לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3624236,242 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'בעיות קליטה ברשת פלאפון, בעיקר בשיחות נכנסות, אבל לא רק'
בעיות קליטה ברשת פלאפון, בעיקר בשיחות נכנסות, אבל לא רק
21/05/2018 | 17:37
8
58
זה כבר זמן, שהשיחות שלי מתנתקות באמצע, אני לא זמינה כשהמכשיר על ידי ופתוח, שיחות קטועות וכד'.
כדבר ראשון, החליפו לי כ.סים. הבעיה לא נפתרה. בינתיים בלי קשר החלפתי מכשיר, הבעיה ממשיכה. החליפו שוב כ.סים, זה ממשיך.
זה אומר, שהבעיה לא בכרטיס וגם לא במכשירים. הישן LG G3, והחדש LG G6.
בפלאפון הציעו לי להתקין את אפליקציית פלאפון קונקט, שעובדת על גבי ה WIFI. התקנתי, לא עזר הרבה.
החלטתי להתחבר לנסיון לאחת החברות החדשות, התחברתי ל WE4G, שרוכבת על האנטנות של סלקום. גם משם לא באה הישועה, אפילו גרוע יותר.

אני גרה ברמת גן, בירת התמ"אות, שמתבצעות גם בסביבתי הקרובה. המחשבה שלי היא מיסוך בשל בניה לגובה. מה האפשרויות שלי?
תודה.

לצפיה ב-'למה הפלאפון קונקט לא עזר?'
למה הפלאפון קונקט לא עזר?
21/05/2018 | 21:11
1
15
לצפיה ב-'למה? כי הוא מתנתק מתחבר לסירוגין, כי גם שם השיחות מתנתקות'
למה? כי הוא מתנתק מתחבר לסירוגין, כי גם שם השיחות מתנתקות
22/05/2018 | 00:18
31
כי גם שם אני לא תמיד זמינה. הערב, במשך כמה שעות האפליקציה לא היתה מחוברת, ולא ניתן היה להוציא שיחות. פתאום היא התחברה. עצמאית בשטח, ללא כל מגע או משחק.

לצפיה ב-'פגשתי שכן שמשוייך לפרטנר, חווה את אותן הבעיות.'
פגשתי שכן שמשוייך לפרטנר, חווה את אותן הבעיות.
22/05/2018 | 16:08
151
והוא אפילו גר קומה 1 גבוהה ממני.
זה אומר, שיש בעיות קליטה באזור, לכל החברות.
טוב יעשו בחברות, שיתנו על כך את דעתם, ויטפלו בהגבהת וחיזוק האנטנות.

אין לי מושג האם רשת ה WIFI קשורה למיסוכים האלה, אבל היא לא עוזרת לי. האפליקציה של פלאפון קונקט מתנתקת ומתחברת כל הזמן מבלי שאעשה משהו.
ה WIFI במכשיר מראה שהוא פועל, וקווי הסמל שלו מלאים.
גם בשידורי הרדיו יש שיבושים.

יש מה לעשות, או רק לחכות שהעיריה תאשר לנו את התמ"א...

לצפיה ב-'בעיה דומה אצלי בכפר סבא. רשתות פרטנר ופלאפון גרועות'
בעיה דומה אצלי בכפר סבא. רשתות פרטנר ופלאפון גרועות
22/05/2018 | 21:43
4
30
אבל במרחק של כ 100 מ' בלבד מזרחה או צפונה הקליטה מצוינת. מזל שהקליטה ברשת סלקום  סבירה.
התקנתי אפליקציה:
network cell info lite
והתברר מהמפה באפליקציה שיש מספיק אנטנות מסביב אבל כנראה שרובן משדרות בעצמה חלשה.

לפחות תוכלי לראות באפליקציה אם יש בבית קליטה סבירה ליד אחד החלונות. אם כן, ניתן למקם את מכשיר הטלפון שם. זה לא נוח אבל  לפחות נשארים זמינים כל הזמן והשיחות לא נקטעות, גם אם לפעמים הצד השני מתלונן שלא שומעים טוב.
מקווה שיעזור לך מעט.
לצפיה ב-'כנראה הפרעות ממצרים, או מטירה '
כנראה הפרעות ממצרים, או מטירה
22/05/2018 | 21:54
1
10
לצפיה ב-''
23/05/2018 | 00:03
3
לצפיה ב-'תודה, אבדוק מחר את האפליקציה'
תודה, אבדוק מחר את האפליקציה
23/05/2018 | 00:02
4
לצפיה ב-'התקנתי את האפליקציה, ומה שהתקבל די עגום. בכל הבית'
התקנתי את האפליקציה, ומה שהתקבל די עגום. בכל הבית
24/05/2018 | 00:22
2
הרוב בכתום, מעט צהוב, ויש אפילו אדום. וירוק? מבליח פה ושם לשניה. גם ב LTE וגם ב HSPD. הWIFI טיפה יותר טוב.
אני עדיין לא כל כך מכירה את האפליקציה, אהיה חכמה יותר לכשאבין אותה לגמרי.
חיפוש מיקרי בנט מראה, שהבעיה קיימת בכל מיני מקומות בארץ ובכל החברות.
החברות יודעות על כך, רק שלא ממש עושות משהו.
לצפיה ב-'האם שיתוף אינטרנט tethering אסור בתכנית 30G של גולן?'
האם שיתוף אינטרנט tethering אסור בתכנית 30G של גולן?
23/05/2018 | 16:33
5
36
חבילת הגלישה הינה לשימוש פרטי ואישי בלבד של המנוי ולצרכיו הפרטיים של המנוי. הגלישה הינה לשימוש בטלפון הסלולרי )סמארטפון( בלבד של המנוי, הפועל ברשת בדור 3 ו-4, ולא בכל מכשיר אחר, או בחיבור למכשיר אחר כגון נתב. בכל מקרה בו המנוי ינצל את חבילת הגלישה לצרכים עסקיים )לרבות השכרה( ו/או ינצל את חבילת הגלישה במכשירים אחרים ו/או יפעל בכל דרך אחרת הנוגדת את הוראות התכנית, או הגורמת לפגיעה כתוצאה מניצול לרעה, תהיה רשאית החברה לנקוט בצעדים לרבות חסימת הגלישה או ניתוק המנוי.

https://golantelecom.co.il/gui_lib/docs/plan_140_u...

אין פה איזו התנגשות עם ניטרליות הרשת?
לצפיה ב-'שאלה טובה, זה מה שהם כותבים וגם שמעתי את גיל שרון אומר כך,'
שאלה טובה, זה מה שהם כותבים וגם שמעתי את גיל שרון אומר כך,
23/05/2018 | 17:42
31
לא בטוח שזה חוקי
לצפיה ב-'לדעתי לא חוקי '
לדעתי לא חוקי
23/05/2018 | 20:10
1
19
לדעתי הכוונה היא לא לשתף חבילה אחת, של 100 או ללא הגבלה (למי שהספיק להרשם אליו) תמורת כסף או שווה ערך כסף
כלומר אין מניעה שתשתף את זה ללאפטופ שלך או לסטרימר שלך
אבל אם 5 בתי אב ב5 דירות "ישתתפו" בחבילה אחת, זה כבר שימוש מסחרי 
איך הם יכולים לבדוק או להוכיח, זאת כבר שאלה אחרת 

אתה בטח זוכר את הביקור של שנינו אצל הצרפתי שסיפר על הישיבה בירושלים שעשו קוו אחד ששימש טלפון ציבורי למאה אברכים 

לצפיה ב-'את הביקור אני זוכר אך לא את הסיפור'
את הביקור אני זוכר אך לא את הסיפור
23/05/2018 | 20:53
5
לצפיה ב-'לא רואה בעיה מהותית בניסוח שציטטת. ניסוח "עורכדיני" ותו לא.'
לא רואה בעיה מהותית בניסוח שציטטת. ניסוח "עורכדיני" ותו לא.
23/05/2018 | 20:33
17
החברה מוכרת מוצר לשימוש בטלפון נייד.
כלומר, המוצר אינו מיועד לשימוש במכשירים אחרים.

מהות "נטרליות הרשת" - הגבלת שימוש באפשרויות שהאינטרנט מציע בין אם על ידי חסימת/הגבלת שירותים אלו ואחרים (למשל, שירותי SIP, VoIP, VOD וכד') ובין אם על-ידי חסימת/הגבלת ציוד קצה (למשל, חסימת האפשרות לביצוע HotSpot במכשיר טלפון נייד. יש עוד מלא דוגמאות שכלל לא קשורות לעולם הסלולר).
הדברים מופיעים איפשהו בחוק התקשורת, כמדומני סביב סעיף 50.

בניסוח שצוטט - אין כל מניעה להשתמש בטלפון הנייד כמקור לחיבור לאינטרנט עבור מכשירים אחרים.
כאשר החיבור מתבצע באופן הזה, הרי, הטלפון הנייד הוא שמשתמש בגלישה. מה הוא עושה עם השימוש הזה? זה לא רלוונטי.

שתי בעיות שאני רואה בניסוח הזה:
- ייתכן ואסור להשתמש במכשיר שאינו "סמארטפון" (אגב, מעניין שמבחינת המנסח טלפון נייד זה סמארטפון בסוגריים).
- מה קורה בעניין מכשירים הפועלים בדור 2.....
לצפיה ב-'גולן ?זוכר משהוא כזה מפעם . היום יש אלקטרה טלקום'
גולן ?זוכר משהוא כזה מפעם . היום יש אלקטרה טלקום
23/05/2018 | 21:28
15
עם המנכ"ל והמעלית ..
אחד היחידים שצדק לגביהם לאורך כל הזמן הוא Z שאמר שכל העסק מריח כמו סטארטאפ שרק מחכה לאקזיט .
לצפיה ב-'מעניין שהתפיסה שלי היתה שסמס יותר בטוח'
מעניין שהתפיסה שלי היתה שסמס יותר בטוח
22/05/2018 | 07:28
2
79
שהפורמט אמין יותר ושלא מדובר באפליקציה כמו וואטסאפ שעלולה להפסיק להיות חינמית או להתקיים.
בעניינים רשמיים תמיד פניתי בסמס ולא בוואטסאפ ומסתבר שזה הפוך. 
ההודעות נעלמו והוואטסאפ אמין ואפילו ניתן לגיבוי.
לצפיה ב-'סקייפ ו-ICQ קיימות עד עצם היום הזה'
סקייפ ו-ICQ קיימות עד עצם היום הזה
22/05/2018 | 15:27
55
ככה שכמעט ואין סיכוי להיעלמותו הפתאומי של מסנג'ר כזה או אחר. באשר לגיבוי או להיעלמות - שום דבר לא נעלם מעצמו בד"כ, וכל תכתובת ניתן לגבות.
לצפיה ב-'ניתן לגבות גם sms'
ניתן לגבות גם sms
23/05/2018 | 17:52
100
באמתעות אפליקציה כמובן
SMS Backup & Restore
לצפיה ב-'ZTE Nubia Z17 Lite - $190 לפני מע"מ'
ZTE Nubia Z17 Lite - $190 לפני מע"מ
22/05/2018 | 17:40
5
40
המכשיר הנ"ל מוצע כרגע. השאלה היא, האם שווה היום להשקיע במודל של ZTE לאור החרם שהממשל האמריקאי הטיל על החברה?
לצפיה ב-'אתה לא מעודכן '
אתה לא מעודכן
22/05/2018 | 22:32
3
57
הגיעו כבר לפשרה, החרם בוטל
במקום זה ZTE תשלם קנס ותפטר מתפקידם כמה בכירים שסרחו
לגבי ה17 מיני, קניתי אותו בזמנו ב162$, 190 נראה לי יקר מדי 
לצפיה ב-'בטוח שמדובר באותו מכשיר?'
בטוח שמדובר באותו מכשיר?
23/05/2018 | 08:54
2
22
המפרטים של הדגם שציינתי הם:
6/64GB
סנאפדרגון 653
מסך 5.5 אינטש
לצפיה ב-'זה המכשיר?'
זה המכשיר?
23/05/2018 | 09:38
1
37
לצפיה ב-'ספאמרים "יקרים" (שלום הבירה, BBBAAABBB, GONDOZILA וכו')'
ספאמרים "יקרים" (שלום הבירה, BBBAAABBB, GONDOZILA וכו')
23/05/2018 | 14:45
29
1. נחמד לראות לכמעט התפוגגתם לכם. בימים האחרונים מיעוט הספאם שאתם מפיצים הוא הדרך הנכונה. עם עוד קצת מאמץ, הספאם פרי עיטכם יופסק לחלוטין. הידד

2. תלמדו מ-"גק לוי". לא צריך להקיא מפרטים, אפשר להפנות ל-GSMARENA ואתרים דומים.
לצפיה ב-'ZTE ואמריקה שינוי מדיניות.'
ZTE ואמריקה שינוי מדיניות.
23/05/2018 | 09:26
38
טראמפ מזגזג הורה למשרד המסחר לעזור לענקית התקשורת הסינית ZTE.
נשיא ארה"ב צייץ אתמול בטוויטר כי הורה למשרד המסחר לסייע לענקית התקשורת הסינית.
רק לפני מספר שבועות אסרה ארה"ב על חברות אמריקאיות לספק ציוד לZTE בגלל שהחברה הפרה סנקציות שהוטלו על צפון קוריאה ואיראן.

עד לא מזמן נחשבה ZTE לאחד מהשמות העולים המשמעותיים ביותר בעולם המכשירים החכמים, עם נתח שוק בלתי מבוטל בארצות הברית ושאיפות גדולות לחדש ולבלוט שבאו לידי ביטוי בתת מותגים כמו Axon וNubia.
אך היום נראה כי המצב הזה הוא בגדר פנטזיה רחוקה, כאשר עונש ההחרמה למשך שבע שנים שעליו הכריזה מחלקת המסחר של ממשלת ארצות הברית מצריכה את החברה להכריז פומבית על הקפאה של פעילותה.
ZTE שעסקיה הבולטים ביותר הם דווקא בתחום ציוד התקשורת למפעילות סלולאר מסחריות ולא רק מכשירים חכמים למשתמשים הפרטיים הואשמה בהעברה בלתי חוקית של מוצרים הכוללים טכנולוגיה מחברות אמריקאיות אל איראן וצפון קוריאה הנתונות תחת סנקציות מסחריות קשוחות.
ZTE חוייבה בקנס של לא פחות מ1.2 מיליארד דולר במסגרת הליך זה ונדרשה לפעול נגד 35 עובדים שונים בחברה שהוגדרו כאחראים על העסקים בלתי חוקיים ולאחר שנה שבה מרבית מאותם בכירים נותרו במשרותיהם ללא השלכות כלשהן, בארצות הברית החליטו על צעד קיצוני אף יותר והכריזו על איסור מסחר בין כלל החברות האמריקאיות לZTE למשך תקופה של שבע שנים לפחות.

ZTE מתכננת לערער על החרם ולשתף פעולה עם ממשלת ארצות הברית בתקווה לשפר את המצב, ההחלטה האמריקאית הפתיעה את ZTE ואת העולם העסקי כולו וכעת נראה כי בחברה הסינית הגדולה שנסחרת באופן פומבי בחלקה (בעוד שנתח אחר מהמניות שייך לממשלת סין) מתחילים להפנים את גודל הבעיה שניצבת בפניהם, עם הכרזה על כך שהם נאלצים להפסיק את פעילותם בכלל התחומים העסקיים לעת עתה בשל היעדר היכולת לייצר לתקן ואפילו לאחזק את מוצריהם ללא חלקי החילוף הקריטיים שמקורם בחברות אמריקאיות כדוגמת אינטל קוואלקום Western Digital ואחרות.

גם עסקי הטלקום של החברה נפגעו באופן משמעותי
בהודעה הרשמית ניתן למצוא אופטימיות זהירה לכך שמשך החרם או הקווים המנחים שלו ירוככו בקרוב ויאפשרו ל-ZTE לחזור לפעולה מסחרית תקינה, במקביל להצהרה על כך שלחברה ישנם מאגרים כלכליים מספיקים בכדי לשרוד את תקופת הביניים המאתגרת הזו אך זו התפתחות מעניינת מאוד בכל מקרה שעשויה לאיים גם על חברת Huawei שנמצאת תחת חקירה דומה בימים אלו בארצות הברית בשל חשד לשיתוף מידע פרטי של משתמשים עם גורמים ממשלתיים בסין.
חרם אפשרי דומה יפגע בצורה משמעותית גם בHuawei, על אף העובדה שזו מתבססת על שבבי עיבוד שאותם היא מפתחת בצורה עצמאית זאת משום שאפילו שירותי האנדרואיד המובנית מבית גוגל למשל נכנסים תחת איסור המסחר האמריקאי.

לצפיה ב-'מה דעתכם על תכנית החו״ל החדשה של הוט מובייל?'
מה דעתכם על תכנית החו״ל החדשה של הוט מובייל?
23/05/2018 | 12:32
4
49
49 שח לחודש למשך שנה.
אחרי שנה המחיר עולה ל 119 לחודש.
שיחות ו sms ללא הגבלה
גלישה 70G
שיחות לחו״ל - 300 דקות (35 יעדים)
גלישה בחול - 2G לחודש (21 יעדים)
שיחות ו sms בחול (כולל שיחות מקומיות) במחיר 89 אגורות לדקה (אותם 21 יעדים)

כתבה מדה מרקר
https://www.themarker.com/technation/1.6111047

הפרסום בהוטמובייל
https://www.hotmobile.co.il/programs/Pages/wwAllin...

עיקרי פרטי התוכנית
https://mobile.hotmobile.co.il/Documents/%D7%AA%D7...

לצפיה ב-'אחרי שנה המחיר עולה ל 69...'
אחרי שנה המחיר עולה ל 69...
23/05/2018 | 13:09
1
37
ולאחר שנתיים עולה ל 119.
לצפיה ב-'תודה על התיקון. זו טעות שמופיעה בכמהזה.'
תודה על התיקון. זו טעות שמופיעה בכמהזה.
23/05/2018 | 14:05
14
לצפיה ב-'נשמע יותר מידי טוב, על איזה רשת הם יושבים בארץ?'
נשמע יותר מידי טוב, על איזה רשת הם יושבים בארץ?
23/05/2018 | 17:39
1
10
לצפיה ב-'כנראה על הרשת המשותפת להם ולפרטנר'
כנראה על הרשת המשותפת להם ולפרטנר
23/05/2018 | 18:47
6
לצפיה ב-'הסמארטפון העמיד ביותר מפני נפילות הוא...'
הסמארטפון העמיד ביותר מפני נפילות הוא...
23/05/2018 | 00:14
2
56
לצפיה ב-' ONEPLUS 6 עומד בכבוד במבחן התעללות'
ONEPLUS 6 עומד בכבוד במבחן התעללות
23/05/2018 | 09:48
1
36
לצפיה ב-'קנה!, זרוק מגובה אדם על מדרכה, והראה את התוצאה!'
קנה!, זרוק מגובה אדם על מדרכה, והראה את התוצאה!
23/05/2018 | 10:51
16
לצפיה ב-'שאלה- לאחרונה אפליקציית פייסבוק התחילה'
שאלה- לאחרונה אפליקציית פייסבוק התחילה
22/05/2018 | 13:27
4
52
להתעדכן באופן עצמוני.
כנ"ל כל האפליקציות הגרורות של פייסבוק ,
אינסטגרם ומסנג'ר של פייסבוק.

בגוגל סטור הכל מעודכן לעדכון רק באישור
שלי , כלומר , המעדכן האוט' כבוי.

כל האפליקציות מתעדכנות דרך גוגל פליי
רק פייסבוק אינסטגרם והמסנג'ר לא.

כיביתי את העדכון האוטומטי באפליקציה
של פייסבוק והיא הפסיקה להתעדכן אוט'
אבל גם לא מתעדכנת דרך גוגל פליי.
אינסטגרם ומסנג'ר ממשיכות להתעדכן
עצמוני ולא דרך גוגל פליי.

אני עם שיאומי redmi note 4x
גרסת MIUI 9.5.2 , מבוססת על אנדרואיד 6 , מרשמלו .

מישהו עוד נתקל בבעיה הזו?

לצפיה ב-'לפייסבוק יש הגדרה נפרדת באפליקציה של עדכון אוטומטי'
לפייסבוק יש הגדרה נפרדת באפליקציה של עדכון אוטומטי
22/05/2018 | 17:47
3
32
הגדרת העדכון עצמאית ולא קשורה ל PLAY.
מנפלאות פייסבוק ושליטתה בחיים שלנו.
לצפיה ב-'תודה , בעצם אין לנו כל שליטה על האפליקציה הזו?'
תודה , בעצם אין לנו כל שליטה על האפליקציה הזו?
22/05/2018 | 19:38
2
25
מחר היא תחליט לחסום אפליקציות אחרות בטלפון שלנו
ולנו לא יהיה say בעניין?
מאוד תמוהה , עכשיו אני שוקל ברצינות את המשך השימוש
באפליקציה.

לצפיה ב-'App זוועתי, מציע שתשתמש בה דרך הדפדפן, אם חייבים '
App זוועתי, מציע שתשתמש בה דרך הדפדפן, אם חייבים
22/05/2018 | 22:27
1
30
אצלי בכלל לא מותקנת האפליקציה הנבזית הנל 

לצפיה ב-'תודה , אני אנסה את זה באמת , כרגע האפליקציה הפכה'
תודה , אני אנסה את זה באמת , כרגע האפליקציה הפכה
23/05/2018 | 09:09
23
למסורבלת ולא נפתחת מהר , עד לפני כחודש הכל עבד מצויין , כנראה
הכניסו איזה עדכון שדפק ת'אפליקציה.
אגב , בגדול , אני משתמש בפייסבוק בעיקר בשביל לקדם דברים.

לצפיה ב-'מכשיר לא מוכר שנמכר בישראל BLU VIVO X.'
מכשיר לא מוכר שנמכר בישראל BLU VIVO X.
22/05/2018 | 09:13
2
63

מכשיר יבואן רישמי "ריל-טיים" עם אחריות של "סאניֹ-תקשורת" או "החברה-המרכזית-אשדוד" למשך 12 חודשים.
זיכרון 64/4.
המחיר 1400 שקל.

לצפיה ב-'למה לא מוכר? מותג די וותיק - ואני די בטוח שראיתי סקירה על '
למה לא מוכר? מותג די וותיק - ואני די בטוח שראיתי סקירה על
22/05/2018 | 23:04
1
28
המוצר.
או שבעצם רק רצית לעשות פרסומת ואני מפריע?
לצפיה ב-'בסך הכל ענין אותי לדעת מה חושבים על המכשיר ועל המחיר שלו.'
בסך הכל ענין אותי לדעת מה חושבים על המכשיר ועל המחיר שלו.
23/05/2018 | 08:38
20
אני אישית חושב שהמחיר האמיתי שלו צריך להיות בסביבות 800/900 שקל.

ידוע לי שBLU זה מותג אמריקאי שמיוצר בסין ע"י חברת TCL.
גם המכשירים של בלקבארי מיוצרים ע"י TCL.
לצפיה ב-'מדריך 2018 עדכני - איך להעביר תמונות מהמחשב לאייפון'
מדריך 2018 עדכני - איך להעביר תמונות מהמחשב לאייפון
22/05/2018 | 21:26
25
מדריך חדש שלי , מקווה שעזרתי להרבה אנשים..
גם אני נתקלתי בבעיה הזאת ולא יכלתי לעביר תמונות מהמחשב לאייפון
ולא ידעתי מה לעשות עד שעליתי על זה שצריך לבטל כמה דברים במכשיר

תהנו ואשמח ביותר אם תרשמו לערוץ

https://www.youtube.com/watch?v=d9tlnH54MKk&t=3s
לצפיה ב-'כבל+תקע'
כבל+תקע
20/05/2018 | 19:42
2
64
יש לי טלפון מסוג וואן פלוס 5T
אני מעוניין לקנות כבל ותקע נוספים איך נדע אם הם מתאימים לטלפון שלי

טעינה מהירה מתח חשמל וכו
לצפיה ב-'הנה תחליף'
הנה תחליף
20/05/2018 | 21:37
1
58
מה שקניתי ,אמנם לא מותג של oneplus אבל עובד אותו דבר
מקורי רק oneplus מוכרת ואין לך גישה לזה

לצפיה ב-'הבעיה עם המטענים (לפחות אצלי)....'
הבעיה עם המטענים (לפחות אצלי)....
22/05/2018 | 18:27
36
הזמנתי בעבר מטענים מ EBAY והם  לא הגיו (לפי דעתי מחרימים אותם בארץ בגלל בטיחות). גם את המטען המסוים הזה הזמנתי מזמן (יש לי ONEPLUS 3T) והוא עדיין לא הגיע.

ניתן לרכוש אותו אצל משווק מורשה במחיר גבוהה: 99 ש"ח עבור ראש, 69 ש"ח עבור כבל.
לצפיה ב-'מה לקנות עכשיו מסדרת ה moto G?'
מה לקנות עכשיו מסדרת ה moto G?
21/05/2018 | 08:53
2
45
לפני כמה שנים קניתי באנגליה moto g בעקבות המלצות כאן. מאד מרוצה ממנו אבל לאחרונה התחיל להתעייף ונראה לי שהגיע הזמן להחליף. רוצה משהו מהסדרה. יש לי אפשרות לקנות בארצות הברית. מה כדאי בסביבות ה 1000 שקלים? תודה מראש.
לצפיה ב-'ברשת Target בארהב יש G5PLUS'
ברשת Target בארהב יש G5PLUS
21/05/2018 | 09:46
59
רץ עכשיו איזה מבצע על G5 PLUS ב114.98$ מכשיר פתוח לכל המפעילות
זה לקראת השקת הG6 נפטרים ממלאי על הG5
חובה לבדוק שתומך בדור ארבע בישראל ( יש לבדוק במפרט שיש B3 LTE ברשימת התדרים הנתמכים)

לצפיה ב-'לא ממליץ עליהם'
לא ממליץ עליהם
22/05/2018 | 14:01
37
מאז שנמכרו ללנובו יש ירידה באיכות
מוטו G4 ומוטו G4+ שנקנו באמאזון החזירו את נשמתם ליצרן תוך שנה בערך.
במחיר הזה אפשר לקנות שיאומי

לצפיה ב-'סקין מגן בארץ?'
סקין מגן בארץ?
22/05/2018 | 02:22
2
57
שלום,
האם ניתן להשיג סקין מגן כדוגמת slickwrap או dbrand בארץ?
אולי מישהו ראה באיזה דוכן בקניון?
אני מנחש שיבוא מסודר אין.
לא בא לי להלחם שוב בדואר ישראל שמאבד כבודה על ימין ועל שמאל.
תודה לעונים ויום טוב לקוראים!
לצפיה ב-'לדעתי תצטרך לנסות שוב דרך הדואר (או שילוח)'
לדעתי תצטרך לנסות שוב דרך הדואר (או שילוח)
22/05/2018 | 10:41
1
44
הסיכוי למצוא מלאי בחנות בארץ- קטן מאד
המוצר יקר מדי בשביל זה
אני הזמנתי בזמנו לנקסוס 6 את הדי-ברנד -- ואצלי הגיע בשלום

לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/05/2018 | 01:35
לצפיה ב-'לביתי סלולרי ברשת גולן טלקום'
לביתי סלולרי ברשת גולן טלקום
21/05/2018 | 13:05
5
83
והיא תהיה שבועיים באמסטרדם. מה היא צריכה לעשות כך שתהיה לה אפשרות להתקשר הביתה, מיילי ווטסאפ וכו? אם צריך לקנות שם סים אז של איזו חברה בבקשה והאם ניתן לרכוש זאת בסכיפהול עם הנחיתה? תודה לעונים.
לצפיה ב-'הולנד'
הולנד
21/05/2018 | 13:42
60
סים של VODAFONE עולה 10 אירו כולל 10 אירו טעון.
חבילת גלישה בסיסית 1GB עולה 10 אירו.
זה יאפשר
גלישה , וואטסאפ, מיילים, פייסבוק , איסטגרם וכל מה שצריך גלישה (נגיד ניווט רגלי במפות גוגל כולל תחבורה ציבורית, מתי מגיעה חשמלית הבאה)

שיחות - לא כלול.
אפשר לעשות שיחות יזומות הביתה דרך סקייפ, מסנג'ר, וואטסאפ
והיא יכולה לשלוח הודעה בוואטסאפ שתתקשרו אתם אליה למספר ההולנדי - בשיחה רגילה

אין נקודת שירות בסכיפול-- יש מלא נקודות בעיר עצמה. אפשר למצוא בSTORE LOCATOR את זו שהכי קרובה למלון שלה

אם אתה קרוב אליי - יכול להשאיל לך (בחינם)  סים פעיל (עם יתרה אפס) של הולנד.
 יאפשר לך להתקשר אליה. וזה מוריד את הלחץ ברגע הנחיתה. נכנסים לעיר והולכים לנקודת שירות וטוענים עליו כסף
אם מענין אותך - שלח מסר .

לצפיה ב-'ראה גם פתרונות בשרשור הסמוך:'
ראה גם פתרונות בשרשור הסמוך:
21/05/2018 | 16:09
35
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/18321865...

1. גלובל סים של פלאפון
2. סים של וואלה מובייל
3. רכישת חבילת גלישה יומית או תקופתית בגולן (או שינוי תוכנית)
לצפיה ב-'באיזו תוכנית היא נמצאת? אם מספיק לה גלישה ב wifi חינמי'
באיזו תוכנית היא נמצאת? אם מספיק לה גלישה ב wifi חינמי
21/05/2018 | 17:12
36
אז כל דקת שיחה לישראל/נכנסת תעלה 69 אגורות ולא חייבים לשנות שום דבר.

ואם במקרה היא נמצאת בתוכנית 99 (כלומר הסתיים לה המבצע) אז יש לה 6G גלישה לחודש בחול,
ושיחות ו sms חינם לישראל ומישראל אליה.
לצפיה ב-'באופן כללי, לא חסרות נקודות WiFi חינמיות'
באופן כללי, לא חסרות נקודות WiFi חינמיות
21/05/2018 | 19:43
1
41
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה.'
תודה רבה על העזרה.
21/05/2018 | 23:44
8
לצפיה ב-'גלישה באוסטריה'
גלישה באוסטריה
20/05/2018 | 12:57
21
82
שלום. אבא שלי טס לשבוע לאוסטריה.
כרגע הוא בסלקום.

מחפש חבילה זולה כדי שתהייה לו גלישה באוסטריה. מעריך ששני ג'יגה יספיק לו.

בסלקום חבילת גיגה עולה מעל 150 שח.
אלו המחירים?
יש חבילה יותר זולה?
יש סים אחר שהוא יכול לקנות ולהחליף יום לפני כדי שתהייה לו שם גלישה ובלי התעסקות? 

תודה
לצפיה ב-'רבע שעה התעסקות '
רבע שעה התעסקות
20/05/2018 | 13:47
87
נגנס לחנות של מפעילה מקומית 
כמו yesss או A1
קונה סים ב10 אירו ומייד מבקש שישימו לו חבילת גלישה 
ניתן לאתר כתובת של נקודת שירות ושעות פתיחה לפי כתובת המלון, מה שקרוב אליו 
לצפיה ב-'אפשר לקנות את הגלובל סים של פלאפון עולה פחות ויש לו'
אפשר לקנות את הגלובל סים של פלאפון עולה פחות ויש לו
20/05/2018 | 16:10
2
76
יתרון שהוא תקף ל 3 שנים ככה שניתן להשתמש באותה חבילה גם בנסיעות הבאות אם לא גמרת את החבילה.
החסרון הוא שאתה בלי המספר שלך במשך הטיול, הווטסאפ מאידך ממשיך לעבוד כרגיל.
1GB עולה 69 שח
2GB עולה 99 שח
4GB עולה 149 שח
אפשר גם להוסיף חבילת שיחות 50 שח ל 50 דק.

לצפיה ב-'הבנתי למה אתה אומר שהוא עולה פחות. פחות מסלקום'
הבנתי למה אתה אומר שהוא עולה פחות. פחות מסלקום
20/05/2018 | 16:20
1
60
לצפיה ב-'אכן זו הייתה הכוונה'
אכן זו הייתה הכוונה
20/05/2018 | 18:24
20
לצפיה ב-'יש גם את הפתרון של וואלה מובייל שיעלה כ 30 ש״ח לשבוע'
יש גם את הפתרון של וואלה מובייל שיעלה כ 30 ש״ח לשבוע
20/05/2018 | 16:31
4
68
קונים סים בקופיקס ב 6 ש״ח.
מתחברים לתוכנית 99.90 למשך שבוע ומשלמים 3.33 שח ליום.(באופן יחסי, ללא התחייבות)
מקבלים 3G לגלישה בחו״ל ו 500 דקות שיחה לארץ/נכנסות.
בארץ החבילה כוללת 20G גלישה ושיחות/sms חופשי ולכן אפשר להשתמש בסים כבר בארץ.
כשחוזרים מתנתקים (שיחה ל *166)
http://wallamobile.walla.co.il/plan990.html
לצפיה ב-'וביתר פירוט... '
וביתר פירוט...
20/05/2018 | 22:16
40
פירוט אודות הפתרון - http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/18313162...
למה להתקשר ל-166*? לחכות? לדבר עם מישהו? למי יש כח.
שולחים הוראת ניתוק בדוא"ל / פקס וזהו.
לצפיה ב-'צריך להזהר ממצב של גלישה לא פרופרציונלית לחלקי החבילה, פורסם'
צריך להזהר ממצב של גלישה לא פרופרציונלית לחלקי החבילה, פורסם
20/05/2018 | 23:08
2
42
השבוע על תביעה שהגישה חברת סלולר נגד לקוח שנייד באמצע החודש וגלש על יותר מהחלק היחסי של החבילה, והם תבעו אותו על ההפרש בתעריפי גלישה של מזדמן.
לא יודע מה הסיכויים של התביעה אבל למה הסתבך.
לצפיה ב-'חולק עליך. הגלישה לחו"ל אינה מוגבלת לתקופה מסוימת'
חולק עליך. הגלישה לחו"ל אינה מוגבלת לתקופה מסוימת
21/05/2018 | 03:27
33
בתכנית התעריפים המדוברת, ההקצאה לשימוש בחו"ל היא למשך עד 24 חודשים.
לא מדובר בהקצאה לחודש מסוים.

מבלי לדעת מה בדיוק פורסם על התביעה אותה הזכרת, מי תבע, למה, מה העובדות שפורטו וכו' וכו', מוזר לי שחברת סלולר תבעה לקוח כפי שתיארת.
הרישיון של החברות מאפשר להם לגבות לפי הגבוה מבין:
1. היחס בין מספר הימים עד ניתוק המנוי ובין מספר הימים במחזור החיוב.
2. היחס בין כמות השירותים שנצרכה ובין כמות השירותים שהוקצתה למחזור החיוב.

אישית, יותר הגיוני בעיניי שהלקוח הוא שתבע את חברת התקשורת. אבל, בלי לדעת את העובדות ובלי לקרוא את הפרסום המדובר, קשה להתייחס נקודתית.
לצפיה ב-'חברת הסלולר לא יכולה לחייב על תעריפי גלישה של מזדמן,'
חברת הסלולר לא יכולה לחייב על תעריפי גלישה של מזדמן,
21/05/2018 | 08:28
29
היא יכולה לחייב על הגבוה מבין
מספר הימים היחסי בחודש
אחוז השימוש בחבילות השונות

לצפיה ב-'תגובה זמנית :)'
תגובה זמנית :)
20/05/2018 | 20:21
4
114
יש לי הרבה מה להגיד, אבל מעט זמן עכשיו. ברשותכם אתייחס להכל מחר אחרי בדיקה.

בינתיים תודה על התגובות ואשאיר אותכם עם תובנה: אנשי ה it של גולן לא משהו :)
לצפיה ב-'זה קצת עבירה פלילית לפרסם מספר ת.ז. של בן אדם אז אני מציע '
זה קצת עבירה פלילית לפרסם מספר ת.ז. של בן אדם אז אני מציע
20/05/2018 | 23:06
3
60
שמנהל הפורום ימחק את התמונה.
לצפיה ב-'לא שמת לב שמס. הת.ז. פיקטיבי ? כנראה גם השם, ובטח גם התפקיד'
לא שמת לב שמס. הת.ז. פיקטיבי ? כנראה גם השם, ובטח גם התפקיד
20/05/2018 | 23:19
1
55
אתה חושב שיש בודק IT בגולן ?

לצפיה ב-''
20/05/2018 | 23:57
12
לצפיה ב-'מעניין. למה "זה קצת עבירה פלילית"?'
מעניין. למה "זה קצת עבירה פלילית"?
21/05/2018 | 03:21
17
לצפיה ב-'אז בדקתי את כל ההצעות'
אז בדקתי את כל ההצעות
21/05/2018 | 08:18
6
49
ראשית, תודה רבה לכולם על היעוץ ועל ההשקעה. נתן לי הרבה כיוונים ובעיקר את ההבנה שלא פיספסתי משהו חשוב.

לגבי החבילות - משהו אישי - חייב להגיד שזה ממש מתסכל. מחירים גבוהים מאוד למי שרוצה לצאת מהארץ עם סים תומך בגלישה בחו"ל.
וכן, יודע שהכי זול כנראה יהיה להגיע לשם ולקנות סים מקומי אבל יש פה עוד שיקולים. זה מיועד להורים שהם מקסימים וחכמים ומוכשרים אבל לא רגילים להתעסק בסלולאר. אם הם לא יצאו מפה עם סים מסודר, הם לא יוכלו להנות מהטיסה. הם יהיו לחוצים כל הדרך מזה שהם צריכים להגיע למדינה זרה ולהתעסק עם קניית סים חדש וחבילות ולהבין כנה ג'יגה יש להם ואם זה בסדר. זה אומר שכל שאלה שמוכר בחנות שם ישאל אותם תכניס אותם ללחץ שאולי הם יתקעו בלי אינטרנט ובלי קשר עם הבית. אני מעדיף לשלם יותר ולדעת שהם יוצאים רגועים ונהנים מהטיול ולא לחסוך ולהעמיס עליהם סתם חששות. וכן, אני יודע שזה אומר שדופקים אותנו במחיר. בולע את הצפרדע.

ולעינייננו - אתמול במהלך החיפושים וקריאת הלינקים שלכם, אישתי הזכירה לי שיש לי קו ישן של גולן שאני משלם עליו 10 ש"ח בחודש והסים זרוק במגירה.
אז בדקתי באתר של גולן ועושה רושם שאני יכול לשנות חבילה דרך האתר שלהם לחבילת "99 הכל כלל גם חול" שזה ייתן לי ב 30 יום הראשונים 2 ג'יגה גלישה + 100 דקות שיחה לחו"ל.
הייתרונות - גם ככה משלם 10 ש"ח לחודש אז בתכלס יעלה לי 89 ש"ח לתקופה הזו, כולל 2 ג'יגה גלישה, 100 דקות שיחה רגילה, הסים כבר אצלי ולא מחייב קניה והפעלה. רק לשנות באתר ולהכניס אותו לנייד של ההורים.

נראה לי שלאור המצב, זה יהיה הדיל הכי פשוט ומשתלם.

(סליחה על החפירה :)

לצפיה ב-'רק תבדוק מה יהיו דמי המעבר לחזור לתכנית של 10שח (לדעתי 49שח)'
רק תבדוק מה יהיו דמי המעבר לחזור לתכנית של 10שח (לדעתי 49שח)
21/05/2018 | 09:32
32
ובנוסף מתי יום חיוב התכנית, שלא יפול לך באמצע הטיול שאז זה מסבך את הענינים.
בנוסף תוכל לעשות עקוב אחרי מהמספר של אביך למספר של גולן כדי שיוכל לקבל שיחות, רק חשוב לעשות זאת בארץ לפני שנוסעים.
לצפיה ב-'שים לב להפעיל לפני מחזור חיוב ב-15 לחודש'
שים לב להפעיל לפני מחזור חיוב ב-15 לחודש
21/05/2018 | 13:19
4
40
ולא לשרוף בטעות דאטה לפני היציאה מהארץ כי ה"2 ג'יגה" נכללים במה שהטלפון יזלול גם בארץ.
אני הייתי מציע לבדוק פשוט לקנות להם חבילת גלישה (של גולן) על הSIM שבמגירה.
לצפיה ב-'ה 2G הם רק מגבלה על גלישה בחול'
ה 2G הם רק מגבלה על גלישה בחול
21/05/2018 | 14:11
1
30
כאשר המגבלה על סהכ גלישה (בארץ ובחול ביחד) היא 40G
לצפיה ב-'צודק. בלאחר הסיום יוכל לחזור רק למסלולים שפתוחים עבורו'
צודק. בלאחר הסיום יוכל לחזור רק למסלולים שפתוחים עבורו
21/05/2018 | 15:40
21
ולא מסלול "שימור" שהוצע בעבר, לדוגמה.
לצפיה ב-'חבילת גלישה תעלה כ 150 שח ותכלול 2G גלישה בחול'
חבילת גלישה תעלה כ 150 שח ותכלול 2G גלישה בחול
21/05/2018 | 14:27
1
21
לצפיה ב-'חבילת גלישה יומית = 200 מגה ב- 30 ש"ח ליום'
חבילת גלישה יומית = 200 מגה ב- 30 ש"ח ליום
21/05/2018 | 15:38
10
לצפיה ב-'על המדף בסטורן: A6 דואל סים ב 299 יורו לפני החזר'
על המדף בסטורן: A6 דואל סים ב 299 יורו לפני החזר
21/05/2018 | 14:57
51
לצפיה ב-'סמס ושיחות נכנסות שנעלמו.'
סמס ושיחות נכנסות שנעלמו.
20/05/2018 | 18:45
11
46
שלום.
בעבר זכור לי שעם הנחיתה מחו"ל מגיעות כל הודעות הטקסט וניתן גם לראות שיחות שנכנסו.
לאחר שחזרתי משהיה של ששה ימים אין לי אפשרות לראות מי ניסה להתקשר ואילו הודעות נשלחו אלי. (סמס ולא וואטסאפ).
כיצד ניתן לבדוק זאת?
תודה.
לצפיה ב-'ייתכן שהפסקת לקבל sms כאשר לא זמינים בגלל שהחלפת חברת סלולר'
ייתכן שהפסקת לקבל sms כאשר לא זמינים בגלל שהחלפת חברת סלולר
20/05/2018 | 19:09
1
11
לצפיה ב-'תודה. אבל לא החלפתי. רק הייתי 6 ימים בחו"ל'
תודה. אבל לא החלפתי. רק הייתי 6 ימים בחו"ל
20/05/2018 | 19:39
27
אפילו לא השתמשתי בסים מקומי. רק בוואטסאפ, כשהיה לי ווי פי.
אני מתכוונת לשיחות הנכנסות וההודעות בימים שנעדרתי.
לצפיה ב-'פנה לשירות הלקוחות בחברה בה אתה מנוי.'
פנה לשירות הלקוחות בחברה בה אתה מנוי.
20/05/2018 | 22:16
1
38
לצפיה ב-'אכן'
אכן
20/05/2018 | 23:09
11
לצפיה ב-'מעדכנת שזה מנפלאות "גולן" הנציגת שירות הסבירה שאין להם'
מעדכנת שזה מנפלאות "גולן" הנציגת שירות הסבירה שאין להם
21/05/2018 | 08:42
4
45
אפשרות טכנית לשמור את ההודעות.
ככל שזכור לי בסלקום הן היו מגיעות עם הנחיתה בארץ.
חבל שזה כך.
לצפיה ב-'את טוענת שאם אני בגולן והטלפון לא זמין מספר ימים'
את טוענת שאם אני בגולן והטלפון לא זמין מספר ימים
21/05/2018 | 09:19
3
41
כל הודעות ה sms שיישלחו אלי באותו זמן ייעלמו?
לצפיה ב-'אכן. הנציגה אמרה שזה נשמר 24 שעות...'
אכן. הנציגה אמרה שזה נשמר 24 שעות...
21/05/2018 | 12:43
2
9
לצפיה ב-'אני חושב שזה ככה בכל החברות'
אני חושב שזה ככה בכל החברות
21/05/2018 | 14:10
1
17
לצפיה ב-'זכור לי שבעבר בחברה אחרת קבלתי מטר הודעות עם הנחיתה.'
זכור לי שבעבר בחברה אחרת קבלתי מטר הודעות עם הנחיתה.
21/05/2018 | 16:11
6
לצפיה ב-'אני חושב שזו אפשרות שקיימת רק בפלאפון וסלקום'
אני חושב שזו אפשרות שקיימת רק בפלאפון וסלקום
21/05/2018 | 21:23
1
19
לצפיה ב-'אז חבל שהם לא טורחים ליידע עבור מי שנוסע הרבה לחול'
אז חבל שהם לא טורחים ליידע עבור מי שנוסע הרבה לחול
22/05/2018 | 07:21
5
לצפיה ב-'בעיה בתצוגה של קבצי וידאו שצולמו בUHD 16:9'
בעיה בתצוגה של קבצי וידאו שצולמו בUHD 16:9
17/05/2018 | 12:43
1
52
כאשר אני מצלם וידאו בסלולאר ברזולוציה UHD 16:9 התצוגה מקוטעת ומפוקסלת במחשב. בכל תוכנת תצוגה לרבות VLC. (אחרי שהורדתי את הקובץ למחשב)
ברזולוציה FHD 18:9 אין כל בעיה.
שמתי לב שכאשר אני מפעיל את אותו הקובץ על מחשב אחר אין בעיה, כלומר הבעיה לא בטלפון המצלם אלא במחשב המציג.
כרטיס המסך הוא NVIDIA GeForce GTS 450
win10
האם הכרטיס ישן או שמדובר במקודד כלשהו שצריך לעדכן?
לצפיה ב-'הרזולוציה המירבית של הכרטיס הזה היא 2560X1600'
הרזולוציה המירבית של הכרטיס הזה היא 2560X1600
20/05/2018 | 11:30
33
UHD = 3840X2160.

ראה כאן.
לצפיה ב-'ערכי קרינה (SAR) סותרים במספר מקומות?'
ערכי קרינה (SAR) סותרים במספר מקומות?
20/05/2018 | 10:14
2
29
שלום לכם,
אני בדיוק מחפש לקנות מכשיר סמארטפון חדש להורים, אשר מדברים כל היום בטלפון (ולא ממש מתים על דיבוריות וכו').
הדבר הכי חשוב לי זה בעצם ערך SAR נמוך ככל האפשר. עכשיו מגיע החלק המעניין... ראיתי באתר כלשהו בעולם (אם פשוט עושים חיפוש בגוגל של ערכי SAR לטלפונים מגיעים אליו) ערך SAR של 0.349 (לדוגמא) עבור המכשיר שאני רוצה (מכשיר של סמסונג), ומנגד, באתר של פלאפון (לדוגמא), רשום עבור אותו המכשיר בדיוק ערך SAR של 1.19. עכשיו אני מנסה להבין ... מה הולך פה?. כאילו... איך יכול להיות ש-2 מקומות נותנים ערכים שונים עבור מכשיר?. האם הערכים של SAR של, לדוגמא, סמסונג גלקסי S8 שנמכר בחו"ל שונים מהערכים של אותו המכשיר כאן?. האם פיזור האנטנות הסלולריות משפיע גם על ערכי ה-SAR?. אשמח לשמוע ממישהו שמבין. אחרי הכל הם מדבירם הרבה בטלפון ולא הייתי רוצה שיתחמם להם המוח.
תודה לעוזרים.
לצפיה ב-'יש ארבעה ערכי SAR: אמריקני ואירופי, ראש וגוף'
יש ארבעה ערכי SAR: אמריקני ואירופי, ראש וגוף
20/05/2018 | 10:50
1
35
וכמו שאני רואה פלאפון ממציאים ערך חמישי
לצפיה ב-'וכמו כן לכל תת דגם של טלפון יש ערכי סאר שונים'
וכמו כן לכל תת דגם של טלפון יש ערכי סאר שונים
20/05/2018 | 16:12
13
לצפיה ב-'הטלפון לא מזוהה ב-ADB'
הטלפון לא מזוהה ב-ADB
18/05/2018 | 20:20
8
55
צריך עזרה ממי שמכיר את ההליך של שדרוג מערכת הפעלה בטלפון.
מנסה לשדרג את הטלפון הישן שלי מ-4.3 למערכת הפעלה מקוסטמת על בסיס 7.1.
התקנתי ADB במחשב, חיברתי את הטלפון (אחרי שפתחת את USB DEBUGGING) למחשב - אבל כשאני מקליד adb devices בשורת הפקודה, אני מקבל רשימה ריקה.
המחשב (ווינדוס 7), אגב, מזהה שמחובר אליו טלפון.
רעיונות?
לצפיה ב-'לעיתים לוקח זמן עד שמתאפשר USB DEBUGGING'
לעיתים לוקח זמן עד שמתאפשר USB DEBUGGING
18/05/2018 | 20:46
5
45
קורה שאחרי כמה ניסיונות זה מתאפשר.
אתה צריך להגיע למצב שרואים את ההודעה המצורפת בתמונה.
אם לא קיבלת חלונית כזאת, ADB לא תזהה מכשיר.
לצפיה ב-'תודה על המענה. הצלחתי בסוף להתגבר - הבעיה היתה דרייבר '
תודה על המענה. הצלחתי בסוף להתגבר - הבעיה היתה דרייבר
18/05/2018 | 21:37
4
54
לא עדכני במחשב, ולכן הזיהוי של המכשיר לא היה שלם.
התגברתי על זה, התקנתי TWRP בעזרת ADB - אלא שעכשיו כשאני נותן את הפקודה reboot recovery המכשיר (oppo find 7a) מתניע אל תוך הרקוברי המקורי של היצרן, במקום אל זה של twrp...
רעיונות?
לצפיה ב-'אולי יעזור'
אולי יעזור
19/05/2018 | 22:54
3
20
לצפיה ב-'עם המדריך הזה ניסיתי לעבוד. אחרי שהתגברתי על כל מיני בעיות'
עם המדריך הזה ניסיתי לעבוד. אחרי שהתגברתי על כל מיני בעיות
19/05/2018 | 23:07
2
24
(הדרייבר של המכשיר לא היה מעודכן במחשב, ולכן ADB לא ראה אותו. אחרי שעדכנתי את הדרייבר המכשיר הוצג כ-offline ועוד כל מיני זוטות) העלתי על המכשיר את TWRP, וקיבלתי אישור שההליך הצליח. אלא שבניסיון להיכנס ל-TWRP מה שעלה הוא הרקוברי המקורי של היצרן. ניסיתי להתקין את TWRP כמה פעמים, בכמה שיטות - התוצאה תמיד זהה.
בסוף התייאשתי, ומכיוון שגם עדכון לגרסת 5.1.1 מקורית של היצרן נותן לי את הפונקציונאליות שהייתי צריך, פשוט עדכנתי לגרסה הזו (הריקוברי המקורי לא הצליח להתקין אף אחד מהרומים המקוסטמים שניסיתי).
לצפיה ב-'הבעיה נפתרה כבר טוב (:'
הבעיה נפתרה כבר טוב (:
19/05/2018 | 23:26
1
20
reboot recovery
זה לא מה שרשום במדריך (לפחות ממה שאני מבין)
בנוסף בטוח שהורדת את הקובץ הנכון והעדכני ?
לצפיה ב-'עבדתי בדיוק לפי המדריך הזה. ואז לפי עוד שני מדריכים אחרים'
עבדתי בדיוק לפי המדריך הזה. ואז לפי עוד שני מדריכים אחרים
19/05/2018 | 23:38
16
וניסיתי עם הקובץ העדכני ביותר, ואז עם אחד ישן יותר שמישהו בפורום כלשהו רשם שאיתו זה עבד אצלו - וגורנישט. הטלפון סירב להיכנס ל-TWRP. ומכיוון שכבר השקעתי בעסק יותר מדי שעות, החלטתי שאני לא מנסה שוב עם תוכנות מקבילות (מה גם שהרוב המוחלט של המדריכים מתייחס ל-TWRP).
לצפיה ב-'יתכן וחיבור ה USB'
יתכן וחיבור ה USB
19/05/2018 | 20:06
1
26
נמצא במצב טעינה בלבד .
יש שורה בטלפון >להעביר למצב העברת קבצים

לצפיה ב-'תודה על התגובות לכל מי שניסה לעזור. בסוף, כאמור, מצאתי '
תודה על התגובות לכל מי שניסה לעזור. בסוף, כאמור, מצאתי
19/05/2018 | 23:07
32
פיתרון מניח את הדעת.
לצפיה ב-'google maps ו gett לא עובדים ב huawei'
google maps ו gett לא עובדים ב huawei
19/05/2018 | 15:59
1
56
https://www.androidauthority.com/google-play-servi...
גוגל הוציאה גירסת בטא לפתרון הבעיה
לצפיה ב-'מספיק ניקוי זכרון cache לגבי אותם Apps '
מספיק ניקוי זכרון cache לגבי אותם Apps
19/05/2018 | 17:44
48
הבעיה אצל הואווי ולא אצל גוגל 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חקר האמת - משרד חקירות וחוקר פרטי
חקר האמת - חוקרים עבורך
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה