לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ערוצי הסדרות של yes

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ CBS דרמה המשדר סדרות של ערוץ האמריקאי CBS. - הערוץ משודר באפיק 34

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ערוצי הסדרות של yes

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ CBS דרמה המשדר סדרות של ערוץ האמריקאי CBS. - הערוץ משודר באפיק 34

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes - המקום לדבר על הסדרות של יס, אבל לא רק... 

אנא שימרו על תקנון תפוז, ובנוסף -ספויילרים - נא לסמן בצורה הבאה | ספוילר |. אנו מתחשבים בצופים אשר לא צופים בפרק בזמן שידורו, לכן נא לסמן ספויילר בכל הודעה שמדברת על תוכן הפרק לפחות עד שבוע לאחר השידור הראשון של הפרק בארץ. הודעות המכילות ספויילרים לא מסומנים יימחקו, ותתבקשו להעלותן מחדש. 

הורדות לא חוקיות וקישורים לצפייה ישירה - חל איסור חמור לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות ולצפייה ישירה. הודעות המכילות קישורים כגון אלו יימחקו באופן מיידי וללא אזהרה מוקדמת. ניתן לפרסם אך ורק קישורים מטעם ההפקה עצמה. 

המשך >>

לצפיה ב-' תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחודש מרץ 2017 '
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחודש מרץ 2017
20/02/2017 | 19:46
2
88
כמידי חודש, לפניכם טבלה מעודכנת של העונות החדשות, הסדרות החדשות והסדרות השבות מחופשה, שעולות בארה"ב ובבריטניה מעתה ועד לסיום חודש פברואר 2017 - ומשודרות או ישודרו בערוצי הסדרות של  :
לצפיה ב-' על כל המידע'
על כל המידע
21/02/2017 | 01:13
1
33
מישהו יודע על מה הסדרה "Making History" ?
לצפיה ב-'תודה על המידע.'
תודה על המידע.
21/02/2017 | 02:13
33
Making History זו קומדיה עם אדם פאלי ולייטון מיסטר על מסע בזמן (מתוך איזה 4 סדרות מסע בזמן שעלו בעונה האחרונה בארה"ב)

לצפיה ב-'מרץ 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של '
מרץ 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של
18/02/2017 | 11:19
30
70
שימו - בהודעות שיופיעו בהמשך עלולים להיכלל ים.

הקריאה על אחריותכם
לצפיה ב-'כבודו'
כבודו
18/02/2017 | 11:21
78
דרמת מתח חדשה ומטלטלת.

שי, בנו בן ה-17 של שופט השלום המבריק מיכה אלקובי (יורם חטב), מעורב בתאונת פגע וברח ברוכב אופנוע ופוצע אותו אנושות. שניות לפני שמיכה מסגיר את בנו יחידו למשטרה, מתגלה לו זהות הקורבן: בן למשפחת פשע רצחנית שאצלם כללי המשחק שונים מאלה שהוא מכיר ממרומי כס השופט. בניסיון להציל את חיי בנו הוא מוצא את עצמו במדרון חלקלק שגורם לו לעשות דברים לא פחות חמורים מאלה ששפט ושלח לכלא. ניסיונו להיפטר מהרכב המעורב בתאונה בתחילת הסדרה, מצית מלחמה ישנה בין משפחות הפשע, והסוד של מיכה ושי שולח גרורות ופוגע בסביבתם, בחבריהם ובכל המעורבים בפרשה.

כבודו היא הסדרה הישראלית הראשונה שמשודרת ב-K4.

יוצרי הסדרה: שלמה משיח ורוני ניניו.

תסריטאי ראשי: שלמה משיח.

במאי: רוני ניניו.

שחקנים: יורם חטב, אלמה דישי, הישאם סולימאן, לוסי אהריש, תום חגי, ארז עובד, אילנית בן יעקב, ג'יטה מונטה, דני שטג.
לצפיה ב-'טאבו / Taboo'
טאבו / Taboo
18/02/2017 | 11:22
78
הדרמה התקופתית החדשה של רשת FX יחד עם ה-BBC, היא פרוייקט בן שמונה פרקים, המבוסס על סיפור מקורי שכתבו טום הארדי ואביו צ'יפס הארדי, נוצר על ידי סטיבן נייט (Peaky Blinders, Locke) ומבויים על ידי כריסטופר ניהולם (שביים את The Killing הדנית).

טום הארדי מגלם את ג'יימס קזייה דלייני, שחוזר בשנת 1814 ללונדון לאחר עשור בו שהה באפריקה, ומגלה שאביו השאיר לו עזבון מסתורי, שעוזר לו להקים אימפריית ספנות משלו.  ג'יימס הנחוש לפתוח במלחמה מול כל מי שפגע בו, מוצא את עצמו בעימות נגד חברת איסט- אינדיה, בעודו משחק משחק מסוכן מאוד בין שתי אומות במאבק – בריטניה ואמריקה.

אל הארדי מצטרף קאסט מרשים: מייקל קלי (בית הקלפים) המגלם את דוקטור דמברטון האמריקאי, ג'ונתן פרייס (משחקי הכס, שודדי הקריביים) יגלם את סר סטיוארט סטריינג', מנכ"ל חברת איסט-אינדיה, ואויבו של ג'יימס, אונה צ'פלין (משחקי הכס, The Crimson Field) בתפקיד זילפה גירי, אחותו למחצה של ג'יימס, ודיויד היימן (מקבת'), בתפקיד ברייס, משרתו  הנאמן של דלייני. בין השחקנים הנוספים נכללים ג'סי בקלי (המיני סדרה "מלחמה ושלום"), אשלי וולטרס, ג'פרסון הול (הויקינגים) ואד הוג (ג'ונתן סטריינג' ומיסטר נורל).
לצפיה ב-'קומנדו 6 / Six'
קומנדו 6 / Six
18/02/2017 | 11:24
96
דרמת מתח ואקשן חדשה ומבטיחה מבית ערוץ History ("הוויקינגים"), המספרת את סיפורו של צוות 6 של יחידת אריות הים – כוח מיוחד המשתייך לחייל הים של הכוחות המזויינים של ארה"ב. הסדרה נכתבה על ידי המועמד לאוסקר ויליאם ברויילס ומככב בה וולטון גוגינס ("המגן", "שמונת השנואים") יחד עם בארי סלואן ("נקמה"), חואן פבלו רבה ("סוכני שילד", "נרקוס") וקייל שמיד ("להיות אנושיים") ונדין ולסקאז ("קוראים לי ארל") הסדרה נהגתה על ידי מפיק העל הארווי ויינסטין שגם מפיק אותה. היא מבוססת על משימות אמיתיות של יחידת אריות הים, ומאפשרת מבט על חייהם האישיים המורכבים של לוחמי היחידה ואת ההחלטות החיים-והמוות שהם צריכים לקבל.

הסדרה נפתחת כשמשימתה הסמויה של יחידה 6, להרוג את אחד ממנהיגי הטאליבן באפגניסטן, משתבשת ומסתבכת כשהם מגלים שאזרח אמריקאי עובד עם הטרוריסטים ומפקד הצוות ריצ'ארד "ריפ" טאגרט (גוגינס), מקבל החלטה מפוקפקת. שנתיים מאוחר יותר, ריפ, כעת אזרח שעובד בתחום האבטחה באפריקה,  נלכד על ידי הבוקו חראם וכעת חבריו לשעבר ליחידה נאלצים לשים בצד את המחלוקות ביניהם, כדי לאתר ולהציל את חייו של מפקדם לשעבר.
לצפיה ב-'אויבות: בטי וג'ואן / Fued: Bette and Joan'
אויבות: בטי וג'ואן / Fued: Bette and Joan
18/02/2017 | 11:26
72
"אויבות: בטי וג'ואן" היא הסנונית הראשונה באנתולוגיה החדשה של רשת FX מבית היוצר של ראיין מרפי ובבימויו  ("אימה אמריקאית", "אמריקה נגד או.ג'יי. סימפסון"), המספרת את סיפור האגדה על היריבות המרה בין ג'ואן קרופורד (ג'סיקה לאנג) ובטי דיויס (סוזן סרנדון) במהלך שיתוף הפעולה שלהן ב- 1962, בהפקת הסרט "מה קרה לבייבי ג'יין?" המועמד לאוסקר, ועוד זמן רב לאחר שהמצלמות פסקו לצלם. הסדרה מציגה את הקשיים שחוו שתי השחקניות, אשר סבלו משנאת נשים, אפליה על רקע גילן ומינן, בעודן נאבקות למשוך את ההצלחה והתהילה, בדמדומי הקריירות שלהן.

שחקנים נוספים: ג'ודי דיויס כבעלת טור הרכילות הדה הופר, ג'קי הופמן כעוזרת הבית של קרופורד מאמאסיטה, אלפרד מולינה כבמאי הסרט רוברט אלדריך, סטנלי טוצ'י כענק האולפנים ג'ק וורנר, אליסון רייט כפאולין, עוזרתו של אלדריך, שרה פולסון כג'רלדין פייג', קתרין זיטה-ג'ונס ככוכבת הסרטים אוליביה דה הבילנד, קאת'י בייטס כג'ואן בלונדל וקירנן שיפקה כ-בי.די. ביתה של בטי דיויס.
לצפיה ב-'האמריקנים 5'
האמריקנים 5
18/02/2017 | 11:28
49
דרמת הריגול שהוגדרה על ידי מרבית המבקרים כ"הסדרה הכי טובה בטלוויזיה" חוזרת בעונה חמישית:
Vulture: "הסדרה הכי טובה בטלוויזיה".
Rolling Stone: "סדרת הדרמה הכי טובה בטלוויזיה".
TV Guide: חמישה כוכבים.
Hollywood Reporter: "אחת הסדרות הכי טובות בטלוויזיה".
The Washington Post: "עדיין סדרת הדרמה הכי טובה בטלוויזיה".

לאחר שחשפו את זהותם האמיתית בפני ביתם המתבגרת פייג', יכולתם של פיליפ (מת'יו ריס) ואליזבת (קארי ראסל) לשמור על הכיסוי שלהם ועל משפחתם הולכת ונחלשת. בזמן שפייג' (הולי טיילור) דוחקת בהוריה להכניס אותה עמוק יותר אל סודם, פיליפ ואליזבת נאבקים לשמור על מידה של נורמליות בחיי המשפחה, בעיקר ליד הנרי. פייג', שיוצאת עם מת'יו – בנו של סטן בימן, סוכן ה-FBI  ושכנם של הזוג ג'נקינס, המהווה את האיום הגדול ביותר עליהם, שכן כל תפקידו לתפוס סוכנים סובייטים כמותם – מגדילה את הסכנה לביטחון במשפחה.

לאחר שנינה, הסוכנת שסטן גייס והתאהב בה, נחשפה והוצאה להורג בעוון בגידה, הוא יצר מערכת יחסים עם קצין ה-KGB אולג בורוב שהעביר לו מידע מודיעיני חשוב אשר עזר להציל חיי אמריקאים רבים. אולג, הקרוע בין חובתו האזרחית ומצפונו, חוזר הביתה לבריה"מ, אך מתקשה לברוח מתחושת הבגידה הקשה שמציפה אותו.

וככל שהמלחמה הקרה גועשת, הפרנויה בשני הצדדים מגיעה לשיאים חדשים, והופכת את עבודתם של פיליפ ואליזבת לחיונית ומסוכנת הרבה יותר.
לצפיה ב-'צ'אנס / Chance'
צ'אנס / Chance
18/02/2017 | 11:29
60
דרמה פסיכולוגית פרובוקטיבית חדשה, בכיכובו של יו לורי ("האוס"), המגלם את ד"ר אלדון צ'אנס, ניורו-פסיכיאטר משפטי מסן פרנסיסקו, שנגרר שלא מרצונו אל עולם מסוכן ואלים של זהויות שגויות, שחיתות משטרתית ומחלות נפש, כשהוא מתחיל לטפל בג'קלין בלקסטון (גרטשן מול, "אימפריית הפשע") שככל הנראה סובלת מפיצול אישיות, ומדווחת על התעללות קשה מצד בעלה השוטר. בעודו  מתמודד עם גירושיו, עם ביתו המתבגרת ועם סודות אותם הוא מסתיר כבר שנים, הוא צריך להציל את ג'קלין מבעלה המתעלל, אך גם מעצמו. כשהוא שקוע עד מעל הראש בצרות, צ'אנס צולל במהירות בתוך החיפוש המתמיד של האנושות אחר הגבולות הנסתרים והמוצללים של הנפש האנושית.

הסדרה, שחודשה כבר לעונה נוספת, נכתבה על ידי קאם נאן ואלכסנדרה קנינגהאם ("עקרות בית נואשות", NYPD ), ומבוססת על ספר באותו שם שכתב נאן.
לצפיה ב-'מלכת הדרום / Queen of The South'
מלכת הדרום / Queen of The South
18/02/2017 | 11:30
64
דרמת מתח חדשה המספרת את סיפורה העוצמתי של תרזה מנדוזה (אליס ברגה), אישה צעירה שנאלצת לברוח ממקסיקו ולחפש מקלט באמריקה, לאחר שבן זוגה, סוחר הסמים, נרצח באופן לא צפוי. בדרך, היא חוברת לדמות מעברה במטרה להפיל את מנהיג כנופיית הסחר בסמים שגרם למנוסתה. תרזה היתה בחורה צעירה וענייה משכונות המצוקה במקסיקו, שמצאה דרך לצמוח מתוך מצבה חסר התקווה – בתחילה התאהבה באחד מחברי קרטל הסמים, ומאוחר יותר, הקימה אימפריית סמים משל עצמה והפכה לאחת הנשים העשירות בעולם. היא למדה בדרך הקשה, שאינה יכולה לסמוך על איש פרט לעצמה, ושעליה להישאר תמיד צעד אחד לפני כולם, אם היא רוצה להישאר בחיים. וכשייאושה הפך לנחישות, החל מסעה להפוך ולהיות מלכת הדרום.

הסדרה מבוססת על הרומן המצליח La Reina Del Sur של הסופר ארטורו פרז-רוורטה. שחקנים נוספים: ג'סטינה מקאדו ("עמוק באדמה"), המקי מדרה ("העשב של השכן"), פיטר גדיוט ("תות").
לצפיה ב-'אדמת הפקר 2'
אדמת הפקר 2
18/02/2017 | 11:32
41
העונה השנייה נפתחת כאשר סאני (דניאל וו) ואם.קיי. (אראמיס נייט) מופרדים וכלואים.

אם.קיי. מתקשה לשלוט בכוחות שלו, ואילו סאני נחוש למצוא את דרכו חזרה אל אדמת ההפקר.

בריתות חדשות, בגידות וכוח אפל המאיים בנקמה. עד סוף העונה חייהם של סאני ואם.קיי. ישתנו לעד.

אדמת הפקר זכתה לרייטינג הגבוה ביותר לעונה ראשונה בכבלים האמריקאים.
לצפיה ב-'האפ ולנארד 2'
האפ ולנארד 2
18/02/2017 | 11:33
31
קומדיית פשע שחורה ומדוברת המבוססת על רומן מאת ג'ו לנסדייל, בכיכובם של מייקל קנת ויליאמס ("הסמויה") וג'יימס פיורפוי ("האויב שבפנים").

בעונה השנייה האפ ולנארד מוצאים את עצמם מעורבים בתעלומת רצח שהולכת ומסתבכת..

והזדמנות למי שפספס: מרתון עונה ראשונה – יום רביעי ה-15/3 ב- 19:30.
לצפיה ב-'תובעת על עקבים / Conviction'
תובעת על עקבים / Conviction
18/02/2017 | 11:35
4
95
עורכת הדין ובת הנשיא לשעבר הייס מוריסון (היילי אטוול, "הסוכנת קרטר"), עומדת לקבל הצעת עבודה מיריבה הנאה, התובע המחוזי של ניו יורק קונר וואלס, בכדי להימנע מלשבת בכלא על אחזקת קוקאין וכדי להימנע מלפגוע באמא שלה שבדיוק רצה לסנאט. הייס תעבוד עם יחידת ההרשעות החדשה במשרד התובע המחוזי, שתאפשר לה להשתמש במוחה המבריק כדי לבחון מחדש תיקים ישנים בהם יש ספק מהימן להרשעה שגויה, ובמקביל תיתן לה הזדמנות לתקן טעויות עבר עם משפחתה.

בין חברי הצוות איתם תעבוד, הייס פוגשת את סאם ספנסר (שון אשמור, "The Following"), פרקליט שעבד כתובע בעולם הקשוח של יחידת הכנופיות ומי שאמור היה לקבל את תפקיד מנהל היחידה, עד שוואלס נתן את התפקיד להייס. סאם הוא נער הטיפוחים של וולאס, ויעשה הכל כדי לשמור סיכוייו להיכנס יום אחד לנעלי מנהל היחידה. מקסין בון (מרין דנגי, "זהות בדויה") היתה בעברה בלשית במשטרת ניו יורק ואינה מחבבת את הייס ומשפחתה. חבריה במשטרה רואים בעין שלילית את עבודתה עבור יחידת ההרשעות, אבל מקסין מבינה שחשיפת האמת היא הסיבה שהפכה לשוטרת מלכתחילה. פרנקי קרוז הוא מומחה הרפואה המשפטית של היחידה וגם אסיר לשעבר, שמשתמש בידיעותיו ובחוכמת הרחוב שלו כדי לפתור תעלומות מסובכות אבל גם לשפוך אור על חייהם הקשים של הקליינטים שלהם מאחורי הסורגים. טס לרסון (אמילי קיני, "המתים המהלכים") היא העוזרת המשפטית של היחידה והחברה הצעירה ביותר בה, אך יש לה נסיון ממקור ראשון בהרשעה לא מוצדקת: עדות ראיה שגויה שנתנה בתור ילדה, גרמה לשליחת אדם חף מפשע למאסר. זהו הסוד שלה וכעת בתור בוגרת היא נחושה לתקן את טעויות מסוג אלו.

את הסדרה יצרו ליז פרידמן ("אלמנטרי") וליז פרידלנדר ("The Following") ומפיק מארק גורדון ("האנטומיה של גריי", "מחשבות פליליות").
לצפיה ב-'השם שנתנו לזה בעברית כל כך מביך שאין לי שום חשק לצפות בזה'
השם שנתנו לזה בעברית כל כך מביך שאין לי שום חשק לצפות בזה
18/02/2017 | 18:57
3
54
אם אני אצפה בזה זה לא יהיה דרך YES.
לא מסוגלת להגיד לאנשים שאני צופה בסדרה שנקראת "תובעת על עקבים"
YES היקרים, מה יהיה עם השמות הסקסיסטיים האלו? ("הטובות לקרב"? מה רע ב"קרב טוב?")
איך הגעתם משם מצוין כמו CONVICTION לתובעת על עקבים? WTF?!
מזכיר זוועות תרגום מביכות של סרטים ישנים - "איזה מין שוטרת"...
חבל.

לצפיה ב-'ולמה שלא תצפי דרך יס ותקראי לה איך שבא לך?'
ולמה שלא תצפי דרך יס ותקראי לה איך שבא לך?
18/02/2017 | 19:21
2
44
אני מבינה שלא רואים ביס כי אין כוח לחכות או שרוצים למרתן
אבל בגלל שם? זה מוזר מדי בשבילי
לצפיה ב-'כי כל פעם שאראה את השם בפתיח אני אתעצבן מחדש '
כי כל פעם שאראה את השם בפתיח אני אתעצבן מחדש
18/02/2017 | 19:59
1
41
וזה לא מגיע לי!
לצפיה ב-'אוקי פשוט מבחינתי אלטרנטיבה היא העונש'
אוקי פשוט מבחינתי אלטרנטיבה היא העונש
18/02/2017 | 20:19
13
לצפיה ב-'המפענחת: פשעים חמורים 5 - חלק ב''
המפענחת: פשעים חמורים 5 - חלק ב'
18/02/2017 | 11:37
1
44
"המפענחת: פשעים חמורים" בכיכובה של השחקנית מרי מקדונל ("באטלסטאר גלקטיקה") בתפקיד קפטן שרון ריידור,  חוזרת בפרקים חדשים.

החלק הראשון של העונה הסתיים בצורה דרמטית כשלאחר מותם של צ'יף טיילור וד"ר ג'ו בירי בבית המשפט, פתרון החקירה ומציאת רוצחיהם של אביו ודודו של באז, לוטננט אנדי פלין עבר התקף לב וגורלו נותר לא ידוע. ג'יימס דאף, יוצר הסדרה מספר שהחלק השני של העונה יעסוק במירוץ לתפקיד המחליף של טיילור, כשקפטן ריידור תגיש מועמדות לתפקיד ומולה תתמודד דמות חדשה בסדרה, בגילומה של זוכת האמי קמרין מנהיים ("הפרקליטים") שמצטרפת לקאסט, יחד עם לאונרד רוברטס ("אמריקה נגד או.ג'יי. סימפסון") שיתמודד גם הוא על התפקיד.

הסדרה חודשה לעונה שישית.
לצפיה ב-'ספוילר '
ספוילר
18/02/2017 | 19:26
46
אני הייתי מעדיפה שמה שמו בעלה של הדמות הראשית מסדרה המקור יהיה צ'יף
וגם שזה שיחק את סוכן סמוי  יופיע עוד בסדרה
לצפיה ב-'האיש האחרון בעולם 3'
האיש האחרון בעולם 3
18/02/2017 | 11:38
38
הקומדיה הפוסט אפוקליפטית של וויל פורטה (SNL) שגם מככב בה בתפקיד הראשי, חוזרת בעונה חדשה.

בסיום העונה השלישית, מייק עזב את הקבוצה כשנראה שהוא נושא את הנגיף, אך פיל מצא אותו בבית הוריהם. לאחר חזרתו של פיל למאליבו, גילתה הקבוצה שהיא מותקפת על ידי פולשים מכיוון הים, ביניהם פאט ושני אנשים נוספים, הלבושים בחליפות מגן מחומרים מזהמים. במהלך ההגנה על האחוזה, נהרג אחד מאנשיו של פאט, והחבורה מחליטה לצרף את פאט וחברו לואיס (קנת' צ'וי, "אמריקה נגד או.ג'יי. סימפסון") לשורותיהם, החלטה שמסתברת בדיעבד כשגויה. בפרק הראשון מתארח ג'ון האם.
לצפיה ב-'הליצן העצוב 2'
הליצן העצוב 2
18/02/2017 | 11:39
32
הקומדיה שיצרו יחד לואי סי.קיי, זאק גלאפיאניקיס וג'ונתן קריסל עבור רשת FX חוזרת בעונה שנייה.

גלאפיאניקיס מככב בתפקיד כפול כצ'יפ באסקטס, צעיר אמריקאי שחולם להפוך לליצן מקצועי ואחיו התאום דייל. בסיום העונה הראשונה, הגיעו חייו של צ'יפ לנקודת הכרעה כשדייל בגד בו, פנלופה דחתה אותו, הרודיאו בו עבד כליצן, נסגר, וצ'יפ יצא לנדוד.

בפתיחת העונה החדשה צ'יפ ממשיך בנדודיו, מסתובב חסר כל, נוסע ברכבות ונזרק מהן בברוטליות, עד שהוא פוגש להקת ליצנים חסרי בית ונודדים ומצטרף אליהם. צ'יפ נהנה מחברתם ונהנה להופיע איתם אך חלקים אחרים בסגנון החיים שלהם מטרידים אותו.
לצפיה ב-'אחת, במיסיסיפי / One Mississippi'
אחת, במיסיסיפי / One Mississippi
18/02/2017 | 11:41
65
הקומיקאית טיג נוטרו כותבת ומככבת בקומדיה השחורה החצי-אוטוביוגרפית "אחת, במיסיסיפי", העוקבת אחרי טיג כשהיא חוזרת לבית ילדותה כדי להתמודד עם מותה הלא צפוי של אמה האהובה, וכשהיא נאלצת להתמודד גם עם אתגרים הקשורים בבריאותה שלה ובמערכות יחסים בעייתיות, היא מחליטה  להתחבר מחדש לשורשיה כדי להחלים ולנוע קדימה.

יחד עם נוטרו מפיקים את הסדרה דיאבלו קודי ולואי סי.קיי.
לצפיה ב-'קרב הליפסינק 3'
קרב הליפסינק 3
18/02/2017 | 11:42
24
תוכנית הבידור הקומית המצליחה שהתחילה את דרכה כפינה אהובה בתוכנית הלייט נייט של ג'ימי פאלון, והפכה ללהיט ענק, בהנחייתו של הראפר אל.אל. קול ג'יי יחד עם הדוגמנית כריסטי טיגן בתפקיד כתבת מאחורי הקלעים, חוזרת בעונה  חדשה.

בכל פרק של השעשועון, עומדים שני סלבריטאים מן השורה הראשונה, אחד מול השני, כשכל אחד מהם יבצע שני סבבי שירים מוכרים ואהובים בליפסינק (תוך שהם מנסים לחקות את המבצעים המקוריים של השירים ככל יכולתם) והקהל הנלהב הוא שיקבע מי מהם מנצח.

בעונה החדשה ישתתפו: סר בן קינגסלי, אמריקה פררה, לוורן קוקס, לופיטה ניונגו, טי.ג'יי. מילר, דון צ'ידל, וונדה סייקס, קרייג פורגסון, ג'יי לנו, שרה היילנד ועוד.
לצפיה ב-'נמלטים - כל העונות'
נמלטים - כל העונות
18/02/2017 | 11:44
66
לקראת שידורה של העונה החדשה והמצופה של "נמלטים" החל מה-5.4, יעלו ארבע עונותיה הראשונות ל-yes Binge.

סדרת המתח המצליחה עלתה לאוויר לראשונה ב-2005. במהלך שידורן של ארבע העונות שלה, עברה הסדרה ממעמד של דרמת מתח ואקשן אהובה, ללהיט בינלאומי, כשההצלחה המסחררת של הסדרה גרמה למפיקים לשנות את התסריט כדי לאפשר עונות נוספות מעבר לעונות שתוכננו מראש, והולידה גם סרט טלויזיה. 

הסדרה עוקבת אחר מייקל סקופילד (וונטוורת' מילר), צעיר גאון שמחליט להיכנס לכלא פוקס ריבר, כדי להוכיח את חפותו של אחיו (דומיניק פרסל) הכלוא בו ולהצילו ממוות על ידי הברחתו החוצה. הסדרה הכניסה לחיינו דמויות צבעוניות שלא ישכחו במהרה כמו טי-באג, סוכרה, סי-נוט, דוקטור שרה טנקרדי ועוד.
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
18/02/2017 | 11:46
8
40
באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'אממ...אממ... כנראה מעט מאוד.'
אממ...אממ... כנראה מעט מאוד.
18/02/2017 | 13:47
5
64
אני מתכנן לצפות ב- 2 הסדרות של AMC.
בקרב הליפסינג אני אצפה רק כשהמתחרים יעניינו אותי(ג'יי לנו וקרייג פרגוסון, למשל).
אולי בצ'אנס ו...
רגע יס באמת הולכת לשדר את "תובעת על עקבים"?(ברצינות? זה השם שמצאתם???).
לצפיה ב-'לנו ?אתה בטוח שלא התכוונת לג'יי לו? ושאלה אחרת '
לנו ?אתה בטוח שלא התכוונת לג'יי לו? ושאלה אחרת
20/02/2017 | 20:01
4
25
תגיד שצפית בעונה הראשונה של המבוקש אז כתבת עליה פה? מתלבטת אם לטרוח לחפש בארכיון של הפורום או שאין טעם?
אגב שתדע שאתה אחת מהסיבות שהחלטתי לצפות בה .סוף סוף סדרה שלא נטשת הייתי חייבת לבדוק איך היא(:

לצפיה ב-'ג'יי לנו. זה מה שכתוב בתקציר של אורן.'
ג'יי לנו. זה מה שכתוב בתקציר של אורן.
20/02/2017 | 21:16
3
20
ליד קרייג פרגוסון.

לגבי "מבוקש".... וואי אני לא זוכר מתי התחלתי לכתוב באופן קבוע ביקורות לפרקים השבועיים ביס, אז... אין לי מושג.

מה את חושבת עליה בינתיים?
לצפיה ב-'אה לא קראתי את תקציר '
אה לא קראתי את תקציר
24/02/2017 | 11:40
2
10
חשבתי שבאופן כללי התכוונת שתראה כשיהיה מישהו שמעניין אותך .בכל אופן מפתיע אותי שרשמת את לנו  לא ידעתי שאתה מחבב אותו .זכור לי שכולם שמחו שהוא פרש .אני אוהבת אותו אבל הספיק לי הפרק שאוליביה מאן התארחה כדע להבין שתוכנית לא מעניינת ולא כיפית אז גם יתארחו בה שחקנים שאני מאוד אוהבת אני לא אטרח לצפות בה

בקשר למבוקש אז סיימתי את העונה 1 ולא נראה לי שאני אמשיך לצפות
היא סתם מוערכת יתר על מידה לדעתי למרות שאולי עונות הבאות יפות בגלל זה אוהבים אותה .אין לי גם  מושג למה פרקים בה זוכים לציונים כאלה גבוהים

לצפיה ב-'אנשים שמחו, אני די בטוח שלא הייתי אחד מהם.'
אנשים שמחו, אני די בטוח שלא הייתי אחד מהם.
24/02/2017 | 16:53
1
12
תמיד חיבבתי את ג'יי לנו. פשוט את קונאן חיבבתי יותר, אבל בהחלט לא שמחתי כשג'ימי פאלון לקח את המשבצת של ג'יי. מצד שני ג'יי קצת מיצה את עצמו במשבצת של "תכנית הלילה", אני חושב. אין מה לעשות כולם מזדקנים והופכים פחות רלוונטיים.

אגב...על איזה תכנית עם אוליביה מאן את מדברת?
לצפיה ב-'התכוונתי לקרב הליפסינק'
התכוונתי לקרב הליפסינק
24/02/2017 | 17:01
2
לצפיה ב-'מתי העונה ה-4 של Please Like Me תשודר?'
מתי העונה ה-4 של Please Like Me תשודר?
19/02/2017 | 03:15
15
לצפיה ב-'מצד אחד חודש עם '
מצד אחד חודש עם
21/02/2017 | 01:02
42
המון סדרות שעולות - מצד שני לא בטוחה שמשהו מהם תפס אותו ממש... עדיין לא סגורה במה אצפה...
לצפיה ב-'פברואר 2017 בערוצי הסדרות של .'
פברואר 2017 בערוצי הסדרות של .
31/01/2017 | 18:11
18
102
בשרשור זה יכולים להופיע  -ים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל -ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 1-4/2/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 1-4/2/17 בערוצי הסדרות.
31/01/2017 | 18:13
1
70
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 9.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 3.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 12.

YES ACTION
20:30 – שרלוק – עונה 4 פרק 3.
22:00 – בול – פרק 12.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 13.

YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 7.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 9.
23:00 – דברים טובים – פרק 4.

AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 5.

יום חמישי –

YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 2.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 5.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 13.

YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

YES OH
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 20(פרק אחרון לעונה).

יום שבת –

YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 11.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 12.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 12.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 12.
לצפיה ב-'הכי טובים הם שומרים אנושיים. '
הכי טובים הם שומרים אנושיים.
06/02/2017 | 22:25
29
"אנושיים" - בגלל שהסדרה מתקדמת כל כך לאט הרגשתי שהפרק הסתיים מהר מדי. מצד אחד זה אולי אומר שהוא היה מעניין, אבל מצד שני זה רק מראה כמה לאט הסדרה מתקדמת. אז מה היה לנו בפרק... ניסקה ברחה. סופי כנראה הולכת בדרכה של רני. אני תוהה מתי יכניסו את סופי לטיפול פסיכולוגי. כנראה זאת המטרה עם העלילה של רני ודומיה - לנסות להבין למה יש בני אדם ש...מתנהגים ככה. נראה לי שקיבלנו תשובה לגבי המטרה של מאטי עם אודי ו"קוד המודעות". העלילה של את'ינה הרגישה קצת די עומדת במקום בפרק. מצד שני נראה לי שיש מצב ש"הבינה המלאכותית - וי" קיבלה דחיפה קדימה בהתפתחות שלה בעלילה הזאת. הדרך שמיה/אניטה יצאה ממצב הביש שהיא מצאה את עצמה בו הייתה... נוחה מדי. מצד שני מעניין לאן זה ייקח אותה אחרי ה...בגידה שהיא חוותה. ציון:7.
"הכי גרועים שיש" -  פרק שלם שסבב סביב פול וורנון ובלי שום הופעה של הקאסט הראשי ו...זה היה הרבה יותר מוצלח מכל פרקי העונה עד כה וזה אומר משהו על הצורה הגרועה שהעונה הסדרה מטפלת גם בדמויות שלה וגם בעלילות שלה. זה לא שלא היו בפרק כמה קטעים חלשים, או יותר מדי הומור, אבל לפחות הוא היה מעניין, ואפילו נתן לפול וורנון קצת יותר עומק.  ציון:8.

"דברים טובים" -  עוד פרק מוצלח בסך הכל. עוד פרק שגם הצליח לספק כמה קטעי הומור טובים ולעלות לי חיוך על הפנים. יש לי רק בעיה אחת... התקציר לפרק היה שונה לחלוטין ממה שהיה בפועל בפרק, כך שלא ברור לי אם הבעיה הייתה ששידרו את הפרק בסדר הלא נכון, או שזה רק היה התקציר לפרק הלא נכון. בכל מקרה הייתה עלילה מהנה בסה"כ. פרנקי קיבלה קצת יותר זמן מסך בפרק וקצת עומק הייתי אומר. כל העלילה עם הפיילוט, בסופו של דבר, נראתה לי אולי קצת מיותרת בסופו של דבר, אבל אולי זה קו עלילה שפשוט מתכננים לחזור אליו גם בהמשך.  ציון: 8.

"שומרי האוצרות" - הפרק שסיים את העונה היה סה"כ די טוב, אבל לטעמי הסוף שלו קצת הרס. בכנות הייתה הרגשה של אנטי-קליימקס מוחלט לסיום של העונה. אני באמת חושב שמן הראוי היה שפלין אכן יקריב את עצמו ושלא יקריצו את ה..."סיום החלופי". אני הרגשתי שזאת היתה סוג של השתפנות וגם סוג של "דאוס אקס מכינה". איב היא לא באמת חפרפרת(כצפוי), אלא זאת רק הייתה תכנית מורכבת שלה ושל פלין. האמת מזה אולי גם התאכזבתי קצת. לא שבסוף היא לא הייתה חפרפרת, אלא כל התוכנית ה...הזויה. בכל זאת אני חייב להודות שהיו רגעים בפרק שבאמת האמנתי שאיב בוגדת. צריך להצדיע לכותבים ואולי אפילו לרבקה רומיין על כך שהיא הצליחה למכור את זה כמו שצריך. מחכה לעונה הבא.  ציון: 8.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 5-7/2/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 5-7/2/17 בערוצי הסדרות.
04/02/2017 | 18:04
1
35
יום ראשון –

YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 4.

YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 11.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 12.

YES OH
22:55 – המישור – פרק 3.

יום שני –

YES DRAMA
20:30 - 22:00 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 1.
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 11.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 8.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 8.
23:30 -  אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 8.

YES OH
22:00 - נובל – פרק 7+8(פרקים אחרונים לעונה).

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 19+20.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 10.

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 12.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 11.

YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 6(פרק אחרון לעונה).
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 8.
לצפיה ב-'סוכני שיל"ד. '
סוכני שיל"ד.
10/02/2017 | 00:09
23
הרבה דברים קרו בפרק, אבל למרות זאת מצאתי את הפרק חלש, יחסית. העלילה רצה, אבל לאורך רוב הפרק אני חייב להודות שהרגשתי קצת שיעמום. היו כמה קטעים מאוד משעשעים בפרק. בעיקר עם דייזי, קנינג וספרות המעריצים על Quake. מעניין אם דייזי תהיה מספיק סקרנית, כדי לקרוא אחד מהם. .  בפרק התגלה שמיי שבשיל"ד היא רובו-מאי, אני מניח שעכשיו יתחיל מסע חיפושים נרחב אחרי מיי האמיתית בסדרה, במקביל למסע ציד אחרי קולסון. בפרק הזה אני חושב שהייתה הכי הרבה ריאקציה בין פיץ' לסימונס, מאז שהתחילה העונה. אה וה"דארק-הולד" נמצא בידיים של רדקליף, מעניין מה התכניות שלו לגביו. בכל מקרה היה פרק די אינטנסיבי, אבל אני נאלץ גם להגיד שהוא היה קצת משעמם.  ציון: 6.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 8-11/2/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 8-11/2/17 בערוצי הסדרות.
07/02/2017 | 18:57
1
36
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 10.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 4.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 13(פרק אחרון לעונה).

YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 8.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 10.
23:00 – דברים טובים – פרק 5.

AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 6.

יום חמישי –

YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 3.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 6.

YES ACTION
22:00 – 24: מורשת – פרק 1+2.

YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 1.

יום שבת –

YES COMEDY
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 13.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 13.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 12.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 13.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 13. מנחה: קריסטן סטיוארט.
לצפיה ב-'דברים אנושיים גרועים.'
דברים אנושיים גרועים.
11/02/2017 | 19:56
27
"אנושיים" - סוף סוף פרק שלם שהצליח לשמור על רמה אחידה. לא רק זה גם הייתה הרגשה שדברים מתקדמים. אניטה חזרה להיות מיה ונראה שהיא החליטה ללכת בדרך שהסטר מובילה את ליאו... מלחמה בבני האדם? עדיין לא ברור, אבל בהחלט נראה  שהסטר היא סינטטי מודע מיליטנטי. ניסקה חזרה לאקסית שלה, אבל לא ברור איפה - גרמניה או אנגליה? מעניין איך זה יעזור לה להסתתר מהצייד אחריה. סופי ממשיכה ללכת בדרכה של רני ונששאלת השאלה - מתי יגיע הטיפול הפסיכולוגי. מאטי הגיעה לליאו, אבל נראה שיש סיכוי שהיא הולכת להצטער על זה עכשיו כשהסטר בתמונה. הי אולי מיה תפתיע, למרות שאני תוהה מה הולך לקרות בין הסטר ומיה. הסינטטים מרגישים קנאה, אתם חושבים? העלילה של את'ינה ממשיכה להרגיש כעומדת במקום, אבל אולי עכשיו שגם החבורה של ליאו וגם קארן מתחילים לרחרח סביב החברה ששכרה אותה זה הולך להפוך ליותר מעניין. אה וגם היו כמה רגים מאוד נוגעים ללב בפרק הזה. ציון:8.
"הכי גרועים שיש" - אני חייב להודות -כשצפיתי בפרק הגעתי למסקנה שאיבדתי את העניין בסדרה לגמרי. המשכתי לצפות בה רק מכורך של הרגל ו....אני חושב שזה אומר שהספיק לי מהסדרה. זה לא שהפרק היה גרוע, מצד שני הוא גם לא היה טוב. כל קווי העלילה בפרק, אני חייב להגיד, הרגישו לי קצת...עקומים. משהו שם לא עבד - בכל אחת מהן. גם נראה שלאף עלילה לא הייתה פואנטה אמיתית. התפתחויות היו, אבל בכנות זה הרגיש כסוג של פרק פילר. נו לפחות יש סיכוי שלפול יהיו חיים טובים יותר, אם לינדסי אכן תתגרש ממנו. אני מאחל לדמות שלו שזה אכן ייקרה. בכל מקרה אני חושש שהגעתי להחלטה - אני נוטש.  ציון:6.

"דברים טובים" -  פרק חלש מהרגיל. גם הרגשתי שבכמה אופנים הוא היה מאוד כבד, ובאופנים אחרים מריר וביחד זה לטעמי היה יותר מדי. הפרק בכנות לא היה מעניין מדי, אבל אני חייב להודות שאני תוהה אם הפרק של "הכי גרועים שיש" פשוט השפיע עלי לרעה במהלך הצפייה בסדרה שבאה אחריה. גם נראה לי שניסו להכניס לדמות של מקס קצת עומק כמו שהיה בשבוע שעבר עם פרנקי, אבל אני חושב שלא ממש הצליח להם. אה ו...שיחת הסלון שהייתה בפרק - הרגשתי שהתוכן שלה ממש לא התאים לילדים מתחת לגיל 13, אז לא ברור לי למה הבנות הקטנות של סם היו שם איתה בסלון. הקטע במסעדה עם הדייט הראשון היה משעשע לפרקים. גם הסצנה של סם ודיוק בבנק הייתה לא רעה. ציון: 5.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 12-14/2/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 12-14/2/17 בערוצי הסדרות.
11/02/2017 | 19:49
1
23
יום ראשון –

YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 5.

YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 12.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 13.

YES OH
22:55 – המישור – פרק 3.

יום שני –

YES DRAMA
20:30 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 2
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 11.
22:00 – החיים עצמם – פרק 14.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 9.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 9.
23:30 -  אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 9.

YES OH
21:15 - בנות – עונה 6 פרק 1.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 4.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 9.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 21(פרק אחרון לעונה).
22:00 - משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 1.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 11.

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 13.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 12.

YES OH
22:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 9+10(פרקים אחרונים לעונה).
לצפיה ב-'עצמם ושיל"ד.'
עצמם ושיל"ד.
18/02/2017 | 18:12
12
"סוכני שיל"ד" - אני חייב להגיד שאני לא ממש אוהב את הכיוון שלקחו את העונה הזאת. משהו בעלילה הכללית של העונה עם רדקליף והחיפוש שלו אחרי... חיי נצח פשוט לא עובד בשבילי(רק אני חושב על "מטריקס"?). חוץ מזה חשבתי שמנסים לצוד את קולסון, אבל בפרק הזה לא היה שום צעד בכיוון הזה, אז למה בכלל העלו את זה בסוף הפרק הקודם אין לי מושג. בכל מקרה העלילה בפרק הייתה סבירה פלוס, אבל לא משהו מעניין או מוצלח במיוחד, לטעמי. אה ואני קצת מאוכזב מאיך שהדמות של הסנטורית נדיר סיימה את דרכה בסדרה. זה היה אנטי קליימקס רציני, לטעמי. חוץ מזה אני ממש מופתע שלא התגלה שלקולסון היה עוד תרגיל בשרוול בנוגע לאגנס, עליה רדקליף ביסס את אידה מתברר. מה שום משדר? שום מכשיר מעקב? שום כלום. נו לפחות הוא יודע שמיי עדיין חיה. גם זה משהו. אה וטוב לראות את פיץ וסימונס רוב הזמן ביחד שוב כבר פרק שני ברציפות.   ציון: 7.

"החיים עצמם" - הפרק היה ממש חלש, לטעמי. הרבה יותר מדי... מופרח ורגשני ואז קלטתי -"ולנטיינס דיי" היה בשבוע שעבר, לא? ואז כל החלקים נפלו למקום. לא פלא שלא נהניתי מהפרק כי בספיישלים האלה הכל הופך רגשני מדי ובהחלט מופרך לעיתים. הפרק הזה לא היה יוצא דופן. דווקא קיוויתי שלפחות בסדרה הזאת הם ייתעלו על זה, אבל זה לא קרה. הכי גרוע היה העבר של ג'ק ורבקה... זה היה כל כך דביק. גם העלילה שלהם שוב העלתה באוב את הבעיה הכי גדולה שלי עם הדמות של ג'ק - הם פשוט עשו את הדמות שלו יותר מדי...מושלמת, וזה פשוט לא מעניין. דמויות עם פגמים הן הרבה יותר מעניינות, לטעמי. חוץ מזה קייט הכי אכזבה אותי בפרק והיא ממש תאכזב אותי אם היא תלך לדיוק. העלילה של רנדל הרגישה לי קצת כמו "פילר". ציון: 4.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 15-18/2/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 15-18/2/17 בערוצי הסדרות.
14/02/2017 | 18:38
1
29
יום רביעי –

YES DRAMA
20:34 - חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 1.
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 11.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 5.

YES ACTION
22:00 – בול – פרק 13.

YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 9.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 11.
23:00 – דברים טובים – פרק 6.

AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 7.

יום חמישי –

YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 4.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 7.

YES ACTION
22:45 – 24: מורשת – פרק 3.

YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 2.

יום שבת –

YES COMEDY
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 14.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 14.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 13.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 13.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 14.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 14. מנחה: אלק בולדווין.
לצפיה ב-'אנושיים טובים.'
אנושיים טובים.
18/02/2017 | 18:15
15
"אנושיים" - היה יכול להיות עוד פרק מוצלח ששומר על הרמה לאורך כולו, אילולא ב- 20 הדקות האחרונות היו קורים כל כך הרבה דברים לא ממש הגיוניים. קודם כל - איך פיט הצליח להגיע כל כך מהר למעבדה של אתינה, ואם כבר...איפה כל האבטחה או המאבטחים במתקן? איך בדיוק לורה איתרה בכזאת קלות את ניסקה, אבל אלה שרדפו אחריה היו צריכים לעקוב אחרי לורה כדי להגיע אליה? העלילה עם סופי ורני הייתה יכולה להיות יותר מוצלחת, אם רני לא הייתה חותכת בכזאת קלות את "אישיות הסינטטי" שלה, אה ואומנם זה לא מה שחשבתי, אבל כצפוי ערכו איזה "טיפול פסיכולוגי" לסופי רק שמי שהושפע זה "המטפל" ולא היא... העלילה עם קארן גם הייתה תמוהה לעיתים. בקיצור היה יכול להיות פרק טוב, אילולה החצי השני התמוה שלו. ציון:6.
"דברים טובים" -  הפרק לטעמי היה קצת עמוס מדי וגם לו היו רגעים שהרגישו לי מאוד כבדים. סביר להניח שבגלל זה גם אותו לא מצאתי מעניין במיוחד. השבועיים האחרונים איכזבו לטעמי, כי... לא היה שם הומור כ...לבבי, כמו שהיה לפני הפרקים האלה. בכנות יש תחושה שבמקום להיות יותר קומדיה מדרמה, הסדרה האת בחרה דווקא להיות יותר דרמה מקומדיה. אני בהחלט מזהה את האיכות בסדרה, אבל עם כל הכבוד לאיכות, אני צריך גם עניין בפרקים ובשבועיים האחרונים זה לא קרה. אם אהיה כנה התחושה שלי היא שאם הסדרה תמשיך להיות איכותית, אבל לא... מעניינת, אני לא אחזור לעוד עונה. ציון: 7.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 19-21/2/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 19-21/2/17 בערוצי הסדרות.
18/02/2017 | 18:17
3
27
YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 6.

YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 13.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 14.

YES OH
22:50 – המישור – פרק 4.

יום שני –

YES DRAMA
20:30 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 3
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 13.
22:00 – החיים עצמם – פרק 15.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 10.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 10.
23:30 -  אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

YES OH
21:30 - בנות – עונה 6 פרק 2.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 5.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 10.

יום שלישי –

YES DRAMA
20:30 – משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 2+1.
22:00 – הטובות לקרב – פרק 1.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 12(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 14.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 13.

YES OH
22:00 – מיליארדים – עונה 2 פרק 1.
23:00 – שקרים קטנים גדולים – פרק 1.
לצפיה ב-'הטובות לשיל"ד והחיים גדולים.'
הטובות לשיל"ד והחיים גדולים.
24/02/2017 | 16:59
2
12
"סוכני שיל"ד" - בקצב הזה סוכני שיל"ד עוד יהפכו למטריקס החדש העונה(היי הם אפילו הזכירו את זה בפרק). מהסוף לא ברור לי... דייזי, פיל, מק ומייס הוחלפו כולם באנדרואידים בדמותם? אם כן... זה לא ממש הגיוני לי. איך אידה ורדקליף חשבו לחקות את היכולות של דייזי? את היד המכאנית המשופרת של פיל? אולי מההתחלה רדקליף ואידה לא תכננו בכלל "לרמות"? בכל מקרה הפרק... סוף סוף קיבלנו הצדקה למה שהציגו לפני 2 פרקים- המצוד אחר קולסון, מה שגורם לי לחשוב שהפרק הקודם היה בעיקר סוג של "פילר". הפרק הנוכחי היה מוצלח למדי, לטעמי. גם בהווה וגם במשימת העבר של קולסון ומיי. אבל הכי חשוב - פיץ וסימונס ממשיכים להיות ביחד באותן סצנות. אגב אני חייב להודות שלרגע חשבתי שיחטפו את ג'מה. דבר אחד נוסף... אני ממשיך לא לחבב את קו העלילה שמתחיל להזכיר את "המטריקס". ציון: 9.

"החיים עצמם" - אז הפרק משבוע שעבר לא היה ספיישל ולנטיינס, אלא הוא סתם היה גרוע. לשמחתי הפרק השבוע שתפקד כספיישל ולנטיינס הראה שגם ספיישלים לוולנטיינס יכולים להיות טובים. הוא לא היה רגשני מדי גם לא מופרך מדי, כמו שספיישלים לוולנטייס נוהגים להיות. כל העלילות לטעמי היו מוצלחות - בעבר ובהווה, אבל הכי חשוב - סוף סוף הראו שגם לג'ק יש פגמים וככה גם נתנו לו קצת עומק. מזל טוב! אה ואתם יודעים שרק עכשיו קלטתי מי הוא הבעל השני של רבקה. עד עכשיו זה פשוט לא נקלט אצלי! בקיצור היה פרק מוצלח שהחזיר לי את האמון בסדרה. ציון: 9.

"הטובות לקרב" - ספרתי 6 קללות במהלך הפרק שלא אמורות להופיע ברשת ארצית בארה"ב... הסדרה לא משודרת ב- CBS‏?‏ בכל מקרה הפיילוט היה בסדר. בעיקר לקראת הסוף שלו, אבל בסה"כ רוב הרושם שנשאר אצלי היה מ- 6 הקללות שציינתי למעלה. העלילה לא ממש זרמה בקלות, לטעמי ולעיתים אף הרגשתי תחושת שיעמום, אבל ב- 15 הדקות האחרונות שלו השיפור היה מאוד מורגש ככה שאני אנסה גם את הפרק הבא.  ציון: 7.

"שקרים קטנים גדולים" - טוב, זה היה די משעמם. אני חייב להגיד שאין שום עלילה או דמות בפרק שכרגע מעוררות בי עניין. טוב חוץ מזהות הקורבן שעדיין לא נחשפה. אני לא יודע אם כל פרקי הסדרה כבר שודרו(או לפחות רובם), אבל אם כן אני חייב לשאול - האם זה משתפר? בכל מקרה אני חייב להודות שלא רק הפרק היה משעמם גם מצאתי את הכתיבה בו בינונית למדי, ואפילו משעממת. בהחלט ציפיתי ליותר מדיוויד, אי. קלי. הדמויות גם לא מעניינות במיוחד כרגע. בכל מקרה נראה לי שאנסה את הפרק השני, אבל זה רק בגלל הקאסט. אם דברים לא יישתפרו, המיני סדרה הזאת גם תצטרף לרשימה ההולכת וגדלה שלי של סדרות שנטשתי מהר מאוד. ציון: 4.
לצפיה ב-' '
24/02/2017 | 23:55
1
11
החיים עצמם - באמת רק עכשיו קלטת שהבעל שלה זה מיגל?

הטובות לקרב - אני לא רואה, אבל ממה שהבנתי זה משודר באיזה משהו אינטרנטי של CBS ולא בערוץ הרגיל אז הם יכולים לקלל.

שקרים קטנים גדולים - אני דווקא אהבתי ולא השתעממתי, למרות שחשבתי שזאת כן תהיה סדרה שמנסה להיות איכותית ובתכלס היא איטית ומשעממת. ועדיין אין עוד פרקים גם בארה"ב.
לצפיה ב-'לא. רק השבוע עשיתי את הקשר.'
לא. רק השבוע עשיתי את הקשר.
25/02/2017 | 00:16
9
השם שלו כבר נזרק לאוויר יותר מפעם אחת העונה, אבל רק השבוע עשיתי את הקשר בין מיגל - החבר של ג'ק למיגל - הבעל הנוכחי של רבקה.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 22-25/2/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 22-25/2/17 בערוצי הסדרות.
21/02/2017 | 21:48
2
13
יום רביעי –

YES DRAMA
20:34 - חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 2.
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 12.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 6.
22:45 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 11.

YES ACTION
22:00 – בול – פרק 14.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 14.

YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 10(פרק אחרון לעונה).
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 12.
22:55 – דברים טובים – פרק 7.
23:20 – נופל וקם – פרק 1.

AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 8.

יום חמישי –

YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 5.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 8.

YES ACTION
22:45 – 24: מורשת – פרק 4.

YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 3.

יום שבת –

YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 13.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 15.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 15.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 14.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 14.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 15.
לצפיה ב-'ג'יין ה... '
ג'יין ה...
24/02/2017 | 12:14
11
זאת הסדרה בין הבודדות שיוצא לי לאחרונה לעקוב בצורה סדרה יחסית (היתר מחכות לזמן בו אני צופה בבינג'...) אם כי את הפרק האחרון אחרון עדיין לא ראינו... אבל באמת |WTF| ככה להרוג את מייקל זה בא לי ממש בבום שכבר מזמן לא חוויתי... ממש בלי שום איזה אזהרה (חוץ מהקריין שמלווה את הסדרה..)
הרי ב'האנטומיה' מהרגע שהוחלט להרוג את שפרד - כל העולם ואישתו ידעו מזה - ופה זה היה בשבילי ממש בום עצום...
יכול להיות שהשחקן רצה לצאת מהסדרה (אגב, האם מתוכננת עוד עונה לסדרה ?) אבל עדיין ככה ?
לצפיה ב-'אנושיים ודברים טובים. '
אנושיים ודברים טובים.
25/02/2017 | 18:34
3
"אנושיים" - הפרק שסיים את העונה קצת אכזב בגלל יותר מדי אנטי קליימקס, לטעמי.קודם כל וי... לא ברור לי מה הייתה הפואנטה בעלילה שלה ושל את'ינה, אם בסופו של דבר שום דבר רציני לא באמת קרה עם זה. חשבתי שבסוף העונה היא תקבל גוף. כל היסודות שנבנו בעלילה הזאת הצביעו על כך ואז היא "שוחררה" ושום דבר לא יצא מזה. קשה לי להאמין שכל קו העלילה של את'ינה נועד בשביל הרצח של פיט על ידי הסטר. קו העלילה עם סופי כמעט ולא קיבל התייחסות וגם לא ברורה הייתה לי הסצנה עם רני וטובי... היא נועדה להגיד משהו? לקדם משהו בעלילה. העלילה היחידה שכן הביאה שינוי כלשהו הייתה זאת של לורה בת הערובה, שבסופה כל הסינטטיים קיבלו מודעות, כך נראה. אני עדיין לא בטוח למה נועד קו העלילה של קארן בפרק הזה. נראה לי שזאת הייתה אמורה להיות הגירסא שלה להתאבדות, אבל.... אני לא בטוח מה בדיוק הסוף איתה ועם הילד הסינטטי ברכב נועד להשיג. אומנם מכל מה שכתבתי נראה שחשבתי שהיה פרק גרוע...זה לא נכון, היה פרק סביר פלוס בסך הכל, אבל כמו כל הפרקים שקדמו לו העונה הוא פשוט לא באמת התרומם או היה מוצלח במיוחד. מהעונה השנייה אני יכול להצטער בעיקר על 2 דברים: 1. שהיחידים שקיבלו עומק היו דמויות הסינטטיים 2. שבשום שלב העונה, הסדרה לא ממש הצליחה להתעלות על הבינוניות שלה בסופו של דבר. לטעמי זה היה יכול להיות כל כך הרבה יותר מוצלח. ולסיום שאלה: וי... היא "המכונה" או "שומרוני", מה אתם חושבים?  ציון:7.
"דברים טובים" -  עוד פרק כבד מדי, לטעמי. גם לו היו את הקטעים המרים שלו, ופה ושם כמה קטעי הומור סבירים, אבל בסה"כ התחושה שלי שמדובר בדרמה ולא קומדיה(גם לא מרירה) רק התחזקה. הבעיה היא שמדובר בדרמה כתובה טוב, אבל לא מעניינת ממש, לטעמי. הכל שם מאוד איטי, לפעמים מאוד כבד ויש רגעים שאני מרגיש שהסדרה פשוט מצליחה בעיקר בלהוציא ממני את החשק לצפות בה. אני מרגיש שהיא פשוט לא... עובדת בשבילי. זה רק מחזק את הדיעה שלי שלעונה 2 אין סיכוי שאחזור. אגב חבל לי מאוד גם שהחליטו לעשות את הדמות של מקס כל כך קלישאתית ובלתי נסבלת. אה ומה הקטע עם זה שלכל הבנות של סם יש שמות של בנים? ציון: 7.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 26-28/2/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 26-28/2/17 בערוצי הסדרות.
25/02/2017 | 18:29
1
יום ראשון –

YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 7.

YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 14.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 15.

YES OH
22:50 – המישור – פרק 5.

יום שני –

YES DRAMA
20:30 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 4
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 14.
22:00 – החיים עצמם – פרק 16.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 11.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 11.

YES OH
21:30 - בנות – עונה 6 פרק 3.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 6.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 11.

יום שלישי –

YES DRAMA
20:30 – משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 3+4.
22:00 – הטובות לקרב – פרק 2.

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 15.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 14.

YES OH
22:00 – מיליארדים – עונה 2 פרק 2.
23:00 – שקרים קטנים גדולים – פרק 2.
לצפיה ב-'מישהו יודע מה עם נאשוויל עונה 4 פרק 9 והלאה?'
מישהו יודע מה עם נאשוויל עונה 4 פרק 9 והלאה?
25/02/2017 | 23:46
לצפיה ב-'האם תשדרו את Handmaid's tale?'
האם תשדרו את Handmaid's tale?
18/02/2017 | 20:31
18
לצפיה ב-'דיוני סדרות/עדכוני צפייה'
דיוני סדרות/עדכוני צפייה
08/02/2017 | 15:32
17
53
נראה לי שמזמן לא היה כאן אז בואו ספרו מה אתם רואים. מה נטשתם ועוד...
לצפיה ב-'היפה והחיה'
היפה והחיה
08/02/2017 | 15:35
50
אני יודעת שהסדרה כבר הסתיימה מזמן (בעצם - נדמה לי שהתחילו שידורים חוזרים שלה...)
מה דעתכם על הסדרה ? האם אהבתם את פרקי הסיום ?
לצפיה ב-'טוב ערכתי את הודעה שלי '
טוב ערכתי את הודעה שלי
08/02/2017 | 15:59
4
72
כי חשבתי בהתחלה שהכוונה לציין איזה סדרות אני רואה
אחר כך הבנתי שזה שירשור מסוג אחר
לצפיה ב-'את בהחלט יכולה לציין אלו סדרות את רואה '
את בהחלט יכולה לציין אלו סדרות את רואה
08/02/2017 | 16:16
1
44
השרשור הזה משותף
לצפיה ב-'טוב, גם אני'
טוב, גם אני
08/02/2017 | 17:22
31
עדיין צופה ב:
ג'ין הבתולה
דברים טובים
משפחת פוסטר
החיים עצמם

סיימתי עם:
סוג א
אטלנטה

רוצה להשלים את:
הכי גרועים שיש
עמק האושר
מילארדים

לצפיה ב-'אוקי אז שלי '
אוקי אז שלי
08/02/2017 | 16:27
45
אז אני רואה מקגיוור בול אלמנטרי המפענחת שחור כזה והגולדברגים
מתכוונת לראות הנותרים שמתחילה בשידור חוזר בשבוע הבא
ואני מאמינה שאחרי שעונה 5 של ncis תסתיים תתחיל עונה 6 אז גם  אותה

ופרשתי רק מרשימה שחורה

נ.ב אני רואה גם  המבוקש אבל לא ביס לצערי הם משדרים רק מעונה 3  
נ.ב 2 לא נראה לי שמישהו פה רואה את סדרות שלי

לצפיה ב-'טוב גם אני '
טוב גם אני
08/02/2017 | 19:37
35
עדיין רואה:
החיים עצמם
מחשבות פליליות
המפץ הגדול

סיימתי:
אטלנטה

תולשת שערות בציפייה:
קבלו אותי
לצפיה ב-'עדכונים...'
עדכונים...
10/02/2017 | 00:04
58
רואה: את כל הסדרות שאתם יכולים לראות בדו"חות הצפייה שאני מעלה. בין השאר "אנושיים", "דברים טובים", "סוכני שיל"ד", "החיים עצמם".

נטשתי... הנטישה הטריה שלי היא "הכי גרועים שיש". לצערי העונה השלישית(הגרועה לדעתי) הוציאה לי את כל החשק לצפות בה.  ניסיתי את "סוג א'', אבל נטשתי אותה אחרי 4 פרקים. פשוט הגעתי למסקנה שהיא לא מספיק מעניינת אותי, כדי לדבוק בה עד הסוף. ותאמינו לי ניסיתי. צפיתי ב-3 הפרקים הראשונים של מקג'יוור, באיחור, ואחריהם הבנתי שמדובר בסתם עוד סדרה נוסחתית שלא מצליחה לשמור את העניין שלי בה, אז הפסקתי. פה ושם אולי יוצא לי לראות קטעים, או יותר מכמה קטעים, אבל בסה"כ אני לא באמת צופה בה. עוד סדרה ששודרה ביס ונטשתי היא... "ויקטוריה". היא החזיקה אותי 5 פרקים, אבל בסוף גם אותה נטשתי כי היא לא עניינה אותי מספיק. וכמובן אני חייב לציין את "משפחת פוסטר"... ניסיתי להכריח את עצמי לסיים את העונה הראשונה, אבל פשוט לא הייתי מסוגל. יש בה את כל הדברים הרעים של סדרות מסוגה.

לא ניסיתי(או הולך לנסות). .. "24:מורשת"(אחרי עונה 5 של הסדרה המקורית איבדתי כל עניין בה). "אטלנטה"(לא משכה אותי מספיק), קוורי ועוד הרבה.

מצפה: עונה 4 של "שומרי האוצרות", אבל עד אז יש כמעט שנה. בנוסף אני מצפה לעונה האחרונה של "הנותרים" ולעונה 2 של "אדמת הפקר"..
לצפיה ב-'סדרות שנטשתי... (יתכנו ספולירים...)'
סדרות שנטשתי... (יתכנו ספולירים...)
11/02/2017 | 22:21
8
62
יש בטח עוד אבל כמה שעולות במוחי והתקופה האחרונה הם
* עד עצם היום הזה - העונה האחרונה (הקטע שהם ירדו לאופל או משהו דומה...) היתה פשוט מייגעת - אפילו העונה של הסדרה בעולם של פיטר פן היתה פחות מייגעת עד שהחלטתי לנטוש אותה - ולא יודעת אם מתכוננת לסדרה עוד עונה - נראה שלא אחזור אליה....

* תיקים באפלה - העונה החדשה ששודרה השנה - ראיתי פרק וחצי וכשראיתי שיש בו כל מיני דברים מוזרים לגמרי - הבנתי שזה כבר לא בשבילי ואין מה למשוך עוד פרק....

בגזרת הישראליות השנה נטשנו את:
* האחיות המוצלחות שלי
* מלאך של אמא

אולי יש עוד כמה סדרות שנטשתי אבל כרגע את אלו אני זוכרת...

לצפיה ב-'מה עם הסמויה ראית? לא מזמן היה שוב שידור חוזר'
מה עם הסמויה ראית? לא מזמן היה שוב שידור חוזר
11/02/2017 | 22:33
7
48
ואני דווקא אהבתי את העונה הזאת של היה היה ואת העונה של פיטר פן הכי אהבתי מעונות שראיתי עד עכשיו (לא ראיתי את עונה6)
לצפיה ב-'את הסמויה לא התחלתי...'
את הסמויה לא התחלתי...
11/02/2017 | 22:39
6
23
לפי תוכן הפרקים החלטתי לוותר עליה.

העונה של פיטר פן היתה שונה מהעונות הקודמות ובהתחלה נראה שלא אשרוד אותה ובסוף דווקא התחברתי אליה - העונה האחרונה (אולי יהיו שיחלקו עלי...) היתה עבורי כ"כ מייגעת שנטשתי אותה...
לצפיה ב-'על מה חשבת שהיא מדברת ?'
על מה חשבת שהיא מדברת ?
11/02/2017 | 22:43
5
9
לצפיה ב-'לא זוכרת מה לא תפס אותי בסדרה...'
לא זוכרת מה לא תפס אותי בסדרה...
12/02/2017 | 00:15
4
26
לצפיה ב-'זה מובן'
זה מובן
12/02/2017 | 09:09
3
26
לכן לא שאלתי אותך למה אלא מה חשבת שהיא לפני כי אני למשל חשבתי שזאת סדרה על איזה בחורה שפותרת תעלומות  כמו דמג'ס (לא שאני יודעת על מה היא אבל ככה היא נשמעת לי )

בכל אופן ידעתי שהסמויה היא סדרה שהיא מחוץ לתחום בשבילך ובלי קשר אני לא הייתי ממליצה עליה לאיש
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
14/02/2017 | 21:18
2
9
וכן גם אני בהתחלה באמת חשבתי כמוך שמדובר בפתרון תעלומות (משהו כמו פרשיות סמויות...) אבל מהתקציר הבנתי שזה לא כך...

כמו כן, שם הסדרה לא עלה לי כשחשבתי על מה ויתרתי, כי ויתרתי עליה כבר ממש מזמן

לצפיה ב-'סתם חפשתי הזדמנות לשאול אותך (כבר שאלתי לפני כמה זמן '
סתם חפשתי הזדמנות לשאול אותך (כבר שאלתי לפני כמה זמן
14/02/2017 | 21:39
1
12
וכנראה לא שמת לב )
לצפיה ב-''
14/02/2017 | 21:49
3
לצפיה ב-'רופא להשכיר'
רופא להשכיר
21/02/2017 | 01:08
6
עוד סדרה שסיימתי סוף כל סוף לצפות בתקופה האחרונה

סה"כ חיבבתי את הסדרה - למרות שאולי לא היה בה משהו מיוחד איך שהוא אהבתי אותה.

ומה שכן לא הבנתי למה היא היתה חייבת פרק 'מחזמר' (הפרק לפני פרק סיום העונה היה כזה....)
למרות שאני אוהבת מחזות זמר - פרקי המחזמר (כמדומני היה כזה גם בהאנטומיה) כל כך מיותרים....

ופרק אלטרנטיבי הרבה יותר נחמד ומעניין מפרק 'מחזמר'...(לא זוכרת אם בסדרה היה פרק כזה...)
לצפיה ב-'לגביי הסדרה Legion'
לגביי הסדרה Legion
07/02/2017 | 11:31
8
146
עולה מחר בארה״ב ומקבלת ביקורות מצויינות.
בהודעה למטה נכתב שהיא נרכשה לשידור, רציתי לבדוק אם ידוע כבר במקרה מתי תשודר.
לצפיה ב-'לקראת הקיץ'
לקראת הקיץ
08/02/2017 | 15:18
4
91
נכון לעכשיו, אין כל כך משבצות שידור פנויות בפריים טיים של Action, לכן הסדרה תגיע רק לקראת הקיץ.
לצפיה ב-' איזה באסה'
איזה באסה
08/02/2017 | 19:32
1
55
אם כבר מביאים סדרות שיש עליהן באז ועניין, להביא אותן חודשים אחרי השידור המקורי זה קצת (הרבה) פספוס.
עד שסוף סוף יס רוכשים סדרה שמעניין אותי לראות, היא תשודר באיחור של חודשים, וזה אומר שאני כבר אמצא דרך אחרת לראות אותה עד אז.

לצפיה ב-'לא מבין את יס - מחזיקים בזכויות של הסדרה הכי לוהטת עכשיו'
לא מבין את יס - מחזיקים בזכויות של הסדרה הכי לוהטת עכשיו
17/02/2017 | 22:38
31
ומחכים איתה עד הקיץ כי אין להם משבצת שידור פנויה ביס אקשן?! אה, בטח בגלל עונה 745 של "מחשבות פליליות"...
לצפיה ב-'היה מצב שירכשו את המשך "על טבעי"?'
היה מצב שירכשו את המשך "על טבעי"?
17/02/2017 | 10:25
1
41
פשוט התעללות מה שעושים לסדרה הזו בארץ.
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה -להיכנס'
מסכימה עם כל מילה -להיכנס
17/02/2017 | 19:07
30
פניתי מס' פעמים ל YES דרך ה FACE
ואמרו לי שלא מחזירים את הסדרה "על טבעי"
חבל שמפסיקים לשדר סדרה לאחר 9 עונות???
אולי עם קצת לחץ מהצופים  יחזרו אותה  לעונות חדשות
למרות שלא לא מאמינה שיקרה, רק  אולי ישדרו  שידורים חוזרים
של העונות  שידרו בעבר
לצפיה ב-'לפי הפרק הראשון - סדרה מדהימה'
לפי הפרק הראשון - סדרה מדהימה
10/02/2017 | 11:19
2
36
לצפיה ב-' ממש! נהניתי מכל רגע'
ממש! נהניתי מכל רגע
10/02/2017 | 15:03
1
64
מקווה שאם ביס לא מוגבלים מבחינת תזמון השידור על ידי חוזה כזה או אחר, הם ישקלו מחדש את ההחלטה לעכב את השידור בארץ.
עד שסוף סוף יש לכם ביד סדרה חדשה שהיא להיט מדובר ולא איזה משהו שמעמדו מוטל בספק, ממש מטופש לתת לה לשבת על המדף.
לצפיה ב-'השיקולים להעלות סדרה'
השיקולים להעלות סדרה
11/02/2017 | 22:18
71
הם גם שיקולים כלכליים ועוד כל מיני שיקולים אחרים...

אגב- על מה הסדרה שכולם מדברים עליה ?
לצפיה ב-'מתי תשודר עונה 11 של NCIS?'
מתי תשודר עונה 11 של NCIS?
08/02/2017 | 16:28
1
19
לצפיה ב-'לקראת הקיץ'
לקראת הקיץ
09/02/2017 | 12:39
16
לצפיה ב-'היי! ידוע מתי ישודר הסדרה NCIS עונה 11'
היי! ידוע מתי ישודר הסדרה NCIS עונה 11
06/02/2017 | 20:42
20
לצפיה ב-'ינואר 2017 בערוצי הסדרות של '
ינואר 2017 בערוצי הסדרות של
31/12/2016 | 17:44
22
162
בשרשור זה יכולים להופיע  ים לפרקי השבוע.
 כל מי שכותב מידע המכיל -ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.
לצפיה ב-'פותחים שנה חדשה 1-3/1/17 בערוצי הסדרות'
פותחים שנה חדשה 1-3/1/17 בערוצי הסדרות
31/12/2016 | 17:45
216
יום ראשון –

YES OH
22:00 – The Fall – עונה 3 פרק 6(פרק אחרון לסדרה).
23:00 - הנעדרת (הנעדר – עונה 2) פרק 5.

YES COMEDY
21:10 – מלאכית מהגיהינום – שידור יומי של 2 פרקים ברצף

יום שני –

YES DRAMA
21:15 – רגליים קרות – עונה 6 פרק 6.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 3.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 3.
23:30 -  אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 3.

YES OH
23:00 – נובל – פרק 2.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 9+10.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 5.

YES ACTION
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 7.

YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 1.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 3.

YES COMEDY
21:35 – מלאכית מהגיהינום – עונה 1 פרק 13(פרק אחרון לסדרה).
לצפיה ב-'רביעי-שבת 4-7/1/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 4-7/1/17 בערוצי הסדרות.
03/01/2017 | 21:23
1
73
יום רביעי –

YES DRAMA
22:00 - מלכות הצעקה – עונה 2 פרק 9.

YES ACTION
22:00 – בול – פרק 8.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 9.

YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 3.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 5.
23:00 - סקס, סמים ורוקנרול – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

AMC11
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 1.

יום חמישי –

YES DRAMA
20:30 - רקדניות קטנות – אנגליה – עונה 2 פרק 6.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 1.

YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 6.

YES OH
22:00 – קוורי – פרק 5.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 16.

יום שבת –

YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 7.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 8.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 10.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 8.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 10.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 8.
לצפיה ב-'אוצרות אנושיים שיש. '
אוצרות אנושיים שיש.
07/01/2017 | 17:42
58
"אנושיים" - העונה נפתחה עם פרק מוצלח בסך הכל. חידתי ולא ממש ברור, אבל ככה גם היה בעונה הראשונה. התחלנו עם זה שניסקה, איכשהו, החליטה לפצוח במערכת יחסים עם אישה. מאיפה זה הגיע אין לי מושג, אבל בסדר, אולי נבין בהמשך העונה. בנוסף היא גם החליטה להעיר את כל הסינטטים בעולם ולתת להם מודעות, אבל עם הצלחה מאוד חלקית. אני מניח שבהמשך העונה אולי יחקרו את זה קצת. מיה בחרה להסתתר תחת זהותה של אניטה בעסק קטן, אבל סובלת מפליטות פה... אני חושב שאפשר להניח שהיא קצת מאוהבת בבוס שלה? או אולי יותר מקצת. בכל מקרה רוב העלילות שנפתחו בפרק הזה מעוררות עניין לקראת המשך העונה וזה כבר טוב. גם הכתיבה הייתה בסה"כ טובה בפרק, אבל אני מקווה לראות יותר עומק לדמויות בהמשך העונה.  ציון: 7.

"הכי גרועים שיש" - פרק שלם שמתרכז באדגר... זה היה שינוי מרענן. עדיין גם הפרק הזה לא הרשים במיוחד. היו לו את הרגעים שלו(הסרט האילם והשיחה של אדגר ונהג הגרר, למשל), אבל בסך הכל הפרק לא המריא ממש. מצד שני היה פרק שלם שלינדזי כמעט לא הופיעה בו והאמת... לא התגעגעתי אליה. זה כבר פרק שלישי ברציפות שלא מבריק ובעיקר לא ממריא. מה קרה לאיכות מהעונות הקודמות? נכון גם בהן היו נפילות, אבל לא כאלה.  אני חייב להגיד שאיך שזה נראה לי כרגע - אם משהו לא יישתפר בהמשך העונה, אני לא בטוח שלא אנטוש לפני שהיא תגיע לסופה. ציון: 6.

"שומרי האוצרות" - פרק מוצלח בסה"כ. גם מבחינת העלילה וגם מבחינת הכתיבה שלו. פה ושם אפילו היו כמה קטעים משעשעים. הדבר הכי בולט בו מבחינתי היה שסוף סוף נתנו גם לפלין קצת עומק והתפתחות של הדמות שלו. החלק ב"עולם המראה" נראה לי קצת מזורז וטיפה מטופש, אבל מצד שני זה מה שנתן לפלין קצת עומק, אז אפשר לסלוח על זה. החלק הראשון של הפרק(עד המעבר של פלין ב"משולש ברמודה") היה כנראה עשוי ממש טוב, כי הוא זרם די טוב ועבר מהר וגרם לי להיות משוכנע שהסוף של הפרק הוא אחרי המטוס, אבל אז הסתכלתי בשעון וראיתי שנותרה עוד רבע שעה. כמובן שבנקודה הזו חששתי שאני הולך להרגיש שהפרק נמתח יותר מדי והסוף שלו אולי ירגיש מבוזבז, אבל אני שמח שטעיתי. ציון: 8.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 8-10/1/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 8-10/1/17 בערוצי הסדרות.
07/01/2017 | 17:46
57
יום ראשון –

YES OH
23:00 - הנעדרת (הנעדר – עונה 2) פרק 6.

יום שני –

YES DRAMA
2:00 – גלובוס הזהב 2017.
21:15 – רגליים קרות – עונה 6 פרק 7.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 4.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 4.
23:30 -  אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 4.

YES OH
23:00 – נובל – פרק 3.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 11+12.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 6.

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 9.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 7.

YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 2.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 4.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 11-14/1/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 11-14/1/17 בערוצי הסדרות.
10/01/2017 | 18:31
2
37
יום רביעי –

YES DRAMA
22:00 - מלכות הצעקה – עונה 2 פרק 10.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 8+9.

YES ACTION
22:00 – בול – פרק 9.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 10.

YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 4.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 5.
23:00 – דברים טובים – פרק 1.

AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 2.

יום חמישי –

YES DRAMA
20:30 - רקדניות קטנות – אנגליה – עונה 2 פרק 7.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 2.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 11.

YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 7.

YES OH
22:00 – קוורי – פרק 6.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 17.

יום שבת –

YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 8.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 9.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 11.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 9.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 11.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 9.
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
10/01/2017 | 23:10
64
ביום רביעי, בשעה 20:30, ב-Action :

שרלוק: הכלה השנואה - פרק ספיישל חג המולד.
(שידור העונה הרביעית יחל ביום רביעי בשבוע הבא).
לצפיה ב-'הכי אנושיים ושומרי דברים. '
הכי אנושיים ושומרי דברים.
16/01/2017 | 21:51
39
"אנושיים" - הפרק התחיל טוב, אבל לטעמי די מהר איבד את התנופה. עיקר הבעיה שלי בפרק השני היא שנראה שנותנים לדמויות הסינטטים יותר עומק מלדמויות בני האדם. לא ברור לי למה זה. מעבר לזה ההידרדרות העיקרית לטעמי במהלך הפרק הייתה לקראת הסוף שהוא בעיקר הרגיש לי נמרח ובגלל זה אולי גם משעמם. הדמות של הסטר מסקרנת אותי כי אני מנסה להבין למה ה"אישיות" שלה אחרי ההתעוררות שלה כל כך... "אפלה" יחסית לכל יתר הסינטטיים שנראה ולהם יש מוסר הרבה יותר גבוה. מעניין אותי אם יינסו "לחקור" את זה בסדרה. האם זאת השפעה של הסביבה בו העבידו אותה, משהו במודל שלה... בכל מקרה היה פרק בינוני בסה"כ לטעמי. אה ואני חייב להגיד שהקטעים אצל הפסיכולוגית... מרגישים לי נקודת תורפה עיקרית בעונה, בינתיים.  ציון: 7.
"הכי גרועים שיש" - לשם שינוי היה פרק טוב עד שלינדזי שוב הרסה אותו בבר. עד הרגע הזה היא יחסית הייתה נסבלת. כל עלילת חיפוש המטמון נעשתה בצורה די מוצלחת בסה"כ ואפילו היו כמה קטעים משעשעים פה ושם. את מה שעושים עם אדגר אני לא בטוח שאני אוהב, אבל אולי פשוט הם מרגישים צורך להפוך גם את הדמות שלו בלתי נסבלת, כדי שלינדזי לא תהיה היחידה. לכל השאר יש את המגרעות ווהרגלים המעצבנים שלהם ואדגר הוא יחסית נורמלי.  ציון: 7.

"דברים טובים": הפיילוט פתח בצורה טובה, אומנם, אבל היו המון קטעים לא ברורים. למשל אני מנסה להבין מי מהאורחים המוכרים שהופיעו גילמו את עצמם ומי גילמו תפקיד(חוץ מג'ולי בואן). חוץ מזה מצאתי את הפיילוט נוגע ללב עם לא מעט הומור מריר, אני לא יודע אם זאת התכנית בסדרה הזאת - ה...מרירות הזאת, אבל אם כן אני תוהה איך אני ארגיש עם זה בהמשך. אומנם הייתה הרגשה שזה נתן יותר איכות לסדרה ואולי תרם ל...קסם של הפיילוט, אבל עדיין אני לא בטוח כמה זה הולך לעבוד עלי בהמשך, כי... ובכן היה את זה גם ב"לא בטוחה" וזה ממש לא עבד בשבילי, ובגלל זה נטשתי אותה די מהר. נו, נראה.  ציון: 8.

"שומרי האוצרות" - עוד פרק מוצלח. אפפ חזר, מעניין עוד כמה פעמים זה יהיה העונה. העלילה הייתה לא רעה בסה"כ וגם זה היה אחד הפרקים היותר משעשעים העונה, הייתי אומר. הפעם נראה שאייזיקל קיבל קצת עומק. כעת אני רוצה לדעת מתי איב וקסנדרה ייקבלו קצת עומק. מאז שהסדרה התחילה אני מרגיש שהדמויות של שתיהן יותר מדי שטוחות ולא מקבלות את הטיפול שהדמויות הגבריות מקבלות בנושא הזה. ציון: 7.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 15-17/1/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 15-17/1/17 בערוצי הסדרות.
14/01/2017 | 18:44
1
38
יום ראשון –

YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 1.

YES ACTION
22:50 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 9.

YES OH
23:00 - הנעדרת (הנעדר – עונה 2) פרק 7.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 – רגליים קרות – עונה 6 פרק 8(פרק אחרון לעונה).
22:00 – החיים עצמם – פרק 11.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 5.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 5.
23:30 -  אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 5.

YES OH
הומלנד – עונה 6 פרק 1.
22:55 – נובל – פרק 4.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 13+14.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 7.

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 10.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 8.

YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 3.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 5.
לצפיה ב-'סוכני שיל"ד ו"החיים עצמם". '
סוכני שיל"ד ו"החיים עצמם".
21/01/2017 | 18:33
43
"סוכני שיל"ד" - לצערי הם חזרו עם פרק חלש. האמת היא שבסוף הפרק הרגשתי גם קצת מרומה. כי הייתי משוכנע שהם סגרו כמה עלילות שהם פתחו, אבל בסופו של דבר גילינו שכל הפרק היה סוג של "מבצע עוקץ" אחד גדול. מה שאני אומר בעצם הוא שלא אהבתי את הטוויסט בסוף עם רדקליף. בכל מקרה גם אם נתעלם מזה, לטעמי, הפרק היה בעיקר משעמם והאמת היא שבמבט לאחור יש לי הרגשה שהיה מדובר בפרק "פילר" ולא יותר מזה. התאכזבתי.  ציון: 6.

"החיים עצמם" - הם חזרו מההפסקה עם פרק מוצלח בסה"כ שגם היה כתוב טוב למדי.כמה מהדמויות קיבלו עוד קצת עומק.העלילה בעברם של ג'ק ורבקה נעשתה בצורה טובה בסה"כ וגם העלילות בהווה של השלישייה היו מוצלחות ברובן. העלילה הכי משעשעת(למרות הדרמטיות שלה) הייתה זאת של טובי וקייט. בעיקר בגלל שטובי הוא דמות מבדרת. העלילה של קווין הייתה טובה בסה"כ. זאת של רנדל וויליאם לטעמי היתה חלשה יותר, אבל גם לה היו את הרגעים שלה. בסה"כ היה פרק מוצלח ששוב הראה שנכון לעכשיו זאת הסדרה החדשה הכי מוצלחת, לטעמי שיס הביאה השנה. ציון: 9.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 18-21/1/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 18-21/1/17 בערוצי הסדרות.
17/01/2017 | 20:53
6
40
יום רביעי –

YES DRAMA
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 1.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 10.

YES ACTION
20:30 – שרלוק – עונה 4 פרק 1.
22:00 – בול – פרק 10.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 11.

YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 5.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 6.
23:00 – דברים טובים – פרק 2.

AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 3.

יום חמישי –

YES DRAMA
20:30 - רקדניות קטנות – אנגליה – עונה 2 פרק 8(פרק אחרון לעונה).
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 3.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 12.

YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 8.

YES OH
22:00 – קוורי – פרק 7.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 18.

יום שבת –

YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 9.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 10.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 12.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 10.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 9.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 11. מנחה: פליסיטי ג'ונס.
לצפיה ב-'למה כתוב בפרק של בול שסדרה יוצאת לפגרה וחוזרת ב24.1?'
למה כתוב בפרק של בול שסדרה יוצאת לפגרה וחוזרת ב24.1?
20/01/2017 | 13:31
3
35
גם כי  שבוע הבא זה כבר 24.1 אז אין פגרה ותאריך  בכלל לא יוצא ביום שידור שלה

אז זה סתם טעות בתקציר?
לצפיה ב-'העתיקו את התקציר של ה-VOD'
העתיקו את התקציר של ה-VOD
20/01/2017 | 16:24
2
40
ב-VOD כל פרק עולה יומיים אחרי השידור בארה"ב, כך שאכן הייתה פגרה.

מישהו לא שם לב והעתיק בדיוק את אותו התקציר לשידור בערוץ.
לצפיה ב-'אה אז אין פגרה .סבבה תודה '
אה אז אין פגרה .סבבה תודה
20/01/2017 | 16:28
1
12
לצפיה ב-'נכון, אבל'
נכון, אבל
20/01/2017 | 20:13
33
החל מהשבוע השידור בארץ יהיה בסמוך לשידור בארה"ב, כך שמעכשיו כל הפסקה בארה"ב תגרור גם הפסקה אצלנו.
לצפיה ב-'דברים אנושיים גרועים ואוצרות .'
דברים אנושיים גרועים ואוצרות .
24/01/2017 | 18:37
1
31
"אנושיים" - טוב אני מתחיל לזהות תבנית... הפרקים מתחילים טוב, אבל מאבדים את התנופה ככל שהפרק מתקדם. הפעם זה היה ממש מורגש, כי מצאתי את החצי השני של הפרק קצת משעמם. הסדרה ממש מתקדמת לאט וזה האמת קצת משגע אותי. גם נראה שמנסים לבנות לקראת משהו העונה, אבל הבנייה נעשית כל כך לאט. אני חייב להגיד שמצאתי את כל קו העלילה של ניסקה קצת משעמם, למרות שבהרבה אופנים הוא היה גם משעשע למדי. משעשע, אבל עדיין משעמם. מיה/אניטה התוודתה והאמת שלטעמי היו יכולים לעשות את כל העניין הזה בצורה הרבה יותר טובה. העלילה עם מאטי ואודי כרגע נראית מאוד סתומה, אבל אני מקווה שבקרוב נבין סוף סוף מה הפואנטה שלה.  ציון: 6.
"הכי גרועים שיש" - השיפור נמשך. אומנם הפרק לא התחיל טוב, אבל מהר מאוד הוא השתפר ואפילו הצליח לעשות לי משהו שהרבה זמן לא חוויתי כשצפיתי בסדרה...לצחוק! הרבה בזכות העלילה של גרטשן והאומן החדש שהיא ייצגה. פול ממשיך להיות משעמם, לינדזי ממשיכה להיות בלתי נסבלת וג'ימי... ג'ימי קיבל קצת עומק. העלילה הכי מוצלחת לטעמי התרחשה במהלך האזכרה לאבא של ג'ימי. העלילה של אדגר...הייתה בעיקר מבוי סתום וקצת בזבוז זמן, אבל לפחות עדיין לא הרסו את הדמות שלו. ציון: 8.

"דברים טובים": הפרק השני לא היה מוצלח כמו הפיילוט, אבל גם לו היו את הרגעים שלו.רגעים שבעיקר היו בחצי השני של הפרק. פה ההומור היה פחות מריר, אבל גם הרגשתי שהפרק היה פחות משעשע מהפיילוט - הומור מריר או לא. הבת הגדולה קצת מעצבנת, אבל זה מה שאומרים על כל הטינאייג'ריות, לא? האחות האמצעית קצת יותר מעניינת אותי כרגע, אבל היא עדיין מרגישה מאוד שולית. והבת הקטנה - בכלל לא מרגישים אותה, בינתיים. אמא של סם הייתה משעשעת לעיתים, אבל אני בעיקר תוהה כרגע איך היא אמורה להשתלב בסדרה, כי... היא גרה מול הבת שלה מתברר ועדיין בשביל לשמור על הילדות סם שוכרת שמרטפית... מה הקטע שם? בסוף של הפרק באסיפת ההעצמה הנשית היו רגעים שהרגשתי קצת חוסר נוחות. סביר להניח שבגלל הנושא. ציון: 8.

"שומרי האוצרות" - פרק חלש. קודם כל נזכרו בגידול של קסנדרה. חשבתי לרגע שזה נשכח מהם. אפרופו קסנדרה... נראה לי שניסו לתת לה קצת עומק בפרק, אבל אם זה מה שהם ניסו הם עשו עבודה ממש גרועה. אה ושאני אבין... מאיפה הגיעה העניין ה...רומנטי שלה בג'נקינס? למיטב זיכרוני הם אף פעם אפילו לא רמזו לזה. זה הזכיר לי את "מבוקש" ופרק הפרידה מקרטר, שפתאום משום מקום ריס נישק אותה והראה בה עניין רומנטי. לא רק זה גם... שאני אבין - גם הפכו את קסנדרה לביסקסואלית, או שזה רק בגלל שהיה מדובר בערפדית?  טוב נחזור לפרק - העלילה לטעמי הייתה די חלשה. העלילה הצדדית(והשולית) עם איב  ופלין הרגישה לי תלושה לגמרי מהפרק והכתיבה גם לא הבריקה. נראה לי שהיו שם קריצות לסדרה אחרת שכריסטיאן(סטון) שיחק בה - "אנג'ל"), אבל אני לא בטוח. לקראת הסיום של הפרק חל קצת שיפור, אבל מעט מדי מאוחר מדי. ציון: 5.
לצפיה ב-'לגבי קסנדרה'
לגבי קסנדרה
24/01/2017 | 21:05
22
יש שתי התייחסויות לכך בעונה הראשונה שקסנדרה היא, ככל הנראה, ביסקסואלית - א. בעיירת "הסיפורים קמו לתחייה", קסנדרה הופכת לנסיך מקסים.
ב. בפרק החותם של העונה, כשאיב מגיעה לקו הזמן בו קסנדרה היא הספרנית, נרמז שאיב הייתה, בנוסף להיותה השומרת, גם מושא האהבה של קסנדרה.
לגבי ג'נקינס, נודע לה שמותה קרב, למה לא להגשים את הפנטסיות שלה? קסנדרה מצטיירת לי כאדם מסוגר שבדרך כלל מתקשה להביע רגשות כאלו. זה בערך כמו לשאול מאיפה הופיע העניין של הראש האחר של איב באיזקיאל בפרק עם הקרנבל מהגיהינום. קרוב לוודאי שהמשיכה קיימת אבל איב היא אדם שממש לא מערב חובה עם שעשוע והיא לא תופסת את פלין כמישהו באחריותה אלא יותר כשותף בניגוד לאיזקיאל.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 22-24/1/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 22-24/1/17 בערוצי הסדרות.
21/01/2017 | 18:21
1
22
יום ראשון –

YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 2.

YES ACTION
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 10.

YES OH
23:00 - הנעדרת (הנעדר – עונה 2) פרק 8(פרק אחרון לעונה).

יום שני –

YES DRAMA
22:00 – החיים עצמם – פרק 12.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 6.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 6.
23:30 -  אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 6.

YES OH
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 2.
22:55 – נובל – פרק 5.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 15+16.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 8.

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 11.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 10.

YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 4.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 6.
לצפיה ב-'"סוכני שיל"ד" ו"החיים עצמם". '
"סוכני שיל"ד" ו"החיים עצמם".
28/01/2017 | 18:38
35
"סוכני שיל"ד" - הפרק הראה שיפור משבוע שעבר, אבל עדיין הוא לא היה טוב מספיק לטעמי. העלילה לטעמי נעה מאוד בעצלתיים. היא לא הייתה מותחת במיוחד והרבה התפתחויות לא היו שם. חוץ מזה שקולסון עכשיו יודע את הסוד של מייס. טוב 2 הסודות שלו. ושהוא כנראה חזר להיות המנהל המבצעי של שיל"ד. ולא לא שכחתי - גם העובדה שדרואמיי גילתה את הטבע האמיתי שלה כנראה. אני תוהה האם זה אומר שהיא כעת יודעת שהיא מושתלת של רדקליף. מעט מאוד הומור מוצלח היה בפרק. טלבוט הרגיש לי כאילו הוא לא באמת תרם איכשהו לפרק. אני גם לא יודע מה אני חושב של זה שפיץ' שוב מסתיר סודות מסימונס...סודות שקשורים לאידה. השורה התחתונה היא שלדעתי הפרק לא הצליח להמריא בשום שלב וגם הכתיבה בפרק הייתה עצלנית קצת, וחבל. ציון: 7.

"החיים עצמם" - את הפרק הזה שהתרכז ביום הלידה של השלישייה, אני חייב להודות שבעיקר מצאתי משעמם. העלילה היחידה אולי שהייתה סבירה היא דווקא זאת עם הרופא המיילד שלהם. את התועלת והתרומה של עלילת הכבאי לא הצלחתי להבין בתמונה הכללית, ככה שבעיקר מצאתי אותה מיותרת. ויש עוד בעיה אחת גדולה בפרק(ואולי גם בסדרה כולה) - הדמות של ג'ק כאבא מצויירת כיותר מדי מושלמת, ולדעתי זה פוגם קצת באמינות של הסדרה. לכל אחת מהדמויות, בינתיים, יש גם מגרעות, אבל נראה שלא לג'ק ואני לא בטוח כמה זה תורם לעומק או למורכבות של הדמות שלו. ציון: 6.
לצפיה ב-'רביעי-שבת 25-28/1/17 בערוצי הסדרות.'
רביעי-שבת 25-28/1/17 בערוצי הסדרות.
24/01/2017 | 18:29
1
24
יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 8.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 2.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 11.

YES ACTION
20:30 – שרלוק – עונה 4 פרק 2.
22:00 – בול – פרק 11.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 12.

YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 6.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 8.
23:00 – דברים טובים – פרק 3.

AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 4.

יום חמישי –

YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 1.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 4.

YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 9.

YES OH
22:00 – קוורי – פרק 8(פרק אחרון לעונה).
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 19.

יום שבת –

YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 10.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 11.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 11.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 11.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 12. מנחה: עזיז אנסרי.
לצפיה ב-'דברים אנושיים ואוצרות גרועים. '
דברים אנושיים ואוצרות גרועים.
29/01/2017 | 13:33
26
קודם כל היה משעשע לראות ברביעי וחמישי שני מיני איחודים בסדרות שאני צופה בהן(דיוויד דוכובני ופמלה אדלון, שבעבר שיחקו יחד ב"קליפורניקיישן" וונסה וויליאמס ורבקה רומיין ששיחקו יחד בעבר ב"בטי המכוערת") וכעת לעניין...

"אנושיים" - אמנם התבנית נשמרה והפרק התחיל טוב ואיבד את התנופה ככל שהפרק התקדם, אבל הפעם, לפחות, ההיחלשות לא הייתה כל כך מורגשת. הפעם הפרק הצליח לשמור על העניין שלי לכל אורכו. סוף סוף קיבלנו תשובות לכמה קווי עלילה שננקטו בתחילת העונה. חלקיות, אבל עדיין תשובות. לדעתי עלילת החקירה של ניסקה מרגישה מיותרת בעיקר. היא לא תורמת לכלום, כרגע, בתמונה הכללית של העונה. אני מבין לאן הם מכוונים עם העלילה(זאת עלילה שנחקרה גם במקור הנרווגית אבל בצורה אחרת), אבל אם התלוננתי על האיטיות של הסדרה בשבוע שעבר, אז קו העלילה הזה שלה זז ממש לאט ולא מצליח לשמור על עניין, לטעמי. העלילה עם טובי ורני...בינתיים גם לה אני לא רואה פואנטה, אלא אם רוצים לקשור את זה לסופי בהמשך, אולי. העלילה עם את'ינה קיבלה קצת דחיפה בפרק הזה, עכשיו כשהמעסיק שלה יודע יותר על הכוונות שלה. מה שממשיך לעשות את הסדרה זה הסינטטיים וזריקות האישיות שמכניסים להם בכל פרק. באמת חבל לי שלדמויות האנושיות לא עושים את זה גם. ציון:7.
"הכי גרועים שיש" -  והשיפור נפסק, ואפילו הייתה שוב הדרדרות. הייתה רק עלילה אחת שהייתה שווה משהו זאת שסבבה סביב ג'ימי. כל השאר... . העלילה עם לינדסי ופול הייתה פשוט נוראית. העלילה של גרטשן וניסיונותיה לשפר את החיים של הסובבים שלה הייתה בינונית למדי. פה ושם אולי היו דברים טובים, אבל בסה"כ... מאוד בינונית. אה ואני חייב להגיד שכל העלילה המתמשכת עם הפסיכיאטרית העונה מרגישה לי כל כך מיותרת. טוב לפחות לאיך שבחרו לגשת אליה העונה - בקלות ראש ובעיקר כניסיון כושל לספק רגעים קומיים. מצטער, זה לא עובד לכם. אני מתחיל ברצינות לשקול לנטוש לפני סוף העונה הזאת. ציון: 5.

"דברים טובים": בינתיים הסדרה שומרת על רמה טובה ואפילו מצליחה לספק רגעים קומיים מוצלחים. הקומדיה הכי מוצלחת בפרק הייתה בסצנה בבית של סם בארוחת הערב כשאמא שלה סיפרה לה את סיפור הגרביונים. הסצנה הכי טובה בפרק הייתה בשיחה שלה עם בעלה של החברה שלה - היא הייתה עשויה מאוד טוב, לדעתי. היא גם הצליחה להיות רצינית וגם משעשעת באותו הזמן. בקיצור עוד פרק מוצלח. לפחות הסדרה בינתיים מפצה על הבינוניות הנוראה של "הכי גרועים שיש".  ציון: 8.

"שומרי האוצרות" - עוד פרק מוצלח יחסית לאוסף בסדרה הזאת. היו לו את הבעיות שלו. למשל הנבל השבועי שלא ממש הרשים או השאיר חותם. אני לא בטוח האם איב היא באמת חפרפרת או לא, אז כרגע אני לא אביע דיעה על ה"טוויסט לכאורה" הזה. אפרופו איב... היה בפרק איחוד קטן, שהחזיר לי קצת זכרונות מהעבר. מעניין אם זאת הפעם הראשונה והאחרונה של האיחוד הזה או לא. העלילה עצמה הייתה סבירה פלוס, אבל היא לא באמת הרשימה יותר מדי. אה ומה הקטע שהחליטו לתת לקסנדרה יותר... סקס-אפיל ב- 2 הפרקים האחרונים? אה ואני שמח שהפעם לא היה שום קו עלילה שנראה תלוש לגמרי מהפרק, כמו שהיה עם איב ופלין בפרק הקודם. אה וסחטיין על הכריאוגרפיה של לחימת ה...קונג-פו בפרק. ציון: 7.
לצפיה ב-'ראשון-שלישי 29-31/1/17 בערוצי הסדרות.'
ראשון-שלישי 29-31/1/17 בערוצי הסדרות.
28/01/2017 | 18:40
1
22
יום ראשון –

YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 3.

YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 10.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 10.

YES OH
22:50 – המישור – פרק 1.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 10.
22:00 – החיים עצמם – פרק 13.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 7.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 7.
23:30 -  אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 7.

YES OH
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 3.
22:50 – נובל – פרק 6.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 17+18.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 9.

YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 5.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 7.
לצפיה ב-'הסוכנים והחיים.'
הסוכנים והחיים.
03/02/2017 | 23:14
32
"סוכני שיל"ד" - סוף סוף פרק טוב מאז החזרה מהפגרה. אני תולה את זה בכמה גורמים. בראש ובראשונה העובדה שהעלילה הפעם די רצה. הרבה התפתחויות היו בפרק. חלק לא היו מפתיעות(למשל הסימולציה של מיי), חלק דווקא כן. למשל בהתחלה היה רמז עבה שחוץ מאנדרו-מאי. יש בשיל"ד עוד אנדרואיד מושתל, אבל לא ציפיתי שד"ר רדקליף בנה אחד לעצמו. מצד שני אני לא משוכנע שאין עוד "מושתל" כזה בשיל"ד, מלבד מיי. הדבר היחיד שאני בטוח לגביו הוא שאם יש, זה בטוח לא אחד האיניומנז(ובטח גם לא קולסון). מאק קיבל קצת עומק בפרק וזה תמיד טוב שנותנים לדמויות קצת עומק. טלבוט הפעם לא היה מיותר, אבל מצד שני הוא גם לא היה...עד כדי כך נחוץ. העלילות בפרק היו מוצלחות. חלק יותר, חלק פחות, אבל בסה"כ מוצלחות והיו כמה התפתחויות בפרק שבהחלט פיתחו לי...תיאבון להמשך. ציון: 9.

"החיים עצמם" - הפרק היה בסה"כ מוצלח, אבל כבר היו פרקים טובים ממנו העונה. גם הפרק שוב התרכז יותר בעבר מבהווה, כך נראה, והעלילה בעבר הייתה בסדר, אבל לא הרבה יותר מזה. העלילות בהווה כבר היו יותר מוצלחות. מה הייתה המוצלחת ביותר? האמת היא שלטעמי לא הייתה ממש עלילה שהתבלטה במיוחד מהיתר. לכל אחת היו את הבעיות שלה והייתרונות שלה. אצל קייט לא אהבתי את האפשרות למשולש אהבה, שנראה ועלתה בפרק. זאת של קווין הייתה יחסית פשטנית, וזאת של רנדל הייתה... סטנדרטית לרנדל וויליאם. אני לא בטוח גם מה אני חושב על זה שהכניסו את סופי - גרושה של קווין מתברר. בעיקר כשנראה וזה הגיע משום מקום, אלא אם פספסתי משהו בפרקים שקדמו לפרק. ציון: 7.
לצפיה ב-'מישהו יודע מה הסיפור של הממיר החדש שיס מפרסמים?'
מישהו יודע מה הסיפור של הממיר החדש שיס מפרסמים?
02/02/2017 | 14:32
3
45
האם שווה להזמין אותו, ואשמח להסבר לגבי הטלויזיה שהוא מתאים לה.

תודה ענת
לצפיה ב-'מדובר בממיר שמסוגל לשדר איכות 4K'
מדובר בממיר שמסוגל לשדר איכות 4K
02/02/2017 | 23:52
2
82
משמעות האיכות 4K היא רזולוציה שהיא פי 4 מ-HD.

רזולוציית HD (רוב הטלוויזיות שיש לצרכנים כיום) היא בגודל של 720 או 1080. כש-4k הן טלוויזיות המסוגלות לשדר גודל של 3840 פיקסלים.

ניסוי הלקוחות מתאים אך ורק ללקוחות שברשותם טלוויזיה המסוגלת לשדר רזולוציה כזאת גבוהה. כי רוב הטלוויזיות שיש לצרכנים הם HD.

ממה שאני יודע הממיר יכול להקליט עד 8 ערוצים במקביל. 6 ערוצים ועוד 2 ערוצים בשירות הפריים טיים. ככה אני הבנתי.

נכתב בפייסבוק של יס שבממיר הזה יהיה שירות start over כמו שיש בהוט. שנותן את האפשרות להתחיל לצפות בתכנית מההתחלה, אם העברת לתכנית באמצע השידור.

ועוד נאמר שיהיה PIP, אפשרות של צפייה בשני ערוצים במקביל, כאשר אחד הערוצים הוא במסך קטן יותר (גם האפשרות הזאת קיימת בהוט).

אני לא יודע על עוד דברים חדשים בממיר.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/02/2017 | 12:39
1
12
לצפיה ב-''
12/02/2017 | 22:17
3
לצפיה ב-'מתי חוזרת העונה הרביעית (פרק 11) של משפחת פוסטר לשידור?'
מתי חוזרת העונה הרביעית (פרק 11) של משפחת פוסטר לשידור?
29/01/2017 | 09:34
2
30
.מתי חוזרת העונה הרביעית (פרק 11) של משפחת פוסטר לשידור?
לצפיה ב-'בארה"ב - ב-31/1, אצלנו - טרם נקבע'
בארה"ב - ב-31/1, אצלנו - טרם נקבע
30/01/2017 | 10:56
1
26
לצפיה ב-'ב-VOD כתוב שפרקים חדשים יעלו ב-5/2'
ב-VOD כתוב שפרקים חדשים יעלו ב-5/2
31/01/2017 | 06:35
55
משמע - הפרקים החדשים של העונה הרביעית יעלו ימים ספורים לאחר שידורם בארה"ב.
לצפיה ב-'פברואר 2017 בערוצי הסדרות וב-VOD של '
פברואר 2017 בערוצי הסדרות וב-VOD של
21/01/2017 | 14:00
32
161
שימו - בהודעות שיופיעו בהמשך עלולים להיכלל ים.

הקריאה על אחריותכם
לצפיה ב-'הטובות לקרב / The Good Fight'
הטובות לקרב / The Good Fight
21/01/2017 | 14:03
307
הדרמה המשפטית והפוליטית, הספין אוף המדובר של "האישה הטובה", מבית היוצר של רוברט ומישל קינג, בכיכובן של כריסטין ברנסקי וקוש ג'מבו, מגיעה ל-yes ותשודר בצמוד לשידור בארה"ב רק ב-yes VOD וב-yes Drama.

הסדרה מתרחשת כשנה לאחר אירועי סיום "האישה הטובה" ועוקבת אחר דמותה של ברנסקי, עורכת הדין האהובה דיאן לוקהארט, שנאלצת לעזוב את משרד עורכי הדין שלה "לוקהארט ולי" לאחר שהונאת ענק מחסלת את כל חסכונותיה והורסת את המוניטין של בת חסותה מיה רינדל (רוז לזלי, "משחקי הכס", שמצטרפת לסדרה בתפקיד ראשי) ומובילה אותן להצטרף אל לוקה קווין (ג'מבו) באחת מפירמות עורכי הדין המצליחות בשיקאגו.

שחקנים חדשים לעולם "האישה הטובה" שמצטרפים לסדרה הם כוכב הבמה וסרטי ספייק לי, דלרוי לינדו בתפקיד עורך דין יריב לדיאן, ג'סטין בארטה ("בדרך לחתונה עוצרים בווגאס") כתובע ומושא אהבה חדש ללוקה, ואילו השחקנים הותיקים פול גילפויל ("CSI: ניו יורק") ואגדת ברודווי ברנדט פיטרס, יגלמו את הוריה של מיה, זוג רב השפעה בסצינת החברה הגבוהה בשיקגו והלן יורק תגלם את בת זוגה הצמודה של מיה.

מסדרת האם מצטרפת גם שרה סטיל שחוזרת לתפקידה בתור מריסה גולד, ביתו של איליי, שתשמש בתחילה כמזכירה של דיאן ובהמשך תתגלה כחוקרת מוצלחת של החברה, ויפציעו בתפקידי אורח מתמשכים קארי פרסטון (הפרקליטה המבריקה והמוזרה אלסבת' טסיוני, זוכת האמי על תפקידה ב"האישה הטובה") וגארי קול (קורט מקווי, בעלה של דיאן). בפרק הפתיחה יתארחו זאק גרנייה (דיויד לי), וג'רי אדלר (האוורד ליימן).
לצפיה ב-'מדיצ'י / Medici: Maters of Florence'
מדיצ'י / Medici: Maters of Florence
21/01/2017 | 14:05
161
דסטין הופמן וריצ'ארד מאדן ("משחקי הכס") מככבים בדרמה התקופתית החדשה ורחבת היריעה שיצרו פרנק ספוטניץ ("תיקים באפלה") וניקולס מאייר ("מסע בין כוכבים 22: זעמו של חאן"), אשר מספרת את סיפורה של משפחת מדיצ'י, שליטיה של פירנצה בתקופת הרנסאנס, ששינו את העתיד עבור אלו שבאו אחריהם, על ידי ייסוד מעמד הביניים.

זוהי דרמה משפחתית ופוליטית המתרחשת בפירנצה בתחילת מאה ה-15 כשקוזימו מדיצ'י (מאדן) מוצא את עצמו עומד בראש שושלת הבנקאות העשירה במיוחד של משפחתו, כשאביו ג'יאובני (הופמן) מת במפתיע, והסיפור המסתורי סביב מותו והאם מדובר במוות טבעי או ברצח, יהווה את העלילה המרכזית.

משפחת מדיצ'י עלתה לגדולה ממשפחת סוחרים פשוטה למשפחת בנקאים בעלת עוצמה שהציתה מהפכה כלכלית ותרבותית, ובדרך יצרה לעצמה רשימה ארוכה של אויבים חזקים ומסוכנים.

דרך פלאשבקים שנעים קדימה ואחורה 20 שנה ממותו של ג'יאובני, אנו מתוודעים לקורות המשפחה, ליחסים בין ג'יאובני לבניו קוזימו ולורנזו (סטיוארט מרטין, "בבילון").

העונה הראשונה, שכוללת שמונה פרקים, צולמה ברומא ובפירנצה, במקומות בהם רבים מן האירועים המתוארים בסדרה, התרחשו באמת.

שחקנים נוספים: בראיין קוקס, אנבל שולי ("להיות אנושיים"), גווידו קפרני, קן בונז ("טרויה") ולקס שרפנל ("קפטן אמריקה").

הסדרה חודשה לעונה שניה.
לצפיה ב-'24: מורשת / Legacy: 24'
24: מורשת / Legacy: 24
21/01/2017 | 14:09
182

השעון חוזר לתקתק: עונה חדשה ל- 24, הסדרה זוכת האמי, מבית היוצר של האוורד גורדון.
העונה החדשה, כבר לא עוסקת בגיבורה המוכר מן העבר ג'ק באוור (קיפר סת'רלנד, שגילם את הדמות במשך עשור, וממשיך כעת להיות מעורב מאחורי הקלעים, כמפיק) ופונה הפעם לעקוב אחר סרג'נט אריק קרטר (קורי הוקינס, "המתים המהלכים"), שיחידת הרנג'רים אשר תחת פיקודו הרגה בתימן את אחד הטרוריסטים הכי מבוקשים, ובעקבות כך אנשיו הכריזו שיוציאו להורג את קרטר, אנשיו ובני משפחותיהם, אשר נאלצים להיכנס לתוכנית להגנת עדים.

אך כשניסיון התנקשות בחייו של קרטר, גורם לו להבין שהוא וחבריו נחשפו, הוא פונה  – תוך כדי בריחה – לעזרתה של רבקה אינגרם (מירנדה אוטו, שהרשימה בשנה שעברה בתפקידה ב"הומלנד")  לשעבר ראש ה-CTU (היחידה ללוחמה בטרור) ואשתו של הסנטור הרץ לנשיאות, ג'ון דונובן (ג'ימי סמיתס, "פרקליטי אל איי", "הבית הלבן").

אל העונה הזו מצטרפת מורן אטיאס בתפקיד סידרה המסתורית, שותפתו הנאה והחזקה של טוני אלמידה.

24: מורשת קיבלה את משבצת השידור היוקרתית ביותר בארה"ב  – והיא משובצת מיד אחרי שידור ה"סופרבול" – אירוע הספורט הנצפה ביותר בארה"ב. היא תשודר בישראל במקביל לשידור בארה"ב.
לצפיה ב-'מיליארדים 2'
מיליארדים 2
21/01/2017 | 14:10
97
זוכי האמי וגלובוס הזהב פול ג'יאמטי ודמיאן לואיס חוזרים בעונה חדשה של הדרמה המורכבת והפרובוקטיבית העוסקת  ביחסי הכוחות הפוליטיים בעולם ההון ופיננסים של ניו יורק. התובע המחוזי הממולח צ'אק רודס (ג'יאמטי) ומלך קרנות הגידור המבריק בובי "אקס" אקסלרוד (לואיס), נתונים במסלול התנגשות חזיתית, כשכל אחד מהם משתמש בידע, בחוכמה, בכוח  ובהשפעה הרבים העומדים לרשותו, כדי להערים על יריבו.

העונה החדשה מציגה את בובי, צ'אק, וונדי ולארה כשהם נאבקים על שליטה בעולם משתנה שמציג איום קיומי. עבור כולם יש רק אפשרות בחירה אחת, בין להתפתח או להיכחד.

אל העונה החדשה מצטרפים בתפקידי אורח: אריק בוגוסיאן ("חוק וסדר: כוונה פלילית") בתפקיד לורנס בויד, מנהל בנק להשקעות, ואחת הדמיות המוערכות ביותר בעולם הפיננסי, ג'יימס וולק (Zoo), שיגלם יזם הייטק צעיר ועשיר, ומארי-לואיז פרקר ("העשב של השכן") שתגלם אסטרטגית מבריקה. עבור פרקר הופעת האורח מהווה חזרה הביתה אל הרשת בה כיכבה במשך שמונה עונות ב"העשב של השכן".
לצפיה ב-'המתים המהלכים 7 - חלק ב''
המתים המהלכים 7 - חלק ב'
21/01/2017 | 14:11
62
סדרת הלהיט חוזרת מפגרת החגים לאחר פרק אמצע עונה בעל סיום מרגש, שהתווה את הדרך להמשך:

ריק גריימס וחבורתו מתאחדים לראשונה מאז הופרדו בפרק תחילת העונה המצמרר, במטרה להילחם בנייגן ואנשיו. לאחר שהגיעו להיל טופ וחברו לג'יזס, מגי וסשה, תפנה הקבוצה אל הממלכה ותנסה לשכנע את המלך איזיקיאל ונתיני הממלכה, להצטרף אליהם במאבק משותף. האם קרול ומורגן יוותרו על הגישה הפציפיסטית שאימצו ויצטרפו גם הם למאבק? ומה יעלה בגורלו של יוג'ין שנלקח על ידי נייגן כדי שייצר עבורו קליעים?
לצפיה ב-'שקרים קטנים גדולים / Big Little Lies'
שקרים קטנים גדולים / Big Little Lies
21/01/2017 | 14:13
653
"שקרים קטנים גדולים" היא דרמה חדשה מבית HBO בכיכובן של ריס ווית'רספון וניקול קידמן, ובבימויו של ז'אן-מארק ואלה ("ויקטוריה הצעירה", "מועדון הלקוחות של דאלאס") שביים את ווי'תרספון קודם לכן ב"פראי" ומפיק את הסדרה יחד איתן ועם אשף הטלוויזיה דיויד אי. קלי ("הפרקליטים", "אלי מקביל", "שיקאגו הופ").

הסדרה, המבוססת על רב המכר של הסופרת האוסטרלית ליאן מוריארטי, מתרחשת במונטריי השמשית ומספרת על חבורתן של שלוש אמהות של תלמידי כיתה א' אשר הופכות לחברות:

סלסט (קידמן), אשת ראווה יפה ואם לתאומים פעלתניים אשר נאבקת עם המחיר שהיא צריכה לשלם על היותה "מלכת" המעגל החברתי שלה ושל בעליה, מדלין (ווית'רספון) היא רוח סערה, אשה בעלת נוכחות שלא דופקת חשבון ומתמודדת עם הגעתו של בעלה לשעבר ואשתו הצעירה והחדשה, וג'יין (שיילין וודלי) היא אמא חד הורית צעירה  – כל כך צעירה שכולם מניחים שהיא האומנת – אשר שומרת סוד גדול ונפיץ לגבי הבן שלה.

סלסט ומדלין לוקחות את ג'יין תחת חסותן. ובעוד שמבחוץ הכל נראה נוצץ, חייהן, שעל פני השטח מצטיירים כמושלמים, נחשפים במערומיהן בעקבות רצח שמתרחש במקום מגוריהן.

שחקנים נוספים במיני סדרה בת שבעת הפרקים, כוללים את אלכסנדר סקארסגארד ("טרזן", "דם אמיתי"), לורה דרן, זואי קרביץ, ג'יימס טאפר ואדם סקוט.
לצפיה ב-'נופל וקם / Crashing'
נופל וקם / Crashing
21/01/2017 | 14:14
126
קומדיה חדשה מבית HBO, שנוצרה על ידי הקומיקאי פיט הולמס ומבוססת באופן רופף על חוויותיו, ושגם מככב בתפקיד הראשי, כשהוא מגלם קומיקאי, אמן סטנד אפ שמגלה שאשתו ג'סיקה (לורן לפקוס "כתום זה השחור החדש") בוגדת בו, דבר שגורם לו לעשות הערכה מחודשת של חייו, לעבור לניו יורק בנסיון כדי להגשים את חלומו להצליח בסצינת הקומדיה של ניו יורק. כשהוא נזרק אל ליבה הקשוח של העיר שאינה בנויה לרכי לבב, פיט לומד כה שיעורים קשים על החיים ועל קומדיה, נתקל בקומיקאים מכל מיני מינים וסוגים בדרך, מהגורו הציני ארטי לאנג', לפרובוקטור טי.ג'יי מילר ("עמק הסיליקון"), לשרה סילברמן טובת הלב ורבים אחרים. ובעוד שפיט מנסה להתפרנס וישן על הספות בבתים של חבריו, הוא פוגש בטוב לב במקומות לא צפויים ומתחיל לקבל את העובדה שהחיים מבולגנים וגוררים אותך למקומות הזויים.

את הסדרה, שהיא  מכתב אהבה לסטנד-אפ ועוסקת בגילוי הומור, יופי וחן במקומות משוגעים כמו סצינת הקומדיה של ניו יורק,  מפיקים הולמס עצמו יחד עם ג'ד אפטאו ("בנות").
לצפיה ב-'בנות 6 - עונת הסיום'
בנות 6 - עונת הסיום
21/01/2017 | 14:15
44
הקומדיה זוכת גלובוס הזהב של HBO, פרי עטה של לנה דנהאם, העוקבת אחר קבוצת חברים בשנות העשרים לחייהם, שחיים בניו יורק, העליות והמורדות שהם חווים, מגיעה אל עונתה האחרונה.

העונה החדשה מתחילה מספר חודשים לאחר סיום העונה הקודמת כשהאנה, שנהנית מהצלחה כסופרת, מקבלת משימת כתיבה נחשקת שיכולה לשנות באופן דרמטי את מהלך חייה. מרני, שנמצאת במערכת יחסים עם ריי, רוצה לשמור על עצמאותה לאחר גירושיה מדסי, מה שמשפיע לרעה על יחסיה עם ריי. ג'סה ואדם, גם הם זוג כעת, מחליטים לפתוח בפרוייקט חדש כדי לתעל את תשוקתם, דבר שיכול להוות מקור למתיחויות, ושושנה, שנמצאת במקום טוב מבחינה מקצועית עם עבודה חדשה בסוכנות שיווק, מתחילה להבין שמבחינה אישית, חבריה מעכבים אותה.

בעת הזו של סגירת מעגלים והתחלות חדשות, הסדרה עוקבת אחר ארבע החברות כשהן מתקדמות יותר ויותר להפיכתן לנשים שתמיד דמיינו את עצמן – למרות שלעיתים החיים מפריעים להן בדרך.
לצפיה ב-'חתונה ממבט ראשון 2'
חתונה ממבט ראשון 2
21/01/2017 | 14:17
104
הניסוי החברתי שסחף את אמריקה. סדרת דוקו-דרמה המנהלת ניסוי סוציולוגי מסקרן, ועוקבת אחר שלושה זוגות בכל עונה, שהוצמדו על ידי ארבע מומחים בתחומם (פסיכולוג קליני, סקסולוג, סוציולוגית ומומחה רוחניות) על פי פרמטרים שונים הנבחנים מראש ונמצאים מתאימים, ומוכנים להתחתן בפגישתם הראשונה. אף אחד מבני הזוג לא פוגש את השני עד לאותו רגע בו הם נפגשים בחופה. הזוג מבלה את ליל הכלולות בבית מלון ולאחר מכן יוצא לירח דבש. כשהם שבים הביתה, עליהם לחיות יחד כזוג נשוי במשך שישה שבועות ולאחר מכן הם יכולים להחליט אם להישאר ביחד או להתגרש.

הזוגות בעונה החדשה הם: ג'סלין מטואן בת 30, סוכנת מכירות של וודקה וראיין רנלון בן 28, סוכן נדל"ן,  דווינה קולר בת 34, אשת מכירות של חברת תרופות ושיין ורישיו בן 35, אח במחלקת טראומה, ג'סיקה קסטרו בת 30, פקידת קבלה, וראיין דנינו בן 29, איש עסקים.
לצפיה ב-'משפחת פוסטר 3'
משפחת פוסטר 3
21/01/2017 | 14:19
75
עונה חדשה לדרמה המשפחתית האהובה, המספרת את סיפורה של משפחת פוסטר שבראשה זוג אימהות המגדלות משפחה רב גזעית הכוללת ילדים ביולוגים, מאומצים וילדי אומנה.

הסדרה עוקבת אחר השוטרת סטף פוסטר (טרי פולו, "פגוש את ההורים") ובת זוגה לנה אדמס ("בטיפול") ומשפחתן המיוחדת שחיה בסאן דייגו. סטף ולנה הן אימהות לחמישה נערים ונערות: ברנדון, בנה הביולוגי של סטף, התאומים ג'זוס ומריאנה שאומצו בתור ילדים קטנים ושני ילדי אומנה –  קאלי וג'וד שהוצאו לאחרונה מבית אומנה בו עברו התעללות. מייק, אביו של ברנדון, בעלה לשעבר של סטף והשותף שלה בעבודה, לוקח חלק פעיל בחיי בנו ובחיי המשפחה, למורת רוחה של לנה.

העונה השלישית נפתחת במהלך הקיץ והמשפחה נאלצת להתמודד עם התוצאות הקשות של פרק סיום העונה השניה. קאלי, שחזרה לבית משפחת פוסטר ומרגישה בטוחה לראשונה מזה זמן רב, נחושה לבלות קיץ קליל ומהנה, בניסיון להתגבר על ברנדון. ברנדון יוצא ללמוד בתוכנית מוזיקה בה הוא עתיד לפגוש מתחרים רציניים וג'וד וקונור ממשיכים לפתח את מערכת היחסים שלהם, ולנסות להבין מה המשמעות של להיות מתבגרים צעירים שמחפשים אהבה חדשה, וסטף ולנה ממשיכות להתמודד עם האתגרים בזוגיות ובהורות, אך תמיד נחושות לעשות זאת ביחד.
לצפיה ב-'הוחלפו בלידתן 6 - עונת הסיום'
הוחלפו בלידתן 6 - עונת הסיום
21/01/2017 | 14:21
102
דרמת הנעורים חוזרת לעונה שישית ואחרונה.

ביי קניש (ונסה מרנו, "בנות גילמור") היא נערה שגדלה בשכונה עשירה בקנזס עם הוריה קתרין וג'ון. בעונה הראשונה ביי גילתה שלאחר לידתה נעשתה טעות בבית החולים והיא הוחלפה עם תינוקת אחרת בשם דפני ווסקז (קייטי לקלרק), נערה חירשת שחיה עם אמה החד הורית רג'ינה (קונסטנס מארי, "ריקוד מושחת") בשכונת פועלים בריברסייד, מיזורי.

בעונת הסיום, דפני וביי חוזרות מביקורן בסין ונתקלות במספר הפתעות שלא ציפו להן. טובי ולילי עומדים להתחתן, לרג'ינה יש חבר חדש וצעיר בשם לוקה, והזוג הופך במהרה לשיחת השכונה. דפני ומיגו מצליחים להרגיז את חבריהם האפרו אמריקנים בכיתה, כשהם מחליטים להתחפש לדמות של ראפר אמריקאי מוכר, ומישהו גורם לביי לחשוב שלא היתה צריכה לחזור הביתה.

עונת הסיום כוללת 10 פרקים, והפרק האחרון יהיה הפרק ה-100 של הסדרה.
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
21/01/2017 | 14:23
11
54
באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'בכנות...אני לא בטוח.'
בכנות...אני לא בטוח.
21/01/2017 | 18:28
85
אולי אני אנסה את "הטובות לקרב", אבל אחרי 7 עונות של "האישה הטובה" אני לא בטוח אם יש לי כוח לזה.
השאר...נראה לי שאף אחד.
לצפיה ב-'לא סגורה...'
לא סגורה...
22/01/2017 | 16:13
8
72
נראה לי שאראה את הטובות לקרב, 24, משפחת פוסטר, הוחלפו בלידתן וחליפות....

אגב איך זה שמשפחת פוסטר משודרת ככה ברצף ? (3 עונות ברצף )
לצפיה ב-'לגבי משפחת פוסטר'
לגבי משפחת פוסטר
22/01/2017 | 16:57
7
103
בארה"ב משודרת עכשיו העונה הרביעית וב- מנסים להשוות את הקצב לארה"ב.

העונה הרביעית תשודר ברצף, מיד עם סיום העונה השלישית.
לצפיה ב-'וואלה...'
וואלה...
08/02/2017 | 12:22
6
30
לא חשבתי שיס רכשו את הסדרה רק אחרי שהתחילה שם העונה השלישית....
אני מבינה שאצטרך לראות את הסדרה במרתון (בגלל חוסר זמן...)

מתי ירכשו את הפלאש - זה באמת מוזר שהם עדיין לא התחילו לשדר את הסדרה...
לצפיה ב-'לא יקרה בזמן הקרוב'
לא יקרה בזמן הקרוב
08/02/2017 | 15:08
5
33
כל הסדרות של אולפני Warner Bros, בעיקר הסדרות המבוססות על עולם הקומקיס של חברת DC, משודרות אך ורק ב-.
לצפיה ב-'רגע... אם כך אז איך הסדרה 'החץ' כן משודרת ביס?'
רגע... אם כך אז איך הסדרה 'החץ' כן משודרת ביס?
08/02/2017 | 15:34
4
22
הרי ה'פלאש' היא סדרת בת של 'החץ'...
לצפיה ב-'רכש ישן'
רכש ישן
09/02/2017 | 16:26
3
22
יש 4 סדרות בלבד של Warner Bros, שנרכשו בעבר ע"י  ועדיין משודרות:
"החץ", "המפץ הגדול", "המפענחת: פשעים חמורים" ו"הרווק".

מעבר לכך, אין רכש חדש מאולפנים אלו, בכלל זה  ויתרה על שידור הסדרה "על טבעי", גם היא של Warner, ששודרה בעבר.
לצפיה ב-'ממש חבל...'
ממש חבל...
11/02/2017 | 22:35
2
21
ורק עכשיו קלטתי שה- מסמלת את נטפלקס
חשבתי שסדרות שמשודרות בנטפלקס ישודרו במקביל גם ביס...
לצפיה ב-'לא הם החליטו לא לשדר את התכנים שלהם בארץ יותר '
לא הם החליטו לא לשדר את התכנים שלהם בארץ יותר
11/02/2017 | 23:06
14
לצפיה ב-'רק שלוש סדרות של נטפליקס עדיין משודרות בארץ'
רק שלוש סדרות של נטפליקס עדיין משודרות בארץ
12/02/2017 | 18:48
29
כתום זה השחור החדש - שידור ראשוני ב-HOT, לאחר מכן ב-yes VOD.
בית הקלפים - שידור משותף ל-HOT, yes וסלקום TV.
קשר דם - שידור בלעדי ב-yes.

כל שאר קטלוג סדרות המקור של נטפליקס + סדרות של רשתות אמריקאיות שיש להן הסכמי הפצה עם החברה - משודרות רק אצלם וזמינות (עם כתוביות בעברית בחלק גדול מאוד של הסדרות) בשירות הסטרימינג. 
לצפיה ב-'התכנון שלי'
התכנון שלי
22/01/2017 | 19:57
53
אצפה בעונה החדשה של בנות, 24: מורשת, שקרים קטנים גדולים (ככל הנראה אמתין שכל הפרקים ישודרו ואז אעשה מרתון), הטובות לקרב, המתים המהלכים והוחלפו בלידתן.
אתן צ'אנס למדיצ'י ונופל וקם.
במשפחת פוסטר אני צופה בצמוד לארה"ב אז אני לא אחכה שהיא תגיע אלינו (אלא אם כן יעלו את הפרקים ל-VOD ואז זה יהיה ממש נחמד).
לצפיה ב-'ובנוסף: "Suits" - חלק ב' של עונה 6'
ובנוסף: "Suits" - חלק ב' של עונה 6
21/01/2017 | 19:56
1
176
החל מה-22/2, ימי ד' ב-22:45 בערוץ yes Drama וב-yes VOD.
לצפיה ב-'תיקון: שבוע קודם לכן'
תיקון: שבוע קודם לכן
22/01/2017 | 16:55
108
הסדרה תשודר כבר שבוע קודם לכן:
החל מיום רביעי, 15 בפברואר 2017 בשעה 22:45.
לצפיה ב-' פרטים נוספים'
פרטים נוספים
22/01/2017 | 18:33
6
74
לצפיה ב-'סדרות נוספות שעולות החודש'
סדרות נוספות שעולות החודש
22/01/2017 | 18:35
3
75
לצפיה ב-'האנטומיה של גריי 13 (חלק שני) Grey's Anatomy 13B'
האנטומיה של גריי 13 (חלק שני) Grey's Anatomy 13B
22/01/2017 | 18:38
82
החל מיום שני, 30 בינואר 2017 בשעה 21:15 ב-Drama וב-VOD .
לצפיה ב-'החץ 5 (חלק שני) Arrow 5B'
החץ 5 (חלק שני) Arrow 5B
22/01/2017 | 18:42
51
יום ראשון, 29 בינואר 2017, בשעה 22:00 ב-Action וב-VOD .
לצפיה ב-'חתונה ממבט ראשון: שנתיים לחתונה'
חתונה ממבט ראשון: שנתיים לחתונה
22/01/2017 | 18:47
83
חתונה ממבט ראשון: שנתיים לחתונה -
2 Married at First Sight: The First Year

ימי חמישי, החל מ-26 בינואר 2017, בשעה 20:30 ב-Drama  וב-VOD .

עונה שנייה לסדרת הריאליטי העוקבת אחר חייהם של ג'יימי, דאג, קורטני וג'ייסון, שני הזוגות שנפגשו לראשונה בניסוי החברתי בו בחרו להתחתן ממבט ראשון.
לצפיה ב-' מספר הפרקים של הסדרות המתחילות החודש'
מספר הפרקים של הסדרות המתחילות החודש
23/01/2017 | 16:57
98
  הטובות לקרב - 10 פרקים.
  מדיצ'י - 8 פרקים.
  24: מורשת - 12 פרקים.
  מיליארדים עונה שנייה - 12 פרקים.
  המתים המהלכים עונה שביעית (חלק שני) - העונה כולה כוללת 16 פרקים, חלק זה יכלול 8 פרקים.
  שקרים קטנים גדולים - 7 פרקים.
  נופל וקם - 8 פרקים.
  בנות עונה שישית ואחרונה - 10 פרקים.
  חתונה ממבט ראשון עונה שנייה - 16 פרקים.
  משפחת פוסטר עונה שלישית - 20 פרקים.
  הוחלפו בלידתן עונה חמישית (שישית לפי ) ואחרונה - 10 פרקים.
  Suits עונה שישית (חלק שני) - העונה כולה כוללת 16 פרקים, חלק זה יכלול 6 פרקים.
  האנטומיה של גריי עונה 13 (חלק שני) - העונה כולה כוללת 24 פרקים, חלק זה יכלול 15 פרקים.
  החץ עונה חמישית (חלק שני) - העונה כולה כוללת 23 פרקים, חלק זה יכלול 14 פרקים.
  חתונה ממבט ראשון: שנתיים לחתונה - 13 פרקים.
לצפיה ב-'סדרות המסתיימות בחודש פברואר 2017'
סדרות המסתיימות בחודש פברואר 2017
23/01/2017 | 18:42
94
יום רביעי, 1 בפברואר 2017 -
  בשעה 20:30 ב-Action  :
      שרלוק 4 - פרק סיום העונה.

יום חמישי, 2 בפברואר 2017 -
  בשעה 05:00 (ובשידור נוסף בשעה 22:50) ב-Oh :
      הויקינגים 4 - פרק סיום העונה.
      הסדרה חודשה לעונה חמישית.

בשעה 22:45 ב-Action :
      שומרי האוצרות 3 - פרק סיום העונה.

יום שני, 6 בפברואר 2017 -
  בשעה 22:50 ב-Oh :
      נובל - פרק סיום העונה.

יום שלישי, 7 בפברואר 2017 -
  בשעה 22:00 ב-Oh :
      סוג א' - פרק סיום העונה.
      הסדרה חודשה לעונה שנייה.

יום רביעי, 8 בפברואר 2017 -
  בשעה 22:45 ב-Drama :
      האקסית המטורפת 2 - פרק סיום העונה.
      הסדרה חודשה לעונה שלישית.

יום שלישי, 14 בפברואר 2017 -
  בשעה 20:30 ב-Drama :
      משפחת פוסטר 2 - פרק סיום העונה.
      שידור עונות שלישית ורביעית יימשך ברצף לאחר סיום העונה השנייה.

בשעה 22:50 ב-Oh :
      קוד שרוף 3 - פרק סיום העונה.
      הסדרה חודשה לעונה רביעית ואחרונה.

יום שני, 20 בפברואר 2017 -
  בשעה 23:30 ב-Action :
      אש נגד כוחות הרשע 2 - פרק סיום העונה.
      הסדרה חודשה לעונה שלישית.

יום שלישי, 21 בפברואר 2017 -
  בשעה 22:00 ב-Action
 :
      הרשימה השחורה 4 - פרק סיום עונת החורף.
      הסדרה תשוב להמשך העונה ב-25 באפריל 2017.

בשעה 22:45 ב-Drama  :
      מקום בלב 4 
- פרק סיום העונה.

יום רביעי, 22 בפברואר 2017 -
  בשעה 22:00 ב-Oh :
      אטלנטה - פרק סיום העונה.
      הסדרה חודשה לעונה שנייה.

לצפיה ב-'ידוע אם יס קנתה את הסדרה Legion?'
ידוע אם יס קנתה את הסדרה Legion?
27/01/2017 | 13:08
11
63
לצפיה ב-'אכן קנתה'
אכן קנתה
27/01/2017 | 18:18
10
80
הסדרה תשודר בחודשים הקרובים ב-Action .
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
29/01/2017 | 18:45
13
לצפיה ב-'מעולה! מקווה שישבצו וישדרו בהקדם.'
מעולה! מקווה שישבצו וישדרו בהקדם.
07/02/2017 | 11:24
8
33
הסדרה מקבלת ביקורות מעולות ואני ממש מחכה לצפות בה.
חשבתי שתגיע אולי להוט בהתחשב בתקדים פארגו (אותו יוצר ואותה רשת) אז משמח לשמוע שהיא נרכשה.
לצפיה ב-'זה לא היה אמור להפתיע אותך.'
זה לא היה אמור להפתיע אותך.
07/02/2017 | 18:59
7
40
יש ליס חולשה לסדרות של מארוול.
לצפיה ב-'זה לא קשור'
זה לא קשור
08/02/2017 | 15:13
4
32
היא נרכשה ע"י , לא כי היא שייכת לעולם של , אלא כי מופצת ע"י 20th Television (אולפני Fox) ול- יש הסכם רכש לכל תכני האולפנים הללו.
לצפיה ב-'הסכם רכש...'
הסכם רכש...
08/02/2017 | 21:17
3
34
זה אומר שהיא מקבלת את כל התכנים שלה? חייבת לרכוש את התכנים שלה? לא מה זה בדיוק אומר?
לצפיה ב-'משמעות'
משמעות
09/02/2017 | 16:40
2
32
ל- יש הסכם רכש עם 20th Century Fox TV, כך שכל תוכן חדש שמופץ ע"י האולפנים, מגיע לשידור ראשוני באחד מערוצי הסדרות.

עם זאת, ל- שמורה הזכות לוותר על שידור מספר מסוים של סדרות, אם הסדרה נכשלה ובוטלה כעבור מספר פרקים.

אתה יכול להניח שכל סדרה חדשה, שמופצת ע"י CBS Television Studios, 20th Century Fox TV או A+E Studios - תגיע ל- וכן כל סדרה המשודרת ב-HBO או ב-Cinemax (כי הרשת מפיצה בעצמה כל סדרה שהיא משדרת, ללא קשר לאולפן שהפיק אותה).
לצפיה ב-'וזה לא סותר את מה שאמרתי.'
וזה לא סותר את מה שאמרתי.
09/02/2017 | 23:47
1
23
יס הייתה יכולה לא לרכוש ולשדר את הסדרה, אבל היא כן רכשה אותה, לפני ששודר אפילו פרק אחד ממנה. אז למה הסיבה לזה לא יכולה להיות... איזה חולשה שיש ליס עם סדרות "מארוול"?
את סדרות DC הם לא יביאו, כי הם לא חושבים שהמחיר שווה את זה, אבל מארוול גם היא אופציה לא רעה בעולם הקומיקס הטלוויזיוני.
לצפיה ב-'לא מדויק'
לא מדויק
13/02/2017 | 17:19
18
 יכולה לא לשדר, אבל היא כבר רכשה במסגרת הסכם הרכש שנחתם עם 20th Century Fox TV.

הסכם הרכש קובע כי  משלמת לפי תעריף לפרק על כל הרכש של האולפנים.
גם אם ההחלטה היא לא לשדר -  משלמת על הסדרה.

לפי ההסכם, ניתן לוותר על שידור סדרה, אך ורק למספר מוגבל של סדרות ורק אם הן בוטלו לאחר מספר קטן של פרקים, לכן יכולנו לראות סדרות קומיות זניחות שבוטלו, כמו "המדריך לגבר", כי הן השלימו את שידור כל העונה שלהן.
לצפיה ב-'אז למה פארגו שודרה ביס בכזה איחור?'
אז למה פארגו שודרה ביס בכזה איחור?
09/02/2017 | 15:15
1
22
היא שודרה בהוט הרבה לפני השידור ביס. הנחתי שזה אומר שלהוט יש הסכם בלעדיות ויס יכלו לשדר את העונות רק אחרי שהן הסתיימו בהוט. היה דבר דומה עם מאד מן.
לצפיה ב-'הסכמים לגבי שידור ב-VOD שונים משידור בערוץ רגיל'
הסכמים לגבי שידור ב-VOD שונים משידור בערוץ רגיל
09/02/2017 | 16:31
31
"פארגו" נרכשה בעבר ע"י  ולכן היא מגיעה באיחור ניכר לשידור ב-VOD של .

כאשר נרכשת סדרה, שידורה ממשיך גם אם אין הסכם רכש חדש עם האולפנים. (לדוגמא: "מחשבות פליליות" היא של ABC Studios, שבעבר היה ל- הסכם רכש עם אולפנים אלו. כיום ל- ולסלקום TV הסכם רכש עם האולפנים הללו ולכן סדרת הבת "מחשבות פליליות: מעבר לגבול" הגיעה ל- ולא ל-, אך סדרת האם ממשיכה להיות משודרת בשידור ראשוני ב-).
לצפיה ב-' תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחודש פברואר 2017 '
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחודש פברואר 2017
23/01/2017 | 16:40
142
כמידי חודש, לפניכם טבלה מעודכנת של העונות החדשות, הסדרות החדשות והסדרות השבות מחופשה, שעולות בארה"ב ובבריטניה מעתה ועד לסיום חודש פברואר 2017 - ומשודרות או ישודרו בערוצי הסדרות של :
לצפיה ב-' תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחודש ינואר 2017 '
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בחודש ינואר 2017
22/01/2017 | 18:21
1
68
כמידי חודש, לפניכם טבלה מעודכנת של העונות החדשות, הסדרות החדשות והסדרות השבות מחופשה, שעולות בארה"ב ובבריטניה מעתה ועד לסיום חודש פברואר 2017 - ומשודרות או ישודרו בערוצי הסדרות של :
לצפיה ב-'כמובן בפברואר'
כמובן בפברואר
22/01/2017 | 21:49
17
לצפיה ב-'מתי חוזרת עונה 7 של חליפות?'
מתי חוזרת עונה 7 של חליפות?
20/01/2017 | 22:23
1
67
לצפיה ב-'עונה 6 עוד לא הסתיימה...'
עונה 6 עוד לא הסתיימה...
22/01/2017 | 15:39
61
ברשימת הסדרות שעולות בפברואר מצויין מתי עולה החלק השני של העונה...
לצפיה ב-'סיכום 2016 בערוצי הסדרות של יס ?'
סיכום 2016 בערוצי הסדרות של יס ?
01/01/2017 | 12:01
4
100
לקראת השנה שהתחילה היום בואו נסכם את שנת 2016 ביס...

אלו סדרות אהבתם ?

למה לא התחברתם ?

מה אתם רוצים שיהיה ביס ? (בתקווה שיקשיבו לנו )
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
01/01/2017 | 15:37
176
אלו סדרות אהבתם ? משחקי הכס,המתים המהלכים,בית הקלפים,UnReal,סמוך על סול,עמק האושר,בנות,האמריקנים,ויפ,סיליקון וואלי (בטח שכחתי מעוד)
למה לא התחברתם? מאהבות בתשלום מראש,אטלנטה
מה אתם רוצים שיהיה ביס?
האיש במצודה הרמה
Powerless - הרעיון של הסדרה נשמע נחמד, למרות שבטח בפועל הסדרה תהיה בינונית ומטה.
סדרת הבת של הרשימה השחורה.
עונה 3 של פארגו תעלה יותר מהר.
Shooter
The 100
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר (משודר ב-HBO והוט ישדרו את התכנית, אז למה לא גם ביס בעצם?!) אותו דבר לגבי התכנית של ביל מאהר.

בטח שכחתי עוד סדרות שהייתי רוצה שיהיו ביס חחח :)
לצפיה ב-'עונה.'
עונה.
01/01/2017 | 23:36
82
אלו סדרות אהבתם ?
ובכן "ווסטוורלד" התחילה טוב, אבל הדרדרה החל מאמצע העונה לטעמי. "מבוקש", כמובן(עכשיו אני במרתון צפייה מחדש בכל העונות, אגב). "החיים עצמם" לא רעה בכלל. "אנושיים" הבריטית, "האפ ולנארד" ו"עמק האושר" ו...זה כל מה שאני יכול עכשיו לחשוב עליו.
למה לא התחברתם?
"לא בטוחה"(נראה לי שכדי להבין את הסדרה ואת ההומור בה אתה צריך להיות אפרו-אמריקאי בארה"ב). "המלכה ויקטוריה"(היא פשוט הייתה משמימה ונטשתי אותה אחרי כמה פרקים). "אש נגד כוחות הרשע"(זבל טהור).  ו...זה כל מה שעכשיו אני יכול לחשוב עליו.

|מה אתם רוצים שיהיה ביס ? (בתקווה שיקשיבו לנו)
חוץ מהסדרות האחרות ביקום DC שמשודרות ב- CW, כו... "powerless" שהוזכרה פה מסקרנת גם אותי, "נשק קטלני" מעניינת, אבל לא מספיק כדי שאנסה לצפות בה ב...דרכים אחרות. "Y הגבר האחרון בעולם" ו"אלים אמריקאיים" שכבר המון זמן מפתחים אותן, אז אני לא בטוח אם הן בכלל עדיין..."חיות". זה כל מה שאני יכול לחשוב עליו בינתיים.
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
02/01/2017 | 21:54
1
74
אלו סדרות אהבתי - בטח יש המון סדרות ששכחתי, אבל אהבתי את 'האישה הטובה', 'האנטומיה של גריי, חליפות, הוחלפו בלידתן, משפחת פוסטר ועוד... כמובן שמאד אהבתי את 'סיפור פשע אמריקאי - 'או. גי. סימפסון - הסדרה נעשתה בצורה ממש טובה.

למה לא התחברתי - השנה נטשתי לא מעט סדרות ביניהן - UnReal, סמוך על סול...
כמו כן ממש לא התחברתי לסדרות הישראליות - למעט תאג"ד שדווקא היתה חביבה... ממש לא אהבתי את 'האחיות המוצלחות שלי', 'מלאך של אמא' וגם לא את 'להרוג את סבתא'....

אני אשמח שביס ישדרו את המירוץ למיליון האמריקאי (TAR) בצורה מסודרת - ממש במקרה שמתי לב שבערוץ הטיולים שודרה עוד עונה של הסדרה

ואני אישית מאד אשמח שישדרו את 'פלאש' מאד לא ברור מדוע לא משדרים אותה ביס - ביחוד שזאת סדרת בת של 'החץ'...
לצפיה ב-'אה וגם נזכרתי...'
אה וגם נזכרתי...
02/01/2017 | 23:47
68
שאת העונה החדשה של 'תיקים באפילה' נטשתי די על ההתחלה...
לצפיה ב-' חדשות ועדכונים '
חדשות ועדכונים
09/01/2017 | 16:52
12
90
לצפיה ב-'רשימת הזוכים בתחום הטלוויזיה בטקס גלובוס הזהב'
רשימת הזוכים בתחום הטלוויזיה בטקס גלובוס הזהב
09/01/2017 | 19:01
11
83
רשימת הזוכים בתחום הטלוויזיה, בטקס גלובוס הזהב, שנערך הלילה
הזוכה מסומן ב-.
לצפיה ב-'סדרת הדרמה הטובה ביותר'
סדרת הדרמה הטובה ביותר
09/01/2017 | 19:05
86
1.  סדרה: The Crown
     רשת משדרת: 

2.  סדרה: משחקי הכס
     רשת משדרת: 

3.  סדרה: Stranger Things
     רשת משדרת: 

4.  סדרה: החיים עצמם
     רשת משדרת: NBC

5.  סדרה: ווסטוורלד
     רשת משדרת: 
לצפיה ב-'שחקן ראשי בסדרת דרמה'
שחקן ראשי בסדרת דרמה
09/01/2017 | 19:14
4
67
1.  שחקן: רמי מאליק
     תפקיד: אליוט אלדרסון
     סדרה: מר רובוט
     רשת משדרת: USA Network

2.  שחקן: בוב אודנקירק
     תפקיד: ג'ימי מקגיל / סול גודמן
     סדרה: סמוך על סול
     רשת משדרת: AMC

3.  שחקן: מת'יו ריס
     תפקיד: פיליפ ג'נינגס
     סדרה: האמריקאים
     רשת משדרת: FX

4.  שחקן: ליב שרייבר
     תפקיד: ריי דונובן
     סדרה: ריי דונובן
     רשת משדרת: Showtime

5.  שחקן: בילי בוב ת'ורנטון
     תפקיד: בילי מקברייד
     סדרה: Goliath
     רשת משדרת: 

לצפיה ב-'"Goliath" היא סדרה של אמזון'
"Goliath" היא סדרה של אמזון
10/01/2017 | 06:36
3
38
לצפיה ב-'מישהו בכלל ראה את הסדרה'
מישהו בכלל ראה את הסדרה
10/01/2017 | 14:12
1
47
זה רק אני, או שלרוב הסדרות של אמזון אין עליהן באזז או דיבור בכלל? חוץ מטרנפרסט כמובן. כל הזמן מדברים על הסדרות (המעולות) של נטפליקס והסדרות של אמזון, לא מדברים עליהן כמעט. red oaks וכו'.
לצפיה ב-'אני ראיתי, וזו סדרה מצויינת'
אני ראיתי, וזו סדרה מצויינת
31/01/2017 | 11:46
7
לצפיה ב-'צודק'
צודק
10/01/2017 | 17:20
11
לצפיה ב-'שחקנית ראשית בסדרת דרמה'
שחקנית ראשית בסדרת דרמה
09/01/2017 | 19:21
55
1.  שחקנית: קטריאונה בלפה
     תפקיד: קלייר בושאמפ
     סדרה: זרה
     רשת משדרת: Starz

2.  שחקנית: קלייר פוי
     תפקיד: המלכה אליזבת' השנייה
     סדרה: The Crown
     רשת משדרת: 

3.  שחקנית: קארי ראסל
     תפקיד: אליזבת' ג'נינגס
     סדרה: האמריקאים

4.  שחקנית: וינונה ריידר
     תפקיד: ג'וייס ביירס
     סדרה: Stranger Things
     רשת משדרת: 

5.  שחקנית: אוון רייצ'ל ווד
     תפקיד: דולורס אברנת'י
     סדרה: ווסטוורלד
     רשת משדרת: 
לצפיה ב-'הסדרה הקומית או הסדרה המוזיקלית הטובה ביותר'
הסדרה הקומית או הסדרה המוזיקלית הטובה ביותר
09/01/2017 | 19:25
37
1.  סדרה: אטלנטה

2.  סדרה: שחור-כזה
     רשת משדרת: ABC

3.  סדרה: מוצארט בג'ונגל
     רשת משדרת: Amazon

4.  סדרה: טרנספרנט

5.  סדרה: Veep
     רשת משדרת: 
לצפיה ב-'שחקן ראשי בסדרה קומית או בסדרה מוזיקלית'
שחקן ראשי בסדרה קומית או בסדרה מוזיקלית
09/01/2017 | 19:48
26
1.  שחקן: אנת'וני אנדרסון
     תפקיד: אנדרה "דרה" ג'ונסון האב
     סדרה: שחור-כזה

2.  שחקן: גאל גרסייה ברנל
     תפקיד: רודריגו דה סוזה
     סדרה: מוצארט בג'ונגל

3.  שחקן: דונלד גלובר
     תפקיד: ארנסט "ארן" מארקס
     סדרה: אטלנטה

4.  שחקן: ניק נולטה
     תפקיד: ריצ'ארד גרייבס
     סדרה: Graves
     רשת משדרת: Epix

5.  שחקן: ג'פרי טאמבור
     תפקיד: מוירה פפרמן
     סדרה: טרנספרנט
     רשת משדרת: Amazon
לצפיה ב-'שחקנית ראשית בסדרה קומית או סדרה מוזיקלית'
שחקנית ראשית בסדרה קומית או סדרה מוזיקלית
09/01/2017 | 19:55
30
1.  שחקנית: רייצ'ל בלום
     תפקיד: רבקה באנץ'
     סדרה: האקסית המטורפת
     רשת משדרת: The CW

2.  שחקנית: ג'וליה לואי דרייפוס
     תפקיד: סלינה מאיירס
     סדרה: Veep
     רשת משדרת: 

3.  שחקנית: שרה ג'סיקה פרקר
     תפקיד: פרנסס דופרסנה
     סדרה: גירושים
     רשת משדרת: 

4.  שחקנית: איסה ריי
     תפקיד: איסה די
     סדרה: לא בטוחה
     רשת משדרת: 

5.  שחקנית: ג'ינה רודריגז
     תפקיד: ג'יין גלוריאנה ויאנואבה
     סדרה: ג'יין הבתולה
     רשת משדרת: The CW

6.  שחקנית: טרייסי אליס רוס
     תפקיד: ד"ר ריינבאו "באו" ג'ונסון
     סדרה: שחור-כזה

לצפיה ב-'מיני סדרה או סרט טלוויזיה'
מיני סדרה או סרט טלוויזיה
09/01/2017 | 20:03
42
1.  סדרה: פשע אמריקאי

2.  סדרה: The Dresser
     רשת משדרת: BBC

3.  סדרה: ליל האירוע
     רשת משדרת: 

4.  סדרה: מנהל הלילה
     רשת משדרת: AMC

5.  סדרה: אמריקה נגד או ג'יי סימפסון

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:48
12
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ