לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3636136,361 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הקלטת שיחות HUAWEI P10+'
הקלטת שיחות HUAWEI P10+
15/07/2018 | 22:10
1
19
בעת שיחה נפתח לוח מקשים שיש בו אפשרות ללחוץ על "הקלט שיחה".
יש אפשרות שהמכשיר יקליט אוטומטית כל שיחה ולא אצטרך ללחוץ עליו כל פעם מחדש?
לצפיה ב-'פלאפון וסלקום לא ירכשו תדרים זמניים של 700MH'
פלאפון וסלקום לא ירכשו תדרים זמניים של 700MH
16/07/2018 | 10:04
13
שרשור קודם בנושא

פלאפון וסלקום לא ביקשו ולמעשה ויתרו על תדרים בתחום ה700 מגה הרץ, החברות היחידות שביקשו תדרים הן פרטנר והוט מובייל והן עתידות לקבל את התדרים בזמן הקרוב, פלאפון וסלקום החליטו שלא לבקש את התדרים אלא להמתין למכרז התדרים הגדול של משרד התקשורת שצפוי להתפרסם בדצמבר השנה

הסיבה נעוצה בבעייתיות של תדרי ה700 מגה הרץ למרות שמדובר בתדר טוב מבחינת איכות הפריסה והכיסוי שהוא נותן בפועל ישנם מעט מאד מכשירים שתומכים בתדר, למעשה רק דגמי האייפון והסמסונג האחרונים תומכים בתדר, מה שאומר שהיכולת שלו לעזור לפרטנר ולהוט מובייל בטווח הזמן המיידי מוגבלת

גם בפרטנר ובהוט מובייל היו מעדיפים לקבל תדרים בתחום ה 800 וה900 מגה הרץ בגלל התמיכה במכשירים רבים ובגלל שמחירי הציוד התומך זול יותר, אלא שהרשת המשותפת שלהן PHI סובלת ממחסור בתדרים ומעומס גדול ולכן היא חייבת להשקיע כמה שיותר מהר בהרחבת הקיבולת, ההקצאה הזמנית תשפר לפיכך בעיקר את הכיסוי בתוך מבנים ותשפר את הפריסה וכתוצאה מכך מה שיקרה הוא שיפור בביצועים 

12:50 15/7/2018
חברת פרטנר דיווחה לבורסה כי משרד התקשורת הקצה לחברה באופן זמני פסי תדרים בתחום ה700 מה"ץ לשם שימוש בטכנולוגיות LTE מתקדמות
לצפיה ב-'samsung j 7 core'
samsung j 7 core
14/07/2018 | 15:28
3
62
האם אפשר לקבל חוות דעת? מישהו מכיר את המכשיר?
לצפיה ב-' מה שואלים ומה אתה עונה ....'
מה שואלים ומה אתה עונה ....
15/07/2018 | 11:36
1
11
לצפיה ב-'הוא "עונה" רק כי *טכנית* כל תגובה לשאלה זה "מענה"'
הוא "עונה" רק כי *טכנית* כל תגובה לשאלה זה "מענה"
15/07/2018 | 21:41
22
אבל זה כמו שתגיד שמישהו "ענה" לך אם אתה שאלת אותו "מה נשמע?" והוא אמר לך "גויאבה" .
לצפיה ב-'קו טלפון בחו"ל'
קו טלפון בחו"ל
15/07/2018 | 20:09
3
36
מה העלויות של סים בחו"ל ברשת פרטנר?
אהיה כשבוע.

לצפיה ב-'כמו קילו פירות בסופר ירחמיאל ובניו. 1-800-800-054.'
כמו קילו פירות בסופר ירחמיאל ובניו. 1-800-800-054.
15/07/2018 | 20:14
12
לצפיה ב-'תלוי לאן, תלוי כמה שימוש, ותלוי כמה זמן, ואם אתה כבר לקוח או'
תלוי לאן, תלוי כמה שימוש, ותלוי כמה זמן, ואם אתה כבר לקוח או
15/07/2018 | 20:55
1
26
לא.
אפשר לראות הכל כאן

לצפיה ב-'נו, זה מה שכתבתי! כמו קילו פירות בסופר ירחמיאל ובניו....'
נו, זה מה שכתבתי! כמו קילו פירות בסופר ירחמיאל ובניו....
15/07/2018 | 21:00
10
לצפיה ב-'הודעה אוטומטית בשהות בחו"ל'
הודעה אוטומטית בשהות בחו"ל
15/07/2018 | 16:07
4
36
האם ניתן להגדיר משלוח SMS אוטומטי בזמן שהות בחו"ל וכשהמכשיר מכובה?
יש לי HUAWEI P10+
לצפיה ב-'בלתי אפשרי במצב כבוי'
בלתי אפשרי במצב כבוי
15/07/2018 | 18:01
3
34
כי אז מערכת ההפעלה של המכשיר לא עובדת. במצב דלוק יש יישומים כגון AutoResponder
לצפיה ב-'ואם המכשיר דלוק אך אין בו סים?'
ואם המכשיר דלוק אך אין בו סים?
15/07/2018 | 18:23
2
17
זה יעבוד.? 
לצפיה ב-'לא'
לא
15/07/2018 | 18:36
1
18
מכשיר ללא סים לא יכול לשלוח מסרונים או להוציא שיחות רגילות (לא דרך הוואטסאפ)
לצפיה ב-'תודה :) '
תודה :)
15/07/2018 | 20:08
6
לצפיה ב-'אם יש לכם מכשיר מבוסס אנדרואיד 5, ומשלשום הוא התחיל לקרטע...'
אם יש לכם מכשיר מבוסס אנדרואיד 5, ומשלשום הוא התחיל לקרטע...
15/07/2018 | 18:19
31
הסיבה היא עדכון בלתי מוצלח בעליל של שירותי גוגל (ראו תגובות נזעמות כאן)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms&hl=en&showAllReviews=true

זמנית, עד העדכון הבא, אפשר לפתור את התקלה אך ורק דרך שנמוך היישומים של גוגל:

הגדרות - אפליקציות - Google Play Services - מחק עדכונים
כנ"ל לגבי Google Play Market. כמו כן, יש להשבית זמנית את גוגל פליי או לחסום עבורו גישה לאינטרנט על מנת שלא יוריד שוב את העדכון הנ"ל.
לצפיה ב-'בעלי עומד לקבל GALAXY 7 מהעבודה'
בעלי עומד לקבל GALAXY 7 מהעבודה
12/07/2018 | 16:37
18
68
כי ה-LG3 שלו קצת מקרטע.

איך המכשיר הזה? שווה משהו?
פלוסים ומינוסים בבקשה
תודה
לצפיה ב-'S7 או שאולי J7 ? הוא עובד מדינה ? כי הבנתי שהם מקבלים J7'
S7 או שאולי J7 ? הוא עובד מדינה ? כי הבנתי שהם מקבלים J7
12/07/2018 | 17:48
32
לצפיה ב-'מאיפה יביאו לו S7 חדש ?'
מאיפה יביאו לו S7 חדש ?
12/07/2018 | 18:51
16
73
יחסית ל-G3 מדובר במטוס, יחסית למכשירי הדגל מדובר בפייפר.
לצפיה ב-' סמסונג J7'
סמסונג J7
13/07/2018 | 11:43
12
61
אני מרוצה ממנו, עונה לצרכים שלי.
כתבתי בשרשור אחר שגם קניתי אותו מפלאפון לאחר סיום ההתקשרות שלי עם מקום העבודה.
שילמתי מחיר שערוריתי של 600₪.
אתמול נודע לי שהמחיר ירד ל- 360₪.
יש למישהו מושג ממתי המחיר החדש בתוקף?
תודה,
רעיה
לצפיה ב-'כרגע אין לפלאפון בכלל מכשירים, לדעתי השדרוג יתחיל ב-9-10/18'
כרגע אין לפלאפון בכלל מכשירים, לדעתי השדרוג יתחיל ב-9-10/18
13/07/2018 | 11:53
37
מתאר לעצמי שפלאפון ימשכו את המחיר הישן ככל שיוכלו
לצפיה ב-'שלשום במקרה הייתי בדוכן של פלאפון בקרייה ושמעתי את המחיר הזה'
שלשום במקרה הייתי בדוכן של פלאפון בקרייה ושמעתי את המחיר הזה
13/07/2018 | 12:17
10
19
לצפיה ב-' אנסה את מזלי, החזרתי את הטלפון ב-01/07'
אנסה את מזלי, החזרתי את הטלפון ב-01/07
13/07/2018 | 13:00
9
18
לצפיה ב-'אני חושב שאם החזרת כבר אז זה אבוד ...'
אני חושב שאם החזרת כבר אז זה אבוד ...
13/07/2018 | 15:26
8
12
לצפיה ב-'אני חושבת שהיות והחזרתי ב-01/07'
אני חושבת שהיות והחזרתי ב-01/07
13/07/2018 | 21:38
7
38
ובהנחה שאז ירד המחיר, שווה לי לנסות דרך אשת הקשר במקום העבודה (לשעבר...) לקבל את ההפרש בחזרה.
התקשרו אלי מפלאפון לפני החיוב- ואמרתי לנציג שהמחיר ממש מוגזם.
מקווה שאצליח, לנסות לדעתי כדאי בכל מקרה.
במשך 17 חודשים "שילמתי" על הליסינג 680₪, לקחת עכשיו עוד 600₪ זו ממש גניבה.
לצפיה ב-'רק שאת לא באמת שילמת על המכשיר. המדינה שילמה.'
רק שאת לא באמת שילמת על המכשיר. המדינה שילמה.
13/07/2018 | 23:18
6
34
את שילמת את המס על 50% מהתשלום לחברת הסלולר, כלומר, לך זה עלה רק 17% (בערך, בהנחה שמדרגת המס הולי היא כ 33%) מ 680 (כלומר 112 ש"ח)
לצפיה ב-'החישוב שלך לא נכון....'
החישוב שלך לא נכון....
14/07/2018 | 21:11
5
26
במשך כל הזמן לא שילמתי אגורה.
היתה לי הקצבה של 75₪ לחודש שכיסתה את הליסינג והחבילה.
אבל "תיאורטית" שילמתי 680₪ במשך התקופה שהטלפון היה אצלי.
אגב, כאשר קיבלתי את הסמסונג - קניתי ב-25₪ את הסוני קספריה E שהיה לי לפני כן.
רעיה

לצפיה ב-'לא הופיע לך הכנסה זקופה טלפון סלולרי בתלוש?'
לא הופיע לך הכנסה זקופה טלפון סלולרי בתלוש?
15/07/2018 | 06:00
4
9
לצפיה ב-'התשובה שלילית....'
התשובה שלילית....
15/07/2018 | 14:45
3
23
עבדתי כ"יועצת" ולא כעובדת מהמניין.
לצפיה ב-'ולא הורידו לך את מחיר הטלפון מהשכר?'
ולא הורידו לך את מחיר הטלפון מהשכר?
15/07/2018 | 14:59
2
18
איפה הופיע הסכום של עד 75 ש"ח?
לצפיה ב-'לא הורידו - הוסיפו, ואז לקחו עליו מס '
לא הורידו - הוסיפו, ואז לקחו עליו מס
15/07/2018 | 15:25
1
22
אצל עובדי המדינה זה נקרא "זקיפה סלולרי" ועל 75 ש"ח זה בערך 30 ש"ח (בתלות במס השולי).
אצל "יועצים" אולי קוראים לזה בשם אחר או מוסיםפים לברוטו בשקט.
לצפיה ב-'הבהרה.....'
הבהרה.....
15/07/2018 | 20:30
12
לא הייתי עובדת "רגילה" כפי שכבר כתבתי.
בכל חודש נכנס לבנק סכום השווה למספר השעות שעבדתי.
לא היו כמובן "הטבות סוציאליות" .ביטוח לאומי שילמתי באופן עצמאי, ומס הכנסה - תיאום מס בכל שנה.
לכן "זקיפת סלולר" או כל מינוח אחר לא היו תקפים אצלי.
מבחינתי - הדיון בנושא הסתיים.
רעיה
לצפיה ב-'לא הגזמת בכלל'
לא הגזמת בכלל
13/07/2018 | 15:22
2
63
נכון שמבחני ביצועים לא אומרים הרבה ובכלל ביצועי הטלפון מורכבים מפרמטרים רבים כגון תוכנה, סוג זכרון האחסון, סוג ה RAM ונפחו וכו', אבל רק בשביל לסבר את האוזן ממוצע בנצ'ים למעבדי Snapdragon שנמצאים ב G3, S7 ו S9 (בגרסאות SD כמובן) כמייצגים של הדורות שהזכרת:
Average Benchmarks Qualcomm Snapdragon 845 → 100%
Average Benchmarks Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 → 72%
Average Benchmarks Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974AC → 66%

לצפיה ב-'בנצ'מרק? אלה השטויות האלה שלא אומרות כלום?'
בנצ'מרק? אלה השטויות האלה שלא אומרות כלום?
13/07/2018 | 23:07
1
47
שחברות שונות נתפסו מרמות בהן? כולל, אגב, סמסונג.
לצפיה ב-'קראת מה שכתבתי או שהגבת על אוטומט? '
קראת מה שכתבתי או שהגבת על אוטומט?
15/07/2018 | 22:42
6
כתבתי במפורש שזה לא אומר הרבה אבל מספיק בשביל להבין שההבדלים *לא* ככ גדולים כמו שעושים מהם, ובטח לא "מטוס" ו"פייפר" (?)

אגב לא מדובר בבנצמרק יבש אלא ממוצע של הרבה בנצים מסוגים שונים כך שהמידע מעט יותר בעל ערך. 
לצפיה ב-'כניסה להרשאות/התראות וכו' של כל יישום בטלפון'
כניסה להרשאות/התראות וכו' של כל יישום בטלפון
14/07/2018 | 13:43
2
46
לפני כשבוע קיבלתי ל-A3 2017 שדרוג לאוריאו (אנדרואיד 8, סמסונג 9) וכרגיל הם היו חייבים להזיז קצת את הגבינה... יש כל מיני שינויים בהתראות שעוד לא ממש הבנתי (למשל, מדי פעם מופיעה לי הודעה בראש הצג שהנעילה נפתחה בטביעת אצבע. באימא'שכם, מה הייתי עושה בלי המידע הזה ) אבל תוספת בצד, לקחו לי את הגישה הנוחה לפרטי היישום!

בגרסה 7 הייתה לי אפשרות ללחוץ על הצלמית לחיצה ארוכה ואז יכולתי להיכנס לתפריט פרטי היישום, ההתראות וההרשאות שלו. עכשיו לחיצה ארוכה מאפשרת רק 3 אפשרויות (שהיו גם קודם): הסר, הסר ממסך הבית, בחר פריטים (להסרה גורפת). את האפשרות הרביעית שאהבתי העלימו .

מישהו יודע אם אפשר להחזיר אותה? או האם יש דרך נוחה (קצרה וישירה) להיכנס לפרטי יישום בלי להיכנס לתפריט היישומים ואז לחפש אותו ברשימה? (זה ארוך ומסורבל).
לצפיה ב-'תנסי ללחוץ לחיצה ארוכה מרשימת האפליקציות האחרונות'
תנסי ללחוץ לחיצה ארוכה מרשימת האפליקציות האחרונות
15/07/2018 | 09:28
1
31
אולי זה רק בפינה שבה יש את האייקון של האפליקציה.
לצפיה ב-'הא! יפה, לא רע זה לא פתרון מלא, אבל הוא נוח יותר'
הא! יפה, לא רע זה לא פתרון מלא, אבל הוא נוח יותר
15/07/2018 | 12:47
23
מה שהיה לי נוח בשיטה הקודמת הוא שברגע שהורדתי יישום, הוא כמובן התמקם אחרון במגירת היישומים, ואז (בלי שום כניסה לתפריט או איתור מיוחד) יכולתי פשוט ללחוץ על הצלמית שלו (עוד לפני ההפעלה הראשונית) ולבדוק את כל ההגדרות שלו. רק לאחר מכן הפעלתי אותו לראשונה. אז השיטה הזאת לא עוזרת לי מהבחינה הזאת, אבל היא בהחלט תכונה ששמחתי להכיר.
לצפיה ב-'הרגו אותי שיואמי עם המליון דגמים שלהם והתרגום שלהם בארץ '
הרגו אותי שיואמי עם המליון דגמים שלהם והתרגום שלהם בארץ
14/07/2018 | 17:12
2
69
אחד הנקסוס 5X של הבנות הגיע לשלב שאליו מגיע כל LG באשר הוא - בוטלופ !
בצר לה התחלנו לחפש תחליף.
אז על כל צעד ושעל יש איזשהו דגם של שיואמי - רק שהחברה הזו עושה בלגן בשמות המכשירים:
4X, NOTE 4X, 5/5 PRO/PLUS, NOTE 5/PRO/PLUS
ובארץ עוד מוסיפים חטא על פשע ולוקחים את השמות ומצמידים אותם למכשירים אחרים.

מחפש מכשיר תקציבי שיעשה את העבודה - המנהל הנופש הציע את ה-S2 של שיואמי שנשמע כמו פשרה סבירה.
רק שכשאני מנסה להשוות אותו למכשירים תקציביים אחרים של שיאומי עם מעבד ה-SD625 לא מצליח להבין איך קוראים בארץ לכל מכשיר.

אז אם למישהו יש הצעה למכשיר ביניים טוב וגם יודע איך מה השם שלו בארץ - מוזמן להציע.

לצפיה ב-'זה מאוד פשוט'
זה מאוד פשוט
14/07/2018 | 21:20
60
מה שמתחיל ב-Mi, כגון Mi 5, זה אחד ממכשירי הדגל של שיאומי. כל השאר הם מכשירי ביניים.

Redmi Note 4x (לוודא שהוא מגיע עם מעבד Snapdragon ולא עם MTK) הוא מכשיר מהיר ונחמד, פרט למצלמה הדי בינונית. חשוב: לא להתפתות לסיפורי האלף לילה ולילה של המוכר הישראלי הטיפוסי ("אתה חייב יבואן רשמי, אחרת לא תהיה לך עברית במכשיר וגם לא עדכונים"), כי הם שקר גמור.
לצפיה ב-'סדר.'
סדר.
15/07/2018 | 08:58
43
מכשירים תוצרת שיאומי המשווקים בישראל ע"י היבואן הרישמי "המילטון".

עוד מכשירים שיכנסו לשיווק בישראל בזמן הקרוב.

שיאומי MIA2 (אנדרואיד ONE).

שיאומי MI8.

שיאומי MI MAX 3.
לצפיה ב-'שאלה בקשר לווטסאפ'
שאלה בקשר לווטסאפ
14/07/2018 | 21:38
1
44
האם ניתן למנוע מאיש קשר מסוים לשלוח לי הודעות בוואטסאפ, אבל להשאיר אותו באנשי הקשר? (כך שהוא יוכל להתקשר אבל לא לשלוח הודעות בוואטסאפ)? אם כן, איך?
לצפיה ב-'כן (בהנחה שהכוונה שלך שהוא יוכל להתקשר דרך הטלפון '
כן (בהנחה שהכוונה שלך שהוא יוכל להתקשר דרך הטלפון
14/07/2018 | 21:44
35
ולא דרך שיחת וואטסאפ):
לצפיה ב-'שמעוני מי מיקס 2 המשך '
שמעוני מי מיקס 2 המשך
14/07/2018 | 20:54
1
32
היי , סליחה "רכשתי ".
אכן נכנסתי לאפליקציה אך היא לא מאפשרת לי להתחבר.
האם ישנה אפליקציה אחרת ?
לצפיה ב-'http://lmgtfy.com/?q=alternative+sleeping+app'
http://lmgtfy.com/?q=alternative+sleeping+app
15/07/2018 | 09:15
2
לצפיה ב-'שיומי מי מיקס 2 לא מתחבר'
שיומי מי מיקס 2 לא מתחבר
14/07/2018 | 20:45
1
32
היי , רחשתי שעון סמסונג גייר אך לא מתחבר לפלאפון שיומי מי מיקס 2.
אשמח לקבל תשובה

לצפיה ב-'http://lmgtfy.com/?q=Answer'
http://lmgtfy.com/?q=Answer
15/07/2018 | 09:14
5
לצפיה ב-'מבקש לסים פריפייד בטוקיו והסביבה'
מבקש לסים פריפייד בטוקיו והסביבה
14/07/2018 | 09:48
3
33
דאטה נדיב (5?).  17-19 ימים.

לצפיה ב-'בינתיים קיבלתי תשובה טובה בפורום טיולים בחו"ל'
בינתיים קיבלתי תשובה טובה בפורום טיולים בחו"ל
14/07/2018 | 12:12
2
28
לצפיה ב-'כמה זה יוצא בשקלים או בדולרים?'
כמה זה יוצא בשקלים או בדולרים?
14/07/2018 | 12:22
1
14
לצפיה ב-'113 ש"ח/31 דולר אמריקני'
113 ש"ח/31 דולר אמריקני
14/07/2018 | 16:36
14
לצפיה ב-'בעיה בשליחת אסאמאסים..'
בעיה בשליחת אסאמאסים..
13/07/2018 | 16:33
2
33
 היי לכולם, יש לי שאיומי מי נוט 3.
בימים האחרונים אני שם לב לבעיה בשליחת אסאמאסים.
לוקח להודעה המון זמן להשלח, או שהשליחה נכשלת ואני צריך לנסות כמה פעמים.
לחלק מהמספרים לא מצליח בכלל לשלוח, השליחה נכשלת.
למישהו יש רעיון מה העיה ואיך מסדרים?
תודה
לצפיה ב-'בתור התחלה - נסה את הסים שלך במכשיר אחר וסים אחר במכשיר שלך.'
בתור התחלה - נסה את הסים שלך במכשיר אחר וסים אחר במכשיר שלך.
13/07/2018 | 17:17
7
לצפיה ב-'באיזו רשת סלולרית מדובר?'
באיזו רשת סלולרית מדובר?
15/07/2018 | 22:37
2
לצפיה ב-'האם 1 ג'יגה גלישה יספיקו ל-6 ימים במדריד?'
האם 1 ג'יגה גלישה יספיקו ל-6 ימים במדריד?
11/07/2018 | 09:34
26
67
גולן חו"ל - ב50 ש"ח.

זוג, ז"א שני טלפונים בכל אחד 1 ג'יגה כנ"ל.

המטרה - תקשורת וואטצאפ, ניווט (אוריד גם מפת OFFLINE), והעלאת צילומים (לא דרמטי) תוך כדי...

כמובן שעוברים לWIFI כשמתאפשר.

לצפיה ב-'לא ברור בדיוק הדיל שבחרת ל 6 ימים 1 ג'יגה גלישה'
לא ברור בדיוק הדיל שבחרת ל 6 ימים 1 ג'יגה גלישה
11/07/2018 | 09:46
15
48
איך אתה מתכוון לקבל את הגלישה? ניוד או קו חדש? לתוכנית 50G או לתוכנית 99?
הכנסת בחשבון את עלויות הסים/עלויות מעבר תוכנית/דמי הצטרפות?
לצפיה ב-'מדובר בחבילת גולן חו"ל לשבועיים (אני צריך ל-6 ימים)'
מדובר בחבילת גולן חו"ל לשבועיים (אני צריך ל-6 ימים)
11/07/2018 | 18:07
14
44
לצפיה ב-'אני לא בטוח שבחבילת חול יעשו לך חיוב יחסי.'
אני לא בטוח שבחבילת חול יעשו לך חיוב יחסי.
11/07/2018 | 18:26
7
16
לצפיה ב-'זה נושא ששווה בדיקה גם בחברות אחרות'
זה נושא ששווה בדיקה גם בחברות אחרות
11/07/2018 | 18:32
10
לצפיה ב-'ברור שאין חיוב יחסי. ציינתי 6 ימים לצורך הערכת צרכי גלישה'
ברור שאין חיוב יחסי. ציינתי 6 ימים לצורך הערכת צרכי גלישה
11/07/2018 | 23:01
5
8
לצפיה ב-'כמו שאמרו לך - יעלה לך 200 ש"ח ל 1G לשבוע לשני קווים.'
כמו שאמרו לך - יעלה לך 200 ש"ח ל 1G לשבוע לשני קווים.
12/07/2018 | 06:26
4
18
לא עדיף לקחת 2 קווים של הוטמובייל במסלול שהסים בחינם?
לעבור בצורה עצמאית לתוכנית 49 החול כלול.(2G)
ולשלם על השבוע הזה בין 25-100 ? (תלוי בשימושים 0.5G-2G).
בדיל הזה כן יש חיוב יחסי

לצפיה ב-'נכון. 200 ש"ח. אבדוק את קווי ה"הוט מובייל"'
נכון. 200 ש"ח. אבדוק את קווי ה"הוט מובייל"
12/07/2018 | 09:12
2
28
צריך לגשת לאיפשהו ולהתקין סים נוסף כן?

יש לנו בטלפונים אופציה לסים נוסף. אולי בכלל (נ)סים מקומי.
לצפיה ב-'צריך לוודא שהגלישה בחו"ל אכן תתבצע בסים המשני'
צריך לוודא שהגלישה בחו"ל אכן תתבצע בסים המשני
12/07/2018 | 09:45
1
10
לצפיה ב-'מקסימום מחליפים בין הסימים (פיזית או תוכנתית)'
מקסימום מחליפים בין הסימים (פיזית או תוכנתית)
12/07/2018 | 10:00
6
לצפיה ב-'מתברר שכרגע הסים בחינם בתכנית החול כלול'
מתברר שכרגע הסים בחינם בתכנית החול כלול
12/07/2018 | 11:34
16
ועלות כל קו (בגלל שיש 2 קווים) היא 45 לחודש
ולכן העלות לשבוע תהיה 22.5-90 תלוי בשימושים (חיוב יחסי של 1/4 מ 45 לכל קו בגלל שבוע או 1/2 מ 45 לכל קו בגלל צריכה של 1G מחבילת הגלישה)
לצפיה ב-'ממש לא עובד ככה. זה יעלה לך 99 שח לכל אחד.'
ממש לא עובד ככה. זה יעלה לך 99 שח לכל אחד.
11/07/2018 | 19:19
4
24
לצפיה ב-'במצב כזה עדיף 149 ש"ח לקו אחד (2GB) ו-49 ש"ח לקו השני (1GB)'
במצב כזה עדיף 149 ש"ח לקו אחד (2GB) ו-49 ש"ח לקו השני (1GB)
11/07/2018 | 20:26
1
31
אם אין צורך בשיחות או שיש מכשיר דואל-סים
הייתי רוכש גלובל סים של פלאפון. יוצא זול יותר והיתרה נשמרת לנסיעות הבאות.

השבוע נוכחתי לדעת שניתן לרכוש את ה-Global SIM ברשת "באג". ניידתי מנוי ל-pmobile וראיתי מידע פרסומי אודות כך.
אין לי מושג אם המחיר כולל גלישה, ואם כן, באיזה נפח.

לצפיה ב-'קשה לי רגשית לשלם לפלפון'
קשה לי רגשית לשלם לפלפון
11/07/2018 | 22:59
13
לצפיה ב-'נכון. קו שני = 50 ש"ח. אז מצב ל-150...'
נכון. קו שני = 50 ש"ח. אז מצב ל-150...
12/07/2018 | 09:13
1
9
לצפיה ב-'בשביל קו שני, הראשון חייב להיות 149 או יותר.'
בשביל קו שני, הראשון חייב להיות 149 או יותר.
12/07/2018 | 16:26
4
לצפיה ב-'ספציפית לגבי שרותי נדידה שאינם בתשלום החודשי'
ספציפית לגבי שרותי נדידה שאינם בתשלום החודשי
11/07/2018 | 21:15
24

טענה (של חברות הסלולר)
יש להבהיר כי בחיוב בגין הסדר בשירותי נדידה בינלאומית אין כל היגיון כלכלי או טכני להחיל חיוב יחסי על פי מועד סיום ההתקשרות.
התייחסות (של משרד התקשורת)
בעסקה לרכישת שירותי נדידה בינלאומית שהינה עסקה חד פעמית, שניתן לגבות את התשלום בגינה מראש, לא יחול חיוב יחסי.

לצפיה ב-'1G אמור להספיק לשבוע (הרי לא מזמן הסתפקנו ב 2G לחודש בארץ)'
1G אמור להספיק לשבוע (הרי לא מזמן הסתפקנו ב 2G לחודש בארץ)
11/07/2018 | 09:49
38
כמובן זה בתנאי שלא משתוללים עם העלאת/צפייה בסרטונים בפייסבוק או ביוטיוב
או שיחות וידאו מרובות
לצפיה ב-'יספיק בלי בעיה'
יספיק בלי בעיה
11/07/2018 | 15:15
1
16
לצפיה ב-'אני בדיוק בפריז עם WE אקספון'
אני בדיוק בפריז עם WE אקספון
11/07/2018 | 22:00
55
הפעם עם סימים של we4g מהפיילוט
גלשתי בערך 120 מגה בארבעה ימים 
עובד on off כזה. לפעמים הודעות וואטסאפ עוברות מייד ולפעמים לוקח גם 10 דק עד שהם עוברות 
לצפיה ב-'יש לי פתרון שנותן לך 1G גלישה בסים של גולן'
יש לי פתרון שנותן לך 1G גלישה בסים של גולן
12/07/2018 | 10:29
3
36
בעלות של סה"כ 30 ש"ח לכל קו.

הפתרון תלוי בארבעה דברים:
1. קיימת חברה בה עלות הסים וההתחברות היא 0 (לדוגמא 012 באייבורי ו pmobile בבאג)
2. מבצע חבילת גלישה 1G למתניידים לגולן עדיין קיימת
3. עלות התחברות חזרה לגולן 30 ש"ח
4. התוכנית שבה אתה נמצא בגולן עדיין קיימת ביום הניוד חזרה.

תאור הפתרון:
א. מתניידים לפי סעיף 1 לתוכנית מקבילה לתוכנית שיש לך בגולן
ב. מתניידים חזרה לגולן לפי סעיף 3 ולתוכנית לפי סעיף 4. (משתמשים בסימים הקיימים כנראה דרך המוקד הטלפוני)
ג. מפעילים את חבילת הגלישה שקיבלתם בחינם (סעיף 2) על התניידות על השבוע בו אתם בחו"ל

לצפיה ב-' סחרחורת אני מעדיף במקומות יותר כייפים'
סחרחורת אני מעדיף במקומות יותר כייפים
12/07/2018 | 16:39
2
14
לצפיה ב-'זה פשוט פתרון שמתאים למי שמאוהב בגולן'
זה פשוט פתרון שמתאים למי שמאוהב בגולן
12/07/2018 | 16:54
1
13
לצפיה ב-'אני מאוהב בשקט ובניהול הזמן שלי '
אני מאוהב בשקט ובניהול הזמן שלי
13/07/2018 | 08:06
9
לצפיה ב-'למשקיעים. הפאנץ' ל-2 = גולן (200) או הוט מובייל (100)'
למשקיעים. הפאנץ' ל-2 = גולן (200) או הוט מובייל (100)
13/07/2018 | 08:33
2
12
לצפיה ב-'הוטמובייל במקסימום יעלה 90 ש״ח'
הוטמובייל במקסימום יעלה 90 ש״ח
13/07/2018 | 12:53
1
16
1. כרגע הסים בחינם והשליחות ללא תשלום (צריך לוודא)
2. 2 קווים כל קו 45 אם ישתמש ב 2G. אם ישתמש רק ב 0.5G ישלם 11 ש״ח,
אם ישתמש ב 1G ישלם 22.5 ש״ח
3. צריך לנתק לאחר החזרה (כל יום נוסף 1.5 ש״ח)
לצפיה ב-'אזהרה - ייתכן ויש דמי חיבור של 30 ש"ח לכל קו'
אזהרה - ייתכן ויש דמי חיבור של 30 ש"ח לכל קו
15/07/2018 | 12:59
25
לצפיה ב-'כמה יעלה WIFI במטוס - מעכשיו גם באלעל'
כמה יעלה WIFI במטוס - מעכשיו גם באלעל
12/07/2018 | 22:09
41
לצפיה ב-'7 דגמים של Huawei אמורים לקבל בזמן הקרוב אנדרואיד 8.0 OREO.'
7 דגמים של Huawei אמורים לקבל בזמן הקרוב אנדרואיד 8.0 OREO.
12/07/2018 | 10:15
8
57
אלו המכשירים אשר יקבלו את העדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו המגיע יחד עם ממשק המשתמש EMUI 8.0.

Huawei Mate 8.
Huawei P9.
Huawei P9 Plus.
Huawei Honor 8.
Huawei Honor V8.
Huawei Honor Note 8.
Huawei Honor Play 6X.

לצפיה ב-'לא לגמרי מובן'
לא לגמרי מובן
12/07/2018 | 16:05
3
39
האם מדובר על עדכון של רק 30-35 אלף מכשירים בסה"כ?
לצפיה ב-'נמכשיר שלי HONOR 9 הוא כבר עם אוראו מהיום הראשון'
נמכשיר שלי HONOR 9 הוא כבר עם אוראו מהיום הראשון
12/07/2018 | 16:38
2
19
לצפיה ב-'איך את מתרשמת ממנו עד עכשיו?'
איך את מתרשמת ממנו עד עכשיו?
12/07/2018 | 19:05
1
23
מהמכשיר, לא מהגרסה :)

אחד המכשירים הבודדים שמציעים מסך פחות מ 5.5" ומפרט של מכשיר דגל.
לצפיה ב-'סה"כ בסדר-האודיו חלש מכל הכוונים'
סה"כ בסדר-האודיו חלש מכל הכוונים
15/07/2018 | 15:35
1
לצפיה ב-'איפה ראית שם שרשום הונור פליי 6X ? כי אין כזה דגם ...'
איפה ראית שם שרשום הונור פליי 6X ? כי אין כזה דגם ...
12/07/2018 | 17:50
3
31
אם מדובר בהונור 6X אז דווקא מתאים לי לקבל את השדרוג
לצפיה ב-'אצל הסינים מסתבר שיש הכל'
אצל הסינים מסתבר שיש הכל
12/07/2018 | 19:46
2
28
תבחר את השם הקידומת התחילית המוספית ומה שביניהן.
זה המקור לידיעה אבל הסינית שלי לא משהו
לצפיה ב-'בקישור הראשון רשום שזה דגם BLL-L22 וזה הונור 6X כמו שלי ..'
בקישור הראשון רשום שזה דגם BLL-L22 וזה הונור 6X כמו שלי ..
12/07/2018 | 19:55
1
22
אבל בקישור השני עם הכתבה באנגלית באמת רשמו שם PLAY 6X וזה מוזר לי בטיפה ..
חבל שכל מה שרשום בסינית נמצא בתוך התמונות כי ככה אי אפשר לתרגם
לצפיה ב-'תרגום מתמונה עם גוגל '
תרגום מתמונה עם גוגל
12/07/2018 | 20:20
29
Glory=Honor
לצפיה ב-'מספר סיריאלי של סים'
מספר סיריאלי של סים
12/07/2018 | 17:08
1
39
יש לי סים ישן של 019.
לא רשום עליו מספר הסידורי.
האם אפשר לבדוק איכשהו בקודי gsm אם אני מכניס אותו למכשיר?
לצפיה ב-'איזה מכשיר יש לך?'
איזה מכשיר יש לך?
12/07/2018 | 17:34
37
באייפון לדוגמא אפשר לראות את ה ICCID ב הגדרות/כללי/אודות (כ 20 ספרות)

ובאנדרואיד זה דומה
לצפיה ב-'טלפון לילדה'
טלפון לילדה
10/07/2018 | 11:46
26
83
שלומות,

אני אומנם גם מחפש ברשת במקביל אבל גם מתייעץ עם בעלי הניסיון פה.

אני מחפש נייד לילדה בת 9 (מי שיתחיל עם לנסות לחנך אותי שלא צריך עבורה נייד, יירגם בנוקיות 7210).

דרישות:
מכשיר זול (450-600 ש"ח)
גודל עד 5.2 אינץ (ידיים קטנות)
קרינה - במידה ויש כמה מתאימים, תינתן עדיפות למכשיר עם הקרינה הנמוכה (כן, אני יודע שזה בלתי מיננת, וזה טוב לנו, וזה יעשה אותנו גבוהים ובריאים ואין עם זה בעיה. יש פה עוד שיקולים, תפסיקו להיות נודניקים).
לא ישן (משנת 2017 - 2018 עדיף)
כמובן אנדרואיד
קנייה בארץ .(דרוש לאתמול).
זיכרון - עדיף 2 ג'יגה לפחות.

יש כזה דבר?

אשמח לרעיונות.

תודה מראש.
לצפיה ב-'לגמרי Xiaomi redmi 4x'
לגמרי Xiaomi redmi 4x
10/07/2018 | 17:13
38
אולי יש לו כבר מחליף אבל ה 4X עובד מצוין כבר כמעט שנה אצל בן ה 9 שלנו
לצפיה ב-'קניתי לבת שלי (8) טלפון של שיאומי REDMI 4X'
קניתי לבת שלי (8) טלפון של שיאומי REDMI 4X
10/07/2018 | 19:10
2
61
לבטח יהיו חברה עם יותר דעות ונסיון לגבי המכשיר הנוכחי ולגבי אחרים,
אני רושם לך התרשמות שלי בלבד.

אז ככה,
המסך בגודל 5"

סוללה בקיבולת גבוהה יחסית (לא זוכר כמה)
זיכרון 3 גיגה עם זיכרון פנימי של 32 גיגה.
שנת יציאה לשוק 2017

עלה פחות מ- 600 ש"ח מיבואן מקביל וללא מטען מקורי.

אין לה תלונות, המשחקים שלה רצים ללא בעיות.
המסך הוא לא זכוכית גורילה גלאס...
והמעבד דיי מיושן, יחסית למכשירים אחרים
אבל עבורה הוא מספק בהחלט.

סה"כ נחמד וטוב והמחיר זול.

עצה / המלצה,
המכשיר כבר דיי יצא ממחזור המכירות כך שאם אתה מעוניין בצע חיפוש ברשת ותתקשר לפני שאתה מגיע לחינם לחנות.
ישנם כאלה שמפרסמים למרות שאין במלאי במטרה לדוג אותך.

אם אינך מוכרח לרכוש בחנויות מגן מסך, כיסוי, מטען מקורי ושלל הצעות ביטוחים תוכל לחסוך המון כסף.
המוכרים ינסו לשכנע אותך בכל דרך שכדאי לקנות מגן מסך ושהביטוח למכשיר זה הדבר הכי חכם שתעשה בחיים שלך.
אבל זה לשיקולך.

מכשיר ב- 600 ש"ח לא שווה לבטח, ולא יקרה כלום אם הילדה לא תהיה עם מכשיר שבועיים בגלל שהוא נשבר והתקלקל (עד שתקנה חדש אם בכלל)
או שהיא תאלץ להטעין את המכשיר עם מטען תואם במשך 4 שעות במקום עם מטען מהיר ומקורי במשך שלוש שעות. (הרווחת לה פחות זמן מסך)

לרוב מחירי הכיסויים ומגני המסך בחנויות האלה יקרים וניתן למצוא מבחר ענק של כיסויים ברשת או בדוכנים בשוק במחירים מגוחכים.

בהצלחה

לצפיה ב-'סוללה 4,100 מ"א ויש GORILLA GLASS.'
סוללה 4,100 מ"א ויש GORILLA GLASS.
11/07/2018 | 09:07
37
לצפיה ב-'תודה. כרגע מסתמן כבחירה טובה'
תודה. כרגע מסתמן כבחירה טובה
11/07/2018 | 09:29
10
לצפיה ב-'מקסימום מפרט במינימום כסף'
מקסימום מפרט במינימום כסף
11/07/2018 | 02:40
4
95
לצפיה ב-'�� מחזק - עדיף בהרבה על השיאומי '
�� מחזק - עדיף בהרבה על השיאומי
11/07/2018 | 07:45
1
57
בעיקר בעיצוב, איכות בניה ואיכות המצלמה.
השיאומי עם מסך קטן אומנם, אבל שולי מסך עבים יחסית, כך שהוא גדול מהצפוי. הוא גם יותר עבה מהנוביה ממה שאני זוכר.
מצד שני, השיאומי נמוך יותר, ולכן יהיה קל יותר למצוא לו אביזרים וחלקי חילוף.
לצפיה ב-'ואללה, תמיד היה נראה לי מין מותג מוזר כזה'
ואללה, תמיד היה נראה לי מין מותג מוזר כזה
11/07/2018 | 09:28
42
אבדוק אותו קצת יותר לעומק.

האמת שהמפרט נראה לי טוב מידי עבור המחיר הזה וזה קצת החשיד אותו
תודה.
לצפיה ב-'לא מכיר את הנוביה, אבל עומד מאחורי כל מלה של ספידיגונזלס155-'
לא מכיר את הנוביה, אבל עומד מאחורי כל מלה של ספידיגונזלס155-
11/07/2018 | 09:13
40
לגבי ה- REDMI 4X. אם הייתי צריך לקנות כעת שוב עבור ילד, הייתי בוחר בו שנית. מזל שעדיין ניתן להשיגו בסין
לצפיה ב-' NUBIA Z17 MINI.'
NUBIA Z17 MINI.
11/07/2018 | 09:34
48
חסרונות:
מערכת ההפעלה ישנה אנדרואיד 6 מרשמלו.
אין עדכוני אבטחה.
GPS בעייתי.
ביצועי סוללה חלשים.

יתרונות:
מעבד חזק.
זיכרון 64/4.
מסך עם GORILLA GLASS.
צמד מצלמות עם ביצועים טובים באור יום.
טעינה מהירה. 
רמקול פנימי עם מגבר.

DEGERI SAR:
0.753W/kg - BAS.
0.761W/kg - VUCNT.

לצפיה ב-'תודה למגיבים'
תודה למגיבים
11/07/2018 | 09:26
3
32
חשבתי בתחילת החיפוש שיהיו מלא דגמים. מסתבר שיש ממש מעט בקטגוריה שאני מחפש. את חלקם כבר קשה למצוא בחנויות.

אסתכל על מה שהמלצתם ואולי אחפש ברמת מחיר טיפה יותר גבוהה כדי להרחיב את ההיצע כי לא ראיתי משהו שאני משתגע עליו :)

תודה!!
לצפיה ב-'הדור הקודם-קודם של הנוביה שימש אותי כטלפון ראשי'
הדור הקודם-קודם של הנוביה שימש אותי כטלפון ראשי
11/07/2018 | 20:45
2
36
עם מפרט חלש משמעותית (2GB, ומעבד 615 שלא היה אחד המוצלחים של קוואלקום), ועשה עבודה טובה למדי - ואני לא משתמש קל במיוחד. למרות סוללה קטנה יחסית - הוא החזיק מעמד בצורה מרשימה. מה לעשות - חשוב גם איך משתמשים בסוללה, ולא רק מה הגודל שלה...
עצה שלי - לך לבאג ותחזיק את הטלפון ביד. אתה תראה מיד שמדובר בטלפון ברמה אחת מעל השיאומי, לפחות מבחינת איכות בניה ומסך.
אם תחליט שאתה מעלה את התקציב, יש את הוואווי P9 שנמכר ב-900 שקלים. זה טלפון שהיה טלפון עלית לפני שנתיים, ובנוי ומאובזר בהתאם.
לצפיה ב-'הנוביה מעניין, את ה P9 ראיתי רק במחירים הרבה יותר גבוהים'
הנוביה מעניין, את ה P9 ראיתי רק במחירים הרבה יותר גבוהים
12/07/2018 | 08:03
1
33
לאישתי אגב יש את ה P10 ויכול להעיד שיש לו מצלמה מעולה ממש.
תמונות יוצאות חדות ברמה מטורפת.
לצפיה ב-'זו כמעט בדיוק אותה מצלמה. ההבדלים די קטנים בין שני הדגמים '
זו כמעט בדיוק אותה מצלמה. ההבדלים די קטנים בין שני הדגמים
12/07/2018 | 12:30
20
לפני כחודש הביאו כאן קישורים ל-P9 בכ-900 שקלים. אולי זה היה איזה מבצע ניקוי מדפים במסגרת המאבק בין היצרנית ליבואנית (אלקטרה).

לצפיה ב-'עוד בדיקה ברשותכם'
עוד בדיקה ברשותכם
12/07/2018 | 08:07
11
40
במקרה ממש ראיתי אתמול בלילה את זה:

בגדול:
Xiaomi Redmi 5A
מסך 5 אינץ
ראם = 2
זיכרון = 16
אנדרואיד 7
ומחיר של 446 ש"ח.

לכאורה מתאים בדיוק לפרמטרים שרציתי (גודל מסך, מחיר, זיכרון).
ושיאומי זה תמיד נחמד (היו לי כמה).

יש מניעה מיוחדת מהדגם הזה?
לצפיה ב-'שיאומי REDMI 5A.'
שיאומי REDMI 5A.
12/07/2018 | 09:00
2
39
יתרונות:
מעבד עם ביצועים יציבים.
מסך באיכות טובה.
אנדרואיד 7 נוגט - אמור לקבל בקרוב אנדרואיד 8 OREO.
רמקול וספיקר בעוצמה חזקה.
סוללה 3000 מליאמפר-שעה.

חסרונות:
אין GORILLA GLASS.
מיקום הרמקול בגב המכשיר.
מצלמות סתמיות.

מידע על הSAR במכשיר.

מחיר המכשיר עם זיכרון 16/2 בסביבות 400 שקל.

טרם הרכישה חשוב מאוד לוודאות שהמכשיר מגיע עם רום גלובאלי.
לצפיה ב-'מה זה "ביצועים יציבים"? זה בין בינוניים לטובים? או בין חלשים'
מה זה "ביצועים יציבים"? זה בין בינוניים לטובים? או בין חלשים
12/07/2018 | 12:33
1
25
לבינוניים?
ומה זה "מצלמה סתמית"?
אלו הגדרות שמתאימות, אולי, למבקר אמנות - לא לגאדג'ט.
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 19:14
3
לצפיה ב-'טלפון בסיסי מאוד מכל הבחינות - מסך, מעבד וזיכרון'
טלפון בסיסי מאוד מכל הבחינות - מסך, מעבד וזיכרון
12/07/2018 | 12:38
7
31
הוא יעשה את העבודה אם הדרישות בסיסיות, אבל לדעתי הילדה תתבעס ממנו מהר מאוד, כי הוא יתחיל לגמגם ברגע שהיא תעמיס אותו באפליקציות ומשחקים. וזה מה שילדים עושים עם טלפונים...
כשהפרש המחיר לנוביה הוא רק 150 שקלים, לדעתי מדובר בתמורה לא מרשימה לכסף.
לצפיה ב-'OK, תודה על הביקורת. לגבי אפליקציות'
OK, תודה על הביקורת. לגבי אפליקציות
12/07/2018 | 13:02
6
34
היא לא תעמיס בכלום כי אבא לא מרשה :)

מודה שעוד לא גיבשתי נהלים מדוייקים לשימוש שוטף, אבל זה לא יהיה להרבה אפליקציות.
יהיה ווטסאפ, שלושה-ארבעה משחקים שאני אתקין, יוטיוב ואולי עוד שתיים-שלוש אפליקציות שנסכים עליהן ביחד. ככה שעמוס הוא לא אמור להיות.

היום נעשה חושבים בין שני המכשירים, מודה, אני נוטה לשיאומי בגלל ההיכרות והאביזרים הזמינים. בערב נקבל החלטה ונסגור עניין.

תודה.
לצפיה ב-'אתה עושה טעות בסיסית - אתה חושב על היום. אבל עם קצת מזל'
אתה עושה טעות בסיסית - אתה חושב על היום. אבל עם קצת מזל
12/07/2018 | 13:14
5
37
הטלפון הזה ישרת אותה שנתיים, אולי אפילו שלוש. לקנות טלפון שהוא מספיק-בדיוק היום, זו טעות לדעתי - כי עוד שנה הוא כבר יהיה מספיק-בקושי ועוד שנתיים הוא כבר יהיה מתסכל.
לצפיה ב-' מקבל, יתווסף לשיקולים'
מקבל, יתווסף לשיקולים
12/07/2018 | 13:21
8
לצפיה ב-'הערה קטנה'
הערה קטנה
12/07/2018 | 14:39
3
32
גם אם הברזל יחזיק 3 שנים, הרי שהתוכנה סביר שלא.
המכשיר כרגע על גרסה 6, כאשר אנחנו אוטוטו כבר בגרסה 9.
בעוד 3 שנים גרסה 6 תהיה כמו 4.0 כיום, כלומר 30-40 אחוז מהאפליקציות (ובוודאי המשחקים) לא יעבדו.
לצפיה ב-'מוזר. הבת שלי היתה עם 4.4 עד'
מוזר. הבת שלי היתה עם 4.4 עד
12/07/2018 | 14:55
2
25
לא מזמן, ולא נתקלה באפליקציות שהיא לא יכלה להריץ. הסיבה היחידה ששדרגתי ל-5 היא עניין החלוקה למחיצות במערכת המקורית שהגבילה את מספר האפליקציות שאפשר להתקין.
לצפיה ב-'לכן כתבתי 4.0'
לכן כתבתי 4.0
12/07/2018 | 15:08
1
33
תעשה בדיקה ותראה שרוב האפליקציות עם דרישת מינימום של 4.4

בתוך זמן קצר המינימום יעלה ל 5 ויש כבר כיום אפליקציות שפחות מ 5 אין אפשרות להתקין.
לצפיה ב-'אנדרואיד 6 עודכן בפעם האחרונה לפני פחות משנה. אני בספק אם '
אנדרואיד 6 עודכן בפעם האחרונה לפני פחות משנה. אני בספק אם
12/07/2018 | 15:44
23
יהפוך לחסר ערך תוך שנתיים.
אבל נחכה ונראה.
לצפיה ב-'חיבור מכשיר huawei למערכת מולטימדיה לרכב'
חיבור מכשיר huawei למערכת מולטימדיה לרכב
12/07/2018 | 13:09
3
44
ישנה בעיה אצלי במכשיר (p10 lite), כאשר אני מתחבר למערכת המולטימדיה ברכב דרך "נקודה לשיתוף באינטרנט", אזי מערכת המולטימדיה ברכב "גולשת" (יכול למשל להתחבר לוויז), אך מכשיר הנייד עצמו ללא חיבור לאינטרנט, כאילו החיבור "הועתק" למערכת המולטימדיה! ואז למשל אין לי וואטסאפ בנייד או יוטיוב.

אם אני מנסה דרך "huawei share" , אזי אני יכול לגלוש בנייד ולהפעיל את הבלוטוס ולשמוע למשל שירים מהיוטיוב שאני מפעיל מהנייד במערכת המולטימדיה, אבל אזי אין לי גלישת אינטרנט במערכת המולטימדיה ברכב ולא יכול להשתמש בוויז שם.
איך אני פותר את הבעיה? במכשירים קודמים לא היתה לי כל בעיה
לצפיה ב-'תחליף רכב. אולי גם מכשיר. וליתר בטחון, תתמקד בנהיגה.'
תחליף רכב. אולי גם מכשיר. וליתר בטחון, תתמקד בנהיגה.
12/07/2018 | 14:52
2
14
לצפיה ב-'מה זה קשור בכלל?'
מה זה קשור בכלל?
12/07/2018 | 15:19
1
40
אם אין לך תגובה עניינית, אל תענה.
לצפיה ב-' כמובן המפקד!'
כמובן המפקד!
12/07/2018 | 16:25
14

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה