לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
90489,048 עוקבים אודות עסקים

פורום סדרות מחו"ל

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ AMC ערוץ סרטים וסדרות אמריקאיות. - הערוץ משודר באפיק 19

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סדרות מחו"ל

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ AMC ערוץ סרטים וסדרות אמריקאיות. - הערוץ משודר באפיק 19

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes - המקום לדבר על הסדרות של יס, אבל לא רק... 

אנא שימרו על תקנון תפוז, ובנוסף -ספויילרים - נא לסמן בצורה הבאה | ספוילר |. אנו מתחשבים בצופים אשר לא צופים בפרק בזמן שידורו, לכן נא לסמן ספויילר בכל הודעה שמדברת על תוכן הפרק לפחות עד שבוע לאחר השידור הראשון של הפרק בארץ. הודעות המכילות ספויילרים לא מסומנים יימחקו, ותתבקשו להעלותן מחדש. 

הורדות לא חוקיות וקישורים לצפייה ישירה - חל איסור חמור לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות ולצפייה ישירה. הודעות המכילות קישורים כגון אלו יימחקו באופן מיידי וללא אזהרה מוקדמת. ניתן לפרסם אך ורק קישורים מטעם ההפקה עצמה. 

המשך >>

לצפיה ב-'מתי דר פיל חוזרת'
מתי דר פיל חוזרת
06/11/2017 | 14:40
53
מתי השופטת ג'ודי חוזרת עם פרקים חדשים!
 מתי דר פיל חוזרת עם פרקים חדשים?

לצפיה ב-'הסדרה Zoo - כדאי או לא ? '
הסדרה Zoo - כדאי או לא ?
04/11/2017 | 17:17
1
25
בבקשה בלי ספוילרים, רק תגידו לי אם כדאי. ואם זה בכיוון של מתח-אימה (לדרמות אני פחות מתחברת).
ב-Rotten tomatoes יש ציון גרוע לעונה 1 אבל מעולה לשניה.

תודה מראש.

לצפיה ב-'לא ראיתי אותה...'
לא ראיתי אותה...
05/11/2017 | 12:28
30
למרות שהרבה בפורום דיברו עליה (מציעה לך גם לנסות לעשות חיפוש על שם הסדרה בפורום...ואולי ככה תוכלי להבין על מה הסדרה)

מה שכן נדמה לי שהיא בהחלט פחות 'דרמה' ונדמה לי שהיא סוג של אימה - אני אישית פחות מתחברת לסדרות אימה... (אם כי את 'מלכות הצעקה' כן ראיתי...)
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום "עד עצם היום הזה" '
מחכים לכם בפורום "עד עצם היום הזה"
02/11/2017 | 13:07
18
סינדרלה, שלגיה, היפיפיה הנרדמת, רפונזל, בת הים הקטנה
וכל הדמויות מהאגדות הקסומות מתעוררות לחיים במאה ה-21 בסדרה יוצאת הדופן "עד עצם היום הזה"...
ויש גם פורום לדבר על זה 

לצפיה ב-'חדשות ועדכונים'
חדשות ועדכונים
01/11/2017 | 16:14
2
25
לצפיה ב-'השקת העונה השנייה לסדרת הילדים ג'ינגי''
השקת העונה השנייה לסדרת הילדים ג'ינגי'
01/11/2017 | 16:28
53
השבוע, ביום שני, הושקה ביס פלאנט רמת גן, העונה השנייה לסדרת הילדים האהובה - ג׳ינג׳י.
בהשקה השתתפו שחקני הסדרה כמו ריקי בליך, עירית קפלן, נעמה שטרית, טלי לוי, עידו ישראלי (ג'ינגי'), אסף הרץ, ועוד.
סדרת הילדים האהובה "ג'ינג'י" מבוססת על סדרת ספריה של הסופרת גלילה רון פדר עמית.
בסדרה, הרפתקאות מרתקות ותעלומות מסעירות.
החבורה שאהבנו בעונה הראשונה, ג'ינג'י (עידו ישראלי), מושיק (נעם פרנק), שגית (תמר צור) יחד עם, איזבלה (נעמה שיטרית), שוקו (רודי סעדה), מוקה (טל לוי), מקס (דור צויגנבום) ואמו של ג'ינג'י (ריקי בליך), חוזרת הפעם בהרפתקה מסחררת.
אל הקאסט מצטרפים שחקנים חדשים: טלי אורן אשר תגלם את זושה, שירה קצנלנבוגן אשר תגלם את זוהר ואסף הרץ שיגלם את רני, מושא אהבתה של איזבלה.
בעונה השנייה,  איזבלה, הרובוטית מכירה בחור ואף מתאהבת בו. זהו סיפור אהבה מרגש עם מכשול גדול – היא רובוט, הוא אדם. האם האהבה תנצח בסוף?
דמות מסתורית המושכת בחוטים מנסה להשתלט על עולמו של ג'ינג'י, אשר חושד שמשהו אינו כשורה, ועליו לשכנע את חבריו  שמזימה זדונית וסודית נרקמת סביבם. התעלומה שאיתם הם מתמודדים מחלחלת לתוך הכיתה ומתפתח עימות בין מלכת הכיתה, לי , וחברותיה, לבין ג'ינג'י וחבורתו.
מלבד שיר הפתיחה האהוב של הסדרה, בביצועו של אליעד, נהנה בעונה זו גם משירים נוספים שיבוצעו על ידי איזבלה המגולמת על ידי נעמה שיטרית ורני המגולם על ידי אסף הרץ.
לעונה השניה של הסדרה ג'ינג'י 25 פרקים והיא תעלה לשידור ב2.11 בyesVOD וב- 5.11 בערוץ ג'וניור רק לילדי yes (אפיק 93).
צפייה נעימה
אתם מוזמנים להיכנס לרשומה הכוללת גם תמונות מהאירוע
לצפיה ב-'האחיות המוצלחות שלי - עונה 2'
האחיות המוצלחות שלי - עונה 2
07/11/2017 | 00:12
2507
ביום שישי האחרון נערך בצהריים בבר "הוודו" בת"א, אירוע סיום צילומי הסדרה  'האחיות המוצלחות שלי', הסדרה, זוכת 5 פרסי אקדמיה, תעלה עונות חדשות בתחילת 2018 - רק ב-yes!
בזמן שבחוץ התכוננו כולם לכניסת השבת, בתוך הבר התקיימה מסיבה סוערת בה כיכבו 'האחיות' נלי תגר, טס השילוני ודנה סמו, במאי בסדרה- גורי אלפי, וגילי סער (שהגיעה ארצה מעיסוקיה בחו"ל לטובת הצילומים).
בנוסף השתתפו באירוע עדי חבשוש, שהגיעה יחד עם השחקן גיא פופולר, ירמי שיק בלום, היוצרות נעה ארנברג וגלית חוגי, גאיה באר גורביץ' וגם- מפיקת הסדרה טמירה ירדני וגל תורן שהגיע יחד עם בתו הקטנה. 
אחרי הנאומים והתודות העניקו האחיות חולצה במתנה לגורי- ואז 'השתלטו' באופן לא מתוכנן יחד איתו על עמדת הדי.ג'יי והרקידו בעצמם את המבלים במסיבה!

לצפיה ב-'אוקטובר 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של '
אוקטובר 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של
22/09/2017 | 16:52
61
1115
שימו - ההודעות שיופיעו בהמשך עלולות לכלול ים.

הקריאה על אחריותכם
המשך>>
שימו - ההודעות שיופיעו בהמשך עלולות לכלול ים.

הקריאה על אחריותכם
לצפיה ב-' תאריכי עונות וסדרות חדשות בחודש נובמבר 2017 '
תאריכי עונות וסדרות חדשות בחודש נובמבר 2017
25/10/2017 | 16:54
1
98
מידי חודש, לפניכם טבלה מעודכנת של העונות החדשות והסדרות החדשות, שעולות בארה"ב ובבריטניה מעתה ועד סוף חודש נובמבר 2017 - ומשודרות או ישודרו בערוצי הסדרות של :
לצפיה ב-''
26/10/2017 | 06:39
4
לצפיה ב-'"ויקטוריה " ו"משפחה וצרות אחרות"'
"ויקטוריה " ו"משפחה וצרות אחרות"
23/10/2017 | 20:58
6
83
שאלה ראשונה- ב vod מופיעה הודעה שהפרק החדש של ויקטוריה- עונה 2 פרק 8 יעלה אתמול-יום א  22 באוקטובר  הוא עוד לא עלה. האם תוכלו להגיד מתי הוא יעלה? 
שאלה שנייה- האם העטנה השישית שלמאונט פלזנט  תעלה בבקשה ומתי? מאוד טוהב אותה.תודדדדדה רבה 
לצפיה ב-'אשמח לתשובה'
אשמח לתשובה
24/10/2017 | 22:28
5
34
לצפיה ב-'מצטרףלשאלה'
מצטרףלשאלה
25/10/2017 | 12:59
4
23
לצפיה ב-'תנסו לשאול בפייסבוק של יס .הם מגיבים מהר בדרך כלל'
תנסו לשאול בפייסבוק של יס .הם מגיבים מהר בדרך כלל
25/10/2017 | 13:23
3
14
לצפיה ב-'אז מה מטרת הפורום פה??? ולמה המנהל עאלק לא עונה?'
אז מה מטרת הפורום פה??? ולמה המנהל עאלק לא עונה?
27/10/2017 | 23:05
2
34
בושות של פורום בושות של איש גשם
לצפיה ב-'הוא נועד לדבר על השידורים בערוצי הסדרות של יס... בהווה. '
הוא נועד לדבר על השידורים בערוצי הסדרות של יס... בהווה.
27/10/2017 | 23:48
1
34
אלה שמשודרות(או אולי גם כאלה ששודרו בעבר), לא על העתיד של הסדרות או מתי ישודרו העונות הבאות. בשביל זה יש ליס פייסבוק.
זה אתר של צופים של יס לא של אנשים שעובדים שם. אין פה עובדים של יס, למיטב ידיעתי, אז אל תצפו מהפורום לדעת מה קורה בפנים. תודה.
לצפיה ב-'הבנתי.תודדדה רבה'
הבנתי.תודדדה רבה
28/10/2017 | 19:19
10
לצפיה ב-'חדשות ועדכונים'
חדשות ועדכונים
24/10/2017 | 15:53
1
34
לצפיה ב-'הטייסות'
הטייסות
24/10/2017 | 15:58
528

ביום ראשון נערך בסינמטק ת"א אירוע השקת הסדרה התיעודית המדוברת של ערוץ yes דוקו- 'הטייסות'.
הסדרה, בבימוי תמר טל-ענתי ובהפקת אילנית באומן וענב שנהב, מתלווה בפעם הראשונה בטלוויזיה לשש בנות שהתקבלו לאחד הקורסים היוקרתיים בצה"ל: קורס טיס.
במשך ששה חודשים אינטנסיביים, בתיעוד אינטימי ובפנים גלויות, עוקבה הסדרה אחר קורותיהן של הצוערות: מיום הגיוס והנחיתה
בבית הספר לטיסה ועד לסיומו של שלב טיסות המבחן ("צ'קים"). את האירוע, בנוכחות סמנכ"ל התוכן של yes, קובי גל-רדאי ומנהל ערוץ yes דוקו, גיא לביא, מילאו אינסוף 'כנפיים'- עם טייסים וטייסות בסדיר ובמילואים שהגיעו להקרנה במדים, ובלא מעט פנים מוכרות מעולם התרבות והעסקים וביניהם
איש העסקים אודי אנג'ל, היזם נועם לניר, סגנית ראש עיריית ת"א, מהרטה ברוך, ובעלה הטייס, ערן מור, שירה מרגלית, בעלת אתר סלונה ונועה מימן ההריונית. את ההצגה גנבה ח"כ סתיו שפיר, שבעצמה התקבלה בקורס טיס והגיעה במיוחד לפגוש את הצוערות ולצפות בסדרה.
ח"כ שפיר שוחחה עם גיבורות הסדרה ושיתפה אותן באתגרים ובחוויה שלה בקורס, וגם פצחה בשיחה צפופה עם שירה מרגלית.

הטייסות
בכורה: ימי רביעי, החל מה-25.10, בשעה 21:00 ב-yes דוקו וב-yesVOD.
שידור נוסף: מוצ"ש, 28.10, בשעה 22:30
כולנו גדלנו על הסיסמא "הטובים לטייס". אבל מה לגבי הטובות?
בפעם הראשונה בטלוויזיה, מתלווה המצלמה לשש בנות שהתקבלו לאחד הקורסים הכי יוקרתיים בצה"ל: קורס טיס.
הקורס הנחשב, שהיה שמור בעבר רק לבנים, נפתח אמנם לגיוס בנות כבר לפני כעשרים שנה בעקבות בג"צ אליס מילר, אך מתברר שהעניין המגדרי מעסיק גם היום - הן את פרחי הטיס והן את מדריכי הטיסה ומפקדי הקורס.
במשך ששה חודשים אינטנסיביים, בתיעוד אינטימי ובפנים גלויות, אנו עוקבים אחר קורותיהן של שרון, קים, נעה, מיה, ליאור ועמית: מיום הגיוס והנחיתה בבית הספר לטיסה ועד לסיומו של שלב טיסות המבחן ("צ'קים"), בסופו חלקן תאלצנה להפסיק את השתתפותן ולעזוב את הקורס. מדובר בחצי שנה דרמטית, מלאת תהפוכות, מתח ורגשות עזים, שבה כולן מתכווננות למטרה אחת: להיות טייסות.
במקביל, מלווה הסדרה גם את שירה, טייסת מסוקי קרב במיל', מדריכת טיסה בהווה ואֵם לילד, שחותרת כל העת להקל על שילובן של נשים בקורס ומביאה את הפרספקטיבה על הדברים מצידו האחר של המסלול.
הסדרה מציגה באופן חסר תקדים את המאבק הפיזי ואת המוקשים הרגשיים איתם מתמודדות בנות הקורס:
שוות-שונות בין גברים, בְּמַקום שבו הן נמדדות לא רק כטייסות לעתיד, אלא גם - כנשים.

לצפיה ב-'מיליארדים '
מיליארדים
23/10/2017 | 14:15
1
41
האם תהיה עונה שלישלית לסדרה מיליארדים?
לצפיה ב-'הסדרה חודשה לעונה שלישית'
הסדרה חודשה לעונה שלישית
23/10/2017 | 16:33
47
שתשודר במהלך 2018.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים של אקס פקטור והמרוץ למיליון '
מחכים לכם בפורומים של אקס פקטור והמרוץ למיליון
19/10/2017 | 12:07
13

לרגל עלייתן של העונות החדשות, הצופים ההדוקים שביניכם מוזמנים לפורומים המתחדשים שלנו

פורום אקס פקטור, שעונתה החלה אתמול
רוצים לנהל את הפורום שלחו לנו מסר פרטי

פורום המרוץ למיליון, שעונתה מתחילה במוצ"ש הקרוב

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'תאג"ד עונה 2 - מישהו יודע מתי מתוכנן? '
תאג"ד עונה 2 - מישהו יודע מתי מתוכנן?
19/10/2017 | 11:07
3115
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:55
8

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'No Tomorrow'
No Tomorrow
15/10/2017 | 21:26
3
62
ערב טוב,
ידוע אם תהיה עונה שניה ל"כאילו אין מחר"??
לצפיה ב-'לא תהיה. למיטב זכרוני. היא בוטלה ע"י ה- CW.'
לא תהיה. למיטב זכרוני. היא בוטלה ע"י ה- CW.
15/10/2017 | 22:04
2
19
לצפיה ב-'באמת? אוף, היא הייתה נחמדת שכזאת דווקא חח'
באמת? אוף, היא הייתה נחמדת שכזאת דווקא חח
16/10/2017 | 07:23
1
43
מבאס שמחליטים לשדר בארץ סדרות שבוטלו..
לצפיה ב-'הם מין הסתם קנו אותן לפני שהחליטו לבטל אותן'
הם מין הסתם קנו אותן לפני שהחליטו לבטל אותן
16/10/2017 | 09:21
15
לצפיה ב-'מדוע הסדרה "הזרה" לא משודרת השבוע? מחכה לה בכיליון עיניים!!!'
מדוע הסדרה "הזרה" לא משודרת השבוע? מחכה לה בכיליון עיניים!!!
15/10/2017 | 23:07
4
92
חברת מחליטה שרירותית לא לשדר השבוע את הסדרה ! למה מתעללים בצופים!
לצפיה ב-'אני מנחש שהיא לא שודרה גם בארה"ב'
אני מנחש שהיא לא שודרה גם בארה"ב
16/10/2017 | 00:18
1
55
וכשאין פרק בארה"ב - אין מה לשדר גם בארץ. תתרגלי לזה.
לצפיה ב-'הגיוני'
הגיוני
20/10/2017 | 19:10
27
הגיוני
לצפיה ב-'ניר צודק: כי אין שידור בארה"ב'
ניר צודק: כי אין שידור בארה"ב
16/10/2017 | 00:52
1
58
למה לצאת סתם בהאשמות לפני שמבררים?

הסדרה "זרה" - כמו מרבית הסדרות המשודרות בימים אלו בערוצי הסדרות - משודרת בצמוד לשידור בארה"ב (כ-40 שעות אחרי השידור שם).

לכן, כל הפסקה בשידור בארה"ב - גורר הפסקה דומה גם אצלנו.

ערוץ Starz, בו משודרת הסדרה בארה"ב, החליט להוציא אותה לשבוע פגרה ולכן היא לא משודרת גם ב-.

הסדרה תשוב בשבוע הבא עם פרק ארוך מהרגיל ודרמטי במיוחד.
לצפיה ב-'אני לא יודעת מה הסיבה...'
אני לא יודעת מה הסיבה...
24/10/2017 | 15:37
18
אבל בעבר כשסדרה היתה בהפסקה בארה"ב זה צויין בתקציר הפרק האחרון ששודר. השנה, משום מה, זה לא כך...
לצפיה ב-' ערוצי הסדרות של עוברים דירה - עדכון '
ערוצי הסדרות של עוברים דירה - עדכון
10/10/2017 | 16:03
2
153
החל מ-25 באוקטובר 2017 ערוצי הסדרות של  עוברים דירה.

סדר הערוצים החדש ייראה כך:

אפיק 12 - קשת (החל מ-1 בנובמבר 2017)

אפיק 13 - רשת (החל מ-1 בנובמבר 2017)

אפיק 14 - ערוץ עשר (החל מ-1 בנובמבר 2017)

אפיק 15 - Comedy  (הוחלט להשאיר את הערוץ במקומו הנוכחי)

אפיק 16 - Drama 

אפיק 17 - Action 

אפיק 18 - oh 
לצפיה ב-' חשוב '
חשוב
16/10/2017 | 01:12
72
כל ההזמנות להקלטה של סדרות הקיימות כעת בממיר - ימשיכו להיות בתוקף גם לאחר מעבר ערוצי הסדרות לאפיקים החדשים ואין צורך להזמין את הסדרות מחדש.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/10/2017 | 19:13
16
תודה
לצפיה ב-' המפץ הגדול 11 - שידור בכורה של שני פרקי פתיחת העונה '
המפץ הגדול 11 - שידור בכורה של שני פרקי פתיחת העונה
10/10/2017 | 13:31
141
המפץ הגדול 11 - שידור בכורה של שני פרקי פתיחת העונה

ביום חמישי הקרוב (שמחת תורה), 12 באוקטובר 2017, 
בשעה 17:40 ב-Comedy .
(מיד בסיום שידור מרתון 10 העונות של הסדרה).

השידור השבועי הרציף של העונה ה-11 של הסדרה (מהפרק הראשון),
יחל כמתוכנן בשבת, 28 באוקטובר 2017, 
בשעה 19:05 ב-Comedy .
לצפיה ב-'מעברים'
מעברים
07/10/2017 | 21:19
18
215
אנשים.. לאן יעברו ערוצי הסדרות, האקשן וHO החל מ1 בנובמבר??
לצפיה ב-'תחנה אחת למעלה.'
תחנה אחת למעלה.
08/10/2017 | 18:23
17
106
ערוץ 11- כרגיל.
ערוץ 12- רשת
ערוץ 13 - קשת
ערוץ 14 - עשר
ערוץ 15 - כל ערוצי הסדרות והלאה.

ערוץ 22 וערוץ 10 יישארו ריקים למשך חודשיים עד שיס תחליף אותם בערוצים כלשהם.
לצפיה ב-'הא! איך אתה מעז!!'
הא! איך אתה מעז!!
08/10/2017 | 20:05
16
87
אחרי כל ההשקעה והפרסום והכסף (קשת שילמה 25 מיליון ש"ח כדי לקבל את ערוץ 12. רשת שילמה 13 מיליון) שהם זורקים על זה אתה מתבלבל עם רשת וקשת?! ערוץ 12 רשת???? SHAME חחחחחח

רק מראה כמה רוב האנשים לא ישימו לב מי זה מי, אלא מה התוכן שמשודר.
לצפיה ב-'ממש לא אכפת לי מקשת ורשת'
ממש לא אכפת לי מקשת ורשת
08/10/2017 | 21:14
1
65
שניהם מבחינתי משמשים ערוצי ריאליטי לכל דבר ברגע שהתוכן שהם ממלאים אותו בערבים הוא כזה.
לצפיה ב-'אני צחקתי. הייתי ציני'
אני צחקתי. הייתי ציני
09/10/2017 | 08:54
47
לא באמת התכוונתי לזה. יותר צחקתי עליהם שהם משקיעים כל כך הרבה וכצפוי לאנשים לא אכפת. חח
לצפיה ב-'זה רק מראה '
זה רק מראה
15/10/2017 | 01:10
13
41
כמה כל ההפרדה והמעבר הזה מטומטם...
גם אני ממש לא זוכרת מי עובר ולאן - למרות הפימפום שיש בערוץ 2...

ובכלל במקום לשדרתוכניות (אני לא ממש רואה אבל לפעמים כן יוצא לי לעבור לערוץ 2...) שידרו בקשת בשבועות האחרונים כל מיני תוכניות לקט ו'מצעדים'...
ממש כאילו סוגרים את הערוץ ולא מפצלים אותו
לצפיה ב-'חחח'
חחח
15/10/2017 | 13:51
12
40
ענית לעצמך בגוף התשובה. רשת היא זאת שעושה את המצעדים וכל הלקטים. לא קשת.

אני בעד הפיצול. זה שינוי כיפי כזה. לא יודע להסביר בדיוק. בטווח הארוך לדעתי זה יהיה טוב. כי כשיימאס תרבות הריאליטי אולי הם יתחילו לעשות תוכן סבבה.

יותר ערוצים יותר תחרות. אני בעד. והאמת שזה קצת מלהיב הפיצול. למה לא שלכל זכיינית יהיה ערוץ משלה?
לצפיה ב-'זה לא שיש להן תוכן ממשי כרגע'
זה לא שיש להן תוכן ממשי כרגע
15/10/2017 | 14:56
10
34
חוץ מהריאליטי המעיק.
לצפיה ב-'אני מקווה שהם יתחילו לשדר רכש .עם עדיפות לרכש ישן '
אני מקווה שהם יתחילו לשדר רכש .עם עדיפות לרכש ישן
15/10/2017 | 15:20
9
18
לצפיה ב-'אני מעדיף בכנות שלא.'
אני מעדיף בכנות שלא.
15/10/2017 | 15:45
2
29
זוכר מה קרה עם טלעד וסדרות - הייתה משדרת פרקים שבוע כן שבוע לא. פרסומות. והכי גרוע - לפעמים גם לא טרחה לשדר את ההמשך. לזה קראנו דאז "טלעוד".
לצפיה ב-'כן אבל זה היה פעם עכשיו נראה לי זה כבר לא יקרה '
כן אבל זה היה פעם עכשיו נראה לי זה כבר לא יקרה
15/10/2017 | 16:12
1
32
תכנים שמשדרים בחינוכית ובערוץ 11  משודרים בלי הפרעות למרות שערוץ 2 זה משהו אחר בגלל הפרסומות וקידום תכנים שלהם אבל אני מאמינה שזה לא יהיה כמו פעם 
והכי חשוב לאנשים כמוני שפחות מסתדרים עם צפיה דרך אינטרנט אז זה או זה או כלום 
אז אני מעדיפה שיהיה משהו עם הפרעות מאשר לא יהיה בכלל  

לצפיה ב-'חינוכית ו11 לא מתפרנסים מפרסומות'
חינוכית ו11 לא מתפרנסים מפרסומות
15/10/2017 | 16:21
26
קשת ורשת כן.

אני מקווה בשבילך שיהיה רכש ולא ריאליטי מעיק.
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
15/10/2017 | 20:22
2
30
מפתיע אותי שקשת, שמכרה לאמריקאים ומפיקה את Wisdom of the Crowd שמשודרת ברשת CBS, לא רכשה אותה לערוץ החדש שלה. כנ"ל עם The Brave שהיא מכרה ל-NBC. אפילו שהסדרות האלה לא מדברות אליי, הייתי כל כך שמח לראות סדרות רכש בערוצי קשת ורשת. 
לצפיה ב-'לגבי קשת'
לגבי קשת
15/10/2017 | 21:02
40
ל-Keshet Studios יש הסכם שיתוף פעולה עם NBCUniversal Studios, שאחראית על המכירה וההפצה של תכני קשת בארה"ב וברחבי העולם.

כך שסביר להניח שאת "The Brave" (שמשודרת ב-NBC) נוכל לראות ב-, סלקום TV ופרטנר TV (כולן או חלקן). מכיוון שלכולן הסכמי רכש עם NBCUniversal.

לגבי "חוכמת ההמונים" המצב שונה: הסדרה משודרת ברשת CBS וכפי שמקובל בשנים האחרונות, הרשת התנתה את הפקת הפיילוט בשיתוף אולפני הבית שלה - CBS Television Studios - לצד NBCUniversal ו-Keshet.
בדרך-כלל במצב כזה, אולפני הבית אחראים על הפצת הסדרה בארה"ב (לסינדיקציה, שירותי Streaming וכו') ואילו האולפנים הראשיים אחראים על ההפצה הבינלאומית. אך כאן, נוהל מו"מ עד לרגע האחרון, במסגרתו הסכימה NBCUniversal להחליף עם CBS את זכויות ההפצה.
מה שאומר, ש-CBS Television Studios אחראית על ההפצה הבינלאומית של הסדרה - והיא תשודר בקרוב ב-.
לצפיה ב-'בשנים האחרונות'
בשנים האחרונות
16/10/2017 | 00:55
32
אין כמעט סדרות מחו"ל בערוצים הארציים...
נדמה לי שדורשים מהם להעלות הפקות/סדרות מקומיות...
לצפיה ב-'רכש לא יעבוד בערוצים מסחריים'
רכש לא יעבוד בערוצים מסחריים
15/10/2017 | 23:28
2
40
הם צריכים להשיג x נתוני רייטינג כדי שיפרסמו אצלהם יותר. ורכש פשוט לא מושך רייטינג לערוצים האלה.
לצפיה ב-'אבל מחוץ לשעת פריים טיים הרייטינג פחות רלוונטי לא?'
אבל מחוץ לשעת פריים טיים הרייטינג פחות רלוונטי לא?
16/10/2017 | 00:20
1
19
לצפיה ב-'זה לא רק רייטינג'
זה לא רק רייטינג
16/10/2017 | 01:15
32
הערוצים המסחריים מחוייבים באחוזים גדולים של הפקות מקור, לפי ז'אנרים שונים (דרמה, תעודה, תחקירים, תוכניות מיוחדות וכו') - ורכש לא עוזר להם לעמוד בדרישה הזאת.
לצפיה ב-'קשת גם'
קשת גם
16/10/2017 | 00:53
29
התחילו לעשות כל מיני סיכומים..
לצפיה ב-' "סאטרדיי נייט לייב" עם גל גדות - בשידור ישיר ב- '
"סאטרדיי נייט לייב" עם גל גדות - בשידור ישיר ב-
06/10/2017 | 19:04
1
90
"סאטרדיי נייט לייב" בהנחיית גל גדות בשידור ישיר ב-Comedy  
ביום ראשון הקרוב, 8 באוקטובר 2017 בשעה 06:25.

אורח מוזיקלי: סם סמית'.

התוכנית המלאה והמתורגמת תעלה ל-VOD  בהמשך אותו היום. 
ותשודר ב-Comedy  בשבת הבאה, 14 באוקטובר 2017 בשעה 19:55.

לקראת השידור שחררה רשת NBC שני קדימונים:
לצפיה ב-'עדכון '
עדכון
07/10/2017 | 11:05
82
התוכנית המלאה והמתורגמת תשודר תשודר מחר (יום ראשון, 8 באוקטובר 2017) בשעה 19:15 ב-Oh .

הנה ההודעה לעיתונות שפרסמה חברת  אמש:

חוגגים עם גל גדות בסוכה!
הכוכבת הישראלית תנחה במוצ"ש את התוכנית האהובה "סאטרדיי נייט לייב" - ואתם יכולים לצפות בה בשידור חי וישיר (ללא תרגום) ביום ראשון בבוקר בסביבות 06:30 ב-Comedy .

זו פעם ראשונה בתולדות התוכנית, שפרק משודר בשידור חי מחוץ לגבולות ארה"ב וקנדה.

שידור נוסף של הפרק, ערוך ומתורגם, ביום ראשון בשעה 19:15 ב-Oh , כשבמהלך היום הפרק יעלה גם ל-VOD .
לצפיה ב-'עזרה דחופה - הזמנתי ערוץ ספורט לראות משחק'
עזרה דחופה - הזמנתי ערוץ ספורט לראות משחק
05/10/2017 | 20:42
1
51
עזרה דחופה - הזמנתי ערוץ ספורט 1 ב- yes כדי לראות משחק כדורגל של ארגנטינה- פרו היום... (ערוץ 60 )

הערוץ שולם ונראה באתר ששילמתי עליו והכל בסדר.
אבל עדיין לא נראה שהערוץ ״התקבל״ בממיר שלי.

מישהו יודע למה?
HELP
לצפיה ב-'צור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון'
צור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון
05/10/2017 | 20:44
43
הפורום אינו פורום רשמי של חברת yes ואין כאן נציגים מטעמה. 
לצפיה ב-'אוקטובר 2017 בערוצי הסדרות של '
אוקטובר 2017 בערוצי הסדרות של
30/09/2017 | 23:11
24
130
בשרשור זה יכולים להופיע ים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 1-3/10/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 1-3/10/17 בערוצי הסדרות.
30/09/2017 | 23:17
8
88
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סטאר – פרק 12.
22:00 – אימפריה – עונה 4 פרק 1.
22:45 – הרווק – עונה 21. (שידור יומי)

YES ACTION
22:00 – NCIS – עונה 11(שידור יומי).

YES OH
22:00 – שלג צח – פרק 3.
22:50 - אימה אמריקאית – עונה 7 פרק 4.

YES COMEDY
22:10 רון – עונה 2 פרק 4.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 14 פרק 1+2.
22:45 - החיים עצמם – פרק 18(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:00 – אתגר הנינג'ה – עונה 7(שידור בימים ב'-ה').
22:45 - גן חיות(Zoo) – עונה 3 פרק 11.

YES OH
22:00 – הירושה – עונה 3 פרק 4.
23:00 – הצמד – פרק 4.

AMC
21:00 – אימת המתים המהלכים – עונה 3 פרק 13.
21:45 – מדברים על המתים: גרסת הפחד– עונה 2 פרק 13.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מלכה לבנה – פרק 5.
22:10 – זרה – עונה 3 פרק 4.

YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 1.
22:45 - אתגר הנינג'ה – עונה 7(פרק אחרון לעונה).

YES OH
23:00 – ריי דונובן – עונה 5 פרק 8.
לצפיה ב-'ncis זה שידור שבועי ולא יומי'
ncis זה שידור שבועי ולא יומי
30/09/2017 | 23:52
2
20
לצפיה ב-'ורק עכשיו נזכרת להגיד לי? נשנה את זה משבוע הבא.'
ורק עכשיו נזכרת להגיד לי? נשנה את זה משבוע הבא.
01/10/2017 | 12:14
1
20
לצפיה ב-'כי אני לא מסתכלת על זה בדרך כלל .אבל לאחרונה סדרות יצאו לפגר'
כי אני לא מסתכלת על זה בדרך כלל .אבל לאחרונה סדרות יצאו לפגר
01/10/2017 | 12:55
30
אז רציתי לבדוק אם יש השבוע שידור
לצפיה ב-'החיים עצמם'
החיים עצמם
01/10/2017 | 12:33
3
65
איתי, מאיפה הבאת את פרק 18 (פרק סיום העונה)?

זה כמובן: עונה 2 - פרק 1.
לצפיה ב-'שכחתי לעדכן כפי הנראה. אולי בגלל הצום. '
שכחתי לעדכן כפי הנראה. אולי בגלל הצום.
01/10/2017 | 21:53
2
47
יש מצב שטעיתי בעוד משהו, מלבד ההערה לגבי NCIS?

לצפיה ב-'האמת שכן...'
האמת שכן...
02/10/2017 | 00:00
1
42
סטאר - עונה 2 פרק 1 (ולא פרק 12)
מדברים על המתים: גרסת הפחד - עונה 2 פרק 10 (צריך להוריד 3 פעמים ששודרו 2 פרקים ברצף).
לצפיה ב-'ננסה לא לפשל בחצי השני של השבוע. אני'
ננסה לא לפשל בחצי השני של השבוע. אני
02/10/2017 | 13:55
14
לצפיה ב-'החיים עצמם. '
החיים עצמם.
07/10/2017 | 19:09
32
רגע, מהסוף אני צריך להבין שג'ק נהרג בשרפה? בכנות...  אני לא אתפלא אם זה עוד תרגיל הסחה של הכותבים, כמו בפרק סיום העונה הראשונה. בכל מקרה הפרק היה סביר, אבל לא טוב. קצת יותר מדי קלישאות וקטעים שהרגישו קצת נדושים. הפרק היה משעשע לפרקים, כמו בד"כ בסדרה וכמובן שהיו בו קטעים מאוד מוצלחים, אבל בסה"כ הוא לא באמת הבריק. בכנות העלילה הכי חלשה הייתה זאת של ג'ק ורבקה בעבר. גם העלילה של רנדל והאימוץ הייתה קצת חלשה, לטעמי. מקווה שהפרקים הבאים יהיו מוצלחים יותר. ציון: 6.  
לצפיה ב-'סוכות 4-7/10/17 בערוצי הסדרות.'
סוכות 4-7/10/17 בערוצי הסדרות.
03/10/2017 | 21:53
1
43
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 - חתונה ממבט ראשון –עונה 4 פרק 3+4.

YES ACTION
22:00 – בול – עונה 2 פרק 1.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 13 פרק 1.

YES OH
22:00 – תרגיע – עונה 9 פרק 1.
22:37  – אפיזודס – עונה 5 פרק 4.
23:06 – הכי גרועים שיש – עונה 4 פרק 5.
23:30 - דברים טובים – עונה 2 פרק 2.

יום חמישי –

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 4 פרק 1.
22:45 – המושיעים – פרק 11.

YES OH
22:30 – סגני מנהל – עונה 2 פרק 3.
23:00 – קוד שרוף – עונה 4 פרק 6.

יום שבת –

YES OH
22:00 – חדר 104 – פרק 11.

YES COMEDY
17:25 – גבר מי שנשאר אחרון – עונה 6 פרק 8.
17:50 – תכנית אבא – פרק 19.
18:15 - הבחורה החדשה – עונה 6 פרק 20.
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 3.
19:05 – מרחבים סגורים – פרק 20.
19:30 – ללא מילים – פרק 21.
19:55 – SNL – עונה 43 פרק 1. מנחה: ריאו גוסלינג.

מקווה שהפעם אין טעויות.
לצפיה ב-'תודה. וחג שמח לכולכם. '
תודה. וחג שמח לכולכם.
04/10/2017 | 09:14
8
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 8-10/10/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 8-10/10/17 בערוצי הסדרות.
07/10/2017 | 19:06
3
37
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סטאר – עונה 2 פרק 2.
22:00 – אימפריה – עונה 4 פרק 2.
22:45 – הרווק – עונה 21. (שידור יומי)

YES ACTION
22:00 – NCIS – עונה 11 פרק 9+10.

YES OH
22:00 – שלג צח – פרק 4.
22:50 - אימה אמריקאית – עונה 7 פרק 5.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 14 פרק 3.
22:00 - החיים עצמם – עונה 2 פרק 2.
22:45 – הרווק – עונה 21. (אחרון לעונה)

YES ACTION
22:00 – מק'גייוור(2016) – עונה 2 פרק 1.
22:45 - גן חיות(Zoo) – עונה 3 פרק 12.

YES OH
22:00 – הירושה – עונה 3 פרק 5.
23:00 – הצמד – פרק 5.

AMC
21:00 – אימת המתים המהלכים – עונה 3 פרק 14.
21:45 – מדברים על המתים: גרסת הפחד– עונה 2 פרק 12.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מלכה לבנה – פרק 6.
22:10 – זרה – עונה 3 פרק 5.
23:10 - הרווק – עונה 13. (שידור יומי)

YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 2.
22:45 – חירות ואומץ – פרק 1.

YES OH
23:00 – ריי דונובן – עונה 5 פרק 9.
לצפיה ב-'תוספת ותיקון'
תוספת ותיקון
08/10/2017 | 08:09
38
היום, ב-19:15 ב-yes Oh:
סאטרדיי נייט לייב 43 - תוכנית שנייה, מנחה: גל גדות.

ביום שלישי מתחילה העונה ה-13 של "הרווקה" (לא "הרווק").
לצפיה ב-'מישהו פה ראה במקרה מקגייוור ?.כי לא הבנתי משהו בפרק'
מישהו פה ראה במקרה מקגייוור ?.כי לא הבנתי משהו בפרק
12/10/2017 | 19:39
8
לצפיה ב-'החיים עצמם'
החיים עצמם
16/10/2017 | 22:19
9
עוד פרק שלטעמי לא היה יותר מסביר. היו בו קטעים טובים, אבל גם קטעים חלשים. הכתיבה לפעמים המשיכה להיות נדושה. פה ושם היו קטעים משעשעים.  מעבר לזה הרגשתי לפעמים שיש לי בלגן שלם בראש, כי היו 3 קווי זמן ובין 2 מהם היה לי מאוד קשה להבדיל. בעיקר כשרק ג'ק ורבקה היו בסצנות האלה. העלילה של ג'ק ורבקה בעבר לטעמי ממשיכה להיות העלילה הכי נדושה וקלישאתית. החשש שלי הוא שבאיזה שלב גם ייתנו לקווין וקייט את עלילת האלכוהוליסט. נראה כאילו היה רמז על זה בשיחה של ג'ק קייט הנערה. אני מקווה שפירשתי את זה לא נכון. אפרופו קייט... אני חייב להגיד שעדיין לא ברור לי למה היא כל כך עוינת כלפי אמא שלה. וקשה לי להאמין שזה רק קשור בקנאה שלה במראה החיצוני של אמא שלה או בזה שהיא גם הייתה זמרת. לטובתם שייכנסו יותר לעובי הקורה בהקשר הזה, כי נכון לעכשיו זה גורם לי להרגיש שקייט בעיקר קטנונית. אה ואני לא חושב שאני הולך לאהוב את כל העלילה של רנדל והאימוץ. משהו שם פשוט נראה לי כפוי מדי.  ציון: 6.  
לצפיה ב-'שמחת תורה 11-14/10/17 בערוצי הסדרות.'
שמחת תורה 11-14/10/17 בערוצי הסדרות.
10/10/2017 | 22:52
33
יום רביעי –

YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון –עונה 4 פרק 5.
21:15 - עד עצם היום הזה – עונה 7 פרק 1.
22:00 - מזכירת המדינה – עונה 4 פרק 1.

YES ACTION
22:00 – בול – עונה 2 פרק 2.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 13 פרק 2.

YES OH
22:00 – תרגיע – עונה 9 פרק 2.
22:35  – אפיזודס – עונה 5 פרק 5.
23:05 – הכי גרועים שיש – עונה 4 פרק 6.
23:30 - דברים טובים – עונה 2 פרק 3.

יום חמישי –

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 4 פרק 2.
22:45 – המושיעים – פרק 12.

YES OH
22:30 – סגני מנהל – עונה 2 פרק 4.
23:00 – קוד שרוף – עונה 4 פרק 7.

יום שבת –

YES OH
22:00 – חדר 104 – פרק 12(אחרון לעונה).

YES COMEDY
17:25 – גבר מי שנשאר אחרון – עונה 6 פרק 9.
17:50 – תכנית אבא – פרק 20.
18:15 - הבחורה החדשה – עונה 6 פרק 21.
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 4.
19:05 – מרחבים סגורים – פרק 21.
19:30 – ללא מילים – פרק 22.
19:55 – SNL – עונה 43 פרק 2. מנחה: גל גדות.

ולא לשכוח - יום חמישי ב-17:40 ישודרו 2 פרקי העונה החדשה של המפץ הגדול.ביס קומדי.
לצפיה ב-'אחרי החגים 15-17/10/17 בערוצי הסדרות.'
אחרי החגים 15-17/10/17 בערוצי הסדרות.
14/10/2017 | 12:18
2
35
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סטאר – עונה 2 פרק 3.
22:00 – אימפריה – עונה 4 פרק 3.
22:45 – הרווקה – עונה 13. (שידור יומי)

YES ACTION
22:00 – NCIS – עונה 11 פרק 11+12.

YES OH
22:00 – שלג צח – פרק 5.
22:50 - אימה אמריקאית – עונה 7 פרק 6.

YES COMEDY
22:10 רון – עונה 2 פרק 6.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 14 פרק 4.
22:00 - החיים עצמם – עונה 2 פרק 3.

YES ACTION
22:00 – מק'גייוור(2016) – עונה 2 פרק 2.
22:45 - גן חיות(Zoo) – עונה 3 פרק 13(פרק אחרון לעונה).

YES OH
22:00 – הירושה – עונה 3 פרק 6.
23:00 – הצמד – פרק 6.

AMC
21:00 – אימת המתים המהלכים – עונה 3 פרק 15+16.
22:30 – מדברים על המתים: גרסת הפחד– עונה 2 פרק 13.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מלכה לבנה – פרק 7.
22:10 – זרה – עונה 3 פרק 6.

YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 3.
22:45 – חירות ואומץ – פרק 2.

YES OH
23:00 – ריי דונובן – עונה 5 פרק 10.
לצפיה ב-'ספוילר. Ncis עונה 11'
ספוילר. Ncis עונה 11
18/10/2017 | 09:45
25
ממש חמודה השחקנית שמחליפה את זיוה. מוסיפה הרבה פלפל והומור שהיה חסר בתקופה האחרונה. 
וגם הפרקים החדשים ברשימה השחורה היו מוצלחים. אוהבת שסדרות לא לוקחות את עצמן יותר מדי ברצינות
לצפיה ב-'"החיים עצמם". '
"החיים עצמם".
21/10/2017 | 21:51
13
אז...קווין מכור לכדורים? או שמא זו התחלתה של ההתמכרות? בכל מקרה החשש שלי מהפרק הקודם אכן התקיים - הדביקו לאחד התאומים התמכרות כמו לאבא שלהם(טוב בעצם, אם נחשוב על זה, אז אולי בעצם שניהם מכורים? קייט לאוכל וקווין לכדורים?) העלילה עם האימוץ של רנדל ואישתו דווקא הפתיעה לטובה בפרק. נראה כעת כמה זמן זה יחזיק. העלילה בעבר הייתה לא רעה. השורה התחתונה היא שבסה"כ היה פרק מוצלח, אחרי 2 פרקים מאכזבים. ציון: 8.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 18-21/10/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 18-21/10/17 בערוצי הסדרות.
17/10/2017 | 19:05
25
יום רביעי –

YES DRAMA
20:20 - חתונה ממבט ראשון –עונה 4 פרק 6.
21:15 - עד עצם היום הזה – עונה 7 פרק 2.
22:00 - מזכירת המדינה – עונה 4 פרק 2.

YES ACTION
22:00 – בול – עונה 2 פרק 3.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 13 פרק 3.

YES OH
22:00 – תרגיע – עונה 9 פרק 3.
22:30  – אפיזודס – עונה 5 פרק 6.
23:00 – הכי גרועים שיש – עונה 4 פרק 7.
23:30 - דברים טובים – עונה 2 פרק 4.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 - ג'יין הבתולה – עונה 4 פרק 1.
22:00 - האקסית המטורפת – עונה 3 פרק 1.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 4 פרק 4.
22:45 – המושיעים – פרק 13(פרק אחרון לעונה).

YES OH
22:30 – סגני מנהל – עונה 2 פרק 5.
23:00 – קוד שרוף – עונה 4 פרק 8.

יום שבת –

YES COMEDY
17:25 – גבר מי שנשאר אחרון – עונה 6 פרק 10.
17:50 – תכנית אבא – פרק 21.
18:15 - הבחורה החדשה – עונה 6 פרק 22(פרק אחרון לעונה).
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 5.
19:05 – מרחבים סגורים – פרק 22(פרק אחרון לסדרה).
19:30 – ללא מילים – פרק 23(פרק אחרון לעונה).
19:55 – SNL – עונה 43 פרק 3. מנחה: קומייל ננג'יאני.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 22-24/10/17 בערוצי הסדרות'
ראשון-שלישי 22-24/10/17 בערוצי הסדרות
21/10/2017 | 21:56
1
17
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סטאר – עונה 2 פרק 4.
22:00 – אימפריה – עונה 4 פרק 4.

YES ACTION
22:00 – NCIS – עונה 11 פרק 13+14.

YES OH
22:00 – שלג צח – פרק 6.
22:50 - אימה אמריקאית – עונה 7 פרק 7.

YES COMEDY
22:10 רון – עונה 2 פרק 7.

יום שני –

YES DRAMA
22:00 - החיים עצמם – עונה 2 פרק 4.

YES ACTION
22:00 – מק'גייוור(2016) – עונה 2 פרק 3.
22:45 - החץ – עונה 6 פרק 1.

YES OH
22:00 –המתים המהלכים – עונה 8 פרק 1.
22:50 – הצמד – פרק 7.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מלכה לבנה – פרק 8(פרק אחרון לעונה).
22:10 – זרה – עונה 3 פרק 6.

YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 4.
22:45 – חירות ואומץ – פרק 3.

YES OH
23:00 – ריי דונובן – עונה 5 פרק 11.
לצפיה ב-'"החיים עצמם".'
"החיים עצמם".
28/10/2017 | 17:02
8
וואו זה היה פרק משעמם. לטעמי אפילו עלילה אחת בפרק לא הצליחה להתרומם. חוץ מזה אני חיב להגיד שמסיבה כלשהי הדמויות העונה מרגישות לי יותר מדי שונות ממה שהציגו לנו בעונה הקודמת. בעיקר קווין, אולי. הסיבה לכך היא ש... העונה הם כנראה החליטו להתמסר לחלוטין לצד הדרמטי והם פשוט זורקים יותר מדי קלישאות של סדרות דרמה לקלחת, ולא לזה קיוויתי העונה. ליתר דיוק - זה בדיוק מה שקיוויתי שלא ייקרה. בכל מקרה אני מאוד מאוכזב מהעונה עד כה. ציון: 4.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 25-28/10/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 25-28/10/17 בערוצי הסדרות.
24/10/2017 | 19:38
10
יום רביעי –

YES DRAMA
20:20 - חתונה ממבט ראשון –עונה 4 פרק 7.
21:15 - עד עצם היום הזה – עונה 7 פרק 3.
22:00 - מזכירת המדינה – עונה 4 פרק 3.

YES ACTION
22:00 – בול – עונה 2 פרק 4.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 13 פרק 4.

YES OH
22:00 – תרגיע – עונה 9 פרק 4.
22:30  – אפיזודס – עונה 5 פרק 7(פרק אחרון לסדרה).
23:00 – הכי גרועים שיש – עונה 4 פרק 8.
23:30 - דברים טובים – עונה 2 פרק 5.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 - ג'יין הבתולה – עונה 4 פרק 2.
22:00 - האקסית המטורפת – עונה 3 פרק 2.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 4 פרק 4.

YES OH
22:30 – סגני מנהל – עונה 2 פרק 6.
23:00 – קוד שרוף – עונה 4 פרק 9+10(אחרונים לסדרה).

יום שבת –

YES COMEDY
17:25 – גבר מי שנשאר אחרון – עונה 6 פרק 11.
17:50 – תכנית אבא – פרק 22(פרק אחרון לעונה).
18:15 – קפה ומאפה – פרק 1.
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 6.
19:05 – המפץ הגדול – עונה 11 פרק 1.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 29-31/10/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 29-31/10/17 בערוצי הסדרות.
28/10/2017 | 12:16
9
יום ראשון –

YES DRAMA

YES ACTION
22:00 – NCIS – עונה 11 פרק 15+16.

YES OH
22:00 – שלג צח – פרק 7.
22:50 - אימה אמריקאית – עונה 7 פרק 8.

YES COMEDY
22:10 רון – עונה 2 פרק 8.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 14 פרק 5.
22:00 - החיים עצמם – עונה 2 פרק 5.

YES ACTION
22:00 – מק'גייוור(2016) – עונה 2 פרק 4.
22:45 - החץ – עונה 6 פרק 2.

YES OH
22:00 –המתים המהלכים – עונה 8 פרק 2.
22:50 – הצמד – פרק 8(פרק אחרון לעונה).

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – ויקטוריה – עונה 2 פרק 1.
22:05 – זרה – עונה 3 פרק 6.

YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 5.
22:45 – חירות ואומץ – פרק 4.

YES OH
23:00 – ריי דונובן – עונה 5 פרק 12(פרק אחרון לעונה).

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ