לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ערוצי הסדרות של yes
שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ CBS דרמה המשדר סדרות של ערוץ האמריקאי CBS. - הערוץ משודר באפיק 34

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ערוצי הסדרות של yes

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ CBS דרמה המשדר סדרות של ערוץ האמריקאי CBS. - הערוץ משודר באפיק 34

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes - המקום לדבר על הסדרות של יס, אבל לא רק... 

אנא שימרו על תקנון תפוז, ובנוסף -ספויילרים - נא לסמן בצורה הבאה | ספוילר |. אנו מתחשבים בצופים אשר לא צופים בפרק בזמן שידורו, לכן נא לסמן ספויילר בכל הודעה שמדברת על תוכן הפרק לפחות עד שבוע לאחר השידור הראשון של הפרק בארץ. הודעות המכילות ספויילרים לא מסומנים יימחקו, ותתבקשו להעלותן מחדש. 

הורדות לא חוקיות וקישורים לצפייה ישירה - חל איסור חמור לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות ולצפייה ישירה. הודעות המכילות קישורים כגון אלו יימחקו באופן מיידי וללא אזהרה מוקדמת. ניתן לפרסם אך ורק קישורים מטעם ההפקה עצמה. 

המשך >>

חדשות ועדכונים
28/04/2016 | 09:01
4
13
נקבע מועד לעליית עונת הסיום של "גיהינום על גלגלים"
28/04/2016 | 09:07
38
רשת AMC הודיעה כי עונת הסיום של סדרת הדרמה התקופתית "גיהינום על גלגלים" תעלה בארה"ב בשבת, 11 ביוני 2016 בשעה 21:00.

העונה החמישית והאחרונה של הסדרה, שכוללת 14 פרקים, חולקה לשני חלקים:
החלק הראשון, שכלל 7 פרקים שודר בקיץ שעבר ואילו החלק השני, שיכלול את 7 הפרקים האחרונים של הסדרה יעלה בקיץ הקרוב, החל מ-11 ביוני.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Oh. טרם נמסר מועד לשידור פרקי הסיום של הסדרה.
סדרות חדשות לעונת השידורים 2016-2017
28/04/2016 | 11:45
1
173
רשת Fox לא ממתינה לשבוע ה-Upfront והודיעה אמש על הזמנת שתי סדרות חדשות:

Legacy ‏:24 -
סדרה-בת חדשה לסדרת המתח והפעולה המיתולית "24", המתרחשת בייקום של הסדרה האם, אך כוללת דמויות חדשות לחלוטין.

קיפר סאת'רלנד לא צפוי להשתתף בסדרה, אך הוא ישמש כמפיק ראשי, לצד יוצרי הסדרה מני קוטו ("דקסטר"), בריאן גייזר ("פליסיטי", "שקר לי", "הורים במשרה מלאה"), אוון כץ ("האירוע") והאוורד גורדון ("הומלנד", "הרודן").

עלילת הסדרה עוקבת אחר אריק קרטר (קורי הוקינס), גיבור אמריקאי, השב משדה הקרב, אך הצרות ואיומי הטרור רודפים אחריו גם בביתו - מה שמביא אותו לפנות לעזרת היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור ה-CTU, על מנת למנוע מתקפת טרור על אדמת ארה"ב. 

עוד משתתפים בסדרה: מירנדה אוטו ("הומלנד") וג'ימי סמית'ס "דקסטר", "ילדי האנרכיה").

סדרת הבת תהיה במבנה דומה לסדרת האם המוכרת ותציג עלילה שנמשכת יממה, עם השעון המפורסם המציג את השעה, אך בניגוד ל-24 פרקים בכל עונה בסדרה האם, עונת הבכורה של הסדרה תכלול 12 פרקים.

Star -
סדרת דרמה מוזיקלית חדשה מאת לי דניאלס, היוצר של סדרת הדרמה המוזיקלית המצליחה של הרשת, "אימפריה".

הסדרה מתרחשת באטלנטה ועוקבת אחר 3 זמרות צעירות ומוכשרות (ג'וד דמורסט, ריאן דסטיני ובריטאני אוגריידי), כשהן מנסות לנווט את זרכן אל הצמרת, בעולם המוזיקה, הרווי תככים ופוליטקה. 

בין המשתתפים בסדרה: קווין לאטיפה, בנג'מין בראט ("מרפאה פרטית", "24: לחיות עוד יום") וניקולאס גונזלס ("ג'יין הבתולה", "סליפי הולו").

כמו הסדרה "אימפריה", תכלול גם סדרה זו מוזיקה מקורית ובהמשך מתוכננים אף פרקי קורס-אובר בין שתי הסדרות.

העונה הראשונה תכלול 13 פרקים

2 הסדרות הללו מצטרפות ל-2 סדרות אירוע שכבר הוזמנו ע"י רשת Fox:

נמלטים -
סדרת אירוע, המתרחשת מספר שנים לאחר תום הסדרה המקורית ומהווה המשך לסדרת הפעולה המצליחה.

בסדרה ישתתפו רבים מצוות השחקנים המקורי, ביניהם: וונטוורת' מילר, דומיניק פארסל, מארק פויירשטיין, שרה ווין קאליס ואחרים.

Shot Fired - 
סדרת אירוע הבוחנת את ההשלכות בעקבות ירי על רקע גזעני, בעיירה קטנה במדינת טנסי.

הסדרה תעקוב אחר אשי אקינו, חוקר פלילי, המתמחה בחקירת פשעים חמורים ושותפו, תובע מיוחד של משרד המשפטים האמריקאי, שנשלחים לעיירה על מנת לחקור את המקרה. השניים חייבים לשתף פעולה בחקירת המקרה, כשסביבם תשומת הלב של התקשורת, הוויכוח הציבורי המתלהט והתסיסה הגוברת ברחובות, בעקבות האירוע.

בין המשתתפים בסדרה: הלן האנט, סטיבן מוייאר (כוכב "דם אמיתי"), ריצ'ארד דרייפוס והשחקן הישראלי אנחל בונני.

כל 4 הסדרות הללו ישודרו ב-Yes, במסגרת הסכם הרכש של החברה עם אולפני 20th Century Fox Television.
איזה כיף!
29/04/2016 | 10:24
40
כאמור כבר פרסמת שהעונה החדשה של נמלטים ו-Shots Fired נרכשו, אבל לדעת שהעונה החדשה של 24 גם תגיע אלינו - חדשות נהדרות!
Star - על הנייר נשמעת מעניינת ואם היא תהיה כמו אימפריה בעונה הראשונה שלה זה יהיה נחמד, אבל אחרי החלק הראשון והמחריד של העונה השנייה של אימפריה, הציפיות שלי לא בשמים. ומה הקטע של FOX עם סדרות מוזיקליות למען השם
קדימון לקראת העונה הרביעית של "מאהבות"
01/05/2016 | 08:25
47
רשת ABC שחררה קדימון ראשון לקראת עליית העונה הרביעית של סדרת הדרמה "מאהבות".

העונה הרביעית של הסדרה תעלה בארה"ב ביום שני, 30 במאי 2016, בשעה 22:00.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Drama.
טרם נמסר מועד לשידור העונה הרביעית.

את הקדימון אפשר לראות כאן:
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחודש מאי 2016
26/04/2016 | 09:21
5
105
כמידי חודש, לפניכם טבלה מעודכנת של הסדרות החדשות והעונות החדשות, שעולות בארה"ב במהלך חודש מאי 2016 - ומשודרות או ישודרו בערוצי הסדרות של Yes (ובערוץ AMC ישראל).
תודה!
26/04/2016 | 17:23
4
32
Preacher נשמעת מסקרנת ואני אשמח אם היא תשודר בסמוך לארה"ב. גם Feed The Beast נשמעת מעניינת. מקווה שהעונה של קשר דם תעלה בצמוד גם אצלנו ב-VOD.
לגבי "קשר דם"
26/04/2016 | 17:40
3
53
אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, "קשר דם" תעלה ל-VOD בתחילת יוני ותשודר ב-Yes Oh החל מ-23 ביוני. 
שאלה נוספת - מה קורה עם "כמעט מלכותיים" 2?
27/04/2016 | 13:13
2
26
פורסם שהיא תעלה ל-VOD ביום חמישי שעבר אבל זה לא קרה..
נדחתה בשל עניין של זכויות שידור
27/04/2016 | 16:06
1
32
צפויה לעלות ל-VOD במהלך מאי, עדיין לא שובצה לשידור בערוצי הסדרות.
אוקיי, העיקר שתגיע אלינו
27/04/2016 | 16:35
18
תודה!
סופשבוע הגיע
22/04/2016 | 11:40
6
14
שרשור סוף השבוע יוצא לדרך

תוכניות לסופשבוע
22/04/2016 | 11:58
1
10

איך עבר עליכם השבוע ? מה התוכניות שלכם לליל הסדר ולפסח ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?

חג שמח וכשר
22/04/2016 | 12:09
4
לכולם !!!

התלבטתי אם לפתוח את שרשור סופהשבוע או לנצל איזה שרשור של תפוז כדי לאחל חג שמח, רק בגלל חוסר זמן (אני כל שניה גם מציצה במטבח ובעוד רשימות מה צריך עוד לעשות ) אבל החלטתי ששווה לפתוח ולמהשיך במסורת של פינת סופהשבוע של הפורום.

אז שיהיה לכולנו חג שמח ובשורות טובות !!!
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
22/04/2016 | 12:00
6

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

מאיפה הם מוכרים לי
22/04/2016 | 12:01
1
10

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

המון.
23/04/2016 | 12:43
12
רון ריפקין שוב הופיע ב"ללא גבולות".

"האישה הטובה" נראה לי שברה שיא עם מספר הופעות האורח של הפנים המוכרות - מת'יו מוריסון שוב התארח בפרק. אליו הצטרפו... מגאן הילטי(אותה זיהיתי מסדרה ששודרה פעם - לא ביס - בשם "סמאש"), גרי קול(קנט דיוויזון ב"VEEP"), ג'יין אטקינסון(קת'רין דוראנט ב"בית הקלפים"), מייקל יורי(מרק סט. ג'יימס בגרסה האמריקאית של "בטי המכוערת") וז'אק וודס(דונאלד 'ג'ארד' דאן ב"עמק הסיליקון").

ב"סוכני שיל"ד" שוב הופיע בלייר אנדרווד.
שירים מסדרות
22/04/2016 | 12:06
6

פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)

האם מתכוונים לשדר את עונה 41 של SNL ?
25/04/2016 | 04:17
1
30
מישהו יודע ?
תודה מראש
לא
25/04/2016 | 08:17
20
דיוני סדרות
10/04/2016 | 12:16
7
20
אני פותחת את השרשור לדיונים בסדרות שמסתיימות/הסתיימו ביס וגם סדרות שצפינו/הפסקנו לצפות בהם ועוד (גם סדרות שככה בא לכם לדבר עליהם פה...)

הדיונים בפורום הזה הם לעתים שבועיים ולעתים חודשיים...
שומרי האוצרות
10/04/2016 | 12:18
2
15
העונה השנייה.
11/04/2016 | 12:32
1
43
בסה"כ אני נהניתי ממנה, אבל אני מחזיק בדעה שלכותבים בסדרה יש בעיה רצינית עם השמירה על העניין בפרק לאורך כל ה- 40+ דקות שלו. לטעמי 80% מפרקי העונה סבלו מזה. תמיד הגיע בהם השלב שההרגשה שלי כצופה הייתה שהם נמרחים כדי שייכסו את כל הזמן שיש להם לפרק. הם פשוט לא ידעו איך לחלק אותו נכון. או "לספר" אותו נכון.

הסדרה היא די מטופשת לעיתים, אבל הם לרוב פיצו על זה בכתיבה טובה, יחסית לאיכות הסדרה ובמתן עומק לדמויות הראשיות שלהם. משהו שלצערי אפילו סדרות איכותיות יותר לא מצטיינות בזה.

בקיצור אני סה"כ מוצא את הסדרה מבדרת למדי ומהנה.
לדעתי אם הפרקים היו יותר קצרים
11/04/2016 | 18:22
27
היא היתה סדרה נהדרת...

אני אישית דלגתי בעונה הקודמת על כמה פרקים - אבל החלטתי בכל זאת להקליט גם את העונה השנייה (שעדיין לא התחלתי לראות....)
המתים המהלכים
10/04/2016 | 12:19
27
בעקבות הכסף
10/04/2016 | 20:23
26
היה סוף לפנים 

באופן אישי קצת התאכזבתי כי חשבתי שזאת תהיי תוכנית משטרה עם חקירות של רצח כמו שאני אוהבת  (וכן הייתי אמורה להבין מהשם במה זה יעסוק )

אבל חוץ מזה הייתה סדרה נהדרת ואני אשמח לעוד עונה עם עלילה אחרת (כמובן רצוי חקירת רצח)

כולנו יחד
17/04/2016 | 14:25
1
17
העונה השנייה הסתיימה.
מה דעתכם על הסדרה ?
אהבתם את העונה השנייה?
האם כדאי לה לחזור לעוד עונה?
דעתי...
17/04/2016 | 22:15
162
קודם כל נציין שכבר הודיעו ב-HBO שעונה 3 לא תהיה לסדרה. היא בוטלה. האם זה חבל לי? לא ממש. בכנות העונה השנייה איכזבה. קודם כל איכזב אותי שלקח להם 7 פרקים באמת לדון בנישואים של ברט ומישל אחרי הבגידה. שנית הכימיה שהייתה בעונה השנייה לא הזכירה את מה שהיה בעונה הראשונה. לא בגלל שמשהו השתנה באגף הזה, אלא בגלל שהיו הרבה פחות קטעים משותפים של 4 הדמויות המרכזיות. בעיקר בין אלכס וטינה. אפילו ברט וטינה. העונה למרבה אכזבתי רוב הקטעים היו בין אלכס וברט וטינה ומישל. וחבל שכך.

מה עוד? סיום העונה/סדרה היה -פשוט חיובי מדי ונדוש וזה היה חבל לי.
בכל מקרה העונה הראשונה הייתה טובה יותר. אולי אפילו הרבה יותר.
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:51
7
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
האם יש לוח שידורים חודש מאי?
21/04/2016 | 09:35
35
חדשות ועדכונים
11/04/2016 | 19:41
25
41
קדימון חדש לקראת העונה השישית של "משחקי הכס"
11/04/2016 | 19:45
29
רשת HBO שחררה קדימון חדש לקראת העונה השישית של סדרת הפנטזיה המצליחה "משחקי הכס", שתעלה בארה"ב ביום ראשון, 24 באפריל 2016, בשעה 21:00.

העונה השישית - כמו כל קודמותיה - תכלול 10 פרקים.

אצלנו, תשודר הסדרה במקביל לשידור בארה"ב, החל מיום שני, 25 באפריל 2016 בשעה 04:00 ובשידור נוסף באותו היום, בשעה 22:00 ב-Yes Oh.

קדימון ראשון לקראת העונה השנייה של "קשר דם"
11/04/2016 | 19:52
44
שירות ה-Streaming של Netflix פרסם קדימון ראשון לקראת עליית העונה השנייה של סדרת הדרמה "קשר דם", בכיכובם של קייל צ'אנדלר, סיסי ספייסק, בן מנלסון, לינדה קארדליני ואחרים.

העונה השנייה של הסדרה תשוחחר במלואה ביום שישי, 27 במאי 2016 דקה אחת אחרי חצות.

העונה השנייה של הסדרה תכלול 10 פרקים.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Oh.
טרם נמסר מועד לשידור העונה השנייה.

נקבע מועד לעליית העונה הרביעית של "ריי דונובן"
11/04/2016 | 20:00
1
51
רשת Showtime הודיעה כי העונה הרביעית של סדרת הדרמה "ריי דונובן", בכיכובו של ליב שרייבר, תעלה בארה"ב ביום ראשון, 26 ביוני 2016 בשעה 21:00.

העונה הרביעית - כמו קודמותיה - תכלול 12 פרקים.

אצלנו, תשודר הסדרה ב-Yes Oh בצמוד לשידור בארה"ב.

רשת Showtime גם שחררה קדימון ראשון לקראת עליית העונה הרביעית.

אני מקווה שזאת תהיי עונה יותר טובה מעונה 3
11/04/2016 | 20:25
27
למרות שאני בספק . נראה לי אני אנטוש אותה 
החל מ-22 במאי: עונות נוספות של NCIS ב-Yes Action
12/04/2016 | 10:49
2
97
לאחר המתנה ארוכה ופניות רבות של צופים, הודיעה Yes על שידור עונות נוספות של סדרת הדרמה המצליחה "NCIS".

עונות 6-9 של הסדרה, ישודרו ב-Yes Action בשידור יומי, החל מ-22 במאי 2016 בשעה 22:00.

העונה השישית של הסדרה כוללת 25 פרקים ועונות 7-9 כוללות 24 פרקים בכל עונה.

הסדרה "NCIS", בכיכובו של מארק הרמון, היא סדרת הטלוויזיה הנצפית ביותר בטלוויזיה האמריקאית במדידת מספר הצופים הכולל.
בימים אלו, משודרת בארה"ב העונה ה-13 והסדרה כבר חודשה לשתי עונות נוספות.

במקביל לסדרה, משודרות שתי סדרות-בת, שגם הן נחשבות להצלחה:
"NCIS: לוס אנג'לס" שבימים אלו משודרת בארה"ב עונתה השביעית והיא כבר חודשה לעונה נוספת ו-"NCIS: ניו אורלינס", שבימים אלו משודרת בארה"ב עונתה השנייה וגם היא כבר חודשה לעונה נוספת.
מזל טוב באמת
13/04/2016 | 19:14
1
39
ועדיין יש עוד 3 עונות שלא ישודרו
אבל שעה 10 זה לא שעה של סדרות חדשות?
זה בזכותי קרה כי התחלתי לראות את זה
13/04/2016 | 19:20
13
העונה החמישית של "אפיזודס" תהיה האחרונה
12/04/2016 | 11:05
37
רשת Showtime הודיעה כי העונה החמישית של הסדרה הקומית "אפיזודס", בכיכובו של מאט לה-בלאנק, תהיה העונה האחרונה של הסדרה.

העונה החמישית והאחרונה של הסדרה תהיה קצרה ותכלול 7 פרקים בלבד.

צילומי העונה יחלו בבריטניה בשבוע הבא והסדרה צפויה לעלות בארה"ב, במהלך 2017.

"כשגבר פוגש אישה" חודשה לעונה שלישית
12/04/2016 | 19:32
36
רשת FX הודיעה על חידוש הסדרה הקומית "כשגבר פוגש אישה" לעונה שלישית, שתשודר בתחילת 2017. 

העונה השלישית של הסדרה תכלול 10 פרקים.

הסדרה, המשודרת בערוץ הקומדיות של הרשת - ערוץ FXX, מצטרפת לשתי סדרות קומיות נוספות, שחודשו לאחרונה ע"י הרשת: "פילדלפיה זורחת" - שעונתה ה-12 תשודר בתחילת 2017 וכבר חודשה לעונת 13 ו-14 ו"הכי גרועים שיש" - שחודשה לעונה שלישית, שתשודר גם היא ב-2017.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Oh. טרם נמסר מועד לשידור העונה השנייה.
"הבחורה החדשה" חודשה לעונה שישית
13/04/2016 | 18:48
42
רשת Fox הודיעה אמש על החלטתה לחדש לעונה שישית את הסדרה הקומית "הבחורה החדשה", בכיכובה של זואי דשאנל.

העונה החמישית משודרת בארה"ב בימים אלו, מידי יום שלישי בשעה 20:00.

אצלנו, יחל שידור העונה החמישית בשבת, 21 במאי 2016, בשעה 18:40 ב-Yes Comedy.
"אימת המתים המהלכים" חודשה לעונה שלישית
18/04/2016 | 21:00
28
שבוע לאחר פתיחת העונה השנייה, הודיעה רשת AMC על חידוש סדרת הדרמה "אימת המתים המהלכים" לעונה שלישית, שתשודר ב-2017.

העונה השלישית של סדרת הבת של סדרת הזומבים המצליחה "המתים המהלכים" תכלול 16 פרקים (פרק יותר מהעונה השנייה).

הסדרה "אימת המתים המהלכים" היא הסדרה השנייה הנצפית ביותר בערוצי הכבלים בארה"ב, כשמקדימה אותה רק הסדרה האם "המתים המהלכים".

אצלנו, משודרת בימים אלו עונת הבכורה של הסדרה, מידי יום שני, בשעה 21:00 בערוץ AMC.
האם "משחקי הכס" קרובה לסיום ?
18/04/2016 | 21:13
42
בשנים האחרונות התבטאו יוצרי "משחקי הכס", דן וייס ודיוויד בניוף, מספר פעמים לגבי העתיד שהם רואים לסדרה המצליחה. 

השניים טענו כי 8 עונות נראות כמו יעד ריאלי לסיים בו את הסדרה, אבל כעת מתברר שהן לא יהיו בהכרח עונות "רגילות":

בראיון למגזין "וראייטי" סיפר בניוף: "אני חושב שהגענו ל-13 הפרקים האחרונים שלנו (אחרי העונה השישית), אנחנו לפני הסיבוב האחרון. זאת התחושה כי שום דבר לא חקוק עדיין באבן, אבל לשם אנחנו מתכווננים".

על פי הדיווח בכתבה, את 13 הפרקים הללו מתכוונים שני היוצרים לפרוש על פני שתי עונות: 7 פרקים לעונה השביעית ו-6 נוספים בעונה השמינית.

רשת HBO מיהרה לפרסם הודעה שסותרת את הדברים: "כל שיחה לגבי סיומה של 'משחקי הכס' ומספר הפרקים שנותרו בעתידה היא ספקוליטיבית לחלוטין בשלב זה. בנוהל המקובל, ראשי הרשת יישבו עם דן ודיוויד לדון בפרטים ולאחר מכן נצא בהודעה מסודרת לגבי העונה השביעית".

יש לציין כי באופן רשמי העונה השביעית כלל לא זכתה לאור ירוק רשמי מטעם HBO, אם כי זהו עניין פורמאלי בלבד.

שיטת פיצול העונה האחרונה אינה חדשה ובשנים האחרונות נקטה רשת AMC בטריק דומה של פיצול עונה אחרונה עם סדרות הדגל שלה: "שובר שורות", "מד מן" ו"גיהינום על גלגלים", צעד שזכה לביקורות רבות מצד מעריצים.

עם זאת, נראה של-HBO יהיה קשה מאוד להיפרד מהצלחה עצומה כמו "משחקי הכס" ובמידה והיוצרים יתעקשו לסיים עם שתי עונות מקוצרות, הדבר יקנה לרשת זמן מספיק כדי לחשוב על יורשת ראויה.

העונה השישית של "משחקי הכס" תעלה בארה"ב ברשת HBO, ביום ראשון הקרוב, 24 באפריל 2016 בשעה 21:00.

אצלנו, תשודר הסדרה במקביל לשידור בארה"ב, החל מיום שני, 25 באפריל 2106 בשעה 04:00 ובשידור נוסף באותו היום בשעה 22:00 ב-Yes Oh.
האם "קאסל" יישאר לבד?
18/04/2016 | 21:21
4
72
רעידת אדמה בסדרת הדרמה הוותיקה "קאסל":

כוכבת הסדרה סטאנה קאטיק, המגלמת את הבלשית קייט בקאט מיומה הראשון של הסדרה וכן טמאלה ג'ונס, המגלמות את לייני פאריש, גם היא מהעונה הראשונה של הסדרה, יסיימו את דרכן בסדרה בסוף העונה הנוכחית.

העזיבה היא פרי יוזמה של אולפני ההפקה של הסדרה, ABC Studios וזאת על מנת להוזיל את עלויות ההפקה. על פי הפרטים שפורסמו, החוזה עם השתיים מסתיים בסוף העונה הנוכחית וכלל לא נערך עימן משא ומתן במטרה לחדשו.

יש לציין, שרשת ABC, המשדרת את הסדרה טרם החליטה האם לחדשה לעונה תשיעית.

העונה השמינית של הסדרה משודרת בארה"ב בימים אלו, מידי יום שני בשעה 22:00.

אצלנו, משודרת הסדרה בהפרש של 3 ימים מהשידור בארה"ב, מידי יום חמישי בשעה 22:00 ב-Yes Action.
מעניין מה יהיה בגורל הסדרה...
19/04/2016 | 13:35
3
53
הכי טוב לדעתי יהיה לסיים אותה ולא להתמרח איתה...
אני דווקא מקווה שהיא תמשיך זה מעניין שדווקא
19/04/2016 | 16:02
2
85
עם בנות יש בעיות
בדרך כלל הקאסט כולו בא בדרישה להעלאת שכר או חבר מסוים בצוות 
זה שמדובר בשתי בנות לא מריח לי טוב 

ואגב את לייני בקושי מראים אז חסרונה לא יורגש 
ובקט לא הופיעה בשני פרקים ואני לא יכולה להגיד שהיא הייתה חסרה לי 
באיזה מקום אני מרגישה שהסדרה מיצתה את עצמה....
22/04/2016 | 12:05
1
35
העלילות די חוזרות על עצמן.
אני בטח אראה את העונה אם הסדרה תמשיך - אבל זאת דעתי
למה?
22/04/2016 | 13:09
33
את לא נראת לי אחת אם עודף זמן פנוי . לא תעדפי לראות משהו אחר בזמן הזה 
אם את מרגישה שעלילות חוזרת על עצמן?

אצלי מרוב שאני רואה מלא אבל מלא סדרות משטרה  אז קורה שאני רואה עלילה בסדרה מסוימת שזכורה לי מסדרות אחרות 
אבל אין אני עדיין מתה על זה ומקבלת בברכה כל סדרה משטרה שיש (אני אפילו מתבאסת שאני לא צופה כמו שרוב אנשים צופים דרך אינטנרט ואני מפסידה הרבה תוכניות או פרקים של סדרות שהתחלתי לעקוב אחריהן באמצע הסדרה)
נקבע מועד לעליית העונה הרביעית של "מאהבות"
21/04/2016 | 19:54
48
רשת ABC הודיעה כי העונה הרביעית של סדרת הדרמה "מאהבות" תעלה בארה"ב, ביום שני, 30 במאי 2016 בשעה 22:00.

העונה הרביעית של הסדרה תכלול 14 פרקים.

טרם נקבע מועד לשידור העונה הרביעית.
נקבע מועד לעליית העונה השנייה של "בולרז"
21/04/2016 | 19:58
22
רשת HBO הודיעה כי העונה השנייה של סדרת הדרמה הקומית "בולרז", בכיכובו של דווין ג'ונסון ("דה רוק") תעלה בארה"ב ביום ראשון, 17 ביולי 2016, בשעה 22:00.

העונה השנייה תכלול 10 פרקים.

הסדרה תשודר בסמוך לשידור בארה"ב, אך טרם נקבע מועד מדוייק.
נקבע מועד לעליית העונה השלישית של "הרודן"
21/04/2016 | 20:03
32
רשת FX הודיעה כי העונה השלישית של סדרת הדרמה הפוליטית "הרודן", תעלה בארה"ב ביום רביעי, 6 ביולי 2016, בשעה 22:00.

העונה השלישיץ תכלול 10 פרקים.

הסדרה תשודר בסמוך לשידור בארה"ב, אך טרם נקבע מועד מדוייק.
נקבע מועד לעליית העונה השנייה של "סקס, סמים ורוקנ'רול"
21/04/2016 | 20:12
16
רשת FX הודיעה כי העונה השנייה של הסדרה הקומית המוזיקלית "סקס, סמים ורוקנ'רול", בכיכובו של דניס לירי, תעלה בארה"ב ביום חמישי, 30 ביוני 2016 בשעה 22:00.

העונה השנייה של הסדרה תכלול 10 פרקים.

טרם נקבע מועד לעליית העונה השנייה.
קדימון חדש לקראת עונת הסיום של "מבוקש"
21/04/2016 | 20:19
34
רשת CBS שחררה קדימון חדש לקראת עליית העונה החמישית והאחרונה של סדרת הפעולה "מבוקש".

עונת הסיום של הסדרה תעלה בארה"ב, ביום שלישי, 3 במאי 2016 בשעה 22:00 ותשודר פעמיים בשבוע בימים שני ושלישי בשעה 22:00.

עונת הסיום תכלול 13 פרקים.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Action.

"משחקי הכס" חודשה לעונה שביעית
21/04/2016 | 22:15
28
3 ימים לפני תחילת העונה השישית, הודיעה הערב רשת HBO על חידוש סדרת הדרמה והפנטזיה המצליחה "משחקי הכס" לעונה שביעית.

בהודעתה, לא התייחסה הרשת למספר הפרקים שתכלול העונה השביעית וזאת לאחר שבראיון שנערך לפני מספר ימים עם יוצרי הסדרה, דיוויד בניוף ודן וייס הביעו השניים את רצונם לסיים את הסדרה בתום הפקת 13 פרקים נוספים, שיחולקו לשתי עונות קצרות: עונה שביעית בת 7 פרקים ועונה שמינית ואחרונה בת 6 פרקים.

העונה השישית של הסדרה "משחקי הכס" תעלה בארה"ב ביום ראשון הקרוב, 24 באפריל 2016 בשעה 21:00.

אצלנו, תשודר הסדרה במקביל לשידור בארה"ב, החל מיום שני, 25 באפריל 2016 בשעה 04:00 ובשידור נוסף באותו היום בשעה 22:00 ב-Yes Oh.
"Veep" חודשה לעונה שישית
22/04/2016 | 08:19
19
3 ימים לפני תחילת העונה החמישית, הודיעה רשת HBO על חידוש הסדרה הקומית הפוליטית "Veep", בכיכובה של זוכת האמי וגלובוס הזהב, ג'וליה לואי-דרייפוס, לעונה שישית שתשודר ב-2017.

הרשת לא פרסמה את מספר הפרקים שהוזמנו, אך ככל הנראה העונה השישית - כמו קודמותיה - תכלול 10 פרקים.

העונה החמישית של הסדרה תעלה בארה"ב, ביום ראשון הקרוב, 24 באפריל 2016 בשעה 22:30.

אצלנו, תשודר העונה החמישית של הסדרה בהפרש של 3 ימים מהשידור בארה"ב, החל מיום רביעי, 27 באפריל 2016, בשעה 23:00 ב-Yes Oh.
"עמק הסיליקון" חודשה לעונה רביעית
22/04/2016 | 13:28
20
3 ימים לפני תחילת העונה החמישית, הודיעה רשת HBO על חידוש הסדרה הקומית "עמק הסיליקון", לעונה רביעית שתשודר ב-2017.

הרשת לא פרסמה את מספר הפרקים שהוזמנו, אך ככל הנראה העונה השישית - כמו קודמותיה - תכלול 10 פרקים.

העונה השלישית של הסדרה תעלה בארה"ב, ביום ראשון הקרוב, 24 באפריל 2016 בשעה 22:00.

אצלנו, תשודר העונה השלישית של הסדרה בהפרש של 3 ימים מהשידור בארה"ב, החל מיום רביעי, 27 באפריל 2016, בשעה 22:30 ב-Yes Oh.
האם יש עונה רביעית לרשימה השחורה?
18/04/2016 | 13:47
6
31
לצערי כן
18/04/2016 | 14:02
5
41
למה לצערך? אחלה סדרה לדעתי. רק חבל שנגמרה ככה העונה
18/04/2016 | 14:45
4
33
העונה עוד לא נגמרה . יש עוד 5 פרקים
18/04/2016 | 16:59
3
70
כי זה מבאס אותי שסדרות שאני לא אוהבות מקבלות עוד עונה וכאלה שאני כן מסתיימות 

התחלת לראות אותה ?
18/04/2016 | 22:54
2
68
דווקא אחלה סדרה....
כעקרון על העונה הראשונה ויתרתי מראש - אבל לאור הביקורות החיוביות החלטתי לראות אותה בשידור החוזר שלה ומאד אהבתי את הסדרה...
כן אני רואה אותה (אני בקצב של יס)
19/04/2016 | 15:57
1
54
קשה לי להפסיק לראות סדרות (גם משעמם לי ואין לי אופציות אחרות)

אני גם כמוך התחלתי לראות בגלל הביקורות בפורום השני 
אבל בדומה לאימפריה שאותה דווקא כן נטשתי אחרי עונה אחת 
אני לא חושבת שביקורות נכונות בנוגע לשתי הסדרות 
(הסיבה שאת רשימה שחורה לא נטשתי ואת אימפריה כן זה בגלל שהיא סדרה משטרה אז אני יותר מתחברת אליה)

בכל אופן אני אשמח אם היא תתבטלת ואז אני אפסיק לקטר עליה
לדעתי הביקורת לגבי ה'רשימה השחורה'
22/04/2016 | 10:57
54
דווקא היתה נכונה - את אימפריה לא ראיתי בכלל, למרות ההתלהבות ממנה - כי ידעתי מראש שהיא לא תדבר אלי...

חידון שירי פסח
19/04/2016 | 11:07
8
בבלוג של יס

סופשבוע הגיע
15/04/2016 | 15:02
10
13
שרשור סוף השבוע יוצא לדרך

תוכניות לסופשבוע
15/04/2016 | 15:45
4

איך עבר עליכם השבוע ?

15/04/2016 | 15:47
4
9

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

מוצרי הניקיון לפסח של שופרסל
15/04/2016 | 16:41
19
אתמול עשינו קניות לחג - בסניף בקניון הדרים בנתניה (ניצלנו את התווים שקיבלנו בעבודה ) כמעט ששכחתי שאני יכולה להשתמש באפליקציה ולהוריד את הקופונים המתאימים. (אני חברה במועדון 'שופרסטארס' ומקבלת מידי כמה שבועות קופון לקבלת מוצרים של שופרסל בחינם...)
למזלי האייפון היה עם מספיק טעינה סמל ההבעה (כי הוא זולל טעינה בצורה נוראית - וכבר הוחלפה לי הסוללה....)
המוצרים היו בהחלט המשך ישיר לרכישה שבצענו (כמובן דברים לפסח, כולל מוצרי ניקוי...)
את מגבות הנייר של שופרסל אני קונה באופן קבוע - בעיני הן מעולות.
לגבי המגבונים הלחים - לעתים יש בעיה להוציא אותם מהקופסה ואז יחד איתם נשלפים עוד הרבה מגבונים נוספים סמל ההבעה‎‏ אבל זה בהחלט מהווה פתרון טוב כשחייבים לנגב מגירה/שיש במטבח ועוד ולא רוצים להרוס את המטליות שיש לנו...

לקראת שבת
15/04/2016 | 17:22
10
דברים לפרשת השבוע - פרשת מצורע.

אני עדיין בשלבי סידור הבלוג - אבל החלטתי לא לוותר על דברים לקראת שבת - כלומר לפרשת השבוע סמל ההבעה ‏‎(-:‎‏

(בתמונה - מרים הנביאה מחוץ למחנה כאשר היה לה צרעת)

פרשת מצורע

כמה מלים על הפרשה מהויקיפדיה.

פרשת מצורע היא פרשת השבוע החמישית בספר ויקרא. פרקים י"ד-ט"ו.
הפרשה עוסקת כולה בדיני טומאה וטהרה, ויש הקוראים לה בלשון נקייה "פרשת טהרות".
הפרשה עוסקת כולה בדיני טומאה וטהרה.
חלקה הראשון ממשיך את העיסוק בדיני נגע הצרעת שהתחיל בפרשה הקודמת.
בשנים שאינן מעוברות קוראים את פרשת מצורע ביחד עם הפרשה שלפניה, פרשת תזריע.

השבת היא שבת שלפני חג הפסח והיא נקראת "שבת הגדול" -
בשבת זו דורש הרב בבית הכנסת בהלכות הפסח.
יש הנוהגים לקרוא בשבת זו קטעים מההגדה של פסח.
שבת זו ידועה כשבת מיוחדת החל מאמצע ימי הביניים.

ולדבר התורה

"זאת תהיה תורת המצורע והובא אל הכהן"

לפי חז"ל - "המצורע - המוציא רע"

המגיד מדובנא אמר שבני אדם מזלזלים בלשון הרע כי הם לא יודעים את חומרת הדבר ואת כוח המחץ שיש בפה, ואת ההשפעה לרעה שיש בלשון הרע. יש תחושה של 'מה כבר עשיתי?' מה כבר אמרתי'? הרי זה דבר שכיח - לכן בהמשך הפרק כתוב "...והובא אל הכהן..."  ויראה שדיבורו של הכהן החותך גורלו לשבט או לחסד במוצא פיו של הכהן "טהור" - נטהר. באומרו טמא - נטמא.

מזה ידע להעריך את הכוח העצום שבדיבור לטוב ולרע.

החיים והמות ביד הלשון.

שתהיה לכולם שבת שלום.

זמני כניסת השבת:

ירושלים- 18:33 תל-אביב- 18:48. באר-שבע- 18:50 חיפה- 18:40

זמני יציאת השבת:

ירושלים- 19:47. תל-אביב- 19:49. באר-שבע- 19:49. חיפה- 19:49
רבינו תם: 20:26

על סרט.
16/04/2016 | 20:52
1
15
"הסיפור של אדליין" עם בלייק לייבלי(וצופי "עמק הסיליקון" גם ייזהו שם את אמנדה קרו שמגלמת את מוניקה בסדרה). סרט קטן וחמוד. לא עמוק מדי, לא מדהים, אבל יש לו את הרגעיים שלו. למרות קצת קלישאות ודברים צפויים כמעט ולא השתעממתי לרגע. זה אחד מהסרטים האלה...
אם אתם בקטע של דרמות רומנטיות עם ערך מוסף - תנסו.
תודה על ההמלצה
16/04/2016 | 21:13
1
מאיפה הם מוכרים לי
15/04/2016 | 15:48
1
8

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

השבוע.
15/04/2016 | 19:48
10
ב"ללא גבולות" התארח רון ריפקין(סול ב"אחיום ואחיות").
ב"סוכני שיל"ד" התארח טייטוס ווליבר(גלן צ'יילדס ב"האישה הטובה")
שירים מסדרות
15/04/2016 | 15:50
1
9
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)

השבוע ברשימה שחורה
21/04/2016 | 17:47
30
היה את You're Having My Baby את כבר מנחשים מה קרה בו 
לא בביצוע של גלי . אני סתם מעדיפה את גרסה שלו 

נ.ב זה ששחקנית בהריון במציאות עשה לי סדר אחרי  שלא הבנתי את פער בעונה הראשונה  לשלישית 
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:19
4
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
סופשבוע הגיע
08/04/2016 | 13:44
20
10
שרשור סוף השבוע יוצא לדרך...
תוכניות לסופשבוע
08/04/2016 | 13:46
8

איך עבר עליכם השבוע ?

08/04/2016 | 13:47
7

מאיפה הם מוכרים לי
08/04/2016 | 13:51
3
10

השבוע...
10/04/2016 | 22:15
2
13
נואה וויל חזר להתארח בצמד פרקי סוף העונה של "שומרי האוצרות".
ב"סוכני שילד" חזר להתארח וויליאם סדרל ואליו הצטרפה בת'אני ג'וי בנז(היילי ג'יימס סקוט ב"מגרש ביתי").
ב"חמוץ מתוק" התארח שוב ריי וויז ואליו הצטרפה קורטני ת'ורן סמית'(לינדזי מקלרוי ב"2 גברים וחצי").
ובמלרוז פלייס.
11/04/2016 | 16:13
1
10

תגיד לי איך לא ציינת שהיא הופיעה במלרוז פלייס???????????????????????????????
הראה זה כל הפואנטה של הופעה שלה 
כתבתי את זה בביקורת על הפרק.
11/04/2016 | 22:02
2
שירים מסדרות
08/04/2016 | 13:52
13
6

בהמפצחת
10/04/2016 | 13:22
12
17
העונה אני מזה אוהבת את קשר בין הדמיות הראשיות
אז התחלתי לחרוש את יויטיוב בצפייה בסרטונים שלהם שעשו מעריצים אז נתקלתי בשיר הבא it's been a long time תאמת לא התחברתי אליו בהתחלה אבל באופן טבעי בגלל שחרשתי על קליפים אז הוא נדבק בי 

שבוע שעבר התחלתי לראות את עונה 3 מהתחלה ולהפתעתי בסוף הפרק הראשון היה את שיר הזה (כמו כן גם בסוף הפרק השלישי בעונה) וזה היה מגניב  
שיר באמת יפה
10/04/2016 | 14:00
11
6
תודה על השיתוף
בכיף .אפשר מתישהו לעשות שירשור שירים יפים
10/04/2016 | 14:02
10
10
לאו דווקא כאלה שהיו בסדרות (למרות שאצלי רוב יהיו מקליפים של מעריצים אז קצת קשור )
בכיף
10/04/2016 | 14:38
9
7
הפינה הזאת נוצרה בזכות שרשור דומה לזה...

איזה שירשור?
10/04/2016 | 20:34
8
219
היה שרשור
10/04/2016 | 22:20
7
8
על שירים/מוסיקה מסדרות לפני שנה או משהו כזה...
אוקי אני אחפש אותו בארכיון כי אני אוהבת שירשורים כאלה
11/04/2016 | 16:10
1
השירשור היה בפורום הזה? . כי לא מצאתי כלום
11/04/2016 | 20:37
5
3
כן...
12/04/2016 | 11:25
5
החיפוש לעתים על הפנים
נדמה לי שזה התחלתי את זה
12/04/2016 | 16:15
3
10
בעקבות השרשור הזה
(נמצא בחיפוש המונח שיר נושא )
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1150/1765238...בידור/ערוצי_הסדרות_של_yes
איזה שיבוש לשוני
12/04/2016 | 16:34
8
את המילה זה הראשון צריך להוריד...
תודה איזה שירשור נהדר .
12/04/2016 | 16:55
1
3
בבקשה
15/04/2016 | 14:52
6
אימפריה - סדרה ביס..
11/04/2016 | 21:07
2
39
פרק אחרון שראיתי היה עונה 2 פרק 10. 
יש עוד? 
זה עבר ערוץ או משהו?
זה קיים בכלל?
או להפסיק לחכות...
זה כנראה בפגרה כי יש 18פרקים
11/04/2016 | 21:11
13
הסדרה חוזרת ב-2.5 עם החלק השני של העונה
14/04/2016 | 22:47
51
תשודר מידי יום שני בשעה 22:00.
בחלק השני של העונה ישנם 8 פרקים.
משחק חדש בפורום - תיאוריית הקשר
08/04/2016 | 14:27
57
89
אכנה אותו...
פעם שיחקו את זה בקומונה שנהלתי וראיתי ב'ראש אחד' משהו דומה לזה (משם גם השם )

הרעיון שאני מציגה עכשיו שתי שמות ואתם צריכים למצוא את הקשר ביניהם - זה יכול להיות שחקנים שהם שיחקו איתם יחד (זה בעיקר
המשך>>
אכנה אותו...
פעם שיחקו את זה בקומונה שנהלתי וראיתי ב'ראש אחד' משהו דומה לזה (משם גם השם )

הרעיון שאני מציגה עכשיו שתי שמות ואתם צריכים למצוא את הקשר ביניהם - זה יכול להיות שחקנים שהם שיחקו איתם יחד (זה בעיקר ) אחים שלהם וכיוצב'...

(דרך אגב - אשמח אם גם אתם תפתחו בעתיד שרשור/משחק דומה )

אז הנה
מה הקשר בין קייטי לקרק לאלן קאמינג ?

בהצלחה

מה אתם מעדיפים דמות מצחיקה או דמות קודרת?
09/04/2016 | 20:52
5
37
באחת הסדרות שאני רואה  יש דמות מצחיקה כזאת שתמיד יש לה את המשפטים הכי טובים 
מכיוון שאני בפיגור של עונה יצא לי להיחשף למידע  אז בין היתר  לדמות הזאת הולך לקרות משהו עצוב .  שבעקבותיו  היא תהפוך להיות דמות אפלה וקודרת . אז בהתחלה שקראתי את זה מאוד התלהבתי  כי זה תמיד מעניין שדמות משתנה ומתפתחת  אבל מצד שני הקטעים המצחיקים שלה הם עיקר עניין שלי בסדרה אז אני פוחדת שזה בסוף של דבר יהרוס לי את הסדרה 

מצד שלישי דברים דומים קרו לאחת הדמויות בוורוניקה מארס שגם אז קראתי אותם לפני שהם קרו ונורא חיכיתי לראות איך זה יבוא לידי ביטוי . אבל  השונינמשך בדיוק 20 דקות  ודמות חזרה לאופי הראשוני שלה.אז אני לא יודעת עד גם לקחת ברצינות דברים שנכתבים בויקפדיה 
נדמה לי שהמפיקים מאד אוהבים לעשות
10/04/2016 | 00:16
4
41
את זה...

לא יודעת אם זה טוב או רע - ולא בטוחה שזה מעניין ומשנה...
הנה ב'עד עצם היום הזה' הפכו את אמה ה'מושיעה' לדמות האפילה.. אני עדיין רק התחלתי לראות את העונה - לא יודעת מה עתיד לקרות עם הדמות שלה, אבל בעיני זה די מיותר ומרגיז שהפכו אותה לדמות אפילה...
ואי שכחתי מזה לגמרי אולי כי לא התחלתי את העונה הזאת
10/04/2016 | 13:46
3
26
תאמת זה שונה מה שאני כתבתי כי אמה תהיי רעה ודמות שעליה כתבתי לא תהיי רעה רק עצובה 

אני מחכה שיס ישדרו את עונה הזאת בשידור יומי כי בשבילי זאת לא סדרה שכיף לראות פעם בשבוע (מקווה שזה לא יקרה בקרוב)

אבל בהחלט מסקרן אותי איך אמה תהיי כי היא הדמות אהובה עליה בסדרה אז אני מקווה שאני אמשיך לאהוב אותה גם אחרי השינוי 

השאלה
10/04/2016 | 13:55
2
14
לגבי אמה כמה היא תוכל באמת להיות רעה...אפילה - האם לא ימצא איזה פתרון עבורה ??

לגבי דמות עצובה (אגב, מי הדמות? סקרנת אותי...) זה יכול להיות וזה מה שמיוחד אצל שחקנים טובים שהם יכולים לעבור מדמות שמחה לדמות מאד עצובה...
אני לא בטוחה שהבנתי למה התכוונת
10/04/2016 | 18:45
1
33
את מתכוונת שבטח היא לא תוכל להיות אפלה ובטח עוד יימצא לה פתרון שיחזיר אותה להיות טובה ?

זה באמת מעניין כמה  ימשכו את זה. לרוב הם פותרים דברים במהירות אבל פעם יש לי הרגשה שזה יהיה יותר ארוך 

את לא אוהבת דמויות רעות ? מה חשבת על פיטר פן?

אני לא אוהבת את ורג'ינה ומיסטר גולד (אבל איתו את עוץ לי גוץ לי אני כן אוהבת) אבל לא כי הן רעות  הן סתם לא עושות לי את זה 
 יש סדרות שבהן אני אוהבת את רעים כמו בשרלוק הבריטי 

בקשר לדמות למרות  שבכוונה כתבתי את הודעה שלי  כאן כי כמעט אף אחד לא רואה את הסדרה הזאת פה 
אני עדיין מעדיפה להימנע מלכתוב פה אם תרצי אני יכולה לשלוח לך במסר אבל את ב100 אחוז לא תכיר אותה אז לא נראה לי שיש טעם 

אני בטוחה ששחקן ישחק את הדמות עצובה בצורה מעולה הוא שחקן נהדר אבל תחשבי סתם צ'נדלר או קאסל עצובים   שלהיות מצחיקים זה חלק מהותי בדמות שלהם אז לא חשוב באיזה צורה זה יעשה זה יהיה פחות מהנה מאשר לראות אותם כמצחיקים 

מה שכן רעות הזכירה לי שבהמנטליסט היו פרקים שג'יין היה מדוכא אבל אני לא זוכרת איך ולמה אבל נראה לי ככה תהיי הדמות שאני מדברת עליה 
יש סדרות שהרשע הוא גיבור הסדרה ואתחבר אליו ולסדרה...
10/04/2016 | 19:47
9
כמו 'בית הקלפים' - אבל אני פחות אוהבת שלוקחים דמות טובה והופכים אותה לרעה/רשעית כדי ל'משוך' את העלילה...

דווקא יכול להיות מעניין לראות את נתן פיליון בסיטואציה קצת עצובה - באזה מקום מגוכח שהוא כל הזמן משחק את הילדותי....
סופשבוע הגיע
01/04/2016 | 15:13
6
10

שרשור סוף השבוע יוצא לדרך...

תוכניות לסופשבוע
01/04/2016 | 15:17
6

איך עבר עליכם השבוע ?

01/04/2016 | 15:20
9

מאיפה הם מוכרים לי
01/04/2016 | 15:23
2
10

השבוע...
02/04/2016 | 21:30
18
דומיניק קופר וקן מרינו התארחו שוב ב"הסוכנת קרטר".
אל "האישה הטובה" חזרו השבוע שרה סטיל ומת'יו מוריסון. אליהם הצטרפו לסלי אודום הבן(קולייר בעונה 3 של "מבוקש"), אנה קמפ(שרה ניולין ב"דם אמיתי") וקורט פולר(חוקר מקרי המוות וודי סטרואד ב"בניחוש חוקר").
אל "סוכני שיל"ד" חזר להופעת אורח אדריאן פסדר(אלק רייבק ב"משחק השקרים").
ב"כולנו יחד" התארחו אמילי אלטאוס(מורין קוקודיו בעונה 3 של "כתום זה השחור החדש"), קייטי אסלטון(ג'ני ב"הליגה") וסקוט קרינסקי(אותו זיהיתי מהתפקיד של ג'ף בסדרה "צ'אק").
ב"חמוץ מתוק" חזר ריי וויז לעוד הופעת אורח(נראה לי שאני אפסיק להזכיר אותו כי הוא העונה מתארח כמעט בכל פרק שני של הסדרה).
אני כמובן בדיליי....
06/04/2016 | 11:42
12
השבוע ראיתי כמה פרקים של האישה הטובה וישר זיהתי את פיטר גאלגר (מפרשיות סמויות...)
שירים מסדרות
01/04/2016 | 15:28
9

האביב כבר כאן...
01/04/2016 | 15:47
13
49
וזה סימן שהגיע הזמן לסכם את חודש מרץ בפורום...

החודש שוב ירידה 17 חברים בפורם לעומת 22 מחודש הקודם
ו234 הודעות לעומת 277 בחודש הקודם....

עשרת הפורומים המועדפים על חברי הפורום הם:
שי חי
ציפורי לילה
ספרים וספרות
מדע בדיוני ופנטזיה
טלוויזיה
חמותי ואני
התמכרויות קטנות
הורים לילדים ביסודי
האח הגדול
NBA ומכללות

הגולשים הבולטים החודש (חוץ ממני ) הם:
איש הגשם111
LeRanch
is00
זה לא אני זה אתם
מקווה שכל מי שכתב כאן פחות בילה החודש ולכן לא כתב בפורום הרבה

תמשיכו לכתוב !!!
מקווה שיהיה לכולנו חודש מדהים ונהדר !

מייד אני פותחת בשרשרור התפקדות לחודש אפריל
שרשור התפקדות
01/04/2016 | 15:56
12
20
כאמור שאלון ממש קצר אבל ממש אשמח לכל התייחסות
שם/כינוי:
איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש ? (סרט/סדרה)
דבר טוב שקרה לכם החודש:
דבר מרגיז שקרה לכם החודש:
מה אתם מתכוונים לעשות בפסח?

מתפקד
01/04/2016 | 20:26
25
שם: אורָן
מיקום בארץ: חדרה.
איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש? הסרטים "הקול בראש" ו"כוח משיכה" שמאוד נהניתי מהם.
דבר טוב שקרה לכם החודש: קיבלתי ויזה לארה"ב לקראת הטיול שאני מתכנן בסוף התואר. 
דבר מרגיז שקרה לכם החודש: עומס לא נורמלי בעבודה שממש התיש אותי. 
מה אתם מתכוונים לעשות בפסח? להשלים שעות שינה, לסיים את הסמינר שאני צריך להגיש שבועיים אחרי החג וללמוד לבוחן שיש לי יומיים אחרי סיום החופש
מתפקד.
01/04/2016 | 23:23
21
שם/כינוי: איתי
מיקום בארץ: ירושלים
איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש ? (סרט/סדרה) אממ...אממ... הסרט "אקס מכינה" היה נחמד.
דבר טוב שקרה לכם החודש: לא משהו שאני יכול לחשוב עליו.
דבר מרגיז שקרה לכם החודש: החודש היו לי כמה ימים מעצבנים ברצף. זה בטוח הרגיז אותי.
מה אתם מתכוונים לעשות בפסח? כלום. אצלנו בעבודה עובדים רגיל ככה שזמן לדברים אחרים לא יהיו לי, אני חושש.
מתפקדת
03/04/2016 | 21:28
4
16
שם/כינוי: עדי
מיקום בארץ:מרכז
איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש ? (סרט/סדרה)שיימלס
דבר טוב שקרה לכם החודש:הופעה של אביב
דבר מרגיז שקרה לכם החודש:סתם עבודה
מה אתם מתכוונים לעשות בפסח?קצת עבודה, קצת חופש
למרות שבטח כבר שאלתי אותך את זה . אבל איך הגעת לאביב?
04/04/2016 | 17:25
3
5
מסתומרת?
04/04/2016 | 21:26
2
3
איך התחלת להקשיב לשירים שלו ?
04/04/2016 | 21:32
1
4
מאז שהייתי בהופעה שלו בגיל 15 ברוק עצמאות
04/04/2016 | 23:35
2
מתפקדת
06/04/2016 | 12:42
4
10
גמצופה

איזה דבר הכי שווה ראיתם החודש ? (סרט/סדרה)
האישה הטובה

דבר טוב שקרה לכם החודש:
היה נחמד בפורים

דבר מרגיז שקרה לכם החודש:
לא משהו מיוחד... אולי האהיל שמתחיל ליפול

מה אתם מתכוונים לעשות בפסח?
לנוח אחרי הניקיונות...
מה קורה עם הסמויה?
06/04/2016 | 13:16
1
18
מעניין אותי אם התחברת אליה אבל אני מניחה  שבטח עוד לא התחלת לראות אותה נכון?

אני פרשתי ממנה (אומנם מצפייה חוזרת אבל עדיין) מה שכן אני אחזור לכמה פרקים בעונה 3 
ההנחה שלך נכונה
06/04/2016 | 13:56
15
אני בתקופה די לחוצה בעבודה (בתכלס' עשיתי את אותה עבודה גם בעבר - אבל עכשיו אני המנהלת ואז כל האחריות שהכל יתקתק כמובן שעלי...) וגם בבית (לא להזכיר את המילה שמתחילה באות פ' ) ולכן לא בא להתחייב לסדרה חדשה בינתיים... אז זה שמור במקס ואני מקווה להתחיל את הסדרה בקרוב...
מתפקדת. ד״ש מטיול באיים האזוריים
06/04/2016 | 20:55
1
23
 בינתיים תהנו מהסדרות. 
תמונות ממש נהדרות !
07/04/2016 | 14:24
10
תודה על השיתוף.

תהני
חדשות ועדכונים
03/04/2016 | 18:41
13
21
נקבע מועד לעליית העונה השנייה של "UnReal"
03/04/2016 | 18:48
85
רשת Lifetime הודיעה כי העונה השנייה של סדרת הדרמה "UnReal", בכיכובן של שירי אפלבי וקונסטס זימר, תעלה בארה"ב ביום שני, 6 ביוני 2016, בשעה 22:00.

העונה השנייה של הסדרה - כמו עונת הבכורה - תכלול 10 פרקים.

טרם נמסר מועד לשידור העונה השנייה.
נקבע מועד לעליית העונה הרביעית של "עוזרות בית נחושות"
03/04/2016 | 18:55
49
רשת Lifetime הודיעה כי העונה הרביעית של סדרת הדרמה הקומית "עוזרות בית נחושות", תעלה בארה"ב ביום שני, 6 ביוני 2016, בשעה 21:00.

העונה הרביעית של הסדרה תכלול 10 פרקים בלבד (3 פרקים פחות משלוש העונות הקודמות)

בפרק הבכורה של העונה, תתארח המפיקה הראשית של הסדרה וכוכבת "עקרות בית נואשות" לשעבר, אווה לונגוריה.

טרם נמסר מועד לשידור העונה הרביעית.
"פילדלפיה זורחת" חודשה לעונות 13 ו-14
03/04/2016 | 19:08
24
רשת FX הודיעה בסוף השבוע כי הסדרה הקומית הוותיקה "פילדלפיה זורחת", המשודרת בערוץ הקומדיות שלה, ערוץ FXX, תמשיך לפחות עד שנת 2019.

ההודעה על חידוש הסדרה לשתי עונות נוספות - העונות ה-13 וה-14, באה עוד בטרם שודרה העונה ה-12, אשר צפויה לעלות בארה"ב בתחילת השנה הבאה.

בכך, תהפוך הסדרה לאחת מהסדרות הקומיות הוותיקות ביותר בטלוויזיה האמריקאית.

טרם נמסר מועד לשידור העונה ה-11 של הסדרה.
קדימון ראשון לקראת העונה השלישית של "סיילם"
06/04/2016 | 18:49
19
רשת WGN AMERICA שחררה קדימון ראשון לקראת עליית העונה השלישית של סדרת הדרמה התקופתית "סיילם".

העונה השלישית, שתכלול 13 פרקים, תעלה בארה"ב לקראת סוף חודש אוקטובר 2016.

Yes רכשה מספר סדרות חדשות והודיעה על הפקת סדרה מקורית חדשה
07/04/2016 | 19:50
6
108
Yes רכשה 3 סדרות חדשות והודיעה על הפקה של סדרה מקורית חדשה.
הסדרות החדשות:

Legion - סדרת דרמה המבוססת על סרטי "אקס מן" ומבוססת על דמויות מספרי הקומיקס של חברת "מארוול".

Shots Fired - סדרת אירוע חדשה, העוקבת אחר חקירת מקרה של ירי על רקע גזעני בארה"ב.

Victoria - מיני סדרה בריטית יוקרתית חדשה על חייה של ויקטוריה, מלכת
אנגליה.

כואב אבל ממשיך - סדרה קומית מקורית חדשה על שני אנשים שמנסים לפתוח פרק ב' בחייהם, בכיכובם של אסי כהן ודנה מודן

פירוט לגבי הסדרות החדשות
07/04/2016 | 19:51
5
49
Legion
07/04/2016 | 19:52
74
סדרה חדשה המבוססת על דמויות מעולם הקומיקס של חברת "מארוול".

גיבור הסדרה הוא דייוויד הולר (השחקן דן סטיבנס, "אחוזת דאונטון"), צעיר שאובחן כסכיזופרן עוד בהיותו נער ומאז אושפז מספר פעמים במוסדות פסיכיאטריים שונים. פגישה מקרית עם דמות מסתורית, גורמת לדייוויד לחשוב שהוא לא חולה נפש וכי הקולות שהוא שומע בראשו שייכים לאנשים אמיתיים.

בסדרת ספרי הקומיקס נחשף מאוחר יותר, שהולר הוא למעשה בנו של צ'רלס אקסבייר, הלוא הוא פרופסור אקס.

עוד ישתתפו בסדרה: אוברי פלאזה ("מחלקת גנים ונוף") בתפקיד חברתו של דיוויד, לני, צעירה אופטימית למרות שהיא סובלת מהתמכרות לסמים ולאלכוהול וג'יין סמארט ("פארגו"), בתפקיד מלאני, המטפלת של דיוויד.

הסדרה צפויה לעלות בארה"ב, ברשת FX לקראת סוף 2016 או תחילת 2017 ותשודר אצלנו ב-Yes Action.
Shots Fired
07/04/2016 | 19:55
1
77
סדרת אירוע הבוחנת את ההשלכות בעקבות ירי על רקע גזעני, בעיירה קטנה במדינת טנסי.

הסדרה תעקוב אחר אשי אקינו, חוקר פלילי, המתמחה בחקירת פשעים חמורים ושותפו, תובע מיוחד של משרד המשפטים האמריקאי, שנשלחים לעיירה על מנת לחקור את המקרה. השניים חייבים לשתף פעולה בחקירת המקרה, כשסביבם תשומת הלב של התקשורת, הוויכוח הציבורי המתלהט והתסיסה הגוברת ברחובות, בעקבות האירוע.

בין המשתתפים בסדרה: הלן האנט, סטיבן מוייאר (כוכב "דם אמיתי"), ריצ'ארד דרייפוס והשחקן הישראלי אנחל בונני.

הסדרה צפויה לעלות בארה"ב, ברשת Fox כחלק מעונת השידורים 2016-2017 ותשודר אצלנו ב-Yes Drama.
היא נשמעת ממש מעניינת והקאסט מרשים
09/04/2016 | 20:25
11
Victoria
07/04/2016 | 19:56
59
מיני סדרה בריטית יוקרתית חדשה של רשת ITV הבריטית, המופקת בשיתוף הערוץ הציבורי האמריקאי PBS.

הסדרה, שתכלול 8 פרקים, תעקוב אחר מלכת אנגליה ויקטוריה (אותה תגלם ג'נה קולמן, "דוקטור הו"), החל מעלייתה לכס המלוכה בהיותה צעירה בת 18, נישואיה לנסיך אלברט (טום יוז) ושלטונה שנמשך 63 שנים - משך הזמן הרב ביותר שמלך או מלכה ישבו על כס המלוכה בבריטניה עד שאליזבת השנייה, מלכת בריטניה הנוכחית, שברה את השיא בחודש ספטמבר אשתקד.

הסדרה צפויה לעלות בבריטניה, ברשת ITV בהמשך השנה ותשודר אצלנו ב-Yes Oh.
כואב אבל ממשיך
07/04/2016 | 19:58
61
סדרה ישראלית חדשה בכיכובם של דנה מודן ואסי כהן.

עשור אחרי ששיתפו פעולה בסדרה המצליחה "אהבה זה כואב", צמד השחקנים ישתתפו בסדרה קומית רומנטית חדשה, שעוקבת אחר פרק ב' בזוגיות של שני אנשים, שאיבדו אמון באהבה.

כהן מגלם גבר דיכאוני ומודן מגלמת אישה חרדתית – שני אנשים שאיבדו כל אמון באהבה, אך מגלים שגם כשנדמה שהעולם מפנה לך עורף, החיים מלאים בהפתעות.

בסדרה, שתכלול 13 פרקים, מגלמים השניים שכנים, שלמרות מאמציהם הכנים להתעלם זה מזו ומהעולם בכלל, הם מוצאים עצמם שוב ושוב נאלצים להתמודד יחד עם סיטואציות מביכות שמחברות ביניהם בעל כורחם.

הסדרה תלווה אותם בדייטים מהגיהינום, במפגשים עם האקסים, בהיתקלויות עם הילדים ובמאמציהם הפתטיים לחזור ולהיות הצעירים המגניבים שמעולם לא היו.

הסדרה מציגה מבט קומי על חייהם של שני אנשים שמרגישים שלמרות שיש להם עדיין מה להציע, העולם מתעלם מהם, מה שגורם להם להרגיש שהם כבר לא רלוונטיים, אבל שאולי, לא בטוח, יש להם עדיין זכות לחיות.

הסדרה תשודר ב-Yes Comedy בחלק הראשון של 2017.
"דוקטור רוזווד" חודשה לעונה שנייה
07/04/2016 | 23:28
1
64
7 פרקים לפני תום עונת הבכורה של הסדרה, הודיעה הערב רשת Fox כי סדרת הדרמה "דוקטור רוזווד" תשוב לעונה שנייה, שתעלה בחודש ספטמבר הקרוב, כחלק מעונת השידורים 2016-2017 של הרשת.

העונה הראשונה של הסדרה כוללת 22 פרקים והעונה השנייה צפויה לכלול מספר פרקים דומה.

אצלנו, משודרת הסדרה מידי יום רביעי בשעה 21:15 ב-Yes Drama.

נהדר
07/04/2016 | 23:39
11
הממשק החדש של יס - מה דעתכם?
31/03/2016 | 14:37
8
66
אמנם פה זה פורום סדרות אבל מחוסר מקום אחר.....
אתמול נפגשתי לראשונה בממשק החדש ש YES השיקו.
אני חושב שהוא לא טוב, וזה בלשון המעטה!
הפס השחור הזה למטה, הכהות שמתפשטת על המסך כשמעלים את פס התפריט, האאיקונים ב VOD קטנים ולא ברורים, ובכלל - הממשק כולו משרה עלי מין תחושת מועקה.

מה דעתכם?
זה ממשק חדש או שאתה מתייחס לממשק שיש לממירים מתקדמים ?
31/03/2016 | 14:57
1
71
והממשק באמת לא נוח

לא יודעת מדוע הם עדיין לא טיפלו בו...

לא סגור לגבי מה זה ממיר מתקדם...
31/03/2016 | 15:30
58
לי יש יס מקס עם VOD, והממשק השתנה ביום-יומיים האחרונים.
בעיני הוא מתחת לכל פרמטר של חווית משתמש.
יש לי את הממיר החדש קווטרו, אבל לא שמתי לב לשינוי
31/03/2016 | 16:00
50
אפשר צילום להשוואה?
מחריד
31/03/2016 | 20:11
1
90
ראיתי אותו בממיר הקווטרו שאבא שלי קנה לאחת הטלוויזיות בבית ולא הייתי מסוגל להסתכל על המסך. עכשיו כפו את הממשק הזה על כל הממירים והוא בלתי נסבל. כבר כמה ימים שהסטרימר נתקע כל כמה דקות ואתמול המסך פשוט קפא בזמן שצפיתי בטלוויזיה ונכנסתי להוריד סדרה מה-VOD. כל השחור הזה פשוט לא בא טוב בעין, הכחול היה הרבה יותר נעים וידידותי.
מה נסגר עם יס ?
01/04/2016 | 14:11
79
כל שדרוג הופך את ההמשק לבלתי נסבל...

גם לא ברור לי זה שהם הקטינו את הגופן (כבר בבמשק הקודם) - זה מראה על חוסר רגישות לאוכלוסיה שקשה לה לקרוא כתב קטן
מזעזע!
31/03/2016 | 22:08
72
הצבע השחור הזה נוראי, הכל קטן יותר ופחות ברור, בקיצור- ממש לא אהבתי
לא ממש מרגישה בהבדל
01/04/2016 | 12:49
60
זה מרגיש לי אותו דבר רק כהה יותר.
גם שינו כל מיני פונקציות
03/04/2016 | 14:05
76
למשל, אם אני צופה בהקלטה ומפסיק באמצע, כשאחזור לצפות בה יש לי אפשרות לצפות מתחילת ההקלטה או למחוק את ההקלטה. נעלמה האופציה להמשיך מנק' הצפייה האחרונה.
כל הכיתוב והאייקונים קטנים מאד ואין התחשבות בצופים עם מגבלות ראיה.
ממש ממשק גרוע.

תחזירו לי את הממשק הישן והמוכר!!
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ