לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3689236,892 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' שאלה בעניין שמירת מועדפים:'
שאלה בעניין שמירת מועדפים:
22/04/2019 | 22:27
20
37
שלום לכם: אני ממש סובל מהעניין של לימוד העבודה עם סמארטפון שהוא עולם חדש עבורי ותוסיפו לזה שאני מדור שנות ה- 50 אשר לא גדל ולא למד כלום על מחשבים ואני חוזר ממש להתחלה בו למדתי להפעיל מחשב ביתי גדול לפני כ-13 שנה כאשר ידעתי רק איפה התקע של המחשב שנכנס לשקע החשמל, אבל הצלחתי ללמוד בלי קורס מחשבים.ואני מרגיש בסמארטפון כאילו חזרתי לזמן ההתחלה של פעם עם המחשב הביתי  אבל מזל שיש לי כאן  גולשים נחמדים המוכנים לעזור.
 השאלה שלי כך לגבי סמארטפון גלקסי נוט -9 :
> לדוגמה אני נכנס לגוגל כרום, מחפש את אתר "וואלה" ונכנס לאתר וואלה
> אני רוצה לשמור את אתר וואלה במועדפים שנקראים גם סימניות.
 השאלה שלי איך לעשות את זה בסמארטפון הנ"ל ?  אשמח להסבר,בצעדים.
> במחשב הגדול שלי בדפדפן כרום, וינדוז 10 זה מאד פשוט וזה ללחוץ הכוכב למעלה בצד שמאל ובתיבה לאשר את צורת השמירה הנוחה לי.
> בסמארטפון אני מבין שזה משהו אחר מאשר במחשב ביתי ואשמח לעזרתכם.
 תודה
== נ.ב.: אשמח לקישור הדרכה בנושא הנ"ל אם יש לכם.
לצפיה ב-'כרום.'
כרום.
23/04/2019 | 08:59
9
48
1) נכנסים אך ורק לאפליקציה של גוגל כרום.
2) רושמים וואלה לוחצים על חפש ומיד מופיע וואלה.
3) לוחצים על אתר וואלה ונכנסים.
4) בצד שמאל בראש המסך יש אייקון של שלוש נקודות לוחצים עליו פעם אחת.
5) עכשיו נפתח חלון בצד שמאל של המסך כאשר בראש החלון יש אייקון של כוכב.
6) לוחצים על האייקון של הכוכב פעם אחת ומיד וואלה נשמר בסימניות.

1) כדי להיכנס לסימניות נכנסים לאפליקציה של כרום ושם מופיע בצד שמאל בראש המסך אייקון של שלוש נקודות לוחצים עליו פעם אחד אחת.
2) עכשיו נפתח חלון בצד שמאל של המסך מקישים פעם אחת על סימניות וזהו.
לצפיה ב-'אני אגלה לך סוד - גם בדפדפנים אחרים יש את האופציה הזו'
אני אגלה לך סוד - גם בדפדפנים אחרים יש את האופציה הזו
23/04/2019 | 20:02
1
35
ממש לא "רק בגוגל כרום"
לצפיה ב-'או קי תודה רק'
או קי תודה רק
23/04/2019 | 20:23
24
אשמח להסבר איך להגיע למה ששמרתי. 
 ראה בבקשה את התשובה שכתבתי ל - BBBAAABBB  
תודה.
לצפיה ב-' ל- BBBAAABBB תודה ענקית ויש בעיה רק בהגעה לסימניות'
ל- BBBAAABBB תודה ענקית ויש בעיה רק בהגעה לסימניות
23/04/2019 | 20:15
6
33
 הרבה תודה על ההשקעה הענקית בהסבר ואפילו הסברת לי איך להגיע לסימניות וקורה כך:
> הצלחתי למצוא הכל לפי ההסבר שלך ולשמור.
> הבעיה היא בלמצוא מה ששמרתי במועדפים:
== נכנסתי מחדש לסמל כרום
== לחצתי פעם אחת על שלושת הנקודות והופיעה התיבה.
==  הקשתי פעם אחת על סימניות וקיבלתי רישום כזה:
 sams עם 3 נקודות אופקיות בצד ימין של המילה , וכן כיתוב במילים
www.google.com ;  וכן המילה google לבדה פעם אחת. וחץ קטן למעלה המצביע לצד שמאל.
> לא הופיע לי כלום על מה ששמרתי.

לצפיה ב-'בדקתי אצלי והכל עובד פיקס.'
בדקתי אצלי והכל עובד פיקס.
24/04/2019 | 09:55
5
27
לדעתי ייתכן והבעיה היא בגירסה של הכרום.

עדכון גירסה לכרום.
1) להיכנס לאפליקציה של גוגל-פליי.
2) לרשום כרום ולהקיש חפש.
3) להקיש על המלבן של אפליקצית Google Chrome פעם אחת.
4) עכשיו אמור להופיע בעמוד של האפליקציה מלבנים קטנים עם "פתח" ו"עדכן".
5) ללחוץ על "עדכן" וזהו.

לצפיה ב-' תודה וניראה לי שזה לא יעבוד כך:'
תודה וניראה לי שזה לא יעבוד כך:
24/04/2019 | 11:28
4
16
אני חושש שלמרות ההסברים כאן אצטרך לפנות למישהו שיראה לי את זה בצורה מוחשית.
1. אני לא רואה בכל היישומים שלי דבר כזה "גוגל פליי" האם אולי טעית והתכוונת לחנות פליי?
2. אם תוכל להוסיף צילום מסך אשמח.
 תודה.
לצפיה ב-'הוא מתכוון לאפליקציה של "חנות גוגל פליי"...'
הוא מתכוון לאפליקציה של "חנות גוגל פליי"...
24/04/2019 | 14:56
3
17
פשוט להיכנס ל"חנות גוגל פליי" ולעשות צעד אחר צעד כפי שהוא כתב בתגובה שלו...
לצפיה ב-' תודה לך :'
תודה לך :
24/04/2019 | 15:34
10
אני רואה שניחשתי נכון שהכוונה לחנות.

לצפיה ב-' או קי נכנסתי:'
או קי נכנסתי:
24/04/2019 | 15:51
1
18
> ברשימה שקיבלתי כתוב בתיבת google chrom  google llc 4.3 "מותקן"
> יש בהחלקה קטנה למטה עוד משהו הנקרא google google llc 4.4 53mb  "עדכן".
  כאשר אדע מי נגד מי בהצעות האלו אשמח וכל הכבוד למשדרגים שיודעים לעשות הכל בצורה הכי לא ידידותית למתחילים. מגיע להם פרס נובל על כך.

לצפיה ב-' בהחלקה הקטנה למטה צריך פשוט ללחוץ על "עדכן"...'
בהחלקה הקטנה למטה צריך פשוט ללחוץ על "עדכן"...
24/04/2019 | 16:52
13
ברגע שלוחצים על "עדכן" מתעדכן הגירסה של ה"כרום" מגירסה 4.3 הישנה ל4.4 החדשה...
לצפיה ב-'לכל השאלות האלה יש תשובה ביוטיוב (באנגלית)'
לכל השאלות האלה יש תשובה ביוטיוב (באנגלית)
23/04/2019 | 17:44
1
23
לצפיה ב-'תודה shaulreznik וכך:'
תודה shaulreznik וכך:
23/04/2019 | 20:21
23
איכשהו אפשר להבין בהסבר איך לשמור אבל בלתי אפשרי להבין איך להגיע לסימניות. לא ניתן לראות בסירטון מה נלחץ כדי שיופיע מה שנשמר. חבל שההסבר מהיר ביותר ולא להבנה של מתחילים. אשמח אם תוכל בבקשה למצוא הסבר למתחילים. תודה לך.
לצפיה ב-'אתה יכול להשתמש בכל הסימניות שיש לך במחשב'
אתה יכול להשתמש בכל הסימניות שיש לך במחשב
23/04/2019 | 20:58
5
32
גם בגלקסי שלך.
בהנחה שהיוזר והמייל שלך בגוגל זהים, את הסימניות שיש במחשב (בכרום) אתה יכול לראות גם בנייד.
אתה אמור לראות את כל הסימניות.
כנס לאפליקציה כרום, לחץ על 3 נקודות, סימניות, סרגל סימניות.
לצפיה ב-' כאן הבעיה:'
כאן הבעיה:
23/04/2019 | 23:19
4
25
> אני נכנס לאפליקציה כרום
> לוחץ על 3 הנקודות.
> לוחץ על סימניות
 במקום לקבל מה שבצילום המסך שלך אני מקבל כך:
sams 
google 
www google.com
> בצד ימין יש סמל קטן של גוגל שאם אני לוחץ עליו הוא מחזיר אותי לדף החיפוש הראשי של גוגל.
>>> לא יוצא לי דבר כזה "סרגל סימניות".
>> אין לי מושג מה זה  " בהנחה שהיוזר והמייל שלך בגוגל זהים "
לצפיה ב-'אולי יש לך שני חשבונות שונים.'
אולי יש לך שני חשבונות שונים.
24/04/2019 | 08:55
3
21
כדי לתפעל את המכשיר שלך יש צורך בחשבון גוגל כלשהו.
נניח שחשבון גוגל שלך במכשיר הוא argamon@gmail.com, אז כשאתה נכנס לכרום זה בעצם היוזר שלך.
אם יש לך במחשב בבית בדפדפן הכרום את אותו החשבון של גוגל ( argamon@gmail.com) אתה אמור לראות בנייד את אותן הסימניות גם במחשב וגם בנייד.
לפי התיאור שלך יש לך 2 חשבונות שונים ולכן אתה תראה רק סימניות שתיצור במכשיר, ומכיוון שעדיין לא יצרת סימניה אתה תראה רק את www google.com.
לצפיה ב-' תודה לך וכך:'
תודה לך וכך:
24/04/2019 | 10:42
2
19
אכן אני בסמארטפון עם חשבון אחר ושם משתמש אחר והכל שונה בלי שום קשר בכלום עם המחשב הביתי שלי.  זה ממש מצב כאילו אין לי בבית מחשב ביתי.
> אני הכנסתי את אתר וואלה למועדפים בכרום לפי ההסבר של  BBBAAABBB  כפי שהוא הסביר לי בשירשור הזה, ועכשיו כשאני נכנס אני מקבל מה שכתבתי. יותר נכון אני לא מקבל כלום בסימניות.
>> כיוון שעדיין לא נפל לי האסימון בעניין הזה, אשמח אם תתן לי הסבר בצעדים כמו שעשה  BBBAAABBB , במידה ויש לך גירסת הסבר שונה מההסבר שלו.
> בוא ניקח את דף "כלכליסט" שלא התעסקתי איתו עדיין ואשמח להסבר בצעדים לגירסתך איך לשמור אותו בכרום והכי חשוב איך למצוא את זה בכניסה חדשה לכרום. תודה לך.

לצפיה ב-'תעשה את אותם צעדים'
תעשה את אותם צעדים
24/04/2019 | 18:11
1
13
בדיוק שכתב לך BBBAAABBB , רק במקום וואלה תרשום כלכליסט.
כשתכנס בעתיד לסימניות אתה תראה את כל האתרים ששמרת.
לצפיה ב-' כלום !!!'
כלום !!!
24/04/2019 | 19:29
12
>שמרתי הפעם לפי הצעדים את כלכליסט וגם קיבלתי הודעה שזה נשמר בסימניות
> נכנסתי מחדש ועשיתי את הצעדים שכתבו לי כדי לראות את השמורים בסימניות ואני מקבל את הדף המרגיז עם הכיתוביות  
sams 
google 
www google.com
 זהו! שום דבר שמור לא מופיע!
לצפיה ב-'בדקתי היום בשבילך'
בדקתי היום בשבילך
24/04/2019 | 20:09
1
17
אחרי שמסמנים בכוכב .
לוחצים על ה-3 פסים/נקודות ואז מועדפים
שם יש שורה שנקראת mobile bookmark ( לא יודע איך זה בעברית ), לוחצים על זה ואז כל מה שסימנת יופיע שם .
לצפיה ב-' רבותי מהפך לטובה '
רבותי מהפך לטובה
24/04/2019 | 22:29
13
ראשית תודה לך se7en77  ופתרת לי תעלומה ומיד אסביר:
> אחרי שקודם למרות המאמצים המעולים שלכם לעזור לי זה לא הסתדר לי, הנחתי שהסיבה היא שאולי משהו אני לא עושה נכון כחדש בעולם הסמארטפונים או שזה משהו בהגדרה שצריך לשנות. והתכוונתי להגיע לדוד שלי המבין מצוין בסמארטפונים 
 ואז קרה הנס: ניסיתי סתם כך ללחוץ למעלה בצד ימין בדף של הסימניות על חץ קטן הפונה לצד שמאל ואז,,,,, כמו במטה קסמים הופיעו כל 7 הסימניות שלי שהספקתי להעלות ולא מצאתי אותם.
> מתברר שלפחות בדגם שלי גלקסי נוט - 9  החץ הקטן הזה פותח את כל המועדפים.
> se7en77 אתה פתרת לי עכשיו תעלומה וזה כך: כאשר לא הצלחתי לראות את המועדפים , כתבתי כאן שבין השאר מופיעה המילה -    ,,,,,,sams   
עכשיו לאחר שהבנתי שאצלי החץ הקטן פותח הכל , מופיעה גם המשפט samsung mobile והמילה "    ,,,,,sams  לפני הלחיצה על החץ היא המילה samsung בצורה חלקית. אתה ציינת לי את המשפט  mobile bookmark  וכנראה הדגם שלי שונה משלך ואצלי מופיע samsung mobile
  לדעתי מדובר בשערורייה של ממש בצורה הזוועתית בה צריך לנחש בגירסה עברית של גלקסי נוט -9  שלהגעה לכל הסימניות צריך ללחוץ על החץ, ואין שום הוראה לעשות כך וצריך לשבור את הראש למצוא זאת ובמיוחד אני מדור שנות ה-50 בו הכרתי רק טלפון בקיר ובטח שלא גדלתי על הכרת המחשב, עוד יותר מסתבך במצב הזה.
> אני אבדוק את השערורייה הזו ואשקול לעניין בזה מדורי צרכנות בתקשורת.
 המזל שלי שאתם כאן ומההסברים של כולם אני מצליח למצוא פתרון.
  כל הכבוד ותודה לכולם כאן שהתאמצו לעזור לי.

לצפיה ב-'שינוי חשבון ג'ימייל בטלפון.'
שינוי חשבון ג'ימייל בטלפון.
24/04/2019 | 19:29
11
העברתי לבן זוגי (באופן "זמני") טלפון Sony xperia E, שהיה שייך לי בעבר.
מוגדר חשבון ג'ימייל שלי, מצאתי דרך למחוק את החשבון, אבל השאלה היא האם ניתן יהיה להגדיר את החשבון שלו, ואיך.
תודה!
רעיה
לצפיה ב-'איך לשנות WIFI מ5GHZ ל 2.4GHZ '
איך לשנות WIFI מ5GHZ ל 2.4GHZ
24/04/2019 | 14:17
3
24
יש לי מצלמת אינטרנט פשוטה שמתחברת לטלפון (לאייפון) דרך הWIFI
רק שלא מצליחה להתחבר, כותב לי הודעת שגיאה שלאתר את המצלמה צריך חיבור וייפיי 2.4GHZ ולא 5GHZ
מישהו יודע איך מגדירים באייפון 2.4 GHZ ????
לצפיה ב-'למיטב הבנתי הוא יסרוק בשני תחומי התדר'
למיטב הבנתי הוא יסרוק בשני תחומי התדר
24/04/2019 | 17:56
1
169
אין לי אייפון

אבל אני יודע שהוויפי שלו יודע לעבוד בשני תחומי התדר ואפילו בו זמנית
לצפיה ב-'השאלה איך מגדירים אותו לתדר מסויים ולא לשני'
השאלה איך מגדירים אותו לתדר מסויים ולא לשני
24/04/2019 | 18:01
3
לצפיה ב-'*תיקון=מצלמת אבטחה - לא אינטרנט'
*תיקון=מצלמת אבטחה - לא אינטרנט
24/04/2019 | 18:02
5
לצפיה ב-'התלבטות בנוגע לטלפון חכם, אשמח לעזרכתם ;) '
התלבטות בנוגע לטלפון חכם, אשמח לעזרכתם ;)
22/04/2019 | 23:55
10
63
היי, מה נשמע? אז ככה - שימוש באינטרנט, youtube וכמה אפליקציות במקביל (אף אחת מהן לא כבדה). לא משתמש במשחקים בכלל. מחפש פלאפון שיחזיק להרבה זמן, יהיה מהיר ונוח. מתלבט בין 3 אלה:
Samsung Galaxy A50 SM-A505F 128GB במחיר של 1300 (כולל כיסוי, מגן וכו')
Xiaomi Pocophone F1 128GB במחיר של 1400 (כולל כיסוי, מגן וכו')
Xiaomi Redmi Note 7 64GB 4GB RAM במחיר של 1000 (כולל כיסוי, מגן וכו')

מה אומרים? 
לצפיה ב-'האם שקלת את Mi-Max 3 ?'
האם שקלת את Mi-Max 3 ?
23/04/2019 | 09:56
1
26
הוא בעל מסך גדול יותר (6.9) שמתאים לשימוש באפליקציות במקביל וצפייה ביוטיוב בצרה נוחה יותר. 

לצפיה ב-'קצת גדול לי בכיס, תודה!'
קצת גדול לי בכיס, תודה!
23/04/2019 | 16:20
8
לצפיה ב-'POCOPHONE F1 & A50 & REDMI NOTE 7.'
POCOPHONE F1 & A50 & REDMI NOTE 7.
23/04/2019 | 10:23
36
שיאומי POCOPHONE F1.

מעבד קוואלקום 845 חזק מאוד.
https://www.kimovil.com/en/xiaomi-pocophone-f1-6gb-128gb/antutu
מסך 6.18 FHD+ IPS עם נוצ' בראש המסך שמציג אייקונים של הודעות ונוטיפיקציות שמקבלים רק ממקור אחד בלי קשר למספר ההודעות שמקבלים מאותו מקור.
GORILLA GLASS 3.
זיכרון 128/6 + הרחבת זיכרון.
מצלמות מאחורה 12+ 5 MP.
צילום וידיאו 4K.
מצלמה קידמית 20 MP.
https://www.youtube.com/watch?v=Gisw2DN669k
אנדרואיד 9 PIE.
ממשק שיאומי MIUI POCO 10.
סוללה 4,000 MA. 
טעינה מהירה 18W.
חיישן טביעת אצבעות מצוין.
צמד רמקולים סטריאו בעוצמה טובה מאוד.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_pocophone_f1-review-1808p3.php
בלוטוס 5.
USB-C.
סורק זיהוי פנים.
לא תומך נטפליקס בHD.

זה מה שקיבלו בעלי F1 בעדכון האחרון.

סמסונג A50.

מעבד אקסינוס 9610.
זיכרון 128/4 ֻֻֻֻֻֻ+ הרחבת זיכרון.
מסך 6.4 FHDּ+ OLED ללא נוצ'.
GORILLA GLASS 3.
מצלמות מאחורה 25 + 8 + 5 MP.
צילום וידיאו 2K.
מצלמה מקדימה 25 MP.
אנדרואיד 9 PIE.
ממשק סמסונג ONE UI.
סוללה 4,000 MA.
טעינה מהירה 15W.
חיישן טביעת אצבעות תחת המסך גרוע.
רמקול וספיקר-פון בעוצמה טובה.
בלוטוס 5.
USB-C.
סורק זיהוי פנים.

שיאומי REDMI NOTE 7.

עצוב.

לצפיה ב-'בין אלו הפוקופון לא רואה את האחרים ממטר, מה שכן המחיר מופקע'
בין אלו הפוקופון לא רואה את האחרים ממטר, מה שכן המחיר מופקע
23/04/2019 | 10:36
1
30
קניתי את המכשיר באילת בכ-950 ש"ח, בארץ אמור לעלות סביב ה-1100 (בתלות בנפח).
לצפיה ב-'מניח שמחיר שהוצע לו זה למכשיר של יבואן רישמי'
מניח שמחיר שהוצע לו זה למכשיר של יבואן רישמי
23/04/2019 | 12:52
29
וזה מחיר סביר, אין בפחות לפי מה שראיתי (מחוץ לאילת/ים המלח).
לצפיה ב-'אורך חייו של סמארטפון נע בין שנתיים לשלוש שנים בממוצע'
אורך חייו של סמארטפון נע בין שנתיים לשלוש שנים בממוצע
23/04/2019 | 17:55
4
28
ואז הסוללה מתחילה להתרוקן, הממשק נתקע, או שסתם המכשיר נופל, והמסך מתנפץ.

בכפוך לדרישות שתיארת, גם שיאומי כלשהו ב-700 ש"ח בהחלט יתאים. למשל, Redmi Note 5
לצפיה ב-'אם כבר נוט 5'
אם כבר נוט 5
24/04/2019 | 09:31
3
32
לא רואה סיבה לקנות נוט 5 חדש מחנות -- כאשר בחנות כבר מוכרים נוט 7
אם כבר, שיקנה מלוח יד2 נוט5 שמור בן כמה חודשים ב400 שח.

אני קניתי 4 חודשים אחרי השקת הmate 20 pro  (בארץ ב3499 שח)
את הmate 10 pro יד שניה בן חצי שנה , באלף שח ,קומפלט עם קופסא ואזניות ארוזות. כשהוא עדיין נמכר בחנויות ב1949 שח.
 ככל לקנות מכשיר דגל 1 או 2 דורות אחורה , משומש אבל שמורה - זה עסקה הרבה יותר טובה מאשר לקנות מכשיר חדש קטגורית ביניים. גם בביצועים וגם בעיקר באורך התמיכה והעדכונים בעתיד
לצפיה ב-'מסכים, עם הסתייגות אחת'
מסכים, עם הסתייגות אחת
24/04/2019 | 14:12
2
23
צריך ממש להתאמץ כדי למצוא מכשיר מלפני שנתיים במחיר סביר ובלי פגמים משמעותיים. הצצתי ב"יד 2": חמדנותם של בעלי הסמארטפונים לא יודעת גבולות, אפילו על LG G4 הם דורשים 400 ש"ח.
לצפיה ב-'ג'ורג' שוכח שלא כולם סוחרי רכב ממולחים כמוהו... '
ג'ורג' שוכח שלא כולם סוחרי רכב ממולחים כמוהו...
24/04/2019 | 14:32
11
לצפיה ב-'הסתייגות, על ההסתייגות '
הסתייגות, על ההסתייגות
24/04/2019 | 17:21
16
נוט 5 הוא לא "מלפני שנתיים" 
לפי gsmarena הושק בפברואר 2018. לארץ הוא הגיע במאי. וכן  יש אנשים שקנו אותו לפי 2-4 חודשים, התחרטו ומוכרים ב60% פחות ממה ששילמו  זה מוצר עם תחלופה והתיישנות מהירה  תוך שנה שיאומי הוציאה את ה6 ואת ה7 
לגבי G4 בהחלט הזוי. אבל זה שוק של ביקוש והיצע  ושל brands אין קשר לטיב המוצר באמת . ביד2 כולם מבקשים הרבה (כדי שיהיה ממה לרדת LOL) 
לצפיה ב-'וואווי היא יחידה צבאית סינית?'
וואווי היא יחידה צבאית סינית?
21/04/2019 | 19:43
14
75
לצפיה ב-'הציטוט הזה אמיתי?'
הציטוט הזה אמיתי?
22/04/2019 | 08:46
1
54
 שאלה: במה שונה וואווי מחברת אפל לדוגמא? תשובה: גם אפל מייצרת בסין אך הסינים נזהרים עמה יותר מאשר עם חברות אחרות, במידה והאמריקאים ימשכו את אפל מסין זה יגרום לטלטלה ביחסים הפיננסיים בין שתי המדינות, אך אין ספק שאפל מסרו את קוד המקור שלהם לממשל הסיני אחרת הם לא יכלו לייצר את המכשיר במדינה.

אין לאמריקאים קייס אמיתי נגד הסינים.

גם לבריטים נמאס מהאיומים של האמריקאים.
לצפיה ב-'אם אפל היו מוסרים את קוד המקור מזמן היו לנו מכשירים אחרים '
אם אפל היו מוסרים את קוד המקור מזמן היו לנו מכשירים אחרים
22/04/2019 | 11:28
36
שמריצים ios , או מכשירי אייפון פרוצים .
וואיוואי ויצרניות אחרות ידועות בשידור המידע .
אחד מהדברים שאפל מתגאה בהם , במיוחד בכנס האחרון זה ״no one know “ , ברגע שיוכיחו שזה לא נכון אז אפל ייפגעו קשות.
אף חברה לא מחוייבת למסור קוד מקור , במקרה של ארה״ב בעבר היה שמוסרים מפתחות הצפנה למידע ... קוד מקור זה המפתח לייחודיות של חברות
לצפיה ב-'המייסד של הואווי'
המייסד של הואווי
22/04/2019 | 09:37
10
56
שנים לפני שיסד אותה- היה מפקד בצבא סין.בגלל זה טוענים גורמים אינטרסנטים בארהב, שהוא כביכול נותן לצבא סין "דלת אחורית" לצוטט למערכות תקשורת במערב. לארהב יש ענין  גדול שרק הNSA שלהם יקבל את אותה גישה ולא אחרים.
ברגע שהואווי מציעה מערכות סלולר 5G בזול למפעילות בכל העולם, הממסד בארהב נכנס ללחץ , והחל לאיים על בעלי בריתה שלא לקנות מהם ציוד תקשורת.
כמובן שמציגים את זה בעולם בתור "מלחמה על חופש הפרט והפרטיות", בפועל מדובר בנטו כלכלה והגנה על חברות אמריקאיות
זה מזכיר לי את מלחמת המפרץ הראשונה. איך הCNN מציג את החיילים העירקים הברברים , הורגים חמור בגן החיות של כווית. ומכשיר את הלבבות למלחמת בני האור בבני החושך . כמה שנים קודם סאדם טבח בגז בכורדים ובאזרחים שלו . אז לא נשמע ציוץ מצד אבירי החופש. פשוט אז הוא מכר להם נפט בזול , זה הספיק להפוך אותו לידיד וחבר. ברגע שפעולותיו העלו את מחיר הדלק בתחנת הדלק בארהב-- הפך לפושע מלחמה.
בגלל הדברים האלה--- אני לא מאמין אף פעם לזעקות השבר האמריקאיות על פגיעה החופש.
ואני מתנצל על ההגיג הארוך פה...
לצפיה ב-'אתה צודק בגדול, אבל מפספס משהו לגבי סדאם והכורדים '
אתה צודק בגדול, אבל מפספס משהו לגבי סדאם והכורדים
22/04/2019 | 15:36
38
הוא טבח בהם בזמן שהוא נלחם עם איראן, שנחשבה אז לאויב הגדול, ולכן האמריקאים - והעולם - בחרו לשתוק.
אותו דבר קרה באפגניסטן, כאשר האמריקאים ממנו את המוג'הידין שנלחמו ברוסים - ואחרי זה גילו שגידלו מפלצת.
לצפיה ב-'נשמע הגיוני אבל עדיין אני מעדיף שהכח יהיה בידי אמריקאים'
נשמע הגיוני אבל עדיין אני מעדיף שהכח יהיה בידי אמריקאים
23/04/2019 | 00:01
8
32
ולא בידי משטר לא דמוקרטי.

לצפיה ב-'ה-NSA לא נבחרים על ידי הציבור, והם פועלים במחשכים בדיוק כמו'
ה-NSA לא נבחרים על ידי הציבור, והם פועלים במחשכים בדיוק כמו
23/04/2019 | 16:04
7
27
אירגוני הביון הסיניים. ההבדל היחיד הוא שהאמריקאים טוענים בקול שהם הטובים, בעוד שאין לכך ביסוס, אלא דווקא להיפך.
לצפיה ב-'גם המוסד הישראלי לא נבחר ע"י הציבור. נו אז?'
גם המוסד הישראלי לא נבחר ע"י הציבור. נו אז?
23/04/2019 | 20:02
6
27
האם זה אומר שהם מושחתים? לא.
האם זה אומר שאי אפשר לסמוך עליהם? ודאי שזה לא אומר דבר כזה.
זה לא אומר דבר.
מה שחשוב הוא מי השולט למעלה.
ולמעלה בסין זו לא דמוקרטיה אלא סוג של דיקטטורה ואנשים שם לא חופשיים עד הסוף (חפש למשל: פאלון גונג. או על חומת האש הגדולה של סין) ועל כן אני לא סומך על משטר כזה.
ברור לי שהNSA פועלת במחשכים (כל ארגון ביון פועל במחשכים. זה הרעיון) אבל היא פועלת בתוך ומכח משטר דמוקרטי שנבחר ע"י בני אדם חופשיים.

לצפיה ב-'תאוריה זה נחמד. ואז יש את המציאות'
תאוריה זה נחמד. ואז יש את המציאות
23/04/2019 | 21:47
8
לצפיה ב-'ה-NSA עושים דברים שלא מאושרים על ידי אף אחד'
ה-NSA עושים דברים שלא מאושרים על ידי אף אחד
24/04/2019 | 08:53
4
89
וחלקם בכלל לא היו ידועים לשלטון (קונגרס, נשיא וכו'). מנהל ה-NSA הקודם (למעשה לפני 2 מנהלים - קית' אלכסנדר) פשוט עשה מה שבראש שלו ושיקר לקונגרס. אז העובדה שהוא נמצא במדינה דמוקרטית לא משנה את העובדה שהוא והארגון שאותו הוא ניהל לא פעל בשום צורה שקשורה איכשהו לדמוקרטיה.

וזה בלי להתייחס לשאלה העיקרית, והיא של מי האינטרסים כאן? של זכויות האדם, או של התאגידים האמריקאים שמפסידים במכרזים לחברות סיניות?
לצפיה ב-'די להתפלספות האינטרסנטית'
די להתפלספות האינטרסנטית
24/04/2019 | 12:57
3
18
השאלה היא תחת איזה משטר מבין השניים תרצה לחיות?
ענה לעצמך בכנות וזה לדעתי, מה שיכתיב את הבחירה.
אישית, בשום פנים ואופן לא הייתי מתנדב לחיות תחת משטר סיני.
מכאן הבחירה בצד הגרוע פחות.

לצפיה ב-'מה הקשר בין הדיון לשאלה שלך? '
מה הקשר בין הדיון לשאלה שלך?
24/04/2019 | 14:35
2
8
אנחנו בכל מקרה חיים בישראל (רובינו), ומה השלטון בסין או בארהב לא רלוונטי עבורנו. הה שכן רלוונטי הוא מה השלטון בעצמות האלו יכול לעשות עם המידע שלנו - ואני חייב להגיד שכמו שזה נראה כרגע, ההבדל לא גדול...
לצפיה ב-'לא היה מופנה אליך אבל אענה'
לא היה מופנה אליך אבל אענה
24/04/2019 | 15:46
1
15
מאוד רלוונטי. אם תרים את ראשך קצת מעל לסלולרי
תבין שכלכלה היא היכולת שלך להצביע, בכספך, מי יהיה דומיננטי בעולם.
לא הייתי רוצה לחזק כלכלה ומשטר סיני דיקטטורי
על פני כלכלה חופשית.
זה נורא ברור כשאתה לא קונה, אני מקווה, תוצרת אירנית.
זה צריך להיות באותה מידה ברור לגבי תוצרת של משטר דיקטטורי סיני.

לצפיה ב-'אז אתה לא קונה מוצרים סיניים'
אז אתה לא קונה מוצרים סיניים
24/04/2019 | 16:53
6
(או תורכיים, ושאר מדינות לא נחמדות)?
ואפשר לנהל דיון ארוך ומעניין מאוד לגבי למי מהמשטרים, הסיני או האמריקאי, היתה השפעה חיובית יותר על העולם בעשור או שניים האחרונים (בלי קשר לכוונות  - בשורת התוצאות).
אם ממש רוצים "להרים את הראש מעל הסלולרי" אפשר אפילו לדון בשאלה מה עדיף, דיקטטורה נאורה או דמוקרטיה לכאורה שנשלטת על ידי תאגידי ענק.
דיון פילוסופי, כמובן, כי סין היא לא דיקטטורה...
לצפיה ב-'וואווי מכרה ברבעון הראשון של 2019 59 מיליון מכשירים...'
וואווי מכרה ברבעון הראשון של 2019 59 מיליון מכשירים...
23/04/2019 | 10:42
28
לצפיה ב-'סמסונג דוחה את ההשקה העולמית של המכשיר המתקפל שלה...'
סמסונג דוחה את ההשקה העולמית של המכשיר המתקפל שלה...
24/04/2019 | 10:41
13
תכננתם על המכשיר המתקפל של סמסונג בתור מתנה לעצמכם לחג? אולי כדאי שתחשבו על אופציה נוספת שכן כפי שזה נראה כרגע המכשיר לא צפוי להגיע לשוק בזמן הקרוב אם בכלל...

אתמול פורסמו דיווחים ושמועות הנוגעים לכך שסמסונג ביטלה את אירועי ההשקה של הGalaxy Fold בסין ובהונג קונג המתוכננים לימים הקרובים בעוד שההשקה המתוכננת בארה״ב 3 ימים לאחר מכן תתקיים כרגיל, אז זהו שכבר לא...

פוסטים קודמים בנושא...

לצפיה ב-'ONEPLUS וOPPO נכנסו לרשימת חמש יצרניות הפרימיום המובילות.'
ONEPLUS וOPPO נכנסו לרשימת חמש יצרניות הפרימיום המובילות.
22/04/2019 | 10:37
2
46

לפי מחקר של חברת קאונטרפוינט הצליחו המותגים הסינים לתפוס את המקומות הרביעי והחמישי לאחר וואווי סמסונג ואפל, ההישג של OPPO מרשים במיוחד מכירותיה צמחו ב863 אחוז ברבעון האחרון כשהיא מוכרת בעיקר בסין ולפלח הפרימיום.

זאת הפעם הראשונה ש3 מתוך 5 המקומות הראשונים נתפסים בידי מותגים סיניים למעשה ONEPLUS הוא מותג ששייך בכלל לOPPO, לקאונטרפוינט הגדרה ליברלית מאוד למושג סמארטפון פרימיום ואלו מכשירים שנמכרים ביותר מ400 דולר, זו הסיבה שיצרניות כגון נוקיה או מוטורולה לא מופיעות בו רוב המכשירים שהן מוכרות מיועדים לשוק הביניים או המכשירים המוזלים, שיאומי לעומת זאת לא רחוקה מלהיכנס לרשימה בזכות מכשירי הMi 9 והMi Mix 3 שנמכרים במחירי פרימיום גם בסין.

טבעי למצוא את ONEPLUS ברשימה, המותג הצליח לצבור פופולריות רבה במערב עם גידול של 209 אחוז במכירות, עם זאת הוא עדיין נמוך בהשוואה למכשירי הדגל של היצרניות הגדולות שמובילות את הטבלה, OPPO הצליחה להיכנס לרשימה בזכות גידול האסטרונומי של 863 אחוז במכירותיה בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, המותג מוכר בעיקר בסין בה נתח הפרימיום קטן ביחס למערב מה שמגדיל את ההישג. 

בקטגוריית הפרימיום ישנן עוד שתי תת קטגוריות מכשירים שנמכרים ביותר מ800 דולר ובין 400 ל800 דולר, בעוד אפל מובילה את הראשונה למתחרותיה יש יותר דגמים שניתן לגם למצוא בקטגוריה השנייה, עם זאת קאונטרפוינט ציינה שישנם כרגע כ40 מותגים שמציעים מכשירי פרימיום כך שמדובר בקטגוריה צומחת.

קטגוריית מכשירי הדגל המוזלים אותה יצרה וואן ONEPLUS יש מאין היא זו שהפכה אותה למותג פרימיום, מותגים נוספים החליטו לכוון ליעד הזה ביניהם ZTE הונור של וואווי שיאומי ואפילו סמסונג עם סדרה A, לא ברור אם זה אומר שלONEPLUS יהיה קשה יותר לשמור על המיקום הזה, אך מה שבטוח זה שמדובר באחד המותגים הסינים היחידים שהצליח לעשות לעצמו שם חיובי גם ובעיקר בשווקי המערב.
לצפיה ב-'מי זאת בכלל קאונטרפוינט , ולמה אתה חושב שזה מעניין מישהו'
מי זאת בכלל קאונטרפוינט , ולמה אתה חושב שזה מעניין מישהו
22/04/2019 | 11:30
7
לצפיה ב-'קצת מוזר הענין...'
קצת מוזר הענין...
24/04/2019 | 10:16
19
חברת ONEPLUS מכרו בשנת 2018 בערך 3.5 מיליון מכשירים של OP6/OP6T...

מוזר שמכירת 3.5 מיליון מכשירים בשנה מספיק בשביל להיכנס למקום החמישי בדירוג הכללי של מכירות מכשירי הפרימיום בעולם בשנת 2018...
לצפיה ב-'OnePlus 7 (ו-OnePlus 7 Pro) יוצג ב-14 במאי ב-4 מקומות'
OnePlus 7 (ו-OnePlus 7 Pro) יוצג ב-14 במאי ב-4 מקומות
23/04/2019 | 19:42
1
23
היום, OnePlus הודיעה כי אירוע ההשקה OnePlus 7 Pro יתקיים במקביל בניו יורק, לונדון, בנגלור ובסין ב-14 במאי.

האירוע המרכזי יתקיים בניו יורק בשעה 11:00 (18:00 שעון ישראל), כרטיסים ניתן יהיה ניתן לרכוש באתר החברה החל מ-25/4 תמורת 20$.
לאירוע בלונדון ניתן יהיה ניתן לרכוש באתר החברה החל מ-25/4 תמורת 18 יורו.

אמנם רק ה-OnePlus 7 Pro מוזכר אבל אפשר להניח ש-OnePlus 7 יוצג באותו אירוע.
ה-Pro צפוי להגיע עם מצלמה נשלפת ומודם 5G.
שני המכשירים אמורים להתבסס על מעבד ה-Snapdragon 855 ויתמכו בטעינה מהירה.

https://www.androidpolice.com/2019/04/23/the-onepl...
לצפיה ב-'למה הפעם הם משיקים שני (שלושה) דגמים?'
למה הפעם הם משיקים שני (שלושה) דגמים?
24/04/2019 | 09:20
26
ONEPLUS 7:
זיכרון כניסה 128/6 ללא הרחבה.
מסך 6.47 +FHD.
סוללה 3,700 MAH.
טעינה מהירה 20W.
מצלמת סלפי פופ-אפ.

ONEPLUS 7 PRO:
זיכרון כניסה 128/8 ללא הרחבה.
מסך 6.76 +QHD עם ריפרש של 90HZ.
סוללה 4,000 MAH.
טעינה מהירה 30W.
מצלמת סלפי פופ-אפ.

ONEPLUS 7 PRO 5G:
זיכרון כניסה 256/8 ללא הרחבה.
מסך 6.76 +QHD עם ריפרש של 90HZ.
סוללה 4,250 MAH.
טעינה מהירה 30W.
מצלמת סלפי פופ-אפ.
לצפיה ב-'תחליף ל-Drupe ?'
תחליף ל-Drupe ?
22/04/2019 | 19:03
3
34
אחרי החלפת המכשיר והתקנת DRUPE מחדש התברר שהפיצ'רים שהפכו את Drupe לכזו שימושית הפכו להיות יחודיים לגרסת ה-Pro.
אז מחפש תחליפים לפיצ'רים הבאים:
- מצב רמקול אוטומטי - לפי חיישן הקרבה
- טיפול מוצלח באנשי קשר כפולים מכמה חשבונות.
- מצב רכב חכם - מקשים גדולים לשיחה
- בלי פי-פי-פי-פירסומות !

פורסם גם בפורום המקביל (ללא מענה).
לצפיה ב-'אם '
אם
22/04/2019 | 19:18
2
33
אם אתה נהנה מהמוצר שנים... קנה את הפרו. תראה בזה תרומה
כמו נובה, קניתי לפני שנים ב1$ את הפרו ואני נהנה ממנו שנים.
אלא אם יש בעיה עקרונית...
לצפיה ב-'אז זהו, שכנראה שגרסת הפרו לא משהו:'
אז זהו, שכנראה שגרסת הפרו לא משהו:
23/04/2019 | 10:20
1
25
על פי הביקורות על גרסת הפרו התלונות רבות:
- נתקעת ותוקעת את המכשיר
- לא באמת חוסמת SPAM
- לא ניתן לקבוע חשבון ברירת מחדל
- עדיין יש פרסומות
- יקרה (25 ש"ח).

לצפיה ב-'השאלה היותר חשובה זה האם כבר הפסיקו'
השאלה היותר חשובה זה האם כבר הפסיקו
24/04/2019 | 08:34
12
להפיץ את המידע לכל דורש
לצפיה ב-'עדכון גרסה בסמסונג A9'
עדכון גרסה בסמסונג A9
22/04/2019 | 11:59
4
32
שלום לכולם

לפני כשבועיים היה עדכון גרסה בסמסונג A9. בין כל השינויים נעלם השעון שהיה דלוק קבוע גם כשהטלפון "נח". בשביל לראות את השעון (כמו גם נוטיפיקציות שונות) צריך לגעת במסך. איך אפשר להחזיר את המצב הקודם?

תודה לעונים
לצפיה ב-'באנדרואיד אין שעונים במסכים'
באנדרואיד אין שעונים במסכים
22/04/2019 | 18:43
3
29
השעונים הם ווידג'טים שהמשתמש מוסיף .
במסך הבית תן לחיצה ארוכה וצפה להקפצה של 3 אפשרויות > טפטים,ווידג'טים,הגדרות הבית
כנס לווידג'טים וגלגל עד שתגיע לשעון המתאים לך וגרור אותו למסך הבית
בהצלחה

לצפיה ב-'תודה אבל זה לא מה שהתכוונתי'
תודה אבל זה לא מה שהתכוונתי
22/04/2019 | 21:45
2
23

אני מדבר על כך שלאחר כחצי דקה ללא שימוש המסך כבה ונשאר מסך שחור. על המסך השחור הזה היה שעון, וגם אם יש נוטיפיקציה שהגיע מייל או ווצאפ אז רואים אותה. השעון הזה דלק כל הזמן אם האור בחדר חזק אז הכיתוב היה מואר חזק ואם המקום קצת חשוך אז הכיתוב אפור, אבל השעון כל הזמן היה. מאז עדכון הגרסא השעון נעלם אלא אם אני נוגע במסך. ההגדרה למסך הנעילה היא
always on display וזה לא השתנה.
אז שאלתי, איך אני מחזיר את השעון שמואר קבוע? 

לצפיה ב-'בהגדרות: Lock screen -> AOD -> Display mode'
בהגדרות: Lock screen -> AOD -> Display mode
23/04/2019 | 17:11
1
22
לשנות ל Always On
לצפיה ב-'מעולה! תודה רבה!'
מעולה! תודה רבה!
23/04/2019 | 22:22
2
לצפיה ב-'אפליקציית מצלמה פנורמית'
אפליקציית מצלמה פנורמית
23/04/2019 | 13:59
17
יש לי פלאפון סיני של ZTE שמותקן אנדרואיד 5.
מישהו מכיר אפליקציה של מצלמה שיודעת לעשות צילום פנורמי? להזיז את הפלאפון תוך כדי הצילום ואז הוא מחבר לתמונה רחבה?
יש כל מיני הרשאות שאני לא מבין ולכן אם יש המלצה אודה לכם מאוד

תודה רבה!!
חג שמח !
לצפיה ב-'אייפון SE'
אייפון SE
22/04/2019 | 18:49
2
26
שלום רציתי לדעת אם שאלות בנושא אייפון רלוונטיטת בפורום זה ואם לא אז באיזה פורום כן
לצפיה ב-'תרגיש חופשי לשאול גם פה , פה זה פורום סלולארי ולא אנדרואיד .'
תרגיש חופשי לשאול גם פה , פה זה פורום סלולארי ולא אנדרואיד .
24/04/2019 | 08:32
1
לצפיה ב-'המלצות לשימוש בסלולרי בחו"ל'
המלצות לשימוש בסלולרי בחו"ל
20/04/2019 | 10:17
7
39

מבקש הצעות והמלצות -
נוסע למדינה באירופה המערבית לבקר מישהו
הצרכים - בטחון שלא אלך לאיבוד - כלומר אפשרות ליצור קשר ביננו אם ניפרד זה מזה, לא זקוק לטלפונים לארץ ומהארץ (בשביל זה יש ווי פיי) לא זקוק לגלישה באינטרנט
משך שהיה - 8 ימים
תודה מראש.
וחג שמח.

לצפיה ב-'סים מקומי או גלובל סים עם טעינה מינימלית'
סים מקומי או גלובל סים עם טעינה מינימלית
20/04/2019 | 11:01
2
50
סים מקומי יהיה זול יותר אבל יהיה חד פעמי (היתרה נמחקת אחרי 30 יום) וחד מדינתי
גלובל סים (של פלאפון) יאפשר שימוש חוזר (היתרה בתוקף 3 שנים) במדינות אחרות.
לצפיה ב-'לגלובל סים יש מספר ישראלי'
לגלובל סים יש מספר ישראלי
22/04/2019 | 18:50
1
16
אז מבחינת חיוג יותר יקר מהספק הסלולרי שלךעם חבילת חו"ל

לצפיה ב-'"לא זקוק לטלפונים לארץ ומהארץ" - WA, מכיר ?'
"לא זקוק לטלפונים לארץ ומהארץ" - WA, מכיר ?
22/04/2019 | 19:00
10
לצפיה ב-'סים מקומי '
סים מקומי
21/04/2019 | 18:07
3
37
אם תרשום את המדינה, אתן לך המלצה ספיציפית 
לצפיה ב-'גרמניה, ותודה מראש'
גרמניה, ותודה מראש
21/04/2019 | 18:42
13
לצפיה ב-'גרמניה- רשת VODAFONE'
גרמניה- רשת VODAFONE
22/04/2019 | 09:50
1
34
יש נקודות מכירה בכל עיר בינונית ומעלה חפש STORE LOCATOR והכנס את המיקוד במקום שתשהה בו (באתר המלון יופיע כנראה)

התכנית שאני ממליץ לך נקראת CallYa Smartphone Spezial
עולה 9.99 אירו ל 30 יום - הסים עצמו בחינם
כוללת 200 דקות שיחה מקומית וגם 2GB גלישה (כולל נדידה אם תחצה לצרפת/אוסטריה- אבל לא לשוויץ)
חשוב לקנות וגם לבצע את ההפעלה הראשונית בנקודת שירות רשמית שלהם (צריך להביא דרכון להזדהות- לוקח כ5 דק) ולא בתחנת דלק/סופרמרקט שבו מוכרים סים אולם לא עושים הפעלה בפועל
לצפיה ב-'תודה רבה לך ומועדים לשמחה.'
תודה רבה לך ומועדים לשמחה.
22/04/2019 | 10:40
12
לצפיה ב-'סמסונג Galaxy Fold המסך נשבר לאחר יומיים של שימוש.'
סמסונג Galaxy Fold המסך נשבר לאחר יומיים של שימוש.
18/04/2019 | 10:23
1
58
העורך בפועל של The Verge דיטר בון קיבל את הGalaxy Fold לידיו ואף העלה התרשמות ראשונה מאוד חיובית אודותיו, במסגרתה הוא טען שהמכשיר הרבה יותר שימושי והרבה פחות גימיקי ממה שציפה בתחילה, אבל לאחר יומיים של שימוש הוא הבחין בבליטה משונה במסך שהוא טוען שככל הנראה נובעת מלכלוך כלשהו שהצליח להכנס בין מנגנון הקיפול למסך, מה שבהתחלה היווה רק בליטה לא נעימה לעין ולאצבע הרס בסופו של דבר את המסך של היחידה וגרם להופעת פסים ענקיים לאורך המכשיר.

לצפיה ב-'סיפור הנוט 7 חוזר על עצמו? הפעם מדובר בנזק של 1,980 דולר'
סיפור הנוט 7 חוזר על עצמו? הפעם מדובר בנזק של 1,980 דולר
21/04/2019 | 10:22
42
1) סמסונג עשו בשכל ונתנו לעיתונאים לבדוק אותו טרום השיווק 

2) אנליסטים מבלומברג הזהירו שהעניין עלול להפוך לבעיית תדמית עבור החברה כאשר סוקרים מקצועיים טעו ופגמו במכשיר אין כל ערובה שהמשתמש הפרטי לא יטעה באותה הצורה, סמסונג כבר חוותה כשל סדרתי במכשיר עילית בעבר בפרשת הגלקסי Note 7 שליקוי בסוללה שלו גרם להתלקחויות ספונטניות ולביטול המוצר החברה הסיקה מסקנות ולמדה מהפרשה ההיא ולא תטעה כך שוב

האנליסטים אמרו שיתכן שעל סמסונג לדחות את השקת הטלפון העולמית שמתוכננת ל26 באפריל, הגלקסי פולד הוא מכשיר חשוב מאוד עבור החברה בהיותו הסמארטפון ההיברידי הראשון שלה והוכחה ליכולתה לבנות מסכים גמישים בקנה מידה מסחרי, הטלפון עולה כאלפיים דולר אך המחיר הזה לא עוצר את הקהל הרחב לפי דיווח של Droid Life שלשום שלחה החברה הודעה לאנשים שנרשמו לרכישת הטלפון בהזמנה מוקדמת והתנצלה על שהמלאי הראשון כבר אזל, החברה הבטיחה שהנרשמים יוכלו לקנות מכשיר בהקדם האפשרי לכשתחדש את המלאי

וואווי תתחיל למכור את הMate X רק בחודש יוני 2019, כך שלסמסונג יש עדיין זמן לתקן את עצמם ולעשות בדק בית ואולי עדיין לשמור על המקום הראשון כיצרנית של מכשירים מתקפלים
לצפיה ב-' שאלה על הוספת מספר טלפון לאותו איש קשר:'
שאלה על הוספת מספר טלפון לאותו איש קשר:
19/04/2019 | 13:29
5
55
שלום לכם: אני כותב בקשר לסמארטפון גלקסי נוט -9.
אנסה להסביר את השאלה בהדגמה:
> הוספתי ביישום טלפון, איש קשר חדש עם מספר הטלפון שלו ושמו וההוספה הצליחה.
> אני רוצה לערוך את הפרטים שלו ולרשום מספר טלפון נוסף לזה שכבר קיים.
  אני לא מוצא שום דרך לעשות זאת ושמעתי שזה אפשרי לעשות.
> אשמח לתשובתכם האם אפשר ואיך.
 תודה וחג שמח.
לצפיה ב-'תעשה מהמחשב, זה הכי פשוט'
תעשה מהמחשב, זה הכי פשוט
19/04/2019 | 16:32
40
לצפיה ב-'הפתרון הוא מאוד פשוט'
הפתרון הוא מאוד פשוט
19/04/2019 | 17:58
44
פתח את היישום טלפון ובחר את איש הקשר הרצוי.
לחץ על ערוך והוסף מספר טלפון. לחיצה על הפלוס מאפשרת להוסיף מספר נוסף.
בסיום לחץ שמור.
לצפיה ב-'ממשק סמסונג ONE UI'
ממשק סמסונג ONE UI
21/04/2019 | 09:52
38
1) להיכנס לאפליקציה של אנשי קשר
2) להקיש פעם אחת על איש קשר שרוצים להוסיף לו פרטים
3) בצד שמאל באמצע המסך יש אייקון עגול עם סימן קריאה בפנים להקיש עליו פעם אחת
4) בצד ימין באמצע המסך מופיע המשפט "ערוך" להקיש עליו פעם אחת וזהו
לצפיה ב-' תודה לכם והפתרון לא היה כל כך פשוט:'
תודה לכם והפתרון לא היה כל כך פשוט:
22/04/2019 | 22:12
1
13
התקשרתי לתמיכה של סמסונג והם אמרו לי משהו דומה לזה שאתם כותבים לי כאן אבל לא הופיעו לי הדברים עליהם אתם כותבים כאן.  הם התפלאו וביקשו שאאפשר שליטה מרחוק והתברר שששמרתי את כל מספרי הטלפון דרך כרטיס הסים ובמצב זה אין אפשרות להוסיף אנשי קשר לפי מה שהסבירו לי.  הם העבירו בהסכמתי את כל מספרי הטלפון השמורים למצב טלפון ואז כל מה שאתם כותבים לי כאן הופיע.  > אם אתם שואלים למה בחרתי לשמור בכרטיס סים אז התשובה היא שאני חדש בעולם הסמארטפונים ונציגת התמיכה שהסבירה לי בפעם הראשונה איך שומרים איש קשר בטלפון, המליצה לשמור בשמירה דרך הסים.
אני לא מבין בזה ועשיתי לפי מה שהיא אמרה לי וגם עכשיו אין לי פירור מושג מה זה לשמור בסים אנשי קשר אבל עשיתי לפי מה שאמרה לי וכך נוצרה הבעיה אשר שאלתי עליה.
> עכשיו הכל בסדר ותודה לכם על המאמץ לעזור לי.
לצפיה ב-'שמירה על הסים משמעה שמירה'
שמירה על הסים משמעה שמירה
23/04/2019 | 07:41
6
על הזיכרון הכלול בכרטיס הסים עצמו. פעם זה היה מומלץ כי זה היה מאפשר העברה קלה של כל אנשי הקשר כשהייתי מחליף טלפון, אבל כבר כמה שנים טובות שאפשר לגבות את המספרים לחשבון הגוגל, ולהעביר אותם בקלות ממכשיר למכשיר - ולשמור עליהם גם אם המכשיר הלך לאיבוד (בניגוד לשמירה על הסים, כמובן).
בנוסף, המקום על הסים מוגבל (נדמה לי של מאתיים מספרים) - בקיצור, מוזר מאוד שזה מה שהמליצו לך בזמנו.
לצפיה ב-'איך אפשר להוריד תמונות וסרטונים מהמחשב לנייד?'
איך אפשר להוריד תמונות וסרטונים מהמחשב לנייד?
17/04/2019 | 11:16
8
33
החלפתי טלפון והעברתי את התמונות והסרונים למחשב האישי ועכשיו אני רוצה להעביר לסלולרי החדש, איך עושים את זה?

נראה לי שאני יכול לעשות את זה בדרך פרימיטיבית ע"י שליחה לדוא"ל והורדה משם, אך זה מאוד איטי, האם יש דרך יותר אלגנטית ומהירה?
לצפיה ב-'שתי דרכים'
שתי דרכים
17/04/2019 | 12:45
4
24
1. בעזרת כבל USB

2. בעזרת אפליקציה שיוצרת שרת FTP
לצפיה ב-'בעזרת הכבל העברתי למחשב, אך הוא לא נותן להעביר מהמחשב לסלולר'
בעזרת הכבל העברתי למחשב, אך הוא לא נותן להעביר מהמחשב לסלולר
17/04/2019 | 13:02
3
11
לצפיה ב-'הגדרת את החיבור כ-file transfer?'
הגדרת את החיבור כ-file transfer?
17/04/2019 | 20:29
2
6
לצפיה ב-'איך מגדירים?'
איך מגדירים?
17/04/2019 | 22:29
1
7
לצפיה ב-'USB Connection Mode'
USB Connection Mode
18/04/2019 | 08:20
15
אמנם מדריך ישן אך רלוונטי - כאן.

בהצלחה,
אלי
לצפיה ב-'מן הסתם יש לך חשבון גוגל ואם לא תיצור אחד'
מן הסתם יש לך חשבון גוגל ואם לא תיצור אחד
18/04/2019 | 09:08
2
23
לאחר מכן תגדיר את חשבון ה-drive ותעלה לשם את הקבצים דרך המחשב .
לאחר מכן תפתח את תוכנת ה-drive בסלולארי ותוריד למכשיר את הסרטים.
חבל להתחיל עם תוכנות מיוחדות והתקנות במחשב .

לצפיה ב-'איך מגדירים חשבון דרייב?'
איך מגדירים חשבון דרייב?
20/04/2019 | 00:52
1
9
היכן אני מוצא את תוכנת הדרייב בסלולר?
לצפיה ב-'אפשר להוריד מהחנות , הכניסה לדרייב היא עם אותו שם משתמש '
אפשר להוריד מהחנות , הכניסה לדרייב היא עם אותו שם משתמש
21/04/2019 | 09:43
6
והסיסמא של האימייל .
בחלק מהמכשירים התוכנה נמצאת מותקנת מראש , איפה שלא אז מורידים מהחנות את google drive .
במחשב , בדף של הדואר יש סימן כמו של טבלה ושלוחתים שם ניתן להיכנס לכל התוספים של גוגל , אחד מהם זה ה-drive
לצפיה ב-'המלצה על סמארטפון בסיסי זול וטוב + שאלה'
המלצה על סמארטפון בסיסי זול וטוב + שאלה
19/04/2019 | 07:43
5
60
היי חברים עד היום השתמשתי באייפון 5 ועכשיו צריך להחליף.
שתי שאלות : 

1.אני מחפש סמארטפון זול וטוב, השימוש שלי מאוד בסיסי : 
שיחות, וואטס אפ, מצלמה, משימות, תזכורות קוליות, פתקים ושזאם :)
אין לי צורך במשחקים וכאלה... מחפש להוציא מה שפחות אבל עדיין לקבל איכות.

2.האייפון שלי די נדפק עם השנים, אלפי תמונות למשל נעלמו מהגלריה, הופיעו אחרי שנה ואחרי תקופה נעלמו שוב  (אבל על פי כמות הזכרון התפוס במכשיר הן עדיין תופסות מקום בטלפון אז יש לי תקווה שהן עוד שם וניתן להצילם) - 
השאלה שלי : אם אני רוצה להציל את הקבצים הללו מהאייפון הישן : תמונות, פתקים, הקלטות קוליות וכו' ולהעביר אותן לחדש (כי למחשב אני לא מצליח האייטונס/ענן נותן לי להעביר 10 אלף תמונות אחת אחת במקרה הטוב שהוא מגיב) האם אהיה חייב להמשיך עם אייפון חדש? או שזה בסדר לקנות גם חברה אחרת ועדיין יהיה אפשר להעביר את הקבצים מהאייפון לסמארטפון החדש?
תודה רבה לכל מי שעוזר תבוא עליו הברכה וחג שמח לכולם 
לצפיה ב-'אה כן בקשר ל-1 : חשובה לי גם איכות השמע :)'
אה כן בקשר ל-1 : חשובה לי גם איכות השמע :)
19/04/2019 | 07:58
1
20
לצפיה ב-'אז חשוב לך הכל חוץ ממעבד גרפי חזק... '
אז חשוב לך הכל חוץ ממעבד גרפי חזק...
19/04/2019 | 12:32
38
בדיוק קניתי לבת טלפון שעומד בכל הדרישות שציינת - asus zenfone 4 בגרסת ze554kl (יש המון גרסאות לדגם הזה) עם מעבד sd660 ו-6gb (יש לו גם גרסה עם 630 ו-4gb).
מצלמה טובה מאוד (לא אייפון x או s10, אבל מקביל ל-s8 מבחינת חומרה), דגש על מוזיקה (רמקול סטריאו, פורמטים מתקדמים של דולבי) ומסך נחמד (אבל ips, לא מתחרה ב-amoled מבחינת רוויה של הצבעים).
שים לב שהוא מהדור של לפני ה"ללא שוליים" - לי זה לא קריטי והבת אפילו מעדיפה כפתור בית פיזי.
איכות בניה משאירה רושם טוב והוא עובד חלק וזריז. אבל הוא אצלנו רק שבוע, אז זו לא חוות דעת מהיכרות עמוקה.
עולה 160-170$, תלוי ביום ובאתר.
לצפיה ב-'Xiaomi Redmi 6a'
Xiaomi Redmi 6a
19/04/2019 | 09:39
1
46
או כל מכשיר אחר של שיאומי בטווח המחירים שבין 400 ל-800
לצפיה ב-'לטעמי ה-6a הוא אובר פשוט'
לטעמי ה-6a הוא אובר פשוט
19/04/2019 | 22:31
40
וכבר מתרחק מרמת התמורה למחיר של מכשירים שעולים קצת יותר ונותנים הרבה יותר.
לצפיה ב-'חג שמח .'
חג שמח .
19/04/2019 | 14:40
35
לגבי המידע במידה ותעבור למכשיר לא מבית אפל תצטרך להעביר אותו בעזרת שירות/תוכנה צד ג' ( גוגל דרייב , דרופבוקס וכדומה ) פשוט תעביר את המידע לשם וכאשר יגיע המכשיר החדש פשוט תמשוך משם את המידע.
אל תסמוך על זה שהמידע מהוואטצאפ יעבור.

יש אפשרות לגבות את המכשיר למחשב ולא לענן ( עם האייטונס ) ואז התמונות נשמרות במחשב ותוכל להעלות אותן למכשיר החדש.

לגבי מכשיר חדש כמה זה כמה שפחות? איזה סכום מקובל בשבילך להוציא.

לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
19/04/2019 | 15:38
3
25
וטעים לכולם
לצפיה ב-'גם לך z1 ג'ורג''
גם לך z1 ג'ורג'
19/04/2019 | 15:56
7
לצפיה ב-'חג שמח ומשמח '
חג שמח ומשמח
19/04/2019 | 17:18
5
לצפיה ב-'חג שמח לכל חברי הפורום :)'
חג שמח לכל חברי הפורום :)
19/04/2019 | 18:11
7
לצפיה ב-'נחתם הסכם שלום היסטורי בין אפל וקוואלקום'
נחתם הסכם שלום היסטורי בין אפל וקוואלקום
17/04/2019 | 10:58
2
48
אפל וקוואלקום הגיעו לפשרה בנוגע לסכסוך המשפטי בין שתי החברות, כך על פי הודעה לעיתונות ביום ג', הפשרה תכלול תשלום מאפל לקוואלקום והסכם אספקת שבבים חדש בין שתי החברות המעיד על אפשרות של שימוש עתידי בשבבי קוואלקום על ידי אפל

לצפיה ב-' מבצעים על סמארטפונים'
מבצעים על סמארטפונים
18/04/2019 | 10:56
1
56
נוקיה 3.1 פלוס:
יש NFC 
זיכרון 32/3 
מחיר = 699 שקלים

נוקיה 7 פלוס:
יש NFC 
זיכרון 64/4
מחיר = 1,249 שקלים

LG G6 פלוס:
יש NFC
זיכרון 128/4
טעינה אלחוטית WPC&PMA
עמיד נגד מים ואבק בתקן IP68
מחיר = 1,445 שקלים
לצפיה ב-'במחיר של נוקיה 3.1 די בסיסי אפשר לקנות דברים הרבה יותר '
במחיר של נוקיה 3.1 די בסיסי אפשר לקנות דברים הרבה יותר
18/04/2019 | 22:21
31
נחמדים בחו"ל. בתקציב של 160-170 דולר אפשר לקבל טלפונים עם מפרט טוב עד טוב מאוד. למשל אסוס zenfone 4 עם מצלמה טובה מעבד sd660 (ביניים גבוה) ו-6gb זיכרון עבודה.
לצפיה ב-'איך מתקנים את השעה לפי התמונה בסמסונג S10E'
איך מתקנים את השעה לפי התמונה בסמסונג S10E
18/04/2019 | 10:15
2
48
לפתע בלי סיבה השעון מפגר ב-3 שעות

המון תודות למי שיעזור
לצפיה ב-'זאת הייתה תקלה בכל מכשירי S10E - ולפני כמה שניות תוקנה'
זאת הייתה תקלה בכל מכשירי S10E - ולפני כמה שניות תוקנה
18/04/2019 | 14:07
23
לצפיה ב-'זה לא פגור. השעון הראה את זמן UTC, או GMT...'
זה לא פגור. השעון הראה את זמן UTC, או GMT...
18/04/2019 | 17:43
30
היינו, "שכח" את ה- Timezone של ישראל...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה