לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1052010,520 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'מנסים לשדך לי בן אצולה...'
מנסים לשדך לי בן אצולה...
30/04/2016 | 22:59
4
30
כל התהליך כמובן קרה ללא ידיעתי ודרך האנשים שהייתי הכי מצפה שיניחו לי בעולם בנושא זה. במקרה הגיע אדם שהסתבר שיש לו נגיעות לדברים מפה עד הודעה חדשה . כמובן שאלו לא הנתונים שמושכים אותי אבל מה שכן עצבן אותי הוא ששיווקו את יופיי כאילו מדובר במלכת היופי. בסדר האנשים המסוימים האלה חושבים שיש לי את זה, לדעתי כבר אין לי ועם על זה תעמוד הציפיה כמובן שהעסק בטל ומבוטל. למה שלא ידברו על הכישורים שלי למשל, על החוכמה וההצלחה שלי והאישיות הססגנוית שלי? אבל ככה זה שמשווקים עלמת חמודות, אלו הנתונים שמענינים את האוזן הגברית.
אני לא בקטע של שידוכים ומעולם לא יצאתי לבליינט דייט אלא רק עם אנשים שהיתה לי איתם הכרות בעבר. מצד שני מרגישה שאיכשהו ההזדמנות הזו נפלה על איזה צד של האוזן שלי שעדין לא נחסם לגמרי לרעיון הזוגיות. כי אני כבר לא צעירה כקודם והזמן עובר. מצד שני מי אמר שצריך להיות בזוגיות? כבר תכננתי למות בבדידות ענוגה. לא ראיתי את הבנאדם ואני עדין לא החזרתי שום אות כששמעתי אפילו אותה. האבל הדמיון החולני שלי החל להריץ מסיבות השקה שאצטרך להשתתף בהן וכל מיני חרטות ייצוגיות שאני ממש לא בקטע שלהם ומעדיפה במקום להתחבא מתחת למיטה. מה עושים? האם זו הזדמנות שהקוסמוס מביא לי ולא תחזור יותר או שהקוסמוס סתם מנסה לבדוק את הערנות שלי מתוך כוונה שלו להביא בעתיד מועמדים ראויים יותר....? מה עושים כשיצאתי ממשחק הדייטים לחלוטין ויש לי כבר אישיות חדשה שאותה אני אמורה להביא בפני פלוני ולא תרגלתי עדין אותה מול גברים. כי מה לעשות אתה יוצר עצמך מול אדם חדש אבל אתה כבר מגיע אליו עם איזו גרסה בסיסית של מי ומה אתה...
מצד שני אני אומרת שאם עדין מדברים עלי כמישהי שיכולה להתאים לאדם כמוהו כנראה שבכל זאת נשאר בי משהו בכל זאת אטרקטיבי. מי שהוא עדין מאמין בי בעולם הזה. וגם היה בזה משהו שהקסים אותי האפשרות הזו להחשף לעולם, שיגלו אותי סוף סוף.
מה עושים? תחינתי אליכם אנשי הרוחות והרוח:)
לצפיה ב-'שיתוף אישי'
שיתוף אישי
01/05/2016 | 09:32
23
לילי היקרה, אני מזדהה עם מה שאמרת מחיי האישיים וצוחקת מזה עד מאוד.
במשפחה שלי, תמיד שיבחו את אחת מבנות דודי שכבר התחתנה ויש לה ילדים ולא הפסיקו לדבר עליה בגלל זה, ואני שעשיתי שני תארים אקדמאיים, השגתי משרה מאוד יוקרתית ומכובדת שהרבה נאבקו עליה, מזה לא התרגשו :) זה תמיד הצחיק אותי והאמת שעדיין. 
זה כמו שאף פעם לא ייחסו לי יותר מידי חשיבות במשפחה בגלל כל מה שאמרתי שהשגתי קודם, אבל ברגע שנפתחתי להקשבה לעולמות עליונים ללא מאמץ מיוחד, ונהייתי מתקשרת, פתאום כולם נחמדים אלי.. איך תסבירי את זה? חחחחח
לצפיה ב-'אז מה עושים?'
אז מה עושים?
01/05/2016 | 09:39
2
20
זה תמיד נחמד לחשוב על מה יהיה אם... אבל מה דעתך פשוט להיפגש איתו ולראות האם הוא אכן האביר שלך (תרתי משמע) על הסוס הלבן שיראה אותך מעבר ליופי שלך, או סתם מישהו על סוס..
בהרגשה שלי היקום מעביר אותך שיעור בהקשבה פנימית לאינטואיציות שלך ולא לרציונל ומזמין אותך לנסות לראות את האדם מעבר לתפאורה שהוא מביא איתו. והדרך קלה לעשות זאת היא באמצעות התחברות לקול הפנימי שבתוכך תוך שאילת השאלות הבאות: האם הייתי רוצה לבלות את שארית חיי לצידו, האם בא לי לקום איתו כל בוקר, האם היה מרחיב אותי לשתף אותו בחיי והאם היה לי מעניין להיות שותפה לשלו, וכו'. ואת כל זה תוכלי לדעת במפגש/ים.
אז מה יש לך כבר להפסיד?  
לצפיה ב-'תודה, כן הצדק עמך'
תודה, כן הצדק עמך
04/05/2016 | 18:12
1
6
זה עצוב שככה שופטים אנשים לפי כרטיס הביקור שלהם- אבל בעיקר נשים שפרדיגמות השיפוט כלפיהן הן הרבה יותר מחמירות ולא מאפשרות הרבה תמרון.
לצערי הרב עדיין לא ברורה לי ההבחנה בין רצונותיי האמיתיים לבין שטיפת המוח החברתית. נראה לי שהפסקתי להתאהב מהרגע שנוצר מוסד הזוגיות שניסה "לאלף" את האנרגיה הטבעית הזו למשהו ששומר על הסדר החברתי. לכן שידוכים נראים לי באופן חשדני סוג של מערכת פיקוח על אותה אהבה שיכלה להווצר בספונטניות- ולכן כשמישהו מנהל אותה מהצד אני כבר לא יכולה להאמין לה כי זה מרגיש לי כמו איזה כניסה לתסריט של איזה במאי שרוצה קרדיט על ההצלחה של הסרט- משהו כמו "המופע של טרומן".
לצפיה ב-'גם שידוך יכול להיות גורל משמים'
גם שידוך יכול להיות גורל משמים
04/05/2016 | 19:46
6
נשמע שדברייך באים ממקום עצוב אבל אולי יעזור לך אם תלמדי לצחוק על זה. 
תעזבי את הנורמות והחוקים החברתיים, תעשי מה שמדויק (שבא) לך. וקחי בחשבון שגם אם הגיע אלייך בחור דרך שידוך, יתכן שגם זהו גורל. 
אולי הגורל שלך היה להכיר בדיוק אותו, והיקום מצא דרך להביא אותו לפתחך ככה. 
מה זה חשוב מה הדרך. 
אני חושבת שכדאי לך להסתכל על החיים כחוויה ושעשוע ואז "המופע של טרומן" יהיה על השאר. 
לצפיה ב-'אמת מדומה'
אמת מדומה
26/04/2016 | 10:50
83
2085
בעולם בו הכל יחסי
גם האמת יחסית.
בעולם בו הכל מידתי
גם הצדק מידתי
בעולם בו כל חומר מתכלה
המציאות היא בעצם רק אשליה.

המשך>>
בעולם בו הכל יחסי
גם האמת יחסית.
בעולם בו הכל מידתי
גם הצדק מידתי
בעולם בו כל חומר מתכלה
המציאות היא בעצם רק אשליה.

לצפיה ב-'חג שמח לכולם '
חג שמח לכולם
28/04/2016 | 18:45
9
מי יתן והחג הזה הצלחתם למצוא את החירות בתוככם (כל פסח עוד קצת).  
החירות לחשוב מחוץ לקופסא הקימת, החירות להקשיב ללב מעל הרציונל, החירות לגלות אופקים חדשים שלא ידענו קודם,
והחירות להיות נכונים להקשיב למה שמרגיש לנו מדויק עמוק בפנים.

חג שמח שיהיה 
לצפיה ב-'עוד זוית להיסטוריה'
עוד זוית להיסטוריה
28/04/2016 | 01:15
3
17
אז פעם היו יושבים היהודים בשמיים , ואז איזה מלאך תקע קלישון בים ונוצר הותיקן,
ונוצר לידו אירופה , ונוצרה גשמית מעבר לארץ הקודש , והשטן ביחד עם עוד מלאכים
תפר אותכם פה למציאות שכלל לא רציתם וזה בעבור חטאיכם .
חלקכם המצאתם שהיתה גלות ועוד ארבע גלויות ו-2000 שנה בחו"ל ,
והייתם בחו"ל וחזרתם חלקכם , ועכשיו אתם רוצים לעשות שופינג וסאמר סקול
ושיהיה לכם מספיק כסף לזה ודירות וכלכלה ופרנסה ,
והשאלה ? נתפרתם לפה כעונש , ואתם מנסים להיות כאחד האנשים בעולם ,
שכל סיבת קיומם היא להציק לכם , ושכחתי אתם מחרטטים להם שאתם אור לגויים ,
שהם מראש לא מאמינים בזה ולא יאמינו .
אז אתם משכנעים את עצמכם על הרוח ומצב סוציואקונומי וצדק חברתי ,
ומתי תבינו שזה לא יעזור , אתם נסמכים רק על טכנולוגיה ,
מתי תשנו משהוא מהותי ?
ובכלל מה דעתכם שנתפרתם לפה לקיום הגשמי וגם לארץ ?
דוד
לצפיה ב-'השאלה פה למעלה'
השאלה פה למעלה
28/04/2016 | 01:17
1
לצפיה ב-'דוד - הדימויים שלך נלקחים מעולמות שאני לא ממש מתחברת אליהם'
דוד - הדימויים שלך נלקחים מעולמות שאני לא ממש מתחברת אליהם
28/04/2016 | 01:29
1
13
אין לי חשק להתייחס לדברים שלקוחים מהעולם הדתי.
בני אדם הם בני אדם - ללא קשר לדת שלהם.
מלאכים ושטנים ובתי תפילה הם פרי דימיונם של אנשים דתיים שרצו לשלוט בעם שלהם.
גם אני חושבת שאור לגויים זה חרטוט.
יש אנשים שהם אור לאנשים אחרים - בשל התובנות הגבוהות שלהם והמעשים הנשגבים שלהם ויש אנשים שהם חושך לאנשים אחרים בשל הרשעות והמעשים האיומים שהם עושים.
גם אני חושבת שטכנולוגיה זה לא חזות הכל - אבל אנחנו נעזרים בה. ואולי הגיע הזמן לחפש דרכים אחרות להיעזר בהם - דברים שהטבע יצר עבורנו ואינם מזיקים לסביבה ובסופו של דבר גם לנו.
ובקיצור - מה אתה רוצה דוד?
לצפיה ב-'הבנו אתה לא רוצה להתייחס'
הבנו אתה לא רוצה להתייחס
28/04/2016 | 02:02
3
לצפיה ב-'קורס הבנה בעברית '
קורס הבנה בעברית
27/04/2016 | 03:49
30
אני גר ברחוב כך וכך , אזי אני מתגבר ברחוב כך וכך ,
אני מתגורר ברחוב כך וכך , כל המכלול שלי מתגבר ברחוב כך וכך .
בהגיון של גוי אני רק חי שם כרגע ,
אז איך אוספים את ההתגברויות הללו חזרה אליכם .
וכמה זה מוסיף ההתגברות הזו בתוספת המילה אני או קניין ראשון ,
לכוח הכבידה על פריסתכם הקיומית , ואיך מגיעים לעייפות קיומית מזה .
עד מחלת יאפים מחלות ומוות .
הישראלים שכחו לאסוף את ההתגברויות שלהם .(תפילין) .

זה מזכיר לי שפעם כל אחד היה קורא לשני בן זונה , עד שגיליתי לרבנים שזה אומר שאתה זן את זה שקראת לו ככה , ואז כמו קסם זה כמעט נעלם ,
נו אז אילו עוד מילים כדי ללמוד להתבטא נכון או להשתמש נכון ?
דוד

לצפיה ב-'חג פסח שמח והזמנה לצאת מעבדות לחירות '
חג פסח שמח והזמנה לצאת מעבדות לחירות
22/04/2016 | 15:47
36
29
כשניסיתי להבין את משמעות פסח בתוכי, עלה בי קול פנימי שאמר:
פסח זה בעצם להשתחרר מכל מה שישן, כל מה שלא שרת אותי, כל מה שחסם אותי מלהגשים מה שאני רוצה בחיים שלי.

איך זה מתקשר לפסח, שאלתי?

עלתה בי תשובה שאמרה:
מצרים (הארץ), יוצאת ממנה המילה להצר =  להגביל
כמו שבמצרים היהודים חיו ברווחה, ובשובע, אבל בכלוב של זהב. אז מצריים משולה להתגשמות המציאות שלנו כאשר אנו מאפשרים לחסמים/עכבות ולפחדים שבתוכנו לנהל אותנו. הם אלה שמונעים מאיתנו להגשים את מי שהיינו רוצים להיות, ובכך חוסכים מאתנו את האושר האמיתי של להיות בדיוק במקום שנכון לי להיות.
 וזה בתמורה לאשליה של ביטחון אבל במחיר של מועקה ואפילו סבל.

דמיינו לנפשכם מה הייתם יכולים להיות אם רק הייתם מרפים מתחושת ה"אי אפשר" ומרגישים חופשיים לבחור את החיים שבדיוק רציתם.  

סילוק החמץ בפסח בבית החיצוני הוא גם הפנימי הוא אנלוגיה לסילוק הישן, ביטול המעכב, שחרור הפחד שאינם משרתים אותנו עוד, מתוך ההבנה שמה שאנו מחזיקים, בכוחנו גם לשחרר. וכאשר נשחרר אותם מאיתנו, נהיה בחופש מוחלט לבחור את חיינו כפי שהיינו בדיוק רוצים לחיות אותם.
וזוהי חירות אמיתית. 

אז אני מאחלת לכם לצאת מעבדות לחירות, להיות יכולים להקשיב ללב ולקול הפנימי שלכם, וללכת אחריהם מתוך אמון שלם ונחוש כמו שבני ישראל הלכו אחרי משה והקב"ה מבלי לדעת מה יעלה בגורלם.    אבל בסוף, האמון העצמי/בקב"ה הביא אותם אל הארץ המובטחת.

שיהיה חג שמח, וכמובן כשר!  
לצפיה ב-'מאמצת בחום את דברייך על השתחררות מהפחדים'
מאמצת בחום את דברייך על השתחררות מהפחדים
22/04/2016 | 18:30
4
12
למרות שלשחרר את הפחד לפעמים קשה הרבה יותר מאשר לשמר אותו.
בכלל הרגלים ישנים משרים בנו תחושת ביטחון - גם אם הביטחון מדומה כפי שכתבת.
רובנו חוששים משינויים, ואולי באמת, לפחות פעם בשנה יש לנו הזדמנות לעשות בדק בית פנימי של שחרור וניקיון מעכבות ופחדים לטובת הזדמנות לשינויים מבורכים.
תודה קרן על הדברים שכתבת - מאחלת לכולנו חג שמח.

לצפיה ב-'מי היינו יכולים להיות אם רק היינו מנסים'
מי היינו יכולים להיות אם רק היינו מנסים
23/04/2016 | 22:59
3
12
כאשר אנו נכנעים לפחדים שלנו, אנו בעצם מוותרים על עצמנו, ועל מי שהיינו יכולים להיות אם רק היינו מנסים. 

הייתה אחות אוסטרלית שטיפלה באנשים על ערש דווי, והיא שאלה אותם על מה הם מתחרטים בחייהם או האם היו עושים דברים אחרת. הדבר הראשון שעלה זה שהם התחרטו שהם לא מימשו את החלומות שלהם. שהם לא היו נאמנים לעצמם, ובמקום עשו את מה שאנשים אחרים בחייהם ציפו מהם.

מי הייתם רוצים להיות, אנשים שהחיים קורים להם, או כאלה שבוחרים איך לחיות את חייהם? 

לצפיה ב-'ברור שעדיף לא להיכנע לפחדים - ולחיות את הטוב באפשרויות'
ברור שעדיף לא להיכנע לפחדים - ולחיות את הטוב באפשרויות
24/04/2016 | 00:23
2
11
למרות זאת, יש די הרבה אנשים שלא חיים באמת את הרצונות שלהם.
לפעמים אנשים מעדיפים לחיות בנוחות המוכרת ולפעמים הפחות מאתגרת מאשר לקחת סיכונים. לאו דווקא סיכונים פיסיים, לפעמים מדובר בסוג של סיכונים נפשיים.
כמובן שזה אינדיבידואלי - כל אדם והבחירות שלו.
למדתי שאין את מי להאשים, מלבד את עצמנו, בבחירות שאנו לוקחים, במיוחד לאלה הקשורות איך לחיות את החיים של עצמנו.
לצפיה ב-'שיעורים בחיים'
שיעורים בחיים
24/04/2016 | 20:37
1
8
במקום אשמה הייתי מעדיפה לקרוא לזה למידה. כלומר הבחירות שאנו לוקחים הן נגזרת של הלמידות שעברנו בחוויות החיים שלנו. אם למדנו מהן, נשכיל ונתפתח ונתקדם לעבר השלב הבא בהתפתחות שלנו, אם לא למדנו מהן, אז היקום בד"כ יזמן לנו אותם שיעורים/אנשים כדי ללמוד מהן. 
לכן היו ערים לאירועים החוזרים ונשנים שמתרחשים בחייכם, הם רמז למה שעדיין לא השכלתם להבין. 
לצפיה ב-'בדיוק - לזה התכוונתי, שאותם תגובות במצבים דומים חוזרות'
בדיוק - לזה התכוונתי, שאותם תגובות במצבים דומים חוזרות
24/04/2016 | 20:47
7
על עצמן, למרות שהן לא מביאות לתוצאות הרצויות.
המודעות לכך טובה, אך לא מספיקה - צריך גם לדעת ליישם תגובות שונות על מנת להתגבר על המכשול/שיעור.
תרגול/יישום התגברות על המכשול/שיעור - לפעמים מספיקה תקופה קצרה, לפעמים צריך חיים שלמים - ולפעמים חיים נוספים.

לצפיה ב-'יש לך תרגיל קטן שיכול לעזור'
יש לך תרגיל קטן שיכול לעזור
24/04/2016 | 11:10
30
18
להשתחרר מהישן מהפחדים ולצאת לחירות אישית?
תרגיל שעוזר להתחבר לאמונה בכוח של היקום ובזה שהוא באמת עושה הכול לטובתי העליונה?
לצפיה ב-'היקום זה ההדהוד של תת המודע שלי'
היקום זה ההדהוד של תת המודע שלי
24/04/2016 | 23:07
29
15
אם מעדיפים לא לעשות טיפולים אנרגטיים, אז מה שיכול אולי לעזור זה 
קודם כל להביא את הפחד למודעות. חלק מהאנשים שהיו מודעים לדברים מהם הם מפחדים, הצליחו להשתחרר מהם. 
שיטה אחרת זה הדהוד. להגיד לעצמי שוב ושוב שאני יכולה/עוצמתית/חזקה וכו'
שיטה אחרת נוספת זה לדמיין את עצמי אחרת. 
אם כל זה לא עוזר אז לדעתי הכי מהר שניתן לעשות זה לעבור טיפול אנרגטי של שעה שעה וחצי ולהתנקות ממה שמעכב בענין המדובר. 

היקום לא בא נגדי או לטובתי, זו אני שמהדהדת לו את הכוונות או הפחדים שלי והוא מחזיר לי תשובות ופותח או סוגר לי נתיבים. 
לצפיה ב-'היקום לא מהדהד את התת מודע שלך'
היקום לא מהדהד את התת מודע שלך
25/04/2016 | 01:53
28
10
התת מודע שלך נמצא בראש ושם הוא נשאר .
או במחשב .
אבל בשום פנים ואופן היקום הבריאה או כל דבר אחר לא מהדהד אצל אף אחד כלום .
הטווח הראלי שאצלך מהדהד משהוא הוא 60 ס"מ .
וכך עם הרוב .
מה לעשות זה מה יש .
וזה בהנחה שאת בחיים .
דוד
לצפיה ב-'שים לב למה שקרן כתבה - תת המודע מהדהד את היקום ולא ההיפך'
שים לב למה שקרן כתבה - תת המודע מהדהד את היקום ולא ההיפך
25/04/2016 | 12:40
27
13
כלומר, מה שאדם מאמין בו, גם אם לא במודע, אלא בתת המודע - זה מה שהיקום שולח לו.
כשאדם מפחד - היקום שולח לו פחד.
אדם יוצר את יקומו/עולמו.

לצפיה ב-'עובדתית פשוט לא נכון'
עובדתית פשוט לא נכון
25/04/2016 | 19:39
25
7
מי שיצר את היקום , בעבורו אף אחד מכם לא מהדהד שום דבר יותר מ-60 ס"מ .
והמחשבות שלך לא מייצרות כלום מעבר לטווח הזה ,
ממילא עם אדם צריך לראות את העולם שכאילו נוצר בשבילו , זה עדיין לא היקום ,
את יכולה להגיד שדרך מעגלי השס"ה ה-60 ס"מ רוכבים על כדור הארץ .
וזה רק אם יש לך א ל-ע מספיק חזק להשפיע , ולטייל על מרכבי השס"ה ,
כאשר עומק החדירה שלך לקרקע רוחנית מוגבל ל-30 ס"מ .
הניחו אתכם פה על האדמה , אתם לא מהדהדים אותה ,
היא פה לאפשר לכם לגדול .
התפלספות לחוד ומה יש בתכלס לחוד .
דוד

לצפיה ב-'אני בטוחה שאתה מאמין למה שאתה אומר'
אני בטוחה שאתה מאמין למה שאתה אומר
25/04/2016 | 21:01
24
6
ואני בטוחה שאתה גם מבין את מה שאתה אומר
אבל לי אין שמץ מושג על מה אתה מדבר
גם לא מבינה את האותיות חסרות הפשר עבורי או מידת האורך שאתה מציין אין להם שום משמעות עבורי.
אולי אתה מבין בהתפלספות דתית אבל בפסיכולוגיה אתה לא מבין הרבה.
יש יקום קוסמי או עולם קוסמי - עניין של הגדרה
ויש עולם פנימי של אדם - אדם עם עצמו ואדם עם הסביבה שלו.
תת המודע, הן האמונות הסמויות שקיימות בתוכנו/במחשבות שלנו, והן משפיעות עלינו באופן ישיר או עקיף - על משקל אמונה שמגשימה את עצמה - אמונה בתת המודע גורמת לנו להגיב בצורה אוטומטית ולשדר בצורה אוטומטית - דהיינו, בלי שנבין באופן הגיוני שזה מה שאנו עושים לעצמנו.
הד = בת קול.
מהדהד - כמו בת קול מתת המודע אל התוצאות בחיים שלנו.
זה לא קשור לאיזשהם מידות אורך או רוחב - לא קשור למרחב קוסמי אלא למרחב האישי של כל אדם.
מעבר לזאת, כשאני קוראת אותך - לרוב אין לי מושג על מה אתה מדבר, ואם אני לא טועה, יש עוד הרבה קוראים שלא מבינים את דבריך.
אז תגיד לי - מה הטעם לכתוב דברים בלתי ברורים, שאף אחד לא מבין.
או שתלמד לנסח את דבריך בשפת הדיבור המובנת לכולם ובעיקר כשאתה מגיב תנסה להבין קודם מה קראת, או לפחות את הכוונות של הכותב מבחינת המשמעות שהכותב מנסה להעביר.
לצפיה ב-'אה'
אה
25/04/2016 | 23:56
23
10
לא מבינה את הנכתב של האותיות .
א=פעולה 
ע= עולם .
הפעולה הפנימית המייצרת עולם , כמו שיש אור פנימי שמייצר את העור על הגוף ,
וכאשר אתה חוטף חתך הפעולה של הגלדה וקרישת דם נובעת ממנגנון ה-א ל-ע .
זה שרק מתייחסים המודרנים ללימפוציטים ושאר חומרי ההקרשה ,
ולא מסתכלים על כל המנגנון כמו בעצים המוצאים שרף כך גם בגוף והמטאפיזיקה הפנימית לחיצונית .
וגם הפנימית העליונה לתחתונה ותחתונה לעליונה עובד ב -א ל-ע .
כמו האנרגיה הנפרסת כאור צמח והוצאת עלה דהיינו עולם קטן של מאורא ורוח .
כך השילוב של העליון לתחתון ותחתון לעליון והפנימי לחיצוני , יוצרים תוואי מעבר לגוף ההילה תאורטית גודלה עד ארבע אמות של הלכה או 120 ס"מ .
יש שני רבנים כרגע בדור האוחזים מצב כזה של 120 ס"מ השראה מעבר לגוף 
ההידהוד . האיש/ה המומוצעים פה יש להם רק 60 ס"מ .
וכמה זה נכנס לקרקע 30 ס"מ בלבד .
שאר ההשפעה של מנדהוא ממוצע פה הוא כמו פקט ברשת , והוא חי בחלומות שהוא משפיע יותר , כן אתם משפיעים ומייצרים את המציאות שלכם בערך כערך פקט ברשת ולא יותר , קצת לשמור על ראליות .
כמו השיר : תודו שנפלתם חזק .
ממישהוא בעם העוצר את השמש , לפקט ברשת בקושי .
וכל סיבת הרשת האינטרנטית והטכנולוגיה הזו היא כדי לתת לכם קוץ ודרדר מאסיבי
כדי שתתארגנו על עצמכם ותגדלו .
דוד
לצפיה ב-'אז למתחילים'
אז למתחילים
26/04/2016 | 00:01
22
11
אתה מאיר אם האור שלך מה שיש , אכלת מעץ הדעת טוב ורע ,
עכשיו אתה בסוטול ללא שליטה , הקוץ ודרדר זה משל לכל היש המלווה אותכם שבעצם זה רק אור ולא קיים באמת , ואתם כבר כל כך לא מאירים או מהדהדים שרגע לפני שאתם נכבים סופית אתם מבלבלים איזה הידהוד יקומי .
וכמו שאמרתי פקט ברשת מקסימום .
ברוקלין תחנה אחרונה הסרט .
דוד
לצפיה ב-'אני מתחילה להבין בחלקו, אבל עדיין מתקשה לרדת לפרטי הדברים'
אני מתחילה להבין בחלקו, אבל עדיין מתקשה לרדת לפרטי הדברים
26/04/2016 | 09:22
21
6
אנסה להסביר לך מה הבנתי.
המציאות שאנחנו חיים בה היא סוג של אשליה, הכל בעצם אור (אני מחדדת, אור בתדרים שונים). הגוף שלנו/המחשבות/הרגשות וכו' הם רק אור והאור הזה זמני וכבה.
האור שלנו יכול להאיר לכל היותר 60 ס"מ מחוץ לגוף.
עד כאן נדמה לי שהבנתי.
אני מבינה שאתה שואב את הידיעות הללו מתוך הקבלה או הזוהר - מתוך הדת.
עכשיו אם הבנתי נכון פחות או יותר - יש לי שאלה אליך.
האם האור הקטן הזה שלנו - כבה סופית או חלק ממנו נשאר או חוזר ליקום?
האם מוות הוא כיבוי האור - ולא נותר ממנו כלום,
או שלאחר המוות האור שלנו ממשיך להאיר ביקום?
(עוד בקשה - תעשה לנו טובה, אל תקצר מילים או משפטים ואל תצא מתוך הנחה שאנחנו מכירים את כל ראשי התיבות המקובלות בין לומדי תורה - תנסה לכתוב את הדברים בפשטות).
תודה
מחכה לתשובה.
לצפיה ב-'נו התקדמות'
נו התקדמות
26/04/2016 | 13:52
20
12
לזכור האור הנ"ל הוא האור המקיים את הדברים ,
יש אור של חושך זה שלומדים בפיזיקה שנע במהירות 300,000ק"מ בשניה ,
האור שהקבלה מדברת אליו יכול לנוע הרבה יותר מהר .
יש מרמת האור הנ"ל עד לגוף הפיזי 6 רמות של הדמייה של אור חלש יותר שמתגשם.
לכל אחד העשוי מאור יש יחס של פנים חוץ המקיים את מציאותו היחסית בתוך התרדמה הזו של האדם הראשון .
תרדמה = תר- תחום ירידה , ד- הבדלות בין טוב ורע טמא טהור אור וחושך וכו'
הפרוסות בהכל , מה - מקיף שינויי מודעות או ה-6 רמות עד לגוף הפיזי שכל אחת נקראת מה .
האדמה זו פעולת ההבדלות ב-מה .
ואז יש יחס בין האור הפנימי עם ה-מה לאדמה , דהיינו איך מה אני עושה יכול להדהד,
כמה כוח יש לנו להשפיע לאדמה , נשען על התגברות האור הפנימי שלנו ל-אדמה.
שהוא יחסי ומתייחס להבדלות , וקוראים לו גיד אור ויש לנו שס"ה גידים כאלה.
דהיינו 365 גידי אור הנמשכים מבפנים היוצרים על האדמה 365 ימים בשנה .
עכשין לגבי שאלתך אם כובים וחוזרים ליקום כאנרגיה .
אז בוא נראה , גם לאברהם היתה תרדמה , וזה משול לקטע שהאל הניח את האדם הראשון על האדמה בירושליים , ואברהם מל את עצמו שם ועקד את יצחק שם .
דהיינו איך אתה נמצא כער בתרדמה של האדם ובזו של אברהם ,
שהיא כחצי ממעלת תרדמתו של האדם הראשון . או איך אנחנו במציאות בכלל .
ולא רק רסיס בחלום .
לאנשים נימולים וצאציהם , יש חיבור ער בין קיומם באדם לזו של אברהם ,
ואזי נשארים בקיום גם אחרי המוות .
דרך מערת המכפלה , דרך האבות והאמהות הקבורים שם , דהיינו איך אנחנו מתקדדים למקור , גם הראש של עשו שמה , המשאיר כל מי ששייך לעשו את הכרתו.
שאר ההוויות מתכיילים לפי הפרדמידות , מי שייך לאדם מגיע בסופו של דבר מהפרמידות למערת המכפלה ולחיבור הנשאר בקיום .
מי שלא שייך לאדם ויש ריבוי הוויות שלא , נשאר בפרדמידות ומתחדש עם שאר הבריאה או מתגלגל או מתפזר כאנרגיה בבריאה לפי מעשיו .
כל אחד עובר מסלול כזה כל פעם שהוא יושן , וממערת המכפלה עולים ללמעלה למצבי צבירה עליונים ומשם מתחדשים , או עד לבורא ומשם מתחדשים (ביום כיפור) .
אז חידוש דרך ברית אברהם , או חידוש מהפרמידות (ימין הגורל) ,
בדרך כלל נימולים חוזרים למצב הצבירה הכי קרוב שחי עם עוצמה , ולא מתגלגלים.
כמו גילגול נשמות אצל אנשים בעמים אחירים .
כמו שטוענים הדוסים בחידוש בין מצב צבירה לרעותו בתוך העולם יש הישארות הנפש. חידלון לנימול לא קיים .
דוד

לצפיה ב-'הערבוב בין פילוסופיה לדת - מקומם אותי'
הערבוב בין פילוסופיה לדת - מקומם אותי
26/04/2016 | 14:09
19
9
מקומם אותי גם עניין ה"מילה" - נשים אינן נימולות אז אינן זוכות למצב צבירה עוצמתי?
גם מקוממת אותי החשיבה שיהודים שונים מבני אדם אחרים.
לפני שנהייה עם יהודי - היו בני ישראל - לפני שהיו בני ישראל - היו עם עבדים, לפני שהיו עם עבדים - היה בני אדם, אדם הראשון נברא בצלם - וכל צאצאיו של אדם הראשון הם האנושות כולה.
על פי התפיסה הדתית, אדם בורא את עולמו ע"י מעשיו - ובכך יש לו האפשרות לחזור למצב צבירה עוצמתי, או למצבי ביניים ע"י גלגולים.
עדיין מאוד קשים לי להבנה חלק גדול מהניסוחים שלך - וגם הערבוב של התפיסה הדתית.
אבל בכל זאת מעניין לקרוא - ולחשוב על הדברים.
תודה דוד
לצפיה ב-'אמורים להעביר'
אמורים להעביר
26/04/2016 | 15:52
18
17
את היבט המתוקן לכלל האנשים (ונברכו בך כל משפחות האדמה) .
דהיינו את המצב הער מהתרדמה של אברהם שזה כחצי תרדמת האדם הראשון .
וזה כולל עוד מספר עניינים ההעברת הברכה הנ"ל .

יהודי לא מתגלגל , יש לו מצבי צבירה במקום ,המתגלים בזמן ובמרחב בתרגום למושגי והבנת ימינו המודרנים .
דוד 

לצפיה ב-'אז בוא נתעקב על זה קצת מה מקומם אותך'
אז בוא נתעקב על זה קצת מה מקומם אותך
26/04/2016 | 16:19
1
11
אז האדם שנברא צלמים דמויות יש לו , מה אמורים להיות הצלמים והדמויות נאמר מישהוא עם 5 ראשים ועשר ידים ורגליים , וכך כולם לבשו פורמטים כלשהם עד נוח .
פורמט האנושי עם גוף מאור עד עור בעל צלם דמות אחת .
ומישם מתקדמים איזה איברים יהיו לאותו אחד , הדם ברמה זו הוא מאור ,
עדיין לא הנוזל האדום שיש לך בגוף , ואז יש ויכוח חי שמגיע למלחמות ואלימות ,
מה צריך להיות הגוף חלקיו ואיבריו וצבע דמו ,
יאללה מכות ומלחמות ומלחמות בין אנשים למשל עם דם שחור או ירוק ,לאדום 
שהקבוצה שהשתלטה קבעה מה יהיה , ובהתאמה לזה מרמת הדת לפילוסופיה חיה 
כיצד בדברי אלהים חיים קובעים מה ישנו .
זה שלמדת בבית ספר את הג'רגון של הקבוצה השלטת מה נורמאלי ,
אתה חושב שהאל יצר את זה ככה , וזה ממש לא נכון , גם יעקוב נלחם על פרשנות קיומית חיה , וגם יהודה תילחם עכשיו באחרית הימים .
המורטל קומבט בסרט זה דבר אמיתי .
אז סליחה שאני מערבב לך פילוסופיות עם דת , אבל אתה מגוייס לעניין אם אתה רוצה או לא , פילוסופית בבית הקפה אתה חופשי לדסקס והתפלסף , בתכלס אתה מחוייב .
וכל זה בפרשנות ספציפית של תורותי חוקותי משפטי ומצוותי .
אתה האדם החופש המערבי היעני נאור שעושה מה שבא לו וחושב מה שבא לו ,
ומתפלסף על דת ורוח , חי באמיתות מסויימות גמישות ונוזליות אשר דורשות תיחזוק ולעיתים מלחמה , והויכוח פה הוא לא רק על טיריטוריה וכסף אלא מה בכלל צריך להיות , וכאשר משנתו של מנדהוא תסטה מהקווים המקיימים את כולנו הוא יחטוף .
גמישות והתחשבות יש ימבה , אבל אנחנו חיים את המטרה שלנו הקיומית .
יש עוד חללי קיום מקבילים בהם אנשים אחירים בעלי הכל אחרת , שגם הם רוצים להיות בעין הארץ , ואותך הם רוצים להשמיד , וגם הם קיבלו תורה וגם הם טוענים לבעלות על הארץ ועל היותם קרובים יותר לישראל מאשר היהודים .
ואז המסורת הופכת להיות דבר אקוטי קיומי , ועד כמה אתה עמיד בפני תוכניותיהם,
של החיצוניים , ולא רק תוכניתו של ערפת עם ה-10 שלבים , של לסמם את כולם וכו'.
גם זה משולב , מה חמאס דעש וכו' , זה רק זירה אחת , שבא לעיתים מגייסים אותך למילואים , ומנסים להקנות לך מציאות נורמטיבית לחיות .
ושמה אתה מתפלסף וכבר לא יודע מה המסורת , וזה עוד מקומם אותך .
מה מאה ה-21 לומדים על מציאויות וזמנים מקבילים , ומה המחיר שמשלמים רק כדי שתוכל להתפלסף .
וזה עקרוני כל הפילסוף לעומת הדת , כמה אתה עמיד , ומה אתה יכול להחזיק מעמד בלחץ , ולא רק על סמך כישוריך הטכניים יקדמו אותך .
גם על מה אתה מתפלסף בפורומים ובשיחות בטלות עם אשתך בחדרי חדרים ,
האח הגדול צופה .
דוד
לצפיה ב-'אילו היית לוחץ על הכינוי שלי היית מגלה שאני אשה'
אילו היית לוחץ על הכינוי שלי היית מגלה שאני אשה
26/04/2016 | 16:32
8
אז אולי על פי הדת אני נחותה בעיניך.
אני לא מקבלת את הדת היהודית כחזות הכל.
מקבלת שיש דברי חוכמה בדת, וגם באמונות אחרות -
אם בודקים לעומק - לרוב האמונות יש מכנה משותף.
עם אמונה אין טעם להתווכח - אמונה זה בין אדם לבין עצמו.
חלק מהדברים שכתבת אני לוקחת לתשומת לבי - וחלק מהדברים אני מתנערת מהם.
אמונה זה יופי - תהנה מאמונתך ותדבק בדרכך אם זה עושה לך טוב.
הגישה שלי שונה ביחס לדברים.
תודה דוד
לצפיה ב-'קודם על תודה על העברת המידע והברכה'
קודם על תודה על העברת המידע והברכה
26/04/2016 | 16:21
15
10
יהודים הם גם בני אדם ואינם שונים מכלל בני האדם בעולם.
ההבדל בין בני אדם הם המעשים שלהם והיחס שלהם אחד כלפי השני וכלפי הסביבה.
צדיקים / אנשים משפיעים לטובה על הכלל יש בכל אומות העולם.
ורשעים יש גם בין אלה שנולדו להורים יהודים.
כל בני האדם נבראו בצלם.
זכותך לדבוק באמונתך - אני לא מבדילה בין דתם/מוצאם של בני אדם אלא בהתאם למעשים שלהם.
לצפיה ב-'אחלה'
אחלה
26/04/2016 | 16:31
14
9
את יכולה להיות בכנסיה הגדולה של האנושות , רק פה בארץ זה יותר אקוטי ,
כל עוד את לא נכנסת למציאויות אחירות ולזמנים אחירים , את בטווח הגלותי ,
יעני ישראל זה סתם מקום גאוגרפי כמו כל מקום , שבו יש אנשים ,
וזה אומר שאת מתחשבת בגויים ולא יושבת כעם לבדד ישכון ,
אז רמת העמידות שלך נמוכה בנרטיב המקיים את היושבים פה על עין הארץ ,
ומקסימום ניתן לקדם אותך במאבק נגד מה  הערבים , אה ומיתוך כך נגזור גבולות וכלכלה , ואת תחיי בשירות בצה"ל ואיזה כלכלה ייצרו באגף הזה , ומשם כלכלה פרנסה וסציואקונומי , ובהתאמה לדילים עם החיצוניים היחסיים , ינתו לך קצת נסיעות לחו"ל ואולי אפשרות להתפרנס אפילו שמה , ואז יבוללו אותך או איזה תאונה .
נאיביות לא עולה כסף אך שווה חיים .
דוד
לצפיה ב-'לפעמים נדמה שהאמונה העיוורת הרסנית ומחריבה וגורמת נזק'
לפעמים נדמה שהאמונה העיוורת הרסנית ומחריבה וגורמת נזק
26/04/2016 | 16:37
13
4
לא רק לעצמה אלא לעולם כולו.
אני מבינה שאתה אדם חרדי - אני מניחה שעל חלק מהדברים לא תהיה הסכמה בינינו.
שוב תודה על המידע המעניין והברכה שהעברת לנו.

לצפיה ב-'ממש לא חרדי'
ממש לא חרדי
26/04/2016 | 16:50
12
10
אה ואני לא אדם .
דוד
לצפיה ב-'מעניין לדעת - איך אתה מגדיר את עצמך?'
מעניין לדעת - איך אתה מגדיר את עצמך?
26/04/2016 | 16:59
1
10
אני בטוחה שיש לך ידע רב בתחום שאתה מדבר עליו.
אל תצפה שאנשים יתייחסו לדבריך (המסובכים להבנה בדרך כלל) כתורת אלוהים חיים.

לצפיה ב-'לא מגדיר'
לא מגדיר
27/04/2016 | 03:34
2
לצפיה ב-'שאלה לי אליך דוד - האם כל מה שכתבת כאן ראית באיזשהו סרט?'
שאלה לי אליך דוד - האם כל מה שכתבת כאן ראית באיזשהו סרט?
26/04/2016 | 20:05
9
13
או שלמדת זאת בשיעורי קבלה?
לצפיה ב-'לא ולא'
לא ולא
27/04/2016 | 03:34
8
3
לצפיה ב-'אז מאיפה אתה שואב את כל הנתונים שכתבת? מהדימיון שלך?'
אז מאיפה אתה שואב את כל הנתונים שכתבת? מהדימיון שלך?
27/04/2016 | 13:29
7
6
מהמחשבות שלך? מאיפה כל המידע כביכול שאתה כותב עליו?
השערות שלך? תיאוריות?
לצפיה ב-'מאיפה אתה שואב?'
מאיפה אתה שואב?
27/04/2016 | 13:38
6
3
לצפיה ב-'הבנתי, אתה לא מעוניין לענות - זכותך'
הבנתי, אתה לא מעוניין לענות - זכותך
27/04/2016 | 13:51
5
1
לצפיה ב-'מי אמר שאני שואב לכן התגובה'
מי אמר שאני שואב לכן התגובה
28/04/2016 | 01:03
4
5
לצפיה ב-'נעים לראות שאתה יודע לכתוב באופן חד וברור'
נעים לראות שאתה יודע לכתוב באופן חד וברור
28/04/2016 | 01:10
3
6
וגם נהנה להתחכם.
כפי שכתבתי - אתה לא חייב לענות אם אתה לא רוצה.
כתבת דברים שאתה מאמין בהם - כתבת שאתה לא אדם, לא מגדיר את עצמך, לא דתי, ולא ראית את זה בסרט.
ובכל זה כתבת דברים שאתה מאמין בהם - האם הם רעיונות אישיים שלך? בשורה התחתונה אין טעם להמשיך שיחה שמובילה למבוי סתום.
רוצה לענות - מוזמן.
לא רוצה - לא צריך.

לצפיה ב-'תחשוב על השאלה למעלה'
תחשוב על השאלה למעלה
28/04/2016 | 01:16
2
2
לצפיה ב-'עכשיו עברנו לחידות ומשימות?'
עכשיו עברנו לחידות ומשימות?
28/04/2016 | 01:19
1
2
לצפיה ב-'שירשור ארוך מידי'
שירשור ארוך מידי
28/04/2016 | 01:21
לצפיה ב-'מדויק!'
מדויק!
25/04/2016 | 23:50
13
אנו אלה שיוצרים את המציאות שלנו. לבורא אין אינטרס שנהיה כך או אחרת, אלא זה תוצאה של האמונות/המחשבות שיושבים לנו בתת המודע שלנו מחיים אלה ואחרים. 
לצפיה ב-'מרתק'
מרתק
23/04/2016 | 19:10
27
צפו בשני הסרטונים בסבלנות - משאיר מקום לחשיבה ולתובנות מעניינות
לצפיה ב-'מתקשרת'
מתקשרת
20/04/2016 | 19:50
5
34
שלום,
מחפשת מתקשרת טובה/אמינה/נעימה באזור ירושלים.
אם למישהו יש הפניות והמלצות אשמח, ואם לא- באיזה מאגר מומלץ ניתן להעזר.
תודה וחג שמח!

לצפיה ב-'איך בוחרים מתקשר/ת '
איך בוחרים מתקשר/ת
20/04/2016 | 20:20
4
30
מתקשר כדאי לחפש באופן אינטואיטיבי, יש לא מעט מתקשרים, פשוט כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתרים ולראות מי מרגיש לך הכי מדויק ולמי את מתחברת. 
וזה המתקשר המדויק לך. 
שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-'אני לא יודעת לאיזה אתרים להכנס'
אני לא יודעת לאיזה אתרים להכנס
21/04/2016 | 00:30
3
16
הלוואי וזה היה פשוט כפי שאת מתארת...

לצפיה ב-'פשוט מכפי שזה נשמע'
פשוט מכפי שזה נשמע
21/04/2016 | 23:47
2
18
תקליקי "מתקשרת" בגוגל, תראי מה עולה.
תבחרי כמה אתרים שעלו, תראי מה מרגיש מדויק.
תרגיל מאתגר לפיתוח האינטואיציה 
לצפיה ב-'זה כמובן לא הענין הטכני איך להגיע'
זה כמובן לא הענין הטכני איך להגיע
23/04/2016 | 15:38
1
17
זה בהחלט לא דורש כישורים מיוחדים, חשבתי שזה היה ברור מדברי.
זה יותר בתחושה שבתחום הזה שקצת פרוץ וכל אדם יכול להציג עצמו כמתקשר- יש יותר סיכוי למפחי נפש. לכן המלצות בהחלט  יכולות להקל את תהליך החיפוש  לפחות בנושא אמינות-  גם אם לא למנוע לגמרי הסתברויות של טעויות וחוסר התאמה/כימיה.
לצפיה ב-'לבדוק כל תקשור מול הקול הפנימי'
לבדוק כל תקשור מול הקול הפנימי
23/04/2016 | 23:01
14
ובכל מקרה, לא משנה במי תבחרי, תמיד תראי איך זה מדייק לך אינטואיטיבית, לפי הקול הפנימי שלך. אם הרגיש לך מדויק, אז זה מדויק. 
לצפיה ב-'מה זה פסח בשבילכם? '
מה זה פסח בשבילכם?
20/04/2016 | 09:13
11
17
פסח כבר בפתח, אשמח אם תשתפו:
מה ההרגשה שיש לכם בפסח?
מה המשמעות הרוחנית שיש לחג הזה בשבילכם?
מה זה עושה לכם ממש מבפנים...
לצפיה ב-'אין לי שום יחס לחג אלא לעונה - עונת האביב'
אין לי שום יחס לחג אלא לעונה - עונת האביב
20/04/2016 | 14:52
7
13
הדבר שמתקשר לי לאביב - זה לידה והתחדשות
יש הרבה פרשנויות רוחניות המתקשרות לחג הפסח במסורת היהודית
אבל אני שנים רבות לא שותפה לשום חג, ולכן לא אוכל להיות שותפה לאיזשהן חוויות רוחניות המתקשרות לי לחג הזה או לשום חג אחר.
כשאני מנסה לחזור אחורה ולהיזכר בחוויות של החג בילדות - הדבר העיקרי שעולה בזיכרוני הן חוויות משפחיות וארוחת חג אצל סבתא שלי (ארוחות חג בכל חגי ישראל נחגגו אצל סבתי).

לצפיה ב-'יפה '
יפה
21/04/2016 | 23:43
6
7
לידה והתחדשות.. זה אפילו קצת מזכיר את בני ישראל שעזבו את מצרים ויצאו לחופשי, מרגיש כמו מעבר לשלב הבא בהתפתחות שלהם.
לצפיה ב-'אתמול שמעתי ב-TV איזשהו חלק מדיון על יציאת מצרים'
אתמול שמעתי ב-TV איזשהו חלק מדיון על יציאת מצרים
22/04/2016 | 13:39
5
14
על המשמעות של 40 שנות נדידה במדבר ועל הכניסה לארץ ישראל.
המדבר מסמל מרחב - ובאותן שנים בני ישראל קיבלו את המזון שלהם מהשמיים, דהיינו ללא מאמץ. (אולי מדובר גם במרחב רוחני והצורך להידברות בינם לבין עצמם).
כשנכנסו לארץ ישראל - החלה העבודה האמיתית.
מנקודה זו ואילך הם צריכים לעבוד קשה על מנת להתקיים. את הפירות משיגים בעבודה קשה.
אפשר להבין מכך שצמיחה אמיתית נוצרת בהתמודדות עם קשיים. (כפי שענית למגיבה השנייה ג'זפינה).

זה מעמיד אותי ברגע זה במצב של רחמים עצמיים או נגיד חשש מהגלגול הבא
מאחר והיו לי ויש לי עדיין קשיים בתחומים מסויימים בחיים שעדיין לא פתרתי עם עצמי ועם היכולת שלי להתגבר עליהם.
לצפיה ב-'צמיחה והתפתחות בקלות ובפשטות'
צמיחה והתפתחות בקלות ובפשטות
23/04/2016 | 23:05
4
9
צמיחה אמיתית לא חייבת לעבור כקושי, אבל בהחלט בדרך של למידה. 
האמונה שאנו מתפתחים דרך קושי/סבל/ייסורים, היא רק, כאמור אמונה. אבל זה לא חייב להיות כך. 
אם יש לך קושי בתחומים מסוימים ואינך יכולה לבד, אולי תשקלי איזושהי עזרה מהחוץ. לפעמים מגיע האדם/השליח הנכון שמראה לך את הדרך להתפתחות. 
לצפיה ב-'לא מספיק להבין בראש, צריכים גם ליישם'
לא מספיק להבין בראש, צריכים גם ליישם
24/04/2016 | 00:30
3
5
התכוונתי שאני עדיין לא הצלחתי ליישם את מה שאני מבינה בראש. וגם נמנעת עד כמה שיכולה להתרחק מאותם מקומות בהם ההתמודדות תהיה מורכבת ומאתגרת - באותם מקומות בהם אני בסופו של דבר לא מרוצה מעצמי ומרגישה מתוסכלת.
ברור שההימנעות לא מובילה אותי לשום תוצאה - אבל בזמן הזה, בעת הזאת ככה נוח לי.
תודה קרן.
לצפיה ב-'התזמון הנכון'
התזמון הנכון
24/04/2016 | 23:10
2
9
כנראה את עדיין לא בשלה. ברגע הנכון, הכל יראה לך קל ובר ביצוע ותמשיכי הלאה. 
באהבה.. 
לצפיה ב-'זה מזכיר לי קצת בננה'
זה מזכיר לי קצת בננה
24/04/2016 | 23:34
1
8
לא בשלה, לא בשלה, לא בשלה - רקובה
זה כמובן בהומור.
להיות בזמן הנכון, במקום הנכון ולעשות.
הרבה אימון אישי.
ערב נפלא קרן
לצפיה ב-''
25/04/2016 | 23:56
לצפיה ב-'לא אוהבת את החג הזה'
לא אוהבת את החג הזה
21/04/2016 | 09:53
2
16
כל המשפחתיות הזו יוצרת לי תחושה של אי נעימות.
מחכה שיגמר מהר.
לצפיה ב-'במקום שיש קושי, יש הזדמנות לצמיחה'
במקום שיש קושי, יש הזדמנות לצמיחה
21/04/2016 | 23:45
8
לצפיה ב-'במקום שיש קושי, יש הזדמנות לצמיחה'
במקום שיש קושי, יש הזדמנות לצמיחה
21/04/2016 | 23:49
31
תבחני בתוך עצמך, מה הדברים שמקשים עלייך. ויש לך כאן הזמנה לעבודה עצמית כדי לשחרר אותן. זה בעצם מאיר משהו בתוכך, שעלייך לצמוח ולהרפא ממנו.
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
21/04/2016 | 10:51
1
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חנוך הנער על פי דרכו'
חנוך הנער על פי דרכו
19/04/2016 | 10:28
3
28
ומי הוא הנער , זה שהכרתו תפושה בליניארי .(שמעתי פירוש)
ואז אתה יכול להיות גם בגיל 80 ולהיות נער .
עץ ההכרה צריך להשקות עד שמפתח הכרה מעל הליניארי ,
ולזה מחנכים , ולא יעני מערכת החינוך או יחס ההורים לילדים מערביים .
מה דעתכם?
דוד
לצפיה ב-'אפשר להיות בן שנה עם הכרה בת אלפיים שנה'
אפשר להיות בן שנה עם הכרה בת אלפיים שנה
19/04/2016 | 15:12
2
17
רוצה לשתף אותך בתחושה אישית (בלי לפגוע ובלי להעליב - בכנות מוחלטת)
- יש לי קצת בעיה עם סגנון הכתיבה שלך
משהו לא לגמרי ברור בדרך שאתה מנסה להעביר דברים.
לא לגמרי מבינה אותך או יורדת לסוף דעתך.
מקווה שאני לא פוגעת בך בדבריי - רק מנסה להסביר לך שאולי, אולי בגלל שלא כולם מבינים למה אתה מתכוון, לא תמיד מגיבים לך.
יום טוב.
לצפיה ב-'אפשר גם להוליד ילדים ולהיות נערה'
אפשר גם להוליד ילדים ולהיות נערה
20/04/2016 | 03:35
1
16
ילדים לא הופך אותך לאשה , מקסימום נקבה עם יכולת תולדה 
יש הגדרות כאלה ביהדות ,ילדה  נערה בחורה עלמא אשה אילונית טומטום ועוד ,
אולי תוסיפו את זה לשיח , ומה זה אומר במסורה ומה זה אומר לעצם המצב הרוחני .
הרעיון הליניארי צריך להיות מובן במאה ה-21 .
ומה היא הכרה לא ליניארית למחפשי ההארה הרוח והקודש 
וזה נמצא בסופרמרקט המיסטי 
דוד

לצפיה ב-'צודק, לא כל תוצאה מעידה על הגורם לה'
צודק, לא כל תוצאה מעידה על הגורם לה
20/04/2016 | 13:36
11
אין לי מספיק ידע בענייני דת
מאמינה שכמו שהמודעות/הטכנולוגיה/התפיסה האנושית מתפתחת במהלך הדורות
גם הרוחניות מתפתחת.
תוכל כמובן לשתף אותנו בתובנות ובידע שלך - לא בטוח שאני אבין.
לצפיה ב-'היי קרן'
היי קרן
17/04/2016 | 09:07
11
42
עברה חצי שנה+ מהפרידה שלי מבן הזוג .(היינו שנה יחד)
אני פשוט לא מפסיקה לחלום עליו ואני זוכרת את החלומות.זה מאוד מתסכל אותי.ביום יום כשיש סביבי הסחות דעת אז כבר פחות קשה לי מההתחלה. אני לא חושבת עליו כל רגע נתון. אבל כשאני נזכרת בו או רואה פתאום תמונה שלו, הלב שלי נופל. בבקשה בבקשה אני פשוט מתה לעבור אותו כבר ומפחדת שזה תוקע אותי במקום מסויים....
נורא אהבתי אותו אבל דיי חצי שנה! 
איך אני יכולה להשתחרר מזה???
לצפיה ב-'להשתחרר ממישהו סופית'
להשתחרר ממישהו סופית
17/04/2016 | 21:16
10
31
היי יקרה, 
לדעתי אם את לא מצליחה לבד, היה לך כדאי להעזר במטפל שיוכל לנתק אותו ממך סופית. 
כמטפלת הייתי בודקת מה בך לא מאפשר לשחרר אותו, למה את מחזיקה אותו.  לבדוק מה הדבר הכי מפחיד שהיה יכול לקרות אם היית מסכימה לשחרר אותו. 
אולי פחד מלהיות לבד?
הייתי גם בודקת אם יש לכם מחויבויות קארמתיות ואותן משחררת. 
מרפאת את מה שהיה. 
ולבסוף היה ניתן לנתק כבלים אנרגטיים ביניכם. 
מהניסיון שלי, קשרים שהיו ארוכים יותר והתפרשו על פני שנים, השתחררו. 
לצפיה ב-'הפחד שהוא יהיה עם מישהי אחרת.'
הפחד שהוא יהיה עם מישהי אחרת.
17/04/2016 | 23:12
1
10
לצפיה ב-'הפחד העמוק ביותר'
הפחד העמוק ביותר
18/04/2016 | 20:27
12
אבל זה לא הפחד העמוק ביותר. 
הפחד העמוק ביותר שלך לדעתי, זה מה שזה יגיד עלייך אם ייצא עם אחרת. למשל:  אין לי ערך, אין לי משמעות וכיוב'. 
זה לא בהכרח נכון לגבייך אבל מטיפולים שעשיתי אלה דברים שעלו אצל נשים עם הפחד שהעלת כאן.
ומהפחד העמוק ביותר נכון לך להשתחרר. 

לצפיה ב-'באמצע החיים פגשתי אדם'
באמצע החיים פגשתי אדם
17/04/2016 | 23:24
7
22
כבר ממבט ראשון - היתה לי תחושה מוזרה, פיק ברכיים לא מוסבר.
היתה לי הרגשה שאני יודעת הכל מראש - כאילו הכרתי אותו מילדות, למרות שפגשתי בו לראשונה באמצע החיים.
ניהלנו מערכת יחסים של 5 שנים בערך.
כשהקשר הסתיים - היה לי קשה מאוד להשתחרר ממנו, לקח לי שנים להשתחרר.
גם כשלא היו לי כבר רגשות כלפיו - עדיין הוא הופיע בחלומות שלי מדי פעם, במשך שנים ארוכות.
מה שמוזר, שחוץ ממשיכה מינית, לא היתה שפה משותפת בינינו, גם המין לא היה מוצלח במיוחד, מה שהיה חזק זה איזשהו קשר נפשי/טלפתי.
לצפיה ב-'קשרים מהעבר הקדום'
קשרים מהעבר הקדום
18/04/2016 | 20:29
6
13
כאשר זה קשר עמוק כפי שאת מתארת, יש סיכוי שאתם מכירים מגלגולים אחרים. 
לצפיה ב-'גם זה מה שאני חשבתי כשפגשתי בו - '
גם זה מה שאני חשבתי כשפגשתי בו -
19/04/2016 | 14:48
5
12
למרות שזו היתה תחושה בלבד, לא זיכרון מוחשי כלשהו.
לצפיה ב-'תחושה או ידיעה '
תחושה או ידיעה
19/04/2016 | 21:52
4
12
סביר להניח שלא זכרת באופן מודע, אבל הרובד הלא מודע שלך זיהה. 
יפה ששמת לב. את מאוד אינטואיטיבית אם זו הידיעה שקיבלת. 
לצפיה ב-'השאלה לאיזה מטרה נוצר המפגש המחודש '
השאלה לאיזה מטרה נוצר המפגש המחודש
19/04/2016 | 23:32
3
11
למה הוא נוצר בסיטואציה בלתי אפשרית - ולמה בסופו של דבר הקשר בפועל הסתיים.
נניח שהיה בינינו קשר בגלגול קודם - התחושה הזאת ליוותה אותי כל הזמן. אבל לא ברור לי מה היה הקשר בינינו בגלגול קודם ולמה נפגשנו בזמנים שלמעשה לא יכולנו לממש את הקשר באופן מושלם.
אני שואלת את שאלתי דלעיל - כי אם היו קשרים קרובים אבל עם בעיות ומשקעים - הייתי מקווה שבמפגש בגלגול אחר יתפתח הקשר וייפתרו בעיות שלא הספיקו להיפתר בגלגול קודם - ואני מדברת על אמא שלי שאני מאוד מקווה שיהיה בינינו קשר הדוק וחם בגלגול הבא עם פתרונות לעניינים שלא הצלחנו לפתור בגלגול הזה.
לצפיה ב-'קשרים שמאפשרים התפתחות וצמיחה'
קשרים שמאפשרים התפתחות וצמיחה
20/04/2016 | 20:36
2
15
למה נפגשים אם אי אפשר לממש?
ובכן יכולות להיות תשובות רבות לזה. 
באופן כללי אנו נפגשים עם אותה קבוצה של נשמות בקונסטלציות/תפקידים שונות/ים.
כל מי שאנו מכירים, כנראה הכרנו עוד קודם בגלגולים אחרים. 
בנוסף יתכן שיש איזושהי מחויבות קודמת או איזה שיעור שצריך לעבור יחד וכיוב'. 
בדכ כל קשר שיצר לנו אתגר, היינו צריכים לעבור איתו איזו למידה, התפתחות וצמיחה. שהרי אם הכל היה זורם על מי מנוחות, אז לא בהכרח היינו מתמודדים עם משהו ולומדים מזה. 
לצפיה ב-'מעולה קרן '
מעולה קרן
20/04/2016 | 21:16
1
14
בדיוק היום היה לי דיון בנושא בפורום פילוסופיה לכל.
כל כך מעריכה את התובנות שלך והתשובות שאת נותנת לי.
ממש שימחת אותי (ביום דכאוני שעברתי היום).
תודה קרן
לצפיה ב-'איזה כיף '
איזה כיף
21/04/2016 | 23:52
11
תודה על המחמאה ובאהבה רבה
לצפיה ב-'פסח כבר בפתח.. '
פסח כבר בפתח..
15/04/2016 | 13:17
16
33
פסח ממש כבר כאן ...
מה לדעתכם המשמעויות הרוחניות המסתתרות מאחורי חג הפסח?
לצפיה ב-'לפני שפרשתי לגימלאות המשמעות של פסח מבחינתי היתה'
לפני שפרשתי לגימלאות המשמעות של פסח מבחינתי היתה
15/04/2016 | 14:10
24
ישששששששששששש חופש בפתח
הטירוף אחרי הניקיון אף פעם לא דיבר אלי - במיוחד בעונה הזאת שמזג האוויר הפכפך
ובכלל, ניקיון חיצוני אף פעם לא נגמר, תוך דקות שוב נהייה אבק.
בקיצור, חשבון נפש - ניקיון פנימי/רוחני אפשר לעשות כל יום מימות השנה.
והעיקר שיהיה לכולנו חג שמח ורגוע.
לצפיה ב-'הקשבתי באינטרנט למדיטצית תטא הילינג בשתי ורסיות'
הקשבתי באינטרנט למדיטצית תטא הילינג בשתי ורסיות
15/04/2016 | 19:34
12
21
שתיהן דומות.
לאחת מהן הקשבתי עד הסוף - לא עשיתי מדיטציה אבל הקשבתי וחשתי סוג של רגיעה.
נזכרתי שלפני כמה שנים הייתי אצל מישהי (בריז'יט קשטן) שמגדירה את עצמה כפסיכולוגית קלינית המשתמשת בריברסינג כסוג של טיפול.
כשהגעתי אליה, אני שכבתי על מיטה והיא שמה דיסק - הדיסק בקולה של בריז'יט מנחה אותי לאיזושהי אמבטיית אור ומובילה אותי לבסוף לתוך תת המודע שלי לסוג של ספרייה ענקית - שם אני צריכה לפתוח איזשהו מדף או דלת או משהו כזה ולהיכנס.
הייתי ערה עם עיניים עצומות אבל לא כמו במצב ערנות רגיל.
היא כמעט לא הנחתה אותי מעבר לדיסק - אני שאלתי את עצמי שאלות ועניתי לעצמי, גם תיארתי כל מיני דברים/דמויות שעלו - המצב בו הייתי שרוייה היה חזק מאוד.
ואני עצמי הופתעתי מהתשובות שנתתי לעצמי.
למשל, תמיד הסתקרנתי לגבי גלגול נשמות - וכשהייתי במצב שהייתי שאלתי את עצמי מה לגבי גלגול נשמות והתשובה שנתתי לעצמי "את לא צריכה את זה".
היו סביב דמויות לבנות שהיא הגדירה אותן ישויות אור - ועלו כל מיני שאלות ותשובות שכאילו יצאו מתוכי באופן אוטומטי - בלי עיבוד של הרציו.
כשהסתיים המפגש נסעתי הביתה והראש שלי/המוח שלי עדיין לא היה במצב רגיל - לקח כמה שעות עד שחזרתי לעצמי.
היה מעניין.
בפגישה השנייה ההשפעה של ההנחיות מהדיסק לא פעלה עלי באותה עוצמה כמו בפעם הראשונה - אמנם עלו דברים אבל הרגשתי שהם עולים בעיקר מהדימיון שלי וכשחזרתי הביתה הרגשתי בעיקר שאני עובדת על עצמי.
כשהקשבתי היום למדיטצית תטא הילינג - מיד החזיר אותי לפגישה השנייה ההיא עם בריז'יט קשטן - כלומר, עבודה בעיניים.
או במילים עדינות יותר - זה הכל בדימיון שלנו - כייף שזה מרגיע, אבל זה רחוק מלהיות איזושהי מציאות מעבר לחיים או מעבר לדימיון.
בתוכי אני רוצה להאמין שיש משהו מעבר לגוף ביולוגי כימי - אבל כל דימיון או כל חלום שאחווה, הרציונל שלי אומר לי שזה בתוכי ולא מחוצה לי.
כלומר, המציאות שאני חווה - אם זה בתדר כזה או אחר - היא עדיין קשורה למוח שלי.
כשאדם מת - המוח שלו מפסיק לתפקד - האם יש לו חוויות כלשהן לאחר מותו?
נכון שהאנשים החיים שזוכרים את המת יכולים וגם חווים חוויות ותחושות למיניהן - אבל האם זה מעיד משהו על נשמת המת? לי זה נראה/נשמע שזה מעיד על מי שנשאר בחיים ולא על המת.
גם אנשים שחוו מוות קליני ומתארים חוויות מרתקות שקרו להם, כולל יציאה מהגוף וכדומה - למעשה הם לא מתו, המוח שלהם לא מת - רק התודעה שלהם השתנתה במצב סטרס - האם החוויה שלהם מעידה שהם יחוו חוויה דומה כאשר מוחם ימות לחלוטין?
כששוחתי עם בריז'יט קשטן לגבי זה (לפני שנים) התשובה שלה היתה - שאנשים שלא מאמינים יופתעו לטובה כשהם יגיעו לשם (כלומר למוות שלהם).
נראה לי שלעולם לא נוכל לדעת בוודאות אם באמת נשאר משהו מהמתים חוץ מעצמות, אלא אם תהיה אפשרות להוכיח זאת באופן מדעי.
גם הסיפורים אצל הדרוזים מבחינתי מוטלים בספק - מאחר והם מאמינים בזה כדת, הילדים שלהם סופגים את האמונה מהבית ותמיד ישנה אפשרות שהם שמעו בינקותם דברים שנקלטו בתת המודע שלהם ומאוחר יותר היה נדמה להם שהם באמת "זוכרים" כביכול דברים מגלגול קודם.
אני לא מזלזלת ולא שוללת - ומאוד רוצה שיהיה משהו בבן-אדם מעבר לגוף, שישאר משהו נשמתי שאפשר לתקשר איתו לאחר המוות - אבל עדיין כף המאזניים של הספקות נעה בין אמונה/רצון, לבין הפחד שלנו מהסופיות וכל מיני פנטזיות רומנטיות שאנחנו בונים על זה.
ואולי לא באמת חשוב אם נשאר משהו מהמת - אלא מה אנחנו החיים מרגישים/חושבים על זה - בשביל שנרגיש טוב עם עצמנו (גם אם למעשה אחרי המוות אין כלום -מבחינת המת).
לצפיה ב-'תטא הילינג והתחברות לאינסוף'
תטא הילינג והתחברות לאינסוף
16/04/2016 | 22:16
11
22
הבנת מדיטציית תטא הילינג יותר נהירה כאשר עוברים את הקורס שמסביר עליה ומספק מידע רב נוסף על כל תחום התטא הילינג. אז לדעתי אדם שעשה רק את המדיטציה שלה ולא נחשף למידע של כל השיטה וליישום שלה על אנשים, לא יכול להסיק לגבי אמיתותה. ואכן כפי שאולי שערת אנו בעצם נכנסים לתוך האינסוף שנמצא בתוכנו, לבורא שבתוכנו ומחוצה לנו.

כשאדם מת מוחו לא מתפקד אבל נשמתו היא נצחית ולכן היא אכן חווה דברים אחרי המוות הפיזי.

הסיפורים של הדרוזים לא היו רק רעיון, ילדים שנולדו סיפרו לפרטי פרטים על הבתים שחיו בהם קודם, כולל שמות האנשים שהיו בחייהם הקודמים, ועוד יותר מזה הם גם מצאו אותם.

שוב כאמור אין אני באה לשכנע, תחושי מה מדויק לך לקבל ומה לא לרגע זה בזמן.  
לצפיה ב-''
17/04/2016 | 14:47
לצפיה ב-'לא פיקפקתי באמיתות השיטה - אלא במסקנות'
לא פיקפקתי באמיתות השיטה - אלא במסקנות
17/04/2016 | 18:54
9
9
כשעושים מדיטציה מתחברים לעצמנו - בעומקים.
האם זה אומר שיש קיום נצחי שלנו מעבר לחוויה הרגעית בעקבות המדיטציה?
האם זה אומר שאם עולים דמויות/נשמות של אנשים הם אמיתיים ולא פרי דימיוננו או רצוננו?
האם כל עניין נצחיות הנשמה היא בגדר אמונה ולא בגדר עובדה?
.
ראיתי פעם סרטון על ילד דרוזי שבגיל צעיר אמר שיש לו אישה וילדים בכפר אחר - הוריו לקחו אותו לכפר - הוא כביכול זיהה תמונות של אנשים מגלגול קודם. ילדיו מגלגולו הקודם כביכול מבוגרים ממנו, הוא נכון לרגע זה ילד, אשתו מגלגולו הקודם לא יכולה לקיים איתו שום יחסי אישות או יחסים כלשהם מלבד העובדה "המנחמת" שהיא אלמנה לנשמה של אדם שהתגלגל בילד חדש.
נו? ואז?
איך זה עוזר בדיוק לאלמנה או לילדיו השכולים?
חוץ מלעורר בנו השתאות לנוכח "כביכול" העובדה שהנשמה לא נעלמת עם הגוף - איך זה בדיוק עוזר או מנחם על הפרידה בעקבות מוות?
אילו היתה אפשרות להיפגש עם נשמת המת ולהמשיך את היחסים שהיו מאותה נקודת פרידה - זה משמח. זו הדבר היחידי שיכול באמת לנחם בעקבות פרידת מוות מאדם קרוב.
לצפיה ב-'נצחיות הנשמה'
נצחיות הנשמה
17/04/2016 | 21:07
8
14
בוודאי שהוא לא יכול להיכנס בתור ילד לחיי הבוגר שהיה טרם התגלגל לגוף זה.  
אבל זה לא זה היה נושא השיח.  השיח היה האם גלגול נשמות זה דבר אמיתי או לא, והבאנו את הדוגמא של הדרוזים כהוכחות חיות לקיום של זה. 

יש אנשים שהידיעה שהנשמה היא נצחית ושניתן לתקשר איתה, מקלה מעט על האובדן, ויש אנשים שלא. מאוד אינדיבידואלי. 

לצפיה ב-'תודה קרן - מתחברת לנועם התשובות שלך'
תודה קרן - מתחברת לנועם התשובות שלך
17/04/2016 | 23:01
7
8
נצחיות הנשמה חשובה, בעיני, רק אם יהיה מפגש עתידי עם הנשמה מאותה נקודה בה נותק הקשר.
כלומר, כאשר יש רגשות/עניינים לא סוגרים עם אותה נשמה, נזקקים למערכת יחסים נוספת כדי לפתור בעיות לא פתורות.
אם הנשמה שנפרדנו ממנה, העניינים סגורים ומוצלחים, נפגשים איתה להכרת תודה או לחיזוקים לגבי יחסים לא פתורים עם נשמות אחרות.
בקיצור, נצחיות הנשמה יכולה לנחם רק אם יש המשכיות לקשר איתה - לטוב או לרע, להעשרה ולהתפתחות.
השאלה מבחינתי היא לא עניין של הקלה על כאב הפרידה - אלא על ניסיון לברר, לחפש הוכחה שהנשמה אכן נצחית ולא סתם פנטזיה רומנטית.
לצפיה ב-'תקשור נשמות של נפטרים הוכחה חיה לחיים אחרי החיים '
תקשור נשמות של נפטרים הוכחה חיה לחיים אחרי החיים
18/04/2016 | 21:56
6
40
תודה רבה 
תוכלי ליזום מפגש עתידי עם הנשמה דרך אנשים שיכולים לתקשר אותה עבורך. בתחושה שלי את מאוד אינטואיטיבית ויתכן שתוכלי לעשות זאת בעצמך אם תהיי פתוחה לזה, בבוא העת.
אם יש ענינים לא סגורים, לעיתים השיחה איתה יכולה לשחרר משקעים מהעבר, כעסים שהיו. הנשמה בד"כ באה ממקום שהיא רואה את הדברים בפרספקטיבה רחבה יותר מאשר כשהיתה בגוף פיזי.
הניסיון שלך לברר או לקבל הוכחה לגבי נצחיות הנשמה יהיה עדיין קשה, אלא אם תחווי זאת בעצמך או דרך מישהו שימסור לך מסרים שרק הנשמה היתה יכולה לדעת. תנסי, אולי תופתעי.  
לצפיה ב-'ועל זה נאמר - "אין חכם כבעל ניסיון" '
ועל זה נאמר - "אין חכם כבעל ניסיון"
19/04/2016 | 15:08
5
11
הרצון העמוק שלי כמובן - שיש תודעה ומודעות נשמתית נצחית ובמקום הזה אוכל לפגוש שוב את אמי ז"ל ולהמשיך מערכת יחסים עמוקה ומתפתחת עד לעומקים הגבוהים ביותר.
כרגע זה נראה לי הכי חשוב מבחינתי.
לאחרונה צפיתי במספר תוכניות בתחום - יש רגעים שאני נתלית בחוויות של אנשים כאל סוג של הוכחות ויש רגעים שהרציונל היומיומי מתגבר.
בזמנו כשפגשתי את בריז'יט קשטן - היא אמרה לי: גם אנשים שלא מאמינים בנצחיות הנשמה יופתעו לטובה כשיגיעו לשם.
במהלך חיי קרו דברים שאפשר היה לפרש אותם כסוג של תקשור עם נשמות שהלכו לעולמן. (ההרגשה שלי שהספקות תמיד יחלחלו בי בין השאלות לתשובות, תמיד תתעוררנה שאלות נוספות - אולי זה מה שנותן טעם לחיים או להתפתחות התודעה).
דוגמה למקרה שנדמה כסוג של תקשור: במשך שנים ארוכות ביקרתי אצל אישה ערבייה "פותחת בקפה" לגבי עניינים בחיי - הקשר היה די יומיומי.
אחר כך הפסקתי לבקר אותה, בשל מעבר מקום מגוריי, וגם בשל עניינים בחיי שהשלמתי עמם.
מספר שנים אחרי שהפסקתי לבקר אותה נודע לי שהיא הלכה לעולמה.
מתישהו, לא זוכרת בדיוק - החלו להופיע אצלי חלומות הקשורים אליה ולמשפחתה, הרבה שיחות על יחסים בין יהודים לערבים (לא זוכרת פרטים). החלומות היו די חוזרים על עצמם ונמשכו תקופה מסויימת. אחר כך פסקו.
פתאום יום אחד, שנה אולי שנתיים לאחר שנפטרה היתה לי מן תחושה שהיא מבקשת ממני סליחה. זה היה בשעות הבוקר בזמן שהייתי בעבודה - כאילו היא היתה מולי במרחק של מטר או שניים, לא ראיתי אותה אבל כאילו חשתי בה - הבטתי כלפי מעלה בין הרצפה לתקרה וכמובן שסלחתי לה.
עד היום אני לא יודעת אם כל זה היה פרי דימיוני או שבאמת היתה שם איזה נוכחות שביקשה ממני סליחה. (באותה תקופה בחיי, כבר השלמתי עם מה שיש לי, גם לא כעסתי עליה).
אתמול ראיתי סרטון בו אנשים שחוו מוות קליני מתארים שבנקודה מסויימת בחוויה שלהם הם רואים בצורה פנורמית את כל חייהם - הם צופים בעצמם מנקודת הלידה עד הפטירה בו זמנית הם גם מבחוץ וגם בתוך התמונה - הצפייה בחייהם היא לא כרונולוגית אלא פנורמית - היה מאוד מעניין לשמוע על החוויה שלהם. זה מרתק, אך הספקות עדיין נשארים בי.
תודה קרן
לצפיה ב-'להרפות לאינסוף'
להרפות לאינסוף
19/04/2016 | 21:59
4
12
בתחום הריפוי ההוליסטי אומרים: פשוט תרפי לאינסוף, תרפי לחוסר הידיעה, תהיי פתוחה לקבל את האמת הגבוהה ביותר שיש ליקום הרוחני לספר.
ואולי משם תתגלה לך התבונה העמוקה ביותר של החיים, והחיים אחרי החיים. 
באהבה.. 
לצפיה ב-'יש כמה עניינים עם עצמי שאני באמת צריכה ללמוד'
יש כמה עניינים עם עצמי שאני באמת צריכה ללמוד
19/04/2016 | 23:38
3
9
לרכוש סבלנות, ללמוד להרפות ולשחרר את הצורך להיות בשליטה כל הזמן.
זה לא פשוט מבחינתי - אבל כפנסיונרית יש לי המון זמן להתאמן על זה עכשיו
תודה קרן - ערב טוב
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
20/04/2016 | 20:38
2
6
חחחח... אומרים שככל שהגיל מתקדם אז הפרספקטיבה מתרחבת. 
ומבינים שבעצם אין לאן לרוץ. :)
שיהיה בהצלחה באימונים 
לצפיה ב-'עם הגיל מתרחבים עוד כמה דברים (לא תמיד רצויים) '
עם הגיל מתרחבים עוד כמה דברים (לא תמיד רצויים)
20/04/2016 | 21:21
1
8
יש לי לפחות שני שיעורים חזקים בחיים - שעדיין לא הצלחתי לפתור או להתגבר עליהם.
הראשון זה סבלנות
השני: הרפיה (גם הרפיה מלחצים מיותרים וגם הרפיה מהצורך להיות בשליטה כל הזמן).
בינתיים אני יותר מדברת מאשר עושה
אבל אומרים "סוף מעשה במחשבה תחילה"
אז זה שאני חושבת על זה - זה גם סוג של צעד לקראת המימוש והגברת המיומנות.
ערב נעים קרן
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
21/04/2016 | 23:59
5
עצם זה שזה הגיע למודעות שלך, זה כבר מעורר את תשומת הלב שלך ויכול להביא לשיפור. שיהיה בהצלחה  

לצפיה ב-'נו'
נו
17/04/2016 | 09:42
1
17
ברנדרינג אובג'קטס לעומת הפנימי .
מה פוסחים עליו ומה לא .
מה מקבל דגש לכל השנה ומה לא .
בעוד בכל השנה אתה מפוזר , בפסח אתה מקבל מזון לחיה שלך ,
חיה- חיטה , תוספת שכלול ההחלטות של החיה , מה יושב באורות החזקים ,
ומה יש לו בלאי שימושי בכל השנה המחליש את הפנימי , ע"י ביצוע ההחלטות ושימוש,
ואזי מקבל מצה , דהיינו חיטה כמעט ללא מים שלא תופחת , ואזי הצפיפות של החיטה, נותנת כוח לחיה , ואז מתחזק העצמי החייתי , שיכול לפנות זמן חשיבה לחשיבה מופשטת , ומדרגת יציאה מרק חיה לנפש אדם ,
דהיינו המצה או החיטה הצפופה , נותנת למערך החייתי חיזוק שלא מפוזר במים ורוח,
+ קישורים לאפיקי גדילה מחיה לנפש אדם , כמו על הים היכו 200 מכות .
ומרחב הפעילות והאפשרויות שבו אתה נחלש בבלאי במשך השנה ומקבל חיזוק מהמצה הוא מה אומר בן זומא .
יותר חשיבה מופשטת  , מאפשרת לסדר את הפרטים הטכנים של החיים ולספק זמן אישי לגדילה , והתפתחות רוחנית , וחיבור לעוד כוח חיים ,
בקיצר הטענת ה-CPU החייתי , המשחרר את כוח הנפש והרוח ,
וזה מקצת מענייני החג .
מה מכך אתה פוסח עליו ומה לא , וכך גם האל ביחסו אליך .
דוד
לצפיה ב-'ניקיון פסח '
ניקיון פסח
17/04/2016 | 10:12
18
שלא יהיה חמץ .
תנו חכמינו מה הוא חמץ , מוח הפוך + אור הצדיק הפנימי או אור הרמ"ח הנפרס מטאפיזית בגוף ולאן הוא מגיע . דהיינו כל מה שלא אתה והפוך לך .
תוואי של מאור מלווה של מוח הפוך המתנגד להיותך אתה .
מה שובה אותך במצריים או מים צר , דהיינו מצבים ללא אפשרויות .
כמו עבודה ללא מוצא , או כל ערך בחייך הבנוי על ההפוך לך הכובל אותך .
ומחליש את כוחך וגורם לחולשה ולחולי .
אז ניקוי החמץ שברשותך ,
+ עריכת מלאי קיומי אקטיבי בכל תחום , המאפשר בדק הנמצא , ניקויו מליכלוך ואבק,
וחידוש הכוח האקטיבי הפעיל החי בחייך .
הקיצר גם במשך השנה לאכל לחם צפוף , ולא לחם קל ואוורירי .
הצהוב בביצה נותן בבצק פריסה של כוח רצון על בלל החיטה ,
וחשיבות התזכורת של ביצים בתקשורת מיובאות או לא , האם אנו עומדים על נרטיב העם שלנו או רוצים בזול רצון עולמי כמו חמץ הכובל אותנו מהיותינו חופשיים .
האם הצהוב צהוב או כתום בביצה (צריך להיות צהוב) .
ואזי רצון משחרר חיה מסיבוך החלטותיה , נותן איזון בין מאכלי החיטה לביצה ,
ואזי גם הכולסטרול שבזה תואם לחיטה וצפיפותה ובריא .
והכל במידה ולהיות קשוב מה מתאים למצבך במשך השנה .
חוסר התאמה יכול להזיק .
מעבר לכך ניקיון יסודי וחידוש הבית של שפכטל וצבע ותיקון הבלאי , 
שההחלטות הבאות יהיו אם ריביו קודם , ואז גם יותר נגיש ויותר פנוי להתקדם .
דוד
לצפיה ב-'שבת שלום שתהיה '
שבת שלום שתהיה
15/04/2016 | 13:18
1
5
לצפיה ב-'שבת שלום '
שבת שלום
15/04/2016 | 14:07
לצפיה ב-'איך משפרים אינטואיציה'
איך משפרים אינטואיציה
11/04/2016 | 22:18
21
44
נשאלתי על ידי אחת הגולשות איך משפרים אינטואיציה, ולהלן התשובה
פיתוח האינטואיציה שלנו מתחיל בהקשבה. הקשבה לקול הפנימי שלנו. 
הקשבה לגוף שלנו, הקשבה לאיך החלטה/סיטואציה מסוימת מרגישים לנו. 
הקשבה לשקט, ומן השקט עולות תובנות. 
כמה פעמים הייתם בשקט ולפתע קיבלתם תובנות גבוהות על החיים. 
כמה פעמים הייתם ברגע עצוב/מדוכא בחייכם ולפתע עלתה בכם מחשבה שעזרה לכם לצאת מזה ולשמוח. 
כמה פעמים ידעתם בדיוק לאן הרכב שלפניכם מתכוון לפנות. 
כמה פעמים ידעתם בדיוק מה איש השיחה שלכם עומד להגיד
כמה פעמים נזכרתם במישהו, והוא התקשר באותו היום. 

הכל מתחיל בשקט פנימי ,ריכוז והקשבה. והמידע מתחיל לזרום. 
לצפיה ב-'הזמנה לשיתופים'
הזמנה לשיתופים
11/04/2016 | 22:20
2
28
אני מזמינה אתכם לשתף אותנו בכל מיני מקרים בהם קיבלתם מידע אינטואיטיבי כלשהו, אם בתחושה, אם בשמיעה, אם בידיעה וכיוב'.
לצפיה ב-'באופן אישי לא סומכת על האינטואיציה שלי '
באופן אישי לא סומכת על האינטואיציה שלי
13/04/2016 | 08:09
1
16
קשה לי להבחין מתי מדובר ברצונות/כמיהות, מתי מדובר בפחדים/חרדות ומתי מדובר באיזשהו מסר.
לפני שכלבתי טופי מתה בגיל צעיר יחסית - היו לי חלומות חוזרים שהיא נעלמת לי, התחושה בחלום היתה חזקה וכשהתעוררתי שמחתי להרגיש אותה לידי - כשחלתה ומתה לאחר 3 שבועות, שיחזרתי אחורה התנהגות שלה שלא פירשתי כמחלה אבל כנראה כבר קיננה בה המחלה אבל לא הייתי מודעת לזה.
כשאני רוצה משהו מאוד אני לא מקשיבה לתחושה - אני מנסה להשיג גם אם התחושה אומרת שלא יקרה. ואז אי אפשר לדעת אם מדובר באמת או בנבואה שמגשימה את עצמה בגלל חוסר ביטחון.
היו הרבה מקרים שכאילו ידעתי מראש שדברים יקרו - אבל לא מדובר בהכרח באינטואיציה אלא בהיקשים הגיוניים למצב קיים ולהשלכות שלו.
לי קשה להסתמך רק על אינטואיציה/תחושת בטן - כי אם לא נעשה/ננסה לעולם לא נדע אם התחושה היתה מוטעית או לא.
יש מצבים בהם אני כן סומכת על תחושת בטן - למשל על סמך אווירה של מקום בקנייה בית/דירה/קרקע ובמקרים של תחושה חזקה כלפי אדם שעדיף לא להתעסק איתו בעסקים.
לצפיה ב-'אינטואיציה, שקלול של המידע הגלוי והסמוי'
אינטואיציה, שקלול של המידע הגלוי והסמוי
13/04/2016 | 20:29
16
בתחושה שלי, את אדם דיי אינטואיטיבי. 
גם כי את חולמת חלומות בעלי משמעות שמנבאים עתיד ורואים מעבר. 
גם כי ידעת דברים שקרו בפועל. 
בד"כ נכון להעזר באינטואיציה, כי היא משקללת בתוכה את המידע הגלוי וגם את המידע הסמוי מהעין. 
לצפיה ב-'יכול להיות. תודה קרן'
יכול להיות. תודה קרן
11/04/2016 | 22:32
7
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
11/04/2016 | 23:34
7
23
רוב הפעמים אני יודעת שהאינטואציה שלי מדויקת.
אבל יש פעמים שאני מתבלבלת בין אינטואיציה לפחדים... מרגעשה םחדים בעצם.
ולא מגדירה זאת כאינטואציה.
איך אדע מה ההבדל?
נגיד הייתה לי חברה שיום אחד אחריי שנפגשנו הרגשתי באופן חזק שהקשר עומד להסתיים.
שייכתי זאת לפחד מדחיה.
אבל בדיעבד הקשר באמת תם.

לצפיה ב-'איך עובדת האינטואיציה'
איך עובדת האינטואיציה
12/04/2016 | 08:18
5
48
צודקת בהחלט. תחושות הבטן שלנו, מה שאנו מכנים אינטואיציה, משקללת את הפחדים והאמונות שיושבים בתת המודע שלנו ולפי זה מכוונת אותנו להחלטה המדויקת לנו. 
לדוגמא: הגיעה אלי מישהי שהאינטואיציה שלה כיוונה אותה ללמוד לימודים אקדמאים והיא התלבטה לגבי זה.
בתהליך קצר הבנו שבעצם היא רוצה לעסוק במשהו שאינו מצריך לימודים אקדמאיים כי אם לימודי תעודה, והאינטואיציה שלה כיוונה אותה בכל זאת ללמוד לימודים אקדמאים כי היא החזיקה אמונה שכדי לקבל ערך עצמי היא חיבת להיות אקדמאית.  
זו דוגמא שהאינטואיציה מכוונת אותנו לבחור דברים לפי האמונות והפחדים שלנו. 
האם זה היה נכון לה ללמוד? לא. שהרי עשתה את זה מהטעמים הלא נכונים, בגלל אמונה של חוסר ערך שיש לה. אבל האינטואיציה שלה בהחלט היתה מדויקת לה לאותו רגע שהחזיקה אותן אמונות.
בתהליך טיפולי, הסרנו ממנה את אמונת ותחושת חוסר הערך שלה, ואת האמונה שהיא צריכה להיות אקדמאית כדי שיהיה לה ערך, ואז לאחר מכן תחושת הבטן שלה השתנתה לכך שהיא צריכה ללמוד רק לימודי תעודה לפי מה שבדיוק רצתה לעשות, וזה מה שנתן לה ערך אמיתי, כי ראינו איזה אור היא תיתן לאנשים אחרים בעתיד בעיסוק שבחרה בו. 
לצפיה ב-'אני מבינה מה את אומרת'
אני מבינה מה את אומרת
12/04/2016 | 21:43
20
אבל מה דעתך על העניין שאני מרגישה משהו או באינטואציה או כפחד ממשהו שעלול לקרות.
ואז באמת זה מתממש.

האם זו נבואה שמגשימה את עצמה או אינטואיציה

זה קורה לי בדיוק באותו הנושא, כשמישהו מחליט לנתק איתי קשר.
זה קרה לי פעם עם חברה קרובה שהיינו מאוד קשורות והיא לפתע החליטה להתרחק ממני.
.אני הרגשתי שזה יקרה וזה הפחיד אותי שזה יקרה כי היא עוררה בי כול מיני דברים בעקבות ההתרחקות שלה.
אבל זה תמיד קורה לי בעניין קבוע, כשאני מרגישה שמישהו עומד להתרחק ממני
 ואני מפחדת מזה.

תודה על התגובה המפורטת :)

לצפיה ב-'היי קרן- שאלתי עוד שאלה וכנראה זה התפספס בטעות'
היי קרן- שאלתי עוד שאלה וכנראה זה התפספס בטעות
18/04/2016 | 16:19
3
7
הייתי מאוד שמחה לשמוע את תשובתך
אני אכתוב את השאלה שוב:

מה דעתך על העניין שאני מרגישה משהו או באינטואציה או כפחד ממשהו שעלול לקרות.
ואז באמת זה מתממש.
האם זו נבואה שמגשימה את עצמה או אינטואיציה
זה קורה לי בדיוק באותו הנושא, כשמישהו מחליט לנתק איתי קשר.
זה קרה לי פעם עם חברה קרובה שהיינו מאוד קשורות והיא לפתע החליטה להתרחק ממני.
אני הרגשתי שזה יקרה וזה הפחיד אותי שזה יקרה כי היא עוררה בי כול מיני. דברים בעקבות ההתרחקות שלה.
אבל זה תמיד קורה לי בעניין קבוע, כשאני מרגישה שמישהו עומד להתרחק ממני ואני מפחדת מזה.

לצפיה ב-'אמונות בתת המודע שלנו יוצרות את המציאות שלנו'
אמונות בתת המודע שלנו יוצרות את המציאות שלנו
18/04/2016 | 22:09
2
10
משהו יושב שם בתת המודע שלך שגורם לסוף הזה של פרידה להתרחש. 
האם זה פחד, כן. האם זו גם אינטואיציה? כן, כי משהו בך מרגיש שזה קורה. 
האם זו נבואה שמגשימה את עצמה? כן, כי ככה עובדות אמונות. 
אמונות בתת המודע שלנו יוצרות את המציאות שלנו. 
לצפיה ב-'תודה קרן'
תודה קרן
20/04/2016 | 13:13
1
2
לצפיה ב-'באהבה '
באהבה
20/04/2016 | 20:40
לצפיה ב-'האם ניתן להבחין בין פחדים לאינטואיציה'
האם ניתן להבחין בין פחדים לאינטואיציה
12/04/2016 | 08:23
24
האם ניתן לדעת על בסיס מה האינטואיציה עשתה את ההחלטות שלה, על בסיס איזה אמונות ואיזה פחדים?
ובכן, דיי קשה לדעת מה יושב בתת המודע שלנו למי שאינו יודע איך לצלול למעמקי התת מודע שלו ולעשות חקירה של אמונות השורש שיושבות שם.  
אבל גם אם יודעים, אז זה לא מספיק. כי גם כשיודעים על מה האינטואיציה יושבת, צריך לדעת לפנות מה שלא משרת ולהטמיע מה שמשרת, כמו בדוגמא הקודמת שנתתי. 
לצפיה ב-'האם אני אינטואיטיבי'
האם אני אינטואיטיבי
12/04/2016 | 08:58
8
14
לצפיה ב-'אני לא מחשיבה עצמי לאינטואיטיבית אבל את טוענת שאני כן'
אני לא מחשיבה עצמי לאינטואיטיבית אבל את טוענת שאני כן
12/04/2016 | 09:19
5
10
לצפיה ב-'מה זה אומר להיות אינטואיטיבית בשבילך?'
מה זה אומר להיות אינטואיטיבית בשבילך?
12/04/2016 | 22:29
4
10
לצפיה ב-'לדעת חלקים מהעתיד. תחושות מקדימות לרב'
לדעת חלקים מהעתיד. תחושות מקדימות לרב
13/04/2016 | 02:10
3
15
לקלוט הרבה אינפורציה עלה אדם שמולך וכדומה לדעת מה נכון לעשות וכולי
לצפיה ב-'ו..?'
ו..?
13/04/2016 | 20:24
2
11
יש לך את זה?
לצפיה ב-'בואדי שלא אחרת לא הייתי אומרת שהאינטואיציה שלי לא טובה.'
בואדי שלא אחרת לא הייתי אומרת שהאינטואיציה שלי לא טובה.
14/04/2016 | 01:18
1
7
לצפיה ב-'בתחושה שלי'
בתחושה שלי
14/04/2016 | 20:58
7
את יותר אינטואיטיבית ממה שאת חושבת 
לצפיה ב-'לפי מה שכתוב שם אני לא משהו באינטואיציה'
לפי מה שכתוב שם אני לא משהו באינטואיציה
12/04/2016 | 09:21
1
5
לצפיה ב-'להיות אינטואיטיבית'
להיות אינטואיטיבית
12/04/2016 | 22:32
11
מה שכתבתי שם זה רק אפשרויות לבדיקה, לא הכל חייב להתקיים. ויש כמובן אפשרויות נוספות שקיימות. 

לצפיה ב-'תודה קרן על כל התשובות שנתת לי'
תודה קרן על כל התשובות שנתת לי
14/04/2016 | 12:29
5
22
שאלה: מה זה הרקיע השביעי ואיך מתחברים אליו?
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי זה בתטא הילינג הרקיע הכי גבוה של הבורא ולכן'
לפי מה שהבנתי זה בתטא הילינג הרקיע הכי גבוה של הבורא ולכן
14/04/2016 | 15:03
2
23
הוא הכי נקי הכי פחות אינטרסנטי ולכן הכי פחות שואב ( לפי קרן הוא לא שואב בכלל). ככה שאם יש מתקשרים שתקשור מתיש אותם והם מרגישים שנלקחת מהם אנרגיה אז כנראה עדיף להם לתקשר משם ואז לא תהיה התרוקנות
לצפיה ב-'תודה קוסמת '
תודה קוסמת
14/04/2016 | 17:07
8
לא שאני מבינה או יודעת מה זה תטא הילינג
איך מתחברים לאותו רקיע - או לאותה תטא הילינג ?
לצפיה ב-'יפה מאוד קוסמת'
יפה מאוד קוסמת
14/04/2016 | 20:37
13
כל הכבוד, הבנת כראוי ,\
ויותר מזה, תמיד כדאי לתקשר ולרפא משם, ככה לא נרקמים כל מיני חוזים ביני לרקיעים אחרים. 
לצפיה ב-'מישור קיום שביעי'
מישור קיום שביעי
14/04/2016 | 20:43
1
24
מישור הקיום השביעי, זו אנרגיה של אהבה טהורה, אנרגיית הבריאה, אנרגיית כל היש, ממנה כדאי לתקשר ולבצע ריפויים. 
מתחברים אליה במדיטציה, שנקראת בתטא הילינג: מדיטצית העליה, וההתחברות לתדר תטא, הוא תדר של הגשמה, על ידי פניה ישירה לבורא.
לצפיה ב-'תודה קרן'
תודה קרן
14/04/2016 | 22:20
2
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:19
1
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'מי מכיר'
מי מכיר
11/04/2016 | 15:15
10
37
את עניין שלושת מישורי הקיום .
בית ראשון בית שני ופה , או הצדיקים הבינוניים והרשעים לפי מסורות שונות ביהדות ,
ובמסורה הסינית ההודית על שלושה מישורי קיום .
ומה זה אומר ?
דוד
לצפיה ב-'שבעה מישורי קיום'
שבעה מישורי קיום
11/04/2016 | 22:42
9
66
אנו יודעים על שבעה מישורי קיום שלמעשה כולם משתלבים למישור אחד, הוא הרקיע השביעי. 
לצפיה ב-'הרקיעים הם לא מישור'
הרקיעים הם לא מישור
11/04/2016 | 22:48
8
11
לצפיה ב-'אנרגיית הבריאה כולה כוללת את כל המישורים יחדיו'
אנרגיית הבריאה כולה כוללת את כל המישורים יחדיו
12/04/2016 | 08:04
7
28
רקיע ומישור אינם באים כאן במשמעויות המילוליות שלהם, כי אם בתפיסה או רעיון שמאפשרים לנו להבין את השלם ובעצם משולבים יחדיו למהות אחת שלמה הוא מישור הקיום השביעי. 
לכל מישור קיום יש אנרגיה או רטט משלו ומאפיינים אותו חוקים, מחויבויות משלו. 
אנרגיית הבריאה כוללת הכל, זה כל מה שאנחנו, וזה כולל את כל המישורים ביחד. 
לצפיה ב-'מסורות יישוב דעת שונים'
מסורות יישוב דעת שונים
12/04/2016 | 11:33
6
14
יש של 3 ויש של 7 .
אני שאלתי על ה-3 .
דוד
לצפיה ב-'3'
3
12/04/2016 | 22:41
5
11
אני לא מכירה את תאוריית ה3 שאתה מדבר עליה, אשמח אם תרחיב דעתנו. 
לצפיה ב-'זה במסורת היהודית הסינית ההודית והאינדיאנית'
זה במסורת היהודית הסינית ההודית והאינדיאנית
13/04/2016 | 09:48
4
7
לצפיה ב-'מה במסורות האלה?'
מה במסורות האלה?
13/04/2016 | 20:20
3
11
אשמח אם תסביר כדי שנרחיב את הדעת בענין..
לצפיה ב-'ביהדות'
ביהדות
13/04/2016 | 22:05
2
17
מסורת בית ראשון 
מסורת בית שני
מסורת מקומית בתחתונים .
בעמים אחירים מישורי מציאות שחיים בהם .
שמים וארץ שהאל ברא מתייחס לשמים וארץ של בית ראשון .
במישור השלישי בית הורדוס שנזרק ממישור בית שני ונמצא עכשיו כאן בירושלים של מטה עם הכותל .

פה למטה נקרא גם תהום רבה , ונבנה ע"י יוצר תהום רבה , וזה כולל גלקסיות וכוכבים ומימדים נוספים , ונעשה ע"י אחד מברואי האל , שנתן את המפתחות של תהום רבה לאל , והאל ישר עשה מבול .
שביינתים הפך להיות חלק מהאלקות ואליו מתייחסים באין "כל" חדש תחת השמש .
ה-כל הנ"ל לא משתנה .
והאל נשבע לאותו יוצר תהום רבה , שלא יכנס לתוך תחום השמש .
ואז כל ההפרדות בתורה עד בוא השמש ומבוא השמש וכו' איזכורי השמש .
שלאל (יהוה) לא יכנס לתווך זה של קיום .
דוד
לצפיה ב-'מה מקור המידע הזה?'
מה מקור המידע הזה?
14/04/2016 | 20:51
1
7
היכן זה מסופר?
לצפיה ב-'מזה'
מזה
15/04/2016 | 01:38
7
שירד אש לקורבנותיו , בבית ראשון שני והורדוס .
דוד
לצפיה ב-'קבוצות נשמה'
קבוצות נשמה
12/04/2016 | 12:03
7
52
קרן - קודם כל תודה על כל התשובות שנתת לי בשרשור החלום.
עכשיו מספר שאלות:
1. כמה קבוצות נשמה קיימות?
2. האם קרובי משפחה הם מאותה קבוצת נשמות?
3. האם נשמות עוברות בין הגלגולים מקבוצת נשמה אחת לשנייה?
4. מה מאפיין כל קבוצת נשמה?
5. האם מדריכים רוחניים הם נשמות שהיו בגוף פיסי?
אשמח לקבל תשובות.
תודה
לצפיה ב-'שאלה נוספת - האם הנשמה בוחרת לחזור לגוף פיסי או שנכפה עליה?'
שאלה נוספת - האם הנשמה בוחרת לחזור לגוף פיסי או שנכפה עליה?
12/04/2016 | 13:14
25
האם הנשמה בוחרת מתי לחזור לגוף פיסי או שנכפה עליה?
מה המטרה של חזרת הנשמה לגוף פיסי?
אני יודעת שאומרים שהמטרה של הנשמה בגוף הפיסי זה תיקון - תיקון של מה?
הרי כל בני האדם אינם מושלמים וחוטאים בשטויות וביצרים ועוד התנהגויות פוגעניות.
גם אם אדם יחזור לגוף מיליוני פעמים לא יהיה מושלם ויחטא בטעויות ובשגיאות, ובכלל החיים כאן בעיני הם בעיקר סבל מתמשך עם מעט שמחה ואושר - למה שנשמה תרצה לחזור לכאן?
אני הייתי מעדיפה להיות במקום טוב יותר, רוחני יותר ללא כל הכאבים והסבל והתסכול שקיימים בעולם הזה.
לצפיה ב-'ומה אם'
ומה אם
12/04/2016 | 16:25
27
תחסרהו מעט מאלהים .
אז אתה יכול להזיז כוכב עם האצבע .
ומכיוון שלא .
1) מי אמר שאתם בני אדם .
2) מי אמר שלמה שאתם יש נשמה .

ואז מה אם כל השאלות הללו .
יש רק בן אדם אחד על כדור הארץ , והשאר לא .
אז למי יש נשמה ?
לא מובן השאלה אלא אם התחלת להתעניין בבני אדם .

ש"ד לפי הקבלה היהודית הם בעלי שלדים ומכאן השם .
אז איך מתמודדים אם רעיון דיעה עובדה זו ?
דוד
לצפיה ב-'נשמות ומדריכים רוחניים'
נשמות ומדריכים רוחניים
12/04/2016 | 22:37
4
108
יש הרבה קבוצות נשמה מה שמאחד אותן זה רמת ההתפתחות הרוחנית שלהן והמטרה לשמה התכנסו, שיעורים אותם הם לומדים וכיוב'.  
קרובי המשפחה שלנו לא חייבים להיות מאותה קבוצת נשמות שלנו. 
מדריכים רוחניים הינם תודעות שבאות לעזור לאדם בהתפתחות שלו. חלק התגלמו בעבר בגוף פיזי, וחלק לא.  
לצפיה ב-'תודה קרן - מה לגבי השאלה הנוספת ששאלתי'
תודה קרן - מה לגבי השאלה הנוספת ששאלתי
13/04/2016 | 07:58
1
15
האם הנשמה בוחרת לחזור לגוף פיסי או שנכפה עליה?
והאם הזמן של הנשמה לחזור לגוף פיסי על פי בחירת הנשמה או מתוך כפייה?
ומה המטרה של חזרה גוף פיסי?
תודה
לצפיה ב-'צמיחה אישית וקולקטיבית'
צמיחה אישית וקולקטיבית
13/04/2016 | 20:14
15
לא כופים על הנשמה כניסה לגוף  פיזי כזה או אחר. 
היא מחליטה לאיזה גוף פיזי להגיע יחד עם המדריכים הרוחניים שלה לפי השיעורים שיש לה לעבור. 
מטרת החזרה לגוף פיזי זה כל המהות שלנו, לעבור תיקונים/שיעורים/להתפתח ולצמוח רוחנית בתוך עצמנו ובתוך מארג הנשמות בו אנו נמצאים. 
לצפיה ב-'איזה סוג של נשמה יש לאנשים עם פגמים מנטליים/שכליים?'
איזה סוג של נשמה יש לאנשים עם פגמים מנטליים/שכליים?
13/04/2016 | 19:21
1
15
או למה נשמה בוחרת לחזור לגוף עם פגמים מנטליים/שכליים?
או האם יש דבר כזה נשמה פגומה?
תודה
לצפיה ב-'מדוע נשמה יורדת לגוף עם נכות'
מדוע נשמה יורדת לגוף עם נכות
13/04/2016 | 20:19
21
לא חושבת שיש דבר כזה נשמה פגומה. 
נשמה בוחרת לחזור לגוף עם נכות מסוימת כי דרך זה היא עוברת התפתחות וצמיחה ולמידה מסוימת. למשל היא יכולה ללמוד איך לקבל, שהרי צריכים לעזור לה. היא למשל יכולה ללמוד לגלות את העוצמה שבתוכה, שהרי היא צריכה להתגבר על הקושי והמכשולים שעומדים בדרכו של האדם הנכה, היא יכולה ללמוד סבלנות שהרי דברים מתרחשים יותר לאט בעולמו, וכיוב'. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - מנהל פורום מיסטיקה
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו