לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1068510,685 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/01/2019 | 18:28
1
16
היי האם זה אחיזת עניים הסרטונים האלו?

לצפיה ב-'כן'
כן
15/01/2019 | 23:23
4
לצפיה ב-'שנה אזרחית טובה ליודעי הח"ן'
שנה אזרחית טובה ליודעי הח"ן
03/01/2019 | 18:51
8
לצפיה ב-'כוכבים בצורה של מגן דוד'
כוכבים בצורה של מגן דוד
17/12/2018 | 16:38
27
לאחרונה הבחנתי בסדרת כוכבים בצורה של מגן דוד.. האם זה אומר משהו? 
בכלל, האם לכוכבים בצורות שונות (ביחס אחד לשני) יש משמעות נסתרת כלשהי? 
האם הם יכולים לשנות צורות ובהתאם למה? 
אודה לכם על התשובה, שאוכל להמשיך להביט בשמי הארץ בלילה בכיף ולתהות דברים טובים 
לצפיה ב-'עזרה בקלפי טארוט'
עזרה בקלפי טארוט
10/12/2018 | 13:40
1
32
השבוע אני אמור ללכת לסוג של מגדת עתידות. ידידה שלי אמרה לי שהיא קוראת בטארוט. אני די חושש שהיא תאמר לי דברים שמתאימים למה שיוצא לי בקלפים ואז מה עשינו בזה שאנחנו הולכים אליה. אנחנו פשוט יכולים לקנות לעצמנו את הקלפים האלו לא? אם כן, מה אני צריך לדעת לפני שאני קונה אותם ומנסה בעצמי (בתקווה שידידה שלי תרד מהרעיון של ללכת למגדת). תודה 
לצפיה ב-'קריאה בטארוט'
קריאה בטארוט
( לעמוד שלי בתפוז )
10/12/2018 | 13:50
27
קלפים מומלץ ללמוד.. בכבוד ורצינות.. אפשר לפתוח גם בtaki ולקבל מסר אבל לזו הכוונה??? עדיף ללכת למי שמתמחה בקריאה בקלפים ובעיקר לבוא פתוחים ובהקשבה....
לצפיה ב-'חג חנוכה שמח'
חג חנוכה שמח
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2018 | 10:47
3
32
חג של אור ניסים ומתיקות!!!
לצפיה ב-'צר לי לאכזב אותך גם הפעם, אך לדעתי '
צר לי לאכזב אותך גם הפעם, אך לדעתי
04/12/2018 | 12:58
1
40
חנוכה הוא חג כוחות החושך על האור. קבוצה של קנאים דתיים עם מכבים בראשם התקוממה נגד שלטון היווני הנאור שרצה לקדם תרבות יהודית ע"י ביטול מנהגים ברבריים כגון ברית מילה והעלאת הקורבנות. המורדים עשו פרעות וטבחו  ללא רחמים ביהודים נאורים שנקראו המתייונים ובכך המיטו אסונות בא. י. צאצאיהם חוגגים עכשיו את נצחונם הבזוי.
לצפיה ב-'צר לי לאכזב אותך'
צר לי לאכזב אותך
04/12/2018 | 13:05
27
נאור לעומת אור ,
המתלמד להאיר רוצה להיות הבוס בעל האור .
דוד
לצפיה ב-''
10/12/2018 | 13:40
3
לצפיה ב-'טארוט - מסרים - רצח הנערה סילבנה צגאיי - 11/2018'
טארוט - מסרים - רצח הנערה סילבנה צגאיי - 11/2018
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2018 | 10:55
39
יום לפני ובעזרת קלפי טארוט פניתי עם מסר למשטרה...
לאחר 24 שעות נתפס החשוד - הרוצח
ראו נתונים....
טארוט כלי מדויק שמוכיח עצמו פעם אחר פעם כל עוד עובדים לפי החוקים...

לצפיה ב-'עין רעה'
עין רעה
01/12/2018 | 19:16
3
28
שבוע טוב לחברי הפורום. ברצוני לדעת מה זאת בדיוק "עין הרע", מה הם הסמפטומים, ומה ניתן לעשות אם יש אדם שחושדים בו שעשה עין רעה בכוונה או לא בכוונה? תודה לעונים ושבוע טוב.
לצפיה ב-'מהצפייה בתכניות טלוויזיה שונות על כישופים'
מהצפייה בתכניות טלוויזיה שונות על כישופים
01/12/2018 | 19:59
27
הגעתי למסקנה שעין רעה עושים אנשים שונים בקרבת בן אדם מתוך קינאה כמה הוא מוצלח בתחומים שהמקנא לא - בתחום הבריאות, מעמדו החברתי, אושרו וכו'. קינאה כזאת נפוצה מאוד וגורמת לצרות לאדם שמקנאים בו וכך נפגעים בריאותו ומעמדו החברתי.
לצפיה ב-'עין רעה'
עין רעה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2018 | 10:49
1
27
נושא מורכב וחשוך....
ממליץ פשוט לבטלו - לא להכניסו לתודעה, למחשבה, לפחד, לחרדה
אם לא ניתן לו מקום בנו - לא יהיה...
לצפיה ב-'רוב צרות שקורות לבן אדם באות מקנאה,'
רוב צרות שקורות לבן אדם באות מקנאה,
04/12/2018 | 19:27
21
קרי עין רעה מצד הסובבים אותו, כולל אנשים קרובים ביותר כמואם לבת או בן לאביו.
לצפיה ב-'הצצה לעולם הנסתר - הצפנות - קודים ביהדות מתוכנית הרדיו שלי'
הצצה לעולם הנסתר - הצפנות - קודים ביהדות מתוכנית הרדיו שלי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/11/2018 | 09:14
6
42
לצפיה ב-'הקישור לא עובד אצלי.'
הקישור לא עובד אצלי.
01/12/2018 | 19:34
5
18
בכל זאת אני מתעניין ביהדות ממקורות שונים והנה מה מצאתי באנגלית (מקווה שהנך יודע אנגלית): Jews Don't Know that Cabalist Judaism is Satanism

לצפיה ב-'קישור תקין'
קישור תקין
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2018 | 10:50
1
15
יש לך פייסבוק????
לצפיה ב-'הקישור שלך עכשיו אכן תקין.'
הקישור שלך עכשיו אכן תקין.
06/12/2018 | 19:47
6
מה עם הקישור שלי באנגלית - איך התרשמת ממנו בתנאי כמובן שהנך מבין את השפה?
לצפיה ב-'אוי יוי יו'
אוי יוי יו
05/12/2018 | 02:27
2
15
אז בוא נראה , השפעה של טענה זו באה ממאמינים בישוע , רפורמים וקונסרבטיבים .
באורתודוקסיה מודדים תכלס , למי בתלמוד תורה שלו ובמסורתו , יש ניצוצות של אור להעביר =קבלה , דהיינו בעיבור בברית בעלייה לתורה בנישואין וכו'
למי שנחלש במשך הדורות כמו רפורמים או קונסרבטיבים ואין מי שיספק ניצוצות אז הוא עוד מעט יוכרז כגוי .
ביינתים ישוע מספק ניצוצות לרפורמים ולקונסרבטיבים ולנוצרים .

טענה זו שאתה מביא היא רק פחד שהדתות והזרמים האלה יהפכו לפילוסופיה ריקה מתוכן =(הניצוצות) ,
כבר בימיינו טוענים החרדים שלזרמים הללו אין ולכן תוך דור לא יהודים ולא מכירים בגיורים שלהם או בהעברת המסורת על ידם ,
התשובה הראויה לשני הטענות זו הישרה וזו ההפוכה היא שכל עוד אתה עושה ברית מילה הניצוץ יגיע כי זה ברית עם האל שבעבורו כולכם רק פילוסופים ,
או כדברי הסרט בראין כוכב עליון : א בולשיט ארטיסט .
ודווקא האורתודוקסיה מכירה בהעברת המסורת של השטן ככשרה ,
כי גם הוא מעביר ניצוצות וגם הוא הולך לפי התורה והמסורת ,
ולכן הבילבול מובן , עד טענות מוזרות שהיהודים מאמינים ברוע .
(לא כנסיית השטן שזו המצאה נוצרית ללא קשר לשטן )
בסוף המקור הוא אחד וזה ברמה הפילולוגית מבלבל ,
גיור ע"י השטן מוכר , וגם הסמכה לרבנות שלו ולכל ענייני הדת מוכרים ,
רק מה השטן לא מתגלה לאף אחד ,
ויש הרבה אנשים והוויות שחושבים שהם השטן או שטניים והם מה זה לא .
מה לעשות הטענה הזו שאתה מביא זה מכאלה שלא חזקים באמונה .
בינתיים לכולם יש ניצוצות .
דוד
לצפיה ב-'אני רואה ששנינו משני עולמות שונים.'
אני רואה ששנינו משני עולמות שונים.
06/12/2018 | 19:40
1
13
אני יהודי סובייטי שביצוע ברית מילה נחשב בזמן ברה"מ כעבירה פלילית ומעשה טירוף וכאן זה נחשב כמעשה ראוי. אם הייתי יודע זאת מראש - מעולם לא הייתי בא לכאן שכולם נראים לי שטופי מוח וקנאים דתיים - הייתי מתרחק מיצורים כאלה.
לצפיה ב-'אולי כולם עברו הרבה'
אולי כולם עברו הרבה
08/12/2018 | 17:32
8
דור קודם 6 מלחמות , לפני זה רדיפות וכולם נחשבו קרימינלים , שלא נתנו להם לעבוד בכל מקצוע , אז יש כאלה עם משקעים ,
פשוט עוד לא התחברת אליהם , ועל תדאג לא תאבד את הייחודיות שלך ,
דוד
לצפיה ב-'נומרולוגיה קבלית'
נומרולוגיה קבלית
18/11/2018 | 17:47
1
74
שלום יועד וחברי הפורום, מזה זמן מה שאני מנסה להבין מה ההבדל בין נומרולוגיה רגילה לנומרולוגיה קבלית? אשמח לדוגמאות בכדי שאוכל גם להסביר במידה וישאלו אותי (חובבן פלוס בנושא :)
תודה וערב טוב לכם
לצפיה ב-'נומרולוגיה קבלית'
נומרולוגיה קבלית
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2018 | 07:37
27
שלום וברכה
הבדל בין נומרולוגיה "רגילה" וזו הקבלית יכול לבוא לידי ביטוי בפירוש שניתן לכל ספרה עם גוון קבלי יהודי כמו 7 ספרת הקדושה ומכאן משתמע ערך נוסף. או בבחינת צירופיי ספרות במפה עצמה שמקבלים פרשנות יהודית קבלית כמו 37 יהיה מזל ושמירה מלמעלה... לכל ספרה צורה צבע כוכב מזל אסטרולוגי ועוד...אלו מקבלים עומק מפירוש קבלי שלהם ולא פירוש פשוט-רגיל...ועוד ועוד. אך בעיקר ההבדל יהיה השפה והפרשנות של הנומרולוג/ית שמכירים את דרך הקבלה, ויעבירו את הייעוץ עם גוון ושפה קבלית...
לצפיה ב-'דברים שבודקים'
דברים שבודקים
11/11/2018 | 00:58
44
למשל מרק שועית 
כאשר אתה שם חצי קילו שועית לבנה על 3 ליטר מים , ומבשל שעה וחצי בדיוק .
להשרות את השועית במים כמובן בשעות היום לפחות 6 שעות .
ולמה כל זה ?
אנו רוצים לבדוק את עוצמת הציר של השועית אצלינו .
דהיינו עד כמה האור הפנימי של הלב בבואו בחיצוני מאיר השפעה לבנה .
ומכאן ניתן להסיק עד כמה כוח חי מפעם בנו ביחס ל-70 % מים בגופינו ,
ומשם עד כמה הוא מאיר ומתגבר לתוך מרחקי הגוף נפש רוח ,
וכמה כוח יש לנו להשפיע כמקור עוצמה אישי לבן חי .
שלוש ליטר כנגד השתלשלות בגשמי של סך החלטותינו האישיות ביחס למרחב המקיף .
שעה וחצי בישול על אש קטנה אחרי הרתחה , כדי לראות בשעות היחסיות את החידוש בין ה-א ל-ע בצמידות הגשמית וההתחדשות כקצב יציאת הציר מהשועית .
אילו הערכים הבסיסים לבדיקה כזו .
עד כאן הבדיקה 
למתכון 
תיבול : רסק עגבניות 100 גרם , בשביל העולם המלווה את ההתגברות .
מלח 5 קורט ,להשלים ולייצב מוח משאר הבריאה היכן אנו לא משיגים 
פלפל שחור 3 קורט , ל-ושוב הפנימי של ערכי הנפש העכורים ,
3 טיפות טבסקו , שיהיה החלטות במידות בהתאמה למשתלשל בבישול 
שלוש גזרים חתוכים ברוחב הזרת ומקולפים , להתגברות מרחב מלווה 
שלוש תפוחי אדמה לבנים קלופים ובקוביות , לפנימיות הרוח לעומת ה-אד מה .
שיהיה בגזר ובתפוחי אדמה , היבט משתלשל מתחבר.
שלוש שיני שום חתוכים דק ומושכמים מעט , לתוספת נופח מחבר לגשמיות עם העגבניות .(העולם המתגבר ) 

הכנה
שועית מכוסה בשלוש ליטר מים , הרתחה ומעבר לאש קטנה .
הוספת מלח פלפל שחור וטבסקו 
לאחר 20 דקות הוספת הגזר ותפוחי האדמה 
10 דקות לפני השעה וחצי הוספת השום החתוך ומושחם למעט מוזהב .

אופציה במתכון :
בצל מקולף וחתוך דק וקטן , רק לבדוק שאין מספר עיניים בתוך הבצל בחלק הפנימי , רק עין אחת לבצל זה טוב במספר עיניים להוציא את החלק הפנימי עם ריבוי העיניים .
זהו 
לדעת למה מבשלים ואיך , 
דוד
לצפיה ב-'טבע בר אד מה'
טבע בר אד מה
06/11/2018 | 14:25
1
40

ישנם ע"ג עולמות דהיינו מ-א גדולה עד להפיכת ה-א (פעולה) ל-ע (עולם) נוצרים 73 עולמות , ה-א גדולה גם מייצגת את מקור הקרנתינו לתוך העולם עם העולם ,
החלטות ה-נרן"חי +הגוף באות באות ט' ,
ואז ההחלטות מייחדות עולם אחד מיתוך ה-73 ,
שאר ההשראה של ה-72 עולמות באים לביטוי בשם ע"ב , זה מתחבר אלינו בברית מילה ,
ההחלטות -ט + ה-ע"ב עולמות עולמות יוצרים היפוך ל-ע"ב ,
ואז יש מצב הנקרא טבע .
השראת ה-ע"ב בתוך העולם האחד בא לביטוי כ-בר או בריאה יורדת ,
תוך כדי הקרנה של הגוף עם העולם , יש מרחק השראת הגוף לערך מטר ועשרים או ארבע אמות של הלכה , לנפש לערך 13 מטר , ולרוח 13 - ק"מ ,
וזה מוקרן מאיתנו ,
במעגל עוצמה שומרי המגדל הצפוני דרומי מערבי מזרחי , הם ארבע רוחות האדם בתוך ההקרנה שלנו של 13ק"מ , ובהקרנה גדולה יותר של האדם הראשון בעבורינו כל הגלקסיות והכוכבים .
ארבע רוחות השמים =א -פעולה היורדת מלמעלה -ר , + ה-ע"ב הפוך .=ארבע .
בינינו וה-13 ק"מ להקרנת האדם הראשון , יש פעולת הבדלה או תפישה הנקראת אד הבא להשקות את הגן , את התגברות הקיום החולף מהקיום , דהיינו מגע ה-13 ק"מ עם שאר העולם .
בהקרנה שלנו מה-א הגדולה ישנם גם 6 רמות התגשמות הדמיתית , מגוף אור למגושם , ואזי יש 6 רמות הגשמה הנקראות מה ,
ה-אד + ה-מה  מ - 4-6  מיתוך מספר ה-מה , מתרכב כ-אדמה .
כן האדמה זו שצומחים עליה עצים ואנשים הולכים עליה ,
ואזי הצמחים והחיות הם המשכות של כלי חיות מוקרנים מלמעלה ע"י מאור ,
ועד כמה הוא חי מעל האדמה ,
מה אתה אוכל מייצג מה איכות המאירה של הצמח או החיה ומה תפיסותו ברוח בנפש ובאדמה ,לעומת איכות האיש/ה .
בארץ הקודש האדמה מאירה לפחות ב-א וחצי ומעלה,דהיינו בין 1500 ל-24000.
חוץ לארץ רק 500 .
וזה אומר שהאוכל הישראלי הרבה יותר חי .
וזה דורש מתכוני בישול אחירים מאשר מתכונים מ-חו"ל .
ולזה צריך יישוב דעת על רמות האוכל וחיותם ואיך לבשלם .
מסעדה טובה בארץ יכולה להיות אימפריה בחו"ל .
סתם סיפתח 

דוד
לצפיה ב-'כמה תובנות'
כמה תובנות
10/11/2018 | 18:27
29
הקשר בין האד מה לאדמה אומר שלערך כל אחד מייצר בערך גרם עד שלוש של עפר בשנה ,
הקשר בין הפרט לכלל , או מרחק אישי למרחק רחב יותר מודגש במעגל אישי של ארבע אמות או 120 ס"מ , שם אתה לומד על מרחקיך האישיים היכן הם פרוסים ובאים לידי ביטוי , היכן כוחות הנפש 13 מטר או אחרת , או כוחות הרוח 13 ק"מ או אחרת , כל אחד ומרחקיו האישיים , 
בשימוש מעגלים של 3 אמות או 6 אמות למתחיל ויכול לגדול עד לדגמים של 300 מטר תלוי ברמת העוצמה הפנימית וחיבור לאורות שיש לך .
היכן השומרים של המגדל הצפוני דרומי וכו' 
אז ככה מדובר על הכוחות הפרטיים היכן בדרך להתגשמות ה- מה לאדמה ,
אתה מקרין מיתוכך ביחד עם העולם הפרטי המוקרן איתך , את מרחקי חיתוכי האורות או המילים במפגשם הרוחני עם המתגשם , 
מל= חיתוך אורות + חיתוך מילים בפגש עם המתגשם , 
גד = התגברות ההבדלה או התפישה , היכן מחיתוך מפגש הכוח הפנימי הנובע עם ההתגשמות , ממשיכה התפישה המתגברת היושבת על ההבדלה אחרי המפגש עם המתגשם , בדומה לראדאר או סונאר .היכן התפישה או חישת התפישה ממשיכה .
אז מל+גד = מגדל ,
אז שומרי המגדל הצפוני וכו' , הם כוחותינו האישיים המתגשמים הממשיכים החישה ובהשגחה פנימה עלינו , מודע כביכול תת הכרתי שלנו הפרוס ושומר עליינו במידה ולא חטאנו לפי פרשנותינו ,שיש לו שילוב של כוחות נפש ורוח מתגשמים היכולים לגרום שינוי ביחס עלינו ושאר השפעות .
ועם זה ניתן לתכנת אוירה בחדר ילדים או עבוד'ה עם יודעים מה עושים .
צריך לזכור שאתה פונה לכוחותיך האישיים המבדילים אותך מכוחות של אחירים ובכללי של האדם הראשון .
זה יכול לשמש לשלל השפעות , בשימוש בכניסה למעגל עוצמה או מעגלים הגנה או התקפה , או ביצירת השפעות .
זה בעברית לנימולים ושבטיהם , באנגלית זה פניה לגרדיין של הצפון וכו' 
ההבדל של גרדיין הוא רק החלק במפגש עם המתגשם היורד חזרה לתוך המעגל פנימה , ולא קביעת טווחים אלא רק בכוח הושוב החוזר , ולא בכוח שיכול להמשיך לגדול ולהתפשט .
דהיינו תיכנות כוח הנפש והרוח בירידתו חזרה , ולא ייצובו של מפגש כוח הרוח או הנפש ,ומשם המשך או ושוב , פעולת רצוא ושוב .
מהפנימי המשתלשל ביצירת ההקרנה של העולם הפרטי והגוף אילו כוחות פועלים מבפנים החוצה ומהחוצה פנימה =רצוא ושוב .

כאשר אתה בודק את שלמות פריסת המעגל בחישה , אתה עלול להתקל בעוית בפריסה , היכן יש נפילה של תרגום המאור אור לאש בחישה ושם אתה שם נר דולק .
או בסטיה עויתית הנוצרת בשפיכת זרע בשלמות המעגל אתה שם קוורץ קריסטל , להחזיר את הזרימה השלימה בחישה בתוך המעגל ,
אתה לא רוצה לעשות אוירה לחדר העבודה או הילדים אם חורים ועויתות .
וכנ"ל בפריסת השפעות במעגלים ותיכנותם ,
בעיסוק בזה , שלוש יממות של שקיעה זריחה לפניי העיסוק בזה ללא סקס או לגברים מגע עם אשה שמירת נגיעה .
קצת תובנות ...
דוד

לצפיה ב-'השתתפות בתכנית טלוויזיה'
השתתפות בתכנית טלוויזיה
05/11/2018 | 14:13
33
היי, אני מחפשת אנשים שמחוברים למיסטיקה, כאלה שנוהגים להתייעץ עם המתקשר\ת שלהם על בסיס קבוע בכל החלטה שהם עושים בחיים! לצורך השתתפות בתוכנית קומית חדשה שתעלה ברשת 13. מי שמעוניין בפרטים נוספים מוזמן לפנות אלי בפייסבוק sapir dvir

לצפיה ב-'קריירה וזוגיות'
קריירה וזוגיות
28/10/2018 | 19:26
7
68
שבוע טוב 3.10 76 מה השנה מסמלת עבורי?
שולח לך במסר את שמי 

המון תודות לך
לצפיה ב-'לא ברור תאריך הלידה שרשמת'
לא ברור תאריך הלידה שרשמת
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2018 | 17:35
6
128
אבל בגדול השנה הנומרולוגית אישית שלך היא - 7
שנת הרוח/רוחניות. הזדמנות לעליית מדרגה רוחנית אישית, קצת מתרחקים השנה מהחומר... הרבה שאלות פנימיות עם חוסר ביטחון בהחלטות... ללכת אל ועל עולם הרוח, ולתכנן את הדרך ממקום של הקשבה ללב, לאינטואיציה, לדרך הרוחנית האישית.
לצפיה ב-'היי'
היי
31/10/2018 | 19:11
2
22
3.10.76 המון תודות לך
לצפיה ב-'מספרי שנה אישיים נעים במחזוריות של 9 שנים'
מספרי שנה אישיים נעים במחזוריות של 9 שנים
01/11/2018 | 18:31
1
122
כלומר כל 9 שנים חוזרים לאותו מספר של שנה אישית.
אבל אדם בחייו מתקדם ולומד ומתפתח לכן לא נכון להסיק מסקנות אישיות פרטניות ממספר כלשהו - אלא לבחון את מציאות חייו דרך הגיונו, נסיבות חייו, האינטואיציה שלו, ותמיד לפעול מתוך שיקול דעת ופתיחות לכל מיני שינויים שהם מצב טבעי שקורה בחיים.
פנית אלי במסר - כל הפרשנות של מספרי אישית כתובים באינטרנט - חיפוש בגוגל יביא אותך לפרשנויות.

כדי שמשהו יתממש בחיים - אדם צריך לפעול בכיוון מתוך כוונה אמיתית ושחרור מפחדים.

לצפיה ב-'נומרולוגיה - ספרות 1 ל 9'
נומרולוגיה - ספרות 1 ל 9
( לעמוד שלי בתפוז )
02/11/2018 | 16:24
140
כמו בבניית מפה כך בפרמטר השנה האישית אנו עובדים עם הספרות 1-9
הספרות מתארות אנרגייה - פוטנציאל - מרחב - אפשרויות....
לכן זו שגיאה לכתוב שחזרתן כל סוף 9 שנים היא אותה התשובה והאדם הרי השתנה וגדל בגיל - לכל נקודת זמן בה אדם שואל, בודקים מהי האנרגיה שהייקום מזמן לאדם עפ"י השנה האישית שלו, לכן אין משמעות לערך הנומינלי שחוזר, אלא שאנרגייה שבאה לידי ביטוי - מה שהספרה מתארת בניתוח....
בגיל 30 אראה לאדם מה האנרגייה "השנה" המופעלת עליו ואיך ניתן להוציא מזה טוב...לא הספרה היא המשמעות אל הפוטנציאל - המרחב שהיא מבטאת. 
לצפיה ב-'השנה האישית שלו 6 '
השנה האישית שלו 6
01/11/2018 | 16:09
2
139
מה מטרת הפורום? שאלות ותשובות בתחום האישי/פרטי?
או דיונים והעמקה בתחום?
לצפיה ב-'טעות לפי היהדות - שנה 7'
טעות לפי היהדות - שנה 7
( לעמוד שלי בתפוז )
02/11/2018 | 16:29
1
15
נומרולוגיה קבלית מחליפה "שנה" כל ראש שנה עברי... איפה שנופל בדר"כ בחודש ספטמבר, כמו שב- 9.9.18 החלפנו שנה. שוב הולכים לפי היהדות - התדר והאנרגיה נקבעים ומתחלפים בראש שנה. מאחר ומינואר את ספטמבר איפה שראש השנה נפל חייב לקבל ביטוי, הולכים אחורה לספטמבר הקודם... הרי לא הגיוני שב- 1.1 נולד אדם אבל הוא בשנה 0 כי עוד לא הגיע ראש השנה העברי...
3.10 והיום כשאנחנו אחרי ראש השנה = 3+10+3 = 7
אם ב9.9.18 חל ראש השנה, ב10.9.2018 מחשבים שנה קדימה לפי 2019.... יהדות!!!
לצפיה ב-'זה בסדר לעשות סלט ולערבב בין לוח השנה העברי והלועזי'
זה בסדר לעשות סלט ולערבב בין לוח השנה העברי והלועזי
03/11/2018 | 11:16
10
כנראה יש הרבה שיטות ניחוש וכולן נכונות או שלא באותה מידה.
אין דבר כזה שנה אישית 0 נתיב גורל של אדם על פי הנומרולוגיה המסורתית הוא תאריך הלידה שלו - והשנה האישית לו מתחילה להיספר מהמספר 27 מינוס מספר נתיב הגורל שלו.
למה קבוע דווקא 27 - אני מניחה שבגלל שלפני גיל 18 לא מחשבים שנה אישית.
דהיינו 18+9 = 27 (מחזוריות של 9 שנים, כאשר המחזור הראשון הוא 27 פחות מספר נתיב הגורל שהוא חיבור כל המספרים של תאריך הלידה הלועזי.

למשל אצלי נתיב הגורל בתאריך על פי התאריך העברי הוא 7
ונתיב הגורל על פי התאריך הלועזי הוא 2.

לצפיה ב-'החזרת האבה '
החזרת האבה
26/10/2018 | 14:46
1
38
זה עובד ?
לצפיה ב-'אהבות...שחלפו'
אהבות...שחלפו
( לעמוד שלי בתפוז )
28/10/2018 | 07:19
49
שלום, האמת שאני לא מאמין בזה. 
אם אדם מפסיק לאהוב אחר, מה יש להחזיר?
נגיד שאלון היה חבר נעורים ואהבה גדולה לדנה, החיים לקחו כל אחד למקום אחר, אך בלב עדיין יש אהבה לשניים. זה מצב שכן ניתן לחבר או לקשר או לעשות משהו... לכוון, להניע אנרגטית ועוד... אך אם ל- א נגמרה האהבה ל- ב.. מה יש כאן להחזיר? את חוסר האהבה האחד לשני?
אם צריך להתנתק מקשר - אפשר ללכת אל ה ים (אלהים) לשבת במקום נעים ושקט, לעצום עינים ואולי לשים מוסיקה טובה באוזניות, ולכוון לקרוא לנשמה של זה/זו שצריך להיפרד ממנה... ובאנרגיה טובה וללא כעס או שיפוט פשוט לבקש:
"בבקשה תשחרר/י אותי" - כך כמה פעמים שאתם מרגישים... וזה עובד!
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
26/10/2018 | 12:25
17
לצפיה ב-'גלגול קודם'
גלגול קודם
23/10/2018 | 14:17
32
249
רציתי לדעת האם יש אפשרות לדעת מה הייתי בגלגול הקודם? האם כולנו למעשה גילגול?  ממתי התחילו הגילגולים ? איפה נעצר הדור הראשון?
זה נושא שמאד מעסיק אותי בעיקר איך זה מסתדר עם האמונה שכולנו נקום בתחיית המתים? האם נקום כמי שחיינו עכשיו? האם מי שהיינו בגילגול הקודם ? אולי הקודם שלפניו.. אשמח שתעשה לי סדר בדברים
לצפיה ב-'גילגולים'
גילגולים
( לעמוד שלי בתפוז )
25/10/2018 | 13:46
28
89
היי, בהחלט את נוגעת בנושא כבד.... עמוק... אינסופי.....
המלצה שהמליצו לי המורים שלי בדרך... לא להיכנס לגילגול נשמות
מהמקום שבכל גילגול יש לך את "הסיפור" של התיקון/גילגול... אז לאיזו מטרה לערבב אנרגייה ותדרים עם גילגולים קודמים? יכול להוביל את האדם לחיות את הגילגולים הקודמים שבו ולא את ההווה - הויה... ומכאן הביקורת - תחיי את ההווה, תבריאי את העולם הנוכחי... מה שהיה... היה... ואולי מתאים למקום אחר- עולם אחר....
לצפיה ב-'גילגולים'
גילגולים
25/10/2018 | 14:52
27
68
תודה על תשובתך, אך לחלק מהשאלו לא ענית . האם זה מתוך שאתה לא מתעסק בדברים כפי שאמרת ? או שאין מידע על כך?  מה לגבי תחיית המתים?מי יקום ?
לצפיה ב-'גילגולים'
גילגולים
( לעמוד שלי בתפוז )
28/10/2018 | 07:22
26
49
כתבתי לך את המלצתי הכללית לנושא
המושגים שכתבת הם ביטוי למצבי תודעה של האדם/אנושות
ולא משהו פיזי כמו "המתים יקומו מקבריהם"...
לצפיה ב-'מה זה נשמה? לאן היא עוברת לאחר המוות?'
מה זה נשמה? לאן היא עוברת לאחר המוות?
28/10/2018 | 11:20
25
47
מיסטיקה אמורה להתעסק עם העולם שמעבר, דהיינו עם נשמת האדם (או אחר) -
ולאו דווקא בחיזוי עתידות, מאחר והאפשרויות הן אינסופיות, חיזוי עתידות הוא מאין ניחוש.

אשמח לקבל תשובה על שאלותיי שבנושא ללא התחמקות.
תודה

(דרך אגב, כמדומני, כל משתתפי הפורום עם הכוכבית האדומה הם לכל היותר שני אנשים).

לצפיה ב-'האינסוף'
האינסוף
( לעמוד שלי בתפוז )
28/10/2018 | 11:39
24
51
אם מכירים באקסיומה הזו שכאן שולטת "משוואת האינסוף", האם זה יהיה נכון לקבוע שמסיטיקה אמורה לעסוק בעולם שמעבר? אם יש אינסוף, לקבוע שמיסטיקה נראת ככה וככה זה = צימצום ולא אינסוף... עולם הנשמות - עולם עליון - נשמה זה חומר שלא תמיד נגיש בתודעה הסופית של האדם. אבל יש איפה ומה ללמוד לדוגמא: זוהר..
לצפיה ב-'אף יצור חי, לא יכול לתפוס אינסוף'
אף יצור חי, לא יכול לתפוס אינסוף
28/10/2018 | 13:38
17
39
אף יצור חי, צומח או דומם לא נמצא בוואקום - הכל נמצא ביחסי גומלין
מושפע ומשפיע על הכל - לכן כל ניסיון לנחש את העתיד הוא צמצום מוחלט של אינספור האפשרויות הקיימות כל רגע נתון.
לכל מהות (אנושית ואחרת) יש חלקיק נשמה - לכן עולם הנשמות נמצא בכל מקום.

קיוויתי לקבל תשובה יותר קונקרטית - מהי אותה מהות הנשמה האישית ולאן היא עוברת לאחר המוות.

התעסקות במיסטיקה היא התעסקות עם הנשמות - אולי טעיתי בניסוח בכותבי העולם שמעבר - מאחר והנשמה האישית נמצאת איתנו גם בעולם הזה - אבל מה הטעם לנסות לנחש דברים שהם מובנים מאליהם - שנראים וברורים לכל.

אלא אם מדובר במה שאינו גלוי וברור - כאן נכנסת המיסטיקה, לפחות זו מטרתה המקורית.

ספרים בנושאי הנשמה יש הרבה - את חלקם גם קראתי, קיוויתי לשמוע את דעתך או ידיעתך בתחום.

תודה רבה

לצפיה ב-'יש ספר באנגלית שנכתב לפני יותר מ-100 שנה'
יש ספר באנגלית שנכתב לפני יותר מ-100 שנה
30/10/2018 | 12:17
16
29
ובו טוען המחבר שכתב אותו לא לבד, אלא בהשראתאחים בכירים מהמסדר הרוזיקרושני -
 Rosicrucian Cosmo-Conception
An Elementary Treatise Upon
Man's Past Evolution, Present Constitution
and Future Development
http://www.rosicrucian.com/rcc/rcceng00.htm
שם מוסבר בין היתר מה זה נשמה ובין היתר מובאת דיאגרמה הזאת:

לצפיה ב-'תודה - חבל שלא תימצתת והבאת את התמצות בעברית'
תודה - חבל שלא תימצתת והבאת את התמצות בעברית
30/10/2018 | 12:56
15
18
יש הרבה ספרים בנושא, חלקם קראתי.
תמיד יישארו בי ספקות לגבי ההסברים השונים - אבל ממשיכה להתעניין ולשמוע עוד דעות ורעיונות.
אשמח את תכתוב כאן בעברית את התמצית - ו/או את דעתך.

והאם החלק האישי של הנשמה ממשיך להתקיים לאחר המוות.

תודה

לצפיה ב-'כדי לתמצת צריך קודם כל להבין היטב בשפת המקור.'
כדי לתמצת צריך קודם כל להבין היטב בשפת המקור.
30/10/2018 | 18:40
14
17
כמובן חלק מהנשמה ממשיך להתקיים אחרי פרידה מהגוף הפיזי וזה לא משמח אותי במיוחד, כי את הנשמה מחכים אין סוף גלגולים עם כל התלאות והסבל שכרוך בקיום בגוף הפיזי ואני לא הייתי רוצה להתגלגל לכאן שוב ושוב ולהגיע עד אין סוף. לפי האמונה ההודית מספיק להקיע למצב של מוקשה, גאולה, מכבלי והבלי של העולם הזה, אבל זה ניתן כנראה לנבחרים מעטים והשאר נאלצים להיוולד כל פעם מחדש ולעבור סבל לפי חוקי הקארמה - לקצור את מה שזרעו בגלגול הקודם וזה עונש חמור, למרות שבני אדם חוגגים כל לידה מחדש ומתאבלי כשמישהו מת, כלומר נפרד מגופו הפיזי.
לצפיה ב-'תודה לך - שמעתי את התיאוריה הזאת'
תודה לך - שמעתי את התיאוריה הזאת
30/10/2018 | 19:09
13
17
גם אני כמוך, לא הייתי רוצה לחזור שוב ושוב לעולם הזה.
זה נשמע סיוט נוראי, לעבור את כל הקשיים והסבל של החיים בעולם הזה אינספור פעמים.
מזל שלא זוכרים אם היה ומה היה. למרות שיש כאלה שטוענים שהם זוכרים.
רובנו לא זוכרים, לפחות לא ברמת הגוף, אולי ברמת הנשמה.
למרות התיאוריה הזאת ותיאוריות נוספות - עדיין ספקנית בקשר לכך.
מאמינה שכל מה שקיים לא נעלם ברמת האנרגיה - או ברמת הזיכרון האנרגטי - אבל בתכל'ס כשאדם מת - אז הוא מת, דהיינו הוא לא חוזר יותר.
ואם נשמתו האישית ממשיכה להתקיים - זה צורה אחרת של קיום.
אבל מה ההגדרה של נשמה? באחד הספרים, קראתי שהנשמה היא אנרגיה של אור.
צבעי הנשמה משתנים על פי דרגת ההתפתחות שלה.
כמובן שזו עוד תיאוריה שקראתי באחד הספרים.
איך מגיעים לתודעה גבוהה יותר? על פי התיאוריות ההודיות צריך לעשות מדיטציה, להתמיד בזה לאורך שנים.
לי אין סבלנות למדיטציות - לא טובה בדחיית סיפוקים.
רוצה תוצאות מיידיות .
למרות כל האמור לעיל - אין הוכחה לאף תיאוריה, מלבד סיפורים, למשל של אנשים שחוו מוות קליני, או כאלה שעברו היפנוזה מכוונת לגלגולים קודמים, או שטיפה אנרגטית וכד'.

לצפיה ב-'לפו מה שידוע לי אדם לבדו אינו מסוגל להשתחרר בכוחות עצמו '
לפו מה שידוע לי אדם לבדו אינו מסוגל להשתחרר בכוחות עצמו
30/10/2018 | 19:28
12
18
מאינסוף גלגולים ולכן זקוק למורה רוחני, גורו או משיח כמו ביהדות או נצרות. יש פתגם - כשהתלמיד מוכן - יבוא הגורו,
לצפיה ב-'לא מאמינה בגורואים בטח לא בשום משיח-הכל מסחרה'
לא מאמינה בגורואים בטח לא בשום משיח-הכל מסחרה
31/10/2018 | 05:21
11
19
כולם רוצים כסף וחיים על חשבון אחרים.
כן מאמינה שאדם בכוחות עצמו ובכוחות משותפים (שיתוף פעולה, הדרכה, למידה וכיו"ב)
מתקדם לדרגות רוחניות גבוהות יותר - כל אחד על פי כליו ויכולותיו האישיות.
עניין הגלגולים, על פי האמונה בהודו, זה לאו דווקא שאדם חוזר להיות אדם, נשמה יכולה לחזור בכל מיני צורות, אפילו בתור תולעת, או אבן.
אני לא מאמינה בזה.
אם יש נשמה, והחלק האישי נשאר, הוא קיים במימד אחר, ואם החלק האישי של הנשמה חוזר, על פי מספר ספרים שקראתי, הוא עושה זאת מבחירה.
מבחינתי, אשמח אם יש מקום/מימד בו אפשר להתפתח מבחינה רוחנית בלי לעבור את הסבל של העולם המוכר לנו (העולם הזה).
ביהדות כשאדם מת אומרים שעבר לעולם האמת. אולי מתכוונים שהעולם שלנו הוא אשלייה, ולאחר המוות, הנשמה חוזרת לעולם/מימד/מקום של אמת מוחלטת.
לדעתי, כל התורות והתיאוריות קיימות בשביל החיים - כתורות חיים (דרך חיים),
וכן  בשביל לחזק, לנחם ולעודד אנשים, ובשביל לשלוט בהם.

לצפיה ב-'אין דבר כזה'
אין דבר כזה
31/10/2018 | 13:06
10
22
כשתמותי פשוט תמותי בלי שום המשך.
כל האמונות בחיים לאחר המוות, גלגולים וכו', נובעות מהמחסום הפסיכולוגי שיש לנו המקשה עלינו לתפוס את סוף חיינו.
אבל זה המצב. לא תרגישי דבר אחרי שתמותי, אז כדאי לך לנצל את החיים כל עוד אפשר.
לצפיה ב-'מעניין מאיפה לך הביטחון המוחלט בזה...מתת פעם ואתה זוכר?'
מעניין מאיפה לך הביטחון המוחלט בזה...מתת פעם ואתה זוכר?
31/10/2018 | 16:03
6
18
שום דבר לא יכול להיעלם - אפילו הפיסיקאים כתבו על זה - אנרגיה לא נעלמת אלא משנה צורה.
יחד עם זאת, ברור שהתחושות והחושים של החיים לא ממשיכים איתנו לאחר המוות.
השאלה מה כן נשאר - ואיך זה בא לידי ביטוי נשארת פתוחה.
לפי דבריך, אני מניחה שאתה מאמין בעולם החומר בלבד - ומה שנעלם מעיניך כאילו לא קיים.
לידיעתך, אנחנו מוקפים באנרגיות בלתי נראות שמשפיעות עלינו. כמו למשל אנרגיה אלקטרו-מגנטית.
אנחנו מוקפים בצלילים בתדרים שונים שאת רובם את לא שומע. אז מה שאינך חש בחושיך מבחינתך אינו קיים. אבל למרות זאת הוא קיים.
יחד עם זאת, איך בדיוק ואיזה צורה מקבלת אנרגיה לאחר מוות - לא ידוע, וכמובן הכל תיאוריות.
וכמובן שכדאי ורצוי ליהנות מהחיים עד כמה שאפשר.

לצפיה ב-'השאלה שלך פרדוקסלית בצורה מגוחכת'
השאלה שלך פרדוקסלית בצורה מגוחכת
01/11/2018 | 08:21
5
13
הרי אם מתתי פעם ואני זוכר את זה, זה בדיוק מה שהיה סותר את מה שאני אומר.
אין קשר בין העדר חיים לאחר המוות לחוקי הפיסיקה (שאת כנראה לא מבינה אותם). חוק שימור האנרגיה לא מחייב חיים נצחיים.
יש אנרגיה אלקטרו מגנטית? יש תדרים שאנו לא שומעים? ווואוו!!! את באמת חושבת שאת מחדשת לי?
מה גם שיש סתירה מובנית בדברייך, כי אם חיים הם צורת אנרגיה שחייבת להמשך אז איך נוצרו החיים הראשונים? איך יכול להיות שכמות היצורים החיים הולכת ועולה? בדיוק כמו שהם נוצרו ולא היו קיימים מאז ומעולם, כך הם גם יכולים להגמר.
חיי נצח הם חלום עתיק של האנושות. נסי לחשוב בינך לבין עצמך, אם נצליח למצוא את הדרך לחיי נצח מתישהו (וזה לא דמיוני לחלוטין) האם גם אז אנשים ימשיכו להאמין בגלגולי נשמות וחיים לאחר המוות או שהאמונה הזו תעלם?

לצפיה ב-'לא כתבתי על גלגול נשמות - לא כתבתי על חיי נצח'
לא כתבתי על גלגול נשמות - לא כתבתי על חיי נצח
01/11/2018 | 10:53
3
11
כתבתי על קיום.
איזה חיים נצחיים בראש שלך?
אתה באמת מאמין שהמדע יכול למנוע מוות?
המדע אפילו לא מתיימר להבין או לדעת איך למנוע תופעות טבע שונות, למשל: רעידות אדמה, התפרצויות געשיות, שטפונות, בצורת.
מה זה חיים?
מה זה מוות?
במשך שנים אתה נכנס לפורומי המיסטיקה השונים ומגחך כל הזמן - אתה כאן המגוחך.
אם אתה לא מאמין או לא פתוח מספיק כדי להבין שאפילו המדע לא מתיימר לענות על כל התופעות והשאלות - ובכל זאת אתה ממשיך להיכנס לפורומים האלה ולקרוא בשקיקה, כדי מה בדיוק לעשות? להרגיש שאתה חכם וכל מי שחושב אחרת ממך מטומטם?
אתה כל כך שטחי ורדוד - שאין טעם לדון איתך.
אתה אפילו לא מבין את הסתירה בדבריך - פעם לא היו יצורים ופתאום הם ישנם. דהיינו אתה מאמין באפשרות של יש מאין - איך זה קרה בדיוק ולמה?
יש קיים נצחי - שהוא אינו חומר.
מי אמר שכמות היצורים הולכת וגדלה - היו פעם דינזואורים והם אינם, כמות הדבורים הולכת ופוחתת, יש עוד הרבה בעלי חיים שהם בסכנת הכחדה. וגם מאזן בני האדם העולם נע ונד - התהליכים לוקחים אלפי שנים. גם כמות בני האדם משתנה ותשתנה.
די נמאס מהזלזול שלך - ומאלפי הכינויים שלך.
אתה פשוט פתטי.
אני שאלתי על מהות הנשמה - ובעיקר שאלתי האם יש לה קיום תודעתי נפרד.
אתה כנראה מאמין שהקיום שלך הוא רק גוף. אז אני כנראה מדברת עם רובוט ולא עם יצור חושב. איפה בדיוק ממוקמות המחשבות והתודעה? הרי המוח הוא גם רק חומר, נוזל אפרורי המגיב לתנודות אלקטרו-מגנטיות. 
לצפיה ב-'יש לך בעיה רצינית'
יש לך בעיה רצינית
01/11/2018 | 11:15
2
11
זו הפעם הראשונה שנכנסתי לפורום הזה, והסיבה היחידה היא שנכנסתי מהראשי (אם תכנסי לעמוד הפורומים תראי קישור לשרשור הזה).

את מנסה כביכול לדבר במונחים מדעיים, אבל כל מי שיש לו ידע בסיסי יכול בקלות להבחין בכך שאין לך מושג על מה את מדברת.
זה שיש אנשים אחרים שמזלזלים בך אולי אומר משהו עליך.

לצפיה ב-'מיתמם - תגיד לי, המדע יכול לעצור את תנועת הגלים בים?'
מיתמם - תגיד לי, המדע יכול לעצור את תנועת הגלים בים?
01/11/2018 | 13:27
8
המדע יכול לעצור את סיבוב כדור הארץ סביב עצמו?
המדע יכול למנוע תאונות?
המדע יודע איך חומר דומם הפך לחומר חי?
המדע יודע איפה נמצאת התודעה, למה יש לנו מחשבות ולמה הן נוצרות?
המדע יודע למה בכלל יש תודעה?
המדע יודע למה נוצרו חיים?
אז אתה מאמין במדע - כלומר רק במה שהחושים קולטים ורק במה שניתן למדוד.
מה שלא ניתן למדוד לא קיים - ולא ניתן להוכחה.
האם זה אומר שמה שלא ניתן להוכחה לא קיים?
איך מודדים מחשבות, איך מודדים תודעה, איך מודדים רגשות, איך מודדים תחושות.
איך מודדים רוח - לא עוצמת זרימה - את הרוח עצמה.

המדע מתבסס על הגדרות מתמטיות.
ידוע, שהחומר הביולוגי הוא בעל תחולת החיים הקצרה ביותר. איך לדעתך אפשר לגרום לחומר ביולוגי להישאר במצב בלתי משתנה?
מצב בלתי משתנה או קיפאון - וקיפאון אינו חיים וגם אינו מוות.
מה גורם ליקום לנוע, לחיים להתקיים? אנרגיה ותנועה.
אתה מטרידן סדרתי בפורומי המיסטיקה השונים - ואתה עושה זאת במשך שנים.

לצפיה ב-'איפה ראית שכתבתי שמישהו מזלזל בי אישית? '
איפה ראית שכתבתי שמישהו מזלזל בי אישית?
01/11/2018 | 15:38
6
כתבתי שאתה מזלזל בתחום שאינו מובן לך - מיסטיקה.
אדם לא יכול להעיד שאין כלום אחרי המוות - ואינו יכול להעיד שאין גלגול נשמות
אם אינו יודע להגדיר מה זאת נשמה
מה זה מוות
אם לא יודע להגיד איפה היה לפני שנולד
ואם אינו זוכר שמת פעם וזוכר מה היה לאחר מותו.
אדם לא יכול שהמדע יגרום לכך שבני אדם יחיו בגופם לנצח - זו שטות מוחלטת.
האם המדע מסוגל למנוע מ- עלה להתייבש ולנשור?
חיים ומוות הם שני צדדים של אותה מטבע.
אי אפשר למנוע מוות - כי מוות היא תנועה - וחיים הם תנועה.
ללא תנועה אין כלום.
זה שאדם מת והחיים לא מסוגלים לראות את דמותו או לדבר איתו בעולם המוחשי - לא אומר שברמת התדרים והרטט הפסיק להתקיים.
השאלה הפתוחה היא האם מה שנותר מהאדם מבחינה אנרגטית ותדר - הוא בעל תודעה אישית כלשהי. אי אפשר לשלול ואי אפשר לאשש.
שאלה נוספת האם התודעה היא אישית או שדה תודעה קוסמי וכל יצור או פרט הוא רק שלוחה של אותה תודעה קוסמית.
האם גל בים הפסיק להתקיים לאחר ששקע חזרה לאוקיינוס? ברור שגלי הים הם חלק בלתי נפרד מהים עצמו - כך כל היצורים, החיים, הצמחים והדוממים וכיו"ב.
לצפיה ב-'לגבי הכמויות האם אתה חושב שכמות קרני האור '
לגבי הכמויות האם אתה חושב שכמות קרני האור
01/11/2018 | 16:14
8
או באופן כללי כמות האור - תלויה בכמות החומר והפרטים שקיימים?
צריך להגדיר מה זאת נשמה בשביל להבין אם יש או אין קשר בין כמות האוכלוסיה לבין גלגול הנשמה.
צריך להגדיר גם מה זה בדיוק גלגול נשמה.
על פי מה ששמעתי - נשמה היא אנרגיה של אור - האור אינו מוגבל ולכן כמות האוכלוסייה או כמות החומר לא משפיעה על כמות הנשמה - הנשמה היא אינסופית. כמו האור - לא אור השמש, האור הקוסמי.
לא משנה מספר הדמויות המסתובבות על כדור הארץ - חלקיקי האור (שהם חלקיקי הנשמה הקוסמית/אלוהית) מתפזרים בין כל הדמויות והפרטים ועדיין נותר ממנה, מהנשמה אינסוף חלקיקים.

לצפיה ב-'לפני שנולדת לא היית - אז איך נולדת? מאיפה הגעת? '
לפני שנולדת לא היית - אז איך נולדת? מאיפה הגעת?
31/10/2018 | 16:16
2
12
ולמה הפכת להיות אתה כפי שאתה מכיר את עצמך?
והאם אתה שנולדת זהה למה שאתה כיום? האם זה אותו אתה או שכל שינוי שחל על גופך הופך אותך למישהו אחר? אם אתה מישהו אחר - אז מי הוא אתה? זה שהיה תינוק?
זה שהיה בגיל הבגרות? זה שהיה אתמול? זה שקיים היום?
מאיפה באת ולאן אתה הולך?
לצפיה ב-'בספרי קודש הודיים כגון אשטווקרה גיטה, יש תשובות לכל שאלותיך'
בספרי קודש הודיים כגון אשטווקרה גיטה, יש תשובות לכל שאלותיך
31/10/2018 | 19:29
1
12
בתרגום לאנגלית כמובן:
לצפיה ב-'תודה לך. יש הרבה פילוסופיות בתרבויות שונות - '
תודה לך. יש הרבה פילוסופיות בתרבויות שונות -
31/10/2018 | 19:39
14
לכולן מכנה משותף - הרצון להבין את משמעות הקיום.
קראתי ספרים שמקורם בתרבויות שונות, כולל התרבות ההודית
שמעתי הרבה תשובות ותיאוריות.
לא מקבלת שום תשובה כעובדה מוגמרת - אלא כתיאוריה בלבד.
אוהבת לדון בנושא - כדי לחדד לעצמי תובנות אישיות ע"י שמיעת נקודות מבט רבות ככל שניתן.
גם אני יכולה להפנות אנשים לכל מיני ספרים - אבל רוצה לשמוע גם את הדעה/התובנה האישית של האדם איתו אני דנה.
רשימת ספרים בתחום:
ד"ר נאדר בוטו - רפואה והחוש השביעי
ד"ר נאדר בוטו - רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים.
ועוד

ד"ר מייקל ניוטון - מסע הנשמות
ד"ר מייקל ניוטון - גורלן של נשמות
ד"ר מייקל ניוטון - זכרונות מהעולם הבא
ועוד

ד"ר בריאן ל. וייס - שיעורים ושורשים בזמן
ועוד

ד"ר דיפאק צ'ופרה - כוחם של צירופי מקרים
ועוד.

לצפיה ב-'הערה: העולם שמעבר לחושים - שם נכנסת המיסטיקה'
הערה: העולם שמעבר לחושים - שם נכנסת המיסטיקה
29/10/2018 | 12:57
5
17
צמצום הוא בדיוק אותן שיטות ניחוש כמו אסטרולוגיה ונומרולוגיה שמסתמכות על מספר קבוע של מספרים ואותיות - שלמרות הוואריאציות השונות הקיימות הוא עדיין מצומצם לעומת אינסוף האפשרויות שהיקום מאפשר.
לכל אדם DNA שונה גם אם מדובר בתיאומים זהים - אז איך אפשר לצמצם את אפשרויות הגורל לכמה מספרים ואותיות???

בתשובתך סתרת את כל השיטות שאתה מסתמך עליהן - וגם את העובדה שהמיסטיקה מתעסקת בנשמות בני אדם, ומנסה לחשוף את החלק הנסתר (מהחושים והשכל) האינסופי של אותו חלקיק נשמה ייחודי אישי - אם כי ברור שמה שמצליח המיסטיקן לחשוף או רק קליפה דקה של המכלול האינסופי.

לצפיה ב-'אינסוף - צמצום???'
אינסוף - צמצום???
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2018 | 17:47
4
17
נומרולוגיה, ע"ב שמות, קריאה בקלפים - קפה - זוהר - תהילים וכ"ו.... אלו לא מנסים לקבוע עתיד. הם כלי נוסף לקבל הכוונה עליונה, הבנה והפנמה, אחיזה במציאות, מקום בו אפשר לקבל תשובה... תשובה כן תשובה... אם יש 19 מימדים, אז כמו שאתה מקבל תשובה מ3 מימדים ראשונים (שלט הכוונה לרחוב שאתה מחפש) כך יש כלים למימדים אחרים....הנומרולוג לצורך הדוגמא אינו בא לצמצם או לקבוע עתיד (מה שלא עושים) אלא בא למסור מידע נוסף לאדם, כדי שזה יוכל לקבל עזרה ומידע לתנועה בנתיבו הרוחני. אותיות ומספרים הם כלי (כלי גישור/שיווק) ולא המהות של הדבר. בכל זאת כשאדם מן המניין מבקש עזרה לשאלה, אפשר וצריך לתת לו משהו... תאוריית האינסוף - לא כלכך תעזור.... התשובה היא פוטנציאל - מרחב - אנרגיה, ומכאן השואל יעשה את שלו, דרכו, עבודתו הרוחנית והארצית... לא צימצום זה... אלא להיפך - הרחבה. הרמב"ם במורה נבוכים מסביר ומתאר את השוני שבין האנשים ביכולת "הנבואה" שלהם.. למי יש יכולת לתדר זה ולמי לא.....
לצפיה ב-'תודה על ההסבר '
תודה על ההסבר
31/10/2018 | 19:20
1
5
לא שכנעת אותי (מכירה את התחום מקרוב).
יש לי דעה די נחרצת על העוסקים בתחום למטרת פרנסה.
יחד עם זאת, התחום הרוחני הוא אינסופי ומרתק - והלומדים ומתעמקים בתחום עושים זאת למען התפתחות אישית להבנת היקום והקיום והעצמי ומהותו.

לצפיה ב-'לחם בזיון'
לחם בזיון
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2018 | 20:00
10
שווה להכיר את המושג...
ושווה להפריד את עולם המאגיה השחורה...
לצפיה ב-'לא מבינה איך הדיון סטה מהשאלה מה זאת נשמה,'
לא מבינה איך הדיון סטה מהשאלה מה זאת נשמה,
31/10/2018 | 19:29
1
7
ולאן היא עוברת לאחר המוות.
מיסטיקה היא תחום רחב ואינסופי שמטרתו היא הבנת הקיום והיקום.
עדיין מחכה ממך לתשובה לגבי שאלת המקור שלי.
תודה

לצפיה ב-'אתה רואה או הנשמה דרכך?'
אתה רואה או הנשמה דרכך?
05/11/2018 | 17:57
4
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
05/11/2018 | 18:10
2
15
את רואה או הנשמה דרכך ?
את חושבת עם המוח או הנשמה היא זו החושבת ויש רק רושם במוח של זה.
האם מנקודת מגוז של נגזרת גופך את יכולה לתאר את השלם ?
את יכולה להתחבר יותר טוב לנשמה ולהתחדש .
ואז גם מה זה נשמה כתפישה הגדרתית משתנה .
זה חוצה את טווח הקיום שבו אנו נמצאים כמו אור מודע שנפך האל איכות שרק האל יודע כגרעין הנשמה , והאל לא מתכוון לספר מה זה נש/מה מעבר לכך ,
וכן לשאלתך אני במקרה יודע מה הגרעין
עכשיו צריך לחבר יותר את ערך הגוף לנשמה זה חלק מלמה כולם פה כדי לגדול .
דוד
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
05/11/2018 | 18:34
1
13
לפי האר"י , הנשמה של נימולים מקרינה מלמעלה את הגוף ,
ואז במוות יש חידוש ההקרנה מנקודת החיות הכי חזקה חזרה לעולם , או חידוש מיידי של הגוף או לידה מחדש , או אופציות להישאר בעליונים בלי לרדת שוב לעולם ,
או אפילו לרדת לעולם בפלנטות אחירות כיצורים אחירים או גויים בעולם או שוב כיהודים .
כשיושנים מה מחובר מהנשמה לגוף ברובו עולה ללמעלה דרך מערת המכפלה 
ומשם לבורא או לאיזה איש תורה גדול המחזיר ומחדש את הנשמה או הרסיס חזרה לגוף .
בדומה במוות .
לגויים אותו הליך רק בירור קילקולים קודם בפרמידות השונות ואז למערת המכפלה ומשם לאיש תורה מחדש וחידוש.
ולבסוף הכל האל מחייה .
דוד

לצפיה ב-'תוספת חשובה'
תוספת חשובה
19/11/2018 | 21:21
7
בו נעשה הפרדה בין אור בפיזיקה שנע במהירות של 300,000ק"מ בשניה ,
לבין אור של חיים שאין מגבלה למהירותו והוא על זמני נצחי ,
אור זה ניתן לזהות כשאת סוגרת את האור בלילה בחדר חשוך והעיניים מתרגלות לחשיכה , אז אם תשימי לב , זה לא שהם התרגלו לחשיכה אלא שאת מאירה מהעיניים בחושך .
אור זה הוא המאור שמדברים עליו ולא זה שבפיזיקה .
דוד
לצפיה ב-'נוחי דנקנר - ניתוח עלייתו ונפילתו...'
נוחי דנקנר - ניתוח עלייתו ונפילתו...
( לעמוד שלי בתפוז )
08/10/2018 | 09:16
76
מצורף קישור לניתוח מצולם:
https://www.facebook.com/eitan.s.yoed/videos/10155...
ניתוח הבא ללמד אותנו שיעור, להבין מהו נתיב רוחני, מהו פוטנציאל...
(לא רכילות או ביקורת אישית)
לצפיה ב-'המומה'
המומה
03/10/2018 | 17:20
1
84
אני המומה מעצמי בדרך כלל האינטואיציות שלי ממש עובדות נכון\
יכול להיות שזה רק הגיון בריא??
לפעמים אני מפחדת מעצמי, מה שחושבת קורה,
לצפיה ב-'הגיון....זהירות'
הגיון....זהירות
( לעמוד שלי בתפוז )
06/10/2018 | 08:00
55
הגיון - יש להיזהר מאוד מהמילה הזו.....
אנו בעולם רוחני, הגיון לא שייך לעולם זה ואף מפריע להבין את הסדר...
לצפיה ב-'תאריך לידה'
תאריך לידה
02/10/2018 | 11:47
6
78
אשמח לשמוע ממך מה אומר תאריך הלידה שלי 27.11.56
תודה ויום קסום
לצפיה ב-'שאת בת 62 - ושום דבר לא יותר '
שאת בת 62 - ושום דבר לא יותר
02/10/2018 | 12:09
36
לצפיה ב-'שלום וברכה *אנונימית'
שלום וברכה *אנונימית
( לעמוד שלי בתפוז )
02/10/2018 | 13:04
59
יום הלידה שלך = 9
כל רצף ת.לידה שלך = 5
2 ו- 7 בונים את יום הלידה
הישרדות, מיסטיקה, חושים, אינטואיציה, שכל, תנועה, טוטאליות, מבחן גדול ביחסים ובזוגיות, יכולת אבחון גבוהה, דברים קורים בפתאומיות בחיים, מה קרה בילדות? פחד מכשלון ונטישה.....
לשמור על איזון הגוף - החומרי והנפשי
נכנסת לשנה 5... היתה שנה לא קלה (מראש שנה לראש שנה)
בבקשה
לצפיה ב-'אני צריכה לעבור קולונוסקופיה בדיקה'
אני צריכה לעבור קולונוסקופיה בדיקה
02/10/2018 | 22:17
1
53
האם אצא בשלום מהבדיקה          38 11 24

תודה
לצפיה ב-'בדיקה..'
בדיקה..
( לעמוד שלי בתפוז )
04/10/2018 | 21:39
42
שלום וברכה
לא ניתן לתת תשובה מהמידע שכתבת
כדיי לבנות מפה/מפות
רפואה שלמה ובהצלחה
לצפיה ב-'יצר לב האדם'
יצר לב האדם
05/10/2018 | 10:14
1
39
נכתב " כי יצר לב האדם רע מנעוריו"

ואני שואלת את עצמי  מדוע נברא האדם עם יצר רע??
מרבית האנשים  לפי נסיוני הם לא טובים  קנאים  וצרי עין  למה??
אם למשל לי לא טוב, ואני אקנא בשני , הרי הרצון שלשני יהיה רע, עדין לא מוחק את הרע שלי? אז בשביל מה הצורך שלשני יהיה רע???
רחוק מבינתי
לצפיה ב-'יצר רע...'
יצר רע...
( לעמוד שלי בתפוז )
06/10/2018 | 07:58
30
יצר = לייצר, יוצר, ליצור  + יצר = דחף פנימי חזק
רע = ר צון  ע צמי = רצון עצמי, שיהיה רק את שאני רוצה
אם אדם מתנהג מהמקום, שרק את רצונו יש לקיים ולכבד, מה שהוא מזמן זה רק לעצמו, האחר לא נראה בעייניו.... זהו השיעור הפנימי והבסיסי ביותר שלנו.
לכן אומרים - ואהבת לרעך כמוך  (לרעך = רע + לך (ללכת/בשבילך)
לצפיה ב-'הושענא רבה - חג שמח!!!'
הושענא רבה - חג שמח!!!
( לעמוד שלי בתפוז )
01/10/2018 | 11:34
3
19
חג שמח לכל החברים
מצרף תוספת על חג שני של סוכות
תהנו
לצפיה ב-'חגים שנחגגים בישראל הם בעיקר חגים דתיים'
חגים שנחגגים בישראל הם בעיקר חגים דתיים
01/10/2018 | 18:40
2
16
ולי, כיוצא מדינה אתאיסטית לשעבר, ברה"מ, אין שום רגש אליהם. אני יכול להבין את יום העצמאות או שנה חדשה, אבל גם היא נחגגת כאן באמצע סתיו ולא ב-1 בינואר כמו שצריך להיות, כי הרי אנו וכל העולם חי לפי לוח שנה נוצרי והנצרות כידוע שנואה מאוד על היהדות, למרות שלוח שנה שלה פשוט וקל לשימוש.
לצפיה ב-'יהדות מה'
יהדות מה
16/10/2018 | 02:17
1
10
בו נראה חמש ערבות בחיבוט ,
נתחיל :
טבע , החלטות הנרן"חי+הבריאה כעולם .
זאתאומרת כל מעשה מחשבה רגש/ חלום וכו' כל תנע שלך הוא בא מהחלטות הנרן"חי , ככדור מקומי לגופך יש בערך מטר ועשרים של הקרנה גופנית ,
מה אתה משפיע , ואז יש את מרחק כוחות הנפש שזה אצלך 13 מטר ,
ואז כוחות הרוח שלך בערך 13 ק"מ ,
הנרן"חי עובר דרך 6 רמות מה , שנותן לך את כוחות הנפש רוח ,
אז אתה מקררין החוצה , ויש משוב הנקרא בר ,
כפשוטו הבריאה כירידה ,
הפעולה שלך נרשמת כ-א ,
והיא תופשת נפח ומציאות כעולם ואז נוצר א ,ל - ע =עולם 
ה-בר ביושבו בעולם רושם שלו נקרא ערבה 
5 כאלה ש/חובטים אותם בהושענא רבה , אומר שהערכים הנמוכים של נפש ורוח וחיות הגוף שנתפשו במציאות ובבר ומעקבות אותך , נחבטות פעולנ שנועדה לשמר את ערך החיות שלך בזמן שאתה מתמעט בהנתפשות במציאות ,
כמו הפצצה של האתר החיותי שלך בהקארים , ואתה חובט אותם להשתחרר .
מנהג עם חוכמה מאחוריו .
נמשיך עם ההשכלה ,
בין הקרנת הנר"ן חי מגובה של 3 ק"מ אצלך , להקרנת הגוף המקומית ,
יש ארבעה רוחות של האדם עד לגוף ,
זה אומר שאתה יכול ללמוד להפעיל ולשלוט על כוחות רוח ונפש מ-13 ק"מ לגרום למשב רוח וכו' קורה לפעמים בכל מיני מצבי רוח .
יש גם מאורי אור ואש פנימיים , שאפשר למשוך להדליק סיגריה במבט .
או לעצור את ליבו של מנדהוא ,
אפשר להשפיע על חשיבה והתנהגות ועל המשוב שאתה מקבל ב-13 ק"מ .
יש לזה קומות ברוח ולכן לומדים משניות וגמרא כדי לד'עת ולהפעיל לטובה .
בין היתר יש חיבור לאנרגיה של עוד 72 עולמות בברית מילה .
חוץ מהחיבור לאור שמהווה עוד קומות ומצב פנימי על זמני נצחי .
ועד שליטה על המציאות שעושה מא שבא לך .
כמובן שצריך לעבוד על המידות האישיות וההתנהגות לפני שנותנים למישהוא להתעסק עם זה .
ובשביל זה צריך ללכת לישיבה .
קצת מתכונות משובשים וחלקיים יש בכל מיני מסדרים וכתות ודתות ,
ודע אמיתי בישיבות עם אתה ראוי .
ויש גם תחת מערכות טכנולוגיות דברים זהים ודומים ואף שונים .
רק עם נופלת המערכת אתה תקוע .
אז מהכלל אל הפרט אפשר לומר שב-13 ק"מ אתה מייצר בר+ א פרטי .
אז מה זה בראשית ברא .....
דוד

לצפיה ב-'לא בשמים היא'
לא בשמים היא
17/10/2018 | 14:02
2

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - מנהל פורום מיסטיקה
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו