לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1052010,520 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'חלומות על בעלי חיים'
חלומות על בעלי חיים
12/02/2017 | 18:50
1
20
בשבוע שעבר יצאה מחיי ציפור שגידלתי במשך שנה. היא פשוט התעופפה לחופשי מהכלוב בו היא היתה. בעבר גם כשהכלוב היה פתוח, היא לא יצאה לחופשי והעדיפה להישאר בו. היא לא חזרה לכלוב.
באותו לילה חלמתי על כלב רועה גרמני (גזע שגידלתי בעבר), שאני הצלתי מדריסה על ידי רכבת דוהרת. זה נעשה תוך סיכון חיים. בפועל,  לא היה ארוע כזה בחיי. לא היה המשך לחלום. הכלב הופיע בחלום כפי שכל רועה גרמני נראה, אך היה מוגבל בתנועותיו, אולי פצוע.
מה משמעות 2 הארועים הללו בחיי, שארעו בסמיכות זה לזה?
אודה לך על תשובתך המלומדת.
לצפיה ב-'כלב בחלום הוא סימן להגנה ושמירה'
כלב בחלום הוא סימן להגנה ושמירה
13/02/2017 | 12:54
37
שלום וברכה,
לשאלתך -
ארצה לדבר על שני האירועים כאירועים שונים אשר אין להם קשר האחד לשני.
הציפור שברחה מן הכלוב - היא שיעור בגלגול האנרגיה הלאה. השיעור בלשחרר ובו בזמן להיות במסוגלות לאמץ אנרגיה חדשה אל הלב ולהמשיך עם הנתינה כלפי מישהו אחר הפעם ( לא חייב להיות בעל חיים ).
החלום שחלמת - כלבים בחלום הם סמל להגנה ושמירה. בחלום זה היית אתה שהצלת את הכלב מדריסה, אך במציאות הייתי אומרת שהדבר הפוך. ההשגחה שניתנה לך, ניתנה מלכתחילה כיוון שאי שם בגלגולי העבר הצלת מישהו בדרך זו או אחרת. כיום, החלום הזה מתאר את ההגנה שיש מעליך.
בהצלחה!.
לצפיה ב-'פירוש חלומות על חיות '
פירוש חלומות על חיות
08/02/2017 | 18:41
80
שלום חברים,

לאחרונה ( ובמיוחד בחודשים האחרונים ) אני שומעת מהרבה לקוחות כמו גם מחברים, שהם פתאום חולמים חלומות על חיות. כאשר מעולם בעבר, לא זכרו שחלמו חלומות דווקא על החיות האלה עליהן חלמו לאחרונה. והשאלה שנשאלת היא - למה דווקא עכשיו?! ומה פשר חלומות על חיות?
האם קיימת פרשנות מיוחדת עבור חלומות מהסוג הזה? התשובה היא כן!

סמל החיה בחלומות שלנו הוא סמל מאוד דומיננטי ועוצמתי, אפילו ברמה הגנטית. החיות משחר האנושות סימלו עבורנו תחום תודעתי שלם - האינסטינקטיביות, הפרא, הטבע, השליטה, הצרכים וביןם היתר את עולם הנסתר.
הופעתה של חיה מסויימת בחלומות שלנו יכולה להצביע על מעברים עצומים שאנו עוברים כעת משלב תודעה אחד בחיינו לשלב תודעה אחר הרבה יותר גבוה. וכיצד נדע באיזה נושא/תחום המעבר צפוי להתרחש ומה טיב המעבר?? לפי החיה עליה חלמנו!
מאוד חשוב לזכור את המאפיינים שלה:
* היכן נתקלנו בה?
* האם נגעה בנו או לא?
* האם הגודל שלה היה מציאותי (כמו בטבע) או שלא?
* האם הצבע שלה היה מציאותי/טבעי או שלא?
* כיצד הסובבים אותנו בחלום ( במידה והיו ) התייחסו להופעתה וכיצד התגובה שלהם כלפיה שונה מהתגובה שלנו בחלום?

התשובות לשאלות האלה תורמות מאוד לפתרון חלומות על חיות.

ולשאלה למה רבים מאיתנו חולמים דווקא עכשיו על חיות?
התשובה היא פשוטה:  כיוון שפתחנו מלפני חודש וקצת מעגל אסטרולוגי חדש האורך 9 שנים, לאחר שבסיום 2016 סגרנו את המעגל הקודם ( שנמשך כרגיל 9 שנים ) - על כל שיעוריו, נסיונותיו ודרכיו. עלינו דרגה, תיקנו, למדנו, התעלינו, ובעיקר דאגנו לעצמנו ולמדנו אינספור שיעורים על מהי אהבה עצמית.
לכן, הרבה מאיתנו חולמים בחודשיים האחרונים ( אפילו חצי שנה אחורה ) חלומות על חיות, כיוון שהתודעה שלנו חוותה תהליך של צמיחה והתרחבות למחוזות חדשים, וכעת אנו נמצאים בדרגה רוחנית גבוהה הרבה יותר מאשר במעגל האחרון של התשע שנים הקודמות.
האם גם לכם יצא לחלום בחצי שנה האחרונה חלומות עם חיות?? על איזה חיות חלמתם ומה היה בחלום??

לצפיה ב-'גלגל המזלות'
גלגל המזלות
08/02/2017 | 10:56
1
39
עד מה לדעתכם כל נושא המזלות באמת משפיע על הזגויות? נניח שהכרתי בחור במבחינת המפה האסטרולוגית, הוא פחות מתאים לי- האם שווה מראש לוותר?
לצפיה ב-'נומרולוגיה היא כלי מכריע לקביעת התאמה זוגית'
נומרולוגיה היא כלי מכריע לקביעת התאמה זוגית
08/02/2017 | 18:15
30
התשובה לדעתי היא חד משמעית - לא לוותר!! כיוון שקיימים גורמים רבים אחרים אשר משפיעים על ההתאמה הזוגית הנשמתית ( ובעיקר הנומרולוגיה של השמות שלכם )
אשמח לשמוע עוד פרטים איזה מזל הוא ואיזה את, כך שאוכל לכתוב התייחסות יותר מדוייקת להתאמתכם הזוגית.
לצפיה ב-'רוצה אהבה'
רוצה אהבה
05/02/2017 | 13:48
1
48
איך דרך עולם המיסטיקה אפשר לגלות מהם המחסומים שלי בכל מה שקשור לאהבה?
לצפיה ב-'ניתן לזהות מחסומים באמצעות אבחון אנרגטי!!'
ניתן לזהות מחסומים באמצעות אבחון אנרגטי!!
06/02/2017 | 14:13
39
שלום,
לשאלתך - ישנה טכניקה לזיהוי 'חסמים ברמת הנשמה' אשר לא מאפשרים לרבים למצוא זוגיות, לשמור עליה או להמשיך ולקיים אותה.

לפי שאלתך אני מבינה שאינך נמצאת כיום בזוגיות בה את מעוניינת, האם פנית בעבר לאבחון כזה?
יום מקסים!
לצפיה ב-'עזרה אינטואיטיבית דחופה!! קלף הקיסרית - טארוט'
עזרה אינטואיטיבית דחופה!! קלף הקיסרית - טארוט
02/02/2017 | 09:58
1
46
שלום חברים,

לאחרונה יוצא לי קלף אחד ספציפי - הקיסרית (ארקאנה ראשית ) כאשר אני שואלת שאלה בנוגע לתחום הזוגיות עבור לקוחה שלי.
יחד עם הקלף אני מקבלת מסר ברור בו אני מתבקשת להעביר את השאלה הלאה על מנת לקבל את התשובה לשאלה שנשאלה עבורה!!
אז מה אתם אומרים?? מה קלף הקיסרית מייעץ בהקשר לשיעור החיים אותו אמורה ללמוד השואלת ובהקשר ישיר לעניין הזוגיות בחייה?? ( אולי גם אציין, השואלת רווקה )
תודה ויום מקסים לכולם
לצפיה ב-'אולי ללמוד לאהוב את עצמה ולקבל נשיותה'
אולי ללמוד לאהוב את עצמה ולקבל נשיותה
12/02/2017 | 00:30
9
לצפיה ב-'כניסת מנהלת חדשה'
כניסת מנהלת חדשה
30/01/2017 | 13:38
4
35
אנו שמחים לבשר על כניסתה של של ילנה מירופולסקי לניהול הפורום.
נאחל לה המון הצלחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'WELCOME'
WELCOME
30/01/2017 | 16:28
1
20
בהצלחה
דוד
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/02/2017 | 00:43
20
ברוכים הנמצאים :)
ותודה!!
לצפיה ב-'ברכות להצטרפותך לתפוז כמנהלת פורום מיסטיקה'
ברכות להצטרפותך לתפוז כמנהלת פורום מיסטיקה
05/02/2017 | 11:28
1
19
לילנה,
ברכותי להצטרפותך לתפוז כמנהלת פורום מיסטיקה. אני בטוח שתצליחי בתפקיד, זאת לאור הצלחתך כאורחת בפורום שלי "מאמן אישי -מציאת זוגיות".
בהצלחה
אהרן אבידן

לצפיה ב-'תודה רבה על קבלת הפנים המקסימה'
תודה רבה על קבלת הפנים המקסימה
07/02/2017 | 17:13
11
תודה רבה על הברכות,
ברוכים הנמצאים 
לצפיה ב-'משמעות של מזלות '
משמעות של מזלות
31/01/2017 | 17:10
39
לא יודעת מה אתכם 
אני דואגת להתעדכן כל שבוע בניתוח המזל שלי 
אני מאוד מאמינה בזה ובהשפעה של זה על מסלול החיים שלי 
ממליצה בחום עליהם: 
לצפיה ב-'מי מזהה מה כתוב? '
מי מזהה מה כתוב?
30/01/2017 | 22:11
1
53
אם מישהו יכול לעזור להבין מה כתוב על החמסה?
אשר
לצפיה ב-'חמסה להגנה ושמירה בפני מזיקים'
חמסה להגנה ושמירה בפני מזיקים
31/01/2017 | 15:46
31
שלום וברכה,
אשמח לפענח עבורך כיתוב אפשרי על חמסה, אנא צרף תמונה של החמסה המדוברת.

לצפיה ב-'נס בערב שבת (סיפור אמיתי)...'
נס בערב שבת (סיפור אמיתי)...
20/01/2017 | 16:43
1
50
יצאתי מהבית לקניות השבת עם 100 שקל בארנק. קניתי מה שקניתי קיבלתי עודף ונכנסתי לעוד חנות. באתי לשלם, יש לי 100 שקלים בארנק. אמרתי לעצמי = יש לך ראש כרוב כנראה. שילמתי קיבלתי עודף ויצאתי.  נכנסתי לחנות שלישית באתי לשלם - לא מצאתי את העודף. פתחתי את הריצ"רץ" הקטן, רואה שם  שטר מקופל של 100 שקל.   נראה כמו מעשה של קוסמים. שבת שלום.
לצפיה ב-'נו...באמת.... - לטיפול '
נו...באמת.... - לטיפול
21/01/2017 | 14:25
7
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
09/01/2017 | 17:48
3
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'שלום'
שלום
09/01/2017 | 11:00
1
57
אני מרגישה שנכנס לי שד לתוך הגוף
כבר כמה שבועות הוא שם
אני לא צוחקת
מישהו יכול לעזור לי?
לצפיה ב-'זה נקרא דיבוק'
זה נקרא דיבוק
10/01/2017 | 17:34
23
לצפיה ב-'הדימוי והסמל ,מנורת הזהב" (זכריה)....'
הדימוי והסמל ,מנורת הזהב" (זכריה)....
01/01/2017 | 18:29
1
23
מצטטת משירתו של איציק מאנגער ,בלדה על נרות השבת" - הוא מכוון אותנו להדלקת נרות שבת בצבע זהב.     אני לא מצליחה למצוא את הנריות בזהב  - אולי מישהו יודע איפוא משיגים?  (("נרות זהב שבעה" - את השיר עצמו אני גם לא מוצאת אצטרך להגיע יום אחד לבר-אילן בשביל השחזור))
לצפיה ב-'הולכת לחפש לפני שסוגרים.... '
הולכת לחפש לפני שסוגרים....
01/01/2017 | 18:43
19
מתכננת להדליק היום
לצפיה ב-'מהמטאפיזיקה לחומר '
מהמטאפיזיקה לחומר
04/12/2016 | 05:04
30
מהיכן אתה פרוס "ויצא יעקב .." מאור פנימי לחיצוני עד למציאות החיצונית ,
ומשם היחס לחומר , כאשר בדרך היחס מ-א ל-ע מהאור לעולם של האור ,
היציאה מבאר שבע "וילך חרנה" .
דהיינו היחס לחומרי השבוע , מעניין ההורוסקופ הזהיר מתקלות ונזקים 
כנראה יחס לחומר בבלאגן .
אני בדרך כלל מייחס זאת לתקופת הסתו העודף נזקים ותקלות ,
כאלה בקטנה שאתה דופק את הרגל בכסא או במיטה , או נזקים לרכוש ,
בארץ 90% מזה מגיע מהדוסים , ורק 10% מעצמך .
דוד
לצפיה ב-'למה גלגל המזלות רשום'
למה גלגל המזלות רשום
02/12/2016 | 20:56
29
דווקא בלטינית?
לצפיה ב-'אני יודע שזה לא קשור אבל'
אני יודע שזה לא קשור אבל
30/11/2016 | 16:13
43
מתי פורום אסטרולוגיה ישוב לפעול?
לצפיה ב-'השיטה מעבר לקשת'
השיטה מעבר לקשת
20/11/2016 | 22:20
30
פרק ראשון בשיטה מעבר לקשת העוסקת באיזון גוף נפש בעזרת
תקשור,ביואנרגיה קבלה ודמיון מודרך
לצפיה ב-'מדיטציית האחד למיקוד ולהסתכל לתוך האני הפנימי'
מדיטציית האחד למיקוד ולהסתכל לתוך האני הפנימי
20/11/2016 | 22:17
18
עוזר לפיתוח יכולות תקשור
לצפיה ב-'כיצד מתבצע תהליך החזרת אהבה'
כיצד מתבצע תהליך החזרת אהבה
20/11/2016 | 22:11
1
46
כיצד מתבצע תהליך החזרת אהבה מבלי שמשתמשים בקבלה מעשית ובלי פעולות של כישוף ולחשים.
כדי להבין זאת ראשית יש להבין מה זאת החזרת אהבה ,רגש האהבה איננו מוחשי פיזי זהו למעשה סוג של אנרגיה שעוברת בין שני נשמות,כאשר החיבור האנרגטי פתוח ואין חוסר או מסך אז הזרימה האנרגטית מתאפשרת ומתאפשרת האהבה .
לעתים יש מצבים שהזרימה האנרגטית אינה מלאה וישנם מסכים שמפריעים לחיבור האנרגטי אז יש צורך לטפל בבעיה ולהחזיר את החיבור האנרגטי למקומו ואז מתרחש תהליך החזרת האהבה .
התהליך מתבצע על הגוף האנרגטי של האדם ואין צורך בנוכחות פיזית.
נכון שמבחינה מדעית הדבר עדיין לא הוכח אך ביום שהמדע יצליח להסביר את אנרגיית האהבה זה היום שנבין את כוח האנרגיה של היקום.
תהליך החזרת אהבה הוא תהליך לא מסובך כלל ואין שימוש בשום פעולה שהיא נגד ההלכה והיהדות מומלץ מאוד כאשר מרגישים שישנה הפרעה בחיבור האנרגטי .אחוזי הצלחה מאוד גבוהים וניתן להיעזר בנומרולוגיה קבלית כדי לקבל מפה יותר ברורה וממוקדת.
כדי לבצע את התהליך יש צורך בשיחה ראשונית חינם כדי לבדוק התאמה אנרגטית .ניתן לשלוח הודעה לטלפון 053-7636393 לדוד ונתאם מועד שיחה.
בשורות טובות והמון אהבה
לצפיה ב-'עכולה לעזור לך.'
עכולה לעזור לך.
26/07/2018 | 18:58
מוזמנת לפנות אליי.
עבודות אנרגטיות חזקות תוצאות מהירות.
הכל על פי הקבלה הבהירה.

0559598793
מדיום אורטל.

לצפיה ב-'מדיטציה אישית'
מדיטציה אישית
14/11/2016 | 01:40
1
59

חלומות צלולים
ללמוד לחיות עם התת-מודע
חזרה לחיים קודמים
טיפול בכאב
מדיטציה למודעות
לייעוד בחיים
לניקוי התת-מודע
לרגיעה עמוקה
ריפוי גוף נפש
מודרכת לאני הגבוה
לבעיות שינה
להסרת חרדה ודיכאון
הרגעת חשיבת יתר
מדיטציה עצמית
מסע אל מסתורי התת-מודע

כל מדיטציה אישית ולא מועברת לאף אחד אחר. התהליך מתחיל לאחר מפגש להכרה הדדית

דרך להתקשר בתמונה המצורפת

לצפיה ב-'אפרים חזום ! מספיק עם הפרסומת לשום דבר '
אפרים חזום ! מספיק עם הפרסומת לשום דבר
16/11/2016 | 15:34
23
לצפיה ב-'ניצחון טראמפ'
ניצחון טראמפ
09/11/2016 | 17:17
1
59
באוגוסט ש.ז. ניבא מקובל את ניצחונו של טראמפ.
למרות שביומיים האחרונים נראה כי על בטוח קליינטון תנצח.

מה דעתכם?

שאלה נוספת,אם מיסיטקן, או מתקשר-כל כך טוב,מדוע הוא צריך לפרסם את עצמו שוב ושוב?
אם מישהוא מכיר מתקשר ,מיסיטיקן ממש טוב-אבקש לשלוח לי בפרטי,יש לי שאלה ממוקדת אחת שאני רוצה תשובה עליה.
תודה
רות
לצפיה ב-'בסך הכל מדובר בניחוש של 50% זה לא שהיו יותר מדי אפשרויות'
בסך הכל מדובר בניחוש של 50% זה לא שהיו יותר מדי אפשרויות
11/11/2016 | 16:16
27
אחד מתוך שתי אפשרויות תהיה נכונה.
אילו היו מנבאים נצחונו של טראמפ לפני שנה וחצי - כאשר היו הרבה מועמדים אפשר היה להתייחס לזה יותר בכבוד.
לגבי פרסום - זה לא משנה כמה מוכר מישהו, פרסום תמיד עוזר לפרנסה.
גם מוצרים מוכרים מפורסמים בכלי התקשורת - לאו דווקא בתחום המיסטיקה אלא בכל תחום בו עסק רוצה למכור, להרוויח ולהיות תקוע חזק בתת-ההכרה של הקהל הרחב.

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - מנהל פורום מיסטיקה
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו