לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3717737,177 עוקבים אודות עסקים

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'תקלה AirPods Pro'
תקלה AirPods Pro
20/01/2020 | 10:38
3
משתמשי AirPods Pro מתלוננים על תקלה
לקוחות שקנו את האוזניות האלחוטיות החדשות של אפל מספרים כי סינון הרעשים הפך לפחות יעיל בשבועות האחרונים
הסיבה: עדכון קושחה שאפל שחררה

לצפיה ב-'זאת טעינה מהירה :)'
זאת טעינה מהירה :)
17/01/2020 | 11:32
17
74
המטען שהגיע עם ה-k20 pro premium

סוללה של 4000 ומטען שטוען בשעה את כל הסוללה
לצפיה ב-'יתכן וזה מהיר ,ברם'
יתכן וזה מהיר ,ברם
17/01/2020 | 15:50
6
45
טעינה מהירה עושה שמות לסוללה.

לצפיה ב-'עושה רק טוב , אין שום מידע אמין '
עושה רק טוב , אין שום מידע אמין
17/01/2020 | 17:49
5
50
או אמיתי שסותר את המידע מהצד השני .
לצפיה ב-'דווקא יש לא מעט חומר בנושא'
דווקא יש לא מעט חומר בנושא
19/01/2020 | 00:09
4
19
נתקלתי בו מכיוון של סוללות למכוניות, אבל לא רואה סיבה שיהיה הבדל. טעינה מהירה מאיצה יצירה של "מחטי" ליתיום על האנודה, וזה מקצר את חיי הסוללה.
השאלה היא כמה זה משמעותי. האם קיצור חיי הסוללה מאלף טעינות לשמונה מאות (סתם מספרים) משנה למישהו, כשמילא בדרך כלל מחזיקים טלפונים פחות משלוש שנים.
לצפיה ב-'לא מבין וגם לא מתיימר להבין בנושא'
לא מבין וגם לא מתיימר להבין בנושא
19/01/2020 | 06:36
3
18
מטעין עם מטען מהיר כבר שנים את האייפון , לא יכול להגיד לחיוב או לשלילה את ההשפעה
לצפיה ב-'הוא שאמרתי - יש השפעה, השאלה כמה היא אקוטית'
הוא שאמרתי - יש השפעה, השאלה כמה היא אקוטית
19/01/2020 | 13:34
2
13
אגב, כמה מהירה הטעינה באייפון? ממה שאני זוכר, חברים תמיד היו מתלוננים שזה לא מהיר כמו באנדרואידים, אבל לא התעמקתי.
לצפיה ב-'מהיר מאוד , אני מטעין כבר שנים עם '
מהיר מאוד , אני מטעין כבר שנים עם
19/01/2020 | 15:00
1
15
מטענים מהירים ( בהתחלה של אייד ואחרי זה qc 2/3 , טוען מהר
לצפיה ב-'אפל אשכרה עשו משהו שתואם לתקנים הרגילים (QC)? '
אפל אשכרה עשו משהו שתואם לתקנים הרגילים (QC)?
19/01/2020 | 15:15
13
רגע... זה לא פטנט של קוואלקום? באייפון יש שבבים ייחודיים, לא?
לצפיה ב-'כ 16W לפי המידע שנתת. אלא אם כן המתח משתנה...'
כ 16W לפי המידע שנתת. אלא אם כן המתח משתנה...
18/01/2020 | 12:02
9
13
לצפיה ב-'לא ממש מבין בזה'
לא ממש מבין בזה
18/01/2020 | 15:57
21
לצפיה ב-'למה זה משנה אם המתח משתנה? '
למה זה משנה אם המתח משתנה?
19/01/2020 | 00:06
7
17
נפח הסוללה הוא אכן כ-16 וואט שעה, ולכן אם היא נטענת בשעה, המשמעות היא שהמטען הוא בהספק 16 וואט, ולא משנה באיזה שילוב של מתח וזרם זה מתקבל.
אבל צריך לשים לב שזה הספק ממוצע (בדרך כלל בהתחלה הטעינה מהירה יותר ומאיטה לקראת הסוף), והספק שהתקבל בסוללה, אחרי אובדנים (אלו שגורמים למכשיר להתחמם בטעינה). כך שקרוב לוודאי שההספק המרבי של המטען גבוה בהרבה מ-16 וואט. מהמר על משהו באזור ה-24 וואט.
לצפיה ב-'הימור קרוב. המטען עצמו 27W (אגב יש כבר מכשירים עם מטען 50W).'
הימור קרוב. המטען עצמו 27W (אגב יש כבר מכשירים עם מטען 50W).
19/01/2020 | 08:38
7
לצפיה ב-'הסקתי מצילום מסך...'
הסקתי מצילום מסך...
19/01/2020 | 10:24
5
21
ראיתי שהמתח סביב 4.2V
המטענים הטלפוניים היום יודעים להוציא (נדמה לי) 3 רמות מתח, כל אחד ברמת זרם שונה.
ההתחלה באמת מהירה (כדי לתת מכסימום טעינה בפרק זמן הקצר ביותר) ומתמתנת לקראת ההמשך.
יש לי רקע מקצועי של הרבה שנים בטעינת סוללות.
בעיקרון, כמות טעינות גדולה, בזרם גבוה- מקצרת את "חיי" הסוללה. אבל כאן הכוונה לתת למשתמש BOOST של טעינה חזקה מאוד כדי לאפשר שימוש מידי במכשיר.
המתכננים עושים הכל ופחות איכפת להם מאורך חיי סוללה.
אותו דבר מתקיים ברכבים חשמליים עם SUPERCHARGER.
לצפיה ב-'מסכים עם מה שאתה אומר, אלא שעדיין הספק המטען לא קשור למתח'
מסכים עם מה שאתה אומר, אלא שעדיין הספק המטען לא קשור למתח
19/01/2020 | 13:24
4
16
ואם הוא משתנה או לא.
הוא יכול לתת (תאורטית) 4 אמפר ב-5V או 2 אמפר ב-10V - ההספק זהה.
ולמיטב ידיעתי כל המטענים המהירים עובדים במתח גבוה יותר מ-5V חלק מהזמן, כמו שאמרת.
לצפיה ב-'ככלל'
ככלל
20/01/2020 | 08:12
3
6
טעינה מהירה זו כניעה של יצרני הסלולר לדרישות המשתמשים.
אף אחד לא שאל את הסוללה  אם זה טוב לה.
אני מיושן ואותי לימדו שטעינה עד 10% מקיבול הטעינה (10 שעות טעינה ) זה בסדר.
מעבר לכך ,טעינה מעבר ל 80% קיבולת או פריקה מתחת ל 20% קיבולת לא בריא לשום סוללה נטענת.

לצפיה ב-'הדרישות והצרכים השתנו - זו לא כניעה'
הדרישות והצרכים השתנו - זו לא כניעה
20/01/2020 | 08:52
2
11
היום, בניגוד לעבר, צריכת ה-DATA עלתה במאות אחוזים + מסכים דולקים הרבה יותר זמן (צפייה בווידאו, ווטסאפ וניווט). כל זה דורש אנרגיה מהסוללה.

יכולת הטעינה המהירה היא רק תוצר לוואי של דרישות המכשיר המתקדמות. במצב ניווט, כאשר המסך על בהירות כמעט מקסימלית (כי ביום קיץ ישראלי בצהריים חייבים) + GPS עובד קבוע + BT מחובר קבוע ועוד שלל דברים שרצים ברקע, דרישות האנרגיה של המכשיר מהסוללה עולות ולא מין הנמנע שהמטען יוכל לספק את הדרישות הגבוהות + במקביל עליו גם למלא את הסוללה. מטען בהספק נמוך כמו שהיה נהוג פעם, לא יעמוד בעומס והסוללה תתרוקן תוך כדי שימוש אפילו שהמטען מחובר.

לכן, מטען חזק + סוללה שמסוגלת להכיל את מהירות אגירת האנרגיה הזו, מביאה ל"תוצר לוואי" של מהירות טעינה מהירה מאוד במצב מנוחה, כאשר המכשיר נח ולא דורש אנרגיה רבה מהסוללה ולפי כך כמעט כל הספק המטען מתורגם לטעינה.
לצפיה ב-'טכנית'
טכנית
20/01/2020 | 09:34
1
4
זה לא בריא לסוללה ,גם שמדובר ב  Li-Po , הכל זה הליך כימי וטעינה מהירה גורמת לחימום וקיצור חיי הסוללה. ואת זה דרישות המערכת לא ישנו.
בכתבה שפורסמה החודש דובר על רכב חשמלי שהשיג שיא ק"מ לאורך שנים .
והבעלים ככלל אצבע סיפר שמעולם לא טען מעבר ל 80% ולא חיכה לריקון מתחת ל 20% .מה שטוב למכונית חשמלית ,טוב לטלפונים סלולריים.
אולי בעתיד יצליחו לרתום את תאי הדלק (תאי מימן ) ואז כולם ילכו עם מיכל מימן בכיס

לצפיה ב-'אם כוונתך לסוללה של טסלה'
אם כוונתך לסוללה של טסלה
20/01/2020 | 10:30
2
אז דע לך שזה כלל לא אותו דבר. אומנם מבנה הסוללות דומה אך הניהול שונה לחלוטין. המערכת שם דואגת תמידית לשמור את הסוללה במתח/זרם ובטמפ' אידיאלית (כמה שניתן) ע"י קירור/חימום אקטיבי של תאי הסוללה והורדת יכולת ביצועים אוטומטית כאשר הסוללה מגיעה לקצוות שלה. מה שבסלולארי כלל אין.

אבל מסכים איתך שעדיף לא להגיע לקצוות הסוללה (אחוזי סוללה בין 40-80 תאורטית הם אידיאליים).

לצפיה ב-'פלאפון Pmobile Ginimobile ושות''
פלאפון Pmobile Ginimobile ושות'
18/01/2020 | 22:46
4
45
שלום חברים,

רוצה לעבור לאחת החברות שעל תשתית פלאפון (הכיוון חברות הבת) האם כולן משתמשות בטכנולוגיה 4x4 MIMO ללא הגבלות מיוחדות על מהירות האינטרנט?

קראתי בהסכם ההתחברות של פלאפון וחברות הבת שמספרים המתחילים בכוכבית לא כלולים בחבילה של "הכל כלול", האם באמת זה המצב (שאלה למי שמחובר דרכן, פשוט נראה לי הזוי)?
לצפיה ב-'פלאפון ופרטנר רק טוענים שהם תומכים בMIMO 4X4 '
פלאפון ופרטנר רק טוענים שהם תומכים בMIMO 4X4
19/01/2020 | 09:18
3
44
במציאות מדובר בקישקוש מוחלט

לצפיה ב-'יכול להיות זה באמת המצב, אבל... '
יכול להיות זה באמת המצב, אבל...
19/01/2020 | 14:26
2
28
עדיין כפי הנראה פלאפון מספקת את האינטרנט הכי מהיר כרגע (לפי תגובות משתמשים). 
לצפיה ב-'*שזה'
*שזה
19/01/2020 | 22:22
2
לצפיה ב-'או כן או לא '
או כן או לא
20/01/2020 | 10:06
8
ג"כ מהירות הגלישה באינטרנט הסלולרי בישראל לא משהו

לצפיה ב-'פריסת אנטנות דור 3 - האם היא יורדת בהדרגה?'
פריסת אנטנות דור 3 - האם היא יורדת בהדרגה?
20/01/2020 | 06:58
2
16
כלומר, אתרי שידור חדשים שנבנים או מתחדשים, האם כבר אנטנות דור 3 לא כלולות בהם, או שעדיין הקליטה של דור 3 ו-4 שווים?

(הכוונה לקליטה לצורך ביצוע שיחות/SMS מבלי להתחשב במהירות תעבורת ה-DATA).

אם מישהו יודע או יכול לכוון לאתר שמפרט על כך ומעודכן לחודש חודשיים האחרונים, אשמח.
לצפיה ב-'המפעילות מפרקות אנטנות דור 2'
המפעילות מפרקות אנטנות דור 2
20/01/2020 | 09:55
1
12
כדאי לקרוא גם את הטוקבקים
לצפיה ב-'לא מצאתי שם משהו רלוונטי לשאלה שלי.'
לא מצאתי שם משהו רלוונטי לשאלה שלי.
20/01/2020 | 10:19
1
לצפיה ב-'סמסונג a51 או a70?'
סמסונג a51 או a70?
19/01/2020 | 21:12
1
12
שלום
האם תוכלו להמליץ לי מה עדיף מה טוב יותר מבין שני מכשירים אלו?
תודה
לצפיה ב-'A70 '
A70
20/01/2020 | 09:33
8

סמסונג A70:
מעבד 675 עם ביצועים מצוינים
זיכרון 128/6 + סלוט להרחבת זיכרון
מסך 6.7 +OLED FHD
4 מצלמות 3+1
צילום וידיאו 4K
סנסור טביעת אצבעות מתחת למסך באיכות בינונית
רמקול וספיקר חזקים
סוללה 4,500 MAH
הטענה מהירה 25W
NFC
בלוטות' 5.0
שקע 3.5 מ"מ לאוזניות
מחיר:
אריזה פתוחה ללא מטען ואוזניות מקוריים
מקבלים מטען חלופי 10W
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1023942

מכשיר יבואן רשמי סמסונג-מובייל
אריזה סגורה עם מטען 25W ואוזניות מקוריים
https://www.dynamica.co.il/items/2288046-%d7%98%d7...

סמסונג A51:
מעבד 9611 עם ביצועים טובים מאוד
זיכרון 128/6 + סלוט להרחבת זיכרון
מסך 6.5 +OLED FHD
5 מצלמות 4+1
צילום וידיאו 4K
סנסור טביעת אצבעות מתחת למסך באיכות בינונית
רמקול וספיקר בעוצמה בינונית (לא חזקה)
סוללה 4,000 MAH
הטענה מהירה 15W
בלוטות' 5.0
שקע 3.5 מ"מ לאוזניות
מחיר:
אריזה פתוחה ללא מטען 15W ואוזניות מקוריים
מקבלים מטען חלופי 10W

מכשיר יבואן רשמי סאני
אריזה סגורה עם מטען 15W ואוזניות אלחוטיות Baseus מקוריים

Speed Test
A70 & A51
לצפיה ב-'מי שעבר ל WE4G, דולק לכם סימן 4G+? '
מי שעבר ל WE4G, דולק לכם סימן 4G+?
20/01/2020 | 08:31
6
עם פלוס.
יש בכלל הבדל משמעותי בין 4G לבין 4G+?
תודה.
לצפיה ב-'יהיה נחמד תקן אחיד. אבל דווקא ה-Lightning מוצלח ואמין.'
יהיה נחמד תקן אחיד. אבל דווקא ה-Lightning מוצלח ואמין.
19/01/2020 | 18:40
22
הוא קיים בערך 7 שנים? ועדיין לא נתקלתי במישהו עם בעיות בשקע או במגעים.

מה שאי אפשר לחלוטין להגיד על חיבור Micro-USB שהאמינות שלו לא משהו בכלל (בלשון המעטה).

לצפיה ב-'מצלמה במחשב'
מצלמה במחשב
19/01/2020 | 13:18
26
מה יכולה להיותהסיבה שפתאום המצלמה במחשב לא עובדת שיחת וידאו בhangout כשלפני דקה היא עבדה
לצפיה ב-'מכשיר ישן - שאלה '
מכשיר ישן - שאלה
17/01/2020 | 22:24
6
62
יש לי בבית מכשיר סלולרי ישן גלקסי S3 
במשך הזמן הוא פשוט התקלקל והשארתי אותו במגירה. אין לי מושג איפה המטען שלו וכיום הוא כבר לא נדלק.

השאלה שלי, אם אני אזרוק אותו לפח מישהו יוכל להפעיל אותו בעזרת מטען מתאים או להגיע איכשהו לראות הודעות או תמונות (לא נראה לי שיש בו כרטיס סים כי כבר יש לי מכשיר חדש עם אותו מספר טלפון).
יש סכנה כלשהי שיגיע לידיים מיומנות שיוכלו לראות מידע אישי כמו הודעות sms או ווצאפ וכו' או שאין לי סיבה לדאגה?

תודה מראש על כל תשובה
לצפיה ב-'אם יש לך עליו חומר רגיש / אישי'
אם יש לך עליו חומר רגיש / אישי
18/01/2020 | 04:00
51
ואם אתה בכל מקרה מתכוון לזרוק אותו לפח (כלומר שלא יעשה  בו שימוש חוזר בכל מקרה), אז פשוט לפני שאתה זורק אותו, פרק אותו לגורמים כך שבוודאות אף אחד לא יוכל להשתמש בו.

רק הערה: במקום לזרוק לפח, ברר היכן נמצא מתקן מיחזור של פסולת אלקטרונית בסביבתך וזרוק אותו (או מה שנשאר ממנו) לשם ולא לפח רגיל.
לצפיה ב-'כל מטען שמתחבר אליו כבל עם חיבור מיני USB יטעין אותו'
כל מטען שמתחבר אליו כבל עם חיבור מיני USB יטעין אותו
18/01/2020 | 20:15
4
33
השאלה היא כמובן האם הבטריה שלו מתה או שיש לו בעיה אלקטרונית שבגללה הוא לא נדלק ..
אם זה רק הבטריה אז אפשר עוד להוציא ממנו את המידע אבל אם זה בעיה אלק' שבגללה הוא לא נדלק אז לא נראה לי שיש מקום לדאגה ..
לצפיה ב-'הכל שאלה של נחישות '
הכל שאלה של נחישות
19/01/2020 | 00:01
1
26
גם אם מת, נגיד, בקר הטעינה או מתאם המסך, מה שמבחינת המשתמש הרגיל אומר שהמכשיר מקולקל (בעיה אלקטרונית כהגדרתך), עדיין יהיה אפשר לשלוף מידע מהזיכרון.
ידרוש ציוד, חלקים וידע שאין לאדם הממוצע, אבל אפשרי.
לצפיה ב-'ברור .. ולכן רשמתי שכנראה שאין מקום לדאגה ..'
ברור .. ולכן רשמתי שכנראה שאין מקום לדאגה ..
19/01/2020 | 11:58
18
אישית אני חושב שמסירה למיחזורית של אלקטרוניקה יכולה להיות פיתרון טוב לפרנואידים שכאלו כי שם בטוח יפרקו את המכשיר לחלקים בכל מצב מבלי לבדוק אם תקין או לא
לצפיה ב-'כמובן מיקרו USB ולא מיני.'
כמובן מיקרו USB ולא מיני.
19/01/2020 | 08:39
1
8
לצפיה ב-'צודרעק .. אני התבלבלתי בשמות '
צודרעק .. אני התבלבלתי בשמות
19/01/2020 | 11:53
8
לצפיה ב-'שאלה בקשר לאפליקצייה באייפון'
שאלה בקשר לאפליקצייה באייפון
19/01/2020 | 10:00
2
20
שלום
האם יש אפליקציית הקלטת שיחות באייפון ?
תודה
לצפיה ב-'לא ניתן להקליט אלא דרך אפליקציה ליצונית שמאזינה לש'
לא ניתן להקליט אלא דרך אפליקציה ליצונית שמאזינה לש
19/01/2020 | 11:28
14
לשיחות ומקליטה אותן , סוג של שיחת ועידה
לצפיה ב-'שאלה לגבי יצור ואחריות למכשיר'
שאלה לגבי יצור ואחריות למכשיר
19/01/2020 | 10:11
3
24
שלום
ראיתי באתר אייפון 11 128 ג׳יגה במחיר טוב
השאלה רשום ארץ יצור יפן
ואחריות ע״י אפל
סליחה שאני לא מבין אבל האם זה אחריות של יבואן רשמי אפל? והאם ארץ יצור יפן זה כל האייפונים והאם זה בסדר?
תודה
לצפיה ב-'אחריות יבואן רשמי של אפל בישראל'
אחריות יבואן רשמי של אפל בישראל
19/01/2020 | 10:35
28
1) איי דיגיטל
2) איי סטור
3) C DATA
4) מעבדות DCS
לצפיה ב-'בדגם היפני יש פיצר שלא מאפשר לצלם '
בדגם היפני יש פיצר שלא מאפשר לצלם
19/01/2020 | 11:26
1
18
ללא רעש מהמצלמה
לצפיה ב-'וואלה? למה? תקינה יפנית כלשהי? '
וואלה? למה? תקינה יפנית כלשהי?
19/01/2020 | 13:35
1
לצפיה ב-'אנשים לא לומדים לקח -- קומבינה חדשה מבית איי-דיגיטל'
אנשים לא לומדים לקח -- קומבינה חדשה מבית איי-דיגיטל
16/01/2020 | 10:37
3
71
איי-דיגיטל החלו לשווק ביטוח למכשירי אייפון
התשלום נע בין 540 שקל ל480 שקל לשנה
אין השתתפות עצמית, למעט החלפת מסך פעמיים בשנה בתשלום

אנשים כנראה שוכחים שעל כל תקלה שתדווח תמיד יהיה לאיי-דיגיטל את התשובה הידועה מראש
"המכשיר מכיל קורוזיה"
לצפיה ב-'ביטוח זו לא אחריות. אלו שני דברים שונים'
ביטוח זו לא אחריות. אלו שני דברים שונים
16/01/2020 | 19:58
2
49
אחריות, למשל, לא מכסה שבר - ביטוח כן.
לצפיה ב-'השירות גרוע אצל איידיגיטל ---- גם ביטוח ואחריות לא יעזרו'
השירות גרוע אצל איידיגיטל ---- גם ביטוח ואחריות לא יעזרו
19/01/2020 | 08:43
1
29
לקוח כלשהו רק רצה להחליף סוללה "בתשלום" כאשר המכשיר עובד
ברגע שהמעבדות של איידיגיטל נגעו במכשיר הוא הפסיק לעבוד
והם ישר טענו שיש למכשיר קורוזיה
(יעני קיבלו מכשיר ש"עובד" עם בעיית סוללה, והחזירו אותו ללקוח כמכשיר "מת")

הלקוח לא ויתר 
הוא תבע את איידיגיטל בבית משפט וניצח אותם
לצפיה ב-'וואוו! ללא ספק, מקרה אחד הוא הדרך להסיק מסקנות על הכלל!'
וואוו! ללא ספק, מקרה אחד הוא הדרך להסיק מסקנות על הכלל!
19/01/2020 | 13:31
5
מבלי להביע דעה על השירות באיידיגיטל, שאני לא מכיר - כמה לקוחות החליפו סוללה במעבדות איידיגיטל בשנה האחרונה? מה אחוז המקרים שבהם נגרם נזק למכשיר? איך זה עומד בהשוואה למעבדות תיקונים אחרות?
אם אין לך את התשובות לשתי השאלות האחרונות, לפחות, אז אין לך שום יכולת להסיק מסקנות לגבי איכות השירות. אפשר, מקסימום, לגבש דעה על הנכונות שלהם לקחת אחריות על תקלות.
לצפיה ב-'האם משהו יודע אם ישנה הקלטת שיחות ב Xiaomi mi9t ?'
האם משהו יודע אם ישנה הקלטת שיחות ב Xiaomi mi9t ?
17/01/2020 | 07:14
12
29
או אפ ניתן להתקין אפליקציה שתעבוד    כמו ACR?
תודה
לצפיה ב-'בחלק מהמכשירים ACR יכולה לעבוד, העסק די אקראי'
בחלק מהמכשירים ACR יכולה לעבוד, העסק די אקראי
17/01/2020 | 10:28
2
32
בכלל, גוגל רואה את הבלגן שנוצר מאז הורידה את הפיצ'ר של הקלטת שיחות באנדרואיד 9 כשהורידה את הפיצ'ר ממערכת ההפעלה ומנעה את האפשרות להשתמש באפליקציות צד שלישי.

יש דיבורים על זה שגוגל בוחנת שילוב של הקלטת שיחות בדלת הקדמית, דרך החייגן שלה.
לצפיה ב-'האם יש אפשרות להתקין חייגן שאינו של גוגל ובכך לפתור את הבעיה'
האם יש אפשרות להתקין חייגן שאינו של גוגל ובכך לפתור את הבעיה
17/01/2020 | 22:25
1
23
ללא קשר לדגם המכשיר ?

הערה:
עכשיו הבנתי שיתכן שבפעמים ששוחחתי באמצעות האוזניות יתכן ולא כל השיחה הוקלטה(מעצבן).
REDMI NOTE 7 .

לצפיה ב-'לא ! צריך ש-4 תנאים יקרו ביחד, אם אחד לא קורה העסק נופל'
לא ! צריך ש-4 תנאים יקרו ביחד, אם אחד לא קורה העסק נופל
18/01/2020 | 09:35
18
הסיפור הוא שלא בכל מדינה/אזור יש את אותם חוקים בנושא (מתי מותר להקליט, את מי מותר להקליט,חובת הודעה).

1. גרסת אנדרואיד תומכת - אנדרואיד 9-10 כרגע לא תומכות
2. רום תומך - פה זה טריקי, כי חלק מהיצרנים הכניסו גרסה שלהם שעוקפת את סעיף 1,
חלק ניסו לשווק מכשירים לפי אזורים, חלק איפשרו בחלק ממכשיריהן ובאחרים לא, וחלק (כמו סמסונג ושיאומי) עשו את כל האפשריות ביחד.
3. רוט - לצורך התקנת תוכנת חיצונית (כמו ACR) שגם תעבוד נדרש "פריצת המכשיר"
4. אפליקציה מתאימה.

אם אכן גוגל תשלב בחייגן שלה את האפשרות זה יכול להיות הפתרון הנכון,
אבל לא ברור איך יהיה אפשר ליישם את הוראות החוקים השונים בין המדינות (שיחה בינ"ל,תיירים וכו').

לצפיה ב-'יש הקלטה ברום הסיני , ברום האירופאי יש הקלטה אב'
יש הקלטה ברום הסיני , ברום האירופאי יש הקלטה אב
17/01/2020 | 11:28
8
36
אבל רק שהספיקר פועל , לדעתי עם יש רוו ניתן להקליט גם ללא הספיקר , לא ניסיתי
לצפיה ב-'לא ברור לי. אם זה Global version שמזמינים מחו"ל או '
לא ברור לי. אם זה Global version שמזמינים מחו"ל או
18/01/2020 | 06:07
7
25
גרסה שנמכרת בארץ יש הקלטה או אין? תודה
לצפיה ב-'יש הקלטה אבל רק שהספיקר פועל'
יש הקלטה אבל רק שהספיקר פועל
18/01/2020 | 15:53
6
8
לצפיה ב-'שזה מילים אחרות ל"רק מקליט את המיקרופון"?'
שזה מילים אחרות ל"רק מקליט את המיקרופון"?
18/01/2020 | 17:11
5
6
לצפיה ב-'זאת המגבלה ברום הגלובלי , בסיני '
זאת המגבלה ברום הגלובלי , בסיני
19/01/2020 | 06:40
4
16
מקליט ללא ספיקר
לצפיה ב-'הכוונה שלך מקליט רק את הצד שלי או את השיחה כולה? תודה'
הכוונה שלך מקליט רק את הצד שלי או את השיחה כולה? תודה
19/01/2020 | 07:15
3
9
לצפיה ב-'סדר '
סדר
19/01/2020 | 08:35
2
14
מכשיר גרסה גלובאלית - בשיחה רגילה (מכשיר צמוד לאוזן) מקליט רק אותך בשיחה. אם תשימי את המכשיר על ספיקר, הוא יקליט אותך וגם את מה שמושמע בספיקר (כלומר את הצד השני שאת שומעת אותו דרך הספיקר). אם כי לדעתי גם במצב כזה, ההקלטה של הצד השני, דרך הספיקר לא תהיה באותה עוצמה כמו שישמעו אותך בהקלטה.

מכשיר גרסה סינית - יקליט אותך ואת הצד השני בשיחה בעוצמה שווה (ללא צורך לשים את המכשיר על ספיקר).

נסי לבדוק פיזית לפני הקניה את הדגם שאת מעוניינת בו (חנות או חברים/מכרים לעבודה) ולראות שזה באמת עונה לצפיות שלך ורק אז להזמין את אותו דגם ספציפי בדיוק.
עוד נקודה שחשוב לזכור - גם אם כרגע, המכשיר שתקני יקליט ללא בעיות, זה לא אומר שבעוד מספר שבועות/חודשים לא ייצא עדכון גרסה שיבטל או יגביל את הפונקציה הזו. חשוב לדעת.

לצפיה ב-'תודה. עכשיו הכל ברור. האם הבעיה רק בשאיומי?'
תודה. עכשיו הכל ברור. האם הבעיה רק בשאיומי?
19/01/2020 | 09:52
1
3
לצפיה ב-'זה משתנה ממכשיר למכשיר ומגרסה לגרסה. לכן לבדוק ספציפית.'
זה משתנה ממכשיר למכשיר ומגרסה לגרסה. לכן לבדוק ספציפית.
19/01/2020 | 10:59
2
לצפיה ב-'גאלקסי S10 או A51'
גאלקסי S10 או A51
18/01/2020 | 20:25
2
17
יצא לא מזמן גלאקסי A51 ורציתי לשמוע מאנשים שמבינים האם הוא טלפון טוב ששוה לקנות כי המחיר שלו נמוך משמעותית לעומת הגלאקסי S10 . מה אתם ממליצים לקנות את ה S10 או A51 אם לא מסתכלים על המחיר?
כי אני קונה טלפון פעם ב 8 שנים אולי אז אני מעדיף לקנות אחד טוב שישאר לזמן רב, ואת ה A51 אני כלל לא מכיר ואשמח לשמוע עליו
אז ההתלבטות שלי היא בין שניהם אשמח לעזרה.
לצפיה ב-'סדרה A של סמסונג לא ברת השוואה לסדרה S'
סדרה A של סמסונג לא ברת השוואה לסדרה S
18/01/2020 | 20:35
22
סדרה A של סמסונג היא סדרת מכשירי הביניים, יותר טובה רק מסדרת ה-J,
עושה פוזה של מכשירי דגל עם תג מחיר מופקע לחלוטין.
סדרה S היא סדרת מכשירי הדגל של סמסונג (יש שיאמרו שגם היא לא מציאה).
לצפיה ב-'המפרט המלא של ה-S20 כבר דלף לרשת'
המפרט המלא של ה-S20 כבר דלף לרשת
18/01/2020 | 21:32
26
מציע להמתין עם הקניה.
לפי הפירסומים ברשת המפרט מרשים מאוד ואם אתה קונה מכשיר למספר שנים רב, עדיף מכשיר בעל מפרט כמה שיותר חזק.

לצפיה ב-'מחפש אייפון 11'
מחפש אייפון 11
18/01/2020 | 21:18
2
20
שלום
איפה ניתן לקנות אייפון 11 128 ג׳יגה הכי זול יבואן רשמי חדש?
תודה
לצפיה ב-'Ksp או אייבורי'
Ksp או אייבורי
19/01/2020 | 06:38
3
לצפיה ב-'באילת. המחיר הזול ביותר בהשוואה לאותה רשת חנויות במקום אחר.'
באילת. המחיר הזול ביותר בהשוואה לאותה רשת חנויות במקום אחר.
19/01/2020 | 08:50
3
לצפיה ב-'מישהו נתקל בכשלון בניוד של פריפייד?'
מישהו נתקל בכשלון בניוד של פריפייד?
15/01/2020 | 21:04
3
51
משרד התקשורת הוציא בחודש נובמבר חוזר לכל חברות הסלולר
שימנע את השיטה שבה לקראת סוף חודש הם מניידים באופן פיקטיבי מאות מנויי פריפייד של חברה מתחרה אליהם, וכך באופן פקטיבי בדוחות הם מציגים כאילו היתה לכיוון החברה ניוד חיובי.
אז משרד התקשורת קבע שחברה תוכל לא לאשר ניוד שכזה אם מסתבר שהמספר המנויד הוא פריפייד שלא הוטען ב-30 ש"ח לפחות בשלושה חודשים אחרונים.

אז השאלה אם מישהו ניסה לנייד בימים האחרונים או בתקופה האחרונה מנוי פריפייד שכזה, שלא הוטען תקופה ארוכה ונתקל בקשיים?

אני שואל אני כי אני רוצה לנייד מנוי פריפייד ישן שיש לי בבית לקו רגיל
ולא רוצה להזמין ולשלם על סים ואז לגלות בתהליך הניוד שהוא נכשל.

תודה
לצפיה ב-'למה לא לעשות קו חדש וזהו? '
למה לא לעשות קו חדש וזהו?
16/01/2020 | 08:53
27
אתה אומר שזה קו ישן, משמע לא בשימוש.. אז אין משמעות למספר בכל מקרה.
לצפיה ב-'הנה ההחלטה של משרד התקשורת...'
הנה ההחלטה של משרד התקשורת...
16/01/2020 | 10:06
1
40
לצפיה ב-'דווקא הצלחתי בסוף לנייד, למרות ההחלטה'
דווקא הצלחתי בסוף לנייד, למרות ההחלטה
17/01/2020 | 16:56
25
הקו הוא קו טוקמן ישן
הסיבה שרציתי לנייד אותו כי הוא היה בשימוש פעם
והמספר הוא מספר יפה, ולא אחד שמתחיל ב-055 כמו של המפעילים הוירטואלים
אז היתה לי סיבה לרצות להשתמש דווקא בו.

בהתחלה הניוד נכשל, אבל החברה הקולטת אמרה שהיא ינסו שוב לנייד
ובפעם השנייה הניוד הצליח.
אולי בחברה הקולטת הסבירו לחברה הנעזבת שהמנוי על הקו ומדובר בבשר ודם ולא במנוי שותק שמנויד לצורך ניפוח נתוני הניידות בין החברות.
אין לי ממש מושג. בסוף זה הצליח ואני עם הקו הישן במסלול חדש ובחברה חדשה
לצפיה ב-'גולן-טלקום וסלקום ממשיכות ליישם את שיטת מצליח...'
גולן-טלקום וסלקום ממשיכות ליישם את שיטת מצליח...
15/01/2020 | 10:06
1
87

רשת גולן-טלקום תפצה לקוח ב1,915 שקלים בגין עוגמת נפש...
החברה ניתקה לו את קו הטלפון הכשר שברשותו ללא התראה מוקדמת בזמן ששהה בחו"ל...
במשך ארבע שעות לא היה לי קו טלפון טען בתביעה שהוגשה לבית המשפט לתביעות קטנות בירושלים...

משרד התקשורת אסר ב2017 על גביית תשלום עבור כרטיס סים מלקוח שעוזב חברת סלולר...
תיקון הרישיונות לא חל רטרואקטיבית... 
סלקום היא חברת הסלולר היחידה שממשיכה לגבות תשלום מלקוח ותיק שלא החזיר לה את כרטיס הסים בתוך פרק זמן נקוב, כך עולה מבדיקת כלכליסט...

לצפיה ב-'משהו לא מסתדר לי בידיעה זו.'
משהו לא מסתדר לי בידיעה זו.
17/01/2020 | 04:33
38
נכתב 'עוד הוא ציין כי במסגרת החבילה שרכש, שכוללת 500 דקות שיחות לחו"ל, הוא יכול היה לנהל שיחות מפולין לארה"ב'.
אין לגולן-טלקום חבילת חו"ל של 500 דקות.
בכל מקרה - חבילת דקות "מכסה" רק שיחות דו-כיווניות בין ישראל לבין ארץ הטיול (פולין, במקרה זה). זה מצויין בבירור בתנאי התכנית, כל תכנית.
שיחה של תייר ישראלי המטייל בפולין, אל יעד פולני, או אל יעד שלישי (ארה"ב, במקרה זה) - אינה כלולה בבנק הדקות, ותעריפה עלול להיות כמה שקלים לדקה.

מה שכן - אי אפשר להכניס סים זר לטלפון כשר. טלפון כשר עובד רק עם סים כשר. גולן-טלקום היתה צריכה להיות מודעת לכך שהגבלת השירות תותיר את התייר בלא שירות או תחייב אותו לרכוש מכשיר מקומי עם סים מקומי.

לא ברור מה שיטת החיוב של המתלונן, האם pre-paid, או post-paid ונראה כי גולן-טלקום נתקלה באי-יכלת לגבות תמורה בעבור החריגות. אולי לא היתה יתרת זכות בחשבון הבנק של הלקוח, או שחרג ממסגרת האשראי.

זה רחוק מאד מ"שיטת מצליח"...עושה יותר רושם שהתייר היתמם ונסה "שיטת מצליח"...ואכן הצליח...
לצפיה ב-'האם אחרי פירמוט האייפון הוא יכול להיכנס לנעילת הפעלה '
האם אחרי פירמוט האייפון הוא יכול להיכנס לנעילת הפעלה
16/01/2020 | 14:34
2
29
והוא מבקש אפל אי די ואני רוצה להחליף לאייפל אי די החדש שלי
והסיסמה האם ניתן לעשות זאת ?
לצפיה ב-'לא , זה כדי שגנב טלפון לא יוכל להפעיל אותו אח'
לא , זה כדי שגנב טלפון לא יוכל להפעיל אותו אח
16/01/2020 | 17:41
1
31
אחרי האיפוס
לצפיה ב-'מצאתי את הסיסמה שלי ואת האפל אי די והצלחתי לפתוח אותו '
מצאתי את הסיסמה שלי ואת האפל אי די והצלחתי לפתוח אותו
16/01/2020 | 17:43
23
איזה כיף עובד ! סוף סוף הסתדרתי !
לצפיה ב-'הקלטת שיחות בטלפון PIXEL2 - אפשרי?'
הקלטת שיחות בטלפון PIXEL2 - אפשרי?
15/01/2020 | 10:56
2
22
כל העניין הזה של הקלטת שיחות הולך ונעשה מורכב יותר ויותר.

אני מחכה הקלטת שיחות. 2 צדדים. עם זיהוי מספר טלפון..
זה משהו אפשרי?

תודה
לצפיה ב-'רק אם עושים רוט למכשיר'
רק אם עושים רוט למכשיר
15/01/2020 | 13:13
16
לצפיה ב-'בקרוב יהיה אפשר להקליט שיחות למי שיש במכשיר חייגן של גוגל'
בקרוב יהיה אפשר להקליט שיחות למי שיש במכשיר חייגן של גוגל
16/01/2020 | 09:39
32

טרם ברור האם ומתי גוגל תשיק את אפשרות הקלטת השיחות
וגם אם כן, סביר כי היא תגביל זאת למכשירים מסוימים או למדינות ואזורים בהם אין התניה משפטית להקליט שיחות
לצפיה ב-'קרביץ עזבו את פלאפון וחברו להוטמובייל עם מותג חדש K-MOBILE'
קרביץ עזבו את פלאפון וחברו להוטמובייל עם מותג חדש K-MOBILE
13/01/2020 | 09:44
6
81

המסלולים החדשים של K-MOBILE

3000 דקות + 3000 SMS
דמי חיבור לרשת 30 שקל
MMS מחיר 2 שקל
עמלה חודשית של 5 שקל בתשלום דרך הוראת-קבע
תא-קולי מחיר 5 שקל לחודש

לצפיה ב-'89 שקל למנויי הוט-מובייל הרוצים לעבור למסלולים של K-MOBILE'
89 שקל למנויי הוט-מובייל הרוצים לעבור למסלולים של K-MOBILE
14/01/2020 | 10:11
42
מצד אחד משיקים 3 מסלולים חדשים
מצד שני אם אתה לקוח של הוט-מובייל אכלת אותה
לצפיה ב-'מסלולים חדשים בWE4G'
מסלולים חדשים בWE4G
16/01/2020 | 09:13
3
43

5000 דקות + 5000 SMS
חבילת גלישה 130 ג'יגה
200 דקות שיחה לחו"ל
1 ג'יגה גלישה בחו"ל
מחיר 36 שקל לחודש לכל החיים

5000 דקות + 5000 SMS
חבילת גלישה 80 ג'יגה
200 דקות שיחה לחו"ל
מחיר 33 שקל לחודש לכל החיים

5000 דקות + 5000 SMS
חבילת גלישה 30 ג'יגה
מחיר 27 שקל לחודש למשך 24 חודשים
מחודש 25 המחיר עולה ל49.90

5000 דקות + 5000 SMS
חבילת גלישה 12 ג'יגה
מחיר 19.90 לחודש למשך 24 חודש
מחודש 25 המחיר עולה ל49.90

מחיר סים 19.90 שקל
MMS מחיר 0.50 שקל
מחיר תא-קולי חינם
אין אפשרות תשלום בהוראת-קבע
לצפיה ב-'ה-1 ג'יגה גלישה'
ה-1 ג'יגה גלישה
16/01/2020 | 13:18
2
26
בחו"ל בחבילת ה 36 החדשה הוא הטבה חד פעמית.

השוס שם הוא 130 ג'יגה גלישה בארץ, למי שזה רלוונטי (אני בקושי מגרד את ה-10 )
לצפיה ב-'ה1GB חול '
ה1GB חול
17/01/2020 | 14:24
1
25
זה רק לניידים או גם למי שעובר חבילה אצלם?
אם אפשר לעבור מחבילות ה29/33 לחבילת ה36 (ולקבל הטבת חול חדפעמית)
אז שווה לעבור לפני נסיעה ולשנות חזרה אחריה
לצפיה ב-'שווה לבדוק מולם'
שווה לבדוק מולם
17/01/2020 | 20:45
16
שים לב שמי שבחבילת הלכל החיים הישנה ב-29 (כמוני), אם יעבור אז לא יוכל לחזור לחבילה המקורית, ואז זה ממש לא שווה.

לצפיה ב-'ומה קרה למנויי קרביץ מובייל של פלאפון?'
ומה קרה למנויי קרביץ מובייל של פלאפון?
17/01/2020 | 16:58
17
קרביץ מובייל היו בעצם זרוע שיווקית של פלאפון
כמו 'היי מובייל' ו'Pmobile' ו-GINI MOBILE
והשד יודע איזה עוד שמות המציאו למותג הזהה הזה

מניח שמנויי "קרביץ מובייל" הישנים פשוט ימשיכו לקבל שירות נהדר מפלאפון.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ