לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'נעלם בטלפון'
נעלם בטלפון
26/05/2017 | 19:50
שלום
נעלם בטלפון שלי הסרגל העליון של גוגל איך מחזירים אותו?תודה
לצפיה ב-'אחסון אנשי קשר בסלולארי'
אחסון אנשי קשר בסלולארי
24/05/2017 | 13:14
6
45

בנוגע לאנשי קשר - הקלדתי לסלולארי אמש את כל אנשי הקשר (שמות ומספרי טלפון) וביקשתי שזה יישמר בכרטיס הסים (מכשיר גלקסי S7), עשיתי את זה ידנית (שם שם,מספר מספר) כי המכשיר הקודם היה ישן, וזה לקח לי שעות, אבל רק עכשיו קראתי ברשת שזה לא מומלץ. מה אם כן כדאי? לחשבון הגוגל שלי? (ואיפה אני אמורה בכלל לראות את זה בחשבון הגוגל?) לכרטיס הסים? או לטלפון עצמו? הקלדתי כאמור את כל אנשי הקשר שלי לסים, אם זו טעות – האם ניתן בלחיצת כפתור לשנות מיקום של האחסון (אולי למקם פעמיים בשני מקומות?) או שזה כבר אבוד? דבר שני, המכשיר לא מאפשר לי להעביר משם כמה מספרים למועדפים , זה בגלל שהקלדתי הכל לכרטיס סים?
אם לא ניתן להעביר מהסים לחשבון גוגל, יש דרך למחוק בלחיצת "בחר הכל" את כל אנשי הקשר ולהקליד מחדש ולתת הוראה לאחסון במקום אחר? אפשר לגבות מהסים לחשבון גוגל את אנשי הקשר בדרך כלשהי?
תודה! 

לצפיה ב-'עוד משהו'
עוד משהו
24/05/2017 | 13:30
34

אגב, יש לי בהגדרות אנשי קשר : "יבא קובצי VCF (VCARD) מהאחסון של המכשיר אל התיקייה "אנשי קשר" במכשיר שלך
יצא אנשי קשר מהאחסון של המכשיר אל מיקומי אחסון נבחרים כקובצי VCARD"
זה יכול לעזור? הבעיה היא שהכל כבר הוקלד לכרטיס סים שבתוך הטלפון ולא למכשיר עצמו...
אגב, האם אפשר להקליד על מסמך וורד במחשב הביתי שלי שמות וטלפונים ובדרך כלשהי להפוך את זה לרשימת אנשי קשר והמכשיר כבר יסדר את זה? 

לצפיה ב-'לחשבון הגוגל, כמובן'
לחשבון הגוגל, כמובן
24/05/2017 | 20:19
30
תיכנס מהמחשב ל-https://contacts.google.com/, תכניס פרטים של אנשי הקשר, אח"כ תחזור לסמארטפון, תיכנס להגדרות - חשבונות - חשבון הג'מייל שלך ותוודא שאנשי הקשר מסתנכרנים.
לצפיה ב-'אפשר להעביר את אנשי הקשר'
אפשר להעביר את אנשי הקשר
24/05/2017 | 22:29
3
27
תיכנסי לחייגן, צריכה להיות שם אפשרות של העברת אנשי הקשר מהסים לחשבון הגוגל.
תרשמי באיזה מכשיר מדובר ואז יהיה יותר קל לכוון אותך.

לצפיה ב-'גלקסי S7 - '
גלקסי S7 -
24/05/2017 | 22:39
2
24
א. איך מעבירים את אנשי הקשר מהסים לחשבון הגוגל? ואיך אח"כ אראה את הכל בחשבון הגוגל?
ב. האם אפשרי לעשות "העתק הדבק" ולא "גזור הדבק" למקרה שיהיו לי פאשלות ואנשי הקשר ייעלמו משני המקומות?
תודה!
לצפיה ב-'נסי את הכיוון הבא'
נסי את הכיוון הבא
24/05/2017 | 23:50
1
21
במסך היישומים, הקש על אנשי קשר ← עוד ← הגדרות ← ייבוא/ייצוא אנשי קשר ← יבא, ולאחר מכן בחר באפשרות ייבוא
תבחרי ייבוא מכרטיס הסים ואז תישאלי לאן לייבא. תבחרי בחשבון הגוגל וזהו.

לצפיה ב-'ואיפה אמצא בחשבון הגוגל את רשימת אנשי הקשר שייבאתי?'
ואיפה אמצא בחשבון הגוגל את רשימת אנשי הקשר שייבאתי?
26/05/2017 | 19:43
1
תנו לי אם אפשר כתובת כדי שאוכל לגבות על המחשב שלי את הרשימה.
שנית, אחרי שאני מייבאת, בכל פעם שאני מכניסה שם חדש לרשימת אנשי קשר, אוכל לשמור אותו בכרטיס הסים (יותר קל להקליד לשם) ואח"כ מחדש לסמן ייבוא אנשי קשר לחשבון הגוגל?
אין אפשרות שהשמות יישמרו בשני מקומות במקביל (למשל גם בכרטיס הסים וגם במכשיר או גם בסים וגם בגוגל), האם הייבוא אנשי קשר הזה הוא כמו "העתק הדבק" ולא "גזור הדבק", כלומר הרשימה מיובאת כאקסטרה ולא נעלמת לי מהכרטיס סים? 
דבר אחרון, האם ניתן להמיר קובץ WORD עם רשימת אנשי קשר שהכנתי מראש (שמות ומספרי טלפון) לקובץ שהסלולארי קורא? (CSV/  VCARD או משהו כזה)

תודה למסיעים
לצפיה ב-'עזרה דחופה! איך מוחקים תמונה ששלחתי בטעות בוואטסאפ?'
עזרה דחופה! איך מוחקים תמונה ששלחתי בטעות בוואטסאפ?
26/05/2017 | 17:23
7
40
יש לי גלקסי s8 ושלחתי בטעות תמונה למישהו שלא התכוונתי בווטסאפ!

שאלתי חברה והיא אמרה שאפשר ללחוץ לחיצה ארוכה על התמונה ואז על סימן של פח וזה מוחק את התמונה.

עשיתי את זה וזה באמת מחק את התמונה מהווטסאפ.

אבל כשעשיתי ניסיון אח"כ עם הטלפון של החברה ומחקתי את התמונה,היא נמחקה רק אצלי בהודעה ולא אצלה בווטסאפ! מה עושים???
לצפיה ב-'אין מה לעשות. '
אין מה לעשות.
26/05/2017 | 17:46
1
16
ניתן להתקשר לאותו אדם, להתנצל ולבקש ממנו למחוק. אבל זה עלול לעורר אותו לעשות את ההיפך...
כמה בעייתית היתה התמונה?

לצפיה ב-'ממש לא אתקשר.'
ממש לא אתקשר.
26/05/2017 | 17:56
21
בעייתית מספיק.

אז למה רשום באינטרנט שניתן כבר למחוק הודעות ותמונות שנשלחו בווטסאפ?

ומה זה עוזר לי שזה מוחק רק אצלי?
לצפיה ב-' בשביל לתת תשובה מדויקת, יש צורך לראות את התמונה '
בשביל לתת תשובה מדויקת, יש צורך לראות את התמונה
26/05/2017 | 17:55
1
15

אין אפשרות לתת פתרון לפני שבוחנים את הבעיה.
לצפיה ב-'מצחיק'
מצחיק
26/05/2017 | 17:57
3
לצפיה ב-'נשמע שזו בדיוק בעיה בשביל וונדר-מורוש98'
נשמע שזו בדיוק בעיה בשביל וונדר-מורוש98
26/05/2017 | 18:33
2
15
היה לה משהו דומה עם תמונות שנשלחו....להורים ?!?

לצפיה ב-'לא. הצלחתי למחוק לפני שהם באו… '
לא. הצלחתי למחוק לפני שהם באו…
26/05/2017 | 18:44
1
13

לצפיה ב-'נו, אז זה גם מה שהמטופחתת רוצה לעשות - ספרי לה איך'
נו, אז זה גם מה שהמטופחתת רוצה לעשות - ספרי לה איך
26/05/2017 | 18:51
2
לצפיה ב-'T-Mobile תשיק שירות בשם Digits ב- 31 במאי ללקוחות כל הרשתות.'
T-Mobile תשיק שירות בשם Digits ב- 31 במאי ללקוחות כל הרשתות.
26/05/2017 | 14:08
22
השירות מאפשר לבעל מכשיר סלולארי לנהל מספר קוים, על מספר מכשירים.
בטלפונים חדישים ה- Digits כבר משולב בחייגן (אין צורך באפליקציה).
בטלפונים פחות חדישים (או iPhone) - נחוצה אפליקציה שתסופק על ידי T-Mobile.
השירות מצריך קישוריות קבועה לאינטרנט, אשר יכולה להיות אינטרנט סלולארי, או זה של WiFi.

לצפיה ב-'אני זקוק למספר שקל לזכור בראש. באיזו חברה אוכל למצוא?'
אני זקוק למספר שקל לזכור בראש. באיזו חברה אוכל למצוא?
26/05/2017 | 13:13
19
מספר שממש קל לזכור אותו?

תודה רבה
לצפיה ב-'תיקון סלולרי ישן Sony Ericsson W995'
תיקון סלולרי ישן Sony Ericsson W995
24/05/2017 | 19:29
8
54
הייתה בעיה קלה במסך.
מכשיר סליידר, במצב סגור המסך נשאר תקוע. כשמשאירים פתוח הוא עובד כרגיל.
לקחתי אותו בחזרה מהמעבדה אחרי כשבוע כשהוא מושבת לגמרי, אפשר להטעין, אבל אי אפשר להדליק אותו והמסך שחור לגמרי.
אני לא מצליחה למצוא מעבדה שיכולה לתקן את המכשיר.....
המלצות למעבדות בתל אביב והסביבה?
לצפיה ב-'המלצה: לזרוק'
המלצה: לזרוק
24/05/2017 | 20:20
4
38
סמארטפון סיני עולה בין 50 ל-70 דולר. התיקון של הענתיקה הנ"ל יכול לעלות יותר מזה.
לצפיה ב-'מוכנה לשלם כמה מאות על התיקון'
מוכנה לשלם כמה מאות על התיקון
24/05/2017 | 22:47
3
45
הטלפון אצלי המון שנים,
גם אין גיבוי לרשימת אנשי קשר וגם ערך ריגשי 
אשמח להמלצות אם מישהו מכיר.....
לצפיה ב-'אם את מתעקשת...'
אם את מתעקשת...
25/05/2017 | 09:34
2
35
תעקבי אחר המכירה ותגישי הצעה לקראת סופה..
סביר שיעלה פחות מכל תיקון.
לצפיה ב-'נראה לי שיותר חשוב לה להשמיש את המסוים שלה'
נראה לי שיותר חשוב לה להשמיש את המסוים שלה
25/05/2017 | 09:40
1
29
מאשר להישאר עם אותו הדגם.
לצפיה ב-'נכון, תודה'
נכון, תודה
25/05/2017 | 22:58
3
לצפיה ב-'תתקשרי ל -אי-שופ באבן גבירול 158 (ל-און) ותשאלי אם יכולים'
תתקשרי ל -אי-שופ באבן גבירול 158 (ל-און) ותשאלי אם יכולים
25/05/2017 | 11:14
2
16
לצפיה ב-'אתקשר מחר בבוקר, אעדכן :)'
אתקשר מחר בבוקר, אעדכן :)
25/05/2017 | 22:59
1
7
לצפיה ב-'הם לא יכולים לתקן'
הם לא יכולים לתקן
26/05/2017 | 12:10
14
אין להשיג חלקים ולהזמין מאיביי לא משתלם....
אני מיואשת....

לצפיה ב-'סמסונג s4 '
סמסונג s4
24/05/2017 | 20:50
11
51
שלום רציתי לשאול אם כדי להשקיע בסמסונג s4 שמהמסך שלו סדוק + המכשיר מתחממם מה זה אומר מכשיר מתחממם או שעדיף לוותר על המכשיר .

לצפיה ב-'שים לב לנתון הבא'
שים לב לנתון הבא
24/05/2017 | 20:53
10
53
S4 יד שנייה עולה בין 400 ל-500 ש"ח. תיקון של המכשיר הנוכחי יעלה 200 ש"ח לפחות. אז התשובה היא "לא".
לצפיה ב-'S4 שווה פחות או יותר 50 ש"ח. כל סכום מעבר זה בזבוז כסף'
S4 שווה פחות או יותר 50 ש"ח. כל סכום מעבר זה בזבוז כסף
25/05/2017 | 08:12
9
45
ורק להחליף סוללה יעלה יותר.
לצפיה ב-'יש לך S4 תקין בשבילי ב-50 שקלים? מוכן לשלם לך 60, שלא תגיד '
יש לך S4 תקין בשבילי ב-50 שקלים? מוכן לשלם לך 60, שלא תגיד
25/05/2017 | 22:55
8
31
שאני לא נדיב.
לצפיה ב-'יש לי לא מוכר !'
יש לי לא מוכר !
25/05/2017 | 23:36
1
28
יש לי תקין לא מוכר !
לצפיה ב-'לא הגבתי להודעה שלך. '
לא הגבתי להודעה שלך.
25/05/2017 | 23:43
8
לצפיה ב-'לצערי, ויותר מכך לצערה של זוגתי, היא משתמשת בו'
לצערי, ויותר מכך לצערה של זוגתי, היא משתמשת בו
26/05/2017 | 00:02
5
30
אבל אם אתה יכול לחכות, כשיגיע המכשיר שהזמנתי לאמא שלי, אני מוכן למכור S3, דגם T-Mobile, במצב חצי מת, תמורת כרטיס חישגד .
לצפיה ב-'דיברנו על S4 תקין - קבעת שהוא שווה 50 ש"ח, אני מוכן לתת לך '
דיברנו על S4 תקין - קבעת שהוא שווה 50 ש"ח, אני מוכן לתת לך
26/05/2017 | 00:03
4
19
"עמלת מוצא" של 20%, כפול מהשיעור המקובל.
לצפיה ב-'אבל לצערי הוא בשימוש עכשיו. לכן הצעתי חלופה'
אבל לצערי הוא בשימוש עכשיו. לכן הצעתי חלופה
26/05/2017 | 00:05
3
21
למרות שכשאני חושב על זה פעם שנייה, אני חושב שלכרטיס חישגד יש סיכוי יותר גבוה להיות שימושי, אז זו לא תהיה עסקה הוגנת עבורך.
לצפיה ב-'לרגע לא אמרתי שאני רוצה את ה-S4 של אשתך דווקא...'
לרגע לא אמרתי שאני רוצה את ה-S4 של אשתך דווקא...
26/05/2017 | 00:08
2
18
ובכל מקרה, S3 חצי מת הוא לא חלופה ל-S4 תקין.
בקיצור, אני חושב שהנקודה ברורה - S4 תקין שווה הרבה יותר מ-50 ש"ח. כמה יותר? שאלה טובה. אני מניח שזה תלוי במצבו הכללי ובמצב הסוללה בפרט.
לצפיה ב-'הוא שווה יותר רק אם הוא המכשיר היחיד שיש לך'
הוא שווה יותר רק אם הוא המכשיר היחיד שיש לך
26/05/2017 | 07:58
1
19
אבל להוציא כסף כדי לקנות אותו? אני נשאר עם הערכת השווי המקורית שלי. גם אם תמצא מכשיר S4 תיאורטי שהוא תקין לחלוטין, וגם אם הסוללה שלו במצב סביר ולא צריך להחליף (שגם זה כמעט תיאורטי לחלוטין), וגם אם תאפס אותו, הוא עדיין יתחיל לקרטע מהר מאוד, ותתחיל לחפש מכשיר אחר די מהר. גם לזמן החיפוש יש עלות, והחיפוש אחרי מכשיר כל כך נדיר (S4 תקין עם סוללה במצב טוב) "תעלה" הרבה, ותפחית מהתקציב שנשאר עבור המכשיר עצמו.

אבל אם אתה רוצה, אתה יכול ללכת ליד 2 ולקנות S4 ב-500 ש"ח.
לצפיה ב-'אם מוכרים S4 תקין ביד2 ב-500 שקלים, וגם קונים - אז כנראה שזה'
אם מוכרים S4 תקין ביד2 ב-500 שקלים, וגם קונים - אז כנראה שזה
26/05/2017 | 11:18
8
מה שהוא שווה...
לצפיה ב-'איפה ניתן למצוא מכשיר מירס למסירה '
איפה ניתן למצוא מכשיר מירס למסירה
26/05/2017 | 06:37
24

לצפיה ב-'יורוקום היבואנית של מוטורולה בישראל עובדים עלינו בעיניים'
יורוקום היבואנית של מוטורולה בישראל עובדים עלינו בעיניים
25/05/2017 | 10:02
7
65
החזון של מוטורולה שנת 2017

האם יש סיכוי שאחד מהדגמים הנ"ל יגיע לארץ בקרוב?

למה יורוקום עדיין מתעקשים לשווק בארץ רק מכשירים מלפני שנתיים?
מוטורולה X PLAY
מוטורולה X STYLE
מוטורלה X FORCE
מוטורולה G2

מה איכפת ליורוקום להביא מכשירים משנתונים קרובים יותר לזמננו?

לצפיה ב-'מישהו פה רואה משחקי הכס ?'
מישהו פה רואה משחקי הכס ?
25/05/2017 | 10:22
6
15
לצפיה ב-'כן !! נשארו עוד 50 ימים ארוכים מידי עד לעונה הבאה'
כן !! נשארו עוד 50 ימים ארוכים מידי עד לעונה הבאה
25/05/2017 | 11:05
5
15
לצפיה ב-'אני כרגע התחלתי עונה מספר 3 '
אני כרגע התחלתי עונה מספר 3
25/05/2017 | 11:25
4
33
והטריילרים הורסים לי .
לצפיה ב-'כשאני מתחיל צפיה באיחור אני עושה הכל בשביל להמנע מהטריילרים'
כשאני מתחיל צפיה באיחור אני עושה הכל בשביל להמנע מהטריילרים
25/05/2017 | 12:01
3
8
לצפיה ב-'גם אני אבל הפרסומות באמצע יוטיוב או '
גם אני אבל הפרסומות באמצע יוטיוב או
25/05/2017 | 12:36
2
29
במקומות אלרים פשוט נכנסות בלי לשאול אף אחד.
בשתי שניות שראיתי מהטריילר הם הרסו לי .
לצפיה ב-'אני עם חוסם פרסומות אז אין לי את הבעיה הזאת '
אני עם חוסם פרסומות אז אין לי את הבעיה הזאת
25/05/2017 | 13:02
6
לצפיה ב-'בוא אני אחסוך לך את עוגמת הנפש מספוילרים מזדמנים'
בוא אני אחסוך לך את עוגמת הנפש מספוילרים מזדמנים
25/05/2017 | 22:54
23
ההוא/ההיא שאהבת - ימות.
עכשיו, כשאתה יודע מה עומד לקרות, אף אחד כבר לא יכול להרוס לך
לצפיה ב-'אהלן יש לי 3 קווים '
אהלן יש לי 3 קווים
25/05/2017 | 16:52
1
60
כרגע בפאלפון חושב לעבור להוטמובייל  הבנתי שיש יש שם גלישה בלי הגבלה האם כדאי לעבור הילדים שלי גולשים הרבה השאלה מה החסרונות בהוטמובייל תודה
לצפיה ב-'נסה פורום צרחנות (צרכנות)'
נסה פורום צרחנות (צרכנות)
25/05/2017 | 19:44
29
כאן זה פורום מיקצועי

לצפיה ב-'משהו מעניין לגבי True caller ודומיו'
משהו מעניין לגבי True caller ודומיו
25/05/2017 | 12:24
4
74
היום בבוקר, בתוכנית של טל ברמן ואביעד קיסוס, עלה סיפור מעניין:
ברמן גילה שהאפליקציה הזו שותה לו סוללה. הוא הסיר אותה והתקין את ME (שהבנתי שעושה אותו דבר).
מיד אחרי זה הוא קיבל הודעה ממישהי שכתבה לו שהיא כבר לא עובדת בחברת X.
הוא בדק והתברר שברגע שאתה מוריד את האפליקציה, אנשי הקשר שלך מקבלים התראה על כך והם יכולים לראות איך הם רשומים אצלך בטלפון.
לדוגמא - "משה הנודניק - לא לענות" יודע שככה הוא מופיע אצלך.
אז בנוסף לזה שהאפליקציות האלה איומות כי אתה משחרר למפתח מידע על אנשי הקשר ללא רשותם, מתברר שהן גם חודרות לפרטיות שלך ברמת האי נעימות.
קישור לקטע המדובר:
http://eco99fm.maariv.co.il/media_audio/21955.aspx...

לצפיה ב-'לדעתי דיברנו על זה די מזמן '
לדעתי דיברנו על זה די מזמן
25/05/2017 | 14:48
3
69
החדירה לפרטיות המשתמש היא מתוך בחירה של המשתמש עצמו .
הזוועה הכי גדולה של האפליקציות המתועבות הנ"ל היא מכירה של אנשי הקשר ללא ידיעתם וללא רשותם .
ואני אומר ? לנתק מגע עם כל מי שמגיע אלי דרך האפליקציות האלה וכמובן גם אם אותם אנשי הקשר שמכרו אותי ללאידיעתי ו/או הסכמתי .
לצפיה ב-'הם טענו שם שהדבר הזה לא מצויין'
הם טענו שם שהדבר הזה לא מצויין
25/05/2017 | 17:33
2
45
בהרשאות אבל באחת התגובות בפייסבוק מישהו אמר שזה כן.
איך אתה יודע מי מגיע אליך דרך האפליקציה? גם למה הכוונה ״מגיע אליך״? מגיע לאן?
יש לי יותר מדי אנשי קשר שאני יודעת שמשתמשים בזה. לא יכולה לנתק קשר עם כולם
לצפיה ב-'מגיע אלי = מתקשר למספר האישי שלי '
מגיע אלי = מתקשר למספר האישי שלי
25/05/2017 | 19:09
1
38
איך יודע ? מישהוא שפעם ראשונה אני מתקשר אליו ומייד עונה לי עם השם שלי ..כנראה הגיע משם .
כשהתחילו לפרוח האפליקציות האלה שלחתי SMS לכל אנשי הקשר החשובים שלי שאם הם מתכוונים להתקין אפליקציות כאלה , שיקפידו למחוק אותי מרשימת אנשי הקשר שלהם לפני ההתקנה .

לצפיה ב-'בסוף אני באמת אשאר בלי חברים '
בסוף אני באמת אשאר בלי חברים
26/05/2017 | 13:12
3
לצפיה ב-'בעיה ב waze נוט 4'
בעיה ב waze נוט 4
24/05/2017 | 14:43
1
31
ה waze  מזהה את מיקומי אבל בנווט כותב שאין קליטת gps ,  מה עושים?
לצפיה ב-'תבדוק לווינים'
תבדוק לווינים
25/05/2017 | 12:13
17
לצפיה ב-'אפל מנסים לשכנע אותנו שIOS ואייפון עדיפים על אנדרואיד'
אפל מנסים לשכנע אותנו שIOS ואייפון עדיפים על אנדרואיד
24/05/2017 | 10:40
4
61
אפל לבעלי מכשירי אנדרואיד עיזבו שטויות בואו לאייפון

האתר שמנסה לשכנע אותנו לעבור לאפל
לצפיה ב-'לא מובן מה אפל רוצים...'
לא מובן מה אפל רוצים...
25/05/2017 | 09:09
3
46
%12,9 משתמשים בIOS של אפל...

%86,3 משתמשים באנדרואיד של גוגל...

זה מה שיש למכשירי אייפון להציע...

1) BT עובד רק לשיחות ושמיעת מוזיקה וחסום להעברת קבצים...
2) NFC נעול ופעיל רק לאפל פיי...
3) אין אפשרות הקלטת שיחות...
4) אין אפשרות להעביר קבצים באופן מיידי מהמכשיר למחשב ולהיפך אלא רק דרך תוכנה ייעודית של אפל...
5) אין רדיו...
6) אין חריץ למיקרו SD...
7) סוללות חלשות בדגמי אייפון 7/6/6S...

לצפיה ב-'12 אחוז משתמשים ב-10 סוגי מכשירים'
12 אחוז משתמשים ב-10 סוגי מכשירים
25/05/2017 | 09:50
2
38
לעומת 86 אחוז שמחזיקים במאות סוגי מכשירים.
או 80 אחוז מה-12 אחוז שמחזיקים במערכת הפעלה שיצאה השנה לעומת 3 אחוז מה-80% שמחזיקים במערכת הפעלה מהשנה האחרונה.

כנראה שלהרבה זה לא ממש מפריע כל החרטא של bt , nfc , רדיו וכדומה.
הדבר היחיד שמפריע לי זה ההקלטת שיחות אבל זה לא הדבר שיימנע ממני לעבוד עם אייפון.

לצפיה ב-'שלא נדבר על כל המוטאציות שאתה מציע לאנשים עם רום'
שלא נדבר על כל המוטאציות שאתה מציע לאנשים עם רום
25/05/2017 | 10:21
1
32
גלובאלי , בינלאומי , עברית שנמחקת , שדרוג שלעולם לא יגיע , עדכון מהאוויר שמוחק את העברית , אחריות מקומית , אחריות רשמית , משווק רשמי , מקביל ועוד כל מיני שטויות אתה דוחף לאנשים .
לצפיה ב-'להזכיר שגוגל מתחילים להעניש מכשירים עם root?'
להזכיר שגוגל מתחילים להעניש מכשירים עם root?
25/05/2017 | 11:45
9
לצפיה ב-'המוות הפתאומי בlg'
המוות הפתאומי בlg
23/05/2017 | 22:09
7
98
יש לי מכשיר v10 שנה וקצת , פתאום הבטריה נגמרה ואיני מצליח להטעין אותו
ניסיתי להחליף סוללה אך המכשיר שבק חיים
הלכתי לכמה מעבדות באזור כולם אמרו לי שהלך המעבד!!!
וזה מחלה ידועה ב lg  ...
מה אתם מציעים לעשות במקרה כזה

לצפיה ב-'או לשלם כסף ולתקן או לשלם כסף ולקנות מכשיר '
או לשלם כסף ולתקן או לשלם כסף ולקנות מכשיר
24/05/2017 | 05:33
30
לצפיה ב-'מה ש7… '
מה ש7…
24/05/2017 | 08:46
62
אישית לא הייתי משקיעה כסף בתיקון
לצפיה ב-'לזרוק את המכשיר לפח האשפה הקרוב...'
לזרוק את המכשיר לפח האשפה הקרוב...
24/05/2017 | 09:11
4
90
ולרכוש מכשיר חדש ואיכותי יותר...

למשל, שיאומי REDMI NOTE 4X...
מכשיר שנותן תמורה מצויינת ביחס למחיר...

מעבד סנפדראגון 625, 2 גיגה + 8 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
מעבד חסכוני מבחינת הסוללה (יש דגם זהה עם מעבד מדיהטק הליו X20 עם ביצועים חזקים יותר, אבל זה כרוך בזמן סוללה פחות טוב)...
זיכרון 32 גיגה + הרחבה...
רדיו...
מערכת הפעלה מרשמלו...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה מאוד...
סוללה 4100 מילי אמפר שעה...
משקל המכשיר 165 גרם...
ממשק MIUI 8 עם עברית מלאה...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות סבירה...
מסך 5.5 FULL HD באיכות טובה...
חיישן טביעת אצבעות מצויין...

(חשוב לרכוש את המכשיר עם רום גלובאלי/בינלאומי)

מחיר מכשיר עם רום גלובאלי/בינלאומי 755 שקל...

מחיר מכשיר עם רום גלובאלי/בינלאומי 719 שקל...

כתבה על שיאומי REDMI NOTE 4 עם מעבד סנפדראגון 625...
לצפיה ב-''
24/05/2017 | 09:48
1
70
לצפיה ב-'בינתיים דיברתי עם רונלייט '
בינתיים דיברתי עם רונלייט
24/05/2017 | 22:58
53
הם מעודכנים שיש בעיה עם המאבד ולכן טכנאי יגיע אליי הביתה ....
לצפיה ב-'רק תזהיר שמדובר על מכשיר שלדעתך לא יחזיק שנה .'
רק תזהיר שמדובר על מכשיר שלדעתך לא יחזיק שנה .
25/05/2017 | 10:23
1
7
לצפיה ב-'מה זה משנה? זה לא שה-LG הוא מכשיר שמחזיק יותר משנה '
מה זה משנה? זה לא שה-LG הוא מכשיר שמחזיק יותר משנה
25/05/2017 | 11:35
9
לצפיה ב-'איך להוריד איקון מ lg3'
איך להוריד איקון מ lg3
23/05/2017 | 20:55
16
98
שלום יש לבעלי lg3 ומאז שהוא עשה עדכון תוכנה אחרון מופיע לו איקון סמן כזה כמו של צ'ט זה מופיע בכל מסך וממש מפריע מישהו יודע איך להפטר מהמטרד... מצ"ב צילום מסך תודה מראש
לצפיה ב-'זו תמונה חלקית '
זו תמונה חלקית
24/05/2017 | 08:31
37
כנראה מאפליקציית whatsapp .
לכל יישום חייבת להיות אפשרות להוספת צ'אט חדש .
זה יכול היה להימצא גם בשורת הכותרת של היישום .אבל כך בחרו אנשי התוכנה לעשות.
ושאלה לי ,שורת הכותרת של צ'אטים ,סטטוס,שיחות ומצלמה וכן שם היישום ,חיפוש ו 3 נקודות >
כל אלה לא מפריעים לך ?

לצפיה ב-'תאפסו את המכשיר'
תאפסו את המכשיר
24/05/2017 | 09:42
14
28
לפני כן, כמובן, תעשו גיבוי לתמונות וכו'.
לצפיה ב-'שו?? למה אחרי איפוס המצב ישתנה??'
שו?? למה אחרי איפוס המצב ישתנה??
24/05/2017 | 12:34
13
6
לצפיה ב-'כי ככה'
כי ככה
24/05/2017 | 12:52
12
29
כי אף אחד לא יודע מה בדיוק גרם להופעת האייקון התמידית הזאת: אולי אפליקציה, אולי הגדרות חדשות ש"התערבבו" עם הישנות. לכן האיפוס עשוי לפתור את הבעיה.
לצפיה ב-'אין בעיה ,'
אין בעיה ,
24/05/2017 | 13:26
11
22
ורסיה מעודכנת של whatsapp זה קיים . version 2.17.190
תציץ אצלך בטלפון 
לצפיה ב-'היא טוענת שהאייקון מופיע בכל מסך שהוא'
היא טוענת שהאייקון מופיע בכל מסך שהוא
24/05/2017 | 13:41
10
20
לא רק בוואטסאפ.
לצפיה ב-'היא לא אמרה whatsapp'
היא לא אמרה whatsapp
24/05/2017 | 13:55
9
17
ולא אמרה מה שאתה מייחס לה.
לא כל כך מהר מציעים איפוס טלפון .

לצפיה ב-'האיקון לא קשור לוואטסאפ'
האיקון לא קשור לוואטסאפ
24/05/2017 | 14:33
8
18
הי נכון זה לא קשור לוואטסאפ זה מופיע בכל מסך זה פשוט מטרד אבל אשמח להצעות אחרות לפני שאני עושה איפוס תודה
לצפיה ב-'מה קורה כשלוחצים עליו?'
מה קורה כשלוחצים עליו?
24/05/2017 | 14:37
6
לצפיה ב-'מה קורה כשאת לוחצת על זה?'
מה קורה כשאת לוחצת על זה?
24/05/2017 | 14:39
13
כי לי נראה שזה בכלל משהו ש"מרחף" מעל המסך וקשור לאפליקציה אחרת.
לצפיה ב-'לא קורה כלום כשלוחצים'
לא קורה כלום כשלוחצים
24/05/2017 | 14:42
2
21
הוא הופך משחור לכחול ואז כדהוא כחול אני יכולה לסמן איתו איזה מקטע והוא מדגיש וזהו אז כמו שאמרתי תקוע לי באמצע החיים...
לצפיה ב-'לא מבינה בזה אבל'
לא מבינה בזה אבל
24/05/2017 | 15:18
1
20
מה יעזור תמונת מסך מלאה ? זה האייקון והוא תקוע בכל מסך בטלפון אבל אני אבקש מבעלי שיעשה צילום מסך וישלח לי
לצפיה ב-'אין אופציית הסר או x'
אין אופציית הסר או x
24/05/2017 | 15:29
8
לצפיה ב-'אם לא whatsapp,מה כן?'
אם לא whatsapp,מה כן?
24/05/2017 | 15:10
1
22
אולי אפשר תמונת מסך מלאה .
לצפיה ב-'אולי זה וידג'ט'
אולי זה וידג'ט
24/05/2017 | 15:17
20
לחיצה ארוכה עד שמשנה צבע ואז גוררים ל "הסר"
לצפיה ב-'כפי שהצעתי, תאפסו את המכשיר'
כפי שהצעתי, תאפסו את המכשיר
24/05/2017 | 20:24
18
פעילות האיפוס: דקה. כוונון המכשיר לאחר האיפוס: חצי שעה, כולל סנכרון אנשי קשר והורדת אפליקציות.

מאידך, שאלות ותשובות בפורום יכולות להימשך עד בוא הגואל
לצפיה ב-'שיאומי עם מצלמה טובה?'
שיאומי עם מצלמה טובה?
21/05/2017 | 22:38
16
55
אני מחפש מחליף לשיאומי רדמי נוט 1 שלי (שעובד מצויין כבר שנתיים אבל מתפתחת בעיה בשקע טעינה/קליטה, אז נראה לי שכבר עדיף להתחדש),
בסך הכל מרוצה מהשיאומי אז טבעי להמשיך עם דור מתקדם יותר, רק שהייתי שמח אם המצלמה תהיה משופרת- האם יש דגם  כזה או בכל הדגמים של שיאומי האיכות למטה מבינונית?
(חשוב לי יציאה לכרטיס זיכרון חיצוני, שקע אוזניות, מסך לפחות 5.5 לא מתנגד ליותר, אינפרא אדום נדרש, רצוי 3 גיגה זכרון פנימי )
חשבתי על רדמי נוט 4X או מי מקס, אשמח לדעות, דגמים /יצרנים אחרים וכו...
תודה רבה
לצפיה ב-'כמו כיפה אדומה . רק באגדות . '
כמו כיפה אדומה . רק באגדות .
22/05/2017 | 06:34
21
לצפיה ב-'במחיר של שיאומי חדש אפשר לקנות מכשיר דגל מלפני שנתיים'
במחיר של שיאומי חדש אפשר לקנות מכשיר דגל מלפני שנתיים
22/05/2017 | 07:08
13
50
עם מצלמה טובה ושאר הפרמטרים שציינת. למשל, את Samsung S5.
לצפיה ב-'התכוונת 3 :) , הבעיה שכאלה לא ניתן למצוא כבר'
התכוונת 3 :) , הבעיה שכאלה לא ניתן למצוא כבר
22/05/2017 | 08:01
12
40
אפשר לחשוב על s6
לצפיה ב-'ניתן להשיג S5 מכשיר יבואן רישמי (סאני)...'
ניתן להשיג S5 מכשיר יבואן רישמי (סאני)...
22/05/2017 | 08:52
11
61
מחיר 1455 שקל...

העניין הוא, שהמחיר של סמסונג S5 קרוב מדי לA5 2017 שהוא חדיש וטוב ממנו כמעט בכל פרמטר...

מחיר סמסונג A5 2017 מכשיר יבואן רישמי (סאני) 1465 שקל...
לצפיה ב-'איך הרשת הזו - נט מובייל? אמינה? מקצועית? מחירים..?'
איך הרשת הזו - נט מובייל? אמינה? מקצועית? מחירים..?
22/05/2017 | 10:48
9
19
לצפיה ב-'מחירים זולים...'
מחירים זולים...
24/05/2017 | 09:31
8
39
מה שחשוב מבחינת הרוכש זה שהוא מקבל מכשיר עם אחריות של סאני היבואן הרישמי של של סמסונג בישראל...
דהיינו, שיהיה על הקופסה של המכשיר מדבקות עם לוגו של סאני...
את השירות והאחריות על המכשיר מקבלים במעבדות של סאני היבואן הרישמי...

עוד רווח שיש אם רוכשים מכשיר יבואן רישמי (סאני), בעדכונים דרך OTA העברית אינה נמחקת מתפריט המכשיר...

לצפיה ב-'מה שחשוב מבחינת הרוכש'
מה שחשוב מבחינת הרוכש
24/05/2017 | 09:55
2
44
זה  לא  לקנות מכשירים של יצרנים שפוגעים בלקוח ע"י העלמת העברית (סמסונג +LG ),
או יצרני פח שמאלצים אותך הלקוח להתעסק עם רומים גלובליים/בינלאומיים ..

לצפיה ב-''
24/05/2017 | 10:00
10
לצפיה ב-'אפשר שתתן רשימה לבנה/ שחורה של יצרנים כאלה (ואחרים)?'
אפשר שתתן רשימה לבנה/ שחורה של יצרנים כאלה (ואחרים)?
24/05/2017 | 10:03
8
לצפיה ב-'שים לב שהם מוכרים את המכשיר עם אחריות שלהם (במחיר "הזול")'
שים לב שהם מוכרים את המכשיר עם אחריות שלהם (במחיר "הזול")
24/05/2017 | 10:01
4
25
ואם רוצים אחריות של סאני זה עולה עוד כסף. על פניו נראה נכלולי, משהו.
אם המכשירים ביבוא רשמי של סאני איך הם נמכרים ללא אחריות סאני במחיר רזה ורק במחיר שמן מקבלים אחריות סאני.
תיאוריית קונספירציה: האם המכשירים מיובאים ביבוא מקביל ללא אחריות סאני והם רק מציגים את האופציה הזו כדי לפתות לקוחות אבל לא באמת מתכוונים לתת ללקוח "אחריות סאני" - אלא רק לקחת את הכסף עבורה....?!
לצפיה ב-'אצל כל המשווקים זה כך...'
אצל כל המשווקים זה כך...
24/05/2017 | 10:24
2
34
מוכרים מכשירים מיבוא פרללי עם אחריות של החנות...
ובמקביל מוכרים מכשיר יבואן רישמי עם אחריות ושירות של היבואן הרישמי ולא של החנות...

ניתן לראות פה ברשימה חנויות שמוכרות את המכשיר מיבוא פרללי ובמקביל מוכרים את אותו הדגם מכשיר יבואן רישמי...
לצפיה ב-'אתה מתכוון אצל חנויות הקומבינה שאתה מפנה אליהן זה ככה'
אתה מתכוון אצל חנויות הקומבינה שאתה מפנה אליהן זה ככה
24/05/2017 | 12:30
1
13
לצפיה ב-''
24/05/2017 | 16:36
6
לצפיה ב-'תראה, במדינות מתוקנות, אין בעיה עם יבוא מקביל'
תראה, במדינות מתוקנות, אין בעיה עם יבוא מקביל
24/05/2017 | 10:24
38
וזה בהחלט יכול להוזיל את המחירים מבלי לפגוע בצרכנים. בארץ, מצד שני, היבואן המקביל לא סופר אותך ממטר שנייה אחרי שקנית אצלו. תסתכל מה קרה עם הבעיות של ה-LG G4 שהיה לו ריקול על ידי LG העולמית. מי שקנה אצל היבואן הרשמי, אז היבואן הרשמי טיפל בו (בסופו של דבר). מצד שני, מי שקנה אצל יבואן מקביל, היבואן המקביל אמר "לך דבר עם היבואן הרשמי", שזו דרך פחות לא מנומסת להגיד "האחריות שלי היא על הנייר בלבד, ואם יש תקלות אז זבש"ך, כי אני לא אטפל בהן".

ה"תוספת" עבור יבואן רשמי זה כנראה כדי שיהיה באתרים של החנויות רק מקום אחד שבו מוכרים את המוצר, למרות שעקרונית אלו אמורים להיות שני מוצרים שונים, כי הם מגיעים משני ספקים שונים. בוא נגיד שלא זו הבעיה עם חנויות שמוכרות גם ביבוא מקביל וגם ביבוא רשמי, ויש סיכוי סביר שאצל היבואן המקביל גם לא תקבל מטען מקורי, אלא איזה חלופי איכותי במקרה הטוב, או סיני בשנקל במקרה הרע.
לצפיה ב-'איך הגעת למסקנה שיש במלאי ?'
איך הגעת למסקנה שיש במלאי ?
22/05/2017 | 11:57
11
לצפיה ב-'Xiomi mi 5 מול רדמי נוט - להלן התשובה: '
Xiomi mi 5 מול רדמי נוט - להלן התשובה:
25/05/2017 | 22:23
14
אצל Xiomi mi 5 המצלמה טיפה יותר טובה. הנה לך מפרט וקישור למוכר מאוד מומלץ באלי:
לצפיה ב-'3 שאלות לגבי מוטו g 4'
3 שאלות לגבי מוטו g 4
23/05/2017 | 20:42
3
43
1. קיבלתי עדכון מערכת. האם נכון לעדכן? כעת יש לי גרסה 7.0
2. ניסיתי להתקין את אפליקצית סקייפ. לא הצלחתי ובסוף קיבלתי הודעה שהמכשיר אינו תומך באפליקציה זו. האם זה נכון?
3. המכשיר מגיע עם 16 גי'גה והתקנתי כרטיס חיצוני של 64 נוספים. למרות זאת, כשאני רוצה להתקין אפליקציה אני מקבל הודעה שאין לי מספיק מקום. מה עשיתי לא נכון?...
לצפיה ב-'מישהו?'
מישהו?
24/05/2017 | 01:28
1
8
לצפיה ב-'לא מתייחס למכשיר ספציפית'
לא מתייחס למכשיר ספציפית
24/05/2017 | 08:52
37
בעיקרון מעדכנים כל מה שיש .
בעידכון יש תמיד תיקוני באגים בגירסה הקודמת.
סקייפ   (זה שבלינק)מתאים לכל מכשיר בכל גירסה ..
יתכן והיו לך בעיות בכניסה לחשבון .
לגבי שימוש בזכרון ,רוב היישומים מותקנים בזכרון הראשי ולא בתוספת הזכרון שטח האיחסון של קיבצי היישומים עשוי להיות בתוספת הזכרון.
ממש אין לך שליטה על כך.
במכשיר שלך 2GB ,מה שנחשב כיום כנתון נמוך ,הרבה מכשירים מהדור החדש מגיעים עם 6GB 

לצפיה ב-'3. אי אפשר להתקין אפל' על כרטיס זיכרון'
3. אי אפשר להתקין אפל' על כרטיס זיכרון
24/05/2017 | 08:48
11
לצפיה ב-'שאלות כלליות, תודה מראש למסייעים'
שאלות כלליות, תודה מראש למסייעים
22/05/2017 | 23:34
10
97

כמה שאלות על סמסונג גלקסי S7 למתחילה בשטח:
*אני רוצה להוריד שיר מהיוטיוב שיהיה הצלצול שלי כשמתקשרים אליי (שיר ספציפי שאני אוהבת, "אנא בכח"), איך עושים זאת? אולי יש אפליקציה לזה?
*למכשיר שלי אין רדיו אז הורדתי רדיו דרך אפליקציה – איך יודעים האם זו אפליקציה שמשתמשת באינטרנט בזמן השמעתה ואם כן אז בכמה בדיוק? כי אני יודעת שיש אפליקציות שאחרי הורדתן לא מבזבזות בכלל אינטרנט כמו כל מיני משחקים ואני רוצה להאזין לרדיו שעות רבות במהלך היום, השאלה היא כמה מחבילת הגלישה זה יגזול לי. בכלל – איך יודעים איזו אפליקציה משתמשת באינטרנט כשמתפעלים אותה ואיזו לא? איך מוחקים אפליקציה? יש קונטרול פאנל כמו במחשב? כי לא מצאתי.
*לא מצליחה לשלוח הודעות למספרי טלפון אלא רק לאנשי קשר, אפשר לשנות הגדרה?
*הגדלת מקלדת אותיות וגודל פונטים בסלולארי – אפשר בכלל? האותיות אצלי נורא קטנות וגם האותיות במקלדת אינן בסדר ובשורות כמו מקלדת המחשב שלי.
*הקלטה – לא של שיחות, אלא של תכניות רדיו והקלטת פגישות – יש אפשרות כזו? מובנה או אפליקציה?
*האם יש דרך להעביר תכולת דיסק מוסיקה (שרכשתי מכספי בחנות) למחשב ומשם לסלולארי ולהאזין לו? דרך איזו תוכנה/ אפליקציה? אפשר לעשות אותו דבר עם קטעי מוסיקה מיוטיוב כדי שלא אבזבז מהחבילת גלישה בזמן האזנה לשירים? אין לי דרך לוויי פיי, הכל דרך החבילת גלישה שלי.
*הגלישה בסלולארי מסובכת לי לעומת זו במחשב – אין דרך להכניס רשימת אתרים מועדפים כמו שיש לי בגוגל כרום על המחשב הביתי? בינתיים לא מצאתי דרך לעשות זאת וגם לא מצליחה להיכנס לאתרי אינטרנט. אפשר להיכנס דרך גוגל או רק להוריד אפליקציות?
*האם כל האפליקציות שאני מורידה דרך הגוגל סטור הן בטוחות?
*איך אני יכולה לדעת דרך הגדרות הסלולארי כמה בזבזתי מתחילת החודש על חבילת הגלישה באינטרנט? (בלי להתקשר כל רגע לספק שלי)
*האם כדאי לי להוריד אנטי וירוס? המליצו לי שלא והחברה שמספקת לי את החבילת גלישה אמרה לי שהם אוטומטית נותנים הגנה גם בלי להוריד את האפליקציה שלהם, זה הגיוני?
*הטענת הסלולארי – כדאי לי לחכות שהמכשיר יגיע לאפס אחוז כדי להטעינו או בכל פעם להטעין קצת? הוא בקיבולת 3000 מ"א אבל הסוללה נגמרת די מהר, בתוך פחות מחצי יום, ואני לא משתמשת כבדה, זה ממש מתסכל.
*הרמקול (ספיקר כשעונים לי בטלפון) חלש יחסית, יש דרך להגביר? הווליום על מקסימום.
* המכשיר נורא מתחמם, על כל פעולה פשטוה, שמעתי בעבר שזו בעיה עם סמסונג (ע"ע המכשירים המתפוצצים שלהם), יש דרך להוריד חימום לדגם הזה? זה מכשיר חדש לגמרי  
*ווטסאפ – יש אולי מדריך למשתמש למתחילים? זה לפי הטלפון שלי או המייל שלי? איך יזהו אותי אלה שמזמינים אותי לקבוצה ואיך אני רוצה את ההזמנות שלהם?
*יש אפליקציות מומלצות להורדה?
תודה גדולה למסייעים 

לצפיה ב-'תשובות חלקיות'
תשובות חלקיות
23/05/2017 | 09:21
1
48
קודם כל תתחדשי. דבר שני, הדרך הכי טובה להכיר את המכשיר והיכולות שלו זה "לשחק" איתו. להיכנס להגדרות השונות ולראות מה יש ומה אין. אפשר לשנות הגדרות, אחת בכל פעם, ולראות מה זה עושה והאם זה טוב/עוזר לך. ועכשיו לשאלות שלך.

הורדת שיר מיוטיוב - אני לא יודע אם יש אפליקציה או דרך קלה לעשות את זה מהטלפון עצמו, אלא מכיר כל מיני כלים ואתרים שעדיף להיכנס אליהם מהמחשב. אחרי שיש לך קובץ, את יכולה להעביר אותו בעזרת מנהל קבצים (או כאשר הטלפון מחובר למחשב) לתיקייה בשם Ringtones, ואז הוא יופיע ברשימה של כל הרינגטונים.

אפליקציית רדיו למכשיר שאין לו מקלט רדיו FM (או שיש והוא מבוטל, מה שלמיטב ידיעתי קיים בחלק מהדגמים של סמסונג) בהכרח משתמשת באינטרנט (הסלולרי או ברשת אלחוטית). את ניצול חבילת הגלישה אפשר לראות בהגדרות - שימוש בנתונים (או משהו בסגנון). אפשר גם להוריד אפליקציות צד ג' לצורך כך. בכל מקרה, אפשר להגדיר מה מחזור החיוב ומה גודל החבילה, ואז אפשר לקבל התראות ואולי גם לחסום גלישה כאשר מתקרבים/מגיעים לניצול של 100%. לגבי "כמה זה ייקח" זה תלוי באיכות השידור.

אין "לוח בקרה" באנדרואיד, אבל יש כל מיני הגדרות. את רשימת האפליקציות המותקנות (וכמובן שהאפשרות להסיר אותן) אפשר לראות תחת הגדרות - יישומים.

איזה הודעות את לא מצליחה לשלוח למספרים? הודעות סמס רגילות? כי אם כן אז זה לא אמור להיות. תנסי פשוט להזין מספר שלם. אם הכוונה לוואטסאפ, אז ככה וואטסאפ עובד.

בהגדרות המקלדת אפשר לשנות את הגודל שלה, ואם אי אפשר אז יש אינספור אפליקציות מקלדת חלופיות. אני ממליץ על Smart Keyboard, כי יש לה הרבה אפשרויות ויכולות. יש גירסא חינמית שבשלב כלשהו מתחילה "להציק" אבל היא לא יקרה במיוחד לרכישה. אני חושב שזו האפליקציה הראשונה שקניתי במכשיר אנדרואיד לפני מי זוכר כמה שנים .
גודל התצוגה אפשר אולי לשנות בהגדרות תצוגה. גודל של פונטים באפליקציית הסמס המובנית של סמסונג אפשר לשנות על ידי לחיצה על מקשי הווליום (לפחות זה היה ככה בעבר).

הקלטת שיחות (ובכלל כל דבר שעושים במכשיר) עושים בעזרת אפליקציה. חפשי אפליקציה עם שם של "מקליט" או משהו בסגנון ברשימת האפליקציות שלך (הכפתור עם 6 הנקודות/קווים על מסך הבית). אם אין, אז לא חסרות אפליקציות בחנות האפליקציות.

אם יש לך דיסק מוזיקה אז את צריכה להעביר אותו למחשב (יש בנגן המדיה המובנה של Windows), ומשם להעביר את הקבצים לטלפון. לגבי יוטיוב כבר הסברתי למעלה.

אפשר להגדיר בכרום רשימת מועדפים, ואפשר גם לסנכרן בין המחשב לבין הטלפון. מכיוון שאני לא משתמש בכרום באף אחד מהם (ולמעשה במחשב הנוכחי שלי בכלל לא התקנתי את כרום) אז אני לא יודע איך עושים את זה. אפשר (תיאורטית, כי לא ניסיתי) לעשות את זה גם עם פיירפוקס, שהוא דפדפן הרבה יותר מוצלח בעיניי.

לא כל האפליקציות בטוחות, ולא רק בהיבט של "וירוסים". יש אפליקציות שמבקשות הרשאות לא סבירות, וזו אחריותך בתור משתמשת לבחון את ההרשאות ולחשוב האם זה נראה לך סביר למשל שאפליקציית פנס צריכה גישה לרשימת אנשי הקשר שלך.

ניצול חבילת גלישה הסברתי למעלה.

אנטיוירוס לסמארטפון זה טוב למי שמייצר את האפליקציות, ולהם בלבד. רוב האפליקציות הללו כוללות שירותים שבמקרה הטוב לא משנים, ובמקרה הרע דווקא פוגעים בביצועי המכשיר, כמו למשל "חיסכון בסוללה". ממילא רוב הרוגלות והוירוסים ייעצרו בחנות האפליקציות על ידי גוגל בעצמה. השירות של המפעילה הוא די בשוליים למיטב ידיעתי, והוא יותר נוגע לעניין שלא תיפלי לאתרים מזויפים, נניח כאלו שנראים כמו אתרים של בנקים או כרטיסי אשראי, ופחות להכנסה של וירוסים ורוגלות למכשיר.

לגבי הטענה אז לא כדאי להגיע ל-0 (וגם לא צריך), אבל יש כל כך הרבה דיעות ועמדות לגבי מכמה ועד כמה צריך להטעין שזה פשוט בלתי אפשרי לדעת מה באמת נכון וטוב. אני מטעין בלילה, או כשאני צריך באמצע היום.

המכשיר מתחמם כי הוא מתאמץ, כי הוא דק וכי הוא עשוי ממתכת. יכול להיות שההתחממות קשורה לכך שהסוללה נגמרת מהר, ויכול להיות שיש איזושהי אפליקציה שרצה ברקע. אם קנית את המכשיר מהמפעילה הסלולרית אז בטוח שיש אפליקציות שלה שרצות כל הזמן והן מיותרות להרבה מאוד אנשים. תיכנסי להגדרות - סוללה, ותסתכלי מה "צרכני" הסוללה הגדולים ביותר.

וואטסאפ עובד על פי מספר הטלפון שלך. בהפעלה הראשונה את נרשמת איתו, מקבלת סמס אימות, ואז כל מי שמוסיף את מספר הטלפון שלך לאנשי הקשר שלו רואה אותך. זה אומר שאם מישהו בטעות הכניס את המספר שלך כי הוא הקליד לא נכון אז הוא גם כן יראה אותך (ואני פעם קיבלתי רצף הודעות מאוד מוזר כתוצאה מזה ). אין אפשרות "לאשר" הצטרפות לקבוצה, אלא מהרגע שמוסיפים אותך ועד שמוציאים (או שאת יוצאת מיוזמתך) את נמצאת בקבוצה.
לצפיה ב-'לגבי ההתחממות - יתכן ומדובר בבעיה של ה-S7'
לגבי ההתחממות - יתכן ומדובר בבעיה של ה-S7
23/05/2017 | 09:30
37
בחור שעובד איתי וויתר על ה-S7 וקנה טלפון אחר משום שלטענתו אחרי שימוש אינטנסיבי הוא מתחמם לרמה שלא נעים להחזיק בו. לדבריו זה לא היה המצב בהתחלה, וכשניגש למעבדה אמרו לו שזו בעיה מוכרת ב-S7, שדורשת החלפת לוח אם וכנראה תחזור שוב אחרי כמה חודשים.
אין לי מושג האם זה נכון, או שמעבדת התיקון פשוט רצתה לנפנף אותו (נכון, נשמע לא הגיוני שהם יוותרו על הכנסה - אבל נתקלתי כבר בתופעות דומות במוסכים), אבל זה מה שנאמר.
לצפיה ב-'רדיו אינטרנטי לוקח הרבה מחבילת הגלישה , באיכות '
רדיו אינטרנטי לוקח הרבה מחבילת הגלישה , באיכות
23/05/2017 | 09:59
41
של 128 זה בערך מגה לדקה .
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
23/05/2017 | 13:23
38
אני רוצה להוריד שיר מהיוטיובhttp://www.youtube-mp3.org/
אני רוצה להאזין לרדיו שעות רבות במהלך היום - אם יש רשת WiFi במקום שבו את שוהה, התחברי אליה ואז לא תצטרכי לשלם על השימוש באינטרנט. אחת האפליקציות להאזנה לרדיו היא Streema
הגדלת מקלדת אותיות וגודל פונטים בסלולארי – אפשר בכלל? כן. מתקינים מקלדת כגון Swiftkey ונכנסים להגדרות שלה.
אין דרך להכניס רשימת אתרים מועדפים כמו שיש לי בגוגל כרום על המחשב הביתי? - אם במחשב דפדפן הכרום שלך מסונכרן עם חשבון הגוגל שלך, התקיני כרום בסמארטפון, הסתכרני וכל המועדפים יהיו זמינים גם בו.
האם יש דרך להעביר תכולת דיסק מוסיקה (שרכשתי מכספי בחנות) למחשב ומשם לסלולארי ולהאזין לו? דרך איזו תוכנה/ אפליקציה? - תתקיני את http://www.freac.org/, תמירי את הדיסק לפורמט MP3 ובעזרת כבל USB או אפליקציה המאפשרת להעביר קבצים דרך הרשת הביתית העבירי לסמארטפון.

לצפיה ב-'" אפליקציות מומלצות להורדה"'
" אפליקציות מומלצות להורדה"
23/05/2017 | 14:19
5
44
ראשית, מה לא להוריד: אפליקציות של הרשתות החברתיות, פייסבוק, טוויטר וכיו"ב. הן מרוקנות את הסוללה מהר מאוד, במקום זאת אפשר סתם לגלוש לאתר הספציפי דרך הדפדפן.

מה כן מומלץ? תלוי בהרגלי השימוש שלך. קריאת ספרים אלקטרוניים: Alreader ניווט: Waze או Google Maps. חלופה ליוטיוב שחוסמת פרסומות: NewPipe
לצפיה ב-'Waze זאת התוכנת ריגול או שאני טועה ?'
Waze זאת התוכנת ריגול או שאני טועה ?
23/05/2017 | 16:51
4
18
לצפיה ב-'אם יש לך פרנויה, אז כן '
אם יש לך פרנויה, אז כן
23/05/2017 | 16:57
2
46
כנ"ל ג'מייל, פייסבוק, וואטסאפ וכל רשת או אפליקציה אחרת שמבקשת הרשאות ופרטים אישיים, ואתה בטוח כי הם ידלפו ל-CIA, לשירותי הביון הסיניים ולחייזרים גם יחד.
לצפיה ב-'אתם נהדרים, תודה!!! '
אתם נהדרים, תודה!!!
23/05/2017 | 17:17
32
אני אקח לי כמה ימים להכיר את הסלולארי הזה. נראה מסובך לפי כמויות המידע והידע שכבר נתתם לי. ואם יהיו לי עוד שאלות קטנות אחזור, בינתיים ממש תודה!!
לצפיה ב-'ממש לא , תוכנות אחרות מבקשות רשות לקבל נתונים'
ממש לא , תוכנות אחרות מבקשות רשות לקבל נתונים
23/05/2017 | 18:49
41
בזמן שהן רצות בלבד ולא כל הזמן ( כמו מכשיר ריגול )ולא מונעות מונעות ממך את השימוש בתוכנה אם אינך מסכים, waze מבקשת לקבל שימוש בכל זמן נתון בלי קשר לאם אתה משתמש בתוכנה או לא .

לצפיה ב-'היא לא רק תוכנת ריגול - היא גם תוכנת ניווט לא מוצלחת '
היא לא רק תוכנת ריגול - היא גם תוכנת ניווט לא מוצלחת
23/05/2017 | 18:40
16
לצפיה ב-'העברת חומר מסמטארטפון לסמארטפון '
העברת חומר מסמטארטפון לסמארטפון
22/05/2017 | 20:17
7
49
שלום
מישהו רוצה לתת לי מכשיר סמסונג s4 ורכש מכשיר וואי הדגם החדש
כמה זמן לוקח להעביר לפי הבנתכם את החומר מהישן לחדש ?
תודה
זה לוקח ימים לוקח יום ???

לצפיה ב-'חשבון פשוט'
חשבון פשוט
22/05/2017 | 21:08
6
49
ל-S4 יש 16 ג'יגה זיכרון פנימי שמתוכו כמחצית תפוסה בידי מערכת ההפעלה. מהירות ההעברה בעזרת כבל USB למחשב היא 60 מגה בייט לשנייה (USB 2.0). 

אי לכך: 

8 גי'גה = 8192 מגה
8192/60 = 136 שניות, כלומר קצת יותר מ-2 דקות.

לצפיה ב-'התכוונתי מסמארטפון לסמאטרטפון '
התכוונתי מסמארטפון לסמאטרטפון
22/05/2017 | 21:23
5
33
לא למחשב
לצפיה ב-'מעבירים מסמארטפון למחשב ומהמחשב לסמארטפון'
מעבירים מסמארטפון למחשב ומהמחשב לסמארטפון
22/05/2017 | 21:56
4
32
אלא אם כן אתה רוצה להעביר את הקבצים דרך בלוטות', ואז זה ייקח הרבה יותר זמן.

לצפיה ב-'כן אבל כמה זמן זה יכול לקחת '
כן אבל כמה זמן זה יכול לקחת
22/05/2017 | 22:38
3
26
בערך ?
לצפיה ב-'דקות'
דקות
22/05/2017 | 22:47
13
לצפיה ב-'מהר יותר עם wifi direct. ודא עם יש במכשיר החדש. בs4 יש'
מהר יותר עם wifi direct. ודא עם יש במכשיר החדש. בs4 יש
23/05/2017 | 00:31
1
16
לצפיה ב-'עם -> אם.'
עם -> אם.
23/05/2017 | 05:38
11
לצפיה ב-'עשיתם root למכשיר לגוגל נמאס מכל העסק'
עשיתם root למכשיר לגוגל נמאס מכל העסק
22/05/2017 | 09:41
3
85
עשיתם root למכשיר אתם לא הולכים לאהוב את הצעד האחרון של גוגל
גוגל מנסה להילחם במשתמשי אנדרואיד שעושים רוט למכשירים שלהם ומאפשרת למפתחים לחסום אפליקציות בפני מכשירים שעברו רוט
אמנם כרגע ניתן לעקוף את ההגבלות אבל ככל הנראה מדובר רק בצעד הראשון

לצפיה ב-'לכן מומלץ להשתמש ב-magisk'
לכן מומלץ להשתמש ב-magisk
22/05/2017 | 11:19
64
לצפיה ב-'נטפליקס לא היו הראשונים'
נטפליקס לא היו הראשונים
22/05/2017 | 18:21
1
50
האפליקציה הראשונה שלא היתה זמינה למכשירים עם root זו Android Pay, כנראה בגלל דרישות האבטיה של הבנקים שמשתפים פעולה עם גוגל. לנטפליקס לא אכפת מחוסמי פרסומות, אין אצלם פרסומות. VPN הם חוסמים בצד השרת ממילא. הסיבה העיקרית, להערכת רוב הפרשנים, לחסימת root היא החשש מכלים שיוכלו להעתיק את התכנים שלהם ולהפיץ אותם באופן פיראטי.
לצפיה ב-'נכון, במיוחד עכשיו כשהם החלו לאפשר לעשות download'
נכון, במיוחד עכשיו כשהם החלו לאפשר לעשות download
22/05/2017 | 18:36
48
לתכנים כדי שאפשר יהיה לצפות בהם אחר כך.

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו