לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'תיקון סלולרי ישן Sony Ericsson W995'
תיקון סלולרי ישן Sony Ericsson W995
24/05/2017 | 19:29
3
32
הייתה בעיה קלה במסך.
מכשיר סליידר, במצב סגור המסך נשאר תקוע. כשמשאירים פתוח הוא עובד כרגיל.
לקחתי אותו בחזרה מהמעבדה אחרי כשבוע כשהוא מושבת לגמרי, אפשר להטעין, אבל אי אפשר להדליק אותו והמסך שחור לגמרי.
אני לא מצליחה למצוא מעבדה שיכולה לתקן את המכשיר.....
המלצות למעבדות בתל אביב והסביבה?
לצפיה ב-'המלצה: לזרוק'
המלצה: לזרוק
24/05/2017 | 20:20
2
23
סמארטפון סיני עולה בין 50 ל-70 דולר. התיקון של הענתיקה הנ"ל יכול לעלות יותר מזה.
לצפיה ב-'מוכנה לשלם כמה מאות על התיקון'
מוכנה לשלם כמה מאות על התיקון
24/05/2017 | 22:47
1
23
הטלפון אצלי המון שנים,
גם אין גיבוי לרשימת אנשי קשר וגם ערך ריגשי 
אשמח להמלצות אם מישהו מכיר.....
לצפיה ב-'אם את מתעקשת...'
אם את מתעקשת...
25/05/2017 | 09:34
5
תעקבי אחר המכירה ותגישי הצעה לקראת סופה..
סביר שיעלה פחות מכל תיקון.
לצפיה ב-'אפל מנסים לשכנע אותנו שIOS ואייפון עדיפים על אנדרואיד'
אפל מנסים לשכנע אותנו שIOS ואייפון עדיפים על אנדרואיד
24/05/2017 | 10:40
1
32
אפל לבעלי מכשירי אנדרואיד עיזבו שטויות בואו לאייפון

האתר שמנסה לשכנע אותנו לעבור לאפל
לצפיה ב-'לא מובן מה אפל רוצים...'
לא מובן מה אפל רוצים...
25/05/2017 | 09:09
9
%12,9 משתמשים בIOS של אפל...

%86,3 משתמשים באנדרואיד של גוגל...

זה מה שיש למכשירי אייפון להציע...

1) BT עובד רק לשיחות ושמיעת מוזיקה וחסום להעברת קבצים...
2) NFC נעול ופעיל רק לאפל פיי...
3) אין אפשרות הקלטת שיחות...
4) אין אפשרות להעביר קבצים באופן מיידי מהמכשיר למחשב ולהיפך אלא רק דרך תוכנה ייעודית של אפל...
5) אין רדיו...
6) אין חריץ למיקרו SD...
7) סוללות חלשות בדגמי אייפון 7/6/6S...

לצפיה ב-'סמסונג s4 '
סמסונג s4
24/05/2017 | 20:50
2
25
שלום רציתי לשאול אם כדי להשקיע בסמסונג s4 שמהמסך שלו סדוק + המכשיר מתחממם מה זה אומר מכשיר מתחממם או שעדיף לוותר על המכשיר .

לצפיה ב-'שים לב לנתון הבא'
שים לב לנתון הבא
24/05/2017 | 20:53
1
26
S4 יד שנייה עולה בין 400 ל-500 ש"ח. תיקון של המכשיר הנוכחי יעלה 200 ש"ח לפחות. אז התשובה היא "לא".
לצפיה ב-'S4 שווה פחות או יותר 50 ש"ח. כל סכום מעבר זה בזבוז כסף'
S4 שווה פחות או יותר 50 ש"ח. כל סכום מעבר זה בזבוז כסף
25/05/2017 | 08:12
10
ורק להחליף סוללה יעלה יותר.
לצפיה ב-'אחסון אנשי קשר בסלולארי'
אחסון אנשי קשר בסלולארי
24/05/2017 | 13:14
5
36

בנוגע לאנשי קשר - הקלדתי לסלולארי אמש את כל אנשי הקשר (שמות ומספרי טלפון) וביקשתי שזה יישמר בכרטיס הסים (מכשיר גלקסי S7), עשיתי את זה ידנית (שם שם,מספר מספר) כי המכשיר הקודם היה ישן, וזה לקח לי שעות, אבל רק עכשיו קראתי ברשת שזה לא מומלץ. מה אם כן כדאי? לחשבון הגוגל שלי? (ואיפה אני אמורה בכלל לראות את זה בחשבון הגוגל?) לכרטיס הסים? או לטלפון עצמו? הקלדתי כאמור את כל אנשי הקשר שלי לסים, אם זו טעות – האם ניתן בלחיצת כפתור לשנות מיקום של האחסון (אולי למקם פעמיים בשני מקומות?) או שזה כבר אבוד? דבר שני, המכשיר לא מאפשר לי להעביר משם כמה מספרים למועדפים , זה בגלל שהקלדתי הכל לכרטיס סים?
אם לא ניתן להעביר מהסים לחשבון גוגל, יש דרך למחוק בלחיצת "בחר הכל" את כל אנשי הקשר ולהקליד מחדש ולתת הוראה לאחסון במקום אחר? אפשר לגבות מהסים לחשבון גוגל את אנשי הקשר בדרך כלשהי?
תודה! 

לצפיה ב-'עוד משהו'
עוד משהו
24/05/2017 | 13:30
26

אגב, יש לי בהגדרות אנשי קשר : "יבא קובצי VCF (VCARD) מהאחסון של המכשיר אל התיקייה "אנשי קשר" במכשיר שלך
יצא אנשי קשר מהאחסון של המכשיר אל מיקומי אחסון נבחרים כקובצי VCARD"
זה יכול לעזור? הבעיה היא שהכל כבר הוקלד לכרטיס סים שבתוך הטלפון ולא למכשיר עצמו...
אגב, האם אפשר להקליד על מסמך וורד במחשב הביתי שלי שמות וטלפונים ובדרך כלשהי להפוך את זה לרשימת אנשי קשר והמכשיר כבר יסדר את זה? 

לצפיה ב-'לחשבון הגוגל, כמובן'
לחשבון הגוגל, כמובן
24/05/2017 | 20:19
20
תיכנס מהמחשב ל-https://contacts.google.com/, תכניס פרטים של אנשי הקשר, אח"כ תחזור לסמארטפון, תיכנס להגדרות - חשבונות - חשבון הג'מייל שלך ותוודא שאנשי הקשר מסתנכרנים.
לצפיה ב-'אפשר להעביר את אנשי הקשר'
אפשר להעביר את אנשי הקשר
24/05/2017 | 22:29
2
19
תיכנסי לחייגן, צריכה להיות שם אפשרות של העברת אנשי הקשר מהסים לחשבון הגוגל.
תרשמי באיזה מכשיר מדובר ואז יהיה יותר קל לכוון אותך.

לצפיה ב-'גלקסי S7 - '
גלקסי S7 -
24/05/2017 | 22:39
1
16
א. איך מעבירים את אנשי הקשר מהסים לחשבון הגוגל? ואיך אח"כ אראה את הכל בחשבון הגוגל?
ב. האם אפשרי לעשות "העתק הדבק" ולא "גזור הדבק" למקרה שיהיו לי פאשלות ואנשי הקשר ייעלמו משני המקומות?
תודה!
לצפיה ב-'נסי את הכיוון הבא'
נסי את הכיוון הבא
24/05/2017 | 23:50
10
במסך היישומים, הקש על אנשי קשר ← עוד ← הגדרות ← ייבוא/ייצוא אנשי קשר ← יבא, ולאחר מכן בחר באפשרות ייבוא
תבחרי ייבוא מכרטיס הסים ואז תישאלי לאן לייבא. תבחרי בחשבון הגוגל וזהו.

לצפיה ב-'המוות הפתאומי בlg'
המוות הפתאומי בlg
23/05/2017 | 22:09
5
80
יש לי מכשיר v10 שנה וקצת , פתאום הבטריה נגמרה ואיני מצליח להטעין אותו
ניסיתי להחליף סוללה אך המכשיר שבק חיים
הלכתי לכמה מעבדות באזור כולם אמרו לי שהלך המעבד!!!
וזה מחלה ידועה ב lg  ...
מה אתם מציעים לעשות במקרה כזה

לצפיה ב-'או לשלם כסף ולתקן או לשלם כסף ולקנות מכשיר '
או לשלם כסף ולתקן או לשלם כסף ולקנות מכשיר
24/05/2017 | 05:33
25
לצפיה ב-'מה ש7… '
מה ש7…
24/05/2017 | 08:46
49
אישית לא הייתי משקיעה כסף בתיקון
לצפיה ב-'לזרוק את המכשיר לפח האשפה הקרוב...'
לזרוק את המכשיר לפח האשפה הקרוב...
24/05/2017 | 09:11
2
71
ולרכוש מכשיר חדש ואיכותי יותר...

למשל, שיאומי REDMI NOTE 4X...
מכשיר שנותן תמורה מצויינת ביחס למחיר...

מעבד סנפדראגון 625, 2 גיגה + 8 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
מעבד חסכוני מבחינת הסוללה (יש דגם זהה עם מעבד מדיהטק הליו X20 עם ביצועים חזקים יותר, אבל זה כרוך בזמן סוללה פחות טוב)...
זיכרון 32 גיגה + הרחבה...
רדיו...
מערכת הפעלה מרשמלו...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה מאוד...
סוללה 4100 מילי אמפר שעה...
משקל המכשיר 165 גרם...
ממשק MIUI 8 עם עברית מלאה...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות סבירה...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה...
חיישן טביעת אצבעות מצויין...

(חשוב לרכוש את המכשיר עם רום גלובאלי/בינלאומי)

מחיר מכשיר עם רום גלובאלי/בינלאומי 755 שקל...

מחיר מכשיר עם רום גלובאלי/בינלאומי 719 שקל...

כתבה על שיאומי REDMI NOTE 4 עם מעבד סנפדראגון 625...
לצפיה ב-''
24/05/2017 | 09:48
1
59
לצפיה ב-'בינתיים דיברתי עם רונלייט '
בינתיים דיברתי עם רונלייט
24/05/2017 | 22:58
30
הם מעודכנים שיש בעיה עם המאבד ולכן טכנאי יגיע אליי הביתה ....
לצפיה ב-'איך להוריד איקון מ lg3'
איך להוריד איקון מ lg3
23/05/2017 | 20:55
16
88
שלום יש לבעלי lg3 ומאז שהוא עשה עדכון תוכנה אחרון מופיע לו איקון סמן כזה כמו של צ'ט זה מופיע בכל מסך וממש מפריע מישהו יודע איך להפטר מהמטרד... מצ"ב צילום מסך תודה מראש
לצפיה ב-'זו תמונה חלקית '
זו תמונה חלקית
24/05/2017 | 08:31
34
כנראה מאפליקציית whatsapp .
לכל יישום חייבת להיות אפשרות להוספת צ'אט חדש .
זה יכול היה להימצא גם בשורת הכותרת של היישום .אבל כך בחרו אנשי התוכנה לעשות.
ושאלה לי ,שורת הכותרת של צ'אטים ,סטטוס,שיחות ומצלמה וכן שם היישום ,חיפוש ו 3 נקודות >
כל אלה לא מפריעים לך ?

לצפיה ב-'תאפסו את המכשיר'
תאפסו את המכשיר
24/05/2017 | 09:42
14
28
לפני כן, כמובן, תעשו גיבוי לתמונות וכו'.
לצפיה ב-'שו?? למה אחרי איפוס המצב ישתנה??'
שו?? למה אחרי איפוס המצב ישתנה??
24/05/2017 | 12:34
13
6
לצפיה ב-'כי ככה'
כי ככה
24/05/2017 | 12:52
12
29
כי אף אחד לא יודע מה בדיוק גרם להופעת האייקון התמידית הזאת: אולי אפליקציה, אולי הגדרות חדשות ש"התערבבו" עם הישנות. לכן האיפוס עשוי לפתור את הבעיה.
לצפיה ב-'אין בעיה ,'
אין בעיה ,
24/05/2017 | 13:26
11
22
ורסיה מעודכנת של whatsapp זה קיים . version 2.17.190
תציץ אצלך בטלפון 
לצפיה ב-'היא טוענת שהאייקון מופיע בכל מסך שהוא'
היא טוענת שהאייקון מופיע בכל מסך שהוא
24/05/2017 | 13:41
10
20
לא רק בוואטסאפ.
לצפיה ב-'היא לא אמרה whatsapp'
היא לא אמרה whatsapp
24/05/2017 | 13:55
9
17
ולא אמרה מה שאתה מייחס לה.
לא כל כך מהר מציעים איפוס טלפון .

לצפיה ב-'האיקון לא קשור לוואטסאפ'
האיקון לא קשור לוואטסאפ
24/05/2017 | 14:33
8
18
הי נכון זה לא קשור לוואטסאפ זה מופיע בכל מסך זה פשוט מטרד אבל אשמח להצעות אחרות לפני שאני עושה איפוס תודה
לצפיה ב-'מה קורה כשלוחצים עליו?'
מה קורה כשלוחצים עליו?
24/05/2017 | 14:37
6
לצפיה ב-'מה קורה כשאת לוחצת על זה?'
מה קורה כשאת לוחצת על זה?
24/05/2017 | 14:39
13
כי לי נראה שזה בכלל משהו ש"מרחף" מעל המסך וקשור לאפליקציה אחרת.
לצפיה ב-'לא קורה כלום כשלוחצים'
לא קורה כלום כשלוחצים
24/05/2017 | 14:42
2
20
הוא הופך משחור לכחול ואז כדהוא כחול אני יכולה לסמן איתו איזה מקטע והוא מדגיש וזהו אז כמו שאמרתי תקוע לי באמצע החיים...
לצפיה ב-'לא מבינה בזה אבל'
לא מבינה בזה אבל
24/05/2017 | 15:18
1
19
מה יעזור תמונת מסך מלאה ? זה האייקון והוא תקוע בכל מסך בטלפון אבל אני אבקש מבעלי שיעשה צילום מסך וישלח לי
לצפיה ב-'אין אופציית הסר או x'
אין אופציית הסר או x
24/05/2017 | 15:29
8
לצפיה ב-'אם לא whatsapp,מה כן?'
אם לא whatsapp,מה כן?
24/05/2017 | 15:10
1
19
אולי אפשר תמונת מסך מלאה .
לצפיה ב-'אולי זה וידג'ט'
אולי זה וידג'ט
24/05/2017 | 15:17
19
לחיצה ארוכה עד שמשנה צבע ואז גוררים ל "הסר"
לצפיה ב-'כפי שהצעתי, תאפסו את המכשיר'
כפי שהצעתי, תאפסו את המכשיר
24/05/2017 | 20:24
16
פעילות האיפוס: דקה. כוונון המכשיר לאחר האיפוס: חצי שעה, כולל סנכרון אנשי קשר והורדת אפליקציות.

מאידך, שאלות ותשובות בפורום יכולות להימשך עד בוא הגואל
לצפיה ב-'בעיה ב waze נוט 4'
בעיה ב waze נוט 4
24/05/2017 | 14:43
20
ה waze  מזהה את מיקומי אבל בנווט כותב שאין קליטת gps ,  מה עושים?
לצפיה ב-'שיאומי עם מצלמה טובה?'
שיאומי עם מצלמה טובה?
21/05/2017 | 22:38
15
45
אני מחפש מחליף לשיאומי רדמי נוט 1 שלי (שעובד מצויין כבר שנתיים אבל מתפתחת בעיה בשקע טעינה/קליטה, אז נראה לי שכבר עדיף להתחדש),
בסך הכל מרוצה מהשיאומי אז טבעי להמשיך עם דור מתקדם יותר, רק שהייתי שמח אם המצלמה תהיה משופרת- האם יש דגם  כזה או בכל הדגמים של שיאומי האיכות למטה מבינונית?
(חשוב לי יציאה לכרטיס זיכרון חיצוני, שקע אוזניות, מסך לפחות 5.5 לא מתנגד ליותר, אינפרא אדום נדרש, רצוי 3 גיגה זכרון פנימי )
חשבתי על רדמי נוט 4X או מי מקס, אשמח לדעות, דגמים /יצרנים אחרים וכו...
תודה רבה
לצפיה ב-'כמו כיפה אדומה . רק באגדות . '
כמו כיפה אדומה . רק באגדות .
22/05/2017 | 06:34
19
לצפיה ב-'במחיר של שיאומי חדש אפשר לקנות מכשיר דגל מלפני שנתיים'
במחיר של שיאומי חדש אפשר לקנות מכשיר דגל מלפני שנתיים
22/05/2017 | 07:08
13
46
עם מצלמה טובה ושאר הפרמטרים שציינת. למשל, את Samsung S5.
לצפיה ב-'התכוונת 3 :) , הבעיה שכאלה לא ניתן למצוא כבר'
התכוונת 3 :) , הבעיה שכאלה לא ניתן למצוא כבר
22/05/2017 | 08:01
12
38
אפשר לחשוב על s6
לצפיה ב-'ניתן להשיג S5 מכשיר יבואן רישמי (סאני)...'
ניתן להשיג S5 מכשיר יבואן רישמי (סאני)...
22/05/2017 | 08:52
11
58
מחיר 1455 שקל...

העניין הוא, שהמחיר של סמסונג S5 קרוב מדי לA5 2017 שהוא חדיש וטוב ממנו כמעט בכל פרמטר...

מחיר סמסונג A5 2017 מכשיר יבואן רישמי (סאני) 1465 שקל...
לצפיה ב-'איך הרשת הזו - נט מובייל? אמינה? מקצועית? מחירים..?'
איך הרשת הזו - נט מובייל? אמינה? מקצועית? מחירים..?
22/05/2017 | 10:48
9
18
לצפיה ב-'מחירים זולים...'
מחירים זולים...
24/05/2017 | 09:31
8
36
מה שחשוב מבחינת הרוכש זה שהוא מקבל מכשיר עם אחריות של סאני היבואן הרישמי של של סמסונג בישראל...
דהיינו, שיהיה על הקופסה של המכשיר מדבקות עם לוגו של סאני...
את השירות והאחריות על המכשיר מקבלים במעבדות של סאני היבואן הרישמי...

עוד רווח שיש אם רוכשים מכשיר יבואן רישמי (סאני), בעדכונים דרך OTA העברית אינה נמחקת מתפריט המכשיר...

לצפיה ב-'מה שחשוב מבחינת הרוכש'
מה שחשוב מבחינת הרוכש
24/05/2017 | 09:55
2
39
זה  לא  לקנות מכשירים של יצרנים שפוגעים בלקוח ע"י העלמת העברית (סמסונג +LG ),
או יצרני פח שמאלצים אותך הלקוח להתעסק עם רומים גלובליים/בינלאומיים ..

לצפיה ב-''
24/05/2017 | 10:00
9
לצפיה ב-'אפשר שתתן רשימה לבנה/ שחורה של יצרנים כאלה (ואחרים)?'
אפשר שתתן רשימה לבנה/ שחורה של יצרנים כאלה (ואחרים)?
24/05/2017 | 10:03
6
לצפיה ב-'שים לב שהם מוכרים את המכשיר עם אחריות שלהם (במחיר "הזול")'
שים לב שהם מוכרים את המכשיר עם אחריות שלהם (במחיר "הזול")
24/05/2017 | 10:01
4
24
ואם רוצים אחריות של סאני זה עולה עוד כסף. על פניו נראה נכלולי, משהו.
אם המכשירים ביבוא רשמי של סאני איך הם נמכרים ללא אחריות סאני במחיר רזה ורק במחיר שמן מקבלים אחריות סאני.
תיאוריית קונספירציה: האם המכשירים מיובאים ביבוא מקביל ללא אחריות סאני והם רק מציגים את האופציה הזו כדי לפתות לקוחות אבל לא באמת מתכוונים לתת ללקוח "אחריות סאני" - אלא רק לקחת את הכסף עבורה....?!
לצפיה ב-'אצל כל המשווקים זה כך...'
אצל כל המשווקים זה כך...
24/05/2017 | 10:24
2
33
מוכרים מכשירים מיבוא פרללי עם אחריות של החנות...
ובמקביל מוכרים מכשיר יבואן רישמי עם אחריות ושירות של היבואן הרישמי ולא של החנות...

ניתן לראות פה ברשימה חנויות שמוכרות את המכשיר מיבוא פרללי ובמקביל מוכרים את אותו הדגם מכשיר יבואן רישמי...
לצפיה ב-'אתה מתכוון אצל חנויות הקומבינה שאתה מפנה אליהן זה ככה'
אתה מתכוון אצל חנויות הקומבינה שאתה מפנה אליהן זה ככה
24/05/2017 | 12:30
1
11
לצפיה ב-''
24/05/2017 | 16:36
5
לצפיה ב-'תראה, במדינות מתוקנות, אין בעיה עם יבוא מקביל'
תראה, במדינות מתוקנות, אין בעיה עם יבוא מקביל
24/05/2017 | 10:24
35
וזה בהחלט יכול להוזיל את המחירים מבלי לפגוע בצרכנים. בארץ, מצד שני, היבואן המקביל לא סופר אותך ממטר שנייה אחרי שקנית אצלו. תסתכל מה קרה עם הבעיות של ה-LG G4 שהיה לו ריקול על ידי LG העולמית. מי שקנה אצל היבואן הרשמי, אז היבואן הרשמי טיפל בו (בסופו של דבר). מצד שני, מי שקנה אצל יבואן מקביל, היבואן המקביל אמר "לך דבר עם היבואן הרשמי", שזו דרך פחות לא מנומסת להגיד "האחריות שלי היא על הנייר בלבד, ואם יש תקלות אז זבש"ך, כי אני לא אטפל בהן".

ה"תוספת" עבור יבואן רשמי זה כנראה כדי שיהיה באתרים של החנויות רק מקום אחד שבו מוכרים את המוצר, למרות שעקרונית אלו אמורים להיות שני מוצרים שונים, כי הם מגיעים משני ספקים שונים. בוא נגיד שלא זו הבעיה עם חנויות שמוכרות גם ביבוא מקביל וגם ביבוא רשמי, ויש סיכוי סביר שאצל היבואן המקביל גם לא תקבל מטען מקורי, אלא איזה חלופי איכותי במקרה הטוב, או סיני בשנקל במקרה הרע.
לצפיה ב-'איך הגעת למסקנה שיש במלאי ?'
איך הגעת למסקנה שיש במלאי ?
22/05/2017 | 11:57
10
לצפיה ב-'3 שאלות לגבי מוטו g 4'
3 שאלות לגבי מוטו g 4
23/05/2017 | 20:42
3
40
1. קיבלתי עדכון מערכת. האם נכון לעדכן? כעת יש לי גרסה 7.0
2. ניסיתי להתקין את אפליקצית סקייפ. לא הצלחתי ובסוף קיבלתי הודעה שהמכשיר אינו תומך באפליקציה זו. האם זה נכון?
3. המכשיר מגיע עם 16 גי'גה והתקנתי כרטיס חיצוני של 64 נוספים. למרות זאת, כשאני רוצה להתקין אפליקציה אני מקבל הודעה שאין לי מספיק מקום. מה עשיתי לא נכון?...
לצפיה ב-'מישהו?'
מישהו?
24/05/2017 | 01:28
1
7
לצפיה ב-'לא מתייחס למכשיר ספציפית'
לא מתייחס למכשיר ספציפית
24/05/2017 | 08:52
31
בעיקרון מעדכנים כל מה שיש .
בעידכון יש תמיד תיקוני באגים בגירסה הקודמת.
סקייפ   (זה שבלינק)מתאים לכל מכשיר בכל גירסה ..
יתכן והיו לך בעיות בכניסה לחשבון .
לגבי שימוש בזכרון ,רוב היישומים מותקנים בזכרון הראשי ולא בתוספת הזכרון שטח האיחסון של קיבצי היישומים עשוי להיות בתוספת הזכרון.
ממש אין לך שליטה על כך.
במכשיר שלך 2GB ,מה שנחשב כיום כנתון נמוך ,הרבה מכשירים מהדור החדש מגיעים עם 6GB 

לצפיה ב-'3. אי אפשר להתקין אפל' על כרטיס זיכרון'
3. אי אפשר להתקין אפל' על כרטיס זיכרון
24/05/2017 | 08:48
9
לצפיה ב-'שאלות כלליות, תודה מראש למסייעים'
שאלות כלליות, תודה מראש למסייעים
22/05/2017 | 23:34
10
84

כמה שאלות על סמסונג גלקסי S7 למתחילה בשטח:
*אני רוצה להוריד שיר מהיוטיוב שיהיה הצלצול שלי כשמתקשרים אליי (שיר ספציפי שאני אוהבת, "אנא בכח"), איך עושים זאת? אולי יש אפליקציה לזה?
*למכשיר שלי אין רדיו אז הורדתי רדיו דרך אפליקציה – איך יודעים האם זו אפליקציה שמשתמשת באינטרנט בזמן השמעתה ואם כן אז בכמה בדיוק? כי אני יודעת שיש אפליקציות שאחרי הורדתן לא מבזבזות בכלל אינטרנט כמו כל מיני משחקים ואני רוצה להאזין לרדיו שעות רבות במהלך היום, השאלה היא כמה מחבילת הגלישה זה יגזול לי. בכלל – איך יודעים איזו אפליקציה משתמשת באינטרנט כשמתפעלים אותה ואיזו לא? איך מוחקים אפליקציה? יש קונטרול פאנל כמו במחשב? כי לא מצאתי.
*לא מצליחה לשלוח הודעות למספרי טלפון אלא רק לאנשי קשר, אפשר לשנות הגדרה?
*הגדלת מקלדת אותיות וגודל פונטים בסלולארי – אפשר בכלל? האותיות אצלי נורא קטנות וגם האותיות במקלדת אינן בסדר ובשורות כמו מקלדת המחשב שלי.
*הקלטה – לא של שיחות, אלא של תכניות רדיו והקלטת פגישות – יש אפשרות כזו? מובנה או אפליקציה?
*האם יש דרך להעביר תכולת דיסק מוסיקה (שרכשתי מכספי בחנות) למחשב ומשם לסלולארי ולהאזין לו? דרך איזו תוכנה/ אפליקציה? אפשר לעשות אותו דבר עם קטעי מוסיקה מיוטיוב כדי שלא אבזבז מהחבילת גלישה בזמן האזנה לשירים? אין לי דרך לוויי פיי, הכל דרך החבילת גלישה שלי.
*הגלישה בסלולארי מסובכת לי לעומת זו במחשב – אין דרך להכניס רשימת אתרים מועדפים כמו שיש לי בגוגל כרום על המחשב הביתי? בינתיים לא מצאתי דרך לעשות זאת וגם לא מצליחה להיכנס לאתרי אינטרנט. אפשר להיכנס דרך גוגל או רק להוריד אפליקציות?
*האם כל האפליקציות שאני מורידה דרך הגוגל סטור הן בטוחות?
*איך אני יכולה לדעת דרך הגדרות הסלולארי כמה בזבזתי מתחילת החודש על חבילת הגלישה באינטרנט? (בלי להתקשר כל רגע לספק שלי)
*האם כדאי לי להוריד אנטי וירוס? המליצו לי שלא והחברה שמספקת לי את החבילת גלישה אמרה לי שהם אוטומטית נותנים הגנה גם בלי להוריד את האפליקציה שלהם, זה הגיוני?
*הטענת הסלולארי – כדאי לי לחכות שהמכשיר יגיע לאפס אחוז כדי להטעינו או בכל פעם להטעין קצת? הוא בקיבולת 3000 מ"א אבל הסוללה נגמרת די מהר, בתוך פחות מחצי יום, ואני לא משתמשת כבדה, זה ממש מתסכל.
*הרמקול (ספיקר כשעונים לי בטלפון) חלש יחסית, יש דרך להגביר? הווליום על מקסימום.
* המכשיר נורא מתחמם, על כל פעולה פשטוה, שמעתי בעבר שזו בעיה עם סמסונג (ע"ע המכשירים המתפוצצים שלהם), יש דרך להוריד חימום לדגם הזה? זה מכשיר חדש לגמרי  
*ווטסאפ – יש אולי מדריך למשתמש למתחילים? זה לפי הטלפון שלי או המייל שלי? איך יזהו אותי אלה שמזמינים אותי לקבוצה ואיך אני רוצה את ההזמנות שלהם?
*יש אפליקציות מומלצות להורדה?
תודה גדולה למסייעים 

לצפיה ב-'תשובות חלקיות'
תשובות חלקיות
23/05/2017 | 09:21
1
43
קודם כל תתחדשי. דבר שני, הדרך הכי טובה להכיר את המכשיר והיכולות שלו זה "לשחק" איתו. להיכנס להגדרות השונות ולראות מה יש ומה אין. אפשר לשנות הגדרות, אחת בכל פעם, ולראות מה זה עושה והאם זה טוב/עוזר לך. ועכשיו לשאלות שלך.

הורדת שיר מיוטיוב - אני לא יודע אם יש אפליקציה או דרך קלה לעשות את זה מהטלפון עצמו, אלא מכיר כל מיני כלים ואתרים שעדיף להיכנס אליהם מהמחשב. אחרי שיש לך קובץ, את יכולה להעביר אותו בעזרת מנהל קבצים (או כאשר הטלפון מחובר למחשב) לתיקייה בשם Ringtones, ואז הוא יופיע ברשימה של כל הרינגטונים.

אפליקציית רדיו למכשיר שאין לו מקלט רדיו FM (או שיש והוא מבוטל, מה שלמיטב ידיעתי קיים בחלק מהדגמים של סמסונג) בהכרח משתמשת באינטרנט (הסלולרי או ברשת אלחוטית). את ניצול חבילת הגלישה אפשר לראות בהגדרות - שימוש בנתונים (או משהו בסגנון). אפשר גם להוריד אפליקציות צד ג' לצורך כך. בכל מקרה, אפשר להגדיר מה מחזור החיוב ומה גודל החבילה, ואז אפשר לקבל התראות ואולי גם לחסום גלישה כאשר מתקרבים/מגיעים לניצול של 100%. לגבי "כמה זה ייקח" זה תלוי באיכות השידור.

אין "לוח בקרה" באנדרואיד, אבל יש כל מיני הגדרות. את רשימת האפליקציות המותקנות (וכמובן שהאפשרות להסיר אותן) אפשר לראות תחת הגדרות - יישומים.

איזה הודעות את לא מצליחה לשלוח למספרים? הודעות סמס רגילות? כי אם כן אז זה לא אמור להיות. תנסי פשוט להזין מספר שלם. אם הכוונה לוואטסאפ, אז ככה וואטסאפ עובד.

בהגדרות המקלדת אפשר לשנות את הגודל שלה, ואם אי אפשר אז יש אינספור אפליקציות מקלדת חלופיות. אני ממליץ על Smart Keyboard, כי יש לה הרבה אפשרויות ויכולות. יש גירסא חינמית שבשלב כלשהו מתחילה "להציק" אבל היא לא יקרה במיוחד לרכישה. אני חושב שזו האפליקציה הראשונה שקניתי במכשיר אנדרואיד לפני מי זוכר כמה שנים .
גודל התצוגה אפשר אולי לשנות בהגדרות תצוגה. גודל של פונטים באפליקציית הסמס המובנית של סמסונג אפשר לשנות על ידי לחיצה על מקשי הווליום (לפחות זה היה ככה בעבר).

הקלטת שיחות (ובכלל כל דבר שעושים במכשיר) עושים בעזרת אפליקציה. חפשי אפליקציה עם שם של "מקליט" או משהו בסגנון ברשימת האפליקציות שלך (הכפתור עם 6 הנקודות/קווים על מסך הבית). אם אין, אז לא חסרות אפליקציות בחנות האפליקציות.

אם יש לך דיסק מוזיקה אז את צריכה להעביר אותו למחשב (יש בנגן המדיה המובנה של Windows), ומשם להעביר את הקבצים לטלפון. לגבי יוטיוב כבר הסברתי למעלה.

אפשר להגדיר בכרום רשימת מועדפים, ואפשר גם לסנכרן בין המחשב לבין הטלפון. מכיוון שאני לא משתמש בכרום באף אחד מהם (ולמעשה במחשב הנוכחי שלי בכלל לא התקנתי את כרום) אז אני לא יודע איך עושים את זה. אפשר (תיאורטית, כי לא ניסיתי) לעשות את זה גם עם פיירפוקס, שהוא דפדפן הרבה יותר מוצלח בעיניי.

לא כל האפליקציות בטוחות, ולא רק בהיבט של "וירוסים". יש אפליקציות שמבקשות הרשאות לא סבירות, וזו אחריותך בתור משתמשת לבחון את ההרשאות ולחשוב האם זה נראה לך סביר למשל שאפליקציית פנס צריכה גישה לרשימת אנשי הקשר שלך.

ניצול חבילת גלישה הסברתי למעלה.

אנטיוירוס לסמארטפון זה טוב למי שמייצר את האפליקציות, ולהם בלבד. רוב האפליקציות הללו כוללות שירותים שבמקרה הטוב לא משנים, ובמקרה הרע דווקא פוגעים בביצועי המכשיר, כמו למשל "חיסכון בסוללה". ממילא רוב הרוגלות והוירוסים ייעצרו בחנות האפליקציות על ידי גוגל בעצמה. השירות של המפעילה הוא די בשוליים למיטב ידיעתי, והוא יותר נוגע לעניין שלא תיפלי לאתרים מזויפים, נניח כאלו שנראים כמו אתרים של בנקים או כרטיסי אשראי, ופחות להכנסה של וירוסים ורוגלות למכשיר.

לגבי הטענה אז לא כדאי להגיע ל-0 (וגם לא צריך), אבל יש כל כך הרבה דיעות ועמדות לגבי מכמה ועד כמה צריך להטעין שזה פשוט בלתי אפשרי לדעת מה באמת נכון וטוב. אני מטעין בלילה, או כשאני צריך באמצע היום.

המכשיר מתחמם כי הוא מתאמץ, כי הוא דק וכי הוא עשוי ממתכת. יכול להיות שההתחממות קשורה לכך שהסוללה נגמרת מהר, ויכול להיות שיש איזושהי אפליקציה שרצה ברקע. אם קנית את המכשיר מהמפעילה הסלולרית אז בטוח שיש אפליקציות שלה שרצות כל הזמן והן מיותרות להרבה מאוד אנשים. תיכנסי להגדרות - סוללה, ותסתכלי מה "צרכני" הסוללה הגדולים ביותר.

וואטסאפ עובד על פי מספר הטלפון שלך. בהפעלה הראשונה את נרשמת איתו, מקבלת סמס אימות, ואז כל מי שמוסיף את מספר הטלפון שלך לאנשי הקשר שלו רואה אותך. זה אומר שאם מישהו בטעות הכניס את המספר שלך כי הוא הקליד לא נכון אז הוא גם כן יראה אותך (ואני פעם קיבלתי רצף הודעות מאוד מוזר כתוצאה מזה ). אין אפשרות "לאשר" הצטרפות לקבוצה, אלא מהרגע שמוסיפים אותך ועד שמוציאים (או שאת יוצאת מיוזמתך) את נמצאת בקבוצה.
לצפיה ב-'לגבי ההתחממות - יתכן ומדובר בבעיה של ה-S7'
לגבי ההתחממות - יתכן ומדובר בבעיה של ה-S7
23/05/2017 | 09:30
33
בחור שעובד איתי וויתר על ה-S7 וקנה טלפון אחר משום שלטענתו אחרי שימוש אינטנסיבי הוא מתחמם לרמה שלא נעים להחזיק בו. לדבריו זה לא היה המצב בהתחלה, וכשניגש למעבדה אמרו לו שזו בעיה מוכרת ב-S7, שדורשת החלפת לוח אם וכנראה תחזור שוב אחרי כמה חודשים.
אין לי מושג האם זה נכון, או שמעבדת התיקון פשוט רצתה לנפנף אותו (נכון, נשמע לא הגיוני שהם יוותרו על הכנסה - אבל נתקלתי כבר בתופעות דומות במוסכים), אבל זה מה שנאמר.
לצפיה ב-'רדיו אינטרנטי לוקח הרבה מחבילת הגלישה , באיכות '
רדיו אינטרנטי לוקח הרבה מחבילת הגלישה , באיכות
23/05/2017 | 09:59
39
של 128 זה בערך מגה לדקה .
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
23/05/2017 | 13:23
37
אני רוצה להוריד שיר מהיוטיובhttp://www.youtube-mp3.org/
אני רוצה להאזין לרדיו שעות רבות במהלך היום - אם יש רשת WiFi במקום שבו את שוהה, התחברי אליה ואז לא תצטרכי לשלם על השימוש באינטרנט. אחת האפליקציות להאזנה לרדיו היא Streema
הגדלת מקלדת אותיות וגודל פונטים בסלולארי – אפשר בכלל? כן. מתקינים מקלדת כגון Swiftkey ונכנסים להגדרות שלה.
אין דרך להכניס רשימת אתרים מועדפים כמו שיש לי בגוגל כרום על המחשב הביתי? - אם במחשב דפדפן הכרום שלך מסונכרן עם חשבון הגוגל שלך, התקיני כרום בסמארטפון, הסתכרני וכל המועדפים יהיו זמינים גם בו.
האם יש דרך להעביר תכולת דיסק מוסיקה (שרכשתי מכספי בחנות) למחשב ומשם לסלולארי ולהאזין לו? דרך איזו תוכנה/ אפליקציה? - תתקיני את http://www.freac.org/, תמירי את הדיסק לפורמט MP3 ובעזרת כבל USB או אפליקציה המאפשרת להעביר קבצים דרך הרשת הביתית העבירי לסמארטפון.

לצפיה ב-'" אפליקציות מומלצות להורדה"'
" אפליקציות מומלצות להורדה"
23/05/2017 | 14:19
5
43
ראשית, מה לא להוריד: אפליקציות של הרשתות החברתיות, פייסבוק, טוויטר וכיו"ב. הן מרוקנות את הסוללה מהר מאוד, במקום זאת אפשר סתם לגלוש לאתר הספציפי דרך הדפדפן.

מה כן מומלץ? תלוי בהרגלי השימוש שלך. קריאת ספרים אלקטרוניים: Alreader ניווט: Waze או Google Maps. חלופה ליוטיוב שחוסמת פרסומות: NewPipe
לצפיה ב-'Waze זאת התוכנת ריגול או שאני טועה ?'
Waze זאת התוכנת ריגול או שאני טועה ?
23/05/2017 | 16:51
4
17
לצפיה ב-'אם יש לך פרנויה, אז כן '
אם יש לך פרנויה, אז כן
23/05/2017 | 16:57
2
42
כנ"ל ג'מייל, פייסבוק, וואטסאפ וכל רשת או אפליקציה אחרת שמבקשת הרשאות ופרטים אישיים, ואתה בטוח כי הם ידלפו ל-CIA, לשירותי הביון הסיניים ולחייזרים גם יחד.
לצפיה ב-'אתם נהדרים, תודה!!! '
אתם נהדרים, תודה!!!
23/05/2017 | 17:17
29
אני אקח לי כמה ימים להכיר את הסלולארי הזה. נראה מסובך לפי כמויות המידע והידע שכבר נתתם לי. ואם יהיו לי עוד שאלות קטנות אחזור, בינתיים ממש תודה!!
לצפיה ב-'ממש לא , תוכנות אחרות מבקשות רשות לקבל נתונים'
ממש לא , תוכנות אחרות מבקשות רשות לקבל נתונים
23/05/2017 | 18:49
38
בזמן שהן רצות בלבד ולא כל הזמן ( כמו מכשיר ריגול )ולא מונעות מונעות ממך את השימוש בתוכנה אם אינך מסכים, waze מבקשת לקבל שימוש בכל זמן נתון בלי קשר לאם אתה משתמש בתוכנה או לא .

לצפיה ב-'היא לא רק תוכנת ריגול - היא גם תוכנת ניווט לא מוצלחת '
היא לא רק תוכנת ריגול - היא גם תוכנת ניווט לא מוצלחת
23/05/2017 | 18:40
16
לצפיה ב-'העברת חומר מסמטארטפון לסמארטפון '
העברת חומר מסמטארטפון לסמארטפון
22/05/2017 | 20:17
7
43
שלום
מישהו רוצה לתת לי מכשיר סמסונג s4 ורכש מכשיר וואי הדגם החדש
כמה זמן לוקח להעביר לפי הבנתכם את החומר מהישן לחדש ?
תודה
זה לוקח ימים לוקח יום ???

לצפיה ב-'חשבון פשוט'
חשבון פשוט
22/05/2017 | 21:08
6
44
ל-S4 יש 16 ג'יגה זיכרון פנימי שמתוכו כמחצית תפוסה בידי מערכת ההפעלה. מהירות ההעברה בעזרת כבל USB למחשב היא 60 מגה בייט לשנייה (USB 2.0). 

אי לכך: 

8 גי'גה = 8192 מגה
8192/60 = 136 שניות, כלומר קצת יותר מ-2 דקות.

לצפיה ב-'התכוונתי מסמארטפון לסמאטרטפון '
התכוונתי מסמארטפון לסמאטרטפון
22/05/2017 | 21:23
5
29
לא למחשב
לצפיה ב-'מעבירים מסמארטפון למחשב ומהמחשב לסמארטפון'
מעבירים מסמארטפון למחשב ומהמחשב לסמארטפון
22/05/2017 | 21:56
4
29
אלא אם כן אתה רוצה להעביר את הקבצים דרך בלוטות', ואז זה ייקח הרבה יותר זמן.

לצפיה ב-'כן אבל כמה זמן זה יכול לקחת '
כן אבל כמה זמן זה יכול לקחת
22/05/2017 | 22:38
3
24
בערך ?
לצפיה ב-'דקות'
דקות
22/05/2017 | 22:47
12
לצפיה ב-'מהר יותר עם wifi direct. ודא עם יש במכשיר החדש. בs4 יש'
מהר יותר עם wifi direct. ודא עם יש במכשיר החדש. בs4 יש
23/05/2017 | 00:31
1
15
לצפיה ב-'עם -> אם.'
עם -> אם.
23/05/2017 | 05:38
10
לצפיה ב-'עשיתם root למכשיר לגוגל נמאס מכל העסק'
עשיתם root למכשיר לגוגל נמאס מכל העסק
22/05/2017 | 09:41
3
79
עשיתם root למכשיר אתם לא הולכים לאהוב את הצעד האחרון של גוגל
גוגל מנסה להילחם במשתמשי אנדרואיד שעושים רוט למכשירים שלהם ומאפשרת למפתחים לחסום אפליקציות בפני מכשירים שעברו רוט
אמנם כרגע ניתן לעקוף את ההגבלות אבל ככל הנראה מדובר רק בצעד הראשון

לצפיה ב-'לכן מומלץ להשתמש ב-magisk'
לכן מומלץ להשתמש ב-magisk
22/05/2017 | 11:19
60
לצפיה ב-'נטפליקס לא היו הראשונים'
נטפליקס לא היו הראשונים
22/05/2017 | 18:21
1
46
האפליקציה הראשונה שלא היתה זמינה למכשירים עם root זו Android Pay, כנראה בגלל דרישות האבטיה של הבנקים שמשתפים פעולה עם גוגל. לנטפליקס לא אכפת מחוסמי פרסומות, אין אצלם פרסומות. VPN הם חוסמים בצד השרת ממילא. הסיבה העיקרית, להערכת רוב הפרשנים, לחסימת root היא החשש מכלים שיוכלו להעתיק את התכנים שלהם ולהפיץ אותם באופן פיראטי.
לצפיה ב-'נכון, במיוחד עכשיו כשהם החלו לאפשר לעשות download'
נכון, במיוחד עכשיו כשהם החלו לאפשר לעשות download
22/05/2017 | 18:36
44
לתכנים כדי שאפשר יהיה לצפות בהם אחר כך.
לצפיה ב-'איך ניתן לדעת לאיזה מפעילה יש קליטה הכי טובה באזור מסויים?'
איך ניתן לדעת לאיזה מפעילה יש קליטה הכי טובה באזור מסויים?
21/05/2017 | 20:14
5
54
שלום לכולם!
לאחרונה אני ובת הזוג שלי עברנו לדירת "מרתף" ואנו דיי סובלים מבעיות קליטה.
הבעיה היא לאו דווקא בגלל דירת המרתף, גם מחוץ לבית ובכלל ביישוב הקליטה לא מי יודע מה.

לי יש Iphone 5C עם קו של 012 והקליטה שלי עוד איכשהוא סבירה אבל בגדול דיי בעייתית.
בנוסף, יש לי Samsung Galaxy S7 מהעבודה עם קו של פלאפון והלקליטה אותו ממש מזעזעת, אני צריך להשאיר אותו על החלון כדי לקבל שיחה, בתוך הבית רוב הזמן הוא בסטטוס של "שיחות חירום בלבד".

לבת הזוג שלי יש גם Galaxy S7 שהיה עם קו של הוט מובייל וגם שם הקליטה הייתה מזעזעת, העברתי אותה גם ל 012 והקליטה השתפרה לה אבל עדיין בעייתית, הקליטה שלה פחות טובה ממה שיש באיפון שלי עם סים של 012.

אני יותר משבוע חופר באינטרנט כדי למצוא פתרונות.
ראיתי פוסטים שדיברו על מכשיר בשם Femtocell שהוא כבר לא רלוונטי להיום, ראיתי כל מיני פתרונות של התקנת אנטנה חיצונית על הגג, התקנת אנטנה פנימית בתוך הבית וחיבור בינהם עם כבל קואקסיאלי אך מכיוון שמדובר בדירה שכורה אני קצת פחות נלהב מלהתחיל בפתרונות כאלו.

ניסיתי לבדוק באתר של המשרד להגנת הסביבה על פריסה של אנטנות סלולרית אך האתר שלהם פשוט לא מתפקד ומה שלא עשיתי לא הצלחתי לראות איזה שהיא מפה.

האופציה היחידה שעדיין לא נבדקה היא מעבר לסלקום אך לפני שאני עושה צעד כזה הייתי רוצה לנסות בכל זאת לברר איך ניתן לדעת את רמת הקליטה עבור כל מפעילה.

תודה מראש,
פיני

לצפיה ב-'ניסית את האתר הזה?'
ניסית את האתר הזה?
21/05/2017 | 20:36
2
74

כי אני מצליח לראות את המפות. רק שים לב שכדי לראות אנטנות סלולריות צריך לעשות זום - אי אפשר לראות את זה בקנה מידה של כל המדינה . מה שכן, אני לא מצליח עכשיו לקבל מידע על האנטנות כאשר לוחצים עליה, אבל לפחות אפשר לראות את המיקומים.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
21/05/2017 | 22:30
1
24
אהלן:)
אני רואה במפה ממש קרוב ליישוב שלי אנטנה שנקראת PHI (להבנתי משותפת לפרטנר והוט מובייל), אנטנה של פלאפון ואנטנה של סלקום.

העניין הוא שעדיין הקליטה של פלאפון והוט מובייל היו הכי גרועות (סלקום טרם נבדק).
כשאני מתרחק קצת במפה אני רואה בכל מיני נקודות אנטנות של כל המפעילים.

מה נחשב מרחק סביר מאנטנה כך שהגלים שלה עדיין יהיו רלוונטים לאזור בו אני נמצא?

האם יש הבדל בין עוצמות האנטנות?
כלומר יכול להיות שאקלוט אנטנה של מפעיל מסויים יותר טוב משל מפעיל אחר למרות שהיא רחוקה יותר?

לצפיה ב-'תראה, אני לא מומחה בנושא, אבל לפי מה שאני יודע'
תראה, אני לא מומחה בנושא, אבל לפי מה שאני יודע
22/05/2017 | 00:20
37
יש מספר גורמים שמשפיעים על רמת הקליטה.

דבר ראשון זה כמובן המרחק מהאנטנה. דבר שני זה כמות המבנים שבין האנטנה אליך. דבר שלישי זה סוג וגודל האנטנה (שזה מה שלא הצלחתי לראות), כי יש כל מיני מתקנים קטנים שאולי יש להם טווח מצומצם יותר. דבר נוסף זה התדר שבו משדרת האנטנה. תדרים נמוכים (בארץ בדור 3 זה 850 או 900 מגהרץ, תלוי במפעילה) לרוב חודרים טוב יותר לבניינים מאשר תדרים גבוהים (בארץ זה 2100 מגהרץ אצל כל המפעילות).

אני לא חושב שיש באמת "כלל אצבע" שיכול לאפשר לך להסתכל על המפה ולהסיק מסקנות לגבי הרשת עם רמת הקליטה הגבוהה ביותר, אלא תצטרך לבדוק בעצמך ו/או לשאול אנשים מסביב.
לצפיה ב-'תשאל את השכנים איך זה אצלם...'
תשאל את השכנים איך זה אצלם...
22/05/2017 | 12:15
14
לצפיה ב-'יש לך WIFI בבית?'
יש לך WIFI בבית?
22/05/2017 | 18:08
39
פשוט השתמש ב-WIFI CALLING.

אחלה פיתרון שבעולם. משתמש בזה המון- יש לי חדרים בבית שאין להם קליטה בכלל.

עד כמה שאני יודע עובד בפרנטר ובפלאפון (בפלאפון עם אפליקציה חיצונית).
לצפיה ב-'הייתכן דבר כזה? זה כל ההבדל? 46 שקל'
הייתכן דבר כזה? זה כל ההבדל? 46 שקל
21/05/2017 | 10:01
18
110
LG G3 מכשיר יבואן רישמי רונלייט 1399 שקל

LG G4 מכשיר יבואן רשמי רונלייט 1445 שקל

לצפיה ב-'ו-3635 ש"ח על גלקסי S4 נראה לך הגיוני? '
ו-3635 ש"ח על גלקסי S4 נראה לך הגיוני?
21/05/2017 | 10:06
64

זכותו של כל אחד לדרוש כל סכום שהוא רוצה על כל מוצר שהוא מוכר, וזכותו של כל אחד לחשוב (ולהגיד) שזה מחיר מופקע, מופרז, לא הגיוני, לא סביר או שילוב כלשהו של כולם. אם המחיר לא נראה לך, ואתה לא יכול/רוצה להתמקח, פשוט תעבור למוצר/חנות הבאים.
לצפיה ב-'יש עוד מקרים לא הגיוניים...'
יש עוד מקרים לא הגיוניים...
21/05/2017 | 10:37
5
66
ONE PLUS 3T...

מחיר בארץ 1750 שקל...

מחיר באתר היצרן 1750 שקל...
לצפיה ב-'מה לא הגיוני בכך שהמחיר אותו דבר בארץ ובחו"ל?'
מה לא הגיוני בכך שהמחיר אותו דבר בארץ ובחו"ל?
21/05/2017 | 10:51
1
14
לצפיה ב-'מה שלא הגיוני זה מיעוט הקישורים בהודעה של "שלום הבירה"'
מה שלא הגיוני זה מיעוט הקישורים בהודעה של "שלום הבירה"
21/05/2017 | 11:02
43
ציפיתי לפחות ל-10 לינקים עם מחירים, מפרטים, הודעות על השקת ממשק לקטועי גפיים ורשימת המבצעים ברשת "סמי וסומו אייפונים מזויפים בע"מ"
לצפיה ב-'אתר היצרן ? ביורו ? אתה לא מבריק במיוחד '
אתר היצרן ? ביורו ? אתה לא מבריק במיוחד
21/05/2017 | 12:58
2
43
תבדוק אולי ביין יפני , או בריאל ברזילאי ....
המחיר שלו זה 439 דולר .
לצפיה ב-'גם לפי מחיר של 439$ זה לא משהו...'
גם לפי מחיר של 439$ זה לא משהו...
22/05/2017 | 08:39
1
43

439$ כפול 3.60 שקל = 1580 שקל...
1580 שקל + 19.8% (מע"מ + דמי טיפול במכס) = 1893 שקל...
לצפיה ב-'חרטטן ! כמו שאלה שמוכרים בזול מביאים במזוודה גם אתה יכול '
חרטטן ! כמו שאלה שמוכרים בזול מביאים במזוודה גם אתה יכול
22/05/2017 | 14:18
28
ואז ייצא לך 1580 , מכס , מע״מ ... חלאס לזבל את השכל ואת הפורום .
לצפיה ב-'הגיוני בהחלט'
הגיוני בהחלט
21/05/2017 | 11:35
10
69

הG3 כנראה נשארו להם כמה בודדים והם רוצים למכור אותם לכאלה (אולי מבוגרים) שרוצים "בדיוק כזה , שאני שכבר מכיר טוב" כלומר הביקוש יהיה קטן אך קשיח.
אז הסיכוי שלהם למכור מוצר מ2014 ביוקר או בזול - אותו הסיכוי 
או שלא יקנו 
או שימצא קונה עקשן שרוצה בדיוק כזה (0.001% מהקונים)
הסיכוי למכור את  "שני האחרונים שמוטי מצא כשעברנו מחסן" הוא זהה!
גם אם תוריד את המחיר ב50% כמות הקונים לא תגדל פי 2. אז מנסיםץ שיטת מצליח.
שניהם יקרים מאד - לממש אחריות מול רונלייט זה לא פיקניק.
עדיף לקנות יד2 ב500 מאשר ב1400 עם "תעודת אחריות"

לצפיה ב-'לגבי האחריות'
לגבי האחריות
21/05/2017 | 15:31
9
54
היה לי G3 שקיבלתי בערך 4 חודשים לפני סוף האחריות (שנתיים אחריות).
חודש אחרי שקיבלתי, הוא התפגר.
הגעתי למשרדים של רונלייט, ונתתי את המכשיר.
אחרי שבוע קיבלתי הודעה שאפשר לבוא לקחת. לא עשו בעיות בכלל.
האחריות כבר הסתיימה, והמכשיר עדיין פועל (אצל אישתי).
אני קניתי XIAOMI REDMI 4 PRIME, והאמת, יותר מרוצה ממנו מאשר מה G3
לצפיה ב-'תוכל לפרט מאילו בחינות'
תוכל לפרט מאילו בחינות
21/05/2017 | 17:19
8
60
אתה מעדיף את השיומי על פני ה-G3? (אני מניח שזה בעיקר בגלל הסוללה?)

וגם, האם אתה מרגיש הבדל בינהם מבחינת קליטת בלוטות' (אם אתה משתמש באוזניות) ו- WIFI (מבחינת מרחק מהראוטר ומהירות) ואיכות שיחה?
לצפיה ב-'את הסוללה בכלל אי אפשר להשוות'
את הסוללה בכלל אי אפשר להשוות
22/05/2017 | 08:17
7
44
בתור מישהו שתמיד רצה סוללה שניתנת להחלפה בקלות, הסוללה של הרדמי מייתרת את הצורך הזה.
קליטת BT כנראה קצת חלשה יותר, אבל לא משהו שמפריע יותר מידי (לר רלוונטי בשימוש באוזניות)
בקליטת WIFI לא ממש מרגיש הבדל.
מבחינת איכות שיחה לא מרגיש בהבדל. עם שניהם סבבה.
החיסרון היחידי מבחינתי שיש לשיאומי לעומת ה G3 הוא במייצב תמונה.
התמונות עצמן יוצאות אחלה מבחינת איכות, אבל צריך להקפיד על יד יותר יציבה לעומת ה G3, כי אז התמונה יכולה לצאת מטושטשת.
לרדמי גם אין NFC, אבל באותה תקופה שעברתי אליו, גם הפסקתי להשתמש בתח"צ, וחוץ מהרב קו, לא היה לי שום שימוש אחר ב NFC.
לצפיה ב-'האם הרדמי מומלץ לשימושו של ילד? מה המחיר? היכן מומלץ לקנות?'
האם הרדמי מומלץ לשימושו של ילד? מה המחיר? היכן מומלץ לקנות?
22/05/2017 | 11:05
5
11
לצפיה ב-'על פניו מתאים'
על פניו מתאים
22/05/2017 | 11:52
4
32
המכשיר לא גדול מידי (מסך 5.1).
חייב כיסוי, כי אחרת לא נוח להחזיק אותו ביד (לפחות אני הרגשתי שהוא כל הזמן מחליק לי מהיד), אבל אני מניח שלילד בכל מקרה שמים כיסוי.

חיסרון אחד שיש בו, הזכוכית במסך לא עמידה, אז היא קצת יותר רגישה לשריטות.  
בגלל שהמסך קצת מעוגל בקצוות, קצת יותר קשה למצוא לו מגן מסך שיישב ממש טוב. זה לא מאוד קריטי, ואם לא מפילים אותו כל הזמן, או שמים אותו בכיס עם מפתחות, לא אמורים לסבול משריטות.

יכולה להיות בעיה אחת קריטית עם ילדים. המעבד במכשיר הוא לא מהחזקים בשוק. לשימוש רגיל הוא מצויין, וחוויית השימוש טובה למדי. סביר להניח שבמשחקים כבדים הוא יגמגם. במשחקים פשוטים הוא יהיה סבבה. תלוי בעיקר בצרכים של הילד.

המחירים בארץ הם בין 800 - 950. ניתן למצוא באילת או להזמין מחו"ל במכיר נמוך יותר.
עדיף עם רום גלובלי (נראה לי ש MDK ו- GOMOBILE מוכרים עם גלובלי).
אני קניתי מ KSP (סתם יש סניף קרוב לבית, ובזמנו ההבדל במחיר היה 50 שקל בינם לבין MDK) עם אחריות לשנתיים של MOBILE DB. החיסרון (בדיעבד) זה שלמכשירים שלהם אין רום גלובלי.
כרגע לא מצאתי באגים מיוחדים במכשיר, והוא עדיין חדש, אז לא ראיתי צורך להתקין גרסה גלובלית. בהמשך, כששיאומי ישחררו נוגט, אני כבר אעדכן לרום גלובלי (סביר להניח שמובייל DB לא ישחררו עדכון).
לצפיה ב-'תודה. האם יש הבדל בין מה שנקרא רדמי-נוט-4 ובין הדגם שאתה מדב'
תודה. האם יש הבדל בין מה שנקרא רדמי-נוט-4 ובין הדגם שאתה מדב
22/05/2017 | 13:37
3
18
מדבר עליו (עם התוספת פריים) ?   מהו?
לצפיה ב-'יש הבדל'
יש הבדל
22/05/2017 | 14:04
2
24
זה גם תלוי אם אתה מדבר על הנוט 4 או הנוט 4X
בנוט באופן כללי המסך גדול יותר.
הנוט 4X הוא בגדול אותו מכשיר כמו הרדמי 4 פריים שיש לי, אבל עם מסך גדול יותר ולפי דעתי גם מצלמה משופרת.
הנוט 4 מגיע עם מעבד של מדיה טק, לעומת המעבד של קוואלקום בנוט 4X, ולפי דעתי המצלמה של הנוט 4X עדיפה על זו של הנוט 4.

לצפיה ב-'בקיצור, הפריים הוא הדגם המומלץ מבינהם?'
בקיצור, הפריים הוא הדגם המומלץ מבינהם?
22/05/2017 | 14:11
1
8
לצפיה ב-'אם אתה רוצה מסך קטן (5.1 אינץ') אז כן'
אם אתה רוצה מסך קטן (5.1 אינץ') אז כן
22/05/2017 | 15:07
25
אם אתה רוצה מסך גדול (5.5 או 5.7, לא זוכר בדיוק כרגע) אז עדיף לקנות את הנוט 4X
לצפיה ב-'תודה רבה על הפירוט הרב '
תודה רבה על הפירוט הרב
22/05/2017 | 11:17
8
לצפיה ב-'מכשיר LG G4 נפל לי לים'
מכשיר LG G4 נפל לי לים
21/05/2017 | 21:06
5
68
ראיתי שהמשכיר עובד אז לא פירקתי אתו,
אחרי חצי שעה בערך ראיתי שהוא כבוי, הוא נתקע על מסך הפעלה של LG,
כל השבת קברתי אותו בתוך אורז כמו התרופות סבתא האלה וזה עזר,
המכשיר עובד מצוין רק שהוא לא מטעין לי עכשיו, 
כאילו הלך השקע שזה אפשר להחליף או הלך משהו יותר חמור מזה?
מישהו נתקל בזה פעם?
לצפיה ב-'מישהו נתקל במה , שהמכשיר עובד אחרי שהוא נפל לים'
מישהו נתקל במה , שהמכשיר עובד אחרי שהוא נפל לים
21/05/2017 | 21:30
4
67
או שהמכשיר סובל מתקלות אחרי שהוא נפל לים.

בכל מקרה כל יום שהוא עוד מתפקד תגיד תודה.
לצפיה ב-'רק תוספת קטנה - כדאי לגבות הכל ולהתכונן ליום שהוא ימות סופית'
רק תוספת קטנה - כדאי לגבות הכל ולהתכונן ליום שהוא ימות סופית
21/05/2017 | 22:02
1
22
לצפיה ב-' ויפה שעה אחת קודם ..'
ויפה שעה אחת קודם ..
22/05/2017 | 08:09
10
לצפיה ב-'מתפקד יופי'
מתפקד יופי
22/05/2017 | 14:51
48
רק שאני צריך להחליף בין הבטריות כל יום.

בסדר הוא נפל מהידים של הילדים שלי לתוך שלולית ענקית בחוף.
אחרי 3.42 שניות הוצאתי אותו.
נשמע יותר טוב?

תודה בכל מקרה

לצפיה ב-'תודה - הכל מגובה כל הזמן'
תודה - הכל מגובה כל הזמן
22/05/2017 | 14:52
16
לצפיה ב-'מחפש המלצה ל-VPN ( גם בתשלום ) שמאפשר :'
מחפש המלצה ל-VPN ( גם בתשלום ) שמאפשר :
19/05/2017 | 13:44
13
100
1. בחירת המדינה שממנה מתחברים.
2. תומך במספר מכשירים בו זמנית.
3. התחברות בעזרת כתובת EMAIL.
4. אפשר לסמוך עליו שהוא לא שומר לוגים .
5. מעדיף VPN שהרשת שלו לא יושבת בארה"ב.
לצפיה ב-'אני משתמש ב Express VPN '
אני משתמש ב Express VPN
19/05/2017 | 15:37
7
75
לגבי סעיפים 1,3,4,5  תשובה חיובית 
לגבי סעיף 2, כמובן שלילית 
אתה לא מצפה שאחד ישלם על 10 משתמשים והם יתחלקו בתשלום... 
שני הערות 
1. אני משתמש בו כי הוא מהיר והוא היחיד שעדיין יודע לעקוף את המגבלות הגאוגרפיות של NetFlix
2. יש להם אופציה של חודש ניסיון חינם באמצעות אנדרואיד, לא תקף על ios ומחשבים

לצפיה ב-'EXPRESS תומך ב-3 מכשירים , מתלבט בינו'
EXPRESS תומך ב-3 מכשירים , מתלבט בינו
19/05/2017 | 17:33
2
56
לבין PURE.

תודה.
לצפיה ב-'בדקת שתומך במקביל בשלושה? מצב ששלושתם גולשים באותו זמן?'
בדקת שתומך במקביל בשלושה? מצב ששלושתם גולשים באותו זמן?
21/05/2017 | 11:37
1
12
לצפיה ב-'אוקי , הכוונה שלי היתה אחרת '
אוקי , הכוונה שלי היתה אחרת
21/05/2017 | 13:01
33
שאני יכול להגדיר את החשבון בשלושה מכשירים שונים ( רשיון) , פחות רלוונטי הקטע של ביחד  אבל אני אנסה לבדוק את זה בהזדמנות .
לצפיה ב-'רק חבל שזה מכפיל את המחיר של נטפליקס'
רק חבל שזה מכפיל את המחיר של נטפליקס
22/05/2017 | 12:03
3
31
לגבי סעיף 2, זה ממש לא ברור.
מכיר אנשים שמתחלקים עם חשבון הנפליקס שלהם עם אנשים נוספים, ואפילו כשכל אחד מהם נמצא במדינה אחרת.

אולי הייתי פותח גם חשבון אם היה עולה חצי.
מה שחסר בנפליקס, הקודי כבר משלים.
לצפיה ב-'האמת ? '
האמת ?
22/05/2017 | 13:06
2
34
כמות התוכן בנטפליקס היא כזאת שלא מרגיש שחסר לי משהוא , ובטח לא לשלם כאלה סכומים על זה .
חשבון הנטפליקס שלי נחלק לשני בתים ושני חיילים .

לצפיה ב-'חסר כי חסר'
חסר כי חסר
22/05/2017 | 13:13
1
25
יש תכנים שלא נמצאים בנטפליקס (לפעמים גם לא באמריקאי) כמו למשל THE GRAND TOUR (של אמזון), משחקי הכס וכו....
אותם צריך להשלים איכשהו, אז באותה דרך שמשלימים אותם, גם משלימים את מה שלא מופיע בנטפליקס הישראלי (האמת שיש לי גם אמזון פריים, אבל אין יותר מידי מה לראות שם).
לצפיה ב-'THE GRAND TOUR |כפיים| '
THE GRAND TOUR |כפיים|
22/05/2017 | 13:45
27
זאת הסיבה היחידה שהיה לי מנוי לאמזון פריים . בינתיים ביטלתי את המנוי ,כשתגיע עונה נוספת אחזיר את המנוי . מצאתי לא מעט דברים מעניינים שם ( בעיקר כלמיני סדרות טכניות /הנדסיות שהיו בערוצי הדיסקוברי ) אבל אחוז גבוה מאד מהתכנים באמזון מוגבלים איזורית . השתמשתי ב betternet ע"ג אייפד שמחובר ב HDMI לטלויזיה וזהו .
לצפיה ב-'רציתי לשאול וראיתי שיש כבר דיון על VPN: למה משמשת אפליקציית'
רציתי לשאול וראיתי שיש כבר דיון על VPN: למה משמשת אפליקציית
22/05/2017 | 10:26
4
29
ה-VPN ? האם לאבטחת המכשיר בגלשית וויי-פיי מפני גורמים זרים וזדוניים ? האם להסתיר ארץ מוצא הגולש (לביצוע קניות וצפיה בתכנים)?

האם התוכנה /אפליקציה הזו טובה? האם יש עדיפות לאפליקציות בתשלום המנופיעות בטבלת ההשוואה באמצע הכתבה?
האם צריך להפעילה בכל פעם מחדש בגלישה חיצונית או שהיא פועלת ברקע תמיד ומגינה על המכשיר הגולש?
לצפיה ב-'החינמיות צריכות להרוויח כסף והן עושות את זה עלי ידי הקפצת '
החינמיות צריכות להרוויח כסף והן עושות את זה עלי ידי הקפצת
22/05/2017 | 19:12
19
פרסומות במקרה הטוב ומכירת מידע ( גניבת מידע ) במקרה הרע .
אני יכול לייצר תוכנת vpn , שכל פעם שתקיש פרטי כרטיס אשראי הם יועברו אליי.
לכן כדאי להשתמש ב-vpn מקורי ולא סתם vpn שניתן להורדה בכל חנות אפליקציות.
יש כאלו שפועלים ברקע ויש כאלו שצריך להפעיל ולגלוש דרך התוכנה שלהם , tor זאת דוגמא טובה לגלישה דרך דפדפן.
לצפיה ב-'מנסיון '
מנסיון
22/05/2017 | 21:43
2
24
החינמיות איטיות יותר ופחות מאובטחות 
יש גיל שבו אתה אומר בוא נשלם 36 שקל לחודש על תכנים מייד, מהר, ואיכותי 
במקום להתעסק כל הזמן בשרתים שעלוים ויורדים וצייד אינסופי והתעסקות לחפש את התכנים. 
אבל אני מניח שמתבגר בן 16 יש לו זמן בין 1 בצהריים לבין 1 בלילה כל הזמן לחפש פירצות. לי אין זמן לזה 
לצפיה ב-'ברור. ואם לא מדובר בשימוש לצורך הורדת תוכן אלא רק כדי לאבטח'
ברור. ואם לא מדובר בשימוש לצורך הורדת תוכן אלא רק כדי לאבטח
23/05/2017 | 08:56
1
23
את המכשיר בעת גלישת וויי-פיי מזדמנת, האם החינמיות מספיק טובות (בטוחות)?
בסקירות שקראתי הן מקבלות ציון גבוה.
לצפיה ב-'לדעתי לא'
לדעתי לא
24/05/2017 | 09:14
34
הם לא עובדים בהתנדבות
אז או שאתה משלם - או שהם שותות מידע עליך. אין אפס.

לגבי תכנים חוקיים ו"בלתי" בדיוק בימים אלה הרשת מלאה על המאבק של זיר"ה באלה שמעלים תוכן לקודי, בלי לשלם על זכויות היוצרים.

לצפיה ב-'NOTE 5 או לחכות ל NOTE 8 ???'
NOTE 5 או לחכות ל NOTE 8 ???
21/05/2017 | 12:42
11
48

והאם להכניס את S7 או S8  לרשימה?
רוצה להתחדש - היה לי נוט 5 - טלפון מעולה מעולה מעולה (עכשיו הוא אצל אישתי....)
לצפיה ב-'השאלה אם תשתמש ב S-Pen'
השאלה אם תשתמש ב S-Pen
21/05/2017 | 13:00
1
42
אם תעשה שימוש בעט עם היכולות המדהימות - לדעתי חפש נוט 5
אם אינך משתמש בעט - לא רואה סיבה לקנות מכשיר מסדרת הנוט בכלל
אתה יכול למצוא S7 או נוט5 משומשים במחיר טוב מאד יחסית ל8
אשתי למדה להשתמש בעט (נתתי לה מראש את הנוט5 שקיבלתי מהעבודה) וכעת אצלה זה תנאי למכשיר הבא (בעיה)

לצפיה ב-'לא התחברתי לשימוש בעט...'
לא התחברתי לשימוש בעט...
21/05/2017 | 15:20
38
מה שכן המצלמה מטורפת הגודל והטאצ' וגם המהירות....
לצפיה ב-'אפשר גם לחכות קצת ולקחת את הנוט 7 Fail Edition '
אפשר גם לחכות קצת ולקחת את הנוט 7 Fail Edition
21/05/2017 | 13:16
2
43
לצפיה ב-'אני אישית לא חושש אחרי מה שהם עברו....הם לא יפלו שוב...'
אני אישית לא חושש אחרי מה שהם עברו....הם לא יפלו שוב...
21/05/2017 | 15:21
1
10
לצפיה ב-'כנראה ששכחת שגם ל-S4 היו סוללות מתפוצצות'
כנראה ששכחת שגם ל-S4 היו סוללות מתפוצצות
21/05/2017 | 16:40
28
ההבדל הוא ששם עדיין היה אפשר להחליף סוללות בצורה קלה, אז סמסונג "פתרה" את הבעיה על ידי החלפה בחינם של סוללות.
לצפיה ב-'תחכה ל8, תראה מה הוא יציע'
תחכה ל8, תראה מה הוא יציע
21/05/2017 | 13:18
2
45
הנוט 5 די מסיים את חייו בקרוב.
לצפיה ב-'עד שישיקו אותו, יגיע לארץ ומחירים יתייצבו...תחלוף שנה....'
עד שישיקו אותו, יגיע לארץ ומחירים יתייצבו...תחלוף שנה....
21/05/2017 | 15:19
1
9
לצפיה ב-'אם לחוץ לך, אז אל תכניס אותו למשוואה בכלל..'
אם לחוץ לך, אז אל תכניס אותו למשוואה בכלל..
21/05/2017 | 16:46
22
אם כבר הS8, תיקח את הפלוס. גם ככה זה מכשיר יחסית צר.
אם יש לך זמן, הייתי מחכה לנוט.
לצפיה ב-'אם היית מרוצה '
אם היית מרוצה
21/05/2017 | 17:26
32
בעיקר בזכות המצלמה וגודל המסך, אז לך בראש שקט על ה-S8 פלוס.
שדרוג משמעותי בשני הפרמטרים שאהבת ומבחינת כל השאר לא תתאכזב גם (בהשווה לנוט5).
לצפיה ב-'.'
.
22/05/2017 | 09:14
12
לצפיה ב-'SAMAUNG S8 PLUS...'
SAMAUNG S8 PLUS...
22/05/2017 | 09:56
26
לצפיה ב-'הסלולרי מת '
הסלולרי מת
20/05/2017 | 21:37
21
108
שלום
הסלולרי שלי מת והיה לו דבק בכפתורים זה סלולרי שלא השתמשתי בו מלא זמן מה יכולה להיות הבעיה הוא לא רוצה להידלק !
לצפיה ב-'מכשיר נטול סים , מודל 1998 - תן לו לצאת לפנסיה כבר'
מכשיר נטול סים , מודל 1998 - תן לו לצאת לפנסיה כבר
21/05/2017 | 11:21
13
78
לפי מה שרשמת בפוסט אחר זה נוקיה 6120 ברשת סלקום הישנה - נטול סים
גם אם היה נדלק - גם אז לא תוכל לבצע בו שיחות טלפון
גם אם סוללה בת 16 היתה יכולה לתפקד לך מ7 בבוקר עד 7 בערב
גם אז
המכשיר לא מסוגל להתחבר לרשתות GSM דור 2,3,4 שפעילות בארץ
כמו הפלאפונים ברשת הישנה של פלאפון

לצפיה ב-'אז למה הכפתורים נהיו דביקים '
אז למה הכפתורים נהיו דביקים
21/05/2017 | 12:10
8
55
מדוע
לצפיה ב-'אחרי 20 שנה יש לך מזל שהסוללה לא נמסה לחלוטין '
אחרי 20 שנה יש לך מזל שהסוללה לא נמסה לחלוטין
21/05/2017 | 12:14
3
21
לצפיה ב-'גם ככה לא נדלק '
גם ככה לא נדלק
21/05/2017 | 12:34
2
46
מה קשור סוללה 
לצפיה ב-'והכפתור דביק '
והכפתור דביק
21/05/2017 | 12:34
38
גם
לצפיה ב-'צודק, לא צריך סוללה תקינה בשביל שהמכשיר יעבוד '
צודק, לא צריך סוללה תקינה בשביל שהמכשיר יעבוד
21/05/2017 | 13:17
18
לצפיה ב-'אולי הוא היה לידך בזמן צפיה בסרטי מבוגרים?'
אולי הוא היה לידך בזמן צפיה בסרטי מבוגרים?
21/05/2017 | 21:16
3
16
לצפיה ב-'איכס, סוטה!'
איכס, סוטה!
21/05/2017 | 22:03
2
41
לראות פורנו על מסך כזה קטן? איזה פטיש דפוק של גמדים יש לך?
לצפיה ב-'זה מכשיר עם מסך שחור ירוק נכון? '
זה מכשיר עם מסך שחור ירוק נכון?
22/05/2017 | 06:47
1
29
הכי מדליק לראות על דבר שכזה
לצפיה ב-'רק בגלל שזה בשני צבעים לא אומר שזה סרט אמנותי '
רק בגלל שזה בשני צבעים לא אומר שזה סרט אמנותי
22/05/2017 | 08:10
6
לצפיה ב-'יכול להיות שזו הסיבה שאין קו ?'
יכול להיות שזו הסיבה שאין קו ?
21/05/2017 | 18:29
2
32
ולכן רשום אין קליטה ?
כי המספר ברשת הזו אבל ברשת של סלקום הישנה
לצפיה ב-'אין קו כי אין רשת'
אין קו כי אין רשת
24/05/2017 | 14:02
1
6
כפי שכבר נאמר לך, רשת ה-TDMA הישנה של סלקום נסגרה בשנת 2011. המכשיר שברשותך יכול לשמש בתור משקולת לנירות בלבד.
לצפיה ב-'סליחה! זה יכול גם לשמש כשעון מעורר '
סליחה! זה יכול גם לשמש כשעון מעורר
25/05/2017 | 08:07
1
לצפיה ב-'יש לי עוד מכשיר עם מספר אחר רק המכשיר שבור ובפח מזמן ואותו '
יש לי עוד מכשיר עם מספר אחר רק המכשיר שבור ובפח מזמן ואותו
21/05/2017 | 18:30
24
טלפון 6120 והמספר כן פעיל זאת אומרת אפשר להגיע לתא קולי   
לצפיה ב-'אנא שרשר את שאלותיך לאשכול אחד יחיד'
אנא שרשר את שאלותיך לאשכול אחד יחיד
21/05/2017 | 11:23
39
לא לפתוח אשכול חדש עם כל שאלה בנפרד בבקשה
צצה שאלה נוספת - תוסיף אותה בתגובה לפוסט הראשון
פוסט חדש - ימחק
לצפיה ב-'תיקון הסלולרי לא מת !'
תיקון הסלולרי לא מת !
21/05/2017 | 18:16
4
51
לאחר הטענה הסלולרי לא מת נדלק ובפועל הסלולרי הישן הזה אבל רק הסים טוקמן המובנה נותק מאחר שלא השתמשתי ורשום ללא קליטה זה מה שחשוב יכול להיות שבגלל שלא בוצעו בו שיחות והטענות אז חברת הסלולר החליטה לנתקו !
אבל אין לי מה להשתמש בו כי רק השעון והתאריך עובדים .

לסיכום :
אני רוצה להשמיש סים טוקמן בטבלאט מסויים שתומך בו סים כזה מה לעשות באפשרותי שיהיו רק שיחות נכנסות ושלא ינתקו לי את המכשיר אשמח לדעת !

לצפיה ב-'הטבלט גולש בwifi. לא בחוץ '
הטבלט גולש בwifi. לא בחוץ
21/05/2017 | 22:09
3
46
כדי לגלוש בחוץ עם טבלט צריך 
טבלט שתומך בכרטיס סים 
כרטיס סים פעיל עם חבילת גלישה 
לצפיה ב-'אז אתה לא יודע '
אז אתה לא יודע
21/05/2017 | 23:13
2
48
יש טאבלטים שמשמשים גם כטלפון !
לצפיה ב-'אם הוא לא יודע ,ואתה כן יודע '
אם הוא לא יודע ,ואתה כן יודע
22/05/2017 | 08:08
1
41
למה אתה בכלל שואל לדעתינו ? דפדף הלאה..
לצפיה ב-''
22/05/2017 | 08:45
22

לצפיה ב-'מת? קבור אותו!'
מת? קבור אותו!
21/05/2017 | 21:03
15
לצפיה ב-'אז יש דבר כזה מסך מקורי לאייפון?'
אז יש דבר כזה מסך מקורי לאייפון?
21/05/2017 | 18:54
4
40

נשבר לי המסך באייפון 6, יש 2 דיעות ברחבי האינטרנט (לא רק בארץ) :
1. אין דבר כזה מסך מקורי, יש רק הבדלים באיכות
2. יש ועוד איך מסך מקורי - ״אל תאמינו למי שאומר לכם שאין מקורי״

יש גם לא מעט סימנים להבחין בין מקורי ללא מקורי, חלקם ישירות מאפל.
כשאני בודק מחירים, הגעתי לאחת המעבדות הגדולות כאן (הצלצול) אצלם המחיר הוא פחות מחצי מהמחיר במעבדות אחרות (300 במקום 700 ). מחשיד.

אני מנסה להעריך על מי אפשר לסמוך והאם ישנה קורולציה בין איכות למחיר.
תודה.

לצפיה ב-'מי שחושב שהוא קונה מקורי שיבושם לו'
מי שחושב שהוא קונה מקורי שיבושם לו
21/05/2017 | 19:02
3
41
אין דבר כזה.

לצפיה ב-'כי אתה אמרת שאין ?..'
כי אתה אמרת שאין ?..
21/05/2017 | 19:33
2
41
מדהים שישראלים מהתחום הזה תמיד נורא נחרצים, ממש כאילו זה מדע :)
במקרה עבדתי באפל, אי שם בקליפורניה, והגיע לידי מסמך של אפל עצמה, חתום, עם סימנים לזיהוי מסך מקורי או לא מקורי. (אני יכול לחלוק איתך)
אז כמובן שיש כזה, שמיוצר על ידי 3 חברות עקריות שאפל מאשרת. החברות האלו לפעמים מוכרות לפרטיים. והשאלה עדיין במקומה איך יש הבדלי מחירים שכאלו..

יש מצב שאתה עובד שם ? 
לצפיה ב-'קליפורניה זה מחוז של ישראל?'
קליפורניה זה מחוז של ישראל?
21/05/2017 | 20:34
14
לצפיה ב-'לפני רגע שאלת, ודיווחת שהדעות ברשת חלוקות. עכשיו אתה כבר '
לפני רגע שאלת, ודיווחת שהדעות ברשת חלוקות. עכשיו אתה כבר
21/05/2017 | 21:01
39
מספר ממקור ראשון שיש בוודאות.
תגיד, אתה מקורי?
לצפיה ב-'תפריט כוכביות וסולמיות פרטנר'
תפריט כוכביות וסולמיות פרטנר
21/05/2017 | 08:57
2
44
היכן אפשר למצוא רשימה של כל האפשרויות של תפריט כוכביות של פרטנר?
הכוונה לדברים כמו:

כוכביות...
העברת כל שיחות לתא הקולי
העברת שיחות לתא הקולי בתפוס
העברת שיחות לתא הקולי באין מענה
העברת שיחות למספר אחר
ועוד...

סולמיות:
חיוג ללא חשיפת המספר המחייג חד פעמי
חיוג ללא חשיפת המספר המחייג קבוע
ועוד...

האם זה עובד אותו הדבר בכל הרשתות?

תודה
לצפיה ב-'אני חושב שזה תלוי ביצרן הטלפון ,לא במפעיל השרות'
אני חושב שזה תלוי ביצרן הטלפון ,לא במפעיל השרות
21/05/2017 | 09:11
1
35
לצפיה ב-'מדובר ביכולות של הרשת הסלולרית ולא של הטלפון'
מדובר ביכולות של הרשת הסלולרית ולא של הטלפון
21/05/2017 | 17:54
10

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו