לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הסרת הודעה המעצבנת'
הסרת הודעה המעצבנת
25/02/2017 | 07:36
17
89
גם ב Wi Fi וגם ברשת סלולרית ההודעה שבתמונה (סימנתי בחץ) קופצת מדי פעם, איך מבטלים?
אצלי יש אנדרויד 7.1.1 סלולרי וואווי נמקסוס 6P.

תודה.
לצפיה ב-'חשוב לציין שההודעה קופצת רוב הפעמים כשאני מנתק אינטרנט'
חשוב לציין שההודעה קופצת רוב הפעמים כשאני מנתק אינטרנט
25/02/2017 | 07:52
7
55
ביתי וסלולרי, תודה.
לצפיה ב-'אתה מתנתק מהאינטרנט ומתפלא שהוא מודיע שאתה מנותק'
אתה מתנתק מהאינטרנט ומתפלא שהוא מודיע שאתה מנותק
25/02/2017 | 09:47
6
48
מהאינטרנט? זה ברצינות מה שכתבת עכשיו?
לצפיה ב-'כן זה ברצינות מה שהוא כתב'
כן זה ברצינות מה שהוא כתב
25/02/2017 | 16:32
5
42
נתקלתי בשואל הנ"ל בהזדמנויות אחרות והוא שואל ברצינות תהומית שאלות שנראות לנו מגוחכות, כי אינו מבין אנגלית.
לצפיה ב-'אז אולי'
אז אולי
25/02/2017 | 16:36
40
שישנה את שפת המערכת בטלפון שלו לעברית?
לצפיה ב-'זה מזכיר לי את כל הלקוחות שמתקשרים אלינו לתמיכה ..'
זה מזכיר לי את כל הלקוחות שמתקשרים אלינו לתמיכה ..
25/02/2017 | 17:02
3
47
מילא תגיד לא יודעים אנגלית .. אבל יש כאלו שאפילו לא מכירים את האותיות
ואז נוצרים מצבים הזויים כמו אנשים שמתקשרים בפאניקה וחוששים שהמדפסת שלהם מנסה להרוג אותם כי היא רושמת שעוד מעט נגמר הציאניד (CYAN INK LOW)
או אחד שאמר לי שיש הודעה של לינק אמפתי יילו (INK EMPTY YELLOW) ומה זה אומר ..(אזעניתי לו שיש לו רגשי אמפתיה לעובדה שנגמר לו הדיו הצהוב)
לצפיה ב-''
25/02/2017 | 18:56
7
לצפיה ב-'תגיד לא צריך להגיד ז'אדק ולא זאדק?'
תגיד לא צריך להגיד ז'אדק ולא זאדק?
25/02/2017 | 20:10
1
13
לצפיה ב-'זאדק כי אני פולני מזוייף וגם כי לא ידעתי אם ה' תו חוקי'
זאדק כי אני פולני מזוייף וגם כי לא ידעתי אם ה' תו חוקי
25/02/2017 | 20:26
9
לצפיה ב-'נו בחייכם, במקום לסייע, לבזבז את הזמן'
נו בחייכם, במקום לסייע, לבזבז את הזמן
25/02/2017 | 19:16
8
50
ההודעות אלו לא קפצו בעבר, לפני כמה ימים זה התחיל.
לצפיה ב-'אל תנתק אינטרנט, לא תקבל הודעה שאתה מנותק מהאינטרנט'
אל תנתק אינטרנט, לא תקבל הודעה שאתה מנותק מהאינטרנט
25/02/2017 | 19:29
3
13
לצפיה ב-'ממש תשובה לעניין, מה זה "אל תנתק אינטרנט"'
ממש תשובה לעניין, מה זה "אל תנתק אינטרנט"
25/02/2017 | 23:21
2
32
אני אנתק מתי שצריך, לא משאיר אינטרנט פתוח (ווי פי או רשת סלולרית) 24/7...

אם אין לך פתרון אתה לא חייב להגיב סתם שטות.
לצפיה ב-'הלו הלו !'
הלו הלו !
26/02/2017 | 06:08
1
26
ההודעה שאתה רואה היא כי אתה מתנתק מהאינטרנט. אז אם אתה מתנתק מתי שאתה רוצה ומסבירים לך שזאת הסיבה, גם אם לא ראית את ההודעה הזאת אף פעם זאת הסיבה ואנשים עונים לך לעניין ולא שטויות.
לצפיה ב-'אבל זה לא היה לפני כן'
אבל זה לא היה לפני כן
26/02/2017 | 16:58
התחיל לפני כמה ימים וחייב להיות דרך לבטל הודעות גם שאני מתחבר ויש את אותה ההודעה.
לצפיה ב-'אולי התקנת איזו אפליקציה שגורמת לניתוקים?'
אולי התקנת איזו אפליקציה שגורמת לניתוקים?
25/02/2017 | 19:30
1
36
או שיש לך בעיה בראוטר?
בכל מקרה כדאי להתחיל בריסט לטלפון וריסט לראוטר. אם לא יועיל לא יזיק.
לצפיה ב-'לא, גם שאני מתחבר יש הודעה לפעמים'
לא, גם שאני מתחבר יש הודעה לפעמים
25/02/2017 | 23:19
27
גם בטלפון הקודם זנפון 2 של אסוס הייתה בעיה הזאת, שם פתרתי את הבעיה, אני לא זוכר איך.
לצפיה ב-'בדוק את השעון ואיזור הזמן במכשיר וגם בראוטר'
בדוק את השעון ואיזור הזמן במכשיר וגם בראוטר
26/02/2017 | 08:08
1
7
לצפיה ב-'תקין, זה לא בעיה בראוטר, זה בעיה בסלולרי.'
תקין, זה לא בעיה בראוטר, זה בעיה בסלולרי.
26/02/2017 | 16:59
לצפיה ב-'לנפגעי הגרסה החדשה של וואטסאפ: הוראות לחזרה לגרסה הקודמת'
לנפגעי הגרסה החדשה של וואטסאפ: הוראות לחזרה לגרסה הקודמת
23/02/2017 | 22:10
31
125
לא אציף את הפורום, רק אתן לינק לפורום המקביל להוראות איך לחזור אחורה באנדרואיד

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2142/1819053...
לצפיה ב-'תודה רבה א''
תודה רבה א'
23/02/2017 | 23:40
1
37
לצפיה ב-'אם כבר באת - למה שלא תעיף את מפרסמי המפרטים למיניהם ?'
אם כבר באת - למה שלא תעיף את מפרסמי המפרטים למיניהם ?
23/02/2017 | 23:47
81
אזהרות ואזהרות וזה לא עובד - הגיע הזמן לנקוט בכלים העומדים לרשותך. לא ?
לצפיה ב-'מה יש להיפגע? שלקחו לנו את הסטטוס?'
מה יש להיפגע? שלקחו לנו את הסטטוס?
24/02/2017 | 20:47
18
78
מה השתנה מעבר לזה?
לצפיה ב-'שלקחו את רשימת אנשי הקשר והחליפו בסטטוס'
שלקחו את רשימת אנשי הקשר והחליפו בסטטוס
24/02/2017 | 21:28
12
75
לי אישית זה לא משנה, אבל אני יכול להבין אנשים שזה יפריע להם.
לצפיה ב-'אבל לא לקחו. פשוט העבירו אותם תחת האיקון של הודעה חדשה.'
אבל לא לקחו. פשוט העבירו אותם תחת האיקון של הודעה חדשה.
24/02/2017 | 21:59
5
25
לצפיה ב-'בידיוק...'
בידיוק...
25/02/2017 | 09:22
4
63
וגם ככה אנשים שאתה מתכתב איתם הרבה נמצאים ברשימת צ'אטים (למי שלא מוחק צ'אטים). פשוט נכנסים לוואטסאפ וממשיכים בשיחה...
לצפיה ב-'בדיוק - למי שלא מוחק צ'אטים'
בדיוק - למי שלא מוחק צ'אטים
25/02/2017 | 09:48
3
59
אבל מה לגבי מי שכן?
לצפיה ב-'למי שזה חשוב...'
למי שזה חשוב...
25/02/2017 | 11:24
1
55
יכול אולי למחוק את רוב ההתכתבות בצ'אטים למעט אחת, מה שישאיר את איש הקשר זמין בקלות.
לצפיה ב-'רק שזה מחייב שינוי תפיסה ממי שמוחק את כל התכתובות'
רק שזה מחייב שינוי תפיסה ממי שמוחק את כל התכתובות
25/02/2017 | 12:13
43
לי אישית זה לא משנה, אבל אני יכול להבין שזה שינוי מאוד גדול.
לצפיה ב-'בידיוק כמו מקודם...לוחצים על אייקון מסויים ורואים אנשי קשר'
בידיוק כמו מקודם...לוחצים על אייקון מסויים ורואים אנשי קשר
25/02/2017 | 16:36
34
אז לחצנו על אייקון מסויים והיום לוחצים על אייקון אחר  אבל זו אותה פעולה
לצפיה ב-'אני לא מבינה מה ההבדל בין להקליק על אייקון של אנשי קשר'
אני לא מבינה מה ההבדל בין להקליק על אייקון של אנשי קשר
25/02/2017 | 12:07
5
63
ולהגיע לרשימה, לבין להקליק על אייקון של צ׳אט חדש ולהגיע לאותה הרשימה.
בדיוק אותו מספר הקלקות.
(אולי אתם, עם המסכים שגדולים מדי עבור יד אנושית, קשה לכם עם אייקון בחלק העליון של המסך... )

לצפיה ב-'מי זה "אתם"? אני מסוגל לתפעל גם טאבלט 7 אינצ' ביד אחת '
מי זה "אתם"? אני מסוגל לתפעל גם טאבלט 7 אינצ' ביד אחת
25/02/2017 | 12:21
4
42
מה ההבדל? זה עניין של הרגלים.
לצפיה ב-'אבל להציג את השינוי כ״נפגעי הגרסה״??? חשבתי שנוצר איזה באג'
אבל להציג את השינוי כ״נפגעי הגרסה״??? חשבתי שנוצר איזה באג
25/02/2017 | 14:50
3
52
שמתקיל את התוכנה לגמרי או בעיית אבטחה נוראית...
לצפיה ב-'זה פשוט מין אנטי כזה שטבוע באנשים מסויימים.'
זה פשוט מין אנטי כזה שטבוע באנשים מסויימים.
25/02/2017 | 16:26
2
53
ואציין כי אני לא מתכוון לאנשים מסויימים ספציפית, אלא ברמת הכלל שיש אנשים שרגישים לשינויים והם נגד כל שינוי שהם מרגישים שהוא פוגע בהם.

גילוי נאות: גם אני הרגשתי כך בעבר, למשל הרגשתי שגוגל פגעה בי בגירסאות שבאו אחרי אנדרואיד 4.3 שבעיני היתה מעולה, אך נגמלתי מההרגשה הרעה הזאת.
לצפיה ב-'לא לגמרי מסכים אתך....'
לא לגמרי מסכים אתך....
25/02/2017 | 17:44
1
42
לא מעט פעמים אפליקציות (או תוכנות במחשבים ) מוסיפות לעצמן (נו טוב, ע"י המתכנתים, שמרגישים שהם צריכים "לחדש" כל הזמן) תכונות ונפח לדברים שבעצם כמעט אף אחד לא צריך ולא משתמש בהם. התוכנות נעשות כבדות, איטיות, תופסות נפח זיכרון מיותר. כשלמעשה היה טוב יותר לרובם של המשתמשים להשאר עם משהו הרבה יותר קטן, בסיסי, זריז, ואשר תופס נפח זיכרון קטן יותר.
היה לדעתי הרבה יותר נכון להוציא לרוב התוכנות\אפליקציות הללו משהו כמו גרסאות lite למי שלא צריך את העידכונים הגדולים (ולרוב המיותרים) הללו.
לצפיה ב-'בתגובתך אתה בעצם מסכים איתי לחלוטין.'
בתגובתך אתה בעצם מסכים איתי לחלוטין.
25/02/2017 | 18:49
30
הרי לא כתבתי שהפכתי להיות בעד השינויים והחידושים, ועודני חושב שיש מין שיתוף פעולה בין יצרני החומרה לבין יצרני התוכנה שגורמים לנו "לשדרג" שלא לצרכים שלנו אלא בעיקר לצרכי חשבונות הבנק שלהם.
הכוונה שלי שאולי לא הסברתי אותה טוב היא שפשוט נגמלתי מההרגשה הרעה, כי ראיתי שהיא לא עוזרת ולא מביאה לשום מקום.
אולי כעת תסכים איתי יותר...
לצפיה ב-'נהפוכו ! הסטטוס נהיה עכשיו המרכז'
נהפוכו ! הסטטוס נהיה עכשיו המרכז
25/02/2017 | 18:27
4
46
אפשר להתווכח אם אייקון של שיחה חדשה מספק את אותה פונקציונליות שרשימת אנשי הקשר סיפקה. לדעתי לא.

כנראה שזה מפריע לעוד רבים, קשה למצוא תגובות חיוביות במרקט לעדכון הזה ביומיים האחרונים, הכל תגובות שליליות.
לצפיה ב-'ואתה חושב שאכפת לפייסבוק מה אתה חושב או רוצה?'
ואתה חושב שאכפת לפייסבוק מה אתה חושב או רוצה?
25/02/2017 | 19:32
3
40
בסופו של דבר הם יעשו מה שהם רוצים ולך תהיה בחירה בין לקבל את זה או להתנתק לחלוטין, ואתה כנראה לא תצליח להתנתק לחלוטין.
לצפיה ב-'התכוונת בטח'
התכוונת בטח
25/02/2017 | 20:04
2
43
ווטסאפ מרוב אפשרויות, וויבר, מסנג'ר, וכו'
לצפיה ב-'whatsapp שייכת לפייסבוק . '
whatsapp שייכת לפייסבוק .
25/02/2017 | 20:47
13
לצפיה ב-'אל תגיד לי מה התכוונתי. כתבתי פייסבוק כי וואטסאפ זה פייסבוק'
אל תגיד לי מה התכוונתי. כתבתי פייסבוק כי וואטסאפ זה פייסבוק
25/02/2017 | 21:09
14
לצפיה ב-'כולם מתעלמים מהבעיה העיקרית'
כולם מתעלמים מהבעיה העיקרית
25/02/2017 | 20:21
8
62
כל זה נעשה ע"י whatsapp כהכנה לדבר האמיתי.
פרסומות.
לצפיה ב-'למה זו בעיה? אתה שילמת על האפליקציה? משלם על השימוש בה?'
למה זו בעיה? אתה שילמת על האפליקציה? משלם על השימוש בה?
25/02/2017 | 21:46
7
35
אם אתה משתמש אנדרואיד אז לא. אם אתה משתמש ״יחסית חדש״ באייפון, אז גם לא.
אז למה אתה חושב שמגיעות לך ארוחות חינם?

אם אתה לא רוצה פרסומות - שלם על אפליקציות או אל תשתמש. הענין הוא, שמשתמשי אנדרואיד כמעט ולא מוכנים לעשות את זה וזה הפך להיות הבון-טון גם במערכת השניה ומצד שני כולם דורשים ״בחינם״, לכן המפתחים מוצאים דרכים אחרות (כמובן בעידוד גוגל, שפרסומות הן הלחם והחמאה שלה).
לצפיה ב-'האמת שאני שילמתי על 5 שנים מראש'
האמת שאני שילמתי על 5 שנים מראש
25/02/2017 | 23:13
34
ואפילו יש לי אנדרואיד רחמנא ליצלן
האם לי מותר לבקש שלא יהיו פרסומות?
לצפיה ב-'הבעיה היא בהתנהגות אופיינית לגנב בלילה.'
הבעיה היא בהתנהגות אופיינית לגנב בלילה.
26/02/2017 | 00:46
3
36
זה שכן או לא שילמתי,
לא נותן לאף חברה את הזכות המוסרית להחדיר, כמו גנב בלילה, אפשרויות חדשות.
זה אופייני לחברה כמו פיכסבוק וכנראה חדר הלאה.

אם נכנסת למופע חינם בפארק, זה לא אומר שאת מרשה לראש העיר למשמש אותך.

רוצים לבצע שינוי, פרסמו אותו מראש ותנו את ה opt out
יש מתחרים אחרים ויש אפשרויות אחרות.
ובבקשה תחסכי ממני את התרוץ של האותיות הקטנות בחוזה החד צדדי.
לצפיה ב-'לא רוצה תכונות חדשות - אל תעדכן.'
לא רוצה תכונות חדשות - אל תעדכן.
26/02/2017 | 07:00
2
11
לצפיה ב-'אין לך משהו מועיל? לא חובה להגיב'
אין לך משהו מועיל? לא חובה להגיב
26/02/2017 | 07:36
25
יש מספיק אפשרויות העומדות בפני מי שלא מרוצה מהמהלך האחרון של whatsapp

לא לעדכן היא ממש לא הטובה שבהן, בלשון המעטה.
היא רק דוחה את ההחלטה.
דעתי היא שאם whatsapp תתעקש לאמץ את הגישה של פיכסבוק,
היא תמצא הרבה נוטשים, ואני בינהם.

לצפיה ב-'לא מדויק. לאחר זמן מה האפליקציה תכריח אותך לעדכן'
לא מדויק. לאחר זמן מה האפליקציה תכריח אותך לעדכן
26/02/2017 | 07:36
20
ואם לא תעדכן לא תוכל להשתמש בה.
לצפיה ב-'ועוד הערה קטנטנה שקשורה לתשלום'
ועוד הערה קטנטנה שקשורה לתשלום
26/02/2017 | 01:18
1
36
חברה כמו פיכסבוק,
קמה ועשתה את הונה ממליוני אנשים,
חכמים יותר ופחות,
ש"לא משלמים כלום" לכאורה,
אבל משלמים הרבה,
בפרטיותם, בחדירה להרגלי חייהם
ובוויתור על השליטה המלאה ביכולות ההחלטה העצמאית שלהם.

החברות האלה לא מייצרות, לדעתי, שום מוצר ממשי
ולא שוות אגורה שחוקה ללא כל מליוני האנשים שנוהרים אחריהם.

זלזול במי ש"לא משלם כסף ישירות" (אבל משלם בגדול)
מצד מי ש"לא נותן", אינו רעיון חכם במיוחד.

לצפיה ב-'אני מאוד מסכים איתך בנוגע למה שכתבת על פיכסבוק'
אני מאוד מסכים איתך בנוגע למה שכתבת על פיכסבוק
26/02/2017 | 05:59
27
ואני מניח שכמוני כמוך לא מדובר בשגיאת כתיב אלא בכוונת מכוון.
לכן אין לי פייסבוק וגם לא יהיה לי.

ובקשר לוואטסאפ, אני גם מסכים כמובן בנוגע לחדירה לפרטיות, ולהרגשה הלא נעימה שהם גורמים לנו, אך מכיוון שאני מוכן להגדיר את עצמי כ"מכור" לאפליקציה הזאת, ולאור מה שכתבתי בתגובה קודמת, החלטתי לא להתעצבן מכך למרות ההרגשה הלא נעימה.

מה שכן, החמרתי בהגדרות כמה מהפרטים הנוגעים לפרטיות, ואני גם לא משתמש בסטטוסים למיניהם מאז ומתמיד.
וחוץ מזה שאת כל אנשי הקשר שלי שבעבר גיביתי רק באופן עצמאי אני מגבה כבר מזמן גם לחשבון הגוגל, מכיוון שכולנו כבר כל כך חשופים, כך שבאמת לא כדאי לעשות הר מכל עכבר...

*בעריכה רק תוקנו כמה שגיאת כתיב*
לצפיה ב-'פתרון יותר הגיוני: לעבור לטלגרם'
פתרון יותר הגיוני: לעבור לטלגרם
26/02/2017 | 16:27
2
רק צריך לשכנע את אנשי הקשר לעבור גם.
לצפיה ב-'מכשיר סלולרי מעודפים תצוגה מול מחודש תצוגה?'
מכשיר סלולרי מעודפים תצוגה מול מחודש תצוגה?
26/02/2017 | 13:53
2
22
מה עדיף לדעתכם?
הסלולרי שלי נדפק וחשבתי להחליף אותו נתקלתי בהצעה לטלפון (32 גיגה, עם 3 גיגה זכרון, שנת הוצאה 2016) לפי הנ"ל , ואני מתלבט לגבי כדאיות:

עודפים תצוגה - לא ידעו להגיד לי איפה וכמה הוא עבד אולם הוא מגיע עם מטען וכבל מקורי.
המחיר שלו יקר בכ 170 שקל לעומת המחודש מתצוגה.

מחודש תצוגה - לא ידעו להגיד לי למה הוא הוחזר ואם משהו נשבר או התקלקל אולם הוא מגיע עם מטען וכבל לא מקורי, ואין הבטחה שהפלסטיקה בסדר ולא סדוקה או עם מכה.

ב 2 המקרים מדובר במכשיר שמגיע עם שנה אחריות של היבואן הרישמי.
ההבדל בין המכשירים מבחינת מחיר הוא כ 170 שקל.

מכשיר חדש עולה כ 1000 שקל יותר (באיזור ה 2400-2500 שקל).

מה לדעתכם עדיף מבחינת 2 הנ"ל ?
על מה לשים דגש?

לצפיה ב-'אישית לא הייתי הולך על זה, כי לרוב מדובר במכשירים'
אישית לא הייתי הולך על זה, כי לרוב מדובר במכשירים
26/02/2017 | 14:18
19
שעברו התעללויות... פשוטו כמשמעו.
הרי כל מי שנכנס לתצוגות ממשש ומפשפש ולעיתים מתעלל במכשירים שבתצוגה.
יחד עם זאת, אם מדובר במחיר זול ב-1000 ש''ח ועם אחריות לשנה, ואתה מוכן לקחת את הסיכון,  הרי שלדעתי עדיף מכשיר מוחדש (זה נקרא מוחדש ולא מחודש, משום מה...) כי זה אומר בדרך כלל שהיצרן החליף בו את החלקים שנפגמו. לכן נראה לי קצת מוזר שדווקא המוחדש זול ב-170 ש''ח.
אם אפשר רק לשאול על איזה מכשיר מדובר?

לצפיה ב-'אולי תספר לנו איזה מכשיר זה ומאיזו חנות שנדע להגיד לך אם'
אולי תספר לנו איזה מכשיר זה ומאיזו חנות שנדע להגיד לך אם
26/02/2017 | 15:22
14
המחיר או החנות רלוונטים לעניין .
לצפיה ב-'LG מכריזה על הLG 6 החדש'
LG מכריזה על הLG 6 החדש
26/02/2017 | 14:57
14
אינני יודע האם אחרי ה"פלופים" האחרונים של LG יש כאן בפורום כאלה שעוד חושבים על התוצרת של החברה הזאת, אבל בכל אופן לטובת המעוניינים ראו את הקישור הבא ביוטיוב.
לצפיה ב-'בגלקסי S3 לא מקבלים SMS'
בגלקסי S3 לא מקבלים SMS
26/02/2017 | 09:44
6
28
שליחת SMS מצליחה.
מה לעשות?
גרסת אנדרואיד 4.3 והכל תקין וזורם חוץ מהבעיה שצצה פתאום.
לצפיה ב-'האם מספר הטלפון היה בשימוש לפני כן באייפון?'
האם מספר הטלפון היה בשימוש לפני כן באייפון?
26/02/2017 | 11:11
4
20
כי אם כן, אז יכול להיות שנעשה קישור של iMessage למספר הטלפון הזה, והודעות שנשלחות מאייפונים מנותבות לשירות שלא קיים במכשיר.
לצפיה ב-'לא'
לא
26/02/2017 | 11:43
3
16
רק לבדיקה, הסים הוכנס למכשיר LG שכן קיבל הודעות. התקלה קרתה פתאום.
פניה לסלקום נענתה, שצריך לקחת המכשיר למעבדה.
לצפיה ב-'אולי המספר של "מרכז ההודעות" (SMSC) השתבשה?'
אולי המספר של "מרכז ההודעות" (SMSC) השתבשה?
26/02/2017 | 13:25
2
35
תנסה לחפש בהגדרות משהו בסגנון. אין לי סמסונג זמין לבדוק איפה זה, אבל הייתי מתחיל לבדוק בהגדרות של אפליקציית הסמס המובנית.
לצפיה ב-'לא הספקת לקרוא, הסתדר בהתקנה של אפליקציה נוספת.'
לא הספקת לקרוא, הסתדר בהתקנה של אפליקציה נוספת.
26/02/2017 | 13:46
1
6
לצפיה ב-'ראיתי מאוחר מדי . אגב, זה אומר שאולי ברירת המחדל'
ראיתי מאוחר מדי . אגב, זה אומר שאולי ברירת המחדל
26/02/2017 | 13:53
15
של קבלת סמסים הייתה שגויה. אם הותקנה אפליקציה של "סינון הודעות" אז יכול להיות שזו הבעיה. אני לא זוכר מאיזו גירסת אנדרואיד זה (יכול להיות 4.3, אבל אולי זה עוד לפני כן), גוגל שינתה משהו כך שרק אפליקציה אחת יכולה להיות מוגדרת בתור זו שתקבל הודעות סמס. יכול להיות שאתה יכול להסיר את אפליקציית ההודעות החדשה והבעיה לא תחזור. אם לאפליקציה החדשה יש גישה לאינטרנט אז זה מה שהייתי עושה, כי אין לך יכולת להיות בטוח שהיא לא "מגבה" את כל ההודעות שאתה מקבל ושולח בשרתים שלה.
לצפיה ב-'עדכון בפתרון'
עדכון בפתרון
26/02/2017 | 13:23
20
התקנתי אפליקציה נוספת של הודעות SMS בשם Text.משהו כזה, (וכותב האפליקציה הוא גם איש קשר וירטואלי חדש באנשי הקשר) והSMSים נכנסים. ובא לציון גואל
לצפיה ב-'המלצה לסלולרי לאדם מבוגר'
המלצה לסלולרי לאדם מבוגר
25/02/2017 | 10:56
22
47
הי אנשים,
בעבר השתמשתי בהמלצות שלכם (בחרנו בסוף שני מוטו ג'י לחברות משפחה שהתבררו כבחירה מצויינת), עכשיו אני חוזרת אליכם עם שאלה לאבי:
אבי נהנה עד עכשיו מלנובו a650, אבל הוא מתחיל לגסוס. הדברים החשובים לנו:
1. מסך 5.5 ומעלה (אפשר להתגמש ל-'5).
2. עברית. שכל התפריט יהיה עברית, בלי סינית ואנגלית שיתחבאו בתפריטים- אם הכל בעברית הוא יוכל לשחק עם ההגדרות המכשיר כשצריך.
3. סוללה.
4. זכרון.
5. מחיר- כמה שיותר קרוב ל250$, קונים בחו"ל.

חשוב לי שתהיה עברית מלאה מכיוון ולמרות גילו המתקדם, אבי עצמאי עם טלפונים ואוהב לעשות דברים לבד ולא ללחכות לבת הקטנה שתבוא ותראה איך מפסיקים את ה-wifi, למשל...

מה אתם ממליצים?
לצפיה ב-'ההמלצה נשארת, מוטו G, דור 4'
ההמלצה נשארת, מוטו G, דור 4
25/02/2017 | 15:09
10
42
אם היה לכם נסיון טוב עם המכשירים האלה למה לא להישאר איתם?
היה פה קישור בעמוד הזה למכשיר ברכישה מאמאזון ספרד, בסביבות 800 ש"ח.
מכשיר מצויין שנותן תמורה מלאה יחסית למחיר.
לצפיה ב-' או לחכות עוד שבוע ולראות מתי יוצא ה G5.'
או לחכות עוד שבוע ולראות מתי יוצא ה G5.
25/02/2017 | 17:08
2
20
לצפיה ב-'לפי gsmarena המפרט של G5 פחות טוב מG4'
לפי gsmarena המפרט של G5 פחות טוב מG4
25/02/2017 | 17:25
1
41
כדאי לחכות כשיש G4 פלוס שיצא לפני חצי שנה?
לצפיה ב-'לא שווה לחכות עד מחר אחה"צ כדי לשמוע ואז להחליט?'
לא שווה לחכות עד מחר אחה"צ כדי לשמוע ואז להחליט?
25/02/2017 | 19:22
40
המפרט שכתוב כרגע ב GSMARENA הוא (כפי שמצוין שם) רק שמועות
GSMArena.com help
Rumored
This phone is not officially announced or even confirmed for market release yet. Technical details are based on rumors and/or spy shots. Name, specifications and design are subject to change.
complete glossary
If you think that any information for the current phone is wrong or missing, please contact us.
לצפיה ב-'וחוץ ממנו?'
וחוץ ממנו?
25/02/2017 | 17:23
6
45
הדבר היחיד שמוריד בעיניו זה הסוללה. מצא חן בעיניו ה- xiaomi redmi note 4 שנמצא עדיין בטווח המחירים, אבל זה סיני, אז אין עברית מלאה...
תודה על הקישור, אבל אין צורך, כבר בדקנו באמזונים השונים.
אגב, למה מוטו G ולא מוטו G פלוס?

לצפיה ב-'היי , אם גם ככה רוצים לקנות בחו״ל ללא אחריות אז אולי כדאי'
היי , אם גם ככה רוצים לקנות בחו״ל ללא אחריות אז אולי כדאי
25/02/2017 | 19:12
46
אפילו לחשוב על יד שנייה , ראיתי באתר מסויים בשם  iandroid מישהו שכבר כמה שבועןת מנסה למכור נקסוס 6p במחיר של 1300 ירד מ-1700 .
אם אני הייתי צריך מכשיר ולא אכפת לי שיש לו 33gb בלבד הייתי קונה אותו , עדיף מכל מכשיר חדש במחיר הזה.
לצפיה ב-'ההבדלים בין המוטו G4 למוטו G4 פלוס די שוליים'
ההבדלים בין המוטו G4 למוטו G4 פלוס די שוליים
25/02/2017 | 19:18
42
המעבד זהה
המסך זהה
הסוללה זהה - סוללה של 3000 mAh , מאד מכובד.
המצלמה בפלוס קצת יותר טובה ויש לו זהוי טביעת אצבעות. זה הכל.
לפלוס יש גם דגמי משנה עם זיכרון יותר גדול אבל מאד קשה להשיג אותם. 
לצפיה ב-'אני ממליץ על מה שאני מכיר'
אני ממליץ על מה שאני מכיר
25/02/2017 | 21:33
3
33
יש לי בבית את ה G4 בשימוש של הבת שלי והיא מאוד מרוצה ממנו.
לא מכיר את הפלוס למרות שכפי שרשמו פה המפרטים דיי דומים.
כמובן שאפשר לבחור גם אותו, נראה לי שגם הוא ייתן תמורה מעולה

לצפיה ב-'היש הבדל בין קניה בארה"ב או באירופה של מוטו ג' 4 פלוס?'
היש הבדל בין קניה בארה"ב או באירופה של מוטו ג' 4 פלוס?
25/02/2017 | 22:31
2
20
מחיר? עברית? הבדלים נוספים? בנוסף, האם אתם יודעים אם הם עובדים עם גולן טלקום? לא הצלחתי לברר באתר שלהם.
לצפיה ב-'בנוסף, איזה דגם מדויק לקנות? ראיתי כל מני דגמים'
בנוסף, איזה דגם מדויק לקנות? ראיתי כל מני דגמים
25/02/2017 | 22:47
16
ולא ברור לי...
לצפיה ב-'הייתה פה הודעה עם קישור לאמאזון ספרד'
הייתה פה הודעה עם קישור לאמאזון ספרד
25/02/2017 | 23:06
26
מצ"ב ההודעה
ככל שאני יודע (אבל לא סגור על זה) יש בעיה של עברית עם מכשירים שמגיעים מארה"ב 
לגבי גולן - אין בעיה המכשירים תואמים.
לצפיה ב-'המלצה (בלי קשר לדגם): להתקין את QS Teamviewer'
המלצה (בלי קשר לדגם): להתקין את QS Teamviewer
25/02/2017 | 23:11
10
39
בעזרת TeamViewer QuickSupport תוכלו לשלוט מרחוק במכשיר ולבצע שינויים כבקשתו של המשתמש המבוגר:

כמו כן, תתקינו לו לאונצ'ר עם נעילת המסך, כגון את Apex או את Nova. 
לצפיה ב-'תודה רבה "בינון" על הקישור. לא מצאתי '
תודה רבה "בינון" על הקישור. לא מצאתי
25/02/2017 | 23:20
3
30
כנ"ל עם 32 ג'יגה. רק 16. האם לא קיים?
לצפיה ב-'לדעתי אין באמאזון 32 ג'יגה'
לדעתי אין באמאזון 32 ג'יגה
25/02/2017 | 23:43
2
24
אני הוספתי כרטיס זיכרון (החל מגירסה 6 אפשר להפוך את הכרטיס לחלק ממערכת ההפעלה) ובינתיים לא נשמעו תלונות על חוסר מקום מצד המשתמשת.
לצפיה ב-'אני ממש לא מבין את המושגים הללו...'
אני ממש לא מבין את המושגים הללו...
26/02/2017 | 00:11
1
22
האם במוטו גי 4 שמתואר ניתן להוסיף כרטיס זיכרון? האם הוא "מגירסה 6" שאנני יודע מה היא?...
לצפיה ב-'כן אפשר להוסיף לו כרטיס זיכרון וכן יש לו אנדרואיד 6.'
כן אפשר להוסיף לו כרטיס זיכרון וכן יש לו אנדרואיד 6.
26/02/2017 | 00:14
12
לצפיה ב-'האם בדקת שזה עובד על מכשירי מוטורולה?'
האם בדקת שזה עובד על מכשירי מוטורולה?
26/02/2017 | 08:21
5
20
כי למשל במכשירים של אסוס זה לא עובד אצל לקוחות פרטיים, אלא צריך שיהיה לך חשבון "עסקי" של TeamViewer.
לצפיה ב-'אני בדקתי ב G4, עובד רק לצפייה. אי אפשר לשלוט במכשיר השני.'
אני בדקתי ב G4, עובד רק לצפייה. אי אפשר לשלוט במכשיר השני.
26/02/2017 | 11:31
4
8
לצפיה ב-'האם moto g 4 plus עובד על רשת גולן טלקום?'
האם moto g 4 plus עובד על רשת גולן טלקום?
26/02/2017 | 12:43
3
11
מישהו כאן כתב לי שכן אבל כשהתקשרתי לגולן טלקום לבדוק אמרו שמשום שזה מכשיר מחו"ל לא בטוח שזה יעבוד וגם יכול לעבוד חודש חדשיים ואח"כ לא לעבוד....זו תשובתם המוסמכת ...אז אשמח להבהרה של התשובה מהפורום כי אותו אדם שמסר לי את התשובה לא יכול היה להסביר מעבר למה שאמר (פשוט העביר לי לדבריו תשובה לשאלתי ממישהו אחר אליו פנה). היש כאן משתמשים של גולן טלקום שמשתמשים במוטו ג' 4 פלוס?
לצפיה ב-'לפי המפרט שלו הוא תואם לכל הרשתות בארץ. '
לפי המפרט שלו הוא תואם לכל הרשתות בארץ.
26/02/2017 | 12:48
1
10
בדגם האירופאי יש עברית מובנית מלאה בוודאות.
בדגם האמריקאי לא כל כך ברור אם יש תפריטים בעברית. (כתיבה קריאה בעברית יש בכל מקרה).
לצפיה ב-'תודה רבה לכם על עזרתכם. החברים בפורום הזה ממש עוזרים למי '
תודה רבה לכם על עזרתכם. החברים בפורום הזה ממש עוזרים למי
26/02/2017 | 12:57
11
שאין לו מושג טכני בכל התחום הזה. שוב תודה.
לצפיה ב-'בינון, שלחתי לך מייל פרטי בנושא. תודה.'
בינון, שלחתי לך מייל פרטי בנושא. תודה.
26/02/2017 | 12:55
5
לצפיה ב-'שיאומי מי 5, יש בעיות עם קליטת גולן'
שיאומי מי 5, יש בעיות עם קליטת גולן
23/02/2017 | 15:39
6
50
אמרו לי בעזרה הטכנית למצוא את ה-sim toolkit או sim menu
מי יכול להגיד לי איפה מוצאים כי אין מגירת יישומים?
לצפיה ב-'הסתדרתי. תודה'
הסתדרתי. תודה
23/02/2017 | 16:03
17
לצפיה ב-'תוכלי לתת סקירה קצרה על המכשיר?'
תוכלי לתת סקירה קצרה על המכשיר?
25/02/2017 | 13:08
4
30
כלומר ההתרשמות שלך מהמכשיר לעומת ה-G2 או לעומת כל מכשיר אחר שאת מכירה.
לצפיה ב-'מבחינתי אין כמו ה-G2 ולצערי הוא כבר '
מבחינתי אין כמו ה-G2 ולצערי הוא כבר
26/02/2017 | 10:02
3
31
לא מתפקד כמו בתחילת דרכו.
השיאומי מי 5 בהחלט יכול להחליף אותו בהרבה מובנים.
קניתי לבעלי אחד והילדה התלהבה ואחרי כחצי שנה קניתי גם לה.
הם מאוד מרוצים. בעלי לא ממש יודע להסתדר עם סמארטפונים והשיאומי מי 5 קל לו לתפעול.
הילדה פריקית של סמארטפונים ומרוצה מהקניה.

אם היו עושים מכשיר חדש שהוא יהיה קופי של ה-G2 רק יותר חזק וחדש, לא הייתי מהססת אבל מכיוון שאין לו תאום אני מתלבטת בין המי 5 לבין ה-OP3T

בשיאומי אין מגירת אפליקציות ואין לו אפליקציות מובנות שיש ב-G2 שלי טובות. אבל כיום ניתן למצוא אפליקציות תואמות ונוחות.
השימוש במי 5 הוא בסה"כ לא מורכב וקשה, רק ישנם פיצ'רים שצריך לחפש כי הם לא נמצאים כמו באנדרויד.
לצפיה ב-'LG2 אכן מכשיר מעולה יש לי אותו הבעייה שהסוללה נגמרת מהר'
LG2 אכן מכשיר מעולה יש לי אותו הבעייה שהסוללה נגמרת מהר
26/02/2017 | 11:54
1
20
למרות שהסוללה כאן 3000 אמפר..חזרתי למקור לאוקיטל K6000  סוללה 6000 מחזיקה לי יומיים+ לאחר שנה + שימוש בפון
לצפיה ב-'דווקא ה G2 נחשב לבעל זמן סוללה יחסית טוב מאוד'
דווקא ה G2 נחשב לבעל זמן סוללה יחסית טוב מאוד
26/02/2017 | 16:41
1
בהשוואה למכשירים ממוצעים ולא למכשירים עם סוללה של 5000-6000mah שנחשבים חריגים.

לאחר שנה, האם בנושא החומרה (רכיבים) המכשיר עדיין מתפקד טוב? GPS ובלוטות' הכל תקין?
לצפיה ב-'חייב לציין שהמחיר שלו מפתה'
חייב לציין שהמחיר שלו מפתה
26/02/2017 | 16:37
1
ואם הם מרוצים ולא נצפו בעיות חומרה (רכיבים) בשימוש שוטף (GPS, בלוטות' וכ'ו), סה"כ הוא נותן לדעתי תמורה עדיפה על פני הOP3T שעולה הרבה יותר ממנו. מה גם שיש יתרון בזה שלשלושתכם יהיה את אותו מכשיר, למשל בקניית כיסויים, תושבות או אביזרים נוספים שתוכלו להחליף בינכם מתי שתרצו או למשל להשתמש באותו המטען המהיר המקורי וכ'ו.

לצערי לגבי ה LG, המכשירים התגלו כלא אמינים למרות שגם אני בדעתך שהם נוחים מאוד לשימוש וכחבילה הם מציעים שילוב סט של פיצ'רים שקשה למצוא במכשירים אחרים. לאחר שנפלתי עם ה G3 אני לא מתכוון לקנות יותר את המכשירים שלהם בזמן הקרוב.

אני גם שוקל ללכת על המי5 רק שעדיין לא הצלחתי לגבש דיעה לגבי האמינות שלהם לאורך זמן.

לגבי הבעיה עם גולן, איך היא נפתרה בסופו של דבר?
לצפיה ב-'האם moto g4 plus מארה"ב יעבוד בישראל?'
האם moto g4 plus מארה"ב יעבוד בישראל?
26/02/2017 | 11:05
1
26
תמורת 280 דולר ביבוא אישי לגירסת ה 64 ג'יגה/4 ג'יגה ראם זו נראית עסקה מצויינת.
האם התדרים יעבדו בישראל?

לפי אתר מוטורולה:
Moto G Plus - XT1644
CDMA (850, 1900 MHz)
GSM / GPRS / EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
UMTS / HSPA+ (850, 900, 1700, 1900, 2100 MHz)
4G LTE (B1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 25, 26, 41)

תודה
לצפיה ב-'גבי נתן קישור בשבוע שעבר ב212 אירו'
גבי נתן קישור בשבוע שעבר ב212 אירו
26/02/2017 | 11:37
20
לG4 פלוס אירופאי שבטוח תומך וכול מיבים ומשלוח עם שליח עד הבית (בארץ)
212 אירו זה פחות

לצפיה ב-'בעיה עם נקסוס 5'
בעיה עם נקסוס 5
25/02/2017 | 10:35
2
41
היי,
מאז אתמול בבוקר יש לי בעיה עם התצוגה/מסך בנקסוס 5:
כל התצוגה במסך פתאום מתעוותת, וצריך לכבות אותו ולפתוח מחדש כדי שהתצוגה "תתיישר" (עם הלחצן הימני). ניסיתי לעשות ריסטרט וגם כיביתי את הטלפון למשך הלילה, אבל זה לא ממש עוזר.
אציין שהתצוגה מתעוותת בעיקר בדקה שבין חוסר פעילות לכיבוי המסך או בהטענה, אבל לא תמיד.
עוד דבר חשוב, בטלפון יש עוד דיי הרבה זיכרון פנוי, המייל הוא פרטני למכשיר (לא משתמשת בו למעט העברה למייל האישי שלי וגם זה בקושי) וכמובן, לא הורדתי בימים האחרונים שום אפליקציה חדשה. מה שכן, ראיתי שהיה עדכון של אנדרואיד WEB VIEW - האם זה קשור? ובאופן כללי מה ניתן לעשות?
(הטלפון ברשותי כבר שנתיים וחצי ועד כה פעל בלי בעיות).

תודה מראש לעונים!
לצפיה ב-'עוד דבר,'
עוד דבר,
25/02/2017 | 11:03
1
34
כשהמסך מתעוות הוא גם רועד, אבל מגיב למגע...
לצפיה ב-'אותה בעיה. אמרו במעבדה שהבעיה מוכרת'
אותה בעיה. אמרו במעבדה שהבעיה מוכרת
25/02/2017 | 22:21
24
וזה אומר שהמעבד הלך ולזרוק את המכשיר. אין טעם לנסות לתקן. חבל.
לצפיה ב-'איזה אפליקציה לזיהוי שיחה נכנסת מומלצת (אם בכלל) ?'
איזה אפליקציה לזיהוי שיחה נכנסת מומלצת (אם בכלל) ?
23/02/2017 | 14:12
35
61
נחשפתי לשתיים:
ME
truecaller

לצפיה ב-'הרבה מעבר לזהוי '
הרבה מעבר לזהוי
23/02/2017 | 14:33
32
95
מדובר באפליקציות שלוקחות את כל רשימת אנשי הקשר לך לשרתים שלהם . כלומר - אם לצורך הדוגמה אני נמצא ברשימת אנשי הקשר שלך , ללא ידיעתי או הסכמתי תרמת אותי לחברה לא ידועה שעושה כסף על הרשימות האלה ..
אני יודע שאני אישית מאד לא אוהב את הרעיון שמוכרים אותי ככה .
לצפיה ב-'בשביל לזהות שיחה מאנשי הקשר לא צריך אפליקציה...... השיחות'
בשביל לזהות שיחה מאנשי הקשר לא צריך אפליקציה...... השיחות
23/02/2017 | 15:04
31
78
מזוהות ממילא. אבל הבנתי שיש אפליקציות המזהות שיחות מאנשים שאינם ברשימת אנשי הקשר. או שהם בעלי אותה אפליקציה או שהם ב"ספרי טלפונים" גלויים שהאפליקציה גוזר מהם את המידע. 
איך עושה אפליקציה כסף מ"תרומת" אנשי הקשר שלי ?
לצפיה ב-'אין ארוחות חינם. אם אתה לא משלם, אז מישהו אחר משלם'
אין ארוחות חינם. אם אתה לא משלם, אז מישהו אחר משלם
23/02/2017 | 15:23
24
64
ולפעמים התשלום הוא במידע, עיין ערך פייסבוק וגוגל. כשאתה מתקין אפליקציה כזו, אז אתה נותן מידע שלא שייך לך (מספרי הטלפון של אנשי הקשר שלך) לגוף מסחרי כלשהו.
לצפיה ב-'נדמה לי שהמודל העסקי של אחת האפ' (אולי שלש תיהן) היא פרסומות'
נדמה לי שהמודל העסקי של אחת האפ' (אולי שלש תיהן) היא פרסומות
23/02/2017 | 15:29
23
61
קופצות בגירסא החינמית ולא "מכירת" אנשי קשר.....
מסירת רשימת אנשי הקשר נועדה לדעתי ליצור קהילה רחבה של "מזוהים" בעלי האפליקציה הזו. כמו שווטסאפ יודעת מי אנשי הקשר שלך ועוד עם תמונות....
לצפיה ב-'אז הם מרוויחות כסף על סמך מידע שהושג בלי הסכמה'
אז הם מרוויחות כסף על סמך מידע שהושג בלי הסכמה
23/02/2017 | 15:54
22
47
אם אני נמצא ברשימת אנשי הקשר שלך, ואני לא רוצה שמספר הטלפון שלי יסתובב (עם אלוהים יודע איזה שם/כינוי שכתבת) בכל מיני מקומות, אז אני צריך ללכת ולבקש מכל מיני גופים, שאני לא יודע על קיומם, שיסירו אותי ממאגרי המידע שלהם. למה? למה אתה לא יכול לבקש מראש את הסכמתם של אנשי הקשר שלך שהפרטים שלהם יופצו בכל מיני אתרים ושירותים כאלה?

וואטסאפ זה גם כן דרעק. להגיד לך שאני מרוצה מזה שהם משתפים את המידע עם פייסבוק? אז אני לא מרוצה. אם הייתי יכול, הייתי מסיר את וואטסאפ לפני שנתיים (או יותר) כשהיא נקנתה על ידי פייסבוק. הבעיה היא שיותר מדי קבוצות שלי (של עבודה או כביכול עבודה) משתמשות בכלי הזה, כי זה "נוח". אז רק בגלל שאני מסכים בלית ברירה עם רוגלה אחת, זה אומר שאני בהכרח מסכים שכל פוץ עם מאגר מידע ישמור שם את השם ומספר הטלפון שלי?
לצפיה ב-'עם הסכמה. הסכמה של מי שהתקין את התכנה. המידע היה שלו ולא שלך'
עם הסכמה. הסכמה של מי שהתקין את התכנה. המידע היה שלו ולא שלך
23/02/2017 | 21:48
21
35
ואם מישהו נתן לך כינוי ראוי בעיניו אבל בעייתי בעיניך  - זו עדיין יצירה שלו. וזכותו לשתף או לפרסם או לחלק בחינם לכל האינטרנט, או אפילו למכור!
לצפיה ב-'מספר הטלפון שלי הוא *שלי*, לא שלך!'
מספר הטלפון שלי הוא *שלי*, לא שלך!
23/02/2017 | 22:25
20
37
זה מידע אישי שלי, ולא של אף אחד אחר. איך היית מרגיש אם היו מפרסמים את מספר הטלפון שלך בתור "יוסי המניאק" בכל מיני פורומים? או אפילו בלי להעליב, אלא "סתם" לפרסם את מספר הטלפון שלך. עדיין היית חושב שזו זכותו של מי שפירסם לעשות את זה? או שהיית חושב שזו פגיעה בפרטיות שלך?
לצפיה ב-'ברגע שמסרת את המספר למישהו אחר הוא כבר לא שלך'
ברגע שמסרת את המספר למישהו אחר הוא כבר לא שלך
23/02/2017 | 22:56
17
31
המספר הוא של החברה בה אתה מנוי והיא רק מקצה לך אותו כל עוד מתקיימים תנאים מסויימים.
האם החתמת כל מי שנתת לו את המספר על מסמך בו הוא מתחייב לא להעלות אותו לרשת ולשתף אותו באפליקציות שונות? (במקרה שלך אני לא אתפלא אם תגיד לי שכן).
אם לא עשית כך כל אחד רשאי לעשות במכשיר שלו וברשימת אנשי הקשר שלו כרצונו ולך אין ברירה, אלא לרדוף אחרי מפתחי האפליקציות האלה ולדרוש מהם שיסירו את המספר שלך עד שיבוא מישהו חדש שיוסיף אותך ושוב תצטרך לפנות מחדש.
לצפיה ב-'המספר הוא עדיין שלי* גם אם נתתי אותו למיליון איש'
המספר הוא עדיין שלי* גם אם נתתי אותו למיליון איש
24/02/2017 | 04:12
7
32
זה מידע אישי שלי, ולאף אחד אין את הזכות לפרסם אותו בלי רשותי. רק בגלל שלא החתמתי אנשים על כך לא אומר שיש להם את הזכות לפרסם אותו. יש, או לפחות היו פעם, נורמות התנהגות בסיסיות, ואחת מהן היא שלא מפרסמים פרטים אישיים של אנשים בלי רשותם.

*  אני מקבל במידה חלקית את מה שכתבת לגבי כך שאני קיבלתי את המספר מחברה כלשהי, אבל גם לה אין זכות לקחת לי את המספר בלי סיבה, מה שהופך אותו במידה מסוימת ל-"שלי".
לצפיה ב-'לא מידע שלך. מידע עליך. '
לא מידע שלך. מידע עליך.
24/02/2017 | 08:49
6
33
וכשנתת אותו לאנשים נתת איתו גם את הרשות לחלוק אותו עם אחרים, אלא אם כן הודעת להם שלא.
בקיצור - בכלל אל בטוח שאכן יש בעיה משפטית עם העניין הזה.
מוסרית, תועלתית, רעיונית, ועוד הרבה בחינות אחרות אני מסכים איתך.
אבל אתה בוחר בדרך לא נכונה בנושא.
לצפיה ב-'אני טענתי שיש בעיה משפטית? ברור שזו בעיה ערכית'
אני טענתי שיש בעיה משפטית? ברור שזו בעיה ערכית
24/02/2017 | 09:04
24
ומידע עלי זה מידע אישי שלי, לא משנה איך תנסה לסובב את זה. ויש הבדל עצום בין מישהו שנותן את מספר הטלפון שלי לאדם אחד בכל פעם, וגם כן רק כאשר יש סיבה לגיטימית, לבין מסירת המספר שלי (ואולי עוד מידע) לאיזשהו שירות אינטרנטי (מפוקפק?) כלשהו.
לצפיה ב-'אחת הבעיות הכי קשות אם לא *ה* קשה בנושא '
אחת הבעיות הכי קשות אם לא *ה* קשה בנושא
24/02/2017 | 11:51
4
41
היא השלמה של אנשים עם הקטע .
איך שלא מסתכלים על זה ואיך שלא הופכים את זה , כל עוד מישהוא לא קיבל רשות והסכמה מראש הוא לא רשאי לפרסם פרטים עלי/עליך ועל כל אחד אחר . 
עצוב שאנשים מקבלים את זה הפוך . אני לא אמור להודיע לאף אחד כלום . פרטים שלי ניתנו לאדם מסוים בגלל קשר כזה או אחר שיש לנו . אין לאותו אדם שום זכות שבעולם להעביר את הפרטים האלה למישהוא שלא בקשר איתי ואין לי שום רצון להיות איתו בקשר .
אין כאן שום עניין משפטי . יש כאן עניין אנושי מוסרי נטו .
מבחינתי האישית בשנה האחרונה ניתקתי קשרים עם כמה אנשים שהעלו פרטים שלי לכל מיני אפליקציות כאלה .
לצפיה ב-'Cutting off your nose to spite your face.'
Cutting off your nose to spite your face.
24/02/2017 | 13:25
1
31
כלומר, דפקת את עצמך כדי להראות למישהו מה זה.
אשריך.
לצפיה ב-'דפקתי את עצמי ? מה גורם לך לחשוב ככה ? רווח נקי שלי !'
דפקתי את עצמי ? מה גורם לך לחשוב ככה ? רווח נקי שלי !
24/02/2017 | 15:58
29

מי שלא יכול לשמור על הפרטיות שלי , אין לי שום רצון/צורך בקשר איתו .

לצפיה ב-'הקרב הוא קרב אבוד מראש'
הקרב הוא קרב אבוד מראש
24/02/2017 | 13:26
1
32
אף פעם לא עניינה אותי האופציה הזאת, מי שהיה באנשי הקשר שלי ידעתי כשהוא התקשר, ולשיחות אחרות, אם יכולתי עניתי ואם לא, לא, ואין לי בעיה לנפנף ספאמרים בשנייה.
לפני כשנה התקנתי את אפליקציית drupe שהמלצתי עליה בהמשך השרשור. היו באפליקציה דברים שמצאו חן בעיני והתרגלתי אליה. לפני כמה חודשים הוסיפו את האפשרות של הקלטת שיחות (שלא עבדה על המכשיר שלי). אחר כך הוסיפו את זיהוי השיחות. כלומר, גם אם לא רציתי, קיבלתי את השירות הזה.
עכשיו יש לי שתי אפשרויות:
1. להמשיך להשתמש באפליקציה ובשירות
2. לעבור לאפליקציה אחרת ושוב להתרגל אליה. 
הבעיה באפשרות השנייה שיכול להיות שעוד חודש יוסיפו גם לה את זיהוי השיחות. ומה אז? אפליקציה אחרת?
ככל שאני יודע יש גם רומים שכוללים בחייגן המובנה שלהם את זיהוי השיחות. נראה לי שעוד פרק זמן לא ארוך במיוחד זה יהיה סטנדרטי בכל המכשירים. אז מה נעשה? לא נשתמש במכשיר?
המידע שלך קיים, חשוף ונגיש ואין שום דרך לחסום אותו.
חסמת שירות אחד, מחר יקומו עוד 10. שיכנעת חבר אחד לא להשתמש באפליקציה כזו מחר יהיו עוד שלושה שלא תצליח והופ המידע עליך הרשת.
ניתקת קשר עם כמה אנשים שהעלו את המידע שלך, בטח אלו אנשים שהקשר שלך איתם לא על בסיס יומיומי/עסקי/חברי. זה קצת יותר מסובך לביצוע עם אנשים שאתה בקשר קרוב איתם.

לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
24/02/2017 | 16:17
30
אי אפשר למנוע את זה. אבל מה השלב הבא? הצמדת תמונה לפי המספר שלך? מי ימנע מהם לעשות את זה?

כלומר לקחת לא רק את השם, אלא את התמונה שמישהו שהוסיף אותך לרשימה הצמיד לך?
לצפיה ב-'ואם אני אשווה את זה לדירה שכורה?'
ואם אני אשווה את זה לדירה שכורה?
24/02/2017 | 15:03
8
35
המפתח לא שלי. הוא הוקצה לי ע"י בעל הבית (כל עוד מתקיימים תנאים מסויימים).
נתתי לך את המפתח לשימוש מסויים. מותר לך לתת אותו אותו למי שתרצה?
אולי משפטית כן. אני לא עורכת דין ולא עד כדי כך בקיאה בחוק, אבל תסכים איתי שלא?

לצפיה ב-'ההשוואה הזאת היא לא שוות ערך'
ההשוואה הזאת היא לא שוות ערך
24/02/2017 | 16:06
7
29
מפתח לדירה לא נועד לשימוש של אחר מלבד הדיירים/בעליםשל הדירה.
לעומת זאת מספר טלפון הוא אמצעי כדי להשיג/ליצור קשר איתך על ידי כל אדם.

וכמו שאת נותנת את המס' טלפון שלך לקופת חולים, הגן של הילד, העבודה וכו. הרי שאת המפתח שלך את לא נותנת להנ"ל.
לצפיה ב-'אבל אני יכולה'
אבל אני יכולה
24/02/2017 | 16:18
6
25
כלומר זו החלטה שלי אם לתת את המפתח לכל העולם. אני בוחרת שלא.
אותו דבר עם מספר הטלפון שלי - אני בוחרת למי לתת אותו.
אני לא בחרתי לתת אותו לכל האפליקציות האלו ולאף אחד אין זכות לעשות את זה כי הוא שלי.
יותר מזה, אני גם לא אמסור את מספר הטלפון שלך לחברה שלי למרות שאני חושבת שאתם יכולים להיות זוג מדהים ללא רשותך, אז לכל מיני כאלה שאני לא יודעת מי הם?
לצפיה ב-'את צודקת'
את צודקת
24/02/2017 | 16:23
5
26
אבל את מפתחי האפליקציה לא מעניין מוסר, הרי שאם היה מעניין אותם מלכתחילה, הם לא היו חושבים בכלל על כיוון כזה. הבעיה מתחילה, כפי שאחד המגיבים ציין כאן, שהאפליקציות האלה תופסות תאוצה וזה פשוט בלתי ניתן לעצירה ואין עליהן בקרה או פיקוח של זכויות הפרט.

העולם הוירטואלי כמוהו שמערב הפרוע של פעם.
לצפיה ב-'על זה בדיוק דיברנו'
על זה בדיוק דיברנו
24/02/2017 | 16:27
2
20
לא על מפתחי האפליקציה אלא על המשתמשים.
הרי אם כולם היו חושבים כמוני ולא מתקינים את האפליקציה, היא לא היתה קיימת.
אבל אתה צודק - פרטיות כבר לא קיימת ואנשים כבר מזלזלים בפרטיות של אחרים ולא רק של עצמם. קרב אבוד
לצפיה ב-'ואם את חושבת שלא יהיה לזה "שדרוג" את טועה'
ואם את חושבת שלא יהיה לזה "שדרוג" את טועה
24/02/2017 | 16:34
1
23
כמו שהגבתי למטה, זה בקלות יכול להפוך להיות "שם + תמונה + הערה/חוות דעת" בעתיד הלא רחוק.

אבל, למה להרוס לעצמנו את הסופ"ש, נהנה מהמעט פרטיות שנשארה :)
לצפיה ב-'בוודאי שאני מסכימה איתך'
בוודאי שאני מסכימה איתך
24/02/2017 | 16:37
17
ומן הסתם, לא נחנך את העולם
סופשבוע מקסים
לצפיה ב-'הקטע הוא שלפחות מבחינתי אין עניין במפתחים '
הקטע הוא שלפחות מבחינתי אין עניין במפתחים
24/02/2017 | 16:38
1
24
מבחינתם אנחנו כולם |$| עם רגליים . הדרישה המוסרית שלי היא מהחברים/אנשי הקשר . הפרטים שלי נמסרו לאותם אנשים על ידי אישית . מבחינתי - מי שלא קיבל את הפרטים ממני , לא אמור לקבל אותם בכלל .  
וזה בעצם כל העניין - המפתחים מאד חושבים , זה המשתמשים שמפעילים אפליקציה ומכבים את הראש ..
לצפיה ב-'זאת בעיה כללית'
זאת בעיה כללית
24/02/2017 | 16:46
27
ואני מניח ש 95% מהאנשים שמתקינים את האפליקציה (או כל אפליקציה) לא כל כך מתעמקים בהשלכות וגם אם כן, הרי מה אתה יכול לצפות שיעשו? שלא יתקינו למרות שלרוב החברים שלהם יש והם ירגישו "לא מעודכנים"?
האפשרות השניה מה היא? להתקין אבל לא לרשום אותך באנשי קשר? בחייך, זה לא ריאלי.
כי הרי לא מדובר רק בקבוצה קטנה של אנשים, גם הגננת או המוכרת בחנות או השליח של הפיצה שנתת לו את המספר שלך והוא אינו מכיר אותך אישית, יש את האפליקציה. אז מה תעשה? לפני שתתן לכל אחד את המספר תשאל אותו אם הוא משתמש בזה או לא? זה פשוט בלתי אפשרי. זה כמו לצאת לנסיעה מת"א לאילת ולבקש מכל הזבובים שיזוז מדרכך כי אתה לא רוצה להרוג אותם, תרצה או לא תרצה אתה תמצא לפחות 50 גופות של זבובים מרוחיים לך על הפגוש :)
לצפיה ב-'אם המספר שלך אינו חסוי'
אם המספר שלך אינו חסוי
25/02/2017 | 18:16
1
17
אז הוא מופיע, יחד עם הכתובת שלך, באתר 144 של בזק.
לצפיה ב-'המספר (הסלולרי, לפחות) שלי חסוי ולא מופיע ב-144'
המספר (הסלולרי, לפחות) שלי חסוי ולא מופיע ב-144
25/02/2017 | 19:28
16
כאילו שזה משנה לכל אסופת הרוגלות מעדת MeZeZe ו-TrueCaller.
לצפיה ב-'האפליקציות שהיזכרת '
האפליקציות שהיזכרת
23/02/2017 | 15:23
3
65
שמזהות שיחות שאינן מאנשי הקשר עושות את זה ע"י אנשים שהורידו את האפליקציה והעלו את אנשי הקשר שלהם לשרתי החברה .
איך עושים כסף ? בדיוק כמו גוגל . מוכרים את הרשימות הנ"ל לכל המרבה במחיר .
לצפיה ב-'תזהר עם האשמה שגוגל מוכרת את הרשימות של גולשיה. היא עושה'
תזהר עם האשמה שגוגל מוכרת את הרשימות של גולשיה. היא עושה
23/02/2017 | 15:32
2
58
"הפוך" היא מאפשרת לעסקים משלמים להגיע לרשימת גולשיה תמורת תשלום אבל המפרסמים לא יודעים למי הגיעו ומה זהותם. נדמה לי.
גם כאן זה בעצם יצירת קהילה של אנשים שרוצים להיות מזוהים ומזהים 
לצפיה ב-' אם זה עושה לך טוב להאמין לזה - תהנה . '
אם זה עושה לך טוב להאמין לזה - תהנה .
23/02/2017 | 15:35
19
לצפיה ב-'אבל אם אני נמצאת באנשי הקשר שלך'
אבל אם אני נמצאת באנשי הקשר שלך
23/02/2017 | 16:25
42
ואתה אישרת לאפליקציה להעלות את כל אנשי הקשר שלך (בלי לבקש את רשותי),
איך בדיוק אני ברשימה של "אנשים שרוצים להיות מזוהים ומזהים" כדבריך?
אני לא רוצה....

לצפיה ב-'הם לוקחים את רשימות אנשי הקשר מכל האנשים שמתקינים את האפליקצ'
הם לוקחים את רשימות אנשי הקשר מכל האנשים שמתקינים את האפליקצ
23/02/2017 | 15:25
1
42
האפליקציה וככה אוגרים לעצמם רשימה גדולה של אנשים.
את אנשי הקשר שלך אתה תורם כדי לקבל את זהוי אנשי הקשר של כל שאר האנשים שהתקינו את האפליקציה.
גם אם הסרת את האפליקציה אז הרשימה כבר נשארת אצלם כי היא עלתה לשרת שלהם ברגע שהתקנת את האליקציה.
ואם עדיין לא השתכנעת לא להתקין אז תנסה את 

לצפיה ב-'ושניה לפני שאתה מתקין'
ושניה לפני שאתה מתקין
23/02/2017 | 15:28
46
קח לך את הזמן ועבור על רשימת ההרשאות שהאפליקציה דורשת ( קח הרבה זמן , הרשימה ארוכה ...)
לצפיה ב-'אני משתמש ב drupe'
אני משתמש ב drupe
23/02/2017 | 21:31
66
זאת בעצם אפליקציית חייגן מאוד נוחה לשימוש
יש בה כל מיני אפשרויות, ביניהן אפשרות לתזמן שיחה והקלטת שיחות (עובד בחלק מהמכשירים)
לאחרונה הוסיפו אפשרות של זיהוי שיחות שעובדת לא רע בכלל.
המפתחים ישראלים, יצא לי להתכתב איתם בקשר לאחת הפונקציות של האפליקציה וקיבלתי מענה מיידי ונעים, נראים חבר'ה רציניים.
מצ"ב הקישור לחנות
ולמען הסר ספק אין לי כל קשר לאפליקציה ולמפתחיה מעבר להיותי משתמש מרוצה.
לצפיה ב-'נצל"ש שאלה ספציפית לגבי דרך הפעולה של האפליקציה'
נצל"ש שאלה ספציפית לגבי דרך הפעולה של האפליקציה
24/02/2017 | 16:13
32
לפי מה שאני מבין, אם למשל אני מופיע אצל מישהו ברשימת אנשי הקשר כ"ישראל ישראלי" (או כל כינוי אחר לווא-דווקא מחמיא) אז בפעם הבאה שאתקשר לכל מנוי אחר שאצלו מותקנת האפליקציה (לפי מ שאני יודע יש למליוני אנשים בעולם) הוא יראה על הצג "ישראל ישראלי מתקשר"?

ואם כן, מה קורה כאשר אני מופיע אצל נאמר 50 אנשים שונים ברשימת אנשי הקשר שלהם וחלקם קוראים לי "ישראל ישראלי" וחלקם קוראים לי "ההוא מהעבודה" או "זה מהמכולת" או "החתיך מהשכונה", לפי מה האפליקציה קובעת איך קוראים לי ומה היא בוחרת להציג למישהו שאינו מכיר אותי?

אני מניח שהתשובה תהיה "לפי הרוב"?
לצפיה ב-'החלפת נקסוס 5 ששבק למשהו אחר.מה אתם'
החלפת נקסוס 5 ששבק למשהו אחר.מה אתם
25/02/2017 | 09:41
8
47
ממליצים.
הכוונה היתה ללכת לכיוון נקסוס 5X אך קראתי עליו בקורות מאוד שליליות.
מה מומלץ לקניה הסדר גודל מחיר של 1500 ש"ח שיתן אותן פונקציות כמו הנקסוס 5X ,כלומר גודל מסך,זכרון,מסך וסוללה.

גילוי נאות-אני לא מבין באנדרואיד וניסיון קצר שעשיתי לפני חדשיים במעבר לגלקסי 7 אדג' הבריח אותי במהירות חזרה לאייפון.
אני מברר בשביל הנכד שלי.
לצפיה ב-'אין במחיר הזה'
אין במחיר הזה
25/02/2017 | 10:15
74
שכן אתה מתרכז במכשירי פרימיום .
אם תתפשר על מכשירי ביניים תמצא 
ה moto g4 כפי שהציעו בפורום בהזמנה מאמאזון ספרד זו עיסקה טובה
או 
Xiaomi Mi5 32GB בקניה בארץ עשוי להספיק

לצפיה ב-'LG g4. לקנות מכשיר עם אחריות רשמית של רונלייט'
LG g4. לקנות מכשיר עם אחריות רשמית של רונלייט
25/02/2017 | 12:11
3
37
החברה׳ של הבן שלי, כולם אנשי מחשבים צעירים, עברו אחד אחד מנקסוס 4/5 אל המכשיר הזה או (למי שרוצה להשקיע יותר כסף) ל-G5.
לצפיה ב-'כמה זמן האחריות שרונלייט נותנים כיום'
כמה זמן האחריות שרונלייט נותנים כיום
25/02/2017 | 13:03
34
נשארה שנתיים או פחות?
לצפיה ב-'lg מוכר וידוע לשימצה בניתוקים ובבעיות בלוח'
lg מוכר וידוע לשימצה בניתוקים ובבעיות בלוח
25/02/2017 | 13:37
1
31
שלו כך שהוא מחוץ לתחום.
לצפיה ב-'אני במקומך לא הייתי פוסלת באופן כ״כ גורף.'
אני במקומך לא הייתי פוסלת באופן כ״כ גורף.
25/02/2017 | 14:48
30
המכשיר עצמו מצוין ואם מסתכלים על תמורה יחסית למחיר שלו - הוא משובח לעילא ולעילא. בוודאי יחסית למכשירים אחרים באותו סדר גודל של מחיר (ואפילו של גודל).
ולגבי בעיית לוח האם: לכן כתבתי שצריך לקנות מכשיר עם אחריות של היבואן הרשמי. האחריות היא לשנתיים וזה זמן מספיק לכך שהתקלה - אם קיימת - תקרה והיא מכוסה.
כך שלדעתי, ההימור, יחסית לתמורה - ממש לטובת המשתמש.
לצפיה ב-'MOTO X STYLE זה הדבר הכי קרוב אבל כדאי לחכות עוד שבוע'
MOTO X STYLE זה הדבר הכי קרוב אבל כדאי לחכות עוד שבוע
25/02/2017 | 14:45
2
39
לראות מה יוכרז בתערוכה בברצלונה.
הרבה טלפונים חדשים יוכרזו ם מן הסתם וגם מחירים של טלפונים ישנים ירדו בעקבות כך.
לצפיה ב-'והנה לינק לקניה באמזון כ - 1200 שח.'
והנה לינק לקניה באמזון כ - 1200 שח.
25/02/2017 | 16:10
1
36
לצפיה ב-'5.7 זה גדול מדי לטעמי ואני קונה'
5.7 זה גדול מדי לטעמי ואני קונה
25/02/2017 | 16:25
29
רק בארץ.לא מייבא.
לצפיה ב-'האם ניתן לראות סטטוס נראה לאחרונה או מצב מחובר?.'
האם ניתן לראות סטטוס נראה לאחרונה או מצב מחובר?.
24/02/2017 | 19:10
6
50
שלום לכולם מקווה שזה הפורום הנכון,
במידה ולא אשמח עם מישהו יוכל להפנות אותי למקום הנכון.
אני אבא דואג לילד קטן,באחרונה בני החל להשתמש באפליקצית
מסרים ששמה "line" אפליקציה דומה לווצ'סאפ שבה לא ניתן לצפות
במצב "נראה לאחרונה" ולא במצב של הסטטוס "מחובר", גם בווצ'סאפ
בני הסתיר את מצב "נראה לאחרונה" מה שבתור אבא לילד קטן גורם
לדאוג שמשהו לא בסדר,יחד עם זאת באפליקצית line הוא שם מנעול
בכניסה לאפליקציה שרק בלחיצת קוד ניתן להכנס לאפליקציה.
שאלתי היא כזאת יש דרך באפליקציה כמו line לדוגמא לצפות בסטטוס
"הנראה לאחרונה", או במצב ה "מחובר"???.

על פי חיפוש באינטרנט לא הצלחתי לפתור את הבעיה הזאת.
נורה אדומה נידלקה לי לאחרונה בעקבות שינוי בהתנהגותו של בני.
יש מישהו שיודע מה אוכל לעשות או למי אפשר לפנות במצב כזה??
הודה לכם במידה ותוכלו לעזור לי...רב  תודות
לצפיה ב-'אין אפשרות לראות ב LINE. לגבי התיעצות...'
אין אפשרות לראות ב LINE. לגבי התיעצות...
24/02/2017 | 19:56
2
41
אולי כדאי לקרוא
ולהתייעץ עם כותב המאמר לעיל.
לצפיה ב-'יכול להיות שיהיה לו?'
יכול להיות שיהיה לו?
25/02/2017 | 02:45
1
25
תודה רבה,
יכול להיות שיהיה לו פתרון לאפליקציה של line???
אני מאמין שלכל דבר יש פתרון.

לצפיה ב-'זה לא פורום האקינג ולדעתי הפתרון שלך במקום אחר'
זה לא פורום האקינג ולדעתי הפתרון שלך במקום אחר
25/02/2017 | 10:17
8
לצפיה ב-'שאלה קטנה, אתה אבא שלו או חבר שלו ?'
שאלה קטנה, אתה אבא שלו או חבר שלו ?
24/02/2017 | 21:29
2
49
אם כמו שאתה אומר אתה אבא שלו, אז תודיע לקטן שאם הוא לא יהיה כל הזמן במצב שאתה רואה את הסטטוס שלו - אין טלפון, רות, סוף !
אתה אבא שלו, אתה שלמת עבור הטלפון ואתה היחיד שקובע את התנאים !
אם אין אפשרות כזו בתוכנה החדשה אז שכל הזמן ה-Whatsapp יהיה פתוח. אתה המחליט ואין ויכוח על הענין (או שאין טלפון).
סתם עצה, כדאי שתסביר לו את הדאגה שלך ותן לו להחליט אחרי יום או יומים כשהוא יודע מראש מה תוצאות ההחלטה שלו. אם לדוגמה, הוא יגיד שאצל כל הילדים זה ככה, אתה יכול לענות שאם יקרה משהו לכל הילדים, ההורים שלהם ידאגו, אם יקרה לו משהו - אתה תדאג. זה ההבדל הקטן. 
אל תהיה חבר שלו - תהיה ההורה שלו !!!!!
לצפיה ב-'מה הכוונה בתוכנה החדשה?'
מה הכוונה בתוכנה החדשה?
25/02/2017 | 02:47
1
33
תודה רבה על התגובה שלך קודם כל.
מה הכוונה בתכונה החדשה?...בווצ'סאפ יש אפשרות
לעקוף את המצב הבלתי נראה?.
לצפיה ב-'הכוונה למה שכתבת על כך....'
הכוונה למה שכתבת על כך....
25/02/2017 | 11:16
32
שבאפליקציה החדשה שהוא משתמש - "line", אין מצב דומה ל-"נראה לאחרונה" שיש ב-Whatsapp.
בקיצור, לדעתי, אתה כהורה צריך לקבוע עבורו את תנאי השימוש בטלפון. אבל רצוי לא בהנחתות פתאומיות, אלה כשהוא יודע ומבין מראש את התנאים והסיבות, גם אם זה לא לגמרי מוצא חן בעיניו.
לצפיה ב-'שיאומי MI MIX.'
שיאומי MI MIX.
22/02/2017 | 10:48
20
131
יום אחד כל הסמארטפונים ייראו ככה.
בדקנו את הMi MIX של שיאומי.
שיאומי הפתיעה לא מעט כאשר חשפה את הMi MIX, סמארטפון עם עיצוב מהפכני כמעט נטול שוליים ועם המפרט המתקדם ביותר שניתן להשיג כיום.
בכך הקדימה החברה הסינית ענקיות כמו סמסונג LG ואפל.
לצפיה ב-'אדון לוי ושאר חבורת הקופי פייסט '
אדון לוי ושאר חבורת הקופי פייסט
22/02/2017 | 15:09
14
98
"זכויות יוצרים: כל המידע המובא באתר זה, לרבות תגובות הגולשים וכן עיצוב האתר, תוכנה, יישום, קובץ גרפי, קוד מחשב, טקסט, תמונה, משחקים, קטעי וידיאו, קטעי אודיו והיישום החיצוני הינם קניינה הרוחני של גיק מדיה אלא אם צוין אחרת במפורש. נאסר עלייך להעתיק, להפיץ להציג בפומבי או לעשות שימוש בקניינה הרוחני של גיק מדיה ללא קבלת הסכמתה מראש ובכתב, לרבות העתקה מלאה ו/או חלקית;"
יש לי את ההרגשה שלא ממש קיבלתם מראש ובכתב את הסכמת האתר לפרסם את תכניו , ואם תטרחו לבדוק זה חלק מתנאי השימוש הסטנדרטיים ברב האתרים ברשת
אי לכך ובהתאם לזאת - כל פעם שאתם מעלים דבר כזה אתם עוברים על תנאי השימוש של האתר ממנו העתקתם וחושפים את עצמכם ( ואולי גם את תפוז ? שאלה לבעל השכלה/ידע משפטי ) לכל מיני רעות וחולות
* לא שממש מעניין אותי אם יתנפל עליכם עו"ד כזה או אחר ..
כנראה שאתם מבינים את הכוונה , נכון ?
לצפיה ב-'אדון מאזין דומם'
אדון מאזין דומם
22/02/2017 | 15:19
9
88
לא שאני בא להגן על חבורת הקופי פייסט כפי שקראת להם, וגם אני מגחך לעיתים בראותי העתקות ופרסומים לא רציניים, אבל יש לי "באג" במוח שגורם לי לרצות הגינות. מין שגעון שלי...

מילא אם היית מעיר את ההערה שלך במקרים שבהם הם העתיקו והדביקו את כל הידיעה, אבל לתת קישור לאתרים האלה רק עושה להם פרסומת ולא גורם להם כל נזק.

אז אולי תחשוב שוב?

הערה חשובה: רציתי לכתוב לך את הדברים במסר אישי, אך בעבר חסמת אותי משליחת מסרים ולכן נאלצתי לכתוב את הדברים כאן. 
לצפיה ב-'אם מישהו היה חוסם אותי במסרים לא הייתי כותבת לו בכלל'
אם מישהו היה חוסם אותי במסרים לא הייתי כותבת לו בכלל
22/02/2017 | 19:56
8
89
גם לא בפורום. איזה עוד רמז צריך?...
ממש שני ודן
לצפיה ב-'את לא, אני כן.'
את לא, אני כן.
22/02/2017 | 20:10
2
64
במיוחד כשהוא טעה כאן בתגובה שלו והרגשתי מחוייבות לתקן אותו.
וחוץ מזה למה את חייבת לכתוב על העניין המשני ולא העיקרי???
זה חומר למחשבה גם בשבילך !
לצפיה ב-'כי אני לא מבינה בדיני זכויות יוצרים...'
כי אני לא מבינה בדיני זכויות יוצרים...
22/02/2017 | 20:26
1
24
לצפיה ב-'ואני כן מבין בזה.'
ואני כן מבין בזה.
22/02/2017 | 20:37
22
לצפיה ב-'. אגב - מי זה שני ודן?'
. אגב - מי זה שני ודן?
24/02/2017 | 14:38
4
17
לצפיה ב-'הו שלום לך '
הו שלום לך
24/02/2017 | 20:44
1
33
שני דיירים באח הגדול...הוא הבהיר לה שהוא לא מעוניין והיא המשיכה לרדוף אחריו
לצפיה ב-'שלום גם לך '
שלום גם לך
24/02/2017 | 22:05
30
תודה על ההסבר - לא רואה...
לצפיה ב-'שושקה ברוכה השבה... התגעגענו אליך... '
שושקה ברוכה השבה... התגעגענו אליך...
25/02/2017 | 06:01
1
10
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/02/2017 | 11:00
6
לצפיה ב-'לא נראה לי שהנימוק הזה ישכנע אותם'
לא נראה לי שהנימוק הזה ישכנע אותם
22/02/2017 | 21:51
58
אם מאן דהו מציף פורום שאמור לשמש לא יותר מבמה לשאלות ותשובות בקטעי קומוניקטים, שברי יח"צ וקרעי פרסומים, ייתכנו שני הסברים לתופעה: 1. האיש מועסק בתחום הפרסום הגלוי או הסמוי. 2. האיש לא ניחן במנת משכל יתירה.

עכשיו יבואו הנה בני חבורת המעתיקנים ויבחרו לעצמם את ההסבר היותר הולם.
לצפיה ב-'אתה קצת מגזים ומפספס את מהות האינטרנט....!!!'
אתה קצת מגזים ומפספס את מהות האינטרנט....!!!
23/02/2017 | 14:10
2
54
הבאת מידע שמפורסם באתרים אחרים ע"י לינק לא עושה שום דבר מהדברים אותם הבאת כתקנון האתר. להיפך הוא מביא אליהם את הגולשים כאן, מה שאומר יותר תנועה ויותר חשיפות באתר ההוא. העתקה פירושה - ציטוט המידע ללא מתן קרדיט לכותב /למפרסם.....
לא כל הגולשים נחשפים לכל המידע בנושא המדובר וע"י כך שמישהו מביא לכאן את המידע הוא נותן שירות לגולשים, חברי הפורו, המעוניינים במידע. מה רע בכך?
כמובן שתמיד קיים החשש (החשד) שמי שמביא מידע מסויים עושה זאת ממניעים "אפלים".
סופ"ש נהדר
לצפיה ב-''
23/02/2017 | 17:59
8
לצפיה ב-'שהכותב פה רושם בדקנו , למה הוא מתכוון ?'
שהכותב פה רושם בדקנו , למה הוא מתכוון ?
23/02/2017 | 18:23
33
האם הוא חלק מהבודקים , לוקח קרדיט על הכתיבה והכתבה , אתה תחליט.
הוא משתמש בזה כאילו זה שלו , שייתן לינק לכתבה וזהו בלי לרשום שטויות.
גם ככה 90% מהפורום כבר לא מתייחס לשטויות שהוא כותב או מביא כקישורים ועוד כמה אחרים שלא לוחצים על קישורים מאתרי תרגום כתבות.
לצפיה ב-'בקיצור טאבלט סיני במחיר מופקע.'
בקיצור טאבלט סיני במחיר מופקע.
22/02/2017 | 22:39
4
59
תרגום עבור פותח השרשור בשפתו:
מצלמה ראשית גרועה בתאורה חלשה ובינונית ברגיל.
מצלמה משנית גרועה.
מסך בינוני באיכותו ולא יעיל בתאורת שמש ישראלית
משקל מעל 200 גרם
לא עמיד בכלום, לא מים ואפילו דווח שלא בשריטות, בחלק מהמכשירים.
מערכת הפעלה לא מעודכנת
גודל של טאבלט
מחיר מופקע של 6 טאבלטים סינים ויותר. מעל 4000 ש"ח בארץ
לצפיה ב-'מה יעשו סמסונג ואפל עם הבעיות שיש בשיאומי עקב המסך המלא...'
מה יעשו סמסונג ואפל עם הבעיות שיש בשיאומי עקב המסך המלא...
23/02/2017 | 09:52
3
59
1) מצלמה קידמית...
2) חיישן קירבה שמתבסס על קרני אור...
3) ספיקר פון...
4) רמקול לשמיעת מוזיקה...

ככה שיאומי ניסו לפתור את 4 בעיות הנ"ל...

כל המכשיר כמעט מסך, כולל החלק העליון שבו התרגלנו מאז המצאת הסמארטפון לראות את הרמקול והמצלמה...

ובאמת, כדי לפנות את הרמקול המצלמה וחיישן הקרבה שבאופן מסורתי יושבים בחלק העליון, הציגה שיאומי לא מעט מקוריות ויצירתיות...
בין היתר השתמשה שיאומי בחומר פיאזואלקטרי, שממיר אותות חשמליים בתגובה ללחץ מכני וההיפך כך שהמסך עצמו משמש כרמקול...

במקום חיישן הקרבה המוכר שמתבסס על קליטה של אור, השתמשה שיאומי בחיישן אולטרא קולי (סונאר) שבעזרת גלי קול יודע מתי אנחנו צמודים למכשיר ומדברים, כך יכלה החברה לחסוך עוד עינית בראש המסך כשהחיישן נמצא מתחת למסך...

המצלמה הקדמית עברה לתחתית המכשיר, מה שמצריך זמן להתרגלות וגם התגברות על כמה אתגרים חדשים...

בתחתית המכשיר נמצא את הרמקול של המכשיר...
כמובן שכמו שאר המכשירים שכוללים רמקול בתחתית המכשיר גם הMIX סובל מבעיה של חסימת הרמקול...

לצפיה ב-'ומה עם קרדיט למי שהעתקת ממנו את הטקסט ?!? '
ומה עם קרדיט למי שהעתקת ממנו את הטקסט ?!?
23/02/2017 | 09:55
16
לצפיה ב-'ומה הקשר לתגובה אליה שירשרת? בעיות הבנה?'
ומה הקשר לתגובה אליה שירשרת? בעיות הבנה?
23/02/2017 | 10:08
15
לצפיה ב-'כנראה נשמט לך הקרדיט בהעתקה...'
כנראה נשמט לך הקרדיט בהעתקה...
23/02/2017 | 23:05
30
מצ"ב הקישור לכתבה ממנה העתקת את המלל.
לצפיה ב-'מעבר לסמארטפון חדש ומחיקת "שאריות" מהישן'
מעבר לסמארטפון חדש ומחיקת "שאריות" מהישן
24/02/2017 | 06:18
6
36
היי
קניתי סמרטפון חדש ואת הישן העברתי לבן שלי.
שניהם רשומים על שמי .
עכשיו - בקודם - עדיין הוא מקבל התראות של מיילים מחשבון הגוגל שלי .
איך מבטלים את זה?
תודה רבה
לצפיה ב-'הכי כדאי לעשות איפוס להגדרות יצרן.'
הכי כדאי לעשות איפוס להגדרות יצרן.
24/02/2017 | 13:05
5
27
אבל אם הבעייה היא רק התראות מהג'ימייל אתה יכול להכנס להגדרות, חשבונות, גוגל, ולמחוק את החשבון.
לצפיה ב-'כן - רק התרעות ג'ימייל ופייסבוק - תודה רבה '
כן - רק התרעות ג'ימייל ופייסבוק - תודה רבה
24/02/2017 | 15:31
7
לצפיה ב-'עדכון - ג'ימייל - הורדתי - איך מסירים את הפייסבוק שם?'
עדכון - ג'ימייל - הורדתי - איך מסירים את הפייסבוק שם?
24/02/2017 | 15:34
3
10
לצפיה ב-'אינני משתמש בפייסבוק ולכן אין לי תשובה לתת לך.'
אינני משתמש בפייסבוק ולכן אין לי תשובה לתת לך.
24/02/2017 | 16:14
16
מקווה שאחרים יעזרו בנושא הזה.
לצפיה ב-'להיכנס לאפליקציה'
להיכנס לאפליקציה
24/02/2017 | 16:22
1
17
שלושת הקווים מימין - לגלול עד הסוף ו - log out
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
24/02/2017 | 18:56
5
לצפיה ב-'המכשיר הלך קפוט, איך מוצאים את התמונות והשיחות למחשב? '
המכשיר הלך קפוט, איך מוצאים את התמונות והשיחות למחשב?
24/02/2017 | 15:42
27
יש בבעלותי מכשיר מסוג Samsung Galaxy S6edge
המעבד שלו הלך קפוט, והוא נדלק ומגיע לשלב שרואים את הלוגו של סמסונג על המסך שעה עד שהסוללה נגמרת
(כן, הבאתי למעבדה והם טוענים שאי אפשר לתקן)
יש לי על המכשיר קבצים (תמונות, שיחות, הקלטות ומידע מאפליקציות) שאני חייבת להוציא ואני מאוד אעדיף לא להעזר ב"איש מקצוע" ואעדיף לעשות את זה בכוחות עצמי, איך אני מוציאה את כרטיס הזיכרון ומה אני עושה איתו? 
כשאני מחברת את המכשיר ככה למחשב, המחשב מראה שיש חיבור ואז מנתק את המכשיר כל כמה דקות
בכל אופן תודה לעוזרים, שבת שלום
בברכה, נתי
לצפיה ב-'מישהו יכול לעזור לי להבין? סוני אקספריה, תודה'
מישהו יכול לעזור לי להבין? סוני אקספריה, תודה
23/02/2017 | 22:52
1
38
יש לי נייד של סוני אקספריה,,, ניסיתי להימנע מחיטוט לפני כמה דקות על ידי הכנסת ססמה למכשיר, הבעיה היא שכשאני מקישה את הססמה אני לא יודעת איך לאשר ולעבור לתוכן של הפון,,, כאילו נעלתי את המכשיר לגמרי,,, לא מצליחה להבין מה עושים אחרי שמקישים את הססמה, מישהו יכול לעזור לי ?
לצפיה ב-'אם הסיסמא תואמת באופן אוטומטי המכשיר נפתח .'
אם הסיסמא תואמת באופן אוטומטי המכשיר נפתח .
24/02/2017 | 13:58
21

לא נפתח ונישאר במסך הקלדת הסיסמא זה אומר שאת טועה בסיסמא .
לא יהיה מנוס מביצוע איפוס למכשיר ואובדן כל הנתונים

לצפיה ב-'MOTO G4 from Amazon.co.uk'
MOTO G4 from Amazon.co.uk
24/02/2017 | 08:41
2
53
שלום,
ניסיתי להזמין את הנ"ל מהקישור שניתן כאן בעבר, וקיבלתי הודעה שהוא לא נשלח לישראל. האם יש המלצה לאתר אחר כדי להזמין MOTO G4?
תודה מראש.
לצפיה ב-'זה משתנה כל כמה ימים. תנסה את אמזון ספרד amazon.es'
זה משתנה כל כמה ימים. תנסה את אמזון ספרד amazon.es
24/02/2017 | 12:50
1
43
amazon.es
אני הזמנתי משניהם לפני חודש.
ויש יתרון בספרדי כי הוא מגיע עם מתאם חשמל שמתאים לישראל בניגוד לאנגלי.

לצפיה ב-'הזמנתי, תודה רבה.'
הזמנתי, תודה רבה.
24/02/2017 | 13:33
12
לצפיה ב-'לימודים - תיקון סלולר ואייפד'
לימודים - תיקון סלולר ואייפד
23/02/2017 | 23:10
42
שלום

מה צריך ללמוד כדי לעסוק בתיקון סלולרים ואייפדים?
לצפיה ב-'תקלות בפלאפון בעקבות עיצומי העובדים'
תקלות בפלאפון בעקבות עיצומי העובדים
23/02/2017 | 18:01
40
לצפיה ב-'מסך כהה , כשנמצא באינטרנט, איך מחזירים לצבעו הלבן?'
מסך כהה , כשנמצא באינטרנט, איך מחזירים לצבעו הלבן?
23/02/2017 | 07:56
6
28
המכשיר השיומי מימקס- , בטעות לחצתי על כמה פעולות  

או הגדרות, והמסך במקום להישאר בהיר, כמו תמיד

הפך לצבע כהה, כמו שחור כזה, עם צבעים אחרים.

שמאוד מקשה על הראיה והגלישה

איך מחזירים המצב לקדמותו?

תודה
לצפיה ב-'אולי זה יעזור....'
אולי זה יעזור....
23/02/2017 | 09:00
2
36
לצפיה ב-'תודה , אבדוק בבית, אני באוטובוס,'
תודה , אבדוק בבית, אני באוטובוס,
23/02/2017 | 16:32
8
לצפיה ב-'תודה הסתדרתי, כי זה היה :"מצב לילה" בהגדרות'
תודה הסתדרתי, כי זה היה :"מצב לילה" בהגדרות
25/02/2017 | 21:44
3
לצפיה ב-'אולי'
אולי
23/02/2017 | 15:29
2
32
זה נמצא באיזה night mode או eye protection mode
בכל מכשיר זה נמצא במקום אחר בהגדרות
תחפש

לצפיה ב-'תודה. בודק - אני באוטובוס '
תודה. בודק - אני באוטובוס
23/02/2017 | 16:31
7
לצפיה ב-'תודה !, כי זה היה :"מצב לילה" בהגדרות. '
תודה !, כי זה היה :"מצב לילה" בהגדרות.
25/02/2017 | 21:44
2

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
ידין חקירות
ידין חקירות
Tesqa
לבדיקות תוכנה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה