לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3665736,657 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'גם אתם חושבים שאיכות הרשתות הסלולריות בישראל על הפנים...?'
גם אתם חושבים שאיכות הרשתות הסלולריות בישראל על הפנים...?
18/11/2018 | 10:35
7
34
בכיר במשרד התקשורת בכתב האשמה חריף: נכשלנו הידרדרנו למיקום מביך בכל המדדים...
חיים גרון סמנכ"ל בכיר טכנולוגיות עתידיות וסייבר כתב לראשי המשרד במכתב שהגיע לידי גלובס: כדי להציל את השוק נדרשים צעדים קשים וחישוב מסלול מחדש ברגולציה, גרון טוען קובע באופן חד-משמעי כי תחרות מחירים חריפה היא בבחינת פירות באושים שהובילה לעצירת השקעות ולדרדורה של ישראל בכל המדדים ההשוואתיים לעולם...

לצפיה ב-'ממ.. לא? '
ממ.. לא?
18/11/2018 | 10:42
4
35
יש לנו כיסוי יותר טוב מחלקים בבריטניה (אבל זה לא חוכמה- שטח גדול יותר). 
לגבי מחירים מצבנו טוב (לא זול כמו האיחוד האירופאי אבל לא יקר כמו ארה"ב). 

כל מה שנוגע למהירות הגלישה, אולי יחלקו עליי אבל מה שיש לנו סביר בהחלט. 
לצפיה ב-'תגובתך מנותקת מהמציאות בכל היבט'
תגובתך מנותקת מהמציאות בכל היבט
18/11/2018 | 11:46
3
14
לצפיה ב-'בוא תנמק, אף אחד לא יכול לקחת אותך ברצינות ככה. '
בוא תנמק, אף אחד לא יכול לקחת אותך ברצינות ככה.
18/11/2018 | 12:46
2
16
איזה היבט לא טוב כרגע, לדעתך? 
לצפיה ב-'צודק, הנה הנימוקים'
צודק, הנה הנימוקים
18/11/2018 | 15:28
1
8
יש לנו כיסוי יותר טוב מחלקים בבריטניה (אבל זה לא חוכמה- שטח גדול יותר). 
ת: לא ברור על מה אתה מסתמך

לגבי מחירים מצבנו טוב (לא זול כמו האיחוד האירופאי אבל לא יקר כמו ארה"ב). 
 ת: המחיר הממוצע בישראל לחבילה לא מוגבלת שיחות ו-sms כולל עשרות ג'יגה של דטה הוא כ-7 יורו. 
באירופה ממוצע המחירים (בדקתי במערב אירופה) הוא כפול ומשולש

כל מה שנוגע למהירות הגלישה, אולי יחלקו עליי אבל מה שיש לנו סביר בהחלט.
ת: מהירות הגלישה בישראל בפיגור נוראי ראה תגובה של shaulreznik  גם איכות השיחות ירודה וברמת אמינות טעונת שיפור דחוף

לצפיה ב-'עונה :'
עונה :
18/11/2018 | 16:27
7
לגבי בריטניה- אני מסתמכת על הניסיון שלי, בשימוש עם כרטיס מקומי של O2 הרשת הבריטית. יש חלקים (במיוחד באיזורים הכפריים והרריים יותר) שאין קליטת רשת בכלל - או שיש, אבל לא קליטת אינטרנט סלולרית.  מבחינת גודל, בריטניה אכן הרבה יותר גדולה יותר מישראל.

המחירים- עד לפני תקופה לא ארוכה המחירים בישראל היו גבוהים מאוד, והלקוח הישראלי היה נרשם, מקבל מחיר טוב אבל רק לשנה - ואז היה צריך להתמקח שוב כדי לקבל שוב מחיר טוב. עזוב חבילות של 30-50-100 ג'יגה בחודש. אני מדברת על האפשרויות הבסיסיות של חבילות קטנות 200-500 דקות שיחה/מסרונים פלוס 2-5 ג'יגה. זה לא היה בשוק הישראלי כמחיר קבוע (מצבנו היום טוב יותר), ובאירופה כן. לגבי אמריקה המחירים יותר גבוהים. לתייר שבא לניו יורק לכמה שבועות משתלם לעשות חבילה של "הכל כלול" במחיר מסויים- אבל אופציה לחבילה צרה כמעט ולא קיימת, ואם כן- היא יקרה יחסית (יש עניין דומה בקנדה, תביעה, שבה ילדים היו מאשרים חריגה בדאטה ע"י הודעת טקסט חזרה- וההורים היו משלמים עבור המשך הגלישה מחיר מופקע. בישראל, אתה מסיים את החבילה ולרוב נחסם לגלישה אלא אם הגדרת חריגה נוספת מראש). 

אני חולקת עליך לגבי מהירות הגלישה, ואיכות השיחות. שוב, חווית משתמש שלי בחו"ל (סים בריטי, סים בולגרי שלא באיחוד האירופי, וסים בינ"ל "מתלבש" על רשת מקומית) . לגבי רמת השירות ואמינות אני מסכימה איתך לגמרי ! 

לצפיה ב-'משרד התקשורת...'
משרד התקשורת...
18/11/2018 | 10:56
26
אחרי הנאמנות הגדולה לטובת הציבור שהפגין המנכ"ל הקודם פילבר, האובייקטיביות של  משרד התקשורת מוטלת בספק גדול בעיני.

להערכתי יש סיכוי טוב מאד שעוד זמן לא רב  נשמע שמר גרון עבר לעבוד באחת החברות הסלולריות.

בכלל, אם יש משהו שזקוק לשיפור מהיר זאת הרשת הקווית דווקא. כבר מזמן קו במהירות   100M היה  אמור להיות זול וזמין לכל דורש.   
לצפיה ב-'בואו ונסתכל על מדדים אובייקטיביים'
בואו ונסתכל על מדדים אובייקטיביים
18/11/2018 | 13:08
19
מהירות -  מקום 61 (סלולרי), מקום 21 (קווי)
לצפיה ב-'למבינים בדואר - כמה זמן אמור להיות סטטוס ממתין לבדיקת מכס'
למבינים בדואר - כמה זמן אמור להיות סטטוס ממתין לבדיקת מכס
18/11/2018 | 15:30
7
הזמנתי חבילה בדואר
וכבר שבועיים הסטטוס תקוע על ממתין לבדיקת מכס
מישהו יודע כמה זמן זה אמור להיות ככה
לצפיה ב-'אתם יכולים להמליץ על מכשיר סלולרי זול ?'
אתם יכולים להמליץ על מכשיר סלולרי זול ?
18/11/2018 | 15:30
11
יש לי אייפון ישן מאד שכבר על ערש דווי. אני כיום לא יכולה להרשות לעצמי מכשירים בליגה של אייפון. אמרו לי ששיאומי רדמי 5 מאד מומלץ מבחינת היחס עלות-תועלת. אז השאלה שלי אם אתם מאשרים, ואם כן אז איפה כדאי לקנות, האם יש איזה מבצע בבלק פריידי/סייבר מנדיי, ואיזה דגם בדיוק. אני רואה בזאפ Xiaomi Redmi 5 32GB 3GB RAM וגם Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB ועוד דגמים, זה נע בין 600 ל-1100 בערך, וזה פער די משמעותי עבורי.
ואם לא שיאומי, אז איזה מכשיר אתם ממליצים (ואיפה לקנות וגו').
תודה מראש.
לצפיה ב-'מצלמה אחורית בגלקסי 8s +לא עובדת טוב מה עושים?'
מצלמה אחורית בגלקסי 8s +לא עובדת טוב מה עושים?
16/11/2018 | 12:42
10
38
אז ככה יש לי מכשיר סלולרי גלקסי 8 אס פלוס דור 4
ולא מעט פעמים קורה כשאני פתוח את המצלמה אז התמונה היא מעוותת כזאת ולא רואים טוב אשכרה מטושטשת אבל הקדמית בסדר גמור וניסתי לנגב עם בד מיוחד את העדשה ולא עוזר כלום ויש לציין שבפעמים הקודומים
זה הסתדר לי לבד כאילו לא קרה כלום אבל עכשיו לא ויש לציין שהמכשיר לא היה חשוף למים או משהו אני לא נוגע עם הידיים בעדשה של המצלמה מה אתם חושבים שהבעייה יכולה להיות פה ?

אשמח לקבל סיוע בבקשה
לצפיה ב-'הסתדרתי בסוף'
הסתדרתי בסוף
16/11/2018 | 14:40
9
58
היתי צריך לנער את המכשיר טוב טוב ואז התמונה חזרה להיות בסדר גמור
וקראתי מקודם באינטרנט ומסתבר שזאתי בעייה נפוצה

ככה שאם יש למישהו את אותה הבעייה שינסה לקחת את המכשיר ביד ולנער טוב טוב
ממש כמו שמנערים שקית שוקו לפני שמתחילים לשתות

תודה רבה בכל מקרה
לצפיה ב-'חח פאר היצירה האנושית, סמסונג '
חח פאר היצירה האנושית, סמסונג
16/11/2018 | 15:21
2
61
תן לו מכה אם לא עובד 
לצפיה ב-''
16/11/2018 | 15:48
7
לצפיה ב-'החינוך של פעם'
החינוך של פעם
16/11/2018 | 17:10
17
לצפיה ב-'חחח ....אשכרה פאר היצירה אתמול נכנסתי לתדלק '
חחח ....אשכרה פאר היצירה אתמול נכנסתי לתדלק
17/11/2018 | 10:29
5
54
, ביקשתי מהמתדלק שיפתח לי תדלוק במזומן , כנראה שפית התדלוק
, מולה נעמדתי , היא פיה סוררת וכדי להתחיל תדלוק היתה צריכה לקבל כמה
חבטות הגונות מהמתדלק.... זה היה ממש מצחיק , לאור מה שכתבת
חשבתי שאולי זו משאבה תוצרת סמסונג...
לצפיה ב-'מי שצוחק על סמסונג… '
מי שצוחק על סמסונג…
17/11/2018 | 22:09
4
36
כנראה לא החזיק בשיאומי מימיו
לצפיה ב-'האמת שהשיאומי 4x שלי הוא טרקטור אמיתי , לפחות לעומת'
האמת שהשיאומי 4x שלי הוא טרקטור אמיתי , לפחות לעומת
18/11/2018 | 07:38
3
31
הנקסוס 5 שכל נפילונת הסתיימה בטרגדיה , אצלו כל
נפילה , בעה"ר , נגמרת בהרמה מהרצפה והמשך שימוש.
הצליח לשרוד כוס קפה שלמה שנשפכה עליו...

גם- ה- g2 המופלא שהיה לבת שלי...בשנתו האחרונה
הוחלפו לו 4 מסכים... -:(  והשיאומי שלה כבר עוד מעט שנתיים
ואף מסך לא הוחלף.
בעה"ר...
לצפיה ב-'אהה ומכרתי את כל האחזקות שהיו לי בשיאומי '
אהה ומכרתי את כל האחזקות שהיו לי בשיאומי
18/11/2018 | 07:41
10
לצפיה ב-'מה זה בעה"ר??'
מה זה בעה"ר??
18/11/2018 | 11:04
1
18
גם לבעלי יש שיאומי והוא מרוצה (אבל הטלפון בן חודש… )
אצלי יש באג שבזמן שיחה מלא דברים נלחצים. ניסיתי אלף ואחד דברים ומה שאני עושה כרגע זה ללחוץ על הלחצן הפעלה בכל שיחה ואז המסך לא נדלק בכלל. זה מעצבן , ועדיין, לא עד כדי כך שאחליף מכשיר…
לפעמים כשמצלמת, המצלמה לא מגיבה. צריכה לצאת ולהפעיל את המצלמה שוב. זה לא נורא כשהאובייקט זה פרח או שקיעה אבל כשמצלמים ילדים?!..
ואם כל זה לא מספיק, לפעמים לוקח לאפליקציות כמה שניות להיפתח. הכי סמסונג 2014.

לצפיה ב-'בלי עין הרע'
בלי עין הרע
18/11/2018 | 11:17
15
לפחות זה הניחוש שלי.
לצפיה ב-'Xiaomi Redmi Note 6 Pro '
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
17/11/2018 | 22:07
4
53
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 6.26-inch Full HD+ display, 4000mAh battery launched

ה-שיאומי רדמי נוט 6 פרו החדש!!! , המוצר נמצא בירידת מחיר העלות העכשווית שלו היא 854 שקל !! מגיע עם מסך 6.26 אינץ , עם פאנל מסך IPS (ניתן לראות איכות מסך מעולה מכל זווית שתסתכלו) .
בנוסף זה מגיע עם :

זיכרון- 4gb
נפח אחסון- 32gb מובנה (ניתן להוסיף כרטיס הרחבה microSD,עד 128 gb נוספים)
מצלמה קדמית כפולה , 20MP+2MP
מצלמה אחורית כפולה , 12MP+5MP
מעבד – שמונה ליבות Qualcomm snapdragon 636 , תדר 1.8 , אחד המעבדים החזקים שיש היום
בסמרטפונים!!!.
מעבד גרפי- Adreno 509
סוללה- 4000Mah , מחזיקה מעל 7 שעות בשימוש!!
רזולוציה מסך- 2280x1080, FUD

גודל

גובה: 157.91 מ"מ
רוחב: 76.38 מ"מ
עובי: 8.26 מ"מ
משקל: 182 גרם

רשתות אלחוטיות
802.11b / g / n
תמיכה ב- WIFI 2.4G \ WIFI ישיר
תמיכת Bluetooth 4.2

כרגע המוצר זמין בצבע שחור בלבד

ניתן להזמין את המוצר בקישור הבא:

לצפיה ב-'אפשר את הפרסומת ביותר גלוי'
אפשר את הפרסומת ביותר גלוי
17/11/2018 | 23:27
1
33
ומטופש?
לצפיה ב-'חחחח....אל תזמין את זה לעצמך'
חחחח....אל תזמין את זה לעצמך
18/11/2018 | 08:00
7
לצפיה ב-'ברור, אני ממש רץ להזמין....'
ברור, אני ממש רץ להזמין....
18/11/2018 | 05:51
22
דרך אתר ישראלי קקמייקה.
לצפיה ב-'850 שקל על מכשיר עם זיכרון 32/3 זה מחיר יקר.'
850 שקל על מכשיר עם זיכרון 32/3 זה מחיר יקר.
18/11/2018 | 09:01
24
בארץ מכשיר עם זיכרון 64/4 עולה בסביבות 800/850 שקל עם רום גלובאלי.
https://www.wisebuy.co.il/product.aspx?category=e-...

1) כרגע עם הרום הגלובאלי יש בעיות אופטימיזיציה בין המעבד לתוכנה.
המכשיר איטי בפעולתו ויש לו לא מעט לאגים.
2) הנוצ' מונע מהמכשיר להציג אייקונים של נוטיפיקציות והודעות בראש המסך.
לצפיה ב-'אשמח להמלצות על מטען מהיר לשיומי מימקס, האם ugreen מומלץ?'
אשמח להמלצות על מטען מהיר לשיומי מימקס, האם ugreen מומלץ?
15/11/2018 | 22:38
5
44
האם צריך תקן של קוואלקום3, כדי שזה יהיה מהיר?

אני כותב בנייד , וקשה לי להראות את הקישורים.

אני אנסה לשפר את ההודעה בכתיבה במחשב נייח, כולל קישורים

תודה לעונים.

בגלל הבלק פריידי

לצפיה ב-'הטלפון והמטען צריכים לעבוד '
הטלפון והמטען צריכים לעבוד
16/11/2018 | 14:19
2
40
עם אותו תקן טעינה מהירה, אחרת תקבל טעינה רגילה
לצפיה ב-'תודה. אם אין תאימות, יכול להיות קצר? '
תודה. אם אין תאימות, יכול להיות קצר?
17/11/2018 | 23:30
13
נניח שאם אני מטעין לאוזניות?
לצפיה ב-'שאלה נוספת, יש חשיבות גם לכבל USB? כי ראיתי כבלים מעט יקרים'
שאלה נוספת, יש חשיבות גם לכבל USB? כי ראיתי כבלים מעט יקרים
17/11/2018 | 23:32
13
יותר, חלק עם ציפויי זהב וכו'

גם שך UGREEN
לצפיה ב-'כן '
כן
17/11/2018 | 07:00
1
27
אבל הBF של הסינים כבר היה, ב11 לחודש 
לצפיה ב-'יש להם מחירים טובים גם עכשיו, (השאלה אם לחכות לBF? להוזיל?)'
יש להם מחירים טובים גם עכשיו, (השאלה אם לחכות לBF? להוזיל?)
17/11/2018 | 23:29
11
לצפיה ב-'שיאומי פוקופון'
שיאומי פוקופון
17/11/2018 | 19:32
33
מישהו יודע אם המכשיר שבכותרת תומך במצלמה חיצונית (external camers)? יש לי מכשיר שנקרא אנדוסקופ שלצערי לא נתמך בטלפון העכשווי שלי (samaung galaxy S3 neo). בכלל, במפרט של טלפונים סלולריים אני מתקשה למצוא  התייחסות לשאלת המצלמה החיצונית (אני יודע שיש תמיכה ב OTG אבל מסתבר שזה לא מספיק).
לצפיה ב-'פלאפון לאדם מבוגר'
פלאפון לאדם מבוגר
14/11/2018 | 07:59
4
99
הי, 
מחפש פלאפון לאדם מבוגר.
שיהיה גדול  (יחסית), עם שמע חזק ועדיף עמיד.
עד עכשיו הוא השתמש ב BLU STUDIO X PLUX 5.5 INCH
אבל הוא נגנב. יש לכם המלצות על משהו דומה\ יותר טוב?

תודה רבה
לצפיה ב-'סיני כלשהו ב-120-150 דולר'
סיני כלשהו ב-120-150 דולר
14/11/2018 | 16:03
2
65
עם מגן מסך וכיסוי ארנק שמספקים את העמידות הרצויה.

Redmi 4x Note הוא אחלה מכשיר, למשל.
לאימי בת ה-71 יש את Redmi 4x
לצפיה ב-'כמו הונור 6X, 7X,8X'
כמו הונור 6X, 7X,8X
17/11/2018 | 07:04
40
מסכי 5.5  6 ו6.5 בהתאמנ
מחיר סביר
שמע חזק במיוחד
לצפיה ב-' מצטרפת להמלצה - שיואמי רדמי 4+מגן טוב (צורת ספר/פנקס)'
מצטרפת להמלצה - שיואמי רדמי 4+מגן טוב (צורת ספר/פנקס)
18/11/2018 | 09:50
17
אח מאותגר טכנולוגית שנוטה להרוס אלקטרוניקה ואחיינתי בת 10- המכשרים שלהם שורדים כבר שנה או טיפה יותר.  
לצפיה ב-'שיאומי MI A2.'
שיאומי MI A2.
15/11/2018 | 09:39
74
שיאומי MI A2 זיכרון 64/4.

אנדרואיד 8.0 OREO (ממשק נקי אנדרואיד ONEׁ) 
ניתן להוריד למכשיר לאונצ'ר שמיועד לאנשים מבוגרים.

2) טלפון למבוגרים

רמקול חזק לשמיעת מוזיקה ובשימוש כספיקר עם עוצמת שמע חזקה באפרכסת.

מעבד חזק 660 SD.

מסך 5.99 אינצ' IPS FHD צמד מצלמות 20+12 מגהפיקסל צילום וידיאו 4K + צילום וידיאו 2K עם מייצב תמונה אלקטרוני EIS סוללה 3,000 מיליאמפר + הטענה מהירה QC 4.0 בלוטוס 5.0.

2 חסרונות:
אין יציאה 3.5 לאוזניות צריך מתאם לUSB-C.
אין הרחבת זיכרון.

מחיר 800/900 שקל.

לצפיה ב-'איזה מגן גוף מומלץ ל-OP6, כזה שיעמוד בשימוש ע"י'
איזה מגן גוף מומלץ ל-OP6, כזה שיעמוד בשימוש ע"י
14/11/2018 | 10:36
10
44
חייל צעיר? וגם מגן מסך איכותי למכשיר הזה והיכן לקנות אותם  ?

לצפיה ב-'בדוק ברשת את SPIGEN, OTTERBOX, ORZLY'
בדוק ברשת את SPIGEN, OTTERBOX, ORZLY
14/11/2018 | 13:50
9
38
הערה : חייל קרבי , שטח -- לא הייתי קונה מכשיר באלפיים שקל
יש גם בוץ, גשם, גניבות.... שהקייס לא יעזור. לא הכל זה נפילות

לצפיה ב-'איזה מכשיר היית קונה לחייל (VFM ועמידות מעל הממוצע) ?'
איזה מכשיר היית קונה לחייל (VFM ועמידות מעל הממוצע) ?
15/11/2018 | 11:03
8
14
לצפיה ב-'אם הוא החליט על Oneplus'
אם הוא החליט על Oneplus
15/11/2018 | 14:10
7
42
אז הייתי קונה   OnePlus 3/3T יד שנייה ב800-900 שח
מכיר גם מישהו בראשלצ שמוכר 3 חדש לחלוטין ב900 שח
ה1 ישן מדי
ה2 מתחמם
ה5-5T-6 לטעמי לא מצדיקים מחיר כפול - הם לא "עושים כפול"
ה3 במקרה שבר מסך- זה לא כאב לב (לא אמולד יקר אלא LCD)
אתה מזמין לו מסך בדואר ב45-50$ ובארץ הולך לחנות ומחליף

לגבי מכשיר אחר--- צריך לכתוב צרכים ותקציב- מה הילד רוצה- קשה לענות אין מספיק מידע
היית מחפש מכשירים עד אלף שקל שלא עולה הון להחליף להם מסך (בעברית - לא מכשירים עם מסך אמולד)

לצפיה ב-'ממש לא נעול על OP. תקציב עד 1200 שח, יותר בכיוון 1000 '
ממש לא נעול על OP. תקציב עד 1200 שח, יותר בכיוון 1000
15/11/2018 | 14:31
2
37
צרכים: בעיקר גלישה וגלישת וידאו, מוסיקה (אזניות), מצלמה טובה (לא חייבת להיות מצויינת) -8 בדרוג 10.
הצורך של האבא - מחיר תחזוקת שבר ותקלות הגיוני
לצפיה ב-'אני אעצבן את ג'ורג'י ואגיד Z17 מיני מבאג. 600 ש"ח, ועומד בכל'
אני אעצבן את ג'ורג'י ואגיד Z17 מיני מבאג. 600 ש"ח, ועומד בכל
15/11/2018 | 20:53
39
הדרישות שהצבת, עם הערה אחת לגבי מחיר תחזוקת השבר שלגביו אין לי מושג.
לצפיה ב-'יש לי את ה OP3 אחלה מכשיר- אבל ממליצה על זול יותר'
יש לי את ה OP3 אחלה מכשיר- אבל ממליצה על זול יותר
18/11/2018 | 11:13
15
Xiaomi Redmi דור 4 או 5 יעלו הרבה פחות מאלף כשהם חדשים, והם נותנים תמורה למחיר.
לגבי תיקון - אני לא יודע מה מחירי התיקון (מניחה שזול) אבל בהתחשב ש 4 עלה 450 ש"ח לפני שנה בחנויות....(קנינו 2 במשפחה)
לגבי כל נושא המגנים, לדעתי אין מגן טוב יותר מכזה שהוא כיסוי מלא (צורת ספר או פנקס, כזה שנפתח), אבל הוא לא מגניב מספיק ואנשים רוצים רק מגן גב אחורי. מגן כזה+ מגן מסך פשוט צריך להספיק.  
לצפיה ב-'כרגע יש לו LeEco (המלצתך) והוא לא סובל במיוחד.......'
כרגע יש לו LeEco (המלצתך) והוא לא סובל במיוחד.......
15/11/2018 | 14:39
3
23
לצפיה ב-'אם הוא מרוצה מLeeco '
אם הוא מרוצה מLeeco
16/11/2018 | 15:36
2
35
תקנה לו עוד אחד ב90$. למעשה תקנה לו כבר מראש שני חתיכות 
גם שנה אחרי שהופסק היצור שלו , שום דבר לא מתקרב אליו מבחינת חומרה,  איכות החומרים ויחס תועלת עלות.
בהנחה שהמשתמש יודע אנגלית
של כיתה ה לפחות, זאת אומרת... 
לצפיה ב-'איפה קונים ב-90$ (חדש) ?'
איפה קונים ב-90$ (חדש) ?
18/11/2018 | 10:00
1
12
ולמה אנגלית ?!
לצפיה ב-'אפשר להזמין מ DX - כולל משלוח (חינמי) - עולים $100'
אפשר להזמין מ DX - כולל משלוח (חינמי) - עולים $100
18/11/2018 | 11:25
63
אני לא מכירה את המותג הזה, אבל אם היית מרוצה, אין סיבה שלא (משלוח יקח חודש- השאלה אם יש לך זמן).

אגב, בהודעה קודמת שכחתי לרשום את אולפון שנמכר גם בארץ- איזור מחירים 500 ש"ח (אופיס דיפו ראיתי שפירסמו) לגבי איכות המצלמה - מניחה שבינונית מאוד(?):

לצפיה ב-'HONOR 10 - ביקורת ב10 ציטוטים , ועוד אחד... '
HONOR 10 - ביקורת ב10 ציטוטים , ועוד אחד...
12/11/2018 | 23:32
21
146
"אילו היית שואל את האנשים מה הם רוצים - הם היו מבקשים סוס טוב יותר" - הנרי פורד
לפני שבועיים שיתפתי בפורום נכבד זה את לבטי לגבי מכשיר טלפון חדש עבור חמי. יותר משנה הוא מחזיק בוואןפלוס וואן הישן שלי ועד לאחרונה המכשיר תפקד למלוא שביעות רצונו. לאחרונה , הוא מרבה להתלונן על המצלמה הרעועה,  חיי הסוללה של המכשיר ועל עוד כמה באגים קטנים שמציקים לו (ניתוקי BT, איבודי קליטה רנדומליים ועוד) . לקראת יום הולדתו המתקרב, התכנסה המשפחה, הוחלט על רכישת טלפון חדש עבור הפרסונה האהובה, נקבע התקציב, וכמו ברוב המקרים האלה עלי הוטלה משימת בחירתו ורכישתו של המכשיר.
בשרשור בפורום נזרקו כמה אופציות מעניינות ובסופו של דבר הגענו למסקנה שהחבילה הכי נוחה והגיונית לבחור תהיה השיאומי מי A2.

אז הזמנתי עבורו את ההונור 10

"פעם התחרתי בכל מיני ענפי ספורט. ואז גיליתי שאפשר לקנות גביעים. עכשיו אני מצטיין בהכל."  - דימיטרי מרטין, קומיקאי אמריקאי.
זה לא שאני מזלזל בחברי הפורום הנכבדים (לפחות לא ברובם המכריע ) . ההעדפה של ההונור על גבי השיאומי הגיע לאחר חפירה והשוואה בין שני המכשירים והמסקנה היתה שהחבילה שההונור מציעה (גם אם במחיר מעט גבוה יותר) יותר רחבה ומוצלחת. ה10 מכוון גבוה יותר ומכשירי הדגל של המותג מבית הוואוי  ידועים ככאלה שמספקים תמורה גבוהה מאוד למחיר, וחווית שימוש קרובה עד זהה למכשירי דגל אחרים המתומחרים משמעותית גבוה יותר.
הMI A2 לעומתו מוגדר על מפרטו ושימושו כמכשיר ביניים (גם אם מצוין)  מתוך רצון לקבל את המקסימום מתוך התקציב הקיים, הלכתי על ההונור . עזרה לכך העובדה גם שאני מחזיק בהונור 8 כמכשיר האישי שלי מעל לשנה , רכישה שהתבררה כמוצלחת מאוד למרות שנעשתה בניגוד לסוג המכשירים שאני נוטה לתעדף בד"כ.

"אין בנמצא יופי מיוחד במינו שאין בו מידה של מוזרות." ~ פרנסיס בייקון ,פילוסוף משפטן וסופר בריטי

כמו שציינתי בזמנו על ה8 , עוד לפני שמניחים את האגודל על כפתור ההדלקה קשה להתעלם מהעיצוב של המכשיר. ההונור 10 ממשיך את הקו העיצובי שהתחילה הוואוי כבר ב8 ,עם גב מזכוכית המוקף במסגרת מט מתכתית. הגב מורכב למעשה מ15 שכבות זכוכית היוצרות תבנית ייחודית בה משתקפות קרני האור על השטח. התחושה הכללית היא שהמכשיר בנוי לתלפיות או כל שכונה ירושלמית אחרת ומשדר יוקרה וייחודיות.
הצבעים הזמינים הינם כחול, שחור, אפור ירוק ולבן .על ידי רווית הכוויות מנמנם לו בניחותא הדגם השחור (או השחור חצות אם נשתמש בז'רגון החברה) שהרי כתוב בתורה שצבעם המיועד של ג'אגדטים אמיתיים הוא שחור .
בדומה למרבית מכשירי הדגל שהושקו במהלך 2018 המכשיר עצמו צר וגבוה (יחס 19:9) בעל שוליים דקיקים שהמסך מכסה את רובו הגדול של פני המכשיר. מימדיו יוצרים מכשיר שיושב בטבעיות ביד ומאוד נוח לאחיזה ולתפעול, גם ביד אחת.
מרשים? בהחלט אבל זה לא ממש משנה, כי הנה הוא נכנס לקייס בכל מקרה .

לכשנלחץ  בסופו של דבר על כפתור ההפעלה יתגלה אלינו מסך מצויין - צבעוני, מואר וחד בגודל נאה של 5.84 אינטש המספק תמונה שהיא תאווה לעיניים.

"כמה מהר צריכה הזברה לרוץ עד שהיא נראית אפורה?" - דמיטרי מרטין , ההוא ממקודם.
הוואוי ציידה את ההונור 10 בהיי סיליקון קירין 970 , מעבד הדגל של החברה עד ממש לאחרונה (2 מכשירים כבר הושקו מאז עם ה 980) . בצירוף של נפח זכרון עבודה של 4 GB ו GB זכרון אחסון 128 אחסון (ללא יכולת הרחבה) מתקבלת פה חווית שימוש מהירה להחריד. התפעול זריז , אפליקציות מורדות, מותקנות ומשוגרות כרקטות כיפת ברזל המשחרות לקאסם הבא . העדכון האחרון למכשיר צירף את הGPU TURBU , שם מפוצץ שהעניקה הוואוי לטכנולוגית עיבוד הגרפיקה החדשה במכשיר.
המכשיר פשוט זריז, וכמעט נטול לאגים.

"לינוקס ידידותית למשתמש, היא רק מאוד בררנית לגבי הידידים שלה..." - מקור לא ידוע
גרסת האנדרואיד במכשיר עומדת על 8.1 , (הפאי כבר  בתנור) שעליו מולבש ממשק המשתמש המוכר של הוואוי בשם EMOTION UI או בקיצור EMUI . אי אפשר להאשים את הממשק הזה בדמיון רב לאנדרואיד הגולמית, אבל בהחלט ניתן למצוא בו יותר מנקודת דמיון אחת לIOS .
אל אף  שגם במכשיר האישי אני חי עם הממשק הזה בשלום, עדיין הוא מהווה הנקודה החלשה במכשיר. מצד אחד יש כמה יתרונות, הממשק מכיל אפשרויות שונות שבחלקן מאוד שימושיות ותורמות (זיהוי תנועת המכשיר על ,ניווט במכשיר בשימוש בסורק טביעות האצבע,  זיהוי פנים זריז ויעיל ועוד...)
בנוסף ישנה האפשרות להחליף ערכת נושא לממשק לאחד שרסן קצת את הלוק המצועצע שלו, אלוהים אדירים.
מצד שני , מגיעות לא מעט אפליקציות של הוואוי שסתם תופסות מקום ואת חלקן לא ניתן להוריד ומי שרגיל לאנדרואיד נקי יתקשה למצוא חלק מההגדרות בגלל מיקום שונה בתפריטי המשנה.
בעיה נוספת במכשירים שנרכשים מסין  - בגלל שיקוי עלות המכשיר הוזמן באלי אקספרס עם רום סיני. לחובתה של הוואוי יאמר שתהליך החלפת הרום הוא מסובך ומהווה כאב ראש רציני. ברום הסיני אמנם ניתן לקבל שירותי גוגל (הפליי סטור  מגיעה מותקנת) , אך הם אינם מוטמעים בצורה מלאה כך שאת גוגל אסיסטנט למשל עדיין לא הצלחתי להגדיר כעוזרת הקולית הראשית (לחיצה על קיצור הדרך מובילה לסינית שצועקת עלי שהיא לא מבינה אותי) . בעיה מציקה נוספת היא שככל הנראה חסמה הוואוי את האפשרות להתקין לאונצ'ר חיצוני. או יותר נכון , ניתן להוריד ולהגדיר לאונצ'ר אך אין אפשרות להגדיר אותו כלאונצ'ר ברירת מחדל ולכן, כל לחיצה על כפתור הבית תחזיר אותנו ללאונצ'ר המקורי של המכשיר. בהחלט מעצבן.
המכשיר הגיע כבר בממשק דובר אנגלית כשפה הראשית ובחלקו התפעולי מתורגם כמעט באופן מלא .עדיין צצו פה ושם  חלקים מסויימים בסינית.
עם כל זה, אין בעיה בהתקנת אפליקציות ותפעולן נעשה באופן זהה כמו בכל מכשירי האנדרואיד.

אם אתה מצלם בצבע אתה תראה את צבע הלבוש שלהם; אם אתה משתמש בשחור-לבן, אתה תראה את צבע נשמתם." (לא ידוע)
להוואוי ולהונור בפרט יש מוניטין טוב שמדובר במצלמות מכשיריהן . עם ההונור 8 אני מוציא תוצאות שעד היום נראות טוב גם בהשוואה תמונות ממכשירי דגל בני הדור הזה. כך גם עם ה10 . זאת לא המצלמה הכי טובה בשוק, אבל מדובר במצלמה בהחלט טובה.
המצלמה היא מצלמה כפולת חיישנים כשחיישן אחד (24MP)  מצלם במונוכרום (שחור לבן) ובכך קולט יותר פרטים,  החיישן השני (16MP) בצבע ועיבוד התמונה המתקבלת בין השניים אמורה לתת תמונות חדות יותר, ברורות ונקיות יותר. מעבר לכך שברוב המקרים זה עובד מצויין , השימוש בחיישן השחור לבן בלבד המתאפשר במכשיר, מנפק תמונות פשוט אחרות . כמאמר הציטוט, יש משהו אחר,  בצילום שחור לבן אמיתי ולא מפולטר , מימד עמוק יותר של תמונה, בעיקר שמדובר בצילומי בני אנוש.

בהוואוי מתגאים בכך שבהונור 10 מוטמעת טכנולוגית בינה מלאכותית שבאה לידי ביטוי בעיקר בתחום הצילום במכשיר. תוכנת הצילום במכשיר יודעת לזהות את אובייקט הצילום ובהתאם לכך להתאים לו את הנתונים על מנת לקבל תמונה אופטימלית. בחלק גדול מהמקרים הזיהוי עובד. המצלמה מבדילה בין אוכל, ילד מתרוצץ , צילום נוף , צילום קבוצתי ושלל מצבים אחרים. בתכל'ס תחת העין הלא מקצועית שלי, ברוב המיקרים היא פשוט מעלה את רווית הצבעים (SATURATION) ומשחקת עם הניגודיות\בהירות. לפעמים התוצאות מוצלחות בחלק לא קטן התמונות נראות כאילו צולמו בפילטר צבעוני מידי. .
בתנאי תאורה נמוכים המצלמה מוציאה תמונות סבירות, לפעמים אפילו טובות, לא משהו בחוד החנית אבל בהחלט שיפור משמעותי מרוב המצלמות בהונורים הקודמים. המצלמה מצליחה לקלוט כמות יפה של אור אבל עיבוד תמונה מורגש והעדרותו של מייצב אופטי גורמים לאיבוד פרטים מסויים  ,נוכחות קלה של רעש וירידת איכות בתמונה.

מצלמת הסלפי מצלמת סלפים.

"פעם קניתי חבילת סוללות עבור ילדי לחג המולד , עם פתק שאמר "הצעצועים אינם כלולים…" - ברנאד מאנינג, קומיקאי בריטי .
סוללה בנפח 3400 מיליאמפר מספקת יום עבודה מלא בשימוש בינונית בינוני פלוס. גם שהעבדתי אותו בצורה אינטנסיבית יותר עדיין הגעתי לשעות הערב עם קצת תחמושת בקנה. זמני מסך חביבים של 4-5 שעות. צפיה בשלושה פרקים של BODYGUARD במכשיר נגסה בסביבות ה15 אחוז. נתון חביב, הסדרה פחות.
ההונור מצוייד בטכנולוגית הטעינה המהירה העדכנית ביותר של החברה בשם SUPER CHARGE. המטען, מה טוב, כלול.  הטעינה אכן מהירה מאוד,בחצי של טעינה המכשיר זינק מ25 ל80 אחוז , טעינה מ9 אחוז עד למצב מלא
לצפיה ב-'ממשיכים'
ממשיכים
12/11/2018 | 23:39
15
93

"Please sir, May I have some more" - אוליבר טוויסט \צ'ארלס דיקנס

אז הנה MORE :  שקע אוזניות , מאחרוני המוהיקנים בשוק,  מצוי במכשיר ומעניק איכות צליל מספקת ,(מספיק בשביל לנטרל את מעללי החייל היושב מאחוריך ברכבת ישראל אתה מתוודע בעל כורחך כשותף סמוי בשיחת הטלפון אותה הוא מתעקש לנהל בדציבל של מנוע סילון), קורא טביעות האצבע הדקיק והמאוד מהיר מצוי בחלקו הקדמי של המכשיר תחת המסך, אם כי בקושי השתמשתי בו כי למכשיר גם יש זיהוי פנים המתבסס על המצלמה הקדמית ועובד מצוין. חישן האינפרא האדום עדיין מהווה תוספת נפלאה (מאפשר לתפעל מכשירים מופעלי שלט בבית) , הGPS עובד ללא רבב,ה NFC מתקתק , לא נתקלתי בבעיות תקשורת בשן הכחולה,קיים מצב "EYE COMFORT" שהוא למעשה פילטר כחול המקל על העין בצפיה ארוכה במסך. בקיצור, יש MORE .

"כסף כסף כסף ,שורף לי את קצה היד" רמי פורטיס , משוגע.

המכשיר הוזמן מאלי אקספרס במחיר של 270 דולר לפני מס, קצת פחות מאלפיה בכסף ציוני . בהמלצת מנהל הפורום המלומד , לא המתנתי עם ההזמנה לסינגלס דיי על מנת שהמכשיר לא יתתקע בפקק האדיר שייוצר בדואר בעקבות טרפת ההזמנות של היום הזה. העצה התגלתה כמועילה לאור העובדה שמרגע ההזמנה עד להגעתו של המכשיר לידי חלפו רק 11 יום. זמנים לא רעים אפילו בשביל אמזון המהוללת. (ביום הרווקים הסיני מחיר המכשיר ירד ב 20 דולר אבל בשילוב של קופונים וקאשבקים הצלחתי להגיע לסכום רכישה תיאורטי של 850 ש"ח…)
יצויין שנית שבמחיר הזה מגיע תת הדגם הסיני. בשביל לקבל את הגרסה הגלובלית יידרש תשלום כבר של 360 דולר.  (1329 ש"ח) .
בכנען ניתן למצוא אותו ברשת גו מובייל, דגם ה64 GB אחסון במחיר של 1619 ש"ח או 1349 אם תדרימו לעיר השמש הנצחית .(לשם שינוי עם מטען מקורי).
באירופה נמכר המכשיר (גם בגרסת ה 64\4) סביב 340 יורו השווים ל1400 שקלים יהודיים. כולם כמובן בגרסה הגלובלית.
באופן אישי אני יכול לומר שהחיים עם הגרסה הסינית לא באמת מהווים מכשול . בהחלט מעצבן שאי אפשר להחליף לאונצ'ר, ומידי פעם מופיע סינית במכשיר אבל בתפעול השוטף הכל תקין. לעומת מכשירים אחרים, תהליך החלפת הרום במכשירי הוואוי הוא חתיכת קוץ בתחת והוא דורש סבלנות לצד פשפוש בתוכנות צד באתרים מפוקפקים.

"שים ידך על תנור חם למשך דקה וזה יראה לך כשעה. שב ליד אישה יפה שעה וזה יראה לך כדקה. זוהי  יחסות." - אלברט אינשטיין. לא זמר.
ב1000 ש"ח (או 1170 בשקלול מס) לא תמצאו מכשיר שרץ ככה, מצלם ככה, נראה ככה ובנוי ככה.
החולשה של המכשיר הזה מגיעה בדמות הממשק המעט מעיק שלו ועדיין הממשק עצמו מספק כמה צ'יפורים קטנים שלא נמצא באנדרואידים הנקיים.
גם במחיר האירופאי\ישראלי שלו מדובר בחבילה לא רעה בכלל אפילו  שנזכרים שלמכשיר אין תקן עמידות במים כלשהו או טעינה אלחוטית.
בעיני ההונור 10 מהווה כרגע כמקסימום דגל במינימום מחיר. הוואן פלוס 6 מהיר ממנו? סביר להניח. הגלקסי S9 מצלם טוב יותר ? בטוח שכן. ועדיין זה הכל שאלה של מה הפער בביצועים מול המכשירים האלה, וכמה עמוק דחפת את היד לכיס על מנת להשיג אותם , מכולם דרישותיו הכלכליות של ההונור הן הצנועות ביותר…
שהרי נאמר :  "Humility forms the basis of HONOR, just as the low ground forms the foundation of a high elevation" - ברוס לי, קרטיסט, גיבור ילדות וחובב סמארטפונים בסתר...

לצפיה ב-'יופי של סקירה '
יופי של סקירה
13/11/2018 | 07:03
1
53
רציתי לציין שמדובר בגרסת 128GB ולא 64 גיג'ה 
זה משמעותי, כי למכשיר אין אפשרות הרחבה 
לגבי  מטען המטען הוא מקורי אבל דורש מתאם לארץ ישראל 
באילת  זה גם מקורי אבל זה מטען אירופי ולדעתי זה 64GB

לצפיה ב-'זה אכן 64, נראה לי שכתבתי '
זה אכן 64, נראה לי שכתבתי
13/11/2018 | 07:08
42
לגבי המטען הסיני/אמריקאי - גם נכון, הסינים שלחו ביוזמתם מתאם לשקע ישראלי לצד מגן גוף ומגן זכוכית בנוסף למה שכבר מגיע עם המכשיר.

לפנק לפנק לפנק ,��
לצפיה ב-'תודה ושאלה קטנה.'
תודה ושאלה קטנה.
13/11/2018 | 08:50
1
70
HONOR 10 עם רום גלובאלי מאפשר התקנת לאונצ'ר שיעבוד באופן תקין?
לצפיה ב-'כן. בגלובלי אפשר. '
כן. בגלובלי אפשר.
13/11/2018 | 09:12
49
לפי כמה שרשורים ברדיט העניין אומר להפתר גם בסיני בעדכון אבל מאז עברו ארבעה חודשים ושני עדכונים ואין שיניי
לצפיה ב-'סקירה מעולה, אבל לא ציפיתי לפחות '
סקירה מעולה, אבל לא ציפיתי לפחות
13/11/2018 | 11:57
4
56
לגבי הממשק והחלפת הרומים, אז זה לא שזה קשה, אלא שזה בלתי אפשרי. וואווי סגרה את האתר שבו אפשר היה לקבל Unlock Code בשביל ה-Bootloader, ואין באמת חלופות, לפחות לחלק מהדגמים. אני לא יודע האם זה המצב בהונור 10, אבל אצלי ב-Honor View 10 (שזה טלפון אחר לחלוטין ) אין יותר אפשרות.
לצפיה ב-'UNLOCK BOOTLOADER'
UNLOCK BOOTLOADER
13/11/2018 | 15:03
1
50
קיים אתר שבו אתה רוכש קרדיט (נדמה לי 5 אירו) ואתה מקבל קוד פתיחה
חבר עשה זאת עם MATE 9PRO אכן פתח את הבוטלודר בהצלחה
אבל כמעט הרס את המכשיר בניסיון להפוך את האיזור מסין לEU
בסוף הצליח - אבל הזהיר שזה מסובך מאד. 
לצפיה ב-'אצלי הפכו את המכשירים הסיניים להודים '
אצלי הפכו את המכשירים הסיניים להודים
13/11/2018 | 16:13
53
והאמת, אחרי הפיאסקו שהיה לי עם ה-LeEco, אני מעדיף שלא להתחיל להסתבך.
לצפיה ב-'תודה רבה הרום הסיני עובד בינתיים בסדר גמור.'
תודה רבה הרום הסיני עובד בינתיים בסדר גמור.
14/11/2018 | 20:12
1
30
וחלפו הימים האלה שחיפשנו את הרום המושלם (ושיתמוך בA2SD בבקשה!!) .
אם ההפרש מהגרסה הגלובלית היה 10-20 דולר עוד הייתי משקיע. אבל בקרוב לרבע מהמחיר של המכשיר עצמו אני לא רואה סיבה אמיתית לרכוש את הגלובלית .
לצפיה ב-'מסכים איתך. אצלי הפער היה קרוב ל-30-40% בין הסיני לגלובלי'
מסכים איתך. אצלי הפער היה קרוב ל-30-40% בין הסיני לגלובלי
15/11/2018 | 16:34
24
ומעבר לעובדה שזה לא נראה לי הגיוני, זה גם הקפיץ את המחיר מעבר למה שאני מוכן לשלם על טלפון.

האמת שגם רוט אני כמעט ולא צריך, למעט בשביל סינון פרסומות. אחרי שנים עם טלפונים עם רוט אני שכחתי עד כמה יש זבל ופרסומות בכל האפליקציות .
לצפיה ב-''
13/11/2018 | 13:09
9
לצפיה ב-'תודה על הסקירה'
תודה על הסקירה
15/11/2018 | 19:26
4
43
האם הזמנת מהחנות הזאת?
כשאני נכנס לחנות הוא באמת רושם שטווח המחירים הוא 270-390 (269.99 ליתר דיוק) אבל כשאני בוחר 4GB וצבע כחול הוא נותן מחיר של 290$ (284.69 על צבע שחור, אני מעדיף כחול, כל בחירה אחרת יקרה עוד יותר). כלומר אני לא מצליח לראות מחיר של 270 בפועל, מה אני מפספס?
לצפיה ב-'צירפתי קישור לחנות שקניתי ממנה'
צירפתי קישור לחנות שקניתי ממנה
15/11/2018 | 22:19
1
28
המחיר עלה מעט וכעת הכחול בגרסה הסינית עולה 276 . 
ממה שבכלל ראיתי זה משתנה ברמה יומית בכמה דולרים לפה ולשם. 

הונור 10
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/11/2018 | 20:34
14
אגב לגבי ה-launcher - עשית למכשיר עדכוני גרסא? הבנתי שזה קשור לעדכון האחרון או כמה האחרונים שהמכשיר קיבל וכפי שציינת צריכים לתקן אותו בקרוב, כך שאם אכן עידכנת אותו, אולי אם יש דרך לחזור אחורה בגרסא לזו שהייתה לפני העדכונים האחרונים אז תוכל גם להחזיר את האפשרות לשנות LAUNCHER כברירת מחדל (אולי משהו כמו factory reset אבל אני מתאר לעצמי שיש לזה מחיר מבחינתך והשיקול שלך) אני לא יודע אם זה נכון מה שאני מציע אבל חשבתי לשתף בכל מקרה.
לצפיה ב-'מטרו שלח לך קישור בתגובה'
מטרו שלח לך קישור בתגובה
16/11/2018 | 14:39
1
29
276$ כחול נשארו 11 יח
השחור היה 259$ אבל אזל
אתה יכול להמר ולחכות שיוסיף מלאי 
או לקנות בחנות אחרת 
אם תמתין, המחיר יכול לעלות או לרדת 
אני הייתי ממתין כי כעת יש עומס ענק במשלוחים אחרי יום הרווקים ולראות עונת חג המולד
הערה: ביום ג בשתיים בצהריים היה אפשר לקנות ב210 את השחור וב220 את הכחול. במשך כמה דק
לצפיה ב-'מה המשמעות של הפקק?'
מה המשמעות של הפקק?
16/11/2018 | 21:02
20
  1. לא בטוח שאני מבין את המשמעות של הפקק, אם זה עוד כמה ימי המתנה זה לא נורא מבחינתי, חג המולד זה עוד חודש וחצי, אם אני אחכה עד אז זה רק אם הייתי יודע שתהיה הנחה משמעותית על המכשיר באתר. אגב, יש איזהשהן הנחות באליאקספרס לבלק פריידי? חג המולד?

דווקא החנות המדובר היא עם הרייטינג הכי גבוה וכ-500 פידבקים, שאר החנויות באזור ה150 עם רייטינג פחות טוב. אגב, איך אתה רואה את המידע הזה ברזולוציה של כמה דקות? ניסיתי לעבוד עם ALITOOLS וALIPRICE אבל זה לא מאפשר לראות ברמה של דקות (לא שאני בונה על זה בשביל להזמין).

תודה.
לצפיה ב-' צילום במצב לילה MATE 20 PRO מול NOTE 9...'
צילום במצב לילה MATE 20 PRO מול NOTE 9...
13/11/2018 | 09:13
67
איפה סמסונג ואיפה וואווי...
לצפיה ב-'יופי של סקירה :) תתחדשו!'
יופי של סקירה :) תתחדשו!
13/11/2018 | 12:36
1
13
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/11/2018 | 20:15
7
לצפיה ב-'תתחדש .. אני כבר כמה חודשים עם הונור 6X וממש מרוצה ממנו'
תתחדש .. אני כבר כמה חודשים עם הונור 6X וממש מרוצה ממנו
13/11/2018 | 17:47
1
23
לצפיה ב-'קניתי לפני כמה חודשים שני מכשירי 6X עבור חברה שחיפשה מכשיר'
קניתי לפני כמה חודשים שני מכשירי 6X עבור חברה שחיפשה מכשיר
14/11/2018 | 20:32
41
לילדיה. מכשירים שעדיין שורדים שנותנים יופי של תמורה לכסף .
לצפיה ב-'האם יש תועלת בדבר הזה?'
האם יש תועלת בדבר הזה?
13/11/2018 | 10:33
7
109
DNS חדש וחינמי של Cloudflare זמין עכשיו לאנדרואיד ולאייפון

לצפיה ב-'תעשה בגוגל חיפוש מה זה DNS ותבין'
תעשה בגוגל חיפוש מה זה DNS ותבין
13/11/2018 | 15:08
54
יש לכל מטבע שני צדדים
לצפיה ב-'זה אומר שאפשר להכנס לאתר סדרות'
זה אומר שאפשר להכנס לאתר סדרות
13/11/2018 | 19:20
56
למרות שהוא חסום (dns) בחלק מהמפעילים בארץ
לצפיה ב-'עוד אפליקצית פישינג.'
עוד אפליקצית פישינג.
14/11/2018 | 09:35
3
56
אין מתנות חינם.
לצפיה ב-'מה הקשר בין זה לפישינג ?'
מה הקשר בין זה לפישינג ?
14/11/2018 | 20:47
2
10
לצפיה ב-'ההרשאות שהם מבקשים עובר כל גבול.'
ההרשאות שהם מבקשים עובר כל גבול.
15/11/2018 | 09:40
1
11
לצפיה ב-'מה.ההרשאות ? ומה הקשר לפישינג ....בטוח שהם לא דורשים יותר'
מה.ההרשאות ? ומה הקשר לפישינג ....בטוח שהם לא דורשים יותר
15/11/2018 | 17:09
21
מפייסבוק , החנות של גוגל ועוד .
לצפיה ב-'היתרון היחיד הוא...'
היתרון היחיד הוא...
14/11/2018 | 15:58
45
הגנה בסיסית מפני אתרי פישינג (או חסימה של אתרי פורנו). יש עשרות אתרים כאלה:

וכו' וכו'
לצפיה ב-'OP6T סורק טביעת האצבעות אינו עובד כאשר ממשק המכשיר בעברית.'
OP6T סורק טביעת האצבעות אינו עובד כאשר ממשק המכשיר בעברית.
14/11/2018 | 08:59
1
55
ציטוט מסיקור שנעשה על המכשיר של היבואן הרישמי סל-נאו בישראל:

ה6T הוא המכשיר הראשון של החברה שמצויד בסורק טביעות אצבעות מתחת למסך, זה עובד היטב ומהיר כמעט כמו סורק החומרה המעולה של קודמו בתפקיד, אך יש באג בגרסה העברית של הממשק שמונע את השימוש בסורק, הוא עובד כשמעבירים את הממשק לאנגלית, והיבואן הבטיח שעדכון תוכנה שיפתור זאת יושק בהקדם 

לצפיה ב-'יש את הבעיה הזאת עם סורק הפנים במכשירי Xiaomi'
יש את הבעיה הזאת עם סורק הפנים במכשירי Xiaomi
15/11/2018 | 09:57
36
mi8
pocophone f1
חייבים להגדיר במכשיר אזור אחר לא ישראל בכדי שזה יעבוד
לצפיה ב-'Xiaomi - האם קריטי לרכוש מיבואן רשמי?'
Xiaomi - האם קריטי לרכוש מיבואן רשמי?
14/11/2018 | 09:35
15
40
מתכנן לרכוש Xiaomi Mi A2 64GB.
האם קריטי לרכוש מיבואן רשמי? - יש פער של כמעט 50%(!) במחיר לעומת יבוא מקביל.

לצפיה ב-'חוות דעת על היבואן הרישמי המילטון מלקוח שרכש MI A1 64/4...'
חוות דעת על היבואן הרישמי המילטון מלקוח שרכש MI A1 64/4...
14/11/2018 | 09:47
2
70
Roni:
ממליצה שלא לקנות מהיבואן הרישמי המילטון!
אני השקעתי 400 ש"ח נוספים בכדי שהפאלפון שרכשתי יהיה של היבואן הרישמי.
כשהתבררו כמה תקלות במכשיר וביקשתי להעביר את זה ליבואן לטיפול, התברר לי שלמעשה להמילטון יש מעבדה אחת במודיעין ושבערים אחרות יש תחנת איסוף בלבד (חנויות אקראיות ללא זיקה לפאלפונים), אם בכלל. המילטון מתחייבים להחזיר את המכשיר ממועד האיסוף תוך עשרה ימי עסקים ולא נותנים פאלפון חלופי או כל פתרון זמני.
בתחנת האיסוף ביקשו ממני לתאר את התקלה שנרשמת על דף קטן של קבלה מפנקס וללא מקום לפירוט. גם כשהפאלפון היה אצל היבואן הם לא יצרו איתי קשר בכדי לברר את מהות התקלה שנרשמה ועשו טיפול מאוד כללי ללא ניסיון להבין מה בדיוק הבעיה. בדוח טכנאי שקיבלתי כשחזר המכשיר לתחנת האיסוף התברר שהבעיות "שתוקנו" לא היו כמעט קשורות לתקלות שבשלן שמתי את המכשיר לתיקון.
יותר מכך, המגן של הפאלפון חזר שבור ועם חריטות חזקות. כשהתקשרתי להמילטון הם אמרו לי ש"אביזרים לא באחריות". כשהסברתי להם שהם אלו שגרמו את הנזק, הם חזרו על המשפט ואמרו שלא הייתי צריכה לשלוח לתיקון עם המגן. כשביקשתי להבין למה לא אומרים את זה בתחנת האיסוף, הם אומרים שאלו סתם חנויות לא קשורות. זריקת אחריות אבסולוטית. בקשה לדבר עם מנהל לא נענתה.
לאחר הניסיון שלי עם המילטון, ממליצה להימנע ! אין סיבה להשקיע את הסכום הנוסף, לא רק שלא מתקנים אלא גם הורסים וזורקים אחריות. 
לצפיה ב-'תודה על המענה. מלבד העובדה שהם נותנים שנתיים אחריות לעומת'
תודה על המענה. מלבד העובדה שהם נותנים שנתיים אחריות לעומת
14/11/2018 | 10:05
1
47
שנה ביבוא מקביל מנסיונך באמת לא ניראה ששווה לשלם עוד 50% משווי הטלפון עבור זאת.
לצפיה ב-'לגבי מכשירי אנדרואיד ONE - כמו A1 A2 A2lite'
לגבי מכשירי אנדרואיד ONE - כמו A1 A2 A2lite
14/11/2018 | 10:19
56
באלה המכשירים ביבוא מקביל זהים למכשירים ביבוא רשמי
לגבי הבטחה ל5 שנות אחריות רוב ה"שנים" זו אחריות לתוכנה בלבד
לפיכך התשובה ברורה.

לצפיה ב-'אם אינך סובל מקומפיוטר-פוביה, קנה בכלל בסין'
אם אינך סובל מקומפיוטר-פוביה, קנה בכלל בסין
14/11/2018 | 13:29
2
23
לצפיה ב-'... ואולי גם לא תשלם מע"מ'
... ואולי גם לא תשלם מע"מ
14/11/2018 | 14:03
15
לצפיה ב-'בודק זאת כל הזמן במיוחד בימים אלו של מבצעים - '
בודק זאת כל הזמן במיוחד בימים אלו של מבצעים -
14/11/2018 | 15:03
29
הפרש מחירים לפני מכס ומע"מ פחות מ-100 ש"ח כרגע.
לא שווה את הסיכון של תפיסה במכס ולקנות ללא אחריות בכלל.
לצפיה ב-'לא, בכלל לא קריטי'
לא, בכלל לא קריטי
14/11/2018 | 16:01
8
36
אחריות היבואן לא שווה גרוש, במעבדות יתנערו ממנה ב-90% מהמקרים ("קורוזיה, שמורוזיה, לא זה במסגרת האחריות" וכו')

שלא ירמו אותך ויגידו כי העברית קיימת כביכול רק אצל היבואן, זה בולשיט.

בקיצור, תקנה באינטרנט או אצל יבואן מקביל, ואל תשכח לקנות מגן מסך בדולר או שניים
לצפיה ב-'אני בכלל גם לא זקוק לעברית במכשיר ומעדיף אפילו בלי.'
אני בכלל גם לא זקוק לעברית במכשיר ומעדיף אפילו בלי.
14/11/2018 | 16:37
17
לצפיה ב-'ולגבי עדכונים? ולגבי עברית? תמיד אומרים שהיבואן של שיומי טוב'
ולגבי עדכונים? ולגבי עברית? תמיד אומרים שהיבואן של שיומי טוב
17/11/2018 | 23:41
6
8
יותר
לצפיה ב-'ישראבלוף'
ישראבלוף
18/11/2018 | 05:49
5
8
העברית קיימת בכל מכשיר נתון של שיאומי שבא עם רום גלובלי, כנ''ל עדכונים.
לצפיה ב-'סליחה על השאלה הנאיבית'
סליחה על השאלה הנאיבית
18/11/2018 | 11:12
4
8
מכשיר שאני קונה בסין (נניח מעלי הזריז)  ויש בו רום גלובלי מגיע כבר עם עברית ואני לא צריך לטפל בכלל בבעיה הזאת?

יש לי נסיון רע מאד עם כל מיני מכשירים (לא טלפונים) שכביכול היה אמור להיות קל מאד לקנפג אותם כך שיעבדו עבורי, והתברר שלפחות בכל מה שנוגע אלי "קל מאד" פירושו כמה ימים של קללות ותסכול, שבסופם אני מתייאש וטומן את המכשיר באיזה ארון אפל. האחרון שהעביר אותי את התלאה הזאת הוא ראוטר שהומלץ בפורום "רשתות פס רחב" שרציתי להשתמש בו בתור רפיטר, מה שהיה אמור להיות פשוט.
לצפיה ב-'אתה צודק במקרה של מכשירים סיניים ממש זולים'
אתה צודק במקרה של מכשירים סיניים ממש זולים
18/11/2018 | 11:19
3
8
מתוצרת Doogee וכיוצא באלה, שעולים 50-70 דולר ודורשים החלפת רום, כי הרום סטוק עשוי להכיל נוזקות ווירוסים. אבל מכשירי שיאומי הם סיפור הרבה יותר בטוח: אם כתוב Global ROM, זה אכן מגיע עם עברית מלאה, ולמעשה, המכשיר מוכן לפעולה בלי קנפוג כלשהו.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
18/11/2018 | 11:34
2
9
אני חושב על שיאומי פוקופון F1 (מחכה עדיין לתשובה אם הוא תומך במצלמה חיצונית. משום מה גם בפורומים בחו"ל קשה לקבל תשובה על השאלה הזאת).

אם יש לך טיפה זמן וקצת חשק, כדי להסיר כל ספק מליבי, האם המכשיר הזה יגיע עם עברית מובנית?
לצפיה ב-'לכאורה, כן'
לכאורה, כן
18/11/2018 | 11:53
1
6
הם מציינים זאת במפורש ברשימת השפות:
לצפיה ב-'שוב, תודה'
שוב, תודה
18/11/2018 | 12:12
13
כמה שחיפשתי לא מצאתי בתאור המוצר את רשימת השפות שצירפת. מסתבר שהיא מתחבאת באחת התמונות המוקטנות בצד שמאל  ולא בשום מקום בו מפורטים פרטי המכשיר; אני בטוח שלכולם חוץ ממני זה נראה המקום הטבעי. אגב, "עברית" מופיעה פעמיים ברשימה, בטח כדי להסיר כל ספק אצל אנשים כמוני

לצפיה ב-'מישהו כאן בעל שיומי MI8 SE ?'
מישהו כאן בעל שיומי MI8 SE ?
14/11/2018 | 13:34
1
34
לפני כמה ימים היה לי אחד כזה ביד ולעיתים רחוקות המכשיר הרגיש כל כך טוב ביד. כיוון שיש כעת דיל ל- 4 שעות של מודל 4/64 גיגה ב- $202, הייתי רוצה לשמוע חוות דעת ממשהו שיש לו כזה.
צילמתי אז כמה תמונות לנסיון, והן היו בסדר - אבל לא יותר טובות ממה שמצלם נוט 5 שבידי (מודל WHYRED).
אז תתרמו חוות דעת בבקשה - וכן, אני יודע שזה מודל סיני בלבד!
לצפיה ב-'שלשום במבצע ,חבר רכש אותו (ב157$)'
שלשום במבצע ,חבר רכש אותו (ב157$)
14/11/2018 | 13:44
41
לא מכיר את המכשיר - על פניו , ולדעתי - לא שווה 200 דולר
היה לי יומיים מי8 רגיל (לא הSE) ולא התרשמתי מהמצלמה בכלל
ואם המצלמה בינונית- למה להוציא בכלל 200$. זו השאלה

לצפיה ב-'הסמארטפון הטוב ביותר...השוואת מכשירים...'
הסמארטפון הטוב ביותר...השוואת מכשירים...
13/11/2018 | 09:41
3
103
שיאומי POCOPHONE F1...
וואווי MATE 20 PRO...
אייפון XS...
LG G7...
סמסונג NOTE 9...
לצפיה ב-'כל מבחן השוואה - לדעתי'
כל מבחן השוואה - לדעתי
13/11/2018 | 15:11
2
64
כל מבחן צריך להכיל מתחרים שעולים (פחות או יותר ) אותו דבר
פה הוא השווה מכשירים של 1400 שח למכשירים של 4000 שח
ספיציפית הF1 כלל אינו מכשיק מקטגוריה הגבוהה (היה צריך להביא את הMI8)
וגם הMI8 היה מפסיד לאחרים, בלי קשר

לצפיה ב-'אכן מחיר דומה אמור להיות תנאי בסיסי'
אכן מחיר דומה אמור להיות תנאי בסיסי
13/11/2018 | 22:37
36
במבחן השוואתי. יש יוצאים נדירים מהכלל - למשל כאשר המטרה היא לבדוק אם יש תמורה לאגרה או להראות שיש מוצר שנותן תמורה נדירה לכסף. אבל זה, כאמור, היוצא מן הכלל, שלא נראה לי שמתקיים כאן.
לצפיה ב-'המכשיר הכי חשוב לא נמצא בהשוואה...'
המכשיר הכי חשוב לא נמצא בהשוואה...
14/11/2018 | 09:03
48
ONEPLUS 6T...
לצפיה ב-'המלצות לטאבלט טוב (VFMׂ) במחיר מעניין לימי הקניות הנוכחיים'
המלצות לטאבלט טוב (VFMׂ) במחיר מעניין לימי הקניות הנוכחיים
11/11/2018 | 10:01
21
52
לא סמסונג ואפל. 
האם הטאבלטים של שיואמי טובים? מהי מערכת ההפעלה- מיואי שלהם?
לצפיה ב-'איך הטאבלט הזה (לפי המפרט ואולי נסיון אישי)? למרות שסייגתי'
איך הטאבלט הזה (לפי המפרט ואולי נסיון אישי)? למרות שסייגתי
11/11/2018 | 12:29
33
בהודעה הראשונה את סמסונג........

המחיר טוב יחסית ולכן מפתה לקנותו.
לצפיה ב-' ראיתי Lenovo P8 (TAB3)'
ראיתי Lenovo P8 (TAB3)
11/11/2018 | 12:29
1
105
הסמסונג שהעלית קישור - רשום OUT OF STOCK

תבדוק טאבלט לנובו P8 בהרבה פחות (ויש קישורית סלולרית וגם WIFI)
ב119.99$ - ראיתי השבוע ,נדמה לי בGEARBEST , כולל אופציה לסים 4G
בדרך כלל ממליצים עליו בפורומים שאני קורא בתור הטבלט הזול המומלץ
מסך 8 אינץ , מעבד 625
לצפיה ב-'אני לא יודע אם זה חשוב למישהו מלבדי '
אני לא יודע אם זה חשוב למישהו מלבדי
18/11/2018 | 11:15
1
אבל לפחות ה TAB2 לא תומך במצלמה חיצונית.
לצפיה ב-' וואווי HONOR BAND 4 האם הוא תומך בעברית מלאה...?'
וואווי HONOR BAND 4 האם הוא תומך בעברית מלאה...?
12/11/2018 | 08:35
1
49
ואם כן איזה Version צריך...?
לצפיה ב-'אמור להיות'
אמור להיות
12/11/2018 | 08:45
50
ב3 שקדם לו יש תצוגה בעברית. אז אני מניח שגם ב4
יגיע עוד 30-60 יום ואני אעדכן אז
לצפיה ב-'אני קניתי 2 של אמאזון אחד 7 אינץ '
אני קניתי 2 של אמאזון אחד 7 אינץ
14/11/2018 | 08:39
11
31
לדעתי קצת חלש לשימוש בתור טאבלט, נקנה יותר לשימוש בתור מכשיר חכם ( עם אלקסה ) , עלה 40 אירו .
קניתי להורים את ה-10 אינץ , עובד נפלא , עלה 160 אירו
לצפיה ב-'נדמה לי שה-fire מגיעים עם מערכת'
נדמה לי שה-fire מגיעים עם מערכת
14/11/2018 | 11:20
10
26
הפעלה מעט שונה מהרגיל, לא? אני זוכר שצריך להתקין עצמאית את חנות האפליקציות, לדוגמא.
לצפיה ב-'כל הAPPS החשובים'
כל הAPPS החשובים
14/11/2018 | 14:03
9
29
נמצאים גם בחנות האפליקציות של אמזון
אז אין הכרח אמיתי לפרוץ אותו.
לצפיה ב-'ועדיין כדאי להגיד את זה מראש '
ועדיין כדאי להגיד את זה מראש
14/11/2018 | 15:29
8
28
אולי לשואל חשובה דווקא אפליקצית נישה כלשהי?
לצפיה ב-'צודק , מגיע עם האפליקציות מבית אמזון'
צודק , מגיע עם האפליקציות מבית אמזון
14/11/2018 | 20:34
1
18
והחנות שלהם , אין מניעה להוריד ולהתקין את התוכנות של גוגל .
ניתן גם להעביר את המכשיר לעברית ( באותה צורה כמו במכשירים האחרים שמגיעים מחו״ל) , למי שממש בא להתעסק עם המכשיר ניתן להתקין גירסאות cm למכשיר
לצפיה ב-'שכחתי להגיד שניתם להתקין לאונצרים'
שכחתי להגיד שניתם להתקין לאונצרים
14/11/2018 | 20:40
15
אחרים ובכך לשכוח מהממשק של אמאזון.

כעיקרון אמאזון חוסמים ווידגאטים אז או שמוותרים עליהם , או שמתעסקים עם המכשיר ומסדרים את זה.
את שני המכשירים אני אישית לא פרצתי או שיניתי למעט התקנה של חנות גוגל והתקנת נובה לאונצר .
לצפיה ב-'אפליקציות נישה , צודק , אבל'
אפליקציות נישה , צודק , אבל
15/11/2018 | 08:07
5
18
אם אותו לקוח הוא משתמש מקצועי
נניח מעצב פנים/דקורטור/רופא שיניים וכיו"ב - שמשתמש באפלירציה יחודית וחיונית לעבודתו שמקל על עבודתו היחודית שעליה הוא מקבל כסף
אז אני מרשה לעצמי להניח שהוא יכול להרשות לעצמו כל טבלט ולא בהכרח צריך לקנות טבלט ב40$ ולפרוץ אותו LOL
לצפיה ב-'השואל לא משתמש מקצועי אלא צריך את המכשיר לגלישה מהירה'
השואל לא משתמש מקצועי אלא צריך את המכשיר לגלישה מהירה
15/11/2018 | 10:54
4
16
ולפעמים צפיה בתכני וידאו והכל על מסך 8" או 10"  מתוך כוונה לחסוך את המשקפיים (הגיל, מה לעשות) בצפיה במסך הסלולרי........ ו /או את הפעלת הלפטופ ממקום המרבץ הגברי המקובל.
לעניין המחיר: לא רוצה טאבלט זול אבל גם לא את היקרים ביותר.  500-900 שקל זה טווח סביר. חריגות קטנות לא יחייבו משכנתא..... 
לצפיה ב-'500 עד 900 שח'
500 עד 900 שח
15/11/2018 | 14:17
3
48
בתגובה הראשונה - נתתי לך המלצה לטבלט לנובו 8 אינץ , מומלץ
ב120$ (שהם כ440 שח - כ510 שח עם המעמ)
אז עמדתי ביעד
לצפיה ב-''
15/11/2018 | 14:41
1
4
לצפיה ב-'אני חושב שלקנות טאבלט עם רזולוציה פחות מ FULL HD זו טעות'
אני חושב שלקנות טאבלט עם רזולוציה פחות מ FULL HD זו טעות
15/11/2018 | 23:13
12
המסכים של המכשירים הזולים האלו הם ממש עלובים.
וזה מסך גדול 8-10 אינצ.
היום לא קונים טלפון 5.5 אינצ עם מסך פחות מ FULL HD אז תחשוב איך זה יראה עם מסך בגודל 10 אינצ.

לצפיה ב-'יש גם את השיאומי MI pad 4 בתקציב'
יש גם את השיאומי MI pad 4 בתקציב
15/11/2018 | 16:07
15
לי יש ניסיון עם הדור הראשון שמשמש את בתי כבר שנה - מסך מעולה, רץ מהר וסוללה שמחזיקה המון. מעולה לסרטים בזכות רמקולים חזקים.
לצפיה ב-'למה לא סמסונג? לי יש S2 8 ובמשרד יש לנו שני S3 10 והמכשירים'
למה לא סמסונג? לי יש S2 8 ובמשרד יש לנו שני S3 10 והמכשירים
14/11/2018 | 16:18
3
24
ממש מעולים.
מסך מדהים, תגובה מהירה ביותר, דקים ויפים.
טאבלטים מאד מוצלחים.
לצפיה ב-'וכמה הם עולים? פעם אחרונה שהצצתי לכיוון שלהם, המחיר היה גבוה'
וכמה הם עולים? פעם אחרונה שהצצתי לכיוון שלהם, המחיר היה גבוה
15/11/2018 | 20:54
2
10
לצפיה ב-'אכן. ה-S3 10 עולה יותר מ-2000 שקל באתרי חו"ל (+מע"מ)'
אכן. ה-S3 10 עולה יותר מ-2000 שקל באתרי חו"ל (+מע"מ)
16/11/2018 | 10:22
1
6
לצפיה ב-'1849 שח כולל מעמ בארץ:'
1849 שח כולל מעמ בארץ:
17/11/2018 | 22:49
12
לצפיה ב-'חברת סלולר ששולחת SMS אם ניסו להתקשר ולא היית זמין'
חברת סלולר ששולחת SMS אם ניסו להתקשר ולא היית זמין
13/11/2018 | 15:10
42
אני יודע שבעבר היה את זה בסלקום / הוט מובייל . כיום באילו חברות יש את זה ?
תודה.
לצפיה ב-'הוספת "לחצן" עבור איפוס טופס מילוי פרטים בוורד 2016'
הוספת "לחצן" עבור איפוס טופס מילוי פרטים בוורד 2016
13/11/2018 | 05:46
1
41
word 2016
win 7 +win 10

שלום לכולם,
לפני זמן מה פניתי אליכם ועזרתם לי לבנות בוורד טופס עבור מילוי פרטים.
הטופס נעול (בכדי שלא יעשו שינויים בטעות) ובנוי מ : תאים עם רשימה נגללת, תאים עם יכולת כתיבה ותאים עם בחירת תאריך.

כרגע , בכדי למחוק את כל הפרטים מהתאים עבור מילוי פרטים חדשים , אנחנו סוגרים את הטופס , בוחרים "אל תשמור שינויים" , פותחים שוב.
זה דבר שקורה לעיתים כ - 15 פעמים ביום.

האם ישנה אפשרות כלשהי לבנות מעין "לחצן" שבלחיצה אחת פשוט ימחוק את כל הפרטים שמילאו ויחזיר את הטופס למצב כפי שהוא עכשיו ,שהוא נקי ונעול  ?

כל עזרה ועצה תתקבל בברכה
תודה רבה 

* צירפתי קובץ לא נעול .
* צירפתי קובץ נעול (פתיחה : מפתחים > הגבלת עריכה > הפסק הגנה אין סיסמה
לצפיה ב-'סליחה נרשם בטעות !!'
סליחה נרשם בטעות !!
13/11/2018 | 05:48
7
לצפיה ב-'האם האפליקציות של ערוץ הספורט ו- one עובדות בחו"ל?'
האם האפליקציות של ערוץ הספורט ו- one עובדות בחו"ל?
12/11/2018 | 17:18
21
רק כדי לחדד , השאלה מתייחסת לשידורים ישירים של משחקי כדורגל וכדורסל.
לצפיה ב-'נחשפו המחירים של סמסונג (A9 (2018) ׁA7 (2018 בישראל.'
נחשפו המחירים של סמסונג (A9 (2018) ׁA7 (2018 בישראל.
12/11/2018 | 09:22
1
80
(A7 (2018.
זיכרון 64/4.
מחיר 1,900 שקל.

(A9 (2018.
זיכרון 128/6.
מחיר 2,300 שקל.

לצפיה ב-'אעלק "נחשפו", כאילו מדובר בתוצאת תחקיר עיתונאי... '
אעלק "נחשפו", כאילו מדובר בתוצאת תחקיר עיתונאי...
12/11/2018 | 16:44
31
"פורסמו" היא המילה המתאימה.
גם "משעשעים" קופצת לראש...  

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה