לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1057410,574 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'מה זה אומר מבחינה מיסטית?'
מה זה אומר מבחינה מיסטית?
12/06/2017 | 12:52
1
89
ישנן תקלות וקלקולים בבית שקשורים במים, בברזים. שבוע שעבר התקלקל הברז בכיור , מכונת כביסה התקלקלה וכשניסיתי לנתק את צינור המים, לא הצלחתי לסובב את ברז המים ומים נגרו לה. החלטנו לנחליף את תמי 4 למכשיר עם סודה?
מישהו אומר לי משהו?
לצפיה ב-'תקלה הקשורה במים - נדרש טיהור!!'
תקלה הקשורה במים - נדרש טיהור!!
13/06/2017 | 11:30
68
תקלות הקשורות בענייני מים לרוב מצביעות על 'תקיעות' שנגרמה עקב חסימות אנרגטיות. הפתרון הוא טיהור. טיהור באמצעות מים, שמן או 'קטורות' שונות.
לצפיה ב-'פגישה עם מיסטיקאי/מתקשר'
פגישה עם מיסטיקאי/מתקשר
09/06/2017 | 19:10
10
149
נפגשתי עם מיסטיקאי בשם איגור מאשקלון. מישהי סיפרה לי שיש לו כוחות מאוד חזקים אפילו די הפחידה אותי מהעוצמות שלו ושאם הוא יטפל בי אולי לא אעמוד בזה.
במפגש איתו הוא אמר לי שיש קללה של כמה דורות מהצד של אמא שלי, ולכן אני חסומה בזוגיות ובתחומים אחרים כולל בעיות בריאותיות וגם למשפחה שלי יש קשייים. הוא אמר לי שזה טיפול חזק שמרגישים לא טוב כמעט 40 יום כולל דברים לא נעימים שקורים אבל שהוא יהפוך לי את החיים מהקצה אל הקצה ויהיה לי אושר ושמחה בחיים. מעבר לזה שזה הפחיד אותי ולא הגעתי מוכנה למשהו מסוג כזה המחיר שהוא מבקש על כך זה 1000 דולר.  אז אני בלבטים. אין לי ספק שאני צריכה עזרה חיצונית כלשהי ואין לי ספק שיש משהו שמעכב ודופק לי המון דברים ואני לא מצליחה להגיע למצב שאני נהנת מחיי ומשוחררת והשנים שלי עוברות מהר ועוד לא הצלחתי להגיע לדברים בסיסיים שחשובים לי בחיי. אחרי כל כך הרבה טיפולים פסיכולוגיים וכספים על כך וסבל...יש בזה משהו מפתה ויש את החשש הגדול שמדובר בשרלטן או מישהו שיכול לגרום לנזק ואז לדרוש עוד ועוד כספים כדי להמשיך כביכול לעזור. מזה אני הכי חוששת. האם מישהו שמע עליו?התנסה בדבר כזה? האם המחיר הגיוני? 
לצפיה ב-'אין מיסטיקאי שאינו שרלטן - אין אין אין '
אין מיסטיקאי שאינו שרלטן - אין אין אין
10/06/2017 | 10:28
1
111
ואני מרחם עליך - לא בגלל הקללה אלא בגלל הטיפשות 
וכל זה את מקבלת בחינם
לצפיה ב-'אתה בוודאי מתכוון שאין תובע כללי שלא מושחת'
אתה בוודאי מתכוון שאין תובע כללי שלא מושחת
10/06/2017 | 21:46
47
לצפיה ב-'הוא לא שלרלטן יש לו באמת כוחות רק ש...'
הוא לא שלרלטן יש לו באמת כוחות רק ש...
10/06/2017 | 22:04
120
אנחנו חיים בארץ הקודש וזה אומר בטוח מישהוא יתערב לקלקל .
כך שכמעט בטוח שלא יעבוד , תודות לרבני ישראל שלא רוצים תחרות .
מה לעשות גם בימי משה האיצטגנים ידעו ועבד להם .
אבל בארץ לכי לרב אשכנזי ותתפללי שאין עקבות וקפדות גם על הרב שלא יצליח .
הקילקול מצד אמא שלך הוא פגם בשלמות המועברת דרך הדורות .
ולכל אחד יש קילקול כזה בימיינו .
למי לפנות כדי להעביר את הבעיה , זה משאירים לך להחליט .
והשאלה גם יהיה תיקון צריך להוציא משהוא מהכוח אל הפועל שיווצר שינוי למצב .
כי תיקון רק מתקן פגם אבל לא מעביר את הגרורות שהתפתחו במשך הדורות .
אז צריך מישהוא שינדב מצב מתוקן ופעיל אחרי הוצאה מהכוח אל הפועל .
ואז אם לא א6ז ממילא צריכה להיות בוגרת ולהחליט כיצד את מתקדמת ממצב זה .
ייעוץ ותפילה עוזרים , אבל בהנחה שאת בגירה על פי החוק , את צריכה להחליט בעצמך .
ואם תעשי מעשה של שינויי עצמי הסיכוי להצלחה הוא לא פחות טוב מכל מסכת העיסוק בזה ועליותיו הכלכליות .
פתרונות יש הרבה , השאלה אם יהיו אנשים אמינים שיפעלו לטובתך ללא משוא פנים.
פתרון יכול להגיע מכל כיוון , השאלה הבסיסית היא מה את עושה או מאמינה .
ומה מכלול כל תפישותיך ואמונותיך הבאים לכלל עשייה כמו שהגעת לפורום .
את צריכה לענות לעצמך , ולהיות בטוחה בעצמך והחלטותיך והחיצוני ישקפו את מידת אמונתך ובטחונך בעצמך וגם מה ההשגחה בעניין , 
בהצלחה בכל מקרה .
דוד
לצפיה ב-'השם איגור מחשיד בעיניי.'
השם איגור מחשיד בעיניי.
11/07/2017 | 23:33
5
65
זה שם רוסי ורוסים לא מתעסקים במיסטיקה.
לדעתי זה חרטא. הכל בראש שלך. את תולה תקוות שווא בגלל מצוקות. שיחת נפש עם אדם אחר יכולה לעזור כמובן ללא תשלום.
לצפיה ב-'הרוסים לא מתעסקים במיסטיקה?'
הרוסים לא מתעסקים במיסטיקה?
15/07/2017 | 18:41
4
48
אני רוסי ויכול להעיד שהרוסים כן מתעסקים במיסטיקה. עד מלפני חצי שנה היה אף בערוץ 9 דובר רוסית משדר מיוחד פרובידה מאוחר בלילה בו הוצגו מיסטיקניות נאות בשידור חי מהאולפן שלהם בלונדון. משום מה המשדר הורד בפתאומיות וללא אזהרה מוקדמת, אבל השפיע עלי רבות ולמדתי כמה דברים חדשים שלא ידעתי קודם.
לצפיה ב-'היום במיקרה נתקלתי בידיעה מרוסיה על כנופיית המיסטיקניות'
היום במיקרה נתקלתי בידיעה מרוסיה על כנופיית המיסטיקניות
18/07/2017 | 19:30
3
50
שפעלה ברוסיה בשנים 2011 עד 2013 וגרמה נזק של עשרות מיליוני רובלים ליותר מ-150 איש, בעיקר לנשים בודדות. חברי הכנופיה קיבלו מעצר של עד 19 שנים במושבות עונשין ברוסיה (צורת עונש שנהוגה רק שם).  פרטים, כולל סרטון, בקישור הבא:

0
לצפיה ב-'כנראה מדובר ברוסים כמו האיגור המדובר בשירשור'
כנראה מדובר ברוסים כמו האיגור המדובר בשירשור
21/07/2017 | 11:02
1
29
רוסים שיודעים שמיסטיקה זה חרטא אבל מנצלים את זה להונות אנשים. 
לצפיה ב-'מי זה איגור? אני חדש כאן ולא מכיר אותו.'
מי זה איגור? אני חדש כאן ולא מכיר אותו.
21/07/2017 | 12:12
13
לצפיה ב-'יכולות לעזור לך.'
יכולות לעזור לך.
26/07/2018 | 18:22
6
״מיסטיקה לכל״ הוקמה בדיוק בשל כך.
מסירות קללות. עין הרע וכישופים.
פותחות את הדלת להצלחה.
המחירים שפויים. פעולות אנרגטיות חזקות תוצאות מהירות.

דברי איתי; 0559598793
מדיום אורל, ״מיסטיקה לכל״.

לצפיה ב-'שלום האם יש המלצות עלייך?'
שלום האם יש המלצות עלייך?
06/06/2017 | 09:26
1
70
בכל הנוגע לסיוע במציאת זוגיות. זמני אוזל....

לצפיה ב-'אני בהחלט שיכולה לעזור לך.'
אני בהחלט שיכולה לעזור לך.
26/07/2018 | 18:24
5
לפתוח דלת לאהבה. לקרב זיווג וכו׳...
פעולות אנרגטיות חזקות במיוחד עם תוצאות מהירות.

לגבי המלצות... מוזמנת באהבה לפגישת ייעוץ, ואראה לך מכתבי תודה והערכה של מטופלים שלי.

לצפיה ב-'פרנסה והריון '
פרנסה והריון
17/05/2017 | 09:24
1
74
היי רציתי לדעת מה צופן לי העתיד מבינת עבודה חדשה והריון ?
שמי מירית שם אמא : פרלה 
לצפיה ב-'מבקשת ממך לאפשר חיבור אנרגטי על מנת לענות!'
מבקשת ממך לאפשר חיבור אנרגטי על מנת לענות!
28/05/2017 | 01:59
63
שלום מירית יקרה,
אני אשמח לתת לך הכוונה אנרגטית לגבי המצב הנוכחי שלך, המצב הרצוי וכמובן הצפוי. על מנת לענות על השאלות עבורך ולאפשר לך הכוונה נכונה אני אזדקק לפרטים נוספים ממך.
את מוזמנת ליצור איתי קשר 
לצפיה ב-'לגביי העתיד'
לגביי העתיד
12/05/2017 | 00:02
1
90
שלום לך מה עליי ללמוד ולעבוד ואם את יכולה להגיד לי מה שיקרה לי כשאני חושבת שאמור לי לקרוא משהו רע
לצפיה ב-'קריאה אנרגטית מצריכה פרטים נוספים'
קריאה אנרגטית מצריכה פרטים נוספים
28/05/2017 | 01:55
49
שלום,
בהחלט ניתן ואפילו רצוי לענות על השאלות ששאלת על מנת לקדם את התחום לכיוון הרצוי עבורך. אני אשמח לשוחח איתך על מנת לקבל פרטים נוספים ממך בשביל לענות על השאלות ששאלת ולתת לך כלים לקדם את הדברים.
את מוזמנת לפנות אליי 
לצפיה ב-'לגבי העתיד'
לגבי העתיד
10/05/2017 | 22:22
1
74
שלום לך ילנה רציתי לשאול מה צופן לי העתיד האם אני אתחתן אם חבר שלי מה עליי ללמוד אני רוצה להתקדם בחיים ואני לא יודעת מה לעשות האם אני צריכה לשנות שם משפחה או שם פרטי האם אני צריכה ללמוד תקשור ואם ישלך להמלץ לך אצל עם מי רציתי לשאול האם הולך לקרות לי משהו רע באינטואיציה זה אומר שכן הולך לקרות לי משהו רע דרך אגב נשברה לי מראה אתמול בבית דרכתי עליה בלי כוונה זרקתי אתותה לזבל האם מסמל משהו לעתיד אם תוכלי לתת לי תשובה אודה לך מאוד 
לצפיה ב-'דריכה על מראה - אינטואיציה לא מטעה'
דריכה על מראה - אינטואיציה לא מטעה
11/05/2017 | 12:48
67
שלום לך יקירה,
בשלב הראשון על מנת לענות על שאלתך אני אצטרך פרטים נוספים שלך, כגון שם שלך, של האמא ושל בן הזוג המדובר.
את מוזמנת ליצור איתי קשר בהודעה פרטית כאן באתר או בכל דרך אחרת.
** בעקרון, יש עניין בדריכה על מראה ובמיוחד אם לאחר מכן היא מתנפצת ויש סיכוי טוב שהדבר קשור בצורה זו או אחרת לבן משפחה מסויים.
אשמח לתת לך עוד פרטים, כפי שציינתי, צרי איתי קשר.

לצפיה ב-'כ"א בעומר'
כ"א בעומר
02/05/2017 | 14:32
46
יום כיול האנרגיה הפנימית הפרוסה במעגל עוצמה .
דהיינו מה מידת האנרגיה הפרוסה מגופינו והמשתלשל אליו ,
כלפי ההילה והבעות השונות למרחקים היולים שונים .
דהיינו אנרגיית הלידה הבר מצוה העליה לתורה אנרגיות כוסות היין בשבת ובמשך שאר הימים , ואיזה מרחק הם תופסים מבחינה פנימית לחיצונית כלפי הרוחני המשתנה החיצוני אשר מתנגד לאנרגיה הפנימית בחלקו ונותן את תחושת המציאות התלת מימדית עם רצף הזמן ,
ואז ביום שכזה מתכיילת האנרגיה לעומת הפריסה .
וזה מודדים במעגל עוצמה או במזבח עגול , ואזי כיולים ושיכלולים של אנרגיה יותר גבוהה מ-רק הגוף הביולוגי , דהיינו כיול של מאורי אש ואור ושאר אנרגייות רוחניות המתרגמות ומתקשרות לאור ולאש , ונותנות את ספקטרום ההשפעה למציאות החיצונית ואף מעבר לספקטרום .
איזה אנרגיה מאירה ורוחנית יש לנו , וביום זה , זה מתכייל ומכיוונונים וגיהוצים ,
שזרימת האנרגיה תהיה חלקה ועוצמתית , ועד כמה היא חזקה לכל השנה ,
ניתן להרגיש בכמה כוח אנו מרגישים היום ,
באם יש תחושה של חוסר אנרגיה ביום זה שנפל על יום העצמאות .
אזי נדרשים לכיולי משנה במשך השנה של צומות ודיאטות עם ריבוי אכילה מהצומח של פירות וירקות , ולאוכלי הבשר בעיקר בסוף שבוע או בחורף או בחגים .
ולעסוק יותר בספורט .
דוד
לצפיה ב-'תופעות בלתי מוסברות בבית '
תופעות בלתי מוסברות בבית
30/04/2017 | 17:46
2
124
הי. מקווה שפה תוכלו לעזור לי או להפנות אותי לגורמים רלוונטיים. אמא שלי גרה לבד ויש לה בבית ישות. זה מתבטא בכך שפתאום מופיעים אצלה במקומות משונים דברים שהיא לא שמה שם. קרה פעמיים שהופיע לה מטבע משום מקום וגם כפית שבורה מכסף שאמא שלי מחזיקה אותה בקופסא בארון הופיעה על השולחן. קרה גם  שנדלק האור בסלון ועוד כל מיני דברים לא מוסברים. יש לציין שזה מתלווה ברעש מוזר שמזכיר דפיקה. אשמח אם תוכלו לייעץ מה עושים. תודה
לצפיה ב-'לכתוב שלט לאברך שיפסיק להטריד'
לכתוב שלט לאברך שיפסיק להטריד
30/04/2017 | 21:58
54
לצפיה ב-'התקשרי אליי!'
התקשרי אליי!
26/07/2018 | 18:25
5
מדיום אורטל ״מיסטיקה לכל״.
יכולה בהחלט לעזור ולפתור לך את העניין ולהחזיר את השקט לביתכם.

0559598793.

לצפיה ב-'שערות'
שערות
28/04/2017 | 12:54
3
88
שערות הגוף בעולם המערבי נחשבות כמשהוא שקורה בגיל ההתבגרות ,
אבל במסורת שלנו יעקוב היה איש חלק .
וזה אומר בלי שערות גוף , אז מהיכן הגיעו שערות הגוף .
אם אנו בעצם כדור של אור מאור ורוח ההופך ביולוגי , פעולת האור ההופכת למרחב עולם
דהיינו מפעולה להתפרסותה כעולם , אנו מדברים על תהליך בין א' ל-ע' .
ואזי כשזה מבפנים הגוף עד לעור , אז זוהיא פעולה פנימית בשלמות מבנה ,
כאשר זה יוצא כזיקים של שערות ושערות , זה אומר שהפעולה יצאה לזיק ,
או למרחב היחסי המתחלף לעומתינו , ובא כשערה ,
אם זה ממשיף את הפעולה או את האור אנו קוראים לזה שערה חלולה ,
כמו בזקן הגברים או בראש האשה , ושאר השערות בגוף הם אטומות ,
דהיינו לא מעבירות אור .
כאשר הזיק או המרחב היחסי המתחלף מקבל שערה והיא בלונדינית ,
יש המשכה של "בל " דהיינו מכלול יישוב הדעת על התורה (האות הראשונה והאחרונה בתורה בל ) , וזה אומר שנמשך תיקון בשערה של מכלול התורה .
כאשר השערה היא שחורה מהזיק , אזי נתפס הזיק ברוח הפוכה וגשמיות חיצונית ,
וזה בדרך כלל אומר החלטות שדינם רע .
דהיינו החיתוך בו במפגש שלנו עם החיצוני בחרנו משהוא שהוא רוח הפוכה וגשמי,
דהיינו לא המאיר המחיה או המתקן , אלא החלטה גשמית חשוכה שהיא רעה לנו .
במשך אלפי דורות יש כאלה שיש להם דיספוזיציה מאבותיהם לבחירות כאלה ,
בגלל יתרונות של סביבה ואיך חיים בא , דבר שהוביל לבחירות ומנטאליות שונה ,
לפי המסורת השערות השחורות החלו כאשר נחרב בית המקדש , או הסתלקות האור.
וזה רק ראי לכמה הבחירות שלנו שגויות ועד כמה התרחקנו מהאור .
ובחירות כאלה מביאות לחידלון זיקנה ומוות , שאין בהם הכרח תאורטית .
וזה לא תופעה של גיל ההתבגרות שהיא טבעית , זה השגיאות שירשנו שבאות לביטוי בגיל ההתבגרות דהיינו היבט החורבן על גופנו .
שערות לבנות כאשר מופיעות בזקן ובראש , הם אטומות , וזה אומר שאתה כבר לא מברר טומאות , שזה אומר שאתה יכול להתייצב ברמה זו אבל כבר לא לגדול באור .
וזה בדרך כלל אומר פחת בכוח המחייה .
אפשר גם לתקן עניין כזה בבקיאות גדולה ועבודה רבה בתלמוד תורה ויישומה .
מצב תקין יהיה כאשר השערות יהיו בלונדיניות או חומות או גינגיות בזקן , בחלול המושך עוד אור , כאשר זה שחור או לבן זה אטום ואינו מושך אור בזקן .
בעולמינו המערבי זה טבעי , בעולם המטאפיזי של קיומינו זה ממש לא טבעי .
כאשר אתה הולך למטפל כלשהוא , תדע מה מצב המטפל קצת יותר אם נתונים אלה.
האם הוא מאיר , או אטום . ההבדל בין חידוש לרק יכולת להסיר בעיות .
בימי ספירת העומר , מתחשב מחדש האיכויות הללו לכל אחד .
קצת על ....
דוד

לצפיה ב-'איזה קישקוש עילג - מה קרה? - שחררו אותך לשבת ?'
איזה קישקוש עילג - מה קרה? - שחררו אותך לשבת ?
28/04/2017 | 15:39
2
20
לצפיה ב-'כשתפרסם לנו משהוא בעל ערך תודיע '
כשתפרסם לנו משהוא בעל ערך תודיע
29/04/2017 | 22:20
1
41
שנות ה-80 לא נחשב מאז לא שמעו ממך ,
מה המחשב לא הקצה לך הרשאות פסיקה .
דוד
לצפיה ב-'אני רואה'
אני רואה
29/04/2017 | 22:32
35
שאם אני לא מסדר לך , משהוא בעל ערך לכתוב או לעשות בקיום שלך ,
אתה תקוע ויורד לרמה כזו של ביטוי כלפי אחירים .
בו נראה את יכולת הדמיון שלי .
יושב באיזה משרד אפל , מתחזה למשתמשים של פעם בשביל כמה ג'ובות ומחפש את הזוית לקומבינה או המכה הבאה ,
רק אל תבקש פעם הבאה שינמיכו את הלהבות והחום .
דוד
לצפיה ב-'מסר מיוחד לחודש אייר / מעשה ב"אדון פחד" '
מסר מיוחד לחודש אייר / מעשה ב"אדון פחד"
29/04/2017 | 19:32
1
48

מעשה ב'אדון פחד'

אדון פחד. אינספור שורות נכתבו עליו, מעמקים של פיוטים ושירים.
הפעם אגע בנושא דווקא מכיוון האמונה שלנו ואפתח במשהו שמנחה ומנתב את ההתנהלות שלי מזה כבר שנים: המשפט הידוע של איש רם וגדול.. רבי נחמן מברסלב.
האיש המרתק הזה התייחס לנושא הפחד ואמר משפט קצר מאוד אך עמוק לאין שיעור:
"וְדַע, שֶׁהָאָדָם צָרִיך לַעֲבר עַל גֶּשֶׁר צַר מְאד מְאד
 וְהַכְּלָל וְהָעִקָּר שֶׁלּא יִתְפַּחֵד כְּלָל"
אז ראשית נבחן את אופי הפחד שיכול להתקיים בנו – האם מדובר בפחד שאנו מודעים אליו או פחד שאין אנו מודעים אליו?
ואילו סוגי פחדים יכולים להתקיים בנו?
 פחד מאיבוד שליטה, פחד מביקורת, פחד מדחייה, פחד מהלא נודע, פחד מבדידות, פחד מסבל,
ובוודאי רבים אחרים...
אז מתי הפחד מתחיל להוות בעיה? התשובה היא כאשר הוא האדון שמנהל אותנו. וכיצד נדע ונבחין בכך שהפחד מנהל אותנו? 
סממן אחד הוא עניין ההחלטות שלנו. כאשר אנו מקבלים החלטות שמוליכות אותנו תמיד באותה הדלת (שלא תמיד מובילה לתוצאות המקסימליות שיכולנו בפוטנציאל לקבל) למרות שדווקא יש בידנו אפשרות ויכולת לפתוח דלתות נוספות, אנו בוחרים פעם אחר פעם לא לעבור דרכן ופותחים רק את אותה דלת אחת כל פעם מחדש.
הפחד שלנו אומנם פונקציונאלי ומאפשר לעיתים תחושת שלווה ובטחון כאשר הוא חוסם אותנו מחוויות שיכולות היו לערער ולפגוע, אך יחד עם זאת הוא גם חונק ונועל אותנו בצינוק של דלתיים סגורות, שבו תמיד ישנה רק אופציה אחת לבחור ולפעול לפיה... ואילו שאר האפשרויות נשללות ונעלמות!
הרבי נחמן מברסלב אמר את האמרה הקצרה שלפנינו בכוונה מאוד עמוקה ומדויקת שקוראת לנו לא לוותר על הגשרים הצרים בחיינו ולעבור אותם למרות הקושי והחשש.

המילה צר היא חלק בלתי נפרד מאותיות ה 'יצר'. שהרי היצר ( הרצון לזכות בחוויה כזאת או אחרת ) הוא זה שנועד לדחוף ולהוביל אותנו לעבור את הגשר הצר, אך אם אנו מנוהלים ע"י הפחד, אנחנו דוחים את היצר ( שלפעמים הוא יצר חיובי והכרחי ) ומתכחשים אליו.

נוסף לזאת, המילה צר היא גם חלק מאותיות ליצור. ליצור שמחה, ליצור חיבור, ליצור תקשורת, ליצור פתיחות, ליצור אהבה. ליצור יש מאין. ליצור עבורנו את המציאות הכי גבוהה ומרגשת שיכולה להתהוות. המציאות שעמוק בפנים אנחנו משתוקקים אליה אבל נמנעים כי אין בנו את האמונה ואת הביטחון שנצליח לעבור את הגשר הצר הזה בבטחה. מפחדים שנאבד את הזהות שלנו בדרך, שנפגע בעצמנו או באחרים, שנכשל נחרצות.

אני והפחד מנהלים מערכת יחסים מורכבת למדי כבר שנים. לפני שנים רבות כבר עשינו ברית שלום..  וכל יום מחדש אנו שוב רבים ומשלימים. כל פעם מחדש אני מגלה עוד צד מרתק ומסקרן באדון פחד, ובו בזמן מגלה עוד צד מרתק ומסקרן בי. 
אני והפחד חיים זה לצד זה כאשר אני זאת שמשתדלת לנהל אותו ומאפשרת לו להיות הצד הפאסיבי, כי כשהוא פאסיבי, הוא אפקטיבי ותורם. ואני? מרגישה סיפוק, מיצוי ושלמות עם עצמי – בהחלטות שלי, בפעולות שלי, והכי חשוב, בלב.
כפי שנאמר ע"י הגאון מברסלב:
"וְהַכְּלָל וְהָעִקָּר שֶׁלּא יִתְפַּחֵד כְּלָל"

וכיצד ניתן ליישם את זה? באמצעות האמונה !
האמונה היא שדוחפת ומניעה אותנו לגבהים עצומים של היכולות והרצונות שלנו.
האמונה קלה ליישום כאשר אנחנו בתקופה פשוטה, וקשה יותר ליישום כאשר אנחנו בתקופה מורכבת. והכי קשה כאשר אדון פחד מתחיל להתערב..

חשוב שנזכור, שהאתגר הכי גבוה שאי פעם נאלץ להתמודד מולו הוא המעמד מול "האני" – האגו. שם שוכן לו בכבוד אדון פחד ואוחז בכבלים שסביבנו !
שם אנו נבחנים במבחן הכי גבוה שלנו, מול עצמנו. ומה ניתן להרוויח אם עוברים את המבחן בהצלחה? את פסגת היכולת שלנו, את ההכרות הכי גבוהה שלנו עם עצמנו, את האהבה הכי גדולה וגבוהה בצירוף האושר בהתגלמותו ממש.. לאחרונה הבנתי שישנה מילה שמתארת ומציינת את כל אלה יחד והיא - חירות !

וכן, אנחנו מסוגלים ואחראים להרוויח את חירות הלב, הגוף והנפש באמצעות בחירה אחת קטנטנה- והיא להשתדל לעבור את הגשר שלפנינו.

בואו נחצה את הגשר בראש מורם ולב פתוח ונזכה להיות מן הנותנים ולא רק הלוקחים, כלומר – אלה שיספרו וילמדו אחרים כיצד ניתן לחצות את הגשר בבטחה  :)
נעשה ונצליח.

מאחלת חודש אייר מבורך לכולם,
מלוא העוצמה ומלוא הבטחון בהחלטות שלנו 
לצפיה ב-''
01/05/2017 | 22:57
2
לצפיה ב-'יריב אפרת - מישה היה אצלו ??'
יריב אפרת - מישה היה אצלו ??
18/04/2017 | 22:08
2
73
לצפיה ב-'מי זה מישה ??????????????'
מי זה מישה ??????????????
18/04/2017 | 23:18
40
לצפיה ב-' עוד נוכל בשקל - '
עוד נוכל בשקל -
19/04/2017 | 23:15
60
לצפיה ב-'הבלוג שלי-פרשנות לתנ"ך'
הבלוג שלי-פרשנות לתנ"ך
09/04/2017 | 11:26
10
54
לצפיה ב-'בשביל מה זה טוב '
בשביל מה זה טוב
09/04/2017 | 15:30
17
לצפיה ב-'אני לא יכול להגיב ישירות,לניק (והמבין יבין)..'
אני לא יכול להגיב ישירות,לניק (והמבין יבין)..
10/04/2017 | 00:04
35
לכן אסתפק בהעתקת הטכסט של הגדרות הבלוג,כדי שיובן,שמטרות הבלוג,הן פסיכולוגיות/פילוסופיות (אומנם אולי בצורה חובבנית/תחביבית),אבל אם רק אדם אחד יפיק/יסיק מסקנות נכונות לחיים,על זה נאמר 'וכל המקיים נפש אחת בעולם - מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא'.
להלן הגדרות הבלוג:
<פרשנות עדכנית לתנ"ך/+פרשנים,משולב בפסיכולוגיה/פילוסופיה,תוך רצון לנגיעה בחלקים חשובים של תחומי החיים המודרניים,בבחינת 'דרך ארץ קדמה לתורה' כמו כן לעיתים,מאמרים/דיונים בנושאי אקטואליה וכו'>.

לצפיה ב-'למה לטרוח? '
למה לטרוח?
15/04/2017 | 12:09
7
30
בני אדם המציאו סיפורים משחר ההיסטוריה, וממשיכים להמציא סיפורים גם היום.
כל אחד יכול לפרש כל דבר איך שבא לו - בכל מקרה אנחנו מפרשים כל דבר ולא יודעים את האמת מאחורי הפרשנות שלנו - אם בכלל יש איזושהי אמת, או שהכל רגעי וחולף.
לצפיה ב-'לאמן את המוח..'
לאמן את המוח..
15/04/2017 | 15:14
6
20
-זה דבר בריא,באופן כללי.
בנוסף,אם הפרשנות היא מתונה (ברוח חיובית)-אז ככול שנשנן את זה יותר פעמים,זה עשוי לעזור לנו בחיים. (גם במקרים הפוכים ושונים).
ולגבי אישית,זו אחת הדרכים לתקשר עם אנשים,מכיוון שאני לא אדם המוקף בחברים (בלשון המעטה).
ובנוסף,מכיוון שאני אישית אדם מסורתי/מאמין (אם כי לא דתי)-אני רואה בזה שליחות רוחנית,לכתוב מניסיוני בחיים,איך לעשות דברים/וגם איך לא לעשות דברים.
ואם הצלחתי לשכנע אפילו אדם אחד בכל העולם-על זה נאמר: 'כל המקיים נפש אחת בעולם - מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא"
לצפיה ב-'ברור, כל מה שאנחנו עושים בא לשרת בראש וראשונה את עצמנו'
ברור, כל מה שאנחנו עושים בא לשרת בראש וראשונה את עצמנו
15/04/2017 | 15:38
5
22
תהנה מעיסוקיך.
בעיני התנ"ך אלה סיפורים ששירתו את האנשים באותה תקופה - למטרה אחת - שליטה.
גם היום המטרה נשארה אותה מטרה - שליטה.
בעיני לא מדובר בקיום שום נפש אלא בכליאת נפשות ובשטיפת מוח.

לצפיה ב-'מצטער,לדעתי,התגובה שלך לא מספיק עניינית..'
מצטער,לדעתי,התגובה שלך לא מספיק עניינית..
15/04/2017 | 16:12
1
24
אלא כוללנית מידי.
אני מציע (לענ"ד) שתיכנסי לבלוג,ותגיבי עניינית/מפורטת לנושא/כתיבת הפוסט.

לצפיה ב-'מצטערת, הנושא לא ממש מעניין אותי '
מצטערת, הנושא לא ממש מעניין אותי
15/04/2017 | 16:40
8
לצפיה ב-'הדת היא חומר גולמי..'
הדת היא חומר גולמי..
15/04/2017 | 16:35
2
30
שאפשר להשתמש איתה לחיוב ולהיפך.
כמו למשל,שסכין משמשת לחיתוך מזון,וגם ככלי לתקיפה.
לצפיה ב-'עם דבריך אלה אני מסכימה '
עם דבריך אלה אני מסכימה
15/04/2017 | 16:40
1
5
לצפיה ב-''
15/04/2017 | 16:43
1
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 17:02
6
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'מנקים את הנפש לפני הפסח! לקרוא וליישם '
מנקים את הנפש לפני הפסח! לקרוא וליישם
07/04/2017 | 20:02
33

חובה לקרוא וליישם לפני פסח!!   

מברכת את כולנו בחג שמח ומואר בניסים מעל דרכי הטבע 

לצפיה ב-' אומנות התשוקה והבחירה '
אומנות התשוקה והבחירה
01/04/2017 | 15:33
28

••••••• אומנות התשוקה והבחירה •••••••

אנחנו חושקים במשהו.
חושקים בו מאוד.
חושקים בו מאוד מאוד.

אבל כיצד מחליטים אם באמת לאמץ אותו לחיים שלנו??
אם נחליט ללכת על זה אנו עלולים להיפגע. אנו עלולים לפספס משהו טוב יותר שמחכה לנו ממש עוד יום-יומיים בסיבוב... אולי הדבר הזה שאני כל כך רוצה הוא כלל לא בשביל! כלל לא מתאים לי! לא משרת את מי שאני, לא טוב עבורי. כיצד יודעים מה טוב ונכון עבורנו?!
אולי נתייעץ עם מאמן אישי??
עם קוראת בקלפים?
או מתקשר? או אולי רב??  :)
אולי נעשה מדיטציה על מנת לקבל את התשובה אם זה בשבילנו או לא מהאני העליון שלנו?? ואז נחכה בסבלנות לתשובה. לתשובה שבעצם תאשש את מה שכבר חשבנו עליו מלכתחילה! שזה מסוכן מדי, דורש יותר מדי מאמץ, משאבים, ולא בטוח תורם.. ואז נחליט שהיקום שלח לנו תשובה שלילית, בדיוק כפי שחשבנו! הרי ידענו שזה לא בשבילנו באמת והנה גם היקום מאשר את זה (מאשר את הפחדים)!
וכיצד נוהגים אם כל אלו אמרו לי שזה לא בשבילי? או שלא מתאים כרגע?! למי פונים אז? למי מאמינים?? מוותרים על החלום/הרצון?
התשובה כל כך פשוטה אך ממיטב ניסיוני די מורכבת לביצוע.
התשובה היא – יש צורך לפנות אל עצמנו בשאלה אחת פשוטה. שאלה שלא מסתמכת על כל המצוין לעיל, שאלה שלא מחפשת אינפורמציה להישען עליה. שאלה שהתשובה עליה לא מונעת מפחדים אלא דווקא מדחפים!
( חשוב לציין: הכל כמובן ברוח טובה, כל עוד אנחנו לא פוגעים עם "הרצון" הזה שלנו במישהו אחר )
השאלה שאשאל את עצמי היא:
כיצד אני מרגיש בפנים: האם קיימים בי התשוקה/ החשק לדבר המדובר??
האם בוערת בי אש הרצון? האם מחשבותיי וליבי עסוקים בזה רוב שעות היום?
האם זה מרגש אותי?
האם מאפשר לי לפרוח? להתפתח?
האם זה מעניין ומסקרן אותי? האם אוכל ככל הנראה להרחיב את האופקים שלי במקום הזה?
רבים מאתנו נוטים לעקם ולסלף את שלבי תהליך קבלת ההחלטות ובוחרים בלא לבחור!
אנו בוחרים בלא לבחור במשהו כיוון שאין בידנו מספיק אינפורמציה לגבי העתיד לקרות, כיוון שהדבר לא בטוח יוביל אותנו למחוז חפצנו ובכך אנו מפסידים את הדרך ואת כל השיעורים והחוכמה הטמונים בה.
אנו בוחרים לפתח שיחות אינסופיות אל תוך הלילה עם הספקות, ההיסוסים, ה"למה לא", הפחדים, ההרהורים, הניסיונות הכושלים מן העבר..
ומה קורה כתוצאה מכך?
אז זהו, שלא קורה!! שום דבר לא קורה! עוד התייעצויות עם עוד אנשים, עוד אימון עם מאמן לשפע, עוד שיחות עם חברים, אנשי מקצוע... ובתאכלס – הרבה חול ואין מה לאכול.
ובמקרה הטוב, כן מתקבלת בחירה. אך הבחירה מושתתת כמעט כולה על השלילי שבדבר:
זה לא היה עובד עבורי בכל מקרה כי:
זה בכלל לא מתאים לי, לאופי, לכישורים..אני לא אעמוד בזה, בעומס, בלחץ, אני סתם אפגע באנשים בדרך, לא יכול להתחייב לדברים כאלה כרגע, לא אצליח למצוא זמן, לשלב.. לא יודע כיצד לפעול, וביננו? אני הרי כלל לא עקבי בתקופה האחרונה – אנשים לא יבינו את זה ויצלבו אותי.. והמזל גם ככה לא משחק לטובתי בזמן האחרון, גם פה אני לא צופה הצלחה..
אז מהי אבן הדרך לטכניקה המוצלחת ביותר לקבל החלטות??
התשובה היא המילה "רצון ".
ואני מדברת על אותו רצון/חשק פשוט, תמים! פשוט כזה שרוצה. מרגישים את זה בפנים. כזה שרץ לנו במחשבה מדי פעם..
ללא מוטיבים מיותרים, אידאולוגיות שונות ומשונות ופוליטיקה פנימית שלנו עם עצמנו. ללא ניתוחי יתר – האם יעבוד, האם ייתכן, האם יתמזל מזלי, האם אני מסוגל/ראוי/מסוגל/מוכשר מספיק?
השלב הראשוני וההכי חשוב בתהליך קבלת ההחלטות הוא שלב גיבוש והבנת הרצון שלנו.
למה או למי הוא מכוון!
כי רק הלב שלנו בסנכרון עם השכל הישר יודע מה טוב עבורנו: מה מלהיב אותנו, מה מבעיר בנו את הלהבה הפנימית הזאת שעד שהיא כבר בוערת, כל כך חבל לוותר..
ישנו כלי יפה ופשוט מאוד הלקוח מליקוטי מוהרן אשר עשוי לתרום רבות בכל הקשור לקיפאון בתהליך קבלת ההחלטות שלנו או במצבים של בחירה מתוך מוטיבים של פחד. הטכניקה הנפלאה נסמכת על מושג "ההפכים":
"כאשר אתה חושב שהכול אמור להיות טוב ואתה רואה הרבה רע, חשוב שהכול אמור להיות רע וראה את הטוב". ליקוטי הלכות, ראשית הגז ד'
אשתף אתכם במנטרה שפעם כתבתי עבורי, ומאז אני משתדלת תמיד להזכיר לעצמי, גם כשקשה להמשיך ולתת וקיימת התחושה שמדובר על עבודה סיזיפית לחלוטין שבסופה אין תגמול ראוי.
תמיד אני קוראת שוב את המילים שכתבתי ומבינה כמה הפחדים מתעתעים בליבנו ורוחנו.
המנטרה שלי - " לעולם אין האהבה מותירה את המעניק אותה בידיים ריקות ".
אני קוראת לנו לעצור הכל.
בואו נקשיב לדופק הלב שלנו,
נשמע את הפעימות מבפנים.
וכעת, נאפשר לו למלא את החלל בבערה של רצון ואהבה.
Wish you lots of Love
   ∞∞∞∞∞∞∞∞∞
  בואו ללמוד על היעוד שלכם בחיים וכיצד לממש אותו עוד היום  
ילנה מירופולסקי, קואוצ'רית רוחנית ומנחה תהליכי בריאת מציאות באמצעות החיבור לאנרגיית האינסוף

לצפיה ב-'מספרים כפולים בשעון דיגיטלי 11:11'
מספרים כפולים בשעון דיגיטלי 11:11
23/03/2017 | 12:19
1
77
זה קורה לי שנים ואחרי המון ניסוי וטעייה וסיפורים על מלאכים...
הגעתי למסקנה שזה ניסוי שעושים היום דרך הרשת כדי להפוך אדם למכונה!!!
יש סיבה לפרנויה של חוסר הפרטיות באינטרנט ....
כל מי שיש לו את הבעיה הזו של ראיית מספרים כפולים מתעייף מול מחשב , בעיקר עם יש לו פלאפון ליד המחשב.....
בעיקר אנדרואיד(חצי אדם חצי מכונה והם התחילו)... אבל גם אפל לא פריירים .... וגם טלפונים ב100 ₪ גורמים את אותה בעיה ...

כדי לבדוק את מה שאני אומרת !!!!
כל מי שיש לו את הבעיה הזו , מומלץ שלא יגע בפלאפון ולא יסתובב עם פלאפון שבועיים וכל העייפות מול מחשבים כל המיחושים המוזרים וההרגשה הרעה שלכם ביום יום יתנדפו!!!
אבל המחשבים שבהם אתם משתמש צריכים להיות מחשבים חדשים שלא נדבקו כי הטלפון מדביק את המחשב....
אין חכם כבעל ניסיון פשוט תנסו !!!

אחרי שנים של ניסוי וטעיה : מה שגורם לזה זה הפלאפון... נדבקים ששומעים את זה ממשהו כשיש פלאפון בסביבה .... הפלאפון איך שהוא משפיע על המחשבה של האדם ... וזה היה כך מהפלאפונים האשונים... הוא גורם לאדם לסתכל על השעה בדיוק שיש ספרות כפולות .... אתם בטח מבינים שזה רק נגזקת של האימה !!! ואיכשהו הטלפון מדביק את המחשב ... אז גם המחשב הופך להיות שואב אנרגיה .... קיצור צריך לפטר מטלפון ולהחליף למחשב חדש שלא נדבק....

לסיכום : זה בעיה חדשה שנפלה על האנושות !!! מי שמנסה ובודק איך הטלפון משפיע מול מחשב יגיע לאותה מסקנה .... האנושות מותקפת !!!

לצפיה ב-'איזה דביליות איזו עילגות '
איזה דביליות איזו עילגות
24/03/2017 | 15:19
23
לצפיה ב-'אומנות הבחירה כיצד לרתום את חוק המשיכה לטובתנו!'
אומנות הבחירה כיצד לרתום את חוק המשיכה לטובתנו!
20/03/2017 | 03:12
73
הכוונה חשובה ביותר לכל מי שנמצא בצומת דרכים,
מתקשה לבחור,
מרגיש/ה מוצף/ת רגשית,
מרגיש שהלב מבקש משהו ספציפי
ורוצה לרתום את חוק המשיכה לטובתו/ה:

לצפיה ב-'מידע דחוף על מטפלת'
מידע דחוף על מטפלת
14/03/2017 | 19:41
3
130
שלום רב,
נקלעתי למצוקה רבה שבעקבותיה הגעתי למטפלת/מיסטיקנית בשם סימה סולטנה. אני צריכה לדעת בדחיפות בבקשה אם מישהו יכול לחוות את דעתו עליה, ובעיקר לומר לי האם מדובר במישהי עם מוניטין טוב או חלילה שרלטנית...
תודה מראש!
לצפיה ב-'חוות דעת של מיסטיקנית על תהליך טיפול ראוי'
חוות דעת של מיסטיקנית על תהליך טיפול ראוי
15/03/2017 | 03:19
98
שלום טלי,
אמליץ לך לעשות חיפוש נרחב בגוגל שכולל - 
* בדיקת מהימנות דף עסקי של המטפלת הנ"ל בפייסבוק: מה התכנים שהיא מפרסמת? באילו כלים משתמשת לטיפולים? ( אם קיים )
* בדיקת 'רצינות' אתר האינטרנט של המטפלת (שוב, אם קיים..): האם מצויין שהיא משתמשת בכלים מגוונים? 
* פרטי אם את יכולה את שיטות הטיפול שלה:
האם את יכולה להסביר באילו טכניקות היא השתמשה בפגישות שלכן?
האם את חווה שיפור במצב שלך?
בהירות לגבי המצב שלך?
האם היא הסבירה לך למה את חווה את מה שאת עוברת? ממה זה נובע וכיצד לשפר את הסיטואציה ולהביא אותך למצב האופטימאלי עבורך?
אשמח לייעץ במידה ואת מעוניינת ולשתף אותך בחוות דעתי כאשת מקצוע בתחום המדובר, כיוון ואני מכירה את התהליך די לעומק. 
בברכה,
ילנה
לצפיה ב-'לפעמים קשורה לכמה רבנים שמשגיחים '
לפעמים קשורה לכמה רבנים שמשגיחים
16/03/2017 | 00:56
71
אבל אין לי מידע מוצק על טיבה בסיבוב הזה .
דוד
לצפיה ב-'כשהולכים למטפל/ת צריך להרגיש איתם טוב!'
כשהולכים למטפל/ת צריך להרגיש איתם טוב!
24/04/2017 | 16:21
28
אין כמו תחושת נוחות בסביבה של אדם כדי לדעת אם הקשר טוב לכם או לא.
ממליץ מאד ללכת רק לאנשים שעושים לכם טוב, הרגשה טובה, שמחה, רצון לבוא שוב ועוד.
ברגע שיש ספקות כלפי מישהו/י אין שום בעיה להחליף יש מאות מטפלים טובים.
גם אלו שנחשבים כ"לא טובים" ימצאו קהל (אולי מצומצם יותר) של כאלו שיהנו מהם ויפיקו מהם תועלת.
לצפיה ב-'קלפים מגלים סודות'
קלפים מגלים סודות
13/03/2017 | 14:02
1
82
הי לכולם, חדשה פה, שמי הוא נעמי. אני קוראת בקלפים מגיל 3, אז קיבלתי חפיסה צוענית כזו מאחד מהדודים שלי שלא ידע מה ילד יום, אני כותבת לכם עכשיו כי בזכות הקלפים קרה משהו מדהים, מזה מספר ימים מרגישה צורך להתקשר לחברה שגרה רחוק ממני, היום בבוקר שלפתי קלף שהראה קיפאון. שאלתי איזה ומסתבר שזה קשור לגוף, כאשר התקשרתי אליה היום בבוקר, הסתבר שבן זוגה לוקה במחלה שזה עתה גילו. צמרצורת......
לצפיה ב-'קריאה בקלפים היא מיומנות של קבלת מסרים'
קריאה בקלפים היא מיומנות של קבלת מסרים
15/03/2017 | 03:02
59
שלום נעמי וברוכה הבאה לפורום 

הקלפים הם אכן ערוץ מדויק ומאוד אישי עבור כל קורא/ת, באמצעותו ניתן לתקשר עם האני הגבוה שלנו.
לפי מה שאת מתארת קיבלת מסר חזק ואני מאמינה שמקבל המסר בדרך כלל מחזיק ביכולת לתרום לשיפור/יעול המצב של האדם שבנוגע אליו המסר התקבל.
גם אני כמוך, קוראת בקלפים מאז גיל ילדות ממש.
אשמח לדעת, באילו חפיסות קלפים את משתמשת?
לצפיה ב-'משהו שלא ידעתם על מרכזי לימוד לקבלה (כן כן)'
משהו שלא ידעתם על מרכזי לימוד לקבלה (כן כן)
08/03/2017 | 16:38
6
87
אולי כדאי לדעת את זה
לצפיה ב-'מה גורם לך לחשוב שהרבנים יודעים קבלה?'
מה גורם לך לחשוב שהרבנים יודעים קבלה?
08/03/2017 | 19:42
5
48
לצפיה ב-'רבנים שיודעים קבלה'
רבנים שיודעים קבלה
11/03/2017 | 18:18
1
60
למה לדעתך כל הרבנים צריכים להתמחות בקבלה? אני מאמינה שהרב שהוא שליח הציבור, יכול להתמחות בכלים אחרים מטעם המוסד הדתי מלבד כלי הקבלה..
לצפיה ב-'לעניין הכללי בשביל זה יש רבנות'
לעניין הכללי בשביל זה יש רבנות
11/03/2017 | 21:10
39
רב הוא לא מקובל , הוא קיבל העברת מסורת בעלפה וכתובה , בערך מיליונית האחוז
מהמסורת , ועל זה הוא נבחן ברבנות ומוסמך כרב (ציון 60 עובר בבחינה כדי להיות רב)
עכשיו ברצינות .
יש קבלה ויש מסורת דתית שהיא גם סוג של קבלה של תלמוד תורה , אבל בהחלט לא הקבלה , קבלה זה קבלת אורות , וכמו האר"י שטען שכולם בדורו מתים , כך גם היום .
סוג הקבלה הנ"ל נעצר בבעל הסולם , ואין לו המשך עד שיבורר המצב הזה של הגויים והממוחשבים באלהים של עץ ואבן והמלאכותים , לא יעבירו קבלה לאף אחד .
אתה יכול ללמוד הכל בעלפה ועדיין לא קיבלת מאום .
ולא לדתיים שמתקיימים ב-2017 , אפילו אחד מהם לא קיבל .
מחכים מעל הזמן למישהוא חי וראוי ואז הוא יקבל אולי עוד 100000 שנה ,
כרגע סוג הקבלה הזה חי מעל הזמן ואין לו נציגים בגשמי .
יש הרבה מתיימרים שכאילו ממשיכי דרך וכו' .
אין אפילו אחד עם קבלה אמיתית בקרב הדתיים .
מסורת שלהם יש , ורבים מהם מנסים לבלבל את המוח שהמסורת שלהם היא הקבלה , והיא לא .
לא כמו בדור האר"י כולם מבחינה זו מתים .
דוד

לצפיה ב-'אז מי יודע קבלה?'
אז מי יודע קבלה?
14/03/2017 | 00:18
2
32
ומה בתמצית אמור לדעת זה שיודע (מבלי להכנס ללימוד של חיים שלמים) ?
לצפיה ב-'תמצית מה?'
תמצית מה?
14/03/2017 | 03:16
1
33
שאין תמצית , ואין ידיעה , זה רק אפליקציות לאור , והכל כפוף לאל .
דוד
לצפיה ב-'ועוד אתה לא האל .'
ועוד אתה לא האל .
14/03/2017 | 03:17
7

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - מנהל פורום מיסטיקה
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו