לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3586735,867 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'Oero בטא: וואווי P10 בפנים, הונור 8 לא, OnePlus משפרים'
Oero בטא: וואווי P10 בפנים, הונור 8 לא, OnePlus משפרים
16/01/2018 | 21:37
15
35
  • ואווי משחררת גרסת בטא של אוראו לבעלי ה Huawei P10 וה-P10 Plus.
העדכון החל להגיע למכשירים בגרסה הבינלאומית למי שהצטרף לתוכנית בודקי הבטא.
העדכון כולל את ממשק ה-EMUI 8.0 מלבד חידושי אנדרואיד 8.0.
ברשימת השינויים נכתב כי נוסף ממשק ניווט צף המאפשר גישה מהירה לפעולות אחרונות ונפוצות.
לגלריית התמונות יש מעתה גם סל מחזור, השומר על התמונות למשך 30 יום.
אמור להיות שיפור בחיבור BT במקביל.
פונקציית PrivateSpace תאפשר אזור פרטי הזמין למשתמש בסיסמא או טביעת אצבע.
  • אין כבוד להונור 8 - הודעה בטוויטר של החברה בהודו אומרת שעדכון המכשיר לאוראו לא יגיע, בגלל בעיות "התאמה", מצורפת ההודעה.

• מכשירי OnePlus 3/3T/5/5T מקבלים עדכון משמעותי לגרסת הבטא, גניבת פרטי האשראי עכשיו בילט-אין רשימת השינויים גדולה, מצורפת בתמונות המצורפות.

לצפיה ב-'לא הבנתי את "גניבת פרטי האשראי עכשיו בילט-אין". היה משהו'
לא הבנתי את "גניבת פרטי האשראי עכשיו בילט-אין". היה משהו
17/01/2018 | 07:27
11
25
עם מכשירים של OP לגבי גניבת פרטי אשראי שפספסתי?
לצפיה ב-'הנה: רכשתם מהאתר של OnePlus יתכן וכרטיס האשראי שלכם נחשף.'
הנה: רכשתם מהאתר של OnePlus יתכן וכרטיס האשראי שלכם נחשף.
17/01/2018 | 09:49
1
24
לצפיה ב-'אדון לוי , וזה רלוונטי כי ..? '
אדון לוי , וזה רלוונטי כי ..?
17/01/2018 | 10:08
20
בובו דיבר על מכשיר , אתה מדבר על אתר .  אתה יודע שיש קצת הבדל , כן ?

לצפיה ב-'אני רק שאלה :'
אני רק שאלה :
17/01/2018 | 10:06
6
17
"collecting massive amounts of analytics data from phone owners "
זה לא כתוב על גוגל / אפל / MS ...?
לצפיה ב-'אני רק תשובה'
אני רק תשובה
17/01/2018 | 10:15
5
14
 כשאתה קונה מהחברות שהזכרת אתה מוצא שורות נוספות בדפי האשראי?
לצפיה ב-'לא קראתי הכל ..'
לא קראתי הכל ..
17/01/2018 | 10:31
4
13
שמתי לב שמוזכר האתר , האם מדובר במה שאדון לוי העלה ?
אם כן מדובר ברשלנות /הזנחה / חוסר מקצועיות / כוונת זדון *באתר* לא במכשירים
לא ?
יכול להיות שבגלל עצלנות פיספסתי ..
לצפיה ב-'יש יותר מדי פרצות אבטחה שנקשרות אליהם'
יש יותר מדי פרצות אבטחה שנקשרות אליהם
17/01/2018 | 10:39
3
10
הן backdoor למכשירים
גם איסוף שקדני של מידע לקוח מעבר לחברות אחרות,
שימוש לרעה בכרטיס האשראי שנמסר באתר הרשמי שלהם
ועוד היד נטוייה.
כבר עברו את huawei בתחרות על יקיר השלטון
לצפיה ב-'אבל בסימסטר א' לימדו אותנו '
אבל בסימסטר א' לימדו אותנו
17/01/2018 | 10:42
2
14
שתחרות בשוק טובה ללקוח ..
מישהוא קרא כלמיני ספורי זוועות על BB בזמן האחרון ? נראה שזה הכוון למכשיר הבא 
לצפיה ב-'BB עדיין קיימים בכלל?'
BB עדיין קיימים בכלל?
17/01/2018 | 11:20
1
5
לצפיה ב-'כמו נוקיה - קיימים עם מכשירי אנדרואיד . '
כמו נוקיה - קיימים עם מכשירי אנדרואיד .
17/01/2018 | 13:31
1
מכיוון שכבר תרמתי את כל מה שיש לי לגוגל , אפל ,1+ נראה לי שהגיע הזמן לתרום קצת מידע גם לקנדים ( BB ) ולפינים ( נוקיה )
לצפיה ב-'לגבי ה 1+5 - יש גירסאת RELEASE , למה צריך בטא ? '
לגבי ה 1+5 - יש גירסאת RELEASE , למה צריך בטא ?
17/01/2018 | 08:09
2
10
לצפיה ב-'יש ב-Stable את הפונקציונליות של הבטא ?'
יש ב-Stable את הפונקציונליות של הבטא ?
17/01/2018 | 11:00
1
9
לצפיה ב-'אין לי שמץ ..'
אין לי שמץ ..
17/01/2018 | 13:35
אין לי ישומים פעילים של 1+ . מעביר את כולם ל DISABLE . לגבי הסוללה - אכן ביצועים טובים יותר .

לצפיה ב-'כמה דאטה צריך?'
כמה דאטה צריך?
17/01/2018 | 10:30
3
26
כשמסתכלים בחבילות גלישה רואים נתונים של כמות הדאטה, האם מדובר בדאטה שאני מעלה (upload), בדאטה שאני מוריד (download) או בשניהם גם יחד?

האם ניתן לקשור בין דאטה לזמן גלישה? כלומר 1GB שווה לכך וכך דקות גלישה?

SMS אינו נחשב דאטה, נכון?

אם ה-SMS מכיל קישור אז המכשיר השולח יחויב רק בעלות ה-SMS ואילו המכשיר המקבל יחויב רק בעלות הדאטה (לאחר כניסה לקישור)?

אם המכשיר המקבל מחובר לרשת ה-WIFI הביתית אז הוא לא יחויב בדאטה, נכון?

זקוק למידע זה על מנת להבין איזה סים (ואיזו חבילה) אני צריך להזמין על מנת להשתמש ב-GPS TRACKER, לא ברור לי על איזה נפח דאטה מדובר, אם למישהו יש מושג....
לצפיה ב-'נסיון'
נסיון
17/01/2018 | 10:34
2
19
- גם וגם
- לא . דקה של גלישה בטמקא לא שווה לדקה ביוטיוב
-לא
-על פניו - צודק
- נכון
לצפיה ב-'===)'
===)
17/01/2018 | 11:02
1
12
תודה על התשובה
ה-לא השלישי זה SMS לא נחשב כדאטה או לא כי זה לא נכון?
יש אפשרות להעריך כמה דאטה שולח מכשיר GPS? ליחידת זמן או למיקום בודד?
לצפיה ב-'SMS הוא לא דאטה '
SMS הוא לא דאטה
17/01/2018 | 13:26
1
לגבי השאלה השנייה - אין לי שמץ
לצפיה ב-'שתי שאלות'
שתי שאלות
16/01/2018 | 12:32
4
38
1. כשאני מצלם תמונה, המינימום הוא 6 מגה פיקסל. העניין הוא שאני מצלם הרבה דברים כמו מסמכים ואני יכול להסתפק גם בפחות מ 6. אני משתמש ב google keep  שמעלה את האפליקציה המצלמתית הרגילה שלי. שם אני אומנם בוחר 6 מגה במקום 13, אבל ההבדל בזיכרון הוא 0.1 מגה+-

2. יש לי גוגל פוטוס, עוד מעט מתמלא לגמרי. רציתי להחבר עם חשבון גוגל אחר לגוגל פוטוס כדי להתחיל מהתחלה. (נכון לא מאוד מתוחכם ואני משער שגם בגוגל חשבו על זה) אבל איך שהוא זה כאילו מחבר לי את כל החשבונות השונים לאותו גוגל פוטוס ומשאיר את אותו מעט מקום. איך עושים שהוא לא יזהה אותם כאחד?

תודה
לצפיה ב-'חפש אפליקציה בשם CAM SCANNER'
חפש אפליקציה בשם CAM SCANNER
16/01/2018 | 13:47
3
10
לצפיה ב-'אין משהו שאפשר לקבוע את האיכות של התמונה'
אין משהו שאפשר לקבוע את האיכות של התמונה
17/01/2018 | 11:00
2
5
או לחבר בין CAM SCANNER לקיפ, כך שכשאני מוסיף תמונה דרך קיפ, הוא יעלה את CAM ולא את האפליקצית דיפולט?
לצפיה ב-'מכיר רק CAM. אתה יכול לבחור צבע או שחור/לבן (משקל נמוך יותר)'
מכיר רק CAM. אתה יכול לבחור צבע או שחור/לבן (משקל נמוך יותר)
17/01/2018 | 11:04
1
6
וגם בסיום ושמירה/משלוח הקובץ אתה יכול להקטין או לבחור כמה פורמטים מוצעים.
תבדוק תראה אם עונה לדרישה שלך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/01/2018 | 11:22
1
לצפיה ב-'וואווי ואמריקה החלום שנגנז.'
וואווי ואמריקה החלום שנגנז.
17/01/2018 | 10:41
15
לא רק אייפון X: וואווי מנסה לחדור לשוק האמריקאי עם טלפון שיעלה כמעט אלף דולר.

מייט 10 פרו של וואווי מצויד במעבד מתקדם שמוקדש למשימות בינה מלאכותית תוך שמירה על פרטיות זה גם טלפון שמצלם תמונות חדות עם בינה מלאכותית מתקדמת ומסך מקצה לקצה והוא עולה כמעט אלף דולר, מייט 10 פרו הוא לא מכשיר נוסף מבית היוצר של סמסונג או אפל הוא מגיע מסין מדינה שעדיין לא הצליחה לייצר מותגים כמו לקסוס קאנון או סמסונג שמזוהים עם איכות או יוקרה.

בוואווי שמייצרת את הסמארטפון החדש הגיעו למסקנה שהעולם מוכן לשלם מחיר פרימיום על מוצר סיני, היא משיקה עכשיו את מייט 10 פרו בנוסף לשני מכשירים נוספים יקרים פחות באירופה המזרח התיכון אסיה וגם מנהלת מגעים עם AT&T למכירתו בארה"ב לפי מקור מקורב לחברה.

בטכנולוגיה סין כבר אינה ארץ החיקויים והזיופים המעבדות שלה מתקדמות בכל הנוגע לבינה מלאכותית מחשוב קוונטי ותחומים נוספים חברות האינטרנט שלה חלוצות במציאת דרכים לשכלל את הקמעונות הפיננסים התחבורה ותעשיות אחרות בעזרת טכנולוגיית מובייל.

וואווי היא כבר שם מוכר בסין היא היצרנית המובילה של סמארטפונים בסין שהיא שוק הסמארטפונים הגדול בעולם והיא לא הרחק מאחורי אפל גם בשוק העולמי, לפי חברת המחקר קנאליס וואווי מכרה 39 מיליון טלפונים ברבעון שעבר אפל מכרה 47 מיליון אבל רוב המכשירים של וואווי מתומחרים נמוך עד בינוני.

אפילו בסין אנשים רואים את המכשירים של וואווי כתמורה טובה לכסף ולא יותר מכך, לי האורן רואת חשבון בת 24 מבייג'ין היא משתמשת ותיקה במוצרי אפל האם היא היתה מוכנה לעבור לוואווי? "לא בשבילי" היא עונה "אבל הייתי שוקלת לקנות טלפונים של וואווי למשפחה שלי כי הם יחסית זולים", באשר לסדרת מייט 10 לי ווייטאו איש שיווק בן 40 משנחאי אומר כי תמורת יותר מ600 דולר "כבר כדאי לקנות אייפון".

וואווי שנוסדה לפני שלושה עשורים בשנזן, משיקה בסדרת מייט 10 את אחד מפירותיו של מחקר ארוך: מעבד שמוקדש למשימות בינה מלאכותית כמו זיהוי אנשים בתמונות ותרגום טקסטים, כריסטוף קוטל סגן נשיא לשיווק תוכנה בוואווי הסביר ל"ניו יורק טיימס" כי המעבד החדש מאפשר לטלפונים לבצע משימות כאלה במהירות רבה יותר וביעילות תוך שמירה על פרטיות "לא כולם מוכנים לחלוק את כל המידע והתמונות שלהם בשירותים מבוססי ענן"אמר.
הדגש על פרטיות עשוי לסייע לוואווי לכבוש את השוק האמריקאי.

עסקי ציוד הרשתות של החברה נאסרו בארה"ב ב-2012 לאחר שדו"ח של הקונגרס קבע כי ציוד של וואווי יכול לשמש את בייג'ין לריכול אחר אמריקאים מייסד החברה רן ז'נגפיי היה בעבר מהנדס בצבא סין, אך וואווי אמרה כי מוצריה אינם מאיימים על הביטחון החברה גם סבלה מבעיות בארה"ב בשל הפרת פטנטים והעובדה שלא הודיעה לרשויות לפני שרכשה חברות אמריקאיות, בנוסף ארה"ב מרחיבה כעת חקירה לגבי חשד כי החברה הפרה חוקי סחר עם קובה איראן סודן וסוריה.

הממשל האמריקאי לAT&T: נתקו את הקשרים המסחריים עם וואווי.
גורמים בממשל טראמפ ביקשו מספקית הסלולאר השנייה בגודלה בארה"ב להפסיק את המגעים עם וואווי מחשש לפגיעה בביטחון הלאומי.

גורמים בממשל בארה"ב קוראים ל-AT&T, ספקית הסלולר השנייה בגודלה במדינה לנתק את כל קשריה המסחריים עם יצרנית הסמארטפונים הסינית וואווי ולהתנגד לתוכניותה של חברת התקשורת הסינית להיכנס לשוק האמריקאי על רקע חשש לפגיעה בביטחון המדינה כך מסרו שני גורמים בקונגרס, האזהרה מגיעה לאחר שנשיא ארה"ב דונלד טראמפ נקט בגישה נוקשה כלפי מדיניות שיזם קודמו בתפקיד ברק אובמה בשלל נושאים החל מתפקידה של סין בריסון צפון קוריאה ועד למאמצי סין לרכוש תעשיות אמריקאיות אסטרטגיות.

בתחילת החודש AT&T נאלצה לוותר על תוכניתה להציע ללקוחותיה מכשירי וואווי לאחר שחברי קונגרס ורגולטורים התנגדו לרעיון, ממשלת ארה"ב חסמה שורה של נסיונות של חברות סיניות לרכוש חברות אמריקאיות בגלל חשש לפעיעה בביטחון ארה"ב כולל חסימת ניסיונה של אנט פייננשל לרכוש את חברת העברת הכספים הבינלאומית מאני גראם (MoneyGram).

בנוסף גורמים בממשל מזהירים ספקיות סלולאר אמריקאיות כי קשרים עם וואווי עלולים לפגוע ביכולתם לעשות עסקים עם ממשלת ארה"ב כך אמר גורם בקונגרס, סנאטורים וחברי קונגרס מעוניינים כי AT&T תפסיק את שיתוף הפעולה עם וואווי בנוגע לפרישת רשת G5 וכן כי AT&T לא תמשיך בתוכניתה למכור את מכשירי וואווי בקריקט הרשת המוזלת של ספקית הסלולאר האמריקאית.

מומחים לביטחון לאומי חוששים כי המידע ממכשירי הסלולר של וואווי יהיה זמין לגורמי מודיעין ממשלתיים בסין, ב-2012 ממשלת ארה"ב חקרה האם מכשירי וואווי וZTE שימשו סוכני ריגול זרים והיוו איום על חשיפת מידע ממתקנים רגישים בארה"ב וואווי הכחישה בתוקף את הטענות.

לצפיה ב-'יש להשיג טוקמן?'
יש להשיג טוקמן?
15/01/2018 | 17:15
16
61
הלכתי ל-Ivory והם אמרו שאין להם טוקמן.
יש מקום שכן מוכר את זה או שאין יותר להשיג?
כלומר, גם את המכשיר וגם את הסים.
לצפיה ב-'אם לא, איך משיגים טלפון בזול? משהו פשוט לאישה מבוגרת.'
אם לא, איך משיגים טלפון בזול? משהו פשוט לאישה מבוגרת.
15/01/2018 | 17:41
10
15
לצפיה ב-'קונים מכשיר שאיננו סמארטפון (במחיר מופקע, יש לציין) וסים '
קונים מכשיר שאיננו סמארטפון (במחיר מופקע, יש לציין) וסים
15/01/2018 | 19:03
37
בתוכנית של 10 ש״ח לחודש.
לצפיה ב-'גם אישה מבוגרת תדע להשתמש בסמארטפון'
גם אישה מבוגרת תדע להשתמש בסמארטפון
15/01/2018 | 20:30
8
31
מתקינים לה לאונצ'ר ייעודי או סתם ממקמים את אנשי הקשר הנחוצים לה ע"ג מסך הבית.
לצפיה ב-'זה לא תמיד נכון, ולא תמיד צריך. לסמארטפון יש לא מעט חסרונות'
זה לא תמיד נכון, ולא תמיד צריך. לסמארטפון יש לא מעט חסרונות
15/01/2018 | 20:33
7
37
הוא גדול, הוא כבד, יש לו תקלות (שבעינינו הן טריביאליות, אבל אם מדובר על מישהו שמתבלבל בין השלט לטלויזיה לבין הטלפון...), הוא שביר. הוא לא קל לתפעול אם הידיים שלך רועדות.
לצפיה ב-'הכול פתיר'
הכול פתיר
15/01/2018 | 20:54
6
43
נפילות ושריטות - מגן מסך, כיסוי
גודל - אפשר לקנות את Samsung S3, למשל, בזיל הזול
תפעול - לכאורה, הרבה יותר קשר לנווט אל ספר הטלפונים בעזרת מקשים מאשר ללחוץ על אייקון
תקלות - Teamviewer Host
לצפיה ב-'אפשר הכל , גם לחסל יתוש עם תותח 155 מ"מ . האם זה נכון ? '
אפשר הכל , גם לחסל יתוש עם תותח 155 מ"מ . האם זה נכון ?
15/01/2018 | 22:02
1
31

לצפיה ב-'כן! מניסיון, זה הרבה יותר מגניב ממגבת או כרית!'
כן! מניסיון, זה הרבה יותר מגניב ממגבת או כרית!
15/01/2018 | 22:18
12
לצפיה ב-'בידור איתך. קשישים אמיתיים לא משתמשים בספר טלפונים'
בידור איתך. קשישים אמיתיים לא משתמשים בספר טלפונים
15/01/2018 | 23:12
3
40
או שהם מחייגים ״כמו פעם״ או שהילדים מסדרים להם ספיד דיאל במקש אחד. על מקשים אמיתיים, עם פידבק וצלילים חזקים.
ואתה באמת קורא לסמסונג s3 קטן ועוד לשים עליו מגינים? אתה עושה צחוק? קטן וקל זה מכשיר פליפ, שגם ברור לגמרי איך עונים ואיך מנתקים. בלי להסתבך עם טאצ׳ שאולי יעבוד ואולי לא על מכשיר ישן שעוד מכוסה בשכבת פלסטיק זולה.

האיש ביקש טוקמן - זה אומר שהוא מחפש מכשיר מדור אחר, מטכנולוגיה אחרת. לא צריך לירות תשובות אוטומטיות בלי לחשוב קצת.

לצפיה ב-'הבנתי, אבא שלי (83) הוא קשיש מזויף '
הבנתי, אבא שלי (83) הוא קשיש מזויף
16/01/2018 | 07:43
2
35
וגם אבא של חבר שלי (בן 90 לפחות), עם סמסונג S3 ואייקונים של חיוג מהיר.

זה שאנשים מחפשים פתרונות ישנים ומוכּרים, בין אם מדובר בטוקמן או בטלפון חוגה, לא אומר שאי אפשר להציע להם חלופות מודרניות שבהחלט יתאימו.
לצפיה ב-'כיוון שאני מתחזקת שתי ישישות מעל 90, שכבר לפני יותר מעשור'
כיוון שאני מתחזקת שתי ישישות מעל 90, שכבר לפני יותר מעשור
16/01/2018 | 09:14
1
36
לא הבינו מה זה ״לדפדף בתפריט״, (איפה הנייר פה???) - כדאי שתבין שיש עולם קצת יותר רחב ומגוון ממה שאתה מכיר.

יש בני 80 ומשהו שגולשים באינטרנט ויש בני 70 שלא מוכנים לסחוב משהו יותר גדול מחצי קופסת סיגריות בכיס.
וכשמישהו שואל שאלה, רצוי קודם לענות עליה ורק כאופציה שניה לדחוף לו את השקפת העולם שלך. מי אמר שהיא יותר נכונה?

לצפיה ב-''
16/01/2018 | 15:06
2
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
16/01/2018 | 09:05
1
36
בHOT MOBILE יש מסלולים של פריפייד HOT TALK.

מסלול 49,90 שקל = שיחות וSMS חופשי + חבילת גלישה של 6 גיגה.

1) צריך לגשת לנקודת מכירה של HOT MOBILE רוכשים סים ב49 שקל.
2) רוכשים כרטיס HOT TALK (בכל קיוסק) במחיר של 49,90 שקל ומטעינים.
3) הכרטיס תקף ל30 יום.

כאן אפשר לברר על נקודות מכירה:

מכשיר: ZTE F327S.
מחיר 290 שקל.
המכשיר תומך בדור 2 GSM ודור 3 UMTS.
לצפיה ב-'אלו לא תוכניות שמשתלמות כלכלית. למה לכתוב סתם?'
אלו לא תוכניות שמשתלמות כלכלית. למה לכתוב סתם?
16/01/2018 | 09:15
8
לצפיה ב-'כדאי לחפש ביד2, סביר שתמצאו שם כרטיסי סים למכירה'
כדאי לחפש ביד2, סביר שתמצאו שם כרטיסי סים למכירה
16/01/2018 | 10:50
2
25
האם משתלם או לא? תלוי היקף שימוש. דקת שיחה יקרה מאוד, למעלה מ-1 ש"ח.
מכשיר - כל מכשיר יתאים מתוך הנחה שהמכשיר SIM FREE.

רמי-לוי תקשורת מציעה תכנית תעריפים בעלות של 6.90 למשך שנה עבור שיחות (בלבד!) ללא הגבלה. ללא מסרונים וללא אינטרנט. מסלול "כשר"; אינני יודע אם יעבוד בכל מכשיר או שחובה שיהיה מכשיר "כשר". כמובן, צריך תמיכה ברשת הדור השלישי.
המחיר אינו כולל את העלות הראשונית של כרטיס ה-SIM (במידה ויש עלות) ואין לי מושג מה המחיר לאחר 12 חודשים.
מניח שבריכוזי אוכלוסיה חרדיים יהיה אפשר למצוא מידע אודות תכנית התעריפים הזו ומכשיר תואם.
לצפיה ב-'לפי הכיתוב על שלט ברמי לוי - תקף רק במכשירים "כשרים". לא '
לפי הכיתוב על שלט ברמי לוי - תקף רק במכשירים "כשרים". לא
16/01/2018 | 15:05
20
יודע איך בדיוק הם בודקים את זה.
דווקא יופי של מסלול לילדים להורים שרוצים לשמור על קשר אבל לא רוצים זומבים...
לצפיה ב-'רמי לוי מסלול כשר - מידע.'
רמי לוי מסלול כשר - מידע.
17/01/2018 | 09:15
23
שיחות חופשי (7,500 דקות או 2000 שיחות - המוקדם מביניהם)
אין SMS ואינטרנט.
מחיר סים 50 שקל.
מחיר דקת שיחה בסוף שבוע (שבת) 9,90 שקל.
מחיר שנה ראשונה 6,90 שקלים לחודש.
מחיר שנה שניה 14,90 שקל לחודש.
מחיר שנה שלישית 89,90 שקל לחודש.
חובה מכשיר דור 3 שתומך בתדר 850 מ"ה.

מכשירים כשרים שתומכים בדור 3 בתדר 850 מ"ה.

ZTE.
מחיר 229 שקל.

UPTECH.
מחיר 450 שקל.
לצפיה ב-'Huawei P9 ו-HONOR נמכרים במחיר דומה'
Huawei P9 ו-HONOR נמכרים במחיר דומה
15/01/2018 | 09:33
12
65
יש יתרון למי מהם?
ראיתי שלפחות באתרי החנויות ה-P9 יותר נפוץ

לצפיה ב-'חד משמעית- הונור 9 (מקביל לP10) '
חד משמעית- הונור 9 (מקביל לP10)
15/01/2018 | 09:48
6
30
לצפיה ב-'אז יש אישור לקנות P10?'
אז יש אישור לקנות P10?
15/01/2018 | 10:07
5
57
ראוי לסיגמנט שלו? יחליף את ה-LG G3 מסך תקול...
לצפיה ב-'אם קשה למצוא HONOR 9, אז P10 טוב כמוהו?'
אם קשה למצוא HONOR 9, אז P10 טוב כמוהו?
15/01/2018 | 10:42
56
האם ה-LG G6 משתווה להם?
(נמכר באותו מחיר פחות או יותר)
לצפיה ב-'מאשר לקנות הונור 9 דווקא יותר טל בפחות כסף, '
מאשר לקנות הונור 9 דווקא יותר טל בפחות כסף,
15/01/2018 | 19:02
2
51
באינטרנט 320$ גרסת 4/64
באילת 1349 ש"ח, שאר המקוות 1629 ש"ח. גרסת 6/64

לצפיה ב-'עדיף על G6 (נמכר בפחות מ-2000)?'
עדיף על G6 (נמכר בפחות מ-2000)?
15/01/2018 | 19:08
1
40
מצאתי גו מובייל בק.אתא. קרוב.
אם אין ספק אז אני קונה מחר HONOR 9.

מכשירים כמו ה-P10 נמכרים ב"אייבורי" ב-36 תשלומים.
ב"גו-מוביל" - 2 תש' ללא תוספת ריבית...
לצפיה ב-'HONOR 9 ווואווי P10 המצלמות שלהם עדיפות על LG G6.'
HONOR 9 ווואווי P10 המצלמות שלהם עדיפות על LG G6.
16/01/2018 | 09:30
41
LG G6: 
זיכרון 64/4 סים-כפול מחיר 2,160

וואווי HONOR 9:
זיכרון 64/4 סים-כפול מחיר 1629 שקל.

וואווי P10:
זיכרון 64/4 סינגל-סים מחיר 1,895 שקל.

השוואה וואווי:

טסט מצלמות.
HONOR 9 & LG G6.

לצפיה ב-'למה קשה למצוא '
למה קשה למצוא
15/01/2018 | 19:04
53
ברשת גו מובייל נמכר בכמה צבעים.  יבואן רשמי (מייבא גם את הP10) 
לצפיה ב-'נרכש HONOR 9 בהתאם להוראות מנהל הפורום'
נרכש HONOR 9 בהתאם להוראות מנהל הפורום
16/01/2018 | 16:52
4
39
קצת מכוער (צבעוניות לא לטעמי) אבל יפוצה בחיג'אב (הוזמן מאליאקספרס) שיכסה אותו כנהוג במחוזותינו.
אפליקציות הותקנו, תכנים הועברו ובינתיים אין תלונות. 
מתרגל לממשק.

לצפיה ב-'ממשק '
ממשק
16/01/2018 | 21:01
3
27
אתה יכול לבחור בהגדרות עם/בלי מגירת apps
וכמובן יכול להתקין נובה עם אינספור אפשרויות קיסטום של מסך הבית 
לצפיה ב-''
16/01/2018 | 21:26
7
לצפיה ב-'וכדאי לקרוא קצת סקירות ותגובות משתמשים '
וכדאי לקרוא קצת סקירות ותגובות משתמשים
16/01/2018 | 21:36
1
32
לתשומת ליבך, שולף מהמותן 
שלט אינפרה אדום למזגן /טלוויזיה בבית 
לחיצה כפולה עם volume- פותחת מצלמה ממסך נעול
לחפור קצת בהגדרות המצלמה לנסות צילום ממושך עם זמן חשיפה ארוך כאשר הטלפון מקובע. המצב הרצוי בעיניי הוא היברידי במצב 12/12mp נותן תוצאה טובה יותר מברירת המחדל שהיא 20/12mp
לנסות את המחוות עם פרקי האצבעות. צילום מסך קל ונוח בלי שילוב של לחוצה על שני כפתורים במקביל (הסטנדרטי, שגם הוא עובד)
נעילת apps כמו וואטסאפ עם המנעול הקטן תאפשר לעשות close all בלחיצה אחת ועדיין להשאיר את וואטסאפ פתוח ברקע
קיים זום אופטי מובנה עד 2x. מעבר ל2 ועד 10x זה תוכנתי 
לצפיה ב-'לאט לאט. גיליתי כבר כמה (זום אופטי וצילום סלפושים)'
לאט לאט. גיליתי כבר כמה (זום אופטי וצילום סלפושים)
16/01/2018 | 21:40
25
עכשיו צריך לנוח.
התאים האפורים הזיעו. יש פונקציות יותר מורכבות (עבורי) שהתגברתי עליהן כמו הגדרות באפליקצית המצלמות מרחוק באתר אחר שאני מנטר.
לצפיה ב-'לבעלי שיאומי:איזו אפליקציה לניווט רגלי מתאימה לשיאומי?'
לבעלי שיאומי:איזו אפליקציה לניווט רגלי מתאימה לשיאומי?
16/01/2018 | 12:23
4
27
אשמח לשמוע על אפליקציה מנסיונכם שנוחה לשיאומי .
לצפיה ב-'אין לי ניסיון עם שיאומי, אבל אני משתמש ב-Here'
אין לי ניסיון עם שיאומי, אבל אני משתמש ב-Here
16/01/2018 | 12:52
1
32
(למעשה HereWeGo), לשעבר של נוקיה, וב-Maps.Me, כש-Maps.Me עובדת אצלי יותר טוב. לשתיהן אפשר להוריד מפות לניווט אופליין כך שהן מתאימות גם לחו"ל.
לצפיה ב-'תודה .הורדתי כעת את here we go '
תודה .הורדתי כעת את here we go
16/01/2018 | 14:31
27
ואנסה אותה בניווט רגלי .
לצפיה ב-'לאימא שלי יש את Google Maps'
לאימא שלי יש את Google Maps
16/01/2018 | 21:00
16
עובדת מצוין.
לצפיה ב-'השתמשתי בגוגל מאפ והיא מאוד טובה נוחה ומעודכנת'
השתמשתי בגוגל מאפ והיא מאוד טובה נוחה ומעודכנת
17/01/2018 | 00:37
5
לצפיה ב-'סים מקומי'
סים מקומי
16/01/2018 | 11:05
12
54
הי,
אולי מישהו יודע - איך תייר קונה פה סים מקומי? בשדה התעופה כשהוא נוחת? אני יכולה לקנות עבורו? איפה? כמה זה עולה? מה מקבלים?
סליחה על הבורות אבל מעולם לא הייתי תיירת כאן
תודה רבה
לצפיה ב-'באולם קבלת הפנים יש מכונה לממכר כרטיסי סים (חצי כליה)'
באולם קבלת הפנים יש מכונה לממכר כרטיסי סים (חצי כליה)
16/01/2018 | 11:24
7
53
מהזכור לי היא נמצא קרוב לגרם המדרגות העולה לקומות הגבוהות יותר, בסמוך לגרם המדרגות השמאלי (שמול רחבת הנכנסים. לא גרמי המדרגות הצדדיים).

כמדומני שגם בסטימצקי ניתן לרכוש, יש סניף באולם מקבלי הפנים מצד ימין וכן בקומה השלישית באזור בו "נפרדים" מהטסים. אחרי מסירת הכבודה אך לפני בידוק כבודת היד.

אם מדובר באדם עליו את סומכת הייתי רוכש סים post paid בעצמי, עם כרטיס אשראי / ת"ז שלי ונותן לתייר ומתקזז איתו (אפילו לא מתקזז במידה ומדובר באדם קרוב, אפילו לא אחשוב לבקש 30-70 ש"ח עבור חודש ימים).
תכניות תעריפים? לפי מה שמוצע בשוק בהתאם לצרכיו. נפח גלישה, שיחות לחו"ל.

כרטיסי prepaid אפשר למצוא ביד2 / חנויות לממכר פיצ'פקעס לסלולרי. אולי גם בקיוסקים וכד'.
בעבר היה אפשר בדואר ישראל, אבל, אני כבר לא רואה את זה מוצע באתר שלהם.
לצפיה ב-'הוא מגיע (לא נוסע)'
הוא מגיע (לא נוסע)
16/01/2018 | 11:30
6
48
אז השורה השניה לא רלוונטית?
אולי ניתן גם בסטימצקי בעיר.
זה אח שלי - אין בעיה לגבי ה"סומכת עליו או מתקזזת".
סבבה - אני אבדוק.
תודה רבה
לצפיה ב-'למה לא רלוונטית? מה מונע ממנו לטפס 3 קומות?'
למה לא רלוונטית? מה מונע ממנו לטפס 3 קומות?
16/01/2018 | 11:41
5
47
האזור נגיש לכולם. נוסעים נכנסים, יוצאים, מבקרים, עוברי אורח ואנשים שאוהבים להביט במטוסים.
חוצמזה, יש סטימצקי גם באולם הנכנסים (מצד ימין, לאלה שנכנסים לארץ).
לצפיה ב-'אוקי - סבבה.'
אוקי - סבבה.
16/01/2018 | 11:51
4
39
אני אבדוק קניה פה. נראה לי יותר פשוט
תודה
לצפיה ב-' אין מה לבדוק, חבל על המאמץ ושריפת הזמן שלך'
אין מה לבדוק, חבל על המאמץ ושריפת הזמן שלך
16/01/2018 | 11:57
3
43
10 שקלים לפה או לשם.
מתוך הנחה שיש לו מכשיר SIM FREE.
012 - פרטנר - סים חינם באייבורי / סים ב-33 שקלים בחנויות הנוחות Yellow, הפעלה דרך האינטרנט.
pmobile / wallamobile - פלאפון - סים בחינם ברשת BUG / סים ב-6 שקלים ברשת קופיקס ורשת צומת ספרים. הפעלה דרך האינטרנט.

הדבר העיקרי שיש לבדוק, היקף ואופי הצריכה.

הפעלת הקו דרך האינטרנט נמשכת דקות בודדות. אם מדובר בקו חדש (ולא בניוד) אפשר בכל שעה ביממה.
החיוב יהיה יחסי.
לשלוח הודעת ניתוק בדוא"ל בתום השימוש. אם תרצי, יש לי נוסח קבוע לשלוח בדוא"ל, לא צריך להתבחבש עם נציגי שירות.
לצפיה ב-'זאת הבדיקה '
זאת הבדיקה
16/01/2018 | 12:00
2
41
אבל באמת אבדוק איתו קודם את ענין הסים פרי כי למיטב זכרוני (והוא כנראה לא זוכר את זה) האייפונים בארה"ב למקומיים נמכרים נעולים.
תודה על תשומת הלב
לצפיה ב-'אם זה אייפון של ורייזון ויש לו 4g אז הוא פתוח'
אם זה אייפון של ורייזון ויש לו 4g אז הוא פתוח
16/01/2018 | 18:12
1
11
לצפיה ב-'תודה. שלחתי אותו לבדוק. עכשיו זה בידיים שלו '
תודה. שלחתי אותו לבדוק. עכשיו זה בידיים שלו
16/01/2018 | 18:34
9
לצפיה ב-'יש מידע מרוכז'
יש מידע מרוכז
16/01/2018 | 14:22
1
39
לצפיה ב-'נפלא! המון תודה '
נפלא! המון תודה
16/01/2018 | 16:25
10
לצפיה ב-'אני מחזיק באופן קבוע סים נוסף של גולן ב-10 ש"ח לחודש.'
אני מחזיק באופן קבוע סים נוסף של גולן ב-10 ש"ח לחודש.
16/01/2018 | 17:55
1
31
לפעמים אני נותן אותו AS IS לאורח ולפעמים עובר מסלול (בתשלום) לפורמט הנדרש.
לצפיה ב-'אין לי ככ הרבה אורחים שמשתלם לי להחזיק בשבילם '
אין לי ככ הרבה אורחים שמשתלם לי להחזיק בשבילם
16/01/2018 | 18:34
12
לצפיה ב-'כרטיס זכרון מיקרו SD'
כרטיס זכרון מיקרו SD
14/01/2018 | 11:34
19
47
שלום
אני מעוניין לרכוש כרטיס זכרון לאחסון נוסף עבור הבת שלי
המכשיר שלה הוא Ulefone Be Pure Lite
האם כל כרטיס מיקרו SD יתאים? או שלכל מכשיר יש מגבלה עד כמה נפח ניתן להרחיב אותו? לא מצאתי מידע לגבי זה באופן כללי וכן ספציפית לגבי המכשיר הזה .
אשמח למידע בעניין הזה ובנוסף אם יש המלצות.

תודה::))
לצפיה ב-'לכל מכשיר יש מגבלה משלו. כמעט כולם היום מקבלים 32GB וגם 64GB'
לכל מכשיר יש מגבלה משלו. כמעט כולם היום מקבלים 32GB וגם 64GB
14/01/2018 | 11:41
5
36
בלי בעיה. חלק מהמכשירים יודעים לקבל גם 128GB.
לצפיה ב-'במכשירים החדשים הסטנדרט הוא כבר 256GB ולא רק במכשירי דגל'
במכשירים החדשים הסטנדרט הוא כבר 256GB ולא רק במכשירי דגל
14/01/2018 | 12:22
3
29
(למשל בסדרות A ו-J של סמסונג, לפחות אלה מהשנה האחרונה).
לצפיה ב-'לא חושב שיש עדיין כרטיסים של 256GB'
לא חושב שיש עדיין כרטיסים של 256GB
14/01/2018 | 12:37
1
7
לצפיה ב-'התקן הוא 64 ג'יגה עד 2 טרה'
התקן הוא 64 ג'יגה עד 2 טרה
14/01/2018 | 19:26
22
כך שגם איפה שכתוב "עד 64 ג'יגה" זה לא אומר שהמכשיר לא ידע לקרוא כרטיס של 256 ג'יגה. או 400 ג'יגה, לצורך העניין -  https://www.amazon.com/dp/B074RNRM2B/ref=twister_B... .
לצפיה ב-'יצא לי לראות לא מעט מפרטים שבהם זה עדיין מוגבל ל-64 או 128'
יצא לי לראות לא מעט מפרטים שבהם זה עדיין מוגבל ל-64 או 128
14/01/2018 | 12:41
23
אבל באמת שאני לא מתיימר להיות בעל מידע מלא בנושא.
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
14/01/2018 | 16:11
5
לצפיה ב-'SD card Up to 32GB)'
SD card Up to 32GB)
14/01/2018 | 15:48
12
35
לצפיה ב-'מעולה. זה מה שחיפשתי ממש תודה!'
מעולה. זה מה שחיפשתי ממש תודה!
14/01/2018 | 16:12
7
לצפיה ב-'מרבית המכשירים הבסיסיים = עד 32GB'
מרבית המכשירים הבסיסיים = עד 32GB
14/01/2018 | 21:16
10
11
לצפיה ב-'זה היה בסמסונג הבסיסי שלי ב-2013. כיום הם כבר מזמן לא שם'
זה היה בסמסונג הבסיסי שלי ב-2013. כיום הם כבר מזמן לא שם
14/01/2018 | 23:40
9
30
מפתיע שחברות אחרות משתרכות מאחור...
לצפיה ב-'כנראה פשוט כי רוב האנשים לא צריכים יותר'
כנראה פשוט כי רוב האנשים לא צריכים יותר
15/01/2018 | 11:33
8
9
לצפיה ב-'לדעתי לא; סביר יותר כי רוב החברות מעדיפות לחסוך...'
לדעתי לא; סביר יותר כי רוב החברות מעדיפות לחסוך...
15/01/2018 | 12:42
7
21
אחרי כמה שנים וטיול לחו"ל הכרטיס הנוכחי שלי כבר כמעט מלא, ואני לא מהמצלמים כל מה שזז, ובטלפון הישן הייתה לי מצלמה די פשוטה שלא שמרה תמונות באיכות גבוהה, ואני דווקא מאלה שמוחקים חומר לא נחוץ וכמעט לא מצלמת סרטוני וידאו...

אין לי ספק שאנשים שמטיילים הרבה / מתעדים כל פיפס בחיי הילדים (בפרט אם יש להם מצלמה איכותית במכשיר) יגמרו כרטיס כזה הרבה יותר מהר, כך שאני לא מסכימה עם ההנחה.

ואומנם גיביתי למחשב את כל התמונות, אבל שמרתי את רובן גם בכרטיס וטוב שכך, כי בדיוק נפל לי המחשב ונדפק הכונן הקשיח, ונראה כמה יצליחו לשחזר ממנו...
לצפיה ב-'לא יודע. ראיתי בטאבלטים (פשוט קניתי אחד לא מזמן) שאין שום '
לא יודע. ראיתי בטאבלטים (פשוט קניתי אחד לא מזמן) שאין שום
15/01/2018 | 13:13
6
20
קשר ברור בין גודל הכרטיס המקסימאלי לשאר המפרט. נראה לי עניין חצי שרירותי.
וכדי למלא 32GB של כרטיס צריך סדר גודל של 6000-8000 תמונות (תלוי במצלמה, כמובן). זה הרבה מאוד שנים של צילום של אדם נורמלי.
לצפיה ב-'זה כנראה כי החליטו ללכת על תקן "אחד אחורה", שהוא עד 32 ג'יגה'
זה כנראה כי החליטו ללכת על תקן "אחד אחורה", שהוא עד 32 ג'יגה
15/01/2018 | 13:31
16
אבל בכרטיס זיכרון של טלפון, בניגוד לזה של מצלמה, יש עוד כל מיני דברים שנכנסים. למשל אצלי במכשיר יש כרטיס של 32 ג'יגה, אני כמעט ולא מצלם איתו, ולמרות זאת תפוס לי בערך 17 ג'יגה - מידע של אפליקציות, קבצים שהורדתי, גיבויים למיניהם וכו'.
לצפיה ב-'אנשים מצלמים גם בווידאו, יוצרים גיפים מונפשים, מקליטים קול'
אנשים מצלמים גם בווידאו, יוצרים גיפים מונפשים, מקליטים קול
15/01/2018 | 13:36
4
24
במקרה שלי יש גם קובצי שמע בכרטיס, מוזיקה להאזנה, פודקאסטים (אם כי זה חלק קטן מאוד ממנו). זה באמת לא עד כדי כך קשה למלא ולא נדרשות שנים של צילום. כמו כן צריך לזכור ש-32GB זה בפועל יותר 29.5 (לא זוכרת כבר למה).

כאמור, אני הצלחתי למלא את הכרטיס אחרי 4 שנים, אבל זה (בעיקר) עם צילומים באיכות נמוכה, כמעט בלי וידאו, הרבה מחיקות ובלי גיבויים בכלל. מרגע שהחלפתי מכשיר, עכשיו במצלמה הנוכחית הוא שומר קבצים הרבה יותר גדולים, ואחרי טיול בחו"ל + כמה סרטוני וידאו בהופעה, נגמר לי המקום ונאלצתי להתחיל למחוק.
לצפיה ב-'ההבדל הוא כי מוכרים לך בבסיס 1000, אבל המחשב סופר בבסיס 1024'
ההבדל הוא כי מוכרים לך בבסיס 1000, אבל המחשב סופר בבסיס 1024
15/01/2018 | 13:50
1
24
כלומר מוכרים לך 32 "ג'יגה בייטים", אבל בעצם מתכוונים ל-32 "מיליארד בייטים". "32 ג'יגה" זה בעצם 34359738368 בייטים, או בערך 34.36 "ג'יגה בייטים".
לצפיה ב-'כן, לא זכרתי בדיוק איך זה הולך.'
כן, לא זכרתי בדיוק איך זה הולך.
15/01/2018 | 14:43
7
לצפיה ב-'32/1.024/1.024/1.024=29.80. מחלקת השיווק סופרת עשרוני כאשר '
32/1.024/1.024/1.024=29.80. מחלקת השיווק סופרת עשרוני כאשר
16/01/2018 | 16:47
1
72
מערכת ההפעלה עובדת על בינארי (בסיס 2)
לצפיה ב-'תודה, ידוע; לא זכרתי את ההסבר, בובו הזכיר, הכול בסדר '
תודה, ידוע; לא זכרתי את ההסבר, בובו הזכיר, הכול בסדר
16/01/2018 | 16:51
6
לצפיה ב-'סמסונג A8 2018 & A8 PLUS 2018 נכנסו לשיווק באופן רשמי לארץ.'
סמסונג A8 2018 & A8 PLUS 2018 נכנסו לשיווק באופן רשמי לארץ.
15/01/2018 | 10:17
3
50
שני המכשירים נראים כמו דגמי פרימיום לכל דבר ועשויים שילוב של אלומיניום וזכוכית עם עמידות בפני מים ואבק בתקן המחמיר IP68.
שניהם גם נראים זהים כמעט לחלוטין ואתם בוודאי יכולים כבר להבין כי עיקר ההבדל מתבטא מתחת למכסה המנוע.
כבר ממבט ראשון אפשר לראות כי סמסונג מצמצמת משמעותית את שולי המכשיר לטובת מסך גדול יותר מה שמביא לנדידת חיישן טביעת האצבע לחלק האחורי מתחת לעדשת המצלמה.

הדגם הסטנדרטי מבין השניים משלב מסך 5.6 אינץ' ברזולוציית +Full HD שוקל 172 גרם ומתהדר בעובי 8.4 מ"מ אחיו הגדול מציע לנו מסך 6 אינץ' ברזולוצייה זהה משקלו 191 גרם והעובי עומד על 8.3 מ"מ בלבד, בשני המכשירים שילבה סמסונג את מסך הinfinity שמגיע ישירות מדגמי הפרימיום עם יחס צפיה של 18.5:9.

שני הדגמים משלבים את ערכת השבבים Exynos 7885 תוצרת בית עם מעבד גרפי Mali-G71 תצורת 4GB RAM ו64GB עבור הגירסה הרגילה ותצורה זהה לדגם הפלוס שניהם גם תומכים בהרחבת זיכרון באמצעות כרטיס microSD.

בדיוק כמו הGalaxy A5 וGalaxy A7 במהדורת 2017 גם במכשירים החדשים נתנה סמסונג דגש של ממש על עניין הצילום, וכאן נמצא מצלמה אחורית יחידה באיכות 16 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/1.7 ובחזית נמצאות שתי מצלמות – הראשית 16 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/1.9 ולצידה מצלמת 8 מגה פיקסל עם מפתח צמצם זהה, יחידת הצילום בחזית מורכבת למעשה משתי מצלמות נפרדות לחלוטין המאפשרות למשתמש לבחור בין צילום רגיל או שילוב של תמונת 'עומק' (Bokeh) ובנוסף גם מיקוד (פוקוס) 'חי' באמצעותו תוכלו להעמיק את התמונה לפני או אחרי הצילום.

Galaxy A8 2018 מגיע עם סוללה בקיבלת 3,000mAh בעוד אחיו הגדול מתפאר בקיבולת גבוהה יותר של 3,300mAh שניהם משלבים שקע USB-C תמיכה בטעינה מהירה בלוטות' 5.0 ומערכת הפעלה אנדרואיד נוגט 7.1.1.

A8 2018.
זיכרון 64/4.
מחיר 1.999 שקל.

A8 PLUS 2018.
זיכרון 64/4.
מחיר 2.299 שקל.
לצפיה ב-'תוך כמה חודשים מחירם יצלול כלפי מטה...'
תוך כמה חודשים מחירם יצלול כלפי מטה...
16/01/2018 | 10:40
2
29
A8 יגיע למחיר של 1500 שקל...
+A8 יגיע למחיר של 1700 שקל...

מי שירויח מכל העסק אלו אנשים שלוטשים את עיניהם על A5/A7 2017 שמחירם יצלול עוד יותר כלפי מטה (יחד עם הנ"ל)...
לצפיה ב-'לא מאמין שאני עונה לכם, אבל למען הציבור: ה-A3/5/7 יעלם מהמדף'
לא מאמין שאני עונה לכם, אבל למען הציבור: ה-A3/5/7 יעלם מהמדף
16/01/2018 | 13:34
1
32
סמסונג הודיעה שה-A8 יחליף את ה-A7 ויצור ה-A3 וה-A5 שנמכרו מעט יופסק.
לצפיה ב-'מי זה אתם...?'
מי זה אתם...?
17/01/2018 | 09:39
2
לצפיה ב-'אז כמה יוצא המס על סלולרי עכשיו?'
אז כמה יוצא המס על סלולרי עכשיו?
15/01/2018 | 19:06
3
35
אחרי כלכלת הבחירות של כחלון
לצפיה ב-'מעמ'
מעמ
15/01/2018 | 21:07
1
11
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/01/2018 | 23:13
4
לצפיה ב-'17% מע"מ בלבד. מדובר בהוראת שעה שתוקפה עד 31/12/2018'
17% מע"מ בלבד. מדובר בהוראת שעה שתוקפה עד 31/12/2018
16/01/2018 | 11:15
18
למעוניינים למקור המידע כפי המופיע ברשומות:
מסד הנתונים לחפש בו: http://www.justice.gov.il/Units/Reshomot/publicati...
לחפש את חוברת 1817
קישור ישיר להורדת חוברת (מסמך בתבנית PDF):

יש לשים לב כי חבות המס אינה תלויה בהכרח במועד רכישות הטובין אלא יכולה להיות לחול במועד בחינת הטובין בידי רשויות המס. משכך, מכשיר שנרכש לפני שהוראת השעה בטלה אך נבדק לאחר מועד זה, ייתכן ויחול עליו מס קניה בנוסף למע"מ.
עוד חזון למועד, לקראת שנת בחירות מישהו יעז לא להאריך את הוראת השעה הזו (ואף לשנות את חבות המס באופן קבוע)?! ימים יגידו :)
לצפיה ב-'שיאומי MI A1 שוחררה גירסת OREO נטולת באגים...'
שיאומי MI A1 שוחררה גירסת OREO נטולת באגים...
16/01/2018 | 10:30
28
שיאומי השהתה את עדכון אנדרואיד 8.0 אוראו למשתמשי הXiaomi Mi A1 והחלה בהפצת עדכון חדש...
לצפיה ב-'מחירים זולים מאד.'
מחירים זולים מאד.
16/01/2018 | 00:19
3
67
טלפונים סלולארים - https://ksp.co.il/cat/1266573
לצפיה ב-'אדון איציק במקרה אבל רק ככה במקרה עובד בKSP ?!?'
אדון איציק במקרה אבל רק ככה במקרה עובד בKSP ?!?
16/01/2018 | 08:19
1
7
לצפיה ב-'אני לא מבין. איך גמרו את כל תקציב הפרסום? רק התחילה השנה '
אני לא מבין. איך גמרו את כל תקציב הפרסום? רק התחילה השנה
16/01/2018 | 08:39
8
לצפיה ב-'אתר חדשות מעניין מאוד!'
אתר חדשות מעניין מאוד!
16/01/2018 | 09:02
34
לצפיה ב-'בעיה עם מצלמה LG F60'
בעיה עם מצלמה LG F60
15/01/2018 | 13:11
6
35
בהמשך לבעיה שתיארתי לפני כשבוע:

ביצעתי איפוס לטלפון, אפליקציות הטלפון שבו לעבוד.
המצלמה עבדה כיומיים ואז הבעיה חזרה, לעיתים אני מספיק לצלם כמה תמונות ואז הבעיה שוב חוזרת.
התקנתי עוד אפליקציית מצלמה וגם שם נכתב לי: serious camera error
נראה שהתמונה כן מצולמת, התקלה מתרחשת כאשר המכשיר מנסה להכניס את התמונה לזיכרון.

מה זה יכול להיות ?
לצפיה ב-'זה רעיון'
זה רעיון
15/01/2018 | 13:41
5
29
תחליף כרטיס זכרון
יתכן והוא מלא

לצפיה ב-'יש מקום בזיכרון, גם בפנימי'
יש מקום בזיכרון, גם בפנימי
15/01/2018 | 20:23
4
16
וגם ב-SD שעליו אני שומר.
לצפיה ב-'השאלה היא האם ה SD תקין'
השאלה היא האם ה SD תקין
15/01/2018 | 22:05
3
13
אולי תוציא אותו ותבדוק בלעדיו

לצפיה ב-'וואלה'
וואלה
15/01/2018 | 22:34
2
18
עכשיו עשיתי כמה בדיקות:

כאשר אני שומר על הזיכרון הפנימי הכל עובד.
כאשר אני מעביר לשמירה על הכרטיס המצלמה נתקעת.
אבל העברת קבצעים מהכרטיס למחשב והפוך עובדת בסדר.

אולי הממשק כרטיס SD ושמירה מהמצלמה נדפק ?
לצפיה ב-'מה ענין וואלה למצלמה?'
מה ענין וואלה למצלמה?
15/01/2018 | 22:35
1
15
זה רק מוכיח שכרטיס ה SD תקול

לצפיה ב-'ממה הוא יכל להיהרס ?'
ממה הוא יכל להיהרס ?
15/01/2018 | 23:20
9
כרטיס בן שנה וחצי, של transcend

אולי משהו בתוכנה בטלפון לא תקין ?
לצפיה ב-'האם כשבאתר מסויים כתוב "International Version" הכוונה היא '
האם כשבאתר מסויים כתוב "International Version" הכוונה היא
15/01/2018 | 19:28
2
41
לגלובל רום או יש פה אפשרויות אחרות? (gearbest במקרה הזה)
לצפיה ב-'זה אותו דבר'
זה אותו דבר
15/01/2018 | 22:38
1
28
החשוטב שזה לא סיני

לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/01/2018 | 16:16
3
לצפיה ב-'CLOWN/MIRROR מטלפון אחד לשני'
CLOWN/MIRROR מטלפון אחד לשני
15/01/2018 | 09:18
2
32
מצאתי אתמול בLG פונקציה להעתקת טלפון "ישן" לטלפון "חדש" דרך SD CARD או WIFI.
הפעולה לא צלחה בגלל ה"ישן" שתקול וה"חדש" שנטול מספיק זכרון (לטענתו).

האם יש דרך/אפליקציה לבצע כנ"ל בין טלפונים שאינם מאותו יצרן?
(כמו מה-LG הישן לHuawei חדש?

העתקה של מבנה ותכנים עד כמה שנאמן למקור...

לצפיה ב-'עם יש הרשאות רוט, אז...'
עם יש הרשאות רוט, אז...
15/01/2018 | 12:42
1
26
לצפיה ב-''
15/01/2018 | 15:00
2
לצפיה ב-'אחרי הורדה מחדש של פייסבוק למכשיר,רוצה לבטל צלילים'
אחרי הורדה מחדש של פייסבוק למכשיר,רוצה לבטל צלילים
14/01/2018 | 17:44
2
28
ערב טוב
אני פשוט משתגעת,ולא מצליחה לבטל צלילי אתראה בפייסבוק.
זה מין צליל פעמון שמגיע בכל פעם שיש אתראת תגובה בפוסטים מסויימים.
מישהו יודע לעזור לי בבקשה?
יש לי מכשיר מדגם M3 NOTE של חברת MEIZU
ניסיתי דרך הגדרות הטלפון,לא הצליח,

תודה לכם חברים,זה יעזור לי מאד.
לצפיה ב-' אמור להיות בהגדרות של האפליקציה'
אמור להיות בהגדרות של האפליקציה
15/01/2018 | 07:43
1
25
Open your Facebook app, tap ‘menu’ and tap into the Facebook settings
Scroll down to the bottom of the list, under ‘Advanced Notification Settings’ you should see an option to uncheck ‘Ongoing notifications’
Uncheck and that should stop the ongoing notifications

לצפיה ב-'אצלי זה לא קיים באפליקציה כשאני נכנסת אליה דרך הפון,תודה'
אצלי זה לא קיים באפליקציה כשאני נכנסת אליה דרך הפון,תודה
15/01/2018 | 10:07
3
לצפיה ב-'לא מצליחה להסיר כרטיס אשראי מחשבון גוגל בטלפון של הבן'
לא מצליחה להסיר כרטיס אשראי מחשבון גוגל בטלפון של הבן
14/01/2018 | 15:15
1
35
המערכת לא נותנת להסיר אלא רק להחליף אמצעי תשלום.
יש איזה טלפון שאפשר לדבר שם עם מישהו??
לצפיה ב-'פעלי לפי המידע המופיע באחד מהקישורים הבאים:'
פעלי לפי המידע המופיע באחד מהקישורים הבאים:
14/01/2018 | 19:10
27
או
הקישורים מתוך מאגר ה-Help/תמיכה של Google.
לצפיה ב-'מבקש המלצה לרכישת פלאפון'
מבקש המלצה לרכישת פלאפון
13/01/2018 | 09:35
9
93
היי לכולם! :)
אני נוסע למופע של להקה אהובה בגרמניה עוד חודשיים ועל כן החלטתי לרכוש פלאפון חדש שיתאים לצרכים שלי (כיום יש לי LG Nexus 4 ישן). יכול להיות שאני קצת פרמטיבי ולא מודע לטכנולוגיה, אז אל תצחקו עליי P:
הצרכים שלי:
תקציב: עד 1500 ש"ח.
באופן כללי השימוש העיקרי בפלאפון הוא לדבר עם אנשים, לשמוע מוזיקה, לצלם ולנווט רגלית. כמעט לא יוצא לי לשחק משחקים.
איכות צילום גבוהה מאוד, גם וידיאו וגם תמונה.
מכשיר אמין, לא ידוע בתקלות, מהיר, לא נתקע
גודל שנכנס טוב לכיס בדומה למכשיר שלי כעת (4.7 אינץ')
מערכת הפעלה אנדרואיד
תמיכה בכל כרטיס SIM, מעדיף micro
זיכרון איחסון 32GB ומעלה
אחריות 
מאוד חשוב לי סוללה שמחזיקה המון זמן תחת מאמץ. שהייתי מנווט בגרמניה עם Google maps ולא מאוד מאמץ את המכשיר, תוך 8 שעות הסוללה הייתה פשוט נגמרת. מכיוון שבבתי הקפה שם היה נדיר למצוא שקעי הטענה הייתי מוצא את עצמי חוזר למלון להטעין וזה היה מבאס. אני מכיר את הפיתרון של סוללות ניידות אבל שניסיתי עם סוללה שכזו בעבר ההטענה הייתה מאוד מאוד איטית.
אשמח גם לקבל המלצה מאיפה כדאי לקנות באזור תל אביב או להזמין, יש לי ניסיון לא טוב ברכישת פלאפונים.
לצפיה ב-' נקסוס 4 קשישא - לא מייצרים עוד כאלה'
נקסוס 4 קשישא - לא מייצרים עוד כאלה
13/01/2018 | 10:24
1
70
בעיקר אין מכשירים בגודל הזה, היום המכשירים הקטנים הם בני "5.2, והסטנדרט עולה ומתקרב ל-"6.
סוללה:
אכן הסוללה של ה-N4 הייתה קטנה (2,222MAH כמדומני) ונחלשה די מהר לאורך חייה.
לפני כמה ימים פרסמתי מבחן סוללות של מכשירי הדגל.
ה-MATE10 של וואווי וה-5T של ONEPLUS הראו זמן עבודה של מעל 6 שעות (מסך+מעבד),
מה שאמור לאפשר זמן עבודה אמיתי של יום שלם (בתלות בשימושים).
הסמסונגים והפיקסל נשרכו מאחור כך שכנראה הם לא מתאימים בקטגוריה הזו.
SIM:
כולם היום עובדים עם נאנו סים, המיקרו כבר עבר מהעולם.
חלק מהמכשירים (ONEPLUS למשל) מגיעים עם דואל סים, זה נח בחו"ל.
מצלמה
כל מצלמה של סלולרי עדכני תהיה הרבה יותר טובה משל ה-N4 החביב שהמצלמה שלא היתה אהמ-אהמ, לא משהו.
באופן כללי לסמסונגים יש מצלמה טובה, ה-OP5T מתהדר במערך צילום רב עדשות וההונור 9 של המנעל נשמע סבבה.
זכרון אכסון
קח בחשבון שרוב מכשירי הדגל מגיעים היום עם זכרון אכסון ענק (64-128GB) אך ללא אפשרות הרחבה.
אחריות:
אין !
תקציב:
1500 ש"ח הוא לא לפה ולא לפה - אם תוכל לעלות לכיוון ה-2,000 ה-OP5T בעניין.
אם לא, ה-OP5 יהווה פשרה סבירה, ההונור יותיר בידך עודף נאה, אולי איזה שיומי אפשר שיספק אותך.
למרות שלדעתי יש להתרחק מהסמסונגים/LG של דגמע הביניים, יש מכשיר אחד שאולי יתאים לך
ה-A7 2017 של סמסונג (לא ביבוא רשמי) הינו מכשיר חביב עם סוללה חזקה, דואל סים, מצלמה טובה ועמיד.
ביצועים זה לא הצד החזק שלו והממשק של סמסונג לא עושה לא טוב, אבל בתקציב של סביב ה-1000 ש"ח הוא עיסקה מעניינת.
איפה לקנות ?
לא בתל אביב !
או באילת או בגרמניה (רשת MediaMarkt למשל).

לצפיה ב-'יש עדיין (מעט) מכשירים בגודל הזה, גם דגמים מ-2017'
יש עדיין (מעט) מכשירים בגודל הזה, גם דגמים מ-2017
13/01/2018 | 16:26
15
לצפיה ב-'במסגרת התקציב תוכל למצוא את ההונור 9'
במסגרת התקציב תוכל למצוא את ההונור 9
13/01/2018 | 11:29
1
72
באמזון הגרמני (מוכר חיצוני ) שעונה על רוב הצרכים שלך. 
לא תוכל למצוא מכשיר שתומך בכל כרטיסי הסים, כמעט כולם עברו לNANO SIM .
כמו כן מכשירי 4.7 כמעט ולא ניתן למצוא.
אם תרצה לחסוך קצת יותר מ 300 ש"ח תוכל למצוא את ההונור 8 (כיום המכשיר שלי) , דור אחד אחורה ב279 יורו במדיהמרקט או ב30 יורו פחות בSATURN (שתיהן רשתות גרמניות) שדומה לו בחווית השימוש. המצלמה טובה, בטח ובטח בהשוואה מול הנקסוס 4 שמיומו הראשון לא הרשים במערך הצילום שלו. 
אני מסייג לגבי הסוללה, היא לא הכי טובה בשוק.
באופן כללי ניווט הוא אחד המשימות  שיותר זוללות סוללה. הפעלת רכיב ה GPS בשילוב הפעלת המסך פשוט שואב המון כח. 
באופן כללי לא הייתי קונה בארץ. הרכישה בגרמניה עדיפה. 
לצפיה ב-'אם יש לו מישהו שנוסע לאילת '
אם יש לו מישהו שנוסע לאילת
13/01/2018 | 12:59
74
בסניף אילת של גו מובייל ההונור 9 נמכר ב1349 ש"ח בלבד. זה בערך 315 אירו (יותר זול מגרמניה) לדגם ה9. 
לצפיה ב-'תודה על התגובות! :)'
תודה על התגובות! :)
13/01/2018 | 13:26
1
66
אני פחות מעדיף לרכוש בגרמניה, משום שאני שם יום לפניי המופע ועד אז אני מעדיף כבר לשלוט בפונקציות של הטלפון, להתקין אפליקציות ולדעת שהוא בסדר ותקין. הנסיעה היא עוד חודשיים וחצי, אז יש זמן.
נכון לעכשיו אני לא מכיר מישהו שיוצא לאילת, אם אתם בכל זאת מכירים חנות באזור המרכז שהיא אמינה אני מאוד אודה לכם. לא איכפת לי לשלם 100-150 ש"ח יותר כל עוד אני יודע שאני קונה ממקום שהוא בסדר. או אולי אם אתם מכירים מקום שאני יכול להזמין ממנו פלאפון שהוא אמין? בעבר הרחוק מאוד הזמנתי פלאפון מחנות בתל אביב וקיבלתי אותו עם שני מקשי שש, מאז אני מאוד נזהר P:
לצפיה ב-'מכוונים אותך פה לכיוון מכשירים בדרג הגבוה יחסית, שזה בסדר '
מכוונים אותך פה לכיוון מכשירים בדרג הגבוה יחסית, שזה בסדר
14/01/2018 | 11:39
53
גמור, והם כמובן יתנו שירות טוב יותר מאשר מכשירי דרג ב'.
אבל גם מכשירי דרג ב' יתנו שירות טוב מאוד - וכמובן יעלו הרבה פחות. לא בטוח שהפער בתמורה שווה את הפער במחיר לאור הצרכים שציינת.
למשל בבלאק-פריידי מכרו נוביה Z11 מיני בבאג ב-500 שקלים. אם הם עדיין מוכרים את הטלפון במחיר הזה, נראה לי שתקבל מכשיר שעונה על כל הצרכים שהגדרת, בשליש מהתקציב, והוא גם קטן יחסית.
השאלה היחידה לגביו היא הסוללה - היה לי Z9 מיני, הדור שלפניו, שהחזיק יום שלם בלי בעיה למרות סוללה קטנה יחסית מבחינת הנפח. לא יודע איך ה-11.
עוד טלפון שעשוי להתאים או וואווי P9 לייט או P10 לייט. שניהם ישאירו לך לא מעט עודף, ועל הנייר עושים רושם טוב. שיחקתי קצת עם P9 לייט והתרשמתי לטובה - קטן למדי, קל, מעוצב יפה והתפעול זורם. אבל זה היה טלפון של משתמש "קל" שלא העמיס עליו הרבה אפליקציות, וצריך לקחת את זה בחשבון. לגבי המצלמה - ממה שהבנתי היא לא בטופ, אבל טובה בהרבה - אבל ממש בהרבה - מה-N4.
ולגבי סוללות גיבוי - יש לי כמה. חלק באמת טוענות ממש לאט, אבל חלק מהירות לפחות כמו מטען קיר. צריך פשוט לקנות אחת שמומלצת על ידי אנשים שהתנסו בה. או במילים אחרות - לא הייתי מפיל טלפון רק על זה.  
לצפיה ב-'גם אני מחובבי המכשירים הקטנים אבל הם הולכים ומתמעטים...'
גם אני מחובבי המכשירים הקטנים אבל הם הולכים ומתמעטים...
13/01/2018 | 16:41
64
בגודל שציינת יש סמסונג A3 2017 הוא "4.7 לא מכשיר דגל ולא נמכר בישראל, אבל עונה על רוב הדרישות שלך, כולל המחיר (קניתי כזה בקיץ, בחו"ל, שילמתי $250). המצלמה טובה משיש לך כיום, אבל לא נחשבת לחזקה ביחס להיצע הקיים כיום, בעיקר במכשירי דגל (אבל המחיר גם לא של מכשיר דגל). אותי היא מספקת, אם כי יש לציין שהמיקוד האוטומטי שלה קצת איטי.

הסוללה לא ענקית אבל מתאימה לביצועי המכשיר (שאין לו צג גדול או מעבד רב-עוצמה). החזיקה לי יום שלם בטיול בחו"ל, אבל כל אחד והצרכים שלו... בניגוד למה שכתבת, גוגל מפות דווקא זוללת סוללה (וגם שימוש ב-GPS ושימוש רב בצג, זה נכון לכל מכשיר).

כמו כן סדרת הקופקט של סוני היא בגודל הזה (אפילו "4.6), אבל אלה מכשירים יקרים יותר. למשל Sony Xperia X Compact שיצא באוקטובר, אבל גם בהזמנה מחו"ל לא פחות מ-1,500 ש"ח (לפני משלוח ומיסים). מנגד, אם משלמים יותר מקבלים יותר – הוא חדש וחזק יותר (זיכרון, מצלמה, גרסת אנדרואיד ועוד).

השוואה:
שניהם רק עם ננו-סים (אבל זה הסטנדרט כיום; פשוט חותכים או מחליפים את הסים, זו לא בעיה). בשניהם יש מקום לכרטיס זיכרון עד 256G.

אם אתה עולה קצת בגודל לאזור "5–"5.2, יש יותר אפשרויות. זה משחק של פשרות.
לצפיה ב-'סמסונג A5 2017'
סמסונג A5 2017
14/01/2018 | 10:01
1
47
סמסונג A5 2017:
מעבד אקסינוס עם ביצועים טובים (מקבל ציון בסביבות 60,000 נקודות בANTUTU)
זיכרון 32/3 + הרחבה
מסך 5.2 FHD SA באיכות טובה מאוד
GORILLA GLASS 4
מצלמה 16 מ"פ באיכות טובה מאוד באור יום פחות בלילה
צילום וידיאו 2K באיכות טובה מאוד באור ים פחות בלילה 
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו - ניתן כבר לשדרג דרך המכשיר לאנדרואיד 7 נוגט
עמיד נגד מים ואבק בתקן IP68
סוללה 3000 מ"א - מחזיקה 7 שעות מסך
הטענה מהירה
חיישן טביעת אצבעות באיכות בינונית (במקש תחת המסך)
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה (הרמקול ממוקם בצידו הימני של המכשיר למעלה)
עוצמת השמע באפרכסת מצוינת
USB-C
NFC
NANO SIM
משקל 157 גרם

חשוב לרכוש מכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרישמי של סמסונג בישראל "סאני"
אחרת בעדכון גירסה דרך OTA העברית תימחק מתפריט המכשיר וקשה להחזיר את העברית לתפריט המכשיר לאחר מכן

מחיר 1,399 שקל מכשיר יבואן רישמי
http://www.myphone.co.il/items/1200611
מחיר 1,404 שקל מכשיר יבואן רישמי (1,105 + 299 = 1,404)
http://www.n-mobile.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=1279

לצפיה ב-'תזהר מההמלצה: סמסונג ב-7 תעויוט.'
תזהר מההמלצה: סמסונג ב-7 תעויוט.
14/01/2018 | 11:12
50
גם מכשיר נחות, גם מחיר מופקע, גם יבואן רשמי

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ