לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3676736,767 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'האם משך חיי טלפון סלולארי היום הוא 3 שנים?'
האם משך חיי טלפון סלולארי היום הוא 3 שנים?
21/01/2019 | 16:30
2
18
שלום לחברי הפורום,

מספר שאלות ברשותכם.

נגיד שהסוללה עובדת שנתיים-שלוש וגומרת את חייה. ברוב הטלפונים זה פיתרון מעשי לקנות סוללה חדשה? האם כופים עלינו להחליפה רק במעבדה או חנות או שמשתמש רגיל עדיין יכול לקנות ולהחליף בעצמו? וכמה זה עולה היום? 
-או שכל התפישה היום מכוונת לזה שאחרי שנתיים-שלוש כבר נקנה מכשיר חדש?
בטח עשו זאת בכוונה כמו במכשירים רבים.
אני כבר שוקל לחזור לסלולארים מהדור הראשון והשני (יש המלצות עליהם?).
האם יש חברה טובה שמייצרת טלפון מיני בגודל של סמסונג 3? כולם עברו לגדולים ומסורבלים...

יש לי טלפון OPPO בטח איש לא מכיר אותו, שקניתי לפני שנתיים וחצי בהודו (כי בדיוק שם התקלקל לי הסמסונג 3 האהוב שקיוויתי להמשיך להחזיק בו. חוץ מכמה חסרונות שוליים הוא התגלה כמכשיר מעולה, אבל עכשיו הסוללה שלו נחלשת וקרוב לסוף חייה. האם כדאי לי לנסות להזמין סוללה מהיצרן, או אולי יש בארץ מעבדה שיכולה לעשות זאת במחיר סביר?

אודה לכם על תשובות,

פאנור75
לצפיה ב-'אפשר לקנות סוללה ולהתקין עצמאית'
אפשר לקנות סוללה ולהתקין עצמאית
21/01/2019 | 20:08
2
או לשלם לטכנאי (שאמור לקחת לא יותר מ-100 ש"ח), אבל יש לקחת בחשבון גם את נושא הרום. אחרי 3 שנים עדכונים רשמיים לא יהיו, זה בטוח. אפשר, כמובן, להתקין רום מקוסטם, אבל לא לכל המכשיר יש רומים מקוסטמים ומעודכנים.

לגבי המכשיר הספציפי: Samsung S3 הוא עם סוללה נשלפת, אין שום בעיה לקנות אחת כזאת ב-10-15 דולר, להוציא ולהחליף. כמו כן, בדיוק בקיץ שעבר התקנתי למישהו עם מכשיר זהה רום מקוסטם עם אנדרואיד 7.1
לצפיה ב-'איזה דגם של OPPO?'
איזה דגם של OPPO?
21/01/2019 | 20:12
לצפיה ב-'מקרה מטריד, לא יודעת איך להתייחס לזה'
מקרה מטריד, לא יודעת איך להתייחס לזה
21/01/2019 | 16:28
6
23
לפני כמה ימים צילצלתי לחברה מוכרת (פרטית) למספר קווי, הם היו בשיחה ממתינה. כעבור מספר דקות הנייד שלי מצלצל בשיחה מטלפון נייד, מהצד השני פונה אלי בשמי הפרטי בן אדם, וטוען שהוא מהחברה שחיפשתי אותה. לשאלתי איך הוא יודע את שמי, הוא טען שיש להם תוכנת זיהוי, ושכך אני מציגה את עצמי. אומנם זה נכון, אבל מכיוון שזו הפעם הראשונה שצילצלתי לחברה, ושהנייד רשום על שם אישי ולא על שמי, זה נשמע לי מוזר.
היום התקשרתי לנייד שצילצלו ממנו אלי, ושוב האיש פנה אלי בשמי.
זה יכול להיות? מישהו נתקל בזה?
תודה.
לצפיה ב-'בוודאי, קורה הרבה. גם את יכולה להוריד אפליקציה לזיהוי שיחות '
בוודאי, קורה הרבה. גם את יכולה להוריד אפליקציה לזיהוי שיחות
21/01/2019 | 16:45
4
19
נכנסות.
זה עובד בשיטה כך שכל מי שמוריד את האפליקציה הם "גונבים" לו את כל רשימת אנשי הקשר שבטלפון שלו וככה הם בונים לעצמם מאגר של טלפונים ושמות.
בגלל שהמאגר נבנה מרשימות אנשי קשר של אנשים אז אין קשר ע"ש מי הטלפון רשום.
מספיק שאחד מהחברים שלך הוריד את האפליקציה ואת כבר תופיעי אצלם.
אחת מהמפורסמות זו TRUECALLER אבל יש הרבה כאלה.
ככל שיותר אנשים מורידים את האפליקציה מאגר השמות שלהם גדל.
לצפיה ב-'תודה, נרגעתי'
תודה, נרגעתי
21/01/2019 | 16:52
15
שמעתי על האפליקציה (הספקתי לשכוח ממנה) לא התקנתי אותה לאחר שהבנתי במה זה כרוך.
לצפיה ב-'הם לא "גונבים"...'
הם לא "גונבים"...
21/01/2019 | 18:32
2
8
מורידי התוכנה מסכימים "לנדב" את רשימת אנשי הקשר.
לצפיה ב-'מורידי התוכנה "מסכימים" לנדב את רשימת אנשי הקשר, גוגל לא'
מורידי התוכנה "מסכימים" לנדב את רשימת אנשי הקשר, גוגל לא
21/01/2019 | 19:13
1
4
כבר כמה פעמים גוגל הורידה מהחנות אפליקציות כאלה בגלל שהחברות שעומדות מאחוריהן סוחרות במידע, דבר שהמשתמשים לא הסכימו לו.
לצפיה ב-'TRUECALLER כבר כמה שנים בעסק...'
TRUECALLER כבר כמה שנים בעסק...
21/01/2019 | 19:50
4
ואני לא זוכר שהורדה אי פעם.
אני חושב ש TRUECALLER היא די "האם תרזה" ליד גוגל.
לצפיה ב-'צירוף מקרים ? היום גוגל נקנסה על הפרת תקנות הפרטיות'
צירוף מקרים ? היום גוגל נקנסה על הפרת תקנות הפרטיות
21/01/2019 | 19:59
3
הרגולטור בצרפת הטיל קנס של 50 מיליון יורו על ענקית האינטרנט;
בין השאר, נקבע כי החברה לא קיבלה אישור מהמשתמשים לשימוש במידע הפרטי שלהם, ולא סיפקה להם הסבר מפורט בנושא

לצפיה ב-'טעינה מהירה של S9...'
טעינה מהירה של S9...
21/01/2019 | 09:41
5
28
לאחרונה קיבלתי S9 חדש (שהחליף את ה G5).
שמתי לב שכשאני מטעין אותו עם המטען המקורי של LG (מטען מהיר)- אני מקבל הודעה על טעינה איטית.
אתמול הוצאתי את המטען המקורי החדש של סמסונג וחיברתי אותו עם הכבל המקורי של LG ועדיין קיבלתי טעינה איטית !!!
לאחר מכן חיברתי מטען מהיר של LG עם כבל ישן (מקורי של סמסונג) וראו איזה פלא...טעינה מהירה !
לאחר מכן הוצאתי את הכבל המקורי החדש של S9 וחיברתי למטען החדש של S9 וגם קיבלתי טעינה מהירה.

מתנצל על החפירה עד כאן...
אבל מה דוחפים לנו סמסונג לתוך הכבלים שלהם ?

נסיון להטעין את הטלפון אלחוטית עם מטען סיני בן 100 שנה- צלח והטעינה מתבצעת גם דרך מגן פושטי שהגיע עם הטלפון (מגן של OTTERBOX כבר בדרך.

אגב, מישהו יכול להמליץ על מגן מסך ?
מה זה המגני HYDROGEL החדשים ? האם טובים יותר ממגני זכוכית (ספציפית לסוגי מסכים של סמסונג) ?

מתנצל שוב על השאלות הרבות...אבל מזמן לא היה לי סמסונג (מתקופת S2).
לצפיה ב-'על מה אתה מלין?'
על מה אתה מלין?
21/01/2019 | 17:13
4
12
למה שמישהו ירצה להטעין סמסונג עם מטען LG ?
מה שסמסונג מכרו לך תקין .
מסקנה יחידה שאתה עשוי לקבל זה שיש הבדל בין כבל סמסונג לכבל LG .
מגן מסך ,מכיוון שהתקנתו מחייבת מומחיות ,אני מציע לפנות לדוכן סלולרי בקניון ולקנות כולל התקנה.
כל מגיני המסך הם זכוכית קרסטלית ואין הבדלים בין מותג אנונימי A למותג אנונימי B

לצפיה ב-'לבן שלי יש סמסונג ולי LG. אתמול הוא הטעין את הפון שלו '
לבן שלי יש סמסונג ולי LG. אתמול הוא הטעין את הפון שלו
21/01/2019 | 18:24
10
עם המטען והכבל של LG, והטעינה היתה בספיד.
לצפיה ב-'אני לא מלין ! אני שואל.'
אני לא מלין ! אני שואל.
21/01/2019 | 18:29
2
10
המטענים זהים.
לא סמסונג ולא LG המציאו את הממיר AC to DC.
כל מי שמוציא במוצא שלו חיבור USB- מספק 5VDC והשוני היחיד הוא רק הזרם שיכול לספק הממיר.
כאן באו סמסונג ודחפו משהו לכבל שלהם. כי הרי הוכחתי שרק הכבל הוא זה שמשנה.
מעניין...

ולגבי מגן המסך.
ביקשתי במפורש להבין (מנסיונם של אנשים), מהו ההבדל (אם קיים כזה) בין מגני הזכוכית לבין הג'לים למיניהם ? ספציפית למסכי סמסונג הקמורים בצדדים.
נסיון בהדבקת מגנים יש לי למכביר. מעולם לא ניסיתי להדביק מגן ג'ל. אבל במקום לשלם סכומים הזויים (ששמעתי) של 100-150 ש"ח, בחרתי לקנות כמה ספיירים טובים ולתאמן בבית (לאחר צפייה בצינור). התענוג עלה פחות מ 2.5 ש"ח למגן אחד. טיפה זול יותר ממחירי הארץ ההזויים.
חשבתי שמישהו כאן יוכל לעשיר אותי בידיעותיו ולכוון לסוגים ספציפיים.
לצפיה ב-'מה זה מגן זכוכית ג'ל?'
מה זה מגן זכוכית ג'ל?
21/01/2019 | 19:25
1
5
אני מכיר פלסטי או זכוכית קריסטל.
יש גם ג'ל?

לצפיה ב-'תרשום HYDROGEL S9 באי-ביי.'
תרשום HYDROGEL S9 באי-ביי.
21/01/2019 | 19:44
4
זה מין מגן גמיש יחסית.
לצפיה ב-'באמת שהיו לי כוונות טובות ...'
באמת שהיו לי כוונות טובות ...
20/01/2019 | 11:48
17
84
אחרי שני HONOR 9 ואחד HONOR 10 שמסתובבים בהצלחה אצלי במערכת באמת שרציתי לדגום HONOR 10 . הגודל הפיסי הנח , גודל המסך הנח .. סה"כ מכשיר טוב  . אבל הגורל בשלו ואתמול נחתה אצלי קופסא חדשה אז אאלץ להסתפק בזה בנתיים . סקירה רחבה יותר - בהמשך
שבוע טוב

לצפיה ב-'שנביא לך מלח ?? '
שנביא לך מלח ??
20/01/2019 | 12:32
1
22
לצפיה ב-'היה במבצע בסופר , לא חבל ? '
היה במבצע בסופר , לא חבל ?
20/01/2019 | 20:26
10
לצפיה ב-'ממש רחמים עליך, מאזינוש '
ממש רחמים עליך, מאזינוש
20/01/2019 | 12:52
1
43
תתחדש!
לצפיה ב-'תודה נשמה '
תודה נשמה
20/01/2019 | 20:26
8
לצפיה ב-'מסכן... מוכן לפטור אותך מהעול הזה'
מסכן... מוכן לפטור אותך מהעול הזה
20/01/2019 | 13:08
1
18
לצפיה ב-'צ'מע .. זה לא בא בחינם '
צ'מע .. זה לא בא בחינם
20/01/2019 | 20:27
27
אני מזדכה בתמורה על ה 1+5 הנאמן שלי
לצפיה ב-'אין מה לעשות. סוס מנצח וזה... '
אין מה לעשות. סוס מנצח וזה...
20/01/2019 | 14:49
3
50
ה6 מכשיר נפלא, אני משער שה6t לא יאכזב...

תתחדש ותהנה ��
לצפיה ב-'זה ה 1+ הרביעי שלי '
זה ה 1+ הרביעי שלי
20/01/2019 | 20:31
2
34
ההבדל בין ה 3T ל 5 כמעט ולא היה מורגש .  הפער כרגע מדהים . כאילו המכשיר מנחש מראש מה אני רוצה ..
צריך את עזרתך - היה לך מדריך איך להסביר למכשיר שאני כן רוצה להקליט שיחות .
אשמח אם תעלה אותו
וכמובן -

לצפיה ב-'בבקשה . '
בבקשה .
20/01/2019 | 20:42
1
36
שים לב שחצי מדריך מסביר איך להתקין ADB על המחשב ככה שאם יש לך כבר ADB תקין ועובד פשוט תדלג קדימה לחלק הרלוונטי.
עובד ללא רבב אצלי והשיחות נשמרות באיכות מצויינת בשני הצדדים. 
לצפיה ב-'מעולה . המון תודה'
מעולה . המון תודה
20/01/2019 | 21:04
12
לצפיה ב-'$#@'
$#@
20/01/2019 | 20:36
4
35
למה שסמסונג יעשו עבודה רצינית ?
יש לי gear fit 2 pro  . אין איך לצמד אותו למכשיר עם android pie . למה שיהיה ? הרי גוגל הכריזו על המערכת לפני 10 חודשים .. לא משהוא שמרשים את סמסונג ..
שיחנקו .

לצפיה ב-'התוכנה של סמסונג לא עובדת על pie ?'
התוכנה של סמסונג לא עובדת על pie ?
21/01/2019 | 14:29
3
19
ותתחדש .
זה המכשיר היחיד שהייתי עובר אליו אם הייתי זונח את האייפון.
לצפיה ב-'המון תודה , ו..לא '
המון תודה , ו..לא
21/01/2019 | 15:07
2
22
יש דרך לעקוף את זה
היום בערב אנסה . אחרת אני תקוע עם פלסטיק קוריאני משובח על תקן משקולת נייר
לצפיה ב-'אני אנסה לבדוק לך , יש אצלנו מישהו '
אני אנסה לבדוק לך , יש אצלנו מישהו
21/01/2019 | 16:13
1
11
עם הגאלקסי ווטש ומכשיר 6t
לצפיה ב-''
21/01/2019 | 19:50
לצפיה ב-'תתחדש ותהנה'
תתחדש ותהנה
21/01/2019 | 16:14
1
5
לצפיה ב-'המון '
המון
21/01/2019 | 19:51
לצפיה ב-'019 חוסמים קבלת סמס בחו"ל'
019 חוסמים קבלת סמס בחו"ל
18/01/2019 | 17:08
13
60
אז מסתבר ש019 חוסמים סמס נכנס ושיחות נכנסות בחו"ל. לא ניתן לראות סמס נכנס וגם לא לראות שמישהו התקשר - פשוט לא זמין.
בשירות לקוחות אומרים שחייבים חבילת שיחות בחו"ל.
חייב להכנס לחשבון הבנק וצריך לקבל סמס עם קוד בשביל זה!

עברתי לאנגליה לשנתיים הקרובות ללימודים ועברתי אל 019 לחבילה של 10 שקלים לחודש רק כדי לקבל סמס ולראות מי התקשר - ואז אני מגלה שזה בכלל לא אפשרי!!

למישהו יש המלצה על חבילה זולה שכן מאפשרת את זה ושגם לא תשחט אותי במחירים של הגלישה כשאני בביקור בארץ? נגיד היתה פעם חבילה של גולן ב 9.90ש"ח עם 100 מגה וכשנגמרת הגלישה זה מעדכן אוטומטית חבילת גלישה זמנית של 2ג'יגה ב7 ש"ח. אבל לא מוצא את החבילה הזו יותר.

או למישהו הצעות איך לקבל סמס למספר ישראלי בלי מכשיר סלולר? אתר או משהו?
תודה!!!!
לצפיה ב-'בגולן שינו ל 13.80'
בגולן שינו ל 13.80
18/01/2019 | 18:15
10
44
לצפיה ב-'זה בכלל חוקי לחסום סמס נכנס? לא מכיר אף חברה אחרת שזה ככה'
זה בכלל חוקי לחסום סמס נכנס? לא מכיר אף חברה אחרת שזה ככה
18/01/2019 | 18:17
9
16
לצפיה ב-'אני רוצה להבין ,אתה באנגליה עם סים של 019 ?'
אני רוצה להבין ,אתה באנגליה עם סים של 019 ?
18/01/2019 | 18:20
7
15
לצפיה ב-'אכן. סים ישראלי של 019 (לא הסים חו"ל שלהם)'
אכן. סים ישראלי של 019 (לא הסים חו"ל שלהם)
18/01/2019 | 19:07
6
20
לצפיה ב-'מה הדיבורים האלה?'
מה הדיבורים האלה?
18/01/2019 | 21:09
5
48
יש רק סוג סים אחד !
וזה ענין של הגדרות .
טלזר היא מפעילה וירטואלית רוכבת על תשתית של חברה אחרת
עליך לאפשר נדידה ,roaming .
בחול אתה מתחבר באמצעות ספק מקומי 
והשאלה היא מה אתה מאפשר כאשר אתה בחו"ל .
זאת אתה מבצע באמצעות מרכז השרות של טלזר.

לצפיה ב-'דיבורים לעניין'
דיבורים לעניין
18/01/2019 | 23:03
4
53
תודה על התגובה.
לעניין הסים - טלזר מוכרים חבילות לחו"ל עם סים זר. לי יש סים שלהם שמיועד לשיחות בישראל
למיטב ידיעתי במכשיר מוגדר הכל כמו שצריך - המכשיר מתחבר לרשת סלולרית מקומית (EE) אבל בפועל לא מקבל שיחות וסמס. במכשיר היו סימים אחרים והכל עבד יופי.
ג. בעקבות פניה שלי נציג של טלזר כתב לי שלא ניתן לקבל סמס נכנס ו/או לראות שיחה נכנסת בלי חבילה לחו"ל (ראה תמונה).
לצפיה ב-'זה סיפור אחר'
זה סיפור אחר
19/01/2019 | 09:10
3
38
אתה מבלבל שני עיניינים 
כל ישראלי שצריך גלישה ושיחות לישראל יכול לקבל חבילת חול.
אין שום מניעה לקבל שיחות ומסרונים ללא חבילת חול עם הסים מהישראלי שלך .
יעידו על זה מיליוני ישראלים שיוצאים לחול.
אני מניח שזה משהו בהגדרות הקו או הטלפון שלך.

לצפיה ב-'תעשה בדיקה'
תעשה בדיקה
19/01/2019 | 09:42
33
האם אתה יכול להוציא שיחה יוצאת לישראל?
לצפיה ב-'גם אני חשבתי כמוך, מסתבר שיש חברות ששינו את הכללים כמו 012 '
גם אני חשבתי כמוך, מסתבר שיש חברות ששינו את הכללים כמו 012
19/01/2019 | 10:29
35
ונראה שגם  019.
אם אין לך חבילה הם חוסמים אותך לחלוטין.

לצפיה ב-'אז מסתבר שיש מניעה לקבל סמס - לא בא להם.'
אז מסתבר שיש מניעה לקבל סמס - לא בא להם.
21/01/2019 | 12:42
12
יכול להוציא שיחות אך ורק למוקד השירות
התקשרתי למוקד, הגעתי עד למנהלת המוקד - ניסיתי הכל
לדבר אל הלב שלה - סטודנט דלפון ורק צריך לקבל סמס מהבנק..
בעורך דיניות - שהם מפרים את תנאי הרשיון, וזו הטעיה..
כללללום לא עזר - אם אתה רוצה סמס נכנס - תשלם 40 ש"ח עבור חבילת גלישה (ל 30 יום).
"רוצה - תשלם, לא רוצה - אפשר לבטל לך את הקו"
"בעיה שלך שלא שאלת לפני"
"אם זה היה לך חשוב, למה לא התקשרת למוקד לפני לשאול?"
"אנחנו לא חייבים לרשום הכל בהסכם ההתקשרות, ההסכם מכסה רק את ישראל"
"אנחנו לא חייבים לפרסם באתר את ההסכם המלא"
לצפיה ב-'גם ב 012 היה לי סיפור כזה אבל אחרי שהתקשרתי הם פתחו את זה'
גם ב 012 היה לי סיפור כזה אבל אחרי שהתקשרתי הם פתחו את זה
19/01/2019 | 00:12
41
במורת רוח רבה, והזהירו שהם פותחים יחד עם זה גם את הגלישה המזדמנת אז זה על אחריותי.
לא הסכימו לפתוח רק את השיחות נכנסות ואסמאס בלי הגלישה.
הזוי ומוזר.

לצפיה ב-'מה לומד?'
מה לומד?
19/01/2019 | 19:01
1
10
לצפיה ב-'תואר שני באדריכלות בברטלט'
תואר שני באדריכלות בברטלט
21/01/2019 | 12:34
18
MSc Architectural Computation @ the Bartlett - UCL
לצפיה ב-'צינתוקים'
צינתוקים
20/01/2019 | 11:23
2
52
לאחרונה ,בערך פעמיים ביום הסלולרי מצלצל צילצול ומתנתק , תמיד מקידומת 053 , היום המספר היה 053-7253642 , מישהו יודע משהו על זה ?
אני מעולם לא החזרתי צלצול לנ"ל.
לצפיה ב-'הנה'
הנה
20/01/2019 | 19:16
32
לצפיה ב-'פתרון לבעייה.'
פתרון לבעייה.
21/01/2019 | 10:46
37

לשלוח להם את המספר שלך ולבקש מהם שיחסמו אותך באופן מוחלט מכל הצינטוקים.
לצפיה ב-'פלאפון הודתה שהטעתה צרכים , לקוחות יפוצו'
פלאפון הודתה שהטעתה צרכים , לקוחות יפוצו
21/01/2019 | 10:18
25
ברת {בזק} בעלת השליטה בפלאפון מדווחת היום לפנות בוקר (ב') דיווח משלים בדבר תביעה שהוגשה נגד פלאפון בשנת 2012 בטענה כי החברה לא יידעה לקוחות שביקשו להצטרף לשירותיה עם מכשיר שלא נרכש דרכם כי אם המכשיר אינו תומך בתדר ה-MHz850 הם ייהנו מקליטה חלקית. 

על פי הדיווח של בזק, פלאפון הודיעה כי היא מודה באשמת ההטעיה ובחוסר תום לב בניהול משא ומתן בתקופה שעד אישור התביעה הייצוגית נגדה, כאשר השלב הבא בתביעה הייצוגית יהיה קביעת גובה הפיצוי של לקוחות פלאפון שהוטעו.

דיווח זה מגיע לאחר שבזק פרסמה בתחילת החודש כי היא צופה ירידת ערך מהותית מאוד בשווי הפעילות של פלאפון, בזק בינלאומי ו-YES אשר צפויה להוביל בדו"חות הכספיים השנתיים למחיקת סכומים משמעותיים מערכן במאזן החברה ובהתאמה לקיטון ברווח הנקי, ובהון העצמי 

(מתוך אתר בנק לאומי)
לצפיה ב-'RAZR של מוטורולה חוזר כטלפון חכם עם מסך מתקפל.'
RAZR של מוטורולה חוזר כטלפון חכם עם מסך מתקפל.
20/01/2019 | 10:25
4
43

עיצוב מהמם.
צפי מחיר 1,500 דולר.
לצפיה ב-'מוטורולה? אני באמת זוכר שהייתה כזו חברה פעם...'
מוטורולה? אני באמת זוכר שהייתה כזו חברה פעם...
20/01/2019 | 16:05
3
12
לצפיה ב-'הבעלים הם לנובו המותג הוא מוטורולה.'
הבעלים הם לנובו המותג הוא מוטורולה.
21/01/2019 | 09:51
2
26
בGSMARENA הוא מקוטלג בנפרד מלנובו.
לצפיה ב-'התמונה היא של ה-RAZR של פעם, לא ה-RAZR הנוכחי'
התמונה היא של ה-RAZR של פעם, לא ה-RAZR הנוכחי
21/01/2019 | 10:00
1
16
ב-GSM Arena יש גם קטגוריה עבור Sony Ericsson, זה לא אומר שזו חברה שקיימת.
לצפיה ב-'שיט , אין סוני אריקסון ... עכשיו ביאסת אותי '
שיט , אין סוני אריקסון ... עכשיו ביאסת אותי
21/01/2019 | 14:27
1
לצפיה ב-'אפל התחילה למכור מחדש את האייפון SE.'
אפל התחילה למכור מחדש את האייפון SE.
21/01/2019 | 09:39
20
גירסה 32 גיגה = 249 דולר.
גירסה 128 גיגה = 299 דולר.

אפל טוענים שהם רק מבצעים מכירת חיסול.

לצפיה ב-'סל מיחזור (אשפה) בסמסונג J7.'
סל מיחזור (אשפה) בסמסונג J7.
19/01/2019 | 20:58
4
28
אחרי זמן רב שדרגתי את התוכנה לגירסה אנדרואיד 7.
לוחצת על אפליקציה כל שהיא - ולא מופיע פח האשפה. מופיע "תפריט" עם "בחר מספר פריטים, הסר קיצור דרך, שינה, הסר, פרטי היישום. אבל אי אפשר לגרור את היישום .
מה השתבש אצלי?
תודה,
רעיה

לצפיה ב-'הסר קיצור דרך-ימחק את האייקון מהמסך אך ישאיר את האפליקציה'
הסר קיצור דרך-ימחק את האייקון מהמסך אך ישאיר את האפליקציה
19/01/2019 | 22:26
3
18
מותקנת בטלפון.
הסר - ימחק את האפליקציה מהטלפון כליל
לצפיה ב-' אבל אני לא מצליחה להגיע'
אבל אני לא מצליחה להגיע
20/01/2019 | 18:23
2
16
להסרת קיצור הדרך.
צילמתי במצלמה את החלון שאני מקבלת, מנסה לרדת בהגדרות להסרה, אבל החלון נסגר.
התמונה שמתקבלת היא כאשר אני לוחצת על קיצור הדרך שאני רוצה להסיר (אם זה לא היה ברור קודם).
איך מצליחים להסיר?
מצרפת תמונה.
רעיה
לצפיה ב-'מרימים את האצבע ואז לוחצים עם האצבע על הבחירה הרצויה'
מרימים את האצבע ואז לוחצים עם האצבע על הבחירה הרצויה
20/01/2019 | 20:33
1
5
לצפיה ב-'לא הספקתי לכתוב קודם שהצלחתי למחוק'
לא הספקתי לכתוב קודם שהצלחתי למחוק
20/01/2019 | 20:37
12
לפני שיצאתי מהבית.

רעיה
לצפיה ב-'שיואמי a1 אנדרואיד 9 והקליטה נחלשה'
שיואמי a1 אנדרואיד 9 והקליטה נחלשה
17/01/2019 | 12:12
7
60
שלום
אתמול נחת בטלפון העדכון ל 9.0, הכל בסדר חוץ מהקליטה הסלולארית שנחלשה .
יש הרבה H+  הרבה G , מבאס,מה זה?
ערן
לצפיה ב-'אל תהיה מופתע. אתה נתון לחסדי הסינים.'
אל תהיה מופתע. אתה נתון לחסדי הסינים.
17/01/2019 | 20:26
2
57
וכמובן אינך לבד
21 דפים בפורום נכון לעכשיו.
לצפיה ב-'נו באמת, לא קשור לסינים. תקלות קורות'
נו באמת, לא קשור לסינים. תקלות קורות
17/01/2019 | 21:06
51
ואם תקרא את ההודעות האחרונות תגלה שכבר יצא עדכון נוסף לפני 3 ימים שפותר את עניין ה4G . לחלק נשארה בעיה ב VOLTE - טכנולוגיה שאמורה לנחליף את הטלפוניה הקונבנצונלית. 
אין קשר לסינים או לא, יש קשר עד כמה החברה אחראית למוצרים שלה ופותרת בעיות שצצות. זה קורה בשיאומי, זה קורה גם לסמסונג אפל או LG. 
לצפיה ב-'הקליטה הסתדרה למחרת!'
הקליטה הסתדרה למחרת!
21/01/2019 | 10:42
6
הסתדר תוך יום,
הכל נראה בסדר
ערן
לצפיה ב-'ואני נכנסתי להשוויץ שהעידכון זה הדבר הכי טוב שקרה'
ואני נכנסתי להשוויץ שהעידכון זה הדבר הכי טוב שקרה
17/01/2019 | 23:35
3
67
לטלפון שלי…
לא נתקלתי בבעיות בינתיים. ראית את זה מייד?
לצפיה ב-'איך מעדכנים בוואוי הונור 9 שלא נקנה בארץ ועל כן אין לו חיבור'
איך מעדכנים בוואוי הונור 9 שלא נקנה בארץ ועל כן אין לו חיבור
20/01/2019 | 11:53
2
31
אלא לספק/יצרן אסייתי?
לצפיה ב-'מצטערת אין לי מושג… '
מצטערת אין לי מושג…
20/01/2019 | 12:50
13
לצפיה ב-'הונור 9 '
הונור 9
20/01/2019 | 16:36
26
היצרן שולח עדכון לפי לוח הזמנים שלו 
המכשיר יצא עם נוגט וקיבל עדכון ראשי לאוריאו 
אצלי יש הונור 9 אירופאי וגם אני לא קיבלתי עדכון לPie  כרגע מדברים על מרץ אפריל
אני אישית לא מתכוון להתקין אותו בגלל שזה חוסם הקלטת שיחות  ואין ב9 איזה killer פיצ'ר

לצפיה ב-'התחדשתי ב Huawei honor 8x, התרשמות ראשונית ושאלות'
התחדשתי ב Huawei honor 8x, התרשמות ראשונית ושאלות
18/01/2019 | 23:51
3
64

אז בסופו של דבר קניתי את ה Huawei honor 8x בגירסה הבכירה (128 ג'יגה זיכרון, סתם ביזבוז כסף כאשר ישנו כרטיס זיכרון...) ואני מנסה להסתגל אילו אחרי השיאומי MiMax שהיה לי.
בקצרה.
בגדול, הטלפון הטלפון עושה רושם טוב. הוא גדול, לא כבד במיוחד ומכיל את רוב היכולות של השיאומי MiMax שהיה לי. הטלפון מגיע עם מגן סיליקון אחורי שמשמין אותו מעט אך הופך את האחיזה בו לנוחה יותר. מנגנון זיהוי הפנים התגלה כשימושי במיוחד, איתו הטלפון מתנהג (בשבילי) כאילו אין כל נעילה וחוסך לי את המאמץ להגיע (6.5 אינץ' זה לא מעט) לחיישן טביעת אצבע מאחורה. (בשיאומי חיישן טביעת האצבע התחיל לזיף בחודשים האחרונים, מוזר בטלפון בן פחות משנתיים)
המסך גדול (וזו הסיבה העיקרית שקניתי טלפון כזה) ונוח, אני לא רואה ווידאו בטלפון אבל קורא לא מעט והמסך עונה על הדרישות. משהו שנחמד לציין הוא שמחיר מסך כזה הוא כ 200 ש"ח באיביי כך שהנטייה שלי לשבור מסכים לא תעלה לי יותר מדי (השיאומי עלה לי יותר מ 1200 ש"ח בהחלפת שני מסכים במשך השנתיים ששרד אצלי)
המצלמה עובדת, זה מספיק בשבילי, לא עושה סלפי ומצלם מעט מאוד כך שהדרישות שלי הן מינימליות. משהו שחבל שאין בתוכנת הצילום הוא כפתור להקטנת הרזולוציה/גודל קובץ התמונה לגודל מסוים, כשמנסים לצלם משהו כדי להעלות אותו לפורום נתקלים בהגבלת גודל הקובץ וצריך לערוך אותו כדי שיהיה שמיש.
עד כאן הכל טוב, אבל נתקלתי במספר דברים שמשגעים אותי.
-איך לעזאזל אפשר להתקין לאנצ'ר נורמלי במקום הזבל שהטלפון הזה בא איתו? ניסיתי להתקין את ה Launcher_Prime_KitKat_Launcher, הצלחתי להעתיק אותו לטלפון ולבצע התקנה. אבל לא הצלחתי למצוא כיצד להגדיר אותו כלאנצ'ר ברירת המחדל.
-איך אפשר להתקין Wallpaper חיצוני? כשאני מנסה להתקין הטלפון לא מראה לי את מה שהתקנתי בממשק הדפוק שלו, ניסיתי להתקין את My Battery Wallpaper.apk שאני מאוד אוהב ואני לא מצליח למצוא אותו בשום תפריט לאחר ההתקנה.

לצפיה ב-'תוריד מהחנות את היישום open camera ואז תוכל לשלוט על גודל'
תוריד מהחנות את היישום open camera ואז תוכל לשלוט על גודל
20/01/2019 | 11:46
1
22
הקובץ והרזולוציה.

בהצלחה
נ.ב. גם לי יש טלפון של החברה הזו, דגם 9
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/01/2019 | 18:46
לצפיה ב-'מחפש המלצה לטלפון א-חסין מים ב-NFC ג-אנדרואיד חדש ד-לא יקר.'
מחפש המלצה לטלפון א-חסין מים ב-NFC ג-אנדרואיד חדש ד-לא יקר.
17/01/2019 | 22:32
10
55
הכוונה לחסין מים לגמרי. כזה שיכול ליפול לאסלה ולצאת בשלום.
מה הדגם שהכי קרוב לענות על דרישות אלו?
תודה!
לצפיה ב-'לדעתי NFC לא מכניסים לדגמים הזולים '
לדעתי NFC לא מכניסים לדגמים הזולים
18/01/2019 | 04:30
48
וכנל עמידות למים מייקרת מאד את המכשיר 
לצפיה ב-'יש דגמים סיניים לא יקרים שמתהדרים '
יש דגמים סיניים לא יקרים שמתהדרים
18/01/2019 | 08:20
4
53
בעמידות כזו, וגם nfc מקובל יחסית בדגמים סיניים (כי השימוש בו נפוץ מאוד בסין).
לא זוכר שמות דגמים, ובטח שאין לי המלצה אישית - רק זוכר שנתקלתי בהם בפרסומות שאני מקבל. המחיר זול יחסית - מחצית ופחות מדגמי עילית.
לצפיה ב-'מישהו זוכר כמה שמות של דגמים כאלה?'
מישהו זוכר כמה שמות של דגמים כאלה?
18/01/2019 | 11:05
3
17
לצפיה ב-'למה לחכות לתשובה כאן במקום להיכנס '
למה לחכות לתשובה כאן במקום להיכנס
18/01/2019 | 11:27
2
56
לכמה אתרים מוכרים כגון geekbuy, gearbest או banggood ולשוטט קצת? מהר מאוד תיתקל בדגמים האמורים.
לצפיה ב-'ומה הם הדגמים האמורים?'
ומה הם הדגמים האמורים?
18/01/2019 | 16:25
1
41
אני מחפש המלצה.
לצפיה ב-'אתה קשה... תמשיך לחכות '
אתה קשה... תמשיך לחכות
18/01/2019 | 19:36
41
להמלצה לדגם שאולי בודדים בארץ קנו, במקום למצוא דגמים כאלו באתרים השונים ואז למצוא עליהם ביקורות ברשת.
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'הרבה סלולארים עמידים למים , החל מסמסונג 5 ועד לאייפון XS MAX'
הרבה סלולארים עמידים למים , החל מסמסונג 5 ועד לאייפון XS MAX
19/01/2019 | 14:12
27
לגבי חרא ושתן אני לא יודע ... כדאי לשאול את החברות.

לצפיה ב-' Ulefone Armor 6'
Ulefone Armor 6
19/01/2019 | 22:12
1
37
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
19/01/2019 | 22:16
5
לצפיה ב-'סמסונג (A7 (2017.'
סמסונג (A7 (2017.
20/01/2019 | 09:59
27
סמסונג (A7 (2017:

מעבד אקסינוס 7880 עם ביצועים מספקים.
זיכרון 32/3 + סלוט להרחבת זיכרון.
מסך 5.7 FHD SA באיכות טובה.
GORILLA GLASS 4.
מצלמה אחורית 16 MP באיכות טובה באור יום.
צילום וידיאו 2K.
מצלמת סלפי 16 MP באיכות טובה באור יום.
https://www.youtube.com/watch?v=nNFZR62BH6w
מערכת הפעלה אנדרואיד 8.0 OREO.
ממשק סמסונג אקספיריונס 9.0
עמיד נגד מים ואבק בתקן IP68.
סוללה 3,600 MA.
הטענה מהירה.
חיישן טביעת אצבעות.
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה.
USB-C.
NFC.

מחיר.
לצפיה ב-'LG K10 של הבת נתקע בשלב הלוגו והארד ריסט כמוסבר'
LG K10 של הבת נתקע בשלב הלוגו והארד ריסט כמוסבר
18/01/2019 | 18:42
8
34
באינטרנט כהדלקה ולחיצה יחד עם ווליום מטה לא עוזר. רעיונות?
לצפיה ב-'הרעיון הוא כמובן לגרום לו להידלק כרגיל ולא חזרה להגדרות '
הרעיון הוא כמובן לגרום לו להידלק כרגיל ולא חזרה להגדרות
18/01/2019 | 18:50
22
היצרן.
לצפיה ב-'לבצע כפי שמופיע בסרטון '
לבצע כפי שמופיע בסרטון
18/01/2019 | 18:55
2
28
באופן אישי ולא היא אמרה אני אמרה לה .
רק בידיים שלך .

לצפיה ב-'כנראה שלא תהיה ברירה '
כנראה שלא תהיה ברירה
18/01/2019 | 18:57
26
רק לחזור להגדרות יצרן .
מקוuה שהכל מגובה בחשבון ה google

לצפיה ב-'ראיתי את זה. לא עוזר.'
ראיתי את זה. לא עוזר.
18/01/2019 | 19:00
153
לצפיה ב-'אין עוד רעיונות?'
אין עוד רעיונות?
19/01/2019 | 16:17
17
המכשיר מסרב אפילו להגיע לחזרה חהגדרות היצרן. פשוט לא עובר את משוכת הלוגו.
לצפיה ב-'ניסית להכנס לDOWNLOAD MODE? '
ניסית להכנס לDOWNLOAD MODE?
19/01/2019 | 18:15
2
18
אולי יהיה אפשר לצרוב את מערכת ההפעלה מחדש בעזרת מחשב. 

קישור
לצפיה ב-'תדריך אותי, בבקשה.'
תדריך אותי, בבקשה.
19/01/2019 | 18:28
1
31
לצפיה ב-'DL MODE הוא מצב המאפשר עדכון\צריבה של מערכת'
DL MODE הוא מצב המאפשר עדכון\צריבה של מערכת
19/01/2019 | 18:49
17
ההפעלה של המכשיר בעזרת המחשב. את קובץ מערכת ההפעלה מסוג KDZ מורידים למחשב יחד עם תוכנת צריבה ייעודית. כמו כן גם את הדרייברים הספציפים של LG למחשב . את המכשיר מכניסים למצב DOWNLOAD ואז בעזרת תוכנת הצריבה צורבים את המערכת למכשיר..
חשוב : לוודא שקובץ מערכת ההפעלה שאתה מוריד למחשב עבור הצריבה הוא הקובץ הסציפי לדגם שלך. ל K10 כמה דגמים לפי שנתון וחשוב שתצרוב את המערכת המותאמת לדגם.

פה תוכל למצוא מדריך מסודר לעניין כולל קישור להורדות הרלוונטיות . (קפוץ לחלק שרשום צריבה ידנית.) הקבצים הופיעים שם שייכים לדגם K10 מ 2017 . 
לצפיה ב-'שאלה בקשר ל PrePaid SIM לקבלת סמסים בארץ ובחו"ל'
שאלה בקשר ל PrePaid SIM לקבלת סמסים בארץ ובחו"ל
18/01/2019 | 12:22
3
36
שלום.
שיטת האבטחה וזוהוי טובה מאוד בהמון שירותים רגישים באינטרנט כגון ניהול חשבון בנק, אישור רכישה בכרטיס אשראי וגישה לימייל כרורכה בקבלת קוד ב- SMS והזנתו באתר.

כרגע מס' הסלולרי שעדכנתי באתרים אלו הוא מן הסתם המספר האישי שלי אבל עכשיו אני רוצה להפריד את המספרים.
יש לי סלולרי עם 2 סימים. אני רוצה לרכוש  SIM PrePaid עם מספר אחר שאותו אני רוצה לעדכן בבנק, חברת האשראי וכדומה.

מישהו יכול לומר אם קיימת בארץ אפשרות כזאת ל- SIM PrePaid שמקיים את 2 התנאים הבאים?

1. לקבל סמס-ים גם בחו"ל (לא משנה אם מדובר בעלות גבוהה חו"ל לכל סמס).
2. האם ניתן לחסום את ה- SIM הזה גלישה באופן קבוע? אם בטעות הסמארטפון שלי יגלוש מה- SIM הזה כשהוא פעיל לקבלת סמסים הוא ירוקן לי מייד את החשבן.

תודה.

לצפיה ב-'אין לך מה לחשוש בנושא הגלישה '
אין לך מה לחשוש בנושא הגלישה
18/01/2019 | 14:31
2
39
בכל הטלפונים כפולי הים שהיו לי, ניתן להגדיר על איזה סים גולשים.
שאלה מעניינת היא האם צריך שהסים יהיה עם יתרה כדי שהוא יהיה פעיל.
לצפיה ב-'אין לי בעיה שתהייה יתרה'
אין לי בעיה שתהייה יתרה
18/01/2019 | 22:53
1
23
השאלה אם יש PrePaid שיכול לנדוד לחו"ל?
לצפיה ב-'יש בעיה עם היתרה - היא פגה תוקף'
יש בעיה עם היתרה - היא פגה תוקף
19/01/2019 | 09:51
24
אחרי זמן מסוים, כך שתצטרך לטעון אותו כל כמה זמן, ואז אולי עדיף סים של חשבון בסיסי בעשרה שקלים.
לגבי קבלת סמס בחו"ל - בדרך כלל בסימים של חשבון חודשי אין בעיה לקבל (אם כי בדיוק יש הודעה בעמוד של מישהו שכן נתקל בבעיה) אז אפשר להניח שלא תהיה בעיה גם כאן.
אם מותר לשאול - למה כל הבלגאן, בעצם?
לצפיה ב-'איזה חברת סלולר הכי זול מחו"ל ?'
איזה חברת סלולר הכי זול מחו"ל ?
16/01/2019 | 13:56
3
49
אני רוצה לעבור לחברה אחרת,
נוסעת הרבה לחול וצריכה להשאר עם אותו מכשיר ואותו מספר,
איזה חברת סלולר ישראלית יש לה חבילות / מחירים בלי חבילות הכי זולות מחול לישראל ולגלישה ?

תודה
לצפיה ב-'חבילות חו"ל.'
חבילות חו"ל.
17/01/2019 | 09:54
1
52
גולן טלקום חבילת "הכל כלול גם בחו"ל" 99 שקל לחודש.
מחיר פתיחת קו + סים = 49 שקל.
100 דקות מחו"ל לישראל תקף 30 יום.
6 גיגה גלישה בחו"ל תקף 30 יום.
100 הודעות SMS יוצא ונכנס בחו"ל תקף 30 יום.
מחיר שיחות וSMS מחו"ל לישראל מעבר ל100 שבחבילה.

פלאפון "Global sim".
מחיר פתיחת קו + סים = חינם.
לצפיה ב-'ללקוח שנייד לגולן - זה מוגבל נפח במחזור הראשון'
ללקוח שנייד לגולן - זה מוגבל נפח במחזור הראשון
17/01/2019 | 14:43
29
צריך להיות רצף ארוך (בתשלום 99 שח כל חודש) עדי לקבל 6GB
ללרוח חדש או מנוייד או שעובר למסלול הנל --- הנפח המלא רק ממחזיר החיוב השני
צריך להדגיש את זה לפני שאתה מציע לעבור לשם
כמו כן הגברת כתבה שהיא "המון בחול" וזה מוגבל ל45 ימי שימוש בשנה
אלה אותיות קטנות שחייבים להבין לפני שרצים לשם

לצפיה ב-'יש את חבילת החו״ל כבר כלול של הוט מובייל'
יש את חבילת החו״ל כבר כלול של הוט מובייל
17/01/2019 | 17:38
29
מחיר מנוי 49 ש״ח , 2gb גלישה בחו״ל כל חודש , סים עולה 30 ש״ח ומקבלים החזר על הסים במשך 4 חודשים , הייתי איתו כבר ב-7 מדינות , לא היתה בעיה
לצפיה ב-'LG H820 של AT&T'
LG H820 של AT&T
17/01/2019 | 11:40
5
43
יש לי בבית מכשיר כזה שבזמנו קניתי לבת שלי. הוא תקוע על אנדרואיד 6.
האם ישנה דרך מסויימת לשדרג את האנדרואיד במכשיר הזה למשהו מתקדם יותר ?

תודה מראש.
לצפיה ב-'המכשיר עצמו הגיע'
המכשיר עצמו הגיע
17/01/2019 | 11:49
3
42
הG5 הגיע עד אנדרואיד אוריאו ,זו הגרסה של AT&T שנשארה על אנדרואיד מרשמלו. וזה דגם שנכשל לחלוטין וזה לא משתנה עם עליית גרסת האנדרואיד
נתקלתי בפוסטים שמציעים אותו למכירה ב400 שח , לפני מיקוח (את הH850 הישראלי). לבן שלי היה כזה שבוע והחזיר לי כי זמן המסך היה קצר באופן קיצוני לעמות הסיני שלו. ולקח לי חודשים להפטר ממנו
בשביל מה אתה זקוק ל7/8 בעצם? יש איזה KILLER APP שלא מסכים לרוץ עם 6?

לצפיה ב-'אני קורא באתר של AT&T שיש לדגם הזה גם 8.'
אני קורא באתר של AT&T שיש לדגם הזה גם 8.
17/01/2019 | 12:27
2
31

אני לא עושה ביזנס עם הטלפונים שלי. בדרך כלל משתמש בהם עד שהם מתחילים לזייף ואז מחליף בחדשים.
לי אישית היה עד אתמול G5 ישראלי שהוחלף (במסגרת העבודה) ל S9. עד אתמול עבד ממש לא רע (קרוב ל 3 שנים), פרט ל GPS שמעולם לא עבד.
יש לי עוד 2 מכשירים כאלה. אחד כאמור H820 ועוד אחד שכרגע לא זוכר את הדגם המדויק. שניהם בשירות הבנות שלי והן לא מתלוננות. אבל יש בכל זאת כמה פיצ'רים כגון "מסך מפוצל" ? (או שאני טועה בהגדרה) ובטח עוד כמה דברים נחמדים.
לצפיה ב-'אכן מסך מפוצל הגיע עם גרסה 7 נוגט'
אכן מסך מפוצל הגיע עם גרסה 7 נוגט
17/01/2019 | 14:37
1
23
לדעתי זה שימושי לעתים נדירות בלבד ורק במסכי ענק 6.5-7 אינץ
הG5 עם מסך 5.3 זה מאד קטן ולא נוח (לי יש מסך 5.2 וזה לא שמיש ביום יום)

לצפיה ב-'נחזור לשאלה המקורית...'
נחזור לשאלה המקורית...
17/01/2019 | 14:49
28
איך אני בכל זאת יכול לשדרג לגירסה האחרונה ?
אם אני אדחוף סים של AT&T כאן בארץ, הגירסה תשודרג ?
לצפיה ב-'אף אחד אחר לא יכול לתרום מנסיונו ?'
אף אחד אחר לא יכול לתרום מנסיונו ?
19/01/2019 | 13:29
3
לצפיה ב-'Good day'
Good day
16/01/2019 | 00:14
2
96
 בחורה זונה מתעללת בילדים קטנים פדופלית
מכפישה את הוריהם עושה שיימניג ברשתות וכו'
זהרו ממנה מפלצת עם בעיה בראש גרה בבאר יעקב הדרור 6
מניסיון אישי תקפה אותי באיומים על חיי
זהרו מהטורפת הזו איילת ששון
איילת עברה הטרדה מינית קשה
הרסה למשפתי את החיים ועוד משפחות בארץ
מכירים אותה איפה שצריך
ילדיי ניסו להתאבד בגללה גרמה להם לנזק נפשי עצום
גרמה להם לחרדות ולא יצאו מהבית שנים
לאחר איומים שלה ובני משפחתה
העסקים של המשפחה הפדופלית
עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב
אח ברק ששון הדרך הנכונה נדלן
תחשבו אם אתם רוצים לעזור לעסקים של פדופלית

לצפיה ב-' סורק טביעת אצבעות תחת המסך חדשני של שיאומי...'
סורק טביעת אצבעות תחת המסך חדשני של שיאומי...
17/01/2019 | 11:27
1
51
שאומי הדגימה סורק טביעות אצבע הפועל כמעט בכל נקודה במסך...

לצפיה ב-'זהירות *תוכן מקודם*'
זהירות *תוכן מקודם*
18/01/2019 | 09:55
13
לצפיה ב-'יש טלפונים שעולים פחות מהקייסים שלהם.'
יש טלפונים שעולים פחות מהקייסים שלהם.
17/01/2019 | 12:33
10
לצפיה ב-'טלפון למבוגרים'
טלפון למבוגרים
17/01/2019 | 10:53
1
49
שלום

אשמח בבקשה להמלצה לטלפון סלולרי לאימי הטכנופובית

דרישות:

1) מכשיר מסוג פומית (צדפה)

2) עברית מלאה

3) טלפון חדש (לא יד 2 )

אשמח להמלצה

תודה
לצפיה ב-'פומית חדש? יפתיע אותי מאוד לגלות שקיים… '
פומית חדש? יפתיע אותי מאוד לגלות שקיים…
20/01/2019 | 12:55
6

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה