לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'התייעצות לגבי רכישת מכשיר חדש'
התייעצות לגבי רכישת מכשיר חדש
24/07/2017 | 11:19
4
24
היי לכולם, אשמח לעזרה מהמומחים של הפורום.. יש לי LG G2 גוסס, ששירת אותי נאמנה ואני מנסה למצוא לו מחליף. 
אני משתמשת בעיקר בדברים בסיסיים כמו ווייז, וואטסאפ וכו', לא שומעת מוזיקה ולא רואה סרטים. חשוב לי שיהיה מכשיר אמין יחסית, עם מצלמה טובה (לצילום ילדים בבית, לא משהו חריג), סוללה טובה, וחשוב לי שהגודל יהיה סביר. יש לי יד קטנה ואני מעדיפה לא להשתמש בשתי הידיים, הG2 היה גבולי מבחינה זו, כלומר - מחפשת עד גודל 5.2. התקציב הוא סביב 1,500 ש"ח. אגב, זה לא חייב להיות טלפון ממש חדיש, העיקר שיהיה טוב. 
כבר כמה ימים שאני מחפשת ומרגישה שהולכת לאיבוד בהיצע הענק. חיפשתי כבר משיאומי, דרך OP ועד S7. אז אשמח אם תוכלו לכוון אותי טיפה יותר.
לצפיה ב-'המלצה שלי'
המלצה שלי
24/07/2017 | 13:06
16
ממליץ על מכשיר Huawei Honor 8
נמכר באמזון איטליה סביב 330 אירו כולל מיסים ושליח עד הדלת (בארץ)
יתרונות
קטן וקל ביד
מצלמה מצוינת כפולה
אנדרואיד 7.0 נוגט
זכרון רב (4/32 פלוס הרחבה בכרטיס)
עברית מלאה
טביעת אצבע מדויקת ומהירה להפליא
לדעתי עולה גלקסי S7 וגם זול ממנו

לצפיה ב-'שתי המלצות'
שתי המלצות
24/07/2017 | 14:49
2
17
סיני זול, אבל בסדר גמור, עם מצלמה בסדר אף היא 

מכשיר דגל, מעולה מכל הבחינות
לצפיה ב-'מעולה מכל הבחינות? מה לגבי העובדה שהוא בן שנתיים'
מעולה מכל הבחינות? מה לגבי העובדה שהוא בן שנתיים
24/07/2017 | 14:53
1
11
עם סוללה בת שנתיים, שאי אפשר להחליף בקלות?
לצפיה ב-'כותבת השרשור מוכנה להתפשר על מכשיר לא חדש'
כותבת השרשור מוכנה להתפשר על מכשיר לא חדש
24/07/2017 | 15:01
8
כמו כן, אפשר לקנות אפילו את S5 בעל הסוללה הנשלפת. גילוי נאות: אני עם LG G3 בן ה-3, ופרט לגודל שלו, הכול לטעמי.
לצפיה ב-'OnePlus 5 - מומלץ!'
OnePlus 5 - מומלץ!
24/07/2017 | 10:37
9
44
לאחר התלבטויות - הזמנתי, ובהחלט מעולה. מעבד 835 זהה לסמסונג S8, מ 6GB RAM , ועם אנדרואיד כמעט STOCK!

המהיר ביותר שקיים (לפי ביקורות). המחיר הרשמי 480/540$ באתר היצרן , רק שאין שם מכירה לארץ .

לאחר חיפוש , למעוניינים - הוזמן באתר  TOMTOP במבצע ב 445$ (משלוח חינם,  קופון:DSOPLS5  )
https://go.redirectingat.com/?id=101109X1557014&site=hometheater.co.il&xs=1&isjs=1&url=https%3A%2F%2Fwww.tomtop.com%2Fothers-cell-phone-34%2Fp-pz0076gy-us-64.html%3Faid%3DTTRD1&xguid=960c57b010a29a0975c452ad76e09f21&xuuid=bb0c92ee9f05f00f07657a7621ed835b&xsessid=476e560624e1a89cce325d5a9145500a&xcreo=500005&xed=0&sref=https%3A%2F%2Fwww.hometheater.co.il%2Fvt279474.html&pref=https%3A%2F%2Fwww.hometheater.co.il%2Fmodules.php%3Fname%3DForums%26file%3Dviewtopic%26t%3D279412%26postdays%3D0%26postorder%3Dasc%26start%3D15&xtz=-180

לצפיה ב-'שכחת לספר לנו מה יוצא לך מהנחמדות וטוב הלב שלך ..'
שכחת לספר לנו מה יוצא לך מהנחמדות וטוב הלב שלך ..
24/07/2017 | 10:43
6
15
לצפיה ב-'->'
->
24/07/2017 | 10:49
5
28
בדיוק "מה שיוצא לי" מתמיכה/ניהול של פורום רשתות מזה שנים. תפוז משלמים לי שקל לכל פוסט...

אולי תתמקד במה יוצא לך?...
לצפיה ב-'ברוור .. דפדף הלאה עם הקופונים . בהצלחה . '
ברוור .. דפדף הלאה עם הקופונים . בהצלחה .
24/07/2017 | 10:54
4
13
לצפיה ב-'מילא קישורי ה-Affiliate, אבל מי בכלל שמע על האתר הזה?'
מילא קישורי ה-Affiliate, אבל מי בכלל שמע על האתר הזה?
24/07/2017 | 12:12
3
20
זה נשמע כמו חיקוי סיני של רשת אקססוריז .
לצפיה ב-'פעם אחת (ואחרונה) שקניתי משם'
פעם אחת (ואחרונה) שקניתי משם
24/07/2017 | 13:02
2
17
שילמתי , חיכיתי שבוע. כלום לא קרה
פניתי לשירות לקוחות - אמרו אופס סליחה אין לנו במלאי
למה לא הודעתם? למה לא הוחזר הכסף? שתיקה.
ביקשתי ביטול והשבת הכסף
ניסו להציע משהו אחר במקום, איימתי במחלוקת בפייפאל- נכנעו- הכסף חזר
הם גם לא זולים במיוחד, גם לא נותנים שירות טוב במיוחד
בדיוק עכשיו הזמנתי מצלמת דרך להרכיב ברכב ב51$ מאמזון ועכשיו הסתכלתי - הם מוכרים את אותו מוצר ב62$
לא רואה שום סיבה לקנות מהם. נחשבים וותיקים כמו DX אבל עם הוותק שלהם לא הולכים למכולת...
לצפיה ב-'הזמנתי, שלחו, הגיע, נקודה. (אמנם, בקצב דואר-צב...)'
הזמנתי, שלחו, הגיע, נקודה. (אמנם, בקצב דואר-צב...)
24/07/2017 | 13:26
1
15
השוויתי מחירים, הם הכי זולים, ולי היה חשוב לשלם כ40 $ פחות. כפי שאמרת, יש גם  "גיבוי" של PAYPAL"...

מה בכלל הקשר למחירי מוצרים אחרים?... רוצה כאן ועכשיו - סבבה,  תשלם לאמזון או ALIEXP+DHL, ובסבירות גבוהה הרבה יותר   גם 17% מע"מ כאן.

ואל תצפה לשירות לקוחות כמו אמזון.

לצפיה ב-'"הזמנתי, שלחו, הגיע".... כן בטח'
"הזמנתי, שלחו, הגיע".... כן בטח
24/07/2017 | 13:40
18
זהו לינק שאתה תקבל ממנו על כל רכישה שתתבצע דרכך ולכן, אין מה להתייחס להמלצה שלך בכלל. נגועה באינטרס אישי.

לצפיה ב-'דומה מאד ל oneplus 3T'
דומה מאד ל oneplus 3T
24/07/2017 | 11:48
1
44
למעשה השקה חסרת טעם ,רק להחזיק את המותג בתודעה .
הוא גם לא מציין באתר איזה ורסיה של התוכנה ,סיני או גלובלי .
אני לא הייתי מסתכן אם לא כתוב במפורש ! כמו כאן
אני נהנה מה oneplus 3t שלי שעולה רק $400 

לצפיה ב-'כתוב במפרט - OxygenOS 4.5.3 , שגם ניתן להוריד מאתר החברה.'
כתוב במפרט - OxygenOS 4.5.3 , שגם ניתן להוריד מאתר החברה.
24/07/2017 | 11:57
19
היות ויש למכשיר רק דגם יחיד כעת ("גלובלי", בניגוד ל3T), לא נראה לי שיש מקום לדאגה.
וכמובן לבעלי 3T - מיותר, חבל על הכסף ...
לצפיה ב-'מכשיר לילד'
מכשיר לילד
23/07/2017 | 11:39
16
36
בוקר טוב,
מחפשת המלצות למכשיר לילד בן 12.
המכשיר אמור לשמש כשנה.
שימושים - בעיקר ווטסאפ וקצת משחקים.
קניה בארץ בלבד.
תקציב - סדר גודל של 500-600 ש"ח.
אשמח להמלצות.
תודה
לצפיה ב-'ראיתי הבוקר בעיתון שיש מבצע על מיזו M3 נוט ב499'
ראיתי הבוקר בעיתון שיש מבצע על מיזו M3 נוט ב499
23/07/2017 | 11:57
11
15
לצפיה ב-'(התפקשש לי ) בבסט מובייל'
(התפקשש לי ) בבסט מובייל
23/07/2017 | 11:57
13
לצפיה ב-'אתה זוכר אולי באיזו חנות?'
אתה זוכר אולי באיזו חנות?
23/07/2017 | 11:59
9
29
המכשיר הזה טוב?
תודה
לצפיה ב-'תכף שלום הבירה ייתן לך את כל המידע '
תכף שלום הבירה ייתן לך את כל המידע
23/07/2017 | 12:12
6
32
אישית אין לי ניסיון ,עניתי רק על הקטע התקציבי ...

אישית אני לא חושב שמכשיר למשחקים הולך יד ביד עם כזה תקציב אבל לכי תדעי
לצפיה ב-'קצת משחקים וזה גם מכשיר זמני. תודה '
קצת משחקים וזה גם מכשיר זמני. תודה
23/07/2017 | 12:19
5
8
לצפיה ב-'מישו פעם אמר ש .. "משהו זמני זה דבר מאוד קבוע" '
מישו פעם אמר ש .. "משהו זמני זה דבר מאוד קבוע"
23/07/2017 | 12:40
4
8
לצפיה ב-'נקודה לגבי טלפונים של שיאומי'
נקודה לגבי טלפונים של שיאומי
23/07/2017 | 13:31
3
32
גיליתי (בדרך הקשה) שלטלפונים של שיאומי יש מערכת ניהול זכרון וסוללה מאוד אגרסיבית.
בעוד יש לזה יתרונות של זמן סוללה מצוין, החסרון הוא שהמערכת סוגרת על דעת עצמה אפליקציות שרצות ברקע. אפליקציות בקרת הורים כמו Life 360 לניטור מיקום הילד, Screentime לבקרה על שימוש באפליקציות וכו' לא עובדות יציב כי המערכת מכבה אותן מעת לעת.
מסתבר שזו בעיה ידועה שקשה לעקוף.

אז אם מחפשים טלפון לילד שיכלול אפליקציות בקרה, ממליץ בשלב זה לא שיאומי.
לצפיה ב-'ממש לא בעייתי "לעקוף" את הבעיה. צריך להכיר את המערכת'
ממש לא בעייתי "לעקוף" את הבעיה. צריך להכיר את המערכת
23/07/2017 | 13:41
1
30
הוראות שראיתי מתישהו בעבר:
נחוץ לאשר הפעלה אוטומטית לאותה אפליקציה שאנחנו מעוניינים לקבל ממנה הודעות מיידיות, מתבצע כך:
נכנסים לאפליקציית אבטחה (אייקון ירוק)
הרשאות
הפעלה אוטומטית
להדליק את המתג ליד האפליקציה הרצויה.
בנוסף לבצע את הפעולה הבאה:
פתחו הגדרות
סוללה וביצועים או הגדרות נוספות»סוללה
נהל את צריכת הסוללה של יישומים / Manage apps battery usage
בחר יישומים / Choose apps
בחרו באפליקציה שלא מקבלת הודעות כשהמכשיר נעול
לחצו על "אין הגבלות" או לחצו על מותאם אישית ובחרו ב"השאר מחובר"
במידה וזאת אפליקציית ניווט שדורשת חיבור קבוע ל GPS ב"מיקום ברקע" בחרו "אשר"
כעת בצעו הפעלה מחדש למכשיר.

בנוסף, תלוי איזה מכשיר זה, אפשר למצוא רומים חלופיים. למשל, ל-Redmi note 4/4x (עם מעבד Snapsrogon) יש רומים חלופיים נהדרים המבוססים על AOSP. מכיר את המכשיר הזה מכיוון שביום חמישי התקנתי עליו רום חלופי...
לצפיה ב-'עובד במציאות....בערך'
עובד במציאות....בערך
23/07/2017 | 14:17
24
בתור בעלים של Redmi 4X + Mi5 אפשר לומר שבמציאות זה עובד ככה ככה.
כל האפליקציות נסגרות מתישהו בטווח של יומיים-שלושה למרות כל ההגדרות.
לצפיה ב-'תודה אבל אין צורך בזה'
תודה אבל אין צורך בזה
23/07/2017 | 13:43
6
לצפיה ב-'אגב ראיתי עכשיו בפרסומת במחשב שיש לבסט מובייל גם LG X POWER'
אגב ראיתי עכשיו בפרסומת במחשב שיש לבסט מובייל גם LG X POWER
23/07/2017 | 14:58
1
29
בדקתי וראיתי שזה מכשיר עם 2 גיגה ראם ו16 רום
לצפיה ב-'תודה רבה - העברתי הלאה '
תודה רבה - העברתי הלאה
23/07/2017 | 15:14
7
לצפיה ב-'Redmi 4a'
Redmi 4a
23/07/2017 | 13:34
1
27
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/07/2017 | 13:44
4
לצפיה ב-'במקרה שוכבים אצלי כמה מכשירים'
במקרה שוכבים אצלי כמה מכשירים
24/07/2017 | 12:56
1
16
חלקם חדשים וחלקם עם שימוש אפסי (בתוך התקציב שרשמת, וכולל מגיני מסך וקייס)
אם משהו מאלה מענין אותך - שלחי מסר
הדגמים הם
Geotel Note
Xiaomi Mi4
Meizu m3 note
Oppo Find 7a
לצפיה ב-'העברתי אתמול את המידע בשרשור לאמא'
העברתי אתמול את המידע בשרשור לאמא
24/07/2017 | 13:24
10
ושלחתי אותה לחנות עם הילד.
אם לא ימצאו, אני אכתוב לך.
המון תודה
לצפיה ב-'lg g3 מאתחל וכותב אין כרטיס סים'
lg g3 מאתחל וכותב אין כרטיס סים
24/07/2017 | 12:12
2
14
נותן את ההודעה הנ"ל, סופר לאחור ונכבה, לא עוזר להוציא ולהכנעס בטריה
יש עיצה? 
ערן
לצפיה ב-'אולי בעית הבוטלופ של הG4 '
אולי בעית הבוטלופ של הG4
24/07/2017 | 12:50
1
13
אם נקנה בארץ- נסה למשש אחריות
אם המכשיר בן 3-4 , שווי כתקין כ400-500 ש"ח אז לא בטוח ששוה תיקון
תנסה להדליק תוך כדי לחיצה ארוכה (30-40 שניות ) על כפתור כוח ושני כפתורי הווליום (כן , להחזיק את שלושתם לחוצים פנימה)
אם תגיע לתפריט טכנאים בחר בWIPE DATA + RESTART
יתכן שיסתדר . מקווה שאין משהו לא מגובה.
דבר איתי בוואטסאפ אם אתה זקוק לעזרה נוספת
לצפיה ב-'תודה,אנסה בערב ...'
תודה,אנסה בערב ...
24/07/2017 | 14:19
9
לצפיה ב-'יש לכם הזדמנות לזכות בכרטיסים לפסטיבל תאטרון בובות '
יש לכם הזדמנות לזכות בכרטיסים לפסטיבל תאטרון בובות
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2017 | 12:50
2
 החופש הגדול בעיצומו וחלקנו מחפשים תעסוקה לקטנטנים חסרי המעש!
כדי לשבור את השגרה החלטנו לפנק אתכם ב- 15 כרטיסים לפסטיבל תיאטרון הבובות הבינ"ל 2017, בילוי משפחתי קסום עם הילדים או הנכדים כמובן.

איך זוכים פשוט מאוד
כותבים בשירשור התחרות רעיון משלכם לפעילות מיוחדת עם הילדים בחופשת הקיץ .

הכרטיסים ניתנים להעברה 
לצפיה ב-'טלפון סמסונג -דרום קוריאה'
טלפון סמסונג -דרום קוריאה
24/07/2017 | 06:58
1
24
אשמח לעזרה...
בעלי נוסע היום לדרום קוריאה, מולדת סמסונג... אנחנו רוצים לקנות טלפון סלולרי לבת ה 12, אבל חובה שזה יתמוך בעברית. ( לפני חצי שנה הוא קנה טלפון בטאיוואן שהתברר שאין לו אפשרות לממשק בעברית).
כיוון שזה טלפון לשימוש של בעיקר וואטסאפ, יו טיוב ושיחות, אני מחפשת משהו פשוט ביותר.
האם יש המלצות על דגם מסוים ופשוט של סמסונג שיש לו בוודאות ממשק בעברית? תודה מראש!
לצפיה ב-'שתי בעיות'
שתי בעיות
24/07/2017 | 10:12
14
1. מאוד ייתכן שבמכשיר הדרום-קוריאני לא יהיה ממשק בעברית

2. כמו כן, ייתכן שהתדרים שלו לא יתאימו לתדרים בארץ:
לצפיה ב-'למחפשים מכשיר חדש עם מסך 4.6 יש מבצע עכשיו על מכשיר של סוני.'
למחפשים מכשיר חדש עם מסך 4.6 יש מבצע עכשיו על מכשיר של סוני.
23/07/2017 | 09:30
5
50
סוני אקספריה Z5 קומפקט.

המכשיר נמכר במחיר מבצע של 1,690 שקל עם רום ואחריות 24 חודשים של היבואן הרישמי של סוני בישראל "אלקטרה-תקשורת".
לצפיה ב-'חדש אתה מתכוון בן שנתיים עם נתונים של מכשיר מלפני '
חדש אתה מתכוון בן שנתיים עם נתונים של מכשיר מלפני
23/07/2017 | 22:39
4
23
4 שנים , מסך hd ו-2gb זכרון .
המעבד שלו באמת חדש יחסית ( בן שנתיים )
לצפיה ב-'העניין הוא שאין בשוק מכשירים עם חומרה טובה ומסך 4,6/7.'
העניין הוא שאין בשוק מכשירים עם חומרה טובה ומסך 4,6/7.
24/07/2017 | 09:18
3
28
יש מכשיר חדש יחסית של סוני "אקספריה X קומפקט" אבל הוא לא תומך בIP68.
המחיר שלו 2249 שקל עם רום ואחריות 24 חודשים של היבואן הרישמי של סוני בישראל "אלקטרה-תקשורת".

יש גם את האייפון 6S עם מסך HD 4,7 שאינו תומך בIP68.
המחיר שלו ביבוא פרללי 2,490 שקל.
לצפיה ב-'אין או יש , תחליט !!!! רובוט דפוק , חשבתי שזרקו אותך.'
אין או יש , תחליט !!!! רובוט דפוק , חשבתי שזרקו אותך.
24/07/2017 | 09:39
2
7
לצפיה ב-'מה עובר עליך? רובוט? זרקו אותי?'
מה עובר עליך? רובוט? זרקו אותי?
24/07/2017 | 10:11
1
20
האם שווה להוסיף 530 שקל ולרכוש את הסוני X קומפקט ב2249 שקל?
או לרכוש את הסוני Z5 קומפקט ב1,690 שקל וזהו?
לצפיה ב-'די, שחרר אותנו עם קידומי המכירות האלו. '
די, שחרר אותנו עם קידומי המכירות האלו.
24/07/2017 | 12:32
2
לצפיה ב-'Xiaomi'
Xiaomi
23/07/2017 | 12:46
3
46
מה ההבדל בין xiaomi redmi note 4 לבין xiaomi redmi note 4 x ?
איזה דגם מבין שניהם נחשב יותר טוב..?
חשבתי לקנות לאימא שלי שבעיקר מצלמת ומדברת, משתמשת בוויז ובווטסאפ , עד עכשיו השתמשה בlg g 4 beat שכול הזמן נגמר לה הזיכרון...
האם במכשירים של שיאומי ניתן להחליף את המקשים בית חזרה, ימינה וכו? הכוונה למקשים שלמטה ליד חזרה למסך הבית
לצפיה ב-'שאלת שאלה שאפשר למצוא לה מידע באינטרנט'
שאלת שאלה שאפשר למצוא לה מידע באינטרנט
23/07/2017 | 13:45
2
37
על רגל אחת, ה-4x ייעודו העיקרי לשיווק המזרח ואילו ה-4 הרגיל הוא "מכשיר בינלאומי".
יש הבדל בנוגע לתמיכה בתדרים, אינו רלוונטי לישראל אבל מבדיקה שעשיתי לא מזמן יהיה הבדל בשימוש בארה"ב (עם יתרון ל-4), לא זוכר בנוגע לאירופה ואזורים אחרים בעולם.

אבל - וזה אבל משמעותי!
שים לב, ה-4x מגיע בשתי תצורות. אחת עם מעבד mtk ואחת עם מעבד snapdragon. יש יתרון למעבד SD בנוגע לצריכת סוללה. לשני יש יתרונות אחרים שאני לא זוכר אותם, שאל את גוגל.
המצלמה סבירה. חפש סקירות בעניין.

במערכת MIUI אפשר להגדיר את כפתורי המגע. לא זוכר אם זו רשימה פתוחה או "הצעות סגורות" שיש במערכת עצמה. ייתכן ומחר אהיה ליד מישהו עם מכשיר שיאומי, אם כן, אסתכל על העניין.
לצפיה ב-'תודה על התשובה שאלה נוספת'
תודה על התשובה שאלה נוספת
23/07/2017 | 18:00
1
28
האם רק מכשיר xiaomi redmi note 4x ,מגיע אם שתי סוגי חומרה ?
האם הxiaomi redmi not4 מגיע רק עם סוג חומרה אחד ?
לצפיה ב-'הנה משהו.'
הנה משהו.
24/07/2017 | 09:30
18
כל הדגמים של NOTE 4 תוצרת שיאומי.

NOTE 4X עם מעבד סנפדראגון 625.

NOTE 4 עם מעבד סנפדראגון 625.

NOTE 4 עם מעבד מדיהטק הליו X20.
לצפיה ב-'הפרויקט של Essential PH-1 מידע סותר לגביו מסתובב במירשתת'
הפרויקט של Essential PH-1 מידע סותר לגביו מסתובב במירשתת
23/07/2017 | 10:00
7
28
מיזם Essential טלפון שבור
החברה החדשה של ממציא אנדרואיד אנדי רובין הבטיחה מהפכה בשוק המובייל שנשלט בידי אפל וגוגל 
אבל מכשיר מאכזב, פספוס מועד ההשקעה ונטישה של בכירים מסמנים שההזדמנות לשבירת הקרטל הסלולרי פוספסה

זוהי הסיבה לעיכוב בהשקת הEssential של אנדי רובין
לצפיה ב-'על איזה שבירת קרטל אתה מדבר?'
על איזה שבירת קרטל אתה מדבר?
23/07/2017 | 10:10
4
37
בחלומות הוורודים ביותר הם לא חושבים שימכרו בשנה
את מה שסמסונג מייצרת בערך ביומיים...
הם בסך הכל רוצים לתקוע יתד ואולי למכור כמה מאות אלפים בשנה
לצפיה ב-'חברת גוגל מכרה קרוב למיליון מכשירי גוגל פיקסל'
חברת גוגל מכרה קרוב למיליון מכשירי גוגל פיקסל
24/07/2017 | 08:49
3
17

עושה רושם שגוגל מסתפקים במיליון שהם מכרו

השאלה היא האם הסמארטפון Essential PH-1 מהמיזם של אנדי רובין מתוכנן להימכר בכמה מיליוני יחידות או שהם מסתפקים למשל בחצי מיליון יחידות?
לצפיה ב-'גוגל מרוויחה מכל מכשיר אנדרואיד שנמכר'
גוגל מרוויחה מכל מכשיר אנדרואיד שנמכר
24/07/2017 | 09:14
1
10
לא כסף, מידע, שזה הרבה יותר שווה לחברת הפרסום הגדולה בעולם.
לצפיה ב-''
24/07/2017 | 09:32
2
לצפיה ב-'עדיף מלפפון '
עדיף מלפפון
24/07/2017 | 09:17
7
לצפיה ב-'מקלוני גבינה של המאפייה הכי מיוחדת בת"א'
מקלוני גבינה של המאפייה הכי מיוחדת בת"א
23/07/2017 | 10:11
1
38
לצפיה ב-'תודה אולי אעשה'
תודה אולי אעשה
23/07/2017 | 11:11
7
לצפיה ב-'מה לדעתכם הוא גודל המסך האידיאלי ?'
מה לדעתכם הוא גודל המסך האידיאלי ?
21/07/2017 | 15:22
28
69
ואני לא שואל מה גודל המסך האידיאלי מבחינת צפייה/תצוגה אלא מבחינת נוחות למי שהולך הרבה ברגל (כמוני) וסוחב את המכשיר בכיס.
אני מגיע מנקסוס 4 שלו יש גודל מסך של 4.7 (המכשיר גוסס וצריך לקנות חדש).
מכשירים עם מסך של 5.5 נראים לי חתיכת מועקה אם יושבים בכיס ולסחוב טלפון ביד זה גם עצבון.
אשמח לשמוע מנסיונכם, כאלה שעברו למסכים גדולים יותר ומתניידים ברגל איך החוויה.
תודה מראש למייעצים
לצפיה ב-'כאחד שגם עבר מה-N4 ל-"5.5 (OP3) - מתרגלים מהר'
כאחד שגם עבר מה-N4 ל-"5.5 (OP3) - מתרגלים מהר
21/07/2017 | 15:35
1
59
בהתחלה הגודל היה נראה לי מוגזם, היום אני לא מבין איך הבנות מסתדרות עם ה-N5X שהוא "5.2.
בהליכה/ריצה המכשיר בכיס, ביום-יום בנרתיק בחגורה.
לצפיה ב-'לא אם ההבדל בגודל גורם לכך שהשינוי מצריך שימוש בשתי ידיים'
לא אם ההבדל בגודל גורם לכך שהשינוי מצריך שימוש בשתי ידיים
22/07/2017 | 18:13
27
לעומת ביד אחת רוב הזמן קודם לכן. זו חווית משתמש שונה מאוד.
לצפיה ב-'מסך 5.5 הוא היום כמעט סטנדרט ובצדק. השיאומי MIX/MAX'
מסך 5.5 הוא היום כמעט סטנדרט ובצדק. השיאומי MIX/MAX
21/07/2017 | 15:40
2
77
כבר סובב סביב מסך 6.4. לא ירחק יום.
לצפיה ב-'לא ירחק היום ש..מה? תכניס טלויזיה לכיס המכנסיים?'
לא ירחק היום ש..מה? תכניס טלויזיה לכיס המכנסיים?
21/07/2017 | 16:02
1
56
פחח
לצפיה ב-'כן.. לשם השוק הולך.'
כן.. לשם השוק הולך.
21/07/2017 | 16:38
66
אני לא אקנה מכשיר שהוא פחות מ5.5" ואעדיף גדול יותר (תלוי במימדיי המכשיר כולו כמובן).
לצפיה ב-'לטעמי, הגודל שאתה .....'
לטעמי, הגודל שאתה .....
21/07/2017 | 17:19
1
70
מדבר עליו הוא הנוח ביותר. אני לא מתכוון לראות סרטים על מסך צעצוע (יבושם למי שמצליח להנות מדבר כזה) וכל מכשיר גדול יותר פשוט מפריע - לא רוצה להתרגל לגדול יותר..... לכן לגבי רק מכשיר כדוגמת סוני קומפקט לדורותיו.

לצפיה ב-'לראות סרט על מסך 5.5 נוח בהחלט. למי שעדיין לא השלים עם'
לראות סרט על מסך 5.5 נוח בהחלט. למי שעדיין לא השלים עם
23/07/2017 | 09:16
29
העובדה שהוא צריך משקפי קריאה, שישלים.
לצפיה ב-'מבחינת נוחות השימוש'
מבחינת נוחות השימוש
21/07/2017 | 17:35
57
הצפייה וההקלדה, גודל 5,5 זה אידאלי.
אבל...הגודל הזה לעיתים מפריע.
זה כמו חתיכת בלטה בכיס.
לצפיה ב-'המכשיר האידאלי ( מבחינת גודל בלבד ) מבחינתי היה הגלקסי 4 '
המכשיר האידאלי ( מבחינת גודל בלבד ) מבחינתי היה הגלקסי 4
21/07/2017 | 17:43
7
68
מסך 5 עם גודל פיסי במילימטרים בודדים גדול מהנקסוס 4 .
חי קרוב ל 3 שנים עם מכשירי 5.5 ( קודם 1+1 ועכשיו 1+3T ) . מחזיק אותם בגלל האיכות והאמינות ,בטח לא בגלל הגודל . לחלוטין מוגזם .  לא מעוניין לראות סרטים במכשיר ומשתתף בצערם של אלה שכן .
מתרגלים ? לא יודע . לא ממש כיף להסתובב בכיס עם מכשיר כזה , ולגמרי לא כיף שצריך שתי ידיים בשביל התפעול .
בהחלט אשמח למכשיר עם האיכויות של ה 1+ באריזה קומפקטית
לצפיה ב-'אני פשוט לא מבין'
אני פשוט לא מבין
21/07/2017 | 18:37
6
77
את היצרנים.
ממבט מהיר ובלתי מחייב לפחות 50 אחוז מהכותבים בפוסט הזה היו מעדיפים או מסתפקים במכשיר עם מסך קטן יותר, אבל היצרנים לא רואים את האנשים הללו.
טימטום וניבזות מהשורה הראשונה, זה כאילו יצרני מכוניות היו מתעלמים ממי שרוצה מכוניות קטנות ומיצרים משפחתיות וצפונה......
לצפיה ב-'לא יודע אם טימטום וניבזות '
לא יודע אם טימטום וניבזות
21/07/2017 | 18:52
1
77
או בעיקר מלחמת ה"יותר" של יצרני האנדרואיד למיניהם .
יש יצרנית אחת שמייצרת מכשירים קומפקטיים איכותיים . כנראה שבקופרטינו כן רואים/שומעים את האנשים .
לצפיה ב-'בהחלט כן....'
בהחלט כן....
21/07/2017 | 20:46
52
המשווקים לא מבינים שהם מפסידים\מעוותים צרכים של פלח שוק לא קטן (אולי אפילו גדול) מתוך חוסר הבנה בסיסי בשווק - הלקוח נאלץ לקנות משהו שהוא לא מרוצה ממנו כי זה מה יש. אני מקווה שלמישהו יפול שם האסימון (ואולי עדיף שיפול בלוק על הראש).
לצפיה ב-'מה הבעיה? יש הרבה טלפונים עם מסך כמו ה-S4 (כלומר 5") או'
מה הבעיה? יש הרבה טלפונים עם מסך כמו ה-S4 (כלומר 5") או
22/07/2017 | 15:01
2
45
קטנים יותר. ראה למשל כאן:
כולל את כל היצרנים המובילים (מלבד LG).
לצפיה ב-'מה הבעיה.....?!'
מה הבעיה.....?!
22/07/2017 | 17:33
45
אם קראת בעיון את הפוסט הפותח מדובר החיפוש אחרי מכשירים בגוגל שהוא קטן מ-5",  ז"א 4.5" עד 4.7" וכמובן ברמה סבירה ולא כזו שלפני 4 שנים.
מכשירים כאילו יש אצל  סוני (דגמי הקומפקט) ונדמה לי שסמסונג A3 2017 (לך תמצא אותו בארץ).
לצפיה ב-'אתה שמת לב איזה זבל של מכשירים הבאת?'
אתה שמת לב איזה זבל של מכשירים הבאת?
22/07/2017 | 20:41
43
שלא לדבר על כך שחלק גדול מהמכשירים הם בכלל כסילופונים.
לצפיה ב-'זה אולי נכון לגבי השוק המערבי אבל בסין מבינים את זה טוב מאוד'
זה אולי נכון לגבי השוק המערבי אבל בסין מבינים את זה טוב מאוד
22/07/2017 | 17:30
40
אז אומנם המכשירים האלו הם חרא של מכשירים עם מסך רזיזטיבי בגודל  2.4 -4 אינצ'
ואין להם בכלל זיכרון (256KB ראם וגם רום בגודל דומה) והם באים עם גרסת אנדרואיד 2.3.6 לרוב אבל הם מכוונים לפלח שוק של צרכנים שרוצים ללכת עם מתוך ידיעה שזה בלי .. העיקר מראית העין
אלו מכשירים של SEND\END בעיקר כשהמסך מגע שלהם הוא בעיקר ליופי .. שלא יגידו שהם עם מכשיר מקשים מעפן

אני דיי בטוח שאם החברות ירימו את הכפפה יהיה אפשר לייצר מכשירי מיד-ריינג בגודל של 4.5 עד 5 אינצ גג במחירים טובים
לצפיה ב-'זנ עניין של הרגל , הייתי בהתחלה עם מכשיר עם מסך 4 אינץ'
זנ עניין של הרגל , הייתי בהתחלה עם מכשיר עם מסך 4 אינץ
21/07/2017 | 18:32
1
68
ובגלל הזדמנות עברתי למכשיר עם 5.5 , חשבתי שיהיה גדול מדיי אבל לאחר יומיים התרגלתי , רצתי איתו בכיס , התחלתי לכתוב ולתפעל את המכשיר בשתי ידיים .
עכשיו חזרתי למכשיר עם 4.7 אינץ ופתאום המסך הגדול לא כזה הכרחי , פתאום ממש כיף שהמכשיר יותר קל וקטן + ניתן לתפעל ביד אחת ... בקיצור , מתרגלים
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
21/07/2017 | 18:55
52
היה לי מאד נח ויעיל עם ה 5S . לצערי יש את ה ISSUE של הקלטת שיחות .
ברגע שאפל יחליטו להצטרף למציאות כנראה שאחד המכשירים שלי יהיה עם תפוח על הגב .
לצפיה ב-'זו שאלה שצריך להפנות לזהבה (משלושת הדובים) '
זו שאלה שצריך להפנות לזהבה (משלושת הדובים)
21/07/2017 | 20:42
2
60
"לא גדול מדי, ולא קטן מדי". עכשיו, זה הדבר הכי סובייקטיבי בטלפון, וכל מי שנותן לך תשובה מספרית לא עונה עבורך, אלא עונה עבורו.

אני עברתי מטלפון עם מסך 3.7 אינצ'שהיה לי גודל מעולה, לטלפון עם מסך 5 אינצ' שהיה לי גודל מעולה, לטלפון עם מסך 5.5 אינצ'שיש לו גודל מעולה. האם הטלפון הבא שלי יגדל עוד? אולי יקטן קצת? אני לא יודע. אבל אני יודע שאני לא יכול לסמוך על התשובה של אף אחד לגבי זה, אחר אצטרך להרגיש את הטלפון ביד.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון זה גודל פיזי, כי יכול להיות ששני טלפונים עם אותו גודל מסך יהיו בגודל פיזי שונה. למשל בין ה-LG G3 והאייפון 6 פלוס, שלשניהם יש מסך של 5.5 אינצ', יש הבדל בגובה של בערך סנטימטר, בגלל המקש הפיזי של האייפון. האם זה אומר שהאייפון פחות נוח? לא בהכרח, תלוי במשתמש.

ההמלצה שלי - תנסה להרגיש טלפונים ביד לפני שאתה מחליט. אם יש לחברים אז מעולה. אם יש הדגמה בחנויות אז זו חלופה טובה. אבל אם אין, אז תנסה למצוא מכשירים עם מידות דומות (גוגל פיזי וגודל מסך) למה שאתה מתעניין בו.
לצפיה ב-'ה5c שלי לגבי הגודל '
ה5c שלי לגבי הגודל
22/07/2017 | 17:25
1
58
הצעקה הזו של רוצה high-end אבל מסך 4-4.5
לא באמת קיימת 
כלומר יש קבוצת בלוגרים שמייצרת המון רעש בנושא. היצרן היחיד שהקשיב להם היה Sony והיא בקושי קיימת על המפה. סדרת הקומפקטיות שלה לא עשתה שום אימפקט על השוק 
ברגע שצריך לייצר את אותו מכשיר דגל, בקטן מאד, הוא יעלה המון לייצר (כמו מכשיר 5.5 אולי 10$ פחות בגלל גודל המסך). *הוצאות הפיתוח, השיווק וההפצה יעלו אותו דבר. לכן יצטרכו לתמחר אותו כמעט כמו אחיו הגדול. 
ולכן אם הוא יעלה לצרכן 680 במקום 700 דולר ===כולם כולם יקנו את הגדול. 
אפילו אפל מייצרת היום מכשיאים גדולים כדי לא להשאר מאחור... 
לצפיה ב-'היא היחידה שעוד מייצרת מכשיר חזק עם מסך 4 אינץ'
היא היחידה שעוד מייצרת מכשיר חזק עם מסך 4 אינץ
22/07/2017 | 18:25
42
4, 4.7 , 5.5

פונה לכל המגזרים
לצפיה ב-'לשאול את השאלה הזו לגבי ״גודל מסך״ יכול לספק תשובות מטעות'
לשאול את השאלה הזו לגבי ״גודל מסך״ יכול לספק תשובות מטעות
22/07/2017 | 18:10
47
מכיוון שהרבה מהמטלפונים החדשים שיוצאים היום מגיעים עם מסך עם יחס רוחב-גובה שונה מבעבר (פעם הכל היה 4:3, אחרי זה 16:9, עכשיו יוצאים עם 2:1). מסך ״5.5 עם יחס 16:9 הוא יותר רחב מ״5.5 ביחס 2:1 (או כמו שהרבה מהיצרניות אוהבות לקרוא לו באופן די טיפשי - 18:9).

בנוסף, יש גם הבדלים בין היצרניות בגודל המסגרת מסביב למסך מה שמשפיע על הגודל הסופי של המכשיר.

לכן, אני עקרונית הפסקתי לשים לב לגודל המסך ומתייחס רק לרוחב המכשיר בפועל. אישית עבורי הנתון האופטימלי (המקסימלי) זה 70מ״מ, מה שמאפשר לאגודל להגיע לצד השני של המסך ולאפשר שימוש נוח עם המכשיר ביד אחת מרבית הזמן (שזוהי עבורי אחת התכונות הכי חשובות שאני מחפש במכשיר).

לצפיה ב-'תלוי בגובה המשתמש'
תלוי בגובה המשתמש
22/07/2017 | 21:00
38
כותב שורות אלה מתנוסס לגובה של 156 ס"מ בלבד, קרי גם כפות הידיים שלי לא רחבות במיוחד. מסך 5" היה אידיאלי מבחינתי, 5.5" הנוכחי הרבה פחות נוח וגם יוצר תחושה של לְבֵנָה המונחת בתוך הכיס.
לצפיה ב-'תודה רבה למי שהגיב, שאלת המשך'
תודה רבה למי שהגיב, שאלת המשך
23/07/2017 | 15:42
4
43
אני רואה שיש טלפונים עם גודל מסך של 5.1 או 5.2.
יש הבדל משמעותי בגודל ביניהם לבין מכשירים עם מסך 5.5?
הבנתי עוד שאני צריך להשוות את הגודל הפיזי של המכשירים כי יהיו הבדלים בגודל בין מכשירים עם אותו גודל מסך (אבל בטח הבדלים מינוריים של כמה מילימטרים)..
לאבא  שלי יש סמסונג עם מסך 5.5 ובתוך הכיס של מכנסי הספורט שלי זה הרגיש כמו חתיכת לבנה מבחינת המשקל .
לא חושב שאדם כמוני שהולך המון ברגל יכול להסתובב עם משקל כזה, אצטרך להחזיק אותו כל הזמן ביד.
נצטרך לשבור עוד קצת את הראש.כבר עולים לי בראש רעיונות קצת מפגרים של לקנות סלולאר יחסית פשוט וצנוע בגודלו  לרגעים היותר פעילים שלי , הליכות/אופניים, ואחד יותר משוכלל לרגעים שאני עם תיק ויש לי דרך יותר נוחה לסחוב.נראה..
לצפיה ב-'מה עם אייפון ?'
מה עם אייפון ?
23/07/2017 | 16:00
1
9
לצפיה ב-'לא אופציה'
לא אופציה
24/07/2017 | 07:24
5
לצפיה ב-'שני מכשירים זה רעיון לא מי יודע מה.....'
שני מכשירים זה רעיון לא מי יודע מה.....
23/07/2017 | 20:11
1
25
כי תצטרך שני מספרי טלפון והנה ברגע אחד סיבכת את כל מי שמכיר\צריך\רוצה אותך.....
לצפיה ב-'ועוד ללכת למפעילה שתצרוב את המספר על המכשיר... תיק ממש'
ועוד ללכת למפעילה שתצרוב את המספר על המכשיר... תיק ממש
23/07/2017 | 20:27
27
או שאולי הוא פשוט יעביר את הסים בין המכשירים?
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:48
2

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'G6 התחיל לרטוט פעם בכמה זמן'
G6 התחיל לרטוט פעם בכמה זמן
20/07/2017 | 18:03
14
76
לא מתקשרים, לא הודעה.
כמה פעמים של רטט רצוף ואז מפסיק עד לפעם הבאה.

איך מוצאים מה גרם לזה ומתקנים?
לצפיה ב-'לא מבין'
לא מבין
20/07/2017 | 20:41
2
55
מה זה רע?
נשים אוהבות...

לקחת בחיוך כמובן
לצפיה ב-'זה לא מחייך אותי'
זה לא מחייך אותי
20/07/2017 | 20:52
1
51
מחכה לתשובה רצינית
לצפיה ב-'זה פשוט הזקיר לי בדיחה'
זה פשוט הזקיר לי בדיחה
20/07/2017 | 21:27
41
סורי.
לצפיה ב-'יתכנו אי תאימות בין אפליקציות'
יתכנו אי תאימות בין אפליקציות
20/07/2017 | 21:26
1
36
יתכן חימום שמשבש פעולה. לנסות לשים אותו מוגבה מהמשטח כדי שאויר "ילטף"אותו מסביב. מה הטמפרטורה בחדר כשהרטט קורה?
קשה לזהות למה.
לצפיה ב-'זה קורה כשזה ביד שלי'
זה קורה כשזה ביד שלי
20/07/2017 | 23:17
35
גם בתוך מבנה עם מזגן
לצפיה ב-'אפל' שלא סגורה...'
אפל' שלא סגורה...
20/07/2017 | 21:35
8
60
לסגור את כל האפל'. אפילו, לכבות ולהדליק מחדש
לצפיה ב-'הפעלתי כבר כמה פעמים '
הפעלתי כבר כמה פעמים
20/07/2017 | 23:17
37
וזה לא עוזר
לצפיה ב-'זו תשובה רצינית?'
זו תשובה רצינית?
21/07/2017 | 15:42
6
12
לצפיה ב-'מה הבעיה?? זה בידיוק מה שקרה לי'
מה הבעיה?? זה בידיוק מה שקרה לי
21/07/2017 | 17:23
41
מסתבר שאיזה משחק של הילד היה פתוח (ועוד 20 אפל' אחרות אז לא שמתי לב)
לצפיה ב-'אצלי במכשירים אחרים'
אצלי במכשירים אחרים
21/07/2017 | 17:30
4
36
יש "מקש חם" בפינה השמאלית למטה, ההפוך למקש חם חזור, אני לא יודע לתאר בכתיבה. ושם לחיצה ארוכה מראה את כל האפליקציות שנפתחו. אפשר לסגור אחת אחת ולנסות אם יעזור.
לא מכיר איך מתנהג LG G6

לצפיה ב-'בכל מכשיר כמעט..רשימת אפל' פתוחות זה לחיצה על הריבוע'
בכל מכשיר כמעט..רשימת אפל' פתוחות זה לחיצה על הריבוע
21/07/2017 | 17:53
3
39
אבל לא כולם סוגרים אפל'. הן יכולות ליהיות פתוחות ימים
לצפיה ב-'נועד לפותחת השרשור עם בעיית הרטט'
נועד לפותחת השרשור עם בעיית הרטט
21/07/2017 | 17:55
10
לצפיה ב-'סוגרת אפליקציות כל הזמן'
סוגרת אפליקציות כל הזמן
22/07/2017 | 19:13
1
23
ועדיין רוטט לי מידי פעם
לצפיה ב-'איזו שהיא אפליקציה שמסומן לה לרטוט במקום להקפיץ הודעות.'
איזו שהיא אפליקציה שמסומן לה לרטוט במקום להקפיץ הודעות.
22/07/2017 | 20:00
28
צריך להכנס לאפליקציות אחת אחת ולראות מה מסומן בהתראות.
כמו כן להכנס להגדרות המכשיר - התראות - ולחפש סימונים חשודים.
לצפיה ב-'מחפשת המלצה לסמרטפון קטן, קל וזול על בסיס אנדרואיד '
מחפשת המלצה לסמרטפון קטן, קל וזול על בסיס אנדרואיד
20/07/2017 | 21:16
24
83
אני די קלולסית, אין לי מושג מה ההיצע בימינו... עד היום הייתי אישה של שח-נבון אחד (ולפניו רק נוקיות בשרשרת...). הראשון והיחיד שלי עד היום הוא סמסונג S3 מיני (כן כן, אל תצחקו). נקנה דרך אמזון ארה"ב (ונשאר עם רום מקורי) בפחות מאלף ש"ח לפני כארבע שנים, בתקופה שבה לכל מכריי היה סמסונג וזה מה שהכרתי ומצא חן בעיניי. הוא עדיין חי ועובד בסדר גמור בסה"כ, אבל ברור לי שצריך כבר לחשוב הלאה. אני אוהבת את ממדיו הקטנים (נכנס לי בקלות לכל כיס) ואת הפינות העגולות שלו, וסולדת ממפלצות ענק כבדות שאני רואה אצל אחרים. כשקניתי מכשיר קטן הפחידו אותי כאן שאצטער על כך, ולא, לא מצטערת לשנייה, להפך (מצטערת להיפרד ממנו ).

התכונות החשבונות ביותר מבחינתי הן קטן וקל. אני מבינה שכיום לא מייצרים כמעט מכשירים קטנים אבל אני מוכנה להתפשר (כמעט) על כל דבר אחר (למעט אמינות). לא אכפת לי שהוא לא מהיר (אני לא מאלה שחיים בסלולרי; רוב היום אני מול מחשב וכשאני בפעילויות חוץ אני לא צמודה למסך) ואמנם הצטערתי קצת שהמצלמה שלו חלשה, אבל אני מניחה שכמעט כל סלולרי היום יתעלה בקלות על הנתונים הבסיסיים שלו.

קניתי לו סוללה חלופית לפני שנה+ ואני משתמשת בכרטיס זיכרון 32GB, גם אלה שתי תכונות שאני מעדיפה לא לוותר עליהן (היכולת להחליף סוללה וכרטיס זיכרון). גם אשמח אם יהיה לו מקלט רדיו (לא יודעת אם זה עדיין סטנדרט כיום) כי אני מעדיפה בד"כ להאזין לרדיו ישירות (לא דרך אינטרנט). אני גם חובבת כפתורים פיזיים, הבנתי שגם הם הולכים ומתמעטים בימינו... אבל זה לא קריטי.

מבחינת מותג, אני נוטה יותר לכיוון מכשירים ממותגים מערביים (למעט אפל ) ופחות סיניים, ושמעתי לא מעט על בעיות בטיחות במכשירים סיניים כמו Huawei וכו' (טענות שהסינים יכולים לרגל באמצעותם... אני יודעת שזה נשמע פרנואידי אבל זה שמעתי את זה בזמנו ממקורות די אמינים). יש לי חברים עם מוטורולה ומשגע אותי ששם ה"כפתורים" הפוכים בתחתית (ימין שמאל) אבל אני מניחה שמתרגלים. בזמנו נדרש מעט זמן להתרגל מנוקיה לסמסונג, אבל אנחנו כבר 4 שנים יחד ונוח לי איתו...

מבחינת חנות, אני יכולה להביא מחו"ל (אירופה/ארה"ב) אם זה פותח אפשרויות או חוסך במחיר (אני לא רוצה ולא צריכה משהו יקר). אני רק לא יודעת מה אני רוצה כי אין לי מושג מה לרצות ומה בכלל יכול להתאים לדרישות שלי... אשמח להצעות / הכוונה / תובנות וכו'.

לצפיה ב-'רק הערה אחת - הכפתורים הפוכים אצל סמסונג, לא אצל כל השאר '
רק הערה אחת - הכפתורים הפוכים אצל סמסונג, לא אצל כל השאר
20/07/2017 | 22:12
6
23
לצפיה ב-'כבר לא. תבחר'
כבר לא. תבחר
21/07/2017 | 01:26
1
42
לצפיה ב-'הם עדיין הפוכים כברירת מחדל, פשוט עכשיו יש לך דרך לסדר אותם'
הם עדיין הפוכים כברירת מחדל, פשוט עכשיו יש לך דרך לסדר אותם
21/07/2017 | 11:04
31
כי הם תוכנתיים ולא חומרתיים.
לצפיה ב-'המ.. בטוח? נראה לי שגוגל במעבר מ-4.1.2 ל-4.3 שינו את המיקום'
המ.. בטוח? נראה לי שגוגל במעבר מ-4.1.2 ל-4.3 שינו את המיקום
21/07/2017 | 12:20
3
25
סמסונג נותרו "נאנמנים" כפי שהיה במכשיר הראשון.
אבל, אולי, השינוי שהיה ב-Android היה תלוי שפת המנשק.
אגב, לא רק אצל סמסונג, גם במכשירי Xiaomi החזור נמצא בצד ימין. ZTE "פתרו" בצורה חביבה את המצב, אין ציור או משהו מעין זה בכפתורי הניווט שאינם חלק מהמסך והגדרות אפשר לבחור איזה כפתור יהיה "לאחור" ואיזה אחד יהיה "יישומים אחרונים".
לצפיה ב-'אה, שפת ממשק! שכחתי לציין שאני מעדיפה עברית. זה אוטומטי?'
אה, שפת ממשק! שכחתי לציין שאני מעדיפה עברית. זה אוטומטי?
21/07/2017 | 12:50
1
24
בסמסונג הורדתי בשעתו more local2 או משהו כזה (ייתכן שאיני מדייקת בשם, אין לי כוח לטרוח, אתם ודאי יודעים למה הכוונה) והוא סידר את העברית במכשיר. אני יכולה לחיות גם עם תפריטים באנגלית, אני פשוט קצת עצלנית. (ואני גם ככה מתכתבת בעברית 99%, אז עדיף שזו תהיה בררת המחדל, ושיהיה יישור לימין וכיו"ב).
לצפיה ב-'מדיניות "שפת המנשק" משתנה מיצרנית ליצרנית'
מדיניות "שפת המנשק" משתנה מיצרנית ליצרנית
21/07/2017 | 14:04
21
בסמסונג ו-LG ייתכן ולא יהיה מנשק בעברית out of the box.

כל מכשיר עם אנדוראיד 4 ומעלה, לא אמורה להיות בעיה בכל הקשור לתמיכה בעברית. קרי, יישר לימין, כתיבה בעברית וכיוצ"ב. גם אם ה-UI יהיה באנגלית, לא אמורה להיות בעיה בשימוש שוטף במכשיר.
לצפיה ב-'אולי גוגל הם אלו שהחליפו את הכיוונים, אבל מה זה משנה?'
אולי גוגל הם אלו שהחליפו את הכיוונים, אבל מה זה משנה?
21/07/2017 | 13:06
14
אם "כולם" החליפו ואתה לא, האם זה אומר שאתה "נאמן למקורות"? אולי אתה עקשן ומקובע? בכל מקרה, זה אומר שאתה יוצא דופן.
לצפיה ב-'מה התקציב?'
מה התקציב?
20/07/2017 | 22:15
1
31
פירטת כל מה שחשוב לך, אבל כמה את מוכנה להשקיע במכשיר החדש?
לצפיה ב-'כמה שפחות... את הקודם קניתי בפחות מאלף ש"ח, כאמור'
כמה שפחות... את הקודם קניתי בפחות מאלף ש"ח, כאמור
21/07/2017 | 00:34
32
והדרישות שלי נותרו צנועות כשהיו... ממש לא מחפש משהו יקר ומשוכלל; מבחינתי זה בראש ובראשונה טלפון (בתוספת כמה גאג'טים בסיסיים) אני לא משגרת איתו לוויינים.
לצפיה ב-'במקרה שלך עדיף אייפון'
במקרה שלך עדיף אייפון
20/07/2017 | 22:50
4
56
לצפיה ב-'לא רוצה אפל, תודה'
לא רוצה אפל, תודה
21/07/2017 | 00:34
3
17
לצפיה ב-'ענין הריגול שעשע אותי '
ענין הריגול שעשע אותי
21/07/2017 | 06:42
1
59
בכל מקרה, קטן וקל, 
תבדקי בארהב, את המכשירים 
HTC  M9
Nextbit Robin 
Samsung Galaxy S6
אלו כולם עם מסכים קטנים יחסית 
האחרון די נפוץ בארץ וכבר נמכר יד2 בתקציב שרשמת, אני מניח שבארה"ב תמצאי חדש או לפחות Refurbished 
לצפיה ב-'אותי לא, ומתברר שגם לא הזיתי אותו... גיגלתי ומצאתי כמה כתבות'
אותי לא, ומתברר שגם לא הזיתי אותו... גיגלתי ומצאתי כמה כתבות
21/07/2017 | 13:24
41
אני זוכרת ששמעתי עליו לראשונה ממישהו שעוסק בתחום (אולי אבטחת מידע או משהו טכנולוגי אחר, וזה היה לפני כמה שנים, בתקופה ש-huawei לא הייתה שם מוכר בישראל) באיזשהו כנס או פודקאסט והוא דיבר על כך. כמו כן שמעתי מתישהו שבמערכות הביטחון (או אפילו למישהו שעובד ב"רפאל" וכיו"ב) אוסרים על העובדים להחזיק סמרטפון סיני (ואאל"ט גם מחשב נייד סיני וכיו"ב).

הנה כמה כתבות שליקטתי בנושא (והן רק חלק קטן...) משלל אתרי תקשורת ישראליים:

משחקי הריגול של וואווי
הצצה מאחורי המסכה של יצרנית הסמארטפונים הסינית שמנסה לכבוש את שוק הניידים הישראלי: העסקים עם הטליבן וממשלת איראן; התא הקומוניסטי בהנהלת החברה; הקשרים לסוכנויות הביון הסיניות; והחשש מדלתות אחוריות בציוד התקשורת שלה
‎מאת איל לוינטר  סין 12 בינואר 2016

שוב: יצרנית סמארטפונים סינית מחדירה וירוסים למכשיריה
יש לכם סמארטפון סיני? כדאי שתתחילו לדאוג לפרטיות שלכם. חברת אבטחת מידע ישראלית חושפת שוב וירוס שהוחדר למכשיריה של יצרנית הסלולר השישית בגודלה בעולם על ידי החברה עצמה. הוירוס יכול לגשת לכל המידע של המשתמש ולהוסיף, למחוק ולשנות תכנות ומידע. אז האם כדאי לקנות מכשיר סיני בזול?
חיים אבני 18.12.14 
http://www.kikar.co.il/159117.html

26 סוגי סמארטפונים נמכרו כשהם מכילים תוכנות ריגול : האם המכשיר שלכם ברשימה?
 סייבר | עודכן 18:25 04/09/2015
 יוסי לוי, נענע10 Online
http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1146684

מחקר: סמארטפונים סינים מגיעים עם תוכנות ריגול
חברה גרמנית זיהתה יותר מ-20 דגמי סמארטפונים סינים שמגיעים עם אפליקציות מזויפות שאוספות מידע על המשתמשים. חלק מהמכשירים נמכרים גם בישראל
יאיר מור | NEXTER | פורסם 06/09/15 

סמארטפונים סינים מספרים לסין כל מה שאתם עושים
חברות אבטחת מידע שוב גילו שסמארטפונים של מותגים סינים כוללים תוכנות שעשויות לשמש לריגול
יאיר מור | NEXTER | פורסם 22/11/16 07:00 

רכשתם סמארטפון של Xiaomi? נשבעתם אמונים למפלגה הקומוניסטית הסינית
הסמארטפונים האהובים של החברה הסינית שיאומי, אחת מחמש יצרניות הפלאפונים הגדולות בעולם, נחשדים בהפעלת מנגנוני צנזורה תוך אילוץ לקוחותיהם לחתום על הסכם הפעלה לפיו, "לא יחתרו תחת המדיניות הדתית הלאומית הסינית"
אמיתי זיו  20.06.2016 10:14

סמארטפונים של Blu הכילו רכיב ריגול סיני
חברת סייבר מצאה שבחלק ממכשירי יצרנית הסמארטפונים האמריקאית הושתל רכיב ששידר מידע אישי לשרתים בסין. הרכיב נמצא בשימוש של עוד עשרות יצרנים גם במערב
הראל עילם 16.11.16
https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,73...
לצפיה ב-'Sony Xperia Z1 Compact'
Sony Xperia Z1 Compact
21/07/2017 | 11:10
11
לצפיה ב-'אחד ממכשירי Sony Xperia compact לדורותיו (לא ה-Z1!)'
אחד ממכשירי Sony Xperia compact לדורותיו (לא ה-Z1!)
21/07/2017 | 11:52
4
43
לאחי יש "בעיה" דומה. הוא לא סובל מכשירים גדולי-מימדים.
בעבר הרחוק עשה שימוש ב-Galaxy Wonder i8150 (אם אני זוכר נכון את הדגם..) וממנו עבר -S2 i9100 גם מבית סמסונג ואיכשהו בלע את הצפרדע של הגודל של ה-S2 כי הבין שהחלופות האחרות יקרטעו.
כשה-S2 נרצח בידיו, למצוא לו מכשיר "קבע", לא היה דבר פשוט.
אחרי אי-אלו 'תלאות' קניתי לו Sony Xperia z3 Compact משומש בכמה מאות שקלים. מכשיר קטן מיידים (בייחוד בשוק של היום) ומצוין! מפרט של מכשיר דגל, כולל מצלמה מעולה, כמובן ביחס לתקופה בה המכשיר יצא לשוק. הוא משתמש במכשיר כ-18 חודשים ומאוד מאוד מרוצה. כל עוד החומרה של המכשיר תקינה, אין סיבה שהמכשיר יוחלף בשנים הקרובות.
המסך של המכשיר גדול יחסית - 5", אבל, המיידים הפיזיים של המכשיר צנועים. מהזכור לי פחות מ-13 ס"מ גובה בעוד שמכשירי 5" אחרים בד"כ עולים על 14 ס"מ. אפשר לבדוק (ואף להשוות) בין מכשירים באתר gsmarena.

מאז יצא ה-z5 compact ועוד דגמים אחרים של sony xperia עם השם קומפקט. סדרה z הייתה "סדרת הדגל" של sony (בדומה ל-S של סמסונג ו-G של LG), אולי היא עדיין כזו היום (ראיתי כל מיני אותיות שאני ל מכיר, כמו E, X וכד', כך שייתכן שהם עשו מיתוג מחדש).

shaulreznik המליץ על ה-z1 קומפקט, חד משמעית להתרחק ממנו. יש כשל תכנוני במכשירי ה-z1 ו-z2 (רגיל וקומפקט [לא נראה לי שיש z2 קומפקט]) שהמקרופון ממוקם בבסיס המכשיר ולא בחלק התחתון של המסך. הכשל התכנוני הזה גורם לכך שלא שומעים את המחזיק במכשיר בעת שיחות, אפשר למצוא בקלות מידע באינטרנט.

אם את נוטה לרכוש מכשיר חדש, סביר שמכשירי ה-compact יעלו יותר מ-1,000 ש"ח. המציאות הוא שמכשיר קטן מיימדים הוא זן הולך ונעלם (כשה-Note הראשון / השני של סמסונג יצאו עם מכשיר 5.5", אנשים תהו מי יקנה מכשיר עם מסך ענק שכזה...)
לצפיה ב-'לא התייחסתי למאפיינים אחרים שהזכרת'
לא התייחסתי למאפיינים אחרים שהזכרת
21/07/2017 | 12:25
28
1. ב-z3 compact יש אפשרות להכניס כרטיס זכרון. אם תבחרי בדגם אחר, לבדוק כל דגם.
2. הסוללה מובנית. אבל, גם היום היא מחזיקה לאחי ליומיים ללא הטענה (אא"כ הוא עושה שימוש בתוכנת ניווט למשך יותר מ-20-30 דקות ביום).
3. למכשיר יש מקלט רדיו. כמובן, יש צורך באוזניות.
4. אין כפתור פיזי בחזית המכשיר. עם זאת, בעיניי, היתרון הגדול של הכפתור הפיזי במכשירי סמסונג הוא היכולת "להעיר" את המכשיר בלחיצה על הפתור. את ה-z3 compact ניתן "להעיר" בהקשה כפולה על המסך, כך שאישית לא הייתי מרגיש בהעדר של הכפתור הפיזי. אגב, מבדיקות שעשיתי בעבר הרחוק (3-4 שנים) הכפתור הפיזי של סמסונג מייקר מאוד את העלות של חלקי חילוף.
לצפיה ב-'תודה, אכן אין לי כוונה לקנות יד2. יש לי כבר מכשיר משומש עובד'
תודה, אכן אין לי כוונה לקנות יד2. יש לי כבר מכשיר משומש עובד
21/07/2017 | 12:55
1
27
אם אני קונה חדש אני קונה חדש (הדגם עצמו לא חייב להיות חדש, אבל שהמכשיר לא יהיה משומש / מוחדש וכו'). אם יעלה קצת יותר לא נורא, אבל אין לי רצון לקנות מכשיר ב-2,000 ש"ח למשל, זה נראה לי מחיר מוגזם.
לצפיה ב-'אם כך, בררי מהו המכשיר החדש עם השם Xperia compact...'
אם כך, בררי מהו המכשיר החדש עם השם Xperia compact...
21/07/2017 | 14:02
17
... ובדקי אם הוא מתאים לצרכייך.
גודל מסך "אינו חזות הכל", כדאי להשוות גם את הגודל הפיזי של המכשירים אותם תשקלי לרכוש.
לצפיה ב-'Sony Xperia X Compact הוא הכי חדש מהם'
Sony Xperia X Compact הוא הכי חדש מהם
21/07/2017 | 16:42
6
לצפיה ב-'גלקסי S7, מסך 5.1 נמכר היום ב 1770 שח בארץ. מכשיר מעולה'
גלקסי S7, מסך 5.1 נמכר היום ב 1770 שח בארץ. מכשיר מעולה
21/07/2017 | 12:35
3
37
מסך שנחשב בימינו קטן. (יותר גדול מה 4 של ה S3 מיני שיש לך היום אבל אין טלפון אנדרואיד עם מסך 4 שיצא בזמן האחרון)
אם את יכולה להזמין בארהב באיביי אז זה יעלה 1150 שח.
(אני הזמנתי באיביי בזמן שהייתי בארהב, הגיע תוך 3 ימים למלון)
יש כרטיס זיכרון אין רדיו יש כפתור.
מאד ממולץ.

אם את ממש רוצה יותר קטן אז SAMSUNG GALAXY A3 יש לו מסך 4.7
יש כרטיס זיכרון ויש רדיו ויש כפתור.
או שתתחילי ללכת אחורה לדגמים שיצאו ב 2015 ומטה.
לצפיה ב-'תודה, אבדוק; אלה מכשירים שאפשר עדיין לקנות חדשים?'
תודה, אבדוק; אלה מכשירים שאפשר עדיין לקנות חדשים?
21/07/2017 | 12:58
2
65
ואם קונים בחו"ל, היה פעם איזה קטע שצריך להדליק שם עם סים מקומי כדי שזה יעבוד גם פה, זה עדיין תקף? (זו ממש לא בעיה ליישם, להפך, אני רק מבררת ליתר ביטחון כדי שלא יהיו הפתעות).
לצפיה ב-'כן אלו מכשירים שנמכרים חדשים S7 יצא ב 2016 A3 יש דגם של 2017'
כן אלו מכשירים שנמכרים חדשים S7 יצא ב 2016 A3 יש דגם של 2017
21/07/2017 | 13:41
27
למיטב ידעתי לתת הדגם של S7 שנמכר בישראל אין את עניין הנעילה.  SM-G930F.
אני קנית אותו באיביי בזמן שהותי בארהב ולא הייתה לי שום בעית נעילה.
אבל כדאי לבדוק במקום שבו קונים כי תלוי גם בארץ המיועדת המקורית של המכשיר.

ה A3 לא נמכר בארץ אז צריך לברר גם את עניין העברית.

לצפיה ב-'שימוש ראשון סים מקומי, מהידוע לי, רלוונטי רק למכשירי סמסונג.'
שימוש ראשון סים מקומי, מהידוע לי, רלוונטי רק למכשירי סמסונג.
21/07/2017 | 14:05
10
לצפיה ב-'תכלס, בשבילך, נראה לי שיתאים לך מכשיר מסדרת הj 2016 של סמסונ'
תכלס, בשבילך, נראה לי שיתאים לך מכשיר מסדרת הj 2016 של סמסונ
22/07/2017 | 13:12
31
קנית את ה s3 מיני כשהוא כבר אז נחשב חלש והסתדרת איתו יופי כמה שנים.
לכן, נראה לי שזו המלצה טובה בשבילך, להמשיך עם סדרות הביניים של סמסונג, רק חדש יותר. לדעתי יהיה לך הכי נוח.
לצפיה ב-'סיכום חווית ניוד 4 קווים סלולריים לחברה אחת'
סיכום חווית ניוד 4 קווים סלולריים לחברה אחת
21/07/2017 | 20:50
4
73
מ 3 חברות שונות.
בראשון הניוד התעכב ב 48 שעות (סופשבוע, כנראה תקלה בניוד)
בשני הסתיים כראוי
השלישי היתה תקלה שבה כ  8 שעות המספר היה מנותק (הוגשה תלונה למשרד התקשורת)
הרביעי הסתיים כראוי (עם הודעה מסלקום להחזיר את הסים או נחויב ב 59 שח)

ציון של 2 מתוך 4 הוא ציון גרוע לתהליך הניוד!!!
לצפיה ב-'אצלי עבר חלק'
אצלי עבר חלק
21/07/2017 | 21:35
1
57
לפני שבועיים ניידתי 4 קווים בו זמנית מפרטנר לפלאפון.
זה היה ביום חמישי בשעה 6 בערב.
למזלי כל הקווים נוידו תוך 20 דקות.
לצפיה ב-'משום מה ל 012 הניוד אורך 40 דקות.'
משום מה ל 012 הניוד אורך 40 דקות.
21/07/2017 | 22:11
50
והניוד היה בחלקים בגלל זמינות הסימים החדשים וזמינות הקווים לניוד

לצפיה ב-'כלום לא השתנה מאז 2013 הא...'
כלום לא השתנה מאז 2013 הא...
22/07/2017 | 08:41
1
46
אני ניידתי את הקו שלי מ012 לפלאפון ועבר חלק לגמרי האמת אבל זה לא משהו שמובן מאליו, עד היום
לצפיה ב-'קיצרו את הניוד מ 3 שעות ל 30 דקות, נכון?'
קיצרו את הניוד מ 3 שעות ל 30 דקות, נכון?
22/07/2017 | 11:21
30
אז למה ב 012 זה 40 דקות ובפלאפון זה 20 דקות

לצפיה ב-'קצת צחוק לשבת לחובבי משחקי הכס ( סירי )'
קצת צחוק לשבת לחובבי משחקי הכס ( סירי )
21/07/2017 | 23:04
56
לצפיה ב-'האם 019 מובייל מאפשרים שיתוף אינטרנט?'
האם 019 מובייל מאפשרים שיתוף אינטרנט?
21/07/2017 | 14:36
3
40
והכוונה, גלישה של המחשב הנייד/נייח באמצעות החיבור הסלולרי
או מה שנקרא internet tethering ?

כי בגולן אני יודע שאין בעיה, ואפילו בעבר הם אפילו הסבירו איך וכו'.

ובעצם, מי החברות שיש להן מדיניות נוחה בעניין הזה, וזה נחשב כשימוש הוגן ?
(כמובן במסגרת כמות ה-GB שבמסגרת החבילה)

תודה
לצפיה ב-'בכל החברות זה אמור להיות מותר במסגרת נפח הגלישה של החבילה'
בכל החברות זה אמור להיות מותר במסגרת נפח הגלישה של החבילה
21/07/2017 | 15:26
2
35
לפני כמה שנים פרטנר והוט עשו בלאגנים לאנשים, ומשרד התקשורת הוציא הנחיה (או משהו דומה) שאוסר עליהן להגביל את השימוש באינטרנט.
לצפיה ב-'ההנחיה נובעת מההגדרה של ניטרליות הרשת'
ההנחיה נובעת מההגדרה של ניטרליות הרשת
21/07/2017 | 20:01
1
15
לצפיה ב-'אבל ההגדרה לא הייתה חדשה כאשר פרטנר והוט הגבילו הפעלת נקודה '
אבל ההגדרה לא הייתה חדשה כאשר פרטנר והוט הגבילו הפעלת נקודה
21/07/2017 | 21:11
26
חוצמזה, אם אנחנו נלמד מהאמריקאים, אז אולי עוד עלולים לבטל את עיקרון נייטרליות הרשת.
לצפיה ב-'Samsung Galaxy S8 ותמונות מהWhatsApp'
Samsung Galaxy S8 ותמונות מהWhatsApp
21/07/2017 | 16:24
53
את זה שלא ניתן לבטל שתמונות שנשלחות אליי דרך הוואטסאפ לא יישמרו בגלריה כבר הבנתי,לעומת האייפון.

אבל גם אחרי שאני מוחקת תמונות שנשלחו אליי דרך הוואטסאפ מהגלריה,הן נשמרות תחת 'מדיה'. זאת אומרת,אם אני נכנסת למי ששלח לי את התמונה לוואטסאפ ולוחצת על התמונה היא נפתחת לי תחת מדיה למרות שכבר מחקתי אותה מהגלריה.

אוף,איך מבטלים את זה?
לצפיה ב-'SCREEN MIRRORING'
SCREEN MIRRORING
21/07/2017 | 13:56
27
היי

יש לי פלאפון של סמסונג וגם טלוויזיה של סמרט סמסונג

הצלחתי לצפות בטלוויזיה מהפלאפון אך לא  במסך מלאה

איך מגדילים את התמונה

תודה למשיבים

יוסי
לצפיה ב-'ניתן לעשות שימוש חוזר בSIM? ספציפית של רמי לוי'
ניתן לעשות שימוש חוזר בSIM? ספציפית של רמי לוי
19/07/2017 | 22:01
14
78
אני שבוע בחברה אחרת, לא מרוצה. 
רוצה לחזור לרמי לוי, שם הקליטה היתה לי מעולה.
הסים עדין אצלי בבית (לידע הכללי, צריך להחזיר לו אותו?)
האם יש אפשרות שאני אחזור (אנייד בחזרה לרמי לוי)
בלי לשלם עלות SIM? רמי לוי גובה 50 שח עלות סים, קשה לי להאמין שיוותר על עלות זאת.
לכן הפורום אולי יוכל לעזור לי מנסיונו. מישהו עשה זאת, איך בבקשה?

אגב, על איזה תשתיות רמי לוי עובד? מענין אותי לדעת למה עבד לי כ"כ טוב אצלו, ואילו בחברה אחרת עבד לי גרוע.

בנוסף זה יעזור לי, אם רמי לוי לא יהיה מוכן לוותר על עלות סים, שגם ככה אצלי בבית
אולי יש חברות שעובדות עם אותה תשתית, ונותנות ללקוח חדש SIM חינם
לצפיה ב-'מבחינת חוק הגנת הצרכן אתה זכאי לבטל את העסקה'
מבחינת חוק הגנת הצרכן אתה זכאי לבטל את העסקה
19/07/2017 | 22:34
8
63
תוך 14 יום ולחזור אל הסים הישן ולתוכנית הישנה (ככה אני מפרש את החוק אבל אני לא עו"ד).
רמי לוי רוכב על התשתיות של פלאפון.
כל הוירטואליות (שהן בעצם פלאפון) נמצאות על אותה תשתית
1. וואלה מובייל (ניתן להזמין סים באינטרנט או לרכוש בקופיס ב 5/6 ש"ח)
2. pmobile - כמדומני ניתן לקבל בחינם ב BUG או להזמין בחינם דרך אתר כמהזה
3. Hi Mobile
4. Kmobile - בקרביץ
5. Gini Mobile

לצפיה ב-'k-don'
k-don
19/07/2017 | 23:33
7
52
באמת, זה תופס גם פה?
שבוע זה עוד לא 14 יום, אז כל עוד אני בתוך ה 14 יום
אני באמת יכול לחזור לרמי לוי, בלי לשלם על SIM חדש?
איך זה יתבצע בדיוק, להתקשר אליהם ולבקש לחזור אל אותה תוכנית שהייתה לי?
אם כבר מדברים על זה, הייתי משלם 40 שקל על 8GB כשהיום אצל רמי לוי משלמים 30 על 8GB
כמה זה יהיה חצוף לבקש לשלם 30 ועדיין לא לשלם על SIM? כי כבר יש לי פשוט את הסים אצלי

שאר החברות שנתת אני מעדיף לחזק את רמי לוי, מאשר לחזק אותן
כי ברגע שרמי לוי לא יהיה וישארו רק הן, פלאפון תסגור אותן (תיאורטית) ונחזור לימים כמו פעם
לצפיה ב-'כמו שאמרתי, זו עסקת מכר מרחוק ולכן אפשר לבטלה'
כמו שאמרתי, זו עסקת מכר מרחוק ולכן אפשר לבטלה
20/07/2017 | 04:48
33
סתם עקב חרטה תוך 14 יום מים קבלת המסמכים.
איך מבטלים - תדבר עם 019 ועם רמי לוי ותעדכן אותנו.
ישנם דמי ביטול, רק שצריך לבר כמה הם
לצפיה ב-'תחליט אם אתה רוצה לבטל עסקה או לעשות עסקה חדשה.'
תחליט אם אתה רוצה לבטל עסקה או לעשות עסקה חדשה.
20/07/2017 | 05:10
28
רמי לוי לוקח גם דמי מעבר תוכנית - 30 שח

לצפיה ב-'אתה יכול לבטל עסקה חדשה, אתה לא יכול לחזור לעסקה הישנה....'
אתה יכול לבטל עסקה חדשה, אתה לא יכול לחזור לעסקה הישנה....
20/07/2017 | 12:02
4
31
לצפיה ב-'מאיפה אתה מביא את המידע?'
מאיפה אתה מביא את המידע?
20/07/2017 | 15:27
24
הוא מבטל עסקת ניוד
לצפיה ב-'אשמח לראות אסמכתא. תודה'
אשמח לראות אסמכתא. תודה
20/07/2017 | 18:30
2
8
לצפיה ב-'תקרא את חוק הגנת הצרכן. הוא מתייחס רק לביטול עסקאות. אין'
תקרא את חוק הגנת הצרכן. הוא מתייחס רק לביטול עסקאות. אין
20/07/2017 | 23:39
1
17
דבר כזה חידוש עיסקה שבוטלה.
מבחינת החברה הנעזבת הוא ביטל את ההסכם איתם.
אין בחוק חובה להחזיר לקוח שביטל הסכם.
ירצו יחזירו, לא לא ירצו לא יחזירו.

לצפיה ב-'נכון להיום, ברב המקרים ירצו להחזיר אותו אפילו בתנאים'
נכון להיום, ברב המקרים ירצו להחזיר אותו אפילו בתנאים
21/07/2017 | 06:49
14
יותר טובים ממה שהיו לו
לצפיה ב-'מיהי החברה האחרת? על איזו רשת היא רוכבת?'
מיהי החברה האחרת? על איזו רשת היא רוכבת?
19/07/2017 | 22:35
2
20
לצפיה ב-'k-don'
k-don
19/07/2017 | 23:31
1
43
019, טלזר
לצפיה ב-'019 רוכבים על הרשת של פרטנר.'
019 רוכבים על הרשת של פרטנר.
20/07/2017 | 04:42
22
לצפיה ב-'כן. לפני מספר חודשים בוצע תיקון לרישיונות חברות הסלולר'
כן. לפני מספר חודשים בוצע תיקון לרישיונות חברות הסלולר
20/07/2017 | 12:01
1
63
לחברות הסלולר אסור לגבות תשלום על סים שהיה בשימוש המנוי ועליהם להפעיל את הכרטיס במקום למכור לו חדש.
עם זאת, כדאי לבדוק מה בדיוק מופיע בהסכם שכן מותר לחברות לגבות "דמי חיבור".

נקודתית בחברת רמי לוי תקשורת -
עיין בכל סעיף 85 ברישיון. לעניין גביית תשלום עבור כרטיס שכבר מצוי אצלך, שים לב באופן נקודתי לסעיף 85ב(ז).

לעניין יתר שאלותיך:
1. רמי לוי עושה שימוש בתשתית של רשת פלאפון.
2. לרשת פלאפון יש "מותגים מוזלים" ביניהם:
- pmobile, תוכל לקבל סים ללא עלות בהצטרפות ברשת חנויות באג.
- wallamobile, תוכל לרכוש כרטיס סים בעלות של 5-6 ש"ח ברשת חנויות cofix ולבצע את ההצטרפות עצמאית דרך האינטרנט.
- kravitz mobile, הצטרפות ברשת החנויות קרביץ. אין לי מידע בנוגע לעלות כרטיס ה-sim.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/07/2017 | 17:03
28
חשבתי שאראה ב PDF סכום. אשאל טלפונית.
תודה רבה.
לצפיה ב-'מגן מסך ומגן לגלאקסי S8 - הצילו'
מגן מסך ומגן לגלאקסי S8 - הצילו
20/07/2017 | 23:26
29
היי,
קניתי את המכשיר.
יש לי מגן של spigen.
ניסיתי 2 סוגים של מגני מסך (זכוכית ופלסטיק) וזה פשוט לא עובד.
או שה-טאץ' נפגע או שהמגן מרים את מגן המסך.
משהו יכול להמליץ על מגן ומגן מסך שהולכים יחד עבור ה-s8

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה