לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1752517,525 עוקבים אודות עסקים

פורום צימרים חופש וכיף בישראל

עידכונים וחוות דעת על האירוח בבתי מלון וצימרים בארץ
בואו להתעדכן בכל ההמלצות הכי שוות ולשתף משלכם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צימרים חופש וכיף בישראל

עידכונים וחוות דעת על האירוח בבתי מלון וצימרים בארץ
בואו להתעדכן בכל ההמלצות הכי שוות ולשתף משלכם!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'כתבה מווינט. שוב פעוט טבע בבריכה בצימר.'
כתבה מווינט. שוב פעוט טבע בבריכה בצימר.
20/04/2018 | 19:23
2
פעוט בן שנתיים טבע הערב (יום ו') בבריכה פרטית בצימר ביישוב שדה צבי שבמועצה האזורית מרחבים. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום החלו לבצע בו פעולות החייאה. הוא פונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבו מוגדר אנוש.
מדובר בכמה משפחות שהגיעו לבלות יחד במתחם הצימרים שביישוב. ככל הנראה, כמה ילדים הבחינו באירוע הקשה והתריעו על כך בפני הוריהם - שהזעיקו את כוחות ההצלה. למקום הגיעו גם עובדות סוציאליות כדי לסייע לנוכחים
אניס אבו דעבס, חובש בכיר במד"א, סיפר כי עם הגעתו למקום, "ראינו את הפעוט שוכב סמוך לשפת הבריכה בחצר כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשמבוצעות בו פעולות החייאה בסיסיות בהדרכה טלפונית של מוקד מד"א. מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ופינינו אותו תוך כדי המשך פעולות החייאה מתקדמות לבית החולים כשמצבו אנוש". ווינט
לצפיה ב-'כל שנה לקראת החגים יש מי שמלכלך על ענף הצימרים'
כל שנה לקראת החגים יש מי שמלכלך על ענף הצימרים
06/04/2018 | 10:25
11
לא יודע אם שמתם לב,אבל זה קורה כמעט בכל שנה לקראת החגים,במיוחד לפני ראש השנה ופסח,מישהו יוזם כתבה גדולה בטלוויזיה על ענף הצימרים.כמה שהמחירים גבוהים וכמה התמונות לא דומות למציאות,השנה הגדילו לעשות והודיעו כי רבים מבעלי הצימרים מדווחים על ירידה בהכנסות,ושרבים סוגרים את הצימרים.אני לא אומר שאין כלום (כי לא היה כלום) אבל לדעתי הכתבות הללו הם יוזמה של אינטרסנטים בענף הרוצים לפגוע בענף הצימרים.אני העוסק בענף ורבים אחרים משקיעים זמן וכסף כדי לשפר את המתחמים שלנו,אם לפני 20 שנה כאשר נכנסנו לענף אמרו לנו שבצימר צריך מיטה זוגית,מזרונים לילדים,מזגן (רצוי אך לא מוכרח) טלוויזיה (רצוי אך לא מוחרח) מראה (לא שכחו) ושעון (גם לא שכחו.היום אנו בעלי הצימרים משקיעים הון על גינון,ציוד משוכלל וחדיש כמו מיטות מתכווננות חשמלית,ברי מים מסוננים מנגל גז,בריכות שחיה מחוממות ומקורות.ארוחות בוקר עשירות ומגוונות.מזגנים בכל מקום בצימר.ולמרות כל אלה אנחנו נתקלים מידי פעם באנשים שמתייחסים אלינו כאל עבדים שלהם,מטרטרים אותנו לאורך כל זמן שהייתם.באים בבקשות ודרישות הזויות.ואף כשמגיע זמן התשלום.מתנהגים בצורה מבישה.מבקשים לא לשלם את כל הסכום כי למשל בחוץ ראו שביל נמלים.יש כאלה המגדילים לעשות ,הם מכינים עצמם מבעוד מועד לרגע התשלום,ואז יום לפני העזיבה הם מתקשרים ואומרים,אין לנו מים חמים,כבר מאתמול לא היו לי מים חמים,וזאת פעם ראשונה מזה שנים שלא התקלחתי. (זה אחרי שביקשו מגבות כמה וכמה פעמים) אני מגיע לצימר,פותח את הברז יוצאים מים רותחים (יש לי מחמם מים על גז ולא דוד שצריך להדליק) אני מראה להם שיש מים חמים,הם עונים לי אתמול בערב לא היה.וכמובן כשמגיע רגע התשלום הם מיד מבקשים פיצוי.אני לא מדבר על אלה שמזמינים צימר לזוג ושני ילדים,וכשמגיעים ילד שלישי לא יוצא מהרכב ואחר כך מתערבב עם כל באי הצימרים האחרים.מה אגיד לכם.אני אדם בן 61 והרבה שנים עבדתי מול לקוחות,מעולם לא הייתי מיואש מהמצב הנוכחי.אנשים לא מבינים שעם כל הכבוד שהם הלקוח ושהם צריכים לקבל שרות מלא,מחובתם להתנהג לפי כללי המקום,ואם אני אומר כניסה בשעה 14:30 ופינוי בשעה 12:00 אז כך זה צריך להיות,אבל תמיד יש את אלה שמתקשרים בשעה 11:00 ואומרים,אנחנו בסביבה אנחנו יכולים להגיע? אני עונה להם שאי אפשר כי האורחים שהיו קודם עדין לא עזבו,וגם כשהם יעזבו בשעה 12:00 צריך לנקות ולהכין את הצימר,אבל הם לא מרפים,אז אפשר רק לבוא לשים את המזוודות,כך גם ביציאה אני מבקש לצאת ב-12:00 תמיד יהיו כאלה שנזכרו להתקלח ב11:50 ועדין לא התארגנו,או כאלה שבדיוק גמרו לעשות על האש ועדין אוכלים,המנקה צריכה לחכות להם עד שיסיימו,והכי גרוע אני בלחץ מהאורחים שצריכים להגיע שכמובן רוצים להגיע מוקדם יותר.
לצפיה ב-'תזכורת'
תזכורת
03/04/2018 | 08:10
12
בהמשך להודעה שבוע שעבר,
מזכיר לכם שנפגשים הבוקר במתחם בזל לטובת היכרות עם סדנת "חפש את המטמון תל אביב"
ניפגש
לצפיה ב-'כל הזמן'
כל הזמן
01/04/2018 | 15:46
14
היי,
כל הזמן אני מחפש מלונות באילת עם דילים טובים ועוד לא מצאתי משהו קטלני.
לצפיה ב-'המלצה למלון בוטיק באזור ירושלים'
המלצה למלון בוטיק באזור ירושלים
26/03/2018 | 19:39
20
לכל מי שאוהב את אזור ירושלים עם האויר, ההרים והאוירה הקסומה הזאת שרק שם ניתן לקבל, אני ממליץ בחום על מלון גורדוניה.
מלון בוטיק ברמה אחרת לחלוטין עם אויר ונוף עוצרי נשימה ממש.

כנסו לאתר להתרשמות ולמעוניינים כדאי מאוד להזמין מקומות מראש במיוחד עכשיו בתקופת החגים:

לצפיה ב-'10 המלונות המומלצים באילת, ישראל - התחייבות למחיר הנמוך'
10 המלונות המומלצים באילת, ישראל - התחייבות למחיר הנמוך
19/03/2018 | 22:40
16
מלונות באילת - חופשה מרתקת ובלתי נשכחת במחירים מפתיעים
אם אתם מחפשים חופשה מרתקת ומיוחדת - אילת היא העיר המומלצת ביותר.
ירושלים היא עיר קסומה עם נופים מרהיבים ויש בה אווירה של קדושה ורוחניות -
לא לחינם היא מהווה מקור השראה לסופרים ואומנים בכל העולם.
הזמינו את חופשתכם הבאה עוד היום דרך אתר האינטרנט שלנו. פשוט להיכנס ולהזמין!

https://www.travelor.com/he/hotels/city/il/eilat/?...
לצפיה ב-'עד 50 אחוז הנחה!! בהזמנת חופשה כל הקודם זוכה.'
עד 50 אחוז הנחה!! בהזמנת חופשה כל הקודם זוכה.
16/02/2018 | 18:48
25
עד 50 אחוז הנחה בהזמנת חופשה כל הקודם זוכה, כנסו לקישור: 

לצפיה ב-'מלון בוטיק בצפת'
מלון בוטיק בצפת
13/02/2018 | 16:57
32
המלצה מעולה להעביר את אחד החופשות החלומיות שתהיה לכם בצפון, בקרו במלון בוטיק שאטו גלילי ספא ויין, המשלב ייחודיות של יוקרה ברמת חמישה כוכבים. קחו רגיעה מהשבוע העמוס והגיעו למלון שיודע לפנק באיכות שלא נראתה בארץ.

הזמינו מקומות מראש דרך האתר של המלון.
לצפיה ב-'וילה / צימרים ל 5 זוגות'
וילה / צימרים ל 5 זוגות
18/12/2017 | 23:55
48
שלום,
מחפש וילה או מתחם צימרים עם איזור משותף, ללילה של יום שישי, בינואר, עבור 5 זוגות. חדר לכל זוג אך מקום לכולם להיות יחד.
יש חיה כזו בעלות של עד 3,000 שח?

לצפיה ב-'פסח 2018'
פסח 2018
07/12/2017 | 14:17
59
הבנתי ששווה מעכשיו להזמין חופשות לפסח.
בחיים לא הזמנתי דרך האינטרנט חופשה.
מאיפה כדאי להזמין למספר ימים בחול המועד? אנחנו זוג עם 2 ילדים קטנים ותינוק.
מחפשת באזור הצפון ולא משהו יקר (בעלי מתקמצן, רק סיני), מקום שיש פעילויות לילדים באזור, עם גישה לעגלה כמובן.
לצפיה ב-'מבקשת חוות דעת על קליה וביאנקיני'
מבקשת חוות דעת על קליה וביאנקיני
06/11/2017 | 00:02
61
שלום
אשמח לקבל חוות דעת על הצימרים בקיבוץ קליה ובחוף ביאנקיני.
רצוי ממישהו שהיה שם לאחרונה.
מעונינת בעיקר בנושא נקיון, תחזוקה, יחס, אבל גם כל אינפורמציה אחרת שעשויה להראות רלוונטית.
     תודה!
לצפיה ב-'איך למצוא מבצעים?'
איך למצוא מבצעים?
23/10/2017 | 19:54
1
70
אני רוצה חופשה של יומיים-שלושה, בבית מלון טוב. (עם אוכל טוב). לא אכפת לי כ"כ היעד, ואני מאוד גמיש בתאריכים.  איך אני יכול לחפש מבצעים?
אשמח לרעיונות

תודה
לצפיה ב-'צימרים בצפון '
צימרים בצפון
03/10/2017 | 14:24
105
שלום אנחנו 3 זוגות שרוצים לסגור את שישי שבת הקרובים ושום צימר שאנחנו רוצים הינו זמיין!! מישהו יכול להמליץ על צימר לסופ"ש הקרוב בתקציר של עד 700 ש"ח
תודה רבה
לצפיה ב-'מלון כפר גלעדי'
מלון כפר גלעדי
18/09/2017 | 12:45
86
מישהו/מישהי היו במלון כפר גלעדי לאחרונה ויכולים לתת חוות דעת ?

תודה
לצפיה ב-'מתכנן נופש באילת:'
מתכנן נופש באילת:
08/09/2017 | 15:35
48
באיזה מלון כדאי לבחור? 

לגונה
יוסוויט
לאונרדו קלאב
לאונרדו פריווילג'
המלך שלמה
מג'יק פאלאס
מלכת שבא

לצפיה ב-'אחוזת מרום תענוג אמיתי'
אחוזת מרום תענוג אמיתי
07/09/2017 | 13:16
119
  1. ברצוני לספר על חוויה שהיתה לי באחוזת מרום הנווה אטיב ממליץ לכם ללכת מקום מדהים ובתקופה הזאת מזג אויר משגע יחס מעולה הדרכות על האזור יעוץ ובכלל הרגשה נפלאה
לצפיה ב-'בן 4 שטבע בבריכת צימר בגליל. ווינט'
בן 4 שטבע בבריכת צימר בגליל. ווינט
02/09/2017 | 07:37
72
החייאה בבן 4 שטבע בבריכת צימר בגליל

צוותי מד"א שהוזעקו למקום פינו אותו במצב אנוש למרכז הרפואי לגליל בנהריה.
ילד בן 4 טבע אמש (יום ו') בבריכה בצימר בגליל המערבי, ומצבו מוגדר אנוש. צוותי מד"א שהוזעקו למקום פינו אותו למרכז הרפואי לגליל בנהריה תוך פעולות החייאה, ושם ממשיכים להילחם על חייו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.
הילד, תושב לוד, הגיע לצימר שבאזור נהריה עם משפחתו כדי לבלות שם את חג הקורבן. בעל הצימר, שבעת הטביעה שהה מחוץ ליישוב שבו ממוקם הצימר, סיפר כי שכנו דיווח לו על האירוע וכי הוא מיהר להזעיק את מד"א ואת המשטרה, שמסרה כי כוח שיטור נמצא במקום לבחינת נסיבות המקרה.
שחר שניטמן, חובש בכיר במד"א, והפרמדיקים שירן אלבז ואדריאן אוקומפו סיפרו: "חברנו בכניסה ליישוב עם רכב פרטי שהעביר אלינו ילד בן 4 שהיה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה לאחר ששהה מתחת למים בבריכה בצימר ונמשה על ידי בני משפחתו. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים, ביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות ופינינו אותו לבית חולים תוך פעולות החייאה. הרופאים בחדר המיון המשיכו להיאבק על חייו".

לצפיה ב-'שאלה קטנה'
שאלה קטנה
30/08/2017 | 14:16
1
124
האם בהזמנה דרך בוקינג ללינה באילת, נדרש להוסיף מע"מ?
לצפיה ב-'לדעתי לא'
לדעתי לא
31/08/2017 | 10:06
40
בוקינג הוא אתר בינלאומי,אצלם המחירים הם לא כוללים מעמ,כי בכל מדינה המעמ הוא שונה באחוזים,ותיירים יכולים לקבל את המעמ בחזרה,באילת אין מעמ לכן המחיר יהיה אומנם לא כולל מעמ,אך מאחר ואין מעמ לא יוסיפו לכם את המעמ בבית העסק
לצפיה ב-'שלום שאלה'
שלום שאלה
30/08/2017 | 23:38
1
49

שלום,
יש לי שאלה, אני לא בטוח שזה הפורום הכי מתאים אליה, 
היא מתאימה גם לפורום הזה וגם לעוד פורומים,
אז אני פשוט אשאל, ומצטער אם זה לא המקום.
אני רוצה לעשות משהו מיוחד לבת הזוג שלי, בגלל שאנחנו צריכים את זה ביחסים שלנו.
מא שאני רוצה לעשות זה לקחת אותה לספא רומנטי כזה, שמשכירים לפי שעות, ולעשות שם עיסוי לפי שעה, 50 דקות לכל אחד מאיתנו, ואז שיהיה לנו חדר פרטי שלנו ל3, 4 שעות.
מה שחשוב לי רק זה ככה, שזה יהיה מקום רומנטי ויפה ולא זול, כלומר לא מקום כזה שאני צריך ללכת לבניין נטוש, לדפוק על הדלת 3 פעמים ואז לצלצל בפעמים ולעלות לקומה שלישית.
ושיהיה שם סאונה יבשה, כי היא אף פעם לא היתה והיא מאוד רוצה לחוות מה זה סאונה יבשה.
וכמובן שיהיה לנו חדר פרטי אחרי זה עם ג'קוזי גדול, ומיטה והכל, ל איזה 3, 4 שעות.
במרכז או באיזור המרכז.
מי שעונה לבנתיים לכל מה שציינתי מחיפוש שלי באנטרנט 
זה מלונית פנטזיה:
https://www.lovenest.co.il/advertiser/%D7%9E%D7%9C...

מלון ספא האוס:
http://www.spahouse.co.il/%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99...

האם יש לכם מקום שאתם ממליצים עליו ?
או אם יש לכם חוות דעת על אחד המקומות שציינתי פה ?

המון המון תודה !

לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
28/03/2018 | 14:50
3
היי,
מישהו יכול בבקשה לתת לי חוות דעת עבור מלון רויאל ביץ' אילת?
כמה הוא שווה?
לצפיה ב-'להתארח אצל משפחה'
להתארח אצל משפחה
29/08/2017 | 15:34
1
83
מעוניין לצאת לכמה ימים לחופש, מלונות מידי יקר לי, רוצה להתארח אצל משפחה באיזור הצפון. m0545454276@gmail.com. תודה
לצפיה ב-'ללינה ולמנוחה בלבד, ללא אוכל. '
ללינה ולמנוחה בלבד, ללא אוכל.
29/08/2017 | 16:28
34

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
סיגנל טורס- החברה המובילה במשק בתחום הנסיעות
סיגנל טורס
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה