לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אפלקציה לנהיגה'
אפלקציה לנהיגה
20/02/2017 | 20:42
1
19
מישהו מכיר אפלקציה טובה לנהיגה ו"ננעלת " תקין ..מקריאה הודעות ווטסאפ, sms, מתריאה על שיחה נכנסת וכו'

לצפיה ב-'Android Auto?'
Android Auto?
21/02/2017 | 14:05
לצפיה ב-'ברשותי נקסוס 5 שהפסיק לתפקד:'
ברשותי נקסוס 5 שהפסיק לתפקד:
19/02/2017 | 10:22
4
57
המכשיר ברשותי כמה שנים ואני מאוד נהנה ממנו. עד עתה ללא בעיות כלל. אתמול המסך התחיל לרצד וגם בגלישה המסך ריצד והיה קשה לקרוא את הכתב. כיביתי אותו וזה הפסיק אבל אחרי מספר שעות שוב החל ריצוד ושוב הפסיק. הבוקר עבד היטב, החל לרצד וכעת המסך מראה צבע סגול בהיר מנוקד בנקודות בהירות. לא ניתן לכבות את המכשיר. האם הנושא מוכר? היש משהו שאני יכול לעשות מלבד לפנות למישהו שמתמחה בתיקונים?
ואם צריך תיקון, היכן בנהריה מומלץ?
תודה למשיבים.
לצפיה ב-'בכללי ה nexus 5 קשישא'
בכללי ה nexus 5 קשישא
20/02/2017 | 14:20
37
מראה סימנים את התעייפות ,כנראה מנגנון השמדה עצמית .
לחיצה ארוכה  על כפתור ההדלקה גורמת לכיבוי ,ברם זה לא מבטיח שניתן יהיה להדליק אותו.
תיקון לא כדאי ,תחשוב על המכשיר הבא
לצפיה ב-'הנה רשימה של מעבדות בנהריה...'
הנה רשימה של מעבדות בנהריה...
21/02/2017 | 10:03
2
20

לשם פרופורציה הנה מחירון של תיקון מסך בנקסוס 5...

השאלה שצריכה להישאל האם שווה להשקיע 200 שקל בהחלפת מסך חדש לנקסוס 5...?!?!?!
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע.'
תודה רבה על המידע.
21/02/2017 | 12:31
1
14
כן. לי בהחלט שווה להשקיע 200 ש"ח בפאלפון מצוין ולא לקנות חדש בסכומים גבוהים פי כמה וכמה...למה זה מפתיע?
לצפיה ב-'אבל מי אמר 200 שקל?'
אבל מי אמר 200 שקל?
21/02/2017 | 13:28
5
אם אתה כבר נכנס למעבדה ,אל תקנה את הדיאגנוזה של כפור הפעלה תקול .
זו לא הבעיה .
בשביל פתיחה חיטוט וסגירה בלי לתקן ממש זה לא שווה.
קבל לפחות אחריות לתיקון.

לצפיה ב-'OP3 מול OP3T מול MI5'
OP3 מול OP3T מול MI5
21/02/2017 | 09:59
8
26
איזה מהם עדיף?
למה עדיף מה שהמלצתם?
האם למה שהמלצתם עדיף יבואן רשמי או לא?

מבחינת ביצועים ודרישות:
מהיר בעובודה גם כשכמה אפליקציות עובדות במקביל.
הכי דומה בממשק ל-G2
מצלמה טובה עם מייצב (רצוי)
סוללה חזקה ומעבד חזק.
לצפיה ב-'את קונה מכשיר כל חצי שנה.'
את קונה מכשיר כל חצי שנה.
21/02/2017 | 11:26
1
8
לצפיה ב-'בכלל לא. מבררת הרבה אבל לא כולם בשבילי'
בכלל לא. מבררת הרבה אבל לא כולם בשבילי
21/02/2017 | 12:05
11
הפעם בשבילי ה-G2 כבר ממש מזייף
לצפיה ב-'תעברי על המאפיינים '
תעברי על המאפיינים
21/02/2017 | 11:32
2
22

OP3T עדיף. מכשיר חדש יותר, עם סוללה חזקה יותר, הממשק שלו הרבה יותר נוח מאשר זה של Xiaomi, המעבד חזק יותר וכן הלאה.
לצפיה ב-'אני לא מבינה גדולה אבל בהרוב הם דומים'
אני לא מבינה גדולה אבל בהרוב הם דומים
21/02/2017 | 12:13
9
יש הבדל במעבד, הבדל קטן. יש הבדל בסוללה. ויש הבדל בגודל המסך, ששם המי 5 יותר נוח לי ביד

לצפיה ב-'האם כדאי יבואן רשמי או לא?'
האם כדאי יבואן רשמי או לא?
21/02/2017 | 12:17
9
במכשיר זה כדאי לחפש דילים בחנויות הסלולאר?
לצפיה ב-'לא מכיר את ה-MI5, אבל השאלה בין ה-OP3 ל-OP3T זה טיב הדיל'
לא מכיר את ה-MI5, אבל השאלה בין ה-OP3 ל-OP3T זה טיב הדיל
21/02/2017 | 11:44
2
14
ההבדלים בינהם קטנים יחסית (סוללה, מצלמה קדמית).
לדעתי, ההפרש במחיר בעיקר בארץ לא מצדיק.
לצפיה ב-'אז לדעתך עדיף את ה-OP3?'
אז לדעתך עדיף את ה-OP3?
21/02/2017 | 12:16
1
8
האם כדאי עם אחריות יבואן רשמי או לחפש דילים בחנויות הסלולאר?
לצפיה ב-'שוב, זה תלוי בדיל ובהדגשים'
שוב, זה תלוי בדיל ובהדגשים
21/02/2017 | 12:55
8
אם סוללה ומצלמת הסלפי מאד חשובים לך אולי שווה להעדיף את ה-T בשביל 100-200 ש"ח.
ברכישה מחו"ל ההפרש קטן (וגם כבר אי אפשר להשיג את ה-3), אבל בארץ ההפרש הרבה יותר גדול.

אני לא הייתי נותן משקל ליבואן "רשמי", חלק מהלא רשמיים גם נותנים שנתיים "אחריות".

לצפיה ב-'מכשיר נקנה לפני יום ואני מתחרט'
מכשיר נקנה לפני יום ואני מתחרט
19/02/2017 | 19:58
7
84
האם ניתן להחזיר/להחליף ?
לצפיה ב-'אם הוא נפתח ונערכה אקטיבציה , אני חושב שלא '
אם הוא נפתח ונערכה אקטיבציה , אני חושב שלא
19/02/2017 | 20:57
27
לצפיה ב-'איזה מכשיר רכשת...???'
איזה מכשיר רכשת...???
20/02/2017 | 08:24
5
48
ולמה אתה מתחרט...???
לצפיה ב-'J7'
J7
20/02/2017 | 11:25
4
63
ברשת כתוב בהרבה מקומות שיש לו מצלמה טובה.
ההגדרה הנכונה היא "מצלמה טובה ביחס למחיר" - וזה לא מספיק טוב בשבילי.

הסכימו להחליף לי ל S6 (מצלמה פשוט מדהימה).
לצפיה ב-''
21/02/2017 | 09:10
3
36
זה נכון שהמצלמה 16 מגה פיקסל + מייצב תמונה אופטי מצויינת בסמסונג S6...

אבל למכשיר יש בעיה עם סוללה חלשה של 2550 מילי אמפר שעה, שזה אומר שלפחות פעמיים ביום יש צורך בלהטעין את הסוללה...
חוץ מזה מדובר במכשיר יקר ולא משתלם שנמכר במחיר של 2200 שקל מכשיר יבואן רישמי...

אני הייתי שוקל לוותר על הסמסונג S6, וללכת לכיוון סמסונג J7 PRIME... 

1) מצלמה 13 מגה פיקסל טובה...
2) סוללה שלו 3300 מילי אמפר שעה מחזיקה יום וחצי בשימוש אינטנסיבי...
3ׂ) מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה...
4) GORILLA GLASS...
5) RAM 3072...
6) חיישן טביעת אצבעות...

הנה שני חוות דעת על המצלמה של הJ7 PRIME...

Galaxy J7 Prime מצויד במצלמה זהה לקודמו – 13 מגה פיקסל, צמצם של f/1.9 ופלאש LED בודד, עם תמיכה בווידאו ברזולוציית 1080p בלבד.
בדומה ל-J7 2016, גם כאן המצלמה מספקת תוצרים ברמה גבוהה יחסית לקטגוריה; למעשה, מדובר כנראה במצלמה הכי טובה ברמת המחיר הזו שתמצאו. התמונות מצטיינות בצבעים עשירים, פירוט טוב מאוד, חדות גבוהה ומראה כללי מעולה כמעט בכל פריים. הטווח הדינמי מעט צר ובחלק מהסצנות האזורים הבהירים נטו קצת להישרף, אבל לא כתופעה גורפת. מבט מדוקדק בעומק התמונה חשף שהפירוט העדין קצת לקוי, אבל שוב – ביחס לציפיות התמונות נהדרות. אגב, הצלחנו לקבל תמונות יפות מאוד גם בבית ואפילו תמונות לא רעות בחושך, אם כי הפירוט מן הסתם יורד משמעותית.
ממשק המצלמה נוח מאוד, עם גישה מידית לצילום וידיאו מהמסך הראשי. בדומה למכשירי הדגל של סמסונג, גם כאן תוכלו להזניק את המצלמה מכל מצב (גם כשהמסך כבוי וגם מתוך אפליקציה אחרת) באמצעות לחיצה כפולה על כפתור הבית, פיצ'ר אהוב ששמחנו למצוא במכשיר הזה 
https://www.wisebuy.co.il/proreview.aspx?productid=932854

המצלמה זהה לזו של ה-J7: רזולוציית 13 מגה פיקסל, וצמצם ברוחב f/1.9 באופן מפתיע היא מצויינת: מהירה יחסית ומצלמת באור יום תמונות חדות, ממוקדות ונאות. בצילום בתוך חדרים או בחוץ בחושך מהירות המיקוד יורדת, והתמונות מעט מגורענות אבל לא ברמה בלתי נסבלת. אין ספק, המצלמה הזאת לא מתקרבת לזו של ה-Galaxy S7, אבל היא לא מתיימרת לעשות זאת. ברמת המחיר של ה-J7 Prime המצלמה הזאת היא בין הטובות בשוק 
http://www.hafizim.co.il/2017/01/samsung-galaxy-j7-prime.html

למען הפרופורציה הנה המחיר של J7 PRIME...

לצפיה ב-'זה רק מספרים ,הסוללה של s6 חזקה יותר משל מכשירים כמו op3'
זה רק מספרים ,הסוללה של s6 חזקה יותר משל מכשירים כמו op3
21/02/2017 | 11:38
16
lg למיניהם ועוד למרות שאתה טוען שהיא חלשה , מספרים לא מספרים את הסיפור המלא.
לצפיה ב-'השוויתי בין 2 המצלמות'
השוויתי בין 2 המצלמות
21/02/2017 | 11:49
1
25
המצלמה של הS6 פשוט מדהימה, של הJ7 גרועה.

בשביל מה כל המלל הזה ?...
לצפיה ב-'ככה הוא יודע לענות - "להקיא" מפרטים'
ככה הוא יודע לענות - "להקיא" מפרטים
21/02/2017 | 11:58
17
כנראה מתוך מחשבה מוטעית ש"מלל" זה אותו דבר כמו "תוכן" .
לצפיה ב-' שאלה בקשר לממשק miui של שיאומי '
שאלה בקשר לממשק miui של שיאומי
19/02/2017 | 10:07
9
66
למה יש אנשים שאוהבים אותו 
ולמה יש אנשים שממש שונאים אותו 

את השנאה בעבר עוד אפשר איך שהוא להבין מפני שעד גירסא 8, העברית של הממשק היתה גרועה ומלווה בערימות של באגים 

מגירסא 8 הממשק מתורגם לעברית על ידי היצרן שיאומי, וגם הבאגים הרבים שהיו בעבר נעלמו כמעט לגמרי 

בכל אופן, למרות שכבר אין בעיות עם העברית
עדיין התגובות על הממשק נעות בין זה שהממשק טוב מאוד או לחלופין תגובות שהממשק עדיין גרוע מאוד 

מי צודק 
לצפיה ב-'יש כבר גירסא חדשה MIUI 8.2.'
יש כבר גירסא חדשה MIUI 8.2.
19/02/2017 | 10:49
48
לצפיה ב-'הנה כמה טיעונים בעד ונגד'
הנה כמה טיעונים בעד ונגד
19/02/2017 | 15:09
5
70
למה אוהבים
המון אפשרויות FINE TUNING אפשרות קלה להוסיף מטרידנים לרשימת BLACKLIST
המכשירים עצמם זולים ואנשים בעלי תקציב מוגבל , באופן טבעי יגנו על הבחירות שלהם וישבחו אותם . לא כולם (זו הכללה) אבל אני מניח שהרבה שקנו את המכשיר בגלל המחיר (ותמורה טובה לכסף, אין ויכוח) ולא בגלל הFEATURES

למה שונאים
צבעים צעקניים, הרבה פונקציות שמישות רק בסין עצמה
מערכת MIUI עצמה צורכת המון משאבים ומעמיסה את זכרון הRAM.
רומים בעיתיים והמון אנשים לא יודעים איך להחליף הרום הרע מהחנות לרום הגלובלי.
מע אבטחה כברירת מחדל מונעת קבלת התראות וואטסאפ ופייסבוק כשהמכשיר בסטנד ביי. לא כולם יודעים איך להכנס להגדרות ולהגדיר שאפליקציות מסוימות לא "יסגרו ברקע". ואז לא מקבלים אתראות , נכנסים לAPP מדי פעם ופתאום קופצות עשרות הודעות מהשעה האחרונה (זה מאד מעצבן)
לצפיה ב-'האם תוכל להסביר בבקשה'
האם תוכל להסביר בבקשה
19/02/2017 | 17:30
4
59
איך אפשר להגדיר שאפליקציות מסויימות לא ''יסגרו ברקע''.
אני מתכוון בעיקר לוואטסאפ שנסגרת כל הזמן אצל מישהו קרוב שיש לו מכשיר עם MIUI.
כמה שניסיתי לסדר לו את זה - נכשלתי.
אישית אינני אוהב את MIUI ובכלל את המכשירים הסיניים אחרי שגיליתי שהם עמוסים בבעיות מבעיות שונות, כולל ריגול בחלק מהם, אך בסביבה יש כאלה שהמחיר הזול של שיאומי (הסיבה העיקרית) גורם להם לקנות מכשירים כאלה.
ואח''כ הם באים אלי עם "אבי, מה עושים???"...
לצפיה ב-'לא אמור להיות הבדל...'
לא אמור להיות הבדל...
20/02/2017 | 10:11
1
36
בין מכשיר עם רום גלובאלי נקי עם אפליקציות של גוגל, לבין מכשיר עם רום סיני מלא בזבל...???

בהגדרות הסוללה ניתן לבחור שהאפליקציות ישארו פתוחות, ושהמשתמש בעצמו יכבה/יסגור/ינעל אותם...
לצפיה ב-'אינני יודע, לכן שאלתי את ג'ורג' המנהל ואמתין לתשובתו.'
אינני יודע, לכן שאלתי את ג'ורג' המנהל ואמתין לתשובתו.
20/02/2017 | 10:41
9
לצפיה ב-'אני לא זוכר בעל פה'
אני לא זוכר בעל פה
20/02/2017 | 14:03
1
47
זה אמור להיות בהגדרות סוללה יש להכניס את אותם apps לרשימה ה"לבנה" whitelist
 מכשירי מייזו אני יכול להביא צילום מסך.  שיאומי אין ברשותי כבר כמה חודשים 
לצפיה ב-'ננסה לבדוק, תודה.'
ננסה לבדוק, תודה.
20/02/2017 | 14:16
8
לצפיה ב-' תשמעו סיפור מצחיק בקשר לממשק miui'
תשמעו סיפור מצחיק בקשר לממשק miui
21/02/2017 | 09:51
1
29
אתמול התקשר אלי חבר ששאל אותי האם שיאומי redmi note 3 pro עם אחריות יבואן רשמי ל5 שנים שווה 700 שקל 

שאלתי אותו מאיפה משיגים מכשיר כזה חדש ב700 שקל 

אז הוא סיפר לי שידיד שלו רכש את הredmi note 3 pro דגם 32 גיגה ב1300 שקל עם אחריות של יבואן רישמי ל5 שנים 

לאחר שימוש של 48 שעות הוא החליט שהמכשיר לא מתאים לו, יען כי הוא לא מצליח להסתדר עם ממשק הmiui של שיאומי, הוא טען שהממשק מסובך וההתעמקות במכשיר גרמה לו כאבי ראש 

מבחינתו לא איכפת לו למכור את המכשיר אפילו ב700 שקל העיקר להיפטר ממנו 
לצפיה ב-'החלטה פזיזה'
החלטה פזיזה
21/02/2017 | 11:36
13
הרי הוא יכול להתקין על המכשיר רום אחר עם ממשק נורמלי 
לצפיה ב-'"דיל היום" ב-amazon.de. מכשיר Moto g4 Plus ב-212 אירו'
"דיל היום" ב-amazon.de. מכשיר Moto g4 Plus ב-212 אירו
20/02/2017 | 13:39
4
69
שחור / לבן. מחיר סופי, כולל משלוח ומיסים: 212-213 אירו.

מדובר ב-Plus לא ב-g4 "הרגיל".
לצפיה ב-'מחיר מצוין אך מוטו ג'י5פלוס קרוב, עם מעבד 625 חזק וחוסך סול '
מחיר מצוין אך מוטו ג'י5פלוס קרוב, עם מעבד 625 חזק וחוסך סול
20/02/2017 | 20:01
26
מחיר מצוין אך מוטו ג'י5פלוס קרוב, עם מעבד 625 חזק וחוסך סוללה
לצפיה ב-'איפה רואים את המפרט הטכני,תדרים של הדגם הספציפי?'
איפה רואים את המפרט הטכני,תדרים של הדגם הספציפי?
20/02/2017 | 22:51
1
10
לצפיה ב-''
21/02/2017 | 09:30
21
מוטורולה G4 PLUS...

הדגם XT 1644...
לצפיה ב-'כאבי עיניים וראש אחרי רכישת טלפון חדשת עזרה בבקשה!'
כאבי עיניים וראש אחרי רכישת טלפון חדשת עזרה בבקשה!
21/02/2017 | 02:59
4
41
שלום רב ותודה מראש לכל העזורים על הזמן והמאמץ שלכם!
אז ככה, ביום ראשון ההזה בבוקר קניתי לי טלפון SAMSUNG GALAXY J3
רכשתי גם בחנות מגן זכוכית למסך אבל לא יודע לי אם זה עם משמש כ ANTIGLARE.
כבר בתחילת השימוש התחלתי להרגיש שהעיניים שלי נורא מתאמצות וכאבי ראש תוך כדי שימוש במכשיר וגם שעות לאחר השימוש ועד עכשיו ( כמעט יומיים אחרי הרכישה) מספיק שאני משתמש במכשיר כמה עשרות שניות ומתחיל להרגיש דקירות בראש
לפני כן היה לי SAMSUNG GALAXY S3 I900
ולא היו לי בעיות בכלל בעיניים וכאבי ראש.
ה DISPLAY זה SUPER AMOLED בשניהם גם כמעט הכל זהה ברזולוציה והשאר.
ב GALAXY S3 U900 שהיה לי זה:
Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 4.8 inches (~65.9% screen-to-body ratio)
Resolution 720 x 1280 pixels (~306 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Corning Gorilla Glass 2
  - TouchWiz UI

ובמכשיר הנוכחי שיש לי ש GALAXY J3
Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 5.0 inches (~68.2% screen-to-body ratio)
Resolution 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Asahi Dragontrail Glass

אני נורא מבולבל וכמובן מתוסכל גם, בכוונה בחרתי מכשיר עם מאפייני מסך כמה שיותר דומים לגלקסי S3 I900 שהיה לי כדי שהעיניים הסופר רגישות שלי לא יציקו אבל הנה זה קורה לי, כבר היה לי בעיה בעברה עם מחשב נייד ASUS שהעיניים והראש שלי נורא כאבו בכלל ה GLOSSY SCREEN שבו, נאלצתי למכור אותו ב יד 2 ויצאתי מופסד ב 500 ש"ח, אז קניתי בכוונה מחשב נייד DELL VOSTRO עם מסך מט ולא היה אף בעיות. אני לא רוצה שוב להפסיד במקרה הטוב 200 שקל ע"י זה שאצטרך למכור אותו ב יד 2, אני מאוד מרוצה מהטלפון ואשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא פתרון לבעיה עם הידע שלכם.
הורדתי והפעלתי בטלפון את האפליקציה
BLUELIGHT FILTER NIGHT MODE
שעושה את המסך עם פחות בוהק בצורה די משמעותית שאמור להקל על העיניים אבל לא מרגיש שזה עוזר.
יש לכם איזו המלצה מה כדאי לי לעשות? אולי עם הזמן העיניים שלי יתגרלו אבל אני די בספק, יכול להיות שהמגן מסך זכוכית שהמוכר שם לי זה משגורם לנזק שהוא לא ANTIGLARE או שאין קשר? לנסות להוריד אותו ולהדביק את המגן מסך זכוכית שהיה לי ב גלקסי S3 I900 שהפסיק לעבוד?
אשמח לכל עזרה אפשרית, אני די מבואס, המכשיר עלה לי 680 שקל וגם קניתי בחנות את המגן מסך זכוכית + מגן סיליקום יחד ב 150 שקל ( אני יודע, יצאתי פראייר, אבל זה כבר נעשה) אם לא אצליח למצוא פתרון לבעיה אאלץ למכור אותו ב יד 2 וכבר אלך על מכשיר שיש לו מסך LCD ולא SUPER AMOLED    שאחרי קריאה רבה עליו מסתבר שהוא מעמיס על העיניים וגם עוד אנשים התלוננו על אותה בעיה, למרות שבגלקסי הקודם היה לי את זה ולא גרם לבעיות, אני ממש מתוסכל ומבולבל!
תודה שוב לכולם לסליחה על האורך במכתב , פשוט רציתי לתת לכם כמה שיותר פרטים בבעיה שלי לקראות אם אולי תוכלי למצוא דרך לעזור לי.
תודה שוב לכולם!
לצפיה ב-'אין קשר'
אין קשר
21/02/2017 | 04:37
10
לצפיה ב-'תנסה להוריד אץ הבהירות שלו למינימום האפשרי'
תנסה להוריד אץ הבהירות שלו למינימום האפשרי
21/02/2017 | 07:38
21
מעבר לזה אני לא רואה שיש מה לעשות. זו הטכנו' של המסך הזה..אין איך לשנות.
לצפיה ב-'בגדול..'
בגדול..
21/02/2017 | 08:13
1
29
מדובר על כמעט אותו גודל של מסך (הבדל זניח ) , אותה רזולוציה , כמעט אותה צפיפות פיקסלים ( שוב הבדל זניח ) ובכל זאת לא נח לך .
אצלי אישית כשחוויתי כאבי ראש ועיניים בעקבות שימוש מרובה בהרבה מסכים ( מחשב + סלולר ) וכשבהירות המסכים גרבה לי לצריבה בעיניים , ניגשתי לאופטיקאי מומלץ וטיפלנו בבעית העיניים  . אבל זה רק אני ...
לצפיה ב-'מהיא התופעה?'
מהיא התופעה?
21/02/2017 | 08:33
25
האם הבעייה היא אישון גדול שגורם לסינוור והמאמץ לכיווץ מתמיד גורם גם לכאב ראש?
ומה הפתרון?
לצפיה ב-'איך עושים שצלצול יהיה מנגינה? כמו סופרנוס, וכו''
איך עושים שצלצול יהיה מנגינה? כמו סופרנוס, וכו'
19/02/2017 | 22:55
15
37
אני מתכוון שמתקשרים אלי
לצפיה ב-'קודם כל אתה צריך שיהיה לך את הקובץ המוסיקלי המתאים במכשיר.'
קודם כל אתה צריך שיהיה לך את הקובץ המוסיקלי המתאים במכשיר.
20/02/2017 | 05:42
14
26
ואז אתה לוחץ על שם הקובץ במנהל קבצים (כפי שכבר הסבירו לך) ובתפריט שיפתח אתה מסמן "הגדר כצלצול".
לצפיה ב-'תודה. למעשה מדובר על קבצי שמע? רינגטונים? '
תודה. למעשה מדובר על קבצי שמע? רינגטונים?
20/02/2017 | 06:08
2
22
אחפש מאגר צלצולים בחינם של סרטים וכו'

אלא אם זה עולה כסף..
לצפיה ב-'יש את האפליקציה של ZEDGE'
יש את האפליקציה של ZEDGE
20/02/2017 | 08:28
26

יש לך שם גם תמונות רקע וגם רינגטונים והכל בחינם ...
לצפיה ב-'הדרך הקלה'
הדרך הקלה
20/02/2017 | 14:07
22
נכנסים ליוטיוב, מחפשים את הפסקול הרצוי (נניח, sopranos theme), מורידים בעזרת http://www.youtube-mp3.org/

אח"כ חותכים בעזרת http://mp3cut.net/
לצפיה ב-'יש לו שיאומי , לפי מה שאני זוכר זה לא ככה שם'
יש לו שיאומי , לפי מה שאני זוכר זה לא ככה שם
20/02/2017 | 06:41
10
31
צריך ליצור תיקיה מיוחדת ולהעביר לשם את מה שרוצים .
לצפיה ב-'מתוך ניסיון עם כמה מכשירי שיאומי שעבדתי עליהם'
מתוך ניסיון עם כמה מכשירי שיאומי שעבדתי עליהם
20/02/2017 | 07:09
9
45
ואשר אחד מהם היה אצלי לתקופה קצת יותר ממושכת (סיפרתי על כך בעבר), אכן זה בעייתי קצת יותר בשיאומי מאשר בסמסונגים למשל, אך אין צורך להעביר את הקבצים לתיקיה מיוחדת, אלא נכנסים דרך הגדרת צלצולים לתיקיה מקומית כלשהי שבה נמצאים הקבצים.

כברירת מחדל המערכת הלא נחמדה (לטעמי האישי) של שיאומי (ודובר עליה אתמול) נכנסת לבחירת קבצים שעולים כסף, אך יש אפשרות לבחירת קבצים מקומיים. 

**בעריכה רק תיקוני שגיאות כתיב.
לצפיה ב-'אתה סותר את עצמך .'
אתה סותר את עצמך .
20/02/2017 | 09:26
8
33
אין צורך להעביר את הקבצים לתיקיה מיוחדת, אלא נכנסים דרך הגדרת צלצולים לתיקיה מקומית כלשהי שבה נמצאים הקבצים.

איך הקבצים מגיעים לשם ?
ומה זה תיקיה מקומית כלשהיא ?
לצפיה ב-'איך אני סותר את עצמי?'
איך אני סותר את עצמי?
20/02/2017 | 09:33
7
26
מילא אם היית כותב שלא הבנת משהו ואתה מבקש הסבר.
אבל אתה כהרגלך שולל את מה שאני כותב כדבר ראשון.
אנא קרא שוב את תגובתי הקודמת, תנסה להבין את הדברים שכתבתי בעברית מאוד ברורה, ואם באמת לא תבין תכתוב שלא הבנת ואנסה להסביר לך זאת בצורה שאולי תהיה ברורה יותר.
אבל דבר ראשון תנסה להבין את שכתבתי לעיל בתגובה הקודמת ושאין בה כל סתירה לעצמי אלא אולי חוסר הבנה שלך.  וזה בסדר לא להבין דברים על הפעם הראשונה...
לצפיה ב-'ושוב , תקרא את מה שכתבת'
ושוב , תקרא את מה שכתבת
20/02/2017 | 10:18
6
22
אין צורך להעביר את הקבצים לתיקיה מיוחדת, אלא נכנסים דרך הגדרת צלצולים לתיקיה מקומית כלשהי שבה נמצאים הקבצים ( זה אתה רשמת ) .
איך הקבצים מגיעים לשם ? דרך טלפתיה
ומה זה תיקיה מקומית כלשהיא ? האם זאת לא תיקיה מיוחדת ששם נשמרים הקבצים ואליה מעתיקים את השירים שרוצים שישמשו כצלילים .
לצפיה ב-'אני לא צריך לקרוא את מה שכתבתי...'
אני לא צריך לקרוא את מה שכתבתי...
20/02/2017 | 10:40
5
24
עדיין אין לי בעייה בהבנת הנכתב...
אבל מכיוון שאתה באמת עושה רושם שאתה מתקשה בהבנת הנקרא, אסביר זאת ככה:
בכל המכשירים שלי וגם במכשירים שלך ושל השואל יש תיקיות שונות ומשונות, שיש בהם קבצים שונים ומשונים.
כאלה הן למשל תיקיות שנושאות שמות כמו MUSIC, SOUND, וגם בתיקיית הורדות ובתיקיית הוואטסאפ.  
אלה רק 4 דוגמאות לתיקיות שאינן מיוחדות לצלצולים, אך אצלי בכולן יש קבצי מוסיקה שונים שאפשר להשתמש בהם לצורך צלצולים.

אתה כתבת שיש צורך להעביר את הקבצים לתיקיה מיוחדת ושזה לא אפשרי בשיאומי.  
אני מציע שנעצור כאן כדי למנוע ויכוח מיותר.  כדי לגרום לך נחת אסכם זאת כ''קצר בתקשורת''.
לצפיה ב-'איפה ראית שרשמתי שזה לא אפשרי ?'
איפה ראית שרשמתי שזה לא אפשרי ?
20/02/2017 | 11:49
4
27
צריך ליצור בשיאומי תיקיה מיוחדת שנקראת ringtones כי רק משם הוא יכול לקבל צלצולים.

את השיאומי לא מעניינת שום תיקיה אחרת במקרה הזה ולכן היא מיוחדת לזה בלבד.

לי במכשיר אין תיקיות ,, בעצם יש רק שלא כל זב חוטם יכול להגיע אליהן.
לצפיה ב-'אתה טועה וחבל שאתה גם מטעה'
אתה טועה וחבל שאתה גם מטעה
20/02/2017 | 12:20
3
29
הסברתי ואסביר שוב כי אתה לא קולט ובמקום זה אתה ממשיך לזלזל באחרים במקום להביט במראה וליטול קורה מבין עיניך:
השיאומי לוקח כל קובץ מוסיקאלי מכל תיקיה שהיא והופך אותו לרינגטון.
למה אתה מתווכח עם בן אדם שמסביר לך שעשה זאת יותר מפעם אחת?
למה אתה חושב שאתה יודע ואחרים לא יודעים???
הגיע הזמן שתבין ושאחרים יבינו שאתה טועה ומטעה.
וזה שאין לך תיקיות... הצחקתני צחוק גדול.  אם יש לך מכשיר סלולרי מכל סוג ועם כל מערכת הפעלה הרי שיש בו תיקיות, בין אם הסתרת את כולן ובין אם הן גלויות.
וכאן אני עוצר כי חבל''ז איתך.
לצפיה ב-'שוב בעיה בהבנת הנקרא '
שוב בעיה בהבנת הנקרא
20/02/2017 | 23:21
2
15
לי במכשיר אין תיקיות ,, בעצם יש רק שלא כל זב חוטם יכול להגיע אליהן.
לצפיה ב-'והיא שלך כמובן. '
והיא שלך כמובן.
21/02/2017 | 05:39
1
15
גם הזלזול שלך באחרים כל כך בוטה ומגעיל שמעיד רק על הכותב עצמו שהוא זה שאתה רואה כשאתה מביט במראה.
תמשיך ככה, לתפארת הפורום...
לצפיה ב-'הנה , שוב הג׳ורה יוצאת .'
הנה , שוב הג׳ורה יוצאת .
21/02/2017 | 14:04
לצפיה ב-'הוספת טעינה אלחוטית למכשיר לא תומך... אפשרי? מעשי?'
הוספת טעינה אלחוטית למכשיר לא תומך... אפשרי? מעשי?
20/02/2017 | 14:41
7
33
שוקל לקנות OP3 (עם או בלי T) אבל ממש אוהב את הטעינה האלחוטית שיש לי בכמה המכשירים האחרונים שעברו תחת ידי (S6, נקסוס 5 וגם 6)
אז האם יש דרך פשוטה, עובדת, ושאפשר לחיות איתה ביום יום להוסיף יכולת טעינת QI למכשיר כמו OP3 או כל מכשיר אחר שלא תומך בזה מן הקופסא?
לצפיה ב-'פשוטה לא. גם עובדת לא בהכרח'
פשוטה לא. גם עובדת לא בהכרח
20/02/2017 | 14:48
3
32
אם אפשר לפתוח את המכשיר (כי זה ניתן או כי זה קל ורק צריך לפתוח כמה ברגים) אז אפשר אולי להדביק את הסליל של ההטענה האלחוטית על הסוללה. אני זוכר שראיתי את זה פעם ב-XDA, אבל אני לא זוכר לאיזה מכשיר או כמה מסובך זה היה. בגדול, צא מנקודת ההנחה שאם היצרנית לא איפשרה את זה, אז זה לא יהיה אפשרי גם כפרויקט DIY.
לצפיה ב-'לא חייב פנימי. מצידי שיהיה מגן עם Qi שמתחבר לUSB של המכשיר'
לא חייב פנימי. מצידי שיהיה מגן עם Qi שמתחבר לUSB של המכשיר
20/02/2017 | 15:11
2
24
ןאם אין כזה - אז הנה ראיון לסטארט-אפ!
לצפיה ב-'יש איזה רכיב טעינה שיכול להתחבר מבחוץ לשקע הטעינה'
יש איזה רכיב טעינה שיכול להתחבר מבחוץ לשקע הטעינה
20/02/2017 | 16:11
20
ואז אתה שם את כל הדבר הזה בתוך קייס גדול ומגושם, ויש לך (תיאורטית) הטענה אלחוטית, על חשבון היכולת להשתמש בשקע ההטענה.
לצפיה ב-'יש לך מלא כאלו שמתחברים מתחת למגן ונכנסים לשקע הטעינה'
יש לך מלא כאלו שמתחברים מתחת למגן ונכנסים לשקע הטעינה
20/02/2017 | 23:15
7
הבעיה שכדאי שיהיה לך מטען אלחוטי בכל המקומות אחרת תצטרך להתחיל לפרק ולהרכיב את הכיסוי כל פעם שתרצה לטעון בצורה לא אלחוטית .
לצפיה ב-'לא מסובך , אבל גם לא ממש יעיל '
לא מסובך , אבל גם לא ממש יעיל
20/02/2017 | 15:33
37
ניסיתי על ה OP3T אצלי . קניתי פד (תמונה לצורך הדוגמה בלבד) הנחתי אותו מתחת לקייס סיליקון וזהו . העסק אכן טוען אבל כ"כ לאט שזה רלוונטי רק לטעינת לילה ולא לשום דבר אחר .
לצפיה ב-'לא כל כך משתלם במכשירים עם טעינה מהירה.'
לא כל כך משתלם במכשירים עם טעינה מהירה.
20/02/2017 | 15:56
1
27
הטעינה כל כך איטית יחסית לגודל הסוללה
שעדיף טעינה מהירה מאד
ללא פתיחה ופאטצ'ים.
ייתכן שמשום כך (וגם עקב היותה של הסוללה לא נגישה) ירדו היצרנים מהרעיון.

לצפיה ב-'כנראה ירדו רק זמנית. כשהטכנולוגיה תשתפר נטען אלחוטית ומהר'
כנראה ירדו רק זמנית. כשהטכנולוגיה תשתפר נטען אלחוטית ומהר
20/02/2017 | 16:56
18
לפי חוק מור - זה יקרה כבר בדגמים של הדור הבא או מקסימום עוד דור. כלומר שנה שנתיים גג. (ניחוש שלי, כן?)
לצפיה ב-'המלצתם לי על הרידמי נוט 4'
המלצתם לי על הרידמי נוט 4
19/02/2017 | 13:39
9
84
איך המצלמה שלו? הילדה קראה ביקורת שהיא לא טובה.
איך הסמסונג j5? איך המצלמה שלו? איך הבטריה שלו?
לצפיה ב-'המצלמה לא משהו בלשון המעטה - בשניהם'
המצלמה לא משהו בלשון המעטה - בשניהם
19/02/2017 | 15:12
8
71
בסמסונג גם יש פחות זכרון וסוללה בנפח קטן יותר
ולהחליף מסך שבור בסמסונד זה בכלל הון תועפות. (בשיאומי אפשר לקנות לבד מסך ב100 שח בערך וןלמצוא מישהו בארץ שיחליף לך)

לצפיה ב-'אז איזה כן?'
אז איזה כן?
19/02/2017 | 16:06
7
52
עד 1000 שקל. מצלמה טובה גם לידיים לא יציבות. סוללה חזקה
לצפיה ב-'הכלל הוא פשוט'
הכלל הוא פשוט
19/02/2017 | 16:56
6
56
מצלמה טובה נמצאת במכשירי הדגל: סמסונג s4, s5 וכן הלאה, אל. גי'. g3 וכן הלאה. למשל, ה-G3 הוא בתקציב:
לצפיה ב-'איך המוטו x play?'
איך המוטו x play?
19/02/2017 | 18:14
5
23
לצפיה ב-'מוטורולה X PLAY....'
מוטורולה X PLAY....
20/02/2017 | 09:30
3
48
מוטורולה X PLAY...

מעבד סנאפדראגון 615, 1.7 גיגה + 4 ליבות & 1.0 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
זיכרון 16 גיגה + הרחבה...
RAM 2048...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה מאוד...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 21 מגה פיקסל באיכות טובה מאוד...
צילום וידיאו 2K באיכות טובה מאוד...
רדיו...
NFC...
LTE...
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו ישודרג בקרוב לאנדרואיד 7 נוגט...
סוללה 3630 מילי אמפר שעה...
משקל 170 גרם...
תומך בהטענה מהירה...
ממשק המכשיר לוקח רק 5 גיגה מזכרון המכשיר...
הממשק נקי מאפליקציות מיותרות...
רמקול וספיקר בעוצמה טובה...
עוצמת שמע טובה באפרכסת....
עמיד נגד נתזי מים...

המחיר 1390 שקל מכשיר יבואן רישמי (יורוקום)...
באותו חנות ניתן להשיג את אותו הדגם מיבוא לא רישמי ב200 שקל פחות = 1190 שקל...

לצפיה ב-'הבנת הנקרא. היא שאלה *איך* הוא, לא *מה* הוא'
הבנת הנקרא. היא שאלה *איך* הוא, לא *מה* הוא
20/02/2017 | 09:55
2
31
חווית שימוש, לא מפרט טכני. יש לך? לא. אז תפסיק.
לצפיה ב-'זה הבירה...'
זה הבירה...
20/02/2017 | 10:00
1
14
לצפיה ב-'אני יודע. אני רק מקווה שאולי מתישהו זה ייתפס אצלו'
אני יודע. אני רק מקווה שאולי מתישהו זה ייתפס אצלו
20/02/2017 | 10:24
29
אבל אני לא יותר מדי אופטימי לגבי זה .
לצפיה ב-'מצויין.'
מצויין.
20/02/2017 | 09:35
40
יש לי אותו כבר חודשים ארוכים ואני מבסוט ממנו.
ליתר ביטחון ומחשש לעינא בישא אוסיף
לצפיה ב-'חדש בארץ שיאומי REDMI 4 & מכשירים באלף שקל.'
חדש בארץ שיאומי REDMI 4 & מכשירים באלף שקל.
20/02/2017 | 10:24
42
שיאומי REDMI 4 PRIME.
המחיר 1200 שקל.

שיאומי REDMI 4A.
המחיר 800 שקל.

9 מכשירים במחיר של עד 1000 שקל.
לצפיה ב-'הוט מוביל'
הוט מוביל
19/02/2017 | 12:06
4
53
שלום.
מישהו מכיר את הוט מוביל מבחינת גלישה / שיחות .
יש מבצע על 100gb ב 49₪.
תודה

על איזה רשת היא יושבת ?
לצפיה ב-'זו רשת בבעלות משותפת שלה ושל פרטנר'
זו רשת בבעלות משותפת שלה ושל פרטנר
19/02/2017 | 12:18
3
22
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
19/02/2017 | 12:43
2
56
מה לגבי המבצע.
גלישה / שיחות
תודה

לצפיה ב-'לא יודע'
לא יודע
19/02/2017 | 13:14
17
לצפיה ב-'התוכנית טובה...'
התוכנית טובה...
20/02/2017 | 10:01
33
5000 דקות + 5000 SMS + חבילת גלישה של 100 גיגה + 500 דקות שיחה ל31 יעדים בחו"ל...
תשלום חודשי 49 שקל...
התוכנית ל12 חודש...
החל מהחודש ה13 המחיר נוסק ל99 שקל לחודש...
מחיר הסים 30 שקל...

לצפיה ב-'איזו חברה סלולרית עדיפה היום וגם זולה?'
איזו חברה סלולרית עדיפה היום וגם זולה?
18/02/2017 | 12:24
16
70
אני בגולן והשנה הראשונה שלי ב-39 ש"ח עומדת להסתיים תוך מספר שבועות

הם מציעים או המשך ב-39 ש"ח+דמי מעבר של 42 ש"ח
שיחות והכל ללא הגבלה, 15ג'יה גלישה וטלפונים ל-52 מדינות
סה"כ אחרי שבעבר הייתי עם הוט ופלאפון אני די מרוצה.

הצעה נוספת שלהם זה 25 ש"ח לחודש + פלוש גלישה וכד' אבל בלי
שיחות לחו"ל )אני משתמשת הרבה בשיחות לארה"ב)

מה שאני לא משתגעת שגולן עומד לעבור בקרוב לסלקום.

הצעותיכם?
אני משתמשת בטלפון של   XIAOMI
תודה

לצפיה ב-'עדיין גולן'
עדיין גולן
18/02/2017 | 14:23
70
אבל בתוכנית של 25 שקל לקו ראשון ו 19 לקווים הבאים והמחיר מובטח לשנתיים .
בחשבון שנתי למרות דמי המעבר זה עדיין האטרקטיבי ביותר.
פעם היו תוכניות 3G חודשי ולא עברנו את הכמות הזאת .אז על אחת כמה וכמה לא נעבור את ה 6G .
בקשר לשיחות חו"ל לטלפונים ניידים כל התוכניות (למעט הכל כלול) מציעות 100 דקות שיחה בלבד .
בקשר לעתיד גולן את לא מעודכנת ,גולן נמכרה כבר לאלקטרה השקעות וזו הזדמנות לתפוס מחיר כזה לשנתיים לפני שיסגרו את הברז.

לצפיה ב-'עלות חידוש חבילה בגולן'
עלות חידוש חבילה בגולן
18/02/2017 | 21:17
1
72

דמי המעבר לתוכנית הם 49 ש״ח לחבילת ה-25 ש״ח ו-6GB
בחבילת 39 ש״ח ו-15GB דמי המעבר 99

לצפיה ב-'מה זה בדיוק 'דמי מעבר'? והאם בכל החברות?'
מה זה בדיוק 'דמי מעבר'? והאם בכל החברות?
18/02/2017 | 23:14
29
לצפיה ב-'זה תלוי בעיקר בדמי המעבר...'
זה תלוי בעיקר בדמי המעבר...
19/02/2017 | 09:36
12
58
אם דמי המעבר למסלול החדש הם 42 שקל חד פעמי....
אז כדאי מאוד לעבור למסלול של 39 שקל, שיחות והודעות חופשי + 15 גיגה גלישה + חיוג חופשי לחו"ל...
התוכנית משתלמת, בעיקר מפני שהתוכנית היא עם התחייבות של גולן טלקום ל24 חודש...

דבר אחד צריך לשים לב בגולן טלקום, אם מחליטים לעבור מסלול, אז כדאי לא להמתין, ולהפעיל את המסלול החדש באופן מיידי...

הנה הודעה מהאתר של גולן טלקום...
 ניתן להרשם לחבילה עד ה- 27.02.2017 בשעה 12:00 הפעלת ה- SIM עד ולא יאוחר מיום 12.03.17 בשעה 12:00. באיקטוב הסים לאחר ה- 12.03.17 עלות הקו תהיה במחיר החודשי המלא של חבילת גולן טלקום הכל כלול גם בחו"ל ב- 99 ₪ לחודש 
לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
19/02/2017 | 10:01
11
63
שיחות חופשי לחו"ל זהה בתוכנית 25 או 39 ודמי המעבר שונים בכל תוכנית
אין שיחות חו"ל חופשי,יש 100 דקות

לצפיה ב-'דהיינו...'
דהיינו...
19/02/2017 | 10:25
2
42
מחיר שינוי/מעבר מסלול הוא לא 49 שקל אלא 99 שקל...???

לגבי תוכנית/מסלול 39 שקל לחודש...
זה לא כולל שיחות חופשי לחו"ל + שיחות וSMS חופשי + 15 גיגה לגלישה...???

הרי זה מה שכתוב פה...
לצפיה ב-'קרא את תנאי המסלול ובדוק'
קרא את תנאי המסלול ובדוק
19/02/2017 | 10:37
1
31
אין צורך לשאול בפורום
לצפיה ב-'הבנתי אותך...'
הבנתי אותך...
20/02/2017 | 08:35
21
לפי מה שרשום פה...

מחיר מעבר לתוכנית/מסלול 39 שקל הינו 49 שקלים... 
תוכנית הכל כלול 39 לחודש...
10,000 דקות + 7000 הודעות SNS + כ1000 הודעות MMS + חיוג חופשי לחו"ל ליעדים נבחרים + חבילת גלישה של 15 גיגה לגלישה...
התוכנית עם התחייבות של גולן ל24 חודשים...

לפי הנ"ל, מדובר במסלול הטוב והזול ביותר שקיים בשוק...
לצפיה ב-'ואתה טועה ומטעה'
ואתה טועה ומטעה
19/02/2017 | 11:59
7
71
לא קראתי את התגובה של "שלום הבירה" וגם לא מתכוון לעשות זאת.
אבל, לראות כותרת של blzvi עם המילים "אתה טועה" זה קליקבייט רציני...

מסתבר ש-blzvi בטוח טעה. האם "שלום הבירה" טעה? אין לי מושג.
לצפיה ב-'חפש את ההבדלים'
חפש את ההבדלים
19/02/2017 | 12:41
6
60
צריך להיכנס לגוף התוכנית לפני שמצהירים "טועה ומטעה"
אולי אצל האדומים מופיע משהו אחר

לצפיה ב-'לא הבנתי-ב-2 החבילות (בפסקה מתחת למוקף באדום-שיחות לחו"ל)'
לא הבנתי-ב-2 החבילות (בפסקה מתחת למוקף באדום-שיחות לחו"ל)
19/02/2017 | 12:55
1
30
האם יש אפשרות להשתמש מחו"ל (כמו ארה"ב ומערב אירופה) בשיחות
אל ולחו"ל? 
1. שימוש סביר
2 מוגבל לפ100 דקות?
3. המוקף הבאדום זה בכלל תוכנית אחרת?

כי לי המוקדנית אמרה שב-25 ש"ח אין שיחות לחו"ל בכלל
גם אצרה שההתחייבות זה של גולן ללקוח ולא של הלקוח לגולן וניתן לפרוש בכל רגע

זה חשוב לי כי
1. בעוד 10 ימי אני נוסעת לארה"ב
2. התכנית הקיימת שלי מסתיימת בעוד שבועיים ואני צריכה לחדש עם גלן או מישהו אחר

מבקשת הבהרה
תודה
לצפיה ב-'לא מדובר על שיחות מחו"ל'
לא מדובר על שיחות מחו"ל
19/02/2017 | 13:03
30
לשם כך צריך תוכנית הכל כלול או לרכוש חבילת חו"ל או לרכוש סים מקומי בארץ היעד.
והנאמר מתייחס לכל החברות .

לצפיה ב-'וואו, התעלית אפילו על עצמך'
וואו, התעלית אפילו על עצמך
19/02/2017 | 13:17
56
את סעיף 4 קראת? יופי.
מה כתוב שם? באיזה שלב החלק הזה רלוונטי?
מצוין! הלאה, שלב הבא:
למרות שהן לא רלוונטיות לתכניות התעריפים עליהן הדיון הזה נסוב - לאן 100 הדקות האלו? מה כתוב בשורה מעל 100 הדקות האלו? לאן הכוכביות מפנות? יופי.

נעבור לשלב הבא -
בצילום המסך שהבאת, החלק השמאלי. טבלה עליונה, שורה רביעית בטבלה. מה כתוב שם?
קראת? יופי.
יש שורה דומה / זהה / מקבילה / או איך שלא תנסח את זה בטבלה בחלק הימני?
בא תשתף מה כתוב שם ולאן הכוכביות מפנות.

~~~~~~

במידה ולא תסתדר, כתוב.
עומד ב-100% מאחורי הדברים שכתבתי.
דמי המעבר זהים - דבר שאתה טענת אחרת.
תכנית התעריפים בעלות 39 ש"ח כוללת שיחות ליעדים בחו"ל ללא עלות נוספות בעוד שתכנית התעריפים בעלות 25 ש"ח השיחות בתשלום ; אתה טוען אחרת.
לצפיה ב-'אני לא חושב שאתה קורא זאת נכון. החבילה של 25 לא כוללת שיחות'
אני לא חושב שאתה קורא זאת נכון. החבילה של 25 לא כוללת שיחות
19/02/2017 | 13:50
1
34
לחול.
בגלל שלאחר שנתיים החבילה הופכת ל 99 שח לחודש אז יש פירוט מה כוללת החבילה של 99.
אבל בזמן שהחבילה עולה 25 (24 חודש) אין בחבילה שיחות לחול.
לאחר שנתיים כשהחבילה הופכת ל 99 אז היא כוללת שיחות לחול וגם שיחות בחול.
לצפיה ב-'וגם "קצת" יותר מ-100 דקות...'
וגם "קצת" יותר מ-100 דקות...
19/02/2017 | 14:12
17
לצפיה ב-'נראה שהחמצת הבדל מסוים'
נראה שהחמצת הבדל מסוים
19/02/2017 | 20:35
30

בחבילה של 25 ש"ח השיחות לחול הן מחוץ לחבילה
לצפיה ב-'אפליקציה מומלצת להקלטת שיחות?'
אפליקציה מומלצת להקלטת שיחות?
16/02/2017 | 12:05
10
63
הורדתי לנסיון אפליקציה בשם "מקליט שיחות אוטומטי" של applicato

בהקלטה שומעים אותי היטב אך לא שומעים טוב את הצד השני.
האם יש דרך לסדר את זה בהגדרות הטלפון (NEXSUS 5)?

מכירים אפליקציה אחרת להקלטת שיחות?

תודה
לצפיה ב-'אני עם AUTOMATIC CALL RECORDER של Appliqato. עובד 100%'
אני עם AUTOMATIC CALL RECORDER של Appliqato. עובד 100%
16/02/2017 | 18:32
1
61
אבל יכול להיות שיש עניינים של דגם מכשיר ספציפי או גירסאות אנדרואיד שיפריעו להקלטת הצד השני.
תצטרך פשוט ניסוי וטעיה, לעבור תכנה תכנה עד שתמצא מה עובד אצלך.
או לגגל קצת ולראות מה עובד אצל אנשים עם המכשיר וגירסת אנדרואיד כמו שלך.

בהצלחה.
לצפיה ב-'הנה צילום מסך של האפליקציה שעובדת אצלי'
הנה צילום מסך של האפליקציה שעובדת אצלי
17/02/2017 | 10:04
52
גם על סמסונג s6 וגם על OnePlus3
לצפיה ב-'אני משתמש באפליקציה בשם call recorder'
אני משתמש באפליקציה בשם call recorder
16/02/2017 | 19:03
6
71
הלוגו נראה כמו שפופרת בצבע תכלת בתוך עיגול לבן עם מסגרת תכלת ונקודה אדומה.
אני עם G2, ניסיתי כמה אפליקציות שלא עבדו ועם זאת שומעים היטב את שני הצדדים ויש מגוון אפשרויות.
לצפיה ב-'תודה. האם תוכל בבקשה...'
תודה. האם תוכל בבקשה...
17/02/2017 | 09:31
5
43
לצלם את המסך ולשלוח לי במייל או לנייד 054-425-6090
יש רשימה ארוכה מאד של אפליקציות ואני לא מזהה.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/02/2017 | 00:19
3
13
לצפיה ב-'יש לי תוכנה בשם recorder = הבעיה היא שלא ניתן להעתיק שיחות'
יש לי תוכנה בשם recorder = הבעיה היא שלא ניתן להעתיק שיחות
18/02/2017 | 12:18
2
44
מוקלטות למחשב ולהשמיע טותן כי הן בפורמט מוזר ולא למשל ב-MP3
לצפיה ב-'בטוח יש אפשרות. או לייצא בפורמט אחר, או להמיר את המוזר.'
בטוח יש אפשרות. או לייצא בפורמט אחר, או להמיר את המוזר.
19/02/2017 | 10:30
27
חפש אופציות בתכנה, לייצא הקלטות בפורמט שונה מברירת המחדל המוזרה.
או לחילופין, חפש ברשת תכנה להמרת פורמטים. בטוח יש משהו שיידע לתרגם את הפורמט המוזר לפורמט יותר נפוץ.
לצפיה ב-'מה הפורמט המוזר שאתה מדבר עליו? האם במקרה amr ?'
מה הפורמט המוזר שאתה מדבר עליו? האם במקרה amr ?
19/02/2017 | 11:40
23
אם כן, זה פורמט מקובל במכשירים סלולריים.
דרך אגב ברוב האפליקציות מהסוג הזה ניתן לבחור בהגדרות את הפורמט.
האם בדקת זאת?
לצפיה ב-'אייפון 8: נקסוס 4 למתקדמים ? '
אייפון 8: נקסוס 4 למתקדמים ?
18/02/2017 | 20:36
5
87
בלה..בלה...בלה....
....
בחלקו הקדמי של דגם ה-iPhone 8/X נמצא צג OLED נטול שוליים אמיתי בגודל של לא פחות מ-5.8 אינץ’,
שיתפרסו על גבי שטח פנים צנוע ביותר הזהה לזה של מכשירי האייפון עם מסך בגודל 4.7 אינץ’......

...
כאשר גודל המסך הנותר יימצא בחלקו התחתון וישמש את אפל לשילובו של איזור ייחודי בשם Function Area.
בשטח זה תשלב אפל מספר כפתורי מערכת וירטואליים שונים , שבראשם ככל הנראה נמצא את כפתור הבית הוירטואלי.  

.....מחירו של האייפון 8 יחל ב-1,000 דולר.....

http://www.gadgety.co.il/176102/iphone-8-new-home-...
לצפיה ב-'סטיב ג'ובס היה גאון שיווקי'
סטיב ג'ובס היה גאון שיווקי
18/02/2017 | 21:17
1
69
הוא פילח אוכלוסיה שלמה שמבינה מעט בטכנולוגיה, אך רוצה להיות "קוּלית" בכל מחיר, והעניק לה את האייפון במעמד הר קופרטינו.
לצפיה ב-'סייג לחכמה - שתיקה'
סייג לחכמה - שתיקה
18/02/2017 | 22:18
15
לצפיה ב-'חצי שנה לפני מועד ההכרזה, כל השמועות הן חסרות ערך'
חצי שנה לפני מועד ההכרזה, כל השמועות הן חסרות ערך
19/02/2017 | 08:26
1
48
(והאמת, קצת התאכזבתי ש*אתה* העלית הודעה כזו - זה יותר מתאים לעדת ה-copy-paste שהתנחלה בפורום )
לצפיה ב-'המפרט פחות מעניין אותי-זה שאפל גילו את ה-N4 קשישא מעורר תקוה'
המפרט פחות מעניין אותי-זה שאפל גילו את ה-N4 קשישא מעורר תקוה
19/02/2017 | 10:34
42
אולי בעייפון 10 ישלבו סוללה נורמלית, אולי אפילו קצת זכרון.
לצפיה ב-'מידע על מפרט המכשיר מGSMARENA...'
מידע על מפרט המכשיר מGSMARENA...
19/02/2017 | 09:06
37
לצפיה ב-'מבקש המלצה למכשיר עם מצלמה טובה לסרטוני וידיאו!'
מבקש המלצה למכשיר עם מצלמה טובה לסרטוני וידיאו!
18/02/2017 | 01:01
10
55
במסגרת תפקיד בעבודה, אצטרך לצלם סרטוני וידיאו
שבהם אני מצלם פרוייקט, ומעלה אותו ליוטיוב.

אפשרות אחת היא לקנות מצלמה יעודית,
אפשרות אחרת שעדיפה עלי היא לנצל את ההזדמנות ולשדרג
את המכשיר שלי למכשיר עם מצלמת וידיאו ותכנת וידיאו טובה!

השיקולים: נוחות, אמינות, איכות וידיאו טובה,
אולי מנגנון או תוכנה לייצוב תמונה.
כל מה שיעזור לי לצלם ולהעלות סרטונים באיכות גבוהה.

תקציב עד 1500 שח ככה פלוס מינוס.
אשמח ואודה להמלצות של הפורום הנכבד!!!
לצפיה ב-'אם איכות הסטילס בניידים עדיין שנויה במחלוקת...'
אם איכות הסטילס בניידים עדיין שנויה במחלוקת...
18/02/2017 | 09:46
6
63
אז על איכויות הוידאו אין מה לדבר.
לצרכי עבודה עדיף מצלמה ייעודית
לצפיה ב-'מצטרף '
מצטרף
18/02/2017 | 10:34
5
46
מה שלא תעשה - אי אפשר להפוך את הפיסיקה . עדשה בגודל כלום עשויה מפלסטיק וגודל החיישן .
צילום בסלולר מבחינתי האישית הוא אילתור ותו לא .
לצפיה ב-'וואלה.. הפתעתם אותי..'
וואלה.. הפתעתם אותי..
18/02/2017 | 19:28
4
45
אני עוקב אחרי כמה ערוצים ביוטיוב, שמצולימים בסלולרי,
והאיכות כמובן לא כמו במצלמות המקצועיות, אבל האיכות סבירה.
תודה על התגובות!!
לצפיה ב-'יש מכשירים בהם האיכות סבירה ביותר '
יש מכשירים בהם האיכות סבירה ביותר
18/02/2017 | 19:41
3
51
לא יודע לגבי המחיר המבוקש אבל לא חסרים מכשירים עם איכות טובה .
לצפיה ב-'לפני כמה ימים ראיתי שמואב ורדי (מחדשות 10) השתמש באייפון'
לפני כמה ימים ראיתי שמואב ורדי (מחדשות 10) השתמש באייפון
19/02/2017 | 08:44
2
37
עם חצובה ותאורה כדי לשדר את האייטמים שלו מוושינגטון .
לצפיה ב-'את מי זה מעניין , זה בכל מקרה Fake news ..'
את מי זה מעניין , זה בכל מקרה Fake news ..
19/02/2017 | 09:01
1
15
לצפיה ב-'ואויבי העם '
ואויבי העם
19/02/2017 | 09:26
8
לצפיה ב-'מצלמה ייעודית או אחד ממכשירי הדגל'
מצלמה ייעודית או אחד ממכשירי הדגל
18/02/2017 | 22:32
40
האופציה הראשונה עדיפה בהרבה בגלל גודל החיישן וכו'. האופציה השנייה, באופן כללי, כוללת אך ורק את מכשירי הדגל של סמסונג, אל ג'י וכו'. אתה יכול לחפש ביוטיוב דוגמאות לפי צירופי מילים כגון lg g3 video sample או samsung s5 video sample וכיוצא באלה ולהתרשם:

אהזרה: לא להתקרב ל-Lg G4 בגלל התקלות שהתגלו בו.
לצפיה ב-'בתקציב עד 1500 ש"ח ההמלצה שלי היא אחת בלבד: '
בתקציב עד 1500 ש"ח ההמלצה שלי היא אחת בלבד:
19/02/2017 | 07:27
45
מצלמה יעודית.
ולמרות שכל מילה נוספת מיותרת אגיד לך כי במחיר שכזה תוכל לקנות למשל מצלמה מעולה של קנון או ניקון (אישית אני מעדיף את קנון) ושל עוד חברות רבות וידועות.

יש כיום מצלמות דיגיטליות שאינן "רפלקסיות" (DSLR) שעושות עבודה מצויינת עם סרטונים.
לצפיה ב-'מוטורולה X STYLE...'
מוטורולה X STYLE...
19/02/2017 | 09:21
32
באתר הזה המצלמות סטילס ווידיאו שלו מקבלים ציון 83...

מוטורולה X STYLE...

מעבד סנאפדראגון 808, 1.4 גיגה + 4 ליבות & 1.8 גיגה + 2 ליבות עם ביצועים זריזים...
זיכרון 32 גיגה + הרחבה...
RAM 3072...
מסך 5.7 QHD באיכות מצויינת...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 21 מגה פיקסל + פלאש באיכות מצויינת & קידמי 5 מגה פיקסל + פלאש...
צילום וידיאו 4K באיכות טובה מאוד...
רדיו...
NFC...
LTE...
צמד רמקולים סטריאו עוצמתיים...
ספיקר בעוצמה טובה מאוד...
עוצמת שמע גבוהה באפרכסת...
ממשק נקי לחלוטין מאפליקציות מיותרות...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה, מחזיקה יום שלם ללא בעיה גם תחת עומס, הכל אודות לDOZE שקיים במרשמלו...
הטענה מהירה...
משקל 179 גרם...
מגוון פאנלים להחלפה בגב המכשיר...
עמיד נגד נתזי מים...

מחיר מכשיר יבואן רישמי 1690 שקל...
ניתן באותה חנות לרכוש את אותו הדגם מכשיר יבואן לא רישמי ב200 שקל פחות = 1490 שקל...

לצפיה ב-'מחפש טלפון חדש'
מחפש טלפון חדש
16/02/2017 | 18:31
4
47
מחפש טלפון חדש בעיקר לווטאפ וויז ושיחות
צריך טלפון שלא נתקע כל נרגע
וסאונד טוב
מצלמה סבירה+
מחיר אזור ה 700 שח
לצפיה ב-'מוטו G דור 4 בהזמנה מאמאזון אירופה'
מוטו G דור 4 בהזמנה מאמאזון אירופה
16/02/2017 | 19:04
45
חפש בפורום הזה היו עליו לא מעט דיונים.

לצפיה ב-'קניתי xiaomi redmi note 4 וזה פשוט מדהים!'
קניתי xiaomi redmi note 4 וזה פשוט מדהים!
16/02/2017 | 20:21
1
58
קניתי אותו  בנובמבר כשהוא היה ממש חדש בשוק, ואני חייב לציין שזה הסלולר הכי משתלם שיצא לי לראות. בזמנו קניתי אותו מאתר geekbuying מחו"ל ב180 דולר. בארץ אפשר למצוא אותו בערך החל מ950-970.

לפני יומיים עשיתי השוואת מהירויות בין המכשיר שלי לבין מכשירי S7/S7 EDGE.
אני לא מבין גדול במחשבים/סלולר, אבל ניסיתי להשוות מהירויות בתנאים שווים (גלישה על אותו ואייפיי) והתוצאות היו דומות מאוד בין המכשיר שלי לסמסונג. בחלק מהמקרים שלי ניצח בחצי שנייה בערך ובחלק אחר הפסיד... בשקלול זה יצא בערך תיקו.
כמה מילים על המכשיר, נפח פנימי של 64 ג'יגה עם אפשרות הרחבה לעוד 256 בכרטיס זיכרון.
המכשיר גולש מהר, מתחבר יפה לווייז (אם כי יש קטע שאם יוצאים מהווייז לאפליקציה אחרת וחוזרים, לוקח לו לפעמים כמה שניות לחזור לGPS - כנראה שזה מנגנון עצמי של חיסכון בבטריה).
למכשיר בטריה רצינית של 4100 מיליאמפר.
להבדיל מהמכשיר הקודם שלי הוא לא מתחמם, לא בווייז, לא במשחקים. גם כשכן יצא לי להרגיש חימום שלו בטעינה זה היה חימום קטן ושולי. היה לי קודם לכן MX4 של מייזו שהיה לוהט על סף פיצוץ בכל פעם שהיו מטעינים אותו או מריצים אפליקציה מעט כבדה.
מה שכן, הבנתי שצריך לקנות מכשיר שיש לו גירסא גלובלית כדי שהעברית תהיה בסדר ולא תאבד או משהו כזה...
אני מאוד מרוצה מהשיאומי ואם זה יימשך ככה אני לא אחליף את החברה הזו בשנים הבאות.
חיסרון קטן שצריך לדעת - המצלמה בסדר אבל לא מדהימה. אותי היא מספקת אבל צריך לצלם כמה תמונות עם המכשיר ולהרגיש את זה אינדיבידואלית.
בסופו של דבר, המכשיר הזה פשוט שובר את השוק של האנדרואיד ומוכיח שמי שמשלם יותר.... פשוט פראייר

הנה לינק לחנות זולה למשל (לא מכיר את החנות, אבל במקרה מצאתי בנט)

זה הלינק שלו לזאפ:
לצפיה ב-'איך הצילום בהשוואה לסמוסנג 6 ?'
איך הצילום בהשוואה לסמוסנג 6 ?
19/02/2017 | 21:11
3
לצפיה ב-'שני רעיונות...'
שני רעיונות...
19/02/2017 | 08:54
39
אם רוצים לרכוש מכשיר בארץ...
אז שיאומי REDMI 3S יכול להתאים...

מעבד סנאפדראגון 430, בנפח 1.4 גיגה + 4 ליבות & 1.2 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
RAM 2048...
מסך 5 HD באיכות טובה...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות טובה...
רדיו...
מערכת הפעלה מרשמלו...
ממשק MIUI 8 + עברית מלאה...
LTE...
IR...
חיישן טביעת אצבעות בגב המכשיר עובד מצוין...
משקל 145 גרם...
סוללה 4100 מילי אמפר שעה...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...

המחיר 650 שקל עם רום גלובאלי...
---------------------------------------------------------------------------------------------

אם מוכנים לרכוש מכשיר בחו"ל...
אז מוטורולה G4 דגם XT 1622 יכול להתאים...

מעבד סנאפדראגון 617, 1.5 גיגה + 4 ליבות & 1.2 ג'גה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
RAM 2048...
מסך 5.5 FULL HD באיכות מצויינת...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות טובה פלוס...
ממשק נקי לחלוטין מאפליקציות מיותרות...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...
רדיו...
LTE...
משקל 155 גרם...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...
הטענה מהירה...
דואל סים...

המחיר 800 שקל כולל מיסים...
לצפיה ב-'האם מישהו מכיר ויכול להמליץ על סורק '
האם מישהו מכיר ויכול להמליץ על סורק
17/02/2017 | 17:25
10
78
תמונות מהיר וזריז, שמבצע קרופ מעצמו על פי זיהוי שפות התצלום?

תודה לעונים
לצפיה ב-'אני משתמש ב CamScanner'
אני משתמש ב CamScanner
17/02/2017 | 22:54
1
62
מרוצה.
דואג להניח את הדף על שולחן כהה במיקצת כך שיהיה ניגוד לדף הלבן והאפליקציה מזהה בלי בעיה את קצות הדף
לצפיה ב-'אני משתמש בו שנים. אכן סורק מצוין.'
אני משתמש בו שנים. אכן סורק מצוין.
18/02/2017 | 11:39
46
מיצר מסמכים מרובי עמודים, קל לשימוש ואינטואיטיבי.

אבל שמעתי שיש סורקים שבסריקה אחת ניתן לסרוק כמה תמונות, והאפ' מזהה כל תמונה לפי הפינות, ומכינה את החיתוך. 
לצפיה ב-'אהממ..למה לא לצלם עם המצלמה וזהו? '
אהממ..למה לא לצלם עם המצלמה וזהו?
18/02/2017 | 09:43
2
21
לצפיה ב-'נכון, זה מה שאני עושה בדרך כלל. אבל אני מחפש'
נכון, זה מה שאני עושה בדרך כלל. אבל אני מחפש
18/02/2017 | 11:42
57
משהו שיקצר הליכים. כשיש הרבה תמונות, מנסים ליעל אאת הביצוע.
לצפיה ב-'תנסי ותראי שזה אחרת לגמרי'
תנסי ותראי שזה אחרת לגמרי
18/02/2017 | 14:37
46
השאלה אם את צריכה זאת. זה הופך מסמכים לקובץ PDF. שימושי אצלי לשמירה ותיעוד חשבוניות בצורקבצים במחשב, או כשאני מחוץ למישרד וצריך לשלוח טופס לאחר מילוי למישרד במייל.
בניגוד לצילום רגיל, זה משפר את הלבן שבדף, משפר את השחור, את הניגוד, הדף הרבה יותר קריא לאחר פעולת העיבוד של הסורק. גם גודל הקובץ לדעתי קטן יותר. בקיצור, יש סורק, ויש מצלמה, לכל אחד תפקיד משלו בעולמנו הטכנולוגי.
לצפיה ב-'ניסיתי אותו. לא כל כך ידידותי. '
ניסיתי אותו. לא כל כך ידידותי.
18/02/2017 | 11:40
19
לצפיה ב-'Tiny scanner'
Tiny scanner
18/02/2017 | 08:51
1
62
לא השתמשתי בקרופ, אבל אחרי שנשארתי בלי סורק רגיל, ניסיתי כמה אפליקציות והכי אהבתי את Tiny scanner. כדאי לבדוק עם זה מתאים לך.
לצפיה ב-'אנסה אותו.'
אנסה אותו.
18/02/2017 | 11:43
11
לצפיה ב-'יש גם לגוגל דרייב יכולת סריקת מסמכים לקבצי PDF'
יש גם לגוגל דרייב יכולת סריקת מסמכים לקבצי PDF
18/02/2017 | 15:00
33
לצפיה ב-'גיבוי הודעות בנייד בגוגל דריב'
גיבוי הודעות בנייד בגוגל דריב
17/02/2017 | 11:34
14
53
שבת שלום לכולם,
רציתי לגבות את הודעות הווצ'סאפ שלי בנייד בגוגל דריב.
חשוב לציין מבלי להוריד את האפליקציה שלהם...קיבלתי
על המסך באחת הפעמיים הודעה לעדכן את ההודעות בגוגל דריב.
לאחר שהתחלתי לעדכן קיבלתי הודעה שאין מספיק שטח אכסון,
מייד התחלתי למחוק כפי שהוא ביקש קבצים "מגוגל תמונות" שאני
לא צריך וגם להסיר אותם מפח האשפה.

אך לצערי גם לאחר המחיקה נרשמת לי אותה הודעה למחוק
132 מגה מהזיכרון מדוע הוא לא קולט את המחיקות שעשיתי???
תודה
לצפיה ב-'שנבין'
שנבין
17/02/2017 | 13:29
13
48
חשבון google נותן לך מינימום 15G שטח איחסון בדרייב.
האם אתה נושק למקסימום?
אצלי הגדלתי את התיבה ל 100G תמורת 80 שקל לשנה

לצפיה ב-'ל blzvi'
ל blzvi
17/02/2017 | 15:26
12
37
ל blzvi
אכן הגעתי לניצול מקסימלי של 15 ג'יגה.
מחקתי 200 סרטונים גדולים.אבל שום דבר לא השתנה.
זה ממשיך להראות לי שניצלתי את כל ה 15 ג'יגה גם לאחר שמחקתי.
מה אפשר לעשות? חוץ מלהגדיל את נפח האכסון
לצפיה ב-'תציג את אותה תמונה שאני הצגתי'
תציג את אותה תמונה שאני הצגתי
17/02/2017 | 15:49
26
כאן > תעבור להצג פרטים
(לא מספיק רק לענות בכן כן ,צריך גם לבצע)

לצפיה ב-'יש את הענן של גוגל פוטו שמציע 100gb חינם אם'
יש את הענן של גוגל פוטו שמציע 100gb חינם אם
17/02/2017 | 16:17
8
32
אני זוכר נכון , פשוט להעלות לשם את הסרטים.
לצפיה ב-'זה מענין ,לא ידעתי ,איפה זה?'
זה מענין ,לא ידעתי ,איפה זה?
17/02/2017 | 16:40
7
13
לצפיה ב-'הנה המסך של זה '
הנה המסך של זה
17/02/2017 | 18:33
6
43
מקורי עד 15gb , עם כיווץ ללא הגבלה , בטח יש גם משהו בקטע של זכויות על התמונה וכדומה אבל העיקרון מובן
לצפיה ב-'זה רק 15G ,קצת רחוק מ 100'
זה רק 15G ,קצת רחוק מ 100
17/02/2017 | 21:12
5
11
לצפיה ב-'תסתכל על האופציה שלא מסומנת '
תסתכל על האופציה שלא מסומנת
17/02/2017 | 21:38
4
17
לצפיה ב-'זה עולה 80 שקל לשנה'
זה עולה 80 שקל לשנה
18/02/2017 | 08:05
3
32
כפי שכבר ציינתי
וכך אני אני עשיתי

לצפיה ב-'ממש לא , יש gdrive ויש תמונות '
ממש לא , יש gdrive ויש תמונות
18/02/2017 | 13:14
2
28
אם אתה מעלה תמונות באיכות גבוהה זה לא נספר ואין לזה הגבלה בהמשך למה שרשמתי.

לצפיה ב-'שאלה,מה יותר טוב אליבא גוגל'
שאלה,מה יותר טוב אליבא גוגל
18/02/2017 | 14:10
1
29
תמונות "איכות טובה " או גודל מקורי .
האם בקובץ "איכות טובה" אתה יכול לפתח תמונה במעבדה בגודל גלויה?

לצפיה ב-'איכות טובה או גודל מקורי'
איכות טובה או גודל מקורי
18/02/2017 | 14:34
27
ראה הסבר מהאתר של גוגל
"אחסון בחינם ללא הגבלה.
התמונות יכווצו כדי לחסוך במקום. אם התמונה היא ברזולוציה גבוהה יותר מ-16MP, היא תוקטן ל-16MP.
רזולוציה של 16MP היא איכות טובה לתמונות, המאפשרת להדפיס אותן בגדלים של עד 60x40 ס"מ.
סרטונים ברזולוציה גבוהה יותר מ-1080p יוקטנו לרזולוציה של 1080p HD. סרטון ברזולוציה של 1080p או ברזולוציה קצת יותר נמוכה ייראה קרוב למקור."
כלומר, במרבית המכשירים למעט אולי מכשירי דגל מהשנה האחרונה (לא בדקתי) אין בעצם הבדל בין איכות טובה לאיכות מקורית כך שאפשר לשנות לאיכות מקורית ולחסוך בנפח אחסון.
גם אני הגדלתי את הנפח ל 100GB ואני מגבה לשם סרטוני וידאו שהמרתי לפורמט דיגיטלי כך שנותרו לי עוד 9GB פנויים בלבד. נראה מה יהיה אחרי שהמקום יסתיים (בקצב הנוכחי זה ייקח עוד כמה שנים לפחות.
לצפיה ב-'ליצור חשבון Google חינמי נוסף ולהגדיר שהגיבוי יבוצע לשם.'
ליצור חשבון Google חינמי נוסף ולהגדיר שהגיבוי יבוצע לשם.
17/02/2017 | 16:30
15
לצפיה ב-'בגוגל יש כמו בווינדוס תקיית מחיקה. צריך להכנס ולמחוק גם שם'
בגוגל יש כמו בווינדוס תקיית מחיקה. צריך להכנס ולמחוק גם שם
17/02/2017 | 17:40
14
לצפיה ב-'xiaomi mi5 - כמה שאלות :)'
xiaomi mi5 - כמה שאלות :)
17/02/2017 | 22:13
46
היי :)
שתי שאלות:
1. איפשרתי double tap screen to wake אבל כשהמסך מכובה ואני לוחצת פעמיים הוא נדלק לשנייה (שבה אני רואה את מסך הנעילה) ואז מייד נכבה... מישהו מכיר את הבעיה?
2. כשאני כותבת בwhatsapp בעברית מסומנות לי מילים בכתב תחתון אדום לפעמים. נכנסתי להגדרות ולא נראה שאפשר לדסבל spell checker.. מה אפשר לעשות?

תודה!!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
Tesqa
לבדיקות תוכנה
ידין חקירות
ידין חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה