לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3557635,576 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מה התדרים שעובדת חברת פלאפון ?'
מה התדרים שעובדת חברת פלאפון ?
18/10/2017 | 22:18
5
24
לצפיה ב-'דור 3: 850MHz ראשי, 2100MHz משני. דור 4: 1800MHz'
דור 3: 850MHz ראשי, 2100MHz משני. דור 4: 1800MHz
18/10/2017 | 22:46
3
6
לצפיה ב-'עדיף להשתמש במספרי band'
עדיף להשתמש במספרי band
18/10/2017 | 23:01
2
27
שהם חד ערכיםי, כי יש הרבה תחומי תדרים שונים סביב אותן תדירויות.

דור 3: 1/5
דור 4: 3

לצפיה ב-'גם בדור 3? או רק בדור 4?'
גם בדור 3? או רק בדור 4?
19/10/2017 | 10:22
1
6
לצפיה ב-'בדור 3 יש אכן פחות תחומי תדרים'
בדור 3 יש אכן פחות תחומי תדרים
19/10/2017 | 14:32
9
אבל למען האחידות היום מקובל לציין במפרטים מספרי band במקום תדרים גם בדור 3 ואפילו בדור 2.

הנה דוגמא (מוטו x⁴):

2G: GSM band 2/3/5/8 CDMA BC 0/1/10
3G: WCDMA band 1/2/4/5/8
4G: FDD LTE band 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/20/25/26/28/66
TDD LTE band 38/41
לצפיה ב-'בקרוב בישראל תשלומים עם שבב NFC במכשירים תוצרת סמסונג.'
בקרוב בישראל תשלומים עם שבב NFC במכשירים תוצרת סמסונג.
18/10/2017 | 08:47
60
76
בקרוב בישראל במקום לגהץ את הכרטיס מצמידים את הסלולארי לקופה.
"סמסונג פיי" שיחל לפעול בארץ ב2018 מאפשר לצרכנים לבצע תשלומים באמצעות הצמדת הסמארטפון לקופה.
בשונה מהשירות המקביל של אפל סמסונג לא תגזור עמלה אלא תנסה להגדיל בעזרת השירות את מכירות המכשירים שלה.
המשך>>
בקרוב בישראל במקום לגהץ את הכרטיס מצמידים את הסלולארי לקופה.
"סמסונג פיי" שיחל לפעול בארץ ב2018 מאפשר לצרכנים לבצע תשלומים באמצעות הצמדת הסמארטפון לקופה.
בשונה מהשירות המקביל של אפל סמסונג לא תגזור עמלה אלא תנסה להגדיל בעזרת השירות את מכירות המכשירים שלה.
לצפיה ב-'תמונות מ-S6'
תמונות מ-S6
19/10/2017 | 07:53
2
18
למה אני לא מצליחה להוריד תמונות למחשב? איזו פונקציה סגורה חוסמת את האופציה הזאת?
בתודה
רעיה
לצפיה ב-'בדרך כלל זה בחיבור wi-fi'
בדרך כלל זה בחיבור wi-fi
19/10/2017 | 12:01
5
לצפיה ב-'ה-MTP מופעל?'
ה-MTP מופעל?
19/10/2017 | 13:49
7
ראי "Drag down Notifications panel from the top of your screen, connect as "Media device(MTP)" or "Camera(PTP)" Mode."
לצפיה ב-'התייעצות לפני קנית פלאפון'
התייעצות לפני קנית פלאפון
19/10/2017 | 03:10
38
אני מעוניין לקנות מכשיר חדש
מה שחשוב לי: נגד מים,סוללה עם אורך חיים נורמלי פלוס שלא תיגמר מהר, רדיו,זיכרון RAM 2 ומעלה,מצלמה נורמלית, נפח אחסון פנימי  16 ומעלה, תקציב עד 1500-1600
לצפיה ב-'איכות מצלמה Lgg6'
איכות מצלמה Lgg6
19/10/2017 | 12:06
16
מה דעתכם על המצלמות האחוריות?
התמונות יוצאות פלסטיות בשתי המצלמות האחוריות (גם עם הזווית הרחבה וגם עם הזווית הרגילה), והצבעים לא יוצאים טבעיים.
מישהו נתקל בתופעה הזאת?
לצפיה ב-'מכשיר LG G5 תקול, מסרתי לתיקון, בע"פ אמרו שיקח 14 יום לתקן'
מכשיר LG G5 תקול, מסרתי לתיקון, בע"פ אמרו שיקח 14 יום לתקן
18/10/2017 | 15:45
6
35
בכתב רשמו 10 ימי עסקים.
המכשיר עדיין באחריות (אחריות יבואן מקורי....), מקווה שיכבדו אותה ולא יספרו לי סיפורים על "קורוזיה", לעניין הזה אני עוד אחזור לעדכן.

הדיווח לכרגע - סירבו לספק מכשיר חלופי.

כשאתם מתכוונים לרכוש טלפון סלולרי חדש קחו בחשבון שאם מדובר ב LG במידה ותהיה תקלה (כולל גם בתקופת האחריות) יכול להיות שלא תקבלו מכשיר חלופי.
לצפיה ב-'10 ימי עסקים זה באמת 14 ימים קלנדריים'
10 ימי עסקים זה באמת 14 ימים קלנדריים
18/10/2017 | 18:28
2
10
לצפיה ב-'שבועיים אין לך טלפון, לא נותנים לך חליפי'
שבועיים אין לך טלפון, לא נותנים לך חליפי
19/10/2017 | 08:59
1
23
סיפרתי שאמרו בע"פ שבועיים ו-10 ימי עסקים בטופס רק כדי לדייק בעובדות, לא כדי להתלונן על ההמרה.

מה שבאתי להגיד זה שמראש לוקחים לך את הטלפון לשבועיים, גם כשהוא באחריות, לכל תקלה שהיא בלי קשר אם היא מסובכת או פשוטה לתיקון.
לא ברור לי אם אני מקבל טלפון תקין חזרה אחרי מכסימום שבועיים או אחרי שבועיים מתקשרים אלי ומספרים לי סיפור על למה אני צריך לשלם על התיקון ואז יקח עוד פרק זמן עד שבאמת יתקנו אותו. לגבי זה אני עוד אעדכן.
ועוד באתי להגיד שבמשך השבועיים האלו (אולי יותר...) היבואן "הרשמי" לא נותן לי מכשיר חליפי.
אני לא אומר לאחרים אם לרכוש או לא לרכוש מכשירים של LG מהיבואן הרשמי, רק מביא מידע שנראה לי רלוונטי, מדיניות השירות כפי שנמסרה לי, SLA של שבועיים.
רוכש פוטנציאלי יכול לקחת את רמת השירות הזו בשיקולי הרכישה.
לצפיה ב-'הסר דאגה מליבך '
הסר דאגה מליבך
19/10/2017 | 10:41
25
הקבועים כאן מודעים לעובדה שבד"כ לא מקבלים מכשיר חליפי ( באחד מביקורי במוסך היבואן הרשמי של ניסאן , נאלצתי להשאיר את הרכב ל 24 שעות . לא זוכר שהציעו לי רכב תחליפי , ומדובר במשהוא מבחינתי קצת יותר קריטי ממכשיר סלולרי )
ומי שלא קבוע כאן ולא טורח להתייעץ מראש אלא רק מגיע "לחלוק" איתנו מידע ...
מה נגיד ומה נאמר ?!?

- אם היית מתייעץ בנו מראש , היית לומד שיש לא מעט סיבות לא להתקרב לטלפונים של LG . הסיבה שאתה מציין - לא אחת מהנ"ל
לצפיה ב-'זה הערך המוסף לקנות מ רונלייט יבואן רשמי '
זה הערך המוסף לקנות מ רונלייט יבואן רשמי
19/10/2017 | 10:23
1
22
יכולת לקנות יבואן מקביל ב300-500 ש"ח פחות 
ובכסף הזה לקנות אחלה חלופי שישמש אותך בזמן שהראשי בתיקון 
לצפיה ב-''
19/10/2017 | 10:44
3
לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
19/10/2017 | 10:36
27
האם בשעת הרכישה התחייבו בפניך שבמקרה של תיקון באחריות תקבל מכשיר תחליפי ?
לא מכיר הרבה יבואנים שמתחייבים לדבר כזה .

לצפיה ב-'גוגל הטמיעה בפיקסל 2 ובפיקסל 2 XL מעבד חדש מתוצרתה.'
גוגל הטמיעה בפיקסל 2 ובפיקסל 2 XL מעבד חדש מתוצרתה.
19/10/2017 | 09:50
37
הפתעה מגוגל: שבב מתוצרתה מוטמע ב-Pixel 2 ומסייע בעיבוד תמונה.

מסתבר כי לגוגל (Google) יש עדיין כמה שפנים בכובע לפחות בכל הנוגע לצמד מכשירי הPixel 2 וPixel 2 XL.

היום בזמן השקתם השבוע בחנויות החברה חשפה כי צמד המכשירים מגיעים עם מערכת על שבב ייעודית שתוכנה לבצע חישובים לצורך עיבוד תמונה ולמידת מכונה.

יצרניות אחרות כמו וואווי (Huawei) או אפל (Apple) הציגו מכשירים אשר מצויידים בשבב ייעודי לעיבוד מטלות של למידת מכונה.

נראה כי גם גוגל חשבה על כך מראש ותכננה את מכשיריה עם יכולות דומות כאשר החברה פיתחה בעצמה את מה שהיא מכנה כ'Pixel Visual Core', מערכת על שבב (SoC) המשלבת שמונה ליבות עיבוד תמונה (Image Processing Unit) המסוגלת לבצע מעל ל3 טריליון פעולות בשנייה.

כיום המערכת על שבב נמצאת במצב "רדום" אך על פי גוגל ההפעלה של המערכת תתרחש עם עדכון Android 8.1 שתושק בקרוב.

ייתכן שהסיבה לכך הוא כי בגוגל לא הספיקו לבצע את ההתאמות הדרושות למערכת ההפעלה בכדי לעבודה עם המערכת החדשה והוחלט להשיק את המכשירים כשזו אינה פעילה.

בזמן אירוע ההכרזה על זוג מכשירי הPixel 2 ומהתרשמויות ראשונות של מבקרים לא נראה כי יכולות הצילום שנעזרות באפשרות ה-HDR+ הראו כל בעיה של איטיות או זלילת משאבים יכולת זו לוכדת מספר רב של תמונות בתנאי חשיפה שונים ומשלבת אותם לתמונה אחת.

לדברי גוגל מערכת העל שבב החדשה "תאיץ" עד פי 5 את ביצועי עיבוד התמונה ותצרוך כעשירית מכמות האנרגיה הנדרשת לעיבוד התמונה בהשוואה לביצוע המטלה באמצעות יחידות העיבוד המרכזית.

החברה מציינת בנוסף כי "המערכת תוכננה עבור מטלות תובעניות של יישומים הדורשים עיבוד תמונה ולמידת מכונה".
לפי הערכות, גם סמסונג (Samsung) וקוואלקום (Qualcomm) עובדות על הטמעת יכולות דומות בשבבים מתוצרתם שיגיעו לדגמים שונים כבר במהלך שנה הבאה.

לצפיה ב-'אפליקציות'
אפליקציות
18/10/2017 | 09:42
2
43
שלום  חברי הפורום.. 
יש לי מכשיר p9 לייט. כל אפליקציית הקלטת שיחות שהתקנתי. לא מצליחים לשמוע את 2 הצדדים בשיחה. רק אותי. למיטב הבנתי (ממכשיר אחר קודם שהיה לי) יש אפליקציה אחרת שצריך למחוק או לשנות בהגדרות, ואני לא מצליח לעלות על זה.. מישהו נתקל בבעיה כזאת? יש פתרון?

לצפיה ב-'תנסה את Boldbeast Call Recorder '
תנסה את Boldbeast Call Recorder
18/10/2017 | 20:57
9
וגם ראה הגדרות בשרשור:
לצפיה ב-'נסה את drupe'
נסה את drupe
18/10/2017 | 22:24
9
אפליקציית חייגן ישראלית עם אפשרות להקלטת שיחות.
ב G2 ז"ל היא לא הצליחה להקליט, ב oneplus 5 מקליטה בלי בעיה.
לצפיה ב-'איך להשאיר את הוואצאפ למרות שהחלפתי מספר?'
איך להשאיר את הוואצאפ למרות שהחלפתי מספר?
18/10/2017 | 09:23
6
34
היי חברים,
אני עובר לגור בחו"ל ולכן אצטרך להחליף מספר למספר מקומי. אני עדיין ארצה לשמור את חשבון הוואצאפ הקיים (מבחינת שמירת שיחות וקבוצות), האם זה אפשרי?
תודה
לצפיה ב-'בעיקרון אין קשר בין ווטסאפ שכבר פועל לבין הסים הנוכחי, אבל..'
בעיקרון אין קשר בין ווטסאפ שכבר פועל לבין הסים הנוכחי, אבל..
18/10/2017 | 09:38
1
40
מספר הטלפון של החשבון רלוונטי רק לרגע הראשון לאחר ההתקנה בו ווטסאפ מבקש לקבל אישור. אח"כ תחליף מספרי טלפון (סימים) במכשיר כאוות נפשך. הבעייה תתעורר אם למשל תחליף מכשיר ותצטרך לאשר שוב את מס' הטלפון המקורי.
לחילופין וותר על המספר המקורי, אך עשה קצת שיעורי בית ותגלל משהו בסגנון "moving whatsapp to new phone"

לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/10/2017 | 09:53
10
לצפיה ב-'פרוצדורה ..'
פרוצדורה ..
18/10/2017 | 09:51
2
39
נכנסים ל settings => account  ושם יש change number
לצפיה ב-'עוד כמה פרטים מעבר לביצוע הטכני של הפרוצדורה'
עוד כמה פרטים מעבר לביצוע הטכני של הפרוצדורה
18/10/2017 | 13:16
1
27
1. ביצוע change number *מחליף* את מספר הטלפון המשוייך לחשבון ה-WA.
2. כל המידע, ההגדרות, הקבוצות, השיחות וכו' וכו' נותרים. הנתון היחיד המשתנה בחשבון הוא מספר הטלפון המשויך לו.
3. המספר ה"ישן" כבר לא יוכל לקבל הודעות WA ומי שהמספר ה"ישן" מצוי אצלו באנשי הקשר לא יוכל לשלוח הודעות (כלומר, אין חשבון WA המשויך למספר).
4. יש לעדכן את אנשי הקשר בהחלפת המספר כך שיוכלו להמשיך וליצור קשר באמצעות היישום.
5. בקבוצות בהם נמצאים, יראו את המספר החדש ואם הוא אינו שמור באנשי הקשר של מי מחברי הקבוצה, לא יהיה כתוב ש-king inverson שלח את ההודעה אלא יראו את המספר החדש בתבנית הבינ"ל שלו.
6. במידה ואתה מצוי ב"רשימות שידור" אצל אנשים אחרים, יש לעדכן אותם בהחלפת המספר.
לצפיה ב-'או לא לעדכן אף אחד ולקבל קצת שקט...'
או לא לעדכן אף אחד ולקבל קצת שקט...
18/10/2017 | 15:14
8
לצפיה ב-'או להשאר בווטסאפ עם המספר הקיים ו:'
או להשאר בווטסאפ עם המספר הקיים ו:
18/10/2017 | 18:22
21
- להשאיר את הווטסאפ עם המספר הקיים (כשמחליפים את הסים לפעמים הווטסאפ שואל אם לעבור למספר החדש ומסמנים להשאר במספר הישן).
- להשאיר את הסים הישן פעיל במגרה בעלות של 10 שח לחודש.
- ככה אם מחליפים טלפון או עושים שחזור לטלפון אפשר להתקין את הווטסאפ מחדש.

לצפיה ב-'איך המכשיר הזה (שיואמי רדמי 4A 32GB)? '
איך המכשיר הזה (שיואמי רדמי 4A 32GB)?
16/10/2017 | 14:50
8
47
האם האחריות של המילטון (היבואן) "שווה" משהו ?
חלופות טובות בסביבת מחיר דומה ?
לצפיה ב-'שאלה מהם הצרכים שלך'
שאלה מהם הצרכים שלך
16/10/2017 | 19:11
32
זה טלפון עם מסך 5 אינצ שזה קטן במושגים של היום..
וחוצמזה הוא בקטגוריית המכשירים הנמוכה ...
לצפיה ב-'לא אוהב את הדגם הזה '
לא אוהב את הדגם הזה
16/10/2017 | 19:48
1
59
מכוער, רזולוציה נמוכה, מעט זכרון ראם (מע ההפעלה MIUI שותה זכרון), ניהול הזכרון אגרסיבי מדי (סוגר WA ברקע ולא מקבלים התראות בזמן אמת רק כשנכנסים לapp). המצלמה איומה והמכשיר מכוער
אחריות המילטון לא שווה כסף 
יתרונו של המכשיר הוא המחיר 
בערך 450 ש"ח בארץ 95$ בדואר מחנות בסין 
מה הייתי קונה במקום?
אולי LG G2 או G3 יד שניה 
חדש אולי מכשיר LeEco S3 4/32 ביבוא אישי סביב 110$
לצפיה ב-'ניהול הזכרון אגרסיבי רק אם המכשיר במצב חסכון בסוללה'
ניהול הזכרון אגרסיבי רק אם המכשיר במצב חסכון בסוללה
17/10/2017 | 21:45
8
לצפיה ב-'היה לי את המכשיר שבועיים'
היה לי את המכשיר שבועיים
18/10/2017 | 09:27
3
47
אלו הרשמים שלי מהמכשיר:

המעבד במכשיר מתאים לשימוש רק עם וואטסאפ/פייסבוק/מייל פלוס עוד כמה אפליקציות - על משחקים אין מה לדבר
מסך 5 בסדר גמור
מצלמה סתמית
זיכרון 16/2 
דואל סים
ממשק MIUI 8 עם עברית מלאה - אפשרות לשתי חשבונות מקבילים של גוגל/וואטסאפ במכשיר
את הבעיה בהודעות פוש (וואטסאפ/פייסבוק/מייל) פתרתי באמצעות המדריך שנמצא באתר הזה
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו
רמקול וספיקר בעוצמה טובה מאוד (הרמקול יושב בגב המכשיר למטה)
עוצמת השמע באפרכסת טובה מאוד
הסוללה מחזיקה 5 שעות מסך 
משקל קל 132 גרם

מחיר של 400/420 שקל למכשיר עם ורסיה 16/2 הינה עיסקה טובה מאוד
חשוב מאוד לוודאות טרם הקנייה שהמכשיר מגיע עם רום גלובאלי/בינלאומי

אין שום צורך באחריות של היבואן הרישמי המילטון
ולא שווה להוסיף עוד 100 שקל לורסיה 32/2
אין מכשיר יותר טוב במחיר הזה בארץ

לצפיה ב-'אני מעדיף את הרדמי 4X'
אני מעדיף את הרדמי 4X
18/10/2017 | 09:51
2
27
עם מעבד, זכרו,ן וזמן סוללה משופרים. ועולה רק כ- $20 יותר. שווה כל גרוש נוסף
לצפיה ב-'בארץ ההפרש 180/200 שקל'
בארץ ההפרש 180/200 שקל
18/10/2017 | 10:19
1
27

אני לא אוהב מסך 5.5
אני מעדיף מסך מקסימום 5 

יש דבר אחד שמעצבן בשיאומי REDMI NOTE 4X
הרמקול שלו לא מספיק חזק - בחלק מהמכשירים העוצמה בסדר ובחלק אחר מהמכשירים העוצמה חלשה
לצפיה ב-'אתה מבלבל בין רדמי נוט 4X לבין רדמי 4X'
אתה מבלבל בין רדמי נוט 4X לבין רדמי 4X
18/10/2017 | 10:22
9
לצפיה ב-'מכשיר בסדר גמור למי שמשתמש בסמארטפון לצרכים בסיסיים'
מכשיר בסדר גמור למי שמשתמש בסמארטפון לצרכים בסיסיים
18/10/2017 | 11:56
23
גלישה (חיי הסוללה די ארוכים), מיילים, וואטסאפ, צילומים בסגנון "אני ואשתי יושבים בבית קפה".
לצפיה ב-'Moto G5 Plus'
Moto G5 Plus
16/10/2017 | 11:09
27
86
שלום,
רק לציין שאני מרוצה בטירוף מהטלפון הזה.
עובד חלק, זריר והשוס - סוללה.
נסעתי לצפון (כן, מעבר לצומת גלילות...) - יצאתי עם 97% מהבית.
וויז כל הדרך, קצת שיחות (חוץ מכל מיני חורים בלי קליטה....), סנכרונים רגילים (מיילים, רשתות חברתיות וכו'), קצת משחקים (לא בנסיעה) וווטסאפים. הלכתי לישון וקמתי עם 47%.
כבר מזמן לא היה לי מכשיר שהחזיק ככה.
מומלץ בחום
לצפיה ב-' לבריאות ..'
לבריאות ..
16/10/2017 | 11:16
22
לצפיה ב-'שוב היית בצפון ולא ביקרת ? נרשם ..'
שוב היית בצפון ולא ביקרת ? נרשם ..
16/10/2017 | 12:14
1
23
לצפיה ב-'קודם כל - אתה לא על כביש שש ולכן לא בדרך '
קודם כל - אתה לא על כביש שש ולכן לא בדרך
16/10/2017 | 12:15
52
שנית - עם הפקקים שהיו, רק רציתי להגיע כבר...
אבל אתה צודק
לצפיה ב-'היכן נקנה? מחיר? '
היכן נקנה? מחיר?
16/10/2017 | 14:34
7
14
לצפיה ב-'אמזון. בערך 1300 ש"ח כולל מיסים ומשלוח. '
אמזון. בערך 1300 ש"ח כולל מיסים ומשלוח.
16/10/2017 | 14:38
6
24
לצפיה ב-'יש לקנות אותו בארץ? מחיר?'
יש לקנות אותו בארץ? מחיר?
16/10/2017 | 14:48
5
16
לצפיה ב-'לא ראיתי אותו בארץ'
לא ראיתי אותו בארץ
16/10/2017 | 14:53
4
44
אבל המחיר שציינתי כולל משלוח לארץ ומסים בארץ
לצפיה ב-'יש לך לינק לעמוד הקניה, כי בחיפוש שלי נאמר שהמכשיר לא נשלח'
יש לך לינק לעמוד הקניה, כי בחיפוש שלי נאמר שהמכשיר לא נשלח
16/10/2017 | 15:03
3
34
לת אביב........

תודה
לצפיה ב-'מוזר שאמזון לא עדכנו את תחשיב המיסים ועדיין גובים מס קנייה, '
מוזר שאמזון לא עדכנו את תחשיב המיסים ועדיין גובים מס קנייה,
17/10/2017 | 10:10
1
42
לדעתי את תקבלי מהם חזרה 160 שח
לצפיה ב-'קיבלתי כבר '
קיבלתי כבר
17/10/2017 | 10:41
41
קצת פחות אבל כבר החזירו
לצפיה ב-'מעולה! תהני...גם שלי ככה כמו שתיארת'
מעולה! תהני...גם שלי ככה כמו שתיארת
16/10/2017 | 14:42
2
62
ואני רחוקה מ"מרוצה בטירוף"...מתרגלת, מחבבת..לא מרוצה בטירוף. ואני רוצה ליהיות!
לצפיה ב-'כנראה שיש הבדל בדגמים....'
כנראה שיש הבדל בדגמים....
16/10/2017 | 14:50
1
24
לצפיה ב-'לא משהו שמשפיע על השימוש היומי...'
לא משהו שמשפיע על השימוש היומי...
16/10/2017 | 15:24
45
הבעיה שלי זה שאין שלט ועם כל ה s8 מסביב, גם לי בא מסך בלי גבולות
לצפיה ב-'שאלה: למי שלא חשוב המכשיר העדכני ביותר - האם המוטו G4ּ+'
שאלה: למי שלא חשוב המכשיר העדכני ביותר - האם המוטו G4ּ+
16/10/2017 | 15:27
1
45
מומלץ לבן עשרה שמרסק מכשירים בתדירות גבוהה יחסית?

מחיר מומלץ?
לצפיה ב-'קניתי לבן שלי לפני כמה חודשים את ה G4+'
קניתי לבן שלי לפני כמה חודשים את ה G4+
16/10/2017 | 16:33
48
הוא בעיקר גולש, פחות משחק משחקים כבדים, ובסה"כ הוא מרוצה.
לצפיה ב-'גם הסוללה שלי ככה (סמסונג A3 2017). אבל היא עוד חדשה...'
גם הסוללה שלי ככה (סמסונג A3 2017). אבל היא עוד חדשה...
16/10/2017 | 17:13
8
54
אני תוהה מה יקרה כשתתיישן, מאחר שבדגמים בימינו כבר לא ניתן להחליף סוללה
לצפיה ב-'ראשית - אני חושבת שאנשי מקצוע יכולים להחליף'
ראשית - אני חושבת שאנשי מקצוע יכולים להחליף
17/10/2017 | 08:58
7
45
שנית - ברכות על החיבור לרשתות החברתיות - הסנכרון שלהן זה מה שגוזל סוללה בעיקר
לצפיה ב-'אין מה לחשוב בעניין -אפשר להחליף. אפילו לא חייבים להיות בעלי'
אין מה לחשוב בעניין -אפשר להחליף. אפילו לא חייבים להיות בעלי
17/10/2017 | 09:06
5
51
מקצוע, מספיק סתם ידיים ימניות והכלים המתאימים.
לצפיה ב-'אפשר להגיב גם אחרת '
אפשר להגיב גם אחרת
17/10/2017 | 09:09
4
15
לצפיה ב-'לא מבין ממה נפגעת, אבל מתנצל בכל מקרה'
לא מבין ממה נפגעת, אבל מתנצל בכל מקרה
17/10/2017 | 09:10
3
36
לא היתה כוונה לפגוע.
לצפיה ב-'לא נפגעתי'
לא נפגעתי
17/10/2017 | 09:32
2
44
אני לא נפגעת מאנשים שאני לא מכירה.
אני בכלל מאד מאמינה במשפט "להיעלב זו בחירה" ומנסה להתנהל לפיו.
אז תודה על התגובה
לגבי התגובה הקודמת - כתבתי שאני חושבת כי אני לא מגיעה לשלב של סוללה ישנה אז אין לי מושג...
לצפיה ב-'אז מעכשיו את לא צריכה להתלבט אפשר להחליף. '
אז מעכשיו את לא צריכה להתלבט אפשר להחליף.
17/10/2017 | 18:17
1
14
לצפיה ב-'אני לא מתלבטת'
אני לא מתלבטת
18/10/2017 | 08:42
21
תדירות ההחלפה שלי של מכשירים גבוהה מכדי להגיע לשחיקת סוללה
לצפיה ב-'טוב לדעת; בכל מקרה לא התחברתי לרשתות חברתיות...'
טוב לדעת; בכל מקרה לא התחברתי לרשתות חברתיות...
17/10/2017 | 13:27
37
ב"ככה" כוונתי שהסוללה פשוט מחזיקה הרבה זמן, גם כשאני טוחנת לה ת'צורה (באופנים שונים ממך, אבל טוחנת).
לצפיה ב-'תענוג של מכשיר , פשוט, זריז, יעיל ואפילו המצלמה סבירה '
תענוג של מכשיר , פשוט, זריז, יעיל ואפילו המצלמה סבירה
17/10/2017 | 20:47
1
18
לצפיה ב-'והכל בזכותך '
והכל בזכותך
18/10/2017 | 08:42
9
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
17/10/2017 | 19:53
3
73
האם כדאי כיום לקנות מכשיר מחול ושיהיה פתוח לארץ?
ב. האמת סאני הורגים אותי למרות 3 מכשירים עד כה שלא הכנסתי לתיקון כלל!
הם אמרו לי צריך לפקסס לקבל אישורעל דגם הנייד בכדי לקבל שירות כאן!
לי אין  חברים טכנאים מאוד טובים אולי זה הזמן להכיר:)
מה הכי כדאי למי שאוהב את הקידמה והמכשירים הטובים ולא מסין
לצפיה ב-'אולי כבר כדאי שתקנה מאמאזון '
אולי כבר כדאי שתקנה מאמאזון
17/10/2017 | 21:29
2
60
אני מתרשם משנים של תגובות שלך כאן 
אתה קונה הכי טוב, הכי יקר, רק יבואן רשמי סאני
ולמרות זאת אתה מתלונן על השירות שלהם 
לצפיה ב-'אם לא היה '
אם לא היה
18/10/2017 | 03:14
1
50
את הקטע של הפחד שמה יקרה בזמן תקלה או בכלל מכשיר שאתה לא רואה מי נגד מי ,אז הייתי לוקח רציתי אוזניה טובה ובגלל שצריך לחכות חודשיים שלושה בגלל המשלוח ויתרתי .
הפעם באמת אני אנצל נסיעה לחולבכדי לקנות את המכשיר הבא ,כי כבר זה מוגזם כאן...
לצפיה ב-'וואווי - מכשירים עם טכנולוגיה חזקה'
וואווי - מכשירים עם טכנולוגיה חזקה
18/10/2017 | 08:07
34
אבל לא רק הם.
תתחדש
לצפיה ב-'חברת leECO'
חברת leECO
15/10/2017 | 22:45
28
79
מישהו מכיר את המכשירים שלה? יש המלצות/דיס המלצות?

תודה
לצפיה ב-'הציצי בעמוד הזה ממש, קצת יותר למטה...'
הציצי בעמוד הזה ממש, קצת יותר למטה...
16/10/2017 | 10:01
8
30
לצפיה ב-'אני כ"כ ישנוני שהייתי בטוח שרשמת "ה(*)(*) בעמוד הזה ממש "'
אני כ"כ ישנוני שהייתי בטוח שרשמת "ה(*)(*) בעמוד הזה ממש "
16/10/2017 | 11:16
6
20
לצפיה ב-'גלול למטה - שמתי תמונה של זוג עופרים מפואר! '
גלול למטה - שמתי תמונה של זוג עופרים מפואר!
16/10/2017 | 12:33
5
44
אכן, שמתי לב למשמעות הכפולה לפני ששלחתי - תהיתי מי עוד ישים לב...
לצפיה ב-'עופר זה לא כשר .. יש מצב לתפוחים\אגסים\אננסים וכיו"ב ? '
עופר זה לא כשר .. יש מצב לתפוחים\אגסים\אננסים וכיו"ב ?
16/10/2017 | 13:10
4
16
לצפיה ב-'יש מספר חיות כשרות שאינן עופות/בהמות/דגים, ביניהן, האייל.'
יש מספר חיות כשרות שאינן עופות/בהמות/דגים, ביניהן, האייל.
16/10/2017 | 13:31
2
8
לצפיה ב-'כל אלו שמפריסים פרסה ומעלים גירה. זה כולל את כל משפחת '
כל אלו שמפריסים פרסה ומעלים גירה. זה כולל את כל משפחת
16/10/2017 | 14:41
1
36
האנטילופות (שעד כמה שאני הבנתי, כוללת את הפרות, הכבשים והעיזים) - יעל, בונדוק, ספרינגבוק, דיקדיק, צבי ארץ ישראלי, כבש הרים, אילנד, קודו ועוד ועוד.
אגב, גם ג'ירפה שייכת למשפחה הזו, אבל כל מי שחלם על דרם-סטיק של מאה קילו (או יותר) צפוי לאכזבה - לא הצליחו להגיע להחלטה היכן אמורים לבצע את החיתוך בשחיטה, ולכן אין בשר ג'ירפה כשר...
לצפיה ב-'טוב טוב שכנעת אותי .. במנגל הבא אני עושה עופר על האש '
טוב טוב שכנעת אותי .. במנגל הבא אני עושה עופר על האש
16/10/2017 | 15:07
6
לצפיה ב-'סליחה? חיה כשרה למהדרין!'
סליחה? חיה כשרה למהדרין!
16/10/2017 | 14:35
5
לצפיה ב-'מצאתי. תודה'
מצאתי. תודה
16/10/2017 | 22:12
7
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
16/10/2017 | 14:01
18
57
למה כן
חומרה חזקה, מסך סופר איכותי
איכות חומרים ובנייה - מעולים
צילום וידיאו 4K שבדרך כלל נמצא במכשירים שעולים פי 3-4
תמורה אדירה למחיר (סביב 450 שח)
למה לא
מצלמה בינונית ומטה כשאין שמש ישירה
לא ניתן להוסיף כרטיס זכרון (אבל יש 32 או 64 ג'יגה מובנים)
לא ניתן לטעון ולשמוע מוזיקה באזניות במקביל (מצב שקורה למעט מאד אנשים)
אם רוצים להשתמש בעברית כשפת מערכת - רצוי מאד לצרוב רום חדש
זמן מסך כ4 שעות בטעינה אחת
צבעים לא סולידיים (זהב או וורוד-זהב)

סיכום
אצלי בבית יש שניים כאלה אצל הילדים והם מאד מרוצים (בוצעה החלפת רום אצל טכנאי). אין שום מקבילה בחנויות בארץ ב450 שח שאפילו מתקרבת לביצועי המכשיר הנ"ל. אבל שוב - רצוי מאד להחליף את מערכת ההפעלה אצל מומחה

לצפיה ב-'אפשר למקבל מוסיקה וטעינה ע"י אוזניות Bluetooth...'
אפשר למקבל מוסיקה וטעינה ע"י אוזניות Bluetooth...
16/10/2017 | 14:23
1
13
לצפיה ב-''
16/10/2017 | 17:04
2
לצפיה ב-'אני חושב שהמצלמה יותר מבינונית. אומנם צילמתי רק כמה תמונות'
אני חושב שהמצלמה יותר מבינונית. אומנם צילמתי רק כמה תמונות
16/10/2017 | 14:38
12
34
בתוך בית (לילה, תאורה מלאכותית), אבל התוצאות היו סבירות בהחלט.
לגבי העברית - למה מומלץ רום חדש? ממה שראיתי, המקורי סביר בהחלט גם בעברית. יצא לי לראות כמה "גיורים" הרבה יותר גרועים.
לצפיה ב-'מצפייה ביוטיוב על המכשיר הנ"ל'
מצפייה ביוטיוב על המכשיר הנ"ל
16/10/2017 | 16:57
11
47
מצוין בסקירה וניתן לראות שזויות הצפייה של המסך די בעייתיות.
האמנם?
לצפיה ב-'לא יודע - אני תמיד מסתכל על המסך כשהוא מולי. לא מציץ לאנשים '
לא יודע - אני תמיד מסתכל על המסך כשהוא מולי. לא מציץ לאנשים
16/10/2017 | 22:17
9
38
אחרים מהצד...
לצפיה ב-'מה הקשר לשאלה ששאלתי ולתשובה שלך?'
מה הקשר לשאלה ששאלתי ולתשובה שלך?
17/10/2017 | 19:08
8
24
מישהו רמז שאתה מציץ לאחרים?
אם אתה לא מבין את חשיבות הדבר, תגיד אני לא יודע.
מאוד פשוט.
לצפיה ב-'הקשר ישיר מאוד - בניגוד למסך מחשב או טלווזיה, שבהם אני '
הקשר ישיר מאוד - בניגוד למסך מחשב או טלווזיה, שבהם אני
17/10/2017 | 22:04
7
16
מתבונן לפעמים לא חזיתית מסיבות שונות, נדיר מאוד שאני מסתכל לא חזיתית על טלפון. אז מה אכפת לי אם זווית הצפיה היא 160 מעלות או 178 מעלות? ובעצם - מה אכפת למישהו? למה שמישהו יחזיק טלפון מופנה בזווית אליו כשהוא מסתכל על המסך? המצב היחיד שאני מצליח לחשוב עליו שבו משתמשים כך בטלפון הוא בצילום מגבוה או נמוך במיוחד - וגם אז זה לא ממש קריטי בגלל הזווית הרחבה של המצלמה.
לצפיה ב-'אסביר לך למה זה חשוב'
אסביר לך למה זה חשוב
17/10/2017 | 22:22
6
17
היו וישנם מכשירים שברגע שלא החזקת אותם ממש ישר מול העיניים
בדיוק כמו שאתה נוהג לעשות, המסך דוהה ומחשיך.
קורה לפעמים שישנם אנשים (כמוני למשל) שנוהגים להניח את המכשיר על השולחן. ואם הדפדפן במכשיר פתוח או סתם ישנה הודעה, במכשירים שלי ניתן לצפות בכתוב גם אם הם לא ממש מול העיניים, בלי לטרוח להרים אותם.
במכשירים מסוימים לא ניתן לקרוא כלום במצב זה כי הכל נראה דהוי והמסך מעט חשוך.
כששאלתי אותך לגבי הזוויות לא בדיוק התכוונתי אם הזויות הן 160 או 159 כפי שאתה מבין. מקווה שעכשיו יותר ברור לך.
לצפיה ב-'אז לא יודע לענות - כל המכשירים שהיו לי אי פעם, כולל אחד עלוב'
אז לא יודע לענות - כל המכשירים שהיו לי אי פעם, כולל אחד עלוב
17/10/2017 | 22:23
5
17
למדי, אפשרו לראות מה כתוב במסך מזווית סבירה כמו במצבים שאתה מתאר. גם בליאקו זה המצב.
לצפיה ב-'דוגמה לזויות צפייה גרועות'
דוגמה לזויות צפייה גרועות
17/10/2017 | 22:38
4
23
דוגמאות שממחישות את הנושא שצולמו היום ממכשיר "מהולל" גי'ני של פלאפון.
לצפיה ב-'זוויות קיצוניות מאוד. לא מגיע לזוויות כאלו אף פעם, אז לא'
זוויות קיצוניות מאוד. לא מגיע לזוויות כאלו אף פעם, אז לא
17/10/2017 | 22:54
3
15
יודע לענות. יש טלפונים שבהם אפשר לראות משהו בזווית כזו? זה כבר עניין של השתקפות בזכוכית.
לצפיה ב-'למכשירים עם מסך אמולד זוויות צפייה הכי טובות'
למכשירים עם מסך אמולד זוויות צפייה הכי טובות
17/10/2017 | 23:15
2
21
כמעט מכל זווית, אפילו מזוית חדה ניתן לראות בבירור.
רק לשם הדוגמה-
התמונה צולמה ממכשיר גלקסי נוט 8. ראה את ההבדלים.

לצפיה ב-'ולמכונות כביסה של וורילפול יש את חוט החשמל הכי ארוך'
ולמכונות כביסה של וורילפול יש את חוט החשמל הכי ארוך
18/10/2017 | 01:37
1
19
אבל מה אכפת לי מזה אם יש לי שקע חשמל בדיוק ליד המקום למכונת הכביסה?
במילים אחרות - תכונה נהדרת על הנייר - אבל כמה פעמים יוצא לך להסתכל על הטלפון שלך בזוויות חדות כמו אלו שצילמת כאן?
אם משום מה זה קורה לך הרבה - אז סבבה. קנה רק טלפונים עם מסך אמולד. מבחינתי זו תכונה חסרת משמעות.
לצפיה ב-''
18/10/2017 | 01:53
3
לצפיה ב-'זוויות הצפיה בסדר גמור אצלי '
זוויות הצפיה בסדר גמור אצלי
17/10/2017 | 06:13
36
המסך הוא אחד הנקודות החזקות של המכשיר 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/10/2017 | 22:13
2
12
לצפיה ב-'המחיר ירד היום לשפל חדש בBanggood '
המחיר ירד היום לשפל חדש בBanggood
17/10/2017 | 21:46
1
39
אחרי קופון 10BGESX636
המחיר 102$ בלבד לגרסת 4GB RAM
לצפיה ב-'ושוב נשבר כלפי מטה'
ושוב נשבר כלפי מטה
19/10/2017 | 08:21
7
הפעם גרסת ה4/64 ג'יגה ב95 אירו (כ112$)
לדעתי קניה מעולה לנפח 4/64
לצפיה ב-'שיומי - מימקס- כיצד ניתן לדעת זמן שימוש סוללה יומית? '
שיומי - מימקס- כיצד ניתן לדעת זמן שימוש סוללה יומית?
17/10/2017 | 15:44
8
31
שלום ,

יש לי שיומי מימקס- בגלל שהסוללה, ממש נגמרת לי מהר

מעוניין לקבל פירוט מהמכשיר על אופן שימוש וזמן שימוש של המכשיר

כי
המכשיר הוא בן פחות משנה

אני באמצע היום כבר על חצי , וסוף היום על 25-20 אחוז.

כלומר אני חייב לטעון באמצע היום.

תודה לעונים
לצפיה ב-'לא הבנתי - אם בסוף היום אתה על 20%, למה אתה חייב לטעון באמצע'
לא הבנתי - אם בסוף היום אתה על 20%, למה אתה חייב לטעון באמצע
17/10/2017 | 18:28
1
27
היום?
לצפיה ב-'כי אני לא ממש משתמש בו הרבה , כפי הבנתי'
כי אני לא ממש משתמש בו הרבה , כפי הבנתי
17/10/2017 | 23:57
7
לצפיה ב-'נשמע סביר בהחלט...'
נשמע סביר בהחלט...
17/10/2017 | 19:50
2
29
אם השימוש הוא בינוני- כבד, להגיע בסוף היום ל20% זה בסדר.
ברוב הטלפונים בהגדרות- סוללה אפשר לראות גרף שימוש ורשימת אפל' שצרכו הכי הרבה סוללה
לצפיה ב-'אני שומע כשעה רדיו FM ועוד כחצי שעה רדיו אפליקציה '
אני שומע כשעה רדיו FM ועוד כחצי שעה רדיו אפליקציה
17/10/2017 | 23:59
1
17
מעט דיבורים

מעט SMS

יש ווצאפ

וסרטונים

לא יותר מדי..
לצפיה ב-'זה נשמע סביר'
זה נשמע סביר
18/10/2017 | 10:59
4
לצפיה ב-'מדידת הצריכה של המכשיר '
מדידת הצריכה של המכשיר
17/10/2017 | 21:34
2
31
תתקין ותפעיל כמה מחזורים את הapp שנקרא GSAM Battery Monitor
הערה 2, לא רואה בעיה שתטעין חצי שעה בזמן ארוחת הצהריים... 
לצפיה ב-'אני חושש שעברה פחות משנה והבטריה עלולה עוד להשחק'
אני חושש שעברה פחות משנה והבטריה עלולה עוד להשחק
17/10/2017 | 23:57
1
24
לא מכיר את מה שרשמת שם, את האפ הזה 

מה זהאומר?

איך עושים .?
לצפיה ב-'מחפשים בחנות גוגל בשורת חיפוש את הAPP שרשמתי'
מחפשים בחנות גוגל בשורת חיפוש את הAPP שרשמתי
19/10/2017 | 15:14
לצפיה ב-'וואוואי השיקה שני מכשירים חדשים.'
וואוואי השיקה שני מכשירים חדשים.
17/10/2017 | 09:00
33

בסימן בינה מלאכותית: וואווי הציגה את משפחת הMate 10.
יצרנית הסמארטפונים הסינית הציגה את סדרת מכשירי הMate 10 הכוללת 3 מכשירים הדגם הרגיל שמגיע עם מסך בגודל 5.9 אינץ'.
דגם הPro שמצויד במסך 6 אינץ' ביחס 18:9.
וכמובן גם גרסת הPorsche Design.

ספינת הדגל החדשה של חברת וואווי (Huawei) הוצגה היום (יום ב') במסיבת עיתונאים במינכן וכללה למעשה סדרה של פאבלטים חדשים כשלצד ה-Mate 10 הושקו כמיטב המסורת גם גרסאות ה-Pro וה-Porsche Design. כזכור, סדרת ה-Mate 9 הגיעה לארץ באיחור ניכר, רק לפני כחצי שנה, אולם הפעם נראה כי היצרנית הסינית הבינה שהציפייה בשוק המקומי גבוהה, ונראה כי המכשירים יגיעו למדפים בישראל בסמוך למועד הגעתם לחנויות במקומות אחרים בעולם קרי חודש דצמבר.

הדגם הרגיל של ה-Mate 10 יגיע עם מפרט טכני הכולל מסך בעל שוליים מצומצמים בגודל 5.9 אינץ' בפורמט תצוגה של 16:9 וברזולוציה של 2560x1440. כמו כן, המכשיר תומך ב-HDR10 לצבעים חיים בעת צפייה בווידאו דינמי.
לMate 10 Pro צג OLED בגודל 6 אינץ' ביחס של 18:9 וברזולוציה תואמת של 2160x1080 ובנוסף יחס גבוה במיוחד של שטח המסך לעומת גוף המכשיר ותמיכה בHDR10.
שני המכשירים מצוידים במעבד החדש בייצור עצמי של וואווי, הKirin 970.

דגם ה-Mate 10 הרגיל יגיע עם מערך זיכרון הכולל 4GB של זיכרון RAM לצד 64GB של זיכרון אחסון, דגם הPro יגיע עם מערך הכולל 6GB של זיכרון RAM לצד 128GB של זיכרון אחסון ואילו גרסת ה-Porsche Design תגיע עם מערך זיכרון הכולל 6GB של זיכרון RAM לצד 256GB של זיכרון אחסון.

למכשירים גוף זכוכית 3D עם קימור סימטרי בכל ארבעת הצדדים לאחיזה ארגונומית.
עיצוב החלק האחורי של המכשירים כולל רצועה מחזירת אור כדי להבליט את המצלמה הכפולה החדשה של Leica.
חיישן טביעת האצבע של ה-Mate 10 נמצא בחזית ואילו החיישן בדגם ה-Pro נמצא מאחור כדי למקסם את שטח התצוגה דגם זה מציע עמידות למים ולאבק בתקן IP67 והדגם הרגיל עמיד נגד נתזי מים בתקן IP53.

שיתוף הפעולה עם חברת לייקה מוכיח את עצמו ככל הנראה וממשיך גם בסדרת המכשירים הנוכחית: החברה תכננה עבור ה-Mate 10 וה-Mate 10 pro צמד מצלמות ברזולוציה של 12MP ו-20MP, מערכת ייצוב תמונה אופטי (OIS), מִפתח צמצם f/1.6 הגדול בעולם (כמו בV30 של חברת LG), אפקט עומק שדה (Bokeh) עם בינה מלאכותית וזום דיגיטלי עם בינה מלאכותית.

לMate 10 ול-Mate 10 pro סוללה בקיבולת של 4,000mAh בדחיסות גבוהה והיא בעלת מערכת חכמה לניהול הסוללה המבינה את התנהגות המשתמש ומקצה בחוכמה את משאבי הסוללה כדי למקסם את זמן השימוש בה.
שני המכשירים מושקים עם מערכת הפעלה Android 8.0 Oreo ועם ממשק משתמש EMUI 8.0 החדש של החברה הסינית.

וואווי מציגה גם את יחידת הNPU המיועדת למיקסום ביצועים בתחומי התצוגה והצילום חיי הסוללה ועבודת המעבד את הבעיה האוניברסלית של סמארטפונים זוללי סוללות מנסה וואווי לפתור באמצעים של בינה מלאכותית שתסייע בניצול אפקטיבי של משאבים ותוביל לחיסכון באנרגיה.

היצרנית הסינית מיצבה את עצמה בשנים האחרונות כמותג ביניים שמשלב בין מכשירים חזקים לבין תג מחיר הוגן ולראיה היא תופסת נתח שוק משמעותי בעולם ומתמקמת מייד אחרי סמסונג ואפל. גם פה בארץ, הודות לשיווק אגרסיבי (בוואווי אימצו את גל גדות הרבה לפני שהפכה לוונדר וומן)  הצרכנים הישראלים הופכים יותר ויותר מודעים למותג.

בסימן בינה מלאכותית.
אירוע ההכרזה, שאליו הגיעו כ-1,100 עיתונאים מרחבי העולם, עמד בסימן "בינה מלאכותית", ונראה כי זהו המסר העיקרי שמנסים להעביר בוואווי, כיתרון של המותג על פני חלופות הפרימיום. האירוע כולו מעוצב סביב אלמנטים של בינה מלאכותית  החל מסרטוני קידום המכירות שנראו כאילו נלקחו מסרטי מדע בדיוני, וכלה בפסקול שליווה את ההשקה  הלקוח מהסדרה "ווסטוורלד". "זה לא סמארטפון", מדקלמים כאן, "זוהי מכונה אינטליגנטית". אפילו הכרוז שמודיע על תחילת האירוע הוקלט בקול נשי רובוטי.

וואווי עושה מאמצים רבים כדי למצב את עצמה לא רק כמובילה בתחום, אלא כמותג חדשני שביכולתו להכתיב את טרנדים ולסחוף אחריו יצרניות אחרות. כזכור החברה מפתחת בעצמה את מעבד הkirin 970 עוד סימן ברור להבחנה שהיא מייצרת על פני המתחרות.

כרגע העיסוק בבינה מלאכותית מעורר עוד סימני שאלה רבים באשר לאופן שבו הטכנולוגיה תבוא לידי ביטוי בשימוש סביר, אולם וואווי מדגישה כי למפתחי אנדרואיד יש כאן בשורה של ממש, והם יוכלו לעשות שימוש במצע הטכנולוגי של וואווי לפיתוח אפליקציות מבוססות AI, מהלך דומה למדי לזה של הענקית אפל - שמציעה למפתחים אפשרות וגישה לטכנולוגיית מציאות מדומה ורבודה.

למרות שורה מרשימה של הדלפות שהגיעו במהלך החודש האחרון, ועל אף דיווחים על גרסת lite של הפאבלט  נראה כי נצטרך להמתין עוד קצת להשקה שלה.

כמה זה יעלה לנו?
מחיר ה-Mate 10 הכולל 4GB של זיכרון RAM ו-64GB של זיכרון אחסון יעמוד על 699 אירו, דגם ה-Pro יהיה יקר יותר והגרסה שלו הכוללת 6GB של זיכרון RAM לצד 128GB אחסון תעלה 799 אירו, ואילו גרסת ה-Porsche Design הכוללת 6GB של זיכרון RAM לצד 256GB של זיכרון אחסון תעלה 1,395 אירו.

דגם הMate 10 יימכר בצבעים זהב ורוד, זהב, חום-מוקה ושחור ואילו דגם הPro יימכר בצבעים אפור-טיטניום, כחול-חצות, חום-מוקה וזהב-ורוד.  לא ברור עדיין כיצד אלקטרה יבואנית מכשירי וואווי לישראל, תתמחר את המכשירים בארץ.

לצפיה ב-'חיוג מגולן למספר ישראלי של טלזר שנמצא בחו״ל קידומת 055 אזהרה'
חיוג מגולן למספר ישראלי של טלזר שנמצא בחו״ל קידומת 055 אזהרה
14/10/2017 | 13:45
13
107
אני מבקש לספר על מקרה שקרה לי ולהזהיר בחיוג מהארץ באמצעות קו של גולן טלקום למספר ישראלי של טלזר (019), קידומת 055 הנמצא בחו״ל. 

ב-4 ספטמבר 2017 רכשתי בנתב״ג חבילה לשימוש בחו״ל (גיאורגיה) של 019, כאשר החבילה שנרכשה כללה חבילת גלישה, שיחות נכנסות ללא הגבלה ודקות לחיוג לארץ. המספר שניתן לי היה מספר ישראלי בקידומת 055. 

במהלך שהותי בגיאורגיה בני המשפחה חייגו אלי למספר הישראלי בקידומת 055, שהינה חיוג למספר ישראלי ושיחת חינם. 

להפתעתי, ב-7 אוקטובר 2017, גולן טלקום פרסמו בחשבוני בגולן (כולל 3 קווי טלפון מהם שניים שחייגו כאמור למספר ה-055), חשבונית בסך כ-270 ש״ח, כאשר כל השיחות שחויגו למספר ישראלי 055, מופיעות בפירוט החשבונית של גולן כאילו חויגו כשיחות לחו״ל באמצעות מפעיל שיחות בינלאומיות טלזר ולא כשיחות חינם למספר ישראלי. 

בבדיקה מול טלזר נמסר ששיחה למספר בקידומת 055 היא שיחה חינם למספר ישראלי ואף יש לי אישור מהם בכתב על כך. כמו כן בידי שיחת מוקלטת עם נציג מכירות של 019 שמאשר ששיחות נכנסות בחבילות שהם משווקים הם שיחות חינם למספר ישראלי. בנוסף יש בידי צילומי מסך של יומן השיחות שחויגו המאשר שהמספר חויג בקידומת 055 בלבד. 

מול גולן אני ניתקל באטימות וחוסר יכולת לטפל ולבדוק הנושא, הם נאחזים בחשבונית שלהם והתשובות של גולן לפניותיי הן סטנדרטיות ושבלוניות. למעט שיחה עם נציג שירות לא הצלחתי לדבר עם דרגים גבוהים יותר בגולן. 

טלזר מסרו לבני בשיחה טלפונית שנתקלו במקרים כאלו בעבר בגולן ושלחו אותנו לטפל בנושא מול גולן ואילו גולן מנפנפים אותנו. 

בכוונתי לתבוע את גולן וגם טלזר לצערי (שכן החשבונית היא בגין חיובים שלהם), שכן אין בכוונתי לשלם עבור שירות שאמור להיות בחינם. באם מישהו ניתקל או חווה מקרה דומה, אודה על קבלת מידע כיצד טיפל בנושא. 

ולקוחות גולן טלקום שמחייגים למספר ישראלי של טלזר שנמצא בחו״ל, קידומת 055, הזהרו !
לצפיה ב-'לפני תביעה נא לפנות לפניות הציבור בכתב'
לפני תביעה נא לפנות לפניות הציבור בכתב
14/10/2017 | 14:35
2
90
ובמקביל לפנות בתלונה למשרד התקשורת

ובנוסף להודיע לחברת האשראי להקטין את החיוב בהתאם
לצפיה ב-'אנסה לפנות למשרד התקשורת וחברת כרטיסי האשראי'
אנסה לפנות למשרד התקשורת וחברת כרטיסי האשראי
14/10/2017 | 14:53
1
62
k-don תודה

יש לי התכתבות מול gtpniyot@golantelecom.co.il ללא הצלחה כלל. לא מכיר כתובת אחרת של פניות הציבור בגולן.

לא בטוח שחברת האשראי תסכים לעצור תשלומים אבל אנסה. לגבי משרד התקשורת אידע אותם.

נראה לי שרק באמצעות תביעה, אולי אקבל כספי בחזרה או אגרום לשינוי בגולן, וזו הדרך הפשוטה לפעולה כנראה!

ערן
לצפיה ב-'לגבי חברת האשראי יש את חוק כרטיסי חיוב'
לגבי חברת האשראי יש את חוק כרטיסי חיוב
14/10/2017 | 15:39
59
סעיף 6א או סעיף 10ב

שינוי ללא הרשאה (תיקון מס' 1)  תשנ"ד-1994
6א.     (א)  הודיע לקוח למנפיק, תוך שלושים ימים מיום שנמסרה הודעת המנפיק על החיוב, שהסכום במסמך המעיד על העסקה הוגדל ללא הרשאה, ישיב לו המנפיק את ההפרש בין הסכום שעליו הודיע הלקוח כי התחייב בו תמורת הנכסים שרכש, לבין הסכום שרשום במסמך, בערכו ביום החיוב

הפסקת תשלום באמצעות הרשאה לחיוב חשבון בכרטיס חיוב (תיקון מס' 4) תשס"ח-2008
10ב.  הורה לקוח למנפיק להפסיק חיוב בעסקה, שהספק דיווח למנפיק לגביה, בעת עשייתה, כי התשלום בעבורה נגבה באמצעות הרשאה לחיוב חשבון בכרטיס חיוב, יפסיק המנפיק לחייב את הלקוח.

https://www.nevo.co.il/law_html/Law01/191_001.htm (להלן – סכום ההפרש);
לצפיה ב-'... והמכורים לגולן ימשיכו לטעון שגולן הכי טובים ...'
... והמכורים לגולן ימשיכו לטעון שגולן הכי טובים ...
14/10/2017 | 19:28
5
28
לצפיה ב-'לי זה נשמע כמו תקלה שלא טופלה כראוי'
לי זה נשמע כמו תקלה שלא טופלה כראוי
14/10/2017 | 20:54
1
34
לצפיה ב-'נכון.'
נכון.
14/10/2017 | 21:19
54
רק שאם זה היה בחברה אחרת היה פה "שירשורפלצת" נגד אותה חברה...
לצפיה ב-'גולן הם לא צד בענין'
גולן הם לא צד בענין
15/10/2017 | 21:25
2
63
שטלזר תשלם את החשבון ותשחרר את הלקוח ולאחר כך יריבו ביניהם לא על גב הלקוח.
נציג טלזר יושב בטרמינל היוצאים בנתב"ג ומוכר מוצר שלא קיים.
מדוע אין שם נציגים של יתר חברות הסלולר ?

לצפיה ב-'רק גולן הם צד בעניין. (והלקוח).'
רק גולן הם צד בעניין. (והלקוח).
15/10/2017 | 21:51
48
מערכת החיוב שלהם הפיקה חיוב שגוי
לצפיה ב-'צבי, אתה טועה.'
צבי, אתה טועה.
16/10/2017 | 05:30
50
בהיותנו להערכתי שני הכותבים המבוגרים שבפורום אני מרשה לעצמי להגיד לך שחבל שאתה כותב תגובה שלא לעניין.
הרי גולן היא זאת שעשתה את הטעות, אז למה היא לא צד בעניין?
היא ורק היא הצד שבעניין.
לצפיה ב-'הצדק עימך, תבנית 05R-Nxxxxxx (כמדוני זו "התבנית הרשמית")...'
הצדק עימך, תבנית 05R-Nxxxxxx (כמדוני זו "התבנית הרשמית")...
16/10/2017 | 13:44
60
היא תבנית למספור רט"ן ושיחות למספרים בעלי תבנית זו אמורים להיות מחוייבים בהתאם.

לא קראתי את מה שנכתב בדיון למעט ההודעה הפותחת.

לענ"ד חברת טלזר אינה צד בעניין, עליך לדרוש מחברת גולן טלקום החזר ובמידה ויסרבו (כפי שתיארת), לפנות לרגולטור [משרד התקשורת] ו/או סיוע מבית המשפט לתביעות קטנות [הנחה: שמדובר במנוי פרטי ולא מנוי עסקי; אחרת, יש לפנות לערכאה המתאימה].

בפועל, מה לעשות?
ראשית, פנה בכתב לחברת גולן טלקום. דרוש מהם החזר, בתוספת 16 שקלים הוצאות הצרכן בהתאם לסעיף 13ד1 לחוק הגנת הצרכן.
במידה והסכום לא יושב (יחד עם הוצאות הצרכן והפרשי הצמדה וריבית), ניתן לפנות לבית המשפט לתביעות קטנות, במידה ומדובר בלקוח פרטי.
חוק הגנת הצרכן אינו חל על עסקאות בין עסקים, אלא בין צרכן ועוסק (כהגדרתם בחוק).

בכתב התביעה יש לדרוש החזר חיוב היתר + 16 ש"ח הוצאות הצרכן + הפרשי הצמדה וריבית. סכום זה נקרא " סכום ההחזר ", לשון החוק פשוטה מאוד.
בנוסף, בית המשפט רשאי לפסוק פיצויים שאינם תלויים בנזק [שים לב, אין צורך להוכיח נזק אלא מספיק שמצב מסוים התקיים] בהתאם לסעיף 31א לחוק הגנת הצרכן. מהזכור לי, החלק הרלוונטי לך הוא אחד/שני סעיפים מתת-סעיף (א)(2).
שים לב שעל מנת לתבוע לפי סעיף 31א פיצויים לדוגמא, יש לפנות לעוסק בכתב. העניין מופיע בסעיף 31א(ב).
מקווה שזוכר נכון את תתי-הסעיפים, לא בדקתי.
כמובן, הוצאות משפט (סכום האגרה וכד') שניתן להוכיח.
את התביעה אפשר להגיש ישירות מהבית באמצעות מערכת "נט המשפט". את כתב התביעה תוכל לכתוב בעצמך, היצמד לעובדות בלבד, תאריכים, מקומות, שמות וכד'.

לעניין תוכנית מספור, סעיף 5א לחוק התקשורת בזק ושידורים דן בעניין וכן תקנות של משרד התקשורת. יש אזור ייעוד באתר משרד התקשורת לעניין ניידות מספרים ותכנית מספור, מקווה שתוכל למצוא שם מידע רלוונטי:

בהצלחה!
לצפיה ב-'בהנחה שאכן קבלת מטלזר מספר ישראלי ולא ברזילאי (קדומת 0055) -'
בהנחה שאכן קבלת מטלזר מספר ישראלי ולא ברזילאי (קדומת 0055) -
17/10/2017 | 01:24
2
43
לא צריך לשנות לך היכן על פני הגלובוס מצוי המחזיק במספר זה.
מי שמתקשר אל מספר זה מרשת גולן בישראל "אינו יודע" כי הנמען נודד מחוץ לישראל, ומחויב על השיחה רק על פי תכנית השירות ליעדים ישראליים רגילים בה הוא מצוי בגולן.
המחזיק במספר 055, ומצוי בנדידה בחו"ל - משלם כל מה שמוטל על מקבל שיחה בנדידה, או שהוא מצוי בתכנית חו"ל כלשהי והיא "מכסה" לו קבלת שיחות בנדידה.
שונה הדבר אם בני משפחה המחזיקים בקוי גולן מצויים בעצמם בחו"ל, ומטיילים יחד עם המחזיק בקו 055 או בנפרד ממנו.
אם הם סבורים כי "פטנט" זה יאפשר להם לחייג "חינם" בהיותם בחו"ל, אל ה- 055 הזה - הם טועים.
הם מבצעים שיחה בנדידה בחו"ל, ואם לא רכשו חבילת חו"ל עבור קוי גולן שלהם - יצטרכו למכור כליה.
מזל שלכל אדם יש שתיים...
לצפיה ב-'חזרת אלינו, יפה '
חזרת אלינו, יפה
17/10/2017 | 21:50
1
32
לא ראיתי אותך לפחות שנה כאן 
ברוכים השבים 
לצפיה ב-'אולי בגלל זה הכוכבית ליד השם...'
אולי בגלל זה הכוכבית ליד השם...
18/10/2017 | 16:06
4
לצפיה ב-'איך לנטרל נעילת מכשיר בנרתיק על הזרוע כשרצים.. וכל הזמן נלחץ'
איך לנטרל נעילת מכשיר בנרתיק על הזרוע כשרצים.. וכל הזמן נלחץ
15/10/2017 | 14:53
4
54
החלפתי ל note 4x.  
בריצה איתו הוא כל הזמן ננעל כי נלחץ ע"י הנרתיק. 
יש עצה? 

לצפיה ב-'אשאל שאלה אחרת'
אשאל שאלה אחרת
15/10/2017 | 17:05
1
58
למה אתה רוצה שהמכשיר לא יינעל? כי אתה שומע מוסיקה דרך יוטיוב? יש אפליקציה שמאפשרת להזרים את רצועת האודיו בלבד, עם מסך נעול:
לצפיה ב-'לא קשור. '
לא קשור.
15/10/2017 | 20:35
39
אני רוצה לראות את התוצאה / זמן / מרחק וכו' בזמן ריצה. 
ומכיר את האפליקציות האלה.  
בפיירפוקס הוא מנגן ברקע - אם מגדירים כשולחן עבודה. 
לצפיה ב-'יש כל מיני אפליקציות שנועלות את הטאצ או את הכפתורים'
יש כל מיני אפליקציות שנועלות את הטאצ או את הכפתורים
15/10/2017 | 21:58
1
93
צריך לחפש משהו שיתאים בדיוק לסיטואציה שלך, ולהבין מה נלחץ, הטאצ או הכפתורים..
אפשר להתחיל מאלו שנועלות מתינוקות אבל התוצאה זהה:
או אלו

לצפיה ב-'ניסיתי אותן ושכמותן'
ניסיתי אותן ושכמותן
16/10/2017 | 22:37
19
ואף לא אחת  נועלת את כפתור הכיבוי/ נעילה הפיזי.
לצפיה ב-'כבל טעינה לגלקסי 8'
כבל טעינה לגלקסי 8
16/10/2017 | 16:27
6
40
אני צריך כבל טעינה לגלקסי 8 שלי. בחנות כבל של כמטר עולה מעל 50 ש"ח. ב אי-ביי יש הרבה יותר זולים אך לא בהכרח כבל מקורי של סמסונג.
שאלה: ייתכן נזק לטלפון אם משתמשים בכבל טעינה לא מקורי? אני צריך אותו לטעינה באוטו
לצפיה ב-'בהנחה שמדובר בחיבור Type C אז יכול להיות נזק'
בהנחה שמדובר בחיבור Type C אז יכול להיות נזק
16/10/2017 | 16:53
2
33
לאו דווקא לטלפון, אלא אולי למכשיר המטעין. היה מהנדס של גוגל שנשרף לו שקע USB במחשב בעקבות כבל לא טוב, והוא התחיל לבצע סקירות ובדיקות טכניות של כבלי ומטעני USB Type C שונים.
לצפיה ב-'למה משנה סוג החיבור? כבל לא טוב יכול להיות בכל מקרה'
למה משנה סוג החיבור? כבל לא טוב יכול להיות בכל מקרה
16/10/2017 | 17:01
1
26
בין אם מדובר במוצר זול ונחות או במוצר טוב אבל תקול נקודתית.

גם קנייה מהיצרן עצמו לא מבטיחה שימוש ללא תקלות, הרי ידוע שלסמסונג הייתה בעיה עם סוללות מתפוצצות...
לצפיה ב-'משנה כי פרוטוקול הטעינה המהירה של C גרם לתקלות בכבלים שחסרו'
משנה כי פרוטוקול הטעינה המהירה של C גרם לתקלות בכבלים שחסרו
16/10/2017 | 17:16
30
רכיב מסויים שגרם לשריפת המטענים בגלל עומס.
וזה תופעה שלא הייתה ביואסבי רגילים.
לצפיה ב-'למיטב הבנתי אין חובה לקנות מקורי, פשוט שיהיה מיצרן איכותי'
למיטב הבנתי אין חובה לקנות מקורי, פשוט שיהיה מיצרן איכותי
16/10/2017 | 16:59
31
המליצו לי כאן על כבלים של חברת Ugreen (נמכרים בעלי אקספרס למשל) ובינתיים אני מרוצה, והתרשמתי שכך גם אחרים.
לצפיה ב-'כבל Type C איכותי '
כבל Type C איכותי
16/10/2017 | 19:52
37
גם באיביי עולה 20-30 ש"ח המותגים. 
לא מציע לך לנסות את אלה של ה1-2$ חבל על הטלפון 
לצפיה ב-'חברות הסלולאר מתחילות למכור מידע שצברו עלינו.'
חברות הסלולאר מתחילות למכור מידע שצברו עלינו.
15/10/2017 | 09:35
1
56
הן יודעות איפה אנחנו בכל רגע ומתכננות להרוויח מזה הרבה כסף.
הראשונה שקפצה על ההזדמנות חברת פלאפון.
לצפיה ב-'הכותרת מטעה, מדובר בניתוח סטטיסטי כולל, לא ברמת משתמש בודד'
הכותרת מטעה, מדובר בניתוח סטטיסטי כולל, לא ברמת משתמש בודד
16/10/2017 | 17:26
28
לדאוטי חשוב להדגיש שהמידע הנאסף עובר אנונימיזציה לפני שהוא מנותח במערכות החברה — ובכל מקרה, החברה מתעניינת במגמות כלליות ולא במשתמש הבודד. בפלאפון אומרים כי המידע שהיא תנתח בשירות הסמארט דאטה שלה יהיה "אנונימי, אגרגטיבי וסטטיסטי". הדו"ח שפלאפון הפיקה לאחר המופע של אירוסמית היה על בסיס הנתונים של 9,778 לקוחותיה שהגיעו לאירוע — פחות מרבע מכלל הצופים במופע.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:49
7

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה