כך מתמצאים, לא ישתיקו את הצד השני בשיחה ולא יבינו מה קורה ולמה הוא נעלם להם פתאום ולא ידעו איך להחזיר את הקול לשיחה ואז הם יחשבו שהוא מסנן אותם או ניתק להם בפרצוף ואז יהיה ברוגז ואז הם ידקרו אחד את השני לא עלינו וכל זה על גוגל.
בכל אופן, למרות ההבנה שלי את הרעיון שעומד מאחורי הביצוע, אני לא מקבל אותו ורוצה לגרום לטלפון שלי להיות מונמך יותר ואפילו לגרום לו לשתוק לחלוטין.

קנה אוזניות עם שליטה אנלוגית על עוצמת הקול
23/05/2016 | 15:22
1
42
ובא לציון הגואל.
רעיון נהדר.
23/05/2016 | 15:33
68
יש לך המלצה למשהו נורמלי ולא יקר?
אני משתמש באוזניות פשוטות, חוטיות(עם קליפס לבגד) שהגיעו בעבר עם נוקיה c2-01.

בסדר, לא חשבתי על הסיטואציות הנל...
23/05/2016 | 15:32
1
48
ונגיד המנגינה תיגמר ויענה לך נציג איך תישמע?
כמובן שבדוגמא הנ"ל לא באמת אשתיק את השיחה לחלוטין.
23/05/2016 | 15:38
42
אנמיך אותה מעט יותר כדי שהצליל לא יהיה גבוה מדי כפי שהוא היום לצערי, אך מצד שני עדיין שומעים את המוזיקה.
ברירת המחדל של הקול הנמוך ביותר בשיחת טלפון, בטלפון שלי, לא נמוכה מספיק.
היה אפשר להנמיך את זה בעוד שתי דרגות (בערך) ועדיין לשמוע את השיחה/מוזיקה ברקע.

הזמנתי את אלו
23/05/2016 | 17:35
2
47
לא בטוח שבשליטה בוליום היא אנלוגית
23/05/2016 | 19:43
1
44
יכול להיות שאלו כפתורים שפועלים כמו כפתורי הווליום בטלפון (באיפון, באנדרואיד הם לא עובדים כלל). בשליטה אנלוגית יש גלגלת או סליידר ואז נעתן לשלוא כל הווליום באוזניות בלי קשר למכשיר המחובר.
תודה לך. אנסה לבטל את הקניה.
23/05/2016 | 21:17
14
מה עוצמת הקול שמכוונת לפני ביצוע השיחה?
24/05/2016 | 06:02
1
31
ובנוסף האם הרינגטון שלך עוצמתי או חלש?
צלצול הטלפון שלי הוא חלש או חזק או בינוני,
24/05/2016 | 12:13
24
לפי מה שבא לי באותו זמן.
לפעמים אני רוצה שהוא יצעק ולפעמים אני לא רוצה שהוא יעשה הרבה רעש.
אני משנה כל הזמן.

לא יודע מה עוצמת הקול שמכוונת לפני ביצוע השיחה.
ממילא אני יכול לכוון בתוך השיחה את עוצמת הקול אם זה גבוה/נמוך מדי.
הבעיה היא שאני לעולם לא מצליח להנמיך אותה מעבר לגבול מסויים שגוגל קבעה(ככל הניראה).
גם אם אני מנסה שלא דרך המקשים הפיזיים, אלא דרך הצג עצמו, שמאפשר לשלוט על דרגת הצלילים, זה בלתי אפשרי.
הסמן פשוט מסרב להמשיך הצידה לקול הנמוך יותר.

מסתבר שהבעיה הזו קיימת כבר מ-2009 לפחות.
24/05/2016 | 16:10
29
וגוגל יודעת על זה ולא מטפלת.
הבעיה קיימת במכשירים שונים של חברות שונות לפי רפרוף קל בתגובות.
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית
יפעת כלכלה וחשבונאות
פורום גאדג'טים
פורום גאדג'טים
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום