לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3569435,694 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שרשור מכירות מס' 13 לסופ"ש '
שרשור מכירות מס' 13 לסופ"ש
18/11/2017 | 11:38
5
30
חברים, הגיע הזמן לרוקן מגירות
לצפיה ב-'טוב, אז אני אתחיל: הכל ב-50 ! סמסונגים ונקסוסים'
טוב, אז אני אתחיל: הכל ב-50 ! סמסונגים ונקסוסים
18/11/2017 | 13:01
4
46
- סמסונג גלקסי S
- סמסונג גלקסי S3 NEO
- שני סמסונג גלקסי נקסוס
- נקסוס 4

כל המכשירים עובדים, כולם ראו ימים יותר טובים, כולם עם בעיית סוללה.
יש עמדות טעינה, מגינים ושאר מיני קשקושים.
אני חושב שכולם עם רוט ורומים מקוסטמים.
כל מכשיר 50 ש"ח, כולם ביחד ב-200.

לצפיה ב-'הניאו קורץ לי (זה השני משמאל נכון ?) כשאתה אומר בעיות סוללה '
הניאו קורץ לי (זה השני משמאל נכון ?) כשאתה אומר בעיות סוללה
18/11/2017 | 16:21
2
18
אז זה עניין של סוללה עייפה שדורשת החלפה או משהו רציני יותר ?

כמה עולה סוללה כזאת כי זה נשמע לי אחלה מכשיר לגרום לאימא שלי לקפוץ ראש לתוך העולם הזה ..

לצפיה ב-'בשנה האחרונה קניתי מכאן 2 סוללות כאלו, 59 ש"ח ליחידה'
בשנה האחרונה קניתי מכאן 2 סוללות כאלו, 59 ש"ח ליחידה
18/11/2017 | 16:39
16
עושה רושם בסדר.
מישהו בפורום המליץ על האתר הנ"ל.

לצפיה ב-'ה-NEO היה של אימי שהתלוננה כל הזמן על הסוללה ועל הווליום שלו'
ה-NEO היה של אימי שהתלוננה כל הזמן על הסוללה ועל הווליום שלו
18/11/2017 | 17:10
22
סוללה הוחלפה פעמיים, אמא שלי המשיכה להתלונן.
כל הבית התעורר מהצלצולים, אבל היא לא שמעה את הצלצול, דיברה תמיד על רמקול.
המכשיר שימש אותה רק לשיחות, כשלא איבדה אותו.

מכשיר S-END קלאסי.
לצפיה ב-'אתה מפתה אותי עם הנקסוס'
אתה מפתה אותי עם הנקסוס
18/11/2017 | 19:31
4
עם זאת אני לא בטוח כמה אהבה תהיה בבית לעוד חבר בבית הקברות האלקטרוני שאני מנהל...
לצפיה ב-'רכישת REDMI 4X 32GB במחיר טוב?'
רכישת REDMI 4X 32GB במחיר טוב?
18/11/2017 | 13:54
2
30
אני מעוניין לרכוש את המכשיר הזה (כסמארטפון ראשון שלי....נא לא לצחוק עלי ) הסתכלתי ב-AE ושם כמעט ואין וגם המחירים לא משהו ($150) עם מתחשבים במע"מ וכל מיני עמלות שקר....יכול להיות שפספתי את הרכבת ודגם חדיש יותר בדרך (או כבר יצא)?  באתר של KSP יש ב-850ש"ח (עם אחריות של שנתיים שזה בטח גם שווה משהו) וכתוב שבחנות יש הנחה משמעותית?! מה זה בדיוק אומר....אני לא רוצה לבזבז את זמני שמדובר ב-10%!  או שאני אמור להתמקח איתם?  בכל מקרה BLACK FRIDAY בדרך אולי למישהו יש טיפ איפה אני יכול להשיג מחיר טוב?  תודה רבה.
לצפיה ב-'אכן, זה המחיר הכי טוב שתמצא, בקטגוריית ה- budget'
אכן, זה המחיר הכי טוב שתמצא, בקטגוריית ה- budget
18/11/2017 | 14:18
26
$150, בהנחה שתשלם מע"מ. ואין עמלות שקר (מה זה בכלל?).

להניח את דעתך, זה הסמרטפון הרביעי שלי, לא הראשון. והוא שווה כל גרוש (דולר?) והאחריות שנתיים? לא שווה כלום, שכח מזה
לצפיה ב-'עוד מעט יש את Black Friday'
עוד מעט יש את Black Friday
18/11/2017 | 18:47
7
רוב הסיכויים שהמכשיר יימכר בעליאקספר ב-109 - 120 דולר בלבד.
לצפיה ב-'איך הפלא: Apple iPhone 6 32GB'
איך הפלא: Apple iPhone 6 32GB
16/11/2017 | 22:00
37
56
תודה,

לצפיה ב-'מיושן, בן שלוש, אם מקבלים מתנה אז בכיף אבל לא הייתי קונה. 6S'
מיושן, בן שלוש, אם מקבלים מתנה אז בכיף אבל לא הייתי קונה. 6S
16/11/2017 | 23:26
36
46
6S מאידך עדיין כוחו במותניו.
לצפיה ב-'מיושן ? מה אין בו שיש באחרים ?'
מיושן ? מה אין בו שיש באחרים ?
17/11/2017 | 03:49
35
50
בשביל שימוש של שיחה, whatsup, GPS מצלמה 
מה מיושן בו ?
אפשר להשיג אותו במחיר של 1500 ש"ח
בתחילה חשבתי לקנות readmi4X 
ואז ניתקלי במחיר של ה 6 

מה דעת המומחים הנוספים?

לצפיה ב-'אתה מתפזר '
אתה מתפזר
17/11/2017 | 05:59
7
60
אתה צריך להגדיר צרכים ותקציב 
הרדמי עולה סביב 450 שקל ה אייפון סביב 1500
במחיר פי 3 אתה קונה מצלמה טובה יותר 
אבל מקבל סוללה 1700 במקום 4100 ברדמי
והשיחות וואטסאפ, פייסבוק לא תקבל ב אייפון איזו פונקציונליות עודפת. במצלמה כן תקבל יותר בתנאי תאורה קשים, במיוחד. 
אבל אתה היחיד שיכול לדעת על מה שווה לך לשלם את הפרמיה שהיא 220 אחוז יותר.אם אתה מצלם המון אולי כן שווה לשלם עוד אלפייה. 
אני רק אומר שאתה יכול לקנות מצלמה מדהימה בנפרד בהפרש. נפרדת. וכן, לסחוב אותה בתיק 
לצפיה ב-'אני רוצה טלפון לטווח ארוך מאוד ("לא צורך" טכנולוגיה בסלולאר)'
אני רוצה טלפון לטווח ארוך מאוד ("לא צורך" טכנולוגיה בסלולאר)
17/11/2017 | 06:46
6
44
התלבטות...

דרך אגב עדיין קימת תמיכה באיפון 6? מבחינת עידכונים וכו וכו...

תודה,

לצפיה ב-'כן, אייפון 6 קבל את גרסה 11.1 כמו האייפונים החדישים יותר'
כן, אייפון 6 קבל את גרסה 11.1 כמו האייפונים החדישים יותר
17/11/2017 | 06:59
2
22
לצפיה ב-'מתי יוצא black Friday ?'
מתי יוצא black Friday ?
17/11/2017 | 07:22
1
17
לצפיה ב-'This year, the event will fall on Friday, November 24.'
This year, the event will fall on Friday, November 24.
17/11/2017 | 09:01
30

אבל ראיתי פרסומים בארץ על black friday שכבר מתחיל מהיום (למשך כשבוע)
לצפיה ב-'בשביל טלפון לטווח ארוך (כלומר שיקבל כמה שיותר עדכונים) '
בשביל טלפון לטווח ארוך (כלומר שיקבל כמה שיותר עדכונים)
17/11/2017 | 09:06
2
42
תצטרך לקנות את הכי חדיש.
בשביל טלפון עמיד, זה כבר סיפור אחר
לצפיה ב-'דווקא בנושא עדכונים זה לא נכון - האייפון 6 המדובר כנראה '
דווקא בנושא עדכונים זה לא נכון - האייפון 6 המדובר כנראה
17/11/2017 | 11:05
1
39
ימשיך לקבל עדכונים הרבה אחרי S8 נוט, לדוגמא. לפחות אם לשפוט לפי העבר.
לצפיה ב-'לקבל עידכונים זו לא חכמה, אם הם משביתים לך את המכשיר '
לקבל עידכונים זו לא חכמה, אם הם משביתים לך את המכשיר
18/11/2017 | 09:08
12
* ככה קראתי ושמעתי...
לצפיה ב-'הנה לך תורת האייפון על רגל אחת'
הנה לך תורת האייפון על רגל אחת
17/11/2017 | 08:59
21
56
אתה רוצה להתקין לאונצ'ר במקום זה שבא כברירת מחדל - אין דבר כזה
אתה רוצה שכל הקישורים ייפתחו בכרום ולא בספארי - שכח מזה
אתה רוצה לקבל הרשאות רוט ולהתקין חוסם פרסומות - בחלום שלך
המכשיר התקלקל, חלילה - חלקי החילוף עולים פי 2 לפחות בהשוואה לאנדרואיד

לצפיה ב-'בiphone מה ההבדל בין יבואן רשמי ללא רשמי ?'
בiphone מה ההבדל בין יבואן רשמי ללא רשמי ?
17/11/2017 | 11:30
1
27
האם אפל לא לקוחת אחריות על מוצר שאינו יבואן רישמי<??
במידה וכן איך מיישמים את האחריות?

תודה,

לצפיה ב-'רצוי לקנות מיבואן רשמי כי האחריות הרשמית של אפל טובה מאוד'
רצוי לקנות מיבואן רשמי כי האחריות הרשמית של אפל טובה מאוד
17/11/2017 | 12:06
26
אם קנית מכשיר מיבוא לא רשמי, תצטרך לנסוע לאחת מחנויות אפל בעולם ולקוות שתקבל תיקון או להסתפק באחריות ״ישראלית מצויה״ לפלאפונים, כלומר: לא קיימת.
לצפיה ב-'הרגל שלך מעץ, כנראה... תחליף לרגל פלסטיק חדישה.'
הרגל שלך מעץ, כנראה... תחליף לרגל פלסטיק חדישה.
17/11/2017 | 12:05
18
47
- מי צריך לאונצ׳ר? סתם בזבוז זמן ומשחקים. האיש מחפש מכשיר שימושי ולא קשקוש.
- כל הקישורים מאיפה? מאפליקציית ג׳ימייל? יפתחו בכרום, מאפליקציות אחרות - כמעט תמיד היום אפשר לבחור דפדפן (או אפליקציית מפות, וכד׳).
- לא צריך הרשאת רוט בשביל חוסם פרסומות. יש בחנות חוסמי פרסומות יעילים ולגיטימיים. עובד אחלה.
- חלקי החילוף עולים יותר (לפעמים. לא תמיד), אבל קיימים בכל מקום. לעומת זאת, אם קנית אנדרואיד שאיננו מותג גדול עם יבוא סדיר, לך תחפש לבד חלקי חילוף...
לצפיה ב-'וגם שכחתי פרט זניח כמו...'
וגם שכחתי פרט זניח כמו...
17/11/2017 | 13:08
11
39
העתקת קבצים. מה שעושים באנדרואיד בהינף כבל. באייפון לעומת זאת יש להצטייד בתוכנה ייעודית ומפלצתית. אהה, וגם המטען אמור להיות מקורי ויקר. וגם האוזניות.
לצפיה ב-'אתה עדיין לא מעודכן, אבל מילא. תהנה עם האנדרואיד שלך'
אתה עדיין לא מעודכן, אבל מילא. תהנה עם האנדרואיד שלך
17/11/2017 | 16:04
10
36
וחכה בסבלנות לחידושים ולתיקוני האבטחה שלא תקבל לעולם.
לצפיה ב-'בכל המכשירים שהיו לי, התקנתי טום מקוסטם '
בכל המכשירים שהיו לי, התקנתי טום מקוסטם
17/11/2017 | 16:13
9
31
שזה אומר עדכונים וגרסאות חדישות של המערכת ההפעלה. רגע, את בהחלט מוזמנת לעדכן את חברת אפל עצמה הסבורה כי העתקת קבצים מתבצעת בדרך שאני תיארתי
לצפיה ב-'וכמה שעות עבודה זה לקח לך? וכמה התעסקות?'
וכמה שעות עבודה זה לקח לך? וכמה התעסקות?
17/11/2017 | 17:29
7
31
הטלפון שלי עובד בשבילי ולא להפך.
לצפיה ב-' ומה קרה לאחריות שהיתה למכשיר ? (*) '
ומה קרה לאחריות שהיתה למכשיר ? (*)
17/11/2017 | 17:40
2
29
* למעט מקרים נדירים כמו ONEPLUS
לצפיה ב-'אם האחריות לא שווה כלום כמו שחוזרים וטוענים פה כל הזמן'
אם האחריות לא שווה כלום כמו שחוזרים וטוענים פה כל הזמן
18/11/2017 | 09:09
25
מה כ"כ נורא בלאבד אותה? עדיף מכשיר שעובד טוב ללא אחריות, לא?
לצפיה ב-'אני לא בונה על אחריות למכשירים'
אני לא בונה על אחריות למכשירים
18/11/2017 | 17:30
6
כשמדובר בתקלה רצינית (מסך, לוח אם), המעבדה הרשמית לעולם תתנער מהלקוח ותספר לו סיפורי אימה על המסך המסכן שהוכה נמרצות ע"י אותו לקוח מרושע.
לצפיה ב-'לפני חודשיים קניתי לקרוב משפחה את S3....'
לפני חודשיים קניתי לקרוב משפחה את S3....
18/11/2017 | 17:29
3
11
ולכן אני זוכר את פרק הזמן המדויק. ובכן, הרשאות רוט: 10 דקות. התקנת ריקברי: 5 דקות. הורדת Lineage OS 7.1 והתקנה: 10 דקות.
לצפיה ב-'25 דקות שעבדת עבור מהנדסי סמסונג '
25 דקות שעבדת עבור מהנדסי סמסונג
18/11/2017 | 17:47
2
9
אתה עדיין לא קולט את העניין , נכון ? ממשיך להיות משוכנע כמו כל ישראלי טוב שדופק את המערכת .. שורה תחתונה - עוד אחד שתורם בהתנדבות עבור חברה חזירית שיכלה לתת מוצר טוב יותר ומתוך בחירה כלכלית נטו בחרה לדפוק את הלקוחות  .
הרבה לפני שהגעת לכאן הייתי מחליף רומים . כל שני וחמישי , כל רום אפשרי .. עד שהאסימון ירד והחלטתי להפסיק לעבוד בשביל הטכנולוגיה , אני משלם לא מעט כסף ( לפעמים , אתה יכול להרגע בובו )על הטכנולוגיה , שהם יעבדו קצת בשבילי .
לצפיה ב-'ברור, אפל היא לא חברה חזירית, אלא עמותה ללא מטרות רווח '
ברור, אפל היא לא חברה חזירית, אלא עמותה ללא מטרות רווח
18/11/2017 | 18:19
1
6
כל מי שקונה אייפון, עושה זאת בגלל מדיניות השופוני שהנהיג ג'ובס המנוח (לזכותי ייאמר שקראתי את קורות החיים שלו בעיון ובשקיקה). אפל הוא ה-Louis Vuitton של הסמארטפונים. אותו תיק, אותן ידיות, אותה קיבולת, אבל רגע, זה לא סתם תיק, יש פה לוגו מוכסף עם שתי אותיות משולבות!

אגב, אין שום פסול להישאר עם מכשיר אנדרואיד שהפסיק לקבל עדכונים, אף אחד עוד לא מת מזה.
לצפיה ב-'ושוב .. אתה בקטע הילדותי של המלחמה . '
ושוב .. אתה בקטע הילדותי של המלחמה .
18/11/2017 | 18:28
6
שחרר , צא מזה . 
לא התייחסת למה שכתבתי אתמול על שימוש ארוך במכשיר IOS , כנראה יש לך את הסיבות שלך . 
אין אמת מוחלטת במלחמה הילדותית בין הפלטפורמות . יש איכויות בחלק ממכשירי האנדרואיד , ויש איכויות במכשירי ה IOS . שום דבר לא מוחלט .

לצפיה ב-'אני מניח בצד את המלחמה של אנדרואיד ב IOS ומביט לרגע '
אני מניח בצד את המלחמה של אנדרואיד ב IOS ומביט לרגע
17/11/2017 | 17:38
38
בדברים אחרים
-רום מקוסטם אומר "עדכונים וגרסאות חדישות של המערכת ההפעלה "
Realy ?!?  זה אומר לא יותר מעידכונים שהגיעו מבית היוצר של הטבח שבישל את הרום . זה יכול להיות Resurrection Remix המוכרים מצד אחד ויכול להיות
HASSAN EL BAGHDADI  מצד שני ( זאת לא המצאה - קיים רום כזה מבוסס סטוק לגלקסי S4 ) . אתה תלוי במישהוא/משהוא שיכול להיות שקם לא טוב בבוקר ולא בא לו טוב לעדכן את הרום ..
- העניין של רומים מקוסטמים . עם כל הכבוד ברזל צריך להגיע עם תוכנה שתיתן לנו כצרכנים את חווית השימוש הטובה ביותר . אם יצרן מסוים מייצר מפלצת חומרה אבל חונק אותה עם טונות שלcrapware  ( מישהוא אמר סמסונג + touchwiz ? ) זה אומר שאני כלקוח אמור לוותר על האחריות ולהתחיל לשחק משחקי רומים כדי לקבל מכשיר כמו שאמור היה להיות ? למה ? מי עובד בשביל מי ? הטכנולוגיה בשבילי או אני בשביל הטכנולוגיה ? 
לא יודע אם יצא לך לחיות עם מכשיר IOS לאורך תקופה או שאתה כותב ע"ס " כתוב ש ..." אבל בתור חווית משתמש מכשירי ה IOS נותנים יותר מרוב מכשירי האנדרואיד הקיימים . לא רק ה BS של המפרט אלא מכשיר שישבו אנשים שמתמחים בהנדסת אנוש ובחווית משתמש וממש השקיעו מחשבה במוצר ובלקוח שישתמש בו .

לצפיה ב-'מה לגבי מוסיקה? איך זה עובד? '
מה לגבי מוסיקה? איך זה עובד?
18/11/2017 | 09:04
5
28
אפשר להוריד ולהגדיר מכל מקום בקלות?

לצפיה ב-'את עדיין מורידה מוסיקה? חשבתי שאת צעירה...'
את עדיין מורידה מוסיקה? חשבתי שאת צעירה...
18/11/2017 | 10:50
4
29
מוסיקה שומעים היום בשירותי סטרימינג. אפל מיוזיק עובד בישראל כמו גדול (גם על אנדרואיד)

וספציפית לגבי האייפון, אם אתה עדיין מהדור הקודם: אם אתה מתעקש להשתמש באפליקציית המוסיקה המובנית, אז אתה מוגבל. אבל זו הבעיה של המתעקשים.

לצפיה ב-'איך ידעתי שתעני לי עם איזו עקיצה/ ירידה !!'
איך ידעתי שתעני לי עם איזו עקיצה/ ירידה !!
18/11/2017 | 11:27
3
26
כן אני מורידה מוסיקה, קשישה שכמוני בת 33...
ואם רוצים להגדיר צליל לשעון, להודעות ולצלצולים מה התהליך?
לצפיה ב-'מגדירים צליל. יש צלילים ויש רינגטונים. אני לא מבינה את השאלה'
מגדירים צליל. יש צלילים ויש רינגטונים. אני לא מבינה את השאלה
18/11/2017 | 14:14
1
5
לצפיה ב-'מאיפה מורידים את הצליל?...'
מאיפה מורידים את הצליל?...
18/11/2017 | 15:12
5
לצפיה ב-'לגבי מוסיקה זה פשוט מאד '
לגבי מוסיקה זה פשוט מאד
18/11/2017 | 17:51
7
לגבי הגדרה של צלילים לארועים שונים - לחלוטין צודקת . פרוצדורה מעיקה ומיותרת
לצפיה ב-'אני אסביר את כוונתי'
אני אסביר את כוונתי
17/11/2017 | 13:55
4
45
אני מתייחס לאייפון 6 רק בהשוואה לאייפונים אחרים.
המכשיר שתקנה הוא בן שלוש וככזה הבטריה שלו מן הסתם במצב בעייתי ותצטרך החלפה בקרוב.
המעבד שלו עדיין סוחב את 11.1 אבל הביצועים כבר לא מייטבים (מדבר מנסיון של בת משפחה).
בטח ובטח אם אתה רוצה אותו לטווח ארוך זה יהיה בעייתי מבחינת הביצועים.
אני הייתי הולך אם כבר על ה 6S שכרגע מתפקד מעולה עם 11.1(גם מנסיון של בת משפחה אחרת..) ובטח לטווח ארוך יחזיק מעמד הרבה יותר טוב .
לדעתי זה לא הגיוני כרגע לרכוש 6.
לצפיה ב-' זה נכון לכל מכשיר בן 3 (ולפעמים גם בן שנתיים), לא רק'
זה נכון לכל מכשיר בן 3 (ולפעמים גם בן שנתיים), לא רק
17/11/2017 | 14:33
2
35
לאייפון.
לצפיה ב-'ביצועים: לשיחות,הודעות ו GPS - איך זה יפגע?'
ביצועים: לשיחות,הודעות ו GPS - איך זה יפגע?
17/11/2017 | 14:39
1
27
מטלפון בן 3 אבל חדש 

לצפיה ב-'ובכן, "חדש" הוא לא. סוללה בת 3, גם אם לא נעשה בה שימוש'
ובכן, "חדש" הוא לא. סוללה בת 3, גם אם לא נעשה בה שימוש
17/11/2017 | 15:08
32
היא לא חדשה, ולא מחזיקה מעמד כמו חדשה. אפשר להתווכח עם הכל, אבל לא עם הפיזיקה והכימיה .

דבר שני, עדכוני גירסא יפסיקו להגיע אליו יותר מהר מאשר מכשיר בן שנה, או אפילו שנתיים.

דבר שלישי, גם אם יגיעו עידכוני תוכנה, לא בטוח שהמכשיר יצליח לסחוב טוב באותה מידה בגלל החומרה החלשה יותר.

אם המטרה היא מכשיר שיחזיק שנה, אולי שנתיים, אז זה סכום גבוה מדי להוציא. מצד שני, אם המטרה היא מכשיר שיחזיק 3-4 שנים, אז זה לא המכשיר המתאים.
לצפיה ב-'למרות שהטיעון לגבי הסוללה נכון ברוב המקרים,'
למרות שהטיעון לגבי הסוללה נכון ברוב המקרים,
17/11/2017 | 16:10
37
במקרה הזה מדובר במכשיר שאפל מייעדת לשוק האסייתי ולשווקים זולים/מתפתחים אחרים. הוא לא נמכר בחנויות שלה במערב אירופה וצפון אמריקה והוא מגיע בתצורת נפח אחסון אחידה של 32 ג׳יגה.
אפל גם לא מפרסמת אותו בשום מקום.
אלו מכשירים חדשים! לא ישנים ולא עם סוללות ישנות. לא כאלו ששכבו במחסנים של יבואנים וחנויות ולא מחודשים.
נכון, המעבד יותר מיושן וגם המצלמה, אבל לא ״ישנים״ ועדיין מוצלחים ואמינים יותר ממכשירים סיניים זולים ובינוניים.
אם מחפשים אייפון אמין ולא רוצים להשקיע הרבה או להמר על מכשיר מיד שניה, זו כנראה אופציה לא רעה בכלל.
אסור לשכוח שהוא יהיה עדיין מעודכן למערכת האחרונה וכנראה גם לזו של השנה הבאה.
לצפיה ב-'נגן באייפונים'
נגן באייפונים
18/11/2017 | 16:05
2
14
שלום, הייתי רוצה לדעת איך הנגן באייפונים, הבנתי שזה קצת מסובך להעביר שירים , לא כמו בגלקסי...מעבירים ישירות מהמחשב לטלפון דרך כבל USB...
באייפון צריך להשתמש בITUNES שהוא מסובך בפני עצמו?

בקיצור, כמה מסובך יהיה לי לשמוע שירים באוטו כשברשותי אייפון?
לצפיה ב-'שאלה נוספת: האם הסוללה חזקה באייפון 7ו8 פלוס?'
שאלה נוספת: האם הסוללה חזקה באייפון 7ו8 פלוס?
18/11/2017 | 16:20
8
בגלקסי E5 היא מעולה , מישהו יודע להגיד לי בהשוואה לגלקסי?
לצפיה ב-'אין הכרח להשתמש ב ITUNES '
אין הכרח להשתמש ב ITUNES
18/11/2017 | 17:57
6
יש אפליקציות אלטרנטיביות . אני משתמש ( IPAD +IPOD ) ב copy trans  .
מחברים עם כבל USB ,, גוררים שירים מהמחשב למכשיר , לוחצים UPDATE וזהו .
מה שכן - אם יש לך מערכת טובה ברכב תגלי שהאייפון מייצר איכות גבוהה מאד .מנסיו עם IPHONE , IPAD ו IPOD , המכשירים של אפל מייצרים אודיו באיכות שלא נתקלתי בה בהרבה מאד מכשירים אחרים ( אנדרואיד , BB , WINPHONE )

לצפיה ב-'ממ"ס אימפריה מכים שנית ?'
ממ"ס אימפריה מכים שנית ?
17/11/2017 | 17:19
6
48
כמו שדיווחתי לפני זמן מה היורשים של מיכאל גולן, אלקטרה בלעז,
הציעו לי תוכנית המשך לשלושה קווי 15GB במחיר של 24.90 ש"ח למשך שנתיים, בתחולה מ-15.12.2017,
ללא דמי מעבר, דמי סים, קנס קשקושים או קנס בלבולים.

נשמע אחלה, לא ? אז זהו שכנראה שזה טוב מדי.
לא מכיר את אלקטרה כחברה הכי אמינה בשוק, אז נכנסתי לבדוק.

כמו שתראו, אין זכר להצעה, אלא הפניה לתוכנית ה-99 ש"ח.

תכנות דפוק או נסיון לעוקץ ?

לצפיה ב-'האם הבטיחו לך שינוי ב 15.11 או ב 15.12?'
האם הבטיחו לך שינוי ב 15.11 או ב 15.12?
18/11/2017 | 08:31
4
7
לצפיה ב-'15 לדצמבר, אלא שלפי הרשום זה יעבור לתוכנית ה-99'
15 לדצמבר, אלא שלפי הרשום זה יעבור לתוכנית ה-99
18/11/2017 | 09:01
3
6
לצפיה ב-'זה בסה״כ אומר שהם עדיין לא הזינו את התכנית החדשה'
זה בסה״כ אומר שהם עדיין לא הזינו את התכנית החדשה
18/11/2017 | 09:11
2
4
לצפיה ב-'שבועיים אחרי ? פה חשדתי ! אמשיך לעקוב '
שבועיים אחרי ? פה חשדתי ! אמשיך לעקוב
18/11/2017 | 09:25
1
6
לצפיה ב-'מן הסתם במערכת של גולן טלקום הם לא יכלו להזין לפני 15.11'
מן הסתם במערכת של גולן טלקום הם לא יכלו להזין לפני 15.11
18/11/2017 | 09:44
5
לצפיה ב-'ראה משהו עליו דווחתי'
ראה משהו עליו דווחתי
18/11/2017 | 17:17
12
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
18/11/2017 | 14:43
20
היי! יש לי היום נקסוס 6 שאני מאד אוהבת רק שהוא צלל לפני כמה חודשים לאמבטיה ומאז הוא גווע לאט לאט. מתלבטת בין שיאומי מי מיקס 2 לבין גלקסי 8.... אשמח לתגובות!
תודה (:
לצפיה ב-'לשכן נגנב הטלפון'
לשכן נגנב הטלפון
18/11/2017 | 03:01
2
46
היי
לשכן שלי נגנב הטלפון והוא חושד במישהו מסויים, 
אשמח לשמוע אם קיימות דרכים להגיע לגנב הטלפון אם זה דרך אפליקציה או הפייסבוק או כל דרך אחרת?
חשוב לציין שלא מותקנת אף אפליקציה שכזאת על מכשיר הטלפון למציאת הטלפון, מה שיש זה פייסבוק ווואצאפ וחנות גוגל...
קיימת דרך אחרת למציאת הטלפון?
לצפיה ב-'שיפנה למשטרה שהטלפון נגנב'
שיפנה למשטרה שהטלפון נגנב
18/11/2017 | 10:49
1
25
יתכן שחברת הסלולרי תדע אם הוא מופעל לפי איכון סלולרי.

לצפיה ב-'קשה לי להאמין שהם יעשו משהו. חבל על הזמן והטרחה'
קשה לי להאמין שהם יעשו משהו. חבל על הזמן והטרחה
18/11/2017 | 14:23
18
כל הסיפורים שהיו בזמנו בחדשות על סיוע משטרתי למציאת מכשיר גנוב הם מקרים אנקדוטליים בלבד (ואני לא אתפלא אם זה שסייעו לו היה בעל קשרים/חברים/משפחה במשטרה).
לצפיה ב-'אכן זה המחיר הטוב ביותר שתמצא בקטגוריית ה- budget'
אכן זה המחיר הטוב ביותר שתמצא בקטגוריית ה- budget
18/11/2017 | 14:16
13
לצפיה ב-'אי אפשר לקבל שיחות בזמן שאני במרתף הטץאם יש פתרון'
אי אפשר לקבל שיחות בזמן שאני במרתף הטץאם יש פתרון
18/11/2017 | 13:51
8
לצפיה ב-'אין קליטה סלולרית במרתף'
אין קליטה סלולרית במרתף
18/11/2017 | 13:39
1
22
אין לי קליטה סלולרית סמרתף האם יש פתרון
לצפיה ב-'כלומר, אתה בבית - תשתמש ב- WIFI, ואם צריך...'
כלומר, אתה בבית - תשתמש ב- WIFI, ואם צריך...
18/11/2017 | 13:46
25
ואם צריך תתקין lan extender
לצפיה ב-'הנוט 4 שלי הלך....'
הנוט 4 שלי הלך....
17/11/2017 | 19:47
4
66
אפילו את העצות שקבלתי כאן בפורום אי אפשר לבצע, כי הטלפון מת...( הצלחתי לשחזר הגדרות יצרן, אבל זה רק החמיר...).

לחלופין, כרגע אני חושב על הסמסונג J5 פרו, יש לבן משפחה כזה, הביצועים שלו מספיקים לי. ( ואל תשוו לי אותו לנוט, כי היה לי אולי פראררי, אבל נסעתי איתו לאט.....).גם המחיר כרגע בהוזלה, ואפשר לרכוש אותו מהיבואן ב 999 ש"ח.

אבל, אני אוהב לשמוע דעות אחרות /נוספות...וללמוד מניסיונם של אחרים. וכן....לא אוהב את הסיניים למינם שמציפים כיום את השוק. מחפש מכשיר יציב.

לצפיה ב-'אם לא שברת אותו עם פטיש, לא סביר שאי אפשר להחיות את המכשיר'
אם לא שברת אותו עם פטיש, לא סביר שאי אפשר להחיות את המכשיר
18/11/2017 | 08:05
33
הוא לא שבור פיסית, נכון? אם כך אמור להכנס ל-fastboot. ומכאן הדרך ברורה. קראת היטב את כל המדריכים ויש לך את כל ה- utilties הנחוצים? דוגמה למשל:

לצפיה ב-'תן לו לנוח על משכבו בשלום, החזיק מעמד יפה'
תן לו לנוח על משכבו בשלום, החזיק מעמד יפה
18/11/2017 | 08:45
2
29
אני מאמינה שכן ניתן להציל, אבל זה לא משהו שכל אחד יכול, לא תמיד מצליח ומקס' תדחה את הקץ בעוד כמה חודשים.
אני הייתי הולכת על סמסונגים מסדרת הS (חמש/ שש ומעלה) רק ממה שאני רואה אצל חברים ומשפחה, הם היחידים ששורדים יפה.

לצפיה ב-'טוב, לא מוותר....'
טוב, לא מוותר....
18/11/2017 | 12:47
1
30
החשד שלי כרגע הוא על הסוללה.

וכשאני משחזר אחורה, מתי בדיוק התחילו הבעיות, זה התחיל מהחלפת מטען ומעבר לטעינה מהירה. המכשיר אומנם תומך באפשרות הזאת, אבל כנראה שהסוללה לא כל כך....ואני מקווה שהמכשיר עצמו לא נפגע מהמתח העודף. (בטעינה מהירה מתח הטעינה הוא כ 7 וולט).

תודה על העצות בל מקרה, אני אמשיך לעקוב, ואדווח בהתאם.
לצפיה ב-'תבדוק הגדרות'
תבדוק הגדרות
18/11/2017 | 12:58
24
כמו כאן
http://www.samsung.com/sa_en/support/skp/faq/10637...
בתנאי שאתה משתמש במטען וכבל מקוריים
לצפיה ב-'וואוי פי 10 פלוס'
וואוי פי 10 פלוס
18/11/2017 | 12:35
20
כשאני מקבל התראה מאפליקציה מסויימת, מלבד התראה קולית ורטט זה מתבטא על המסך באמצעות עיגול אדום עם ספרה על גבי האייקון של האפליקציה, עיגול שלא נעלם עד שאני פותח את האפליקציה ולוחץ על ההודעה החדשה. מישהו יודע איך לבטל את העיגול האדום הזה?
לצפיה ב-'xiaomi redmi 4x - רום גלואבלי יציב ?'
xiaomi redmi 4x - רום גלואבלי יציב ?
18/11/2017 | 06:43
1
24
האם על כל מכשיר xiaomi redmi 4x גם של יבואן לא רישמי ניתן להתקין רום גלואבלי יציב? והאם ניתן להתקין את השפה העברית?

במידה וכן איך עושים זאת?
איך אני יודע מה יציב?

תודה,

לצפיה ב-'כן, וכן.'
כן, וכן.
18/11/2017 | 08:29
21
מורידים תוכנה וקוראים היטב את ההנחיות, או כאן:

או כאן:

מודל ה- redmi 4x נקרא santoni בטבלאות ה- firmware
לצפיה ב-'המכשירים החדשים של נוקיה מבית HMD גלובל מגיעים לישראל.'
המכשירים החדשים של נוקיה מבית HMD גלובל מגיעים לישראל.
15/11/2017 | 10:24
3
57
הסמארטפונים של נוקיה מגיעים לישראל.
הקאמבק הושלם לפחות מבחינת ליין המכשירים, נוקיה חוזרת לישראל עם סדרה של 4 סמארטפונים בדרגים שונים, כולם מונעים על ידי מערכת ההפעלה אנדרואיד.

לצפיה ב-'יורוקום חיים בסרט...'
יורוקום חיים בסרט...
16/11/2017 | 10:00
2
79
נוקיה 3 ב699 שקל...?
נוקיה 5 ב999 שקל...?
נוקיה 6 ב1,199 שקל...?

מאיפה יורוקום שלפו את המחירים ההזויים הללו...?
אלו סתם שלושה מכשירים עם חומרה ותוכנה אקטואליות שנתיים אחורה...

חבל שלא הביאו נוקיה 7 הוא כבר מכשיר יותר נורמלי...

נוקיה 8 עושה רושם טוב המחיר 1,999 שקל גבולי...
לצפיה ב-'זה מיועד לקהל מבוגר שזוכר את השם בערגה'
זה מיועד לקהל מבוגר שזוכר את השם בערגה
16/11/2017 | 12:38
30
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 17:59
38
אייפון 8 , אייפון 8פלוס  ואייפון X
שלושה מכשירים עם חומרה עייפה ( לפי מקיאי המפרטים למיניהם ) 2/3 GB זכרון ,בלי מעבדי 6000 ליבות ובלי 14 מצלמות אחוריות של 750MP כל אחת . ובכל זאת .. מתומחרים בקצה העליון של שוק הסלולר ונמכרים כמו סופגניות טריות
כנראה שיש כלמיני מוזרים שלא חושבים כמוך ובכל זאת יודעים מה הם עושים
לצפיה ב-'אבל לא שולחים לישראל'
אבל לא שולחים לישראל
18/11/2017 | 13:30
2
לצפיה ב-'ידוע מתי יגיע OPO 5T לארץ?'
ידוע מתי יגיע OPO 5T לארץ?
17/11/2017 | 11:22
15
יש מכירה לארץ באתר OPPOMART 
לצפיה ב-'סמסונג s7 edge ואחריות'
סמסונג s7 edge ואחריות
16/11/2017 | 14:55
50
מעוניין לקנות מכשיר זה באילת. ישנו פער ניכר בין מחיר עם אחריות יבואן לבין אחריות יבואן מקביל. האם הפער מצדיק. ואם מדובר ביבואן מקביל האם יש רשת שהאחריות ניתנת ע"י חברה אמינה.
תודה לעונים
לצפיה ב-'תרכשו סמארטפונים יקרים ותלמדו לחיות עם הבעיות שלהם.'
תרכשו סמארטפונים יקרים ותלמדו לחיות עם הבעיות שלהם.
16/11/2017 | 10:47
69
מזמן לא קראתי פוסט הזוי שכזה.

התקלות באייפון X ובפיקסל 2 לא באגים אלא פיצ'רים.
שורת התקלות שמלוות את השקת מכשירי הדגל החדשים של אפל וגוגל יוצרת תחושה שהפעם זה באמת יותר מדי.
אך כל עוד הצרכנים ימשיכו לדרוש חידושים ופיתוחים משמעותיים מדי שנה הם פשוט יצטרכו ללמוד לחיות עם הבאגים.
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע למכשיר חדש לקרובת משפחה'
התייעצות בנוגע למכשיר חדש לקרובת משפחה
15/11/2017 | 12:17
6
71
כרגיל, מצטטי המפרטים למיניהם, תודה, אבל אין צורך. אפשר לעבור הלאה.

המכשיר הנוכחי - Meizu m2 שעשה את שלו.

1. גודל מסך של 5.5 גדול לה מידי, כך שהמחשבות הן על 5 ואולי 5.2.
2. יש רגישות למחיר, עד כ-1,000 ש"ח.
3. חשיבות למצלמה המספקת תיעוד לאותם רגעים קטנים של החיים.
4. שימושים צנועים. שיחות, הודעות, ניווט, WA, דוא"ל, עיון במסמכים, מעט מולטי-טסקינג (בקטנה כזה), מצלמה.
5. בעוד כ-7 חודשים משפחתה והיא יעשו רילוקיישן למשך 2-3 שנים לפחות. עדיין לא ידוע באופן סופי אם ארה"ב או הממלכה המאוחדת. רצוי שהמכשיר יתמוך גם ברשתות אמריקאיות.

דודה שלה מגיעה בעוד מספר ימים מארה"ב, אפשר להביא איתה מכשיר.
היו לי מחשבות על ה-Moto G 5th generation בעל מסך ה-5", אבל, אינני מכיר את טיב המצלמה.
גם ה-ההונור 8 אפשרות, אבל, נדמה שהוא חורג מהתקציב (אא"כ ל-z1george יש שפן כלשהו שפתאום המחיר יורד משמעותית...)

המלצות / רעיונות יתקבלו בזרועות פתוחות

תודה!
לצפיה ב-'קניתי לאחרונה בארה"ב סמסונג A3 2017 ב-$250 (איביי)'
קניתי לאחרונה בארה"ב סמסונג A3 2017 ב-$250 (איביי)
15/11/2017 | 14:35
54
כי רציתי קטן, מתחת ל-"5 (ולכן לא קניתי את המוטורולה G5+ אף שהביצועים שלו מעט יותר טובים והוא עלה פחות). הצג של A3 הוא "4.7 שבעיניי זה אפילו קצת גדול; אבל אם זה קטן לה מדי, אפשר לעלות ל-A5 שהוא כבר "5.2. אלה לא מכשירי דגל אבל לדעתי הם סבבה לגמרי ומספקים את המשתמש הצנוע (כמוני) במחיר צנוע.

המכשיר שקניתי פתוח לכל הסימים ולכל האזורים (לפחות כך הוצהר; אין לי דרך לבדוק בו נעילה אזורית כי בלאו הכי השתמשתי בו בארה"ב) והוא הגיע עם מטען לשקע בריטי (+מתאם לאמריקני). יש בו עברית מובנית (לא יודעת איך, אבל יש). אם הדודה מגיעה בעוד כמה ימים מארה"ב לא תהיה לה בעיה להשתמש בו עם סים מקומי ליתר ביטחון; אבל אם זה הכיוון כדאי להזמין כבר היום או מחר (מאיביי או מאמזון, אלה הזירות העיקריות) כדי שיספיק להגיע במשלוח מהיר.

מבחינת ביצועים בגדלים הקטנים הייתי קונה סוני אלמלא המחיר . המצלמה בסמסונג סבבה בעיניי מבחינת איכות התמונה, אבל המיקוד האוטומטי מעט איטי ולכן אם לא מוודאים שיש מיקוד לפעמים עלולות לצאת תמונות מטושטשות. זה בעיניי החיסרון המשמעותי היחיד במכשיר (את שאר הדברים האחרים שהפריעו לי פתרתי או הסתדרתי).
לצפיה ב-'מכשירי המיני של נוביה - Z11 או Z17. מצלמה טובה מאוד ביחס '
מכשירי המיני של נוביה - Z11 או Z17. מצלמה טובה מאוד ביחס
15/11/2017 | 14:37
3
45
למכשיר ביניים, ולא רעה בכלל בפני עצמה (היה לי את ה-Z9 מיני, ולפי הביקורות המצלמה שופרה בדורות הבאים).
אבל - המחיר גבולי, גם אם מזמינים מסין.
עוד אופציה - ZUK 2 של לנובו. פחות אפשרויות שליטה ידנית במצלמה מאשר בנוביה, אבל עדיין מצלמה בסדר גמור (שוב, לא ברמה של S7). מסך "5 עם מפרט די חזק - SD820, 4GB זכרון עבודה, 64GB אחסון (אין כרטיס הרחבה). בזמנו היה אפשר להשיג את הטלפון הזה בכ-180$ במבצעים, אבל בזמן האחרון אני רואה אותו בדרך כלל במחיר הרגיל, סביב 210$.
לגבי ה-G5 - ראיתי ביקורות טובות על המצלמה של גרסת הפלוס. השאלה אם לדגם הקטן יותר יש את אותה מצלמה.
לצפיה ב-'זה המכשיר?'
זה המכשיר?
16/11/2017 | 10:23
2
43

יש קצת בעיה איתו, יש לו לוליפופ ואין לו מרשמלו.
לצפיה ב-'עדיף מרשמלו שמוציא תמונות טובות מנוגט שמוציא תמונות שמן'
עדיף מרשמלו שמוציא תמונות טובות מנוגט שמוציא תמונות שמן
16/11/2017 | 13:15
16
לצפיה ב-'לא ראיתי דרישה למרשמלו בשאלה...'
לא ראיתי דרישה למרשמלו בשאלה...
16/11/2017 | 13:47
9
לצפיה ב-'ההונור 8 בעלי-אקספרס ב-950 ש"ח, אם לא נתפס במכס.'
ההונור 8 בעלי-אקספרס ב-950 ש"ח, אם לא נתפס במכס.
15/11/2017 | 17:40
26
לצפיה ב-'OP5T - כמה זה יוצא אם ממירים את זה לדולרים...???'
OP5T - כמה זה יוצא אם ממירים את זה לדולרים...???
15/11/2017 | 10:46
7
76
לצפיה ב-'$999,999,999 ליחידה.'
$999,999,999 ליחידה.
15/11/2017 | 12:19
37
1. מה זה משנה.
2. אתה באמת מצפה שמישהו יכנס לקישור?
3. חפש לבד בגוגל, אפשר אפילו להסתייע במחשבון המובנה שלו, למשל נסה לכתוב 100 CHF in USD ותראה מה יקרה.
לצפיה ב-'תשאל את גוגל'
תשאל את גוגל
15/11/2017 | 13:02
35
לצפיה ב-'המרות מט"ח אני בודקת ב-XE'
המרות מט"ח אני בודקת ב-XE
15/11/2017 | 13:55
1
21
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
15/11/2017 | 17:29
13
לצפיה ב-'תשובה.'
תשובה.
16/11/2017 | 09:40
2
57
לפי האתר הזה.

אלו המחירים של ONE PLUS 5T בהודו:

דגם 128/8 = 567$.
דגם 64/4 = 488$.

לצפיה ב-'עוד פעם ההתפרצה הפיצול אישיות...?'
עוד פעם ההתפרצה הפיצול אישיות...?
16/11/2017 | 09:50
1
20
לצפיה ב-'הנה זה מתחיל שוב.'
הנה זה מתחיל שוב.
16/11/2017 | 10:05
42
חלומות נעימים.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה