לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1052010,520 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'שמות קפואים במקפיא'
שמות קפואים במקפיא
30/05/2018 | 16:57
1
65
מצאתי במקפיא בצקום עבודתי צינצנת ובתוכה פתקים שרשומים בהם שמות של אנשים מהעבודה מה זה אומר

לצפיה ב-'שמישהו הכניס אותם לשם - יה הבלה איזה טמטום '
שמישהו הכניס אותם לשם - יה הבלה איזה טמטום
30/05/2018 | 19:24
20
לצפיה ב-'אני לא איש מאמין אבל בגלל הסקרנות..יש לי שאלה'
אני לא איש מאמין אבל בגלל הסקרנות..יש לי שאלה
25/04/2018 | 23:10
2
123
אם בגילגול הזה רע לי עד מוות . ובגלל שאני מכוער רצח בעיקרון ויש לי בעיות נוספות בבריאות .אז אם אני מחליט להתאבד מה יקרה לי האם אני אלך לגיהנום או יחזור בגילגול יותר קשה או דווקא אקבל פרס על זה שסבלתי פה כל חיי?
לצפיה ב-'עד כמה שאני זוכר את דברי מיסטיקן שקראתי בזמנו,'
עד כמה שאני זוכר את דברי מיסטיקן שקראתי בזמנו,
05/05/2018 | 12:59
1
76
אדם שמתאבד, או יותר נכון נשמתו, ימצא את עצמו במצב לא נוח משך הזמן שהיה עליו לחיות וזמן שהוא שם קץ לחייו, כך שתמיד עדיף לא לקחת יוזמה בכיוון זה.
לצפיה ב-'התאבדות מראייה רוחנית'
התאבדות מראייה רוחנית
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 10:53
24
כל אדם יכול להחליט לסיים את חייו בהתאבדות - מבחינה טכנית...עם איסור או בלי איסור רוחני כזה או אחר....
לפי היהדות, זה אולי הדבר מבין היחידם שלא צריך לעשות - להתאבד
אם נראה את המילה "להתאבד" בתוכה נסתרות המילים: אבד, לאבד, אבל.. ואולי גם המשפט: אבדת ל ה'(אלוהים)...איבד את האמונה (כל אחד ואלוהיו)
מי שבוחר להתאבד "ולצאת" מהגילגול הנוכחי בצורה הזו, יצטרך לחזור לאותו גילגול, לאותו קושי - שוב! אם ירצה או לא, לכן מה עשה בכך???(לפי האמונה וגילגול נשמות)
לכן, בכל שנייה בחיי האדם שמתגנבת לו הרגשה כה קשה - להתאבד, שינסה אם לבד או עם עזרה לשאול עצמו "היכן אבד לו משהו...כה משמעותי בחייו, והאם זה באמת אבד, או זו רק הרגשה..." (רוב אלו שרגע לפני שהתאבדו, שישבו לכתוב מכתב פרידה...שינו בזכות הכתיבה את דעתם, ובחרו להמשיך בחיים)
בעניין נשמות - גילגול נשמות - התאבדות "נושא כבדדדד" מומלץ לנשמה לא לעשות זאת..כי כשהחיים מסתיימים כאן בגוף הארצי, הם ממשיכים ולעד בגוף הנשמתי... ככה שלמעשה "לא הרג" דבר המתאבד.

לצפיה ב-'צמיד עם מזל'
צמיד עם מזל
05/04/2018 | 20:32
2
66
היי,
יש לי כמה חברות עם צמידים של המזל שלהם.
הם אומרים שזה נותן מזל טוב יותר כשעונדים אותו.
זה נכון?

זה הצמיד שאני רוצה

אולי שרשרת אני מתלבט

מה אתם אומרים?
אשמח שתעלו לי עוד אופציות ותעלו לי רעיונות נוספים. (תמונות של צמידים יפים כמו אלו)

לצפיה ב-'צמיד עם מזל'
צמיד עם מזל
05/04/2018 | 20:34
1
40

היי,
יש לי כמה חברות עם צמידים של המזל שלהם.
הם אומרים שזה נותן מזל טוב יותר כשעונדים אותו.
זה נכון?

זה הצמיד שאני רוצה
https://boatfilledwithdreams.com/products/zodiac-m...

אולי שרשרת אני מתלבט
https://boatfilledwithdreams.com/products/zodiac-s...

מה אתם אומרים?
אשמח שתעלו לי עוד אופציות ותעלו לי רעיונות נוספים. (תמונות של צמידים יפים כמו אלו)

לצפיה ב-'לא - יא אהבל - ולך תלמד עברית "החברות אומרים..."'
לא - יא אהבל - ולך תלמד עברית "החברות אומרים..."
05/04/2018 | 22:20
15
לצפיה ב-'מזלות.'
מזלות.
03/04/2018 | 08:43
45
הגעתי למסקנה שהמזל של האדם והדרך לנהוג בו היא רק הצעת הגשה. אני בסך הכל מנה של ה' והמזל הוא דרך בו אני מציע ומגיש את עצמי בפני העולם והקיום ובפני עצמי.

ז"א שאני יכול גם להתנהג לא לפי תכונות המזל שלי, להיות אדיב יותר למשל ולאו דווקא כפי שהמזל יחייב אותי בהנהגה שלו.
לצפיה ב-'שעות כפולות'
שעות כפולות
24/03/2018 | 22:30
2
67
שלום לחבריי הפורום,
אני רואה שעות כפולות כל הזמן ברוב המקרים זה 11:11 ובעיקר צירופים של 22:22,20:02,20:20 ו-21:21:21:12.
אשמחאם מישהו יוכל לתקשר עבורי או לתת לי כיוון בנושא כי אני יודעת שזה סוג של מסר שמנסים להעביר לי רק שאני לא מצליחה לעלות עליו..
תודה ושבוע טוב

לצפיה ב-'אם זו מבחינתך התגלות רוחנית, האלוהות היא המקור האחראי לכך.'
אם זו מבחינתך התגלות רוחנית, האלוהות היא המקור האחראי לכך.
03/04/2018 | 08:45
36
כל אדם מקבל הרהורי תשובה בחייו, כל אחד מקבל זאת בצורה שונה, יש כאלו שמקבלים זאת ברמז ואחרים מקבלים זאת דרך תאונה או הפסד ממון או דרך התגלות גדולה או חשק שבוער בהם.

זה הזמן לנצל את המזל שלך ולעשות בעקבותיו טוב לעולם ולאנשים. להיות אדם טוב יותר.
לצפיה ב-'גם אני רואה הרבה שעןות כאלה אבל אולי'
גם אני רואה הרבה שעןות כאלה אבל אולי
31/07/2018 | 23:17
4

בגלל שאני מביט הרבה בשעון ואז זה אולי סתם צרוף מיקרים.
אבל אולי זה באמת מסר....

לצפיה ב-'מישהו היה אצל הקוראת בקפה עיישה ביפו?'
מישהו היה אצל הקוראת בקפה עיישה ביפו?
20/03/2018 | 11:44
2
105
שלום , רציתי לשאול אם מישהו /מישהי היה אצל עיישה הקוראת בקפה ביפו ? והאם מה שאמרה, התגשם ?
אשמח מאוד לשמוע תגובות 
לצפיה ב-'תקשור יהודי'
תקשור יהודי
26/03/2018 | 14:59
67
רוצה קוראת \ פותחת  בתנך ? או מתקשרת חזקה שרואה שנים קדימה ולא רק כמה חודשים כמו שכולן אומרות? היא עושה תקשור יהודי  במידה וכן תשלחי לי תשובה ואשלח
לצפיה ב-'מוזמנת להגיע...'
מוזמנת להגיע...
26/07/2018 | 18:12
17
אנו נמצאות בת״א. 
מדיום אורטל ומיקי המתקשרת.
מצויידות במכתבי תודות של מטופלים.
ניתוח פריסה מדוייק להפליא עם ייעוץ מה בעד מה נגד בכדי לצאת לדרך חדשה.

0559598793
מדיום אורטל ״מיסטיקה לכל״.

לצפיה ב-'מישהו שמע על מיסטיקנית בשם נגבה מאשקלון?'
מישהו שמע על מיסטיקנית בשם נגבה מאשקלון?
07/03/2018 | 11:17
66
הייתי אצלה ויצאתי טיפה בהלם..
חייבת עצה לגבי אם לחזור לאקסית (נגבה שללה את זה)..
אשמח לעצות בנושא.

לצפיה ב-'התפוח'
התפוח
21/02/2018 | 08:08
65
תחום פנימיות הרוח , דהיינו החלק הרוחני של רמת הפנימיות או ה-פ על קוקוד ראשינו המתפשט כחלק רוחני בגופינו ,
והאימרה הנלווית היא שתפוח ביום מרחיקה את הרופא .
דהיינו משלים את פנימיות הרוח לעומת הגוף ואז אין היזק ומחלה .
דוד
לצפיה ב-'להיזהר מהמיסטיקנית ריקי קיטרו '
להיזהר מהמיסטיקנית ריקי קיטרו
10/02/2018 | 17:07
3
475
לצערי הרב שילמתי הרבה מאוד כסף לשיחה טלפונית עם ריקי , כבר בתחילת השיחה היא אמרה לי שאני אישה בודדה ושאין גבר בחיי עוד לפני שהספקתי לדבר ואני בכלל אישה נשואה עם ילדים דבר שכל כך הזוי מבחינתי ושתיקנתי אותה היא אמרה שאני לא סותמת ושהוא בוגד בי... אבל לפני רגע היא טענה שאין גבר בחיי. אמרה שיש מלא סמים בחיי ומעולםםםםםםם לא נגעתי אפילו בגוינט..... אמרה שאני אקבל סרטן ועוד דברים הזויים וזה תוך כדי דיבור מזלזל ועויין. חבל על הכסף חבל על הזמן וחבל שהיא תכניס פחדים לראש שלכם. כי זאת אישה עם אנרגיות לא טובות בלשון המטעה שאינה מודה ברגע שהיא טועה על עובדות קיימות לגבי עבר והווה. משתפת אתכם בחוויה שלי כדי שאתם לא תפלו.
לצפיה ב-'תודה על הזהרה .'
תודה על הזהרה .
20/03/2018 | 12:13
120
האם היית אצל עיישה?
לצפיה ב-'חבל שלא ראיתי את ההודעה הזאת קודם'
חבל שלא ראיתי את ההודעה הזאת קודם
08/04/2018 | 18:58
160
הייתי בשיחה טלפונית עם ריקי של 40 דקות. שילמתי 950 שח כדי לשמוע כמה העתיד שלי שחור וכמה מסוכן הולך להיות לי , ורק פחדים היא ניסתה להכניס לי לראש , טענה שאני לוקחת סמים ואם אני משתמשת. בנוסף היא אמרה שעברתי התעללות מינית מה שלא היה ולא נברא אבל היא אומרת ששכחתי או שאני לא זוכרת. 
ריקי אישה מניפולטיבית , שקרנית , ממולחת גסה ומזלזלת.
כשסיפרתי לה על רקע חיי היא ליגלגה בציניות "איזה חיים וורודים עברת" 
טיפת רגישות אין באישה הזו. מפחיד!
היא דיברה שטויות וניסתה לדחוף לי את הקמעות שלה באלפי שקלים. ניסתה ליצור תלות תוך כדי ניצול המצב הרגיש שבו אני נמצאת. היא מנצלת את העובדה שהאדם שפונה אלייה זקוק לעצה או הכוונה ונמצא בעמדה פגיעה כדי לסחוט כסף! עצוב שככה אישה פועלת ולא מודעת לנזקים שהיא גורמת לאנשים בסיפורים שהיא מספרת ובזלזול שהיא מפגינה. חסרת רגישות בעליל עם אפס ייחסי אנוש.
לצפיה ב-'צודקת בכל מילה'
צודקת בכל מילה
06/06/2018 | 11:09
87
חשבתי שכבר הוציאו את השטן הזאת מהעולם. הישמרו לנפשותיכם. מכשפה רעה, פשוט שטנית, חוצפנית וזלזלנית, גנבה ומפחידה. לא להתקרב!!!
לצפיה ב-'עושה כישופים בתשלום'
עושה כישופים בתשלום
03/02/2018 | 07:13
2
114
עושה כישופים בתשלום כגון :כישופי אהבה ,קללות למינהם .כישופי עין הרע .קבילות .קשירות ,זימון שדים .הוצאת דיבוק ...הוצאת כישוף ,קריאה בקלפי טארוט.תקשור עם רוחות או שדים ....הכל בזול יחסית למכשפים אחרים שלוקחים הרבה כסף .....רוצים תפנו הפון שלי 0546884177 יוסי 
לצפיה ב-'בקיצור, הנך עוסק במגיה שחורה.'
בקיצור, הנך עוסק במגיה שחורה.
03/02/2018 | 12:10
69
האם זה לא מסוכן לך או לאלה שפונים אליך?
לצפיה ב-'אסורה פרסומת '
אסורה פרסומת
05/02/2018 | 15:18
41
לצפיה ב-'הגדרה נוספת למיסטיקה'
הגדרה נוספת למיסטיקה
28/01/2018 | 04:24
47
מ= מקיף 
י-יחסיות 
ס-סובב 
ט- החלטת הנרן"חי המבטלת את שאר האפשרויות - החלטה או ביטול .
י-יחסיות
ק- התחלפות העולם 
ה- שינויי המודעות .
הרעיון הוא : במקיף כסובב , דהיינו האור המקיף הסובב לנו , ביחס בין מ- ל-ס ,
יש את החלטותינו -ט , וזה איך מתחלף כעולם שינויי המודעות .
דהיינו החלטותינו משפיעות על יחס המקיף לסובב , ועל תצורת המציאות והמטאפיזיקה .
דהיינו יש שדה סביבינו של סובבים ואור מקיף , והוא משתנה בהחלטותינו .
וזה נותן לנו יכולת לעמוד ולקבוע את ענייניו היום יומיים לאורם .
כמו ניקיונות וסדר , אירגון לפי התוכן החי לעומת המקיף והסובב המשתנה .
ומה יקדם מבנה אירגוני או עסק ויגרום לצמחיה וגדילה , הם בכל אפיק בחיים
והן במעשיות , וזה נושק כמעט לכל תחום שיש .
מיתוך זה ניתן לעמוד את המידות הנכונות ומצב ויטאלי ,
דוד
לצפיה ב-'מוכן לקנות את עולם הבא של מישהו.'
מוכן לקנות את עולם הבא של מישהו.
22/01/2018 | 17:36
3
71
אני מוכן לשלם כמה מאות שקלים כדי לקנות את עולם הבא של מי שיהיה מעוניין בכסף.

אם אתה נמצא במצוקה וחייב דחוף כמה מאות שקלים ואתה גר באיזור פתח תקווה אני מוכן לתת לך סכום נאה בעבור העולם הבא שלך. אנא צור איתי קשר אם אתה מעוניין בכך.
לצפיה ב-'גם אם זה ג'הינום'
גם אם זה ג'הינום
27/01/2018 | 21:52
19
לצפיה ב-'אני חייבת כמה מאות אלפים ..חח אז תתן לי את ה200 אלף ?'
אני חייבת כמה מאות אלפים ..חח אז תתן לי את ה200 אלף ?
21/03/2018 | 09:53
1
13
לצפיה ב-'מתחרט. שילך עולם הבא, חיים של עשיית טוב עדיפים.'
מתחרט. שילך עולם הבא, חיים של עשיית טוב עדיפים.
03/04/2018 | 08:51
16
יום שלא עשיתי בו טוב הוא יום שלא הספקתי לחיות בו.
לצפיה ב-'אלומות של מיתרי פקסלי אור'
אלומות של מיתרי פקסלי אור
14/01/2018 | 16:38
8
45
כמו עננת אינטרנט , אנו משרים כוח חי באלומות של מיתרי פקסלי אור .
בכל מקום שאנו בו , בבית ברחוב במגע עם הזולת ובדומם ובחי ובצומח .
יש לנו אלומה עם צפיפות משתנה בהתאם לכל אחד , 
צפיפות האלומה היא יותר כוח חי ומחיה , ויש לזה רמות שונות פנימיות וחיצוניות עליונות ותחתונות , 
אומרים כי בביתו של צדיק או אדם עם אור , כאשר הוא שומר שבת במקום אחד 10 שנים , האדמה צפופה בהתאמה לצפיפות אורו ,
ויש משפט ערבי ידוע , שעדיף לגדל מעט ילדים על אדמה קשה וצפופה , כי זה יתן להם חיות והם יגדלו חזקים ויחזיקו מעמד בתמורות העולם , ואילו אלא הגדלים על אדמה לא קשה וצפופה , אין בהם כוח ובריאות ויפוצו לכל הרוחות , 
רק העושר על אדמה קשה לוקח הרבה מאוד זמן , ובכל גיחה לאדמה רכה יש יתרון של כוח חי ומתפרץ לבאים מאדמה קשה , ובפולקלור הזרח תיכוני , גיבורי החיל ואנשי המעשה באו מאדמה קשה . ישוע הקצין ואמר זאת על האדם הבונה ביתו על סלע .

צפיפות של אורו של אדם , ישפיע על צפיפות וכמות הענפים בעציץ סמוך .
לצמח שלידו אתה שומר שבת 10 שנים (מספיק ברכת יין ) נוצרת צפיפות התואמת אותך , ומה זה טוב ? אז ככה , צפיפות האלומה הזו מכניסה כוח מחייה בדברים שאתה עושה ונותן להם כוח , וצמח שליד שמירת שבת סופג כוח , ומחייה וסוחב משקלים רוחניים שככה אתה סוחב .
דהיינו כל מעשיך בחיים נתפשים כמשקל סגולי כלשהוא בהילה , 
ואז זה עוד משקל שאתה סוחב .
נהוג לגדל עץ ועציצים שיוסיפו כוח חיים ויסחבו חלק מהמשקל הסגולי בחיים .
ויתנו כמו טנק רזרובי אנרגיה , כאשר האנרגיה שלכם נמוכה .

האלומה הנ"ל מקבלת חיות מאכילה ושתייה ומתלכדת בהתאמה לליכוד הפנימי שיש בכם בשעה שאתם מחרבנים .
ברכות לסגירת האלומה (נקוב נקוב חלול חלול ) אחרי הפרשה .
עוד דרך לטעון את האלומה היא בשתית יין וברכה עליו .
בקריאת כתבים אם אורות כמו כתבי קודש , השתתפות בתפילה של מניין , והנחת תפילין , 
האלומה הזו היא צביר מאיר של מיתרי אורות המלווים אותכם בכל דבר ,
ורצוי כמו קריסטל לטהר זאת ב-40 סאה מים , מעיין מקווה ים בריכה אמבטיה וכו' .
דוד
לצפיה ב-'המשך'
המשך
14/01/2018 | 17:05
2
19
לאלומה יש חלק עליון שהזמן בו הוא לא ליניארי אלא על זמני ,
וזה אומר שמגע וברכה שלנו יש בה מן העל זמני לזמני .
ועד כמה אנו משפיעים במגע ובנוכחות , ואז המשכה של ברכה ונוכחות יכולה ללוות את הזולת שנים רבות , כמון הגנה על בני בית או בניגוד קללה לאויבים .
רק צריך לדעת למי מותר לברך ולקלל .
מבט עינינו במושא בצורה יוקדת יכול להזיק .
ואזי ריפרוף במבט מומלץ .
אם צברת כוח פנימי של האלומה , אתה משפיע יותר .,
דוד
לצפיה ב-'המשך2'
המשך2
15/01/2018 | 05:33
1
13
לאלומת האורות מתלווה רוח , ואזי יש השראה לטווחי רוח ונוצרים מרידיאנים בגוף ,
דהיינו מקביל למיתר האלומה ,העובר ברוח הגוף ויותר חיצוני לאלומה ,ונקרא מרידיאן .
מעברים בין האלומה למרידיאנים יש הרבה ויש מספר מרכזי העברה והתלכדות ממיתר אלומה למרידיאנים הניקראים צ'אקרות .
המרידיאן נמצא בהיבט רוחני יותר של הגוף ויותר חלש וכאילו עוטף וסובב את חלק ממיתרי האלומה .
אוכל טבעי כגון פירות ירקות וכו' , מכיל (אוכל= כוונות מתקיימות של האל ) , מיתרים בצפיפות הנמצאים באוכל המכיל מאור ורוח , ואנו צריכים לתאם את הפרי לגופינו .
פרי כרעיון , הוא אותו חיבור בין הקודש ובין ה-פ' שיש לנו בסגירת הגולגולת ,
דהיינו עוצמה חזקה יותר ממיתרי מאור ורוח היוצרות שדה פנימי מהשראה ,
הבא לביטוי בטבע בכל דבר המתחיל בעברית ב-פ .
דהיינו שדה פנימי הנמצא בפרי שצריך לתאמו לשדה הפנימי שלנו ע"י ברכה .
דהיינון מה נמצא אצלינו בטווח ה-בר (טבע בר אד-מה ,מהפנימי לחיצוני שאנו משרים החוצה ) , מתאם לרוח שלנו שדרכו אנו מכניסים את אוכל הפרי .
ואז זה נותן כוח נוסף לפנימי שלנו מבחוץ מהפרי .
כאמור יש חוטי קודש בגולגולת לכל מי שיש לו פ' בסגירת הגולגולת , היוצרים שדה השראה פנימי בכל הגוף , מעין דמות פנימית המכילה אנרגיה מערכי מיתרי האלומה למרידיאנים , הנותנים השראה מה אמור להיות השדה הפנימי האנרגטי של הגוף .
דהיינו עם אני אוכל תפוח , אני אוכל תחום פנימיות הרוח , דהיינו את הפנימי של שדה הרוח של הגוף , בו יש תצורה מה אמור להיות גופי , ואזי תפוח ביום מרחיק את הרופא מלבוא , דהיינו שומר על שדה פנימי רוחני מאיר בריא של רוח הדוחה שלילי והפוך וחשוך .
תפוז יתן השראה של שדה הרוח הפנימי לעומת המרחב החיצוני של המציאות ,
דהיינו מאזן למרחב המציאות החיצוני לשדה הרוחני של הגוף ועוזר בשינויים .
ויטמין סי בהקשר זה , הוא ערכי הסובב במרחב לעומת הארת הגוף .
דהיינו מתאם לערכי הסובב , ולמה זה טוב בחורף נגד צינון .
כי חורף הוא הגדר בו הרוח ההפוכה מתייחסת לאישיות שלנו -פ' לא דגושה .
דהיינו חוזק ההופכי לנו ולרוחנו בטווח האישיות , דהיינו היכן החומריות מעייפת את רוחנו , ואז ויטמים סי , משרה לנו יחס לסובב , דהיינו יש לנו השראה של שדה מלווה של סובבים שאנו מייצרים , ואזי במקום להיות תפוש בחומריות , ויטמים סי מוסיף לנו ערכי סובב , ומקל את לחץ הרוח ההפוכה בכל סיטואציה של החומר לערך סובב מלווה טבעי , ואזי רוחינו הפנימית נפרסת לעומת הסובבים במקום לחומריות הרוח ההפוכה .
וזה מונע התקררות (בגבולות הסביר) .
ומצב יותר טבעי בריא בו רוחנו הפנימית נשמרת ולא מתמעטת ביחס לחומרי .
רק שזה מקשר אותנו יותר לפריסת סובבים , וגם מזה מידי פעם צריך להשקיע בפנימי ולא בסובב , ואזי לעשות פעולות פנימה מעבר לסובב , בפיתוח וחיזוק הרוח בקריאה של כתבים פנימיים שנכתבו ע"י חכמינו , בתורה תהילים משניות וכו' ובעוד כתבים .
או שתיית יין . משהוא לחיזוק הפנימי והחיבור לחוטי הקודש , ועלייה מרק להיות תפוש בסובבים .
אזי חוטי קודש בגולגולת המתחברים לשדה פנימי , ושדה הרוח המעורב עם מודע 
לתחומיו המשתלשלים לצורותיו ונגזרותיו הפנימיים מהמיתרים למירדיאנים מהפנימי לרוחני כ-תהל של תהילים .
וזה מחזיר אותנו לפנימי הבריא הטבעי .
ומחזק את ההשראה הטבעית הפנימית שלנו , וגם נותן נופך על זמני , לתוך מעשינו ובריאותינו .
דוד

לצפיה ב-'המשך קישור לניקיון'
המשך קישור לניקיון
15/01/2018 | 13:08
16
בין אלמות מיתרי האור לבין המרידיאנים של מעברי המאור ברוח , כאשר אתה בא לפרקטיקה , נאמר בניקיון :
בדירה שבו יחיד גר או זוג , צריך לנקות אחת לשבוע , את השירותים אמבטיה מקלחת כיורים ומצעים ומגבות , מעבר לכביסה הרגילה , כמובן שרצפה אבק תריסים וחלונות .
מטבח אחרי כל שימוש .
בדירה שיש תינוקות , איזורים בהם התינוקות נרחצים או שוכנים , לנקות 3 פעמים ביום , כדי שהאלומה תתגבר-ג , ג-פעמים , ואזי המאור מאיר ומגרש רוח הפוכה וחושך המזיק לתינוק .
הקיצר כל דבר הקשור לילד מתחת לגיל 6 , שלוש פעמים ביום ניקיון , ותינוקות על אחת כמה וכמה .
כאשר יש יותר מחמישה נפשות בדירה , יש לנקות כל יום את השירותים אמבטיה כיורים מקלחת וכו' .
בדירה עם 10 נפשות שני ניקיונות ביום .
וזה כדי שהאלומות המאירות עם המרידיאנים ישמרו ויטהרו מהאינראקטיבי בחיי היום יום , וישמרו על רמת תברואה , תברואה לשון : תר (תורה) או תחום ירידה , לתוך ה-בר כפעולת המציאות מימין לשמאל .
עכשיו כל ניקיון כזה משקיע חוץ מהדטרגנטים , מאור ורוח מאיתנו ואת זה צריך לחדש כל יום , (תפילות ,קריאת תורה וכתבי קודש , כגון: תהילים .) אפשר עם כוס יין ועשן קטורת .
העניינים הללו מיושמים בצבא ובבתי חולים ובכל ענייני התברואה וסניטציה .
לדוגמא במטבח במסעדה , יש לנקות את משטח העבודה בין 15 דקות לחצי שעה ,
תלוי בעומס העבודה .
בענייני כביסה שום בגד שלא ילבש יותר משלושה ימים ללא כביסה , בעיקר לגברים בנושא הג'ינס .
ביגוד צריך להיות כל יום בגד אחר .
קיץ והזעת על המצעים כביסה , הזעת בבגדים מקלחת וכביסה .
חוץ מניקיונות להקצות זמן לסידור דברים בבית אחת לשבוע , ניירת חשבונות ודברים שאינם במקומם לייצר להם מקום יעיל נגיש וקל לניקוי ושמוש .
וכמובן חשוב שאתם ואלומתכם תגיעו לכל נקודה בבית בניקיונות פסח ,
ועל הדרך לשפץ לתקן לצבוע ולנקות .
דוד

לצפיה ב-'***הדתה,,,,'
***הדתה,,,,
26/01/2018 | 11:40
3
18
***מנסה להבין,,,,,
זה פורום מיסטיקה או,,,רמזים לכפייה דתית"......
לצפיה ב-'הקשר הוא פיתוחי הטכנולוגיה לפי מיסטיקה קבלית'
הקשר הוא פיתוחי הטכנולוגיה לפי מיסטיקה קבלית
27/01/2018 | 22:05
2
13
ומה אתה מנסה להגיד "החלנה"
הרי אתה מאמין שאתה האל לא ומכוון הכל ומי שלא מבין שיעלם .
גם אלא שללא כוונות טובות מגיעים לפה ...
דוד 
לצפיה ב-'ואיי, ואיי2 - כמה דפוק יכול להיות בן אדם '
ואיי, ואיי2 - כמה דפוק יכול להיות בן אדם
28/03/2018 | 01:45
1
7
דחוף דחוף - לקחת מהר את כל הכדורים !
לצפיה ב-'לא בן אדם '
לא בן אדם
28/03/2018 | 18:53
5
ואם על דפוק מדברים , איך השהות בגהינום .
רוצה להגיע לזה שנשרפים בו .
דוד
לצפיה ב-'אילו שטויות גמורות!'
אילו שטויות גמורות!
03/04/2018 | 08:53
7
אני מוצא זאת גם בחושך!
סתם! אמרת דברים עם כוונת לב גדולה מאד! אבל גם בחושך ובאפילה אני מוצא הטבה גדולה מאד. =)
לצפיה ב-'טעות נפוצה היא'
טעות נפוצה היא
12/01/2018 | 07:56
3
79
שאתה נהיה זקן השיער מלבין ,
אז ככה שיער הראש מלבין כאשר אתה לא מברר טומאות יותר ,
וכן שיער הזקן , כאשר הוא מלבין הוא נאטם , עד אז הוא מושך חיות ושפע ,
כאשר הוא בצבעים חום ג'ינג'י בלונדיני ,
כאשר הוא שחור זה המשך לרוח הפוכה התפושה במאור הפנים .
ואז צריך לעשות תיקון ובסוף התיקון לגלח את כל הגוף בתקווה שיגדל חום ג'ינג'י או בלונדיני .
אצל נשים שיער הראש חלול ומושך חיות ושפע כמו בזקן אצל גברים ,
וגם בצבעים שחור ולבן זה אטום .
ובלבן לא מברר טומאות .
דוד
לצפיה ב-'פיתוח'
פיתוח
14/01/2018 | 07:04
2
17
טומאה , היא קשורה להפך של שערי ה-מ"ט .
מ"ט= במקיף כהחלטות הנרן"חי , דהיינו באור במקיף הנותן את כל האפשרויות בבריאה 
החלטותינו ומעשינו הם כולם החלטות של הנרן"חי , וכל החלטה בעצם מבטלת את כל אין סוף האפשרויות ומתמקדת בהחלטה אחת וקיומה .
ולכן מ"ט נקרא במקיף כהחלטות או במקיף במבטל .
ועל כל החלטה מבטלת קם כנגדה מוטיב הופכי , ממאור לחשוך ,מרוח לרוח הפוכה .
דהיינו מתעורר מהחלטות מבטלות מוטיב הופכי של רוח הפוכה וחושך , כאשר הארת ההחלטה שלנו לטווח הרוח הפוכה וחושך מסתיימת וכבר אין אנרגיה מחייה הבאה מאיתנו בקצה טווח המאיר המחיה מתעוררת הטומאה .
דהיינו מ"ט הפוך = טמ , זרימת המציאות מימין לשמאל = וה ,
ו-א - פעולה , סה"כ : בקצה המאור המחייה המתהפך כרוח הפוכה וחושך ההופך לאיכות שלא באה מאיתנו הפועל במציאות , זו נקראת טומאה .
הטומאה היא בגדול לפי התהודה האישית כמו לפי התדר של החיות שלנו וסיום השפעתו ומשם לכל דבר במציאות שאינו האנרגיה שלנו , ועל לנו להיות במגע אם זה,
אלא אם זה גורם מאיר .
אז זה קצת הסבר לטומאה איכות המזיקה למרקם החי .
דוד
לצפיה ב-'לעניין השערות'
לעניין השערות
14/01/2018 | 07:07
1
20
שער לבן בראש או בזקן איננו מברר טומאות , דהיינו שיער - שערי עתיד , אינם יודעים לברר ולכן לדחות את הטמא , אפיק לא ויטאלי שאינו מתחדש ,
מצב כזה דורש לעשות תיקון ולהתחדש . 
דוד
לצפיה ב-'הרוח ההפוכה'
הרוח ההפוכה
07/02/2018 | 19:14
8
כשדה אנרגטי מלווה , נמצא מבחינת ההשתלשלות בהפיכתו לגשמי .
ועד לכך יש אומר מאור רוח ישרה ואז זה מתהפך לרוח הפוכה וחושך .
בשונה מחומרי , הגשמיות היא אורות בעל נופח מגושם , ואילו החומר הוא רוח הפוכה + מקיף קבוע , דהיינו מצב צבירה של רוח הפוכה .(כלומר רוח) .
גשמיות יכולה ללבוש חומריות .
עכשיו לעניין הרוח ההפוכה כמרקם של שדה רוחני מלווה , אשר נושק לגשמיות של הגוף שלנו וחודר את הגוף באכילת מאכלים נמוכים וחשוכים ,
הגוף מאיר בפנימיותו ודוחה חלק מהרוח ההפוכה והשאר צריך להאיר יותר ולהעיף מהגוף , השדה של הרוח ההפוכה בו נמצאים כל הוירוסים חידקים בקטריות ומחלות ,
וזאת הסיבה מספר אחת למחלות ותמותה .
דרכים מרובות התפתחו להתמודד אם זה , ורובן דתיות יהודיות .
דוד
לצפיה ב-'האם ייתכן כי ספר קבלי מסתורי הופך היום לאקטואלי מתמיד ?'
האם ייתכן כי ספר קבלי מסתורי הופך היום לאקטואלי מתמיד ?
08/01/2018 | 16:13
3
52

האם ייתכן כי ספר קבלי קדום ששמו 'ספר יצירה' הופך היום לאקטואלי מתמיד ?
האם ייתכן כי הוא צופן מסרים העוסקים בתקומת בית המקדש השלישי בהר הבית ?

כתבתי ספר בנושא שאני עומד להוציא לאור.
לצפיה ב-'לפי המבוא אתה לא בכיוון '
לפי המבוא אתה לא בכיוון
10/01/2018 | 06:20
28
הסתימות של החיבור נועדה להגן על הקורא ולומד , זה כמו לשחק בחשמל
אתה עלול להתחשמל , ועד שלא תשיג יישוב דעת נרחב ההופך חי ומחייה בחיבור
הוא מסוכן ולכן סתום וזה שזה סתום זה רחמים גדולים , והישמרות מסכנה .
לצערי אתה ניגש לחיבור בראיה מערבית נוצרית ,
וללא שמץ של כיוון אמיתי , המאמר ליודעי חן הוא לא סתום בכלל .
אתה מתעסק בתכנות כוח חי , וזה יכול להזיק , ולכן כמה שיותר סתום יותר טוב .
דוד
לצפיה ב-'***הכתבה,,,'
***הכתבה,,,
26/01/2018 | 11:48
1
24
***כאשר אני שם לב,,,שישות לא מזוהה מכתיבה ,,,דבר זה או אחר,,,
ולשאלתי אין היא מזדהה,,,
אני מבקש ממנה ללכת לדרכה,,,
או שולח אותה,,,,
והסיבות מן הסתם הן ,,,ברורות לחלוטין,,,,,
לצפיה ב-'להתעורר'
להתעורר
27/01/2018 | 22:02
10
עשו לך סרט שאתה מכוון את הכל ,
מה העניינים בני ממזמן לא שמענו ממך .
יודע היכן שאר חברי הפורום ? לאן הם נעלמו ?
דוד
לצפיה ב-'אסטרולוגיה'
אסטרולוגיה
06/01/2018 | 01:03
2
44
איפה פורום אסטרולוגיה ?
לצפיה ב-'על הירח. רחוב הטפשים פינת האהבלים '
על הירח. רחוב הטפשים פינת האהבלים
06/01/2018 | 01:59
1
18
לצפיה ב-'אתה מתאר את רוח האנש'
אתה מתאר את רוח האנש
07/02/2018 | 18:51
6
לצפיה ב-'קא בא פא'
קא בא פא
27/12/2017 | 00:04
3
34
בא - אנרגיה מאורות המעוצבת באותיות , 
באותיות אשוריות הבא נותן ממשק לדמותו של האדם בה יש לנו יחס לסובב ולמרחב 
ונקרא בא סטי ו-בא זטי , ועוד מספר סוגי בא .
דהיינו על דמותו של האיש מתלבש ממשק המתייחס למרחב ולסובב , ממשק אינטראקטיבי , שעליו יושב עור גופינו והשערות ואף שדה האנרגיה המיידי סביב הגוף .
הוא אחראי לאנרגיה שלנו הנוגעת בכל דבר .
ה-"בא", כרעיון הוא סך האנרגיה של הילה ביצת אנרגיה וגוף , ובא כ-בא קטן בממשק האיטראקטיבי .
וזה בכתב אשורי (בכתב בו אני כותב כרגע ) .
ה-קא באשורית , צמהווה ממשק בו האנרגיה הפנימית מחליפה את יחסה לחיצוני כפעילות , ופעולה זו אף נוגעת ועוברת דרך הבא .
הקא עשויה מאנרגית אורות פנימית יותר חזקים מה-בא , ובגוף היא יושבת כממשק המתרגם למערכת העצבים וסינון וירוסים חידקים ובקטריות .
ה-קא שלא באשורית ,אף משמש כממשק חיצוני לגוף בו אתה יוצר דמות ארטילאית של קא ,כמו שהמצרים סמו לשמירת קברי הפרעונים .
וגם ניתן להחיות אם זה גולם .
 ה-קא הוא אנרגייה מודעת וחושבת אנרגיה חיה , ובנויה מאנרגיית חיים של אורות כאותיות .
הקא והבא לא באשורית מקיימים ממשקי הפעלה פנימיים היכולים אף להחיות גוף מת ולהעביר ידע ויישוב דעת פנימי מאחד לשני , ולהחיות תכנים ידע חיות ועוד כוחות .
הרב שך העביר לאחד מתלמידיו את ה-קא שלו לפני שנפטר .
ישנם מספר רמות קא עד-7 , ומספר סוגי בא כ-5 .במסורות הקלאסיות .
פא- הוא ממשק פנימי יותר מה-קא ובא .
ובא מפנימיות התורה ומכיל את טווחי הקא ובא , והוא משמש כהכנה לקבלת אור וקודש .
ויש לו יישומים ואפליקציות בהתאמה למה שהוציאו מהכוח לפועל וכן לבא ולקא 
אפליקציות שונות במסורות שונות בהתאמה לידע ומה הוציאו מהכוח אל הפועל .
בזמן העתיק השתמשו בקא בא ופא כאמצעי מיחשוב כי הוא יותר מהיר ובעל אפשרויות כוח הרבה יותר גדולים כי הוא אנרגיה חיה .
ולרמות החיות יש מיליארדי קומות ועוצמות .
קצת על ...
דוד

לצפיה ב-'מה קרה קיבלת חופש '
מה קרה קיבלת חופש
27/12/2017 | 11:13
1
8
לצפיה ב-'אז אתה המאותגר שיכלית ונפשית שצריך הסבר על צורת הירח'
אז אתה המאותגר שיכלית ונפשית שצריך הסבר על צורת הירח
31/12/2017 | 02:28
4
לצפיה ב-'הברות שאדם קורא ומוציא מליבו נותנות בו כוונה גדולה מאד במעשה'
הברות שאדם קורא ומוציא מליבו נותנות בו כוונה גדולה מאד במעשה
03/04/2018 | 08:54
2
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:16
11

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'קורא בקפה'
קורא בקפה
23/12/2017 | 14:19
58
מישהו יודע/ת מספר הטלפון של הקורא בקפה יונה מכפר סבא?
לצפיה ב-'מיסטיקקנים'
מיסטיקקנים
16/10/2017 | 20:26
2
111
שלום.בעבר היה מלא תתוכניות עם מסטיקנים למינהם בטלויזה .והיום אין תוכנית אחת בלבד.
בעבר היתה מישהי קוראת בטארוט באחת התוכנייות שממש עזרה לי.
היום אני חייב לקחת החלטה ממש גורלית וצריך ייעווץ.מישהו מכיר מישהו אמיתי?
רצוי דרך תוכנית טלויזיה או רדיו כי מוגבל בכסף..
לצפיה ב-'מה שאתה זקוק לו בדחיפות זה מורה לעברית '
מה שאתה זקוק לו בדחיפות זה מורה לעברית
16/10/2017 | 23:05
1
34
לצפיה ב-'ממש תודה רבה לך על העזרה..'
ממש תודה רבה לך על העזרה..
20/10/2017 | 13:34
50
אם אין לך איך לעזור לי אז אל תתן עצות 

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - מנהל פורום מיסטיקה
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו