לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ערוצי הסדרות של yes

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ CBS דרמה המשדר סדרות של ערוץ האמריקאי CBS. - הערוץ משודר באפיק 34

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ערוצי הסדרות של yes

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ CBS דרמה המשדר סדרות של ערוץ האמריקאי CBS. - הערוץ משודר באפיק 34

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes - המקום לדבר על הסדרות של יס, אבל לא רק... 

אנא שימרו על תקנון תפוז, ובנוסף -ספויילרים - נא לסמן בצורה הבאה | ספוילר |. אנו מתחשבים בצופים אשר לא צופים בפרק בזמן שידורו, לכן נא לסמן ספויילר בכל הודעה שמדברת על תוכן הפרק לפחות עד שבוע לאחר השידור הראשון של הפרק בארץ. הודעות המכילות ספויילרים לא מסומנים יימחקו, ותתבקשו להעלותן מחדש. 

הורדות לא חוקיות וקישורים לצפייה ישירה - חל איסור חמור לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות ולצפייה ישירה. הודעות המכילות קישורים כגון אלו יימחקו באופן מיידי וללא אזהרה מוקדמת. ניתן לפרסם אך ורק קישורים מטעם ההפקה עצמה. 

המשך >>

לצפיה ב-'NCIS עונה 10?'
NCIS עונה 10?
26/09/2016 | 11:19
2
443
הי,
 ביס בחודש ספטמבר נגמרת העונה ה 9 של NCIS
מתי תשודר עונה 10? (ושאר העונות של הסדרה?)

לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה (אם כי נראה לי שאין תשובה)'
מצטרפת לשאלה (אם כי נראה לי שאין תשובה)
04/10/2016 | 22:26
1
57
לצפיה ב-'תשודר בהמשך אבל כרגע לא ידוע מתי'
תשודר בהמשך אבל כרגע לא ידוע מתי
14/10/2016 | 07:59
43
זו התשובה שיס נתנו בפייסבוק.
לצפיה ב-'סופשבוע הגיע '
סופשבוע הגיע
15/09/2016 | 15:26
5
22

שרשור סוף השבוע יוצא לדרך...

לצפיה ב-'תוכניות לסופשבוע'
תוכניות לסופשבוע
15/09/2016 | 15:32
16
איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?

לצפיה ב-'המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד...) '
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד...)
15/09/2016 | 15:34
18
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

לצפיה ב-'מאיפה הם מוכרים לי '
מאיפה הם מוכרים לי
15/09/2016 | 15:41
1
23
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך
לצפיה ב-'לא השבוע. '
לא השבוע.
16/09/2016 | 19:21
24
מצד שני כמות הסדרות שלי מאוד הצטמצמה בעונת המלפפונים, אז גם ככה אין יותר מדי מבחר.
לצפיה ב-' שירים מסדרות '
שירים מסדרות
15/09/2016 | 15:43
12
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
לצפיה ב-'ווסטוורלד'
ווסטוורלד
16/09/2016 | 22:29
2
193
לא נאמר שהסדרה תשודר במקביל לארהב? בארהב הסדרה מתחילה ב2.10 ובינתיים לא שומעים כלום. לא פרומואים, לא שום דבר. לפני שוייניל שודרה, יס אכלו לנו את הראש לפני השידור אז מה נסגר?
לצפיה ב-'הסדרה תשודר במקביל לשידור בארה"ב'
הסדרה תשודר במקביל לשידור בארה"ב
17/09/2016 | 14:00
1
110
בימי שני בשעה 04:00 ושוב בשעה 22:00 ב-Yes Oh.
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
20/09/2016 | 22:11
12
לצפיה ב-'אפשר עזרה סדרה שהיתה פעם'
אפשר עזרה סדרה שהיתה פעם
16/09/2016 | 01:37
11
151
אני מחפשת בנרות, היתה פעם לפני שנים סדרה ביס. כל פרק היה סיפור על אדם שנפטר בתאונה כלשהיא ונניח היה רע ואז מחזירים אותו לחיים והוא מבצע מעין תיקון. מישהו זוכר משהו? לא מצליחה לאתר את הסדרה.
לצפיה ב-'צריך הבהרות קודם.'
צריך הבהרות קודם.
16/09/2016 | 11:15
89
היה קאסט קבוע לסדרה או שבכל פרק הקאסט(רובו אם לא כולו) השתנה?

בכל מקרה... תבדקי את pushing daisies(החיים על פי נד) או את הסדרה Reaper. אולי את חושבת על אחת מהן.
לצפיה ב-'אולי "הלוחשת לרוחות"?'
אולי "הלוחשת לרוחות"?
16/09/2016 | 11:38
7
69
אמנם לא היו מחזירים אף אחד לחיים בסדרה, אבל הדמות הראשית כן הייתה מתקשרת עם רוחות רפאים ומסייעת להן לסגור את הקצוות הפתוחים שנותרו בחייהם לפני שהמשיכו הלאה אל העולם הבא.
לצפיה ב-'לא זה לא זה ולא זה -'
לא זה לא זה ולא זה -
16/09/2016 | 15:08
6
63
מכירה את כל הסדרות שציינתם זאת אף אחת מהן.
בגלל זה ככ קשה לי לאתר את הסדרה והיא היתה חזקה מאוד.
כל פרק היה סיפור אחר, זאת לא עלילה כמו הסדרות שציינתם שיש גיבור ראשי.
בסדרה שאני מחפשת בנרות כל פרק היה סיפור אחר, אין דמות ראשית קבועה.
יצא לי לראות אולי 2 פרקים. יש גיבור משתנה שמתנהג רע ואז בתאונה כלשהי מת, ואז כשהוא עולה למעלה, נותנים לו הזדמנות נוספת לחזור לחיים אבל הפעם לתיקון.
לא יודעת איך אמצא את הסדרה היא ממש חזקה. סדרה לא סרט, זה היה ביס!

לצפיה ב-'אני לא מצליח לזהות'
אני לא מצליח לזהות
16/09/2016 | 19:09
5
47
אולי זו הייתה מיני-סדרה?
לצפיה ב-'לא בטוחה שזאת מיני סדרה '
לא בטוחה שזאת מיני סדרה
16/09/2016 | 21:41
4
80
חושבת שזאת היתה סדרה רגילה.
כמו שכתבתי, כל פרק היה
מישהו שמתנהג ברוע לסביבה פתאום עובר תאונה עולה למעלה, נותנים לו הזדמנות נוספת לשנות את דרכיו ושולחים אותו חזרה לא בטוחה אם באותה דמות או בתור דמות אחרת. כל פרק היתה דמות אחרת וסיפור חדש ואין קשר בין הפרקים.
אוף לא יודעת איך מאתרת את הסדרה.
לצפיה ב-'גם אני חושב שיש יותר סיכוי שמדובר במיני סדרה, אם כבר.'
גם אני חושב שיש יותר סיכוי שמדובר במיני סדרה, אם כבר.
16/09/2016 | 23:26
3
42
קשה לי להאמין שניתן ליצור סדרה "רגילה" עם כזה קונספט שכל הקאסט שלו מתחלף מפרק לפרק. זהכ נראה לי יקר מדי. גם הקונספט עצמו לא נראה לי יעבוד כסדרה רגילה.
אלא אם היא בריטית... או אולי משהו מצוייר.

לצפיה ב-'זה לא היה בריטי'
זה לא היה בריטי
17/09/2016 | 00:26
2
41
אמריקאי לחלוטין. וגם אם זאת היתה מיני סדרה איך מאתרת אותה?
לצפיה ב-'צריך לדעת מה שמה, אבל פה לא נוכל לעזור לך, כנראה.'
צריך לדעת מה שמה, אבל פה לא נוכל לעזור לך, כנראה.
17/09/2016 | 13:05
1
44
אולי תנסי בפורום טלוויזה בתפוז?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/09/2016 | 13:32
11
לצפיה ב-'זה נשמע כמו 'סיפורים לשעת לילה מאוחרת''
זה נשמע כמו 'סיפורים לשעת לילה מאוחרת'
25/09/2016 | 12:09
35
שהיתה דווקא הפקה ישראלית והופקה אח"כ בגרסה אנגלית...

לצפיה ב-'זה נשמע לי ממש מוכר'
זה נשמע לי ממש מוכר
29/09/2016 | 16:02
31
לצפיה ב-' דיוני סדרות'
דיוני סדרות
15/09/2016 | 15:47
3
28
אני פותחת את השרשור לדיונים בסדרות שמסתיימות/הסתיימו ביס וגם סדרות שצפינו/הפסקנו לצפות בהם ועוד (גם סדרות שככה בא לכם לדבר עליהם פה...)
הפעם אני משאירה את זה פתוח ואשמח שכל אחד יכתוב פה את מה שהוא חושב

לצפיה ב-'סמוך על סול עונה שנייה...'
סמוך על סול עונה שנייה...
15/09/2016 | 15:48
2
49
האם מישהו הצליח לראות/לגמור את העונה ? אני אישית נפלתי כבר על הפרק הראשון... משהו שם כבר לא תפס - הקסם של העונה הראשונה אצלי בכל אופן אבד...
לצפיה ב-'בוודאי שהצלחתי'
בוודאי שהצלחתי
16/09/2016 | 22:00
1
38

לדעתי זאת היתה עונה מצוינת
הסידרה ממשיכה להשען על הכתיבה הנהדרת, השחקנים המעולים והקולנועיות המטריפה שמזוהה עם שובר שורות.

אם אתה אוהב את האלמנטים האלה אז אני ממליץ לך להמשיך.

לצפיה ב-'תודה '
תודה
25/09/2016 | 10:30
9
אולי אנסה לראות את העונה שוב בתקופה פחות לחוצה...
עכשיו אני מטפלת בהרבה עניינים וכשחזרתי לראות את הפרק הראשון (אין לי בעיה לראות פרק בהפסקות - אם הוא מעניין אני עדיין אהנה מהפרק/סדרה...) ראיתי שאני כמעט ונרדמת...
לצפיה ב-'חדשות ועדכונים'
חדשות ועדכונים
15/09/2016 | 14:36
2
28
לצפיה ב-'ספיישל 'דוקו אקסטרים' ביס דוקו'
ספיישל 'דוקו אקסטרים' ביס דוקו
15/09/2016 | 14:46
67
ערוץ yes דוקו מציג את ספיישל 'דוקו אקסטרים': שבוע של סרטים עוצרי נשימה על האנשים שבוחנים את גבולות היכולת האנושית.

ערוץyes דוקו מביא שבוע של סרטים עוצרי נשימה ומעוררי השראה אודות האנשים שבוחנים ללא הרף גבולות היכולת האנושית, במסגרת ספיישל דוקו אקסטרים בין ה-18 ל-24 בספטמבר.

בין היתר ישודרו בבכורה הסרט " 14 דקות מכדור הארץ (אודות הצניחה הראשונה מהחלל), " מֶרו: לכבוש את הפסגה", "מילד רחוב לאלוף סקייטבורד". ו"הלבד הגדול. בנוסף, ישודרו הסרטים "יומן התרסקות", "אל החוף האחר", ועוד.

אודות הסרטים:
14 דקות מכדור-הארץ | 14 Minutes From Earth
בעלות השחר של ה-24 לאוקטובר 2014, אלן יוסטייס בן ה-57, בכיר בגוגל, הגשים חלום ילדות וצנח מהחלל- פשוטו כמשמעו. למרות שכסגן נשיא בגוגל, הוא הוביל את החברה להישגים משמעותיים, הבין יוסטייס שכאזרח פרטי הוא לא יכול פשוט להיכנס לחנות ולרכוש חליפת חלל ולצנוח. לכן במשך 3 שנים הוא אסף את המוחות המבריקים ביותר במדינה כדי לדחוק את גבולות המדע וההנדסה ולהמציא אב-טיפוס חדשני של חליפת חלל, באמצעותה הוא יוכל לשרוד צניחה חופשית מהחלל, 14 דקות מכדור-הארץ, ולשבור כמה שיאי עולם. הסרט עוקב אחר ההכנות הסודיות למסע, דרך פריצות הדרך והאכזבות, עד לקפיצה הנחשונית. האם ישרוד יוסטייס את תנאים הקיצוניים של הסטרטוספירה? (ארה"ב, 2016)
בכורה: יום שני, 19.9, בשעה 22:00 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

מֶרו: לכבוש את הפסגה | Meru
שלושה חברים טובים, מטפסי הרים מובילים, חולמים לטפס על הר מֶרוּ שבהימלאיה, אחת הפסגות הנחשקות ביותר בקרב מטפסי הרים. ההר, ששוכן מעל לנהר הגאנגס בצפון הודו, היה עד ליותר כישלונות של צוותי טיפוס בשלושים השנים האחרונות, מאשר לכל ניסיון טיפוס אחר בהימלאיה. האתגר המרכזי בטיפוס על ההר שגובהו כ-6,500 מטרים, הוא "סנפיר הכריש": 450 מטרים של משטח גרניט חלק, כמעט ללא נקודות אחיזה. לאחר שנכשלו בטיפוס על ההר כמה שנים קודם לכן, חוזרים אליו לניסיון נוסף החברים קונראד אנקֶר, ג'ימי צ'ין ורֶנאן אוזטורק. הסרט מביא את סיפור המסע הזה שבמרכזו חברות, הקרבה ותקווה. האם יצליחו להתגבר הפעם על "סנפיר הכריש"? (ארה"ב/הודו, 2015)
בכורה: יום ראשון, 18.9, בשעה 22:00 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

הלבד הגדול | The Great Alone
עוד כשהיה ברחמה, אמו של לאנס מאקי 'נשאה' אותו במסגרת מירוצי מזחלות שלג באלסקה, לצד אביו, שנחשב לאלוף אגדי, לאחר שזכה ב-1978 במירוץ בן 2000 ק"מ. מכאן שמירוצי מזחלות זורמות ללאנס בדם. ואחרי שהחלים ממחלה שגרמה לו לפרוש ממסלול המירוצים, לאנס חוזר עם כלביו הנאמנים לנסות ולכבוש את המקום הראשון. (ארה"ב, 2015)
בכורה: יום רביעי, 21.9, בשעה 22:00 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

מילד רחוב לאלוף סקייטבורד | Am Thalente : From Street Kid to Skate Star
ט'אלֶנְטֶה בִּיֶילַה, מהעיר דרבן שבדרא"פ, הוא הומלס מגיל 9 ואינו יודע קרוא וכתוב.
כשהיה בן 8, הסקייטבורד שקיבל הפך למפלט מהמציאות הקשה בבית, ואפשר לו לבטא את עצמו ולהיות חבר בקהילה של סקייטרים שהיתה עבורו למשפחה. עכשיו, כשימלאו לו 18 עליו להחליט מה הוא רוצה לעשות "כשיהיה גדול" אך האפשרויות שלו הן מוגבלות. קטע וידאו שרץ ברשת ובו נראה ט'אלנטה בפעולה, לכד את עינו של הסקייטר המקצועי קני אנדרסון, שמציע לקחת אותו תחת חסותו ולהביא אותו לאמריקה. ט'אלנטה שם מבטחו באנדרסון, ומעמיד את ליבו ונשמתו למבחן: האם יצליח להתעלות מעל נסיבות חייו הקשות ולעצב את עתידו? (ארה"ב/דרא"פ, 2016)
בכורה: יום חמישי, 22.9, בשעה 22:00 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

עוד ישודרו:

אל החוף האחר | The Other Shore
הזדמנות אחרונה לצפייה בסרט המותח והמרגש על השחיינית האגדית דיאנה נייאד, שחוזרה מפרישה בגיל 64 כדי לעשות את הבלתי יאמן: לשחות את 166 הק"מ בין קובה לפלורידה ולהוכיח שבעזרת כוח רצון והמון נחישות הכל אפשרי! ארה"ב, 2013.
יום ראשון, 18.9, בשעה 20:25 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

הפלגת בכורה | Maidentrip
הזדמנות אחרונה לצפייה בסרט מעורר ההשראה, המציג את התעוזה של נערה בת 14 אשר נחושה להפוך לאדם הצעיר ביותר שמפליג לבדו מסביב לעולם, ואת המאבק המשפטי המתוקשר, שכמעט ומנע ממנה להגשים את חלומה. ארה"ב, 2013.
יום שני, 19.9, בשעה 20:35 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

יומן התרסקות | The Crash Reel
הזדמנות אחרונה לצפייה בסיפורו הדרמטי של אלוף הסנואובורדינג, קווין פירס, שבעיצומה של השנה המוצלחת בקריירה שלו, נחבל קשות בראשו. לאחר שיקום ארוך מחליט פירס לחזור להתחרות, אך משפחתו שקיבלה את בנה במתנה מתנגדת (ארה"ב, 2013)
יום שלישי, 20.9, בשעה 22:00 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

רצי המדבר | The Desert Runners
סרט מטלטל החושף מה עובר על האנשים שלוקחים על עצמם את האתגר האולטימטיבי ובוחרים להתמודד במרתון ה"גראנד סלאם": השתתפות בארבעה מהמרתונים הקשים בעולם, שמתקיימים בארבעה מדבריות שונים. ארה"ב, 2013.
יום שלישי, 20.9, בשעה 20:25 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

אגדת קרח: המרוץ לתרופה | Icebound
ב-1925 פרצה מגפה בעיירה נום באלסקה. כשהתעופה הייתה עדיין בחיתוליה, יצאה מזחלת כלבים כדי להשיג תרופה. הסרט מתאר את ההרפתקה שהצילה עיירה שלמה, כשגיבורה הוא באלטו, הכלב האמיץ. 2012.
יום חמישי, 22.9, בשעה 20:15 ב-yes דוקו ובחינם ב-yesVOD

לצפיה ב-'אחרי HOT וסלקום TV: גם yes מכנסת מסיבת עיתונאים'
אחרי HOT וסלקום TV: גם yes מכנסת מסיבת עיתונאים
19/09/2016 | 17:53
83
לצפיה ב-'שבוע טוב לכולם '
שבוע טוב לכולם
04/09/2016 | 15:00
14
84
מתנצלת שאני לא נמצאת פה הרבה...
בנוסף לכך שיש לי עומס בעבודה (ככה זה בתחילת שנה...) אני בלי חיבור לאינטרנט בבית לעת עתה...
מקווה שמחר אצליח להעלות את השידורים של השבוע הקרוב...

שיהיה לכולם שבוע נהדר.

לצפיה ב-'מה הקשר בין "החץ" ל"אתגר הנינג'ה"?'
מה הקשר בין "החץ" ל"אתגר הנינג'ה"?
08/09/2016 | 00:03
84
לצפיה ב-'HOT קרובה לחתימת הסכם רכש עם HBO'
HOT קרובה לחתימת הסכם רכש עם HBO
12/09/2016 | 13:03
12
103
כנראה שזה עניין סגור והוט תחתום בקרוב על הסכם רכש עם HBO.

מעניין אם זה משליך משהו על יס? או שהכל יישאר אותו דבר ורק מעכשיו גם בהוט וגם ביס יהיו את אותן סדרות. הבנתי שזה לא הסכם בלעדי של הוט ו-hbo אבל כרגע מאז השקת הקוואטרו יס לא הודיעו על שום דבר מיוחד. אני מקווה שהם מתכוונים לעשות משהו ולא לשבת בצד ולראות את סלקום והוט לוקחות לה מנויים, כי כרגע זה המצב. סלקום והוט מודיעות על ימין ועל שמאל על רכש חדש,ממירים חדשים (בסלקום),שידור תוכן ב-4k (הוט). וביס כלום!
לצפיה ב-'שאלה חשובה!'
שאלה חשובה!
12/09/2016 | 20:15
4
84
אני מקווה שההסכם של יס עם cbs שנחתם בפברואר השנה לא בא להחליף את ההסכם עם HBO שמסתיים השנה נכון?! אם אני זוכר נכון ההסכם של יס ו-HBO הוא הסכם ל-6 שנים והוא נחתם ב-2010 אז השנה מסתיים ההסכם עם יס. אז עכשיו שהוט חתמו איתם אני מקווה שזה לא אומר שהחל מהשנה הבאה תכני hbo יהיו רק בהוט.

בבקשה שזה לא המצב!!
לצפיה ב-'מה יש לראות כיום ב-HBO?'
מה יש לראות כיום ב-HBO?
12/09/2016 | 23:29
3
55
לצפיה ב-'כמה סדרות'
כמה סדרות
13/09/2016 | 11:48
2
91
בנות,סיליקון וואלי,ווסט וורלד,ויפ. חלק מהסדרת שאני רואה. יש להם מבחר.
לצפיה ב-'חוץ מווסטוורלד איזה תוכן חדש?'
חוץ מווסטוורלד איזה תוכן חדש?
13/09/2016 | 12:14
1
64
כמעט כל הסדרות שהזכרת הן סדרות שרצות כבר כמה עונות ומשודרות ביס מאז תחילתן. אני בטוח שהעסקה של הוט לא אומרת שמעכשיו הסדרות הוותיקות כבר לא ימשיכו להיות משודרות ביס.
אלא אם יס תחליט להפסיק לשדרן, כמובן.
לצפיה ב-'עוד סדרה אחת'
עוד סדרה אחת
13/09/2016 | 12:33
78
שאני זוכר שעולה חודש הבא היא Insecure.

אני גם חושב שהסדרות הוותיקות לא יפסיקו להיות ביס. אני דיברתי על העתיד. אם אני זוכר נכון ההסכם של יס ו-HBO מסתיים בסוף השנה הנוכחית. ואז כנראה לא ישודרו יותר תכני hbo לא ישנים ולא חדשים. לכן אני מקווה שיס יחדשו את החוזה עם HBO לעוד כמה שנים.
לצפיה ב-'לכל המודאגים - אפשר להירגע.'
לכל המודאגים - אפשר להירגע.
13/09/2016 | 12:38
5
181
 אמנם ויתרה על הבלעדיות של תכני , אך לא על התכנים עצמם.

ל- יש הסכם רכש תקף עם אולפני  עד לסוף 2017 ולא מן הנמנע שהוא יוארך גם מעבר לכך.

כל הסדרות הוותיקות והחדשות, כמו: "ווסטוורלד", "גירושים", "Insecure", "משחקי הכס", "בנות", "עמק הסיליקון", "Veep", "בולרז" ועוד ימשיכו להיות משודרות בצמוד לשידורן בארה"ב ולהיות זמינות בחינם ב-VOD.

אמנם תתחיל לשדר תכנים של , אבל בהסכם בין החברות נאמר במפורש שהוא לא מקנה בלעדיות ל-, כך שאם תחליט  שהיא מעוניינת להמשיך ולרכוש תכנים מ- גם אחרי 2017 - אין לכך כל מניעה.

אגב, כמו  ובניגוד לרשתות אחרות, מפיצים את כל התוכן המקורי שלהם, ללא קשר לאולפנים שאחראים להפקה.

אם בודקים לעומק, ראה שכל המהלך דווקא משחק לידיים של :
החברה אמנם לא תשדר עוד את תכני  באופן בלעדי (מדובר על מקסימום שעתיים של תוכן מקורי בשבוע), אבל הצליחה בכך למנוע תוכן איכותי מחברת "פרטנר" - שחקן שתכנן להסתער על השוק עם תוכן איכותי.

ההוצאה הגדולה הגיעה דווקא מהכיס של המתחרה הגדולה - חברת , שהשקיעה קרוב ל-8 מיליון דולר בשנה לכל אחת מ-6 השנים הבאות (סכום גבוה בהרבה ממה שמשלמת  על אותו תוכן בדיוק).
מהלך זה רוקן את כיסי הרכש של  - דבר שיסייע בהשמך גם ל- להשיג תוכן איכותי במחירים סבירים. 
לצפיה ב-'תודה על הסברים'
תודה על הסברים
13/09/2016 | 13:11
66
האמת אני חשבתי שזה טוב שיס איבדו את הבלעדיות לתכני hbo כי חשבתי שזה אומר שהתכנים האלו יהפכו לזולים יותר עבור יס  ולא שזה בעצם מייקר את העלויות הרכש של המתחרה העיקרית שלה, נקודה מעניינת. חוץ מזה, שזה מרגיש שhbo כבר לא כאלה חזקים בתכנים כמו פעם אז עדיף שיהיה ליס יותר גמישות ברכישת תכנים מאשר להתחייב לחברה אחת שבכלל לא בטוח עד כמה התכנים העתידיים שלה היו בכלל שווים את זה.

במבט לאחור אולי יתברר שזאת כן הייתה טעות של יס ואסטרטגיה מבריקה של הוט אבל כרגע זה נראה כמו עסקים כרגיל, הוט בפיגור של צעד וחצי אחרי יס.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
13/09/2016 | 13:49
50
חשבתי הפוך. מתוך ההתעניינות של גופי שידור בארץ חשבתי ש-HBO ידרשו יותר כסף להסכם עתידי, כמו שעשו לפרנטר. אבל בעצם מה שעשו לפרטנר הוא מהלך קצת מלוכלך של הוט ולאו דווקא של hbo.

אם ההסכם עם הוט באמת עובד לטובת יס בעתיד. מעולה!

Reutk - אתה צודק, בשנים האחרונות התכנים של hbo לא היו מהוללים כמו בתחילת שנות ה-2000 עם הסמויה,הסופרנוס ואוז. אבל עדיין לאורך כל השנים הם סיפקו כמה סדרות טובות, כמו בנות.

אני מסכים שלא צריך להסתמך רק על חברה אחת ברכש. ויס כרגע עושים עבודה טובה מאד.
לצפיה ב-'רק תהיה אחת'
רק תהיה אחת
13/09/2016 | 19:07
2
83
למה הוט הצליחו להשיג את HBO עם כל התכנים שלהם ויס עשו הסכם עם שואוטיים שלא כולל את שיימלס?
לצפיה ב-'העסקה של yes היא מול אולפני CBS'
העסקה של yes היא מול אולפני CBS
13/09/2016 | 20:29
1
131
ונראה לי שמדובר בעסקה שכוללת רק תכנים חדשים.
לצפיה ב-'נכון, אבל לא זאת הסיבה'
נכון, אבל לא זאת הסיבה
13/09/2016 | 23:38
97
 ו- הן ספקיות התוכן הכמעט יחידות, שרוכשות גם את זכויות ההפצה על כל התוכן שהן משדרות.

בערוצים אחרים, האולפנים המפיקים אחראים על ההפצה - ולא הרשת המשדרת.

במקרה של "חסרי בושה": היא אמנם משודרת ב-Showtime, אבל מופקת ע"י Warner Bros. Television.
לצפיה ב-'בקשר לפיצוץ עמוס 6'
בקשר לפיצוץ עמוס 6
03/09/2016 | 19:22
5
125
אני מודע לכך שזה פורום תוכן ולא על שאר ענייני יס, אבל בהתחשב בגודל העניין זה נשמע קצת מדאיג. כבר קראתי את תגובת yes שאין מה לדאוג ויורידו ערוצים ללא רייטינג גבוה. אבל זהו פתרון לטווח קצר. אז זהו? לא יעלו יותר ערוצים חדשים החל מהשנה הבאה? כי לא יהיה מספיק רוחב פס כדי להעלות ערוצים חדשים?

גם להסתמך רק על לווין אחד (עמוס 3) בלי לווין גיבוי זה לא פתרון טוב. רק לפני חודש ומשהו הייתה את התקלה שלא היה כמה שעות שידורים ותיקנו את התקלה רק מכיוון שהיה לווין גיבוי.

אני כותב את ההודעה, כי כל העניין די מדאיג מבחינת העתיד. כל מיני פתרונות נשמעים לא רלוונטים, כמו להשכיר לווין מחברה זרה, אבל אז יצטרכו להזיז את הצלחות של כל הלקוחות וזה לא ריאלי.

בכל מקרה אני מאד מקווה שיס יהיו חכמים בנושא, ולא ישאירו את העניין ללא טיפול. אני מודע לכך שזה כרוך בהרבה כאב ראש. בין אם זה עניינים כספיים ואסטרטגיים זה לא קל. אבל אני מאד מקווה שזה לא ישפיע לרעה על העתיד, ויס יטפלו בבעיה. כי זאת כן בעיה.

לצפיה ב-'ב- בוחנים מספר אפשרויות'
ב- בוחנים מספר אפשרויות
04/09/2016 | 11:00
4
151
עדיין אין החלטות, אבל ייתכן שיוחלט להעביר חלק מהערוצים דרך האינטרנט, כפי שעובד שירות ה-VOD וכמו שסלקום TV מעבירה את כל ערוציה.

אפשרות נוספת היא שכירת שירותים בלווין זר כלשהו, אם כי טרם נעשו פעולות בכיוון זה.

בכל מקרה, להסתמך על לווין אחד בלבד הוא מהלך מסוכן ולראייה עמוס 5, שאבד איתו הקשר בשנה שעברה.
לצפיה ב-'תודה על התשובה '
תודה על התשובה
04/09/2016 | 12:42
2
67
כל הנושא מאד מעניין מבחינה אסטרטגית ואיך דברים עובדים.

נכון, שכחתי מהאפשרות של להעביר את שידור הערוצים דרך האינטרנט, למרות שהאפשרות הזאת נראית הכי סבירה כרגע. אני לא מת על הפתרון הזה. כבר עכשיו אם אני רוצה לראות משהו ב-vod לוקח לו כמה שניות טובות להתחיל להוריד את הקובץ. שלא לדבר אם באותו זמן אני מוריד קובץ בהורדה ישירה. אז בכלל הקובץ מה-vod לא זז בכלל. ראיתי איך בסלקום השידור עובד וברגע שמורידים בהורדה ישירה קבצים איכות השידור יורדת. שלא לדבר על כך שיש 'פריזים' מדי פעם והתמונה נתקעת בגלל רוחב פס.

בכל מקרה, לכל פתרון יש צד שלילי, רק מקווה שזה לא יגרע מאיכות השידור או התוכן העתידי של יס. כי כבר לאורך הרבה שנים, יס (בעיניי) מובילה ברמת התוכן והטנולוגיה (ממירים) על פני הוט. ותמיד העדפתי את יס.
לצפיה ב-'ובהחלט מעניין באמת מה יעשו עכשיו עם הנושא'
ובהחלט מעניין באמת מה יעשו עכשיו עם הנושא
04/09/2016 | 14:44
70
שהלווין/נים נעלמים/מתפוצצים...

איזה פתרון יהיה להם כדי שתהיה לצרכנים טלוויזיה טובה...
לצפיה ב-'למה יש קשר בין האינטרנט שלך...'
למה יש קשר בין האינטרנט שלך...
15/09/2016 | 22:03
43
לבין שרות נפרד שאתה משלם עליו שפועל דרך האינטרנט?

אם אתה משלם בנוסף לאינטרנט גם על שרות טלויזיה והשרות טלויזיה הזה נותן חלק מהתכנים שלו דרך האינטרנט, אז הוא צריך לספק לך קו אינטרנט נפרד לשרותים שלו.

לצפיה ב-'זה בהחלט מהפכני'
זה בהחלט מהפכני
15/09/2016 | 22:08
46
אגב, ציינת כמה שרותים שמעבירים ערוצים דרך האינטרנט, כמו סלקום TV וה- VOD
של יס.
אבל יש עוד שרות שמעביר ערוצים דרך האינטרנט וזה פשוט האינטרנט, נקודה.
לצפיה ב-'אוגוסט 2016 בערוצי הסדרות של יס'
אוגוסט 2016 בערוצי הסדרות של יס
30/07/2016 | 22:52
30
79
בשרשור זה יכולים להופיע ים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל   -ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

לצפיה ב-'השידורים השבועיים הקבועים.'
השידורים השבועיים הקבועים.
30/07/2016 | 22:53
3
42
לצפיה ב-'השידורים הקבועים לשבוע 31/07-06/08/2016'
השידורים הקבועים לשבוע 31/07-06/08/2016
01/08/2016 | 22:50
33

הרשימה חלקית ובשעות הצפיה העיקריות פחות או יותר... השעות במהלך שאר הימים יכולות להשתנות - הלוח ברובו מיום ד'.
[טל"ח]

Yes Drama <ערוץ 12>
* 06:15 - עד עצם היום הזה 3 (2 פרקים ברצף)
* 13:00 - האישה הטובה 6
* 14:30 - גרייסלנד 2
* 15:15 - ד"ר פיל 13
* 16:00 - לרקוד כמו ביונסה
* 16:45 -  האנטומיה של גריי 12
* 22:45 - הרווק 20
* 23:30 - בגידה (מיום ד)
*  05:00 - 15 דקות
* 05:40 - פעם בחיים - ירושלים

תוכניות שבועיות חוזרות
יום ו' - אישה לראוה

Yes Action <ערוץ 13>
* 15:15 - NCIS עונה 4
* 16:00 -סוכני שילד 2
* 16:45 - הרשימה השחורה 3
*  17:30 - קאסל 8/7
* 20:30 - צוות עקרב 2/1
* 21:15 - אתגר הנינג'ה
* 22:00 - NCIS עונה 8
* 23:30 - מחשבות פליליות 9
* 02:30 - מכת המחץ (החל מיום ג'/ד')

תוכניות שבועיות חוזרות
שבת - נויורק, החץ 4

Yes Oh <ערוץ 14>
* 21:15 - גיהנום על גלגלים 5/4
* 23:55- משחקי הכס
* 00:55 - באנשי 4
*  02:31 - אימה אמריקאית 5/4
* 04:30 - אימפריית הפשע 4/3

D-:
Yes Comedy <ערוץ 15>
* 07:45 - רויאל שף (2 פרקים ברצף)
* 17:00 - חברים 3 (2 פרקים ברצף)
* 20:20 -מופע שנות ה-70 ע' 6/5 (2 פרקים ברצף)
* 21:10 - שני גברים וחצי 7 (2 פרקים ברצף)
* 22:00 - בייבי דאדי 4/3 (2 פרקים ברצף)
*  22:50 - הגולדברגים 2/1 (2 פרקים ברצף)
* 00:05 - אפיזודוס 4/3 (2 פרקים ברצף)
* 04:43-מצב כפית
* 05:12 - Legit
 (2 פרקים ברצף)

תוכניות שבועיות חוזרות
ו'-  קריסטליה, הכריש, איש משפחה 10, איך לחיות עם ההורים
שבת - חברים 9, בחזרה למשחק, שוות בקליבלנד 6

CBS דרמה <ערוץ 34>
* 06:10 - סוואנה 2
* 07:00 - סנסט ביץ'
* 07:50 - שבעה ימים
* 10:20 - ד"ר קווין רופאה במערב
* 11:10 - החזרה לגן עדן
*  17:00 - הסנטינל 3
* 17:50 - טקסי (2 פרקים ברצף)
* 18:40 - רחובות סן פרניסיסקו 3 / פילדלפיה
* 19:30 - בוורלי הילס 90210 3/2
* 20:20 - לחיות מחדש
* 21:10 - אד 4
* 22:00 - היפים והאמיצים (2 פרקים ברצף)
* 22:50 - שמש הודית 2
* 23:40 - שוטרים בדם 2
* 00:25 - חקירה רפואית
* 01:10 - רעם בגן עדן
* 02:00 סיפורים מהצד האפל 2/1
* 03:15 - פסיפיק בלו 4 (2 פרקים ברצף)
* 04:55 - אלו החיים - 11
* 05:40 - אין כמו אסקס 5

צפייה מהנה
לצפיה ב-'השידורים הקבועים לשבוע 07/08-13/08/2016'
השידורים הקבועים לשבוע 07/08-13/08/2016
09/08/2016 | 08:41
17
הרשימה חלקית ובשעות הצפיה העיקריות פחות או יותר... השעות במהלך שאר הימים יכולות להשתנות - הלוח ברובו מיום ד'.
 [טל"ח]
Drama <ערוץ 12>
  06:10 - עד עצם היום הזה 3 (2 פרקים ברצף)
  13:00 - האישה הטובה 6
  14:30 - גרייסלנד 3
  15:15 - ד"ר פיל 13
  16:00 - לרקוד כמו ביונסה 2/1
  16:45 -  האנטומיה של גריי 12
  22:45 - הרווק 20
 23:35 - בגידה
  05:30 - 15 דקות

תוכניות שבועיות חוזרות
יום ו' - אישה לראוה

Action <ערוץ 13>
  15:15 - NCIS עונה 4
  16:00 -סוכני שילד 2
  16:45 - הרשימה השחורה 3
  17:30 - קאסל 8
 20:30 - צוות עקרב 2/1
 21:15 - אתגר הנינג'ה
 22:00 - NCIS עונה 8
  23:30 - מחשבות פליליות 9
  02:30 - מכת המחץ (החל מיום ג'/ד')

תוכניות שבועיות חוזרות
 שבת - נויורק 2, החץ 4

<ערוץ 14>
  21:15 - גיהנום על גלגלים 5
 23:25- משחקי הכס 2
  00:20 - הומלנד 3
  02:30 - אימה אמריקאית 5
  04:11 - אימפריית הפשע 4

Comedy <ערוץ 15>
 04:00 - רויאל שף (2 פרקים ברצף) [עד יום ד']
 10:20 - איש משפחה 12
 17:00 - חברים 4 (2 פרקים ברצף)
  20:20 -מופע שנות ה-70 ע' 6 (2 פרקים ברצף)
 21:10 - שני גברים וחצי 8 (2 פרקים ברצף)
  22:00 - בייבי דאדי 4 (2 פרקים ברצף)
 22:50 - הגולדברגים 2 (2 פרקים ברצף)
 00:05 - אפיזודוס 4/3 (2 פרקים ברצף)
 05:12 - Legit
  (2 פרקים ברצף)

תוכניות שבועיות חוזרות
ו'-  קריסטליה, שחור כזה, הכריש, איש משפחה 10, איך לחיות עם ההורים
שבת - חברים 9, שוות בקליבלנד 6

CBS דרמה <ערוץ 34>
  06:10 - דוגמניות בע"מ
  07:00 - סנסט ביץ'
  07:50 - שבעה ימים 2
  10:20 - ד"ר קווין רופאה במערב
  17:00 - הסנטינל 3
  17:50 - טקסי 4  (2 פרקים ברצף)
  18:40 -  פילדלפיה
  19:30 - בוורלי הילס 90210 3
  20:20 - כאוס
  21:10 - אד 4
  22:00 - היפים והאמיצים (2 פרקים ברצף)
  22:50 - שמש הודית 2 . המדריך
 23:40 - שוטרים בדם 2
 00:25 - חקירה רפואית
 01:10 - רעם בגן עדן
 02:00 סיפורים מהצד האפל2
 03:15 - פסיפיק בלו 4 (2 פרקים ברצף)
 04:55 - אלו החיים
 05:40 - אין כמו אסקס  

צפייה מהנה
לצפיה ב-' השידורים הקבועים לשבוע 21-27/08/2016'
השידורים הקבועים לשבוע 21-27/08/2016
22/08/2016 | 16:30
12

[טל"ח]
Yes Drama <ערוץ 12>
* 10:46 - עד עצם היום הזה 4
* 13:03 - האישה הטובה 7
* 15:15 - ד"ר פיל 13
* 16:45 -  מקום בלב
* 20:30 - לרקוד כמו ביונסה 2
* 22:45 - ג'יין הבתולה
* 23:30 - מזכירת המדינה
* 05:35 - 15 דקות
תוכניות שבועיות חוזרות
יום ג' - בן לוקח בת
יום ו'/שבת - דאלאס (2012) 3, שבדיה אהובתי, סיילם, עלילות דיקנס

Yes Action <ערוץ 13>
* 15:15 - NCIS עונה 5
* 16:00 -סוכני שילד 3
* 16:45 - הרשימה השחורה 3
* 17:30 - קאסל 8
* 18:15 - אלמנטרי 2
* 20:30 - צוות עקרב 2
* 21:15 - אתגר הנינג'ה
* 22:10 - NCIS עונה 8
* 23:40 - מחשבות פליליות 9
* 02:50 - מכת המחץ 2

תוכניות שבועיות חוזרות
שבת - החץ 4

|מטמון| Yes Oh <ערוץ 14>
* 20:15 - הגשר
* 21:20 - ליליהאמר 3/2
* 23:30- משחקי הכס 2
* 00:25 - הומלנד 4

D-:
Yes Comedy <ערוץ 15>
* 06:00 - מחזיקות מעמד 3 (2 פרקים ברצף) [עד יום ד']
* 12:50 - איש משפחה 13/12
* 17:00 - חברים 5/4 (2 פרקים ברצף)
* 20:20 -מופע שנות ה-70 ע' 7/6 (2 פרקים ברצף)
* 21:10 - שני גברים וחצי 9 (2 פרקים ברצף)
* 22:00 - בייבי דאדי 5 (2 פרקים ברצף)
* 22:50 - הגולדברגים 3 (2 פרקים ברצף)
* 04:25 - ווילפרד 3  (2 פרקים ברצף)

תוכניות שבועיות חוזרות
ו'-  משפחת סימפסון 23, הכריש, איש משפחה 10, משפחה מודרנית 3
שבת - חברים 9, שוות בקליבלנד 6

CBS דרמה <ערוץ 34>
* 06:10 - דוגמניות בע"מ
* 07:00 - סנסט ביץ'
* 07:50 - שבעה ימים 2
* 10:20 - ד"ר קווין רופאה במערב
* 11:10 - החזרה לגן עדן: הסיפור ממשיך
* 17:00 - המרשל
* 17:50 - טקסי 4  (2 פרקים ברצף)
* 18:40 -  פילדלפיה
* 19:30 - בוורלי הילס 90210 3
* 20:20 - ביג אפל
* 21:10 - חופשי על הבר (2 פרקים ברצף)
* 22:00 - היפים והאמיצים (2 פרקים ברצף)
* 22:50 -  לחיות מחדש / המדריך
* 23:40 - שוטרים בדם 2
* 00:25 - חקירה רפואית
* 01:10 - בכל יום
* 02:00 סיפורים מהצד האפל2
* 03:15 - פסיפיק בלו 5 (2 פרקים ברצף)
* 04:55 - אלו החיים 2
* 05:40 - אין כמו אסקס  

צפייה מהנה

לצפיה ב-'השידורים היומיים.'
השידורים היומיים.
30/07/2016 | 22:57
25
17
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 31/7-2/8/16 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 31/7-2/8/16 בערוצי הסדרות.
30/07/2016 | 23:00
3
38
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סודות משפחתיים - פרק 3.
22:00 – מלאך של אמא – פרק 7.
YES ACTION
22:45 – ללא גבולות – פרק 17.

YES OH
22:00 - קשר דם – עונה 2 פרק 6.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 - עוזרות בית נחושות – עונה 4 פרק 8.
22:00 - מאהבות – עונה 4 פרק 2.

YES ACTION
22:45 – מבוקש – עונה 5 פרק 9.

YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 4 פרק 5.
23:00 – החמישייה – פרק 10(פרק אחרון לעונה).

AMC
21:00 – אדמת הפקר – פרק 5.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מציאות מדומה(Unreal)- עונה 2 פרק 9.
22:00 – מאהבת בתשלום מראש – פרק 11.

YES ACTION
22:45 – עיירה ללא מוצא – עונה 2 פרק 9.

YES OH
22:00 – עיניים כחולות – פרק 8.
23:00 – מודוס – פרק 8(פרק אחרון לעונה).
לצפיה ב-'אדמת מודוס.'
אדמת מודוס.
05/08/2016 | 19:59
50
"אדמת הפקר" - לקח לי קצת זמן להדביק את הקצב של הסדרה, אבל הנה זה קרה - פרק אחד לפני סיום העונה. על הסדרה אני יכול להגיד שהיא משהו מרענן בנוף הטלוויזיה. למרות זאת אני חייב להגיד שהיא לא מוצלחת מדי. היא סובלת לעיתים מנדישות יתר ומזרימה בעייתית. אבל אני אתרכז בפרק האחרון ששודר אצלנו, כרגע. הייתה איזה התקדמות בעלילת הסדרה בפרק הזה, אבל חבל לי שנראה והם ממשיכים להזניח את פיתוח הדמויות שלהם. הכריאוגרפיה של הקרבות ממשיכה להיות הדבר הכי מוצלח בסדרה, אבל באיזה שלב זה לטעמי יהפוך מעיק מדי(ואני חושב שאני יכול להרגיש כבר ניצנים ראשונים של זה). בעיקר מאכזב אותי שהדמויות המרכזיות תמיד מצליחות להביס את "האלמנה" בקרב אחד על אחד, אבל תמיד משהו מציל אותה ברגע האחרון. זה מתחיל להיות מעייף. מה עוד? הפרק היה מספיק מעניין, אבל לא הייתי מתנגד עם הכתיבה בסדרה הייתה מוצלחת יותר. לטעמי הכתיבה היא מה שהכי גורע מהסדרה, בינתיים, חבל.  ציון: 6.

"מודוס" - האמת שחשבתי שאני אדביק את הקצב של הסדרה לפני הפרק האחרון, אבל לא יצא לי, אז במקום ביקורת פרק אני אכתוב ביקורת סדרה. הסדרה התחילה טוב, אבל לקראת האמצע שלה, לדעתי היא הדרדרה. השיא הגיע עם 5 הדק' האחרונות של הסדרה. ה- 5 דקות האלה, לטעמי, היו יותר מדי נדושות, לא ממש הגיוניות ומגוכחות. עם כל הכבוד לא ברור לי למה החליטו לסיים את העונה עם מאבק בין אינגר יוהנה לריצ'רד. זה הרגיש כל כך לא מתאים למה שהיה בסדרה עד הנקודה הזאת. חוץ מזה, במבט לאחור, לטעמי הסדרה הדרדרה ברגע שהחליטו לשלוח את סטינה ואחותה לאבא שלהן. למה? כי כשקראתי לראשונה את תקציר הסדרה חשבתי שתהיה גם סוג של דרמה משפחתית עם האוטיזם של סטינה ולא רק... דרמת פשע. העובדה שזה לא היה ככה הוריד מאוד את הרמה של הסדרה. בפרקים הראשונים עוד זה היה קיים ואז החליטו להוריד את הבת מהמשוואה ולשלוח אותה לאבא שלה. אם אני אקצר, אני פשוט אומר שהסדרה איכזבה. אני לא בטוח אם הייתי דבק בה לאורך כל העונה, אם הייתי צופה בסדרה בהפרש קטן יותר מהריצה שלה ביס. היא פשוט לא הייתה מספיק מעניינת - לא מבחינת העלילה שלה ולא מבחינת הדמויות שלה. חבל. ציון: 5.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 10-13/8/16 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 10-13/8/16 בערוצי הסדרות.
09/08/2016 | 23:47
1
8
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 4.
22:00 – חסרי מוח – פרק 4.

YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 8.

YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 5.
22:30  – המופע של טרייסי אולמן – פרק 5.
23:00 – פילדלפיה זורחת – עונה 11 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

AMC
21:00 – האפ ולנארד – פרק 1.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 12.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 3.

YES ACTION
22:45 –  הרודן – עונה 3 פרק 1.

YES OH
22:00 – מגורש  – פרק 4.
22:55 – המרגלים של וושינגטון – עונה 3 פרק 7.

יום שבת –

YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 4.
22:30  – סגני המנהל – פרק 4.
לצפיה ב-'"חסרי מוח".'
"חסרי מוח".
14/08/2016 | 00:00
26
הסדרה פשוט לא מתרוממת. חוץ מזה בקצב שהאנשים בוושינגטון נופלים קורבן ל"נמלים" בסדרה אני חושב שעוד מעט לורל תישאר היחידה בסדרה שתהיה חופשייה מה"נמלים" ואז מה? הפרק היה סביר פלוס, אבל לקראת הסוף הוא נחלש. הדמויות בסדרה ממשיכות לא להתפתח, אבל הבעיה הכי גדולה היא שאין אפילו דמות אחת שמצליחה להתבלט או לשמור על העניין בסדרה. אני חייב להודות שאילולא זאת הייתה עונת המלפפונים אני לא בטוח אם הייתי ממשיך לצפות בסדרה. היא פשוט לא טובה.  ציון: 6.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 3-6/8/16 בערוצי הסדרות'
רביעי-שבת 3-6/8/16 בערוצי הסדרות
02/08/2016 | 19:55
1
20
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 3.
22:00 – חסרי מוח – פרק 3.

YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 7.

YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 4.
22:30  – המופע של טרייסי אולמן – פרק 4.
23:00 – פילדלפיה זורחת – עונה 11 פרק 9.
23:25 – הליגה – עונה 7 פרק 13(פרק אחרון לסדרה).

AMC
21:00 – מנהל הלילה – פרק 8(אחרון).

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 11.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 2.

YES ACTION
22:45 – חוצה את הקווים – עונה 3 פרק 20(פרק אחרון לעונה).

YES OH
22:00 – מגורש  – פרק 3.
22:55 – המרגלים של וושינגטון – עונה 3 פרק 6.

יום שבת –

YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 3.
22:30  – סגני המנהל – פרק 3.

YES COMEDY
18:15 - גבר מי שנשאר אחרון – עונה 5 פרק 11.
18:40 – הבחורה החדשה – עונה 5 פרק 9.
19:05 – במשפחות הכי טובות – פרק 11.
19:30 – שחור כזה – עונה 2 פרק 11.
19:55 -  המדריך לגבר – פרק 10.
לצפיה ב-'"חסרי מוח" . '
"חסרי מוח" .
07/08/2016 | 23:35
48
הסדרה ממשיכה לא להרשים. דווקא ההתחלה שלה הייתה מעודדת, אבל מהאמצע והלאה הפרק הרגיש קצת נמרח והפסיק להיות מעניין במיוחד. אני מנסה לחשוב למה זה, והפתרון היחיד שאני חושב עליו הוא שעד לאמצע היה אפשר להרגיש שדברים בסדרה מתחילים להתקדם ושעלילת  "הנמלים" מתפתחת. היי הם אפילו העלו שאלות ששאלתי את עצמי מאז הפרק הראשון. עוד דבר שאני חייב להגיד שקצת מאכזב אותי הוא שהדמויות בסדרה לא מפותחות ולא נראה שכרגע ממש מנסים לפתח אותן. הן מרגישות כמו דמויות קרטון, בינתיים וחבל.  ציון: 6.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 7-9/8/16 ערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 7-9/8/16 ערוצי הסדרות.
06/08/2016 | 22:07
1
16
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סודות משפחתיים - פרק 4.
22:00 – מלאך של אמא – פרק 8.
YES ACTION
22:45 – ללא גבולות – פרק 18.

YES OH
22:00 - קשר דם – עונה 2 פרק 7.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 - עוזרות בית נחושות – עונה 4 פרק 9.
22:00 - מאהבות – עונה 4 פרק 3.

YES ACTION
22:45 – מבוקש – עונה 5 פרק 10.

YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 4 פרק 6.
23:00 – ליל האירוע – פרק 1.

AMC
21:00 – אדמת הפקר – פרק 6.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מציאות מדומה(Unreal)- עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
22:00 – מאהבת בתשלום מראש – פרק 12.

YES ACTION
22:45 – עיירה ללא מוצא – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

YES OH
22:00 – עיניים כחולות – פרק 9.
23:00 –הסוד – פרק 1.
לצפיה ב-'כחולה היא האדמה.'
כחולה היא האדמה.
12/08/2016 | 20:59
48
"אדמת הפקר" - לא ברור לי אם זה היה פרק סיום עונה או לא, אבל אם כן ואם לא גם בפרק הזה הדבר הטוב ביותר היה הכריאוגרפיה של הקרבות. חבל לי שלכל אורך הסדרה הכתיבה והעלילה הכללית הרבה פחות מוצלחים. בפרק הזה היו הרבה קצוות פתוחים וזאת הסיבה שזה נראה לי כמו פרק סיום עונה. גם היו כמה גילויים מעניינים. למשל כמו מאיפה סאני הגיע במקור. ומה הולך להיות עם יתר הברונים. בכל מקרה כרגע אין לי כוונה לנטוש את הסדרה.  ציון: 6.

"עיניים כחולות" - הצלחתי להדביק את הקצב בסדרה לפני הפרק האחרון שלה, אז אני אנצל את ההזדמנות להגיד מה אני חושב על הסדרה ואולי כמה מילים על הפרק של השבוע. אני אתחיל ואומר שלמרות שהסדרה יותר כבדה מ"מודוס" ולמרות שהסגנון קצת דומה, אני מוצא את "עיניים כחולות" מוצלחת יותר ומעניינת יותר. הדמויות בה יותר מוצלחות, לטעמי(למרות שיש כמה ממש לא מובנות). היא גם כתובה יותר טוב. למרות כל זאת גם היא, כמו "מודוס", לא מעניינת מספיק והעלילה שלה לעיתים שבלונית מדי. גם הפיתוח של הדמויות לוקה בחסר וב"עיניים כחולות" זה יותר מאכזב כי היה להם הרבה יותר זמן בפרקים לבנות את הדמויות וקצת להסביר אותן.
כעת קצת על הפרק האחרון ששודר עד כה... היה כל כך צפוי שסימון יחזור עם טובה לבית שהוא וסופיה גדלו בו. בגלל זה גם מפתיע אותי שאף אחד מ"וריטס" לא חיכה לו שם, אבל אולי זה ייקרה בפרק הבא. סופיה, סוף סוף, עשתה משהו טוב בסדרה, אבל אני ממשיך לתהות איך בכלל היא מצאה את עצמה בוריטס מלכתחילה. הטיפול בדמות שלה בסדרה הכי מאכזב אותי, כי לא ברור בכלל מה מניע אותה. אחרי הפרק הזה מעניין אותי איפה אולה יסיים את הסדרה. האמת היא שנראה והדמות שלו היא היחידה שממש ניסו לפתח. מה עוד? כל ענייני הממשלה קצת משעממים, כי לא נראה שמשהו באמת קורה בעלילה הזאת. אולי סוף הפרק מסמן איזה תפנית בעלילה הזאת, אבל נראה. ציון:7.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 14-16/8/16 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 14-16/8/16 בערוצי הסדרות.
13/08/2016 | 23:56
1
20
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סודות משפחתיים - פרק 5.
22:00 – מלאך של אמא – פרק 9.
YES ACTION
22:45 – ללא גבולות – פרק 19.

YES OH
22:00 - קשר דם – עונה 2 פרק 8.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 - עוזרות בית נחושות – עונה 4 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
22:00 - מאהבות – עונה 4 פרק 4.

YES ACTION
22:45 – מבוקש – עונה 5 פרק 11.

YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 4 פרק 7.
23:00 – ליל האירוע – פרק 2.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – פרק 1.
22:00 – מאהבת בתשלום מראש – פרק 13(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:45 – גן חיות(Zoo) – עונה 2 פרק 1.

YES OH
22:00 – עיניים כחולות – פרק 10(פרק אחרון לעונה).
23:00 –הסוד – פרק 2.
לצפיה ב-'עיניים של חיות.'
עיניים של חיות.
19/08/2016 | 23:59
34
"עיניים כחולות" - בפרק האחרון של העונה נראה שהם החליטו להתמקד בעיקר בעלילת הממשלה. ההתמקדות הזאת אני חייב להגיד השאירה אותי יותר מבולבל מכל דבר אחר. בכנות עד עכשיו אני לא בטוח מה קרה שם. חוץ מזה אם הם ניסו לקשור קצוות  עלילתיות בעונה, אני חייב להגיד שלטעמי הם עשו עבודה ממש גרועה. בכנות - כל העלילות אכזבו.  קודם כל לא ברור לי אם וריטס התפרקה ובגלל זה אף אחד לא הגיע לסימון חוץ מאחותו סופיה. אפרופו סופיה... מה נסגר איתה. מישהו יכול להסביר לי את הדמות שלה? כי אני לא מצליח.  אולה הגיע לתחתית, אני משער. קצת התאכזבתי כי אחרי הפרק הקודם חשבתי שמשהו התפכח בהשקפות הפוליטיות שלו, אבל בפרק שסיים את העונה כל מה שראיתי זה בעיקר כניעה מוחלטת בצד שלו.  בכל מקרה לטעמי היה פרק די חלש ומשמים בעיקר. ציון:4.

"גן חיות" - העונה השנייה נפתחה ממש חלש, לטעמי. קודם כל הפרק סבל מהמון קלישאות. דבר שני הוא המשיך את הקו ההזוי והמגוחך של הסדרה שעוד היה בעונה הראשונה רק ששם זה עוד היה נסבל. למה הפעם זה כבר היה מוגזם לטעמי? נתחיל עם מתקפת הצרעות. מתקפה על קלואי של נחיל שלם שאיכשהו היא יצאה ממנה כמעט שלמה. אולי אם אלה היו דבורים עוד הייתי מקבל את זה, אבל היה מדובר בצרעות! נמשיך עם ג'יימי והמרדף של הזאבים אחריה. מרדף שאיכשהו היא הצליחה לברוח מהם על ידי השתחלות אל חלל צר מתחת לאיזה גזע עף(או מה שזה היה). רגע... האם "המחלה" פגעה בחוש הריח של הזאבים? ונסיים עם זה שבפרק הזה החבורה חזרה פעמיים למסע אווירי - פעם עם מסוק ופעם עם מטוס. פעמיים שמשום מה עברו על מי מנוחות... בהזדמנות זאת אני מזכיר את העונה הקודמת עם מתקפות הציפורים ומתקפת העטלפים... בראשון להקה של ציפורים הפילה את המטוס שלהם בפרק סיום העונה, ובמקרה השני עטלפים עשו את זה, ועוד הרבה מעבר לזה. הפעם קיבלנו פרק שלם עם 2 מסעות אוויריים, ובאף אחד מהם לא היתה מתקפה בכלל... טוב, בסדר. בכל מקרה הפרק לטעמי היה ממש חלש. אני מקווה שהפרקים הבאים יראו שיפור, כי גם לי יש גבול.  ציון: 3.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 17-20/8/16 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 17-20/8/16 בערוצי הסדרות.
16/08/2016 | 19:37
1
15
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 5.
22:00 – חסרי מוח – פרק 5.

YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 9.

YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 6.
22:30  – המופע של טרייסי אולמן – פרק 6(פרק אחרון לעונה).
23:00 –דייס – פרק 1.

AMC
21:00 – האפ ולנארד – פרק 2.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 13.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 4.

YES ACTION
22:45 –  הרודן – עונה 3 פרק 2.

YES OH
22:00 – מגורש  – פרק 5.
22:55 – המרגלים של וושינגטון – עונה 3 פרק 8.

יום שבת –

YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 5.
22:30  – סגני המנהל – פרק 5.

YES COMEDY
18:15 - גבר מי שנשאר אחרון – עונה 5 פרק 12.
18:40 – הבחורה החדשה – עונה 5 פרק 10.
19:05 – במשפחות הכי טובות – פרק 12.
19:30 – שחור כזה – עונה 2 פרק 12.
19:55 -  המדריך לגבר – פרק 11.
לצפיה ב-'"חסרי מוח". '
"חסרי מוח".
21/08/2016 | 23:36
26
שיפור קל מהשבוע שעבר. הפרק אפילו היה משעשע לפרקים ומותח. עכשיו נשאלת השאלה האם לורל הולכת לעבור מהפך "נמלים"? לא נראה לי, אבל אולי נגלה בפרק הבא שלורל היא לא "גיבורת הסדרה".  באמת חבל לי שהדמויות בסדרה ממשיכות לא להתפתח, אבל בפרק הזה הכי הפריע לי מה שהיה עם ה"מומחית לחרקים". למה? כי זה קלישאתי ונדוש.  ציון: 6.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 21-23/8/16 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 21-23/8/16 בערוצי הסדרות.
20/08/2016 | 13:34
5
28
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סודות משפחתיים - פרק 6.
22:00 – מלאך של אמא – פרק 10(פרק אחרון לעונה).
YES ACTION
22:45 – ללא גבולות – פרק 20.

YES OH
22:00 - קשר דם – עונה 2 פרק 9.

יום שני –

YES DRAMA
22:00 - מאהבות – עונה 4 פרק 5.

YES ACTION
22:45 – מבוקש – עונה 5 פרק 12.

YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 4 פרק 8.
23:00 – ליל האירוע – פרק 3.

AMC
21:00 – אימת המתים המהלכים – עונה 2 פרק 8.
21:45 – מדברים על המתים: גרסת הפחד– פרק 8.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – פרק 2.
22:00 – רופא להשכיר – עונה 8 פרק 1.

YES ACTION
22:45 – גן חיות(Zoo) – עונה 2 פרק 2.

YES OH
22:00 –לכודים – פרק 1.
23:00 –הסוד – פרק 3.
לצפיה ב-'מלאך של אמא'
מלאך של אמא
22/08/2016 | 11:35
2
81
לא הבנתי. 10 פרקים. עונה שלמה ונשארנו בלי פתרון ועם רפא בכלא.

הרי בארץ עונה חדשה תהיה (אם בכלל) בעוד שנתיים-שלוש.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
23/08/2016 | 14:35
1
40
סוף כל כך מאכזב! נותרנו בלי פתרון לתעלומה, וידעתי שהמשפט "במקום הלא נכון בזמן הלא נכון" יגיע באיזשהו שלב של הפרק - זה מה שהכי מתסכל. כבר שני פרקים רמזו בלי הפסקה שאיתן הוא הרוצח, אז מה הקטע לבוא בהפוכה ולחשוף שבעצם מישהו אלמוני רצח את כפיר בגלל שהוא בעצמו היה עד לרצח אחר?! זה סיום מטופש וממש מרגיז שהחליטו לסיים ככה את העונה (או את הסדרה, לא ברור לי בכלל מה הפואנטה להמשיך לעוד עונה).
לצפיה ב-' בעית חוסר הפתרון היתה מובנית בדמויות'
בעית חוסר הפתרון היתה מובנית בדמויות
24/08/2016 | 09:10
32
בסידרה. אתה לא יכול לקחת דמויות ראשיות נער אוטיסט נער אתיופי והלום קרב. מראש לא פוליטיקלי קורקט שמישהו מהם יהיה הרוצח.  גם להטיל את  זה על הדמות של הקשיש לא סביר. אז נשארנו ללא מועמדים.  בכל זאת דביר בנדק או השוטר יהיה מופרך מדי.

אבל למרות האכזבה בסוף היה נסיון בהחלט מעניין.
לצפיה ב-'ליל האירוע'
ליל האירוע
23/08/2016 | 08:33
58
צפיתי בעונה הראשונה של "צדק פלילי" ומאד אהבתי. 5 פרקים מהודקים ששבכל אחד מהם העניינים מתקדמים, אבל בליל האירוע נראה שמושכים את העלילה ונותנים נפח לסיפורים לא כל כך מעניינים. כמו הסיפור עם הרגליים של ג'ון סטון. בבריטי לא התייחסו לזה כלל. כלומר הזכירו את הרגליים פעם אחת אולי וזהו. אולי בהמשך יהיה הסבר מספק למה מתעכבים על האקזמה של ג'ון.

בסך הכול אדפטציה טובה מאד ומעניינת אבל אהבתי יותר את הבריטי. נראה, יש עוד 3 פרקים (פרק 6 האחרון שראיתי ועכשיו עלה פרק 7 ל-vod אז צריך לראות). עד לסיום הסדרה אז נראה מה יהיה.
לצפיה ב-'משפחת החיות.'
משפחת החיות.
24/08/2016 | 23:15
42
"משפחת פוסטר" - את הפרק הראשון והשני ראיתי השבוע ובסה"כ היה בסדר גמור. הבעיה מתחילה כשאני חושב על הרשת המשדרת את הסדרה ועל כל מה שהיה בצמד הפרקים הראשונים. למה בעיה? כי אני כבר מתחיל לתהות תוך כמה זמן יהפכו גם את הסדרה הזאת לסבונייה ויתחילו לכפות כל מיני דרמות מיותרות על העלילה. בכל זאת לתאומים יש אמא ביולוגית שהיא נרקומנית("לשעבר"). האבא הביולוגי של ברנדון הוא השותף של האמא הביולוגית שלו וכמובן יש את כל הסיפור של משפחת האומנה בראשה עומדות זוג לסביות. בקיצור - כל הרכיבים לסבונייה שיש לה סיכוי גדול להימאס עלי במהרה. הדבר היחיד שאני מקווה לו הוא שאולי דווקא הסדרה הזאת תפתיע לטובה. בכל מקרה אני אמשיך לצפות בסדרה בינתיים ואקווה לטוב. בכל זאת בסה"כ צמד הפרקים היו מעניינים ובינתיים מצליחים לשמור את העניין שלי בסדרה.   ציון:8.

"גן חיות" - הפרק השני של העונה היה קצת יותר מוצלח. המשיך להיות הזוי, אבל בסדר. אני רגיל לזה. בסה"כ אפשר להגיד שהעלילה בפרק זרמה קצת יותר טוב. אולי אפשר להגיד שגם הכתיבה הייתה קצת יותר מוצלחת. במבט לאחור נראה שעלילת הפיל הייתה מיותרת לחלוטין ורק נועדה לבזבז זמן. העלילה של ג'יימי לא הייתה ברורה לי... לאן היא הולכת? למה דווקא לשם? ואיך בדיוק היא הגיעה מהמקום שהיא התחילה בו(שמזג האוויר בו נראה די נעים)  למקום המושלג והקר כל כך שהיא הייתה בו בסוף הפרק. מה פספסתי?  ציון: 5.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 24-27/8/16 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 24-27/8/16 בערוצי הסדרות.
24/08/2016 | 00:25
1
21
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 6.
22:00 – חסרי מוח – פרק 6.

YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 10.

YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 7.
22:30 -  הליצן העצוב - פרק 1.
23:00 –דייס – פרק 2.

AMC
21:00 – האפ ולנארד – פרק 3.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 14.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 5.

YES ACTION
22:45 –  הרודן – עונה 3 פרק 3.

YES OH
22:00 – מגורש  – פרק 6.
22:50 – המרגלים של וושינגטון – עונה 3 פרק 9.

יום שבת –

YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 6.
22:30  – סגני המנהל – פרק 6.

YES COMEDY
18:15 - גבר מי שנשאר אחרון – עונה 5 פרק 13.
18:40 – הבחורה החדשה – עונה 5 פרק 11.
19:05 – במשפחות הכי טובות – פרק 13.
19:30 – שחור כזה – עונה 2 פרק 13.
19:55 -  המדריך לגבר – פרק 12.
לצפיה ב-'המוח של לנארד. '
המוח של לנארד.
28/08/2016 | 00:00
26
"האפ ולנארד" - את 3 הפרקים הראשונים ראיתי השבוע ובסה"כ התרשמתי לטובה, למרות שהפרק השלישי היה חלש, יחסית. אם אני אנסה למצוא סדרה שהנ"ל מזכירה לי בעיקר אני חייב להגיד ש"פארגו" היא זאת שעולה לי לראש. גם מהפרקים עד כה אני כבר צופה "שפיכות דמים" שהולכת להגיע עד סוף העונה. בתקציר של "האפ ולנארד" קראו לה קומדיה שחורה. עדיין לא ברור לי למה, אבל היא בהחלט הצליחה לספק כמה קטעים משעשעים ו"פאנץ' ליינס" לא רעים. גם 2 הדמויות המרכזיות של הסדרה די מוצלחות, בינתיים. מקווה שזה יימשך. אה ומה הקטע שכריסטינה הנדריקס מוגדרת בסדרה כ"הופעת אורח מיוחדת", כרגע? אחרי 2 הפרקים הראשונים נתתי לסדרה 8, אבל הפרק ה- 3, לטעמי היה הרבה יותר חלש. הכתיבה בו, לדעתי, הייתה פחות טובה וגם הזרימה של העלילה, אבל נראה שבהחלט העלילה מתקדמת במהירות יחסית וזה תמיד טוב. ציון: 6.

"חסרי מוח" - אני חייב להודות שהפרק השבוע היה כנראה המוצלח ביותר עד כה. עדיין הוא לא היה מדהים, אבל בשבועות האחרונים נראה שהסדרה משתפרת משבוע לשבוע אז אולי יש למה לצפות. גם הפרק הזה היה משעשע לפרקים. ולורל... לורל הצליחה להינצל מה"נמלים". מבצע ההצלה שלה היה קצת מגוחך, אבל בהחלט תרם להומור של הפרק. הדמויות בסדרה, כרגיל, לא מתפתחות, אבל בפרק הזה  דווקא הייתה התפתחות רצינית בעלילת "הנמלים" בסדרה. גם אני חייב להגיד שהעלילה הפוליטית הייתה לא רעה והזכירה לי קצת את הימים הטובים של "האישה הטובה". ציון: 7.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 28-30/8/16 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 28-30/8/16 בערוצי הסדרות.
27/08/2016 | 17:34
1
21
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – סודות משפחתיים - פרק 7.
22:00 – שורשים(2016) – פרק 1.
YES ACTION
22:45 – ללא גבולות – פרק 21.

YES OH
22:00 - קשר דם – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

יום שני –

YES DRAMA
22:00 - מאהבות – עונה 4 פרק 6.

YES ACTION
22:45 – מבוקש – עונה 5 פרק 13(פרק אחרון לסדרה).

YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 4 פרק 9.
23:00 – ליל האירוע – פרק 4.

AMC
21:00 – אימת המתים המהלכים – עונה 2 פרק 9.
21:45 – מדברים על המתים: גרסת הפחד– פרק 9.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – פרק 3.
22:00 – רופא להשכיר – עונה 8 פרק 2.

YES ACTION
22:45 – גן חיות(Zoo) – עונה 2 פרק 3.

YES OH
22:00 –לכודים – פרק 2.
23:00 –הסוד – פרק 4.
לצפיה ב-'פוסטר חיות. '
פוסטר חיות.
02/09/2016 | 21:40
26
"משפחת פוסטר" - הפרק השלישי, לטעמי, איכזב. למה? כי כל הסיומים בפרק של קווי העלילה בו היו צפויים מדי. כולם. היה ברור שברנדון בסוף יחזור בו ויישאר עם אמא שלו. היה ברור בדיוק איך עלילת התאומים של הפרק תסתיים. כנ"ל לגבי זאת של ג'וד והיה ממש ברור בדיוק מי קרא ביומן של קאלי. ובגלל שהפרק היה כל כך צפוי הוא לא הצליח להתרומם או להיות מעניין מספיק. נו, לפחות כרגע מעניין אותי לדעת מי זה ליאם, אז לפחות משהו אחד מעניין היה בפרק. ציון:5.

"גן חיות" - טוב הפרק השלישי עשה את זה - הוא הוציא לי לגמרי את הרצון או החשק להמשיך לצפות בסדרה. והכל בגלל הנמלים(ולא, אני לא מתבלבל פה עם "חסרי מוח. ). ההכנסה של הנמלים, ובעיקר העובדה שהם החליטו לתת להם את היכולת לייצר חשמל ולהכניס את כל העניין בשוויץ... טוב זה כבר היה יותר מדי. העלילה של ג'יימי הייתה יותר מוצלחת, אבל הקטע עם הנהר... אוי, נו באמת. . אני חושב שהספיק לי. ציון: 4.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 31/8-3/9/16 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 31/8-3/9/16 בערוצי הסדרות.
30/08/2016 | 22:34
1
20
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 7.
22:00 – חסרי מוח – פרק 7.

YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 11.

YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 8.
22:30 -  הליצן העצוב - פרק 2.
23:00 –דייס – פרק 3.

AMC
21:00 – האפ ולנארד – פרק 4.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 15.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 6.

YES ACTION
22:45 –  הרודן – עונה 3 פרק 4.

YES OH
22:00 – מגורש  – פרק 7.
22:50 – המרגלים של וושינגטון – עונה 3 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

יום שבת –

YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 7.
22:30  – סגני המנהל – פרק 7.

YES COMEDY
18:15 - גבר מי שנשאר אחרון – עונה 5 פרק 14.
18:40 – הבחורה החדשה – עונה 5 פרק 12.
19:05 – במשפחות הכי טובות – פרק 14.
19:30 – שחור כזה – עונה 2 פרק 14.
19:55 -  המדריך לגבר – פרק 13(פרק אחרון לסדרה).
לצפיה ב-'חסרי האפ. '
חסרי האפ.
03/09/2016 | 14:12
16
"האפ ולנארד" - אחרי הפרק הזה אני בעיקר מנסה להבין את דרך המחשבה של כותבי הסדרה. עד הפרק הזה הייתי משוכנע שאיינג'ל והחבר שלה צדים את פאקו, אבל אחרי הפרק הזה נראה שהם עבדו ביחד מההתחלה. מה הקטע? אם זה היה אמור להיות טוויסט, אז הוא היה אחד ממש גרוע. זה גם גורם לי לתהות כמה זמן עבר מהצילום של הפיילוט לצילום של שאר העונה...
מה עוד? גם הפרק הזה אכזב. מרחץ הדמים שצפיתי מהפרק הראשון הגיע מוקדם יותר משציפיתי. למרות שדי ברור שזה לא השיא שלו. גם הדמויות, לטעמי, איבדו קצת את הברק שהיה בהן בצמד הפרקים הראשונים והכתיבה קצת אכזבה. הומור היה, אבל לא ממש עבד לצערי. בקיצור - באמת קיוויתי שהסדרה תהיה מוצלחת יותר. זה רק מראה כמה אסור לסמוך על פיילוט של סדרה. ציון: 6.

"חסרי מוח" - כנראה השיפור שהורגש בשבועות האחרונים הגיע לשיא שלו בשבוע שעבר כי הפרק השבוע לא היה מוצלח במיוחד. העלילה הרגישה לי לעיתים כמו "פילר". בעיקר בגלל כל עלילת החקירה של לורל. הם פשוט בנו ובנו את כל נושא העינוי ובסוף לא יצא מזה כלום, חוץ מהתרגיל של גוסטב ורושל לחברי הועדה שהצילה את לורל, שלטעמי בעיקר נועדה בשביל להצחיק. גם כל עלילת הוועדה לא הצליחה להתקרב לעניין שהעלילה הפוליטית משבוע שעבר הצליחה לעורר. חוץ מזה מה הקטע על מיחזור של שחקנים מ"האישה הטובה" בסדרה. האם לקינגים יש קטע מוזר כמו לראיין מרפי עם מיחזור שחקנים. בקיצור - הפרק לא הרשים. ציון: 5.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 14-17/9/16 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 14-17/9/16 בערוצי הסדרות.
13/09/2016 | 22:32
7
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 9.
22:00 – חסרי מוח – פרק 9.

YES ACTION
22:45 – היפה והחיה – עונה 4 פרק 13(פרק אחרון לסדרה).

YES OH
22:00 – כשגבר פוגש אישה – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
22:30 -  הליצן העצוב - פרק 4.
23:00 –דייס – פרק 5.

AMC
21:00 – האפ ולנארד – פרק 6.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – האקסית המטורפת – פרק 17.
22:00 – חתונה ממבט ראשון – פרק 8.

YES ACTION
22:45 –  הרודן – עונה 3 פרק 6.

YES OH
22:00 – מגורש  – פרק 9.
22:50 –ולא נותר אף אחד – פרק 2.

יום שבת –

YES OH
22:00 – בולרז – עונה 2 פרק 7.
22:30  – סגני המנהל – פרק 7.
23:00 – הסקס של מאסטרז – עונה 4 פרק 1.

YES COMEDY
18:15 - גבר מי שנשאר אחרון – עונה 5 פרק 16.
18:40 – הבחורה החדשה – עונה 5 פרק 14.
19:05 – במשפחות הכי טובות – פרק 16.
19:30 – שחור כזה – עונה 2 פרק 16.
לצפיה ב-' אוגוסט 2016 בערוצי הסדרות וה-VOD של Yes '
אוגוסט 2016 בערוצי הסדרות וה-VOD של Yes
25/07/2016 | 08:41
38
274
 ליל האירוע - הבחירה הרשמית של פסטיבל ירושלים. המיני סדרה המדוברת ועטורת השבחים מבית HBO, בכיכובו של ג'ון טורטורו, בוחנת את מערכת הצדק האמריקאית, תוך שהיא מספרת את סיפורו של עצור באשמת רצח ועורך הדין המגן עליו.
 שורשים - הסאגה האפית רחבת היריעה, על חוויית העבדות של האפריקאים באמריקה של סוף המאה ה-18, מובאת מנקודת מבטם ומתוך נסיונם המר של בני משפחה אחת. זוהי מיני סדרה המבוססת על הסדרה האייקונית משנות ה-70.

אימת המתים המהלכים 2 חלק שני בחלקה השני של העונה השנייה, שתשודר בערוץ AMC ישראל במקביל לשידור בארה"ב, אליסייה מתמודדת עם סירובה של מדיסון לשחרר את ניק, טראוויס מנסה להגן על ניק מחשיכת האפוקליפסה המאיימת לכלות אותו וסטראנד נותר אבוד באבלו הקודר.

לכודים -  סדרת דרמה, מתח ומסתורין איסלנדית מהבמאי בלטאזאר קורמקור ("אוורסט"), בעלת מראה קולנועי ואיכויות הפקה מרשימות, שזכתה גם היא לביקורות משבחות ונבחרה להקרנה בפסטיבל ירושלים.

ולא נותר אף אחד - מינ סדרת מתח ומסתורין בשלושה חלקים, עיבוד לספרה של אגאתה כריסטי, המקבץ עשרה אנשים זרים על אי לחופי בריטניה, כשבכל פעם נרצח אחד מהם ועל הנותרים לגלות מי הרוצח, לפני שלא יוותר אף אחד.

משפחת פוסטר - סדרת הדרמה המשפחתית הממכרת, מבית ההפקה של ג'ניפר לופז, על משפחה מיוחדת שבה שתי אימהות מגדלות ילדים ביולוגיים לצד ילדים מאומצים וילדי אומנה.

דייס - סדרה קומית חדשה מבית Showtime, בכיכובו של קומיקאי העבר אנדרו דייס קליי, שמספר סיפור חצי אוטוביוגרפי על חייו.

הליצן העצוב - סדרה קומית חדשה, שיצרו יחד לואי סי.קיי, זאק גלאפיאניקיס וג'ונתן קריסל עבור רשת FX ואשר חודשה כבר לעונה שנייה ואף זכתה למועמדות לפרס האמי (בקטגוריית שחקן משנה בסדרה קומית עבור לואי אנדרסון) .

הסוד - מיני סדרה מצמררת שעוררה סערה בבריטניה, המבוססת על מקרה הרצח האמיתי של רופא השיניים קולין האוול ואהובתו הייזל ביוקנן, שרצחו את בני הזוג שלהם, כדי שיוכלו להיות ביחד.

הרודן 3 - עונה חדשה לסדרת הדרמה המזרח תיכונית, בכיכובה של מורן אטיאס.

רופא להשכיר 8 - עונת הסיום לסדרה האהובה על הרופא הפרטי של היפים והעשירים.

האפ ולאונרד - סדרת דרמה קומית שחורה ומדוברת המבוססת על סדרת רומנים מאת ג'ו ר. לנסדייל, בהפקתם של היוצרים ניק דמיסי וג'ון מיקל

Ash vs. Evil Dead - סדרת אימה קומית מבית רשת Starz, המבוססת על סדרת הסרטים "מוות רצחני" בכיכובו של ברוס קמפבל, שגם מפיק את הסדרה יחד עם יוצריה האחים סאם ואוון ראימי.

וגם:
קטגוריית סדרות מועמדות לאמי ב-Yes VOD וקטגוריית "גילטי פלז'ר" מלאת כל טוב.
לצפיה ב-'ליל האירוע - The Night Of'
ליל האירוע - The Night Of
25/07/2016 | 08:57
471
ליל האירוע - The Night Of
ימי שני החל מ-8 באוגוסט 2016 בשעה 23:00 ב-Yes Oh HD וב-Yes VOD

מיני סדרה חדשה מבית HBO, המבוססת על  xsr, הדרמה הבריטית "צדק פלילי"' שנוצרה על ידי פיטר מופט. את הגרסה האמריקאית כתב ריצ'ארד פרייס ומביים סטיבן זייליאן ("נערה עם קעקוע דרקון"), שגם הפיק אותה.

נאז (ריז אחמד) הוא סטודנט ממוצא פקיסטני שיוצא ערב אחד למסיבה, שם הוא פוגש בחורה מהאפר-ווסט סייד של ניו יורק. הם מבלים יחד וכאשר הוא מתעורר לצידה, כמה שעות מאוחר יותר, הוא מוצא אותה מתבוססת בדמה, כשהכל מצביע על כך שהוא רצח אותה. הוא נכשל בנסיונו לברוח מזירת הפשע ולאחר מעצרו פוגש בג'ק סטון (ג'ון טורטורו), עורך דין המייצג אותו.

הסדרה עוקבת אחר חקירת המשטרה וההליך המשפטי ובוחנת את התהליך הפלילי ואת כור המצרף של בית המעצר "רייקרז", בו מחכים העצורים למשפטם.

הסדרה קיבלה ביקורות מצויינות:
"וראייטי": לא ניתן להפסיק את הצפייה ב"ליל האירוע" וזו צפייה מתגמלת באופן יוצא מן הכלל. מסתורין גאוני וממכר, שמעורר בצופה צורך לחזור ולצפות באותה סצינה שוב ושוב ולחפש רמזים. בדרכה השקטה "ליל האירוע" מצליחה לחדור מתחת לעור, לוכדת את הצופה ברשת של בלבול, בחצאי אמיתות ובערפל המתעתע של הזיכרון.

"USA Today": דרמת מסתורין ורצח חזקה ואותנטית.

"The Atlantic": "ליל האירוע" משלבת בתוכה את הקולנועיות, המשחק והבימוי הכי מסוגננים שהכסף והניסיון של HBO יכולים לאפשר ומרגישה כנקודת הסיום, השיא והפסגה  של כל מסורת סדרות הרצח-שוטרים-עורכי דין.

"ואניטי פייר": "ליל האירוע" היא סדרת טלויזיה טובה, חדה, פיקחית ומרתקת מאוד. הפסגה הטלויזיונית של הקיץ וככל הנראה של השנה.

שתי עונותיה של הסדרה הבריטית "צדק פלילי" מבית ה-BBC, יעלו לקטגוריית Yes London ב-Yes VOD החל מ-28 ביולי 2016.
לצפיה ב-'שורשים 2016 Roots'
שורשים 2016 Roots
25/07/2016 | 09:45
1
1027
שורשים 2016 Roots
ימי ראשון החל מ-28 באוגוסט 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Drama וכל הסדרה בבכורה בקטגוריית  Yes Binge ב-Yes VOD החל מיום חמישי, 4 באוגוסט 2016.

מיני סדרה חדשה בשמונה פרקים, עיבוד לרומן מאת אלכס האליי. 

הסדרה היא חידוש לסדרה האייקונית בעלת אותו שם משנת 1977 והיא עמוסת כוכבים, ביניהם: מלאכי קירבי הבריטי הצעיר בתפקיד קונטה קינטה; זוכה האוסקר, האמי וגלובוס הזהב, פורסט וויטיקר ("המגן") בתפקיד "פידלר"; זוכת הטוני, אניקה נוני רוז ("האישה הטובה", "מרפאה פרטית") בתפקיד קייזי; זוכת האוסקר וגלובוס הזהב, אנה פקווין ("דם אמיתי"); ג'יימס פיוריפוי ("the Following"); זוכה גלובוס הזהב, ג'ונתן ריס מאיירס ("משפחת טיודור", "דרקולה"); זוכה האמי, לורנס פישבורן ("חניבעל") בתפקיד האליי; מת'יו גוד ("האישה הטובה", "אחוזת דאונטון"); מאקי פייפר ("צווארון לבן"); צ'אד קולמן ("המתים המהלכים"); דרק לוק ("חוצה את הקווים"); ליין גאריסון ("בוני וקלייד") ואחרים.

זוהי סאגה אפית רחבת יריעה, על חוויית העבדות של האפריקאים באמריקה של סוף המאה ה-18, המובאת מנקודת מבטם ומתוך נסיונם המר של בני משפחה אחת, משפחתו של לוחם ה"מנדינקה" קונטה קינטה ממערב אפריקה, לאחר שנחטפו על ידי משפחה יריבה, נמכרו לעבדות והועברו לאמריקה, אל חזקתו של בעל מטעים אכזר.

הסדרה מחולקת לארבעה חלקים, שכל אחד מהם מביא את סיפורו של בן משפחה אחר, מחטיפתו של קונטה, דרך נישואיו לבלה וסיפוריהם של קיזי ביתם, ג'ורג' נכדם וטום הנין שלהם, במהלך כמה עשרות שנים בהן חוו את אכזריות השעבוד, המאבק לעצמאות ומלחמת האזרחים האמריקאית.
לצפיה ב-'אכזבה אכזבה אכזבה. מתחת לכל ביקורת'
אכזבה אכזבה אכזבה. מתחת לכל ביקורת
29/08/2016 | 16:16
116
ואם זה זכה באיזשהוא פרס, אז  זה מביש. את האמריקאים.
לא הגיוני בעליל.
אפילו האיפור, הלבוש והסטיילינג של הדמויות מגוחך. נשים בג'ונגל מאופרות באיפור עכשווי...
המשחק של השחקנים הראשיים ברמה של הצגת בית ספר מוגזמת.
ואלה זכו בפרסים??? הצילו.
התביישתי להסתכל, אבל הכרחתי עצמי, שמא ישתפר...
וכמובן זה לא קרה.
כל זאת על סמך הפרק הראשון, ואני משערת שזה לא עומד להשתפר.
לצפיה ב-'אימת המתים המהלכים 2 חלק שני - Fear the Walking Dead 2B'
אימת המתים המהלכים 2 חלק שני - Fear the Walking Dead 2B
25/07/2016 | 10:01
140
אימת המתים המהלכים 2 חלק שני - Fear the Walking Dead 2B
ימי שני החל מ-22 באוגוסט 2016 בשעה 04:10, במקביל לשידור בארה"ב ובשידור נוסף באותו היום בשעה 21:00 בערוץ AMC ישראל (אפיק 19) וב-Yes VOD.

בחלקה השני של העונה השנייה, אנחנו פוגשים את הדמויות האהובות כשהן מחפשות את דרכן לשרוד: אליסיה מתמודדת עם סירובה של מדיסון לשחרר את ניק, טראוויס מנסה להגן על ניק מחשיכת האפוקליפסה המאיימת לכלות אותו, סטראנד נותר אבוד באבלו הקודר והכוח מעברו האפל של דניאל גורם לאופליה להתפקח מאשליותיה בנוגע להישרדותם וליכולתם לבנות חיים חדשים.

מרבית העונה צולמה בים, בהנהגת יוצר "המתים המהלכים" וסדרת ספרי הקומיקס עליו היא מבוססת, רוברט קירקמן, כשלצידו מנהל את ההפקה דייב אריקסון ("שמש שקרנית", "ילדי האנרכיה").

בתפקידים הראשיים מככבים קים דיקנס ("דדווד", "טרמיי"), קליף קרטיס ("בגוף ההוכחה"), הזמר הלטיני רובן בליידס ("היועץ", "היו זמנים במקסיקו"), מרסדס מייסון ("צ'אק"), פרנק דיליין ("הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם"), אליסיה דנבאם-קארי ("The 100") וקולמן דומינגו ("סלמה", "המשרת") בתפקיד סטראנד. 

לקראת שידור החלק השני של העונה השנייה, ישודר בערוץ AMC ישראל, ביום שני, 15 באוגוסט 2016, החל מהשעה 18:00, מרתון של כל ששת פרקי העונה הראשונה.  
למחרת, ביום שלישי, 16 באוגוסט 2016, החל מהשעה 18:00, ישודר מרתון של שבעת הפרקים הראשונים של העונה השנייה.
לצפיה ב-'מדברים על המתים: גרסת הפחד - Talking Dead: Fear Edition'
מדברים על המתים: גרסת הפחד - Talking Dead: Fear Edition
25/07/2016 | 10:13
131
מדברים על המתים: גרסת הפחד - Talking Dead: Fear Edition
ימי שני החל מ-22 באוגוסט 2016 בשעה 21:50, בערוץ AMC ישראל (אפיק 19) וב-Yes VOD.

תוכנית האירוח המצליחה בהנחיית הקומיקאי כריס הארדוויק, שיארח את שחקני הסדרה, מפיקים, במאים, מעריצים וידוענים שונים.

בכל שבוע, האורחים באולפן ישוחחו על מה שהיה בפרק שזה עתה הוקרן, ינתחו את עלילת הפרק תוך שיתוף הקהל באמצעות הרשתות החברתיות, יציגו קטעים בלעדיים של מאחורי הקלעים ויביאו הצצה ראשונה לפרק של השבוע הבא.
לצפיה ב-'לכודים - Trapped'
לכודים - Trapped
25/07/2016 | 10:30
417
לכודים - Trapped
ימי שלישי, החל מ-23 באוגוסט 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Oh ובקטגוריית Yes Binge ב-Yes VOD

סדרת דרמת מסתורין איסלנדית משובחת, מהבמאי בלטאזאר קורמקור ("אוורסט"), בעלת מראה קולנועי ואיכויות הפקה מרשימות.

זהו סיפור מורכב על רצח, סחר בבני אדם, שחיתות פוליטית ואלימות, המתרחשות בעיירה איסלנדית מבודדת. הנוף הלבן-אפור עוצר הנשימה הוא אחד השחקנים החשובים בסדרה והמרחב הקפוא מקבל מקום של כבוד ומוסיף לה נופך של אימה, מעבר לחקירת הרצח המסתורי.

סופת שלגים משתוללת בעיירת נמל נידחת. סירת דייגים מוצאת במים גופה חסרת ראש וגפיים, שככל הנראה נזרקה למים מהמעבורת הענקית שהגיעה לנמל מדנמרק. אנדרי, קצין המשטרה של העיירה המתמודד עם פרידה מאישתו המתגוררת ברייקיאוויק, בירת איסלנד הרחוקה ועם גידול שתי בנותיו, נאלץ לגייס את השוטרים המקומיים ואת תושבי העיירה כדי למצוא את הרוצח, שייתכן שנמצא בין נוסעי המעבורת מדנמרק, אשר מנותקים מהעולם החיצון בשל הסופה, תוך התמודדות עם איתני הטבע.

הביקורת שיבחו את הסדרה:
"הטלגרף" כתב: דרמה נפלאה, כובשת וגדושת מתח.
"הוליווד ריפורטר": תודה לך איסלנד.
"הגרדיאן": מתוחכמת, קלסטרופובית, עוצמתית, מבריקה ועוצרת נשימה.
לצפיה ב-'ולא נותר אף אחד - And Then There Were None'
ולא נותר אף אחד - And Then There Were None
25/07/2016 | 10:41
3667
ולא נותר אף אחד - And Then There Were None
החל מיום חמישי, 18 באוגוסט 2016, העונה במלואה בקטגוריות Yes London ו-Yes Binge ב-Yes VOD.

מיני סדרה מושקעת ועתירת כוכבים, מותחן מסתורין בשלושה חלקים, המבוסס על ספרה של אגתה כריסטי, בעל אותו השם.

ביום חם באוגוסט, בסוף שנות ה-30 של המאה הקודמת, מוזמנים שמונה אנשים, כולם זרים אחד לשני, לאי קטן ומבודד לחופי דבון, אנגליה, על ידי "מר וגברת אוון". האורחים מתמקמים באחוזה בעזרתם של שני משרתים שנשכרו לאחרונה, תומס ואת'ל רוג'רס, אך המארחים נעדרים מן המקום.

כשהאורחים יושבים לסעוד, הם מבחינים במרכז השולחן בעשר דמויות של חיילים, מסודרות במעגל, ממש כמו בשיר הילדים על עשרה חיילים המתים בצורות שונות ומחרידות עד ש"לא נותר אף אחד".

זמן קצר לאחר מכן, אחד האורחים מת מהרעלה ומאוחר יותר נרצחים עוד ועוד מבאי הבית, בדיוק כמו בשיר, כאשר בכל פעם, הרוצח מסיר חייל אחד משולחן האוכל.

האורחים הנותרים מחליטים לעבוד יחד, לפתור את התעלומה ולמצוא את הרוצח לפני שלא ישאר אף אחד..

בין כוכבי הסדרה: צ'ארלס דאנס ("משחקי הכס"), סאם ניל, אנה מקסוול מרטין, טובי סטיבנס, איידן טרנר ומירנדה רי'צארדסון.

העיבוד הטלוויזיוני, שנכתב ע"י שרה פלפס ("כיסא ריק", "תקוות גדולות"), משנה דברים מסויימים מהרומן שעליו הוא מבוסס. הכותבת מעידה כי היא "נדהמה מרמת האופל שבו", במיוחד בהשוואה לספרי מרפל או פוארו של אגאתה כריסטי.

הסדרה זכתה לביקורות משבחות מקיר לקיר ולאחוזי צפיה עצומים בבריטניה, שם שודרה לכבוד יום הולדתה ה-125 של הסופרת.
לצפיה ב-'הרודן 3 Tyrant'
הרודן 3 Tyrant
25/07/2016 | 10:44
169
הרודן 3 Tyrant
ימי חמישי, החל מ-11 באוגוסט 2016 בשעה 22:45 ב-Yea Action וב-Yes VOD.

סדרת הדרמה המזרח תיכונית, בכיכובה של מורן אטיאס, חוזרת בעונה חדשה.

בסיום העונה הקודמת, בסאם נקרא להחליף את ג'מאל, שפשעיו נחשפו. אך כשג'מאל סירב לפנות את מקומו, נוסיראת אשת בנו, ירתה בו וגורלו נותר לא ידוע.

כעת על בסאם להחליט האם יקדם דמוקרטיה בארצו, כפי שעמו חפץ או ישמור בכוח על מורשת משפחתו ועל שלטונה רב השנים.

כשחייו של ג'מאל בסכנה ואבודין על סף מהומות, בסאם מתמנה לנשיא זמני ומכין את הבמה לבחירות דמוקרטיות. לדליה יש תפקיד מרכזי בהנהגת עמה, דבר שמקרב אותה אל בסאם גם מבחינה אישית. מנהיגי הצבא נסחפים בגלי הנקמה וחורגים מתפקידם לשמור על השקט וגנרל אמריקאי שיש לו עבר משותף עם לילה (כריס נות', "האישה הטובה"), מגיע לאבודין.
לצפיה ב-'משפחת פוסטר - The Fosters'
משפחת פוסטר - The Fosters
25/07/2016 | 10:55
1
2625
משפחת פוסטר - The Fosters
ימי שלישי, החל מ-16 באוגוסט 2016 בשעה 21:15 ב-Yes Drama וב-Yes VOD.

סדרת דרמה משפחתית המספרת את סיפורה של משפחת פוסטר, שבראשה זוג לסביות המגדלות משפחה רב גזעית, הכוללת ילדים ביולוגיים, ילדים מאומצים וילדי אומנה.

הסדרה נוצרה על ידי פיטר פייג' ("הכי גאים שיש") וברדלי ברדווג', המשמשים מפיקים יחד עם ג'ניפר לופז וחברת ההפקה שלה.

הסדרה עוקבת אחר השוטרת סטף פוסטר (טרי פולו, "פגוש את ההורים") ובת זוגה לנה אדמס (שרי סאום - "הקרב על הרייטינג", "בטיפול") ומשפחתן המיוחדת שחיה בסאן דייגו.

סטף ולנה הן אימהות לחמישה נערים ונערות: ברנדון, בנה הביולוגי של סטף, התאומים חזוס ומריאנה, שאומצו בתור ילדים קטנים ושני ילדי אומנה: קאלי וג'וד, שהוצאו לאחרונה מבית אומנה בו עברו התעללות. מייק, אביו של ברנדון, בעלה לשעבר של סטף והשותף שלה בעבודה, לוקח חלק פעיל בחיי בנו ובחיי המשפחה, למורת רוחה של לנה.

הסדרה, אחת הסדרות הנצפות והאהובות ביותר בערוץ Freeform (לשעבר ABC Family), זוכה לשבחים על ההצגה הכמעט אגבית של זוג לסביות רב גזעי, בסיטואציה של אימהות ועוד במרכז לוח השידורים של ערוץ מבית ABC-דיסני (שאף מפיקה את הסדרה).
לצפיה ב-'סדרה נהדרת'
סדרה נהדרת
24/08/2016 | 23:21
115
התחלתי לצפות בה אתמול, עשויה טוב. כיף
לצפיה ב-'Ash Vs. Evil Dead'
Ash Vs. Evil Dead
25/07/2016 | 11:03
185
Ash Vs. Evil Dead
החל מיום חמישי, 11 באוגוסט 2016, העונה במלואה בקטגוריית Yes Bing ב-Yes VOD.

סדרת אימה קומית המבוססת על סדרת הסרטים "מוות רצחני", בכיכובו של ברוס קמפבל, שגם מפיק את הסדרה, יחד עם יוצריה האחים סאם ואוון ראימי, עבור רשת Starz.

יחד עם קמפבל מככבים גם לוסי לולס ("זינה: הנסיכה הלוחמת", "ספרטקוס"), ג'יל מארי ג'ונס ("סליפי הולו"), ריי סנטיאגו ("דקסטר") ועוד.

30 שנה לאחר  סרטי "מוות רצחני", אשלי "אש" ויליאמס  עובד כזבן בחנות, חי בקרוון, שותה לשוכרה בלילות ומנהל מפגשים חד פעמיים עם נשים מזדמנות, להן הוא מספר בדיות על איך איבד את ידו.

כשהוא משחרר בטעות את השד הקנדרי מספר המוות, סדרה חדשה של אירועים גורמת לו לשוב אל אישיותו הלוחמת ולהתמודד עם המטרד הדימוני, במטרה להציל את האנושות.

במאבקו חוברים אליו פבלו סימון בוליוור, שהופך לשותפו הנאמן וקלי מאקסוול, אישה שמנסה לברוח מעברה, אבל נגררת בניגוד לרצונה למלחמה ברשע ומוצאת באש ופבלו משפחה חדשה. אבל המלחמה ברשע אינה הדבר היחיד שמטריד את החבורה: אמנדה פישר, שוטרת לשעבר שסרחה, בטוחה שאש אחראי לרצח השותף שלה ונחושה למצוא אותו ורובי קנובי (לולס), דמות מסתורית מעולם הרשע, מאשימה את אש במותם של אביה, הפרופסור ריימונד קנובי ואחותה אנני ומנסה לאתר אותו כבר שנים, במטרה להרוג אותו בכל מחיר.

הסדרה כבר חודשה לעונה שנייה.

שמה העברי של הסדרה טרם נקבע.
הוא יקבע על ידי גולשי עמודי הפייסבוק של Yes, המוזמנים לצפות אונליין בפרק הראשון ולהציע שם.
לצפיה ב-'הסוד - The Secret'
הסוד - The Secret
25/07/2016 | 11:12
213
הסוד - The Secret
ימי שלישי, החל מ-9 באוגוסט 2016 בשעה 23:00 ב-Yes Oh וכבר עכשיו העונה במלואה בקטגוריות Yes London ו-Yes Bing ב-Yes VOD.

מיני סדרת דרמה חדשה ומצמררת מבית ITV, בכיכובו של ג'יימס נסביט ("הנעדר") המבוססת על סיפור אמיתי.

רופא השיניים קולין האוול (נסביט), חבר בכיר בקהילה הבאפטיסטית המקומית, כמו גם בעל ואב אוהב, שחייו משתנים לחלוטין כאשר הוא פוגש את הייזל ביוקנן (ג'נביב אוריילי), עמיתה בכנסייה. השניים מתחילים לנהל רומן לוהט, אשר מוביל לתוצאות הרות אסון.

קולין, המשמש כמטביל של הקהילה, רוצה להישאר בכנסייה ולכן מסרב לשקול גירושין אבל הוא ולוז נחושים להיות ביחד. כשאבא של אשתו של קולין מת ואישתו השבורה שוקלת התאבדות, הוא מתחיל להאמין שהוא מצא פתרון, אשר מוביל את קולין והייזל לחבור לברית קטלנית.

הסדרה עוררה בבריטניה סערה, כשביתו של הרוצח, לורן ברדפורד יצאה נגדה בטענה שהיא פוגענית כלפי משפחות הקורבנות, שאינה מתארת נכונה את דמויותיהם וגורמת לצער נוסף על הכאב והטראומה, אותם המשפחות חוות גם כך.
ברדפורד עצמו טען שהוא "הרבה יותר חתיך" מנסביט במציאות…

קריאתה הגיעה עד לאוזניו של ראש ממשלת בריטניה בזמן שידור הסדרה, דיוויד קמרון, שביקש משר התרבות לחקור את המקרה של ברדפורד ולבדוק האם יש מקום בעתיד להגן טוב יותר על משפחות הקורבנות.
לצפיה ב-'Zoo 2'
Zoo 2
25/07/2016 | 11:31
129
Zoo עונה שנייה
ימי שלישי, החל מ-16 באוגוסט 2016 בשעה 22:45 ב-Yes Action HD וב-Yes VOD.

סדרת מתח ואימה חוצת הארצות מבית CBS, המבוססת על הרומן רב המכר מאת ג'יימס פטרסון, חוזרת בעונה חדשה.

לפני שנים רבות, בעלי החיים שלטו בכדור הארץ. מה יקרה אם יחליטו להשתלט עליו שוב?

גל תקיפות מסתורי של חיות טרף על בני אדם מתרחש במקביל ברחבי העולם. כאשר האיום מתגבר והמוטציה עוברת לשלב השני שלה. ג'קסון אוז (ג'יימס וולק, "המטורפים") הזואולוג האמריקאי, שזיהה ראשון את השינוי בהתנהגות בעלי החיים, יחד עם חבריו לצוות: מדריך הספארי אברהם קנייתה, קלואי, סוכנת המודיעין הצרפתי והווטרינר ד"ר מיטש מורגן, ממשיכים במאמציהם למצוא את ג'יימי ואת גור הנמרים, שייתכן שהוא המפתח לתרופת הנגד למוטציה שהחיות עוברות. כשמסתבר שהדם של הנמר אינו מגיב בצורה לה ציפו, עליהם לנסות למצוא מרפא אחר.
לצפיה ב-'דייס - Dice'
דייס - Dice
25/07/2016 | 11:37
140
דייס - Dice
ימי רביעי, החל מ-17 באוגוסט 2017 בשעה 23:00 ב-Yes Oh HD וב-Yes VOD.

סדרה קומית חדשה מבית Showtime, שנוצרה על ידי סקוט ארמסטרונג ("רוד טריפ"), בכיכובו של קומיקאי העבר אנדרו דייס קליי, שמספר סיפור חצי אוטוביוגרפי על חייו.

25 שנים אחרי שכבש בסערה את עולם הבידור, אנדרו דייס קליי נחוש לזכות שנית בכתר, אך קל יותר לדבר מאשר להצליח. הוא עדיין מתקבל בכל מקום בדמות הילד הרע שלו, כפי שהיה בעבר, מלא ביהירות ובהתרברבות. אבל חייו מחוץ למסך מספרים סיפור שונה לחלוטין: הוא מתמודד עם חברה בעלת דרישות, שני ילדים, חובות הימורים הולכים וגדלים ושאר מכשולים שהחיים מציבים בפניו ומונעים ממנו להיות הקומיקאי המצליח שהוא שואף להיות.

הסדרה מתווספת לז'אנר סדרות ה"כמעט-אמיתי" כמו "אפיזודס" ו"דול ואם".
דייס מפגין כשרון רב ויכולת מופלאה לצחוק על עצמו, ולייצר אמירה הרבה יותר מורכבת מכפי שדמותו המתעתעת נראית, שיכולה להפגין בתחילה.

שחקנים אורחים: לוריין בראקו, אדריאן ברודי, מייקל רפפורט, ויין ניוטון, כריס אנג'ל וריטה רודנר.
לצפיה ב-'הליצן העצוב - Baskets'
הליצן העצוב - Baskets
25/07/2016 | 11:41
302
הליצן העצוב - Baskets
ימי רביעי, החל מ-24 באוגוסט 2017 בשעה 22:30 ב-Yes Oh HD וב-Yes VOD.

סדרה קומית חדשה, שיצרו יחד לואי סי.קיי, זאק גלאפיאניקיס וג'ונתן קריסל, עבור רשת FX ואשר כבר חודשה לעונה שנייה.

גלאפיאניקיס מככב בתפקיד כפול כצ'יפ באסקטס, צעיר אמריקאי שחולם להפוך לליצן מקצועי. הוא נוסע ללמוד בבית הספר לליצנות בפריז, אך נכשל בלימודיו, כמו גם בחייו האישיים והמשפחתיים.

כשהוא חוזר לעיר הולדתו בייקרספילד, שבקליפורניה, הוא מתקבל לעבודה כליצן ברודיאו. חברתו היחידה היא מרתה, פקידת ביטוח שמסכימה לסבול את התנהגותו הגסה והבוטה כלפיה. במקביל גלאפיאניקיס מגלם גם את דייל, אחיו התאום והמעצבן של צ'יפ.

את תפקידה של כריסטין, אימם של צ'יפ ודייל, מגלם הקומיקאי הותיק זוכה האמי לואי אנדרסון ("Life with Louie"), שמועמד לאמי על תפקידו בסדרה.
לצפיה ב-'רופא להשכיר 8 Royal Pains'
רופא להשכיר 8 Royal Pains
25/07/2016 | 11:48
96
רופא להשכיר 8 Royal Pains
ימי שלישי, החל מ-23 באוגוסט 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Drama HD וב-Yes VOD.

עונת הסיום של הסדרה המצליחה של רשת USA Network, יוצאת לדרך.

האנק לוסון (מרק פויירסטין), הרופא החמוד והחכם, משכיר את שירותיו המקצועיים לעשירי ההמפטונס. כישרונו המיוחד והסטנדרטים הגבוהים שהוא מציב, קנו לו מוניטין מכובד באיזור, יחד עם אוון, אחיו הצעיר (פאולו קוסטנזו), שמתפקד כסמנכ"ל הכספים בחברה המשותפת שלהם "האנקמד". לעזרתו של האנק עומדת דיוויה (ראשמה שאטי), אשר מסייעת לו מבחינה רפואית והרופא הנויירוטי החביב, ג'רמיה.

הפרק האחרון והמרגש של הסדרה זכה לשבחים רבים, ועם סיומה גם נסגר פרק ה-Blue Skies, אותה תקופת סדרות שמשיות ומחויכות, שאפיינו את הרשת ("מונק", "בניחוש חוקר", "סוכן מחוק" וכו') ופינו את דרכן לסדרות אפלות יותר.
לצפיה ב-'האפ ולאונרד - Hap And Leonard'
האפ ולאונרד - Hap And Leonard
25/07/2016 | 12:13
681
האפ ולאונרד - Hap And Leonard
ימי רביעי, החל מ-10 באוגוסט 2016 בשעה 21:00 בערוץ AMC ישראל וב-Yes VOD.

סדרת דרמה קומית שחורה ומדוברת, המבוססת על סדרת רומנים מאת ג'ו ר. לנסדייל, בהפקתם של היוצרים ניק דמיסי וג'ון מיקל ("קר ביולי").

הסדרה שודרה ברשת הכבלים האמריקאית Sundance TV ולאור הצלחתה חודשה לעונה שנייה.

הסדרה מתרחשת בשנות ה-80, בדרום ארה"ב - בירתם של הבוקרים, המסבאות ומוסיקת הקאונטרי.

הסדרה עוקבת אחר שני חברים טובים ממעמד הפועלים הנמוך בטקסס: האחד, האפ קולינס (ג'יימס פיוריפוי, "רומא", "The Following"), הוא אסיר לשעבר מוכה אהבה והשני, לאונרד פיין (מייקל קנת' וויליאמס, "הסמויה"), הוא בחור שחור וגיי עם מזג חם ושנאה עמוקה להומופובים ולגזענים, ששירת במלחמת וייטנאם.

השניים עובדים בשדות הוורדים ומנסים להתחמק מצרות ומאלימות, עד שיום אחד חייהם משתנים כשטרודי, אישתו לשעבר הסקסית של האפ (כריסטינה הנדריקס, "מד מן"), פורצת שוב לחייו עם הצעה שקשה לסרב לה: חיפוש אוצר של מיליון דולר, החבוי בנחל שבעיירה הקטנה שלהם. תוכנית פשוטה שהיתה אמורה להפוך אותם לעשירים בן רגע, הופכת במהירות למהומה עקובה מדם.

"הוליווד ריפורטר": הידידות של השניים היא תמהיל פנטסטי של אי תקינות פוליטית, הומור חסר גבולות, יריבות אוהבת ומסירות עד אין קץ.
"טי.וי גייד" כינו את הסדרה כ"תבשיל חם וסקסי של הומור יבש מתובל במתח פסיכוטי".

לצידם של וויליאמס, פיורפוי והנדריקס מככבים בסדרה גם פוליאנה מקינטוש ("טינופת"), ג'ימי סימפסון ("פילדלפיה זורחת"), ניל סנדילנדס ("האמריקנים") וביל סייג' ("פרשס").
לצפיה ב-' עוד פרטים'
עוד פרטים
25/07/2016 | 12:30
5
92
לצפיה ב-'מספר הפרקים של הסדרות העולות החודש'
מספר הפרקים של הסדרות העולות החודש
25/07/2016 | 13:19
1
277
 ליל האירוע - 8 פרקים (פרק הפתיחה הוא באורך של שעה וחצי)
 שורשים - 8 פרקים (בארה"ב הסדרה שודרה ב-4 חלקים בני שעה וחצי כל אחד)
 אימת המתים המהלכים עונה שנייה חלק שני - חלק זה יכלול 8 פרקים (העונה כולה כוללת 15 פרקים). הסדרה חודשה לעונה שלישית בת 16 פרקים.
 לכודים - 10 פרקים.
 ולא נותר אף אחד - 3 פרקים.
 הרודן עונה שלישית - 10 פרקים.
 משפחת פוסטר - 21 פרקים. (בארה"ב משודרת בימים אלו העונה הרביעית של הסדרה. העונה שנייה כוללת 21 פרקים והעונה השלישית - 20 פרקים).
 Ash Vs. Evil Dead - עונת הבכורה כוללת 10 פרקים. הסדרה חודשה לעונה שנייה בת 10 פרקים. 
 הסוד - 4 פרקים.
 Zoo עונה שנייה - 13 פרקים.
 דייס - 6 פרקים.
 הליצן העצוב - 10 פרקים. הסדרה חודשה לעונה שנייה בת 10 פרקים
 רופא להשכיר עונה שמינית ואחרונה - 8 פרקים.
 האפ ולאונרד - 6 פרקים. הסדרה חודשה לעונה שנייה בת 6 פרקים.
לצפיה ב-' מעולה'
מעולה
25/07/2016 | 23:06
43
לא פעם כשאני קוראת תקציר של סדרה מפריע לי שאני לא יודעת כמה פרקים יש בסדרה/עונה..
לצפיה ב-'עונות וסדרות המסתיימות בחודש אוגוסט 2016'
עונות וסדרות המסתיימות בחודש אוגוסט 2016
25/07/2016 | 18:17
2
197
יום שני, 1 באוגוסט 2016 -
בשעה 23:00 ב-Yes Oh HD:
החמישייה - פרק סיום העונה

יום רביעי, 3 באוגוסט 2016 -
בשעה 22:00 ב-Yes Comedy:
בייבי דאדי 3 - פרק סיום העונה
הסדרה תמשיך ברצף לשידור העונה הרביעית.

בשעה 23:30 ב-Yes Oh HD:
הליגה 7 - פרק סיום הסדרה 

יום חמישי, 4 באוגוסט 2016 -
בשעה 22:45 ב-Yes Action HD:
חוצה את הקווים 3 (חלק שני) - פרק סיום העונה

יום שלישי, 9 באוגוסט 2016 -
בשעה 20:30 ב-Yes Drama:
לרקוד כמו ביונסה - פרק סיום העונה
הסדרה תמשיך ברצף לשידור העונה השנייה

בשעה 21:15 ב-Yes Drama:
UnReal 2 - פרק סיום העונה

בשעה 22:45 ב-Yes Action:
עיירה ללא מוצא 2 - פרק סיום העונה

יום רביעי, 10 באוגוסט 2016 -
בשעה 23:00 ב-Yes Oh:
פילדלפיה זורחת 11 - פרק סיום העונה
הסדרה חודשה ל-3 עונות נוספות.

יום שני, 15 באוגוסט 2016 -
בשעה 21:15 ב-Yes Drama:
עוזרות בית נחושות 4 - פרק סיום העונה

יום שלישי, 16 באוגוסט 2016 -
בשעה 22:00 ב-Yes Drama:
מאהבת בתשלום מראש - פרק סיום העונה

בשעה 22:00 ב-Yes Oh:
עיניים כחולות - פרק סיום העונה

בשעה 22:45 ב-Yes Drama:
הרווק 20 - פרק סיום העונה
הסדרה חודשה לעונה 21.

יום רביעי, 17 באוגוסט 2016 -
בשעה 22:30 ב-Yes Oh:
המופע של טרייסי אולמן - פרק סיום העונה
הסדרה חודשה לעונה שנייה.

יום רביעי, 17 באוגוסט 2016 -
בשעה 22:00 ב-Yes Comedy:
בייבי דאדי 4 - פרק סיום העונה
הסדרה תמשיך ברצף לשידור העונה החמישית.

יום ראשון, 21 באוגוסט 2016 -
בשעה 22:00 ב-Yes Drama:
מלאך של אמא - פרק סיום העונה

בשעה 22:00 ב-Yes Oh:
קשר דם 2 - פרק סיום העונה
הסדרה חודשה לעונה שלישית.

יום שני, 28 באוגוסט 2016 -
בשעה 22:45 ב-Yes Action:
מבוקש 5 - פרק סיום הסדרה

יום שלישי, 30 באוגוסט 2016 -
בשעה 22:00 ב-Yes Action:
NCIS 8 - פרק סיום העונה.
הסדרה תמשיך ברצף לשידור העונה התשיעית.

בשעה 23:00 ב-Yes Oh:
הסוד - פרק סיום הסדרה

יום רביעי, 31 באוגוסט 2016 -
בשעה 21:15 ב-Yes Action:
אתגר הנינג'ה 4 - פרק סיום העונה
לסדרה עונות חמישית, שישית ושביעית והיא חודשה לעונה שמינית.
לצפיה ב-'מודוס גם מסתיימת השבוע '
מודוס גם מסתיימת השבוע
29/07/2016 | 12:27
1
23
לצפיה ב-'נכון'
נכון
31/07/2016 | 13:58
24
משום מה היא לא הופיעה בהודעה של  וגם אני פיספסתי אותה.
לצפיה ב-' איזור הדיונים '
איזור הדיונים
25/07/2016 | 12:30
8
34
לצפיה ב-'עונת המללפונים בהחלט.'
עונת המללפונים בהחלט.
25/07/2016 | 22:28
111
בעונה השנייה של "גן חיות" אני מתכנן לצפות.
Ash Vs. Evil Dead מסקרנת אותי, אז אני אנסה אותה.
אולי אנסה גם את "לכודים".
לצפיה ב-'עוד חודש משעמם'
עוד חודש משעמם
25/07/2016 | 11:24
94
לצפיה ב-'מחכה לראות את The Night Of'
מחכה לראות את The Night Of
25/07/2016 | 12:18
118
נשמע מאד מבטיח. לפחות לפי הביקורות.

גם את Trapped אני אנסה. למרות שרציתי לראות את "עיניים כחולות" גם ועוד לא יצא לי.
לצפיה ב-'לא חודש משהו...'
לא חודש משהו...
26/07/2016 | 23:05
95
גם בארה"ב אין הרבה סדרות (עונת המלפפונים...)

בשנה האחרונה לא התחברתי להרבה סדרות - הסדרות הופכות להיות אפלות (ככה גם כתבת בתקציר של 'רופא להשכיר') ואני לא אוהבת את זה....

מה כן ?
נראה שאנסה את ליל האירוע, שורשים, ומשפחת פוסטר. אמשיך עם הרודן ורופא להשכיר...

לצפיה ב-'התכנון שלי'
התכנון שלי
27/07/2016 | 13:08
3
106
אצפה בליל האירוע (אך קודם אשלים את צדק פלילי), שורשים, אימת המתים המהלכים, האפ ולנארד, ולא נותר אף אחד (ממש ממש ממש אהבתי את הספר) ומשפחת פוסטר.

את רופא להשכיר כבר ראיתי, הסוד משעממת לאללה (ראיתי שני פרקים מתוך הארבעה ואין לי כוונה להמשיך), מהרודן ו-ZOO פרשתי בעונה הקודמת וכל השאר לא מדברות אליי.
לצפיה ב-'ברוכים השבים'
ברוכים השבים
27/07/2016 | 16:39
1
33
לצפיה ב-''
27/07/2016 | 19:25
10
לצפיה ב-'טוב אז "שורשים" לא בשבילי'
טוב אז "שורשים" לא בשבילי
13/08/2016 | 19:34
77
כמו "מישהו יודע את שמי", לא מצליח להתחבר לסדרות היסטוריות כאלה.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
26/07/2016 | 03:27
3
149
האם יש מידע לגבי העונה ה-4 של Masters Of Sex? האם היא תעלה הל-vod או לשידור סמוך לשידור בארה"ב? או אחרי כמה חודשים? או בכלל לא? אני יודע שהוט רכשה את הסדרה ומשדרת אותה סמוך לשידור בארה"ב, אבל אני זוכר שראיתי שהיה מאסטרס ב-vod של יס וגם עכשיו יש שידורים חוזרים ב-yes oh אז אני תוהה אם גם עונה 4 תעלה ביס.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/07/2016 | 08:24
2
97
"הסקס של מאסטרס" היא אחת הסדרות הבודדות (גם "בית הקלפים"), שמשודרת במקביל ב-Yes וגם ב-Hot.

העונה הרביעית של הסדרה תעלה בארה"ב ב-11 בספטמבר 2016 ותשודר בארץ בשני הפלטפורמות בסמוך לשידור בארה"ב. (עדיין אין מועד מדויק).
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/07/2016 | 11:12
1
22
לצפיה ב-'מצטרפת לגם צופה באי אהבתי לסדרות אפלות'
מצטרפת לגם צופה באי אהבתי לסדרות אפלות
27/07/2016 | 08:50
99
אגב, בעיקר כשהן גם דוברות שפות סקנדינביות.
אמשיך לראות zoo
את הסוד כבר ראיתי
ברור שאראה את אגאתה כריסטי ואפרד מרופא להשכיר.

אהבתי בבינג גם את החמישיה ומודוס.
לצפיה ב-'הגיע הזמן להוריד את הנעוץ ולהחליפו בשרשור של ספטמבר'
הגיע הזמן להוריד את הנעוץ ולהחליפו בשרשור של ספטמבר
01/09/2016 | 17:31
1
15
לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
01/09/2016 | 17:36
11
לצפיה ב-'ספטמבר 2016 בערוצי הסדרות וה-VOD של '
ספטמבר 2016 בערוצי הסדרות וה-VOD של
26/08/2016 | 17:06
33
73
שימו - בהודעות שיופיעו בהמשך עלולים להיכלל ים.

הקריאה על אחריותכם

לצפיה ב-'תאג"ד'
תאג"ד
26/08/2016 | 17:11
623
בכורה ב-VOD  מה- 15/9, ושני הפרקים הראשונים ישודרו ברצף ב- 19/9 ב-yes Action

ברוכים הבאים לתאג"ד 33. שני פריקסטים לשינה, מקלחת משותפת, מרפאה, מכונת שתיה, והרבה מאוד הורמונים. במקום הזה חיים שמונה חיילים וחיילות- חובשים שמטפלים בגדוד צנחנים בסוף העולם. זהו המקום הנחשק ביותר בגדוד, אך מעבר ליוקרה ולהטבות, יש לחובשים אחריות גדולה- שמירה על בריאותו של הגדוד, תחזוק רפואי שוטף וטיפול בפצועים תוך כדי חילופי אש.  על התאג"ד הזה מנצח דניאל  (תומר קפון, "פאודה") החוג"ד, חתול רחוב, פרא כריזמטי שנהנה מיחס מיוחד שנותן לו הרופא אלכס, עוף מוזר בנוף המחוספס של מפקדי הצבא הישראלים. אלכס ודניאל הם צוות מצוין עד הרגע בו אלכס מודח מהגדוד מסיבה לא ברורה ובמקומו מגיע רופא שונה לחלוטין (יחזקל לזרוב).

האהבה האמיתית של דניאל היא רותם, (דניאל גל) הפרמדיקית הכי שווה בצה"ל, בחורה מהפנטת ומלאת שמחת חיים וחברתו לשעבר של איתן (תום גרציאני), מפקד הפלס"ר, קצין מוערך שמיועד לגדולות. החולשה היחידה של איתן היא רותם, בה הוא עדיין מאוהב ועכשיו צריך להתמודד עם הגבר החדש בתמונה, דניאל, שהוא במקרה גם הנמסיס הבלתי מעורער שלו.

יחד איתם מצטרפים לחגיגת התאג"ד: ליה החובשת (שירה נאור), המסתבכת הסדרתית בגדוד שנמצאת על הכוונת של הרס"ר (קובי פרג'), פולצ'ק- חובש, החבר הכי טוב של דניאל, טטרו ודקל שני חובשים ליצנים, בן לולו המלך, נהג אמבולנס הכי משוגע בגדוד.

כל אחד מהחבורה מגיע מעולם משלו. אבל בצבא כמו שרק בצבא- אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. התאג"ד הוא משפחה. משפחה שעומדת לעמוד למבחן.

יוצר: ציון רובין – יוצר, במאי, תסריטאי ראשי (וחוג"ד לשעבר..).       

חברת הפקה: אולפני הרצליה.
לצפיה ב-'סוג א' / The A Word'
סוג א' / The A Word
26/08/2016 | 17:12
315
אחת הסדרות המדוברות ביותר של השנה בבריטניה  – הגרסה הבריטית ל"פלפלים צהובים" שיצרה קרן מרגלית – שזכתה לאהדת המבקרים ולאחוזי צפיה גבוהים במיוחד, כששודרה ברשת ה-BBC. על העיבוד הבריטי אחראי פיטר בוקר ("בלקפול") ומככבים בה כריסטופר אקלסטון הנפלא ("דוקטור הו", "הנותרים", "רצח בדם קר"), לי אינגלבי ("החמישיה של הארלן קובן"), מורוון קריסטי ("גרנצ'סטר") ועוד.

ג'ו הוג'ס בן ה-5 מראה סימנים ברורים של בעיות בתקשורת כשהוא מרחיק את עצמו בעקביות מסביבתו על ידי השמעת מוזיקת רוק אותה הוא מכיר בעל פה, באוזניות כחולות וגדולות.

הוריו, אליסון ופול אינם מודעים לכך, אבל תוהים למה ילדים אחרים מנדים אותו מחברתם ונסיונותיהם של בני המשפחה האחרים להתערב (במיוחד של סבו) נבלמים בתקיפות על ידם.

כאשר בדיקות שונות אינן מעלות דבר, רופאה מומחית מאבחנת את ג'ו כלוקה באוטיזם וחייהם של אליסון ופול כפי שהכירו אותם, מתמוטטים. איך המשפחה הלא כל כך מתפקדת, שכוללת אחות מנישואים קודמים, סבא חסר טקט וזוג דודים עם בעיות בנישואין, תתמודד עם הידיעה?
בעקבות הצלחתה הסדרה חודשה לעונה שניה.

סוג א' זכתה לביקורות אוהדות כששודרה בבריטניה (ירשה את משבצת השידור של זוכת הבאפט"א "עמק האושר") והפכה לסנסציה ברשתות החברתיות ערב שידור הפרק הראשון (היא היתה הנושא הטרנדי מס' 1 בטוויטר באנגליה באותו יום עם ההאשטאג #TheAWord) כשצופים רבים, במיוחד כאלו עם בני משפחה אוטיסטים הביעו הערכה לנראות של נושא כה חשוב.
לצפיה ב-'טקס פרסי האמי ה-68'
טקס פרסי האמי ה-68
26/08/2016 | 17:14
103
טקס האמי 2016 יתקיים השנה ב-18/9, בהנחייתו של ג'ימי קימל. הוא יועבר בשידור ישיר מלוס אנג'לס וישודר במקביל בכל ערוצי הסדרות של yes בלילה שבין ראשון לשני ה-18/9-19/9.

הטקס המתורגם ישודר ביום שני ה-19/9 ב- 21:00 ב-yes Oh HD ויהיה זמין ב- VOD מיד בסיום השידור החוזר. שיאנית המועמדויות לאמי השנה היא הסדרה עטורת הפרסים משנים עברו "משחקי הכס" שגרפה 23 מועמדויות והיא גם הדרמה עם הכי הרבה מועמדויות. המיני-סדרה/איונט עם המספר הרב ביותר של מועמדויות – 22, היא "אמריקה נגד או.ג'יי סימפסון", הקומדיה עם המספר הרב ביותר של מועמדויות – VEEP עם 17 מועמדויות והסרט עם המספר הרב ביותר של מועמדויות – 8, "לאורך כל הדרך". בנוסף, שש מתוך שבע הסדרות המועמדות לפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר השנה: סמוך על סול, אחוזת דאונטון, משחקי הכס, בית הקלפים, הומלנד והאמריקנים – משודרות ב-yes! סך המועמדויות לסדרות ולסרטים המשודרים ב-yes עומד השנה על 259 מועמדויות.
לצפיה ב-'האנטומיה של גריי 13'
האנטומיה של גריי 13
26/08/2016 | 17:15
114
עונה חדשה לדרמה האהובה ומזילת הדמעות.

כרגיל, מעט מאוד ידוע על העונה החדשה: פוסטר עמוס פוטושופ יש, תאריך יש, ואישור לכך שהיא תתחיל מיד מסיום העונה הקודמת. את הפרק הראשון תביים דבי אלן (המגלמת את קתרין  אייברי, אימו של ג'קסון), ושרה רמירז אינה חלק מהסדרה יותר, לאחר שבת דמותה קאלי טורז, עזבה לניו יורק בתום העונה הקודמת. השמועות מדברות על כך שייתכן שלידת ביתם של אפריל וג'קסון תביא לקירוב לבבות ביניהם ואולי יחזרו להיות ביחד, היחסים בין מגי ומרדית יתערערו בגלל הרומן הסודי שמרדית מנהלת עם נייתן ושמועה נוספת ולא מבוססת, עוסקת באפשרות שקריסטינה (סנדרה או) תשוב לעונה החדשה. קלי מקרירי המגלמת את מגי פירס, סיפרה למגזין טי וי גייד שהעונה הולכת להתמקד ב"אורגינלים" – בדמויות המקוריות והותיקות של הסדרה שאולי לא קיבלו מספיק פוקוס בשני האחרונות – מרדית', אלכס קרב, ד"ר ר'יצארד וובר ומירנדה ביילי.
לצפיה ב-'אימה אמריקאית 6'
אימה אמריקאית 6
26/08/2016 | 17:16
50
כמעט שום דבר לא פורסם עד כה על העונה החדשה של "אימה אמריקאית", וההפקה מקפידה לשמור בחשאיות את כל הפרטים, קרוב אל הלב. מתוך מה שכן נאמר ניתן להבין שהעונה תעסוק בנושא הקשור בילדות וילדים, ותתרחש בהווה, עם הדהוד לעבר.

אל העונה החדשה יחזרו ליידי גאגא שזכתה בפרס גלובוס הזהב על תפקידה בעונה הקודמת, שרה פולסון וקאתי בייטס המועמדות לאמי על תפקידן, אוון פטרס, דניס א'והרה, אנג'לה באסט ומאט בומר.

מצטרף חדש שלוהק לעונה השישית הוא צ'אז בונו, בנם הטרנסג'נדר של סוני ושר.
לצפיה ב-'ולא נותר אף אחד / And Then There Were None'
ולא נותר אף אחד / And Then There Were None
26/08/2016 | 17:18
509
מיני סדרה מושקעת ועתירת כוכבים, מותחן מסתורין בשלושה חלקים, המבוסס על ספרה של אגתה כריסטי, בעל השם הזהה.

ביום חם באוגוסט, בסוף שנות ה-30 של המאה הקודמת, מוזמנים שמונה אנשים, כולם זרים אחד לשני, לאי קטן ומבודד לחופי דבון, אנגליה, על ידי "מר וגברת אוון". האורחים מתמקמים באחוזה בעזרתם של שני משרתים שנשכרו לאחרונה, תומס ואת'ל רוג'רס, אך המארחים נעדרים מן המקום.  כשהאורחים יושבים לסעוד, הם מבחינים במרכז השולחן בעשר דמויות של חיילים, מסודרות במעגל, ממש כמו בשיר הילדים על עשרה חיילים המתים בצורות שונות ומחרידות עד ש"לא נותר אף אחד". זמן קצר לאחר מכן, אחד האורחים מת מהרעלה ומאוחר יותר נרצחים עוד ועוד מבאי הבית, בדיוק כמו בשיר, ובכל פעם, הרוצח מסיר חייל אחד משולחן האוכל. האורחים הנותרים מחליטים לעבוד יחד, לפתור את התעלומה ולמצוא את הרוצח לפני שלא ישאר אף אחד..

בין כוכבי הסדרה: צ'ארלס דאנס ("משחקי הכס"), סאם ניל, אנה מקסוול מרטין, טובי סטיבנס, איידן טרנר ומירנדה ריצ'ארדסון.

האדפטציה, בידי הכותבת שרה פלפס ("כסא ריק", "תקוות גדולות") משנה דברים מסויימים מהרומן שעליו היא מעידה ש"נדהמה מרמת האופל שבו", במיוחד בהשוואה לספרי מארפל או פוארו של כריסטי. היא זכתה לביקורות משבחות מקיר לקיר ולאחוזי צפיה עצומים בבריטניה, שם שודרה לכבוד יום הולדתה ה-125 של כריסטי.

הסדרה זמינה במלואה ב-yes London.
לצפיה ב-'שלוש עשרה / Thirteen'
שלוש עשרה / Thirteen
26/08/2016 | 17:19
96
דרמה פסיכולוגית בחמישה חלקים העוקבת אחר סיפורה של אייבי מוקסאם (ג'ודי קומר), בתפקיד שונה לחלוטין מתפקידה הקודם כמאהבת ב"ד"ר' פוסטר") בת ה- 26 הלומדת לחיות את חייה מחדש לאחר שנחטפה בעודה בת 13 והייתה כלואה 13 שנה במרתף על ידי פסיכופת.

כאשר אייבי מצליחה להימלט מהמרתף שהיה הכלא שלה ב-13 שנים האחרונות, היא חוזרת הביתה ומתחילה לאסוף את פיסות החיים שלה, אבל מגלה שהכל רעוע ויכול להתפרק מחדש, שהעולם שהכירה השתנה לחלוטין והמציאות אינה יכולה לשחזר את הזיכרונות שלה מילדותה.

הסדרה זמינה במלואה ב-yes London.
לצפיה ב-'הסקס של מאסטרס 4'
הסקס של מאסטרס 4
26/08/2016 | 17:21
49
הדרמה המבוססת על חייהם של חוקרי הסקס פורצי הדרך ד"ר וויליאם מאסטרז ו-וירג'ינה ג'ונסון, שבה בעונה חדשה.מייקל שין ("המלכה", "רוק 30") מגלם את מאסטרז, וליזי קפלן ("קלוברפילד", "ילדות רעות") את ג'ונסון, שהמחקר שלהם לגבי מיניות אנושית בשנות ה-60 התחיל את המהפכה המינית.

בעונה החדשה, שצפויה לגלוש לתחילת שנות השבעים ימצאו השותפים לשעבר, ג'ונסון ומאסטרס, שותפים חדשים מבחינה מקצועית, אישית ומינית. לאחר פרסום ספרם המצליח, שניהם הופכים לסלבריטאים מוכרים, אך ההצלחה רק מרחיקה ביניהם ודמויות חדשות יצטרפו לסיפור: ארט (ג'רמי סטרונג, "האישה הטובה") הוא פסיכולוג ממכון קינסי שמגיע למרפאה של ג'ונסון בתור השותף החדש שלה. הוא מתואר כאדם חכם, ידידותי ופתוח שמכניס הרבה כנות ורעננות למערכת היחסים איתה, וננסי (בטי גילפין, "האחות ג'קי") רופאה וסטודנטית לשעבר של ברטון שמצטרפת למרפאה של ד"ר מאסטרס.

שחקנים נוספים שיצטרפו לעונה החדשה: אליסיה ריינר ("כתום זה השחור החדש"), אשלי צוקרמן ("מנהטן"), ניסי נאש ("מחזיקות מעמד", "מלכות הצעקה"), וארין קרפלוק ("רוקי בלו").
לצפיה ב-'רקדניות קטנות בריטניה / Dance Mums UK'
רקדניות קטנות בריטניה / Dance Mums UK
26/08/2016 | 17:23
987
הספין אוף של "רקדניות קטנות" המתרחש בבריטניה, עוקב אחר קריירת הריקוד המוקדמת של בנות קבוצת הריקוד של ג'ניפר אליסון, ואימותיהן. אליסון, זמרת וכוכבת ברודווי שהיתה מעורבת בעברה בבבניית כוראוגרפיה למיטב הלהקות הבריטיות (סטפס, אס קלאב 7) פתחה סטודיו לריקוד בליברפול.

בפרק הראשון, אבי לי מילר, מאמנת הריקוד הידועה, מגיעה לליברפול, אל "ג'לי סטודיוס" ומפתיעה את המאמנת ג'ניפר אליסון, את הבנות ואת האימהות שאוהבות מאוד את דמותה מן הסדרה. אבל האם ימשיכו לאהוב אותה גם בסוף היום המפרך שהיא עומדת להעביר אותן?

בתום יום מבחנים ארוך, אבי וג'ניפר בוחרות יחד את נבחרת הילדות והאימהות שיתחרו בתחרות בת שמונה שבועות מול נבחרות מהאזור, והן חייבות להוכיח את עצמן, כעת כששמה הטוב של ג'ניפר מוטל על הכף!
לצפיה ב-'לרקוד כמו ביונסה 3'
לרקוד כמו ביונסה 3
26/08/2016 | 17:24
141
עונה חדשה לסדרת ריאליטי הריקוד המצליחה, אחות ל"רקדניות קטנות", שחודשה כבר המתרחשת בעיר ג'קסון במיסיסיפי.

הסדרה עוקבת אחרי בית הספר למקצועות ריקוד ההיפ-הופ של המאמנת דיאנה "מיס די" ויליאמס, ולהקת "הבובות הרוקדות" שלה, הכולל שתי קבוצות מגילאי 10 ועד 17. הלהקה מתחרה בתחרויות היפ-הופ ארציות, כשבכל מקצה שתי להקות מתחרות אחת בשניה.  מי ס די קשוחה אבל הוגנת – אין לה סבלנות לאמהות מתערבות או למי שלא נותנת מאה אחוז מעצמה – ואין לה בעיה להגיד את זה בפנים…
לצפיה ב-'Looking: הסרט'
Looking: הסרט
26/08/2016 | 17:25
96
Looking, הדרמה הקומית מבית HBO המתרחשת בסן-פרנסיסקו ומתמקדת בחייהם של שלושה חברים גאים בני 30 ומשהו, שבה בפעם האחרונה, בסרט שסוגר את עלילותיה של החבורה, ומעניק מבט נטול פילטרים לחיים בקהילה הגאה המודרנית, בעוד החברים מתמודדים עם אתגרים כמו חיפוש אהבה, אושר ואינטימיות בתרבות המתירנית וההפכפכה לרוב של הגייז באזור המפרץ ומנסים למצוא הגשמה עצמית וסיפוק בחיים ובאהבה.

פטריק (ג'ונתן גרוף) חוזר לסאן פרנסיסקו לאחר כמעט שנה שלא ביקר בה, כדי לחגוג עם חבריו את חתונתם של אוגוסטין ובן זוגו אדי והוא חייב להתמודד עם מערכות היחסים שהותיר מאחוריו ולקבל החלטות קשות לגבי הדברים שחשובים לו.

Looking ממשיכה בדרכה הראליסטית וההומוריסטית לחקור ולחפש אחר השמחה והאינטימיות  בעידן שלא היה כמוהו מבחינת האפשרויות והזכויות עבור הקהילה הלהט"בית, מתמקדת בנושאים שכולם, גייז וסטרייטים יכולים להתחבר אליהם: התאהבות, הגשמה עצמית, עיצוב זהות בעולם המסובך שסביבם, וחיפוש ומציאת אושר, ותוהה בקול רם באשר לחתונות בין בני אותו מין והתחברות הקהילה הגאה לנורמות המיינסטרים, ומה המשמעות של מוסד הנישואין בעבור כל אחד מהחברים.
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
26/08/2016 | 17:28
16
29
באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם

לצפיה ב-'רק באמי.'
רק באמי.
26/08/2016 | 20:26
2
46
חוץ מזה אני מאוכזב שיס משאירים את Ash vs Evil dead ב-VOD בלבד.

כשקראתי עליה בחודש שעבר לא שמתי לב שהיא עולה רק ל- VOD. ואני רואה שגם החודש היא לא מוזכרת בלוח השידורים, אז אני מניח שהיא הולכת להיות אחת הסדרות שזמינה רק ב-VOD ולא תעלה לערוצי הסדרות שלהם.
מאכזב מאוד.
לצפיה ב-'"אש נגד כוחות הרשע" תשודר ב-yes Action'
"אש נגד כוחות הרשע" תשודר ב-yes Action
27/08/2016 | 20:25
1
149
למיטב זכרוני באוקטובר או בנובמבר.
לצפיה ב-'אני מקווה שאוקטובר יהיה חודש יותר טוב'
אני מקווה שאוקטובר יהיה חודש יותר טוב
28/08/2016 | 00:57
41
בקושי יש סדרות/עונות חדשות החודש.

ידוע אם יש תאריך שידור בארץ של העונה ה-3 של Halt and Catch Fire שהתחילה שבוע שעבר בארה"ב?
לצפיה ב-'מאכזב. חודש מאד חלש. צופה רק בסקס של מאסטרס.'
מאכזב. חודש מאד חלש. צופה רק בסקס של מאסטרס.
26/08/2016 | 22:19
50
בהתחשב בכך שבספטמבר מתחילות כל סדרות הנטוורק החדשות וחוזרות הסדרות הישנות ציפיתי שיהיו יותר סדרות. מאד מאכזב. מזכיר את ההיילייטס של הוט וזה לא טוב. 

אני אנסה את תאג"ד. למרות שאני לא מת על סדרות ישראליות. אבל אני אנסה.

אני שמח שהסקס של מאסטרס חוזרת. סדרה מצוינת. אבל חוץ ממנה חודש מאד חלש שמזכיר יותר את הוט מאשר יס מבחינת כמות סדרות ותוכן שעולים בחודש אחד. אני מאד מקווה שזה לא תתחיל להיות מגמה ביס של כמה שפחות תוכן בחודש אחד ולדחות שידורי סדרות מכיוון שזה יהיה יותר זול. אני מאד מקווה שזה לא יקרה.

למי שלא ראה את המיני סדרה הבריטית שלוש עשרה. שיראה. סדרה טובה. 
לצפיה ב-'חודש חלש מבחינתי'
חודש חלש מבחינתי
27/08/2016 | 20:26
46
אצפה בטקס האמי, האנטומיה של גריי ואימה אמריקאית. מתכנן לצפות גם בשלוש עשרה שממתינה לי על הממיר.
אתן צ'אנס לתאג"ד (אחרי שאחזור מארה"ב) ולסוג א'.
צפיתי השבוע ב-ולא נותר אף אחד והיא מצוינת! ממליץ עליה בחום
כל השאר לא מעניינות אותי.
לצפיה ב-'לכל המאוכזבים: באוקטובר ובנובמבר צפוי מבול של סדרות'
לכל המאוכזבים: באוקטובר ובנובמבר צפוי מבול של סדרות
29/08/2016 | 08:11
10
181
בחודשים אוקטובר ונובמבר צפוי מבול של סדרות חדשות וסדרות ששבות לעונות חדשות.

בין השאר (רשימה חלקית):
החץ - עונה חדשה
צוות עקרב - עונה חדשה
מחשבות פליליות - עונה חדשה
הרשימה השחורה - עונה חדשה
סוכני S.H.I.E.L.D - עונה חדשה
אלמנטרי - עונה חדשה
המפענחת: פשעים חמורים - עונה חדשה
מקגיוור - סדרה חדשה
מזכירת המדינה - עונה חדשה
בול - סדרה חדשה
הנגיף - עונה חדשה
אימפריה - עונה חדשה
רוזווד - עונה חדשה
האקסית המטורפת - עונה חדשה
ג'יין הבתולה - עונה חדשה
עד עצם היום הזה - עונה חדשה
מלכות הצעקה - עונה חדשה
המפץ הגדול - עונה חדשה
הגולדברגים - עונה חדשה
משפחה מודרנית - עונה חדשה
חמוץ מתוק - עונה חדשה
עולם המערב (Westworld) - סדרה חדשה
הכי גרועים שיש - עונה חדשה
גירושים (עם שרה ג'סיקה פרקר) - סדרה חדשה
Quarry - סדרה חדשה
המתים המהלכים - עונה חדשה
אש נגד כוחות הרשע - הסדרה תגיע גם לערוצי הסדרות והעונה השנייה תשודר ברצף לעונה הראשונה.
לצפיה ב-'ואי איזה כיף שיס ישדרו את מקגיוור ואת בול '
ואי איזה כיף שיס ישדרו את מקגיוור ואת בול
02/09/2016 | 14:14
34
לצפיה ב-'שאלה קצרה'
שאלה קצרה
06/09/2016 | 12:58
8
58
יצאה היום ידיעה של סלקום (ביומיים האחרונים הם הוציאו בערך 4 ידיעות לעיתונות) שהם חתמו על הסכם רכש עם סוני, ואחת הסדרות שישודרו בסלקום היא הספין אוף של הרשימה השחורה.

אני זוכר שנכתב פה בפורום שהספין אוף כנראה ישודר ביס. המידע עדיין רלוונטי? או שמכיוון שהם חתמו עם סוני על הסכם רכש, הסדרה כבר לא תשודר ביס? או שישודר בשתי הפלטפורמות ביחד? (ביס ובסלקום במקביל. כמו רוב הסדרות שיש בסלקום).

באסה לגבי "Timeless" קראתי בוואלה שהוט רכשו את הסדרה. הנחתי שהסדרה לא תגיע לארץ כי היא שייכת לסוני. 

אני מקווה שאני לא נודניק עם כל השאלות שלי, כי אם כן, אני אפסיק. לא בא לי להיות נודניק. 
לצפיה ב-'אתה ממש לא נודניק'
אתה ממש לא נודניק
06/09/2016 | 14:29
7
47
אני לא גורם מוסמך, אבל אני מאמין ששידור הסדרה בסלקום לא מונע מ-yes לשדר אותה מכיוון ש"הרשימה השחורה" עצמה כן משודרת בשתי החברות.
לצפיה ב-'זה הניחוש שלי גם כן'
זה הניחוש שלי גם כן
06/09/2016 | 14:57
6
27
פשוט תהיתי, מכיוון שפירסמו שסלקום חתמה עם סוני, אולי זה הסכם רכש בלעדי לסלקום.

מצד שני לפי ההודעה נשמע שזה הסכם רק ל-3 הסדרות שהוזכרו בידיעה.

תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
06/09/2016 | 20:24
5
31
נכון לעכשיו -
ABC Studios - חוזה עם ועם סלקום TV
CBS Television Studios - חוזה בלעדיות עם 
20th Century Fox TV - חוזה בלעדיות עם 
NBCUniversal Studios - חוזה עם סלקום TV וסדרות בודדות עם 

לעומת זאת, אולפני סוני חותמת על מכירה של סדרות בודדות - וכך גם קרה גם במקרה זה.

נכון לעכשיו, נמכרו שתי סדרות חדשות ל- - "סטארט אפ" (שהיא סדרת כבלים) ו-"Timeless"/
שתי הסדרות הללו נמכרו גם לסלקום TV ובנוסף עליהן, גם הסדרה "הרשימה השחורה: גאולה".

כפי שציין אורן, גם הסדרה האם "הרשימה השחורה" משודרת הן ב- והן בסלקום TV ויש לציין שלעיתים אולפני סוני מוכרים סדרות לכל הפלטפורמות גם יחד - הסדרות "בית הקלפים" ו"הסקס של מאסטרס" משודרות בכל 3 הפלטפורמות הרב ערוציות.

אני מניח (על סמך הנחה מבוססת) שנתבשר בהמשך גם על מספר רכישות של  מאולפני סוני, כש"הרשימה השחורה: גאולה" היא אחת מהסדרות הללו.

נוסף על "הרשימה השחורה: גאולה", יש עדיין סדרות של "Sony Pictures Television", שאמורות לעלות בערוצי הברודקאסט בארה"ב במהלך עונת השידורים 2016-2017 וטרם נרכשו לשידור בארץ, כמו:

Notorious - סדרת דרמה חדשה, בהשראת סיפורים אמיתיים של הסנגור הפלילי המפורסם מארק גראגוס ומפיקת החדשות בכבלים, וונדי ווקר. הסדרה מספקת מבט ייחודי ופרובוקטיבי על יחסי הגומלין המסוכנים בין עולם המשפט הפלילי לתקשורת. בסדרה מככבים פייפר פראבו ("פרשיות סמויות") בתפקיד ג'וליה ג'ורג' ודניאל סאנג'אטה ("גרייסלנד") בתפקיד ג'ייק גרגוריאן.

Imaginary Mary - סדרה קומית חדשה מהיוצר של "הגולדברגים", אדם אף גולדברג. אליס (ג'נה אלפמן, "דרמה וגרג") היא אשת קריירה עצמאית. חייה משתנים מהקצה אל הקצה, כשהיא פוגשת את אהבת חייה – בן (סטיבן שניידר, "הכי גרועים שיש"), אב גרוש לשלושה ילדים: אנדי (ניקולאס קומב), דורה (מטראיה סקארוונר, "השמיים נופלים") ובאני (אריקה טרמבליי). הדברים מסתבכים עוד יותר, כשחברתה הדמיונית מרי (קולה של רייצ'ל דראץ'), אותה יצרה בילדותה, שבה לחייה כדי לסייע לה לנווט בשינוי הגדול מחיי רווקות לאשת משפחה.

kevin Can Wait - כוכב הסדרה המיתולוגית "מלך השכונה", קווין ג'יימס חוזר לטלוויזיה, בסדרה קומית חדשה. ג'יימס מגלם קצין משטרה בדימוס, שמחליט לפרוש מהשירות כדי לבלות זמן איכות עם אשתו ושלושת ילדיו, אך מגלה שההתמודדות שמצפה לו בבית קשה הרבה יותר משירותו במשטרה. הוא מצפה לבלות זמן רגוע עם משפחתו, לצד הרפתקאות עם חבריו: גודי (לאונרד ארל הוז), שותפו לשעבר וחברו הקרוב; דאפי (לני וניטו), חברו הוותיק וקייל (גארי ולנטיין), אחיו הכבאי. אך תוכניותיו עומדות בסכנה, כאשר אשתו מזה 20 שנה, דונה (ארין הייז) ממדרת אותו מהנעשה במשפחתו, ביתו הבכורה קנדרה (טיילור ספרייטלר) מחליטה לנשור מלימודיה בקולג', כדי לממן את ארוסה המובטל, צ'אי (ריאן קרטרייט), בעוד זה חולם על המצאת האפליקציה הגדולה הבאה, לביתו האמצעית שרה (מרי צ'ארלס ג'ונס) יש בעיות בבית הספר ובנו הצעיר, ג'ק (ג'יימס דיגי'אקמו) הוא היפוכונדר.

ובנוסף לכך מספר סדרות כבלים.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
06/09/2016 | 22:10
4
25
תודה על כל המידע והתשובות שוב ושוב. באמת.

כל הנושא (רכש) מאד מעניין אותי, איך הדברים עובדים.

משום מה חשבתי שהמפיצה של - Notorious היא abc אז חשבתי שהיא תשודר בהוט. כמו ש- designated survivor בטוח תשודר בהוט.
לצפיה ב-'הערה'
הערה
06/09/2016 | 23:36
3
37
חשוב להבדיל בין הרשת המשדרת לבין האולפנים שמפיקים את הסדרה.

כל רשת תמיד תיתן עדיפות לאולפני הבית שלה, אבל תמיד יהיה אחוז מסויים של הפקות מאולפנים אחרים, לפעמים בשיתוף אולפני הבית, כמפיקי משנה.

הסדרה Notorious משודרת ברשת ABC ומופקת ע"י Sony Pictures Television בשיתוף ABC Studios.
במקרה כזה חשוב לשים לב מי מהאולפנים הוא המפיק הראשי, כי הוא יהיה גם אחראי להפצה הבינלאומית של הסדרה.

לגבי Designated Survivor - הסדרה אכן מופקת ע"י ABC Studios ולכן סביר להניח שתגיע להוט.
לצפיה ב-'טוב לדעת '
טוב לדעת
07/09/2016 | 02:47
2
22
בדקתי בויקיפדיה את הסדרות כמו שפירסמת בפוסט של הסדרות החדשות אז, לראות מי המפיץ של הסדרה. אז זכרתי שראיתי שהמפיצים הם abc studios אז הנחתי שהסדרה תגיע להוט.

טוב לדעת
לצפיה ב-'עוד פרטים'
עוד פרטים
07/09/2016 | 03:15
1
37
כשפורסמו לוחות השידורים של הרשתות הגדולות, פירסמתי כאן פרטים על כל הסדרות החדשות (רשת שידור, האולפנים המפיקים והאולפנים המפיצים):
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1150/1807556...בידור/ערוצי_הסדרות_של_yes___
לצפיה ב-'מכיר. תודה'
מכיר. תודה
07/09/2016 | 04:39
17
קראתי את הפוסט בזמנו.
לצפיה ב-' עוד פרטים '
עוד פרטים
28/08/2016 | 13:04
2
63
לצפיה ב-'מספר הפרקים של הסדרות העולות החודש'
מספר הפרקים של הסדרות העולות החודש
28/08/2016 | 13:36
123
 תאג"ד - 40 פרקים
 סוג א' -  6 פרקים. הסדרה חודשה לעונה שנייה בת 6 פרקים.
 האנטומיה של גריי 13 - 24 פרקים
 אימה אמריקאית 6 - 13 פרקים
 ולא נותר אף אחד - 3 פרקים
 שלוש עשרה - 5 פרקים
 הסקס של מאסטרס 4 - 12 פרקים
 רקדניות קטנות בריטניה - עונה ראשונה: 9 פרקים, עונה שנייה: 8 פרקים
 לרקוד כמו ביונסה 3 - 23 פרקים
לצפיה ב-'עונות וסדרות המסתיימות בחודש ספטמבר 2016'
עונות וסדרות המסתיימות בחודש ספטמבר 2016
28/08/2016 | 16:55
105
יום חמישי, 1 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:00 ב-Comedy HD :
בייבי דאדי 5 - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שישית.

בשעה 22:50 ב-Oh HD :
המרגלים של וושינגטון 3 - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה רביעית ואחרונה.

שבת, 3 בספטמבר 2016 -
בשעה 19:55 ב-Comedy HD :
המדריך לגבר - פרק סיום הסדרה.

יום ראשון, 4 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:45 ב- Action HD:
ללא גבולות - פרק סיום הסדרה.

יום רביעי, 14 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:00 ב-Oh HD :
כשגבר פוגש אישה 2 - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שלישית

בשעה 22:45 ב-Action HD :
היפה והחיה 4 - פרק סיום הסדרה.

יום רביעי, 21 בספטמבר 2016 -
בשעה 21:15 ב-Drama HD :
Suits 6 - פרק סיום עונת הקיץ.
הסדרה תשוב עם שישה פרקים נוספים של העונה השישית בתחילת 2017.
הסדרה חודשה לעונה שביעית.

בשעה 23:00 ב-Oh HD :
דייס - פרק סיום העונה.

יום חמישי, 22 בספטמבר 2016 -
בשעה 21:15 ב-Drama HD :
האקסית המטורפת - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שנייה.

בשעה 22:00 ב-Oh HD :
מגורש - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שנייה.

בשעה 22:50 ב-Oh HD  :
ולא נותר אף אחד - פרק סיום המיני סדרה.

שבת, 24 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:30 ב-Oh HD   :
סגני המנהל - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שנייה.

יום שני, 26 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:00 ב-Oh HD    :
ריי דונובן 4 - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה חמישית.

בשעה 22:55 ב-Oh HD :
ליל האירוע - פרק סיום המיני סדרה.
לצפיה ב-'זאת רק אני'
זאת רק אני
28/08/2016 | 18:57
1
115
או שהפטנט הוא לשדר משהו ב-VOD ואז, אחרי שכבר ראינו, לשדר את זה כאילו זה חדש? 
חודש עלוב מאד, לעומת שפע סדרות הסתיו-חורף שחוזרות בארה"ב. אני מאוכזבת קשות. כשייגמר NCIS, אני עוברת להקליט ערוץ 34 מהוט.
לצפיה ב-'זה לא פטנט ולא עלוב'
זה לא פטנט ולא עלוב
28/08/2016 | 19:33
87
לא לכל הלקוחות יש VOD, כך שלא כולם צופים בתכנים לפני שידורם בערוצי הסדרות.
ואמנם הרבה סדרות חוזרות עם עונות חדשות, אבל מרביתן חוזרות בסוף ספטמבר, כך שסביר להניח שישודרו כבר באוקטובר אצלנו.
לצפיה ב-'תאריכי עונות וסדרות חדשות בחודש ספטמבר 2016'
תאריכי עונות וסדרות חדשות בחודש ספטמבר 2016
28/08/2016 | 17:04
1
172
כמידי חודש, לפניכם טבלה מעודכנת של העונות החדשות והסדרות החדשות, שעולות בארה"ב מעתה ועד לסוף חודש ספטמבר 2016 - ומשודרות או ישודרו בערוצי הסדרות של Yes 

החודש מתחילה בארה"ב עונת השידורים החדשה ברשתות הגדולות, כך שהרשימה ארוכה במיוחד.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
29/08/2016 | 00:59
25
תודה על המידע. כיף לדעת אילו סדרות חדשות יס רכשה כמה זמן לפני שהם עולים לשידור.

באמת שכחתי מכמה סדרות שאני אוהב שחוזרות כמו: You're The Worst. 

יופי, מבין כל הסדרות החדשות של הסתיו לא התרשמתי מהן כל כך. נראה די משעמם. אבל Bull  ו-This is Us נראו חצי מעניינות, אז אני שמח שיס ישדרו אותן. מקווה שישדרו אותן כמה שיותר מהר.

Better Things נראית מעולה, כמו לואי. אז אני ממש מחכה לסדרה הזאת.
לצפיה ב-'שלום לכם, האם למשפחת פורסטר'
שלום לכם, האם למשפחת פורסטר
27/08/2016 | 00:00
2
63
תהיה עוד עונה?
לצפיה ב-'בארה"ב משודרת בימים אלה העונה הרביעית'
בארה"ב משודרת בימים אלה העונה הרביעית
27/08/2016 | 07:01
1
65
החלק הראשון של העונה הרביעית מסתיים בשבוע הקרוב בארה"ב ובהמשך השנה (או בתחילת 2017) יעלה החלק השני. כל העונות העתידיות ישודרו ב-yes לאחר סיום העונה הראשונה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/08/2016 | 08:18
9
לצפיה ב-'סופשבוע הגיע '
סופשבוע הגיע
12/08/2016 | 17:04
11
14

תוכניות לסופשבוע
12/08/2016 | 17:09
3
15

איך עבר עליכם השבוע ? האם גם אתם רואים את ערוצי 26 ו55 ??

לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
12/08/2016 | 17:20
15
וצום מועיל וקל לכל מי שיצום (בעצם התקווה שלא נצטרך לצום....) במוצ"ש...

כעקרון בשבוע הזה (שהיה - בעצם מיום שישי שעבר יש כאלה שכבר שלושה שבועות שמשתדלים/מקפידים...) הקפדתי לא לראות יותר מידי טלויזיה (כמה שפחות קומדיות...) אבל במקביל התחילו את האולימפיאדה שאני דווקא אוהבת לראות (רק שונאת לשמוע את השדרנים הישאליים...)

סליחה גם שלא הייתי כאן הרבה בשבועות האחרונים....
לצפיה ב-'אני אענה.'
אני אענה.
12/08/2016 | 19:44
1
134
השבוע האחרון היה קצת מתסכל. למה? כי האולימפיאדה בריו וצריך גם לישון.
בסופ"ש אני כנראה אראה יותר טלוויזיה מהרגיל. לא בגלל שיש לי הרבה להשלים, אלא בגלל האולימפיאדה. בעיקר עכשיו כשתחרויות האתלטיקה יצאו לדרך.

חוץ מהיום חופש שיהיה לי השבוע מהעבודה תכניות לשבוע הבא אין לי. מה אני אעשה ביום חופש הזה? שאלה טובה.

מה אני מתכנן לראות? האמת שבעיקר סרטים מוקלטים שעדיין יש לי ואת הסדרות שאני צופה בהן.

לצפיה ב-'לגבי ריו והלילה....'
לגבי ריו והלילה....
14/08/2016 | 00:39
21
אפשר פשוט לנצל את המקס...

גם באולימפיאדה הבאה יהיו הבדלי שעות
לצפיה ב-'המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד) '
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
12/08/2016 | 17:10
1
11

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

לצפיה ב-'עוד המלצה על ספר.'
עוד המלצה על ספר.
12/08/2016 | 19:51
18
ועוד אחד של ג'ודי פיקו. הפעם זה "תשע עשרה דקות". אחד הטובים ביותר שלה. נחלש ב-100 העמודים האחרונים, אבל זה בגלל שאני כבר מכיר את הטריקים של ג'ודי והחזרה שלה על אותם טריקים כבר מעייפת אותי.
מאיפה הם מוכרים לי
12/08/2016 | 17:12
3
11
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

לצפיה ב-'אורח בסרט.'
אורח בסרט.
12/08/2016 | 20:04
2
31
בסרט "הרץ במבוך: מבחני הכוויה" הופיעו 3 פרצופים מוכרים מהטלוויזיה...אלן טיודיק(נח וורנר ב"פרוורי הגיהינום"). איידן גילן(אצבעון ב"משחקי הכס") וגיאנקרו אזפוסיטו(גאס פרינג' ב"שובר שורות")

הסרט עצמו...לא משהו.
לצפיה ב-'הסרט הראשון היה כל כך משעמם'
הסרט הראשון היה כל כך משעמם
13/08/2016 | 10:28
1
22
שלא טרחתי אפילו לצפות בסרט השני. באופן כללי כל סרטי המציאות האפוקליפטית/בדיונית שראיתי בשנים האחרונות היו די גרועים - סאגת מפוצלים (ראיתי רק את הסרט הראשון) ומשחקי הרעב (הסרט השלישי היה גרוע לחלוטין). לסרטים נוספים בסגנון לא התקרבתי.
לצפיה ב-'דווקא הראשון יחסית היה סביר.'
דווקא הראשון יחסית היה סביר.
13/08/2016 | 17:10
17
אבל השני בהחלט היה משעמם.
לצפיה ב-'שירים מסדרות '
שירים מסדרות
12/08/2016 | 17:15
9
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)

לצפיה ב-'האם יש פורום לתוכנית ריאלית "הרווק"?'
האם יש פורום לתוכנית ריאלית "הרווק"?
15/08/2016 | 12:27
11
לצפיה ב-' חדשות ועדכונים '
חדשות ועדכונים
07/08/2016 | 16:02
3
37
לצפיה ב-'"Suits" חודשה לעונה שביעית'
"Suits" חודשה לעונה שביעית
07/08/2016 | 17:58
68
3 פרקים בלבד לאחר פתיחת העונה השישית, הודיעה רשת USA Network כי סדרת הדרמה המשפטית "Suits", בכיכובם של גבריאל מאכט ופטריק ג'יי אדאמס, תשוב לעונה שביעית שתשודר במהלך 2017-2018.

העונה השישית של הסדרה משודרת בארה"ב בימים אלו, מידי יום רביעי, בשעה 21:00.

העונה השישית של הסדרה כוללת 16 פרקים והיא תשודר בשתי חלקים:
החלק הראשון, שכולל 8 פרקים - משודר בימים אלו.
החלק השני, שיכלול 8 פרקים נוספים - ישודר בתחילת 2017.

העונה השביעית אמורה גם היא לכלול 16 פרקים ותשודר גם היא בשני חלקים:
החלק הראשון - בקיץ 2017
והחלק השני - בתחילת 2018.

אצלנו, משודרת הסדרה בהפרש של שבוע מהשידור בארה"ב, מידי יום רביעי, בשעה 21:15 ב-Drama.
לצפיה ב-'נקבע מועד לעליית עונת הסיום של "הוחלפו בלידתן"'
נקבע מועד לעליית עונת הסיום של "הוחלפו בלידתן"
07/08/2016 | 18:15
68
רשת Freeform (לשעבר ABC Family) הודיעה כי עונת הסיום של סדרת הדרמה "הוחלפו בלידתן" תעלה בארה"ב, ביום שלישי, 24 בינואר 2017.

העונה החמישית (שישית לפי מניין ) והאחרונה של הסדרה, תכלול 10 פרקים.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Drama.
לצפיה ב-'קדימון חדש לקראת העונה הרביעית של "הסקס של מאסטרס"'
קדימון חדש לקראת העונה הרביעית של "הסקס של מאסטרס"
08/08/2016 | 16:56
38
רשת Showtime שחררה קדימון חדש לקראת עליית העונה הרביעית של סדרת הדרמה התקופתית "הסקס של מאסטרס", בכיכובם של מרטין שין וליזי קפלן, שתעלה בארה"ב ביום ראשון, 11 בספטמבר 2016 בשעה 22:00.

העונה הרביעית - כמו כל קודמותיה - תכלול 12 פרקים.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Oh.
טרם נמסר מועד לשידור העונה הרביעית.

את הקדימון אפשר לראות כאן:
לצפיה ב-'יש כאן מישהו שמצליח לראות ב-YES GO?'
יש כאן מישהו שמצליח לראות ב-YES GO?
08/08/2016 | 14:02
44
למרות שיש לי WIFI חזק, השידור כל הזמן נתקע לי.
לצפיה ב-'סופשבוע הגיע '
סופשבוע הגיע
29/07/2016 | 12:25
7
34

תוכניות לסופשבוע
29/07/2016 | 13:08
19

איך עבר עליכם השבוע ?

לצפיה ב-' המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד) '
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
29/07/2016 | 14:21
2
14

לצפיה ב-'המלצה על ספר.'
המלצה על ספר.
29/07/2016 | 15:41
1
50
"עיר חלולה" של רנסום ריגס. ואם כבר עדיף שתקראו קודם את "המעון של מיס פרגרין לילדים משונים" שהוא הראשון בטרילוגיה(או שפשוט תחכו לסרט שאמור לצאת השנה. )

למרות שהוא נמרח וצפוי מדי לעיתים בסה"כ הוא קריאה טובה.
לצפיה ב-'אני אברר על הספר...'
אני אברר על הספר...
29/07/2016 | 15:53
13
יש לנו את "המעון של מיס פרגרין לילדים משונים" ואני יודעת שהוא ספר נהדר (אם כי אני עוד לא קראתי אותו...)

תודה על ההמלצה.
מאיפה הם מוכרים לי
29/07/2016 | 14:28
1
14

לצפיה ב-'לפני כשבועיים'
לפני כשבועיים
03/08/2016 | 12:36
12
במהלך חופשה שלנו בצפון ראיתי סרט ששודר ביס (בין המלונות הבודדים שנתקלתי שמשדרים יס...) 'פול בלארט נשאר בווגאס' וזיהתי ישר את הדמות של האיש הרשע (וינסנט) - גילם אותו  ניל מקדונו - הלא הוא הדמות המרושעת מהסדרה 'החץ' דמיאן דארק

האם הוא מגלם רק דמויות מרושעות ???
לצפיה ב-'שירים מסדרות '
שירים מסדרות
29/07/2016 | 14:30
10

לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:15
24
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'המצב עגום...'
המצב עגום...
01/08/2016 | 12:30
7
100
אנשים, אני לא יודעת מה אתכם, אבל לי אין מה לראות ביס. לוח ההקלטות שלי מורכב מ-NCIS ו-אד. בתוך שלל הסדרות האיסלנדיות, שודיות, אנגליות, איכותיות, מהוללות, שידור חוזר מס' 17, עונה 7 של סייק פעם 904 - אני חשה מחסור חריף בסתם סדרות כיפיות להנאה, לא בגלל שאין כאלה בארה"ב אלא בגלל שיס שינתה לחלוטין את מדיניות השידורים שלה. בצר לי, פניתי לעיון בלוח השידורים של הוט. המצב שם לא מצדיק את הטרחה שבמעבר ולעומת זאת אין NCIS. 
מישהו יודע אם מתכננים לשדר את העונה הנוכחית של המפענחת פשעים חמורים...?
לצפיה ב-'קיץ עכשיו'
קיץ עכשיו
01/08/2016 | 16:59
4
96
עונת הקיץ היא עונה חלשה גם בארה"ב.

בגלל העובדה ש- משדרת את רוב הסדרות, בצמוד לשידור בארה"ב - השיממון בארה"ב משפיע גם עלינו.
לצפיה ב-'יש המון סדרות במלאי'
יש המון סדרות במלאי
01/08/2016 | 19:18
3
119
שאפשר היה לשדר בימים שוממים אלה. הן פשוט לא נרכשות. עד לפני כשנתיים לוח השידורים היה ממש אחר. מהותית.
לצפיה ב-'הסברתי כאן כבר מספר פעמים'
הסברתי כאן כבר מספר פעמים
01/08/2016 | 19:24
2
108
שבשל ההתייקרות המשמעותית בעלויות הרכש,  רוכשת בשנים האחרונות בעיקר "חבילות", כחלק מהסכמים עם מספר אולפני הפצה גדולים.
לצפיה ב-'אני יכולה להעיר'
אני יכולה להעיר
01/08/2016 | 19:47
92
שבשנים הקודמות היו יותר ערוצי סדרות ביס ממה שיש כיום... אז נכון שיס משדרת צמוד את הסדרות - אבל זה עדיין לא אומר שאי אפשר לשדר אותם בשידור חוזר (אני מניחה שיש סדרות שפיספסתי במהלך העונה עצמה...)

לשדר סדרות 'קיציות' וקלילות יותר לעונה החמה ועוד....

לצפיה ב-'אתה קשור ליס?'
אתה קשור ליס?
27/08/2016 | 11:44
10
לצפיה ב-'בתור אחד שהיה מנוי של הוט עד לפני 4 חודשים'
בתור אחד שהיה מנוי של הוט עד לפני 4 חודשים
02/08/2016 | 01:30
1
139
בהוט המצב עוד יותר גרוע בכלל אין מה לראות. לא בקיץ ולא בחורף ולא בסתיו. הייתי מנוי של הוט מאז שהם נכנסו. עוד לפני שהיה יס והרכש של הוט פשוט מזעזע.

ערוץ הוט3 פשוט יכול להיקרא ערוץ abc family. משדרים שם רק סדרות שמיועדות בעיקר לטיינאייג'רים, כמו יומני הערפד,שקרניות קטנות,הטופ מודל הבאה עונות מלפני 3 שנים וכיוצ"ב.
לערוץ הוט פלוס הם העבירו כמה סדרות שהיו בהוט3 ומיתגו אותו בתור "ערוץ פרימיום" המקביל שלהם לyes oh. כשיש שם סדרות כמו The Path אבל רוב הסדרות שם משעממות.

בערוצי הסדרות שלהם משדרים רק פרק פרק חדש אחד של סדרה כל יום. אין מצב כזה שמשודרים שני פרקים חדשים של שתי סדרות שונות באותו יום. נגיד "חסרי בושה" משודרת בימי חמישי ב-22:00 אז זה הפרק החדש היחיד שישודר באותו יום לסדרה שעדיין משודרת בארה"ב. אין מצב שישודר פרק חדש של מר. רובוט ואחריו פרק חדש של הדרך. פרק אחד חדש ביום. וכל שאר לוח השידורים בערוץ הוט פלוס הם שידורים של סדרות מקור כמו הבורר. אותו דבר עובד גם בהוט3.

באמת שאני מתכוון לזה. אני יכול לספור על יד אחת את מס' הסדרות שאני אוהב שמשודרות בהוט והן היחידות שחסרות לי כרגע. "טרנספרנט" "כתום זה השחור החדש" ו-"Shameless" זהו.

הוט קומדי סנטרל בכלל עלוב. משדרים שם רק חברים ומופע שנות ה-70. הסדרות הטובות היחידות שם הן ברוד סיטי ואיימי שומר וגם אותן הוט מביאים באיחור מחפיר.

כמו שעכשיו הוט נזכרו לשדר את העונה האחרונה של "ילדי האנרכיה" כשהעונה הזאת הסתיימה לפני שנתיים בארה"ב כשבין לבין הייתה הפסקה בארץ של כמה שנים שפשוט הוט לא שידרו את הסדרה. אותו דבר עם בייטס מוטל. הוט מעלים את העונה ה-3 בחודש הזה כשהיא שודרה לפני שנה בערך בארה"ב.

זה אחד ההבדלים העיקריים שיש בין הוט ליס (מלבד שליס יש לדעתי רכש הרבה יותר טוב). יס משדרים כמעט את כל הסדרות שלהם לא בהפרק גדול מארה"ב (רק כמה סדרות הן בהפרש גדול) לעומת הוט שאת רוב הסדרות שלהם הם משדרים בהפרש גדול מארה"ב ולכן ככה הם יכולים לפרוס את לוח השידורים שלהם על פני יותר חודשים גם בקיץ כי הם לא שידרו סדרות מסוימות במקביל לארה"ב.
כמובן שאת סדרות הדגל של הוט הם משדרים בסמוך לארה"ב. את סגדרות הדגל הם משדרים באיחור של 4 ימים בארה"ב. אבל לא כמו יס. הוט משדרת בערך 4 או 5 סדרות סמוך לשידור לארה"ב וזהו. בהוט גם אין אף סדרה שמשודרת במקביל לארה"ב כמו "המתים המלהכים" ו"משחקי הכס" אלו כמה מההבדלים למה אני אוהב את יס הרבה יותר מהוט.

בסופו של דבר אני לא חושב שיש כל כך אלטרנטיבות טובות. כי גם בצד של סלקום אין יותר מדי תוכן שונה. רוב התוכן של סלקום נמצא או בהוט או ביס. יש להם נראה לי אולי 3 סדרות בלעדיות בסלקום (Blindspot,Shades Of Blue ו-Animal Kingdom). אז ככה שנראה לי שבאמת חודשי הקיץ הם יבשים ופשוט צריך לחכות לספטמבר/אוקטובר שכל הסדרות החדשות יגיעו.

וואו בלבלתי ת'מוח עם זה. מצטער, לא התכוונתי לכתוב מגילה. זה פשוט יצא לי בלי ששמתי לב.
לצפיה ב-'וואו המון תודה על תגובתך..'
וואו המון תודה על תגובתך..
05/08/2016 | 12:21
71
אנחנו עברנו ממש לפני עשר שנים (קצת יותר...) - למרות ש'העשור' הקודם די נמחק לי - אני זוכרת שלא הצלחנו לראות בתקופת מלחמת לבנון השנייה (היתה איזה תקלה בגלל שיס פועלים עם לווין וכיוצב' לא מבינה ממש בנושא ) כך ש10 שנים אנחנו עם יס בבוודאות....

כמה פעמים חשבתי לחזור להוט - כמו מחיר יותר משתלם (פה לא ממש התפתתי להצעה - כי בגדול הוט אולי יותר זולים מיס - אבל אין מה לראות - ועד עכשיו עוד לא יצא לשלם ביס את המחיר ששילמתי פעם בהוט - בגלל מה שראינו ב-VOD - כי לא היה מה לראות בתחנות הרגילות...), תכנים ייעודיים לילדים וכיוצב'...

אה... נזכרתי בעוד מה שלא מושך אותי חזרה להוט - לא יודעת אם ראית את הערוץ (מידי פעם אני רואה את זה לא בקביעות ) ביס ערוץ E כלול בחבילה הבסיסית של ערוצי הסדרות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ