לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1069010,690 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'חג עצמאות שמח! '
חג עצמאות שמח!
12/05/2016 | 08:49
9
מי יתן ונמצא את השלווה והאחדות קודם כל בתוכנו..

לצפיה ב-'סרטון קצר אך מרתק - פרספקטיבה על החיים'
סרטון קצר אך מרתק - פרספקטיבה על החיים
11/05/2016 | 18:56
21
ועל הסיבה שאנו נמצאים כאן
לצפיה ב-'מרווחים בחיים'
מרווחים בחיים
09/05/2016 | 16:17
7
36
ישנם מרווחים שחוזרים על עצמן לפי דפוס הפעולה הפנימי  וזה בא לביטוי במצבים של ערכי שינויי מודעות בתוך סיטואציות , דהיינו ההכרה חוזרת על תבניות בסיטואציות דומות
של שינויי מודעות .
דהיינו אנו חוזרים על דפוס פנימי של הכרה ושינויי מודעות בפריסות חדשות של סיטואציות
כאשר הכוח המניע הפנימי לא מודע הוא רק פועל ,
ואילו החוכמה והבינה מתגלים לאור הפנימי המתפלג כהכרה ושינויי מודעות בסיטאציה ובסיטואציות שונות , ואז מהי הקומה הפנימית וחוסנה , בהתקלות בסיטואציה חדשה
ועד כמה אנו פה ועכשיו עם הכוח המניע הלא מודע ועד כמה הוא מודע להליכי ההכרה ושינויי המודעות מסיטואציה בסיסית המגדירה יחסי סיטואציות אחירות ,
ומשם לדפוס פעולה וגישה לפתירת בעיות , ועד כמה סבלנות וסובלנות יש לנו בהתאם למאגרי החוויה המתפלגת המשתנה ועד כמה רזרוות או הפנמת גישה סובלנית יש לנו, 
ומכאן לראיה של בעל ואשה ,
בעלה = בל +עה , עה- עולם שינויי המודעות , בל= האות הראשונה והאחרונה בתורה
דהיינו מכלול התוכן הפנימי , הבא לביטוי ז-כמרחב כ- הכוונה שנתכוונה ונשכחה , ר - היורדת כלפי היש =זכר . ואזי אם הוא מתגבר -ג - בחלק הבר - הוא גם גבר .
דהיינו הדפוס הפנימי של התורה החוזר כערך המבט הפנימי ההכרתי לעומת שינויי המודעות בסיטואציות , הוא ערך בעלה .
דהיינו אותו דפוס של מרווחים +כוח מניע .
ואזי הדפוס הזה גם קייים אצל נקבה מהעם , דהיינו היא נותנת את הערך הנקוב בשינויי המודעות , דהיינו מה ראלי ותכלס מיתוך סך שינויי המודעות לעומת ההכרה ,
והסיטואציות , אולם מיתוך היבט מאורי האש ושינויי המודעות לאור השפעת המאור אש הבא מאביה ובעלה לשון אשה , וצריך לשכנע את הזכר הגברי להיות גם איש ,
שישוטט עם האשה במאורי האש ושינויי המודעות , דהיינו איש ואשה .
ואז קצת לכל חלק של איש זכר (בחור) גבר בעלה כמרחב מתגבר קיים =זוג .
ומכאן המילה זוגיות מרחב לחיבורי חלקיו וחלקיה , נקבה עלמא נערה (בחורה ) אשה 
וזה לאור המרווחים , 
דורש תובנה וחוכמה לחיבור אלה לזוגיות שלימה ,
ואזי במרווחים צצים להם בסוף ילדים , 
ואז מנגנון הפריה ורביה הוא כך גם אם זה ללא ילדים , לגבי כל עניין .
דוד
לצפיה ב-'דוד, אתה מביא לכאן דברים מעולם הקבלה '
דוד, אתה מביא לכאן דברים מעולם הקבלה
09/05/2016 | 17:39
6
27
מאוד קשה לקריאה ולהבנה.
אני בטוחה שאפשר לפשט את הכתוב לשפה יומיומית שתהיה ברורה לכל קורא.
בתורה כתובים רעיונות - יש מי שטורח להיכנס לפרטי פרטים, שהם סוג של מעטפת לעולם הרעיוני.
אם תוכל, למען כל הקוראים, להתמקד ברעיון עצמו ללא כל המעטפת של האותיות והסברים מסביב - אודה לך.
אנסה לקרוא שוב - לא בטוח שאצליח להבין.
תודה
לצפיה ב-'בוא ננסה לפשט בדוגמאות'
בוא ננסה לפשט בדוגמאות
09/05/2016 | 20:32
5
28
אני הולך מחדר לחדר בבית , הסיטואציה שונה בכל חדר ,
אבל אני + ההילה ומה אני מקרין מתייחס לזה , 
יש חלק פנימי בהכרתי המאיר את העצמיות שלי המתפרס בכל חדר ,
וגם אנרגיות המקיימות את הגוף והמטאפיזיקה שלו לעומת סיטואציות החדרים .
ועילהם פרוסים על האנרגיות הללו , תחושות רגשות מחשבות זיכרונות דימיונות מודעות והכרה וכו' , יש כאילו גרעין פנימי של מה אני בכל פריסה כזו ,
ותשומת לבי ופיקוס הכרתי , נע בתוך הפריסות הללו , ועושה קפיצות של תחושות רגשות מחשבות זיכרונות דימיונות מודעות והכרה וכו' .
וכאמור יש מרווח בתווך בין כל נקודת פיקוס ותשומת לב .
מרחב התווך הזה מצויין באות ז' , כאמור מרחב שבירת אורות , או היכן הכדור המאיר שלי כלפי חוץ יש לו פחת ,
מרחב זה של שבירת אורות בו אני פרוס בסיטואציות , הכולל כ- כוונות שלי שהתכוונו ושכחתי מהם היורדות מכדורי אך נשארות בפריסה , מציינות את המילה זכר .
אז אפשר לחשוב שזכר זה רק כוונות שלי , לא זכר גם מביא כוונות מהבורא וגם משלו.
הרי הוא מתגבר כגבר , ומחדיר למרחב את מה שהוא כיוון ושכח ,
ואז כמה חדות יש לו בכוונה שלו וכמה פחת , באינטאקציה עם הסיטואציה והזולת .
אז כאשה המאורי אש המודעים נפרסים במרחב הנ"ל , והם מאירים ערך נקוב של מה פרוס , והתאמה ושילוב מרחבי מתגבר יחדיו יוצר זוגיות טובה .
עד כמה התחשבות ובינה יש לאיך זה פועל , ומה כל אחד מביא .
וכשיש פחת רציני לשני הצדדים יש בדרך כלל ריב .
ואז הגישה הסובלנית שזה השקעת אהבה ומיקוד למרחב ולנקוב , 
ואיך לקדם את העלילה , ואיך להוסיף לה תיבול לכיוון פורה ומפרה ,
אם זה באנרגיית זיכרון של חוויה משותפת , או תיכנון עתידי של יצירת חוויות כאלה באיזה נופש , או בישול משותף או כל מה שיתן מומנטום למרחב המשותף ,
כדי שלא יהיה כבדות ומיאוס , ולזה צריך אהבה וסובלנות .
במרווחים המשותפים וכל אחד ומרווחיו , יש לזה גרעין פנימי , שגם בנוי מתכנים פנימיים יותר ,שיותר גבוהים , ואזי אילו פעולות יכוונו את המרחב האישי והזוגי .
כמו פעילות ספורטיבית או מדיטציה יוגה וכו' או תלמוד התכנים הללו הפנימיים בתלמוד תורה , שיהיה דלק ולא יהיה מיאוס , ולזה צריך חוכמה ובינה , 
דהיינו להבין את המרחב בו הערכים הללו נפרסים של כוונות שנשכחו ,והיכן הם נשארים פרוסים ב-6 רמות ה-מה שלנו , דהיינו לערכים הפנימיים הללו יש 6 רמות פרוסות ואחת אור היולי .
ובכל רמה מה-6 , יש תכנים נפרסים שלעומתם יש מרחב כוונות שנשכחו ,
דהיינו רעיון החוכמה , והבינה היא ירידה לערכים הללו כמצב נקוב .
ואזי אתה מתעל בים חוכמה לבינה ורמות פריסותיהם , וזה נותן דלק ותכנים ,
וכוח שלא יהיה מיאוס בפחת , 
כאשר אתה מתבונן על ערכיך שלא משתנים לעומת המשתנים בגרעין הפנימי ,
אתה נע בין הכרה למודעות , ומה אתה חווה בהם , וזה הולך איתך לכל סיטואציה ,
וכמה פחת יש , שלבסוף מוביל לעייפות ושינה לכיול מחדש לגרעין הפנימי .
כאשר אתה רותם את תובנתך לערכי הפעולה של שמכוונת , ומאיר את שנשכח ,
ע"י שינון , או מעבר נוסף באותו חדר ,
כיצד הפנימי הגרעיני מתקשר בזוגיות מרווחת , מראה מה אני מכניס כתוכן פנימי ,
דהיינו פריה , ועד כמה אני פורס זאת רביה .
ואזי הפריה ורביה היא תכנינו בהם אנו פועלים כהמשך ציווי מהאל , ולעיתים זה מוביל לילדים .
כיצד אני מעורר עוד כוח ותובנה לצאת ממיאוס ושיעמום , תלוי בערכי הפנימיים הגבוהים פריסתם והזנתם את ערכי החיצוניים החווים פחת ,
דהיינו עם אני עייף , השינוי מיקוד ליעף נותן כוח חדש , או ניצול המאגרים הגבוהים יותר לתת כוח . שלבסוף בא מהאל או מה הונחל לי ומה יש באמתחתי .
וחוכמה כזו בזוגיות זו אומנות , ולא רק להעביר את הזמן טכנית .
אלא לקיים קשר פורח ומלבלב בזוגיות , ובעשייה הפריתית ורבייתית ,
בקיצר פריה ורביה היא חלק ממנגנון שבו אנו פועלים ומופעלים ע"י האל ובעצמינו .
וכיצד הבנה של תשתית הפריסה והגרעין הפנימי בעל ריבוי קומות .
ואיך זה מגיב לכל פריסה בסיטואציה ישנה או חדשה .
הרווחים הללו נותנים לנו מרחבים לפעול בהם , וכאשר צר לנו , ענני במרחב יה .
דוד
לצפיה ב-'תודה דוד - עדיין מאוד מורכב וקשה להבנה'
תודה דוד - עדיין מאוד מורכב וקשה להבנה
09/05/2016 | 23:16
14
קשה לי גם לקרוא ברצף - אני מאבדת את הריכוז.
בינתיים מה שהצלחתי להבין זה שזכר ונקבה זה עניין בינינו לבין עצמנו, מה שטמון בנו ומה שלמדנו.
פרייה ורבייה אישית/עצמית.
זהו לבינתיים.
בכל אופן תודה על הניסיון לפשט עבורי את הדברים.
לצפיה ב-'ניסיתי לקרוא שוב - נתקעתי באמצע'
ניסיתי לקרוא שוב - נתקעתי באמצע
10/05/2016 | 05:02
3
16
האם ניסית להסביר משהו בנוגע לזוגיות - המקומות בהם הזוגיות עלולה להיכשל ואיך להתגבר על המכשולים.
קשה מאוד להבין.
למה אתה לא מדבר בשפת בני אדם - שפה פשוטה וברורה.
אני בטוחה שיש הרבה מה ללמוד לחיים מהדברים שאתה כותב, אילו רק אפשר היה להבין אותם.
לא מבינה מה הטעם לכתוב כל כך הרבה דברים בלי שהקוראים יוכלו להבין את המסר והכוונות.
האם אתה כותב לעצמך בלבד? שזה כמובן זכותך המלאה או שאתה מעוניין שגם אחרים יבינו.
תודה דוד
לצפיה ב-'מטרת הקבלה היא עירפול. העירפול מחזק את מי שמפרש. '
מטרת הקבלה היא עירפול. העירפול מחזק את מי שמפרש.
10/05/2016 | 13:13
17
מי שפירש הוא ר' משה דה-לאון וחבריו, אשר פרסמו את חיבורם, הזהר, בשנת 1286, בעיר אוילה שבספרד.
לצפיה ב-'עוד זוית'
עוד זוית
11/05/2016 | 01:38
1
22
יש מרחב פנימי בתוך גופך המאיר גם לסביבה , המיקוד החלקי בתוך הסביבה ,
שעובר ממיקוד למיקוד ביחס לסביבה , יש לו כאמור מרווחים כי הרי אתה לא תופס הכל בסביבה , ואזי יש מיקוד שלך של כוונתך (הבאה מהבורא ועוברת דרכך) ואתה מכוון את מה שאתה מכוון , אחרי שהמיקוד עבר וקפץ למיקוד שונה , מהאנרגיה שכיוונתה אותה כאילו היא נשכחה , אתה חוזר על אותה נקודת מיקוד אתה כאילו מאיר מחדש ואז פועל הנשכח כזיכרון קצר טווח , ומתחבר לכוונה שעכשיו אתה מכוון וממקד , כאמור יש מרווחים בין המיקודים ותזוזה בין מיקוד ולעיתים חפיפה ,
כמו קלידוסקופ , המרחב הזה של המיקודים ותזוזותיהם וחפיפיותיהם ,
כאילו יורדות מהפנימי שלך , וכינויים זכר .
כל מיקוד וערכיו הם כאילו ערך נקוב לחוד , ואזי יש לנו ערך זכרי ונקבי הנובע מאיתנו מבפנים , אותו דבר יש בתוך הגוף ובמעלה הפנימי לעליון של הגוף ,
דהיינו מאין צינור שמחבר את פנימיותינו למעלה לבורא ,
כאשר אתה מסתכל מהעליון הפנימי שלך , אתה מבין שההכרה בגוף יושבת על יחס הגידים והדמים , אילה שבגופך ואילו הנמשכים ומאירים ממך החוצה , ואתה מבין שהיחס למה שבחוץ בא כמודעות  שאתה מאיר אינטראקטיבית ,
מאפייני המרווחים בזכר ובנקבה , נותנים לנו חיבוריות וקישוריות אפשרית במרחב מתגבר משותף , הנקרא זוגיות , וזה גם מחבר היבטים כאלה כמו איש ואישה בחור ובחורה עלם ועלמא נער ונערה , דהיינו תיאורי הארה מבפנים החוצה , וחיבוריהם במרחב המתגבר הזוגי , בו הדינאמיקה של בני הזוג מתאפיינת , ביחס להארות אלה לפי המחשבות רגשות זכרונות דימיונות חוויות וחושים הטמונים בכל אחד מדרכי ההארה הללו המשתתפים במרחב הזוגי , ואילו מוטיבים מאפיינים קשר וכיצד לגרום לו ללבלב בפתיחות ואהבה ותקשורת בונה המפרה אחד את השני , ואזי מתקיים בכך פריה שאחד מפרה את השני , ורביה שהאחד מגדיל את כמות הערכים החלשים ובכך מחזקם , דהיינו נותן ריבוי לריבוד בהתמודדות ובונה מישם בינה וחוכמה ביחסים .
וכערך עצמי פנימי לכל אחד מהצדדים בקשר .
ואזי זה גם יכול להוביל לילדים בפריה וברביה ואז הדור משתבח .
וזה אפשר לעשות ולפרות ולרבות , וכך גם הפניה של פריה ורביה בעיסוק אחר ללא ילדים דווקא .
זה איך אנו פועלים ולהיות מודע לכך או לחזק ולגדל ערכים שאינם כך שיהיו כך .
אפשר גם לעשות ילדים בלי להעביר מטען פרייתי ורבייתי וזה נקרא להשריץ .
לבנות בית בישראל דורש פריה ורבייה , ולא רק סקס וקשר עקום .
אחרי השואה העם השקיע בערכים של סקס לעשות ילדים להחזיר את המספרים של העם , ועכשיו שאנו אותו מספר כמו לפני , צריך לשוב לעבוד על הערכים החיים בתוכינו של הארת התורה , שזה הפנימי שלנו המאיר שנכתב בקוד כספר .
ותוך כדי כך להתמודד עם אתגרי המציאות המשתכללת טכנולוגית .
בקשר פרייתי ורבייתי , שי אושר ועושר קיומי שילדים יכולים לגדול בכל טוב קיומי ,
ולאו דווקא סוציואקונומי , אלא טוב פנימי המאיר עולם ומלאו שיכול להאיר לכולם .
או רק למשפחתו דהיינו לייצר עושר פנימי ואושר בקשר של תכנים חיים ולא רק תכנים אינפורמטיבים , ואז זה גם יבוא בעושר ואושר לילדים + הנקה 3 שנים ולא לערבב תינוקות עד גיל 3 עם ילדים אחירים .
קצת טיפים לחוסן העם ולקשרים זוגייים .
דוד

לצפיה ב-'תודה רבה דוד'
תודה רבה דוד
11/05/2016 | 12:02
10
לאט ומעט מחלחל לי מקצת מהחוכמה שהבאת לכאן.
עדיין במעורפל ובכל זאת משהו בהבנה שלי נפתח מעט.
תודה רבה על ההשתדלות והמאמץ להעביר לי את החוכמה הזו.
(אם אפשר, תפנה אלי בלשון נקבה - כי אני כזאת, אשה בכל רמ"ח איברי וכך אני מזהה את עצמי, אם כי בתכונותיי יש לי גם מזכר וגם מנקבה - כמו לכולם).
לצפיה ב-'שלום קרן שאלה'
שלום קרן שאלה
09/05/2016 | 03:14
1
46
רציתי שלאול לגבי העתיד האם אני אני וחבר שלי נתחתן ומתי האם יהיה שלי רישיון נהיגה והאם יש עליי עין הרע ורציתי לשאול האם להמשיך בשיעורי נהיגה אני אוציא בסוף רישיון בנוסך אני רוצה להוציא פסיכומטרי לפי הייעוד שלי במה עליי לעסוק אני רוצה לללמוד משהו ואני לר יודעת מה אשמח שתחזרי אליי בעיקר לגבי החתונה
לצפיה ב-'היי'
היי
09/05/2016 | 23:29
33
טלי היקרה, זה לא המרחב הנכון לקבל תקשורים אישיים. כאן אנו משוחחים על דברים כלליים שקשורים בעולם שמעבר. את מוזמנת לפנות אלי בפרטי לשאלות מעין אלה. תודה וסליחה.
לצפיה ב-'גידול החיה'
גידול החיה
08/05/2016 | 11:17
8
48
מעבר ל-גוף נפש רוח נשמה יש את החיה ,
החיה יותר חזקה מהנשמה שלכם , ושאר החלקים היותר נמוכים ,
אז מה עושים , מגדלים את החיה .
וזה עושים ע"י זה שנותנים לה לאכול חיטה ומוצריה , עד שהיא מגיעה ליכולת של מחשבה מופשטת , ואת החיה צריך לגדל בצורה חכמה , תוך שמירה על איזונים של נשמה רוח נפש וגוף , 
כאשר אתה מגיע עם החיה למחשבה מופשטת אתה יכול לכוון אותה , ולאמן אותה מה טוב , ולחנך רק אז אותה למה טוב ובריא ומאוזן ,ומה נכון ומה לא .
ובעיתות צרה היא תשתלט ותחשב את מזור החלקים היותר נמוכים וחיותם .
אנחנו פה בגנון אם כאלה שעובדים עוד על הנפש הבהמית , עם צדיק יודע נפש בהמתו , דהיינו עוד לא התחילו לעבוד על יחסם לחיה ,
שהרי האדם היה לנפש חיה ולא לנפש בהמית .
החיה רק יכולה לתפוס אידיאלים בחשיבה המופשטת , ואז צריך ליצר לה תעתיק של הבטי הגוף נפש רוח נשמה , כדי שיהיה שילוב מוצלח ,
ואז תהיה בכפיפות אחת תחת היחידה .
דהיינו לתרגם מאידיאלים לאיזוני הרמות השונות מה השיפוט וכיצד לנהוג בריבוי מצבים וכללים וחוקים ותכנים אופרטיבים , וכיצד לנהוג בכל עניין .
לא תיתנו לחיה מה שהיא רוצה , והיא תשתלט ותעשה מה טוב לה .
הנפש של האדם צריכה להתחשב בחיה , והחיה צריכה לחיות וזה כולל מגוון רחב מאוד של חיים וסקס , ולא רק מוח ולימודים בלבד .
צריך לתת לה בהתאמה אליה .
הרעיון של חלה בשבת והפרשת חלה , זה איזה חלק עוד לא תיקנו והעלנו ליישוב דעת בהתנהגות החיה , דהיינו מה העבודה שנשארה לנו לעומת החיה .
זה מתוחכם ככה שהחיה נותנת את כוח החיות , כדי שלא ישתלט רק השכל או האינטלקט , ויחליט לא להתרבות , או להתרבות בצלחת פטרי ,
וכמובן בהתרבות מבחנתית אין את צחצחות החיה ואורותיה ,
ואז הכל יותר חלש ודפוק , ומתנוון , והצאצאים במורד הזמן יאבדו כוח חיות ורצון לחיות ויהיו כל הזמן על תרופות וסמים למצב רוח טוב ונורמאלי ,
ואז יגדירו תרופות כמצב מאזן לנורמאלי , והעולם רץ לכיוון הזה .
רק יאבדו את החשק לחיות .
אימרו לא לילדי מבחנה והנדסה גנטית של אנשים ,
ולא לשכוח לאכול לחם .
דוד
לצפיה ב-'מה לגבי אנשים שנהרגו בטרם עת ולא הספיקו להביא לעולם ילדים?'
מה לגבי אנשים שנהרגו בטרם עת ולא הספיקו להביא לעולם ילדים?
08/05/2016 | 15:13
7
24
מה לגבי אנשים שלא יכלו ללדת ילדים (עקרות)?
מה לגבי אנשים שהחליטו שהם לא רוצים להביא לעולם ילדים?
מה לגבי ילדים שהגיעו לעולם בהפריית מבחנה - אין להם נשמה? לא מגיע להם את כל הזכויות כמו לכל אדם?
לא הבנתי את עניין החיה. נפש חיה או נפש בעל חיים?
לצפיה ב-'רוב כוח החיות'
רוב כוח החיות
08/05/2016 | 21:35
6
29
עובר בין החיות לחית העובר , במבחנה זה לא עובר , ואז יש חולשה .
זה פתרון חד פעמי המבחנה , זה לא טוב לעשות כך ואת כולם לייצר כך .
לגבי אנשים שהחליטו שלא,צריך לפרות ולרבות בצורה אחרת .
ילדים במבחנה יש נשמה .
לגבי עקרות לפנות למישהוא מאיר בעל עלייה בתורה של רוני עקרה לא ילדה .
דוד
לצפיה ב-'דברי בסיס'
דברי בסיס
08/05/2016 | 21:51
16
זה כמו המצאת המטרנה והסימילאק , מאכל לתינוקות ,
זה נועד רק למי שאין חלב בדדיה מספיק לילד .
ולא פיתרון לאשה הקריריסטית לא להניק את הילד .
ילד צריך להניק 3 שנים , ואז מתפתחת מערכת החיסון והעצמות  של הילד והוא יהיה בריא ואינטיליגנט ברוב חייו ויחיה יותר זמן ויהיה יותר שלם עם עצמו ומאושר .
ולא לתת לילד מתחת לגיל שלוש להתערבב עם ילדים אחירים ,
לפי חכמים ה-ש שלו או היבטו המתגשם עוד לא התמלא , ואזי מערכת החיסון שלו לא בשלה , דהיינו התגשמותו המתגברת נשלמת בגיל 3 .
ואז להניק את הילד עד גיל שלוש ורק אחר כך להפגיש אותו עם ילדים אחירים .
ואז העם יהיה יותר בריא .
שמיטה ,וגמילה אחרי 3 שנים מחזקים את העם  .
דוד

לצפיה ב-'בנוסף'
בנוסף
08/05/2016 | 22:19
12
ביצית מופרת במבחנה , לפני החזרתה לקליטה ברחם האשה .
יש לעשות סקס ולשטוף את הזרע החוצה , ובין הסקס להכנסת הביצית המופרט לקליטה
יש 13 דקות קסומות בהם צחצחות החיה עדיין שם וזה יתחבר לביצית המופרט .
ואפשר לראות את השפעת אורות החיה על ממברנת הביצית ,
ואיזה תהליכים קורים בממברנה שעושים סקס לפני , ואיזה תהליכים חסירים אם אין סקס ב13 דקות הללו .
דוד
לצפיה ב-'מה זאת אומרת לפרות ולרבות בצורה אחרת?'
מה זאת אומרת לפרות ולרבות בצורה אחרת?
09/05/2016 | 11:07
3
18
יש אנשים שנהרגו/מתו בטרם עת - לא הספיקו להעמיד צאצאים
מה קורה לנשמה שלהם? להמשכיות שלהם?
יש אנשים שבחרו לא לרבות  - לא ללדת ילדים
מה קורה לנשמה שלהם? להמשכיות שלהם?
.
לצפיה ב-'את מבזבזת את זמנך...'
את מבזבזת את זמנך...
09/05/2016 | 12:35
7
לצפיה ב-'מי אמר שזה בטרם עת'
מי אמר שזה בטרם עת
09/05/2016 | 13:57
1
25
מי הספיק לפרות ולרבות בצורה של העמדת צאצאים זה טוב ,
סתם העמדת צאצאים גם יכול להיות השרצה ולא פריה ורביה ,
פריה ורביה יכול לבוא בהמון דרכים ברמה האישית ,
יש המשכיות לנשמה ולנפש ,
ילדים נותן גדילת נפש ,
ובאנו לקיום פה לגדול כנשמות .
דוד
לצפיה ב-'תודה דוד'
תודה דוד
09/05/2016 | 14:00
4
לצפיה ב-'עיצה: אל תאכילו את הטרולים אפילו שיש אינפלציה שלהם'
עיצה: אל תאכילו את הטרולים אפילו שיש אינפלציה שלהם
06/05/2016 | 04:25
41
72
בברכה מישהי שיודעת וקרן כל הכבוד
המשך>>
בברכה מישהי שיודעת וקרן כל הכבוד
לצפיה ב-'שבת שלום ומבורכת '
שבת שלום ומבורכת
06/05/2016 | 17:50
4
27
מי יתן שתתחברו לעצמי הפנימי שלכם, תהיו באיזון, תגיעו לשלווה פנימית,  תבחינו בין טפל לעיקר ותראו את דרך האור המונחת לפניכם לצעוד בה. 

נשלחה עם ברכה זו אנרגיה של אהבה. 
מוזמנים לעצום עניים ולקבל אותה אם אתם מסכימים. 

שבת שלום ומוארת שתהיה. 

לצפיה ב-'שבת שלום קרן ולכל הקוראים '
שבת שלום קרן ולכל הקוראים
06/05/2016 | 19:06
1
27
מצרפת כאן קישור לכתבה חמודה. מי אמר שלחתולים אין נשמה?
מדובר בנגן רחוב שלקראת סוף היום התאספו סביבו 4 גורי חתולים והקשיבו לנגינתו ושירתו.
כל אחד יכול לתת לסיטואציה פרשנות משלו.
לי מתחשק לתת פרשנות של מסר נשמתי/קוסמי לנגן החביב - שיש מי שמקשיב לו.

לצפיה ב-'איזה פשושים:))) הם עשו לו יחסי ציבור'
איזה פשושים:))) הם עשו לו יחסי ציבור
07/05/2016 | 11:12
7
לצפיה ב-'תודה רבה אני תמיד שמחה לקבל אנרגית'
תודה רבה אני תמיד שמחה לקבל אנרגית
06/05/2016 | 19:19
15
אהבה שיהיה סופשבוע טוב
לצפיה ב-'שבוע טוב '
שבוע טוב
08/05/2016 | 10:49
17
הרבה זמן שלא הייתי פה.
וגם אני דוגלת בחיבור לעצמי הפנימי וגם בחיבור למה שקורה סביבי.
ולאחרונה התחלתי לכתוב, או יותר נכון חזרתי לכתוב... והחלטתי לשים את כל מה שאני כותבת בבלוג... אתם מוזמנים לקרוא ולהגיב ולשתף עם חברים את מה שאתם אוהבים..

לצפיה ב-'הי קרן:) מה מסמלים נדלים בתטא הילינג?'
הי קרן:) מה מסמלים נדלים בתטא הילינג?
06/05/2016 | 02:18
16
37
אמרו לי שנדרים בניקוי עוברי יצאו לי גוקים חרקים ונדלים מעצם הזנב מעניין הפירוש. בברכה :)
לצפיה ב-'אה וגם כשעשו את החלק'
אה וגם כשעשו את החלק
06/05/2016 | 02:21
1
36
של השיריון לאיזור הצלעות היה צבע ואור אדום חזר וככה לקראת הסוף האור השתנה באיזורי הגוף לסגול
לצפיה ב-'למה את מתכוונת'
למה את מתכוונת
06/05/2016 | 17:32
18
כשאת אומרת: "החלק של השיריון?"
לצפיה ב-'ריפוי עוברי בתטא הילינג'
ריפוי עוברי בתטא הילינג
06/05/2016 | 17:31
13
34
התכוונת לריפוי עוברי ולא לניקוי עוברי. 
הכוונה בריפוי עוברי הוא ניקוי מרגשות/אמונות/מחשבות לא רצויות לנו שספגנו בעודנו ברחם. 
מה שראית אינו סימבול אוניברסלי שניתן לבאר שיסביר לך את אשר ראית לכן לא ניתן לפרש זאת למעט זה שבקלות ניתן לומר שראית עדות ליציאה של אמונות/מחשבות שליליות שהחזקת משם.
מה שיעזור לך להבין יותר זה מה שעלה בטיפול שבגללו עשו לך את זה.
האם חווית איזה משהו לא טוב בעודך ברחם שמשפיע עלייך עד היום?
בד"כ המטפל שעושה את הטיפול משתף מה הוא רואה, או לפחות מה הוא מקבל לגבי האמונות שאת מחזיקה.  
ואם את לא יודעת או לא זוכרת, זה לא כל כך חשוב. מה שחשוב בעצם זה שזה יצא ואת מרגישה טוב יותר עכשיו .
לצפיה ב-'תודה על המענה לגבי השיריון'
תודה על המענה לגבי השיריון
06/05/2016 | 19:17
7
16
יש לי מחלת עור ועור קשור להגנה או תחושת חוסר הגנה במקרה של פגיעה. אז היא כנראה רצתה לחזק את ההגנה אז אולי מסיבות אילו היא השתמשה בדימוי שיריון אני לא זוכרת הכל כי באתי לטיפול קצת עייפה וסהרורית וזה היה די אינטנסיבי
לצפיה ב-'שריון כהגנה'
שריון כהגנה
07/05/2016 | 21:50
6
10
יתכן כמו שאת אומרת שהיא השתמשה בדימוי של שיריון כדי לחזק לך את ההגנות. 
מה שראית לגבי השתנות הצבעים לא ניתן לפרש כי זו העדות שאת ראית לפי דברים ששוכנים בתת המודע שלך. 
מה שחשוב הוא האם את מרגישה עכשיו מוגנת כתוצאה מהטיפול שעברת. 
לצפיה ב-'הי קרן'
הי קרן
07/05/2016 | 21:53
5
10
אני חושבת שטיפונת יותר. אבל יש עוד על מה לעבוד אנחנו בהתחלה:)
מה שכן יש לי פוביה מילדים. ולצערי ליד הבית שלי מסתובבים ילדים מידי פעם וזה לא עושה לי תחושה טובה כל כך.
לצפיה ב-'טיפול פחדים'
טיפול פחדים
07/05/2016 | 21:57
4
20
את צריכה לבדוק על מה זה יושב, כלומר איזה אמונות את מחזיקה שמביאות אותך לפחד מילדים ואותם לשחרר.
אם לא חווית איזה אירוע עוצמתי שקשור לענין מהחיים האלה, אז כנראה יש לך זכרון כלשהי מחיים קודמים. צריך פשוט לבדוק מה הלמידות שלקחת משם ואת הלא רצויות לשחרר.
כמו כן הייתי בודקת איך זה משרת אותך להחזיק את הפחד הזה, מפני מה זה מגן עלייך. 
לצפיה ב-'אני מאפשרת למטפלת שלי לנווט את העניינים היא הבוס'
אני מאפשרת למטפלת שלי לנווט את העניינים היא הבוס
07/05/2016 | 21:59
1
14
לילה טוב קרן
לצפיה ב-'חחח.. וגם את'
חחח.. וגם את
07/05/2016 | 22:02
12
תהיי קשובה למה שעולה לך בתהליך, זה יסייע לטיפול שלה..
לילה טוב.. 
לצפיה ב-'לגבי אדוםםם בעיני זה צבע בראשיתי ואנרגטי מאוד'
לגבי אדוםםם בעיני זה צבע בראשיתי ואנרגטי מאוד
07/05/2016 | 22:02
1
15
הוא הצבע של האדמה הוא הצבע של האנרגיה של היצירה הוא בעל פוטנציאל להפוך להרס ומלחמה או יצירה הוא התשוקה לנוע ולזוז . הוא הצבע שיוצא מהאדמה ומהאגן הוא צבע החיבור והשורשיות יותר מחום. חום זה בסיסי אבל אדום זה הבסיס הבועט 
לצפיה ב-'המשמעות של חזיונות שעולים לנו '
המשמעות של חזיונות שעולים לנו
07/05/2016 | 22:04
14
נכון מאוד, זאת הדרך לנתח דברים, להבין מה המשמעות של זה בענייך. 
ניתוח יפה עשית.
לצפיה ב-'כתבת "ניקוי מרגשות/אמונות/מחשבות לא רצויות לנו'
כתבת "ניקוי מרגשות/אמונות/מחשבות לא רצויות לנו
07/05/2016 | 11:33
4
25
שספגנו בעודנו ברחם".
זה נשמע כמו תהליך ה- auditing בסיינטולוגיה, אשר מטרתו התעלות לרמת Clear, וכמו בסיינטולוגיה - כרוך בהוצאה כספית.
לצפיה ב-'ריפוי עוברי'
ריפוי עוברי
08/05/2016 | 08:56
3
17
ריפוי עוברי מיוחס רק למה שהעובר ספג בעודו ברחם אימו עד הלידה, אין הכוונה לכל חייו. 
לצפיה ב-'אולם הרי לבטח היו לו גלגולים קודמים, וטראומות, ככל שחווה אז,'
אולם הרי לבטח היו לו גלגולים קודמים, וטראומות, ככל שחווה אז,
08/05/2016 | 10:20
17
"נרשמו" בזמנן בנשמתו, וצצות וצפות כעת. אולי.
הכל אפשרי. הכל הולך. למי יש הוכחה שלא.
לצפיה ב-'תודה על המידע עזר להבהיר המון'
תודה על המידע עזר להבהיר המון
08/05/2016 | 10:45
1
8
לצפיה ב-'באהבה '
באהבה
08/05/2016 | 22:25
2
לצפיה ב-'והיום - תחום חדש במדעי העידן החדש - Human BioAcoustics !'
והיום - תחום חדש במדעי העידן החדש - Human BioAcoustics !
05/05/2016 | 13:33
10
34
Human BioAcoustics, מבית מדרשה של הנביאה Sharry Edwards, "עושה עליה", מבטיח לזהות כל בעיה פיסיולוגית וכל בעית Mind-Body, ולרפאה (בניגוד מביך ל- disclaimer המפורש בתחתית העמוד שם).

ישן מפני חדש תוציאו. הרפואה של העידן הישן - יכולה עתה לפרוש לגמלאות.

הייתי צוחק, אלמלא פתאיות הציבור כה מזעזעת.
היא - לבטח צוחקת כל הדרך אל הבנק.
לצפיה ב-'עיקר שכחתי. יש לנו כבר'
עיקר שכחתי. יש לנו כבר
05/05/2016 | 13:37
28
כהן מקומי לאמונה זו...
לצפיה ב-'חבל, חבל שזה לא כתוב בעברית'
חבל, חבל שזה לא כתוב בעברית
05/05/2016 | 14:56
8
14
אין לי מושג מהו נושא ההודעה שלך ובמה מדובר.
אם מדובר בעניינים שקשורים לבריאות - חכמים בעבר כתבו: "נפש בריאה בגוף בריא" וגם להיפך - "גוף בריא בנפש בריאה".
יש יחסים ישירים בין מצב הרוח לבריאות/ליכולת להתמודד עם מצבים של לקות בריאותית כלשהי.
על עצמי יכולה להעיד - שרק כאשר אין ברירה אני הולכת לרופא (קונבנציולי) מקבלת מרשם ונוהגת בהתאם.
אני יודעת שלרפואה אין את כל התשובות והפתרונות להחלמה - לפעמים הרפואה הקונבנציולית עוזרת ולפעמים לא. אמונה אף פעם לא מזיקה.
אם מישהו עוסק מתיימר לעזור לאנשים בתחומי רפואה רוחניים - הוא כמובן צריך להיות זהיר בהצהרות שלו, במיוחד כשמדובר בדיני נפשות ובחיים עצמם.
אם אנשים יוצאים מרוצים מטיפולים כאלה - זו הוכחה עבורם שהטיפול עוזר.
אם אנשים יוצאים לא מרוצים - הם ילכו לחפש מזור במקום אחר. בדיוק כמו שקורה לאנשים שנעזרים ברפואה הקונבציונלית - כשהם מחלימים הכל טוב, כשהרפואה הקונבנציולית לא עוזרת להם - הם הולכים לחפש מזור במקום אחר.
כל אדם אחראי על חייו - וזכותו לבחור איך לחיות אותם.
כמובן שאם מדובר בהטעייה/מרמה - בשביל זה קיים החוק ואכיפתו.
אז אם לדעתך, אכן מדובר בתרמית - יש לך מלוא הזכות לפנות לרשויות החוק.
לצפיה ב-'אחד משני הקישורים - מפנה לאתר בעברית.'
אחד משני הקישורים - מפנה לאתר בעברית.
05/05/2016 | 18:50
7
10
לצפיה ב-'מצטערת, אצלי עלו שני הקישורים באנגלית'
מצטערת, אצלי עלו שני הקישורים באנגלית
05/05/2016 | 19:33
6
12
לא שבאמת מעניין אותי - כל אדם מגיע לאן שהוא מגיע כאשר יש לו צורך בכך.
נכון לעכשיו, אני ממוקדת בעניין אחר. ולאותו עניין אני נמשכת.
ואתה... אין לי מושג למה הגעת לאתרים הללו שהבאת לכאן - האם יש בך צורך למצוא דרכי טיפול לבעיות אישיות?
לא שאני פוסלת את הצורך שלך - סתם תמהה לדעת. למה אתה מסתובב במעגלים סביב נושאים שאתה בז להם?
. בסדר, לאחר שליחת הודעה זו - נכנסתי להודעה שלך שמפנה לאתר בעברית. לא חוזרת בי, מהתמיהה לגבי עניינך בתחומים הללו - אם אינך זקוק להם למה אתה מחפש אותם? אם אתה בז להם, למה אתה מתעניין בהם?
אני מניחה שיש אנשים שזקוקים למטפלים מהסוג הזה.
אין דבר מתקיים אם אין לו ביקוש. אם אתה חושב שמדובר בהונאה - תפנה לרשויות החוק.

לצפיה ב-'קראי נא את ההודעה השניה ב- thread.'
קראי נא את ההודעה השניה ב- thread.
06/05/2016 | 11:17
5
9
הצבעתי על כהן מקומי של תורת Human BioAcoustics.
לצפיה ב-'לא מעניין אותי כרגע-ולמה אתה חיפשת/מצאת אתר זה?'
לא מעניין אותי כרגע-ולמה אתה חיפשת/מצאת אתר זה?
06/05/2016 | 11:40
4
3
לצפיה ב-'אין מה לעשות נגד "לא מענין אותי". ניתן להביא סוסה אל השוקת,'
אין מה לעשות נגד "לא מענין אותי". ניתן להביא סוסה אל השוקת,
06/05/2016 | 12:47
3
21
אך לא ניתן להכריחה לשתות.
נתקלתי באקראי באיזכור של המונח BioAcoustics, בהקשר עם Human - סמיכות שלא היכרתי עד כה, וחיפשתי התיחסויות נוספות.
את חייבת לעצמך לקרוא את שלל הטענות המוצגות בקשר ל"יכולות" של Human BioAcoustics.

BioAcoustics (אמיתי) הוא תחום מחקר העוסק בתקשורת קולית של בעלי חיים (בעלי חוליות וגם חסרי חוליות).

מובן כי כשם שפוליגרף מזהה שקרים על פי שינוי מוליכות העור, קצב נשימה, או דופק, כך יכול חוקר מנוסה גם לזהות אמירת שקר תוך היעזרות ב"שפת הגוף" בעת השמעת השקר, אולם מכאן ועד הפקת פרופיל פיסיולוגי מלא ומקיף המאבחן זיהומים, מחלות, מחסור בויטמינים או ביסודות אחרים הנחוצים לתפקוד פיסיולוגי תקין, ותקצר היריעה מהכל את כל היומרות  - מרחק כמרחק מזרח ממערב (מאפיין טיפוסי של טיפול "עידן חדש" הוא תחום מוצהר נרחב להדהים של יכולות איבחון וריפוי, שלא קיים ברפואה קונבנציונלית). וכמובן, אין שום מחקר המאשש טענות כוהני Human BioAcoustics.

הנה חלק מן הטענות:
ביו אקוסטיקה היא שיטה לאבחון ולטיפול המתבססת על הקול האישי שלנו. אבחון של המתרחש בגוף שלנו - הורמונים, חומצות אמינו, מלחים, רעלנים, שרירים, חוליות עמוד השדרה, נטיות גנטיות, מערכת העצבים, מערכת הדם ועוד. אבחון של האישיות שלנו - רגשות, מניעים, כוונות נסתרות, צורות מחשבה, אסטרטגיות פעולה ודרכי התמודדות.

הביו אקוסטיקה שייכת לתחום רפואת תדרים. היא מבוססת על הרעיון שכל דבר ביקום הינו אנרגיה הרוטטת בתדירות המיוחדת לאותו גורם ומהווה סימן זיהוי שלו. כך למשל יש לסידן, חמצן, זרחן ואשלגן תדירויות מיוחדות שמהוות את תעודת הזהות שלהם, ובאותה צורה יש תדירות מיוחדת גם לאיברים, להורמונים, למלחים, לרגשות, למחשבות ולכוונות. אם נדע למדוד את התדירות נוכל להעריך את המצב של אותו גורם שנמדד. למשל, לדעת אם הסידן בגופנו נמוך מדי, גבוה או שאינו מנוצל כראוי. לדעת אם רגש מסויים, כמו כעס, קיים בעודף בחיינו, תקוע ולא מבוטא או שאינו קיים כלל (וגם זו הינה בעיה).
הביו אקוסטיקה גילתה כי הכלי הטוב ביותר למדידת התדרים שלנו הוא הקול שלנו. מדוע? 

הסיבה הראשונה היא שהקול מבטא את המתרחש במערכת העצבים שלנו. במערכת העצבים זורמת האנרגיה שלנו, זו שנמצאת בגופנו וזו שמקיפה אותנו. מאחר והקול נוצר על ידי שלוחה של מערכת העצבים (מיתרי הקול) הרי שהוא משקף את שדה האנרגיה שלנו והתדירויות המרכיבות אותנו.
=== סוף ציטוט ===
לצפיה ב-'לא קביל בבית משפט '
לא קביל בבית משפט
06/05/2016 | 13:23
2
13
לצפיה ב-'פוליגרף אינו קביל, משום שאינו חושף שקרי פסיכופט קר רוח,'
פוליגרף אינו קביל, משום שאינו חושף שקרי פסיכופט קר רוח,
06/05/2016 | 13:59
1
12
או כזה המשוכנע באמיתות השקר. הוא רק מספק "כיוון כללי" לחוקר, ככל שהנחקר מסכים לבדיקה כזו.
לצפיה ב-'גם הקישקוש הקולי'
גם הקישקוש הקולי
06/05/2016 | 14:21
5
לצפיה ב-'נו על הבוקר'
נו על הבוקר
06/05/2016 | 13:00
1
19
קצת לחשוב אי אפשר לצטט את חז"ל ולדרוש מחשבה הגיונית ,
עבורם זה הגה יון , ולא מוחין , והם אלה שאמרו "מנע בנך מההגיון" ,
אז מצד אחד לדרוש מחשבה הגיונית ולוגית עם הוכחות , ומצד אחר חז"ל ,
שמונעים את בנם מההגיון .
ראיה יהודית קלאסית , היתה אומרת שיש הפרש בין הפנימי לחיצוני ולסידור המחשבה .
תהליך היישוב דעת + ראית הפנים חוץ חסרה וסידור המחשבות לאורם ,
ואז הטענות והציטוטים ריקיים .
מה ההבדל בין מחשבה להגה יון דהיינו היגיון ,
אצל חז"ל סוגיית ההיפכה מסתברא אוחזת בזה כמו חרב בעל שני פיפיות
או נקודה הנושאת הפכים בחב"ד ,
אבל לטוענים פה חסר יישוב דעת וסידור לאור הפנים חוץ  ולא מבחינים בין מחשבה להגה יון , ואז לסטיה ממחשבה בהירה הם רוצים הוכחה מדעית .
זה תסביך קלאסי לגודל בחברה מערבית חילונית המנסה להכנס בכוח לעולם הרוח ,
החברה פה שכחו או לא היגעו ליישוב דעת ביינתים ומוציאים קיטור , בניסיונות להוכחה מדעית לוגית ,
על זה הרבי היה אומר תעבוד על הושוב והבינה , או על חשיבה ביקורתית של עצמך ולא של אחירים .
 ואז אנחנו במקסם שב של טענות החוזרות על עצמם ושיח חרשים ,
כל אחד שיעצור , ויצהיר אהבה לזולת ולא הערות עוקצניות .
דוד

לצפיה ב-'על המחשבה'
על המחשבה
06/05/2016 | 13:15
10
היורדת מבפנים ומלמעלה , היא המוח , מעבר לה הגה יון ,
כאשר הדמים עכורים , אזי הדם מתערבב עם הגה יון ונוצר דמיון ,
ומחזיקים את האנשים בתווך הזה כדי שיהיו פוריים בהייטק וימציאו דברים ,
משם לחזור למוח ישר , צריך לשחזר את החילוץ חושים , ולא לחפש טענות הגיוניות לוגיות והוכחות . וזה ע"י חשיבה ביקורתית עצמית המזהה את יחסי הפנים חוץ המתגלגלים כמו מחשבה ישרה וההיפכא מסתברא שלה או חרב בעל שני פיפיות ,
לאור המוח הישר וחילוץ החושים , אחרת סתם להיות בבלאגן ולחפש הוכחות זה חסר טעם והמשך של מים עכורים .
ובדרך להיסחב להערות עוקצניות , זה תריגר לנמוך אצל כולם ולא מעורר אהבה בין כולם , וחבל .
דוד

לצפיה ב-'מיסטי הוא כל מה שאין לו הסבר רציונלי'
מיסטי הוא כל מה שאין לו הסבר רציונלי
03/05/2016 | 05:38
36
44
מיסטי הוא כל מה שאין לו הסבר רציונלי
האם כל מה שיש לו הסבר רציונלי הוא נכון? אמיתי? חף מטעויות? האם ההגיוני הוא המציאות המוחלטת?
המיסטיקה שואבת את התובנות שלה מעולם הרגש והחוויה.
האם החוויה והרגש יכולים להימדד בכלים הגיוניים? מאחר והן אישיות כל חוויה היא אמיתית עבור החווה אותה.
איפה נמצאת האמת -  בחווייתי/ברגשי או ברציונלי/הגיוני?
החוויה והרגש היא אישית ההיגיון הוא מוסכמה מקובלת – בשני המקרים קיים הספק.
שילוב בין השניים – בין ההגיוני ובין החוויתי הרגשי – יוצרים מציאות – אך היא תמיד מוטלת בספק.
אי אפשר להבין את החיים בלי להטיל בהם ספק.
לצפיה ב-'תיקון משפט אחרון "אי אפשר להבין את המציאות בלי להטיל בה ספק"'
תיקון משפט אחרון "אי אפשר להבין את המציאות בלי להטיל בה ספק"
03/05/2016 | 08:09
7
לצפיה ב-'אין זו ההגדרה של "מיסטי". "מיסטי" הוא משהו שקשור בכמיהה'
אין זו ההגדרה של "מיסטי". "מיסטי" הוא משהו שקשור בכמיהה
03/05/2016 | 12:21
34
30
לקרבה לאלהות.
הרעיון כי קיים אל, בורא כל, משגיח פרטית וכללית - "מתנגש" באופן מטריד עם העדר ראיה ישירה לקיומו (העדר "התגלויות", revelations, שהן הראיה המוצקה ביותר לקיום אל), מתנגש עם הבנת פעולתו (נפלאו דרכי האל), מתנגש עם הצלחה של רשעים, ואובדן צדיקים, וכיו"ב. מיסטיקה מנסה לספק הסברים לקונפליקטים אלה, ולהפיק תובנות, ללא הועיל, שכן אלהים הוא בריאה של האדם ולא להפך, ובאמת - אין אלהים.

בימינו - מיסטיקה היא לימודי העידן החדש, ומיסטיקנים אינם הוגי דעות המחפשים הסבר לפעולת האל, אלא הינם אנשים נטולי כישורי השתכרות רגילים, המצליחים להתפרנס מפתאיות הציבור.

הסרטון של פשקרב4 המציג את ג'ימס רנדי - חושף מיסטיקנים עכשוויים במערומיהם.
לצפיה ב-'לא כתבתי על מיסטיקנים - כתבתי הגות אישית על תפיסת עולמי'
לא כתבתי על מיסטיקנים - כתבתי הגות אישית על תפיסת עולמי
03/05/2016 | 12:44
8
8
מיסטיקה על פי ההגדרה במילון, היא תורת הסוד, תורת הנסתר - מבחינתי זה קבלת מידע שלא דרך ההיגיון.
המציאות מלאת מיסתורין - גם זו שההיגיון מנסה להבין אותה.
אין האמת מתגלה אלא ע"י הטלת הספק - זה משפט ששמעתי בנשיונל גיאוגרפיק.
הסרטון שהביאה פשקרב4 הוא מצחיק ומשעשע - שימוש הומוריסטי בעיסוקים של אנשים שלא עומדים בקנה אחד עם תפיסת עולמו של הבדרן/קוסם - מושך הרבה קהל ועושה יופי של הכנסה על גבם של אלה שהוא ירד עליהם.
מספר הגישות כמספר המתעניינים.
כל עוד יש ביקוש - יהיה היצע.
אני כותבת את השקפת העולם האישית שלו - לא כהמלצה על מישהו או משהו.
מי שההגות שלי מפריעה לו לא חייב להתייחס, גם לא חייב לקבל את דבריי.
לא מנסה לשכנע אף אחד - חושבת בקול רם או יותר נכון בכתיבת הודעה.
מבחינתי היקום מלא סודות, החיים מסתוריים - ואני באישיותי נמשכת למסתורי.
הספק מעורר שאלות - והשאלות מחפשות דרך לתשובות.
פלאי היקום ומסתורי החיים - נפלאים ומעניינים.
ההיגיון מוגבל בתבנית - איזה מזל שלאדם יש יכולות נוספות - דימיון, אינטואיציה, חשיבה יצירתית וכדומה.

לצפיה ב-'אינני יודע מהו המילון שלך.'
אינני יודע מהו המילון שלך.
03/05/2016 | 13:19
7
16
אין לי מילון משלי. כאשר אני זקוק לברור פרושה של מילה - אני פותח מילון, וכך עשיתי גם בנוגע למילה מיסטיקה.

בשימוש מושאל - זו אולי תהייה כללית על הנסתר, אך אין זו "תורת הסוד" ואין זו "תורת הנסתר" כגרסתך. "תורת הסוד" ו/או "תורת הנסתר" הן התעסקויות בחיפוש רמזים בטקסט (מקודש) אשר על פניו אינו מפגין סוד או הסתר.
כך למשל - הזהר הוא חיבור פרי חיפוש רמזים (לגאולה?) בתורה.
לצפיה ב-'אתה שם לב שאתה מתווכח על הגדרה... הגדרה אחת הבאתי מבבילון'
אתה שם לב שאתה מתווכח על הגדרה... הגדרה אחת הבאתי מבבילון
03/05/2016 | 13:41
6
14
הגדרה נוספת אליה לא התייחסת היא הגדרה אישית שלי.
מצאתי כרגע הגדרה שדי דומה להגדרה שלי בויקיפידה.
+העתק הסבר
המילה מיסטיקה נגזרת מהמלה היוונית μυστικός, "מיסטיקוס", משמעותה סגירה או הסתרה. המיסטיקה קשורה לאופנים שונים של סגירה, שכן המיסטיקה עוסקת בדברים כמוסים העוברים בלחישה, וסגירת החושים, שכן עניינה של המיסטיקה הוא בדברים שאינם נתפסים בידי חמשת החושים האנושיים הידועים.

שמתי לב שיש מגיבים בפורום שמטרתם להשמיץ מיסטיקינים - במקום להתמקד בנושא עצמו - קבלת מידע שלא דרך ההיגיון.

מי שלא מקובל עליו או שמעדיף לנהל את חייו ואת ידיעותיו על פי המקובל/הידוע/הגלוי/המוסכם - מה לו לחפש דווקא בפורום זה?

לצפיה ב-'זה אינו רק ויכוח על הגדרה. זה ויכוח גם על מהות.'
זה אינו רק ויכוח על הגדרה. זה ויכוח גם על מהות.
03/05/2016 | 16:58
2
18
ציינת בפתיחת הדיון כי "מיסטי הוא כל מה שאין לו הסבר רציונלי".
למה כוונתך במילים "כל מה" אשר במשפט שציטטתי מהודעתך?
אם הכוונה ל"כל מה שבטבע", אזי כל תופעת טבע נחשבה לנטולת הסבר לכשנצפתה לראשונה. כלומר, הציבור (רבים, לא יחיד) בטוח במה שראה, והתופעה אינה יחידה (אלא מתרחשת פעמים רבות), אלא שאין הסבר למה שניצפה.
אחרת, אם הכוונה ל"כל מה שאינו בטבע", אזי תהיה תהייה מצד הציבור אשר לא היה עד, האם מה שראה "עד ראיה" בודד או אחדים אכן התרחש ממש, או שמא מדובר ב"הלוצינציה קבוצתית" שלהם (מחמת, למשל, התרגשות "דתית").

שורה תחתונה:
מיסטי יכול להיות רק משהו שאין ויכוח על התרחשותו, אלא שאין הסבר לו.

טענת מיסטיקן כי המלאך גבריאל מעביר דרכו מסרים לאנושות - אינה "מיסטית" על פי הגדרתי, מכיוון שאפשר כי מדובר בשרלטן נטול כישורי השתכרות רגילים הבודה טענות מליבו.
לצפיה ב-'כל מה שקיים - הוא טבע. בין שיש הסבר ובין שאין הסבר'
כל מה שקיים - הוא טבע. בין שיש הסבר ובין שאין הסבר
03/05/2016 | 17:40
1
18
אתה מתייחס למילה מיסטיקה כעיקר ההודעה שלי. אני התייחסתי למכלול  - המציאות שאנו מתייחסים אליה בחיים.
המציאות כוללת היגיון+חוויה, מה שאפשר לתפוס בחושים+רגשי/אינטואיטיבי.
יש דרכים שונות להתחבר לעולם המיסטי - שמבחינתי הוא שווה ערך לעולם הרוחני ועולם היצירה.
המטרה הסופית של העולם המיסטי לעניות דעתי היא להבין את המציאות - על כל רבדיה, רבדים גלויים ורבדים נסתרים - הנסתר זה המון דברים, כל אחד לוקח את הנסתר לכיוון שהוא מתחבר אליו או שמסקרן אותו - אם זה דרך חוויה אישית או דרך פענוח דברי כתב עתיקים.
אני מתייחסת למיסטי - כעניין חווייתי/רגשי - אישי. ביני לבין עצמי.
.
אין לי שום ויכוח אתך - לכל היותר אני מנהלת אתך דיון סביב הנושא על פי הבנתי.
לגבי אנשים אחרים הטוענים טענות שונות - זה עניין שלהם לא שלי. כל אחד רשאי להאמין להם או לא.
לצפיה ב-'הלוצינציות אישיות - אכן קיימות, וככאלה, אולי אפילו ניתן לומר'
הלוצינציות אישיות - אכן קיימות, וככאלה, אולי אפילו ניתן לומר
07/05/2016 | 11:59
6
כי הן "חלק מן הטבע", אלא שהיותן אישיות חלוטין, ולא פומביות - פוסל אותן.
מה תוכלי לומר עלי אם אטען כי מדי לילה יש לי "גילוי אליהו", ואליהו מצווה עליך, דרכי, לפעול כך או אחרת?
האם אהפוך להיות בעיניך מתקשר-על?
את תמשכי בכתפיך ותטרקי את הטלפון, האין זאת?
לצפיה ב-'מי קבע שזה קבלת מידע שלא דרך ההגיון'
מי קבע שזה קבלת מידע שלא דרך ההגיון
03/05/2016 | 18:41
2
14
אתה החלטת וגם תקבע מה הגיוני ולא , מה זה משטרת המחשבות .
ולא מבין למה שלא כל אחד שבא לו אפילו בגחמה שיגיע לפורום ,
כל עוד ההתנהגות המילולית היא לא פגענית בכוונה .
אני תוקף כאן את בסיס הטענה , 
דוד
לצפיה ב-'זה פורום פתוח - כל מי שרוצה יכול להגיב או לא'
זה פורום פתוח - כל מי שרוצה יכול להגיב או לא
03/05/2016 | 18:50
1
5
לצפיה ב-'ברור שכן , רק מה הקשר'
ברור שכן , רק מה הקשר
03/05/2016 | 23:02
2
לצפיה ב-'הרעיון שהאל צריך להשגיח זה המצאה דוסית'
הרעיון שהאל צריך להשגיח זה המצאה דוסית
03/05/2016 | 13:27
1
16
זה שבעינייך מישהוא צדיק לא עושה אותו צדיק ,
החברה לא קובעים ועוד לא היה דוס אחד שהיה צדיק ,
האל לא פנה אליו ואמר קום לך לפני והיה צדיק ,
החברה החליטו ,
הסיפורי צדיקים של הדוסאלך , אין בהם ולו צדיק אחד בכל ההיסטוריה שלהם .
ולכן משפטך של צדיק ורע לו זה שטויות , או מה בעיניך רשע או צדיק זה גם שטויות ,
לאל לא מפריע אם תאמין בקיומו או לא , הוא המציא את האתאיזם בבריאתו .
ועוד לא היה סיינט אחד שאלהים אישר לנוצרים .
אז הדעה שלך בכבודה ובמקומה מונחת ,
לפי הסטטיסטיקה של המשרד לבריאות הנפש , 70% מהאוכלוסיה בישראל סוברת שהם אלהים ולא משנה מאיזה דת הם .
וזה ביינתים לא הפריע לאלהים , לעומת זאת השטן מבשל אותם לאט לאט .
עובדות בסיס כגון ללא עזרת השטן הייתם מפסידים את מלחמת העצמאות ואת יום כיפור , כי אתם צבא כזה מוכשר , והאתוס של הלוחם הוא משהוא ,
הסורים על דעת עצמם החליטו לא להתקדם ולכבוש את תל אביב ,
במלחמת יום כיפור מה , או שאיזה כוח מיסטורי ולא מובן עצר אותם ,
או שאיזה כוח מיסטורי ולא מובן שרף דויזדיות מצריות לעיני הישראלים .
לאנשים שלא מצליחים להתקיים מתלמוד התורה שלהם יצרו מציאות עם השתכרות.
בא אתה הולך לעבוד וחושב שאתה נורמטיבי .
הפלשתנאים הלכו בכוונה על יריחו תחילה , כי משם נכנסתם בימי קדם לארץ ,
והם חושבים שמשם תגורשו תחילה ,
השטן סיפק לכם פרנסה 2000 שנה בגלות , אז אולי קצת אתם מבולבלים .
דוד

לצפיה ב-'דוד - לא מגיבה לך - מרגישה שאנחנו פוסעים בשני עולמות מקבילים'
דוד - לא מגיבה לך - מרגישה שאנחנו פוסעים בשני עולמות מקבילים
03/05/2016 | 13:52
14
לצפיה ב-'קריטיקל מה יהיה....??'
קריטיקל מה יהיה....??
04/05/2016 | 19:22
22
32
אתה טרול ותיק ומשעמם להחריד, חסר השראה ומקוריות, בכל עידן חדש צץ בשם חדש וחושב שיכול לההערים כך על הקורא.
שולחת לך הרבה כוחות של פיוס עצמי כי הזעם שלך לא הצליח לתעל עצמו כנראה לכיוונים חיוביים במהלך השנים.
אתה בעיקר מייגע וטרחן ולמרות האמביציות הגבוהות לחינוך ותיקון החשיבה האנושית המעוותת- לא הצלחנו ללמוד ממך דבר...
אינני מבינה מדוע אתה ממשיך בדרכך, האם קיווית לסחוף אחריך קהל מאמינים ולהיות הגורו החדש של המחשבה הנאורה?
אינך מבין כמה אתה נשמע עתיק, מיושן, נוקשה, מגוחך ובלתי נאור בעליל- אתה שמעריץ את כוח התבונה...
בוא ותניח לעצמך ולמקום הזה, קח איזו חופשה נחמדה, סע לאיזה אי אקזוטי ופראי בו אנשים זזים, נהנים ובעיקר- חיים.
מאחלת לך לחיות ולהנות, ללמוד להאמין באנשים, בעצמך, ובעיקר בחיים...
לצפיה ב-'ונוס, יקירתי, אינני מופתע. ברגע שאין יותר טיעונים משכנעים - '
ונוס, יקירתי, אינני מופתע. ברגע שאין יותר טיעונים משכנעים -
05/05/2016 | 12:54
21
15
נסוגים לעקיצות קהות, בדיחות עבשות, וכיו"ב, בנסיון נואש/נואל להסוות כשלון בויכוח.
לא סתרת שמץ מטענותי, מיז "חשיבה מערכתית".
לצפיה ב-'לא נראה לי שמישהו מנסה לשכנע אותך במשהו - זה אתה שמנסה לשכנע'
לא נראה לי שמישהו מנסה לשכנע אותך במשהו - זה אתה שמנסה לשכנע
05/05/2016 | 14:42
18
11
את עצמך בעיקר, שאתה כל כך חכם שאין לך מתחרים.
על זה נאמר "המתאהב בעצמו אין לו מתחרים".
לדעת ולהבין הם שני דברים שונים לחלוטין - בשביל להבין צריך להתנסות.
בכל תחום בחיים - במיוחד בתחום הרגש.
לצפיה ב-'אני מבטיח לך שאינני מנסה לשכנע את עצמי.'
אני מבטיח לך שאינני מנסה לשכנע את עצמי.
05/05/2016 | 14:54
17
17
האמיני לי, יש בי נכונות להיות מופרך ולהיווכח כי טעיתי בספקנותי, אך האידיוטיוּת של טענות העידן החדש מעכבת בעד החלפת מחנה ונטישת הספקנות.

אני מצטער לומר, אך הנוכחים בפורום נחלקים לשתי קבוצות: פתאים, וכאלה המקווים להתפרנס מהפתאים. לא מצאתי כאן מישהו בן מיני, זולת פשקרב4.

אני מניח כי אינך נגה*, אך אין הדבר מסקרן אותי דיו כדי לשאלך.
לצפיה ב-'העובדה שאתה מחפש הוכחות, אומר דרשני, אלמלא כן, לא היית מתאמץ'
העובדה שאתה מחפש הוכחות, אומר דרשני, אלמלא כן, לא היית מתאמץ
05/05/2016 | 15:09
16
13
כל כך לתקוף כל התחום בכללותו.
יש שני דברים שעולים בדעתי:
1. אתה בעצמך ביקרת אצל כל מיני מיסטיקנים למיניהם - ואתה מלא תרעומת וכעס על עצמך, איך נפלו גיבורים.
2. בסתרי לבך/תת המודע שלך - אתה מאמין, אבל ההיגיון שלך מונע ממך ללכת אחרי תחושות לבך.
.
אפשרות נוספת - ריקנות ממלאה את חייך ואתה מחפש משמעות בדרך עקומה - במקום לחפש משמעות דרך עיסוקים אפקטיביים אתה מנהל מונולוגים עקרים עם עצמך ומרגיש מאוד חכם ומרוצה מעצמך.
אך מאחר ואתה לא באמת מצליח לספק את עצמך - אתה חוזר שוב ושוב להוכיח לעצמך שאתה חכם, קיים בך בור ללא תחתית - סוג של זעקה - הצילו, אני ריק.
.
אין לי כינויים פרט לכינוי הזה - מן הסתם, כמו שהגדרת אותי באחת מהתגובות שלך, אני פנסיונרית משועממת, ובמידה מסויימת דומה לך, מחפשת דרך למלא את החלל הריק בחיי.
שלא כמוך, לצד ספקנות יש גם אמונה - אמונה שיש לכל אדם חיים רוחניים מעבר לחיים הגשמיים.
.
אין לי ניסיון עם מיסטיקנים - למעט אלה כל מיני מתיימרים לחזות את העתיד.
אך אין לי טענות אליהם - כשיש ביקוש יש גם היצע.
כל אדם מספיק חכם בשביל להחליט עבור עצמו אם לפנות אליהם ואם לשלם להם וכמה.
לא אתה, לא אני, ולא אף אחד יכול למנוע מאנשים לחפש תשובות למצוקותיהם בכל דרך שנראית להם, כל עוד אינם פוגעים בזולת.
אם הם עצמם מרגישים נפגעים מהשירות שקיבלו - יכולים לפנות לרשויות החוק.
בכל מקרה - האחריות על הפונים כמו על נותני השירות בתחום.
רמאות/הטעיה/ניצול לרעה - קיימים בתחומים רבים בחיים, גם בתחום הרפואה, גם בתחום המסחר ועוד ועוד ועוד.

לצפיה ב-'את ממש חסרת תקנה! בור סוד המאבד כל טפה!'
את ממש חסרת תקנה! בור סוד המאבד כל טפה!
05/05/2016 | 18:33
15
15
אינני מחפש הוכחות, פשוט מכיוון שאין הוכחות בעניני טבע.
אני פשוט חס על זמני.
טענה אשר בעיקרון, במהות, אינה בת-בחינה - אין מה לעשות עימה.
מעולם לא דרשתי בעצת מיסטיקנים.
אשר לריקנות, הפוסל - במומו פוסל (קידושין ע א. חז"ל אכן הפגינו הבנה עמוקה של נפש האדם).
לצפיה ב-' לי לפחות יש סיבה מוצדקת לשוטט כאן - פנסיונרית משועממת'
לי לפחות יש סיבה מוצדקת לשוטט כאן - פנסיונרית משועממת
05/05/2016 | 19:30
14
18
ומה ההצדקה שלך?
אתה טוען שאתה לא מחפש הוכחות - אז מה בדיוק אתה מחפש?
אתה טוען שמעולם לא ביקרת אצל מיסטיקנים - אז על סמך מה אתה מאשים אותם בהטעיה/מרמרה/שרלטנות וכיו"ב (אני לפחות ביקרתי אצל חוזי עתידות ומניסיוני האישי יכולה לטעון שרובם זה עורבא פרח, ועדיין לא שוללת את המיסטיקה בכללותה, דהיינו בעד עצות רוחניות מטעם מביני דבר).
.
אני מניחה שיש לא איזה אובססיה - על עניין הבחינה?
כל דבר ניתן לבחינה - מבחן התוצאה.
ואם יש לך השגות בנוגע לכך - כאן לא תקבל את התשובה.
אין חכם כבעל ניסיון - רק אם תתנסה תוכל להחליט שיש טעם או ערך למיסטיקה ו/או לעוסקים בה.
מאחר וכל עניינך כאן זה לחזור על עצמך ללא הרף - אני מגיעה למסקנה, שאולי יש לך תסמונת של הפרעה טורדנית כפייתית – OCD.
או שאין ברירה אלא להבין שאתה פשוט משועמם, חש ריקנות, מחפש ריגושים, מחפש התנצחויות עקרות, מחפש להרגיש חכם (כנראה אינך מקבל מספיק משוב בעניין זה מאנשים שמכירים אותך בחיים הממשיים/מחוץ למסך).
אתה צודק לגמרי - הפוסל במומו פוסל - זו חרב פיפיות
לצפיה ב-'גנבת לי את המילים מהפה'
גנבת לי את המילים מהפה
06/05/2016 | 01:13
9
25
אכן אבחנה מדויקת ונכונה (אבל החדשות הטובות שהיא ברת טיפול).
לצפיה ב-'ונוס יקירתי, הדיעות אודות יכלתך להעריך כישורי אבחנה של הזולת'
ונוס יקירתי, הדיעות אודות יכלתך להעריך כישורי אבחנה של הזולת
06/05/2016 | 11:12
8
22
את מניעיו של צד שלישי - חלוקות.
מה שברור, בלא מחלוקת, הוא שאינך יודעת עברית.
רשמי נא לפניך את הכלל ואת הדוגמאות הנילוות:
"בר" בארמית הוא "בן", ויכול להיות נסמך רק בזכר יחיד:
בר טיפול.
בני טיפול (ולא ברי טיפול).
בת טיפול (ולא ברת טיפול).
בנות טיפול (ולא ברות טיפול).
לצפיה ב-':- D'
:- D
06/05/2016 | 15:05
7
17
תנוח יקירי...
מוותרת על שירותי החינוך וההוראה שלך....
 אם כבר- הייתי בוחרת מודל ראוי ולא נלעג וחסר חינוך כמוך (כן, תתפלא חינוך  זה לא רק דקדוק- אלא עומק רגשי, אינטיליגנציה רגשית, יחסי אנוש, ומידות טובות שכנראה אין באמתחתך:).
מאחורי הרטוריקה הכביכול גבוהה שלך (והמיושנת יש לומר) שאתה כה גאה בה ונופל שיכור לרגליה- מסתתרת בריונות ואלימות- כך שאין אתה שונה בהרבה מארחי - פרחי מצוי ממנו אתה כה סולד...
חבל עליך- אבל תמיד יש אפשרות לחזור ולהגאל מחדש.
מאמינה בך למרות הכל
בהצלחה!
לצפיה ב-'...ואני סבור כי מוטב שתנצרי כבבת עינך את ניתוח אישיותי,'
...ואני סבור כי מוטב שתנצרי כבבת עינך את ניתוח אישיותי,
07/05/2016 | 11:40
5
14
ותצפיני אותו בשקע גופני נסתר כלשהו אצלך, מקום שאין השמש שוזפתו לעולם.  
לצפיה ב-'כמו שטענתי קודם- ערס (שלמד אמנם לדבר יפה אבל בכל זאת עדין...'
כמו שטענתי קודם- ערס (שלמד אמנם לדבר יפה אבל בכל זאת עדין...
07/05/2016 | 12:43
4
28
ערס).
ותצפין  את זה טוב- היכן שיש עדיין חיבור כלשהו בין שתי האונות...
מציעה בשיא הכנות ובחום מתישהו להתבגר ולמצוא עיסוקים בריאים לשעות הפנאי, ולא להשען רק על מאבקים כוחניים כדי להרגיש בעל ערך בעולם הזה:)
וכמובן...
שבת נפלאה לך יקירי!
לצפיה ב-'אינך מצליחה לעבוד על איש.'
אינך מצליחה לעבוד על איש.
07/05/2016 | 13:03
16
את אחת משתים:
פתיה, או
מי שמתכוונת להתפרנס מפתאים.

זה כל כך ברור.
לצפיה ב-'אוי, אינך מצליחה להסתיר תרעומת על שהעברית של ערס'
אוי, אינך מצליחה להסתיר תרעומת על שהעברית של ערס
08/05/2016 | 07:56
2
16
רהוטה יותר מזו שלך.
באיזו זכות הוא מרשה זאת לעצמו?!
לצפיה ב-'לא נרגעת עדיין....? עדיין מסתובב עם צורך להתנגח ולנצח...?'
לא נרגעת עדיין....? עדיין מסתובב עם צורך להתנגח ולנצח...?
08/05/2016 | 18:28
1
15
תראה מה זה, התעוררת עם זה בבוקר ולא יכולת ממש שלא "להחזיר" לי. מה אני אגיד לך אם זה לא היה עצוב זה בהחלט היה מצחיק...
אתה עסוק בענינים פאלים ילדותיים לא פתורים נוסח "של מי יותר גדול" ואני מוכרחה לומר שהמאבקים הקטנוניים האלה, לא מענינים אותי. אין לי כל ענין להכנס לאולימפיאדת הכתיבה שאתה מנסה להכניס אותי בכוח אליה (וחסוך ממני בבקשה עוד הערה מתנשאת ופוגענית).
חפש לך פורום של התנגחויות והתאבקויות בוץ  ועזוב אותנו (ואותי) במנוחה, אתה אזרח לא רצוי פה ואינני מתכוונת להגיב לך  יותר מעתה בניק הנוכחי או בכל ההתחפשויות והתתחזויות העלובות האחרות.
טפל בעצמך במקום להטפל לאחרים. כן יש בך מן הטפילות (אתה מטריד אנשים ולא מסייע להם כמו שנדמה לך) ואני מודה שהיא כלל וכלל לא חיננית בעיני למרות כיסוי השנה השנהב שאתה מנסה לעטוף אותה בו.

לצפיה ב-'כבר היינו כאן. אלה דברים שראוי לך להצפינם בשקע גופני נסתר'
כבר היינו כאן. אלה דברים שראוי לך להצפינם בשקע גופני נסתר
08/05/2016 | 19:04
10
כלשהו אצלך, מקום שאין השמש שוזפתו לעולם...
לצפיה ב-'אני אכן סולד מ"ארחי פרחי", אלא שהבנתך מושג זה ויכלתך לשבצו'
אני אכן סולד מ"ארחי פרחי", אלא שהבנתך מושג זה ויכלתך לשבצו
07/05/2016 | 12:09
21
כהלכה בדבריך - לקויים ממש כמו אי הבנת השימוש הנכון ב"בר".
ארחי פרחי הם נוודים ריקניים שהיום כאן, ומחר שם.
אין בפורומנו ארחי פרחי.
האנשים כאן - חלקם אפילו בעלי השכלה פורמלית גבוהה, אלא שתפישת המציאות שלהם "בעייתית", ומסכנת אותם, עקב כך, בהיות טרף קל לטוענים ליכולות פאראנורמליות.

לצפיה ב-'פינוקיו שלחתי לך מסר.'
פינוקיו שלחתי לך מסר.
06/05/2016 | 04:13
6
לצפיה ב-'הסיבה לנוכחותי כאן היא רצון לעמוד על מידת נכונות הציבור לקבל'
הסיבה לנוכחותי כאן היא רצון לעמוד על מידת נכונות הציבור לקבל
06/05/2016 | 11:06
2
17
טענות בתחום הפאראנורמל (ואינני משתמש במונח מיסטיקה, מכיוון שאין בפורום זה שום דיון במשהו מתחום המיסטיקה האמיתית. יש כאן רק טענות ליכולות פאראנורמליות של "מטפלים", ולקיום תופעות פאראנורמליות). לדעתי, נכוֹנוּת לקבל טענות כאלה מעידה על כשלון מערכת החינוך.

התופעה, הנכוֹנוּת לקבל טענות כלעיל, ונסיון לשער את גורמיה - הם מה שמסקרן ביותר, יכולים להיות לדעתי נושא מחקר, ואפילו מחייבים לדעתי מחקר, והם הסיבה לביקורי בפורום.

אשר להשערתך בענין OCD או שיעמום - שוב, אין לי טובים מחז"ל חדי האבחנה - הפוסל, במומו פוסל (קידושין ע א). אל תאחזי חרב פיפיות.
לצפיה ב-'אם אתה מתחום החינוך-תנסה להשפיע במקום שבו מחנכים-לא כאן'
אם אתה מתחום החינוך-תנסה להשפיע במקום שבו מחנכים-לא כאן
06/05/2016 | 11:46
1
10
תתחיל בחינוך עצמי אחר כך בקרוביך/בני משפחתך/שכניך/חבריך -
אם אתה מאמין שיש ביכולתך להשפיע על חינוכם של אנשים שמגיעים לכאן - אז או שאתה רפה שכל לגמרי, או שאתה פשוט לא מציאותי - ובכך אינך שונה מאלה שאתה מלגלג עליהם ואמונותיהם.
לצפיה ב-'רפיון שכל הוא הנכונות לקבל טענות כמו הטענות עליהן אני מדבר. '
רפיון שכל הוא הנכונות לקבל טענות כמו הטענות עליהן אני מדבר.
06/05/2016 | 13:14
19
חינוך?
הסיכוי לחינוך בגירים, פליטי חינוך לקוי - אינו גדול, אולם אין להתיאש בקלות.
בנוסף, קשה לי להבדיל בין פתי לבין מטיף לפתאיות הנושא עיניו להשתכרות מפתאים.
כך למשל, אינני יודע להכריע האם את פתי במחילה מכבודך, או שמא רק הינך מנסה לזהות דרך התפרנסות מפתאים. התוכלי להבהיר?
לצפיה ב-'קריטיקל תנוח יקירי'
קריטיקל תנוח יקירי
06/05/2016 | 01:01
1
17
אני מרגישה שאני מנהלת שיח עם רובוט זחוזר על עצמו שוב ושוב וזה מתיש אותי מדי. לא מבינה מאיפה האמביציה שלך באה- אבל בטוחני שלא ממקום טוב.

לצפיה ב-'ממש הוצאת מלים מפי. היתכן שאת קוראת מחשבות?'
ממש הוצאת מלים מפי. היתכן שאת קוראת מחשבות?
06/05/2016 | 11:14
2
לצפיה ב-'אז בוא נתחיל אם הג'יניוס היהודי'
אז בוא נתחיל אם הג'יניוס היהודי
02/05/2016 | 11:08
27
מה כבר לא נאמר עליו .
הנה עוד זוית לבוננות עצמית .
יהושוע חילק נחלות לעם , נחלה במקור זה רעיון של התהוות מהאור למטאפיזיקה לפיזיקה , דהיינו מאור לגשמיות כאפשרות .
ישיבות עליון היו אחראיות על נחלה , דהיינו מאור ל-מה הם יצרו עד גלקסיות וכוכבים וכו'.
או משהוא אחר מגשמיות , וזה תלוי בתלמוד תורה ופרשנותה עד למעשיות טכנית במציאות הנוצרת , אילו חיים ואילו צורות קיום , ולאור הניסיון המצטבר הרבה מאוד רעיונות קופצים במוחו של היהודי , רק כמה עובדות חשובות , לא כל נחלה התוצאה שלה היא גשמיות וגלקסיות וכוכבים , וכל הנחלות האחירות בבריאה היהודים איבדו אותם , דהיינו חוסר תלמוד תורה ודרך שגויה של התנהלות ופרשנות וביצוע גם ברמה הטכנית וחוסר איזונים גרמו להם לאבד את נחלותיהם ,
דהיינו כל נחלה בפוטנציאל יש לה מאור לגשמיות גלקסיות כוכבים ומימדים ,
רק זה פאק לא קטן לאבד דבר כזה בסדר גודל כזה , וגם גורם לחוסר המשכה וחידוש החיים בהם , מזל שאספנו את רובכם לנחלה הזו פה .
רק מה הג'יניוס היהודי אחרי פאקים בסדר גודל כזה , אתה אומר לעצמך לא ניתן להם צ'אנס נוסף , וצאציאיהם שחיים פה היום אם ג'ינויוס כזה דפוק , רק שהם ג'יניוס ,
והם מצפים להכי טוב ואם לא הם דופקים את כולם , והם המתפתחים הכי תוססים בכל תחום מהרצון להוכיח במקור שהם כבר בסדר ומתוקנים ,
רק כאשר אתה מסתכל על המגמות המתפתחות ולאן הם מנסים לקדם ולשלוט על העיניינים , אתה רואה לנגד עינייך עוד התאבדות כזו של איבוד נחלה ואנטי חיים ,
וכן הג'יניוס היהודי הוא מסוכן לחיים , וכעת מנסה לשלוט על נחלה שלא שלו .
כל שושואיסט מפעיל בצללים אחירים ולא מבין מה הוא עושה , וכן יש כוחות כאלה בקרב העם הרוצים להחריב את המציאות , וגם על חשבון המדינה הציונית הכופרת ,
או רצון הכופרת לשלוט , או סתם מטורפים של מחריבייך ממך יצאו הפועלים בהכוונה להרוס , והם כמו העקרב והצפרדע בבדיחה רק שזה לא בדיחה .
השאיפה להחרבה עצמית כבר הובילה את השטן לאמר לרשב"י העולמי באת להרוס .
ובהרס כזה לא תתקיימו .
דוד
לצפיה ב-'מה אם רוח למחשבה , חומר זה למסטולים'
מה אם רוח למחשבה , חומר זה למסטולים
02/05/2016 | 00:11
10
לצפיה ב-'לכל המעוניין בהכוונה מקצועית באמצעות תקשור גבוה שר הודעה '
לכל המעוניין בהכוונה מקצועית באמצעות תקשור גבוה שר הודעה
01/05/2016 | 12:28
5
47
ואחזור אליכם בהקדם ! 

יום נעים.

לצפיה ב-'ניתן לפנות אליי במסר עם שם פרטי ואחזור בהקדם עם הכוונה. '
ניתן לפנות אליי במסר עם שם פרטי ואחזור בהקדם עם הכוונה.
01/05/2016 | 13:27
1
33
מאחר ויש בפורום הזה גורמים מטרידים, לא אערוך כאן תקשור.
לצפיה ב-'האם "מטרידים", בפורומנו, פרושו "ספקנים"?'
האם "מטרידים", בפורומנו, פרושו "ספקנים"?
05/05/2016 | 14:43
5
לצפיה ב-'עופר, לא תאמין, אולם לפני כמה דקות קבלתי בחזרה את'
עופר, לא תאמין, אולם לפני כמה דקות קבלתי בחזרה את
06/05/2016 | 14:32
2
33
כדור הבדולח, שמסרתי לפני יומיים לניקוי והברקה, וסתם ישבתי והבטתי בו בחשבי עליך, ופתאום ראיתי כי מישהי בשם אסתי תחזור אליךבקרוב.
?Does this make sense, או שעלי לכייל את הכדור איכשהו?
לצפיה ב-'ראית את אסתי ההודית, חזק אתה ! פישש תופס ממך.'
ראית את אסתי ההודית, חזק אתה ! פישש תופס ממך.
07/05/2016 | 18:03
1
16
שמע משהו: העיסוק שלך בכדור הבדולח מקרב את מותך.
לצפיה ב-'עופר, אל תצחיק אותי. קראתי את הסטוריית הפוסטים שלך'
עופר, אל תצחיק אותי. קראתי את הסטוריית הפוסטים שלך
08/05/2016 | 01:39
24
ב- Walla, והיא די מפדחת אותך.
גם היסטוריית הפוסטים שלך בפורומים אחרים מבדחת למדי ומשכנעת אותי כי בחרת ב"משלח יד" זה רק כדי להתפרנס מפתאים, היינו, אתה עצמך כופר ב"מיסטיקה" ורק עושה אותה קרדום לחפור בה.

עצה חינמית: מי שיש לו מה להסתיר - אל ישתמש בכינוי קבוע לאורך זמן, אלא יחליפו מדי פעם, כדי להקשות על מעקב אחר היסטוריית הכתיבה שלו.

אשר לתאריך פטירתי - הוא יכול להיות בכל רגע, מכיוון שהחיים האישיים, בניגוד לסדירות שבחוקי טבע, הם כיאוטיים, אולם מקובלים עלי דברי חז"ל "המבקש על חברו - נענה תחילה" (בבא קמא צב א)...
לצפיה ב-'אם אדם מסתכל כל חייו לאדמה'
אם אדם מסתכל כל חייו לאדמה
28/04/2016 | 17:42
8
45
הוא לעולם לא יבחין באור השמש והכוכבים.
(הגיג אישי ומסר ממני ל- critical thinking)
לצפיה ב-'בין עולמות'
בין עולמות
28/04/2016 | 18:54
4
26
מביאה קטן חוויה קצרה מתוך מפגש (ראשון מתוך שניים) בן שעתיים שהתקיים לפני כעשור אצל פסיכולוגית קלינית (עליה כבר כתבתי כאן בתגובה או שתיים בשרשור אחר) - בטיפול בריברסינג.
לא מדובר בהיפנוזה אלא בתהליך להעברת התודעה ממצב ערות למצב רגוע בו אין סינון של ההיגיון אלא סוג של חשיבה אוטומטית  ע"י הנחיה דרך דיסק מתנגן בקולה של הפסיכולוגית - שום גורם חיצוני לא מדריך, לא מכוון, לא שואלת אותי שאלות.
כל החוויה היא שלי מתוך עצמי - אני שואלת את עצמי שאלות ואני עונה ספונטנית.
כפי שציינתי לעיל, החוויה נמשכה כשעתיים - אני רוצה לתאר כאן חלק אחד וקצר ממנה.
תקציר מקדים:
היחסים ביני לבין הורי ובין הורי לבין עצמם היו מורכבים, ולעתים קשים.
היחסים הרגשיים / הבינאישיים עם אבי היו מרוחקים - במהלך השנים הצטברו לי כלפיו כעס, זעם שנאה מודחקת.
היחסים עם אמי היו קרובים עד מחנק, הייתי קשורה אליה נפשית/רגשית והיא מצידה לא ידעה לשחרר - לא הבינה את הצרכים/הרגשות שלי - הכל היה צריך להיות על פי דרכה והבנתה. תמיד רציתי לרצות אותה - והיא אף פעם לא התרצתה. אפשר להגדיר את היחסים איתה כיחסי אהבה מצידי, דאגה וחרדה מצידה, והרבה תסכול, אכזבה, כאב מצידי וכנראה גם מצידה. הקשר שלי כלפיה היה מאוד עמוק - היא מצידה ניתקה את הקשר אתי לא אחת במהלך החיים - עוד כשגרתי בבית הוריי - לעתים היה ניתוק של מספר ימים, לפעמים קצת יותר. כשעזבתי את הבית, היו ניתוקים מצידה שיכולים להימשך חודש לפעמים יותר. כשמלאו לי 44 בערך - היה איזה אירוע שקשור אלי אבל לא מצא חן בעיניה - למרות שהאירוע היה כבר מאחוריי - היא הפסיקה לדבר אתי לשנים ממושכות. היא לא ענתה לשיחות הטלפון שלי, ואם ענתה היתה מנתקת או מעבירה אותי לאבי. מילה לא החליפה אתי.
אפילו עכשיו כשאני נזכרת בזה - דמעות חונקות את גרוני.
קשה להרגיש דחוי - במיוחד לאור העובדה שהאירוע שקרה וחלף ללא השפעה על חיי או חייה או חיי מישהו מבני המשפחה ובכלל.
הפגישה שלי אם הפסיכולוגית לא נגעה באופן ישיר ליחסים כלשהם עם הורי או עם בני אדם בכלל - הפגישה שלי איתה היתה על רקע בעיה אישית שלי עם עצמי.
עכשיו אחזור לפגישה עצמה.
לאחר שנכנסתי למצב תודעתי אוטומטי - עלו כל מיני שאלות ספונטניות אל עצמי ותשובות ספונטניות מתוך עצמי לעצמי.
בין היתר עלתה שאלה הנוגעת לאבי - התשובה שקיבלתי מתוך עומק התודעה היתה כזאת "תסלחי לו".
כשעלתה שאלה בנוגע ליחסים עם אמי התשובה היתה: "רק כשהיא תגיע לעולם הבא היא תבין". עלו עוד עניינים בנוגע לאמי ואנוכי -למשל עלתה תמונה מנבכי התודעה בה אני רואה את אמי מחזיקה כתינוקת רכה בזרועותיה ומבט אוהב ורך על פניה. עלו גם החרדות שלה לגבי היכולות האימהיות שלה ועוד כיוצא באלה.
בסוף הפגישה - הפסיכולוגית אמרה לי שאנסה לפתור את הבעיות עם אמי לפני שתלך לעולמה. הבעיה היתה שהניתוק אתי היתה בחירה שלה - לא שלי. במשך אותן שנים שהיא לא דיברה אתי, ישבה עלי מועקה כל הזמן.
רק כשבעקבות מחלת הסוכרת שלה - נאלצה לעבור ניתוח והיתה מאושפזת, שאלתי את אבי אם היא מוכנה שאבוא לבקר אותה - היא הסכימה.
כשהגעתי לבקר אותה - היא שמחה ואמרה לי שאבוא מתי שאני רוצה.
רק אז אפשר להגיד שירדה לי אבן מהלב.
ובכל זאת, הפגיעה היתה עמוקה, והחשש מדחייה כנראה ליווה אותי הלאה - וכבר אי אפשר היה להחזיר את היחסים לקדמותם - גם בגלל המוגבלות הפיסית שלה, גם בגלל הביקורתיות שלה כלפיי, וגם בגלל שלא היו לי כוחות נפש ולא כוחות פיסיים לבקר אותם לעתים קרובות.
וכל הסיפור הזה כדי להגיד שלאבי סלחתי - כל הכעס והשנאה כלפיו התחלפו באמפתיה.
היחסים עם אמי נותרו כפי שתיארתי לעיל.
ועכשיו לאחר מותה נזכרתי בקטע הזה שסיפרתי עליו - ופתאום קלטתי שהתשובה שקיבלתי אז, בעצם היתה כשהיא תהיה בין העולמות (בין העולם הזה לעולם הבא או לגלגול הבא) רק אז היא תראה דברים אחרת.
מה שנשאר לי לקוות, שהיא אכן רואה מהמקום שהיא נמצאת בו כעת - את היחסים בינינו ואותי באופן יותר מקבל.
לצפיה ב-'תהיי בטוחה שהיא מקשיבה'
תהיי בטוחה שהיא מקשיבה
28/04/2016 | 19:53
3
15
לצפיה ב-'אמן '
אמן
28/04/2016 | 20:01
לצפיה ב-'Critical Thinking-הודעה זו בשבילך ספציפית (גם לכל קורא )'
Critical Thinking-הודעה זו בשבילך ספציפית (גם לכל קורא )
29/04/2016 | 13:21
1
20
אי אפשר להוכיח חוויה.
שום חוויה רגשית/נפשית לא ניתנת להוכחה,
אלא לבדוק/למדוד את השפעתה על הגוף שלנו או על המוח שלנו -
לפעמים ההשפעה היא רגעית, חולפת, אז הבדיקה חייבת להיות מיידית - או תוך כדי.
לפעמים ההשפעה ארוכת טווח.
בכל מקרה השפעת החוויה על הגוף/המוח - לא מעידה כלום על החוויה עצמה,
על עוצמתה או על אמיתותה.
תחושת היציאה מהגוף - לא מעידה על הישארות הנשמה לאחר המוות,
גם אם לא נהייה ספקנים כמוך, לגביה -
נניח שהתופעה אכן קיימת, והיא מן הסתם קיימת, כי אחרת אנשים לא היו מדווחים עליה.
זו חוויה של אדם עם עצמו.
הישארות הנשמה לאחר המוות מבחינתי מוטלת בספק בדיוק כמו שהיא מוטלת בספק מבחינתך - רק שאני לא שוללת אותה לחלוטין.
יש שתי דרכים לחוות את זה באופן אישי - אני מתכוונת לחוויה של הנשמה מגלגולים קודמים, או לחוויה של תקשורת עם נשמת אדם שהלך לעולמו.
הדרך הראשונה היא למות ואז להיווכח אם יש נשמה ומה עובר עליה לאחר המוות, (לא בקרוב אני מקווה ומאחלת לכולנו).
או שאין כלום ואז זה כבר לא משנה כי לא נהיה יותר.
אפשרות שנייה היא לנסות להתחבר לחוויה באופן אישי - או בעזרת טכניקות שאפשר ללמוד, להתאמן, ולחוות בעצמך או כפי שקרן כתבה - לפנות למתקשר שיעשה זאת עבורך - ואם יעלו דברים קונקרטיים/ספציפיים שנוגעים לחייך ורק אתה יודע אותם על עצמך ו/או לגבי אדם שאתה מכיר שהלך לעולמו - אם לאחר מפגש כזה תהיה המום/מופתע ואולי אפילו תתחיל להאמין שהחוויה שחווית היא אמיתית במהות שלה. אולי אז תרגיש שאכן הנשמה קיימת גם לאחר המוות.
אם תתמקד רק בחומר ובהוכחות חומריות לעולם לא תוכל לחוות חוויה נפשית מלבד השמחה והעונג שהחומר מסב לך.
אי אפשר להתמקד בגשמיות/בחומר ולהבין דברים רוחניים -
למרות שלדעתי הם שלובים זה בזה.
כל חומר מכיל גם רוח.
כל חומר מקבל את צורתו בעזרת האור, האור מאפשר לנו להבדיל בין עצמים ובכל עניין ודבר בחוויית החיים שלנו.
היקום מתנהל כמכלול
אי אפשר לבודד תופעה פיסיקלית מהמכלול -
שום תופעה פיסיקלית או רוחנית לא מתקיימת בפני עצמה -
גם אם קלטנו אותה באופן פרטני.
היקום הוא מכלול של כל התופעות כולן -  הגלויות והבלתי גלויות.
מקווה שאתה נכנס למסך הראשי של הפורום ותקרא הודעה זו.
כמובן אשמח לכל קורא ולכל תגובה.

לצפיה ב-'במקרה שלכם'
במקרה שלכם
30/04/2016 | 23:15
12
מה ישאר זו שאלה טובה , בכל מקרה ישאר ,
אם מכרתם את הנשמה או אבותיכם , אז יהיה תהליך ריבוט , ותמשיכו להתקיים ,
אם עדיין אתם המקוריים אזי יש הישארות הנפש .
דוד
לצפיה ב-'יש לך נפש של משורר '
יש לך נפש של משורר
28/04/2016 | 19:51
2
21
לא אתפלא אם את מתקשרת בעצמך 
לצפיה ב-'תודה קרן - כשההשראה נוחתת '
תודה קרן - כשההשראה נוחתת
28/04/2016 | 20:00
1
20
לא מרגישה מתקשרת
גם לא משוררת
לעתים חוגגת
ולפעמים מדוכדכת
כמו כולם
חג שמח
לצפיה ב-'חחח.. כמו שאמרתי.. משוררת '
חחח.. כמו שאמרתי.. משוררת
01/05/2016 | 09:41
9
נשמח לשמוע עוד.. 
לצפיה ב-'מנסים לשדך לי בן אצולה...'
מנסים לשדך לי בן אצולה...
30/04/2016 | 22:59
4
31
כל התהליך כמובן קרה ללא ידיעתי ודרך האנשים שהייתי הכי מצפה שיניחו לי בעולם בנושא זה. במקרה הגיע אדם שהסתבר שיש לו נגיעות לדברים מפה עד הודעה חדשה . כמובן שאלו לא הנתונים שמושכים אותי אבל מה שכן עצבן אותי הוא ששיווקו את יופיי כאילו מדובר במלכת היופי. בסדר האנשים המסוימים האלה חושבים שיש לי את זה, לדעתי כבר אין לי ועם על זה תעמוד הציפיה כמובן שהעסק בטל ומבוטל. למה שלא ידברו על הכישורים שלי למשל, על החוכמה וההצלחה שלי והאישיות הססגנוית שלי? אבל ככה זה שמשווקים עלמת חמודות, אלו הנתונים שמענינים את האוזן הגברית.
אני לא בקטע של שידוכים ומעולם לא יצאתי לבליינט דייט אלא רק עם אנשים שהיתה לי איתם הכרות בעבר. מצד שני מרגישה שאיכשהו ההזדמנות הזו נפלה על איזה צד של האוזן שלי שעדין לא נחסם לגמרי לרעיון הזוגיות. כי אני כבר לא צעירה כקודם והזמן עובר. מצד שני מי אמר שצריך להיות בזוגיות? כבר תכננתי למות בבדידות ענוגה. לא ראיתי את הבנאדם ואני עדין לא החזרתי שום אות כששמעתי אפילו אותה. האבל הדמיון החולני שלי החל להריץ מסיבות השקה שאצטרך להשתתף בהן וכל מיני חרטות ייצוגיות שאני ממש לא בקטע שלהם ומעדיפה במקום להתחבא מתחת למיטה. מה עושים? האם זו הזדמנות שהקוסמוס מביא לי ולא תחזור יותר או שהקוסמוס סתם מנסה לבדוק את הערנות שלי מתוך כוונה שלו להביא בעתיד מועמדים ראויים יותר....? מה עושים כשיצאתי ממשחק הדייטים לחלוטין ויש לי כבר אישיות חדשה שאותה אני אמורה להביא בפני פלוני ולא תרגלתי עדין אותה מול גברים. כי מה לעשות אתה יוצר עצמך מול אדם חדש אבל אתה כבר מגיע אליו עם איזו גרסה בסיסית של מי ומה אתה...
מצד שני אני אומרת שאם עדין מדברים עלי כמישהי שיכולה להתאים לאדם כמוהו כנראה שבכל זאת נשאר בי משהו בכל זאת אטרקטיבי. מי שהוא עדין מאמין בי בעולם הזה. וגם היה בזה משהו שהקסים אותי האפשרות הזו להחשף לעולם, שיגלו אותי סוף סוף.
מה עושים? תחינתי אליכם אנשי הרוחות והרוח:)
לצפיה ב-'שיתוף אישי'
שיתוף אישי
01/05/2016 | 09:32
23
לילי היקרה, אני מזדהה עם מה שאמרת מחיי האישיים וצוחקת מזה עד מאוד.
במשפחה שלי, תמיד שיבחו את אחת מבנות דודי שכבר התחתנה ויש לה ילדים ולא הפסיקו לדבר עליה בגלל זה, ואני שעשיתי שני תארים אקדמאיים, השגתי משרה מאוד יוקרתית ומכובדת שהרבה נאבקו עליה, מזה לא התרגשו :) זה תמיד הצחיק אותי והאמת שעדיין. 
זה כמו שאף פעם לא ייחסו לי יותר מידי חשיבות במשפחה בגלל כל מה שאמרתי שהשגתי קודם, אבל ברגע שנפתחתי להקשבה לעולמות עליונים ללא מאמץ מיוחד, ונהייתי מתקשרת, פתאום כולם נחמדים אלי.. איך תסבירי את זה? חחחחח
לצפיה ב-'אז מה עושים?'
אז מה עושים?
01/05/2016 | 09:39
2
20
זה תמיד נחמד לחשוב על מה יהיה אם... אבל מה דעתך פשוט להיפגש איתו ולראות האם הוא אכן האביר שלך (תרתי משמע) על הסוס הלבן שיראה אותך מעבר ליופי שלך, או סתם מישהו על סוס..
בהרגשה שלי היקום מעביר אותך שיעור בהקשבה פנימית לאינטואיציות שלך ולא לרציונל ומזמין אותך לנסות לראות את האדם מעבר לתפאורה שהוא מביא איתו. והדרך קלה לעשות זאת היא באמצעות התחברות לקול הפנימי שבתוכך תוך שאילת השאלות הבאות: האם הייתי רוצה לבלות את שארית חיי לצידו, האם בא לי לקום איתו כל בוקר, האם היה מרחיב אותי לשתף אותו בחיי והאם היה לי מעניין להיות שותפה לשלו, וכו'. ואת כל זה תוכלי לדעת במפגש/ים.
אז מה יש לך כבר להפסיד?  
לצפיה ב-'תודה, כן הצדק עמך'
תודה, כן הצדק עמך
04/05/2016 | 18:12
1
6
זה עצוב שככה שופטים אנשים לפי כרטיס הביקור שלהם- אבל בעיקר נשים שפרדיגמות השיפוט כלפיהן הן הרבה יותר מחמירות ולא מאפשרות הרבה תמרון.
לצערי הרב עדיין לא ברורה לי ההבחנה בין רצונותיי האמיתיים לבין שטיפת המוח החברתית. נראה לי שהפסקתי להתאהב מהרגע שנוצר מוסד הזוגיות שניסה "לאלף" את האנרגיה הטבעית הזו למשהו ששומר על הסדר החברתי. לכן שידוכים נראים לי באופן חשדני סוג של מערכת פיקוח על אותה אהבה שיכלה להווצר בספונטניות- ולכן כשמישהו מנהל אותה מהצד אני כבר לא יכולה להאמין לה כי זה מרגיש לי כמו איזה כניסה לתסריט של איזה במאי שרוצה קרדיט על ההצלחה של הסרט- משהו כמו "המופע של טרומן".
לצפיה ב-'גם שידוך יכול להיות גורל משמים'
גם שידוך יכול להיות גורל משמים
04/05/2016 | 19:46
6
נשמע שדברייך באים ממקום עצוב אבל אולי יעזור לך אם תלמדי לצחוק על זה. 
תעזבי את הנורמות והחוקים החברתיים, תעשי מה שמדויק (שבא) לך. וקחי בחשבון שגם אם הגיע אלייך בחור דרך שידוך, יתכן שגם זהו גורל. 
אולי הגורל שלך היה להכיר בדיוק אותו, והיקום מצא דרך להביא אותו לפתחך ככה. 
מה זה חשוב מה הדרך. 
אני חושבת שכדאי לך להסתכל על החיים כחוויה ושעשוע ואז "המופע של טרומן" יהיה על השאר. 
לצפיה ב-'אמת מדומה'
אמת מדומה
26/04/2016 | 10:50
83
2085
בעולם בו הכל יחסי
גם האמת יחסית.
בעולם בו הכל מידתי
גם הצדק מידתי
בעולם בו כל חומר מתכלה
המציאות היא בעצם רק אשליה.

המשך>>
בעולם בו הכל יחסי
גם האמת יחסית.
בעולם בו הכל מידתי
גם הצדק מידתי
בעולם בו כל חומר מתכלה
המציאות היא בעצם רק אשליה.

לצפיה ב-'חג שמח לכולם '
חג שמח לכולם
28/04/2016 | 18:45
9
מי יתן והחג הזה הצלחתם למצוא את החירות בתוככם (כל פסח עוד קצת).  
החירות לחשוב מחוץ לקופסא הקימת, החירות להקשיב ללב מעל הרציונל, החירות לגלות אופקים חדשים שלא ידענו קודם,
והחירות להיות נכונים להקשיב למה שמרגיש לנו מדויק עמוק בפנים.

חג שמח שיהיה 

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - מנהל פורום מיסטיקה
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו