לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1790117,901 עוקבים אודות עסקים

פורום צימרים חופש וכיף בישראל

עידכונים וחוות דעת על האירוח בבתי מלון וצימרים בארץ
בואו להתעדכן בכל ההמלצות הכי שוות ולשתף משלכם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צימרים חופש וכיף בישראל

עידכונים וחוות דעת על האירוח בבתי מלון וצימרים בארץ
בואו להתעדכן בכל ההמלצות הכי שוות ולשתף משלכם!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'צימר'
צימר
22/09/2018 | 14:23
1
115
אני מעוניינת להזמין מספר לילות בראש פינה. חיפשתי סינון - ללא בריכה, ללא מטבחון. לא מצאתי אתר שמאפשר סינון כזה.
לצפיה ב-'נ.ב. אני כן מעוניינת במקרר קטן. לא בתנור / כיריים.'
נ.ב. אני כן מעוניינת במקרר קטן. לא בתנור / כיריים.
22/09/2018 | 14:50
4
אני לא נוסעת כדי לבשל.
לצפיה ב-'המלצה לבעלי צימרים'
המלצה לבעלי צימרים
20/09/2018 | 10:29
10
היי (:
ממליץ לבעלי צימרים/וילות עם בריכה להצטרף לקבוצת הפייסבוק "בעלי בריכות ממליצים"

מלבד המלצות מבעלי בריכות אחרים בקבוצה נמצאים גם אנשי מקצוע שישמחו לענות על שאלות מקצועיות
לצפיה ב-'צריכה המלצה על מלון באילת '
צריכה המלצה על מלון באילת
14/09/2018 | 17:10
1
9
הי 
צריכה המלצה על מלון באילת 5 כוכבים מלבד המלון הזה יש לכם עוד המלצות? צריכה שהמלון יהיה על הטיילת כדי שהכל יהיה במרחק הליכה
לצפיה ב-'מלונות במחירים מטורפים לחג שני'
מלונות במחירים מטורפים לחג שני
25/09/2018 | 21:01
1
מוזמנת להכנס ולמצוא את המחירים הזולים שמפורסמים באתר
https://goo.gl/CRmkSq
,תענו מלא!!!
לצפיה ב-'אתר בשם ריזורט שמציג חוות דעת אמיתיות'
אתר בשם ריזורט שמציג חוות דעת אמיתיות
13/09/2018 | 17:37
16
היי חברים, שמח להגיד לכם שישנו אתר בשם ריזורט המציג חוות דעת אמיתיות על צימרים סוויטות וילות דירות נופש מלונות בוטיק וגם לופטים! אפשר לראות חוות דעת לחיוב ולשלילה!
אם תיכנסו למקום שנקרא אגם האגדות בליבנים שליד הכנרת באתר תוכלו לצפות (כרגע דרך המחשב ולא דרך הטלפון) בעמוד המסקר חוות דעת עם יתרונות וחסרונות על המקום! ומה יותר טוב משקיפות אמיתית? שום דבר!
מצרף תמונה מדף חוות דעת, אפשר לסנן את חוות הדעת לפי תאריך הוספה אחרון, תאריך חופשה האחרונה או הישנה ביותר, לפי ציון של ניקיון ותחזוקה, יחס אישי של בעל המקום, חוות דעת מועילות ביותר וכו'... ממש מגניב!
לצפיה ב-'כביש 8944'
כביש 8944
12/09/2018 | 15:42
7
האם נפתרה בעיית הרעש שהאופנועים בכביש 8944 עושים במשך כל השבת? לפני כמה חודשים הם הרסו לנו חופשה בצימר במתת ונשבענו לא לחזור לשם עד פתרון הבעיה.
לצפיה ב-'המלצות לצימרים באזור דרום אדום'
המלצות לצימרים באזור דרום אדום
11/09/2018 | 12:01
8
אשמח לקבל המלצה לצימר משפחתי מפנק. 
לצפיה ב-'המלצה על מלון מלכת שבא אילת '
המלצה על מלון מלכת שבא אילת
30/08/2018 | 23:02
16
לא חשבתי בחיים שבחודש אוגוסט באילת אני יהנה עם הילדים והבנזוג, הגענו למלון מלכת שבא, המלון אמנם היה מלא אבל היה לנו שקט רגוע יחסית למלונות אחרים בחודש אוגוסט .
אז ההמלצה על מלון 5 כוכבים דלקס באילת - מלון מלכת שבא ממש שווה

תהנו 

לצפיה ב-'המלצה על צימר "סוזנה באודם"'
המלצה על צימר "סוזנה באודם"
26/08/2018 | 14:15
19
ברגע האחרון כמעט החלטנו להזמין צימר בצפון ללילה אחד ביום שישי לי ולזוגתי. זה כמובן צמצם את האפשרויות שלנו קצת
בחרנו בצימר "סוזנה באודם" ומאוד נהנינו - הצימר גדול ונקי, יש ג'קוזי גדול, ארוחת בוקר גדולה. אבל העיקר היה היחס של סוזנה. אני טבעוני (זוגתי לא). היא קצת הייתה בהלם שהיא שמעה על כך אבל התגברה מהר. כשהגענו קיבלנו ממנה בנוסף לעוגיות הרגילות גם עוגיות טבעוניות שהיא הכינה במיוחד, לארוחת הבוקר היא הכינה מספר מנות טבעוניות טעימות.
לצפיה ב-'"חלומות לבנים" במושב כלנית-להתרחק!!'
"חלומות לבנים" במושב כלנית-להתרחק!!
20/08/2018 | 01:00
30
"חלומות לבנים" במושב כלנית.
המקום מאוד מוזנח,לא מושקע ורמת תחזוקה נמוכה.
רשימה ארוכה של תקלות וליקויים.ממש זילזול באורחים!
לא שווה את הכסף ואנחנו בטח לא נחזור לשם.

לצפיה ב-'ניסיתם פעם לקבל הנחה על מחיר בצימר? '
ניסיתם פעם לקבל הנחה על מחיר בצימר?
16/08/2018 | 20:03
4
35
הייתי בסך הכל פעמיים בצימרים, ובשתי הפעמים, כשאמרו לי את המחיר, לא התווכחתי, לא ניסיתי לבקש הנחה, שום דבר.
כי ככה אני מתנהל באופי שלי, לגבי כל דבר.  
אם המחיר מתאים לי אז אני קונה ואם לא אז לא קונה.  
אבל אני סקרן לדעת, אם המחיר של צימרים הוא גמיש או לא.  
כמובן אני לא מתכוון לעונת שיא כמו חג או חופש גדול.
לצפיה ב-'אני יכול לענות לך מהצד של בעל צימר'
אני יכול לענות לך מהצד של בעל צימר
18/08/2018 | 17:49
3
51
בחודש אוגוסט ובחגים ראש השנה סוכות,פסח ,שבועות, אין מה לדבר,המחיר הוא סופי סופי,בינואר פברואר יש מצב אך זה גם תלוי במחיר ההתחלתי,כלומר יש כאלה שבגלל מעט הביקוש מלחתחילה מתחילים עם מחיר נמוך ממה שהם לוקחים בדרך כלל,אז קשה להם להוריד מחיר,אך אם הם התחילו במחיר הרגיל שלהם , הם יורידו קצת,הנחה בצימרים היא בדרך כלל בין 50 ל-100 ש"ח מהמחיר הכולל.היום הגענו למצב (לפחות אני) שממחיר מסויים אני מעדיף להשאר ריק מאשר לתת צימר ב-500 ש"ח (המחירים שלי נעים בין 650-700 ש"ח בסוף שבוע)אני רואה היום יותר ויותר בעלי צימרים שמעדיפים להשכיר את הצימר לזוגות עם מקסימום 2 ילדים ב-3000 ש"ח לחודש כפול מספר הצימרים שלהם שבדרך כלל נע בין שלושה לארבעה,מקבלים בין 9000 ל-12000 ש"ח לחודש והם לא צריכים פירסום (אצלי קרוב ל25000 ש"ח בשנה) לא צריכים לשלם מע"מ לא מס הכנסה,לא ביטוח לאומי, ואם מתאפשר אפשר להשכיר כל השנה חוץ מחודש אוגוסט ובאוגוסט להפעיל כצימר ששם ההכנסה היא כמו כל השנה פלוס מינוס
לצפיה ב-'המון תודה על התשובה המפורטת והכנה! '
המון תודה על התשובה המפורטת והכנה!
19/08/2018 | 17:42
14
אני אמשיך בגישה שלי - לא להתווכח ולא לבקש הנחה. 
ואם זה יהיה יקר מדי בשבילי אז אני אוותר. 
לצפיה ב-'מה הקטע הזה עם'
מה הקטע הזה עם
31/08/2018 | 11:32
1
16
"לא צריכים לשלם מע"מ לא מס הכנסה,לא ביטוח לאומי"?
לצפיה ב-'אם ההייתה קורא את מה שכתבתי ביתר ריכוז הייתה מבין'
אם ההייתה קורא את מה שכתבתי ביתר ריכוז הייתה מבין
07/09/2018 | 17:02
15
אז אתמצת לך את הדברים,אמרתי שיש בעלי צימרים שפשוט מפסיקים למכור את הצימרים שלהם כצימר,ומשכירים אותם כבית מגורים,ובמצב הזה,הם לא צריכים לשלם מס הכנסה,לא ביטוח לאומי ולא קופת חולים,גם לא פירסום.כי על השכרת בית לא צריך לשלם מס הכנסה (כמובן שצריך לסגור את העוסק מורשה ולהתחשבן עם מעמ.)
לצפיה ב-'כתבה מווינט עצוב ששוב קורה מקרה מוות של ילדה בצימר. עד מתי?'
כתבה מווינט עצוב ששוב קורה מקרה מוות של ילדה בצימר. עד מתי?
06/08/2018 | 19:16
1
13
לצפיה ב-'https://www.ynet.co.il/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticlePrin'
https://www.ynet.co.il/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticlePrin
07/08/2018 | 08:37
4
לצפיה ב-'סוף שבוע מאכזב בצימר נורט האוס שבמושב לימן'
סוף שבוע מאכזב בצימר נורט האוס שבמושב לימן
26/07/2018 | 18:49
76
בסוף השבוע האחרון יצאנו לסופ"ש משפחתי של פעם בשנה.
בחרנו להתארח בביקתה 2 בנורט האוס. ביקתה שנראתה לנו מתאימה לצרכינו ולפי התגובות באתרים אחרים נראה לנו מקום מקסים ונעים.
כשהגענו קיבלה את פנינו ורוניקה, בעלת הצימר, בחיוך וקבלת פנים נעימה.
ממש מכניסתנו הבנו שאנחנו לקראת אכזבה:
המדרגות שמובילות לקומת הגלריה צרות ובזווית כזו שמאוד קשה לרדת אלא רק כאשר מניחים את הרגליים אצבע לעקב.
הסאונה שבצימר לא פתוחה בקיץ- לפי דברי ורוניקה.
שולחן אוכל מעץ שעומד במרפסת ואמור לשמש אותנו לארוחות באווירה נעימה בחוץ- משטחו העליון עקום בצורה כזו שמאוד לא נוח לאכול עליו.
בחדר השינה היה ריח נורא של אבק שהקשה על הנשימה. נאלצנו לישון מחוץ לחדר -אחד על הספה בסלון, שלא מיועדת לשינה, והשניה על מזרון שהנחנו על הריצפה.
בבוקר בזמן שהתחלנו להכין אוכל על הפלטה החשמלית שבצימר, ביתנו שמה לב שהמיטה שעליה היא ישנה בלילה ושנמצאת בגלריה, מלאה בנמלים וכך גם המיטה שביתנו השניה ישנה בה. הבנות הזדעזעו ואמרו שהן לא רוצות לישון על המיטות האלה.
התקשרנו לורוניקה וסיפרנו לה על הנמלים, ואכן היא הגיע מיד.
בכניסתה לצימר היא התחילה להטיח בנו שאנחנו לא מאווררים את הצימר ויש ריח ממש לא נעים. הסברנו לה שאנחנו מכינים ארוחת בוקר ואנחנו לא מבינים למה זה מפריע לה כרגע כשיש נמלים על המיטות.
היא אמרה שהיא תרסס נקודתית כדי שזה לא יפריע לנו והחלה לרסס המווווון. הצימר התמלא בריח של קוטל נמלים ולכן יצאנו החוצה. 
בעוד אנו מחכים שהריסוס יתפוגג הסבנו את תשומת ליבה של ורוניקה לכך שיש ריח כבד של אבק בחדר השינה. היא אמרה שזה כנראה מהשטיחים והוציאה אותם תוך כדי שהיא מסבירה לי שאני כנראה ממש רגישה ושהשטיחים נקיים ואולי בגלל שהמיטה נמוכה הרחתי את זה... 
לאחר זמן ממושך שהריח התפוגג, נכנסנו וכשרצינו לשבת לאכול גילינו שחוץ מהשולחן העקום שבחוץ, שלא ניתן להשתמש בו, גם הכיסאות סביב השולחן שבתוך הצימר, על סף שבירה ומתנדנדים בצורה שמסוכן לשבת עליהם. הכנסנו את כיסאות הפלסטיק שהיו בחוץ.
בלילה הילדים ישנו בחלק התחתון של הצימר על מזרונים ששמנו על הריצפה ולא בעליון שעדיין היו בו נמלים, למרות הריסוס המסיבי.
אנחנו, לאחר שורוניקה הוציאה את השטיחים, ישנו בחדר השינה.
ההרגשה הכללית הייתה שעבדו עלינו-
התמונות לא משקפות את המציאות.
במקום להתנצל ולהבין את הרגשתנו, ורוניקה מצאה לנכון להאשים אותנו בריחות לא נעימים, לטענתה, שיש בצימר כאשר הכנו ארוחת בוקר.
להאשים אותנו ברגישות ייתר לאבק. 
ולא מצאה לנכון להתנצל ולו בקטנה על המקום המוזנח שהגענו אליו.
אנחנו כותבים שורות אלה בכאב על חופשה מאכזבת ומקווים כי בעלי צימר זה ובעלי צימר אחרים, יבינו כי אנשים מגיעים אליהם על מנת להנות בחופשה ולא לשרוד בחופשה.

לצפיה ב-'מתחם נופש בצפון למשפחה מורחבת '
מתחם נופש בצפון למשפחה מורחבת
19/07/2018 | 10:43
2
43
היי לכולם !
אבא שלי הגיע במזל טוב לגיל 60, ואנחנו רוצים לחגוג לו בנוכחות המשפחה המורחבת. מדובר בכ4 - 5 משפחות גרעיניות בנות כ5 נפשות כל אחת.

מה שהכי רצינו זה מתחם נופש שמורכב מכמה צימרים, עם מתחם משותף במרכז, כזה שאפשר לעשות את הפעילות החברתית בו בכיף כולם ביחד: על האש, להקרין מצגת וכאלה, לשבת כולם בכיף. אולי עם בריכה. אולי עם גישה לחוף הכנרת.

אנחנו לא מחפשים משהו ״יוקרתי״, אלא משהו חמוד ומשפחתי, שכיף יהיה להינות בו יחד. אפילו נעדיף חדרים פשוטים כדי שהעלויות יהיו נוחות.

אשמח להמלצות הציבור היקר של הפורום.

תודה רבה,
איל.
לצפיה ב-'אני ממליץ לכם על אחוזת הנוף של יפה במצפה מנות'
אני ממליץ לכם על אחוזת הנוף של יפה במצפה מנות
19/07/2018 | 12:19
36
מקום יפה מושקע יש מקום שאפשר להתכנס,וגם יש להם את מספר הצימרים שאתם צריכים,יש גם בריכת שחיה,
לצפיה ב-'חן בגליל איציק'
חן בגליל איציק
23/07/2018 | 13:45
30
אצלנו תמצאי את מה שתיארת ,רצית,ויותר.
תתקשרי ל0522359944 תודה
לצפיה ב-'תמליצו בבקשה על צימר באזור ראש הנקרה'
תמליצו בבקשה על צימר באזור ראש הנקרה
27/06/2018 | 20:04
3
36
היי אנחנו זוג מעוניינים בעוד כשבועיים בתחילת שבוע לצאת לראש הנקרה .האם אתם יכולים להמליץ לנו על צימרים בקרבת המקום שלא יקרים במיוחד.תודה
לצפיה ב-'צימרים קרוב לראש הנקרה'
צימרים קרוב לראש הנקרה
03/07/2018 | 07:35
2
41
ראשית יש כקילומטר לפני ראש הנקרה מה שפעם נקרא בית ספר לשוטרים,כיום חדרי אירוח נפלאים,מתחם עם בריכת שחיה חדרים נקיים,ועד כמה שזכור לי המחירים שם לא גבוהים,כמו כן אפשר לחפש צימרים בישובים לימן,ובצת שהם ממש קרובים לראש הנקרה.אז בהצלחה
לצפיה ב-'ויש את נווה אטיב שיש הרבה צימרים וגם בקתות של מלון רימונים'
ויש את נווה אטיב שיש הרבה צימרים וגם בקתות של מלון רימונים
09/07/2018 | 12:10
1
16
לצפיה ב-'את יודעת מה המרחק מראש הנקרה לנווה אטיב?'
את יודעת מה המרחק מראש הנקרה לנווה אטיב?
14/07/2018 | 11:16
15
לצפיה ב-'קישור לכ-100 אטרקציות חינמיות בארץ'
קישור לכ-100 אטרקציות חינמיות בארץ
20/06/2018 | 16:39
30
הלינה בארץ אומנם לא זולה אבל אפשר להוזיל את כל המסביב עם ביקור באטרקציות שהן בחינם: http://www.outdooractive.co.il/s/b3UUe
לצפיה ב-'פוסטים חדשים מהבלוג: קופונים לצימרים בארץ'
פוסטים חדשים מהבלוג: קופונים לצימרים בארץ
17/06/2018 | 15:33
20
שלום רב,

ברצוני להזמין אותכם לבלוג שלי בפייסבוק:

קופונים לצימרים בארץ

שבקרוב יהיו עדכונים על קופונים חדשים לצימרים בארץ!

תודה,
מודי

לצפיה ב-'צימר פועה של אליהו תורג'מן באור הגנוז'
צימר פועה של אליהו תורג'מן באור הגנוז
15/06/2018 | 16:56
1
62
"שומר נפשו ירחק"!
אליהו אמר שניתן לקבל את הצימר ב14:00 ואולי אפילו לפני יהיה מוכן. הגענו ב18:00 מותשים, רק רוצים לנוח. התקשרנו לקבל כתובת מדוייקת 20 דקות לפני ההגעה. כשהגענו אליהו יצא מביתי הסמוך לצימר וכשנכנסנו פנימה גילינו צימר מטונף. הוא תוך כדי לקח סמרטוט מסריח שעמד הרבה זמן, הרטיב במים ו"ניקה, את השולחן מלא האבק וחול (וגרם ליותר סירחון ומריחה). השירותים מטונפים עם שערות ערווה וכתמי שתן על האסלה. הראתי לו את זה ובשיא הגועל הוא הוריד את השערות עם היד וזרק לרצפה. הרצפה מלאה לכלוך וחול, הכל מאובק וריח נורא. ה"בריכה" מטונפת ועדיין בתוכה שואב ושאר אביזרים. התלוננתי על כך שהצימר היה אמור להיות מוכן ונקי ב14:00 והוא בשיא החוצפה אמר "רק עכשיו הודעתם שאתם קרובים"! וזה לא שהוא העלה על דעתו לנקות מהר לפני שהגענו. אלא חיכה עד שנגיע. המיטות מופרדות כמו אכסניה, מלאות אבק וטינופת. ממש זלזול בלקוחות! מי יודע מתי פעם אחרונה ניקה שם. ברחנו מהמקום כל עוד נפשנו בנו, כדי לא לחטוף שם זיהומים או פטריות מכל הג'יפה. יחס מזלזל וממש ממש לא נעים.
לא להתקרב!!
לצפיה ב-'חבל ,זה רק מוציא שם רע לענף כולו'
חבל ,זה רק מוציא שם רע לענף כולו
03/07/2018 | 07:42
30
ככה זה כאשר אנשים לא מתאימים נכנסים לענף שגם ככה הוא ענף קשה,אני בענף הזה כ-20 שנה,ועובד בישוב שיש בו יותר ממאה חדרי אירוח,ואני יכול לראות מארחים שנותנים את הנשמה שלהם כדי שלאורחים שמגיעים יהיה נעים וטוב,אבל אני גם מכיר מארחים שהתעייפו,זה מתחיל בכך שהם נותנים לעובדים שלהם לקבל את האורחים (שמבחינתי זה יהרג ובל יעבור רק אני מקבל אורחים,)אחר כך לא עונים כמעט לטלפונים (נשענים על חברים שישלחו להם אורחים שמחפשים חדר ולא מוצאים) וכשנשברת ידית של דלת הם אפילו לא יודעים,ואז גם הם לא מתקנים.בקיצור אנשים עייפים,להם אני מציע לפרוש מהענף יש תמיד אפשרות להשכיר את היחידה,(ואפילו לא צריך לנהל תיק ברשויות המס) 
לצפיה ב-'פינו צימר בשבת'
פינו צימר בשבת
13/05/2018 | 08:14
1
85
שלום רב 
בתאריך 11/5 הזמנתי צימר בצפון שישי שבת  היה מדהים  
ביום שבת בשעה 12 בצוהריים הגיעה בעל הצימר וביקש ממני לפנות את הצימר ואמר לי עם תפנה במוצש יש לשלם תוספת העם לקוח דתי צריך לשלם יותר ? 
מאוד לא ברור התחום האפור  העם זה חוקי?
לצפיה ב-'אלה דברים שצריכם לדבר קודם'
אלה דברים שצריכם לדבר קודם
20/05/2018 | 22:08
55
אני רוצה להסביר את הנושא מנקודת מבט של בעל צימר,ראשית למה ברוב הצימרים הכניסה בשעה 15:00 פלוס מינוס,והפינוי בשעה 12:00 פלוס מינוס,הסיבה היא שבהפרשי השעות בין 12:00 בו האורחים מפנים את הצימר לבין השעה 15:00 בו מגיעים אורחים חדשים ,צריך להכין ולנקות את הצימרים.בתקופות מסויימות כמו למשל בחודש אוגוסט או חגי ישראל,יש תפוסה מלאה,וכמעט כל יום או יומיים יש כניסות ויציאות,ושם חשוב מאד שהאורחים שעוזבים יעזבו בזמן שנקבע,והאורחים שמגיעים יגיעו בזמן (ולא קודם כדי רק לשים את המזוודות,או לשהות בבריכה עד שהצימר יהיה מוכן) בימים רגילים שהם לא עונה או חגים,מקובל ולפחות כך אני נוהג,שאורחים דתיים כלומר כאלה שאומרים לי במפורש שהם דתיים אני מסכים שישארו עד מוצ"ש,(ללא תוספת תשלום ) גם כהתחשבות וגם כאקט מכירתי.במידה ויש לי אורחים במוצ"ש,אני משתדל לבקש שיגיעו מאוחר אחרי צאת השבת,או שאם כבר סגרתי מוצ"ש ואני לא יכול לשנות את שעת הכניסה ,אני מוותר על האירוח של אלה שרוצים להישאר עד מוצ"ש. לכן אמרתי בכותרת שאת שעת היציאה ביום שבת צריך לסכם מראש,ורצוי בכתב.לך תמיד תהיה הזכות לא להגיע אם לא יענו לבקשתך להישאר עד מוצ"ש
לצפיה ב-'כתבה מווינט. שוב פעוט טבע בבריכה בצימר.'
כתבה מווינט. שוב פעוט טבע בבריכה בצימר.
20/04/2018 | 19:23
1
38
פעוט בן שנתיים טבע הערב (יום ו') בבריכה פרטית בצימר ביישוב שדה צבי שבמועצה האזורית מרחבים. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום החלו לבצע בו פעולות החייאה. הוא פונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבו מוגדר אנוש.
מדובר בכמה משפחות שהגיעו לבלות יחד במתחם הצימרים שביישוב. ככל הנראה, כמה ילדים הבחינו באירוע הקשה והתריעו על כך בפני הוריהם - שהזעיקו את כוחות ההצלה. למקום הגיעו גם עובדות סוציאליות כדי לסייע לנוכחים
אניס אבו דעבס, חובש בכיר במד"א, סיפר כי עם הגעתו למקום, "ראינו את הפעוט שוכב סמוך לשפת הבריכה בחצר כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשמבוצעות בו פעולות החייאה בסיסיות בהדרכה טלפונית של מוקד מד"א. מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ופינינו אותו תוך כדי המשך פעולות החייאה מתקדמות לבית החולים כשמצבו אנוש". ווינט
לצפיה ב-'כבעל צימר שיש לו בריכה,הורים חסרי אחריות'
כבעל צימר שיש לו בריכה,הורים חסרי אחריות
24/04/2018 | 11:27
63
בכל פעם כאשר אני מקבל אורחים,אני מבקש מהם שילדים לא יגיעו לבריכה ללא מבוגר שישגיח,ואצל הבריכה מרוחקת מהצימרים ,(צריך לרדת מפלס,לעקוף בית ולהגיע לבריכה סגורה ומגודרת ומקורה עם קירוי קבוע.) ומזכיר להם את המיקרים שקרו לאחרונה,ההורים מיד עונים בטח בטח,אנחנו פוחדים יותר ממך,לא חולפת שעה וכבר אני רואה קבוצת ילדים בני 5-10 מנסה לפתוח את השער,(הסוגר מבפנים) וכשהם לא מצליחים יש מי מהם שמנסה לטפס על השער.רק קריאה שלי עוצרת אותם מלהיכנס למתחם הבריכה,כאשר אני שוב פונה להורים ואומר להם שהילדים ניסו להיכנס לבריכה וביקשתי שלא יגיעו ללא השגחת מבוגר,יש כאלה שעונים שהם הלכו עם ילד בגיל 10 שיודע לשחות טוב וגם הקטנים עשו קורס שחיה,ויש העונים כי הם לא שמו לב,ועושים קולות ופרצופים של אנשים מבוהלים ודואגים.אני יודע את האחריות המוטלת על כל אחד מאיתנו,אך הטביעות הללו מדאיגות אותי מפני שאני יודע שיהיו מי שינסו להקטין את האסונות הללו,ע"י הטלת מגבלות על בעלי הצימרים,או בקשה לאמצעים שיעלו לנו עוד כסף.דברים שיביאו לכך שבעלי צימרים רבים יסגרו את הבריכות לאורחים,דבר שיפגע בפרנסתנו.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה