לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ערוצי הסדרות של yes
שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ CBS דרמה המשדר סדרות של ערוץ האמריקאי CBS. - הערוץ משודר באפיק 34

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ערוצי הסדרות של yes

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ CBS דרמה המשדר סדרות של ערוץ האמריקאי CBS. - הערוץ משודר באפיק 34

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes - המקום לדבר על הסדרות של יס, אבל לא רק... 

אנא שימרו על תקנון תפוז, ובנוסף -ספויילרים - נא לסמן בצורה הבאה | ספוילר |. אנו מתחשבים בצופים אשר לא צופים בפרק בזמן שידורו, לכן נא לסמן ספויילר בכל הודעה שמדברת על תוכן הפרק לפחות עד שבוע לאחר השידור הראשון של הפרק בארץ. הודעות המכילות ספויילרים לא מסומנים יימחקו, ותתבקשו להעלותן מחדש. 

הורדות לא חוקיות וקישורים לצפייה ישירה - חל איסור חמור לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות ולצפייה ישירה. הודעות המכילות קישורים כגון אלו יימחקו באופן מיידי וללא אזהרה מוקדמת. ניתן לפרסם אך ורק קישורים מטעם ההפקה עצמה. 

המשך >>

האביב כבר כאן...
01/04/2016 | 15:47
13
48
וזה סימן שהגיע הזמן לסכם את חודש מרץ בפורום...

החודש שוב ירידה 17 חברים בפורם לעומת 22 מחודש הקודם
ו234 הודעות לעומת 277 בחודש הקודם....

עשרת הפורומים המועדפים על חברי הפורום הם:
שי חי
ציפורי לילה
ספרים וספרות
מדע בדיוני ופנטזיה
טלוויזיה
חמותי ואני
התמכרויות קטנות
הורים לילדים ביסודי
האח הגדול
NBA ומכללות

הגולשים הבולטים החודש (חוץ ממני ) הם:
איש הגשם111
LeRanch
is00
זה לא אני זה אתם
מקווה שכל מי שכתב כאן פחות בילה החודש ולכן לא כתב בפורום הרבה

תמשיכו לכתוב !!!
מקווה שיהיה לכולנו חודש מדהים ונהדר !

מייד אני פותחת בשרשרור התפקדות לחודש אפריל
שרשור התפקדות
01/04/2016 | 15:56
12
20
כאמור שאלון ממש קצר אבל ממש אשמח לכל התייחסות
שם/כינוי:
איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש ? (סרט/סדרה)
דבר טוב שקרה לכם החודש:
דבר מרגיז שקרה לכם החודש:
מה אתם מתכוונים לעשות בפסח?

מתפקד
01/04/2016 | 20:26
25
שם: אורָן
מיקום בארץ: חדרה.
איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש? הסרטים "הקול בראש" ו"כוח משיכה" שמאוד נהניתי מהם.
דבר טוב שקרה לכם החודש: קיבלתי ויזה לארה"ב לקראת הטיול שאני מתכנן בסוף התואר. 
דבר מרגיז שקרה לכם החודש: עומס לא נורמלי בעבודה שממש התיש אותי. 
מה אתם מתכוונים לעשות בפסח? להשלים שעות שינה, לסיים את הסמינר שאני צריך להגיש שבועיים אחרי החג וללמוד לבוחן שיש לי יומיים אחרי סיום החופש
מתפקד.
01/04/2016 | 23:23
21
שם/כינוי: איתי
מיקום בארץ: ירושלים
איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש ? (סרט/סדרה) אממ...אממ... הסרט "אקס מכינה" היה נחמד.
דבר טוב שקרה לכם החודש: לא משהו שאני יכול לחשוב עליו.
דבר מרגיז שקרה לכם החודש: החודש היו לי כמה ימים מעצבנים ברצף. זה בטוח הרגיז אותי.
מה אתם מתכוונים לעשות בפסח? כלום. אצלנו בעבודה עובדים רגיל ככה שזמן לדברים אחרים לא יהיו לי, אני חושש.
מתפקדת
03/04/2016 | 21:28
4
16
שם/כינוי: עדי
מיקום בארץ:מרכז
איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש ? (סרט/סדרה)שיימלס
דבר טוב שקרה לכם החודש:הופעה של אביב
דבר מרגיז שקרה לכם החודש:סתם עבודה
מה אתם מתכוונים לעשות בפסח?קצת עבודה, קצת חופש
למרות שבטח כבר שאלתי אותך את זה . אבל איך הגעת לאביב?
04/04/2016 | 17:25
3
5
מסתומרת?
04/04/2016 | 21:26
2
3
איך התחלת להקשיב לשירים שלו ?
04/04/2016 | 21:32
1
4
מאז שהייתי בהופעה שלו בגיל 15 ברוק עצמאות
04/04/2016 | 23:35
2
מתפקדת
06/04/2016 | 12:42
4
10
גמצופה

איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש ? (סרט/סדרה)
האישה הטובה

דבר טוב שקרה לכם החודש:
היה נחמד בפורים

דבר מרגיז שקרה לכם החודש:
לא משהו מיוחד... אולי האהיל שמתחיל ליפול

מה אתם מתכוונים לעשות בפסח?
לנוח אחרי הניקיונות...
מה קורה עם הסמויה?
06/04/2016 | 13:16
1
17
מעניין אותי אם התחברת אליה אבל אני מניחה  שבטח עוד לא התחלת לראות אותה נכון?

אני פרשתי ממנה (אומנם מצפייה חוזרת אבל עדיין) מה שכן אני אחזור לכמה פרקים בעונה 3 
ההנחה שלך נכונה
06/04/2016 | 13:56
15
אני בתקופה די לחוצה בעבודה (בתכלס' עשיתי את אותה עבודה גם בעבר - אבל עכשיו אני המנהלת ואז כל האחריות שהכל יתקתק כמובן שעלי...) וגם בבית (לא להזכיר את המילה שמתחילה באות פ' ) ולכן לא בא להתחייב לסדרה חדשה בינתיים... אז זה שמור במקס ואני מקווה להתחיל את הסדרה בקרוב...
מתפקדת. ד״ש מטיול באיים האזוריים
06/04/2016 | 20:55
1
23
 בינתיים תהנו מהסדרות. 
תמונות ממש נהדרות !
07/04/2016 | 14:24
10
תודה על השיתוף.

תהני
חדשות ועדכונים
03/04/2016 | 18:41
13
21
נקבע מועד לעליית העונה השנייה של "UnReal"
03/04/2016 | 18:48
82
רשת Lifetime הודיעה כי העונה השנייה של סדרת הדרמה "UnReal", בכיכובן של שירי אפלבי וקונסטס זימר, תעלה בארה"ב ביום שני, 6 ביוני 2016, בשעה 22:00.

העונה השנייה של הסדרה - כמו עונת הבכורה - תכלול 10 פרקים.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Drama.
טרם נמסר מועד לשידור העונה השנייה.
נקבע מועד לעליית העונה הרביעית של "עוזרות בית נחושות"
03/04/2016 | 18:55
44
רשת Lifetime הודיעה כי העונה הרביעית של סדרת הדרמה הקומית "עוזרות בית נחושות", תעלה בארה"ב ביום שני, 6 ביוני 2016, בשעה 21:00.

העונה הרביעית של הסדרה תכלול 10 פרקים בלבד (3 פרקים פחות משלוש העונות הקודמות)

בפרק הבכורה של העונה, תתארח המפיקה הראשית של הסדרה וכוכבת "עקרות בית נואשות" לשעבר, אווה לונגוריה.

טרם נמסר מועד לשידור העונה הרביעית.
"פילדלפיה זורחת" חודשה לעונות 13 ו-14
03/04/2016 | 19:08
24
רשת FX הודיעה בסוף השבוע כי הסדרה הקומית הוותיקה "פילדלפיה זורחת", המשודרת בערוץ הקומדיות שלה, ערוץ FXX, תמשיך לפחות עד שנת 2019.

ההודעה על חידוש הסדרה לשתי עונות נוספות - העונות ה-13 וה-14, באה עוד בטרם שודרה העונה ה-12, אשר צפויה לעלות בארה"ב בתחילת השנה הבאה.

בכך, תהפוך הסדרה לאחת מהסדרות הקומיות הוותיקות ביותר בטלוויזיה האמריקאית.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Oh. 
טרם נמסר מועד לשידור העונה ה-11 של הסדרה.
קדימון ראשון לקראת העונה השלישית של "סיילם"
06/04/2016 | 18:49
19
רשת WGN AMERICA שחררה קדימון ראשון לקראת עליית העונה השלישית של סדרת הדרמה התקופתית "סיילם".

העונה השלישית, שתכלול 13 פרקים, תעלה בארה"ב לקראת סוף חודש אוקטובר 2016.

את הקדימון אפשר לראות כאן:

Yes רכשה מספר סדרות חדשות והודיעה על הפקת סדרה מקורית חדשה
07/04/2016 | 19:50
6
102
Yes רכשה 3 סדרות חדשות והודיעה על הפקה של סדרה מקורית חדשה.
הסדרות החדשות:

Legion - סדרת דרמה המבוססת על סרטי "אקס מן" ומבוססת על דמויות מספרי הקומיקס של חברת "מארוול".

Shots Fired - סדרת אירוע חדשה, העוקבת אחר חקירת מקרה של ירי על רקע גזעני בארה"ב.

Victoria - מיני סדרה בריטית יוקרתית חדשה על חייה של ויקטוריה, מלכת
אנגליה.

כואב אבל ממשיך - סדרה קומית מקורית חדשה על שני אנשים שמנסים לפתוח פרק ב' בחייהם, בכיכובם של אסי כהן ודנה מודן

פירוט לגבי הסדרות החדשות
07/04/2016 | 19:51
5
42
Legion
07/04/2016 | 19:52
69
סדרה חדשה המבוססת על דמויות מעולם הקומיקס של חברת "מארוול".

גיבור הסדרה הוא דייוויד הולר (השחקן דן סטיבנס, "אחוזת דאונטון"), צעיר שאובחן כסכיזופרן עוד בהיותו נער ומאז אושפז מספר פעמים במוסדות פסיכיאטריים שונים. פגישה מקרית עם דמות מסתורית, גורמת לדייוויד לחשוב שהוא לא חולה נפש וכי הקולות שהוא שומע בראשו שייכים לאנשים אמיתיים.

בסדרת ספרי הקומיקס נחשף מאוחר יותר, שהולר הוא למעשה בנו של צ'רלס אקסבייר, הלוא הוא פרופסור אקס.

עוד ישתתפו בסדרה: אוברי פלאזה ("מחלקת גנים ונוף") בתפקיד חברתו של דיוויד, לני, צעירה אופטימית למרות שהיא סובלת מהתמכרות לסמים ולאלכוהול וג'יין סמארט ("פארגו"), בתפקיד מלאני, המטפלת של דיוויד.

הסדרה צפויה לעלות בארה"ב, ברשת FX לקראת סוף 2016 או תחילת 2017 ותשודר אצלנו ב-Yes Action.
Shots Fired
07/04/2016 | 19:55
1
71
סדרת אירוע הבוחנת את ההשלכות בעקבות ירי על רקע גזעני, בעיירה קטנה במדינת טנסי.

הסדרה תעקוב אחר אשי אקינו, חוקר פלילי, המתמחה בחקירת פשעים חמורים ושותפו, תובע מיוחד של משרד המשפטים האמריקאי, שנשלחים לעיירה על מנת לחקור את המקרה. השניים חייבים לשתף פעולה בחקירת המקרה, כשסביבם תשומת הלב של התקשורת, הוויכוח הציבורי המתלהט והתסיסה הגוברת ברחובות, בעקבות האירוע.

בין המשתתפים בסדרה: הלן האנט, סטיבן מוייאר (כוכב "דם אמיתי"), ריצ'ארד דרייפוס והשחקן הישראלי אנחל בונני.

הסדרה צפויה לעלות בארה"ב, ברשת Fox כחלק מעונת השידורים 2016-2017 ותשודר אצלנו ב-Yes Drama.
היא נשמעת ממש מעניינת והקאסט מרשים
09/04/2016 | 20:25
11
Victoria
07/04/2016 | 19:56
53
מיני סדרה בריטית יוקרתית חדשה של רשת ITV הבריטית, המופקת בשיתוף הערוץ הציבורי האמריקאי PBS.

הסדרה, שתכלול 8 פרקים, תעקוב אחר מלכת אנגליה ויקטוריה (אותה תגלם ג'נה קולמן, "דוקטור הו"), החל מעלייתה לכס המלוכה בהיותה צעירה בת 18, נישואיה לנסיך אלברט (טום יוז) ושלטונה שנמשך 63 שנים - משך הזמן הרב ביותר שמלך או מלכה ישבו על כס המלוכה בבריטניה עד שאליזבת השנייה, מלכת בריטניה הנוכחית, שברה את השיא בחודש ספטמבר אשתקד.

הסדרה צפויה לעלות בבריטניה, ברשת ITV בהמשך השנה ותשודר אצלנו ב-Yes Oh.
כואב אבל ממשיך
07/04/2016 | 19:58
56
סדרה ישראלית חדשה בכיכובם של דנה מודן ואסי כהן.

עשור אחרי ששיתפו פעולה בסדרה המצליחה "אהבה זה כואב", צמד השחקנים ישתתפו בסדרה קומית רומנטית חדשה, שעוקבת אחר פרק ב' בזוגיות של שני אנשים, שאיבדו אמון באהבה.

כהן מגלם גבר דיכאוני ומודן מגלמת אישה חרדתית – שני אנשים שאיבדו כל אמון באהבה, אך מגלים שגם כשנדמה שהעולם מפנה לך עורף, החיים מלאים בהפתעות.

בסדרה, שתכלול 13 פרקים, מגלמים השניים שכנים, שלמרות מאמציהם הכנים להתעלם זה מזו ומהעולם בכלל, הם מוצאים עצמם שוב ושוב נאלצים להתמודד יחד עם סיטואציות מביכות שמחברות ביניהם בעל כורחם.

הסדרה תלווה אותם בדייטים מהגיהינום, במפגשים עם האקסים, בהיתקלויות עם הילדים ובמאמציהם הפתטיים לחזור ולהיות הצעירים המגניבים שמעולם לא היו.

הסדרה מציגה מבט קומי על חייהם של שני אנשים שמרגישים שלמרות שיש להם עדיין מה להציע, העולם מתעלם מהם, מה שגורם להם להרגיש שהם כבר לא רלוונטיים, אבל שאולי, לא בטוח, יש להם עדיין זכות לחיות.

הסדרה תשודר ב-Yes Comedy בחלק הראשון של 2017.
"דוקטור רוזווד" חודשה לעונה שנייה
07/04/2016 | 23:28
1
47
7 פרקים לפני תום עונת הבכורה של הסדרה, הודיעה הערב רשת Fox כי סדרת הדרמה "דוקטור רוזווד" תשוב לעונה שנייה, שתעלה בחודש ספטמבר הקרוב, כחלק מעונת השידורים 2016-2017 של הרשת.

העונה הראשונה של הסדרה כוללת 22 פרקים והעונה השנייה צפויה לכלול מספר פרקים דומה.

אצלנו, משודרת הסדרה מידי יום רביעי בשעה 21:15 ב-Yes Drama.

נהדר
07/04/2016 | 23:39
11
הממשק החדש של יס - מה דעתכם?
31/03/2016 | 14:37
8
65
אמנם פה זה פורום סדרות אבל מחוסר מקום אחר.....
אתמול נפגשתי לראשונה בממשק החדש ש YES השיקו.
אני חושב שהוא לא טוב, וזה בלשון המעטה!
הפס השחור הזה למטה, הכהות שמתפשטת על המסך כשמעלים את פס התפריט, האאיקונים ב VOD קטנים ולא ברורים, ובכלל - הממשק כולו משרה עלי מין תחושת מועקה.

מה דעתכם?
זה ממשק חדש או שאתה מתייחס לממשק שיש לממירים מתקדמים ?
31/03/2016 | 14:57
1
69
והממשק באמת לא נוח

לא יודעת מדוע הם עדיין לא טיפלו בו...

לא סגור לגבי מה זה ממיר מתקדם...
31/03/2016 | 15:30
56
לי יש יס מקס עם VOD, והממשק השתנה ביום-יומיים האחרונים.
בעיני הוא מתחת לכל פרמטר של חווית משתמש.
יש לי את הממיר החדש קווטרו, אבל לא שמתי לב לשינוי
31/03/2016 | 16:00
49
אפשר צילום להשוואה?
מחריד
31/03/2016 | 20:11
1
87
ראיתי אותו בממיר הקווטרו שאבא שלי קנה לאחת הטלוויזיות בבית ולא הייתי מסוגל להסתכל על המסך. עכשיו כפו את הממשק הזה על כל הממירים והוא בלתי נסבל. כבר כמה ימים שהסטרימר נתקע כל כמה דקות ואתמול המסך פשוט קפא בזמן שצפיתי בטלוויזיה ונכנסתי להוריד סדרה מה-VOD. כל השחור הזה פשוט לא בא טוב בעין, הכחול היה הרבה יותר נעים וידידותי.
מה נסגר עם יס ?
01/04/2016 | 14:11
77
כל שדרוג הופך את ההמשק לבלתי נסבל...

גם לא ברור לי זה שהם הקטינו את הגופן (כבר בבמשק הקודם) - זה מראה על חוסר רגישות לאוכלוסיה שקשה לה לקרוא כתב קטן
מזעזע!
31/03/2016 | 22:08
70
הצבע השחור הזה נוראי, הכל קטן יותר ופחות ברור, בקיצור- ממש לא אהבתי
לא ממש מרגישה בהבדל
01/04/2016 | 12:49
58
זה מרגיש לי אותו דבר רק כהה יותר.
גם שינו כל מיני פונקציות
03/04/2016 | 14:05
73
למשל, אם אני צופה בהקלטה ומפסיק באמצע, כשאחזור לצפות בה יש לי אפשרות לצפות מתחילת ההקלטה או למחוק את ההקלטה. נעלמה האופציה להמשיך מנק' הצפייה האחרונה.
כל הכיתוב והאייקונים קטנים מאד ואין התחשבות בצופים עם מגבלות ראיה.
ממש ממשק גרוע.

תחזירו לי את הממשק הישן והמוכר!!
שאלה בנושא המפענחת
02/04/2016 | 14:41
4
38
העונה הרביעית נפסקה באמצע ...? תודה
את מתכוונת ל-"המפענחת: פשעים חמורים"?
02/04/2016 | 20:17
3
35
כי אם כן, אז התשובה שלילית - כל 23 פרקי העונה הרביעית שודרו.
מפענחת
12/04/2016 | 14:15
2
15
פיספסתי כניראה את הפרק האחרון , מקווה שישידרו שןב מהתחלה ..., תודה
עוד שאלה קטנה
12/04/2016 | 14:16
14
למה הסדרה לא נמצאת בvod ?
עכשיו עונה 2 משודרת בשידור חוזר . כנראה עונה 4 תשודר בהמשך
12/04/2016 | 14:42
7
חודש מרץ 2016 בערוצי הסדרות של יס
27/02/2016 | 23:01
47
372

בשרשור זה יכולים להופיע ספוילרים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל -ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

המשך>>

בשרשור זה יכולים להופיע ספוילרים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל -ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

סופשבוע הגיע
25/03/2016 | 15:28
5
5

שרשור סוף השבוע יוצא לדרך...

תוכניות לסופשבוע
25/03/2016 | 15:43
6

איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?

המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
25/03/2016 | 16:03
7
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

מאיפה הם מוכרים לי
25/03/2016 | 16:06
1
17
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

די הרבה.
26/03/2016 | 19:59
18
השבוע היה אורח חוזר ב- 2 סדרות שונות. קן מרינו. בראשון הוא התארח ב"הסוכנת קרטר" והיום הוא התארח ב"חמוץ מתוק". ואם כבר ב-2 הנ"ל עניינינו אז ב"הסוכנת קרטר": חזרה להתארח בריג'ט רגאן ואליה הצטרפה שחקנית שהייתה קבועה בעונה הראשונה וחזרה בפרק הזה - לינדזי פונסקה. היא חזרה לתפקידה של אנג'י בסדרה. ל"חמוץ מתוק" חזר ריי וויז להופעת אורח.

וכעת ליתר... אל "האישה הטובה" חזר מת'יו מוריסון ואליו הצטרף בלייר אנדרווד(אנדרו, בעלה לשעבר של הסוכנת מיי ב"סוכני שיל"ד"). אליהם הצטרפה סוזנה זדקואסקי(אם ראיתם את הסדרה "אחת שיודעת"/Gossip Girl היא שיחקה שם את דורוטה. בסדרה שמשודרת ביס "The knick" היא משחקת את האחות פל, אגב)

ואם כבר הזכרנו את "סוכני שיל"ד"... שם התארחו השבוע, פעם נוספת, וויליאם סדלר(ופאוור בות'), ואני לא חושב שאני צריך להזכיר שוב מי הם.
שירים מסדרות
25/03/2016 | 16:28
5

פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
טוב לרגל עלייתו של ערוץ משחקי הכס. איזה סדרה
24/03/2016 | 18:20
4
111
הייתם רוצים שיקדשו לה ערוץ שלם ?. ולא להגיד שום סדרה

נ.ב בהתחלה ששמעתי שיש ערוץ למשחקי הכס הייתי בטוחה שמדובר בערוץ משחקים שבו יהיו את הדמויות מהסדרה ואז על ראש שלהם יהיה ומטרה של משחק תהיי  להוריד להם את  בלי להוריד את הראש 
שלי .חדר החדשות כמובן
24/03/2016 | 18:31
2
45
וכן לא נמאס לי 

מה שכן  אם זה לא היה פורום יס הייתי בוחרת במשהו אחר 
איזה סדרה שלא של יס היית רוצה שיהיה לה ערוץ משלה ?
25/03/2016 | 15:24
1
49
אני עדיין לא הבנתי מה הרעיון שעומד מאחורי הערוץ של משחקי הכס... איך הם מתכוונים למלא אותו ?

לגבי 'חדר החדשות' - מה תפס אצלך בסדרה? אני אחרי העונה השנייה נטשתי אותה לגמרי...
בקשר לערוץ איש הגשם רשם ש
25/03/2016 | 15:59
48

ערוץ ישדר מדי ערב ברצף את פרקי חמש העונות הראשונות של הסדרה, החל מ-21:00 ועד 06:00 בבוקר למחרת, לצד הקרנת מגוון תכנים מסקרנים נוספים המציגים את יצירת "משחקי הכס", סדרת הטלוויזיה היקרה והמורכבת ביותר להפקה בעולם.

החומרים יכללו, בין היתר, קטעי וידאו שלא שודרו מעולם, המציגים את "מאחורי הקלעים" של הפקת הסדרה, ראיונות עם האמנים העובדים על הסט, פרשנות וביאורים של היוצרים והשחקנים לכל פרק ופרק, ניתוחים והסברים של פרקים מיוחדים וסצינות אייקוניות, פרטי טריוויה מפתיעים, קדימונים, חומרי קידום ממדינות שונות בעולם ואת ה-TOP5: מצעד של כל מה שלוהט ורלוונטי בממלכת ווסטרוז בקריינות של המגישה והעיתונאית, לירון וייצמן.

וואי אם היה לי כזה על חדר החדשות.כמובן מה שמציין  בפסקה השנייה כי את  26 פרקים עצמם יש עם תרגום באינטרנט אז זה פחות קריטי לי 
והייתי גם רוצה כל מיני תוכניות רדיו מאינטרנט שדנים בהם על הסדרה זה אומנם נמצא ביוטיוב . ל זה לא נוח כי אם יש למשל סדרה ישראלית שאין כתוביות אני לא רואה אותה  אז וודאי שמשהו באנגלית אני עדיף שיהיה עם תרגום 

אז ככה
27/03/2016 | 15:34
34
"הורים במשרה מלאה" - אחת הסדרות המשפחתיות הכי שוות והכי מושלמות שנתקלתי בהם אי פעם... כל פרק היה מדהים בעיני...
לא ברור לי עד היום איך אין לסדרה דף בויקיפדיה העברית

היה אפשר בין הפרקים גם לשלב ראיונות בין התסריטאים, שחקנים ועוד...

היה אפשר גם לשלב כל מיני עניינים שדנו בסדרה ולראות אם במציאות דברים כאלו קרו או עתידים לקרות...
חדשות ועדכונים
20/03/2016 | 17:21
34
49
"הויקינגים" חודשה לעונה חמישית
20/03/2016 | 17:33
25
5 פרקים בלבד מפתיחת העונה הרביעית, הודיע בסוף השבוע האחרון ערוץ ההיסטוריה האמריקאי (The History Channel) על חידוש סדרת הדרמה התקופתית "הויקינגים", שתשודר במהלך 2017.

העונה החמישית תכלול 20 פרקים, שישודרו ב-2 חלקים בני 10 פרקים כל אחד.

תוספת משמעותית לעונה החמישית יהיה השחקן הבריטי ג'ונתן ריס מאיירס ("שושלת טיודור", "דרקולה"), שיצטרף לצוות השחקנים כשחקן קבוע.

העונה הרביעית של הסדרה משודרת בארה"ב, בימים אלו, מידי יום חמישי בשעה 22:00.

אצלנו, משודרת העונה הרביעית של הסדרה, מידי יום שני, בשעה 22:55 ב-Yes Oh.
נקבע מועד לעליית העונה השנייה של "Zoo"
20/03/2016 | 17:56
53
רשת CBS הודיעה כי העונה השנייה של סדרת הדרמה והמתח "Zoo" תעלה בארה"ב, ביום שלישי, 28 ביוני 2016 בשעה 21:00 בפרק כפול בן שעתיים.

העונה השנייה של הסדרה תמשיך לעקוב אחר גל התקיפות המסתורי של חיות טרף כנגד בני אדם, המתרחש במקביל בכל רחבי העולם. 

העונה השנייה של הסדרה - כמו קודמתה - תכלול 13 פרקים.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Action. 
העונה השנייה תשודר בסמוך לשידור בארה"ב, אך טרם נקבע מועד מדויק.

נקבע מועד לעליית הסדרה החדשה "Braindead"
20/03/2016 | 18:10
81
רשת CBS הודיעה כי סדרת דרמת האימה הקומית החדשה "Braindead" תעלה בארה"ב, ביום שני, 13 ביוני 2016 בשעה 22:00.

הסדרה החדשה, מבית היוצר של רוברט ומישל קינג, הזוג הנשוי והיוצרים האהובים שהביאו את הסדרה עטורת השבחים, "האישה הטובה" וממפיק העל רידלי סקוט, היא סאטירה פוליטית חריפה על וושינגטון ותפקוד הממשל והמחוקקים בארה"ב.

בלב ליבה של הפוליטיקה האמריקאית בוושינגטון הבירה, לורל (יקירת האינדי, מרי אליזבת' ווינסטד), חברת סגל זוטרה בגבעת הקפיטול מגלה שני דברים: הממשלה הפסיקה לתפקד ושחייזרים נחתו על כדור הארץ ואכלו את מוחותיהם של מספר חברי קונגרס - מספר שהולך וגדל.

הסדרה צפויה להיות סאטירה חריפה על פוליטיקה אמריקאית - בדיוק כמו שהקינגים יודעים לעשות. מישל קינג הגדירה את הסדרה  כשילוב של "הבית הלבן" עם "הנגיף", לדבריה "זו הדרך היחידה בשבילי להתייחס לחדשות שמקיפות אותנו".

שחקנים נוספים: דני פינו ("פשע מן העבר") וטוני שלהוב ("מונק") החוזר לטלוויזיה אחרי הפסקה ארוכה..

עונת הבכורה של הסדרה תכלול 13 פרקים.

הסדרה תשודר בערוצי הסדרות במהלך הקיץ הקרוב.
נקבע מועד לעליית הסדרה החדשה "American Gothic"
20/03/2016 | 18:14
77
רשת CBS הודיעה כי סדרת הדרמה החדשה "American Gothic" תעלה בארה"ב, ביום רביעי, 22 ביוני 2016 בשעה 22:00.

סדרת המתח החדשה מבית ההפקה של סטיבן ספילברג, Amblin Entertainment מגוללת את סיפורה של משפחה ידועה בבוסטון, אשר מנסה להגדיר את עצמה מחדש, בעקבות תגלית מצמררת אשר קושרת את אב המשפחה המנוח לשרשרת של רציחות הנפרסת על גבי עשרות שנים. בני המשפחה חיים בתחושה שזהו רק קצה הקרחון ושייתכן שמישהו מהם שיתף פעולה איתו…

לתפקיד הבן הבכור, החוזר לאחר היעדרות של 17 שנים, לוהק אנתוני סטאר, כוכב הסדרה "באנשי".

את הסדרה יצרו הסופר האמריקאי ג'יימס פריי ("מיליון רסיסים קטנים") ותסריטאית "האישה הטובה" ו"בוסטון ליגל" קורין ברינקרוף.

עונת הבכורה של הסדרה תכלול 13 פרקים.

הסדרה תשודר בערוצי הסדרות במהלך הקיץ הקרוב.
קדימון חדש לקראת עליית העונה השלישית של "עמק הסיליקון"
20/03/2016 | 18:23
27
רשת HBO שחררה קדימון חדש לקראת עליית העונה השלישית של סדרת הדרמה הקומית "עמק הסיליקון", שתעלה בארה"ב ביום ראשון, 24 באפריל 2015 בשעה 22:00.

העונה השלישית תכלול 10 פרקים.

אצלנו, תשודר העונה השלישית בהפרש של 3 ימים מהשידור בארה"ב, החל מיום רביעי, 27 באפריל 2016 בשעה 22:30.

עונת הסיום של "הוחלפו בלידתן" תגיע רק ב-2017
20/03/2016 | 18:49
60
מספר ימים לאחר שרשת Freeform (לשעבר ABC Family), הודיעה על החלטתה כי העונה החמישית (שישית לפי מניין Yes) של סדרת הדרמה "הוחלפו בלידתן" תהיה העונה האחרונה של הסדרה, הודיעה יוצרת הסדרה, ליזי וייס, בציוץ שפרסמה בחשבון הטוויטר שלה, שעונת הסיום של הסדרה תשודר רק במהלך 2017 - יותר מ-15 חודשים לאחר תום העונה הרביעית.

עונת הסיום של הסדרה תכלול 10 פרקים בלבד ותסתיים בפרק כפול בן שעה וחצי.

פיטר פלורק הוא רודן
20/03/2016 | 19:03
1
103
השחקן כריס נות' לא נשאר מובטל:
זמן קצר לאחר שנודע כי סדרת הדרמה "האישה הטובה", בה הוא מגלם את המושל פיטר פלורק, תסתיים בתום העונה הקרובה, פרסמה רשת FX הודעה לפיה השחקן מצטרף לעונה השלישית של סדרת הדרמה הפוליטית "הרודן", כשחקןן קבוע בסדרה.

בסדרה "הרודן", יגלם נות' את הגנרל האמריקאי וויליאם קוגסוול, ששירת בעבר באבודין ושב כעת למדינה על מנת לסייע לבאסם "בארי" אל פאיד (אדם ריינר), כאשר זה מתמנה לנשיא הזמני של המדינה.  העניינים מסתבכים, כאשר מתגלה כי הגנרל האמריקאי ניהל בעבר מערכת יחסים רומנטית וסודית עם ליילה (מורן אטיאס).

העונה השלשית של הסדרה "הרודן" תעלה בארה"ב, ברשת FX, בקיץ הקרוב ותשודר אצלנו, ב-Yes Action בסמוך לשידור בארה"ב.
נחמד...
22/03/2016 | 13:19
28
זה גם עונה לשאלה שלי אם מתוכננת עוד עונה ל"רודן"...
נקבע מועד לעליית העונה השנייה של "קשר דם"
21/03/2016 | 18:52
57
שירות ה-Streaming של Netflix הודיע כי העונה השנייה של סדרת הדרמה "קשר דם" תעלה בארה"ב, ביום שישי, 27 במאי 2016.

במועד זה יהיו זמינים כל 10 פרקי העונה השנייה.

בסדרה משתתפים כוכבים רבים, ביניהם: קייל צ'אנדלר ("אורות ליל שישי"), בן מנדלסון, סיסי ספייסק, לינדה קרדליני ועוד.

בין האורחים בעונה השנייה: קלואי סביני ("אהבה גדולה", "אימה אמריקאית: המלון"), סטיבן פסקואל ("הצילו", "האישה הטובה"), קייטי פינרמן ("מייקל") ואחרים.

הסדרה משודרת ב-Yes Oh. טרם נקבע מועד לשידור העונה השנייה.
קדימון חדש לקראת עליית העונה החמישית של "Veep"
21/03/2016 | 19:03
24
רשת HBO שחררה קדימון חדש לקראת עליית העונה החמישית של הסדרה הקומית "Veep", בכיכובה של זוכת האמי וגלובוס הזהב, ג'וליה לואי-דרייפוס.

העונה החמישית של הסדרה, תעלה בארה"ב ביום ראשון, 24 באפריל 2015 בשעה 22:30 ותכלול 10 פרקים.

אצלנו, תשודר העונה החמישית של הסדרה, בהפרש של 3 ימים מהשידור בארה"ב, החל מיום רביעי, 27 באפריל 2016 בשעה 23:00.

ערוץ סדרות חדש ב-Yes וב-Hot: ערוץ AMC ישודר באפיק 19
23/03/2016 | 16:14
13
138
ערוץ AMC מגיע לישראל עם סדרות חדשות, כולל סדרת הבת של "המתים המהלכים"

הערוץ האמריקאי שעלה על המפה עם הסדרות "מד מן" ו"שובר שורות", מגיע לישראל במקום MGM, ואיתו סדרות חדשות כמו "אימת המתים המהלכים", "מנהל לילה", "אנושיים" ועוד.

הערוץ האמריקאי AMC עושה עלייה ויהיה זמין גם בישראל, עם סרטים קלאסיים מספריית MGM (במקום הערוץ עצמו שיורד) וסדרות של הערוץ (הכולל תחת מטרייתו גם את תכני ערוץ Sundance האמריקאי) כשהן מתורגמות לעברית.
הערוץ ישודר ב-HOT וב-yes באפיק 19.

בין הסדרות שישדר הערוץ:
  אימת המתים המהלכים - Fear the Walking Dead - החל מ-4 באפריל 2016
  אדמת הפקר - Into The Badlands
  אנושיים - Humans - החל מ-6 באפריל 2016
  מנהל לילה - The Night Manager
  הפ וליאונרד - Hap and Leonard
ועוד.

הסדרות החדשות של הערוץ ישודרו בהפרש של עד 24 שעות משידורן בחו"ל.

"רשת AMC הציגה לעולם תכנים שהגדירו מחדש את הסיפורים הדרמטיים בטלוויזיה", אומרת לואיז קוטרל, סמנכ"ל תפעול בינלאומית ב-AMC, "עם כמה מסדרות המקור המהוללות ביותר. אנחנו נרגשים להביא את AMC לצופים בישראל בפעם הראשונה ואת התכנים בעלי השם העולמי של המותג. יחד עם השותפים שלנו בישראל, אנחנו מצפים להשקה מרגשת שתאפשר לנו להמשיך באסטרטגיה המוצלחת שלנו ביצירת פלטפורמה גלובלית עם תוכן מקורי ומשכנע"

"רשת AMC הציגה לעולם את 'שובר שורות', 'מד-מן', 'המתים המהלכים' ואינספור תכנים משובחים ואיכותיים נוספים", אומר עמי אלה, מנכ"ל חברת ELLACOMM, שמייצגת את הערוץ בארץ. "הערוץ בישראל ישדר בצמוד ובהתאם ללוח השידורים האמריקאי ויציע את הסדרות הטובות בעולם, לצד סרטים מגוונים בתרגום מלא ובהתאמה לקהל הישראלי".
פירוט לגבי הסדרות החדשות בערוץ
23/03/2016 | 16:15
12
77
אימת המתים המהלכים - Fear the Walking Dead
23/03/2016 | 16:31
104
אימת המתים המהלכים - Fear the Walking Dead
ימי שני, החל מ-4 באפריל 2016 בשעה 21:00, בערוץ AMC וב-Yes VOD

"אימת המתים המהלכים" ("Fear the Walking Dead") היא סדרה מקורית מבית AMC, המשמשת כפריקוול (סדרה מקדימה) לעלילת סדרת הלהיט זוכת ה"אמי" והמועמדת ל"גלובוס הזהב", "המתים המהלכים".

כיצד נראה העולם תוך כדי התהליך האפוקליפטי שאת תוצאתיו אנו מכירים ב"המתים המהלכים"? סדרת הבת, המנסה לענות על השאלה, מתרחשת בלוס אנג'לס ועוקבת אחר קבוצה של דמויות העומדות בפני תחילתו של סוף העולם, ביניהם: מורה גרוש וארוסתו, אם חד הורית.

הסדרה מציגה את התהליך אותו עוברת החברה מרגע פרוץ המגיפה - ההבנה, ההתמודדות והיכולת האנושית מנקודת מבטם של משפחות ממעמדות ומרקעים שונים וגם מנקודת מבטו של האדם הבודד מול האפוקליפסה. האינטראקציה בין מוסדות השלטון וגורמי הביטחון מול האזרחים מחד ומערכת היחסים בתוך הקהילה והחברה מאידך.

מאחורי הסדרה עומדים יוצר "המתים המהלכים" וסדרת הקומיקס עליו היא מבוססת, רוברט קירקמן, יחד עם המפיק והתסריטאי דייב אריקסון ("שמש שקרנית", "ילדי האנרכיה").

בתפקידים הראשיים מככבים: קים דיקנס ("דדווד", "טרמיי"), קליף קרטיס ("בגוף ההוכחה"), הזמר הלטיני רובן בליידס ("היועץ", "היו זמנים במקסיקו"), מרסדס מייסון ("צ'אק"), פרנק דיליין ("הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם") ואליסיה דנבאם-קארי.

פרק הבכורה של הסדרה היה לפרק הבכורה הנצפה ביותר בתולדות ערוצי הכבלים בארה"ב, עם מעל 10 מיליון צופים. הסדרה נמצאת בראש רשימת החיפושים של Google בקטגוריית סדרות טלוויזיה לשנת 2015 ואף זכתה בפרס "הדמות הטובה ביותר" בטקס פרסי MTV.

העונה הראשונה של "אימת המתים המהלכים" כוללת 6 פרקים והיא תשודר לראשונה בישראל בערוץ AMC עם עלייתו. העונה השנייה תשודר בסמוך לשידורה בארה"ב. 
אנושיים - Humans
23/03/2016 | 16:39
1
108
אנושיים - Humans
ימי רביעי, החל מ-6 באפריל 2016 בשעה 21:00 בערוץ AMC וב-Yes VOD.

סדרת המד"ב המסקרנת של AMC, שלוותה בקמפיין השקה ענק, בוחנת כיצד ייראה עולם בו בני אדם חיים לצד רובוטים בעלי אינטליגנציה מלאכותית

סדרת המדע הבדיוני "אנושיים" היא הפקה משותפת של אולפני AMC ו-Channel 4 הבריטי, המבוססת על הסדרה השבדית זוכת הפרסים "אנשים אמיתיים".

העונה הראשונה תעלה באפריל הקרוב ואילו העונה השנייה, שמצולמת בימים אלו, תגיע אף היא לערוץ AMC ותעלה במקביל לשידורה בארה"ב.

בהווה מקביל, כל משפחה שמכבדת את עצמה מחזיקה בביתה את הפיתוח האחרון בתחום האינטליגנציה המלאכותית: ה-Synth, משרת-רובוט שנראה כמו אדם אמיתי לכל דבר.

הסדרה משלבת מצבים מתוך חיי היום-יום אל תוך עולם בדיוני לכאורה ומעלה שאלות שיקבעו את עתיד האנושות כולה: כיצד ייראה העולם בו חיים בני אדם לצד רובוטים בעלי אינטליגנציה מלאכותית? האם יוכלו לחיות בשלום? כיצד יוגדרו מערכות היחסים ביניהם? האם יופר מאזן הכוחות הקיים בין האדם למכונה?

בסדרה מככבים ג'מה צ'אן ("ג'ק ראיין: גיוס הצללים"), טום גודמן-היל ("משחק החיקוי", "אוורסט"), ג'ימי סימפסון ("וושינגטון על הכוונת") וקת'רין פרקינסון ("אישה מכובדת").
מאוד נהניתי מהמקור השוודי. מקווה שגם הגירסא הזאת תהיה מוצלחת
23/03/2016 | 23:18
14
אדמת הפקר - Into the Badlands
23/03/2016 | 16:45
90
אדמת הפקר - Into the Badlands
בקרוב בערוץ AMC וב-Yes VOD

סדרה דרמה מקורית מבית AMC, המבוססת על סיפור-עם סיני ומגוללת את סיפורם של לוחם ונער צעיר במסעם להארה ולגדולה.

הסדרה היא דרמת אמנויות לחימה, מבית היוצר של מיילס מילר ואלפרד גוך (יוצרי "סמולוויל"), המתרחשת בעולם של פיאודלים מסוכנים, מלכים ורשת של נאמנויות. היא שואבת השראה מתרבות המזרח הרחוק, ערוכה בקצב מהיר עם שימוש נרחב באפקטים וויזואליות.

במרכז הסדרה עומד הכוכב העולה דניאל וו ("האיש בעל אגרופי הברזל"). לצידו מככבים גם אורלה בריידי ("מאהבות"), המועמדת לפרס ה"סאג" שרה בולג'ר ("באמריקה", "עד עצם היום הזה"), ארמיס נייט ("עלייתו של האביר האפל") ואמילי ביקהאם ("28 שבועות אחרי").

העונה הראשונה של "אדמת הפקר" תשודר לראשונה בערוץ AMC ועונתה השנייה תשודר במקביל לשידור בארה"ב. 
שומר לילה - The Night Manager
23/03/2016 | 16:51
4
125
שומר לילה - The Night Manager
במהלך חודש יוני 2016 בערוץ AMC וב-Yes VOD

סדרת  דרמה ומתח בת 6 פרקים, המבוססת על רומן מאת סופר רבי המכר ג'ון לה קארה ומגוללת את סיפורם עוצר הנשימה של מנהל מלון בציריך ואיש עסקים
בריטי, החיים חיים כפולים. כמו בכל ספריו האהובים של לה קארה, גם הפעם מדובר בעלילת ריגול סבוכה ומסתורית.

את צוות השחקנים של הסדרה מובילים שחקנים מן השורה הראשונה, ביניהם כוכב "הנוקמים" ו"ת'ור" טום הידלסטון, יו לאורי (בתפקידו הטלוויזיוני הראשון מאז "האוס") ואוליביה קולמן ("אשת הברזל", "ברודצ'רץ'").

הסדרה כבר חודשה לעונה שנייה.
זה לא התפקיד הטלוויזיוני הראשון של יו לורי מאז "האוס"
23/03/2016 | 17:28
1
57
הוא השתתף בעונה הרביעית של Veep.
זה כן תפקידו הטלוויזיוני הקבוע הראשון מאז האוס..
זו הייתה הכוונה
23/03/2016 | 18:02
16
מאיפה המידע על החידוש לעונה שנייה?
29/03/2016 | 06:20
1
18
כי בכתבה שקראתי עכשיו ב-Deadline זה דווקא לא וודאי..
בהודעה לעיתונות
29/03/2016 | 09:48
18
זה הופיע בהודעה לעיתונות שהוציאה חברת "עמי אלה תקשורת".
הציטוט המדוייק: "טרם שידורה כבר הוחלט להרחיב את ההפקה לעונה נוספת". 

בדרך כלל אני בודק גם במקומות נוספים, אבל הפעם הסתמכתי רק על ההודעה לעיתונות.
האפ ולאונרד - Hap and Leonrd
23/03/2016 | 16:58
2
88
האפ ולאונרד - Hap and Leonrd
בקרוב בערוץ AMC וב-Yes VOD.

סדרת דרמה תקופתית המבוססת על סדרת רומנים מאת ג'ו ר. לנדסדייל, בהפקתם של היוצרים ניק דמיסי וג'ון מייקל (שעיבדו בעבר רומן אחר של לנדסדייל, "קר ביולי").

הסדרה סובבת סביב דמויותיהם של שני גברים אמריקאיים בתקופת מלחמת ויאטנם: האפ (ג'יימס פיורפוי, "רומא", "The Following"), פועל ממעמד הפועלים, שבילה זמן בכלא הפדראלי בצעירותו, בשל סירובו להתגייס לצבא ולאונרד (מייקל קנת' וויליאמס, "הסמויה"), חייל משוחרר, שחור והומו עם בעיות כעס רציניות.

בסדרה יככבו גם כוכבת "מד מן", כריסטינה הנדריקס, פוליאנה מקינטוש ("טינופת") וביל סייג' ("פרשס"). 
נראה לי שאני אראה את זה (:
23/03/2016 | 17:53
1
10
גם אני.
23/03/2016 | 18:03
27
כמובן שבגלל השם ישר לחצתי לראות במה מדובר .
"האיש האחרון בעולם" חודשה לעונה שלישית
25/03/2016 | 12:09
36
6 פרקים לפני סיום העונה השנייה, הודיעה אמש רשת Fox. כי סדרת הדרמה הקומית האפוקליפטית "האיש האחרון בעולם", בכיכובו של וויל פורטה, תשוב לעונה שלישית, שתשודר במהלך עונת השידורים 2016-2017.

בארה"ב משודרת העונה השנייה של הסדרה מידי יום ראשון בשעה 21:30 וזוכה לנתוני צפייה טובים, בעיקר עם שכלול הצפייה הנדחעת.

העונה השנייה של הסדרה כוללת 18 פרקים והעונה השלישית צפויה לכלול מספר פרקים דומה.

הודעת רשת Fox הגיעה כמעט במקביל (אך בלי קשר) לתחילת שידור העונה השנייה של הסדרה בישראל.
העונה השנייה של הסדרה משודרת מידי יום חמישי, בשעה 22:00, ב-Yes Drama.
"אלמנטרי" חודשה לעונה חמישית
26/03/2016 | 11:15
38
רשת CBS הודיעה אמש כי סדרת הדרמה המשטרתית "אלמנטרי", בכיכבום של ג'וני לי מילר ולוסי לו, תשוב לעונה חמישית, שתעלה בעונת השידורים 2016-2017.

עד כה, שודרה הסדרה בארה"ב בימי חמישי בשעה 22:00, אך לפני כשבוע עברה למשבצת שידור חדשה, בימי ראשון באותה השעה.

אצלנו, משודרת הסדרה מידי יום חמישי, בשעה 22:45 ב-Yes Action. 
"צוות עקרב" חודשה לעונה שלישית
26/03/2016 | 11:23
47

רשת CBS הודיעה אמש כי סדרת הדרמה והפעולה "צוות עקרב", המבוססת על חייו של מומחה המחשבים וולר אובריאן, תשוב לעונה שלישית, שתעלה בעונת השידורים 2016-2017.

הסדרה משודרת בארה"ב בימי שני בשעה 21:00 וזוכה לנתוני צפייה מצויינים של קרוב ל-10 מיליון צופים לפרק בממוצע.

אצלנו, משודרת הסדרה מידי יום שני, בשעה 22:00 ב-Yes Action. 

"מזכירת המדינה" חודשה לעונה שלישית
26/03/2016 | 11:42
41
רשת CBS הודיעה אמש כי סדרת הדרמה הפוליטית "מזכירת המדינה", בכיכובה של טיאה ליאוני, תשוב לעונה שלישית במהלך עונת השידורים 2016-2017.

הסדרה משודרת בארה"ב, מידי יום ראשון בשעה 20:00 וזוכה לנתוני צפייה גבוהים של מעל 10 מיליון צופים לפרק בממוצע.

אצלנו, משודרת הסדרה מידי יום שלי"שי בשעה 21:15 ב-Yes Drama.
"כולנו יחד" בוטלה לאחר שתי עונות
26/03/2016 | 15:03
2
44
רשת HBO הודיעה כי סדרת הדרמה הקומית "כולנו יחד", מאת האחים מארק וג'יי דופלאס, תסתיים בתום העונה השנייה, המשודרת בימים אלו - ולא תשוב לעונה נוספת.

הסדרה לא הצליחה ליצור סביבה הד תקשורתי וגם נתוני הצפייה שלה היו נמוכים מאוד וממוצע הצופים לפרקי העונה השנייה, ששודרו עד כה, עמד על כ-300 אלף צופים בלבד.

עד לסיום העונה נותרו עוד שלושה פרקים, שימשיכו להיות משודרים בארה"ב, בימי ראשון בשעה 22:30. פרק סיום העונה, שיהיה למעשה גם פרק סיום הסדרה, ישודר בארה"ב ב-10 באפריל 2016.

אצלנו, משודרת הסדרה בהפרש של 3 ימים מהשידור בארה"ב, מידי יום רביעי בשעה 22:00, ב-Yes Oh.  אצלנו ישודר פרק הסיום ב-13 באפריל 2016.
לא מפתיע. ציפיתי לזה.
26/03/2016 | 17:02
34
שנה שעברה הרייטינג היה בקרשים והשנה הוא אפילו מתחת לקרשים.
פרשתי אחרי הפרק הראשון של העונה השנייה
26/03/2016 | 20:37
36
לא התלהבתי ממנה בעונה הקודמת, אבל פרק הפתיחה של העונה החדשה כבר ממש לא עניין אותי. טוב שלא בזבזתי עליה את הזמן.
נקבע מועד לעליית העונה החמישית של "המפענחת: פשעים חמורים"
30/03/2016 | 15:32
34
רשת TNT הודיעה אמש כי העונה החמישית של סדרת הדרמה המשטרתית "המפענחת: פשעים חמורים" תעלה בארה"ב ביום שני, 13 ביוני 2016, בשעה 22:00.

נכון לעכשיו, הוזמנו 13 פרקים לעונה החמישית, אך בעונות הקודמות הרשת הגדילה בהמשך את מספר הפרקים ל-18 ובעונה האחרונה מספר הפרקים גדל פעם נוספת ועמד בסופו של דבר, על 23 פרקים.

טרם נמסר מועד לשידור העונה החמישית.
האם תהיה סדרה בת ל"הרשימה השחורה" ?
30/03/2016 | 19:33
51
רשת NBC הודיעה כי היא בוחנת הפקת סדרה בת חדשה לסדרת הדרמה והפעולה "הרשימה השחורה".

את הסדרה אמורה להוביל השחקנית פמקה ג'נסן ("המדריך לרוצח"), שתגלם את סוזן "סקוטי" האלסטד, שלה קשרים מיוחדים עם טום, אותו מגלם השחקן ריאן איגולד, אשר אמור לעבור מסדרת האם לסדרת הבת.

דמות נוספת שאמורה לעבור לסדרת הבת היא דמותו של אחד מהנבלים של הסדרה האם - מר סולומון - אותו מגלם השחקן אדי גאת'גי.

דמותה של סוזן "סקוטי" האלסטד תופיע לראשונה בפרק 21 של העונה השלישית, שישודר בארה"ב, ביום חמישי, 5 במאי 2016 ופרק סיום העונה, שישודר שבוע לאחר מכן (ב-12 במאי 2016) ישמש כפרק פיילוט לסדרה החדשה.

בניגוד לסדרת האם, שכבר חודשה לעונה רביעית, גורמים ברשת NBC מסרו כי אין התחייבות להפקת סדרת הבת והחלטה סופית על כך תיפול רק במהלך חודש מאי, יחד עם ההחלטה על לוח השידורים של הרשת לעונת 2016-2017.

אצלנו, משודרת בימים אלו העונה השלישית של הסדרה "הרשימה השחורה", מידי יום שלישי, בשעה 22:45 ב-Yes Action.
קדימון חדש לקראת עליית העונה השישית של "משחקי הכס"
30/03/2016 | 19:39
22
רשת HBO שחררה קדימון חדש לקראת עליית העונה השישית של סדרת הדרמה והפנטזיה "משחקי הכס".

העונה השישית של הסדרה, שכמו כל קודמותיה תכלול 10 פרקים, תעלה בארה"ב, ביום ראשון, 24 באפריל 2016 בשעה 21:00.

אצלנו, תשודר הסדרה במקביל לשידור בארה"ב, ביום שני, 25 באפריל 2016 בשעה 04:00 ובשידור נוסף באותו היום בשעה 22:00 ב-Yes Oh.

לקראת פורים
23/03/2016 | 13:20
33
חידון פורים בפלאיי באז
אפריל 2016 בערוצי הסדרות וה-VOD של yes
18/03/2016 | 12:07
27
442
שימו - בהודעות שיופיעו בהמשך עלולים להיכלל ים.

הקריאה על אחריותכם!!!

ערוץ משחקי הכס
18/03/2016 | 12:09
73
ערוץ "משחקי הכס" - ערוץ פופ-אפ לסדרה הפופולרית ביותר בעולם.

22 ימים, 50 פרקים, 150 הצצות אל מאחורי הקלעים, ערוץ פופ-אפ אחד.

ערוץ "משחקי הכס" הוא ערוץ פופ-אפ מיוחד שישדר את כל פרקי הסדרה המצליחה של HBO, זוכת פרס האמי לסדרת הדרמה הטובה ביותר, שהפכה לתופעה עולמית. הערוץ הייעודי יעלה לאוויר ב-3.4 באפיק 16, ויסיים את שידוריו ב-25.4 בשעה 05:00, עם שידור פרק הבכורה של העונה השישית והחדשה של "משחקי הכס", במקביל  לשידורה בארה"ב.

הערוץ ישדר מדי ערב ברצף את פרקי חמש העונות הראשונות של הסדרה, החל מ-21:00 ועד 06:00 בבוקר שלמחרת, לצד הקרנת מגוון תכנים מסקרנים נוספים המציגים את יצירת "משחקי הכס", סדרת הטלוויזיה היקרה והמורכבת ביותר להפקה בעולם. החומרים יכללו בין היתר קטעי וידאו שלא שודרו מעולם, המציגים את "מאחורי הקלעים" של הפקת הסדרה, ראיונות עם האמנים העובדים על הסט, פרשנות וביאורים של היוצרים והשחקנים לכל פרק ופרק, ניתוחים והסברים של פרקים מיוחדים וסצינות אייקוניות, פרטי טריוויה מפתיעים, פרומואים וחומרי קידום ממדינות שונות בעולם, ואת TOP5: מצעד של כל מה שלוהט ורלוונטי בממלכת ווסטרוז בקריינות של המגישה והעיתונאית, לירון וייצמן.

לערוץ נבנתה אריזה גרפית ייחודית אנימטיבית המשלבת את מוטיב החרבות והכס עם העורב האייקוני של הסדרה, לצד מעברונים קריאטיביים, "פרסומות" למוצרים שניתן להשיג רק בסדרה, אילן יוחסין שמנסה להסביר את נפתולי העצים המשפחתיים בווסטרוז ושכבת וידאו ייחודית שצולמה בארץ, בהשתתפות הכס.

ערוץ משחקי הכס יהיה זמין באפיק 16 החל מה-3.4 ובמקביל גם ב-yes GO.

כל פרקי הסדרה זמינים גם ב-yes Binge ב-VOD וגם ב-yes GO.
משחקי הכס 6
18/03/2016 | 12:10
79
"משחקי הכס", זוכת 12 פרסי האמי לשנת 2015, כולל סדרת הדרמה הטובה ביותר, פרס הכתיבה, פרס הבימוי ושחקן המשנה הטוב ביותר בדרמה, חוזרת בעונה שישית חדשה ומרגשת, עונה שעוסקת בדו- פרצופיות, הולכת שולל, בגידה, אצילות, כבוד, כיבוש וניצחון.

העונה השישית הינה המסקרנת ביותר מאחר שהיא העונה הראשונה שלא מבוססת על ספר בסדרה שכבר פורסם, ומשאירה את המעריצים לוטים בערפל, בלי היכולת לחזות את עלילות הגיבורים על פי התרחשויות הספר, כבעבר. לאחר ההתפתחויות המפתיעות בסיום העונה הקודמת, שכללו את גורלו המדמם של ג'ון סנואו בידי המורדים בטירת שחור, היחלצותה המפוארת של דיאנריז על גבו של דרוגון מבור הלחימה ופגישתה עם המוני הדות'רקים בערבות אסוס, והשפלתה הפומבית של סרסיי ברחובות מעלה המלך, שהידיעה על מותה של מירסלה עדיין לא הגיעה אליה, שורדים מכל רחבי ווסטרוז ואסוס מתקבצים ומתקדמים בנחרצות דרך גורלם האישי הלא ידוע. פנים מוכרות ייצרו בריתות חדשות כדי לשפר את סיכוייהן לשרוד, בעוד דמויות חדשות יעלו וישנו את מאזן הכוחות במזרח, במערב, בצפון ובדרום.

העונה החדשה צולמה בצפון אירלנד, בספרד, באיסלנד ובקרואטיה, והצטרפו אליה השחקנים מקס פון סידוב בתפקיד העורב בעל שלוש העיניים, פרדי סטרומה (הארי פוטר,  UnREAL) בתפקיד דיקון טארלי, אחיו הצעיר של סאם, ג'יימס פולקנר (אחוזת דאונטון) בתפקיד רנדיל טארלי, אביו המנוכר של סאם, פילו אסבק (קספר יול ב"הממשלה") בתפקיד יורון "עין העורב" גרייג'וי, אחיו של באלון ודודו של ת'יאון, וגם ריצ'ארד אי. גראנט (אחוזת דאונטון) ואיאן מקשיין ("דדווד", "ריי דונובן").

מחשש ספויילרים לא שוחרר דבר עדיין מלבד פוסטרים וטריילר לעונה החדשה – והטריילר הפך תוך שעות ספורות לסנסציה  – הוא  אשר שבר את שיאי הצפייה לסדרה של HBO  עם יותר מ-30 מיליון צפיות בפחות מ-24 שעות!
מאהבת בתשלום מראש / The Girlfriend Experience
18/03/2016 | 12:12
160
"מאהבת בתשלום מראש" הסדרה החדשה מבית Starz, בהפקתם של סטיבן סודרברג ויוצרי הסרטים לודג' קריגן ואיימי שיימיץ, המבוססת על סרטו המצליח של סודרברג משנת 2009.

השחקנית והדוגמנית ריילי קף ("מג'יק מייק", "מקס הזועם: כביש הזעם", ונכדתו של אלביס פרסלי) מגלמת את כריסטין ריד, סטודנטית למשפטים שנה שניה, ומתמחה חדשה במשרד עורכי הדין היוקרתי "קירקלנד ואלן". כריסטין עובדת קשה כדי לבסס את עצמה במשרד, אך כשחברתה לכיתה מכירה לה את עולם מערכות היחסים בתשלום, הידוע בשם "חווית בת הזוג" (The Girlfriend Experiene או (GFE – נשים המספקות מערכות יחסים אמוציונליות ומיניות במחיר גבוה מאוד, היא מוצאת את עצמה במהרה נגררת אל העולם הזה, בעודה מנסה לאזן בין שתי צורות חיים שונות, ונמשכת אל הריגוש שבשליטה ובאינטימיות. כעת כריסטין צריכה להתעמת עם הזהויות השונות בתוכה, ולומדת לנווט ולעשות שימוש בפוליטיקה של שני העולמות, כדי להשיג את מה שהיא רוצה.

מנכ"ל Starz כריס אלברכט אמר: "אנחנו מאמינים שהעולם הפרובוקטיבי שסטיבן, איימי ולודג' יצרו, יחד עם הופעתה המהפנטת לחלוטין של ריילי קף בתפקיד הראשי, הופכת את "מאהבת תשלום מראש" לכזו שקשה להפנות ממנה מבט"

שחקנים נוספים: פול ספארקס ("אימפריית הפשע", "בית הקלפים"), מרי לין רייסקוב (קלואי מ"24", "קליפורניקיישן"), קייט לין שייל ("בית הקלפים").
Veep 5
18/03/2016 | 12:13
1
55
Veep מבית ,HBO זוכת האמי לקומדיה הטובה ביותר, בכיכובה של זוכת האמי ג'וליה לואי- דרייפוס, שבה בעונה חדשה.

בתחילת העונה החדשה סלינה נמצאת במהלכן של בחירות וירטואליות, כשהספירה מראה שיוויון חסר תקדים, וכעת עתידה כנשיאה מוטל בספק, מאחר שההפרש עומד על כמה מאות בודדות של קולות.

בזמן שאיימי ודן נמצאים בשטח, בנוואדה, עובדים על ספירה חוזרת, סלינה ושאר הצוות שלה נמצאים בוושינגטון ועושים הכל כדי לגרום לה להיראות נשיאותית  (למרות העובדה שהיא כבר נשיאה), בעודם הודפים את שאיפותיו של סגן הנשיא הכריזמטי טום ג'יימס (יו לורי "האוס"), שבמחי טוויסט פרוצדורלי חקיקתי קטן, יכול לעקוף אותה ולהפוך לנשיא.

במהלך העונה, כשהסיכונים שסלינה לוקחת גבוהים מאי פעם, Veep ממשיכה להוכיח שבוושינגטון, אפילו להחלטה הבנאלית ביותר יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת, לעיתים בלתי צפויות ומבדחות מאוד.
תיקון
18/03/2016 | 16:08
60
הסדרה תשודר החל מ-27 באפריל 2016, בימי רביעי בשעה 23:00.

בימי שלישי בשעה 22:00 תשודר עונת הסיום של "באנשי", החל מ-12 באפריל 2016 ומיד לאחריה, ממשיכה העונה הרביעית של סדרת הדרמה הפוליטית "בית הקלפים".
עמק הסיליקון 3
18/03/2016 | 12:15
1
55
עונה חדשה ל"עמק הסיליקון" הקומדיה של מייק ג'אדג' עבור HBO, שהיתה מועמדת לאמי, על גאוני המחשב והסטארט-אפיסטים בעמק הסיליקון, בו האנשים המוכשרים והמוצלחים ביותר, הם דווקא אלה שלא מצליחים להתמודד עם ההצלחה.

העונה החדשה מתחילה מייד לאחר הסיום הדרמטי של העונה הקודמת, בו ניצחה "פיידפייפר" ניצחון משפטי מרשים, אך ריצ'רד סולק מתפקידו כמנכ"ל. בפתיחת העונה השלישית, ריצ'ארד מקבל הצעה משפילה לכהן כמנהל אגף הטכנולוגיות בחברה, ושאר חברי הצוות שלו  – ארליך, ג'ארד, דינש וגילפוי צריכים להחליט עד כמה רחוק ילכו עם הנאמנות שלהם אליו. כשהמנכ"ל החדש והנחרץ של "פיידפייפר" מחליט להעביר את כל החברה לאג'נדה העיסקית שלו, החבורה חייבת למצוא דרך לנצח במאבק בין היצירה שלהם, להתמסחרות, כשהם מתמרנים בין האינטרסים התחרותיים הרבים העומדים בדרכם.

באותו הזמן, גאווין בילסון מנסה לשקם את התדמית של "הולי" לאחר פליטת הפה שלו, "ראש גדול" מוצא את עצמו בשותפות חדשה, ב"רוויגה" לורי מחזיקה את הקלפים קרוב לחזה ומוניקה דואגת לאינטרסים של "פיידפייפר".

"עמק הסיליקון" ממשיכה לחקור את עולם ההייטק במבט סטירי והומוריסטי, בזמן שהגיבורים שלה צומחים, הופכים אמיצים וחזקים יותר, גם אם לא תמיד חכמים יותר.
תיקון
18/03/2016 | 15:52
50
הסדרה תשודר החל מ-27 באפריל 2016, בימי רביעי בשעה 22:30.

בימי שלישי בשעה 22:00 תשודר עונת הסיום של "באנשי", החל מ-12 באפריל 2016 (זו כידוע סדרה של כ-55 דקות לפרק) ומיד לאחריה, ממשיכה העונה הרביעית של סדרת הדרמה הפוליטית "בית הקלפים".
זרה 2
18/03/2016 | 12:16
100
"זרה" הדרמה האפית- הסטורית המצליחה, המבוססת על סדרת הרומנים בעלי אותו השם, פרי עטה של דיאנה גבלדון, חוזרת בעונה שניה. העיבוד הטלויזיוני נעשה על ידי רונלד די. מור ("מסע בין כוכבים", "בטלסטאר גלקטיקה") עבור רשת STARZ.

העונה החדשה מתחילה כשקלייר וג'יימי מגיעים לצרפת בשנת 1745 אל חצר המלך לואי ה- 15, בתקופה בה נחשבה פריס למרכז העולם. בשונה מהעונה הראשונה בעלת המראה האפלולי, לעונה החדשה יש מראה צבעוני, קליל ובהיר, מפואר ועשיר עד מאוד.

קלייר וג'יימי מנסים לשנות את העתיד הידוע מראש, למנוע את צמיחת התנועה היעקוביטית שמטרתה להעלות לכס המלוכה באנגליה את ג'יימס השני, מלך אנגליה, סקוטלנד ואירלנד שהודח מכסאו במהלך המהפכה המהוללת.
הם מתכננים לעשות זאת על ידי חדירה לשורות הארגון, התקרבות אל שחקני המפתח ופגיעה בתוכניותיהם. שניהם אינם חשים בנוח בתפקיד המרגלים, עם החשדות והשקרים, אך למרות הסיכון העצום שהם לוקחים על עצמם ומערכת היחסים שלהם, שעומדת בפני מבחנים פעם אחר פעם, הם מבינים שהמטרה החשובה של הצלת העתיד של סקוטלנד, התרבות הסקוטית וחייהם של עשרות אלפי חיילים שעתידים למות בקרב קלודן, שווה את  הסיכון.
הגשר (ברון) 3
18/03/2016 | 12:17
49
כל פרקי סדרה האיכות השוודית/דנית "הגשר" המוערכת מגיעים ל-yesBinge!

העונה החדשה מתחילה 13 חודשים לאחר סיום העונה השניה, כשאזרחית דנית נמצאת לאחר שנרצחה וגופתה הוצבה באתר בניה שוודי בקופנהגן. כשסגה (סופיה האלין) ממונה לחקירה, היא מגלה שהבלשית ממשטרת קופנהגן שהוצמדה אליה, עוינת אליה בגלוי, בשל מעורבותה במאסרו של מרטין רודה. גם מצבה הנפשי של סגה מעורער, לאחר שהסגירה את מרטין, והיא מתמודדת בקושי רב עם פעולותיה.

בהמשך העונה, תחזור לחייה של סגה, אימה המנוכרת שתאיים להפיץ סודות על עברה ותעלה בסגה ספקות חדשים לגבי ילדותה. במקביל סגה תאלץ להתמודד עם מפקדת חדשה שאינה אמפתית ומבינה  כמו שהאנס היה, ועם עמיתיה שמטילים ספק ביכולותיה.
באנשי 4 - עונת הסיום
18/03/2016 | 12:19
65
העונה האחרונה של "באנשי" מותחן האפל, הסקסי והאינטליגנטי מבית סינמקס ו-HBO.

הסדרה שמשרטטת את הפניות החדות בחייו של לוקאס הוד, האסיר לשעבר שגנב את הזהות של שריף העיירה באנשי, המקום בו חיה תחת זהות בדויה משל עצמה, אהובתו בעבר ושותפתו לפשע, קארי הופוול.

העונה הרביעית מתרחשת שנתיים אחרי מאורעות העונה השלישית, כשלוקאס התפטר מתפקידו ומסר את תג השריף שלו לאחר שוד המיליונים העקוב מדם בבסיס הצי בקמפ ג'נואה. המשימה עלתה ביוקר כשגורדון, בעלה של קארי נהרג, ושותפו הותיק של לוקאס, ג'וב, נחטף על ידי קבוצת פושעים מפוקפקת. לאחר שלוקאס מיישב חשבון עם רוברט דלטון, אדם מעברו שהוא מקווה שיש לו מידע  לגבי ג'וב, הוא נתקל ברבקה בוומן, אחייניתו של פרוקטור, ובעקבותיה חוזר לבאנשי מגלות-מרצון שהטיל על עצמו, כדי לגלות שחזר לעיר שונה מאוד: ברוק לוטוס הוא עכשיו השריף, קאי פרוקטור הוא ראש העיר, ותחנת המשטרה הישנה הוחלפה בתחנה חדשה ומשוכללת. אל הצוות של ברוק הצטרפה שוטרת חדשה עם קשרים לפרוקטור, נינה קרוז, יחד עם קורט בנקר, מגולח הראש שהפך לשוטר, שממשיך לנסות לכפר על עברו האפל, בעודו נלחם בפתיחתה של קבוצה גזענית חדשה בראשותו של אחיו הצעיר קלווין.

לאחר שובו עם קארי, ביתם דווה והמתאגרף לשעבר שוגר בייטס, לוקאס שוקע במשבר חדש בעיירה: לכידת רוצח סדרתי אכזרי שאחד מקורבנותיו האחרונים הוא אדם קרוב ויקר לליבו.
ללא גבולות / Limitless
18/03/2016 | 12:21
104
"ללא גבולות" דרמת המתח החדשה של CBS המבוססת על הסרט באותו שם משנת 2011 בכיכובו של המועמד לאוסקרבראדלי קופר, המשחק בתפקיד אורח מתמשך גם בסדרה.

בריאן פינץ' (ג'ייק מקדורמן, "גריק", "חסרי בושה") מגלה את כוחותיו ממריצי המוח של הסם המסתורי NZT  שפותח את מלוא היכולות של המוח האנושי. במשך 12 שעות מרגע שלקח את הכדור, בריאן הופך לאדם החכם ביותר בעולם שמסוגל לשחזר באופן אבסולוטי כל פרט בחייו, ובעל יכולות הסקת מסקנות ואינטואיציה מדהימות.

כשבריאן מסתבך שלא באשמתו בפרשת רצח, ה-FBI מאלץ אותו להשתמש ביכולות הקוגניטיביות שלו לפתרון תיקים מסובכים עבורם, ובריאן מוצמד לצוות הסוכנים רבקה האריס (ג'ניפר קרפנטר, "דקסטר"), חוקרת מוכשרת ויוצאת דופן בעלת עבר אפל, וספלמן בויל, קצין צבא לשעבר ואיש סודה של האריס.

ללא ידיעת ה-FBI, לבריאן יש מערכת יחסים חשאית עם הסנטור אדוארד מורה (בראדלי קופר) משתמש קבוע ב- NZT המתכנן לרוץ לנשיאות, שיש לו תוכניות אחרות לגמרי עבור בן החסות החדש שלו. בריאן מקבל ממנו מלאי מספיק של סם, ויחד עם זאת, סם נוסף וסודי, הנוגד את תופעות הלוואי הקטלניות של ה- NZT.

כעת, משיש לו מלאי מספיק של סם כדי שיוכל לנצל 100% מיכולותיו השכליות, בראיין יעיל יותר עבור ה-FBI  מכל הסוכנים האחרים ביחד, מה שהופך אותו לסיוט הגדול ביותר של הפושעים, ולנכס הכי גדול שהבולשת החזיקה אי פעם.

הסדרה היא אחת הסדרות החדשות המצליחות של רשת CBS ולמרות שהרשת טרם הכריזה רשמית, בשיחה עם כתבים אמר לזלי מונבס שהסדרה בוודאות תחזור לעונה נוספת.
בלתי נשכח / Unforgotten
18/03/2016 | 12:24
80
"בלתי נשכח" דרמת מתח חדשה מבית ITV  הבריטית, שחודשה כבר לעונה נוספת.

שלד שנמצא במרתף בניין המועמד להריסה, פותח חקירת פשע מן העבר, העומדת לשנות לבלי היכר את חייהם של האנשים המעורבים בה. עם תחילת החקירה בראשותה של החוקרת קאסי סטיוארט (ניקולה ווקר, "Spooks", "בבילון") ושותפה סאני חאן (סנג'יב בשקר הותיק "הקומארים") אנחנו מגלים שהעצמות שנמצאו שייכות לבחור צעיר שנרצח לפני 39 שנים.

החקירה תחשוף את חייהם של ארבעה אנשים שחיכו במשך קרוב ל-40 שנה לרגע הזה, כשהם מגלים שהעבר לא יכול להישאר קבור לעד. החוקרים חושפים סודות נשכחים הקבורים עמוק, שיש להם השפעה דרמטית על החקירה שלהם ועל חייהם של החשודים: האב רוברט גרייבס (ברנרד היל, "וולף הול", "שר הטבעות"), סר "פרנק" פיליפ קרוס (טרבור איב), ליזי וילטון (רות' שין), ואריק סלייטר (טום קורטני, "ד"ר ז'יוואגו"). גילויים האיטי של הסודות על ידי קאסי וסאני, בעודם רודפים אחרי הרוצח, ישנה את הדינמיקה במשפחות המעורבות, ובין החשודים לאהוביהם, לעד.

כל פרקי הסדרה זמינים ב-yes London ב-VOD.
ד"ר ת'ורן / Doctor Thorne
18/03/2016 | 12:25
76
"ד"ר ת'ורן", המיני סדרה החדשה והיוקרתית של רשת ITV הבריטית, היא הפרוייקט הראשון של ג'וליאן פלואוס (יוצר הסדרה) לאחר סיומה של "אחוזת דאונטון" עטורת הפרסים. זהו עיבוד בשלושה חלקים לרומן המפורסם פרי עטו של אנתוני טרולופ, הנושאת את אותו שם ומתרחשת באנגליה של התקופה הויקטוריאנית.

"דוקטור ת'ורן" הוא סיפור על חולשות האדם: קנאה, תאווה, יוהרה ורדיפת בצע, אבל בעיקר על אהבה.  הסדרה מתרחשת בתקופה הויקטוריאנית, בה מעמדות וכסף שיחקו תפקיד עיקרי, גם בעניינים הנוגעים ללב. במרכזה דוקטור ת'ורן (בגילומו של טום הולנדר, "שודדי הקריביים", "שומר הלילה"), המגדל את אחייניתו הנאה, ומוצא את עצמו במרכזו של מאמץ להפריד בינה לבין אהובה, צעיר ממעמד גבוה שמערכת היחסים שלו איתה יכולה לרושש את משפחתו.

לצידו של הולנדר יככבו אליסון ברי ("מד-מן", "קומיוניטי")  כמרתה דאנסטבל יורשת אמריקאית עשירה, איאן מקשיין("דדווד", "ריי דונובן") כסר סקצ'רד, ורבקה פרונט ("דוקטור הו") כליידי ארבלה. מרי (התגלית החדשה והמרעישה סטפני מרטיני), אחייניתו של דוקטור ת'ורן, היא צעירה שבורכה ביופי, בחוכמה ובטוב לב, אך חסר לה הדבר החשוב מכל – כסף.  היא מתגוררת איתו בכפר גרשמסבורי במחוז ברסטשר לצד משפחת גרשהם היורדת מנכסיה והיא מפתחת יחסי ידידות עם האחיות לבית גרשהם- אוגוסטה, ביאטריס ואלכסנדרינה, ואחיהן הנאה פרנק – שמתגוררים באחוזה הגדולה של הכפר.

כשאימם הליידי ארבלה גרשהם האימתנית מגלה שבנה היקר התאהב במרי, היא נחרדת. בעלה בזבז את כל ההון המשפחתי, ועם ההבנה שהדרך היחידה שלהם להינצל היא נישואיו של פרנק ליורשת עשירה, שתשמור על האחוזה ונכסי המשפחה, היא יוצאת למערכה במטרה לחבל ביחסיו עם מרי ולהבטיח שבנה יתחתן עם הכלה ה"נכונה".
דוני! / !Donny
18/03/2016 | 12:27
81
קומדיה חדשה מרשת USA בכיכובו של דוני דוייטש, איש הפרסום המצליח ואושיית הטלויזיה , מנחה טוק שואו ב-CNBC לשעבר ומשתתף קבוע ב"טודיי שואו".

הסדרה מביאה מבט סטירי משעשע על עושר, על מדיה, ועל עולם הרומנטיקה המודרני, דרך עיניה של דמותו הבדיונית של דוני, המבוססת על חייו האמיתיים של איש פרסום מפורסם ועשיר, אב חד הורי ואיש טלוויזיה. הסדרה תעסוק בנושאים כמו נשים בנות 50+ במערכות יחסים, סקסטינג, חילופי זוגות, יציאה מהארון, ליגת הילדים ואבות לחוצים, סודות מחדר המיטות, גזענות, ועוד.
הסודות של דה וינצ'י 3 - עונת הסיום
18/03/2016 | 12:28
33
עונה חדשה ואחרונה ל"הסודות של דה וינצ'י" סדרה האפית של רשת Starz ("ספרטקוס", "בוס") האמריקאית, המופקת בשיתוף פעולה עם ה-BBC. מאחורי ההפקה השאפתנית עומד דיוויד ס. גוייר, תסריטאי סרטי "האביר האפל" שיצר את הסדרה והמפיקות המיתולוגיות של "דוקטור הו" ג'ולי גארדנר וג'יין טריינר.

גאון, אמן, מורד, גיבור, טראבלמייקר, מאהב וחולם…

זוהי דרמה אפית והיסטורית, רחבת יריעה ועתירת תקציב, העוסקת בחייו המוקדמים של ליאונרדו דה וינצ'י כפי שמעולם לא נראה על מסכינו – ועל האנשים בצללים שניסו לעצור אותו ואת הקדמה.

זו הזדמנות להביט אל העבר כדי לראות את האיש שבגיל 25 כבר ראה את העתיד שלנו…

הסדרה, המוגדרת כ"פנטזיה היסטורית", עוקבת אחר הסיפור שלא סופר על לאונרדו דה וינצ'י (טום ריילי הבריטי, "סיינט טריניאן 2") בפירנצה בתקופת הרנסנס. דה וינצ'י צייר, פסל ואדריכל איטלקי, מוצג כאמן, ממציא, סייף, מאהב, חולם ואידיאליסט בן 25, שנאבק כדי לחיות בגבולות של מציאות וזמן משלו וכמי ש"המציא את העתיד". דה וינצ'י היה "סלב" בתקופתו וזכה להשפעה רבה על הסביבה והכרה בגאוניותו, אך גם היה בן ממזר שמשתוקק ללגיטימציה של אביו המתנכר.

בפתיחת העונה החדשה, עולמו של דה וינצ'י מתמוטט כאשר העיר אוטורנטו נקרעת לגזרים עם פלישתו של הצבא העות'מני. בשדה הקרב, התורכים משתמשים בנשק שיצר לאונרדו, כנגד עמו. התוכניות והשירטוטים של הנשק, נגנבו  ממנו על ידי מישהו שסמך עליו, והבגידה הזו רודפת אותו זמן רב לאחר סיום הקרב, יחד עם מותם של אהוביו בלחימה. כאשר רומא מחליטה לשלוח מסע צלב נגד התורכים, לאונרדו מחליט להצטרף אך משימתו מסתבכת בגלל סדרת רציחות מחרידות שמשליטה טרור ופחד כל איטליה כולה ומאיימת על מסע הצלב עצמו.
עמק האושר 2
18/03/2016 | 12:29
64
"עמק האושר" מבית ה-BBC , זוכת פרס הבפט"א לסדרה הטובה ביותר, אחת הסדרות המדוברות של השנה שעברה וכוכבת קבועה ברשימות הסדרות הטובות של השנה, חוזרת בעונה חדשה, וכבר חודשה לעונה שלישית.

הסדרה זכתה לביקורות משבחות, במיוחד על הכתיבה והמשחק ואף נחשבת לסדרה החדשה הכי אהובה על ריד הייסטינגס, מנכ"ל נטפליקס שרכשה את הסדרה לשידור בארה"ב.

את הסדרה יצרה סאלי ווינרייט ומככבת בה שרה לנקשייר בתפקיד קת'רין, סמלת משטרה חזקת אופי וסבתא חד הורית, שמתקשה להתגבר על ההתאבדות של בתה. בסיום העונה הראשונה הצליחה קת'רין לעצור את טומי לי רוייס, האיש שאנס את ביתה, אביו של הנכד שלה והחוטף האכזר של אן.

העונה החדשה נפתחת שנה וחצי לאחר הארועים הללו, בעוד קת'רין מנסה לשקם את חייה, ובמהלך חקירה העוסקת בסחר בבני אדם, היא נתקלת במהלך חקירה בגופתה של אימו של רוייס, אותה הזהירה בעבר שלא תתקרב אל משפחתה. קת'רין צריכה כעת להוכיח את חפותה, ומצטרפת אל צוות חקירת הרצח, בראשותה של החוקרת ג'ודי שקלטון. שותפה של שקלטון, ג'ון וודסוורט עסוק יותר בחייו הפרטיים ומוטרד מכך שחברתו תגלה לאשתו על הרומן שלהם. בבית הכלא, טומי לי רוייס, מקבל ביקור מאישה לא מוכרת, שמעלה בפניו את האפשרות שקת'רין הרגה את אימו, ורוייס יעשה הכל כדי לשוב ולחרב את חייה של קת'רין, אפילו מתוך הכלא.
כמעט מלכותיים 2
18/03/2016 | 12:30
32
"כמעט מלכותיים" הדרמה המוקומנטרית המושחזת של BBC אמריקה, המוצגת כסדרת ריאלטי מזוייפת העוקבת אחרי חייהם של שני אריסטוקרטים בריטים קלולסים – האחים ג'ורג'י (הסטנדאפיסט אד גמבל) ופופי (איימי הוגארט) קרלטון – במסעם ברחבי ארה"ב, חוזרת בעונה חדשה.

במסגרת "עלילת" הסדרה אביהם של ג'ורג'י ופופי – "מקום חמישים בתור לרשת את המלכה" – נפטר והשאיר להם צוואה רוחנית ופיזית – לטייל באמריקה שכל כך אהב.

בעונה החדשה, השניים ממשיכים לתור את הארץ רחבת הידיים, ויש להם עוד כל כך הרבה מה לראות וללמוד. בדרכם הם יפגשו כמה סלבריטאים: מגיש הטלויזיה מריו לופז, מעצבת האופנה וויטני פורט, אגדת הכדורסל דניס רודמן ועוד רבים. הם ממשיכים לבחון ולחקור את המסורות והמנהגים העתיקים והחדשים של התרבות האמריקאית, ומראים לעולם איך אמריקה נראית מנקודת מבטם של בריטים (כמעט) מלכותיים.
אזור הדיונים
18/03/2016 | 12:33
5
26
באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם

רק 2.
18/03/2016 | 22:53
1
54
"חסר גבולות" והעונה השנייה של "עמק האושר".
אולי גם "משחקי הכס".

בהזדמנות  זאת גם רציתי להגיד שבשבועות האחרונים החלטתי לנסות את "עמק הסיליקון" ששודרה בשידור יומי כפול ביס ואחרי עונה וחצי הגעתי למסקנה שההחלטה שלי לא לצפות בסדרה, כשהיא שודרה בפעם הראשונה, הייתה מאוד נכונה.
לגבי 'עמק הסיליקון'...
20/03/2016 | 15:52
28
אני מבינה שההחלטה שקיבלתי כבר בפרק הראשון (היא שודרה לפני שנה בשידור יומי חוזר...) למחוק את ההקלטה/הזמנות היתה נכונה לא התחברתי לדמויות/סיפורים כבר על ההתחלה ולא היה לי כח להתמודד עם הסדרה..
התכנון שלי
19/03/2016 | 12:57
37
אני אצפה במשחקי הכס, Veep, עמק הסיליקון, זרה, באנשי וכמעט מלכותיים.
אתן צ'אנס למאהבת בתשלום מראש, ד"ר ת'ורן וללא גבולות.
על כל השאר אוותר.
שלי
20/03/2016 | 21:07
17
אמשיך עם משחקי הכס ועמק האושר. אנסה את ד"ר ת'ורן (כי זה רק 3 פרקים). את ללא גבולות אני רוצה לבדוק אבל לא נראה לי שאני אמצא זמן לראות אותה.
אז ככה...
21/03/2016 | 15:16
15
בטוח שאראה את זרה 2 (אוף למה עוד לא סיימתי את הספר...)
אולי אראה את ד"ר תורן וכמעט מלאכותיים 2
תוספות לחודש אפריל
20/03/2016 | 10:28
3
42
פרוייקט גרינלייט - Project Greenlight
20/03/2016 | 10:48
55
פרוייקט גרינלייט - Project Greenlight

החל מ-9 באפריל 2016, ימי שבת בשעה 22:00 ב-Yes Oh HD וכבר עכשיו 
בקטגוריית Yes Binge ב-Yes VOD. 

הסדרה הדוקומנטרית "פרויקט גרינלייט" מבית HBO, עוסקת ביצירת סרטים. 

בן אפלק ומאט דיימון חוברים פעם נוספת במטרה לטפח ולאמן יוצר סרטי קולנוע חדש, על ידי אספקת המשאבים הנחוצים ליצירת סרט ולהפקתו.

הסדרה נותנת מבט חושפני ולא מצונזר על האתגרים העומדים בפני במאי, בפעם הראשונה שלו מאחורי המצלמה, משלב טרום ההפקה והליהוק, דרך הצילומים ועד לאחר ההפקה.

העונה מתחילה בתחרות דיגיטלית בפייסבוק. מתוך אלפי פונים נבחרו 200 יוצרים, ששלחו סרטוני וידאו באורך 2 דקות, מתוכם נבחרו 20 ומאט ובן, יחד עם קבוצת מפיקים בכירים, צימצמו את הרשימה ל-13, שקיבלו תסריט לקומדיה שכתבו האחים בובי ופיטר פראלי וחודש לצלם וידאו קצר, בתקציב של 1,000 דולר.

בסוף תהליך הבחירה, נבחר במאי אחד, ג'ייסון מאן, שיוצא לדרך ארוכה, שבסופה הוא צריך לספק סרט עבור HBO, משימה לא פשוטה בכלל.

המופע של טרייסי אולמן - Tracey Ullman's Show
20/03/2016 | 10:59
43
המופע של טרייסי אולמן - Tracey Ullman's Show

כבר כעת בקטגוריות Yes Binge ו-Yes Binge ב-Yes VOD.

תוכנית מערכונים בריטית חדשה מבית ה-BBC, בכיכובה של השחקנית והקומיקאית הוותיקה טרייסי אולמן, אשר שבה למסך הקטן הבריטי ומביאה איתה את כל הדמויות הצבעוניות והאהובות עליה בעולם. פוליטיקאים, סלבריטאים ואנשי בידור - איש לא נותר חסין.
סדרות ועונות שמסתיימות בחודש אפריל
20/03/2016 | 11:16
111
  שבת, 2 באפריל 2016 בשעה 22:50 ב-Yes Oh HD - טריפליום

יום ראשון, 3 באפריל 2016 בשעה 22:45 ב-Yes Action HD - שומרי האוצרות 2

יום שני, 4 באפריל 2016 בשעה 05:00 (ובשידור נוסף ביום שלישי, 5 באפריל 2016 בשעה 22:00) ב-Yes Oh HD - המתים המהלכים 6

יום רביעי, 13 באפריל 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Oh HD - כולנו יחד 2

יום ראשון, 17 באפריל 2016 בשעה 22:50 ב-Yes Oh HD - ד"ר ת'ורן

יום שני, 25 באפריל 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Drama HD - אמריקה נגד או. ג'יי. סימפסון

יום רביעי, 27 באפריל 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Oh - בנות 5
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בארה"ב בחודש אפריל 2016
21/03/2016 | 18:38
2
74
כמידי חודש, לפניכם טבלה מעודכנת של הסדרות החדשות, העונות החדשות והסדרות השבות מפגרה, שעולות בארה"ב מעתה ועד לסוף חודש אפריל 2016 - ומשודרות או ישודרו בערוצי הסדרות של Yes.
תודה על המידע!
22/03/2016 | 07:08
8
המון תודה על הרשימה
22/03/2016 | 14:54
13
מהרשימה נראה לי שהסדרה היחידה שמעניינת אותי היא זרה...
סופשבוע הגיע
18/03/2016 | 10:33
6
4

תוכניות לסופשבוע
18/03/2016 | 11:01
4
איך עבר עליכם השבוע ?

18/03/2016 | 11:03
1
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

מאיפה הם מוכרים לי
18/03/2016 | 11:08
1
5
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

2 חוזרים ו- 1 חדש.
19/03/2016 | 00:00
69
החדש היחיד היה מייקל טרוקו(סמואל אנדרס ב"באטלסטאר גלקטיקה" ומכל מיני הופעות אורח בסדרות אחרות שמשודרות/שודרו ביס כמו "איך פגשתי את אמא" ו"קאסל") שהתארח ב"שומרי האוצרות".

החוזרים...קן מרינו ב"הסוכנת קרטר" ופיטר גלאגר ב"כולנו יחד".
שירים מסדרות
18/03/2016 | 11:42
1
6
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)

השיר בסוף הפרק ה-6
18/03/2016 | 11:50
10
מעונה מס' 4 של הסדרה משפחה וצרות אחרות היה מוכר לי מאד... והפעם בעזרת הסאז, שלא תמיד עובד לי, גילתי שמדובר בשיר "Let Her Go" של הפאסנג'ר...
האם מישהו יודע האם תיהיה עונה 6 לSuits ? ומתי תעלה?
20/03/2016 | 13:57
14
חדשות ועדכונים
20/03/2016 | 13:03
2
36
אין שום עידכון
20/03/2016 | 14:00
1
22
גם סבלנות אין....
20/03/2016 | 18:24
25
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:26
20
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
סופשבוע הגיע
11/03/2016 | 12:38
10
9

תוכניות לסופשבוע
11/03/2016 | 12:40
5
איך עבר עליכם השבוע ?
11/03/2016 | 12:46
4
12

לא הייתה פה הודעה על ספר "שיר לאיזי ברדלי"?
14/03/2016 | 20:31
2
15
אני לקראת הסוף שלו נשארו לי 100 עמודים
והספר הזה לא מענין בכלל . אני ממש לא אוהבת ספרים שאני יכולה להפסיק 
אותם בלי שיהיה בהם משהו שאני כן ארצה לדעת מה קורה בסוף  אפילו עם הקריאה בהם לא זורמת לי 

דבר נוסף בקשר למה שדברתם בקישור שאז הבאת . דברתם שם על מועדן קריאה אז לא ידעתי שיש כאלה בארץ למרות שהגיוני שיהיו
אז רציתי לדעת איך מצטרפים (לא כדי להצטרף בעצמי)
וסליחה על שאלה טיפשית אבל כל פעם אתם קונים את ספר שאתם מתכוונים לדבר עליו? כי אם לא איך כולם מצליחים להשיג את אותו ספר ?
ומי מחליט איזה ספר קוראים?
ועל איזה ספרים דברתם עד  היום?

ההודעה היתה שלי
15/03/2016 | 08:44
1
8
בשרשור ההתפקדות...
אני אישית דווקא התחברתי לספר.
לי אין בעיה עם ספר שאני יכולה להניח בצד - כל עוד אני יכולה לחזור אליו ולהתחבר שוב בקלות (זה מה שקרה לי פה וגם קרה לי בספר 'נוכרייה' שממש אי אפשר לקרוא ברצף כי הוא ספר גדול מאד...)

לגבי מועדון הקוראות יש אפשרות לברר דרך הפייסבוק...
את הספרים אפשר להשאיל בספריות הציבוריות - להשאיל אצל חברות וכד'...
(את הספר 'שיר לאיזי ברדלי' העברתי/תרמתי לספריה שאני עובדת בה... ורכשתי אותו במסגרת התמיכה בהדסטארט...)
כל מועדון קורא ספרים שונים
לא בקטע שלהניח בצד
15/03/2016 | 17:37
26
אני קוראת משבת לשבת שמדובר בספרים מותחים אז אשלים גם ביום חול

אני אומרת שזה מסוג הספרים שנגיד  רגע הפסקתי בעמוד 200 בערך ואם אני לא אמשיך אז לא נורא בעיני
לעומת ספרים אחרים שאולי לא הכי נהנתי מקריאה בהם אבל יש איזה משהו שאני רוצה לדעת איך הוא יסתיים
(בדומה לצפייה שלי בסדרה רשימה שחורה)

ברור לי שכל מועדם קורא ספרים שונים . סתם מעניין אותי אם קראתי את אותם ספרים שדנתם עליהם 

חשבתי שאולי אתם לוקחים מספרייה . אני פשוט יודעת שיש כל מיני ספרים שאני מחפשת לא חדשים ואני לא מוצאת בספריה אז אני יודעת שאני לא אצליח לקחת חלק בדבר כזה 
מה שכן יש מצב ששאני לא מוצאת בגלל שספריה אצלנו קטנה 
המלצה על סרט מיס דוקו בשם המתחזה
17/03/2016 | 16:33
12
סרט שראיתי מזמן אבל בגלל ששבוע התחילה בהוט סדרה בעלת אותו סיפור 
על ילד שנעדר וחוזר אחרי הרבה שנים נזכרתי בו(או יותר הזכירו לי אותו בביקורות על הסדרה)

הוא נקרא The Imposter
מאיפה הם מוכרים לי
11/03/2016 | 12:48
2
10

השבוע סיימתי
11/03/2016 | 16:06
19
לצפות בסרט 'ינטל'

כשראיתי בסוף את שמות השחקנים ראיתי שמי שגילם את אביגדור הוא לא אחר מאשר מנדי פטינקין - מי שמגלם את סול ברנסון בהומלנד...

חדשים וחוזרים.
12/03/2016 | 22:33
26
ב"שומרי האוצרות" זה היה נואה וויל שחזר לעוד הופעת אורח.

ב"הסוכנת קרטר" חזרו להופעה נוספת קן מרינו ובריג'ט רגאן.

ב"האישה הטובה" היו אלה סטוקרד צ'נינג ומרגו מרטינדייל שחזרו לעוד הופעה. אליהם הצטרף השבוע גם מת'יו מוריסון(וויל שוסטר ב"גלי").

ב"כולנו יחד" התארחה השבוע הילארי ברטון(פייטון סוייר ב"מגרש ביתי"/שרה אליס ב"צווארון לבן")
שירים מסדרות
11/03/2016 | 12:51
8

חדשות ועדכונים
12/03/2016 | 00:01
12
23
"החץ" חודשה לעונה חמישית
12/03/2016 | 00:11
47
רשת The CW הודיעה על החלטתה לחדש לעונה חמישית את הסדרה "החץ", המבוססת על דמויות מסדרת ספרי הקומיקס של חברת DC.

בימים אלו משודרת בארה"ב העונה הרביעית של הסדרה, מידי יום רביעי בשעה 20:00.

אצלנו, משודרת הסדרה בהפרש של 5 ימים מהשידור בארה"ב, מידי יום שני, בשעה 22:00, ב-Yes Action.
"ג'יין הבתולה" חודשה לעונה שלישית
12/03/2016 | 00:23
42
רשת The CW הודיעה על החלטתה לחדש לעונה שלישית את סדרת הדרמה הקומית "ג'יין הבתולה".

בימים אלו משודרת בארה"ב העונה השנייה של הסדרה, מידי יום שני בשעה 21:00.

אצלנו, משודרת הסדרה בהפרש של 3 ימים מהשידור בארה"ב, מידי יום חמישי, בשעה 21:15, ב-Yes Drama.
"הוחלפו בלידתן" תסתיים לאחר חמש עונות
12/03/2016 | 11:35
2
61
ליזי וייס, היוצרת של הסדרה הוחלפו בלידתן, הודיעה הלילה בחשבון הטוויטר שלה שרשת Freeform החליטה שהסדרה תסתיים לאחר חמש עונות.

העונה החמישית, במסגרתה ישודר פרק המאה של הסדרה, תכלול עשרה פרקים ותסתיים עם ספיישל בן תשעים דקות. 

ב-yes העונה האחרונה תשודר בתור העונה השישית עקב מספור שונה.

החופן בלידתן
18/03/2016 | 17:21
1
30
כבר יש תאריך שידור בישראל ?
לפחות באיזה חודש ?!?!
לא, גם טרם פורסם תאריך השידור בארה"ב
18/03/2016 | 19:36
7
"Crazy Ex-Girlfriend" חודשה לעונה שנייה
13/03/2016 | 08:39
45
רשת The CW הודיעה על החלטתה לחדש לעונה שנייה את סדרת הדרמה הקומית המוזיקלית "Crazy Ex-Girlfriend".

בסדרה מככבת זוכת גלובוס הזהב 2016, רייצ'ל בלום, כרבקה באנץ' - אישה צעירה ומוצלחת, נמרצת ואולי קצת מטורפת, אשר בניסיון נואש למצוא אושר ואהבה מחליטה לעזוב את הכל ולעבור לצד השני של המדינה, בעקבות האקס המיתולוגי - וזאת רק כדי לגלות שהוא תפוס.

הסדרה היא קומדיה מוזיקלית מקסימה, פמיניסטית ומודרנית שתגרום לכם להאמין באהבה.

עונת הבכורה של הסדרה כוללת 18 פרקים.

בימים אלו משודרת בארה"ב עונת הבכורה של הסדרה, מידי יום שני בשעה 20:00.

אצלנו, תשודר הסדרה בחודשים הקרובים ב-Yes Drama.
טרם נמסר מועד מדויק.
"רופא להשכיר" תסתיים אחרי 8 עונות
13/03/2016 | 08:45
38
רשת USA Network הודיעה כי העונה השמינית של סדרת הדרמה "רופא להשכיר" תהיה העונה האחרונה של הסדרה.

הרשת הודיעה כי העונה השמינית והאחרונה של הסדרה תעלה בארה"ב, ביום שלישי, 10 במאי 2016 בשעה 22:00.

עונת הסיום של הסדרה תהיה קצרה ותכלול 8 פרקים בלבד.

טרם נמסר מועד לשידור העונה השמינית.
ערוץ "משחקי הכס" - החל מ-3/4 באפיק 16 ב-Yes
16/03/2016 | 12:56
27
מתוך ההודעה לעיתונות של חברת Yes:

50 פרקים, 150 הצצות אל מאחורי הקלעים, ערוץ פופ-אפ אחד

לקראת שידור העונה השישית והחדשה של הסדרה, ערוץ פופ-אפ לסדרה הפופולרית ביותר בעולם:ערוץ "משחקי הכס"

ישודר באפיק מספר 16 ב-Yes.

הערוץ יכלול מגוון תכנים חדשים לחובבי הסדרה ולצופים חדשים ובהם גם שידור בבינג' של כל פרקי הסדרה על כל עונותיה, קטעי פרשנות חדשים וראיונות מאחורי הקלעים שישודרו לראשונה, משחקי טריוויה הקשורים לסדרה והפתעות נוספות.

Yes משיקה את ערוץ "משחקי הכס", ערוץ פופ-אפ מיוחד שישדר את כל פרקי הסדרה המצליחה של HBO, זוכת פרס האמי לסדרת הדרמה הטובה ביותר, שהפכה לתופעה עולמית.

הערוץ הייעודי יעלה לאוויר ב-3 באפריל 2016 באפיק 16 ויסיים את שידוריו ב-25 באפריל 2016 בשעה 05:00, עם שידור פרק הבכורה של העונה השישית והחדשה של "משחקי הכס", במקביל  לשידורה בארה"ב.

הערוץ ישדר מדי ערב ברצף את פרקי חמש העונות הראשונות של הסדרה, החל מ-21:00 ועד 06:00 בבוקר למחרת, לצד הקרנת מגוון תכנים מסקרנים נוספים המציגים את יצירת "משחקי הכס", סדרת הטלוויזיה היקרה והמורכבת ביותר להפקה בעולם.

החומרים יכללו, בין היתר, קטעי וידאו שלא שודרו מעולם, המציגים את "מאחורי הקלעים" של הפקת הסדרה, ראיונות עם האמנים העובדים על הסט, פרשנות וביאורים של היוצרים והשחקנים לכל פרק ופרק, ניתוחים והסברים של פרקים מיוחדים וסצינות אייקוניות, פרטי טריוויה מפתיעים, קדימונים, חומרי קידום ממדינות שונות בעולם ואת ה-TOP5: מצעד של כל מה שלוהט ורלוונטי בממלכת ווסטרוז בקריינות של המגישה והעיתונאית, לירון וייצמן.

לערוץ נבנתה אריזה גרפית ייחודית אנימטיבית, המשלבת את מוטיב החרבות והכס עם העורב האייקוני של הסדרה, לצד מעברונים קריאטיביים, "פרסומות" למוצרים שניתן להשיג רק בסדרה, אילן יוחסין שמנסה להסביר את נפתולי העצים המשפחתיים בווסטרוז ושכבת וידאו ייחודית שצולמה בארץ, בהשתתפות הכס.

הערוץ עולה לקראת שידור העונה השישית והחדשה של הסדרה, אשר כל פרקיה ישודרו ב-Yes Oh וב-Yes VOD במקביל לשידור בארה"ב. זו תהיה הפעם הראשונה שעונה של הסדרה קודמת לספרים ולכן מחשש ספויילרים לא שוחרר דבר מלבד הקדימון לעונה החדשה, אשר שבר את שיאי הצפייה לסדרה של HBO - יותר מ-30 מיליון צפיות בפחות מ-24 שעות!

דנה שטרן, מנהלת מחלקת הערוצים, הרכש וה-VOD של Yes מסרה: "Yes שמחה להשיק ערוץ ייעודי ל'משחקי הכס', שהינו בגדר חגיגת תוכן אולטימטיבית למעריצי הסדרה האפית ועבור צופים חדשים. הערוץ יעניק חווית צפיית בינג' מהנה ויציע תכנים מיוחדים ומגוונים אודות הסדרה, אשר יפתיעו גם את המכורים הכבדים של הסדרה".

ערוץ "משחקי הכס" יהיה זמין באפיק 16 החל מ-3 באפריל 2016 ובמקביל גם ב-Yes Go.
כל פרקי הסדרה זמינים גם ב-yes Binge ב-VOD וגם ב-yes GO
"סמוך על סול" חודשה לעונה שלישית
16/03/2016 | 13:05
18
רשת AMC הודיעה על הזמנת עונה שלישית לסדרת הדרמה "סמוך על סול", בכיכובם של בוב אודינקירק וג'ונתן בנקס.

הסדרה "סמוך על סול" היא סדרה בת לסדרת הדרמה המצליחה "שובר שורות" ומתרחשת לפני אירועי הסדרה המקורית.

העונה השלישית תכלול 10 פרקים.

אצלנו, משודרת בימים אלו העונה השנייה של הסדרה, מידי שבת, בשעה 21:15 ב-Yes Oh.
הסדרה "Outcast" חודשה לעונה שנייה עוד לפני שידור פרק הבכורה
16/03/2016 | 13:21
65
רשת Cinemax הודיעה כי סדרת הדרמה החדשה "Outcast" ("מנודה"), המבוססת על סדרת ספרי קומיקס בעלת אותו השם מאת רוברט קירקמן, יוצר "המתים המהלכים", חודשה לעונה שנייה - וזאת יותר מ-3 חודשים לפני שידור פרק הבכורה של הסדרה.

הסדרה, שיוצריה הם קירקמן ופול אזקטה, עוקבת אחרי קייל בארנס, אדם צעיר שנגוע בדיבוק שדים כל חייו. כדי לא לפגוע בקרוביו, הוא מחליט להתרחק מהם ויוצא למסע כדי למצוא תשובות ולהשיב את החיים הנורמליים שאיבד. במהלך מסעו, נעזר קייל בכומר אנדרסון, מטיף עם שדים אישיים משלו וגם פוגש את ג'ושוע, ילד בן 8, שנראה כי גם הוא אחוז בדיבוק שדים, אך נראה כי יש משהו שונה בדיבוק שלו ובקשר שלו לקייל.

בתפקידים הראשיים: פטריק פוגיט כבארנס, פיליפ גלניסטר ככומר אנדרסון וגבריאל בייטמן, בתפקיד ג'ושוע 

העונה הראשונה של הסדרה תעלה בארה"ב, ברשת Cinemax, ביום שישי, 3 ביוני 2016 בשעה 22:00 ותכלול 10 פרקים.

הסדרה נרכשה ע"י Yes ותשודר במהלך הקיץ הקרוב ב-Yes Oh.
עכשיו זה רשמי: "מבוקש" תסתיים בתום העונה הקרובה
17/03/2016 | 08:23
1
41
רשת CBS הודיעה אמש כי העונה החמישית של סדרת הדרמה "מבוקש" תהיה גם עונתה האחרונה של הסדרה.

מספר פרקי העונה החמישית של הסדרה צומצם מ-22 פרקים ל-13 בלבד והסדרה לא שובצה בעונת הסתיו של הרשת וגם לא בתחילת עונת החורף.

אמש הודיעה הרשת כי עונת הסיום של הסדרה תעלה בארה"ב, ביום שלישי, 5 במאי 2016 בשעה 22:00. הרשת ממהרת להיפטר מהסדרה והחל מהשבוע שלאחר מכן תשדר אותה פעמיים בשבוע - בימים שני ושלישי, בשעה 22:00.

פרק הסיום של הסדרה ישודר ביום שלישי, 21 ביוני 2016, בשעה 22:00.

טרם נמסר מועד לשידור העונה החמישית.
אולי אחת מחברות הסטרימינג עוד תציל אותה.
17/03/2016 | 22:56
44
בכל מקרה אני מקווה לקבל לפחות סוג כלשהו של סוף סגור לסדרה, ואני גם מקווה שיס לא תתעכב עם שידור העונה האחרונה ותשדר אותה כמה שיותר צמוד לשידור שלה בארה"ב.
"Crazy Ex-Girlfriend" חודשה לעונה שנייה
13/03/2016 | 08:36
36
רשת The CW הודיעה על החלטתה לחדש לעונה שנייה את סדרת הדרמה הקומית המוזיקלית "Crazy Ex-Girlfriend".

בסדרה מככבת זוכת גלובוס הזהב 2016, רייצ'ל בלום, כרבקה באנץ' - אישה צעירה ומוצלחת, נמרצת ואולי קצת מטורפת, אשר בניסיון נואש למצוא אושר ואהבה מחליטה לעזוב את הכל ולעבור לצד השני של המדינה, בעקבות האקס המיתולוגי - וזאת רק כדי לגלות שהוא תפוס.

הסדרה היא קומדיה מוזיקלית מקסימה, פמיניסטית ומודרנית שתגרום לכם להאמין באהבה.

עונת הבכורה של הסדרה כוללת 18 פרקים.

בימים אלו משודרת בארה"ב עונת הבכורה של הסדרה, מידי יום שני בשעה 20:00.

אצלנו, תשודר הסדרה בחודשים הקרובים ב-Yes Drama.
טרם נמסר מועד מדויק.
דיוני סדרות
28/02/2016 | 14:49
26
44
הדיונים בפורום הזה הם לעתים שבועיים לעתים חודשיים - אני פותחת את השרשור לדיונים בסדרות שמסתיימות/הסתיימו ביס וגם סדרות שצפינו/הפסקנו לצפות בהם ועוד...
סדרות מסתיימות
28/02/2016 | 14:52
16
46
תיקים באפילה: התחייה
28/02/2016 | 15:00
7
51
הסדרה בשבוע שעבר הסתיימה - איך היתה הסדרה? מה חשבתם על העונה החדשה אחרי שנים שהסדרה לא שודרה ?
האם באמת היה טעם לחדש אותה ?
מקווים לעונה נוספת?
כל זאת ועוד לפה!
זהות נרדפת
28/02/2016 | 15:24
4
44
הסדרה הסתיימה זה מכבר - איך היתה הסדרה? מה חשבתם על העונה השנייה?
מקווים לעונה נוספת?
כל זאת ועוד לפה!
אני הפסקתי פרק לפני פרק סיום של עונה 1
28/02/2016 | 15:42
3
20
ראיתי אותה עוד סוף העונה...
28/02/2016 | 15:48
2
40
העונה השנייה מחכה לי ונראה אם אתחבר אליה - היא סה"כ מעניינת בעיני...
עוד=עד....
28/02/2016 | 16:06
12
העונה השנייה מעולה...יותר מהראשונה...כדאי לראות...
28/02/2016 | 22:09
21
איום ונורא...מגוחך ברמות...חוץ מפרק 2 שהיה מצויין...
28/02/2016 | 22:10
17
אני אהיה קצר.
02/03/2016 | 00:00
42
בשבוע שעבר כבר כתבתי עליה בחוו"ד שלי על ימים א'-ג', אל אני גם אכתוב פה כמה משפטים...  יצירת מופת זאת לא הייתה. היו קצת יותר מדי פרקי פארודיות והיו פרקים שגם הרגישו לא כל כך מאפיינים ל"תיקים באפילה" שאני זוכר או מיושנים, אבל בסופו של דבר היה תענוג לראות את הסדרה חוזרת. זה היה כמו לפגוש חברים וותיקים אחרי המון זמן. דברים השתנו, הם הזדקנו, אבל מאלדר וסקאלי תמיד יישארו מאלדר וסקאלי. הפרק האחרון , לטעמי, היה הכי מוצלח בעונה והכי הזכיר את "תיקים באפילה" הישנה והטובה, בשבילי. מצד שני גם היה מאוד מתסכל לראות איך סיימו אותו. לעונה הזאת אני אתן לכל היותר ציון 7,
בהתחשב בממוצע שהמיני סדרה הזאת השיגה ברייטינג לפוקס, אני לא רואה סיכוי שלא יחזירו אותה ללפחות עוד גיחה אחת, אפילו אם דיוויד וג'יליאן לא יוכלו להתחייב לה. נראה לי שלא סתם הציגו בעונה הזאת את הצמד מילר ואיינשטיין. עכשיו אני רק מחכה להודעה על החידוש שלה, שאני משוכנע שתגיע לפני סוף מאי.
מאהבות
28/02/2016 | 15:26
56
העונה השלישית הסתיימה זה מכבר...
איך היתה העונה/הסדרה ?
האם היא היתה טובה או שמיצתה את עצמה ?
כל זאת ועוד לפה...
מקום בלב
28/02/2016 | 15:32
2
60
העונה השלישית הסתיימה...
איך היתה העונה? האם היא באמת היתה שווה  ?
כל זאת ועוד לפה..
אני מחכה לעונה הבאה!
29/02/2016 | 14:08
1
45
סדרה מדהימה! והפרק האחרון השאיר אותי בפה פעור.. מה יקרה לתינוק של שרה? ישרוד את הרעל ?? 
מצטרפת
31/03/2016 | 16:04
3
בתפקיד
28/02/2016 | 15:37
23
הסדרה הסתיימה...
איך היתה הסדרה?
כל זאת ועוד לפה!

ד"ר פוסטר
28/02/2016 | 15:38
1
34
הסדרה הסתיימה...
איך היתה לדעתם הסדרה ?

כל זאת ועוד לפה....
סדרה מאוד יפה
28/02/2016 | 15:57
53
ואחד הפרקים בה היה ממש מעולה 
לפני שהתלחתי לראות אותה שמעתי שאחד הפרקים מתעלה על שאר הפרקים שגם הם שלעצמם טובים בגלל זה בחרתי לראות אותה 
וזה באמת היה ככה 

מה שכן קשה לי להבין למה יש עוד עונה  
סקס, סמים ורוקנרול
28/02/2016 | 15:39
18
הסדרה הסתיימה....
איך היא היתה ?
האם כדאי שתהיה גם עונה שנייה?

כל זאת ועוד לפה...
שאר הסדרות
28/02/2016 | 15:01
5
34
הכוונה זה דיון חופשי על סדרות שמשודרות או שהיו מוקטלות לכם במקס...
הגשר...
28/02/2016 | 15:08
4
40
אחרי התלבטות קלה החלטתי שבפעם הבאה אנסה לראות אותה לאור מה שקראתי בפורום, את האמת זאת סדרה שנראתה לי מעניינת מאד - תחום שמתאים לסדרות מתח שאני דווקא אוהבת...

ראיתי את הפרק הראשון והשני ודווקא אהבתי אבל משהו בכל זאת לא זרם בסדרה... לא יודעת מה בדיוק הפריע לי....

כבר העברתי אותה לממיר בחדר השינה - אמנם הוא קטן יותר - אבל יכול להיות ששם אוכל לנסות לראות אותה...
לאחר שהיא ישבה תקופה בממיר ושום דבר לא זז איתה החלטתי למחוק את הסדרה...

יכול להיות שהיא היתה איטית מידי (למרות שבתכלס אין לי בעיה עם סדרות איטיות...) או שפשוט באמת לא התחברתי אליה...
אני נורא אהבתי את זה
28/02/2016 | 15:44
3
30
הצטערתי שבוטלה . אני שקולת לראות את הסדרה המקורית 
איזה גרסה את רואה?

אגב לא הייתי חושבת שתתחברי אליה . מה שגם יש כמה קטעים קשים בהמשך (שנראה לי שיהיו קשים בשבילך)
ראיתי כבר סדרות קשות...
01/03/2016 | 15:43
2
34
אבל זה באמת היה כבר 'אובר'...
ראיתי את האמריקאית (המקורית כמדומני לא שודרה ביס...)
בגלל שאני רגילה שבפורום השני הם רואים דרך אינטרנט
03/03/2016 | 13:23
1
170
אז לא חשבתי על זה שאת רואה דרך יס ובאמת לא מזמן הסדרה שודרה שוב 
אבל אם אני חושבת על זה הגרסה המקורית משודרת בVOD  או לפחות הייתה כי  בערוץ 15 יש לה כל מיני שאלות ויש גם עליה והם לא שואלים שאלות על סדרות שבכלל לא נמצאות אצלם כמו נגיד סקנדל 

בקשר לקושי איזה סדרות קשות ראית ?
אולי אני סתם מעצבנת שאני כל פעם כותבת לך על סדרות שהן לא בשבילך . אני פשוט יודעת שאני כן הייתי מעדיפה שאנשים יגידו לי שסדרה היא לא בשבילי  וימנעו לראות דברים שלא עושים לי טוב
בנושא סדרות קשות...
03/03/2016 | 21:58
20
איך את מגדירה את 'שובר שורות' ? בהתחלה ממש לא התחברתי אליה וגם לא לרעיון שמאחוריה - ואז החלטתי לראות אותה שוב (ויש עניין שבעצם את הפרק הראשון פחות או יותר ראיתי...) וממש התחברתי אליה ואהבתי אותה מאד...

אתמול גם ראיתי את הסרט ה'בן של שאול' שהוא בעיני קשה ברמות וזה היה סרט לא פשוט אבל מעניין מאד...

לדעתי מה שהפריע לי ב'הגשר' וגם ב'ההרג' היה אולי גם חוסר עניין אישי בסדרה וזה מה שגרם לכך שויתרתי על הסדרות הללו....

זוכרים שהתלוננו שהפסיקו את שובר שורות אחרי עונה ארבע...
28/02/2016 | 22:11
2
72
בשידורים החוזרים בקיץ....
אז עכשיו כל לילה משדרים אותה בyes...
את עונה 5...
מעולה !!!
01/03/2016 | 15:44
1
34
זה מזכיר שאני חייבת לעדכן את השידורים היומיים (יש לי שבועות עמוסים ולכן זה מתעכב...)
אני שמה לב שזה בעצם המשך
01/03/2016 | 16:42
30
השידור... טוב שהפעם הזכויות לא הסתיימו באמצע
מרץ כבר כאן...
04/03/2016 | 15:47
18
37

הגיע הזמן לסכם את חודש פברואר בפורום...
החודש נשארנו עם אותה כמות כותבים (22 - אבל תגידו לכולם שהם יכולים להצטרף/לחזור )
והיתה עליה במספר ההודעות.... (277 לעומת 261 - בימי השיא היו יותר הודעות/תגובות ואשמח שנחזור לזה)

עשרת הפורומים המועדפים על חברי הפורום הם:
ציפורי לילה
סרטים וקולנוע
ספרים וספרות
משוב
מוזיקה עברית ישנה וחדשה
מדע בדיוני ופנטזיה
טלוויזיה
האח הגדול
אנדרואיד - Android
NBA ומכללות

הגולשים הבולטים החודש (חוץ ממני ) הם:
איש הגשם111
is00
זה לא אני זה אתם
didalf
ו-כניסה חדשה
Reutk
נסלח לאורן שהפעם לא ברשימה - הוא בילה לו אי שם בצפון הרחוק
וברוכים הבאים לגולשים/כותבים החדשים...

תמשיכו לכתוב !!!
מקווה שיהיה לכולנו חודש מדהים ונהדר !

מייד אני פותחת בשרשרור התפקדות לחודש מרץ

שרשור התפקדות
04/03/2016 | 15:49
17
33
כאמור שאלון ממש קצר אבל ממש אשמח לכל התייחסות
שם/כינוי:

ספר החודש:
סרט החודש:
סדרת החודש:
תתחפשו בפורים ? אם כן למה:

מתפקד.
06/03/2016 | 21:58
1
24
שם/כינוי: איתי
מיקום בארץ: ירושלים
ספר החודש: חוקי הבית - ג'ודי פיקו.
סרט החודש: עדיין אליס.
סדרת החודש: "תיקים באפילה". לא בגלל שהעונה הייתה כל כך טובה, אלא בגלל ש...התגעגעתי!
תתחפשו בפורים ? כנראה שלא.
אני חייבת לראות את עדיין אליס...
10/03/2016 | 00:25
11
השאלה מתי בדיוק יתפנה לי זמן
מתפקד
08/03/2016 | 06:29
1
27
שם/כינוי: אורָן.
מיקום בארץ: חדרה.
ספר החודש: ---
סרט החודש: לא צפיתי בסרטים מפאת חוסר זמן.
סדרת החודש: Fuller House
תתחפשו בפורים? לא נראה לי
לפחות לפה אתה מגיח
10/03/2016 | 00:26
11
ובהצלחה בסמסטר ב'
מתפקדת
08/03/2016 | 16:04
3
24
גמצופה

ספר החודש: אמה של ג'ין אוסטין בתרגום של שי סנדיק
סרט החודש: ינטל
סדרת החודש: הרודן - ראיתי השבוע ברצף ודווקא אהבתי
תתחפשו בפורים ? אם כן למה: יכול להיות...
אמה אחד הספרים האהובים עלי.
09/03/2016 | 19:56
2
4
הספר הוא
09/03/2016 | 23:11
1
42
בתרגום של שי סנדיק... אני די בהתחלה שלו אבל אני אד אוהבת מאד את העלילה....(ראיתי את הסרט וכן את הסרט שנעשה בעקבות הסיפור )
אני מניחה שאת מתכוונת לסרט עם גווינת פאלטרו.
12/03/2016 | 19:29
9
אני לא בטוחה אם ראיתי אותו, כי ראיתי כל כך הרבה עיבודים לספרים של ג'יין אוסטן שאני לא תמיד זוכרת כבר מה בדיוק ראיתי. מה שבטוח זה שמכל העיבודים שנעשו לאמה רק את קלולס (שמבוסס על אמה באופן חלקי ביותר) ראיתי לפני שקראתי את הספר.
מתפקדת...
08/03/2016 | 16:51
20
שם/כינוי: שרה
מיקום בארץ: השרון

ספר החודש: שיר לאיזי ברדלי של קריס בריי
סרט החודש: הבן של שאול - סרט קשה אבל בהחלט עשוי יפה...
סדרת החודש: הוחלפו בלידתן
תתחפשו בפורים ? אם כן למה: נראה לי שכן אבל לא יודעת בדיוק למה - אולי לשוטרת (יש לנו כובע וככה אני מרגישה לא פעם בעבודה )

מתפקדת
08/03/2016 | 18:51
1
41
שם/כינוי:עדי
מיקום בארץ:מרכז
ספר החודש:מרשעת - גרגורי מקגוויר
סרט החודש:
סדרת החודש:שיימלס וסמוך על סול.
תתחפשו בפורים ? אם כן למה:אם יהיה לאן. ואין לי מושג אני אאלתר משהו.
לקח לי זמן
10/03/2016 | 00:29
9
לגמור את העונה הראשונה של סמוך על סול - אבל סה"כ נהנתי ממנה
עונה
09/03/2016 | 20:00
5
17

שם/כינוי: רעות.
מיקום בארץ: דרום.

ספר החודש: חיים יקרים, אתם דפוקים! מאת סקוט בלאגדן.
סרט החודש: Devil ודוקטור ז'יוואגו.
סדרת החודש: ד"ר פוסטר.
תתחפשו בפורים ? אם כן למה: לא.

ברוכה הבאה
11/03/2016 | 12:55
3
9
ונעים להכיר...
למה את כל פעם מברכת אותה? היא בכלל לא חדשה פה
11/03/2016 | 14:22
2
16
לא זכור לי שהיא השתתפה בשרשור הזה...
11/03/2016 | 16:15
1
10
או שאני טועה
אפשר לברך פעמים, לא קרה כלום .
12/03/2016 | 19:31
1
אנחנו צריכות גם החודש לראות סרט עם כריסי (:
11/03/2016 | 14:47
2
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ