לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום חובבי תעופה
ברוכים הבאים לכל חובבי התעופה! למי נועד פורום זה? לכל מי שחי ונושם את תחום התעופה: אלו שמצלמים אותם, או סתם עוצרים נשימה כל פעם שהם עדים לעוד המראה או נחיתה, התחרות של אירבוס האירופאית מול התשובה של בואינג האמריקאית הוותיקה. ולמי שמריח דלק מטוסים ומרגיש בבית. המשותף לכולם זה: האהבה לעולם התעופה! בואו נבנה ביחד את הפורום שיהפוך לבית לכל חובבי התעופה בישראל!
הנהלת הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חובבי תעופה

ברוכים הבאים לכל חובבי התעופה! למי נועד פורום זה? לכל מי שחי ונושם את תחום התעופה: אלו שמצלמים אותם, או סתם עוצרים נשימה כל פעם שהם עדים לעוד המראה או נחיתה, התחרות של אירבוס האירופאית מול התשובה של בואינג האמריקאית הוותיקה. ולמי שמריח דלק מטוסים ומרגיש בבית. המשותף לכולם זה: האהבה לעולם התעופה! בואו נבנה ביחד את הפורום שיהפוך לבית לכל חובבי התעופה בישראל!
הנהלת הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חובבי תעופה!
ספוטרים יקרים!
נא להפעיל שיקול דעת, צנזורה ומשמעת עצמית בעת העלאת תמונות לפורום.
א. אין להעלות תמונות העוברות על חוקי הבט"ש וחסיון המידע!
ב. אין להעלות תמונות ללא קבלת אישור על כך מהצלם ואין להעלות תמונות מאתרים דוגמת Airliners. תנו קישור לתמונה במקום זאת.
ג. ולסיום - אנא הימנעו מהעלאת תמונות רבות החוזרות על עצמן או תמונות באיכות ירודה. כמו-כן, במידה והדבר אפשרי, נצל"שו את תמונותיכם לשרשורים דומים שנפתחו באותו יום.
 
תודה על שיתוף הפעולה.
המשך >>

מחשבות שעלו לי בעקבות ריינאייר ונמל עובדה
09/02/2016 | 10:28
6
133
לריינאייר שפועלת מנמל עובדה יש אינטרס חזק שהקו הזה יעבוד וימשוך גם ישראלים, ולא רק תיירים.
 
נמל התעופה עובדה נמצא במרחק של שלוש וחצי שעות נסיעה מתל אביב (כולל עצירה למנוחה).
זה הרבה, אבל בהחלט אפשרי, במיוחד כשאתה נוסע באוטובוס נוח וממוזג ולא צריך לנהוג בעצמך. כדי לחסוך 100-200 דולר (ואפילו יותר) לכל כיוון אני בטוח שיהיו לא מעט אנשים שיקפצו על המציאה.
 
מדוע ריינאייר לא מארגנת, לכל טיסה שלה, אוטובוס פרטי שייצא מרכבת מרכז בתל אביב ויסיע נוסעים (בתשלום כמובן) עד עובדה (וכמובן גם חזרה לת"א)?
עשיתי חישובים, ויצא לי כי עלות שכירת אוטובוס מתל אביב לעובדה תעלה כ 60 ש"ח לכל נוסע (בהנחה שהאוטובוס מלא, 54 מושבים).
ריינאייר יכולה לקחת אפילו 100 ש"ח לכיוון (כדי לסבסד מושבים ריקים במידה והאוטובוס לא יהיה מלא לגמרי) וכולם יהיו מרוצים.
תשובה
09/02/2016 | 11:57
5
112
ישנו שאטל מעובדה לתל אביב ירושלים ואילת
ת"א / ירושלים עלות של 35$
אילת בעלות של 8$
חברה פרטית שניתן להזמין ממנה נסיעות. לא משנה כמה נוסעים יש השאטל יצא*, וכמובן שזה תמיד צמוד לזמני נחיתה והמראה ע"פ לוח הטיסות וההזמנות באתר שלהם https://eilatshuttle.com/ השאטל מוריד במלון הילטון בתל אביב וכמובן גם אוסף משם, כמו כן ישנה עמדת רב קו של אגד בתוך עולם הנוסעים הנכנסים/איסוף כבודה בנמל התעופה עובדה. ששם מנפיקים לתיירים רב קו חדש ותייר יכול בעלות של 8 יורו לנסוע עד אילת ועובדה ובכל אילת ללא הגבלה לשבוע אם איני טועה, או רק נסיעה בודדת בעלות של 5 יורו מעובדה לאילת.
השאטל הזה (ת״א-עובדה) לא עוצר באילת *קודם*?
09/02/2016 | 13:52
1
43
הוא בדרך כלל מגיע מאילת כבר עם נוסעים
09/02/2016 | 14:44
40
כמה הערות:
09/02/2016 | 14:54
2
101
1. מאילת ו-אל אילת אין בעיה להגיע, יש קו אגד סדיר שנוסע מאילת לעובדה ומעובדה לאילת, גם בשבת.
 
2. שאטל שנוסע מעובדה לאילת ומשם ממשיך לתל אביב הוא פתרון שמיועד לחובבי האקסטרים בלבד.
נסיעה של שלוש וחצי שעות היא נסיעה ארוכה אבל אפשרית. אם היה לי טרמפ שלוקח אותי ממקום מרכזי בתל אביב ומוריד אותי בשדה התעופה בעובדה זה היה בהחלט גורם לי לקחת את ריינאיר בחשבון.
 
לעומת זאת, נסיעה של שעה לאילת + סיבוב מלונות באילת + נסיעה של ארבע וחצי שעות לתל אביב היא פתרון אקסטרימי שמעטים יסכימו לעבור. שש אולי שבע שעות בדרכים זו כבר התעללות. הפתרון יהיה רלוונטי,  אולי, לבני נוער ולצעירים לפני גיוס. לא יותר מזה.
נראה גם שבשלב זה השירות כלל לא מוצע לישראלים.
 
3. בעבר (למי שזוכר) היה טרמינל של אל על ברכבת מרכז בתל אביב, היית מגיע לשם, מוסר את המזוודות, עושה צ'ק אין ומשם היה אוטובוס שלוקח אותך לנתב"ג (כאשר כל מה שנותר לך לעשות הוא לגשת ישירות לאולם היוצאים בנמל).
עכשיו יושבת שם חברה להשכרת רכב.
אם יהיה פתרון כזה גם לטיסות מעובדה הנמל בכלל יהפוך לרלוונטי: מגיעים למקום מרכזי בתל אביב, עושים צ'ק אין ומשם עולים על אוטובוס שלוקח אותך ישירות לעובדה ומגיע זמן קצר לפני הטיסה.
 
4. והכי חשוב - לא הצלחתי למצוא שאטל מתל אביב שמסונכרן עם הטיסות של ריינאיר בחודש מרץ. כלומר צריך להסתדר לבד בכיוון הלוך.
בחזור יש שאטל, אבל נראה לי שבחזור יש פחות בעייה (כי לא לחוצים בזמן על טיסה) - למרות שבכל מקרה זו התעללות לנוסע.
עוד מעט תרצה שריאן יבקשו גם מחיר כרטיס כמו אל-על
10/02/2016 | 11:13
1
11
שירות טרום טיסה שנפח את נשמתו הגיע לנוסעים בימים ששילמו הון על כרטיס טיסה, ועוד באל-על שגם היום יקרה יחסית למתחרותיה.
במחיר כרטיס של 29.90 יורו לאירופה אתה רוצה גם שירות טרום טיסה? ה"התעללות" הזאת יכולה להיות הבדל לנוסעים רבים במענה לשאלה האם לטוס לחו"ל או לא.
כל מה שצריך בשביל להגיע לעובדה זה, בגדול, להגיע לאילת - זאת ממש לא בעיה, הרי מחיר של כרטיס טיסה בשעות הבוקר המוקדמות (שזה מה שצריך לעשות בשביל להגיע לטיסה של 12:00, כלומר ל-282 שיוצא ב-09:30) מנתב"ג לאילת הוא לרוב פחות מ-200 שקל, והאוטובוסים של אגד מספקים פיתרון כמעט בכל שעות היממה להגעה זולה לאילת.
מה שכן צריך לעשות, ויפה שעה אחת קודם, זה להכניס את קו 392 עד לטרמינל במקום שיוריד בצומת שרחוק מהטרמינל קילומטר וחצי. 3 שעות נסיעה לב"ש ומשם רכבת ואוטובוסים לכל חלקי הארץ - זה הפתרון למי שלא רוצה להגיע לאילת.
תשובות
10/02/2016 | 12:27
1
1. אני לא "רוצה" שום דבר במחיר הכרטיס. ברור שההסעה הלוך ושוב לעובדה תהייה בתשלום נוסף.
2. היום מחירי הטיסות לאילת זולים, בסביבות 250 שקלים לכיוון. בנתונים הללו אכן טיסה לאילת + אגד לעובדה היא אופציה די נוחה.
אבל מה יקרה בקיץ? מחיר הטיסות ירקיע ל 380-400 שקלים לכיוון, דבר שיהפוך את כל העסק ל-לא כלכלי.
מחיר אוטובוס מאורגן, לעומת זאת, הוא אחיד.
ראלי אושקוש 2016
10/02/2016 | 11:58
5
כבכל שנה, זה 10 שנים, גם השנה ייערך ראלי אושקוש 2016 בהובלת קברניט עופר נחמיאס, לאירוע התעופה הגדול בעולם.
בתכנית: טיסה במטוסים קלים מהחוף המזרחי לאושקוש ויסקונסין, ביקור במוזיאון התעופה בדייטון אוהיו, שלשה ימים של בילוי תעופתי בלתי נישכח באושקוש, נחיתות בדרך  וטיסה מעל מפלי הניאגרה ומנהטן.
לפרטים: אשר נחמיאס asher65@012.net.il טל' 052-3965403.
יכולים להגיד לי בבקשה עם הקפטן "השתגע" להמריא בתנאים כאלה?
08/02/2016 | 18:31
5
216
אני ממש  לא מתמצא בתחום אבל האם שיקולים של עמידה בלוח זמנים גם נכללים כאן?
קודם כדאי שתגדיר את ה"תנאים"
08/02/2016 | 19:28
4
152
מנקודת המבט שלך, וגם מנקודת מבט של כל מומחה, האם אתה יכול לומר לי, על פי הנראה בסרטון מחלונו של מטוס, מה מהירות הרוח? מה כיוון הרוח? האם היא משבית? האם הגשם קל? בינוני? כבד? מה מידת הרטיבות של המסלול? מה מקדם החיכוך שלו? מה מיקום העננים הבעייתיים? מה הלחץ הברומטרי והטמפרטורה? מה אורך המסלול? מה משקל המטוס? מה גובה השדה? ..............
לפי דעתי ה"תנאים" עליהם הסתמכת הם לא אחרים מאשר אלה בכותרת הסרטון. אי אפשר להתעלם מחומרתם - "Crazy dangerous". אפילו על ה- "severe" קצת קשה להסתמך, גם אם הנוסע שמע את החזאי לפני כן או שהוא נרטב ועף בדרך לטרמינל.
ולשאלתך - בטיחות היא מעל הכל, גם על פני עמידה בזמנים. האם הטייס לקח את זה בחשבון פה? לא ניתן לדעת.  
תודה
08/02/2016 | 20:58
42
08/02/2016 | 21:04
18
אין לי "כלים מדעיים" להערכת עצמת הסופה
09/02/2016 | 08:07
1
94
אך מהתבוננות במשטחי ההיגוי ופעילותם הרבה מאד והקיצונית בצורה חריגה, הן במהלך ריצת ההמראה והן מיד לאחר ההמראה, נראה כי עוצמת הסופה באמת גבולית ומספיק "פיפס" קטן מעבר לאותה גבוליות, שההמראה תסתיים לא טוב.
מאד נדיר לראות במהלך המראה של מטוס נוסעים את המחבל העליון של הכנף, כשהוא מורם בזמן ריצת ההמראה. אפשר גם להבחין בתנועה הנמרצת של המאזנות (שאני מניח כי הופעלו ע"י הטייס האוטומאטי) שהיא חריגה בצורה מאד מאד קיצונית.
לא הייתי קורא לזה "המראה מטורפת" אבל, אני חושב, כי מי שאישר את הטיסה, לקח על עצמו סיכון מה.
אריאל אריאלי
גם אני שמתי לב לזה
10/02/2016 | 11:07
10
וכנראה שזה מצביע על רוח צד משמעותית, וזה אכן מחזה נדיר.
סיכון זה הגדרה בעייתית. כשאתה יוצא לכל טיסה אתה לוקח "סיכון".
השאלה היא אם לקחו בחשבון את כל מכלול המשתנים פה, ואת זה אי-אפשר לדעת.
ידיעה שלא ראיתי שהובאה כאן- ישראל תרכוש את הKC-46
09/02/2016 | 20:51
1
79
רכישת מטוס התידלוק החדש מעלה לדעתי סוגיה חשובה ומעניינת.

ישראל מעוניינת בשלב זה לרכוש 2 מטוסים, במגמה להתחיל בהחלפת צי המתדלקים המיושן. מחיר מטוס 188 מיליון דולר אצל היצרן. רכישה זו תתאפשר במסגרת סל הסיוע הביטחוני.
מצד שני התעשיה האווירית אשר פתחה והסבה את מטוסי הראם למתדלקים, בעקבות איסור אמרקיאי למכור מטוסים כאלו גם בעבר לישראל, מבקשת שירכשו מטוסים אזרחיים זולים יותר ואת ההסבה יבצעו אצלה, בעלות נמוכה יותר, בעלות שקלית, ובהבטחת מקומות עבודה לישראלים בתעשיה זו. אגב הסבות כאלו מבצעת התעשיה למדינות זרות.
מבחינת עלויות, להבנתי, שימוש בכספי הרכש אינו מכניס את מערכת הביטחון להוצאה נוספת, כי מדובר על כסף אמריקאי שנשאר שם. בעוד שרכישה כזו מהתעשיה האווירית תחוייב בהוצאות נוספות מתקציב הביטחון.
אישית אני חושב שחייבים להעדיף את החברה הישראלית, שגם הוכיחה את עצמה מבחינת יכולת בעבר וגם מבחינת אחזקת הראמים הנושנים.

http://news.walla.co.il/item/2933292
 
כל הסיוע האמריקאי נועד למטרה הזאת
10/02/2016 | 08:41
29
כל כספי הסיוע האמריקאי נועד לקנות מוצרים בארה"ב, זאת בעצם דרך של הממשל לתת סובסידות לתעשייה המקומית באמצעות הבטחה של רכישה ממדינות אחרות, תוך שהם מנתבים כך את מדיניות החוץ שלהם לכיוון שהם רוצים. ישראל מקבלת מוצרים ביטחוניים "בחינם", תוך שהם חייבים להירכש בארה"ב, בשביל זה יש מוצרים שהם לוו דווקא הכי טובים בשוק (כמו ההאמרים) בשירות של צה"ל.
אם לא היה סיוע ביטחוני בכלל, ברור שהצבא היה קונה כמה 767 משומשים ומסב אותם בתעשייה האווירית, זה היה עולה כסף פחות למשלם המסים הישראלי שהיה מגיע לתעשייה המקומית , כשקונים מאמריקה בכספי הסיוע הביטחוני זה בחינם למשלם המסים הישראלי אבל תורם לתעשייה האמריקאית כי הכסף מגיע ממשלם המסים האמריקאי.
אגב, גם השילומים מגרמניה נועדו למטרה דומה - רוב כספי השילומים נועדו לרכוש ציוד בגרמניה שהיה חסר מאוד בישראל של שנות ה-50. כך למשל, הרכבות המודרניות הראשונות של רכבת ישראל היו מהשילומים, מה שיצר תשתית לכך שעד היום חלק ניכר מהציוד של הרכבת הוא ציוד גרמני. אותו דבר לגבי טרקטורים, מכוניות, וכל שאר הדברים שקיבלנו מהם.
זה לא בדיוק ש"אין מתנות חינם", כי יש במקרה של הסיוע האמריקאי, אבל הוא מגיע בתנאים מסוימים. עדיין זה עדיף מאשר להיזכר בימים שהיינו תלויים רק בעצמנו, ישראל מדינה קטנה שלא יכולה לייצר לעצמה כל מה שהיא צריכה, גם במחיר שלפעמים כשיש דברים שאנו יכולים לייצר בעצמנו אנחנו מעדיפים לקנות מכספי הסיוע מארה"ב.
ותודה לנשיא ג'ונסון, שהתחיל את הסיוע שהלך והתעצם עד היום.
בקרוב אצלנו...
10/02/2016 | 07:33
34
שווה צפיה
10/02/2016 | 00:46
49
זוכרים את הפינה הוותיקה שלנו?
אז הנה היא חוזרת והפעם בפרויקט משותף ומרתק בין בואינג וערוץ דיסקברי.
הפרויקט מתעד מאה שנות תעופה וחלל מנקודת מבטה של בואינג.
 
The Age Of Aerospace - סידרה בת חמישה פרקים העוקבת אחר התפתחות התעופה הממונעת מראשיתה ועד ימינו.
באתר כבר עלו ארבעת הפרקים הראשונים, החמישי יעלה בקרוב.
 
צפיה מהנה!
תראו איך נראה 787 מבפנים ללא מושבים
10/02/2016 | 00:37
1
59
אפשר לעשות פה מסלול באולינג מדהים!
מדהים
10/02/2016 | 09:33
9
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:52
3
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555
 
 סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

 רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548
 
 סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547
 
 יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423
 
שלום, מישהו יודע איזה 738 עושה מחר את LY385 לרומא?
09/02/2016 | 11:36
2
52
LY 385 ROME D5 4XEKB 738 06:10 10/02/2016
09/02/2016 | 12:57
1
49
טיסה טובה 
תודה רבה
09/02/2016 | 13:01
22
אחרי עיכובים רבים TUS איירוויס התחילה הבוקר בקו ראשון
08/02/2016 | 09:02
4
192
לישראל.
כרגע המטוס עושה את דרכו מלרנקה לחיפה.
 
ככה נראה בביקורו הראשון בארץ
08/02/2016 | 23:04
1
134
יפה שחיפה על מפת הטיסות הבין לאומיות.
08/02/2016 | 23:40
47
ישר כח לצביקה פדר נציגנו בחיפה
09/02/2016 | 06:12
1
111
מברוק על התמונה היפה.
משהוא קצת יותר אומנותי- צילום ליילי שלו בחיפה
09/02/2016 | 21:41
47
תעופה בחקירה - טיסת אל על 1862- אסון אמסטרדם
07/02/2016 | 00:17
2
240
אתמול גיליתי כי הופק פרק של תעופה בחקירה על התרסקות טיסת אל על 1862 שארעה בשנת 1992 (עד כה היה פרק של "שניות מהאסון" על תאונה זו+ כתבה מצולמת מתוכנית "עובדה" משנת 1999).
 
עושה לי צמרמורת האסון הזה כל פעם מחדש.
07/02/2016 | 00:35
90
ראיתי את הפרק הזה ביום שישי בצהריים.
07/02/2016 | 06:15
174
בעבר כבר ראיתי את הפרק הישן של "שניות מאסון" על האסון הנורא הזה, אך לא ידעתי שהופק הפרק הזה של "תעופה בחקירה".
 
בימי חמישי אין באפשרותי לראות את השידורים ולכן כמידי יום שישי בצהריים פתחתי את ערוץ נשיונל גיאוגרפיק כדי לראות על מה הפרק החדש ולהפתעתי ראיתי "אסון בגורד שחקים".
כשלחצתי על השלט כדי לראות פרטים הבנתי שמדובר באסון של טיסה 1862 וכמובן שראיתי את הפרק ולא הייתי מסוגל להתנתק מהמסך לכל אורך הפרק הזה, שהוא עצוב במיוחד לכולנו.
לא רק בסן פרנציסקן נוחתים ביחד
06/02/2016 | 17:29
3
286
גם בסן חוזה
06/02/2016 | 17:30
1
212
מעולה!
07/02/2016 | 00:12
46
ואפילו במגידו! רק כאן אותו מסלול!! רק שבשני הקודמים על שני
06/02/2016 | 17:35
254
מסלולים מקבילים
למכירה : בטאוני חיל האוויר
06/02/2016 | 16:09
102
ביטאוני חיל האוויר : 73 77 78 85 88 94 95 96 98 99
נוסטלגי למי שבתחום. זקנתי והנדים לא מתעניינים.
 
נמצאים ברשותי ומוכנה למכור במחיר סימלי.
מטוסי סילון בשמיים
05/02/2016 | 14:40
6
261
מה הם המטוסים האלה?
מטוסי נוסעים רגילים? מטוסי מנהלים?
 
תודה
אתמול כשנסעתי בכביש שש, עבר מעליי A330-200 קנדי
05/02/2016 | 20:01
5
237
עבר ממערב לגיוון שדה תעופה משני של עמאן A330-200 של Air Transat, לפעמים עוברים מעל גוש דן גם 777-200 של OAI ועוד.
אני לא מבין
05/02/2016 | 20:07
3
209
אילו  מטוסי נוסעים רגילים? איך אתה מזהה אותם? למה הם משאירים מאחוריהם פס באוויר ואחרים לא?
רגילים לרוב
06/02/2016 | 11:06
2
172
כמובן שזה יכול להיות גם מטוסי קרב, אבל התופעה שאתה מדבר עליה נקראת התעבות, ויש שחושבים שזה שובל שרק מטוסי קרב משאירים, אבל זה לא קשור, זה משהו שנוצר עקב תנאי לחץ ומזג אוויר מסוימים, לכן לפעמים יש מטוסים שישאירו ולפעמים אותם מטוסים בדיוק לא ישאירו שובל. אתה יכול לקרוא על זה כאן:
 
מעבר לזה, לגבי הזיהוי, יש כל מיני "טריקים" לזהות סוגי מטוסים, לפי כמות מנועים, גודל, סוגי כנפונים, מספר גלגלים, ועוד כל מיני אמצעי זיהוי שמבדילים מטוסים אחד מהשני.
עוד אפשרות
06/02/2016 | 14:52
1
123
הערך שהפנית אליו מתאר תופעות של התעבות בעקבות לחץ נמוך. אפשרות נוספת היא פסי התעבות שנוצרים כשאדי המים הנפלטים ממנועי הסילון קופאים (Contrails):
07/02/2016 | 15:25
10
כן
08/02/2016 | 23:43
20
ה777 של OMNI מטיס חיילים אמירקאים לאזור הקרב והA330-200 הקנדי לוקח פליטים סורים להתיישבות בקנדה מהשדה הצבאי במרכז עמאן.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:22
16
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550
 
 מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

 מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

 מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673
 
 יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 
 
 רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046
 
פיצוץ ב A321 שהמריא מסומליה
02/02/2016 | 19:57
2
161
http://www.airlive.net/2016/02/breaking-explosion-...
כנראה פצצה שהתפוצצה לפני הזמן.
אדם אחד עף מהמטוס. הטיסה חזרה לנחיתה בשלום.
איזה תיזמון בהודעות שלנו, אפשר לצרף את שלי לפה.
02/02/2016 | 20:01
66
ות - פיצוץ על סיפון A321 שהמריא ממוגדישו
02/02/2016 | 19:59
183
פיצוץ על סיפון A321 שהמריא ממוגדישו, סומליה.

המטוס נחת בשלום, בתמונות רואים חור לא קטן מעל הכנף הימנית של המטוס, במזל גדול הדבר קרה דקות מאטות לאחר המראה ולא באמצע השיוט.

http://www.airlive.net/2016/02/breaking-explosion-...
Qatar Airways חונכת את הקו הארוך בעולם
30/01/2016 | 23:09
10
473
הקו החדש מדוחא לאוקלנד, ניו זילנד ואחד נוסף לסנטיאגו, צ'ילה.
הקו החדש נמתך לאורך 14,535 ק"מ ויארך 18 שעות ו-34 דקות טיסה ב-Boeing 777-200ER
 
תזכירו לי, מה היה האורך של טיסת אלעל הארוכה ביותר?
31/01/2016 | 08:14
193
18 שעות, אקונומי.......
אם אני לא טועה
01/02/2016 | 01:54
8
285
סינגפור אירליינס הודיעו שלאחר שהם יקבלו את הA350 הם יטוסו ניו יורק-סינגפור ואז זאת תהיה הטיסה הארוכה בעולם (באזור ה15,000 ומשהו ק"מ ו19 שעות
ובהחלט שתי הטיסות החדשות של הקטארים מזעזעות, לחשוב על להות במטוס כמעט יממה זה מזעזע
בזמנו הם ביצעו את הטיסה הזו עם 340-500, 18.5 שעות כיוון אחד
01/02/2016 | 20:52
7
214
19 בחזרה. בשלב מסוים ביטלו את הקו.
צודק בהחלט אבל כאן המקרה שונה
02/02/2016 | 19:47
5
162
בין סינגפור לניו-יורק יש תנועת עסקים ופנאי בשפע כל השנה. בין דוחא לסנטיאגו פחות.
זה גם קונקשן לא טוב לרוב היעדים (אלא אם טסים מסנטיאגו לסידני מזרחה).
תנועות O&D הן מוגבלות משום שקטאר קטנה וסביר שהתייר הצ'יליאני לא ישתגע על 19 שעות טיסה ל - 49 מעלות בצל באמצע המדבר.   
קשה להפוך טיסה כזאת לרווחית. באותה נשימה, כשמדובר על המפרציות אז זה כבר לא שיקול.
התכוונת מסנטיאגו לסידני *מערבה*?
02/02/2016 | 21:36
4
81
לא ממש.
03/02/2016 | 11:30
3
138
אם תרצה לטוס מסנטיאגו לסידני מערבה תעלה על טיסה יומית של QF או LA שאכן טסות מערבה את כל האוקיינוס השקט עד אוסטרליה.
כוונתי הייתה שקו סנטיאגו-דוחא לא מייצר קונקשנים מוצלחים אלא אם תחפוץ לטוס לסידני *מזרחה*....
אתה מתבלבל קצת
03/02/2016 | 18:31
2
151
הטיסות של QF טסות מזרחה מסנטיגו לסינדי(דרך האוקינוס השקט), ולכן הטיסות של קטאר הן "מערבה" לסידני
ידידי, נדמה לי שאתה מתבלבל...
05/02/2016 | 13:24
1
64
מסנטיאגו לסידני, הטיסות הן דרום מזרחה....
במקרה בו תרצה לטוס דרך דוחא לסידני, הרי שתטוס צפון מערב מסנטיאגו לדוחא ואז דרום מערבה מדוחא לסידני...
שבת שלום!
צודק, הסתכלתי על הפוך הל השרטוט של הטיסה.
05/02/2016 | 15:56
36
אם אני זוכר נכון
05/02/2016 | 10:28
80
את הטיסה SIN-JFK הם היו עושים עם מטוס בתצורת ביזנס בלבד, ללא מטען (למעט המזוודות) כדי שהמטוס יוכל לעשות את הטווח בלי בעיות...
מסתבר שאפשר להגיע לעובדה בקלות.....
01/02/2016 | 11:56
1
373
זה לא כל כך "בקלות", אבל יותר טוב מכלום
02/02/2016 | 09:54
211
הבשורה האמיתית בחיבור הזה הוא השאטל בשבת בין אילת לעובדה, מה שמאפשר להגיע לטיסות שיוצאות בשבת מעובדה בלי מונית מאילת, או לנחות מעובדה בשבת ומאילת להתקדם צפונה בדרכים המסורתיות במוצ"ש. בשאר הימים זה לא ממש משתלם, כי הנסיעות לת"א וירושלים עוברות דרך אילת, כך שמי שנוחת נוסע דרומה לאילת, עושה סיבוב במלונות ורק אז מתקדם צפונה. בכל ימי החול עדיין עדיף להשתמש ב-282 של אגד, או לנסוע ישר צפונה ב-392.  
קוקפיט קוקפיט קוקפיט
01/02/2016 | 21:53
10
369
לילה טוב לכולם החודש האחרון היה עמוס במיוחד בקירנו לא מעט באילת אני ולילך ... בחלק מהמקרים ייצא לי לבקר בקוקפיט התמונות צולמו ב LG G4 ולכן האיכות לא בשמיים קוב הטיסות היו גם בשעת השקיעה וזו הסיבה לרעש בתמונות... אבל עדיין תמונות שלא רואים כאן בכל יום

חייב להודות ללילך על שוויתרה לי כל פעם מחדש ושלחה אותי אל עבר הפנטזיה שלי... תודה רבה

והרי התמונות
חלק ב ATR חלק ב A320
01/02/2016 | 21:54
195
חלק מתנב"ג וחלק לשד"ב 
עוד עוד עוד
01/02/2016 | 21:55
1
105
המשך לתיקון
02/02/2016 | 18:05
160
לקראת הסוף
01/02/2016 | 21:55
91
אחרון כולל ILS12 בלילה
01/02/2016 | 21:57
2
171
מקווה שנהנתם... אני עובד על הפתעה חדשה מקווה להצליח אספר כשיהיה רלוונטי 
אני לא רואה כאן עוד תמונות שלך, רק אחד יש.
02/02/2016 | 09:33
1
50
מוזר אבדוק שוב בבית למה זה לא עלה
02/02/2016 | 09:54
45
תיקון
02/02/2016 | 18:04
173
אחד לפני הסוף
02/02/2016 | 18:06
157
ILS 12
02/02/2016 | 18:06
181
הפקחים דורשים תוספת במשכורת 9 אחוז כדי להכנס למגדל פיקוח
31/01/2016 | 22:22
1
224
נו, מה יהיה?
100 מליון שקל "נזרק לפח" על בניית מגדל החדש, עוד כמה זמן המגדל יישאר נטוש?
אולי נפנה לרש"ת להקים שם מרפסת לצלמים אם לא ייכנסו הפקחים?

http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4759661,00.html
יצא המרצע מן השק
01/02/2016 | 09:17
195
לפחות עכשיו הם חשפו את הסיבה האמיתית לכך שהם לא הסכימו לעבור למגדל החדש.
לא אכפת מבטיחות, זה סתם היה תירוץ לבקש העלאה במשכורת.
לצערי כמו שהעבר מלמד הם גם יקבלו את זה
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום ביטוח חיים
פורום ביטוח חיים
פורום ביטוחי דירות רכבים
פורום ביטוחי דירות רכבים
מנגו - סוכנות לביטוח בע
מנגו סוכנות לביטוח בע"מ
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ