לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מה יהיה עם LG? רק מניח את זה כאן'
מה יהיה עם LG? רק מניח את זה כאן
18/01/2017 | 00:45
1
לצפיה ב-'שיומי mi-max- ניתן להשתמש ללא מגן מסך (כחודש)או שזה סיכון?'
שיומי mi-max- ניתן להשתמש ללא מגן מסך (כחודש)או שזה סיכון?
17/01/2017 | 23:51
2
שיומי mi-max- ניתן להשתמש ללא מגן מסך (כחודש)או שזה סיכון?

קיבלתי בדואר את המגן מסך של נילקין ,

יש לי את הנילקין וגם  מגן מסך אחורי מפלסטיק קשיח מחוספס כזה 

אבל מצד שני חושב עדיין על המגן מסך המפלצתי של לאב מי ,

עד כמה יהיה זה סיכון להשתמש ללא מגן מסך במכשיר במשך כחודש

עד שיגיע המגן מסך לאב מי?

כי הבנתי שלא ניתן להשתמש בו בעת במגן של נילקין ושל הלאב מי

ואני מעדיף להשאיר את הנילקין באריזתו ולא לפתוח
לצפיה ב-'LG G3 או שיומי MI5? '
LG G3 או שיומי MI5?
15/01/2017 | 01:17
27
56
שלום וברכה,
אני מתנצלת אם השאלה שלי טיפשית. אני לא מבינה כלום בתחום הסלולרי וזקוקה למכשיר חדש (יש לי כרגע לי גלקסי 3 מיני ואני רוצה להחליף). לכל המשפחה שלי יש LG G3 וכולם מרוצים, אבל אני מבינה שזה מכשיר די ישן ולא יודעת אם שווה לקנות אותו היום (הבנתי שG4 מלא בעיות וG5 יקר לטעמי). אני רק רוצה סוללה חזקה, מסך גדול, מצלמה טובה, מהירות גלישה סבירה ועדיף שייראה טוב (בכל זאת אני בת ). האם אתם ממליצים על G3 או שיומי MI5 שהוא מכשיר חדש ולא הרבה יותר יקר?   
תודה רבה  
לצפיה ב-'הוא באמת מעולה אני איתו שנתיים...(g3) '
הוא באמת מעולה אני איתו שנתיים...(g3)
15/01/2017 | 08:51
1
66
אבל כבר באמת ישן, לא הייתי קונה אותו היום. הייתי עושה מאמצים וקונה g5 (מישהו קרוב נוסע לאילת אולי..?)
לצפיה ב-'תודה, האם ההבדל בין שיומי MI5 לG3 הוא משמעותי?'
תודה, האם ההבדל בין שיומי MI5 לG3 הוא משמעותי?
16/01/2017 | 01:17
22
לצערי, אין לי מישהו שנוסע בקרוב לאילת ואני לא אקנה G5 במחיר הרגיל. שווה להשקיע בשיומי MI5 כי גם הוא יותר יקר מG3 (בצדק, הוא הרבה יותר חדש)? או שאין הבדל משמעותי ביניהם. אני לוקחת בחשבון שהמכשירים שלי מחזיקים שנים ואם אני קונה כבר היום מכשיר ישן בעוד 3+ שנים הוא יהיה ענתיקה. כמו כן האם שיומי MI5 הוא קטן משמעותית מG3 כי אני אוהבת מסך גדול.
לצפיה ב-'אלו מכשירים מסיגמנטים שונים...'
אלו מכשירים מסיגמנטים שונים...
15/01/2017 | 08:59
16
74
LG G3...
מסך 5.5 QHD...
GORILLA GLASS 3....
מצלמה 13 מגה פיקסל עם חיישן לייזר פוקוס באיכות טובה מאוד...
צילום וידיאו 4K באיכות טובה מאוד...
מערכת הפעלה לוליפופ עם אפשרות שידרוג למרשמלו דרך המחשב...
מעבד סנפדראגון 801, 2.5 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
רדיו...
NFC...
IR...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה נשלפת...
משקל 150 גרם...
זיכרון 32 גיגה + הרחבה...
RAM 3072...
מחיר מכשיר יבואן לא רישמי 1090 שקלים...

שיאומי MI5...
מסך 5.1 FULL HD...
GORILLA GLASS 4....
מצלמה 16 מגה פיקסל באיכות בינונית...
צילום וידיאו 4K באיכות בינונית...
מערכת הפעלה מרשמלו...
מעבד סנפדראגון 820, 1.36 גיגה + 4 ליבות & 1.8 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים מצוינים...
רדיו...
NFC...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה לא נשלפת...
הטענה מהירה QC 3.0....
חיישן טביעת אצבעות בגב המכשיר...
משקל 138 גרם...
זיכרון 32 גיגה...
RAM 3072....

מחיר מכשיר יבואן לא רישמי 1179 שקלים...

לצפיה ב-'מאיזה "סיגמנטים שונים" המכשירים האלה? הם שניהם מכשירי דגל'
מאיזה "סיגמנטים שונים" המכשירים האלה? הם שניהם מכשירי דגל
15/01/2017 | 09:49
52
רק שהם יצאו ליצרניות שונות ובשנים שונות. יכול להיות שאתה לא יודע מה המילה "סיגמנט" אומרת?
לצפיה ב-'המצלמה באיכות בינונית, אתה בטוח?'
המצלמה באיכות בינונית, אתה בטוח?
16/01/2017 | 01:21
14
37
יש לה יותר פיקסלים, אם כי אני בהחלט לא מבינה בזה. אתה בעצם אומר שG3 הוא מכשיר יותר טוב משיומי MI5? 
G3 הוא ישן יותר וזול יותר, אתה בטוח שהוא פחות טוב? איזה מבין שניהם היית קונה? אני קונה רק מיבואן רשמי, לא רוצה להתמודד עם תקלות. 
לצפיה ב-'הוא לא יודע, הוא רק מצטט מפרטים'
הוא לא יודע, הוא רק מצטט מפרטים
16/01/2017 | 06:26
28
כמה נקודות לגבי מצלמות של סמארטפונים באופן כללי. כמות המגה פיקסלים זה לא הכל. חשוב גם גודל החיישן ואיכות העדשה. למשל פעם צילמתי תמונה מדויקת יותר מבחינת הצבעים עם מצלמה של 5 מגה פיקסל מאשר עם מצלמה של 12 מגה פיקסל. גם איכות התוכנה לעיבוד תמונה חשוב.

אני לא יודע להשוות בין איכות המצלמה בשני המכשירים שציינת, אבל בהחלט יכול להיות שהמצלמה של ה-G3 יותר טובה. זה לא אומר שהמצלמה של ה-Mi5 גרועה, או שה-G3 עדיף באופן אבסולוטי.
לצפיה ב-'המצלמה של הLG G3 איכותית יותר...'
המצלמה של הLG G3 איכותית יותר...
16/01/2017 | 09:44
12
41
וגם בצילום וידיאו 4K היא איכותית יותר...

זה לא קטע של איזה מכשיר משוכלל יותר או חדיש יותר...

מבחינת מפרט שיאומי MI5 מנצח בקלות את הLG G3 מכל הבחינות...

הייתרון של הLG G3 מול השיאומי MI5 זה המצלמה המסך והספיקר/רמקול שהינם איכותיים יותר...

אין שום צורך לרכוש מכשיר יבואן רישמי...
מי יכול לקבוע איזו אחריות טובה יותר...???
מבחינתי אין הבדל בין אחריות יבואן רישמי לבין אחריות של יבואן לא רישמי...

לצפיה ב-'ממתי ל LG G3 יש צילום וידאו 4K?'
ממתי ל LG G3 יש צילום וידאו 4K?
16/01/2017 | 10:25
10
25
או שהתבלבלת עם מפרט של מכשיר אחר?
לצפיה ב-'גם לי לא מסתדר סנאפדראגון 801 ו-4K'
גם לי לא מסתדר סנאפדראגון 801 ו-4K
16/01/2017 | 21:50
5
11
לצפיה ב-'ה-4K החל להופיע ב-801'
ה-4K החל להופיע ב-801
17/01/2017 | 07:20
4
24
עבד לי טוב ב-1+1 שלא עבד לי טוב במכשיר שהמידע עבר לכרטיס הזכרון , כנראה היה איטי מדי.
לצפיה ב-'שלא עבד לי טוב = ולא עבד לי טוב'
שלא עבד לי טוב = ולא עבד לי טוב
17/01/2017 | 08:19
9
לצפיה ב-'וואלה? חשבתי שהבולשיט הזה הוא עניין חדש יותר'
וואלה? חשבתי שהבולשיט הזה הוא עניין חדש יותר
17/01/2017 | 21:36
2
18
בשני טלפונים שיש במשפחה עם 801 אין 4K למיטב ידיעתי. אני אבדוק שוב.
בכל מקרה, משעשע שבסטרימרים עם מעבדי 64 ביט, משמע דור חדש יותר של תכנון ARM, עדיין יש בעיות בהרצת סרטי 4K - אבל כבר אז ה-801 הצליח לטפל בצילום 4K.
לצפיה ב-'אתה חושב שזה מצחיק? לזנפון 2 יש מעבד 64 ביט'
אתה חושב שזה מצחיק? לזנפון 2 יש מעבד 64 ביט
17/01/2017 | 21:54
1
13
אבל מערכת הפעלה של 32 ביט.

רגע, לא התכוונתי מצחיק. עצוב .
לצפיה ב-'מה זה משנה 64BIT אם ב-99% מהמכשירים'
מה זה משנה 64BIT אם ב-99% מהמכשירים
17/01/2017 | 22:11
16
לא ניתן להקצות לתהליכים לקבל זכרון מעל 4GB
לצפיה ב-'מה הפירוש ממתי...??? מאז ומתמיד...'
מה הפירוש ממתי...??? מאז ומתמיד...
17/01/2017 | 08:21
3
44
Video    2160p@30fps, 1080p@30fps, HDR, stereo sound

לצפיה ב-'אמממ... זה לא 4K - זה 2K...'
אמממ... זה לא 4K - זה 2K...
17/01/2017 | 21:36
2
6
לצפיה ב-'זה 4K , ה-2K של המסך זה 1440.'
זה 4K , ה-2K של המסך זה 1440.
17/01/2017 | 22:10
1
10
תמיד לוקחים את המספר הנמוך

4K זה 3840 על 2160 ולכן זה נקרא 2160.
לצפיה ב-'נכון. מיי באד. כבר לא כזה מרוכז כנראה אחרי יום ארוך. '
נכון. מיי באד. כבר לא כזה מרוכז כנראה אחרי יום ארוך.
17/01/2017 | 22:11
3
לצפיה ב-'היתרון שלו שהוא לא סיני , מצד שני האיכות של ה-G3'
היתרון שלו שהוא לא סיני , מצד שני האיכות של ה-G3
17/01/2017 | 07:22
27
בזמן האחרון די בספק , יותר מדי אנשים שאני מכיר ( גם פה בפורום ) התלוננו על המסך המרצד והנעלם.
לצפיה ב-'אני קניתי LG G3 ממעבדה'
אני קניתי LG G3 ממעבדה
15/01/2017 | 09:00
7
63
קרי, יד שנייה עם אחריות, ואני מרוצה. המצלמה מאוד איכותית.
לצפיה ב-'תודה. כן, אין ספק שהוא מכשיר מעולה. כל המשפחה שלי מרוצה ממנו'
תודה. כן, אין ספק שהוא מכשיר מעולה. כל המשפחה שלי מרוצה ממנו
16/01/2017 | 01:23
6
37
ויש לנו כמה מכשירים כאלה בבית. השאלה שלי היא אם אני קונה מכשיר עכשיו שאמור לשמש אותי כמה שנים, האם ללכת על זה או על משהו אחר, טוב יותר אבל בתקציב סביר?
לצפיה ב-'אני לא הייתי הולך כל כך אחורה, ה-G3 הוא כמעט 3 דורות לאחור'
אני לא הייתי הולך כל כך אחורה, ה-G3 הוא כמעט 3 דורות לאחור
16/01/2017 | 07:50
4
48
המחליפים שלו לא התגלו כקוטלי קנים, אבל אלא אם כן מדובר במציאה של ממש לא הייתי מתעסק איתו.

מה כן ?
נקסוסים של הדור הקודם (5X או 6P) או מכשירי דגל דור קודם כיד שניה (S6, 1+3).

סינים?
לא מבין בהם (מבחינתי ה-1+ לא סיני אמיתי).
לצפיה ב-'1+3 הוא לא ממש דור קודם. ה-T הוא עדכון שלו, לא מחליף. '
1+3 הוא לא ממש דור קודם. ה-T הוא עדכון שלו, לא מחליף.
17/01/2017 | 21:38
3
8
לצפיה ב-'ה-1+3 הוא דור קודם מבחינת מחיר ו-1+ מיצבה את ה-T כמחליף שלו'
ה-1+3 הוא דור קודם מבחינת מחיר ו-1+ מיצבה את ה-T כמחליף שלו
17/01/2017 | 21:53
2
12
אני מסכים שמבחינת היכולות שלו הוא עדיין מכשיר דגל לכל דבר.
לדעתי כיד שניה בסדר גודל של 1200 ש"ח הוא יותר טוב מכל אופציה אחרת.
לצפיה ב-'איפה מוצאים ב-1200 ???'
איפה מוצאים ב-1200 ???
17/01/2017 | 22:14
1
3
לצפיה ב-'ביד שניה ובזרוע נטויה ובאותות ובמופתים, או כאן:'
ביד שניה ובזרוע נטויה ובאותות ובמופתים, או כאן:
17/01/2017 | 22:26
10

התפקיד של הקונה הוא להוריד את המחיר לסכום סביר - מכשיר חדש עולה כ-1800 ש"ח (באילת)
אין סיבה לשלם על מכששיר משומש יותר מ-1200, גג 1300 ש"ח.
לצפיה ב-'תנסה עם סיני מותג - אני כבר שנתיים וחצי שם '
תנסה עם סיני מותג - אני כבר שנתיים וחצי שם
17/01/2017 | 13:58
45
המערבי האחרון שלי היה נקסוסמ 6

סיניים נחשבים
מייזו MX6
LeEco Le2 באחת הנגזרות
ZTE Z11
שיאומי MI5 (אם המסך לא קטן לך)

ההמלצה שלי
Honor 8 (חברת בת של Huawei די מקביל לP9 ) עם מסך 5.2
עולה כעת 298 פאונד באמזון בריטניה כולל כל המסים בישראל -עליהם. מגיע תוך שבוע עם שליח.
לצפיה ב-'אייפוניסט מחפש שינוי'
אייפוניסט מחפש שינוי
16/01/2017 | 00:02
6
71
שלום לכולם,

כל הסמארטפונים שהיו לי בשנים האחרונות היו אייפונים מדורות שונים. עכשיו, כשאני צריך לשדרג, בא לי לעבור צד.
הייתי שמח לקבל המלצות.
הצרכים שלי הם:
1. בטריה שתחזיק יום שלם גם אם אני משתמש במכשיר ולא אצטרך להסתובב עם מטען לכל מקום
2. מהיר
3. איכסון (באייפון הנוכחי יש לי 16 ג׳יגה, כך שאני כל הזמן צריך לפנות מקום)
4. מצלמה טובה (לא חייבת להיות מדהימה בטירוף, אבל שלא תהיה מעאפנה)
5. מחיר שפוי (לא 4000 כמו אייפון)
6. שמע טוב באוזניות או AUX

בינתיים המליצו לי על סמסונג S7 edge אבל הוא לא כל כך קוסם לי כי לכולם יש סמסונג וכי הוא יקר.
גוגל פיקסל נראה מגניב אבל אני חושש לסבול מחבלי לידה של מכשיר שרק עכשיו יצא לראשונה.
המליצו לי גם על OnePlus 3 ואחר כך ראיתי את ה-3T שנראה מגניב.
המליצו לי גם על סוני אקספריה Z5.

מה דעתכם על הנ"ל? על מי הייתם הולכים?
על מה הייתם ממליצים חוץ מהנ"ל?

תודה
לצפיה ב-'אם הסוללה באמת בראש סדר העדיפויות אז הסמסונג '
אם הסוללה באמת בראש סדר העדיפויות אז הסמסונג
16/01/2017 | 02:02
1
61
אחריו זה ה-3T
לצפיה ב-'האמת שהסדר היה אקראי'
האמת שהסדר היה אקראי
16/01/2017 | 03:15
51
תודה
לצפיה ב-'למישהו יש המלצות נוספות?'
למישהו יש המלצות נוספות?
17/01/2017 | 00:00
14
לצפיה ב-'בא לך לנסות פעם בחיים מכשיר סיני זול...???'
בא לך לנסות פעם בחיים מכשיר סיני זול...???
17/01/2017 | 09:06
1
59
א"כ, יש מכשיר שיכול להתאים והינו חדיש יחסית...
הממשק שלו MIUI 8 דומה מאוד לממשק של IOS...

לצפיה ב-'גם OnePlus זה סיני, לא?'
גם OnePlus זה סיני, לא?
17/01/2017 | 19:03
28
בינתיים ההכרות היחידה שלי עם המכשירים הסינים היא דרך חבר שיש לו Huawei והוא מרוצה.

המכשירים הסינים אמורים להיות סבבה, לא?
לצפיה ב-'מציע להכניס לרשימה גם את הנקסוס 6P, פיקסל למתחילים'
מציע להכניס לרשימה גם את הנקסוס 6P, פיקסל למתחילים
17/01/2017 | 19:48
58
יכול להיות משתלם, עתה משיצורו הופסק.
אותו סיפור עם ה-OP3, יכול להיות עיסקה נחמדה (פחות מחצי מעייפון), בגלל שה-3T מחליף אותו (גרסאות 64GB ו-128GB).
הסמסונג יקר, יש לכולם והתוכנה שלהם לא משהו, הסוני לא מספיק נפוץ בארץ, כמו גם ה-HTC10 שלא ציינת.
לצפיה ב-'יבואן רשמי או לא רשמי'
יבואן רשמי או לא רשמי
16/01/2017 | 15:06
10
73
שלום וברכה,
בהתאם לתשובות שקיבלתי כאן הבנתי שיש רבים שלא קונים מיבואן רשמי (דבר שלא עשיתי מעולם עד כה). אני רוצה לדעת עד כמה הסיכון בקנייה מיבואן לא רשמי הוא גדול והאם שווה לקחת אותו. ביררתי בימים האחרונים על דגמי MI5 (שיומי) וG5 והפער במחיר בין יבואן רשמי ליבואן אחר הוא עצום, מאות שקלים, קרוב לאלף. אם יש חנות מומלצת (אם מותר כאן להמליץ) שהיא לא יבואנית רשמית והמחיר סביר, אני גם כן אשמח לדעת.
תודה רבה.
לצפיה ב-'כל אחד יגיד לך משהו אחר - דעתי: '
כל אחד יגיד לך משהו אחר - דעתי:
16/01/2017 | 15:28
7
64
היבואנים הרשמיים הרויחו ביושר את חוסר ההערכה אליהם, מילא לשלם פחות ליבואן "רשמי", אבל לשלם יותר ?

וההגדרה של יבואן "רשמי" גם היא בעייתית:
- סאני היא היבואן הרשמי של סמסונג ? לא, אם תשאל את סמסונג.
- רונלייט היא היבואן הקשמי של הנקסוסים ? לא, אם תשאל את גוגל.
- לסיניים בכלל יש יבואנים מפה ועד מחר.

לצפיה ב-'יבואן לא רשמי - דעתי '
יבואן לא רשמי - דעתי
16/01/2017 | 16:14
6
66
אני לא קונה מיבואן רשמי
אני גם לא קונה מכשירים חדשים שהוכרזו זה עתה, אני נותן להם כמה חודשים אם לא יותר כדי שיתבשלו בשוק ולקבל חוות דעת אמיתיות על באגים, תקלות וכו'.
כאשר אני קונה מיבואן לא רשמי במחיר נמוך יותר, אני לוקח בחשבון שלא תהיה לי אחריות על המכשיר (גם אם יש אחריות על הנייר אני מניח שיהיה קשה לממש אותה)
לגבי תקלות כמו שבר, נזקי מים, בכל מקרה הם לא מכוסים באחריות.
כך שאם תהיה תקלה שלא מכוסה באחריות ואני אחליט לתקן את המכשיר, עלות התיקון תתווסף למחיר הקניה ואז "כאילו" קניתי במחיר של יבואן רשמי. 
אם לא הייתי צריך לתקן, חסכתי את ההפרש.
בינתיים המדיניות הזאת הוכיחה את עצמה במכשירים הקיימים אצלי בבית.
כאמור, יש דעות לכאן ולכאן, תקרא, ותעשה את השיקולים שלך.
לצפיה ב-'התגובה מתייחסת להערה הפותחת כמובן'
התגובה מתייחסת להערה הפותחת כמובן
16/01/2017 | 16:16
17
לצפיה ב-'חותם על על מילה '
חותם על על מילה
16/01/2017 | 18:40
4
55
בשלב הבא, של הצרכן החכם כבר קונים יד2 ומתמקחים
לצפיה ב-'לא מסוכן יד שנייה? יכולות להיות הרבה תקלות. '
לא מסוכן יד שנייה? יכולות להיות הרבה תקלות.
16/01/2017 | 19:11
2
17
לצפיה ב-'או שכן או שלא , בדיוק כמו ברכב יד שנייה רק שההפסד הרבה יותר '
או שכן או שלא , בדיוק כמו ברכב יד שנייה רק שההפסד הרבה יותר
17/01/2017 | 07:17
32
קטן מבחינת הכסף.
לצפיה ב-'יד2 זה יותר פסיכולוגיה/קרב מוחות'
יד2 זה יותר פסיכולוגיה/קרב מוחות
17/01/2017 | 07:46
39
אצתה צריך להעריך את הצד השני כיריב ולהתאים את סגנון המו"מ בהתאם
הכי חשוב להקשיב לתחושת הבטן

אתמול ניהלתי מו"מ עם חיילת מאשקלון בוואטסאפ (מכשיר שדורש החלפת מסך)
מחיר פתיחה שלה היה 280
מחיר סגירה  היה 70

לצפיה ב-'לא קונה מיד 2 לא בגלל שאני מפחד'
לא קונה מיד 2 לא בגלל שאני מפחד
17/01/2017 | 12:15
31
אני יודע להתמקח יפה מאוד וגם יודע לבדוק מה אני מקבל פחות או יותר
אבל אני מחליף טלפון פעם ב 3 שנים או יותר, לא כל כמה חודשים, וגם לילדים שלי אני מחליף מכשירים לפי צורך ולא לפי גחמה או אופנה.
אז אם כבר אני קונה, אני רוצה להתפנק, רוצה מכשיר חדש מהניילון. אני יודע שזה עולה לי יותר אבל לא איכפת לי.
גם אצל הילדים, לא רוצה שיגידו שאבא חסך עליהם וקנה מכשיר יד 2. שיקחו חדש ויהנו ממנו.

לצפיה ב-'כמה הערות בנושא...'
כמה הערות בנושא...
17/01/2017 | 08:55
44
הסיבה הרגילה שהושרש בלקסיקון הישראלי המושג מכשיר יבואן רישמי, נובע בגלל חברות כמו סמסונג וLG, שבמכשירים שלהם בעדכון OTA העברית נמחקת מתפריט המכשיר...
לכן אנשים הקפידו לרכוש מכשירים תוצרת סמסונג וLG עם אחריות של יבואן רישמי...

בשאר החברות אין את הבעיה של מחיקת העברית בOTA...

לכן הנושא שצריך לדון בו הוא, מי נותן אחריות ושירות יותר טובים...
יבואן רישמי...
או יבואן לא רישמי...
המציאות מראה שאי אפשר לקבוע ברור מי נותן שירות טוב יותר...
זה יותר בבחינת זה נבלה וזה טריפה...

אם אתה רוצה לרכוש LG G5 חדש, עדיף לרכוש אותו מכשיר יבואן רישמי, מהסיבה שLG עדיין שולחת עדכוני גירסא מדי פעם בפעם דרך הOTA למכשיר...

אם רוצים לרכוש LG G4 או LG G3, עדיף לרכוש אותם מכשיר לא יבואן רישמי, מהסיבה הפשוטה שLG חדלה לשלוח עדכוני גירסא לדגמים הללו...

הנה חנות ידועה ואמינה שמוכרת את הLG G5 מכשיר יבואן רישמי במחיר של 2379 שקלים...
מוסיפים 500 שקל על המחיר של 1879 = 2379 שקל...

לגבי שיאומי MI5, אין צורך לרכוש אותו מכשיר יבואן רישמי, מכיוון שבOTA העברית אינה נמחקת מהתפריט של המכשיר...
הנה חנות ידועה ואמינה שמוכרת אותו עם רום גלובלי במחיר של 1179 שקלים...

לצפיה ב-'במקרה... דיון על השירות של היבואן הרשמי ש LG שהתפתח היום:'
במקרה... דיון על השירות של היבואן הרשמי ש LG שהתפתח היום:
17/01/2017 | 15:17
30
לצפיה ב-'המלצה לחנות תיקונים אמינה וזולה?'
המלצה לחנות תיקונים אמינה וזולה?
15/01/2017 | 13:28
3
70
על השירות באחריות של פלאפון/באג מוותר, נקרא לזה קנס/שכר לימוד. דרוש: שירות מהיר, אמין ולא יקר (החלפת כפתור בmeizu)
לצפיה ב-'ממה שאני מכיר'
ממה שאני מכיר
15/01/2017 | 14:20
2
85
יש מישהו בשם אדוארד - בחנות ששמה FIXSMARTS במרכז מסחרי לב רעות שעושה מייזו טוב.
אני אישית כשיש לי תקלות במייזואים בבית - קונה את החלק (הנכון) לבד סאלי אקספרס ויש לי מישהו בירושלים שעושה את ה"עבודה"

לצפיה ב-'חיפשתי באמת מאיפה לקנות ברשת. מאלי אקספרס זה כמה '
חיפשתי באמת מאיפה לקנות ברשת. מאלי אקספרס זה כמה
17/01/2017 | 13:35
1
27
חודשים, נכון?
לצפיה ב-'בין 12 ל60 יום . המשתנה הלא וודאי - זה דואר ישראל שלנו'
בין 12 ל60 יום . המשתנה הלא וודאי - זה דואר ישראל שלנו
17/01/2017 | 13:50
24
הדואר בארץ עובד LIFO אם הוא בכלל עובד.
לא תמיד מגיע SMS ואז אתה עשוי לגלות שתקבל הודעה בתיבה ש"הוצאה" לדוור לפני חודש או יותר

לצפיה ב-'פרטים ראשונים על הסמארטפון החדש והמרשים של ממציא האנדרואיד'
פרטים ראשונים על הסמארטפון החדש והמרשים של ממציא האנדרואיד
17/01/2017 | 13:02
41
פרטים ראשונים נחשפים על הסמארטפון החדש והמרשים של ממציא האנדרואיד.
אנדי רובין, האיש שיצר את אנדרואיד והוביל את פיתוח המוצר בגוגל, עובד על סמארטפון חדש ומרשים.

דיווח חדש חושף: הסמארטפון יהיה ללא מסגרת, יכלול חיבורים מגנטיים לטעינה ולאביזרים מודולריים שונים ויכלול יכולות AI מתקדמות.

לאחר שמהפכה אחת כבר רשומה על שמו, מסתער אנדי רובין, ממציא האנדרואיד, על היעד הבא. דיווח חדש של BlumbergTechnology חושף פרטים ראשונים על הסמארטפון החדש והמרשים אותו מפתח רובין בימים אלו.

הכתבה המלאה כאן.
לצפיה ב-'שיואמי רדמי נוט 4'
שיואמי רדמי נוט 4
17/01/2017 | 12:00
1
31
שלום רב,
לבת שלי יש טלפון חדש מסוג שיואמי רד נוט 4.
יש לנו אפליקצית מעקב life 360.
אבל כל הזמן אני לא מצליחה לראות אותה בטלפון שלי, כי ה GBP ו WI-FI מתנתקים בטלפון שלה.
רק לאחר שהיא מחברת אותם, אני רואה היכן היא נמצאת.
האם יש אפשרות לחבר אותם באופן קבוע? שלא יתנתקו?
או אולי יש אפליקציה דומה שלא חייבים להיות מחוברים ל GBP ולWI-FI?
תודה מראש
מיכל
לצפיה ב-'אי אפשר לזהות מיקום של טלפון בלי שה-GPS יהיה מופעל'
אי אפשר לזהות מיקום של טלפון בלי שה-GPS יהיה מופעל
17/01/2017 | 12:09
28
לפחות לא מיקום מדויק, אלא אולי מיקום משוער/מוערך על פי נתוני האנטנות הסלולריות שהמכשיר מחובר אליו, אבל זה יכול לתת מיקום לא קשור בעליל.

רק לידע כללי, זה לא קשור ל-WiFi, אלא לאינטרנט באופן כללי. אם היא גולשת באינטרנט הסלולרי, אז (בהנחה שה-GPS היה פעיל) האפליקציה הייתה יכולה "לדווח" את מיקום המכשיר.

ההצעה שלי? בהנחה שהיא מודעת לכך שיש את האפליקציה הזו, ולא התקנת לה כדי לרגל אחריה, תסבירי לה שכאשר היא מבטלת את ה-GPS אז את לא יודעת איפה היא נמצאת.

אני לא מכיר אפליקציות דומות שיאפשרו לעקוב אחרי מיקום המכשיר באופן כללי, אז אני לא יכול לעזור מעבר לכך.
לצפיה ב-'סאני תפצה בעלי S3 שלקו בסינדרום המוות הפתאומי'
סאני תפצה בעלי S3 שלקו בסינדרום המוות הפתאומי
17/01/2017 | 07:24
6
46
היה או יש ברשותכם סמארטפון מסוג סמסונג גלקסי S3, או סמסונג Note 2?
יתכן ומגיע לכם כסף.
לא כסף גדול, אבל פיצוי נחמד של 50 שקל, שאתם יכולים לגבות מהחברה - ולו רק בשביל העיקרון.

בקיצור:
- ביהמ"ש דן בתביעה ייצוגית על "סינדרום המוות הפתאומי" (Sudden Death Syndrome), הבעיה חייבה להחליף את רכיב ה-Flash במכשיר בעלות של כ-600 שקל.
- סמסונג סירבה לקחת אחריות גורפת.

הפשרה:
- כל לקוח שסבל מהתופעה זכאי לפיצוי של 50 שקלים.
- גם מי שרכש את המכשיר שלא דרך סאני זכאי לפיצוי.
- אפשר לפנות לסמסונג עם הוכחה לתיקון מעבדה.
- אם לא ימצאו 3800 לקוחות הזכאים לפיצוי, היתרה עד 190 אלף שקל, תיתרם על ידי סמסונג לעמותה שיבחר בית המשפט.

http://www.themarker.com/technation/1.3252478

מי מרים את התביעה מול רונלייט על ה-G4/V10/FLEX 2 ?
לצפיה ב-'למי בכלל היה Flex 2? '
למי בכלל היה Flex 2?
17/01/2017 | 07:35
4
12
לצפיה ב-'ליורש העצר, לאחר שהתפגר הוחלף ב..... G4 '
ליורש העצר, לאחר שהתפגר הוחלף ב..... G4
17/01/2017 | 07:53
3
8
לצפיה ב-'ולפני כן היה לו S3 או נוט 2, ואחר כך נקסוס 5X? '
ולפני כן היה לו S3 או נוט 2, ואחר כך נקסוס 5X?
17/01/2017 | 08:04
2
8
לצפיה ב-'אל תערבב בין יורשי עצר'
אל תערבב בין יורשי עצר
17/01/2017 | 10:05
1
24
יורש העצר הזה יודע הכל יותר טוב מאבא שלו, כמו אמא שלו - עשה כמוה את הבחירות הלא נכונות: S3,עייפון 5, S4, FLEX2, G4.

יורשת העצר עברה את אותה תקופה עם הגלקסי נקסוס שהוחלף לאחרונה ל-5X.
לצפיה ב-'לא זכרתי, ניחשתי '
לא זכרתי, ניחשתי
17/01/2017 | 10:23
20
מה שכן, אם מתוך 5 מכשירים ל-4 היו כשלים קטסטרופליים (מזל שהוא לא לקח את הנוט 7 ), זה כבר לא סתם מזל נאחס, זה היקום שמנסה להתנקם בו .
לצפיה ב-'הקטע שרוב האנשים שאני מכיר פשוט עברו למכשיר אחר ולא'
הקטע שרוב האנשים שאני מכיר פשוט עברו למכשיר אחר ולא
17/01/2017 | 08:17
25
תיקנו את הבעיה
לצפיה ב-'פרסומת יפה לסמארטפונים עם מסכים גמישים של סמסונג...'
פרסומת יפה לסמארטפונים עם מסכים גמישים של סמסונג...
15/01/2017 | 10:33
3
47
לצפיה ב-'נצל"ש, איזה סמארטפון עם המצלמה המהירה ביותר.'
נצל"ש, איזה סמארטפון עם המצלמה המהירה ביותר.
17/01/2017 | 09:33
2
26
לצפיה ב-'לא יכולת להישאר בשם הקודם , היית חייב להחליף לשם השני.'
לא יכולת להישאר בשם הקודם , היית חייב להחליף לשם השני.
17/01/2017 | 10:31
1
10
לצפיה ב-'די מרשימה היכולת שלו לעבור בין שמות משתמש בלי להתבלבל.'
די מרשימה היכולת שלו לעבור בין שמות משתמש בלי להתבלבל.
17/01/2017 | 14:12
9
לצפיה ב-'כבר כמה פעמים זה קורה לי '
כבר כמה פעמים זה קורה לי
16/01/2017 | 00:46
4
95
כשיורד מ30% מהבטריה הוא מתחיל להתנהג ככה. מה אפשר לעשות חוץ להסיר ולהחזיר את הבטריה כמו שיעצו לי פה בעבר. גם כשאני מטעינה אותו כי הוא ממהר להגמר הבטריה הוא ממשיך ככה. ממה זה נובע? תודה, רנת.

לצפיה ב-'תהיה סוללתו צרורה בצרור ו......לפח'
תהיה סוללתו צרורה בצרור ו......לפח
16/01/2017 | 07:55
1
39
איזה מכשיר זה ?

לצפיה ב-'גלקסי j5'
גלקסי j5
16/01/2017 | 09:27
10
לצפיה ב-'כמו שכתב em28,'
כמו שכתב em28,
16/01/2017 | 08:16
36
מתח הסוללה נמוך מידי וחלק מהחומרה לא עובדת במתח נמוך. זה יכול גם לנבוע ממגעים לא טובים בין הסוללה לסמרטפון. אז שלב ראשון לנקות המגעים עם קיסם לניקוי אזנים ספוג בטיפת אלכוהול רפואי ולשפשף גם בסמרטפון וגם את הסוללה במגעים כמובן.
יותר סביר שהסןללה עם התנגדות פנימים גבוהה בגלל יושן ולא מסוגלת לספק זרם בפולסים גבוהים. כאילו מסך המגע רגיש מידי ועוד תופעות שהסיבה - סוללה גמורה.
לצפיה ב-'בסוללה יש רכיב שמדווח את החוזק שלה ולפי זה המכשיר מתנהג כמו'
בסוללה יש רכיב שמדווח את החוזק שלה ולפי זה המכשיר מתנהג כמו
17/01/2017 | 05:48
22
שהוא , יש כמה אופציות :
1. הסוללה חלשה.
2. הרכיב של הדיווח דפוק .
3. באג בתוכנה של המכשיר .
לפני החלפת סוללה הייתי ממליץ לנסות את זה
לצפיה ב-'התחדשתי ב ONEPLUS 3T !'
התחדשתי ב ONEPLUS 3T !
14/01/2017 | 15:39
32
127
שלום חברים,
מזה זמן רציתי להחליף את הגלקסי S5 המתבגר שלי, למרות שכוחו עוד במותניו!
חשבתי ללכת על משהו שונה הפעם (לא סמסונג) ,שיהיה עם סוללה טובה, מצלמה טובה, וספיקר חזק כדי שאוכל לשמוע אותו מצלצל במקום רועש.
וככה מצאתי את עצמי בתקופה האחרונה בצפייה ביוטיוב אחר מכשירים שונים שיכולים להיות מעניינים.
צד את עיני הONEPLUS   וראיתי המון סרטונים והשוואות שלו עם מכשירים אחרים.
בקיצור, הפור נפל ורכשתי אותו.
בהשוואה לסמסוגים השונים, שבהם יש הרבה אנימציות וממשק יותר צבעוני, בשימוש איתו המכשיר נראה בהתחלה די ספרטני, כאילו הוא מצהיר – " תן לעבוד, עזוב אותי משטויות". אבל סך הכל, העבודה איתו די נוחה, ובעיקר מהירה.
חוות דעת ראשונית מהיממה האחרונה –
1. הוא מהיר!
2. ספיקר חזק מאוד
3. מסך גדול ונוח
4. הוא ממש מהיר
5. מצלמה די טובה

תוך כדי התקנה שלו ושימוש ביממה האחרונה שמתי לב לכמה דברים שקצת מפריעים לי-
1. הסוללה לא מחזיקה בינתיים יותר מהגלקסי 5 למרות גודלה
2. אין מספר התראות על האייקון של הוואטאפ כמו בסינים אחרים. כמו בגלקסי.
3. אין בהגדרות אפשרות להגדיר לו שעות "נא לא להפריע" כמו במכשירים אחרים.
4. אני יודע שיש כפתור בצד, זה לא עוזר לי.
5. יש לי הרגשה שבזמן הקלדה יש דיליי קטן , כאילו המקלדת לא מספיק מהירה.

למי מכם שיש הערות ,הארות , ויכול לעזור  אשמח לשמוע וללמוד.
אני יודע שחלקכם פותח בוטלאודר רוטים וכדומה. אני לא בטוח שיש לי כוונה לעשות כך. אני מבקש שפשוט המכשיר יעבוד ותו לא. שבעתי מצריבות של רומים ורוטים.

לצפיה ב-'מזל טוב, המשפחה מתרחבת .... '
מזל טוב, המשפחה מתרחבת ....
14/01/2017 | 16:00
3
91
לא הבנתי: המכשיר מהיר או ממש מהיר ?
- הצפיקר עדיין צורם בשיא הווליום (בתחילת ההשמעה)?
- יש לך רום פחות או יותר נקי, אז אין את השטויות (והפחות שטויות) של סמסונג,
להצגת מס' ההודעות תתקין את נובה עם התוסף (בתשלום) או את DashClock Widget.
- אין DND, כתחליף התקנתי את NightKeeper - עושה את העבודה.
- עדיין עם SkiftKey ? נסה את Gboard של גוגל, קיבלה חיים חדשים.
- קיבלת מטען Dash ? תשתמש בו !

מחכה לסקירה קצת יותר מקיפה.....

לצפיה ב-'טוב, אז ככה:'
טוב, אז ככה:
14/01/2017 | 16:55
2
72
המכשיר מהיר.
הספיקר יכול להישמע צורם, ולא רק בתחילת ההשמעה, בגלל דגש על הגבוהים. באוזניות שמתי לב שזה לא קורה. העיקר שישמעו את הצלצול.
התקנתי את DashClock Widget, זה לא בדיוק פותר את הבעיה.
מצאתי משהו דומה ל NightKeeper, מקווה שיעשה את העבודה.
התקנתי את Gboard, נמשיך לעקוב.
לא קיבלתי מטען Dash, אלא מטען של LG, נאמר לי שזה לא חוקי בארץ
אז קיבלתי מטען אחר של LG. משך הטעינה נראה סביר בהחלט.
לצפיה ב-'שאלות והערות:'
שאלות והערות:
14/01/2017 | 17:17
1
61
- לצורך הצגת מס' ההודעות ב-WA/טוויטר/פייסבוק ומה שאתה רוצה צריך להתקין את התוסף המתאים של DashClock Widget
- יתכן שבהגדרות Swiftkey מוגדרת לך השהיה, אני לא חש בה.
- בארץ מוציאים את המטען ומוכרים אותו בנפרד ב-150-200 ש"ח.
- הטעינה ב-Dash מהירה שזה מדהים, מ-0 ל-100 ב-20-30 דקות...

- איזה תחליף מצאת ל-NightKeeper ?
- המכשיר רק מהיר ? ציפיתי ליותר....

לצפיה ב-'כמה מהיר אתה רוצה שהוא יהיה?'
כמה מהיר אתה רוצה שהוא יהיה?
14/01/2017 | 17:54
58
הוא עובד מהר,אולי בגלל שאין לו שום אנימציה או השהייה,אין Fade in\fade out.
התחליף ל NightKeeper שמצאתי הוא- https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

לצפיה ב-'לא הייתי מתייחס ליום /שניים הראשונים כאינדיקציה לסוללה '
לא הייתי מתייחס ליום /שניים הראשונים כאינדיקציה לסוללה
14/01/2017 | 16:46
2
53
2. אין לי מושג
3+4 DND מוגדר אצלי רק באפליקציית המייל (K9 ), מעבר לזה - אלא אם כן זה חרום ,האנשים יודעים איך להתנהג
5. משתמש ב A.I TYPE וזה לא קיים

מעבר להנ"ל - המכשיר מגיע לשמחתי עם ממשק די מינימליסטי . בלי כל הג'אנק והטינופת של כל הסינים והקוריאנים . מה שלא קיים - There’s An App For That

לצפיה ב-'ברור לי שטעינה אחת או שתיים'
ברור לי שטעינה אחת או שתיים
14/01/2017 | 16:58
1
57
זה לא מדד מדויק.
נראה אם יש שיפור בימים הקרובים.
לצפיה ב-'הנקודה שונה'
הנקודה שונה
15/01/2017 | 21:46
23
ברור שביום הראשון אתה עסוק כל הזמן עם המכשיר .
זה לא שימוש סביר .

לצפיה ב-'תתחדש ותהנה'
תתחדש ותהנה
14/01/2017 | 19:46
1
47
הטלפון שלך עם אנדרויד 7.1.1 או 6.0?
לצפיה ב-'מרשמלו'
מרשמלו
14/01/2017 | 20:35
13
לצפיה ב-'יש לי את ה 1+3, השקטה לשעות הלילה בניגוד לסמסונג שהייתה לי'
יש לי את ה 1+3, השקטה לשעות הלילה בניגוד לסמסונג שהייתה לי
14/01/2017 | 20:17
59
גם לי חסרה, מצאתי תחליף מעולה שנקרא לאמה (LLAMA).
התחליף מלבד להשקטה יודע גם ליצור משימות להפעלה/כיבוי של כל מיני אופציות תלוי אם אתה נמצא בבית או בעבודה או מחוץ להם או במקום אחר (משתמש בזיהוי אנטנה מסוימת ובהתאמה הפעלת פרופילים מותאמים).
סוללה - תבדוק אחרי כמה ימים של שימוש, אחרי שאתה כבר לא מתלהב ו/או מתקין ומשחק עם הטלפון. אצלי שימוש ממוצע ביום זה וויז שעתיים ורדיו אינטרנטי עם חיבור בבלותו'ת לרכב, שיחות קצת, אינטרנט חצי שעה. הסוללה מ 9 בבוקר עד הערב נשארת על כ 65-70%. נטען ב 20 דקות עד 100. 
הטענה ממצב של אחוזים בודדים לוקח כ 45-50 דקות (מטען מקורי של החברה)
לצפיה ב-'תתחדש ותהנה !! '
תתחדש ותהנה !!
14/01/2017 | 22:34
9
51
זוכרים שלפני 3 שנים לכולנו (ז"א..למקובלים של הפורום ) היה נקסוס4?- אז op3 עכשיו. אני צריכה ליישר קו...
לצפיה ב-'מתי את רוכשת? '
מתי את רוכשת?
15/01/2017 | 14:37
8
15
לצפיה ב-'הפעם אשאר מחוץ לקליקה...'
הפעם אשאר מחוץ לקליקה...
15/01/2017 | 20:07
7
42
הg3 מסרב לגסוס.
וכשיגיע יומו אני באמת באמת לא יודעת מה אקנה! אין נקסוסים, פיקסל יקר...סינים זה לא בשבילי...יש מצב שאקנה, נו אתה יודע, מהחברה שאסור להזכיר את שמה חחח
לצפיה ב-'סמסונג? '
סמסונג?
15/01/2017 | 20:25
6
10
לצפיה ב-'נו בובו.....הם כבר לא מקרטעים לאחר שנה .....מה אני אעשה?'
נו בובו.....הם כבר לא מקרטעים לאחר שנה .....מה אני אעשה?
15/01/2017 | 20:53
5
40
מה נשאר?
לצפיה ב-'מי אמר לך את השטות הזו?'
מי אמר לך את השטות הזו?
15/01/2017 | 20:58
4
15
לצפיה ב-'אני רואה סביבי...כבר אין תלונות כאלה'
אני רואה סביבי...כבר אין תלונות כאלה
15/01/2017 | 21:01
3
35
אפילו פה בפורום, לא ראיתי הודעה אחת "הגלקסי 6 שלי נהייה איטי.....".
לצפיה ב-'לא היו הרבה שהיה להם S6, ואלו שכן זרקו את ה-S6 לטובת S7 '
לא היו הרבה שהיה להם S6, ואלו שכן זרקו את ה-S6 לטובת S7
15/01/2017 | 21:06
2
37
בפורום, הכוונה.
לצפיה ב-'מה שבטוח אם שמרתי על הg3 שלי כ"כ יפה...'
מה שבטוח אם שמרתי על הg3 שלי כ"כ יפה...
15/01/2017 | 21:27
40
אשמור עליו הרבה יותר טוב עכשיו!
אלא אם כן גוגל יורידו את מחירי הפיקסל (או יקימו לתחייה את הנקסוסים) ואז אני לא אחראית למה שיעוף לי מהיד באותו הרגע
לצפיה ב-'לי נראה'
לי נראה
15/01/2017 | 22:17
36
שלא היו הרבה עם S6.
הם עברו ישר ל S7....

לצפיה ב-'מברוק'
מברוק
15/01/2017 | 20:08
33
כשאהיה גדול אקנה 1+3T
לצפיה ב-'אני בדיוק מתלבט לגביו'
אני בדיוק מתלבט לגביו
16/01/2017 | 00:03
3
36
אז אתה ממליץ?
לצפיה ב-'תמתין כמה ימים'
תמתין כמה ימים
16/01/2017 | 06:20
34
אעלה סקירה יותר מפורטת עם תמונות.
לצפיה ב-'גם אני ממליץ על ה3T'
גם אני ממליץ על ה3T
16/01/2017 | 07:24
45
כמובן - אם זה עומד בדרישות התקציב, הוא יעשה הכל טוב
אני תמיד מחפש BEST VALUE ולא את המכשיר "הכי טוב" ולדעתי 2500 שקל (או 440 אירו אם יש לך מישהו באירופה שיזמין עבורך ותתחשבן איתו אחר כך) הם המון כסף.
לדעתי שילוב של מצלמה קומפקטית ב500 שח וטלפון "עושה הכל טוב חוץ מצילומי אוכל במסעדה" באלף יתן יותר תמורה לכסף ותמונות הרבה יותר טובות מכל סלולרי
לכן כבר שנתיים אני ממוקד בטלפונים סיניים בטווח מחיר של עד 200$
אבל - אני בהחלט מבין שאנשים לא לסחוב איתם מצלמה ליציאה בערב
אז אם יש לך 2400-2600 שקלים למטרה - בהחלט 3T

לצפיה ב-'אני ממליץ '
אני ממליץ
16/01/2017 | 09:01
35
לצפיה ב-'תתחדש [וגם בקשה קטנה ]'
תתחדש [וגם בקשה קטנה ]
16/01/2017 | 04:53
32
לאחר שהתעללת במכשיר ושיבחת אותו כי אתה לא מרוצה בהתצורה בה הוא יצא מהמפעל... {המ... טוב, זה לא מיועד לפותח הדיון, הסבר בסוף}
תוכל בבקשה לצלם מקבץ תמונות?
תקריב, נוף, תאורה לפה ולשם ולהעלות לאיזה ענן את התמונות "המקוריות"?
בת-דודה שלי ואני בתחלופת מיילים כבר למעלה מחודשיים (את המייל הראשון היא שלחה לי ב-29/10/2016). יש לה כוחות פלא, התחלופה עומדת - נכון לעכשיו - על 42 מיילים [ואני 'צריך' להגיב לה למשהו שהיא שלחה לי לפני חצי שעה בערך].
אני מכיר מישהו שטס לגרמניה בשבוע הבא, אבל, את הרכבת הזו היא כבר פספסה. אז אולי בגיחה הבאה של מאן דהוא לאירופה אמצא מקום במזוודה (אגב, אם מישהו מחברי הפורום טס ומסכים להביא עבורה מכשיר... לא אביע התנגדות ).

~~~~~~~~~

הודעה זהה נכתבה לפני מספר ימים למאזין הדומם...
לצפיה ב-' ליודעי דבר בעניין רכישת ה-OP3T'
ליודעי דבר בעניין רכישת ה-OP3T
16/01/2017 | 05:03
5
51
באתר oneplus.net המכשיר מוצע כמעט בכל מדינות אירופה (שוויץ למשל אינה מופיעה, וקפריסין מופיעה פעם בצד הטורקי [אבל אין טורקיה!] ופעם ליווני).

האם זה משנה היכן רוכשים את המכשיר ברחבי אירופה לצורך קבלת שירות במידה ויהיה צורך?
למשל, מכשיר שנרכש בסלובניה יוכל לקבל שירות בגרמניה?
מה באשר למכשיר שנרכש בחלק היווני של קפריסין ועל זה הדרך...

המחיר האירופאי עומד על €439 לגרסת ה-64GB שהם מעט פחות מ-1,800 ש"ח לפי שער יציג (ולפני החזר מס, במידת האפשר).
אין לי מושג מה מחירו בארץ, מניח סביב 2500 ש"ח (עפ"י זאפ, Go Mobile מוכרים את המכשיר ב-2,399 ש"ח).
לצפיה ב-'אבל גו מובייל לוקחים המטען'
אבל גו מובייל לוקחים המטען
16/01/2017 | 08:21
1
46
ומוכרים אותו בנפרד
לצפיה ב-'זה נכון רק למקרה והוא יובא עם מטען לא תואם לארץ'
זה נכון רק למקרה והוא יובא עם מטען לא תואם לארץ
16/01/2017 | 08:24
44
אם תקנה בחנות שמשווקת מוצרים שיובאו עם תו תקן אירופאי אז המטען יתאים ותקבל אותו בערכה .
לצפיה ב-'סתם בשביל הקטע, נכנסתי לאתר של OP'
סתם בשביל הקטע, נכנסתי לאתר של OP
16/01/2017 | 08:43
2
47
תחת "Locations" יש גם את ישראל, אז נכנסתי לראות איפה. בגדול מדובר על כמה רשתות גדולות (באג, אייבורי וכו'), אבל השמות של הרחובות באנגלית הם פשוט מצחיקים - הם אפילו לא יכולים להיות תרגוגל, כי הם כל כך גרועים. למשל "Mosha Dayan" או "Eli Kohan" .
לצפיה ב-'אני לא רואה באתר של באג כלל מכירה של 1+'
אני לא רואה באתר של באג כלל מכירה של 1+
16/01/2017 | 20:46
1
30
ובאתר של אייבורי יש דגם אחד ישן שלהם.
מה אני מפספס?
לצפיה ב-'אני לא נכנסתי לאתר של באג/אייבורי אז אני לא יודע '
אני לא נכנסתי לאתר של באג/אייבורי אז אני לא יודע
16/01/2017 | 21:20
26
תאשים את הסינים שבנוסף לאיך שהם שחטו את השמות בעברית, הם גם נתנו קרדיט שלא מגיע לחנויות הישראליות .
לצפיה ב-'סוללה שנגמר מהר'
סוללה שנגמר מהר
16/01/2017 | 09:09
2
49
הי, הסוללה שלי מתרוקנת מהר
זה התחיל מאז שהילדים שלי הורידו משחקים ונראה שהאפלקציות נשארו פתוחות למרות שיצאתי מהם..
איך סוגרים את האפלקציות האלה שלא ירצו "באוויר" ? יש לי מכשיר xiaomi redmi note 2
לצפיה ב-' לוודא שידה של פייסבוק אינה במעל ולאתר אפליקציות זוללות'
לוודא שידה של פייסבוק אינה במעל ולאתר אפליקציות זוללות
16/01/2017 | 10:24
33
כנס להגדרות - - > סוללה ואתר מי האפליקציות הסוררות.
יכול להיות שתרצה להסיר חלק.
העדכון האחרון של פייסבוק גרם לצריכת סוללה מוגברת ולהתחממות, אז יכול להיות ששווה לשנמך.
לצפיה ב-'בעיה ידועה בפורומים בחו"ל של RN2'
בעיה ידועה בפורומים בחו"ל של RN2
16/01/2017 | 18:44
41
הבעיה תוקנה בסדרות 3 ו4 
אין פתרון אמיתי.  תעיף אותו ותקנה את מספר 3 או 4.  לא סתם אני במחנה מייזו וכבר שנה פלוס 
לצפיה ב-'מזל טוב לג'ורג, מנהל הפורום ליום ההולדת'
מזל טוב לג'ורג, מנהל הפורום ליום ההולדת
16/01/2017 | 10:19
12
43
מזל טוב ל z1george, מנהל הפורום היקר, ליום הולדתו
לצפיה ב-'מזל טוב איש יקר '
מזל טוב איש יקר
16/01/2017 | 11:10
5
לצפיה ב-' מזל טוב יא טרנטה '
מזל טוב יא טרנטה
16/01/2017 | 12:01
4
לצפיה ב-'מזלטוב '
מזלטוב
16/01/2017 | 12:11
5
לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
16/01/2017 | 13:07
1
9
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 14:57
3
לצפיה ב-'המון המון מז"ט '
המון המון מז"ט
16/01/2017 | 14:22
5
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
16/01/2017 | 16:22
3
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 17:09
11
זאביק היקר מאחלת לך יום הולדת שמח והמון בריאות!
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
16/01/2017 | 18:09
2
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 18:44
3
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/01/2017 | 21:14
2
לצפיה ב-'מזל"ט מנהל...'
מזל"ט מנהל...
17/01/2017 | 08:57
2
לצפיה ב-'כיצד ניתן לשחזר את הסיסמא של חשבון Mi?'
כיצד ניתן לשחזר את הסיסמא של חשבון Mi?
16/01/2017 | 14:19
2
26
צרבו לי רום חדש במעבדה בגלל בעיה שהייתה לי.
באתחול הטלפון (שיאומי נוט 4) מבקש ממני את הסיסמא לחשבון שלי, אבל אני אל זוכר אותו. כשהתקשרתי לחנות אמרו לי שרק היבואן יכול לטפל בזה. לא נראה לי הגיוני שלא יעשו דרך לעקוף את הסיסמא.
אז בעצם השאלה שלי: איך אני עוקף את הסיסמא הזו?
לצפיה ב-'ניסית לאפס את הסיסמה לחשבון Mi?'
ניסית לאפס את הסיסמה לחשבון Mi?
16/01/2017 | 16:30
1
21
לצפיה ב-'כו, והוא אומר שהחשבון לא קיים?!?!'
כו, והוא אומר שהחשבון לא קיים?!?!
16/01/2017 | 17:15
7
לצפיה ב-'כמה שאלות לגבי שיאומי רדמי נוט 3 פרו'
כמה שאלות לגבי שיאומי רדמי נוט 3 פרו
16/01/2017 | 11:19
55
כמה שאלות לגבי שיאומי רדמי נוט 3 פרו
עברתי לנייד הזה מסמונג גלקסי 5 ויש כמה דברים קטנים שלא מצליח לסדר.

- איך עושים שבהזזת המסכים זה יגיע לראשון ולאחרון בלי לחזור שמאלה הכל או ימינה הכל, בהחלקה...כשאני מגיע לאחרון נגיד אז הוא תקוע ולא עובד לראשון [באייפון ובלגסקי זה היה אפשרי].

- איך עושים צילומסך? חוץ מהכפתור שנמצא בסרגל התראות שנמצא בהחלקה מטה.

- איך עושים כשהודעה מגיעה , מייל או סמס אני רואה את התוכן שלה [או חלק ממנו לפחות] במסך הנעילה ולא רק את הכותרת של המייל או שם השולח?

-יש איזה אפליקציה כמו סליידלוק שעובדת טוב על המכשיר הזה מבחינת ההתראות וכו?

-יש אפשרות שבהחלקה האפליקציה עם ההתראה תיפתח או שרק לחיצה כפולה עליה וזהו?

- איזה כפתור אפשר ללחוץ [חוץ מהכיבוי בצד ] כדי לפתוח את מסך הנעילה? בגלקסי ובאייפון למשל זה התחתון באמצע. בשיאומי איך מגדירים שלחיצה על האמצע תפתח לי את המסך?

תודה רבה!
לצפיה ב-'גולן טלקום מכה שנית: 10GB במתנה לחודשיים הקרובים '
גולן טלקום מכה שנית: 10GB במתנה לחודשיים הקרובים
16/01/2017 | 10:42
2
97
מיכאל גולן החליט לשגע את האפ"ס עד הרגע האחרון.

מעניק תוספת 10GB גלישה בחינם לחודשים ינואר-פברואר
לצפיה ב-'לפי ההודעה, נראה שזה רק למי שבתוכנית של 99 ש"ח, לא?'
לפי ההודעה, נראה שזה רק למי שבתוכנית של 99 ש"ח, לא?
16/01/2017 | 10:57
33
לצפיה ב-'הוט נותנים 100'
הוט נותנים 100
16/01/2017 | 17:26
22
לצפיה ב-'אנדרואיד 7 נוגט הגיע לסמסונג s7 וs7 edge.'
אנדרואיד 7 נוגט הגיע לסמסונג s7 וs7 edge.
15/01/2017 | 09:40
3
60
לצפיה ב-'נצל"ש, מי יזכה בתקציב הפרסום של גולן טלקום...???'
נצל"ש, מי יזכה בתקציב הפרסום של גולן טלקום...???
15/01/2017 | 10:02
37
לצפיה ב-'סרטון וידיאו על אנדרואיד 7 נוגט בסמסונג s7 & s7 edge.'
סרטון וידיאו על אנדרואיד 7 נוגט בסמסונג s7 & s7 edge.
16/01/2017 | 09:57
21
לצפיה ב-'העדכון הופסק עד הודעה חדשה. באגגגגים.'
העדכון הופסק עד הודעה חדשה. באגגגגים.
17/01/2017 | 17:55
לצפיה ב-'טלפון 4.7 אינץ'
טלפון 4.7 אינץ
14/01/2017 | 21:16
15
99
יש לי בת עם ידים קטנות (גובה 1.5 מטר והגוף כולו באותה פרופורציה).

אני רוצה לרכוש לה טלפון טוב עם זמן סוללה מתאים.

ראיתי Xiaomi Redmi 2 8GB

Samsung Galaxy J2 SM-J200G

Samsung Galaxy J1 SM-J120H

מה מהם ממומלץ?

יש מומלצים אחרים (חשוב מאד סוללה לשימוש ארוך).

לצפיה ב-'שלושתם עם מעבדים חלשים...'
שלושתם עם מעבדים חלשים...
15/01/2017 | 09:23
3
68
2 מתוך ה3, מגיעים עם סוללות חלשות...
כדאי לוותר על שלושתם...

יש שני מכשירים אחרים ועדיפים עם מסכי 5 + מעבדים טובים + סוללות חזקות שיכולים להתאים...

1) מייזו M3S...
מעבד מדייהטק הליו P10, בנפח 1.5 גיגה + 4 ליבות & 1.0 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים...
זיכרון 16 גיגה + הרחבה...
RAM 2048...
מסך 5 HD באיכות טובה...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות סבירה...
מערכת הפעלה לוליפופ שישודרג בקרוב למרשמלו...
ממשק FLYME של מייזו + עידכונים בOTA...
 (יש מקש אחד מרכזי פיזי מתחת למסך, לחיצה ארוכה = מעבר למסך הבית, לחיצה קלה = חזרה שלב אחד לאחור, בכדי להגיע לרשימת האפליקציות הפעילות צריך לתת טאצ' קטן מתחתית המסך כלפי מעלה, חיישן טביעת אצבעות גם כן פועל דרך המקש המרכזי מתחת למסך, אין מגירת אפליקציות)
 סוללה 3020 מילי אמפר שעה...
משקל 138 גרם...
ספיקר ורמקול בעוצמה סבירה...
עוצמת שמע גבוהה באפרכסת...
חיישן טביעת אצבעות...
מחיר המכשיר עם רום בינלאומי 699 שקל...
http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=25708

חובה לוודאות טרם הקנייה שהמכשיר מגיע אך ורק עם רום בינלאומי !!!

2) שיאומי REDMI 3S...
מעבד סנאפדראגון 430, בנפח 1.4 גיגה + 4 ליבות & 1.2 גיגה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
RAM 2048...
מסך 5 HD באיכות טובה...
רדיו...
מערכת הפעלה מרשמלו...
ממשק MIUI 8 + עידכונים בOTA...
חיישן טביעת אצבעות...
משקל 145 גרם...
סוללה 4100 מילי אמפר שעה...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...
עוצמת שמע גבוהה באפרכסת...

מחיר המכשיר עם רום גלובלי 689 שקל...
https://www.mdk.co.il/%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%A8/%D7%9C%D7%A4%D7%99_%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94/%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D/xiaomi-redmi-3s-16gb-silver.html#.WHshO1UrKM8

חובה לוודאות טרם הקניה שהמכשיר מגיע אך ורק עם רום גלובלי !!!

לצפיה ב-'נשמה .. '
נשמה ..
15/01/2017 | 09:36
2
56
מה לא ברור ב : " טלפון 4.7 יש לי בת עם ידים קטנות (גובה 1.5 מטר והגוף כולו באותה פרופורציה)."
ביקשו משהוא מאד ספציפי , למה ללכת למה שלא ביקשו ?!?

לצפיה ב-'יש הבדל משמעותי בין 4.7 ל5...???'
יש הבדל משמעותי בין 4.7 ל5...???
15/01/2017 | 09:44
1
23
לצפיה ב-'יש הבדל ענק '
יש הבדל ענק
15/01/2017 | 09:54
56
כשמתייחסים למה שהכותב ביקש ולא למה שאתה חושב .
לצפיה ב-'אייפון SE '
אייפון SE
15/01/2017 | 09:41
6
55
אם מדובר בטינאייג'רית , הנושא של "הסוללה לשימוש ארוך " לא רלוונטי .
היא תאלץ לטעון במהלך היום . פשוט קונים למכשיר הנ"ל power case שמשמש גם כמגן
לצפיה ב-'מה הטעם לקנות מכשיר "קטן" אם קונים לו קייס שמגדיל אותו'
מה הטעם לקנות מכשיר "קטן" אם קונים לו קייס שמגדיל אותו
15/01/2017 | 09:51
5
41
באופן ניכר? באותה מידה אפשר לקנות מכשיר עם מסך יותר גדול (ואולי גם סוללה שמחזיקה יותר מחצי יום).
לצפיה ב-'זהו , שהקייס לא מגדיל למימדים של '
זהו , שהקייס לא מגדיל למימדים של
15/01/2017 | 09:55
4
52
מכשיר 5 או 5.2 עם קייס . המכשיר עדיין נשאר קומפקטי למרות המארז .
לצפיה ב-'נכון, שכחתי של-SE יש מסך 4 אינצ' . בוקר, אתה יודע '
נכון, שכחתי של-SE יש מסך 4 אינצ' . בוקר, אתה יודע
15/01/2017 | 10:20
3
23
לצפיה ב-'לא סתם בוקר , בוקר של חורף '
לא סתם בוקר , בוקר של חורף
15/01/2017 | 10:29
2
16
לצפיה ב-'חורף מהווה בעיה בשבילי רק בקטע של לצאת מהמיטה '
חורף מהווה בעיה בשבילי רק בקטע של לצאת מהמיטה
15/01/2017 | 10:34
1
36
בכל היבט אחר כמעט אני מעדיף את החורף.
לצפיה ב-'כן אהה..אפשר לצאת מחדר השרתים ולחזור למשרד ..'
כן אהה..אפשר לצאת מחדר השרתים ולחזור למשרד ..
15/01/2017 | 10:42
7
לצפיה ב-'נקסוס 4...... ?!?'
נקסוס 4...... ?!?
15/01/2017 | 10:31
42
סדרת ה-J חלשה, ה-8GB של הרדמי יסתמו מהר.
הגודל הזה כבר לא מיוצר כיום באנדרואיד, הכיוון צריך להיות בתפוח הנגוס.
לצפיה ב-'הערה - יש לי בת בדיוק באותו גודל, אפילו קצת נמוכה יותר'
הערה - יש לי בת בדיוק באותו גודל, אפילו קצת נמוכה יותר
15/01/2017 | 14:28
2
48
גם אצלה כל הגוף "באותה פרופורציה" - והיא מסתדרת נהדר עם טלפון "5.5.
יותר מזה, כשהיא היתה בכיתה ב', היו כמה וכמה ילדות בכיתה שלה עם טלפוני "5 - וזה כשהגובה הממוצע בכיתה היה בערך 120 ס"מ.
כך שאולי כדאי לחשוב שוב על אילוץ הגודל הבעייתי שהטלת על עצמך. הוא מגביל מאוד את היצע הטלפונים הזמינים, ולדעתי לחינם.
לצפיה ב-'מתי היא הייתה בכיתה ב'?כבר היו לילדים טלפונים בכיתה?'
מתי היא הייתה בכיתה ב'?כבר היו לילדים טלפונים בכיתה?
15/01/2017 | 21:30
1
26
איזה מזל שלאף אחד מהילדים בכיתה של הבן שלי אין טלפון. (ב'). רק זה מה שחסר לי עכשיו..
לצפיה ב-'הלו! היא לא כזו מבוגרת ואני לא כזה זקן!'
הלו! היא לא כזו מבוגרת ואני לא כזה זקן!
15/01/2017 | 21:35
29
כשהיא היתה בא' כבר היו שתי ילדות עם טלפון. כשהיא היתה בב' לשליש כיתה בערך היה טלפון. ולפחות לילדה אחת היה S4 (אולי S3. לא בטוח) שהיה אז חדש לגמרי. מי שולח ילד בן 7 לבית ספר עם חפץ שעולה יותר מ-3000 שקלים?! הרי על הטושים הם לא מצליחים לשמור...
עד כיתה ד' כבר לכל הכיתה, פחות או יותר, היה טלפון. ומכיוון שהיא התחילה לחזור הביתה לבד, היא קיבלה גם כן - ג'יאו F1, שעדיין חי ועובד! (חוץ מה-GPS שמעולם לא ממש עבד, והמצלמה ששבקה אחרי שנה בערך).
לצפיה ב-'J7'
J7
12/01/2017 | 18:22
5
62
האם מומלץ לרכוש אותו? (לא עבורי, כבר ציינתי בעבר שאני אוהב מכשירים קטנים פיזית)

האם יש הבדלים משמעותיים בין ה2015 ל2016 לפרייים עבור משתמש לא כבד (שיחות, ווצאפ, מיילים וקצת תמונות של הנכדים)

תודה רבה

לצפיה ב-'ה-2016 יותר טוב.'
ה-2016 יותר טוב.
12/01/2017 | 19:04
3
55
לא הייתי ממליץ לקנות את הדגם הקודם.
לצפיה ב-'והפריים?'
והפריים?
15/01/2017 | 17:21
2
20
שונה משמעותית?
לצפיה ב-'אינני מכיר אותו ולכן לצערי אינני יכול להשיב על כך.'
אינני מכיר אותו ולכן לצערי אינני יכול להשיב על כך.
15/01/2017 | 18:12
9
לצפיה ב-'בקשר לJ7 PRIME...'
בקשר לJ7 PRIME...
16/01/2017 | 09:32
16
אין חיישן אור...
אין NFC...
חיישן טביעת אצבעות גרוע מאוד...
אין תאורה מתחת למקשים...

יש RAM 3072...
יש מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות טובה...
מסך FULL HD...
GORILLA GLASS...
המכשיר עשוי כולו ממתכת....

מבחינת שאר הדברים J7 2016 זהה לJ7 PRIME...

J7 2016 מכשיר יבואן רישמי, המחיר 1237 שקל...

J7 PRIME מכשיר יבואן רישמי, המחיר 1600 שקל...

אפשר להסתפק בJ7 2016...
אין סיבה ממשית להוסיף 350 שקל נוספים על הJ7 PRIME...
לצפיה ב-'יש כמה הבדלים...'
יש כמה הבדלים...
15/01/2017 | 08:36
40
J7 2016...
מעבד אקסינוס 7870, 1.6 גיגה + 8 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
RAM 2048...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות טובה...
מערכת הפעלה מרשמלו...
רדיו...
סוללה 3300 מילי אמפר שעה...
NFC...
יש חיישן אור...
משקל 170 גרם...

J7...
מעבד אקסינוס 7580, 1.6 גיגה + 8 ליבות עם ביצועים טובים...
RAM 1536....
מערכת הפעלה לוליפופ...
רדיו... 
אין NFC...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...
אין חיישן אור...
משקל 175 גרם...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ידין חקירות
ידין חקירות
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה