לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82168,216 עוקבים אודות עסקים

פורום מנג`ר (CM ו-FM)

ברוכים הבאים לפורום המנג'ר!! לאחר שנים של שיתוף פעולה בין שתי החברות- SI Games ו-Eidos , שהביאו לנו פעם אחר פעם את סדרת המשחקים המופלאה - Championship Manager, נפרדו דרכיהן של החברות וכל אחת מהן החליטה להוציא משחק משלה. SI Games אמנם שינתה את שם המשחק ל-Football Manager (או בקיצור- FM), אך מבין השניים זהו המשחק הדומה יותר למנג'ר המוכר לנו. Eidos לעומתה, שמרה על השם Championship Manager אך המשחק הצפוי לצאת, אמור להיות שונה מאד ממה שהכרנו, ואנחנו בהחלט מצפים בקוצר רוח לשחרור המשחק לשוק. הפורום הזה נוסד על הפורום המיתולוגי של CM בעבר בתפוז, ואנחנו בהחלט מקווים לשחזר את ימיו הגדולים של הפורום ההוא ואף מעבר לכך. הפורום נועד גם למשחקי המנג'ר האחרים כגון TCM וכיו"ב, על אף ששני הנושאים החשובים שלו והעיקריים הם כאמור שני משחקי המנג'ר הנ"ל. כמו אז, גם היום, אנו מקווים שהפורום יתרום לכם ואתם לו בכל מה שקשור למשחקי המנג'ר השונים. וזכרו- הפורום הוא שלכם ובשבילכם ובשביל כולנו, בואו נשמור עליו ונעשה אותו גדול כמו שהוא היה פעם ואפילו יותר!! תהנו! אריק.

אודות הפורום מנג`ר (CM ו-FM)

ברוכים הבאים לפורום המנג'ר!! לאחר שנים של שיתוף פעולה בין שתי החברות- SI Games ו-Eidos , שהביאו לנו פעם אחר פעם את סדרת המשחקים המופלאה - Championship Manager, נפרדו דרכיהן של החברות וכל אחת מהן החליטה להוציא משחק משלה. SI Games אמנם שינתה את שם המשחק ל-Football Manager (או בקיצור- FM), אך מבין השניים זהו המשחק הדומה יותר למנג'ר המוכר לנו. Eidos לעומתה, שמרה על השם Championship Manager אך המשחק הצפוי לצאת, אמור להיות שונה מאד ממה שהכרנו, ואנחנו בהחלט מצפים בקוצר רוח לשחרור המשחק לשוק. הפורום הזה נוסד על הפורום המיתולוגי של CM בעבר בתפוז, ואנחנו בהחלט מקווים לשחזר את ימיו הגדולים של הפורום ההוא ואף מעבר לכך. הפורום נועד גם למשחקי המנג'ר האחרים כגון TCM וכיו"ב, על אף ששני הנושאים החשובים שלו והעיקריים הם כאמור שני משחקי המנג'ר הנ"ל. כמו אז, גם היום, אנו מקווים שהפורום יתרום לכם ואתם לו בכל מה שקשור למשחקי המנג'ר השונים. וזכרו- הפורום הוא שלכם ובשבילכם ובשביל כולנו, בואו נשמור עליו ונעשה אותו גדול כמו שהוא היה פעם ואפילו יותר!! תהנו! אריק.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות שיכילו פרסומים לא חוקיים\הצעות לאתרים לא חוקיים יימחקו, והמפרסמים שלהם יחסמו
פורום האטריק
FMisrael - אתר המנג`ר הישראלי
המשך >>

לצפיה ב-'Game Over: סיום הדרך של פורום מנג'ר '
Game Over: סיום הדרך של פורום מנג'ר
20/05/2009 | 00:31
20
106
ב-14/11/04 הכריז Thierry Henry (רז) ש"פורום מנג'ר נפרד מהאטריק!", מאז עברו 4 וחצי שנים שבהם הכרנו אנשים, סיפרנו חוויות, עזרנו אחד לשני, חלקנו שיטות משחק, לכלכנו על CM, קברנו את TCM, ונהננו לחלוק את חווית המשחק הכל כך אהוב עלינו, עם אחרים.

היום לצערי, אני נאלץ להודיע על סגירת הפורום.

כפי שידוע, בחודשים האחרונים הפורום כמעט ולא היה פעיל. העלתי מספר פעמים את הנושא בפורום כדי לנסות ולהחזיר את החיים לפורום, אך ללא הצלחה. כשלקחתי על עצמי את הפורום שהיה ללא מנהל, היו לי תוכניות והרבה זמן פנוי, אך לאחר השחרור מהצבא דברים השתנו והיום המצב כזה שבקושי יש לי זמן למשחק עצמו, אז בטח ובטח שיהיה קשה להשקיע בפיתוח הפורום.
אנחנו המנהלים, מנהלים את הפורום בהתנדבות, מתוך רצון טוב לתרום לתחום מסויים שאנחנו אוהבים. כמו שקרה הרבה בעבר, כשלמנהל לא היה את היכולת להשקיע, הוא פינה את מקומו, אך הפורום הגיע למצב כזה שלא היה לי גם למי להשאיר אותו, אז קיוויתי פשוט שהתקופה הרעה היא רק תקופה שתחלוף.

תפוז החליטו לסגור את הפורום, בסה"כ אני מקבל את החלטתם, אולי באמת עדיף שהפורום יסגר כרגע, ואולי בעתיד נחזיר אותו, מי יודע.

אני רוצה רק להגיד שאני נורא נהנתי מכל רגע, |אריק מתחיל לגמגם, עיניו מאדימות| הפורום הזה הוא דף הבית שלי, הוא נורא נורא יחסר לי |הינה, אריק מתפרץ בבכי!|, שמחתי להיות בחברת האנשים שהיו פה, שמחתי לבנות פה מיני פורום של אוהדי בארסה, זהו הפורום הראשון שניהלתי בתפוז, וזו היית חוויה. |אריק מקנח את האף בפרעות|

אני רוצה להודות לאנשים שהיו פה במשך השנים, לרז (Thierry Henry) שפתח את הפורום, לאבישי‬ (פרנק ב פרקר) שהיה שותף איתי להנהלה לתקופה מסויימת, לתומאש(tomash11) שגם כן היה מנהל פה, ליוספיוס פלאביוס שהיינו בייחד צוות המומחים למשך זמן, כמובן גם לסער (sok777) שהיה שותף להנהלה עד לא מזמן ותרם המון לפורום.

אני מודה גם לחברים הותיקים שהיו פה (סליחה מאלה שלא ציינתי,זה ברפרוף), : OFIR 10, ofir91, positive energy, יושב ראש הועדה, Big Joni1, Asify, mongol1, שומו, nWkobi, The Bz, X Slider, Benn Is Kane, נציג של קופמן, חכם חנוכה המקורי, BarcaBoy2, nir2107,  DrBall20, GIOVANINI, shlomi 123, AmericanDragon, aviv19945 ועוד.

בקשר לעתיד, הפורום יסגר בימים הקרובים, אם יש אנשים שרוצים לעשות משהו בקומנה, אפשר לדבר על זה בפרטי אולי אני יוכל לעזור, למרות שאני נוטה כרגע לא להיכנס לזה. אם בעתיד יהיה ביקוש (קומונות פעילות בנושא) אז אולי הפורום יפתח שוב.

אוהב אתכם
אריק הבולדוג

לצפיה ב-'עצוב לשמוע'
עצוב לשמוע
20/05/2009 | 07:09
16
אני אישית כבר לא ממש בעניינים ובהחלט צר לי לשמוע שהפורום הזה נסגר, היו לנו הרבה דיונים וסיפורים מעניינים בעבר וחבל שלא תהייה לזה המשכיות.

נותר לי רק להגיד תודה למנהלים שהחזיקו את הפורום ותיחזקו אותו בצורה הטובה ביותר שיכלו.

שבוע טוב לכולם.
לצפיה ב-'תודה למי שתרם לפורום '
תודה למי שתרם לפורום
20/05/2009 | 09:45
7
נהנתי מאוד לקרוא ולשתף.
מתישהו נתקמבק
לצפיה ב-'היה לי לכבוד להשתתף בפורום הנהדר הזה,'
היה לי לכבוד להשתתף בפורום הנהדר הזה,
20/05/2009 | 17:10
12
נהנתי מאוד לתרום הן כגולש והן כמנהל לפורום הנהדר הזה.
עברתי פה הרבה סיפורים, חוויות, צחוקים ואפילו קצת עצבים.. כמו שצריך (-;

תמשיכו לשחק ולהנות !
היה כיף. וכל הכבוד ע-נ-ק-י לאריק התותח שגם כשאין לו זמן - יש לו זמן לפורום. בנאדם דגול וגדול.

סער
לצפיה ב-'קצת נוסטלגיה '
קצת נוסטלגיה
20/05/2009 | 19:46
2
28
"יש לי שחקן מצוין בשבילכם!!"- סער מצא ב2005 שחקן אלמוני, והוא מצא גם לאיזה קבוצה להביא אותו.

"השחקן הטוב בעולם" אי שם באמצע 2005, הייתי בטוח שאנחנו מדברים על לפחות השחקן הכי טוב בעולם, כמה הזוי זה נשמע היום.

"מה דעתכם?"- אריק מפעיל את המוח היהודי, ומרוב שהוא דואג לכסף (ועוד וירטואלי) הוא עושה אפילו עסקים עם השטן!
לצפיה ב-'עוד קצת'
עוד קצת
20/05/2009 | 19:52
13
חבר חדש ועצבני בפורום- ברצינות, אני חושב שזה אחד הדברים הכי מצחיקים שעשיתי בחיים

אריק ממליץ על כדורגל הגנתי ומסריח (איזה בושה....)
לצפיה ב-'חחח'
חחח
21/05/2009 | 14:41
9
אני גם מאלו שמצאו את גוארין ואדו
לצפיה ב-''
20/05/2009 | 22:25
2
העברתי פה קצת זמן, אין ספק.

אני זוכר, שנה שניה באוניברסיטה, יושב בשיעור, במקום לסכם את ההרצאה אני תופס את עצמי שלא לקלל בקול רם אחרי שבופון נפצע לי לחצי שנה.

חייב להגיד,
המנג'רים החדשים - אין לי סבלנות אליהם.

לצפיה ב-'מצער לקרוא'
מצער לקרוא
20/05/2009 | 22:59
9
באמת מצער לקרוא היום על ההחלטה לסגור את הפורום, למרות שהיא הייתה צפויה ודי הגיונית, בהתחשב בפעילות המעטה שהייתה פה לאחרונה.
אני נמצא בפורום מיומו הראשון (וגם לפני, כשהיה עם האטריק) ועדיין משתדל להיכנס כל יום, כדי להתעדכן ולראות מה חדש.

יש פה אחלה כותבים ובעיקר מנהלים, והיה כיף לשתף פעולה.
מאמין שהפורום יחזור מתישהו, בצורה כזו או אחרת...אז נתראה.
לצפיה ב-'חבל משחק מדהים וחבל היה רצון טוב פה'
חבל משחק מדהים וחבל היה רצון טוב פה
21/05/2009 | 00:11
10
לצפיה ב-'עצוב לשמוע ומבאס.'
עצוב לשמוע ומבאס.
21/05/2009 | 00:50
3
לצפיה ב-'אני מאשים בלי ספקות בכלל את המשחק החדש'
אני מאשים בלי ספקות בכלל את המשחק החדש
21/05/2009 | 11:01
4
17
כל הבאגים והפציעות גרמו לי ולעוד המון לשחק בו פחות, ואז הפורום היה פעיל פחות..
אמממה, כשיסדרו את זה ב2010 לאיזה פורום נלך? איפה נתלהב שנתנו למדריד בברנבאו 6? (אה זה קרה כבר?)
הפורום הזה יחזור בגדול!
תודה לכולם שקראו הגיבו וכתבו על העונות שלהם, על המציאות שלהם ועל הפציעות שלהם.. היה כיף גדול!
ותודה לאריק ולסער הקמצן שלא מעז להוציא 20מיליון יורו גם אם זה מסי
לצפיה ב-'חחח'
חחח
21/05/2009 | 14:44
3
8
רק שתדע שחזרתי לשחק אחרי מספר לא מבוטל של חודשים לפני כמה שבועות, והבאתי לברצלונה בעונה השניה את ריברי ב30 מיליון
היה לי כואב, אבל הייתי כ"כ עשיר שלא היה לי כ"כ אכפת. :)

אבל כן, אני קמצן חחח
לצפיה ב-'30 מיליון???? על שחקן אחד? עם שתי רגליים?'
30 מיליון???? על שחקן אחד? עם שתי רגליים?
21/05/2009 | 21:47
13
פששש, שיחקת אותה.
נקווה שהמנג'ר הבא לא יהיה כל כך מלא פציעות כדי שבאמת נוכל לשחק במשחק ולהנות ממנו
לצפיה ב-'אני זוכר שהבאתי אותו בחינם כשנגמר לו החוזה'
אני זוכר שהבאתי אותו בחינם כשנגמר לו החוזה
22/05/2009 | 04:51
1
12
עכשיו אתה בטח אומר לעצמך "יא אללה, יכלתי לחסוך 30 מליון! יכלתי לקנות יאכטה!!!"
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
22/05/2009 | 12:39
3
לצפיה ב-'למרות שלא הייתי פה בחודשים האחרונים'
למרות שלא הייתי פה בחודשים האחרונים
22/05/2009 | 01:11
9
מבאס לשמוע...

מנהלים הייתם תותחים!
חוץ מזה, היו פה אנשים גדולים שעד היום שמורים לי במסנג'ר ומידי פעם אפשר לתפוס איתם שיחה על מנג'ר או על כדורגל בכלל

אז... אפשר לפתוח פורום פרו אבולושיין?
לצפיה ב-'תודה לך אריק, זה אכן רגע עצוב'
תודה לך אריק, זה אכן רגע עצוב
22/05/2009 | 14:48
6
קודם כל, הסטוריה קטנה, התחלתי לשחק במנג'ר 3 שהיה מנג'ר 98-99, ונהניתי ממנו בטירוף.

ההתלהבות נעצרה אי שם עם מנג'ר 00-01 או מנג'ר 4 (או שזה אותו אחד...), שהיה לא כל כך מוצלח.

אחרי ההתפצלות של איידוס והחברה השניה (SE גיימס?), זכינו למשחק משופר בדמות FM06 ואחר כך 07 וכולי, אבל למרות שהצלחתי לשחק שתי עונות שם בערך, האימונים המסובכים בטירוף, הקושי למצוא שחקנים, ובכלל כל מיני דברים שהשתנו לא היו כל כך טרוייאליים והצריכו ממש להבין איך זה עובד....אני חושב שהם שיפרו את זה ב07 או 08, אבל כשעובדים....זה כבר מאוחר מדי...

רציתי להגיד תודה רבה לאריק הבולדוג שלקח על עצמו את הפורום הזה אחרי שפורום האטריק ומנג'ר התפצלו לשני פורומים שונים.

תודה רבה לכל מי שנשאר פה והיה פה במהלך השנים, גם בתקופה שהפורומים היו מאוחדים, גם אחרי הפיצול, ותרם מהזמן שלו לטובת אחרים ולטובת הפורום הזה.

היו פה חבר'ה מדהימים פעם, עם חיבור טוב ואני בטוח שהחיבור הזה נשאר גם בזמנים שלא הייתי כאן.

שיהיה לכולכם בהצלחה בהמשך ותודה שהייתם כאן:)
לצפיה ב-'אולי אפשר לאחד את הפורומים בחזרה?!'
אולי אפשר לאחד את הפורומים בחזרה?!
23/05/2009 | 12:22
1
9
גם פורום האטריק הוא לא ממש פופולארי בתקופה האחרונה...
לצפיה ב-'אני לא נמצא בפורום הזה כי אני לא משחק האטריק'
אני לא נמצא בפורום הזה כי אני לא משחק האטריק
23/05/2009 | 14:52
11
אבל אפשר לדבר עם ההנהלה שם בקשר לזה.

זה יכול לתת אינדיקציה לגבי כמות ההודעות והאנשים שמתעניינים במנג'ר, כך אפשר לדעת מתי יש מספיק אנשים כדי לפתוח שוב את הפורום.

האפשרות השניה היא לפתוח קומונה.
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
24/05/2009 | 10:51
11
אנו מודיעים על סגירת הפורום ומודים לArik The Bulldog על ניהולו המוצלח והמסור.
לצפיה ב-'התפקדות'
התפקדות
16/05/2009 | 15:41
5
14
המון זמן לא היה.

שם:
קבוצה אהודה:
משחק נוכחי במנג'ר (קבוצה, שנה, מקום בטבלה):
שחקן מומלץ:
שיר שמושמע עכשיו ברקע:
מי תנצח ברומא:
לצפיה ב-'חחחח לא כולם ביחד...'
חחחח לא כולם ביחד...
16/05/2009 | 19:24
1
12
לצפיה ב-''
16/05/2009 | 19:29
7
זה בסדר, אפשר כולם ביחד. תפוז לא יקרוס.
לצפיה ב-'חח אהבתי'
חח אהבתי
16/05/2009 | 21:38
9
שם: גל
מגורים: ראשונייה
קבוצה אהודה: ברצלונה
משחק נוכחי במנג'ר (קבוצה, שנה, מקום בטבלה): המנג'ר שלי פרש מהמשחק עקב פציעות מתמשכות חח
שחקן מומלץ: מתי פרננדז
שיר שמושמע עכשיו ברקע: ברצלונה של קווין
מי תנצח ברומא: נו באמת...
לצפיה ב-'עדיין מתפקד....'
עדיין מתפקד....
18/05/2009 | 01:44
15
שם: אריק
מגורים: קריות
קבוצה אהודה: ברצלונה
משחק נוכחי במנג'ר: ארסנל, עונה שניה, מקום שלישי מחזור 15.
שחקן מומלץ: נראה לי דייגו
שיר שמושמע עכשיו ברקע:Jimi Hendrix - Izabella
מי תנצח ברומא: מפחיד לחשוב על זה...
לצפיה ב-'לפני שהמקום הזה נסגר...'
לפני שהמקום הזה נסגר...
20/05/2009 | 01:33
10
שם: שמר.
מגורים: חשמונאים.
קבוצה אהודה: בית"ר ירושלים.
משחק נוכחי במנג'ר (קבוצה, שנה, מקום בטבלה): אין כרגע.
שחקן מומלץ: ב-FM9 לא שיחקתי בו מעולם, לצערי...
שיר שמושמע עכשיו ברקע: איזה מושמע, 1 וחצי בלילה, אני אעיר את כל הבית...
מי תנצח ברומא: בעזרת ה' ברצלונה
לצפיה ב-'הינה משהו שלא קורה כל יום'
הינה משהו שלא קורה כל יום
12/05/2009 | 23:39
3
47
לצפיה ב-'פאקקקקקקקקקקקק :)'
פאקקקקקקקקקקקק :)
13/05/2009 | 17:15
14
לצפיה ב-' ענננננק'
ענננננק
13/05/2009 | 18:01
6
לצפיה ב-'אלוהים... כמה פנדלים היו שם בסה"כ'
אלוהים... כמה פנדלים היו שם בסה"כ
20/05/2009 | 01:38
16
לצפיה ב-'אנשים, אין לי גרון'
אנשים, אין לי גרון
07/05/2009 | 00:00
5
24
אינייסטה קרע לי את הגרון.
לצפיה ב-'הייתי במקום עם עוד 300 איש'
הייתי במקום עם עוד 300 איש
08/05/2009 | 02:31
3
8
ראינו את המשחק
עפו כיסאות, צעיפים, אנשים.. הכל
אין גרון אבל איזה כיףףףף
לצפיה ב-'איפה היית?'
איפה היית?
08/05/2009 | 06:27
2
10
לצפיה ב-'בטח בבארסה בראשל"צ'
בטח בבארסה בראשל"צ
08/05/2009 | 13:22
7
לצפיה ב-'דווקא לא.. בפיור. התכנסות של מועדון האוהדים'
דווקא לא.. בפיור. התכנסות של מועדון האוהדים
09/05/2009 | 21:47
4
של ברצלונה בארץ.. משהו טוב. ראינו שם גם את הקלאסיקו, להיט!

בבארסה בראשון לראות משחקים זה די מעאפן, כי יש שם אנשים שלא אוהדים את בארסה, או אוהדי כדורגל בכלל :/
לצפיה ב-'הדבר הכי צפוי שקרה העונה.'
הדבר הכי צפוי שקרה העונה.
20/05/2009 | 01:38
8
לצפיה ב-'משחק חדש עם ארסנל'
משחק חדש עם ארסנל
06/05/2009 | 00:22
14
25
צריך המלצות לשוער, בלם, וקשר במרכז בעיקר להגנה.
לצפיה ב-'טוב כרגע אין עוד כסף'
טוב כרגע אין עוד כסף
06/05/2009 | 01:26
3
26
עשיתי רכש ראשוני:

Kamen מאספניול, Fazio מסביליה, Palombo מספמדוריה

הייתי חייב לחזק את הקישור וההגנה. ניסיתי להביא גם את ארשבין, אבל רוזיצקי ואדוארדו יחזרו עוד חצי שנה, אז העדפתי יותר לחזק את ההגנה והקישור ההגנתי.

אלה שלושה שחקנים מצויינים, שעלו ביחד 44 מליון יורו.

זה הרכש כרגע, אני לא מתכוון לעשות עוד שינויים, אבל אני רואה כל מיני הצעות על שחקנים, אז נראה. אבל בגדול, זה הסגל שלי לעונה. יש הרבה צעירים, אבל עם רוטציה נכונה אפשר להוציא את המקסימום.

לצפיה ב-'Kameni'
Kameni
06/05/2009 | 01:37
12
לצפיה ב-'Fazio'
Fazio
06/05/2009 | 01:38
7
לצפיה ב-'Palombo'
Palombo
06/05/2009 | 01:38
8
לצפיה ב-'כמה פציעות במשחק בממוצע?'
כמה פציעות במשחק בממוצע?
06/05/2009 | 03:57
2
8
לצפיה ב-'בינתיים'
בינתיים
06/05/2009 | 13:15
1
6
היו לי 4-5 משחקי ידידיות, ו3 משחקי ליגה, היו לי אולי 2-3 פציעות של שבוע שבועיים לכמה שחקנים.

נראה עוד כמה משחקים איך זה עובד.

אני משחק עם הפאץ הראשון ד"א.
לצפיה ב-'כן אני רואה כי ב2 ביטלו לפאזיו את'
כן אני רואה כי ב2 ביטלו לפאזיו את
06/05/2009 | 16:36
6
הקטע שהוא בלם אחורי, גם ויטסל יותר טוב בפאץ' הראשון, בשני הוא ממש חלש.

אבל עדיין אני ואתה קנינו משחק כדורגל, לא בושידו , לא יכול להיות שכל משחק דקה 8 כבר שחקן נפצע, זה קורה, אבל פעם ב20 משחקים לא כל משחק, לא כל משחק 2 פציעות ירוקות שכל אחת מהן היא פציעה ל3 שבועות, וכן אני גם לא זוכר כלכך הרבה פעמים שחקן שנפצע דקה 95 שמשחקים בהליכה כבר.
לצפיה ב-'משחק ליגה רציני ראשון- צ'לסי בבית'
משחק ליגה רציני ראשון- צ'לסי בבית
06/05/2009 | 17:36
3
11
לצפיה ב-'Split view'
Split view
06/05/2009 | 17:41
2
4
לפני המשחק זכיתי למנג'ר החודש (ספטמבר) באנגליה.

לא יודע למה, היו שלושה נצחונות של 1-0 1-0 2-1 ולא הרגשתי שהכול הולך חלק. כנראה שכל השאר ממש גרועים.

הפסדים: משחק ליגה ראשון הפסדתי לניוקסל, ובליגת האלופות להיידובן. אבל יהיה בסדר.
לצפיה ב-'שימו לב לכמות העברות'
שימו לב לכמות העברות
06/05/2009 | 17:42
75
איך לא יהיו פציעות ככה? :)
לצפיה ב-'זה באג אדיר'
זה באג אדיר
07/05/2009 | 01:21
3
גם אצלי זה ככה אני מסיים עם 10 עבירות במשחק הכי הרבה גג שבגגות והקבוצה השניה תמיד עם איזה 30 עבירות.
גם אם אני משחק על תיקולים אגרסיבים זה לא עובר את ה10 וכל הזמן יש לקבוצה השניה מלא צהובים.
לצפיה ב-'מנצ'סטר יונייטד בחוץ 1-1'
מנצ'סטר יונייטד בחוץ 1-1
06/05/2009 | 19:57
7
התחיל גרוע, אבל השתפרנו מאוד בהמשך, ואז באה גם ההרחקה של פרדינד והיינו מאוד קרובים לניצחון.

אבל לא נורא, אחרי מה שראיתי אתמול בטלויזיה, ההישג שלי מצויין.
לצפיה ב-'ככה עושים את זה, ונגר'
ככה עושים את זה, ונגר
08/05/2009 | 10:14
1
10
קיבלתי את יונייטד בגביע הליגה, משחק ראשון אצלי בבית היה פשוט מצויין. אני חושב שאם הייתי פותח בהרכב הרגיל עם וולקוט הייתי מקבל בראש, אבל החלטתי לשחק עם שני מגנים בצד ימין לראשונה, סגנה יהיה מגן, ואבוה יהיה קשר ושמתי אותו mark על רונלדו. רונלדו לא הורגש בכלל במשחק (ציון של 7.1)

תוך 20-30 שניות כבר היה גול. היה שער שנפסל לאדביור, היו גם עוד 2-3 מצבים של 99% שער, לעומת השערים של יונייטד שבאו ממצבים נייחים.
לצפיה ב-'והמשחק במנצ'סטר'
והמשחק במנצ'סטר
08/05/2009 | 11:16
8
אדביור ורוני פצועים, אז וולקוט וברטוב שיחקו. ולמרות זאת, היה משחק משוגע....
לצפיה ב-'משחק מהיר'
משחק מהיר
07/05/2009 | 18:17
1
18
ערב טוב

שאלה לחברי הפורום : האם קיים היום בשוק משחק כדורגל מנג'ר (כלשהו) שמאפשר לדלג על המשחק עצמו ולעבור ישירות לתוצאה ?

ראיתי בפורומים שונים את העצה "לצאת לחופשה" לימי המשחק, אבל לא לזה הכוונה. אני מחפש משחק שיאפשר לאורך כל הדרך לבחור באופציה של "משחק מהיר" המעביר אותי לתוצאה הסופית לאחר 90 דקות ולא מחייב לצפות במהלך המשחק עצמו (מין סימולציית יום המשחק).

תודה לעונים.
לצפיה ב-'דאבל-פס'
דאבל-פס
15/05/2009 | 18:51
12
משחק מנג'ר מהיר רצח!
2 משחקי ליגה בשבוע + טורנירים + גביע +משחקי ידידות
לא משעמם לרגע.

נפתח שם היום טורניר על פרס של 1000 שקל בתלושים לחנויות פומה + 500 למקום שני.

אה שכחתי - המשחק חינם וישראלי.
http://www.double-pass.com

והטורניר פה:
http://double-pass.com/online-football-manager/pum...
לצפיה ב-'דעות: החצי הראשון של חצי גמר ליגת האלופות'
דעות: החצי הראשון של חצי גמר ליגת האלופות
30/04/2009 | 01:21
2
10
פשוט זוועה.

ברצלונה ירדה קצת ברמה, צ'לסי ביישה את הכדורגל, ארסנל עדיין לא בשלים, ויונייטד אפשר להגיד עשו את העבודה.

אני באמת לא מבין איך קבוצה ברמה כל כך גבוהה כמו צ'לסי, מגיע לקאמפ נואו ומסתגרת שם בצורה כזאת. זה פשט מבזה את הכדורגל. אם זו היית קבוצה כמו פורטו בהחלט הייתי מבין, אבל צ'לסי? זה באמת עלוב... אם הייתי אוהד צ'לסי בחיי שהייתי מתבייש בקבוצה. לא מבין מה הכיף בלזכות כך בתארים כשיש לך כל כך הרבה כישרון בקבוצה.
אני לא מסכים בזה שהם "עשו את העבודה" כשיצאו משם בתיקו מול ברצלונה. דבר ראשון, הם ממש לא היו רחוקים מלספוג, היה שם פנדל ברור על הנרי (משיכה בחולצה), היו עוד כמה עברות שלא נשרקו, באלק היה חייב לסיים עם אדום, והיו כמה הצלות של צ'ך. הם לא היו רחוקים מהפסד. דבר שני אני בכלל לא מבין למה הם מרוצים, הרי במשחק הבא שער של בארסה שווה הרבה יותר, ומה גורם להם לחשוב ששוב יהיה להם הרבה מזל?

לגוארדיולה הייתי אומר מילה אחת:: בויאן!!!
אטו לדעתי נוראי. על כל שער שהוא כובש, הוא מחמיץ עוד 4. אני חושב שבויאן צריך להיכנס כבר בדקה 70, ועד לפני שבועיים (לפני המשחקים החשובים) היה אפשר גם לפתוח איתו קצת על חשבון הקמרוני.

מסי- זו התקופה שהוא צריך להוכיח את עצמו. אם הוא באמת גדול ומסוגל לסחוב את הקבוצה, או אם הוא עוד שחקן כשרוני, אבל חלש אופי.

מעניין לראות מה איך פפ יאלתר הגנה בלי מארקז, פויול ומיליטו. אני חושב שטורה, אלבס וצ'אבי יצטרחו להיות קצת יותר זהירים בפריצות קדימה.

לדעתי ארסנל פשוט לא מוכנה עוד. רואים את ההבדלים בין השחקנים החזקים והמנוסים של מנצ'סטר, לבין הילדים של ונגר. חסר להם באמת מישהו שיסחוב את הקבוצה, לא חשוב אם זה חלוץ, בלם, או קשר. מישהו כמו ויירה או הנרי בזמנם. מה שכן, המשחק היום ממש נתן לי תאבון למשחק חדש במנג'ר איתם.

אני אוהד בארסה, אבל יש לי הרגשה שצ'לסי תעלה בעזרת טעויות שיפוט ומשחק כסחני, כשבארסה תישאר שוב עם המחמאות. אין סיכוי שארסנל תעלה לגמר. יונייטד יתנו שער מוקדם ויסגרו את הסיפור.
לצפיה ב-'צ'לסי לא רק ביישה אלא ביזתה'
צ'לסי לא רק ביישה אלא ביזתה
01/05/2009 | 13:47
6
באמת שחשבנו שכבר לא נראה תופעות כאלו בצמרת של הכדורגל העולמי האירופאי, אבל זה כנראה הפחד שבארסה הטילה על אירופה השנה.
ולגבי בויאן?
אחד משלושת השחקנים הכי טובים בעשור הקרוב באירופה (יחד עם פאטו וקון (אגוארו))
לצפיה ב-'אוי הבושה'
אוי הבושה
02/05/2009 | 13:25
4
אסור לתת נק' על 0-0, זה בלי קשר לעובדה שזה נוק אאוט
צ'לסי שחקה בונקר, לא ציפינו למשהו אחר.
הגיעו למצב אחד, וזה גם בגלל טעות של מארקז. יש אומרים שהוא שילם עליה אחרי זה בכל העונה, או העונה שלו או העונה של בארסה לא? אז לפחות העונה של בארסה תימשך עד לרומא.

אני חושב שבבית שלהם צ'לסי תהיה חייבת לשחק כדורגל אצלה בבית, ולצאת טיפה קדימה. כשזה יקרה, אינייסטה
לצפיה ב-'יש מצב שלא תבינו מאיפה נפלתי לכם....'
יש מצב שלא תבינו מאיפה נפלתי לכם....
30/04/2009 | 17:39
8
27
אני לא כזה בחור של משחקי המנג'ר, פעם שיחקתי במנג'ר 97-98
מצאתי אותו והתחלתי לשחק שוב, מטעמי נוסטלגיה
עכשיו, הגיע הזמן לפתור משהו שהציק לי שנים: מזה dfk?
צריך לבחור שחקנים לקרנות CNR, פנדלים PEN, אבל מה DFK לעזאזל?!!?
תודה רבה
ואם כר, אולי יש לך טיפים כדי שאני אשחק באמת ולא סתם אסתמך על כושר של שחקנים, טובים יותר, טובים פחות....
לצפיה ב-'איזה משחק זה?'
איזה משחק זה?
01/05/2009 | 02:57
12
חייב להיות כתוב שם אפשהו. זה נראה כמו בעיטה חופשית משהו.... קשה להבין....
לצפיה ב-'מה הכוונה "אשחק באמת"?'
מה הכוונה "אשחק באמת"?
01/05/2009 | 03:02
11
למה איך אתה משחק עכשיו?

תפרט קצת יותר, איזה משחק אתה משחק, איזה קבוצה....
לצפיה ב-'DIRECT FREE KICK'
DIRECT FREE KICK
01/05/2009 | 13:45
4
13
יענו - בעיטה חופשית ישירה לשער
לצפיה ב-'מנגר ישן, 97-98'
מנגר ישן, 97-98
01/05/2009 | 14:35
3
13
הכוונה בלשחק באמת, הייתה, בניסוח דפוק, שאני אבין את כל המילים (DFK למשל) ואדע קצת סטטיסטיקות ולא אבנה יותר על שחקנים טובים ומזל
לצפיה ב-'תראה'
תראה
01/05/2009 | 16:18
2
5
אין פה הרבה אנשים שמשחקים במשחקים מ97-98, רובנו משחקים Football Manager 2008/9. ככה שקצת קשה אולי לעזור ולתת טיפים במשחק הישן הזה. (עדכנת לפחות שחקנים? או שאתה משחק עם זידאן ביובנטוס ובקהאם במנצ'סטר? )

אם יש מילים או ביטויים שאתה לא מבין פשוט תעשה צילום מסך ותעלה פה תמונות. תגיד עם איזה קבוצה אתה משחק, אולי נמליץ לך על טקטיקות שונות, על שחקנים, או דברים בסגנון.
לצפיה ב-'תודה, אני אעשה את זה '
תודה, אני אעשה את זה
02/05/2009 | 12:55
1
5
איך אני יכול לעדכן שחקנים? למרות שזה נחמד לקחת את ארסנל עם ברגקאמפ ואוברמרס.....
לצפיה ב-'ברגקאמפ '
ברגקאמפ
02/05/2009 | 13:26
8
לצפיה ב-'קמינרו,מנחרין וקיקו עדיין בנבחרת ספרד?'
קמינרו,מנחרין וקיקו עדיין בנבחרת ספרד?
03/05/2009 | 21:08
18
לצפיה ב-'מישהו שיחק במשחק אחר השנה מלבד FM?'
מישהו שיחק במשחק אחר השנה מלבד FM?
24/04/2009 | 21:00
7
15
נאשמח לשמוע דעות גם על משחקים אחרים.
לצפיה ב-'אני שיחקתי בturok'
אני שיחקתי בturok
24/04/2009 | 21:03
2
6
אחלה משחק
לצפיה ב-'התכוונתי למנג'רים למינהם, אבל גם זה בסדר :)'
התכוונתי למנג'רים למינהם, אבל גם זה בסדר :)
24/04/2009 | 21:44
1
9
לצפיה ב-'חח סורי אחי'
חח סורי אחי
24/04/2009 | 22:50
3
אני פשוט מכור fm לא נראה לי שמנג'ר אחר בא בחשבון כרגע..
הולך לי לא רע.. לא מבין את הקטע שלאנשים נפצעים מלא שחקנים.. אני בסוף העונה והיה לי אולי רק 2 שחקנים פצועים
לצפיה ב-'גם לא בFM כמעט'
גם לא בFM כמעט
28/04/2009 | 02:18
1
5
פשוט בלתי אפשרי
לצפיה ב-'יצא לי טוב שהמשחק הזה כ"כ גרוע השנה כי'
יצא לי טוב שהמשחק הזה כ"כ גרוע השנה כי
01/05/2009 | 13:48
3
יש לי המון המון בחינות, ואם המשחק היה טוב, אז כמובן שהייתי מתפתה לשחק בו..
כמו שאמרתי בעבר, נחכה בציפייה דרוכה ל 2010.
לצפיה ב-'דאבל-פס אחי! אחלה מנג'ר'
דאבל-פס אחי! אחלה מנג'ר
04/05/2009 | 15:57
1
8
דאבל-פס החדש אחלה משחק!
http://double-pass.com

אני הפועל גזר!!!
http://double-pass.com/online-football-manager/tea...

יאללה הפועל גזר!!!!
לצפיה ב-'חחח תודה, אבל אני מעדיף'
חחח תודה, אבל אני מעדיף
04/05/2009 | 19:57
6
מנג'ר עם שחקנים מהמציאות. בגלל זה מעולם לא ניסיתי האטריק.
לצפיה ב-'יום הזיכרון לשואה ולגבורה'
יום הזיכרון לשואה ולגבורה
20/04/2009 | 23:53
2
5
המלצה לסרט למי שעוד לא ראה "הפסנתרן", אני מאוד ממליץ.
לצפיה ב-'באמת סרט יפהפה.'
באמת סרט יפהפה.
21/04/2009 | 10:08
5
יהי זכרם ברוך.
לצפיה ב-'הי"ד'
הי"ד
21/04/2009 | 17:06
4
לצפיה ב-'די נשבר לי מהמשחק הזה!!!!!!!!!!! '
די נשבר לי מהמשחק הזה!!!!!!!!!!!
10/04/2009 | 13:10
5
29
זהו.. הוצאתי את זה!! אין לי כוח יותר!
ניסיתי הכל!
המשחק הזה פשוט הדרדר לרמות מעפנות חדשות!
לא רוצה יותר FM09!!!!!!!

לצפיה ב-'אני איתך...'
אני איתך...
10/04/2009 | 16:59
9
אני משחק במנג'ר משנת 1995, ולא ראיתי גירסה כזאת גרועה..
אפילו לא מנסה להתקין מחדש בשביל טלאי 3..
ניתן צ'אנס לגירסה הבאה של 2010.
אולי ילמדו מהטעות הנוראית שלהם.
לצפיה ב-'אין ספק, הגירסה הזו הורידה את המניות שלהם.'
אין ספק, הגירסה הזו הורידה את המניות שלהם.
10/04/2009 | 21:04
12
זו ההזדמנות לשני המשחקים האחרים, CM וTM, לנסות לקנות אותנו מחדש.

עוד משחק אחד כזה של FM ואני 100% מנסה משחק אחר.

צריך להסתכל על הצד בחיובי: יש לנו עכשיו זמן לדברים אחרים!

מישהו רוצה לשחק call of duty?
לצפיה ב-''
12/04/2009 | 11:35
5
לצפיה ב-'די נשבר לי'
די נשבר לי
13/04/2009 | 01:06
5
כמה פציעות אלוהים לשמור
לא יכול להיות שיש במציאות כלכך הרבה פציעות במשחק
כל משחק שחקן אחד או שתיים שנפצעים וזה רק בקבוצה שלי,  ועוד הפציעות הירוקות המעצבות האלה לא פחות גרועות מאלה האדומות, לפחות אם יש פציעה אדומה אני תמיד ידעתי שזה חמור, העונה גם הירוקות חמורות ולפעמים לא פחות גרועות מהאדומות פשוט מעצבן, אין פציעה לכמה ימים בכלל כולם נפצעים מינימום לחודש או חודשיים פשוט מעצבן..
לצפיה ב-'יוו זה משחק כלכך גרוע'
יוו זה משחק כלכך גרוע
23/04/2009 | 04:00
5
אי אפשר לשחק בו, לצערי אנסה משחק אחר.
לצפיה ב-'חג שמח לכולם'
חג שמח לכולם
08/04/2009 | 14:49
2
3
בזמן שכולם חורשים במנג'ר כל החג, אני תקוע פה עם מספרים ותרגילים.
לצפיה ב-'חג שמח'
חג שמח
10/04/2009 | 02:14
3
לצפיה ב-'חג שמח'
חג שמח
12/04/2009 | 11:35
5
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
07/04/2009 | 16:06
1

לא יכולים להעביר יום בלי "Enjoy the Silence"? חייבים לשמוע את "Shake The Disease" עם הקפה של הבוקר? חושבים ש"חגיגה שחורה" היא דבר משמח? הצטרפו עוד היום לפורום דפש מוד שנפתח מחדש רגע לפני שהם נוחתים להופיע בישראל
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצה לדעת אם את ובן הזוג מתאימים? לא מבין למה היא עושה לך פרצופים חמוצים? בואו לפורום זיווג משמיים – זוגיות רוחנית ושמעו מה אומרים הנומרולוגיה, האסטרולוגיה והקלפים על הזוגיות שלכם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

דרושים:

מכורים למדורי הרכילות? לא יכולים להעביר יום אחד ללא תמונת פפרצ'י או סקופ על הסלבס הכי שווים בישראל? פורום פפראצי, בידור ומדיה מחפש מנהל/ת:

החבר בצבא? רוצות לקטר ולחלוק עם בנות אחרות במצב דומה את החוויה? פורום חברות של חיילים מחפש מנהלת:
לצפיה ב-'בדיחה של המתכנתים???'
בדיחה של המתכנתים???
01/04/2009 | 17:07
9
22
מישו נתקל???
לצפיה ב-'עוד אחת'
עוד אחת
01/04/2009 | 17:09
2
17
לצפיה ב-'חחחחחחח '
חחחחחחח
01/04/2009 | 17:58
1
11
מה רציני? זה קרה לך במשחק?
לצפיה ב-'בהחלט כן...!!!'
בהחלט כן...!!!
01/04/2009 | 19:42
6
לצפיה ב-'חחח חזק'
חחח חזק
02/04/2009 | 00:23
8
זכור לי דברים דומים ממשחקים ישנים יותר.
לצפיה ב-' ענק!!!'
ענק!!!
03/04/2009 | 20:24
4
לצפיה ב-' עננננננק'
עננננננק
04/04/2009 | 00:15
4
לצפיה ב-'חבל שהם השקיעו בבדיחות, במקום במשחק'
חבל שהם השקיעו בבדיחות, במקום במשחק
05/04/2009 | 20:58
1
9
קשה לי להנות במשחק הזה, שנדיר מאוד שהוא מסתיים ללא פציעה.
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
06/04/2009 | 09:08
5
הם הוציאו לי את החשק בכלל מהמהשחק.

לא זוכר מתי שיקחתי כל כך מעט במנג'ר.
לצפיה ב-'אתקן אתכם על טעותכם'
אתקן אתכם על טעותכם
06/04/2009 | 20:32
7
זהו 2008 לא 2009
לצפיה ב-'לחובבי CM2009'
לחובבי CM2009
01/04/2009 | 17:04
18
האם גם שם יש את באג פציעות?
לצערי FM פשוט מונע ממני הנאה, לא יכול להיות שכל משחק 2-3 שחקנים יפצעו בפציעות ירוקות, שבמנג'רים הקודמים היו רק פציעות קלות, אבל המנג'ר הנוכחי הם לא פחות גרועות מהפציעות הרגילות(גם אם אני מחליף את הנפצע הירוק לפני)
כמובן שיש לי את המשחק המקורי והורדתי את כל העדכונים ועדיין, זה בלתי אפשרי לשחק..
לצפיה ב-'אברם גרנט מתארח בפורום מנג'ר!'
אברם גרנט מתארח בפורום מנג'ר!
01/04/2009 | 12:43
3
8
סתם בצחוק.... 1 באפריל.

מי שהאמין לרגע, שיתן
מי שחושב שהייתי צפוי שיתן
מי שסתם ראה את זה ולא אכפת לו שיתן בשביל נוכחות
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 17:05
1
לצפיה ב-''
03/04/2009 | 20:24
3
לצפיה ב-''
04/04/2009 | 00:13
2
לצפיה ב-'עזרה בהולה במשחק רשת'
עזרה בהולה במשחק רשת
27/03/2009 | 15:57
3
1
אני וחבר שלי ניסינו לפתוח משחק רשת ויש באג כלשהו, שנינו משתמשים בHAMACHI כי לשנינו יש רשת.

שהוא מארח שאני מצליח להכנס אבל שאני רוצה לעשות NEW USER אני יכול לרשום רק שם פרטי שם משפחה תאריך לידה ושאני בא לבחור לאום הוא זורק אותי החוצה.
שאני מארח הוא  מצליח גם להכנס וגם להרשם כיוזר אבל שהוא בא לעשות טקטיקה זה מעיף אותו מהמשחק.

מישהו שמע על הבעיה הזאת קרה לו המקרה הנ"ל והאם מישהו יודע בבקשה איך פותרים זאת או יש לו קישור לפיתרון הבעיה תודה מרש.
לצפיה ב-'אתה משחק עוד דברים דרך האמצי?'
אתה משחק עוד דברים דרך האמצי?
27/03/2009 | 20:35
1
פעם הייתי משחק איתו AOE, ולא מזמן כשבדקתי עם מישהו לא הצלחנו להפעיל את המשחק, לא ניסינו יותר מידי, אבל יכול להיות שהאמצי לא היה תקין...

לא שיחקתי מנג'ר ברשת כמה שנים טובות ככה שאני לא כל כך בעיניינים שם, אבל אני אבדוק ברשת אם יש עוד אנשים עם אותה בעיה.

בכל מקרה, תאשר לי רק שזה 100% לא בעיה בהאמצי? (זה לא נראה כך. אתם משחקים עוד משחקים בהאמצי?) והאם יש לשניכם משחק מקורי ולא פרוץ.
לצפיה ב-'שנה שעברה שיחקנו עם ההאמצי והיה בסדר'
שנה שעברה שיחקנו עם ההאמצי והיה בסדר
27/03/2009 | 22:23
וגם יש לנו אותה גרסא של האמצי וגם רואים חיבור עובדה שנכנס למשחק

לי יש מקורי לו לא. אבל אין סיבה שזה יפריע. כי שהוא משחק לבד הכל בסדר אצלו.

אם תוכל לשמוע מאחרים אם גם להם יש בעיה כזאת תודה מראש
לצפיה ב-'מישהו?'
מישהו?
01/04/2009 | 14:18
1
לצפיה ב-'תפוז אנשים עושה סדר באי סדר'
תפוז אנשים עושה סדר באי סדר
19/03/2009 | 18:25
למה ללמוד תקשורת וניהול? האם לבחור במכללה או באוניברסיטה? איך בוחרים קורסים? כל מה שרציתם לדעת בנושא תוכלו לשאול בפורום לימודי תקשורת וניהול

מתעניינים בצמחונות, תרבות נגד ופוליטיקה מהצד הלא ממסדי? פורום חדש דנדש, פורום סלון מזל ינסה לעשות לכם קצת סדר במקום בו האנרכיה שולטת

בפורום בריאות ואיכות חיים תוכלו לקבל תמיכה וסיוע מרופאים, דיאטניות, מומחים לפעילות גופנית, בעלי מקצוע בתחום הרפואה המשלימה שיסייעו לכם לשפר את איכות חייכם:

תפוז אנשים מחפש מנהלים

חי בפייסבוק? נושם רשתות חברתיות? בוא לנהל את פורום פייסבוק ורשתות חברתיות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

חורשים על הפורומים? מכורים לפליקס? מכירים את כל האייקונים בעל פה? פורום תמיכה בתפוז מחפש אתכם!

גרים בחדרה? מעל גיל 16? פורום חדרה מחפש מנהל!

שמחים על חזרתה של הבורר ? בואו לנהל את פורום הבורר
לצפיה ב-'באג בשווי שחקנים בליגה הישראלית?'
באג בשווי שחקנים בליגה הישראלית?
12/03/2009 | 01:56
3
3
שלום לכולם,

אני משחק עם העידכון 9.3 עם מכבי חיפה בטלאי העברי, ויש שם בעיה מוזרה שכל מחירי (השווי) שחקני הליגה הישראלית לא הגיוניים? (כולל מכבי חיפה)
במיוחד זה בולט בנוער שיש שם הרבה מאוד שחקנים שהשווי שלהם כמה מיליונים.

בעיה ידועה? יש דרך לפתור את זה?

תודה מראש
לצפיה ב-'המחירים שלהם בעדכון 9.3'
המחירים שלהם בעדכון 9.3
13/03/2009 | 00:58
1
3
שונים מהמחירים שלהם במשחק בלי העדכון?

לא ראיתי עוד אבל זה בהחלט מוזר...
אם זה באמת מוגזם ברמה של באג, אני באמת לא מבין את הראש שלהם... זה כבר תיקון שלישי למשחק שעוד מעט כבר לא יהיה רלוונטי כי יצא חדש. מה הם מתכננים להוציא עוד פאץ?

כל הבעיות האלה לא היו צריכים בכלל להגיע אלינו כי המשחק היה מוכן הרבה לפני שהוא יצא לחנויות, והיה להם מספיק זמן לתקן ליקויים. וגם אם פספסו משהו, מספיק פאץ אחד כחודש לאחר יציאת המשחק שיתקן הכול, וזהו.

אני חושב לעצמי, למה שאני אקנה משחק שיש בו כל כך הרבה באגים? למה שאני אשלם על המשחק ואצטרך לחכות כל פעם שיתקנו משהו אחר?

אני אנסה לבדוק את העיניין של המחירים.
לצפיה ב-'זה דופק את כל המשחק!'
זה דופק את כל המשחק!
13/03/2009 | 01:22
3
זה הופך את כל המשחק ללא הגיוני
האמתי לא בדקתי בכלל מה קורה בלי העידכון, ישר שהתקנתי את המשחק התקנתי גם את העידכון.
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה'
מצטרף לשאלה
14/03/2009 | 13:33
אני גם משחק עם העדכון השלישי והמחירי שחקנים מוגזמים, כאילו הוסיפו אפס או שתיים לכל שווי השחקנים.
יש משהו שאפשר לעשות?
לצפיה ב-'מתי CM 09 יוצא???'
מתי CM 09 יוצא???
11/03/2009 | 00:16
2
2
או אם יש עדכון ל08?
אני פשוט לא יכול לשחק ב-FM
לצפיה ב-'לא יודע בקשר לעדכון'
לא יודע בקשר לעדכון
11/03/2009 | 22:39
1
3
לפי מה שקראתי המשחק אמור לצאת באפריל.

מה רע FM? (ביחס לCM כמובן)
לצפיה ב-'FM הרבה פחות נח למשחק '
FM הרבה פחות נח למשחק
12/03/2009 | 00:53
4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ